PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7]

Delibas
17.03.2012, 02:17
Şenol hocanın ben de çok eleştirilecek yanlarını görüyorum, ama öte yandan
benim Trabzonspor'un başında gördüğüm en iyi ve en başarılı antrenör bugüne kadar. Hem Türkiye'yi dünya üçünsü yapmış, şehirimizin gururu, hem duruşuyla hem spor geçmişiyle yaşayan efsane.

96'da şampiyonluğa oynayan takımın başındaydı Şenol hoca. O gitti, sonra bir daha 2004, 2005'lerde kendimize gelebildik.

96'da olduğu gibi o yıllarda da haksızlığa uğradık ve yine işte bir beş yedi sene arası büyük bir başarı gösteremedik.

Şimdi Şenol hoca bu gelişinde 1 Türkiye Kupası kazandırdı bu takıma, 1 Süper Kupa, 1 de Şampiyonluk. Ve aslında bakarsanız rakibimiz Şb'ye üç büyük darbe vurduk, iki kere şampiyonluktan ettik, bir kere yirmi bilmem kaç küsür yıldır alamadıkları Türkiye Kupası. Avrupa'da yine Şampiyonlar Ligi'nde herşeye rağmen iyi bir performansımız oldu.

Tamam, eleştirilecek yanları var, ama Şenol hoca takımdan ayrılsa şimdi, benim korkum o ki bir daha yine bir altı yedi sene sonra şampiyonluğa oynarız. Bence herşeye rağmen Şenol hocayla bir istikrar tutturmak en iyisi. Sorunların çoğu benim gözümde zaten yönetimin beceriksizliğinden ve kötü transfer politıkasından.

POYRAZ
17.03.2012, 02:20
Üzüldük ama olmusla ölmüse care bulunmaz saglik olsun.
Kontroya ciktigimiz bir anda Alanzinho ayagindaki topu ileriye acmak yerine calima girdi ve topu kaybetti.
Topu ileriye acsa diger oyuncumuz kaleci ile karsi karsiya kalacakti.
Ben en cok bu pozisyona üzülüyorum.
Yapacak bir sey yok. Saglik olsun.

nchls
17.03.2012, 02:26
Kimse kusura bakmasın.Bu maçın berabere bitmesinin tek nedeni Adrianın oyundan çıkıp Aykutun oyuna girmesidir.Adrian 68dk.oyundan çıkmış.O dakikadan sonra ne rakip sahaya geçebildik doğru düzgün ne de doğru düzgün pas yapabildik. Yazık şenol hocaya.Aykutu aldın da Allah aşkına 1 kere bile adını duymadım.Geriye yattın.Bari şu işi 85 ler de felan yapaydın.

lazibere
17.03.2012, 02:28
Bilmiyorum ama icimde bir his Şenol hocanın brakacagini söylüyor. İnsallah böyle olmaz yoksa bu takım dibe vurur.

Mesele de burda iştee

Koca camia Şenol Hoca ya bağlı...??? iyi mi kötü mü siz düşünün.

lazibere
17.03.2012, 02:31
Kimse kusura bakmasın.Bu maçın berabere bitmesinin tek nedeni Adrianın oyundan çıkıp Aykutun oyuna girmesidir.Adrian 68dk.oyundan çıkmış.O dakikadan sonra ne rakip sahaya geçebildik doğru düzgün ne de doğru düzgün pas yapabildik. Yazık şenol hocaya.Aykutu aldın da Allah aşkına 1 kere bile adını duymadım.Geriye yattın.Bari şu işi 85 ler de felan yapaydın.

Adrian sahada yürümeye başlamıştı. Sorun oyuncunun çıkması değil?? Yada kimin girdiği değil..

Takım halinde savunma yapmaya kalkıp ceza sahasında rakipten daha az adamla yakalanmaktır..

Yediğimiz golde gençlerden 6 futbolcu vardı, kım vursa gol olurdu ama bizimkilerin maçla alakası kalmamaıştı...

Maç 3 dakka daha uzasaydı maçı kaybederdik...

Trabzonspor gibi bir takım diken ucunda maçlar oynayamaz.. Yenildiğinde de adam gibi yenilir..

Son 15 dakka dakı halimizile resmen rezil olduk ya...

Hiç bir mazaret , Hiç bir sorun

Bu takımın bu hald eolmasını gerektirmez..

Burda derinlmesine sorunlar var..???

Armağan Dere
17.03.2012, 02:32
Mesele de burda iştee

Koca camia Şenol Hoca ya bağlı...??? iyi mi kötü mü siz düşünün.

o büyük bilge bir insan abi..
ona her zaman ihtiyacımız var(!)..

lazibere
17.03.2012, 02:32
Geriye düştüğüm maçta, Gaza gelip maçları çeviriyoruz demek ki kondisyon sorunu yok

Öne geçtiğimiz maçlarda , skora yaslanıyoruz bu seferde savunma bilgimiz yok

Neyi nerde ve nasıl oynayacağımızı bilmiyoruz

Takım içnide kı 3 tane Futbl zekası yoksunu adam olursa , taktik falan işlemez takımda...

Armağan Dere
17.03.2012, 02:34
96'da şampiyonluğa oynayan takımın başındaydı Şenol hoca. O gitti, sonra bir daha 2004, 2005'lerde kendimize gelebildik.

.

97'de ilk yarı yine o vardı ne oldu?..
hem de o takım bozulmamıştı..

Armağan Dere
17.03.2012, 02:35
girayın hareketi de penaltı..
burakın poziyonunda penaltı varsa eğer..

lazibere
17.03.2012, 02:35
Defanstan vuruluna topların hepsi rakibe gidiyor..

Defansın vurduğu bütün kafa topları rakibe pas oluyor...

Bıraksa auta çıkacak topu kafayla rakibe pas atan defans oyuncularımız var...

Taç çizgisindekı topu rakibine pas veren oyuncularımız var???

Arkadaşşşşşşş

Bir takım mağlup duruma düştüğünde, 2. yi yerim korkusu ile bocalar ve hata yapar...Hele büyük taımlarla oynarken...Gençlere karşı öne geçyorsun,,

Rakip şuursuz ataklar la geliyor

Geride boşlukları var .. ve bu fırsatlardan pozisyon bulamıyor üstüne üstlük birde gol yiyorsun

Bu gençlerbiliği, Fenerden 6 tane yemedi mi???

Gs den kaç tane yedi...

sivas, fb, gs ve trabzon ile oynadı bu takım??

Onlar yorgun değil de bizmiyiz??

Uğur GEMİCİOĞLU
17.03.2012, 02:37
Hem geçen senenin hakkını bekliyoruz, hem de geçen seneyi yaşatanlara saldırıyoruz. Nasıl bir taraftarlık bu? Yazıklar olsun diyorum sadece.

Burada da bol bol var. Bir şey diyince de " Haburası forum değil mi kardeşim, herkes her şeyi yazmakta serbest düşünce özgürlüğü ister severim ister söverim sana mı soracam sen kimsin " falan fistan başlıyorlar hemen zırvalamaya.

Yok öyle bir şey kardeşim. Şenol Hoca bir kez daha gidemez. Gitmesine müsade etmem, etmemeliyiz. Sen onun hakkında ileri geri babanın oğlu gibi konuşamazsın. fenevliler bebe aykutu ilahları yaparken sen Şenol Hoca'ya laf bile edemezsin.

Valla ben takımı itin bir yerlerine soksa da Şenol Hoca' nın arkasındayım kimse kusura bakmasın. Ben bilmiyorum bu işi, bilenin işine de burnumu sokmuyorum. Çok biliyorsanız siz okusaysınız okulunu çok meraklıysanız siz girseydiniz Trabzonspor' un alt yapısına futbol okuluna. Klavye başında işkembeden sallamayın az kendinize gelin. Yeter eleştiri eleştiri.

lazibere
17.03.2012, 02:38
girayın hareketi de penaltı..
burakın poziyonunda penaltı varsa eğer..

Giray, maalesef yanında usta bir oyuncu yoksa kesinlikle küçük takım oyuncusu gibi basit hatalar yapıyor.. Her hafta yapıyor... Vurduğu her top rakibe pas oluyor... Ters kafa ile rakibe pas yapan adamdır giray...

Bir futbolcu bu kadar inişli çıkışlı top oynayamaz..

Ofsayt diye kesilen ataklarında... Gençlerli futbolcuyu resmen biçti ya... Adamın tepesine biniyor biniyor birde elını kaldırması yokmu fauller sonrasında deli ediyor beni

nchls
17.03.2012, 02:38
Adrian sahada yürümeye başlamıştı. Sorun oyuncunun çıkması değil?? Yada kimin girdiği değil..

Takım halinde savunma yapmaya kalkıp ceza sahasında rakipten daha az adamla yakalanmaktır..

Yediğimiz golde gençlerden 6 futbolcu vardı, kım vursa gol olurdu ama bizimkilerin maçla alakası kalmamaıştı...

Trabzonspor gibi bir takım diken ucunda maçlar oynayamaz.. Yenildiğinde de adam gibi yenilir..

Adrianın sahada yürüyen halini Aykutun koşan haline tercih ederim.Bu değişiklik oyunun seyrini yüzde yüz değiştirdi.Şenol hocanın ne yapmaya çalıştığını biri bana söylesin .70 dakika da skora yatmaya başlanır mı ya ? 20 dakika var daha 20. Adamlar geldikçe geldi.Belliydi ki atacakları

lazibere
17.03.2012, 02:42
Geçen hafta MARATON programında, Yapılan eleştirilere sert bir dille cevao veren, şenol Hoca, o eleştirilerin ne kadar haklı olduğunu umarım bir kez daha anlamıştır..

Evet, İstikrarsız ve kişiliksiz bir futbol oynuyoruz

Her maçta gol yiyoruz

Her maçta Burak'tan goller atmasını bekliyoruz

Her maçta Burak'ın rekor kırmasını bekliyoruz

Bir maçımız bir diğerini tutmuyor

Gol atmasını biliyoruz ama çok gol yiyoruz

BİR TAKIM, DEFANS YAPMASINI BİLMİYORSA BU İŞTE BİR SAKATLIK VARDIR.. İSTERSEN HER MAÇTA 5 AT... HER ZAMAN YEDİKLERİNLE KONUŞULURSUN

lazibere
17.03.2012, 02:44
Adrianın sahada yürüyen halini Aykutun koşan haline tercih ederim.Bu değişiklik oyunun seyrini yüzde yüz değiştirdi.Şenol hocanın ne yapmaya çalıştığını biri bana söylesin .70 dakika da skora yatmaya başlanır mı ya ? 20 dakika var daha 20. Adamlar geldikçe geldi.Belliydi ki atacakları

Katılıyorum ama Bunun nedeni Aykut'un girmesi değil ( ben aykuta lisans bile vermem o ayrı mesele)

Yunus Emre SEYHAN
17.03.2012, 02:45
Rakip takımın hucumcularının bizim cezasahamız çevresinde pozisyon alıp topa sahip olmalarına izin veren bir defansımız var.

lazibere
17.03.2012, 02:51
Valla bu sene Takımımız hiçbirşey yapmıyor

Az önce de söyledim, Rakibin kötü olması üzerine oyunlar oynuyoruz, Rakibin gol vuruşu yapamayacağını düşünerek fırsat veriyoruz, Orta yaptırıyor, Şut çektriyoruz. Ligimizde golcu olmadığından '''basıl olsa atamazlar '' üzerinden oynuyoruz, Yoksa verdiğimiz pozisyonların hepsi golluk pozisyonlar, Defans oyuncularımız, Rakibin önunde kaleci gibi duruyor ve ''vursun'' da auta gitsin diye uğraşıyorlar...

Beşiktaş maçını kazandık, İyi oynadık evet, Aa rakip te çok kötü oynamaıştı ve 17 tane pozisyon dan sadece 2 tanesini atabildik, 17 pozisyon bulunuyorsa burda rakibin oyunu öne çıkar...Yen basit bir gol yiyerek kaybedebilirdik de.. Kı bu pozisyonalrı verdik bile

Sivas maçında, Baskılı oynamamıza rağmen mağlup duruma düştük ve 2. golu yemeye ramak kalmıştı.. Atsalar hayatta maçı çeviremezdik...

Birileri bu eleştirileri yaptığında ise, Kötü oyunlarımızı ve basit gol yemelerimizi unutum, Kaçırdıklarımızı konuşuyor.. Şenol Hoc ao maçtan sonra , Her zaman yaptığı gibi, Takımının kötü yönerni söyledi ama düzeltmek için bir öabası yok,

Bugun ku maçta da aynı hatalar devam edince, Puan kaybı kaçınılmaz olur... Çekrge gibiyiz...Ne oynadığımız ve ne zaman gol yiyeceğimiz belli değil

O zaman galibiyetlere gölge düşmüş oluyor..

KImse kusura bakmasın

Takımın kesinlikle ciddi bir revizyona ihtiyacı vardır.. Gelecek sezon orta sahası '' ZOKORA ya teslim edilmiş bir takım, Bu senekınden farklı olmayacak

Defansına 2 tane adam akıllı stoper almayan takımın geleceği bu senekınden farklı olmayacaktır

nchls
17.03.2012, 02:52
Katılıyorum ama Bunun nedeni Aykut'un girmesi değil ( ben aykuta lisans bile vermem o ayrı mesele)

Vallahi bilmiyorum abi (yaş 35 o yüzden :) ) Çok değişik işler görüyorum .Ben anlamıyorum olanları artık. Yeniden yapılanma kafa olarak olsun,kadro olarak olsun mutlaka gerekli

lazibere
17.03.2012, 02:54
Rakip takımın hucumcularının bizim cezasahamız çevresinde pozisyon alıp topa sahip olmalarına izin veren bir defansımız var.

Ligin en kötü defansı bizde, Valla Tv eleştirmenleri tepki almamak için konuşmuyorlar ama kesinlikle bizdekı defans oyuncularının taktik ve defans bilgsi yok... karambolden oynuyoruz, yer tutamıyoruz, ofsayt bilmiyoruz.

POYRAZ
17.03.2012, 02:57
Ondan sonraki yillarda o olmadigi zamanda da sampiyon olamamistik.
Hatta küme düsmeye ramak kalmisti bir ara.
Yine en büyük basarilari onun zamaninda aldik.
Yani o gitse bile gelecek olan yeni hoca hic bir sey yapamayacak.
Yillardir aynisi degil mi? Bir sürü oyuncu yollayip kendi sistemine
uygun adamlar alacak, sonra o adamlar uyum saglayamayacak
ve hoca yeni oldugunu, gelecek sezon takimin oturacagini söyleyecek.
Gelecek sene gürültü patirti derken hocaya tazminatini verip kapiyi göstereceksin
ve bu devran böyle sürüp gidecek. Zannetmeyin Günes giderse her daha iyi olacak. Hatta o zaman birkac seneyi gözden cikartin

lazibere
17.03.2012, 02:57
Vallahi bilmiyorum abi (yaş 35 o yüzden :) ) Çok değişik işler görüyorum .Ben anlamıyorum olanları artık. Yeniden yapılanma kafa olarak olsun,kadro olarak olsun mutlaka gerekli

Zekı oyuncular lazım zeki, Futol da artık kabadayılık sökmüyor
Futbol zekan sağlam olacak

illa kenardan Hoca sana talimat vermeyecek

Sahada oynayan her oyuncu devlet memuru gibi, Kımse insiyatif almıyor..

Baskı gördüğünde, Bir tan akıllı adamın aklına oyunu yavaşlatmak ve topa sahip olmak gelmiyor...Bunları yapmak için bile şenol Hoca dan talimat bekliyorlar

Futbol zekası çok önemlidir...

takımın ağabeyisi yok maalesef

Bu akşam Tolga'nın Burak'ın yanına kadar koşması ise başlı başına aczin göstergesi.. 30 gol atmış adama Penaltı atışı için gelip boynuna sarılmak??Bu işte bizim kaptanımız maalesef

Türk filmi izler gibiydik:)))

Tam bir komedi

Armağan Dere
17.03.2012, 03:04
peki niye hep 2-3 yıllık kadrolar kurduğumuzda
şenol hoca hep geri geliyor..
misal
ersun yanal'la devam edemezmiydik
bana tape demeyin her beraberlikte başkan hocayı yem etti..
niye şimdi sesi çıkmıyor
şike soruşturması olmasaydı ne yapacaktık..
bilbaoyu yenip uefaya kalırdık dimi(!)

lazibere
17.03.2012, 03:05
Şenol hoca . Şenol hoca, Şenol Hoca, Şenol hoca

Başka birşeyi övmeyi bilmezmisiniz...Şenol Hocayı benım kadar kımse beğenemez.. Doğduğumda adımı ondan aldım benım adım da şenol.

Ama kocaaaaaaa Trabzonspor camiasında Başka adam konuşumuyorsa burda bir sakatlık var beyler!!!!!

Lütfen yeter....Kımse burda Şenol Hoca ya laf sokmuyor... Ama nihayetinde oda her futbolcu gibi sadece işini yapıyor... Bu takımda hiç bir futbolu kulupten üstün değildir diye diye ne futbolcularımızı küstürdükse, Bu Hoca için de anıdır... Onunda misyonu bittiğinde gidecek

Ölmeyeceğiz

Kulup de kapanmayacak

5 kere gidip 6 kere geldi şenol hoca.. Demirel gibi.

O zamanlar kıymetini neden bilmediniz... Çunku başka çare kalmadı ve başka adam yetişmiyorda ondan korkuyorsunuz

Allah muhafaza Hocaya birşey olursa ne oalcak??? Bırakacakmısınız takımı

Şenol hoca da hata yapıyor yapacak, onu da eleştireceğiz öveceğiz de...

Şenol Hoca ya teknık direktörlük yapsın, yada bıraksın bu işleri Siyasete girsin, Spor bakanı olsun

Futbol dışı konularda çok konuşmaya başladı, Yönetimın ağzıyla konuşmayı bıraksın.. Onu da harcalar hemde sadri şener harcar...

O işine baksın yeter...

Takıma defans yapmasını öğretsin...

Skoru korumasını öğretisn....

Takıma defans oyuncusu aldırtsın..

Başka konularda konuşmayı bıraksın artık...

Onun bu futboldan soğumuz halini gören topçuda, Kafasını vermiyor..

nchls
17.03.2012, 03:06
Zekı oyuncular lazım zeki, Futol da artık kabadayılık sökmüyor
Futbol zekan sağlam olacak

illa kenardan Hoca sana talimat vermeyecek

Sahada oynayan her oyuncu devlet memuru gibi, Kımse insiyatif almıyor..

