PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

cemkılıç
28.03.2012, 17:29
boşverin kadro kıyaslamalarını beyler.aşağıdaki kadroyu toparlayıp çıksak pazar günü o maç bizim...

petkoviç

feridunsungur macit risp mustafa keçeli

hasan üçüncü ayman hüseyin

ceyhun eriş

selahattin mehmet yılmaz

Oğuzhan
28.03.2012, 17:30
Sow abartıldığı kadar iyi oyuncu değil. Burak'ın ölüsü bile ondan iyidir ama bencillik yapmazsa.

Tyler Durden
28.03.2012, 17:36
eskiden gercekci,realist adamlar foruma yazardi,
simdi hayalperestler forumu ele gecirmis..
burak sow'dan iyiymis..iyi iyi..daha yakisikli mesela..

Alican Altunbaş
28.03.2012, 17:36
Hafta sonu Burak 'Sow' var... :D

Alican Altunbaş
28.03.2012, 17:39
Sow iyi oyuncu farklı özelliklere sahipler bence Burakla şu şundan iyi diyemem ben.
Sow fizik gücü daha iyi gibi Hız olarak Burak daha hızlı görünüyor..

pirana61
28.03.2012, 17:40
arkadaslar cuma günü ankaradayim.maci beraber izleyebilecegimiz bir organizasyon varmi.kuzenimle katilmak istiyoruz

TAHSİN 61
28.03.2012, 17:42
Kimseyi yerip germiyoruz kendi mantığmızla yorum yapıyoruz.

Onur Akyüz
28.03.2012, 17:43
Tolga/Yumlu/Serkan/Burak/Giray/Colman...

6 adam ekstra motivasyonla çıkacaklar bu kesin,geçen yıl olan biteni iyi biliyorlar,

Oynarsa Alan'ı da sayabiliriz.

Hırsızlara unutamayacakları bir akşam yaşatacağız eminim.

ünsalyılmaz
28.03.2012, 17:45
la susun bakayım ne sowu :) sow bize gol atana kadaar türkiyeden kaç kişi tanıydi oni ?

r9emre
28.03.2012, 17:46
Oha la Sow ile Burak'ı mı kıyaslıyorlar? Burak'ı bencil, kendine oynuyor, artık sadece kendi başarısı için ter döküyor diyoruz da futbolculuğuyla ilgili konuşmuyoruz. Sow, siyahi Guiza la açın geçmişine bakın sadece 1 sene parladı onda da Fb'ye dayadılar çok iyi paraya. Lille mal mıydı da sattı o paraya? Gervinho örneği ortada.. Hazard'ı bilinçli satmadılar bir sene daha 30-40'a filan çıkarabilmek için fiyatını Sow'u ise en yüksek alabilecekleri bonservise Fb'ye sattılar. Guiza'da senede 10-15 gol arası atardı kalsa Sow'da öyle olacak. Asla 20 gol üzerine göremez. Ama bencil de olsa Burak Trabzonspor'da kaldığı kalacağı her sezon bundan sonra 20 golün üzerinde bitirir ligi. Futbolu 35'inde Trabzonspor'da bırakacak olsa rekorların altını üstüne getirir. Böyle bir ortamı başka hiç bir takımda bulamaz tüm takım Burak'ı besliyor ama 10 yıl bizde kalsa 1 şampiyonluk bile yaşayamayabiliriz.

muratfındıkoğlu
28.03.2012, 17:50
Fenerbahçe Kulübü, zorlu Trabzonspor maçı öncesinde kırmızı alarm verdi.
28 Mart 2012 Çarşamba
Kulübün İstanbul'dan özel güvenlik götüreceği ve takıma yakın koruma yapılacağı ifade edildi. Sarı-lacivertliler, maçtaki güvenlik endişeleri nedeniyle Trabzon Valiliği'yle temasa geçerek ekstra önlem talep etmeyi düşünmüyor ama özellikle stada geliş-gidişlerinde sıkıntı yaşanabileceği belirtilerek, bu hususta yardımcı olunması istendi. Kulübün İstanbul'dan götüreceği yaklaşık 20 özel güvenliğin her an takımın yanında olacağı ve koruma görevi üstleneceği öğrenildi.

Ayrıca Fenerbahçe, güvenliği düşünerek şehrin dışında bulunan Novotel'de kalacak. İkinci alternatif ise Rize'de konaklamaktı. Bir ara Rize'de kalıp sadece maç saatinde Trabzon'a gelinmesi planlanırken daha sonra bundan vazgeçildiği ve son yıllarda Trabzon deplasmanlarında tercih edilen şehrin dışındaki Novotel'in yine Fenerbahçe'yi ağırlayacağı belirtildi.

ŞEHİRDE DOLAŞMAK YASAK

Futbolcular kampa bulunurken, kulüpten herhangi bir temsilcinin şehirde dolaşmayacağı ve otelden dışarı çıkmayacağı da ifade edildi. İki camianın son zamanlarda birbirine öfkeli olması göz önünde bulundurularak bu konuda hassas davranıldığı belirtildi.

VALİLİK, TRABZONSPOR - FENERBAHÇE MAÇI İÇİN EKSTRA GÜVENLİK ÖNLEMİ ALMAYACAK

Öte yandan Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 1 Nisan Pazar günü Trabzon'da oynanacak Spor Toto Süper Lig karşılaşmasında ekstra bir güvenlik önlemi alınmayacağı, her maçta alınan standart önlemlerin uygulanacağı valilik tarafından dün belirtilmişti.

Kenan Berber
28.03.2012, 17:54
------------Tolga
Celu---Giray---Yumlu---Cech
-----Serkan-----Colman-----
-Volkan----------------Olcan
-----------Alan-------------
-------------Burak----------

------------Tolga
Serkan---Giray---Yumlu---Celustka
Volkan---Olcan---Colman---Cech
-------Alan-----Burak----------

Sene başından beri Aykut'a çok güveniyordum ama olmuyor bir türlü.Bu maç Zokora'nın yokluğunda Aykut ilk 11 çıkmayacak olsa ya Serkan ortada olacak yada Olcan'ın önceden bir dönem Antep'te de yağtığı gibi ortada Cech'in de sola çekileceği bir dizilişle çıkabiliriz diye düşünüyorum.Olcan ortasahanın direncini de arttıracaktır.Cech'in soldan bindirmeleri de iyi

Kasım BEKTAŞ
28.03.2012, 18:15
fenere deseler maçı 3-0 kaybettin Trabzon'a gitme, düşünmeden kabul ederler.

Burhan Açıkgöz
28.03.2012, 18:17
Adrian coşabilir. Böyle yumuşak orta saha birdaha bulamaz.

.....
28.03.2012, 18:17
Bence de Serkan orta alanda oynasın.

Celustka sağda Cech solda oynasın.

61trabzonomer
28.03.2012, 18:25
Bence de Serkan orta alanda oynasın.

Celustka sağda Cech solda oynasın.

aynen ömerim aykut yerine serkan iyi gider

Ilelioglu
28.03.2012, 18:25
Istenmeyen olaylar istiyoruz..!

SAFA
28.03.2012, 18:32
Serkan-Giray-Celustka-Cech
-------Colman-Alan--------
Volkan----Adrian------Olcan
----------Burak------------

hodlu
28.03.2012, 18:33
Trabzon'a gelişniz olmasın,gelişiniz olursa dönüşünüz olmasın her ikisi de olmassa kaldığınız otelden stada gitmek nasip olmasın size ey fener kafilesi....

zarge
bir sürü dolar fotokopisi yaptıralım.
maç başlarken sahaya atalım
nasıl fikir?

TS0661
Istenmeyen olaylar istiyoruz..!

olsun olsun sonra da hakem maçı tatil etsin..fenerlilerin ve istanbul basınının istediği olsun..sloganlarla afişlerle tepki vermeliyiz sadece..

Jester
BMN ve diğer grupların maça yönelik özel hazırlıkları (beklentileri karşılayacak düzeyde) var mıdır?
Evet veya hayır şeklinde bir cevap yeterli olacaktır.
Cevap için şimdiden teşekkürler.

Enes Ünal Kaya
28.03.2012, 18:34
Novotel Sanırım Yomra'da Orada Konaklayacakmışlar

yigits
28.03.2012, 18:36
Şu maça formasız gelenler benim gözümde Fenerlidir açık ve net.

hodlu
28.03.2012, 18:39
Bu sayın Şakar'ın dediği gibi sıradan bir maç değil.Kendisi için sıradansa o zaman kendisinin Trabzonspor sevgisinde bir sıkıntı var.Bu maç Trabzonsporlular için çok şey...

Hasan61
28.03.2012, 18:43
fenere deseler maçı 3-0 kaybettin Trabzon'a gitme, düşünmeden kabul ederler.

20-0 sizin deseler kabul etmem.
Gelecekler ve hangi cehenneme düştüklerini görecekler.

OYılmaz
28.03.2012, 18:47
Maça gidecek olan arkadaşlara ricam lütfen meşalesiz, formasız maça gitmeyin. O maçı seyretmek için gitmeyin eğer seyretmek istiyorsanız Lig Tv veriyor.

hodlu
28.03.2012, 18:49
Dün gece Meltem tv'de Hami abimize, 96 yılındaki maç ile ilgili sorduğum soru okunurken Hami'nin yüzündeki o acı ve hırs dolu bakışlara şahit oldum.Kafasını sallarken adeta 'ahhh ah o maçı bana hatırlatmayın' der gibiydi...

oflubektas
28.03.2012, 19:03
Hami'nin ismi geçince aklıma Rüştü'nün kahramanlığı ve bu maçta fener kalesini koruyacak Volkan geldi. Zat-ı naşeriflerine "koyduk mu " demek için tüm şutları yerden ve sol köşesine vurmalıyız. Bu sezon çok formsuz ve yerden alışı baya kuvvetli. Kanatlarımız iyi işler ve Olcan sakatlıktan kaynaklı korkaklığını atarsa maç bizimdir.

Galiba sayfanın ilk "teknik" yorumu oldu :)

TSezgin61
28.03.2012, 19:11
Novotel Sanırım Yomra'da Orada Konaklayacakmışlar

novotel yomrada degil ka$üstü'nde

Burhan Açıkgöz
28.03.2012, 19:13
Müjde :D
http://www.yazete.com/besktas-ve-fbahcelilere-uyari-/443413/

hodlu
28.03.2012, 19:27
Otel yemeklerine bol şap ve misil koyulmasını diliyorum............

Mustafa AYDIN
28.03.2012, 19:39
Namus maçı.
Bu önemli maçta tribünde seyirci değil,taraftar görmek istiyoruz.Ekran başında koltuklarımızı kabartacak görüntü görmek vede galip gelmek istiyoruz.

cemkılıç
28.03.2012, 19:40
yaa bugünü kuzey güneyle geçirsek..yarın ya suskunlara bakarım ya vadiye takılırım..cuma halısaha..cumartesi piyiz..

öff,maça daha çok var bee.

Togrul
28.03.2012, 19:53
Bu maça olabildiğince geçen sene forma giyen futbolcularla çıkmamız lazım.

genç61
28.03.2012, 19:53
Ey trabzonlu kalk ayaga cehennemi yasat hemde fener havaalanina indiginde basla orda en az 5binkisi olmali daha hava alaninda nereye geldikleri anlamali ey trabzonlu uyuma birfenerli karsilarsa o serefsizleri o havaalaninda valla yaziklar olsun koca sehire

güneyli
28.03.2012, 20:01
Bu kadar öfkeli bir kitlenin biyo enerjisi uçakta düşürtür,ayakta titretir,gollerde yedirtir.Akıllı baskılı ve stratejik...İllede sabırlı..Sahaya çıkmalılar..Avcının kucağına..Ezici bir oyun..Stresi oyuncularımız yaşamamalı..Ezici bir oyun sonucunda alınan bir galibiyet diğer yapacağımız maçlarada emsal teşkil eder.Birçok kişi gibi bu benide mutlu eder..Volkanın kafasının taşlarla değil gollerle kırılmasının hazzı daha güzel..

