PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

ozturk
22.03.2012, 08:14
yenemeyeceğimiz için sorun yok..

İdris Toksoy
22.03.2012, 08:31
herşey bitti.....

Hüseyin Sahtiyan
22.03.2012, 09:12
Birisi şu adama Aykut'un bu takımın futbolcusu olmadığı gerçeğini söylesin, yemin ederim canım sıkılıyor oyuna girince. Adrian'dır, Henrique'dir yok kardeşim tutmadı işte oynatma.

Tolga
Serkan
Celustka
Giray
Cech
Volkan
Olcan
Colman
Zokora
Alanzinho
Burak

Bu takımın 11 i bu arkadaş. Birisi çıkıp girecekse ilk adam Halil olmalı başka bir izahı yok bunun. Mağlupken bile beraberliği yakaladıktan hemen sonra ne diye korkaklık yapıp Aykut'u alıyoruz her hafta oyuna anlamıyorum. Sonra bitane yedik mi kimle nasıl gol atıcaz hiç düşünülmüyor mu bu anlamıyorum ki.

Galatasaray'ı yenmemiz lazım kesinlikle. Sonra Fener en sonra da Ordu ile oynayacağız. 0 bile yapabiliriz ki altımızdan 9 yapan geçer bizi. Hadi onu geçelim, playoffları kesinlikle üçüncü bitirip Uefa olayını garantilemeliyiz, aksi takdirde 5-8 finalistiyle yapacağımız maç Avrupa olayımızı yok edebilir.

sedatalis82
22.03.2012, 09:18
takım 8 derbi maçına çıkacak inanılr gibi değil
o da playoffa kalırsak
durumumuz vahim

Emirhan Ömeroğlu
22.03.2012, 09:35
Keşke play-off'lara kalmasak. Kalmasak da bizim yönetim hoca transferlere bir an önce başlasa. Adam gibi Olcan gibi 11'de direk oynayacak oyuncular alsalar. Seneye Fırtına gibi takım kursalar.

Sonra biri gelip beni uyandırsa kalk işe geç kalıyorsun dese. Anca rüyada görürüz zaten öyle bir Trabzonspor'u..

Mehmet Uludüz
22.03.2012, 10:02
Play-off a kalıp ne olacak çok merak ettim hani kalmasak en azından önümüzdeki sezonun planlarını yapardık,şimdi ne yapıcaz gs için fenere karşı bir tarafımızı yırtıp averaj takımımı olucaz adamlar zaten sayemizde düşme potasından tekrar şampiyonluk moduna girdiler daha ne yapacaktık koskoca Trabzonu zaten gs'nin paf takımına çevirdiniz zaten onlar için oynayalım onlara adam verelim oh ne ala memleket maçlara hiç çıkmasakda olur zaten nasıl olsa alışmış bazıları zaten başta yönetim onların bir tarafını yalamaya

.....
22.03.2012, 10:23
Antalyaspor maçı bitti geriye dönüp eski defterleri açmaya gerek yok. gs yenilmeyecek bir takım değil. Biz Trabzonspor gibi oynadığımız sürece bu maçı kazanmaya yakınız. Üzerimizdeki ölü toprağı atıp silkelenmemiz lazım. Play offlar seneye için çok önemli. Bence iyi mücadele ile fb yi geçebiliriz. Buna inanalım ve iyi çalışalım yeter ki.

Semih AYDIN
22.03.2012, 12:16
Maçın hakemi Çüneyt Çakır...

Emirhan Yazıcı
22.03.2012, 12:30
Beklentiyi Düşük Tutalım Sonu Husran Olmasın..

Semih AYDIN
22.03.2012, 13:05
Burak Atiyor 81.dk Trabzon rahatlıyor !!

Soner Albayrak
22.03.2012, 13:46
Bu takım fiziken, ruhen ve zihnen bitmiş durumda. Bu halimizle 8 derbi oynayacağız daha inanılır gibi değil. Allah sabır versin bizlere.

messi_61
22.03.2012, 13:49
Allah yardim etsin bizlere yolumuz yol degil, aykutla maykutla adrianla olmaz bu isler hocam..

KüçükGolcü10
22.03.2012, 13:51
Valla dünki maçtan sonra, kimsede ümit kalmadı..

Yinede belli olmaz. Olcan, volkan, Burak. Hepsi hızlı oyuncular. İyi oynarlarsa dağıtırlar Galatasaray'ı..

Ama gel gelelim, defansımız berbat. Ortasahada zokora ve aykut hiç tad vermiyor...

biltrabzon
22.03.2012, 13:57
http://img1.loadtr.com/k-780317-macin_hakemi.jpg (http://www.loadtr.com/780317-macin_hakemi.htm)

macin hakemi buymus.

10 numara
22.03.2012, 15:07
çok rahatım , yenersek sürpriz olur...

şenol hoca da biraz cesaret varsa jebrin'i oynatr bu maçta...

Berke6198
22.03.2012, 15:31
Cüneyt Çakır mı ? Allah bildiği gibi yapsın sizi maça verdiğiniz hakeme bak.

Royal Heart
22.03.2012, 15:35
http://img1.loadtr.com/k-780317-macin_hakemi.jpg (http://www.loadtr.com/780317-macin_hakemi.htm)

macin hakemi buymus.
Hehee :) :)

Fatih ÇOLAK
22.03.2012, 16:10
Hakem Cüney Çakal...

Gerçi kim olursa olsun, hiç bir beklentim yok benim...

OYılmaz
22.03.2012, 16:11
---------------Tolga---------------

Celu-------Giray-----M.Yumlu---Cech

-------------- Zokora-------------

------Colman--------Alanzinho-----

Volkan----------------------Olcan

-------------Burak--------------

Kanatlara doğru atak geliştirirsek maçı bu 11'le alırız.

kral 61
22.03.2012, 16:15
Ben inanmıyorum bu takıma gs bizi yener hayal dünyasında yaşamayalım

Eren Karaahmetoğlu
22.03.2012, 16:21
Yensek ne olacak ki ne demektir ya?

Galatasaray'la oynuyoruz. Derbi oynuyoruz. Türkiye'deki en büyük bizans çocuklarıyla oynuyoruz. İsterse 50 puan farkı olsun. Yensek ne olacakmış. He anasını satayım ebemizin şeyi olacak yensek.

İnşallah bu kafada değildir futbolcular da.

Bugün yensek ne olacak diyenler yarın yendiğimizde sevinirken içlerinden sevinsinler bi zahmet.

Yenilirsek de çocuklara vay sen şöyle yaptın, vay böyle yaptın demesinler. Diyemezler.

yılmaz08
22.03.2012, 16:36
Gs maçı zor olacak hele Antalya maçının verdiği moral bozukluğu bu zorluğu dahada artıracaktır. Ama büyük takımlar büyük maçlarda ortaya çıkar deplasmanda olmasını ben avantaj olarak görüyorum sahamızda bu sezon kaç yenilgi aldığımız ortada sonuçta gs.de kupadan elendi oda sıkıntılı çıkacak maça. Ortada bir maç iyi bir kadro ve iyi bir oyunla neden olmasın ve Alanzinho kesnilikle ilk 11'de oynamalı birde Aykut ve Adrian lütfen mümkünse kendilerine tiribünde yer ayırtsınlar.

Helvacı61
22.03.2012, 16:46
şenol hoca bu seneye kafasında havlu atmış..mehmet özdilek 2 seneden beri hep aynı taktik ile trabzonu perişan etti..şenol hoca daha uyumaya devam ediyor..hiçbir strateji geliştirmedi..hep aynı hep aynı gs maçıda farklı olmayacak..ama şenol hoca konsantre olduğu sezonlar çok başarılı olyor..türkiyenin tatışmasız en iyi teknik direktörü..ama iyi bir taktisyen olduğunu düşünmüyorum..olsaydı antalyaya 2seneden beri bir taktik geliştirirdi..

Yaşar
22.03.2012, 16:50
Futbolcular maç saatine kadar dinlensinler.
Maçtan 1 gün önce bir taktik idmanı yapıp, maça hazzırlansınlar.
Pazar akşamı sahada yorgun olmayan bir takım olursa, şanslar eşit olur.

titanic
22.03.2012, 16:56
Ya keşke uzatmalara kalmasaydı dünkü maç pisi pisne koştular.

titanic
22.03.2012, 16:57
Yensek ne olacakki....

Aramızdaki puan farkı 17 yenersek 14 olucak.....

Böl 2 ye kalıyor 7.......

Play Offta 7 puan önümüzde......

Play Ofta 2 maçtada yenersekki bu saçma kişiliksiz futbolla yeneceğimize inana varmıdır bilmiyorum yine 1 puan önümüzde oluyor....

Kısacası ligde çoktan havluyu atmışız yensek ne olur yenilsek ne olur....

Belki playofta besıktasa fenerede kaybedebılırler,ya da beraberlıkler,olmaz olmaz deme olmaz olmaz

cihatöztürk
22.03.2012, 17:04
bahanesi hazır yorgunduk...

L.Burrows
22.03.2012, 17:50
Yensek ne olacakki....

Aramızdaki puan farkı 17 yenersek 14 olucak.....

Böl 2 ye kalıyor 7.......

Play Offta 7 puan önümüzde......

Play Ofta 2 maçtada yenersekki bu saçma kişiliksiz futbolla yeneceğimize inana varmıdır bilmiyorum yine 1 puan önümüzde oluyor....

Kısacası ligde çoktan havluyu atmışız yensek ne olur yenilsek ne olur....

İkinci olup ş.ligine katılabilmekte önemlidir. Zaten 10 hafta geçtikten sonra gs nin şampiyon olacağını tahmin etmişti herkez şu andada en avantajlı onlar. 2. olursak başarı saymalıyız yabana atmamalıyız ş.ligini

halil ibo
22.03.2012, 17:56
En kritik nokta,aşırı güven ve şımarıklık.Eğer geyseliler havaya girerlerse bir anda şampiyonluğu uzaktan seyredebilirler.Ama ''biz şampiyon olabilir miyiz?'' sorusuna verebileceğimiz cevap,net değil.
İstikrarsızlık ve defans bloğunda üst üste yapılan hatalar ve zaafiyet içler acısı.
Takım da güvensizliğe yol açan bu durum cevabımızı zorlaştırıyor.Paly off'u off edelim şimdilik.
Bu maça gelelim.Ne olursa olsun kazanmak istiyoruz.İnşallah kazanacağız.

Asi Çaykaralı61
22.03.2012, 19:06
Zor maç inşALLAH yeneriz

Kasım BEKTAŞ
22.03.2012, 19:18
şampiyonlar ligine direk katılacak takım hangisidir?

a. normal sezonu lider bitiren
b. play-off sonunda lider bitiren

cem1990
22.03.2012, 19:25
Maçın ne önemi var diyen arkadaşlar var.Geçen seneyi de gördükten sonra şampiyon olabileceğinizi düşünüyormusunuz ?Tek hedef avrupa olmali.Klüp avrupa için mücadele etmeli yemişim ligini.

Bud Spencer
22.03.2012, 19:30

b -------------------

Ömer_
22.03.2012, 19:34

play off sonundaki lider takım.

Armağan Dere
22.03.2012, 19:36
Normal sezonu lider bitiren Ş.L'ni garantiliyor diye biliyorum..

Kasım BEKTAŞ
22.03.2012, 19:44

doğrusunu öğrenmiş olduk

normal sezonu lider bitiren ş.l ön elemeyi kazanıyor
play-offu lider bitiren direk katılıyor

Şentürk
22.03.2012, 19:44
İlkten öyleydi, sonra değiştirdiler.
Play off sisteminin son hali

İlk 4 sırayı bitiren takımlar playoff oynar;
5.6.7.8. ikinci playoff grubunu oynar;

1.Cl ye direk
2.Cl ön eleme
3.UEFA
4. ve diğer gruptan gelen 1. ile final maçı yapar kazanan UEFA'ya gider.
UEFA'ya giden diğer takım Türkiye Kupası şampiyonudur

fteotdgs
22.03.2012, 20:14

1.Cl ye direk
2.Cl ön eleme
3.UEFA
Ligi 8. bile bitirsek Avrupa'ya gitme sansimiz var yani.

fteotdgs
22.03.2012, 20:16

1.Cl ye direk
2.Cl ön eleme
3.UEFA

Bir de simdi aklima geldi: Playofflar sonucunda ligi 4. bitiren kupayi kazanmissa ne olacak? 5. ile 6. bitirenler mi oynayacaklar UEFA'ya katilacak son takimi belirlemek icin? Bahse girerim, bunu dusunmemistir TFF.

fteotdgs
22.03.2012, 20:22

1.Cl ye direk
2.Cl ön eleme
3.UEFA

Benzer sekilde: 3. bitiren kupayi da almissa ne olacak?

Armağan Dere
22.03.2012, 20:25
1'er sıra kayacak abi o zaman..
4. ve 9. girecek..
3. ve 8. olacaklar..

fteotdgs
22.03.2012, 20:27
4. ve 9. girecek..
3. ve 8. olacaklar..
Renkdas, kupa finali oynayana bir sey yok yani? Yaziyor mu bunlar ayrintisi ile? Biliyor musun?

memmedaga
22.03.2012, 20:35
bu kadroyla gs'yi deplasmanda yenmemiz cok zor ama antalya karsisindaki oyun ile fark yemek cok kolay.