Baskı gördüğünde, Bir tan akıllı adamın aklına oyunu yavaşlatmak ve topa sahip olmak gelmiyor...Bunları yapmak için bile şenol Hoca dan talimat bekliyorlar

Futbol zekası çok önemlidir...

takımın ağabeyisi yok maalesef

Bu akşam Tolga'nın Burak'ın yanına kadar koşması ise başlı başına aczin göstergesi.. 30 gol atmış adama Penaltı atışı için gelip boynuna sarılmak??Bu işte bizim kaptanımız maalesef

Türk filmi izler gibiydik:)))

Tam bir komedi

Ah abi benim kanayan yarama tuz bastın :) futbolcuda zeka.Giray,alanzinho..( en başta bunlar o yüzden bunları yazdım) Hani nerede akıl :) nerede düşünerek oynamak.hele defanstakiler dan dun oynamaktan başka ne biliyor.Girayın mesela her yaptığı hareket faul bana göre. Takımın abisi de zokora reis olur dedik o da bir var bir yok .ben bilemedim ,komedilik çok olay var :)

lazibere
17.03.2012, 03:10
Şenol Hoca bir Hocadır..O Futbol üstü bir adamdır, Ben yakında kafayı sıyıracağını düşünüyorum..

Sadri Şener, hiç piyasada değil.. Yeter şenol Hocaya bindirdikleri yük yeter.......

Şenol Hocanın etrafında bir tane adam yok

Yapayalnız bırakılmış.. Herkes onun her türlü konuda kı fikrinden sebep sorumluluk almıyor

ŞENOL HOCAM

Sen takıma bak, Bırak yöneticiler işlerini yapsın..

Bu sene Nevşat şakar dahil olmak üzere, Şikeden başka bir konuşmaları var mı Yöneticlerin... Bir futbolcuyu tanımazlar, Yorum bile yapamazlar... Her şeye şenol Hoca mı yetişecek adamı delirteceksınız ya..

Valla kımseye kızmayacak, En son Sadri ileters düşecekler ve çekip gidecek??????????

BİR TEKNIK DİREKTÖR

transfer listesini yapar,, koyar yönetimin önüne, Bu bu bu alınacak.. Alırsanız çalışırım almazsanız kendiniz bilirsiniz diyecek bu kadar basit...

FC-ST-PAULI-61
17.03.2012, 03:11
Girayi ben begenmiyorum Adam saatli Bomba.En az 2 Stoper lazim bize
.Birde 11 yasinda Kardesim bile anladi , 70. Dakikada cok arkada duruyorlar Golü yemek istiyoruz dedi.

memmedaga
17.03.2012, 03:16

iste yine geldi catti sizin gununuz soyle rahat rahat elestirin

cok isterdim soyle takimimizin hem feneri hem gsyi cok sahane bi oyunla yenmesini ki ama cok zor gozukuyor hadi bakalim eelstirin size yine gun dogdu artik en az 4 hafta elestirirsiniz
playof maclarini da formalite icabi oynarsak artik bmnye en az 8 hafta ugramam sayenizde.....

lazibere
17.03.2012, 03:18
Piotr
Ferhat
Serkan
celutska
giray
mustafa
Zokora

Takın defans blogu resmen çöplük.. Hiçbirisi 11 oyuncusu değil

Zokora, Adı şanı var ama bitmiş bitmiş, Kaçarak kurnaz oynuyor, Bir var bir yok

İleri uca birşey demiyorum..Valla ligin en fazla gol atan hucum oyuncularına laf sokan adam çarpılır

Sadece salakça goller yiyoruz

Başka birşey değil

Armağan Dere
17.03.2012, 03:23
Antalya -4
Mersin -4
Gençlerbirliği -4

53+12=65 vay be!!!!!!!...

lazibere
17.03.2012, 03:24
iste yine geldi catti sizin gununuz soyle rahat rahat elestirin

cok isterdim soyle takimimizin hem feneri hem gsyi cok sahane bi oyunla yenmesini ki ama cok zor gozukuyor hadi bakalim eelstirin size yine gun dogdu artik en az 4 hafta elestirirsiniz
playof maclarini da formalite icabi oynarsak artik bmnye en az 8 hafta ugramam sayenizde.....

Bir dediğin diğer deidğini tutmuyor.. Bu futbolla yenemeyiz diyorsun ama yine de eleştirmem diyorsun.. Sen neye kızarsın arkadaş???

Yendildiğinde yada Fenere yenılme ihtimalın seni rahatsız etmiyor mu???

Sen kaçarsın evet bir uğramazsın buralara, Çünkü gerçekleri duymak seni rahatsız ediyor... En iyisi kapatayım gözlerimi

Sen iyisi

Şotalı, hamili. Fatih tekke li kadromuzun oynadığı güzel maçları Youtube dan bul ve izle..Herşeyi mazidekı gibi sanıyorsun

FC-ST-PAULI-61
17.03.2012, 03:24
Zokora gibi tecrübeli , iyi pas yapan,akilli oynayan baska Adam varmi . Takim iyise Zokora süper.
Adam ne yapsin Takim yaslaniyorsa.Senol Hoca demeliydi Takima cikin Golü yiyeceksiniz diye.
Ben hep diyorum bazi Oyuncular bu Takimda inanilmaz hatalar yapiyor.En basta Giray.

lazibere
17.03.2012, 03:25
Antalya -4
Mersin -4
Gençlerbirliği -4

Antalya -5
Gençler -5
Mersin -5

53 + 15 : 68

lazibere
17.03.2012, 03:26
Zokora gibi tecrübeli , iyi pas yapan,akilli oynayan baska Adam varmi . Takim iyise Zokora süper.
Adam ne yapsin Takim yaslaniyorsa.Senol Hoca demeliydi Takima cikin Golü yiyeceksiniz diye.
Ben hep diyorum bazi Oyuncular bu Takimda inanilmaz hatalar yapiyor.En basta Giray.

:))))

Takım yaşlı ama Zokora genç evet haklısın:)))))))

erdeme61
17.03.2012, 03:27
Antalya -5
Gençler -5
Mersin -5

53 + 15 : 68

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Bu tablo alkışlanmaz da ne yapılır.

lazibere
Antalya -4
Mersin -4
Gençlerbirliği -4

Yaaa Hocam

Bu 3 takımı bu sezon bir kere yenemedik.. 2 maçta da bir kere yenemedik.. Sanırsın rakiplerimiz onlar..

Armağan Dere
Pardon 68 olacak..
Galatasaray 69 puanda..

FC-ST-PAULI-61
17.03.2012, 03:29
:))))

Takım yaşlı ama Zokora genç evet haklısın:)))))))
Arkaya yaslaniyor .

nchls
17.03.2012, 03:31
Arkaya yaslaniyor .

:) Yanlış anlamış seni

lazibere
17.03.2012, 03:32
Evet...Eleştiri yapanlara laf sokan arkadaşlar burdamısınız

Gençlerbirliği

Sahamızda yenildik, Deplasmanda Berabere kaldık

3 gol yedik,

ANTALYA

sahamızda berabere, Deplasmanda yenildik

4 gol yedik

MERSİN

Sahamızda yenildik, Deplasmanda berabere

4 gol yedik

Siz bu tablodan memnunsanız bu sizin bileceğiniz iş, Ve siz küçük olmaya razısınız

Bu Tabloyu eleştimeyen adamın futbol bilgisi yoktur, O sadece taraftardır buralarda yazmaya bile hakkı yoktur, Çünkü yazan adam zeki adamdır, Duygularını kaleme alıyordur..

Yukardakı tabluyu görüp, Kızmayan ve Eleştirmeyen taraftar taraftar değildir..

lazibere
17.03.2012, 03:42

Siz hangi ZOKORA dan bahsediyorsunuz, FİFA 2011 de ki Zokora dan mı???

Bana Bu sezon akıllı oynadığı, İyi pas yaptığı 4 maçtan fazlasını say ben daha konuşmayacağım..

bak sana mukayese bilmiyorsan öğren, Aynı mevki oyuncuları bakalım

Melo............................10 gol 5 asist

FB Emre..................... 4 gol 4 asist

Fernandes....................2 gol 10 asist

Selçuk ........................10 gol 10 asist

Cristian.........................4 gol 1 asist

ZOKORA........................0 GOL 1 ASİST

COLMAN ......................2 GOL 5 ASİST

FC-ST-PAULI-61
17.03.2012, 04:10
Te Allahim Birkere Zokora Gol ve Assist yapmiyor bunu yeni mi anladiniz?
Akilli oynadigi iyi pas yaptigi 4 Mac istiyorsun.

Inter deplasmani
Lille deplasmani
Kayseri
Besiktas deplasmani

Bu Takimda okadar cok kötü Oyuncu var ama Zokoraya salliyorsunuz.Zokoranin Isi O degil.Zokora klasik bir Ön Libero.
Saydigin diger Oyuncular degil.

Zokorayi Fener Macinda görün.Alexi bitirecek.

Harun
17.03.2012, 06:44
Eleşrirenlere neden kızılıyor anlamış değilim.Şuan playoff sistemi olmasa ligi dördüncü bitirme mücadelesi ile kapatacağız, daha neyi savunuyornuz çözemedim.
Ligi dördüncü biitirmek sizin nezninizde başarı ise buyrun tebrik edin hocayı.

Şenol Güneş'in kısır futbol anlayışı ile 2 maç kazanıp 3. maç kaybedeceğimizi (60. baskı) defalarca söyledim.
Burak' ı rakip oyuncuların kucağına atıp ondan süperman olmasını beklemek hayalden öte geçmez.
İkinci bir taktik anlayın yoksa yenilmeye mahkumsun.
Elindeki oyuncuların özellikleri ile sahaya dizilişleri arasında dağlar kadar fark var.
Kadromuzu eleştiriyoruz, yönetime sallıyoruz, kadromuz beşiktaştan daha kaliteli de benim haberim mi yok? Suç kadrosa ise neden bjk nın üzerindeyiz?
Yada neden bizden daha kötü kadroya sahip takımlarla aramızda sadece 3 puan var?
Şenol Güneş bu tablonun tek sorumlusudur.Oynattığı futbolu her defansında eleştiren bir hoca hala buna bir çözüm bulamıyorsa daha nediyeyim.

nesta61
17.03.2012, 07:00
Belcikada gurbetde dogmusuz Babam olmasa belki Bir ezik klubun taraftari olurdum kahvede Mac izlerken diger eziklerle farkimiz kahvede trabzonsPorlu olan 6'7 kisi trabzonlu , bu tip maclarda kaybedilen puanlar bizi uzuyor Abi , ilk devre bitti arkadasa dedimki bu mac boyle bitmez diger arkadas bana sen futboldan anlamiyorsun demesi, sonra ikinci devre penalty kazandik arkadas sozunu tekrarladi 'penalti kacti sonra gol yedik : bana laf atan arkadasi ortalikta goremedim... Benim ilk devre tvden gordugumu senol Hoca kenardan nasil goruyor, oyuna mudale etmek icin neden rakip takimin degisiklik yapmasi bekliyor nedir bu inat ,senol Hoca oyuncu degisliklik 3 hakkin var neden 70 dk bekliyor neden 2 oyuncu degistirdin klubedeki oyuncular ne diye duruyor orda!!!! Burak sahada dokuluyor oyundan halil cikiyor biz gozumuzde buragi dev yapmisiz kimse kusura bakmasin 3 penalti kaciripda arsenalda oynamak istiyorum demeye hakki yok, super lig kalitesiz rezil Bir lig bugun fb gs maci dunyada birtek Tr de yayinlaniyor.... biz turkler kendimizi aynanin karsisinda hep dev sanariz ama oyle deyiliz uefada subati gorduk diye takla atanlar var bu forumda.. Elin yabancisi bile biliyor ki turkler duygusal Bir iki guzel laf hersey tatliya baglaniyor, carvalhal diyorki : bjk tarihin en iyi 2ci derecesini yaptim Peki derece ney uefada 4 tur butcen 100 milyonlar dolar... Adrianin maliyeti bonservisi alacaklari vs toplam 10 m euro desek rum apoel takimini satin aliriz ve ortadaki basari subati gordum diye takla atan Turk insani...

Travelair
17.03.2012, 07:30
İyi futbol kaliteli futbolcularla oynanır. Diğer türlü iş şansa kalır. Bir de özveri ve yüreğini koymadan oynarsan işin daha da zorlaşır. Benim bu takımdan özetim bu. Kalite, özveri, yürek eksik bu takımda

Sefaenes
17.03.2012, 07:46
Hocamizi anlamiyorum bazen yada bize ozaman gereksiz transfer yaptirmasinlar sercan,jebrin neden alindi neden oynadilmiyor yumludan aykut dan cok mu kötüler. Baris Özbeki transfer edenler acaba kendi isyerine eleman aliyorlarmi birsey yapmadan paralari götürülmeye. Artik inatlari birakmasi lazim Hocamiz yeterde Aykut hic begenmiyorum nerdese bizim süper yildizimiz her mac girmesi gerekmi. Stoper almiyan yönetime her mac tsk ediyorum siz futboldan cok iyi biliyorsunuz kadro yeterli 2 tane stoperimiz varki Barcelona transfer etmek icin milyarlar veriyor

hodlu
17.03.2012, 07:54
Her duran topun başına Burak geçmek zorunda değil.Tamam son iki sezonda rekor denecek sayıda gol attı.Fakat futbol bir takım oyunu ve herkesin saha içinde görevleri vardır.Burak Yılmaz sırf kendi egosu yüzünden takım arkadaşlarını zor durumda bırakamaz.Bırak kardeşim duran topları başkası kullansın.
Bu arada Burak Yılmaz efendi, sen bu yıl 48 gol de atsan, Kaptan Fatih TEKKE'nin tırnağı olamazsın.Onun yüreğindeki Trabzonspor sevgisi attığı gollerden çok daha fazla.......

arifberkay
17.03.2012, 08:11
Trabzonsporun hocası 1-0 ın üzerine yatmaz zira Trabzonspor forması zaten her zaman 1-0 önde başlar...

Trabzonsporun hocasının öndeyken bile suratın korku ve endişe hakim olamaz...

Trabzonsporun hocası oyuncusu rekorlar kırsın diye fantezi yapma hakkına sahip değildir...

Şeno hoca iyi bir insandır fakat hayatımda gördüğüm en inatçı ve dik kafalı birisidir.

Şenol hoca ilah değildir eleştirilebilir...Adrian ve Henriqe transferlerini bu camiaya açıklamak zorundadır.

Kimse vazgeçilmez değildir....

L.Burrows
17.03.2012, 08:18
Bi pozisyonda adriana gelen topa ceza sahasında burak kayarak vurdu g.birligi defansındaki aykut atlayıp kornere cıkmasını sağladı. Eğer burak orda adriana gelen topa zıplamayıp bıraksaydı o pozisyon 100 de 100 lük bi pozisyondu. Hadi penaltıyı anladık. Egoların tavan yapmış bu takımda duran topları ben kullanırım triplerindesin eyvallah. Ama bari takım arkadasının topuna salça olupta bizi golden etme. Başlarım senin kıracağın rekora.

Oyun olarakta ben özellikle 2. yarıyı hiç beğenmedim ilk yarında iyi değildik zaten. Bir kere hızlı bi kontraya çıkamadık. Topu ayağına alan saçmalayıp kaybetti sürekli. Çook gereksiz puanlar kaybediyoruz çoook.

arifberkay
17.03.2012, 08:28
Cuma maçlarına da ses çıkartamayan yönetime de selam olsun....

toksoy61
17.03.2012, 08:47
ligin bizim açımızdan bir önemi yoktu çünkü hiçbir şey yapamayacağımızı biliyoruz. play off a inşallah kalmayız diyordum çünkü anca dolgu malzemesi oluruz orada.

önemli olan kupa maçı ve içerdeki fb maçı. bu seneki önemli olan maçlar bunlar sadece. play off a kalırsk yedek takım oynasın bari belki bir adamı kazanırız

Ertan1982
17.03.2012, 09:03
kisaca 2:0 atmazsan puan kaybedersin.Bizde Killer Instinkt eksik.Hem oyuncularda hem Hocada hem Yöneticilerde.

Sinan Akyıldız
17.03.2012, 09:15
Burak Yılmaz'ın şu andaki ruh halini , NBA'de triple-double yapmaya bir ribaundu eksik olduğu için topu kendi potasına atıp tamamlamaya çalışan Ricky Davis'e benzetiyorum . Gözü istatistiğe o kadar bürünmüşki tek düşündüğü skor yapabilmek .
Bazı arkadaşlar bunu Aykut'a küfür ettiğinde " winner " olmaya yormuşlardı fakat umarım artık anlamışlardır bunun winnerlıkla falan alakası yok bu tamamen bencillik . Hiç birşey yapamıyorsanız maç içindeki tavırlarını , yüz ifadelerine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız .

Samet GÜVEN
17.03.2012, 09:41
hürgüünnnnnnnnn

temel_yilmaz
17.03.2012, 09:47
Antalya -4
Mersin -4
Gençlerbirliği -4

öyle düğil böyle olacaktı.

antalya -5
mersin -5
gençlerbirliği -5

53+15=67 :mad::mad::mad: pardon 68 yazacaktım. sinisrliyim

Ali Yerlikaya
17.03.2012, 09:47
Kasmaya gerek yok arkadaslara kupaya yogunlasmak lazim, mucize olmadikdan sonra Play-Off da garanti...

Bu saatden sonra UEFA ya gidelim ve fb ezikleri hakettikleri cezayi yesin bana fazlasiylan yeter...

ftunsal
17.03.2012, 09:59
Giray oduğundan 1-0 başlar maç 2 tane atabilirsek alırız

böyle yazmışım maçtan önce... hasba çıksın

cyberentalpi
17.03.2012, 10:12
Burak Yılmaz'ın şu andaki ruh halini , NBA'de triple-double yapmaya bir ribaundu eksik olduğu için topu kendi potasına atıp tamamlamaya çalışan Ricky Davis'e benzetiyorum . Gözü istatistiğe o kadar bürünmüşki tek düşündüğü skor yapabilmek .
Bazı arkadaşlar bunu Aykut'a küfür ettiğinde " winner " olmaya yormuşlardı fakat umarım artık anlamışlardır bunun winnerlıkla falan alakası yok bu tamamen bencillik . Hiç birşey yapamıyorsanız maç içindeki tavırlarını , yüz ifadelerine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız .

yahu bu her adamın isyetecegi bir seydir.
sen istemez misin Trabzonspor tarihine gecme
sen istemez misin en cok gol atan hemde 40 gol barajını asmak

uzucu olan keske istemese idi. emin ol 5 gol fazlasi vardi. dahasi takım son macta felan olsa neyse ama resmen burak a oynuyor.
Burak sırf bu yuzden o kadar cok sey borclu arkadaslarına
colmana alanzinho ya olcan a adria a volkan a serkana

Dunku mac 2-0 olsa burak eminim 1 tane atardi.

