PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BBL 22. Hafta | Trabzonspor 70-88 Galatasaray Medical Park | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Murat'
07.03.2012, 15:59
Banvit maçı bitmeden bu başlığı da açıyorum.İnşallah tribünler tıpkı Fenerbahçe maçındaki gibi olur.Trabzon'da maç için pankartlar falan asılmış şimdiden.Biletler de yarın Maraş caddesindeki Ts Club'dan temin edinilebilir.

Murat'
07.03.2012, 20:45
Ah ah keşke kazanabilsek.

Ogün'
07.03.2012, 20:46
Ka-za-na-ca-Ğiz.

Oğuzhan İnce
07.03.2012, 20:55
Salon dolacak ve maçı kazanacağız.

Bundan sonra evimizde çok zor maç kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Murat'
07.03.2012, 21:58
Galatasaray da şu anda Tofaş ile uzatma dakikalarını oynuyor.

Sacit
07.03.2012, 22:14
Taraftara yine büyük iş düşüyor.
Bu maçı taraftar alacak, başka yolu yok

Çıkıp mücadeleni yapacaksın, ev sahibi avantajını kullanıp maçı kazanmalıyız

cska'yı yenmiş bir gs ile oynamak zor ama bahane sırası değil, yeneceksin.

Murat'
07.03.2012, 22:52
Galatasaray 2 uzatma sonunda Tofaş'ı yenmeyi başardı, umarım yeterince yorlmuslardır.Biletler yarın Maraş caddesideki Ts Club'ta satışa çıkıyor.Fenerbahçe maçındaki atmosfer şart.

hasan8861
07.03.2012, 23:00
inşallah gs karşısında galip gelip lige tutunma adına birşeyler yapabiliriz..yönetim neden bu kadar aciz anlamıyorum!!

Trabzonspor 61
08.03.2012, 01:11
Bu maçı kazanmalıyız.

Murat'
08.03.2012, 10:25
Hadi gelin medyaya, federasyona ve hakemlere gücümüzü Fenerbahçe macında olduğu gibi gösterelim.Biletler Maraş caddesideki Ts Clup'ta 5 liradan satılıyor.

Mehmet Cihan Kocaman
08.03.2012, 12:44
Cumartesi Hayri Gür'e gelmeyen Trabzonluyum demesin!
O salon dolacak, Galatasaray'ı yeneceğiz!

Murat'
08.03.2012, 12:46
Yaşadığımız onca haksızlığa ses çıkarmak için salonda olalım, gereken tepkiyi de verelim.Çünkü bu maç canlı yayınlanacak ulusal medyaya da sesimizi duyuralım, fakat sahamızın kapanmasına sebebiyet verecek her türlü şeyden uzak durarak.

Yiğit Gayretli
08.03.2012, 13:06
BMN Radyo olarak bu maçı televizyondan takip edemeyecek arkadaşlarımız için güzel süprizler düşünüyoruz. İnşallah gerçekleştirebliriz :)

Murat'
08.03.2012, 13:15
Aslında salonda kablosuz internet olsa canlı yayın bile yapılabilir.

FC-ST-PAULI-61
08.03.2012, 13:44
Elton Brown ‏ @Elton_Ballz Antwort Retweeten Favorisieren · Öffnen
Trabzon fans sorry i couldnt make the match, due to injury! Saturday come and support a big game for the club.
Yes ill be ready for Saturday, im so excited to be back on the court

Gs Macinda oynayacak.

Hüdai Pervaneli
08.03.2012, 13:53
Bu mac TV den yayinlanacak mi ?

Yiğit Gayretli
08.03.2012, 13:58
Maç Gs ile olduğu için Ligtv verecek.

Hüdai Pervaneli
08.03.2012, 14:12
Tesekkür ederim Yigit Artik Bizde TV den izlerik mecburen

Yiğit Gayretli
08.03.2012, 14:14
Acele karar verme :) Sabredin kençler :) :)

Murat'
08.03.2012, 14:18
Aslında salonda kablosuz internet olsa canlı yayın bile yapılabilir.

Bu söylemim bu maç için değil, yayınlanmayan diğer maçlarımız için Galatasaray maçı zaten yayınlanacak.

Yiğit Gayretli
08.03.2012, 14:19
Sabııııırr sabııır :)

inception61
08.03.2012, 14:42
bu nonoşlara iyi bir ders verin havaalanında görsünler gerçekleri istanbul köpekleri
it soyu ğs sinsisin gene hep sinsi olacaksın

Okan Çıtlak
08.03.2012, 14:43
evet biraz sabır :)

.....
08.03.2012, 15:21
aslan avına çıkıyoruz :)

Mehmet Cihan Kocaman
08.03.2012, 18:12
Halil Üner: O sekiz saniye ders konusu yapılmalı, ders...
Halil Üner: Banvit maçında hakkımızı gasp edenler, Galatasaray'ı yenmemize engel olamayacaklar...
Halil Üner: Trabzonspor'da Şenol Güneş ile birlikte büyük işler başaracağız!
Halil Üner: Haksızlık karşısında susamam. Elimden ne gelirse yaparım. Mücadele ederim. Bu yüzden bana, 'Sen Trabzonlu musun?' diyenler oldu!
Halil Üner: Bu takımda herkes emek veriyor, terinin son damlasına kadar. Kim bu çocukların hakkını yiyorsa, onları Allah'a havale ediyorum.
Halil Üner: GS'yi yeneceğiz. Sonra Hacettepe'yi, Antalya'yı da! Bizi kimse durduramaz, beyhude çabalar bunlar. Herkes dikkatli olsun.
Halil Üner: Trabzon'da olmaktan, Trabzonspor'u çalıştırmaktan büyük onur duyuyorum. Ben böyle bir heyacan arıyordum, bu bana yeter de artar!
Halil Üner: Bütün taraftarlarımızı cumartesi günü saat 15.00'de Hayri Gür'e bekliyorum. Haydi uşaklar orayı inletelim.

Adamsın adam!!