Gerek gencler gerek antalya macindan sonra basarisizligi tamamiyle Senol Gunes'e baglayan arkadaslar mantikli dusunemiyorlar bence

daha oncede yazdim bu seneki basarizlik tamamen yenilerin gelenlerin gidenleri aratmasindan kaynaklaniyor

Selcuk inan 10 gol ve 11 asistle oynuyor ,karaktersiz olabilir ama Turkiyenin en iyi orta sahasi...

Egemen oynadigi maclarda kritik hamle yapiyor bizim defansa oranla daha etkili

Umut ve Jaja 10 gol ve 10 asistin uzerine cikmislardi

henrique ve halil yarisinda degil
butun mesle bu

suan Buraktan sonra 10 gole yakasan bile yok...

olay cok basit......

"Senol gunes yine kadroyu dagitti" diye sacmalayan arkadaslar var.

Gerek gecen sezon sonu, bu sezon basi ve sezon ortlarinda defalarca bu durumu acik acik elestiren yonetime gondermelerde bulunan surekli bu konuda sitem eden Senol Gunes'e gidenlerin faturasini kesmek nasil bir mantikdir.

gelenler belki gelecek sezon daha iyi duruma gelebilirler ama bana gore gidenlerin kalitesine yine ulasamayacaklar.....

Bu durumda gs macinda puan almamiz benim icin surpirz olur insallah daha once bjk macinda yanildigim gibi yanilirim ama su an herhangi bir umut ve gosterge yok....

Gundo
22.03.2012, 20:43

Final oynayan takim gider benim bildigim oyle durumda.

Normal sezonu lider bitiren CL´de on elemeyi garantiliyor diye bir kural yok. Basta boyle idi sonra UEFA kaldirdi. Herysey play-offlarda belli oluyor normal sezonun hic bir anlami yok.

Şentürk
22.03.2012, 20:48
Bir de simdi aklima geldi: Playofflar sonucunda ligi 4. bitiren kupayi kazanmissa ne olacak? 5. ile 6. bitirenler mi oynayacaklar UEFA'ya katilacak son takimi belirlemek icin? Bahse girerim, bunu dusunmemistir TFF.

Normal playoflarda dereceye girerek avrupaya gidecek olan kulüp eğer Türkiye kupasını da almışsa, kupa finalinde karşılaştığı takım avrupaya gider

Oğuzhan
22.03.2012, 20:49
Elmander en iyi oyuncuları. Eğer güzel bir sistemle sahaya çıkarsak neden olmasın.

fteotdgs
22.03.2012, 21:00
Normal playoflarda dereceye girerek avrupaya gidecek olan kulüp eğer Türkiye kupasını da almışsa, kupa finalinde karşılaştığı takım avrupaya gider
Renkdas, sagol. Bir soru daha o zaman (cok uzattim, farkindayim. Kusura bakmayin): Misal, playoff sonrasi ligi 3. ve 4. bitiren takimlar kupa finalinde karsilasmislarsa ne olacak? (Evet, kendi acimdan burada kesiyorum bu konuyu :))

Şentürk
22.03.2012, 21:18
Renkdas, sagol. Bir soru daha o zaman (cok uzattim, farkindayim. Kusura bakmayin): Misal, playoff sonrasi ligi 3. ve 4. bitiren takimlar kupa finalinde karsilasmislarsa ne olacak? (Evet, kendi acimdan burada kesiyorum bu konuyu :))

o kısmı bilmiyorum ama bu yıl öyle bir ihtimal kalmadı ;)

kürşat61
22.03.2012, 21:26
Bjk maçında ki motivasyon ile çıkarsak bu maça büyük süprizler olur.

fteotdgs
22.03.2012, 21:45
Gecen sene de benzeri olmustu. Iki onemli mac ustuste geldi mi Senol Gunes kaldiramiyor, hatalar yapiyor. Isin kotusu sadece o iki macta degil, oncesinde (o maclari dusunmeye basladigindan) o hatalari yapmaya basliyor. Bakin, gecen sezon kupada deplasmanda BJK, hemen sonrasinda ligde FB maci vardi. Bu maclari dusunen S. Gunes bir onceki haftadan, evimizdeki A. Gucu macindan basladi cozulmeye. Once o macta 2 puan biraktik, bitik FB'yi canlandirdik, sonra FB maci bahane edilerek BJK maci verildi, kupadan elenildi, sonra da FB'ye yenildik. Tamamen fiyasko. Bu sezon taa GB macindan basladi bu hatalar, cozulmeler. Once GB, sonra Antalya, simdi sirada GS maci, en son da FB maci. Mantik, bu kalan iki mactan bu hoca ile 0 puan ceker bu takim diyor. Bakalim ne olacak?

Gecen sezona ait, verdigim ornekten bir ayrinti: Fikstur geregi once kupada BJK ile sonra ligde FB ile, ikisi de Istanbul'da, ustuste maclar oynanacagi biliniyordu. Bunun ustune kupa grubundaki ilk maclarda BJK, adini simdi unuttugum Bank Asya takimina yenilince bizim o takimi evimizdeki macta mutlaka yenmemiz durumu ortaya cikiyordu. Aksi halde yani puan kaybedersek, cok buyuk ihtimalle-ki oyle oldu netekim, gruptaki son BJK-TS macinin iki takim icin de final niteligi alacagini anlamak icin dahi olmaya gerek yoktu. Peki ne oldu? Evimizdeki o macta 2-0 onde iken maci seyreden Senol Gunes'in gozetiminde 2-2 bitti mac (skoru yanlis hatirliyor olabilirim ama berabere bittigininden eminim). Sonra kupadaki BJK maci hayati onem kazandi, ligde bir hafta once olmadik bir bicimde evinde puan kaybettiginden FB maci da onem kazandi, vs. Alin size Senol Gunes'in basiretsizligine mukemmel bir ornek.

highlander
22.03.2012, 21:57
Beşiktaş maçındaki adanmışlık ve tutku olması halinde Galatasaray'ı yeneceğimizi düşünüyorum.Son derece abartılan, hatta şişirilen bir takım bence.Kaos ortamında aldılar yürüdüler.Üstüne de çok temizlermiş gibi bir ton beylik laf ettiler.Kimse ciddiye almadı tabi.Herkes kimin ne olduğunu biliyor.Bu maçı kazanmalıyız.Bu akbaba mantaliteli takımı yenmeliyiz.Yetenek olarak bizden üstün değiller.Adanmışlık ve tutku.İhtiyacımız olan iki duygu...

Semih AYDIN
22.03.2012, 22:00
Bizim için cinconada k... lay lay lay...

Eto'o
22.03.2012, 22:03
fark yeriz (!) diyelim tersi olsun

Eto'o
22.03.2012, 22:04
colman gununde olursa kazaniriz

DNA-TS
22.03.2012, 22:05
playoff falan olmasaydıda şu eziyet bitseydi biran önce.heyecan falan bişe kalmadı bende.

Atakan
22.03.2012, 22:08
Enteresan bir şekilde 0-0 bitecek gibi geliyor bana.

Ogün YAZICI
22.03.2012, 22:31
olcanın antalya maçında tekrar sakatlandığı haberi var.eğer doğruysa birilerine diyecek söz yok...

Royal Heart
22.03.2012, 22:43
Şunlara abuk subuk ''hamsi...'' tezahüratı yaptırtmasınlar. Adam gibi oynasınlar sadece başka bir şey istemiyorum.

yavuzbaha
22.03.2012, 23:17
Medyatrabzon haber sitesi futbolcuları haber yapmış,Antalya maçından sonra eğlendiler diye....ben sonderece karşıyım böyle haberlere...Yani adam yenildi diye hiçbişey yapamıycak mı ?... bu haber futbolcunun moralini bozmaktan başka neye hizmet eder...Ayrıca futbolcudan,hele hele yabancı futbolcudan taraftar hissiyatı beklemek doğru değil...

yatmaztara
22.03.2012, 23:46
ligin en kötü defansına sahip olmasaydık çok farklı olabilirdi herşey

DeAgLeMaNyAq
22.03.2012, 23:53
4. ve 9. girecek..
3. ve 8. olacaklar..

Böyle bir şey yok daha önce de dile getirmiştim. Mevcut şartlara göre konuşursak play off'u 4.olarak bitirmemiz halinde 5-8 play off'u birincisi ile karşılaşmadan Avrupa Ligi ön elemesi oynayabilmemiz için 3 ihtimal vardı. Bunlardan biri play off'u ilk iki sırada bitiren takımdan birinin Türkiye Kupasını kazanması, diğeri 3 ve 4.sıradaki takımların kupa finali oynaması ve son olarak da 5-8 play off'u birincisinin de kupayı kazanması ya da ilk dörtteki takımlardan biriyle final oynaması gerekiyordu. Yalnız play off'taki muhtemel 4 takımın 3'ü kupadan elendiği için play off'larda dördüncü olmamız durumunda Avrupa'ya gidebilmek için geriye tek ihtimal kalıyor o da 5-8 play off'u birincisinin kupayı alması ya da FB ile kupada final oynayıp kaybetmesi...

r9emre
23.03.2012, 01:34
Hani yapamayız da hadi yaptık diyelim play off ilk 4 maçı dahil önümüzdeki 7 maçı kazanıyoruz ve son 2 play off maçı sonucu şampiyonluğu yine kıl payı kaçırıp 2. oluyoruz. Bu taraftar 2. olduğu için methiyeler mi düzer nereden nereye geldik diye yoksa hep son maçta son kulvarda kaybediyoruz nedir bu çektiğimiz nasıl bir şey bu diye isyan mı eder? Cidden çok merak ediyorum. :D O yüzden sakın 7'de 7 filan yapmayalım.

cimlagava
23.03.2012, 02:00
Sonuna kadar desteğimiz takımla ama ya berabere ya galata diyorum. Maalesef bizim takım henüz toparlayamadı. Bu sezondan ümidi kesip seneye yeniden ortalığı dağıtacak takımı kurmalı.
Henüz alışamadı yeni oyuncular. Eldeki oyuncuları tutup iki transfer herşeyi çözer (Burak istiyorsa gitsin artık kalmasını savunmuyorum).
Ümidi keselim dediğim de ikincilik. Fener çıkamayacak Avni Aker'den. 8. şampiyonluk seneye kaldı.

Enes
23.03.2012, 09:57
Yenmemiz lazım ama cüneyt çakır beraberlik kokuyor gibi...

DİNÇ
23.03.2012, 09:58
Antalyaspor maçının ardından elenmemizi kutlayan futbolcularımız GS maçının ardından Play-Off a da havlu atışımızı artık Reinada kutlamalarını asla yadırgamam...

Gördünüz mü?

Futbolcularımız ne kadar üzgün degil mi?

Biz çocuklarımızı 3 hırsızdan korumaya çalışırken;

Baba yine yenildik deyip gözyaşı döken 8 yaşındaki futboldan yeni yeni hoşlanmaya başlayan çocuğumu avuturken...

Sonra da bizim taraftarımız az ama öz zılgıtları atılırken...

Hayat size güzel değil mi?

Sevgili futbolcularımız...

Önünüze gelen herkese yenilin...

GS den fark yiyin...

Şikeci FB gelsin bizi evimizde evirsin çevirsin yensin...

Umurunuzda değil biliyorum...

Biliyorum ateş düştüğü yeri yakar...

Bizim canımız yanıyor siz coşun eğlenin...

Ne de olsa sizin de eğlenmeye hakkınız var...

legorakiss
23.03.2012, 10:04
giray ve yumlunun fiziksel olarak kendilerinden çok üstün ve çok hırslı olan elmanderi nasıl durdurabileceklerini merak ediyorum.

peker61
23.03.2012, 10:18
giray ve yumlunun fiziksel olarak kendilerinden çok üstün ve çok hırslı olan elmanderi nasıl durdurabileceklerini merak ediyorum.

Elmander oynamayacak 2 hafta yok ama bizim defansın Barosu bile durdurabileceğini sanmiyorum ben..

TAHSİN 61
23.03.2012, 10:32
biletler satışa çıkmış ama her hangi bir açıklama gelmedi Biz bu maça gidemiyor muyuz ?

Erbay
23.03.2012, 11:21
biletler satışa çıkmış ama her hangi bir açıklama gelmedi Biz bu maça gidemiyor muyuz ?
Gidemiyoruz, derbilerde deplasman taraftarı alınmıyor bu sene.

Muhammed Ayaz
23.03.2012, 11:24
Antalyaspor maçının ardından elenmemizi kutlayan futbolcularımız GS maçının ardından Play-Off a da havlu atışımızı artık Reinada kutlamalarını asla yadırgamam...

Gördünüz mü?

Futbolcularımız ne kadar üzgün degil mi?

