PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

furkanaltuncu
26.03.2012, 22:57
Yenemiyorsan yenilmiceksin. Gir sahaya Emre ve Volkan itlerine iki şamar at, kaç maç ceza alıyorsak alalım.
emreyle volkan yetmez ineceksek 25 bin kişi inelim allah ne verdiyse dalalım

Oğuzhan İnce
26.03.2012, 22:58
Bir yerde okumuştum.
Ya kazanırız ya da hükmen kaybederiz.

Cafer Bulur
26.03.2012, 23:02
Cezalar Play Off'tan bağımsız olacak, fb maçından dolayı ceza alacaksak bile diğer sezona yansıyacak.
Eminmisin?

objek
26.03.2012, 23:03
Arkadaslar gecmiste bu tip maclara tum riskleri alip cumbur cemaat saldiriyorduk gol gecikince strese girip yavas yavas oyundan dusuyorduk golu yiyince tekrardan bir hamle daha yapiyorduk ama macin baslarinda asiri efor sarf ettigimiz icin is isten gecmis oluyordu bu defasinda temkinli ve uyanik olmaliyiz sb gerideki zaafimizi bildikleri icin psv,nin yaptigi gibi ileride basip hata kovalayacaktir dikkatli baktigimizda alex ceza sahasinin disinda sakin sakin duruyor rakiplerin kestigi hava toplarinin dusecegi yerlere cok iyi sizip golunu atiyor yani kisa yoldan gol atan bir takimla oynuyoruz futbol sansi biraz yanimizda olursa iyi olur

Sacit
26.03.2012, 23:05
haftaya fener maçında tribünlerde böyle bir atmosfer yaratmalıyız.

df5DXJxKi_A

http://www.youtube.com/watch?v=df5DXJxKi_A

Bunlar nasıl bir manyaktır böyle :eek:

Avni Aker'de şu atmosferi görmek isterdim, bedeli ne olursa olsun

Oğuzhan İnce
26.03.2012, 23:05
Çok kalktı mabadları çok.

Futbol bir yana, deplasman olsa yıkar geçerdik muhabbetleri dönüyor.

En istenmeyen olaylar olsun.

Kan aksın kılım kıpırdamaz.

Hırsız köpekler

Samet Yildirim
26.03.2012, 23:10
Cezalar Play Off'tan bağımsız olacak, fb maçından dolayı ceza alacaksak bile diğer sezona yansıyacak.
Oda kötü bence.

Yeni sezona saglam baslamak iyidir.

Alper Calik
26.03.2012, 23:11
Ezip geçeceğiz.
playöfde diğerlerini de ezip geçeceğiz.

Cafer Bulur
26.03.2012, 23:14
Biraz maci konusacak olursak,fb cok iyi bir durumda degil.

En formda olan alex ve emre,digerleri vasati asamiyor.

Deplasmanda da cok kötüler,normal sartlarda kazanmamiz gereken bir mac.

Lakin bizim onlara öfkeli oldugumuz gibi onlarinda ayni ruh halinde olacagini unutmamamiz gerekiyor.

Yani isimiz kolay olmayacak ama kazanma ihtimalimizde az degil.

Legolas77
26.03.2012, 23:15
emreyle volkan yetmez ineceksek 25 bin kişi inelim allah ne verdiyse dalalım

ççç ççç ççç aynen ya ya dalalım gebertelim hepsini ya da sözlerle gebertelim

Cafer Bulur
26.03.2012, 23:15
tolga
serkan giray mustafa celustka
volkan adrian colman olcan
alan
burak.

Su asamada bu kadro cikar diye düsünüyorum.

Samet Yildirim
26.03.2012, 23:17
tolga
serkan giray mustafa celustka
volkan adrian colman olcan
alan
burak.

Su asamada bu kadro cikar diye düsünüyorum.
Bence

----------Tolga------------
Celustka--Giray-Musti-Cech--
---------Serkan-Colman----
-------------Adrian---------
---Volkan-------------Olcan-
------------Burak----------

Legolas77
26.03.2012, 23:17
şu başlıgı misafirlere kapatsak derim

dolaylı
26.03.2012, 23:19
Burada milletin birbirine bile atarlanmasından belli..Herkes çıldırmış feneri bekliyor.Memlekette gereken muameleyi göreceklerdir,eminim..

Hiç bir şey olmaz Ali şen döneminde de bütün emniyeti stada doldurup herkesi sindirdiler.Aynısı olur. Tahminim sadece biraz küfür olur. Hani her yerde şikeci fener diye bağırılacaktı Bağırmayı bırak her yerde kral karşılandılar.Ben trabzondaki maçlarda bile fb ye yeterince tepki gösterilmedi kanaatindeyim.Eğer bu maçtada onları tir tir titretemezsek bize her şey mübahtır.

Sami Kuk
26.03.2012, 23:22
Zokoranın Yerine aykut oynayacagına Halil Oynasın...Hiç olmassa tecrübe var top tutar pasları iyi aykut gibi acemi degıl..

Maç başında bir gol bulursak eli ayağına karısır fenerin gelci fener öne gecerse daha beter olur mac farklı kazanırız ama 0-0 kılıtlerınrse işimiz zor

Cafer Bulur
26.03.2012, 23:24
Bence

Fena degil ama gs ye karsi iyi duran defans hattini bozmayi dogru bulmuyorum.

Never change of winning team diyorum.:)

Sami Kuk
26.03.2012, 23:25
Yumurta saldırısı olması lazım hava alanında:D Artık yumurta sembol oldu olmassa olmaz oldu suc degıl artık:)

Ama nerde yumurtayı bırak hava alanında kımse olmaz organize olamaz bizim taraftar..Çıceklerle karsılama olmasın yeter..

FC-ST-PAULI-61
26.03.2012, 23:28
Insallah Aykut,Adrian henrique falan oynamaz yoksa izlemem Maci.Zaten 90 dakika sinirli olacagim birde bu Oyuncular oynarsa olmaz.

furkanaltuncu
26.03.2012, 23:28
ya bırakın teknik konuşmayı siz tribün kısmını halledin gerisini sahadakiler düşünsün

Ogün YAZICI
26.03.2012, 23:32
taraftar olarak maça müthiş bir elektrik ile gireceğiz bu bir gerçek ama şöyle bir handikap var yiyeceğimiz erken bir gol o elektriği tersine döndürebilir.böyle bir durumda aynı atmosferi devam ettirmeliyiz stadda.1 yıldır beklediğimiz gün gelmiş ve maçın her dakikasının hakkını vermeliyiz...

Sami Kuk
26.03.2012, 23:37
Serkan--Giray--Celu--Cech--
---------Halil-Colman----
------------Adrian---------

Tolga Kurt
26.03.2012, 23:37
Sahaya deste deste sahte kağıt para atın . . ! O paralarla kendilerine sahte hayaller kursun fenerliler

Güzel fikir :)

Harun-61
26.03.2012, 23:42
Büyük ihtimal Serkan'i Colman'in yaninda oynatacak Senol Hoca.

Celustka...Giray....Mustafa...Cech
..............Serkan....Colman............

.

Yaşar
26.03.2012, 23:49
Sahaya girme, olay çıkarma gibi enteresan işlerin yapılmadığı ı ve takımın üst düzey maçlarda oynadığı futbolu oynamasını umduğum bir maç olur inşallah.

lazfather61
26.03.2012, 23:49
Bence

bencede bu kadro ile cıkmalı, aykut cok formsuz, serkan orta sahaya dinamizm getirir, adrian yerine alanı oynatır hoca buyuk ihtimal ama bence.

erol-61
26.03.2012, 23:51
Sahaya deste deste sahte kağıt para atın . . ! O paralarla kendilerine sahte hayaller kursun fenerliler

Güzel fikir :)

aynen katılıyorum...........

hodlu
26.03.2012, 23:52
Vur-kır-parçala bu maçı canın pahasına kazan........................

Oğuzhan
26.03.2012, 23:58
Öyle bir atmosfer olmalı ki, adamlar maç bitsin diye dua etmeli yani umarım taraftarlarımız üzerine düşen görevi bu maçta üstlenirler. Güzel organizasyonlar lazım bunlar için, umarım taraftar grupları gereken çalışmaları yaparlar. O adamların sahada titrediğini görmek istiyorum korkudan.

muhammet terzi
27.03.2012, 00:01
Değişik bir konuya değinecek olursam;
Şu rakip futbolcunun ayağına top gelince yuhalama varya... bence bizim yarı sahamıza gelince yapılmalı.
Öyle kuru kuru biryere kadar, sonra pil bitiyor

SADECETRABZON61
27.03.2012, 00:06
bu atmosferin a sı olmaz meşale bile yakan olmaz :)

Selman
27.03.2012, 00:12
İstenmeyen olaylar çıksın istiyorum.

Yensek de yenilsek de en az 3 tane kafa yarılmalı.Listeyi veriyorum; Aykut Kocaman-Volkan-Emre.İlk ikisi çok kolay.Emre fırıldağını da taç çizgisinde halledebilirsiniz.Gerçi şimdi düşündüm de Aykut o kulübeden çıkar mı, bilemedim.

Sonra da ilk defa Trabzon'da oluyormuşcasına tüm tv'lerin gazetelerin Trabzonspor taraftarının üstüne gelmesini seyredelim hep beraber.

Sami Kuk
27.03.2012, 00:13
Meşala show olmalı ceza gelcekse gelsın

Nasılsa fenerin yerine CL biz gidicez seyırcisiz oynarsak oynayalım play of maçlarını:)

Yakın orayı:)

Önder28
27.03.2012, 00:22
Allahı'nı seven çekirdeği evinde yesin, sonra stada gelsin! Allah'ın adını verdim bak !

unal.hso
27.03.2012, 00:24
8XH7r6a5RWQ

Maçı sonu için düşünülebilir :)

Gelin Olmuş Gidiyorsun fenerbahçe =)

Sami Kuk
27.03.2012, 00:47
Sahaya sahte para atma olucak dımı bunuda yapamazlarsa artık bıraksınlar bu ısı en anlamlı bu olucak valla olursa 100 balya atılsa yeter

Ali İhsan
27.03.2012, 00:49
İlk beş dakika haricinde herhangi bir atmosfer olacağını sanmıyorum. Tıngır mıngır bir sıfır yaparlar, sonra üstüne yatarlar.

Biz burada gaza geliyoruz, Trabzon'daki seyirci hep aynı. Stad da atmosfer oluşturmaya müsait değil zaten.

Mustafa'
27.03.2012, 00:57
34. Dakika da sahte paraları atıcan konfeti yerine, söyleyecen Bas Bas paraları şarkısını...

Hatice Aslan
27.03.2012, 01:22
Face'te Trabzonspor Gazetesi sayfasında deste deste para fotokopileri atalım diyor.
Trabzonlu Gençler emek ve hakkın göstergesi olarak sahaya atlet atacağız diyor.
Bunun gibi şeyler var..

