PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Nihat Güneş
16.03.2012, 11:06
Sebebi basit aslında, penaltı Burak'ın 50-60 metre deparının sonunda Burak'a yapılıyor genelde.. o deparı atıp penaltıyı yaptıran Burak da, nabız 170-180 olmuş, nasıl soğukkanlı penaltı kullanacak.. Gidiyor kötü kullanıyor, ve penaltı da kaçıyor. Sanırım iki penaltı kaçırdı Burak bu yıl, ikisi de bu sebepten. Yoksa güzelim frikik atan adam o şekilde mi penaltı kullanır ?

Hani diyorlarya, "önemli olan benim gol atmam değil, önemli olan takımın galip gelmesi".. Eğer samimiyse Burak, rekor işini de bir kenara koyacak gerekirse, eğer penaltı pozisyonun içinde o varsa ve nabzı yükseldiyse ve pozisyonun heyecanı/ yorgunluğu devam ediyorsa gidecek Colman'a, Halil'e, Adrian'a "hacı sen at" diycek..

Bunu söylemek olgunluk meselesi tabi, Burak'ın egosunu yenmesi açısından çok önemli olur, ve rekor kadar da ses getirir böyle bir hareket..

Abi bence bu yorum biraz fazla zorlama olmuş :) Zaten günümüz futbolunda tempo o kadar yüksek ki nabız zaten normal olarak bu seviyelerde, hadi diyelim depardan sonra nabız dediğiniz gibi 170 lere fırladı, zaten penaltı yapıldıktan atış kullanılana kadar geçen süre 3-4 dakika bu da nabız seviyesinin normale dönmesine için yeterli bir süre. BEnce Burak iyi bir penaltıcı değil, penaltı vuruşlarına dikkat ederseniz hatta gol vuruşlarına % 90 ı kendi sağına kalecinin soluna yaptığı plase yerden veya havadan vuruşlar. Artık kaleciler bu vuruşları ezberledi. İşin özeti bu bence, bizim takımda ne Burak Ne de Colman iyi bir penaltıcı değil :) Şu an için en iyi seçenek Adrian, Glowacki olsa o derdim. Aslında Burak'ın penaltıları Adriana bırakması hem Adrian için de yeniden doğuşa sebep olabilir veya ne bileyim bir Henrique ye attırsa. Ama malesef bunları düşünmüyor. Zaten düşünmesini de beklemiyorum.

Muhammed Ayaz
16.03.2012, 11:14
..............................................tolg a..........................................
.........serkan..............giray...............c elustka.........cech..............
.................................colman.........zo kora..................................
...........halil.................................. .................alanzinho...............
.....................................adrian....... .........................................
.........................................burak.... ..........................................

Oruç
16.03.2012, 11:16
Bu penaltı mevzusu, serbest vuruş mevzusuna dönmeye başladı.

Sanki kafasına göre davranıyor izlenimi verilmesin.

Takımın başında hoca var. Dingonun ahırı değil burası, ben yaptım ben atacağım diye bir şey yok.

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 11:16
Abi bence bu yorum biraz fazla zorlama olmuş :) Zaten günümüz futbolunda tempo o kadar yüksek ki nabız zaten normal olarak bu seviyelerde, hadi diyelim depardan sonra nabız dediğiniz gibi 170 lere fırladı, zaten penaltı yapıldıktan atış kullanılana kadar geçen süre 3-4 dakika bu da nabız seviyesinin normale dönmesine için yeterli bir süre. BEnce Burak iyi bir penaltıcı değil, penaltı vuruşlarına dikkat ederseniz hatta gol vuruşlarına % 90 ı kendi sağına kalecinin soluna yaptığı plase yerden veya havadan vuruşlar. Artık kaleciler bu vuruşları ezberledi. İşin özeti bu bence, bizim takımda ne Burak Ne de Colman iyi bir penaltıcı değil :) Şu an için en iyi seçenek Adrian, Glowacki olsa o derdim. Aslında Burak'ın penaltıları Adriana bırakması hem Adrian için de yeniden doğuşa sebep olabilir veya ne bileyim bir Henrique ye attırsa. Ama malesef bunları düşünmüyor. Zaten düşünmesini de beklemiyorum.

Adrian'a zaten millet kıl.Bir de penaltı kaçırırsa daha Trabzon'a sokmazlar onu.

İdris Toksoy
16.03.2012, 11:40
alalım bu maçı :)

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 11:43
alalım bu maçı :)

tamam:)
............

ferhaTS87
16.03.2012, 11:51
Onur
celuska gİray mustafa cehc
sekan colman
sercan(henrİgue) adrİan alan
burak

leviathan_-1461
16.03.2012, 12:38
Sebebi basit aslında, penaltı Burak'ın 50-60 metre deparının sonunda Burak'a yapılıyor genelde.. o deparı atıp penaltıyı yaptıran Burak da, nabız 170-180 olmuş, nasıl soğukkanlı penaltı kullanacak.. Gidiyor kötü kullanıyor, ve penaltı da kaçıyor. Sanırım iki penaltı kaçırdı Burak bu yıl, ikisi de bu sebepten. Yoksa güzelim frikik atan adam o şekilde mi penaltı kullanır ?

Hani diyorlarya, "önemli olan benim gol atmam değil, önemli olan takımın galip gelmesi".. Eğer samimiyse Burak, rekor işini de bir kenara koyacak gerekirse, eğer penaltı pozisyonun içinde o varsa ve nabzı yükseldiyse ve pozisyonun heyecanı/ yorgunluğu devam ediyorsa gidecek Colman'a, Halil'e, Adrian'a "hacı sen at" diycek..

Bunu söylemek olgunluk meselesi tabi, Burak'ın egosunu yenmesi açısından çok önemli olur, ve rekor kadar da ses getirir böyle bir hareket..
Burağın topa geliş acısına bakarsanız, neden kendi sağına penaltı atamadığını anlarsınız..Burak nere vuracağım anlaşaılmasın diye topa dike yakın açılıyor, o açıdan ayağının iciyle topu sağ köşeye vurması çok zor..

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 12:55
Kendisini siyaseten çok fazla sevmememe rağmen Trabzon,Trabzonspor ve de Burak hakkında Salih Tuna müthiş bir yazı yazmış.Okurken duygulandım....................................... ........................................
.................................................. ................................................

Burak Yılmaz bu sesleri duyuyor musun?
Beşiktaş maçının ardından adamlığımı tartışmam demiştin; birkaç çatlak sese cevap vermek için.
Boş ver sen o sesleri canım kardeşim; Sivas maçında penaltı kaçırdıktan sonra yükselen "Burak... Burak... Burak..." seslerini unutma!
Sakın ola bu seslerin sadece tribünlerden geldiğini de sanma.
Bu sesler benzemez öyle başka seslere.
Trabzonlu olmadıkları halde İskender Gönen'leri, Ünal Karaman'ları, Şota'ları, Yattara'ları en mümtaz Trabzonlu yapan bu seslerdir.
Bu sesler Karadeniz'in köpük köpük dalgalarından, sahillerinden, yaylalarından, gurbet sancısıyla hasret çekenlerin bağrından, "Bize her yer Trabzon" diyen insanların 28 yıllık hasretinden geliyor.

"Trabzonspor için ölürüm!.." demişsin ya; bu insanlar da senin için ölür Burak.
Sevgini başka hiçbir takımla paylaşmak istemezler ama!
Çünkü senin adını Ali Kemal'lerin, İskender Gönen'lerin, Hami Mandıralı'ların, Fatih Tekke'lerin hizasına koymak istiyorlar, görmüyor musun?!
Onlar ki birçok takımda top koşturdular ama bordo-mavili renklerden başka hiçbir renge zerre miskali gönül vermediler.

