PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stop!!! Er...

sessizkral_1
26.02.2012, 18:00
Ya arkadaşlar herşeyi anlarım

Adrian henruqie transferlerine bir anlam yükleyebiliriz.Adrian Polonyanın en formda oyuncularından ,Henruqie de belçikada keza öyle.

Tamam uyum sağlamamış olabilirler veya gerçekten kötü oyuncu çıkmış olabilirler vs.. ancak sonuçta eksik bölgeler için bu hamleler yapılmış ..

Ama benim aklım bu takıma hangi gerekçe ile STOPER olmadığını anlamıyor.

Bunun sorumlusu kim ? biz kimi suçlayacağız

Şenol hoca çıksın desin ben istemedim.Veya istedim alınmadı.

Giray-Mustafa ikili olarak LİGİN EN KÖTÜ STOPER ikilisi

bu adamlar geçen yıl Glowacki-Egemen ikilisinin yedeğiydi.Giray zaman zaman oynuyordu ama onun açıklarını bana göre ligin en iyi stoperi Egemen kapatıyordu.

Ofansif anlamda bir şekilde maç alabilecek bir takıma sahibiz.Ancak Allah Aşkına Stoper transferi niye yapılmadı birisi çıksın açıklama yapsın

Karabük,antalya,hatta psv maçlarında bank asya takımlarının bile yiyemeyeceği golleri yedik

bugün yine yediğimiz 2 gol evlere şenlik stoperlerimiz okadar amatörce hatalar yaptıki.

Belki devre arasında sağlam 2 stoper alsaydık şuan avrupadan elenmemiş ve ilk 2 deydik

Bu takıma STOPER almayanları

Allaha Havale ediyorum ve hakkımı helal etmiyorum

Tolga Kurt
26.02.2012, 18:02
Son golde mustafa nereye gidiyor anlamış değilim.. Şu defansa bakın ya ilerdekiler çalışsın çabalasın atsın bizim defans geleni gideni yesin..

Sami Kuk
26.02.2012, 18:10
Bunlar and içimişti heralde stoper almamak için..

ergin cesit
26.02.2012, 18:20
bjk maçında stoperde sadri şener ve nevzat şakar oynasın

lazibere
26.02.2012, 18:40
Bu stoperler bank asya da birl oynayamaz

Cem
26.02.2012, 18:43
Yalaka yönetim,yalaka taraftar grupları,felsefi düşünür bir tekniktraktör arasında stoper düşüneceğim son şey

Tayfun Aydın
26.02.2012, 18:57
Neden böyle yazıyorsunuz ben anlamdım çok disipilinli bir takımımız var artık.Yeteneksiz ama disiplinli.Ses çıkarmayan herşeye kafa sallayan.Bundan 4 ay önce Giray dan bu takıma stoper olmaz dedim nerdeyse linç edilecektim. Şimdi Giray a ek Mustafa mız var.Bugün Balıkesirspor u canlı izledim.Bedava versen bu ikiliyi oynatmazlar.Bu ikiliyle önümüzdeki sene devam etmeye niyetlenen yönetimde hocası da bir zahmet kendilerine yeni planlar yapsınlar.Son zözüm bu takımın altyapısından A Takıma çıkacak yetenekte bir Mustafa Yumlu varsa vay halimize.

fanatikdevri
26.02.2012, 18:59
Yalaka yönetim,yalaka taraftar grupları,felsefi düşünür bir tekniktraktör arasında stoper düşüneceğim son şey

helal olsun bu kadar özetlenebilirdi olay.her şey tam olurda derdimiz stoper olurdu.

Uğur Ö.
26.02.2012, 19:07
Stoper alınmaması hem yönemin hem teknik kadronun suçu.Şenol Güneş istese aldırırdı birini

faysal
26.02.2012, 19:21
Şenol hoca severiz seni ama yönetimin yanlışlarına uymanı anlamıyorum stoper bile aldıramadın..

Ilelioglu
26.02.2012, 19:55
Biraz gec acilmadi mi bu Baslik? Hemde cok ama cok gec. Gerci sezon basinda acsak kapatilirdi. Stoper eksigini sezon basindan beri dile getiriyorum ama degisen hicbirsey yok. Artik is isten gectikten sonra bu Baslik acilmis acilmamis pek önemi yok bence. Bir sezonun heba oldugu gibi, ayagimiza kadar gelen Avrupa sansinida elimizin tersi ile ittik.

