PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

yorumsuz6117
16.03.2012, 23:12
gecen sene şampiyon olmadık,,,sadece kendi kendimizi kandırıyoruz ve avutuyoruz.....
pardon ama uefa onayladımı,tff onayladımı,tarih yazdımı,kupa nerde,ve en önemlisi sadri şener inandımı,,,,,,
lafta gecen senenin şampiyonu TRABZONSPOR....BUNLAR boşlaf....taki resmi olarak ne zaman açıklanır o zaman....

belkide adamlar gerçekten şike yapmadı,,,kimbilir,,,,
hepsinin günahı boynuna

Bu nası bi kafa ya..

İskender YILMAZ
16.03.2012, 23:12
1-0'lık skora oynamak hangi aklın izinden gitmektir ? Hele ki gol yemediğimiz maç göstereni dövdükleri bir sezonda. Olacak iş değil. İlk yarının son 20-25 dakikası hakikaten keyif veren bir oyun oynadık, neden çekiniyoruz ikinci yarıya çıkarken ? Koskoca Trabzonspor'uz biz, koskoca.

Fanatik34
16.03.2012, 23:13
Penalti Pozisyonu izledim simdi ve ben olsam vermezdim.
COK kolay düsmüs bence. Penalti vurusuna iyi diyenleri anlamiyorum, bence kötü vurmus. O top auta cikmaya daha yakinmis.Orada ne oldugunu size söyleyeyim, defans oyuncusunun salakligi, bu kadar basit. Simdi sizde TV´deki yorumcular gibi olmadi demeyin. Ama Anelka, Alex gibileri yaparken alkislayanlar, Burak yaptimi yuhluyor orda!

Futbolda ail önemlidir. Mesela vücüdunu topla rakibinin arasina sokabilen oyunculari severim (ki Türkiye´de bunu herkes yapamiyor), kolay faul alirsin, penalti kazandirirsin. Orda faulü yapan salak olandir degil mi?

zafer6161
16.03.2012, 23:14
Bu nası bi kafa ya..

sen neyin kafasını yaşıyorsun,,,,,,

altındaki yazıyı oku

Sacit
16.03.2012, 23:14
gecen sene şampiyon olmadık,,,sadece kendi kendimizi kandırıyoruz ve avutuyoruz.....
pardon ama uefa onayladımı,tff onayladımı,tarih yazdımı,kupa nerde,ve en önemlisi sadri şener inandımı,,,,,,
lafta gecen senenin şampiyonu TRABZONSPOR....BUNLAR boşlaf....taki resmi olarak ne zaman açıklanır o zaman....

hepsinin günahı boynuna

zafer iyi misin diyecem ama iyi olduğunu hiç görmedim bu forum da..

Zafer Fidan
16.03.2012, 23:15
Salakca gol yersin, yemezsin... beceriksiz olursun, olmassin... ama Burak'in yaptigina artik tahammül edemiyorum. Yahu kendini ne ... saniyor?! Takim arkadaslarina böyle havali tavirlar, bagirmalar, ... cildiracam ya.

serdaracıl

hepsinin günahı boynuna

Trabzonspor geçen yılın şampiyonu. Tersini soyleyenlerle kavga ediyorum ben. Kim neye inanırsa inansın. Benim için böyle

Bud Spencer
Yediğimiz gole bakın:

http://www3.picturepush.com/photo/a/7811831/640/7811831.jpg

zokora alanzinho serkan colman henrique????? nerede bunlar

Ömer TOPAL
ince bir ayrıntı....zokora aykut değişikliği tam isabet olurdu...gerekirse adrian henrique gerek görürsen mustafa halil gibi... Sivas maçında degiğiklikler cuk oturdu bu maç ters tepti....Çok ön ayrgılı olmamak lazım

sirkan

hepsinin günahı boynuna

sen fenerlimisin?

Delibas
16.03.2012, 23:16
Giray düsmanlari...

Bende bir düsmanlik yapayim: cezasahasi icinde arkasina adami kacirip golü yememize sebep olan Alanzinho!

Adam diyorki Burak'ın penaltı kaçırması Giray'ın işine yaramış, asistlikte önde ilerliyormuş, bu penaltının Giray'la, Giray'ı bırak, asistliğiyle ne alakası var? Maçı izlemedim, ben de mi sorun var acaba :) Gerçekten ilginç yorumlar oluyor.

Muhammed
Bizim takımımızda penaltıcı yok. Burak'ın ne kadar penaltı kaçırma ihtimali varsa Colman'ın da o kadar kaçırma ihtimali var ki o da kaçırıyordu zaten.

SEDAT
* Bu takım benim için geçen sezon'un Şampiyonudur. Dünya karşıma geçip anlatsa umrumda bile değil. Ben bu takıma saygı duyuyorum. Yanlışları söylemek, eleştirmek eyvallah. Ama kimse Şenol Hoca geldikten sonra bu takımın gerçekten Büyük Takım gibi oynadığını, davrandığını unutmasın. Beşiktaş bile İstanbulda olduğu halde paspas'ın altına süpürülüyor. Biz böyle bir Ülkede gerçekten doğruların yanında yürüyen ender bir camiayız...

hüseyin1975
Orada ne oldugunu size söyleyeyim, defans oyuncusunun salakligi, bu kadar basit. Simdi sizde TV´deki yorumcular gibi olmadi demeyin. Ama Anelka, Alex gibileri yaparken alkislayanlar, Burak yaptimi yuhluyor orda!

Futbolda ail önemlidir. Mesela vücüdunu topla rakibinin arasina sokabilen oyunculari severim (ki Türkiye´de bunu herkes yapamiyor), kolay faul alirsin, penalti kazandirirsin. Orda faulü yapan salak olandir degil mi?

Penslti degil demiyorum, ben vermezdim diyorum.
Alexede vermezdim baskasinada.
Ben ayakta kalmayi deneyen Futbolcuyu severim, Ingilterede böyle Profesyonel Penalti kazandiranlari sevmiyorlar mesela.
Ha faulü yapan aptalmi?
Evet, hemde cok. Orada rakibin ile kosup onu cizgiye inmeyi zorlamasi yeterdi zaten.

hodlu
16.03.2012, 23:17
Çıksın takımı için adam gibi oynasın.Gol atsın atmasın, biz O Burak Yılmaz'ı istiyoruz.Sahada yürüyen,takımı kendinden küçük gören bir oyuncu istemiyoruz....

samway
16.03.2012, 23:17
senol gunes hep dert yanıyo yok cuma p.tesı mac yok 3 gunde bır mac eeee be hocam madem tempo yogun neden dıger topcular oynamaz kı ordakıler madem bu kadar kotu ne dıye takımda neye para oduyoruz ? bırde taktıklerıne gelmek lazım ya su halıl kanatta oynamaz bunu gor artık adam hızlı deıl topla 2lı forvet oynaman lazım golu oyle attık sonra yıne korkuyosun aykut la falan olmaz bu ısler nasıl gormezsın kı anlamıyorum hadı hersey bır yana tolga sekerek oynuyo boyle mantık var mı adam ılac ıcıyo topu taca vuruyo bellı kı adam sakat boyle rısk alınır mı yedek kalecın de ıyı ıken ustelık ...

Taha Muhammet
16.03.2012, 23:18
.................................

zafer6161
yaw kardeşim anlamıyormusunuz,yaptılarsa günahları boyunlarına dedik,,,
neden anlamakta zorluk çekiyorsunuz.....alla alla

uzatmayın tamam

Ömer Faruk61
Salakca gol yersin, yemezsin... beceriksiz olursun, olmassin... ama Burak'in yaptigina artik tahammül edemiyorum. Yahu kendini ne ... saniyor?! Takim arkadaslarina böyle havali tavirlar, bagirmalar, ... cildiracam ya.

Aynen Katılıyorum.Burak kendini üstün görmeye başladı malesef...Sağolsun Hasan Yener Emice gidi yöneticilerimiz var Atletico Madrid sıradan takım diyor...Bunlarda Burağın tavırlarında etkili oluyor..

Hayır benim anlamadığım Burak 90 dakika oynamak zorunda mı Hocam Burak oyundan çıkamaz diye kural mı var?..

Cafer Bulur
Bizim takımımızda penaltıcı yok. Burak'ın ne kadar penaltı kaçırma ihtimali varsa Colman'ın da o kadar kaçırma ihtimali var ki o da kaçırıyordu zaten.
Bir oyuncu gecen hafta penalti kacirdiysa bu hafta penalti attirilmaz.

1-0 öndeyiz rahat sayiliriz ama adamin kasilmasini görmedin mi kral olacam diye?

jeepeers
16.03.2012, 23:19
geçen seneki takımla bu seneki 10 maç yapsın 9'unu geçen seneki alır 1'i berabere biter
yazıklar olsun bunları profesyonel futbolcu diye bu takıma katanlara
durumumuz içler acısı her açıdan
bu kadar ucuz olmamalı bu armayı göğsünde taşımak

zafer6161
sen fenerlimisin?

bu arada

yok gs liyim,,
ikinci takımda TRABZON

:):)

Alihan Ertürk
Burak'a, Şenol hocaya laf etmeyin Allah aşkına ya kazanırken her şey müthiş kaybedince vurulsun kelleler! Az kendinize gelin ya, netice taraftarlığı yapmayın... Önemli olan kötü günler, iyi günlerde herkes ortalıkta zaten.

samway
Çıksın takımı için adam gibi oynasın.Gol atsın atmasın, biz O Burak Yılmaz'ı istiyoruz.Sahada yürüyen,takımı kendinden küçük gören bir oyuncu istemiyoruz....

ya o deıl arkadasım oynamıyosa oynatmıcak da hoca onu sahada yuruyo evde babamla saymadıgımız laf kalmadı ama yemınlı teknık dırektorumuz cıkarmıyo adamı torpıl buyuk yerden heeeee bır torpıllı daha var oda para yıyıp ortada gozukmeyen yıllardır klubu kemıren tayfun beyfendı :)

brushfield
16.03.2012, 23:20
Bu ne arkadaş.
Adamlar geçen sene defalarca teşvik ve şike yapacaklar. Yardakçı medyası, TFF'si, PFDK'sı, UEFA olmasa bugün örtbas edecek. Trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyen arkadaşlar da bize kupayı vermediler ki, tescil olmadı ki, ne zaman şampiyon olacak bu takım diye ağlayacak. Sonra Şenol Güneş'e sallayacak kötü teknik direktör diye, Burak'a giydirecek, ben de bu adamların fikirlerine saygı duyacağım. Arkadaşım siz nasıl beyin yetmezliğinden ölmüyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum...

Erkan SÜNGER
16.03.2012, 23:21
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10067

Biz Diyince Şuç Burak Diyince Aferin Nasıl Bi Mantık Herkesin Gördüğünü Biz Dillendirdiğimiz İçin Skor Taraftarı Olduk Saygılar!

samway
16.03.2012, 23:22
Burak'a, Şenol hocaya laf etmeyin Allah aşkına ya kazanırken her şey müthiş kaybedince vurulsun kelleler! Az kendinize gelin ya, netice taraftarlığı yapmayın... Önemli olan kötü günler, iyi günlerde herkes ortalıkta zaten.

ya arkadasım sende burda edebıyat yapıyosun ıyı ne dıcez bravo burak hep boyle oyna mı dıcez ???

kac haftadır taraftar bagırıyo burak burak dıye penaltı kacırıyo gol kacırıyo hep arkasında taraftar futbolcular kezaa oyle eeeee burak ın kaprıs yerımı burası kusura bakma arkadasım yanlısı elestırıcez polyanacılık oynamaya gelmedık bız

Alihan Ertürk
16.03.2012, 23:24
ya arkadasım sende burda edebıyat yapıyosun ıyı ne dıcez bravo burak hep boyle oyna mı dıcez ???

kac haftadır taraftar bagırıyo burak burak dıye penaltı kacırıyo gol kacırıyo hep arkasında taraftar futbolcular kezaa oyle eeeee burak ın kaprıs yerımı burası kusura bakma arkadasım yanlısı elestırıcez polyanacılık oynamaya gelmedık bız

Evet eyvallah diyeceksin, sen Trabzonsporlu'ysan takımda ne olursa olsun eyvallah diyeceksin.

Ya canına yandığımın fener taraftarı şike yapan takımı sahiplenmiş sizin halinize bakın.

cyberentalpi
Sahada hiç ama hiç birşey yapmayan bir forvet ile biz nereye gitmeye çalışıyoruz.Burak Yılmaz adeta tüm camia ile alay ediyor.Adam maç boyu bırak koşmayı, yürüyerek 1 km yol kat etmemiştir. Ama biz halen 10 kişi oynamaya devam ediyoruz.....

imzana bakıyorum birde yaklasımına

Senol Gunes imparator kabulde. Burak kotu ise neden cikarmıyor.
Burak a sallamak icin kapıda bekliyormussun

Burak havaya girmis olabilir
Burak rekor hayalinde sahsi oynamıs olabilir

ama bagirinca ozur dileyecek hata yapınca kabul edecek kadar buyuktur.
30 golu de atmak hic kolay degildir.

Bencede bu mac Burak a rekor kırdırma hevesinden gitti
Ama Burak geldigi gunden beri oyunu ile soylediklrini hak etmedi

bilgehan83
bizim kaleye atılan şut 11 kaleyi bulan 1 ve gol

gol olması için kaleyi tutması yetiyor

işte bu sebepten kaleye bir numaranın artık geçmesi gerekiyor..bugün lig boyunca en iyi defansımız vardı bugün ama sakat bir kaleci her zaman bombadır..her sakat oyuncu maç içinde idare eder ama kalecisi sakat takım her zaman gol yiyebilir..bugünlük bunu diyorum.normal şartlarda da onurun kalemize geçmesi lazım...

biltrabzon
Bu maci alamayacagimiz,basligi acan arkadastan belli zaten diyenler,simdi neyin tartismasini yapiyor; anlamak zor.Bu maci alamayacagiz dedi,cogunuz.Macida alamadik; sorun ne peki?

hüseyin1975
Bir oyuncu gecen hafta penalti kacirdiysa bu hafta penalti attirilmaz.

1-0 öndeyiz rahat sayiliriz ama adamin kasilmasini görmedin mi kral olacam diye?

Katilmiyorum Cafer.
Eger genelde atiyorsa ve kacirmissa, gerek Takim arkadaslari gerekse Hocasi ona güvenir ve tekrar kullanmasini ister. Morali yerine gelmesini ister herkes;)
Bazen olmuyor isde. Örnegin Nuri Sahinde 2 Mac pespese Penalti kacirmisdi, simdi Takimimizda olsa vurmasini ietemezmiydin?:)

Ha bana sorsan Penaltilari Halile kullandirirdim.

SEDAT
* Trabzonspor Klübü Teknik Direktörü ve Başkan'ı hakkında yorum yazarken lütfen dikkatli yazalım arkadaşlar...

Erkan SÜNGER
Adam Yaptıgı Hatanın Farkında Açıklamasınıda Yaptı Özür Diliyorum Dedi Benden Sebeb Puan Kaybettik Dedi Yav Bunu Adamın Kendisi Diyor Arkadaş Bizde Aynı Şeyi Söylüyoruz Ortamı GErip durmayın

Giallorossi
16.03.2012, 23:25
Artik sizden rica etmiyorum. Allahin askina siginip diyorum. Bir kezde puan kaybindan sonra bu takima sahip cikin yahu. Her defasinda sallayan sallayana. Iyi gün taraftarimisiniz? O halde tutulacak cok takim var. Ben maci izlemedim ama sonuc ne olursa olsun, bu takima sahip cikalim. Belki Burakin, belki Senol hocanin eseri bu maglubiyet, orasini bilemem ama bir kezde puan kaybindan sonra destek olun. Olmayacaksaniz bile sallamayi birakin. Sadece bir kez.

