PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

61viya
12.03.2012, 22:32
Şenol Hocam, ne güzel bi insansın sen ya.

Seninle aynı takımı tutabilmek.. Ne büyük onur benim için, bi bilsen!

Taha Muhammet
12.03.2012, 22:32
İçeri orta açabilse tamam da açamıyor adam. Gücü yetmiyor. Sağ kanatta sıfıra inip orta açamadığı, kaptırdığı, ezdiği topları sayamadım. Kırmızı kartı da yine bu pozisyonların birinde yedi zaten. Kuddusi'nin eyyamı olmasaydı görürdük buradaki havayı.
Son 3-4 maçtır bir kıpırdanma olduğuna katılıyorum. Daha iyi olacak.
adama destek vermessen böyle olur herkes ya içeri giriyor ya geriye çekiliyor

-Samet
12.03.2012, 22:33
Ayrıca Olcan'ın sakatlığı uzun vadeli olabilirmiş. Şenol hoca dedi.

Haydaa......

yorumsuz6117
12.03.2012, 22:34
3 tane çok iyi transfer şart..

ALDENİRO
12.03.2012, 22:34
şenol hocamız dediki: futbolculara haksızlık ediyoruz.çok sık maç oynuyorlar dinlenme günleri yok haliyle sakatlık ve performans düşüklüğü oluyor. taraftar da bir iki maç kötü oynayana kızıyor.herkes kendine göre haklı.

yorumsuz6117
12.03.2012, 22:35
Aykut takımı 10 kişi oynatıyor.. Ne defansa katkısı var ne ofansa..

Ömer SEVİNÇ
Gençlerbirliği maçına yetişmesi zor dedi. Böyle bir fikstür, lig düzeniyle oyuncu dinlendirilmez dedi. Artık maçlarda aralıklı bakacağız dedi. Bileği kötüymüş. Milli takımdaki sakatlığının üstüne gitmiş.

Fatih ÇOLAK
Hocam dedi ki: "Pazartesi, Cuma'ya maç veriyorlar, geçen sene de verdiler, hadi geçen sene önümüze kesmeye çalıştılar ama..."

Berke6198
12.03.2012, 22:36
Kardeşim bu adamın sonraki maçlarda harika bir performans gösterme ihtimali yok ki ayakta alkışlasınlar yok öyle bir ihtimal

Nereden biliyorsunuz ?

cemkılıç
12.03.2012, 22:37
Çok Ayıp Ettik Henriqeu'yi Islıklayarak ...

Burak Düzelicektir..

Ya hakikaten,kendi oyuncumuzu ıslıklayıp,zaten çıkarıldığı için morali bozulan adamı daha çok bozuyoruz.Bunun getireceği ne gibi bir fayda olabilir..

kudu_61
Penaltının tekrarı gerekirdi :)
komik değil bence doğru ksaleci burak vurmadan çizgiyi 1 metre terk etti madem bu ülke de penaltı tekrarlanıyor bunun da tekrarlanması gerekirdi
ben artık bu forumda bizim aramızda TRABZONSPORLU süsü vermiş fenerlilerin olduğuna eminim yazıktır ya yazılan yazılar utanç verici ne maç yorumlayasım geliyor ne de buraya giresim
teşekkürler çocuklar bu haklı galibiyet için
yazıklar olsun lig tv ye göre maç programı ayarlayıp çoook yordun TRABZONSPORUMU pazartesi cuma oynatan zihniyete
helalin var ŞENOL HOCAM
komik adamsınız şansal ve markus size sadece gülüyorum

Ömer SEVİNÇ
Geçen sene hadi şampiyonluğa oynuyorduk önümüzü kesmek için pazartesi cuma oynatıyorlardı dedi. Bu sene niye böyle yapıyorlar anlamadım dedi hoca:D

Emre Çömez
Şenol Güneş :"Futbolcuların 1 gün dinlenme şansı yok. Sanıyorlar ki "Sahaya çık futbolunu oyna". Bugün maç oynadık, cumaya maç koymuşlar. Geçen sene şampiyonluğa giderken de yaptılar aynısını. Hadi o zaman şampiyon olmamızı istemedin, bu sene ne istiyorsun? Beşiktaş ve Trabzonspor sakatlarıyla uğraşıyor!"

alıntı.

Chiko
http://www.ligtv.com.tr/haber/gunes-patlamasi

ALDENİRO
Aykut takımı 10 kişi oynatıyor.. Ne defansa katkısı var ne ofansa..
renkdaş çok ağır olmuş, adama süre verin aykut anadolu takımında oynasaydı 10 numara top oynardı, almak için uğraşırdık. o kadar kolay adam harcamayalım. bu maç kötü değildi. en çok koşan oyuncu aykut.

Oğuzhan
umutseverler unutmayın gecen senenin kazması umuttu.

He he kazma olmayanları görüyoruz yuhalanarak çıkıyorlar sahadan. Geçen sene 82 puanı o kazmalarla topladık kurban olayım öyle kazmalara be.

Süleyman Eruyar
12.03.2012, 22:38
yyyyuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çektik,

oh be rahatladık!!!

düşün ulan takımın yakasından,

ne iğrenç insanlarsınız...

Murat Varol
geçen yıl şampiyonluğumuzu engellemek için yaptılar da bu sene neden yapıyorlar art niyet olduğunu düşündüğünü söyledi şansal kızardı fener de oynadı böyle dedi içimin yağları eridi

yigits
Şenol Hoca:
Cuma'ya maç veriyosunuz,bunu geçen sene de yaptınız,hadi geçen sene şampiyonluğa gidiyoduk önümüzü kesmek için yaptınız onu anladık ama bu sene niye yapıyosunuz.

cyberentalpi
12.03.2012, 22:40
Yetenek sizsiniz i seyrettiniz mi az once

max adli baya akıllı bir kpek var. en sevdigi sarkı hayde hayde Trabzon. Valla su kopege oy atalım. dahasi bir forma felan alalım. zeckli imis:I)

yigits
12.03.2012, 22:41
Yalnız Olcan konusunda bilgilendirilmemiz lazım çok canım sıkıldı.

KüçükGolcü10
12.03.2012, 22:43
oldum oldum dirildim. bu gayidolari yenemeseydik, 3gun uyuyamazdim . pire adam noktayi koydu.

senol hocamda oyle bir konustuki, harbiharbi gonulrahatlattiyani.

Chiko
12.03.2012, 22:44
Hoca "Alex sakat" mi diyor, anlayamadim .. ?

muratfındıkoğlu
ŞENOL GÜNEŞ TEN SERT AÇIKLAMALAR "Dirençli bir takımla oynadık, oyunun hakimi bizdik. İlk yarıda rakip gol attı ama pozisyonu yok. Daha fazla atak olduk, daha fazla pozisyon ürettik. İkinci yarı tempo bakımından biraz daha fazla iyiydik. Golü de attıktan sonra biraz daha artırdık. İlk yarıdan çok farklı değildi. Hak ettiğimiz bir galibiyet. Rakibin Eneramo ile bulduğu pozisyon dışında pozisyonu yok. Arkadaşlarımız elinden geleni yaptı. 1-0'dan 2-1e getirmek de büyük başarı. Her dakikası iyi olan bir maç olmasa da üstün olduğumuz ve hak ettiğimiz bir galibiyet. Ligin planlaması yanlış. Cuma günü yine maçımız var. Geçen sene de oluyordu hadi o zaman önümüzü kesmek istiyordunuz, şimdi ne istiyorsunuz? Şu an futbol beklenmez. Futbol konuşmaya gerek yok. Bu planlamayla futbol çıkmaz bizden. Olcan sakat. Belki uzun süre oynayamayabilir, dinlenerek oynayabilir. Bu planlamada oyuncuyu hazır hale getirmek de zor."

Cafer Bulur
Sansal büyüka alanzinho yu öve öve bitiremiyor,sanirsin ki süperstar.

Sanki alanzinho nun kötü oynadigi maclari hic görmedik.

inadina61_08
Şenol Hoca:
Cuma'ya maç veriyosunuz,bunu geçen sene de yaptınız,hadi geçen sene şampiyonluğa gidiyoduk önümüzü kesmek için yaptınız onu anladık ama bu sene niye yapıyosunuz.

Hocamız hata yaptığında laf söyleyenler sesimiz çıkmıyor diyenler Haklısınız sonuna kadar Arkanızdayım, Ama Şenol Hocanın bu lafı Ayrı Bir Başlık açacak kadar değerli Hayde bir satır HELAL OLSUN HOCAM yazmaya davet ediyorum, Emin olun burayı pek çok medya takip ediyor... Haydi Millet ARkandayız HOCAM...

Heeee birde iyi ki federasyona iki tane adam sokmuşuz dimi yoksa bir sonraki maçı salı oynardık :mad:

r9emre
12.03.2012, 22:45
Ütopyamız belli. Fb, Gs'yi yenecek. Bursaspor, Kadıköy'de Fb'yi yenecek. Biz hem Fb'yi hem Gs'yi hem de önümüzdeki tüm maçları yeneceğiz play off maçlarına kadar. Sadece bunlar gerçekleşirse Gs ile aramızda 11, Fb ile aramızda 2 puan kalıyor. Ki Gs'nin son maçı küme düşmeme hattında can çekişen son haftaya kalacak Manisaspor'la oynayacak. Play off'a böyle girersek de Gs ile 6, Fb ile 1 puan fark ile play off'a gireceğiz. Tazelenecek şampiyonluk umutları. Umut, fakirin ekmeği.

ağasarlı
haftaya iki kanat oyuncumuz yok. kanadımız kırık resmen :((

yorumsuz6117
Şenol Hoca müthiş konuşmuş..

Süleyman Eruyar
12.03.2012, 22:46
Mustafa Yumlunun gol attıktan sonra Volkan a sarılışı o kadar tatlıydı ki..

benim için unutulmayacak sahnelerden birisiydi..

Mustafa Ayazoğlu
12.03.2012, 22:46
http://www.ligtv.com.tr/haber/gunes-patlamasi

Güneş patlaması!