LANGARA
28.03.2012, 20:05
biletimizi de almış bulunmaktayız numaralıdan. inşallah yeneceğiz bu emek hırsızlarını

Armağan Dere
28.03.2012, 20:10
Umarım
Hoca 96'daki gibi kenardan bastırın bastırın demez..
1-0 olsun bizim olsun
Stresli ve zor maç..

Koray
28.03.2012, 20:11
Armağan fenomen mi olmaya çalşıyorsun.

Başlayacağım 96'na en sonunda.

denızkülünkoğlu
28.03.2012, 20:11
trabzonlu gençler lideri jan marie ile yaptığım sohbette dev bir bayrak açacaklarmış içinde aziz hapiste

denızkülünkoğlu
28.03.2012, 20:15
34. dakika kara renk meşale şovu her taraf simsiyah olacakmış http://www.youtube.com/watch?v=S7Inv49Ghr8 bu videodaki gibi sonradan olacakmış parlak meşaleler dev ts yazılı bayrak ve bol bol küfür dediler diğer grup arkadaşları bizde gurbetçi gençler olarak yerimizi alacağız deniz tarafında

Armağan Dere
28.03.2012, 20:17
Hayır..
Siz yenilebileceğimizi de hesaba katmıyorsunuz heralde..
Unutmayalım ki Trabzon-Fener maçları hep streslidir..
Ben de 1/1 olmasını isterim..
Umarım öle olur..
Fener'e Avni Akerde şansımız tutmuyor olduğu da bir gerçekken
Bunu düşünmek neden fenomenlik olsun..

Koray
28.03.2012, 20:18
Hayır..
Siz yenilebileceğimizi de hesaba katmıyorsunuz heralde..
Unutmayalım ki Trabzon-Fener maçları hep streslidir..
Ben de 1/1 olmasını isterim..
Umarım öle olur..
Fener'e Avni Akerde şansımız tutmuyor olduğu da bir gerçekken
Bunu düşünmek neden fenomenlik olsun..

Yok benim anlamadığım nasıl oluyor da her konuyu 96'ya bağlama becerisi gösterebiliyorsun.

Ustaalioğlu
28.03.2012, 20:19
Aykutta ben bir sorun gormuyorum. Basit is yapiyor ama iyi yapiyor, guclu oldugu icin Alaxin ustune verebiliriz. Zaten son maclardaki hali ortada Fenerin. Alexe 1 metre yakinliginda oynatirsin Aykutu Alexi oyundan dusurmeye bakarsin, gerci Alex Aykutu yer bitirir ama en azindan mucadele ederek Alexi, ayni anlamda fenerin tum organizasyonlarini, yavaslatir ve bitiririz.

Ben aykutun mücadele ettiği bir maç bilmiyorum, topa ve rakibe paralel koşuyor sadece. Mücadelesi yok, bazen faul bile yapamadığı oluyor. Yapınca da Karabük maçındaki gibi penaltıya sebebiyet verip maçın içine ediyor.
Ne mücadelesi, o boyuyla 20cm. bile sıçrayamıyor, bkz. Kayseri maçı, iki golü de onun yüzünden yedik.
Adamın sonradan girdiği Benfika maçı dahil hep maçın kaderiyle oynayıp yenilmemize sebep oldu, yoksa Benfika'yı orda doğramıştık biz doğramıştık...

Armağan Dere
28.03.2012, 20:19
Keşke Horon Otel'de konaklasalar:):)

Ustaalioğlu
28.03.2012, 20:20
Yok benim anlamadığım nasıl oluyor da her konuyu 96'ya bağlama becerisi gösterebiliyorsun.

Ne 96ymış arkadaş, milletin moralini bilerek mi bozmaya çalışıyorsunuz. Urfa var, bursaya hediye edilen şampiyonluk var...

denızkülünkoğlu
28.03.2012, 20:21
34. dakika kara renk meşale şovu her taraf simsiyah olacakmış http://www.youtube.com/watch?v=S7Inv49Ghr8 bu videodaki gibi sonradan olacakmış parlak meşaleler dev ts yazılı bayrak ve bol bol küfür dediler diğer grup arkadaşları bizde gurbetçi gençler olarak yerimizi alacağız deniz tarafında

biz 10 kişi orada olacağız biraz fenerli dövelim gelsinler deşarj olalım

Armağan Dere
28.03.2012, 20:27
Eğer Aziz Yıldırım Cuma günü tahliye olursa
Kesin ve kesin başkan onu maça çağıracaktır..
Görün de bakın..

Burhan Açıkgöz
29.03.2012, 00:34
Ganzilis'ten
http://vimeo.com/39354459

Alper Calik
29.03.2012, 00:35
Dikkat, Değerli Trabzonlu ve Trabzon da yaşayanlar !

Trabzon a h. sonu bir grup hırsızın gelmesi beklenmektedir. Lütfen özellikle "KUPA" gibi değerli eşyalarınıza sahip çıkın.

Söz konusu hırsızlar gizli değil, alenen açıkça çalan nadiren görünen bir türdür.

Gereken önlemleri alıp, yenip gönderin şunları.

Helvacı61
29.03.2012, 00:38
o maç eğer uyduruk bir olaydan ötürü tatil edilirse inşallah o statdan ne bir hakem nede bir fenerli canlı çıkmaz...o maç en olağanüstü koşullarda dahi oynanıp bitecek...fenerlilerin ne kadar çirkef olduğunu trabzondaki kupa maçında otto bariçin yalandan yere düşüp sahadan çekilmelerinden biliriz..ama hakem maçı taıl etmediği için hükmen yenildiler.. ve bir yıl kupadan men edildiler..bunu hiç hatırlayn yok nedense

asil suskun
emek hirsizlari geliyor
köpek sürüleri

Yaşar
Bu maç için taraftarda oluşan bu bilenmişlik ters de tepebilir, korkum odur.
Maçta olay çıkmasından tutun, ilk golü bizim yememizden sonra oluşacak stresli ortamı futbolculara yansıtmaya kadar birçok olumsuzluk da meydana gelebilir.
Aman dikkat, hakim olun kendinize.

Burçak
29.03.2012, 00:42
Hafta sonu Kuş Giribine karşı önlemlerinizi alın bu arada.

Helvacı61
29.03.2012, 00:49
bu maçta oyunculardan asla şüphe duymuyorum....onlar gerekeni yapacaklardır...ama futbol bu diyesi geliyor insanın ama bu maçta tek bir şeye tahammul edemem hakem hatasıyla mağlup olup o stattan elleri kollarını sallayarak çıkmalarını bu maçta alehimize hatan yapan hakemi o statada gömmeliyiz ibret olsun diye...tek isteğim bu

Alper Calik
29.03.2012, 00:50
Ben bunu unutmuşum. Rezillik ! Bunların rezillik seviyesini ölçebilen bir alet yapmak için yeni bir bilim dalı icat edilmeli.

eksizosluk
-----------
otto bariç (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=otto+bari%c3%a7)'in, 70. oscar ödülleri töreninde en iyi bayılma taklidi yapan teknik direktör olarak aday gösterilmesine yol açan, türkiye kupası çeyrek final rövanş maçı.

ilk maçı kadıköy'de 2-1 kazanan fenerbahçe, 51. dakikada davor vugrinec (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=davor+vugrinec)'in golüyle 1-0 yenik duruma düşer. beraberlik golünü arayan fenerbahçe'de, 65. dakikada son adam olarak faul yapan uche (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=uche)'nin kırmızı kart görmesiyle işler iyice karışır. trabzonspor taraftarının galibiyet şarkıları söylediği 75. dakikada saha kenarında oyuncularına direktifler vermeye çalışan otto bariç (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=otto+bari%c3%a7), bir anda kurşun yemiş gibi kendini yere atar. bundan sonraysa saha karışır. bariç, dili dışarıda iki seksen yere uzanırken etrafına toplanan kalabalık, onu ayıltmaya çalışıyordur. aradan bir süre geçtikten sonra fenerbahçe takımı yukarıdan gelen talimatla sahadan çekilir. hakem murat ılgaz (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=murat+%c4%b1lgaz)'ın, 3 kez yinelediği sahaya çıkın davetine rağmen fenerbahçe'nin sahaya çıkmamasıyla maç tatil edilir. daha sonra futbol federasyonu bu maçı 3-0 trabzonspor lehine tescil ederken fenerbahçe'ye de 1 yıl türkiye kupası (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=t%c3%bcrkiye+kupas%c4%b1)'ndan men cezası verir. bu maçın ardından basında çıkan konuşmalardan bir demet vermek gerekirse:

- bu olayları fazla büyütmemek gerekir.
haluk ulusoy (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=haluk+ulusoy)

- bunlar artist!
mehmet ali yılmaz (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=mehmet+ali+y%c4%b1lmaz)

- bomba mı atılmış, kurşun mu yemiş? o taş serçeye gelse bir şey yapmaz.
özkan sümer (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=%c3%b6zkan+s%c3%bcmer)

- maç 3-0 bizim lehimize tescil edilir.
ali şen (http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ali+%c5%9fen)

- bariç'in hayati tehlikesi yok.
bir gazete manşeti (sanırım hürriyetti)

bariç'in düşme anı da objektiflere böyle yakalanmıştı.
http://arsiv2.hurriyet.com.tr/...02/13/spor/01spo.jpg (http://arsiv2.hurriyet.com.tr/hur/turk/98/02/13/spor/01spo.jpg)

-----------

o maç eğer uyduruk bir olaydan ötürü tatil edilirse inşallah o statdan ne bir hakem nede bir fenerli canlı çıkmaz...o maç en olağanüstü koşullarda dahi oynanıp bitecek...fenerlilerin ne kadar çirkef olduğunu trabzondaki kupa maçında otto bariçin yalandan yere düşüp sahadan çekilmelerinden biliriz..ama hakem maçı taıl etmediği için hükmen yenildiler.. ve bir yıl kupadan men edildiler..bunu hiç hatırlayn yok nedense

vyno
29.03.2012, 01:21
Arkadaşlar toptancıyla görüşüyorum ayarlayabilirsem o erman toroglunun taktığı dolar gözlüklerinden getirteceğim sizinde fikrinizi alayım dedim.

Burçak
29.03.2012, 01:40
emek hirsizlari geliyor
köpek sürüleri

Karakter yoksunu hırsızlar

r9emre
29.03.2012, 01:53
Tek korkum böyle aşırı stresli maçlarda hep üzülen taraf olduk şu ana kadar. Bu tarz Fb maçları olsun, şampiyonluğa son maçları olsun, Anorthosis maçı olsun.. Sıkıntı.

objek
29.03.2012, 02:05
Arkadaslar ilk defa su maci fazla gozumuzde buyutmeyelim sakin olalim gecmiste hangi maca cok fazla anlam yuklediysek asiri strese giren bizim takim olmustur

Mustafa Ayazoğlu
29.03.2012, 02:17
fenerbahçeye iyi bir şaka yapmak lazım

dev biz aziz yıldırım posteri :)

Trabzonsporlular burada sen neredesin.