Fanatik34
16.03.2012, 23:26
Penslti degil demiyorum, ben vermezdim diyorum.
Alexede vermezdim baskasinada.
Ben ayakta kalmayi deneyen Futbolcuyu severim, Ingilterede böyle Profesyonel Penalti kazandiranlari sevmiyorlar mesela.
Ha faulü yapan aptalmi?
Evet, hemde cok. Orada rakibin ile kosup onu cizgiye inmeyi zorlamasi yeterdi zaten.Bana da kalsa bircok seyi vermem. Hatta daha ileri gideyim, ückagitcilik yapan oyunculari ilk firsatta oyundan atarim (yemisim profesyonelligi)

samway
16.03.2012, 23:26
Evet eyvallah diyeceksin, sen Trabzonsporlu'ysan takımda ne olursa olsun eyvallah diyeceksin.

Ya canına yandığımın fener taraftarı şike yapan takımı sahiplenmiş sizin halinize bakın.

benım takımım sıke yapsın sahıplenmem ben !!! bız zaten bu yuzden farklıyız bız gol kralını bıle elestırırız cunku sahada mucadele edıcek etmezse bıze yaranamaz !!!

bız kor gozle mac ızleyıp para pulla hava atan takımların taraftarı deılız !!!

basarı sampıyon olmak deıl bızım ıcın cıkıp o arma ıcın oynamaktır !!!

o savundugun taraftar tıpı olmıcaz olamıcaz kusura bakma

Bud Spencer
16.03.2012, 23:27
Adam Yaptıgı Hatanın Farkında Açıklamasınıda Yaptı Özür Diliyorum Dedi Benden Sebeb Puan Kaybettik Dedi Yav Bunu Adamın Kendisi Diyor Arkadaş Bizde Aynı Şeyi Söylüyoruz Ortamı GErip durmayın

aynisini demiyoruz

o kacirdigi penalti yüzünden özür diliyor

bizim derdimiz baska...

Cafer Bulur
Katilmiyorum Cafer.
Eger genelde atiyorsa ve kacirmissa, gerek Takim arkadaslari gerekse Hocasi ona güvenir ve tekrar kullanmasini ister. Morali yerine gelmesini ister herkes;)
Bazen olmuyor isde. Örnegin Nuri Sahinde 2 Mac pespese Penalti kacirmisdi, simdi Takimimizda olsa vurmasini ietemezmiydin?:)

Ne zaman genelde atti abi?

Bu sezon 3 penalti kacirdi,bir de sapara ya karsi penalti atti bu adam,ben topun basina gecince kaciracak diyorum resmen.

Yeminle söylüyorum,burak bu aksam penaltiyi atmadan ne diye topun pesinde kosuyorsun diye bagirdim.;)

Veysel
Çok boş konuşan ve konuştuğunun nereye gittiğini istirak edemeyen taraftarlarımız var..

biltrabzon
Egerki 2.yari burak oyundan alinsa idi bu mac farka giderdi.Ama hoca Burak Yilmaz ismi altinda eziliyor ve kenara almaya korkuyor.Penalti kacirdi diye elestirmiyorum,maci ciddiye almayip kendine oynamasi, ve bunu Trabzonspor gibi bir takimda yapiyorsa sorun büyüktür.

Fanatik34
16.03.2012, 23:28
Adam diyorki Burak'ın penaltı kaçırması Giray'ın işine yaramış, asistlikte önde ilerliyormuş, bu penaltının Giray'la, Giray'ı bırak, asistliğiyle ne alakası var? Maçı izlemedim, ben de mi sorun var acaba :) Gerçekten ilginç yorumlar oluyor.ha o zaman söyleyeyim;

Solkanattan orta geldi, Giray topu cezasahasinin disina gönderdi kafasiyla, tabi onlarin ayagina. O adamda geldi topu cezasahasinin sagindaki arkadasina gönderdi, akabinde golü yedik

TSelif

hepsinin günahı boynuna

Zafer bak herkes sinirli bu akşam belli ki sen de öyle .. Çünkü baya bi saçmalamışsın kardeşim. Git yüzünü yıka su iç sinirin geçsin hadi :)

samway
Egerki 2.yari burak oyundan alinsa idi bu mac farka giderdi.Ama hoca Burak Yilmaz ismi altinda eziliyor ve kenara almaya korkuyor.Penalti kacirdi diye elestirmiyorum,maci ciddiye almayip kendine oynamasi, ve bunu Trabzonspor gibi bir takimda yapiyorsa sorun büyüktür.

işte yaaaa gecenın ozetı budur anlayana .

Taha Muhammet

Bu sezon 3 penalti kacirdi,bir de sapara ya karsi penalti atti bu adam,ben topun basina gecince kaciracak diyorum resmen.

Yeminle söylüyorum,burak bu aksam penaltiyi atmadan ne diye topun pesinde kosuyorsun diye bagirdim.;)
birtanede milli takımda kaçırmıştı galiba

Tyler Durden
16.03.2012, 23:29
* Trabzonspor Klübü Teknik Direktörü ve Başkan'ı hakkında yorum yazarken lütfen dikkatli yazalım arkadaşlar...

o arkadasin yazisini sildiniz ya,
gercekten cok garipsiniz..nakzo'nun yazdiginda ne vardi allah askina?
hicbirseye tahammulunuz kalmamis arkas..

SEDAT
16.03.2012, 23:29
Zafer bak herkes sinirli bu akşam belli ki sen de öyle .. Çünkü baya bi saçmalamışsın kardeşim. Git yüzünü yıka su iç sinirin geçsin hadi :)

* Sinirden gülüyordum artık tam patlama oldu galiba off yerlerdeyim :D ççç

blackrain61
16.03.2012, 23:30
milletin trabzonsporluluğunu eleştirmek ne zamandan beri bize düştü adamın kendi yorumu

Merhaba arkadasim, senin gibi bir insanla ayni takim tuttugum icin cok daha mutlu oldum.
Insanin inandigi seyi hayatta savunmasi kadar dogal, ama bir o kadar da zor birsey yok dünyada... Eger insan fikirlerini dogru ya da yanlis, saygi cercevesinde bu forumda paylasamayacaksa, bu forumun ne anlami var ki. Amac simdiye kadar gurur kaynagimiz olan Trabzonsporun basariyla yoluna devam etmesi degil mi? Yerinde yapilan elestiriler alinacak dersler, basarinin anahtaridir. Yeter ki ders alinsin. Ama malesef bizde böyle anlayis yok. Ama bizler millet olarak hep meth edilmeye alismisiz. Yanlislarimiz görmek hic istemiyoruz.
Elestirdik mi bizden kötüsü yok. Sonra isler daha kötüye gidince de hep birlikte kafamizi monitörlere ve klavyelere vuruyoruz. Kanli gözyaslari döküyoruz iste.
Son olarak yorumunuz icin tekrar tesekkürler...

TSezgin61
16.03.2012, 23:30
Tamam burak cok mac kazandirdi bize, katkisi tartisilmaz. Ama bunu yaparken suanki gibi davranmiyordu.

Hirs vardi, azim vardi, arkadaslik vardi, takim önemi herseyden önce geliyordu...

Herkesin fark ettigi gibi, baskalarinin golüne hic sevinmiyor. Aklinda sadece kendi icin gol atmak oldugu her halinle belli. Takim artik okadar odaklanmiski ona, herkes ona attirmak icin ugrasiyor. Takimin galibiyeti arka plana atiliyor...

Bir arkadas yazmisti "asla bir fatih tekke olamiyacaksin" diye.

Bugün onu izlerken bir ara "rekoru kirmasada trabzonsporun en fazla gol atan oyuncusu fatih tekkemi kalsa" diye düsündüm... 30 gol atmasina ragmen, ben fatih tekkeye bukadar sinirlendigim bir mac dahi hatirlamiyorum... Ama burak sagolsun her mac kötü, gol atip affettiriyor

Cafer Bulur
16.03.2012, 23:31
birtanede milli takımda kaçırmıştı galiba
Mesele sadece kacirmasi degil,gol sayisi artsin diye attirilmasi.

Trabzonspor sampiyonluk yarisinin icinde olsa ve burak in gol sayisi 20 olsa ona bu kadar penalti attirilirmiydi?

Cengiz Çubukcu
arkadaşlar Burak bu takımın yıldızı ve son bir senede yaptıklarıyla bile sembol oyuncularından birisi hemen kılıçları çekip deşmeyin onu, bunun da üstesinden geleceğiz biz büyük takımız...nasıl Burak takımı taşıdıysa takım da onu taşıyacaktır..

KemalisTS
Burak bilmem ne rekoru kıracak diye maçları izlemiyorum.Ben takımı izlemekten keyif alıyorum.Burak'ın kendini tatmin edeceği yer değil bu takım hatta ve hatta kimsenin babasının malı değil...

zafer6161
16.03.2012, 23:32

valla doğruyu yazdım,ama karaladığın yerde saçmalamışım kabul ,ama altındada zaten yorumu yazdım,,,,

samway
16.03.2012, 23:33
kendı kalemıze atılan goller acaba krallıkta gecerlımı ? burak bı 10 gol atsın kendı kalesıne de rahatlayalım artık ...

Cafer Bulur
16.03.2012, 23:33
Medya da yapti yapacagini.

Bizim hicbir zaman iyiligimizi istemediler,burak i sezon basindan beri göklere cikarirken de amaclari belliydi.

Burak i sisirdiler de sisirdiler ve sonunda balon patladi...

titanic
16.03.2012, 23:34
iyi oynadık, alanzinho yine günündeydi, giden yalnızca 1 puan. Burak artık penaltı atmamalı,her golcü penaltı atacak diye bir kural yok.Zorlama oluyor,bundan sonra da kaçırır. Şenol Hocanın Burak ı oyundan cıkarmaması da gayet doğal. Bazen de şaşırtıyor bu da bir gerçek. Bizim hedefimiz kupa olmalı artık. Ondan da elenirsek sorun etmeye değmez.La şampiyonlar iginde oynadık biz bu sene, rüyanızda görürdünüz trabzonluar interi,cska yı.Bence herşeyıyle bu kadro ve en önemlisi senol güneş hocamız övgüyü,takdiri sonuna kadar hakedıyorlar.

hüseyin1975
Bana da kalsa bircok seyi vermem. Hatta daha ileri gideyim, ückagitcilik yapan oyunculari ilk firsatta oyundan atarim (yemisim profesyonelligi)
Katiliyorum.
Futbolu ADAM gibi oynayani severim ben.
Hirs ve mücadeleyi severim.
Profesyonellik bana göre yasam tarzini meslegine uygun secmek, iyi calismak, kendini gelistirmek (teknik, taktik vs.) ve sahada mücadele edip terlemek.
Öyle profesyonel sekilde faul kazandirmak, Penalti yaptirmak vs. bana ters be hocam.

memozcan
Yediğimiz gole bakın:

giray aykutu markaja almış:) şaka bir yana aykuta ve giraya sallayanlar pozisyonun alanın kaptırdığı topla başladığını bilmiyolar bile, birde dk.90 bu karede neden zokora, colman, alan sözüm ona ortasaha oyuncuları yok!!!

Cafer Bulur
16.03.2012, 23:35
Soruyorum,burak in 30 gol atmasiyla ziya dogan in 78 puan toplamasi arasinda ne fark var?

Simdi ziya hoca 78 puan topladi diye iyi bir hoca diyebilirmiyiz?

titanic
16.03.2012, 23:36
Hami'yi yuhalamış bir taraftar kitlesinden,şenol hocaya ve buraka saydırmaları da beklenebilir. Belki Burak antipatik bir adam görünümünde , bazen saç baş yolduruyor da bu şenol hocadan ne istiyorsunuz

Giallorossi
Trabzonspor kafilesine Ankara'da şok.
Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Trabzon'a geri dönmek üzere Ankara Havalimanı'nda uçağa binmeyi bekleyen Şenol Güneş'e M.K. isimli taraftar sözlü saldırıda bulundu.

K., Güneş'e tepki gösterince araya Burak Yılmaz ve Tolga Zengin girdi. İki oyuncu olayı büyümeden engelledi.

Şenol Güneş'e hakaretlerine devam eden şahsa Güneş, "Ben gideceğim tamam sen kalırsın burada" cevabını verdi.

Güneş'e hakaret eden M.K.'nın da Trabzonspor'la aynı uçakta Trabzon'a gelmek üzere uçağa bindiği öğrenildi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=108531

Bu kisiyi Allaha havale ediyorum. Yüzsüz herif.

.....
Ben şunu anladım ki Fatih Tekke bizim gelmiş geçmiş gelecek en iyi forvetimizmiş

Fatih Sultan Tekke gibi daha gelmez.

SEDAT
16.03.2012, 23:37
* Beklenen haber geldi Ankara'dan, vicdanlar rahatladı şimdi...

hüseyin1975

Haklisin kardesim, ben sadece 1 penalti kaciran diger hafta atmamali tezine katilmiyorum dedim.
Ayrica Burak degil Halil kullanmali dedim:D

Ömer Faruk61
Kimse artık Stoperlerimize laf etmesin...Ofans Kalecide Başlar,Defans Forvette Başlar..Ancak Forvette Bırak pres yapmayı kaptırdığı topu tekrar kazanmak için uğraşmaktan aciz,Ayağına gelmeyen topa koşmayan bir futbolcu haline bürünen bir futbolcumuz var..Aklını başına toplamalı.Gerekirse dinlendirilmeli....

biltrabzon
Bakin arkadaslar Burak in yaptiklarini diger takim taraftarlarida elestiriyor.Bu kim diyorlar,kendini begenmis egoist hareketler.Bu adamin yaptiklarini kimse inkar etmiyor,ama bir futbolcu diger takim taraftarlarinada antipatik geliyorsa,o futbolcu ya kasiniyor yada birilerini beni kasiyin diye tahrik ediyordur.Biz bu tip hareketleri yapipta,en ufak tepkide gemileri planli sekilde yakan cok futbolcu gördük.Bu olayin sonunuda bekleyip görelim diyorum.

titanic
16.03.2012, 23:38
Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Trabzon'a geri dönmek üzere Ankara Havalimanı'nda uçağa binmeyi bekleyen Şenol Güneş'e M.K. isimli taraftar sözlü saldırıda bulundu.

K., Güneş'e tepki gösterince araya Burak Yılmaz ve Tolga Zengin girdi. İki oyuncu olayı büyümeden engelledi.

Şenol Güneş'e hakaretlerine devam eden şahsa Güneş, "Ben gideceğim tamam sen kalırsın burada" cevabını verdi.

Güneş'e hakaret eden M.K.'nın da Trabzonspor'la aynı uçakta Trabzon'a gelmek üzere uçağa bindiği öğrenildi.

Beyin fukarası seninle aynı takımı tutmaktan utanıyorum.

Delibas
ha o zaman söyleyeyim;

Solkanattan orta geldi, Giray topu cezasahasinin disina gönderdi kafasiyla, tabi onlarin ayagina. O adamda geldi topu cezasahasinin sagindaki arkadasina gönderdi, akabinde golü yedik

Tamam, anladım şimdi sağolasın.

Cafer Bulur
* Beklenen haber geldi Ankara'dan, vicdanlar rahatladı şimdi...
Hoca hakareti degil ama elestiriyi haketti.

Burak yilmaz i bastaci yapmak degil Trabzonsporun basarisi önceligi olmaliydi,yapmadi...

Ömer TOPAL
16.03.2012, 23:39
atın la onu uçaktan :)

memozcan
Katilmiyorum Cafer.

halil:) 6pas içinden dışarı atar abi o bence, cech denenmeli diye düşünüyorum soğuk kanlı ve teknik vurabiliyo toplara, illa abanması gerekmez..

