PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Trabzonspor 2-1 Sivasspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

macka61
06.03.2012, 19:44
zor maç olucak inşallah kazanan taraf biz oluruz

.....
06.03.2012, 20:06
1-0 olsun bizim olsun :)

Alihan Ertürk
06.03.2012, 21:09
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429731_291076620959805_106588929408576_680013_1602 007100_n.jpg

DeAgLeMaNyAq
06.03.2012, 21:25
Küfür nedeniyle FB maçını seyircisiz oynama ihtimalimiz yok ancak Sivas maçında olay çıkarsa saha kapanabilir. Daha önce 2 kez çirkin tezahuratlardan dolayı ceza aldık. İlk üç cezaya seyircisiz oynama verilmiyor...

Sibel
06.03.2012, 21:31
Bu maç beni korkutuyor ama inşallah 3 puan. İsteyince oluyor, gördük.

Ali Yerlikaya
06.03.2012, 21:32
GS karsisinda dagildilar son dönem cikislarini kaybettiler sakat yada cezali varmi kaliteli oyuncularindan....?

Hatice Aslan
06.03.2012, 21:33
Şutları korkutuyor.. Kilitlenmeleri şart :)

Numan Yerlikaya
06.03.2012, 21:34
Gs maçını izledim baskı yiyince dağılıyorlar bizim gibi

ccd6167
06.03.2012, 21:46
gayse macina aldanmamak lazim..adamalr tek kale oynadi necatinin golu gelince yine dagilmadilar asil 2 golu sacma yiyince dagildirlar..

cok iyi takim sivas..acik oynmayi seviyorlar..

zoko colman gununde olursa aliriz..yoksa sivas tas gibi takim kim ne derse desin

oguzkoc
06.03.2012, 21:48
2.olup puan farkı en kötü ihtimalle 14 olsa playoffta bu fark 7 ye inecek. playoffta gs 3 maç kaybeder bizde bütün maçları kazanırsak neden şampiyon olmayalım? 3 maçın ikisi bizle zaten..

marcusjava
06.03.2012, 22:42
2.olup puan farkı en kötü ihtimalle 14 olsa playoffta bu fark 7 ye inecek. playoffta gs 3 maç kaybeder bizde bütün maçları kazanırsak neden şampiyon olmayalım? 3 maçın ikisi bizle zaten..

bizi şampiyon yapmamak için fener ve bjk gs'ye yatar aga.

tturan
06.03.2012, 23:45
Ben o fizik kalitesi fazla lafını kazma kelimesi ile bağdaştırmak istiyorum :)

Çirkef bir takım Sivas, şişirme takım, Sivassporun maçlarını dikkatli izleyin bu ligde Sivasspor futbolcuları kadar rakip takımın futbolcularına tekme atan oyuncular göremezsiniz.

Kazma dediğin topçular rakipi oynatmamakta çok iyiler. Orta sahada hafif sert oynadılar mı ortasahamız top yapamaz. Bu durumda kalemize gelen toplar malum defansımızın durumu ortada kötü bir sonuçla bitebilir. Bu maçta ne yapıp edip ikili mücadeleleri kaybetsek bile dönen topları toplamalıyız.

ylmzince
06.03.2012, 23:58
eğer sivas maçında puan kaybedersek ki bence olası bir durum

(%39sivas,%61trabzonspor) bir daha ki

hafta trabzonspor fb maçı yüksek ihtimalle kadın ve çocuklar izler

yatara
07.03.2012, 00:08
Sivas macinda cok iyi bir futbol oynayacagimizi zanetmiyorum ama takimimiza kötü gündede sahip cikin, ne olursa olsun alacagiz bu maci 90ci dakikada olsada.

Burak Sahin
07.03.2012, 01:43
sivassporun gs macini izledim, pedriel enaramo erman krosicki 4 lüsüne karsi bizim defans ne yapar fazla merak eden yoktur herhalde....asil bu macdaki en öenmli nokta bzim yedigimizden cok atmamiz lazim....eger volkan bjk macindaki oyununu yinelerse burak ve olcanda daha dikkatli olurlarsa bu maci ALİRİZ, tabi senol hoca zokora colman adrian olcan burak volkani bozmazsa...geridede serkan giray celutska cech daha dengeli olur...

Mustafa Ayazoğlu
07.03.2012, 02:11
ceza alsak bu maçta, takım bayanların önünde daha iyi oynuyor.

feneri ezeriz :)

ozzy!
07.03.2012, 02:32
Farklı kazanacağız gibi bir hissiyat var içimde, hiç hayra alamet değil :D

DeAgLeMaNyAq
07.03.2012, 03:30
GS deplasmanda fark attı diye biz de fark atacağız diye bir kavram yok. Eskişehir maçında onlar puan kaybetti biz fark attık. Gerçi o maçta rakibin eksik kalmasının da çok büyük payı vardı. Sonuçta kalan aşamada bizim iyi futbola ya da farka ihtiyacımız yok her maç final ve play off'u garantilemek adına bu 5 maçtan 9 puan çıkarmamız şart.

Kadronun da çok bozulacağını düşünmüyorum. Cech iyileşse bile Celustka sağbekte oynar mı bilemiyorum. Çünkü ikinci yarı başındaki İBB maçından beri ligde oynadığımız son 10 maçta sağbekte Serkan oynuyor. Bu süreçte Celustka 4 maçı stoperde 2 maçı solbekte oynadı. 4 maçta ise yedek kaldı. Volkan formunu bulduğu için hoca artık Serkan'ı ileride değerlendirmiyor. Celustka'ya yer açılacaksa bu stoper mevkisinde olmalı. Sonuçta bir çoğumuza Mustafa'dan daha çok güven veriyor. Ama BJK maçında biraz olsun kendilerine geldikleri için hocanın Giray ve Mustafa ikilisini değiştirmesi zor gibi. Halil büyük ihtimalle bu maça da yetişmez ya da yedek oturur. Ama Şenol Hoca'nın iyi bir huyu var ki genelde as diye sayabileceğimiz 8 oyuncunun dışında geriye kalanlardan biri cezalı duruma düştüğünde ya da sakatlığı sebebiyle maç kaçırdığında, onun yerine şans verdiği oyuncu bu fırsatı iyi değerlendirirse bir sonraki hafta onu kesmiyor ve oynatmaya devam ediyor. Bu açıdan Adrian'ın yine 11'de başlaması sürpriz olmaz. Olur da kötü başlarsa zaten devre arasında Alanzinho değişikliği bizleri bekliyor olacaktır...

FC-ST-PAULI-61
07.03.2012, 03:43
grosicki,erman ve kadiri begeniyorum sixvasda.Eneramo da biraz tehlikeli.

Ibrahim Gaygusuz
07.03.2012, 04:51
Eneramo GS macinda iyi saldi kendini yerlere bizimde dikkatli olmamiz lazim ucuz duran toplar kazandirabilir takimina. Malum tactan bile gol yeme yetenegine sahip defans hattimiz var dikkatli olmamiz lazim.

Gurpas
07.03.2012, 08:38
Yakar geçeriz, herkes haddini bilecek...

Ali İhsan
07.03.2012, 08:45
Bu adamlara bizim "dört" (rakamla 4, elle de yapın) atmamız gerekirken fb ve gsden yediler. Artık bizim de kesinlikle dört atmamız lazım. Dördün önemi büyük.

evonon
07.03.2012, 08:55
Herkes seyirci cezasından bahsediyor ama ben şunu söyleyeyim. Bundan sonra ki maçlarda alacağımız kırmızı kartlara bakın siz bence Colman Zokora defanstan bir stoper, Burak artık kimi buldularsa çok kolay kartlarla atılacaklar ve o seyircisiz çıkacağımızı düşündüğünüz maçlara esas tam kadro çıkamayacağız

pReN@_61
07.03.2012, 10:47
Zor maç başarılar Trabzonspor'umuza

Şeref
07.03.2012, 11:12
bu maç hakeme bakar biraz da

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 11:16
Bjk maçından sonra millette şöyle bir algı oluştu.bjk kötüymüş de ondan dolayı biz iyi gözüktük.Bu yorum,tamamen kendini kandırmadır.Bizim takım,çok da iyi olmamamıza rağmen ,defansif olmasa da diğer alanlarda en iyi takımdır bu ligde.Yeter ki gününde olsunlar.Psikolojik olarak artık her maç final havasında geçecek.Ben takıma çok güveniyorum.Hele hele gs-sivas maçını da izledikten sonra eminim.Çok şanssız bir takımız sadece.gs bizden iyi takım değil,aksini düşünen kendini kandırır.play-off çelişmesi gs ile bizim aramızda geçer.Puan farkının fazla olması bizim açımızdan dezavantaj ama sezonu en kötü 2. bitiririz.Bu kriz ortamında(şike vb.) bu bile çok büyük bir başarıdır.
Sivas'ı rahat geçeceğiz,yeter ki defans Grosicki'yi durdursun.

brnclhn
07.03.2012, 11:18
Bu mactan seyircisiz oynama cezası almak mumkun gorunmese de dikkatli olmak lazım.ama ben bu fb macına gidecem herturlu bi senedir bekliyorum ceza alsak bile yeminle cinsiyet degistirip giderim

bilgehan83
07.03.2012, 11:22
onur
serkan giray celu cech
colman zokora adrian
volkan burak olcan

6-1 alacağımızı hissediyorum burak da 33 yapacak sanki...

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 11:23
Taraftar daha bilinçli artık.İlk yarıdaki bjk maçında Queresma malının hareketinde sahaya inmedilerse,daha da inmezler.
Fener maçında istisna olabilir ama:)
Çok da iyi olur.Kale arkası tarafında Volkan ile ilgili baya bir olay olur.
Zamanı gelince tartışırız yine.....
Çok güzel şeyler bekliyorum o maçta:)

kaan61
07.03.2012, 11:29
.................................tolga............ ...................

Serkan ............... Gİray ......... Celustka ...... Cech

................................zokora............ ...................

Volkan ............. Adrİan ....... Colman ....... Olcan

.............................. Burak ..................................

lazibere
07.03.2012, 11:34
Mecnun ve Aziz dayanışması, bize zor bir maç izlettirecek, Nede olsa dava arkadaşları...

Beşiktaş maçındakı iyi oyun, Onların kötü olması ile alakalı değildiyse, bu maçı o futbolla alamamak mümkün değil..

Ben erken bulacağımız bir gol ile maçı farklı kazancağımızı düşünüyorum

Akif Gür
07.03.2012, 11:46
ligimizde tempolu oyunla bizi yenebilecek takım yok..eğer rakip oyunu yavaşlatırsa da yenilemeyeceğimiz takım yok..

sivasspor'da ligimize göre hızlı oynamaya çalışan, hücumda etkili bir ekip..kazanabileceğimizi düşünüyorum..

Dip.Ing.Mag.
07.03.2012, 12:27
Artık kritik bir dönemece girdik. Özellikle oyuncularımızın cok dikkatli olmaları lazım. Hakemler En ufak hatalarını kolluyacaklardir. Sikecilere karsı olacak
Maç icin bir on görüm var; Burak o maçta oynatilmayacak diye düşünüyorum. Yani bir sekilde punduna getirİlip Burak in o maçtan once bir sekilde ceza almasi sağlanacak. Bunu ciddi ciddi bekliyorum.

.....
07.03.2012, 12:29
3 puanı kayıpsız bir şekilde alırız umarım.