İste gol kralı olsanda bir sota o yuzden olamazsin.

orhan42
17.03.2012, 10:18
Burak geçen sene Umut'un 100. gol sıkıntısında olduğu gibi strese girdi.Sırf rekor kırsın diye geçen hafta penaltı kaçırdığı hlade ona penaltı kullandırmak bana göre çok yanlış.Hele ki Burak daha önce 2 penaltı kaçırdıysa..Adamın yüz halinden belli sıkıntıda olduğu..Basında bu tür şeyleri abartıyor maalesef..İnşallah bir daha tekrarlanmaz zira kaçan puan 2 oldu bu penaltı ile...

polatmu
17.03.2012, 10:27

uzucu olan keske istemese idi. emin ol 5 gol fazlasi vardi. dahasi takım son macta felan olsa neyse ama resmen burak a oynuyor.

bana ne arkadaş burak ın rekorundan tanju 39 golü hangi formayla attı kimin umurunda sanki seneye burak burada adam koydurmuş serbest kalma maddesi sen ve senin gibiler burak ın yerine koyacağınıza ts nin sürekli örselenen kullanılan imajı yerine koyun kendinizi

polatmu
17.03.2012, 10:30

ilk paragrafa göre yazmıştım bir önceki mesajımı burak ı ve rekorunu savunanlar üstüne alsın sen alma :)))

ozturk
17.03.2012, 10:31
En büyük Trabzonsporlu Şenol Hocaya hakaret eden taraftar(!) nüsveddesini kınıyorum

Tolga Okumuş
17.03.2012, 10:31
Aynı oyun tarzını ilk yarıda ki Samsun maçında uyguladık. Sonuç malum.

Demek ki beceremiyoruz ya da çalışmıyoruz.

Fazla uzatmaya gerek yok.Trabzonspor bu sene bu kadar.

Bir ileri bir geri.

Burhan Açıkgöz
17.03.2012, 10:37
Aykut yerine Jebrin oynasın

Ömür Karadeniz
17.03.2012, 10:43
Yazıklar olsun ya,tutturmuş bi rekor rekor.Dikkat ederseniz gole bile sevinmedi Burak efendi.Böyle rezillik olmaz çeksin gitsin,bu takımda fatihler,gökdenizler,şotalar gitti arkalarına teneke bağlanarak Burak kimki gitmesin.

Samet GÜVEN
17.03.2012, 10:49
En büyük Trabzonsporlu Şenol Hocaya hakaret eden taraftar(!) nüsveddesini kınıyorum

:alkış::alkış::alkış:

yine iddia ediyorum. bu kadroyla bundan daha iyisini yapabilicek bir teknik direktör yoktur.

Kamil Çakmak
17.03.2012, 10:51
Burak'a bu kadar yüklenmeyin derim ben. Burak penaltıyı atsa bile bu maç 2-2 biterdi merak etmeyin. Böyle defans olurmu yav. Gençlerin 4 futbolcusu bom boş bizim kale onünde. Çok yaslandık. Baskıyı yedik akabinde gölüde yedik. Bu sene böyle bitecek, hiçbir beklenti içinde değilim artık. Bu takımın forveti eksik, ortası eksik. defans bloğu komple eksik. Bu takımdan üst seviyede başarı beklemeyin boşuna.

Henrigue, adrian, zokora, marek, 15 milyon euroya yakın para. az para değil ve bu para çöpe gitmiştir. Bu kadrodan çok başarı beklemeyin.

Bu arada volkanı ve olcanı çok aradık. onlar olsa idi bu maç böyle bitmezdi her şeye rağmen.

Sercan Yaylı
17.03.2012, 10:56
bu maçın böyle olmasından tek sorumlu şenol güneştir 1-0 dan sonra geri yaslanırsan berabere şükretmeliyiz trabzonspor karadaneiz insanın özellikleriyle oynamalıdır korkar kaçarak hiç bir yere varılamaz..

Oruç
17.03.2012, 11:01
Yazıklar olsun ya,tutturmuş bi rekor rekor.Dikkat ederseniz gole bile sevinmedi Burak efendi.Böyle rezillik olmaz çeksin gitsin,bu takımda fatihler,gökdenizler,şotalar gitti arkalarına teneke bağlanarak Burak kimki gitmesin.

Dikkat ettiysen eğer devre arasında Alan'ı nasıl kucakladığını görürdün.

Başka yerlerden vurun, bu olmadı.

Samet GÜVEN
17.03.2012, 11:03
bu maçın böyle olmasından tek sorumlu şenol güneştir 1-0 dan sonra geri yaslanırsan berabere şükretmeliyiz trabzonspor karadaneiz insanın özellikleriyle oynamalıdır korkar kaçarak hiç bir yere varılamaz..

şenol güneş mi yasladı takımı geriye. kendisi de maçtan sonra aynı yorumu yaptı. teslimiyetçi bir oyundan utandığını söyledi.

dicekisiniz ki aykut u alınca otomatik olarak takım geriye yaslandı. alakası yok. adrian ne defansif ne ofansif anlamda sahada vardı. bir kişi eksiktik zaten. (burağ ı saymıyorum) devamlı baskı oluşmuştu. değişiklik yapılması gerekiyordu.

Sercan Yaylı
17.03.2012, 11:06
şenol güneş mi yasladı takımı geriye. kendisi de maçtan sonra aynı yorumu yaptı. teslimiyetçi bir oyundan utandığını söyledi.

dicekisiniz ki aykut u alınca otomatik olarak takım geriye yaslandı. alakası yok. adrian ne defansif ne ofansif anlamda sahada vardı. bir kişi eksiktik zaten. (burağ ı saymıyorum) devamlı baskı oluşmuştu. değişiklik yapılması gerekiyordu.

şenol güneşin maç sonundaki açıklamalarını bende izledim ve teslimiyetçi bir oyun seçtiğimiz için yanıldık dedi yani bilmeyerek yaslanma olmadı ve diyelim öyle oldu maç esnasında macı okuyup oyunculara ileri çıkın diyebilirdi ama malesef hocamızın bu tür yetenegi olmadıgını herkes biliyor

Samet GÜVEN
17.03.2012, 11:09
Dikkat ettiysen eğer devre arasında Alan'ı nasıl kucakladığını görürdün.

Başka yerlerden vurun, bu olmadı.

ben vurayım onlara da olmadı diyecekmisin?

orta sahaya yakın bölgelerden çektiği, yada çekmeye çalıştığı (sağda serkan bindirmişken) şut denemelerini es geçelim;

golcülüğüne laf yok,

takımın sahibi gibi davranması, kendisine atılan atılmayan her pas ta el kol hareketleri, daha da ilerisi takım arkadaşını fırçalama, yanından rakip topla geçerken ona eskortluk etmemesi, yürümesi v.s. istersen daha çok sayabilirim.

geçen sene yapsaydı ya bunları, yapamaz. çünkü geçen sene arkasında bir tek Şenol hoca vardı. basın ve taraftar bu derece yoktu. ve takımın sahibi değildi.

ama bu sene takımın tek gol atan oyuncusu, tolga bile nerdeyse ona pas atmak için yırtınıyo. ona pas atma merakına nice pozisyon adayları ziyan oluyor.

ama bulduğu zaman da atıyor. e o zaman maşşallah denir. ama taraftar homurdanmasında sence bir nebze de olsa hakl değil mi;?

Samet GÜVEN
17.03.2012, 11:11
yine soruyorum arkadaşlar,

geçen seneki canını dişine takan, mücadelenin bokunu çıkaran,nefessiz kalan ve 17 gol atan burak mı;

bu seneki takımın ağası, yürüyen, hep bana diyen 30 gol atan burak mı?

Emirhan Yazıcı
17.03.2012, 11:26
ben vurayım onlara da olmadı diyecekmisin?

orta sahaya yakın bölgelerden çektiği, yada çekmeye çalıştığı (sağda serkan bindirmişken) şut denemelerini es geçelim;

golcülüğüne laf yok,

takımın sahibi gibi davranması, kendisine atılan atılmayan her pas ta el kol hareketleri, daha da ilerisi takım arkadaşını fırçalama, yanından rakip topla geçerken ona eskortluk etmemesi, yürümesi v.s. istersen daha çok sayabilirim.

geçen sene yapsaydı ya bunları, yapamaz. çünkü geçen sene arkasında bir tek Şenol hoca vardı. basın ve taraftar bu derece yoktu. ve takımın sahibi değildi.

ama bu sene takımın tek gol atan oyuncusu, tolga bile nerdeyse ona pas atmak için yırtınıyo. ona pas atma merakına nice pozisyon adayları ziyan oluyor.

ama bulduğu zaman da atıyor. e o zaman maşşallah denir. ama taraftar homurdanmasında sence bir nebze de olsa hakl değil mi;?

Kusura Bakmayın Buda Olmadı

Senin 2 Kanat Oyuncun Olcan Sakat, Volkan Cezalı

Hucumda ki Gücün Agır bir Halil ve Oyun Kurma Beceresi olup kanatta oynayaman Alanzinhoya Kalmıs Ve Forvette ki Tek Kuvvetin BURAK Bu Adam İnanın Herkesin Düşündügünün Aksine Rekor Derdinde Degil Bu Adamın Aklında Baska Birşeyler Var Ve İnanın Burak'ı Siz Ve Sizin Gibilere YEDİRTMİCEZ BİR TRABZONSPOR Taraftarı Olarak Oyuncunuza Sahip Çıkın Burak Sana Bu Puanları Kazandırmasaydı Sen Şimdi Kacıncı Sırada Olurdun Onuda Hesapla..

Arkasında Selcuk Gibi Bir Adam Yok Defansda Egemen Gibi Birisi Yok , Onu Besleyecek Bir Jaja Yok, Çapraz Kosularla Onunu Acabilicek Umut Yok

Bırakında Adam İstedigi Yerden İstegi Şekilde Sut Ceksin
Gecen hafta ve Bu Hafta Halile verdigi ALDA AT Paslarını Atamayan Halil var Bunlarıda Görün, Hep Kötü yönlerine Dikkat cekmeyin Sıkıcı Oluyorsunuz, Suan Takımın Saha Lideri Varsa O Kesinlikle Buraktır... Herkes El Kol Hareketi Yapar Ve Ben Buragın El Kol Hareketi Yapmasını Görmezden Geliyorum, Kendisine Bir Güveni Var

AMA MERAK ETMEYIN BURAK'IN DEGERİNİ GİTTİKTEN SONRA ANLARSINIZ...

Ustaalioğlu
17.03.2012, 11:28
Aykutun golde topu uzaklaştırdığı noktaya bak...
bu adam koşmaktan başka birşey yapmıyor, futbolu bıraksın hakemlik yapsın...

nakzo
17.03.2012, 11:33
ayrıca 2004 te ziya hoca takımı şampiyonluğa oynattı,keza 2009 da ersun hoca şampiyonluğa oynattı

mahmuter61
17.03.2012, 11:39
Burak gol kaçırsın eyvallah kızmam,ama arkadaşım gol kralı zaten oldun artık.Bırak penaltıları sen atma,atamıyorsun her takımın penaltıcısı vardır,bizimde Colman bunu herkes biliyor.Hiçbir maça bukadar sinir olmadım ayıptır günahtır bu taraftara yapılan saygısızlıktan başka birşey değil.

tturan
17.03.2012, 11:41

Hucumda ki Gücün Agır bir Halil ve Oyun Kurma Beceresi olup kanatta oynayaman Alanzinhoya Kalmıs Ve Forvette ki Tek Kuvvetin BURAK Bu Adam İnanın Herkesin Düşündügünün Aksine Rekor Derdinde Degil Bu Adamın Aklında Baska Birşeyler Var Ve İnanın Burak'ı Siz Ve Sizin Gibilere YEDİRTMİCEZ BİR TRABZONSPOR Taraftarı Olarak Oyuncunuza Sahip Çıkın Burak Sana Bu Puanları Kazandırmasaydı Sen Şimdi Kacıncı Sırada Olurdun Onuda Hesapla..

Arkasında Selcuk Gibi Bir Adam Yok Defansda Egemen Gibi Birisi Yok , Onu Besleyecek Bir Jaja Yok, Çapraz Kosularla Onunu Acabilicek Umut Yok

Gecen hafta ve Bu Hafta Halile verdigi ALDA AT Paslarını Atamayan Halil var Bunlarıda Görün, Hep Kötü yönlerine Dikkat cekmeyin Sıkıcı Oluyorsunuz, Suan Takımın Saha Lideri Varsa O Kesinlikle Buraktır... Herkes El Kol Hareketi Yapar Ve Ben Buragın El Kol Hareketi Yapmasını Görmezden Geliyorum, Kendisine Bir Güveni Var

Herşey tamam da ne demek istediği yerden şut çeksin. Çocuk mu eğlendiriyor burda. Arkadaşları koşu yapmış biri sağda bomboş biri solda bomboş bizim çok bilmiş Burak efendi kaleye şut atıyor. Böyle bir bencillik egoistlik olmaz. Bu adama bu kadar yüz verirseniz olacağı budur. Elin adamı napıyo bir maç bencillik mi yaptı 5 dakika sonra kendini kenarda buluyor. Sen hiç İngiltere, İtalya, İspanya maçları izlemiyon herhalde. Oldu olacak ilk onbirde kimin oynayacağını da Burak belirlesin.

Ömer Faruk61
17.03.2012, 11:46
Herşey tamam da ne demek istediği yerden şut çeksin. Çocuk mu eğlendiriyor burda. Arkadaşları koşu yapmış biri sağda bomboş biri solda bomboş bizim çok bilmiş Burak efendi kaleye şut atıyor. Böyle bir bencillik egoistlik olmaz. Bu adama bu kadar yüz verirseniz olacağı budur. Elin adamı napıyo bir maç bencillik mi yaptı 5 dakika sonra kendini kenarda buluyor. Sen hiç İngiltere, İtalya, İspanya maçları izlemiyon herhalde. Oldu olacak ilk onbirde kimin oynayacağını da Burak belirlesin.

Kendisini hiç sevmediğim Cristiano Ronaldo Sıradan bir İspanya Lig maçında 4-0 önde olmalarına rağmen Sol beke gelip Takımı atağa çıkarıyor,Pres Yapıyor..Onda bile saha içinde bu kadar ego yok.

Büyük Futbolcu böyle olunur..Burak gol kaçırabilir,Penaltı kaçırabilir ancak koşmazsa takım arkadaşlarına tavır yapmaya ve el kol hareketi yapmaya hakkı yok...

Samet GÜVEN
17.03.2012, 11:48

ben yaşı vesilesi ile cvp vermemiştim ama, çok güzel bir yere gtirdin olayı. yıldız dediklerimize bakalım. ronaldo maç içinde top rakipteyken oyununa bi bakalım. keza barca daki oyunculara. hep mücadele.

sağda bek bindirmiş,solda bek bindirmiş ama 40 m. den şut çeken bir adamı hoca bir dahaki maç kadroya almaz orda.

her şey tamam da değil ayrıca, evet nice işler yapmıştır elbette diğer oyunculara göre ayrıcalıkları vardır. ama 3 pozisyonda zaman geçiren kaleciye basan adam colman sa, ne bilim garip geliyo.

ya da ben hakkaten anlamıyom.

Hasan Cubukcu
17.03.2012, 11:48
Ne oldu sabirsiz taraftar hemen herkesin ütüne cullanmayi birakin , kiskancsiniz siz hep aynisiniz her zaman isler kötü gittiginde ortaliga cikarsiniz hem o kadarda hötü gitmiyor Trabzonspor !!!

Ya taraftar ol yada uzak dur !!

Erdinç Dilek
17.03.2012, 11:51
eskiden kaleye 40 metre uzakta da olsa frikik kazandığımızda havalara sıçrıyordum hami yine çakacak diye, şimdi penaltı kazandığımızda _Allah şahit_ yerimden kımıldamıyorum, teşekkürler çoçuklar heyecanımı yendiğiniz için.

Özkan Erdem
17.03.2012, 11:53
Hocanın takımı geriye yasladığını düşünmüyorum.

Sahaya iyi yayılan bir rakibe karşı deplasmanda oynarken, hele de en önemli iki kenar oyuncunuz yokken beklerin hücuma katkısından feragat etmek bana göre yerinde bir karardı.

Adrian - Aykut değişikliğinden alınan verim tartışılabilir elbette. Adrian yorulmuş olsa da pas trafiğinde etkin bir rolü vardı ve topun bizde kaldığı süreyi artırıyordu. Hocamızın Aykut'u Colman'ın, Colman'ı da Adrian'ın oynadığı bölgeye alarak topun ön alanda kalmasını hedeflediğini düşünüyorum ancak bu değişim geriden oyun başlatmadaki sıkıntımız nedeniyle bir işe yaramadı.

Bana göre dikkat edilmesi gereken nokta takımın genelinde görülen fiziksel yetersizlikler.

Halil ve Alanzinho'dan yüksek verim alınabilecek süre 60 dakikayı bile bulmuyor artık. Adrian da aynı şekilde güçsüz ve maç kondüsyonu oldukça düşük.

Burak Yılmaz'ın da Beşiktaş maçından önce geçirdiği rahatsızlık sonrasında eski gücünden oldukça uzak bir görüntüsü var.

Katıldığı her kulvarda yarışabilecek bir takım olmak istiyorsak fazla sayıda maç yapmış olmamız bir bahane olmamalı diye düşünüyorum. Takımı fizik olarak daha üst seviyelere taşıyabilmeliyiz.

zarge
17.03.2012, 11:59
adrianın pasın şiddetini ayarlayamayıp halil'in uzağına düşen topun oluşturturduğu pozisyon

hakkında şunu söyleyebilirim ;

bu pozisyonu türk futbol takımlarından hiç kimse organize edemez.