Sertan Danışer
08.03.2012, 18:19
Halil Üner: O sekiz saniye ders konusu yapılmalı, ders...
Halil Üner: Banvit maçında hakkımızı gasp edenler, Galatasaray'ı yenmemize engel olamayacaklar...
Halil Üner: Trabzonspor'da Şenol Güneş ile birlikte büyük işler başaracağız!
Halil Üner: Haksızlık karşısında susamam. Elimden ne gelirse yaparım. Mücadele ederim. Bu yüzden bana, 'Sen Trabzonlu musun?' diyenler oldu!
Halil Üner: Bu takımda herkes emek veriyor, terinin son damlasına kadar. Kim bu çocukların hakkını yiyorsa, onları Allah'a havale ediyorum.
Halil Üner: GS'yi yeneceğiz. Sonra Hacettepe'yi, Antalya'yı da! Bizi kimse durduramaz, beyhude çabalar bunlar. Herkes dikkatli olsun.
Halil Üner: Trabzon'da olmaktan, Trabzonspor'u çalıştırmaktan büyük onur duyuyorum. Ben böyle bir heyacan arıyordum, bu bana yeter de artar!
Halil Üner: Bütün taraftarlarımızı cumartesi günü saat 15.00'de Hayri Gür'e bekliyorum. Haydi uşaklar orayı inletelim.

Adamsın adam!!
halil üner gerçekten bunları demişse helal olsun yüzlerce kez harbiden adam demektir ŞENOL GÜNEŞ vol2

Mehmet Cihan Kocaman
08.03.2012, 18:46
halil üner gerçekten bunları demişse helal olsun yüzlerce kez harbiden adam demektir ŞENOL GÜNEŞ vol2

Maç içindeki tavırlarından belli oluyordu zaten.
Helal olsun, Şenol güneş neyse, Halil Üner de odur benim için.

Emirhan Yazıcı
08.03.2012, 18:56
GS Maçı Çok Çok Çok Zor Ama İmkansız Degil Yenmek Ekstra Olucak Bizim İçin Haftaya ve ondan sonra ki hafta çok önemli Haydi Usaklar

Ogün YAZICI
08.03.2012, 19:14
elton brown ve russel robinson kesin olarak oynuyor mu ?

Mehmet Cihan Kocaman
08.03.2012, 19:23
Elton Brown twitter adresinden Galatasaray maçında oynayacağını açıkladı.

61_Hasan_69
08.03.2012, 19:26
artık Şenol Baba neyse sende osun gözümde Halil Baba !

Ogün YAZICI
08.03.2012, 19:33
banvit maçındaki mücadeleden sonra taraftarın desteğiyle ve eltonun dönmesiyle alabileceğimiz bir maç.inşallah fener maçındaki ortam oluşur.taraftar grupları pota arkasındaki yerini alırsa büyük güç katarlar zaten...

Mehmet Cihan Kocaman
08.03.2012, 19:41
banvit maçındaki mücadeleden sonra taraftarın desteğiyle ve eltonun dönmesiyle alabileceğimiz bir maç.inşallah fener maçındaki ortam oluşur.taraftar grupları pota arkasındaki yerini alırsa büyük güç katarlar zaten...

Banvit maçından ümitsizdim, sakatlıklar olunca daha da ümitsizlendim ama mücadele beni çok şaşırttı. Öne geçtiğimizde 4. periyotta oyundan koparız diyordum ama az kalsın kazanıyorduk. (ki kazandık bana göre, 2 puan hariç her şeyi kazandık dün)

Bu maçta ben daha fazla ümitliyim. İçerde taraftar baskısıyla, sakatların dönmesiyle güzel bir galibiyet alabiliriz.

Özge
08.03.2012, 20:30
Halil Üner: "Bütün taraftarlarımızı cumartesi günü saat 15.00'de Hayri Gür'e bekliyorum. Haydi uşaklar orayı inletelim!"

onur-ts
08.03.2012, 20:55
Artık basket de bizim için bir sayfa.halil hocanın dediği gibi artık taraftar inletmeli.hakkımızı gasp edenlerin planları tutmayacak.çünkü hesaplarında yanlış yaptılar.haksızlığa uğradıkça taraftarın uyanıp sahipleneceğini düşünemediler.artık taraftar bu işin içinde.hem trabzonda hem deplasmanda arma aşkına yeni bir tribün kültürü gelişiyor.basketbol Trabzonspor insanını içine çağırıyor.bu ligde kalacağız. Bu arada bi sorum vardı bilenler için, hacettepe maçlarını nerede oynuyor.ankara arena mı?

Berke6198
08.03.2012, 21:12
Kazanmalıyız ancak kazanması çooook zor bir maç olacak... Allah bizim Yar ve yardımcımız olsun İnşallah...

exelans_25
08.03.2012, 22:37
trabzondaki arkadaşlar bu takım herşeyi hakediyor sonuna kadar destekleyin hafta sonu

Abdülkadir Kılıç
08.03.2012, 23:11
Oktay Mahmuti bizim çıkışımızın kesinlikle farkındadır. Galatasaray kesinlikle tam konsantre çıkacaktır maça. İşimiz çok çok zor. Zaten bu maçlar şuan için çok önemli değil. Orta sınıf takımları yenebilirsek harika işler başarmış oluruz.

FC-ST-PAULI-61
08.03.2012, 23:13
Gsyi bilmemde Hacettepe,Antalya , Bandirma gibi Takimlari kesinlikle yenmeliyiz.Bu Sanssizlik bitsin artik.Ama ben Hakemler Adam gibi Mac yönetirse,
Elton ve Gibson Formda olursa Galatasarayi da yeneriz diye düsünüyorum Taraftarlarimizi destegiyle.

ibrahim
08.03.2012, 23:15
Hoca bile bu kadar inandiysa, biz niye inanmayalim bu zafere? :)

İgzas-61
08.03.2012, 23:19
Halil Üner Adamsın Trabzon'da olupta maça gitmeyenler ve o salonu kedilerin üstüne yıkmayanlar ayıp eder gerçekten bu takım desteği hak ediyor...

Samet Türkmen
09.03.2012, 14:32
Şu maçımızı bir kere de Murat Murathanoğlu anlatsın kardeşim. Ötekiler basketbolu bile bilmiyor. Murathanoğlu ise resmen öğretiyor izleyiciye.

Eren Karaahmetoğlu
09.03.2012, 14:35
Doldurun şu salonu, hele Banvit maçındaki skandallardan sonra daha da güçlü desteği hak ediyor bu takım.

