PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor: 1-2 | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

Harun-61
05.03.2012, 10:37
Ersan Gülüm :) :)

http://www.ligtv.com.tr/haber/ersandan-bomba-sozler

Tekke
05.03.2012, 10:39
Maçın en önemli kazanımı VOLKAN ve Adrian İkisi de iyiydi, Volkan süperdi ama hala güçsüz, kalitesi, ilk geldiği gün attığım mesajı hatırlıyorum, Tekniği ve sürati ile Trabzonun en iyisi, ama güçsüz.

Adrian klasını konusturdu...

Şenol Hocama binlerce teşekkür, AMA DİKKAT EDELİM Kİ, VOLKAN ŞENE PAS VERİLSE, GOL SAYISI 5 OLURDU, HEP BURAK'A OYNAMAYIN YAHU?

temel_yilmaz
05.03.2012, 10:39
Bu takım vücut kimyamızı bozdu....

Diyoruzki " bu takım İnteri yenemez".... İnteri yeniyor....

Sonra "interi yenen ligi hallça pamuğu gibi sallar" diyoruz uyduruk puan kayıpları yaşıyoruz....

Kötü sonuölardan sonra " bu takım adam olmaz " diyoruz.... Antepe , Kayseriye 4 çekiyor....

Dünki maçtan önce çok büyük bir çoğunluğumuz yenileceğimizi ve oyun olarata ezileceğimiz düşünüyordu....

Eze eze yendik....Bu takım vücut kimyamızı homeostasimizi ( vücut dengemizi) allak bullak etti yahu....

şikayetçiyim..... :)

Dün bir pozisyonda herhalde kalp krizi geçiriyorum zannettim.Trabzonspor top oynamıyorki hayatımız ile oynuyor :)

İgzas-61
05.03.2012, 10:47
İlk golümüz bana Gökdeniz Fatih Szymkowiak 3'lüsünü hatırlattı uzun zamandır böyle gol görmemiştim...

sgvn
05.03.2012, 10:51
kaldı 11 maç 11 de 11 yapıp şampiyon olacağız bu ligde bizden iyi takım yok!!!

sedatalis82
05.03.2012, 10:52
Bu takım vücut kimyamızı bozdu....

Diyoruzki " bu takım İnteri yenemez".... İnteri yeniyor....

Sonra "interi yenen ligi hallça pamuğu gibi sallar" diyoruz uyduruk puan kayıpları yaşıyoruz....

Kötü sonuölardan sonra " bu takım adam olmaz " diyoruz.... Antepe , Kayseriye 4 çekiyor....

Dünki maçtan önce çok büyük bir çoğunluğumuz yenileceğimizi ve oyun olarata ezileceğimiz düşünüyordu....

Eze eze yendik....

Bu takım vücut kimyamızı homeostasimizi ( vücut dengemizi) allak bullak etti yahu....

şikayetçiyim..... :)
bi gün bana bişe olursa kesinlikle maç izlerken olacak buna eminim:)

Dip.Ing.Mag.
05.03.2012, 10:53
Skora yorum yapmak cok kolay. Bu mac ya 1-0 bitseydi?? Pozisyonları cok hovardaca harcıyoruz. Defans ve kale ilk pozisyonda gol yiyor.

Tamam aksam diğer maclara gore daha direncliydik ama bjk cok cok kötüydü. Egemen gibi bir oyuncuları yoktu.

iso_4939
05.03.2012, 10:58
bi gün bana bişe olursa kesinlikle maç izlerken olacak buna eminim:)

bende emin oldugum için maç izlemeyı bıraktım....bu seferde yendıklerı zaman ulan keşke ızleseydımn dıyorum ula ben nasıl bir insanım bende anlamadım.

sgvn
05.03.2012, 11:00
28.02.2012 09.54
hocam mersin maçının 2.yarısı ve burak ın o anlarda saha da olduğu düşün biz iyi takımız sansız goller yiyoruz sans dönecek inşallah

Oruç
05.03.2012, 11:00
30 yaşını devirmiş adamlar utanmadan Burak'ın maçı sattığını, bilerek gol atmadığını söylüyorlar.

Geçen seneki maçtan sonra hem de, boğazını patlatırcasına 'Bize her yer Trabzon' dediğini görmelerine rağmen.

Ne biçim insanlar türedi bu forumda.

Özgürlük de bir yere kadar. Bu tiplerin forumda yeri yok, olmamalı.

hamdi_61
05.03.2012, 11:03
http://img834.imageshack.us/img834/1866/99335a2d5f2u.jpg

Bu pozisyonda tam olarak ne oldu :)

sedatalis82
05.03.2012, 11:03
bende emin oldugum için maç izlemeyı bıraktım....bu seferde yendıklerı zaman ulan keşke ızleseydımn dıyorum ula ben nasıl bir insanım bende anlamadım.

mersin maçında ki son dk golünden sonra (hele de hasan atınca) bunalıma girdim maç izlemeyi bırakacam dedim ama olmuyo işte maç başladımı istiklal marşı okunurken yine dayanamayıp izleyeyim dedim
artık şuna karar verdim:
bizim takıma güvenmeyeceksin,skora göre umutlanmayacaksın,her maçtan önce kesin puan kaybederiz diye kendini şartlandıracaksın sonra yenince mutlu olacaksın:)

iso_4939
05.03.2012, 11:11
mersin maçında ki son dk golünden sonra (hele de hasan atınca) bunalıma girdim maç izlemeyi bırakacam dedim ama olmuyo işte maç başladımı istiklal marşı okunurken yine dayanamayıp izleyeyim dedim
artık şuna karar verdim:
bizim takıma güvenmeyeceksin,skora göre umutlanmayacaksın,her maçtan önce kesin puan kaybederiz diye kendini şartlandıracaksın sonra yenince mutlu olacaksın:)

aynen birader tez dogru.dün aksam öyle denedim cok mutlu oldum .:D

Emirhan Yazıcı
05.03.2012, 11:15
1 türkiye kupasi maci
Elemelerle beraber toplam 9 avrupa kupasi maci
Ve 29 lig maci geride kaldi ve adrian ilk kez iyidi yani süper degil iyidi

Evt haklisin adrian süper transfer

Komiksin Abi Yasın 30 Benden Çok Maç İzledin

Adam Polonya Dısına İlk Defa Çıkmıs, Kusura Bakmayın Ama Bu Adam Agzıyla Kus Tutsa Size Yaranamaz....

Uyum Surecini Atlattı Avrupa Şampiyonasından Sonra Bambaska bir Adrian Olucak...

munzevil
05.03.2012, 11:19
mersin ve psv maçlarının akabindeki yorumlarıda okudum bu maçın öncesi ve sonrasındaki yorumları okudum bir kısım forum sakini en soft kelimeyle münafık bi duruş sergiliyor.
Bir maç alay-i illiyyine çıkarıyorlar takımı bir maç esfel-i safiline.
Bir maç oyuncuların bu takımda oynayamayacağını söylüyorlar bir maç messi, xavi yapıyorlar maalesef.

Emirhan Yazıcı
05.03.2012, 11:25
birisi ekranın karşısına geçer çırtlak çırtlak sakızıyla ben avrupa emmelerim için gs geldim der

diğeri giderken hüngür hüngür ağlar adamlık farkı

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=c7rV4AdIJZk&feature=endscreen

Yattara:Gitmek İstemiyorum Ancak GitmeK Zorundayım.... Bence Futbolu Bıraktıdan Sonra Trabzonsporumuzda Yeri Olmalı 8 YIL HİZMET ETMİŞ

http://youtu.be/Gcm0iQkJUcc

Ezdik Geçtik...

nerdeydı diye soararlar adama... belki de tesadüftür ha..

mustafa da bir bjk maçıyla kontrant yapmadı mı?? tesadüf,,

Evet Tesadüfen Oynadı :) Hatta Milli Takımdada Tasadüf Oynuyor ve Hatta Ben Tesadufen Yorum Yazıyorum :)

Tayfun Aydın
05.03.2012, 11:29
http://spor.milliyet.com.tr/inonu-de-yumruk-yumruga/spor/spordetay/05.03.2012/1511362/default.htm

Zokora ya ceza gelirmi şimdi

barisb
05.03.2012, 11:31
ya arkadaş ofistekilerin "ne maçtı, farkı kaçırdınız" ifadeleri ne güzel oluyormuş yahu. uzun zamandır duymamıştım :)

lazibere
05.03.2012, 11:32
Yattara:Gitmek İstemiyorum Ancak GitmeK Zorundayım.... Bence Futbolu Bıraktıdan Sonra Trabzonsporumuzda Yeri Olmalı 8 YIL HİZMET ETMİŞ

Ezdik Geçtik...