Dünyada 28 sene şampiyon olmadığı halde taraftarının sesi artan başka bir takım var mıdır?
Bu insanlardan birini anlatayım sana:
Birkaç yıl evvel memleket hasreti vurunca aklıma, İstanbul'dan kalktım gittim Trabzon'a.
Dönüş vakti gelince de hatıralık bir şeyler almak için Bakırcılar Çarşısı'na uğradım.
Şunun fiyatı nedir dedim esnafın birine; 100 lira dedi. Sırf konuşturmak için pazarlık yapayım dedim: "75 olmaz mı?" Hayır anlamında kaşlarını kaldırdı.
Hoşuma gitti sürdürdüm: "85 olsun o zaman..." Aynı şekilde kaşlarını kaldırınca, "Hadi 90 diyelim" dedim. "Olmaz dedum ya, lailaheillellah" diye söylendi. "Tamam, tamam, 95 olsun" dedim. "Olmaz kardaşum, laftan anlamayi misun, 99 buçuk desan olmaz" karşılığını verdi. "İki tane alsam da mı olmaz" dedim; "İstersan bütün dükkanı al bi kuruş aşağiya olmaz" dedi.
Kızma dedim; 100 lira uzattım.
Baktım, 25 lira geri veriyor. Bu nedir dedim, paranın üstü dedi.
Kuruş aşağı olmaz dediğini hatırlattım. Olsun dedi; bir kere 75 demiş oldun. "Ama ben öylesine dedim" demeye kalmadı, "Nasil dediysan dedun, dedun oni bi kere!" diye kestirip attı.
Son bir çare olarak, "O zaman satın almam" dedim. "Almasan alma" dedi, "zorla satacak değilium ya..."

İşte böyle Burak Yılmaz kardeşim; bu insanların sesleri benzemez öyle başka seslere.
Bir sevda gibi, bir umut gibi tutarlar takımlarını; güneşin doğduğu yerden güneşin battığı yere kadar.
Trabzonspor o kadar büyük bir sevdadır ki başka hiçbir takıma yer kalmaz. Ve bu sevdaya vurulanlar bu sevdaya tutulanları ölümüne tutarlar.
Nereye gidersen git; ister İngiltere'ye ister İspanya'ya; ne zaman için daralsa bu sesleri duyacaksın. Hiçbir zaman yalnız olmayacaksın, bu sesler hep seninle olacak.
Canım kardeşim bu akşamki Gençlerbirliği maçı dahil, her yerde hep bu sesleri duyarak oyna; dik oyna.
.................................................. .................................................. .............................

Berke6198
16.03.2012, 12:59
Bu maçı sırf Fenerbahçe maçına dinlenmiş olmak için asmamız gerek. Bu maç bence Fenerbahçe maçı kadar değerli bir maç... Çünkü Beşiktaş bizim bir yenilgimiz durumunda 2 puan olan farkı kapatarak 1 puan ile 3. sıraya geçebilir. Bu maçı alıp moralimiz yüksek şekilde Fener maçına çıkmamız lazım...

Fatih Özkan
16.03.2012, 13:09
Bu maça dair garip duygular var içimde...
Ne desem bilemiyorum...
Allah yardımcımız olsun!

ISTS
16.03.2012, 13:14
Ne desem bilemiyorum...
Allah yardımcımız olsun!

Aynen bende de o duygular var. Zor maç olacağı kesin.

HIRCINBEY
16.03.2012, 13:22
bmn ankaranın organisazyonu yokmu bu mac için yoksa benmi başlığı göremedim
Bende göremedim cidden yokmudur

Koray
16.03.2012, 13:24
Ne desem bilemiyorum...
Allah yardımcımız olsun!

Hürgün'ün lanetinden dolayıdır kesin Fatih.

Fatih Özkan
16.03.2012, 13:26
Hürgün'ün lanetinden dolayıdır kesin Fatih.

Başlık konusu siz dillendirince dikkatimi çekti Koray (:
Ama ne biliyim yani garip duygular işte...
İnşallah rahat bir maç olur da galip geliriz...

eltfox
16.03.2012, 13:27
vallahi benim fikrim bu maçın sezon sonu yerimiz açısından çok önemli olduğu yönündedir. Düşüncem şu ki, eğer biz kazanır FB de galip gelemez ise- ki bu maça final olarak bakıyorlar- FB tepetaklak olur biz ise en kötü ikinci oluruz.

Uğur ÇIRAKMAN
16.03.2012, 13:47
1-0 olsun bizim olsun

cakalkerem
16.03.2012, 13:48
basar geliriz yeter ki Hurşut oynamasın

DeAgLeMaNyAq
16.03.2012, 13:49
TFF´nin sitesine göre sinirda olan oyuncularimiz : Serkan-Colman-Henrique

Zokora ise 4 sari görmüs zaten!

Colman sınırda değil. Cezadan sonra 2 kart gördü. Şampiyonlar Ligi'ndeki kartını baz almayın. Zokora da bir maçta çift sarı karttan kırmızı gördüğü için o maçtaki sarı kartı geçerli değil. Dolayısıyla sınırda. Diğer sınırda olan oyuncu Henrique ama onun eksikliğini çekecek bir oyun düzenimiz yok. Zokora ise GS ve FB maçlarında en çok ihtiyacımız olan adam...

Şaka maka penaltıları değerlendiremiyoruz.

Bu yıl çok penaltı kaçırdık..

Abartmayalım bence 8 penaltıdan 6'sını gole çevirdik. Burak net bir penaltıcı olmadığı için bana göre bu bile başarı...

agahozlu
16.03.2012, 14:10
Yendiğimiz takdirde sezon sonunu 3 ya da 4. bitirmemiz hemen hemen kesinleşir. Yenildiğimiz zaman ise işleri son dakikaya bırakabiliriz.

Bugün, muhtemel bir kanat ortası ve Herve Tum'un kafa golünü izleyebiliriz. Savunmamızdaki problem ciddi olarak beni düşündürüyor bu maç için. Hurşut'u abarttığımı düşünmeyin ama mevcut defansımızı zorlama ihtimali yüksek.

Son 2 maçtır oynadığımız futbolu oynamaya çalışsak bile rakibi yeneriz orası ayrı. Umarım bu akşam 3 puanı alır, yerimizi sağlamlaştırır moralimizi yükseltiriz.

barisb
16.03.2012, 14:15
0-4 olsun bizim olsun. olmalı da...

Mert67
16.03.2012, 14:16
Burak 33 yapsın. Güzel bir galibiyet olsun.

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 14:16
Abartmayalım bence 8 penaltıdan 6'sını gole çevirdik. Burak net bir penaltıcı olmadığı için bana göre bu bile başarı...

Buna katılıyorum, yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 2 tanesini de seken topu tamamlayıp atmıştı...

özçelik61
16.03.2012, 14:28
kendisini siyaseten çok fazla sevmememe rağmen trabzon,trabzonspor ve de burak hakkında salih tuna müthiş bir yazı yazmış.okurken duygulandım....................................... ........................................
.................................................. ................................................

Burak yılmaz bu sesleri duyuyor musun?
Beşiktaş maçının ardından adamlığımı tartışmam demiştin; birkaç çatlak sese cevap vermek için.
Boş ver sen o sesleri canım kardeşim; sivas maçında penaltı kaçırdıktan sonra yükselen "burak... Burak... Burak..." seslerini unutma!
Sakın ola bu seslerin sadece tribünlerden geldiğini de sanma.
Bu sesler benzemez öyle başka seslere.
Trabzonlu olmadıkları halde İskender gönen'leri, Ünal karaman'ları, Şota'ları, yattara'ları en mümtaz trabzonlu yapan bu seslerdir.
Bu sesler karadeniz'in köpük köpük dalgalarından, sahillerinden, yaylalarından, gurbet sancısıyla hasret çekenlerin bağrından, "bize her yer trabzon" diyen insanların 28 yıllık hasretinden geliyor.

