PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 18:37
Buldum...:D Besiktas mac basliginda yazmisim, ama gayse maci ile ilgili. :D Bir an Besiktas galibiyeti icinmi böyle yazdim diye düsündüm, ama belli aslinda beni Besiktas galibiyeti acmaz. :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35554&page=94

..

Tüh arkadaş :)

Neyse işallah yeneriz de, neyse işte... :)

Gökhan Baymak
24.03.2012, 18:51
%95 yeniliriz.. Aşağıdaki kadro ile çıkarsak şansımız biraz artar..

Kadro :

Tolga--Serkan--Giray--Celustka--Cech--Zokora--Colman--Adrian--Olcan--Volkan--Henrique

İlk 11'imiz bu olmalı. Burak kesinlikle ilk 11 başlamamalı..

hasannuhoglu
24.03.2012, 18:55
bu maca trabzon taraftarı alınmıyor dimi renkdaşlar.net bilgi istiyorum?

Mert67
24.03.2012, 18:58
bu maca trabzon taraftarı alınmıyor dimi renkdaşlar.net bilgi istiyorum?

Alınmıyor.

Faruk UYSAL
24.03.2012, 19:38
Avni Aker'de bizi 2003-2004 sezonunda 4-2 yendikleri bir maç var o maçı unutamıyorum. Sırf bu maç ve bir çok nedenden dolayı nefret ediyorum bu takımdan, Türkiyenin en karaktersiz takımlarından biri belkide en karaktersizi bence.
Aynen katılıyorum. Bir Trabzonspor taraftarı olarak gs'yi Ülkemizdeki en sinsi camia olarak görüyorum. Ayrıca, Avrupalı sahtekârı sezon ortasında ayartıp bedava götürmeleri nedeniyle söz konusu kulübe olan nefretim daha da arttı.

M.S.SOFU
24.03.2012, 20:43
Bu tür oyunları oynamıyorum ama oynamış olsaydım gözüm kapalı TRABZONSPOR'a oynardım.
Herkes bjk maçından önce aynı şeyi söylüyordu.
Nasıl oyun oynarsak oynayalım benim favorim hep takımımdır. Bunu yarın akşam göreceğiz ALLAH'ın izni ile :)

Oranlara takılmamak lazım, dikkatimi birşey çekti, iddaa bizim maçı tek maç olarak açtı...GS'nin kazanacağı bu kadar banko olsa eminim açmazdı ;) bu maçın patlayacağını düşünüyorlar...

inşallah biz kazanırız
ama durum ve vaziyet iyi değil
oranların mantığı çok basit sonuçta,kazanması yüksek ihtimal olan takıma düşük oran veriliyor ki çok para kaybedilmesin.

bir de her derbiye tek maç açıyorlar diye biliyorum
misal barca-real maçına tek maç açmışlardı,fb- gs maçınada tek maç açmışlardı.

umarım herkes gs ye tek maçtan yüksek meblağları basar ve trabzons kazanır ama sonuçta bu oranları hazırlayanlarda bizim kadar maç izliyorlar.hatta bir çoğumuzdan daha çok izliyorlar ve takım hakkında daha çok bilgiye sahipler.

ben iddaa oyuncusu olsam trabzonsporun ordu maçına bile para yatırmam.

A.Gökhan AKIN
24.03.2012, 20:46
Rahat alırız...

Ilelioglu
24.03.2012, 20:47
Rahat kaybederiz...

Hatice Aslan
24.03.2012, 20:56
Evi arabayı satıp gayse'ye yatırın!

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 20:59
...

bir de her derbiye tek maç açıyorlar diye biliyorum
misal barca-real maçına tek maç açmışlardı,fb- gs maçınada tek maç açmışlardı.
...

Hepsine açmıyorlar, genelde oranlar denk olunca açıyorlardı ama bu sefer böyle birşey yapmışlar...

Ayrıca şu Fener'in balından birazda bize lâzım...

Eto'o
24.03.2012, 21:00
Rahat kaybederiz...
katiliyorum kac gol yeriz ?

sessizkral_1
24.03.2012, 21:01
5 yeriz bence

Hatice Aslan
24.03.2012, 21:03
Fenerlilerin düşüncelerine göre biz gayse'ye yatacakmışız ya hani..

6-1 maç gayse'nin !

Ilelioglu
24.03.2012, 21:06
katiliyorum kac gol yeriz ?

Ilk mactaki gibi biter. 3 yeriz...

güneyli
24.03.2012, 21:17
Yediğimizden bir fazlasını atalım..Bana yeter..Fazlasını isteyen ömer üründül olsun..

Ilelioglu
24.03.2012, 21:20
Sunlari yenemeyecegiz yine. :mad: Simdiden gerildim. :rolleyes:

Sami Kuk
24.03.2012, 21:23
3-1 veya 2-1 alıcaz rahat oLun

ALDENİRO
24.03.2012, 21:24
ulan yensek nolcak yenilsek nolcak hayret bişey yaa.

Ilelioglu
24.03.2012, 21:26
3-1 veya 2-1 alıcaz rahat oLun

Hic sevmiyorum bu tür mesajlari. Cünkü insani umutlandiriyor, sonra öyle olmayinca hüsran oluyor. :)

En iyisi bastan kendini maglubiyete sartlandirmak, cünkü aksi bir soncuta sevinc bir baska oluyor.

;)

ALDENİRO
24.03.2012, 21:26
ama eziklerle maç çok önemli eğer yenilirseler şenol hoca hiç durmadan istifa etsin.ama yenersek o zaman yola devam.

Ilelioglu
24.03.2012, 21:28
ulan yensek nolcak yenilsek nolcak hayret bişey yaa.

Sezonun maci bence. Son 2 maci kazanamasak dahi bu macta kaybetmek kadar koymaz. Nefret ediyorum bunlardan nefret.

Ilelioglu
24.03.2012, 21:30
0-3'ün siniri halen duruyor.

:mad:

ALDENİRO
24.03.2012, 21:31
Sezonun maci bence. Son 2 maci kazanamasak dahi bu macta kaybetmek kadar koymaz. Nefret ediyorum bunlardan nefret.
kin varsa o ayrı...

Tahsin Armutcu
24.03.2012, 21:31
Herkes bilir ki bu takım Colmana bağlı.Colman ıyı olursa ve Cuneyt Çakır cok art niyetli olmazsa ciddi şansımız olur.

Mert Oğuzlu61
24.03.2012, 21:34
1 diyemiyorum gönlüm el vermiyor, 2 de diyemiyorum takımım ümit vermiyor :D üst beyler, bu maç bankonun bankosu üst... garantici olun :)

Cafer Bulur
24.03.2012, 21:35
0-3'ün siniri halen duruyor.

:mad:
Senin gibi düsünüyorum fatih.

Bu hafta kazanmayi gelecek hafta kazanmaktan daha cok istiyorum.

En kötü ihtimalle yenilmemeliyiz,artik kaybetmeye tahammülümüz kalmadi.

Semih AYDIN
24.03.2012, 21:38
Cincona tarife yapma zamanı geldi !

Gundo
24.03.2012, 21:38
Bu mac beni hic ilgilendirmiyor. Zaten bos bosuna play-off oynayacagiz. Haftaya kazanalik tum sezonu unutturur o mac. Benim icin haftayaki mac tum sezona bedel.

Cafer Bulur
24.03.2012, 21:44
Bu mac beni hic ilgilendirmiyor. Zaten bos bosuna play-off oynayacagiz. Haftaya kazanalik tum sezonu unutturur o mac. Benim icin haftayaki mac tum sezona bedel.
Bu tür yorumlarla Trabzonspor a zarar veriyorsunuz.

Fb lilerin ve genelde kamuoyunun düsündügü Trabzonspor gs ye bilenmiyor önyargisini tüm camia olarak yikmaliyiz.

Fb bizim ne kadar rakibimizse gs de ayni orandadir,hatta fazlasi vardir.

only ts
24.03.2012, 21:46
7 misafir burada sizin yeniliriz 3 yeriz 5 yeriz demelerini okuyup forumlarında güle oynaya paylaşıyor. helal olsun size !!!!

only ts
24.03.2012, 21:47
ayrıca gs yi yenmek fb yi yenmekten daha çok mutlu edecek beni. fb gs den her halukarda daha delikanlıdır ! pislik cinconlularr !!!!

Mellih
24.03.2012, 21:47
bu antalyadaki bira olayı, geçen sene fenerbahçe maçından sonra jajada olmuştu.
ondan sonraki hafta zannedersem antalya maçı vardı.
jaja o maç çıkıp maçı kazansa kimse adama bişey diyemezdi. ama o maçta yetersizdi.

bu seferde bu oyuncular çıkıp maçta oynasınlar, maçı alsınlar bişey demem ama ben bu olaydaki oyuncuların bunları yapabileceklerine inanmıyorum. inş utandırırlar beni

Erhan Atalay
24.03.2012, 21:48
Suat kılıçın spor bakanı
Yıldırım demirörenin tff başkanı
Cüneyt çakırın hakem olduğu
şartlarda gs-ts maçını kim kazanır ?
Vayyyy acayip zor bir soru be. En iyisi ben 1 2 ay düşüneyim bunu

Cafer Bulur
24.03.2012, 21:50
Suat kılıçın spor bakanı
Yıldırım demirörenin tff başkanı
Cüneyt çakırın hakem olduğu
şartlarda gs-ts maçını kim kazanır ?
Vayyyy acayip zor bir soru be. En iyisi ben 1 2 ay düşüneyim bunu
Futbolun Türkiyede sadece sahada oynanmadigini biliyoruz ama bu bile gs karsisinda sansimizin olmadigi anlamina gelmez.

Yardimlasmali,iyi bir takim oyunu ile gs den en az 1 puan alabilecek gücümüz var.

Ilelioglu
24.03.2012, 21:51

Fb lilerin ve genelde kamuoyunun düsündügü Trabzonspor gs ye bilenmiyor önyargisini tüm camia olarak yikmaliyiz.

Aynen öyle. ;)

irfanköse276
24.03.2012, 21:51
Herkes bilir ki bu takım Colmana bağlı.Colman ıyı olursa ve Cuneyt Çakır cok art niyetli olmazsa ciddi şansımız olur.

Cüneyt Çakır art niyetli olursa bundan fayda sağlayan biz oluruz. O yüzden art niyetli olmaz adamlığı tutar !

Ilelioglu
24.03.2012, 21:53
ayrıca gs yi yenmek fb yi yenmekten daha çok mutlu edecek beni. fb gs den her halukarda daha delikanlıdır ! pislik cinconlularr !!!!

Febes ile beraberlik yeter bana, ama bu gayse yi yenmeliyiz.

Samet Yildirim
24.03.2012, 21:54
Trabzonspor herkesi yenebilir...

Bakalim nolacak fizik ve mental olarak nekadar iyi durumda olacagiz bu önemli...

Ilelioglu
24.03.2012, 21:54
Sadece pres bile en az bir puan demektir. Umarim cok pres yapariz.