Evet Tesadüfen Oynadı :) Hatta Milli Takımdada Tasadüf Oynuyor ve Hatta Ben Tesadufen Yorum Yazıyorum :)

Geldiği günden bu yana en iyi oyununu oynadı.. Bunu 3 maç üst üste yapsın o zaman o kumaştan sana Elbise dikeceğim:)

Samet GÜVEN
05.03.2012, 11:33
http://img834.imageshack.us/img834/1866/99335a2d5f2u.jpg

Bu pozisyonda tam olarak ne oldu :)

giray sidney e, celu sidney e, burak sidney e

sonra hepsi sidney e:D

Ibrahim Gaygusuz
05.03.2012, 11:34
Zokora, Fernandesin kimyasini bozmus :D

lazibere
05.03.2012, 11:35
O kadar atak ve pozisyon sonucunda 9-0 kazanacağımız bir maçı, Es kaza berabere bitirseydik neler olurdu neler??

Beşiktaş il atağında golu attıktan sonra diyecek laf bulamıyordum,

Defansıf problemlerimiz devam ediyor, Hiçbir hava topuna bizim defans oyuncuları vuramıyor...bu sorun mutlak çzülmeli.. Simao nun sırtına çarpan top kaleye gitmiş olsaydı maç 2-2 bitecekti.. kaçırdıklarımızla elbette maçı hak ettik ama bu hataları yapmadığımız müddetçe büyüyeceğiz..

lazibere
05.03.2012, 11:37
COLMAN sezon başından beri 3 maç oynadı ve 3 maçta da sezonun en iyi futbolunu oynamış olduk...

Bu adamın, Bu oynbama kapasitesi varken bu kadar pasif olmasının altındakı sorunlar iredelenmeli.. Gamsız ve kişiliksiz oyununa son verdiğinde her zaman kazanırız..

İlk defa ceza sahasına girdi ve gol attıı..

Kendi mevkisinin oyuncusu BATALLA bursa da 8 gol attı...Bizde Colman 2. golunu attı.. Colman kesinlikle yanlış taktikle oynatılıyor... Geldiği ilk yıl 9 gol 8 asistle tamamlayan futbolcu bu değil

biltrabzon
05.03.2012, 11:38
Karsimizda rakip falan yoktu ve zorla kazandik.Bu maci bile koparamadik erkenden.Bu mac aldatmasin sivas macinda belli olur hersey.

lazibere
05.03.2012, 11:38
Sezon sonunda, Sürekliliği olan ve yaşı da müsait olan bir on libero kesinlikle şart...İnişli çıkışlı bir takım izlemek istemiyorum.. Bir gün kalp krizinden öleceğim..

2 golde. yaşadığımız sevinci anlatmak kelimelerle mümkün değil.. Yeğenim kameraya çekiyormuş o hallerimizi haberimiz yok:)

lazibere
05.03.2012, 11:43
Karsimizda rakip falan yoktu ve zorla kazandik.Bu maci bile koparamadik erkenden.Bu mac aldatmasin sivas macinda belli olur hersey.

Hocam, karşımızda rakip yoktu tabiri biraz ağır kaçar..

Biz rakiplerimi hep tam kadro olarak düşünüyoruz da; Kendi takımızın eksiklerini neden görmezden gelşyoruz??

rakipte egemen yoktuysa bizde de gOLOWACKI haftalardır yok...

Onlarda ismail yoktuysa bizde de Cech yoktu...

Onlarda veli yoktuysa bizde de Alanzinyo yoktu

Eksiklerimiz ne kadar kıymetliydi tartışılır ama , Nihayetinde bizde herzaman ki kadrodan farklı çıktık..

bu mazaretler Beşikatşın bize ezilmesinin sebebi değil..

Biz Mustafa'ya demedik laf bırakmadık, 11 oyuncusu mu..Onlarda Sdney'e etsinler kimin s...nde

Tahir61
05.03.2012, 11:43
http://spor.milliyet.com.tr/inonu-de-yumruk-yumruga/spor/spordetay/05.03.2012/1511362/default.htm

haberin verilişe bak bir tek biz varız vurmuşus kırmışız fernandes garibim verin üç maç zokoya eminim hakemin raporu da tıpkı bu haber gibidir

biltrabzon
05.03.2012, 11:52
Hocam, karşımızda rakip yoktu tabiri biraz ağır kaçar..

Biz rakiplerimi hep tam kadro olarak düşünüyoruz da; Kendi takımızın eksiklerini neden görmezden gelşyoruz??

rakipte egemen yoktuysa bizde de gOLOWACKI haftalardır yok...

Onlarda ismail yoktuysa bizde de Cech yoktu...

Onlarda veli yoktuysa bizde de Alanzinyo yoktu

Eksiklerimiz ne kadar kıymetliydi tartışılır ama , Nihayetinde bizde herzaman ki kadrodan farklı çıktık..

bu mazaretler Beşikatşın bize ezilmesinin sebebi değil..

Biz Mustafa'ya demedik laf bırakmadık, 11 oyuncusu mu..Onlarda Sdney'e etsinler kimin s...nde
ben rakibin eksiklerini saymadin.Rakibin daginikligindan bahsediyorum.Biz 1-0 dn sonra bir 5 dakka bocaladik.Daha takim olamadik bu mac yaniltmasin.Bu maca aldanirsak sonuc hüsran olur.Mustafa Yumlu yu kesmek icin daha ne bekliyor anlamis degilim.Takimin malzemecisini stoper oynat,ama mustafa yi oynatma hocam.

Oğuzhan
05.03.2012, 11:54
ben rakibin eksiklerini saymadin.Rakibin daginikligindan bahsediyorum.Biz 1-0 dn sonra bir 5 dakka bocaladik.Daha takim olamadik bu mac yaniltmasin.Bu maca aldanirsak sonuc hüsran olur.Mustafa Yumlu yu kesmek icin daha ne bekliyor anlamis degilim.Takimin malzemecisini stoper oynat,ama mustafa yi oynatma hocam.

1-0 ' dan sonra 5 dakika bocalamışız bu kabahat oluyor öyle mi. Tövbe yarabbim ya sen televizyon karşısında bocalıyorsun biz gol yiyince adamlar sahada bocalamayacak mı ?

Rakibi 85 dakika bocalatan takımdan değil, golden sonra 5 dakika bocalayan takımı görmenden niyetinin ne olduğu belli. Evinizi barkınızı satıp Beşiktaş'a basın tayfasından mısınız sizde.

Emre Emiroğlu
05.03.2012, 12:06
3-0 olması gereken maçta burak'ın üstün gayretleri sonucu yenik durumdayız.tam komedi...

Burak aferin kaleciye bakip atiyor. Gozlerime inanamadim. Aferin besiktasli burak. Kimse savunmasin, isterse bin gol atsin benim icin oldun sen.

colman sen şut çekme .

Mustafa <-> Ferhat, Colman <-> Sercan (Barış)

Burak Yilmaz Sagolsun

bende burakın acilen kenara alınmasını istiyorum.Belki sakatlık etkiliyor bilemiyorum.Ama burak topa asla oyle vurmaz.

burak yılmazı dışarı almak lazım sorgusuz sualsiz...

buraktaki sıkıntıyı gerçekten anlayamadım,hadi gol kaçırıyorsunda bu kadar pas hatası neden??

Buragi gorunce ister istemez insan bilerek mi kaciriyor diye dusunuyor. O nasil pozisyondu oyle

Allah belanızı versin

burak bu kadarda belli etme

Gül gül... Seneye Burak bjk transfer oldun ozaman ben sana gülerim:)

Burak o pozisyonda da pas vermeyi düşünecekse , bıraksın futbolculuğu da mankenlik yapsın.

Burak gol atmak istemiyor...

En az 5 tane kaçırdık. 10 numara top oynuyoruz. Colman'ın ne yaptığını anlayan var mı.

hakem Sarı Kartı Avantaja Bıraktı :)Enteresan.

Colman artık çık su oyundan ya yeter her hafta yeter.

Colman ve adrian gibi futboldan uzak adamlara rağmen yine iyi top oynuyoruz valla..

bizim takıma beyin nakli gerekiyor bir tane aklı başında oyuncu yok..

volkan çıkmalı henrique girmeli. boş alanda etkili olabilir.

Cenk'i kahraman yapacağız anlaşılan.Kıllanıp duruyoruz..Bu kadar kaçınca ister istemez akla o meş'um soru geliyor...

Bilmesem maçı sattı diyeceğim,beşiktaşlı diyeceğim bu Burağa.. bi maçta en fazla ne kadar gol kaçırılır Rekoru.

Almeida daha zor pozisyonda golü atti,29 golü olan burak daha netleri atamadi öylemi.

Resmen kabusta gibiyim.

bence mustafa sowdan cok senol gunes sow var.Daha kac gol yemek lazım mustafa-giray ikilisinin oynamayacagını anlamak icin

en azından celustka oynamazmıydı soperde.Ferhat ve piotr varken celustkanın solbekte isi ne?

Bu kadar kotu burak neden sahada tutuluyor.Halil ve henrique ne is yapar?

isterse 50 gol atsın bu kadar kotu bir ilk yarı oynayan burak sahada tutulurmu?

Belliki maca konsantre degil.Neden zorluyorsun?

burak 29 golün anlamsızlaşıyor...ha gayret...

olcan bjk de oynadımı .

bitane daha ya birtane dahhhhaaa

Onu sanki burak atti... Bari onuda atmasaydi... Gol colmanin!

bu hanım evladı gol attı inanamıyorum :)

İbretliğiz gerçekten. 7 yıllık BMN hayatımdan soğudum.