"trabzonspor için ölürüm!.." demişsin ya; bu insanlar da senin için ölür burak.
Sevgini başka hiçbir takımla paylaşmak istemezler ama!
Çünkü senin adını ali kemal'lerin, İskender gönen'lerin, hami mandıralı'ların, fatih tekke'lerin hizasına koymak istiyorlar, görmüyor musun?!
Onlar ki birçok takımda top koşturdular ama bordo-mavili renklerden başka hiçbir renge zerre miskali gönül vermediler.

dünyada 28 sene şampiyon olmadığı halde taraftarının sesi artan başka bir takım var mıdır?
Bu insanlardan birini anlatayım sana:
Birkaç yıl evvel memleket hasreti vurunca aklıma, İstanbul'dan kalktım gittim trabzon'a.
Dönüş vakti gelince de hatıralık bir şeyler almak için bakırcılar Çarşısı'na uğradım.
Şunun fiyatı nedir dedim esnafın birine; 100 lira dedi. Sırf konuşturmak için pazarlık yapayım dedim: "75 olmaz mı?" hayır anlamında kaşlarını kaldırdı.
Hoşuma gitti sürdürdüm: "85 olsun o zaman..." aynı şekilde kaşlarını kaldırınca, "hadi 90 diyelim" dedim. "olmaz dedum ya, lailaheillellah" diye söylendi. "tamam, tamam, 95 olsun" dedim. "olmaz kardaşum, laftan anlamayi misun, 99 buçuk desan olmaz" karşılığını verdi. "İki tane alsam da mı olmaz" dedim; "İstersan bütün dükkanı al bi kuruş aşağiya olmaz" dedi.
Kızma dedim; 100 lira uzattım.
Baktım, 25 lira geri veriyor. Bu nedir dedim, paranın üstü dedi.
Kuruş aşağı olmaz dediğini hatırlattım. Olsun dedi; bir kere 75 demiş oldun. "ama ben öylesine dedim" demeye kalmadı, "nasil dediysan dedun, dedun oni bi kere!" diye kestirip attı.
Son bir çare olarak, "o zaman satın almam" dedim. "almasan alma" dedi, "zorla satacak değilium ya..."

İşte böyle burak yılmaz kardeşim; bu insanların sesleri benzemez öyle başka seslere.
Bir sevda gibi, bir umut gibi tutarlar takımlarını; güneşin doğduğu yerden güneşin battığı yere kadar.
Trabzonspor o kadar büyük bir sevdadır ki başka hiçbir takıma yer kalmaz. Ve bu sevdaya vurulanlar bu sevdaya tutulanları ölümüne tutarlar.
Nereye gidersen git; ister İngiltere'ye ister İspanya'ya; ne zaman için daralsa bu sesleri duyacaksın. Hiçbir zaman yalnız olmayacaksın, bu sesler hep seninle olacak.
Canım kardeşim bu akşamki gençlerbirliği maçı dahil, her yerde hep bu sesleri duyarak oyna; dik oyna.
.................................................. .................................................. .............................

mÜkemmel bİr yazi

Eren Karaahmetoğlu
16.03.2012, 14:51
İstanbul derbilerinin olduğu haftaların hiçbirinde galibiyet göremedik sanırım bu sene.

Yenin de şunların savaşını keyifle izleyelim.

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 14:59
Bizde eksiklikler var ama Gençler'de de bence Azofeifa çok önemli eksik...

İşallah kazasız atlatırız...

ARAF
16.03.2012, 15:00
allahın izniyle kazanırız inşallah

Eto'o
16.03.2012, 15:05
berabere biter 2-2

Samet Türkmen
16.03.2012, 15:10
3-0 alırız normalde. Ama Hürgün faktörünü de ekleyerek 1-0 alırız diyorum.

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 15:13
Alırız maçı rahat olun.......

zarge
16.03.2012, 15:21
ilk golü yemeyelim ve şu gol atma işini fazla geciktirmeyelim yeter.
takım çok stres yapıyor sonra abuk-sabuk hatalar yapıyor.

samway
16.03.2012, 15:23
bu maçta adrian ın golu var ımkansız gıbı gozuksede sadece hıssedıyorum

Samet Yildirim
16.03.2012, 15:33
----------------------Tolga----------------
Serkan---------Giray----------Celu---Cech
------------Zokora(Aykut)----Colman----------
---------------------Adrian---------------
------Halil------------------------Henrique
---------------Burak------------------

FC-ST-PAULI-61
16.03.2012, 15:34
Olcan ve Zokora riske edilmeyecekmis Ligtv ye göre.

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 15:44
Vallahi kim ne derse desin 4'te 4'e şampiyonluk şansımız olur...

Fakat ilk maçta nefesimizi kesmek için maçı Cuma'ya koydular, birde eksiklikler olması sıkıntı işte...İşallah bu maçı galibiyetle kapatacağız, sonrasına bakarız...

Gökhan Döner
16.03.2012, 15:46
Sezonun en rahat maçı olacak kanımca.
Gençler açık futbol oynayan bir takım.
3-1 yeneriz diye düşünüyorum.

Ömer Faruk61
16.03.2012, 15:49
İlk maçta Adrianın topu çataldan dönmüştü..Bakalım bu sefer şeytanın bacağını kıracak mı?

Erkan SÜNGER
16.03.2012, 15:51
Çok Güveniyorum Bu Akşam Ben Takımıma Burak Bu Maçta tekrar Hatrick Yapıcak Çok İnanıyorum Adrian ve Colmanın Maçı olur Girersede Olcan!

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 15:55
Her maç için herkes Adrian'ın maçı olur diyor ama lig bitti bir türlü o maç gelmedi.Ben de diyorum ki fener maçı onun maçı olacak:)

Nihat Güneş
16.03.2012, 15:55
Mücadele edersek kazanırız.

Alican Altunbaş
16.03.2012, 15:59
Beklenenin aksine kolay kazanacağımızı düşünüyorum ben. Büyük ihtimal Alan ve Adrian beraber sahada olacak.:)
Bu arada heryerden çıkıyorum ama desteği unutmayalım teşekkürler.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35813:)

mahmuter61
16.03.2012, 16:04
0-1 olsun bizim olsun,yarında itler berabere galsın yada cincon kazansın.Şu rivrivbahçeyle aramızın iyice kapanması lazım,birinci olmak zor bu puanla 2.olsak iyidir.

muratt
16.03.2012, 16:06

Küçük bir ayrıntı gibi geliyor ama genel bir istatistik tutulsa dediğim doğru çıkar.. Birçok örneğini de biliyorum bu olayın, ilk 2008 Avrupa şampiyonasında Arif Erdem öyle bir penaltı kaçırınca dikkatimi çekmişti bu durum. Normalde penaltı kaçırma %20 ise, pozisyonun içindeki adamın kullandığı penaltılarda bu belkli %50'dir.. Bu benim iddaam tabi, ıspatlayacak kadar bilimsel istatistik çalışması yapma şansım yok, ama iddaalıyım gözlemimde..

Nabız meselesine gelince.. 90 dakika bir futbolcu 170 nabızla oynasa kalpten gider.. Futbol gibi sporlarda, nabız futbolcunun mevkiine göre 130-150 arasında değişir ortalama, bir pozisyonun, ikili mücadele veya uzun bir depara girince nabız 180-200'lere kadar çıkabilir.. Sporla profosyonel uğraşan biri varsa burda bunu teyit edecektir.. Son maçta Burak'ın kaçırdığı penaltıya da bakarsan, pozisyonla penaltı atışı arasında geçen süre 2 dakikadan az.. Yani öyle 3-4 dakika geçmiyor..