Yasin Altuntas
29.03.2012, 02:48
Ganzilis'ten

Gözlerim yeşerdi yemin ediyorum. Bunu maçtan önce Oyunculara göster duygulanıp o maça 200% hırsla çıkmayan İnsan değildir !!!!!!

Joacivil
29.03.2012, 02:59
Senelerdir emekleri çalıp tecavüz ediyorlar
milletin umrunda değil neyse o
cehennem olacak o stad yıllardır Türkiye'de olmayan atmosfer olmalı

burada yazan herkes neredeyse Trabzon dışı korkutuyor bu beni bu şehirdekiler dediklerinizi yapamaz gurbetçiler umarım gelir toplu sekılde yaparız birşeyler

Terzioğlu
29.03.2012, 03:21
Ganzilis'ten
Tek kelimeyle müthis.

engts61
29.03.2012, 07:13
Tek kelimeyle müthis.
Gerçekten ben de şimdi izledim ve çok duygulandım,çok güzel olmuş,tebrikler...

yigits
29.03.2012, 08:10
Ganzilis yine yapmış yapacağını.Kazım İçin!

.....
29.03.2012, 08:33
Tek korkum böyle aşırı stresli maçlarda hep üzülen taraf olduk şu ana kadar. Bu tarz Fb maçları olsun, şampiyonluğa son maçları olsun, Anorthosis maçı olsun.. Sıkıntı.

Türkiye kupasında ki final maçını kazanmıştık.

Yine aynısını yapabiliriz.

Trabzonspor'uma sonsuz güveniyorum.

Ayaklarımız yere sağlam bassın heyecanlanmasın bizim uşaklar tamamdır.

Mustafa Ayazoğlu
29.03.2012, 08:40
”Buradaki maçta biz onları iyi ağırladık, onlar da bizi çok iyi ağırlayacaktır”

Emre Belözoğlu

zafercalikoglu
29.03.2012, 08:55
1 haftadan beri İstanbul basını Trabzon da olaylar cıkacak yonunde ortamı geren soyleşilerde bulşunuyorlar,ne olur tahriklere gelmeyelim adam gibi takımımızı destekleyelim..

Celal Demir
29.03.2012, 08:56
nezaman geliyor şeref yoksunları...

.....
29.03.2012, 09:06
Pazar günü güzel oyunla şunları yenip keyfimize bakarız inşAllah:)

inprise
29.03.2012, 09:15
Arkadaşlar ligin ilk yarısındaki 1-0 lık maçı maraton üst trübününde kombine bilet ile fenerli arkadaşım ile izledim. Orada şunu gördümki taraftarları bizden aşırı nefret ediyorlar bunu sahaya çok güzel yansıtıyorlar. Bizim takım ısınmaya ve seranomiye çıkarken ıslıklarla trbiünlere davullara vurarak çıkardıkları seslerle kulaklarımızı tırmaladılar. O anda sahada rakip futbolcu olduğumu düşününce tüylerim ürperdi. Zaten Aykut'uda benim olduğum tribün attırdı, hakem normalde kart verecekmiş gibi gelimiyordu ama tribun o kadar bağırdı ve gürültü çıkarıp kart işareti yaptıkı eee hakemde cüneyt çakır olunca tribünleri kırmadı. Bu hakem istanbulda tribünlerden çok etkileniyor aynısını gs maçında da gördük.

Yani adamları ne kadar sevmesek de stad atmosferi olarak ve birlikte hareket etmek olarak bizden çok ilerideler. Bizde bu maçta aynılarını yapabilsek sahaya çıktıklarında şaşırsalar birbirlerinin konuşmalarını duyamasalar topu ayaklarına her aldıklarında tribünden baskı yeseler ne güzel olur. Bunu yapabilirsek maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

Celal Demir
29.03.2012, 09:18
Arkadaşlar ligin ilk yarısındaki 1-0 lık maçı maraton üst trübününde kombine bilet ile fenerli arkadaşım ile izledim. Orada şunu gördümki taraftarları bizden aşırı nefret ediyorlar bunu sahaya çok güzel yansıtıyorlar. Bizim takım ısınmaya ve seranomiye çıkarken ıslıklarla trbiünlere davullara vurarak çıkardıkları seslerle kulaklarımızı tırmaladılar. O anda sahada rakip futbolcu olduğumu düşününce tüylerim ürperdi. Zaten Aykut'uda benim olduğum tribün attırdı, hakem normalde kart verecekmiş gibi gelimiyordu ama tribun o kadar bağırdı ve gürültü çıkarıp kart işareti yaptıkı eee hakemde cüneyt çakır olunca tribünleri kırmadı. Bu hakem istanbulda tribünlerden çok etkileniyor aynısını gs maçında da gördük.

Yani adamları ne kadar sevmesek de stad atmosferi olarak ve birlikte hareket etmek olarak bizden çok ilerideler. Bizde bu maçta aynılarını yapabilsek sahaya çıktıklarında şaşırsalar birbirlerinin konuşmalarını duyamasalar topu ayaklarına her aldıklarında tribünden baskı yeseler ne güzel olur. Bunu yapabilirsek maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

büyük cesaret ben olsam kendimi tutamaz karşılık verirdim...

.....
29.03.2012, 09:28

Bu maçta böyle bir atmosfer bekliyorum ben.

Taraftarımız kazandırır bu maçı takıma.

Doğan BULAT
29.03.2012, 09:30
Trabzon'daki arkadaşlara bu maçta çok iş düşüyor.

Ne olur bu maçta hiç desteklemediğiniz kadar destekleyin Trabzon'umu..

Ve ne olur statta maç seyretmek için gelmiş olmayın..

"Otur maçı göremiyoruz, ayağa kalkma" diyecekseniz ne olur gelmeyin maça. Git kahvede cafede izle

Umarım seyirci gelmez, inşallah "TARAFTAR " gider bu maça..

Haydi utandırmayın bizi neye layıksalar gösterin şunlara..

Özgür Öztürk
29.03.2012, 09:31
Maçın skor açısından hiç bir değer taşıdığını düşünmüyorum.
Oynanacak bu maça skor gözüyle bakarsak sadece günü yaşamış olacağız, yarını?

Süleyman Eruyar
29.03.2012, 09:43
Ben bu maçın 90 dakika oynanabileceğini düşünmüyorum,

bekirguner
29.03.2012, 09:44
LÜtfen sakİn olalim daha maÇ var sakİnnnnn

cakalkerem
29.03.2012, 09:48
1 haftalık cezam bitmiş:)

Şu maçı alalım ya başka birşey istemiyoruz

Burhan61
29.03.2012, 09:56
Bu maçta taraftarımızdan beklediğim Trabzonum benim biricik sevgilim gibi arabesk şeyler yerine sadece ıslık yuhalama gibi seslerle gök gürültüsü gibi şikecilerin üstüne çökmeleridir. 90 dakika bitse de gitsek moduna getirmelidir. Maç boyu ızdırap çektirmelidir şikeci pisliklere.

Turgay Atalay
29.03.2012, 10:00
Bu maç iki ihtimalli maç...Ya kazanırız...

Ya da tamamlanmaz...Olur da geriye düşersek ve o maç tamamlanıp fenerin itleri evlerine dönerse o staddaki taraftara da, Trabzon halkına da yazıklar olsun.Bunca yapılan şerefsizliğe rağmen orada çekirdek çitlerseniz Allah daha da beterlerine denk getirsin bu takımı, daha da beter olsun...Bir maçlık bari taraftar olun Allah aşkına.

Samet Metin
29.03.2012, 10:01
bu maç sorunsuz bir şekilde tamamlanabilsin başka birşey istemiyorum...

toksoy61
29.03.2012, 10:11
başbakanın son açıklamalarından sonra maçta olay çıkması hatta ts taraftarı hariç yaralı, bereli olmasını canı gönülden istiyorum. nasıl olsa 5 yıl avrupa gitmek yok. aramızda kolasına maç yapacakmışız.

CesurHamsi
29.03.2012, 10:29
......................Burak

Olcan...........Alanzinho............Volkan

............Colman........Serkan

Cech......Mustafa.......Giray....Celustka

......................Tolga

ünsalyılmaz
29.03.2012, 10:33
stadta fenevliler ayağına topu alınca mükemmel bi ıslık ve biz atak yaparken anlamsız bi ses çıkarya futbolcuları itelemek adına sadece bu olsun tezahürata gerek yok.. tabi küfür olacak :D

Semra
29.03.2012, 10:37
İstanbul'daki maçta on kişi kalmasaydık iyi bir hakemle fb bizi yenemezdi...
Kendi evimizde, son haftalardaki derbilerdeki formumuza da bakarak ve tabii ki geçen sene bize yapılan haksızlığın verdiği güçle bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

Bazı söylemler bize zarar verir, bunlardan sakınmak gerek...
Ve basın, orada küçücük bir şey olsa bin yazar... Çekincem ne yazacakları değil takıma zarar gelmesi, saha dışında yeterince yıpratılıyoruz...

Rakibin üzerinde baskı kuralım cehennemi de görsünler ve üç puanı alıp evlerine boş gönderelim.
umarım fbli oyuncular taraftarı provoke etmez, bu maçın oynanmaması, ceza almamız işlerine gelir...

altinkaya08
29.03.2012, 10:40
Bende Fenere en uygun tepkinin verilmesini istiyorum ama Yorumlara bakıyorumda Trabzon halkına ne kadar baskı yaptığımızın ve nerelere sürüklediğimizin ne tür külfetin altına sürüklediğimizin farkında değiliz.( çok uç yorumlardan bahsediyorum)

Mustafa Ayazoğlu
29.03.2012, 10:41
Bu maçı kaybedersek hükmen mağlubiyete ve sınırsız cezaya razıyım.

peker61
29.03.2012, 10:42
Önce azize sonrada Tayyip efendiye gereken cevap verilmeli bu maçta ..

tahsinsever
29.03.2012, 10:57
azize tamam ama tayyip'e hayır şuan hükümeti karşımaza almak aptallık olur biraz politik davranmayı öğrenelim artık.

CesurHamsi
29.03.2012, 10:59
bence bu maca kadinlar ve cocuklar gelmese daha iyi olur, 90 dakika boyunca ustlerine cokecek adamlar gelsin, fenerliler dot korkusundan nereye ugradigini sasirsinlar

Kara Mert61
29.03.2012, 11:01
Planlı bir organizasyon hala duymadık.Bu taraftar grupları ne iş yapar? Rte 'yi desteklemeye gelince birbirleriyle yarışırlar..!

CesurHamsi
29.03.2012, 11:02
bence Trabzonlu genclerin basi Jan mari Fener atkisiyla gider GFB taraftar liderini karsilar ve maca davet eder :D:D

samway
29.03.2012, 11:04
ben yıne bır ayakkabı beklıyorum sahaya atılacak :)

Çağdaş DENİZ
29.03.2012, 11:05
arkadaşlar bu afiş olsa 10 numara olur...

Çağdaş DENİZ
29.03.2012, 11:06
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=5043&d=1333008318

Hqmi
29.03.2012, 11:07
Maç başlarken devre arasında bitimde felan stadda Metris şarkısı çalınmazsa yuh bize.

melekcilingir
29.03.2012, 11:07
Artık farklı gruplara saldırmayı bırakalım lütfen. Onlar da en az bizim kadar Trabzonsporlu. Hata yaparız, insanız. Ama hatadan dönüldükten sonra hala bu meseleyi kaşımakla birbirimizden daha da uzaklaşıyoruz. Birlik olma zamanı. Her zaman!