Biz çocuklarımızı 3 hırsızdan korumaya çalışırken;

Baba yine yenildik deyip gözyaşı döken 8 yaşındaki futboldan yeni yeni hoşlanmaya başlayan çocuğumu avuturken...

Sonra da bizim taraftarımız az ama öz zılgıtları atılırken...

Hayat size güzel değil mi?

Sevgili futbolcularımız...

Önünüze gelen herkese yenilin...

GS den fark yiyin...

Şikeci FB gelsin bizi evimizde evirsin çevirsin yensin...

Umurunuzda değil biliyorum...

Biliyorum ateş düştüğü yeri yakar...

Bizim canımız yanıyor siz coşun eğlenin...

Ne de olsa sizin de eğlenmeye hakkınız var...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

Ömer_
23.03.2012, 12:08
Beşiktaşa uyguladığımız tarifeyi, bu sefer Galatasaraya uygulayacağız.kimsenin kuşkusu olmasın.

Ömer_
23.03.2012, 12:19
Gecen sene de benzeri olmustu. Iki onemli mac ustuste geldi mi Senol Gunes kaldiramiyor, hatalar yapiyor. Isin kotusu sadece o iki macta degil, oncesinde (o maclari dusunmeye basladigindan) o hatalari yapmaya basliyor. Bakin, gecen sezon kupada deplasmanda BJK, hemen sonrasinda ligde FB maci vardi. Bu maclari dusunen S. Gunes bir onceki haftadan, evimizdeki A. Gucu macindan basladi cozulmeye. Once o macta 2 puan biraktik, bitik FB'yi canlandirdik, sonra FB maci bahane edilerek BJK maci verildi, kupadan elenildi, sonra da FB'ye yenildik. Tamamen fiyasko. Bu sezon taa GB macindan basladi bu hatalar, cozulmeler. Once GB, sonra Antalya, simdi sirada GS maci, en son da FB maci. Mantik, bu kalan iki mactan bu hoca ile 0 puan ceker bu takim diyor. Bakalim ne olacak?

Gecen sezona ait, verdigim ornekten bir ayrinti: Fikstur geregi once kupada BJK ile sonra ligde FB ile, ikisi de Istanbul'da, ustuste maclar oynanacagi biliniyordu. Bunun ustune kupa grubundaki ilk maclarda BJK, adini simdi unuttugum Bank Asya takimina yenilince bizim o takimi evimizdeki macta mutlaka yenmemiz durumu ortaya cikiyordu. Aksi halde yani puan kaybedersek, cok buyuk ihtimalle-ki oyle oldu netekim, gruptaki son BJK-TS macinin iki takim icin de final niteligi alacagini anlamak icin dahi olmaya gerek yoktu. Peki ne oldu? Evimizdeki o macta 2-0 onde iken maci seyreden Senol Gunes'in gozetiminde 2-2 bitti mac (skoru yanlis hatirliyor olabilirim ama berabere bittigininden eminim). Sonra kupadaki BJK maci hayati onem kazandi, ligde bir hafta once olmadik bir bicimde evinde puan kaybettiginden FB maci da onem kazandi, vs. Alin size Senol Gunes'in basiretsizligine mukemmel bir ornek.

maksat şenol hocayı eleştirelimde ne olursa olsun.

sessizkral_1
23.03.2012, 12:28
-

o fotoğrafın 1 gün önceden çekildiğini düşünüyorum nedense

takım maçtan sonra 1 gün dahamı kaldı antalyada yani ?

Murat Hızal
23.03.2012, 12:39
İlginç bir şekilde üzerimizdeki ölü toprağını bu maçla birlikte dağıtacağımıza inanıyorum.

Bu sene izlediğim - Bjk maçı ve avrupa maçları hariç- hiçbir maçtan keyif almamışken, yenilsek de yensek de baya keyifli bir maç bizi bekliyor gibi.

Ayrıca bu sene ligi ilk üç içerisinde bitirebilmek, son yıllarda üst sıralarda tutunabilen ve sürekliliği olan bir takım olma yolunda çok önemli.

CEMEFKER
23.03.2012, 13:09
Ben farklı birşeye dikkat çekmek istiyorum. Bu maçtan önce biz Cuma günü Gençlerbirliği ile oynadık ANKARA'da, Cumartesi gs İSTANBUL'da fb ile oynadı, sonra gs Salı günü İSTANBUL'da kupa maçı oynadı, biz Çarşamba oynadık ANTALYA'da.

Gs son 1 hafta kukuman kuşu gibi istanbul da pinekledi, affedersiniz ama kı...ı yerden kalmadı, biz ise Anadolu turu yaptık. Takım muhtemelen Çarşamba gecayarısı TRABZON'a , sabaha karşı evlerine dönmüştür. Perşembe akşamı bir ter idmanı, Cuma (bugün) günü taktik idmanı , Cumartesi hazırlık, yolculuk, Pazar maç.

Takım gs maçına 1 TAM GÜN idman ile hazırlanmıştır.

Gs'ye ise gelirsek en son kupa maçını Salı evinde oynadıktan sonra ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA olmak üzere tam idman, CUMARTESİ muhtemelen taktik, videodan maçın hazırlığını yapacak.... Yani 3 TAM GÜN idman yapma şansı buldu.

Ey ttf yönetim sizin hiç mi vicdanınız yok, bari bizim kupa maçını Salı'ya alsaydınız. Bu sene fikstür her türlü bizim aleyhimize çalıştı.

Açıkcası bu maçta hertürlü sonuç normal bizim için. Özellikle mağlubiyet.

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 13:09
Öncelikle kadromu yazayım:

---------Tolga--------
Serkan-Giray-Celu-Cech
---------Zokora-------
-----Colman-Adrian----
Volkan---Burak---Olcan

Galarasaray özellikle TT Arena'da sürekli önde baskı kuruyor, defansif oynadıklarını hiç görmedim, genelde arka taraf açık oluyor...

Şu yukarıda yazdığım 11'i adam akıllı bir BJK maçında, birde Sivas maçının ilk yarısında gördük (sezonun 2.yarısı itibariyle), bu maçlarda Trabzonspor takımı -özellikle Colman-Adrian ikilisi- %85-90 olumlu pas yüzdesiyle oynadı, kanatları çok aktif kullandı ve minimum sayıda pozisyon verdi...

Alanzinho son haftalarda formda ama ben bu maçta 11'de kullanmam onu, kritik pozisyonların başladığı adam konumunda oynuyor ve 1-2 kişiyi geçip atağı devam ettireyim derken ya kaptırıyor topu, ya da geçmesine rağmen geç kaldığı için atak ölüyor, ayrıca rakip sahadaki son pas yüzdesi çok düşük bir oyuncu, 10 atak sürüklüyorsa, bunun 2-3'ü tehlikeli oluyor...

Elmander'in olmaması büyük avantaj, Zokora'ya da Selçuk'u kitleme görevi verirsek pas trafiğini kesebiliriz, Olcan'ın olması öyle Eboue'nin elini-kolunu sallayarak ileri çıkmasını engelleyecektir...

Colman-Adrian ikilisi sürekli olumlu pas kullanarak takımı rahatlatacaktır ve GS'yi strese sokacaktır diye düşünüyorum...Ayrıca bu ikili bu sezon takımı en fazla pozisyona sokan ikili, BJK maçı bunun büyük örneği...

Şenol Hoca en iyisini bilir ama işallah bu düzenle çıkarız maça, GS'yi orada alt edebilecek kadronun bu kadro olduğunu düşünüyorum, Allah yardımcımız olsun...

Ustaalioğlu
23.03.2012, 13:10
ya en az ikinci olalım ya da 4. olup 5.ye elenelim...şampiyonlar ligine eyvallah da avrupa ligi zaman kaybı ve aynı zamanda süperlig performansına darbe...

Ustaalioğlu
23.03.2012, 13:11
Olcan iyileşti mi...
Sakat oyuncuların türkiye kupasında harcanması yazık oldu resmen...

ozzy!
23.03.2012, 13:24
Bizim takım gününde olursa yener. Çok dengesiz bir takımız o yüzden maç ne olur bilemiyorum.

ARAF
23.03.2012, 13:47
---------onur--------
Serkan-Giray-Celu-Cech
-------aykut--Zokora-------
-----Colman-----
Volkan---Burak---Olcan

DeAgLeMaNyAq
23.03.2012, 13:47
Adrian daha 11'e giremez. Volkan ve Olcan'ın yokluğunda şans buldu. İkisi varken, Alanzinho da formunu arttırmışken işi zor...

Murat'
23.03.2012, 13:50
Ben farklı birşeye dikkat çekmek istiyorum. Bu maçtan önce biz Cuma günü Gençlerbirliği ile oynadık ANKARA'da, Cumartesi gs İSTANBUL'da fb ile oynadı, sonra gs Salı günü İSTANBUL'da kupa maçı oynadı, biz Çarşamba oynadık ANTALYA'da.

Gs son 1 hafta kukuman kuşu gibi istanbul da pinekledi, affedersiniz ama kı...ı yerden kalmadı, biz ise Anadolu turu yaptık. Takım muhtemelen Çarşamba gecayarısı TRABZON'a , sabaha karşı evlerine dönmüştür. Perşembe akşamı bir ter idmanı, Cuma (bugün) günü taktik idmanı , Cumartesi hazırlık, yolculuk, Pazar maç.

Takım gs maçına 1 TAM GÜN idman ile hazırlanmıştır.

Gs'ye ise gelirsek en son kupa maçını Salı evinde oynadıktan sonra ÇARŞAMBA, PERŞEMBE, CUMA olmak üzere tam idman, CUMARTESİ muhtemelen taktik, videodan maçın hazırlığını yapacak.... Yani 3 TAM GÜN idman yapma şansı buldu.

Ey ttf yönetim sizin hiç mi vicdanınız yok, bari bizim kupa maçını Salı'ya alsaydınız. Bu sene fikstür her türlü bizim aleyhimize çalıştı.

Açıkcası bu maçta hertürlü sonuç normal bizim için. Özellikle mağlubiyet.

Takım Trabzon'a dönmedi, kamp yapıyor Antalya'da.

TheDayAfter61
23.03.2012, 14:33
Tolga
Celustka Giray Mustafa Cech
Serkan Zokora
Colman
Volkan Olcan
Burak

Eren Karaahmetoğlu
23.03.2012, 14:44
Yarın 16.15'te Atatürk Havalimanı'nda karşılama olacak.

Ustaalioğlu
23.03.2012, 15:15
Alanzinyo oynamalı bence, ağır gs defansını başkası geçemez...

Eto'o
23.03.2012, 15:25
Alanzinyo oynamalı bence, ağır gs defansını başkası geçemez...
evet son 30dk yorulmus gayseye karsi is yapar ilk yari edryenn

CEMEFKER
23.03.2012, 16:29
Murat'

Bilgi için teşekkürler. Takımın son olarak hagi koordinatlarda bulunduğunu söylemiş oldun. Memleket için uğraştığımız için senin kadar takip edemiyorum , ancak dostum değişen birşey yok görünen. Aynı akşam Trabzon'a döneceğine, Antalya'dan kalmış takım.

Ha Sert Hasan, Ha Hasan Sert.

TSemih61
23.03.2012, 16:58
Hâlâ Aykut'u ilk onbire yazan var.

-Samet
23.03.2012, 17:01
Öncelikle kadromu yazayım:

---------Tolga--------
Serkan-Giray-Celu-Cech
---------Zokora-------
-----Colman-Adrian----
Volkan---Burak---Olcan

Galarasaray özellikle TT Arena'da sürekli önde baskı kuruyor, defansif oynadıklarını hiç görmedim, genelde arka taraf açık oluyor...

Şu yukarıda yazdığım 11'i adam akıllı bir BJK maçında, birde Sivas maçının ilk yarısında gördük (sezonun 2.yarısı itibariyle), bu maçlarda Trabzonspor takımı -özellikle Colman-Adrian ikilisi- %85-90 olumlu pas yüzdesiyle oynadı, kanatları çok aktif kullandı ve minimum sayıda pozisyon verdi...

Alanzinho son haftalarda formda ama ben bu maçta 11'de kullanmam onu, kritik pozisyonların başladığı adam konumunda oynuyor ve 1-2 kişiyi geçip atağı devam ettireyim derken ya kaptırıyor topu, ya da geçmesine rağmen geç kaldığı için atak ölüyor, ayrıca rakip sahadaki son pas yüzdesi çok düşük bir oyuncu, 10 atak sürüklüyorsa, bunun 2-3'ü tehlikeli oluyor...

Elmander'in olmaması büyük avantaj, Zokora'ya da Selçuk'u kitleme görevi verirsek pas trafiğini kesebiliriz, Olcan'ın olması öyle Eboue'nin elini-kolunu sallayarak ileri çıkmasını engelleyecektir...

Colman-Adrian ikilisi sürekli olumlu pas kullanarak takımı rahatlatacaktır ve GS'yi strese sokacaktır diye düşünüyorum...Ayrıca bu ikili bu sezon takımı en fazla pozisyona sokan ikili, BJK maçı bunun büyük örneği...