Mehmet Kıroğlu
07.03.2012, 12:50
Low röportajında bizimde şampiyon olabileceğimizden bahsetmiş Beşiktaş macında bizi çok beğenmiş bencede Beşiktaş macında onların kötü olduğu için değil bizim çok iyi olduğumuz için şampiyonluk şansımızın olduğunu düşünüyorum yeterki galatasaray iki mac kaybetsin kalan maclarımızın hepsini alacağız burada o sinerjiyi yayalım ben inanıyorum kalan maclarda bir puan bile kaybetmeyeceğiz

Punisher-61
07.03.2012, 13:22
Acaba bizim baskan mecnunu cicekle karsilar mi???

Bu baskandan hersey beklenir

Taner Tonbil
07.03.2012, 14:33
onur
serkan giray celu cech
colman zokora adrian
volkan burak olcan

6-1 alacağımızı hissediyorum burak da 33 yapacak sanki...

6-1 yaparsak burak 4-5 tane atar yani 35i bulur :D

saka maka yenelimde baska bisey istemiyorum ..

Levent Kara
07.03.2012, 15:07

şuan en ideal kadro bu sanırım. cechin daha hırçın olması lazım

Oğuzhan
07.03.2012, 15:17
Trabzonspor için dengeli oyun olmamalı artık. BJK maçındaki gibi önde fazla adamla oynarsak her zaman öyle pozisyonlar bulabiliriz. Biz tek forveti öne atıp rakibin hata yapmasını beklersek bütün maç olmaz, boşu boşuna puanlar kaybettik bu zamana kadar hep bu yüzden. Colman geçen hafta oynadığı gibi öne doğru oynasın hep.

Alper Calik
07.03.2012, 15:35
- Herkes aynı anda koşarsa (BJK maçı gibi)
- sivasın orta sahasına ve geri dörtlüsüne pres yaparsak

forvetimiz BJK maçında gibi olursa

2-0

forvetimiz normal olursa

6-0

beklenebilir.

cakalkerem
07.03.2012, 15:35

--------

fena değil.....ama adrian yerine henrique olsa daha iyi olur

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 15:40
- Herkes aynı anda koşarsa (BJK maçı gibi)
- sivasın orta sahasına ve geri dörtlüsüne pres yaparsak

forvetimiz BJK maçında gibi olursa

2-0

forvetimiz normal olursa

6-0

beklenebilir.

Aynen katılıyorum...............

TheCrow
07.03.2012, 15:41
Bjk maçından sonra millette şöyle bir algı oluştu.bjk kötüymüş de ondan dolayı biz iyi gözüktük.Bu yorum,tamamen kendini kandırmadır.Bizim takım,çok da iyi olmamamıza rağmen ,defansif olmasa da diğer alanlarda en iyi takımdır bu ligde.Yeter ki gününde olsunlar.Psikolojik olarak artık her maç final havasında geçecek.Ben takıma çok güveniyorum.Hele hele gs-sivas maçını da izledikten sonra eminim.Çok şanssız bir takımız sadece.gs bizden iyi takım değil,aksini düşünen kendini kandırır.play-off çelişmesi gs ile bizim aramızda geçer.Puan farkının fazla olması bizim açımızdan dezavantaj ama sezonu en kötü 2. bitiririz.Bu kriz ortamında(şike vb.) bu bile çok büyük bir başarıdır.
Sivas'ı rahat geçeceğiz,yeter ki defans Grosicki'yi durdursun.

Öyle bir algı oluşmasından ziyade, biz rahatsız bir topluluğuz. Sıkıntı olmadan yaşayamayız. O yüzden bjkyı kendi sahasında ezmemizin altında mutlaka bir çapanoğlu ararız. Sezon başından beri dönem dönem bjk maçındaki performansa çıktığımız oldu ama kısa sürdü, mersin maçının son yarım saati, kayseri maçının ikinci yarısı, vb. gibi. Mesele bu futbolu 90 dk.ya yayabilmekti. Bunu bjk maçında başardık, hem de geriye düştüğümüz halde. Bu sene gsnin 28 maç yaptığı zamanda biz 40 maç yaptık, hem de yurtdışı seyahatleri yaparak, hem de dünyanın seçme takımlarına karşı. Ayrıca Süper ligde hakemler tarafından çok hakkımız yendi, sadece direkler yüzünden kaybettiğimiz rahat bir 15 puan var. Buna rağmen bu takım şu anda 3. sırada. Şampiyonluk uzak ihtimal belki ama bu takım seneye geçen yıldan çok daha iyi bir takım olacak.

Alper Calik
07.03.2012, 15:41
BMN de bir arkadaş yazmış idi: "Adrian gibi oyuncuyu taşıyacak takım lazım. Bizde ölü gibi olan adamı satarız. Başka takıma gider, tüm takım koşarak Adrian ı taşır ve Adrian yıldızlaşır, biz de şasıp kalırız bu duruma"

Adrian ın performansını hiç beğenmeyen birisi olarak ve hiç umudum olmamasına rağmen, son BJK maçı, bana bu arkadaşın sözlerini hatırlattı. BJK maçındaki Adrian a inanamıyorum.

Demek ki bizim takımın TÜMÜNÜN

koşmak ile koşmamak arasındaki farkı çok büyük !

Tempo yapabilirsek, oyunun hızını yükseltebilirsek, Trabzonspor bir canavara dönüşebiliyor (iş yerinden bir arkadaşımın dediğini söyleyeyim " eve gittim, BJK lı annem maçı izliyor, TV ye baktım korku filmi gibi adeta, Trabzon sağdan soldan yağmur gibi geliyor, hiç durmadan geliyorlardı sizinkiler")

Tempo düşünce ise yerlerde sürünüyoruz. Ortası yok bizim için.

BJK maçından sonra ben böyle düşünüyorum.

hamdi_61
07.03.2012, 15:45
Sivas 2-0 öne geçer, maç 2-1 biter.

SAFA
07.03.2012, 15:48
Hakem Kuddusi Müftüoğlu .

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 15:52
Öyle bir algı oluşmasından ziyade, biz rahatsız bir topluluğuz. Sıkıntı olmadan yaşayamayız. O yüzden bjkyı kendi sahasında ezmemizin altında mutlaka bir çapanoğlu ararız. Sezon başından beri dönem dönem bjk maçındaki performansa çıktığımız oldu ama kısa sürdü, mersin maçının son yarım saati, kayseri maçının ikinci yarısı, vb. gibi. Mesele bu futbolu 90 dk.ya yayabilmekti. Bunu bjk maçında başardık, hem de geriye düştüğümüz halde. Bu sene gsnin 28 maç yaptığı zamanda biz 40 maç yaptık, hem de yurtdışı seyahatleri yaparak, hem de dünyanın seçme takımlarına karşı. Ayrıca Süper ligde hakemler tarafından çok hakkımız yendi, sadece direkler yüzünden kaybettiğimiz rahat bir 15 puan var. Buna rağmen bu takım şu anda 3. sırada. Şampiyonluk uzak ihtimal belki ama bu takım seneye geçen yıldan çok daha iyi bir takım olacak.

Tamamen katılıyorum söylediklerine.Biraz bakış açısıyla alakalı bir durum.Kendi çevremde de bana hep TRABZONSPOR konusundaki tutumumu iyimserlik olarak değerlendirirler ama hakikaten biz iyi takımız,ligin en iyi takımıyız.Bu sene şanssızlık+yorgunluk+şike vb çok yıprandık,fiziksel ve de mental olarak.Buna rağmen iyi konumdayız. Hakem sayesinde maç almadık ama en az 7 puan kaybettik.17 puan önümüzdeki gs her maç penaltı kazanır,rakibi 10 kişi kalır,maç sayıları azdı.Bu yıl çok şanslılar ve de beni en üzen nokta da şu şehir kırosu terim'in hakikaten biyerlerini kaldırdı şu gelişmeler.Ben ,bizim takıma güveniyorum.Bazı arkadaşlar gs'yiyenmenin zorluğundan bahsetti burada.Allahını seven şu gs'nin maçlarını bir izlesin de gelsin tartışalım burada.

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 15:55
İş Şenol hocada bitiyor demek ki.Hücum oynayacağız arkadaş,yavaş tempo bitiriyor bizi.Yüksek tempo,prese dayalı hücüm ve savunma.Yukarıda Alper abinin dediği gibi.Kimse duramaz önümüzde.
Puan kaybettiğimiz kayseri ve mersin maçlarının 2. yarıları buna en büyük kanıttır.

Özgür Öztürk
07.03.2012, 15:56

Sivas 1-0 öne geçer 6-1 olur :)
Plaka yazmak şart oldu yeeeğidolora

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 16:01

Yaptığın yorum tabiki de seni bağlar.
Yanlış anlama ama hoşunuza gidiyor sanırım yenileceğimizi yazmak.
Ben sadece bizim forumda görüyorum böyle maç öncesi yeniliriz vb yorumlar.
Hem de çok iyi bir son maç oynamamıza rağmen.
Çok ilginç bir taraftar profilimiz var hakikaten............

Emre GÜRDAL
07.03.2012, 16:05

agzindan bal damlıyo:)

Barış Çebi
07.03.2012, 16:05
İyi oynadığımız maçların akabinde nedense kötü oynuyoruz ama sivas geçen seneden dolayı bence çok önemli. Fark atmadan evlerine göndermemek lazım.
Galatasaray-fener maçlarını kazandık mı bu takımın şampiyonluğa oynayacağına inanmamız lazım.
Ben de hala şampiyonluğun 3 galatasaray maçı+fener maçını kazanmamız ve diğerlerini de kayıpsız atlatmamız halinde geçerli olacağına inanıyorum. Çünkü fener evinde galatasaraya çelme takabilir. Çift hatta 3 kulvarda gitmemiz nedeni ile bu sene maalesef şansızdık. Ancak hala umut var ve başarabiliriz.

ozturk
07.03.2012, 16:09
maçın hakemi kuddusi...

TheCrow
07.03.2012, 16:10
Yaptığın yorum tabiki de seni bağlar.
Yanlış anlama ama hoşunuza gidiyor sanırım yenileceğimizi yazmak.
Ben sadece bizim forumda görüyorum böyle maç öncesi yeniliriz vb yorumlar.
Hem de çok iyi bir son maç oynamamıza rağmen.
Çok ilginç bir taraftar profilimiz var hakikaten............

Sen bjk maçının ilk sayfasına bak bir de. Ha, maçtan sonra hiçbirinden ses çıkmadı ayrı konu.

Hüdai Pervaneli
07.03.2012, 16:12
Hadi Kolay gelsin Macin hakemi terörist Kuddusi

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 16:15
Sen bjk maçının ilk sayfasına bak bir de. Ha, maçtan sonra hiçbirinden ses çıkmadı ayrı konu.

Tükürdüğümü yaladım şeklinde öz eleştiri yapanlara şahidim ama çok iyi oynadığımız bir maç sonrası yeniliriz şeklinde ifadeler anlam veremiyorum.
Çözemedim hakikaten amaç nedir diye?

