PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Burçak

Canberk
26.02.2012, 23:51
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

Bu haftaki konuğumuz Burçak abimiz.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/401713_10150472348787725_556612724_8758213_1143686 491_n.jpg

İlk önce Genel başlangıç soruları ; :)

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

Asi Çaykaralı61
28.02.2012, 19:03
Trabzonspor denildimi ne anlıyorsunuz

UğuR
28.02.2012, 22:06
Trabzon mu Artvin mi ?

ibrahim
28.02.2012, 22:09
Ozaman bende böyle sorayim. Akcaabat Sebatspormu? Trabzonspormu? :)

( Sebat Basligindaki en aktif üye oldugundan böyle bir soru geldi aklima. :) )

Emirhan Makul
28.02.2012, 22:11
Gitmek istediğin 3 ülkeyi ve nedenlerini yazar mısın abi :)

Canberk
28.02.2012, 22:17

Sebatspor'un facebook sayfasının sahibi bildiğim kadarıyla Burçak abim :)

ibrahim
28.02.2012, 22:25
Bak o olabilir. Bir kac kere rastladim ayni anda iki tarafa yazilan haberlere. :)

Cengiz Çubukcu
28.02.2012, 23:51
Burçak nerdesin? :)

Soner Albayrak
28.02.2012, 23:56
En unutamadığın Trabzonspor maçı hangisi abi? :)

Emirhan Yazıcı
29.02.2012, 00:04
En Çok Korktugunuz Şey :)

Armağan Dere
29.02.2012, 01:01
Reis,
King'de Rıfkı mı
Son 2 mi:):)
tehlikelidir

Faik Yılmaz
29.02.2012, 08:35
+1Ahmetin , Mehdinin , Zaferin ve Cafe Trabzon Havalisinin seninle alıp veremediği nedir. ? niye seninle bu kadar uğraşırlar......

Dursun Kaplan
29.02.2012, 23:34
Araba buldun mu abi ? :)

ırmak
01.03.2012, 00:29
Nargile içelim mi :):):):):):)

Burçak
01.03.2012, 14:25
Doğum tarihiniz? 09.11.78
Nerelisiniz? Trabzon
Nerede oturuyorsunuz? İş dolayısıyla Artvin ( haftasonları genelde Trabzon)
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? KTÜ Ordu meslek Yüksek Okulu mezunu
Hobileriniz? sporun hemen hemen her türlüsünü severim. Kesinlikle Müzik dinlemek.
İlişkiniz var mı ? hayır..
Hayattaki en büyük hayaliniz? hayalde sınır yok bu dünyada. o nedenle öncelikli olarak her zaman sağlık derim. Sonrasında Mutlu huzurlu bir aile.. gerisi zaten olur :)
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? Özellikle bi isim vermiyorum . ama doğru şeyleri yapan herkesi kendime örnek alırım.
En büyük takıntınız nedir? evden çıkınca acaba içerde açık bişe bıraktım mı diye bi daha kontrol etmek :) her zaman olmasada aklıma hep gelir :)
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? Çılgınlık denirmi bilmiyorum ama söyleyeyim. Sokakta görsem şunlara bak derim kızarım. çocukken erdoğduda oturduğumuz için bisikletlerlerle meydan tarafına gittiğimizde dönüş problem oluyordu. bizde o dönem çok fazla inşaat yapılmakta olan erdoğduya yavaş giden kamyonların arkasına takılarak çıkardık. kolumuz baya bir yorulurdu ama kendimizi çok akıllı hissederdik . pedal çevirmeden taa erdoğduya çıkabiliyorduk :))
Neden Trabzonspor? Öyle doğmuşum..
Neden BMN? BMN benim için ciddi anlamda çok özeldir. BMN ile tanışmam 2003 -2004 yıllarıydı galiba o dönem oldu. Avni Akerin yanında mavi tşörtler ve arkasına bordomavi.net yazan insanlar görmüştüm. 10 kişi kadar vardılar ve direk dikkat çekiyorlardı. hepsi aynı giydikleri için. bordomavi.net nedir diye bakmıştım internette. sonrasında maç başlıklarının sıkı takipçisi olmuştum. üye alımı yoktu ama misafir girişi ile tüm maçları baştan sona okurdum ozamanlar. maçı bi daha yaşamış gibi olurdum.
gel zaman git zaman Önce Trabzonda daha sonra her tarafta sıkı dostluklar kazandım. En samimi diyebileceğim arkadaşlarım bile var BMN den. BMN benim için sadece bi taraftar sitesi olmaktan çok öte..
En beğendiğiniz filmler? Gladiator - Orphan - Leap Year ..
En beğendiğiniz sanatçılar? Kenan Doğulu - Rafet El Roman - Funda Arar - Kemal Sunal - Şener Şen .. aslında çok var ama ilk aklıma gelenler.. yabancı olarak Pitbull - David Guetta :)
En sevdiğiniz renk? Açıkcası belli bi renk yok. Bazen farklı renkler güzel gelebiliyor.
ama kombinasyon olarak bazı renklerin bir araya gelmesinden ve onları görmekten hiç haz etmem. :)