Şenol Hoca en iyisini bilir ama işallah bu düzenle çıkarız maça, GS'yi orada alt edebilecek kadronun bu kadro olduğunu düşünüyorum, Allah yardımcımız olsun...

Yapılacak herşey burda.

Kadro dizimi de bu olmalı kesinlikle..

Ilelioglu
23.03.2012, 17:44
Tolga umarim ilk mactaki gibi basit goller yemez. :rolleyes:

Koray
23.03.2012, 17:52
http://www.ultraslan.com/Oku.asp?okuID=2482

gs taraftarı deplasman yasağına tepki amaçlı Gurbetçi Gençler'i dostluk yemeğine davet etmiş.

Olması gerekende buydu.

Baya küfür yedik bu yüzden ama o küfürleri edenler tribünden bihaber insanlar, önemi yok.

fteotdgs
23.03.2012, 17:58
maksat şenol hocayı eleştirelimde ne olursa olsun.
Ben de benzer seyleri yazabilirim ayn mantikla: "Maksat Senol hocayi elestirenlere bir sekilde son sozu biz soyleyelim de ne olursa olsun."

Yazdiklarimda yanlis olan bir sey var mi? Nesine katilmiyorsun? Mantik yurutmemde bir hata mi var? Hicbiri yok, "maksat Senol hocayi elestirelim de ne olursa olsun" var. He, oyle olsun.

OYılmaz
23.03.2012, 18:02

gs taraftarı deplasman yasağına tepki amaçlı Gurbetçi Gençler'i dostluk yemeğine davet etmiş.

Olması gerekende buydu.

Baya küfür yedik bu yüzden ama o küfürleri edenler tribünden bihaber insanlar, önemi yok.

Olması gereken bu değildir. Bunlardan dost olmaz. 2 sene önceki gs-ts maçına gidenler hatırlayacaklardır belki 30 dakika boyunca ana,avrad,sülale bırakmadılar. Yetmedi tonlarca çakmak yağdı başımıza. Sonrasında bizim bulunduğumuz tribün suçlu oldu 4-5 kişiyi götürdüler emniyete. En nefret ettiğim taraftar güruhudur bunlar. Trabzonspor'un büyükler diye nitelendirilen kulüplere karşı ihtilalci, devrimci duruşu vardır.

Ilelioglu
23.03.2012, 18:07
Olması gereken bu değildir. Bunlardan dost olmaz. 2 sene önceki gs-ts maçına gidenler hatırlayacaklardır belki 30 dakika boyunca ana,avrad,sülale bırakmadılar. Yetmedi tonlarca çakmak yağdı başımıza. Sonrasında bizim bulunduğumuz tribün suçlu oldu 4-5 kişiyi götürdüler emniyete. En nefret ettiğim taraftar güruhudur bunlar. Trabzonspor'un büyükler diye nitelendirilen kulüplere karşı ihtilalci, devrimci duruşu vardır.

Tribünde duyulmuyormus küfürler. :)

Ayrica bu kadar sorunun icinde kalkipta deplasman yasagini düsünecek halimiz yoktu. Sacma sapan seylere vakit harcamaya merakli degiliz.

Ömer Faruk61
23.03.2012, 18:25

Olması gerekende buydu.

Tribün Liderleri Trabzonspor forması da giyecek miymiş?

Koray
23.03.2012, 18:28

Bizim taraftar bi türlü anlamıyor.

Kardeşim dostluk yemeği derken dost olacağız manasında değil, deplasman yasağına tepki olarak.

Biraz tribün işlerine meyilli olun bizim taraftarda tribünde bilgisi sıfır malesef bildiğin sıfır.

Bunu sana özel söylemiyorum genel manada söylüyorum yanlış anlama sakın.

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 18:34
Antalya kampından :D (Giray paylaşmış)

https://yfrog.com/Himg862/scaled.php?tn=0&server=862&filename=9ofdb.jpg&xsize=480&ysize=480

Eren Karaahmetoğlu
23.03.2012, 18:46
Bizim taraftar bi türlü anlamıyor.

Kardeşim dostluk yemeği derken dost olacağız manasında değil, deplasman yasağına tepki olarak.

Biraz tribün işlerine meyilli olun bizim taraftarda tribünde bilgisi sıfır malesef bildiğin sıfır.

Bunu sana özel söylemiyorum genel manada söylüyorum yanlış anlama sakın.

Koray allahını seversen. Samimi geliyor mu şimdi sana şu yemek? Mustafa İlhan'ın Ultraslan grubuyla arasının iyi olduğu, grupta arkadaşları olduğu zaten biliniyor. Daha önce de yenmişti onlarla yemek, daha önce Sefa ve tayfasıyla da yemek yenmişti Trabzon'da nitekim. Bu sene Fener-Beşiktaş maçında da iki grup beraber yemek yedi. Bunun deplasman yasağına tepkiyle falan alakası yok. Bizim ilk yarıdaki güzel bi tepkiydi, ancak basında gereken ilgiyi zerre kadar göremedi. Aynı şeyi başkası yapsa 2 hafta methiyeler dizilirdi.

Ne beşiktaşlılar, ne de galatasaraylılar ilk yarıdaki misafirperverliğe rağmen ağızlarını açmadı. Ne bir pankart hazırladılar Trabzonspor taraftarını tribüne alın diye, ne de bir tezahurat yaptılar. 4 takım içinde deplasman yasağına en az tepki veren grup galatasaray taraftarı oldu, hatta hiç tepki vermediler.

İlk devre TG'nin yaptığı bu olaya tepki gösterenlerin nedeni de daha çok taraftarımız tarafından beşiktaş ve galatasaray forması giyilip, atkıları takılması idi. Buna hatırladığım kadarıyla sen de baya bozulmuştun.

Bana 3'ü de birbirinden itici geliyor. Deplasman yasağına tepki için de olsa, bırakalım ilk hamleyi onlar yapsınlar. Misafirperverlikse misafirperverlik, biz de aynı şekilde karşılığını veririz. Bizim başlatmamıza gerek yoktu, olmuş oldu. Her şeye rağmen de iyi oldu. Ne mal olduklarını bir kez daha gördük.

Oğuzhan
23.03.2012, 18:47
Çok fazla havaya girdi Gs. Şunlara bir çelme taksak on numara olur.

Yaşar
23.03.2012, 18:52
''Ultraslan grubunun başkanı Trabzon-Ofluymuş da, Gs'yi tutuyormuş. 2. takımı Trabzonspormuş.'' gibi muhabbetler eşliğinde '' biz zaten dost takımız'' ile devam edecek olan klişe ile bu zamana kadar, günümüz gençlerini kandırdılar.
Artık yemezler.

Hatice Aslan
23.03.2012, 18:53
Bana 3'ü de birbirinden itici geliyor. Deplasman yasağına tepki için de olsa, bırakalım ilk hamleyi onlar yapsınlar. Misafirperverlikse misafirperverlik, biz de aynı şekilde karşılığını veririz. Bizim başlatmamıza gerek yoktu, olmuş oldu. Her şeye rağmen de iyi oldu. Ne mal olduklarını bir kez daha gördük.

İlk hamleyi Trabzonspor taraftarının yapması bir mesaj değil midir aslında? Hep bardağın boş tarafına bakmamak gerekiyor bence.. Her yönden ders veriyoruz diğerlerine..

Oruç
23.03.2012, 18:54
Kesinlikle ilk maçın rövanşı alınmalı. Bejeke maçındaki gibi bir oyun sergileriz inşallah.

Eren Karaahmetoğlu
23.03.2012, 18:55
İlk hamleyi Trabzonspor taraftarının yapması bir mesaj değil midir aslında? Hep bardağın boş tarafına bakmamak gerekiyor bence.. Her yönden ders veriyoruz diğerlerine..

Veriyoruz da mesajı alacak kadar adamlar mı?

Hatice Aslan
23.03.2012, 18:57
Veriyoruz da mesajı alacak kadar adamlar mı?

Onlar mesajı almasa bile illaki mantıklı kişiler var. Anlayan anlar , biz insanlıktan çıkmayız başkaları gibi..

Koray
23.03.2012, 19:00
Koray allahını seversen. Samimi geliyor mu şimdi sana şu yemek? Mustafa İlhan'ın Ultraslan grubuyla arasının iyi olduğu, grupta arkadaşları olduğu zaten biliniyor. Daha önce de yenmişti onlarla yemek, daha önce Sefa ve tayfasıyla da yemek yenmişti Trabzon'da nitekim. Bu sene Fener-Beşiktaş maçında da iki grup beraber yemek yedi. Bunun deplasman yasağına tepkiyle falan alakası yok. Bizim ilk yarıdaki güzel bi tepkiydi, ancak basında gereken ilgiyi zerre kadar göremedi. Aynı şeyi başkası yapsa 2 hafta methiyeler dizilirdi.

Ne beşiktaşlılar, ne de galatasaraylılar ilk yarıdaki misafirperverliğe rağmen ağızlarını açmadı. Ne bir pankart hazırladılar Trabzonspor taraftarını tribüne alın diye, ne de bir tezahurat yaptılar. 4 takım içinde deplasman yasağına en az tepki veren grup galatasaray taraftarı oldu, hatta hiç tepki vermediler.

İlk devre TG'nin yaptığı bu olaya tepki gösterenlerin nedeni de daha çok taraftarımız tarafından beşiktaş ve galatasaray forması giyilip, atkıları takılması idi. Buna hatırladığım kadarıyla sen de baya bozulmuştun.

Eren'cim bu Mustafa İlhan veya atıyorum Sebahattin Şirin'e özel bişey değil.

Tribün liderlerinin her zaman birbiriyle arası iyidir.

Alen, Sefa, Sebahattin Şirin bunlar normal hayatta da birbiriyle görüşen insanlar.

İlk yarıda Jan abinin bjk forması giymesi yanlıştı ben bu yüzden tribünü bırakacaktım -ki bir çok kişi de bıraktı- ama önemli olan bu yanlışları tekrarlamamak, başımız dik şekilde bu durumun yanlış olduğunu söyleyebilmek.

gs taraftarının ağırlanmasında sadece atkı takıldı bu da işin raconu, Sebahattin Şirin Trabzonspor atkısı taktı bizimkilerde gs atkısı forma giyme durumu söz konusu olmadı.

Hani diyorsun ya GG'nin UA ile arası iyidir aynı GG 3 sene önce İstanbul'da UA'yı kovaladı Mecidiyeköy'de, Gs storeden yukarı topukluyordu adamlar.

Trabzon'da iftar verilen fblilerinde Urfa'da kafalarında sadalyeler parçalandı, bu tür şeyleri burda yazmak istemiyorum ama böyle olunca mecbur yazıyoruz.

Yaşar
23.03.2012, 19:02
Bizim taraftara gerekli yer ayrılır, ''gelin izleyeyin, dostça maç olsun'' derlerse; gideriz efendi gibi maçımızı izler, evimize döneriz.
Ama Gs taraftarının arasında oturup, beraber tezahüratlar yaparak, onların atkısını takıp, formasını giyerek ''dostluk mesajı'' verdiremez bana kimse.
Şundan eminim ki, Pazar günü o stada bizim seyirci gitsin, Gs takımı adına ters bir sonuç oluşsun, yine küfürler , ''burası leş gibi hamsi kokuyor '' gibi tezahüratlar başlar.

Eren Karaahmetoğlu
23.03.2012, 19:05
Eren'cim bu Mustafa İlhan veya atıyorum Sebahattin Şirin'e özel bişey değil.

Tribün liderlerinin her zaman birbiriyle arası iyidir.

Alen, Sefa, Sebahattin Şirin bunlar normal hayatta da birbiriyle görüşen insanlar.

İlk yarıda Jan abinin bjk forması giymesi yanlıştı ben bu yüzden tribünü bırakacaktım -ki bir çok kişi de bıraktı- ama önemli olan bu yanlışları tekrarlamamak, başımız dik şekilde bu durumun yanlış olduğunu söyleyebilmek.

gs taraftarının ağırlanmasında sadece atkı takıldı bu da işin raconu, Sebahattin Şirin Trabzonspor atkısı taktı bizimkilerde gs atkısı forma giyme durumu söz konusu olmadı.

Hani diyorsun ya GG'nin UA ile arası iyidir aynı GG 3 sene önce İstanbul'da UA'yı kovaladı Mecidiyeköy'de, Gs storeden yukarı topukluyordu adamlar.

Trabzon'da iftar verilen fblilerinde Urfa'da kafalarında sadalyeler parçalandı, bu tür şeyleri burda yazmak istemiyorum ama böyle olunca mecbur yazıyoruz.

Yok ben GG'nin arası iyi demedim Ultraslan'la. İstanbul'daki organizasyonların çoğuna onlarla katılırım, zaten dediğin maçta ben de vardım.

Mustafa İlhan'ın senin dediğin gibi tribün liderleri arasında olan ilişkiden daha farklı ilişkileri var diye biliyorum Ultraslan grubuyla. Şimdi yanlış anlaşılacak, Mustafa İlhan galatasaraylı falan demiyorum, alakası yok. :)

Neyse zaten konu bu değil, katılıyorum genel olarak ben de senin dediklerine. Sen de beni anlamışındır umarım.

sessizkral_1
23.03.2012, 19:06
Ben şenol hocayı tanıyorsam antalya maçındaki berbat performansı sonrası adrianı oynatmaz.o maç çok iyi oynayan alanzinhoyu oynatacaktır.