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2012, 16:16
Hadi Kolay gelsin Macin hakemi terörist Kuddusi

Hakem makem yok üstad.Atacağız,yeneceğiz,yersek bir tane daha atacağız.
Boru değil,TRABZONSPORuz:)

TheCrow
07.03.2012, 16:39
Geçtiğimiz hafta zorlu bülent yıldırım maçını kazandık, bu hafta içeride kuddusi ile oynuyoruz. bülent kadar olmasa da çok zorlu bir rakip, ama onu da yenecek gücümüz var.

hamdi_61
07.03.2012, 16:46
Yaptığın yorum tabiki de seni bağlar...

Evet yaptığım yorum beni bağlar.Saygı duymak lazım.Bende isterim Trabzonsporum çıktığı her maçı kazansın ama içimden galip gelemeyeceğimiz geçiyor.Herkes aynı şeyi düşünecek diye bir kural yok.

Helvacı61
07.03.2012, 16:51
mecnuna havaalanında bir karşılama olsa çok iyi olur..çok şerefsiz bir adam...fener maçında soyunma odasına girip bu maçta kahraman istemiyorum deyip oyuncularını tehdit etmiş maçı resmen satmıştır...hemde trabzona çamur atıyor...peki bu yanınamı kalacak böyle insanlar trabzona girmemeli girememeli..

Emre GÜRDAL
07.03.2012, 17:52
Evet yaptığım yorum beni bağlar.Saygı duymak lazım.Bende isterim Trabzonsporum çıktığı her maçı kazansın ama içimden galip gelemeyeceğimiz geçiyor.Herkes aynı şeyi düşünecek diye bir kural yok.

senin gibi düşünenlere bir lafı var bu BMN ailesinin....İNANMAYAN GÖLGE ETMESİN.... diye anladın galiba!!

Tascaynar
07.03.2012, 18:29
Beşiktaş maçındaki gibi oynarsak Sivas'ı kolay yeneriz;ancak takımımız istikrarlı değil o yüzden yine de temkinliyim.

güneyli
07.03.2012, 18:31
ya yunus olsaydı...Yunus artık yok...Aziz ve değerli Trabzonspor taraftarının beddualarından nasibini aldı...Tendonundan sakatlandı..Yunusun artık hakemliği ex..Kendini toplayamaz...Sırada bülent ve birkaç hakem daha var...ha gayret sevgili Trabzonspor taraftarı...Fena nefesimiz var..

nakzo
07.03.2012, 18:45
Trabzonspor'da flaş imza

Trabzonspor'un Brezilyalı yıldız oyuncusu ile 2014 yılına kadar sözleşme yeniledi.

07 Mart 2012 Çarşamba - 18:39
DHA
http://www.sporx.com/img/3/2012/002.jpg Trabzonspor Kulübü, Alanzinho ile olan sözleşmesini 2014 yılına kadar uzattı.

ALDENİRO
07.03.2012, 18:51
sivas cincon maçını izledim.sivas atak organizasyonu olarak çok iyi.ancak cincon defansı zarzor durdurabildi. sivasın kötü yeri defansı.rahat gol yiyorlar.bjk maçında oynadığımız gibi bile oynasak skor en az 3-2, 4-2, 4-3 gollü maç olur.

ThePatriot61
07.03.2012, 19:27
Trabzonspor'da flaş imza

Trabzonspor'un Brezilyalı yıldız oyuncusu ile 2014 yılına kadar sözleşme yeniledi.

07 Mart 2012 Çarşamba - 18:39
DHA
http://www.sporx.com/img/3/2012/002.jpg Trabzonspor Kulübü, Alanzinho ile olan sözleşmesini 2014 yılına kadar uzattı.

Hayirli olsun dogru bir karar. En azindan bedavaya gidemez. Sezon sonu satmaya kalksak ayri bir konu tabi.

Sirada Onur var.

hüseyin1975
07.03.2012, 19:33
Alan icin cok sevindim, bizim Usak uzatti.
Hayirlisi olsun.

mda61
07.03.2012, 19:54
Avni Aker'de yorgun veya motivasyonsuz çıkmadığımız taktirde süper lig'de hiç kimseye maç vermeyiz. Sivas'ı da yeneriz.

.....
07.03.2012, 20:39
Bjk maçı gibi oynayalım bizim önümüzde kolay kolay duramazlar.

yatmaztara
07.03.2012, 21:02
mecnun gelmesin trabzona istemiyorum pislik herif

.....
07.03.2012, 21:23
Onur
Serkan-Giray-Mustafa-Celustka
Volkan-Zokora-Colman-Adrian-Olcan
Burak

:)

Alihan Ertürk
07.03.2012, 21:46
http://b1203.hizliresim.com/v/7/3b09r.png (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35097)

Ilelioglu
07.03.2012, 22:07
Gayse macinda Zokora'ya haksiz yere kirmizi kart gösteren ve Selcuk'un bize attigi golün öncesinde Milan Baros'un kendini yere atmasina faul calan Müftüoglu'nu herkesin protesto etmesini bekliyorum ve istiyorum.

Müftüoglu'nun ama lehimize ama aleyhimize verecegi her karari isliklamaliyiz.

Haydi Avni Aker!

:cool:

KüçükGolcü10
07.03.2012, 22:18
şikecilere fena kayacagiz. gayidolar kacacak kose arayacak ahaha

Emirhan Makul
07.03.2012, 22:22
mecnun gelmesin trabzona istemiyorum pislik herif

Açıkcası başkanımız ile sarmaş dolaş bir fotoğraf vereceğini Ünal karaman ile de karşılıklı el sallaşacaklarını düşünüyorum. Yine de bu karaktersiz herif Trabzon'a gelmeyerek başarılı bir hamle yapmış olabilir yoksa bizimkiler her türlü sevgi gösterisi yapacaktır, tabi mecnun taraftarın sövmesinden korkarak gelmeyebilir diye düşünüyorum gerçi umursamayada bilir nasıl olsa kendinin ne olduğunu bilen birisi.

Süleyman Baykan
07.03.2012, 22:22
Küfür etmeylim ne olur fener maçında küfür edelim sahamız o zaman kapansın:D

Zivası futbolumuzla ezmeliyiz inşallah ezeceğiz.

orhan42
07.03.2012, 22:30
Gayiğidoları kışkırtacak gaza getirecek şeylerden kaçınmalıyız.ne zaman bir maça bilensek futbolcularımızın eli ayağına dolaşıyor..Beşiktaş maçında olduğu gibi şok bi başlagıç yaparsak,MİY maçının ikinci yarısındaki baskıyı uygularsak sivas'ı rahatlıkla yeneceğimize inanıyorum.Yeter ki bizim oyuncular istesinler...

Oğuzhan
07.03.2012, 22:33
Şampiyondan şikecilere farklı tarife gelecek inşallah :)

Samet Türkmen
07.03.2012, 22:36
Geçen sefer ki gibi 6-1 bekliyorum, istiyorum.

Cem Akyüz
07.03.2012, 22:39
Atabildiğimiz kadar gol atmalıyız bu şerefsizler ordusuna

SEDAT
07.03.2012, 22:42
* Çok hazırlar, iyice takım olmuşlar. Kimse geçen seneyi beklemesin gs ve fb maçlarını izledim, 4 yediler ama inanın alacakları maçları verdiler diyebilirim. Dikkatli olmalıyız...

amasya0561
07.03.2012, 22:43
bjk maçında oynadıgımız güzel futbolun günlük olmadıgını göstermek için önemli bir maç. tabi bu şikecilerede okkalı bir osmanlı tokadı atarız inş.

Ha-kan
07.03.2012, 22:44
şike nedeniyle göndermeler olsun ama küfür olmasın.fener maçı öncesi hemen ceza verirler yoksa.
maçta gol atamazsak da sivassporla uğraşılmasın,bizim takımımıza destek verilsin.nedense çoğu maçlarda kendi takımımıza destekten çok rakip takımla uğraşılıyor ve puan kaybediyoruz.gerek yok bunlara

titanic
07.03.2012, 23:07
şike nedeniyle göndermeler olsun ama küfür olmasın.fener maçı öncesi hemen ceza verirler yoksa.
maçta gol atamazsak da sivassporla uğraşılmasın,bizim takımımıza destek verilsin.nedense çoğu maçlarda kendi takımımıza destekten çok rakip takımla uğraşılıyor ve puan kaybediyoruz.gerek yok bunlara

aynen katılıyorum.Sivası görmezden gelmeliyiz. Adamalara tepki verdikçe kendilerini bize denk bir kulüp olarak görüyorlar. Asla ve asla bize denk olamayacak bir kulübü havaya sokmanın bir anlamı yok.Gülünüz geçiniz efendim

Alihan Ertürk
07.03.2012, 23:13
Rahat kazanırız gibi bir his var içimde ama temkinli olalım biz yine, ben böyle diyorum diye sakın salmayın çocuklar özellikle sen Colman! :)

B.AKDEMİR
07.03.2012, 23:31
Bu maçın yıldızı bence Olcan olacaktır.Tabi birde Volkan gününde olursa tutamazlar bizi.Burak Yılmaz'ı rahat bırakmazlar ama Olcan ve Volkan'ın hareketli oyunu sayesinde boş alanlar bulacaktır

Maçtan daha önemli olan ise sahamızın önümüzdeki hafta yapılacak olan fb maçı öncesi kapanmaması için gayret göstermeliyiz.Kulüp maç esnasında ve öncesinde uyarılarda bulunur umarım.

KüçükGolcü10
07.03.2012, 23:33
8tasa karsi oynadigimiz oyunun %50 sini oynasak dahi, perisan ederiz gayidolari. ayrica buraktan en az 3 gol bekliyorum bu macta.

Samet Yildirim
07.03.2012, 23:39
Kadro ayni kalir muhtemelen...Iyi oynuyoruz bölüm bölüm son maclarda bjk macida üstüne geldi..

Yenme olasiligimiz yüksek gibi...

hamdi_61
07.03.2012, 23:54
Bazı insanların ciddi şekilde anlama eksiklikleri var.

Hatice Aslan
07.03.2012, 23:55
Zokora psikolojik olarak çökert sivaslıları :D

Burçak
08.03.2012, 00:13
Hamidospor'a yapıştırdığımız Plakadan ötürü bize karşı farklı motive olacaklardır.
Ama bu defa takacağımız çanak Antenden sonra ki hallerini izlmek daha bir keyfli olacak.
yere düştükleri an tekmeyi daha bi şiddetli vurmalıyız.
Bunlara her şey müstehak
Fenerbahçenin yalamaları. İstanbulun arka bahçesi.
gidin kombinelerinizi fenerlilere peşkeş çekin para için satın yine.
gelsin kurtarsınlar sizi ilk dördün içine soksunlar bakalım.
Büyüklerle Sevişmeyin Savaşın.

Helvacı61
08.03.2012, 00:25
kalan maçlarımıza bakınca play of şansımızın hala kiritik olduğunu düşünüyorum...takım bu sene bir türlü istikrarlı oynamadı oynasada kah defans kah hakemler bir şekilde takıldık..temenni ederimki kalan maçlarımızda beşiktaş maçında olduğu gibi ilerde baskı yapıp defans zaaflarımızı kapatırız yoksa bu defans ile hiçbir yere gidemeyiz...

Hatice Aslan
08.03.2012, 00:35
http://www.facebook.com/trtsporarti?ref=ts

Oy verelim bari boş durmayalım :)

Trabzonspor 61
08.03.2012, 01:10
Gel bakalım küçük febe.