Bence her taraftar grubu ayrı birşey yapsın bir grup atlet atıyorsa diğeri para atsın diğeri kelepçe atsın ama her grupta mutlaka meşaleler olsun bank asya ve metris türküsü hep bir ağızdan sölenilebilsin her grup ayrı bir şey yaptığında hem çeşitlilik olur hemde daha çok ilgi çeker ve fenevli futbolcuları oldukça şaşırtırız.

Sami Kuk
27.03.2012, 01:37
Bu trabzonlu gencler grubu kımın askerlerı atlet atcaklarmıs tamam onuda atında bunu yapalım deyınce hemen karısmayın tribun orda dıyorlar, bunlar degılmı bjk forması gıyen ,

Hasan Arslan
27.03.2012, 01:45
arkadaşlar,bilmiyorum farkındamısınız ama bütün tv yorumcuları adeta Trabzon'a yalvarıyorlar,aman bir olay çıkmasın aman kimseye bir şey olmasın centilmence bir maç oynansın diye..Hiç bir zaman yapmadıkları yalnızca adı faır-play olan! kuralın arkasına sığınmış vaziyetteler.Onların karılarıyla.tüyü bitmemişleriyle 61.dk. da yaptıkları o anlamsız küfürleri unutmadık biz..Ben mi yaptım lan şikeyi,ben mi bağladım maçları..Utanmadan Trabzon'a! söven bunu konuşmayan,görmeyen.konuşmayan,sesini bile kısmayan şerefsiz zihniyet daha hiçbir şey görmedi..Biz daha son sözümüz söylemedik. Bu böyle biline !!

Hatice Aslan
27.03.2012, 01:46
Bu trabzonlu gencler grubu kımın askerlerı atlet atcaklarmıs tamam onuda atında bunu yapalım deyınce hemen karısmayın tribun orda dıyorlar, bunlar degılmı bjk forması gıyen ,

Valla her grup kafasına göre takılsın ben sadece Avni Aker'in cehenneme dönmesini istiyorum işte o gün tüm taraftar gruplarının gerçek taraftar olup olmadığı çıkar ortaya.

''İstenmeyen olaylar çıksın İSTİYORUZ''

Joacivil
27.03.2012, 02:04
öneri verenler hep Trabzon dışındakiler bu şehirde beklediğiniz şeyler yapılmaz
kücüklükten beri stada gidiyordum grubumuz bile vardı

taraftarlık öldüm hiç bir heycan yok herkez reklam peşinde bu yüzden
gitmiyorum kahvede bile daha iyi atmosfer var emin olun

TS0661
27.03.2012, 02:11
Sahaya sahte para atma olucak dımı bunuda yapamazlarsa artık bıraksınlar bu ısı en anlamlı bu olucak valla olursa 100 balya atılsa yeter

para atma işi daha çok fenerin yedek kulübesinin çevresine gelecek şekilde yoğunlaşmalı..o kulübenin önünde yığılmalı paralar :D

Ahmet Karadeniz
27.03.2012, 02:13
bu atmosferin a sı olmaz meşale bile yakan olmaz :)

niye renkdaş bence istense yapılamayacak bişey değil...

df5DXJxKi_A

bize nasıl bir ceza verirler bilmiyorum ama bu meşale olayı olmalı ayrıca bu maçı saha içi kadar taraftarımızın etkisi daha fazla olacaktır...

eğer geçekten böyle bişey yaparsak verilecek cezaya razıyım ben...

DeAgLeMaNyAq
27.03.2012, 02:24
Celustka ligin ikinci yarısında hiç sağbek oynamıyor o yüzden yeniden bu mevkiye geçmesi savunmadaki alışkanlığı bozabilir ama asıl mevkisi sağbek olduğu için yine de Stoch'a karşı elinden geleni yapacaktır. Aykut oynamasın da Serkan'ın Colman ile birlikte oynamasına razıyım. En azından sağa sola basıp rakibi yıldırır Aykut gibi refakatçilik yapmaz. Adrian'ın 11'de başlamasına ise ihtimal vermiyorum. Hoca Alanzinho ve Halil arasında tercih yapacak ve muhtemelen Alanzinho ile başlayacaktır...

Hocam dün ilgili maddeyi paylaştım. Birçok arkadaşımız yanlış biliyor. Saha olaylarından dolayı verilen kapatmayı küfür cezasından dolayı verilen seyircisiz oynama cezasıyla karıştırmayın. Play off'ta sıfırlanan çirkin ve kötü tezahurattan verilen cezalar. Saha olayı oldu mu seneye falan kalmaz ilk resmi maçta uygulanır...

SALDIRAY
27.03.2012, 02:24
Taraftarımız,saraçoğlu stadında bize yapılan terbiyesizliği unutmasın yeter. en güzel cevabı umarım verebiliriz.

Maça gelecek olursak;kesinlikle kazanıp puan farkını 7'ye indirmemiz gerekiyor... Yoksa şampiyonlar ligide çok zor olacak. gerçi bizi alacaklardır fenevin yerine ama biz işimizi sağlama almalıyız.

r9emre
27.03.2012, 03:04
Şu kodumun Fatih Terim'ine kıl oluyorum, ayar oluyorum. Nefret ediyorum. Fb'den daha çok Gs şampiyon olmasın istiyorum.

Ya Şenol Hoca'm ver şu futbolculara bir gaz %150 ile filan oynasınlar 8'de 8 yapalım mucizeye imzamızı atalım. Bir kere de biz görsek bir mucize yaşasak olmaz mı?

FC-ST-PAULI-61
27.03.2012, 03:09
Biz bu Sene cok rahat Sampiyon olabilirdik ama Yönetim yüzünden olamiyoruz.Stoper almadilar.

Fanatik34
27.03.2012, 03:20
Bu sikeciler ne zaman Trabzon´a gelecek? Oraya ayak bastiklari dk.dan itibaren korkuyu hissetmeliler! Mac günü geleceklerse bütün yol boyunca birsey yapilmali.

Statta cok sey olur mu...:rolleyes:

only ts
27.03.2012, 03:31
sadece tek maçlığına taraftar gurupları birleşemezlermi ? cevap veriyorum HAYIR ! çünkü bizde öyle bir mantalite yok !

ozturk
27.03.2012, 07:44
maçın hakemi ya bülent yıldırım yada fırat..

3. ihtimal yok.

Tayfun Aydın
27.03.2012, 09:09
febeş özel koruma ordusuyla gelecekmiş olabilir ben de olsam öyle gelerim zaten ama işin komik yanı maç sırasında da bu özel korumalar tarafından korunacaklarmış. İlk defa bu haberlere gerilmiyorum sinirim bozulmuyor istelerse komando çağırsınlar maçın skorunun hiçbir önemi yok.

ozturk
27.03.2012, 09:28
açın hakemi maçı tatil etmek için fırsat kollayacaktır..

bu maçın seyircili oynanmasına nasıl izin verildi hala hayret ediyorum..

buserkan61
27.03.2012, 09:30
Ayva çiçek açmış yazmı gelecek fener Trabzona nasıl gelecek... --------------------------------------------------------------------------------Sayın yöneticiler ve trabzonspora gönül vermiş renkdaşlar.Büyük bir ihtimalle 01.04.2012 tarihinde pazar günü şikebahçe ile lig macımız oynanacak.Trabzon ve çevre illerden trabzonspora gönül veren renkdaşlara buradan seslenmek istiyorum.Lütfen ama lütfen trabzon havaalanına indikleri andan itibaren gidecekleri otele ve otelden de gidecekleri stada kadar peşlerinde olunmalı ve psikolojik baskı yapılarak asıl cehennemin kadıköy değil trabzon olduğunu hissettirmeliyiz.Ve o gün stada sadece maç izlemek çekirdek çıtlatmak için gelecek olan varsa varsın gelmesin.şikebahçelilerin top her ayağına geldiğin de muthiş bir ıslık ve protesto yapmalıyız.Özellikle emreye şaka yapmalıyız.Ziegler transferini unutmadığımızı da o kişiye göstermeliyiz.çok yakın zaman da TV den gördüğüm manzaralar açıkcası beni çok üzdü.Trabzon deplasman takımı olmaktan çıkarılıp adeta trabzona gelen takımların ev sahibi konumuna yaklaştı.Önceden titreye titreye gelen gs ve bjk li taraftarlar şimdi ise maalesef havalanında takımlarını karşılayıp meşaleler yakarak cesaretlendirmektedirler.Ben bunları gördüğüm de üzülüyorum.Aynı durumun şikebahçeyede yapılmasından korkuyorum.Bunun da önüne geçebilmek için havaalanında sadece trabzonspora gönül verenler oldumu bırakın fbliler karşılamayı kaçacak delik ararlar.Biz o soysuzların nasıl ankarada 5 kişi ile karşılaştılarsa aynı şekilde trabzonda daha farklı bir karşılama yapılıp üzerlerinde biz nasıl geldik buraya demelerini sağlamalıyız.aksi halde cesaretlerini kırmadığımız da aldıkları medya gücünü kullanabilirler.oysa medyanın onunde trabzonsporlu taraftarlar oldumu emin olun şikebahceliler şu maç bitsin de ne yaparlarsa yapsınlar dşyebilmelidirler.bu temennilerimle görüşlerinizi bekliyorum.Eğer ki Yapılacak organizasyonlarla şikebahçelileri duman edersek gerçek cehennemi onlara yaşatmışş oluruz.

Volkan
27.03.2012, 09:31
bu maçı fbe yi rezil ederek yenmemiz lazım seyircini 90 dk koltuklara oturmaması lazım

Ömer Faruk61
27.03.2012, 09:41
Dişe Diş KANA KAN....gel şike feneri gel..Söndüreceğuz seni...

Sefaenes
27.03.2012, 09:47
koruma ordusunla gelseler bile onlara yapilacak tacizlerdn kurtulacaklarini mi düsünuyorlar. Nefretimiz büyük onlara karsi.
şikecilere karşi emek savaşi bu. Keşke bu macta türkiyede olsam ve gitseydim

Mert Pasa
27.03.2012, 09:51
Playoffun ilk maci da iceride Fener maci olabilir,saha kapatma cezasini bu macta degil o macta alsak daha dogru olur,havaalanindan stada kadar tum sehri onlara dar etmek ama taskinlik siniflandirmasina sokulmayacak herseyi yapmak o sehirde yasayan herkesin boynunun borcudur.