Oruç
29.03.2012, 11:08

CesurHamsi
29.03.2012, 11:13
Artık farklı gruplara saldırmayı bırakalım lütfen. Onlar da en az bizim kadar Trabzonsporlu. Hata yaparız, insanız. Ama hatadan dönüldükten sonra hala bu meseleyi kaşımakla birbirimizden daha da uzaklaşıyoruz. Birlik olma zamanı. Her zaman!
ben diyorum ve hep diyecegim Trabzon'a taraftar konusunda yaziklar olsun, benim arkadasim bile GSli oldugu halde diyor ki nebicim taraftarlariniz var 40 tane grup var her yerden baska ses cikiyor, bazileri hopliyor zipliyor digerleri oturuyor.. yok boyle bisey yemin ederim, Besiktas'ta Carsi, GS'de Ultraslan, FB'de GFB, bizde; Trabzonlu Gencler, Vira, Tayfa, Farozlular, Gurbetci Gencler, Genc Akcaabatlilar, daha var ama aklima gelmiyor :)

melekcilingir
29.03.2012, 11:23
ben diyorum ve hep diyecegim Trabzon'a taraftar konusunda yaziklar olsun, benim arkadasim bile GSli oldugu halde diyor ki nebicim taraftarlariniz var 40 tane grup var her yerden baska ses cikiyor, bazileri hopliyor zipliyor digerleri oturuyor.. yok boyle bisey yemin ederim, Besiktas'ta Carsi, GS'de Ultraslan, FB'de GFB, bizde; Trabzonlu Gencler, Vira, Tayfa, Farozlular, Gurbetci Gencler, Genc Akcaabatlilar, daha var ama aklima gelmiyor :)

Bu kadar farklı grubun birbiriyle bir türlü biraraya gelememesinin nedeni, sizin zihniyetinize sahip olmaları olabilir mi? Bir şeye kafasını takıp onlar da taraftar mı dediğiniz andan itibaren kendinizi ayırıyorsunuz. Birlik istiyorsanız önce kendinizden başlayın ve Trabzonsporlulara, görüşlerine, hata da yapsalar niyetlerine saygı duyun. Gerisi gelir...

ALBATROS_61
29.03.2012, 11:24
ya taraftar gruplarımız birleşsede en fazla 2 grup olsa.daha etkili olmaz mı?birbirinden farklı sesler ortaya çıkmasa ne güzel olur.fenev maçında şöle müthiş pankartlarla süslense avni aker.birde çubuklu formayla sahaya çıksak zaten ihtişamdan 1_0 önde başlarız maça.Ama yok beyaz formadan vazgeçmiyo bizimkiler.Volkan Emre ve Caner in provakosyonlarına hazırlıklı olsak iyi olur.

tahsinsever
29.03.2012, 11:30
ah ben nediyimki şimdi şu yaptıklarına bi bakın ama bizde şöyle bir atasözü var rüzgar eken fırtına biçer.

Semra
29.03.2012, 12:19

Muhteşem bir video olmuş.
Sonundaki satırlar da taraftarımızın kulağına küpe olmalı.

Alemdar61
29.03.2012, 12:19
ASİST CÜNEYT ÇAKIR'DAN, GOL FIRAT AYNDINUS'DAN..

AYDINUS TRABZONSPOR'A ZARAR VERDİ..
Fenerbahçe Trabzon'a hakemiyle birlikte geliyor.Haberde kullandığımız fotoğraf Trabzonspor – Beşiktaş maçı sırasında Trabzonspor'lu futbolcuların Fırat Aydınus'a yaptıkları haklı itirazdan bir enstantane..

Aydınus bu sezon ligde Trabzonspor'un bir çok maçını yönetmesine rağmen Trabzonspor bu maçlarda galip gelemedi. Beşikta ve Karabük maçlarında kötü niyetli maç yöneten Aydınus'un Trabzonspor'un aleyhine olduğu beliirtiliyor.Merkez Hakem Kurulu'nun bu maça yaptığı atama son derece bilinçli olarak yapılan atamadır.

Türkiye Süper Liginde sanki başka hakem kalmamış gibi bu sezon yönettiği iki maçta Trabzonspor’u katleden Fırat Aydınus’u Trabzonspor’un maçına verilmesi manidar bulundu. Fırat Aydınus tartışmalı bir isim ve kamuoyunda eleştirinin dozu giderek artıyor..Karabük maçına atadı, uydurduğu penaltı ile,Trabzon maçı 2-1 kaybetti. Beşiktaş’ın İnönü Stadında geçen sezon oynadığı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını yöneten Fırat Aydınus’a maç öncesi tezahürat yapan Siyah Beyazlı taraftarların Fırat Aydınus’un Beşiktaşlılığını tescillemişti. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi ısınmak için sahaya çıkan Beşiktaşlı hakem Fırat Aydınus'a tezahüratlar yaptı. 30 Bine yakın siyah-beyazlı taraftar, ''Oley oley Beşiktaş'ın çocuğu Fırat Aydınus'' diye tempo tuttu.

Sezonun ilk yarısında 21 Eylül 2011 tarihinde deplasmanda oynanan Samsunspor maçında düdük çalan Aydınus bu maçta verdiği kararlarla teknik direktör Şenol Güneş dahil herkesin tepkisini almıştı. Karşılaşma 1-1 beraberlikle sonuçlanırken hakem Aydınus Trabzonspor aleyhine verdiği kararlarla maçın sonucunu belirleyen isim olmuştu.

Aydınus bir kez daha 27 Kasım 2011 tarihinde Avni Aker’de oynanan Beşiktaş maçında sahne aldı. Bu karşılaşmada Trabzonspor’un bir golünü iptal eden Aydınus İbrahim Toroman’ın ceza sahası içerisinde topu eliyle düzeltmesine seyirci kalarak bariz penaltısını vermemişti.

Aydınus aynı maçta Mustafa Pektemek’in Trabzonspor’un ceza sahası içinde kendini yere atmasına tartışmalı bir şekilde penaltı çalarken Celutska’yıda haksız bir şekilde dışarı atmıştı.

kaynak: www.trabzonspor1967.org

Armağan Dere
29.03.2012, 12:42
http://fotogaleri.tumspor.com/album/7201008240200063.jpg

exelans_25
29.03.2012, 13:12
fareler gibi ezmeliyiz onları o sahada nefes bile alamamalılar

bordomaviask
29.03.2012, 13:19
fenerlilerin ayağına top gelince kulakları sağır edercesine ıslık yuhlama olsun tezahürata gerek yok aleyhimize olan kararlarda yine aynı şekilde bunu yapmalıyız bu maçta tezahürattan çok bunları yaparsak şikecileri boğarız

hasancebi81
29.03.2012, 13:44
fenerlilerin ayağına top gelince kulakları sağır edercesine ıslık yuhlama olsun tezahürata gerek yok aleyhimize olan kararlarda yine aynı şekilde bunu yapmalıyız bu maçta tezahürattan çok bunları yaparsak şikecileri boğarız

Şarkılı türkülü tezahüratlar ne takımı ateşliyor ne karşı tarafı strese sokuyor. Kale arkaları şu tezahüratı maç boyu yapsın maç 5-0 biter valla. En önemlisi her faulde bağırarak ıslıklayarak kart istemek, bize yapıldıysa hakemi kararından dolayı yuhalamak (küfürsüz). Bir şekilde hakemide baskı altına almak lazım. Yukarda bir arkadaş çok güzel örnek vermiş. Hakem Aykuta doğru gelirken belkide kart göstermeyecekti ama seyirci öyle bir tepki gösterdiki, bırak kartı polise , jandarmaya filan haber versemmi dedi Aykutun yanına geldiğinde. O yüzden sesle gürültüyle hem karşı takımı rahatsız edip hemde kendi takımımızı ateşlememiz lazım.

http://www.youtube.com/watch?v=RAOiLtbdeok

Şahinoğlu
29.03.2012, 13:54
Haydi Fırtına boğ şu şerefsizleri.

Jester
29.03.2012, 13:55
Top rakipteyken ıslıklamakla, yuhalamakla hiç bir şey olmuyor.
Yapılması gereken tek şey, düzenli ve sürekli biçimde "Hırsız fb" diye tempo tutmaktır.

TS0661
29.03.2012, 13:57
http://www.joganita.net/index.php?option=com_content&view=article&id=274:1996dan-2012ye-bakmak-trabzonspor-fenerbahce&catid=3:yaz

şu yazıyı okuyup, bu maç öncesinde sakin olalım lütfen..başbakanın, nihat özdemir'in,aziz'in tahriklerine kapılmayalım..bunlar bilerek yapılan demeçler..maçta olay çıkarıp hükmen galip gelmenin, Trabzon kentini kendi basınlarıyla lekelemenin peşindeler..

OYUNA GELME TS TARAFTARI

yılmaz08
29.03.2012, 13:59
Bu saatten sonra hakem değişmeyeceğine göre bu şerefsiz hakemle bu maço bitireceğiz, bu sene kritik maçlarımıza cüneyt çakır ve fırat aydınusu özellikle verildi ve her yönettikleri maçta bizi bitirmek çin ellerinden gelen yaptılar. Pazar günü ahkem ve feneri çime gömmedikten sonra yenmek zor görünüyor ama ne olursa olsun bu maçı eze eze almamız gerekiyor ve taraftarımıza çok büyük iş düşüyor 90 dakka hiç durmadan boğucu bir tezahüratla bu işi bitirmemiz lazım.

augustus
29.03.2012, 14:04
irdelesene irdelesene
...... aykut irdelesene

mesaj atsana mesaj atsana
....... emre mesaj atsana

mamalasana mamalasana
...... semih mamalasana

sahadakilerinde bu pisliğin bir parçası olduğunu belirtmek açısından...

Fatih Özkan
29.03.2012, 14:06
Nerde muhalefet nerde ?
Ona buna durmadan tepki koyan parti liderleri nerede ?
Neden susuyorlar ?
Alayı aynı!

Yaşar
29.03.2012, 14:15
Bu maçı bir hakem yönetecekti ve yönetebilecek en iyi hakem verildi maça.

Yasin Altuntas
29.03.2012, 14:17
'Aziz Yıldırım buyursun gelsin'
Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, “Başkanımız çıkarsa pazar günü onunla Trabzon'a gitmek istiyoruz” diyen Fenerbahçe yönetimine seslendi: İnşallah Aziz Yıldırım hürriyetine kavuşur. Eğer Trabzon'a gelirse de en iyi şekilde, dostça ağırlarız.

Biz ne icin savasiyoruz ........

Kaybedelim gitsin bosu bosuna strese girmeyelim.

Berk
29.03.2012, 14:18
Kill them all

Koray
29.03.2012, 14:21
Bizim yönetim beni fb yönetiminden daha çok kızdırıyor, dalga mı geçiyor bunlar ne yapıyor.

ThePatriot61
29.03.2012, 14:21
http://www.joganita.net/index.php?option=com_content&view=article&id=274:1996dan-2012ye-bakmak-trabzonspor-fenerbahce&catid=3:yaz

şu yazıyı okuyup, bu maç öncesinde sakin olalım lütfen..başbakanın, nihat özdemir'in,aziz'in tahriklerine kapılmayalım..bunlar bilerek yapılan demeçler..maçta olay çıkarıp hükmen galip gelmenin, Trabzon kentini kendi basınlarıyla lekelemenin peşindeler..