Sinan Ayaz
08.03.2012, 01:11
kalan maçlarımıza bakınca play of şansımızın hala kiritik olduğunu düşünüyorum...takım bu sene bir türlü istikrarlı oynamadı oynasada kah defans kah hakemler bir şekilde takıldık..temenni ederimki kalan maçlarımızda beşiktaş maçında olduğu gibi ilerde baskı yapıp defans zaaflarımızı kapatırız yoksa bu defans ile hiçbir yere gidemeyiz...

Playoff garantide, playoff'ta figuran olacağımız kesin..

sessizkral_1
08.03.2012, 01:32
playoffa 10 puan farkla girebilirsek (yarıya düşecek)

5 puan fark..imkansız değil..

.....
08.03.2012, 09:45
Bjk maçındaki kadro ile çıkmalıyız. Orta alanda iyiydik yine iyi olursak bol gol bulabiliriz.

İskender Çakmak
08.03.2012, 10:07
Sikecilere guzel ders vermek lazim. Inaniyorum ki futbolcularimizin konsantrasyonu ust seviyede olacak ve gayigidolara koyacagiz

.....
08.03.2012, 10:15
Taraftara büyük iş düşecek. Dikkatli olmamız lazım.

SEDER
08.03.2012, 10:20
bunları adam yerine koyup küfreden sahaya bir şeyler atan taraftara yazıklar olsun..bunlar fenerin kucağındaki karılarıdır..kuruldukları günden beri fenerin kucağına oturunca adam yerine konulmuşlar o yüzden çok görmemek lazım..adamlar sırf istanbul takımları şampiyon olsun diye kendi şampiyonluklarını bile satmışlarken, şikebahçeye maç satmaları sivas ve satılmışşehir camiaları için çok değil bence.bunlar talimatı almışlar bizi tahrik edecekler..yani operasyona aynen devam..ağzımıza etseler kendimi fener maçına saklıyacağım...

Murat'
08.03.2012, 10:45
Beşiktaş maçındaki futbolu beklemek hayalcilik olur.

zarge
08.03.2012, 10:48
plakayı çakalım şu şikecilere...

zarge
08.03.2012, 10:50
kuddusiyi vermişler maça :mad:

Ba®ış
08.03.2012, 11:02
artık gol yemeyelim Allah rızası için.her maç gol yenir mi? büyük takıma yakışmayan hareketler.Yumlu hata yapmazsa (hiç zannetmiyorum ama )rahat alırız.

.....
08.03.2012, 11:04
Sivasta sakat ya da cezalı var mı

bekirguner
08.03.2012, 11:12

Uğur Kavuk Sarı Kart cezalısı

Semih AYDIN
08.03.2012, 12:44
Artık bahane yok ! Mutlak galibiyet...

özçelik61
08.03.2012, 13:44
sivas atomun hücüm anlayışı ile maça çıkarsa (fener ve diğer maçlarda ki gibi) kevgire döndürürüz onları, ama çanakkale style olursa zor maç olur

Gurpas
08.03.2012, 14:00
Yenerİz sİvasi

ANIL
08.03.2012, 15:27
..............................tolga
serkan...........giray...............celu......... ...cech
.....................zokora......colman
volkan..............adrian.....................olc an
...........................burak

Soner Albayrak
08.03.2012, 15:58
Fark bekliyorum kendi takımımız adına bu maçtan umarım yanılmam.

Asi Çaykaralı61
08.03.2012, 16:02
Hayde Trabzon'um bu hafta Sivas maçında da alalım 3 puanı

Talha.YILMAZ
08.03.2012, 16:33
Süzgeç etsek gene kesmez beni ama güzel ve atak futbol ile 1-0 olsun bizim olsun.

Mert'
08.03.2012, 16:50
İnşallah alırız 3 puanı bekliyoruz :)

Atakan
08.03.2012, 16:54
BJK maçının kadrosu çıkacaktır. O maçtaki gibi kolay olmasını beklemiyorum ama yine de çok şey bekliyorum o kadrodan. İnşallah bozmazlar.

Turgay Atalay
08.03.2012, 16:55
Beşiktaş maçı sezonun bir nevi patlamasıydı, ona yakın düzeyde maç olacağını sananlar yanılıyorlar...Allahın izniyle kazanırız, ancak öyle farkla falan değil...

M_U_R_A_T
08.03.2012, 17:08
Sivas maçında Küfür Eden TRABZONSPORKLU Değildir . . . ( Herkez İyi Düşünsün ) . Yoksa Bayan ve Çocukları Televizyondan izlersiniz . . .

brushfield
08.03.2012, 20:11
Onu bunu bilmem de eğer bizi bu sene 3 günde 1 maç oynamak zorunda bırakmasalardı onca futbolcu rotasyonuna rağmen GS ile aramızda en fazla 5-6 puan farkı olurdu. Bu kadro bu sene alışma dönemini de atlaşmış durumda, eğer seneye kadro korunur ve eksik 1-2 yere nokta transfer yapılırsa seneye şampiyonluğun en büyük adayıdır bu takım. Hele ki Burak da bir şekilde 1 sene daha tutulursa şampiyonluk içten bile değil.

kudu_61
09.03.2012, 09:46
volkan adrian ve colman eğer bjk maçında ki gibi oynayabilirlerse rahat alacağımız bir maç ama eğer onlar kötü olursa yenilme ihtimalimizin bile olduğu bir maç
fener maçında sahamızı kapatmak için ellerinden geleni yapacaklar herkes yanındakine sahip çıksın kendisine güvenmeyen varsa LÜTFEN maça gitmesin

Travelair
09.03.2012, 09:48
Sivasspor'un işleyişini bozmamız lazım

toksoy61
09.03.2012, 09:49
dün ilk yarıdaki atletico karşısındaki bjk yi izleyince geçen hafta niye iyi oynadığımızı anlamış oldum. bjk maçındaki futbol bizi yanıltmasın. bjk kadro eksikliği yüzünden hakikaten çok kötüler. ilk yarıda 7 tane gol yiyebilirlerdi. sivas bjk gibi değil. 1-0 olsun bizim olsun yeter

SEDER
09.03.2012, 09:57

sakatları bilmem de : aziz yıldırım, şekip mosturoğlu, bülent uygun ve mecnun cezalı diye biliyorum..bu hafta yoklar

ferhaTS87
09.03.2012, 10:02
onur
serkan giray celuska cehc
colman zokora
volkan edrian olcan
burak

Gurpas
09.03.2012, 10:32
Yeneriz diyorum başka bişey demiyorum :)

Serdær
09.03.2012, 11:08
Rıza Çalımbay oyun anlayışını bozmayacaktır.

Enaramo-Grosicki-Pedriel-Erman Kılıç 4'lüsüyle forvet birimi.

Mehmet Nas - Kadir orta saha olarak görev alacaktır.

Dolayısıyla bizim orta sahayı kalabalık tutarak Sivas sindirebiliriz.

Hoca umarım 3'lü orta saha ile çıkar.

yatmaztara
09.03.2012, 13:13
ah be sezon başı iyi bir stoper transferi yapsaydık şuan en az 65 puandaydık

Turan AKYILDIZ
09.03.2012, 13:31
şikeci kalecilerininde tedbirini kaldırmışlar tam da bizim maç öncesi..aman bu pisliğin tahrihkerine gelmesin bizim taraftarlarımız..aman diyorum amannn...

.....
09.03.2012, 13:32
Şenol hoca kolay kolay kadroyu bozmaz.

Samet GÜVEN
09.03.2012, 13:45
kesin yeneceğiz, 2 nedeni var.

1.si, maç akşam oynanacak. Akşam maçlarını çok temiz alıyoruz. bu nedeni beğenmeyenlere ise,

2. neden, sivas oyuncularından kaynaklı olarak hucüm etkinlikleri fazla olan bir takım. bu nedenle çok fazla açık veriyorlar. bize gol atacaklardır. ama bizim hücum hattımız saçmalamaz bjk maçındaki gibi net fırsatları kaçırmazsa güle oynaya geçer maç.

Sefa Alış
09.03.2012, 13:56
geçenki maçın kadrosunu bozmaz inşallah Şenol hoca,
sivas defansı ve kalecisi evlere şenlik
bi plaka daha yazabilirz bu maç.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2012, 14:37
Yanlış hatırlamıyorsam bu sezon ilk kez Pazartesi maçı oynayacağız...

Eren Karaahmetoğlu
09.03.2012, 14:40
Beklediğim 11 geçen haftaki kadrodan Mustafa yedeğe, Celustka stopere, Cech sol beke.

Ama Hoca aynı 11'i çıkartır diye tahmin ediyorum.

İnşallah Beşiktaş maçındaki gibi güzel, konsantre oyun ve daha net son vuruşlarla sonuca gidebiliriz..

Vurduğumuz gol olsun.

exelans_25
09.03.2012, 15:26
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35687&page=2

duymayan var mı hala?

Gurpas
09.03.2012, 15:52
bu hafta da coştur bizi Trabzon'um :)

Taner Tonbil
09.03.2012, 17:54
Cok gollü gececek mac bence.

Oğuzhan
09.03.2012, 18:25
Şu Galatasaray'ın Urfaluji dışında bir artısı yok bizden. Aradaki puan farkı sadece bir stoperden kaynaklanıyor inanın inanmayın valla :)

Hürgün Aygün
09.03.2012, 18:37
Tolga son haftalarda düşüşte eğer oynayıp hatalı goller yemeye devam ederse morali daha da bozulacak.Onur yeni sözleşme imzaladı bu maçta oynasa fena olmaz ancak hocanın yine Tolga'yı oynatacağını tahmin ediyorum.

İgzas-61
09.03.2012, 18:58
hamidolar bu lig size fazla en kısa zamanda düşmeniz dileğiyle..

Oğuzhan
09.03.2012, 19:09
Tolga son haftalarda düşüşte eğer oynayıp hatalı goller yemeye devam ederse morali daha da bozulacak.Onur yeni sözleşme imzaladı bu maçta oynasa fena olmaz ancak hocanın yine Tolga'yı oynatacağını tahmin ediyorum.

Bu sene Tolga ile tamamlanır diye düşünüyorum. Kupa maçlarında Onur'u deneyebilir bir ihtimal ama onu da yapacağını zannetmiyorum. Seneye Onur oynar büyük ihtimalle tekrar.

asimavi
09.03.2012, 19:10
...belki yeri değil ama...psv yi gören oldumu dün akşam.......neyse artık yerine oturmuştur....:)

Emirhan Yazıcı
09.03.2012, 19:11
...belki yeri değil ama...psv yi gören oldumu dün akşam.......neyse artık yerine oturmuştur....:)

Valencia Akıllı Oynadı Önde Baskı TYaptı PSV Top Kullanamadı..

sifuni
09.03.2012, 19:17
bize karsi acik oynamiyacaklar yine de kazasiz atlatmaliyiz hem sahada hem tribünde.

Hasan ZAİMOĞLU
09.03.2012, 19:19
oha ligin 30. haftası mı gelmiş.

titanic
09.03.2012, 20:54
oha ligin 30. haftası mı gelmiş.

daha gış çıhmadı hemi

Sibel
09.03.2012, 20:59
Lig bitti:eek: Daha teşvik verecektik:rolleyes:(!)

Berat Akçay
09.03.2012, 21:02
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35687&page=2

duymayan var mı hala?
Gözden kaçmasın arkadaşlar.