Mert Pasa
27.03.2012, 09:53
8XH7r6a5RWQ

Maçı sonu için düşünülebilir :)

Gelin Olmuş Gidiyorsun fenerbahçe =)

bence butun stadin civitmadan bir agizdan soyleyecegi bir ''hayde'' tribunlerde Kazimin formali dev pankarti elden ele geziyor,tasavvuru bile cok hos

TSelif
27.03.2012, 09:57

Ne demek seyircili oynanmasına nasıl izin verildi. TRABZON şehri 1 yıldır bekliyor bu maçı ayrıca seyircisiz oynamak onlara ödüldür ödül.
Umrumda değil valla maç tatil olmasın yeter diğerleri umrumda değil . 3 puan ve şikeci itlerin çekeceği eziyet yeter bana .

Murat'
27.03.2012, 09:57
Taraftarın gereken tepkiyi vereceğini pek düşünmüyorum ben.

Koray
27.03.2012, 10:00
Pezevenk Aykut erkekse şimdi de çıkıp desin ki şampiyonluğu tescil maçına çıkıyoruz.

TSelif
27.03.2012, 10:00
Taraftarın gereken tepkiyi vereceğini pek düşünmüyorum ben.
Çiçekle karşılayıp davul zurna ile uğurlayacağız hırsızları :)

Sefaenes
27.03.2012, 10:01
mactan önce bu şikebahceyi cikekle karşilayan olursa Trabzondan devolup gitsinler. Onlari günah dan baska birsey hediye edilmemeli

peker61
27.03.2012, 10:05
Şikeciler ortamı germeye başlamiş ama korkunun ecele faydası olmayacak bir tugay askerle bile gelseniz korkmayın acımayacak..

temel_yilmaz
27.03.2012, 10:11
maçın hakemi ya bülent yıldırım yada fırat..

3. ihtimal yok.
bence yunus yıldırım olacak maçın hakemi

ozturk
27.03.2012, 10:14
Ne demek seyircili oynanmasına nasıl izin verildi. TRABZON şehri 1 yıldır bekliyor bu maçı ayrıca seyircisiz oynamak onlara ödüldür ödül.
Umrumda değil valla maç tatil olmasın yeter diğerleri umrumda değil . 3 puan ve şikeci itlerin çekeceği eziyet yeter bana .

Bir bahane ile seyircisiz oynatırlar anlamında..

brnclhn
27.03.2012, 10:16
ya şu maçta beklediğimiz kadar tepkinin olcağına nedense bi türlü inanamıyorum maç öncesi yuhlarız maç başlar kuzu gibi maç seyrederiz gibime gelio nie mi?çünkü en az bunlar kadar şikeci ve hatta geçmiş senelerde de hep bi olay yaratan sivas ş.....lerine maç boyu doğru düzgün baskı bile yapmadık tvde sinirden çıldırdımmm öyle içimde kaldı ki sivasa bişe dememek...tamam küfür etsek saha kapanabilirdi ama insan yuhlar biraz yaaaaaa sivas bu, benim için fb neyse onlar da o...ve inşallah fb maçında yağmur yağar da herkes ayakta olur yoksa oturup izleriz biz...

TSelif
27.03.2012, 10:17
Bir bahane ile seyircisiz oynatırlar anlamında..

Bu bir şekilde olacak önüne geçemeyiz. Pazar seyircisiz oynasan diğer maçta oynayacaksın. O yüzden bırakalım pazar günü o saha dar olsun onlara .. Baksana özel koruma falan şimdiden geriyorlar ali şenin çocukları ortamı ..
Biraz ileri gideceğim ama ölüleri çıksa o statdan gram üzülürsem adiyim .( aykut emre ve volkan için geçerli )

temel_yilmaz
27.03.2012, 10:19
Biz bu Sene cok rahat Sampiyon olabilirdik ama Yönetim yüzünden olamiyoruz.Stoper almadilar.

çok doğru en az bir stoper şarttı :mad::mad:

Şeref
27.03.2012, 10:21
TRABZONSPOR kendi sahasında hucum düşüneceği için biraz sıkıntı yaşayabilir. ama feneri ezecek hatta yerin dibine sokabilecek yetenkte oyuncularımız var.
ama öncelikle bunları havaalanında karşılayıp, rizeye göndermemiz lazım.trabzonun havasını kirletmesinler.

BayzanTs61
27.03.2012, 10:26
mac icin goresel hazirlanmasi lazim anasayfada www.bordomavi.net

refik61
27.03.2012, 10:31
şikebahçe maçının hakemini çok merak ediyorum.kesinlikle art niyetli bir hakem gelecek ve fenere yardın edecek buna rağmen feneri bizim takım beşiktaş ve galatasaray maçlarındaki gibi oynarsak yeneriz diyorum.kendi görüşüm maçın hakemi yunus yıldırım olur diyorum.türkiyede tek cesur hakem de onu görüyorum.belki hata yapacaktır ancak gördüğünü çalan art niyetli olmayan tek hakem odur diyorum.fenerbahçeyi yeneceğiz.aha haburiye yazayrim TS 3 FB 1

refik61
27.03.2012, 10:32
ula uşaklar bordo mavi net'in saatini hala ileriye almamışlar.benden hatırlatması

Gökçebey
27.03.2012, 10:36
ula uşaklar bordo mavi net'in saatini hala ileriye almamışlar.benden hatırlatması

Saat ayarı GMT +3. Şu anda saat 10:35.

Bende yazan saat bu. Sizin forum ayarlarınızda bir problem olabilir.

Gökçebey
27.03.2012, 10:38
Arkadaşlar, üye kontrol panelindeki Özellikleri Düzenle alanında, aşağıda Time Zone var. Buradan +2(istanbul) olanı seçip hemen altındaki seçeneği de DTS ayarlarını otomatik olarak belirleyi seçiyoruz. Böylece saat değişikliğinde sıkıntı yaşamazsınız.

olcay_61
27.03.2012, 10:40
taraftar kartım olaydı iyidi :)

yardımsever bir renkdaş aranıyorrr :)

nuri45
27.03.2012, 10:42
lig basindan beri bekledigim mac. Bu mac icin düsündüklerim:

1. Bu seref yoksunu pislikleri statta öyle bir atmosfer ve sloganlarla beter etmeliyizki resmen altlarina ettirmeli ve suratlarini görmek istiyorum. Istanbuldan hakkimizda sallamanin öyle kolay olmayacagini bütün türkiyeye göstermeliyiz.

2. Sirf bu maci halis muhlis trabzon orjinli oyuncularla gerekirse A2 ve genc takimdan takviyeyle cikmaliyiz. Inanin onlar bile bize bu maci alacak motivasyon ve hirs ve gücle maca cikarlar. Fenevlilerin dizlerinin mac esnasinda titreyislerine sahit olmak istiyorum.

3. Bütün bu saydiklarimin gerceklemisini cani gönülden diliyorum.

Celal Demir
27.03.2012, 10:58
hem biz bize yeteriz diyorlar hemde sağdan soldan yardım, güvenlik falan istiyolar böyle rezillik olmaz... kendi lafıyla rezil olan tek klüp... :D

tahsinsever
27.03.2012, 11:01
arkadaşlar kulüp başlığının altında yeni başlık açtım kardeş kulüplerimiz diye ilgilenirseniz sevinirim.

Mehmet Ç.
27.03.2012, 11:04
Bu maci kazanamazsak ne edecegim bilmem!!

Erbay
27.03.2012, 11:05
Yensek de yenilsek de o gün ceza alacam forumda :)

olcay_61
27.03.2012, 11:08

YOKMUYDU BİRİ :confused:

tarsus
27.03.2012, 11:10
Maca ozel organizasyonlari desteklemeyen yonetimi kiniyorum.bu mac bizim icin bir onur macidir ve tum trabzon halkinin yilda bi kere bekledlgi mactir,bu maca uygun olarak seref yoksunu şikeci kopeklerin hakettikleri bicimde karsilanmalarini ve gelmis gecmis tum sulalelerinin hatirinin sorulmasini bekliyorum

cyberentalpi
27.03.2012, 11:14
Bu sozcugu kullanmayı sevmem ama
vurmak gerekirse gerekirse kırmak bu macı kazanmalıyız

Bu seref yoksunu takım bir daha Trabzona gelirken titremeden gelememeli

ağasarlı
27.03.2012, 11:16
ben en çok neyden korkuyorum biliyormusunuz.? bizim yeni transfer futbolcuların olaylardan pek haberi yok onun için ekstra hırs yapmayacaklar gibime geliyor....

Canberk
27.03.2012, 11:17
Sizi ben yirim yir . Korkmayın bu kadar gençler yabancı yer değil ilk defa gelmiyorsunuz TRabzon'a :)

Yönetim koruma istedi

Fenerbahçe, Trabzonspor'la oynayacağı derbi öncesinde emniyet yetkililerinden "ekstra güvenlik" talebinde bulundu.

Fenerbahçe kulübü, pazar günü Trabzonspor'la Avni Aker Stadı'nda yapılacak derbi mücadelesi öncesinde emniyet yetkililerinden "ekstra güvenlik" talebinde bulundu. Bizzat Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne başvuru yapan sarı-lacivertli kulüp yetkilileri, derbi maç için önlemlerin artırılması isteğinde bulundu.

YASAK GETİRİLDİ
Buna göre cumartesi günü özel uçakla Trabzon Havalimanı'na inecek olan Fenerbahçe kafilesi, şehrin dışındaki WOW Otel'de kalacak. Polis, otelin etrafında kuş uçurtmayacak.Takımda kimse, otel dışına çıkmayacak. Taşkınlığa izin verilmeyecek. F.Bahçe otobüsü, stada özel önlemlerle götürülecek.

Sefa
27.03.2012, 11:22
Tamam da Trabzon'da WOW Otel yok ki :)

Novotel'de kalacaklar büyük ihtimal..

samway
27.03.2012, 11:24
bıletlere ılgı ne durumda acaba ?

melekcilingir
27.03.2012, 11:30
Yine Ali Şen taktikleri uygulamaya çalışıyorlar akılları sıra. Biz o günleri geçeli çok oldu.
Dua etsinler Platini ile Infantino bütün öfkemizi aldı, şimdi düşecekleri günü keyifle bekliyoruz. Yoksa çok fena halleri vardı.

Gökçebey
27.03.2012, 11:31
Özel önlemlerini yiyeyim onların.

Gökhan ARSLAN
27.03.2012, 11:32
Ne kadar önlem varsa alınsın daha heyecanlı olur (:
Oysa bizim kadar misafiri güzel ağarlayan insanların arasına geliyolar kıymetini bilmiyolar buranın :)

Alemdar61
27.03.2012, 11:36
FENER TRABZON'A KORUMA ORDUSU İLE PROVAKASYON YAPMAYA GELİYOR..
FENERBAHÇE FUTBOL OYNAMAK İÇİN TRABZON'A GELMİYOR..HÜKMEN GALİP GELMEK İÇİN TRABZON'A GELİYOR..TRABZONSPOR YÖNETİMİ UYANIK OLABİLİRMİ BİLEMİYORUZ..TRİBÜNLERİ TAHRİK EDEREK MAÇIN İPTALİNİ SAĞLAMAYA ÇALIŞACAKLAR..