Şimdi, nabzı 130 olan Colman'ın, 1-2 dakikalık dinlenme sonucu nabzı 100-110 seviyesine indikten sonra atacağı penaltımı daha sağlıklı olur, yoksa 180'den 150'e inen Burak'ın atacağı mı ?

Futbol artık o kadar ilerlediki, bu küçük ayrıntılar fark yaratabiliyor.. O yüzden çok zorlama veya ayrıntı gibi düşünme bunu, ve bundan sonra izlediğin maçlarda dikkat et, pozisyonun içindeki adam penaltı atınca ne oluyor..

gudoz81
16.03.2012, 16:10
vurur geçeriz sıkıntı yok

SAFA
16.03.2012, 16:11
Gençlerbirliği'nde de ilk 11'in değişmez iki ismi Cem Can ve Azofeifa yok . Sabırlı ve akıllı olursak kazanabiliriz ancak puan kaybı ne yazık ki sürpriz olmaz .

10 numara
16.03.2012, 16:12
----------------------Tolga----------------
Serkan---------Giray----------Celu---Cech
------------Zokora(Aykut)----Colman----------
---------------------Adrian---------------
------Halil------------------------Henrique
---------------Burak------------------
inş. böyle çıkarız...

etrafta şöyle bir kadro dolaşıyor Allah muhafaza...

celu..yumlu...giray...cech..
serkan....aykut...colman...
...alan....burak....halil...

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 16:20
inş. böyle çıkarız...

etrafta şöyle bir kadro dolaşıyor Allah muhafaza...

celu..yumlu...giray...cech..
serkan....aykut...colman...
...alan....burak....halil...

Şu 11 sıfır yaratıcılık demek...

Serkan sağbekte kalsın, orada çok iyi gidiyor maaşallah...

Aykut ön libero ve önlerinde 2 pasör Colman-Adrian...

Emre ÖZTÜRK
16.03.2012, 16:21
Arkadaşlar Olcan için 4-6 hafta yok deniliyordu.Acaba durumu bu kadar kötü mü ?

Gurpas
16.03.2012, 16:27
Azofeyfa yoksa kazanırız.

Sibel
16.03.2012, 16:29
Colman oynasın dağları aşar geçeriz...

hamdi_61
16.03.2012, 16:42
bunlar fnrbçh den 6 yerler, bize gelince aslan kesilirler.

3-2 alırız maçı demek istiyorum ama maç başlığını Hürgün açtığı için, oyumu beraberlikten yana kullanıyorum.

titanic
16.03.2012, 16:50
Maç için skor tahminim,1-4 lehimize.son haftalarda ıyı mı oynuyoruz ne ? geri düşerse bile maçı çevirebileceğimize olan inancımızı hiç yitirmiyorum. Güzel takım güzel

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 16:51
Hurşut'a çok dikkat etmemiz lazım.Durdurmalıyız bu adamın kanat bindirmelerini....

zarge
16.03.2012, 16:52
hadi uşaklar alın şu maçı
düşsün yine rıdvanın suratı
hemde gençleri farklı yenin ki
yorumlarına başlarken ağlamaklı olsun bizim ki :D:D

Taner Tonbil
16.03.2012, 16:54
Colman günündeyse aliriz maci.

CEMEFKER
16.03.2012, 16:57
Kanatlarda Olcan ve Volkan'ın olmayışları bizim hızımızı keseceği ortada, onun için bizim sürekli olarak tempolu oynamamız, daha maçın başlarında golü bulmalıyız. Yoksa bizim için zor olabilir maçı koparmak için. Çünkü Halil ve Alanzinho muhtemelen ilk 11'de başlayacaklar, yedekten oyunu zorlayacak adamamız kalmadı gibi. Genç Sercan zorlar biraz. Onun için ilk golü bulup rakibi beklemeliyiz.

~UniCef~
16.03.2012, 17:06
Her maç için herkes Adrian'ın maçı olur diyor ama lig bitti bir türlü o maç gelmedi.Ben de diyorum ki fener maçı onun maçı olacak:)

Son maclarari bana göre iyi idi.

İlker Yazıcıoğlu
16.03.2012, 17:11
Son maclarari bana göre iyi idi.

Son 2 maç iyiydi evet ama lig bitti.Ben ümitliyim bu adamdan.Yaşadığı psikolojik yorgunluğa bağlıyorum takıma katkı yapamayışını.Bir kopma noktası vardır elbet.Sabırla ben de bekliyorum.Tekniği iyi bir futbolcu,top ayağına yakışıyor,kumaşı da iyi belli ama olmayınca olmuyor.O kadar para da etmez tabi ki o da ayrı mesele.Neyse bekleyelim görelim.Umarım fenere patlar.....

DeAgLeMaNyAq
16.03.2012, 17:16
Arkadaşlar Olcan için 4-6 hafta yok deniliyordu.Acaba durumu bu kadar kötü mü ?

Bu olay yerel basının ortaya attığı her habere inanmamanın güzel bir örneği. Adamı süs diye kafileye almadılar. Bana kalırsa skor sorunu olmadıkça dinlendirilecektir ama 4-6 hafta yok diyenlere iyi ders olmuş...

fotinoslu061
16.03.2012, 17:20
bu maç iyi geçerse haftaya cinconla iddalı bir maça çıkarız ve havalarını almalarını saglarız olcan bu maç dinlenmeli ve galatasaray maçına saklanmalı yenecez gençler kaçarın yok cavcav sende bekle bu gelen karadeniz fırtınası her maç yattıgın kanaryaya benzemez

muratt
16.03.2012, 17:26
Ben şimdi işten çıkıp maça gidiyorum.. Ankara'da hava açık sayılır, biraz bulutlu.. Geçen haftalara göre iyi bir hava diyebiliriz ama akşam 8-10 gayet soğuk olur yinede.. Malum Ankara ayazı..

Maça gelirsek.. 3-1 kazanırız diyorum, Adrian ve Henrique'den patlama bekliyorum bu hafta.. Son 30 haftadır bekliyorum ama bu hafta daha bir ümitliyim.. Goller Henrique 2 tane Burak da tek golle geçer haftayı, Gençler'de de Tum bi tane atar diyorum..

zarge
16.03.2012, 17:26
10-0 yensenizde
10-0 yenilsenizde

:sevinç:forever ts:sevinç:

Erbay
16.03.2012, 17:27
İkinci yarı 2 gol atar alırız maçı.

İslam Sezer
16.03.2012, 17:33
kritik maç kesin kazanmalıyız.
futbolcular galibiyette takımın para kazandığını unutmamalıdır.
kulüp para kazanmalı ki kendileri de kazansın.
profesyonel yorumları bırakırsak bir tarafa
haydi koçlar forma için oynayın ve kazanın.:dvl:

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 17:38
Sevindirici bir haber...

Ulaş Özdemir ‏ @ulas_ugras
Gençlerbirliği karşısında Zokora oynuyor, Olcan şüpheli!

Ilelioglu
16.03.2012, 17:40
Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle...

----------------------Onur---------------------

Celustka-------Sadri---------Giray----------Cech

-----------Serkan-----Zoko-----Colman----------

Burak-----------------Adrian----------------Henri

-------------------------------------------------

Bu ilk 11 gol yemez. Bir gol bulabilirsek galibiyet ile döneriz.

;)

Alican Altunbaş
16.03.2012, 17:41
Unutma unutturma:) desteğe devam beyler:)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35813

yalniz adam
16.03.2012, 17:41
hayde fırtınaaaaaaaaaaa:)

FC-ST-PAULI-61
16.03.2012, 17:43

;)

Renktas Allah askina bu sacma dizilisten vazgec artik St Paulide böyle oynuyor bitirdi beni bu dizilis . Ben herzaman söylüyorum 4-4-2 oynamak lazim.Biz Trabzonsporuz.