Özellikle cafer abi nirvanaya ulaşmış.

biltrabzon
05.03.2012, 12:11
1-0 ' dan sonra 5 dakika bocalamışız bu kabahat oluyor öyle mi. Tövbe yarabbim ya sen televizyon karşısında bocalıyorsun biz gol yiyince adamlar sahada bocalamayacak mı ?

Rakibi 85 dakika bocalatan takımdan değil, golden sonra 5 dakika bocalayan takımı görmenden niyetinin ne olduğu belli. Evinizi barkınızı satıp Beşiktaş'a basın tayfasından mısınız sizde.
futboldan anlamayan,mac sonucuna göre yorum yapan bir sahsiyet.Futboldan anlasa rakibin ilk sutunda yedigi golü tartisir.Futboldan anlasa kacirdi golleri tartisir.Ama futboldan anlamadigi icin rüyalar aleminde geziyor.Futbolu bilenler su gercegi atlamaz.Cok cok kötü bir rakibe karsi oynadik ve o maci bile rahat alamadik.Evimi barkimi satip kime basacagimi merak ediyorsan özel yazayim sana.

OYılmaz
05.03.2012, 12:14
Beşiktaş'ın adı Orduspor olsaydı şu an ligde 13.cüydü net.

ARAF
05.03.2012, 12:15
iki kanatta çalıştı ilk kez

akın akın kompela gibi bjk kalesine gittik bu sayede

kesinlikle colman ilk yılındaki gibi forvet arkası gibi oynamalı 9 gol 8 asist yapmalı yine

trab61
05.03.2012, 12:17
Dünkü maçtaki kadro ideal kadro bence. Helal olsun Volkan ve adriana. Bizde bunları bekliyoruz Volkan'dan ve adriandan.

cahana
05.03.2012, 12:17
İbretliğiz gerçekten. 7 yıllık BMN hayatımdan soğudum.

Özellikle cafer abi nirvanaya ulaşmış.

ne kadar haklı olursan ol insanları ifşa etme hakkın yok
başkalarının yanlışlarını gözönüne sermek adına kendin çok daha büyük bir yanlışın içine düşüyorsun

Ertuğrul ATALAY
05.03.2012, 12:18
ilk defa takım halinde mükemmeldik....maçın adamı yok..takım var...

Emre Emiroğlu
05.03.2012, 12:20
ne kadar haklı olursan ol insanları ifşa etme hakkın yok
başkalarının yanlışlarını gözönüne sermek adına kendin çok daha büyük bir yanlışın içine düşüyorsun

Bunlar laf arasında konuşulmuş şeyler değil hocam , yada özel mesaj yoluyla yazılmış şeyler değil. Geçmiş sayfaları okuyan , okumuş , okuyacak olan herkes görür zaten. Ne ifşası allah aşkına ?

Bunun adı ifşa ise. İnadına edeceğim. Belki temizlenir böyleleri.

Murat'
05.03.2012, 12:21
Beşiktaş'ı biz mi dağıttık yoksa kendileri mı bu kadar dağınıktı sorusuna onlar çok dağınıktı cevabını veriririm ben.Klasik olacak ama akılları Madrid maçındaydı, puan kaybettiğimiz haftalardaki söylemimiz bu değil miydi?

Ibo61
05.03.2012, 12:22
Maçtan önce BJK'liler:
BURASI iNÖNÜ,
BURDAN ÇIKIS YOK!
Mactan sonra BJK'liler:
HAAA DOGRU YA, PARDON
SiZE HER YER TRABZON!
;-)))

Oğuzhan
05.03.2012, 12:25
futboldan anlamayan,mac sonucuna göre yorum yapan bir sahsiyet.Futboldan anlasa rakibin ilk sutunda yedigi golü tartisir.Futboldan anlasa kacirdi golleri tartisir.Ama futboldan anlamadigi icin rüyalar aleminde geziyor.Futbolu bilenler su gercegi atlamaz.Cok cok kötü bir rakibe karsi oynadik ve o maci bile rahat alamadik.Evimi barkimi satip kime basacagimi merak ediyorsan özel yazayim sana.

Ben mi futboldan anlamıyorum ?

Gol atamamak şanssızlıktır, pozisyona girdiğimiz iyi futbol oynadığımızı gösterir. Gol kaçıran takım kötü futbol oynuyor diye bir şey yok, önemli olan pozisyona girmektir. Bir maç böyle olur, bir dahaki maç Burak hasta olmaz ve hepsini gol yapar farka gideriz. O zaman harika olacağız yani, dün berbattık öyle mi ?

Rakibimiz kötü diyorsunuz da Galatasaray son dakikada gol atarak kazandı bu takıma karşı. Biz ise onlarca pozisyona girdik. Onlarda da Egemen sakatlanıp oyundan çıkmıştı, gene buna yakın bir kadroyla oynuyorlardı belki 1 kişi değişiktir.

Özelden yazabilirsin bu arada kime basacağını açık özel mesajım.

Maç sonucuna göre yorum yapıyor olsaydım senin gibi yorum yapardım. Karıştırıyorsun bence :)

Maç 2-1 diye zorla kazandık diyorsun bir şey demiyorum şutları yok kaleye adamların bütün maç. Sadece şanssızlıktı bu maç bizim adımıza. Harika bir takım oyunu izledim ben dün.

muratfındıkoğlu
05.03.2012, 12:25
Şansal Büyüka : Bu kadar iyi oynayan Trabzonspor. En az 9 10 gol kaçırdı. Beşiktaşın kaleye tek şutu var
Sergen Yalçın " Bu takımın kanatlarına Messi ve Ronaldo'yu da koysan Trabzonspor, Beşiktaş'ı yenerdi"
Markus Merk"Bugün Trabzonspor'u eleştircek olursak eğer,tek eleşrilecek şey daha fazla gol neden atmadı olurdu herhalde"
Ersin Düzen : Playstation oynarken joistiği bıraksan bu kadar pozisyon olmaz :))

Berat Akçay
05.03.2012, 12:27

http://forum.bordomavi.net/images/misc/paperclip.gif (http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=8&order=desc&page=2#)
Hürriyet , Milliyet, Fanatik , Vatan Habertürk , Akşam , Star yazılarını burada yayınlamayalım abi.Fener'in iti oldukları belli.

Yazsın çizsinler.Biz okumayalım.

Tahir61
05.03.2012, 12:33
psv den dört yedik ama adamlardan birşeyler kapmışız galiba.

bu arada psv ligde kendi evine 6 yemiş

Faik Yılmaz
05.03.2012, 12:36
Burakın net pozisyonlarda gol atamamasını gol krallığı stresine bağlıyorum ben....

Adam rekor kırmak için birazda İstanbul medyasının gazıyla sen aslansın bir numarası messiyi geçersin , ronaldoda kimmiş gibi saçma sapan söylemlerle biraz heyecana birazda tabiri cazise poziyonları leblebi çekirdek gibi harcıyor...

birazda suç bizim aslında olmayan payeler veriyoruz boşu boşuna heyecana sokuyoruz adamı...

Fatih Tekke 31 gol attığında gol kralı olmak için atmıyordu gollerini takım oynuyor oda pozisyon buluyordu atabildiğini atıyor atamadıklarını arkadaşları atıyordu...

Ama biz gol krallığını nereeyse şampiyonlar liginden önemli bir hale getirdik....

Hami profesyonel futbolcu kariyerinde 300 e yakın gol atmıştır ama bir kez olsun gol kralı olamaıştır...

ama bu onun efsane olmasını engellemedi engellemezde....

Buakta öyledir bıraksın bırakaklım oynasınlar takım olarak...

golleri kimin attığı değil sonuç önemli....

zarge
psv yenilmeyecek takım değildi ama oldu işte..

DEEP BLUE
Burak gol atmak istemiyor diyecek kadar, ona bela okuyacak kadar pespaye adamlarla aynı havayı bile solumak istemiyorum. Yettiniz artık düşün Trabzonspor'un yakasından! Fatih Tekke Beşiktaş'a imza atıp Trabzonspor'luyum dediğinde her şey iyiydi ama... Hep söylüyorum, bu kadar ikiyüzlü, bu kadar karacahil bir ''topluluk'' görülmemiştir dünyada... Topluluk diyorum, çünkü Trabzonspor'u tutuyorum diyenlerin %90'ı anında sırt çevirmeye hazır ve ''taraf'' olma bilincinden uzak kuru kalabalıktır. O nedenledir ki Burak ve onun gibiler bu seyirciye fazladır. Alacaksın Celalettin, Bushi, Jun, Shaka, Ayman gibi adamları, herkes rahat edecek... Yuh be, yuh artık!!!

Necmettin ALTUNTAŞ
Emre Emiroğlu yeğenim haklısın ama unutmaki bizim oranın insanının hemen umutsuzluğa kapılmasından doğan hal ve davranış biçimidir.Biz hoş görülü olmalıyız.Galibiyetin tadını çıkaralım.Takıma teşekkür edelim.

