PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

Tolunay Abdioğlu
18.03.2012, 16:42
Burak i durdurmaya gerek yok,o zaten kendi kendini durduruyor.

Daha organize ve komple bir takim adina hoca burak i keserse hic de fena olmaz.

Tamam şuan da formsuz.2-3 maçtır takımı frenliyor. Ama bu adam 30 gol atmış.Takımı birçok maçta sırtlamış götürmüş.

Biraz olsun saygıyı hakediyor.Bu kadar acımasız olmamak lazım.Ne zaman ne yapıcağı belli olmaz. Yerine oynayabilecek oyuncu da yok.Hatta Türkiye'de yok.

macka61
18.03.2012, 16:53
aynen o zaman torrese neler yapılmalı her maç iyi oynayacak diye bir şey yok

Cafer Bulur
18.03.2012, 17:01
aynen o zaman torrese neler yapılmalı her maç iyi oynayacak diye bir şey yok
Zaten ben torresi de cok begenmiyorum,bazen akil almaz goller kaciriyor.

Trabzonsporda sahsen istemezdim torresi.

Helvacı61
18.03.2012, 17:20
aslında takımı çok eleştirmemek lazım hatta şenol hocayı hiç eleştiremeyiz bu sene yeni bir kadro kurduk...ligi ilk 4 te bitirecekler..gs de yeni kadro diyenler olacak ama hakemlerin maçları yönetme tarzları farkı artırdı..kızdığım nokta o kadar iyi takım kurduk inat ettiler şu takıma 2 tane defans oyuncusu almadılar..

Trabzonspor 61
18.03.2012, 17:25
aslında takımı çok eleştirmemek lazım hatta şenol hocayı hiç eleştiremeyiz bu sene yeni bir kadro kurduk...ligi ilk 4 te bitirecekler..gs de yeni kadro diyenler olacak ama hakemlerin maçları yönetme tarzları farkı artırdı..kızdığım nokta o kadar iyi takım kurduk inat ettiler şu takıma 2 tane defans oyuncusu almadılar..

Gençlerbirliği maçında son dakikada yediğimiz golü de mi hakem attı? Bırakalım bu işleri. Futbol oynayan kazanır. Aynı geçen sene yaptığımız gibi.

Trabzonspor 61
18.03.2012, 17:26
Bu maçta Olcan'ın oynama şansı var mı?

Helvacı61
18.03.2012, 17:27
bazıları şenol hocayı haksız yere eleştiriyor..adam aykutu oynatıyor..çünkü eğer onu kazanırsa trabzonspor için bir değer olacak..ha aykut üst düzey bir oyuncu olurmu bence olmaz ama hoca deniyor..hatta bence daha başka gençleride denemeliydi..böyle aşağıdan gelecek oyunculara ihtiyacımız var. biz hersene 30-40 milyon avro verip. transfer yapamayız..yapanlarıda görüyoruz..bence klüpler küçülecek mesela bu sene sadece 2 -3 oyuncuya ihtiyacımız var asla daha fazlası değil. seneye taş gibi takım oluruz...ben olsam ilk alacağım adam hamit olur stoperede 2 adam yeme yanında yat

Helvacı61
18.03.2012, 17:31
Gençlerbirliği maçında son dakikada yediğimiz golü de mi hakem attı? Bırakalım bu işleri. Futbol oynayan kazanır. Aynı geçen sene yaptığımız gibi.
o maça bende çok kızdım ama penaltıyı atsak maç dahada farka gidecekti..futbolda bunlar var..işin kötüsü lige havlu attık ama 2 derby maçımız var..bu konsantrasyonla o maçlarda ne yaparız meçhul. keşke gençleri yenip eziklerle olan maçlarımıza daha konsantre çıksaydık

Mehmet Cihan Kocaman
18.03.2012, 17:32
---------------------------Tolga---------------------------

Serkan-------------Giray-----------Celustka-----------Cech

----------------------Zokora-------Colman-----------------

Volkan-----------------------Adrian-------------------Olcan

-----------------------------Burak-------------------------

Orta sahayı iyice kalabalıklaştırıp celustkayı sağa, mustafayı stopere alabiliriz farketmez. Orta sahada bjk maçındaki gibi üstünlüğü ele geçirirsek evire çevire yeneriz. Yakaladığımız pozisyonları mutlaka değerlendirmeliyiz. Bjk maçındaki gibi cömertlik yaparsak bu sefer affetmezler. Galatasaray'ı yenmenin tek yolu orta sahada onlara üstünlük kurmak. Zokora, Colman ve Adrian'a çok fazla iş düşüyor.

Allah yardımcımız olsun, öyle yada böyle bu maçı alıcaz.

Sacit
18.03.2012, 17:34
bazıları şenol hocayı haksız yere eleştiriyor..adam aykutu oynatıyor..çünkü eğer onu kazanırsa trabzonspor için bir değer olacak..ha aykut üst düzey bir oyuncu olurmu bence olmaz ama hoca deniyor..hatta bence daha başka gençleride denemeliydi..böyle aşağıdan gelecek oyunculara ihtiyacımız var. biz hersene 30-40 milyon avro verip. transfer yapamayız..yapanlarıda görüyoruz..bence klüpler küçülecek mesela bu sene sadece 2 -3 oyuncuya ihtiyacımız var asla daha fazlası değil. seneye taş gibi takım oluruz...ben olsam ilk alacağım adam hamit olur stoperede 2 adam yeme yanında yat

aykut, 18 ya da 19 yaşında olsa bu adamı kazanabilirdin. 25 yaşında olan bu şahısı kazanmayı nasıl planlıyorsunuz ? bu adam en üst kapasiteyle oynuyor. anlamıyorum bunu nasıl göremiyorsunuz..

aykut ve mustafa yumlu'dan umutlu olanlar neyi bekliyorsunuz ? ilginç

Hakan Yeşilyurt
18.03.2012, 17:51
arkadaşlar belki yorumumu beğenmeyeceksiniz..ama ben gsyi eze eze yenmek istiyorum..yeterki takım gününde olsun..ve en önemliside COLMAN gününde olmalı..gs maçlarını çok seviyor COLMAN..inşallah..gsyi arenada çimlere gömeceğiz..

Oğuzhan
18.03.2012, 17:53
Gs takımı içerde maalesef iyi oynuyor. İç saha avantajını kullanamayan tek takımız herhalde bu ligde. Herkes içerideki maçlarında daha tempolu oynuyor.

Trabzonspor 61
18.03.2012, 18:05
GS ve FB iç sahada oynadıkları maçların neredeyse tamamını kazanmışlar. Biz ise 5 mağlubiyet 1 beraberlik almışız. Şu 6 maçtan 3 ünü kazansan şampiyonluğa ortaksın. Çok yazık. Kendi sahamızda kazanacağımız maçlar şampiyonluğu getirirdi bize.

brushfield
18.03.2012, 20:02
GS ve FB iç sahada oynadıkları maçların neredeyse tamamını kazanmışlar. Biz ise 5 mağlubiyet 1 beraberlik almışız. Şu 6 maçtan 3 ünü kazansan şampiyonluğa ortaksın. Çok yazık. Kendi sahamızda kazanacağımız maçlar şampiyonluğu getirirdi bize.

Yav bu takım o saydığınız takımlardan 11 maç fazla oynadı bu sıkışık takvimde. Uyanın artık.

TSelif
18.03.2012, 20:06
Yav bu takım o saydığınız takımlardan 11 maç fazla oynadı bu sıkışık takvimde. Uyanın artık.
...ki bu takım geçen yıl Bursayı da sayarsak iç sahada hepsini yendi üstüne üstlük dışarda da yendi.
Neden bu sene biraz daha töleranslı bakmıyoruz şu takıma ...

Sibel
18.03.2012, 20:08
...ki bu takım geçen yıl Bursayı da sayarsak iç sahada hepsini yendi üstüne üstlük dışarda da yendi.
Neden bu sene biraz daha töleranslı bakmıyoruz şu takıma ...
Çünkü genlerimizde kahrolmak, birbirimizi yemek, içimizi kemirmek var.:D

Koray
18.03.2012, 20:10
Umarım 8 numara(cı)yı sakatlarız.

Ona tarifsiz bi nefret duyuyorum.

Güzel kandırdı bizi.

Sacit
18.03.2012, 20:11

Bu bahanelerin arkasına sığındığımız için kaybettik !

fazla maç oynadıysan, kadrondaki diğer futbolcular ne iş yapar ?
ayağını topa sürmeyen futbolcular..

Biz fazla maç oynadık, biz çok yorulduk bahanelerini bırakalım.
uyanması gereken teknik heyettir.

erdeme61
18.03.2012, 20:15
Bu bahanelerin arkasına sığındığımız için kaybettik !

fazla maç oynadıysan, kadrondaki diğer futbolcular ne iş yapar ?
ayağını topa sürmeyen futbolcular..

Biz fazla maç oynadık, biz çok yorulduk bahanelerini bırakalım.
uyanması gereken teknik heyettir.

Derdi de dermanı da iyi saptamış renktaşımız ama bunu uygulayacak yönetim ve teknik heyet hala koca karı ilaçlarından derman aradığı için bu haldeyiz.

Cafer Bulur
18.03.2012, 20:53
Bu sezon benim icin bitti demistim ama kendimi tutamiyorum.

Bu mac benim acimdan sezonun en önemli macidir,fb macindan bile daha önemli.

Gs yenilgilerinden ciddi rahatsizlik duyuyorum,umarim en azindan kaybetmeyiz.

titanic
18.03.2012, 20:57
Galatasaraydan bir cacık olmazdı,Selçuk ve Enginin dışında göze çarpan oyuncuları yok.Madem kaptıracaktık bunları keşke yurtdışına falan gitselerdi. Rakibine silah vermek ağır geliyor açıkçası. Burak kendine oynarsa tarihi bir fark yiyip gelebilirz.Birisi şu çocuğua Aşağı konak mahallesinin mahalle takımındaki topun sahibi çocuk olmadığını anlatısn.yenilmemiz hiç önemli değil iki üç gün sonra unuturuz da,fark falan yersek Alah korusun yıllarca süren bir trawma

iso_4939
18.03.2012, 21:04

iki haftadır sıkısık maç yapmıyoruz bahane kalmadı artık...