Yönetim istifa!

Erdal DİLEK
26.02.2012, 20:02
arkadaşlar yabancı transferinin konusunu bir menejerle yapılıyor, yani cokta iyi niyetli olmaya gerek yok, sadricim trabzonsporumuzun paraları ile birilerini zengin ediyor. .

Tangerine Dream
26.02.2012, 21:29
Yumlu futbolcuysa ben de Ayetullah Humeyni'yim. Giray'ı da bozuyor.

biltrabzon
26.02.2012, 21:32
Sucu yanlis yerde aramayin takimin hocasi aldirsaydi stoper.Yada senol Günes in yillardir türk futbolunda bir transfer stratejisi var mi?Bu durumu yargilamak daha mantikli.

Sefa
26.02.2012, 21:34
"Kadromuz yeterli. Yedeklerimiz Şampiyonluğa oynar."

Fatih Kuloğlu
26.02.2012, 22:09

Böyle diyosunuz ama ben henüz 6 aydır Trabzonda yaşıyorum okuldan dolayı. Ve Trabzonda tanıdığım buranın yerlisi olan ( özelliklede az varlıklıysa ) insanların %60 %70 ' i zaten yalaka . Kendi işi görülsün kendi kazansın diye yapmayacağı şey yok maddi olarak kendinden düşük olanlara saygı ve sevgisi yok . Ama kendinden daha varlıklı adamların yanında süt dökmüş kedi gibiler. Torpil ve kayırma olayıysa zaten sıradan bir olay burda . Tabi bütün herkese mal etmemek lazım ama benim gözlemlediğim bu .

Yunus Emre SEYHAN
26.02.2012, 22:14
Sezona kaç stoper ile başladık? 3... Hadi sezona başlıyorsun, devre arasında niye stoper almıyorsun?
Giray,Mustafa,Glowacki.

Giray: İstikrar problemi yaşıyor, yerli olması sebebiyle iyi bir stoper , çok iyi bir yedek olur. En azından 30-40 maç kaldıramaz bir sezonda
Glowacki: 1 maç var 3 maç yok, kronik sakat.
Mustafa: Süper lig tecrübesi yok.

Rezalete bakar mısınız? Hemde bu kadar önemli bir sezonda... 25 milyon euro transfere harca, bu takıma stoper alma. Yönetim suçludur ama teknik ekibinde suçu var. Aldıracaksın... Aldıramıyorsan bırakacaksın!

Legolas77
26.02.2012, 22:36
"Kadromuz yeterli. Yedeklerimiz Şampiyonluğa oynar."

kemal sunal'ın sakar şakir filminde bir sahne var ...
şöyle mucitlik yapmaya calısan biri televizyon da birşey yapmaya calısıyor ev sahibi ali şen gelir kira falan filan der uzatmayalım ...
cıkarken kapıyı vurur ve mucit in lafı şu ...

..b....k alırsın :) ççç ççç ççç ççç bizimkilerde biz stoper lazım zam geldi artık futbola dedik yönetim de mucit ya bize böyle dedi

Soner Albayrak
26.02.2012, 23:28
Kendi çıkarlarını başarıdan daha ön planda tutan yönetimindir suç. Ama çözemediğim nokta senin de dediğin gibi Şenol Güneşin bu konu hakkında ki tutumu nasıldı? Acaba Şenol hoca yönetime çok çabuk mu küsüyor yoksa yönetim Şenol hocayı pek sallamıyor mu?

Ha-kan
26.02.2012, 23:29
son maçlarda 3-4 golden aşağı gol yemiyoruz.sıkıntı ortada

sezer1461
27.02.2012, 19:58
Gençlerbirliğinde oynanayan aykutu veya dannyi serdar azizi hatta bunları bırak o piti pitiyi say hangi stoper geliyorsa onu al giray mustafa ikilisinden daha iyi oynarlar kesinlikle

evrents
28.02.2012, 14:55
Devre arası transfer forumunda bas bas bağırdık dinlemediler.Geçti bolu pazarı geçmiş olsun.

oflubektas
28.02.2012, 18:38
Böyle diyosunuz ama ben henüz 6 aydır Trabzonda yaşıyorum okuldan dolayı. Ve Trabzonda tanıdığım buranın yerlisi olan ( özelliklede az varlıklıysa ) insanların %60 %70 ' i zaten yalaka . Kendi işi görülsün kendi kazansın diye yapmayacağı şey yok maddi olarak kendinden düşük olanlara saygı ve sevgisi yok . Ama kendinden daha varlıklı adamların yanında süt dökmüş kedi gibiler. Torpil ve kayırma olayıysa zaten sıradan bir olay burda . Tabi bütün herkese mal etmemek lazım ama benim gözlemlediğim bu .