Berat Akçay
05.03.2012, 12:38
Kadiköy'deki 1-1 biten maçı gözünün önüne getir.Kalemiz ambargo altında .Kaçıyor da kaçıyor.İlk atağımız orta şut karışımı ve gool ! Yine maç orta sahamızda geçiyor ve 1-1 bitiyor.Kötü oynadı diyebilir misin fenerin ?

Futbolda birazda şansa ihtiyacın var .Gol kaçar .İleri ucumuz yeni oluşum olduğundan zamanla daha iyi olacaktır.

Futbol olarak Kayseri , Mersin maçının 2. yarısını baz alırsak gelişim var bunu görmemek için maça bakmamak gerek.Beşiktaş macında ise 2 devrede de iyi futbol oynadık .Böyle olunca da galibiyet geldi.Bu çıkış sürecektir . Maç sonucuna göre yapan biri değilim .Kayseri ve Mersin maçları başlığına bakarsan görürsün

zafer6161
05.03.2012, 12:43
Sen gerçek bir efsanesin:cool:

sende efsanesin :D

Tayfun
05.03.2012, 12:45
Dün beşiktaş kötüydü bundan iyi faydalandık sadece.

Takım hala üst seviyede değil.

Emre Emiroğlu
05.03.2012, 12:49
Emre Emiroğlu yeğenim haklısın ama unutmaki bizim oranın insanının hemen umutsuzluğa kapılmasından doğan hal ve davranış biçimidir.Biz hoş görülü olmalıyız.Galibiyetin tadını çıkaralım.Takıma teşekkür edelim.

Bende umutsuzluğa kapıldım , bende maç izlediğim yeri bir miktar küfüre boğdum. Bardak kırdım vs.. ama " MAÇI SATMAK " nasıl bir umutsuzluk ürünüdür. Anlamış değilim. Bu herif yüzü gözü kırık forması kanlı gol attı beşiktaşa. Boş kale veya değil dünde attı. 30 u da gördü. Satmak nedir allah aşkına. Benim kafam bu söyleme basmıyor. o yüzden gördüklerimi ifşa etmek istedim.

O alıntılar eleştri değil. Gaza gelip söylenmiş şeyler de değil. Şimdi burak fenerbahçe maçında da bu kadar kaçırsa ne olacak ? Fb olduğu için maçı satmadığını , aslında atamadığını mı anlamış olacağız? " adam maçı sattı " söylemi veya imalarını kullanmak bu kadar ucuz mu ? basit mi ?

Böyle taraftarlık olmaz olsun abi. Gerek yok böylesine.

Yazdıklarını tekrardan kendileri de okusunlar da , belki utanırlar.

biltrabzon
05.03.2012, 12:51
Futbolu bilmeyenlerle tartismayacagim.PSV KARSISINDA BOZGUNA UGRAYAN KIMDI.o psv twente den kendi sahasinda 6 tane yedi.Onu gec groningen gibi takimdan 3 yedi.Siz neyin tartismasini yapiyorsunuz.Ulan bir cicekle ulemalar yazi getirdi,hariciyeden gazel okuyorlar.

Emre Emiroğlu
05.03.2012, 12:53
sende efsanesin :D

Zafer abi hakaten bu kadar olur. Geçmiş sayfaları okuyup yorumlarını görünce kıs kıs güldüm. :)

Ama senden fenası var. Bir arkadas 74. sayfada gol olacak içime doğdu dedi. Hakaten de oldu :)

Adam nokta atışı yapmış resmen :)

M.ALİ ÇOKLUK
05.03.2012, 12:56
TRT 3 te suan yorumcu sıdneı için ben 1982 yılında modern futbola tepki olarak doğduğunu düşünüyorum dedi :D

Mete DORUK
05.03.2012, 12:57
Korkum; Bu galibiyetin rehavet yaratması.Yöneticilere sorsan on numarayız şimdi.
Adamların golüne bakın.İki STOPER arasından vuruyor adam yahu.Stoperler yine facia...
KADROMUZ YETERLİ (!)

İleli
05.03.2012, 13:00
bjk iyi oynuyormu hayir biz iyi oynuyormuyuz hayir maci dun kazanan kimdi biz kacinci siraya yukseldik 3.siraya bitmistir...

Cagdas Topal
05.03.2012, 13:05
Dün çok iyi futbol oynadık :D Yenik duruma düşsek de beşiktaşlı arkadaşımın yanında göğsümü gere gere takımımı izledim . 1-0 olduktan sonra şüphe bile etmedim bu maçı kazanacaktık belliydi ve kazandık :D

Telefondan forumu takip ettiğimde golü yedikten sonra Burak ' a hakaret edenler mi ararsınız her türlü insan vardı , ayıp bu kadar da olmaz !

bilgehan83
05.03.2012, 13:13
psv den dört yedik ama adamlardan birşeyler kapmışız galiba.

bu arada psv ligde kendi evine 6 yemiş

biz o psv ye 10 gol de atardık eğer sağlam bir defans yapsaydık..psv dün gecenin bjk defans hattıyla karşılaştırılmasa da defansı orta saha çizgisinde kuran bir takım olduğu için her pozisyaonda burağı kaçırır 5 gol de atardık. ama saolsun defansın ortasına tabii bir de tolgaya...valenciya psv maçını merakla bekliyorum ve yanılmayacağımı şimdiden görüyorum valencia en kötü haliyle psv yi darmadağın eder...

Helvacı61
05.03.2012, 13:15
arkadaşlar. kötü oynayınca eleştriyoruz..hatta hakaret ediyoruz..ama akşam oynadığımız son yıllarda ülkemizde oynanan en iyi futboldu. ben uzun zamandır.. bizanslıları bu kadar ezerek yendiğimizi hatırlamıyorum...oyuncularımızn hepsinin alınlarından öpüyorum...ha bu takım bu defans ile herhangi bir hedefe ulaşamaz orası ayrı...bizanslıları yenelim bu sene bu bana yeter...asıl önemli olan cincon ve şikecilerle yapacağımız maçlar...kalan 5 maçta 3 galibiyete fitim..sivas, cincon,şikeciler

U.Sadıkoğlu
05.03.2012, 13:20
Beyler ben hala uçuyorum :D

Forza Şenol Güneş...

halil ibo
05.03.2012, 13:37
İyi oldu be.Yok yok çok iyi oldu... :)

Taha Muhammet
05.03.2012, 13:37
TRT 3 te suan yorumcu sıdneı için ben 1982 yılında modern futbola tepki olarak doğduğunu düşünüyorum dedi :D

89 doğumluda :)

cemoli5408
05.03.2012, 13:47
Volkan Şen'i böyle oynarken gördükten sonra, Adrian'ın bu kadar faydalı olabildiğini gördükten sonra, asıl mutlu olunması gereken galibiyetin yanında bu oyuncuların ve takımın oynadığı mücadeleci oyun.

Yiğit Gayretli
05.03.2012, 13:58
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/03/05/trabzon-taraftarina-ek-tribun-jesti

Vallahi helal olsun... Can-ı gönülden tebrikler...

fatihmazlum
05.03.2012, 14:12
son 50 yılın en kotu bjk tasını yakaladık ve maçı guc bela alabıldık bu bıle takımın ne durumlarda olduğunun gostergesıdır turkıye kupasından baska sansımız kalmadı umarım sanslı kuralar ceker fınale kadar gelebılırız fınalde hersey değısır bu sene gercı yenılmedığımız takıdma kalmadı ıcerde dısarda kuranında neresı sanslı olcaksa oda ayrı bır konu..

duhan3580
05.03.2012, 14:31
yorumlara bakıyorum da yensen bi dert yenmesen bi dert...herkes Trabzonspordan barcelona olmasını bekliyor ama ne hikmetse sen maça gitme 50 lira maç parasını fazla bul bu kadar sınırlı bütçe ile (üç eziklere nazaran) son iki sezonda 3 kupa al(biri gelecek)şampiyonlar ligi gör uefa avrupa ligi gör,, iskeleti oluşturan futbolcuların gitsin ama buna rağmen ligde 3.sırada ol,teknik direktörünü beğenme başkanını beğenme..hakikaten bu takım bile çoğu taraftara fazla..

İdris Toksoy
05.03.2012, 14:34
karamsarlık zamanı değil beyler bayanlar.maç kazandık yahu, umut zamanı ümit zamanı.

duhan3580
05.03.2012, 14:34
biz bjk yi yeneriz son 50 yılın en kötü bjk si olur..bjk bizi yener ne muhteşem top oynadılar ya Trabzonu sahadan sildiler olur..Trabzonun kötü oynamaya hakkı yok bjk nin var ne enterasan taraftarlarımız var aynı istanbul medyası gibi..

Fatih Öztürk
05.03.2012, 14:57
Dün beşiktaş kötüydü bundan iyi faydalandık sadece.

Takım hala üst seviyede değil.

merak ediyorum,karşı taraf kötü olmadan bizim taraf nasıl çok iyi olabilir?

Yiğit Gayretli
05.03.2012, 15:02
Gençler attığımız ilk gol standart üstüdür! Gol attığımız takım UEFA'da çeyrek finale yükselmiştir...

O golü Barça atınca uzay takımı oluyor. Bunları unutmadan yorumlayalım.