Muhammed
23.03.2012, 20:04
Galatasaray bu sene iyi futbol oynuyor olabilir. Ancak hücumdaki en önemli oyuncuları Elmander yokken kesinlikle bizden üstün değiller. Oynaması beklenen 3'lü hücum hattı Emre Çolak-Riera-Baros. Bizim Volkan-Olcan-Burak üçlüsü bunlardan 3 gömlek üstün. Orta sahada Colman-Zokora ikilisi kendilerinden beklenen oyunu oynarsa ve defans fahiş hatalar yapmasa bu maç bizimdir her türlü.

Oruç
23.03.2012, 20:06
Colman adam gibi oynar, defansımız saçmalamazsa alırız maçı. Ben inanıyorum.

ANIL
23.03.2012, 20:07
Elma oynamayacak heralde:rolleyes:. Şöyle bir 11 yapalım;
.............................tolga
serkan.........giray...................celu....... ..cech
.......................zokora.....colman
volkan.....................alanzinho.............. .....olcan
..............................burak

Mora
23.03.2012, 20:12
renktaşlar yav, amcam gs tribününden bedava bilet bulmuş, gidelim diyor ama ben korkuyorum yine 3-0 gibi bir hezimete uğrarsak orada yıkılırım gslilerin arasında.

korkuyorum.

gitmesem mi?

güneyli
23.03.2012, 20:14
Bu bünye bu saatten sonra üç ihtimali de kabulleniyor artık..Bu maçta oyuncuların istekleri kadar istekliyim..fazlası yok.Maçı ne kadar istediğim pazar akşamı belli olacak..Verem olmaya niyetim yok.

Ömer_
23.03.2012, 20:15
Ben de benzer seyleri yazabilirim ayn mantikla: "Maksat Senol hocayi elestirenlere bir sekilde son sozu biz soyleyelim de ne olursa olsun."

Yazdiklarimda yanlis olan bir sey var mi? Nesine katilmiyorsun? Mantik yurutmemde bir hata mi var? Hicbiri yok, "maksat Senol hocayi elestirelim de ne olursa olsun" var. He, oyle olsun.

yok abi.ben bir kaç arkadaşın aynı senin gibi şenol güneş takıntılı olduğunuzu artık iyi biliyorum.kimse hocayı eleştirmeyin demiyorki.
hocayı basiretsizlikle suçlamak ne demektir?
basiretsiz adamın koskoca Trabzonsporda ne işi olabilir?
bunun cevabını verirmisin.

.....
23.03.2012, 20:18
Galatasaray bu sene iyi futbol oynuyor olabilir. Ancak hücumdaki en önemli oyuncuları Elmander yokken kesinlikle bizden üstün değiller. Oynaması beklenen 3'lü hücum hattı Emre Çolak-Riera-Baros. Bizim Volkan-Olcan-Burak üçlüsü bunlardan 3 gömlek üstün. Orta sahada Colman-Zokora ikilisi kendilerinden beklenen oyunu oynarsa ve defans fahiş hatalar yapmasa bu maç bizimdir her türlü.

Aynen sonuna kadar katılıyorum Muhammed'im.

güneyli
23.03.2012, 20:23
Dikkat..Ligde 3. olmak(aslında Fenerin alacağı ceza ile gizli 2.liktir bu) için mücadele ettiğimiz bjk nın eski başkanının sahip olduğu gazetelerin yıpratma haberlerine dikkat..

Batuhan
23.03.2012, 20:47
---------Tolga Zengin--------
Serkan--Giray--Celustka--Cech
Volkan--Zokora--Colman--Olcan
---------Halil--Burak---------

*

------Fernando Muslera-----------
Eboue--Ujfalusi--Semih--Hakan----
Şerefsiz Engin--Melo--Selçük--Emre-
---Milan Baros---Necati------------

*

Şöyle kadrolara baktığımızda yenemeyeceğimiz bir maç değil. Gereğinden fazla umutsuzluk var. Siz inanmazsanız takım nasıl inansın galibiyete?

Sefa Murat Dokuz
23.03.2012, 20:48
yat gezilerinde eğlenenleri sahada görmek istiyorum

sessizkral_1
23.03.2012, 20:54
Elma oynamayacak heralde:rolleyes:. Şöyle bir 11 yapalım;
.............................tolga
serkan.........giray...................celu....... ..cech
.......................zokora.....colman
volkan.....................alanzinho.............. .....olcan
..............................burak

%500 böyle olur

ligtv nin olası kadrosuda bu

Harun
23.03.2012, 20:56
Her takımın her takımı yenebileceği bir ortamdayız.Fakat saha sonuçlarına ve oynanan futbola bakıldığında gs nin çok gerisinde olduğumuz ortada.

Acı tesellimiz maçın favorisi olmamamız.Yani kaybettiğimizde nomal karşılayacak durumdayız.O yüzden yendiğimizde sevincimiz normalden daha fazla olacak.

Ben de doğal olarak maçın favorisi olarak gs yi görüyorum.Şenol Güneş'e yaptığım bir çok eleştiride oynattığı sistem ile 2 maç kazanır 1 maç kaybederiz diyorum.İnşallah bu maç kazandıracağı maç olur.

Batuhan
23.03.2012, 20:56
%500 böyle olur

ligtv nin olası kadrosuda bu

Alanzinho istikrarlı bir oyuncu olsa da yazabilsek keşke biz de her zaman onu ilk 11'e. Değişik adam vesselam. Belki Halil'le başlar, Alanzinho'yla devam ederiz.

.....
23.03.2012, 21:06

*

*

Şöyle kadrolara baktığımızda yenemeyeceğimiz bir maç değil. Gereğinden fazla umutsuzluk var. Siz inanmazsanız takım nasıl inansın galibiyete?

halil yerine Alanzinho ya da Adrian oynar bana göre.

Dediğin gibi akıllı oynayalım şu maçı kazanmamız içten bile değil.

sametbey
23.03.2012, 21:07
beyler HEMEN TRT SPOR u acin HEMEN

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 21:12

*

*

Bence Zokora-Colman ikilisi ile 4-4-2 oynamamız zor, herkesde Alan oynar havası var ama bana göre orta saha;

-----Zokora-----
Colman----Adrian

şeklinde olacak, yanılabilirim ama fikrim ve temennim bu yönde...

Mehmet Zeki
23.03.2012, 21:19
12. Adam @ Trabzon

TRT 3 Spor'da

fteotdgs
23.03.2012, 21:20
yok abi.ben bir kaç arkadaşın aynı senin gibi şenol güneş takıntılı olduğunuzu artık iyi biliyorum.kimse hocayı eleştirmeyin demiyorki.
hocayı basiretsizlikle suçlamak ne demektir?
basiretsiz adamın koskoca Trabzonsporda ne işi olabilir?
bunun cevabını verirmisin.
"Basiretsiz" artik halk arasinda biraz hakaret olarak kullanilir olmus. Cok af edersin, "serefsiz" gibi mesela. Oysa benim bildigim "basiretsiz", ileriyi goremeyen, kestiremeyen, hesaplayamayan demektir. Ben de orada, tabii ki, bu anlamda kullandim. Sen yukaridaki mesajini yazarken ne, nasil dusundun bilmiyorum ama ben o yazdigim mesajin tamamen arkasindayim. Dolayisi ile hocayi "basiretsizlik" ile suclamiyorum cunku "basiretsizlik" bir suc degildir. Ote yandan sen beni "Senol Gunes takintili" olmakla itham ediyorsun, canin sagolsun. Acikcasi senin ya da bir baskasinin beni bununla itham etmesi umrumda degil. Yazdiklarim duruyor orada.

Ömer Faruk61
23.03.2012, 21:26
Erken Gol bulursak dağıtırız bu gayseyi Ancak Baskı yeyip koşmaz pres yapmazsak hüsran olur..

Semih AYDIN
23.03.2012, 21:27
renktaşlar yav, amcam gs tribününden bedava bilet bulmuş, gidelim diyor ama ben korkuyorum yine 3-0 gibi bir hezimete uğrarsak orada yıkılırım gslilerin arasında.

korkuyorum.

gitmesem mi?

Bende stadda olucam ama hic korkmuyorum Rahar Ol ;)

bordo08
23.03.2012, 21:29
12. Adam @ Trabzon

TRT 3 Spor'da

Bende bunu yazmak için gelmiştim belgesel tadında ts taraftarını anlatan güzel bir program.Imkanı olanlar izlesin tavsiye ederim.:)

Batuhan
23.03.2012, 21:54
halil yerine Alanzinho ya da Adrian oynar bana göre.

Dediğin gibi akıllı oynayalım şu maçı kazanmamız içten bile değil.

Olabilir. Alanzinho'ya ilk 11 için güvenemiyorum ama, Adrian da mâlum. Halil tecrübesiyle iş yapar diye düşündüm.

Bence Zokora-Colman ikilisi ile 4-4-2 oynamamız zor, herkesde Alan oynar havası var ama bana göre orta saha;

-----Zokora-----
Colman----Adrian

şeklinde olacak, yanılabilirim ama fikrim ve temennim bu yönde...

---------Zokora---------
---------Colman---------
Volkan--Alanzinho--Olcan--

Biz de böyle oynarız o zaman. Olcan ve Volkan'ın fazla efor sarfetmesi gerek ama. :)

Cem Akyüz
23.03.2012, 21:58
Sanki ğs ile değilde Barcelona ile oynuyoruz nedir bu karamsarlık.Ben maça inanıyorum kazanıp döneceğiz

Batuhan
23.03.2012, 22:02
Galatasaray'da yedekten girip de oyunun kaderini değiştirebilecek kimse yok. Bir zorunlu değişiklik işimize gelir, kırmızı kartta ise tadından yenmez :)

Cafer Bulur
23.03.2012, 22:05
Antalyada kamp yapiyor olmamiz iyi oldu.

Kazaniriz diyemem ama bu macta gecen maclara oranla iyi bir futbol bekliyorum.

Erbay
23.03.2012, 22:06
Bi gol atıp anında kapanmayalım da. Kapanırsak çevirirler maçı. Cesur oynamadan kazanamayız.

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 22:15
Galatasaray'da yedekten girip de oyunun kaderini değiştirebilecek kimse yok. Bir zorunlu değişiklik işimize gelir, kırmızı kartta ise tadından yenmez :)

FT Engin'e özel görev verecekmiş :p

Ben takımımızın en zayıf halkası olarak Cech'i görüyorum, son haftalarda çok sıradan oynuyor, genelde oradan yiyoruz golleri, bu maçta çok dikkatli olması lâzım, FT muhtemelen oradan vuracak ama dediğin gibi Elmander'de olmayınca, Aydın falanda sakatmış galiba, elde bir Yiğit, birde Riera kalıyor GS'de...

İkiside sorunsuz, tabii her sene klasikleşen vasat oyuncuların bize patlama olayı gerçekleşmezse...

Cafer Bulur
23.03.2012, 22:16
Futbolcularimizin antalya hezimeti sonrasi ellerinde bira siseleriyle verdigi pozlar hic de hos degil.

Futbolcu da insandir,eglenmeye de hakki vardir ama herseyin bir zamani ve mekani olsa gerek.

Sözkonusu futbolcular önce sahada formalarinin hakkini vermeliler,verdiklerini düsünmüyorum.

61trabzonomer
23.03.2012, 22:17

Ben takımımızın en zayıf halkası olarak Cech'i görüyorum, son haftalarda çok sıradan oynuyor, genelde oradan yiyoruz golleri, bu maçta çok dikkatli olması lâzım, FT muhtemelen oradan vuracak ama dediğin gibi Elmander'de olmayınca, Aydın falanda sakatmış galiba, elde bir Yiğit, birde Riera kalıyor GS'de...

İkiside sorunsuz, tabii her sene klasikleşen vasat oyuncuların bize patlama olayı gerçekleşmezse...

ceh mi :S cech den daha sağlam halkamız var mı :)

Batuhan
23.03.2012, 22:19

Versin versin, eski saç stiline de dönmüş zaten. İnşallah bizdeki gibi agresif oynar da yer kırmızıyı. :)

Benim Cech'ten korkmuyorum, beğeniyorum Cech'i. -ki o zaten ilk maçta Galatasaray'ın galibiyetinde büyük pay oynayıp görevini yerine getirmişti zaten. Kazım'a o anlamsız müdahelesinden sonra öyle oldu o maç. :) Kazanabilirdik...

Orta sahanın hakimi olursak oyun üstünlüğü de bizde olur.