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 21:55
Febes ile beraberlik yeter bana, ama bu gayse yi yenmeliyiz.

Fatih senin bu kadar burada cebelleştiğini bilseler eminim kazanırlar :)

Rahat ol, en fazla 1 yeriz, mesele 2 tane atabilmek ;)

Gundo
24.03.2012, 21:55

Normalde tabiki bu mac en az fb maci kadar onemli ama bu sezon durum baska oldugu icin fb macini cok onemsiyorum ben. Tabiki gs'yi yenersek cok sevinirim, yenmek icin de oynayacagiz ama ben onumuzdeki iki mactan fb macini daha cok onemsiyorum. Gs'ye bilenmiyelim veya yenmeyelim demiyorum ama gs galibyetine fb galibiyeti kadar sevinmem.

Cafer Bulur
24.03.2012, 21:58
Trabzonspor herkesi yenebilir...

Bakalim nolacak fizik ve mental olarak nekadar iyi durumda olacagiz bu önemli...
Dogru,antalya macinda fizik olarak bitmis durumdaydik.

Ben sezonu erken actigimiz icin oyuncularin fizik güclerinde düsüs oldugunu düsünüyorum.

Ama bu durum bile gs ye karsi teslim olmamiz anlamina gelmez,oyuncularimiz hocanin yorgun ama mutlu olun anlayisina saygili olmak zorundalar.

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:00
Normalde tabiki bu mac en az fb maci kadar onemli ama bu sezon durum baska oldugu icin fb macini cok onemsiyorum ben. Tabiki gs'yi yenersek cok sevinirim, yenmek icin de oynayacagiz ama ben onumuzdeki iki mactan fb macini daha cok onemsiyorum. Gs'ye bilenmiyelim veya yenmeyelim demiyorum ama gs galibyetine fb galibiyeti kadar sevinmem.
Normali falan yok bu isin,sirf selcuk,engin ve terim i dumur etmek icin bu maci kazanmak gerekir.

Fb,gs veya bjk hicfarketmez,bizim amacimiz her zaman derbileri kazanmak olmali.

Uğur ÇIRAKMAN
24.03.2012, 22:00
içimden bir his bu maçı alacağımızı hatta oynadığımız oyun ile bu gaysarayı sileceğimizi söylüyor....sizler kadar karamsar değilim gs nin elmanderi yok önde pres olayı olmayacak ağır olan defansı olcan ve volkan ile daha fazla açık verecektir.... bizim evlere şenlik olan defans biraz olsun rahatlar rahatlama sebebi elmanderin önde yapmış olduğu prestir ve ebue nin kanattan yaptığı bindirmeler bu maçta olmayacak... ayrıca olcan volkan alır götürür işi suskun olan burak bu maçta patlama yapar ... kimseden 3-4-5 yemeyiz bu bir derbider ve havası farklı olur kaldı ki şenol hocamızın bu takımı her seferin de en iyi oyunu oynamıştır ve galibiyet oranımız daha fazla olmuştur... maçın yıldızı colman oynarsa olcan ve burak atacağı gollerle olacaktır...

Recep Çaltepe
24.03.2012, 22:01
"2000'li yılların başlarında, biz çok kötü, gs de iyi hallerde iken Sami Yen'deki maçlarda bile bir şekilde hakem faktörü ön plana çıkardı, mesela Mutlu Çelik isimli hakemlik faciası.. Burada da korkum o yönde..."

diye düşünürken geçenlerde, maçın hakemi açıklandı; Cüneyt Çakır.. hani şu Avrupa'da ses getirip, ülke sınırlarına girince beyin fonksiyonu tenzilatı yaşayan hakem.

Ama şu da var, bizim takım iyi oynadığında, hakem falan da dinlemiyor, karşı kaleye koyup şutlarını ona da çekiyor.. :)

Samet Yildirim
Dogru,antalya macinda fizik olarak bitmis durumdaydik.

Ben sezonu erken actigimiz icin oyuncularin fizik güclerinde düsüs oldugunu düsünüyorum.

Ama bu durum bile gs ye karsi teslim olmamiz anlamina gelmez,oyuncularimiz hocanin yorgun ama mutlu olun anlayisina saygili olmak zorundalar.

Iste bakalim nolacak abi...

Ama teslim olma gibi birsey olacagini sanmiyorum acikcasi...

Yeterki iyi durumda olalim ve defansimiz sacmalamasin.

volkan_627
bu maç şenol hoca nın fatih terim e karşı intikamını alma maçı olmalı. selçuk, engin ve hatta ceyhun u sahaya koyarak ilk maçta nispet yapan zınparatora karşı intikam maçı olmalı...

Ilelioglu
24.03.2012, 22:03
Bence en az bir tane yeriz bu defans hatti ile. Gol veya goller bulmak mecburiyetindeyiz.

Önemli olan üclü bir orta saha ve pres, pres, pres...;)

Nefes aldirmamaliyiz. Aninda basmaliyiz. Gayse maclarinda genelde ilk 30 dakikada gol yiyoruz. Ilk 30 dakika full pres yaparsak üzerimizdeki baskiyi atariz, ondan sonra gayse oyundan kopmaya baslar zaten.

Tolga'nin performansida cok önemli.

..

ibrahim
24.03.2012, 22:06
Basketbolda kaybettik, Hentbolda kaybettik, 1461 macinida kaybetersek iyice umutsuzluga düsecem bu mac icin..

güneyli
24.03.2012, 22:08
Aylardır kaçırdığımız goller sonrası konsantremiz dağılıyor rakibin ilk atağında gol yiyoruz..Bu defa tersi olsun yahu..Neredeyse gol yiyeceğimiz dakikaları biliyoruz..Atacağımız dakikaları bilememek büyük heyecan..Yakaladığımızı atalım..Heyecan istemiyorum.

argaliya
24.03.2012, 22:09
iddia oranlarına bakarsak maç büyük ihtimalle 0 bitecek :)

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2012, 22:09
Su heriflerden nefret ettigim kadar kimseden nefret etmiyorum,sunlarin havasini indirmek boynumuzun borcu olsun.

Hatice Aslan
24.03.2012, 22:11
Muhtemelen Edriyın ilk 11de başlar bu bana göre doğrudur çünkü 2.yarıda Gs yorulmaya başlar Alanzinhoda hızıyla takıma katkı sağlar. İnşallah bir gol Alanzinho'dan bekliyorum. Aslında Olcan , Volkan , Burak , Colman'danda bekliyorum :D

Ilelioglu
24.03.2012, 22:11
Su heriflerden nefret ettigim kadar kimseden nefret etmiyorum,sunlarin havasini indirmek boynumuzun borcu olsun.

Hemde ne borc..;)

Mustafa Ayazoğlu
24.03.2012, 22:12
iddia oranlarına bakarsak maç büyük ihtimalle 0 bitecek :)

neden ki ?

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2012, 22:15
Hemde ne borc..;)
Gecen sene ne guzel iki mactada tokatlamistik sinsi yilanlari ama baslarinda fatih varken tadi bambaska olur:)Insallah Allahim yuzumuzu kara cikarma.

Aytaç Çakıroğlu
24.03.2012, 22:17
yener geçer bizim uşaklar.

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:21
Olcan yarinki macta oynayabilecek mi renkdaslar?

Ilelioglu
24.03.2012, 22:24
Olcan yarinki macta oynayabilecek mi renkdaslar?

Evet ama risk varsa tercih edilmemeli bence. Herseye ragmen icerde oynayacagimiz bahce macinida düsünmek lazim.

.....
24.03.2012, 22:24
Olcan Volkan Colman ve Burak'a bakar bu maç. hepsine de sonsuz güveniyorum.

haydi çocuklar gösterin kendinizi. Bu maçı taraftar için kazanın.

Koray
24.03.2012, 22:27
Elmander'in olmaması şartları dengeliyor, çok ilginç maç olacak.

Yalnız şu Selçuk'u bizim uşaklardan biri sakatlar umarım.

Mesela Aykut Akgün Selçuk'u sakatlarsa ancak o zaman gözüme girer.

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:30

Selcuk Türk futbolu icinde önemli bir oyuncu,sakatlanmasini istemek dogru degil.

Futbol oyun kurallari icinde topa sert olmali oyuncularimiz,rakibe rahat nefes aldirmamali deyim yerindeyse.

Koray
24.03.2012, 22:32
Selcuk Türk futbolu icinde önemli bir oyuncu,sakatlanmasini istemek dogru degil.

Futbol oyun kurallari icinde topa sert olmali oyuncularimiz,rakibe rahat nefes aldirmamali deyim yerindeyse.

Bu herif Milli takıma ne katmış yahu boşversene abi zaten Avrupa Şampiyonasına'da katılamıyoruz.

Bacağı kırılsın üzülürsem namerdim beter olsun itoğlu it..

.....
24.03.2012, 22:33

gerek yok be abi.

Biz bunları oyunumuzla yenelim selçuk a en güzel cevap olur.

Royal Heart
24.03.2012, 22:33
Rakip takımdan çok kendi takımıma bakarım maç değerlendirirken ve bazı futbolcularımızın vurdumduymazlığı bendeki inancı sarsıyor. Maç giderse, bu sezonu kapatmış olacağız. Yenersek ? Kupaya kadar yolu var. 3'te 3 yapmak şart.

Ilelioglu
24.03.2012, 22:34
Birakin sakatlasinlar Cafer abi. :)

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:34
Bu herif Milli takıma ne katmış yahu boşversene abi zaten Avrupa Şampiyonasına'da katılamıyoruz.

Bacağı kırılsın üzülürsem namerdim beter olsun itoğlu it..
Kendine gel koray,bu tip düsünceler Trabzonspor taraftarina yakismaz.

Selcuk a bende cok kizginim ama olan oldu,artik önümüze bakmamiz lazim.

Samet Yildirim
24.03.2012, 22:36
Serefsiz namusuz bir insan icin ne olursa olsun üzülmem, niye üziliyim ? böyle adamlarin yeri yok dünyada...

Mete DORUK
24.03.2012, 22:37
Play''off'' değil, Play''ohh'' dememiz için MUTLAKA kazanmamız gereken bir maç.Gerçi bundan önce o kadar çok maç için mutlaka kazanmamız gereken maç deyipte kaybetik.Oda ayrı mesele...

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:38
Serefsiz namusuz bir insan icin ne olursa olsun üzülmem, niye üziliyim ? böyle adamlarin yeri yok dünyada...
Serefsiz olan engin dir,selcuk degil.

Selcuk paraya ve istanbula tav oldu da engin e ne demeli?

Senol günes gibi bir hocaya karsi gelerek terime yalakalik yapmak serefsizligin daniskasidir.

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 22:39
Galatasaray ve Fenerbahçe galibiyeti, daha ne isterim ki?

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:42
Ben onu bilmem,senol günes bu macta ekstra bir seyler yapmali.