Oruç
18.03.2012, 21:21
Elalemi abartmayı çok seviyoruz. Kaldı ki bu yeni değil. Daha önce de 'Sivas, gençler falan bizden 10 gömlek üstün, play off'a kalamayız...' diye zırvalayanlar vardı.

Hatta 'bejekeden fark yeriz, evi arabayı satın bejekeye basın...' diyenler bile oldu.

Futboldan anlıyoruz gerçekten.

Samet Yildirim
18.03.2012, 21:21
Kadrom belli...

-------------Tolga---------
Serkan---Giray--Celustka---Cech
----------Colman-Zokora-------
--------------Adrian-----------
---Volkan--------------Olcan
------------Burak-----------

Yedekler; Onur, Zeki, Mustafa, Aykut, Henrique, Halil, Alanzinho

inception61
18.03.2012, 21:23
oynanmamış her maçın favorisidir TRABZONSPOR

Cafer Bulur
18.03.2012, 21:24
Kadrom belli...

-------------Tolga---------
Serkan---Giray--Celustka---Cech
----------Colman-Zokora-------
--------------Adrian-----------
---Volkan--------------Olcan
------------Burak-----------

Yedekler; Onur, Zeki, Mustafa, Aykut, Henrique, Halil, Alanzinho
Alanzinho bu macta is yapmaz mi samet?

Adrian yerine alan daha iyi olur diye düsünüyorum.

Ya da zoko ya yedege cekip colman-adrian ikilisi ile önlerinde alan olamaz mi?

Adem Erdoğan
18.03.2012, 21:25
Ondan 5 yeriz bundan 10 yeriz; eziliriz yerin dibine gireriz diyen ezikler lütfen Trabzonsporluyuz diyip de ortalıkta dolaşmayın. Geçmişte bu konuda gerek rakip eziklerinden gerekse kendi içimizdeki eziklerde birçok kez toto olma hadisesi gerçekleşti..Hani oldu da yenildik o zaman münasip yerinize kına yakarsanız..

Samet Yildirim
18.03.2012, 21:27
Alanzinho bu macta is yapmaz mi samet?

Adrian yerine alan daha iyi olur diye düsünüyorum.

Ya da zoko ya yedege cekip colman-adrian ikilisi ile önlerinde alan olamaz mi?
Adrian bana göre kesinlikle oynamali bu macta cünkü volkan-olcan hareketli hucuma hizli cikan oyuncular ozaman paslari etkili oluyor.
Olcan ile Volkan zaten dikine gidebiliyorlar bide Alanzinhoya gerek yok daha cok pas yapabilen birisi lazim bana göre.

Öbürü hic olmaz abi bence cünkü orta sahada cok eziliriz.

tarsus
18.03.2012, 21:34
maçı alırız çünkü bu sene kazanacağımız maçları verdik kazanamaz dedikleri maçları aldık.senol hoca gerekli ayarı verecektir tıpkı 8taş macındaki gibi oyun tarzı bekliyorum

Mustafa Çolak
18.03.2012, 21:44
misafir takım taraftarına izin var mı ?

Ba®ış
18.03.2012, 21:45
Ondan 5 yeriz bundan 10 yeriz; eziliriz yerin dibine gireriz diyen ezikler lütfen Trabzonsporluyuz diyip de ortalıkta dolaşmayın. Geçmişte bu konuda gerek rakip eziklerinden gerekse kendi içimizdeki eziklerde birçok kez toto olma hadisesi gerçekleşti..Hani oldu da yenildik o zaman münasip yerinize kına yakarsanız..
aaa,çok sert

misafir takım taraftarına izin var mı ?
yok.

İgzas-61
18.03.2012, 21:51
Bu video yukarda salatasarayı öven arkadaşa gelsin:D:D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=s5t03LpFJUE

brushfield
18.03.2012, 22:41
Bu maç şampiyonluk yarışına tamam ya da devam deme maçımız olacak gibi görünüyor. Yenersek o güvenle play off'da iddialı bir duruma gelebiliriz ama yenilirsek şampiyonluk hayal olacak. Play off'da da 2. veya 3. olmak aynı anlama gelecek. Fenerin ardından 3. olsak bile yine şampiyonlar ligine biz gideceğiz. Play off'da rahatlıkla 3. olacağımızı düşünüyorum. Hadi hayırlısı...

Ogün YAZICI
18.03.2012, 23:28
kesin yeniliriz gibi yorumlara katılmıyorum.beşiktaş maçından önce de buralarda umut yoktu...en az galatasaray kadar şansımız olduğunu hatta daha fazla pozisyona da gireceğimizi düşünüyorum.benim endişem bu maçı kazanmak ya da kazanamamak değl;
bu maçı hatta daha sonra fener maçını kazansak bile bu maç seçen futbolcuların gidip ordu deplasmanında galibiyet alabileceğini düşünmüyorum...

Fatih Öztürk
18.03.2012, 23:34
tolga-serkan-giray-celustka-cech-zokora-colman-alanzinho-volkan-olcan-burak.

yeneceğiz...

yasirrisay
18.03.2012, 23:41
Taraftara bak sen maçı vermiş bile.

aynen,
ya hadi diyelim öyle düsünüyorlar, illaki buraya yazmalarimi gerekiyor??? Cok garip, hakli cikincada sevinecekler herhalde.

yavuzbaha
19.03.2012, 00:05
..Allah senden razı olsun,duygularımın tercümanı bir cümle yazmışsın...Evet aynen öyle,hangi maç olursa olsun 5-0 geride de kalsak o maçı 6-5 alırız diye heyecanla maçı izlemeye devam ederim...

Mustafa Çolak
19.03.2012, 00:09
İlk yarıdakı macın rövanşını almamız lazım, colman gs maçlarında ayrı bir motive oluyor bu maçtada çok iyi oynayacaaktır.

arahna
19.03.2012, 00:13
hakem sorunu olmazsa kolay kazanacagimiz bir mac olacak bence
bize karsi tek ustunlukleri urfaluji

r9emre
19.03.2012, 00:20
1-1 ya da 2-2 biter gibi bir his var içimde ama maç başa baş olacaktır ilk maç gibi olmaz.. Kötü olan geçen hafta kaçırdığımız 2 puan.. Eğer o olmasa bu seneyi rahat 2. bitiririz diyebilirdim bu kadar kayba rağmen.. Şimdi hem Gs hem Fb'yi yenmemiz lazım 2.lik için.. :cool:

Soner Albayrak
19.03.2012, 00:25
Elalemi abartmayı çok seviyoruz. Kaldı ki bu yeni değil. Daha önce de 'Sivas, gençler falan bizden 10 gömlek üstün, play off'a kalamayız...' diye zırvalayanlar vardı.

Hatta 'bejekeden fark yeriz, evi arabayı satın bejekeye basın...' diyenler bile oldu.

Futboldan anlıyoruz gerçekten.

Bu takımın isminin ilk 4 e her zaman oynayacağı gerçeğini unutuyor bazılarımız.

Tamam bu maçta kazanmamamız için her türlü olumsuz durum mevcut. Ama bazı yorumlar abartılıyor nedense.

Gs yenilgilerinden kendimi bildim bileli Cafer abi gibi bende ciddi şekilde rahatsızlık duyarım.

Kazanırız inşallah. Allah yardımcımız olsun.

Burçak
19.03.2012, 00:25
istanbulun diğer eziği.
yok fenerden farkları.
sahaya gömmeliyiz bu adileride

krdnz
19.03.2012, 00:31
Fenerle cimbom arasındaki fark Aykutla Terim arasındaki fark kadardır.

Al birini vur ötekine.

http://85.111.20.14/yenihaber/2012/03/17/120317-013541-434868-CB.jpg

erol-61
19.03.2012, 00:32
ben buraya yazıyorum gs ve fb yeneceğiz ordu maçı zaten cepde yani 3 de 3 yapacağız 62 puan la bitireceğiz..............

r9emre
19.03.2012, 00:34
İyi tarafından bakın renktaşlar önümüzdeki 9 maçı da alırsak şampiyonuz. :D O değil de mesela ciddi düşünüyorum Şenol Hoca ile Ünal Hoca baş başa verip önümüzdeki 9 maçı düşününce birbirlerine 9 maçı da kazanabiliriz diyebiliyor mu acaba? Ben teknik direktör olsam herhalde bu inanılmaz ama imkansız olmayan şeyi kendi kendime önce inandırarak sonra tüm takıma enjekte ederdim. Savunma hattımız dışında bence her mevkimizde Fb ve Gs'den üstün adamlara sahibiz. Allah'ta yürü ya kulum derse kısmetimizi açarsa son vuruşlarımızda her şey olabilir. :)

arahna
19.03.2012, 00:39
play off ta 1 malubiyet bir beraberlik 4 galibiyet ile samp olabiliriz

Soner Albayrak
19.03.2012, 00:41
Bana göre maçı kazanmamız için veya yenilmememiz için bu maçta yapılması gerekenler şunlar:

Öncelikle rakibi pas hatalarına zorlayıp, pas yaptırmayıp orta saha hakimiyetini ele geçirmemiz lazım.

Selçuğu oynatmamamız lazım bunun için de Zokoranın onu çok iyi marke etmesi gerekecek.

Kanatlarda ileri-geri hızlı dönebilmeyiz. Gs takımı etkili kanat bindirmeleri yapıyor çünkü.

Burağın agresif oynayarak rakip defans oyuncularını yıpratması lazım.

Garanti top oynarsak ve bulduğumuzu da atarsak galip geleceğimizi düşünüyorum.

seyduna_efil
19.03.2012, 00:46
Olcan iyileşti mi yahu?? Daha düne kadar 1 ay yok deniyordu..

cerebrum
19.03.2012, 00:50
bu maç kafa kafaya olur...