Erdogan
05.03.2012, 15:12
yorumlara bakıyorum da yensen bi dert yenmesen bi dert...herkes Trabzonspordan barcelona olmasını bekliyor ama ne hikmetse sen maça gitme 50 lira maç parasını fazla bul bu kadar sınırlı bütçe ile (üç eziklere nazaran) son iki sezonda 3 kupa al(biri gelecek)şampiyonlar ligi gör uefa avrupa ligi gör,, iskeleti oluşturan futbolcuların gitsin ama buna rağmen ligde 3.sırada ol,teknik direktörünü beğenme başkanını beğenme..hakikaten bu takım bile çoğu taraftara fazla..

ne kadar anlatsan az arkadasim, bunlarin kafa yapisi bu. sampiyonlar ligi kupasini kazansan bile illa elestirecek birsey bulurlar.

elestirmek var, elestirmek var. ama bunlar hepsi herkesten herseyi daha iyi biliyorlar. birak yazsinlar kaale almiyorum ben daha.

ha kus öttü, ha böyle yorumlar yazildi.

cakalkerem
05.03.2012, 15:12
İlk golümüz çok güzeldi...3kişi ile yapılan hucüm ve gelen gol mükemmeldi...Colman olayı bitirmiştir.
Dün gerçekten iyi bir Trabzonspor izledik

biltrabzon
05.03.2012, 15:13
Gençler attığımız ilk gol standart üstüdür! Gol attığımız takım UEFA'da çeyrek finale yükselmiştir...

O golü Barça atınca uzay takımı oluyor. Bunları unutmadan yorumlayalım.

attigimiz golü konusacagimiza,twente den 6,groningen den 3 yiyen psv ye nasil elendik onu düsünelim.Eger benim takimimda oynayan futbolcularin cogu 3 milyon euro ve üzeri parayla transfer edilip, psv yle bas edemiyorsam sadece ülkemdeki insanlari kandirmis olurum.

messi_61
05.03.2012, 15:14
Tarihi farki nasil kaciririz be !! ;)

Fatih ÇOLAK
05.03.2012, 15:15
Yalnız belli ki sonunda taktik çalışmışız hafta boyunca...

Şenol Hoca takıma sürekli önde baskı uygulattı, Zokora'ya Fernandes görevi verdi ve Adrian'a da topu sürekli kanatlara açmasını söyledi...Bu apaçık belli oldu oyundan...

Bundan sonra daha iyi olacak diye düşünüyorum, işallah 5'de 5 yapabiliriz...Yaparsak, neden olmasın?

Gurpas
05.03.2012, 15:15
Teşekkürler Trabzonspor'um iyiki varsın

Ahmet Öztürk
05.03.2012, 15:16
Beşiktaş'ın kötü olmasının sebebi kendileri mi yoksa Trabzonsporlu futbolcuların çabası mıdır bunu tartışın. İki takımda iyi olsa dünkü gibi bir maç olmazdı. Fernandes'i oynatmadık, Quaresma'ları çok etkili olamadı, defansları hata yaptı vs vs. Bunların olmasını sağlayan ne? Sidnei, Adrian'a adeta pas verdiği pozisyonda çok sağlam bir pres yemişti ve uzaklaştırmak için vurdu mesela. Fernandes öldürücü paslarını atamadı çünkü Zokora, Colman mutlaka karşısın da durdu. Beşiktaş'ın kötü olmasını Trabzonspor sağladı.

Takımımız dün çok güzel futbol oynadı. Bunu göz ardı etmeyin. Yok akılları Madrid'deydi, yok eksikleri vardı diye kimse Trabzonspor'un verdiği mücadeleyi hafife almasın. Yazıktır.

Dünkü maçtan sonra takım süper oldu, herkesi yeneriz demiyorum. Bu maç bir istisnada olabilir. Haftaya Sivas'a yenilebiliriz de. Ama dünkü mücadeleyi göz ardı etmeyelim.

Fatih Öztürk
05.03.2012, 15:18
attigimiz golü konusacagimiza,twente den 6,groningen den 3 yiyen psv ye nasil elendik onu düsünelim.Eger benim takimimda oynayan futbolcularin cogu 3 milyon euro ve üzeri parayla transfer edilip, psv yle bas edemiyorsam sadece ülkemdeki insanlari kandirmis olurum.

düşünmek için çok zamanımız var.takımımız avrupada deneyimsiz.önümüzdeki sezon avrupaya gidelim daha iyi oluruz.

pascalli
05.03.2012, 15:19
2-1 kazanırız :)

Fatih ÇOLAK
05.03.2012, 15:19
Beşiktaş'ın kötü olmasının sebebi kendileri mi yoksa Trabzonsporlu futbolcuların çabası mıdır bunu tartışın. İki takımda iyi olsa dünkü gibi bir maç olmazdı. Fernandes'i oynatmadık, Quaresma'ları çok etkili olamadı, defansları hata yaptı vs vs. Bunların olmasını sağlayan ne? Sidnei, Adrian'a adeta pas verdiği pozisyonda çok sağlam bir pres yemişti ve uzaklaştırmak için vurdu mesela. Fernandes öldürücü paslarını atamadı çünkü Zokora, Colman mutlaka karşısın da durdu. Beşiktaş'ın kötü olmasını Trabzonspor sağladı.

Takımımız dün çok güzel futbol oynadı. Bunu göz ardı etmeyin. Yok akılları Madrid'deydi, yok eksikleri vardı diye kimse Trabzonspor'un verdiği mücadeleyi hafife almasın. Yazıktır.

Dünkü maçtan sonra takım süper oldu, herkesi yeneriz demiyorum. Bu maç bir istisnada olabilir. Haftaya Sivas'a yenilebiliriz de. Ama dünkü mücadeleyi göz ardı etmeyelim.

Bende bundan bahsediyorum, bundan önceki maçları çıkıp öylesine oynuyor gibiydik, Burak atarsa kazanıyorduk, dün ise her şeyiyle farklıydı, Beşiktaş'ı oynatmamak için herşey yapıldı...

Ahmet Öztürk
05.03.2012, 15:20

Bu sorun Trabzonspor'un değil ona 3 günde bir maç oynatan sistemin sorunudur. Sorgulanacaksa bu sorgunlanmalıdır. Sene başından beri 40'tan fazla resmi maça çıktı bu takım.

Lazman
05.03.2012, 15:22
psv macindan sonra ne degisti diye dusunenler kesin vardir. Takimin oynama sekli degisti. volkan 2 haftadir baya duzeldi. Sagda volkan solda olcanla kanatlardan oynamaya basladik. futbolu butun dunya kanatlardan oynarken biz ortadan yarip gitmeye calistik haftalardir. Kenardan ilerlerimi ortadan ilerlemesinden daha kolay daha az adam oldugu icin.
bjk kotu falanda diildi,bizim takim sistemli oynadi,kanatlardan oynadi. Futbol nasil oynanacaksa oyle oynadi. futbolu futbol gibi oynarsan isler zaten iyi gider.

yumlu+giray konularina daha bakmadim ama kesin cok iiydiler yazanlar cikmistir. giray+yumlu ikilisi icler acisi. yedigimiz golu 2. ligde bile yemezler.

Sunuda soyliyim girayla yumlu yerine 2 iyi oyuncu,colmanin yerinede daha kaliteli bi orta saha oyuncusu alsinlar bu takim seneye butun kupalara oynar.

61_Hasan_69
05.03.2012, 15:23
Maç sonu görüntülerini nereden izleyebilirim ?

Erbay
05.03.2012, 15:25
Lamı cimi yok dün süper futbol oynadık. Hatta 1 yıldır falan ligde böyle iyi oynamıyorduk desem yanlış olmaz. Paslı oyunu hatırladık. Trabcelona algısı zihinlere tekrar yerleşti. Sivas maçında da böyle devam etmeliyiz.

biltrabzon
05.03.2012, 15:25
düşünmek için çok zamanımız var.takımımız avrupada deneyimsiz.önümüzdeki sezon avrupaya gidelim daha iyi oluruz.

zaman su gibi akip gidiyor,avrupaya ilk defa gitmedik,hangi deneyimsizlik bu.Bu tür mazeretler takima bir sey veremeyen futbolcu ve hocalara zaman kazandirir.

Ahmet Öztürk
05.03.2012, 15:29
zaman su gibi akip gidiyor,avrupaya ilk defa gitmedik,hangi deneyimsizlik bu.Bu tür mazeretler takima bir sey veremeyen futbolcu ve hocalara zaman kazandirir.

Haklısınız size katılıyorum.

Şenol Güneş İstifa ! Kadromuzu baştan sona göndermeli yeni futbolcular almalıyız. Yönetimde gitmeli.. (!)

TÜRK FUTBOLU BU KADAR! Hollanda takımı kendi liginde 6 yer gelir bizi yener. Futbolumuzun kalitesi bu kadar.

