PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

memozcan
16.03.2012, 22:10
takımın bu maçtaki dizilişi 4-2-2-2 şeklindeydi.. kanatsız bir takım mı olur.. umarım tez düzelir olcan zira kupa maçının telafisi yok...

ylmzince
16.03.2012, 22:11
burak yılmaz dışında her şey süper

Eto'o
baris ozbek ne ise yarar ?
aykuttan daha mi kotu ?

zahido
doğru diyorsun.şampiyonlar liginde de burak sayesinde o kadar puan topladık.en azından o yokken takım oyunu oynayabiliyorduk.

Burak gitsin bu takimdan, onu ariyan ilk kisi siz olmazsaniz dahada yazmam bu foruma..

Biz cok duyduk oyle en azindan soyle oynariz boyle oynariz diyenleri..

fatih tekke icinde gokdeniz icinde aynilari oldu..

futbol kaliteli adamla oynanir..

kaliteli adamin yoksa, takim oyunuyla kendini avutursun anca o olur..

pekdemir21
tolga ne etsın gole.hava topundan sektı sankı.

Timur Mikhail
Adrian'ın hiç bi maçta 90 dakka oynadığını gören bilen duyan varmı ? :)
Niye aykutun yerine çıktı? Niye aykut girdi?
Bence adrian son haftalarda iyiye gidiyor 90 dakika oynatılmalı.

Gurpas
şampiyon olalım demiyorum ama artık yeter burak yıldırdın bizi

Şeref
trabzon bir iyi bir kötü oynuyor yavaş yavaş ritmini buluyor olur böyle şeyler devam hocam arkandayız. bu takım bu sene en fazla 3. olur

nesta61
Cernobil neyse trabzonsporda o

Ogün YAZICI
her maçtan sonra aynı şeyler...burakın vurdumduymazlığı,cech'in bölgesinden gelen gençlerbirliği golü,sahada gezen ruhsuz futbolcular,ve şenol güneş klasiği...ezberlerden bıktık hocam artık değişiklik yap...halil sahada buraktan daha yararlıydı ama sen halili çıkarmayı tercih ediyorsun...bıktım ben artık bu takımın burak üzerinden oynamasına.fark atabileceğimiz maçı ezbere oynayarak yine kazanamadık.düşüncede devrim yapmalıyız diyen adama yakışmıyor bu görüntüler...

Numan Yerlikaya
Mesele Burak'ın penaltı kaçırması değil.

Sahada ağa gibi takılmasıdır.

Ben tahammül edemiyorum artık.

Bende tahammül edemiyorum maçta en az koşan futbolcu kesin odur.

fatihdurumbm
16.03.2012, 22:12
Trabzonsporumuz + burak yılmaz
gibi top oynadık
şu halilin mantığıyla oynasa her futbolcumuz bu maçı çok rahat alırdık.
adam takım için oynuyor ya.bireysel yeteneği olsa da yeri geldiğinde bundan vazgeçebiliyor.
Ama efendim biz nankör taraftarız değil mi adam 30 gol attı ya laf yok buraka bravo sizlere
ve bravo şenol hocaya

fanatikdevri
defansif anlamda ciddi sorunlarımız var,oyunu avucumuza alamıyoruz,sürekli bir telaşe içindeler.aykut'un önüne düşen topa da vuramaması beni şaşırtmadı.

ThePatriot61
Vallah onu bunu bilmem ben bu defansa güvenemiyorum. Ikinci golü atmaliyiz yoksa yeriz.

Maalesef hakli cikdim. Gereksiz geriye cekildik. Bide Burak tabi ki ulan iki hafta da iki penaltiyi nasil kacirirsin?

memozcan
O değil de Tolga'yı yediği golde hatalı bulan taraftarı var ya bu kulübün ne desek boş...
yediği değilde yiyemediğinde hatası yok muydu?

her maç yereğimizi ağzımıza getirmek zorunda mı?

Samet GÜVEN
O değil de Tolga'yı yediği golde hatalı bulan taraftarı var ya bu kulübün ne desek boş...

hay ağzına sağlık. not edim seni ya.

adam resmen dioki Şenol güneş in suçu tolga ne zamandır formsuz!! ula tolga naptı.

zaferyıldız
Canlari sagolsun

Hocamizin ihtiyaci olan tek sey iyi bir yardimci -unal degil

buraga kizamiyorum

Kolay degilmis demek ki fatihi gecmek tanjuyu gecmek anliyorum

bu kacirdiklarini bizi daha cok mutlu edecek filelere atacak inaniyorum

USTA Abdurrahman
Bir Puan'a Şükredelim, ikinci yarı TAMAMEN REZİLLİKTİ..

Sağlık olsun..

Veysel
Yahu bırakın herkes boş boş konuşuyor rekor yapacaksan önüne gelen her topu gibi dağlara taşlara vurmayacaksın senin takımın bir amaç peşinde herkes sana oynuyor sende değerini bil profesyonel futbolcusun gol atamadınmı bir havalar bir boşluk oyunu bırakıyorsun arkadaşım bu takım bu akşam Burak yüzünden yenildi tamammı bizi burak falanda kurtarmadı diğer futbolculara böyle demenizle haksızlık ediyorsunuz. Hiç kimse ama hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değildir.

pekdemir21
eyvallah ona ben de tav oluyom.pres yapmıyo burak.yuruyo resmen

fincher
16.03.2012, 22:13
Futbol ulemalari hortlamisitr yine..bende bir elestiri getirecegim ama yikici degil yapici;)

Bu takimda oynayanlara gereken tek sey iyi bir piskolog, Burak´a ise en iyisi!

Geriye düssek kazanirdik ama golü atinca dedim eyvah, hele ki ikinciyi atamayinca (futbolcularinda aynen böyle düsündügünü hissedebiliyorum)
Aynen katılıyorum.Geriye düşünce müthiş istekli,cesur ve saldırgan takım,önde olunca korkaklaşıyor.Geriye düştüğümüzde oynadığımız oyunları görünce şunu diyebiliriz ki,bu takımın kapasitesi var,oynayabiliyor,sorunu psikolojik.Bunu da Şenol hocaya bağlıyorum.

objek
Eleştirilecek tek şey, Burak'ın bu kadar heyecanlanması. Penaltıdan önce Tolga kaleden gelip moral verdi Burak'a, bu kadar strese girmesine gerek yok. O kadar abartılacak bir durum değil. Bu stres oyununu da bozuyor, sakin olması lazım.

Tolga iyi niyetle moral vermek istemis olabilir ama bu gibi durumlarda oyuncuyu kendi halinde birakmak lazim
maci berbat eden pozisyon gol oncesi ergun teberin ortasi oldu

.....
Penaltıları bundan sonra Burak atmasın mümkünse. Lütfen yani. Zorlamaya gerek yok. Rekor kıracak diye puanlardan oluyoruz.
Bir de takımda birşeyler eksikti. Volkan ve Olcan'ın yokluğunu aradık. Diyecek fazla bir şey yok.

bordo(61)mavi
şimdi gider gelecek hafta arenada yeneriz cinconu kesin... ama bu puan kayıplarıyla yazık oluyor güzelim galibiyetler... neyse çarşamba günkü antalya kupa maçına konsantre olalım... kupa daha önemli bu sene...

nakzo
16.03.2012, 22:14
Şunuda gördük olcan ,volkan ,alan, burak ve colman dışında sıradan bir anadolu kadrosu ve hocasına sahibiz bu 5 adamdan 2si yoksa, biri formsuz ise beraberlik iyi sonuç .Tekrar söylüyorum ligin en kötü defasına sahibiz. Zokora kadarda vasat sıradan bir futbolcuya bu kadar para vermek ahmaklık ve ihanettir ayrıca Aykut futbolcu değildir.

arifberkay
Ben bu oyunu kazansakta kabul etmiyorum Şenol hoca ben seyrediyorum sen de seyrediyordum nedir farkimiz

polatmu
Trabzonsporumuz + burak yılmaz
gibi top oynadık
şu halilin mantığıyla oynasa her futbolcumuz bu maçı çok rahat alırdık.
adam takım için oynuyor ya.bireysel yeteneği olsa da yeri geldiğinde bundan vazgeçebiliyor.
Ama efendim biz nankör taraftarız değil mi adam 30 gol attı ya laf yok buraka bravo sizlere
ve bravo şenol hocaya

kesinlikle halil en iyi trasferimiz... keşke kardeşi de gelse (temenni olmayacağını biliyorum)

Fatih Özkan
O kadar salakça puan kayıpları yaşadık ki...
İçim yanıyor içim!

yavuzbaha
Bu maç için defansa laf söyleyeni Allah çarpar...10 numara oynadılar...takımı batıran

--- kaçak güreşen,oyuna katkısı sıfıra yakın Zokora

--- günümüz futbolunun olmazsa olmzsı fizik gücü sıfıra yakın Adrian

--- hücum atraksiyonlarındaki örgüyü mahveden,çok top kaybeden Burak Yılmaz

pekdemir21
olcan ıyılessın bır an once de.volkanın da sacmalıgı olmasaydı da su macta oynayaydı.

ylmzince
burak yılmaz olmasa şuan da lig de kaçıncı sırada olacağımızı düşünün sonra adama sövün

Bülent AKBULUT61
neyse suc bizde bu takımı fazla buyutuyoruz bu takımdan anca bu cıkar yapcak bir şey yok

fatihdurumbm
16.03.2012, 22:15

+1 benden de

bordo08
Futbolda dün yoktur ama genede ona kızamıyorum geçen yıl burak takımı şampiyon yapan baş aktördü..

Kafası burnu kırıldı gene pes etmedi canı sağ olsun seviyoruz burakı stresi attımı feneve sallar play ofta gene sevindirir bizi..:)

yorumsuz6117
Henrique , Adrian , Aykut bu 3 oyuncu sezon sonu kesinlikle gönderilmeli..

zahido
He Burakta hata yok mu? var..

Fakat kaybetmememiz lazim bu adami..

Burak gibi bir oyuncu Trabzonspora 10 senede bir anca geliyor..

Onu motive edicek elestirilere varim ama yok bjkliydi yok haindi falan yazik gunah..

30 gol atmis bu adam bu takim icin..

FC-ST-PAULI-61
16.03.2012, 22:16
Halil 90 Dakika Takima yardim ediyor.Ve en önemlisi Topu sakliyor.Burak her Topu kaptirdi onu niye cikarmiyorsun Senol Hoca?

memmedaga
yok yok mactaki bu kirilgan isteksiz oyunu gorunce haftalar once yazdigim yorumum da hakli ciktim

ne yazikki -playof'a kalmamiz surpriz olur demistim

,besiktas maci ile umitlendik ama bu takimin fb ve gs macindan puan cikarmasi mucize olur

eksikler bahane olamaz rakib sadece 3 pozisyon buldu ve gol- bu sene en cok izledigimiz senaryo

Burak Yilmaz icin artik .......artik savunamiyacagim,kotu futbolcu ,topcu degil falan demicem ama bencilligin egon bizi mahvediyor

memozcan
Adrian'ın hiç bi maçta 90 dakka oynadığını gören bilen duyan varmı ? :)
Niye aykutun yerine çıktı? Niye aykut girdi?
Bence adrian son haftalarda iyiye gidiyor 90 dakika oynatılmalı.
neden katmerli kanser olalım diye mi? maç boyunca adrianı izledim ne yapmaya çalıştığını hala anlamadım.. korner kullandıktan sonra gene kendisine atılan pasta ofsayta düşen tek futbolcudur heralde yahu maçtaki 21 kişi önüne dizilmiş adamın sana pas atacağı beli neden ofsayta düşersin dk. 07:25

SAFA
Açık söyliyim ben Trabzonspor futbolcusu olsam Burak'a pas atmam . Sahada ağa gibi gezecen, önüne gelene bağıracan , uçan kaçan her topa vuracan . Yok ya .