Fenerbahçe Yönetimi'nin Trabzon'a koruma ordusu ile gitme kararı almasına rağmen Trabzon Emniyetinden destek isteyecek olması, maçı gerecekleri ve seyirciyi tahrik edecekleri yönündeki düşünceleri kuvvetlendirdi..

Hatırlanacağı gibi Trabzonspor Kadıköy'deki karşılaşmada ortamı gerebilecekken, ortamı germeden karşılaşmayı oynayıp gelmişti. Bu maçın sakin geçeceğini sanan Trabzonspor Yönetimi ise yanılıyor. Çünki Fenerbahçe oynamadan kazanmanın peşinde..Trabzonspor'un ne yönetimi, ne futbolcusu bu işleri berecemiyorlar.. Kadıköy'de sahaya bir sürü madde atılmasına rağmen bizim oyuncularımız bunu kullanamadı..İyi niyetli şekilde maçı oynadılar ve geldiler. Trabzonda öyle olmayacak..Trabzonspor – Fenerbahçe maçı yarıda kalabilir..Fenerbahçeli futbolcular tribünü nasıl tahrik ediyorlar iyi izlesin Trabzonlular..Trabzonspor Yönetimi, Trabzonspor'lu futbolcularda iyi izlesinler, ders aslınlar..Fenerbahçe top oynamaya geliyor sananlar yanılıyor..Futbol sadece sahada top oynayarak kazanılmaz..Fenerbahçe Trabzonspor'a bu dersi vermeye geliyor..Bu filmi 1996 yılında seyredenler çok çok iyi bilir..Çünki Fener bu işleri çok iyi bereceriyor..Saha atılacak en küçük madde de bile olaylar için yeterlidir. Medya hazırlıklarını tamamladı..Bu maça taşeron bir Hakem soytarısı bulmaya kaldı iş..Medya Trabzon'a nasıl saldıracak maçtan sonra hep birlikte göreceğiz..Tribünün sakin olabilme şansı % 0 …Fenerbahçe bunu biliyor ve maçı hükmen kazanmaya geliyor..

Bunun ilk işareti koruma ordusu..Trabzonspor, Fenerbahçe maçına son derece normal korumalarla gitti.Fenerbahçe ortamı germek için yapabileceği her şeyi yapacağını daha baştan gösterdi..

Fenerbahçe bu maçta puan kaybederse çok şey değişir..Fener'in şampiyonluk şansı çok çok azalır..(trabzonspor1967.org)

Faik Yılmaz
27.03.2012, 11:43
Fener maçı biletleri satışta

Trabzonspor - Fenerbahçe biletleri satışa çıktı.

Trabzonspor’un 01 Nisan Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağı müsabakanın biletleri satışa sunuldu.

Biletler bugün sadece Taraftar Kart sahiplerine satılacak.

Bilet fiyatları şöyle:

TRİBÜN Bilet Fiyatı

MARATON30,00 TL

KAPALI KENAR (A,D,E,H)60,00 TL

KAPALI ORTA (B,C,F,G)80,00 TL

VIP200,00 TL

VIP ÖZEL500,00 TL

Karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar Biletix gişelerinden maç biletlerine ulaşabilirler.

Celal Demir
27.03.2012, 11:55
Sizi ben yirim yir . Korkmayın bu kadar gençler yabancı yer değil ilk defa gelmiyorsunuz TRabzon'a :)

Yönetim koruma istedi

Fenerbahçe, Trabzonspor'la oynayacağı derbi öncesinde emniyet yetkililerinden "ekstra güvenlik" talebinde bulundu.

Fenerbahçe kulübü, pazar günü Trabzonspor'la Avni Aker Stadı'nda yapılacak derbi mücadelesi öncesinde emniyet yetkililerinden "ekstra güvenlik" talebinde bulundu. Bizzat Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne başvuru yapan sarı-lacivertli kulüp yetkilileri, derbi maç için önlemlerin artırılması isteğinde bulundu.

YASAK GETİRİLDİ
Buna göre cumartesi günü özel uçakla Trabzon Havalimanı'na inecek olan Fenerbahçe kafilesi, şehrin dışındaki WOW Otel'de kalacak. Polis, otelin etrafında kuş uçurtmayacak.Takımda kimse, otel dışına çıkmayacak. Taşkınlığa izin verilmeyecek. F.Bahçe otobüsü, stada özel önlemlerle götürülecek.

bunlar biz bize yeteriz diye ortalarda nağra atmıyolarmıyıdı :D

arifberkay
27.03.2012, 11:56
Ali şen babanızı da yanınıza alın o bu tür işleri çok iyi bilir....

ünsalyılmaz
27.03.2012, 11:58
maç sloganımız bu olmalı bütün stad bağırmalı "dişe diş kana kan intikam intikam"

TAHSİN 61
27.03.2012, 11:59
Biletlerin her türlü satılacağından eminim. Gereken yapılsın Trabzon Halkı hazırlığa başlasın Hava alanından Otele kadar her türlü pislik yapılabilir.

My
27.03.2012, 12:01
Maçın başlamasıyla Trabzon'un her yerinden salihların ateşleneceği konuşuluyor. Bunların bacaklarını tir tir titretemezsek, Avni Aker'in çimenlerine .....rttıramazsak kalıbıza tüküreyim.

Koray
27.03.2012, 12:01
Yabancı bi Adam arabasıyla yaylaya çıkarken bizim köyden geçmiş giderken köylünün birinin tavuğunu ezmiş, tavuğun sahipleri hemen adamın başına üşüşmüş tabi. adam demişki görültüye kavgaya gerek yok tavuğun parası neyse söyleyin vereyim.

Bizim köylüler de demiş ki, yooo önce döveceğuk sonra parayı alacağuk.

Bu maçta öyle işte hem ızdırap olacağız hemde 3 puanı alacağız.

Başka bi ihtimal düşünmek dahi istemiyorum.

anerchy
27.03.2012, 12:03
Nefes alamamaları lazım o gün o stadda. Haydi.

olcay_61
27.03.2012, 12:07

......... GÜncel :)

Erdem Koltuk
27.03.2012, 12:11
......... GÜncel :)

olcay ozel msjlarım gitmiyor.

hallediyorum ben.

Canberk
27.03.2012, 12:12
Tamam da Trabzon'da WOW Otel yok ki :)

Novotel'de kalacaklar büyük ihtimal..

Bende ona takıldım ya Wow ne diyorum kendi kendime :D Novotel şehir dışında mıydı bari o kısmı doğru çıksa haberin :D

cemkılıç
27.03.2012, 12:23
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120327/kimse_ortami_germeye_tesebbus_etmesin.html

Başkanım üzgünüm ama çok sevdiğin arkadaşın azizin takımı,elini kolunu sallayarak oynayamaz bu maçı gibi geliyor bana..

oğ 61 efsanesi
27.03.2012, 12:28
http://www.ofhayrat.org.tr/haber.php?id=1280

İdris Toksoy
27.03.2012, 12:30
şölen yaşatmalıyız fenere.

Ömer Faruk61
27.03.2012, 12:33
Şikecileri Doğdukları güne pişman etmeliyiz.Meşale dumanından boğulmalılar...

zarge
27.03.2012, 12:36
türk futbolunda bir ilk olacak bu maç :D:D

Fatih Özkan
27.03.2012, 12:41
Çok fena çok fena (:

Ibo61
27.03.2012, 12:44
bu mac 3 ihtimalli olacak:

1. ihtimal: fener stada giremeyip, mac iptal olacak

2. ihtimal: fener stada gelip, mac basladiktan sonra cikan olaylar nedeniyle yarida kalacak

3. ihtimal: mac oynanacak ve fener bizi yenecek!!!

bu üc ihtimalden 1 tanesi olmazsa bende futboldan anlamiyorum :-)

Tayfun
27.03.2012, 13:05
İstenmeyen olaylar çıksın İSTİYORUZ !

Alemdar61
27.03.2012, 13:05
SEDAT PEKER'İN TRABZON BAĞLANTILARINA DİKKAT..

Trabzonspor Yönetimi bu konuda Polisi uyarmalıdır.Farklı şeyler yazacağım umarım arada kaynayıp gitmez..Sedat Peker'in Trabzon bağlantıları bu maçta Trabzonspor'u yakabilir..Olgun Peker ve Sedat Peker bağlantılı çetenin bu maçta görev alacağına adım gibi eminim. Sahaya girmek, provakasyon yapmak vs. her şey olabilir..Her şeyi bekleyin..Trabzon satılık maşalarla dolu..
Daha önceki yazımda da belirtim, maçı hükmen kazanmak için ne gerekiyorsa yapacak Fenerbahçe..İstanbuldaki maça Trabzonlu alındımı ? Hayır..O zaman Trabzonspor Yönetimi kesinlikle Fenerbahçeli taraftar stada almaması gerekir..Fenerbahçeli taraftarlara gerekli dersin verileceğini düşünüyorum..

Onur Civelek61
27.03.2012, 13:09
Hakem kim? müthiş bir atmosfer bekliyorum.İnşallah yeneceğiz.

Murathan
27.03.2012, 13:09
Tüm maratona bayrak dagitilacagina, bordo mavi eldivenler dagitilsin, eldivenerin üstüne de " BYE BYE " yazilsin; el sallayalım namussuzlara!

Kale arkaları da sopalı pankartlar, meşaleler ve atkılarla süslenmeli. :d

samway
27.03.2012, 13:16
bıletım de tamamdır ve buyuk gun beklenmeye baslanmıstır artık onlar dusunsun :)

Çağrı Bilici
27.03.2012, 13:21
arkadaşlar maça geleceğim,maraton c blok a sırası iyi midir? f blok a sırası çok mu alt oluyor yardım edebilir misiniz?

Gökçebey
27.03.2012, 13:23
A sırası en alt. C bloktan daha yukarıları en ideal yer. F çok kenar köşe.

Çağrı Bilici
27.03.2012, 13:24
Vermiyor ki adi biletix seçme hakkı.Akşama beklesem dolmaz herhalde dimi?Ayrıca teşekkür ederim

Şentürk
27.03.2012, 13:25

Kesin Fırat Aydınus olur

Emin Danışmaz
27.03.2012, 13:26

Emin ol ben sana HAYRETLER içerisindeyim.Bu maç nasıl oynamalı idi bize anlatırmısın.

zaferyıldız
27.03.2012, 13:27
sadece futbol maçı olsa zorlanmadan yenebiliriz diyeceğim

ancak bu maç çok şey ...

tüm şerefsizlikleriyle her şey bize karşı olacak eminim ,

bizi bu fahişelerle tekrar aynı yatağa mahkum eden herkese selamlar başta başbakana ...

hocama ve futbolculara güveniyorum ama onların da zaafları var ve olacak..

o yüzden bu oyundan endişeliyim

allah muzaffer çıkmayı nasip etsin ,öyle bir oyun...