SALDIRAY
19.03.2012, 01:17
8taşa gömdüğümüz gibi cinconlara gömecez

Necmi6161
19.03.2012, 02:10
yenebiliriz.

Mehdi
19.03.2012, 08:36
Oynanmamış maçın başlığına yazmak huyum değil ama na buraya yazdım.Maçı alacağız.

Ustaalioğlu
19.03.2012, 08:52
Ligin en önemli maçı yenmemiz lazım, umarım şenol hoca antalya maçına yedek takım ile çıkar...

Veysel
19.03.2012, 08:57
Ligin en önemli maçı yenmemiz lazım, umarım şenol hoca antalya maçına yedek takım ile çıkar...

Yahu bırakalım artık bu söylemleri geçen sene fenerbahçe maçı önceside hoca size uydu ne oldu hem beşiktaşa yenilip kupadan olduk hemde fenere yenildik.

cakalkerem
19.03.2012, 09:22

bence Anlatlya maçı daha önemli....Onu kesin almalıyız...Gs maçını almasakta olur....

PoWeRLoRD
19.03.2012, 09:59
bizi alıcaklarmı stada ??

toksoy61
19.03.2012, 11:15
antalya maçının önemi gs maçının yanında deve gibi kalır. bazıları hala kendilerini rüya aleminde görüyor.gs yi 10-0 yensen ne olacak? şampiyon mu ilan edileceksin? lig bitti bizim için. tek amacımız kupayı almak olmalı. sonrada içerdeki fb öaçı. gerisi fasa fiso

cyberentalpi
19.03.2012, 11:42
Gs macini kaybederiz muhtemelen. Zaten sorunda degil. Gecen hafta o son dakika golu ile lig formalite.
Gerci sikecibahce yi gecip ligi play off u ikinci bitirebiliriz.

Antalya maci cok onemli. Gs yi yenersek Moral olur sadece

Gurpas
19.03.2012, 11:45
Her maç önemli benim için, ama eğer bu sene bir kupamız olsun istiyorsak Antalya maçı daha önemli.

ozturk
19.03.2012, 11:56
yeniliriz ..

photolist
19.03.2012, 12:10
yapılan yorumlarda klasik trabzonspor taraftar yorumlarını gayet net görebiliyoruz. hep olumsuz,inançsız karşı tarafı olduğundan fazla büyüten bir taraftar kitlesi. ve her zaman olduğu gibi olası bir galibiyettede en çok sevinip olayı abartanda aynı kişiler. benim gözümde gerçek taraftar ne durumda olursa olsun takımına güvenen ve sonuna kadar şartsız şurtsuz destekleyen taraftardır. ama maalesef bizim taraftarlar içinde bu tarz taraftar grubu azınlıkta kalmıştır ve de takımın başarısızlıklarında bu durumun etkili olduğunu düşünenlerdenim.

Cem Akyüz
19.03.2012, 12:12
Ezilip yeniliriz,5 yeriz diyenler Trabzonsporluyuz demesin.Bu kadar adilik görmedim ben.Maçı kazanırsakda sevinirseniz direk buraya gelip küfür edicem

Koray
19.03.2012, 12:14
Hürgün ne kadar uğursuzsa Aramağan'da o kadar uğurlu.

'' evi arabayı satın gsye yatırın '' desinde şu maçı alalım.

yatmaztara
19.03.2012, 12:20
sezon başı veya devre arası almadığımız stoper yüzünden bugün bu haldeyiz. belki bugün 64 puanımız ayrıca real madridi tarih yazarak elemiş durumda olabilirdik.

seçuk
19.03.2012, 12:26
Olcan ve Volkan takıma cok şey kattı. Ozellikle ikisi beraber oynayabilirse yani sakatlık falan olmazsa cok guzel bi mac olabilir. Olcanın belli bir seviyesi var zaten Volkan da yukselişine devam ederse yenilsek de gs ye sıkıntı yaratırız. Buragın ne yapacagı belli deil zaten mucize gol(ler) de atabilir saç baş da yoldurabilir. Tek dilegim var guzel oyun ve gurur duyulacak Trabzonspor.. Galip gelirsek de sevinirim o ayrı :D

seçuk
19.03.2012, 12:31
Tolga
Serkan Giray Celuska Cech
Colamn Zokora
Adrian
Volkan Olcan
Burak

En ideal kadro bu gibi. Alanzinho ikinci yarı iyi bir alternatif olur.

Hayırlısı olsun Allah Trabzonsporumuza yardımcı olsun.

İdris Toksoy
19.03.2012, 12:42
sıra gs de, şamarlayacaz.

Oğuzhan
19.03.2012, 13:28
Vur geç fırtına

Mehmet Cihan Kocaman
19.03.2012, 13:36
Gs kupa maçını yarın oynarken biz neden çarşamba günü oynarız?
Bu programı düzenleyen tff pazar günü Galatasaray-Trabzonspor maçının olduğunu bilmiyor mu?
Üstelik gs evinde oynuyor kupa maçını, biz deplasmanda.

Trabzonspor 61
19.03.2012, 13:37
Şimdi Olcan oynayacak mı?

Trabzonspor 61
19.03.2012, 13:38
Gs kupa maçını yarın oynarken biz neden çarşamba günü oynarız?
Bu programı düzenleyen tff pazar günü Galatasaray-Trabzonspor maçının olduğunu bilmiyor mu?
Üstelik gs evinde oynuyor kupa maçını, biz deplasmanda.

Arada dört gün gibi uzun bir süre var. Sıkıntı olacağını sanmıyorum bizim açımızdan. Bu sene iki günde bir maç oynadığımız oldu.

TAHSİN 61
19.03.2012, 13:39
Şu galatasaraydan puan almak mümkün değil,playofa kaldık büyük ihtimal uefaya gideriz ordan,zaten gs fenerle berabere kalarak şampiyonluğu garantiledi gibi birşey,bundan sonra tek hedefimiz kupa olmalı diye düşünüyorum.

Play off şuan başlasa GS ile FB arasında 4 puan fark olucak nasıl garanti Şampiyonluk play off da olursak çok takıma yara veririz aynı şey bjk içinde gecerli lig daha bitmedi yeniden başlıyor

Cumartesi gününe kadar kızdığım play off a şimdi sıcak bakıyor çunki 2 kez daha fb gs derbisini izleme şansı bulucaz gerçek bir derbi seyir zevki yüksek

TAHSİN 61
19.03.2012, 13:42
sezon başı veya devre arası almadığımız stoper yüzünden bugün bu haldeyiz. belki bugün 64 puanımız ayrıca real madridi tarih yazarak elemiş durumda olabilirdik.

İyi bir Yabancı stoper örnek verebilirsek luciano lugonanu yobo ama yabancı bir stoper mutlaka alınmalı 2 Türk stoperle olmaz bu iş örnek Yobo serdar tomas uf. semih

evonon
19.03.2012, 13:43
Her topu Burak'a göndermek gibi bir oyun düzeni içersinde olmazsak kazanabiliriz. Ve daha önce bir arkadaşın dediği gibi birinin Burak'a mahallede top oynamadığını her topu onun kullanmak zorunda olmadığını anlatmalı. 30 gol atmasa 15 gol atsaydı da daha takım gibi oynasaydık keşke 30 gol attı da halimiz çok mu iyi

Mehmet Cihan Kocaman
19.03.2012, 13:45
Arada dört gün gibi uzun bir süre var. Sıkıntı olacağını sanmıyorum bizim açımızdan. Bu sene iki günde bir maç oynadığımız oldu.

Bunun sıkıntısını çok yaşadık. Antalya maçını kendi evimizde oynasak neyse. Galatasaray sivas maçını 5 gün önceden kendi evinde oynayıp yatıyor..
Biz ise salı günü antalya'ya uç çarşamba maç yap çarşamba akşamı trabzona dön perşembe antrenmanlara başla, cumartesi istanbula uç..

Bari antalya'da kalıp orda kamp yapsak..

Yaşar
19.03.2012, 13:48
Olcan, Volkan ve Buraklı hücum hattına karşı zorlanmayacak herhangi bir savunma olduğunu düşünmüyorum.
Gs savunmasını zorlayacağımız kesin.
İş ortsahada biter.
Selçuk-Zokora, Colman- Melo kapışması maçın sonucunu da etkileyecektir.
ortasahası iyi olna takım bu maçı kazanır.

demir
19.03.2012, 13:48
Bunun sıkıntısını çok yaşadık. Antalya maçını kendi evimizde oynasak neyse. Galatasaray sivas maçını 5 gün önceden kendi evinde oynayıp yatıyor..
Biz ise salı günü antalya'ya uç çarşamba maç yap çarşamba akşamı trabzona dön perşembe antrenmanlara başla, cumartesi istanbula uç..

Bari antalya'da kalıp orda kamp yapsak..

zaten antalyada kalınacak renkdas...

Zurawski
19.03.2012, 13:49
Tüm yıl boyunca yendiğimiz takdirde en mutlu olacağım maç olur.

Şerefsizlerle kurulu bir takımın başarılı olması rahatsız ediyor beni. Allahın izniyle 2-0 yenicez.

cihayan
19.03.2012, 13:50
Play off şuan başlasa GS ile FB arasında 4 puan fark olucak nasıl garanti Şampiyonluk play off da olursak çok takıma yara veririz aynı şey bjk içinde gecerli lig daha bitmedi yeniden başlıyor

Cumartesi gününe kadar kızdığım play off a şimdi sıcak bakıyor çunki 2 kez daha fb gs derbisini izleme şansı bulucaz gerçek bir derbi seyir zevki yüksek

Hakikaten gs - fb derbisi izlemek icin play off'a sicak mi bakiyorsun?

Valla o macin skorunu dun ogrendim. Gollerini falan da izlemedim. Hic de umurumda degil ne yaptiklari, yapacaklari. Bir Trabzonspor taraftarinin da bunlarin macini boylesine onemsemesine ve ilgiyle takip etmesine de sasirdim acikcasi.