OYUNA GELME TS TARAFTARI

Yaziyi okudum da bu ligde futbol falan oynanmaz hangi önümüzdeki maclari düsünelim? Seneye sampiyonluga oynasak bile bize yine celme takilacak. Bunlar laftan anlamiyor. Laftan anlamiyorsan dayak yiyeceksin bu kadar basit.

Royal Heart
29.03.2012, 14:23
Kemalettin Göktaş : http://www.haber61.net/news_detail.php?id=109606

Celal Demir
29.03.2012, 14:25
'Aziz Yıldırım buyursun gelsin'
Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, “Başkanımız çıkarsa pazar günü onunla Trabzon'a gitmek istiyoruz” diyen Fenerbahçe yönetimine seslendi: İnşallah Aziz Yıldırım hürriyetine kavuşur. Eğer Trabzon'a gelirse de en iyi şekilde, dostça ağırlarız.

Biz ne icin savasiyoruz ........

Kaybedelim gitsin bosu bosuna strese girmeyelim.

hal böyleyken biz hala sağa sola saldırıyoruz önce kendi içimizdeki hainleri temizlemek lazım...

Ömer Faruk61
29.03.2012, 14:31
F.Bahçe'ye zarar vermeyi düşünmüyoruz"

Trabzonlu Gençler Taraftar Derneği Başkanı Mehmet Fındıkçı, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yapılacak karşılaşma öncesinde açıklama yaptı..

Fındıkçı, dernek üyeleriyle Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenlediği basın toplantısında, yaklaşan Fenerbahçe maçı öncesi bazı çevrelerce ortamın 1996 yılında her iki takımın şampiyonluk mücadelesi verdiği dönemdeki sürece doğru yönlendirilmek istendiğini üzülerek gördüklerini söyledi.

Bu konuda Trabzon'daki tüm kurumları uyardıklarını belirten Fındıkçı, ''Herkes bilmelidir ki, Trabzon'da tek bir güvenlik önlemi alınmasa dahi bizler Fenerbahçe takımına zarar vermeyi düşünmüyoruz. Ne yazık ki gerilmeye çalışılan maç öncesi ortamda bizlerden sportmenliğe aykırı davranmamızı bekleyenler hüsrana uğrayacaktır'' dedi.

Haksızlıklar karşısında hukukla hakkını aramaya ödev edinmiş, ilkeli insanlar olduklarını ifade eden Fındıkçı, ''Müsabaka öncesi yaratılmaya çalışılan suni gündem ve ortam gerici şekilde gerçekleşen tavra grubumuz olarak en iyi cevabı pazar günü Avni Aker tribünlerinde vermeyi planlıyoruz. Bizlerin maçın öncesinde ve sonrasında Trabzon'a ve Trabzonspor'a yakışır şekilde hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Pazar günü oynayacağımız maç bizim için herhangi bir Fenerbahçe maçı gibidir. Kadıköy'de Fenerbahçe taraftarının bize karşı olan tutumlarını da tüm kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz. Trabzonspor camiası hiçbir zaman kana kan gibi bir yaklaşım içinde olmayacaktır'' diye konuştu.

Fındıkçı, geçen sezon kendilerine yapılan haksızlığa sessiz kalmayacaklarını ifade ederek, şöyle devam etti:
''Temmuz ayında başlayan süreçten beri Trabzonsporumuz'un temizliğine ve haksızlığa uğradığına inanan bizler, Fenerbahçe maçında da tepkimizi en insani şekilde ortaya koyacağız. Alın teri ve emeği ifade ettiğini düşündüğümüz atletlerimizi maçın 34. dakikasında sahaya atacağız. Ayrıca Trabzonspor ile özdeşleşen ve bir bayrak haline gelen Kazım Koyuncu'yu da evi olan Avni Aker'de rahmetle anacağız. Oynayacağımız müsabaka sonunda galibiyeti hak eden ve alan taraf olmak istiyoruz. O gün stadyumu dolduran tüm taraftarlarımızdan, başta teknik direktörümüz ve futbolcularımıza 90 dakika boyunca olumlu şekilde tezahüratta bulunmalarını ve her zamankinden daha çok desteğe ihtiyacı olan takımımıza layıkıyla desteklemeleri konusunda ricada bulunuyoruz.''

Onur Civelek61
29.03.2012, 14:38
Bu maçta kötü oynayan adam gitsin bu takımdan o kadar.Avni Aker de fnevi yenip metris türküsü çalamazsak yazıklar olsun bütün oyunculara.Her puan kaybına tahamülüm vardı ama bu sefer asla.Ya yeneceğiz ya da yeneceğiz.

Emre Emiroğlu
29.03.2012, 14:51
Yukarıda o açıklamayı yapan yöneticin , o türküyü açtıracak mı acaba ?

lazo1967_61
29.03.2012, 14:53
ne olursa olsun bu macta bunlara yapilacak en buyuk darbe bunlari kizdiricak en buyuk sey maca kazanmak olur.
gostere gostere maci kazanmaliyiz

Royal Heart
29.03.2012, 15:03
34. dk.'de emek ve alınterini ifade eden ''atletler'' saha içine atılacakmış. Muhtemelen kanları donar sahadaki fblilerin bu tepki sonrası...

Ogün'
29.03.2012, 15:08
atlet atmak nasıl bi tepki ben anlamadım?

Royal Heart
29.03.2012, 15:11
atlet atmak nasıl bi tepki ben anlamadım?
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=109616 artık, ne anlarsan.

tahsinsever
29.03.2012, 15:17
allah aşkına vazgeçilsin şu atlet çorap işinden rezil olucaz beyaz mendil yada beyaz başka bişey bulun lütfen yapmayın.

samway
29.03.2012, 15:19
hayır sımdı ne dıceklerdı kafalarını gozlerını mı yarcaz dıcektı bu grup uyelerı ? adam gıbı konusmus arkadasım bıze de bu yakısır heeeeeee mac ıcınde ne olur onu bılemeyız .)

ama su atlet atma olayı banada cok sacma gelıyo

TSelif
29.03.2012, 15:21
Bizim yönetim beni fb yönetiminden daha çok kızdırıyor, dalga mı geçiyor bunlar ne yapıyor.
Sürecin başından beri yaptıklarını yapıyorlar. Resmen sabrımızı sınıyorlar. Susun sakın şikeci diye bağırmayın ama fener demeyin rahat durun..
Yeter ya kimse beni susturamaz valla avazım çıktığı kadar o şerefsizlere şikeci diye bağıracağım atsınlar beni statdan .

oflubektas
29.03.2012, 15:24
İnşallah "malum şahsın" önderliğindeki "malum grup" bu maçta herkesin ağzını açık bırakacak şekilde hem şikespora, hem de bunlar için gerekirse Türkiye'yi 5 yıl Avrupa'dan men ettirecek iradeye karşı anlamlı bir şekilde tepkisini koyar da biz özür dileriz.

Ancak hiç zannetmiyorum, inşallah yanılırım.

Enes Ünal Kaya
29.03.2012, 15:26
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=109616 artık, ne anlarsan.

Offf Allahım Off

oğ 61 efsanesi
29.03.2012, 15:27
.................................................. .....................

Mollasalihoğlu
29.03.2012, 15:27
Arkadaşlar ikili tartışmaya gerek yok. Ceza vermek zorunda kalıyoruz.

Adem Erdoğan
29.03.2012, 15:29
Adam düzgün konuşmuş; eleştirilecek bir durum yok..

tahsinsever
29.03.2012, 15:29
murat-koray
arkadaşlar ayıp oluyor birbirinizi yemeyin.

oğ 61 efsanesi
29.03.2012, 15:31
Neden Sürekli Bunu Paylaşıyorsun
eleştirilere açık bir insanım. hemen kaldırıyorum

Royal Heart
29.03.2012, 15:32
Ya nasıl bir insansın oğ61 efsanesi :D
Cevap yazsan bir dert, yazmasan bin dert. Edit ettiklerin sayesinde biz de edit ediyoruz.

Koray
29.03.2012, 15:37
Yok benim anlamadığım ne demesi bekleniyordu resmi bi basın toplantısında.

Adamın görüşlerini düşüncelerini ben biliyorum.

Planlananları yapılacakları buraya yazıpta maçı karakolda mı geçirmemi istiyorsunuz.

Hey Allahım.

Fatih Özkan
29.03.2012, 15:38

Planlananları yapılacakları buraya yazıpta maçı karakolda mı geçirmemi istiyorsunuz.

Hey Allahım.

Dediğim gibi Koray benim tepkim direk kendilerine...
Yapmış oldukları açıklamalara değil...

Mollasalihoğlu
29.03.2012, 15:43

Hey Allahım.

Eleştirilere cevap verebilirsin Koray.. Milleti tehdit edip hakaret ile değil ama mümkünse.

Koray
29.03.2012, 15:47
Eleştirilere cevap verebilirsin Koray.. Milleti tehdit edip hakaret ile değil ama mümkünse.

Metin demek içimden geçenleri yazsam...

Herif uluorta şerefsizler namussuzlar dedi.

Biz ..nemiyiz ki bu lafları yutalım.

Mehmet Uludüz
29.03.2012, 15:54
Bu fenerli pikaçuları haşamet etseler onlara değil yoğurda sarmısağa yazık olur

Fatih Kuloğlu
29.03.2012, 15:55
Bence atlet olayı gayet güzel. Tamam daha güzeli olabilirdi ama şuan elimizde bu var daha iyi bişey düşünen gelsin yapsın diyorlar adamalr kimse kimseye karışamaz.

O değilde karşılıklı ' KOYVERDUN GİTTUN BİZİ '' söylenemez mi ? Çok mu zor acaba ? Bu yapılsa ne has olur biliymisın laa

samway
29.03.2012, 15:56

arkadas yanlıs konustu evet ama sende guzel kardesım asarım keserım moduna gırme yanlısı yanlısla duzeltmek en buyuk cıkmazdır bıde su mac oncesı herkes bırbırıne laf soylemese bırlıktelık zamanı dagılıyoruz sonra dıyoruz kı neden beceremedık !!! ıste bu yuzden dagılmayın arkadaslar bırlesın gun bırlesme gunudur

Tahir61
29.03.2012, 15:58
yönetim yine byrak dağıtıyor allah allah bu maçta görsel şova ihtiyacımız yok meşale dağıt bayrağı alan 23 nisan çocukları gibi iki sallayıp taraftarlığını yaptığını zannediyor dağıtmayın bayrak mayrak

Doğan BULAT
29.03.2012, 16:01
Niye karda kışta TFF binasına yürüdük biz? Niye Havalanınada takımımı beklerken ezilme tehlikesi atlattım ben? Takımımı desteklicem diye 1000 km yol yapıp yorgunluktan dönüş yolunda niye kaza atlattım ki?Neden Giray'ın burnu kırıldı? Neden Burak'n kafası yarıldı?

Neyin mucadelesini verdik ki biz? Aramızda gazozuna oynanacakmış maçlar? Yönetim başbakan taraftar grupları çıkıp herkese kucak açacaksa ben neyin isyanındayım ya?

Boşşşşş boşşşşşşş 30 senedir niye şampiyon olamadığımız belli. Bi tarafımızı yırtmaya gerek yok.. Ne taraftarımızın bu maçta sesi çıkabilir ne yönetim O müziği statta çalabilir.. Futbolcular bile "bu maç bitsede eve gitsek " diye oynayacaklar.. O kadar eminim ki.. Biz sadece bi taraflarımızı yırttığımızla kalıcaz işte

L.Burrows
29.03.2012, 16:02
Umarım futbolcularımızdan bir kaçıda olsa buraya girip bu başlığı okuyodur. Bu maçın taraftar içini ne kadar önemli olduğunu sıradan bir maç olmadıgını bizim kadar hissediyodur. Eğer bu his onlardada varsa kimle çıkarsak çıkalım karşımızda duramazlar.