Degisik bir taktik ve anlayis ile takimi oynatarak,terim i alt edebilmeli.

Gs nin silahlari daha cok gibi gözüküyor ama senol hocamda artik tartisilirligina bir son vermeli.

Koray
24.03.2012, 22:43
Kendine gel koray,bu tip düsünceler Trabzonspor taraftarina yakismaz.

Selcuk a bende cok kizginim ama olan oldu,artik önümüze bakmamiz lazim.

Öyle de bi yakışır ki.

Şerefsiz haysiyetsizin tekir, çevremde olan herkese karşı lafımı yedirdi, özellikle askerlik arkadaşlarıma.

Gitmez dedi Avrupa'dan başka yere boşuna heveslenmeyin vs. eski verdiği demeçleri örnek olarak gösterdik ne oldu sezon biter bitmez kaçtı.

Allah'ın çarık Sekçuk'unu Manisa'lardan aldık adam ettik yaptığına bak.

Aç herif.

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 22:45
Ben onu bilmem,senol günes bu macta ekstra bir seyler yapmali.

Degisik bir taktik ve anlayis ile takimi oynatarak,terim i alt edebilmeli.

Gs nin silahlari daha cok gibi gözüküyor ama senol hocamda artik tartisilirligina bir son vermeli.

Kağıt üzerinde bakalım...

Volkan, Olcan, Burak Yılmaz, Colman

Emre, Engin, Baros, Selçuk

Defansı saymazsak, döver geliriz :D

UĞUR DURTAŞ
24.03.2012, 22:45
*gerçek olan bir şey var bizler için fb de gs de bjk de aynıdır.kısaca biraz ağır olacak ama kusura bakmayın canları cehenneme.

gs maçı zor geçecek fb kazandı gs çok hırslı çıkacak.

futbolcu kardeşlerimizin antalyada iyi eğlendiklerini ve dinlendikleri kanısındayım.ilk maçta trabzonda terim güldü güneş güzeldi .lütfen kişiliğinizi ortaya koyun ve başta hocamızı olmak üzere bizleri sevindirin.

maç başlasın ilk dakikalarda cehc bindirme yaparsa vede zokoro orta sahayı geçerse ataklarımızda gülen taraf biz oluruz bunların tam dersi olursa cehc çakalı kalırsa yine aynı şekilde zokorı defansa yakın oynarsa şimdiden geçmiş olsun derim.

.....
24.03.2012, 22:46
Volkan ve Olcan formda iyi olduğu sürece istanbul takımı ile oynadığımız maç ps3 tadında geçer .

Bu maçın özeti budur.

:alkış:

:)

Uğur Ö.
24.03.2012, 22:46
Öyle de bi yakışır ki.

Şerefsiz haysiyetsizin tekir, çevremde olan herkese karşı lafımı yedirdi, özellikle askerlik arkadaşlarıma.

Gitmez dedi Avrupa'dan başka yere boşuna heveslenmeyin vs. eski verdiği demeçleri örnek olarak gösterdik ne oldu sezon biter bitmez kaçtı.

Allah'ın çarık Sekçuk'unu Manisa'lardan aldık adam ettik yaptığına bak.

Aç herif.

Aynen öyle arkadaşlara çok beklersiniz felan derken düşürdüğü durum.Hayatım boyunca bukadar şaşırdığım olay olmamıştır

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:47
Kağıt üzerinde bakalım...

Volkan, Olcan, Burak Yılmaz, Colman

Emre, Engin, Baros, Selçuk

Defansı saymazsak, döver geliriz :D
Defans önemli iste,basit gol yememek önemli.

Yarin gol yemeden kazanmamiz pek mümkün görünmüyor,halbuki bazi maclari 1-0 a baglayabilmeliyiz.

Bakalim neler olacak ama isimiz kolay degil...

ARAF
24.03.2012, 22:49
yenin gelin bari

antalyada yaptınız tatili

Samet Yildirim
Serefsiz olan engin dir,selcuk degil.

Selcuk paraya ve istanbula tav oldu da engin e ne demeli?

Senol günes gibi bir hocaya karsi gelerek terime yalakalik yapmak serefsizligin daniskasidir.
Ben zaten sadece selcuk icin demedim :)
Engin de dahil :)

Selcukun aciklamalari ortada uygulamalari ortada...Allah bildigi gibi yapsin...
Engin ondan farkli degil zaten...Allah onuda bildigi gibi yapsin.

Cafer Bulur
Ayrica umarim futbolcularimiz maclarin 1.dakikadan itibaren basladigi gercegini yine unutmazlar.

Cogu maclarin ilk yarisinda adeta uyuyoruz buna son vermenin vakti geldi.

Macin basindan itibaren tam konsantre ile sahada olmaliyiz,zira gs yarin cok hirsli oynayacaktir.

Yaşar
24.03.2012, 22:50
Bu maçın kilit adamı Zokora'dır.
Gs'nin en iyi yeri olan ortasahasını rahat oynatmamak lazım.
Zokora büytün üst düzey maçlarda çok iyi futbol oynadı.
İnter maçında Sneijder, Bjk maçında Fernandes'i ne hale getirmişse, Selçuk'u da o hale gitirir ise, ibre bize doğru döner.
Gs ortasahası topu bilen fakat kırılgan yapıya sahip bir ortasaha.

Cafer Bulur
24.03.2012, 22:53
Bu maçın kilit adamı Zokora'dır.
Gs'nin en iyi yeri olan ortasahasını rahat oynatmamak lazım.
Zokora büytün üst düzey maçlarda çok iyi futbol oynadı.
İnter maçında Sneijder, Bjk maçında Fernandes'i ne hale getirmişse, Selçuk'u da o hale gitirir ise, ibre bize doğru döner.
Gs ortasahası topu bilen fakat kırılgan yapıya sahip bir ortasaha.
Bu macin kilit adami zokora ise yarinki maci kaybedilmis sayiyorum.;)

Macin kilit oyunculari tüm takimdir,basit hatalar yapmamasi gereken defanstir,colmandir,volkan ve olcan hatta buraktir ama kesinlikle zokora degildir bence.

Yaşar
24.03.2012, 22:57
Bu macin kilit adami zokora ise yarinki maci kaybedilmis sayiyorum.;)

Macin kilit oyunculari tüm takimdir,basit hatalar yapmamasi gereken defanstir,colmandir,volkan ve olcan hatta buraktir ama kesinlikle zokora degildir bence.
Bjk maçında Fernandes'i, İnter maçında Sneijder'i ne hale getirmişse, bu maçta da Selçuk'U o hale getirebilir dedim.
Her takımın kilit oyuncusu vardır.
Gs takımnda Selçuk da böyle bir oyuncudur.
Zokora da böyle oyuncularla oynamayı seviyor.

Ilelioglu
24.03.2012, 22:59
Ilk macin özetini izledimde simdi, izlemez olaydim. Yine gerildim. Tolga'nin yedigi 3.gol ne öyle yahu. O macta hakemde mahvetmisti bizi, ama yinede her anlamda cok kötüydük. Özellikle Taraftar cok kötüydü.

sessizkral_1
24.03.2012, 23:00
ben enginin gidişine gram üzülmedim

Barış
24.03.2012, 23:07
Hatasız oynayan bi defans hattıyla bu adamları şamarlamamız lazım.Golü bi şekilde buluruz,eminim.
Abartılacak bi yanları da yok,yapacak kapasiteye fazlasıyla sahibiz.

.....
24.03.2012, 23:11
Zokora Colman ve Adrian selçuk melo ve engin e gecit vermezse Allah'ın izniyle biz bunları yeneriz diyorum.

Volkan ve Olcan'ın kanat bindirmelerine Burak cevap versin bol gol atabiliriz.

Hatice Aslan
24.03.2012, 23:14
Büyük ihtimal Celustka ilk 11'de inş aleyhimize penaltı falan kazandırmaz süper bir oyuncu ama bazen faulleri can yakabilir. Tehlikeli yerlerden duran top kazanacakları kesin Allah yar ve yardımcımız olsun.

Gundo
24.03.2012, 23:14
Tolga

Serkan - Giray - Celu - Cech

Colman - Zokora

Alanzinho

Volkan - Burak - Olcan

Cok buyuk bir ihtimal boyle cikacagiz maca.

Ligin en hizli hucumuna sahibiz. Gs evinde oynuyor, kazanmak zorunda --> ustumuze gelecek ilk dakikadan itibaren. Zokora ve Colman defansa cok yardim etmeli ki onlari durduralim.

Volkan, Olcan hem bos alanda, onlerine top atildigi zaman, hemde birebirde etkili oyuncular ve ikiside formda. Kontralara cikarken topu bunlarla bulustura bilirsek cok tehlike yaratiriz.

Burak icin bu mac ideal. Gerci Gs onlemini alacaktir, Semih adim adim takip edecektir ama yinede defans arkasina kosularini bu macta iyi yaparsa kesin gol atar.

Iyi defans yaparsak burda kazanabiliriz. Ama bizim defansa guvenim 0 oldugu icin hersye Colman - Zokora ikilisine bagli, onlar hem defansta iyi is yapmalari gerek hemde Alanzinho ile birlik takimi ataga(hizli) cikartmalari gerek.

Mustafa Ayazoğlu
24.03.2012, 23:21
gs ile 3 , fb ile 3 , bjk ile 2 toplam 8 maç yapılacak 2 ay içerisinde

8 maç mağlubiyet görmeyelim kafi.

Fanatik34
24.03.2012, 23:25
Bu mac icin tek söylenecek sey, futbolcularin kafasindaki maci kazanmak istekleri..isterlerse kesinlikle kaybetmeyiz!

Burak´ta artik pres anlaminda takima katki vermeli. Olcan ve Volkan zaten hirsla oynuyorlar. Cüneyt Cakir...si erken kartlarla bizi yildirmaya calisacak, ona bu firsati vermemek lazim ama bunu yapabilecek oyuncu sayimizda cok degil maalesef!

................Tolga..................
Serkan...Giray...Celustka..Cech
.........Zokora.....Colman........
...Volkan....Olcan......Halil......
................Burak.................
:beklentim

Hatice Aslan
24.03.2012, 23:33
Zokora kesinlikle sarı kart yiyecek. 10 kişi kalmasak bile bunu şimdiden görebiliyorum. Çünkü karşısındakini etki altına almak isteyip konuşacak hakem belkide uyarmadan direk sarıyı gösterecek.

sigsauer16
24.03.2012, 23:43
aynen kardesım adamlar bu senenın en ballısı oldular hakemler olsun bızım hem lıg hem sampıyonlar lıgı hem kupa yapılan bınlerce km ve sakatlıklar fenerın durumu maglum besıktasta bıze yakın sımdı meydan bu artıslere kaldı ya acayıp uyuz oluyorum

Emirhan Makul
24.03.2012, 23:47

Parmak basıyorsun yaralara Koray :)

Vallahi Allah yukarda bir insan için sağlıki şartlarda beddua etmek gibi bir olayım hiç olmadı ne bileyim günahtır diye içimden gelmez hiç fakat seni kınayacak değilim :)

Zira Allah yukarda gözlerimin önünde ölse bir gram üzülmem kötü tabirler bunlar ama üzülmek yani budur yapacak birşey yok bu 4 futbolcudan nefret ediyorum ölseler üzülmem taktiri ilahi derim geçerim eğer dolaylı yoldan da olsa biletlere verdiğim paradan ürünlere verdiğim paradan kursaklarından geçtiyse çocuklarından çocuklarından çıksın.