Aytaç Çakıroğlu
19.03.2012, 13:52
raaaaat olun alır bizim uşaklar.

İdris Toksoy
19.03.2012, 13:54
trabzonum işini bilir ;)

cihayan
19.03.2012, 13:56
Orta sahada Colman-Zokora-Adrian ileride de Olcan-Burak-Volkan oldu mu macin sonucunu bizim defansin gosterecegi performans belirler. Eger defansta soyle sasirmadan, duzgun oynayabilirsek gese'yi yenebilmemiz isten bile degil. Olcan-Burak-Volkan uclusu sakatlik olmadan, saglam bir sekilde sahada olsun Turkiye'de sikinti veremeyecekleri takim yok. Yeter ki sahaya kazanmak icin, kazanmaya donuk bir takimla cikalim, bir de savunmada sacma hatalar yapmayalim.

Trabzonspor 61
19.03.2012, 16:38
Hakikaten gs - fb derbisi izlemek icin play off'a sicak mi bakiyorsun?

Valla o macin skorunu dun ogrendim. Gollerini falan da izlemedim. Hic de umurumda degil ne yaptiklari, yapacaklari. Bir Trabzonspor taraftarinin da bunlarin macini boylesine onemsemesine ve ilgiyle takip etmesine de sasirdim acikcasi.

Bende bu anlayışa şaşırıyorum. Trabzonspor fanatiğiyiz diye diğer önemli maçları izlemeyecek miyiz yani bir futbolsever olarak? Arkadaşın dediği gibi gayet iyi bir derbi ve zevkli anlar yaşatıyor adama. Ben kolamı cipsimi alıyorum mis gibi, stressiz izliyorum FB-GS maçını. Kalp krizine girmeyip de zevk aldığım ender maçlardandır çünkü. Trabzonspor'un maçları malum. Bizleri komaya sokar.:rolleyes:

titanic
19.03.2012, 16:55
Bende bu anlayışa şaşırıyorum. Trabzonspor fanatiğiyiz diye diğer önemli maçları izlemeyecek miyiz yani bir futbolsever olarak? Arkadaşın dediği gibi gayet iyi bir derbi ve zevkli anlar yaşatıyor adama. Ben kolamı cipsimi alıyorum mis gibi, stressiz izliyorum FB-GS maçını. Kalp krizine girmeyip de zevk aldığım ender maçlardandır çünkü. Trabzonspor'un maçları malum. Bizleri komaya sokar.:rolleyes:

nıye izlemeyecekmısız adamlar catır catır top oynuyorlar. Gecen sene ihyiyac duymazdım bende ytabzon macları yeterlı olurdu.Allah var adamlar utbola doyuruyor,özelliklede kendı aralarındakı maclarda

Ogün YAZICI
19.03.2012, 16:55
sırf fatih terimin yapma mimiklerini görmemek için gs maçlarını izlemiyorum.umarım futbolcular maç sonunda bu adamın sevincini görmemize engel olur...

Soner Albayrak
19.03.2012, 17:15
Bu maçı almamız çok büyük önem arz etmese de Gs mağlubiyetlerinden oldum olası rahatsızlık duyuyorum yahu. Alın şu maçı uşaklar!

titanic
19.03.2012, 17:21
ya arkadaşlar şu kalan 3 maçıda alsak matematiksel olarak 1.lik şansımız var mı matematıkcı arkadaşlar

Yaşar
19.03.2012, 17:27
Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız sürüyor fakat mantıksal olarak şampiyonluk şansımız yok.
En iyi olarak 2. olup, Şampiyonlar Ligi'ne gitmeyi hedeflemeliyiz.
Bu hafta büyük bir fırsat kaçırdık aslında.

61trabzonomer
19.03.2012, 17:55
bunlar çok havalandı evlerinde yensek ne güzel olur ,olcan ve zokora oynayacak muhtemelen başka sakat olmazsa bizi zor yenerler, glo da defansa geçsin bir zahmet

Ogün'
19.03.2012, 18:40
İşimiz çok zor olacak.Gol kesin yeriz yediğimizden fazlasını atmamız lazım ama bence en iyi ihtimal 1 puan alırız.(inşallah ben yanılırım)

ccd6167
19.03.2012, 18:59
nıye izlemeyecekmısız adamlar catır catır top oynuyorlar. Gecen sene ihyiyac duymazdım bende ytabzon macları yeterlı olurdu.Allah var adamlar utbola doyuruyor,özelliklede kendı aralarındakı maclarda

:) almanya liginden siradan bi mac izledigimde yada ingiltereden daha fazla futbola doyuyorum acikcasi..

gayse febe maclari yurtdisinda yayinlandigi tek ulke azarbeycan ve bu dunyanin en buyuk derbilerinden biriymis:)

ben fb-gayse macinda sadece kin goruyorum aralrinda baska bisi yok..futbol mutbol hikaye...

brushfield
19.03.2012, 19:06
Matematiksel olarak şampiyonluk şansımız sürüyor fakat mantıksal olarak şampiyonluk şansımız yok.
En iyi olarak 2. olup, Şampiyonlar Ligi'ne gitmeyi hedeflemeliyiz.
Bu hafta büyük bir fırsat kaçırdık aslında.

Fenerin ardından 3. olsak da olur.

ccd6167
19.03.2012, 19:15
4-4-2 oynayan her takim sampiyon olur bu ligde..

gayse bunu yapti ve kafadalar..gecen senede biz burak umut aynsini yapiyodu..

4-4-2 oynmnaliyiz..halil burak yada henrique burak

volkan olcan kanatlarda zaten..

zor mac olacak...iyi pres yaparsak aliriz ins

MARVEL
19.03.2012, 19:33
Önümüzdeki 3 maçı kazanarak play -off a girmeliyiz,

güneyli
19.03.2012, 19:36
Ne yap ne et 3.ol...Bu arada bazı taraftarımız hemen pes etmiş gs maçında..Fener maçına psikolojik üstünlük için gs maçına asılırız..Bizim bu maçlar gollü geçer..Gs yi fenerden daha fazla zorlayacağımıza bahse girerim..

MARVEL
19.03.2012, 19:40
Son zamanlrda gol yemediğimiz maç yok. Ama ben bu sefer gol yemeyeceğimizi düşünüyorum.. Burakta golünü atarsa kazanırız

Oruç
19.03.2012, 19:41
Doğrudur. 3. de olsak play off'da Şampiyonlar Ligi önelemesi oynarız.

Uefa febeyi yine almayacak.

Bu defa çıldırırlar.

:)

altinkaya08
19.03.2012, 20:49
Beşiktaş ve sıvas maçlarındaki ruh lazım bize başka bişeye gerek yok...

angraf
19.03.2012, 21:29
arkadaşlar gs ve fb maçları bizim için kilit ve onur maçlarıdır kesinlikle almamız gereken maçlardır. Bu sene ztn kimsenin şampiyonluk umudu yok ama bu şeref yoksunlarına acı çektirmek trabzonsporun büyüklğünü onlara anlatmak bizim işimiz olmalı. Ayrıc playoffda rahatlamak içinde almamız laazım.

cem1990
19.03.2012, 21:34
Colman selçuğu tutsun.Zokora da tutsun engini,engin ilk devre de yer kirmiziyi.İkinci yari da meloyu tutar bu film bitmiştir :o

Eto'o
19.03.2012, 21:43
Colman selçuğu tutsun.Zokora da tutsun engini,engin ilk devre de yer kirmiziyi.İkinci yari da meloyu tutar bu film bitmiştir :o
ilk yari meloyu kim tutacak ?

cem1990
19.03.2012, 21:49
ilk yari meloyu kim tutacak ?

Aykut var dağ gibi adam :D:D

MehmeTS_ADANA
19.03.2012, 21:59
kaybedecek çok fazla bişeyimiz yok. tıpkı bjk maçındaki gibi cesur bi kadroyla sahaya çıkmalıyız

el fanatico
19.03.2012, 22:15
zokora kırmızı yemesin yine... kart işine dikkat etsin bizimkiler akıllı oynasın yeter... yeneriz...

bence en tehlikeli adamları elmander... ilk yarıdaki maçı hatırlarsak... zokora da ne enginin ne de melonun olası tahriklerine kapılmamalı...

el fanatico
19.03.2012, 22:20
iyi pas yapmalı onlara boş alan bırakmamalıyız... İnşallah yeneceğiz onları orda...

Erdem Keser
19.03.2012, 22:40
Aykut oynarsa maçı unutun.

delikoyun
19.03.2012, 22:46
aykut oynarsa maç olayı yatar ben izlemem bile aykut değil yerine serkan oynamalı ora sahada serken zokora colman 3 lü oynamalı celutska sağ da cehc solda mutlaka serkan colman zokora 3 lü oynamalı aykut asla

Mert Oğuzlu61
19.03.2012, 22:49
beyler saldırmayında şimdi.... iddaa kuponumda banko yer alacak maçlardan biri. kazanalım gitsin para umrumda değil ama bjk gibi olacağını sanmam :)

faysal
19.03.2012, 23:14
Kevin Campbell :)
her Galatasaray maçında o geliyo aklıma ruhu burakta olursa bu maçta hatrick yapar d.d

sessizkral_1
20.03.2012, 00:01
bu maç bence herşeye gebe

kazanabiliriz

only ts
20.03.2012, 00:15
feneri yenmişten daha mutlu olucam eğer gs yi yenersekkk...

Koray
20.03.2012, 00:16
Aykut oynarsa maçı unutun.

Bilsem ki 8 numarayı sakatlayacak sahada olmasını isterdim, başka türlü çekilecek gibi değil Hüseyin, pardon Aykut...

