PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beko Basketbol Ligi 20. Hafta Trabzonspor 71 - 69 Olin Edirne | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

exelans_25
27.02.2012, 11:20
işte gerçek bir kırılma maçı.taraftar desteği çok önemli başarılar Trabzonsporum

Sacit
27.02.2012, 13:47
İnşallah salon da olacağız, hayati önem taşıyan maçlar başlıyor artık..

Taraftara büyük iş düşüyor bu maçta

Elton Brown, petkim maçında gösterdiği performansı bu maçta da gösterirse ve bütün oyuncularımız da mükemmele yakın oynarsa maçı zorlanmadan alırız..

Salon yıkılacak !

Jarramas
27.02.2012, 15:29
bu basligi hafta boyu canli tutmak, duyurmak lazim her yerde, bu mac FB,GS yada BJK macindan daha önemli. Sezonun en önemli maci. kaybetmek demek takimin küme düsmeyi garantilemesi gibi bir sey demek! kendi evimizde fenerbahce macinin atmosferini yakalamamiz lazim bu macta!
oyuncularin performansina taraftarin etkisi cok büyük basketbolda, bunu FB macinda gördük, Olin macinda tekrar görmemiz sart!

tahsinsever
27.02.2012, 16:42
evet aynen katılıyorum tam bir final maçı olacak taratarımız mutlaka orda olmalı biz küme düşmiyecez.

Paulo Henrique
27.02.2012, 22:33
cok dandik basketbol takımımız var bi el atılsa su takıma

Cengiz Çubukcu
27.02.2012, 22:39

el atılacağı kadar atıldı bu sezon, artık bundan sonra tek amaç var ligde kalmak ..bu maçın hedef maç olmasından dolayı kaybedeceğimizi düşünüyorum....

Murat'
27.02.2012, 22:44
Açık konuşmak gerekirse bu maçı kaybetmemiz durumunda ligde kalma şansımız yok denecek kadar az.Fenerbahçe maçından çok daha önemli bir karşılaşma.Ne yapılmalı edilmeli o salonun alt kısmı doldurulmalı.Taraftar desteği olursa kazanırız bu kadar net.Bu arada Olin'in başına tekrardan Gökhan Tastimur gelmiş, bu onlar için bir artı.

Sacit
27.02.2012, 23:11

Biz de isteriz nba'den en iyi basketbolcuları getirmeyi ama şartlar el vermiyor. Trabzonspor basketbol takımına ''dandik'' kelimesi ile ithamda bulunmak yakışmadı. sizin gibi düşüncede olan insanları anlamakta güçlük çekiyorum..

exelans_25
28.02.2012, 00:05
bu maçı seyirci almalı o salondan çıkamamalı olin aksi takdirde trabzonspor markası küme düşer

Murat'
28.02.2012, 15:04
Gözünüzü seveyim şu başlığı genele alın da daha çok kişinin haberi olsun.

Gökçebey
28.02.2012, 15:12
Arkadaşlar, çok kritik bir müsabaka. Müsait olan arkadaşlar muhakkak salona gitmeli. Sonra vahlanmanın anlamı kalmayacak.

evrents
28.02.2012, 15:14
Ligde kalma adına çok önemli bir maç.Trabzon'daki taraftarlar ne olur takımı desteklemeye gidin.

Sinan Ayaz
28.02.2012, 15:49
Kader maçı alamazsak malesef düşeriz Antalya çok iyi gitmeye başladı ligde altımıza alabileceğimiz tek takım Olin gözüküyor onları yenersek dahada strese gireceklerdir ve lig sonunda puanlarımız eşit olduğunda altımızda kalacaklar

Oğuzhan İnce
28.02.2012, 16:04
Adamlar 10 otobüsle geliyor.

Dolar salon herhalde.

Jarramas
28.02.2012, 16:15
maalesef hep bir umutla düzelir diye bekledigimiz takimimiz, ucurumun kenarina geldi ve son mermisini sikacak. vurdu vurdu, vuramazsa yiyecegi tekmeyle ucurumdan asagiya düsmesi kacinilmaz gibi. o saatten sonra basketbol melekleri bile bizi kurtaramaz bence.

tam da bu kritik günlerde, bu yaziyi tekrar okumak gerekir diye düsünüyorum. yazi, sezon basi kulübü kapatma karari aldiklari zaman yazilmis. simdi sartlar farkli olsa da, bu kulüp küme düserse, yine KAPANACAKTIR. bu yazinin hedefinde vizyonsuz Trabzonspor yöneticileri vardi. Simdi yine onlar var, ama bu sefer benim hedefimde bu takima destek olmayan TS taraftarlari da var.Yaziyi okurken yönetime getirilen elestirileri birazda üzerimize alalim. Meselenin basketbolu sevip sevmemek olmadigini, Trabzonsporu bir spor kulubü yapma derdi oldugunu, ve bunu en cok da cocuklarimiz icin istemek gerektigini anlamak gerekiyor!

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=22&Mkl=182270

TRABZONSPOR, yanlizca bir futbol kulübü olarak kalacaksa, sakin bir daha kendimizi 3 istanbul büyügüyle kiyaslamaya kalkmayalim! bir adrian parasina, 10 amatör spor bransi finanse ediyor FB,BJK,GS! Futbol tabiki göz bebegimiz, Trabzonsporu var eden, markalastiran olgu futbol. binlerce gence spor yaptiran olgu futbol. eyvallah. ama bu kulüp biz variz diye var, bizim icin var, senin benim cocugum spor yapsin diye de hizmet etmeli, etmiyor mu, edenlere destek olmali, koca bir cinar olmali, degil sehrin, bölgenin cinari... ve bunun icin de, basketbol takimi yasamali, seneye altyapisini güclendirmeli, daha cok basketbol okullari acmali, bölgeyi taramali, hentbolu voleybolu tenisi boksu güresi yüzmesi atletizmi ve daha nice alanlarda sporcu yetistirmeli.

hala soruyorsan ne alakasi var yazdiklarinla diye, daha ne diyeyim sana güzel kardesim. basketbola destek olmamak, bana göre Trabzonspor'un büyümesine destek olmamak demektir. elit bir zümrenin elinde oyuncak olarak kalmasi demektir. ne kadar büyürse kulüp, bizde o kadar icinde oluruz!

Sacit
28.02.2012, 16:30
Trabzonspor Basketbol takımı; Şike soruşturması veya TFF başkanlık seçiminden daha önemlidir ve ilgiyi daha fazla hak ediyor. ne yazık ki, hak ettiği bu ilgiyi görmemiştir.

Öyle ki, bu sene için Trabzonspor Futbol takımından da daha önemlidir.. !

Hürgün Aygün
28.02.2012, 16:38
Fenerbahçe maçındaki taraftarın yarısı gelse Trabzon'da oynanan her maça o maçtaki gibi bir atmosfer olsa kazanamayacağımız maç yok taraftar basketbolda çok önemli bir faktör.İşi olmayan, imkanı olan herkes gitsin lütfen maça.Artık her maç bizim için hayati önem taşıyor, inşallah kazanırız.

Atalay
28.02.2012, 16:46
Tüm il ve ilçe belediyeleri özellikle öğrencileri üçretsiz olarak maça taşımalı...