Ömer Faruk61

Allah belasını versin...Burak efendi utanmadan araya girmesin..Biraz koşsa bunlar olmaz...

lejyoner
arkadaşlar teşhisi doğru koymak lazım şu bir gerçek ki takımımız yetenekleriyle değil mücadele gücüyle maç kazanabiliyor, takımda doğru dürüst bir yıldız yok, maç içinde kaçak güreşen oyuncular var (aykut,burak,zokora, serkan,colman...)haliyle yük defansın sırtına biniyor bu kadar stres te defans hatalarını beraberinde getiriyor,şenol hoca maalesef takım oyunu oynatamıyor, galatasaraya bakın adamlar ne biçim yardımlaşıyor maç içinde bir bulut gibi dağılp toplanıyorlar halbuki onlar da 9 yeni oyuncuyla oynuyorlar takımın motivasyon sorunu var anlaşılan, ayrıca bucaspordan alınan torric jebrin niye alındı madem iyiydi niye oynatılmıyor,madem kötü neden alındı acaba? bilen varsa söylesin geçen yıllar brüls diye birini aldılar yine oynatmadan postaladılar bazılarını da az daha pişsin diye başka takımlara gönderiyorlar şu zihniyete bak yahu!! bu kafayla takım yönetilmez maalesef yönetim sınıfta kalmıştır. erman toroğlunun dediği gibi bize ancak kupanın sapını verirler bu da yönetimin hatırası olur saygılar...

nakzo
valla doğruyu yazdım,ama karaladığın yerde saçmalamışım kabul ,ama altındada zaten yorumu yazdım,,,,
Fenerin şike yapmamış olabileceğini söyledeğin kısım hariç katılıyorum bu forumdaki herkesde o kupanın verilmeyeceğini biliyor ;ama bu sezonki rezilliği örtmek için millete bir kulp lazım ya tutur gitsin 20 yıl sonrada konuşuruz 2011 sezonu şampiyonluğu 2031 de verilecekmiş ha kesin verilecekmiş.

esra61
16.03.2012, 23:40
şenol hocaya yapılan terbiyesizliği kınıyorum ve bu kişilerle aynı takımı tutmaktan utanıyorum....ŞENOL HOCA en kötü günümüzde bizimle ve böyle hareketleri en son hakedicek kişidir yönetimde bence

.....
16.03.2012, 23:41
Yediğimiz gole bakın:

Böyle defans mı yapılır ya. Yuh cidden.

tturan
Bence maçı kaybetmemizin 2 nedeni var.
1) Burak Yılmaz ın penaltı atması
2) Adrian Aykut değişikliği
Aykut oyuna girdikten sonra top daha fazla bizim kaleye gelmeye başladı.
Adrianın yerine Alanzinho değişikliği olsaydı en azından çıkarken bu kadar top kaybı yaşanmazdı.
Benim dışımda belki bu forum da 1000 kişi yazmıştır. Alanzinho ikinci yarıda etkili oluyor diye, ama nedense takımın teknik direktörü bunu çözememiş henüz. Bir de defans kötü diyenler bugün ortasaha çıkarken çok top kaptırdı.
Olcan ın ve Volkan'ın olmaması nedeniyle de oyunu kanatlara açamayınca pozisyona giremedik.

Cafer Bulur
Kimse artık Stoperlerimize laf etmesin...Ofans Kalecide Başlar,Defans Forvette Başlar..Ancak Forvette Bırak pres yapmayı kaptırdığı topu tekrar kazanmak için uğraşmaktan aciz,Ayağına gelmeyen topa koşmayan bir futbolcu haline bürünen bir futbolcumuz var..Aklını başına toplamalı.Gerekirse dinlendirilmeli....
Kesinlikle öyle,zokora bu sezon ne zaman cok önemli bir firsati bertaraf etmis?

Zokora ofansa yardim etmez diyenler var,onlara soruyorum?

Taner Uykuçeken
Şenol Güneş e laf söylemek :confused:
neyin kafasını yaşıyor bu insan anlamıyorum :eek:

Koray
Şenol Hoca manyağın birini takalacak değil herhalde.

titanic
16.03.2012, 23:43

Şenol hoca bunu haketti, sen gel ligin dibine demir atan, averaj takımını al,şampiyon yap,şampiyonlar liginde oynat. Sonra gelsin bir embesil sana çemkiirsin.Çıtayı yükseltmeyeceksın hocam, bu taraftarlar olduğu sürece bizden barcelona çıkmaz, çıksa da böyle insanların sevinmeye hakkı yok.

tsloner
fatih tekke kisiligi ile pek sevmedigimi bir adamdi da burak onun gibi forvet degil olamazda. Karsilastirmak bile abesle istigal. Burak 30 senede bir kafaya cikiyor, tekke ceza alanin her noktasindan kafaya cikabilecek oyuncuydu. Tabii birde burak'in bjkli durusu var ona hic girmeyeyim.

Muhalif
Zokora'dan iyi bir trafik polisi olur. Adam maç boyu eliyle koluyla herkese ona at, buna at yapıyor. Kendisinden başka herkesi işaret ediyor. Nerde Zokora nerde boşa çıkıp sürekli top alarak oyun kuran Selçuk. Peh Sadri Bey sallıyordu birde Zokora 10 Selçuk eder diye. Hadi be sende...

Adrian ve Henriqe e zaten ne desem boş. Adrian bir pozisyonda hele ya direkt kaleye vuracak, ya da Halil'e aktaracak topu öyle bir pas attı ki yemin ediyorum taça çıkmasın diye zor yetişti Halil. Arkadaş bu adamları kim izledi kim aldı yahu. Yazık günah vallahi. 5.250 milyon euro yahu. Öküz alırdı Hacısalihoğlu o paraya çiftlik için be! 33 yaşındaki Herve Tum'u almış olsaydık bu sene başında Adrian ve Henriqe nin yerine eminim şu an en az bir 6-8 puan daha fazlamız olurdu. En azından kenardan gelen ortalara kafa vuracak bir forvetimiz olurdu.

Burak konusunda ne şartta olursa olsun aynı düşüncedeyim. Sene sonu iyi bir rakama satılmalı. Burakspor olup çıktık. Tüm takım sanki zorunlu hissediyor kendini ona top atmaya. O da bu durumu yaratmak için sürekli konuşuyor bağırıp çağırıyor yani arkadaşlarına. Fatih Tekke'yi gol olarak yakalayamasa da sanırım trip atma konusunda çoktan yakaladı!

Son olarak yönetimin kupayı alsa dahi en kısa sürede gitmesini diliyorum. Kim aday olursa olsun Sadri Şener'in karşısında ona oy vermek için geleceğim 1200 km yola.

Ilelioglu
16.03.2012, 23:44
Beraberlik kötü oldu. Özelliklede 90'da golün gelmesi kötü oldu. Hemen hemen her mac gol yiyoruz, buda defansin kötü olmasina bagli. Sadece ona degil tabi ki, baska faktörlerde var, ama böylesine bir mac trafiginde bizi 3 Stopere mahkum eden, ki bunlardan biri sürekli sakat, digeri ise A2 oyuncusu, Yönetime selamlarimi gönderiyorum.

Bugün devre arasi bile iyi bir Stoper alinmis olsaydi, Valencia'nin 4 atip eledigi Eindhoven'i bizde elerdik. Özelliklede lige suan en az 60 puan ile zirve yarisindan kopmamis olurduk. Yönetim bir sezonu heba etti. Bir hic ugruna heba etti. Tamam bundan önceki Yönetimler ile de cok sezonlar kaybettik, ama artik bazi derslerin cikarilmasi lazim. Bu insanlarin tecrübeleri var sonucta, belli bir yasa gelmisler. Hepsini gectim Trabzonspor Kulübünü yönetiyorsun, biraz ciddiyet yahu. Baskan diyor ki, malum sürec ile ugrasiyoruz. Fenerde malum sürec ile ugrasiyor, ama bir yandan Serdar Kesimal'i aliyor, Ziegler'i aliyor, Sow'u aliyor. Hepsini bir arada yapiyor. Bu bir mazaret degil Sadri Bey.

Gercekten üzülüyor insan, cünkü bu defans hatti ile Senol Hoca SL'de gruptan cikmis ve ligde de herseye ragmen 3.sirada. Senol Hoca derken tüm teknik heyeti kast ediyorum. Büyük is cikardilar gercekten. Yönetime ragmen...

:cool:

kudu_61
16.03.2012, 23:44
bu takımda 30 gol atan futbolcu BURAK
selçuk ile jaja olsa idi de gol sayısı 60 olurdu
burak kafa atamıyor ve penaltı kullanamıyor buda bir gerçek
niye gençler maçı berabere bitti diye bu kadar baskı yapıyoruz anlamadım
ben burağa kızmıyorum GEÇEN SENE ŞAMPİYON OLAN TAKIMI BOZDUĞU İÇİN YÖNETİME VE HOCAYA KIZIYORUM
bu takımda yattara bile her maç bu takımı net 3 gol pozisyonuna sokar nerde jaja selçuk egemen teo yazık ettiler takıma kızmayın burağıma kızmayın emeğine sağlık burağım ayağına sağlık buda gelir buda geçer

amasya0561
16.03.2012, 23:45
Burak bu sene avrupaya gider. şimdi eleştirdigimiz Burak ıda çokk ararızz.
son günlerdeki performansı gidecegine işaret bence

61_Hasan_69
Özledik be Kral !
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431041_382895478400894_141425382547906_1313424_443 067526_n.jpg

Cafer Bulur
Zokora'dan iyi bir trafik polisi olur. Adam maç boyu eliyle koluyla herkese ona at, buna at yapıyor. Kendisinden başka herkesi işaret ediyor. Nerde Zokora nerde boşa çıkıp sürekli top alarak oyun kuran Selçuk. Peh Sadri Bey sallıyordu birde Zokora 10 Selçuk eder diye. Hadi be sende...

Adrian ve Henriqe e zaten ne desem boş. Adrian bir pozisyonda hele ya direkt kaleye vuracak, ya da Halil'e aktaracak topu öyle bir pas attı ki yemin ediyorum taça çıkmasın diye zor yetişti Halil. Arkadaş bu adamları kim izledi kim aldı yahu. Yazık günah vallahi. 5.250 milyon euro yahu. Öküz alırdı Hacısalihoğlu o paraya çiftlik için be! 33 yaşındaki Herve Tum'u almış olsaydık bu sene başında Adrian ve Henriqe nin yerine eminim şu an en az bir 6-8 puan daha fazlamız olurdu. En azından kenardan gelen ortalara kafa vuracak bir forvetimiz olurdu.

Burak konusunda ne şartta olursa olsun aynı düşüncedeyim. Sene sonu iyi bir rakama satılmalı. Burakspor olup çıktık. Tüm takım sanki zorunlu hissediyor kendini ona top atmaya. O da bu durumu yaratmak için sürekli konuşuyor bağırıp çağırıyor yani arkadaşlarına. Fatih Tekke'yi gol olarak yakalayamasa da sanırım trip atma konusunda çoktan yakaladı!

Son olarak yönetimin kupayı alsa dahi en kısa sürede gitmesini diliyorum. Kim aday olursa olsun Sadri Şener'in karşısında ona oy vermek için geleceğim 1200 km yola.
Dört dörtlük bir yorum,tebrikler muhalif.

brushfield
16.03.2012, 23:46

Burdaki futbol ulemalarına tercüman olmuş bu arkadaş. Umarım biraz da olsa rahatlamışlardır bu arkadaşlar. Bu takımı stres atmak için tutanlara sözüm Allah'ınızdan bulun, bu kadar insanın karşılıksız, beklentisiz sevdiği kulübe her tökezlemesinde bir çelme de siz atıyorsunuz. Yapıcı tek bir icraatınız yok. İşiniz gücünüz takımın peşine harcadığınız paraları hesaplayarak kulübe hakaret etme hakkını ne kadar elde ettiğinizi hesaplamak. Kimi bir maç bileti alarak bu hakkı kazanıyor, kimisi forma alarak, kimisi kombine. Bu kulüp sizin sandığınız kadar ucuz değil. Sizin cebinize sığmaz bu camia. Düşün bu takımın yakasından artık...

Cafer Bulur
16.03.2012, 23:48
Beraberlik kötü oldu. Özelliklede 90'da golün gelmesi kötü oldu. Hemen hemen her mac gol yiyoruz, buda defansin kötü olmasina bagli. Sadece ona degil tabi ki, baska faktörlerde var, ama böylesine bir mac trafiginde bizi 3 Stopere mahkum eden, ki bunlardan biri sürekli sakat, digeri ise A2 oyuncusu, Yönetime selamlarimi gönderiyorum.

Bugün devre arasi bile iyi bir Stoper alinmis olsaydi, Valencia'nin 4 atip eledigi Eindhoven'i bizde elerdik. Özelliklede lige suan en az 60 puan ile zirve yarisindan kopmamis olurduk. Yönetim bir sezonu heba etti. Bir hic ugruna heba etti. Tamam bundan önceki Yönetimler ile de cok sezonlar kaybettik, ama artik bazi derslerin cikarilmasi lazim. Bu insanlarin tecrübeleri var sonucta, belli bir yasa gelmisler. Hepsini gectim Trabzonspor Kulübünü yönetiyorsun, biraz ciddiyet yahu. Baskan diyor ki, malum sürec ile ugrasiyoruz. Fenerde malum sürec ile ugrasiyor, ama bir yandan Serdar Kesimal'i aliyor, Ziegler'i aliyor, Sow'u aliyor. Hepsini bir arada yapiyor. Bu bir mazaret degil Sadri Bey.

Gercekten üzülüyor insan, cünkü bu defans hatti ile Senol Hoca SL'de gruptan cikmis ve ligde de herseye ragmen 3.sirada. Senol Hoca derken tüm teknik heyeti kast ediyorum. Büyük is cikardilar gercekten. Yönetime ragmen...

:cool:
Belki einhoven e elenmemizde stoper eksikligi etken olmus olabilir ama ligdeki basarisizligimizda kimse stoper eksikliginden bahsedemez.

Biz sezon basindan beri bir takim olamadik,sorun budur.

Takim ne savunma yapabiliyor ne de hücum yapabiliyor...

Cengiz Çubukcu

hocam geç değil herve tum bizde hala iş yapar, ben ciddiyim :)

esra61
pun kaybettiğimiz maçlardan sonra bir foruma bakıyorum bir de puan kazandığımız maçlardan sonra bakıyorum;aynı futbolcuyu maçın skoruna göre biranda zirveyede çıkarıyoruz yerin dibine de sokuyoruz ne tuaf...biranda unutuyoruz bizim takım için neler yaptığını ve ne şartlarda maçlara çıktıklarını....eleştiri olur ama yapıcı eleştiri olur.ne yazık ki halk olarak eleştrinin dozunu bir türlü ayarlayamıyoruz yazık...

Ilelioglu
16.03.2012, 23:49
33 yaşındaki Herve Tum'u almış olsaydık bu sene başında Adrian ve Henriqe nin yerine eminim şu an en az bir 6-8 puan daha fazlamız olurdu. En azından kenardan gelen ortalara kafa vuracak bir forvetimiz olurdu.

Cok fark etmezdi bence. Sonucta gol atiyoruz. Gecen sezon ile kiyasladigimiz zaman ayni sayida gol atmisiz. Ama birde yedigimiz gollere bak. Gecen sezondan 15-16 gol fazla yemisiz. Gayse niye lider? Bizden cok mu fazla gol atmis? Hayir, ama bizden cok daha az yemis. Demekki sorun nerede? Defansta...

Ricardo Costa'yi alsaydik suan 15 puan daha katin, gayse ile basa bas gidiyorduk.

;)

samway
16.03.2012, 23:50
senol gunes ın soyle bır cumlesını hatırlıyorum cagdas atan ıle ılgılı daha once takımda oynayıp da tekrar takıma gelen oyuncu verımlı olamayacagı ıcın cagdas ı dusunmuyorum dedı saygı duyarız dedık pekı ucaga bınmeden oncekı terbıyesız bır taraftar gıbı deıl de saygı cercevesınde bır soru sorsak ;

aykut ne dıye bu takıma alındı ?

tturan
16.03.2012, 23:51
Burdaki futbol ulemalarına tercüman olmuş bu arkadaş. Umarım biraz da olsa rahatlamışlardır bu arkadaşlar. Bu takımı stres atmak için tutanlara sözüm Allah'ınızdan bulun, bu kadar insanın karşılıksız, beklentisiz sevdiği kulübe her tökezlemesinde bir çelme de siz atıyorsunuz. Yapıcı tek bir icraatınız yok. İşiniz gücünüz takımın peşine harcadığınız paraları hesaplayarak kulübe hakaret etme hakkını ne kadar elde ettiğinizi hesaplamak. Kimi bir maç bileti alarak bu hakkı kazanıyor, kimisi forma alarak, kimisi kombine. Bu kulüp sizin sandığınız kadar ucuz değil. Sizin cebinize sığmaz bu camia. Düşün bu takımın yakasından artık...

