PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 33.Hafta | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

Cem
01.04.2012, 22:14
Güzel bir protesto bekliyordum. Nitekim oldu sayılır 34. dakikada ancak bıçak atılması çok yanlış.

Ben niyeyese Volkan'a saplanmadı bıçak diye üzüldüm.

Alihan Ertürk
01.04.2012, 22:14
İnsan canı o kadar değersiz olmamalı , atan insan için de atılan insan için de ne gerek var ?

Şans ya bıçak gitse Volkan'ın kafasına saplansa , ne olacak ?

Normal bir insan olsa dediklerin doğru ama rakip Fenerbahçe, oyuncu da Volkan olunca benim için hiç sakıncası yok valla.

Mahmut Baran
01.04.2012, 22:15
volkan demirel aveli ''büyüklük bizde kalsın , taraftarımız sakin olsun'' diyor, gökmen özdana cevabı iyi yapıştırmış 25. saniyeden sonra http://www.youtube.com/watch?v=1F8kPDs6ohs

blackrain61
glo ve Vittek geliyor.

Kadro şekillenir sakatlıktan arınınca.

Ümitsizliğe düşmeyelim.

Bu kadar uzun süre kadroda olmayan futbolcularin gelip Trabzonspor´u kurtarmalari beklemiyorsun sanirim. Glo bu maclardan birisinde oynayabilirse iyidir. Vittek artik futbol oynayabilir mi emin degilim? Baksana Baris Özbek bile sahalara dönemiyor. Vittek mi dönecek?

Punisher-61
markus merk : pozisyon ofsayt.....

Hatice Aslan
01.04.2012, 22:16
Arkadaşlar bıçak olayına ilk başta olumlu baksamda jeton birden düştü bende. Diyelim ki gittik kadıköye onlarda bizim futbolcularımıza bıçak attı şanstırya futbolcularımıza isabet etti. Ne düşünürdük , ne yapardık ?

Bence burda ne yapıldıysa kadıköyde aynıları olur :) çünkü onlar ancak orada adam olabiliyolar.

.....
ahh volkana gereken cevabı veremedik ya ona yanıyorum.

Erdinç Dilek
Markus Merk: pozisyon ofsayt..!

Erbay
01.04.2012, 22:17
Ofsayt tabi Markus Merke gerek mi var. Allah belanızı verdi sizin o bela biziz işte daha çok can yakacaz play offta.

.....
01.04.2012, 22:17
Bu kadar uzun süre kadroda olmayan futbolcularin gelip Trabzonspor´u kurtarmalari beklemiyorsun sanirim. Glo bu maclardan birisinde oynayabilirse iyidir. Vittek artik futbol oynayabilir mi emin degilim? Baksana Baris Özbek bile sahalara dönemiyor. Vittek mi dönecek?

O Barış Özbek'ten kaynaklanıyor. Dönememesi normal yani.

Bir ışık belirtisi yok ki.

Vittek ve glo öyle değil ama.

glo büyük ihtimalle Ordu maçında sahada.

Kader KORELİ
01.04.2012, 22:18
Sen zamanında şikecilerin cezasını kesmemişsen, şikecileri kurtarmak için elinden geleni yapmışsan, taraflı tutum sergilemişsen, şikeciler de hala pişkin pişkin birşey olmamış gibi konuşuyor ve davranıyorlarsa, hakkı gasp edilmiş takımın sahasında emek hırsızlarına bir bıçağın atılması çok az bile bunların karşılığında, kan akmadığına şükretsinler.

Mustafa Ayazoğlu
01.04.2012, 22:19
Ofsayt olduğu kesin.

Her fener maçında ya penaltı , yada 10 kişi ile tamamlarız.

.....
markus merk : pozisyon ofsayt.....

Evet.

Yine hakem faciasıyla puan kaybı yaşadık. Nedense yine derbi maçı...:cool:

Punisher-61
firat serefsizi bilerek ofsayt calmadi...hakemler arasinda en büyük trabzonspor düsmani odur...allah birdaha yüzünü güldürmez insallah

hyasin61
ofsayt dedık sabahtan beri

Mahmut Baran
01.04.2012, 22:21
A haberde Hakan Kulaçoğlu konuşuyor : tff nin kararı vermemesi taraftarı gerdi. karar verilmiş olsa bu kadar gergin olmazdı.

Ertan1982
bu sezon tüm derbilerde dogradilar bizi.pisirik yönetim ne yapti??

hodlu
Trabzonspor yönetimine sesleniyorum; artık derbilere kesinlikle yabancı hakem isteyin kardeşim.Artık kim hakem olursa olsun değişen birşey yok...

Cem
Henrique-Burak-Halil üçlüsü 4-5 maç beraber oynasa çok iyi bir forvet sistemimiz olur.

.....
01.04.2012, 22:22
nedir bu hakemlerden çektiğimiz ya.

Bir kere de biz kötü oynayarak kazanalım. hep iyi oynamak zorunda mıyız...

zaferyıldız
01.04.2012, 22:22
Mustafa ve aykutun oynadigi takim icin durum idare eder

hakkimiz yeniyor engelleyemiyoruz

Yonetim simdi aydinus skora etki etmedi diye aciklama yapsin

istedigi topcuyu alamayan tutamayan Hoca ne yapsin !

Cem
01.04.2012, 22:23
Hakem şerefsizdi eyvallah ama amaçın hakkıda bizim değildi yani. Adamların 3 tane direkten dönene topu var.

Ertan1982
01.04.2012, 22:23
Henrique-Burak-Halil üçlüsü 4-5 maç beraber oynasa çok iyi bir forvet sistemimiz olur.
Halil Henrique Kanat Forvet degiler.Ya Henrique Halil yan yana yada biri merkez forvet digeri sarkik forvet oyniyacak.Baska türlü fazla verim alinamaz

olcay_61
01.04.2012, 22:24
kimse bu maç taraftara sallamasın son zamanlarda izlediğim en iyi taraftardı. ha diyosanızki kulübeye inip taktik versin, doğru kadroyu kursun, sahaya inip topun peşinden koşsun ozaman hakılısınız.

.....
01.04.2012, 22:24
Vittek ile glo gelsin hele bizim takım daha da iyi olur.

Bu maçta Zokora'yı çok aradık. Zokora olsaydı farklı olurdu herşey.

Ayrıca maçın 1 puanın kahramanı da Tolga Zengin.

memozcan
01.04.2012, 22:25
valla şurdaki yorumları görünce yüzüm kızarmaya başladı, sahaya atılan bıçağı mazur görmek neyin kafasıdır yaa, kime atılırsa atılsın, size atılsa hoşunuza gider mi, ama doğru biz kendi kaptanımızın suratına da o pet şişeyi tam suratının ortasına şlap diye atmadık mı...

Hatice Aslan
Halil Henrique Kanat Forvet degiler.Ya Henrique Halil yan yana yada biri merkez forvet digeri sarkik forvet oyniyacak.Baska türlü fazla verim alinamaz

Halil , Henri kanatta oynayamıyor bu adamların asıl mevkisi forvet. Burak'ın yerinde Henri oynasa ve her maç defansın arkasına top atılsa Henri'de gol kralı olabilirdi belki..

-------------------------------------------------------------------------------

@memozcan yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.

ThePatriot61
Bıçağı atan kadar onun o bıçağı atmaya getirecek duruma sokanlar da suçlu. Kimse durup dururken atmaz o bıçağı.

Aynen tamam bicak degil de ama tas,pet sise veya cakmak kafasina isabet etse sevinirim.

olcay_61
Vittek ile glo gelsin hele bizim takım daha da iyi olur.

Bu maçta Zokora'yı çok aradık. Zokora olsaydı farklı olurdu herşey.

Ayrıca maçın 1 puanın kahramanı da Tolga Zengin.
şenol hocam eminimki ikisini de oynatmaz

littlebighorn
Ayni markus selcukun buraga yaptigina bir sey yok dedi. Bence kesin kirmizi kart penalti.

Mustafa Umut
O bıçağı atan insana(!) teyzemin sözleri gelsin o zaman, o müthiş Trabzonspor taraftarı profiline. Bize yakışanı da bu idi. Gereken cevabı sahada vermek. Ama bunu bıçak ile değil top ile yapacaktık. Öyle yeneceksin ki hem taraftar olarak hem de futbolcular olarak rakip takım tarafındaki hiç kimse ana babana sövemeyecek. Söylenecek söz bırakmayacaksın. Biz bugün ne yaptık? Bir an için rolleri değiştirin, bu maçlığına empati yapın. Neyin ne olduğunu az ok göreceksiniz.
''Oğlum sahaya giriyorsunuz ana - baba sövdürürseniz hiç o sahaya girmeyin. Namusunuzla oynayın namusunuzla çıkın.Ne vurun, ne vurulun, ne vurdurun..."

Travelair
Bizim futbolcular mental ve kalite olarak eksik. Bu ortada. Kadromuz yeterli diyenler biraz utansın artık

blackrain61
01.04.2012, 22:26
kimse bu maç taraftara sallamasın son zamanlarda izlediğim en iyi taraftardı. ha diyosanızki kulübeye inip taktik versin, doğru kadroyu kursun, sahaya inip topun peşinden koşsun ozaman hakılısınız.

Yorumunuz cok hosuma gitti. Bu karanlik gecede beni gülümsettiniz. Allah razi olsun. Tesekkürler

Cem

Bu maç 5 dk beraber oynadılar ve çok güzel uyuştular.