Ilelioglu
09.03.2012, 21:02
ah be sezon başı iyi bir stoper transferi yapsaydık şuan en az 65 puandaydık

Aynen öyle. Ama Yönetim bütün zamanini bu şike olayina harcamis. Sonuc olarak Demirören'i desteklediler. :rolleyes: Hey Allahim ya...:)

Bir sezonu heba ettiler maalesef, ama Allahtan Glowacki SL maclarinda vardi da grubu 3. tamamladik. :cool:

nakzo
09.03.2012, 21:05
kesin yeneceğiz, 2 nedeni var.

1.si, maç akşam oynanacak. Akşam maçlarını çok temiz alıyoruz. bu nedeni beğenmeyenlere ise,

2. neden, sivas oyuncularından kaynaklı olarak hucüm etkinlikleri fazla olan bir takım. bu nedenle çok fazla açık veriyorlar. bize gol atacaklardır. ama bizim hücum hattımız saçmalamaz bjk maçındaki gibi net fırsatları kaçırmazsa güle oynaya geçer maç.
çok vasat bir takım gsden sahasında 4 yediler bunlarıda yenemessek ya da puan kaybına kılıf uydurmaya çalışırsak büyük takımın b sini ağzımıza almayalım mümkünse....

Berke6198
09.03.2012, 21:20
Sivas'a bir plaka daha göstermeliyiz moralimiz bu kadar yerindeyken.

titanic
09.03.2012, 21:27
sivası yenemezsek küme düşelim arkadaşlar.Çok abartılı oldu ama yenelim ya. Bu sene istikrardan uzak bir takım izledik. Tamam başarılı sayıllmayız ama 3 kulvarda gayet iyi bir iş çıkardık diyebiliriz. o değilde gs avrupada basarılı olduğu sene ligdede ıyıydı. Bız neden basaramadık.Belki de haftaiçi maç saçmalığından oldu. Baktılar fener rezil rüsva olacak bu tempoyla, boyumuzun ölçüsünü alalım dıye bizi yolladılar sampıyonlar lıgıne. destan yazdık geldik .sanırım kimse ıtıraz etmez avrupadakı basarımıza. Ligde yerimiz çok kötü değil, Her sene sampıyonluğa oynayamıyız. Barcxelona değiliz sonucta. Ama besıktas macı bır mılat kabul edilebilirirBu senenın sampıyonu değil belki ama gelecek yılın en güçlü şampiyon adaylığının startı kabul edilebilir. Ligi bu aşamadan sonra en ıyı nerede bıtırebılırse bır takım,bizde orada bıtıreceğiz. Avrupa dönüşü rahatlama takıma yansımıs.Son 3 maçtır skor olarak görünmesede oyun olarak göze çarpıyor. Ne kadar çok devrik cümle kullanmısım.Anlam büünlüğü de yok şöyle bır bakıyorumda yazdıklarıma.Olsun Bize Her Yer Trabzon

ccd6167
09.03.2012, 21:55
1-0 olsun bizim olsun..ama sivas acik futbol oynyuo her ma cok pozsiyona giriyolr..

zor mac ama aliriz ins..

takim dinlenmis olacak..

ilk 20 dk en az 2 gol buluruz gibime geliyo..

Uğur ÇIRAKMAN
09.03.2012, 23:11
1-0 olsun bizim olsun diyenlerdenim

Tunga
10.03.2012, 00:00
Yine bir hikaye. Yakın tarihimizden.

O ana tanıklık edenler de illa ki vardır bu forumda.

Sebatspor Antalyaspor ile sezonun sondan bir önceki maçını oynuyor. Kendi sahasındaki son maçı.

Fatih Stadı.

Sebatspor kazanırsa son haftayı beklemeden Süper Lig'e çıkmayı garantileyecek.

Son hafta da deplasman Rize'ye gidecek ve Rize'nin de o maçtan muhakkak puan alması lazım Süper Lig'e çıkması için.
(Nitekim, son hafta Rize - Sebat berabere kaldı ve ikisi de Süper Lig'e çıktılar)

Sebatspor maçı 3-0 kazanıyor Antalya karşısında, sahanın içi ana baba günü.

Ve stat hoparlöründen bir anons:

"Sevgili seyirciler,

Sebatsporumuz Süper Lig'e çıktı. Lütfen sahaya girmeyin ve olay çıkarmayın. Zira ceza alabiliriz ve yeni sezonun ilk maçı sahamızda fener ile olabilir".

Atlamayın ha uşaklar.

Daha o statta karpuz keseceğuk!

İlker Yazıcıoğlu
10.03.2012, 00:06

Sebatspor Antalyaspor ile sezonun sondan bir önceki maçını oynuyor. Kendi sahasındaki son maçı.

Fatih Stadı.

Son hafta da deplasman Rize'ye gidecek ve Rize'nin de o maçtan muhakkak puan alması lazım Süper Lig'e çıkması için.
(Nitekim, son hafta Rize - Sebat berabere kaldı ve ikisi de Süper Lig'e çıktılar)

"Sevgili seyirciler,

Sebatsporumuz Süper Lig'e çıktı. Lütfen sahaya girmeyin ve olay çıkarmayın. Zira ceza alabiliriz ve yeni sezonun ilk maçı sahamızda fener ile olabilir".

Atlamayın ha uşaklar.

Abi süpermiş hakikate.Komik gibi gözüken bir olay ama inceden bir duygusallık var,tüylerim diken diken oldu.Şu bizim sevdamız yok mu?İnsan,bazen değer mi bunlara diye düşünmeden edemiyor yaşanan şu şike süreci içinde ama benim takımım çok özel bir takım.Gurur duyuyorum...

Fatih Özkan
10.03.2012, 00:10

Fatih Stadı.

"Sevgili seyirciler,

Atlamayın ha uşaklar.

Güler misin ağlar mısın ?
Diyecek bişey kalmıyor geriye...

beto61
10.03.2012, 00:17
oradaydım. tel örgülerin üzerinden maç izlemeye çalışıyorduk. ilk golü erman ergin atmıştı.

Semih58
10.03.2012, 00:24
45 Yaşında, bir Trabzonspor'lu, memleketi Sivas olan futbol tutkunu olarak , tabii ki Trabzonspor'un galibiyeti.

İlker Yazıcıoğlu
10.03.2012, 00:58
45 Yaşında, bir Trabzonspor'lu, memleketi Sivas olan futbol tutkunu olarak , tabii ki Trabzonspor'un galibiyeti.

Helal olsun abi......

r9emre
10.03.2012, 01:02
3-3 maç skoru.. Goller: Burak (2), Volkan Şen..

Canberk
10.03.2012, 01:05
3-3 maç skoru.. Goller: Burak (2), Volkan Şen..

Emre yapma bunu . Alacağız bu maçı .

Tunga abi senin hikaye de şahaneymiş abim ya :)

Armağan Dere
10.03.2012, 01:26
Grosicki ve Erman'a dikkat..
Eneramo bizim 2'liyi mahvedecek ama
naapalım..
Ona da Zokora artık bi çare bulacak..

Necmi6161
10.03.2012, 01:31
önemli bir maç. alt tarafta bizi takip eden takımlardan.3 puan çok önemli.

61trabzonomer
10.03.2012, 01:36
1 haftalık aralar ne iğrenç yaa bekle bekle gelmiyor :S

Armağan Dere
10.03.2012, 01:43
http://c1203.hizliresim.com/v/b/3cxhs.jpg

Soner Albayrak
10.03.2012, 01:56
http://c1203.hizliresim.com/v/b/3cxhs.jpg

Armağan bu eski gazete başlıklarını nerden buluyosun? :)

Armağan Dere
10.03.2012, 01:57
Armağan bu eski gazete başlıklarını nerden buluyosun? :)

Baba
Milliyet arşiv:)
1950-2004 arası var..
54 yıl tepe tepe kullan:)

memmedaga
10.03.2012, 04:29
Zafer abi nereyesun tahmin varmi tahmin
gerci sen mac sirasinda yapaysin oni
en iyisi mac sirasinda yapman acaip heyecan oliy

DeAgLeMaNyAq
10.03.2012, 04:38
Zafer abi nereyesun tahmin varmi tahmin
gerci sen mac sirasinda yapaysin oni
en iyisi mac sirasinda yapman acaip heyecan oliy

Onun maç sırasında yaptığı tahminler tutar. Maç öncesinde bir şey beklemeyin... :)

memmedaga
10.03.2012, 07:51
Sivas bazi arkadaslarimizin soyledigi gibi kotu takim degil.

kalecileri bazen cok hata yapiyor gs macinda oldugu gibi,gs karsisinda cok pozisyon buldular ama muslera cok iyi is cikardi o macta.

gs bu yil cok sansli, rakipleri ya kirmizi kart yiyor ya da sacma sapan goller yiyor,be yedikleri farki bu duruma bagliyorum

benim tahminim 2 yeriz
3 veya 4 atariz

yaranozlu
10.03.2012, 08:33
iki beki de yok, bence rahat kazanacağız. olcan maçın yıldızı olur, nazar değmesin kötü maçı yok. erman çok kötü bir topçu hatta gs maçında o olmasa belki de gsyi devirebilirlerdi. tek özelliği iyi vuruyor ama onun da önünü bomboş bırakırsan.

Travelair
10.03.2012, 08:59
Korakor mücadele önemli. Eğer svs'ye karşılık verebilirsek kazanabiliriz. İlk önce moral güçlerini pas akışını keserek sağlamalıyız. Sonra hızlı çıkışlarla işi bitirmeliyiz. Herkes mücadele etmeli, yanında refakatçılığa karşıyım

ALDENİRO
10.03.2012, 10:47
bjk maçındaki konsantre ile oynarsak ki şüpheli, 5 atarız.

.....
10.03.2012, 10:52
Orta alan ve ileri oluncuları değişmez bana göre. Kale ve defans bölgesinde değişiklik olabilir.

Armağan Dere
10.03.2012, 12:24
Sivasspor'a yakın markaj
Galatasaray maçının asla baz alınmayacağını daha önce belirten Şenol Güneş'in yardımcılarından detaylı bir Sivas analizi talep ettiği öğrenildi

Sivasspor mücadelesi öncesinde teknik heyetin analizleri de sürüyor. Yiğidolar’ın geçtiğimiz hafta oynadığı ve 4-0 gibi farklı bir skorla kaybettiği Galatasaray maçının asla baz alınmayacağını daha önce belirten Şenol Güneş’in yardımcılarından detaylı bir Sivas analizi talep ettiği öğrenildi. Bu bilgiler ışığında geçilecek olan taktik çalışmalarda Fırtına’nın sistemine son şekli verilecek.

http://fanatik.com.tr/Sivasspora-yakin-markaj_3_Detail_35_255356.htm

slmn
10.03.2012, 12:29
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama tvyi geriye sarıp izleyebildiğimiz sitenin adı neydi ? acil lazım kusura bakmayın.

Adem Erdoğan
10.03.2012, 12:32
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama tvyi geriye sarıp izleyebildiğimiz sitenin adı neydi ? acil lazım kusura bakmayın.

http://www.yildiz.tv/

slmn
10.03.2012, 12:38
http://www.yildiz.tv/
Teşekkür ederim.

Numan Yerlikaya
10.03.2012, 12:46
Kazanmak zorundayız başka seçenek yok.