Ulaşım konusunda Trabzondaki arkadaşlar ilçelerden organizasyon yapabilirlerse bende katkı yapmaya hazırım..!

Murat'
28.02.2012, 18:26
Tüm il ve ilçe belediyeleri özellikle öğrencileri üçretsiz olarak maça taşımalı...

Ulaşım konusunda Trabzondaki arkadaşlar ilçelerden organizasyon yapabilirlerse bende katkı yapmaya hazırım..!

Öğrencilerden bir yol olmaz be abi, daha önce çok denendi.Bedava bileti alıp para ile satmaya çalışan sivri akıllılar var, maç falan umurlarında değil.Şimdiki çocuklar cafelerde falan eğleniyor.

Emirhan Yazıcı
28.02.2012, 18:28
%55 Kazanırız Diyorum Seyirci Faktörü Bu Maçta Çok Onemli Fener Macında ki Gibi Dolarsa ve Onun gibi Oynarsak Olin'i yeneriz...

Murat'
28.02.2012, 20:50
Hadi be Trabzon bu maç çok çok önemli, Fener maçı falan bu yanında hikayeydi, eğer olur da kaybedersek bu şehirde artık basketbol olmayacak.

gri_gokkusagi
28.02.2012, 22:30
geçen seneki sert savunmalarını yok ama geçen seneki hoacaları ile yeniden anlaşmışlar ama bu hoca ile aynı sert savunmayı yapacakları anlamı taşımıyo zaman lazım ve oyuncu karakterleri geçen seneki sert savunmayı yapmayada elverişli değil takımımız düşme potasında olan bir takım için yeterli derece sayı üretebiliyor defans problemini çözüp olini 72 sayının altında tutarsak bu maçı rahatlıkla alırız..

tahmini trabzonspor _ olin edirne(h) 1.5-2.5 alt üst 146.5

Özge
28.02.2012, 23:20
Çok önemli maç , sanırım kazanan ligde kalacak.Ya tamam ya devam maçı demek yanlış olmaz sanırım.

Eren Karaahmetoğlu
29.02.2012, 00:12
Şu maç Fener maçından bile daha önemli neredeyse.

O salon dolmak zorunda. Takım en az Fener maçındaki gibi desteklenmek zorunda.

Aynı gün futbol maçı da yok. Saat de gayet uygun.

Üstelik fenerin taraftarı gelemiyordu, Olinliler hatrı sayılır miktarda geliyorlarmış. Bir de orada canlarına susayıp galatasaray veya fener atkısı açıp gösterirler tribüne, daha önce yaptı çünkü Olinliler bunu İstanbul'da.

Tribünün de gazlanması için her şey mevcut anlayacağınız.

Cumartesi herkes salona.

Yiğit Gayretli
29.02.2012, 00:33
Hayden uşaklar! Olur bu iş...

Oğuzhan İnce
29.02.2012, 00:45
Sağa sola yazıyorum bu rakip taraftarın geleceğini, fener atkıları açtığını...
Umarım bizim taraftar sinirlenir de gider.

Jarramas
29.02.2012, 01:02
su basligin görüntülenme sayisi, mesaj yazanlarin sayisi bile, bosuna cirpindigimizin göstergesi... umarim cumartesi utanirim bu sözümden ama durum ortada..

Oğuzhan İnce
29.02.2012, 01:11
su basligin görüntülenme sayisi, mesaj yazanlarin sayisi bile, bosuna cirpindigimizin göstergesi... umarim cumartesi utanirim bu sözümden ama durum ortada..

Daha maça çok var.

Toplum üzerinde etkisi olan yazarlara ulaşabilirsek , salonu da doldurabilirz.

Jarramas
29.02.2012, 04:46
Daha maça çok var.

Toplum üzerinde etkisi olan yazarlara ulaşabilirsek , salonu da doldurabilirz.

ah be dostum, neler denendi neler, Trabzonspor'un tüm üyelerinin cebine mesajlar atildi, futbol macinda skorborda ertesi günkü basket macinin tanitimi yapildi, okullara universitelere gidildi, anlatsam yok artik dersin... yaratabildigimiz kemik basketbol seyircisi 500 kisi ancak. düsün TS basketbol altyapisinda oynayan cocuklar bile maclara gelmiyordu, zorla geliyorlar, ondan da bagirmiyorlar bile.

simdi diyoruz ki TS küme düsecek, onu bile umursamazsa sehrimin insanlari, daha ne yapalim ki... insallah bu takim kümede kalirda seneye BMN bir farkindalik aktivitesini cok önceden baslatir...

tahsinsever
29.02.2012, 10:49
gerçekten çok yazık bizim insanımız basketbola çok uzak bu şehir basketbolun kıymetini maselesef bilemedi şu salonun yarısı dolsa bize yeter allah aşkına noldu trabzon sporun büyük taraftarına o salona gitmek orayı doldurmak çokmu zor biz sahip çıkmazsak kim sahip çıkar bu takıma olin maçında o salonun yarısı dolarsa bize yeter ligde kalmak için yoksa zaten ligde kalmında pekbir anlamı yok.

Emre Bekar
29.02.2012, 11:33
cumartesi salonda olacağız,bu maçı taraftar alacak.

barisb
29.02.2012, 11:34
alıcan abi bu maçı. kaçarı yok başka.

Sacit
29.02.2012, 11:40
Bakıyorum da insanlar kafadan sallamaya devam ediyorlar.. Salonun dolmasına, taraftarın salona gelmemesine takmış durumdalar. iyi de böyle bir problem yok, neye sallıyorsunuz. alıştınız taraftarın stada ya da salona gitmemesine, kafanızı şartlandırdınız; bu hep böyle oluyor diye ve şimdi de lüzumsuz yere yorumlar...

Salonun dolmasında bir sıkıntı yok..

Murat'
29.02.2012, 13:35
Yahu bizim salladığımız falan yok, bildiklerimiz var.O salonun Fenerbahçe maçındaki kadar dolmayacağı aşikar bunun için uğraşıyoruz.

tahsinsever
29.02.2012, 17:32
Yahu bizim salladığımız falan yok, bildiklerimiz var.O salonun Fenerbahçe maçındaki kadar dolmayacağı aşikar bunun için uğraşıyoruz.

aynen kardeş sana katılıyorum fener maçındaki kadar dolsa yeter.

Ilelioglu
29.02.2012, 18:18
Herkes salona...;)

Fatih Kuloğlu
29.02.2012, 22:47
İnşallah c.tesi salondayız

exelans_25
01.03.2012, 12:16
Salona gidecek olan arkadaşlar mutlaka çok büyük destek gerekiyor bu maçta.takımımız çok kırılgan o yüzden seyirci tarafından sürekli maçın içinde tutulmalı

Murat'
01.03.2012, 12:25
Fenerbahçeliler de gelecek diye dedikodu yaymak lazım o zaman salon dolar işte.

tahsinsever
01.03.2012, 13:57
bu maçın alırsak ligde kalrız ama taraftarımız olmzsa salonda ligde kalsak bile bi anlamı olmaz.

SEDAT
01.03.2012, 14:04
* İnşallah alıcaz bu maçı, salon'un dolacağına inanıyorum...