Yunus Danışmaz
Gökhan Gönül ün pozisyonuna da penaltı verilebilirmiş aslında. Olcan topa dokunamamış

Koray
Golü şerefsiz Aydınus verdi, bu hakem gördüğüm en şeref yoksunu adamların başında gelir.

Ben hep diyorum bu it oğlu itin bizle arası bozuk, tee 3 sene önce ki eskişehir maçına dayanıyor bu gıcıklık.

Havaalınında önüne siyah güller atılıp tehdit edilmişti, o günden bugune bizim maçlarda hem şerefsizlik yapıyor.

Taha Muhammet
bu vittek play of a yetişirmi

cemkılıç
Trabzonspor,dünyanın her köşesinde kalbi onun için atan milyonların oluşturduğu bir camiadır..Kimsenin babasının malı değildir.

Kimse tribünden sahaya bıçak atarak,ceza alınmasına,tv lerde itin köpeğin ağzına düşürülmesine,keyfekeder kendince karar veremez.Kimse böyle bir onur,gurur maçında o formayı giyip Avni Akere çıktığında elinden gelenin daha azını yapamaz..
Kimse,hatta kulübün başkanı bile olsa,şikeyle şampiyonluğumuzu çalan adama mağdur diyemez.Hakkımızı gaspeden hakeme sahip çıkamaz.Sürekli bizi ezmelerine seyirci kalamaz..Artık herkes kendine gelsin..

Veysel
Ceza filan umrumda değil ama..ceza alacağımızı zannetmiyorum.."Bireylerin yaptığı suçlar kulupleri bağlamaz"..ben demiyorum başbakan diyor

yavuzbaha
01.04.2012, 22:27
her zaman söyledim,yine söylüyorum ve yine söyliycem,Burak Yılmaz bu takımın hücum örgüsünü mahvediyor.....

hüseyin1975
Berbat oynadık yalan yok ama hakem resmen fbliydi. Yeter yahu. Al başkan 2 adamı soktuk federasyona gördün mü.

Federasyona 2 Adam soktuk ama birilerine birseyler sokmadikdan sonra...

hasan8861
ya bu cech niye yedek bi mantıklı izahatı yok bunun resmen çile çektiriyor şenol hoca!!geçen hafta golü yiyene kadar değişiklik yapmadı bu haftada cechi yedek başlattı!!ne gereği var anlamıyorum ki!!ikinci yarıdaki kadro ile başlasak daha farklı maç izleyecemiz kesin..celustkayı bi zamanların fenerindeki ümit özat gibi oynatmaya çalışıyor!!

hakem niye bu kadar şerefsiz olmak zorunda anlamıyorum baroni tekmeliyor kart yok caner tekmeliyor kart yok gol desen ofsaytın alası!!ıkıncı yarıda 3 dakka uzatma vermeside garip 50 kere oyun durdu ama 3 dakka
her şeye rağmen colmanın son pozisyonda kaleye vurmayıp devam ederek pozisyonu değerlendirmesi gerekirdi!!
gerçekten bizim taraftardan hiçbirşey olmaz boyle takım desteklenmez..yok yuhlancakta yok büyük tepki olcakta!!adamlar uyutuyor resmen bizi bizim taraftarda uyuyo gol olmasa maçı bağırmadan tamamlama yeteneğini geliştirecekler!!bıçak atmak ta neyın nesı!!

Hatice Aslan
01.04.2012, 22:28
Telegol'ü izleyin hasan yener taraftarı savunuyor!

Travelair
01.04.2012, 22:28
Ayrıca şimdi konuşan yöneticiyi dinliyorum, bayrağı kaldırmış bizim futbolcular durmuş, bu haksızlıkmış, hakem hatasıymış. Demezler mi düdük çalmadan maç devam eder sen kuralları bilmeden nasıl yönetici olmuşsun, haydi geçtim bilmeden nasıl böyle teknik konularda ahkam kesiyorsun? Bizi haklıyken haksız duruma düşürüyorsun

Ehil olan yönetecek. Kapasitesi olan yönetecek

İşte böyle yöneticiler yönetiyor kulübü

Fanatik34
01.04.2012, 22:29
Bir katilin nasil bir piskolojiye sahip olabilecegini düsünürdüm hep..ama bu sezon itibariyle bunu ögrenmis oldum...

Ertan1982
Federasyona 2 Adam soktuk ama birilerine birseyler sokmadikdan sonra...
Federasyona 2 cayci soktuk.Yönetici felan degil.Kim takar Yalova kaymakamini modunda federasyon bize karsi.

yorumsuz6117
Hasan Yener bi git yaw.

nuri45
hayret hasan yener döktürüyor. kanaltürk

Hatice Aslan
01.04.2012, 22:30
Hasan Yener çok doğru konuştu sahada yapılan protestolar hakkında..

blackrain61
şenol hocam eminimki ikisini de oynatmaz

Marek Chech bile ilk yari bugün oynatmayi gerek görmedigine göre, bence oynatmaz. Bence iki futbolcuyu daha görmeyiz. Vittek seneye belki kampa katilir ama ordanda baska klübe göndeririz. Bunlar Sercan, Jebrin, Brozek kardesler,Baris Özbek... icinde gecerli. Bu arada adini bu sene hic duymadigim futbolcularda vardir 30 kisilik kadromuzda...

yavuzbaha
Gökhan Gönül ün pozisyonuna da penaltı verilebilirmiş aslında. Olcan topa dokunamamış
... yüzde yüz penaltı,hamle yaptınsa topa dokunacaksın,olcan direkt gökhanın ayağına vurdu ve ben burdaki arkadaşlar gibi düşünmüyorum,bence Aydınus bilerek bizi yakmadı...fb nin golu net ofsayt ama aydınuz hatalı yorum yaptı,Sow u pasif olarak değerlendirdi...

Yiğit Gayretli
Şu konulara girmek istemiyorum ama o golün ofsayt olduğuna inanmanız için Hz. Markus'un o şekilde fetva vermesi mi gerekiyor?

olcay_61
Yorumunuz cok hosuma gitti. Bu karanlik gecede beni gülümsettiniz. Allah razi olsun. Tesekkürler
hoca yanlış takım kurar, takım rezil oynar suçlu TRABZONdaki taraftar olur gına geldi artık bunlardan. hasta hasta maratona gittim sesim patladı ve gerçekten iyidi taraftar(takımın rezil oyununa rağmen bişeyler yapmaya çalıştı)

eyvallah, sizden de Allah razı olsun

Akif Gür
01.04.2012, 22:31
zokora'nın eksikliğini o kadar çok hissettik ki..

kaptırdığımız her top kalemize kadar geldi..alex çok rahat oynadı.

Kader KORELİ
Bir katilin nasil bir piskolojiye sahip olabilecegini düsünürdüm hep..ama bu sezon itibariyle bunu ögrenmis oldum...

Muhsin Bey filminde Şener Şen'in 'Demek böyle katil olunuyormuş' yada buna benzer bir sözü var, benim de aklıma onu getiriyor, adaleti sağlayamayanlar sağolsunlar bende de bir katil potansiyeli yarattılar.

Fanatik34
bu sezon tüm derbilerde dogradilar bizi.pisirik yönetim ne yapti??Bodrum´da keyif yapiyorlar..sarki da caliyor "bas bas paralari..."

antagonist
http://www2.picturepush.com/photo/a/7935405/640/7935405.jpg

Bu pozisyonda faul dahi verilmedi.

Burak
01.04.2012, 22:32
Burak bu takımın oyuncusu olabilir ama oyundan alınamaz maddesi mi var anlamadım.

ThePatriot61
Hasan Yener ne diyor beyler birinisiz buraya yazsaniz seviniriz.

blackrain61
Trabzonspor,dünyanın her köşesinde kalbi onun için atan milyonların oluşturduğu bir camiadır..Kimsenin babasının malı değildir.

Kimse tribünden sahaya bıçak atarak,ceza alınmasına,tv lerde itin köpeğin ağzına düşürülmesine,keyfekeder kendince karar veremez.Kimse böyle bir onur,gurur maçında o formayı giyip Avni Akere çıktığında elinden gelenin daha azını yapamaz..
Kimse,hatta kulübün başkanı bile olsa,şikeyle şampiyonluğumuzu çalan adama mağdur diyemez.Hakkımızı gaspeden hakeme sahip çıkamaz.Sürekli bizi ezmelerine seyirci kalamaz..Artık herkes kendine gelsin..

Aslinda benim anlamadigim stada o bicak nasil girdi. Insan o bicakla sokak yakalansa basi belaya girer. Aklim almiyor acikcasi?

hodlu
Erman hoca o çakı varya o çakı.... aahhhhh ah.............

cakalkerem
01.04.2012, 22:33
Valla ne diyeceğimi bilemiyorum.....

TSezgin61
01.04.2012, 22:33
Bugün 34.dk olan olaylar olmasi gereken seylerdi.

2000 yilina kadar Trabzonda adamlar mac kazanamiyordu korkudan. Buna engel olmak icin her türlü oyunlarla basinida kullanarak Trabzon insanini susturdular...

Melih sendil mac öncesinde "bugün yillardir görmedigimiz bir hareketlilik var sehirde" gibi klise lafla herzamanki maclar gibi olur düsüncesindeydi... 34.dk spikerlerden ses cikmiyordu. Kimse beklemedi bukadar tepkiyi...

Atilandan edilen küfürlere kadar emegi gecen herkese tesekkürler...

Cem
01.04.2012, 22:34
Colman'ı kaç maçtır takip ediyorum; Üst üste 3 pas hatası yapınca daha ileriye pas atmıyor geriye oynuyor hep.