Ilelioglu
16.03.2012, 17:44
Renktas Allah askina bu sacma dizilisten vazgec artik St Paulide böyle oynuyor bitirdi beni bu dizilis . Ben herzaman söylüyorum 4-4-2 oynamak lazim.Biz Trabzonsporuz.

Ne alaka ya...Gerektigi gibi oynayacaksin. Her mac 4-4-2 ile basarili olman mümkün degil.

;)

Bud Spencer
16.03.2012, 17:44

;)

genclerbirligine karsi forvetsiz:) ne durumlara düsmüsüzde haberimiz olmamis

FC-ST-PAULI-61
16.03.2012, 17:45
Ne alaka ya...Gerektigi gibi oynayacaksin. Her mac 4-4-2 ile basarili olman mümkün degil.

;)
Genclerbirligine karsi böyle mi oynamak gerek yani? Neyse tamam bosver.

Ilelioglu
16.03.2012, 17:46
genclerbirligine karsi forvetsiz:) ne durumlara düsmüsüzde haberimiz olmamis

Önemli olan Forvetle mi oynamak, yoksa galibiyet almak mi?

Bence galibiyet daha önemli. Ayrica Burak ile Henri var orada. Hem kanat hem Forvet oynarlar. ;):)

Ilelioglu
16.03.2012, 17:47
Genclerbirligi diye neden kücümsüyorsunuz? 2 haftadir kaybediyorlar. Bence zor mac olacak. Oyunu dengede götürebilirsek, Gencler oyundan düser ve bizde duran top, vs. bir sekil golü bulabilirsek galibiyet ile döneriz.

Ben böyle düsünüyorum. :)

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 17:48
-----------Tolga----------
Serkan--Giray--Celu--Cech
----------Zokora---------
-------Colman-Adrian-----
Halil-------Burak-----Henri

%99, en fazla 1 kişi değişir bu 11'den...

Delibas
16.03.2012, 17:48
Tolga

Serkan / Celutska / Giray / Cech

Colman / Zokora

Halil / Adrian / Henrique

Burak

yalniz adam
16.03.2012, 17:50
olcanı niye yazmaysınız..?

zarge
16.03.2012, 17:50
Tolga

Serkan / Celutska / Giray / Cech

Colman / Zokora / Adrian

Halil / Burak / Henrique

nasıl olur sizce.
geçen senekine benzer bir yapı 4-3-3 ???

zarge
16.03.2012, 17:52
olcanı niye yazmaysınız..?

sakatlığı tam geçmemiş..

yalniz adam
16.03.2012, 17:54
sakatlığı tam geçmemiş..

olcanı izlemeyince maç izlememiş gibi hissediyorum...inş oynar...

Hami-Ünal-Orhan
16.03.2012, 17:55
Önemli bir viraja girerken kritik bir maç. Kazanmamız gerekli. Rakibe hediye pozisyonlar sunmazsak kazanırız.
Olcan ve Volkan'ın yokluğunda eski klasik Burak'ın önüne top atma sistemine döneriz herhalde.
Gol yemezsek kazanırız. 1 gol yersek kazanma ihtimalimiz vardır. 2 gol yersek çok zor.
Lütfen Defansta gereksiz hatalar yapmayalım.
Başarılar.

zorroid
16.03.2012, 18:00
2 Maçtır kaçırdığımız golleri bu maçta atacağız. Rahat tokatlarız bunları..

ftunsal
16.03.2012, 18:05
Giray oduğundan 1-0 başlar maç 2 tane atabilirsek alırız

güneyli
16.03.2012, 18:09
Ankara takımımıza hep iyi gelmiştir...Bugünde böyle olsun,bizim olsun..

Ahmet Öztürk
16.03.2012, 18:11
Hürgün bugün maçı kazanmamızı daha bi istiyorum. Only for you brother ;)

Murathan
16.03.2012, 18:19
Gençlerin defansı rezalet, adam 4-6-0 oynayalım diyor...
Hayır sadece bu maç için değil yaklaşık olarak her maç için 4-6-0 oynayalım diyorsun, neden diyorsun?

hofsaale
16.03.2012, 18:23
3:1 Burak, Tum, Burak, Adrian

Burhan Açıkgöz
16.03.2012, 18:23
Nasıl olsa bir gol yiyeceğiz. Şunu ilk dakikada yiyelimki telafi için vakit olsun :D
(Her maçta gol yemekten bıktık yahu)

Trabzonspor 61
16.03.2012, 18:31
Kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum. Çıkışımızı bu maçta da devam ettireceğiz.

Koray
16.03.2012, 18:32
Forman için oyna!
Arman için oyna!
O da yetmiyorsaa
Hürgün için oynaa Hürgün için oynaaa OoOo OoOoOO

Burhan Açıkgöz
16.03.2012, 18:33
Kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum. Çıkışımızı bu maçta da devam ettireceğiz.
Kesinlikle gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Stresimizin bu maçta da devam edeceğini düşünüyorum.

Trabzonspor 61
16.03.2012, 18:38
Kesinlikle gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Stresimizin bu maçta da devam edeceğini düşünüyorum.

Beşiktaş maçı başlığına bakınız. Herkes "fark yiyeceğiz" derken, tek kazanacağız diyen bendim. Bu maçta da kazanacağız diyorum.

ağasarlı
16.03.2012, 18:39
bu maç çok zor olacak. buram buram beraberlik kokuyor. en önemli oyuncularımızın olmayışı çok kötü. ama herşeye rağmen İnşallah kazanırız. haydi hayırlısı....

Murathan
16.03.2012, 18:41
Puan kaybı muhtemel.

Hürgün Aygün
16.03.2012, 18:42
Hürgün'e rağmen kazanacağımızı düşünüyorum

bir de hürgün.e sormak lazım rahatlığı :D

en çok da hürgün.ün morali açsından iyi olur 3 puan :D

3-0 alırız normalde. Ama Hürgün faktörünü de ekleyerek 1-0 alırız diyorum.

bunlar fnrbçh den 6 yerler, bize gelince aslan kesilirler.

3-2 alırız maçı demek istiyorum ama maç başlığını Hürgün açtığı için, oyumu beraberlikten yana kullanıyorum.

Hürgün bugün maçı kazanmamızı daha bi istiyorum. Only for you brother ;)

Forman için oyna!
Arman için oyna!
O da yetmiyorsaa
Hürgün için oynaa Hürgün için oynaaa OoOo OoOoOO
Cevabı sahada vereceğim(z).:D İnşallah şu laneti bozarız.:):)

TheCrow
16.03.2012, 18:50
Beşiktaş maçı başlığına bakınız. Herkes "fark yiyeceğiz" derken, tek kazanacağız diyen bendim. Bu maçta da kazanacağız diyorum.

Ben daha da artırarak, "fark yeriz" diyenlere karşı "bjk dikkat etsin de tarihi fark yemesin" diye yazmıştım. Yarı kapasite oynasak ezeriz gençleri.

Murat Altun
16.03.2012, 18:52
Bu macta puan kaybetmeyelimde yarinki derbiyi zrvklr seyredeyim İstenmeyen olaylar cikmasini bekleyeyim
:)))))

arifberkay
16.03.2012, 18:54
SSu Henrigue oynatmasında 10 kisi oynamaya raziyim

Samet Yildirim
Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Alanzinho, Adrian, Halil, Burak

kesin 11

Merve H.Oğlu
Genclerbirligi maci 11imiz: Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Alanzinho, Adrian, Halil, Burak

inadina61_08
Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Alanzinho, Adrian, Halil, Burak

Özge
Tolga Serkan Giray Celu Cech Zokora Colman Alan Adrian Halil Burak

Ali İhsan
16.03.2012, 18:56
Yarınki sözde dev maç öncesi rakiplerimize biz de varız mesajı verecek bir oyun ve skora ihtiyacımız var. Özellikle oyun kısmı önemli, Olcan ve Volkan'sız zor olacak ama umarım içimdeki kötü oyun ve skor hissi maç sonunda gitmiş olur.