Uğur Ö.
10.03.2012, 14:02
İstersek kazanırız.Sivas kim bizim yanımızda.Kalite olarak hiçbir oyuncusu bizden iyi değil mevkilerinde.Sadece formda bir takım okadar.Onlar kadar mücadele edersek fark atarız.Yarısı kadar mücadele edersek yeneriz

Oğuzhan
10.03.2012, 14:40
Takımımız daha maç kaybetmez diye düşünüyorum ben. Avrupa yorgunluğu da yok, bahaneleri kalmadı ölene kadar koşacaklar artık sahada.

kaan61
10.03.2012, 14:47
İlk yarıda kayseri maçını müthiş oynayıp sonra bir daha o futbolu görememiştik. İnşallah iyi futbolumuz sürekli olur. Playoflar öncesi glovacki ve vittek iyleşse takıma monte olsa daha sıkı bir takım oluruz.

Playfolarda aşağıdaki kadro ile olabilirsek çok canlar yakar istediğimizi alırız diye düşünüyorum.

...........................TOLGA ......................................

SERKAN .......... GİRAY ......... GLOVACKİ ..... CECH

VOLKAN ..... ZOKORA ...... COLMAN ............ OLCAN

.................. VİTTEK ...... BURAK .....................

YEDEKLER
ONUR , CELUSTKA ,ADRİAN , ALANZİNYO , HALİL , HENRİKE

SAFA
10.03.2012, 14:59
Sivasspor maçı pazartesi , Gençlerbirliği maçı Cuma . Sonra sövünce suç oluyor ..

Hüdai Pervaneli
10.03.2012, 15:01
Sivasspor maçı pazartesi , Gençlerbirliği maçı Cuma . Sonra sövünce suç oluyor ..
Genclerbirligi Maci Pazar diye biliyorum

Sertan Danışer
10.03.2012, 15:04
bjk:1-2:ts maç sonu röportaj
mustafa yumlu:dinlenmiş bir trabzonsporun neler yapabileceğini gösterdik
tff:demek öyle ha
veee haftalık fikstür açıklanır
12.03.2012 pazartesi trabzonspor-sivasspor
16.03.2012 cuma gençlerbirliği-trabzonspor
tff(gülerek):al sana amk

bunun açıklaması budur aga

SAFA
10.03.2012, 15:16
Genclerbirligi Maci Pazar diye biliyorum

Yeni açıklandı Cuma günü ne yazık ki .

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=14690

Ba®ış
10.03.2012, 15:18
başkanın federasyondaki adamları iyi çalışıyor maşallah,subhanallah.

ağasarlı emre
10.03.2012, 15:23
öyle demeyin yahu çok sempatik bizim başkan..

ağasarlı emre
10.03.2012, 15:24
üstteki mesajdaironi vardır.:D

hüseyin1975
10.03.2012, 15:39
Umut Bulut geri mi dönüyor?
10 Mart 2012 / 11:15

Asbaşkan Şakar, Toulouse’da iyi günler geçirmeyen Umut Bulut’u telefonla aradı, önce moral verdi sonra da bombayı patlattı.
Toulouse'de ikinci plana atılan ve bu nedenle morali bozulan milli oyuncu geçtiğimiz günlerde Nevzat Şakar'dan gelen telefonla irkildi. Öncelikle Umut’un halini hatırını soran Şakar sonrasında ise konuyu yeni takımdaki durumuna getirdi. Çok fazla forma şansı bulamadığı için moralini bozmaması yönünde telkinde bulunan Şakar, ardından bombayı patlattı: Kapımız sana her zaman açık bunu böyle bil... Toulouse’dan ayrılma niyetin varsa ve Türkiye’ye döneceksen mutlaka bizim haberimiz olsun ve ilk tercihin yeniden biz olalım. Biz senden her zaman memnun kaldık.
UMUT: 'NEDEN OLMASIN'

Geçtiğimiz ara transferde Galatasaray’ın da istediği golcü oyuncuyu kimseye kaptırmak istemeyen Trabzonspor’un yeni bir gol yemek istemediği için hazırda beklediği ifade edildi. Bordo-Mavili forma altında ligde 13 ve kupa maçlarında da 3 gol kaydeden Umut ise Şakar’ın bu teklifine önce teşekkür etti ardında da “Neden olmasın” yanıtını verdi. Bu cevabı alan Şakar’ın Toulouse takımının yetkilileri ile transferi görüşmek için en kısa süre içinde Fransa’ya gitme kararı aldığı belirtildi.

Ilelioglu
10.03.2012, 15:59
Ya sacmalamayin bu takima Tekke'yi bile geri getirtemedik...:rolleyes:

TSelif
10.03.2012, 16:40
Kupa maçı çarşamba...

Tff'de 2 adamımız var di mi başkan. ALLAH razı olsun iyiki soktun onları oraya yoksa ne olurdu halimiz !

Ilelioglu
10.03.2012, 16:45
Kupa maçı çarşamba...

Tff'de 2 adamımız var di mi başkan. ALLAH razı olsun iyiki soktun onları oraya yoksa ne olurdu halimiz !

Süpersin Elif abla...:D Yorum on numara...:alkış:

yaranozlu
10.03.2012, 17:02
arada 3 gün var abartmayalım arkadaşlar. iyice paranoyak oldunuz. sivas maçına kadar baya dinlendiler zaten. ayrıca cumadan çarşambaya da dinlenecekler. lütfen abartmayalım

Trabzonspor 61
10.03.2012, 17:13
Bekliyoruz hamidoları.

Soner Albayrak
10.03.2012, 17:22
TFF nin bu kararlarına karşı alacağımız galibiyetler en güzel cevap olacaktır merak etmeyin..

61trabzonomer
10.03.2012, 18:13
bundan sonra 1 haftalık ara var mı yahu :S ne iğrenç bir durum bekle bekle gelmedi gitti be :S

Sibel
10.03.2012, 20:12
Bjk maçındaki oyunu beklemiyorum. Benim için süpriz olur bu. Ve umarım süpriz olur.

yatmaztara
10.03.2012, 20:43
takımda biraz istek olsun, volkan adam akıllı oynasın, her maç bjk maçı gibi olur.

KüçükGolcü10
10.03.2012, 20:53
geyidolar bekleyin, fena yapacağız sizi:p

İlker Yazıcıoğlu
10.03.2012, 21:43
takımda biraz istek olsun, volkan adam akıllı oynasın, her maç bjk maçı gibi olur.

Aslında Volkan,her maç çok hırslı oynuyor,Allahı var şimdi çocuğun.Ama hakikaten son 2 maçtır çok iyi durumda.Ben ,ilk alındığı zaman çok sevinmiştim.2 yıl öncesinin en iyi yerli oyuncusuydu,hala da öyle benim için.Biraz daha sabır lazım bence,Adrian'dan bile umudum var benim...

Ogün YAZICI
10.03.2012, 22:01
galatasaray kazandıkça bendeki futbol heyecanı bitiyor.nasıl olur da şu galatasaray ile 20 puan fark olur aramızda...

kacandan
10.03.2012, 22:27
Kupa maçı çarşamba...

kupa maçını düşüünce fikstür gayet mantıklı.bizim içni kupa daha önemli.ligde bayağı gerideyiz maalesef..

orhan42
10.03.2012, 22:28
Umut Bulut geri mi dönüyor?
10 Mart 2012 / 11:15

Asbaşkan Şakar, Toulouse’da iyi günler geçirmeyen Umut Bulut’u telefonla aradı, önce moral verdi sonra da bombayı patlattı.
Toulouse'de ikinci plana atılan ve bu nedenle morali bozulan milli oyuncu geçtiğimiz günlerde Nevzat Şakar'dan gelen telefonla irkildi. Öncelikle Umut’un halini hatırını soran Şakar sonrasında ise konuyu yeni takımdaki durumuna getirdi. Çok fazla forma şansı bulamadığı için moralini bozmaması yönünde telkinde bulunan Şakar, ardından bombayı patlattı: Kapımız sana her zaman açık bunu böyle bil... Toulouse’dan ayrılma niyetin varsa ve Türkiye’ye döneceksen mutlaka bizim haberimiz olsun ve ilk tercihin yeniden biz olalım. Biz senden her zaman memnun kaldık.
UMUT: 'NEDEN OLMASIN'

Geçtiğimiz ara transferde Galatasaray’ın da istediği golcü oyuncuyu kimseye kaptırmak istemeyen Trabzonspor’un yeni bir gol yemek istemediği için hazırda beklediği ifade edildi. Bordo-Mavili forma altında ligde 13 ve kupa maçlarında da 3 gol kaydeden Umut ise Şakar’ın bu teklifine önce teşekkür etti ardında da “Neden olmasın” yanıtını verdi. Bu cevabı alan Şakar’ın Toulouse takımının yetkilileri ile transferi görüşmek için en kısa süre içinde Fransa’ya gitme kararı aldığı belirtildi.
Eğer haber doğru ise çok güzel bi gelişme olur doğrusu.savruktu,çok gol kaçırıyordu ama Burak'ın da dediği gibi işini çok kolaylaştırıyordu.Ayrıca ortalama 15 golle oynuyorduki şu an Burak'ın performansına bakmayın ortalama 17-19 gol atan krallığa oynuyor artık..İnşallah haber doğrudur..Umut bu takımın isyankar ruhuydu..

Şentürk
10.03.2012, 22:29
kupa maçını düşüünce fikstür gayet mantıklı.bizim içni kupa daha önemli.ligde bayağı gerideyiz maalesef..

Cuma-çarşamba-pazar evet mantıklı neyin itirazını yapıyorlar bende anlamıyorum:confused:

trapezus61
10.03.2012, 22:33
Arkadaşlar maçlarımızı hafta içine koyarak gerek deplasmanda gerekse de Avni Akerde taraftarlarımız engelleniyor. Bunda anlamayacak ne var?

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 22:50
19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena) - 10 Mart Cumartesi

19.00 Fenerbahçe - Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu) - 17 Mart Cumartesi (bu sezon ilk kez bir İstanbul derbisi cumartesi nedense)

20.30 Galatasaray-Sivasspor (Türk Telekom Arena) - 20 Mart Salı

Galatasaray - Trabzonspor (Türk Telekom Arena) - %1000 25 Mart Pazar

Gelelim takımımıza:

20.00 Trabzonspor-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker) - 12 Mart Pazartesi

20.00 Gençlerbirliği - Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs) - 16 Mart Cuma

18.00 Medical Park Antalyaspor-Trabzonspor (Mardan Antalyaspor) - 21 Mart Çarşamba

Galatasaray - Trabzonspor (Türk Telekom Arena) - %1000 25 Mart Pazar

Vee...Şimdi siz buna adil diyorsunuz öyle mi? Program öyle ayarlanmış ki, takımımız Sivas-Gençler ve Antalya-GS maçlarının birer tanesinde %60-70 puan kaybedecektir, belki kupadan elenecektir...Galatasaray süper bir şekilde dağılmış maçlarının 4'ünü de İstanbul'da oynayacakken, Trabzonspor Trabzon-Ankara-Antalya-İstanbul arası mekik dokuyacaktır...Adalete bak!!!

Sibel
10.03.2012, 22:55
Fatih haklı. 3 maç peş peşe deplasman. Yolculuk, yorgunluk... Teşekkürler TFF!

Emirhan Yazıcı
10.03.2012, 22:59
Ulan TFF Senin Adaletin Bu mu ?