Veysel
01.04.2012, 22:34
Şu şerefsiz caner tam gözümün önünde yaptı şu hareketi ya gerçekten onu orda öldürmek istedim. İnsan kafası çıldırdımı neler yapabiliyor harbi öğrenmiş oldum.

Cem
01.04.2012, 22:35
Şu şerefsiz caner tam gözümün önünde yaptı şu hareketi ya gerçekten onu orda öldürmek istedim. İnsan kafası çıldırdımı neler yapabiliyor harbi öğrenmiş oldum.

Doru söyle senmi attın bıçağı =)

Burak
sen burada takılırmıydın la :D

Hatice Aslan
Hasan Yener ne diyor beyler birinisiz buraya yazsaniz seviniriz.

Aynı şeyler bizede yapıldı , taraftarımız bu şeylere rağmen yine sakindi gibi şeyler söyledi. Erman hocada ŞL'de yapsaydınız bunu neler olurdu diye soru sordu. Biz fenevden başka kime böle bişi yapmışız ki :rolleyes:

TSezgin61
Hasan yener ne dedi?

Punisher-61
erman torogulu: saha kapatma cezasi play offta gecerli degil...

varmi böyle bisey????

serdaracıl
01.04.2012, 22:36
Adamlar canerle baroniyle selcukla beraberliği aldı. Ne diyelim.

KemalisTS
01.04.2012, 22:36
Volkan'ın Aykut'un Olcan'ın bizim takımın oyuncuları olmadığını düşünüyorum.Kim ne dersi desin böyle...

Halil-Cech gibi topçuların yedek oturup bunların oynaması gerçekten bu topçulara hakaret....Yazık

Mahmut Baran
01.04.2012, 22:37
Abuuuu Turgay demir fena çaktı. :) ne cezası verilecek kişi yapmış bunu

Cem
01.04.2012, 22:37
Volkan'ın Aykut'un Olcan'ın bizim takımın oyuncuları olmadığını düşünüyorum.Kim ne dersi desin böyle...

Halil-Cech gibi topçuların yedek oturup bunların oynaması gerçekten bu topçulara hakaret....Yazık

Olcan geldiği günden beri istekli ve iyide oynuyor bence. Aykutta hem fikirim ama.

asimavi
01.04.2012, 22:38
...sene başından beri burağın yanında henrique oynasaydı burak şuanen az 40 gol atmıştı.....

...henrique golcü değil lakin çok iyi ikinci adam çok iyi pasör...

Cafer Bulur

Olcan haftalardir kötü ama Ts nin oyuncusu olmadigi fikrine katilmak mümkün degil.

Sakatliginin etkisi ve formsuzluk olabilir ama olcan iyi oyuncu,bize daha cok katki yapacaktir.

tarsus

olcan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bordo(61)mavi
01.04.2012, 22:39
bu fener haftaya antalya maçında puan kaybeder, antalyanın ligde kalması bu maçta alacağı puana bağlı olacak ... bu durumda biz orduyu yeneceğimiz için playofa şikebahçeyle aramızda 4 puan farkla gireriz... ikincilik için hala büyük şansımız var... takımı kötülemeye gerek yok... bu takım dinlemiş colmanla zokorayla ve hatta glovackinin dönüşüyle playofta fırtına estirir... desteğe devam...

DeAgLeMaNyAq

varmi böyle bisey????

Küfürden dolayı verilen cezalar geçerli değil çünkü o eylemlerde tekerrüre bakılıyor. Ama saha olayları yansıyor...

Travelair

varmi böyle bisey????

Evet cezalar bu sezon yetmezse öteki sezona sarkacak. Playoff muaf

blackrain61
Olcan geldiği günden beri istekli ve iyide oynuyor bence. Aykutta hem fikirim ama.

Olcan Anteptende geldiginde firtina gibiydi. Sonra nedense duraklama dönemine geldi, neden acaba. Üstelik Avrupa maclarinda pek oynamadi.

hodlu
01.04.2012, 22:40
Hakan KULAÇOĞLU'nun başkanlık koltuğuna oturmasını istiyorum...

serdaracıl
01.04.2012, 22:40
Abuuuu Turgay demir fena çaktı. :) ne cezası verilecek kişi yapmış bunu

Nede olsa kulüpleri baglamiyor

Travelair
01.04.2012, 22:41
Bu televizyonda hakkımızda ileri geri konuşanları (Zart zurt edenleri) birşeye benzetiyorum ama çıkartamadım

seyduna_efil
01.04.2012, 22:41
Fenerin attığı gol goldü,neyine itiraz ediyorsunuz??

Mustafa Çolak
01.04.2012, 22:42

Aykut hariç diğerlerine katılmıyorum, olcan elinden geleni yapıyor ancak volkan'ın üstünde bi durgunluk vardı.Son 2 haftadır onuda atlattı gibi duruyor.

Berat Akçay
İstediğim Trabzonspor değildi.Evet kötü oynamadık aslında ama parçalayacak bir Trabzonspor bekledim.Sağlık olsun .Play off'u var bunun

Olcan sakatlığının etkisinde Ordu maçında dinlenmeli
Volkan Şen'i beğendim hırsından dolayı .Bazı şanssızlıklar oldu ama seneye inanılmaz bir Volkan göreceğiz .Sinyalini verdi

Burak bugünkü gibi oynasın canımı yesin.Bencillik yapmadı .Bir pozisyonda Alanzinho'nun Olcan ve Burak'ın ortasına attığı pozisyon vardı göze batan başka yoktu.Şu frikikleri de kullanma artık .

O bıçak atana kızanları anlamıyorum.Eğer Trabzon cehennem olacaksa böyle olsun .Hoşuma gitti görüntüler.Ah Volkan'a girseydi pardon gelseydi bıçak ...

Hatice Aslan

Olcan sakat olmasaydı eğer o sahanın tozunu attırırdı. Adamın ilk geldiği zamanki halini bilmiyor musunuz?

Ertan1982
son 2 hafta 4 Puanimiz calindi.Güya türkiyenin en iyi 2 hakemin yüzünden.türkiye adam yerlestirecene gitsin bizimkiler UEFA nin organlarina adam yerlestirsin.Hakem secme vs.o zaman bakin bakayim nasi 180 derece dönyüyor bu hakemler.

cemoli5408

sow ofsayt kardeş, hakem bayrağı kaldırıyor, bizim defans bayrakla beraber oyundan düşüyor, sonra da gol oluyor.

malimar61
01.04.2012, 22:43
http://www.guncel61.com/genel/avni-akerde-ilginc-pankartlar.html

Veysel
01.04.2012, 22:44

Top Sowun önüne dogru gittiginde Sow Topa Yöneliyormu Yönelmiormu Acık Yöneliyor. Baroni'yi Görünce Bırakıyor Topu Ama Sow'un Hareketligi Anda Yan Hakem Ofsayt Bayragını Kaldırmısmı Kaldırmıs Yani OFSAYT. Bu Pozisyonun Aynısı Türk Telekom Arena da Olmustu Hatırlarsanız Alex Dogru Atılan Pas da Alex Ofsayttaydı Topa Hareketlendi Ve Ofsayt Bayragı Kalktı Alex İse Gökhanı Görünce Bırakmısdı Yine o Macın Hakemi Fırat Aydınus Alexin Hareketligini Gördügünde İse Ofsaytı Vermisdi YİNE Aynı Pozisyon Ama Hakem Golu Verdi.

61viya
İyi ki varsın be Hakan Kulaçoğlu !

Biz hırsızlığımızdan men edilmedik!

Mustafa Umut
Maçları izlerken görüyoruz; kaleciler degaj atıyor, top oyuncuya değmeden yan hakem top havadayken oyuncu hareketlendi diye ofsayt bayrağını kaldırıyor. Ne farkı var bunun bugün ki pozisyondan?

antagonist
http://www4.picturepush.com/photo/a/7935517/640/7935517.jpg

asimavi
....arkadaşlart olcan sakat kaç maçtır sakat sakat oynatıyor hoca ...bir ümitle ya tutarsa diyor ..aslında oda haklı bu tip oyunculardan vazgeçmek kolay değil...denedi olmadı ve ikinci yarı aldı oyundan ...

....ikinci yarıya çıkan 11 maça başlasaydı bu maçı kesin kazanırdık....ama hopca olcanı niye oynattı veya olcan niye oynayamadı demek yanlış olur....

Hatice Aslan
01.04.2012, 22:45
Eyyamcı Ziya Şengül'den incilerr......

ophius
01.04.2012, 22:46

1 nisan şakası yapıyorsun heralde

seyduna_efil
01.04.2012, 22:46
sow ofsayt kardeş, hakem bayrağı kaldırıyor, bizim defans bayrakla beraber oyundan düşüyor, sonra da gol oluyor.

Top Sowun önüne dogru gittiginde Sow Topa Yöneliyormu Yönelmiormu Acık Yöneliyor. Baroni'yi Görünce Bırakıyor Topu Ama Sow'un Hareketligi Anda Yan Hakem Ofsayt Bayragını Kaldırmısmı Kaldırmıs Yani OFSAYT. Bu Pozisyonun Aynısı Türk Telekom Arena da Olmustu Hatırlarsanız Alex Dogru Atılan Pas da Alex Ofsayttaydı Topa Hareketlendi Ve Ofsayt Bayragı Kalktı Alex İse Gökhanı Görünce Bırakmısdı Yine o Macın Hakemi Fırat Aydınus Alexin Hareketligini Gördügünde İse Ofsaytı Vermisdi YİNE Aynı Pozisyon Ama Hakem Golu Verdi.