Oğuzhan
12.03.2012, 22:49
haftaya iki kanat oyuncumuz yok. kanadımız kırık resmen :((

Hocam geçen sene kanatsız şampiyon oldu bu takım. Bir maç idare etsinler kanatsız :D

Ortadan hücum ediyorduk bütün maçlarda bir maç idare ederiz herhalde :)

yaranozlu
12.03.2012, 22:49
güneş çok fena konuştu. hadi geçen sene önümüzü kesmek için lafı var ya, Trabzonspor tarihi açısından TVlerde söylenen binyılın lafıdır!

Oğuzhan
12.03.2012, 22:50
Volkan Şen pozisyonu %100 kırmızı kart bu arada. Adam çirkeflik yapıyor ama sinirlerine hakim olması lazım sonuçta futbol bu olacak böyle yoldan çıkarmalar falan. Ucuz atlattık, ilk defa lehimize hakem hatası oldu kritik bu sene :)

Murat'
12.03.2012, 22:50
Bence hiç tat vermeyen bir futbol ortaya koyduk.Bu senki maçlardan hiç zevk alamıyorum maalesef, geçen sene oynadığımız futbol aklıma geliyor.Transferlerin çoğu fiyasko oldu maalesef.Henrique güzel bir topuk pası dışında bütün topları ezdi, o fiziğine rağmen ikili mücadelelerin hiçbirisini kazanamadı, acilen Hollanda ligine geri gönderilsin.Adrian'da bir kıpırdanma var, iyi oynadığını söyleyemem ama gerçekten önceki maçlarına göre daha arzulu oynuyor.

bilgehan83
12.03.2012, 22:52
bugün aykutu çok beğendim ileriye ve dikine oyunu ilerisi için bana umut verdi..inş daha iyi olacak...

kudu_61
12.03.2012, 22:52
yumlu içeri girdi diye yumlu avantaj sağladığı için penaltıyı tekrarlatan mhk zihniyeti değil mi bu burağın penaltısında kaleci nerdeyse burağın önüne gelmiş baskette de yediniz aynı ...... şimdi de penaltıyı bile tartışanlarımız var aramız da eskiden taraftarımız futboldan anlardı adam zaten ite kaka girdi içeri kaleci topa dokunmadı kılı deyse penaltı olacaktı neymiş efendim haksız penaltıymış iyi ki kaçmış

Bordo_MaviM_61
12.03.2012, 22:53
Volkan Şen pozisyonu %100 kırmızı kart bu arada. Adam çirkeflik yapıyor ama sinirlerine hakim olması lazım sonuçta futbol bu olacak böyle yoldan çıkarmalar falan. Ucuz atlattık, ilk defa lehimize hakem hatası oldu kritik bu sene :)

Ligtv ve Tff bizim ilk 4 te olmamızı istemese o pozisyona on kere kırmızı kart çıkardı!

Cafer Bulur
12.03.2012, 22:54
Hocam geçen sene kanatsız şampiyon oldu bu takım. Bir maç idare etsinler kanatsız :D

Gecen sezon jaja ile deliyorduk rakipleri,su anki takimda rakibi delebilecek oyuncu var mi?

Volkan ve olcan in g.birligi macinda olmayisi bizim icin sikintili olacak.

ağasarlı

hadi volkan neyse de, olcanın durumu biraz ağırmışş playoflarda işimiz zor...

Adem Erdoğan
Alex kim yahu. :)

Dip.Ing.Mag.
12.03.2012, 22:55
macin istatistikleri var mi?

fotinoslu061
12.03.2012, 22:56
adım adım yola devam şenol baba ii koydu lafı vesselam ..

cemkılıç
12.03.2012, 22:57
Alex kim yahu. :)

arkadiusz'un kısaltması;)

ağasarlı
12.03.2012, 22:58
bu arada bir maçta kötü oynadı diye bir oyuncuyu yuhlayanı kınıyorum.... daha 4-5 saaat önce alanzinho ile neden sözleşme yenilendi diyenler, 180 derece döndü... bugün henrique kötüydü de takım çok mu iyidi ??. lütfen elinizi vicdannızaa koyun....

Sinan Ayaz
12.03.2012, 22:58
Mersin maçında iyi oynayıp kaybetmiştik, bugün kötü oynayarak kazandık

cemoli5408
12.03.2012, 23:00
Bu sene Trabzonspor'un tüm maçlarını izledim, bu maçta kötü oynadık diyemeyiz. En iyi maçımız değildi ama kötü hiç değildi.

Süleyman Eruyar
Bu maçta çok kötü oynadıysak Karabükspor deplasmanında ne yaptık merak ediyorum,

kötü oynadık diyenlere katılmıyorum,

yorumsuz6117
Bir Melo lazım bu takıma

Bordo_MaviM_61
12.03.2012, 23:01
Bir Melo lazım bu takıma

Takım içi dengeler bozulma olayını aşarsak ve bir adama yılda 2 3 milyon euro verecek güce ulaşırsak bu tür adamları getirebiliriz. Yoksa 32 33 yaşında falan belki alabiliriz.

Sinan Ayaz
12.03.2012, 23:02
cuma olcan oynamazsa çok sıkıntı bir maç olucak bizim için

Tolga Kurt
12.03.2012, 23:02
Bir Melo lazım bu takıma

Katılmıyorum. Bize bir Fernandes lazım.

kudu_61
12.03.2012, 23:03
burak sevinenlerin arasında yoktu burağın kaçırışına kızmıyorum kızdığım herkese bağırması her topu istemesi

yorumsuz6117
12.03.2012, 23:03
Olcan sezonu kapamış Haber61'e göre..

ağasarlı
12.03.2012, 23:04
cuma olcan oynamazsa çok sıkıntı bir maç olucak bizim için
malesef sadece olcan değil volkanda olmayacak..olcan uzun süre olmayabilirmiş :((

zorroid
Bu maç kötü oynadıysak o kadar pozisyonu nasıl bulduk? Serkan Balcı ve Volkan Şen için söylenecek tek şey muhteşemdiler olur. Adrian yorulana kadar iyi oynadı. Henrique vasatın altında kaldı sadece. Bu maçta kötü oynadık demek haksızlık olmuyor mu?

Samet GÜVEN
Batuhan Hazar Çavdar ‏ @Batuhancavdar61 Kapat
Ne yazıkki Olcan'ın 4 ile 6 hafta sahalardan uzak kalma ihtimali var. Son maçlarında ağrıları gittikçe arttı.

yigits
12.03.2012, 23:05
Bence ne Melo ne Fernandes.Bize mümkünse 2 yazı ile (iki) adet çok pişmiş,temiz defans.

Erdogan
12.03.2012, 23:07
yok yok biz trabzonspor taraftari olarak senol hocayi hak etmiyoruz.

ne kadar cok bilmis varsa bizde.

exelans_25
12.03.2012, 23:07
şenol hoca alex değil arek dedi glowacki için.ben henriqueyi çözemedim adamda bilek var ama çok ağır kalıyor ve saha içi oyun bilgisi çok zayıf.

lazapo61
12.03.2012, 23:08
önde gidenidir abisi..şikecilerin eski maşalarından..nerde gördün onu,hangi kanalda şerefsiz?

TRT HD.. adam ikinci golümüzü görmeden ofsayit diyor. sivasin hakki yenmis diyor. kudurmu$..

Fatih ÇOLAK
12.03.2012, 23:08
Olcan'ın sakatlığı uzun olursa yandık, özellikle haftaya Volkan'da yok...

metehan
12.03.2012, 23:09
Bu maçta çok kötü oynadıysak Karabükspor deplasmanında ne yaptık merak ediyorum,

kötü oynadık diyenlere katılmıyorum,
Rakibi bunalttığımız nadir maçlardan biriydi. İkinic yarı bir ara Sivas pas yapamaz oldu. Eksik olan takımın uyumu ve bazı oyuncuların durgunluğu. İlk yarı hücum hattındaki oyuncularımız çok uyumsuzdu, bir türlü ne yapacaklarını bilemediler. Yani kötü oynamadık ama verimsiz oynadık.

Emirhan Yazıcı
12.03.2012, 23:09
Şimdi Gördüm Olcan Sezonu Kapatmıs 4 İle 6 Hafta :s Haber61

ccd6167
12.03.2012, 23:10
Henrieque cok cok ii olcaktir..

Biraz zaman biraz ay sene.. Ama forvet oynasin lutfen

Emirhan Yazıcı
12.03.2012, 23:10
Barı Özbek Evlenmiş İlginççç..

metehan
12.03.2012, 23:11
TRT HD.. adam ikinci golümüzü görmeden ofsayit diyor. sivasin hakki yenmis diyor. kudurmu$..
O posizyonda Burak ofsayt olabilir diye ben de şüphelendim. Ağır çekimde izledim değil, tam çizgide. O yan hakem iyi idi, diğeri olsa bunların hepsini ofsayt kaldırırdı, Alanzinho'nun pozisyonunu bile.

61trabzonomer
12.03.2012, 23:12
ben olcanın o kadar uzun süre oynamayacağını hiç mi hiç düşünmüyorum

Necat Ulusoy
bu takım geçen yılın çok gerisinde ancak buna rağmen Sivas'tan daha kötü takımlara kaybetti hep.

bu maçlarından iki tanesini daha alsaydık şimdi puan 58 olacaktı !!!

metehan
Henrieque cok cok ii olcaktir..

Biraz zaman biraz ay sene.. Ama forvet oynasin lutfen
Yeteneğine diyeceğim yok ama çok gamsız oynuyor, daha gayretli olmalı.

cemkılıç
12.03.2012, 23:13

Bu papila(Allah kahretsin ki adaşım),senelerdir her görüldüğü yerde bizim uşaklar tarafından küfür kıyamete maruz kaldığı için kuyruk acısı normaldir..afkurur durur böyle..Hak hukuk da biliyomuş demek..bizi kadıköyde doğrarken neresine kaçmıştı acaba,o hak hukuk kavramları..

zorroid
12.03.2012, 23:14
Bu papila(Allah kahretsin ki adaşım),senelerdir her görüldüğü yerde bizim uşaklar tarafından küfür kıyamete maruz kaldığı için kuyruk acısı normaldir..afkurur durur böyle..Hak hukuk da biliyomuş demek..bizi kadıköyde doğrarken neresine kaçmıştı acaba,o hak hukuk kavramları..