Şentürk
10.03.2012, 23:02
İyi de arkadaşlar bizim fikstür 3 maç deplasmana denk geliyor,gs 3 maç evinde kura şansı bu, çok önceden belliydi. Maçlar arasında 4 er gün var daha ne olacaktı anlamıyorum!

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 23:08
İyi de arkadaşlar bizim fikstür 3 maç deplasmana denk geliyor,gs 3 maç evinde kura şansı bu, çok önceden belliydi. Maçlar arasında 4 er gün var daha ne olacaktı anlamıyorum!

Peki şöyle diyelim, bunların önünde maçlar var önceden zaten...GS'nin de evinde oynayacaklarını biliyorlar, FB maçı öncesi 1 hafta zamanları var, 4 gün sonra Sivas maçı ve 5 gün sonra Trabzonspor maçı...Adamlar kupayı sallamazlari lig için en önemli 2 maç öncesi fazlasıyla dinlenecekler, biz ise Sivas ve Gençler maçlarını hiç gerek yok iken 4 gün arayla oynayacağız, hadi oynadık diyelim, koy kupa maçını salıya, o zaman hiç birşey demezdim ama kupa maçı bizim için önemli, rakip kemikkıran Antalya, 4 gün sonra Arena'ya çık...Sence adaletli duruyor mu?

Yukarıya da yazdım, GS maçında zaten şansımız azdı, şimdi iyice azaldı...Ayrıca takımın Ankara deplasmanında da puan kaybedeceğini düşünüyorum...Böylece TFF muradına ermiş olacak!

.....
10.03.2012, 23:09
Kayıpsız yolumuza devam etmemiz lazım. 3 puan çok önemli. tribünlerinde dikkatli olması lazım.

Emirhan Yazıcı
10.03.2012, 23:09
Fikstür Resmen Katliamdır...

Şentürk
10.03.2012, 23:12
Peki şöyle diyelim, bunların önünde maçlar var önceden zaten...GS'nin de evinde oynayacaklarını biliyorlar, FB maçı öncesi 1 hafta zamanları var, 4 gün sonra Sivas maçı ve 5 gün sonra Trabzonspor maçı...Adamlar kupayı sallamazlari lig için en önemli 2 maç öncesi fazlasıyla dinlenecekler, biz ise Sivas ve Gençler maçlarını hiç gerek yok iken 4 gün arayla oynayacağız, hadi oynadık diyelim, koy kupa maçını salıya, o zaman hiç birşey demezdim ama kupa maçı bizim için önemli, rakip kemikkıran Antalya, 4 gün sonra Arena'ya çık...Sence adaletli duruyor mu?

Gs'nin bu kadar puan toplaması hafta içi maç yapmamasından dolayı evet.
Kupa maçı salı olsaydı bile bir gün var ve çok da isyan edilecek durum yok.

Yanılmıyorsam 40 üzerinde maç yaptık bu yıl, seneye de avrupaya katılırsak aynı olacak Trabzonspor'un artık 3 günde 4 günde bir oynamaya alışması gerekiyor.

Ilelioglu
10.03.2012, 23:13
Su gayse yi deplasmanda yenelim baska birsey istemiyorum. Yönetimide affedecegim vallahi. Yeterki sunlari yenelim. Nefret artik öyle böyle degil. Acayip nefret ediyorum sunlardan ya. Sinsi sinsi cevirmedikleri is yok, ama sorsan en temizleri onlar. Peh...

Gelelim Sivas macina...

Evimizde oynuyoruz, yani biz bunlari Taraftar baskisi ile de yeneriz diye düsünüyorum. Iyi ve güclü bir islik bu macta galibiyeti getirir. Ha macin hakemi cok tehlikeli. Onunda her verdigi karara islik tutulmali, yanlis veya dogru farketmez. Baski altina almak lazim. Gayse macinda yaptiklarini unutmadik.

Galibiyetin'in sifresi: Rakipe ve hakeme islik!

Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle:

-----------------------Onur-----------------------

Celustka--------Sadri---------Nevzat----------Cech

-----------Serkan------Zoko------Colman----------

Volkan----------------------------------------Olcan

-----------------------Burak-----------------------

trapezus61
10.03.2012, 23:13
Fikstürün artniyetli olarak hazırlandığı aşikar... Ama sevgili yöneticilerimizden en ufak bir ses seda yok nedense. Son yıllarda Trabzonsporu istedikleri gibi güdüyorlar. Yazık, gerçekten çok yazık.

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 23:16
Gs'nin bu kadar puan toplaması hafta içi maç yapmamasından dolayı evet.
Kupa maçı salı olsaydı bile bir gün var ve çok da isyan edilecek durum yok.

Yanılmıyorsam 40 üzerinde maç yaptık bu yıl, seneye de avrupaya katılırsak aynı olacak Trabzonspor'un artık 3 günde 4 günde bir oynamaya alışması gerekiyor.

Doğrudur bunlara alışmamız lazım ama bu fikstür kesinlikle kötü niyetle hazırlanmıştır...Allah yardımcımız olsun...FB-GS'yi yense ve bizde GS'yi yensek, Play-Off çok güzel olurdu ama bu fikstür ile zor...

Şentürk
10.03.2012, 23:22
Doğrudur bunlara alışmamız lazım ama bu fikstür kesinlikle kötü niyetle hazırlanmıştır...Allah yardımcımız olsun...FB-GS'yi yense ve bizde GS'yi yensek, Play-Off çok güzel olurdu ama bu fikstür ile zor...

İnşallah arkadaşım ama ben şampiyonluğun imkansız olduğunu düşünüyorum.Tek derdim 2. olup Cl elemelerine gidebilmek seneye o atmosferi yine yaşayabilmek.
O sebepten Fb'nin yenilmesi istiyorum.Bizde yenersek 2 puana düşer fark ;)

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 23:30
İnşallah arkadaşım ama ben şampiyonluğun imkansız olduğunu düşünüyorum.Tek derdim 2. olup Cl elemelerine gidebilmek seneye o atmosferi yine yaşayabilmek.
O sebepten Fb'nin yenilmesi istiyorum.Bizde yenersek 2 puana düşer fark ;)

İmkansız diye birşey yoktur :p

Çok zor diyebiliriz...İki maç dediğim gibi biterse, 11 puan yani 5,5 ve yani 2 maç :) Ha bunların olması tabii ki zor ama Play-Off herşeye gebe bence...

Ilelioglu
10.03.2012, 23:35
Sampiyonlugu untun bence. Sezon baslamadan önce söyledim gaysenin Sampiyon yapilacagini. Sistem, kurgu böyle. Yillardir böyle isliyor. Fener ile Gayse arasinda Sampiyonluk sayisi yarisi var. Simdi 18'e 17. Bu sezon sonu 18'e 18 olacak. Bir ara bejeke ye yol verilir. Sonra Anadolu'dan bir takim, 20 sene sonra felan. Sonra aynen devam iste.. :rolleyes:

Ama 2. lik sansini zorlamaliyiz. Bu yüzden Gayse'nin feneri yenmesi daha mantikli gibi duruyor.

Fatih ÇOLAK
10.03.2012, 23:44
Fener'in durumu ortada, düşer-düşmez bilemem çünkü burası Türkiye ama bildiğim tek birşey var, UEFA Fener'i kupalarına almaz!!!

Yani 2.lig garanti gibi, BJK'ye geçilmezsek...

Oğuzhan
11.03.2012, 00:01
Trabzon zoru sever takılmayın fikstür falan :D

kncyalcin
11.03.2012, 00:03
Trabzon zoru sever takılmayın fikstür falan :D

Bu cümleyi kullanma lütfen. Gözümün önüne PSV maçı geliyor ..

Ilelioglu
11.03.2012, 00:05
Bu cümleyi kullanma lütfen. Gözümün önüne PSV maçı geliyor ..

Stoperin olsaydi PSV'yi gecerdin. Valencia ilk yari 4 tane salladi bunlara. Sonra maci birakinca 2 tane yedi. Bos bosuna elendik sunlara, üstelik 2 mactada kaybederek.

Soner Albayrak
11.03.2012, 00:11
Beni endişelendiren bir fikstür var önümüzde. Şüphesi Antalyaspor maçından alacağımız sonuç GS maçına yansıyacaktır. Tek temennim önümüzdeki bütün maçları kazanmak zor ama imkansız değil hayırlısı olsun.

memozcan
11.03.2012, 00:12
tff yönetimine öyle etkin isimler yerleştirdik ki biri tv açma kapamadan biri de toplantılarda meyve soymaktan sorumlu olduğu için fikstüre dikkat edememişler...

Ilelioglu
11.03.2012, 00:12
Neden Pazartesi oynadiktan sonra tekrar Cuma oynuyoruz. Bunu anlayan varmi? Allah hepsinin belasini versin be...:mad:

memozcan
11.03.2012, 00:14
Su gayse yi deplasmanda yenelim baska birsey istemiyorum. Yönetimide affedecegim vallahi. Yeterki sunlari yenelim. Nefret artik öyle böyle degil. Acayip nefret ediyorum sunlardan ya. Sinsi sinsi cevirmedikleri is yok, ama sorsan en temizleri onlar. Peh...

Gelelim Sivas macina...

Evimizde oynuyoruz, yani biz bunlari Taraftar baskisi ile de yeneriz diye düsünüyorum. Iyi ve güclü bir islik bu macta galibiyeti getirir. Ha macin hakemi cok tehlikeli. Onunda her verdigi karara islik tutulmali, yanlis veya dogru farketmez. Baski altina almak lazim. Gayse macinda yaptiklarini unutmadik.

nevzat glowacki gibi sakat:)

seyduna_efil
11.03.2012, 00:14

Gelelim Sivas macina...

Kadro bomba olmuş,bu defansla en az 5-6 gol yeriz :D:D:D:D:D:D:D

Soner Albayrak
11.03.2012, 00:15
Baba
Milliyet arşiv:)
1950-2004 arası var..
54 yıl tepe tepe kullan:)

Eyvallah adamsın Armağan ;)

Yaşar
11.03.2012, 00:15
Gençlerbirliği maçı Cuma günü herhalde ki bela okumalar başlamış yine.
Bjk perşembe Uefa'da oynayacağı için maçı Pazartesi olur.
Derbi Pazar olursa, neden cumartesi akşamı değilmiş maç?
yoksa bizim anlayamadığımız ince bir zeka mı var bu işte?

kncyalcin
11.03.2012, 00:17
Defans SOS sinyalini ilk Inter maçında vermişti. Ama nedense bazı gözler kör oldu görmek istemediler. O sirenler uzun uzun çaldı lig boyunca ama yine nafile. Buyrun sonuç ortada. Ligde en az 7-8 puan daha toplayabilirdik. Avrupa'da da yolumuza devam ediyorduk. Geçen yıl egemen'in yanına daha iyi adam lazım derken egemen gitti ne lazım olan yeri ne de onun yerini doldurabildik. Yazık koca sezona yazık.

Ilelioglu
11.03.2012, 00:19
Gençlerbirliği maçı Cuma günü herhalde ki bela okumalar başlamış yine.
Bjk perşembe Uefa'da oynayacağı için maçı Pazartesi olur.
Derbi Pazar olursa, neden cumartesi akşamı değilmiş maç?
yoksa bizim anlayamadığımız ince bir zeka mı var bu işte?

Eziklerin maci Cumartesi sanirim, e bizide Pazar oynat, hatta Cumartesi eziklerin macindan önce oynat, ama yok...:rolleyes:

Yaşar
11.03.2012, 00:20
Bu maçı alırsak Play-offu garantileriz.
Gs maçını alırsak şampiyonlar ligi için önemli bir adım atarız.
Kalan 5 maçtan 15 puan alırsak o zaman kesin 2. oluruz.

Kereşenli
11.03.2012, 00:40
Neden Pazartesi oynadiktan sonra tekrar Cuma oynuyoruz. Bunu anlayan varmi? Allah hepsinin belasini versin be...:mad:

3 gün dinlenmek neyimize yetmiyor kardeşim? Avrupa'da takımlar 2-3 gün arayla maça çıkıyorlar adamların hiç bizim fikstür neden böyle dediklerini görmedim. Tek korkum Şenol Güneş'in de olası bir puan kaybından sonra yoğun maç trafiğini neden göstermesidir. Bu takımda 30'a yakın, belki de 30'dan da fazla futbolcumuz var, dün oynayanları bugün de oynatmak zorunda değilsin. Yorgun olanların yerine başkalarını oynatırsın. Ama maalesef bu sezon rotasyon denilen bir şey yok takımda. Takımda 14 kişi oynuyor diğerleri oturduğu yerden para kazanıyor.

Sivas maçına gelecek olursak, bu sezon formdalar ve bize genelde ecel teri döktüren bir takımdır, o yüzden pek umutlu değilim. Ama Beşiktaş maçındaki gibi konsantre olup, hem kanatları kullanıp hem ortadan pas yaparsak fark da atabiliriz.

Ilelioglu
11.03.2012, 00:45
3 gün dinlenmek neyimize yetmiyor kardeşim? Avrupa'da takımlar 2-3 gün arayla maça çıkıyorlar adamların hiç bizim fikstür neden böyle dediklerini görmedim. Tek korkum Şenol Güneş'in de olası bir puan kaybından sonra yoğun maç trafiğini neden göstermesidir. Bu takımda 30'a yakın, belki de 30'dan da fazla futbolcumuz var, dün oynayanları bugün de oynatmak zorunda değilsin. Yorgun olanların yerine başkalarını oynatırsın. Ama maalesef bu sezon rotasyon denilen bir şey yok takımda. Takımda 14 kişi oynuyor diğerleri oturduğu yerden para kazanıyor.

Sivas maçına gelecek olursak, bu sezon formdalar ve bize genelde ecel teri döktüren bir takımdır, o yüzden pek umutlu değilim. Ama Beşiktaş maçındaki gibi konsantre olup, hem kanatları kullanıp hem ortadan pas yaparsak fark da atabiliriz.

Cünkü bu sadece bize yapiliyor gibi bir his olusuyor bende.

Yaşar
11.03.2012, 00:50

Sene başından beri maçlarını Cumartesi veya Pazar günü oynayan Gs takımı yaklaşık 7-8 gün dinlenirken, bizim takım genelde 3 gün arayla maç yapmak zorunda bırakıldı.
Şimdi rahatlayan fikstürde en kısa dinlenme süresinin Trabzonspor'a verilmesinin sebebini sorguluyorum.
Hadi derbi var, Bjk'nın Avrupa kupası maçı var diyelim.
O zaman bu haftaki Sivas maçını Cumartesi oynatırsın olur biter.
Bu kadar mı zor yahu bu işler.

Kereşenli
11.03.2012, 01:09
3 gün arayla maç yapmamız Avrupa serüvenimizle de alakalı. Neden Cumartesi günü değil de Cuma günü oynadığımız hakkında bir fikrim yok. Benim söylemek istediğim biraz daha profesyonel olalım. Maç kaybedince yoğun maç trafiğinden kaynaklanıyor demeyelim, eksiklerimiz vardı diyelim, oyuncularımız istenilen performansı veremediler diyelim. Bunları diyelim yahu, ama elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi sürekli ya bu adamlar yüzünden 3 gün arayla maç yapıyoruz da maç kaybediyoruz falan bu işleri bırakalım. Adamın elinde 30 küsür futbolcu varken taş çatlasa 15 futbolcusunu kullanıyor sezon boyunca. Sonra yok efendim yorgunuz, kardeşim oynattır o zaman dinlenmiş futbolcularını. Bu adamlar Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcularıysa herhalde yaptıkları doğru şeyler vardır. Yoksa neden takımda tutuluyorlar, neden alınıyorlar?

Biz Pazartesi oynadık Cüma günü maç olur mu derken İngiltere'de adamlar Pazar günü maç yapıp Çarşamba günü tekrar maça çıkıyorlar, sonra yine 2-3 gün dinlenip bir maça daha çıkıyorlar. Noel'de bile maç yapıyorlar yahu, 1 Ocak'ta çıkıp babalar gibi maçlarını yapıyorlar. Noel tatiliymiş falan hikaye. Biz müslüman ülke olmamıza rağmen lige 2-3 hafta ara veriyoruz Noel tatili vs. diye, sanki bizim bayramımızmış gibi.

Yorgunluk nedir yahu? Bir adam 90 dakika futbol oynadı diye yorulur mu. Yorulsa da 2-3 gün dinlenip tekrar maça çıkamayacak kadar mı yorulur? Sabahın 7'sinden akşamın 10'una kadar çalışan kaç insan var, onlar yorulmuyor da bizimkiler haftada 2 maç yapıp mı yoruluyor.

Bu benim bakış açım. TFF'nin bize karşı bir tavrı olduğu kesin, orası tartışalamaz. Belki de bu maçı Cuma gününe alarak puan kaybı yaşamamıza istiyor da olabilirler ama dediğim gibi profesyonel olup işimizi yapmalıyız.

Yiğit Gayretli
11.03.2012, 01:15
Arkadaşlar pazar günü Nevruz sanırım. Emniyet maçın pazar oynanmasını istemiyor...

Yaşar
11.03.2012, 01:21
Gs, Cumartesi'den Cumartesi'ye veya Pazar'dan Pazara maç yaparken;neden Ts Pazartesi- Cuma oynamak zorunda kalıyor arkadaş?
İngiltere'de de böyle mi bu sistem merak ediyorum doğrusu?
Oynatsalardı ya Gs'yi veya Fb'yi bu hafta Pazartesi günü ya.
Maçların takvimleri ayarlanırken her takıma adil şekilde dağıtılmalı.
Gs takımı sürekli Cumartesi-Pazar 19:00 maçlarına abone olmuş.
Lider olmalarının önemlibir etkeni de o olsa gerek.
Hem tribüne rahatlıkla seyirci gelebiliyor, hem de 2 gün izin yapabiliyor futbolcu mesela.
Biz ise ter idmanıyla maçlara çıkıyorduk kısa süre öncesine kadar.

Kereşenli
11.03.2012, 01:39
İngiltere'de sistem böyle evet, inanmıyorsan kendin araştırabilirsin.

Dediğim gibi TFF'nin bize karşı tavır aldığı çok açık, bu konuda size hak veriyorum. Benim değinmek istediğim nokta, puan kaybından sonra yorgunluk bahane olmasın. Bu sezon şampiyon olamadığımızda TFF bize 3 gün arayla maç oynattığı için şampiyon olamadık demeyelim. Benim söylemek istediğim bu. TFF'nin de payı vardır elbet bu sezonki başarısızlığımızda, ama asıl mesele yanlış oyuncu tercihleri, yanlış sistem, kadro yetersizliği, rotasyonun 0 olması, gençlere şans verilmemesi, alt yapıdan hala oyuncu çıkmaması, transferdeki becerisizlik vs. Bunları TFF'ye suç bularak gözardı etmeyelim diyorum. Asıl bu nedenlerden dolayı kaçırdık (yüksek ihtimal) bu sezon şampiyonluğu.

Sizin derdiniz başka, hak veriyorum. TFF'nin bize karşı oyun yaptığı açık, fakat bütün maçlarımızı Cumartesi günü oynasaydık da yukarıda saydığım nedenlerden ötürü çok farklı bir sonuç çıkmayacağından da adım gibi eminim.

DeAgLeMaNyAq
11.03.2012, 01:42
Pazar oynanması şart değil Cumartesi 16'ya verebilirlerdi ama Digitürk'ün işine gelmemiş...

Hatice Aslan
11.03.2012, 01:42
Bir ara Carvalhal'de bu yoğun maç temposundan isyan edip bizim şampiyon olmamızı istemiyorlar demişti..

Allah güç , dayanıklılık , moral versin sahaya çıkan futbolcularımıza.. ''Allah utandırmasın uşaklar'' AMİN.

Armağan Dere
11.03.2012, 01:57
Geçen sezon Bursa maçı pazar günüydü Trabzon'da..
Diğer hafta Eskişehir deplasmanına gitmişti takım maç Cuma günüydü..
Bu sene de bu hafta aynı..
Bakalım ne olacak..

Soner Albayrak
11.03.2012, 02:58
Bu sezon takımın beklentileri verememesinin önemli bir nedeni şüphesiz ki yoğun maç trafiğidir bence. Takımda bazı oyuncularımızın alternatifi olmadığından her maç sürekli ilk onbir de oynatıldılar bu da haliyle bazı oyuncuların fazlaca yıpranmasına sebep oldu.

Beşiktaş maçında Avrupa kupasından elendiğimiz için futbolcuların kafası rahattı bu yüzden etkili bir futbol ortaya koyduk bence.
Sivas maçına da futbolcular rahat çıkacaklardır.

Bu maçın bizim için rahat geçeceğine inanıyorum ben. Sivasspor da ligde şuana 50 gol atmış durumda. Bu maçın gollü geçebileceği aşikar.

Ama bu maçı zorlanmadan alacağız eminim :)

FC-ST-PAULI-61
11.03.2012, 03:03
Genclerbirligi Macimizin Cuma Günü oldugunu yeni gördüm.Pazartesi-cuma Sacma olmus.

delikoyun
11.03.2012, 10:05
sivas maçında dirençli kadro ile çıkmalıyız eğer koşmıyacak oyuncu didişmiyecek oyuncu varsa maçtan önce şenol hocaya söylesin

bingolts
11.03.2012, 14:05
...............................Onur............... .............
Serkan................Celustka.................Gir ay........Piotr
.....................................Zokora....... ...................
Volkan........................Colman......Adrian.. ..........Olcan
......................................Burak Yılmaz ...................

ALDENİRO
11.03.2012, 14:12
avrupa ile mücadele etmek istiyorsak onların maç trafiğine uysak daha iyi olur. bizim takımın eksiği avrupaya göre fizikgücüdür. fizik gücümüz avrupa takımı gibi olsaydı.şimdi belkide şam.liğinde çeyrek finaldeydik.

Tyler Durden
11.03.2012, 14:14
bu playoff sisteminde anlamadigim bir olay var..
simdi normal ligi birinci bitiren sampiyonlar ligine katilmayi garantiliyor mu?
yani on eleme oynamayi?dun tvde oyle birsey soylediler.
peki normal ligde febe ikinci ama playoffta biz ikinci olurska clye gitme hakki kimde
olacak?..cevaplayan olursa sevinirim..

bingolts
11.03.2012, 14:15
Bizi bu yıl yıkan neden ortada konuşmaya gerek yok tarihte bu kadar maç trafiği görülmemiştir ülkemizde. bu nedenle takımın ligdeki ve avrupadaki konumu ortada olmadık federasyon hamlesi allak bullak etti her şeyi