Emirhan Yazıcı
17.03.2012, 12:00
ben yaşı vesilesi ile cvp vermemiştim ama, çok güzel bir yere gtirdin olayı. yıldız dediklerimize bakalım. ronaldo maç içinde top rakipteyken oyununa bi bakalım. keza barca daki oyunculara. hep mücadele.

sağda bek bindirmiş,solda bek bindirmiş ama 40 m. den şut çeken bir adamı hoca bir dahaki maç kadroya almaz orda.

her şey tamam da değil ayrıca, evet nice işler yapmıştır elbette diğer oyunculara göre ayrıcalıkları vardır. ama 3 pozisyonda zaman geçiren kaleciye basan adam colman sa, ne bilim garip geliyo.

ya da ben hakkaten anlamıyom.

Yasım 18 Olabilir Ama Burada Çogu Kişiden Daha Çok Futboldan Anladıgıma Eminim.
Sizin Kıyasladıgınız Adam Burak İle Ronaldo Birsinin Degeri 100 Milyon Euro Digerinin Degeri 10 Milyon Euro Bari Kıyaslıcaksınız BASKA BİRİSİNİ BULUN
Barca Dünya Futbol Ekolunun Bir Parcası Ben Barca ve Digerleri Diye Olaya Bakıyorum
MERAK ETMEYIN 7 MAÇ SONRA KURTULUYOSUNUZ BURAKTAN

:) Çarpıtma Denilen Şeyi Aynen Yaptınız Merak Etmeyın Ben Avrupada Hergun 5-6 Maç İzliyorum Oyuncu Takip Ediyorum Sorun O Degil Sagda bindiren Solda bindiren adamlara pas atsa ne olucak ? Ya Çalım Deneyecek Yada Geriye Vericek Yada Kötü bir Orta Yapıcak Bunu Burakta biliyor 40 Metreden herkes Sut Cekebilir

Erbay
17.03.2012, 12:06
İlk yarının sadece 3-4 dakikasını izledim. İzlediğim kadarıyla son derece vasat oynadık. İkinci yarı bu kadar gereksiz kapanmanın ne mantığı vardı anlamak mümkün değil. Zaten iyi defans yapamıyoruz. Adamlar elini kolunu sallayarak kalemizin ağzına kadar geliyor. Ne diye kapanırsın ki. Bu sezon yediğimiz saçma sapan gollerin sayısı 10'u geçmiştir. Çok alıştık bu kapanıp maçın üstüne yatmaya. Yakışmıyor. Bakıyorum daha dakika 60, yarım saat var abi sırf kapanırsan illa ki bir gol yersin diyorum yiyoruz da. Gözgöre göre olunca insan çıldırıyor. Bu maçı Cuma'ya koyanın da...

U.Sadıkoğlu
17.03.2012, 12:07
Burak'a ya da Aykut'a veya Şenol Güneş'e suç yüklemek ne derece etik olur bilmiyorum.. Burak 30 tane atarken sevinirken şimdi Burak'a sövüyormuydunuzda şimdi adamı günah keçisi ilan ettiniz..

Burak , fenerbahçe maçında gol attıktan sonra bizlere koşacak , adam 2 penaltı kaçırdı diye denilmedik laf bırakılmadı.. Şenol hoca bu takımı en az !! bizler kadar düşünüyor adam Trabzon'lu bir kere futbolda şans denilen kavram hiç bir zaman Trabzonspor'un yanında olmadı , olmayacaktırda..

Biz her şeyi emeğimizle yapıyoruz.

Hocamızında söylediği gibi.. Bu takımın arkasında durun bu futbolculara destek olun 2 sene önce Burak'ın fb'yi şampiyonluktan ettiği golü unuttunuz mu ? Peki gs'ye , bjk'ye attığı o son dakika gollerini unuttunuz mu ? Peki ya bu sezon Eskişehir'e verdiği ayarı unuttunuz mu ?

Çabuk unuttunuz beyler..

Çabuk..

Ölümüne Trabzon...

Alper Calik
17.03.2012, 12:12
Her zaman Trabzon
Ölümüne 61 :)

TveT
17.03.2012, 12:28
çok acı bir sonuç. üzüldük. hemde çok üzüldük.

Ömer Faruk61
17.03.2012, 12:55
tirafta bulunmak istiyorum Aykut oyuna girmeye gelince birden şaşırdım, çünkü ben Aykut oynuyor zannediyordum. Meğerse Zokora oynuyormuş. Ve ben onun oynadığını hiç fark edememişim. Acaba bu benim ayıbım mı yoksa oynadığını hissettiremiyenin mi sizlerin takdirine bırakıyorum.

Tolga kas gevşetici hap isteyebilir, siz sağlık ekibi olarak ve başlarında bulunan doktor olarak nasıl verirsiniz? Hapın tesiri en az yarım saat veya bir saat sonra başlar. Ve maçın bitmesine 30 dakika var. Adamın canını sıkmayın ayıptır yahu. Adamın kası gerilmişse koysana kaleye Onur’u..Ne oldu sonuçta.. 90’da golü yedik gitti 2 puan..

Geçen yıl Umut Bulut’a yapılan yanlış bu sene de Burak Yılmaz’a yapılıyor. 100’ler kulübüne girmek için bir gole ihtiyacı var diye Umut’u strese sokanlar, şimdi de Burak Yılmaz’ın, Fatih’in rekorunu kırması için bir gole ihtiyacı var diyorlar ve futbolcuları etkiliyorlar. Buradan mümkün olan en masumdille söylüyorum. Ne yüzler kulübü ne de bir takımın en fazla gol atan futbolcusu olmak hiçbir sey katmaz insana.

Serdar Baliye Katılıyorum...

metinulusoy
17.03.2012, 13:05
Sadece ben mi gördüm bilmiyorum?Mac sonunda Burak'in top toplayan cocuğun üstüne yürümesini ve Senol Hocanın bu durum yüzünden cildirmasini?Tribunde olan arkadaslardan mutlaka gören olmuştur.Senol Hocayı ilk defa bu kadar sınırlı ve agresif gördüm.
Biz maalesef eleştirmeyi de övmeyi de bilemiyoruz.Bilmiyoruz.
top toplayan cocuğun üstüne yürüyecek duruma gelmesinin nedeni nedir Burak'ın?
kendisine ve daha fazlası takıma zarar verdiğinin farkında değil sanırım.Cok seviyorum Burak'ı,fakat önümüzdeki sezon umarım Avrupa'ya gider!

zafer6161
17.03.2012, 13:07
adrianın pasın şiddetini ayarlayamayıp halil'in uzağına düşen topun oluşturturduğu pozisyon

gs bu pozisyonu her hafta yapıyor nerdeyse.........

~UniCef~
17.03.2012, 13:52
Hep aynisi :D Allahim bu kadar da olmaz , her yenilgiden sonra , sanki dünyanin sonu gelecekmis , takim batacakmis , size ne kazandiriyor?

Murat'
17.03.2012, 13:54

Doğru diyorsun bunu bir Barça bir de bizim takım yapabilir sadece.

memozcan
17.03.2012, 14:00

dünyada 5 milyonEUR değerindeki her oyuncunun rahatlıkla ayarlayabilmesi gerekir, yoksa o oyuncunun değeri 1 milyona düşer..

Hasan Cubukcu
17.03.2012, 14:01
Hep aynisi :D Allahim bu kadar da olmaz , her yenilgiden sonra , sanki dünyanin sonu gelecekmis , takim batacakmis , size ne kazandiriyor?

aynen sana katiliyorum

temel_yilmaz
17.03.2012, 14:05

katılmıyorum sana.geçen sezon selçuk var egemen var jaja var umut var attığı gol 17 bugün ligin bitimine 3 hafta var attığı gol sayısı 30. burak gol kaçırabilir penaltı kaçırabilir kötüde oynayabilir ama kendini takım arkadaşlarından üstün göremez.daha doğrusu görmemeli.bu sezon bitecek inşallah 40 gol atar.tarih hep burak yazacak 30 attı 40 attı diye.kimse hatırlamayacak colmanı alanzinhoyu adrianı halili.ama burak bu takımın diğer oyuncuları sayesinde kazanmış olacak tarihteki yerini.bu yüzden arkadaşlarını küçük görmeye hakkı yok.

Enes Başkaya60
17.03.2012, 14:07
Atamayana attılar...

Takımın penaltıcısı Colmanken rekor kırsın diye penaltı atmayı bilmeyen adama penaltı attırırsan sonucuna da katlanmak gerek..

Yazık oldu kaçan 3 puana...

Emre GÜRDAL
17.03.2012, 14:10
valla kuusra bakmayın ama bu takım avniakerde 2 santrafor oynamazken dün akşam çift santrafor oynadı...ayrıcca alan,adrian,colman onde oynuyo arkada zokora tek oynadı bu cesaret işidir ama şunu anlamdım golu buluyoruz neden gene tek forvete çift ön liberoya dönüyoruz ıkıncı yarı 3 tane ön libero oynadık yazık bu konuda şenol hocaya kızıyorum...

DEEP BLUE
17.03.2012, 14:27
Öyle bir çıkmazdayız ki aslında...

Kapasitesi maximum %99 olabilecek bir hoca var başımızda ve maalesef ondan daha faydalısı da gelemez. Teknik öngörü ve beceri olarak vasat altı olsa da, Trabzon için sembol bir isim olması, ama daha da önemlisi derin Trabzonspor tarafından harcanamayacak kadar güçlü olması en büyük avantajı... Keşke futbolu tribündeki taraftar kadar basit algılayabilse, ya da inadı ile değil aklıyla yönetebilse takımını...

Yıllardır yazar söylerim... Şenol hocayla alınabilecek en iyi derece 2.liktir... Ha, 2.lik kötü müdür, değildir...

Ancak,

sezon boyu atılan bin bilmem kaç tane kornerin %99,99'u ön direğe atılıyor ve nedense orada kimse bulunmuyorsa,

galibiyet golü ağlara temas ettiği saniye ''Mustafa'' sını çağırıyor (Sivas maçı) ve skor koruma telaşına düşüyorsa,

60.dakikadan itibaren gol yiyeceğimiz belli olduğu halde, 85.dakikada bile uzun kaleci degajıyla her topun rakibe gitmesini en hafif tabirle ''saf'' gibi seyrediyorsa,

bininci maçında bile, artık Şaolin rahiplerinin bile ezberlediği ''65. dakikada, ayagında top tutabilecek adamı dışarı alma'' hamlesinden medet umabiliyorsa,

falancı alemci, filanca ahlaksız, beriki psikopat diyerek takımı ''babaları cami yaptırmış iyi aile çocukları kreşine'' döndürüyorsa,

zaten olmuş bir gol kralından ''gol kralı'' yaratmak için elindeki en büyük silahını riske edebiliyorsa,

her gelişinde tarihin en iyi kadrosunu elinde bulup, her gidişinde enkaz devrediyorsa,

maalesef tribündeki izleyenlerin 30 dakika önce gördüğü arızayı bazen de tribünün uyarısıyla 30 dakika sonra düzeltebiliyorsa,

elindeki takımdan maksimum verim almak ve o takımın peşindeki milyonların ruh sağlığını bozmamak gibi bir çaba yerine, Türk futbolunun ağır abisi rolüne balıklama atlayabiliyorsa,

ülke futbolunun, defans arkasına en iyi sprint atabilen oyuncusunu rakibin kucağında sırtı dönük oynatmayı teknik adamlık zannediyorsa,

o hoca ile 2.lik de iyidir... Bunun adı Pollyanacılık olsa da bari böyle rahatlayayım...

TSelif
17.03.2012, 14:27
Hiç bir şeye kızmıyorum ama 2. yarı resmen adamları kalemize çektik. Gömlüdük sahamıza.Tamam gömüldün anladık yav bari bir top kap kontra yap bişi yap da ...

ESER
17.03.2012, 15:12
Atamayana attılar...

Takımın penaltıcısı Colmanken rekor kırsın diye penaltı atmayı bilmeyen adama penaltı attırırsan sonucuna da katlanmak gerek..

Yazık oldu kaçan 3 puana...

colman atacagına tolga atsın. colman'ın kacırdıgı penaltıları da gorduk.
hatta gecen sene fb macında kacırdıgı penaltı takımı sampiyonluktan edecek kadar onemliydi.

Alper Calik
17.03.2012, 15:15
Bu sene ki her kırılma anını kaybettik. Benim hatırladığım

Antalya
Gençlerbirliği

Belki de bizi üzen, "yenebileceğimiz bir takımımız olmasına rağmen" bu maçlarda puan kaybetmek oldu.

Aslında sene başından beri olan sorunlarımızı halletmedik. Hem orta saha hem defansımızın takviyeye ihtiyacı var. Bunların üzerine kalecimizin düşük performansı veya beklediğimizin altında performansı diyelim. Hep böyle karın ağrısı maçlara mahkum olduk.

Bir parlayan bir sönen saman alevi gibi oynadı Trabzonspor (BJK, Samsun maçı hariç).

İyi oynadığı nadir maçlarda forvetlerimiz son vuruşları yapamadı.

Bir türlü "takım" olamadık.

Maalesef böyle.

TheCrow
17.03.2012, 15:21
Dün akşamdan beri evde terör estiriyorum, hala en az bir sakinleşme belirtisi yok bende. Demek ki bizim kafa patlatıp "şu şunu yenerse, bu burdan bir puan alırsa" diyerek yaptığımız hesaplar futbolcuların umurunda değil. Şurda gençleri ve feneri yenersek playoffu fenerin önünde bitirme olasılığımızın yüksek olduğunun farkında değiller. 20. dakikada gol atıp 70 dakika maç bitse de gitsek diye beklemek de nerden çıktı arkadaş, utanmasalar sürekli hakeme saati soracaklar. Rakip sahada iki pas yapamıyor, vur bitir işini işte. Ama adamlar futbol oynamaktan bıkmış, madem öyle katılmayalım playoffa arkadaş, gönderelim hepsini tatile.

Ömer Faruk61
17.03.2012, 15:32
Vay arkadaş Kazansak Bunları dile getirmez bu ş.siz.....
Selçuk Dereli: Yankaya kural ihlali yaptı

Hakem Özgün Yankaya, alışık olduğumuz başarılı performansını ortaya koyamadı. Faul yorumlarında ve disiplin uygulamalarında hatalar yaptı.

Maçın ilk yarısında Aykut’un, Halil Altıntop’a yapmış olduğu müdahale bir penaltıyı gerektiriyordu. Burada penaltının yanı sıra Aykut’a bir de sarı kart göstermeliydi. Bu da Aykut’un 2. sarı kartı olacağı için bu oyuncu atılmalıydı. Ancak Yankaya bunu atladı. Burada kırmızı kart olmazdı. Çünkü Halil hem topa tam hakim değildi, hem de kaleci futbolcuya yakındı. Kulusiç’in Burak’a yapmış olduğu müdahaledeki penaltı kararı ise doğruydu. Çünkü Kulusiç, Burak’a sağ koluyla yüklenerek faul yaptı.

Özgür Yankaya’nın maçta bir de kural hatası vardı. Gençlerbirliği’nden Soner’e serbest vuruş kullanması için düdüğü çaldıktan sonra, Soner topu oyuna soktu. Meşin yuvarlak yaklaşık 8-9 metre mesafe aldıktan sonra düdük çalarak oyunu durduran Yankaya ceza alanında itişen oyuncuları uyardı ve atışı tekrarlattı. Hulbuki burada hakemin top oyuna girdikten sonra bir ihlal varsa ya ihlalin olduğu yerden bir serbest vuruş vermesi ya da oyunu durdurduğu anda topun bulunduğu yerden bir hakem atışı yaptırması gerekiyordu. Bu kuralı atlayan Yankaya önemli bir hataya imza attı.

Togrul
17.03.2012, 15:37
Hiç bir şeye kızmıyorum ama 2. yarı resmen adamları kalemize çektik. Gömlüdük sahamıza.Tamam gömüldün anladık yav bari bir top kap kontra yap bişi yap da ...

Gerio yaslanmamıza belki hak vere bilirsin. Sonuçta amacın qalibiyeti korumak. Fakat beni asıl sinirlendiren hızlı hücuma çıkabileceğimiz anlarda bile geri pas yaptık. Teknik ekibin bu duruma mudahele etmesi gerekirdi. Fakat onlar da seyretmekle yetindiler.

Oğuzhan
17.03.2012, 15:39
Gerio yaslanmamıza belki hak vere bilirsin. Sonuçta amacın qalibiyeti korumak. Fakat beni asıl sinirlendiren hızlı hücuma çıkabileceğimiz anlarda bile geri pas yaptık. Teknik ekibin bu duruma mudahele etmesi gerekirdi. Fakat onlar da seyretmekle yetindiler.

Burak sahada yürüyor, hala kenara alınmıyor. Adrian kardeş maçın en çok koşan adamı, en azından mücadele ediyor kenara geliyor ama. Neye göre değişiklik yapılıyor bu takımda şüphelenmeye başladım. Adrian da dört dörtlük oynamıyor ama her yere koşuyor adam. Burak efendi 3 km koşmamıştır toplasan

Travelair
17.03.2012, 15:42
Özetleri seyrettim

Aykut'un Halil'e arkadan attığı tekme penaltıyı gerektirir, verilmedi
Burak'ın penaltı öncesi düşüşü yanındaki oyuncunun bacağını önüne atmasıyla diye düşünüyorum
Bir ofsayt pozisyonunda bizim defans neredeyse orta saha çizgisinde yakalanmış. Hakem görmese adam bomboş tüm yarı sahamızı geçecek
Ofsayt pozisyonlarında dengesiz olduğumuzu gördüm, az ileri çıkıp el kaldırmakla ofsayt taktiği yapmış olunmuyor

TveT
17.03.2012, 15:42
Burak sahada yürüyor, hala kenara alınmıyor. Adrian kardeş maçın en çok koşan adamı, en azından mücadele ediyor kenara geliyor ama. Neye göre değişiklik yapılıyor bu takımda şüphelenmeye başladım. Adrian da dört dörtlük oynamıyor ama her yere koşuyor adam. Burak efendi 3 km koşmamıştır toplasan
Bence Burak'ın kendi kullanmaması lazımdı bu penaltıyı. Sonuç itibariyle normalınden daha heyecanlı olduğunu biliyordu. Onun için colmana bıraksaydı kendı. mükemmel bir hareket olacaktı.

Togrul
17.03.2012, 15:47
Bence Burak'ın kendi kullanmaması lazımdı bu penaltıyı. Sonuç itibariyle normalınden daha heyecanlı olduğunu biliyordu. Onun için colmana bıraksaydı kendı. mükemmel bir hareket olacaktı.