Hürgün Aygün
Alanzinho ve Adrian ikisi de 11'de çok şaşırdım beklemiyordum ben.:)

Fatih ÇOLAK
Sistem nasıl olacak acaba, asıl önemli olan bu...

Alanzinho ortaya kayıp, Adrian sol açığa geçerse sıkıntı olur...Çünkü Colman-Adrian ikilisi ortada gayet iyi gidiyor...

Mert67
16.03.2012, 18:57
Yine ortadan delicez. Bu kadroyla kanatlara inmek zor.

Murathan

İyiymiş. :)

Adrian büyük ölçüde sağa yakın oynar.

Eren Karaahmetoğlu
---------------------Tolga---------------------

Serkan-----Giray-------Celustka----Cech

-------------Zokora------Colman-----------

Halil----------------Adrian--------Alanzinho

---------------------Burak---------------------

Böyle çıkarız heralde. İlk yarıda oynadığımız maçlardaki gibi. Belki Zokora yine yetişmezse Aykut başlar.

Artık Şenol Hoca'yı tamamen çözdüm.. Birkaç haftadır hangi 11'i çıkartacağını tahmin edebiliyorum. :)

Vurduğumuz gol olsun.

Ba®ış
kulübede kimler var acaba?

Bülent AKBULUT61
16.03.2012, 18:58
Genclerbirligi maci 11imiz: Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Alanzinho, Adrian, Halil, Burak

vay güzel kadro

Burhan Açıkgöz
16.03.2012, 19:00
Cech e çok iş düşecek. Alanın savunmaya katısı az olur. Sol kanat sıkıntılı.

Salih Edip
16.03.2012, 19:02
İlk bakışta tek sıkıntı halil gibi duruyor.

Burhan Açıkgöz
16.03.2012, 19:02
---------------------Tolga---------------------

Serkan-----Giray-------Celustka----Cech

-------------Zokora------Colman-----------

Halil----------------Adrian--------Alanzinho

---------------------Burak---------------------

Böyle çıkarız heralde. İlk yarıda oynadığımız maçlardaki gibi. Belki Zokora yine yetişmezse Aykut başlar.

Onur
Zeki
Mustafa
Aykut(Zokora)
Ferhat
Sercan
Henrique

Aha bu da yedekler olur..

Barış ve Piotr da muhtemelen Ankara'ya götürülür, ama 18'e alınmaz.

:D

Tebrik ederim. İyi tahmin. İnşallah maç sonucuda istediğimiz gibi olur.

Travelair
16.03.2012, 19:03
Zokora'yı koymasa iyiydi. Sarı kart görme olasılığı yüksek

Fatih ÇOLAK
Yedekler: Onur, Zeki, Mustafa, Ferhat, Aykut, Olcan, Henrique

61trabzonomer
yedekler ?

Merve H.Oğlu
16.03.2012, 19:04
Yedek oyuncularimiz: Onur, Zeki, Mustafa, Ferhat, Aykut, Olcan, Henrique

Salih Edip
16.03.2012, 19:04
Yedek oyuncularimiz: Onur, Zeki, Mustafa, Ferhat, Aykut, Olcan, Henrique #Trabzonspor

İkinci yarı halil çıkar henrique girer , alan çıkar aykut girer.

Travelair
16.03.2012, 19:06
Yedekler vahim

akin0834
16.03.2012, 19:08
bence adrian ve alanzinho aynı anda sahaya cıkmaz...mustafa yumlu defansta oynar..serkanda sağda....umarım yumlu oynamaz :D dediğim cıkmaz

barisb
16.03.2012, 19:08
Nihayet Aykut yok. Alan umarım öncekiler gibi ilk 11'de çıkıp kotu oyun çıkarmaz.

Burhan Açıkgöz
16.03.2012, 19:10
Aykut girmesin. Oynadığı her maçta gol yiyoruz.

Fatih
16.03.2012, 19:11
Adrian ve Alanzinho neden aynı anda oynamaz?

Bu maçta güzel bir pas trafiği izleyeceğiz umarım son paslarda ve son vuruşlarda becerikli oluruz.

Ibrahim Gaygusuz
4-2-3-1 den vazgecmez Senol hoca, 3lu rotasyonlu oynar durmadan yer degistirirler.

muratfındıkoğlu
tek yol galibiyet başarılar FIRTINAM...

Emirhan Makul
16.03.2012, 19:13
Gençlerbirliği : Ramazan-Aykut-Kulusic-Ergün-Hürgün Aygün-Oktay-Soner-Mehmet Sedef-Hurşut-Yasin-Tum

Hürgün Aygün
16.03.2012, 19:15
Gençlerbirliği : Ramazan-Aykut-Kulusic-Ergün-Hürgün Aygün-Oktay-Soner-Mehmet Sedef-Hurşut-Yasin-Tum
Puhahaha yapma bunu sultan.:( :D

Burhan Açıkgöz
16.03.2012, 19:18
Aykut un oynadığı lig maçı 20. 14 maçta gol yemişiz. 22 Gol yemişiz. Oynadığı son 9 maçın 7 sinde gol yemişiz.

Numan Yerlikaya
16.03.2012, 19:19
Ankara'da soğuk ve rüzgarlı hava 1-2 alırız diyorum:)

Zafer Fidan
16.03.2012, 19:20
Bir kere'de ilk golü yemeyelim...

memozcan
16.03.2012, 19:22
ilk golü her zamanki gibi kalemize gelen ilk şutta yeriz, hoca adrian-alanzinhoyu çıkarıp henriqe-olcanı alır, maçı da 2-1 alırız..

Abdülkadir Kılıç
16.03.2012, 19:23

Hürgün'ü tutarsak maçı alırız diyecektim ama çoktan elden kaçırdık. Resmen savunma olarak çizgi halinde yakalandık.

memozcan
16.03.2012, 19:23
Alanzinho ve Adrian ikisi de 11'de çok şaşırdım beklemiyordum ben.:)
biz birine katlanamazken hoca bizi kalpten götürecek..

Harun
16.03.2012, 19:25
Yahu ! bir kere hocam.. Allah aşkına bir kere çift forvetle çıksahaya.Forvetleri kanatta oynatma..

memozcan
16.03.2012, 19:25
bu kaleci kaleye gelen her şutu aldı 3 haftadır umarım bize i..lik yapmaz:)

Ömür Karadeniz
16.03.2012, 19:26
Halil kanatmı oynayacak gene,ölüm makinası yemin ediyorum.

akin0834
16.03.2012, 19:28
Yahu ! bir kere hocam.. Allah aşkına bir kere çift forvetle çıksahaya.Forvetleri kanatta oynatma..

aynen...gs cift forvete döndükten sonra gol oldu yağdı...bizim forvetler kanatlarda eriyor..henrique halil gibi..sonra yuhlanıyo adamlar...

olcan ve volkan lı kanatlarda 4-4-2 ye dönüceğimizi düşüünüyorum ben ilerde..

Ertan1982
Yedekte oyunu cevirecek bir Henrique var.Tüm ofans gücümüz sahada.Olcan riske edilmez.O zaman niye olcani yedekler arasina aliyor hoca?Hem cift kaleci hem olcan.7 oyuncudan büyük bir olasik 3 tanesini kulanilmayacak.Sercan gelmedimi Ankaraya??

Fatih ÇOLAK
Gençlerbirliği kadrosu fazla ofansif, Azofeifa'da yok, tabii ki bize karşı ekstra performans gösterecekler ama bence rahat kazanacağız...