HAH! İşin can damarını kardeşim bulmuş. Trabzon kimliğinden tamamen uzaklaşıyor artık. Stoper almışsın almamışsın ayrı hikaye, Sadri Şener'e kızıyoruz ama bu şehir de dünkü davranışlarına ayna vazifesi görmedi mi? Senin altı ayda gözlemlediğini yıllardır göremeyenler var. Bunun sosyolojik tahlilini çok farklı şekillerde yapabiliriz ama yeri burası değil.

hüseyin1975
28.02.2012, 18:45
Son golde mustafa nereye gidiyor anlamış değilim.. Şu defansa bakın ya ilerdekiler çalışsın çabalasın atsın bizim defans geleni gideni yesin..

Serkan ve Mustafanin ortak hatasi.
Tabi birde Kecelinhoya o pasi attiranlarda.

objek
28.02.2012, 19:00
Mustafa tecrubeli iyi bir stoperin yaninda yavas yavas pismesi lazimdi ama adam yoklugundan mecburi oynatilinca pismeden yanmaya dogru gidiyor isin kotusu sadece musti degil tum defans yoklari oynuyorlar bence mustafa,nin uzerine fazla gidiyoruz oncelikle iyi bir stoper alinsin mustafa ara sira oynarsa bu kadar tepki almaz
Bu arada rayina oturmamis bir takimi bir tek iyi stoperin rayina oturtacaginada inanmiyorum

memmedaga
28.02.2012, 19:36

evet dogru tespitler
ama yuzde 60'i 70'i demissin ,karsilastigim 10 insandan 6-7'si desen biraz daha insafli olur

SALDIRAY
29.02.2012, 04:02
Şenol hocanın acil istifa etmesi ve tüm taraftarı arkasına alarak başkan olması gerekiyor. herşey para değil. Özkan sümer in çok mu parası vardı baskanlık yaptı.

Fatih Kuloğlu
01.03.2012, 21:15
evet dogru tespitler
ama yuzde 60'i 70'i demissin ,karsilastigim 10 insandan 6-7'si desen biraz daha insafli olur

Doğru söylüyosunuz öylesi daha doğru olur . Trabzona daha önce 2 kere maça gelmiştim ve dısarıdan burası bana harikalar şehri gelirdi ne izmir ne istanbulu gözüm görmezdi. Ama içine girince hiçte öyle değil bi adamın uzun sokakta yada maraşta 5 tane dükkanı birden olup aynı zamanda yıldızlıda galerisi ve oteli olabiliyor hemen hemen herşey 10-15 ailenin tekelinde ve bu canımdan çok sevidğim trabzonsporun şehri trabzonda midemin bulanmasına sebeb oluyor.

Emirhan Yazıcı
01.03.2012, 21:20
Gülüp Geçiyorum

Bu Yöneticilerle Afedersiniz Ama Oturup Futbol Tartısmam O Kadar Net!

amasya0561
01.03.2012, 22:11
tamam stoperlerimiz iyi degil ama son maçlarda tolgada çok formsuz. ben girayın kötü futbolcu olduguna inanmıyorum geçen senede bu takımda stoperdi. şimdi sadece bir düşüş yaşıyor. hocanın onca transfer arasında bu sene stoper aldırmadıgınada şaşıyorum

Sefaenes
01.03.2012, 22:23
ah ah yönetimde ne kadar kisi varsa transer topiclerini acacaksin hepsini teker teker okutacaksin. Taraftar lig basindan beri jaykirdi ama yönetim duymak istemedi 3 maymunu oynadi. Inanin Transferi burada bir kac yorum yazan kisilere verse onlarin verdigi paradan hem ucusa hemde kaliteli oyuncu transfer eder. Iyi stoperimiz olsa PSV rahat yenerdik

Ozan Yazıcı
01.03.2012, 22:47
stoperror..