Ne yani bu takım süper top oynuyor da biz mi göremiyoruz. Ayrıca bu takımı stres atmak için tutmuyoruz, tuttukça ve izledikçe stres oluyoruz. Göz göre göre takım iyi yönetilmiyor transferler iyi yapılmıyor. Hakkımız olan kupa verilmiyor ve sen neden bahsediyorsun. tüm bunlar karşısında en ufak eleştiride mi yapmayalım. Bu akşam ki oyun seni tatmin etti mi?

Ilelioglu
16.03.2012, 23:52
Belki einhoven e elenmemizde stoper eksikligi etken olmus olabilir ama ligdeki basarisizligimizda kimse stoper eksikliginden bahsedemez.

Biz sezon basindan beri bir takim olamadik,sorun budur.

Takim ne savunma yapabiliyor ne de hücum yapabiliyor...

Savunma dedigin iyi Stoperler ile yapilir. Defans hattina bir bak Cafer abi...Serkan sag bek, oranin oyuncusu mu? Degil...Celustka Stoper, oranin oyuncusu mu? Degil...Giray desen vasat...

Sezon sonu iyi bir Stoper transferi olursa, gör bak, önümüzdeki sezon kac puan topluyoruz.

Iddaaya girebiliriz...:)

titanic
pun kaybettiğimiz maçlardan sonra bir foruma bakıyorum bir de puan kazandığımız maçlardan sonra bakıyorum;aynı futbolcuyu maçın skoruna göre biranda zirveyede çıkarıyoruz yerin dibine de sokuyoruz ne tuaf...biranda unutuyoruz bizim takım için neler yaptığını ve ne şartlarda maçlara çıktıklarını....eleştiri olur ama yapıcı eleştiri olur.ne yazık ki halk olarak eleştrinin dozunu bir türlü ayarlayamıyoruz yazık...

Ne tür şartlarda sahaya çıkmak mı, köy öğretmeninden bahseder gibi...
alıyorlar trilyonları çıkıyorlar maça gençlerdekılerde ıyı kazanıyor ama çok kazanandan daha ıyı performans belemek de doğal. maç sonucuna göre değerlendirme yapmak da dediğiniz gibi pek sağlıklı değil

Cafer Bulur
Cok fark etmezdi bence. Sonucta gol atiyoruz. Gecen sezon ile kiyasladigimiz zaman ayni sayida gol atmisiz. Ama birde yedigimiz gollere bak. Gecen sezondan 15-16 gol fazla yemisiz. Gayse niye lider? Bizden cok mu fazla gol atmis? Hayir, ama bizden cok daha az yemis. Demekki sorun nerede? Defansta...

Ricardo Costa'yi alsaydik suan 15 puan daha katin, gayse ile basa bas gidiyorduk.

;)
Katilmiyorum,su anda attigimiz gol sayisi golcü bir takim oldugumuzu göstermez.

Bu aksam burak penaltiyi atsa ne olurdu, mersin macinda halil 2-2 iken golü atsaydi ne olurdu,alanzinho bjk ye karsi yenildigimiz macta macin basinda golü atsaydi ne olurdu?;)

Veysel
senol gunes ın soyle bır cumlesını hatırlıyorum cagdas atan ıle ılgılı daha once takımda oynayıp da tekrar takıma gelen oyuncu verımlı olamayacagı ıcın cagdas ı dusunmuyorum dedı saygı duyarız dedık pekı ucaga bınmeden oncekı terbıyesız bır taraftar gıbı deıl de saygı cercevesınde bır soru sorsak ;

Aykut boş boş takılsın diye alındı başka bir jestini göremedik.

amasya0561
16.03.2012, 23:53
öne geçtigin bir maçı kazanacaksın. büyük takım olma budur. neden 2. golü bulamıyoruzki. yada 1-0 da geriye yaslanıyoruz

titanic

aykut oynadımıydıkı bızde,ben hatırlamıyorum demekkı oynamamıs ya da oynayammaımıs, çağdası gayt ıyı haturlıyorum

Berkan
Bu taraftarmı şampiyonluğu hakediyor ? Ben kendi adıma utanıyorum, Şenol hocaya söylenenlere.Yazıklar olsun sizin gbi zihniyete.

Punisher-61
16.03.2012, 23:54
Cevabi olmayan sorular
1.sercan kaya
2. Jebrin
3. Baris özbek
4. Ferhat öztorun
5. P.brozek
Bu adamlar nerde neden hic oynamiyorlar...

Vittek, glowacki, p.brozek, simdi olcan gecen sene yattara....
Neden bizde sakatliklar bu kadar uzun sürüyor ve gec farkediliyor??
ne bicim sagilik ekibimiz var... Örnek olcan mili mac dahil son iki macina sakat olmasina ragmen cikmis..

Bu sezon son dakikalarda cok canimiz yandi bunun sorumlusu kim??
Futbolcularin beceriksizligi mi?? Teknik heyetin taktiksel anlamdaki hatalari mi???

USTA Abdurrahman
BURAK YILMAZ, Saha Dışında Nasıl bir kişilik bilmiyorum ama..
SAHA İÇİNDE, ÖZELLİKLE CEZASAHASI İÇİNDE Fazlasıyla "Karaktersiz" Lakayık, Dokunsalarda DÜŞSEM DİYE OYNUYOR..
Ki Son iki haftadır Aldığmız Penaltılarda Benim oldukça canım sıkıldı.. Yüzüm Kızardı.. Eminimki bu penaltılar RAKİPLERİMİZE Verilse(elbette verilmişliği vardır )Neler konuşulur az çok tahmin edersiniz..

Tamam 30 GOL ATTI , Hakkını vereyim, GOL VURUŞLARINI FAZLASIYLA GELİŞTİRDİ..
Amma velakin...
Saha İçinde Arkadaşlarına Yaptığı TAVIRLARINA ÇOK ACİL Bİ ŞEKİLDE SON VERMESİ LAZIM...

İ.Öztel
Burak 5 milyona yurtdışına gider inşallah , bu taraftara fazla böyle topçular adam 2 senedir bizi sırtında taşıyor biraz kötü oynadımı hakaretler gırla git Burak sende git kaç Trabzon'dan , seneye Turgay'ı alırız Bursa'dan anca o paklar bu taraftarı.

bana göre 5 burak 1 turgay etmez. turga buraktan daha iyi TOPÇUdur. golcülügüne bişey diyemem.

nakzo
Senin aklınada sığmaz kardeşim bu takım anladın mı? Hugo burosada ziyayada, ersun hocayada, giray bulağada sahip çıkacaksın boş konuşmayacaksın.Kimse şenol hocaya hakaret etmiyor bir adam çıkmışta sözlü hakret etmiş miş bu ülkede mili takım hocasına adam kafa attı burası böyle bir ülke yanlış mı çok yanlış ama eğitim seviyesi vs . bizim insanımız böyle.....

tturan
16.03.2012, 23:55
aykut oynadımıydıkı bızde,ben hatırlamıyorum demekkı oynamamıs ya da oynayammaımıs, çağdası gayt ıyı haturlıyorum

Bir ara altyapıda mı ne oynamış. Yoksa a takımda oynadığını hatırlamıyorum.

samway

aykut bızım alt yapıda yetıstı .)

Soner Albayrak
Bir maç yüzünden Şenol hocayı ve maç içinde beklediğimiz perfonmansı gösteremeyen futbolcularımızı itin .ötüne sokmaya gerek yok.

Sallayacak birileri varsa onlar da yönetim kadrosundaki kişilerdir.

Tamam taraftar olarak sinirliyiz kendi adıma söyleyeyim moralim bozuldu ve muhtemelen iyi bir haftasonu geçiremeyeceğim.

He bir de Şenol hoca konusu var. Hocamızı bir maçta yerin dibine sokmayalım lütfen. Şenol hoca bu takımın başında olmadığı zamanları da biliyoruz.

Son yıllarda hocamızın sayesinde az da olsa heycanımızı son haftalara taşıyabiliyoruz buna da şükür.

Sabredelim güzel günler gelecek ben inanıyorum.

Cafer Bulur
16.03.2012, 23:56
Bu taraftarmı şampiyonluğu hakediyor ? Ben kendi adıma utanıyorum, Şenol hocaya söylenenlere.Yazıklar olsun sizin gbi zihniyete.
Haklisin biz haketmiyoruz,burnu bir karis havada olan burak,sahada gezinen zokora,adam gecmekten aciz adrian hakediyorlar sampiyonlugu.:rolleyes:

Mellih
16.03.2012, 23:56
böyle olmamalıydı :/

titanic
16.03.2012, 23:57

heee alt yapıdan oyuncu çıkarmak demek bu olsa gerek:)

Taha Muhammet
16.03.2012, 23:58
Burak bu sene avrupaya gider. şimdi eleştirdigimiz Burak ıda çokk ararızz.
son günlerdeki performansı gidecegine işaret bence
kafası burda değilse gitsin

Erdinç Dilek
gol rekorunu kırman için n gol atmanı istemiyorum burak efendi takımın galibiyeti için gol atmanı istiyorum.olaya böyle bakarsan başarıda gelir.

titanic
Haklisin biz haketmiyoruz,burnu bir karis havada olan burak,sahada gezinen zokora,adam gecmekten aciz adrian hakediyorlar sampiyonlugu.:rolleyes:

şenol hocaya çıkışan siz mıydınız yoksa?

samway

soylenenlerın ne oldugunu bılmıyorum savunmuyorum da ama soyle bısey var senol gunes cok ıyı bır ınsan ıyı bır trabzonlu ama sunu bılmemız lazım senol gunes de parayla calısan bır ıscı bır hızmet verıyo hata yaptıgında elestırıye acık olmalı sen ısınde hata yaptıgında musterıler vey patron gelıp her seferınde canın saolsun mu dıyor ? lutfen su elestırı yapmayın modundan bı cıkın rıca ederım

Yaşar
Kazanılan maçlardan sonra da sizleri bu şekilde aktif olarak, buralarda, takıma övgüler yaparken görmek istediğimi belirtmek isterim.

Delibas

Bizim altyapıya da ama Almanya'dan Karlsruhe'den geldi.

samway
16.03.2012, 23:59
heee alt yapıdan oyuncu çıkarmak demek bu olsa gerek:)

gokdenızler fatıhler cıkaran alt yapı aykutlar mustafa yumlular cıkarıyo !!! bu nasıl bır gelısımdır helal olsun

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:00
Trabzonspor bana göre ahlaki bir erozyon yasiyor.

Futbolcularin is ahlaklari cok kötü,kendilerini islerine vermiyorlar.

Senol günesde bu ise canak tutunca sezon bizim icin bitti.

titanic
17.03.2012, 00:01
gokdenızler fatıhler cıkaran alt yapı aykutlar mustafa yumlular cıkarıyo !!! bu nasıl bır gelısımdır helal olsun

yetenekli adam yoksa demekki. mutfağa güzel malzeme gelecekki aşçı birşeyler çıkarsın.

Fanatik34
Soruyorum,burak in 30 gol atmasiyla ziya dogan in 78 puan toplamasi arasinda ne fark var?

Simdi ziya hoca 78 puan topladi diye iyi bir hoca diyebilirmiyiz?Söyle sorayim, sizce hector Cuper nasil bir Hoca? Ziya Hoca´ya haksizlik yapip yapmadiginizi anlamak icin soruyorum

brushfield
Ne yani bu takım süper top oynuyor da biz mi göremiyoruz. Ayrıca bu takımı stres atmak için tutmuyoruz, tuttukça ve izledikçe stres oluyoruz. Göz göre göre takım iyi yönetilmiyor transferler iyi yapılmıyor. Hakkımız olan kupa verilmiyor ve sen neden bahsediyorsun. tüm bunlar karşısında en ufak eleştiride mi yapmayalım. Bu akşam ki oyun seni tatmin etti mi?

Hayır, beni de tatmin etmedi bu akşam oynanan futbol.
Ne yapmam gerekiyor, Şenol Hoca'yı istifaya mı davet etmem lazım. Burak'a mı sallamam lazım yoksa Tolga'ya mı?
Ben bu takımı her maçı alsın beni sevindirsin diye tutmuyorum. Böyle bir isteğim olsaydı bu ligde tutulacak takımlar belli, gider onları desteklerdim.
Alehlerine bu kadar konuşulan bu hoca, bu futbolcular geçen sene şampiyon yaptılar bu kulübü. Ondan önceki sene 1 türkiye kupası, 1 de süper kupa kazandırdılar bu kulübe. Bu sene şampiyonlar liginde son dakikalarda kaçırdılar bir üst turu. Ne istiyorsunuz bu insanlardan. Sizi ne tatmin edebilir. Bu kulübe yapıcı eleştiride bulunmak sizin için neden bu kadar zor...

samway

nolcak hocam baskan hala gecen sezon kı kupa pesınde her demec boyle lıg olmaz neye oynadıgımızı bılmıyoruz falan fılan

RepLay
Takım hep uysal topçularla dolu..Biraz da teknik heyet şapkayı önüne koysun düşünsün

memozcan

zokora sevilladan geldi, ondan önce de tottenham da oynamış, kariyeri başarılarla dolu, say say bitmiyo.. hem çok para vermedik kendisine 5 milyon euro o kadar, polislik de yapacak tabi, hem sadece kendisi mi menajerine de 1 milyon verdik, siz söylemeden ben söylleyeyim yaşı sorun değil ki tecrübesini gösterir , hem çok sempatik birisi mahalle bakkalından alışveriş yapıyo eşiyle sempatik pozlar veriyo bence hakkında yanlış düşünüyosunuz..

henriqeye gelince güreş takımı için de değerlendirebiliriz kendisini ilerde, bir taşta iki kuş hesabı ince zaka lazım anlamak için, adrianı halis muhlis bir arkadaş tavsiye etti, görün bakın karpatların maradonası olacak, halil biraz önde dursaydı alacaktı pası.. burak içinse zokora gibi tecrübeli bir oyuncu parasına vericez kendisini hiç dert etmeyin..

nakzo
17.03.2012, 00:02
Biz Türkiye kupası şampiyonluğundan başka başarısı olmayan hocaya bu kadar tapıyorsak ;bursa kenti sıradan bir anadolu takımını 5 milyon dolarlık takımıyla şampiyon yapan Ertuğrul Hoca'nın altından heykelini yapıp şehrin merkezine dikmelidir arkadaş bu kadar diyorum başka bir kelime daha etmiyorum. Şahısların değil, Trabzonsporun taraftarlarına iyi geceler.

Ilelioglu
Senol Hoca'yi su yönden elestirmek istiyorum...

Madem 1-0'a maci bitirip gitmek istiyorsun, o zaman orta sahayi kalabalik tutacaksin. Halil'i cikarip oyuna Henri'yi almanin mantikli aciklamasi yok. Baris Özbek'i alacaksin. Adrian cikiyor Aykut giriyor, yani orta sahanin kalabaliklasmazi söz konusu degil. Bu durumda Halil'i de cikariyorsan yine orta saha koyacaksin. Buda 1-0'i korurdu. Bence yani...

:)

Ömer TOPAL
Arkadaşlar burda sorun o bu şu degil..neden bir maçda topun agzına koyuyorsunuz herkezi..burda sorun gençlerbirliğinin beceriksizliği....! evet evet ciddiyim bu böyle..Şu lanet golu erken atsan burda şimdi bunu degil galibiyeti konuşcaktık..dur dur 90 da at olcak işmi laaa...Nasılsa her maç gol yemeye alışkınız...son iki maçı geriden çevirmedikmi...golü erken yeseydik eminim ki bu maçı alırdık

Berkan

Dostum banane zokaradan adriandan :) benim lafım bu takım ve ülke futbolu için elinden geleni yapmış olan Şenol hocaya yapılan saygısızlık.

KemalisTS
Kişilerin İSİMLERİ -Trabzonspor- İSMİNİN üzerine çıkmaya başlayınca sıkıntı başlıyor.