Mustafa Yılmaz.20
09.03.2012, 14:35
Şu maçımızı bir kere de Murat Murathanoğlu anlatsın kardeşim. Ötekiler basketbolu bile bilmiyor. Murathanoğlu ise resmen öğretiyor izleyiciye.
Murat Murathanoğlu İstanbul dışındaki maçları anlatmıyor. Büyük ihtimalle Osman Sakallıoğlu anlatır.

tahsinsever
09.03.2012, 15:31
allah aşkına tembellik yapmayın dolrurun şu salonu artık bu maç bizim için tam bir şov maçı daha öncede söyledim bu maç takımın değil taraftarın maçı o salon dolmzsa ayıp olur bu tarafrara yakışmaz haydi fırtınam esme vakti cimboma dar edin şu salonu basketbolda da trabzonun sradan bir deplasman olmadığını herkeze gösterelim.

Oğuzhan
09.03.2012, 15:38
Böyle atarlı hoca lazımdı bize de tam. Helal olsun hocam, bu takımı düşürmeye kimsenin gücü yetmeyecek.

Hürgün Aygün
09.03.2012, 18:30
Taraftar yine Fenerbahçe maçındaki gibi olursa neden kazanmayalım? Halil hoca adamsın gerçekten.Sonuç ne olursa olsun takıma desteğe devam bu ligde kalacağız inşallah...

Murat'
09.03.2012, 18:45
Hadi be Halil hoca tut şu takımı ligde, sonuna kadar arkandayız.

Sibel
09.03.2012, 18:48
Zor ama imkansız değil. Keşke son çeyrek olmasa.:)

Emirhan Yazıcı
09.03.2012, 18:52
Halil Üner: "Yarınki maça gelmeyen Fenerli olsun!

Trabzonspor Coachu Halil Üner, "Kendi sahamızdaki bütün maçlarda olduğu gibi, Galatasaray karşısında da favoriyiz" dedi.

Üner şunları söyledi:
"Galatasaray ligin en iyi kadrolarından birine sahip. Son derece akıcı basketbol oynuyorlar. Ancak biz sahamızda seyircimizle bütünleşerek rakiplerle aramızdaki farkı kapatabiliyoruz. Galatasaray'ı da mağlup edeceğimize inancımız tam"

Öte yandan geçen haftaki Banvit maçında sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyen Elton Brown ve Russell Robinson'un, Galatasaray'a karşı yetiştirilmesine çalışıldığı belirtildi.

Basketfaul.com

Ogün YAZICI
09.03.2012, 19:17
maça ilgi neden bu kadar az anlamıyorum.taraftar gruplarından ses seda bile yok.yarın taraftar ile kazanabileceğimiz bir maç inşallah dolar salon...

Ilelioglu
09.03.2012, 19:24
Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;):)

Emre Bekar
09.03.2012, 19:39
Şu maçın yarın olduğundan kimsenin haberi yok.

Sacit
09.03.2012, 19:40
Trabzon'daki Bmn üyesi kardeşlerimiz bu maça ilgi göstermeli, yarın salonda olmalılar..

Çok kritik haftalara girdik, lütfen ilgi gösterelim ve yarın salonu dolduralım.
bundan sonra evimizdeki maç Anadolu Efes ile oynayacağız. kendi evimizde olan maçları mutlaka kazanmalıyız, bu lig de kalacağız. Taraftar yarın salonu inletmeli, rakibi korkutmalıdır.

Halil Üner Trabzonspor Basketbol takımı için büyük bir nimettir.

Bugün TS Club'dan bilet aldım, biletler satılmış ama hepsi bitmedi. hepsini almak geldi içimden ama bilsem ki yarın salonda 5 bin kişi olacak alırdım..

Ogün YAZICI
09.03.2012, 19:45
Trabzon'daki Bmn üyesi kardeşlerimiz bu maça ilgi göstermeli, yarın salonda olmalılar..

Çok kritik haftalara girdik, lütfen ilgi gösterelim ve yarın salonu dolduralım.
bundan sonra evimizdeki maç Anadolu Efes ile oynayacağız. kendi evimizde olan maçları mutlaka kazanmalıyız, bu lig de kalacağız. Taraftar yarın salonu inletmeli, rakibi korkutmalıdır.

Halil Üner Trabzonspor Basketbol takımı için büyük bir nimettir.

Bugün TS Club'dan bilet aldım, biletler satılmış ama hepsi bitmedi. hepsini almak geldi içimden ama bilsem ki yarın salonda 5 bin kişi olacak alırdım..
ne kadar bilet satılmış abi yaklaşık olarak.en azından fırtına tribünü bitmiş mi ?

Sacit
09.03.2012, 19:49
ne kadar bilet satılmış abi yaklaşık olarak.en azından fırtına tribünü bitmiş mi ?

ne kadar satılmış sormadım ama adamın elindeki biletlere baktım çoğu satılmıştı. Fırtına tribünü biletleri zaten her maç bitiyor..

ThornWithin
09.03.2012, 19:52
Tabzonspor? yorgunluktan ben mi yanlış okuyorum yoksa, 3 sayfa da kimse düzeltmemişde...

Ilelioglu
09.03.2012, 19:54
Tabzonspor? yorgunluktan ben mi yanlış okuyorum yoksa, 3 sayfa da kimse düzeltmemişde...

Evet hata var. :cool:

Sacit
09.03.2012, 19:58
7.500 kişilik salonda yarın en az 2.500 kişi olsun ya da 3000 diyelim, rakip takım salondan çıkamaz. inşallah bu sayı daha fazla olur tabi..

Ahmet Başkaya
09.03.2012, 19:58

Yorgunluktan olsa gerek :p

Sacit
09.03.2012, 20:39
Gibson, son lig maçında 38 sayı attı. Harika bir performans ve yarın da bu performansı gösterirse galibiyet için her şey yolunda gider. Bunun dışında Elton sergileyeceği oyun ile maçın kilit oyuncularından olacak

ccd6167
09.03.2012, 21:54
oktay mahmudi iyi hocadir severim kendisini..

su gayseyi yenelim baska bisi istemem...yahudilerden daha cok nefret ediyorum bu serefsilerden

Özge
09.03.2012, 22:02
Sezonun en kritik maçı , Halil hoca epey iddialı.