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 22:29

Vallahi son haftalarda yediğimiz gollerde bariz hataları var, üstelik ilk zamanlardaki gibi hücuma da fazla destek vermiyor...Hele Gençler maçında Cale vari oynadı...Bakın kötü futbolcu demiyorum, son haftalarda vasat oynuyor diyorum ;)

Cafer Bulur
23.03.2012, 22:31
Versin versin, eski saç stiline de dönmüş zaten. İnşallah bizdeki gibi agresif oynar da yer kırmızıyı. :)

Benim Cech'ten korkmuyorum, beğeniyorum Cech'i. -ki o zaten ilk maçta Galatasaray'ın galibiyetinde büyük pay oynayıp görevini yerine getirmişti zaten. Kazım'a o anlamsız müdahelesinden sonra öyle oldu o maç. :) Kazanabilirdik...

Colman-zokora ile mi orta sahada üstünlük kuracaksin?

Selcuk-melo ikilisi bizim orta sahaya agir basiyor,bizim yapmamiz gereken sey üstünlük onlarda olsa bile rakibe bos alan birakmamak,kanatlari iyi kapatmaktir.

Mert Oğuzlu61
23.03.2012, 22:33
bize iyi oran veriyorlar aslında ''2'' mi desem ne desem... :)

Fatih ÇOLAK
23.03.2012, 22:34

Colman-zokora ile mi orta sahada üstünlük kuracaksin?

Selcuk-melo ikilisi bizim orta sahaya agir basiyor,bizim yapmamiz gereken sey üstünlük onlarda olsa bile rakibe bos alan birakmamak,kanatlari iyi kapatmaktir.

Batuhan Cafer abiye katılıyorum, Colman-Zokora ikilisi Selçuk-Melo ikilisine karşı üstünlük kuramaz, zaten bu yüzden yanlarında Adrian olmalı demiştim, Zokora ileriye hiç katkı vermiyor, stoperler arasına çekiliyor çoğu zaman bu yüzden Colman tek başına kalıyor, oraya kesinlikle 1 adam daha şart...

Cafer Bulur
23.03.2012, 22:37
tolga
serkan giray celu cech
zokora colman adrian
volkan burak olcan

Benim kadrom budur.

Cafer Bulur
23.03.2012, 22:42
Bu arada bu macta bizim icin en büyük tehlike cüneyt cakir dir.

Bizdeki bu uysal futbolcular ve penaltisever cakir i aklima getirdigimde gs ye cok kolay bir penalti calacagina neredeyse eminim.

cahana
23.03.2012, 22:45
zokoranın kart görme ihtimali çok fazla. ayrıca formu çok düşük, colman adrian alanzinholu orta saha zayıf görünmesine rağman vasatın üstü oynadıkları takdirde zokoranın vereceği defansif katkının çok daha fazlasını verebilir.alanziho antalya maçında geriden top alıp dağıtma ve oyun kurma işini iyi yapmıştı hemde ilk kez bu bölgede oynatılmasına rağmen.

Alper Calik
23.03.2012, 22:53
Yat gezisi fotolarını göremedim henüz ama bununla ilgili yapacak birşey yok.
Herşeyden önce Şenol hoca, Terim gibi gaz verici, bağırıcı tarzlı bir hoca değil, o şekilde bir motivasyon beklemiyorum, biz de hiçbir zaman da olmuyor. Yani hoca istese de futolcularımıza öyle yasaklar koyabilecek birisi değil, tarzı değil çünkü.
Bu yat gezisindeki arkadaşların, "maçı ne kadar istedikleri" sonucu belirleyecek. Onlar belirleyecek. Zokora, Gustavo, Adrian, defans çok önemli bu maçta. Forvetten önce orta saha ve defans önemli olacak.

GS nin ne oynadığı belli, bizim hiç belli değil. Yanlışlıkla BJK maçındaki gibi oynarsak, görürüm ben ortada GS mi kalıyor ne kalıyor !

Defansımız biraz adam gibi oynasa çok şeyler yapabiliriz, herşey defansa bağlı bana göre.

Allah yardımcımız olur inşallah.

Alper Calik
23.03.2012, 22:54
cüneyt çakır olayı maalesef çok aleyhimize olacak. Yine verdiler bu taraflı sinsi adamı bize.

Bu arada bu macta bizim icin en büyük tehlike cüneyt cakir dir.

Bizdeki bu uysal futbolcular ve penaltisever cakir i aklima getirdigimde gs ye cok kolay bir penalti calacagina neredeyse eminim.

Hatice Aslan
23.03.2012, 22:54
Futbolcularimizin antalya hezimeti sonrasi ellerinde bira siseleriyle verdigi pozlar hic de hos degil.

Futbolcu da insandir,eglenmeye de hakki vardir ama herseyin bir zamani ve mekani olsa gerek.

Sözkonusu futbolcular önce sahada formalarinin hakkini vermeliler,verdiklerini düsünmüyorum.

Siz buna inandınız mı peki ? O resim eski.. Colman kafilede yoktu maç öncesi veya sonrası çekildi deniliyor. O resim bir önceki Antalya maçı öncesine aitmiş. Yanlı medya futbolcularımızı bizim önümüze yem olarak atmayı planlamış bunuda başarmış :/ Kaldı ki böyle birşeyde olsa onlarda insan yüz arsızdır ne olursa olsun güler. İnsanların özel hayatına bu şekilde laf söylememiz hoş olmaz. Ahlak bekçiliği yapmak bize düşmez renkdaşlar.

Kıvanç Çuvalcı
23.03.2012, 22:57
"Basiretsiz" artik halk arasinda biraz hakaret olarak kullanilir olmus. Cok af edersin, "serefsiz" gibi mesela. Oysa benim bildigim "basiretsiz", ileriyi goremeyen, kestiremeyen, hesaplayamayan demektir. Ben de orada, tabii ki, bu anlamda kullandim. Sen yukaridaki mesajini yazarken ne, nasil dusundun bilmiyorum ama ben o yazdigim mesajin tamamen arkasindayim. Dolayisi ile hocayi "basiretsizlik" ile suclamiyorum cunku "basiretsizlik" bir suc degildir. Ote yandan sen beni "Senol Gunes takintili" olmakla itham ediyorsun, canin sagolsun. Acikcasi senin ya da bir baskasinin beni bununla itham etmesi umrumda degil. Yazdiklarim duruyor orada.
Hoca ileriyi goremeyen biri olsaydi; gecen sene takim muthis top oynarken herkesin dilinde Senol hoca varken" beni bugun kral yapmayin yarinda hain yaparsiniz" dermiydi hic?Bak ileriyi hemde nasil goruyor!!!

Hatice Aslan
23.03.2012, 23:00
beni bugun kral yapmayin yarinda hain yaparsiniz" dermiydi hic?Bak ileriyi hemde nasil goruyor!!!

Aynen böyle oldu zaten o zaman kral yaptılar şimdilerse ise havaalanında yüzüne karşı küfrettiler hain ilan ettiler teknik direktörlüğüne laf ettiler biraz daha ileri gitmeye cesaretleri olsa adamlığınada laf edecekler..

Sami Kuk
23.03.2012, 23:04
Bu maçı 3-1 Alıcaz.. Bekleyin ve görün

Tahir61
23.03.2012, 23:06
ilk golü yiyen kazanır

fteotdgs
23.03.2012, 23:15
ilk golü yiyen kazanır
Ilk golu yiyen en az iki fark yer.

Ilelioglu
23.03.2012, 23:15
Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle...

--------------------Tolga-------------------

Celu--------Sadri-------------Giray-----Cech

--------Serkan------Zoko------Colman-------

Volkan---------------------------------Olcan

--------------------Burak--------------------

Bu ilk 11 kaybetmez bence. Defans hatti ise tam bir soru isareti yanliz. Bireysel hatalar nedeniyle yenecek goller maglubiyeti getirir.

Ayrica Olcan'i oynatmak ne kadar dogru onuda bilemiyorum. Sakatligi tam gecmediyse riske edilmemeli bence. Daha kötüsü olmasin sonra.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Ilelioglu
23.03.2012, 23:16
Tüm bunlarin disinda pres, baski gaysenin top yapmasini ve oyun kurmasini zorlastirir.

Kesinlikle müthis kondisyon lazim.

;)

Hatice Aslan
23.03.2012, 23:21
Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle...

--------------------Tolga-------------------

Celu--------Sadri-------------Giray-----Cech

--------Serkan------Zoko------Colman-------

Volkan---------------------------------Olcan

--------------------Burak--------------------

Bu ilk 11 kaybetmez bence. Defans hatti ise tam bir soru isareti yanliz. Bireysel hatalar nedeniyle yenecek goller maglubiyeti getirir.

Ayrica Olcan'i oynatmak ne kadar dogru onuda bilemiyorum. Sakatligi tam gecmediyse riske edilmemeli bence. Daha kötüsü olmasin sonra.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

Olcan'ı riske etmeyip Nevzat Şakar'ı orda oynatmalı hocamız :D

muratfındıkoğlu
23.03.2012, 23:27
Antalya maçı ,Galatasaray maçından çok daha önemliydi bu yıl sıkıştırılmış lig fikstürü,şampiyonlar ligi ,uefa derken takım olarak çok yorgun düştük .bütün bunlara nazaran prestij için play-off a gireriz, Türkiye kupasını alarak avrupa biletini alırız diyorduk olmadı evdeki hesap çarşıya uymadı . Galatasaray maçı önemli bir maç o maçı alarak bir hafta sonra oynayacağımız Fenerbahçe maçına çok daha moralli çıkmak temennimizdir. inşallah bu sefer evdeki hesap çarşıya uyar...

Armağan Dere
23.03.2012, 23:34
http://g1203.hizliresim.com/v/r/3sl0f.jpg
http://g1203.hizliresim.com/v/r/3sl33.jpg
http://g1203.hizliresim.com/v/r/3sl5x.jpg

Yaşar
23.03.2012, 23:35
En büyük endişem sene başından beri topla oynamayı sevmeyen bir takım oluşumuz.
Çoğu maçta rakiplerimiz topla oynama oranlarında bize üstünlük sağladı.
Gs, topla oynamayı seven ve oynama imkanı bulunca da tehlikeli olan bir takım.
Top ayağımızdayken iyi işler yapmak, top rakipdeyken onları oynatmamak bu maçın şifresidir aslında.

Ilelioglu
23.03.2012, 23:37
Olcan'ı riske etmeyip Nevzat Şakar'ı orda oynatmalı hocamız :D

Yok gerek yok. Saga Burak, sola Volkani ceker, ortayada Henri yada Halil'i koyar.

Burak-----------------------Volkan

------------Henri/Halil-------------

Bizim sadece Stoper bölgesinde eksigimiz var bence. Hemde ne eksik.

:cool:

Oğuzhan
23.03.2012, 23:40
Yok gerek yok. Saga Burak, sola Volkani ceker, ortayada Henri yada Halil'i koyar.

Burak-----------------------Volkan

------------Henri/Halil-------------

Bizim sadece Stoper bölgesinde eksigimiz var bence. Hemde ne eksik.

:cool:

Eksik değil bildiğin boş. Glowacki ne kadar kaliteli adammış be şuraya bak adam gittiğinden beri halı saha defansı gibi goller yiyoruz 10 saniyede falan. Adam nerede duracağını biliyordu her şey sürat teknik değil tecrübe çok önemli.

titanic
23.03.2012, 23:43
gadro lazım bize gadro

x_man
23.03.2012, 23:49
bizim takım izlemeyi seviyor oynamayı değil

Sefa Murat Dokuz
23.03.2012, 23:56
yürek koymadan maç alınmaz, yürek koyarsak kedigilleri kevgire çeviririz

Burak Sahin
24.03.2012, 00:00
Hâlâ Aykut'u ilk onbire yazan var.

ne yapsinlar yazmasinlar mi hocanin her mac bir sekilde banko oynattigi adami burda kadrona alsan nolacak almasan nolacak...yazanlar bence hakli...

reisoğlu61
24.03.2012, 00:05
kart sinirindaki oyuncular kim???
cüneyt cakirin bu maca verilmesinin sikebahce maciyla ilgisi olabilirmi

Emirhan Yazıcı
24.03.2012, 00:06
BJK Macında ki Gibi İstek Olmalı Pres Olmalı, Pas Olmalı

Gsnin En Büyük Silahı DURAN TOP

Emirhan Yazıcı
24.03.2012, 00:07
kart sinirindaki oyuncular kim???
cüneyt cakirin bu maca verilmesinin sikebahce maciyla ilgisi olabilirmi

Zokora ve Henrique Var Kart Sınırında...

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 00:12
Bu maçla alakalı değil ama bu haftaki maçla ilgili bir durum var, Fenev'de bilin bakalım kimler kart sınırında?

Birisi Emre, diğeri ilk maçta, Gökhan hakemi uyarırken çekip onu oradan alan TOP'uz...

Akılları varsa bu hafta kart görsünler, gerçi onlar görmek için ellerinden geleni yaparlar ama Özgür Yankaya kart gösterebilir mi orası ayrı...

Kereşenli
24.03.2012, 00:28
gadro lazım bize gadro

Gadromuz yeterli. :o

FC-ST-PAULI-61
24.03.2012, 00:33
Serkanin kademe hatalari beni bitiriyor.Hep ayni hatalari yapiyor.Defansta sadece Celustka iyi bana göre.En az 2 Gol yiyecegimiz kesin bence
ama gsnin defansida cok iyi degil.

Kasım BEKTAŞ
24.03.2012, 00:36
Zokora ve Henrique Var Kart Sınırında...

zokora cezalı değil mi?

Oğuzhan
24.03.2012, 00:59
Zokora kesin kart görüp cezalı olur ya Fenerbahçe maçına.

Hatice Aslan
24.03.2012, 01:04
Beşiktaş'ında en etkili silahlarından biri duran toplardı lakin Zokora ne manuel bıraktı nede otomatik bıraktı Fernandes'te :)

Bekir
24.03.2012, 01:11
Şenol Güneş oyunu okumazsa,değişiklik yapmazsa,oyuna müdahele etmezse belki kazanabiliriz.

Gs, Bjk'ye göre çok çok daha iyi oynuyor ama Gs'yi yenebilicek gücümüz var.

Emirhan Yazıcı
24.03.2012, 01:13
Şenol Güneş oyunu okumazsa,değişiklik yapmazsa,oyuna müdahele etmezse belki kazanabiliriz.

GS Güzel mi Oynnuyor ?

Yapmayın Baskı Yedikleri zaman görürüm ben onları

chener
24.03.2012, 01:17
galatasaray defansı hantal bir defans.antalya maçında alanzinho aykut oyuna girene kadar topu direk kaleye iyi götürüyordu.bu maçtada ilk 11 de olmalı.

Bekir
24.03.2012, 01:24
GS Güzel mi Oynnuyor ?

Yapmayın Baskı Yedikleri zaman görürüm ben onları

Ben Gs ve Bjk'nin neredeyse tüm maçlarını izledim,izlediğime göre Gs'nin futbolu ile Bjk'nin oynadığı Bank Asya futbolu arasında dağlar kadar fark var.

Hatice Aslan
24.03.2012, 01:38
Ben Gs ve Bjk'nin neredeyse tüm maçlarını izledim,izlediğime göre Gs'nin futbolu ile Bjk'nin oynadığı Bank Asya futbolu arasında dağlar kadar fark var.

Gs defansıda hata yapabiliyor. Bulunan her fırsat mutlaka değerlendirilmeli umarım tam konsantre olur futbolcularımız.

Ba®ış
24.03.2012, 01:48

ilk maçta gördük halkayı boynumuza doladı çok sağlam bir şekilde

Samet Yildirim
24.03.2012, 02:21
---------------------Tolga----------------
Serkan-------Giray----------Celustka---Cech
---------------Zokora---Colman-----------
------------------Adrian------------------
-----Volkan--------------------Olcan--------
------------------Burak--------------------

memmedaga
24.03.2012, 03:36
Bjk maçında ki motivasyon ile çıkarsak bu maça büyük süprizler olur.

bjk macinda motivasyon iyi idi ama rakibin motivasyonu dusuktu ve defansi birbiriyle uyumlu olmayan oyunculardan kurulu idi

o mac iyi oynadik ama rakibde bizden kotu oynadi

FC-ST-PAULI-61
24.03.2012, 04:56
---------------------Tolga----------------
Serkan-------Giray----------Celustka---Cech
---------------Zokora---Colman-----------
------------------Adrian------------------
-----Volkan--------------------Olcan--------
------------------Burak--------------------
Alanzinho formda.Adrian ise kötü.Alan oynar.

POYRAZ
24.03.2012, 05:51
Adamlar son dakika golleri, penaltilar, rakibin kirmizi kartla eksik kalmalari falan derken sessiz sedasiz ligi lider olarak bitirecekler. Bizden daha iyi top oynamiyorlar. Dogru ve gününde bir kadro ile kendi evlerinin cimlerine gömeriz bu firsatci yavsaklari.

Berat Akçay
24.03.2012, 09:22

Sen 2 haftaya göre değerlendiriyorsun gibi geldi.Bende gs maçlarını izliyorum.Allah'ı var 2 haftadır iyiler .

Ama bu kadar çirkef bir takım yok .Adam gibi gönderdiğimizi sandığım Selçuk , Melo , Engin ... yanlarından geçtiğinde yere yatmalar , hakeme yürümeler .Bir ara rakip hep 10 kişi oynuyordu.Her hafta .

Hakem adil davranırsa emin ol gs yi yeneriz.

mda61
24.03.2012, 09:23
Tolga
Serkan-Celustka-Giray-Cech
Zokora-Colman
Volkan-Alanzinho-Olcan
Burak

Kesin böyle çıkarız ve motivasyonumuz üst düzey olduğu sürece galibiyetle döneceğimize inanıyorum.

Serdar A
24.03.2012, 09:32
Volkan ve Olcan formda iyi olduğu sürece istanbul takımı ile oynadığımız maç ps3 tadında geçer .

Berke6198
24.03.2012, 09:43
Bizim için dönüm noktası bu maç...

yaranozlu
24.03.2012, 09:56
kadrom
tolga
celutska giray mustafa cech
zokora colman
halil adrian olcan
burak

gs taraftarında bize yalakalık yapmak için enteresan pankartlar tezahüratlar bekliyorum. ama kanmamak gerek, en büyük şikeci GSdir, bu çok nettir!

Emrah Akcagöz
24.03.2012, 09:59
Kim ne derse desin zor maç hele ilk 15-20 dakika sağlam bi baskı yiyeceğimizi düşünürsek çok daha zor. Stoperlerimizin Mustafa Yumlu ve Giray olduğunu düşününce aklıma hiç iyi şeyler gelmiyo.

Hasan Habip Özbay
24.03.2012, 10:00
bu maçın benim için ayrı bir önemi var o kadar stresliyin ki maçı bile seyredebileceğime emin değilim takıma inanılmaz inancım var tek korkum gene hakem istanbul medyası iş başında gene yabancı topçuları hedef aldılar gol yemeyiz 1 tane atar maçı alırız inanmayan geri dursun

winner
24.03.2012, 10:19
gs savunması kötü.

sivas maçında gördük bunu.

gs'yi bugüne taşıyan üç oyuncu var.

elmander,melo,selçuk.

elmander yok bu önemli avantaj.

baros'un çakallıklarına dikkat, gideceği ve duracağı yeri de çok iyi biliyor.

zokora ve colman vasatın üzerine çıkarsa bu maçı kazanmamak için bir neden yok.

Sami Kuk
24.03.2012, 10:39
Selçugu zokora hiç bırakmasın yeter defanslari iyi değil 1-3 alıcaz rahat olun

Veysel
24.03.2012, 10:41
Alanzinho 11'de başladımı çok kötü oluyor. Benim düşüncem Adrian'ı ilk 11'de başlatıp daha sonra zinde bir Alanzinho ile Galatasaray'ı dağıtması daha mantıklı geliyor.

Helvacı61
24.03.2012, 10:49
bu maçın kilit oyuncuları colman ve zokora olur..bu ikili türkiyenin normalde en iyi ortasaha oyuncuları..eğer gününde olurlarsa bişeyler olur...aslında takım kalite olarak gs den 2 gömlek üstün ama takım olamadı...şu 5 oyuncu türkiyenin en iyi oyuncuları colman,zokora, olcan,volkan,burak, bunların bide yedekleri var onlar mevkilerinin sayılı oyuncuları. alanzınho, halil,adrian gel görki bir türlü istikrar yakalanamadı..yarınki maç tam bir tombala bakalım ne çıkacak...

Helvacı61
24.03.2012, 10:51
aykut oynarsa kazanma şansımız hiç yok...adam top oynamayı bilmiyor...kaleye giden bomboş adam varken o yanindakine pas veriyor..ben böyle andaval bir oyuncu görmedim.

Berat Akçay
24.03.2012, 11:39
Fernandes nasıl durdurulduysa aynı şekilde Zokora :) Melo'ya yakın markaj

Melo değil Selçuk tutulmalı diyenlerde Sivas maçına bir baksınlar .Selçuk yanındaki iyi olmazsa olmaz .Meloyu kes bitir işi

Royal Heart
24.03.2012, 11:40
Hırslı bir Zokora sahada olursa Melo'nun etkisiyle maç bir hayli kızışır.

sakaryalı54
24.03.2012, 11:44
gayseyi yeneriz tek üzüntüm fenevlileri sevindirmiş olacağız

Royal Heart
24.03.2012, 11:45
gayseyi yeneriz tek üzüntüm fenevlileri sevindirmiş olacağız
Gerçekten gs yi yenip de fblileri sevindireceğimizi düşünüyorsan hiç düşünme; gs yi bu haliyle bu şartlarda yenen fb yi içerde harcar.

volkan_627
24.03.2012, 11:46
bırakın ne olur nasıl olur muhabbetlerini de, hakem cüneyt çakır ve bizim sarı kart sınırında bir sürü oyuncumuz var... acaba hangilerin fener maçına göndermemeye karar vermiştir...

sakaryalı54
24.03.2012, 11:49
Gerçekten gs yi yenip de fblileri sevindireceğimizi düşünüyorsan hiç düşünme; gs yi bu haliyle bu şartlarda yenen fb yi içerde harcar.

biz 3 maçın ikisini alıcaz bundan şüphem yok ama ben fenevin gayseyi ve dostu 8eşiktaşı rahat yeneceğini düşünüyorum tehlike burada

Royal Heart
24.03.2012, 11:53
biz 3 maçın ikisini alıcaz bundan şüphem yok ama ben fenevin gayseyi ve dostu 8eşiktaşı rahat yeneceğini düşünüyorum tehlike burada
gs ile fb yi yenip Ordu'ya mı takılacağız ? gs ve fb yi ardarda yenersek play-off'ta maç vermeyiz diyorum ben de :)

SAFA
24.03.2012, 12:01
Bu maç Alanzinho oynamalı . Baskı yiyeceğimiz için topu hızlı şekilde hücuma çıkarmalıyız ve çalım özelliği olan bir futbolcu . Adrian baskı gördüğünde çalım atıp geçebilecek tempoda bir oyuncu değil .

SensitiveLord61
24.03.2012, 12:08
İlk maçtaki gibi adamları cezasahamızın onune getirip baskı yapmadan bekletirsek yine 3 olur

titanic
24.03.2012, 12:45
en umutsuz olduğum maç, her sonuca hazırlıklıyım,

SAFA
24.03.2012, 12:56
Zokora dışında hangi oyuncularımız kart sınırında ?

MDanışmaz
24.03.2012, 13:16
Zor maç orta sahada oyunun kontrolünü kaybetmememiz lazım Gs iki orta saha gibi gözüksede Emre ve Engin de tam kanat oyuncu değiller dolayısıyla orta saha kurgusu bizim için önemli olacaktır..

Cevikoglu
24.03.2012, 13:26
kanatlar kanatlar kanatlar
maçı kanatlar çözer

M.S.SOFU
24.03.2012, 13:28
üst tarafta ki banner her şeyi açıklıyor
gs 1.50
ts.4.00

bu senenin özetini ve oynanan futbolu daha açık bir şekilde ifade edebilecek bir durum yok
hiç kimsenin de şu iyiydi bu kötüydü diye çırpınmasına gerek yok
adamlar hesaplamanın tillahını yapıyorlar
bilyonere katılıyorum

pReN@_61
24.03.2012, 14:28
Volkan Şen ve Olcan Adın diyorum.Maçın anahtarı bu iki uşagın elinde...

TSelif
24.03.2012, 15:31
gs 1.50
ts.4.00

bu senenin özetini ve oynanan futbolu daha açık bir şekilde ifade edebilecek bir durum yok
bilyonere katılıyorum
Bu tür oyunları oynamıyorum ama oynamış olsaydım gözüm kapalı TRABZONSPOR'a oynardım.
Herkes bjk maçından önce aynı şeyi söylüyordu.
Nasıl oyun oynarsak oynayalım benim favorim hep takımımdır. Bunu yarın akşam göreceğiz ALLAH'ın izni ile :)

Varlıbaş61
24.03.2012, 15:44
Hentbol takımımız mağlup , basketbol takımımız mağlup , A2 takımımız berabere ... Bu maçtan da korkuyorum ;(

Batuhan
24.03.2012, 15:52
Zokora dışında hangi oyuncularımız kart sınırında ?

Serkan ve Henrique

Atakan
24.03.2012, 15:58
Geçen sene Hüseyin Avni Aker'deki maçta oranlar: Trabzonspor 2,00 Beraberlik 3,00 Galatasaray 2,70
Geçen sene Arena'daki maçtaki oranlar: Galatasaray 2,90 Beraberlik 3,00 Trabzonspor 1,90

Bu sene Hüseyin Avni Aker'deki maçta oranlar: Trabzonspor 2,55 Beraberlik 3,00 Galatasaray 2,10
Bu maçtaki oranlar: Galatasaray 1,50 Beraberlik 3,60 Trabzonspor 4,00

Ilelioglu
24.03.2012, 16:00
Maci kanatlar degil pres ve baski cözer.

Pres, pres, pres...Nefes aldirmayacaksin...!

+ Bireysel hata yapmazsan ve duran toplari degerlendirirsen kazanir dönersin.