Ömer Öztürk
05.03.2012, 15:31
egemensiz bjk defansının hali ortada birde soyle dusununki bızım sene basından beri bi egemenimiz yok

Gurpas
05.03.2012, 15:32
Şampiyon Trabzonspor'um

Fatih Öztürk
05.03.2012, 15:32

şenol hoca ingilizlerin fulham takımını örnek verdi.adamlar 2000 yılında avrupada önemli dereceler elde etmek için yapılanmaya gitti.10 sene sonunda avrupada final oynadı.bu işler kolay olmuyor.
10 senede toplasan 30 maç oynamadık avrupada.hangi tecrübe? bu sene başladık.iyi tecrübe edindik.
üzerine koyarak gideceğiz.merdivenler teker teker çıkılacak,avrupada güzel dereceler elde edeceğiz.

Lazman
05.03.2012, 15:34
Haklısınız size katılıyorum.

Şenol Güneş İstifa ! Kadromuzu baştan sona göndermeli yeni futbolcular almalıyız. Yönetimde gitmeli.. (!)

TÜRK FUTBOLU BU KADAR! Hollanda takımı kendi liginde 6 yer gelir bizi yener. Futbolumuzun kalitesi bu kadar.

dunku futbol psv macinda olsaydi bizde 6 atardik. O macta ne oynadik anlayabilen varmi?

oyle duz mantik o 6 atti biz 4 yedikle gemi yurumez. niye onlar 6 attida biz 4 yedik sormak lazim.

Adem Erdoğan
05.03.2012, 15:36
şenol hoca ingilizlerin fulham takımını örnek verdi.adamlar 2000 yılında avrupada önemli dereceler elde etmek için yapılanmaya gitti.10 sene sonunda avrupada final oynadı.bu işler kolay olmuyor.
10 senede toplasan 30 maç oynamadık avrupada.hangi tecrübe? bu sene başladık.iyi tecrübe edindik.
üzerine koyarak gideceğiz.merdivenler teker teker çıkılacak,avrupada güzel dereceler elde edeceğiz.

Tebrik ediyorum.

Ahmet Öztürk
05.03.2012, 15:40
dunku futbol psv macinda olsaydi bizde 6 atardik. O macta ne oynadik anlayabilen varmi?

oyle duz mantik o 6 atti biz 4 yedikle gemi yurumez. niye onlar 6 attida biz 4 yedik sormak lazim.

Twente 6, Groningen 3 attı biz atamadık demekte bir nevi düz mantık olmuyor mu?

Ülke futbolumuzun kalitesi bu kadar. Bunu niye göremiyoruz ? Hollanda takımı bizi eler, az akıllı olsalardı Portekiz takımı Beşiktaş'ı elerdi. Karpaty Galatasaray'ı eler, Paok feneri eler. Edirne'den ötesi bizim için çok zor.

Trabzonspor deneyimsiz bu konuda. Daha yeni yeni başlıyoruz. Hele biraz zaman tanıyalım.

Burak kaç kere Avrupa maçı oynamış ? Giray, Mustafa, Colman, Tolga kaç kere Avrupa'da maça çıkmış bunları da düşünmek lazım..

Asi Çaykaralı61
05.03.2012, 15:46
Maç sonu görüntülerini bulabilen var mı ?

m@rdi
05.03.2012, 15:55
Yine imkansızı başarmışız, o kadar pozisyondan sadece 2 gol çıkararak. Bunada şükür. Maçın sonucu kadar "zaten bjk li, maçı sattı..." vs. yorumlarına karşılık Burak'ın 30. golünü atmasına ayrıca sevindim. Merak ediyorum o sözleri edenler Burak attıkça az da olsa utanıyorlar mı?

Akşam yazılanların bir kısmını okudum da çok acımasız olanları vardı. Maçın heyecanından olsa gerek coşup akla ilk gelen çat diye yazılmış. Bir taraftar olarak isteğimdir, kendiniz için kullanıldığında üzülmeyeceğiniz bir üslubun kullanması. Sözün uçup yazının kaldığı yerde, düşünerek yazılması.
Stadta olan bayanlar arkadaşlar, komple bayanlardan oluşan (küçük çocukları saymazsak) taraftarlarla maç izlemek nasıldı ? :)

Oğuzhan
05.03.2012, 15:56
Sivasspor ve ardından Fenerbahçe Galatasaray'ı yenerse bizde bu oyunu sürdürürsek tekrar şampiyonluk için umutlanabiliriz ama bu oyunu devam ettirmemiz lazım. Ne olur her maç şöyle mücadele etseler ya :(

samway
05.03.2012, 16:02
celutska yı cok begenıyorum dun her topta dogru yerdeydı belkı cıplak gozle ızlemeyenler vardır aramızda onerım bır de cıplak gozle ızleyın cok saglam dırı bı futbolcu bence en ıyı transferımız ayrıca zokora dun ısteklı oynadı o oynayınca ortasaha dırencı artıyo defans gecen haftalara gore dagınık deıldı

şenolkılınç
05.03.2012, 16:09
dünkü oyun için hepimizin bir özür dilemesi lazım takıma ama umarım bu tek maçlık değildir yoksa hüsran daha büyük olur. psv maçını unutmak lazım artık birde şu saçma sapan yenen gollere çözüm lazım

Merve H.Oğlu
05.03.2012, 16:10
Yine imkansızı başarmışız, o kadar pozisyondan sadece 2 gol çıkararak. Bunada şükür. Maçın sonucu kadar "zaten bjk li, maçı sattı..." vs. yorumlarına karşılık Burak'ın 30. golünü atmasına ayrıca sevindim. Merak ediyorum o sözleri edenler Burak attıkça az da olsa utanıyorlar mı?

Akşam yazılanların bir kısmını okudum da çok acımasız olanları vardı. Maçın heyecanından olsa gerek coşup akla ilk gelen çat diye yazılmış. Bir taraftar olarak isteğimdir, kendiniz için kullanıldığında üzülmeyeceğiniz bir üslubun kullanması. Sözün uçup yazının kaldığı yerde, düşünerek yazılması.
Stadta olan bayanlar arkadaşlar, komple bayanlardan oluşan (küçük çocukları saymazsak) taraftarlarla maç izlemek nasıldı ? :)

Maç boyunca bir şey anlamadık, çünkü biz de bağırıp, çağırıp çığlık atanlardandık. Sesimizi duyuramasak da susmadık hiç. Ama eve geldikten sonra o çığlıklar, ciyaklamalar kulaklarımda çınladı :D
Futbolcularımıza Allah sabır vermiş :p
O kadar gol kaçırmamızı da bizim çığlıklardan dolayı, futbolcularımızın konsantrasyonunun bozulmasına bağlıyorum :D

poetricus
05.03.2012, 16:14

Aklımdan geçen her şeyi yazmışsın sevgili Ahmet. Almanlar; "Rakibin müsaade ettiği kadar iyi oynayabilirsin!" der. Onlar bize müsaade etmek zorunda kaldı biz onlara etmedik. Derbi her zaman derbidir. Abartmayalım ama takımın hakkını da yemeyelim.

exelans_25
05.03.2012, 16:20
Egemen yok, Alan yok.
Daha ne istiyorsunuz anlamadım ki?
1-2 alırız.
Pektemek- Colman, Burak

maçtan önceki yorum...saygılar:)

Timur
05.03.2012, 16:20
ya abi tarihi fark kacti ya, cok sansisiz

6-7 en az olmaliydi

Erbay
05.03.2012, 16:23
Dün yazdım ama bir daha belirtmek istiyorum. Özellikle ikinci yarı savunma oyuncularız ilk müdahaleleri çok iyi yaptılar. Topu aldık atağa çıktık, aldık atağa çıktık.

Sinan Ayaz
05.03.2012, 16:25
Savunmamız otursa ligde herkesi haşat ederiz..:D

duhan3580
05.03.2012, 16:27
Savunmamız otursa ligde herkesi haşat ederiz..:D
savunmamız oturuyor zaten yediğimiz gollerden belli:D

Berke6198
05.03.2012, 16:41
Gerçekten tarihi bir farkı kaçırdık. Ama olsun böyle bir oyundan sonra varsın kaçsın o kadar gol. Kaçmasın tabi ki de :D :D Herkese helal olsun. Bu maç ile beraber bir çok oyuncuyu da takıma kazandırdığımız konusunda kimsenin şüphesi olmasın bence. Bizim derdimiz anlaşıldı. Bizim takım bütün maçlarda oyunu kendi yarı sahamızın gerisinde kabul ettiğimiz için çok gol görüyoruz kalemizde... Halbu ki bu maç gibi her maç ilerde bassak,rakibi bunaltasak,pres yapsak biz her takıma tarihi fark atarız...

Gizadam34
05.03.2012, 16:44
psv macindan sonra ne degisti diye dusunenler kesin vardir. Takimin oynama sekli degisti. volkan 2 haftadir baya duzeldi. Sagda volkan solda olcanla kanatlardan oynamaya basladik. futbolu butun dunya kanatlardan oynarken biz ortadan yarip gitmeye calistik haftalardir. Kenardan ilerlerimi ortadan ilerlemesinden daha kolay daha az adam oldugu icin.
bjk kotu falanda diildi,bizim takim sistemli oynadi,kanatlardan oynadi. Futbol nasil oynanacaksa oyle oynadi. futbolu futbol gibi oynarsan isler zaten iyi gider.

yumlu+giray konularina daha bakmadim ama kesin cok iiydiler yazanlar cikmistir. giray+yumlu ikilisi icler acisi. yedigimiz golu 2. ligde bile yemezler.

Sunuda soyliyim girayla yumlu yerine 2 iyi oyuncu,colmanin yerinede daha kaliteli bi orta saha oyuncusu alsinlar bu takim seneye butun kupalara oynar.

sen 3 boyutlu gözlüklerle boyutsuz maç mı izledin yoksa kafa yapan birşey mi kullandın kardeşim. colmanı satacaksın daha iyi yabancı bulacaksın öyle mi? haklısın bekliyolar hepsi gelip bizi trabzon alsın diye.. bırak git ya. colmana dil uzatmayı kesin ya da futboldan uzak durun.

ozturk
05.03.2012, 16:44
http://www.ligtv.com.tr/haber/trabcelona

Helvacı61
05.03.2012, 16:48
aslında takımdaki oyuncuların klası bu kadar güzel oynamaya musait..şu an türkiye liglerinin en iyi oyuncuları bizde..colman, zokora, burak,volkan,olcan,hatta adrian ....ne varki en kötü defansıda bizde...takımın yarısı A kalite 2-3 oyuncu B kalite bile değil..gününde olurlarsa böyle oluyor...ama akşam becekeyi resmen madara ettik,,tecavüz ettik..

Adem Erdoğan
05.03.2012, 16:57
Beterin beteri var. O sidnei ne acayip bir adamdır yahu; Allah bjk'lilere sabır versin.

Ilelioglu
05.03.2012, 17:02
Bu macta bile 2 pozisyon verdigimiz halde 1 gol yedik, ki Pektemek'in kafa vurusu Simao'ya carpmasa belkide gol olacakti. Stoperlerimiz cok kötü maalesef, buda Tolga'nin performansini düsürüyor.

:cool:

Soner Albayrak
05.03.2012, 17:04
Bu macta bile 2 pozisyon verdigimiz halde 1 gol yedik, ki Pektemek'in kafa vurusu Simao'ya carpmasa belkide gol olacakti. Stoperlerimiz cok kötü maalesef, buda Tolga'nin performansini düsürüyor.

:cool:

Evet katılıyorum stoperlerimiz Tolganın başarısını gölgede bırakıyor.

Oğuzhan
05.03.2012, 17:20
Evet katılıyorum stoperlerimiz Tolganın başarısını gölgede bırakıyor.

Hocam tamam da bütün maç 2 tane pozisyona girmelerinin de defans başarısı olduğunu söyleyin ama. Bütün maç adamlar 2 tane pozisyon buldular zar zor. Almeida'nın kafa topu dışında savunma hatasız oynadı dün.

Futbolun biraz da olsa adaleti olduğunu gördük dün akşam eğer 3 puan alamasaydık uyuyamazdım 1 hafta o kadar pozisyondan sonra :D

Fatih Özkan
05.03.2012, 17:28
İlk sayfadaki yorumlar çok hoş (:

ccd6167
05.03.2012, 17:31
stoch-alex
selcuk-melo

bunlari cozersek en az 2. bitiririz ligi..

Soner Albayrak
05.03.2012, 17:33
Hocam tamam da bütün maç 2 tane pozisyona girmelerinin de defans başarısı olduğunu söyleyin ama. Bütün maç adamlar 2 tane pozisyon buldular zar zor. Almeida'nın kafa topu dışında savunma hatasız oynadı dün.

Futbolun biraz da olsa adaleti olduğunu gördük dün akşam eğer 3 puan alamasaydık uyuyamazdım 1 hafta o kadar pozisyondan sonra :D

Ben son haftalarda oynadığımız maççları baz alarak konuştum : ) Yoksa dün takım her hattı ile iyiydi ona diycek bişey yok;)

TSelif
05.03.2012, 17:33
Bjk kötüymüş te Egemen yokmuşmuş ta.
Akşam bu sezonun en iyi TRABZONSPOR'unu izledim. Umarım bu tempomuzu kaybetmeyiz :)

Not: İlk gole bayıldım bayıldım . Volkan-Colman :alkış:

Soner Albayrak
05.03.2012, 17:34
İlk sayfadaki yorumlar çok hoş (:

Demek ki her hafta böyle eziliriz, fark yeriz, 6 yeriz 7 yeriz hiç şansımız yok gibi yorumlar yapalım bence işe yarıyor :D

Adem Erdoğan
05.03.2012, 17:37
Bence iki takimda defanslarinda Egemenin eksikligini hissedecek o acidan ilginc bir mac olabilir

Arkadaş bunu 28.02'de yazmış.

Soner Albayrak
05.03.2012, 17:44
Akşam bu sezonun en iyi TRABZONSPOR'unu izledim. Umarım bu tempomuzu kaybetmeyiz :)

İlk gol hazırlanış itibari ile çok güzeldi. Böyle gollere çok hasret kaldık bilardo misali goller :) Bunları her maçta yapmamız lazım istikrar istikrar önemli olan bu :)

OzcanHan61
05.03.2012, 17:47
cok sükür kazandik... savunmamiz saglam olsa bizim ofansla her takimi yeneriz ligte...lakin savunmaya bir saglam stoper almadi gereksiz yönetim...

söyle ujfalusi, yobo tarzi saglam bir stoper bulmak cokmu zor yönetim??
sezon basindan itibaren lider bir stoper oynasaydi suanki puanimizin üstüne bi +10 daha katardik ve sampiyonluga oynardik...
ama top yuvarlak playofflar var besiktas macindaki futbolumuzu cok begendim volkan seni ilk kez o kadar iyi gördüm....
ForZa TrabZon...

Lazman
05.03.2012, 17:52
sen 3 boyutlu gözlüklerle boyutsuz maç mı izledin yoksa kafa yapan birşey mi kullandın kardeşim. colmanı satacaksın daha iyi yabancı bulacaksın öyle mi? haklısın bekliyolar hepsi gelip bizi trabzon alsın diye.. bırak git ya. colmana dil uzatmayı kesin ya da futboldan uzak durun.

sana 3-5 gram gonderiyimde cek acilirsin diyecem ama sen zaten acilmissin bogulmaya dogru gidiyon :)))

colman kimdir yaa dil uzatma falan,evliyami ermismi ,yukardanmi indi haberimiz olmadan? bence sen yazip cizmeyi ogren;)

biz gozlukle baktikta sen nerenle baktin son 1 senedir maclara bilemiyecem.

topa girmemeler,kalenin onunde top kayiplari,yanlis paslar. sen herhalde 2 sene onceki colmanda takili kaldin. sene 2012 oldu burda sizin orda hangi senedesiniz?:)

Fatih ÇOLAK
05.03.2012, 17:56
Bu Cavcav nasıl bir adam yahu?

http://img839.imageshack.us/img839/9277/balksz2pa.jpg

Şentürk
05.03.2012, 17:57

bunamış şikeci yalakası

titanic
05.03.2012, 17:59
evet realide yener,hatta barcelonayı da ama tanıdıkların olması lazım

Mert67
05.03.2012, 18:01

Hakkını yemeyelim Olcan'dı ilk golde o pasları yapan.

titanic
05.03.2012, 18:02
Hakkını yemeyelim Olcan'dı ilk golde o pasları yapan.

colman kilit ismiydi o paslaşmanın böyle devam etsin

ftunsal
05.03.2012, 18:11
bunamış şikeci yalakası

şerefsiz bağlamayı yaptı.kulp takıyor

Oğuzhan
05.03.2012, 18:21
Fenerbahçe o maçta güzel oynadı ama buna müsade eden bir Gençlerbirliği takımı vardı sahada. Gerçi erkenden Stoch o golü atmasaydı farklı maç olurdu ya. Adam uzaktan affetmiyor ya ayağına geldiği gibi gol olacağı belli zaten topun.

ylmzince
05.03.2012, 18:25
hiçbir futbol birikimi olmayan biri bile düz mantıkla şunu düşünür

8taş kötü oynadı ee bunu sağlayan kim trabzonspor

trabzonspor izin vermediği için bjk kötü oynadı + kendi performansını da yukarı katladı

tebrikler trabzonum

Nzdrovia
05.03.2012, 18:35
Fenerbahçe o maçta güzel oynadı ama buna müsade eden bir Gençlerbirliği takımı vardı sahada. Gerçi erkenden Stoch o golü atmasaydı farklı maç olurdu ya. Adam uzaktan affetmiyor ya ayağına geldiği gibi gol olacağı belli zaten topun.

balına vurdu gol oldu yaa

Ahmet Öztürk
05.03.2012, 18:43

Tabi tabi. Dünyanın en iyi kulüpleri listesi İlhan Cavcav'a göre şöyle sanırım;

1) Barcelona
2) Real Madrid
3) Gençlerbirliği
...