Sacit
09.03.2012, 22:47
Formamızı giyip atkımızı takıp maçta olacağız,
son maça kadar, son saniyeye kadar mücadeleni göster..

exelans_25
09.03.2012, 23:49
sadri başkan basket takımı kampını ziyaret etmiş yarın maçı salonda izleyecekmiş

Samet Yildirim
10.03.2012, 00:21
Kazaniriz insallah..

Emre Bekar
10.03.2012, 10:10
HayriGürleyecek

yigits
10.03.2012, 10:16
Hala bilet almamış olanlar için;
Eğer bilet alacaksanız meydandaki Ts Club'ta bilet satışı sonlandı.Hayri Gür'ün önündeki gişeden alabilirsiniz.

Yiğit Gayretli
10.03.2012, 10:40
Sezonun en zor maçı olacak belki de... Banvit maçındaki istekle oynayalım, benim için kafî.

.....
10.03.2012, 10:44
Televizyon verir değil mi maçı ?

Murat'
10.03.2012, 10:52
Lig tv 3 verecek maçı arkadaşlar.

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2012, 10:53
4 tane bilet aldım dün.
Maçı Lig Tv 3 verecek.

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2012, 10:56
Bugün Günlerden Trabzonspor!

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2012, 10:59
Sadri Şener Basketbol Kampını Ziyaret Etti

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener Takımımızın kampını ziyaret ederek Galatasaray maçı öncesi moral verdi.

Yarın yapılacak olan Divan toplantısı için Trabzon'a gelen başkan Şener, ilk olarak Basketbol Takımımızın kamp yaptığı otele giderek kısa bir konuşma yaparak takıma ve teknik heyete moral verdi.

Basketbol takımımıza yapılan bu sürpriz ziyarette Başkan Şener ile birlikte Asbaşkan Nevzat Şakar, Basketbol Kulübü Başkanı Mehmet Yiğt Alp ve diğer yöneticiler de eşlik ettiler.

Tek tek oyuncularla tokalaşan başkan Şener, yarın oynanacak olan Galatasaray Medical Park karşılaşmasında salonda olacağını belirterek "Basketbol beni de heyecanlandırmaya başladı, yarın Hayri Gür'de Galatasaray maçını seyredeceğim. Takımın ligde kalacağınıza inanıyorum. Bu sene ligde kalın, seneye basketbola daha çok yardım edip çok daha fazla destek olacağım" dedi.

Yapılan bu sürpriz ziyaretten oldukça memnun olan Basketbol Takımımızın koçu Halil Üner'de , "Başkanımızın kampımıza yapmış olduğu bu ziyaret bizleri ve oyuncularımızı oldukça memnun ettiği kadar, Galatasaray maçı öncesi bir o kadar da motive etti." diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Banvit ve yarın oynayacağımız Galatasaray MP maçına da değinen Üner "Takımımızın Banvit maçındaki mücadelenin devamını Galatasaray maçında da tekrarlayacağız. Banvit maçında galibiyet alınamadı gibi gözükse de, son 8 saniyede tüm kamuoyunun gördüğü gibi mağlup olsak ta, benim defterimde Banvit i yendik olarak geçiyor. Yarın mücadelemizi seyircimizin de desteğiyle daha da üst seviyeye çıkarıp Galatasaray'ı Trabzon'da yenmek istiyoruz. Bu konudaki en büyük güvencemiz taraftarımızdır. Tüm Trabzonlular'ın yarın Hayri gür'e gelerek takımlarına destek olmalarını bekliyoruz" dedi.

Yiğit Gayretli
10.03.2012, 11:02
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/03/10/banvit-macinin-tekrari-istendi

Bu arada paylaşıldı mı bilmiyorum...

tahsinsever
10.03.2012, 11:04
haydi fırtına hayrigürde kop bugün o salon dolmazsa yazıklar olsun elimde olsa bilet alamayanlara ben alıcam yeterki o maça gidilsin sadri başkan bile geliyormuş ona bu taraftarın basketbolu nekadar istediğini göstermeliyiz salonda başkandan tezavhüradlarla destek istensin koro halinde başkan bize yıldız al sana yada başkan bize sponsor bul sana şeklinde ola bilir.

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2012, 11:06
haydi fırtına hayrigürde kop bugün o salon dolmazsa yazıklar olsun elimde olsa bilet alamayanlara ben alıcam yeterki o maça gidilsin sadri başkan bile geliyormuş ona bu taraftarın basketbolu nekadar istediğini göstermeliyiz salonda başkandan tezavhüradlarla destek istensin koro halinde başkan bize yıldız al sana yada başkan bize sponsor bul sana şeklinde ola bilir.

"Yönetim uyuma basketbola sahip çık"
"Taraftar burada Sadri Şener nerede?"

tahsinsever
10.03.2012, 11:11
aynen bunlarda güzel sözler yakışır mutlaka yapılsın gürbir sesle inlesin salon bu seslerle.

Sacit
10.03.2012, 11:13
Tek tek oyuncularla tokalaşan başkan Şener, yarın oynanacak olan Galatasaray Medical Park karşılaşmasında salonda olacağını belirterek "Basketbol beni de heyecanlandırmaya başladı, yarın Hayri Gür'de Galatasaray maçını seyredeceğim. Takımın ligde kalacağınıza inanıyorum. Bu sene ligde kalın, seneye basketbola daha çok yardım edip çok daha fazla destek olacağım" dedi.

keşke daha önce davransaydın Sadri bey
Ama bu da iyi bir haber

Cengiz Çubukcu
10.03.2012, 11:48
bugün yenileceğimizi ama Gs'yi zorlayacağımızı düşünüyorum, saat 15'de tv'nin başında olacağım...

Akif Gür
10.03.2012, 11:52
brown ve robinson oynayacak mı?

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2012, 12:23
Kaptanımız Tolga Zengin Galatasaray maçını Hayri Gür'de izleyeceğini twitter'dan duyurdu :)

Herkese günaydın. Bugün saat 15:00'da Hayri Gür Arenadayız.Basketbol takımımıza destek olmaya sizleri de bekliyoruz.