Burak bu hataya düşmeye başladı.Bence yol yakınken bundan vazgeçsin.

titanic
Takım hep uysal topçularla dolu..Biraz da teknik heyet şapkayı önüne koysun düşünsün

uysal topçu ne demek

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:03
şenol hocaya çıkışan siz mıydınız yoksa?
Orada olsaydim senol hocaya hakaret degil ama elestiri yapardim.

Burak a neden bu kadar kol kanat gerdigini sormak isterdim.

Futbolcularin bu sezon cok kötü olmalarina ragmen neden iyi dedigini sormak isterdim.

Taha Muhammet
17.03.2012, 00:04
Biz Türkiye kupası şampiyonluğundan başka başarısı olmayan hocaya bu kadar tapıyorsak ;bursa kenti sıradan bir anadolu takımını 5 milyon dolarlık takımıyla şampiyon yapan Ertuğrul Hoca'nın altından heykelini yapıp şehrin merkezine dikmelidir arkadaş bu kadar diyorum başka bir kelime daha etmiyorum. Şahısların değil, Trabzonsporun taraftarlarına iyi geceler.
tutturmuşsunuz bir tapmayı kim tapıyor kardeşim

Oğuzhan
17.03.2012, 00:04
Burak kral olacak diye neden iyi oynayan Halil kenara geliyor, sahada yürüyen Burak çıkmıyor oyundan. Quaresma bile takımda kadro dışı kalıyor, kötü oynayan adamı kenara almaktan aciz miyiz biz. Ayıptır ya ilah değil bu adam kötü oynuyorsa al kenara. Ya da ondan iyi olan Halil'i çıkartma en azından mücadele etmeye çalışıyor adamlar. Lanet olsun ya şurada penaltıyı atsa 2-0 rahat alacağımız maç potaya giriyorduk resmen tekrardan. Yarın FB kaybederse iyice kahrolacağım aradaki farkı eritmiştik baya.

Hasan Arslan
17.03.2012, 00:05
krallık mevzusu,egoizme döndü gibi..hoş görünmüyor,hatta can sıkıyor..

Cafer Bulur
nolcak hocam baskan hala gecen sezon kı kupa pesınde her demec boyle lıg olmaz neye oynadıgımızı bılmıyoruz falan fılan
Dogru balik bastan kokar.

Bu sezon biz taraftar,takim,hoca,yönetim ve camia olarak basari istemedik bunu haftalardir yaziyorum.

Helvacı61
arkadaşlar bu takım hedef takımı değil..asla olamazda..bütün takım sadece burak gol atsın diye uğraşıyor..oyunu olağan akışında oynamıyor...bu akşam bir ara sanki burak dışında biri gol atarsa sayılmayacak gibi bir hisse kapıldım. koskoca trabzonspor bütün hedefini burak yılmazın kışısel istatistikleri üzerine kuramaz...ama artık kurabilir..trabzonspor için lig bitti hatta play ofta 2. dört te oynaması daha iyi burak yılmaz rekozr kırar..herkes rahatlar

samway
17.03.2012, 00:06
Orada olsaydim senol hocaya hakaret degil ama elestiri yapardim.

Burak a neden bu kadar kol kanat gerdigini sormak isterdim.

Futbolcularin bu sezon cok kötü olmalarina ragmen neden iyi dedigini sormak isterdim.

yok abı elestıremezsın yasak !!! :)

bende su soruyu cok sormak ısterım senol hocaya adrıan ı ızledıgım her macta ortaları adrıan yaptı duran toplarda ve yuzde 99 u on dırege adamın kafasınaydı bunu nasıl gormezden geldınız

Erdinç Dilek
17.03.2012, 00:06
her maçta son dakikalarda yüzde yüz gol pozisyonu verme alışkanlığımız bu maçta da tekerrür etti ve sonunda da golü yedik, ders alınmamış demek ki, Burak efendiye her hafta akıl vermek zorunda kalıyorum bir akıl daha.. penaltı atarken topa doğru gelirken kısa aralıklarla duraksa kaleciyi boz, sonra da vuruşunu yap koşunu kesmeden gelme topun üstüne.

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:07
Söyle sorayim, sizce hector Cuper nasil bir Hoca? Ziya Hoca´ya haksizlik yapip yapmadiginizi anlamak icin soruyorum
Cuperi fazla tanimam,yorum yapamiyorum.

Sadece bizde basarili olabilecek yabanci hoca yok diyorum,o kadar...

Tolga Okumuş
Onlarca kez görmeye gerek yok, ama biz duvarın yanından geçmek yerine duvarı delmeye meraklı olduğumuz için Alanzinho'yu yine oyuna sonradan girip iyi oynadığı bir ikinci yarıdan sonraki maçta ilk onbirde göreceğiz.

Sonra Alanziho ilk onbirde başladığı maçta kötü oynayacak,sonraki maçta ikinci yarı girecek iyi oynayacak,sonraki maçta ilkonbirde olacak ama kötü oynayıp bir sonraki maçta ikinci yarı oyuna girecek ve iyi oynayıp sonraki maçta...

Bu adam tek devrelik bir adam.Rakibin yorgunluğundan veya oyun disiplininden koptuğunda kullanılması gereken bir oyuncu.Ha bana kalırsa Trabzonspor'da hiç yeri yok ya,neyse!

Trabzonspor gibi bir takımın maç 0-1 iken deplasmanda bir tek gol pozisyonuna dahi girememesi/girmek istememesi nasıl bir taktik anlayıştır?

Şenol Güneş'in sürekli anlattığı iyi futbol,akıcı futbol oyunu güzelleştirmeye yönelik futbol nerede? 0-1 den sonra oyunun kontrolünü eline alıp,ayağa paslarla oyun hakimiyetini kaybetmeden pozisyon üretmesi gereken bir Trabzonspor beklerken,çağ dışı bir anlayışla topu sadece kalesinden uzaklaştırmak isteyen ve ilerde sadece bir adama topu şişiren bir taktik anlayış görmek oldukça üzücü.

Maalesef takımımız HIRS'lı değil,maalesef takımımız SORUMLULUK sahibi değil,ve maalesef Trabzonspor saha içerisinde çok PASİF.

Ve sanırım bu pasiflik Şenol Güneş felsefesinin bir sonucu.

Ilelioglu

Cafer abi yapma sunu ya. Üsütümüzdeki iki takimdan biri Serdar Kesimal'i alirken, Yobo'yu takimda tutarken, digeri Ujfalusi'i alirken sen kimi aldin? Üstelik bir Stoperini kaybetmisken...

Ortada bir suc varsa, en büyük pay Yönetimindir...

zahido
Bakiyorumda forumun geneline, Burak gitsin arkadas, kurtarsin kendini..

Her futbolcunun hatalari olur Burak'ta hata yapiyor..

Fakat bu denli agir elestirileri haketmiyor..

Nasil olsa bu taraftar gelecek sene onu harcar..

Oyuzden gitmesi kendisi acisindan en isabetli karar olur..

Bizim neyimize boyle topcular.. Umut lazim bize.. Aykutlar jebrinler sercanlar falan Herkes layigini bulurmus diyorlar ya gercekten dogru yani..

Fanatik34
17.03.2012, 00:08
Yahu biraz empati yapmayi ögrenin. Burak´in sahacinde pres yapmaz tavrini bende kaldiramiyorum..ama bu takimin buralarda olmasini kime borcluyuz? hic gocunmayin söyleyin

Umut, Jaja gitti yerine alinan tek Henrique, o da uyum sorununu atlatacakta OooOoo. Senol Hoca ne yapacakti? Su ezbercilikten vazgecin.

Haftalardan beri Burak Medya tarafindan gazlaniyor. Yani basardilar onu baski altina sokmayi.
Senol Günes ise nerdeyse gecen sezondan beri tek basina savasiyor bu les kargalarina karsi (hemde kendi Yönetimine ragmen)

tturan
17.03.2012, 00:08
Hayır, beni de tatmin etmedi bu akşam oynanan futbol.
Ne yapmam gerekiyor, Şenol Hoca'yı istifaya mı davet etmem lazım. Burak'a mı sallamam lazım yoksa Tolga'ya mı?
Ben bu takımı her maçı alsın beni sevindirsin diye tutmuyorum. Böyle bir isteğim olsaydı bu ligde tutulacak takımlar belli, gider onları desteklerdim.
Alehlerine bu kadar konuşulan bu hoca, bu futbolcular geçen sene şampiyon yaptılar bu kulübü. Ondan önceki sene 1 türkiye kupası, 1 de süper kupa kazandırdılar bu kulübe. Bu sene şampiyonlar liginde son dakikalarda kaçırdılar bir üst turu. Ne istiyorsunuz bu insanlardan. Sizi ne tatmin edebilir. Bu kulübe yapıcı eleştiride bulunmak sizin için neden bu kadar zor...

Futbolcunun işi ne?
Futbolcu ne için para alıyor?
Eğer işleri buysa işlerini layıkıyla yapmaları gerekiyor. İyi oynarsın şansın olmaz eyvallah. Ama bu akşam takım oynadığı oyunla galibiyeti hak etmedi. Takımın oyunu galibiyeti hak etmediğine inanıyorsam dozunda bırakmak koşuluyla takımı yönetenleri ve oynayanları eleştirme hakkımın olabileceğini düşünüyorum.

SEDAT
17.03.2012, 00:09

* Bu Camia'nın bir geçmişi varsa o beğenmediğin insan'ın geçmişte yaptıklarıyla, arkadaşlarıyla verdikleri emekleriyle var. O insan bu takıma bu camiaya ne vermiş, sen, ben ne verebilmişim bir muhasebe yapın yattığınız zaman. Ha aldığınız forma ve eşofmanları saymayın ama bir zahmet...

tturan
17.03.2012, 00:09
Onlarca kez görmeye gerek yok, ama biz duvarın yanından geçmek yerine duvarı delmeye meraklı olduğumuz için Alanzinho'yu yine oyuna sonradan girip iyi oynadığı bir ikinci yarıdan sonraki maçta ilk onbirde göreceğiz.

Sonra Alanziho ilk onbirde başladığı maçta kötü oynayacak,sonraki maçta ikinci yarı girecek iyi oynayacak,sonraki maçta ilkonbirde olacak ama kötü oynayıp bir sonraki maçta ikinci yarı oyuna girecek ve iyi oynayıp sonraki maçta...

Bu adam tek devrelik bir adam.Rakibin yorgunluğundan veya oyun disiplininden koptuğunda kullanılması gereken bir oyuncu.Ha bana kalırsa Trabzonspor'da hiç yeri yok ya,neyse!

Trabzonspor gibi bir takımın maç 0-1 iken deplasmanda bir tek gol pozisyonuna dahi girememesi/girmek istememesi nasıl bir taktik anlayıştır?

Şenol Güneş'in sürekli anlattığı iyi futbol,akıcı futbol oyunu güzelleştirmeye yönelik futbol nerede? 0-1 den sonra oyunun kontrolünü eline alıp,ayağa paslarla oyun hakimiyetini kaybetmeden pozisyon üretmesi gereken bir Trabzonspor beklerken,çağ dışı bir anlayışla topu sadece kalesinden uzaklaştırmak isteyen ve ilerde sadece bir adama topu şişiren bir taktik anlayış görmek oldukça üzücü.

Maalesef takımımız HIRS'lı değil,maalesef takımımız SORUMLULUK sahibi değil,ve maalesef Trabzonspor saha içerisinde çok PASİF.

Ve sanırım bu pasiflik Şenol Güneş felsefesinin bir sonucu.
Kardeş ağzına diline klavyene sağlık 10 numara yorum olmuş.

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:10
Cafer abi yapma sunu ya. Üsütümüzdeki iki takimdan biri Serdar Kesimal'i alirken, Yobo'yu takimda tutarken, digeri Ujfalusi'i alirken sen kimi aldin? Üstelik bir Stoperini kaybetmisken...

Ortada bir suc varsa, en büyük pay Yönetimindir...
Herseye ragmen futbolcularimiz maclara daha iyi konsantre olsaydi bu kadar puan kaybi yasamazdik.

Ilk yaridaki maclarda takimin futbolsuzlugunu cl maclarina verdik eyvallah ama ikinci devreye ne demeli?

Sadece sahada yürüdügümüz psv maclari mi yordu takimi?

Yaşar
Olcanlı ve Volkanlı takımda, hücumsal olarak sorumluluk alan futbolcu sayımız artarken, gol pozisyonuna girmekte ve gol atmakta sıkıntı yaşamıyordu takım.
Bu maçta bu iki oyuncunun eksikliğiniz fazlasıyla hissettik.
Maçı kazanamz mıydık?
Kazanabilirdik. En basiti, kaçan penaltı pozisyonu gol olsa.
Veya ilk yarının sonunda 4'e 1 pozisyonda Adrian'ın alakasız bir yere attığı topu daha verimli kullanabilsek.
Fakat defans çok iyi oynamasına rağmen yine gol yedik.
Hem de bireysel hata yapmadan fakat önde olan takımın yapması gereken takım savunmasını yapmamamızdan kaynaklanan bir nedenle yenen saçma sapan bir golle puanları bıraktık Ankara'da.
Yediğimiz golde maçın en iyilerinden Serkan ve Zokora olmaları gereken yerde olsalardı, o golü yemezdik.
ayrıca ayak özürlü ve kafasını iyi kullanan tum'un, kafayla girdiği pozisyon yokken, ayağıyla yapmaya çalıştığı enteresan işlere de şaşırdım açıkcası.
İlk yarıdaki rövaşatası, 2. yarıdaki 40 metrelik vuruşunun direkten dönüşü ve goldeki temiz vuruşu.
Özellikle 70. dakikadan sonra aklıma ilk yarıdaki Manisa ve Samsun maçları geldi, gidişat o gidişata dönmüştü ki; korktuğum gerçekleşti.

Hasan Arslan
iyi bir hafta sonu geçirmeyeceğimiz belli oldu..bütün keyfim kaçtı ya :(

RepLay
uysal topçu ne demek

Öyle koyun gibi mucadele etmiyen en ufak temeasta yere yığılan topcular emir almadan komut verilmeden hiç bişe yapamıyan insiyatif alamayan topçular diyebilirim diyebilirim. Orta saha topçularımızın alayı uysal.Mesela benim gözümde Engin hırçın topçuydu keza Selçukta öyle

Delibas
krallık mevzusu,egoizme döndü gibi..hoş görünmüyor,hatta can sıkıyor..

Böyle durumlarda Avrupa takımları hemen bir psikolog yardımına başvuruyorlar, kötü birşey değil ya bu. Burak şu an ne bileyim Nürnberg takımında böyle bir gol rekoru durumunda olsaydı, yanına ona mental olarak yardımcı olarak bir adam tutmuştular çoktan. Biz de yok böyle şeyler.

memozcan
17.03.2012, 00:12
o altyapının üstyapısı sümerpaşazade den oluşuyosa şaşırmamak lazım.. adam sendika başkanlarını geçti valla..

Soner Albayrak
17.03.2012, 00:13
Ne zaman 1-0 öne geçip skoru korumaya çalışsak bunu bir türlü beceremiyoruz. Sorun nerde acaba? Gerçi 1-0 ı korumak da saçma geliyor aslında ama bazı maçlarda oyunu tutup skoru korumak da gerekiyor.

Oğuzhan
Böyle durumlarda Avrupa takımları hemen bir psikolog yardımına başvuruyorlar, kötü birşey değil ya bu. Burak şu an ne bileyim Nürnberg takımında böyle bir gol rekoru durumunda olsaydı, yanına ona mental olarak yardımcı olarak bir adam tutmuştular çoktan. Biz de yok böyle şeyler.

Mücadele etmemenin ne alakası var abi mentalle ya. Allah fizik vermiş, güç vermiş koşacaksın sahada. Öyle bütün maç yatıp 2 sprint ile gol yapma devri eskidendi. Çözdü artık bütün takımlar o sistemi. Ne pres var ne önde baskı, kaleciye pres. Kocaman sıfır mücadelesi.