Joacivil
29.03.2012, 16:02
Niye karda kışta TFF binasına yürüdük biz? Niye Havalanınada takımımı beklerken ezilme tehlikesi atlattım ben? Takımımı desteklicem diye 1000 km yol yapıp yorgunluktan dönüş yolunda niye kaza atlattım ki?Neden Giray'ın burnu kırıldı? Neden Burak'n kafası yarıldı?

Neyin mucadelesini verdik ki biz? Aramızda gazozuna oynanacakmış maçlar? Yönetim başbakan taraftar grupları çıkıp herkese kucak açacaksa ben neyin isyanındayım ya?

Boşşşşş boşşşşşşş 30 senedir niye şampiyon olamadığımız belli. Bi tarafımızı yırtmaya gerek yok.. Ne taraftarımızın bu maçta sesi çıkabilir ne yönetim O müziği statta çalabilir.. Futbolcular bile "bu maç bitsede eve gitsek " diye oynayacaklar.. O kadar eminim ki.. Biz sadece bi taraflarımızı yırttığımızla kalıcaz işte

Bizim insanımızın zaafı bu kibar olmaya çalışıyorlar ama olmuyor neysek oyuz bizim tezcanlı savaşcı yapımız bizi var etti.

Trabzon'un Trabzonspor'un belli kuralları var bunları herkes unutmuş yazık.

Oğuzhan
29.03.2012, 16:03
Umarım futbolcularımızdan bir kaçıda olsa buraya girip bu başlığı okuyodur. Bu maçın taraftar içini ne kadar önemli olduğunu sıradan bir maç olmadıgını bizim kadar hissediyodur. Eğer bu his onlardada varsa kimle çıkarsak çıkalım karşımızda duramazlar.

Daha çok Türk oyuncuyu bu yüzden takımda görmek istiyorum. Atmosferi, ortamı daha iyi anlarlar; oynamaları gerektiği gibi oynarlar özel maçları. Yabancı oyuncu mesela Zokora bu maç yok da olsaydı adam ne bilecek geçen sene çektiğimiz eziyetleri, anca ona anlatılan kadar işte ki oda hiç yeterli değil.

ALBATROS_61
29.03.2012, 16:04
atlet olayını anlamadım.yanımızda getireceğimiz atletmi yoksa giyeceğimiz atlet mi:)

Joacivil
29.03.2012, 16:06
Atlet olayıyla cok dalga geçerler tesllim bayrağı gibide olabilir
hayatında alınteri görmemiş adamlar ne anlar ondan sahaya taş ta atsak ceza alacaz atlet te

Doğan BULAT
29.03.2012, 16:07
Birde anlAmadığım şey yönetim neden bu kadar yumuşak?Neden korkuyorlar?

Bir kerede sen çık ortalığı ger kardeşim hep onlar mı gerecek?

Adem Erdoğan
29.03.2012, 16:09
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/47716_425439464199_257846584199_5052597_3469432_n. jpg

.....
29.03.2012, 16:12
Trabzon imparatorlukların çökertildiği yerdir.

gel fener gel.

peker61
29.03.2012, 16:16
Pazar günü herkes bi don bide atlet getirsin sahaya attık attık atamadık metrise azize yollarız :D

Doğan BULAT
29.03.2012, 16:17
Bizim insanımızın zaafı bu kibar olmaya çalışıyorlar ama olmuyor neysek oyuz bizim tezcanlı savaşcı yapımız bizi var etti.

Trabzon'un Trabzonspor'un belli kuralları var bunları herkes unutmuş yazık.

Kibar olduğumuz için korkmuyorlar artık bizden.. Dün rakibini otelde bile rahat uyutmayan bizler bugün rakiplerimizi havalanında atkılarla karşıladığımız için korkmuyorlar.. O yüzden Uzun sokakta Fener formalilar rastllıyoruz işte :mad:

TSelif
29.03.2012, 16:17
Şikecilerin isimleri maç öncesi okunacak ya hoparlörden.. Off ne güzel olurdu şöyle olsa
spiker : volkaaaan
türibünler : şikeciiiiii ...
S : emreeee
t: şikeciiiii
.
.
.
Tarihte bir ilk olur çok ta güzel olur ama nerdeee bizde o yönetim .Dostumuzu incitmemeliyiz :rolleyes:

melih61
29.03.2012, 16:18
bu maçtan ben kan bekliyorum... ondan bu açıklamalara bende inanmıyorum... kan çıksın kan.

ALBATROS_61
29.03.2012, 16:19
tarihi bir skor alsak on numara kapak olur.mesela 6-1 yada 7-0.ütopya belki ama futbol bu olur mu olur:) işte o zaman yağlarım erir.

lazibere
29.03.2012, 16:19
Sezon başından beri her yazdığım yazıda, Bu maçın bir gün gelip çatacağını ve bu maç sonrası ve bu maç öncesi gibi kavramlardan söz etmiştim

Şimdi bugundeyiz??

Bu maç takımımızın geleceğidir..Bu maçın kaybedilmesi 2 sezondur yaşanılan süreçte, Düşmanlarımızın arkamızdan edecekleri küfürleri hazmedememektir.

Bu başarısızlığı bizlere yaşatacak olan her futbolcu her hoca ve her yönetim bedelini çok ağır ödeyecektir..

Bu maçı kazanmalısın, başka yolun yok Trabzonum, kaybedersen 10 sene daha kendine gelemeyeceksın ama kazanırsan herşeyi kazanmış olacaksın..

Travma yaşamak istemiyoruz..

Bu şerefsizlere, en güzel cevap sahada verilecek ama o cevabı verecek ve o ruha sahip kaç tane oyuncu var kı bizim takımda. Trabzonsporluluğun ne olduğunu bilmeyen oyuncularla tarihi maça çıkıyoruz maalesef..

Kazanırsak, Dunyanın en güzel haberi oalcak bize

Kaybetmek mi,, Düşünmek bile istemiyorum

lazibere
29.03.2012, 16:21
Galatasaray'dan Deplasmanda Puan alan takım, fenere yenilirse On ların şampiyonluklarının yardımcızı olmuş olacak??

tarih bu maçı,, Feneri şampiyon yaptılar olarak yazmasın başka birşey istemiyorum

ALBATROS_61
29.03.2012, 16:22
Şikecilerin isimleri maç öncesi okunacak ya hoparlörden.. Off ne güzel olurdu şöyle olsa
.
.
.
Tarihte bir ilk olur çok ta güzel olur ama nerdeee bizde o yönetim .Dostumuzu incitmemeliyiz :rolleyes:

güzel fikir ama anons yapan yavaş yavaş söylemesi lazım.müsade etmezler herhalde.ama gerçekten süper olur

Mollasalihoğlu
29.03.2012, 16:22

Raporla tuşuna basman yeterli..
O mesaj ordan silinir, biter..

O yazsın, ben de cevap vereyim, ikimiz de ceza alalım mı diyorsunuz?

Gökçebey
29.03.2012, 16:23
tarihi bir skor alsak on numara kapak olur.mesela 6-1 yada 7-0.ütopya belki ama futbol bu olur mu olur:) işte o zaman yağlarım erir.

Dakika 90, maç 6-0. Burak orta sahada alıyor topu, önce Colman'ı, sonra Giray geçiyor, topu Tolga'nın şaşkın bakışları altında çatala takıyor.

6-1

:D

Tahir61
29.03.2012, 16:24
Sezon başından beri her yazdığım yazıda, Bu maçın bir gün gelip çatacağını ve bu maç sonrası ve bu maç öncesi gibi kavramlardan söz etmiştim

Şimdi bugundeyiz??

Bu maç takımımızın geleceğidir..Bu maçın kaybedilmesi 2 sezondur yaşanılan süreçte, Düşmanlarımızın arkamızdan edecekleri küfürleri hazmedememektir.

Bu başarısızlığı bizlere yaşatacak olan her futbolcu her hoca ve her yönetim bedelini çok ağır ödeyecektir..

Bu maçı kazanmalısın, başka yolun yok Trabzonum, kaybedersen 10 sene daha kendine gelemeyeceksın ama kazanırsan herşeyi kazanmış olacaksın..

Travma yaşamak istemiyoruz..

Bu şerefsizlere, en güzel cevap sahada verilecek ama o cevabı verecek ve o ruha sahip kaç tane oyuncu var kı bizim takımda. Trabzonsporluluğun ne olduğunu bilmeyen oyuncularla tarihi maça çıkıyoruz maalesef..

Kazanırsak, Dunyanın en güzel haberi oalcak bize

Kaybetmek mi,, Düşünmek bile istemiyorum

herkesin aklından geçen bunlardır ama bunları dışa yansıtmayalım takımı baskı altına almayalım rahat oynasınlar ama bu demek değil ki savaşmasınlar.sahadakiler sonuçta profesyonelce işini yapacak asıl önemli olan ne şikecilere ne hükümete ne de ülkeme taraftarın dünyaya vereceği mesaj olmalı bunun için birşeyler yapmalıyız

Tahir61
29.03.2012, 16:25
Dakika 90, maç 6-0. Burak orta sahada alıyor topu, önce Colman'ı, sonra Giray geçiyor, topu Tolga'nın şaşkın bakışları altında çatala takıyor.

6-1

şunlar da iyi bizim musti golü takıyor topu alıp santraya dikiyor
şenol hoca dk 80 lerde tolgayı çıkarıp onuru alıyor
.
..

Adem Erdoğan
29.03.2012, 16:26

Olmayacak şey değil aslında. Bizdeki gaz futbolcularda olsa ve son vuruşları düzgün yapsalar 6 olmasa da 4-5 olur.

.....
29.03.2012, 16:26
Rüyalarıma giriyor bu maç.

Kupa finali gibi 3 tane atarız inşAllah şunlara.

Ömür Karadeniz
29.03.2012, 16:27
Sallamasına sallıyoruzda inşallah güle oynaya gelip,bizi yenip gitmezler.O zaman herkes çeksin gitsin bu klüpten.

lazibere
29.03.2012, 16:27
NASIL KAZANIRIZ

1-Topu sürekli önde tutarsak ve kanat ataklarında etkili yerlere pas ile oynarsak kazanırız

2- orta sahada top hakimiyetine sahip olursak kazanırız

3- Alex, Yakın markajla kıtlenirse kazanırız.

4- Burak, bencil olmasa kazanırız

5- Hiç yapmadığımız şey olan ŞUT çekersek kazanırız.

NASIL KAYBEDERİZ

1- En kötü alışkanlığımız olan, Top rakipteyken sadece seyredersek kaybederiz

2- Şut çekmek üzere olan rakibe müdahaleyi sadece, Önüne geçmek olarak görürsek ve vurdurusak kaybederiz

3- orta yapılırken, sadece bacağını önune getirerek mudahale edersek kaybederiz

4- Stoperlerimiz, takımda bir sürü atak oyuncusu varken, habire ileri çıkıp geri gelemezlerse kaybederiz

5- Kaleci, Gelen şutları sektirirse kaybederiz

7 -Attığımız golun üzerine yatarsak kaybederiz...

cakalkerem
29.03.2012, 16:28
Birde anlAmadığım şey yönetim neden bu kadar yumuşak?Neden korkuyorlar?