Hüseyin Sahtiyan
20.03.2012, 09:13
Tolga
Serkan
Celustka
Giray
Cech
Volkan
Colman
Zokora
Olcan
Alanzinho
Burak

Bu kadroyla çıkarız inşAllah, korkup Serkan'ı ortasahada oynatmanın veya Aykut'u oynatıp ilerden bir adamı kesmenin bize bariz zararı olur. Kaybedecek pek birşeyimiz yok, yıllardır yatarlar kalkarlar diyenlere öyle bir kapak yaparız ki yenersek yerdeki balgamı yalamak zorunda kalırlar.

TSelif
20.03.2012, 10:08
Ben olsam Alan'ı ilk 11'de değil 60'dan sonra alırım oyuna. İlk 11'e ne kadar beğenmezsek te Henriqe ile başlarım. Tamam kötü mötü ama topu ayağında tutabilen tek adam ilerde bana göre .
Ama ne olursa olsun bu maçtan 3 puan almalıyız. O şişmiş Terimin gazı alınmalı .
Not: 8 numara yok olsun bi şekilde :D

Erdem Keser
20.03.2012, 11:02
Zokora, 8 numarayı sahadan silebilir.

exelans_25
20.03.2012, 11:14
rahat yeniliriz acı gerçek bu

barisb
20.03.2012, 11:16
inşallah aykut'la başlayıp daha kafadan bir kişi eksik oynamayız. gsnin orta sahası aykut'u yer bitirir.

cakalkerem
20.03.2012, 11:31
Şenol güneş yine 8 defans ile başlar....Burak ileride tek kalır yine...40 metre top atarlar cocuk koşar almaya çalışır vurmaya çalışır ....olacağı bu

Sacit
20.03.2012, 11:41
jaja olsaydı kazanırdık

inşallah Olcan oynar

Furkan Dündar
20.03.2012, 13:06
İşimiz zor

E. Okan Bülbül
20.03.2012, 14:20
top göstermicekler bize.ama colman gs yi sever

Yaşar
20.03.2012, 14:44
Şenol güneş yine 8 defans ile başlar....Burak ileride tek kalır yine...40 metre top atarlar cocuk koşar almaya çalışır vurmaya çalışır ....olacağı bu
Hangi maçta 8 tane defans oyuncusuyla çıktık?
Takım halinde defansı güzel yaptığımız maçlar vardı(özellikle Şampiyonlar Ligi maçları)
O maçlar da bile Adrian veya Alanzinho, Burak, Halil,Colman, Henrique 11 de başlamıştı.

TAHSİN 61
20.03.2012, 14:47
Futbol bu ümitsizliğe kapılmayın Hakem hatası olmasında başka bir şey istemiyorum... GS Frikikten atarsa Tolga bıraksın bu işi

Yaşar
20.03.2012, 14:50
Futbol bu ümitsizliğe kapılmayın Hakem hatası olmasında başka bir şey istemiyorum... GS Frikikten atarsa Tolga bıraksın bu işi
Hayatımda gördüğüm en enteresan yorum oldu.
Muslera geçen hafta 30 metreden gol yedi.
Üst düzey birçok kaleci frikik golü yiyebiliyor.

messi_61
20.03.2012, 14:56
------------Onur--------------
Serkan--Giray--Celutska--Cech

Volkan-- Colman -zokora-- Olcan

--------Burak--Halil--------

Boyle cikarsak kazanabiliriz, ama Senol hoca boyle cikmaz.

.....
20.03.2012, 15:21
Zokora, 8 numarayı sahadan silebilir.

Futbola küstürsün :)

Paksoy
20.03.2012, 15:27
Aklımın almadığı bir şey var . biz lig maçını cuma oynuyoruz Gs ctesi oynuyor . Biz kupa maçını çarşamba Gs salı oynuyor anormal değil mi ?

İlker Yazıcıoğlu
20.03.2012, 15:28
Ona birşey olmaz.Yine bir frikik golü atar bize ....

yatmaztara
20.03.2012, 15:36
2011-2012 sezonu şampiyonu galatasarıyı şimdiden tebrik ediyorum.

İlker Yazıcıoğlu
20.03.2012, 15:41

Niyeymiş o?Nereden biliyorsun öyle olacağını?
O kadar şerefsizlik yapıp,adamlarımızı çaldılar,bizim maçta sırf milleti tahrik etmek için 3'ünü de oynattılar,şampiyon ilan edip bir de tebrik mi ediyorsun?Aferin sana yumurcak.Devam et böyle.

E. Okan Bülbül
20.03.2012, 15:56
masal anlatmaya gerek yok formalite maçı yenileceğiz.

marcusjava
20.03.2012, 15:57
jaja olsaydı kazanırdık

inşallah Olcan oynar

jaja gittiği gün, istanbuldaki gs maçını tek hareketiyle bize alabilecek başka biri var mı diye sormuştum. maalesef bunun cevabını 20 puan fark yiyerek öğrendik.

İlker Yazıcıoğlu
20.03.2012, 16:02
Bjk maçı öncesindeki aynı muhabbetler başladı yine.Devam edin siz.....

irfanköse276
20.03.2012, 16:06
Niyeymiş o?Nereden biliyorsun öyle olacağını?
O kadar şerefsizlik yapıp,adamlarımızı çaldılar,bizim maçta sırf milleti tahrik etmek için 3'ünü de oynattılar,şampiyon ilan edip bir de tebrik mi ediyorsun?Aferin sana yumurcak.Devam et böyle.

hukuk dışı hiç bir şey yapmadı galatasaray transferlerde. hoş değil, şık değil diyebilirsiniz sadri şener gibi.

Şampiyon olurlarsa şayet, ben de tebrik ederim ne var bunda

İlker Yazıcıoğlu
20.03.2012, 16:09
hukuk dışı hiç bir şey yapmadı galatasaray transferlerde. hoş değil, şık değil diyebilirsiniz sadri şener gibi.

Şampiyon olurlarsa şayet, ben de tebrik ederim ne var bunda

Edin kardeşim o zaman,kimseyi bağlayan yok.

yatmaztara
20.03.2012, 16:25
trabzonsporun şampiyonluk ihtimalinin olmadığı durumda gs nin şampiyonluğunu istemem kesinlikle kalp krizi geçirmemem içindir. bu sene şikebahehçe şampiyon olursa kaldıramam bunu arkadaşlar.

volkan_627
20.03.2012, 16:40
hukuk dışı olmasa da etik dışı çok şey yaptı. bu sadece bize karşı yaptıkları. kayseriye yaptığı ise tamamen hukuk dışı ama hukuku işletecek adam yok orası ayrı...

Bahtiyar Öztürk
20.03.2012, 16:41
Futbola küstürsün :)
Futbol hayatini bitirir insallah

TSelif
20.03.2012, 16:47
masal anlatmaya gerek yok formalite maçı yenileceğiz.
Yenilince sonradan kahraman olmak için mi böyle yazıyorsunuz .
Hayır öyle de bir yazmışsınız ki yenileceğiz . Ne oldu önceden vahiy falan mı geldi ?

Yaşar
20.03.2012, 16:49
trabzonsporun şampiyonluk ihtimalinin olmadığı durumda gs nin şampiyonluğunu istemem kesinlikle kalp krizi geçirmemem içindir. bu sene şikebahehçe şampiyon olursa kaldıramam bunu arkadaşlar.
Fb ile Gs arasında tek fark söyler misiniz?

TSelif
20.03.2012, 16:51

Ben söyleyeyim . Gs şikecilerden daha pislik daha adi bir takım ... Alttan yürüten cinsten .

Koray
20.03.2012, 16:51
Armağan reis tüyo ver evi arabayı satalım mı??

U.Sadıkoğlu
20.03.2012, 16:53
Yenileceğiz diyenler eğer kazanırsak mümkünse bir daha buralara uğramasınlar sizin gibi taraftar olur mu yahu..

Yaşar
20.03.2012, 16:55
Fb takımı sürekli bizle çekiştiği için ve bizim elimizden şampiyonlukları çaldığı için antipatik geliyor olabilir.
Ama Gs takımı da Bjk'ın elinden şampiyonluğunu çalmış, hem de herkesin gözleri önünde, futboldan anlamayan insanın bile anlayacağı şekilde apaçık yaparak.
Ne farkı var şimdi ikisinin birbirinden.
Maçlardan önce rakip takım futbolcularıyla konuşup ayartması da cabası.

Cem Akyüz
20.03.2012, 16:57

Git şampiyonluk kutlamalarınada katıl sen

İlker Yazıcıoğlu
20.03.2012, 16:58
Ya arkadaş ne realist(!) adamlar var aramızda ya,inanamıyorum.Yenileceksek de yenilelim de kardeşim,adam sanki bundan bir çıkarı var gibi,bu durum hoşuna gidecekmiş gibi yazmıyor mu buraya,sinir oluyorum.Anlamıyorum vallahi.bjk maçından önce de öyle oldu.Sonra çıktılar ortaya tek tek mahcup olduk diye.Laf olsun da ne yazarsan yaz....

Necmettin ALTUNTAŞ
20.03.2012, 17:00

Hiçbir fark yok.İkisi de Trabzon düşmanı ikisi de şikeci.Gs şike sürecinde işin içinde olsaydı şike yapmayacak mıydı sanki.Onun için al birini vur ötekine.Hangisi şampiyon olursa olsun kabullenemem.

L.Burrows
20.03.2012, 17:01
Bu maçı kazanalımki fb maçı daha anlamlı olsun bizim için. 2. olup ş.ligine gidebilme şansımızda varken kolay lokma olmayacağımızı umuyorum. Benim takımım şampiyon olamadıktan sonra gs olmuş fb olmuş hiçte umrumda değil. Çıkıp aslanlar gibi mücadele etsinler istediğimizi alırız o zaman.

İlker Yazıcıoğlu
20.03.2012, 17:04
gs,fenerden daha şillet bir camiadır.Eskiden de böyle düşünürdüm.Şu şike sürecinden sonra bile aynı düşüncedeyim.....

asimavi
20.03.2012, 17:11
....fener en azından ayan beyan yapıyor ne yapıyorsa ...gs tam bir sinsi.....fenerle eskiden beri düşmanız...ama gs bne yaptı bize arkadan vurdu kahpelik yaptı....