Uefa'nın açık talimatı var,oyuncu topa dokunmadığı sürece ofsayt bayrağı kaldırılamaz..Sow topa müdehale etseydi eyvallahta,golü ofsaytta olmayan Baroni attı..

Özgür Öztürk
01.04.2012, 22:47
İyi ki varsın be Hakan Kulaçoğlu !

Biz hırsızlığımızdan men edilmedik!

Hangi kanalda?

Cem
01.04.2012, 22:47
Firat Aydınus:Pozisyon'u şimdi daha iyi gördüm Gerçekten ofsaytmış. Bütün Trabzonspor camiasından özür dilerim.

Berat Akçay
01.04.2012, 22:48
Uefa'nın açık talimatı var,oyuncu topa dokunmadığı sürece ofsayt bayrağı kaldırılamaz..Sow topa müdehale etseydi eyvallahta,golü ofsaytta olmayan Baroni attı..
Topa hareketlendiğinde ofsayttır.Sow topa hareketlenip bırakamaz.

amasya0561
ilk yarıdaki oyuna bakarak (birkaç gol girişimimiz var ama) kendimi en kötüsüne hazırlamıştım. şikebahçenin taraftarlarına olsun bjk de boluya yenildi ama büyüklügünden birşey kaybetmedi. bolu ise yine bankasya takımı diyecektim. çok şükürki yenik durumdan beraberlikle bitirdik. degişen birşey yok yensek süper finalde son maçları kazansa her iki takımda fark 4 olacaktı bu durumda 5 oluyor. eh artık takımda süper finalde biraz kendine gelsin dimi

blackrain61

Markus Merk ofsait diyor. Baska yoruma gerek yok bence

61viya
[QUOTE=Özgür Öztürk;1918389726]Hangi kanalda?[/QUOTE

a haber

kaptans

futboldan anlayan birisi bunu nasıl der anlayamıyorum olcan için ...belli ki sakatlıktan sonra hala düzelemedi bi futbolcuda bazı etkenlerden dolayı iniş çıkışlar yaşanabilir ve onu yaşıyor belliki yoksa kalite herzaman kalitedir bir sol açık olarakta türkiyenin en iyisi denilebilir ama bu takımda oynamaz deniyor helal olsun....

Ahmet Karadeniz
Firat Aydınus ‏ @FAydnus (https://twitter.com/#%21/FAydnus)

Reply (https://twitter.com/#)
Retweeted (https://twitter.com/#)
Favorite (https://twitter.com/#)
· Open (https://twitter.com/#%21/FAydnus/status/186533629344759808)

Pozisyon'u şimdi daha iyi gördüm Gerçekten ofsaytmış. Bütün Trabzonspor camiasından özür dilerim.

Özgür Öztürk
Firat Aydınus:Pozisyon'u şimdi daha iyi gördüm Gerçekten ofsaytmış. Bütün Trabzonspor camiasından özür dilerim.

nerde demiş bunu

Uğur ÇIRAKMAN

elinize vicdanınıza koyun ya şuan bütün yorumcular ofsayt diyor bu kadar öz eleştiri yapmayın yaaaa:mad::mad::mad:

ThePatriot61
01.04.2012, 22:49
Firat Aydınus ‏ @FAydnus (https://twitter.com/#%21/FAydnus)

Reply (https://twitter.com/#)
Retweeted (https://twitter.com/#)
Favorite (https://twitter.com/#)
· Open (https://twitter.com/#%21/FAydnus/status/186533629344759808)

Pozisyon'u şimdi daha iyi gördüm Gerçekten ofsaytmış. Bütün Trabzonspor camiasından özür dilerim.

Senin anani...

Veysel

Böyle saçma bir talimatmı olur nerde yazıyor böyle bir olay benmi futbolu unuttum acaba ???

Mustafa Ayazoğlu
Fırat Aydınus çok çıkarcı.

O golü verdi ya büyük oldu Cüneyt Çakır gibi

Kereşenli

Dokunmasına gerek yok. Pozisyonda aktif rol alıyorsa oyuncu ofsayttadır.

Hatice Aslan

Gol ofsayt değil diyenlere gelsin..

fırAT ş....fsizi bile bile verdin niye kıvırıyorsun!!!!!!!!!! :mad:

Uğur ÇIRAKMAN
01.04.2012, 22:50
nerde demiş bunu

twitter dan açıkladı az önce benim de dikkatimi çekti şe...siz bu adam yaa:mad::mad:

61viya

Cidden dedi mi bunu?

hodlu
İlk yarı bjk maçında 90. dakikada attığımız nizami golü vermeyen hakem bozuntusu,bu gece yardımcı hakemin ofsayt bayrağını katlayıp kendisine iade ediyor.Vicdansız hakemler sizleri Allah'a havale ediyorum.Yazıklar olsun sizlere iki cümle laf saymayan yöneticilere....

Mustafa Çolak
Top atıldıgında yerinden kımıldamasa anlarım ama topa doğru hamle yapıyor sadece dokunmuyor, ofsayt olmaması için hamle yapmaması lazım.

Fatih
01.04.2012, 22:51
Cidden dedi mi bunu?
Feyk hesap.;)

Hatice Aslan
Twitterdan yaptığı hataları bir bir yazın hakkımızı helal etmiyoruz bunun öbür dünyasıda var demeyi unutmayın.

Ertan1982
öyle talimat yok.Pasif alanda kalan oyuncu kaleciyi yaniltacak bir hmle yaparsa aktif hale geciyor ve Ofsayt bayrgi kalkmali.Topa Hamle yapmasi yetiyor.Dokunma felan hikaye.sikecilerin golü 100% offsayt.

Su serefsizin yedi ceddini

-Samet
Ofsayt mı değil mi ?

pReN@_61
01.04.2012, 22:52
1 Nisan şakası bu olsa gerek...

danger00
bu yaratılan havaların bize yaramadığı bir gerçek. kendimiz geriliyoruz, sahadaki futbolcuyudu da geriyoruz.

zokora olsaydı ve bu kadar gereksiz gerginlik yaratılmasaydı çok rahat galibiyeti alırdık

Ömer SEVİNÇ
En azından insanmış. Eyyamcı da olsa insanmış.

hasan8861
01.04.2012, 22:53

burada sow aktif alan içerisisnde ve topa doğru hareketleniyor..çok iyi hatırlıyorum fenerin büyükşehire attığı sayılmayan bı gol vardı..uzaktan sut cekmıstı adam kalecının onunde diye hakem ofsayt vermişti!!sonuçta defans kurgusnu etkıleyen kaleciyi yanıltan bı pozisyon!genelde ofsayt verilmeyen pozisyonlarda ofsaytın ıcınde yer alan adam ya geriye dogru koşar ve aktif olarak pozisyonun içinde olmadığını gosterir yada ellerını havaya doğru kaldırır ve oldugu yerde durur ama sow bu pozisyonda topa dogru hamleyı kesinlike yapıyor ve pasın veriliş biçiminde ona dogru atıldığıda aşikar

Hatice Aslan
O gol ofsayt! eski hakemlerde bunu söylüyor.

Ayrıca Şenol hoca Zokora'yı niye oynatmadı gibi laflar etmişti Erman Toroğlu , sanırım cezasından haberi yok :/

blackrain61
Twitterdan yaptığı hataları bir bir yazın hakkımızı helal etmiyoruz bunun öbür dünyasıda var demeyi unutmayın.

Acikcasi bende helal etmiyorum. Hele de sari karti olan Caner´in attigi tekmeyi yan hakem sert sekilde bayragini cekip sözlü uymasina ragmen atmamasini hic helal etmiyorum. Birde Baronin var....

cemoli5408

Markus Merk en elit hakemlerden biriydi, kendisi ofsayt diyor. Bende öyle diyorum. Haddi bunları geçelim, saniye içindeki olayda, hakem bayrağı kaldırmışsa, indirmeyecek, ya da hiç kaldırmayacak ofsayt bayrağını.

Veysel
Fırat Aydunus ne ara bilgisayar başına geçmişte tweet atıyor cep telefondan atılmamış az uyanık olun yahu.

memozcan
01.04.2012, 22:54
bence hakem o bayrağı erken çekti topa biri dokunana kadar beklemesi gerekirdi,ama bayrak kalktıktan sonra da fıratın yardıms-cısına uyması gerekirdi, orda bütün takım duruyo bayrağı görünce çünkü..

neticeye gelince ister ofsayt olsun ister korner olsun bizim elimizde olmayan şeyler beni bağlamaz, 34. dakikada oyun durmasa o golü yemezdik aha da buraya yazdım...

biltrabzon
cakma hesap twitter deki.Takipci sayisindan belli zaten

Turgut Altun

Element uydurmayalım, ateş su toprak hava. tahta nerden çıktı. uydurmayalım.

hüseyin1975
Sakadir yahu, dermi hic.

Cem
01.04.2012, 22:56
Fırat Aydunus ne ara bilgisayar başına geçmişte tweet atıyor cep telefondan atılmamış az uyanık olun yahu.

Wınn vardır onda.

biltrabzon
vay be hakikattan ofsayttan golü yemisiz.Yine derbi mac yine aleyhimize karar.Bir defada biz hatadan gol atalim yater ulan.

Travelair
O gol ofsayt! eski hakemlerde bunu söylüyor.

Ayrıca Şenol hoca Zokora'yı niye oynatmadı gibi laflar etmişti Erman Toroğlu , sanırım cezasından haberi yok :/

Gözü dönmüştür

seyduna_efil
Şu Aydınus'un olduğu iddia edilen twitter hesabı fake...