Özge
01.03.2012, 14:06
3 ay önce ayrılan Gökhan Taştimur tekrar göreve geldi.Değişiklikler her zaman sıkıntı yaratır.Çok zor olacak.

tahsinsever
01.03.2012, 14:11
gökhan taştimur kim?

Özge
01.03.2012, 14:15
gökhan taştimur kim?
Olin Edirne'nin antrenörü.

tahsinsever
01.03.2012, 14:43
trabzon spor olin edirne maçını dijitürk yani ligtv3 kanalı verirmi acaba biraz baskı yapsak belki verirler hem takım için hemde oraya gidecek olan taraftar için daha iyi olurdu.

Gurpas
01.03.2012, 14:48
Bakıyorum da insanlar kafadan sallamaya devam ediyorlar.. Salonun dolmasına, taraftarın salona gelmemesine takmış durumdalar. iyi de böyle bir problem yok, neye sallıyorsunuz. alıştınız taraftarın stada ya da salona gitmemesine, kafanızı şartlandırdınız; bu hep böyle oluyor diye ve şimdi de lüzumsuz yere yorumlar...

Salonun dolmasında bir sıkıntı yok..

Fener maçında bile dolmadı o salon neden bahsediyorsun.?

tahsinsever
01.03.2012, 15:32
iyide arkadaşım biz burda bunları konuşmzsak nerde konuşcaz ne kadar etkisi olur bilinmez ama hiç konuşmamaktan iyidir bence bak senin bile dikkatini çekmişiz bi şekilde bi etkileşim olur belki ön yargılı olmaya gerek yok amacımız burdan insanları en azından bmn üyelerini ve takipçilerini harekete geçirmek bütün cabamız bunun için birlik olmak lazım yoksa hep boşa kürek çekeriz eleştirilerin tabiyki haklılık payı var ama lütfen biraz yapıcı olsun insanlrı hepten soğutmayalım basketboldan çünkü bu şehrin buna ihtiyacı var.

Oğuzhan İnce
01.03.2012, 16:31
trabzon spor olin edirne maçını dijitürk yani ligtv3 kanalı verirmi acaba biraz baskı yapsak belki verirler hem takım için hemde oraya gidecek olan taraftar için daha iyi olurdu.

Salondan izlemiyosunuz oğlum ne digitürkü derse adamlar?

Samet Yildirim
01.03.2012, 16:42
Galibiyet sart oglu sart...

.....
01.03.2012, 17:00
Bu maçı almalıyız başka yolu yok. Taraftarımıza büyük iş düşüyor.

Murat'
01.03.2012, 17:08
Arkadaşlar bakın tekrar diyorum Fenerbahçeliler de geliyormuş, bu maç bizim için çok önemli, taraftar desteği daha da önemli.

Oğuzhan İnce
01.03.2012, 17:12
Arkadaşlar bakın tekrar diyorum Fenerbahçeliler de geliyormuş, bu maç bizim için çok önemli, taraftar desteği daha da önemli.

9340950 tane taraftar grubumuz var.

20de biri gitse ne fenerli kalır ne olinli.

Mehmet Cihan Kocaman
01.03.2012, 17:39
Her hafta olduğu gibi salonda olacağım. Ancak dolar mı dolmaz mı endişeliyim. Fener maçındaki taraftarın yarısı gelse, yani pota arkasına sağlam bir taraftar grubu gelse yeter. Fırtına tribünü zaten doluyor her maç.
Tamam yada devam maçı. Şurda 2 maçımız var. Olin ve Antalya.. Gibson kendine gelmeli, eski günlerine dönmeli. Elton Brown Aliağa maçındaki performansı gösterirse, skor anlamında Gibson ve Robinson da yardım ederse kazanırız..

Bu arada Olin taraftarı gelecekmiş diyorlar, doğru mu??

Murat'
01.03.2012, 19:13
Her hafta olduğu gibi salonda olacağım. Ancak dolar mı dolmaz mı endişeliyim. Fener maçındaki taraftarın yarısı gelse, yani pota arkasına sağlam bir taraftar grubu gelse yeter. Fırtına tribünü zaten doluyor her maç.
Tamam yada devam maçı. Şurda 2 maçımız var. Olin ve Antalya.. Gibson kendine gelmeli, eski günlerine dönmeli. Elton Brown Aliağa maçındaki performansı gösterirse, skor anlamında Gibson ve Robinson da yardım ederse kazanırız..

Doğrudur, inşallah Hacettepe maçındaki olay tekrarlanmaz, kendi sahamızda deplasmanı yaşatmıştı bize Hacettepeli öğrenciler.

Mustafa Yılmaz.20
01.03.2012, 19:44
Olin sezon başında Gökhan Taştimur'la 8 maçta 3 galibiyet almıştı. O gittikten sonra 11 maçta 2 galibiyetleri var.

Hiç düşünmek istemiyorum ama eğer bu hafta kaybedersek ve Antalya'da kendi sahasında Aliağa'yı yenerse işimiz çok çok zorlaşır. Zaten Antalya'ya ilk maçta 21 sayıyla kaybetmiştik, onlardan ikili averajda büyük ihtimalle geride olacağız. Bu da kalan 10 maçta 3 galibiyet geride olmak anlamına gelir.

Taraftarın bunun bilinciyle salonu olabildiğince doldurup, rakibin işini zorlaştırması gerekiyor.

Sacit
01.03.2012, 20:18
Fener maçında bile dolmadı o salon neden bahsediyorsun.?

Şundan bahsediyorum; siz başka bir maç izlediniz demek ki..

fb maçında ağzına kadar doluydu salon. fb maçında salonun dolmadığını iddia edenin samimiyetinden şüphe ederim. üst tribünü zaten yetkililer taraftara açmamıştı.

Bu arada özellikle Trabzon'daki Bmn üyelerimizin ve taraftarların bu maça ilgi göstermesini bekliyoruz. şike başlığına gösterilen ilgi ve şefkati basketbol maçlarına da gösterilmesini arzuluyoruz.

exelans_25
01.03.2012, 23:44
gökhan taştimur ilk yarıdaki trabzon mağlubiyeti büyük bir iş kazasıydı demiş hadi çocuklar bir daha tokatlayın şunları

Behçet61
02.03.2012, 00:06
Trabzon'da olsam bu maçı kaçırmazdım,haftanın en zevkli ve çekişmeli maçına aday bir müsebaka inşallah galip geliriz,galibiyette Olin Edirne'nin bir maç önüne geçeriz ikili averajla,Trabzon'daki dostlar maçı kaçırmayın derim.

Oğuzhan İnce
02.03.2012, 03:53

Olin değil fener taraftarı onlar.

Cengiz Çubukcu
02.03.2012, 07:52
Olin değil fener taraftarı onlar.

1 otobüs Olin taraftarı gidiyor, üstelik gidenlerden bir bölümü arkadaşım, dostum :) ben gayet dostça ve hoş bir şekilde karşılanacaklarını düşünüyorum....

tahsinsever
02.03.2012, 09:15
Salondan izlemiyosunuz oğlum ne digitürkü derse adamlar?

ya ne salonu arkadaşım tvden izlemek istiyenler için dedim hem tv yayını olunca takımda taraftarda maça daha çok motive oluyorlar.