Bir kerede sen çık ortalığı ger kardeşim hep onlar mı gerecek?

şikeci takıma arka çıkan Federasyon başkanını destekleyen yönetimden daha ne beklenirki...Hangi zaman çıktı da hakkımızı savundu ki şimdi çıksın...

Gökçebey
29.03.2012, 16:28
.
.
.

Bu harika bir fikir Elif. Bunu kesin yapmalıyız. :alkış:

Joacivil
29.03.2012, 16:30
http://imageshack.us/photo/my-images/207/42335439252919743325826.jpg/

böyle bir atmosfer olsa efsana olur du

lazibere
29.03.2012, 16:30
herkesin aklından geçen bunlardır ama bunları dışa yansıtmayalım takımı baskı altına almayalım rahat oynasınlar ama bu demek değil ki savaşmasınlar.sahadakiler sonuçta profesyonelce işini yapacak asıl önemli olan ne şikecilere ne hükümete ne de ülkeme taraftarın dünyaya vereceği mesaj olmalı bunun için birşeyler yapmalıyız

Kesinlikle katılıyorum..

Şikecilere ve Hükümete v.s verilecke cevap..

Öncelikle sandıktan çıkar???

Bu konuda ne yaparsan yap..Bu millet bildiği yoldan da şaşmaz...

Başbakan, sağda solda Üzerinde fener forması ile gezerken, Trabzonlu AKP milletvekilleri, Hiç de samimi olmayan açıklamlar yapmaya devam ediyorlar..

Aha buraya yazdım

Gökçebey
29.03.2012, 16:31
Maça gidecek arkadaşlar. Fibiklerin takım kadrosu okunurken her isimden sonra ŞİKECİİİİİ diye bağıralım. Örn:Volkan: ŞİKECİİİİ

TAHSİN 61
29.03.2012, 16:32
İnanmak Başarmanın Yarısıdır.

Helvacı61
29.03.2012, 16:32
kupamızı vermeden bu şikeci pçleri hangi cesaretle trabzona maça gönderiyorlar...bu pçler trabzondan çıkmamalı vebalı bütün bu süreci idare edenlerdir...yemin ediyorum öyle birşey olsa benim için kupa gelmiş gibi olur..kupamızı vermeyenin canını aldık derim hiç değilse bir dahada kimse cesaret edemez

ALBATROS_61
29.03.2012, 16:33
organizayson neden yapılmıyor?taraftar küfredip duracak haklı olarak.bordo mavi bordo mavi demekten de sıkıldık hermaç.farklı hiç birşey yok taraftarda.lalalaa ooo trabzon.ya şöle değişik şeyler yapalım.TAM ZAMANIDIR

Koray
29.03.2012, 16:35
Maça gidecek arkadaşlar. Fibiklerin takım kadrosu okunurken her isimden sonra ŞİKECİİİİİ diye bağıralım. Örn:Volkan: ŞİKECİİİİ

Bunu yapabilmek için stat anonsçusuyla irtibata geçmek lazım isimleri ağır okuması için.:)

Helvacı61
29.03.2012, 16:35
bu maçtaki hiçbir pankartı göstermezler..yapılacak tek iş büyük bir meşale yoğunluğu ama sahaya asla bişey atılmamalı ama saha dışında her türlü muamele yapılmalı

cakalkerem
29.03.2012, 16:36
Bir günlüğüne çarşı grubunu getirelim

Helvacı61
29.03.2012, 16:37
Bunu yapabilmek için stat anonsçusuyla irtibata geçmek lazım isimleri ağır okuması için.:)
evet buda iyi fikir yapılmalı yanlış anons der geçiştiririz:D

Gökçebey
29.03.2012, 16:37

Geçemezsek bile ilk 1 2 isimden sonra anlar herhalde durumu.

ALBATROS_61
29.03.2012, 16:40
Geçemezsek bile ilk 1 2 isimden sonra anlar herhalde durumu.
irtibata geçsekte böle birşeyi yapmaz.yönetimden görüş almadan yapamaz.yoksa bir daha anons yaptırmazlar ona.oda kendini yakmak istemez.o iş başlamadan biter:) ama yönetimden istenilirse onlarda kabul ederse olur.istemezler tabii o ayrı

Ibrahim Gaygusuz
29.03.2012, 16:41
Hayrettinin "annen evdemi" melodisiyle

Golden sonra icin

Volkan koydukmu
Volkan koydukmu
Volkan koydukmu
Volkan koydukmu

Mac baslamadan

Aziz nerede
Aziz nerede
Aziz nerede
Aziz Metriste !

lazibere
29.03.2012, 16:42
Arkadaşlar,

Gelinen süreçte, Yönetim v.s kişilere laf ederek sinirlerimizi gerçekten yıpratmayalım,

Olan oldu ve Yönetimimizin ''birilerinin onlara yardım edeceği '' şeklinde kendilerine olan inançlarından başka hiçbir şey üretmedikleri zamanları geçirdik.

Bugun takım olarak yaşadığımız travmaların hepsinde '' yönetim basiretsizlikleri'' yok mu,?

95-96 da da ve bugunde ve dünde, Hep centilmen olmaya ve hep Hukuk'a güvenmeye devam ettikçe, sürekli bizleri becerdikklerini görüyoruz

Bu ülkede asla ve asla , Haklının kazandığını görmedim, Camiası büyük olan, parası büyük olan, ASdamı fazla olan , her zaman mahkeme kappılarında da haklı çıkar..

O açıdan

Bu adamlardan daha fazlasını beklemeyin lütfen..

Bunların hepsi, istanbul takımlarının yöneticilerinin ağızlarından çıkacak laflarla hareket eder ve onların kapı bekçiliğini yaparlar..

''sana en güzel tarafından vereceğim '' yalanları ile oyalanır ve eninde sonunda hiç bir kazanmayız . bu seferde deli danalar gibi sağa sola saldırırlar ve olan bizlere ve takımımıza olur..gerginlikler başlar ve kaybederiz

Yönetici dediğin, Kötü senaryolar gelmeden tedbirini almasını bilendir..

Bizim yöneticiler ise, İşi her zaman taraftara bırakırlar ve ıkı 3 kişi nin burnu kanadığında da '' bu sefer biz, Taraftarlarımıza sakın olun demiştik derler..

Bu laflara karnım benım 30 senedir tok..

yaşananları satır satır hatırlıyorum

BU MAÇ İSE BAŞKA

BU MAÇ FUTBOLCULARIN SAHADA KONUŞACAKLARI BİR MAÇTIR

YÖNETİCİLERİMİZİN MASA MAŞINDA KONUŞAMAMALARINA SAHADA VERECEKLERİ CEVAPTIR

TABİ, O CEVABI VERECEK FUTBOLCULARI DA BU YÖNETİMLERİN ALDIĞINI UNUTMAMAK KOŞULUYLA

TEREDDÜT ETMİYOR DA DEĞİLİM

oflubektas
irtibata geçsekte böle birşeyi yapmaz.yönetimden görüş almadan yapamaz.yoksa bir daha anons yaptırmazlar ona.oda kendini yakmak istemez.o iş başlamadan biter:) ama yönetimden istenilirse onlarda kabul ederse olur.istemezler tabii o ayrı

O zaman maçın ortasında "bursa'dan gol haberi var, 2-2 desin" :)

sametaydin
Walla ben bu maçın sonucu hakkında bir şey diyemiyorum. Her 5 net pozisyondan birini atan bir takım böyle maçları kazanması da hiç kolay değil. Zaten baktığımızda bu anlayışla bizde buraktan başka kimse gol atamaz atmaya da hakkı yok sanırım çünkü öyle bir oyun oynanıyor. Fb ye bakarsak birçok gol ayağı var. Sow, stoch, alex her an gol atabilecek 3 oyuncu. Bizde ise burak o da armut piş ağzıma düş şeklinde goller atabilir. Kolay maç değil. 3 sonuca da açık bir maç.

ALBATROS_61
29.03.2012, 16:43

ondan sonra da anonsu sen yaparsın artık:)

HH_52
29.03.2012, 16:44
UNUTULMASIN!!!!

XSIgLzWHfp4

oflubektas
29.03.2012, 16:44
ondan sonra da anonsu sen yaparsın artık:)

Hiç bir koltuk boş kalmaz :)

Helvacı61
29.03.2012, 16:48
biletler tamamen bittimi kapalıdan filan bilet bulamazmıyım..

Tahir61
29.03.2012, 16:53
şöyle bir karikatür yapsak ah ben yapabilsem

1996 yı sembolize olarak kanlı ıslak formalarla üzgün bizim topçularımız yanında da ceplerinden paralar sevinen şikeci futbolcular ve yöneticiler

2010 için timsah yürüyüşü yapan kşlar

2011 için aziz in aykutun azizenin bitik morarmış vb. mhkemeyi tapeleri sembolize eden fotolar ve şenol hocamın tarihi sözleri

bir kaç küçük organizasyonun dışında hiç birşey yok gibi tarihi bir fırsat heba olmaz inşallah

statta açtırılmaza katılmıyorum isteyelim o tribünlerde ana avrat küfürlü pankartlar bile açılır

bu da bir fikır

Ömür Karadeniz
29.03.2012, 17:00
Bu cem papila denen yavşağın şekip mosturoğlu ile üniversiteden sınıf arkadaşı olduğunu kaç kişi biliyor ve o zaman şekip mosturoğlu tffde yöneticilik yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.Allah ikisininde belasını versin özellikle cem papila denen herifin.

Mehmet Cihan Kocaman
29.03.2012, 17:04

6-1

Gol krallığında eklenir mi bu gol burak'ın hanesine :D :D

Oğuzhan
29.03.2012, 17:14
Geriye düşsek bile taraftar umudunu yitirmeden 90 dakika takımı desteklemeli. Umarım şans bizim yanımızda olur, ilk yaptığımız atakta golü bulabiliriz.

Ömer Faruk61
29.03.2012, 17:14

Abi Özellikle Volkan dan sonra KOYDUK MU? diye bağırsak daha iyi olur :D

Oruç
29.03.2012, 17:17
http://imageshack.us/photo/my-images/207/42335439252919743325826.jpg/

böyle bir atmosfer olsa efsana olur du

Bunu yapabilmek için önce bir stadımızın olması lazım.

:)

silentpain61
29.03.2012, 17:18
Hayrettinin "annen evdemi" melodisiyle

Golden sonra icin

Volkan koydukmu
Volkan koydukmu
Volkan koydukmu
Volkan koydukmu

Mac baslamadan

Aziz nerede
Aziz nerede
Aziz nerede
Aziz Metriste !

:D:D:alkış::alkış:

silentpain61
29.03.2012, 17:36
Fener dostluk mesajları vermeye devam etsin,yada bazı taraftar guruplarımız...herkes biliyorki o fenere stad dar edilecek o kadar..
bu gay'ler zaten deplasmanda top oynayamıyor taraftar baskısını görünce bacakları titriyor(bakınız: gs-fb ilk maç).
Şike konusunda kesinlikle tezahurat yapılmalı ısınmaya çıktıklarında (varsın ceza oradan gelsin).tek istediğim bunları futbolumuzla sahada dövmekten beter etmek...maç bitsin diye yalvarmalılar.bu arada maraton tirübününe yalvarıyorum lütfen 5. dakikadan sonra 61.dakikaya kadar susmayın(ve 61'den sonra)... bu feneri rahat yenmemeiz lazım Bursa bile ne hale soktu feneri kadıköyde.
gs maçındaki gibi oynayalım 3--4 atarız bu kamillere..
haydi Trabzonum bir sezondur beklediğimizmaçta yüzümüzü kara çıkarma.(inşallah)

Kaan
29.03.2012, 17:38
Paraların fotokopisini alıp sahaya atarak "Para şike, işte Fener işte!" diye tempo tutmak da iyi fikir.