Alican Altunbaş
27.03.2012, 13:29
Bence seyirci kadar takımın durumuda önemli bu maçı alamadıktan sonra neyleyim öyle baskıyı yine yüzleri gülerek çıkıp gidecekler o yüzden yenmemiz şart bu maçı.

Oğuzhan
27.03.2012, 13:29
bu mac 3 ihtimalli olacak:

1. ihtimal: fener stada giremeyip, mac iptal olacak

2. ihtimal: fener stada gelip, mac basladiktan sonra cikan olaylar nedeniyle yarida kalacak

3. ihtimal: mac oynanacak ve fener bizi yenecek!!!

bu üc ihtimalden 1 tanesi olmazsa bende futboldan anlamiyorum :-)

iddiaya girerim bende fenerbahçe ilk yarı 2-0 öne geçse bile bizi yenemeyecek. kesin kazanacağız maçı o kadar diyeyim.

ozturk
27.03.2012, 13:34
Emin ol ben sana HAYRETLER içerisindeyim.Bu maç nasıl oynamalı idi bize anlatırmısın.

sivas maçında küfür edilseydi pfdk bahane bulup sahamızı kapatacaktı..

hiç bir şey diyemeyecektik..

herkes söylüyordu fb maçı büyük ihtimal seyircisiz olacak diye..

ozturk
27.03.2012, 13:35
Ayrıca seyirciden de aman aman bir baskı ve tepki beklemiyorum..

kale arkası şu metrisin önü diye başlar..

maraton çıt çıt çıt diye cevap verir..

karşı kale arkası işte fener işte der..

Gökçebey
27.03.2012, 13:36
fibikler çok gerileceği için rahat bir galibiyet alacağız. Allah ne verdiyse vuracağız. Lig TV maça +18 logosu koyabilir. O derece.

Tangerine Dream
27.03.2012, 13:36
Yine bir kıvılcımla alevlenmeye hazır bir şekilde dolduruşa geliyoruz, yine soğukkanlı olamıyoruz, yine tahriklere kapılıyoruz ve yine gergin ortamların şimdiye kadar hep aleyhimize neticelendiğini unutuyoruz. Hayırlısı...

Tolga
27.03.2012, 13:37
SEDAT PEKER'İN TRABZON BAĞLANTILARINA DİKKAT..

Trabzonspor Yönetimi bu konuda Polisi uyarmalıdır.Farklı şeyler yazacağım umarım arada kaynayıp gitmez..Sedat Peker'in Trabzon bağlantıları bu maçta Trabzonspor'u yakabilir..Olgun Peker ve Sedat Peker bağlantılı çetenin bu maçta görev alacağına adım gibi eminim. Sahaya girmek, provakasyon yapmak vs. her şey olabilir..Her şeyi bekleyin..Trabzon satılık maşalarla dolu..
Daha önceki yazımda da belirtim, maçı hükmen kazanmak için ne gerekiyorsa yapacak Fenerbahçe..İstanbuldaki maça Trabzonlu alındımı ? Hayır..O zaman Trabzonspor Yönetimi kesinlikle Fenerbahçeli taraftar stada almaması gerekir..Fenerbahçeli taraftarlara gerekli dersin verileceğini düşünüyorum..

Bende bu tarz görüşe katılıyorum.Kimdirler necidirler bilmiyorum ama Trabzon'da çok fazla köpek var.Bir aptallık yapmaları engellenmeli.50 kere başımıza geldi.51 olmasın.

Oruç
Hakemin kim olduğu ne farkeder ?

Kaç yıl oldu ama daha öğrenemediniz.

Bu takımlarla her oynadığımızda doğranıyoruz.

İsmin ne önemi var.

Sakin olup maçı kazanarak herkese gereken cevabı vermeliyiz.

İgzas-61
Bir maçıda taraftar aldırsın şu takıma başka birşey istemiyorum...

Gurpas
27.03.2012, 13:51
Tribünler toplu olarak hareket etmedikce baskı oluşturamayız.

Gurpas
27.03.2012, 13:52
Bilinçli bir şekilde ve organize olarak tepkiler verilmeli

KaFa_Sesi
27.03.2012, 13:58
Onu bunu bilmem de ZOKORO cezalı AYKUT LA mı başlarız oyuna yoksa kimi oynatabiliriz önliberoda bunu düşünüyorum kaç gündür kafayı yiçem allah senol hocaya sabır versin ..
AYKUT BU MACDA KENDİNİ aşması lazım güvenleri kazanması takımını kurtarması ve kariyeri için çok önem arz eden bir maç çok önemli bir bölgenin oyuncususun ve MAÇdan ÖTE BİR KARŞILAŞMA YI oynıyacaksın üzerinde ki baskı korku seni kötü etkiliyor ama lütfen bu maçda özgüvenli ve kendini aşarak evet ben burdayım diyebilmelisin ŞENOL hocanın emeklerini boşa cıkarmamalısın.
Allah yardımcın olsun pazar günü senin için ve trabzon ve bizim için unutulmaz bir maç olacak ..

cemkılıç
27.03.2012, 14:08
Forum yöneticilerinden bu başlığı misafire kapatmalarını talep ediyorum..

tsloner
27.03.2012, 14:15
Yine bir kıvılcımla alevlenmeye hazır bir şekilde dolduruşa geliyoruz, yine soğukkanlı olamıyoruz, yine tahriklere kapılıyoruz ve yine gergin ortamların şimdiye kadar hep aleyhimize neticelendiğini unutuyoruz. Hayırlısı...

Hocam sen şu geçen 8 aylık süreç sonunda gayet sakin nasıl kalıyorsun onu sormak lazım. Normal şartlarda bende biliyorum al tarafı bir maç hatta bize hiç birşey kaybettirmez veya kazandırmaz. Ama 8 aydır mağdur edilen biziz ve bu şerefsiz şikeciler hala üzerimize geliyor. Sakin ol ol da nereye kadar.

Armağan Dere
27.03.2012, 14:20
http://trabzonvakfi.org.tr/trabzon/cgi-bin/t

Kadir
27.03.2012, 14:23
Sahayı dar etmemiz lazım! Futbolcular hırsla mücadele etmeli taktik teknki hiçbir şey değil hırs kazandırmalı bu maçı!

ve tribünlerde fenevbahçelilere cehennemi yaşatmalı..

olcay_61
27.03.2012, 14:25

hala güncel :)
bir kart bulamadık henüz ERDEM arkadaş uğraşıyor sağolsun ama eve geçmesini bekliyoruz :)

varsa biri şuan yardım edecek beklemedeyim..

evonon
27.03.2012, 14:32

Daha açıklanmadı ama ben sana kesinini söyleyeyim Fırat Aydınus

demir
27.03.2012, 14:36
bumacta taraftar guruplarının ben demeye hakkı yoktur .... butun taraftar gurupları bırleserek organızelı olarak aynı tezahuratları yapmalıdır en onemlısıde takımızın onemlı oyuncularını gaza getırıcı yada kotu oynatanları gaza getırıcı tezahuratlar yapılmalıdır Gunahların Takımı Fenarbece vurgulanabılır mesela baskı altına almak ıcın en azından bız demıstık denılebılır

kral 61
27.03.2012, 14:38
Pazar gününü iple çekiyorum gelsin artık şu pazar İstenmeyen olaylar çıksın istiyoruz...

buserkan61
27.03.2012, 14:48
ben merak edıyorum.acaba biz burada kendi kendimizemi gelin guvey oluyoruz!!!
mesela ben su anda trabzonda olmus olsaydım kesın havaalanına gıderdım kesın hemde.yanı benım gibi bile dusunen yokmu hiç merak edıyorum...

Yasin Altuntas
27.03.2012, 14:52
Hakem 99,99% Fırat Aydınur olur !!!

buserkan61
27.03.2012, 14:52
o kadar kin ve nefretle doluyuım ki fenevlılere karsı bı kasık suda bıle dalasım gelıyor.ya kesın ben o gun stadda olsam delılık yapardım galıba.yanı sakın kalamazdım.

tek ıstegım bızım taraftardan maca 1 saat oncesınden gelıp desteklemelerı takımımızı ve fenevide cehennemden beter etmelı..

abcabca
27.03.2012, 14:54
gese taraftarı geçen maçı cüneyt çakır ile birlikte yönetti, aynı ortamı bizim de hazırlamamız lazım ama benim pek bir umudum yok..

Oğuzhan
27.03.2012, 15:07
Takdir haklarını kimden yana kullanırsa büyük maçlarda o takım kazanır maçı. Taraftarımız umarım hakemi bu maç etkileyip takdir haklarını bizden yana kullanmasını sağlayabilir. Hakem takımımız aleyhine düdük çalarken titremeli gelecek tepkiden dolayı. Yıllardır olmadı ama bu maçta olacak inşallah.

bircants
27.03.2012, 15:11
istanbuldan maça gidecekler var mı arkadaşlar. Varsa Özelden irtibata geçebilir miyiz?

Erdem Koltuk
27.03.2012, 15:14
gese taraftarı geçen maçı cüneyt çakır ile birlikte yönetti, aynı ortamı bizim de hazırlamamız lazım ama benim pek bir umudum yok..

Gs 2 yi atsaydi Cuneyt maci gerekirse 120 dakika oynatir bize 2-2 yaptirirdi:) Yani bence Gs taraftarinin bir etkisi olmadi. Beraberlik Cuneytin tam istedigi skordu.

ünsalyılmaz
27.03.2012, 15:15
sistemde hata varmış bugün satış yapılmamış heralde.. akçaabat bayisine gittim yarın başlayacak dedi hayırlısı.. bu arada biri bana bu maçta otur desin direk dalacam

ünsalyılmaz
27.03.2012, 15:19
şöyle bişey yapmalıyız.. fenev ısınmadan önce sahayı gezmek için çıkıyorya o anda içeri sokmalıyız onları.. kapalıya bu anlamda büyük iş düşecek :)

Ömer Faruk61
27.03.2012, 15:21
Kızılcık, bir gazetecinin hafta sonu Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak maç için özel önlemler alınıp alınmayacağı yönündeki sorusuna, ''Bu güzide iki takımımız hem Trabzonsporumuz hem de ülkemizin önemli spor kulüplerinden Fenerbahçe arasında bir futbol müsabakası şöleni yaşanacak. Onun keyfini çıkarmamız lazım. Bunun haricinde de güvenlik önlemleri anlamında bugüne kadar hangi tedbirler alınmışsa, bu maç için de aynı şekilde tedbirler alınacak'' şeklinde yanıt verdi.