Yada şöyle bir dilekte bulundum bende çok ama çok sevdikleri dostları, sevgilileri yada aile fertleri onları umarum terkederler bir gün, tekmeyi koyarlar, yani belki şimdi belki gelecekte, kader bu kim bilir 90 yaşında bir huzurevinde hiç ziyaretçisi olmayan bir yaşlı olurlar umarım çocukları yakınları terkeder bunu tatmalarını istiyorum belkide en hafifletilmiş beddualarım bunlardır başkada birşey demeye gerek duymuyorum bu herifler için.

Mesela bu düşüncelerimide kimsenin kınamasını istemem senide kınamadım :) Çünkü farklı bir duygusal alan bu bir yola başkoyduk ki "ulen triplere girme senden haberi bile yok adamın" diyebilecek insanla muhattap bile olmam biz hep beraber bir yola girmiştik o yolda yalnız kaldık Allah onlara acıyı şampiyonlar ligine girdiğimiz gece yaşattı eminim bundan daha büyüklerinide yaşatır inşallah.

Ömer_
25.03.2012, 00:08
zokora orta alanda iyi işler çıkarıp selçuk ve melo üzerinde etkili olursa rahat top çeviririz.ön tarafımız gününde olursa en az 2 gol atarız diye tahmin ediyorum.defansımızı zorlayacak forvetleri elmanderin olmayışı bizim açımızda iyi.fakat kötü takımların kötü forvetleriyle bile başa çıkamayan defans hattımıza ön taraftan yardım gerekli.bence bu maçta Halil oynatılmalı.en azından defansın soluna cech'e sürekli yardım edebilir.

Cem Akyüz
25.03.2012, 00:10
Şimdi bu maç ile ilgili görüşlerimi yazacağım.Bir kere ğs bu ligin en şerefsiz ve en kahpe takımıdır.En kahpe oyuncular bu takımda oynamışlardır.Bana göre lig her zaman 32+2 olmuştur o 2 maçta ğs maçıdır.İnşallah yeneriz yenemezsek bile kaybetmeyelim şu şerefsizleri sevindirmeyelim.Bu ğs den inanılmaz derecede nefret ediyorum bilsem Allah günah yazmayacak yemin ediyorum Aslantepe'yi bombalarım maç oynanırken.Gelelim Selçuk İnan denen şeref yoksununa.Oğlum Zokora bildiğin kır ayağını vallahi şaka falan değil direk sakatla yok et ez onu.Bu maç benim için çok önemli geçen sene utançlarından ortaya çıkmayan ğsliler yine sokaklarda.Allah utandırmasın inşallah 3 puan bizim olur.Forza Trabzonspor

kelkitli29
25.03.2012, 00:23
Yeryüzünde bunlardan cok nefret ettigim takim yok. fener bunlarin yaninda dürüst kaliyor. insallah yeneriz.

.....
25.03.2012, 00:24
şu maçı kazanıp engin ve selçuk un surat ifadelerini görmek istiyorum.

Oğuzhan
25.03.2012, 00:26
Olcan Eboue mücadelesi süper olacak o tarafta. Hakan Balta Volkan mücadelesi valla baya iyi olacak kanatlar umarım gününde olur.

Yaşar
25.03.2012, 00:27
Ben o suratlara başka birşey yapmak istiyorum...

Oğuzhan
25.03.2012, 00:34
Ben o suratlara başka birşey yapmak istiyorum...

Ona bile değmez abi onu bile hak etmiyorlar :D

pReN@_61
25.03.2012, 00:44
Maci kanatlar degil pres ve baski cözer.

Pres, pres, pres...Nefes aldirmayacaksin...!

+ Bireysel hata yapmazsan ve duran toplari degerlendirirsen kazanir dönersin.

;)
Önce gsnin presini kır sonra yapabilirsen yap presini.

.....
25.03.2012, 00:49
Volkan hakan baltayı ormana gönderip odun toplattırır.

Ahmet Ocak
25.03.2012, 00:56
Bu maci kazanip fenere kaybedeceksek ben bu maci kaybedip fenere yaslamayi tercih ederim

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Yaşar
25.03.2012, 01:02
Fenerbahçe maçı ne kadar önemliyse, bu maç da o kadar önemli benim için.
Çevremde o kadar kişilksiz Galatasaraylı var ki; onların yanından geçerken başım dik geçmek istiyorum.

el fanatico
25.03.2012, 01:13
kazanacağız Allah'ın izniyle...

A.Gökhan AKIN
25.03.2012, 01:22
tekrar ediyorum rahat alırız.... :D

U.Sadıkoğlu
25.03.2012, 02:30
Olcan , Eboue'ye neler yapacak çok merak ediyorum.

ts_tuncay_ts
25.03.2012, 02:39
Aykut Kocamandan Yusuf yusuf sesleri gelmeye başladı....

"TRABZONSPORLULAR SEYREDECEK"
Kocaman, gelecek hafta Trabzonspor ile yapacakları maça kazanmak için çıkacaklarını kaydederek, ''Trabzonspor geldi, bizim sahamızda oynadı ve evine döndü. Biz de oraya gideceğiz, kazanmak için oynayacağız. Trabzonsporlular da seyredecek ondan sonra da evimize döneceğiz. Futbol bu, güzel oyun. Güzel oyunu her tarafıyla tattırmaya çalışacağız'' diyerek sözlerini tamamladı.

http://spor.milliyet.com.tr/kocaman-dan-trabzon-a-gonderme/spor/spordetay/24.03.2012/1519707/default.htm

sakaryalı54
25.03.2012, 02:58
Bu maci kazanip fenere kaybedeceksek ben bu maci kaybedip fenere yaslamayi tercih ederim

Sent from my Nexus S using Tapatalk

sarı kırmızı formanı çıkarda gel ikisinede koyalım bi trabzonlu nasıl kaybedelim der:mad:

Necmi6161
25.03.2012, 04:16
çok çok çok önemli , fener bu hafta 3 puanı aldı ,bjk de alacak büyük ihtimalle.

kayıp vermemek lazım . ama çok zor maç

DeAgLeMaNyAq
25.03.2012, 06:38
Maçtan çok Zokora'yı düşünüyorum. Kart görmeden maçı bitirme ihtimali bir hayli düşük. FB maçında da Aykut oynadı mı maça 1-0 geride başladık demektir...

MonteCristo
25.03.2012, 08:37
Gs bizi 14 kez daha fazla yenmiş çok rahatsız edici bir istatistik. Resmi sitemizde maşallah mal gibi bu istatistikleri veriyor ! Zaten fanatik gazetesi de Terim Güneş'e maçlarında Terim'in daha çok kazandığını öne çıkartmış(tabi hangi hakem katliamlarıyla ne maçlar aldılar bunları söylemezler!).

Önümüzde 1 ay içinde 3 gs maçı var bunları çok iyi değerlendirmeliyiz. Özellikle play-off da gs daha stresli olacaktır, bu maçı alırsak play-off'lar daha kolay geçer. Bu maçın sonucu diğer gs maçlarını etkileyecektir o yüzden ilk maçı kazanmak çok önemli.

Bence Olcan-Volkan gününde olsa, Tolga-Mustafa-Giray normal futbollarını oynasa, yani en azından gole sebep olacak büyük bir hata yapmazlarsa maçı kazanırız.

Topu öyle ya da böyle o kaleye sokarız bizim için en önemli faktör gol yememek veya az gol yemek olmalı.

Ben en çok Tolga'dan korkuyorum maşallah kaç maçtır kaleye gelen ilk toplar gol oluyor !

Zokora da sınırdaymış sanırım şimdi öğrendim. Zokora-Alex eşleşmesi önümüzdeki maçı lehimize çevirecek bir eşleşme. Yokluğu direk etkiler. İnşallah kart görmez.

Allah'ın izniyle önümüzdeki şu iki maçı alsak...

Murathan
25.03.2012, 09:11
Jester abimin mac ile ilgili yorumlarını cok merak ediyorum.:D Bjk maçında skor dahil ne dediyse çıktı. :)

Travelair
25.03.2012, 09:46
Cüney Çakır yine canımızı yakacak gibime geliyor. Pas trafiğini sağlam tutmamız lazım. Top kaybı yaşamamalıyız. gs'nin presli oyununa iyi pasla karşılık verebilirsek yenme olasılığımız artar. Colman'a büyük iş düşüyor

umitçebi
25.03.2012, 09:52
forza trabzonspor..

SensitiveLord61
25.03.2012, 09:52
Bu maçta en azından yenilmeyeceğiz hissediyorum

Alper Calik
25.03.2012, 09:53
En zevkli kısmı bu olurdu herhalde :)

Oruç
25.03.2012, 10:21
Volkan ve Olcan gününde olursa yeneriz Allah'ın izniyle.

Defans içler acısı, çok büyük ihtimal yine gol yiyeceğiz. Önemli olan bir fazlasını atabilmek.

Dawsofield
25.03.2012, 10:27
sezonun en ballı, en şımarık, hakemler tarafından en çok korunan takımını şamarlamamıza az kaldı.

ikinci sezon başladığından beri söylüyorum. Bu maçı alacağız. Allah'ın izni ile. İlk sezondaki teslimiyeti kimse unutmadı. Bu maç alınacak, yok başka yolu.

Helvacı61
25.03.2012, 10:52
bu ligin en iyi oyuncuları bizde. ama inanılmaz kötü bir defansı ve ligin en az mucadele eden ruhsuz takımıda bizde.. bu seneki takımı hiç sevmiyorum..

TSezgin61
25.03.2012, 11:02
Ya niye beyaz formayla cikiyoruz...

Böyle maclara bordo-mavi formalarla cikmamiz lazim...

Cihan-Ucar
25.03.2012, 11:05
Zor Mac Ama maci alacagimizi düsüniyorum.

Emirhan Yazıcı
25.03.2012, 11:07
Beklentim Düşük 3-0 4-0 Kaybederiz Gibime Geliyor O Yuzden Maçı İzlemeyeegim..

.....
25.03.2012, 11:12
gol yemediğimiz sürece maçı kazanmaya yakın olan tarafız. defans bölgesinde hatasız oynamalıyız.

Adem Erdoğan
25.03.2012, 11:22
Volkan - Olcan

TSezgin61
25.03.2012, 11:26
Volkan - Olcan

Yerlilerin kalitesinin önemini böyle daha iyi anliyoruz...