Arkadaş 10 ayda 4 penaltı kaçırmış fubolcuya penaltı verilmez. Olay bu kadar basittir.

Oğuzhan
17.03.2012, 15:48

Abi penaltıyla alakası yok yazdıklarımın adam sahada 80 dakika yürüdü ya ayıptır diğer arkadaşlarından utan bari biraz. Hoca kenardan söylemiyor mu aralara koş duvar ol falan diye ben anlamıyorum. Tum dediğimiz adam kaç yaşında her pozisyonun içinde zorluyor, kafa topuna çıkıyor, top tutuyor, faul alıyor. Bizim Burak efendiye top atacaklar da boş kaleye gol yapacak.

Alanzinho son dakikada sırf Burak'tan korktuğu için o topu dışarıya attı orta yapayım derken. Oradan kaleye vursa bence %60 gol şansı vardı kalecinin solundan.

Legolas77
17.03.2012, 15:51
bosverelim puan ı penaltıyı ya zaten sezon gitti suçlu varken suçlu bulamazlar suçlu yokken suçlu bulurlar hocanın sözüydü aynende böyle sıktı artık gram zevk vermiyor Ts maclarında her gol oldugunda şampiyonluk golü gibi sevinirdim goooooooooool diye haykırarak simdi sadece alkış şerefsizlerin oldugu yerde şerefimizle mücadele ediyoruz Trabzonspor'um sen çok yaşa diyorum geçiyorum gün gelecek şampiyon olacagız hatta o gün gelecek sezondur

TveT
17.03.2012, 15:54
Abi penaltıyla alakası yok yazdıklarımın adam sahada 80 dakika yürüdü ya ayıptır diğer arkadaşlarından utan bari biraz. Hoca kenardan söylemiyor mu aralara koş duvar ol falan diye ben anlamıyorum. Tum dediğimiz adam kaç yaşında her pozisyonun içinde zorluyor, kafa topuna çıkıyor, top tutuyor, faul alıyor. Bizim Burak efendiye top atacaklar da boş kaleye gol yapacak.

Alanzinho son dakikada sırf Burak'tan korktuğu için o topu dışarıya attı orta yapayım derken. Oradan kaleye vursa bence %60 gol şansı vardı kalecinin solundan.

kesinlikle haklısın. burak öyle bir bakıyor ki fubolculara ortasahadan ıleri her toptaki son vuruş burakın. olcan bakma kendi başıan atıyor matıyor. ama herkes pozisyonları burakın tavırlarından dolayı buraka atıyor.

DEEP BLUE
17.03.2012, 16:01
kesinlikle haklısın. burak öyle bir bakıyor ki fubolculara ortasahadan ıleri her toptaki son vuruş burakın. olcan bakma kendi başıan atıyor matıyor. ama herkes pozisyonları burakın tavırlarından dolayı buraka atıyor.

Yani top atmazlarsa Burak onları döver öyle mi... Bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu.

mkmoglu
17.03.2012, 16:09
bu sene öyle bir takımızki,koşmayan disiplinsız takımları perişan ediyoruz..koşan ve disiplinli takımlar bizi perişan ediyor..

yavuzbaha
17.03.2012, 16:10
maçı izliycem diye önemli bir daveti geri çevirdim,dostumu kırdım...değmedi be ya...hiçbir numarası olmayan gençleri yenemedik

TveT
17.03.2012, 16:14
Yani top atmazlarsa Burak onları döver öyle mi... Bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu.

dövmekten daha beter ediyor. sanki maçları izlemiyorsun kardeşim. bi tripler bi değişik haller. bunlar yapmadığı şey değil

Trabzonspor 61
17.03.2012, 16:35
Yani şu maçta berabere kalmamız şok bir olay. Ulan burak!

Oruç
17.03.2012, 17:15
Takım olarak ikinci yarı yaslandık, skandal top oynadık ama hala yok o, yok şu diyenler var.

Golü yiyeceğimiz belliydi zaten.

Helvacı61
17.03.2012, 17:15
hayır takım tabiki batmayacak. dünyanın sonuda değil. ama bu maç ile bu sezona resmen havlu attık üstelik penaltı kaçırıp 90.dakkada gol yiyerek..bu maçı alsaydık bundan sonra alacağımız her maç bizi şampiyonluğa yaklaştıracaktı..şimdi tek hedef fener şampiyon olmasın diye trabzonda bir kamuoyu oluşturup cincona çalışacağız..bende buna illet oluyorum..lige resmen havlu attık..bundan sonraki işimiz figuranlık..

asimavi
17.03.2012, 18:18
...gençlerbirliğine karşı skoru koruma çabası.....gülerler be adama ...çık ulan play-off tan derler...ne işin var orda .....

pascalli
17.03.2012, 18:45
Şenol hocam allah rizasi İÇİn bu takima orta nasil yapilir bİr zahmet ÖĞretİver.

Sibel
17.03.2012, 18:47
Bekliyordum, sarsılmadım...

Tyler Durden
17.03.2012, 18:49
simdi sikecilerle-cincon macindan cikacak her sonuc isimize yarayacakken
genclere takilmamiz hic iyi olmadi..
cincon kazansa ikincilik icin kaybetse haftaya alacagimiz olasi
bir galibiyette belkide sampiyonluk icin bile sansimiz
olacakti..
kritik maclarin hicbirini alamiyoruz arkadas..

x_man
17.03.2012, 18:50
rakibe zorla cesaret verdik gel gol at diye bu kadar geriye yaslanirsan olacağı buydu bide adrian duran toplardan uzak dur

Ogün YAZICI
17.03.2012, 19:09
geçen sene küllerinden doğmaya çalışan burak yılmazı çok özlüyorum...bu arada şenol güneş ligimizin taktik-strateji açısından en zayıf hocalarından birisidir...

oflum61
17.03.2012, 19:11
Arkadaş 10 ayda 4 penaltı kaçırmış fubolcuya penaltı verilmez. Olay bu kadar basittir.

Aynen! Bu kadar basit! Yazik! Bir futbolcuya bu kadar bel baglarsan sonuclarina katlanirisin.
Attirmasan ne yazacaktik: Burak küstü, böyle golcüye niye penalti attirmasin Senol hoca....

Harun
17.03.2012, 19:25
:alkış::alkış::alkış:

yine iddia ediyorum. bu kadroyla bundan daha iyisini yapabilicek bir teknik direktör yoktur.

Benim için şampiyon olmadıktan sonra ha! ligi 3. bitirmişsin ha 13. Bunu başarı sayıyorsanız buyrun övünün

Harun
17.03.2012, 19:27
Burak'ın hiç bir suçu olmadığı halde ona neden bu kadar yükleniliyor anlamış değilim.Hoca hoca olsa" dur kardeşim sen değil şu atsın demezse" kusura bakmayın ben de bir hedefe koşşam ben de atmak isterim.

nakzo
17.03.2012, 19:36
Benim için şampiyon olmadıktan sonra ha! ligi 3. bitirmişsin ha 13. Bunu başarı sayıyorsanız buyrun övünün
AAAAAAAAAA niye öyle diyorsunuz Harun Bey. Geçen sene bizi şampiyon yaptı ya; kupa ortada yok,resmiyette yok,internette yok ,tff nin sitesinde yok ,uefanın sitesinde yok ;ama sadri başkana ve bizim ulemalara göre biz şampiyon olduk. Tescile gerek yok ;çünkü biz salağızya sadri başkan öyle diyecek bizde tabi öyle deyip şizofrenler gibi baş sallayacağız. Bende Napolyonum sadri bey Napolyon .....Tescile gerek yok kendimi öyle hissediyorum.

Sibel
17.03.2012, 19:44
Size göre şike de yapılmadı o zaman. Size göre bu kadar şike ve teşviğe rağmen Şenol Güneş 82 puanı toplayamadı...

memozcan
17.03.2012, 19:44
f. tekke giderken nası beddua ettiyse artık ondan sonra gelen golcüleri öyle bi benzetiyoruz ki, umuta etmediğimiz küfür kalmadı, gökhan ünal 15 gol 15 asist yapmasına rağmen futbol hayatını bitirdik, burak 30 gol atmasına rağmen çarmıha geriyoruz.. sanırsınız ki diğer takım forvetleri 20-30 gol atıyor, hayır onların ortasahaları skora katkı yapıyor... ne yazık ki bizde 100 maçta 8-9 gol atan sezonda 2-3 gol atan ya da 0 çeken 10 numaraları baştacı yaparız .. hep söylerim trabzonspor taraftarı futboldan anlıyor diyenler halt etmişlerdir.. biz bir futbolcuyu bir maçta göklere çıkarıyoruz bir maçta yerin dibine sokuyoruz..

nakzo
17.03.2012, 20:03
Size göre şike de yapılmadı o zaman. Size göre bu kadar şike ve teşviğe rağmen Şenol Güneş 82 puanı toplayamadı...
Sibel hanım, hayatta gerçek hayatta sana göre,bana göre diye bir şey yoktur. Su 100 derecede kaynar sana göre 95 olmaz insanlar resmiyete bakarlar. Yıllar sonra çocuklarınız internete bakıp, anne biz niye 30 senedir şampiyon olamıyoruz dediklerinde ,yok yavrum biz aslında 2011 senesi şampiyonuyuz;ama orda yalan yazıyor mu diyeceksiniz. Bana görede 2005 ve 1996 yılları şampiyonu Trabzonspor ;ama bunun bana göre olması birşey değiştirmiyor.

Sibel
17.03.2012, 20:09
Sibel hanım, hayatta gerçek hayatta sana göre,bana göre diye bir şey yoktur. Su 100 derecede kaynar sana göre 95 olmaz insanlar resmiyete bakarlar. Yıllar sonra çocuklarınız internete bakıp, anne biz niye 30 senedir şampiyon olamıyoruz dediklerinde ,yok yavrum biz aslında 2011 senesi şampiyonuyuz;ama orda yalan yazıyor mu diyeceksiniz. Bana görede 2005 ve 1996 yılları şampiyonu Trabzonspor ;ama bunun bana göre olması birşey değiştirmiyor.
Bu konuda hemfikiriz, ama yukardaki mesajınız sanki geçen yıl berbat oyun oynadık, Şenol Güneş bize o 82 puanı aldırmadı gibi bir izlenim bırakıyor.
Hepimiz canlı bir kupa, tescilli bir şampiyonluk istiyoruz, ama kimden istiyoruz? Yok işte. Bize anlattı babamız sebebini, biz de yaşadık gördük. Yarın çocuklarımız sorunca biz de anlatacağız. Allah onlara göstermesin böyle çirkin işleri...

Cafer Bulur
17.03.2012, 20:11
Burak gibi yetenekleri sinirli bir oyuncunun bu takimin en önemli oyuncusu olmasi ne kadar kötü bir takim oldugumuzu göstermeye yetiyor da artiyor bile.

mahmuter61
17.03.2012, 20:18
Kim nederse desin Alex gibi adamın olsun yeter!!!

Harun
17.03.2012, 20:21
Burak gibi yetenekleri sinirli bir oyuncunun bu takimin en önemli oyuncusu olmasi ne kadar kötü bir takim oldugumuzu göstermeye yetiyor da artiyor bile.

Kısa ve öz .Dost acı söyler...

Cafer Bulur
17.03.2012, 20:21
Kim nederse desin Alex gibi adamın olsun yeter!!!
Var iste burak,adam alexin 2 kati gol atmadi mi?;)

Fanatik34
17.03.2012, 22:01
Penaltida kaleci kural ihlali yapiyor, cezasahasi icine giren gencler sayisi belli degil..pekiyi bunun hakkinda yorum yapacak basiretli kisiler nerde Yönetimimizde? Daha düne yakin bir zamanda sirf bu yüzden penalti yemis bir takim...

zafercalikoglu
17.03.2012, 22:22
tamam burak gol kralı olsunda penaltı atmasın kardesim yukarıda bir arkadaşın yazdıgı gibi,tek futbolcuya bel bağlalamak lazım,zaten ne geliyosa bu tip olaylar yuzunden geliyo,,

takımın 1-2 penaltıcısı olur,onlar atar veya atamazz..

yazık oldu gitdi 2 puan,,

zafercalikoglu
17.03.2012, 22:24
neymiş tekkeyi geccekmiş gecsin gecmesin ben buragın gol kralı olsun diye ligde tutmuyoruz Takımı,şampiyon olmak isityoruz,
şampiyon,

Emirhan Yazıcı
17.03.2012, 22:36
neymiş tekkeyi geccekmiş gecsin gecmesin ben buragın gol kralı olsun diye ligde tutmuyoruz Takımı,şampiyon olmak isityoruz,
şampiyon,

Gecen Sene Olduk Zaten Şampiyon :)

Bu Sene Kupa bizim

Tayfun Aydın
17.03.2012, 22:49
Bu sene Avrupa kupalarına gidelim yeter de artar bile. Yeni kurulmuş takım sayılırız. Ha Ersun a bu şans verilseydi bu sezon ne olurdu bilinmez.

titanic
17.03.2012, 23:44
Bu sene Avrupa kupalarına gidelim yeter de artar bile. Yeni kurulmuş takım sayılırız. Ha Ersun a bu şans verilseydi bu sezon ne olurdu bilinmez.

ersun ne alaka ya,kendi değerini bu kadar aşağılara çekmeye gayret edn bır gurup var mıdır başka

objek
18.03.2012, 00:04
Dun aksamki genclerbirliginin beraberlik golunun faul oldugunu yeni gordum girayi tutmuslar ayrica s,bahcenin ilk golu tehlikeli hareket avrupada bu tip onlarca golun verilmedigini gorduk ogle ya burasi Turkiye kardesim):

Helvacı61
18.03.2012, 00:10
gençler maçı bir sezonun avrupaya bile gidemeden boşa geçirmemize mal olabilir ne yazıkkı kişisel hedefleri koca trabzonsporun hedeflerinden ön planda tutmamızın bedeli ağır olacak..

abcabca
18.03.2012, 00:12
Burak Yılmaz'ın oynadığımız sistemle 30 gol atması normal, tek forvet oynuyoruz, oyunumuz ortasahadan tek pasla Burak'ın önüne topu atmaya dayanıyor bu sistemle oynadığımız için içeride ki maçlarda bile %50 topla oynama yüzdesini geçemiyoruz, onun dışında hiçbir sistem geliştiremiyoruz, volkan ve olcan'ın takıma katılmasıyla birlikte ortasahadan ileriye direk pas yerine kanatlara inmeye başladık biraz daha takım oyununa döndük Burak'ta bu durumdan ileri ki haftalarda çok daha fazla etkilenecektir..

cakalkerem
18.03.2012, 00:14
diğer tum maçlar istediğimiz gibi bitti akkahtan ama bize yazık be valla sinir krizleri geçiriyorum her maç

Tayfun Aydın
18.03.2012, 00:16
Türkiye nin en iyi Türk kanat oyuncalarından 2 si bizde(Volkan ın böyle oynamaya devam edeceğini varsayarak) elimizde daha nerdeyse hiç oynatamadığımız Vittek ve ceza sahası hariç her yerde kullandığımız Henrique var.Bize esas lazım olan sağlam bir stoper kanatlar yerli olacabileceğinden yabancı bir stoper e ihtiyacımız var hatta iki.Giray bu iş yürümez.

cakalkerem
18.03.2012, 00:18
adam bagırdı stoper lazım dıye ama baskan gezmekten vakıt bulamadı

brushfield
18.03.2012, 00:36
Şenol Güneş'i beğenmeyen arkadaşların Trabzonspor'u başarıdan başarıya koşturacağını düşündükleri teknik direktör kim acaba, bizimle de paylaşırlarsa çok mutlu oluruz. Zira 3 sezonda 1 Türkiye kupası, 1 Süper kupa, kendi deyişleriyle averajla kaçırılmış 1 şampiyonluk (kendilerini şampiyon olduğumuza inandıramıyoruz maalesef), şampiyon olmamamıza rağmen!!! direk şampiyonlar ligine katılma hakkı (bu olay tarihimizde ilk!), bu sene de gözüken o ki en kötü ihtimalle 4.lük alan teknik direktörü beğenmeyen bu arkadaşlar acaba kimin daha başarılı bir performans göstereceğini düşünüyorlar bir yazsalar da biz de bilsek.

Cafer Bulur
18.03.2012, 00:45
Şenol Güneş'i beğenmeyen arkadaşların Trabzonspor'u başarıdan başarıya koşturacağını düşündükleri teknik direktör kim acaba, bizimle de paylaşırlarsa çok mutlu oluruz. Zira 3 sezonda 1 Türkiye kupası, 1 Süper kupa, kendi deyişleriyle averajla kaçırılmış 1 şampiyonluk (kendilerini şampiyon olduğumuza inandıramıyoruz maalesef), şampiyon olmamamıza rağmen!!! direk şampiyonlar ligine katılma hakkı (bu olay tarihimizde ilk!), bu sene de gözüken o ki en kötü ihtimalle 4.lük alan teknik direktörü beğenmeyen bu arkadaşlar acaba kimin daha başarılı bir performans göstereceğini düşünüyorlar bir yazsalar da biz de bilsek.
Trabzonspor hocasiz kalmaz,bu takima layik birisi illaki bulunur.

brushfield
18.03.2012, 00:46

Onu diyorum kim bu zat?
Cevap yazmadıkça ben amacınızın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğunu düşünüyorum.

Cafer Bulur
18.03.2012, 00:49
Onu diyorum kim bu zat?
Su anda uygun bir isim yok dogru ama zamani gelince bulunur.

brushfield
18.03.2012, 00:49
Su anda uygun bir isim yok dogru ama zamani gelince bulunur.

Emin misiniz? Sonra açıkta kalmasın da bi tarafımız?
Ama hocayı kovduktan sonra öyle bir adam getirin ki 3 senede en az 1 türkiye kupası, 1 süper kupa en az da 1 şampiyonluk getirsin. Yoksa onu da kovdurtmak zorunda kalırsınız. Dikkatli düşünün.
Arkadaş ne günlere kaldık. Çok değil 5 sene önce ağlıyorduk hep beraber şampiyonluk istemiyoruz en azından sene sonuna kadar heyecanını yaşasak yeter diye. Şimdi kimleri beğenmiyor millet. Allah akıl, fikir mümkünse de biraz vicdan versin...