Gurpas
20.03.2012, 17:41
Şu cinconları hiç sevmem inşallah yenilmeyiz.

Eto'o
20.03.2012, 17:46
ah soyle her vurdugumuz gol olsa
kalede tolga panter kesilse
defansimiz acemice hata yapmasa
topla oynama gayse 39 biz 61 olsa
skor temiz bi 5-0 bizim olsa burak 3 gol atsa geri 2 gol onemli degil kim atarsa atsin
ne guzel olur ya :)

GencZonguldak
20.03.2012, 17:51
galatasaraya sempati duyan trabzonsporlulardan nefret ediyorum. nerde görsem öldüresim geliyor.

benim için fener neyse gs ve bjk de odur. bu 3 bizans takımı her fırsatta hainlik yapıp hakkımızı yiyorlar. gs'nin adnan polatla yaptığı şikeleri,bizden çaldığı adamları, tsliler kardeş taraftar diyip tüm stad fatih tekke'ye sövdüklerini, bjknin 100. yılında göstere göstere yaptığı şikeleri unutmayın. medyanın her zaman bize karşı bu takımların yanında olması da cabası. üçünü birbirinden ayırmak mümkün değil!

sametaydin
20.03.2012, 17:56
Geçen yıl gs ile çekişseydik bunlar da aynı şerefsizlikleri yapardı. Yani bence bunların aslında fbden bir farkları yok.

Maça gelince gs çok iyi takım kurdu çok iyi oynuyorlar. Pek şansımız yok diye düşünüyorum. Diğer bir açıdan bakarsak bu takım da trabzonspor. Bjk maçından da hiç umudum yoktu ama adamları sahadan sildik. Bu maç ne olacağı belli olmaz ama favori gs.

ANIL
20.03.2012, 17:57
volkan oynar, olcan sağlam olursa ve burak gününde olursa yenmemek için sebeb yok. çok şeymi istedim:rolleyes:

yigits
20.03.2012, 18:00
Bu maçta takımdan bu senekinden çok farklı bir performans bekliyorum.Hem bu maç hem de Fb maçı. Çok ümitliyim açıkçası.Sanki bir çelme takıcaz bunlara ama hadi hayırlısı. :)

Emre GÜRDAL
20.03.2012, 18:04
skor temiz bi 5-0 bizim olsa burak 3 gol atsa geri 2 gol onemli degil kim atarsa atsin

hey uyan uyan sabah oldu ula:)

irfanköse276
20.03.2012, 18:16
hukuk dışı olmasa da etik dışı çok şey yaptı. bu sadece bize karşı yaptıkları. kayseriye yaptığı ise tamamen hukuk dışı ama hukuku işletecek adam yok orası ayrı...

kayseri konusunda hemfikiriz abi.

ama bence etik dışı da değil bize yaptığı. Adamın hakkı var sözleşmesi bitmesine 6 ay kala görüşme yapmaya hatta sözleşme imzalalamaya bile hakkı var.

selçuk'a sıkma kendini, sakatlanma sakın gibi telkinlerde bulunduğunu iddia edenimiz varsa orası ayrı, buyrun tartışalım.

Sadri Şener'in Selçuk ve egemen konusunda başarısızlığını örtmek için yalandan galatasaraya çakması taraftarı kışkırtıyor ve selçuk'un iyi oyunuyla da bu gerilim malesef tırmanıyor

Burçak
20.03.2012, 18:36
fener yavşağının sarı kırmızı versiyonları. başka hiç bir farkları yok bunların.

munzevil
20.03.2012, 19:04

Vay ağzın bal yesin gardaş:):):)

umitçebi
20.03.2012, 19:41
Arkadaşlar,
GALATASARAY-TRABZONSPOR MAÇI ORGANİZASYONU YAPALIM..TOPLAŞIP MAÇA GİDELİM...
GAY SE LİLERLE BİRLİKTE İZLEYELİM..GOL OLURSA TEPKİ VERMEYELİM..
MAKSAT TAKIMI İZLEYELİM..
BEN GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ŞAHSEN..

delikoyun
20.03.2012, 19:48
serkan colman zokora olcan orta alanda oynamalı yoksa işimiz zor

DNA-TS
20.03.2012, 19:48
Geseli Arkadaslarimla gidiyorum maca gelecek olan varsa aralarina hep beraber karisiriz :)

Ogün YAZICI
20.03.2012, 19:59
gs'yi istanbulda yenmek feneri trabzonda yenmekten daha çok sevindirecek beni.belki de feneri yeneceğimize zaten inandığım içindir ama bu sinsi takıma karşı galibiyet istiyorum...

Armağan Dere
20.03.2012, 20:12
150 lirasına iddaaya girdim..Gene dayanamadım duygularıma..
Mantığıma ters ama napalım..
Gs ve Fb maçlarını kazanacağız diye..

Enes Ünal Kaya
20.03.2012, 20:17
150 lirasına iddaaya girdim..Gene dayanamadım duygularıma..
Mantığıma ters ama napalım..
Gs ve Fb maçlarını kazanacağız diye..

Bende Direk Gs Fb Maçına 1den0 Girdim 130 Tl Aldım : ) Fenerbahçe Maçına Gitmek İçin Niyet Etmişdim.

Ne Alakaysa :)

Erbay
20.03.2012, 21:12
gs'nin kupa maçını izliyorum. Önde çok iyi basıyolar buna kesinlikle önlem almalıyız. Zaten en büyüz zaafımız o, çok fena etkileniriz ilk dakikalarda. Orta sahaya büyük iş düşüyor.

Eto'o
20.03.2012, 21:16
hey uyan uyan sabah oldu ula:)
tuhh sabah oldu ne guzel ruyadi yaa :)

Cafer Bulur
20.03.2012, 21:16
Yenemiyorsak yenilmemeliyiz,bu mactan minimum 1 puan almaliyiz.

Bunu basaracak gücümüz var ama takim kazanmayi cok ama cok istemeli.

Rakibe her yerde basmaliyiz,rahat top oynatmamaliyiz.

Buldugumuz firsatlari da iyi degerlendirirsek kazanmamiz isten bile degil.

Ogün YAZICI
20.03.2012, 21:25
bu gs bize duran toptan gol atar.

Ba®ış
20.03.2012, 21:30
Galatasaray atamaz,biz kendimiz yeriz.

Cafer Bulur
20.03.2012, 21:39
Tahminime göre hem gs nin hem de bizim pozisyonlar bulacagi bir mac olacak.

Pozisyonlari iyi degerlendiren taraf kazanacak,umarim bu biz oluruz.

Ayrica burak a penalti attirma sacmaligi da umarim tekrarlanmaz.

sessizkral_1
20.03.2012, 21:52
Gs nin bütün beyni Selçuk

ben hala selçuk ve egemeni nasıl elimizden kaçırdık anlayamıyorum

bu fırsat 10 yılda bir gelir

Gurpas
20.03.2012, 22:31
Valla hamidolar fena benzetti cinconu, kaçırdıkları gol olsaydı 6-0 biterdi maç cinconu yenebiliriz...

Fatih ÇOLAK
20.03.2012, 22:37
Ben heveslendim valla şu futbolu görünce :D

GS'nin tek fark yaratan yönü önde basmaları geldi bana, Zokora, Zokora gibi oynarsa çok rahatlatır o bölgeyi, Colman-Adrian ikilisi de seri paslaşmalar yaparsa orada hata yapmayız, hatta GS'yi arkada açık yakalarız, bence çok iyi bir maç olacak, işallah bulduğumuz pozisyonları atarız...

sessizkral_1
20.03.2012, 22:40
bjk maçının benzeri olursa şaşırmam

bugün gs nin sivasa verdiği boşlukları bize verirse maç farklı noktaya gelebilir

biltrabzon
20.03.2012, 22:41
SERDAR SARIDAĞ ‏ @serdarsaridag

Besiktas ve Trabzon hep bu tempoda oynadı bu iki takım karşısında saygıyla eğiliyorum ne şenol ne de carlos hocama kimse laf söylemesin.

adam güzel bir konuya deginmis.Acaba bu gs ve fener avrupada oynasa idi ne olurdu?Yada lig ertelenmeyip,hafta aralarina mac koyulmasaydi bjk ve trabzonspor bu kadar geride kalirmiydi?

Cafer Bulur
20.03.2012, 22:42

GS'nin tek fark yaratan yönü önde basmaları geldi bana, Zokora, Zokora gibi oynarsa çok rahatlatır o bölgeyi, Colman-Adrian ikilisi de seri paslaşmalar yaparsa orada hata yapmayız, hatta GS'yi arkada açık yakalarız, bence çok iyi bir maç olacak, işallah bulduğumuz pozisyonları atarız...
Bugünkü mac tam bir ölcü degil bence.

Pazar günü cok daha farkli bir gs sahada olacaktir,melo ve elmanderin de cok önemli oyuncular oldugunu unutmamak lazim.

sessizkral_1
20.03.2012, 22:44
baros oynamasın bize ters geliyor

yatmaztara
20.03.2012, 22:45

bende tam hevesleniyodum aklıma giray-yumlu geldi:confused:

danger00
20.03.2012, 22:45
skoru hemen yorgnluğa bağladılar. fb maçında çok efor sarfetmişmişler de.:)
biz söylesek bahane üretmeyin denir. anamız ağladı bu sezon şu maç trafiğinde.

Fatih ÇOLAK
20.03.2012, 22:46
Bugünkü mac tam bir ölcü degil bence.

Pazar günü cok daha farkli bir gs sahada olacaktir,melo ve elmanderin de cok önemli oyuncular oldugunu unutmamak lazim.

Kesinlikle ama dayanamadılar işte 3 günde maç yapmaya, takımın son 5 maçına bakalım BJK maçındaki iştahın diğer maçlarda %5'i yoktu bizde, Şenol Hoca'nın büyük maçları fazlasıyla önemsediğini düşünüyorum şu Şike Ligi'nde, ayrıca yarınki kupa maçını da...Yarın bambaşka bir Trabzonspor izleyeceğimizi düşünüyorum, keza Arena'da da...

Cafer Bulur
20.03.2012, 22:47
baros oynamasın bize ters geliyor
Büyük ihtimalle zaten elmander-necati oynayacak.

O ters geliyor,bu ters geliyor ile bu isler olmaz,sahaya cikip bugünkü sivas gibi aslanlar gibi savasacaksin...

seçuk
20.03.2012, 23:05
Sivastaki Eneramo gibi Burak da topu ilerde iyi tutabilirse etkili oluruz. Aksi durumda cok baskı yeriz Burak da bu özzellik pek yok basit top kayıpları yaparsa cok iş açar başımıza. Hayırlısı inş.

memozcan
20.03.2012, 23:07
cinconun gazını bu akşam aldı zivas, bizdeki sözümona topçular eneramo gibi oynamazlarsa çok rahat yeneriz cinconu, oh ne ala memleket, pazardan pazara maç oyna hafta arası maç yerine dizi seyret, bu işler böyle olmuyo cincon...

memozcan
20.03.2012, 23:09
dikkatlerden kaçan bir detay... cincon evinde oynadı bu akşam, biz yarın antalyada oynayacağız, üstüne seyahat yapacağız cincona koymak için, ekstradan bir gün yorgunluk olacak...

.....
20.03.2012, 23:10
Sivas ın yaptığını yaparsak gs yi deviririz. Akıllı oynamamız lazım.

seçuk
20.03.2012, 23:11
cinconun gazını bu akşam aldı zivas, bizdeki sözümona topçular eneramo gibi oynamazlarsa çok rahat yeneriz cinconu, oh ne ala memleket, pazardan pazara maç oyna hafta arası maç yerine dizi seyret, bu işler böyle olmuyo cincon...

renkdaş ben Eneramoyı begendim sen yerden yere vuruon :D

Yaşar
20.03.2012, 23:11
Gs takımının iyi basan bir takım karşısında ne hallere düştüğünü bu akşam görmüş olduk.
O nedenle ortasah üstünlüğünü elimize alırsak Gs'yi yenebileceğimizi yazmıştım, tekrar yineliyorum.
Hızlı adamlara karşı savunmanın düştüğü halleri de gördük.
Fizik gücü yerinde bir Burak ile süratli Volkan ve Olcan'ın Gs savunmasını zor durumlara düşürmesi olağan bir durum.

Turan AKYILDIZ
20.03.2012, 23:18
Vay be yorgunmuşlar hemi...uleyn anamızı ağlattı fenerasyon bizim...10 günde 4 maç oynattı bize...bir hafta boş kalamadık...antrenman yapamadan maçtan maça koşturdular bizi...onlara göre bi eksi yönde dezavantajımızda fazladan yol yapmamız...o halde bile bizim takım 3-5 maç hariç takır takır oynadı...bireysel yeteneklerimiz az üstün olsa şuan daha iyi durumda da olabilirdik bu maç trafiğine rağmen...ben işyerinde arkadaşlarımla iddaya girdim bizim avrupa maçları bitsin bu takım daha maç kaybetmeyecek diye..ha kazanır mı onu bilemem ama bakın görün hala iddalıyım bu takım maç kaybetmeyeceeeekkkkkk...

Murathan
20.03.2012, 23:20
Tolga

Serkan Giray Celu Cech

Zokora Adrian Colman

Volkan Burak Olcan

Bu kadro ile çıkabiliriz inşAllah:(

Cem Akyüz
20.03.2012, 23:26
Kaybetmeyin uşaklar türkiye'nin en şerefsiz takımına yenilip kahpeleri sevindirmeyin.

Enes Ünal Kaya
20.03.2012, 23:42
tolga

Serkan Giray Celu Cech

Zokora Adrian Colman

Volkan Burak Olcan

Bu kadro ile çıkabiliriz inşAllah:(

Adrian Out Alanzinho İn

Hatice Aslan
20.03.2012, 23:58
Gs arenada kaybetmez diyorlardı ne oldu? Sivaslılar taraftarların etkisi altına girmedi çokta güzel mücadele ettiler. Bu maçta Zokora , Colman diye ayırmıyorum Giray'dan Burak'a kadar herkese çok büyük iş düşüyor. Volkan , Olcan , Burak'lı hücum hattına Gs defansının dayanabileceğini pek sanmıyorum.
Ujfalusi deneyimli biri iyi müdahelelerde bulunacaktır ama çok ters birisi ''gsnin emre beleşoğlusu sanki ağa gibi takılıyor tartışmalara giriyor.''

2. Yarı Halil Henri falan girecekse ve eğer bunlar gününde olur atılan pasları iyi değerlendirebilirlerse bu maçı kazanmamamız için bir sebep yok. Herkes bu maçların önemini çok çok iyi biliyordur eminim.

bilgehan83
21.03.2012, 00:04
tolga oynamazsa kazanırız onur kalede olmalı...

Hatice Aslan
21.03.2012, 00:07

Komiksiniz ya. :) Adam kendi takımına ihanet edip Galatasaray'a galibiyeti yaşatacak düşüncesiyle yazılmış bir yorum bu.
Lanet olsun gülüyorum..

Yaşar
21.03.2012, 00:11
''Birşeyler yazayım da benim de mesajım olsun bu başlıkta'' diye yazılmış bir mesaj olduğunu düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2012, 00:14
Galatasaray güya Fenerbahçe maçında süper top oynamış, hikaye
Fenerbahçe 2-0 dan sonra 2 yıldır hangi maçta iyi oynadı?

Önce gs sonra fb yeneriz.

sessizkral_1
21.03.2012, 00:32
alanzinho gs yi sever

x_man
21.03.2012, 00:36
tolga gs maçlarında şansı tutmuyor:)

Hatice Aslan
21.03.2012, 00:38
Eğer şansımız yanımızda olmaz ise bizim kalecimiz Muslera bile olsa fark yapmaz. İş iyi defans yapmakta iyi hücum yapmakta. BJK maçındaki gibi 11 tane bordo - mavi yürekli futbolcu görmek istiyorum o sahada.

sessizkral_1
21.03.2012, 00:42
tolganın iyiniyetinden şüphem yok ama şu sıralar formsuz dolayısı ile

eğer yarın onur üst düzey performans sergilerse gs maçında formayı kapmalıdır.

DeAgLeMaNyAq
21.03.2012, 00:45
GS'nin kupa maçına aldandığımızda boş yere kendimizi kandırmış oluruzu...

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2012, 00:53
alanzinho gs yi sever

ya colman :)

Armağan Dere
21.03.2012, 00:59
Selçuk İnan için oynamalıyız...
Ona ve ekibine son sözünü sölemeli Trabzonspor..
İlk yarıdaki maçta aciz bir Trabzonspor vardı..
Daha farklı olacağını düşünmek istiyorum..
Umarım yanıltmazsın beni Trabzonspor..

faysal
21.03.2012, 01:07
Bu akşam galatasarayın maçını izledim beşiktaş maçındaki gibi oynarsak Galatasarayı yeneriz..Top yapmasına engel oldunmu galatasaray oynayamıyo sivas bunu yaptı bu akşam.

Yaşar
21.03.2012, 01:38
Gs'ın kupa maçına aldanmamak gerektiğine katılıyorum.
Fakat şimdiye kadar izlediğim Gs takımındaki ile bu akşamki Gs takımındaki sorunlar aynı sorunlardı.
Ortasahada diri ve ileride hızlı adamları olan takımlar Gs'nin başına dert açmışlardır.

ThePatriot61
21.03.2012, 01:48
Zokora ve Colman sampiyonlar ligindeki gibi oynamalari lazim. Su yavsaklara cakin birdaha ne olur. Cok havalandilar bu i....gecen sene gelen giden koyuyordu ama ne cabuk unuttular.

UgurAk61
21.03.2012, 02:13
Zokora ve Colman sampiyonlar ligindeki gibi oynamalari lazim. Su yavsaklara cakin birdaha ne olur. Cok havalandilar bu i....gecen sene gelen giden koyuyordu ama ne cabuk unuttular.

100% katiliyorum kil oluyorum sunlara ya

TS-FAN
21.03.2012, 02:15
Rakibin yaptığı şey basit..pres ..
Bu da çoğu maçta etkili oldu..
Presi aştın mı arkada güzel ve geniş bir alanla karşılaşırsın..Burak için ideal..
Mesele, presi aşmak.

irfanköse276
21.03.2012, 02:20
ya colman :)

bayılır :)

FC-ST-PAULI-61
21.03.2012, 02:44
Colman atar yine bunlara ama zokora sari kart yer ve fb macinda cezali olur bu kesin.Engine dokundunmu 2 takla atiyor.

irfanköse276
21.03.2012, 02:54
Colman atar yine bunlara ama zokora sari kart yer ve fb macinda cezali olur bu kesin.Engine dokundunmu 2 takla atiyor.

Sivas maçında sakatlanıp oynamaması çok büyük talihsizlik oldu. Muhtemelen sarı kart görüp, cezasını gençlerbirliği maçında sıfırlayacaktı.

FC-ST-PAULI-61
21.03.2012, 02:55
Sivas maçında sakatlanıp oynamaması çok büyük talihsizlik oldu. Muhtemelen sarı kart görüp, cezasını gençlerbirliği maçında sıfırlayacaktı.
Sanmiyorum Abi biz Fenerbahce degiliz ki Oyuncularimiz bilerek kart görsün.

Yasin Altuntas
21.03.2012, 04:42

Adamlar ileri görüslü ölümüne dalsa yine vermezlerdi sari karti yada direk kirmizi kart verirlerdi.

ozturk
21.03.2012, 08:03
jelibon şekerleri rahat kazanır..