Tedbirlerden ziyade yaşanacak şölenin ön plana çıkarılması gerektiğini düşündüğünü ifade eden Vali Kızılcık, ''Bu anlamda Trabzon halkı olarak bugüne kadar nasıl misafirperverlik göstermişsek, bu maçta da gelecek olan misafirlerimizi aynı şekilde ağırlayıp, uğurlayacağız'' diye konuştu.

Recep Kızılcık, Fenerbahçe yönetiminin özel güvenlik kullanıp kullanmayacağı sorusu üzerine ise ''Bana özel güvenlik anlamında ulaşan bir şey yok. Biz her türlü tedbiri alırız. Bugüne kadar nasıl almışsak, bu maç için de alırız. Bu anlamda bir sıkıntı yok'' dedi.

fatihmazlum
27.03.2012, 15:24
Allah ne verdıyse bu macda anladınız sız onu..1 senedır bu maçı beklıyorum trabzonla uğrasmak nedemekmıs gorsunler bu seref yoksunlarına hadlerı ıtınayla bıldırılsın bıldırılsınkı bıdaha trabzonun ağzını ağzılarına alırken 1000 kez dusunsunler oyle ıstanbuldan atıp tutmakla olmadıklarını gorsunler basda aykut volkan emre ve dığer pustlar olmak uzere..

Enes Ünal Kaya
27.03.2012, 15:26
sistemde hata varmış bugün satış yapılmamış heralde.. akçaabat bayisine gittim yarın başlayacak dedi hayırlısı.. bu arada biri bana bu maçta otur desin direk dalacam

Ben Trabzon Stadına İlk Gittiğimde Maratondan Bilet Almışdık Çok Küçüktüm O Zaman Siirt Jetpa İle Oynuyorduk 4-1 mi 4-2 mi Ne Yenilmişdik..

Bayrak Sallıyordum Maçın Başlarında.. Bi Dayı Otur Evlat Maçı Göremiyoruz Senin Yüzünden Demişdi O Aklıma Geldi . Umarım İzlemeye Gelen oLmaz Bu Maçı.. Destek Vermeye Gelen Gelsin

Siirt Jetpa Maçından Sonra İlk Kez Avni Akere Gelmeyi Planlıyorum Çünkü

Barış Çebi
27.03.2012, 15:42
Bu şaka olmalı herhalde. Yıldırım demirören de gelirse tam olur.

Şener, Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in de Trabzon’a karşılaşmayı izlemeye gelmek istediğini söyledi.

Demirören’in işlerini ayarlaması halinde Trabzon’a geleceğini belirten Şener, ”Kendisi de gelmek istiyor, ben de davet ettim. Buyursun gelsin. Doğrusu da doğalı da o. Derbi maçları önemli maçlardır. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki maçlar her zaman zevkli geçer. İstanbul’daki maçlardan farklı bir havası vardır. Herkes zevkle bu maçı izlesin. Trabzon’a yakışır bir maç olacaktır” dedi.

cerebrum
27.03.2012, 15:50
Fener için ekstra güvenlik yok

27 Mart 2012 / 15:01
Fenerbahçe için Trabzon’da ekstra güvenlik yok

OZDEN61
27.03.2012, 15:50
renkdaşlar, şu konulara dikkat etmeliyiz. özellikle play off öncesi ceza almamak için saha içine müdahale edilmemeli.

Şikeciler için pankart hazırlanmalı, ama stada astırmazlar bence, şikecilerin stada geliş yollarına asılabilir.

özellikle taraftar grupları tek bagırmak yerine birlerşmeli.

bütün taraftarlara flimlerde hırsızların gözlerine koyulan bantlı, fb formalı bir pankart gizlice sokulabilir mi

taraftar mac sonuna kadar susmamalı, marşlara eşlik eden etmeli, bilmeyenler için maçtan önce hangi marşlar söylenecek küçük kagıtlar halinde koltuklara koyulmalı. özellikle bordo-mavi-şampiyon trabzon, maraton maraton gibi söylemlerden vazgecip fb ye yüklenecek seyler bulunmalı.

kısaca gündeme oturmalıyız, ama ceza alarak değil.

Tangerine Dream
27.03.2012, 16:11
Hocam sen şu geçen 8 aylık süreç sonunda gayet sakin nasıl kalıyorsun onu sormak lazım. Normal şartlarda bende biliyorum al tarafı bir maç hatta bize hiç birşey kaybettirmez veya kazandırmaz. Ama 8 aydır mağdur edilen biziz ve bu şerefsiz şikeciler hala üzerimize geliyor. Sakin ol ol da nereye kadar.

2006'daki Türkiye - İsviçre maçından önce milli marşlar okunurken ekrana bir an Alpay Özalan'ın surat ifadesi yansımıştı, o kadar hırslanmıştı ki her an bir çılgınlık yapacağı gözlerinden okunuyordu. Nitekim hayati önem taşıyan o maçın daha ilk dakikasında saçma sapan bir penaltıya sebebiyet verip elenmemizin baş mimarı olmuştu. Bazılarının yazdıkları gözümün önüne o sahneyi getirdi. Umarım aklıevvelin biri sahaya dalmaya yeltenmez. Çünkü adım gibi biliyorum ki "fırla aslanım" desen hiç sorgulamadan o sahaya girip kulübün en ağır şekilde ceza almasına yol açacak yapıda kişiler var.

Rakip, psikolojik harbin tüm inceliklerini biliyor ve ona göre davranıyor, seni tahrik ediyor. Üstelik bunu medya desteğiyle yapıyor. Biliyor ki ortam ne kadar gerilirse onun işine yarayacak. Ama sen de hep bu yeme atlayıp oltaya takılıyorsun.

Fatih Kuloğlu
27.03.2012, 16:34

Az önce Ziyabey Tesislerinin ordaki biletixden taraftar kart ile bilet aldık nasıl hata oluyor anlamadım ?

ARAF
27.03.2012, 16:35

katılıyorum nekadar önem verip işi büyütürsek ters sonuç çıkıyor inşallah kötü sonuç olmaz

.....
27.03.2012, 16:41
fenerliler bizim gaza gelip ters tepeceğini düşünüyor.

Onları yanıltmamız lazım. hepsi keskin sirke küpüne zarar diye konuşuyor.

1 nisan günü görecekler sirkeyi de küpüde :)

Helvacı61
27.03.2012, 16:43
sahada yenelim saha dışında ne yapılırsa itirazım olmaz..çünkü bunlar trabzon sınırlarından çıkınca dayılanıyorlar..mesela ali şen meselesi..maç bitip trabzondan çıkıncaya kadar köpekleşmişti sonra birden aslan kesildi..fener maçına kadar maçın atmosferini düşürmeye yönelik her türlü söylemi reddediyorum..şikeciler her türlü muameleyi hak ediyor..bu maçta ilk yapılacak iş medyayı trabzona sokmamak görüntü alımlarını engellemek..

Burhan Açıkgöz
27.03.2012, 16:44
Maç canlı yayınlanmasa iyi olur. fener kabloları kesmişti zamamnında. EN azından maça gitmeyenler gider.

Çağdaş DENİZ
27.03.2012, 16:47
geçen sene hatırlayalım bu forumda herkes sinir krizi geçiriyordu 2. yarıda bizim takım üst üste puan kaybedince.Antalyaspor maç öncesini hatırlayın arkadaşlar hepimiz demiyormuyduk acayip hırslıyım şu antalyayı parçalayasım var futbolcular da o şekilde oynasın diye.Ancak maalesef berabere kaldık hıyarlarla.Önemli olan taraftar maraftar değil futbolcuların oyunu özellikle colman ve alanzinho...

.....
27.03.2012, 16:48
Play offları düşünmeliyiz. Saha kapatmaya getirecek olaylardan sakınmalıyız. İçerde ki 3 maçıda kazanmak şart oldu zaten.

Erdal DİLEK
27.03.2012, 16:49
34. DAKİKA SİYAH 61 dakikada beyaz giymeli tüm stad. macı yarım kalamsı için ellerinden geleni yapacaklardır, dikkat edilmekli, bir bozuk para kaya parcası gibi lanse edilebilir. ..

.....
27.03.2012, 16:50
geçen sene hatırlayalım bu forumda herkes sinir krizi geçiriyordu 2. yarıda bizim takım üst üste puan kaybedince.Antalyaspor maç öncesini hatırlayın arkadaşlar hepimiz demiyormuyduk acayip hırslıyım şu antalyayı parçalayasım var futbolcular da o şekilde oynasın diye.Ancak maalesef berabere kaldık hıyarlarla.Önemli olan taraftar maraftar değil futbolcuların oyunu özellikle colman ve alanzinho...

Colman Alanzinho Volkan Olcan ve Burak.

Bu isimler adam akıllı oynasın tamamdır ya.

.....
27.03.2012, 16:53
Tribün yapamıyor diyenlere kapak niteliğinde cevap vermeliyiz bu maçta.

Helvacı61
27.03.2012, 16:55
Play offları düşünmeliyiz. Saha kapatmaya getirecek olaylardan sakınmalıyız. İçerde ki 3 maçıda kazanmak şart oldu zaten.
play ofu niye düşünelim şampiyonmu olacaksın daha kazandığın kupanı alamamışsın..hayır biz play ofu düşünmsüneyelim..herkes bu şikeciler emek canavarlarının halini düşünün

Erdal DİLEK
27.03.2012, 16:56
CEZALAR play off da gecerli değil, saha kapatma vs.

DeAgLeMaNyAq
27.03.2012, 16:56
CEZALAR play off da gecerli değil, saha kapatma vs.

Yanlış biliyorsunuz hocam 3 kere paylaştım bunun doğru olmadığını...

Çağdaş DENİZ
27.03.2012, 16:58
Colman Alanzinho Volkan Olcan ve Burak.

Bu isimler adam akıllı oynasın tamamdır ya.

bu isimler %80 performansla oynasınlar uçar takım...

Erdal DİLEK
27.03.2012, 16:59
Yanlış biliyorsunuz hocam 3 kere paylaştım bunun doğru olmadığını...
kesin mi bilgin, ben hep bu şekilde dinledim ha yönetmelik şeklinde okudum mu hayır, tv de bu konuda konuşulan hatta dün akşam tgrt haberdd yine aynı şey söylendi

olcay_61
27.03.2012, 17:00
hala güncel :)
bir kart bulamadık henüz ERDEM arkadaş uğraşıyor sağolsun ama eve geçmesini bekliyoruz :)

varsa biri şuan yardım edecek beklemedeyim..
ERDEM KOLTUK sayesinde aldım bileti biraz sorunlu oldu gerçi :) netten alamadım telefonuma şifre gelmedi. neyse dedim biletix gişesine gideyim, gittim verdim Erdem renkdaşın bilgilerini sistem yok dedi yarım saat bekledim gelmedi :) vay arkadaş dedim gittim meydana ziyabey tesislerinin ordaki biletixten aldım sonunda.