Tolga Zengin Twitter

Ogün YAZICI
10.03.2012, 12:26
Kaptanımız Tolga Zengin Galatasaray maçını Hayri Gür'de izleyeceğini twitter'dan duyurdu :)

Herkese günaydın. Bugün saat 15:00'da Hayri Gür Arenadayız.Basketbol takımımıza destek olmaya sizleri de bekliyoruz.

Tolga Zengin Twitter
anlaşılan futbol takımımız da başkanıyla futbolcusuyla çıkarma yapıyor.

tahsinsever
10.03.2012, 12:35
kaptınımz tolga zengin maça gelmesi çok güzel inşallah biriki oyuncumuz daha gelir kolman alanzinho burak falan hadyi dolsun salon çok az kaldı nekadar bilet satıldı bilen varmı?

Murat'
10.03.2012, 12:40
Sadri Şener geliyorsa maça olan inancım azaldı bile, o gelince hep yeniliyoruz.İnşallah makmuş talihini yenmeye geliyordur.Ligde kalırsak daha çok yardım edeceğiz demiş bu takıma yapacağınız en büyük yardım takımı kulubün bünyesine katmak olur sayın Şener, bu sayede takımın sponsor bulması daha da kolaylaşır.

Mehmet Cihan Kocaman
10.03.2012, 12:42
Bugün Hayri Gür'de çok enteresan bir karşılaşma olacak;

Bir tarafta Trabzonspor'u terk edip milyon dolarları Galatasaray’a saçan Trabzonlu Muharrem Usta'nın Galatasaray Medical Park’ı, diğer tarafta paraya ve güce karşı, onur'un, emeğin ve alın terinin mücadelesini veren Karadeniz’in hırçın çocukları.

Ve belki de futbolun çirkinliğini basketbola taşıyan şerefsizlerin omuzlarına vurduğu yükü de çekinmeden sırtlayanların mücadelesi.

Trabzonspor'un futboldaki büyüklüğüne direnemeyenlerin, basketboldaki neredeyse sahipsiz Trabzonspor'u ezmelerine karşı dik duruşun da savaşı.

Kısaca; tüm olumsuzluklara rağmen, bu onurlu çocukların parkede verdikleri savaş, basketbol geleceğimizin garanti altına alınmasının savaşıdır.

İsmail Alkan

tahsinsever
10.03.2012, 13:01
mehmet kardeşim çok doğru bir konuya değindin bizi bırakıp galata saraya sponsor olan hemde trabzonlu olan bir iş adamını şidetle kınıyorum eğer gerçekten trabzonluysa taraftara bunun hesabını vermelidir salonda gs den çok mp aleyinde tezavhürad yapılmalıdır.

Samet Türkmen
10.03.2012, 13:07
Klasik bir Trabzonlu işadamı örneği işte. Allah bilir sevinir gese galip gelirse. Ama öyle bir ihtimal yok. En az 5 sayı farkla galibiz.

Mehmet Zeki
10.03.2012, 13:21
Allah yardimcimiz olsun.

Butun atislar girsin insAllah...

Ilelioglu
10.03.2012, 13:23
Bugün Hayri Gür'de çok enteresan bir karşılaşma olacak;

Bir tarafta Trabzonspor'u terk edip milyon dolarları Galatasaray’a saçan Trabzonlu Muharrem Usta'nın Galatasaray Medical Park’ı, diğer tarafta paraya ve güce karşı, onur'un, emeğin ve alın terinin mücadelesini veren Karadeniz’in hırçın çocukları.

Ve belki de futbolun çirkinliğini basketbola taşıyan şerefsizlerin omuzlarına vurduğu yükü de çekinmeden sırtlayanların mücadelesi.

Trabzonspor'un futboldaki büyüklüğüne direnemeyenlerin, basketboldaki neredeyse sahipsiz Trabzonspor'u ezmelerine karşı dik duruşun da savaşı.

Kısaca; tüm olumsuzluklara rağmen, bu onurlu çocukların parkede verdikleri savaş, basketbol geleceğimizin garanti altına alınmasının savaşıdır.

İsmail Alkan

Nefret ediyorum su Trabzonlu olupta Istanbul takimlarina maddi anlamda destek saglayanlardan.

Samet Türkmen
10.03.2012, 13:25
Böyle işadamlarını deşifre etme amaçlı, sadece bu konuyla alakalı bir konu açılmasını istiyorum ileride Bmn'de. Herkes bilsin kimin ne olduğunu.

fatihmazlum
10.03.2012, 13:48
maçı veren kanal varmı arkadaslar..

Oğuz ZEYTİN
10.03.2012, 13:55
Sözler, vaatler kulağa hoş geliyor gelmesine de... Mühim olan ve bize acilen lazım olan icraat.

İlk kez mi hakemlerden şikayet ediyoruz? Ben bu tazr açıklamları ilk yarıdaki maçlardan sonra da hatılıyorum. Mesela Abdi İpekçi'deki Gs maçı sonrası da isyan etmemişler miydi? Ne değişti!?

Bakın, sadece hakem atamaları değildir sorun. Maç programlarını konuşan var mı?

Biz Bandırma'dan akşam 9 gibi yola çıktık, takım gece 2 gibi İstanbul'daydı. Trazbon uçağı perşembe öğleye doğru!

Perşembe günü öğlede Trabzon'a varış; belki hafifi bir akşam idmanı.

Cumartesi günkü Gs maçına çalışmak için sadece cuma günü kalıyor.

Gs güya depalsmana gelecek, değil mi? Çarşamba akşamı maçını oynayıp aksama olmaksızın Trabzon'a uçabilir.

Gs maçını (ihtimal dahilinde) kaybedersek de bu sefer federasyon ligler sorumlusuna itiraz ederiz belki... Soruyorum: Ne değişti / Ne değişecek?

İcraat lazım!

Samet Türkmen
10.03.2012, 14:03
Maçı Lig Tv 3 veriyor.

Uğur Ö.
10.03.2012, 14:04
Tolganın hiçbir sosyal paylaşım adresi yok inleki başlık mı açacağız.

Gerçektende denildiği gibi işi olmayan ve Trabzonda olan herkes gitsin.Gitmeyen fb li olsun :)

Mustafa Yılmaz.20
10.03.2012, 14:07
Bu arada Elton Brown kadroda, Robinson yok.