Cafer Bulur
18.03.2012, 00:55
Ben hep senol günese destek vermisimdir,senol günes Trabzonspor icin her zaman en iyisidir demisimdir lakin hocanin takimin kazanmasini hice sayarak burak i kral yapma cabasi ve futolcularimizin yetersizliklerine ragmen onlara toz kondurmamasi benim gözümde hocanin bitmesine neden oldu.

brushfield
18.03.2012, 01:04
Ben hep senol günese destek vermisimdir,senol günes Trabzonspor icin her zaman en iyisidir demisimdir lakin hocanin takimin kazanmasini hice sayarak burak i kral yapma cabasi ve futolcularimizin yetersizliklerine ragmen onlara toz kondurmamasi benim gözümde hocanin bitmesine neden oldu.

Şenol Güneş'in sendeki kredisi de epey fazlaymış hocam. Neyse, yeni gelecek hocaya umarım daha azını vermezsiniz, ne diyim?

Samet Yildirim
18.03.2012, 01:18
Senol Günesi tartismak türkiyenin degil dünyanin en komik olayi olur...

Güldürmeyin adami...

Türkiyenin en iyi Hocasi Senol Günes....Sacma sapan seyler yazip insani deli etmeyin...

yavuzbaha
18.03.2012, 01:29
Senol Günesi tartismak türkiyenin degil dünyanin en komik olayi olur...

Güldürmeyin adami...

Türkiyenin en iyi Hocasi Senol Günes....Sacma sapan seyler yazip insani deli etmeyin...
...aynen öyle ya...inanamıyorum valla....son 30 yılda ne zaman Trabzonspor üstleri zorlamışsa hep hocası Şenol Güneş ti...Şenol hoca Trabzonspor için biçilmiş kaftandır,tartışılması abesle iştigal...sıkıntı varsa malzemede sıkıntı var,o da yönetimin işi....
..........hız ve gücün olmazsa olmaz olduğu günümüz futbolunda Colman gibi ağır ve fulesiz bir oyun kurucusu ile,tek devrelik Alanzinho ile,rüzgarla uçan Adrian ile,kestiği topları rakibe asist olan Giray ile,kaçak güreşen Zokora ile,60 dakikada pili biten Halil ile,anlamsız koşular yapan Aykut ile,komple golcu olmayan Burak ile şimdiye dek gösterilen performans ve play off a kalabilmek büyük başarıdır....

Samet Yildirim
18.03.2012, 01:34
...aynen öyle ya...inanamıyorum valla....son 30 yılda ne zaman Trabzonspor üstleri zorlamışsa hep hocası Şenol Güneş ti...Şenol hoca Trabzonspor için biçilmiş kaftandır,tartışılması abesle iştigal...sıkıntı varsa malzemede sıkıntı var,o da yönetimin işi....
..........hız ve gücün olmazsa olmaz olduğu günümüz futbolunda Colman gibi ağır ve fulesiz bir oyun kurucusu ile,tek devrelik Alanzinho ile,rüzgarla uçan Adrian ile,kestiği topları rakibe asist olan Giray ile,kaçak güreşen Zokora ile,60 dakikada pili biten Halil ile,anlamsız koşular yapan Aykut ile,komple golcu olmayan Burak ile şimdiye dek gösterilen performans ve play off a kalabilmek büyük başarıdır....
Hoca zaten kendisi söylüyor yani nedenleri söylüyor bu senenin, kadronun daha iyi oynamasi gerektigini o kalitenin oldugunu ama takim halinde calisamamanin sikintisini vs.

Cok fazla dert etmeye gerek yok, seneye takim farkli olur...1-2-3-4 neyse transferle...

Hugo Bross zamanindaki kadroya agzina geleni sayanlar 1 sene sonra 82 puani toplayan takim kadrosunun yüzde 99 aynisi oldugunu bilmezler ama süper kadro derler...

"Biz böyleyiz sadece skor endeksli baska birsey degil"

metehan
18.03.2012, 01:36
Yıllardır bulunduğu gibi mi? :)

Tayfun Aydın
18.03.2012, 01:51
Ama hocayı kovduktan sonra öyle bir adam getirin ki 3 senede en az 1 türkiye kupası, 1 süper kupa en az da 1 şampiyonluk getirsin. Yoksa onu da kovdurtmak zorunda kalırsınız. Dikkatli düşünün.
Arkadaş ne günlere kaldık. Çok değil 5 sene önce ağlıyorduk hep beraber şampiyonluk istemiyoruz en azından sene sonuna kadar heyecanını yaşasak yeter diye. Şimdi kimleri beğenmiyor millet. Allah akıl, fikir mümkünse de biraz vicdan versin...

Bu akşam teleonda sohbet ettiğimiz bir arkadaşımla da aynı şey paylaştık ne yazıkki şu anda öyle bir isim yok ben Giray Bulaktan çok ümitliydim ama olmadı. Şu an sevmesem de beğenmesemde Şenol Hoca dan iyisi yok.Belki ama belki Tolunay ama ona da en az 3 sene vermek lazım takımı oturtması için.

metehan
18.03.2012, 01:53
..Şu an sevmesem de beğenmesemde Şenol Hoca dan iyisi yok....
Hadi beğenmeyebilirsin de, Şenol hocayı sevmiyor musun? :)

Tayfun Aydın
18.03.2012, 01:54

Kardeş kusuruma bakma o tek devrelik rüzgarla uçan kaçak oymayan takımı kuran kimdir geçen sene 82 puan toplayan takımı kuran kimdir.Tamam şu an Şenol Hoca tek ama Ersun tekrar gelecek desinler bir dakika düşünmem.

Tayfun Aydın
18.03.2012, 01:56
Hadi beğenmeyebilirsin de, Şenol hocayı sevmiyor musun? :)

Kardeş uğruna göz yaşı döktüğüm tek FUTBOLCUDUR o. Beşiktaş maçında sakatken maçı durdumadı hakem ve golü yedik.Ben gol yedik diye değil Şenol sakatlandı diye ağlamıştı öyle sevdim onu düşün.Bu arada yaşım 5 ti sanırım. Babama Alper girer hepsini döver dimi demiştim...... yerde sini sofrası üstüne hamsi buğulama.

SEDAT
18.03.2012, 01:58
* Hiçbişey yapamasak Hugo Broos gelir canım nedir yani :)

Tayfun Aydın
18.03.2012, 01:59
* Hiçbişey yapamasak Hugo Broos gelir canım nedir yani :)

Tersten sorayım Hugo Broos gelmeseydi de Ersun kalsaydı?

metehan
18.03.2012, 02:03
Kardeş kusuruma bakma o tek devrelik süzgarla uçan kaçak oymayan takımı kuran kimdir geçen sene 82 puan toplayan takımı kuran kimdir.Tamam şu an Şenol Hoca tek ama Ersun tekrar gelecek desinler bir dakika düşünmem.
Ersun Yanal için bir dakika bile düşünmemenin nedeni nedir?

Bir de o takımı Ersun Yanal falan kurmadı arkadaşlar, onun da aldırdığı adamlar vardı tabi de hepsinde Ersun Yanal etkili olmadı. Geçen seneki kadroya bakarsak mesela Umut, Jaja, Engin, Burak gibi oyuncuların hiçbirinin Ersun Yanal ile ilgisi yoktur. Yuvarlak konuşmayalım lütfen.

serkanholep
18.03.2012, 02:03
arkadaşlar türkiye gerçekleri içinde + trabzon gerçekleri içinde Şenol hoca bizim morinhomuzdur

daha iyisi gelmez trabzona

gelsede sömürür başarısız olur gider

değerini bilip öyle konuşmalı ve davranmalıyız

şu gerçeği kabullenmeliyiz

trabzona ne yıldız futbolcu ne de dünya çapında teknik adam gelmez

gelecek en iyi teknik direktör vahid,ersun başka yok

en iyi topçu jaja,marcelinho

gerçeklerimiz bunlar

4 sene önce gökhan ünal transferi bombaydı bu sene olcan,volkan,zokora gibi oyuncuların bize gelmesi bile çıtamızın yükseldiğini ve başarımızı gösteriyor

ama bence bu kadar artık

kafamıza vurup aşağıya itiyorlar

daha iyisini beklemiyorum açıkçası

bundan sonra 2-3 sene durgunluk yaşayacağımızı sıradanlaşacağımızı düşünüyorum

bjk,fb,gs bütün türk genç ve yabancıları alacaklar bize artıklar kalacak

artı elimizdekileri de alacaklar

bize yine buca manisa oyuncuları belçika ligi kalacak

kötümser yazdım ama fm oyunu değil gerçekleri yaşıyoruz

ne iyi transfer ne de şampiyonluk beklemiyorum 2-3 sene

son 3 yıldır yaşadıklarımız için teknik heyete futbolculara minnettarım

rüya gibi yıllardı

metehan
18.03.2012, 02:04
Tersten sorayım Hugo Broos gelmeseydi de Ersun kalsaydı?
Daha doğru olurdu. Ersun Yanal'ın gelmesini ben de çok istemiştim ama bugün tekrar geri dönmesine kesinlikle karşı çıkarım. Bence Ercun Yanal havasını kaybetti, bir daha çıkış yapabileceğini sanmıyorum.

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:08
Ersun Yanal için bir dakika bile düşünmemenin nedeni nedir?

Bir de o takımı Ersun Yanal falan kurmadı arkadaşlar, onun da aldırdığı adamlar vardı tabi de hepsinde Ersun Yanal etkili olmadı. Geçen seneki kadroya bakarsak mesela Umut, Jaja, Engin, Burak gibi oyuncuların hiçbirinin Ersun Yanal ile ilgisi yoktur. Yuvarlak konuşmayalım lütfen.

Futbol zaten 3 oyuncuyla oynayıyor dimi peki köşeli konuşalım.Ersun Yanal giderken hakkını tek helal etmeyen oyuncu şuan ligimizin asist kralı kimdir Giray. Burak ı Ersun da istedi olmadı. Selçuk Egemen bu sezon en çok aradığımız oyuncular. Köşeli köşeli devam edelim. Bu sezon hocanın aldırdığı Adrian orta da Halil in bir Jaja değil.Jaja olayına artık hiç girmeyecem kabak tadı verdi zira.Ersun Yanal kalmalıydı hem de en az 5 sene.

ibrahim
18.03.2012, 02:10
Tapelerde ne tür bi serefsiz oldugu ortaya cikti. Lazaroniyi ersuna tercih ederim. O derece nefret ediyorum ersundan.

metehan
18.03.2012, 02:11
a...
4 sene önce gökhan ünal transferi bombaydı bu sene olcan,volkan,zokora gibi oyuncuların bize gelmesi bile çıtamızın yükseldiğini ve başarımızı gösteriyor

ama bence bu kadar artık

kafamıza vurup aşağıya itiyorlar

daha iyisini beklemiyorum açıkçası

bundan sonra 2-3 sene durgunluk yaşayacağımızı sıradanlaşacağımızı düşünüyorum

bjk,fb,gs bütün türk genç ve yabancıları alacaklar bize artıklar kalacak

artı elimizdekileri de alacaklar

bize yine buca manisa oyuncuları belçika ligi kalacak

kötümser yazdım ama fm oyunu değil gerçekleri yaşıyoruz

ne iyi transfer ne de şampiyonluk beklemiyorum 2-3 sene

son 3 yıldır yaşadıklarımız için teknik heyete futbolculara minnettarım

rüya gibi yıllardı
Son 20 yıla bakarsak hep böyle oldu. Geri düşüp sıradanlaşıyoruz, sonra enerjimizi toplayıp bir hamle yapıyoruz ama mutlaka önümüze bir engel çıkıyor ve şampiyonluk elimizden alınıyor. Şimdi de benzer bir gerilemeyi yaşamak olasıdır. Aslında akıllı ve sakin olabilirsek bu sefer bu süreci kısa tutabiliriz ama mevcut şartlarda bunu başarıp başaramama konusunda hiçbir fikrim yok. Bunu büyük oranda malum süreç belirleyecek. Adalet tecelli etmezse bundan sonrasının çok da önemi kalmıyor zaten.

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:12
Tapelerde ne tür bi serefsiz oldugu ortaya cikti. Lazaroniyi ersuna tercih ederim. O derece nefret ediyorum ersundan.

Adam Trabzonlu değil Trabzonspor lu değil Buradan ayrılış şekli ortada.Selçuk bir yere gidecek o da taraf olmuş ha bizim komuştuğumuz gitmeseydi ama tekrar söylüyorum bir dakika düşünmem Ersun u tekrar takımın başına alırım. Trabzon daki Eskişehir maçında gördüm ben hoca farkını bana yetti.

Trabzonspor 61
18.03.2012, 02:13
Bence bu maçı unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmamız lazım.

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:15
Son 20 yıla bakarsak hep böyle oldu. Geri düşüp sıradanlaşıyoruz, sonra enerjimizi toplayıp bir hamle yapıyoruz ama mutlaka önümüze bir engel çıkıyor ve şampiyonluk elimizden alınıyor. Şimdi de benzer bir gerilemeyi yaşamak olasıdır. Aslında akıllı ve sakin olabilirsek bu sefer bu süreci kısa tutabiliriz ama mevcut şartlarda bunu başarıp başaramama konusunda hiçbir fikrim yok. Bunu büyük oranda malum süreç belirleyecek. Adalet tecelli etmezse bundan sonrasının çok da önemi kalmıyor zaten.

Az bekle 15 sene sonra benim oğlum Trabzonspor a sol açık olsun yanına da 6 tane TRABZONSPOR LU ve de YETENEKLİ oyuncu buldukmu tamamdır biri benden 6 sını da siz bulun.

serkanholep
18.03.2012, 02:15
Adam Trabzonlu değil Trabzonspor lu değil Buradan ayrılış şekli ortada.Selçuk bir yere gidecek o da taraf olmuş ha bizim komuştuğumuz gitmeseydi ama tekrar söylüyorum bir dakika düşünmem Ersun u tekrar takımın başına alırım. Trabzon daki Eskişehir maçında gördüm ben hoca farkını bana yetti.
nasıl yani hoca farkı derken

metehan
18.03.2012, 02:16
Futbol zaten 3 oyuncuyla oynayıyor dimi peki köşeli konuşalım.Ersun Yanal giderken hakkını tek helal etmeyen oyuncu şuan ligimizin asist kralı kimdir Giray. Burak ı Ersun da istedi olmadı. Selçuk Egemen bu sezon en çok aradığımız oyuncular. Köşeli köşeli devam edelim. Bu sezon hocanın aldırdığı Adrian orta da Halil in bir Jaja değil.Jaja olayına artık hiç girmeyecem kabak tadı verdi zira.Ersun Yanal kalmalıydı hem de en az 5 sene. TS'da değil Ersun Yanal, senin bile 5 yılının garanti olacağını bilsem emin ol hiç tereddüt etmem :) Takım kurma konusunda Ersun Yanal iyi ise, onu danışman yapalım, transferleri yönetsin ve sorunu çözelim. Nasılsa elimizde başkalarının kurduğu takımları oynatma konusunda ülkenin en iyi hocası var. Bu şekilde sorunu çözsek daha kolay olmaz mı?

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:19
Adamlar bizi 10 kişiyle bile ezdiler hoca farkı dediğim odur. Arkadaşlar ben 32 yaşındayım. Benim yaştaşlarım 96 yı 2004 2011 i gördü. Hepsinde Şenol Hoca vardı. Kaleci Şenol değil tartıştıım bunu ayıralım ama Teknik Direktör Şenol Güneş le olmuyor. 96 daki kadroyu Türkiye bir kez daha görmedi emin olun. Kim bilmiyorum ama biri gelecek bir kadro gelecek ve bu düzeni bozacak.

metehan
18.03.2012, 02:19
Bence bu maçı unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmamız lazım.
İşte en güzel yorum buydu :)

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:20
TS'da değil Ersun Yanal, senin bile 5 yılının garanti olacağını bilsem emin ol hiç tereddüt etmem :) Takım kurma konusunda Ersun Yanal iyi ise, onu danışman yapalım, transferleri yönetsin ve sorunu çözelim. Nasılsa elimizde başkalarının kurduğu takımları oynatma konusunda ülkenin en iyi hocası var. Bu şekilde sorunu çözsek daha kolay olmaz mı?

:):):):):):):):) Valla bu son zamanlarda duyduğum en güzel çözüm şekli. Hakkını yiyemem Şenol Hoca geçen sene bize özellikle ilk yarı şiir gibi top oynattı.

metehan
18.03.2012, 02:25
Adamlar bizi 10 kişiyle bile ezdiler hoca farkı dediğim odur. Arkadaşlar ben 32 yaşındayım. Benim yaştaşlarım 96 yı 2004 2011 i gördü. Hepsinde Şenol Hoca vardı. Kaleci Şenol değil tartıştıım bunu ayıralım ama Teknik Direktör Şenol Güneş le olmuyor. 96 daki kadroyu Türkiye bir kez daha görmedi emin olun. Kim bilmiyorum ama biri gelecek bir kadro gelecek ve bu düzeni bozacak.
Sevgili kardeşim, bütün bunları iyi niyetinle yazdığından şüphem yok. Ama bunca olup bitenden sonra hala daha Şenol hocayı, kadroyu falan tartışıyorsun. Şampiyonlukların neden gelmediğini hala anlayamadın mı? Bak kendin diyorsun 96'daki gibi bir kadro gelmedi diye.Peki o kadro neden şampiyon olamadı? Çünkü olmasına müsade edilmedi, tıpkı 2005'te, 2011'de diğer kadrolara edilmediği gibi. Hala daha yok Şenol hocaydı, yok bilmem kimdi, olmaz ama.

metehan
18.03.2012, 02:26
:):):):):):):):) Valla bu son zamanlarda duyduğum en güzel çözüm şekli. Hakkını yiyemem Şenol Hoca geçen sene bize özellikle ilk yarı şiir gibi top oynattı.
Eksik olma, hakkını teslim ettiğin için Şenol hoca adına ben sana teşekkür edeyim :)

serkanholep
18.03.2012, 02:30
trabzona gelecek en iyi teknik adam Şenol hocadır

neden iyi kadrolar hep şenol hocaya denk geliyor

20 tane hoca değişti hangisi süper futbol oynattı da gitti

veya şampiyonluğa oynattı takımı

ziya doğan mı halilodzic mi ersun hocamı

kupaları heyecanı şenol hocayla yaşıyoruz hep

daha iyisi yok ve gelmez

kendimizi dev aynasında görmeyelim

istanbul takımlarıyla baş edemeyiz

her anlamda

olabileceğimizin en iyisi olmaya statükoyu arada sırada da olsa yıkmaya çalışmalıyız

bundan sonra şampiyonluk zor peş peşe şampiyonluklar imkansızdır

bu sadece bizim elimizde değil tabi

son 8 aylık süreçde olanlardan sonra futbolun sadece futbol olmadığını anladık sanırım

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:30
metehan kardeş biz NŞA yı tartışıyoruz yani neyi Normal Şartlar Altındayı:))))). Ben de biliyorum ali şen i azizi Şenol Hocam ın suçu değil bunlar bende biliyorum ama bi futbol aşığıyız biz NŞA yı konuşuyoruz.Yoksa lig 2 puan dan 3 puan a geçmiş Karadeniz takımları düşmüş değil bu. Biz eğer Trabzonspor sak bizim futbolcumuz çıkar hırsında ağlar hocası çıkar ana avrat söver başkanı çıkar tehdit eder. Sana bir film tavsiye edeyim içinde emin ol hem Trabzonspor u hem Şenol Güneş i hem febeş bulacan Damned United seyret beğenmezsen paraı benden:)))

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:33
Gene karşılıklı tartışmadan ceza yiyecem içinde Trabzonspor Şenol Güneş ve febeş bulmak isteyenler için bir film önereyim; Damned United.

brushfield
18.03.2012, 02:46
metehan kardeş biz NŞA yı tartışıyoruz yani neyi Normal Şartlar Altındayı:))))). Ben de biliyorum ali şen i azizi Şenol Hocam ın suçu değil bunlar bende biliyorum ama bi futbol aşığıyız biz NŞA yı konuşuyoruz.Yoksa lig 2 puan dan 3 puan a geçmiş Karadeniz takımları düşmüş değil bu. Biz eğer Trabzonspor sak bizim futbolcumuz çıkar hırsında ağlar hocası çıkar ana avrat söver başkanı çıkar tehdit eder. Sana bir film tavsiye edeyim içinde emin ol hem Trabzonspor u hem Şenol Güneş i hem febeş bulacan Damned United seyret beğenmezsen paraı benden:)))

Valla ne demek istedin hiçbir şey anlamadım.

