PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni TFF Yönetimi | Neler Getirecek?

Vkgz
29.02.2012, 20:28
Demirören bizimde desteğimizle seçildi ve hemen tahkimin başına kimi yorumlara göre sistem adamı işyürütücülerinden birini yerleştirdi. Ve onun ilk sözleri...

"Öteden beri aynı şeyi söylüyorum Fenerbahçe CAS davasında haklıdır ve göreceksiniz bu davayı kazanacaktır. UEFA ve TFF bu kararı alırken yanlış yapmıştır"
"Etik kurulunun büyük yanlışı var. Elindeki sadece ceza yargısı delilleriyle yetinmesi çok yanlış. Bu rapor yanlış. Mutlaka TFF bu disiplin yargılamasını yaparken hakem gözlemci ve temsilci görüşlerini raporlarını dikkate almalı, yani saha meselesini ciddiye alması lazım."

Sizce bizi ve Türk futbolunu Neler bekliyor

amasya0561
29.02.2012, 20:37
iyi günlerin olmadığı çok açık. bu yıl düşme olmayacakmış devam eden bir lig varken böyle bir açıklama bile skandal

Ilelioglu
29.02.2012, 20:39
Kötü günler tabiki. Türk Futbolu hicbir zaman gelismeyecektir bu mantikla. Eger ortada kurallara göre suc varsa geregini yapmak lazim ama Tahkim Kurulu Baskani Engin Tuzcuoglu'na göre söz konusu Fenerbahce ise Kurallar gecersiz olurlar.

Durum böyle maalesef...

Mert67
29.02.2012, 20:43
@Vkgz hocam Demirören'in bu açıklamaları yaptığı haberin linkini bulabilir misin?
Bunları ilk defa duyuyorum.

Ilelioglu
29.02.2012, 20:45
@Vkgz hocam Demirören'in bu açıklamaları yaptığı haberin linkini bulabilir misin?
Bunları ilk defa duyuyorum.

Tahkim Kurulu Baskani yapti diye yazdi zaten. Onuda Demirören atadi yani farkeden birsey yok. Demirören yapti desek pekte yanlis olmaz.

http://www.sporx.com/futbol/genel/bu-sozler-yeni-tahkim-kurulu-baskanina-aitSXHBQ270307SXQ

;)
..

Erdal DİLEK
29.02.2012, 20:47
CAS davasında uefa nın zerre kadar sucu yok, adamlar 100 de 100 haklı. tff konusu muallakta eğer fb yi düşürmüş olsalardı onda da 100 de yüz haklı olurlardı ama şimdi baskı falan belki tff kaybedebilir.

etik kurulunun raporunda zaten haklı veya haksız gibi bir konu olmaz

buraya dikkat futbol disiplin talimatı kanaaata göre karar verrme yapılabilir örnek ankaragücü ankaraspor.

sonuc olarak hemen hemen herşey şikecilerin istediği gibi olacak çünkü türkiyede adalet haklıdan değil güçlüden yana

Ilelioglu
29.02.2012, 20:51
CAS davasında uefa nın zerre kadar sucu yok, adamlar 100 de 100 haklı. tff konusu muallakta eğer fb yi düşürmüş olsalardı onda da 100 de yüz haklı olurlardı ama şimdi baskı falan belki tff kaybedebilir.

etik kurulunun raporunda zaten haklı veya haksız gibi bir konu olmaz

buraya dikkat futbol disiplin talimatı kanaaata göre karar verrme yapılabilir örnek ankaragücü ankaraspor.

sonuc olarak hemen hemen herşey şikecilerin istediği gibi olacak çünkü türkiyede adalet haklıdan değil güçlüden yana

UEFA %100 hakli. Fener TFF'ye degil UEFA'ya dava acti, (zaten TFF'ye CAS nezdinde dava acamaz). Nedeni ise sanirim baski yapmak, ama UEFA sadece öneri idi deyip gecebilir bence. Dahasi Etik Kurulu Raporu var...varda var...UEFA hakli...

Erdal DİLEK
29.02.2012, 21:01
UEFA %100 hakli. Fener TFF'ye degil UEFA'ya dava acti, (zaten TFF'ye CAS nezdinde dava acamaz). Nedeni ise sanirim baski yapmak, ama UEFA sadece öneri idi deyip gecebilir bence. Dahasi Etik Kurulu Raporu var...varda var...UEFA hakli...

ha evet seni bunu yazında şu da aklıa geldi cas ülke futbolu içindeki konulara karışmıyor, bu iç meseleniz diyor ayrıca tff nin kararı tahkim onadı anayasaya göre son merci sporda tahkim, dava düşmüştür hayırlı olsun

Mert67
29.02.2012, 21:16
Tahkim Kurulu Baskani yapti diye yazdi zaten. Onuda Demirören atadi yani farkeden birsey yok. Demirören yapti desek pekte yanlis olmaz.

http://www.sporx.com/futbol/genel/bu-sozler-yeni-tahkim-kurulu-baskanina-aitSXHBQ270307SXQ

;)
..

Hiçbir görevi yokken bu açıklamaları yapması şuan bunları uygulayabileceği anlamına gelmez. Ben göreve geldikten sonra söyledi zannetmiştim.

SDanışmaz
29.02.2012, 21:23
Türkiye Avrupa kupalarından men cezası alacak.

Yaşar
29.02.2012, 22:03
Kapayı vermemek için sokacak delik arayan Fb'nin desteklediği bir adayı desteklerken bunların olacağını söylemiştik?
Ne sanıyordunuz yani?
Demirören seçilir seçilmez bize kupayı mı verecek sanıyorlardı?