Mustafa Yılmaz.20
02.03.2012, 10:25
Maça 1 gün kaldı Trabzon'daki arkadaşlar maça gitmek için planlarını yapmışlardır inşallah. Hatta arkadaş eş dost bütün tanıdıklarınızı bu maça gitmeye ikna edin. Bizim için daha kritik olmasına rağmen olinliler maça daha fazla önem veriyor.

Bu arada bu kadar kritik bir maçın yayınlanmaması da ayrı bir saçmalık. Zaten bu hafta Efes-GsMp maçı var, bu maçı da yayınlasalar iflas etmezler ya. 2 senedir aynı 4 takımın dışında maç izleyemiyoruz.

ozturk
02.03.2012, 11:01
Elton Brown ‏ @Elton_Ballz Yanıtla Retweetlendi Favorilere ekle · Aç
#Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon. Come support us tomorrow biggest game of the year. We need this

Faik Yılmaz
02.03.2012, 11:06
Maç günü 19 Mayıs Kapalı Spor Salonunun önünden ücretsiz otobüs kalkıcak maç için....

Bilgilerinize......

anakonda09
02.03.2012, 11:29
#Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon #Trabzon. Come support us tomorrow biggest game of the year. We need this

Elton BROWN taraftarı maça çağırıyor ve yılın en önemli maçı var taraftarın da desteği lazım diyor bilmem anlatabildim mi?

Murat'
02.03.2012, 11:39
Maça 1 gün kaldı Trabzon'daki arkadaşlar maça gitmek için planlarını yapmışlardır inşallah. Hatta arkadaş eş dost bütün tanıdıklarınızı bu maça gitmeye ikna edin. Bizim için daha kritik olmasına rağmen olinliler maça daha fazla önem veriyor.

Bu arada bu kadar kritik bir maçın yayınlanmaması da ayrı bir saçmalık. Zaten bu hafta Efes-GsMp maçı var, bu maçı da yayınlasalar iflas etmezler ya. 2 senedir aynı 4 takımın dışında maç izleyemiyoruz.

İhale yapılırken şartnameye minumum 4 maç şartı eklenseydi belki de maçlarımızı izleyebilecektik.Lig Tv kafasına göre iş yapıyor.Keşke tıpkı TB2L'de olduğu gibi bazı maçları webtv'den yayınlasalar.

Murat'
02.03.2012, 11:44
Trabzon'un muhtelif yerlerine maç posterleri falan asılmış, şu afişleri görüp de maça gelmemek olmaz.Ulaşım falan inanın bana bahane, milletin İstanbul'da, Ankara'da çektiği ulaşım çilesini biliyor musunuz, bizim Trabzonlu ulaşım konusunda gerçekten çok tembel.Ben Doğum Hastanesi'nden saat üç de yola çıkıyorum en geç üç buçukta salonda oluyorum, 30 dakikalık zahmetten ne olur ki.Haydi Trabzon, çok kritik maç.

Mustafa Yılmaz.20
02.03.2012, 11:47
İhale yapılırken şartnameye minumum 4 maç şartı eklenseydi belki de maçlarımızı izleyebilecektik.Lig Tv kafasına göre iş yapıyor.Keşke tıpkı TB2L'de olduğu gibi bazı maçları webtv'den yayınlasalar.
İspanya, Rusya gibi liglerde maçlar webtv'den yayınlanıyor. Bazı takımlar da -mesela L.Rytas- kendi sitelerinden yayınlıyorlar. Bizde sadece Tbbl ve Tb2l maçları yayınlanıyor. En azından haftada bir maç yayınlayabilirdi kendi sitesinden tbf.

Ben ligtv'nin öyle bir reklam yaptığını hatırlıyorum. Yani haftada en az 4 maç diye.. Sezon başlarında Banvit-Tofaş maçı yayınlandı, onun dışında başka maç yayınlanmadı.

Murat'
02.03.2012, 11:51
İspanya, Rusya gibi liglerde maçlar webtv'den yayınlanıyor. Bazı takımlar da -mesela L.Rytas- kendi sitelerinden yayınlıyorlar. Bizde sadece Tbbl ve Tb2l maçları yayınlanıyor. En azından haftada bir maç yayınlayabilirdi kendi sitesinden tbf.

Ben ligtv'nin öyle bir reklam yaptığını hatırlıyorum. Yani haftada en az 4 maç diye.. Sezon başlarında Banvit-Tofaş maçı yayınlandı, onun dışında başka maç yayınlanmadı.

Web Tv'den yayınlamak da hiç öyle zor bir olay değil, 3g ile rahatlıkla yayın yapılabilir ama istemek lazım tabi ki.

exelans_25
02.03.2012, 12:15

elton sana çok büyük iş düşüyor yarın.taraftar oline sahayı dar etmeli götürebilen yanında ne kadar insan varsa götürsün sonra başımızı taşlara vururuz

Yiğit Gayretli
02.03.2012, 12:56
Olin Edirne takımıdır ve aslına bakarsanız kendine ait bir taraftar grubu vardır. Araya üniversite öğrencileri de girer zaman zaman. Ama toplu şekilde Fenerbahçeliler'i aralarına sokmazlar. En başta kendileri için yapmazlar bunu... Böyle söylentilere kulak asmayın.

Biz maça konsantre olalım. Keşke Trabzon'da olsaydım...

Murat'
02.03.2012, 13:16
Yanlış anlamayın onu daha çok taraftar geldin diye uydurduk sadece, yoksa onların böyle birşey yapmayacağını biliyoruz.

tahsinsever
02.03.2012, 13:18
arkadaşlar maç yayını konusunda ligtvye baskı yapamazmıyım en azından sırayla dijitürkü arayıp bu maçın yayınlamasını isteyelim.

Yiğit Gayretli
02.03.2012, 13:37
Yanlış anlamayın onu daha çok taraftar geldin diye uydurduk sadece, yoksa onların böyle birşey yapmayacağını biliyoruz.

Bu yüzden imzamı bir süre sazan.avi olarak değiştirebilirim :D

evrents
02.03.2012, 13:56
arkadaşlar maç yayını konusunda ligtvye baskı yapamazmıyım en azından sırayla dijitürkü arayıp bu maçın yayınlamasını isteyelim.
Geçen sene de o kadar uğraştık ama sonuç alamadık.

Murat'
02.03.2012, 14:48
Maç yayını konusunda sağolsun Lig Tv basketbolu acayip şekilde düşünüyor.Açıkçası ben televizyon başına Efes'in ligde oynadığı herhangi bir maçtan daha çok seyirci toplayacağımızı düşünüyorum.Her neyse her şeye rağmen kazanacağız inşallah.Yarın boğazlarımız patlayana kadar bağıracağız.

Jarramas
02.03.2012, 15:32
Maç yayını konusunda sağolsun Lig Tv basketbolu acayip şekilde düşünüyor.Açıkçası ben televizyon başına Efes'in ligde oynadığı herhangi bir maçtan daha çok seyirci toplayacağımızı düşünüyorum.Her neyse her şeye rağmen kazanacağız inşallah.Yarın boğazlarımız patlayana kadar bağıracağız.