Bekir
Stadda kale arkalarında 5-6 kez kalabalık biçimde kavga çıktı.

Amaç nedir,niye 10 dakikada 1 grup halinde kavga oluyor?

Hatice Aslan
01.04.2012, 22:57
Gözü dönmüştür

Asıl onun değil Ziya Şengül'ün gözü dönmüş. Çünkü o pozisyonun ofsayt olmadığını savunuyor. O pozisyonu yaratan TS olsaydı eminim ki ofsayt diyip yırtınırdı :mad:

Gurpas
01.04.2012, 22:57
bizim taraftar tam koyun afedersiniz ama öyle

Mustafa Çolak
01.04.2012, 22:58
http://c1204.hizliresim.com/w/1/40n21.png

Aker
http://www4.picturepush.com/photo/a/7935517/640/7935517.jpg

Aynı şekilde birçok pozisyon oldu, yönetim izlesin dursun sadece.

amasya0561
bu yaratılan havaların bize yaramadığı bir gerçek. kendimiz geriliyoruz, sahadaki futbolcuyudu da geriyoruz.

aynen bu . bize hiç yaramadı gerginlik Şenol hocada açıklamasında buna degindi. sen sadece takımını destekle. rakibi ıslıkla. kendi sahasında ayakları dolaşıyo futbolcularımızın

Yiğit Gayretli
Canınız sıkılıyorsa Hakan abiyi izleyin. Sıkılmıyorsa da izleyin! http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/ahaber/canli_yayin

cemoli5408
01.04.2012, 22:59
Taraftara bu kadar sallamaya gerek yok. Evet çok eksiğiz. Ama bir eleştiri varsa kendimizden başlayalım. Tribündeki adama bu kadar sallamak olmaz. İknci olarakta bu ülkede hiç bir taraftarın üzerinde bu kadar baskı yok. İnsanlar çok gergin. Orda nutku tutulanlar bizden farklı değil.Ama organizasyon ve tek bilek olmak şart.

TSelif
01.04.2012, 23:00
bizim taraftar tam koyun afedersiniz ama öyle

Arkadaş senin zorun nedir ?

Yaşar
Maçın başından 34. dakikaya kadar organize bile olup beraber hiçbir şey yapamayan taraftarımız, 34. dakikada sahaya atlet atarak, arkasından da yabancı madde atarak taraftarlık yaptığını sanıyorlar ise yanılıyorlar.
Çıkan her olay, atılan her yabancı madde fbli oyuncuları daha da motive etti maça.
En kolay deplasmanda oynayamadıkları kadar rahat oynadılar.
Bu maç Trabzon dışında herhangi bir yerde oynanmış olsaydı, bu kadar kötü olan Fb'yi evire çevire yenerdik.

Bunun dışında attıkları gol buz gibi gol.
Karşılıklı verilmeyen 2 penaltı ve çıkmayan birkaç sarı kart vardı.
Bu maçta eğer kimseye zarar gelmemiş ise en büyük pay Fırat Aydınus'tadır.

murat
Hakem ofsaytta hakli veya haksiz, bayrak kalkti diye duran futbolcunun kontratini yirtip derhal yolliyacaksin! Sen milyonlar kazan ama bukadar amator ol!

.....
http://www2.picturepush.com/photo/a/7935405/640/7935405.jpg

Bu pozisyonda faul dahi verilmedi.

fenerliler maça değil bizim oyuncuları sakatlamaya çıkmış sahaya.

demiradam57
01.04.2012, 23:01
Seyircinin Allahına kurban.Bu sene seyirciden ilk defa keyif aldım.Ağzınıza,elinize,YÜREĞİNİZE SAĞLIK...

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?3bzix0

hyasin61
01.04.2012, 23:02
ziya hariç hepsi ofsayt dedı ,ziya'nın ofsayttı demesı anormal olurdu herhalde

.....
Küfürden dolayı verilen cezalar geçerli değil çünkü o eylemlerde tekerrüre bakılıyor. Ama saha olayları yansıyor...

Büyük ihtimalle ceza alırız değil mi abi.

Kaç maç verirler ki.

Hatice Aslan
Futbolcu o bayrağa bakar bakmalıdır diyor eski futbolcu ve hakemler! Ama bizim taraftarımızın bazıları hakemde olmuş futbolcuda olmuş ofsayt değil diyor vay arkadaş!

Hepiniz birer Ziya Şengül olmayın arkadaşlar :)

Ali Özcan
Hakan Abi öttürüyordu reklama girdiler A Haber de...

memozcan
Taraftara bu kadar sallamaya gerek yok. Evet çok eksiğiz. Ama bir eleştiri varsa kendimizden başlayalım. Tribündeki adama bu kadar sallamak olmaz. İknci olarakta bu ülkede hiç bir taraftarın üzerinde bu kadar baskı yok. İnsanlar çok gergin. Orda nutku tutulanlar bizden farklı değil.Ama organizasyon ve tek bilek olmak şart.
kontrolsüz güç güç değildir diye yıllarca yayınlanan reklam vardı, çok dahiyane bir şekilde sahaya beyaz atlet atıyorsun, ama ondan sonra bıçak meşale sallıyosun, öfke kontrolü yapamayan stada gelmeyecek..

Fanatik34
Playoff öncesinde Senol Hoca´nin bir basin toplantisi düzenleyip, bu sezon derbilerde yapilan hatalari tek tek analiz edip, gözlerine sokmasini bekliyorum..malum bunu yapmasi gereken Yöneticiler´in bu seyinde bile degil!!!

Zokora´nin cezali olmayacagi hicbir maci kaybetmeyiz, hatta 6´da 6 bile gayet mümkün, yani sampiyonluk!

selyas
O çakı atmasalardi daha iyi oalcakti, Ama milletin 1 yıllık gazı çkmıştır :)

Veysel
01.04.2012, 23:03
Arkadaşlar şerefsiz canerin kol hareketi göründümü tv de ?

.....

Varmı böyle bir şey gerçekten

yavuzbaha
5 ünlü hakem yorumcusunun 5 i de gol ofsayt diyor...

cemoli5408
kontrolsüz güç güç değildir diye yıllarca yayınlanan reklam vardı, çok dahiyane bir şekilde sahaya beyaz atlet atıyorsun, ama ondan sonra bıçak meşale sallıyosun, öfke kontrolü yapamayan stada gelmeyecek..

Doğrudur haklısın. Ama her ne kadar bunlar doğru olsa da, arada bir bu istanbul namussuzlarına bunları da yapacaksın. Biraz da onların canı sıkılsın.

karayamayman
01.04.2012, 23:04
ben taraftari begendim televizyondan gordugum kadariyla...

Bicak haric tepkiler yerindeydi, kufurler iyiydi...

Bu kadar igrenclikten sonra taraftar yine de terbiyeli davrandi...

olcay_61
okadar diyorum sahaya inelim topun peşinden koşalım, kulübeye geçip doğru kadro kuralım yoksa yaranılmıyo TRABZON dışındakilere

hele bugün taraftara sallayanı Allah çarpar

Hürgün Aygün
Ceza alırsak bu Play Off'lara etki etmeyecek değil mi kesin bu?

Cem
Arkadaşlar GS maçında penaltı,bu maçta ofsayt derken 4 puan gitti. Yorumcular nederse desin "hakem hatası" diye kayıt edildi olay bitti. Boş konuşuyruz aslında

Veysel
01.04.2012, 23:05

Hesap fake sahte yani kardeşim.

sanatik

Atletleri konusan oldumu bu yüzden ?

Emre GÜRDAL
bu başlıktaki ilk yorumum....maçta skor önemli degildi benim için he yensekte sevinirdim...fazla yazmaya gerek yok, fb'nın golünü kimseyle tartışmam bile %100 ofsayt sow topa harektlindigi an iş bitmiştir dokunmamış topu görmemiş beni ırgalamaz pozisyon net ofsayt... caner kızı, sarı kart gördükten sonra 3 net faul var hele ılk yarının sonundaki poziyon net sarı ve ıkıncı sarıdan kırımızı olması lazım ama yok...burak'a selçuk tarafından yapılan pozyonda bana göre penaltı sarı kart olur kırmızı agır olur...sahaya atılanları hepsini normal karşılıyorum bıçak hariç...

bilgehan83
bu takıma 3 stoper,
iki ön libero
iki orta saha,
1 on numara
iki forvet
bir sağ bek
bir sol bek

bir de kondisyon ekibi lazım...

burak satılmalı,aykut,cech,mustafa,halil hatta alanzinho eğer oynatmayacak nedn aldıgımızı düşündüğüm ve bence takıma önce onu yazıp ardından geri kalanları yazabileceğimiz adrian'ı da satabiliriz....maalesef bize kapanan hiçbir takımı açamıyoruz.maalesef ikiye bir paslaşma, pas verip araya kaçma denilen en basit oyunları bile yapamıyoruz..adrian bu takımda oynamalıydı.bizim en klas en teknik adamımız adriandı..şimdi ne olacak bilmiyorum..benim içşn bu maçı sadece play off için almak önemliydi,gereğinden fazla abartıp oyuncularımız strese kendimiz soktuk..olgun bir oyuncu profilimiz yok bizim bu stresi kaldırabilecek bunu düşünmüyoruz..play off da en azından her maçı final havasında düşünüp kazanmak için önce sakin olmalıyız..sonra gol yemeden oyunu sürdürüp bizim hücum hattımız nasıl olsa 1 gol atar ümidi taşıyorum..inter ve lille deplasmanlardaki futbolu dikkati bekliyorum...