Adrian iyi oynamasa bile her oynadığı maç sahanın en çok koşan adamı. Mücadele ediyor adam bir şey diyemezsin. Ama Burak arkadaşlarının çeyreği kadar bile koşmuyor ayıptır. Penaltı kaçırınca da doğal olarak çileden çıkıyor millet. Burak değil kim olsa aynısı olur.

Hürgün bu arada başlık açma dostum gerçekten inanırım böyle şeylere uğurdur sonuçta yapma taraftar da olumsuz etkileniyor sen açınca :)

titanic
Öyle koyun gibi mucadele etmiyen en ufak temeasta yere yığılan topcular emir almadan komut verilmeden hiç bişe yapamıyan insiyatif alamayan topçular diyebilirim diyebilirim. Orta saha topçularımızın alayı uysal.Mesela benim gözümde Engin hırçın topçuydu keza Selçukta öyle

selçuk neyse de Engin ne şimdi,hırçınlık değildi onun durumu tamamen psikolojik bozukluk belirtileriydı.Nitekım bır cacık olmadığını da her maç göstedi.Hala adını olumlu ananların olması da ayrı bır mevzu

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:14
Alanzinho,adrian,colman gibi uysal topcularimiz var dogru ama uysal olamayan oyuncumuzda var,zokora gibi.

Fanatik34
17.03.2012, 00:15
Cuperi fazla tanimam,yorum yapamiyorum.

Sadece bizde basarili olabilecek yabanci hoca yok diyorum,o kadar...Cuper´in Ziya hocadan tek farki, yabanci olmasi. Ikiside ayni tarzi benimsemis ama günümüz futbolunda yeri olmayan kisiler. Kaldi ki Ziya Hoca Atay Aktug Yönetiminin gazabina ugramasa (transferler) belkide bugün cok baska seyler konusulacakti. ersun Hoca icinde ayni (ki onu hic sevmesemde)

Iste esas sorun, Trabzonspor´un basina gelen Yönetimlerin (artik kim tehdit ediyorsa) son hamleyi yapmamalari...

el fanatico
17.03.2012, 00:16
............

Ilelioglu
17.03.2012, 00:16
Herseye ragmen futbolcularimiz maclara daha iyi konsantre olsaydi bu kadar puan kaybi yasamazdik.

Ilk yaridaki maclarda takimin futbolsuzlugunu cl maclarina verdik eyvallah ama ikinci devreye ne demeli?

Sadece sahada yürüdügümüz psv maclari mi yordu takimi?

Ben teknik adam olsaydim sunu derdim, "Ilk önce istedigim transferleri yapin, önüme adam gibi kadro koyun, ondan sonra konusun"...

Senol Hoca sezon basindan beri Stoper diyor. Alindi mi? Alinmadi...O zaman basarili olamadi diye onu elestirmeye hakkimizda yok bence.

Herkes isini yapsin arkadas. Yönetim eksik yapti, ama buna ragmen Avrupa'da iyi yol aldik ve ligde 3.siradayiz. Demekki teknik heyet ve Futbolcular iyi is cikardilar.

Hasan Arslan
17.03.2012, 00:17
demek istediğim tamda oydu.ciddi bir mental eksikliktir bu ve muhakkak üzerine düşülmeli..aynı sendromu geçen yıl Umut'un 100. golünü atması için yaşamıştık.bu gibi durumlar spor psikologları veya konunun uzmanları tarafından ayrıntılarıyla incelenmekte ve çözüm yolu bulunmakta..

fanatikdevri
burak sen teknik olarak yeterli değilsin o yüzden elinden geldiğince koşarak oynamalısın.yarım saatini ayırıp penaltı çalıs.vuruş alışkanlığı kazanırsan daha rahat olursun.

Salih Yazıcı
hocaya laf atan dengesiz hugo bross unutmasın trabzonspurun başına gelebilcek hoca şenol hocadır

antagonist
17.03.2012, 00:18

Ne içiyorsan bize de gönder Allah aşkına.

memozcan
bence hoca bu gece takımı antalyaya götürmeliydi, şimdi trabzona yolculuk, salı günü antalyaya seyahat, salıya kadar trabzonda birsürü tantana.. takımı kampa alıp toparlamalıydı hoca..

Helvacı61
bu takımı şenol hocadan başka bie hoca bu topu oynatamaz..bu akşamda rakipten üstün top oynadık..ancak burağın kisişel hırsına kurban gittik..penaltı atamadı diye demiyorum..bütün takım burak gol atsın diye oyunu olağan akışında oynamıyor...şut atacak yerde burağa pas vermeye çalışıyor..bu çok tehlikeli hem burağı yıpratıyor hemde bize zarar veriyor..gerçi bu akşam bizim için lig bitti şimdi oynasınlar kafalarına göre..bu takımdan hiç bişe olmaz..10 hafta önce demiştim.. gene aynı şeyi söylüyorum..ama en az suçlu şenol hocadır..

Ilelioglu
Ne zaman 1-0 öne geçip skoru korumaya çalışsak bunu bir türlü beceremiyoruz. Sorun nerde acaba? Gerçi 1-0 ı korumak da saçma geliyor aslında ama bazı maçlarda oyunu tutup skoru korumak da gerekiyor.

Dökülen orta sahayi toparlamamak en büyük sorun bence. Alan'i al Aykut'u koy, Burak'i al Baris'i koy, bak bakalim Gencler orta sahayi gecebiliyor mu.

Cafer Bulur
Ben teknik adam olsaydim sunu derdim, "Ilk önce istedigim transferleri yapin, önüme adam gibi kadro koyun, ondan sonra konusun"...

Senol Hoca sezon basindan beri Stoper diyor. Alindi mi? Alinmadi...O zaman basarili olamadi diye onu elestirmeye hakkimizda yok bence.

Herkes isini yapsin arkadas. Yönetim eksik yapti, ama buna ragmen Avrupa'da iyi yol aldik ve ligde 3.siradayiz. Demekki teknik heyet ve Futbolcular iyi is cikardilar.
Herkes isini yapmali,bende ayni seyi yaziyorum.

Peki haftalardir 1-2 mac haric sahada yürüyenler kim?

Kayseri,mersin,antalya,2 psv maci daha yazmaya gerek varmi o maclarin ilk yarisinda biz sahada varmiydik?

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:19
Caykur cay cicegi kirmizi paket,yasadigin yerde de olmali.:)

SEDAT
17.03.2012, 00:20
* Bu süreç şikecileri etkiliyorda Trabzonsporu etkilemiyor mu ? Evinizden televizyon çalan adamın hiçbişey olmamış gibi hergün karşınıza çıkması sizleri hiç etkilemez değil mi :) Ha pardon belkide çalmadı...

Fanatik34
17.03.2012, 00:20
Otobüste Senol Hoca´ya o laflari söyleyeni yedi düvele kadar kovalardim ya..

Oraya gitmis olsam hoca´ya tek diyecegim sey " Hocam antenman tamam ama bu oyunculari ondan sonra bir piskologa teslim et"

lazibere
17.03.2012, 00:21
Yenilirsin, berbare kalırsın ama onde olduğun bir maçta son 25 dakka bir tane top tutamadan, 90 . dakıkada kapanmış olmamıza rağmen,ceza sahasında 6 tane gençlerbirliği oyuncusuna karşı 3 kişi ile yakalanıyor ve o karambolden gol yiyorsan adama gülerler..

Hiç bir şey koymuyor o baskıyı kaldırıp 2 dakka pas yapamadan maçı tamamlayamamıza ve 3. lig takımı gibi puan vermemize üzülüyorum

Bu istikrarsız görüntünün ne zaman ve hangi oyuncualrı keserek düzeleceğini de bilmiyorum... Yorgunluk asla beynini kullanmaya engel olmamalı ama herşeyi yorgunluğa bağlayan zihniyeti de şiddetle eleştiriyorum..

Gençler üst üste 4 büyük maç oynadı onların yorgunluk mazareti yok mu

Hasan Arslan
17.03.2012, 00:21

demek istediğim tamda oydu.ciddi bir mental eksikliktir bu ve muhakkak üzerine düşülmeli..aynı sendromu geçen yıl Umut'un 100. golünü atması için yaşamıştık.bu gibi durumlar spor psikologları veya konunun uzmanları tarafından ayrıntılarıyla incelenmekte ve çözüm yolu bulunmakta..

antagonist
17.03.2012, 00:22
Caykur cay cicegi kirmizi paket,yasadigin yerde de olmali.:)

Her şeyi denedim, hiçbiri sendeki kafayı yapmadı.

lazibere
17.03.2012, 00:22
Tolga Zengin'in Burak'ın yanına kadar koşması 30 gol atmış bir futbolcuya yapılabilecek en büyük saygızılık ve arabeskliktr..Beraber koyun koyuna ağlasalardı bari

Ilelioglu
17.03.2012, 00:23
Herkes isini yapmali,bende ayni seyi yaziyorum.

Peki haftalardir 1-2 mac haric sahada yürüyenler kim?

Kayseri,mersin,antalya,2 psv maci daha yazmaya gerek varmi o maclarin ilk yarisinda biz sahada varmiydik?

1 litre su 2 lira ise, ben sana onu 1.99'a verebilirmiyim? Yok...Buda ona benziyor iste. Kadroda 3 Stoperim varsa Sampiyonluga oynayabilirmiyim? Yok..Oynayamiyoruzda zaten...Demekki sorun yok. Ha olsaydi ve yine ayni durumda olsaydik, o zaman isler degisirdi tabi ki. Bende sorardim....Bu takim niye sahada yürüyor? Bu takim neden liderin 20 puan gerisinde? vs...

;)

lazibere
17.03.2012, 00:24
Maç bitmiş...
takım pas yapacak alan bulamıyor ve adeta yenilmek için sahada geziniyor..

Faul oluyor, aut oluyor tac oluyor ama Kernar yönetimi seyrediyor, Golun geleceğini ben tv başından söyledim ama Hoca görmedi..

3. oyuncu değişikliği yapıp oyunu soğutabilirken onlarda seyrediyorlar...

yazık yaa

gerçekten aptal ve salak bir beraberlik aldık

45 dakka resmen gençlerbiliğine karşı ezildik... Pozisyon vermedik ama pozisyon vermekten beter olduk... hele son dakıka yediğimiz gol tam bir absürtlük

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:25
Her şeyi denedim, hiçbiri sendeki kafayı yapmadı.
Bendeki bu kafa Trabzonsporun yillardir bana cektirdigi eziyetler yüzünden.;)

Cok beceriksiz yönetimler,isbilmez hocalar,ruhsuz futbolcular gördük artik uyanin dünya toz pembe degil...

lazibere
17.03.2012, 00:26
Takımın çok mevkisi eksik ve hatalı

ZOKORA takımla dalga geçmeye ve kaçak oynamaya devam ediyor..

maç boyunca birtane olumlu işini gören oldu mu??
Rakip korner atarken bile en ilerde o bekliyor...

Ona bağlı kurulacak bir defans anlayışı seneye bizi rezil eder.. İnşallah kurtuluruz ondan

Onun şeyinin keyfine bağlı mı kalacağız ülennn

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:27
1 litre su 2 lira ise, ben sana onu 1.99'a verebilirmiyim? Yok...Buda ona benziyor iste. Kadroda 3 Stoperim varsa Sampiyonluga oynayabilirmiyim? Yok..Oynayamiyoruzda zaten...Demekki sorun yok. Ha olsaydi ve yine ayni durumda olsaydik, o zaman isler degisirdi tabi ki. Bende sorardim....Bu takim niye sahada yürüyor? Bu takim neden liderin 20 puan gerisinde? vs...

;)
Demagoji yapiyorsun,sorularima cevap vermedin.:)

antagonist
17.03.2012, 00:27
Bendeki bu kafa Trabzonsporun yillardir bana cektirdigi eziyetler yüzünden.;)

Cok beceriksiz yönetimler,isbilmez hocalar,ruhsuz futbolcular gördük artik uyanin dünya toz pembe degil...

Hangi "ahlaki erozyon"dan bahsediyorsun? Hangi futbolcumuz bir takım için "mamalansınlar" dedi?

"Hoca da bu erezyona çanak tutuyormuş." Yuuh diyorum başka bir şey demiyorum.

Gerçi bunu dediğim adam(!) iki hafta önce Burak Yılmaz için "BJK maçını sattın bu kadar belli etme" diyecek kadar adam(!)dır.

Yazıklar olsun.

lazibere
17.03.2012, 00:28
Burak Yılmaz, Keyfine göre oyun oynuyor maalesef Takım ve Camiada onun bu keyfine göre oynuyor...

Ikı maç üst üste penaltı atamamayı stresle izah edemezsiniz.

Bu halinle mi, Avrupa da top oynayacaksın

Salih Yazıcı
17.03.2012, 00:29
kadromuzu dev aynasında görenler var malesef celestuka zokora ve alan dışında kaliteli yabancın var mı egeminin yerine stoper aldı mı başkan hocaya laf atıyorlar gadromuz yeterli diyen beceriksizler tek sorumludur

lazibere
17.03.2012, 00:29
Şenol Güneş

Geçen hafta esti gürledi. Bu sezondan birşey olmaz dedii

Bu lafları futbolcuların yanında da söylüyorsa, ben olsam da sadece alacağım paraya bakardım

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:30
kadromuzu dev aynasında görenler var malesef celestuka zokora ve alan dışında kaliteli yabancın var mı egeminin yerine stoper aldı mı başkan hocaya laf atıyorlar gadromuz yeterli diyen beceriksizler tek sorumludur
Zokora nin nesi kaliteli,colman bile zokoradan 2 gömlek üstün oynuyor.

Soner Albayrak
17.03.2012, 00:30
Dökülen orta sahayi toparlamamak en büyük sorun bence. Alan'i al Aykut'u koy, Burak'i al Baris'i koy, bak bakalim Gencler orta sahayi gecebiliyor mu.

Katılıyorum. Öne geçtiğimiz maçlarda oyunun son 20-25 dakikası oyundan düşüyoruz. Anlamsız şekilde baskı yiyoruz. bu baskının sonucunda kalemizde illa ki gol görüyoruz. Farka gidecek pozisyonlar yakalıyoruz ama bir türlü bunlara gole çeviremiyoruz bu tür maçlarda.

lazibere
17.03.2012, 00:31
25 senedir Futbol izleyicisiyim..

Bu kadar salak goller yediğimiz bir sezon hatırlamıyorum

OYNADIĞIMIZ 3O MAÇTA BİR VE BİRDEN FAZLA GOL YEDİK..

Koca sezon takıma zeka ile defans yapmayı öğretemeyen ler bu işten soumludur..

brushfield
Maç bitmiş...
takım pas yapacak alan bulamıyor ve adeta yenilmek için sahada geziniyor..

Faul oluyor, aut oluyor tac oluyor ama Kernar yönetimi seyrediyor, Golun geleceğini ben tv başından söyledim ama Hoca görmedi..

3. oyuncu değişikliği yapıp oyunu soğutabilirken onlarda seyrediyorlar...

yazık yaa

gerçekten aptal ve salak bir beraberlik aldık

45 dakka resmen gençlerbiliğine karşı ezildik... Pozisyon vermedik ama pozisyon vermekten beter olduk... hele son dakıka yediğimiz gol tam bir absürtlük

Hocam keşke seni de Ünal hocamız gibi Şenol Hocamızın yanına koyabilsek. Öngörülerinle çok puanlar kazanırdık.

salihismet

Hergün icme durumu oluyor mu acaba, yoksa ara sira mi?

Cafer Bulur
17.03.2012, 00:32
Hangi "ahlaki erozyon"dan bahsediyorsun? Hangi futbolcumuz bir takım için "mamalansınlar" dedi?

"Hoca da bu erezyona çanak tutuyormuş." Yuuh diyorum başka bir şey demiyorum.

Gerçi bunu dediğim adam(!) iki hafta önce Burak Yılmaz için "BJK maçını sattın bu kadar belli etme" diyecek kadar adam(!)dır.

Yazıklar olsun.
Haklisin,bana yaziklar olsun bu sezonki basarisizligin sorumlusu benim.

Buradan yazdiklarimdan dolayi futbolcular etkilendi ve yarista geri kaldik.

Oğuzhan
17.03.2012, 00:32
25 senedir Futbol izleyicisiyim..

Bu kadar salak goller yediğimiz bir sezon hatırlamıyorum

OYNADIĞIMIZ 3O MAÇTA BİR VE BİRDEN FAZLA GOL YEDİK..

Koca sezon takıma zeka ile defans yapmayı öğretemeyen ler bu işten soumludur..

Zeka ile defans yapmayı öğretebilmek için zeki ve kaliteli defans oyuncularına ihtiyacınız var. Eğer gol pozisyonunda olduğu gibi, 10 kişi yaslandığımız halde Gençlerbirliği ceza alanında bizden 2 kişi fazla kalabiliyorsa söyleyecek bir şey yok daha.

İki stoper de topa bakıyorlar, adamlara bakıp markaj altına almaları gerekirken. Bunları yaparsanız büyük topçu oluyorsunuz.

lazibere
17.03.2012, 00:33
Bir takım da 30 gol ataan bir futbolcu olacağına 9 ar tane atan 3 tane futbolcusu olmalı...

30 gol atan oyuncumuz 30 gol atacak forvet değil..

Ama 35 gol yiyen 35 gol yemeyi hak edecek kadar yeteneksiz.

Seneye Burak olsada o futbol şansı yanında olmayabilir ama seneye bu defans hala bizde olursa biz daha çok yer ve çok maç kaybederiz..

Bu sezonu kurtaran tek şey burak2ın ınalamış performansı ve şansıdır

Yaşar
17.03.2012, 00:33
2 haftadır ortalıklarda gözükmeyenler yine gelmişler buralara.
Ben yokum bu gece.
Herkese iyi geceler.

Ilelioglu
17.03.2012, 00:34
Demagoji yapiyorsun,sorularima cevap vermedin.:)

Her 2 sorunuda endirekt olarak cevap verdim. :) O sorular ancak elindeki kadro yeterli ise sorulabilir diyorum ben. Bizimki öyle olmadigi icin soramayiz. ;) Yani bugün Yönetim gidip Senol Hoca'ya diyemezki "Bu takim niye sahada geziniyor?", cünkü Senol Hoca "3 kulvarda 1 tam Stoper ile 2 yarim Stoperle mücadele ediyoruz. Istedigim Stoper transferini yaptiniz mi ki, basari bekliyorsunuz?" diye sorar o zaman.

Sorularina gelince...Direkt olarak cevap vereyim...

Evet o maclarda sahada gezindik, hatta cok macta gezindik, ama sonuc itibari ile bu sartlar altinda iyi bir sezonu geride birakmak üzereyiz.

Gökhan Baymak
Burak oynadığı futbolla hem kendine hem takıma ihanet ediyor.. Yedeğe çekilmeli ve dinlendirlmeli... Burak bizde görevini tamamlamıştır..

antagonist
Haklisin,bana yaziklar olsun bu sezonki basarisizligin sorumlusu benim.

Buradan yazdiklarimdan dolayi futbolcular etkilendi ve yarista geri kaldik.

He, öyle. He he...

Emirhan Yazıcı
Ohoooo Yenilgide Beraberlikte Sallayanlar Kazandıgımız Zaman Neden Yoklar ? Veya Burak Atamıyınca Eleştiren Arkadaşlar ?Neden Burak Gol Atınca Zorunuzamı Gidiyor ?

Eyvallah Salak Goller Yedik Bu Sezon Bizim İçin Kritik Maç Antalya Maçı Kupa Çok Önemli Alıcazda.. Ligdede GS-FENER-ORDUYU Yeneriz...

Ama Bu Hava İle Olmaz Arkadaşlar Lütfen.!

Merve H.Oğlu
Kim çok iyiydi ki bu akşam takımda?

Neden belirli futbolcuya/futbolculara saldırıyoruz?

Soner Albayrak
17.03.2012, 00:39
Hepimizin morali bozuk bu akşam ve sinirliyiz. Eleştiri yaparken sağduyulu olalım arkadaşlar dozunda yapalım yorumlarımızı.

Sonuçta hakkında ağır laflar ettiğiniz futbolcularımız bu yazdıklarınızı okuyor olabilirler bir de bu açıdan düşünün.

ylmzince
17.03.2012, 00:39
çok abarttık bu gençlerbirliği puan kaybını

eğer yenseydik-gs yenilseydi puan farkı 14 playoff a böyle girersek 7

berabere kaldık-gs yenilirse puan farkı 16 playoff a böyle girersek 8

gerek yok yıkıcı eleştirilere

burak yılmaz bu takımın sembolüdür

penaltı da kaçırır

kaleciyle karşı karşıya da kaçırır

ama burak yılmaz bu takımın şu anda kaptanlığı hak eden oyuncularından biri

Salih Yazıcı
17.03.2012, 00:40
bakın hoca böyle giderse gerçekten bırakır çok üstüne gidiliyor yönetimin konuşması gerektiği yerlerde hoca konuşuyor.

Volkan061
takım 1. yarıda iyi top çevirdi sonra ne olduysa 2. yarıda eser kalmadı takımdan. sahada yürüyen oyuncu görüyorum bi yandan. bu nasıl iş anlamadım.

KemalisTS
Burak orta sahadan şut çekince çocukluğuma döndüm.Tsubasa vardı bilen bilir.Orta sahadan bi koyuyodu tutana aşk olsun.O sahneler gözümün önüne geldi gitti....

Salih Yazıcı
17.03.2012, 00:41
hocaya havaalanında saldırı olmuş

Ilelioglu
17.03.2012, 00:42
Beraberligi tek bir kisiye baglamak, Futbolun "F" sinden anlamamak demektir.

Yani ben öyle düsünüyorum. Onun icin elestiri yaparken ya "Futbolcular" yazin yada "teknik heyet" yada "Yönetim". Sonucta takim oyunu diyoruz.

sedatalis82
17.03.2012, 00:42
penaltı kaçırması sorun deil sorun kendini takımın üstünde görmesi ve vurdumduymaz hareketleri
açıklamaya bak: 'şimdiye kadar attıklarımla kazanırdık bu akşam atamadım puan kaybettik' tam anlamıyla gözümde ki değerini bitirdi.ulan taraftar sana o kadar destek vermiş her kaçırdığın golden sonra burak burak diye stadı inletmiş
rezil futboluna,bencil oynamana katlanıp sana destek vermiş bu lafı bırakta seyirci söylesin biraz mütevazi ol.
futbol oynamış biri olarak şunu diyebilirm ki kesinlikle takıma zarar veriyor
kesinlikle gitmeli
30 gol atan bir futbolcu yerine 10 ar gol atan 3 oyuncuyu yeğlerim
burağa teşekkür edip sezon sonu gönderilmeli.

fincher
17.03.2012, 00:43
Şenol Hoca maç sonu açıklamasıyla kendini yalanlıyor.Hem 1-0 a razı olmak aleyhimize oldu diyor,hem de her hafta takım 1 farklı öndeyken 2. yarı ne kadar ayağında top tutan adam varsa çıkarıp,defansif adam dolduruyor.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hocam.Her hafta aynı şeyi biz görüyoruz,sen nasıl aynı hatayı yapıyorsun.Takım istese gayet iyi oynayabiliyor,ama yaptığın değişiklikler hem taraftarı,hem sahadakileri psikolojik olarak bitiriyor...

Ilelioglu
17.03.2012, 00:45
bakın hoca böyle giderse gerçekten bırakır çok üstüne gidiliyor yönetimin konuşması gerektiği yerlerde hoca konuşuyor.

hocaya havaalanında saldırı olmuş

Yönetim'in zerre umrunda degil takimin durumu, zaten yapmadiklari Stoper transferi bunu gösteriyor. Olcan transferide Taraftari susturmak icindi büyük ihtimal. Böylece bütün yük Senol Hocanin omuzlarina binmis oluyor. Bu Yönetime artik dur demek lazim, yoksa olan Hocaya olacak...

Emirhan Yazıcı
17.03.2012, 00:46
:) Takımın En Önemli Oyuncusu Burak :) 30 Gol Atmıs Sosyal Yerlerde Yapılan yorumlardan birisi UMUTU ARAR OLDUK YAZIK!

Volkan061
17.03.2012, 00:46
penaltıcımız colman neden atmıyor penaltıları. gol kralı oldun zaten fatih tekkeyi geçsen ne olacak. 1 atamadın 2 atamadın 3. de atma bari başkası atsın. bu kadar bencillik olmaz. kendine güvenmiyorsan bırak başkası atsın şunu.

KüçükGolcü10
17.03.2012, 00:47
cok farkeden birsey olmayacak. gese puan farkini acmis ztaten, playoff sisteminde hicbir sey. playofa kaldik da diyebilirim artik.

burak'ada fazla yuklenmemek gerekiyor. olur boyle seyler futbolda. derede firtina kopariyorsnuz daaa..

ylmzince
17.03.2012, 00:47
inanın bana eğer bu sene direklere takılmasaydık şuan ki puanımız 65 in üzerindeydi

bazen şans da önemlidir

burak yılmaz takım için elinden geleni yapıyor

bugün burak ne yaptı diyenler

dışarı çıksınlar temiz hava alıp maçı tekrar izlesinler

yOQRQFhumU0

samway
17.03.2012, 00:48
gecenın benım ıcın son cumlesı

havamız yok , lıgde yokuz , kadro kalıtemız yok , gecen seneden alıcagımız kupamız yok , şefk yok , takım oyunu yok , gelecek senenin planı yok ...

tek var olusumuzu gosteren şey gol kralımız BURAK YILMAZ .

herkese hayırlı geceler

Fanatik34
17.03.2012, 00:49
Yüce Allah´im (CC) "Beni empati yapmayanlardan kilma, haksizliga karsi savasanlarin yaninda kil. Hatalar da yapsalar bana, onlara güc verecek kudreti, sabri ver. Bu büyük savasimizda dogru yoldan ayrilmayanlarin yaninda, serefsizlerin karsisinda olmayi nasip eyle. Kisacasi bana umutlu olmayi nasip eyle, hatalariyla insanlari sevmeyi..."

alperenakif6061
17.03.2012, 00:50
arkadaşlar biz futbolcu ve teknık heyetı elestırecegımıze yonetımı elestırelım hakkımızı savunmaktan aciz adam akıllı futbulcu almaktan acızz bız gecen senekı hızla ve hırsla uefada fınal oynardık ama becerıksız yonetım ben burdan dıyorum yonetım ıstıfaaa baska soze hacet yok..........

el fanatico
17.03.2012, 00:51
.............

Merve H.Oğlu
17.03.2012, 00:51
Yüce Allah´im (CC) "Beni empati yapmayanlardan kilma, haksizliga karsi savasanlarin yaninda kil. Hatalar da yapsalar bana, onlara güc verecek kudreti, sabri ver. Bu büyük savasimizda dogru yoldan ayrilmayanlarin yaninda, serefsizlerin karsisinda olmayi nasip eyle. Kisacasi bana umutlu olmayi nasip eyle, hatalariyla insanlari sevmeyi..."

Amin! Allah razı olsun..

objek
17.03.2012, 00:53
Bu takimla bu kadar olur oyunculari tek tek yorumlarken kimseleri begenmiyoruz ama ayni oyuncular mac kaybedince sanki hepsi dunya yildiziymis gibi niye oynamadilar neden yenildik falan diyoruz adamlarin elinden bu kadar geliyor malesef kirilgan bir yapiya sahip olan oyunculardan kurulu bir takimiz psv,in hocasi bizim icin ne demisti rakibimiz fena takim degil ama baski altinda ileri cikamiyorlar malesef bu gibi durumlarda elimiz ayagimiza dolasiyor kestigimiz toplari rakip topluyor boyle olunca en buyuk silahimiz olan kontra ataga bir turlu cikamiyoruz

Tolga Okumuş
17.03.2012, 00:54
Tolga aut atışı çalışıyor mu? Ciddi anlamda antreman sonrası ya da antremanda böyle bir programı var mı? Degaj çalışması da olabilir.

Bugün saha da profesyonel hiçbir futbolcuya yakışmayacak derece aut komedisi vardı.

Kalecimizin ayağı çekiyor kullandığı toplar orta sahayı zor geçiyor ya da geçmiyor-ki ayağı çekmedi zamanda aynı-,yerine gelen Giray'ın attığı aut bizim sahamızdan taca çıkıyor.

Gerçekten yakışmıyor.

Aynı şekilde taç atarken de bir çalışmamız olmadığı kesin.

alperenakif6061
17.03.2012, 00:54
Burak,adam makine gibi attı.. şimdi de kaçırıyor;mesele o dğl.. mesele her makineyi Fatih Tekke zannetmemiz ve O'ndan daha çok değer vermemz

r9emre
17.03.2012, 01:00
Boş boş konuşup yok Burak Yılmaz üzerinde baskı, stres diye konuşan arkadaşlara hitaben şu muazzam yazıyı geçen senenin yazısını okumalarını tavsiye ediyorum. http://www.ligtv.com.tr/yazar/ali-ece/mourinho-hakli Ulan ne şampiyonluk yarışı içindeyiz ne başka şey resmen Burak Yılmaz'ın rekorunun bilmem ne yarışı içindeyiz geçen maç penaltı kaçırmış hala üzerine ona attırıyoruz. Jose Mourinho yerden göğe kadar haklı:

"Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil!"

kamilsan61
17.03.2012, 01:01
Beraberligi tek bir kisiye baglamak, Futbolun "F" sinden anlamamak demektir.

Yani ben öyle düsünüyorum. Onun icin elestiri yaparken ya "Futbolcular" yazin yada "teknik heyet" yada "Yönetim". Sonucta takim oyunu diyoruz.

bizim sorunumuzda o.bizimki takım oyunu değil,burak oyunu...

Ilelioglu
17.03.2012, 01:02
Boş boş konuşup yok Burak Yılmaz üzerinde baskı, stres diye konuşan arkadaşlara hitaben şu muazzam yazıyı geçen senenin yazısını okumalarını tavsiye ediyorum. http://www.ligtv.com.tr/yazar/ali-ece/mourinho-hakli Ulan ne şampiyonluk yarışı içindeyiz ne başka şey resmen Burak Yılmaz'ın rekorunun bilmem ne yarışı içindeyiz geçen maç penaltı kaçırmış hala üzerine ona attırıyoruz. Jose Mourinho yerden göğe kadar haklı:

"Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil!"

Güzel ve dogru söylemis...:)

bdrmv08
17.03.2012, 01:02
Puan kaybı sadece moral açısından iyi olmadı. Takıma, teknik kadroya kızmak yerine destek olmak lazım. Bu sene yeni bir kadro anormal bir maç programında boğuştu. 10 günde bir yayıla yayıla maç yapan takımlara göre geride kalmak normal. Play off grubunu her şeyin ötesinde ayrı bir lig görmek ve Şampiyonlar liginde olduğu gibi yüksek motivasyonla mücadele etmek lazım. Tabi bu arada kupayı da alsak fena olmaz. Böyle bir durumda takıma, teknik adama destek olmak lazım.
Burak Yılmaz bu sene çok emek verdi. Çok sevindirdi. Bazı hataları elbette var. Ama bu performansı alkışlamak lazım. Bu maçta kaçırdı haftaya atar.

objek
17.03.2012, 01:10
Zaten cuma gunlerinde oynadigimiz maclarda hep husranlar yasamisiz ikide (eskisehir van) sampiyonluk gitmis

Tayfun Aydın
17.03.2012, 01:10
????

Bazı yorumları anlamakta cidden güçlük çekiyorum.