Hopada Papila otel vardır bence kesin orada doğmuş bu papila

Burçak
12.03.2012, 23:15
Hamidolara gelsin

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR51oQMXa76yk_hVZU1Svku4HCQtBaaP n2dTo4CUJKSRmRNwvlR

yatara
kötü oynamadik sabrli ve akili oynadik, seneye kaleye onuru koyup önüne 2 tane tas gib yeni stoper sol beke palermordan balzarettiyi sag beke celustka veya serkani koydukmu tamamdir is, bide fernandes ayarinda bir topcu

Emre GÜRDAL
demek burak'sızda kazanılıyomuş...

cemkılıç
12.03.2012, 23:19
Hopada Papila otel vardır bence kesin orada doğmuş bu papila

50 sene sonra karşılaşsam,direk dalarım.:mad: O derece kinim var o papilaya,ömrübillahta geçmez..Neyse şimdi onun yüzünden ceza almayalım yok yere..

lazapo61
12.03.2012, 23:19

insallah banada bu adami görmek nasip olur. insallah...

volkan_627
12.03.2012, 23:20
arkadaşlar maçın 90 dakikasını bulabileceğim bir link var mı acaba???

Soner Albayrak
12.03.2012, 23:22
Maçtan dolayı çok sinirliyim arkadaş :mad:

Kaldığım evde ligtv miz olmadığı için maçları genelde cafelerde seyrederim. Bu maçı da cafede seyredelim dedik.

Abartmıyorum 40 tane Sivaslının arasında ben ve arkadaşım sadece 2 kişiydik.

Her neyse maç başladı. Dakikalar ilerledikçe Sivaslılar Trabzonlulara ve lazlara sövmeye başladılar. Hem de öyle böyle değil ana avrat dümdüz sövüyolar. Ben aslen Ofluyum. Nasıl sinir oldum anlatamam.

Bir ara öyle kudurdum ki ayağa kalktım bi kaç kişinin üzerine yürüdüm arkadaşım beni zor bıraksa bi kaçına dalacam o derece deli ettiler beni.

Mankafalı Sivas taraftarı bizimle kendilerini aynı kefeye koyuyorlar :mad:

Ulan siz kimsiniz daha 10 sene olmadı süper ligde duralı bundan önce nerdeydiniz. Ben söyleyim şimdiki hamidolar bundan önce 3 büyük takımın taraftarlarlığını yapmaktaydı :)

Şimdi mi ahkam kesiyosunuz dangalak herifler.

Bir tanesi bile futboldan bir gram anlıyorsa adam değilim.

İnanın burda üniversite dolayısıyla mecburi kalıyorum bir kez daha nefret ettim burdan.

Fenerin köpekleri.:mad:

Ama herşeye rağmen ben ve arkadaşım onların kahroluşlarını gördüm ya o bana yeter. Nasıl koyduk? ;)

Giallorossi
12.03.2012, 23:22
fener macina ceza alabilecek kadar küfür veya olay oldumu mac sirasinda? Maca maalesef bakamadim.

Fatih Öztürk
12.03.2012, 23:24

Kaldığım evde ligtv miz olmadığı için maçları genelde cafelerde seyrederim. Bu maçı da cafede seyredelim dedik.

Her neyse maç başladı. Dakikalar ilerledikçe Sivaslılar Trabzonlulara ve lazlara sövmeye başladılar. Hem de öyle böyle değil ana avrat dümdüz sövüyolar. Ben aslen Ofluyum. Nasıl sinir oldum anlatamam.

Bir ara öyle kudurdum ki ayağa kalktım bi kaç kişinin üzerine yürüdüm arkadaşım beni zor bıraksa bi kaçına dalacam o derece deli ettiler beni.

Ulan siz kimsiniz daha 10 sene olmadı süper ligde duralı bundan önce nerdeydiniz. Ben söyleyim şimdiki hamidolar bundan önce 3 büyük takımın taraftarlarlığını yapmaktaydı :)

İnanın burda üniversite dolayısıyla mecburi kalıyorum bir kez daha nefret ettim burdan.

Ama herşeye rağmen ben ve arkadaşım onların kahroluşlarını gördüm ya o bana yeter. Nasıl koyduk? ;)

takma kafana.hepsinin çanağına ......

vatandas61
12.03.2012, 23:24
Telegol kirk yilin basi bizim maci konustu basimiza tas yagacak sandim niye konustuklarida belli oldu.
Trabzonda iyi karsilanmamislar, tepki vermislerde bilmem ne.

metehan
12.03.2012, 23:25
Bu arada Volkan'ın kırmızı kartının es geçildiğini de unutmayalım. Kuddusü gibi korkak bir hakem olmasaydı Volkan atılmıştı.

Emirhan Yazıcı
12.03.2012, 23:25
arkadaşlar maçın 90 dakikasını bulabileceğim bir link var mı acaba???

https://www.facebook.com/TrabzonsporMaclari Bu Linkten Takip Edebilirsiniz...

volkan_627
12.03.2012, 23:26
https://www.facebook.com/TrabzonsporMaclari Bu Linkten Takip Edebilirsiniz...

teşekkürler renkdaşım...

Burçak

dostum sanırım sivasta yaşıyorsun.
o bahsettiğin tipler daha iyi bilirsinki istanbulun yalamaları. sivassporlu diye bir şey yok. bunu kümeye düştüklerinde zaten her kes görecek açıkca.
aslen istanbul yalakası olup sırf Trabzonsporun açtığı o derin yaralarını dindirmek için sözde sivassporlu olan Hamido ları Davaroları adam yerine koyma.
;)

Mert Oğuzlu61
olcan ın durum ciddiyse yandık...

zokora reyiz en kötü g.birliği maçındada yoktur sonraki maçlarda oynar zenci gücü var adamda ama olcan ın sakatlığı nedir acaba, tam kadroyu oturtmaya başlamıştık play off lar öncesi ve tabi fener maçı öncesi çok kötü oldu.

olcan ve zokora yoksa play off lardan umudu kesebiliriz.

AKSOY_61
12.03.2012, 23:27
Fenerin paraları yetmedi mi maçı almanıza?

Emirhan Yazıcı
12.03.2012, 23:27
Olcan Yok Volkan Yok İşimiz Zor!

Emirhan Yazıcı
12.03.2012, 23:28
teşekkürler renkdaşım...

Rica Ederim Tahminim Yarın Koyarlar...

Bud Spencer
12.03.2012, 23:29
ikinci yarinin ilk 25dkksi haric fena oynamadik bir cok pozisyona girdik

biglia lazim biglia;)

Giallorossi
12.03.2012, 23:30
fener macina ceza alabilecek kadar küfür veya olay oldumu mac sirasinda? Maca maalesef bakamadim.

Cok kisa cevap verseniz bile yeter arkadaslar. Böyle bir ihtimal varmi? Söyleyinde icim rahatlasin.

-----

Ayrica macin genis özetine baktim simdi. Yine bir sürü pozisyon kacirmisiz. Sivasin Enaramonun kafa vurusundan baska pozisyonu yok gol disinda.

Timur Mikhail
12.03.2012, 23:31
Saat tam 8'de ders vardı lanet olsun :D

Arkadaş Trabzondan mesaj atıyordu, gol yedik diyince aha bizimkiler gene saçmalıyor dedim kendi kendime. Sonra bi mesaj geldi 1-1 alan attı dedi sevindim ama 75'de geldiği için dedim berabere biter sonra öle mal mal hocaya bakarken mesaj geldi 2-1 volkan diyince tam o sessizlik halinde acayip bi şekilde bağırdım :D

Herkez döndü baktı gol oldu hocam gol attık ondan şey ettim dedim bursalı bir arkadaşta la gol attınız mesaj geldi al bak diye telefonu uzatıyodu tam o anda hoca ikimizinde telefonları aldı :D

Civcivlerin köpeğini yendik sıra civcivde haydi Trabzonum şu istanbul üçüzlerine inat biz bu oyunu bozalım !!!

Koray10
helal sana senol hoca :" hadi gecen sene sampiyon sansin var önünü gezmek icin"

Yaşar
Bu arada Volkan'ın kırmızı kartının es geçildiğini de unutmayalım. Kuddusü gibi korkak bir hakem olmasaydı Volkan atılmıştı.
Katılıyorum fakat Kuddusi değil de yardımcı hakem gördüğü halde verdiremedi kırmızıyı.
Zaten iki takıma da kalkan yanlış ofsaytlar vardı.
2 hakem de çok kötüydü.

hodlu
12.03.2012, 23:32
Kazandık ve rahatladık.Takımı kutluyorum...Henrique için ise artık sabrım kalmadı.Lütfen Henrique, go home....

Cihan-Ucar
12.03.2012, 23:33

Ben tv den küfür felan duymadim Ama bir ayakabi Sahaya uctu Ama Kimseye zarar vermedi Allaha sükür.

hodlu
12.03.2012, 23:34
Sivas'ı yenmek feneri yenmek kadar zevkli.Çok zevkli bir gece oldu.Takımı kutluyorum...............

Şahinoğlu
12.03.2012, 23:35
Sivas kümeye.

DeAgLeMaNyAq
12.03.2012, 23:36

Cok kisa cevap verseniz bile yeter arkadaslar. Böyle bir ihtimal varmi? Söyleyinde icim rahatlasin.

Küfür sınırında değiliz boşuna evham yapılıyor. Şimdiye kadar 2 kez küfürden ceza aldık. 4 ve sonrasında seyircisiz oynama cezası veriliyor. Kısacası FB maçının seyircisiz oynanma ihtimali yok...

Ümit Küçük
12.03.2012, 23:37
play off garantiledik haftaya gençlere ç.... 2 lik garanti

Soner Albayrak
takma kafana.hepsinin çanağına ......

Takmamak elde mi Fatih abi ya takımla sorununuz olabilir ama lazlarla ne sorununuz var arkadaş. İnsanın lazlığına küfür eder mi birisi ya yemin ediyorum hepsi davaroğlu davar ayıoğlu ayı.