Koray
01.04.2012, 23:06
Bugün Şenol Abi için atletimi Alihan için çakmağımı orda olamayan tüm Trabzonsporlular için küfür ettim.

Mutluyum,problem?

Veysel
01.04.2012, 23:07
O bıçağı sallayan eminim sadece Fener maçına gelmiş bir Trabzonspor düşmanıdır. Stad önlerinde 10 liraya karaborsadan elim magandalarına bilet verirsen leke senin üstüne kalır. Açık ve net !!

OYılmaz
http://desmond.imageshack.us/Himg85/scaled.php?server=85&filename=5v3v3xna.png&res=medium

selyas
Sow 4 adım topa dogru yuruyor, Onun yuremesi, olayı ofsayt yapmıştır.
Dursaydı ofsayt olmayacaktı...
%99 DEGİL, %100 OFSAYT...

Emre GÜRDAL

elif abla bende sizlen beraber maç izledim biliosun benim ts tutkumu bagıranlara bişe demiyorum bagırmayanalara laf ediyorum bu maçı tv den birdaha 90 dk izle biz gurbetteki tarftarlara hak verceksın emin ol 34 dk olayındna sonra baska tezahratımız yok ilk başlarda top fb de iken ıslıklama vardı ama sonra hiç bişe yoktu...emin ol

TSelif
Şikeci olduklarını iliklerine kadar işlettik. Pankartlarla tezahüratlarla ne mal olduklarını iyice anladılar .
Not: Çakıyı atanı kınıyorum .

atigol
Bicak olmasaydi her sey cok iyidi, kufurler de cuk oturdu mac baslamadan kameraya sokulan azizli 100 dolar cok iyidi

.....
Bundan sonra çok derbi oynayacağız. İşimiz zor hakemlerle.

olcay_61
01.04.2012, 23:08
Seyircinin Allahına kurban.Bu sene seyirciden ilk defa keyif aldım.Ağzınıza,elinize,YÜREĞİNİZE SAĞLIK...

---
TRABZON dışından at gözlüğü kullanmayanlarda varmış, sağolasın abi

memozcan
01.04.2012, 23:08
Doğrudur haklısın. Ama her ne kadar bunlar doğru olsa da, arada bir bu istanbul namussuzlarına bunları da yapacaksın. Biraz da onların canı sıkılsın.
emin misin sence canları sıkılmış mıdır yoksa sevinmişler midir? aha hamsileri sabaha kadar konuşsunlar bıçak attılar diye bence seviniyolardır, sahaya atılan binlerce atlet güme gitti..

Yaşar
01.04.2012, 23:09
Yok tabi.
Hakem yorumcularını dinlemedim ama Uefa'nın yeni kriterlerinde ofsayttaki oyuncu topa dokunmadan bayrak kaldırılmaz.
Sow'un o poizsyonda topa doğru hareketlense de topla oynama niyeti yoktu.
O nedenle gol olduğunu düşünüyorum.

Berat Akçay
Bugün Şenol Abi için atletimi Alihan için çakmağımı orda olamayan tüm Trabzonsporlular için küfür ettim.

Mutluyum,problem?
Atıyorsun bari Volkan'ın kafaya isabet ettirsene :)
Siz tribünde , biz tv de saydırdık .Ah bide galibiyet alsaydık , tadından yenmezdi

Ağzınıza sağlık

hüseyin1975
Sow 4 adım topa dogru yuruyor, Onun yuremesi, olayı ofsayt yapmıştır.
Dursaydı ofsayt olmayacaktı...
%99 DEGİL, %100 OFSAYT...

Birde Girayin Baroninin kosdugunu görüp hareketlenmek istemesini engelliyor cünkü önünü kesiyor:(

Uğur ÇIRAKMAN
01.04.2012, 23:10
bugün ki seyirci yapılması geekeni yapmıştır.... keşke bütün maçlarımızda bu performansı gösterseler maçı izlediğim fenerliler kudurdular resmen .... gol ofsayt ki bütün yorumcular aynısını söyledi ayrıca başta söylediğim gibi teşekkürler trabzondaki taraftarımıza ellerine dillerine sağlık

TSelif
Tamam tamam şuçlu taraftar . ALLAH cezasınnı versin o taraftarın ki 11 tane leş bırakmadı bu gece orda :)

albatros
http://desmond.imageshack.us/Himg85/scaled.php?server=85&filename=5v3v3xna.png&res=medium

bu şekilde gururla kutlamak vardı galibiyeti
Kazım için
ama olmadı

Travelair
01.04.2012, 23:11
Ofsaytta, ofsayttaki futbolcu topun dibine geldi, dokunmadı diye ofsayt verilmez diye bir kural varsa bu kural sahtekarlıktan, dolandırıcılıktan başka birşey değildir

Cem
Herkes bıçak olmayaydı iyi olurdu diyor, bende bıçak saplansaydı iyi olurdu diyorum. Ben niye böyleyim?

memozcan

Mutluyum,problem?
tebrikler sayende maç sık sık durdu ve oyun ritmi rakibimizin lehine döndü, ayrıca benim adıma o çakmakları atacağına rakibe yuh çeksen takımımıza alkiş tutsan makbule geçerdi, daha çok yol almamız lazım..

malimar61
01.04.2012, 23:12
http://www.guncel61.com/genel/avni-akerde-esitlik.html güzel bi maç yazısı

Emre GÜRDAL
01.04.2012, 23:12
Tamam tamam şuçlu taraftar . ALLAH cezasınnı versin o taraftarın ki 11 tane leş bırakmadı bu gece orda :)

korkutma beni böle diyipte:)

Cem
01.04.2012, 23:14
Harbi o bıçak niye girmedi volkana? :D

ThePatriot61
01.04.2012, 23:14

Mutluyum,problem?

Yüreginize saglik Volkan delirdi adeta. 34 dk da yapilanlar gerekliydi. Bu takim sahipsiz degil bunu bir kac defa hatirlatmamiz lazim.

Birde su maraton tribününe bi care bulmamiz lazim gelecek sezon icin. Yönetim ile bu konuda birileri irtibat kurmasi lazim. Artik cekilmiyor gercekten bizim gibi takima bu yakismiyor.

Barış
01.04.2012, 23:15
müthiş deşarj olduk ama daha fazlası da olabilirdi,fazlasıyla haketmişlerdi. ısınmaya çıkıtıklarında müthiş tepki vardı,harikaydı. cristian yavşağının golünde yan hakem ofsayt bayrağını kaldırmıştı, fırata helal olsun müthiş soğukkanlılıkla ofsayt olan pozisyonu devam ettirip golü attırdı adamlara."ilk yarı kötüydük" ifadesini 46. kez duyuyoruz bu sene,inşallah son olur.

yavuzbaha
01.04.2012, 23:16
Yok tabi.
Hakem yorumcularını dinlemedim ama Uefa'nın yeni kriterlerinde ofsayttaki oyuncu topa dokunmadan bayrak kaldırılmaz.
...iyi o zaman ofsayttaki topçu,topa dokunmasın,topun üstünden sağından solundan atlasın ,perdeleme yapsın,diğer arkadaşı gelsin oynasın....olur mu öyle şey...Sow burada resmen topa hareketleniyor...ve son anda dokunmuyor....Aslında buna benzer Burak da bir gol atmıştı,markus o gole de ofsayt demişti...

Veysel
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/542773_387026927994509_107928099237728_1243653_697 737808_n.jpg

Bir alkışta bu taraftarlarıma gelsin.

Alper Calik
fınır ın golüne ofsayt değildi nasıl deniyor anlamıyorum?

adam topun yanında
kaleci Tolga nın görüş açısında
tüm defans oyuncularımız sow a odaklanmış
adeta herkesi kendine baktırıp uyutuyor
sonra arkadan gelen golü atıyor

şimdi sow oyunun içinde değil öyle mi?
sow topa hareketlenmemiş? Daha ne kadar hareketlenecek acaba?

Alenen ofsayt golü attılar.
Onlara verilmeyen kartlar sürekli oyunda kalmalarını sağladı !

Trabzonsporu insafsız eleştirmeyelim.

siyasetçisi
fenerasyonu
emniyet müdürü
valisi
yayıncısı
basıncısı
yetmezmiş gibi hakemler

herkes fınırı destekliyor

ona rağmen anacak ofsayt dan gol atıyorlar

Biz iyi oynamadı diye Trabzonsporu eleştiriyoruz !

Basit nüanslar sonucu belirliyor. Ne oldu canere kart gösterince oyundan almak zorunda kaldılar. Aynı kartları hak eden fınırlılara gösterse fınır oyunda kalabilecek miydi bu kadar? Almışlar arkalarına hakemi, dalga geçiyorlar bizimle.

Bu bir spor müsabakası değil arkadaşlar. Bu bir ortaoyunu ve maalesef hep böyle oynanıyor, biz de seyrediyoruz. Taşkınlık yaparsak "Trabzonspor taraftarı şöyle" deniyor, İstanbul da taşkınlık olunca "olur böyle şeyler" deniliyor !

fınırın şike yapmadığı sezondaki sıralaması ortada ! tüm hakem kayırmalarına rağmen

Yahu hırsızın hiç mi kabahati yok?

Eşit şartlarda mücadele olsun, Trabzonspor fınırdan da gs den de bjk den de iyi takım. Ama eşit şartlarda. Tüm olumsuzlukları yenecek gücümüz yok, Barcelona değiliz.