Gibson'a çok iş düşüyor. İnşallah savruk şekilde oynamaz. Göksenin ve Lucas gibi baskılı oynayan gardlara karşı ne yapacak çok merak ediyorum.

Yiğit Gayretli
10.03.2012, 14:14
Tolga'nın Twitter adresi yok gençler :)

Samet Türkmen
10.03.2012, 14:22
Şu Merve Toy'u basketbol'un içine sokan aptal anlayış. Murathanoğlu konuşuyor öyle bir soru soruyor ki ne alaka der gibi bakıyor :D

Samet Türkmen
10.03.2012, 14:25
Murat Murathanoğlu : Banvit maçı Trabzon'un kaybettiği ama hakettiği bir maçtı. Oyuncular artık inanıyor. Eğer taraftarının dediği gibi galatasaray yorgun giderse maça , Trabzon yenebilir diyemeyeceğim ama direnebilir.

Arka planda slondan görüntüler veriliyor. Baya kalabalık olacağa benziyor.

Alihan Ertürk
10.03.2012, 14:26
LigTV3'te stüdyo yayını başladı arkada salondan görüntüler geçiyor canlı canlı.

Maça ilgi var gibi, hadi bakalım.

Samet Türkmen
10.03.2012, 14:28
Şimdi genel görüntü verdi salondan. Eğer olay bu ise seyirci hayal kırıklığı benim için. 4'te 1'i falan ancak dolu mu salonun ?

Düzeltme : O kadar da yok. Kınıyorum taraftarlarımızı. Ayıp be ayıp. Geçen hafta ki mücadelenin ödülü bu olammalıydı.

Paulo Henrique
10.03.2012, 14:29
kazanacağuz

Akif Gür
10.03.2012, 14:36
bir yolunu bulup maçı izlemek lazım..internettende olsa :)

exelans_25
10.03.2012, 14:37
bu maçı izleyip de bizle paylaşmayan fenerli olsun

Osman Yavuz
10.03.2012, 14:38
Halil hoca konuşuyor.

Tahir61
10.03.2012, 14:39
lemontv den izleyecektim maçın linki yok link verebilirmisiniz arkadaşlar

Alihan Ertürk
10.03.2012, 14:42
Önemli olan yalnızca oyuncuların değil, şehrin, seyircinin, yönetimin inanmasıydı. Biz bunu başardık, yenildiğimiz maçlarda bile çok iyi mücadele ediyoruz artık.

Trabzonspor markasını futbolda olduğu gibi basketbolda da zirveye oturtacağız inşallah, öncelikle bu sene ligde kalmak istiyoruz.

Tabi herkes hata yapar ama 8 saniye kala, galip durumdayken böyle bir hatanın yapılmasını gönlüm kaldırmıyor. Banvit maçı bizim hakkımızdı.

Biz iyi takımız, sıcak takımız...Bugün Galatasaray karşısında galip gelmek istiyoruz... Sert oynayabilirsek bugün kazanacağız!

Satılan bilet sayısı çok fazla bugün yine Fenerbahçe maçına yakın bir seyirci olacak salonda. Basketbola küsen Trabzon halkı yaptığımız savaş ile yeniden basketbolu takip etmeye başladı.

HALİL ÜNER

Samet Türkmen
10.03.2012, 14:45
Aslında maçı izleyemeyenler için Bmn Radyo aracı olabilir. En azında faulleri sayıları anlatabilir hafif bir fon müzikle bir arkadaşımız.

Osman Yavuz
10.03.2012, 14:49
Oleeeeyyy saldır Trabzonum...

Alihan Ertürk
10.03.2012, 14:52
http://s1.directupload.net/images/120310/t37omcnv.png

Emre B.
10.03.2012, 14:54
İşimiz çok zor. Banvit maçında ki mücadele beni ümitlendiriyor.

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 14:57
Fenev maçındaki performansı bekliyorum, işallah kazanırız, ekstra galibiyetler lazım...

Hüdai Pervaneli
10.03.2012, 14:58
Suan Türkiyede en iyi Koc Bence Oktay Mahmuti Bügün Yenersek Iyi bir Is basarmis Olucagiz bence

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:01
Başladı... İlk ataktan boş döndü GS, biz de ilk atağımızda sayıyı bulduk. Tribünler iyi gerçekten :)

Caner Topaloğlu 3'lük attı TS 2-3 GS... Polat'ın üçlüğü girmedi.

Özge
10.03.2012, 15:02
Link istemek , vermek , ima etmek yasaktır.Bu yazıdan sonra bunları gerçekleştirenlere cezai işlem uygunacaktır.

Osman Yavuz
10.03.2012, 15:02
Brown'u kapatıyorlar.

Hüdai Pervaneli
10.03.2012, 15:03
7:17 Dakika var ilk ceyregin bitimine skor 7-5

Hasan Arslan
10.03.2012, 15:03
maç internet üzerinden nasıl izlenebilir arkadaşlar! bir bilen söylesin lütfen..

Emre B.
10.03.2012, 15:04
Elton iyi başladı.

Osman Yavuz
Savunmada iyibaşlamadık. 7-7 skor.

bordo08
Brown harika ya çok güçlü boğa gibi..

abcabca
10.03.2012, 15:05
hakemler başladı..

fatihmazlum
10.03.2012, 15:06
berabere 9-9 0ldu

Osman Yavuz
10.03.2012, 15:06
Savunma kötü yerleştiremedik bir türlü.

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:07
Hücumda sıkıntı yok gibi de savunmamız iyi değil.

9-11 durum.

fatihmazlum
hakemlere bak ya

Fatih ÇOLAK
Faulü yedi la, hakeme bak 9-11

fatihmazlum
10.03.2012, 15:09
pota altına ınmemız lazım zorlama 3 luklere gerek yok fark acılmamalı..karsımzıdakı takım cok tecrubelı ve guclu olın edırne değıl..

Royal Heart
10.03.2012, 15:10
Reklâm molası nedir ?

Alihan Ertürk
Gibson 3'lüğü soktu ilk denemesinde... Polat Kaya iki kere kaçırdı daha önce.

12-13... Hücum faul yaptık.

Ahmet Karadeniz
arkadaşlar üst taraflar niye hep bos?