özelden teşekkür ettim ERDEM renkdaşıma, genelden de teşekkür edelim :)

DeAgLeMaNyAq
27.03.2012, 17:02
kesin mi bilgin, ben hep bu şekilde dinledim ha yönetkelik şeklinde okudum mu hayır, tv de bu konuda konuşulan hatta dün akşam tgrt haberdd yine aynı şey söylendi

Onlar da bir noktayı karıştırıyor. Play off'lara taşınmayacak olan kısım küfürden dolayı verilen seyircisiz oynama cezaları. Bizim zaten öyle bir sorunumuz yok çünkü şimdiye kadar 2 defa küfürden ceza aldık ve disiplin talimatlarında 4 ve devamındaki eylemlerde seyrircisiz oynama cezası veriliyor. Bu limiti de sadece BJK ve FB doldurdu o yüzden onların çirkin ve kötü tezahurattan ceza almaları durumunda bunlar play off'a yansımayacak. Ama saha olayları konusunda böyle bir durum söz konusu değil. Dolayısıyla sahaya atılan maddelerden ya da saha içerisinde çıkabilecek olaylardan dolayı verilen saha kapatma cezaları play off'a bakılmaksızın direk uygulanıyor...

Erdal DİLEK
27.03.2012, 17:06
Onlar da bir noktayı karıştırıyor. Play off'lara taşınmayacak olan kısım küfürden dolayı verilen seyircisiz oynama cezaları. Bizim zaten öyle bir sorunumuz yok çünkü şimdiye kadar 2 defa küfürden ceza aldık ve disiplin talimatlarında 4 ve devamındaki eylemlerde seyrircisiz oynama cezası veriliyor. Bu limiti de sadece BJK ve FB doldurdu o yüzden onların çirkin ve kötü tezahurattan ceza almaları durumunda bunlar play off'a yansımayacak. Ama saha olayları konusunda böyle bir durum söz konusu değil. Dolayısıyla sahaya atılan maddelerden ya da saha içerisinde çıkabilecek olaylardan dolayı verilen saha kapatma cezaları play off'a bakılmaksızın direk uygulanıyor...
ok çok açıklayıcı oldu bende aynı şeyi karışrtırdım demek ki, teşekkür ederim. . . tabi buda baya bi eyyam olmuş ama ne yapalım alıştık, silahla adam öldüren beraat kafasına sert bir cisimle vurp öldürene ceza:confused::cool:

zarge
27.03.2012, 17:10
oğlum azrailiniz olacağız lan o maçta
göreceksiniz...

asi1kisi
27.03.2012, 17:14
Kadikoydeki macta "GUNESE INAT AY(Aziz Yıldırım) CIKAR GECELERI" pankartı vardı. Trabzondaki macta
hocamizin cevabiyla karsılık verelim "ADALET GUNES'E BENZER BIRGUN HERKESIN IHTIYACI OLUR"

asi1kisi
27.03.2012, 17:19
yada "AY KARANLIK HEP KARANLIK SOYLE BIZE NE OLDU BIR IHTIMAL (SIKE) DAHA VARDI FELAKET OLDU"

Alihan Ertürk
27.03.2012, 17:20
Az kaldı az..!

.....
27.03.2012, 17:24
play ofu niye düşünelim şampiyonmu olacaksın daha kazandığın kupanı alamamışsın..hayır biz play ofu düşünmsüneyelim..herkes bu şikeciler emek canavarlarının halini düşünün

Biz bu ligi en kötü 2.sırada bitirmeliyiz. Bu yüzden de içerde oynayacağımız maçlar çok önemli.

61trabzonomer
27.03.2012, 17:26
maçta organize bir grup var mı?

asi1kisi
27.03.2012, 17:30
Kadikoydeki macta "GUNESE INAT AY(Aziz Yıldırım) CIKAR GECELERI" pankartı vardı. Trabzondaki macta
hocamizin cevabiyla karsılık verelim "ADALET GUNES'E BENZER BIRGUN HERKESIN IHTIYACI OLUR"

"AY'ın BIR YUZU HEP KARANLIKTIR GUNESE DIL UZATMAK NE HADDINE"

yada "AY KARANLIK HEP KARANLIK SOYLE BIZE NE OLDU BIR IHTIMAL (SIKE) DAHA VARDI FELAKET OLDU"

Kupa bizim SIKE SIKE ALICAZ da olur.....HAAA

.....
27.03.2012, 17:34
geçen sene para toplayıp yaptırdığımız Fırtınanın kopacağı yerde Avni Akerdesin pankartı bu maçta açılacak mı ?

Helvacı61
27.03.2012, 17:38
8 aydır bu oyuniu seyredip fener terörüne göz yumanlar bizden sağduyu bekleyemez..onları inşallah avniakere gömerler..şimdi benmi provakatör oldum..yoksa trabzon için onur sadece kalecilerinin ismidir. diyenmi...üstelik ulusal bir medya da hiçkimsenin bizden fahr play beklemeye hakkı yok

.....
27.03.2012, 17:39
pazar günü gelmez artık...

Hatice Aslan
27.03.2012, 17:42
Bu maçta meşale şow olmasını istiyorum.
Birde aklıma şu geliyor fenerliler maçtan çekilirse hükmen mağlup sayılıyor mu? Eğer hiç durmadan birşeyler yapılırsa maç esnasında çekilirler diye düşünüyorum aslında içimden bir ses böyle diyor.

Alihan Ertürk
27.03.2012, 17:44
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/403974_395574450454348_127440673934395_1555956_117 8040107_n.jpg

Celal Demir
27.03.2012, 17:54
#TrabzonsporlularBuradaSenKodestesin yüklenin 2. sıradayız...

Murat GENEL
27.03.2012, 17:54
Ne zaman geliyor bunlar..Bi Havaalanı yapalım ısınırız ısıtırız :)

zaferyıldız
27.03.2012, 18:14
Mac boyunca kufur etmek, bunlara helal

Mert Oğuzlu61
27.03.2012, 18:19
emre iti bugün bizim ünive geldi. konuşmaya gelmiş şerefsiz, fenerliler ünivde epey bağırdı çağırdı bugün... derste yoktu gittik kahveye okeye, o şerefsizi görmek istemedim.

muratali
27.03.2012, 18:22
#Trabzonsporlularburadasenkodestesin Bu dünyada yırtsan da ahirette hesap vereceksin

Yasin Altuntas
27.03.2012, 18:34
Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Fenerbahçe'nin ekstra güvenlik talebini reddetti. - Adamsın Recep Kızılcık!

Koray
27.03.2012, 18:37
Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Fenerbahçe'nin ekstra güvenlik talebini reddetti. - Adamsın Recep Kızılcık!

Sizi ancak Allah kurtarır demek istemiş herhalde Vali'miz.

güneyli
27.03.2012, 18:42
Yazın kardeşim..."Düşene bir tekmede benden" diye yazın..Soğukkanlı ve akıllı olmak..En fazla ihtiyacımızın olduğu maç..Soğukkanlı ve stratejik..Futbol olarak ezmek ve sindirmek...Gerekirse tek kale..Yıllar önce olduğu gibi.Saha içinde sıvas maçındaki akılsızlığı yaşamayalım...Hepimiz çok öfkeliyiz tamam..Gençlerin bireysel hareket etmemesi gerek...Fevri olmamak gerek...Gruplar bu konuda işbirliğine gitmeli..ortak bir ses ve baskı çıkmalı...Akıllı bir tepki..Ben kafası yarılmış bir rakipten ziyade futbolumla kafalarını kaldıramayacak şekilde ezilmiş bir rakip görmeyi tercih ederim..Bu saha içi için..saha dışına ben karışmam..

inception61
27.03.2012, 18:56
fenevpahçe için dar ağacı vakti hadi bakalım son sözünüz ne olacak:D

Erhan Atalay
27.03.2012, 19:02
Ender Kuyumcu ‏ @kuyumcuender
fb'liler bu hafta sonu trabzon'da olcak aman diyim müzeyi sıkı kollayın oradaki kupalardan da olmayalım #TrabzonsporlularBuradaSenKodestesin

orhan42
27.03.2012, 19:02

Doğru söylemişler..Onlar ancak geceleri ve karanlık ortamları severler..isabet olmuş...:mad:

kayseriliyiz
27.03.2012, 19:07
"ay herkese GÜNES hak edene"

Mehmet Cihan Kocaman
27.03.2012, 19:10
Bilgi - Fenerbahçe kafilesi Rize'deki Dedeman Otel'de kalacakmış.

hahahahahha, ben böyle korkak adamlar görmedim :D
noldu lan, yemedi mi? :D
Kurtuluşun yok fener, rizede konaklayabilirsin ama maç Trabzon'da oynanacak :)
He bu arada, Rizede havaalanı yok uçağınız Trabzon'a inecek :D gerçi siz gider erzuruma indirirsiniz ordan kara yolu ile rizeye geçersiniz :D

yigits
27.03.2012, 19:10
Havaalanındaki karşılama için de twitterda hareketlenmemiz lazım orası çok önemli.

Hatice Aslan
27.03.2012, 19:16
Bunlar Teknik Traktörüne Başkanına tapıyor her maçta.

Bizim onları Şenol Güneş'imizin sözlerinden alıntı yaparak hazırlayacağımız pankartlarla vurmamız lazım!

Samet Yildirim
27.03.2012, 19:22
Bende suyum buyum ama gereksiz agir cezalardan kacinmak lazim bana göre...

Alihan Ertürk
27.03.2012, 19:36
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522255_395628267115633_127440673934395_1556093_529 267494_n.jpg

ünsalyılmaz
27.03.2012, 19:43
ya arkaaşlar hep bişeyler yazıyoruz 1 aydır da ne yaptık hani organizasyon?? havaalanına mı gidilecek gidelim... meşalemi yakılacak yakalım cezaevinemi girilecek girelim ama organize olalım

Burçak
27.03.2012, 19:45
bunlara muz kabuğu atalım.
gerçi onları bile yerler

buserkan61
27.03.2012, 19:47
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/522255_395628267115633_127440673934395_1556093_529 267494_n.jpg

Kesınlıkle oyle olacak.ben o gun ılk kalktıgımda eşimle sahile inecem ve uzerımde trabzonspor forması olacak.herkese ınat giyeceğim. :)

Berat Akçay
27.03.2012, 19:54
Ben sınava gireceğim . Formam uğur getirir inşallah

sametbey
27.03.2012, 19:54

Kesınlıkle oyle olacak.ben o gun ılk kalktıgımda eşimle sahile inecem ve uzerımde trabzonspor forması olacak.herkese ınat giyeceğim. :)

O gün bize her yer Bordo-Mavi

Bende o gün aksama kadar Hamburg sokaklarinda, Hamburg limaninda, Hamburg merkezinde formamla dolasayacagim.
Bu Arma sevdasi SINIR TANIMAZ.

kayseriliyiz
27.03.2012, 20:10
O gün Fransa da BORDO MAVI

Fatih ÇOLAK
27.03.2012, 20:17
Korktunuz mu leyn? :D

Bence Rize'ye gidip, direk oradan dönün, en mantıklısı o...

volkan_627
27.03.2012, 20:22
rize dedeman otelin önünde düğün olmayacak mı o akşam... bunlar mışıl mışıl uyuyacaklar mı???