Ben helal olsun diyorum yine de. Bu şartlarda bu kadar.

orhan42
01.04.2012, 23:17
Bu sene derbilerdeki hakem hataları:
8taş maçında Egemen'in artistliğine hakemin kanması gden 1 puan
Geyse maçında maç 1- sıfır aleyhimize iken zoko'nun haksız yere oyundan atılması
febeş maçında Aykut'un yine oyunun hakimiyetini ele geçirdiğimiz anlarda uyduruk bir düdükle atılması
geyse maçındaki penaltı..Bunun penaltı olmadığını cümle alem biliyor giden 2 puan
son maç ofsayttan atılan gol..
Ne kadar tesadüf değil mi?Allah sizi bildiği gibi yapsın.ve hala ortalığı ayağa kaldırmayan yönetimi de....

fincher
01.04.2012, 23:17
Yok tabi.
Pasif ofsayt kuralı kalktı yani öylemi?Uefanın dediği o değil,Uefa der ki;pas atıldığı anda ofsaytta bir oyuncu varsa cart diye bayrak çekme,bikaç saniye pozisyonun gelişimini bekle,ofsayttaki oyuncu topa doğru hareketlenirse,aktif alandaysa bayrağı çek.Bu pozisyonda Sow net bir şekilde aktif alandaydı,pas atıldıktan sonra topa doğru hareketlendi.Son anda dokunmaktan vazgeçti.Topa doğru hareketlenmek topla oynama niyetidir,rakip savunma bunu böyle algılar.Topa doğru hareket etti ama oynama niyeti yoktu diye birşey olamaz.Eğer topa doğru hareketlenmeyip sabit dursa veya pozisyonla ilgisizliğini belli etse ofsayt olmazdı,ama aktif alanda,topa doğru hareket etti,defansı ve kaleciyi yanılttı.Yüzde yüz net bir ofsayt...

Yaşar
01.04.2012, 23:18
...iyi o zaman ofsayttaki topçu,topa dokunmasın,topun üstünden sağından solundan atlasın ,perdeleme yapsın,diğer arkadaşı gelsin oynasın....olur mu öyle şey...Sow burada resmen topa hareketleniyor...ve son anda dokunmuyor....Aslında buna benzer Burak da bir gol atmıştı,markus o gole de ofsayt demişti...
Benim görüşümdür abi.
Geçenlerde bir maçta buna benzer bir pozisyon olmuş, gol verilmiş ve doğru karar olduğu söylenmişti.
Hakem yorumcularını dinlemediğim için neye ofsayt dediklerini bilmiyorum.

orhan42
01.04.2012, 23:18
Adam aleni topa hareketleniyor..Ofsayt olmaması için sow'un aksi istikamete koşması veya durması lazım.Ama adam göz göre göre topa gidiyor..ne diyelim Allah büyük...

Travelair
01.04.2012, 23:19
Ofsayt değil diyenlere saygı duymuyorum. Ofsaytın doğasına aykırı denilen

hüseyin1975
01.04.2012, 23:19
Telegolde ayiya kirmizi ve Penalti diyorlar.

Ey Firat senin anana selam söylüyorum.

pReN@_61
01.04.2012, 23:20
Maçın başından 34. dakikaya kadar organize bile olup beraber hiçbir şey yapamayan taraftarımız, 34. dakikada sahaya atlet atarak, arkasından da yabancı madde atarak taraftarlık yaptığını sanıyorlar ise yanılıyorlar.
Çıkan her olay, atılan her yabancı madde fbli oyuncuları daha da motive etti maça.
En kolay deplasmanda oynayamadıkları kadar rahat oynadılar.
Bu maç Trabzon dışında herhangi bir yerde oynanmış olsaydı, bu kadar kötü olan Fb'yi evire çevire yenerdik.

Baroni Selçuk ve Alex sizce atılmamalıydı galiba hocam?Ha bir de bizden Colman, doğruya doğru şimdi...

Yunus Emre SEYHAN
01.04.2012, 23:20
O çakıyı sahaya atan insan olamaz diyorum ama insan kendinden geçince belki de yapabilir öyle birşey. Ne bileyim.. evinize hırsız girdiğini düşünün.

Yiğit Gayretli
01.04.2012, 23:21
Bu sezon Mustafa için acı ama eşsiz bir tecrübe oldu...

Sefa Alış
Maçta kale arkasındaydım öncelikle staddaki müzikleri kim çalıyosa teşekkürler.
Maç öncesinde :
--Hababam sınıfı o bilindik sahne Şaban'ın biz bu hayattan bi Trabzonspordan bi Mahmut Hocadan çekiyoruz sahnesi dinletildi.
-- Tarkanın gel güzelim hiç acımıcak şarkısı :D
-- ve Organize İşler bunlar müziği 3üde çok anlamlıydı bana göre.

Sahadaki olaylara gelince küfürler gayet iyidi,atılan maddelerde bıçak hariç güzeldi :)
( yalnız volkanda ne şans var o kadar madde atıldı biri isabet etmiyor adama)
Taraftar çok stresliydi aslında maç başında iyi güzel bağırıyoduk , gol yedikten sonra moraller çöktü,oyunda bi ara çok soğudu o sırada taraftarda sustu,golu attıktan sonra yine kendimize geldik.Neyse bunun daha play offu var,fenerin bizden çekeceği var.

Ömer Faruk61

Mutluyum,problem?

Elinize Sağlık..:)

biltrabzon
01.04.2012, 23:22
vay be burak a yapilan net penalti ve kirmizi,bunun hesabini sormayanlar serefsizdir.Bu serefsizlige dur demiyenler defolsun gitsin.Yeter ulan.Adamin attigi ofsayt golünü ver,30.dakikada net penalti ve kirmizi karti verme.

Ömer_
tamam pek iyi değildikte hakem namussuzunun vermediği kırmızı kartları,Buraka yapılan penaltıyı,bariz ofsayt golu,her atağımızda arkadan çeken fenerlilere vermediği kartlar maçın tamamiyle önüne geçmiştir.suç şerefsiz namussuz hakem fırat aydınusundur.Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın.amin.

tsukru61
Takımımızın oynadığı oyundan utandım.

hüseyin1975
Ofsayttan Golü ver, Kirmiziyi verme, Penaltiyi verme.
Ohhhhhhh ne güzel MEMLEKET!

yigits
01.04.2012, 23:23
Bundan sonra 34. dakikaları mı kutlasak ne daha bi zevk verdi. :)

Bu arada maçın en güzel anı kale arkası kamerasına dolar üzerinde Azize'nin resminin bastırıldığı banknotu inadına gösteren abimdi :D

gri_gokkusagi

---

al bendede o kadar bir ara gözlerim doldu işte avni aker bu dedim o anlarını bize yaşattıkları için seyirciye teşşekürler. seyirci tek takımını desteklemekde sıkıntı çekti...

TS0661
Bu maçta bu kadar aleyhimize hata olur mu?Bütün derbilerde yaşanıyor..Bu maça gelirsek;
1-baroni kırmızı kart görmeliydi
2-caner kırmızı kart görmeliydi
3-yediğimiz gol ofsayttı
4-burak'ın nerdeyse ayağı kırılcaktı kırmızı kart verilmeliydi

asilhamsi
trt de yourm yapan tum arkadasları Allaha havale ediyorum.

cristian kaleci ve defansı rahatsız ediyor %100 pozisyonun icinde ve %500 ofsayt

Bu arada gercekten bu ligi izlemeye gerek yok.Ben bugün macı izlemedim.Uzun zamandır ilk kez Trabzonumun macını izlemedim.

Bundan sonrada izlemeyi dusunmuyorum.Sonucu belli bir ligi izleyip heyecanlanmanın ahmaklık oldugunu dusunmuyorum.

Ve tek zevkim olan futbolu elimden aldıkları icin basta hakem ve federasyon olmak uzere herkesi Allaha havale ediyorum.

TheImp
http://i42.tinypic.com/993q83.png

Alper Calik
Daha şimdiden

fınırın golü ofsayt
Burak a yapılan hareket penaltı + kırmızı kart

diyorlar telegolde

para şike işte fınır işte

Yaşar
01.04.2012, 23:24
Baroni Selçuk ve Alex sizce atılmamalıydı galiba hocam?Ha bir de bizden Colman, doğruya doğru şimdi...
Selçuk'Un Burak'ın bileğine bastığı pozisyon penaltı ve kırmızı kart.
Alex'in Serkan'a yaptığı hareket de kartsız geçiştirilmemeliydi.
Olcan'In G.Gönül'e yaptığı hareket penaltı.
Ofsayt pozisyonunda ofsayt deniliyorsa, ofsayttır.
Ben kendi görüşümü söylemiştim.

TheImp
01.04.2012, 23:24
http://i41.tinypic.com/35iua7a.jpg

TheImp
01.04.2012, 23:25
http://i39.tinypic.com/21or9mu.jpg

fincher
01.04.2012, 23:26
Olcanın müdahelesi de net bir penaltıydı ama.Elit 2 hakemimiz var diyorlar,yönettikleri her maçta bir düzine hata yapıyorlar.Hakemlerimiz rezalet...

TS61_NL
01.04.2012, 23:27
Fatih Altayli dan inciler: Turkiyede 2 gercek camia var, biri Trabzonspor digeri Fenerbahce....Fakat Sikebahce kume dusmemeliymis, sikebahce camiasi cezalandirilmamaliymis, 8 takim evet yine 8 takimin da ismi geciyormus....Bunlarin alayi varya....

Atılay
http://i41.tinypic.com/35iua7a.jpg

Alex bunu bilerek yapacak karakterde bi adam değildir yapmayn

Sefa
http://i39.tinypic.com/21or9mu.jpg

Markus penaltı değil dedi. Sebep topa vurmasıymış. Bundan sonra topu vurup yanındakine yumruk tekme atmayan futbolcu istemiyorum takımda..