Niye anlayamadın yediğimiz golleri şöyle bir izlesen yeter bir de Giray kardeşimizin golle sonuçlanmayan asistleri kanat pasları var ki onları özetlerde göremezsin.Adam beni Trabzonspor dan soğutmak üzere.

r9emre
17.03.2012, 01:17
Benim için sadece Trabzonspor vardır ve bunun menfaatleri vardır herkesten önce. Birileri gibi her adamın başlığına adamsın yazıp gittiklerinde ana bacı küfretme çünkü onlar zaten Trabzonspor'lu değil sendeki bendeki aşk onlarda yok. Ama her taraftar grubunun olduğu gibi bizim taraftar grubumuzun önünde de sosyal medyada, forumlarda önde gelen insanlar Türk insanının damarını bilerek futbol yorumunda uzak duygusal vicdan muhabbetlerine girerek taraftarları kandırıyorlar. Bu yazdıklarıma alınan alınsın kimseden çekinecek bir şeyim de yok en fazla bir kere daha banlarsınız. Son 6-7 maçtır kalenin hakkı kimin? Onur'un. Son 10 maçta oynadıkları ile Aykut'un hakkı nedir? İlk 18'e bile girmemesidir. Sercan ile Jebrin hakkı? En kötü ihtimalle ikisi iki maçta bir 15-20 dakika oynatılmasıdır. Aykut bu kadar dakikayı hakedecek ne yaptı bu iki arkadaş ne yapmadı? Barış Özbek tamamiyle Şenol Hoca'nın orta saha için ısrarları için alındı 1,1 milyon euro yıllık ücret ile kenarda oturuyor. Burak'ın hakkı nedir? Kesinlikle ve kesinlikle hem onun için hem bizim menfaatlerimiz açısından bu sene sonu en iyi fiyata satılmalı. Liverpool'un Torres'i tam zamanında en iyi paraya satması gibi Arsenal'in Henry'yi tam zamanında satması gibi.. Onlar ne kadar değerliyseler o zaman takımları için Burak'ta o kadar değerli bizim için şu an ve satılmak için tam zamanı.. Şenol Hoca'yı bazıları kafasında putlaştırmış haşa asla eleştiremezsin. Tam tersi sürekli eleştireceksin ki o da hatalarını görebilsin. Şenol Hoca'dan iyi başka kimse gelemez teknik direktör olarak Trabzonspor'a bu açık ama bu değil ki yanlışlarında oo Şenol Hoca'ya laf yok oo olur mu eleştiremezsin oo sen kimsin hoca kadar bileceksin? Falan filan saçmalamalara başlarlar. Ama aynı adam çıkıyor teee buradan Mourinho'yu Ferguson'u eleştiriyor. Futbol herkes aynı konu hakkında binlerce farklı yorum getirebildiği, fikir üretebildiği için bu kadar muazzam bir oyundur.

Tek ricam çok takip edilen, çok okunan bazı taraftarlarımız bu gariban taraftarımızın duygularını, vicdanlarını futbol dışı yorum ve yazıları ile sömürmesinler. Futbolcu tarafında değil bu gariban 3 kuruş parasını formaya, biletlere döken taraftarımızın yanında olsunlar azıcık. Ki o futbolcuların geçen sene bu aynı kişilerin methiyeler dizdiği, adlarına delikanlılık destanları yazdıkları futbolcuların bir çoğu şimdi Gs'yi şampiyon etmekle meşgul ama tabi sorun yoksa biz olamazsak Gs olsun mantalitesinde aynı zamanda bu insanlar. 2.takımları Gs olmuş çoğunun. Kimse inkar etmesin bunu eğer bu takım play off'larda Gs'nin şampiyonluğunda figüran rolü üstlenecekse asla ve asla play off'lara girmeyi nasip etmesin Allah bize. Ne Fb ne Gs umrumda hangisi şampiyon olursa zerre umrumda değil ben olmadıkça biri siyah düşman biri biraz daha siyah düşman. Gs en sinsi ve en tehlikeli düşman.

Delibas
17.03.2012, 01:21
Niye anlayamadın yediğimiz golleri şöyle bir izlesen yeter bir de Giray kardeşimizin golle sonuçlanmayan asistleri kanat pasları var ki onları özetlerde göremezsin.Adam beni Trabzonspor dan soğutmak üzere.

Maçı izleyemedim, ondan golde Giray'ın hatası olduğunu bilmiyordum, söylediğinin o yanını anladım sonra, ama yine de Burak'ın kaçırdığı penaltı için asistlerinden dolayı Giray'ın işine yaracağını söylemende bir mantık bulamıyorum. Neyse, öyle üstünde durulacak birşey değil.

Oruç
17.03.2012, 01:22
He, öyle. He he...

Hocam iftiracıları neden muhattap alıyorsun da tatlı canını sıkıyorsun sen.

Bu forumda hala yüz bulup yazmaları bile skandaldır.

Taraftar 'ahlaki erozyon' yaşıyor aslında. Eskiden yoktu bu tipler.

Ilelioglu
17.03.2012, 01:24
Tek ricam çok takip edilen, çok okunan bazı taraftarlarımız bu gariban taraftarımızın duygularını, vicdanlarını futbol dışı yorum ve yazıları ile sömürmesinler. Futbolcu tarafında değil bu gariban 3 kuruş parasını formaya, biletlere döken taraftarımızın yanında olsunlar azıcık. Ki o futbolcuların geçen sene bu aynı kişilerin methiyeler dizdiği, adlarına delikanlılık destanları yazdıkları futbolcuların bir çoğu şimdi Gs'yi şampiyon etmekle meşgul ama tabi sorun yoksa biz olamazsak Gs olsun mantalitesinde aynı zamanda bu insanlar. 2.takımları Gs olmuş çoğunun. Kimse inkar etmesin bunu eğer bu takım play off'larda Gs'nin şampiyonluğunda figüran rolü üstlenecekse asla ve asla play off'lara girmeyi nasip etmesin Allah bize. Ne Fb ne Gs umrumda hangisi şampiyon olursa zerre umrumda değil ben olmadıkça biri siyah düşman biri biraz daha siyah düşman. Gs en sinsi ve en tehlikeli düşman.

Evet aynen katiliyorum. O zaman bencede play off'a kalmaya gerek yok.

;):alkış:

Tayfun Aydın
17.03.2012, 01:24
Maçı izleyemedim, ondan golde Giray'ın hatası olduğunu bilmiyordum, söylediğinin o yanını anladım sonra, ama yine de Burak'ın kaçırdığı penaltı için asistlerinden dolayı Giray'ın işine yaracağını söylemende bir mantık bulamıyorum. Neyse, öyle üstünde durulacak birşey değil.

Boşver kardeş kırdıysam kusura bakma adam beni deli ediyor resmen bu kaç oldu artık ya her maç aynı tarz hatalar seneye ilk gönderilecek topçu olmalı yerine isterse Tayun Cora oynasın ama gitsin artık yetti canıma bıktırdı.

Delibas
17.03.2012, 01:31
Boşver kardeş kırdıysam kusura bakma adam beni deli ediyor resmen bu kaç oldu artık ya her maç aynı tarz hatalar seneye ilk gönderilecek topçu olmalı yerine isterse Tayun Cora oynasın ama gitsin artık yetti canıma bıktırdı.

Yok abi ne kırması, asıl ben özür dilerim biraz kaba olmuş olabilir yazdığım, sadece anlamakta güçlük çektim o kadar. Bazen acımasızca ve alakasız şeylerle eleştiriliyoruz futbolcuları, ondan bazen tepkimi çekiyor o tarzda yapılmış yorumlar. Senin Giray'a tepkine ise diyecek birşeyim yok, senin kendi düşüncen.

memozcan
17.03.2012, 01:38
maçta bi ara herve tum adriana bi omuz attı adrian az daha taça çıkıyodu:) iki fırın daha mısır ekmeği yemesi lazım adrianın bu takımda oynamak için..

seyduna_efil
17.03.2012, 01:39
Abim Ankara'dan takım ile aynı uçakla Trabzon'a geldi..Havalimanında yaşanan olaylar gerçek arkadaşlar,abim bizaat şahit oldu olaylara..

Taraftarımız Şenol Hoca'ya bırak git demiş ,Şenol Hoca'da karşılık vermiş..Sonra küfürleşmeler falan derken Tolga seyircilere saldırmış,polisler girmiş araya..Ortalık baya karışmış anlayacağınız..

bdrmv08
17.03.2012, 01:42
Abim Ankara'dan takım ile aynı uçakla Trabzon'a geldi..Havalimanında yaşanan olaylar gerçek arkadaşlar,abim bizaat şahit oldu olaylara..

Taraftarımız Şenol Hoca'ya bırak git demiş ,Şenol Hoca'da karşılık vermiş..Sonra küfürleşmeler falan derken Tolga seyircilere saldırmış,polisler girmiş araya..Ortalık baya karışmış anlayacağınız..

Hem geçen senenin hakkını bekliyoruz, hem de geçen seneyi yaşatanlara saldırıyoruz. Nasıl bir taraftarlık bu? Yazıklar olsun diyorum sadece.

faysal
17.03.2012, 01:42
ilk yarı iyi bir oyun anlayışımız vardı orta saha topu olabildiğince bizde tutmayı başardı ama ikinci yarı bambaşka bir takım olduk bundada doğal olarak ileri uç elamanlarının katkısı fazlaydı..
Burak çok iyi işler yaptı takımımız için bu sezon ama kötü oynadığı maçlardada oyundan alınmalı bence geçen hafta ve bu hafta burakta birşey dikkatimi çekti aşırı motive ve oldukça gergin buda futboluna olumsuz şekilde yansıyo topu ayağında çok tutması ve herşeyi ayağında istemesi..
Şenol hocam adrianı iyi olduğu maçtada kötü olduğu maçtada oyundan alıyo bu oyuncuda bence olumsuz etki yaratıyo adam 11 de başladığı her maçta 60 dakikdan önce yada sonra oyundan alınıyor..
Sercan kaya ve jebrini nezaman kadroda görcez yada barış özbek ..
Volkan ve olcanımız yoksa neden sercanımız oynamaz kupa maçında adamın nekadar istekli olduğunu gördük gençlere güvenmezsek nasıl oyuncu çukartırız..

Armağan Dere
17.03.2012, 01:43
O gol kralı herşeyi yapar..
Bu arada,
Hoca bir yere gidemez..
Yine bilgeliğini konuşturup o ''ŞAMPİYONLUĞU''
istemeli,zorunda..

seyduna_efil
17.03.2012, 01:43

haber61'de aynı haberi geçti şimdi...

ylmzince
17.03.2012, 01:44
herhangi biri eğer içinden fb şampiyon olacağına gs olsun derse derhal

trabzonsporu desteklemeyi bıraksın

tek gerçek var trabzonspor

diğerlerinin hepsi alçaktır kahpedir

bdrmv08
17.03.2012, 01:47

Biz hepsini yenelim, olmadı yenilmeyelim. Onlar ne halt yerse yesinler. Bizi ilgilendirmez.

Salih Yazıcı
17.03.2012, 01:48

kesinlikle doğru kardeşim ancak sikeciler olmasın çünkü ağızları durmaz yoksa ne gs nin nede bjk hiç bir farkı yok

Salih Yazıcı
17.03.2012, 01:50
O gol kralı herşeyi yapar..
Bu arada,
Hoca bir yere gidemez..
Yine bilgeliğini konuşturup o ''ŞAMPİYONLUĞU''
istemeli,zorunda..

zor kardeş hoca çok yoruldu tek başına savaşıyor ve bence artık gücü kalmadı seno sonunda istifa ederse şaşırmayın tabi bu yönetiminde sonu olur

trab61
17.03.2012, 01:52
Bilmiyorum ama icimde bir his Şenol hocanın brakacagini söylüyor. İnsallah böyle olmaz yoksa bu takım dibe vurur.

Salih Yazıcı
17.03.2012, 01:59
birileri boros ve lazoroni ve ziya türevlerini çok özlemiş o küfür eden mal herif bir holigandır

SEDAT
17.03.2012, 02:02
Bilmiyorum ama icimde bir his Şenol hocanın brakacagini söylüyor. İnsallah böyle olmaz yoksa bu takım dibe vurur.

* Yok be Hocam Şampiyonlar ligini alırız bence, baksana suçlu bulundu Şenol Güneş :)

Tyler Durden
17.03.2012, 02:04
burak'a haddinden fazla yukleniliyor.
asil sorgulanmasi gereken kisi o degil. bizi bu durumlara dusuren senol gunes'in oyun sistemidir.
bunu galip geldigimiz bir cok mactan sonra da dile getirdim.o zaman forumun ulemalari
tarafindan topa tutuldum..siz bu hocayi haketmiyorsunuz dendi..
simdi soyle bir bakalim..
sezon basindan itibaren oynadigimiz maclari gozunuzun onune getirin.
sezonun yuzde 90inda ezik,kisiliksiz bir futbol ortaya koyduk.bunun nedenide
gayet basit.takimin herhangi bir plani yok.tek plan buraga top atip gol atsin
diye dua etmek..senol hoca varini,yogunu,herseyini tek adam uzerine kurmus.
burak'a haddinden fazla guveniyor.burak gol attikca sonuclara bakmaksizin hoca inadinda
diretti,durdu..
burak her gecen hafta daha fazla on plana cikmaya basladi..
senol hoca'nin bu toleransi burak'a baska seyler hissettirmeye basladi..ve son
haftalarda burak'in kendisini takimdan ustun gordugune sahit oluyoruz..
eski bildigimiz burak yok artik..mucadele yok,hirs yok..
takimdaki arkadaslarina bagirmasi,musait olmasa bile her topu istemesi,
takimdaki diger futbolcular pas veremedigi zaman burak'tan ozur dilemeleri..
bunlar degisimin somut verileri..
penaltiyi kacirmasi umrumda degil,gol atamamasida oyle..
bir daha ki maca atar,bir daha ki maca jeneriklik bir golde atar..
sorun bu degil bence..onun icin burak niye penalti atti diye
elestirilmemeli..
senol hoca Trabzonspor'un burakspor olmasina seyirci kaldi..
siradan takimlarda bu tip tablolar sorun yaratmaz.ama iddiasi
olan hicbir takimda hoca buna musade etmez..cunku takimin kimliginden
uzaklastigini gorur..
forumun buyuk bir cogunlugu elestiriye kapali.senol hoca'ya tek elestiri
getirilmesine karsi..cunku kaliplasmis dogrulari var.
o yapiyorsa bir bildigi vardir gorusu hakim..
hayir kardesim, bir bildigi falan yok..
ikinci yarida colmanin bir pozisyonu vardi..kendisi son derece musait ama vurmak yerine
burak'a atmaya calisti.bu takimin genel goruntusudur..
takim artik burak'in kisisel oyuncagi olmus..benim takimimin kaptani burak penalti
atarken sozumona moral vermek icin 90 metre kosuyor..
ayni kaptan burak takimi azarlarken birsey diyemiyor,yemiyor cunku..
gol atarkende soyledim..sezon sonunda iyi bir fiyata satilmali..
cunku bu tip adamlari gereginden fazla elinde tuttun mu patlar gider..
mevcut oyun sistemimiz degissin burak 15 gol barajini gecemez.
baska takimlara gitsin keza ayni..cunku iddiasi olan hicbir takim herseyini
bir adama endekslemez..sayet o adam messi veya ronaldo degilse..

macka61
17.03.2012, 02:06
biz anca istanbul medyasına malzeme veriririz başka bir şeye yaramıyız bu sene ne bekliyordu o arkadaş acaba

Fatih ÇOLAK
17.03.2012, 02:07
Bir yerde okudum ve dikkatimi çekti...

2.yarı kornerin oralardan Soner frikik kullandı, atış yapıldıktan sonra hakem düdüğü çaldı ve yerdeki oyunculara birşeyler dedikten sonra, frikiği tekrar kullandırdı...Kural olarak ya penaltı, ya da lehimize frikik vermesi lazımdı, çıkmaz mı buradan bir kural hatası :D:D

İleli
17.03.2012, 02:11
Hocam gozunun yagini yiyeyim mac 0-1 ya zaten sefilleri oynayan defansin uzerine adrian aykut degisikligini yaparak gencleri uzerine cektin, 0-3 felan olsa neyse dicem takim macin son 20 dakikasinda gol yiyecegim diye bas bas bagiriyor off ya off...sizlerde farkina varmisinizdir rahat 10 kez olmustur topu kapiyoruz direk rakibin ayagina atiyoruz sinirden ne yapacagimi sasirdim...