Bunlar olmasa kimin adini koz olarak yazacaktik...

mourner
25.03.2012, 11:26
fenerden ne kadar nefret edip tiksiniyorsam,galasaraydan da en za o kadar nefret ediyorum.ikisi de aynı benim gözüm de..fatih terimden, selçukdan, enginden, melodan,sabriden tiksinmemek elde değil..şu maçı yenelim sonra nasıl olsa fenere de koyacağız..

.....
25.03.2012, 11:34
Maçtan çok Zokora'yı düşünüyorum. Kart görmeden maçı bitirme ihtimali bir hayli düşük. FB maçında da Aykut oynadı mı maça 1-0 geride başladık demektir...

Zokora'nın fb maçında oynaması lazım. İnşAllah kart görmez.

Vkgz
25.03.2012, 11:47
Volkan yerlerde sürünür gene ezer geçerler kanattan etkin olamayız.
belki alanzinho kıvraklıkla birşeyler yapar

.....
25.03.2012, 11:51
Volkan yerlerde sürünür gene ezer geçerler kanattan etkin olamayız.
belki alanzinho kıvraklıkla birşeyler yapar

Volkan'dan bugün çok umutluyum.

Olcan'la beraber takımı sırtlayacaklar kanattan doğru. :)

messi_61
25.03.2012, 11:51
Cok abartmaya gerek yok barcelonayla oynamicaz ,galatasarayi buyutmeye gerek yok !! olcan volkan burak alanzinho ve tolga gununde olsun rahat kazaniriz...

Atakan
25.03.2012, 12:08
Volkan ve Olcan formda iyi olduğu sürece istanbul takımı ile oynadığımız maç ps3 tadında geçer .

Başka yoruma gerek yok.

Helvacı61
25.03.2012, 12:14
bu maç gs için daha önemli bir maç cincon puan kaybederse işleri zorlaşır. onlar açısından beraberlikle malubiyet arasında hiçir fark yok...beraberlik 2 takımada yaramaz..maçın stratejik analızı böyle takımların mucadele hırsına baktığımda maçın mutlak favorisi gs..bizde şöyle bir düşüncenin olacağından endişeliyim gs çelme takıp feneri avantajlı duruma geçirmeyelim...bunu yıllarca yaptık...bunu kimse inkar edemez..gs ye güle oynaya maç verdiğimz çok oldu...halbuki bu ikizlerin biri diğerinden gıcık..

Royal Heart
25.03.2012, 12:37
Şunlar şampiyonluğa giderken bizden hiç çelme yemediler zannediyorum son şampiyonluklarında, onlara çelme takmak için değil ancak halâ bu sezon bazı şeyleri hedeflediğimizi görmek için mutlaka kazanmamızı istiyorum.

B.AKDEMİR
25.03.2012, 12:43
Gs ye ve Fatih Terim'e olan nefret duygularım sebebi ile bu maçı net bir skorla alacağımızı düşünüyorum yada düşünmek istiyorum.

Ama esasen maçın bizim defans hattımız ile yine bizim forvet hattımız arasında geçeceğine inanıyorum.En az hata yapan bölge sonucu tayin edecektir.

Bir de dün oynanan fb Bursa maçından dolayı kapıldığım olumsuz bir his var ki o da fb lehine ligde bir takım oyunlar oynanmaya çalışıldığıdır.

Zira dün akşam oynanan fb Bursa maçında hakemin vermediği penaltı ve fb lehine aldığı bir çok karar oldukça düşündürücü.

Koray
25.03.2012, 12:56
Parmak basıyorsun yaralara Koray :)

Vallahi Allah yukarda bir insan için sağlıki şartlarda beddua etmek gibi bir olayım hiç olmadı ne bileyim günahtır diye içimden gelmez hiç fakat seni kınayacak değilim :)

Zira Allah yukarda gözlerimin önünde ölse bir gram üzülmem kötü tabirler bunlar ama üzülmek yani budur yapacak birşey yok bu 4 futbolcudan nefret ediyorum ölseler üzülmem taktiri ilahi derim geçerim eğer dolaylı yoldan da olsa biletlere verdiğim paradan ürünlere verdiğim paradan kursaklarından geçtiyse çocuklarından çocuklarından çıksın.

Yada şöyle bir dilekte bulundum bende çok ama çok sevdikleri dostları, sevgilileri yada aile fertleri onları umarum terkederler bir gün, tekmeyi koyarlar, yani belki şimdi belki gelecekte, kader bu kim bilir 90 yaşında bir huzurevinde hiç ziyaretçisi olmayan bir yaşlı olurlar umarım çocukları yakınları terkeder bunu tatmalarını istiyorum belkide en hafifletilmiş beddualarım bunlardır başkada birşey demeye gerek duymuyorum bu herifler için.

Mesela bu düşüncelerimide kimsenin kınamasını istemem senide kınamadım :) Çünkü farklı bir duygusal alan bu bir yola başkoyduk ki "ulen triplere girme senden haberi bile yok adamın" diyebilecek insanla muhattap bile olmam biz hep beraber bir yola girmiştik o yolda yalnız kaldık Allah onlara acıyı şampiyonlar ligine girdiğimiz gece yaşattı eminim bundan daha büyüklerinide yaşatır inşallah.

Muhabbeti geçt,kçe gaza gelip daha ağır konuşmak geliyor içimden.

Bu çapsızın gitmesi Allah bilir en çok benim zoruma gitmiştir Selçuk başlığındaki mesajlarım hala duruyor.

Adam gol attıkça nefretim katlanıyor, o değil frikikten de atmaya başladı. :)

r9emre
25.03.2012, 12:59
Önce sert mücadele ile Gs'nin pas trafiğini durdurmalı ve baskısını kırmalıyız. 2.yarı ise 65'lerde oyuna Alan'ı alıp golü bulmaya bakmalıyız. Bu maç Serkan'ı Zokora'nın yanında orta saha görebiliriz önlerinde de Colman.

Ali Turhal
25.03.2012, 13:04
Cok abartmaya gerek yok barcelonayla oynamicaz ,galatasarayi buyutmeye gerek yok !! olcan volkan burak alanzinho ve tolga gununde olsun rahat kazaniriz...

Kesinlikle katılıyorum biz bu tür maçlarda daha organize oluyoruz, fener maçïna dahada motive çıkmak için,bu maçta en azından beraberlik şart

yatmaztara
25.03.2012, 13:05
şikebahçeyide yenmek şartıyla bu maçı kazanırsak üzülmem

yalniz adam
25.03.2012, 13:10
tokatlayın şu cincon conları...

Armağan Dere
25.03.2012, 13:18
Son 5 saat 40 dk..
Unutmayın
Selçuk İnan için oynayın..

Cem Akyüz
25.03.2012, 13:21
Ez geç Trabzonspor'um

S.ÖZKAN
25.03.2012, 13:27
ArkadaŞlar bu sene lİgİn benİm İÇİn hİÇ bİr anlami yok.en fazla İkİ ay sonra bu Ülkenİnde bİr deĞerİ olup olmadiĞinada kara verİcem.ama sonuÇ ne olursa olsun meclİstekİ hİÇ bİr partİye bİr daha oy vermem

Oğuzhan
25.03.2012, 13:28
Zokora kart görmeden tamamlar umarım şu maçı ya. Sinirlerine hakim olsa yenilsek bile yapmasın bir şey.

volkan_627
25.03.2012, 13:29
sivas ın yendiği takımdan bahsediyoruz. bizim yanımızda sivas kim??? bu eziklere karşı tek isteğim korkak oynamayalım yeter. gerisi sorun değil. eğer cesur oynarsak en az 2 farkla kazanırız...

Armağan Dere
25.03.2012, 13:31
Elmander'in olmaması büyük bir avantaj..
Trabzon'daki maçta müthiş etkiliydi..

Helvacı61
25.03.2012, 13:32
barış özbek in tek faydalı oabileceği maça bile hazırlayamadık...inanılır gibi değil..süperl igin en ruhsuz inançsız oynayan takımıyız..gs de en agresif en inançı takımı..puan alırsak çok güzel bir sürpriz olur..bu maçın sonucu asla beraberlik olmamalı..bu açın berabere bitmesi fener yenilgisine davetiye çıkarır..

TS61_NL
25.03.2012, 13:33
Şunlar şampiyonluğa giderken bizden hiç çelme yemediler zannediyorum son şampiyonluklarında, onlara çelme takmak için değil ancak halâ bu sezon bazı şeyleri hedeflediğimizi görmek için mutlaka kazanmamızı istiyorum.

2005-2006 sezonuydu sanirim, sikeciler 1., cin con con 2. Biz 3.siradaydik. 32.hafta olmasi lazim ve bizim matematiksel olarak sampiyonluk sansimiz kalmamisti ve sikeciler kedicikler ile sampiyonluk yolunda kafa kafaya gidiyordu. Asyde simoo ve gokkonun golleriyle 0-2 kazaniyor hayatimin en mutlu gunlerini yasiyordum. Bu galibiyet bizi nihayetinde 2.yapip s. Ligi on elemesine tasidi ve sikecileri bir nevi sampiyon olmasini sagladi. Sikecilerin bizim daima kediciklere mac verdigimizin sacmaliktan ibaret (ki biz boyle oldugunu zaten biliyoruz) oldugunu kanitlayan bir mactir o mac. 1 sezon once iddiasiz bir gs bizi Trabzonda 2-4 yendikten sonra Gokdeniz yemin etmisti, cok iyi hatirliyorum. Ey gidi kare as hey...(Fatih Tekke, Gokdeniz. Simko ve Yattara). Ne top oynardik o donemlerde heyt beee...

mda61
25.03.2012, 13:37
Futbolun hiç bir değerinin kalmadığı şu günlerde, bu maçı onurumuz için kazanmalıyız. Şu şikestanbullu takımlara yenildiğimiz her maç beni çileden çıkarıyor. Bu maçta herkes üstün performans göstermeli. Rakip 13 kişi sahada olacak, taraftarı ve hakemiyle. Haydi uşaklar, bizanslılara bir şamar atıp dönün Trabzon'a.

Armağan Dere
25.03.2012, 13:40
''Bunun Ali Sami Yen'i de var'' demişti..
Ama şu var Gökdeniz o maça bahis de oynamıştı..
6 ay ceza aldı sonrasında..

S.ÖZKAN
25.03.2012, 13:41
BÜtÜn İstanbul takimlarindan nefret edİyorum ama artik anadolu takimlarindan da nefret edİyorum.aslinda sorun bu Ülkenİn İnsanlarinda ÇÜnkÜ bİzİm İnsanlarimizin hayat gÖrÜŞÜ gÜÇlÜnÜn gÖlgesİne siĞinip zengİnİn kuyruĞuna takilmak o yÜzden aİt olmadilari Şehİrlerİn aİt olmadilari kÜltÜrlerİn peŞİnden gİdİyorlar bu sebeple bİzİm onurlu mÜcadelemİz bu Ülkenİn bÜyÜk bİr kismini rahatsiz edİyor Özellİkle 3 temmuzdan berİ hirsizlarin yaninda duran İnsanlik yoksunlarindan tİksİnİyorum gerÇİ 3 temmuzdan Öncede onlarin yaptiklari malumdu ama yİnede bu kadar ortaya Çiktiktan sonra yaptiklarini aklim mantiĞim almiyo eee ne demİŞler kuzeylİler Önce bİlİr sonra ÖĞrenİr

Armağan Dere
25.03.2012, 13:50
http://yenisafak.com.tr/resim/site/tra151cbdaab61c9b91b0by.jpg

Oysa ne de yakışıyordu o forma..

Alper Calik
25.03.2012, 13:51
Sarı kart sınırında olan oyuncularımıza cüneyt çakırın nasıl kartlar göstereceğini çok merak ediyorum. Hepsini de cezalı duruma düşürecek bana göre ...

maxim
25.03.2012, 13:53
Ya madem Zokoranın kart göreceği nerdeyse kesin, o zaman bu maç oynamasın daha iyi olmaz mı? :)

Hangi maçta eksik olmasını tercih edersiniz, tabi ki bu maç...

Armağan Dere
25.03.2012, 13:55
Tarih 9 Mayıs 2004. Şampiyonluğu son haftalara kadar kovalayan Trabzonspor 33. haftada Galatasaray'a Avni Aker'de 4-2'lik skorla mağlup olarak şampiyonluk iddiasını kaybediyor. Maçtan sonra uzatılan mikrofonlara konuşan Gökdeniz bir yıl sonrasını işaret ederek hırslı konuşuyor: "Önümüzdeki yıl Galatasaray'ın 100. yılı. Ve bizle oynayacakları iki maç var. Onlarla 100. yıllarında hesaplaşacağız"

Ve tarih 10 Nisan 2005, yer Ali Sami Yen Stadı... Kuruluşunun 100. yılında şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, ligin bitimine birkaç hafta kala evinde ağırladığı Trabzonspor'dan kolay unutamayacağı bir darbe yiyerek sahadan 2-0 yenik ayrılınca bu kez işler tersine dönüyor. Trabzonspor'un zorlu maçın son dakikasındaki kapanış golüne de imza atan Gökdeniz ise bu skorla bir yıl önce Trabzonspor taraftarına verdiği sözü tutmuş oluyor..

Royal Heart
25.03.2012, 13:55
2005-2006 sezonuydu sanirim, sikeciler 1., cin con con 2. Biz 3.siradaydik. 32.hafta olmasi lazim ve bizim matematiksel olarak sampiyonluk sansimiz kalmamisti ve sikeciler kedicikler ile sampiyonluk yolunda kafa kafaya gidiyordu. Asyde simoo ve gokkonun golleriyle 0-2 kazaniyor hayatimin en mutlu gunlerini yasiyordum. Bu galibiyet bizi nihayetinde 2.yapip s. Ligi on elemesine tasidi ve sikecileri bir nevi sampiyon olmasini sagladi. Sikecilerin bizim daima kediciklere mac verdigimizin sacmaliktan ibaret (ki biz boyle oldugunu zaten biliyoruz) oldugunu kanitlayan bir mactir o mac. 1 sezon once iddiasiz bir gs bizi Trabzonda 2-4 yendikten sonra Gokdeniz yemin etmisti, cok iyi hatirliyorum. Ey gidi kare as hey...(Fatih Tekke, Gokdeniz. Simko ve Yattara). Ne top oynardik o donemlerde heyt beee...
Bunu hatırlayamamışım demek ki... ''Şikeci''lerin söylemiyle bir alâkası yoktu söylediğimin. gs'nin ötekilerden hiçbir farkı yok, al birini vur ötekine. Nihayetinde gs de fb de kayıpsız geçilmeli. Aklıma Başkan'ın ilk yarıdaki sözleri de gelmiyor değil ama beklentilerimi düşürürken. ''Bu sezonu kapattık, gelecek sezonu planlıyoruz... '' manâsında bir şeyler söylemişti.
Dip not : Szymek ve Gökdeniz'in gol attığı şu maç, şimdi gözümde canlandı. Song Fatih'e arkadan uçmuştu ve kırmızılık bir pozisyon es geçilmişti. Szymek... O maçtan sonra kimdi hatırlamıyorum ama Trt'de bir yorumcuydu sanırım, Türkiye'nin Nedved'i olur bu adam demişti. :)

Ali İhsan
25.03.2012, 14:02

O gün takımdan ümidi kesip maçı izlemeye gitmemiştim, birader ise gitmişti. O gün maçı izlemedim ama bir anda 2-0 olduğunu görünce pişman olmuştum.

Ahmet Ocak
25.03.2012, 14:04
sarı kırmızı formanı çıkarda gel ikisinede koyalım bi trabzonlu nasıl kaybedelim der:mad:
ben kaybedelim demiyorum tabiki güzel kardeşim. sadece şunu diyorum eğer bir maç kaybedeceksek bu maç fb maçı olmasın. ikisinide kazanmak en iyisi bunu kim istemez ancak her ihtimali düşünmek gerek. sarı kırmızı formanı çıkar da gel demeden önce 2 kez düşün benim üstümdeki tek forma her sezon başı takımımızın kamplarına da gidip giydiğim bordo mavi formadır

Bera B.
25.03.2012, 14:21
bir fenerli arkadaşımın yazdığını postalıyorum;

"Yıl 2001, şampiyonluk iddiası kalmamış Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin başbaşa yarıştığı Galatasaray, ligin son haftasında karşılaşır. Fenerbahçe'nin şampiyon olmaması için Trabzon'un mutlaka Galatasaray'a yatması gerekir... Maçı da Galatasaray ilk 50 dakikada bulduğu gollerle 4-0 kazanır. Filmin tekrarı bu akşam saat 19:00'da Lig TV'de, sakın kaçırmayın !"

Ağzının payını verdim. Allah bunlara akıl vermemiş.

Helvacı61
25.03.2012, 14:24
şurada gs ile feneri ayıranlar sadece ahmaktır...ikiside izim için aynıdır...geçen yıl takım şampiyonluğa koşarken en kilit oyuncumuzu ayartıp bize çok bir darbe vurmuş..selçuk 2. yarının tamamında yatmıştı..bunların biri diğerinden adi şerefsizdir..adnan polat en gicik olduğum insandır..azize de dahil..umarım oyuncular ve teknik heyet buradaki andavallar gibi düşünmüyorlar..

sakaryalı54
25.03.2012, 14:24
ben kaybedelim demiyorum tabiki güzel kardeşim. sadece şunu diyorum eğer bir maç kaybedeceksek bu maç fb maçı olmasın. ikisinide kazanmak en iyisi bunu kim istemez ancak her ihtimali düşünmek gerek. sarı kırmızı formanı çıkar da gel demeden önce 2 kez düşün benim üstümdeki tek forma her sezon başı takımımızın kamplarına da gidip giydiğim bordo mavi formadır

abicim gel seninle bi hesap yapalım gs nin puanı 70 yani 35 eder fener 32 bizim yenersek 28 olacak kalan maçları aldıkmı 31 puan

gs 37 fb 34 biz 31 le playofa gireriz (kalan maçları tahmin ederek) böyle güzel olmazmı ne dersin

olcay_61
25.03.2012, 14:33
yemişim cinconu fenevi, yok fenevi yenersek bu maçı kazanırsak üzülmem tarzı saçma sapan yorumları anlamıyorum. formaliteden oynanan bu ligde kim şampiyon olursa olsun çok da umrumdaydı. biz çıkıp adam gibi oynayıp ikisenede koyalım koyamazsak da sorun değil benim açımdan

Helvacı61
25.03.2012, 14:37
yemişim cinconu fenevi, yok fenevi yenersek bu maçı kazanırsak üzülmem tarzı saçma sapan yorumları anlamıyorum. formaliteden oynanan bu ligde kim şampiyon olursa olsun çok da umrumdaydı. biz çıkıp adam gibi oynayıp ikisenede koyalım koyamazsak da sorun değil benim açımdan
aynen kardeşim..ikisinede koyalım...olmadı birine koyalım hangisi olursa farketmez..ama mutlaka koyalım...:D yoksa koca sezon boşa gidecek

Bilâl ÇOBAN
25.03.2012, 14:44
Zor maç. Arkadaşların dediği gibi, kanat oyuncularımızın formu belirleyecek maçı. Adrian'ın oynamasında fayda var, Alanzinho son 25 dakika gerekli. Serkan orta sahaya çekilip, GS'nin pas alışverişi bozulmalı. Hayırlısı bakalım.

carolo
25.03.2012, 14:47
EN IYI DONEMIMIZDE BILE ZOR YENIYORUZ ADAMLARI
ayrica insaallah kart sinirindaki oyuncular ceza yemez

Uğur KÜÇÜK
25.03.2012, 14:48
Gs dan nefret ettiğim kadar şikecilerden bile nefret etmiyorum...

Eğer ki bu maçı kazanırsak bu yıl için takımı daha da hiç eleştirmeyeceğim..

O 4-2'lik maç hayatım boyunca unutmayacağım,unutamayacağım 2 maçtan biridir...(Diğeri de 2-1 rövanşında kendi sahamızda 2-0 yenilip elendiğimiz Kiev maçı)

O Selçuk,Engin şerefsizlerinin sahada maç sonunda morarmış,ezilmiş,bükülmüş suratlarını görmeyi o kadar çok istiyorum ki...

Fener maçını zaten taraftar aldıracak merak etmeyin...

Bu maçı alırsak eğer bu sene ki görevini yerine getirmiş olarak sayacağım takımı...

Başarılar Fırtınam...

hüseyin1975
25.03.2012, 15:20
Sarı kart sınırında olan oyuncularımıza cüneyt çakırın nasıl kartlar göstereceğini çok merak ediyorum. Hepsini de cezalı duruma düşürecek bana göre ...

Zaten Serkan ile Zokora paso sari kart yiyor, hangi Hakemin olmasi önemli degil.

winner
25.03.2012, 15:20
beraberlik iki takıma da yaramaz.

galibiyetimiz bizi şampiyonluk yarışının içinde tutar,

mağlubiyetimiz gs'yi şampiyon yapar, bize ise(haftaya fb'yi yenmek şartı ile) sadece ikinciliği kovalayabilme şansı bırakır.

hüseyin1975
25.03.2012, 15:21
Kalan 9 maci kazanirsak en az ikinci oluruz.

tarsus
25.03.2012, 15:30
her kotu oyun sonrası oynadıgımız maçta güzel futbol ve 3 puan totemıne gore antalya macını unutturacak bır galibiyet bekliyorum

Chiko
25.03.2012, 15:31
Gs dan nefret ettiğim kadar şikecilerden bile nefret etmiyorum...

Eğer ki bu maçı kazanırsak bu yıl için takımı daha da hiç eleştirmeyeceğim..

O 4-2'lik maç hayatım boyunca unutmayacağım,unutamayacağım 2 maçtan biridir...(Diğeri de 2-1 rövanşında kendi sahamızda 2-0 yenilip elendiğimiz Kiev maçı)

O Selçuk,Engin şerefsizlerinin sahada maç sonunda morarmış,ezilmiş,bükülmüş suratlarını görmeyi o kadar çok istiyorum ki...

Fener maçını zaten taraftar aldıracak merak etmeyin. ..

Bu maçı alırsak eğer bu sene ki görevini yerine getirmiş olarak sayacağım takımı...

Başarılar Fırtınam...
Bu kadar .. Ayni benim düsüncem ..

.....
25.03.2012, 15:35
Bizim uşaklar dik oynasınlar yüreğiyle oynasınlar bu maçı kazanırız diye düşünüyorum Allah'ın izniyle.

bdrmv08
25.03.2012, 15:36
bir fenerli arkadaşımın yazdığını postalıyorum;

"Yıl 2001, şampiyonluk iddiası kalmamış Trabzonspor ile Fenerbahçe'nin başbaşa yarıştığı Galatasaray, ligin son haftasında karşılaşır. Fenerbahçe'nin şampiyon olmaması için Trabzon'un mutlaka Galatasaray'a yatması gerekir... Maçı da Galatasaray ilk 50 dakikada bulduğu gollerle 4-0 kazanır. Filmin tekrarı bu akşam saat 19:00'da Lig TV'de, sakın kaçırmayın !"

Ağzının payını verdim. Allah bunlara akıl vermemiş.

Trabzonspor o sene FB deplasmanını da 5-2 kaybetmişti. İlk yarım saatte 3-0 geri düşmüştük. 2004 yılında GS maçında şampiyonluk şansımızı kaybettik. 2005 yılında da GS'yi yenerek şampiyonluktan ettik. O meşhur 2006 senesinde de TS Avni Aker'de GS ile 1-1 berabere kaldı. FB maçını 3-2 kaybettik. 2010 yılında sahamızda GS maçını kazandık ve GS şampiyonluk şansını zora soktu. Kısacası Trabzonspor pek çok sene GS karşısında aldığı skorlarla rakibinin şampiyonluk şansını yok etti veya zora soktu. Bir de benzer durumlarda FB-BJK maçlarına bir baksınlar.

61_Serhat_61
25.03.2012, 15:41
Bu maçı gs çok rahat alacaktır... maalesef...
İnşallah yanılırım dicem ama BU Trabzonspor beni yanıltmaz...

Veysel
25.03.2012, 15:43
ArkadaŞlar bu sene lİgİn benİm İÇİn hİÇ bİr anlami yok.en fazla İkİ ay sonra bu Ülkenİnde bİr deĞerİ olup olmadiĞinada kara verİcem.ama sonuÇ ne olursa olsun meclİstekİ hİÇ bİr partİye bİr daha oy vermem

On numara yazı tipiniz var :)

logitech
25.03.2012, 15:44
Bu maçı gs çok rahat alacaktır... maalesef...
İnşallah yanılırım dicem ama BU Trabzonspor beni yanıltmaz...
böyle düşünerek iki gs maçına gitmemiştim iksinde de süper oyunla kazanmıştık.kazanacağız.;)

Hürgün Aygün
25.03.2012, 15:46
Galatasaray her maç olduğu gibi çift forvet ve arkalarında 2 orta saha 2 de kanat şeklinde dizilecektir bence maça.Cech ve Serkan'a çok büyük iş düşüyor.Aynı şekilde hücumda Olcan ve Volkan etkili olursa tıpki Beşiktaş maçındaki gibi umudumuz olur maçı kazanmak için.Ancak erken gol yersek oradaki atmosferle de dağılırız bence.

61_Serhat_61
25.03.2012, 15:47
böyle düşünerek iki gs maçına gitmemiştim iksinde de süper oyunla kazanmıştık.kazanacağız.;)

İnşallah...

Alper Calik
25.03.2012, 15:57
Bizimkiler çok nadiren yeterince motive oluyor "hırs" ile oynuyorlar. 3 büyükler dışındakilere hemen hiç hırslanmıyorlar. 3 büyüklere de nadiren.

Oysa rakiplerimizin hepsi, Trabzonspor maçlarına şampiyonluk maçı gibi çıkıyorlar. Sanki bizi yenince şampiyon olacaklar. Rakiplerimizdeki Trabzonsporlu oyuncular kendini ispat etmek için, diğer fınır mınır sempatizanları da bizi yenmek için ölümüne oyuyor.

Aynı rakiplerin birbiri ile yaptıkları maçlara bakıyorum "al gülüm, ve gülüm," ah topunuz taca çıktı buyrun, "ne demek rica ederim siz buyurun", "müsaadenizle şut çekebilir miyim", "lütfen lütfen çekinmeyin" ...

Bu hep böyle.

3 büyüklerin bize kaşı hırslanıp yırtınarak oynamadıkları HİÇBİR MAÇ hatırlamıyorum.

Sonuç olarak, futbolcularımızın hırsı olmaz ise yenilmeye mahkumuz. Gerçekten hırslanıp oynarsalar, herşey çok farklı olur.

.....
25.03.2012, 15:58
Baros ve Necatiyi stoperler kitlesin. Melo ve Selçuk u da Zokora kitlesin tamamdır :)

Arda'
25.03.2012, 16:04
Colman diyorum. Eğer gününde olursa maç bizimdir. Baros ve Necati bizim maçları sever genelde bize atarlar. Hele Elmander yokken Baros 11 başlayacakmış bugün kesin yazar bitane.

tarsus
25.03.2012, 16:07
burak 2 haftadır boş geçiyordu bu maçta colman kendini ortaya çıkarırsa burakta ayak uydurarak kesin yazar gibi

Oğuzhan
25.03.2012, 16:10
Fenerli salaklar 3 tane yiyip zor kurtuldular, biz 3 tane yersek bizim adımızı hatır şikecisine çıkarırlar ama. Pozisyonları yok Galatasaray'ın 6 tane atamaması mucizeydi o maçta.

mkmoglu
25.03.2012, 16:12
bu kadrodan bundan büyük başarı beklemek hayalcilık olur gs bjk gibi dağınık bitkin oynarsa yenebiliriz..aksini düşunemiyorum bile..

Murathan
25.03.2012, 16:16
Çok Zor maalesef... :(

SensitiveLord61
25.03.2012, 16:19
puan alacagız en azından

Erkan SÜNGER
25.03.2012, 16:21
0 dan 2 bence ama iddaa da bi adam 1 2 oynadı :D

Bud Spencer
25.03.2012, 16:25
Galatasaray her maç olduğu gibi çift forvet ve arkalarında 2 orta saha 2 de kanat şeklinde dizilecektir bence maça.Cech ve Serkan'a çok büyük iş düşüyor.Aynı şekilde hücumda Olcan ve Volkan etkili olursa tıpki Beşiktaş maçındaki gibi umudumuz olur maçı kazanmak için.Ancak erken gol yersek oradaki atmosferle de dağılırız bence.

beklerin zorlanacagini düsünmüyorum
gs nin kanatlari güclü degil hep ortadan geliyorlar

colman zokora ve giray celustka cok iyi olmalari gerekiyor

My
25.03.2012, 16:27
Bizimkiler çok nadiren yeterince motive oluyor "hırs" ile oynuyorlar. 3 büyükler dışındakilere hemen hiç hırslanmıyorlar. 3 büyüklere de nadiren.

Oysa rakiplerimizin hepsi, Trabzonspor maçlarına şampiyonluk maçı gibi çıkıyorlar. Sanki bizi yenince şampiyon olacaklar. Rakiplerimizdeki Trabzonsporlu oyuncular kendini ispat etmek için, diğer fınır mınır sempatizanları da bizi yenmek için ölümüne oyuyor.

Aynı rakiplerin birbiri ile yaptıkları maçlara bakıyorum "al gülüm, ve gülüm," ah topunuz taca çıktı buyrun, "ne demek rica ederim siz buyurun", "müsaadenizle şut çekebilir miyim", "lütfen lütfen çekinmeyin" ...

Bu hep böyle.

3 büyüklerin bize kaşı hırslanıp yırtınarak oynamadıkları HİÇBİR MAÇ hatırlamıyorum.

Sonuç olarak, futbolcularımızın hırsı olmaz ise yenilmeye mahkumuz. Gerçekten hırslanıp oynarsalar, herşey çok farklı olur.Üç adet böyük, üç adet böyük demiş durmuşsunuz da Türk futbolunun içine ..çan bu takımlar hangi vasıflarıyla büyüklük sıfatına haiz olmuşlar onu da anlatın bari. Tabi bize de 4. büyüklükleri kalıyor.

Alper Calik
25.03.2012, 16:33
Sakin olun :)

Kendi kendimize hırslanamayacağımız için 3 büyükler diyorum :) Kendimize karşı maç mı oynayabiliriz?

Bize 4. büyük kalmaz. Biz 4 büyükler içinde EN BÜYÜK ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR uz.

hüseyin1975
25.03.2012, 16:35
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/540202_394134463931680_127440673934395_1551864_184 5555273_n.jpg

hüseyin1975
25.03.2012, 16:36
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394232_393545313990595_127440673934395_1550007_438 917734_n.jpg

hüseyin1975
25.03.2012, 16:37
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/392504_389988727679587_127440673934395_1542205_162 935222_n.jpg

Bu Toplari yenmek Sart:p

Helvacı61
25.03.2012, 16:43
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/392504_389988727679587_127440673934395_1542205_162 935222_n.jpg

Bu Toplari yenmek Sart:p
bu ne la habu necati hakket topmuş:D tipide benziyo zaten:p

Helvacı61
25.03.2012, 16:46
bu maçtaki en büyük kaybımız zokora olur..cüneyt çakalı haftaya oynamasın diye ilk yapacağı iş zokoraya sarı vermek olacak..hatta yedek kulübesinde bile sarı verir..ben olsam zokorayı maç kadrosuna dahi almam..zokora haftaya lazım bize sahamızda fener maçında kırmızı vermek biraz sıkar..zokora o maça saklanmalı

Helvacı61
25.03.2012, 16:50
şu an takıma sesimi duyurabilsem yalvarırdım. alın şu maçı diye..bu maçı alsınlar onların heryerinden öperim..

kayseriliyiz
25.03.2012, 16:54
çok çok çok çok çok zor olacak
Bu seneki oyun mantigi ile gs yenmek tesadüften baska birsey olamaz
Malesef bu $ike süreci hem takiin dagilmasina hemde
Lige konsantre olamamiza neden oldu
gs bu süreçten en az zarar gören takim olarak çikti malesef ve hersey lehlerine bu sene
Hakemlerde dahil tabi

İlker Yazıcıoğlu
25.03.2012, 16:56

Bu hep böyle.