Burçak
sivasspor fenerbahçenin gayrı meşru çocuğu gibi bişe.
sezonun son maçında kombinelerini fenerli taraftara peşkeş çeken bir camia. sorarsan para için..
para için takımını satan bir taraftar topluluğu..

her türlü pis işlerin içine bulaşmış başkanlarıda cabası. maç satarak ligde kalabileceklerini sanan davarolar.
sizin tasmanız şuan fenerbahçenizde.
ama o fener gün gelir ..

Ahmet Öztürk
12.03.2012, 23:38
Burak'in problemi cok net, yuzunden de okunuyor zaten. Rekor stresi.olsun cani sagolsun. Rekora bu kadar yaklasmisken strese girmesi normal. Benim icin bu yilin maci fb macidir ama bizim zeka ozurlu seyircimiz az daha o maci seyretmemi engelliyordu. Cok mu şey istiyoruz allahaskina birazcik zeka...

IQ'nuz kaç ? Ayıptır ayıp...

Giallorossi
12.03.2012, 23:38
Ben tv den küfür felan duymadim Ama bir ayakabi Sahaya uctu Ama Kimseye zarar vermedi Allaha sükür.

Eyvallah kardes. Insallah basimiza bela olmaz o ayakkabi. Serefsiz pfdk'ya güvenmiyorum. Durduk yere ceza verir cakallar.

Edit:

Küfür sınırında değiliz boşuna evham yapılıyor. Şimdiye kadar 2 kez küfürden ceza aldık. 4 ve sonrasında seyircisiz oynama cezası veriliyor. Kısacası FB maçının seyircisiz oynanma ihtimali yok...

Sagol renkdas

Küfürlük bir durum söz konusu olmadı. Maça giderken herkes birbirini uyarıyordu zaten sakın küfretmeyin diye... Maçta bir ara "1 Nisan'da Katliam!" diye bağırıldı ama çok kısa sürdü. Fener'e gönderme maçtan sonra yapıldı...

Eyvallah

Fatih Öztürk
12.03.2012, 23:40
Bünyamin gezer Burakın pozisyonuna penaltı değildir diyor.görüşlerinizi alayım.yönetici arkadaşlarda bir kaç dakikalığına kimseye ceza vermesin.

Fatih Özkan

-----

Ayrica macin genis özetine baktim simdi. Yine bir sürü pozisyon kacirmisiz. Sivasin Enaramonun kafa vurusundan baska pozisyonu yok gol disinda.

Küfürlük bir durum söz konusu olmadı. Maça giderken herkes birbirini uyarıyordu zaten sakın küfretmeyin diye... Maçta bir ara "1 Nisan'da Katliam!" diye bağırıldı ama çok kısa sürdü. Fener'e gönderme maçtan sonra yapıldı...

Sefa

O ayakkabıyı görevli geri yolladı adam tekrar attı sahaya dingil herif..

figirm
12.03.2012, 23:41
Bence playof ayarları başladı.Playof ve şampiyon tercihleri federasyonun belli.Kızmaca yok,bu maçta hakem açıkca bizi kolladı.Maçın başında Eneramonun pozisyonu net gol pozisyonu ve ofsayt bayrağı yanlış.Volkanın pozisyonunu görmemek mümkün değil,hakem yine bizi kolladı.Penaltı da Sivasa verilse hepimiz isyan ederdik.Maçı hakettik,bence kötü de oynamadık ama skoru bugün daha çok federasyonun tetikçilerinden Kuddusi belirledi.Yarın bizi yaktıklarında bu maçı önümüze sürecekler.Geçen sene Buca maçında Cüneyt Çakırın Engine aldanıp çaldığı penaltı ne kadar kullanıldıysa gerektiğinde bu maç da kullanılacaktır.Amaç açık,Trabzon playofa katılsın,heyecen ve para gelsin ama puan olarak uzakta kalsın.

Erdogan
12.03.2012, 23:41
play off garantiledik haftaya gençlere ç.... 2 lik garanti

play offu garantilesek ne olur arkadasim galatasaray bize 20 puan fark etmis.

Soner Albayrak
12.03.2012, 23:42
dostum sanırım sivasta yaşıyorsun.
o bahsettiğin tipler daha iyi bilirsinki istanbulun yalamaları. sivassporlu diye bir şey yok. bunu kümeye düştüklerinde zaten her kes görecek açıkca.
aslen istanbul yalakası olup sırf Trabzonsporun açtığı o derin yaralarını dindirmek için sözde sivassporlu olan Hamido ları Davaroları adam yerine koyma.
;)

Evet Burçak abi Sivasta okuyorum malesef. Ya dediğin gibi abi Sivassporlu diye birşey yok en azından ben 2 senedir burda yaşıyorum ben daha görmedim :)

Takımı için fedakarlık yapacak, takımına her durumda sahip çıkacak bir karakter yok bu insanlarda. Hepsi 3 büyük sevdalıları gerzek hamidolar.

Trabzon ve Trabzonspor kavramından neden bu kadar nefret ediyorlar anlamış değilim. Galiba zamanında iyi koymuşuz bunlara hala acısı var :)

~UniCef~
Tümer ve Gezer bir birlerine gircekler :D

Bencede net penalti.

Ahmet Öztürk
katılmıyorum dusme nıyetıyle geldı kalecı daha değmeden basladı kendını bırakmaya ama pozısyon oakdar hızlı oldukı hakemde yedı..

Bu niyeti nedir bu sene yahu? Aykut fener maçında kırmızı gördü gelişi, niyeti kırmızı kartlık dediler. Burak düşürülür, niyeti zaten düşmekti derler. Burak'ın pozisyonu buz gibi penaltıdır. Bunun arkasını kurcalamayın yahu.

metehan
12.03.2012, 23:43
Bünyamin Gezer, penaltı pozsiyonunu değerlendiriyor. Defans oyuncusunun Burak'ı itmesinin faul olduğunu, onun çalınabileceğini ama kalecinin hareketinin penaltı olmadığını, Burak'ın penaltıyı aldığını söylüyor. Ben de Bünyamin Gezer'e soruyorum. Geçen sene Buca-FB maçında Ediz'in koluna çarpan top penaltı mıydı? Çaldığın o penaltıyla hem maçı hem de şampiyonluğu hediye ettin FB'ye. Zaten o nedenle şu an o koltukta oturup yorum yapıyorsun. Siz bunları yapmasanız o koltuklarda oturamazsınız !

Fatih Öztürk

fark 17.

fener yenerse bunları,bizde gençleri yenelim fark 14.

arenada yenersek fark 11.

böl ikiye 6 puan.

iki maçlık işleri var.yukarıda saydıklarım olmaz diye bir kanun yok.

Zafer Fidan

Galatasarayi iki macta yen..12 puan fark kapatabiliyorsun.

Erdogan
12.03.2012, 23:44
okadar kolay deyil arkadaslar nerdeyse sampiyon ettiniz bizi :)

POYRAZ
12.03.2012, 23:45
6ivasspor önde iken bir faul pozisyonu sonrasinda hicbir 6ivassporlu
oyuncu faulü kullanmak icin topun basina gitmiyor. 2 Tane oyuncu topun yanindan faulü kullanmadan gitti.
En sol kanattaki oyuncu geldide faulü kullandi. Amac zaman gecirmek.
Sonra ilerleyen dakikalarda Trabzonspor kendilerini kucaga alinca
zaman gecirmemek icin özel caba sarfettiler.
Yavsaklar.

Fatih Öztürk
kaybedecek hiç bir şeyimiz yok.kalan maçları kazanalım azda olsa bir iddiamız var.

Taha Muhammet
fark 17.

böl ikiye 6 puan.

gene şampiyonluk hesapları başladı haftaya yenilcez anlaşılan:D

Mehmet Ç.
12.03.2012, 23:46
fark 17.

böl ikiye 6 puan.

11 = 5 , 6 degil ;)

Play Off'da gs'yi bile gecebiliriz..

TS-FAN
alanzinho için ideal bir maç

çok büyük boşluklar var maçta

2-1 alacağız inş.

İkinize de tebrikler arkadaşlar.:)

POYRAZ
6ivasspor önde iken bir faul pozisyonu sonrasinda hicbir 6ivassporlu
oyuncu faulü kullanmak icin topun basina gitmiyor. 2 Tane oyuncu topun yanindan faulü kullanmadan gitti.
En sol kanattaki oyuncu geldide faulü kullandi. Amac zaman gecirmek.
Sonra ilerleyen dakikalarda Trabzonspor kendilerini kucaga alinca
zaman gecirmemek icin özel caba sarfettiler.
Yavsaklar.

Veysel
Boş konuşmasınlar penaltı değilmiş markus az önce net penaltı dedi. Ayrıca penaltı tekrar kullanabilirdi dedi.

Cihan-Ucar
O ayakkabıyı görevli geri yolladı adam tekrar attı sahaya dingil herif..

Evet televizyondan ikinci atilisi görülmedi saade ilk atisi.

Ama görevli sagolsun hemen ayakabiyi geri atti.

Fatih Öztürk
12.03.2012, 23:47
gene şampiyonluk hesapları başladı haftaya yenilcez anlaşılan:D

şampiyonluk hesaplarından ziyade heyecana ihtiyacımız var.
korku salalım yeterli.

inadina61_08
12.03.2012, 23:47
#GunesimizsinSenolHoca Bir kaç dakikamızı ayıralım..

Henrique bir kaç sene sonra çok iyi topçu olacak adam topçuyum diye bağırıyor acaba diyorum oynadığ mevkiden mi kaynaklanıyor çünkü takımıda bozuyor....

Yaşar
12.03.2012, 23:48
Şampiyon falan olamayız arkadaşlar.
Asıl hedefimiz 2. olmak olmalı.

Erdinç Dilek
61. dakikada 1-0 yenikken maçı 2-1 alacağımızı parmakla gösteren taraftarımızı alnından öpüyorum

Fatih Öztürk
11 = 5 , 6 degil ;)

11 puanı bölünce,5.5'tan 6 puan etmiyormu.yoksa geriyemi sarıyoruz.

Veysel
12.03.2012, 23:49

Henrique bir kaç sene sonra çok iyi topçu olacak adam topçuyum diye bağırıyor acaba diyorum oynadığ mevkiden mi kaynaklanıyor çünkü takımıda bozuyor....