DePaR
29.03.2012, 17:42
200 tl lik vip bileti alt kattamıdır üst kattamı ???

Mustafa Ayazoğlu
29.03.2012, 17:45
Pazar günü olacaklardan Trabzonspor Kulübü sorumlu tutulmamalı.

Şahısların yaptıkları kulübü bağlamaz.

Hürgün Aygün
29.03.2012, 17:58
Pazar günü olacaklardan Trabzonspor Kulübü sorumlu tutulmamalı.

Şahısların yaptıkları kulübü bağlamaz.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Bera B.
29.03.2012, 18:23
Atlet niye atılıyor anlamadım. Atacaksanız don atın, geliyoruz hazırlıklı ol fener diye.

Tekke
29.03.2012, 18:37
İşi bilenler şimdiden dostluk mesajı verdi, biz enayiyiz Kadıköyde olanları unuttuk ya...

Mellih
29.03.2012, 18:54
. 3-0

Alihan Ertürk
29.03.2012, 18:57
Ölüm, kan, vahşet... Ne varsa görmek istiyorum o gün orada. Gebersin şerefsizler, emek hırsızları. Yüzümüzü yere eğdirecek işler yapmaz umarım bizim taraftarımız.

Koray
29.03.2012, 19:00
Sakin ol Alihan reis.:)

güneyli
29.03.2012, 19:05
Ölüm, kan, vahşet... Ne varsa görmek istiyorum o gün orada. Gebersin şerefsizler, emek hırsızları. Yüzümüzü yere eğdirecek işler yapmaz umarım bizim taraftarımız.

Sakin ol kaptan..Avcılar sakindir,sabırlıdır..

yigits
29.03.2012, 19:05
Bence sakin olmasına gerek yok hangimiz aksini düşünüyor ki? :D

ünsalyılmaz
29.03.2012, 19:06
gökçe abi yönetimi beklemeye gerek yok volkan deyince soyadını söylerken biz şikeci bağıralım diğer isimlerde zaten kısık sesli okuyacaktır soyadını :)

Legolas77
29.03.2012, 19:07

bence bunu yapmalıyız

yigits
29.03.2012, 19:09
Trabzonlu Gençler'in Fenerbahçe'ye karşı olumsuz bir tavır olmayacağına dair garanti vermesinin amacı nedir?

Joomla!
29.03.2012, 19:10
bu maçta ceza alırsak play-off'larda seyircisiz mi oynuyoruz?

Alihan Ertürk
29.03.2012, 19:10
Sakin ol Alihan reis.:)

Genç yaşta bunalıma soktular abi daha ne kadar sakin olalım. :)

yigits
29.03.2012, 19:12
Alex: Aykut hocam,niye Rize'de kalıyoruz,Trabzon'da kalsak nolur?
Angut: http://inciswf.com/1286602117.swf

Fatih Özkan
29.03.2012, 19:13
Alex: Aykut hocam,niye Rize'de kalıyoruz,Trabzon'da kalsak nolur?

Yiğit çok fena güldüm buna saolasın :D

Koray
29.03.2012, 19:20
:d :d :d .......

yigits
29.03.2012, 19:31
Tolga'nın zor bir hastalıkla mücadele veren annesine küfretmeleri Kazım'la dalga geçmelerinden daha terbiyesiz ve kabullenilemez bir durumdur.

unyelimetin
29.03.2012, 19:34
http://img838.imageshack.us/img838/8329/dsc00911gh.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc00911gh.jpg/)

28.03.2012 Avni Aker hazır.

Fatih Özkan
29.03.2012, 19:49
http://img838.imageshack.us/img838/8329/dsc00911gh.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/838/dsc00911gh.jpg/)

28.03.2012 Avni Aker hazır.

Sen mi çektin abi ?
Emeğine sağlık...
Resmin orjinali bu mu ?
Face'de kapak fotoğrafı yapmak istiyorum müsadenle (:

Ogün YAZICI
29.03.2012, 19:55
maça 3 gün kalmış ve hale daha kimse değinmemiş...yönetim uyuyor...hani nerde kareografi hazırlığı ?onu bıraktım taraftarı zora sokacak açıklama yapıp duruyorlar.ayrıca taraftar gruplarının organizasyon isteklerine bile olumsuz yanıt verildiği yazıyor bazı haber sitelerinde...bu yönetim otoriteye sahip olsaydı şu anda çok daha fazla şeye sahip olurduk...

44-61
29.03.2012, 20:04
ben istanbuldayım. gelmek nasip olamayacak. ama gidecek arkadaşların ciğerlerine kuvvet versin Allah...

çok önemli pankartlar olmalı maçta bence... hem italyanca (juventusa hitaben) hemde fransızca (uefa ya yönelik)...

birdefa mutlaka "GÜNAHLARIN TAKIMI şikebahçe" olmalı.

sonra;

dar ağacında olmanında bir onuru var; yeterki işin puştluk olmasın...

Alihan Ertürk
29.03.2012, 20:09
61. sayfaya gelince haber verin de bir döktürelim. :)

Fatih Özkan
29.03.2012, 20:10
Bir futbol maçı hariç herşey...

ozancabdullah
29.03.2012, 20:13
alex: Aykut hocam,niye rize'de kalıyoruz,trabzon'da kalsak nolur?

:d

mukemmell :)

Enes Ünal Kaya
29.03.2012, 20:14
61 Geliyoorrrrrrrrrrrr : ) Katkım oLsun Gelmesinde

Hatice Aslan
29.03.2012, 20:15
http://b1203.hizliresim.com/v/x/3xk29.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
İlk maç çabuk unutuldu Hafta başından itibaren güvenliği ön plana taşımaya çalışan Fenerbahçe camiası ilk maçta yaşananları gündeme getirmediği olayları yaşanmamış gibi örtmeye çalışıyor Maçın 27. dakikasında Gökhan Gönül’a atmayan Cüneyt Çakır, ikinci yarıda Aykut’a gösterdiği kırmızı kart ile Trabzonspor’u 10 kişi bırakırken, maç sonrası Çakır’a tepki gösteren Tolga Zengin’e Fenerbahçeli futbolcular tepki koydu. Başta kaleci Volkan DemirFEN el olmak üzere birçok Sarı Lacivertli futbolcu saha içinde Tolga Zengin’in üzerine yürürken, tribünlerden de Bordo Mavili futbolculara büyük tepki gösterildi. Maç boyunca Başkan Sadri Şener , Trabzonspor aleyhine ve kaptanımızın annesine küfürler eden Fenerbahçe taraftarları maç bitiminde sahadan çıkmakta olan Bordo Mavili futbolculara da tepki göstermişti. Yaşanan bu olayların ışığında Fenerbahçe, yine ortamı germenin peşinde. BUNLARI UNUTMAYALIM LÜTFEN

Sefa
29.03.2012, 20:21
Maçı Fenerbahçe kazanabilir..

Bordo_MaviM_61
29.03.2012, 20:22
Trabzon fenere bu haftasonu umarım 61 kere...

Bu arada bu hafta febe maçımızı izlerim ve bu sezon benim için biter. 5 Yıl çekilirsek Avrupadan ligtv düşünsün Türkiye Ligini artık kim izler diye.

Sefa Murat Dokuz
29.03.2012, 20:26
Yenmeliyiz mutlaka bunlara ders vermeliyiz.
Oldu işler ters gitti , 3-4 tane kırmızı kart görelim ama tekme tokat girsin Yumlu Aykut Giray kırsınlar bi taraflarını.

Sefa
29.03.2012, 20:26
Niye atlet atılıyor ki bunlar ne anlar emek terinden temizlikten direk kirli donları atalım ancak onlardan anlar bunlar..

Arda'
29.03.2012, 20:33
Atlet atarken verilmek istenen mesaj ne çok merak ettim. Bana çok saçma geldi. Düzgün bişeyler yaparız inşallah.

Joomla!
29.03.2012, 20:35
bu maçta ceza alırsak play-off'larda seyircisiz mi oynuyoruz?

böyle bir şey vardı sanki. eğer öyle ise ilk maç % 90 şikebahçe ile olur.

denızkülünkoğlu
29.03.2012, 20:37
playoff cezaları bir sonraki döneme atıyormuş bol bol azize yi ve aykodamanı anarız

Sefa
29.03.2012, 20:37
böyle bir şey vardı sanki. eğer öyle ise ilk maç % 90 şikebahçe ile olur.

Yok cezalar önümüzdeki sezon geçerli olacakmış. Gerçi ilk cezayı biz yersek işler değişebilir.

Taner Tonbil
29.03.2012, 20:54
Colman'dan cok sey bekliyorum bu mactan..

Joomla!
29.03.2012, 20:55
evet biz yersek biz çekeriz.

denızkülünkoğlu
29.03.2012, 20:57
SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI YOK
Süper Final öncesi talimatlarda öngörülen radikal değişikliklerden biri de takımların finaller öncesi seyircisiz oynama cezalarına çarptırılsalar dahil bunların Süper Final maçları için geçerli olmayacağı. TFF bu konuda disiplin talimatının 55. Maddesinin 9. Bendinde konuyla ilgili düzenleme yapılmış. Bu maddede. "verilen seyircisiz oynama cezalarının infazının Play Off müsabakalarına denk gelmesi halinde bu cezalar bir sonraki sezonda uygulanır" deniyor.
Örneğin kalan haftalarda Süper Finale kalan bir takıma önümüzdeki günlerde disiplin kurulundan çıkabilecek seyircisiz oynama cezası yeni sezonda uygulanacak. Ancak saha kapama cezaları Süper Finalde geçerli olacak.
ç(alıntı)
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=109642

denızkülünkoğlu
29.03.2012, 20:58
yani bol bol küfür iyi gelir sağlığa metrise doğru...teknoloji gelişti nede olsa bu arada 10 yıldır üyeydim ben askere gittim link sıfırladım silinmiş

Taner Tonbil
29.03.2012, 21:00
Yenelimde söyle göstere göstere baska bisey istemiyorum.

denızkülünkoğlu
29.03.2012, 21:00
askerden yazıyorum komutan bağırıyor yeter artık çık şu face ten diye biraz da içtimaya gel bir video vardı horon oynuyorduk hakkari de haber61 de çıkmıştı samsunlusu rizelisi trabzonlusu bize her yer trabzon diyorduk hakkaride
http://www.youtube.com/watch?v=x6t_gY5FCd0 ahanda burdayım

erol-61
29.03.2012, 21:01
http://img42.imageshack.us/img42/6041/96946452.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/42/96946452.jpg/)

denızkülünkoğlu
29.03.2012, 21:03
bi de soruşturma açtılar bize kaçakçılara teröristlere ödül ver bize soruşturma aç neymiş video yayınladık zaten bölük komutanı bişey olmaz demiş ...bu arada üstteğmenimden selamlar piyade komando teğmen deniz külünkoğlu /maçka selamlar tüm herkese keşke orda olsam maça gitseydik arkadaşlar trabzonda olan bahane aramasın benim elimde olsayürüyerek gideceğim malum şartlar

Taner Tonbil
29.03.2012, 21:04
61 icin geri sayim arkadaslar .. :D:tsatkı: