PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

el fanatico
25.03.2012, 21:52
ben volkana da sinirlendim. maçta en iyi colmandı bence...

hasan8861
bu maci senol günes in yanlis yönetimiyle verdik.Bugün fark atacagin gs ye az daha maci veriyordu.Adam degismesi icin illaki golü mü yemesi lazim.Maalesef hoca formsuz,genclerbirligi macindan ders almadi.Volkan sen ve Olcan bugün cok kötü oynadilar.2.yari yerlerine adrian ve henriqeu denemesi olabilirdi.En iyi savunma hucumdur.

aynen arkadaş bu kadarda olmaz 82 dakika boyunca bekliyo adam takımı illa zorlayacak zaten yeterince maç yapmış adamlar illa bi sakatlık mı çıkması gerekiyo anlamıyorum ki..hele son 4 dakka kalmış alanzinho yu cıkarıp henrique yi alıyo..halil le adrian ayağına top gelmeden maçı bitirdiler..ne gerek var anlamıyorum ki..zaman geçirmek için oyuncu değiştiriyo desem alanı alıp henriqeyi sokmaz..ahh hoca ahh kafa kalmadı artık yemin ediyorum maç içinde takıma taktik kura kura kendi mesleğimi bırakıp teknik direktör mü olsam!!

ALDENİRO
evet şu an şenol hocanın taktik anlayışında burak biraz pasif kalıyor. ama burak kesinlikle gerekli.ikinci bir iyi forvet olursa süper olur.

Berat Akçay
Ayaktan , kafasından , göğsünden ve kıçından gelen toplar ele gelince penaltı olmaz.Bunu öğretmiyorlar mı Cüneyt bey !!
Teşekkürler .Bize rahat rahat sarıyı ver ama Selçuk tekme atsın diğeri sana bağırsın sarı verme .

Mücadele eden tüm futbolcularıma teşekkürler .Sadece rakiple değil hakemlerle de mücadele ediyoruz

kalavara
25.03.2012, 21:53
şu cüneyt çakır dene arsız bir daha trabzon maçını yönetmesin arkadaş, duruma,skora ve takıma göre karar veriyor.bunu hakem yapanı da allaha havale ediyorum.

Koray
İstediğinizi yazın çizin.

fb maçında Allah'ın kulu sakin olmaz.

Başta Burak olmak üzere herkes futbolunu oynayacak.

Ben şimdiden maçlara girememe cezasını göze aldım umrumda değil ceza bütün sene bu maçı beklemişim.

titanic
Adam 31 gol atti, ayiptir, gunahtir. Allah'tan korkun biraz.

ona bırsey dediğimiz yok, bugunku vuruslarını gören nasıl 31 tane atabılmıs dıyor.Çok ciddiyetsiz.

tsloner
31 golun hatirina burak'a ses cikatmayalim diyenlere burak yerine iyi bir forvet alinmazsa ve bu oyun plani surerse gelecek sene surunuruz. Bu adam hersene 30 gol atamaz. Acil forvet lazim takima.

yorumsuz6117
Playoffta kolay maç kazanamayız kolay maçta kaybetmeyiz..

h@msi61
25.03.2012, 21:54
ona bırsey dediğimiz yok, bugunku vuruslarını gören nasıl 31 tane atabılmıs dıyor.Çok ciddiyetsiz.

Burak vuruslarini iyilestirmesi gerekiyor, zaten gelisimde olan bir oyuncu, halen buyuk eksiklikleri var. Ama Burak git takimda isin yok demek ayiptir. Keske herkes onun yaptigi katkiyi yapsa takima...

seçuk
Beyler gs macından 1-1ile ayrıldık diye demiyorum ama hep dusundugum birşey var. Bana gore bizim savunmanın birinci sorunu stoperler değil CECH. Bence o savunma gorevini cok eksik yapıyor. Fiziksel olarak lige ayak uyduramadı bana gore. Mucadele guzu cok zayıf ve olması gereken yerde olamıyor. Gecen yıl begenmedigimiz Cale bana gore savunma ozellikleri olarak CECHden cok daha iyiydi. Gerektiginde 3. stoper olabiliyordu. Ha hucumda yoktu orası ayrı. Bence Cech'in yerine Celustka oynatılmalı bundan sonra da. Her ne kadar skor istediimiz gibi olmadıysa da bu sene ki en iyi defans macını oynadık diye dusunuyorum.

Fatih ÇOLAK
GS'li futbolcular saydığım kadarıyla 7-8 kere penaltı diye itiraz ettiler, iyi çalışmışlar...

Selçuk'un sarı kart ve Emre'nin atılamasını hâla aklım almıyor, penaltı pozisyonuna objektif bakamıyorum, top vücuttan sekti evet ama elde çok açıktı, bilemiyorum yani...

tamuğ yamtar
Adam 31 gol atti, ayiptir, gunahtir. Allah'tan korkun biraz.

31 gol atması, herseye hakkı var anlamına gelmez.

Tavırları hoş degil.

Bunu söylerken Burak'ı sevdiğimizden söylüyoruz.

Bu kafayla işi zor.

olcay_61
25.03.2012, 21:55
colman şu oyununu diğer maçlarada yansıtsaydı çok farklı yerde olabilirdik, adamı seviyoruz ama maç seçiyor...

olcan sakatlığını atlatamamış belli, volkanda biraz silikti bugün

şu takıma 3-4 nokta transfer yap sallar ligi seneye...

61_Hasan_69
Ayrica serefsiz Gay se tribünleri mac boyunca
"Bizim icin Trabzon'a koooyyyy" diye bagirdi durdu kanciklar.

Bağırmasalarmıydı ?

Hamza Yilmaz
Bu sene Colmani cok elestirdim ama bir gercek varki oda Colman büyük maclari müthis oynuyor.. Colman cok iyi futbol oynadi bugün yine.. Zokora da iyiydi.. Seneye yönetim bu takima 4-5 saglam transfer yapsin, üstüne basarak söylüyorum rahat Sampiyon oluruz!

el fanatico
burak ne yaptı anlamadım en az bencil olduğu maçtı bence... yanındaki volkana ve olcana pas atsa adamların kondisyonu bitmiş zaten onlarda değerlendiremezdi muhtemelen... ki volkan maç sonunda karşı karşıya kaçırdı...

takım ikinci yarı çok yorgundu... eee kolay değil 120 dk lık antalya maçından sonra... inşallah fener maçında gol olup yağacaz Allah'ın izniyle...

ALDENİRO
25.03.2012, 21:56
1461 maçındada ikinci yarı yedik ve berabere bitti.

olcay_61

Ben şimdiden maçlara girememe cezasını göze aldım umrumda değil ceza bütün sene bu maçı beklemişim.
senin yaptıkların yüzünden klüp ceza almaz sen ceza alırsın öyle buyurdu ya başbakanımız :cool: oyüzden istediğini yapabilirsin..

haymatloshan
Şu maçta hakkımız yenmese fark 14'e düşecekti,play-off kuralları gereği 7'ye düşecekti.Şampiyonluk şansımız maalesef yok,zira bu hakemler yine olacak.

Asi Çaykaralı61
Kazanmamız gerekn bir maçdı ama olmadı inşALLAh fb maçında olur

sedatalis82
25.03.2012, 21:57
ya arkadaş nedir bu çektiğimiz 2 haftada 4 puan pisi pisine gitti
ama bugünkü beraberliği şenol güneşe yazdım
kupa maçında yorulan ve 2.yarı baskı yiyen takımdan çıkarmadığı alanzinho hocanın başını yaktı
yaptığı değişikleri 20 dk önce yapmalıydı.
yapma be hocam bunları
sana inanan bizleri niye hayal kırıklığına uğratıyorsun
takım taş gibi oynuyor eyvallah takımı görüyorken gurur duyuyorum adamları madara ettik beşiktaşı olduğu gibi
fakat oyuna müdahale için niye geç kalıyorsun niye!!!!
takım 120 dk kupa maçı oynamış yorgun. 2.yarı dökülen alan,olcan ve burak dışarıda oyunu tutacağın adrian, halil var
yapma bunu hocam
aldığın maçı verdin hocam gerçek bu

Oğuzhan
31 gol atması, herseye hakkı var anlamına gelmez.

Tavırları hoş degil.

Bunu söylerken Burak'ı sevdiğimizden söylüyoruz.

Bu kafayla işi zor.

31 gol attı diyorlar da arkadaş oraya Herve Tum'u koysan 23 24 tane atardı her topu adama oynuyorlar atsın bir zahmet ya. Bugün neydi o plaseler hepsi kalecinin üstüne bomboş topları köşeye vuramıyor adam. Savunma arkasına atıyorlar koşmuyor, duvar olmaya gelmiyor. Arkadaşlarına pas atmıyor.

ccd6167
Ya 10 kişi kalırız bizi yenerler ya da penaltıyla falan.

Medyanın, hakemlerin şişirdiği balon şampiyon seni.

Büyüklüğü bizden öğrenmeleri lazım. Geçen hafta aldıkları beraberliğe şampiyon olmuşcasına seviniyorlardı. Yazık.

aga ne buyukluk ama..

adam burak yilmaz begenmiyo daha ne dersin..

boyle futbol ulemalarimiz var bizim..

buyuk kulup olmak icin cok calismak ..her daim her alanda destek olmak lazim..elestirmek kimseye yarar getirmeyi ama hala futbol ulemalarimiz cok biliyorlar..dedigim gibi bu takim playofflarin en iyi takimi...

180 dk besiktas gayse macinda rakiplere deplasmanda toplam 5 poziyon verip en 15 pozisyiona giriyorsun yine elestiriyorsan ..

bu taraftarin cok okumasi lazim ne yazikki..su sehirde ingilterede ki futbol genel kultur blgileri olsa sampiyonlar liginden asagi dusmeyiz.

Mert Pasa

Desenize playoffda Fener bir daha geldiginde tribunde Kiz meslek lisesinin lise 3leri karsilayacak onlari,sinirin ve agresifligin faydali olanini sevelim attigimiz tas urkuttugumuz kurbagaya degsin,bu arada o gun tribunde olacak hepinize cok guveniyoruz,macin aliminda cok etkili olacaginizi dusunuyorum

Cafer Bulur
25.03.2012, 21:58
Kazansaydik az da olsa sampiyonluk sansimiz devam edecekti,bu yönden de kötü oldu.

Artik lig 2.ligine yapismamiz gerekiyor ama bunun icin de haftaya fb yi yenmemiz sart.

Timur
bugun kazansaydik, haftaya fenere koyduktan sonra play off icin pis gaza gelirdik

aklimda olan net 3-4 tane pozisyon var benim, bir tanesini gol yapsak, is bitmisti.

gs nin saka gibi penaltisi birde mehmet batdalin kacirdigi gol haric pozisyonu yoktu

Full HD
Penalti yanlis!

Niyemi? Bazi kisiler penalti diyor cünkü Alanin eli havada! Dogru eli havada fakat bir futbolcu kayarken bir eli herzaman havada olur! Kaymak icin o elden ve bedenden hiz/güc alinir ve o el herzaman havaya firlar.Denge icin o el önemli bu herzaman böyledir.Bu dogal olandir! Size tevsiyem bi deneyin! Eliniz sizde yapisik kaliyorsa özelden mesaj atin ve 50€ kazanin!

biltrabzon
25.03.2012, 22:00
Bu sere...z Cüneyt Caakir nasil türkiye nin en iyi hakemi.Bunuda türk milletine iyi hakem diye yutturanin allah belasini versin.

Bordo_MaviM_61
Penalti yanlis!

Niyemi? Bazi kisiler penalti diyor cünkü Alanin eli havada! Dogru eli havada fakat bir futbolcu kayarken bir eli herzaman havada olur! Kaymak icin hiz o elden ve bedenden hiz/güc alir ve o el herzaman havaya firlar.Bu dogal olandir! Size tevsiyem bi deneyin! Eliniz sizde yapisik kaliyorsa özelden mesaj atin ve 50€ kazanin!

Şimdi düşünüyorum 0-1 geride olsak ve o pozisyon bize yapılsa penaltı diye ortalığı yakardık. Penaltı sonuca etki etti gibi görünse de asıl diğer kararlar etti.

hasan8861
Ayaktan , kafasından , göğsünden ve kıçından gelen toplar ele gelince penaltı olmaz.Bunu öğretmiyorlar mı Cüneyt bey !!
Teşekkürler .Bize rahat rahat sarıyı ver ama Selçuk tekme atsın diğeri sana bağırsın sarı verme .

Mücadele eden tüm futbolcularıma teşekkürler .Sadece rakiple değil hakemlerle de mücadele ediyoruz

aynen katılıyorum renktaş..adamlar resmen hakemi dovecekler öle hırslı itiraz ediyolar golden onceki poziyonda melo yırtınıyor hiç bir şey demiyor bizim colman penaltıya itiraz ediyor hemen kart..selçuk zokoraya tekme atıyor hem sarı kart gormesı lazım ustune itiraz edıyor ama hiçbişe yok..hakemler resmen sındırıyorlar bızı antalya maçında uyuttular zaten..

yorumsuz6117
25.03.2012, 22:01
Değişiklikler erken gelseydi maç çoktan bitmişti. Ama buda Şenol Hoca'nın zaafı hep yapıyor bunu alıştık artık.

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:01
Takimimizda ciddi bir skorer oyuncu eksikligi bulunuyor.

Alan,volkan,adrian,henrique,zokora ve colman in golcü kimligi olmamasi bizi ciddi sekilde etkiliyor.

Biz burak a bagli olmaya devam ettikce mutlaka bir yerde takilacagiz.

arifberkay
25.03.2012, 22:02
Yapılması gereken mücadele için tebrikler takımın dili dışarı çıkmış 2 adam değiştirseydik golü yemeyebilirdik adrian ve henrique ye verilen 8m Euro mun hesabı verilmeli

Full HD
25.03.2012, 22:03
Şimdi düşünüyorum 0-1 geride olsak ve o pozisyon bize yapılsa penaltı diye ortalığı yakardık. Penaltı sonuca etki etti gibi görünse de asıl diğer kararlar etti.

Bir Trabzonsporlu herzaman dogruyu der! Bize yapilsa hayir penalti degil deriz! Ben derim ve inaniyorumki burdakilerde der!

Mesela bazenGS yerine bize tac verildi! Olmamasi lazim bunlar!

omermk
Bu Cüneyt Çakır'ı şampiyonlar ligi maçlarına nasıl veriyorlar?Bizmi hakemden anlamıyoruz onlar mı anlamış değilim.
Rezil bir maç yönetti.
Hadi kötü maç yönetir onu anlarım da eyyamcılık yapmasını kabullenemiyorum.

Murat'

Bu açıdan bakacak olursak da haklısınız.

coren
O hakemi bu maça verenin de hakemin kendisinin de Allah belasını versin.

Ha-kan
alanzinho yine takımı batırdı.kendisini kovmak yerine sözleşme yenileyen yönetim, Trabzonspor'a bir kez daha ihanet etmiştir!

Yunus Danışmaz
25.03.2012, 22:04
Valla şu takımda colman ve zokora'nın yanında jaja olsa çok fena olurdu. alan da fena değil ama jaja bi başkaydı be abi..

Esmoface
Burak gerek birebirdeki vuruşları, gerek topsuz oyunu = pozisyon tutması; çarpraz koşuları, gerekse de tek paslarıyla bizim takımda hücüm hattındaki en önemli futbolcudur. Her ne kadar kendini yere atması, maç içinde kendini kaybedip el kol hareketi yapması çok yadırganacak bir durum olsa da Volkan'a pas atmamasını anlarım. Destek ayağı yere sağlam bastığında marke edilmiş bir durumda bile Volkan'ın demarke durumundan çok daha iyi vurur topa. Tıpkı geçen seneki 0-0lık Eskişehir maçında Jaja'nın demarke durumdaki Burak'a pas vermeyip şut çekmesi gibi, doğru olan bunlardır.
Ne zaman takım savunmamız gününde olursa Giray o zaman harika oynar. Takıma ayak uydurur yani, iyi bir takımı yok etmez, kötü bir takımı da şaha kaldırmaz. İyi bir yedektir gözümde

TSunami_69
cüneyt çakır hakemse futbol bu ülkede bitmiştir.şenol hoca oyuncu değişmekte her zamanki gibi çok geç kaldı.yazık oldu bu maçı almamız lazımdı.ezikleri sevindirdik...
yesek uzuleceklerdı sanki:)

Ömür Karadeniz
Gerçekten merak ettiğim bir konu,oyuncularımız neden topu kaleye zımbalayamıyor,kendi kendime sorup duruyorum,ilginç gerçekten.

Berat Akçay
Penalti yanlis!

Niyemi? Bazi kisiler penalti diyor cünkü Alanin eli havada! Dogru eli havada fakat bir futbolcu kayarken bir eli herzaman havada olur! Kaymak icin o elden ve bedenden hiz/güc alinir ve o el herzaman havaya firlar.Denge icin o el önemli bu herzaman böyledir.Bu dogal olandir! Size tevsiyem bi deneyin! Eliniz sizde yapisik kaliyorsa özelden mesaj atin ve 50€ kazanin!

Az önce yazdım .Tekrar yazayım .Ayaktan kafadan sekip gelen toplar penaltı olmaz.Dediğin gibi kayan adamın eli havada olur .Abartmadan ama .

Penaltı değil

Eto'o
25.03.2012, 22:05
penalti dogru.. colman cok kötüydü, zokora cok iyidi macin adami tolga
colman kotumuydu hemde cok kotu diyorsun ?:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Yunus Danışmaz
markus penaltıya hayır dedi

el fanatico
burak ve volkan ın biraz şut çalışması lazım... her zaman hızlı oynayacan arkadaş... aynı golümüzdeki gibi... şut buldun mu da bizim hami gibi Allah ne verdiyse abanacan...

omermk
Bu arada nasılki bizim Mustafa2dan Trabzonspor'a stoper olmaz diyorsam gs'li Semih'ten de gs'ye ve milli takıma stoper olmaz.Çok pozisyon hatası yapıyor.

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:06
Gerçekten merak ettiğim bir konu,oyuncularımız neden topu kaleye zımbalayamıyor,kendi kendime sorup duruyorum,ilginç gerçekten.
Aynen,ben de cok kez soruyorum.

Bunun en büyük nedeni bence fizik güc eksikligi ve oyuncularimizin cogunda burak a gol attirmak istemesi.

Adem Erdoğan
Colman kötü diyen arkadaş fena ironi yaptı..

My
Böyle penaltı olur mu Allah aşkına!

Giallorossi
25.03.2012, 22:07
Senol hoca mactan sonra muazzam konusmus.

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:07
Hakan sükür de penalti degil dedi,bravo.

Emrullah
25.03.2012, 22:08
25.03.2012 tarihli 2011-12 sezonu asist raporu;

Halil Altıntop ---------- 6
Gustavo Colman------- 6
Adrian Mierzejewski---- 5
Alanzinho------------- 4
Paulo Henrique-------- 4
Ondrej Celustka------- 3
Burak Yılmaz---------- 3
Serkan Balcı---------- 2
Zokora--------------- 2
Olcan Adın----------- 2
Volkan Şen----------- 1
Giray Kaçar----------- 1
Mustafa Yumlu-------- 1

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:08
Cüney cakir bizzat sansal a uefa ayaktan sekip kola gelen toplara penalti vermeyin dedigini aktarmis.

Vay serefsiz vay,resmen tükürdügünü yaladi densiz...

Ömür Karadeniz
25.03.2012, 22:09
Colmanı bende sevmem ama bu maç kötüydü diyeni Allah çarpar valla,bana göre muhteşem oynadı.

Emre Bekar
Hasan yener hakemi beğendiğini söyledi maçın sonucuna etki etmemiş,aklıma mukayyet ol Allahım.

Fatih ÇOLAK
Kuralı öğrenmiş oldum, şüphem vardı ama vücuddan sektiği anda, el ne kadar açık olursa olsun penaltı olmuyormuş...

Yunus Danışmaz
Cüney cakir bizzat sansal a uefa ayaktan sekip kola gelen toplara penalti vermeyin dedigini aktarmis.

Vay serefsiz vay,resmen tükürdügünü yaladi densiz...
öyle böyle yalamadı hem de, şerefden mağdur adam!!

inadina61_08
25.03.2012, 22:10
Penalti yanlis!

Aynen katılıyorum ve gözden kaçan birşeyi söylüyorum alanzinho nun ayağından sekiyor ve eline ÇARPIYOR, Penaltı diyenleri anlamakda zorluk çekiyorum ve penaltı nasıl olur sorusunun cevabı gs nin Sivas maçındaki çarpmadır diyorum o penaltının daniskasıydı

Emrullah
25.03.2012, 22:11
Top ayaktan eline geliyor Alanzinho'nun. Ben ilk gördüğümde tartışmasız penaltı demiştim. Kararımı değiştiriyorum. Bence de penaltı değil.

Ömür Karadeniz
25.03.2012, 22:11
Aynen,ben de cok kez soruyorum.

Bunun en büyük nedeni bence fizik güc eksikligi ve oyuncularimizin cogunda burak a gol attirmak istemesi.
Geçenlerde bir arkadaşımız belirtmişti burda,Şenol hoca takıma sadece çift kale maç yaptırıyor diye,fizik güç eksikliği takımımızın yeterli çalışmamasından kaynaklanıyor bence.

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:13
Bu arada bu macta bizim icin en büyük tehlike cüneyt cakir dir.

Bizdeki bu uysal futbolcular ve penaltisever cakir i aklima getirdigimde gs ye cok kolay bir penalti calacagina neredeyse eminim.
Dün yazdigim yorum.:mad:

biltrabzon
Zokora yi trabzon daki gs macinda atan serefs...cüneyt cakir.Eboe ve emre yi atamadin.Sadri Sener bu eyyamci Cüneyt Cakir bir daha trabzonspor maclarinda görev alirsa,sizde bu isi birakip gidin.

Canberk
Burada Colman kötüydü diyen arkadaş ne içiyorsa bana da göndersin markete gitmeye üşendim şimdi .

Murat'
25.03.2012, 22:14
Neden her pas Burak'a atılmak zorunda bunu bir türlü anlayamıyorum.Bu sezon 50'ye yakın maç oynadık her maç aynı şey.

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:15
Geçenlerde bir arkadaşımız belirtmişti burda,Şenol hoca takıma sadece çift kale maç yaptırıyor diye,fizik güç eksikliği takımımızın yeterli çalışmamasından kaynaklanıyor bence.
Oyuncu da kendine biraz bakacak renkdas,kendisini hazir tutacak.

Biraz da ligi erken acmanin ve yogun mac trafiginin bedelini ödüyoruz.

Samet Yildirim
Takimi tebrik ediyorum 2 puanimiz gasp edildi. Birkez daha gördük i iyi bir kadroya sahibiz yeterki sabir canim abilerim kardeslerim benim..

Macin yildizi Didier Zokoraydi inanilmaz oynadi...Selcuk-Meloya futbol dersi verdi...Avrupa futbolcusu benim dedi...Büyük futbolcu benim dedi...Maestro benim dedi...

gs dua etsin hocamiz ilk 11 le antalya macina cikti arti 120 dakika oynadik...yoksa dagitirdik...

seyduna_efil
Kural açık ama Çüneyt Çakır uygulamadı,korktu...Bu adamı nasıl Avrupa Şampiyonasına aldılar anlamak güç..

Emre Bekar
Şenol güneşte boşuna konuşuyor,senin yöneticin hakem iyiydi diyor,maçın sonucuna etki etmemişmiş.Bıraksın Hasan yener bu işi

omermk
25.03.2012, 22:16
Şenol Hoca bunu tv'de söyledi zaten.
O kadar yoğun bir maç tarfiğimiz varki antreman yapmaya vakit bulamıyoruz. Sadece bir sonraki maçın taktiğini çalışacak vakit buluyoruz diye.
Yani Hoca'da durumun farkında ama vakit yoktu.
Şenol Hoca'nın bu yıl çok hata yaptığını ben de kabul ediyorum ama eleştirirken biraz daha insaflı olmak lazım.

winner
25.03.2012, 22:16
eboue'nin hakemi kolundan çekerek döndürdüğü pozisyon için şansal büyüka: iyi ki kırmızı kart göstermemiş 11-10 gazı kaçıyor..

yavuzbaha
25.03.2012, 22:17
Hakan Şükür,çok yerinde yorumlar yapıyor...diyor ki; her pozisyonda Burak a gol attırayım sevdası golleri heba ediyor...aynen öyle ...liderden bu kadar uzaksak (ne kadar gol atarsa atsın,umrumda değil) en büyük müsebbibi burak Yılmaz dır

Fanatik34
Hasan yener hakemi beğendiğini söyledi maçın sonucuna etki etmemiş,aklıma mukayyet ol Allahım.Saka mi bu...

Emirhan Uludüz

Onu Şenol Hoca kendiside söylemişti. O kadar sık maç yapıyoruz ki taktik antreman yaptıramıyorum demişti. O sorun kalktı artık.

Numan Yerlikaya
Helal olsun çocuklara 4 5-0 biten diyenler cevabını almış oldu

Hakem çok kötüydü kesinlikle penaltı yok

Herzaman dediğimi diyorum Colman oynuyorsa iyi oynuyoruz

Cafer Bulur
Takimi tebrik ediyorum 2 puanimiz gasp edildi. Birkez daha gördük i iyi bir kadroya sahibiz yeterki sabir canim abilerim kardeslerim benim..

Macin yildizi Didier Zokoraydi inanilmaz oynadi...Selcuk-Meloya futbol dersi verdi...Avrupa futbolcusu benim dedi...Büyük futbolcu benim dedi...Maestro benim dedi...

gs dua etsin hocamiz ilk 11 le antalya macina cikti arti 120 dakika oynadik...yoksa dagitirdik...
Zokora her zaman böyle oynasin,canimi yesin.:)

Ama bu mactaki futbolundan kac defa oynadi bu sezon?

Abdullah Altıntaş
25.03.2012, 22:18
Şu köpeklerden Trabzonda nasıl 3 tane yedik.Bu şerefsizler bide şampiyon olacaklar.

ccd6167

aynen..zokora playofflarda cok is yapacak..

takim dinlenmis olacak...

playofflara kadar olcan volkan burak alan colman hucum varyasyonlarini gelistirsinler bize yeter..

seneye 4 takviyeyle rahat sampiyon oluruz.

Sefa Murat Dokuz
vücudun her bi yerinden sekip de ele çarpan top penaltı değildir diye birşey yok , öküz altında buzağı aramanın anlamı da yok o elin orda işi de yok

çıkmayan kartlar mesele !

serdaracıl
25.03.2012, 22:19
Erkekler gibi oynadik

TS-FAN
3 puanıımız çalınıp yarışa ortak olma olasılığımıza darbe vurulmuştur.
Penaltı meraklısı Fifa kokartlı hakem!

Ayhan Yüksek
Yazık ya emeğe yazık,bukadar şerefsizlik olmaz ki,bu memlekette dürüst adam kalmadımı anlamıyorum,sahada hakem gibi bir hakem olsa gs maçı abartısız 9 veya 8 kişi tamamlardı,penaltı ise tam komedi,bir insanın nedar eyyamcı satıcı olacağına en güzel örnek,kuralı bilmesine ve pozisyonu görmesine rağmen aşağılık dürtüleri onu penaltı noktasına itti,tiksiniyorum ya bu tiplerden,gol kaçırmış olabilirim değişiklikleri zamanında yapmamış olabilirim kimin ne hakkı var emeğimi çalmaya pozisyon bile vermeden ter akıtan topçularımızın hakkını gaspetmeye.rezillik yahu.

ccd6167
bu arada avrupa kupasina gitme sansimiz nedir bizim?var mi oyle bi ihtimal..

memozcan
arkadaşlar penaltı pozisyonu bence de değil, ama bizim attığımız golde faul pozisyonu da faul değil.. biz elimizdeki kuşu kaçırdık burası önemli bence, girdiğimiz pozisyonları değerlendirsek ve hoca o pestili çıkmış oyuncuları yedekleyebşlse şu anda bunları konuşmuyor olurduk.. adamlar penaltı dakkalarında bastırdılar çok ve yorgun alan müdahale etmede çok geç kaldı dolayısıyla kayarak gitti .. ben pozisyonu başından itibaren değerlendiririm ve iğneyi önce kendimize batırırım kimse kusura bakmasın..

Sefa Murat Dokuz
25.03.2012, 22:20
Zokora cezalı mı fener maçında ?

Berke6198
25.03.2012, 22:20
Hakan Şükür : Penaltı Kararı Yanlış.
Marcus Merk : Penaltı Kararı Ağır Oldu.
Şansal Büyüka:CÜNEYT ÇAKIR BİR SEMİNERDE, 'AYAKTAN SEKİP ELE ÇARPAN TOPLARA PENALTI VERMEYİN' DEMİŞTİ. NEDEN BÖYLE YAPTI Kİ!...

Yemin ederim şerefsizler. Başka açıklaması yok. Hakkımız olan maçları elimizden almak için binbir türlü yollara başvuruyorlar.

Ayhan Yüksek
25.03.2012, 22:21
vücudun her bi yerinden sekip de ele çarpan top penaltı değildir diye birşey yok , öküz altında buzağı aramanın anlamı da yok o elin orda işi de yok

Kardeşim darılmada farklı olmaya çalışmak içinmi yapıyorsunuz bunu,nedemk öyle birşey yok ya farazi konuşuyorsunuz.

inadina61_08

Evet, :mad:

Ömer Sak

Malesef evet

Cafer Bulur
Colman,macin yildizlari adaylari arasinda.

Bence de ,ayrica colman bu takim icin cok önemli bir futbolcu oldugunu bir kez daha ortaya koydu.

CAFER ÖZER
25.03.2012, 22:22
Top ayaktan eline geliyor Alanzinho'nun. Ben ilk gördüğümde tartışmasız penaltı demiştim. Kararımı değiştiriyorum. Bence de penaltı değil.

Bende kararımı değiştiriyorum penaltı degil
Ben direk ele gitti zannetmistim

Berat Akçay
25.03.2012, 22:22

Futbol kurallarından bir habersin heralde ? Bunu amatör ligdeki takımlarda bile öğretiyorlar . Bilmeden konuşmakta çok yanlış bir şey

Timur
25.03.2012, 22:23
bu arada avrupa kupasina gitme sansimiz nedir bizim?var mi oyle bi ihtimal..

haftaya feneri yenrsek, sampiyonlar ligine gitme sansimiz cok yuksek

Fanatik34
25.03.2012, 22:23
O pozisyona penalti diyen arkadaslar, Alanzinho´nun eli acik oldugu icin böyle düsünüyorlardi. Ama hakem hocalarinin hepsi, özellikle bu sezon böyle olmadigini ligin ilkyarisinda söylediler zaten, hemde defalarca...

Emrullah
25.03.2012, 22:24
25.03.2012 tarihli 2011-12 sezonu asist raporu;

Halil Altıntop ---------- 6
Gustavo Colman------- 6
Adrian Mierzejewski---- 5
Alanzinho------------- 4
Paulo Henrique-------- 4
Ondrej Celustka------- 3
Burak Yılmaz---------- 3
Serkan Balcı---------- 2
Zokora--------------- 2
Olcan Adın----------- 2
Volkan Şen----------- 1
Giray Kaçar----------- 1
Mustafa Yumlu-------- 1

Kötü oynayan Volkan ve Olcan'ın yerine 60. dakikidan sonra Halil, Adrian, Henrique'den ikisi oyuna alınmalıydı. Bu oyuncular bir çok maçta 90 dakika oynamamalarına rağmen asist krallığı sıralamasında en önde yer alan oyuncular. Demekki bu oyunculardan verim alınabiliyor. Madem Volkan ve Olcan kötü oynuyor, çıkart bu oyuncuları oyuna al. Bence bu maçtan puan kaybetmezdik. Şenol Hocam hata yapmıştır. Şenol Hocam hata yapsada o bizim herşeyimizdir.

Berke6198

Akşam akşam insanın sinirlerini hoplatmak için mi yapıyorsunuz bunları ? Adam pozisyonda yakın mesafede kaymış ayağından seken top eline gelmiş. Bu da kurallara göre penaltı değil... Lütfen gidin başka yerlerde tartışın arkadaşlarınıza falan mesela.

tturkmen
Şu köpeklerden Trabzonda nasıl 3 tane yedik.Bu şerefsizler bide şampiyon olacaklar.

Art niyetli hakem olursa 5 de yeriz.

Fatih ÇOLAK
25.03.2012, 22:25
Selçuk şerefsizine zaten ayar oluyorum, bu maçta tavan yaptı nefretim...

6 ayda İstanbul'a çok güzel(!) uymuşsun, ulan adama döner vole atıyorsun, birde ölümüne itiraz ediyorsun, işallah o şampiyonluk sana yar olmaz!!!

Sefa Murat Dokuz
Kardeşim darılmada farklı olmaya çalışmak içinmi yapıyorsunuz bunu,nedemk öyle birşey yok ya farazi konuşuyorsunuz.

yok abi farklılık değil ama bu pozisyonu Gs li oyuncu yapsa , bi yorumcu da penaltı değil götünden başından sekti dese koca bi ha ..... derim ona ben. Adam eli havada kayıyor bari yüzüne tut da sakınmaya çalış bildiğin el yukarda ha direk gelmiş ha sekmiş gelmiş, eliyle kesiyor topu bilinçsiz de olsa o elin orda işi yok.

Buca maçındaki Fener'e çalınan penaltıyı hatırlayalım. O pozisyon penaltı değil di Ediz'di sanırım. Adamın koşu hareketleri içinde sağ adımda sol eli ilerde sol adımda sağ eli ilerdeyken top eline gelmişti burda öyle bir durumda yok sazan gibi atlıyor defans bilmediği için elin de orda işi yok. Ayağıyla topa değmiş olması topu eliyle kesmediği anlamına gelmez.

Farklılık falan değil, şu pozisyon trabzonun lehine olsa ve çalınmasa çıldırırım.

bdrmv08
Şenol hoca takımı maça iyi hazırlamış. Taktik olarak oldukça iyiydik ve kazanmayı hak ettik. İlk devre maçın tamamen hakimi bizdik. Bu dönemde skoru arttırabilirdik. Hakem ikinci yarıda taraftarın etkisinde kaldı. Uğuştuya göre karar vermeye başladı. Bu noktada Volkan, Olcan biraz daha etkili olabilirdi. Her şeye rağmen iyi yonadık ve iyi mücadele ettik. Takıma ve teknik kadroya tebrikler.

winner
25.03.2012, 22:26
hakan şükür bile penaltı değil derken hala penaltı olduğunu iddia edenlere şaşıyorum...

cüneyt çakır bile geçmişte bir pozisyon için şansal'a" vücuttan sekip ele çarpan topta kesinlikle penaltı çalınmaz" demiş.

yani penaltıyı çalan bile penaltı çalınmayacağını söylemiş benzeri eski bir pozisyonla ilgili ama kafada başka niyetler olduğu için çaldı penaltıyı...

biltrabzon
25.03.2012, 22:26
Senol günes hakem konusunda hakli ama kendi yanlislarinida söylesin,Burak a nasil bu kadar sabretti.Rahat kazanacagi maci yaptigi yanlis tercihlerle kaybetti.

Kaya Cilingiroglu

tturkmen
25.03.2012, 22:27
Kötü oynayan Volkan ve Olcan'ın yerine 60. dakikidan sonra Halil, Adrian, Henrique'den ikisi oyuna alınmalıydı. Bu oyuncular bir çok maçta 90 dakika oynamamalarına rağmen asist krallığı sıralamasında en önde yer alan oyuncular. Demekki bu oyunculardan verim alınabiliyor. Madem Volkan ve Olcan kötü oynuyor, çıkart bu oyuncuları oyuna al. Bence bu maçtan puan kaybetmezdik. Şenol Hocam hata yapmıştır. Şenol Hocam hata yapsada o bizim herşeyimizdir.

Sana katılıyorum. Takım çok geriye yaslandığı 60 larda Adrian ya da Henrique değişikliği olabilirdi. Herhalde Şenol Güneş o dakikalarda teknik direktör olduğunu unuttu maça daldı. Golü yedikten sonra aklına geldi takımın teknik direktörü olduğu.

Sefa Murat Dokuz
25.03.2012, 22:27
Akşam akşam insanın sinirlerini hoplatmak için mi yapıyorsunuz bunları ? Adam pozisyonda yakın mesafede kaymış ayağından seken top eline gelmiş. Bu da kurallara göre penaltı değil... Lütfen gidin başka yerlerde tartışın arkadaşlarınıza falan mesela.

güzel kardeşim, yorumlarımı okumaya devam et makem ikna olmadın. Yada kendi bildiğin gibi devam et, alıntı yapma olsun bitsin benim yorumum bu.

Muhalif
25.03.2012, 22:28
Senol hoca kazanan kadroyu bozmuyor anladik ama mac icinde onde olan kadroyu da bozmuyor maalesef. Olcan ve Volkan 65 den sonra bagirdilar resmen bizi degistir diye ama hoca duymadi. Kendisini maca fazla kaptirdigini dusunuyorum hocanin. Bu macin berabere bitmesi basariysa da basarisizliksa da hocaya yazilmali Cuneyt Cakir'a veya futbolculara degil..

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:28
Senol günes hakem konusunda hakli ama kendi yanlislarinida söylesin,Burak a nasil bu kadar sabretti.Rahat kazanacagi maci yaptigi yanlis tercihlerle kaybetti.

Kaya Cilingiroglu
Birak su kaya cilingiroglu yorumlarini,biz bize yeteriz.

Bugün iyi oynadik,iyi giden bir takimi degistirmeye gerek yoktu.

Sefa Murat Dokuz
25.03.2012, 22:29
Futbol kurallarından bir habersin heralde ? Bunu amatör ligdeki takımlarda bile öğretiyorlar . Bilmeden konuşmakta çok yanlış bir şey

merak etme en az senin kadar biliyorum kuralları. ;)
şu pozisyonun bizim takım lehine olduğunda gelip burda penaltı işte %100 diye bağıranlara değil deme erdemini göstermen dileğiyle hadi eyvallah , kurallarınla mutlu yaşa

Emirhan Makul
25.03.2012, 22:30
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/552406_323227231064375_243963822324050_844850_3014 11696_n.jpg

Murat'
25.03.2012, 22:31
Ahmet Çakar penaltı için doğru karar dedi.Ben de empati kurunca penaltı diyorum.Aynı pozisyon bize olsa ve çalınmasa burası yıkılırdı.Birazcık şanssızdık bugün.

Berke6198
25.03.2012, 22:32
Şenol Güneş oyuncu değişikliği yapmayarak bozmamaya çalıştı kadroyu. Düzgün gidiyorduk. Ama kararlarda geç kaldığını net şekilde söyleyebiliriz... Sonda mesela Mehmet Battal'ın net gol pozisyonu vardı Tolga'nın çıkardığı. Orada Serkan bey efendi nerede acaba ? adam saçma sapan vurdu Tolga da aslanlar gibi çıkardı. Orada Mehmet Battal değilde misâl Melo olsaydı gol olurdu o pozisyon.

tturkmen
25.03.2012, 22:32
şu pozisyonun bizim takım lehine olduğunda gelip burda penaltı işte %100 diye bağıranlara değil deme erdemini göstermen dileğiyle hadi eyvallah , kurallarınla mutlu yaşa

Kardeşim sen 3-5 kişinin yaptığını tüm BMN üyelerine maal ediyorsun. Maraton daki herkes bunun penaltı olmadığını söyledi. Ha ama diyebilirsin ki bizim attığımız golde Alanzinho ya faul yoktu onu tartışabiliriz. Ama penaltının tartışılacak yanı yok. Kurallar açık ve net vücudun herhangi bir yerinden sekip ele giden toplar penaltı değildir.

Canberk
25.03.2012, 22:33

Evet cezalı

Yaşar
25.03.2012, 22:34
Vücudun herhangi bir yerine çarpan topun ele gelmesne penaltı çalan hakemi, elit hakem kategorisine almışlar ya bir tarafımla gülüyorum.
o hakem biraz adam olsaydı, Emre Çolak ve Eboue atılr, Gs'yi evire çevire yenerdik.
Yine bir Gs maçında, yine bir hakem faciasıyla giden puanlar.
Zokora'Nın üst düzey maçlarda gösterdiği üst düzey performans, Colman'ın ve Alanzinho'Nun mükemmel futbollarına şapka çıkartıyorum.
Volkan ve Olcan biraz daha hareketli olsa, takıma 60. dakakadan sonra yorgunluk yansımamış olsaydı, o hakeme rağmen, yine evire çevire yenecektik bu kişiliksizleri.
Gsli futbolcuların sahada yaptığı çirkeflikleri görünce onlardan daha da nefret etmeye başladım.
bu kadar karaktesiz futblcular topluluğu olur mu yahu?

Sefa Murat Dokuz
burda pozisyon ilk izlendiğinde herkes evet penaltıymış derken, farklı açılardan izleyip izleyip sekip geliyor aaa değilmiş diye hakeme veriştirmek bana yakışmaz. Ben pozisyonu maçı izlerken izledim bir daha izlemedim.
Gördüğüm hakemin alanzinhonun arkasından bir açıdan pozisyonu gördüğü, görebileceği tek şey alanzinhonun eline çarptığı an olması çok büyük ihtimal. Bi ihtimal ancak yardımcı sekip geldiğini görebilir ancak görmüş olsa bile kolun normal vücut hareket akışından çok olağan dışı açık olduğu için müdahele etmediği. Alanzinhonun sağ kolu yanında olsa vucuttan sekse kolutla topu engellemiş olsa vermezdi asla bu pozisyonu.

Penaltı yada değil. Hakemi yerden yere vurulacak bir pozisyon mu bu allah aşkına. 24 farklı kameradan izleyip gelip burda yorum yapmayın. Eboue'nin nasıl atılmadığını konuşmak yeterli.

Emre GÜRDAL
Ahmet Çakar penaltı için doğru karar dedi.Ben de empati kurunca penaltı diyorum.Aynı pozisyon bize olsa ve çalınmasa burası yıkılırdı.Birazcık şanssızdık bugün.

biz şike davasında adalet beklioruz empatiyi bırak zaten vermezlerdi o penaltıyı bize neyin empatisini kuralım? kural ne fener düşecek diyo şike yapana düşer diyo 8 aydır basbas bagaran biiz kuralı uygulayın diye penaltıda böle kural uygulnsaydı o penaltı verılmezdı empatı kurma kuralı düşün...

Ömür Karadeniz
25.03.2012, 22:35
Bizim oyuncular tam dayaklık,bjkyi yen git gençlere yenil,antalyaya yenil sonra git gsyi perişan et,bende bu işe zıtım işte.Büyük takım topçusu maç seçmeyecek,kimse kusura bakmasın ama sadece büyük maçlarda iyi oynayınca bazen kendimizi sivas,eskişehir,antep seviyesinde sanıyorum.Çünkü o seviyedeki takımlar kendilerini göstermek için sadece büyük maçlarda iyi oynuyor tıpkı bizim bu sene yaptığımız gibi.

Berat Akçay
25.03.2012, 22:36

Sanmıyorum . Kuralları kafanda tekrardan yazmışsın.Senide kurallarınla başbaşa bırakıyorum ama senin kuralların geçerli değil ..

Adem Erdoğan
25.03.2012, 22:36
O penaltı olmasa sabaha kadar gol atamazdı bu çingeneler bize.

Berke6198
25.03.2012, 22:37
Açıkçası Olcan'a oynadığı oyundan dolayı pek kızamıyorum... Çünkü Olcan sakat sakat oynuyor.

Cafer Bulur
25.03.2012, 22:37
Bu sezon bjk yi yendigimiz mac haricinde tüm derbilerde hakemler takdir haklarini rakipler lehine kullandi.

Senol günesde mac sonunda buna isyan etti,adeta öfke doluydu.

Adem Erdoğan
25.03.2012, 22:38
Bu akşamki gs gerçek gs'ydi; medyanın gazı, hakem kayırmaları ve rakiplerinin konsantrasyon bozuklukları sayesinde tepedeler. Fazla kasmadılar bu sene. Çakma imparatorun şansı yaver gitti.

Berat Akçay
burda pozisyon ilk izlendiğinde herkes evet penaltıymış derken, farklı açılardan izleyip izleyip sekip geliyor aaa değilmiş diye hakeme veriştirmek bana yakışmaz. Ben pozisyonu maçı izlerken izledim bir daha izlemedim.
Gördüğüm hakemin alanzinhonun arkasından bir açıdan pozisyonu gördüğü, görebileceği tek şey alanzinhonun eline çarptığı an olması çok büyük ihtimal. Bi ihtimal ancak yardımcı sekip geldiğini görebilir ancak görmüş olsa bile kolun normal vücut hareket akışından çok olağan dışı açık olduğu için müdahele etmediği. Alanzinhonun sağ kolu yanında olsa vucuttan sekse kolutla topu engellemiş olsa vermezdi asla bu pozisyonu.

Penaltı yada değil. Hakemi yerden yere vurulacak bir pozisyon mu bu allah aşkına. 24 farklı kameradan izleyip gelip burda yorum yapmayın. Eboue'nin nasıl atılmadığını konuşmak yeterli.

Bunu yardımcının görmesi gerek.Çok açık .Hemen önü

Sefa Murat Dokuz
biz şike davasında adalet beklioruz empatiyi bırak zaten vermezlerdi o penaltıyı bize neyin empatisini kuralım? kural ne fener düşecek diyo şike yapana düşer diyo 8 aydır basbas bagaran biiz kuralı uygulayın diye penaltıda böle kural uygulnsaydı o penaltı verılmezdı empatı kurma kuralı düşün...

siyasi güç kural tanımayan bir siyasi güçse , hukuk kavramı ortadan kaldırılmış, bazı kişilerin dudaklarının arasındaki cümleye bakıyorsa o örneği emsal gösteremezsin. penaltı olmasın bu pozisyon tamam ayağından sekmiş gelmiş eline.
ben alanzinhonun arkasından pozisyonu izliyorum, direk eline gördüm pozisyonu hakem de öyle gördü. yani bunu ortalığı yıkacak olay yapacak bir noktaya çekmeye ne gerek var. şu pozisyonda formaları değiştir hakem bu noktadan gördüğü şekilde trabzona penaltı vermese bizi doğradığını düşünürüm.

Sefa Murat Dokuz
25.03.2012, 22:40
Bunu yardımcının görmesi gerek.Çok açık .Hemen önü

aman beni kurallarla baş başa bırak, alıntıda yapma yorumlarıma oldu mu;)

Royal Heart
25.03.2012, 22:41
Şimdi baktım Ebue'nin pozisyonuna da buna rağmen konuşan gsliler halâ varsa (ki vardır şüphesiz) çıkıp oksijen alsınlar.

KüçükGolcü10
hakem 1 - 1 Trabzonum .

baska soylenecek birsey yok.

Tolga Okumuş
Takımın bugün iyi yönleri daha fazlaydı.

Taktik,disiplin,yardımlaşma yönünden iyiydik.

Sadece özellikli futbolcu yönünden eksiktik.İlerde ne yapacağını bilen,kafasını kullanan futbolcumuz olmayınca fırsatları cömertçe harcadık.

Aynı zamanda takımın 2 ye 1, 3 e 1 pozisyonlarda çalışmadığı çok açık.Ne kadar pozisyona girdiysek hepsinde oyuncularımız doğaçlama hareket etti.Hiç bir ortak hareket,bilinçli pozisyon almalar yoktu.Buna mutlaka bir çözüm bulmamız gerekecek.

Maçın en kötü görüntüsü ise attığımız bir kornerde ceza sahasında sadece bir futbolcumuz olmasıydı. Yakışmadı.

seyduna_efil
25.03.2012, 22:42
Sırf Selçuk ve diğer gidenlere inat şampiyon olmasın Gs,varsın Fener olsun...

Mellih
25.03.2012, 22:43
maçtan önce eğlenen oyuncuların maçtaki ciddiyetini merak ediyorum burayada yazmıştım zaten. onlar bu konuda sınıfı geçtiler.
demekki isteyince oluyomuş. özellikle zokora çok farklıydı.
biraz daha klasımız olsa, gereken yerlerdede kontrol bizde olurdu, elimizden kaçırdık

Berat Akçay
25.03.2012, 22:44

2 ucu b... değnek

yavuzbaha
Colman a bu maçta acaip içerledim...kardeşim madem isteyince bu kadar klas bir virtüöz olabiliyorsun,neden bazı maçlarda yokları oynuyorsun...

KüçükGolcü10

yok artik.

senin evinin hirsizi degilde, baska eve giren hirsizin eli kesilsin diyorsun ha..

fenev samoiyon olsun, en cok biz madara olacagiz haberin yok.

ccd6167
play-offlari 3-4 bitiren avruopa kupasina gidemiyo mu
??????

Royal Heart
25.03.2012, 22:45
Başka ? Bize ne, biz olmazsak kim olursa olsun ne fark eder. Çıkmadık candan ümit kesilmez...

digo
25.03.2012, 22:46
Burak yerine paslasmayi ve paylaşmayı bilen iyi bir santrfor ile seneye çok iyi olur takım, Burak ciddi oynamıyor, zarar veriyor artık..

metehan
Bu seneki her türlü olumsuzluğa rağmen, oyuncuların, Şenol hocanın moralsizliğine ve formsuzluğuna rağmen yine de bu takımda hayat olduğunu görmek güzel. Eksikler var ama TS hala çok değerli bir takım ve marka. İnşallah bunu ileri götürecek hamleleri yaparız.

must61
Penaltı penaltıydı.

Eren Karaahmetoğlu
Teşekkürler çocuklar. Hepinize helal olsun.

Allah senin bin bir türlü belanı verecek bir gün Cüneyt Çakır.

Ben daha başka bi şey demiyorum.

Sıra geldi fenere. Gel bakalım fener.

metehan
25.03.2012, 22:48
play-offlari 3-4 bitiren avruopa kupasina gidemiyo mu
??????
3. doğrudan gidiyor, 4. diğer playoff grubunun lideri ile final maçı oynayacak.

Emrullah
33. hafta maç programı açıklandı. Beklendiği gibi bizim maçımız 1 Nisan Pazar günü 19:00'da.

jacek cyzıo
gs nin golünden önce biz taç kazandık.ve taçı kullanmayı beceremediğimizden golü yedik.taçı atalımda nasıl olursa olsun mantığı.

metehan
25.03.2012, 22:49
Penaltı penaltıydı.
Değildi. Alanzinho topu ayakla kesti, seken top eline çarptı. Hakem ayakla müdahaleyi görmemiş olabilir ama teknik olarak penaltı değildi.

Berke6198
Akşam akşam o kadar garip yorum atanlar var ki... Neyse iyi akşamlar herkese.

yavuzbaha
Penaltı penaltıydı.
...
sert gelen topa uzatılan ayağa çarpıyo ve sekerek ele çarpıyor...vucuttan seken toplar için uefa nın net olarak penaltı çalmayın hükmü var...ilk gördüğüm zaman da asla penaltı değil demiştim...tartışmasız penaltı değil ama hakem direk ele çarptı görmüş te olabilir... o da ayrı konu

Tolga Okumuş
25.03.2012, 22:50
gs nin golünden önce biz taç kazandık.ve taçı kullanmayı beceremediğimizden golü yedik.taçı atalımda nasıl olursa olsun mantığı.

Abi takımın bu özelliğini bildiğimden maçtan önce sayacağım dedim.

İlk 4 taçı direk rakibe attık.

Taçlara da çalışmamız lazım.

Adem Erdoğan
25.03.2012, 22:51
33. hafta maç programı açıklandı. Beklendiği gibi bizim maçımız 1 Nisan Pazar günü 19:00'da.

1 Nisan Şikesi yapmasın bunlar şimdi..

Burak 1967
25.03.2012, 22:51
Markus Merk:
' Pozisyon kesin olarak penaltı değil. Alanzinho ayağıyla topa müdahale ediyor ayağından sekip eline çarpıyor. Kasti olarak bir müdahalede söz konusu değil. Penaltı kararı çok ağır. ''

yavuzbaha
25.03.2012, 22:53
Dünya da 3 e 1 leri 2 ye 1 leri vs bu kadar kötü kullanan bir takım varmıdır acaba...rakibi ez ez,suyunu sık final paslarında amatör takım gibi ol...sebep ???..ileri uçta kollektif futbol oynamayı bilmeyen bireysel adamlar var da ondan...Her zaman diyorum,Burak Yılmaz verdiği,vermediği paslarla ve vurduğu şutlarla hucum örüntüsünün içine ediyor...attığı goller forvet elemanları arasında bölünmüş olsaydı liderden bu kadar uzak kalmazdık

Legolas77
25.03.2012, 22:54
1 Nisan Şikesi yapmasın bunlar şimdi..

önce sınav sonra gelip fenere koyacam
volkan geliyorum olm sana geliyorum gooyduuk mu

Murat'
25.03.2012, 22:54
Markus Merk:
' Pozisyon kesin olarak penaltı değil. Alanzinho ayağıyla topa müdahale ediyor ayağından sekip eline çarpıyor. Kasti olarak bir müdahalede söz konusu değil. Penaltı kararı çok ağır. ''

Attığımız golde de faul yok dedi bu beyfendi.Hangisine inanacağız.

hodlu
25.03.2012, 22:55
Kazanmamız gereken bir maçtı ve yine kazanamadık. Bu sezon her maçta yaptığımız hatalı final pas tercihlerini tekrarladık.Derbilerde çok kolay kaybediyor,çok zor kazanıyoruz.Oyuncu değişikliği geç yapıldı ama bence bu gecikme hocanın yedeklere inanmamasıydı.Onlardan beklentisi yoktu maçı götürebildiği kadar götürmek istedi.
Hakeme gelince, hatalı penaltıya rağmen atmosferden çok fazla etkilenmeden yönetti.Tabi biz yedek oyuncuya kırmızı veren hakemlere alışkın olduğumuz için bu gece ki hakemi kötünün iyisi olarak görüyoruz...

yavuzbaha
25.03.2012, 22:55
..doğru evet faul yok ve penaltı da penaltı değil...2 sine de inanacaksın...Allah Allah ya

asilhamsi
25.03.2012, 22:56
Penaltı penaltıydı.

afedersin NAH penaltıydı...

Adam yere duserken elini neresine soksun?

Cafer Bulur
Hayir,öyle demedi.

Golden önce mustafa-baros ikili mücadelesinde faul verilmemisti,ona vermediyse buna da vermemeliydi dedi,hakemin standardi olmamasina dikkat cekmek istedi.

must61
...
sert gelen topa uzatılan ayağa çarpıyo ve sekerek ele çarpıyor...vucuttan seken toplar için uefa nın net olarak penaltı çalmayın hükmü var...ilk gördüğüm zaman da asla penaltı değil demiştim...tartışmasız penaltı değil ama hakem direk ele çarptı görmüş te olabilir... o da ayrı konu

Açıkcası şimdi görüntü tekrarlarını da izledim haklısınız.ama o kadar kısa mesafeden çok hızlı gelişen olayı bu şekilde yorumlamasını yadırgamadım hakemin.ki bu pozisyon bizim başımıza gelseydi hakem de penaltı vermeseydi uzunca bir söverdim heralde...o yüzden çok da haksız bulmadım burda hakemi

memmedaga
25.03.2012, 22:57

her iki tespit de dogru

Sefa Murat Dokuz
25.03.2012, 22:57
hakem seminerlerinde, selçuk inan'ın kendini topun üstüne bırakıp aldığı fauller hakemlere izletilmeli. Bir ara alex'in kendini rakibe dayayıp sonra da yere bıraktığı gibi sayısız serbest atış alıyor bu şekilde. ve çoğunda el kararı çıkması lazım bunun.
Çoğu kişi hatırlamaz ama hırvatistan maçıydı sanırım , selçuk kendini topun üstüne bıraktı sırtında rakip,norveçliydi sanırım hakem selçuk'a elle oynadın dedi. Sazan gibi kaldı öyle selçuk.

hodlu
25.03.2012, 22:58
Colman 2.yarı olgun atakları öldürdü, evet istekliydi ama ilk yarıdaki kadar efektif değildi. Zokora çok iyiydi hem de çok.Bi anda hızlanıp top sürmesi falan o olayına bayılıyorum top çıkarırken. Volkan orda pas veriyormuş gibi yapıp kaleye vursa boş kaleye gol olcak muslera zaten sazan gibi atladı.

Aklımdan geçen yorumlarla aynısı.Zokora bu gece bir kez daha klasını ispatladı.Büyük maçların büyük oyuncusu helal olsun Zokora'ya...
Volkan Şen ise gol pası nasıl verilir, birisinden ders almak zorunda...

Emrullah

Tekrar izlediğimde bana da faul değil gibi geldi. Biraz ağır karar olmuş. Penaltı kararı da çok yanlış bir karardı.

Hasan Arslan
cüneyt çakır 1-1 TS.. Başka söze gerek yok..

batugol
25.03.2012, 23:00
takımın en büyük sıkıntısı son paslar
gsyi 3 kere eksik adamla yakaladık ama beceremedik
bunları atacaksın ki hakem makem konuşmayacaksın

yavuzbaha
Ya arkadaş 1-0 dan sonra 2 yi bulup rahatlamadığın her maç buna benzer sonuçların olur...şu takımın orası eksik burası eksik felan hikaye...kardeşim santraforun çok iyi olacak....stoperin hata yapar,santraforun telafi eder...bu heryerde böyle...bizim takımın gol pozisyonu sıkıntısı yok...çoğu takımın gol yapabileceği pozisyonları heba edip edip duruyoruz....seneye bu takıma kimseyi almasınlar,ama 20 milyon avro verip rüştünü isbat etmiş bir golcu alsınlar....

TS-FAN
yok abi farklılık değil ama bu pozisyonu Gs li oyuncu yapsa , bi yorumcu da penaltı değil götünden başından sekti dese koca bi ha ..... derim ona ben. Adam eli havada kayıyor bari yüzüne tut da sakınmaya çalış bildiğin el yukarda ha direk gelmiş ha sekmiş gelmiş, eliyle kesiyor topu bilinçsiz de olsa o elin orda işi yok.

Buca maçındaki Fener'e çalınan penaltıyı hatırlayalım. O pozisyon penaltı değil di Ediz'di sanırım. Adamın koşu hareketleri içinde sağ adımda sol eli ilerde sol adımda sağ eli ilerdeyken top eline gelmişti burda öyle bir durumda yok sazan gibi atlıyor defans bilmediği için elin de orda işi yok. Ayağıyla topa değmiş olması topu eliyle kesmediği anlamına gelmez.

Farklılık falan değil, şu pozisyon trabzonun lehine olsa ve çalınmasa çıldırırım.

Kurala göre penaltı değil.
Cüneyt Çakır'a göre penaltı.
Peki Çüneyt Çakır ne iş yapar?!!

Oğuzhan
25.03.2012, 23:01
O çocukların alın terinde boğulasın Cüneyt Çakır. Dakika 25 9 kişi kalması lazım rakibin.

asilhamsi
adam gibi bir hakem engin ve ebue yi atardı.Ama o g.t cuneyt hocada yok.Cok sinirliyim.Beni futboldan soguttular.Bizim golden once faul yok diyen arkadaslar tekrar izlesinler adam alanzinhonun hem koluna girip cekiyor hemde ayagına vuruyor.

Hakem net olarak katletti macı.Cocuklar iyi oynadı.Burak ın bu bencilligi ona yakısmıyor.

Ve Senol hocam oyuncu degisikligi icin neden gol yememizi bekledin?

batugol
Kurala göre penaltı değil.
Cüneyt Çakır'a göre penaltı.
Peki Çüneyt Çakır ne iş yapar?!!

gelişi penaltıydı
ne yapsın adam

omermk
25.03.2012, 23:02
afedersin NAH penaltıydı...

Adam yere duserken elini neresine soksun?

Ayıptır söylemesi birşey yiyordum püskürttüm ağzımdakileri yazını okurken :)
Bizim taraftarımız bir enteresan. Sırf muhalefet etmek için birşeyler söylüyoruz.
Kardeşim kural ne diyor"Vücudun biryerinden seken top ele çarptığında penaltı olmaz" bu kural yeni bir kural sanırım geçen yıl çıktı. Hala kasıp yorum yapmayın çünkü bu yoruma açık birşey değil.
He dersin ki hakem toğun ayaktan sekip ele çarptığını görmedi onu anlarım ama daha fazlası abesle iştigaldir...

Mehmet Fatih Yavuz
25.03.2012, 23:03
Vallahi iyi oynadık. Özverili oynadık.
Ama bu kötü.

Maç seçiyoruz, hem de dik alasından. 1 hafta önce g.birliği maçında şunun yarısını oynamadık.

ORta saha üçlüsü senenin yarısında şöyle oynasa idi şu an abartmıyorum liderdik.
Bu sene gitti artık. Önümüzdeki senenin planını yaparken ne eksik ne fazla bunun hesabının iyi yapılması gerekiyor.

Kararsızım ama Burak iyi para verilirse satılmalı. Bize bir santrafor lazım. Maalesef Burak'a gol attıracağım diye takımdaki oyuncular pozisyon harcama rekoru kırdılar.
Burak kötü olduğu için değil. Santrafor olmadığı için. Volkanın yerine sağ açık oynatacak isek, eğer ikna edilirse osrun yok.

Hakeme gelirsek, dağıldı, duman oldu. Cüneyt Çakır'ı bu kadar dağınık ilk kez görüyorum. Bu kadar kötü maç yönetilmez. Emreyi atamaması büyük kepazelikti. Şenol Hoca bile dayanamadı röpörtajda söyledi.

Bu sene alenen heba oldu. Para da heba oldu, zaman da heba oldu.

AMa bu maça baktığımda sadece ligin ikinci yarısında heba ettiğimiz puanlara ah etmemek mümkün değil.

Nerdeydiniz kardeşim???

hodlu
25.03.2012, 23:03
Cüneyt Çakır bu gece verdiği penaltı kararında hatalıdır, ancak maçı kazanamadıysak pas vermesini bilmeyen,gol atmasını beceremeyen hücum oyuncularımız yüzündendir.
Fark atmamız gereken maçı kazanamadık....

asilhamsi
25.03.2012, 23:04

hocam oyun kurallarını tekrar oku derim böyle ahkam kesip ukalalık yapmadan önce.Kural cok acık ne diyor ayakten sekip ele gelen top penaltı olmaz.Biz trabzonluyuz haksız bir beklentimiz yok ama ayakta uyumaya onun bunun gazına gelmeye de gerek yok.

İlker Yazıcıoğlu
25.03.2012, 23:05

İkisinde de marcus haklı.Penaltı yok,bizim golde faul de yok.Ama bunlar önemli değil.İlk yarı 4'ü bulmalıydık.Yukarıda bir arkadaş doğru birşey yazdı.Dünyada 3e 1 pozisyonları değerlendiremeyen en kötü Takımızdır heralde.Hakem çok baskı altında kaldı ve salak salak bizim aleyhimize kararlar verdi.GS 9 kişi tamamlamalıydı maçı....

İlker Yazıcıoğlu
25.03.2012, 23:06
cüneyt Çakır bu gece verdiği penaltı kararında hatalıdır, ancak maçı kazanamadıysak pas vermesini bilmeyen,gol atmasını beceremeyen hücum oyuncularımız yüzündendir.
Fark atmamız gereken maçı kazanamadık....

katiliyorum.......

Emirhan Uludüz
25.03.2012, 23:06
Geçen sene bize verilen pozisyonun bir benzeri Gs aleyhine verilmiş işte haberin linki kendi sitelerinden

http://www.galatasaray.org/galatasaraytv/roportaj/haber/9624.php

"Bir şey daha söylemek istiyorum. Bu Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor olduğu için değil. Anlatılanlardan esinlenerek, hakemlere anlatılanlardan yola çıkarak söylüyorum. Eğitimciler, Merkez Hakem Kurulu hakemlere diyor ki futbolcunun vücudunun herhangi bir uzvuna çarpıp oradan seken topun ele temasında elle oynama yoktur diyor. Şimdi Trabzonspor-Kasımpaşa maçını hatırlayın. Son uzatma dakikalarında ayaktan seken top futbolcunun koluna çarptığı için Kasımpaşa lehine Kuddusi Müftüoğlu penaltı vermedi. Galatasaray maçında Neill’in göğsünden koluna gelen bir top var ve o anda frikik verdi. O da gitti gol oldu, Semih’in attığı gol öncesi. Peki, Neill’in göğsünden çarpıp koluna düşen topla, Trabzon-Kasımpaşa maçında futbolcunun baldırından sekip koluna gelen top arasında Merkez Hakem Kurulu’nun ifade ettiği herhangi bir uzvundan seken ve sonra eliyle temas eden top arasında ne fark var? Elle oynanma verilmemesi gerekiyor. Peki öbürünün göğsünden çarptı, kola düştü elle oynama veriyor. Fırat Aydınus veriyor, FIFA hakemi. Kuddusi bacaktan sekiyor havada olan kollara çarpıyor, Trabzon Kasımpaşa maçında vermiyor. Kuddusi de eski bir FIFA hakemi ve Kuddusi şu anda ligin en deneyimli ağabey rolündeki hakemi. Ne fark var? İkisi aynı semineri takip etmiyor mu? Aynı kriteri ikisinin de takip etmesi gerekmiyor mu?"

"Galatasaray mağdur oldu diye burada bu pozisyonu anlatmak istemiyorum. Bu yarın Kasımpaşa maçında, öbür gün Mersin maçında, Bolu maçında, öbür günde Fenerbahçe, Beşiktaş aleyhine olabilir. Anlatmak istediğim şu; aynı semineri takip ediyorsunuz aynı eğitimci size eğitim veriyor. Ama farklı uygulamalar olunca kafalar karışıyor."

asilhamsi
25.03.2012, 23:07
Burak trabzondaki en kötü topunu oynadı.Bu kadar bencil olmaya luzum yok.Takım arkadasların her pozisyonda seni arıyor sen ne yapıyorsun kafanı kaldır bir saga sola bak be adam yazıktır gunahtır.

Mehmet Fatih Yavuz
25.03.2012, 23:09
Maç ilk yarı 4-0 falan olurdu Burak-Olcan-Volkan üçlüsü top oynasa idi.

Nedir sıkıntı ben çözemedim ama bizim kadar kontra top bulup değerlendiremeyen bir takım var mı bilmiyorum.!

Güyan hızlı forvetlerimiz var!

Erbay
Final pası, final hareketi mi ne derseniz deyin o işte fena çuvallıyoruz. Düşünce ve yetenek eksikliği çok net belli oluyor. Seneye ne yapalım Alanzinho ya da Adrian'ın yerine gol atmayı adet edinmiş bir adam alalım.

Bu arada Burak'ın iyi pozisyon alıp da pas alamadığı bi ton pozisyon güme gidiyor her maç. Geç atıyorlar adama.

Bud Spencer
-penalti verilen karar KESINLIKLE yanlisti!!!!

-bunu anlamayan veya görmeyen lütfen banlansin buradan!! ne kadar futboldan anlamayan üye varmis burada.

-bizim golden önceki alanzinhoya yapilan harekette faul degildi

-mac kesinlikle bizim hakkimizdi
son paslarda yanlis tercih kullandigimiz icin elimizden kacirdik

-fatih terimi bu kadar cileli hatirlamiyorum bu yil

-engin´e ve selcuk´a yapilan hakaretler yerindeymis

-gs, bjk, fb hepsi bizden korkuyor

-sampiyon olamiyacagiz ama sampiyonu belirleyecegiz

asilhamsi
ya bırakın artık yok 3-1 atamadık yok farkı kacırdık.Kardeim hakem seni bariz bir sekilde yemis rakibe 2 tane kırmızı kartı cıkaramamıs g.tunden penaltı calmıs siz hala yok 3-1 kacırdık yok bilmem ne..Uyanın artık yahu isyan edin biraz..

Mehmet Fatih Yavuz
25.03.2012, 23:11
ya bırakın artık yok 3-1 atamadık yok farkı kacırdık.Kardeim hakem seni bariz bir sekilde yemis rakibe 2 tane kırmızı kartı cıkaramamıs g.tunden penaltı calmıs siz hala yok 3-1 kacırdık yok bilmem ne..Uyanın artık yahu isyan edin biraz..

Senin de golünde faul yok abi!! Ama verdi. Hakem rezildi orada hemfikirim.

Ama 4 ölümcül hatadan ilkini bize yapınca diğerlerini hep Gs nin lehine uyguladı.

Lakin biz maçı ilk yarı bitirebilirdik.

At kardeşim. 6 tane net pozisyonun var. At bitir.

hodlu
25.03.2012, 23:11
Final pası, final hareketi mi ne derseniz deyin o işte fena çuvallıyoruz. Düşünce ve yetenek eksikliği çok net belli oluyor. Seneye ne yapalım Alanzinho ya da Adrian'ın yerine gol atmayı adet edinmiş bir adam alalım.

Bu dediğini derbilerde değil, her maçta yapıyoruz hemde her maçta.Bu seviyedeki toçular nasıl yaparlar o pas hatalarını anlamıyorum...

Royal Heart
25.03.2012, 23:13
Bir tek vuruş ustası, gerçek bir golcü lâzım demek ki. Muhammet Demir alınsın. :) Neyse Transfer Başlığı'na çevirmeyeyim.

orhan42
penaltıya peenaltı diyen var mı aranızda..Ayıptır günahtır yazıktır...

yavuzbaha
Maci izledim Trabzon ortasahasi ozellikle Colman Zokora muhtesem oynadi 6s orta sahasini ezdi adeta ts maci haketti ama yine yeniiden burak yilmazin son vuruslarda muthis kotu olmasi nedeniyle koparamadi maci; ayrica elmanderi gercekten aradi 6s bizim icin Alex neyse onlar icinde elmander odur bana gore.....

diğer takımların forumlarını dolaştım herkes aynısını diyor

Ogün'
25.03.2012, 23:14
Burak'ın bencilliği yüzünden gitti maç

Bud Spencer
25.03.2012, 23:15
4-1 biter.

mactan sonra burda ol ozaman

kardes buralardamisin?

Erbay
25.03.2012, 23:16
Bu dediğini derbilerde değil, her maçta yapıyoruz hemde her maçta.Bu seviyedeki toçular nasıl yaparlar o pas hatalarını anlamıyorum...
Çabuk davranılcak yerde yavaş kalıyorlar, sakin olunacak yerde acele ediyorlar. Araya pas atmayı deniyorlar ama hakkını veremiyorlar. Volkan mesela pas vermedi vermedi, baktı pozisyon gidiyor hemen pas verdi ama çok geç kaldı. Çok net kötü kontra yapıyoruz. Her kontra beceri eksikliğinden normal atakla avunmaya dönüşüyor.

orhan42
25.03.2012, 23:16
Biz hala Şenol hocaya sallayalım..Yöneticin çıkıp bu faciadan sonra güzel maç yönetti türevi bi açıklama yapıyorsa bütün bu sözlerin bi manası kalmaz..ve biz daha çook bekleriz şampiyonluğu..O penaltı mıdır?Ebue neden kırmızı görmedi bunu da sorgulamalı yönetim..Sorgulamalı ve hesap sormalı...

yavuzbaha
25.03.2012, 23:18
Burak'ın bencilliği yüzünden gitti maç

...bencllğibir yana...vuruş hep aynı tarz ayak içi plase...ya topu sağa çekmişsin ayağını üstüyle patlatsana kardeşim...bir pozisyon var,Colman topla ilerliyor Burak sağa kaçıyor ve colmanın önü açılıyor ,Colma 2 adım atsa çaksa yüzde 70 gol ama O Burak a veriyor....Volkan şen sağ çarprazda ilk anda burak vermiyor ilerliyor çaksa yüzde 70 gol,burak a atıyor...ve her maç böyle onlarcası heba olup gidiyor....arkadaş bu ne hovardalıktır

asilhamsi
25.03.2012, 23:19
Senin de golünde faul yok abi!! Ama verdi. Hakem rezildi orada hemfikirim.

Ama 4 ölümcül hatadan ilkini bize yapınca diğerlerini hep Gs nin lehine uyguladı.

Lakin biz maçı ilk yarı bitirebilirdik.

At kardeşim. 6 tane net pozisyonun var. At bitir.

tekrar izle pozisyonu net faul.

Bu arada trt dekiler hala penaltıyı tartısıyor.Yahu neyi tartısıyorsun kural acık.

Bu arada eboe ve engin neden kırmızı görmedi biri bana acıklasın lutfen.

ThePatriot61
25.03.2012, 23:19
Maca bakamadim. Genis özete baktim simdi cok fazla pozisyonumuz yoktu. Maca 90 dk. bakabilecegim bir yer varmi yada maci full indirebilecegim bir link?

Berk Eren
25.03.2012, 23:21
arenada aslanlar figürandır,oyunu gladyatörler oynar...

altınada colman ve celustkanın dergi fotografları gerek:)

hakem kötüydü.hücümcülarımız beceriksizdi.her istabul maçı gibi yine atabilsek fark yapacaz atamıyoruz puan kaybediyoruz.

telafisi haftaya olur inşallah.

biltrabzon
25.03.2012, 23:21
Burak ve tolga iyi paraya satilip(Tabi iyi para verirler mi?)elmander ve baros tipi iyi bir forvet alinmali.Defansa saglam 2 tane stoper ve sapara oyun kurucu olarak oynarsa bu takim is yapar.

Gökhan Baymak
25.03.2012, 23:23
Maç geçti artık .. 60 dk'da korner kullanılırken ceza sahasına sadece bir futbolcu gönderilmez. Neyse işte. Bizim takıma herşeyden önce FORVET lazım.. İsabetli 3-4 transferle çok rahat şampiyon oluruz seneye...

Onur--Celustka--Giray--Stoper--Cech--Zokora--Colman--Ortasaha--Olcan--Kanat--Forvet

Colman'ın yanına iyi bir orta saha almalıyız. Giray'ın yanına iyi bir stoper, Olcan ve Volkan'ı zorlayacak bir kanat oyuncusu, en önemlisi de iyi bir Forvet almalıyız..

Abdennour, Alper, Muhammet transfer edeceğimiz ilk 3 oyuncu olmalı..

orhan42
25.03.2012, 23:24
Zoko gene yok..fenevbahçe maçında orta sahayı inşallah sağlam tutarız onun yokluğunda.Bu gün şenol hocaya atıp tutuyoruz.Allah rızası için oyuncu değiştirme konusunda yavaş.Ama Selçuk ve meloyu iyi analiz etmiş..Colman ve zoko resmen ezmiş anladığım kadarı ile..Geçen hafta fenevbahçeyi silen takımı son 20-25 dakikaya kadar biz sildik.Volkan son pozisyonda Burak'a çıkartmak yerine vursa belki şuanda Şenol hocayı ve takımı kutluyor olacaktık...

Fatih ÇOLAK
25.03.2012, 23:25
Eboue'nin bacak kopmuş galiba :cool:

http://s14.directupload.net/images/120325/fwpe4gj6.swf

Berkedogan
25.03.2012, 23:27
bu hakem bize gıcık iyi hakemmiş taraflı bu hakem yada kuralları bilmiyor geçen sene fener bu sene gs hakemlerle gidiyo.

Sefa Murat Dokuz
25.03.2012, 23:32
hocam oyun kurallarını tekrar oku derim böyle ahkam kesip ukalalık yapmadan önce.Kural cok acık ne diyor ayakten sekip ele gelen top penaltı olmaz.Biz trabzonluyuz haksız bir beklentimiz yok ama ayakta uyumaya onun bunun gazına gelmeye de gerek yok.

tamam abi eyvallah kuralına göre penaltı değil, ama hakemin gördüğü kadarı ile benimde maçta ilk gördüğüm anda düşündüğüm kadarı ile penaltı. Hani defalarca izleme fırsatımız yok ve ben burda hakemin o alanzinhonun arkasından ayağından sekip geldiğini görmeden çaldığını düşünüyorum.
Ama madem trabzonluyuz haksız beklentimiz yok Alanzinhonun pozisyonundada böyle saçma faul olmaz denirse , ağzımızı açmamamız lazım.

eboue nin hakemi tutup sarı görmemesi, bu maçta kırmızı görmemesi irdelenmeli, penaltı pozisyonunda benim açımdan en azından hakemi asıp kesecek bir durum yok

Mete DORUK
25.03.2012, 23:32
Benim en çok eleştirdiğim şey bizimkilerin 1-0'a yatması.Yüklensen pozisyon buluyosun ama yok.1 tane at yaslan geriye.
Gençlerbirliği maçıda aynısıydı.ve sonuçta aynı.Penaltı veya baska sekilde oldu ama gol oldu yani.
Korner kullanıyoruz 1 oyuncu var yahu 1 yuncu.Bu nedir abi biri açıklasın yahu! Baskıyı devam ettirip geri yaslanmasaydık kaçırdıklarımızıda göz önünde bulundurarak mutlaka atardık bir tane daha.Ama yok arkadas... yok yok yok...

Yaşar
25.03.2012, 23:38
Takımın geriye yaslanmasının nedeni fiziksel yorgunluktur.
bu bir taktik değildir.
Antalya açında ve G.birliği maçında Şenol Güneş'in hatası nedeniyle takım geriye yaslanmak zorunda kaldı.
Ama bu maçta fiziksel yorgunluk ön plana çıktı ve takım geriye yaslanmak zorunda kaldı.
Aslında kötü de savunma yapmadık bugün, Gs'nin pozisyon denecek pozisynu yok ama şanssız bir takımız.
Fb ve Bjk lig genelinde bizden daha kötü oynadılar.
Ama birisi bizden 10 puan önde, diğeri de bizimle ayn puanda.

Burak Sahin
25.03.2012, 23:38
penalti pozisyonunda önce penalti sandim sonra tekrar bakinca degilmis, yüzde yüz penalti degil adam kayarken eline carpmis top hakem hatali bu pozisyonda ayricada eboue emre colka ve selcuk inana kirmizi kart gösterebilirdi bu konudada korkak davrandi....bizim takima gelince colman zokora iyi oynadilar defnas hattida iyi konsantre olmusdu ama burak olcan cok formsuz özellikle burak gol haricinde hicbir olumlu hareketi yok yanindaki topa kosmuyor bile bursanin düstügü hataya düsmeyip sezon sonu satmaliyiz... takim oalrak sistemli ataklarimiz yok sahaya yayilma konusunda hala yetersiziz ama mücadele bugün iyiydi senol hoca yine cok formsuzdu alanzinho adrian burak henrique degiskligi yapmaliydi 60 dan sonra ama her zamanki gibi gerekli eksikleri göremiyor hamleler yapamiyor oyunu okuyamiyor....hoca herhalde artik bu taki,mi calistirmak istemiyor gibi bir hava var....

ibrahim
25.03.2012, 23:39
Tek üzüldügüm nokta Colmanin emeklerinin bosa gitmesi... tffnin en büyük tetikcisi cenabet cakir tas koydu Colmanimizin performansina.. Allah bin bir türlü belasini versin serefsizin.

Ömer_
25.03.2012, 23:42
penalti pozisyonunda önce penalti sandim sonra tekrar bakinca degilmis, yüzde yüz penalti degil adam kayarken eline carpmis top hakem hatali bu pozisyonda ayricada eboue emre colka ve selcuk inana kirmizi kart gösterebilirdi bu konudada korkak davrandi....bizim takima gelince colman zokora iyi oynadilar defnas hattida iyi konsantre olmusdu ama burak olcan cok formsuz özellikle burak gol haricinde hicbir olumlu hareketi yok yanindaki topa kosmuyor bile bursanin düstügü hataya düsmeyip sezon sonu satmaliyiz... takim oalrak sistemli ataklarimiz yok sahaya yayilma konusunda hala yetersiziz ama mücadele bugün iyiydi senol hoca yine cok formsuzdu alanzinho adrian burak henrique degiskligi yapmaliydi 60 dan sonra ama her zamanki gibi gerekli eksikleri göremiyor hamleler yapamiyor oyunu okuyamiyor....hoca herhalde artik bu taki,mi calistirmak istemiyor gibi bir hava var....

bu maçta bile şenol hocaya hata payı çıkarıyorsunuzya pes doğrusu pes.

memmedaga
25.03.2012, 23:45
benim fener maci veya play of icin umudum yok

sebepler
Senol hocamiz cok gec mudahele ediyor korkak davraniyor

pozisyon bulma sikintisi cekmiyoruz ama final paslari ve vurus tercihlerinde oyuncular cogunlukla hatali kullaniyor

adrian- henrique katkilari cok sinirli 11 milyon euro maliyeti olan oyuncular katkilar cok yetersiz

Burak'a endeksli oyun ikinci oyun plani yok....Buragi egoistlikle sucluyoruz ama baska taktik varmi ?

Nihat Güneş
25.03.2012, 23:48
Takım olarak cimcomun balonunu resmen patlattık. Eyyamın sözlük karşılığı C.Çakır. İlerde Burak yerine kafası çalışan , azıcık kollektif futboldan haberi olan, adamların içinden geçilemeyeceğini bilen akıllı bir forvet olsa, savaştığımız her maçta fark yaparız. Burak kardeşimiz 1 gol atıyorsa 10 pozisyonu heba ediyor. 30 gol atması da türkiye liginin içler acsıı halini gösterir kimse kusura bakmasın! Not : Evet futboldan anlamıyorum, söylemenize gerek yok.

Ahmet Karadeniz
25.03.2012, 23:50
İkisinde de marcus haklı.Penaltı yok,bizim golde faul de yok.Ama bunlar önemli değil.İlk yarı 4'ü bulmalıydık.Yukarıda bir arkadaş doğru birşey yazdı.Dünyada 3e 1 pozisyonları değerlendiremeyen en kötü Takımızdır heralde.Hakem çok baskı altında kaldı ve salak salak bizim aleyhimize kararlar verdi.GS 9 kişi tamamlamalıydı maçı....

bizim pozisyonda faul var hocam pozisyona dikkatli bakalım Stadyum programında da faul var dediler.

orhan42
25.03.2012, 23:53
Şunu da söyleyeyim.Bu şerefi bozuklar yüzünden sevmesem de geysenin şampiyonluğu güme gitti..Play-off'u sırf fenevbahçe ve sansargiller kazanacak onlar kurtulacak diye icade ettiler.

Ahmet Karadeniz
25.03.2012, 23:55
bi takım 3'e 1 leri, dünya kadar kontra atakları, son vuruşları yanlış yapıyorsa kimse kusura bakmasın bunun sorumlusu o takımın teknik patronudur.

Erdinç Dilek
25.03.2012, 23:58
aha buraya yazıyorum pozisyonları tekrar izleyip bakın: burak yılmaz ve volkan şen girdiği pozisyonlarda topu içerdeki arkadaşlarının önüne bırakabilseydi 6-1, 5-1 bitecek bir maçtı, Şenol hoca daha erken adam değişikliğine gitmeliydi, burak oda arkadaşı için çalıştı gibi göründü bu akşam, hele hele onun serbest vuruşları etkin kullandığı yerde kendisine yaptığı faul hiç yakışık kalmadı, bunlar benim fikirlerim gördüklerim yanlışım olabilir

memmedaga
26.03.2012, 00:01
Takım olarak cimcomun balonunu resmen patlattık. Eyyamın sözlük karşılığı C.Çakır. İlerde Burak yerine kafası çalışan , azıcık kollektif futboldan haberi olan, adamların içinden geçilemeyeceğini bilen akıllı bir forvet olsa, savaştığımız her maçta fark yaparız. Burak kardeşimiz 1 gol atıyorsa 10 pozisyonu heba ediyor. 30 gol atması da türkiye liginin içler acsıı halini gösterir kimse kusura bakmasın! Not : Evet futboldan anlamıyorum, söylemenize gerek yok.

evet ne yazikki size katiliyorum

cogu pozisyonlari olduruyor sen o kadar iyi onune al driblingle icer gir kaleyi uzak kapali capraz acidan kaleye vurmaya calis

neredeyse her seferind ayni seyi yapiyor bencillik tavan ne yazikki

iceri cevirse sadece su macta 4 pozisyon var biri belki gol olur

marcusjava
26.03.2012, 00:01
tacı önce bize verip sonra gs'ye çevirdiği pozisyonda nasıl da g..ü başı oynadı cüneytin...

Koray
26.03.2012, 00:02
Maç 0-1ken kornerlerde bizden ileri hiç kimsenin çıkmaması bize hiç yakışmadı.

Ömer_
26.03.2012, 00:02
bi takım 3'e 1 leri, dünya kadar kontra atakları, son vuruşları yanlış yapıyorsa kimse kusura bakmasın bunun sorumlusu o takımın teknik patronudur.

evet eksikler var.ama karşındaki takımlarda büyük takım.maharet atmak değildir.maharet o pozisyonlara girebilmektir.sezon sonu Burakın yanına bir iki tane partner alınır sorun hallolunur.herşey yenmekte değildir.Trabzonsporun yıkılmaz kale dedikleri arenada gs'ye verdiği futbol dersi konuşuluyor her yerde.bizde konuşalım,puanda kaybetsek oynadığımız keyif dolu futbolun keyfini çıkaralım

Ömer_
26.03.2012, 00:03
Maç 0-1ken kornerlerde bizden ileri hiç kimsenin çıkmaması bize hiç yakışmadı.

skoru koruma içgüdüsü koray.
90+2 dakikada bir çok oyuncumuz gs defansı çevresinde pozisyona girmeye çalışıyordu.

Ahmet Karadeniz
26.03.2012, 00:06
evet eksikler var.ama karşındaki takımlarda büyük takım.maharet atmak değildir.maharet o pozisyonlara girebilmektir.sezon sonu Burakın yanına bir iki tane partner alınır sorun hallolunur.herşey yenmekte değildir.Trabzonsporun yıkılmaz kale dedikleri arenada gs'ye verdiği futbol dersi konuşuluyor her yerde.bizde konuşalım,puanda kaybetsek oynadığımız keyif dolu futbolun keyfini çıkaralım

ya hocam yapma allah aşkına 3'e 1 yakalayıp atamıyorsan demek ki biz hiç çalışmıyoruz, ve burak her pozisyonda kendine oynuyorsa demek ki çok şımartmışız.

Koray
26.03.2012, 00:06
skoru koruma içgüdüsü koray.
90+2 dakikada bir çok oyuncumuz gs defansı çevresinde pozisyona girmeye çalışıyordu.

Bahsettiğim dakikalar 60-70. dakikalar sularıydı, son dakilara aynı şeyi yapsan anlarım ama maçın ortasında böyle bişeyi bünye kaldırmıyor.

lazibere
26.03.2012, 00:08
Ne demiştik??

Takımın, Büyük maçlarda kı performansına bakacağız, şu ana kadar baktığıızda ise, Oyun olarak yeterli ama skor üretmekte gayet başarısızız.

Bu akşam Gs, maçında da 5-0 kazanacağımız maç, Burak'ın rekor kırma hayalleri arasında güme gitti,,

Burak'a oynamaktan başka birşey yapmıyoruz..Halbuki müsati pozisyonlarda bir sürü gol bulabilırdık..

FC-ST-PAULI-61
26.03.2012, 00:09
Fenerli Cüneyt Cakir istedigini aldi Mac berabere bitti ve Zokora Fener Macinda yok.

lazibere
26.03.2012, 00:10
Olcan??

Sahada olmayan tek oyuncuydu, Bu kadar kötü oynarken ve sakat olması da söz konusu iken, Gol yiyene kadar neden değşitilmedi bu tartışılır..

1*0 ondeyken, Olcan çıksa ve oyunda top yapmaya gitsek maçı kazanmak mümkündü...

1*0 ondeyken, Kornerde, 1 kişi ile ceza sahasına giden takım, Golü yedikten sonra, Sahaya forvet sürmesini anlatın bana??

lazibere
26.03.2012, 00:12
ZOKORA geldiği sezondan bu yana 4. iyi maçını oynadı??

Maç seçen futbolcu istemiyorum..

Colman ve Zokora, her maç böyle oynasınlar, yenilmezdik..

Liderden 17 puan geri kalmış bir takım, İyi oynuyor diyenler, sadece kendilerin kandırırlar...

Hepimiz Lig tv ye Ve TFF ye dua edelim.. Allah'tan Play- OFF diye birşey ürettiler..

Demek ki, Kulupleri hedefsiz bırakmayacaksın,

9. olana da birşey veriyoruz deseler, taraftarımız 9. olduk diye sevindirik olur

lazibere
26.03.2012, 00:14
Öne geçtiğimiz maçlarda, Skoru korumasını bilmiyoruz, geriye düştüğümüz maçlarda da, Skoru dengelemek için kıçımızı yırtıyor ve mahvoluyoruz.

Bunun bir dengesi olmaz mı??

Mutlaka kazanmamız gerekmeyen bir maçtan beraberlikle ayrıldık, Mutlak kazanmamız gerekn bir maç olsaydı asla bu bir puanı da alamazdık, Demek ki, Maç içinde kontrolleir biz değil rakipler belirliyor

Haftaya MUTLAK KAZANMAMIZ GEREKEN bir maça çıkacağız??

Bu maçı alsınlar, Unutalım

Hasan Arslan
26.03.2012, 00:16
Şenol Hocanın tek eleştirilecek yönü bana göre, oyuna geç müdahale etmesidir.Yorgun olan takımı bilhassa orta sahayı daha diri elemenlarla güçlendirmeliydi.

lazibere
26.03.2012, 00:17
Fenerli Cüneyt Cakir istedigini aldi Mac berabere bitti ve Zokora Fener Macinda yok.

O hakem kesinlikle torpille oralarda, Ona iyi hakem diyen......

Onun kadar nerde ne çaldığını bilmeyen bir hakem olamaz..

Fenerle oynadığımız maçta aykut'u, gelişinden sebep attım diyen herif, Fenerli Gokhan'a kaç defa sabretti unutmadık..

Hep öyle olur..
Her zaman ADI ÖN PLANDA OLANLARA maç saattırırlar...Cüneyt efendi, Avrupa'da maç yönetitği için, ondan kımsede şüphelenmez yaa.. İddanamede de ondan geçmiyor zaten ismi

murat3861
26.03.2012, 00:18
zokora müthişti.takımda genel olarak iyiydi.yazık oldu.henrikeye artık dayanamıyorum.

A.Gökhan AKIN
26.03.2012, 00:19
Sırf fenere yaramasın diye yenilsek üzülmeyecektim eğer tutarda fener bizi haftaya yenerse cidden keseceğim dünyayla bağlantımı o kadar fena dolmuş durumdayım..

Koray
26.03.2012, 00:19
Cüneyt hibbisi Avrupa'da çok şımartılmış.

lazibere
26.03.2012, 00:22
Şenol Hocanın tek eleştirilecek yönü bana göre, oyuna geç müdahale etmesidir.Yorgun olan takımı bilhassa orta sahayı daha diri elemenlarla güçlendirmeliydi.

başka ne eleştirisi yapılabilir ki zaten bir teknık direktöre.. Sahaya gir ve gol atsın kımse demedi ki:))

Hoca dediğin, oyuncu tercihleri ve değişiklikleri ve maç içinde kı oyun anlayışını değiştirmek le görevlidir..

ELEŞTİRİ

Sakat olan ve maça başlar başlamaz, Bariz şekılde sırıtan OLCAN , 80 dakka sahada kalmamalıydı..

Fatih terim, 3 oyuncu değişikliği yaparak, Gol istediğini bariz olarak göstermiş ve risk de almışken, Bu hamlelere, Yediğimiz gol sonrsı cevap vermesi??

Kısacası; Bugun onde olduğumuz zamanlarda paniklemeden, Ayağa top yaptırsaydık, bununla alakalı oyuncu alsaydık, Skor korunabilirdi..

Hamle için, gol yemeyi beklemeye gerek yoktu, Onde olan bizdik çünkü

lazibere
26.03.2012, 00:23
Sırf fenere yaramasın diye yenils
ek üzülmeyecektim eğer tutarda fener bizi haftaya yenerse cidden keseceğim dünyayla bağlantımı o kadar fena dolmuş durumdayım..

Aynen

Başka birşey düşünemiyorum

Bu akşam,

Bütün fenerlilerin, Bizim GS den puan almamıza sevindirik olduklarını düşünmek bile beni çıldırtıyor

Haftaya feneri yenemesek

TARİH BİZİ

feneri şampiyon yapan takım olarak yazabiliri

En çok da bu koyar

Sefa
26.03.2012, 00:29
Cüneyt Çakır, Fenerbahçe için elinden gelenin en iyisini yaptı..

Zokora ilk faulünde sarı yedi Selçuk şerefsizi 2si net sarı kartlık 5 faul yaptı sarı kartsız bitirdi oyunu.. Yavaş dahi olsa en az sarı yerdi..

atlantis
26.03.2012, 00:29
Biz bu maçta çok daha pozisyon üretirdik ama gol kralımız pek mücadele etmedi bizim burak umut gibi savaşsa tadından yenmez. nankörlük etmiyelim fazla:) haftaya zokora olmaması fener için avantaj oldu ama fenerin oynadığı futbolda ortada beraberlik istemiyorum direk galibiyet olmalı..

Erbay
26.03.2012, 00:31
Bi arkadaşım çok kullanır şu lafı; bu hiç hesapta yoktu. Olcan ve Volkan'ın bu performansı hiç hesapta yoktu.

sakaryalı54
26.03.2012, 00:36
maçın tek özeti alanzinhonun ve volkanın trabzonspor oyuncusu olmadığıdır. alanın 3 e 2 pozisyonda topu kaleciye teslim etmesi artı volkanın kaçırdıkları inanılır gibi değildi volkan gol atmamak için uğraşşa yine gol atardı

hodlu
26.03.2012, 00:38
Bence hakem normal şartlara göre idare eder bir maç yönetti.Hataları çok, orası tartışmasız ama bizim masada profesyonel,ceza sahasında amatör topçularımıza ne demeli.Gol pozisyonlarını cömertce harcıyoruz sonra ahlanıp vahlanıyoruz.Birileri artık gol atma noktasında yardımlaşmayı,asist yapmayı öğretsin bu Trilyonluk beyefendilere...

seyduna_efil
26.03.2012, 00:39
Satılmış Selçuk'u sahada gören var mıydı?? Zokora'nın onu ve Melo'yu tek başına nasıl rezile ettiğini gördük..

Her zaman diyorum bu takımda sadece Egemen ile Jaja'nın yeri dolmamıştır,diğer gidenlerin yeri dolmuştur..

sence
26.03.2012, 00:39
Yahu bazı taraftarlarınmızın Şenol Güneş'e olan eleştirilerini aklım mantığım almıyor, almayacakta.Bu kişiler, forumda da çevremde de yeterince mevcut.

Eleştirilsin ama hakaret, alay, küçümseme vb... bize yakışmıyor.

İnanın nefret ediyorum o tür yorumlardan bir de rakip takımların teknik adamlarını, taraftarlarını, futbolcularını hayranlıkla övmezler mi:mad:.........

Bu durumdaki kişilere; ben sizin tuttuğunuz takımı tutmuyorum, demekten başka çarem kalmıyor.

Maçtan sonra yine Burak şöyleydi, Güneş böyleydi.

Bırakın arkadaş! Gücünüzü, enerjinizi rakip takımlar için harcayın.TS düşmanları için harcayın. MHK için harcayın.

hodlu
26.03.2012, 00:40

Bence bu gece oyuna müdahaleyi geç yapmasının tek sebebi yedek oyunculara güvenmemesi, onlardan birşey beklememesi...

bangkook_61
26.03.2012, 00:40
Bu Cüneyt Çakır Avrupa'da nasıl yönetiyor kaç yıldır aklım almıyor ? Elin Avrupalısı bunu nasıl görmez ?

Fatih Özkan
26.03.2012, 00:54
Satılmış Selçuk'u sahada gören var mıydı?? Zokora'nın onu ve Melo'yu tek başına nasıl rezile ettiğini gördük..

Her zaman diyorum bu takımda sadece Egemen ile Jaja'nın yeri dolmamıştır,diğer gidenlerin yeri dolmuştur..

En çok merak ettiğim konulardan biri...
Maçı izleyemedim...
Selçuk etkisiz mi kaldı maçta arkadaşlar ?

matalar
26.03.2012, 00:56
Bence bu gece oyuna müdahaleyi geç yapmasının tek sebebi yedek oyunculara güvenmemesi, onlardan birşey beklememesi...
zaten değişikliklerden sonra iyice oyundan düştük

Oruç
26.03.2012, 00:57
Reis top mop göstermedi No 8'e. İşi gücü duran top yapmak oldu, başka numarası yoktu Fatih.

Yetmedi, şu çakma 10 numaralarını da sildi.

Colman'la birlikte tabi.

Oğuzhan
26.03.2012, 00:57
Maçı izleyemedim...

Doğru dürüst topa vurduğunu görmedim ben, ne bir ara topu ne bir isabetli uzun pas. Sıradan bir futbolcu gibi bile göze çarpmadı. Helal olsun Colman ile Zokora'ya, on numara kilitlediler orta sahayı.

~UniCef~
26.03.2012, 00:58
Maçı izleyemedim...

Zokora onu ve Melo yu perisan etti

tabi ki Colman ve Alan`da yardiimci oldu

Fatih Özkan
26.03.2012, 00:59
Reis top mop göstermedi No 8'e. İşi gücü duran top yapmak oldu, başka numarası yoktu Fatih.

Yetmedi, şu çakma 10 numaralarını da sildi.

Colman'la birlikte tabi.

Doğru dürüst topa vurduğunu görmedim ben, ne bir ara topu ne bir isabetli uzun pas. Sıradan bir futbolcu gibi bile göze çarpmadı. Helal olsun Colman ile Zokora'ya, on numara kilitlediler orta sahayı.

Açıklamalar için teşekkürler.
Peki ya Engin karaktersizi ?

Fatih ÇOLAK
Zokora'nın Selçuk'a bir bacak arası çalımı vardı...

Bir de Melo'ya 20 metreden attığı feyk, bacakları ayrılıyordu az daha, maçın tamamını bulsak da tekrar tekrar izlesek :)

hodlu
Henrique-Adrian son yılların en kötü transferleri.Adamlar maçın bitimine 10 dakika kala giriyorlar ama yine de sahada 80 dakika koşanlar karşısında ayakta duramıyorlar.Ama en kötüsü bunlar yüzünden genç yetenekler şans bulamıyor ben buna üzülüyorum...

Uğur Ö.
26.03.2012, 01:00
Avrupalı ve psikopat hiçbirşey yapmadılar.Gerçi gsde iş yapan oyuncuda yoktu orası ayrı

Kasım BEKTAŞ
maçtan önce zokoraya kesinlikle en az sarı kart gösterip cezalı durumuna düşürüleceğini adım gibi biliyordum

ama cüneyt karaktersizinin böyle bir penaltı uyduracağını tahmin edememiştim...

bu akşamki oyunda cüneyt devreye girmeseydi rahat bir galibiyetimiz olacaktı!

Ba®ış

maçın dönmesini sağlayan faktör de bu zaten.bir tarafta yedeklerine güvenmeyen bir hoca,diğer tarafta da 460 küsür gün Galatasaray forması giymeyen bir adamı sahaya süren cesur bir hoca.tamam belki başka seçeneği yoktu ama önemli bir detay

Oruç
26.03.2012, 01:01
Şöyle diyelim. Geseye bir şey oynatmadık. Sildik resmen. Organize tek atakları yoktu. İşleri güçleri hakeme itiraz etmek.

Evirdik, çevirdik ama yenemedik.

Dik oynadık yani.

Fatih Özkan
26.03.2012, 01:02
Şöyle diyelim. Geseye bir şey oynatmadık. Sildik resmen. Organize tek atakları yoktu. İşleri güçleri hakeme itiraz etmek.

Evirdik, çevirdik ama yenemedik.

Dik oynadık yani.

Maçın özetini izlerken bile aşırı heyecan yaptım...
İçim yandı penaltı kararını duyunca zaten...
Allah büyüktür...