Bud Spencer
isteksiz ruhsuz takim

ah umut olsa keske o adami gören utancindan kosup mücadele ederdi en azindan

Ogün YAZICI
ben bu maçtan sonra buraka sallarım ve kimsenin de bana iyi gün taraftarı olduğumu söyleme hakkı doğmaz...burakın son oynadığı maçlara bakalım hangisinde iyiydi ? oynadığı son 10 maçta sadece kayseri maçında biraz faydası olmuştur...gerisi hep boş golller,boş işler...bu takım burak üzerinden oynamaya devam ettikçe sadece maç kaybetmiyor.pozisyonlardan sonra futbolcularımız burakın gözlerinin içine korkuyla bakıyor .adam ağa olmuş resmen trabzonsporda.eminim şenol güneşin bile burak üzerinde otoritesi yoktur...

SEDAT
* Açık söyliyeyim penaltı pek içime sinmemişti...

Emrullah
Maçın hakkı beraberlikti, öyle de oldu zaten. Bu gün özellikle Zokora çok silik oynadı. Aynı şekilde Adrian'da çok silikti. Burak çok gereksiz işler yaptı. Gol atacağım diye uzaktan saçma sapan şutlarla kaleyi yokladı. Artı hep kaleyi düşünüyor Burak. Halbuki yanındakileri düşünce(mesela bir pozisyonda kaleye vurmak yerine bomboş pozisyondaki Adrian'a verse) hem takım adına hem de kendi adına olumlu işler yapacak.

Her iki kanat oyuncumuz(Volkan ve Olcan) olmayınca kanatlardan etkili ataklar yapamadık.

Defansımız önceki maçlara oranla daha iyi gibiydi.

Bu takımın penaltıcısı Burak değildi zaten. Rekor kırdırma uğruna takım 2 puandan oldu malesef.

haltun
Burak kalan haftalarda berbat da oynasa kredisini bitiremez,
6-7 değil, 10-12 değil, 20 değil, 30 GOL,
hala maksat laf olsun diye yazan kişiler var.

magnumm
her maça bakıyorum öndeyken bu aykutu alıyoruz ama her zaman ya gol yiyoruz yada son anda yemekten kurtuluyoruz..takım ileriye taşıması gereken adam gerekirken alınan adam daha beter geriye çekilmemizi sağlıyor..

ftunsal
çekirge burak 3.de zıplayamadı............

bjk maçı dünyaları kaçırdı 2-1 güç bela bitirdik

sivas maçı sahanın en kötüsü artı birde penaltı kaçırdı 2-1 güç bela aldık

artık bu maçta bokunu çıkardı

iso_4939
sercanı al klubede jebrini al aynı barışa yıllık 1mılyon euro ver oda otursun benım anlamadıgım bu adamların hepsı aykuttan kötümü biri bana bunu anlatırmı acaba...bizim hedef bu satılmış ligde play off dımı .hedef aynı.merak etmeyın bu takım öylede böylede lanet olası playoffa sokulacak sonucta taraftar cogunlugu var .figuranlıga devam.

Adnan Mollasalihoğlu
16.03.2012, 22:17
Geçen hafta Yumlu'yu koyduk oyuna bu hafta Aykut'u korkmaya devam ;) Burak güzel penaltı atıyor diyen arkadaşları da anlamak mümkün değil hani...Top içeri girmiyorsa güzel kullanmıyordur bu kadar basit...

exelans_25
kanser eder bu takım yıllardır

Mehmet
Ligin sonuna gelmişsiniz, önünüzde
Gençleribirliği,
Galatasaray,
Fenerbahçe
ve
Orduspor'la oynayacağınız zor maçlarınız kalmış.
Bu takımlar arasında belkide tek yenebilme şansınız olabilecek
maç Gençlerbirliği maçıydı.
1-0 da öndesiniz, hiç bir zaman 1-0'ın garantisi olmaz, penaltı şansıda elde etmişsiniz maçı garantiye almak için ben bu penaltıyı Burak'a kullandırtmam.
geri kalan maçlardan eğer bir maç kazanamazsak ilk 4'ün dışında kalma tehlikesi var, eğer öyle bir durum olursa Acaba Burak ve Şenol Güneş hoca Burak'ın gol kralı olduğuna mı daha çok sevinecekler yoksa ilk 4'ün dışında kalınmasına üzülecekler mi? Elimizin tersi ile şansı geri itiyoruz sanki. Bir kupayı kazanmak istiyoruz sözlerini çok kullanıyorlar, tahminim playof maçlarından bişey elde etme umudu yok gibi.

Bekir
Göz göre göre maçı verdik,Şenol Hoca altın tepside sundu maçı.

Yavuz Hasan
hadi biz taraftarız izliyoruz maçı şenol güneş neden izliyor

mademki takım 13 14 kişiden ibaret öbür adamları ne diye takımda tutuyorsun antremanda kalabalık yapsınlar diye mi

son yarım saatte alan ın yaptıgı top kaybının haddi hesabı bellideğil iki değişiklikle bitirdi oyunu

ilk yarı 4-2-2-2 oynadık oyunun kontrolü bizdeydi ikinci yarı tek forvete döndük yine forvetin biri kanatta kayboldu biri defansın arasında

yazık oluyor yazık

hiç kimseye değilse sercan a yazık oluyor tolgaya yazık oluyor burak a yazık oluyor

pekdemir21
evvela dusunmemız gereken pazartesı mac oynamıs olmamız.oyuncularımıza kızıyoruz da federasyonun ta

Samet GÜVEN
16.03.2012, 22:18
Açık söyliyim ben Trabzonspor futbolcusu olsam Burak'a pas atmam . Sahada ağa gibi gezecen, önüne gelene bağıracan , uçan kaçan her topa vuracan . Yok ya .

renktaş, kaç yaşındasın?

memozcan
Bu maç için defansa laf söyleyeni Allah çarpar...10 numara oynadılar...takımı batıran

attığı gol harici sahada dökülen ve rakibin sağ bekine basamayıp tüm atakları sol kanattan yememize sebep olan alanı unutmuşsunuz..

Punisher-61
Canlari sagolsun

Hocamizin ihtiyaci olan tek sey iyi bir yardimci -unal degil

buraga kizamiyorum

Kolay degilmis demek ki fatihi gecmek tanjuyu gecmek anliyorum

bu kacirdiklarini bizi daha cok mutlu edecek filelere atacak inaniyorum

Eh pes yani senol günese sakin toz kondurmayin...

Öne gectigimiz her macta ilk düsüncesi bu skoru nasil korurum diye dert yanan teknik direktör..
Takimin galibiyetini düsünecegine burakin rekorunu düsünen teknik direktör....
31. Hafta olmasina rahmen hala ideal 11i belli olmayan takimin teknim direktörü...
Bu sezon Son dakikalarda yedigimiz goller yüzünden en az 10 puan kaybetik ve hala bu problemi cözemeyen teknik direktörü..

Çetocan
Söyleyecek Laf Bulamıyorum

uemit
16.03.2012, 22:19
burakla top oynanmaz ya :) her dagga eller havada.. sahan gökbakar in bi skecinde.. at finke at finke diodu :) ayni o hesap... bi de yedekde süs diye hep 7 oyuncu var... ferhati alsana oyuna mesela vakit gecsin.. bi kanati kitle..

serdaracıl
Şimdide herkes Burak'a oynuyor muhabbeti çıktı. oynamasinlar kardesim. El kol hareketi yapıyormuş. Karşılık versinler. Bjk üzerinden adama sallıyorlar. Bu kadar alçakların. Ayıp be

ylmzince
burak yılmaz topa dokunmassa sanki atağa başlıyomuş gibi davranması ve küsmesi biraz olgunlukla alakalı

o da olur yakında

yavuzbaha
burak yılmaz olmasa şuan da lig de kaçıncı sırada olacağımızı düşünün sonra adama sövün
..sövme aciz adamın işidir...Burak yılmazın attığı goller,Burak,halil,henrique,colman,olcan vs arasında bölünseydi şimdi liderdik...Burak ın sırrı tüm rakipler tarafından biliniyor..arkaya kaçırma,önüne döndürme işini bitir...yan toplarda yok,aşırtma vuruş yok,kafa vuruş yok,arkadaşının koşu yoluna girip adamını bozar,her topun ona atılmasını ister,atamayana el kol yapar moral bozar...Burak ın bu sene iyi bir fiyata satılması bu takımın hayrınadır...
...ayrıca yediğimiz gol öncesi topu çok yeteneksizce taca atarak gb nin atağını başlattı....ve birşey daha bu forumda isteyen istediği futbolcuyu hakaret etmeden eleştirebilir...eleştiri yapanlara hakaret edenler kendine gelsin

SAFA
renktaş, kaç yaşındasın?

Konuyla yaşımın ne alakası var ? 17.

Togrul
ben bu maçtan sonra buraka sallarım ve kimsenin de bana iyi gün taraftarı olduğumu söyleme hakkı doğmaz...burakın son oynadığı maçlara bakalım hangisinde iyiydi ? oynadığı son 10 maçta sadece kayseri maçında biraz faydası olmuştur...gerisi hep boş golller,boş işler...bu takım burak üzerinden oynamaya devam ettikçe sadece maç kaybetmiyor.pozisyonlardan sonra futbolcularımız burakın gözlerinin içine korkuyla bakıyor .adam ağa olmuş resmen trabzonsporda.eminim şenol güneşin bile burak üzerinde otoritesi yoktur...

:alkış::alkış::alkış:

Çok güzel öztlemişsiniz

DEEP BLUE
Şenol Güneş %99'luk teknik direktördür. Oysa kalan %1 herşeydir. O nedenle şaşırmıyoruz sonuca. Duvara çarpar gibi geri dönen her kaleci degajına ragmen 85. Dakikadan sonra ayaga pasla çıkmayı bile düşünememek ne menem birseydir biLmem ama asla bir teknik direktörlük vasfı degildir. Hocam belli ki kafanda bitmiş Trabzonspor. Iyisi mi sen bizi bırak, git Türk futbolunu kurtar.

Uğur Ö.
renktaş, kaç yaşındasın?
Kendimi diğer oyuncuların yerine koyuyorum bende atmam.

Herkes eşit koşmadı mı takım makım olmaz.Burak kaç km koşuyor bunu nasıl öğrenebiliriz?

Veysel
16.03.2012, 22:20

Bu saatten sonra futbolla ilgilenmemeni tavsiye ederim.

Fatih Özkan
Ulan gitti güzelim galibiyet!
Ne yapmalı ne demeli ?
Çıkıp koşasım var Moloz'a kadar!
Deli oldum!