Henrique iyi topçuda çok şansız abi ve zamana ihtiyacı olabilir ama başka takımlarda artık bizde tutmadı bu maçta büyük bir kredisi doldu düşüncesindeyim.

Burçak
61. dk da tribünleri gösterirken kamera bi çocuk 2-1 olacak şeklinde işaret yapıyordu ısrarla.
o görüntüyü kaydeden varmıdır. o anı paylaşalım Hamidolarla. :))

POYRAZ
61. dakikada 1-0 yenikken maçı 2-1 alacağımızı parmakla gösteren taraftarımızı alnından öpüyorum
Onu ben de gördüm. Kamera yakindan gösterdi taraftarimizi.
Skoru bildi. Tebrik ediyorum.:)

hodlu
Henrique'nin neresi topçuyum diye bağırıyor, bana da göstersende bende görsem.Henrique için iyi yazılacak tek kelime dahi yok. O adam son yıllarda yediğimiz ennnn büyük kazık....

vatandas61
12.03.2012, 23:50
Hedef sl olmali sampiyonluk hayal beyler. Bu sezon iyi puan topladik avrupada. Insallah yine sl kaliriz

Bordo_MaviM_61
12.03.2012, 23:51
Henrique'nin neresi topçuyum diye bağırıyor, bana da göstersende bende görsem.Henrique için iyi yazılacak tek kelime dahi yok. O adam son yıllarda yediğimiz ennnn büyük kazık....

Ceza sahası topçusu. Ondan kanatta oynamasını ya da pres yapmasını bekleyemeyiz. Tek pasları iyi ama yine de bana bidonu andırıyor..

ftunsal
trabzonda ne kadar kafası çalışmayan adam varsa onu top toplayıcı yapıyorlar..

birde sahaya bu maçta birşeyler atanlar ya fenerli yada fenerliler tarafından şipariş almış satılmış adamlar
i

zorroid
sivasspor fenerbahçenin gayrı meşru çocuğu gibi bişe.
sezonun son maçında kombinelerini fenerli taraftara peşkeş çeken bir camia. sorarsan para için..
para için takımını satan bir taraftar topluluğu..

her türlü pis işlerin içine bulaşmış başkanlarıda cabası. maç satarak ligde kalabileceklerini sanan davarolar.
sizin tasmanız şuan fenerbahçenizde.
ama o fener gün gelir ..

Kardeşim fenerbahçenin meşru çocuğu olabilir mi ? Gayri meşru yazmana gerek yok. Fenerin çocuğu demen fazlasıyla yeterlidir.

Ps: Kader kurbanı hayat kadınlarından özür dilerim..

Erdogan

walla bana görede adam yeteneksiz deyil, sadece sansiz ve uyum sorunu yasiyor halen.

teofilo icinde ayni seyler denilyiordu.

memozcan
12.03.2012, 23:52
herşey biryana yenersin yenilirsin, öfke kontrolü nedir bilmeyen adamları stada sokmamak lazım, gitsin maçı kahvede izlesin, gırtlağın yarılana kadar yuh çek ama sahaya pet şişe atmak ne demek, hemde en önemli maçından önce , sivasspor kalecisine gelse o sulardan biri kesin kapatma verirlerdi, o zaman sahaya yabancı madde atanları ...

nakzo
12.03.2012, 23:52
Evet Burçak abi Sivasta okuyorum malesef. Ya dediğin gibi abi Sivassporlu diye birşey yok en azından ben 2 senedir burda yaşıyorum ben daha görmedim :)

Takımı için fedakarlık yapacak, takımına her durumda sahip çıkacak bir karakter yok bu insanlarda. Hepsi 3 büyük sevdalıları gerzek hamidolar.

Trabzon ve Trabzonspor kavramından neden bu kadar nefret ediyorlar anlamış değilim. Galiba zamanında iyi koymuşuz bunlara hala acısı var :)

Çünkü Trabzonspor çok büyük sivasporda mikroskopla görülemeyecek kadar küçük bu bütün anadoluda var kendi ezikliklerini Trabzonsporun başarısızlığıyla dindirmeye çalışıyorlar çapulculuk,yalamalık,yalakalık kanlarına işlemiş sivasporlu diye birşey yok fenerli, kargalı ,gsli diye birşey var.

Sefa
12.03.2012, 23:53
11 = 5 , 6 degil ;)

11 puan Play-Off'ta 5 eder.. :)

Şimdi düzelteyim ama eğer Gs tek sayılı bir puanla bitirse 6 biz bitirirsek 5 eder..

Oğuzhan
12.03.2012, 23:54
Henrique'yi forvet oynatsa Burak sağ içte oynasa daha iyi olur bence. Adamı da rezil etmenin anlamı yok, biz hep oyunculardan farklı şeyler yaratmaya çalışıyoruz. Bu adam santrafor ise orada oynasın, yada oynamasın başka alternatifi yok bunun.

Yaşar
12.03.2012, 23:54
11 puanı bölünce,5.5'tan 6 puan etmiyormu.yoksa geriyemi sarıyoruz.
Hesap şöyle.
mesela liderin 80, bizim 69 puanımız var.
İkiye bölersen liderin 40, bizim 34,5 tan 35 olur.
Bu durumda puan farkı 5 olur.

Liderin 79, bizim 68 puanımız var.
İkiye bölersek liderin 39,5 tan 40, bizim 34 puanımız olr.
Bu durumda da puan farkı 6 olur.

Soner Albayrak
12.03.2012, 23:55
61. dk da tribünleri gösterirken kamera bi çocuk 2-1 olacak şeklinde işaret yapıyordu ısrarla.
o görüntüyü kaydeden varmıdır. o anı paylaşalım Hamidolarla. :))

Hatırlıyorum o görüntüyü abi Sivaslılar onla da bayağı dalga geçtiler ama sonra .öt olmak zorunda kaldılar :)

hodlu
Teofilo basit dahi olsa gol atıyordu.Duracağı yeri biliyordu en azından.Bu henrique ise tam bir felaket....Kim kakaladıysa helal olsun ona....

Berk
11 puan Play-Off'ta 6 eder.. :)

Gs çift, biz tek puanda bitirirsek bizim puan yuvarlanıyor, fark 5 oluyor.:)

memozcan
walla bana görede adam yeteneksiz deyil, sadece sansiz ve uyum sorunu yasiyor halen.

teofilo icinde ayni seyler denilyiordu.
valla teofilo için yeteneksiz diyen kimseyi görmedim duymadım, oyun görüşü yok diyen olmuştur olsa olsa , kim diyordu onu da dersen, henrike bence futbolcudan daha çok güreşçiye benziyor, ha serbest stil mi grekoromen mi onu çözemedim:)

volkan_627
12.03.2012, 23:56

aman dikkat... beyinsiz antu taraftarı bu yorumu görürse maçta şike var, önceden ayarlanmış diyebilirççççççççç

Fatih Öztürk
12.03.2012, 23:57
Hesap şöyle.
mesela liderin 80, bizim 69 puanımız var.
İkiye bölersen liderin 40, bizim 34,5 tan 35 olur.
Bu durumda puan farkı 5 olur.

Liderin 79, bizim 68 puanımız var.
İkiye bölersek liderin 39,5 tan 40, bizim 34 puanımız olr.
Bu durumda da puan farkı 6 olur.

eyvalalh kardeşim.bilgi için sağolasın.

pReN@_61
12.03.2012, 23:58
İyi oldu iyi...Tebrikler uşaklar.

Soner Albayrak
Çünkü Trabzonspor çok büyük sivasporda mikroskopla görülemeyecek kadar küçük bu bütün anadoluda var kendi ezikliklerini Trabzonsporun başarısızlığıyla dindirmeye çalışıyorlar çapulculuk,yalamalık,yalakalık kanlarına işlemiş sivasporlu diye birşey yok fenerli, kargalı ,gsli diye birşey var.

Anca afgururlar abi bizim büyüklüğümüzün yanından bile geçemezler davarolar :)

Erdogan
valla teofilo için yeteneksiz diyen kimseyi görmedim duymadım, oyun görüşü yok diyen olmuştur olsa olsa , kim diyordu onu da dersen, henrike bence futbolcudan daha çok güreşçiye benziyor, ha serbest stil mi grekoromen mi onu çözemedim:)

teofiloyu burda yerden yere vurmayan kalmamisti camasir makinesi diye damgalanip tarihimizin en büyük kazigi diye ilan edildi.

nerden bulayim sana simdi kim dedi kim demedi. anlik taraftar oldugumuz icin sana da suc bulmuyorum.

haftaya iyi oynar yere göge sigdiramazsin.

memozcan
alanzinho amacına uygun kullanıldığında verimli olabiliyormuş demekki, bu maçtan sonra kimse alanın ilk 11 de oynamasını istemesin, ilk 11 oyayıp faydalı oynadığını 100küsür maçtır görmedim, ama 60. dk dan sonra girince rakip oyundan düşünce faydalı oluyor, kör göze...

federer61
12.03.2012, 23:59
Teofilo basit dahi olsa gol atıyordu.Duracağı yeri biliyordu en azından.Bu henrique ise tam bir felaket....Kim kakaladıysa helal olsun ona....

Belçika Ligi ni çok iyi tanıyan Fuat Çapa Colman ı aldığımız sene çok yerinde ve Belçika Ligi nin en iyi orta sahasını aldığımız söylemişti.

Şimdi de (devre arasında) "Bana Henrique yi verin 1 sene sonra 10 milyon euro luk futbolcu yapayım" demişti.Formunu hala bulamadığını düşünüyorum.Seneye her şey farklı olacaktır :)

memozcan
12.03.2012, 23:59
teofiloyu burda yerden yere vurmayan kalmamisti camasir makinesi diye damgalanip tarihimizin en büyük kazigi diye ilan edildi.

nerden bulayim sana simdi kim dedi kim demedi. anlik taraftar oldugumuz icin sana da suc bulmuyorum.

haftaya iyi oynar yere göge sigdiramazsin.
yanlış anons...

Soner Albayrak
13.03.2012, 00:00
şampiyonluk hesaplarından ziyade heyecana ihtiyacımız var.
korku salalım yeterli.

Evet Fatih abi haklısın tamam zor görünüyor ama amaçsız, hedefsiz olmayalım en azından. Birçok taraftarımızın moral kaynağı takımımızın galip gelmesi. benim şahsen öyle :)

nakzo
13.03.2012, 00:00
Kim ne derse desin volkan çok koşuyor ve kendine güveni gelmiş volkan büyük kazancımızz olacak.

Erdogan
13.03.2012, 00:01
yanlış anons...

:) seni gidi komik

Burçak
attığımız gol ofsaytmış ya
http://g1203.hizliresim.com/v/d/3gv2h.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
:rolleyes: :cool:

Devran Saka
takımın performansı böyle gitsin gitmesin 1 nisanda Avni Akerde olmak var aklımda mersinden Trabzona 2-6 nisanda vizelerim var okulda

taita
13.03.2012, 00:02
Hoca da bazi takintilarini asmali yahu. Aykut bugun sadece son dakikalarda rakibi ekarte etmek icin yanindan topla gecti. Bu cocugun kendine guveni yok. O kadar uzun zaman bekletiyor ki. Hoca da yaslandi artik. Aykut un yerine birak alanzinho yu ferhat bile oynasa daha verimli olurdu. Hoca bu konuda gercegi gormeli.

Fatih Öztürk
13.03.2012, 00:03
Evet Fatih abi haklısın tamam zor görünüyor ama amaçsız, hedefsiz olmayalım en azından. Birçok taraftarımızın moral kaynağı takımımızın galip gelmesi. benim şahsen öyle :)

aynen öyle kardeşim.
Türkiye kupasını alırsak yanındada şampiyonlar ligi vizesi,bu sene başarıyı yakaldık demektir.ben bu yönetime inanıyorum.oldukça deneyim kazandılar.seneye defansın göbeğine ortaya iyi oyuncular alarak avrupada biraz daha deneyimli gireriz.tozunu atarız.

memozcan
:) seni gidi komik
kardeş kabalaşma istersen bak benim bir önceki mesajım bu maçta yere göğe sığdırılamayan alanzinho hakkında istersen oku ..

Hatice Aslan
Henrique çok yetenekli ama hala uyum sorunu yaşıyor. Eksikliklerimiz olduğu için yanlış yerde oynaması mı engelliyor artık onada siz karar verin. Eğer satmayıp takımda tutarsak yerden yere vurulan oyuncularımız gibi parlayabilir.

Soner Albayrak
13.03.2012, 00:04
Ayrıca garip gelecek ama bundan sonraki 3 FB-GS maçını da FB nin kazanacağını düşünüyorum. Öyle bir his var var içimde :)

Şampiyonluk epey bi zor görünüyor ama 2.liği sonuna kadar kovalamamız lazım. Öncelikler bizim bundan sonraki maçlardan galip gelmemiz gerek. Ah bi galip gelsek hepsinden işte o zaman playoff tadından yenmez :)

Veysel

Paint terk :)

Erdogan
yanlis anons mesaji kaba deyilse beni kide kaba deyil.

heycana gerek yok

memozcan
13.03.2012, 00:05
yanlis anons mesaji kaba deyilse beni kide kaba deyil.

heycana gerek yok
bak işine tamam..

magicyattara
13.03.2012, 00:06
sivaslılar hakeme veryansın ediyor..bedava maç kazanmaya alışmışlar Trabzon'da tabii..o pozisyon sol bek kağanın heralde 45. faulü falandı..çoktan atılmalıydı..Volkan ayağıyla itiyor ama kağan tabancayla vurulmuşçasına kendini yerden yere atıyor..geçeceksiniz..hareket şekil olarak kırmızı kart olsa da kağanın gösterisi vardı demek doğru olur..
Bir de 21 numaraları..Burak'ı tutuyordu ve heralde abartısız 10 kez taban bastı tendonlarına..

sivas bu hakeme dua etsin..biraz hakkaniyetle sarı kart çıkaran bir hakem olsaydı 2-3 adamları çift sarıdan atılırdı..

rıza çalımbay isimli mafya tetikçisi bana göre bu akşam teknik direktörlük hayatına noktayı koydu..herhangi ideali olan bir teknik adamın takımının oyuncuları bu kadar çirkef olamaz..
Daha 1. dakikadan itibaren vakit geçirmeye çalışan,tribünlerle oynayan ve maçı germeye çalışan o kaleciyi en azından uyarırdı sportmen bir teknik adam..ideali olan bir teknik adam..

Yahu bir kaleci düşünün ki aut atışını yapacakken,diğer kale direğinin arkasına gidip,orda ki suyu alıp içsin,yetmedi yerde ki reklam yazılı afişlerle uğraşsın..seyirciyi kışkırtsın ve sahaya yabancı madde gelmesini sağladıktan sonra atışı bırakıp tekrar geri dönsün..kaleci atilla şike çetesinin bariz bir elemanı olarak Trabzon'a gelmiş ve elinden geleni yapmıştır..rıza çalımbay da bu provakatif hareketleri kenardan izlemiştir sadece..işte bu yüzden rıza çalımbayın teknik hayatı en fazla sivas gibi şikeci,maç satan bir takımda ancak devam edebilecektir..daha iyi yerlere asla gelemeyecektir..
Körle yatan şaşı kalkar misali,rıza çalımbay yılların emeği sonunda çete tetikçisi bir takımın hocası olarak tarihte yerini almıştır..

seyduna_efil

2.gol gerçekten ofsaytmış :)

Fatih Öztürk

şaka yapıyorum de Burçak:)

Erdogan
bak işine tamam..

,,,,,,,,sende !

figirm
13.03.2012, 00:07
Erman Toroğlu,Kuddusi bugün tepeyi şekilledi,4 takım kalsın dedi diyor.

Şentürk

Bu resmde bir tuaflık var Volkan Şenin bacakları çok ayrık ve sol bacağı incecik:cool:

Ayrıca ben tvden baktım yine ofsayt değil;)

Mehmet Fatih Silik
ALLAH seni bildigi gibi yapsin Kuddusi...sayende medya maymunlarina sakiz olduk (:

Ahmet Öztürk
13.03.2012, 00:08
trabzonda ne kadar kafası çalışmayan adam varsa onu top toplayıcı yapıyorlar..

birde sahaya bu maçta birşeyler atanlar ya fenerli yada fenerliler tarafından şipariş almış satılmış adamlar
i

Niye böyle düşünüyorsunuz ki? Takım mağlup. Rakip kaleci ısrarla topu oyuna geç sokuyor ve o adam gol bekliyor. Bir an sinirlenip elinde ki suyu veya ne bileyim ne bulduysa onu sahaya atmış olamaz mı ?

Bunun bir sebebi de hakemdir. İlk yarının ortalarında başlayan bu hareketleri bir defa sarı kartla cezalandırsa sorun yoktu. Keza Volkan'ın sarı kartı da aynı. Volkan ilk yarı da yine düşürüldü ve bu pozisyonu ilk devre sonunda hakeme anlatıyordu. Üzerine ikinci pozisyon gelince dayanamadı salladı ayağını (yaptığı doğru demiyorum). Şimdi Volkan'da kafası çalışmayan bir adam mı ? Volkan fenerli mi veya fenerliler tarafından sipariş alınmış satışmış adam mı?

HIRS. Başka birşey aramamak lazım arkasında.

Fatih Özkan
13.03.2012, 00:08

Çok kötü bir fotoşok bu :D

magicyattara
13.03.2012, 00:09
Şunu da söylüyüm;bu gece ki ortamı gördükten sonra,geçen yıl ki fenere maç satma olayından rızanın haberi olduğuna kesinlikle kanaat getirdim..

Şentürk
13.03.2012, 00:09

Burçak şaka yapmamışsa eğer :) hatayı buldum :)

Volkan'nın sağına bakın koyu yeşil :) volkanı öne almış helal olsun:D

Soner Albayrak
13.03.2012, 00:10
aynen öyle kardeşim.
Türkiye kupasını alırsak yanındada şampiyonlar ligi vizesi,bu sene başarıyı yakaldık demektir.ben bu yönetime inanıyorum.oldukça deneyim kazandılar.seneye defansın göbeğine ortaya iyi oyuncular alarak avrupada biraz daha deneyimli gireriz.tozunu atarız.

Evet abi şampiyonluk çok çok zor malesef :( Şampiyonlar ligine katılır da Türkiye kupasını da müzemize götürürsek bunu bende bu sene başarı sayarım. Çünkü ilmem kaç maç yaptı bu oyuncular alternatifsiz kadroya rağmen.

Bu sene ki kadro kesinlikle korunmalı yine yapboz haline getirirse yönetim vay halimize :)

Seneye daha iyi olacağız bundan eminim abi :)

Çoğu kişi kötü durumda olduğumuzu düşünüyor ama ben onların aksine görünenin ötesinde iyi bir yolda olduğumuzu düşünüyorum :)

Fatih Öztürk
13.03.2012, 00:10
@Burçak

gözlerim foto hatasını iyi görmedi.
yapma böyle şeyler.:)

Soner Albayrak
13.03.2012, 00:11

Bir an için bende inandım ha alemsin Burçak abi :D

Burçak
13.03.2012, 00:11
Paint terk :)

şaka yapıyorum de Burçak:)

Çok kötü bir fotoşok bu :D

ordaki çimleri fazla sulamışlar ondan koyu yeşil. federasyona şikayet ederse sivas yandık. :D

çaktırmayın. hamidolar bu fotoğrafı alıp ofsayt var diye tartışmaya başlayaaklardır şşşşş sessiz olun :D

Oğuzhan
13.03.2012, 00:12
iyi lehimize bir hata yaptılar arkadaş 30 maç sonunda ya bütün kanallar yıkılıyor volkan da volkan diye.

verilmeyen penaltılarımızı konuşmadılar hiç bu zamana kadar, bunları da konuşmaya hakları yok o zaman.

adaletse her tarafa adalet.