Basketbol sifreli kanaldan verilmemeli, henüz öyle büyük bir pasta yokki ortada, neden böyle birsey yapiliyor anlamis degilim. Salonlarda doluluk oraninin %82 oldugu (Avrupanin en yüksek rakimi) Almanyada bile maclar sifresiz kanalda veriliyor. Cünkü basketbol toplamda henüz futbolun yarisi kadar bir pazara bile sahip degil. hal böyleyken bunu sifreli kanaldan verip izleyici sayisini kisitlamak zaten sacma. Efes konusunda ise Murat, yaniliyorsun, Türkiye'de hemen her basketbolsever TVde Efes'in maci varsa izler, Türkiye'nin en büyük bütceli en iyi oyuncularinin oldugu takim, bu sadece Efesliler izler diye düsünme. Trabzonspor'u ise sadece TSlular izler bu haliyle. Trabzonda baskete olan ilgi ortadayken, yayin vermemeleri normal, baskan Mehmet Yigit Alp gerekli girisimleri yapmis, ama sonuc vermemis.

Biz ne zamanki Trabzonda farkli sporlari da sahiplenecegiz, o zaman Trabzon hem daha yasanilasi bir sehir olacak, hem de Trabzonspor büyüyecek ve gercek bir SPOR kulubü olacak. o yüzden haydi basketbol, diren ve kal bu ligde!

Soner Albayrak
02.03.2012, 15:34
Keşke Trabzonda olsaydım da salona gidip destek verebilseydim basket takımımıza. Hayde uşaklar ya devam ya tamam..

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 15:37
Biletler hazır, heyecanla maç saatini bekliyoruz artık..
Haydi Trabzonum..

FC-ST-PAULI-61
02.03.2012, 15:40
Bu Maci alamazsak düseriz diye düsünüyorum.Kesinlike kazanmaliyiz,Olin okadarda iyi degil.
Taraftarlarimiz Maca gelse herkese yeneriz.Fenerli Sikecilere karsi cok iyidik.

61trabzonomer
02.03.2012, 15:40
çok önemli maç Allah galibiyet nasip etsin,sezonun en kritik maçı herhalde inşallah dolar stad

FC-ST-PAULI-61
02.03.2012, 15:47
Elton Brown ‏ @Elton_Ballz Antwort Retweeten Favorisieren · Öffnen
Big game tomorrow maybe the most important of the year! One practice today so we can relax and rest. Rest is more important than anything.

Bizm Elton da Yilin en önemli Maci diyor.

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 15:49
Doğrusunu söylemek gerekirse forumda en çok ilgi bu maça gösterildi şu ana kadar.. Daha maça 1 gün var ve 4 sayfa oldu :)

Oğuzhan İnce
02.03.2012, 16:15

Bunu söylemesen de olurdu :D

Özgür KARADENİZ
02.03.2012, 16:18
mac biletlerini nereden alabiliriz..?

tahsinsever
02.03.2012, 16:46
arkdaşlar nekadar bilet satıldı bilen varmı yarın salonda kaç kiş olacak çok merak ediyorum.

Behçet61
02.03.2012, 16:58
Cengiz Trabzon yaparsın artık kızanlarla:D

Çağdaş DENİZ
02.03.2012, 17:12
maç kaç kaç?????

Murat'
02.03.2012, 17:21
mac biletlerini nereden alabiliriz..?

Maç gününde salondaki gişeden ve Maraş caddesindeki Ts Clup'tan alabilirsiniz. Ts Clup'tan bugün de alabilirsiniz.

Twitter kullanan renktaşlar #haydiTSbasketmacina hashtagını kullanalım lütfen.

Kaan
02.03.2012, 17:27
maç kaç kaç?????

61-58 öndeyiz şu an. :cool:

Eren Karaahmetoğlu
02.03.2012, 18:02
maç kaç kaç?????

Ahaha. :D

Seni alalım abicim dışarı.

Okan Çıtlak
02.03.2012, 19:00
Maça tek gideceğim Şöyle kritik yapabilcek dostlar arıyorum yanıma :)

Cengiz Çubukcu
02.03.2012, 19:15
Cengiz Trabzon yaparsın artık kızanlarla:D

yok abi onlar yanlız gidiyor :D

Yiğit Gayretli
02.03.2012, 19:21
Hani imzama sazan.avi yazacaktım ya tahtıma aday çıktı :D :D

Necmettin ALTUNTAŞ
02.03.2012, 19:24
Çok uzaktayım ama gönlüm onlarla.İnşaallah bu maçı kazanır da ligde kalma yönünde epey yol katetmiş oluruz.

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 19:28
Olin taraftarının geleceği haberi doğru..

Necmettin ALTUNTAŞ
02.03.2012, 19:36
Fikstüre batım da bundan sonra kolay maçlarımız pek yok gibi.Beşiktaş-Galatasaray-Efes maçlarını daha oydamadık.Ne diyem Allah yar ve yardımcımız olsun.

Murat'
02.03.2012, 20:14
Ligde kalmamız için 5 maç kazanmamız gerekiyor, Olin, Antalya, Hacettepe, Telekom ve bir ihtimal Tofaş'ı yenebiliriz.İşimiz gerçekten de zor.

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 20:17
Ligde kalmamız için 5 maç kazanmamız gerekiyor, Olin, Antalya, Hacettepe, Telekom ve bir ihtimal Tofaş'ı yenebiliriz.İşimiz gerçekten de zor.

bandırma.. bence 3 galibiyet daha yeter..

Murat'
02.03.2012, 20:21
bandırma.. bence 3 galibiyet daha yeter..

Bak onu unutmuşum, bence Olin Gökhan Taştimur ile bize yenilse bile en az 4 galibiyet alır, galibiyet sayısı da 9 olur.Biz yarın yenmemiz durumunda puan eşitliğinde Olin'in üstünde olacağız.Olin'în fikstürü bize göre daha kolay.Minumum 5 galibiyet lazım bize.Umarım yarın taraftar desteği gereken düzeyde olur biz de güzel bir galibiyet alırız.

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 20:27
Bak onu unutmuşum, bence Olin Gökhan Taştimur ile bize yenilse bile en az 4 galibiyet alır, galibiyet sayısı da 9 olur.Biz yarın yenmemiz durumunda puan eşitliğinde Olin'in üstünde olacağız.Olin'în fikstürü bize göre daha kolay.Minumum 5 galibiyet lazım bize.Umarım yarın taraftar desteği gereken düzeyde olur biz de güzel bir galibiyet alırız.

inşallah..

bordo(61)mavi
02.03.2012, 20:27
Olin taraftarının geleceği haberi doğru..

çıkmış geliyorlar bile :) twitterda gördüm paylaşayım dedim..

melis erüstün ‏ @meliserustun Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
@eyupyildizz biz de bir otobus Olin Edirne taraftari Trabzon yollarindayiz Eyup abi :) erkegi kadini genci yaslisi deplasman yollarindayiz
EYÜP YILDIZ tarafından retweetlendi

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 20:33
çıkmış geliyorlar bile :) twitterda gördüm paylaşayım dedim..

melis erüstün ‏ @meliserustun Yanıtla Retweetle Favorilere ekle · Aç
@eyupyildizz biz de bir otobus Olin Edirne taraftari Trabzon yollarindayiz Eyup abi :) erkegi kadini genci yaslisi deplasman yollarindayiz
EYÜP YILDIZ tarafından retweetlendi

edirneden bayanlar çocuklar kalkıp geliyor biz burda, kendi şehrimizde salona 3 bin kişi getirmenin hesaplarını yapıyoruz.. Büyük taraftarız dimi?:(

Murat'
02.03.2012, 20:54
edirneden bayanlar çocuklar kalkıp geliyor biz burda, kendi şehrimizde salona 3 bin kişi getirmenin hesaplarını yapıyoruz.. Büyük taraftarız dimi?:(
Çok iyi dedin adamlar tam 20 saatlik yoldan geliyorlar, kolay iş değil, takdir etmem lazım.Biz de yanı başımızdaki salon boş kalmasın diye uğraşıyoruz.

Oğuzhan İnce
02.03.2012, 20:57
Oh be başlık baya popüler oldu :)

Sanırım salon da dolacak.

Biz de kazanacağız

Jarramas
02.03.2012, 21:00
az önce annemi babami aradim bak gidiyosunuz kesin dimi diye, walla bizimkiler 7 kisi gidiyorlar maca, dayim yengemler... düsünün artik ! sanirim güzel atmosfer olacak bir kipirdanma var gibi

Oğuzhan İnce
02.03.2012, 21:03
8 kişi başlıkta aktif,
Bir çok facebook sayfası duyurular yaptı.

Bu basket taraftarlığı konusunda ne kadar ilerledik çok merak ediyorum.

Keşke Trabzonlu olsaydım.

İlk işim kombine almak olurdu.

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 21:03
az önce annemi babami aradim bak gidiyosunuz kesin dimi diye, walla bizimkiler 7 kisi gidiyorlar maca, dayim yengemler... düsünün artik ! sanirim güzel atmosfer olacak bir kipirdanma var gibi

Aynen.. Kıpırdanma var ama bu kıpırdanma takım düşme potasına girmeden önce olmalıydı.. İnşallah kazanırız.

Cengiz Çubukcu
02.03.2012, 21:04
edirneli dostlarımıza kentimizi maç haricinde iyi tanıtmalı memnun kalmalarını sağlamalıyız, maçta ne olur kısmet artık :)

Jarramas
02.03.2012, 21:07
Aynen.. Kıpırdanma var ama bu kıpırdanma takım düşme potasına girmeden önce olmalıydı.. İnşallah kazanırız.

Gecmis gecmiste kaldi Kocaman, artik tek tek maclari hedefleyip sene sonu BEko liginde kalmaliyiz. sonrasi seneye hersey bambaska olacak!

Mehmet Cihan Kocaman
02.03.2012, 21:16
Gecmis gecmiste kaldi Kocaman, artik tek tek maclari hedefleyip sene sonu BEko liginde kalmaliyiz. sonrasi seneye hersey bambaska olacak!

Ligde kalalım. 2 tane kombine almayan Fenerli olsun be..

Sacit
02.03.2012, 23:17
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/9901-3T0E2O3Q.jpg

Sadece şu salonda oynamak için bile Beko Basketbol liginde kalınır.
Muhteşem bir spor salonu ve aynı zamanda mükemmel bir basketbol salonu..

Murat'
02.03.2012, 23:26
Haydi Trabzon takımını yalnız bırakma.

Nihat Günay
02.03.2012, 23:31
ilk maçta bizim taraftarı almamışlardı salona galiba. yanlış mı biliyorum?

Murat'
02.03.2012, 23:39

Alınmıştı diye hatırlıyorum ben de.

Cengiz Çubukcu
02.03.2012, 23:54

oradaydık :) bizi gayet dostça karşılamışlardı...

jeepeers
02.03.2012, 23:58
inşallah basketbol takımımıza bu maçta gereken destek verilir
sezonun en kritik maçlarından biri

Oğuzhan İnce
02.03.2012, 23:59

Geçen sene gerginlikten dolayı almamışlardı.

Cengiz Çubukcu
03.03.2012, 00:03
Geçen sene gerginlikten dolayı almamışlardı.

Oğuzhan biz o zaman da salondaydık :) her şey normal ....

Oğuzhan İnce
03.03.2012, 00:07
Oğuzhan biz o zaman da salondaydık :) her şey normal ....

Abi gitmedin demiyorum (:

Ama haberlerde yasak yazıyordu.

Google da ararsan bulabilirsin.

tahsinsever
03.03.2012, 10:22
haydi allah aşkına doldurun şu salonu keşke orda olsam bir değil beş bilet alırdım sırf bu maç için bu difitürktende nefert ediyorum vermiyor maçı. siz şansllsınız (trabzondakiler)biz şehir dışındakiler ne maça gide biliyoz nede izleye biliyoz.

Gökçebey
03.03.2012, 11:38
#haydiTSbasketmacina Olin Edirne 10 otobüs gelirken, yaşadığı şehirden salona gitmeyen, nüfus kağıdını yaksın. Haydeeeeeeeeeee

Mehmet Cihan Kocaman
03.03.2012, 11:41
#haydiTSbasketmacina Olin Edirne 10 otobüs gelirken, yaşadığı şehirden salona gitmeyen, nüfus kağıdını yaksın. Haydeeeeeeeeeee

1 otobüs diye biliyorum ben abi :)
Ama tabi onlar ordan otobüs kaldırıyorsa bizim ful doldurmamız lazım salonu..

yigits
03.03.2012, 11:43
Ben bazı arkadaşların aksine evimizdeki Bjk,Gs ve Efes maçlarından bir tanesini kazanacağımızı düşünüyorum,olağandışı bi durum değil artık bu tip şeyler.

Necmettin ALTUNTAŞ
03.03.2012, 11:52
Herkes maça gitmeli.Bu işin şakaya gelir yanı yok.KTÜ deki oğluma arkadaşlarını da alıp maça gitmesini söyledim.Umarım bu önemli maçı kazanırız.

Murat GENEL
03.03.2012, 11:52
Trabzon'a 10 otobüs geliyorlarsa ve peygamber soyundan gelmiyorlarsa sıkıntı olur :)

Mehmet Cihan Kocaman
03.03.2012, 12:00
Son 4 saat.

Murat'
03.03.2012, 12:05
Birkaç saat sonra salona doğru yola çıkacağım.Umarım beklenen atmosfer oluşur.

ergin cesit
03.03.2012, 12:14
çok ama çok büyük destek olması gerekiyor

kml61ts
03.03.2012, 12:42
maçı kanal veriyo mu arkadaşlar?

Murat'
03.03.2012, 12:45
Maalesef yayın yok.

Mehmet Cihan Kocaman
03.03.2012, 14:46
Bir futbol maçından önce bu kadar heycanlandığımı hatırlamıyorum. İşin ucunda küme düşmek var.
Ben salona doğru yola çıkıyorum artık, inşallah güle oynaya döneriz..

Ilelioglu
03.03.2012, 14:52
Insallah kazanir ve yolumuza devam ederiz. Cok önemli bir mac.

;):)

exelans_25
03.03.2012, 15:01
Salona giden arkadaşlar etrafımızdaki insanları da olin hücumlarında ses çıkarmaya teşvik edelim

Eren Karaahmetoğlu
03.03.2012, 15:53
Şu maçı da izleyemiyoruz ya ben daha bir şey demiyorum.