Süleyman Baykan
evvela dusunmemız gereken pazartesı mac oynamıs olmamız.oyuncularımıza kızıyoruz da federasyonun ta

Ne Federasyonu ya kendi sahanda maç yapmışın Pazartesi deplasman değil üzerinden 4 gün geçmiş iki takımın kadrosu ortada 1-0 öne geçmişin 2.yarı bir pozisyonun yok Burak Yılmaz şöyle karşımda olsanda iki çift laf etsem bak nasıl oynuyon o zaman.

ByBek0

Tahammül sınırlarını zorlayan bi burak!! İlk yarida 35-40 metreden kaleye(!) şut çekme çabaları. Pres yapmayı bırak rakibe yuzunu donmeyen bi burak. Her atakta topu ayagına istemesi, atilmayinca arkadaslarina kizmasi. Alanzinho'nun yarim metre yakinina gelip pas istemesi.
Ayrıca hocanında bu olaylara katlanması.
Bencilleşen ve isteksizleşen futbolcu sahada görmek istemiyoruz şenol hocam

Sent from my

FC-ST-PAULI-61
Golü yiyecegimiz okadar belliydi ki olamaz is. Cikin ya Kalenin önünde dikiliyor Giray.
Hep ayni seyler.serkan her Macta sakatlanip yatar,biz kaciririz rakip 1 kere gelir Golü bulur.

oguzkoc
16.03.2012, 22:21
ilk 2 ye kalmamız zaten mucizeydi.. playoff a kalalım yeter. ama bu gidişle o da çok zor..

Cem Akyüz
16.03.2012, 22:21
En sinirlendiğim ve kabul edemediğim nokta takımın defansa gömülmesiydi.Ben Trabzonspor'un böyle defansa gömülmesini kabul edemiyorum ağrıma gidiyor.Çok sinirlendim rakip gençlerbirliği ve biz ikinci yarı rakip sahaya gitmekte zorlanıyoruz.

Eto'o
16.03.2012, 22:22
moral bozmaya gerek yok canin sag olsun burak gayseyi ve sikeciler yenin baska bisey istemiyorum

Travelair
Pintilikten hoşlanmıyorum. Kim pintilik yapıyorsa gitsin. Teknik direktör yapıyorsa o. Futbolcu yapıyorsa o. Tek adam düzeni de olmuyor. Koskoca Trabzonspor gol için sistem kurmalı varyasyonlar geliştirmeli.

fikriliman
Ben dün başkanın sözlerine takıldım,Playoff a gireriz gibi geliyor dio. Yapmayaa

Cafer Bulur
Trabzonspor,senol günes ve burak yilmaz in bu sezon icin bitisiydi bu aksam.

Trabzonsporu Trabzonspor yapan degerleri bir senol günes bile hice sayiyorsa o takim bitmistir.

Burak gibi bu kadar kötü bir penalti kullanan bir adama gol sayisini arttirsin diye penalti attiriliyorsa Trabzonspora ihanet edilmistir.

Artik bu takim gs ve fb den fark yesede umurumda olmayacak,o derece tepkiliyim takima.

Bud Spencer
tolgada bugün yan toplarda mudaraydi aslinda cok iyidir bu konuda

iso_4939
16.03.2012, 22:23
kusura bakmayın hıc burak eleştırılmeyecek bır adam degıl.nasıl ıyı oynadıgın da alkıslıyorsak kötü oynayınca onuda gectım ruhsuz oynayıncada elestırılecektır...puan kaybedılmesıne degıl takımın böyle 3.lig takımı gıbı sahada dolasmasına delırıyorum.hanı herkesın dedıgı gıbı ulen böyle oynayın da yenilin be.ama böyle rezıl silik bir futbolu kımse kabul etmez.

SEDAT
16.03.2012, 22:23
* Şenol Güneş yokken fazla problem çıkmıyordu, genelde 7. Haftada havluyu atıp rahat rahat maç izliyorduk sezon sonuna kadar. Avni Aker'de ki fener maçınıda kazandınmıydı kaymaklı ekmek tatlısı. İşte Şenol Güneş'siz bir sezoun'un anatomisi...

yorumsuz6117
16.03.2012, 22:24
Sezon sonu Burak gider Umut gelir sizde mutlu olursunuz..

exuu
16.03.2012, 22:24
Ne zaman ki bu takım 1-0 öne geçtikten sonra 2. golü atmayı hedefler,işte biz o gün kazanacağız!!

polatmu
16.03.2012, 22:25
burak yılmaz topa dokunmassa sanki atağa başlıyomuş gibi davranması ve küsmesi biraz olgunlukla alakalı

o da olur yakında

hee hee olur atletico da fulhamda olur (burada ağa olduğu yorumlarına katılıyorum kör değiliz herşey ortada)

ibrahim
Keske bu maci alsaydikda hakemi böyle es gecmeseydik. Bu macin, üc puanimizin katili ögzür yankaya itidir!

ts_tuncay_ts
Kanatlarımız kopmuş bizim...Ah yattara nerdesin gelde bir nokta atışı yapta görsünler ortayı...

Pres gücümüz bitmiş ruh kalmamış bizim...Ah umut neredesin gelde bir depar atta utançlarından azda olsa pres ve ruh getir takıma...

İlyas Onat
Mağlubiyetin müsebbibi Şenol Hoca'dır. Ki ben sorumluluğu üzerine almasını beklerdim. Maçın özetini geçmekten öte tek kelam etmedi.

cyberentalpi
bu maci Burak Yılmaz a gol attırma hevesinden kaybettik.
Senol Hocam da malesef buna canak tuttu

Burak aklında rekoru cikarıp oynasa emin olun su an gol sayısı 35 bizde en az 7-10 puan ilerde idik

Cafer Bulur
Artik senol günese olan destegim bitmistir.

Kendisi bu kadar kötü olan bir takima halen daha iyi diyebiliyorsa gitsin felsefe yapsin daha iyi.

Disiplin hayrani senol günes gitmis,yerine takimin galip gelmesini degilde burak in gol atmasini düsünen senol günes gelmis.

Bu durum senol günesin bitisidir.

Samet GÜVEN
16.03.2012, 22:26
Konuyla yaşımın ne alakası var ? 17.

benim yorumum için yaşın önemliydi. maçı izlerken senin söylediklerin birebir aklımdan geçti.

helal olsun.

brushfield
Tahammül sınırlarını zorlayan bi burak!! İlk yarida 35-40 metreden kaleye(!) şut çekme çabaları. Pres yapmayı bırak rakibe yuzunu donmeyen bi burak. Her atakta topu ayagına istemesi, atilmayinca arkadaslarina kizmasi. Alanzinho'nun yarim metre yakinina gelip pas istemesi.
Ayrıca hocanında bu olaylara katlanması.
Bencilleşen ve isteksizleşen futbolcu sahada görmek istemiyoruz şenol hocam

Sent from my

Hadi gözünüz aydın.
Sene sonu %90 gider Burak. Sen ve senin kafada olanlar da kurtulacaklar. Artık seneye yeni forvete sallarsınız. Kolay gele...

inadina61_08
moral bozmaya gerek yok canin sag olsun burak gayseyi ve sikeciler yenin baska bisey istemiyorum

Bende aynı fikirdeyim yesinler ligini puan sıralamasını ama benim canımı sıkan bu teslimiyet karşında takım bile yok iki top çevir 70 dedinmi yürüyemez insanlar topluluğu ama yokkkk her maçta gol yiyoruz ama 1-0 a yatmaya çalışıyoruz ilk yarı böyle 3 maçmı vardı son dakikalarda gol yeyip 2 şer puan bıraktığımız,

Benim içinde en önemlisi gs ve fener maçı onları yenelimde varsın 5. olalım...
Bu arada sene sonunda en az 10 oyuncu gönderilip yerlerine adam gibi 3 topçu alsak Şampiyon olmamak için hiç bir sebep yok hem kadro çokkk geniş hemde nasılsa 14 kişiyle oynuyoruz, Kaleci hariç...

serdaracıl
* Şenol Güneş yokken fazla problem çıkmıyordu, genelde 7. Haftada havluyu atıp rahat rahat maç izliyorduk sezon sonuna kadar. Avni Aker'de ki fener maçınıda kazandınmıydı kaymaklı ekmek tatlısı. İşte Şenol Güneş'siz bir sezoun'un anatomisi...

Onuda kazanabilirsek. Hey gidi günler.

yavuzbaha
16.03.2012, 22:27
..kesinlikle güzel yazmışsın...Şenol hoca kral bir hocadır,herkes Aykut u almasını eleştiriyor...Adrian ruh gibi dolanıyordu,alması gerekirdi ama elinde 3ncü lig topçusu Aykut tan başka orta saha yok ne yapsın hoca

Süleyman Baykan
Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Gençlerbirliği deplasmanından 1 puanla dönen Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İlk yarıda oyuna hakim olduklarını ancak 1-0'a razı olmalarının kendilerine pahalıya mal olduğunu ifade eden Güneş, "İlk yarı oyunun hakimiydik, daha fazla gol bulabilirdik. İkinci yarıdaki 1-0'a razı oyun anlayışı bizim aleyhimize oldu.
Yorgunluk ve teslimiyet vardı. Kayıp 2 puan oldu üzücü, çok rahat kazanabileceğimiz maçtı. Gençlerbirliği de iyi oynamadı. İkinci yarıdaki oyundan hiç memnun değilim" dedi.

polatmu

kesin katılıyorum... ek keşke biraz yaratıcı olsa değişiklikler oynattığı oynatmadığı oyuncular hep aynı

seçuk
Hayatım boyunca bole mac izlememiştim bizim acımızdan. Elimizle macı verdik resmen. Fenerin bi macı vardı Ankaraspor maçıydı sanırım. Kezman kacırmıstı sora golu yemişlerdi hatta sampiyonluk yolunda onemli kayıptı diye hatırlıyorum. Onun kadar olmasa da ona yakın bi puan kaybı oldu bizim için. Ama futbolda bunlar var beyler. Bence de penaltıyı Burak atmamalıydı Colman daha iyi gibi ama olan oldu artık cok da abartmamak lazım.

Ayrıca kalan maçlarda ne olacagı da bell, olmaz diye düşünüyorum. Yani maclar zor ama herşeyolabilir. Feneri Avniakere gomelim bana yeter..

ThePatriot61
Gencler bir puani hak etti ama. Ikinci yari les gibi oynadik.

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:28
Burak yilmaz yeteneksizin önde gideni oldugunu bir kez daha bu aksam gözler önüne serdi.

Trabzonspor disinda hicbir takimda basarili olamamasi yeteneksizligini zaten ortaya koyuyor.

Attigi 30 golü tamamen takimin kendi üzerine oynamasina borclu,yetenegine degil.

Kendisini gol atarken de begenmiyordum,simdi burnu iyice havalarda hocasi sagolsun.