Emirhan Makul
29.02.2012, 22:22
Türkiye Avrupa kupalarından men cezası alacak.

58. Madde kalkacak.
Avrupa kupalarından men olacağız.
3 istanbu takımı lehine cezai kararlar ve fikstürler çekilecek
Her yer tüp felan kokacak ama kimse çakmak çakmayacak öyle yuvarlanıp gidecez işte.

DURAS
29.02.2012, 22:34
başkanın 10 tane oyu yok! onun düşünceleri kendini bağlar. ancak 58. maddede teşviğe teşebbüs diye bir madde olmadığını söyleyen de bu adamdı. netice bu kadar pisliğe bulaşmış bir klubü hiç kimse kurtaramaz. ister saha içine baksınlar ister uzaya...

Samet Yildirim
29.02.2012, 23:10
Tff deki kurullar degesti mi ?

Faik Yılmaz
01.03.2012, 08:34
Aziz Yıldırım yeniden Fenerbahçe Başkan adayı olacağına göre az çok neler yapacaklarını anlıyoruz....

Sadri Fenerin nasıl bir gaflet ve dalalet içinde olduğunu anlamamız için çok uzun sürmeyecek.....

Dünkü açıklamasında Şener " tek şartımız kurulların değişmemesiydi" dedi. Ancak Demirörenin ilk işi etik kuruluda başta olmak üzere bütün kurulları değiştirmek oldu.....

Ha böyle iken hala umutlu olanlar varsa bilmem ama atı alan fenrliler çoktan üsküdarı geçti....

bkandil
01.03.2012, 10:06
Başlığın "Yeni TFF Yönetimi Neler Götürecek" diye değiştirilmesini talep ediyorum.

Zira bizim açımızdan (Gerek Trabzonspor özelinde, Gerek Türk Futbolu genelinde) sadece bir şeyler götüreceği aşikardır. Bu yönetim sadece İstanbuldakilere bir şeyler getirecektir.

Onur Civelek61
01.03.2012, 12:18
Daha futbol izlemeyeceğim için inşallah uefa mı artık fifa mı 10 sene ceza verir çok da iyi olur

poetricus
01.03.2012, 12:20
Başlığın "Yeni TFF Yönetimi Neler Götürecek" diye değiştirilmesini talep ediyorum.

Zira bizim açımızdan (Gerek Trabzonspor özelinde, Gerek Türk Futbolu genelinde) sadece bir şeyler götüreceği aşikardır. Bu yönetim sadece İstanbuldakilere bir şeyler getirecektir.

Ben de daha çok neler götüreceğini merak ediyorum.

Turgay Atalay
01.03.2012, 12:22
Tüp getirecek, plazmayı götürecek.

Merve H.Oğlu
01.03.2012, 17:05
Bizim kupamızı getirebilecek mi, merak ediyorum ben..

Burhan Açıkgöz
01.03.2012, 18:00
Bu başlığın hiçbir anlamı yok. Şike soruşturmasında olabilir.
Şike nin soğutulduğu gibi bizim şike ilgili başlığımızda soğutuluyor. Konu dağılıyor. Aynı şikecilerin yaptığı gibi. Birçok konu açarak şike konusuda sulandırılıyor.

Tek gerçek konu var. Oda ŞİKE.
Gerisi fasa fiso.
Şike temizlenmeden, cezasız kalmadan diğerlerinin anlamı yok.

Vkgz
01.03.2012, 19:04
http://www.sporx.com/futbol/genel/turkiyeyi-bekleyen-surpriz-tehlikeSXHBQ270403SXQ

MHK başkanı ataması hukuka aykırı.

unyelimetin
01.03.2012, 19:23
Bu başlıkta TFF'nin yeni kurullarında bizden kimler var bunları da ayrıca konuşmamız lazım.

Benim bildiğim Yönetim Kurulunda eski yöneticilerimizden Avukat Taylan ÜNER ve Trabzon Belediyesi Meclis üyesi Mustafa BEYAZLI var.

Disiplin Kurulu asil üyesi eski yöneticilerimizden Avukat Yusuf Reha ALP var.

Tahkim Kurulu başkanının Tuzcuoğlu olması can sıkıcı.Ancak tek başına çok bir şeyler yapabilmesi mümkün değil.

Etik kurulunun değişmemesi,önceki raporun üzerine incelenen dosyalarda bizimle ilgili yeni delillerin olmaması sebebi ile etik kurulunun nihai raporunda bize bir suç isnat edilemeyecek olması ise olumlu.

Demirören'in renginin tam olarak belli olması ise yakındır.Rengi bozuk bile olsa iş olacağına varmak zorunda.

Varlıbaş61
01.03.2012, 19:35
ne getirir bilmem ama çok şey götürür ...

zarge
02.03.2012, 15:37
kupayı alalım,
bırakın birbirlerini yesinler :)

titanic
03.03.2012, 14:23
yeni yönetim insanları futboldan tiksindirecek, güreş,basketbol ve halter gibi diğer sporlara olan ilgi artacak v.s....

Ilelioglu
03.03.2012, 14:41
- Fenerbahce'ye "illegal yollara basvurdugu icin" 45 Mio. Euro + Holosko degerinde bir ödül..

- Fenerbahce düsmesin diye, Avrupa'dan ceza..

Bize hicbirsey getirmeyecek, yakinda bizim Yönetim yaptigi hatayi anlayacak ve Demirören istifa diyecek, izleyin bakin...:)