Fatih Özkan
27.03.2012, 20:24
Rize, Trabzon'a çok mu uzak ?
Yine de bişeyler yapılabilir...

OYılmaz
27.03.2012, 20:25
Rize'ye de Gürcistan üzerinden geçer bunlar.

Atesh
27.03.2012, 20:36
Geçen pazar günü, Galatasaray - Trabzonspor maçında, Fransa'da bir kebabcıyı bordo-mavi yaptık. Bu hafta o aynı kebabcıyı bordo-mavi yapacaz !

Alihan Ertürk
27.03.2012, 20:37
Geçen pazar günü, Galatasaray - Trabzonspor maçında, Fransa'da bir kebabcıyı bordo-mavi yaptık. Bu hafta o aynı kebabcıyı bordo-mavi yapacaz !

O ne kadar birbiriyle uyumsuz avatar, imzadır öyle.

Trabzonspor'u çıkart, Fenerbahçe yaz.. ;)

kayseriliyiz
27.03.2012, 20:40
Neresinde Fransanin

batugol
27.03.2012, 20:43
1 nisandan sonra her şey güzel olacak

ALDENİRO
27.03.2012, 20:44
görülmemiş bir destek ve şölen yapmalı.

Ömür Karadeniz
27.03.2012, 20:45
Eğer bu maçı yenemezsek kimse kusura bakmasın,yönetiminden,futbolcusuna,teknik ekibine kadar hepsi Trabzonu terketsin.Playoff bilmem ne hikaye şu maçı kazanalım gerisi önemli değil.

ALDENİRO
27.03.2012, 20:45
o gün herkes sabah kalktığından itibaren formasını giysin.

Ömer Faruk61
27.03.2012, 20:47
Angut defans yapar bence. :D Baksana Rizeden başlamış Defansa :D

StyLe
27.03.2012, 20:47
Ek bilgi vereyim arkadaşlar Fenerbahçe kafilesi daha önceki maçlarında da Rizede ki Dedeman otelinde kalıyordu.

tarsus
27.03.2012, 20:50
şikeciler değil rizede hakkaride bile kalsalar avni akere eşşekler gibi gelip çıkacaklar ve nereye dönerlerse dönsünler delik bizden yana olacak

Ogün YAZICI
27.03.2012, 20:51
bu arada maçın büyük bir bölümünde şike ile ilgili tezahüratlar ve küfürlü tezahüratlar olacaktır.merak ediyorum ligtv bunların ne kadarında sesi açık tutacak...sonra ses gelmedi demeyin de...

Cafer Bulur
27.03.2012, 20:54
Macin favorisinin fenerbahce oldugunu düsünüyorum,isimiz cok zor olacak.

Alex,stoch,emre,gökhan gönül ve volkan gibi kaliteli oyunculara sahip olan fb ye beraberlik hic de kötü bir sonuc olmaz bizim icin.

StyLe
27.03.2012, 20:55
Fenerbahçe'nin Trabzon valiliğinden ek güvenlik talebinde bulunduğu, vali Kızıkcık'ın da bu talebi reddettiği öğrenildi.

Mustafa Ayazoğlu
27.03.2012, 20:57

Alex,stoch,emre,gökhan gönül ve volkan gibi kaliteli oyunculara sahip olan fb ye beraberlik hic de kötü bir sonuc olmaz bizim icin.

deplasman fobisi olan fb

favori Trabzonspor.

ters olan durum favoriler genelde kazanamıyor % 90

Bud Spencer
27.03.2012, 20:58

abi sakami bu?

gökhan ve emre bitik hicbirsey yok bunlarda

biraz stoch oynuyor oda son haftalarda cok formsuz

alex tartismasiz ligin en iyi adami ona birsey demem AMA

kadiköyde on kisiyle bile zorla kazandilar..

cemkılıç
27.03.2012, 20:59

yorumundaki ironiyi anlayamadım renktaşım:confused:favori fenev derken:confused:
Barcelona,real madrid karmasına giydirseler fener formalarını ,o maçın favorisi biziz;)

Mustafa Ayazoğlu
27.03.2012, 20:59
Abartmamak lazım

1 nisan günü avni akerde max. 50 fbli olur.

nefret kaybeder. düşmanla barış mı ASLA

YENMEK farz. sonra KEYF

tarsus
27.03.2012, 21:00
Fenerbahçe'nin Trabzon valiliğinden ek güvenlik talebinde bulunduğu, vali Kızıkcık'ın da bu talebi reddettiği öğrenildi.
azize nato müteahhiti ya natoya basvursunlar olmazsa BM basvurup barış gücü istesinler ama şunu iyice akıllarına soksunlar tecavüz kaçınılmaz hiç olmazsa zevk almaya baksınlar

Cafer Bulur
27.03.2012, 21:01
abi sakami bu?

gökhan ve emre bitik hicbirsey yok bunlarda

biraz stoch oynuyor oda son haftalarda cok formsuz

alex tartismasiz ligin en iyi adami ona birsey demem AMA

kadiköyde on kisiyle bile zorla kazandilar..
Fb bu macta cok farkli oynayacaktir,önceki maclardaki fb bu macta sahada olmayacaktir.

Hem son yillarda kendi sahamizda fb yi cok yenemedik,bu acidan fb favoridir bence.

melekcilingir
27.03.2012, 21:01

Şaka mısınız siz?
Bir süre farkli yerlere takilsaniz da bizim sinirlerimiz bozmasaniz...

Chiko
27.03.2012, 21:02
GS macinda kaybederiz diyordum ama FB macinda gercekten bu maci alacagimiza inaniyorum. Bu sezon sadece Güngören maci öncesi bu kadar rahattim, yeminlen söylüyorum ..

Cafer Bulur
27.03.2012, 21:04
Şaka mısınız siz?
Bir süre farkli yerlere takilsaniz da bizim sinirlerimiz bozmasaniz...
Camia olarak fb ye karsi asiri sartlanmayi dogru bulmuyorum,biraz rahat olmaliyiz.

Hem fb nin favori olmasi maci kazanamayacagimiz anlamina gelmez.

bazen
27.03.2012, 21:04
Favori Trabzon, Fener bu maçta berabere kalsa da yenilse de fark gs ile 5 olacaktır.

Belki bunun rahatlığı Fener'in işine yarar.

Emre Belezoğlu maçın kaderini belirler derim ben.

melekcilingir
27.03.2012, 21:05
Camia olarak fb ye karsi asiri sartlanmayi dogru bulmuyorum,biraz rahat olmaliyiz.

Hem fb nin favori olmasi maci kazanamayacagimiz anlamina gelmez.

Siz camiayı hiç merak etmeyin. Her şey hazır maç için.
Siz uyuyun birkaç gün söz uyanınca her şey çok güzel olacak.

bazen
27.03.2012, 21:07
Dediğim gibi Fener'in tek rahat olacağı nokta, yenilse de berabere kalsa da fark 5 olacaktır, o yüzden yenmeye bakıp farklı 4 yapmaya çalışacak ve aşırı ofansif oynayacaktır.. Çünkü ne beraberlik ne mağlubiyet bir şeyi değiştirmeyecek. Emre Belezoğlu'na çok dikkat edilmeli, muhtemelen taraftarı gelayana getirecektir. Fener'in soyunma odasına da gideceğini düşünüyorum bu maçta.. Ama maç devam eder..

Fener'in Rize de kalması, medyada ki haberler, Trabzon taraftarının dolduruşa gelmesi maalesef Trabzon için kötü bir senaryo. 96'yı yaşatmaya çalışacaklar bunlar galiba..

Pazar günü bakacağız.

StyLe
27.03.2012, 21:08
Çok güzel organize olmalıyız, tepkimiz gazetelerde manşet olmalı, fakat kavga ve küfürlerle değil, mesela sahaya konfeti yerine çok sayıda minyatür kupa ve dolar atmalıyız (dolarlar fotokopi)bu yapılabilir.

inception61
27.03.2012, 21:09
Favori Trabzon, Fener bu maçta berabere kalsa da yenilse de fark gs ile 5 olacaktır.

BENDE derim kimsin sen:D

tarsus
mayıs ayından buyana biz bu maçı bekliyoruz,bizden daha çok teknik heyet ve gecen seneki oyuncular bekliyor.bu maç için ekstra motivasyona gerek yok taraftarla bütünleşecek trabzonspor maçın mutlak ve tek favorisidir.burada bilinmeyen sadece hakemin kim olacagı ve adil bir yonetim gösterip gösteremeyeceğidir.şartlar ne olursa olsun hakemide yenerek taraftarımızın yüzünü güldürmek başını dik tutmak futbolcularımızın en önemli görevidir

cemkılıç
Fenev için bu haftasonu elde edilecek en önemli başarı;kaç kişilik kafileyle geliyorlarsa artık,aynı sayıda kişiyle karıköye sağsalim geri dönebilmektir.. Puan muan yok,bu dediğim olursa öpün başınıza koyun sevgili misafirler!!

StyLe
27.03.2012, 21:11
FB' nin provakasyonlarına dikkat edilmeli fb nin özel güvenlik görevlileri stada sokulmamalı...

bazen
BENDE derim kimsin sen:D

:D valla ben yaşım gereği böyle forumlarda takılmam, maç da izlemem pek, fanatik de değilimdir; ama bu maça özel hazırlıyorum kendimi :D

TS0661
burada kan dökülsün, kafalar yarılsın falan diyenler vardı..eğer öyle bir şey olursa maç hemen tatil olur..3-0mağlup oluruz..playoff'taki 3maçta seyircisiz oynama falan filan..

değer mi??

inşallah öyle şeyler olmaz..tepkimizi sadece pankartlarla, sloganlarla göstermemiz gerek..

Oğuzhan İnce
27.03.2012, 21:12
Kaybetme ihtimalimiz yok.

sanatik
27.03.2012, 21:13

Macin kaderini Infantino ve Platini belirledi bile.

Cafer Bulur
27.03.2012, 21:15
Siz camiayı hiç merak etmeyin. Her şey hazır maç için.
Siz uyuyun birkaç gün söz uyanınca her şey çok güzel olacak.
Ben geceleri uyuyorum zaten,yeterli oluyor.:)

96 yilinda fbye karsi camia olarak nasil bilendigimizi ve sonunda nasil bir hüsrana ugradigimizi hatirlayin yeter.

Ben fb favori diyorsam,asiri bilenmeyin derken bir sey biliyorum da diyorum.:)