Sonuç olarak, futbolcularımızın hırsı olmaz ise yenilmeye mahkumuz. Gerçekten hırslanıp oynarsalar, herşey çok farklı olur.

Hay 3 büyüklerine ya!!

evrents
25.03.2012, 16:56
Hadi Trabzon güldür yüzümüzü.

Aslanı terbiye etmenin vakti geldi.

tarsus
25.03.2012, 17:00
Adrian bu aksam kendini affetirecek biroyun oynayabilir

h@msi61
25.03.2012, 17:01
Turkiye'de saatler ileri alindi mi?

İlker Yazıcıoğlu
25.03.2012, 17:01
Turkiye'de saatler ileri alindi mi?
Evet.................

h@msi61
25.03.2012, 17:02
Evet.................

Tesekkurler. :)

Helvacı61
25.03.2012, 17:03
maça dair hiçbir umudum olmasada atkımı alıp kahveye doğru yola çıkıyorum..an itibariyle maç atmosferine girmiş buunuyorum...inşallah trabzonum yüzümü güldürür demekten başka bişey gelmiyor elimden

İlker Yazıcıoğlu
25.03.2012, 17:04
maça dair hiçbir umudum olmasada atkımı alıp kahveye doğru yola çıkıyorum..an itibariyle maç atmosferine girmiş buunuyorum...inşallah trabzonum yüzümü güldürür demekten başka bişey gelmiyor elimden

alacaĞiz maÇi rahat ol:)

My
25.03.2012, 17:04
Sakin olun :)

Kendi kendimize hırslanamayacağımız için 3 büyükler diyorum :) Kendimize karşı maç mı oynayabiliriz?

Bize 4. büyük kalmaz. Biz 4 büyükler içinde EN BÜYÜK ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR uz.Nasıl büyük bunlar? Çok uzun yıllar önce kurulmuş olmaları mı onları büyük yapan? Kalabalık olmaları mı? Güç odakları olmaları mı? Tunga'nın çok ama çok güzel bir lafı var. Büyüklük kelle sayısıyla olmaz diye. Medyasıyla, gücüyle, parasıyla, lobisiyle şişirilmiş şu şerefsizlerin büyüklüklerinin içine tüküreyim ben.

Şentürk
25.03.2012, 17:11
Beşiktaş maçında ki gibi hırslı ve güzel futbol bekliyorum, sakın ola ilk Gs maçında ki gibi olmasın!

Alper Calik
25.03.2012, 17:13
Benim kastettiğim sadece taraftar sayısı büyüklüğü, bundan başka hepsine uyacak bir tanımlama yok. Taraftar sayısı olarak söylüyorum. İlave büyüklük özellikleri olarak:

şike
teşvik
ayartma
vs. vs.

sayılabilir.

abcabca
25.03.2012, 17:15
antalya tatili iyi gelirse kazanırız !

USTA Abdurrahman
25.03.2012, 17:15
Kaybedicek bişeyimiz Yok Desek Pek yanlış olmaz Kanısındyadım..
Dolayısıyla Hucüm futbol bekliyorum , Olcan&Volkan İkilisi Ne kadar Etkili olursa , Bizim Takım'da O kadar Etkili Olur (Kanımca)

Colman'ın performansı Ortasahadaki Ağırlığımızı belirliycektir İnşallah Gününde,formunda Bi COLMAN izleriz..

A.Gökhan AKIN
25.03.2012, 17:21
oclan oynamıyor sanırım?

My
25.03.2012, 17:22
Benim kastettiğim sadece taraftar sayısı büyüklüğü, bundan başka hepsine uyacak bir tanımlama yok. Taraftar sayısı olarak söylüyorum. İlave büyüklük özellikleri olarak:

şike
teşvik
ayartma
vs. vs.

sayılabilir.Gözünü seveyim kardeşim. Şu omurgasızlara şu güzelim bordo mavi sayfalarda her ne sebepten olursa olsun büyük deme. Tüylerim diken diken oluyor yeminlen.

Benim için de büyüklük her türlü riski alıp, kendini dahi sorgulatacak riski alıp anadoludan başka bir takımı şampiyon çıkarandır mesela...

erolizmts
25.03.2012, 17:23
Ntvspor muhtemel 11'de Olcan'ı göstermiyor. Şenol hoca yine macera mı düşünüyor ki!

My
25.03.2012, 17:26
NTV ye ne kadar güvewn olur? Hele bir kadrolar açıklansın. Oldu ki Olcan yok. Olcan sakat olabilir değil de neden macera arayan Şenol Güneş geliyor aklınıza.

Oruç
25.03.2012, 17:26
Kaybedecek hiç bir şeyimiz yok nasılsa.

İlk maçın rövanşını almak lazım.

Maçı 11 kişi tamamlayalım yeter.

hüseyin1975
25.03.2012, 17:27
Bugün alinan sonuclardan sonra Play Off garantilendi artik

TS - 53 Puan
Karga - 53 Puan
Sivas - 47 Puan
Bursa - 46 Puan
Eskisehir - 46 Puan
Gencler - 46 Puan

Oruç
25.03.2012, 17:35
Halbuki Sivas, gençlerbirliğ bizden çok üstündü. Tüh (!)

Alper Calik
25.03.2012, 17:37
Senin için büyüklük anlayışı ne ise, benim için de, buradaki herkes için de o.
Nasıl bu kadar yanlış anlaşıldı şaşırdım.

En büyük şikeciler bunlar. Büyük işte, şikeci büyüklüğü !
En büyük emek hırsızı da bunlar!

Neyse müsaadenle kapatalım bunu, sonuçta aynı şeyi söylüyoruz.

Buna şüphe etmenize de ben alındım.

selamlar.

Gözünü seveyim kardeşim. Şu omurgasızlara şu güzelim bordo mavi sayfalarda her ne sebepten olursa olsun büyük deme. Tüylerim diken diken oluyor yeminlen.

Benim için de büyüklük her türlü riski alıp, kendini dahi sorgulatacak riski alıp anadoludan başka bir takımı şampiyon çıkarandır mesela...

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2012, 17:39
NTV ye ne kadar güvewn olur? Hele bir kadrolar açıklansın. Oldu ki Olcan yok. Olcan sakat olabilir değil de neden macera arayan Şenol Güneş geliyor aklınıza.
Lafi agzimdan aldin,onyargi boyle bir sey oluyor iste.

Oruç
25.03.2012, 17:44
Vay anasını.. Engin Avrupa'nın en yetenekli oyuncularından biriymiş de haberimiz yokmuş.

Yok yok, Avrupa yakasından bahsediyor olmalılar.

Erbay
25.03.2012, 17:47
Bulduğumuzu atalım :)

My
25.03.2012, 17:47
Ya sistemden yanasın ya da yoksun!

Engin'in dünya çapında hiper mega star sayılmasına şaşırmamak lazım :)

tarsus
25.03.2012, 17:49
engin ancak selcugun gittiği avrupa yakasının yetenekli yıldızı olma ihtimali var:)

Bud Spencer
25.03.2012, 17:50
vay be neymissin be engin

olcan ve burak ne ozaman??:):)

evrents
25.03.2012, 17:53
Ne güzel bordo-mavi renklerimiz varken neden beyaz formada ısrar edilir?

Batuhan
25.03.2012, 17:55
Ne güzel bordo-mavi renklerimiz varken neden beyaz formada ısrar edilir?

Aynen katılıyorum. Hiç sevmiyorum şu beyaz formayı. Bir güzelliği olsa bari, yakasında mavi renk var o kadar. Ne güzel marifet!

Oğuzhan
25.03.2012, 17:56
Bence de beyaz forma tam rezalet. Bordo mavi cillop gibi formamız dururkene.

My
25.03.2012, 17:58
vay be neymissin be engin

olcan ve burak ne ozaman??:):)Onlar daha cücük. İstanbul'a transfer olurlarsa hüper star :) Olan olur olmayan sağlar bzimdir :)

Travelair
25.03.2012, 17:58
Bence de beyaz forma tam rezalet. Bordo mavi cillop gibi formamız dururkene.

Aynen katılıyorum

sessizkral_1
25.03.2012, 17:59
Şenol hoca napmaya çalışıyor ?

serkan---mustafa--giray---celustka

cech yedek.

Oğuzhan
25.03.2012, 18:00
Galatasaray maci 11imiz: Tolga, Serkan, Giray, Mustafa, Celustka, Zokora, Colman, Alanzinho, Volkan, Olcan, Burak #Trabzonspor

Güzel kadro ama Celustka'yı sol bek oynatmaktan vazgeçsin artık. Adam sağ bekte çok daha verimli oynuyor. Cech sakat mı ?

DeAgLeMaNyAq
Mustafa varsa geçmiş olsun...

Tolunay Abdioğlu
Zafer forması varken, beyaz forma neden ?

Ama geçen sene Beyaz forma ile yenmiştik Galatasaray'ı. Uğurlu gelebilir. :)

Berk
Mustafa.....:(((

Yunus İnce
Cech yok Yumlu 11 de

Oruç
25.03.2012, 18:01
Mustafa varsa geçmiş olsun...

İki skandal oyuncudan birini seçti Hoca.

Mustafa da skandal, Cehc de.

Adam ne yapsın.

Defans inanılmaz kötü.

Chiko
Anlamadim bu isi ...

cihatöztürk
cech oynamıyor mustafa oynuyor hey allahım yaa

sessizkral_1
Şenol hocanın bir planı vardır ama

baros ve necati daha çok defans arkasına sarkıyor

giray-mustafa ofsayt taktiğini beceremeyen ikililer

psv maçında yaşadıgımız sıkıntıların benzerini yaşayabiliriz

Atakan
Alanzinho ve Mustafa demek :)

Mehmet Zeki
Hoca ne yapmaya calisiyor anlamadim gitti?

Fatih ÇOLAK
Doğrusunu söylemek gerekirse son haftalarda Cech çok formsuzdu, onun yerine Celu'yu kullandı hoca, iyi ama işte stoperde Mustafa olması düşündürücü :S

evrents
25.03.2012, 18:03
Celustka sol bekte pek verimli değil.Cech neden yok sakat mı?Gene mustafa'ya kaldık.İnşallah bu dediklerimden dolayı pişman edersin mustafa.

Oruç
Şu Hamdi hoca Cech'e, Çek diyor ya.

sessizkral_1
Selçuk = Ligin en çok defans arkasına asist yapan oyuncusu

giray-mustafanın bu konuda inanılmaz zaafı var

Umarım ofsayt taktiği yapmayız.

Ogün YAZICI
hocadan ilk defa taktik açıdan bir hamle gördüm.cech'in defansif anlamda aksadığını görüp celustkayı oraya çekmiş ama stopere kayan isim mustafa !

Oğuzhan
Mustafa Beşiktaş maçında gayet iyiydi, adam maç seçiyor ya süperstar :D

Hürgün Aygün
25.03.2012, 18:04
Cech formuszdu son haftalarda evet ama Mustafa oynayacak kadar değil.Gerçekten işimiz çok zor...