Ahmet Öztürk
13.03.2012, 00:13

Kesinlikle haklısın. Bakın ofsayt çizgisinide çektim. NET OFSAYT!!!

http://g1203.hizliresim.com/v/f/3gvs6.jpg

biltrabzon
ulan biz dogranirken bu telegol denilen programda ismimiz cismimiz gecmez,lehimize bir hakem hatasi olsun isterse sondan 3.olalim sabaha kadar konusuyorlar.Milletinki tatli bizimki hep aci geliyor, yakiyor bunlarin bir yerlerini.

yavuzbaha
Trabzonspora başkan olursam ,ilk icraatım Burak ı satmak olur,isterse 1500 gol atsın,topçu felan değil

Sefa

Olay paintlik de oradaki Alanzinho Volkan değil.. :)

61trabzonomer
13.03.2012, 00:14
volkan niye atılsın kardeşim adama temas var mı yok, teşebbüse ceza var diye bişey yok :) temas kırmızı teşebbüs sarı fazla bile :D

Şentürk
13.03.2012, 00:14
ordaki çimleri fazla sulamışlar ondan koyu yeşil. federasyona şikayet ederse sivas yandık. :D

çaktırmayın. hamidolar bu fotoğrafı alıp ofsayt var diye tartışmaya başlayaaklardır şşşşş sessiz olun :D

Hamidonun sesi soluğu yok :) havlarlar sadece :D
Sahipleri atlar sazan gibi şimdi :) 2-2 oldu mu maç acaba :)

Şentürk
13.03.2012, 00:16

Gözüm sadece şekile endekslendi :D

Yaşar
13.03.2012, 00:16
Bu da 1. gol ayrıca.
2. gol diye bir kaç mesaj gördüm.

61trabzonomer
13.03.2012, 00:18
Bu da 1. gol ayrıca.
2. gol diye bir kaç mesaj gördüm.

face deki doğru türkçe kullanımı , mesajlarına döndü bu iş :)

Hekimoğlu
13.03.2012, 00:19

Topçuyum diye mi bağırıyor , Henrique, bence daha çok benden olsa olsa grekoromenci olur diye bağırıyor.

Oğuzhan
13.03.2012, 00:20
Bence de Henrique yetenekli ama doğru yerde oynamıyor. Mesela verdiği topuk bası jeneriklik bu ligde kaç tane santrafor verebilir o topu.

Bu adam öyle süratli bir adam değil, ama adam eksiltebiliyor nadir de olsa. Forvet özellikleri olan bir adam. Bu adamı ya önde oynatsın, ya da kulübede oturtsun ortası yok. Forvetten sağ açık, orta sahadan sol bek falan yaratmak bizim işimiz değil bence.

DeAgLeMaNyAq
13.03.2012, 00:21
volkan niye atılsın kardeşim adama temas var mı yok, teşebbüse ceza var diye bişey yok :) temas kırmızı teşebbüs sarı fazla bile :D

Burak niye Bilbao maçında atıldı ve 3 maç ceza yedi. Birazcık objektif olmanızda fayda var...

memozcan
13.03.2012, 00:22

top geçer adam geçmez stoper olabilir:)

Hekimoğlu
13.03.2012, 00:22
Henriqueyi seyrederken mevsimler değişiyor gibi geliyor bana bu adam idman yapmıyor mu kardeşim ağır adam gördüm de bu kadarını görmedim.

Ahmet Öztürk
13.03.2012, 00:23
Hamidonun sesi soluğu yok :) havlarlar sadece :D
Sahipleri atlar sazan gibi şimdi :) 2-2 oldu mu maç acaba :)

Sahipleri Volkan'ın sarı kartını ve Burak'ın penaltısını konuşuyor hala :) Daha gole gelemediler :)

Birde bu var...

Ertan Okutan - 12.03.2012 21:47

sivaslı defans oyuncusu volkan şen in önünden remen kaçıyor sonra ayağını uzatmıyor gözgöregöre ne biçim iş bu yahu volkanda bu ikramı boş çevirmiyo

Tayfun Aydın
13.03.2012, 00:23
Giray asist krallığında kaçıncı sıraya yükseldi bu maçtan sonra?

Oğuzhan
13.03.2012, 00:24
Giray asist krallığında kaçıncı sıraya yükseldi bu maçtan sonra?

Giray bir tane daha hata yaptı 2. golü yiyorduk. Celustka adamın önünü kapatmış, tuttuğu Eneramo'yu bırakıp adama doğru koşunca adam da kafasına attı bomboş kaleye atamadı adam allahtan topu. Maç gidiyordu yoksa orada. Heyecanlanıyor mu, hırsından mı bilmiyorum ama bütün maç iyi oynayan adam kritik yerlerde kötü işler yapıyor.

memozcan
13.03.2012, 00:24
Burak niye Bilbao maçında atıldı ve 3 maç ceza yedi. Birazcık objektif olmanızda fayda var...
zokoranın 3 maç ceza aldığı pozisyona bakarsak volkanın da kırmızı yemesi halinde kuvvetle muhtemel 3 maç cezası vardı...

Tayfun Aydın
13.03.2012, 00:28
Allah aşkına bu sene hakemler bizi doğraya doğraya doyamadılar Kuddisi kırmızı vermedi diye şimdi kendimize mi kızacaz.Bence de kırmıı ama Zokora nın kırmızısını düşünün daha bu maçta ilk dakikalarda ofsayt diye kesilen Serkan ın sağsan inip Burakın kafasına kestiği topu düşünün maç boyu Sivas lılar tekme attı naptı Kuddisi seyretti.

Bu Erman ı da elime geçirirsem bütün deliklerine tıbbi maleme sokuğ inceleme yapacam içine aldığı oksijeni napıyor diye.

Dip.Ing.Mag.
13.03.2012, 00:30
Volkan kendine geldi. Bjk macından sonra bu maçta da oldukça iyiydi öz güveni cok yüksek oynuyor artık.

Burak ta anlamadığım bir kapris var. Takım arkadaşlarını küçük görür gibi saçma tavırlar icerisine girmeye başladı.
Serkan gecen senenin ilk yarisindaki gibi oynamaya başladı. Hücuma katkısını artttirinca daha efektif oynuyoruz.

Colman hep boyle oynarsa bizi kolay kolay kimse yenemez. Tabi Partneride onemli Aykut tecrubesiz ve pas hatası yapıyor cok.

Defansta zaaflarımız devam etmesine rağmen bugun pozisyon vermedik fazla. Cok istekliydik oyununun her anında vardık. Topa sahip olmayı istememiz en büyük artimizdi.

Burçak
13.03.2012, 00:31
61. dk da kamera kale arkasını zoomladığında ısrarla 2-1 olacağını işaret eden o kişi.. :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=10150631153802561

Dip.Ing.Mag.
13.03.2012, 00:32
zokoranın 3 maç ceza aldığı pozisyona bakarsak volkanın da kırmızı yemesi halinde kuvvetle muhtemel 3 maç cezası vardı...

Siz dogramayi gencler macİnda görün..

FC-ST-PAULI-61
13.03.2012, 00:33
Sixvasli Genc solbek Futbol oynamak icin cikmadi Sahaya.Bacak kirmaya cikti Sahaya.

Fatih Özkan
13.03.2012, 00:35
61. dk da kamera kale arkasını zoomladığında ısrarla 2-1 olacağını işaret eden o kişi.. :)

https://www.facebook.com/photo.php?v=10150631153802561

Ve onu bir daha gören olmadı... :D

Emirhan Yazıcı
13.03.2012, 00:38
Macımızın 90 Dk Yüklenmeye Baslamış İzleyemeyenler İçin...

https://www.facebook.com/TrabzonsporMaclari

memozcan
13.03.2012, 00:41
birinin giraya topu kornere atmanın ayıp bişey olmadığını söylemesi lazım...

Emirhan Yazıcı
13.03.2012, 00:41
Herkese İyi Geceler Renkdaşlarımız :)

trab61
13.03.2012, 00:42
Volkan haftaya cezalımı??

ozzy!
13.03.2012, 00:42
Henri sezon başında bomba gibiydi, iyi bir kamp geçirirse seneye damga vurabilir.

FC-ST-PAULI-61
13.03.2012, 00:43
Karabük Macinda bosu bosuna kornere atmisti ama sonra Penalti olmustu :D :D

Emre GÜRDAL
13.03.2012, 00:44

evet cezalı...

krdnz
13.03.2012, 00:44

Haftaya değil üç gün sonra :D

Tayfun Aydın
13.03.2012, 00:46

Bence birilerinin seneye Giray a teşekkür edip transfer listesine koyması gerek.bir topçu nun senede 10 maçta kötü hatta bunların 5 inde berbat oynama hakkı olabilir ama sevgili Giray tersten asist kralı olmak üzere son 3 maçtada hatalıydı.

Bud Spencer
13.03.2012, 00:47
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=5022&d=1331592447

-----------------------------------------------------

Tayfun Aydın
13.03.2012, 00:49
Oh oh ne güzel kavga sesleri yükselmeye başladı hafta sonu çok sağlam bir kavga bekliyorum febeş gayse maçında bide rambo sahaya daldımı tamamdır.

Bud Spencer
13.03.2012, 00:51
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=5023&stc=1&d=1331592657

Ahmet Öztürk
13.03.2012, 00:52
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=5022&d=1331592447

-----------------------------------------------------

Boşluğuma geldi çok güldüm ya. Allah razı olsun :)

Şentürk
13.03.2012, 00:52
Oh oh ne güzel kavga sesleri yükselmeye başladı hafta sonu çok sağlam bir kavga bekliyorum febeş gayse maçında bide rambo sahaya daldımı tamamdır.

Gs galibiyeti bizim 4 de 4 yapmamız durumunda 2. olup CL ye gitmemiz sağlar şöyle fbli ve gsli oyunculardan biri ikisi kırmızı kart gördümü tamamdır :D

Ahmet Öztürk
13.03.2012, 00:53
Bu arada ajansspor'un maç yazısından bir kısım.

"Trabzonspor'da taraftarlar hafta içinde oynanan karşılaşmaya aşırı ilgi göstermedi. Tribünde yer yer boşluklar olduğu gözlendi. 10 bin dolayında taraftar karşılaşmayı izledi. Yaklaşık 50 kişilik Sivasspor taraftarları da Trabzon deplasmanında takımlarını yalnız bırakmadı. "

Ya bunlar matematik bilmiyor, ya da bizim stad 13 bin kişilik falan...

Abluka
13.03.2012, 00:54
Taçtan gol yeme serimizi bozmuyoruz...