Fatih ÇOLAK
pota altına ınmemız lazım zorlama 3 luklere gerek yok fark acılmamalı..karsımzıdakı takım cok tecrubelı ve guclu olın edırne değıl..

Kesinlikle, iyi defans yapıyoruz ama gereksiz üçlükler deniyoruz...Atakları boş geçmememiz lazım...

fatihmazlum
12 11 oldu haydı usaklar

Osman Yavuz
10.03.2012, 15:11
Hakemler başladı yine.

fatihmazlum
10.03.2012, 15:12
neden 3 luk atıyoruz sureklı anlamıyorum..

Alihan Ertürk
GS'nin değerlendiremediği ataklardan sonra boş dönmemeliyiz kesinlikle, şans geçmez her zaman elimize.

Gibson! 14-13.

Osman Yavuz
Gibson sazı almaya başladı.

fatihmazlum
10.03.2012, 15:13
ondeyız devam ıyı savunma

bordo08
10.03.2012, 15:13
Harika mücadele maç sonuna kadar böyle savaşmak gerek..

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:15
Kerem Özkan oyunda, top kaybettik hücumda ve sayıyı yedik... 14-17 GS önde, Halil Üner mola alıyor.

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 15:15
Çok gereksiz sayılar kaçırıyoruz, hücumda daha dikkatli olmalıyız 14-15

Osman Yavuz
10.03.2012, 15:16
Seyirci etkisiz, Türk oyuncularımız etkisiz. Bu şekilde maçı almak zorlaşır. Gibson ve Brown'ın performansları yetmeyebilir.

FC-ST-PAULI-61
Yerli Oyuncularimizda cabalasa artik.Brown ve Gibson herseyi yapamaz.

Fatih ÇOLAK
14-17 mola aldı Halil Hoca

fatihmazlum
10.03.2012, 15:17
pota altını zorlamalıyız gıbson ve brown en kotu faul cızgısıne gıdelre bu sekılde..

Özge
Gereksiz top kayıplarına başladık yine.

Dip.Ing.Mag.
Brown inanılmaz kotu bir Oyuncu

fatihmazlum
10.03.2012, 15:18
ıste boyle cok guzel..

vendercan
nerde izliyorsunuz renktaslar yardim???!!!!

Osman Yavuz

Ben başlığı terkediyorum....

exelans_25
10.03.2012, 15:19
brown mı inanılmaz kötü oyuncu hahaha biz başka bir spor izliyoruz heralde

fatihmazlum
brown mevcut takımın en ıyısı ve sayı krallığına kosuyor..

Özge
Bir karışıklık oldu sanırım yanlış yazdınız.

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:20
İlk Çeyrek Sonucu : Trabzonspor 16-17 Galatasaray MP

fatihmazlum
10.03.2012, 15:20
16-17 fena skor değıl ılk devre ıcın bravo cocuklar..

Dip.Ing.Mag.
10.03.2012, 15:21
Ben başlığı terkediyorum....

Pota altında cok etkisiz ben bu mac icin konuşuyorum son hucumuda bosa çevirdi simdi

Ilelioglu
Taraftarlar nasil?

Fatih ÇOLAK
İlk periyot için iyi bir sonuç, sürekli oyun içinde olmalıyız...

bordo08
10.03.2012, 15:22
Maçtan kopmadık bu önemli bu kez uzatmaya gitmeden kazanırız umarım...

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:22
Herkes denemesin yahu dışarıdan... Gibson'dan başka atabilen olmadı henüz.

yatara
10.03.2012, 15:23
maci nerden seyredebilirim

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:24
Son Durum : TS 17-21 gs

Düzeltme --> 19-21

fatihmazlum
10.03.2012, 15:24
dısardan zorlama 3lukler atmasak pota altına ınsek su anda ondeydık cok rahat

fatihmazlum
10.03.2012, 15:25
19 21 devamm

exelans_25
10.03.2012, 15:26
schumpertin teknik faul alması iyi oldu

Osman Yavuz
Mahmuti teknik aldı 2 atış yandan başlıyoruz. Skor 21-21

Royal Heart
Adamlarda bir sayı dağılımı var bizde sayı yükü iki adama binmiş, bu hep böyle oluyor sanırım.

Alihan Ertürk
23-21 öndeyiz !

Murathan
Eltooooon broooowwwnnn!
23-21

25-21 !!!

Osman Yavuz
10.03.2012, 15:27
Aslanım Gibson 25-21.

Emre B.
Çok güzel. Havamızı bulduk ama mola aldılar. İnşallah etkilemez.

exelans_25
kalve smaç.....

Yiğit Gayretli
Gibsoooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnn! :D

Alihan Ertürk
Harika çıktık hücuma Kalve smaçla bitirdi 25-21, mola Mahmuti.

fatihmazlum
10.03.2012, 15:28
harıka nazar değmesın:)

abcabca
10.03.2012, 15:28
gibson => olcan
brown => burak yılmaz

Ilelioglu
10.03.2012, 15:29
Iyi islik tutuyor Taraftarlar...Böyle devam...;)

Murathan
GS Hucüm faul!

SAFA
Maçın sonuna kadar başa baş götürebilirsek bir hamle şansımız olabilir.

Sibel
10.03.2012, 15:30
Son çeyrek faciası olmasın... Bari bu sefer.

Ilelioglu
Neden avantaja birakmadi?

Emre B.
Yapma be Kalve, içerden çıktı resmen.

Alihan Ertürk
25-24 GS üçlük buldu.

Ilelioglu
10.03.2012, 15:31
Ya su hücümlari bu kadar kötü kullanmamaliyiz. :rolleyes:

Koray
At şunu ya at.

Cihan-Ucar
Defansimiz berbat hep 3lüklerde boslar

abcabca
evet beyler çatı akıyor, sanki dersin 10 yıllık bina :)

Alihan Ertürk
Yepyeni salonda çatı akıtıyor. :D

SAFA
10.03.2012, 15:32
Bir kova koysunlar Allah Allah :D

fatihmazlum
10.03.2012, 15:32
yorumcuya acayıp uyuz oldum..

Alihan Ertürk
10.03.2012, 15:33
Yapma Polat Allah aşkına üçüncü kez girmedi üçlüğün deneme artık, bırak.