Samet GÜVEN
16.03.2012, 22:29
bir kaç kere daha sölemiştim yine sorayım;

geçen seneki, canını dişine takan, yırtınan, burnu kırılan ve 17 gol atan Burak Yılmaz mı?,

yoksa bu seneki, takımın sahibi, sağa sola el kol hareketi yapan, koşmayan yürüyen ama 30 gol atan Burak Yılmaz mı?

benim şahsi tercihim birincisidir.

memozcan
şu maçın kaybedilmesini son 15 dk oynayan aykuta bağlayanları anlamakta güçlük çekiyorum..o dakkaya kadar zaten baskı yiyorduk, ve maçı avucumuzun içine alamamıştık maalesef.. aykut girince colmanı öne çıkardı hoca, zokora - colman ikilisi zokora- aykut oldu .. doldur boşalttan dönen topları toplayan colman ilerde kalında o topları da kaptırdık fazladan, sorun aykutta değil mevcut kadromuza kesinlikle uymayan 4-2-3-1 sistemine hocanın sevdasından...

Travelair
Futbolcu sahada herşeyini verecek. Hırsla oynayacak. Bunları yapmıyorsa o kulüp büyük kalamaz, küçülür, futbolcu keyfiyatı doğar

Bu disiplini sağlaması gereken td de sağlamıyorsa o da hatalıdır

61viya
Takım , seviyorum be seni.

Sahaya çıktığında gözlerim nemleniyor iki haftadır.

Ha ligin heyecanı , önceki sezonlar kadar içimde mi? Hayır diyorum buna genelde. Ama gol attığımızdaki sevincim, soğuduğum bi oyunun sevincine benzemiyor hiç. Çelişkidir, farkındayım.

Dürüstlüğüne inanmadığımız, inanmamak için dosyalarca gerekçemizin olduğu bi ligde, girebilme konusunda tereddütlü olduğumuz abidik bu uygulama olan play off için kafa patlatıyoruz. Üzülüyoruz. Sinirleniyoruz belki. Söylenip duruyor ve durmadan bi suçlu arıyoruz. Her defasında bi suçlu mutlaka buluyoruz. Ve her şeyi bırakıp ona yükleniyoruz. İnsanoğlunun yapısından mıdır bilmem ki.

Soğuduğumu ifade ettiğim bu ligde, play offa kalamama durumunun endişesi içindeyim ben de. Tuhaf!

Durum ne olur, olaylar neleri getirir bilmiyorum. Her maçta dik oyna! Göğsündeki armayı hissederk oyna! Her şeyi geçtim, o arma için oyna!

Senden , ne gelirse kabulüm...

Şansımız bol olsun.

blackrain61
Senol Hoca 3 sezondur takimin basinda, iki sezon daha sabretmek ve beklemek istiyorum. Cünkü bu forumda bir sürü kisi, takimin iyi duruma gelmesi icin 5 sene sabredilmesi gerektigini söylüyor. Ben bu görüse hic katilmama ragmen, iki sene daha beklemek ve sonucu görmek istiyorum.Cünkü ben Senol Hocanin hatalarindan ders alip takimi daha büyük hedeflerine tasiyabilecegini hic sanmiyorum.
Yillarca önce Senol Günesi teknik direktör olarak nasil tanidiymsa, Senol Hocam simdide öyle. Sanirim Senol Hoca yönetiminde Trabzonsporu futbol adina hicbir zaman zaman gümbür gümbür oynarken göremeyecegiz. Hep bir sekilde bir gol atip üstüne yatmaya bakacagiz. 2, 3 golleri pesinde kosmayacagiz. Futbol artik zevk sevmiyor. Su aralar nedense yillar önceki futbolu özlüyorum.

Veysel
Yahu feneri avniakere gömelim bana yeter diyenler lütfen bu kadar dar görüşlü olmayalım biz bu kadar aciz takımmıyız sadece aldığımız maç içinmi koca sezonu değerlendiriyoruz lütfen hedefleri büyültelim lütfen.

Koray
16.03.2012, 22:30
Burak'ın tavırları kesinlikle diğer futbolcularımızı etkiliyor.

Pas atılmayınca enteresan surat mimikleri, tuhaf tuhaf tripler kim o sahada olsa etkilenir.

Çünkü sonuçta 30 atmış adam, kolay kolay karşısında haklı olamazsın.

Umarım sezon sonu güzel bi fiyata okutulur.

Çekilecek ızdırap değil vallahi.

memozcan
16.03.2012, 22:30
Keske bu maci alsaydikda hakemi böyle es gecmeseydik. Bu macin, üc puanimizin katili ögzür yankaya itidir!
rakibe uyduruk penaltı mı çaldı ben mi kaçırdım..

brushfield
16.03.2012, 22:31
Senol Hoca 3 sezondur takimin basinda, iki sezon daha sabretmek ve beklemek istiyorum. Cünkü bu forumda bir sürü kisi, takimin iyi duruma gelmesi icin 5 sene sabredilmesi gerektigini söylüyor. Ben bu görüse hic katilmama ragmen, iki sene daha beklemek ve sonucu görmek istiyorum.Cünkü ben Senol Hocanin hatalarindan ders alip takimi daha büyük hedeflerine tasiyabilecegini hic sanmiyorum.
Yillarca önce Senol Günesi teknik direktör olarak nasil tanidiymsa, Senol Hocam simdide öyle. Sanirim Senol Hoca yönetiminde Trabzonsporu futbol adina hicbir zaman zaman gümbür gümbür oynarken göremeyecegiz. Hep bir sekilde bir gol atip üstüne yatmaya bakacagiz. 2, 3 golleri pesinde kosmayacagiz. Futbol artik zevk sevmiyor. Su aralar nedense yillar önceki futbolu özlüyorum.

Bu neyin kafasıdır arkadaş.

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:31
Futbolcu sahada herşeyini verecek. Hırsla oynayacak. Bunları yapmıyorsa o kulüp büyük kalamaz, küçülür, futbolcu keyfiyatı doğar

Bu disiplini sağlaması gereken td de sağlamıyorsa o da hatalıdır
Senol hoca gecen hafta mactan sonra futbolcu iyi,elestiremezsiniz dedi.

Bu durumda sen futbolcu olsan oynarmisin?

Bu sezonki futbolsuzlugun sorumlusu senol günestir,artik kendisi dinlenmelidir.

TSelif
16.03.2012, 22:32
Golü attıktan sonra kendi sahana çekilmeyeceksin ve penaltıyı bu derece stresli bir oyuncuna kullandırmayacaksın.

Fanatik34
Penaltiyi Burak´in kullanmasina atfen:

O penaltiyi gole cevirmesi cok büyük bir arti kazandirabilirdi. Yani hero mero...eger penaltiyi Burak atabilse, ligi 4´te 4 yaparak bitirirdik (arti özgüven).bunun playofflara getirisi belkide sampiyonlugu bile getirebilirdi bize (Senol hoca gibi düsünmeye calisiyorum)

Takimi yerden yere vuruncaya kadar, realiteye geri dönmenizi tavsiye ederim :)

Su anda puan farki 16-17, muhtemel öyle de kalacak. Haftaya takim eksiksiz Gayse´ye cakar demedi demeyin:))
playofflara 14 puan farkla bile girsek (sadece 7 puan=hatirlatayim)

Dipnot: Su takimda acimasizca elestirilecek kisiler, Yönetim kogusunda yatiyor!!!!!

Varlıbaş61

kadroyu koruyamıyoruz ki ama , 15 sene beklesek ne fayda :(

hüseyin1975
..kesinlikle güzel yazmışsın...Şenol hoca kral bir hocadır,herkes Aykut u almasını eleştiriyor...Adrian ruh gibi dolanıyordu,alması gerekirdi ama elinde 3ncü lig topçusu Aykut tan başka orta saha yok ne yapsın hoca
Sercan ile topu ileri tasimayi denesin yada Barisi oynatsin.

İlker Akçay
Şenol Hoca'nın başarısız olduğuna da karar verdik :))) Hadi bakalım çok eğlenceli olacak bu akşam belli :))

Süleyman Baykan
16.03.2012, 22:33
Şenol Hocamız oyuncu değişikliğini şöyle yapmalıydı.

Burak-Mustafa Tolga-Onur değişiliği olmalıydı.

Celutska sağbeke Serkan sağ kanada Halil forvete geçmeliydi.

Şenol Güneş bunu yapacak cesareti bulmadı.

Tolga degaj yapamayacak haldeyken oyunda kaldı.

Yazık oyunculara teknik heyete değil taraftara yazık.

Taha Muhammet
kasımpaşa maçında şerefsiz selçuğun anasına avradına sövüyodum maç 7-0 neden takımı geri çekion diye bide şimdiki hale bak

ibrahim
rakibe uyduruk penaltı mı çaldı ben mi kaçırdım..
Macin basindan beri kiydi herif. Adamlarin her hareketini es gecti, onlara yapilan en ufak dokunusta ataklarimizi kesti. Daha ne yapsin? Bi uyduruk penaltiyla tavlayabildimi simdi bizi? Bumudur yani??

Sinan Ayaz
Dk 90 rakip sol kanadımızdan geliyor içeri rahat bir şekilde orta açıyor ceza sahası içinde 3tane bizden 5 tane G.Birliğinden adam var Tum vurmasa arkasında vuracak 3 tane adam var Allah aşkına amatörde böle rezalet görmedim bizim adamlar ne yapıyolar nerdeler çözebilmiş değilim Zokora Colman Aykut bu pozisyon yaşanırken ne yapıyolardı ?

blackrain61
16.03.2012, 22:34
Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Gençlerbirliği deplasmanından 1 puanla dönen Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

İlk yarıda oyuna hakim olduklarını ancak 1-0'a razı olmalarının kendilerine pahalıya mal olduğunu ifade eden Güneş, "İlk yarı oyunun hakimiydik, daha fazla gol bulabilirdik. İkinci yarıdaki 1-0'a razı oyun anlayışı bizim aleyhimize oldu.
Yorgunluk ve teslimiyet vardı. Kayıp 2 puan oldu üzücü, çok rahat kazanabileceğimiz maçtı. Gençlerbirliği de iyi oynamadı. İkinci yarıdaki oyundan hiç memnun değilim" dedi.

Senol Hocanin yorgunluk mazereti hic bitmiyor. Ilkokul cocukllarini mazeretlerine benziyor. "Hocam derslerimi yapamadim,cünkü aksam elektrikler kesikti" diye... Kabak tadi verdi.

murat3861
ben bugün celutskayı defansta beğendim.

Cafer Bulur
Şenol Hoca'nın başarısız olduğuna da karar verdik :))) Hadi bakalım çok eğlenceli olacak bu akşam belli :))
Bu sezon futbol oynuyormuyuz?

Alinan sonuc itibariyle degil oynadigimiz futbol itibari ile senol günes basarisizdir.

SEDAT
16.03.2012, 22:35
* Şunu da unutmamak lazım maç öncesi Şeref tribününü gösterdi ve Nevzat Şakar'ı gördüm (Kadromuz Yeterli ) kendisi en az Hürgün Aygün kadar tehlikeli negatif elektirk konusunda :)

polatmu
16.03.2012, 22:36
bu sene ts bu işte geçen seneki kupa gelsin şu salak sezon bitsin hepimiz rahatlayalım seneye burakta gider 5 m ohhhhhhhh cümleten rahatlarız

Cihan-Ucar
Yaa 90 da gol yemek ne kötü birsey yaa moral kalmadi daha.

Samet GÜVEN

Alinan sonuc itibariyle degil oynadigimiz futbol itibari ile senol günes basarisizdir.

şu eldeki mevcut kadroyla, bu malzemeyle bundan daha iyisini yapabilecek bir hoca yoktur...

Ogün YAZICI
burak ağa şu ana kadar puanları kendisinin kazandırdığını ve bugün de kendisinin kaybettirdiğini söyledi...aldın takımı rehin be ...

Koray
16.03.2012, 22:37

Yapacak bişey yok.

Sonuçta Şenol Hoca'nın elinde Burak Yılmaz gibi OYUN bozan var.

Burak kesinlikle bozuyor takımı.

chener
daha 45.sayfadayız.takım bizi ne kadar yormuş ki milletin yorum yapacak hali yok

blackrain61
Bu neyin kafasıdır arkadaş.

Bu benim eski bir trabzonspor taraftarin kafasi iste. Kusura bakma verdigim rahatsizliktan. Icimdeki SIKINTIYI atmaya calisiyorum iste.

Bülent AKBULUT61
ya tamam Şenol Hocaya kızıyorsunuzda ne yapsın be adam gerizekalı Giray herkes cıkıyor ordan o durmuş bekliyor ofsaydı bozuyor

yavuzbaha
ben bugün celutskayı defansta beğendim.
...aynen öyle...bügün geri 4 lü bence gayet iyiydi ama orta saha resmen süzgeç gibiydi....adamlar akın akın geldiler...Zokora nın da saman alevi gibi oyunu vardı,berbattı

memozcan
yorumlara bakıyorum herkes buraka sallamış iyide bu takımın adı burakspor değilki, bu maçı takım olarak verdik, şenol hocanın adrian- aykut değişikliği son derece doğru fakat geç kalınmış bir değişiklikti, hemen akabinde alan-henriqe değişikliğini yapmalıydı, sürekli sağ bekleri herve tuma top şişirdi, o kanttan akın yedik ve engelleyemedik, son 10 dk mustafayı oyuna alıp hava toplarında üstünlüğü ele almalıydık serkanı ortaya çekmesi gerekirdi...

Volkan061
penaltının başında yine burak, hissettim atamayacağını yine gönülsüzdüm. nereye vursan gol be kardeşim.

polatmu
Penaltiyi Burak´in kullanmasina atfen:

O penaltiyi gole cevirmesi cok büyük bir arti kazandirabilirdi. Yani hero mero...eger penaltiyi Burak atabilse, ligi 4´te 4 yaparak bitirirdik (arti özgüven).bunun playofflara getirisi belkide sampiyonlugu bile getirebilirdi bize (Senol hoca gibi düsünmeye calisiyorum)

Takimi yerden yere vuruncaya kadar, realiteye geri dönmenizi tavsiye ederim :)

Su anda puan farki 16-17, muhtemel öyle de kalacak. Haftaya takim eksiksiz Gayse´ye cakar demedi demeyin:))
playofflara 14 puan farkla bile girsek (sadece 7 puan=hatirlatayim)

Dipnot: Su takimda acimasizca elestirilecek kisiler, Yönetim kogusunda yatiyor!!!!!

öylede bugün yensek fark 11 insan buna çok üzülüyor

SEDAT
* Takımda kaldığı süre, harcadığı paraya bakarak Alex ferguson başarılımıdır ? Cafer :)

exelans_25
colmanın önü boş ama şut atmıyor ağaya veriyor diğerleri de aynen öyle takımda bir hegemonya başlamış

Ömer TOPAL
futbol gözü olan bir insan 60. dk dan itibaren son dakika golu yiyecegimizi görmüştür...Varmı benim gibi olan bilmiyorum ama evedekiler bile kızdı bana...Dedim 88 90 da bi gol yeriz dahada çıkmaz...Kaleye tek isabetli şutları gole kadar olmayan takım gelir bir karambolde atar dediğimde abim çık lan dışarı bizi germe dedi :) Neyseki yanılmadım..He bu arada penaltıyı gole çevirmenin tek yolu gerilmek degil iki adım atıp aklını kullanmakdır. Kaçacagını gerilince anladım bi terlikde penaltı öncesi bu gol degil dediğim için yengemden yedim :)

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:38
şu eldeki mevcut kadroyla, bu malzemeyle bundan daha iyisini yapabilecek bir hoca yoktur...
Mevcut kadro da senol hocanin onayiyla olusturulmadi mi?

Yok o onay vermiyorsa ne diye hocayim diye takimda duruyor?

hüseyin1975
BURAK YILMAZ : BU ZAMANA KADAR ATTIGIM GOLLERLE PUANLAR KAZANMISTIK. SIMDIDE BENIM ATAMADIGIM PENALTI YUZUNDEN PUAN KAYBETTİK.

Bu yorumunu nasil yorumlamamiz lazim?

metehan
..Hep bir sekilde bir gol atip üstüne yatmaya bakacagiz. 2, 3 golleri pesinde kosmayacagiz. Futbol artik zevk sevmiyor. Su aralar nedense yillar önceki futbolu özlüyorum.
Bunu söylerken ciddi misiniz? Yani bu takım hep bir gol atıyor ve üstüne yatıyor öyle mi? Yani Burak o penaltıyı atsa şu an bunları yazmayacaktınız ama. Aynı Şenol Güneş'in 1996'da kaybettiğimiz FB maçından sonra "Neden takımı defansa çekmedin?" zulmüne maruz kaldığını da unuttuk mu? Lütfen biraz tutarlı ve mantıklı olalım. İstediğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz, hakkınızdır ama mantıklı olsun.

eltfox
şimdi eğri oturup doğru konuşalım,...Biz bu maçta ne oynadık? bir gol ve yat babam yat... gelsin dakka 90 diye yalvardık ....Ya tamam top tut bari ilerde, iki top çevir... ya da at 2 yi rahat et...BİZ GALİBİYETİ HAK EDECEK HİÇ BİRŞEY YAPMADIK dostlar....bu böyle

İlker Akçay

İçinde bulunduğumuz tempoyu göz önüne aldığımızda ve ligimizin kalitesini ele alınca fazlasıyla oynuyoruz..Ne bekliyoruz ki sezon başladığından beri 40'ın üzerinde resmi maç yaptık ve hemen hemen hiç dinlenme şansı bulmadan...Bir nebze olsun dinlenme şansı bulduğumuz her maçta da iyi sonuç elde ettik..

Ben bu yıldan dolayı Şenol Hoca'ya veya takımdan herhangi birine kızmam,kızamam..İçinde bulundukları tempoya göre bence çok iyi durumdalar...

Şenol Hoca bugün Aykut'u alarak ve takımın baskı yemesini seyrederek hata etmiştir..Geldiğinden beri elde ettiği başarıyı tartışmak kimsenin haddine değil bence,bu yılı da söylerseniz bence başarılıdır..

Bud Spencer
bir dahaki avni akerdeki genclerbirligi macina söyle cikalim

tolga
serkan giray celustka aykut mustafa cech ferhat
baris zokora colman

İlker Akçay
16.03.2012, 22:40
Burak Yılmaz ‏ @byilmaz17
Herkes den özür dilerim

Kemence_61
16.03.2012, 22:40
İkinci yarının ilk on dakikası maç berabere biteceğini ben gördüm Şenol hoca göremedi. Daha başka bi yoruma gerek yok bence

A. Aydın
16.03.2012, 22:41
durum öyle bi hal aldıki burak gol atsın takım kazanmsasın. Bu kadar ruhsuzluk olmaz burak kendini raul sanıyo herhalde. Raul bugün Shalke de burak dan daha ok koşuyor. Penaltı atamassın gol kaçırırsın tamam da mücadele etmemek ne.
Burak bu takımda miladını doldurmuştur. Ben size söyliyim. Bidahaki yıl avrupaya gidecek orda başarılı olamayınca selçukla iyi anlaştığı için galatasaray alır. Burak istesen 60 gol atsın bnm gözümde ne fatih tekkenin ne de şotanın tırnağı değildr.

Veysel

"Herkes den özür dilerim."

polatmu
BURAK YILMAZ : BU ZAMANA KADAR ATTIGIM GOLLERLE PUANLAR KAZANMISTIK. SIMDIDE BENIM ATAMADIGIM PENALTI YUZUNDEN PUAN KAYBETTİK.

bu ne yani şimdi burak yokken ts yokmuydu biz 10 kişimi çıkacaktık sahaya elbet bir forvetimiz olacak ve o da gol atacak iyice kızıyorum

FC-ST-PAULI-61
Suc Burakta degil Senol Hocada.Bisey demiyor ki ona.

Tyler Durden
takim dokuluyor,sahada geziniyor,
ileriye cikamiyor,yeterli pozisyona giremiyor,
saman alevi gibi bir parlayip bir sonuyor..
uc-dort mac disinda iyi oynadigimiz mac yok.
siradan ezik takimlar gibi surekli skorun ustune yatiyoruz..
aykutu orta sahaya alarak hoca ustune duseni yapti..
daha ne yapsin?
butun suc oflu hocanin..

Süleyman Baykan
Ayrıca sanki ölüm kalım maçı gibi kaleni bırakıp neden geliyorsun Tolga adam zaten stresli dahada heycan yaptı bence sıradan bir an olmadığını tescilledi Burak Yılmaz gol sayına değil puan cetveline bak bence senin önceliğin orası.

blackrain61
futbol gözü olan bir insan 60. dk dan itibaren son dakika golu yiyecegimizi görmüştür...Varmı benim gibi olan bilmiyorum ama evedekiler bile kızdı bana...Dedim 88 90 da bi gol yeriz dahada çıkmaz...Kaleye tek isabetli şutları gole kadar olmayan takım gelir bir karambolde atar dediğimde abim çık lan dışarı bizi germe dedi :) Neyseki yanılmadım..He bu arada penaltıyı gole çevirmenin tek yolu gerilmek degil iki adım atıp aklını kullanmakdır. Kaçacagını gerilince anladım bi terlikde penaltı öncesi bu gol degil dediğim için yengemden yedim :)

Acikcasi buna benzer seyleri bu gece babamla yasadim. Bu mac beraber biter dedim. Topa sahip olma oranlari ikinci yari bir ara Genclerbirligi:%57 TS. 43 tü. GB ligine sürekli davetiye gönderiyorduk, buyrun gelin diye... Penaltida babama Burak kaciracak yine dedim, Kacirinca babamdan fircayi yedik tabi

Cafer Bulur
* Takımda kaldığı süre, harcadığı paraya bakarak Alex ferguson başarılımıdır ? Cafer :)
Imali konusmaya gerek yok,senol günes bu sezon itibariyle basarisizdir bunu söylemek suc degil.

Beni cileden cikartan olay senol günesin burak yilmaz i kral yapma cabasidir.

Benim tanidigim senol günes önce takimin basarisini düsünürdü,bu aksam nedense böyle olmadi.

brushfield
Bu benim eski bir trabzonspor taraftarin kafasi iste. Kusura bakma verdigim rahatsizliktan. Icimdeki SIKINTIYI atmaya calisiyorum iste.

Trabzonspor Şenol Güneş yönetiminde geçen sene şampiyon oldu. O da mı kesmedi seni. Her sene mi şampiyon yapacak bu adam bu takımı. Takımın yarısı bıraktı gitti. Yeniden yapılandı bu takım bu sene. 3 günde 1 maç oynadı. Hala 3. sırada. Seneye bu takım alışma dönemini atlatmış olacak ve normal bir lig düzeninde oynayacak. Eksik olan 1-2 yerine iyi oyuncular monte edildimi geçen seneki gibi bir futbol görmemiz en azından beni hiç şaşırtmaz.

Bud Spencer
16.03.2012, 22:42

"Herkes den özür dilerim."

penalti kacirdigi icinmi?
cani sagolsun

AMA laubali hareketleri, sorumsuz sahada yürüyüsü, mücadele etmemesei, arkadaslarini azarlamasindan özür diliyorsa kabul etmiyorum

krdnz
Onu bunu bilmemde Gençlerin bir avuç taraftarı iyi baskı kurdu valla...
Serkan ayağına top alınca rahatsız olduğu gibi ona pas verenler bile vermez oldu,Burak'ın "penaltı..penaltı.." tezahüratlarından sonraki surat ifadesi falan..

Helal olsun Gençler taraftarına!

Samet GÜVEN
inanamıyorum.

takımın en çok koşan futbolcusu Alanzinho olmuş!!!

batugol
16.03.2012, 22:43

savunma mekanizması

memozcan
Herkes den özür dilerim
sonuna gülücük koymamış:)

exelans_25
neden medyada diğer takımlara değil de bizim oyunculara baskı uygulanıyor yok umut dalya diyebilecek mi yok burak rekor kırabilecek mi?

ftunsal

yani nankörlük etmeyin mi demek istiyor beyefendi

metehan

Bunda yorumlanacak birşey yok, normal birşey demiş.

serdaracıl
16.03.2012, 22:44
Takımda koşan mücadele eden adam yok herkes Burak'a sallıyor koşmuyor diye. Burak olmasın gol atacak mecalimiz yok.

Sinan Ayaz
Burak'a bu kadar yüklenilmesi doğru değil arzu bakımından ligin ilk yarısındaki kadar arzulu değil ama yinede gollerine devam ediyordu 2 haftadır stres yaşıyor aynı Umut'un yaşadığı gibi Umut'u o sıkıntıdan Burak kurtarmıştı bakalım Burak'ı kim kurtaracak lige gelirsek artık ilk 2 şansımız kalmadı Avrupa ligine direk gitmek için uğraşmalıyız..

memozcan
inanamıyorum.

koşan derken gezen demek istedin heralde:)

FC-ST-PAULI-61
16.03.2012, 22:45
Onu bunu bilmemde Gençlerin bir avuç taraftarı iyi baskı kurdu valla...
Serkan ayağına top alınca rahatsız olduğu gibi ona pas verenler bile vermez oldu,Burak'ın "penaltı..penaltı.." tezahüratlarından sonraki surat ifadesi falan..

Helal olsun Gençler taraftarına!
Gencler Taraftari Serkani eski Oyunculari diye degil ona dokundun mu yerde yatiyor diye yuhladi.Her Macta yatiyor Serkan.Iyi mücadele ediyor.Ama Maci actim Dakika 1 serkan yine yatiyor :D

.....
Allah aşkına her puan kaybında Şenol hocaya kulp bulmayı bırakın. Onun yokluğunda nerelerde olduğumuzu biliyoruz.Elinizi vicdanınıza koyun biraz.

Cafer Bulur
İçinde bulunduğumuz tempoyu göz önüne aldığımızda ve ligimizin kalitesini ele alınca fazlasıyla oynuyoruz..Ne bekliyoruz ki sezon başladığından beri 40'ın üzerinde resmi maç yaptık ve hemen hemen hiç dinlenme şansı bulmadan...Bir nebze olsun dinlenme şansı bulduğumuz her maçta da iyi sonuç elde ettik..

Ben bu yıldan dolayı Şenol Hoca'ya veya takımdan herhangi birine kızmam,kızamam..İçinde bulundukları tempoya göre bence çok iyi durumdalar...

Şenol Hoca bugün Aykut'u alarak ve takımın baskı yemesini seyrederek hata etmiştir..Geldiğinden beri elde ettiği başarıyı tartışmak kimsenin haddine değil bence,bu yılı da söylerseniz bence başarılıdır..
Senol günesin agziyla konusmana gerek yok.

Yogun mac temposuymus,yorgunlarmis bunlar hikaye.

Trilyonlari kazanan futbolcunun yorgun olmaya hakki yok.

Sezon basinda oynadigimiz futboluda hatirliyoruz,saf degiliz.

hüseyin1975
16.03.2012, 22:46
inanamıyorum.

Oynadigi maclarin cogunda en cok kosan futbolculardan birisi o, ben gic sasirmadim.

Delibas
Bu yenilgi hepimizin, mecburmusunuz illa yok şunun yüzünden yok bunun yüzünden diye yorumlar yapmaya?

Süleyman Baykan
Herkes den özür dilerim

Twitter hesabı olan yazsın Burak Yılmaz'a sahada ağa gibi değil takım için savaşan ve arkadaşları ile yardımlaşsın, rabbena rabbena hep bana hep bana tavrından uzaklaşsın 31. golü ancak o zaman bulur.

memozcan
ne yazkı ki aynı şeyleri bende düşündüm fakat hoca göremedi..

blackrain61
Bunu söylerken ciddi misiniz? Yani bu takım hep bir gol atıyor ve üstüne yatıyor öyle mi? Yani Burak o penaltıyı atsa şu an bunları yazmayacaktınız ama. Aynı Şenol Güneş'in 1996'da kaybettiğimiz FB maçından sonra "Neden takımı defansa çekmedin?" zulmüne maruz kaldığını da unuttuk mu? Lütfen biraz tutarlı ve mantıklı olalım. İstediğiniz eleştiriyi yapabilirsiniz, hakkınızdır ama mantıklı olsun.

Trabzonsporda ne zaman mantikli sey oluyor mi ki, benden mantikli bir yorum bekliyorsunuz. Ama acikcasi benim aciklamalarim kendi icersinde mantikli olduguna inaniyorum. Bu arada bu macin daha mantikli bir aciklamasi var mi? Varsa aciklarsaniz sevinirim.

Tatar Kemal
geçen sezon gelen geçen takımı tokatlayan bir takımı bu sezon figüran haline getirenlerin kulakları bol bol çınlıyordur umarım. fb ve gs şampiyon olsun, bol bol şampiyonluk kutlaması yapsın diye ligde figüranlık yapan takımlardan farkı kalmadı bu takımın. bu sebeple yönetimi ve teknik heyeti özellikle kutlamak gerek.

yorumsuz6117
Türkiye kupasını alalım dicem bari nası alacaz ama :D

seçuk
16.03.2012, 22:47
Beyler Buraga cok yukleniyorsunuz ve ayıp ediyorsunuz. Adam elinden geleni yaptı olmadı bu sefer. Bu ara zaten bir formsuzluk var üzerinde. Ama daha biten birşey yok GS ve FB maclarında atarsa golleri yine kral mı olacak? Ben ona hala guveniyorum en iyisini yapacaktır ve umarım seneye iyibir paraya bir avrupa takımına gider. Yazık ki Türkiye de futbolcu surekli anlık performanslarla degerlendiriliyor..

61viya
Allah aşkına her puan kaybında Şenol hocaya kulp bulmayı bırakın. Onun yokluğunda nerelerde olduğumuzu biliyoruz.Elinizi vicdanınıza koyun biraz.

Vicdan? O bir semt adı bile değil bir yerlerde.

Bud Spencer
en cok kosmak önemli degil

attigin deparlar yaptigin kosular kacak mücadele etmemek bunlar önemli

kosu mesafesi yaniltabiliyor insani

memozcan
son 14 maçtır kalemize gelen ilk topu gol olarak görmek ZORUNDA MIYIM ?

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:48
Bir futbolcu bir önceki hafta cok kötü bir vurusla penalti kacirdiysa ertesi hafta penaltiyi atmak icin topu almaya gitmez.

Ama burak gibi takimini degil de kendi gol rekorunu düsünüyorsa tabiiki gider,burak gibi.

Bülent AKBULUT61
Türkiye kupasını alalım dicem bari nası alacaz ama :D

nasıl bu oyunla 3 sıradayız anlamadım gitti nasıl bir ligimiz var ALLAHIM hayret Valla

İlker Akçay
Senol günesin agziyla konusmana gerek yok.

Yogun mac temposuymus,yorgunlarmis bunlar hikaye.

Trilyonlari kazanan futbolcunun yorgun olmaya hakki yok.

Sezon basinda oynadigimiz futboluda hatirliyoruz,saf degiliz.

Abi ben sana kimin ağzıyla konuştuğunu falan söylüyor muyum veya kimin ağzıyla konuşup konuşmayacağını...

Beğenmiyorsan cevap vermezsin..Ama üslup önemli..

Trilyonlar alan futbolcuyu Allah insan olarak yaratmıyor mu ? Çok saçma bakıyorsun olaya robot mu ki bu yorgun olmaya hakkı yok..

İyi o zaman hatırlamaya devam et..Bence başarılıdır,sence başarısızdır..hasbinallah..

polatmu
bu futbolla antalya maçıda zor arkadaş

.....
16.03.2012, 22:49
Bu maç bizim için çok önemli bir maçtı. alınacak 3 puan ile belki de fb yi yakalayacaktık. herşeyde vardır bir hayır.yine de sağlık olsun.

murat3861
16.03.2012, 22:50
bugün volkan ve olcanı çok aradık.neyse moralimizi bozmayalım.inşallah haftaya bjk maçındaki gibi oynayıp cimbomu yeneriz.seneye kadro kalitesinin artması gerekiyor.

blackrain61
16.03.2012, 22:50
Trabzonspor Şenol Güneş yönetiminde geçen sene şampiyon oldu. O da mı kesmedi seni. Her sene mi şampiyon yapacak bu adam bu takımı. Takımın yarısı bıraktı gitti. Yeniden yapılandı bu takım bu sene. 3 günde 1 maç oynadı. Hala 3. sırada. Seneye bu takım alışma dönemini atlatmış olacak ve normal bir lig düzeninde oynayacak. Eksik olan 1-2 yerine iyi oyuncular monte edildimi geçen seneki gibi bir futbol görmemiz en azından beni hiç şaşırtmaz.

Pardon ama Trabzonspor gecen sezon sampiyon mu oldu. En azindan Sampiyonluk ünvanin tescil edildi de benim mi haberim yok?

Diger aciklamalariniz sadece pozitif bakis acinizi gösterir. Gecen sene icinde ayni seyler söylenmedi mi, ne oldu? Bu düsüncelerinizin tam tersi yapilmadi mi?
Ben bu sene yine aynisi olur emin olun. Burak´i satarlar. Yerine is olsun diye birisini getirler. Yaniliyor muyum yoksa. Farkli mi düsünüyorsunuz

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:51
Abi ben sana kimin ağzıyla konuştuğunu falan söylüyor muyum veya kimin ağzıyla konuşup konuşmayacağını...

Beğenmiyorsan cevap vermezsin..Ama üslup önemli..

Trilyonlar alan futbolcuyu Allah insan olarak yaratmıyor mu ? Çok saçma bakıyorsun olaya robot mu ki bu yorgun olmaya hakkı yok..

İyi o zaman hatırlamaya devam et..Bence başarılıdır,sence başarısızdır..hasbinallah..
Simdi halilhodzic agziyla konusuyorum,bankaya paralarini almaya giderken de yorgun oluyorlar mi?:)

Zokora yilda 1,5 milyon euro aliyo,suya sabuna dokunmuyor gelde isyan etme.

Futbolcularimizda kalite var ama ruh yok,is disiplini yok...

krdnz
16.03.2012, 22:52
Maçı Cuma oynatanlar meyvesini aldı..Bu gece rahat uyurlar o.ç.

Süleyman Baykan
Bu maç bizim için çok önemli bir maçtı. alınacak 3 puan ile belki de fb yi yakalayacaktık. herşeyde vardır bir hayır.yine de sağlık olsun.

Bizim için önemliydi ama futbolcular için 1-0'ın üzerine yatarak belki kazanırız havasında bir maçtı ki kumarı kaybettiler.

brushfield
Bir futbolcu bir önceki hafta cok kötü bir vurusla penalti kacirdiysa ertesi hafta penaltiyi atmak icin topu almaya gitmez.

Ama burak gibi takimini degil de kendi gol rekorunu düsünüyorsa tabiiki gider,burak gibi.

Valla ben şuan penaltı kazansak yine Burak'ın atmasını tercih ederim. Bence takımdaki en iyi penaltıcılardan biri Burak. Atamadı ya elinize fırsat geçti. Sallayın da sallayın. Tolga'ya da sallayın 1,5 metreden gol yedi diye. Şenol Hocaya da sallayın bu sene şampiyon yapamadı. 3. sezonda 4. kupayı kazandıramadı diye. Diyecek birşey bulamıyorum. Yazık...

61viya
Bu forum, insana çok şey katıyor be.

memozcan
16.03.2012, 22:53
f. tekke beddua mı etti nedir:)

ftunsal
16.03.2012, 22:53
bizim kaleye atılan şut 11 kaleyi bulan 1 ve gol

gol olması için kaleyi tutması yetiyor

serdaracıl
16.03.2012, 22:54
Pardon ama Trabzonspor gecen sezon sampiyon mu oldu. En azindan Sampiyonluk ünvanin tescil edildi de benim mi haberim yok?

Diger aciklamalariniz sadece pozitif bakis acinizi gösterir. Gecen sene icinde ayni seyler söylenmedi mi, ne oldu? Bu düsüncelerinizin tam tersi yapilmadi mi?
Ben bu sene yine aynisi olur emin olun. Burak´i satarlar. Yerine is olsun diye birisini getirler. Yaniliyor muyum yoksa. Farkli mi düsünüyorsunuz

Pardon ama Trabzonspor gecen sene şampiyon mu oldu diyen taraftarımız var.

Samet GÜVEN
koşan derken gezen demek istedin heralde:)

utandım öle diyemedim valla. 11 km gezmiş:)

Koray
Bugün kötü futbol oynamadık.

Özellikle ilk yarı Gençlerbirliği topu göremedi.

Meşhur rekortmenimiz takımı sabote ediyor.

Kesin karar verdim artık.

İkinci yarının başından beri aynı tavırlar.

Hani o geçen sezon kafası yarılan burnu kırılan. canını dişine takan hırslı Burak.

samway
gençlerbırlıgı : 1 burakspor :1

kımse kusura bakmasın bu takımda fatıh tekke de 31 golle kral oldu ama sahada bu kadar kral olmadı

evet burak goller attı su an yıldızımız da olabılır ama kusura bakma burak sen bır fatıh tekke olamayacaksın tek dılegım sezon sonu satılması bu nankorluk deıl sadece kollektıf oyunumuzdan bır parca bıle kalmaması ...

colman onu bombos hala burak a pas atma derdın de pas atamayınca nerdeyse dıger futbolcular ozur dılemekten kendılerını burak a affettırmekten futbolu unuttular.

herseyı bır yana bırakıyorum butun lıg maclarını ızleyın hatta cok uzaga gıtmeyın gecen hafta volkanın gol sevıncıne bakın burak kendı dısında gol atan olunca gıdıp aralarına zıplıyomu ? bence hayır

gule gule burak yılmaz benım gozumde fatıh tekke olamıcaksın !!!

abcabca
tamam burak formsuz gol atamıyor da maç içindeki takım arkadaşlarına yaptığı el kol hareketleri de ne öyle, saha içinde bana öyle hareket yapsa sittin sene ona pas atmam...

Ömer TOPAL
16.03.2012, 22:55
burak ilk yarı verdi sinyallerini stresliyim diye...Sizi bilmem ama ben onu çok iyi anlıyorum...Uzaktan şut denemeleri aceleci vuruşları...Ceza sahası içinde garip yer tutuşları...Çok strese soktu adi medya uşagı....Hepsini atlatmak elindeydi fakat olmadı çok gerildi...Ne diyelim olacagı varmış... saglık olsun

ftunsal
burak 4 000 metre koşmuşmudur

Süleyman Baykan
Trabzonspor'un şu futbol ile aldığı beraberlik benim için mağlubiyettir.

hodlu
Burak Yılmaz'a 5 milyon avro verecek 'enayi' varsa hemen satın.Yoksa bu elimizde kalacak benden söylemesi.Bu adamın 30 gol atması futbol adına cinayettir.Trabzonspor adına yazıktır günahtır.Şenol Hocam adına ise tükenmişliktir....

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:56
Valla ben şuan penaltı kazansak yine Burak'ın atmasını tercih ederim. Bence takımdaki en iyi penaltıcılardan biri Burak. Atamadı ya elinize fırsat geçti. Sallayın da sallayın. Tolga'ya da sallayın 1,5 metreden gol yedi diye. Şenol Hocaya da sallayın bu sene şampiyon yapamadı. 3. sezonda 4. kupayı kazandıramadı diye. Diyecek birşey bulamıyorum. Yazık...
Sallamiyorum,elestiriyorum.

Colman burak a oranla yüzbin kere daha penaltici.

Ama senol günes ve burak derdi bizim puan toplamamiz degil,burak in puan toplamasi olmus,esas bu yazik...

brushfield

Dediğim gibi bu neyin kafasıdır anlamakta zorluk çekiyorum. Siz gidin 12 maçta şike, şike girişimi, teşvik, teşvik girişimi yapan rakibinizi kutlayın. Ne de olsa tenekesi onlarda.

serdaracıl
Zokora beni deli etti. Boyle olmaz.

Numan Yerlikaya
16.03.2012, 22:57
Ben şunu anladım ki Fatih Tekke bizim gelmiş geçmiş gelecek en iyi forvetimizmiş

cenk52
Kusura bakmayin ama cidden cok nankor bir taraftariz. Yarin gsye gidince anlariz degerini...

İyi geceler

yorumsuz6117
Burak Yılmaz'a 5 milyon avro verecek 'enayi' varsa hemen satın.Yoksa bu elimizde kalacak benden söylemesi.Bu adamın 30 gol atması futbol adına cinayettir.Trabzonspor adına yazıktır günahtır.Şenol Hocam adına ise tükenmişliktir....

Doğru söylüyorsunuz Umut Bulut gelsin Burak'tan iyi..

SEDAT
* Bu takıma 11 tane Celustka lazım...

Sacit
Trabzonspor futbol takımında köklü bir reform şart..
fakat o reformu yapacak martin'ler bulmak zor..

Cafer Bulur
16.03.2012, 22:58
Benim gözümde ziya dogan in zamaninda 78 puan toplamasiyla burak in 30 gol atmasi ayni isler.

Anlayana....

Bud Spencer
16.03.2012, 22:58
zokora geziye cikmis gibiydi

memozcan
16.03.2012, 23:00
utandım öle diyemedim valla. 11 km gezmiş:)
bildiğim kadarıyla bilgisayar programı her topçuya sahada ayrı ayrı fokuslanıp mesafeyi hesaplıyo, sırf gezersen bile hanene yazılıyo.. geçenlerde br arkadaş yazmıştı 4-3 gaziantep fener maçında sahada dolaşan preko 13 km ile en çok koşan futbolcu olmuş..

Samet GÜVEN
Doğru söylüyorsunuz Umut Bulut gelsin Burak'tan iyi..

bir kaç kere daha sölemiştim yine sorayım;

geçen seneki, canını dişine takan, yırtınan, burnu kırılan ve 17 gol atan Burak Yılmaz mı?,

yoksa bu seneki, takımın sahibi, sağa sola el kol hareketi yapan, koşmayan yürüyen ama 30 gol atan Burak Yılmaz mı?

benim şahsi tercihim birincisidir.

..............

hodlu
Sahada hiç ama hiç birşey yapmayan bir forvet ile biz nereye gitmeye çalışıyoruz.Burak Yılmaz adeta tüm camia ile alay ediyor.Adam maç boyu bırak koşmayı, yürüyerek 1 km yol kat etmemiştir. Ama biz halen 10 kişi oynamaya devam ediyoruz.....

samway
hayır senol gunes yemın ı ettı burak ı cıkarmamaya arkadas adam yuruyo sahada hala oyunda ben ınanın kı penaltı kacırdıgına kızmıyorum sahada yurudu butun mac evet umut u ıstıyorum var mı dıyecegınız kazma dedıgım umut u ıstıyorum 90. dk bıle hala kıcını yırtan umut u ıstıyorum varsın gol kralı olmasın

yorumsuz6117
Şimdi Burak'a sallayanlar seneye Burak Burak diye ağlayacaklar..

Tayfun Aydın
Burak ın penaltı kaçırması en çok Giray a yaradı herhalde asist krallığında tartışmasız açık ara lider.Bravo devam.

murat3861
16.03.2012, 23:01
...aynen öyle...bügün geri 4 lü bence gayet iyiydi ama orta saha resmen süzgeç gibiydi....adamlar akın akın geldiler...Zokora nın da saman alevi gibi oyunu vardı,berbattı
zokorada maç seçiyor.oysa bjk maçında çok iyiydi.kalitesini sahaya yansıtamıyor

samway
16.03.2012, 23:01
defans ayrı bır efsane zaten !!!

Delibas
16.03.2012, 23:02
Burak ın penaltı kaçırması en çok Giray a yaradı herhalde asist krallığında tartışmasız açık ara lider.Bravo devam.

????

Bazı yorumları anlamakta cidden güçlük çekiyorum.

samway
16.03.2012, 23:03
zokora ne alemde colman ın her pası yanlıs halıl 45 dk lık topcu falan fılan seneye senol gunes onderlıgındekı transfer polıtıkası ıle yasasın belcıka polonya !!!

blackrain61
Dediğim gibi bu neyin kafasıdır anlamakta zorluk çekiyorum. Siz gidin 12 maçta şike, şike girişimi, teşvik, teşvik girişimi yapan rakibinizi kutlayın. Ne de olsa tenekesi onlarda.

Anlamadiginiza eminim. Ama siz bu sezon oynadigimiz futboldan memnun musunuz? Bu sene hangi maci rahat rahat izlediniz? Bu sezon hangi maci rahat geceriz dediniz? Ya da önümüzdeki hangi maci kazaniriz diyorsunuz?
Ben mazeretlerden biktim, ben genclik yillarimdaki Trabzonsporu özlüyorum. Hakkim degil mi? En kötü günlerimizde Istanbul takimlari diz cöktüren takimi özlüyorum. Hatta en kötü zamanlarimizda onlari hep yendigimiz icin TSYD kupasindan cikarilisimizi hatirliyorum. Simdi ne yapiyoruz? Ama uzatmani anlami, icimde yara kaniyor sadece iste.

Cem Akyüz
Ben şunu anladım ki Fatih Tekke bizim gelmiş geçmiş gelecek en iyi forvetimizmiş

Onun gibisi daha gelmez zaten

Kıvanç Çuvalcı
Bu forumdaki yorumlar artik kahve mugabbeti seviyesine indi yavas yavas foruma elveda demenin zamani geliyor sanirim yoksa bu taraftar yuzunden takimimdan soguycam.Elestiri yapilir da, biraz da yapici elestiri yapilir surekli hakaret,asagilama,surekli bir kelle alma zihniyeti.Yuhh size diyorum ne haliniz varsa gorun.

Ömer Faruk61
Futbola bu kadar duygusal baktığımız sürece hiçbir şey olmaz.Ben Takımın mücadelesinden memnunum..Serkan,Celutska ,Cech,Alanzinho iyiydi..

Malesef Zokora benim için en büyük hayal kırıklığı Afrikadan geldiğinden beri..Aykuta sallayanlar biraz da ona sallasalar..Zokoranın şu futbolu ile Ceyhun Gülselamdan ne farkı var??

must61
16.03.2012, 23:04
''Herkes den özür dilerim'' Burak Yılmaz.

Twitter dan özür dilemiş.

exelans_25
fatih tekke 31 gol atmıştı ama takım içinde bu kadar hegemonyası yoktu szymkowiak gökdeniz yattara vardı

serdaracıl
Ortasahasız takımda 30 gol atmış adam daha ne yapsın. Herkes ona çalışıyormuş, çalışmasınlar. El kol hareyi yapiyormuş, yaptırmasınlar.

hodlu
Şimdi Burak'a sallayanlar seneye Burak Burak diye ağlayacaklar..

Sadece sen ağlarsın merak etme. Maçları izleyen aklı ve gözü olan herkes görüyor ki bu adam sahada sürünüyooor....
Ben Umut gelsin demiyorum.Kötü örnek örnek değildir.Bize adam gibi golcü lazım...

hüseyin1975
Penalti Pozisyonu izledim simdi ve ben olsam vermezdim.
COK kolay düsmüs bence. Penalti vurusuna iyi diyenleri anlamiyorum, bence kötü vurmus. O top auta cikmaya daha yakinmis.

Tyler Durden
16.03.2012, 23:05
Pardon ama Trabzonspor gecen sene şampiyon mu oldu diyen taraftarımız var.

ne deseydi ?
ne ara tescillendi..
sadece size degil ama bazi arkadaslara sunu soylemek istiyorum..
yok vicdan,yok nankorluk,yok ikiyuzluluk,yok gecen senenin sampiyonuyuz vss..
abiler,kardesler bu arabesk dunyayi bir birakin allah askina..
dunya forumdan ibaret degil..
forumda sampiyon olduk deyince tescil hallolmuyor,kupa gelmiyor..
bence de gelmesi gerekir ama gelmedigi surece sampiyon degiliz..
birde elestiri yapanlara bu kadar kati olmayin..
adam sen ben gibi sinirden klavyeyi kemiricek..
bu isten maddi cikarimizda yok..bildigin icimize dert oluyor..
butun haftamiz rezil geciyor..
sonra bize bunu yasatanlara iki cift laf ediyorsun gelip herkes
sana sariyor..
adim gibi eminim,
bu puan kayiplarina taraftar kadar uzulen kimse yoktur..
bu isin icinde olup maddi cikari olmayan bir tek taraftarlar var..
digerleri bir nevi profesyonel isini yapiyor..
her meslek dalinda olay aynidir..
isini kotu yaparsan laf soyleyen cok olur..suanda isini kotu yapan
teknik ekip ve futbolcular var..
adamlar trilyonlari goturuyor ama isin sonunda suclu olan
taraftar oluyor..neden?destek vermedigi icin..
neyine destek verelim allah askina..
ne zaman istanbul ucuzleri birbiriyle mac yapsalar
puan kaybediyoruz..
lan su isi bir ciddiye alsinlar artik da bizde laf etmeyelim..
bu kadar kotu olmana ragmen
pozisyon uretemeyen bir rakibin var..herkesten 3-4 yiyen bir rakip..
sen bunun uzerine gitmeyip skora yatiyorsun..
teknik ekip veyahut futbolcular..hepsinin yuzunun kizarmasi gerekir..
ayip..vallahi ayip..

FC-ST-PAULI-61
Futbola bu kadar duygusal baktığımız sürece hiçbir şey olmaz.Ben Takımın mücadelesinden memnunum..Serkan,Celutska ,Cech,Alanzinho iyiydi..

Malesef Zokora benim için en büyük hayal kırıklığı Afrikadan geldiğinden beri..Aykuta sallayanlar biraz da ona sallasalar..Zokoranın Ceyhun Gülselamdan ne farkı var??
Abi yapma bunu :D :D Ne Ceyhunu Ceyhun Zokorayi birak Hasan Ücüncüden kötü.

Bud Spencer
penalti 100% dogru karardi tartismaya gerek yok

samway
jebrın ne zaman oynıcak barıs ozbek noldu bucadan alınan gelecegın yetenegı nerde altyapımızdan sadece ustun yetenek mustafa yumlu mu cıkıyo seneye transferlerde kımlerle anlasıldı ?

sızce bu sorular hıc masaya yatırılmısmıdır ? bence hayır

Y.Çuvalcı61
16.03.2012, 23:06
gençlerbırlıgı : 1 burakspor :1

kımse kusura bakmasın bu takımda fatıh tekke de 31 golle kral oldu ama sahada bu kadar kral olmadı

evet burak goller attı su an yıldızımız da olabılır ama kusura bakma burak sen bır fatıh tekke olamayacaksın tek dılegım sezon sonu satılması bu nankorluk deıl sadece kollektıf oyunumuzdan bır parca bıle kalmaması ...

colman onu bombos hala burak a pas atma derdın de pas atamayınca nerdeyse dıger futbolcular ozur dılemekten kendılerını burak a affettırmekten futbolu unuttular.

herseyı bır yana bırakıyorum butun lıg maclarını ızleyın hatta cok uzaga gıtmeyın gecen hafta volkanın gol sevıncıne bakın burak kendı dısında gol atan olunca gıdıp aralarına zıplıyomu ? bence hayır

gule gule burak yılmaz benım gozumde fatıh tekke olamıcaksın !!!
:alkış: :alkış: :alkış:
Fatih sultan tekke olmak için egolarından arınmak gerek,bireysel değil arma için oynamak lazım,Kısacası adam olmak lazım...İster 40 gol at,kırmadığın rekor kalmasın.Bunları yapan kişi Burak yılmaz olur,ama Trabzonsporlu burak diye okunmayacaktır...

Koray
16.03.2012, 23:07
Nankör edebiyatı yapmayın.

Burak Yılmaz takıma zarar veriyor yalan mı ?

hodlu
Şenol Hocaaam, Sercan neden oynamıyor bir çık açıklayıver.Nedir beklediğin,istediğin,inadın nedir anlamadım ki...

Salih Yazıcı
inanın bana bu mazeme ile bu kadar yenilmemiz bence en hayırlısı stoper isteyen hoca olmayan başkan şuçlu hoca gelen onca para neriye gitti borç ödemediler anlamdım gitti sene sonunda inşallah gadromuz yeterli demez inşallah as başkan ve saz arkadaşları

USTA Abdurrahman
16.03.2012, 23:08
Bugün kötü futbol oynamadık.
Deme allah aşkına Renktaşım ya ..
İkinci yarı 3 pas yapamadık üst üste..

Veysel
Galatasaray maçında takımımız gönlümüzü alacaktır, buna inanıyorum.

Ömer Faruk61
Abi yapma bunu :D :D Ne Ceyhunu Ceyhun Zokorayi birak Hasan Ücüncüden kötü.

Zokoranın kalitesine ve tecrübesine lafım yok..Bugün oynadığı oyunu Ceyhun da oynardı...

Fanatik34
????

Bazı yorumları anlamakta cidden güçlük çekiyorum.Giray düsmanlari...

Bende bir düsmanlik yapayim: cezasahasi icinde arkasina adami kacirip golü yememize sebep olan Alanzinho!

antagonist
16.03.2012, 23:09
Yediğimiz gole bakın:

http://www3.picturepush.com/photo/a/7811831/640/7811831.jpg

bilgehan83

adrian dışındaki her şeye imzamı atarım..zokora maalesef bizi ileriye taşıyacak bir oyuncu değil..aykutun geçen hafta attığı paslarabakıyorum bugün de zokora ya maalesef on kez aykut diyorum...burağın kenara alınmamalıdır diye bir sözleşmesi mi var varsa bilelim.sercan diye pırıl pırıl bir adam var nerde bu çocuk..koy oynasın bari onla puan kaybedelim.burak gamsız sadece top gelecek paşa koşacak o zman..takımda herkes burağa pas vermek zorunda mı vursunlar kaleye ya da farklı adama pas atsınlar.rakipler ezberledi biziyeter.şenolhoca oyuncu değiştirmede yanlış, yavaş..takım agresif değil..bir fark her zman risklidir..atmalısın 2 yi... neyse burak-zokora-şenol güneş lütfen takım için oynayın, oynatın, yönetin.

zafer6161
gecen sene şampiyon olmadık,,,sadece kendi kendimizi kandırıyoruz ve avutuyoruz.....
pardon ama uefa onayladımı,tff onayladımı,tarih yazdımı,kupa nerde,ve en önemlisi sadri şener inandımı,,,,,,
lafta gecen senenin şampiyonu TRABZONSPOR....BUNLAR boşlaf....taki resmi olarak ne zaman açıklanır o zaman....

belkide adamlar gerçekten şike yapmadı,,,kimbilir,,,,
hepsinin günahı boynuna

hodlu
16.03.2012, 23:10
Nankör edebiyatı yapmayın.

Burak Yılmaz takıma zarar veriyor yalan mı ?

Yahu sen ne diyorsun, kovarlar 9 köyden, tövbe de hele !... Burak 30 gol attı, zinhar sus.............

Muhammed
16.03.2012, 23:10
Sorun Burak'ta değil. Maç 1-0 iken 2. golü atmaya çalışmak yerine skora yatan oyun anlayışımızda.

samway
16.03.2012, 23:11
yıldızımız burak yılmaz hıc bır ıkılı mucadeleye gırdı mı top calmak ıcın koskoca 90 dk da ? bence burak kendınden ozur dıle futbola ıhanet ettın bu aksam penaltı kacırmadın sen

blackrain61
16.03.2012, 23:11
Yukardaki pozisyon herseyi halimizi anlatmiyor mu? Yorgunlukmus hepsi bahane. Dk. 88 Adam 7 kisiyle saldiriyor, bizde kaleci ile birlikte 5 kisi var. Sorun istemek ve inanmakla alakasi var.

Taha Muhammet
16.03.2012, 23:12
Yediğimiz gole bakın:

http://www3.picturepush.com/photo/a/7811831/640/7811831.jpg
geri kalan 6 arkadaş sigara molası vermiş galiba:D