Bud Spencer
13.03.2012, 00:55
Boşluğuma geldi çok güldüm ya. Allah razı olsun :)

cümleten renkdas:D

Abluka
13.03.2012, 00:56
Takımda biri kaleye şut atacaksa veya pas verecekse önce Burak'tan icazet alacak...Bu gidişat iyi değil...İnşallah Arsenal meselesi ciddidir

Abluka
13.03.2012, 00:58
Yediğimiz o aptal golden saniyeler önce kameraya 5 saniyelik bir görüntü takıldı...ibretlik...

Tayfun Aydın
13.03.2012, 00:59
Takımda biri kaleye şut atacaksa veya pas verecekse önce Burak'tan icazet alacak...Bu gidişat iyi değil...İnşallah Arsenal meselesi ciddidir

Eyvallah 30 gol attı bence iyi de bir golcü ama han, bazı filmlerin yıllar sonra öncesine giderek film yaparlar ya bana sanki Guizanın febeş e gelmeden çnceki dönemini izliyormuşuz gibi geliyor.Sene sonun da mutlaka satılmalı.Bahsedilen rakamlar çok büyük.

Tayfun Aydın
13.03.2012, 01:00
Gs galibiyeti bizim 4 de 4 yapmamız durumunda 2. olup CL ye gitmemiz sağlar şöyle fbli ve gsli oyunculardan biri ikisi kırmızı kart gördümü tamamdır :D

Playoff u oynamadan p nasıl olacak daha febeş le 3 maçımız var takım iyi oynuyor biraz şansla 2. olabiliriz.

Abluka
13.03.2012, 01:02
Eyvallah 30 gol attı bence iyi de bir golcü ama han, bazı filmlerin yıllar sonra öncesine giderek film yaparlar ya bana sanki Guizanın febeş e gelmeden çnceki dönemini izliyormuşuz gibi geliyor.Sene sonun da mutlaka satılmalı.Bahsedilen rakamlar çok büyük.

Ego Kanserinin tedavisi çok zordur...üstelik hızla yayılır...Çok şükür 10 maç kaldı ben Volkan ve Aykut'un yerinde olsam bu kadar dayanamazdım Allah kolaylık versin uşaklara

AKSOY_61
13.03.2012, 01:04
Ulan şu fener yalakası güruh bizi bu futbolla avnikarde yenseydi
bu haftam zehir olurdu heralde.

Aziz babalarından keş para akmayınca pek direnemediler garibanlar.
Bari size ayrılan bölümü zengin fenerlilere satsaydınız ya lan yol parası çıkartırdınız.
Zengin fenerli diye ayırıyorum çünkü bunların alayı fukara fenerbostanlı.
Reziller sizi geçen seneki o rezilliğiniz unutulmayacak!

Sıra haftaya kocalarında inşallah.

Abluka
13.03.2012, 01:10
Rakip forvetin yüzünü kaleye döndürmemek, İlk topa basmak! Stoperin önüne geçmek, ön direğe hareketlenmek gibi temel futbol prensiplerinden uzak yaşayan savunma ve hücum oyuncularının barındığı bir takım şampiyonluk kovalıyor...tuhaf...sonra avrupa'dan neden 4 yiyip geri geliyoruz ..neden acaba

DeAgLeMaNyAq
13.03.2012, 01:14

Yok abi onda PFDK'nın emsal kararı var. Bknz. Engin Baytar'ın tahrik sebebiyle kafa attığı için 2 maç ceza alması... :)

Mert Oğuzlu61
13.03.2012, 01:14

5 000 000 € ........

yönetimin sözleşmesindeki maddeyi kaldırmaya niyeti yok, arda dan fazla para getirecek adamı sezon sonu nerdeyse beleşe avrupaya yollayacaz.

Sefa
13.03.2012, 01:15
Takımın maç sonu kaçarcasına soyunma odasına gitmesine anlam veremedim.. Hele Colman koşa koşa gitti..

Delibas
13.03.2012, 01:20
Olcan'in sakatligi ciddimi?

Abluka
13.03.2012, 01:22
-Burak rahat mısın evladım...
-Yok Hocam!
-İyi o zaman Henrique sen sağa geç
Şimdi nasıl Burak?
-Hafif karıncalı be Hocam....
-İyi o zaman Henri sen şöyle az daha ortaya doğru gel bakim
Oldu mu Burak
-Valla iki de çay söylersen tam süper olacak reis :F

Abluka
13.03.2012, 01:25
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10021#Icerik

Takım kazanıyor ama beyzade ortalıkta yok

Fatih ÇOLAK
13.03.2012, 01:26
-Yok Hocam!
Şimdi nasıl Burak?
Oldu mu Burak

Abi sen bu akşam Burak'a fecii takmışsın, haksız da sayılmazsın, performansına he der geçeriz ama davranışları berbattı bencede, uşaklar korkudan şut çekemez oldu...

Helvacı61
13.03.2012, 01:30
burak yılmaza laf etmek gerçekten çok ayıp takımın saha içi organizasyonunu yapan teknik direktördür..şu an bulunduğumuz yerde aldığımız puanlarda burağın çok ama çok büyük katkısı var...ne çok abartalım nede çok eleştirelim...burak yılmaz adamın kıralıdır...

Erkan SÜNGER
13.03.2012, 01:31
-Yok Hocam!
Şimdi nasıl Burak?
Oldu mu Burak

bence onu henrike den sebeb yaptı kardes henrike bi varlık gösteremiyodu bütün defans buragın ensesindeydi dusuncesi zanlımca defans düzenini bozup henrikeyi kacırmaktı adrianla cok denediler ama olmadı neyse benim dusuncem tabi

Abluka
13.03.2012, 01:33
Abi sen bu akşam Burak'a fecii takmışsın, haksız da sayılmazsın, performansına he der geçeriz ama davranışları berbattı bencede, uşaklar korkudan şut çekemez oldu...

Hocası ne diyordu "Takım olarak kazanın yada tek başınıza kaybedin"
Bu gece takım kazandı Burak tek başına kaybetti...İnşallah en kısa zamanda toparlar...

10 maç sonra dilediği yere gitsin dilediği adama fırça atsın ama 10 maç daha TRABZONSPOR TAKIMININ bir parçası olduğunu unutmasın...

Fatih Öztürk
13.03.2012, 01:33
-Yok Hocam!
Şimdi nasıl Burak?
Oldu mu Burak

orta sahan top üretmeyince Burak napabilir?
bu adamın yanlışları var doğrudur ama insandır nihayetinde.fedakardırda.
herkes süperdide Burakmı tu kaka...

Fatih ÇOLAK
13.03.2012, 01:34
burak yılmaza laf etmek gerçekten çok ayıp takımın saha içi organizasyonunu yapan teknik direktördür..şu an bulunduğumuz yerde aldığımız puanlarda burağın çok ama çok büyük katkısı var...ne çok abartalım nede çok eleştirelim...burak yılmaz adamın kıralıdır...

Futbolcu eleştirilir...Kötü oynar, kötü gününde dersin geçersin ama baştan sona kadar gol rekoru baskısına girip, birde üstelik arkadaşlarını da bu baskı altına sokarsan eleştirilirsin...Volkan iyi niyetle pas atıyor uşağı azarlıyor, top kimin ayağına gelirse hemen elini kaldırıyor pas istiyor, atmazlarsa kriz geçiyor orada (bu maç için), bunlara dikkat etmesi lazım, normal oyununu oynarsa zaten rahat atar maç başı 1-2 tane...

Abluka
13.03.2012, 01:37
Burak Yılmaz'ın oyunculuğunu golcülüğünü vs eleştirmedim saha içindeki antipatik tutumundan ve takım üzerindeki negatif etkisinden bahsettim...Benim formam için Volkan da mücadele veriyor Aykut da...

Abluka
13.03.2012, 01:39
Size Ayman'lar Hüseyin'ler gerek diyen çıkmasın sakın aman ha sakın ha :)

kudu_61
13.03.2012, 01:41
aykuta sallayan taraftarımız ilk golü halile mi alana mı yazdınız ben sizin yerinizde olsam kendi yarı sahasından serkana uzun pas atan ve bence pozisyonun baş mimarı AYKUT a yazardım volkan bile oyun kursun diye AYKUT a verirken siz golü alan attı diye durun aykut lazım olduğunda dünya starı zokoramızın yerini sonuna kadar doldurmuştur
burağı topçu olmamakla suçlayan arkadaşlar 2 sezonda 49 gol atan bi gol makinesi getirin bende dicem ki BURAK golcü değil yazık vallaha yazık henri nin attığı topuk yüzyılın asisti olacaktı bizim futbolcularımız kendilerini BMN ye beğendirmek için şapkadan tavşan mı çıkaracak ilk gol de tolga yı karpuz toplayıcısı yapanlar kameranın açısından siz topu giraydan görebildiniz mi
YAZIK VALLAHA YAZIK BİLLAHA YAZIK böyle taraftara 1461 hiç çıkmasın bank asyaya

ibrahim ŞEN
13.03.2012, 01:43
Mactan öncesini takip edemedim zokora ve olcan neden yoktu?

Hatice Aslan
13.03.2012, 01:44
aykuta sallayan taraftarımız ilk golü halile mi alana mı yazdınız ben sizin yerinizde olsam kendi yarı sahasından serkana uzun pas atan ve bence pozisyonun baş mimarı AYKUT a yazardım volkan bile oyun kursun diye AYKUT a verirken siz golü alan attı diye durun aykut lazım olduğunda dünya starı zokoramızın yerini sonuna kadar doldurmuştur
burağı topçu olmamakla suçlayan arkadaşlar 2 sezonda 49 gol atan bi gol makinesi getirin bende dicem ki BURAK golcü değil yazık vallaha yazık henri nin attığı topuk yüzyılın asisti olacaktı bizim futbolcularımız kendilerini BMN ye beğendirmek için şapkadan tavşan mı çıkaracak ilk gol de tolga yı karpuz toplayıcısı yapanlar kameranın açısından siz topu giraydan görebildiniz mi
YAZIK VALLAHA YAZIK BİLLAHA YAZIK böyle taraftara 1461 hiç çıkmasın bank asyaya

Katılıyorum son derece haklısınız.