Gökhan ARSLAN
Maçı nerden izleyebilrim inernetten?

Koray
Böyle boş dönmeye devam edersek rahat yeniriz adamalr sürekli 3lük atıyor.

SAFA
Biri şu Polat'ı durdursun .

Oğuzhan
10.03.2012, 15:34
Adamlar kaçırmıyor arkadaş yapacak bir şey yok.

fatihmazlum
dıs atsılarda cok bos bırakıyoruz rakıbı cok rahat atıyorlar..

Ilelioglu
2.hücümdan da bos döndük yine 3 lük attilar...Yahu biz niye atamiyoruz 3 lük?

Emre B.
Ribaundlarda çok sıkıntı çekiyoruz.

bordo08
Biz 7 kişiyle devam ediyoruz 2 de temizlikçi arkadaş oyunda...:)

FC-ST-PAULI-61
25-29 oldu maalesef

Osman Yavuz
Hücumlar kötü salon yeni ama akıtıyor, salon aktif değil nasıl kazanacağız?

Seyircinin daha aktif olması lazım.

Soner Albayrak
10.03.2012, 15:35
Netten seyredebileceğimiz bir yer var mı acaba?

fatihmazlum
olcak ıs değıl 0 8 lık serı yaptılar

Yiğit Gayretli
Dış atışlara yine çözüm bulamıyoruz. İki kere ekstra pas yapınca Gs bütün savunma planı darmadağın oluyor...

Ilelioglu
Hücümlari cok basit bir sekilde harciyoruz. Biraz daha dikkat yahu.

:cool:

ibrahim
Hentbol takimi maglup olmus. Ben hic ümitli degilim Basketbol macindan. :)

Gökhan ARSLAN
Ya şuraya biri yazamıcakmı nerden izleyeceğimizi Allah aşkına biri cevap versin.

Alihan Ertürk
Gibson & Brown !

27-29

Emre B.
10.03.2012, 15:36
Gibson ve Elton dışında birisinin daha devreye girmesi lazım.

Samet Türkmen
Gibson faulleri sayıya çevirdi. 29-29 berabere

Ilelioglu
Yorumcu ne kadar uyuz yahu. :rolleyes:

Alihan Ertürk
29-29

Moladan sonra eşitliği yakaladık.

fatihmazlum
10.03.2012, 15:37
27 29 top bızde polat kacırdıkca brown sokuyor

exelans_25
gibson ve brown dışındakiler oyuna girin artık!

DKaraduman
3'lük denemeyi tamamen bırakmamız lazım, gerekirse maç boyu içerden atmamız lazım çok kötüyüz dışardan.

Ilelioglu
Her hücüm cok önemli, elimiz bos dönmemeliyiz cogundan. Adamlar hep 3 lük atiyorlar.

Özge
10.03.2012, 15:38
Kaan hücumu yedi neyseki imdada Lakovic'in top taşıması yetişti.

Alihan Ertürk
Boş döndük, savunmada faul yaptık.

FC-ST-PAULI-61
Of Kaan bu ne ya

Koray
Şu hücumlardan boş dönmeyelim sürekli.

fatihmazlum
yerlılerden hıc verım alamıyoruz..

Samet Türkmen
Öne geçme şansını kaybedip hücumdan boş döndük. Gs hatalı yürüme top bizde.

Özge
10.03.2012, 15:39
2 tarafta karşılıklı hatalara başladı , bizim değerlendirmemiz lazım.

Ilelioglu
Bu kadar basit top kaybi olmamali...:rolleyes: Hücümlari daha iyi degerlendirmeliyiz.

Osman Yavuz
Lig tv'nin klasik İstanbul takımlarını tutma olayı sürüyor.

Alihan Ertürk
Gibsoooooooooooooooooooooooooon !

32-29

jeepeers
çatısı akan yeni salonu da gördük ya daha bişey olmaz bizlere

fatihmazlum
10.03.2012, 15:40
gıbson fanatazı yaptı ama ısabet sans..

Alihan Ertürk
F.Aldemir serbest atışların ikisini de soktu, 32-31

Ilelioglu
Ya atmayin artik 3'lük....:rolleyes:

Samet Türkmen
Bu yorumcuyu vururum ben. 32-33 gs önde

Enes Başkaya60
10.03.2012, 15:41
Haydi Trabzonum haydi be...

DKaraduman
Ya atmayin artik 3'lük....:rolleyes:

Maç sonunda da havaya bakarsın inşallah da haksız çıkarım. :rolleyes:

Emre B.
Çok boş hücum yapıyoruz.

Alihan Ertürk
Hücumda sıkıntı yaşıyoruz... :S

Ilelioglu
Taraftar bozdu bu arada...Daha fazla islik ve baski olmali. Bu ne ya...

abcabca
10.03.2012, 15:42
gibson dışında teknik oyuncumuz yok..

fatihmazlum
yerlıler resmen seyredıyor ya cok dusuk takımın kalıtesı yerlı bazında..

Samet Türkmen
Hadi bunu anladım gerideyiz 3'lük atıyorsun ama Bandırma'da da 2 sayı önde olmamıza rağmen üçlük denedik adamlar yetişti.

Biraz da savunmayı aşamamaktan kaynaklanıyor. Keyfi atış değiller.

Ilelioglu
Taraftar canlan yahu...:cool:

Furkan S.
10.03.2012, 15:43
taraftarında maşşallahı var!

Alihan Ertürk
34-33... GS molası.

Koray
Bu yorumcu zorla sövdürecek beni. :)

Emre B.
34-33 öndeyiz. GS mola aldı. Çok heyecanlı bir maç.

Cihan-Ucar
Bu spikere ne oliyorr yok trabzonlular bilmiyor felan

exelans_25
taraftar artık bişeyler yap ıslık baskı

fatihmazlum
ya faullde atamıyoruz of ya

Enes Başkaya60
10.03.2012, 15:44
Çıldırt bizi delirt bizi Trabzonum....

Soner Albayrak
Bu yorumcu ne ayak yahu :)

Ilelioglu
Yorumcuya bak yahu...Belki her düdüge yada herseye tepki gösterecegim sanane...Kurali bilip bilmemek ne alaka? :rolleyes: