PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | livera61

Canberk
05.03.2012, 00:05
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

Bu haftaki konuğumuz Cem Akyüz

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/381475_10150429434727581_683117580_8908193_1071225 36_n.jpg

İlk önce Genel başlangıç soruları ; :)

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

SEDAT
05.03.2012, 00:06
* Forumda tanışmayı çok istediğin kişi kim ? :)

Misina
05.03.2012, 00:08
Totli aşkı nerden bulaştı sana Ofli Totti :)))

İlker Akçay
05.03.2012, 00:09
Reyizzzz,adamsın :)))

Hemen sorayım o zaman neden hep 4-0 tahmininde bulunuyorsun ? :D :D

Canberk
05.03.2012, 00:12
Cem 'Totti' Akyüz kullanıcı adını istiyoruz artık kabul edin .

Saygılar reis :)

Cem Akyüz
05.03.2012, 00:15
Öncelikle Herkese Selam Olsun :)

Doğum tarihiniz? 17.01.1989
Nerelisiniz? Elhamdulillah Ofluyum
Nerede oturuyorsunuz? İstanbul/Bakırköy
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? Açıköğretim 2.sınıftayım.Bölüm Kamu yönetimi
Hobileriniz? Kitap okumayı çok severim,tarihi yerleri gezmeyi çok severim
İlişkiniz var mı ? Hayır
Hayattaki en büyük hayaliniz? Trabzonspor'un şampiyonluğunu görmek.Başka bir hayalim yok.Birde şu anda hasta olan babamı tekrar ayakta görmek
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? Ernesto Guevara De La Serna "Che"
En büyük takıntınız nedir? Herhangi bir takıntım yok
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? Bir cafenin içine elimdeki poşeti atıp içinde bomba var diyip kaçmak
Neden Trabzonspor? Allah bizi bu dünyaya Trabzonspor için gönderdi
Neden BMN? Gerçekten Trabzonspor için iyi bişeyler yapılmak isteniyor
En beğendiğiniz filmler? Cesur Yürek,Cennetin Krallığı,Mongols

En beğendiğiniz sanatçılar? Kazım Koyuncu,Şebnem Ferah,Grup Yorum
En sevdiğiniz renk? Kızıl

Cem Akyüz
05.03.2012, 00:17
* Forumda tanışmayı çok istediğin kişi kim ? :)
Lazanist ve Şenol Abi ile tanışmayı çok isterim

Totli aşkı nerden bulaştı sana Ofli Totti :)))
Küçükken Tv de bir inter-Roma maçını izliyorum babamla beraber.Spiker Roma için aynı bizim ligin Trabzonspor'u demişti.Sonra araştırdım gerçekten öyle Roma'yı sevince zaten otamatik olarak Totti hayranı oluyorsun :)

Reyizzzz,adamsın :)))

Hemen sorayım o zaman neden hep 4-0 tahmininde bulunuyorsun ? :D :D
Bende bilmiyorum Reyis aslında ama ne bileyim objektif olamıyorum rakip kim olursa olsun ezip geçecekmişiz gibime geliyor :D

Cem 'Totti' Akyüz kullanıcı adını istiyoruz artık kabul edin .

Saygılar reis :)

Saygı benden Adamım :)..Aynen kullanıcı adım öyle olmazsa kesinlikle değişmem.Babam bile yıllardır Totti diyor :)

Hürgün Aygün
05.03.2012, 01:32
Roma'yı kaç yaşından beri takip ediyorsun abi? :)

Ceyhun Öncü
05.03.2012, 03:39
Yunanistan sevdasi nerden geliyor?

Hüdai Pervaneli
05.03.2012, 09:08
:) Samaras?

Yiğit Gayretli
05.03.2012, 13:10
Roma yüzünden mi Totti, Totti yüzünden mi Roma? Yoksa sadece ve sadece Totti mi? :)

Kader KORELİ
05.03.2012, 13:40
AS Roma ile Trabzonspor arasında ne tür benzerlikler var merak ettim şimdi, birkaç örnek verebilirsen sevinirim.

M.S.SOFU
05.03.2012, 14:00
o fotoğrafın çekildiği yer neresi :D...

Gamze
05.03.2012, 14:01
İki kuzen organizasyonlarda neden göremiyoruz sizi?
Bizi özlemediniz mi?

Sorularım bunlar :)

Emirhan Makul
05.03.2012, 15:22
Aşk Sizce ne demektir ? Ne ifade eder ?

Birde sosyalist olduğunuz ve marjinal şeylere karşı olduğunuz halde iphone kullanmanız arasında ki çelişkiyi bize açıklar mısınız ? Emperyalist düzene ayak uydurduğunuzu düşünüyor musunuz? ( Siyaset yapmadan anlatınız çarşı karışmasın ) :D

Yiğit Gayretli
05.03.2012, 15:28

Birde sosyalist olduğunuz ve marjinal şeylere karşı olduğunuz halde iphone kullanmanız arasında ki çelişkiyi bize açıklar mısınız ? Emperyalist düzene ayak uydurduğunuzu düşünüyor musunuz? ( Siyaset yapmadan anlatınız çarşı karışmasın ) :D

Roma'yı destekleme durumu daha bir anlam kazandı şimdi :D

Ahmet Başkaya
05.03.2012, 15:48
Kız arkadaşın fenerliyse , ne yaparsın ? :D

Emirhan Makul
05.03.2012, 15:57
Ahmet küme düşmüyorlarsa git konuş bence :D

Canberk
05.03.2012, 19:21
Artık
İlk önce Genel başlangıç soruları ; kısmına Kız arkadaşın fenerliyse , ne yaparsın ? sorusunu da ekliyorum arkadaşlar . Bu ne ya bıkmadı usanmadı herkese sormaktan :D

Barış Burak
05.03.2012, 19:47
o resimdeki saçı yana taramayı bana da öğretir misin?:)

Ahmet Başkaya
05.03.2012, 20:04
Ahmet küme düşmüyorlarsa git konuş bence :D

:D :D :D İyi güldüm :D

Artık kısmına Kız arkadaşın fenerliyse , ne yaparsın ? sorusunu da ekliyorum arkadaşlar . Bu ne ya bıkmadı usanmadı herkese sormaktan :D

Yürü git lan dalga geçme benle :) Ama herkese sormak istiyorum bunu :D

Cem Akyüz
05.03.2012, 22:03
Roma'yı kaç yaşından beri takip ediyorsun abi? :)
2002 sezonundan beri takipteyim kardeşim

Yunanistan sevdasi nerden geliyor?
Yunanistanlı çok arkadaşım var Atina'ya gittiğim zaman gayet iyi karşılandım bana karşı davranışları olumluydu.

:) Samaras?
Onun yüzünden sevmiyorum Yunanistan'ı.Samaras'ı oyun tarzından dolayı ilgiyle takip ederim

Roma yüzünden mi Totti, Totti yüzünden mi Roma? Yoksa sadece ve sadece Totti mi? :)
Roma yüzünden Totti

AS Roma ile Trabzonspor arasında ne tür benzerlikler var merak ettim şimdi, birkaç örnek verebilirsen sevinirim.
Kendimce örnekler vereyim.Onlarda bizim gibi ekonomik olarak kendilerinden daha güçlü 3 takıma karşı savaşıyorlar (Milan,İnter,Juventus).Seyircisi maç nerede olursa olsun maça gidiyor kötü giden bir sezonda bile takıma sırt çevirmiyorlar her ortamda destek veriyorlar.

o fotoğrafın çekildiği yer neresi :D...
Çalıştığım yerdeki Seyir Balkonu.Florya İstanbul Akvaryum

İki kuzen organizasyonlarda neden göremiyoruz sizi?
Bizi özlemediniz mi?

Sorularım bunlar :)
Dilara Aydın'da okuyor Gamze bende çalışıyorum o yüzden denk gelemiyoruz.

Birde sosyalist olduğunuz ve marjinal şeylere karşı olduğunuz halde iphone kullanmanız arasında ki çelişkiyi bize açıklar mısınız ? Emperyalist düzene ayak uydurduğunuzu düşünüyor musunuz? ( Siyaset yapmadan anlatınız çarşı karışmasın )
Aşk'ın tanımı nedir yaşamadığım için bilmiyorum.Sosyalist olduğum doğrudur ama iphone ile ne alakası var.O zaman dini kesimdem olan arkadaşlarda çelişkide.Onlarda Hristiyan marka ürünler giyip kullanıyorlar :).Emperyalist düzene ayak uydurmuyorum her kavgada ölen benim bayrak tutan çarpışan :)

Kız arkadaşın fenerliyse , ne yaparsın ?
Öyle bişey olamaz mutlaka Trabzonsporlu olmaya ikna ederim :)

o resimdeki saçı yana taramayı bana da öğretir misin?:)

Saçlarımı hiç taramam sabah kalkarım öyle kalır demekki o sabahta o şekilde kalmış :)

İlker Akçay
05.03.2012, 22:09
Reyiz play-off'da şampiyonluk şansımız nedir :D

Cem Akyüz
05.03.2012, 22:12
Reyiz play-off'da şampiyonluk şansımız nedir :D

Şampiyon oluruz Reyis sıkıntı yok.Önce şu ğs'ye 4 tane atalım arena'da :D

Canberk
05.03.2012, 22:17

Eyvah eyvah intihar sebebi :S

Özge
05.03.2012, 22:35
Neden Yunanistan adamım? :)

Cem Akyüz
05.03.2012, 22:44
Neden Yunanistan adamım? :)

Yunanistan'ı severim Adamım.Kültürüde benziyor bizim Kültüre.Mesela babaanem falan Rumca biliyor bende ondan baya öğrendim Atina'ya gittiğim zaman anladılar benim konuşmalarımı.Sıcak karşıladılar beni.Kendime yakın görüyorum

Hüdai Pervaneli
05.03.2012, 23:01
Atinaya Gittim Orda Iyi karsilandim Dedim Yunan Kizlari Güzel Oluyormus Dogrumudur ?

Cem Akyüz
05.03.2012, 23:04
Atinaya Gittim Orda Iyi karsilandim Dedim Yunan Kizlari Güzel Oluyormus Dogrumudur ?

:)...Ula Muhtar ne adamsın ya :)..Güzellik göreceli kavramdır sende git bak karar verirsin :)

61trabzonomer
05.03.2012, 23:07
imzanı eleştirsem kızar mısın bana :)

Hüdai Pervaneli
05.03.2012, 23:10
:)...Ula Muhtar ne adamsın ya :)..Güzellik göreceli kavramdır sende git bak karar verirsin :)

Ben gördüm biliyorum Birde Sana sorayim dedim:)

Cem Akyüz
05.03.2012, 23:21
imzanı eleştirsem kızar mısın bana :)

Kesinlikle kızmam sonuçta yazdıklarım konusunda bana katılmak zorunda değilsiniz :)

Fatih Yücel
06.03.2012, 09:34
Ne zamandan beri müslümansın ? :D

Of'a en son ne zaman gittin ?

Bakırköyden işe gitmek dışında kaç kez ayrıldın?

Emirhan Makul
06.03.2012, 16:17
Bakırköy senin için ne anlam ifade ediyor ? Yani benim için bile birşeyler ifade ediyor arkadaş öyle garip bir semtimiz senin için daha enteresan şeyler ifade edebilir :)

Mayls
06.03.2012, 17:14
Benim gibi, radikal düşüncelere sahipsin. Örneğin Trabzon sevgin, Türkiye sevginden çok çok önlerdedir. (Belki de ben seni yanlış tanımışım :D)
Bu tip düşünceler sebebiyle tepki topladığın oluyor mu?

Ve Kazım Koyuncu sevginin Trabzonspor'u bu kadar çok sevmende etken midir?

OYılmaz
06.03.2012, 18:39
Forumda pek çok kişiyi tanımasamda arada gördüğümden dolayı sorayım madem. Futbol senin için ne ifade ediyor ? sence futbol bu devirde milyon dolarlar alan futbolcuların sahte sevinçlerinden, göstermelik gülüşlerinden öteye geçip alt kültür insanların eğlencesi, mutluluğu haline dönüşebilir mi ?

Paulo Henrique
06.03.2012, 18:53
Güzel olmus

Alihan Ertürk
06.03.2012, 19:15
Samaras mı Totti mi? :)

Kubilay ŞAHİN
06.03.2012, 19:32
Kanki 9 un yanındaki 0 soldaysa ne kaldı?

m@rdi
06.03.2012, 20:33
Öldükten sonra "bir bitki olarak dünyaya geri döneceksin seç birini" deselerdi ne olmayı tercih ederdin? Neden?

.....
06.03.2012, 20:51
Totti'yi bu kadar sevmenin nedeni nedir usta :)

Cem Akyüz
06.03.2012, 21:24
Ne zamandan beri müslümansın ? :D

Of'a en son ne zaman gittin ?

Bakırköyden işe gitmek dışında kaç kez ayrıldın?
Ula ne adamsun ya 5 lider say kaçı iman etmiş amma gülmüştük ççç...Of'a geçen sene gidemedim onun dışında her sene giderim..Bakırköy'den ayrılmam için bir sebep yok bütün çevrem burada

Bakırköy senin için ne anlam ifade ediyor ? Yani benim için bile birşeyler ifade ediyor arkadaş öyle garip bir semtimiz senin için daha enteresan şeyler ifade edebilir :)
Bakırköyden fazla dışarıya bütün çevrem burada.Bakırköy demek özgürlük demek :)

Benim gibi, radikal düşüncelere sahipsin. Örneğin Trabzon sevgin, Türkiye sevginden çok çok önlerdedir. (Belki de ben seni yanlış tanımışım :D)

Yok Mayls doğru tanıyorsun.Trabzon ve Trabzonspor hayatımdaki ailem dahil bütün kişilerden değer ve olgulardan üstündür.Trabzonspor benim için hayatın ta kendisidir.Kazım Koyuncu benim için büyük bir ideal büyük bir liderdi.Kendisi ile bir çok kez sohbet etme fırsatım olmuştur.Her sohbette kendisinden yeni bişeyler öğrendim.Trabzonspor'u çok seviyordum Kazım Abi sayesinde daha farklı bakmaya başladım.Mesela ertesi gün konseri olmasına rağmen maça gidip boğazı patlayana kadar tezahurat yapması benim için özel bir hikayedir

Forumda pek çok kişiyi tanımasamda arada gördüğümden dolayı sorayım madem. Futbol senin için ne ifade ediyor ? sence futbol bu devirde milyon dolarlar alan futbolcuların sahte sevinçlerinden, göstermelik gülüşlerinden öteye geçip alt kültür insanların eğlencesi, mutluluğu haline dönüşebilir mi ?
Futbol benim için oldukça önemlidir.Ben futbolu alt kültür insanların bu dünyaya bir isyanı bir çığlığı olarak görüyorum.Seslerini tribünlerde pankartlar ile duyarabiliyorlar.

Samaras mı Totti mi? :)
Kimse Totti gibi olamaz :)

Kanki 9 un yanındaki 0 soldaysa ne kaldı?
40 kaldı kardeşim benim :)

Öldükten sonra "bir bitki olarak dünyaya geri döneceksin seç birini" deselerdi ne olmayı tercih ederdin? Neden?
Ot olmak isterdim.En azından hayvanlar beni yiyip karınlarını doyururlardı

Totti'yi bu kadar sevmenin nedeni nedir usta :)
Totti mi ?..Kimse onu parayla satın alamaz.Olduğu yere ihanet etmeyen bırakıp gitmeyen bir adam Totti.Orada doğru orada ölecek :)

Alihan Ertürk
06.03.2012, 21:27
...Kimse Totti gibi olamaz :)...

İşte bu! Beklediğim cevap.. :)

Cem Akyüz
06.03.2012, 21:29

Tepki olayını yazmayı unutmuşum.Evet Trabzon'u Türkiye'den daha çok seviyorum ve bunu söylemekten çekinmiyorum.Trabzon benim doğduğum yer ait olduğum yer.İnsanlar tepki gösteriyorlar bazen sert tartışmalarda yaşıyorum bu konuda ama umursamıyorum artık.Bana Trabzon yeter benim ülkem Trabzon

Ahmet Başkaya
06.03.2012, 21:52

Valla mı lan ? Nasıl ? :D

Canberk
06.03.2012, 22:07
Bence sen yengemizi foruma üye et . Bu kadar çırpınmanı görünce kendiliğinden olur zaten :D

M.S.SOFU
07.03.2012, 13:28
Valla mı lan ? Nasıl ? :D

git konuş bence pampa :D...

Mehmet Zeki
07.03.2012, 14:55
http://i.imgur.com/rs400.jpg

Bu foto'da ne goruyorsun :)

Cem Akyüz
07.03.2012, 22:55
http://i.imgur.com/rs400.jpg

Bu foto'da ne goruyorsun :)

Kaptan Roma ruhunu arkadaşlarına aşılamaya çalışıyor :)

Emirhan Makul
07.03.2012, 23:19
Gelmiş geçmiş tarihimizde yer alan futbolculardan seçtiğin bir Trabzonspor 18'i yapar mısın dostlarım

Canberk
07.03.2012, 23:20
Reis unutamadığın hatıralar vardır elbet bizle de paylaşabilir misin ? :) Maç seyahati olur maç izleme olur hiç farketmez eminim güzel şeyler yaşamışsınızdır İstanbul'da :D

İlker Akçay
07.03.2012, 23:31
Reyiz Hasan Üçüncü mü Totti mi ? :D :D

.....
08.03.2012, 10:09
Trabzonspor tarihinde en çok sevdiğin oyuncu kimdir ?

:)

Ahmet KESKİN
08.03.2012, 10:25
en son ne zaman agladın...

Cem Akyüz
09.03.2012, 00:16
Reis unutamadığın hatıralar vardır elbet bizle de paylaşabilir misin ? :) Maç seyahati olur maç izleme olur hiç farketmez eminim güzel şeyler yaşamışsınızdır İstanbul'da :D
Çobanlar grubumuz ile izlediğim her maç yaptığım her yolculuktan çok keyif aldım.Yine Buca'ya giderken ve dönerken İlker ile de bayağı gülmüştük.Ama en güzeli Mustafa'yı her maçtan önce umutlandırmam süper oluyor :D

Reyiz Hasan Üçüncü mü Totti mi ? :D :D
Zor soru Reyis 3-5 gün düşüneyim öyle karar vereyim :)

Trabzonspor tarihinde en çok sevdiğin oyuncu kimdir ?

:)
Hiç tartışmasız Fatih Tekke

en son ne zaman agladın...
Geçen sene ligin son haftasında

Cem Akyüz
09.03.2012, 00:21
Gelmiş geçmiş tarihimizde yer alan futbolculardan seçtiğin bir Trabzonspor 18'i yapar mısın dostlarım

Yapayım dostlarım izlediğim kadarı ile
1)Onur Recep Kıvrak
2)Emrah Eren
3)Egemen Korkmaz
4)Ogün
5)Abdullah Ercan
6)Tolunay
7)Ünal Karaman
8)Szymkowiak
9)FATİH SULTAN TEKKE
10)Şota
11)Burak Yılmaz
12)Tolga Zengin
13)Davor Vugrinec
14)Gökdeniz
15)Rigobert Song
16)Teofilo
17)Marcelinho
18)DAYFUN CORA

Canberk
09.03.2012, 00:33
İşte bende o Çoban grubunu kastetmiştim :D Bekliyorum şöyle kısalarından bir anı hatıra yahu kırma beni :D

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2012, 00:34
Call of Duty'e devam mı dostlarım ?

Cem Akyüz
09.03.2012, 00:39
İşte bende o Çoban grubunu kastetmiştim :D Bekliyorum şöyle kısalarından bir anı hatıra yahu kırma beni :D
Ankara'ya tren ile maça giderken sağolsun Özge börek yapmıştı bizde börekleri ne kadar geç yersek o kadar iyi mantığından dolayı uzun süre yemedik.Sonrasında uzman doktor Mustafa Yüksekus'un karnı acıktı ama çaktırmıyor cümleside aynen şu.Ya acaba yesek mi benim midem asit yapıyor tıbbı bir açıklama yapma derdinde arkadaş :D hepimiz dağıldık tabi orada :D..Sultan'ın trende kolbastı oynamasıda efsanedir benim gözümde bende iyi horon oynadım facebookta var o videolar :D.

Call of Duty'e devam mı dostlarım ?

Aynen devam dostlarım sen ne yapıyosun devam ediyor musun ?

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2012, 00:43

daha dikkatli daha tehlikeli bir şekilde hemde :)

Canberk
09.03.2012, 00:53
Ankara'ya tren ile maça giderken sağolsun Özge börek yapmıştı bizde börekleri ne kadar geç yersek o kadar iyi mantığından dolayı uzun süre yemedik.Sonrasında uzman doktor Mustafa Yüksekus'un karnı acıktı ama çaktırmıyor cümleside aynen şu.Ya acaba yesek mi benim midem asit yapıyor tıbbı bir açıklama yapma derdinde arkadaş :D hepimiz dağıldık tabi orada :D..Sultan'ın trende kolbastı oynamasıda efsanedir benim gözümde bende iyi horon oynadım facebookta var o videolar :D.

"-Özge arkadaşa yaptığı börek için buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz "

Unutulur mu o video yaa ççç Dur tekrar bakacağım ona ççç

Emirhan Makul
09.03.2012, 01:24
Dostlarım mavi jeans reklamını unuttun mu :D

23 Yaşındayım halen daha birinci sıramda bu olay, bunca yıllık hayatımda hiç o kadar gülmedim, gülerken felç geçirmeye yaklaşmadım Allah korusun ölüyorduk :D

Emirhan Makul
09.03.2012, 01:27
Buda bahsi geçen bööörekler :) Burada ilk parti yeniyor gerisi sabaha ayrılıyor çünkü tren durmuyor ve içeride satış yok :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/7618_145414643964_681293964_2563862_7737534_n.jpg

Cem Akyüz
09.03.2012, 21:58
Dostlarım mavi jeans reklamını unuttun mu :D

23 Yaşındayım halen daha birinci sıramda bu olay, bunca yıllık hayatımda hiç o kadar gülmedim, gülerken felç geçirmeye yaklaşmadım Allah korusun ölüyorduk :D

ey gidi Dostlarım o unutulur mu :D Burası istanbul Anne ooyy niye daha önce söylemedin :D

Özge
09.03.2012, 22:01
Adım geçmiş. :D

Sibel
09.03.2012, 22:10
Vazgeçmek zorundasın deseler, ilk önce vazgeçeceğin şu anki vazgeçilmezin ne olurdu?

Cem Akyüz
09.03.2012, 22:14
Adım geçmiş. :D
Can kurtaran börekler senin eserinde Adamım nasıl adın geçmesin :)

Vazgeçmek zorundasın deseler, ilk önce vazgeçeceğin şu anki vazgeçilmezin ne olurdu?

Futbol oynamaktan vazgeçebilirim

Canberk
11.03.2012, 23:58
Beni kırmayıp kabul ettiğin için teşekkürler Totti :)