Harun
21.03.2012, 08:17
Dün bir kez daha gördüm ki, gs dörtlü forvet gibi oynuyor.Ve barca taktiğini uygulamaya çalışıyor.Defansı ileride tutarak baskı kurup çok adamla çok pozisyona giriyorlar.Bu baskıdan ancak teknik kapasitesi yüksek oyuncularla kurtulabiliriz.Ayağa hızlı paslarla çıkmamız gerekli.
Ayrıca öne geçsek bile kesinlikle kapanmamamız lazım.Aksi halde her takımdan gol yiyen bir ekip olarak gs den de gol yememiz kaçınılmaz olur.

Gurpas
21.03.2012, 08:47
Sivas dün akşam Trabzonspor a nasıl oynaması gerektiğini gösterdi, Sivastan üstün olan futbolcu kalitemizle galip gelmeliyiz...

bilgehan83
21.03.2012, 11:32
gs yi oyun kurucusu paragöz selçuk efendiye top aldığında baskı yaparsak ve oyun kurmasına engel olursak o defansa her şartta gol atarız..hakan balta saatli bomba o kanattan dağıtabiliriz..ilk toplarda selçuğa ikinci toplarda meloya baskı kurarsak ve ikisini kilitlersek bjk maçında fernandezi kilitlediğimiz gibi alırız maçı diye düşünüyorum.olcan riske edilmemeli alan ikinci yarı girmeli..kalede de gs fobisi tolga yerine onurla çıkılmalı..

kadrom: onur-serkan-giray-celustka-cech-aykut-zokora-colman-volkan-burak-adrian

Murat Acar
21.03.2012, 11:44
gs yi oyun kurucusu paragöz selçuk efendiye top aldığında baskı yaparsak ve oyun kurmasına engel olursak o defansa her şartta gol atarız..hakan balta saatli bomba o kanattan dağıtabiliriz..ilk toplarda selçuğa ikinci toplarda meloya baskı kurarsak ve ikisini kilitlersek bjk maçında fernandezi kilitlediğimiz gibi alırız maçı diye düşünüyorum.olcan riske edilmemeli alan ikinci yarı girmeli..kalede de gs fobisi tolga yerine onurla çıkılmalı..

kadrom: onur-serkan-giray-celustka-cech-aykut-zokora-colman-volkan-burak-adrian

Söylediklerinin bir çoğuna katılıyorum tek katılmadığım bölüm ^PARAGÖZ SELÇUK EFENDİ^sözü bu yakıştırma hiç yakışmamış paragöz olsaydı kalırdı bizde emin ol adam cinconlu olduğunu söylüyor zaten ve şimdiki hırsına bakıyorumda bizde bukadar hırslı değildi çok sakin oynardı cincondaki maçlarına bakıyorum yırtıyor resmen kendisini...onu manisadan alıp adam etmekle hatayı biz yaptık...

Hasan Habip Özbay
21.03.2012, 11:49
bu maça çok önem veriyorum tek isteğim terimin yendiğimizden sonra yüz ifadesi inanalım gerisi gelir benim inancım tam

TAHSİN 61
21.03.2012, 11:55
dün akşam yanıltmasın kimseyi ama gördükki barcelona değil gaysaray

Harun-61
21.03.2012, 11:56
Melo ve Elmander'siz gs'i gördük dün aksam...

Akilli ve cesur oynarsak 3 puani hanemize yazdiririz.

TSelif
21.03.2012, 12:02
En az şikecilerin maçı kadar önemli şu maç benim için. Ne pahasına olursa olsun 3 puan almalıyız.

sessizkral_1
21.03.2012, 16:02
Elmander sakatlığı nedeniyle bizim maçta oynayamayacak.

61trabzonomer
21.03.2012, 16:05
elmander yoksa güzel haber adam iyi oynuyordu

Ibo61
21.03.2012, 16:07
4 günde iyilesir...böyle haberleri cok okuduk...sonra mac günü oynadi oyuncular.....

İlker Yazıcıoğlu
21.03.2012, 16:08
Sanmiyorum Abi biz Fenerbahce degiliz ki Oyuncularimiz bilerek kart görsün.

Bence Volkan Şen,sırf gs maçında oynamak için bilerek sarı kart gördü.İyi ki de öyle yapmış....

Atakan
21.03.2012, 16:10
Son 3 maçta kaleye gelen tek şut gol oldu. Bu maçtada öyle olur diye düşünüyorum. Bu yüzden en az 2 gol atmamız lazım. Yiyeceğimiz garanti.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2012, 16:15
Galatasaray defansı Ebue , Ujfalusi , Semih, H. Balta bizim geri 4 lüden iyi , diğer yönler denk..

Kazanabiliriz.

Oğuzhan
21.03.2012, 16:17
Elmander tek hücum silahı Galatasaray'ın. Hücumda pek zorlayamazlar, bence bu maçı alırız.

İlker Yazıcıoğlu
21.03.2012, 16:31
Necati'den korkuyorum be de Selçuk'un ortalarından.Gerisini hallederiz.Bunlara önlem almak lazım.Alacağız maçı.......

sessizkral_1
21.03.2012, 16:33
necati antalyadayken bize karşı çok etkili olduğu maç hatırlamıyorum

benim tek korkum baros bence bu maç bjk maçına benzer maç olacak

bulacağımız pozisyonları atmamız lazım

Harun-61
21.03.2012, 16:35
Sakatlığı nedeniyle Trabzonspor maçında forma giymeyecek olan Johan Elmander, sahalardan iki hafta uzak kalacak.

.

Turgay Atalay
21.03.2012, 16:39
Tek çekindiğim Elmanderdi, o da 2 hafta yokmuş, bugün ne güzel haberler alıyoruz yarabbim...İnşallah finali Antalya galibiyeti ve şikecilerin kupaya vedası ile yaparız.

İlker Yazıcıoğlu
21.03.2012, 16:39
necati antalyadayken bize karşı çok etkili olduğu maç hatırlamıyorum

benim tek korkum baros bence bu maç bjk maçına benzer maç olacak

bulacağımız pozisyonları atmamız lazım

Baros dünkü maçta her topu ezdi.Yürümeye hali yok.Gs de gol atacak adam Selçuk ve Necati'dir.Gerisi yalan.

L.Burrows
21.03.2012, 16:55
Elmanderin olmaması süper oldu bizim açımızdan. Eboue ve selçuğa dikkat edersek galip gelmemiz dahada kolaylaşır.

İskender YILMAZ
21.03.2012, 20:50
Ulan ne yalan söyleyeyim, deli gibi korkuyorum.

ThePatriot61
21.03.2012, 21:00
Ulan ne yalan söyleyeyim, deli gibi korkuyorum.

Sen bu halimizle korkarsan gecen sene onlar bize karsi oynadiklarinda altina yapmalari lazimdi. Korkacak birsey yok. Hem elmander de yokmus.

Insallah cakariz sunlara ama kendi görüsüm bu mac berabere biter.

Batuhan
21.03.2012, 21:02
Buradaki maçı şimdiden vermiş taraftarlarımızı utandıracak bir oyun bekliyorum. İsterseniz hayalcilikle suçlayın ama galibiyet bekliyorum. Bu maç Gençlerbirliği ve Antalyaspor maçlarından çok daha farklı olacak bence.

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2012, 21:08
Ujfalusi de yok onlarda galiba. Cezalı diyorlar.

Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Volkan, Alanzinho, Olcan, Burak

-Samet
21.03.2012, 21:12
Buradaki maçı şimdiden vermiş taraftarlarımızı utandıracak bir oyun bekliyorum. İstersiniz hayalcilikle suçlayın ama galibiyet bekliyorum. Bu maç Gençlerbirliği ve Antalyaspor maçlarından çok daha farklı olacak bence.

İnşallah.Hepimizin istediği bu.

Soner Albayrak
21.03.2012, 21:28
Bugün kü maçtan sonra umudum kalmadı. Yenileceğimizi düşünüyorum.

Cafer Bulur
21.03.2012, 22:15
Bugünkü mactan sonra gs yi yenmemiz büyük sürpriz olur dememiz yanlis olmaz herhalde.

Artik takimdan galibiyet degil kisilikli futbol bekliyoruz.

Bari bunu bize cok görmesinler...

İskender YILMAZ
21.03.2012, 22:17
Sen bu halimizle korkarsan gecen sene onlar bize karsi oynadiklarinda altina yapmalari lazimdi. Korkacak birsey yok. Hem elmander de yokmus.

Insallah cakariz sunlara ama kendi görüsüm bu mac berabere biter.

Yapıyorlardı zaten renktaş. :) Bugünkü halimizi, yürümeye mecali olmayan ruhsuzlar ordusunu gördükten sonra benim hiç bir ümidim yok açıkçası, futbol olarak eziliriz.

Ujfalusi de yok onlarda galiba. Cezalı diyorlar.

Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Volkan, Alanzinho, Olcan, Burak

Ujfa cezalı değil bildiğim kadarı ile, fenerbahçe maçında kart görmedi kimse.

Erbay
21.03.2012, 22:17
Duruş olarak değil de futbol olarak dik oynayalım yeter bana.

zafercalikoglu
21.03.2012, 22:19
beşiktaş a oyndadıgımız gibi kanatlardan derinlemesine gidersek alırız,he bugun ki Antalya macındaki gibi oynarsakda anacak hava alırız..

Emrah KabuL
21.03.2012, 22:21
Bir gol yeriz,beraberliği sağlarız. 55-70' arası Aykut girer ve maç sonucu 3-1.

Ba®ış
21.03.2012, 22:21
10 kişi oynasalar yenerler bu halimizle.

Faik Yılmaz
22.03.2012, 08:12
Yensek ne olacakki....

Aramızdaki puan farkı 17 yenersek 14 olucak.....

Böl 2 ye kalıyor 7.......

Play Offta 7 puan önümüzde......

Play Ofta 2 maçtada yenersekki bu saçma kişiliksiz futbolla yeneceğimize inana varmıdır bilmiyorum yine 1 puan önümüzde oluyor....

Kısacası ligde çoktan havluyu atmışız yensek ne olur yenilsek ne olur....