Harun
16.03.2012, 19:29
Biz Jebrin'i transfer ettik mi? Yoksa etmedik mi?

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 19:29
Yedekte oyunu cevirecek bir Henrique var.Tüm ofans gücümüz sahada.Olcan riske edilmez.O zaman niye olcani yedekler arasina aliyor hoca?Hem cift kaleci hem olcan.7 oyuncudan büyük bir olasik 3 tanesini kulanilmayacak.Sercan gelmedimi Ankaraya??

Oynamayacak durumda olsa almaz 18'e...Skor sıkıntıya girerse Olcan girer 2.yarı...

cihatöztürk
16.03.2012, 19:30
bu ahmet suat özyacı ile özkan sümer napıyorlar twitter'de muhabbet ediyorlar resmen

gerçekmi bu hesaplar :)

akin0834
16.03.2012, 19:30
sivas macında artık şu gercek ortaya cıktı...oyun sıkıştıgı zaman alanzinho ve halil girmeli...ilk 11 de basladıgında ikiside vasat...halil santrofor özelliğiyle ceza sahası üzerinde top saklayabiliyo...

cerebrum
16.03.2012, 19:31
misafirim var.başka fırsatım olmayabilir şimdiden yazayım..

......BaŞaRıLaR TRaBZoNSPoRuM.........

uemit
16.03.2012, 19:32
Puhahaha yapma bunu sultan.:( :D

merak ettim kac masta deng geldi?? :)

Semih Aydın
Oh be Serkan Çalık Erciyes'e gitmiş, kariyerinin bütün gollerini bize karşı atıyordu terbiyesiz. :p

Başarılar Trabzonsporum. Güldür yüzümüzü.
Herhangi bir oyuncumuz cezalı duruma düşmeden ve sakatlanmadan üç puanı alacağız inşaAllah.

Bud Spencer
Biz Jebrin'i transfer ettik mi? Yoksa etmedik mi?

ettik abi ettik ama colman adrian alanzinho formda olduklari yüzünden giremiyor kadroya;)

gerci formsuz olduklari dönmdede giremiyorduda, su anlik kadroda olmamasini anliyorum

SEDAT
16.03.2012, 19:36
* Zokora kart görürse cezalı mı oluyor ?

murat3861
ben kadroyu beğendim.alan ve adrian'ın 11 de olması ofansif yönden gücümüzü arttırır.

yatara
Arkadaslar Digiturkwebtvden trabzonspor aylik paketini satin aldim, maclarin tekrarlari nasil izleniyor ordan?

Süleyman Baykan
16.03.2012, 19:41
Olcan bu maçta oynamaz sanırım haftaya lazım bize Gençlerbirliği ile ilk yarıdan kalma bir hasabımız var bizi 1 farklı yendiler onları 2 ve üstü farkla yeneceğiz inşallah.

Ba®ış
16.03.2012, 19:41
ettik abi ettik ama colman adrian alanzinho formda olduklari yüzünden giremiyor kadroya;)

gerci formsuz olduklari dönmdede giremiyorduda, su anlik kadroda olmamasini anliyorum

formsuz,sakat,cezalı olsalar bile Jebrin değil Zeki çıkar 11'de.

Şenol Hocayı çok seviyoruz ama yedekleri kullanmada büyük sıkıntı var.sürekli aynı adamlar oynuyor.

iso_4939
16.03.2012, 19:42
ulan kac zamandır totem yapıyorum ızlemedıgım zaman yenıyoruz acab ızlemesem mı.

Telha TANYILDIZI
16.03.2012, 19:44
ulan kac zamandır totem yapıyorum ızlemedıgım zaman yenıyoruz acab ızlemesem mı.

izleme paşam aynı durumdan muzdaribim bende

danger00
16.03.2012, 19:44
tamin etme artık hamdi :)

Telha TANYILDIZI
16.03.2012, 19:45
bu kadro oyunu kitler ama eren gol bulursak burağa 3 golde attırır...

Atakan
16.03.2012, 19:46
* Zokora kart görürse cezalı mı oluyor ?
Evet cezalı duruma düşüyor.

iso_4939
16.03.2012, 19:47
izleme paşam aynı durumdan muzdaribim bende

valla arkadas aradı izlemeye gıdıyorum.yenılırsek sımdıdın suclu futbolcular.:D

Erkan SÜNGER
16.03.2012, 19:48
Digitürkweb tv ye girebilen yayın olan var mı Beyler!!

İlker Akçay
16.03.2012, 19:49

Ben giriyorum,yayın var şu anda..

Erkan SÜNGER
16.03.2012, 19:50
Ben giriyorum,yayın var şu anda..

Vay Arkadaş Ya bende niye yayın yok:S

DeAgLeMaNyAq
16.03.2012, 19:51
Adrian ve Alanzinho yanyana zor oynar diyordum ama şartlar bunu getirdi. Her ne kadar Halil'den yeteri kadar kanat performansı beklemesem de savunma görevini yapmaya gayret edecektir. Keza Alanzinho da kanatta oynadığı takdirde savunması Adrian'a oranla daha önde olacaktır. Büyük bir sürpriz olmazsa yine gol yediğimiz bir maç olacak hatta ilk golü yine biz yiyebiliriz. Yeter ki kolay pozisyon bulup bunları telafi edebilelim...

Arkadaslar Digiturkwebtvden trabzonspor aylik paketini satin aldim, maclarin tekrarlari nasil izleniyor ordan?

Maçtan bir süre sonra ekleniyor sanırım. Ben de ilk defa yurtdışından webtv'den izliyorum. Şimdilik sorun gözükmüyor...

Ömer SEVİNÇ
16.03.2012, 19:52
Allah'ın adını yazıyorum nolur ilk şutta gol yemeyelim be arkadaş.

Fatih ÇOLAK
16.03.2012, 19:53
Haydi fırtına, 2 önemli maç öncesi kazasız, belasız atlatalım şu maçı...

Merve H.Oğlu
Aklıma hep geçen yıl geliyor..
"Giray karşıladı, Alanzinho, Alanzinho kaleye baktı.. Alanzinho, Alanzinho! Alanzinho 90. dakika.. Trabzonspor galibiyeti yakalıyor Ankara'da.."

Fatih

Yayın var.

İlker Akçay
16.03.2012, 19:54
Vay Arkadaş Ya bende niye yayın yok:S

Silverlight yüklü değildir belki bilgisayarında silverlight yükle..

Kıvanç Çuvalcı
16.03.2012, 19:55

Bosver izleme bende son 3 haftayi seyretmedim 2 kritik galibiyet var bu hafta da izlememe karari aldim.

Erkan SÜNGER
16.03.2012, 19:56
Silverlight yüklü değildir belki bilgisayarında silverlight yükle..

:D yok o varda loading den sonra bi icraatı yok neyse diğer bilgisayardan deniyem:S

Rasim YILMAZ
16.03.2012, 19:57
Ugurlu kahvehanedeyim. 3 puan cepte merak etmeyin.bu kahvede izledigim 5 macida kazandik.

İlker Akçay
16.03.2012, 19:57
:D yok o varda loading den sonra bi icraatı yok neyse diğer bilgisayardan deniyem:S

Aynen başka yerden dene çünkü Digitürk'ün kendinde bir sorun yok :)

bordo08
16.03.2012, 19:59
Sözde dünya derbisinin olduğu hafta kazanmak dileğiyle başarılar trabzonsporum..

Numan Yerlikaya
Maç başlıyor

Yasin ve Soneri dikkatle izleyin transfer döneminde adlarını sıkla duyacağız :)

Harun
Ankarada taraftarımız mı az? Yoksa ilgi mi göstermiyorlar?

yatmaztara
16.03.2012, 20:00
lig sonunda 3. olmak istiyorsak mutlaka kazanmalıyız.

Canberk
16.03.2012, 20:03
Büyük gün geldi çattı . Bu maçta puan kaybetmemeliyiz

Rıza ÇOLAK
16.03.2012, 20:03
Hangi kanalda maç:D

DeAgLeMaNyAq
16.03.2012, 20:04
Ofsayta rağmen bıktım böyle kolay pozisyon vermekten...

Koray
16.03.2012, 20:06
Burak'ın şu hallerine acayip uyuz oluyorum yeminle.

Kıvanç Çuvalcı
16.03.2012, 20:07
Maci hangi radyo veriyor?

barisb
16.03.2012, 20:08
Burak sahada başka bir cumhuriyetmiş gibi oynamıyor mu...

zahido
16.03.2012, 20:10
Celutskadan stoper olmazzz..

Yazin bunu bir kenera..

Ertan1982
16.03.2012, 20:11
ortasaha mücadelesi.beklendi gibi.

Numan Yerlikaya
16.03.2012, 20:12
Burak pas vermek istemiyor

yatmaztara
bu sezon hiç bir maçta gol atamayacak dediğim adrian sanki atarsa bu maçta gol atar gibi. kesinlikle hayal gücümle alakalı bir durum.

kadeng
Burak pas vermek istemiyor

isterse 20 gol daha atsin.. insallah sezon sonu gider

Trabzonspor 61
16.03.2012, 20:13
Biz daha iyiyiz şu ana kadar.

Ertan1982
16.03.2012, 20:13
hayvan gibi girdi.aykut muydu o?

bordo08
16.03.2012, 20:14
Adriana yapılan hareket kartlıktı şükür gösterdi..

Trabzonspor 61
Burak'ın Bjk ayağı çekmesi gözümde bitmesine sebep oldu zaten.

Erdem Koltuk
Futbolcular bayık bayık oynuyor bayık bayık bakıyorlar etrafa...Maç tam anlamıyla bayık.

Devrim Arslan
16.03.2012, 20:15
iyi oynamamız için gol yememiz lazım maç ortada gidiyor

Trabzonspor 61
16.03.2012, 20:15
Halil'in pozisyonu penaltı bence.

Canberk
16.03.2012, 20:16
Hürgün gol gol gol :sevinç::sevinç:

Trabzonspor 61
Şu Halil'e yapılan hareket Alex'e yapılsa penaltı çalınırdı eminim.:rolleyes:

Devrim Arslan
halile arkadan tekme yok muydu

E. Okan Bülbül
16.03.2012, 20:17
şu zokora ne adam be dimi arkadaşlar mükemmel top oynuyor.15dk da 1kere topa dokundu.

zahido
16.03.2012, 20:17
Burak'a hala laf edenler var yaa..

Tas olursunuz tas..

Tarih boyle bi nankorluk gormemistir heralde..

barisb
16.03.2012, 20:18
Alan kalabalıkta top yapamıyor

Trabzonspor 61
GB sadece iki maç kaybetmiş kendi sahasında. MİY ve GS'ye. Kendi evlerinde iyi oynadıkları kesin ama bugün biz kazanırız. Sağlam duruyoruz şu ana kadar sahada. Bu arada Herve Tum kaçırdı neyse ki. Tolga büyük hata yaptı.

Erdem Koltuk
Tolga sinyali verdi...

Devrim Arslan
16.03.2012, 20:19
kötü oynuyoruz

Trabzonspor 61
Pozisyon vermeye başladık. Sallama atılan toplar tehlike oluyor.

E. Okan Bülbül
zokora emekli ol lütfen

61Cem61
16.03.2012, 20:20
Tolga kaleyi bıraksın artık zoko da seneye güzel bi yedek olsun zaten iyice yaşlanacak

Devrim Arslan
2 kere ciddi geldiler dakika 20

Erdem Koltuk
Colman bazen beni çıldırtıyor..

Trabzonspor 61
Burak çok etkisiz. Alanzinho da oyuna ağırlığını koymalı. Yoksa zor pozisyon buluruz.

Tolga Han
16.03.2012, 20:21
iyi oynamıyoruz

Ömer Sak
16.03.2012, 20:21
Halil sonradan oyuna dahil oldugunda daha etkili oluyor spikerin dedigi gibi cift forvet oynuyorsak Burak - Henrique ikilisi daha etkili olurdu düsünüyorum.

Trabzonspor 61
16.03.2012, 20:22
Burak 40 metreden niye vurursun ki?

Koray
Aferin Burak kaleden kaleyede gol atarsın sen.

Uğur GEMİCİOĞLU
Burak şansını zorluyor ya bu nedir?

Erdem Koltuk
Evet bu şut gösterdi ki Burak sadece kendini düşünüyor.

Ömer Sak
Burak bu sezon kac keren 30metreden gol attinda her mac su 40-50 metre sutlarini tekrarliyorsun anlamiyorum.

Mehmet Ç.
16.03.2012, 20:23
Ayip be... Ayip Burakkk!!!

Trabzonspor 61
16.03.2012, 20:24
Faulu vermedi hakem!

Devrim Arslan
burak felaket bugün

DeAgLeMaNyAq
Burak'ın bu vuruşları yeni değil geldiği günden beri vardı o yüzden farklı bir mana aramıyorum. Colman'ın acilen düşündüklerini sahaya yansıtabilmesi lazım. Alanzinho ve Adrian ikilisi de istenilen oyunu sergiliyemiyor...

barisb
Gencler tam da bize ters gelen oyunu oynuyor. Bakalım nasil acıcaz oyunu.

Trabzonspor 61
16.03.2012, 20:25
Halil pozisyona girdi. Devam...

Ertan1982
kaleyi tuturdu altintop

yatmaztara
bütün oyncularımız gribal enfeksyona yakalanmış anlaşılan kıpırdayacak halleri yok.

maxim
16.03.2012, 20:26
Burak'ın bu şutları çok sinir bozucu ve kendisi açısından da çok amatörce...

Devrim Arslan
ahh halilll

Trabzonspor 61
Oyunun kontrolü GB'de. Korner atıyorlar.

Ertan1982
16.03.2012, 20:27
giray gene asist yapacakti.oktay vuramadi.

ylmzince
bir isteksizlik var takımda ama çözemedim

Devrim Arslan
yakıyordu celu

Trabzonspor 61
Goooooooooooooooooolllllllllll

nuri45
16.03.2012, 20:28
alanzinhoooooooooooooooooooooooooooo

Tolga Han
alanzinhoooooooooo :)

Koray
gooooooooooooooooolllllllllllllllllllllll

Numan Yerlikaya
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

Alannnn

Necmi6161
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllll HALİL- ALANZİNHO A.Ş

barisb
Yürü beeeeeee alan

Ertan1982
alann atti.yeni kontrat yaradi

hanifta
gol ulann...

memmedaga
alanzinhooooooooooooooooooooooooo

uzungöllü
goooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllll

yatmaztara
bravo halil bravo alan

trbzonsporlu
bravo halil..

Hürgün Aygün
Alanzinhoooooooooo :)

Ömer Sak
Halil sonradan oyuna dahil oldugunda daha etkili oluyor spikerin dedigi gibi cift forvet oynuyorsak Burak - Henrique ikilisi daha etkili olurdu düsünüyorum.

Sözümü geri aliyorum :p

Fatih BALTA
Helal Halil.Koçum benim.

Trabzonspor 61
16.03.2012, 20:29
Yeneceğiz dedik ve yeneceğiz! Halil müthiş.

Necmi6161
helal halil . mükemmel pas ve çalım.

memmedaga
biz genclerden daha kaliteliyiz ama onlar daha takim olarak daha uyumlu sanki fenerden nasil 6 yediler?

Harun_ayar_ts
alanzinho :D

Salih Edip
Alanzinho...