Mert67
01.03.2012, 14:35
Abi yaşını hiç göstermiyorsun. :)

Canberk
02.03.2012, 00:13
Burçak abi sen kolaj'ı atana kadar hafta bitecek gibi geliyor :D Sence de öyle mi ? :D
Birde beni keşfedip buraya yönlendirdiğin site de halâ yazıyor musun ? :)

Sencer Bulut
02.03.2012, 01:55
Burçak abi 78 dogumlu oldugunu yazınca şok oldum:D Hiç göstermiyorsun...

Adem Erdoğan
02.03.2012, 09:31
En çok hangi futbolcuya benzetiliyorsun. :)

Burçak
03.03.2012, 19:37
Trabzonspor denildimi ne anlıyorsunuz
Baş kaldırı.. Önüne konulanı kabullenmemek..

Trabzon mu Artvin mi ?
Tabiiki Trabzon

Her ikiside. Trabzonspor ne ise Sebatsporda o. Sadece bulundukları ligler farklı. Bu sadece Sebatsporla alakalıda değil. Diğer takımlarımızıda elden geldikçe desteklerim. Sebatsporla bukadar ilgilenmemin sebebi şöyle başladı. Zaten ilgiliydim fırsat oldukça. ama Sebatspor facebook sayfasını açtım çünkü onunla alakalı güncel haber paylaşan tek sayfa yoktu. Mahalle takımlarının var onun yoktu. Amaç tüm Sebatsporluları tek yerde bir araya getirip fikirlerini paylaşmasını sağlayacak aktif bir sayfaydı. bunuda başardık diyebiliriz. tabiiki daha iyi olmalı. olurda. ama durumu itibariyle insanlar biraz soğuk.. ileride daha iyi olacaktır :)

Gitmek istediğin 3 ülkeyi ve nedenlerini yazar mısın abi :)

Burçak nerdesin? :)
:)

Burçak
03.03.2012, 19:39
En unutamadığın Trabzonspor maçı hangisi abi? :)
96-97 sezonu uefa kupası schalke 04 maçımız.. maçın son anlarına doğru geriden gelip skoru 3-3 yapmıştık. o maç çok heyecanlı geçmişti beniö için. çılgınların içinde izlemiştim.
birde tabiiki o malum maç 96 daki 1-2 biten fenerbahçe maçı...

En Çok Korktugunuz Şey :)
Yalan

Reis,
King'de Rıfkı mı
Son 2 mi:)
tehlikelidir
Son iki daha bi tehlikeli geliyo bana.Ama adımı Rıfkı diye çıkarmışlar. :=)

+1Ahmetin , Mehdinin , Zaferin ve Cafe Trabzon Havalisinin seninle alıp veremediği nedir. ? niye seninle bu kadar uğraşırlar......
bunu onlara sormak gerek. :cool:

Araba buldun mu abi ? :)
buldum gibi. Ankaradan gelecek son anda bi değişiklik olmasa. Renault Megane Hatchback ;)

Nargile içelim mi :)
Öncesinde bi Çiğ köftede yiyelim mi? ;)

En çok hangi futbolcuya benzetiliyorsun. :)
Sommers diyenler olurdu. :)

Canberk
05.03.2012, 00:03
Teşekkür ederim kırmadığın için Burçak abi :)