Allah belanı versin ligtv kere.

Bdeniz_61
03.03.2012, 15:56
Arkadaşlar bizde önemli eksik var mı?Olin yenebilir miyiz=?

ylmzince
03.03.2012, 15:58
maçı takip etmek isteyenlerin yegane netteki adresi

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=2EA971&microsite_scope=

Mustafa Yılmaz.20
03.03.2012, 16:00
Kaan, Gibson, Kerem, Randle, Elton beşiyle başlıyoruz.

Wright, Reha, Videnov, Polat, Stimac da Olin'in beşi

Oğuzhan İnce
03.03.2012, 16:00
Baya baya heyecanlıyım ben.Kazanmamız lazım başka seçenek yok.

Salondaki atmosfer nasıl acaba

exelans_25
03.03.2012, 16:05
randle çok çabuk 2 faul aldı

Uğur GEMİCİOĞLU
03.03.2012, 16:06
6-10 gerideyiz :(

zafer6161
03.03.2012, 16:06
6-8.............................

exelans_25
03.03.2012, 16:07
aliağa:12 antalya:2

FC-ST-PAULI-61
03.03.2012, 16:09
aliağa:12 antalya:2
Bizim icin iyi galiba?

ylmzince
03.03.2012, 16:09
bu ne ya maça kimse gitmemiş yuh !!!!

küme düşersek geçilecek dalganın hesabını kestiremiyorum

exelans_25
03.03.2012, 16:10
Bizim icin iyi galiba?

iyi ama olin maçını kaybedersek hiçbir işe yaramaz

zafer6161
03.03.2012, 16:11
11-12.........................

Oğuzhan İnce
03.03.2012, 16:11
Kalve çok mu boş çıktı yoksa başka bir problem mi var anlamadım

Ben umutluydum oysa.

FC-ST-PAULI-61
03.03.2012, 16:12
iyi ama olin maçını kaybedersek hiçbir işe yaramaz
Gibson bukadar kacirmasa kazaniriz.

zafer6161
03.03.2012, 16:13
11-16........................

Bdeniz_61
03.03.2012, 16:14
Hadi Trabzon en az 3 fark bekliyoruz:)

exelans_25
03.03.2012, 16:14
elton brown hariç güvenebileceğimiz oyuncu ne yazık ki yok.

ylmzince
03.03.2012, 16:15
gider bu maç 11-17
5 takım faulu

zafer6161
03.03.2012, 16:15
3.05 11 -17

FC-ST-PAULI-61
03.03.2012, 16:16
ernests kalve yap biseyler artik ya

exelans_25
03.03.2012, 16:18
14-19..........

Oğuzhan İnce
ikinci periyot farkı 3 sayı civarında tutarsak üçüncü periyot öne geçeriz.

zafer6161
16 19...................

exelans_25
03.03.2012, 16:20
ilk periyot sonucu 15-23:(

Mustafa Yılmaz.20
03.03.2012, 16:20
15-23 bitti periyot

exelans_25
03.03.2012, 16:22
eltondan basket 17-23

exelans_25
03.03.2012, 16:24
19-26..........

FC-ST-PAULI-61
Eltondan baska oynayan yok zaten.Gibson cok daha iyi oynayabilir ama yok.

ANIL
küme DÜŞÜYORUZ

SEDAT
03.03.2012, 16:25
* Hadi be çocuklar alın şu maçı...

Sefaenes
03.03.2012, 16:26
taraftarin ilgisi nasil

exelans_25
03.03.2012, 16:26
19-28 oldu mola aldık of be evinde olini yeneceksin arkadaş

samet aslan
03.03.2012, 16:28
19-28 oldu mola aldık of be evinde olini yeneceksin arkadaş

evinde kimi yendinki olini yeneceksin...

exelans_25
03.03.2012, 16:28
kerem özkandan bir üçlük bir de serbest atış 23-28

Oğuzhan İnce
03.03.2012, 16:29
Oh be kerem özkan

FC-ST-PAULI-61
Nerden takip ediyorsunuz Arkadaslar? tbl.org.tr de cok geriden geliyorum

exelans_25
23-30 videnov.........

Soner Albayrak
03.03.2012, 16:30
Maçı nereden izleyebiliriz?

samet aslan
Nerden takip ediyorsunuz Arkadaslar? tbl.org.tr de cok geriden geliyorum

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=298617&%2FTrabzonspor-Olin-Ma%C3%A7%C4%B1-Canl%C4%B1-Anlat%C4%B1m-ve-An%C4%B1nda-Yorumla-Sitemizde

FC-ST-PAULI-61
http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=298617&%2FTrabzonspor-Olin-Ma%C3%A7%C4%B1-Canl%C4%B1-Anlat%C4%B1m-ve-An%C4%B1nda-Yorumla-Sitemizde
Tesekkürler Abi.

zafer6161
03.03.2012, 16:31
25-32.........

exelans_25
03.03.2012, 16:32
gibson ve robinson hücumda hiçbirşey yapamıyorlar

samet aslan
03.03.2012, 16:33
gıbson bı kac mactan berı kötü oynuyor zten..

exelans_25
03.03.2012, 16:34
antalya 24-23 önde

Faruk BERBER
03.03.2012, 16:34
Ne salak bir takımız ya şu maçta bile sürekli geriden geliyoruz.

Biz en iyisi düşelim ve şubeyi kapatalım.

Trabzonspor ismini ayaklar altına almaya gerek yok.

Oğuzhan İnce
03.03.2012, 16:36
Ne salak bir takımız ya şu maçta bile sürekli geriden geliyoruz.

Biz en iyisi düşelim ve şubeyi kapatalım.

Trabzonspor ismini ayaklar altına almaya gerek yok.

Oldu lahana.

Klubün tapusunu verip çırılçıplak da soyunalım mı ?

Ibo61
03.03.2012, 16:37
geriden gidiyorsak maci aliriz demektir...simdidye kadar heo önde gittigimiz maclarda yenildik ;-))))

zafer6161
03.03.2012, 16:38
-Gibson 2 serbest atış : 27-32

gri_gokkusagi
sakin olun en az 6 sayı fark yapacağız..

exelans_25
27-32 en azından devreye en fazla 5 farkla girsek

Faruk BERBER
03.03.2012, 16:39
2.çeyrek takım faul yapmamış :D

ylmzince
03.03.2012, 16:39
Maçı nereden izleyebiliriz?

http://live.tbf.org.tr/TBF/netcasting/default.asp?game_number=2EA971&microsite_scope=

exelans_25
03.03.2012, 16:42
devre30-35

zafer6161
03.03.2012, 16:42
-Olin top kaybı, Son hücumu TS Robinson ile kullanamadı: Devre: 30-35

Oğuzhan İnce
03.03.2012, 16:43
3. periyodu 2 sayı geride veya önde tamamlarsak son periyot moral olarak önde çıkarız.

Soner Albayrak
03.03.2012, 16:44

Dostum verdiğin link de başka maçı gösteriyor. Ben skoru takip etmek istemiyorum maçı izlemek istiyorum :)

FC-ST-PAULI-61
03.03.2012, 16:45
Dostum verdiğin link de başka maçı gösteriyor. Ben skoru takip etmek istemiyorum maçı izlemek istiyorum :)
Yayin yok..

Soner Albayrak
03.03.2012, 16:46
Yayin yok..

Yayın neden yok yahu :confused:

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 16:48
Bu Maçın Havasına Göre Geriden Gelmek Her Zaman AVANTAJDIR Kalve Şuana Kadar Pek Katkı Yapamadı Gibson İstenilen Duzeyde Degil Ancak BU Maçı Kazanacagız.. Stimac'ı 4 Sayıda Tuttuk Ancak Videnov'u Unuttuk

ylmzince
03.03.2012, 16:49

o konuda yardımcı olmak imkansız :) herhangi bir tv kanalı maçı vermiyor ..stadda

arkadaşın falan varsa 3g ile bağlanabilirsin ama :p

Mustafa Yılmaz.20
03.03.2012, 16:53
İlk çeyrek yediğimiz 23 sayıdan sonra ikinci çeyrekte 12 sayı yedik. İnşallah ikinci çeyrekteki savunma devam eder. Gökhan Taştimur döneminde Olin hep iyi savunma yapıyordu, bazen hücumda tıkanıyorlardı. Periyot başına 20+ sayı yiyerek kazanma ihtimalimiz çok az.

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 16:54
Mac Yayının Olmama Sebebi

MP Galatasaray,Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker Takımları Dısında Maç Yayınlanmaması

ylmzince
03.03.2012, 16:57

MP Galatasaray,Anadolu Efes, Beşiktaş Milangaz ve Fenerbahçe Ülker Takımları Dısında Maç Yayınlanmaması

kendi imkanlarımızla neden veremiyoruz maçı çay tv falan herkesin maçı izlemeye hakkı var yerim böyle havuz sistemini...

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 16:58
30-37 3.Çeyrek Başladı

Top Kaybı Yaptık

Mustafa Yılmaz.20
03.03.2012, 16:58

Maç yayının olmamasının tek sebebi ligtv'nin y.vş.klığıdır.

Bu hafta Efes-GsMp maçı varken bu kadar kritik bir maçı yayınlamamak itlikten başka birşey değil.

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:00
Brown Double-Double'a Dogru Gidiyor 11 Sayı 7 Ribaund

32-37

exelans_25
03.03.2012, 17:00
stimac 3ledi

exelans_25
03.03.2012, 17:01
gibson 34-37 hadi çocuklar

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:02
Gibson 34-37 Ona Çok İhtiyacımız Var derken 34-40

Faruk BERBER
Savunmada vidaları sıktık ve fark eriyor, böyle devam.

34-37

samet aslan
her maç top kaybı yapma rekorumuzu kırmaya gayret göstermez isek yenemeyeceğimiz takım yok...

exelans_25
03.03.2012, 17:03
34-43 oldu bir anda:(

Emirhan Yazıcı
Ve Fark 8 Sayı Yapmayın Çocuklar ...

Faruk BERBER
Ayağa kalkacakken 5-0 seri yiyoruz.

FC-ST-PAULI-61
03.03.2012, 17:04
yuh ya yuh kac Saniyede 5 Sayi yedik.

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:04
Moladan 3 Lükle Donduk 37-42 Robinson

exelans_25
03.03.2012, 17:05
attığımız gibi yiyoruz hiçbir faydası olmuyor savunma sertleşmeli

zafer6161
atıp hemen yiyoruz
atıp yemessek maçı alırız

Emirhan Yazıcı
39-44 Gibson Ve Robinson Devrede.

samet aslan
03.03.2012, 17:06
42-44 ıkıye ındı fark

Emirhan Yazıcı
42-44 Robinson 3 Lük Brown 8 Ribaund

zafer6161
Robinson üçlük: TS Taraftarı ayakta, takımını ateşledi ve Olin top kaybı: 42-44

exelans_25
robinsondan 3lük 42-44 hadi bee

samet aslan
03.03.2012, 17:07
öne geçtik gibsonnn 45-44

exelans_25
03.03.2012, 17:07
jonathaaaaaaaaaannnnnnnnnnn gibsooooooooonnnnnnnnn 45-44 salon yıkılıyormuş şu an

zafer6161
03.03.2012, 17:08
öne gectik 45-44

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:08
Wright Kenara Gledi Bu Bizim İÇin İnanılmaz Avantaj Videnov'a Dikkat

Ve Gibsonnnnnn :) 45-44

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:09
9-2 Lik Bir Seri HaydiCocuklarrrr Hucum Faul Olin Top Kaybı Ve Bizde Kacırdık

Faruk BERBER
03.03.2012, 17:09
Hele şükür öne geçtik :), aynen devam biraz salarsak seri yiyoruz hemen.

Giallorossi
03.03.2012, 17:10
45-44 öndeyiz

samet aslan
bir top kaybı daha arkadaş bu kadar çok top kaybı yapılırmı yaa

Emirhan Yazıcı
Russelllll Robinsonnnnnnnnnn 47-44 Yabancılar Devrede Haydiiiiii

Videnov Atmaya Devam Ediyor 47-46

Fatih ÇOLAK
03.03.2012, 17:11
49-46 iyi gidiyor

exelans_25
bu çeyrekte biraz fark açmalıyız

FC-ST-PAULI-61
hatali yürüme.... olacak is degil

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:12
Brownnnnnnnn 49-46

zafer6161
03.03.2012, 17:12
3 fark atmab lazım hadi

iddaa yatmasın :D

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:13
Hucum Ribaundu Verdik 49-48

zafer6161
03.03.2012, 17:14
oha 4 sayı geri düştük

sar başa

-Videnov basket, WILKINSON tipleme ve Olin tekrar öne geçti.TS mola: 49-53

samet aslan
49-53 oldu bıranda ilginç

Fatih ÇOLAK
7-0 lık seri yaptılar 49-53

exelans_25
49-53 oldu kahretsin ya çok kırılganız

FC-ST-PAULI-61
03.03.2012, 17:15
Al iste yahu bu nasil bir Takim ya böyle bisey olamaz

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:16
Bir An 49-53 Oldu Pff

Melis 61
03.03.2012, 17:17
Hadi be Trabzonummmmm.... Al şu maçı.

Mustafa Yılmaz.20
03.03.2012, 17:18
Şu son 1 dakikayı iyi geçirelim.

Emirhan Yazıcı
3.Periyot Sonucu Trabzonspor 50-56 Olin Edirne

exelans_25
50-56 oldu of bee

exelans_25
03.03.2012, 17:19
bu periyot ölüm kalım periyodu artık dananın kuyruğu kopar

Bdeniz_61
03.03.2012, 17:21
Ulan Trabzon kendine hayrın yok bari bizim iddaayı yatırma.9 sayı fazla atmamız lazım...:(

exelans_25
03.03.2012, 17:21
52-56 elton

Faruk BERBER
03.03.2012, 17:22
Dananın kuyruğu koptu, küme düştük.

Emirhan Yazıcı
03.03.2012, 17:23
Bu Arada Antalya 64-61 Aliaga

Mustafa Yılmaz.20
03.03.2012, 17:23
İyi giden periyotun sonunda verdiğimiz 10-1'lik seri çok kötü oldu.

exelans_25
03.03.2012, 17:25
maç gitti güle güle 52-61