Tayfun Aydın
18.03.2012, 02:58
Valla ne demek istedin hiçbir şey anlamadım.

Saat geç oldu ondandır anlamaman anlamadığın yerleri sor ben sana özet geçerim. Siyah yazdığın yerlerse bunlar 96 dan önce Trabzonspor un şampiyon olamamasına gösterilen sebeplerdi.96 milat oldu her şey değişti.Anlamışsındır umarım.

pReN@_61
18.03.2012, 13:32
Yukardakiler puan kaybetmişken biz 3 puan almayalım..Aman..Belki puan farkı azalır falan.

bekirguner
18.03.2012, 13:52
Bu sena Burağın başarısı Takımın başarısın üstüne çıkınca böyle oldu çekirge bir sıçradı samsun maçı iki sıçradı sivas maçı üçünde g.birliği maçı patladı

serkanholep
18.03.2012, 16:56
bu sene takımımız tamamen avrupa odaklı oynadı ve sezonu oldukça erken açıp bir o kulvara bir o kulvara atıldık

sonuçta avrupada ilk defa katılmamıza rağmen çok iyi performans ortaya koyduk

bu ligde düşmemize neden oldu

belliki takımın lig için motivasyonu bitmiş

türkiye kupası daha önemli şu an sanırım

göreceğiz bakalım

objek
18.03.2012, 17:23

O sezon belirli oyuncular disinda birde yetenekleri tartisilan kaleciler vardi orta sahadan gelme lemi santrafor oynamis stoper cengiz diyer agir bir oyuncu stoper osman geride guvenilir iki isim ogun abdullah ( ofansif agirlikli) vardi ileride fizik gucleri kisitli deplasmanlardaki derbilerde pres yapamayan hami ve sota vardi ilk geldiklerinde abdullah ogun osman cengiz kaleci nihat sota tolunay daha kendilerini ispat etmemis oyunculardi hepsi zamanla milli oldular

Harun
18.03.2012, 18:41

daha iyisi yok ve gelmez

her anlamda

olabileceğimizin en iyisi olmaya statükoyu arada sırada da olsa yıkmaya çalışmalıyız

son 8 aylık süreçde olanlardan sonra futbolun sadece futbol olmadığını anladık sanırım

Görüşüne saygı duymakla beraber, Şenol Güneş ile ilgili kısma katılmadığımı belirtmek isterim.
Neden dersen, evet doğrudur son yıllarda Trabzonsporun başarılı diye tabir ettiğimiz tüm dönemlerinde Şenol Güneş vardı.
Fakat işin acı tarafı zaten bundan sonrası.Yani bizim başarılı diye tabir ettiğimiz her dönem sonrası Şenol Güneş istifa edip gitmiştir.Her gidişinde de " Şenol Güneş bu takıma fazla" denmiştir.Suç sürekli ya yaönetime ya futbolcuya kesilmiştir.
Peki şuanki durum farklı mı? Hayır yine aynı, korunan yine Şenol Güneş, suçlanan yine yönetim ve futbolcular.
Hep beraber göreceğiz, alınan bir kaç mağlubiyet sonrası yine aynı senaryoyu yaşayacağız.

UĞUR DURTAŞ
18.03.2012, 18:50
*Şenol hocadan iyisini bulamayız.bu çok net
**bu demek değildirki şenol hoca hata yapmıyor,tabiki yapıyor
***cuma akşamı staddan canlı izledim.profosyoneliz diyorlar dünyanın parasını alıyorlar örnekmi zokoro ikinci yarı gençler takım halinde bastırıyor zokoro defansımızın arasına girmiş çıkmıyor çıldıracaktım işin ilginç tarafı da şu şenol hoca takıma çık demiyor zokoroyı uyarıp takımı çıkar demiyor anlamış değilim golün geleceği çok net belliydi.
****defalarca yazdım yine yazıyorum burağa ilk ciddi teklifte elden çıkartmalıyız.burağın attığı gollerin 30 tanesini izleyin çoğunluğu hiç bir özelliği olmayan kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonlardır.burak kendi aleminde burak bence penaltı atışlarını kullanmasını bilmiyor ama şenol hoca takımda kimse yokmuş gibi burağa attırıyor.burak bencil kendine oynuyor takım oyuncusu değil...
*****ne zaman üzerimizdeki takımlar birbirleriyle oynasalar bize üç puan lazımken takım oynamıyor.,giray çok hata yapıyor bu bölgeye seneye direk oynayacak iki sağlam oyuncu şart.

*******bizim takım ilerde çoğalamıyor gençler golü bize nasıl attı top ortalanıyor bizden üç kişi var onlardan 7 kişi var.şenol hocanın bu yönü çok zayıf,takım atağa çıkıyor çıplak gözle bunu daha net gördüm bir serkan sağdan bindiriyor o kadar colman zokoro,celuska giray cehc ortada oynayan adrian bile ileriye bindirme yapmıyor.nedenine gelince şenol hocanın isteğidir diye düşünüyorum.

nakzo
18.03.2012, 19:31
Görüşüne saygı duymakla beraber, Şenol Güneş ile ilgili kısma katılmadığımı belirtmek isterim.
Neden dersen, evet doğrudur son yıllarda Trabzonsporun başarılı diye tabir ettiğimiz tüm dönemlerinde Şenol Güneş vardı.
Fakat işin acı tarafı zaten bundan sonrası.Yani bizim başarılı diye tabir ettiğimiz her dönem sonrası Şenol Güneş istifa edip gitmiştir.Her gidişinde de " Şenol Güneş bu takıma fazla" denmiştir.Suç sürekli ya yaönetime ya futbolcuya kesilmiştir.
Peki şuanki durum farklı mı? Hayır yine aynı, korunan yine Şenol Güneş, suçlanan yine yönetim ve futbolcular.
Hep beraber göreceğiz, alınan bir kaç mağlubiyet sonrası yine aynı senaryoyu yaşayacağız.
96 daki takımın temelini kuran , çok iyi bir hoca olan leekens tir .2004 teki takımın temelini kuran samet hocadır ve Türkiye kupasını kazanmıştır.2004 yılında ziya hoca Türkiye kupasını almış eğer, ilk yarı gelseydide takımı şampiyon yapacaktı 2. olduk .2011 deki takımın kurucusu ersun yanaldır ve yine bir kaç yeteneksizin yüzüznden şampiyonluğu kaybetmiştir(umut ve gökhan) bütün bunlar ortadayken nasıl her başarımızın arkasında şenol hoca oluyor onu bir türlü çözemiyorum.Ayrıca Trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan urban breams tir .20 yaşındaki çok bilmişşler arşivlerden bulupta seyretsinler. Bir büyük takım yense ya da yenilse de kendi sahasında nasıl oynar bakınız 91 ve 92 sezonları ...Ha derseniz şampiyon mu yaptı şenol hocanında şampiyon yaptığını hatırlamıyorum.

titanic
18.03.2012, 21:11
96 daki takımın temelini kuran , çok iyi bir hoca olan leekens tir .2004 teki takımın temelini kuran samet hocadır ve Türkiye kupasını kazanmıştır.2004 yılında ziya hoca Türkiye kupasını almış eğer, ilk yarı gelseydide takımı şampiyon yapacaktı 2. olduk .2011 deki takımın kurucusu ersun yanaldır ve yine bir kaç yeteneksizin yüzüznden şampiyonluğu kaybetmiştir(umut ve gökhan) bütün bunlar ortadayken nasıl her başarımızın arkasında şenol hoca oluyor onu bir türlü çözemiyorum.Ayrıca Trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan urban breams tir .20 yaşındaki çok bilmişşler arşivlerden bulupta seyretsinler. Bir büyük takım yense ya da yenilse de kendi sahasında nasıl oynar bakınız 91 ve 92 sezonları ...Ha derseniz şampiyon mu yaptı şenol hocanında şampiyon yaptığını hatırlamıyorum.

Vaybe biz 2000 li yıllarda nasılda başarılıymışız. Kadro kurmak önemli değil, herşekilde kadrolar kurulur.Onu oynatabilmek mağrifettir. Şenol Güneş döneminde tarihimizin en ıyı futbolunu oynamısız bız. Yok şunun kadrosu yok bunun kadrosu,kalkmıssın ziyayı,sameti övüyorsun. Bu bile futboldan ne anladığını göstermekte.
Zaten terimin kadrosuyla 3. olmustu dunya kupasında,ne hazırcı bır ınsanmıs bu senol gunes ya :D o kadroları kuranlar keyfinden gitmediler heralde,görünün bir basarıslık vardıkı ayrıldılar.

Harun
18.03.2012, 21:15

Bunu kabullenemiyorlar malesef..

metehan
18.03.2012, 22:07
Bunu kabullenemiyorlar malesef..
Kabullenilemeyen nedir bir anlayabilsem ! Neyse bu Şenol Güneş tartışmaları artık sinirimi bozuyor. TS taraftarının bir kısmında Şenol Güneş ile ilgili öyle bir fikir var ki, bunu ne yapsan değiştiremezsin. O nedenle konuşmanın da anlamı yok. İnşallah ilerleyen senelerde daha başarılı hocalar takımın başına gelir de hep birlikte sevinir, övgüler dizeriz.

brushfield
18.03.2012, 22:11

Ulan takımların kaymağını hep sonradan gelen Şenol Güneş yemiş. Bu ne talihsizliktir arkadaş. Bu temelleri atan adamları neden kovmuşlar acaba.Kat çıkmayı mı bilmiyorlarmış.
Şenol hoca ne ballı adamsın. 3 defa geldin üçünde de hazır kurulmuş takım buldun elinde. Ama Allah'ın sopası yok işte, öyle hazıra konarsan her defasında çalarlar adamın elinden şampiyonluğu.

Fanatik34
18.03.2012, 23:03
Bugün Trabzonspor´un basina Mourinho gelse, 3 ay sonra gönderirsiniz (acik ve net).

Senol Günes´in basarili olmasini istiyormusunuz? O zaman takimi eksiksiz eline verecek, sirtinizi koltuga dayayip rahat ve keyifli sekilde izleyeceksiniz.

Bende yerine göre onu elestiriyorum ama özellikle su yasanan sike sürecinde takimi sadece teknik Direktör olarak nerdeyse baskan gibi yönetmeye calisan bir kisiden de cok daha fazlasini bekleyemem, kusura bakmayin (neticede o da bir insan)

Simdi burda sorsan, Fatih terim basarilidir. MHK ve Federasyon destegini arkasini almis, basarili!!!

memmedaga
19.03.2012, 00:21
Bugün Trabzonspor´un basina Mourinho gelse, 3 ay sonra gönderirsiniz (acik ve net).

Senol Günes´in basarili olmasini istiyormusunuz? O zaman takimi eksiksiz eline verecek, sirtinizi koltuga dayayip rahat ve keyifli sekilde izleyeceksiniz.

Bende yerine göre onu elestiriyorum ama özellikle su yasanan sike sürecinde takimi sadece teknik Direktör olarak nerdeyse baskan gibi yönetmeye calisan bir kisiden de cok daha fazlasini bekleyemem, kusura bakmayin (neticede o da bir insan)

Simdi burda sorsan, Fatih terim basarilidir. MHK ve Federasyon destegini arkasini almis, basarili!!!
katiliyorum

ayrica arkadaslar elstirilecekse ilk basta yonetimi elestirmeleri lazim

bugun Selcuk inan 10 gol ve asistle oynuyor ,
Egemen oynadigi maclarda kritik hamle yapiyor bizim defansa oranla daha etkili

Umut ve Jaja 10 golun uzerine cikmislardi

butun mesle bu

suan Buraktan sonra 10 gole yakasan bile yok...

olay cok basit......

aslinda gelenler gidenlerde kaliteli degil ve daha z katki yaptilar.....

erol-61
19.03.2012, 00:26

daha iyisi yok ve gelmez

her anlamda

aynen katılıyorum bunları anlayamayan veya anlamak istemeyen arkadaşlarımız var burada

seyduna_efil
19.03.2012, 00:56
S.Biliç,Şenol Güneş'in alternatifi olarak ilk tercihim olabilir.Bunun dışında yerli bir isim olarak Şenol Hoca'nın alternatifi yoktur.

Biliç "ilk tercihim Türkiye'de şampiyonluğa oynayan bir takım olacak" demişti,Avrupa Şampiyonasından sonra milli takımı bırakıyor..

Şenol Hocam sportif direktör veya başkan olsun..

Faik Yılmaz
19.03.2012, 09:35
Oyuna 4 defans oyuncusu ve 1 stoperler başladık....

Daha sonra Aykutuda oyuna alarak stoperleri ikiledik....

4+2 defans oyuncusuyla 6 kişi defansa çekildik...

Oysa rakibimiz Real Madrid Değil Gençlerbirliği idi.....

Burak'a rekor kırdıracağız derken takımın düzeniyle oynadık. Geçen hafta çekirge sıçradı Sivas maçında penaltı kaçırmamaıza rağmen 3 puan almıştık...

Bu maçta penaltıyı Buraka attırmak intihar gibi bir şeydi.... Tolga taaleden gelip sarılınca iyice stres yaptı ve sonuçtas kaçırdı....

defansa çekildik penaltıyı atamadık....

Dolayısıyla rakipte bu kadar ikramı geri çevirmedi.....

maçın özeti böyleydi diyebiliriz....

TSelif
19.03.2012, 09:49
...Ha derseniz şampiyon mu yaptı şenol hocanında şampiyon yaptığını hatırlamıyorum.

Bence biz geçen yıl şampiyon olduk .. :)

Turgay Atalay
19.03.2012, 10:33
---------Tolga-------------
Celu--Giray----Yumlu---Cech
----------Zokora----------
--------Colman---Adrian----
Serkan-------------------Halil
-------------Burak----------- ilk 11 i ile başlayıp, Alanzinho ikinci yarı oyuna alınsaydı, çok rahat alabileceğimiz bir maç olurdu.Bütün silahlarımızı ilk devrede kullanarak resmen kendi bacağımıza sıktık...Aykut girdi sırıttı, Henri girdi iki metre top süremedi, Alan ve Adrian da yorulunca takımın pili 60. dakika itibarıyla bitti, bitik haldeki rakip cesaretlenmeye başladı, penaltı da kaçınca bizim için skorun ne olacağı belli oldu...Kısacası yanlış kadro ve yanlış değişiklikler maçın skoruna direkt etki etti.

DEEP BLUE
19.03.2012, 10:35

Noktası virgülüne kadar aynı görüşteyim. Ayrıca, şu an 30 yaş altındaki arkadaşlarımızın çok sağlıklı yorum yapamamaları, Trabzonspor'un öncesini çok iyi bilemiyor olmalarındandır. Ve en önemlisi, ''Derin Trabzonspor'' gerçeğini yok sayarak yapılacak hiç bir analiz, yerine oturmaz...

augustus
19.03.2012, 10:37

Demek ki Trabzonspor da başarılı olabilmek için sadece iyi teknik adam olmak yeterli değilmiş.Trabzonda başarılı olabilmek için taraftar baskısına, yerel medyaya, muhalefete v.s ye de göğüs gerebilecek, herkesin kabul edebildiği ve saygı duyduğu bir isim olmak gerekiyor.Bu yüzden Şenol Güneş bu isimlerden daha çok başarıya yaklaşmıştır ( şampiyon olamamak farklı bir konu ) ve bu yüzden bizim için en değerli teknik adamdır. Bu sözünü ettiğiniz teknik adamların başarısı konusunda bende hemfikirim ( özellikle de belçikalılar ).Ama bu hocalarında ne şekilde gönderildiğini de hatırlamak lazım.Tıpkı şu an ve daha öncesinde Şenol Güneş e yapıldığı gibi eleştirilerle gitmişlerdi.sabretmek ve istikrar yakalamak bizim gibi tezcanlı insanların yiyebileceği bir nane değil malesef.Çabuk tepki göstermeyi, eleştirmeyi ve yıkıcı olmayı çok iyi beceriyoruz.Yoksa %100 fikirlerimizi sahaya yansıtacak bir teknik adam bulamayacağımız konusunda hepimizin hemfikir olduğunu düşünüyorum :).

seyduna_efil
19.03.2012, 11:15

Kupa nerde?? Öyle ruhuyla olmuyor bu işler,iyice melankolik takılmaya başladık:)

Barış Bağcıoğlu
19.03.2012, 19:47
Burada anlamadığım kadar şenol güneş düşmanı eleştiricisi değil DÜŞMANI tarftar var ya arkadaşlar Beşiktaş maçında yaptığı değişiklikle biz derbi kazanmadık mı bu maç ta olmadı statdaydım futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrıca şenol mu d3edi git direğe vur penaltıyı burak atsa şimdi hepinizin gözünde şenol hoca 1 numara yok m ARKADAŞ SİZ TARFATAR FALAN DEĞİLSİNİZ KENDİNİ BEĞENMİŞ FUTBOL ulemalarısımnız o kadar biliyorsanız çıkın oynayın yada yönetin ne bu ya bu kadar mı kendini beğenmişllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadı bağıran 50 60 kişi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kişi okadar bu mu tarfatarlık

Bu siteden kaç kişi maçtaydı ha kaç kişi diğeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kişi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadı.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlık yapınj sonra hocayı futbolcuları sorgulayın kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...