;)

Erdal DİLEK
24.03.2012, 16:11
alanzinho ilk onbir başlamamalı. colma zokora ön liboro, volkan adrian olcan, forvat arkası. tek cıkış bence, o da zor ama

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 16:16
gs 1.50
ts.4.00

bilyonere katılıyorum

Oranlara takılmamak lazım, dikkatimi birşey çekti, iddaa bizim maçı tek maç olarak açtı...GS'nin kazanacağı bu kadar banko olsa eminim açmazdı ;) bu maçın patlayacağını düşünüyorlar...

MFOB
24.03.2012, 16:20
alanzinho ilk onbir başlamamalı. colma zokora ön liboro, volkan adrian olcan, forvat arkası. tek cıkış bence, o da zor ama

bence de alanzinho uzun süre oynayınca kasmıyo rahat oynuyo

altinkaya08
24.03.2012, 16:35
trt 3 te ts-gs eski maçlarını gösteriyor.

Tahsin Armutcu
24.03.2012, 16:57
Su andakı 3-0 lık mac 7lıkmıs resmen yakaladık mı atamıyoruz arkadas ben buna cıldırıyorum.Adam yakaladı mı affetmıyor.

Ibo61
24.03.2012, 17:04
trt 3 te ts-gs eski maçlarını gösteriyor.

eski maclara bakiyorum...ammada goller kacirmisiz maclarda.....biz onlarca kaciriyoruz, onlar 1 kez geliyor hemen atiyorlar

sessizkral_1
24.03.2012, 17:27
Colman !!

http://www.metacafe.com/watch/3586457/trabzonspor_galatasaray_colman_n_att_gol/

Koray
24.03.2012, 17:35
Şenol Hoca'lı Trabzonspor gsyle 15 maç yapmış,

7 galibiyet 5 mağlubiyet 3 beraberlik almış.

Ilelioglu
24.03.2012, 17:35
Eger ki olurda yenersek...

- Bu sezon Yönetimin yaptigi tüm yanlislari rafa kaldiracagim.

- Foruma "Tahmin Yarismasi Basligi" disinda en az 6 hafta yazmayacagim.

:)

O kadar ki nefret ediyorum sunlardan.

murat3861
24.03.2012, 17:47
aykut oynarsa kazanma şansımız hiç yok...adam top oynamayı bilmiyor...kaleye giden bomboş adam varken o yanindakine pas veriyor..ben böyle andaval bir oyuncu görmedim.
doğru söze ne denir

Emirhan Makul
24.03.2012, 17:55
Avni Aker'de bizi 2003-2004 sezonunda 4-2 yendikleri bir maç var o maçı unutamıyorum. Sırf bu maç ve bir çok nedenden dolayı nefret ediyorum bu takımdan, Türkiyenin en karaktersiz takımlarından biri belkide en karaktersizi bence.

Koray
24.03.2012, 17:59
Avni Aker'de bizi 2003-2004 sezonunda 4-2 yendikleri bir maç var o maçı unutamıyorum. Sırf bu maç ve bir çok nedenden dolayı nefret ediyorum bu takımdan, Türkiyenin en karaktersiz takımlarından biri belkide en karaktersizi bence.

O maçta Ayhan, Necati, Murat Erdoğan alayı fbden teşvik primi almıştı.

Şerefsizin çocukları.

memozcan
24.03.2012, 18:01
Şenol Hoca'lı Trabzonspor gsyle 15 maç yapmış,

7 galibiyet 5 mağlubiyet 3 beraberlik almış.
f.terime karşı trabzonspor ne yapmış o daha önemli..

Ender Kotbaş
24.03.2012, 18:02
Colman ve Zokora ne kadar oynarsa o kadar kazanırız...

ccd6167
24.03.2012, 18:03
karaktersiz bi hoca ve serefsiz bi takim..

yenersek cok cok sevinecegim..feneri dusmesnden daha cok sevinecegim..

dunyanin en adi takimi gaysedir..aksini iddaa eden??

memozcan
24.03.2012, 18:03
umarım hoca şu 4-2-3-1 inadından vazgeçer bu maçta, bence ya herro ya merro çift forvet çıkmamız lazım, burak tek forvet çıkarsa hacamat eder cincon savunması, o savunma arasına dalamayız bile maça 4-4-2 başlamalıyız.. 60 dk dan sonra alanzinho halil değişikliği olabilir...

Emirhan Makul
24.03.2012, 18:05

Şerefsizin çocukları.

Şimdi birşeyşeri kesin olarak bende söylemek istemiyorum ama o sene ne bileyim kesin kazanırız öyle zorlamazlar bizi diye düşünmüştüm herkes öyle düşünüyordu, köpek gibi oynadılar çirkeflikler, maça asılmalar yırtınmalar hiç unutamam ligle hiç alakaları yoktu.

Ilelioglu
24.03.2012, 18:07

Şerefsizin çocukları.

Bak bunu bilmiyordum. Nefretim dahada katlandi.

trab61
24.03.2012, 18:09
Gunümüzde olursak kesinlikle yeneriz. Bence bir futbolcuya bagliyiz. Oda gustavo colman. Colman gunünde olursa takım hep iyi oynuyor. Takımı oynatan colmandir bana göre. Ama bu sezon cogu maclarda kötü oynadığı icin kötü sonuclar aldık. Beni umutlandiran colmanin gs maclarını sevmesi. Hersey colmanda bitiyor kısacası. Tsye geldiginden beri en kötü sezonunu oynadı bence.

Ilelioglu
24.03.2012, 18:12
4-2'lik maci bende ömrüm boyunca unutamam. Nasilda oynamistilar.

Bu üc kiz kardes dost diyorum kimse inanmiyor. Bunlar hep birbirlerinie calisiyorlar. Adnan ile Aziz'in arasinda gecen konusma mesela bunun en iyi göstergesidir.

Gökhan ARSLAN
24.03.2012, 18:12
Çok fena yenecez Gs'ı aklıma çok kötü şeyler geliyor (:
5-3 vardı bir zamanlar ona benzer şeyler olacak inşallah..

Emirhan Makul
24.03.2012, 18:14
Bak bunu bilmiyordum. Nefretim dahada katlandi.

Özeti bulunur mu bilmiyorum fakat şuradan bir oynanan maçlara puanlara felan bak.

http://www.mackolik.com/National/Default.aspx?sId=127

Çok pis bir maçtı ya gerçi ondan öncede içerde saçma saçma maçlar kaybettik ama bu başkaydı.

Başkalığınıda anlatayım ben istersen bak bu metin aktaşlu zamanda bunlar son maça kaldığında biz bunlara yumuşak oynadık yani tespitimde hatalımıyım bilmiyorum ama yani ben öyle anımsıyorum yanlışda olabilirim o maçında özetini izlediğinizde bir garip yani neyse buradan yola çıkarak hani bu adamlar 6. sırada ligle alakaları yok 11 maçlık felanda bir galibiyet serimiz var ezer geçeriz diye düşündük öyle olmadı, çok kötü bir galibiyetti ben o sene ki şampiyonluğun bu maçla gittiğini düşünüyorum belki yanlış bir düşünce olabilir çünkü fener kalan maçlarını kazandı biz puan kaybı bekliyorduk olmadı ama belkide son maça kalsa olacaktı neden herşey 2 maç önceden bitti. Ama kendini böyle avutan Trabzonsporlular var ki bunu yapanların çoğu gs sempatizanı, bu konuyada ayrıca değinmek gerekir mi bilmem yine tartışırız ama bu Trabzonlu olup gs'yi tutanlardan nefret ediyorum öyle bir konuma geldim ki fb'yi tutsunlar gs'yi tutmasınlar bu adamlarla adımızın anılmasından neftet ediyorum.

Koray
24.03.2012, 18:15
Şimdi birşeyşeri kesin olarak bende söylemek istemiyorum ama o sene ne bileyim kesin kazanırız öyle zorlamazlar bizi diye düşünmüştüm herkes öyle düşünüyordu, köpek gibi oynadılar çirkeflikler, maça asılmalar yırtınmalar hiç unutamam ligle hiç alakaları yoktu.

Durum aynen demin söz ettiğim konudan ibaret, çoğu teşvik primi almıştı.

Yoksa o sezon gsyi yenemeyini dövüyorlardı.

sanatik
24.03.2012, 18:20
bursa bugün feneri bizde gs yi yensek gelecek hafta fener macinida alabilirsek feneri play-off da sollayabiliriz.

Sampiyonluk gibi birsey olur.

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 18:23
Eger ki olurda yenersek...

- Bu sezon Yönetimin yaptigi tüm yanlislari rafa kaldiracagim.

- Foruma "Tahmin Yarismasi Basligi" disinda en az 6 hafta yazmayacagim.

:)

O kadar ki nefret ediyorum sunlardan.

Fatih bir maçı kazanırsak nick'imi, ismim yapacağım demiştin :D

Hangi maçtı o, BJK maçı mı? :rolleyes:

Ilelioglu
24.03.2012, 18:26
Özeti bulunur mu bilmiyorum fakat şuradan bir oynanan maçlara puanlara felan bak.

http://www.mackolik.com/National/Default.aspx?sId=127

Çok pis bir maçtı ya gerçi ondan öncede içerde saçma saçma maçlar kaybettik ama bu başkaydı.

Başkalığınıda anlatayım ben istersen bak bu metin aktaşlu zamanda bunlar son maça kaldığında biz bunlara yumuşak oynadık yani tespitimde hatalımıyım bilmiyorum ama yani ben öyle anımsıyorum yanlışda olabilirim o maçında özetini izlediğinizde bir garip yani neyse buradan yola çıkarak hani bu adamlar 6. sırada ligle alakaları yok 11 maçlık felanda bir galibiyet serimiz var ezer geçeriz diye düşündük öyle olmadı, çok kötü bir galibiyetti ben o sene ki şampiyonluğun bu maçla gittiğini düşünüyorum belki yanlış bir düşünce olabilir çünkü fener kalan maçlarını kazandı biz puan kaybı bekliyorduk olmadı ama belkide son maça kalsa olacaktı neden herşey 2 maç önceden bitti. Ama kendini böyle avutan Trabzonsporlular var ki bunu yapanların çoğu gs sempatizanı, bu konuyada ayrıca değinmek gerekir mi bilmem yine tartışırız ama bu Trabzonlu olup gs'yi tutanlardan nefret ediyorum öyle bir konuma geldim ki fb'yi tutsunlar gs'yi tutmasınlar bu adamlarla adımızın anılmasından neftet ediyorum.

Su yazdiklarina bakarsam, bu konuda tamamen ayni fikirdeyiz. :)

Trabzonlu olup Istanbulu destekleyenlerden nefret ediyorum zaten, ama bu gayse ye olan nefretim herzaman söylerim bir baska. Macla ilgili yorumlara bakiyorum "Trabzonu severim ama..". Islerine gelince severim, gelmeyince ana avrat küfürler. Bunlar kadar samimiyetsiz insanlar görmedim ben. Buradaki asil amac disariya karsi iyi gözükmek. Bunlar yalakanin önde gidenleri. Iste tamda bu tür seylere kanan Trabzonlular var. Bunlari dost saniyorlar. Ha birde bizim FB ye karsi olan nefretimizden yararlanmaya calisiyorlar, özellikle bunu cok iyi kullaniyorlar.

SAFA
24.03.2012, 18:27
Serkan ve Henrique

Eyvallah . Serkan'ın da çok dikkat etmesi gerekiyor . Henrique pek önemli değil .

Ilelioglu
24.03.2012, 18:30

Hangi macti harbiden? :D Bu Basliga baktim bulamadim, birde Besiktas mac Basligina bakayim. :)

FC-ST-PAULI-61
24.03.2012, 18:31
Zokora sari kart görmez insallah.Yine Fener Macinda cezali olmasin.

Fatih ÇOLAK
24.03.2012, 18:34
Hangi macti harbiden? :D Bu Basliga baktim bulamadim, birde Besiktas mac Basligina bakayim. :)

Ben BJK maçı diye hatırlıyorum, bir bak bakalım :p

Bunu totem olarak sayarım, sen her İstanbul takımı maçından önce yenersek şöyle yaparım diye söyle, bizde yenelim :D

Edit: Buldum Fatih :D:D:D

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918339744&postcount=2327

Eto'o
bırakın ne olur nasıl olur muhabbetlerini de, hakem cüneyt çakır ve bizim sarı kart sınırında bir sürü oyuncumuz var... acaba hangilerin fener maçına göndermemeye karar vermiştir...
bi kere zokora kesin fenev macinda yok

sessizkral_1
zokoranın sarı kart yemediği derbi maç yok sanırım

Ilelioglu
24.03.2012, 18:36

Buldum...:D Besiktas mac basliginda yazmisim, ama gayse maci ile ilgili. :D Bir an Besiktas galibiyeti icinmi böyle yazdim diye düsündüm, ama belli aslinda beni Besiktas galibiyeti acmaz. :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35554&page=94

..

Şentürk
24.03.2012, 18:37
Maçın hakemi eyyamcı Cüneyt Çakır tehlikeyi farkında mısınız!