Sefa Murat Dokuz
01.04.2012, 23:28
Ofsyat mı değil mi diye baya bir izledim ve şöyle bir yorum yapmak istiyorum, ben genel olarak pozisyonlara bir oyuncu başka oyuncuları etkiliyor mu pozisyonun akışını değiştiriyor mu diye bakmanın daha doğru olacağını düşünüyorum. Sow topa hareketlenince kurala göre ofsayt sanırım, Markus Merk ofsayt demiş pozisyon için. Sow ofsaytta olduğu için bizim defansı duraksatıyor bizimkiler bence afallıyor pozisyon devam edince, Sow orda olmasa Baroni bu kadar rahat dalabilirmi şüphelerim var. Ben kurallara göre ofsayt diyorum ama futbolcuların artık beklenti yüzünden pozisyonu bırakmasına anlam veremiyorum, bütün defans paslaşmaları bizim Tv'den izlediğimiz gibi izlemiş.

Gökhan Gönül'ün pozisyonu, maçı izlerken değil demiştim uzaktan çekimde Olcan topa değiyor gibiydi ama kale arkası çekiminde Olcan kontrolsuz ve gereksiz bir noktada Gökhan'ı düşürmüş ve bana göre pozisyon net penaltı.

Burak'ın ceza sahasında ayağını kıracaktı az kalsın Selçuk , topa vurduktan sonra teknik olarak penaltı olmuyorsa, tehlikeli hareket çift vuruş ve Selçuk'a en az sarı kart çıkmalıydı bana göre.

Baroni Sarı kartı varken Burak'ın ayağına bastı kontrolsüzce girdi ve çift sarı karttan atılmalıydı.

Colman, ikinci sarı kartı görebilirdi, birden fazla faul yaptı sarılık fauller değildi ama sık sık faul yaptı gri bölgede dolandı durdu kırmızı için.

Sanırım Yobo, Burak kendisini çalımladığı bir pozisyonda Yobo topu smaçladı ancak kart çıkarmadı sadece frikik verdi hakem.

Caner kırmızı kart görebilirdi onunda gri alanda olduğunu Aykut gördü çıkardı.

Son olarak Volkan Demirel'i hiç sevmem zaten maçtan çaldığı süre de elinde patladı ama bıçak nedir be arkadaş...

Ömer_
01.04.2012, 23:30
Olcanın müdahelesi de net bir penaltıydı ama.Elit 2 hakemimiz var diyorlar,yönettikleri her maçta bir düzine hata yapıyorlar.Hakemlerimiz rezalet...

yok öyle bir penaltı.topa ikisi birden hamle yapıyor.burda 10 kişi topa kimin vurduğunu bile göremedik.pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok.

fincher
Bence de gol ofsayt,Burak ve Gökhana yapılanlar ikiside penaltı,Caner ve Colman ikiside kırmızı kart.Hakem maçı katletti diyebilir miyiz;kesinlikle...

Mustafa Ayazoğlu
twitter daki eğer fırat aydınus ise

görevini başarı ile yapmanın verdiği haz ile mesajlara sarılmış YUH

hasan8861
Maçta kale arkasındaydım öncelikle staddaki müzikleri kim çalıyosa teşekkürler.
Maç öncesinde :
--Hababam sınıfı o bilindik sahne Şaban'ın biz bu hayattan bi Trabzonspordan bi Mahmut Hocadan çekiyoruz sahnesi dinletildi.
-- Tarkanın gel güzelim hiç acımıcak şarkısı :D
-- ve Organize İşler bunlar müziği 3üde çok anlamlıydı bana göre.

Sahadaki olaylara gelince küfürler gayet iyidi,atılan maddelerde bıçak hariç güzeldi :)
( yalnız volkanda ne şans var o kadar madde atıldı biri isabet etmiyor adama)
Taraftar çok stresliydi aslında maç başında iyi güzel bağırıyoduk , gol yedikten sonra moraller çöktü,oyunda bi ara çok soğudu o sırada taraftarda sustu,golu attıktan sonra yine kendimize geldik.Neyse bunun daha play offu var,fenerin bizden çekeceği var.

benım soylemek istediğimde bu taraftarın ikinci yarının başından gol atılıncaya kadar susması halbukı adamları hapsetmişiz bütün dönen toplar bizde kalıyo volkan halil kaçırıyo ama seyircide ses yok!!bu gibi anlarda taraftar baskıyı kurdurmalı..mesela alanın gokhanın hareketiyle yerde kalıp hakemin avantaj oynattığı pozisyon bi gs-fb maçında olsa taraftar hakeme sarı kartı gostertirdi..öyle maçlar olmalı ki taraftar maçı aldırmalı..boyle olduğu sürece zaten koşmaya niyeti olmayan futbolcular rölantide maç götürüyorlar

sanatik
01.04.2012, 23:31
Bundan sonra 34. dakikaları mı kutlasak ne daha bi zevk verdi. :)

Bu arada maçın en güzel anı kale arkası kamerasına dolar üzerinde Azize'nin resminin bastırıldığı banknotu inadına gösteren abimdi :D

Play-off larda sahte parada atabilirler. Hatta canta ile birlikde.

fincher
yok öyle bir penaltı.topa ikisi birden hamle yapıyor.burda 10 kişi topa kimin vurduğunu bile göremedik.pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok.
Objektif bak,tartışmasız bir penaltı...

Zafer Fidan
ya yapmayin etmeyin. firat aydinusda o yüz mü var özür dileyecek. fake twitter hesabidir

mda61
Ben hakem falan anlamam arkadaş. Sahanda oynuyorsan, o kadar küfürle karşılıyorsan rakibi, yenip göndereceksin. Yenemiyorsan da hiç hakeme, şuna buna suç aramayacaksın.

Ömer_
Objektif bak,tartışmasız bir penaltı...

objektif bakıyorum.topa kimin dokunduğu bile belli değil.nasıl penaltı?

atigol
01.04.2012, 23:32
ridvan niye cikmadi ntv ye aziz babasina cok kufur edildi diyemi acaba

Sefa
twitter daki eğer fırat aydınus ise

görevini başarı ile yapmanın verdiği haz ile mesajlara sarılmış YUH

Değildir. Şerefsiz ama pişkin olduğunu sanmıyorum.

fincher
objektif bakıyorum.topa kimin dokunduğu bile belli değil.nasıl penaltı?
Belli değil derken,topa kimin dokunduğu çok belli.Gökhan Gönül dokunuyor...

pReN@_61
01.04.2012, 23:33
Yahu iyi güzel hakem hatalarını konuşalım da ben bizim takımın oyununu hiç beğenmedim bu akşam arkadaş.

Mustafa Ayazoğlu
01.04.2012, 23:33
Şu bir gerçek Trabzonspor iyi oynamadı.

Fenerbahçe çok akıllı top oynadı. Direkten dönen toplar olmasa yeniktik

olcay_61
01.04.2012, 23:34
maça şu kadroyla başlasaydık eminim çok farklı olurlu;
------------tolga-------------
celutska---giray--mustafa--cech
--------serkan----colman-------
volkan------alan(adrian)----olcan
----------burak----------------

aykut bu takımın ilk 11 oyuncusu asla olamaz; defansın içine kaçarak oynuyor boş boş sahada geziniyor

Mustafa Çolak
01.04.2012, 23:34
Maç başında kadrolar ekrandayken o parayı gösteren kardeşime teşekkürler, zıpladı durdu o parayı gösterebilmek için.
o görüntüyü paylaşabilecek biri var mı ?

Kereşenli
01.04.2012, 23:35
Şu bir gerçek Trabzonspor iyi oynamadı.

Fenerbahçe çok akıllı top oynadı. Direkten dönen toplar olmasa yeniktik

Volkan'ın çıkardığı toplar olmasaydı yenmiştik.

TheImp
Mustafa yumluya sezon sonu 10 milyon euro vermeliyiz. futbolu bıraksın. gitsin bi sahil kasabasında emekliliğinin tadını çıkarsın.

vendercan
Mehmet Özdilek Beşiktaş hariç diğer takımlara efeleniyordu...En son bıze yaptı...Sanırım Beşiktaş tan hiç paun şimdiye dek almadı ya da alamadı....Şimdi o koruduğu Beşiktaş sayesinde belki de küme düşecek!??

Ömer_
01.04.2012, 23:36
Belli değil derken,topa kimin dokunduğu çok belli.Gökhan Gönül dokunuyor...

çok belli olan nedir?tartışmaya gayet açık pozisyon.olcan net olarak topla gökhanın ayağı arasında.topa kimin vurduğu bile belli olmuyor.

gri_gokkusagi
Alex bunu bilerek yapacak karakterde bi adam değildir yapmayn

ben yıllarca başke aleximi izledim ne alexin bunu yapmadığı maç varmı diyelim sen haklısın kornerden atılan maddelerde sahaya yatışına ne demelisin?

seyduna_efil
O hesap Fırat Aydınus'a ait değil...

haltun
01.04.2012, 23:37
aydınus un yönettiği son maçlarımız
TRABZONSPOR A.Ş. 1-1 FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR 2-1 TRABZONSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0-1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
SAMSUNSPOR 1-1 TRABZONSPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 BURSASPOR

Mustafa Ayazoğlu
01.04.2012, 23:37
ben yıllarca başke aleximi izledim ne alexin bunu yapmadığı maç varmı diyelim sen haklısın kornerden atılan maddelerde sahaya yatışına ne demelisin?

az bile yaptı...