MARVEL
19.03.2012, 20:11
Burada anlamadığım kadar şenol güneş düşmanı eleştiricisi değil DÜŞMANI tarftar var ya arkadaşlar Beşiktaş maçında yaptığı değişiklikle biz derbi kazanmadık mı bu maç ta olmadı statdaydım futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrıca şenol mu d3edi git direğe vur penaltıyı burak atsa şimdi hepinizin gözünde şenol hoca 1 numara yok m ARKADAŞ SİZ TARFATAR FALAN DEĞİLSİNİZ KENDİNİ BEĞENMİŞ FUTBOL ulemalarısımnız o kadar biliyorsanız çıkın oynayın yada yönetin ne bu ya bu kadar mı kendini beğenmişllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadı bağıran 50 60 kişi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kişi okadar bu mu tarfatarlık

Bu siteden kaç kişi maçtaydı ha kaç kişi diğeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kişi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadı.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlık yapınj sonra hocayı futbolcuları sorgulayın kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...

Biraz ağır gelebilir söyledikleriniz bazılarına ama aynen katılıyorum..

zeki gursoy
19.03.2012, 20:44
iş nereye gelmiş....
şenol hoca kadar kafanıza taş düşsün...
size fanatizm ve nefret kokan açıklamalı hoca lazım...
ben 38 yaşındayım urbainli maçada gittim leekensli maçada...
maçı kaybedince hoca olarak değil taraftar olarakta üzülen hoca ve futbolcuya ihtiyacımız var...
30 gol atmış bir futbolcunun 1-2 değil 5 penaltı kaçırsada hala penaltı atma hakkı vardır, söz söyleyemezsiniz adama...
Trabzonun en eleştirilmesi ve GELİŞTİRİLMESİ gereken unsuru çekirdekçi ve arada bi aklına gelince ...TRABZONUM BENİM BİRİCİK SEVGİLİM...diye bağıran taraftardır.
fener o berbat futboluna rağmen sadece taraftarı sayesinde bilmem kaç maçtır yenilmiyor evinde...
hocayı kötülemeyi bırakalım, anlamaya çalışalım...

Barış Bağcıoğlu
19.03.2012, 20:45
Sayın nakzo adını bilmiyorum çünkü
Burası bir taraftar oluşum sitesi futbol seyircisi oluşum sitesi değil bu 1
daha önceki yazılarında da sadece eleştiri var
Entellektüel olmak adına yok ben sizin gibi düşünemem yok öle yok böle

Unutma

Tarfatarlık taraf olmayı gerektirir.

Klavyeden sallayıp alın teri akıtan emek veren insanlara hakaret etmeyi gerektirmez ve bu sana ilk ve son yazım taraf tar ol seyirci değil eleştirmekmi

Ben derim ki takım b7u gün kötü oynadı kaybettik bukadar. yok o işi bilmiyor yok bu gitsin.
yok o hep hazıra konmuştur.

Ha savundupğun Ersun bilerek maç satan adamdır ki buda Ankarada herkes bilir...

Fatih Öztürk
19.03.2012, 21:23
ha birde bi ekleme yapayım.belki yukarıdaki bilgisiz arkadaşın haberi yoktur.

dünya futbol tarihinde en uzun süre kendi evinde 1975-76 sezonu 9. haftadan 1981-82 sezonu 16. haftaya kadar toplam 90 maç yenilmezlik serisini sürdüren Trabzonspor'dur.
bu takımın kaleciside şenol güneştir...

Harun
19.03.2012, 21:26

Şenol Güneş en sıkı eleştirenlerden biride benim.O yüzden bu yazını üstüme aldım.Öncelikel "düşman" kelimesinin anlamını bilmeni isterim.Eğer biz eleştirenlere düşman gözü ile bakılıyor ise ben de Şenol Güneş'i savunanlara "yakala" der geçerim.

Buna daha bir çok isim bulabilirsin.Benin anlamadığım insanların neden kendiniz gibi düşünmesi istediğinizdir.Düşüncenizin zıttında birini bulduğunuzda, karşıki insan hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadan Trabzonsporluluğunu tartışıyorsunuz.
Kimin klavyeci olduğunu, kimin taraftar olduğunu, kimin seyirci olduğunu yüz yüze görüşmeden bilemezsiniz.Bu ön yargı olduğu sürece daha çok hakaret ederiz birbirimize.

cem1990
19.03.2012, 21:30
Bu taraftari anlamiyorum arkadaş.Alın çayinizi geçin koltuğunuza izleyin maçi ne teknik adam kesilirsiniz.Yok orda bu lazim yok şurda şu burasi kötü hoca hatali.Elbette eleştiri olabilir ama eleştiriden çok saygisizlik var.Beğenmemezlik hat safha da.Yok o takimi o kurmuş yok onu o ole yapmiş oynatsa idiler o zaman kardeşim.Bu taraftarin tek ilaci var.Oda HUGO BROOS.

asilhamsi
19.03.2012, 21:49
kimse senol hoca kotu demiyor ama bazı hatalar yaptıgı asikar.

En önemlisi bu takım asla kat a tek forvet oynamaz.4-2-3-1 asla oynamaz.

Cunku artık elinde jaja gibi sutor,pasor bir oyuncu yok.

orta 2 li zoko,colman oynamaz.Cunkü elinde selcuk gibi bir cilingir yok.

Elindeki malzeme neyse taktik ona uygun olmalı.

yoksa adrian ve alanzinhodan medet umarız.O kadar iyi kanat oyuncuların varken niye ısrarla 4-2-3-1

bu takım burak-halil yada burak-henrique ile oynar.

ama ne halil ne henrique kanatta oynamaz..

daha sayılacak co sey var ama neyse hemen dusman ilan ediliriz.

Elestirmekte suc olmus artık..

nakzo
19.03.2012, 22:53
Şenol Güneş en sıkı eleştirenlerden biride benim.O yüzden bu yazını üstüme aldım.Öncelikel "düşman" kelimesinin anlamını bilmeni isterim.Eğer biz eleştirenlere düşman gözü ile bakılıyor ise ben de Şenol Güneş'i savunanlara "yakala" der geçerim.

Buna daha bir çok isim bulabilirsin.Benin anlamadığım insanların neden kendiniz gibi düşünmesi istediğinizdir.Düşüncenizin zıttında birini bulduğunuzda, karşıki insan hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadan Trabzonsporluluğunu tartışıyorsunuz.
Kimin klavyeci olduğunu, kimin taraftar olduğunu, kimin seyirci olduğunu yüz yüze görüşmeden bilemezsiniz.Bu ön yargı olduğu sürece daha çok hakaret ederiz birbirimize.
Harun bey bunların futboldan anladığı 9 aylık oynamaktan öteye geçemez.Hiçbir futbol bilgisine dayanmayan tapınma noktasına gelmiş, acı çeken kavimler gibi sürekli bir mesihin gelmesini beklemek ,o mesih gelmeyecek diyenlerede sopayla vurmak. Bu kadar sığ ve kör bakış açısı ömrümde görmedim.Biz nenen bahsediyoruz, adam çıkmış şenol güneş en uzun süre yenilmeyen takımın kalecisiydi diyor.Marodonada napoliyi tarihinde ilk kez şampiyon yaptı,avrupa kupası kazandırdı,arjantini dünya kupası şampiyonu yaptı,dünyanın en iyi futbolcusu seçildi hocalıktaki başarısı nedir? Bende diyorumki g.korede dahil takımı şampiyon yapamamış bu hoca, ordada mı şike vardı?Bu kadar kel alaka yorumlara cevap vermeye çalışmak insanı beyin hummasına çevirir mazallah onun için cecap yazmaya gerek yok bu saatten sonra...

SEDAT
19.03.2012, 23:03

* Kesinlikle, ama bu inanç meselesi tabi. 3 Temmuzdan bu tarafa doğru bakınca dahada anlamlı oluyor bu Şampiyonluk.

Tayfun Aydın
19.03.2012, 23:09

Güzel tepit 20 yaşındaki çok bilmişler kısmına katılmıyorum ama şuan 30 yaş üstü olan bir çok taraftarın Şenol Hoca dan çok da haz etmediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Kurulu bir takıma isabetli seni şampiyonluğa götürecek nokta transfer yapamıyorsan yaptıramıyorsan en stressli anlarda takımına stressten uzak tutamıyorsan ancak iyi hoca olursun büyük hoca olmak başka bir şey.

yavuzbaha
19.03.2012, 23:10
bu takım geçen yıl şampiyon oldu,bu sene iskeleti gitti,dalı budağı kırıldı,ama yine de zirveye yakın,rakiplerini korkutuyor....Şenol Güneş in eleştirelecek yanları vardır ama artıları o kadar büyük ki eksilere bakmaya gerek kalmıyor...Şenol Güneş ne zaman bu takımın başında ise bu takım hep kafaya oynadı,eleştireleim ama yerden yere vurarak haksızlık yapmıyalım

MARVEL
19.03.2012, 23:14
Güzel tepit 20 yaşındaki çok bilmişler kısmına katılmıyorum ama şuan 30 yaş üstü olan bir çok taraftarın Şenol Hoca dan çok da haz etmediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Kurulu bir takıma isabetli seni şampiyonluğa götürecek nokta transfer yapamıyorsan yaptıramıyorsan en stressli anlarda takımına stressten uzak tutamıyorsan ancak iyi hoca olursun büyük hoca olmak başka bir şey.

Sizin gözünüzdeki büyük hoca kimdir. İsmini öğrenmek isterdim

Tayfun Aydın
19.03.2012, 23:16
Sizin gözünüzdeki büyük hoca kimdir. İsmini öğrenmek isterdim

Brian Clough; biraz manalı sormuşsunuz ama gerçekten bir açıp bakın. Hep tekrarlarım Leeds United ın başındaki 40 gününü anlatan bir de film vardır.Damned United diye. Okuyunca neden Alex Fergusan Mourinho Arsen Wenger demediğimi anlayabilirsiniz.

yavuzbaha
19.03.2012, 23:21
---- geçen yıl Jaja nın eskişehirde kullandığı serbest vuruş 3 santim sola doğru kaysaydı şikey rağmen şampiyonduk...hocamız kim ???
---- 96 da yine şampiyonluk direkten döndü ??? ...hocamız kim ???
---- Burak gibi özellikleri ve tekniği kısıtlı bir siprinter 30 gol atıyor,hoca kim ???
---- türk milli takımının en büyük zaferinde hoca kim ???

herşey de tesadüf mü arkadaş,Fatih Terim uefa kupası aldı,yok takımda hagi vardı vesaire dediler...Bu ülke de en kral 3 hoca var Şenol Güneş,Terim ve denizli...kim ne derse desin

Sibel
19.03.2012, 23:33
Umutlarımıza, hayallerimize de kilit vurup sevinçlerimizi 'afedersiniz ama' aşağılayarak çalmaya çalışıyorsunuz.
Takımımın başarısına bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocanın eseriymiş yok bu hocanın. Yok kupa nerdeymiş şampiyon olduysak.
Kusura bakmayın bu kadar pisliği görüp hâlâ kupa soran bir fenerliden farksız artık gözümde.
Şikelerle teşviklerle kazanılan 82 puan karşısında 82 puanı emeğinle topla sonra gelsin senin taraftarın bana kupa yoksa şampiyonluk da yok desin.
Bunları görünce daha çok üzülüyorum, ama üzülmeye değmez. Her şey maddiyat değil bu dünyada. Her şeyi sembolen bir madde beklemek bana göre değil.
Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlamı yok. Size göre varsa içinizde saklayıp futbol yorumu yapın, inananlara laf atmayın. Yeter.

Tayfun Aydın
19.03.2012, 23:34
---- geçen yıl Jaja nın eskişehirde kullandığı serbest vuruş 3 santim sola doğru kaysaydı şikey rağmen şampiyonduk...hocamız kim ???
---- 96 da yine şampiyonluk direkten döndü ??? ...hocamız kim ???
---- Burak gibi özellikleri ve tekniği kısıtlı bir siprinter 30 gol atıyor,hoca kim ???
---- türk milli takımının en büyük zaferinde hoca kim ???

herşey de tesadüf mü arkadaş,Fatih Terim uefa kupası aldı,yok takımda hagi vardı vesaire dediler...Bu ülke de en kral 3 hoca var Şenol Güneş,Terim ve denizli...kim ne derse desin

Hep aynı eksende dönüp duruyoruz.Bu sene Şenol Hoca kendi takımını kuruyor benim gözümde Avrupa kupalarına katılınması yeterlidir.Ama seneye hoca en büyük sınavını verecek. Defansta Girayla devam mı edecek bir topçusu 30 gol atan ama takımın geri kalanında 5 golü geçen adam olmayan bir takım olarak mı devam edecez.

Tesadüfler demişsiniz ben de o zaman şöyle diyeyim Trabzonspor un başında 3 ikincilik Seul de 2 ikincilik Sakarya Bolu dönemleri.

Tabi işin şu boyutu da var Şenol Güneş bir tanedir.Değerini bilmek gerekir. Ama kimse eleştirilemez de değildir.Eğer eleştiri yapmayacaksak girmeyelim foruma. Bir çoğumuz Trabzon lu Karadenizli Trabzonlu olmayanlara da huyumuz bulaşıyor. Sabırsızlıktan kuduruyoruz.Dediğim gibi bence bu sene Avrupa Kupaları başarıdır.

DEEP BLUE
20.03.2012, 16:35

-Şenol Güneş düşmanıyız.
-Kendini beğenmiş futbol ulemasıyız.
-Çıkıp kendimiz oynamalıyız.
-Taraftarlık yapamayız.
-Çekirdek çitleriz.
-Koltukta oturup klavyeden sallarız.

Bunların hepsine tamam... Yalnız birşeyi tam anlamadı salak kafam, bütün bu ''üstün özellikleri'', Şenol Güneş'in teknik Direktörlük vasıfları yetersizdir dediğimiz için mi layık gördünüz bizlere... Ya da sabah akşam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keşke böyle sabun köpüğü tarzı yaklaşımlar yerine, işin tekniğini anlatıp gelişimimize katkı sağlama yolunu seçseydiniz. Çünkü, ''2.lik en iyi başarısızlıktır'' agresif kardeşim... Bunu unutmayınız...

memmedaga
21.03.2012, 02:33
-Şenol Güneş düşmanıyız.
-Taraftarlık yapamayız.
-Çekirdek çitleriz.

Bunların hepsine tamam... Yalnız birşeyi tam anlamadı salak kafam, bütün bu ''üstün özellikleri'', Şenol Güneş'in teknik Direktörlük vasıfları yetersizdir dediğimiz için mi layık gördünüz bizlere... Ya da sabah akşam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keşke böyle sabun köpüğü tarzı yaklaşımlar yerine, işin tekniğini anlatıp gelişimimize katkı sağlama yolunu seçseydiniz. Çünkü, ''2.lik en iyi başarısızlıktır'' agresif kardeşim... Bunu unutmayınız...

biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....

DEEP BLUE
21.03.2012, 11:24
biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....

Bravo... Büyük bir hayat dersiydi...

Barış Bağcıoğlu
21.03.2012, 14:34
-Şenol Güneş düşmanıyız.
-Taraftarlık yapamayız.
-Çekirdek çitleriz.

Eleştirdiğiniz için değil arkadaşım hakaret edenleriniz üstüne alınsın..
Eleştirmek hepimizin hakkı ama bizlerden fazla trabzonsporlu olan birine hakaret etmeyi kabul etmiyorum.

Ayrıca Şenol güneşin tüm Trabzonspor Milli takım ve G. koredeki maçlardaki maç galibiyet oranını biliyormusun ben sana söyleyeyim sadece galibiyet oranı %74.6 çıkmıştı araştırmamada

bu araştırmada milletin yere göğe sığdırmadığı ft nin oranı ne biliyormusun %71 onun için önce elinizdeki değerlere sahip çıkın arkadaşım...

Barış Bağcıoğlu
21.03.2012, 14:43
Umutlarımıza, hayallerimize de kilit vurup sevinçlerimizi 'afedersiniz ama' aşağılayarak çalmaya çalışıyorsunuz.
Takımımın başarısına bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocanın eseriymiş yok bu hocanın. Yok kupa nerdeymiş şampiyon olduysak.
Kusura bakmayın bu kadar pisliği görüp hâlâ kupa soran bir fenerliden farksız artık gözümde.
Şikelerle teşviklerle kazanılan 82 puan karşısında 82 puanı emeğinle topla sonra gelsin senin taraftarın bana kupa yoksa şampiyonluk da yok desin.
Bunları görünce daha çok üzülüyorum, ama üzülmeye değmez. Her şey maddiyat değil bu dünyada. Her şeyi sembolen bir madde beklemek bana göre değil.
Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlamı yok. Size göre varsa içinizde saklayıp futbol yorumu yapın, inananlara laf atmayın. Yeter.

Noktasına virgülüne kadar imzamı atıyorum

ayrıca beni futbol cahili sanan arkadaşlar emin olun sizin bilgileriniz kadar bilgiyesaha içi sistemlere,yerleştirmelere hatata ve hatta anterman bilgilerine kadar bilgilere sahibim ama burada sadece taratfarım. eleştirilere lafım yok hakaret edenlere lafım var. Hiç kimse diğeri gibi düşünmek zorunda değil olamaz da
BEN bazılarınız gibi sadece eleştiren beğenmeyen herşeye burun kıvıran olmak istemiyorum elimizdekine sahip çıkmaya desdek olmaya çağırıyorum. TAPMAYA YALAKALIK YAPMAYA değil

malimar61
26.03.2012, 14:37
http://www.guncel61.com/genel/terime-hak-mahrumiyeti-vermek-yasak-mi.html

Hamravat
02.04.2012, 00:52
henuz kybedilmis bir sey yok play-off gs disinda diger takimlar icin bir sans