Yada bahsettiği Real, Real Mardin'dir...

cunguslu
05.03.2012, 18:44
Bİr dİyarbakirli kardeŞİnİz olarak kardeŞİmİz trabzonspor u cani gÖnÜlden kutlarim

cem1990
05.03.2012, 18:58
Dün damgayi vuran stattaki bayanlardi.Arkadaş tv sesi açsam kulak dayanamiyor sesi kissam bişe anlaşılmıyor.Tiz çok yüksekti dün bass'in önemini anladim :D:D

Hüseyin Konak61
05.03.2012, 19:08
Dün damgayi vuran stattaki bayanlardi.Arkadaş tv sesi açsam kulak dayanamiyor sesi kissam bişe anlaşılmıyor.Tiz çok yüksekti dün bass'in önemini anladim :D:D

Artık avni akerdeki maçlardada böyleler :)

fteotdgs
05.03.2012, 19:09
Dun maci buradan takip edeyim dedim. Ilk baktigimda ilk yarida surekli goller kaciriyorduk, "Klasik bir uc kucukler TS maci, 10 tane kacirdiktan sonra 1 tane yer, maci da oyle kapatiriz" dedim kendi kendime. Ikinci yari dayanamadim, bir daha baktim, aynen tahmin ettigim gibi BJK ilk ataginda gol ve durum 1-0. Ettigim kufurun, bedduanin haddi hesabi yoktu o sirada. Biraktim orada. Saatler sonra maci oradan 2-1 aldigimizi ogrenince cok sasirdim ( e cok da mutlu oldum tabii), ne yalan soyleyeyim. Sonradan ozetleri seyrettim de, dunyalar kacmis be kardesim. Ne zaman su uc kucuklerden birini ezdigimiz bir macta tarihi farka, skora kosacagiz biz?

Samet İslamoğlu
05.03.2012, 19:14
Maç esnasında ve maçtan sonra foruma hiç girmemiştim , iyiki de girmemişim.. Şimdi biraz bakıyım dedim yediğimiz golden sonra şenol güneş istifasından Burak maçı satmışına kadar birsürü saçmalık.. Yemin ediyorum bu taraftar bu takımı haketmiyor.Şenol Güneş'i haketmiyor,Burak'ı haketmiyor. Hatta hiçbişi haketmiyor..

İnsan kendi tuttuğu takımın taraftarından bu kadar nefret edebilir..

ayazi
05.03.2012, 19:25
vallla maçı sonuna kadar izledim. kaçırdıkça çıldırdım..... dedim bu 8taşlar gene bi kere gelip atacaklar..

fteotdgs
05.03.2012, 19:27
Kesin yazilmistir ama bir de sunu yazmazsam icimde kalacak: Ilk golumuz siir gibi. Oyle bir gol atmisiz, golde Burak'a sadece dokunmak kalmis (onu da kacirsaydi bari...), adam hic arkasina bakmadan tribunlere kosuyor ilk once... Nefret mi ediyorsun takim arkadaslarindan, kil misin adamlara?

yalniz adam
05.03.2012, 19:43
dün akşam ne oldu öyle yaw :)

Barış Bağcıoğlu
05.03.2012, 19:46
Maç esnasında ve maçtan sonra foruma hiç girmemiştim , iyiki de girmemişim.. Şimdi biraz bakıyım dedim yediğimiz golden sonra şenol güneş istifasından Burak maçı satmışına kadar birsürü saçmalık.. Yemin ediyorum bu taraftar bu takımı haketmiyor.Şenol Güneş'i haketmiyor,Burak'ı haketmiyor. Hatta hiçbişi haketmiyor..

İnsan kendi tuttuğu takımın taraftarından bu kadar nefret edebilir..

Altına imzamı atıyorum onun için artık BMN forumda maç başlığına girmek dahi istemiyorum il golden sonra küfür edenlerin tükürdüklerini yaladıklarını görmek ayrı bir zevk ama artık bunları afişe etmek gerekiyor ki forumda fazlalık oldukları anlaşılsın

macka61
05.03.2012, 19:49
yokmuş rakip kötüymüş bunlar boş yendik mi iş bitti tebrikler Trabzonsporum hiç umudum yoktu beni yanılttılar

hüseyin1975
05.03.2012, 20:29
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/429842_249679318454141_100002362238721_540658_5445 34183_n.jpg

Alper Calik
05.03.2012, 20:35
Ya arkadaşlar dün akşam Beşiktaş ta çok şiddetli bir fırtına çıkmış, az kalsın kasırgaya dönüşecekmiş.

Duyan gören oldu mu :P?

Fatih ÇOLAK
05.03.2012, 20:39

Stoch'un attığı golü birde cepheden izlemenizi tavsiye ederim, gol güzel eyvallah fakat kaleci bir anda uçup alabilecekken neden ellerini çekip topa bakar?

Tolgas6161
05.03.2012, 20:41
selam
hersey istek hirs konsantrasyon motivasyona bagli
cunku bizim kadro besiktasi yenecek kapasitede bence
Mactan once yazdigim yazi
istek vardi hirs vardi konsantrasyon vardi motivasyon oda vardi
ve maci 2-1 aldik cok sukur
ama 2-0 da yenilebilirdik bu sansla
yenilseydik bile takimimizi istekten hirstan va oyunundan dolayi alkislardik bence

Tolgas6161
05.03.2012, 20:42
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/429842_249679318454141_100002362238721_540658_5445 34183_n.jpg
mukemmel :)

FC-ST-PAULI-61
05.03.2012, 20:46
O Golleri kacirmasak Besbirtas olacaktilar ama olsun 3 Puan önemli.

SEDAT
05.03.2012, 20:53
* Arkadaşlar Cavcav'ı ciddiye almayın. Onun bu hayatta taptığı tek şey vardır Para !

muratfındıkoğlu
05.03.2012, 20:58
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören yarın UEFA Başkanı Michael Platini'ye nezaket ve istişare ziyaretinde bulunacak.

6 Mart Salı günü İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleşecek ziyarete Başkan Demirören'in yanı sıra TFF 2.Başkanvekili Servet Yardımcı da katılacak. Ziyarette UEFA 1.Asbaşkanı ve TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik de hazır bulunacak.

Travelair
05.03.2012, 21:21

Ne güzel de yendiler bizi mi diyor ne diyor anlamadım

Fatih ÇOLAK
05.03.2012, 21:25
Ne güzel de yendiler bizi mi diyor ne diyor anlamadım

Aynen öyle abi, yok Stoch'un attığı golü rüyamda gördüm, çok güzeldi falan filan...

Samet İslamoğlu
05.03.2012, 21:46
Altına imzamı atıyorum onun için artık BMN forumda maç başlığına girmek dahi istemiyorum il golden sonra küfür edenlerin tükürdüklerini yaladıklarını görmek ayrı bir zevk ama artık bunları afişe etmek gerekiyor ki forumda fazlalık oldukları anlaşılsın

Utanacaklarını bilsem afişe edicemde sanmıyorum :)

Barış Bağcıoğlu
05.03.2012, 22:16
formu geriye takip ettimde bir sorum olacak forum yöneticilerine
forum kurallarında
Genel kurallar
c) Forumda Trabzonspor'un herhangi bir personeline (futbolcu, teknik direktör, yönetim kurulu üyesi vs.) hakaret etmek gibi, bu kişilerle dalga geçmek veya bu kişiler hakkında alaycı ifadeler kullanmak da kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.
şeklinde madde var bu maddenin kullanıcıların mesaj sayısına bakmadan verilmesini rica ediyorum bir futbolcuya Maçı nsattı ihanet etti demek bu maddeyi uygulamayı gerektirir.

My
06.03.2012, 05:05
Bu konuda bende ciddi derecede şikayetçiyim. Özellikle bazı kişiler var artık nasıl bir hayat yaşadılarsa tüm pesimistlikleriyle ve kompleksleriyle forumu işgal edip olmadık olmadık şeyler yazarak sürekli negatif sinerji yayıyorlar.

memmedaga
06.03.2012, 07:09
Bu konuda bende ciddi derecede şikayetçiyim. Özellikle bazı kişiler var artık nasıl bir hayat yaşadılarsa tüm pesimistlikleriyle ve kompleksleriyle forumu işgal edip olmadık olmadık şeyler yazarak sürekli negatif sinerji yayıyorlar.

sorma be abi ya

soyle bi ozellik olsada bu negatiflerin mesalarini gormesek

arada bizde umitsizlige kapiliyoruz ama hep negatif hepe elestiri bu nasil bir mantik...

memmedaga
06.03.2012, 07:15
panik yok

dk 70 i bekleyin

2*1 alırız

abi kacinci tahmin nasil bir insansin sen :D

Mehdi
06.03.2012, 08:18
Dün Gümüşhane'de görevdeydim ve hala içimi boşaltamadım.Dün hiç yaşanmamış gibi benimle sevinci paylaşacak iyi rol yapan bir arkadaş lazım bana:)
Bugün pazartesiymiş numarası yapalım nolur ya.:D

ozturk
06.03.2012, 08:25
Dün Gümüşhane'de görevdeydim ve hala içimi boşaltamadım.Dün hiç yaşanmamış gibi benimle sevinci paylaşacak iyi rol yapan bir arkadaş lazım bana:)
Bugün pazartesiymiş numarası yapalım nolur ya.:D

Dün nasıl yendik ama:D

Az daha plakayı yazdırıyorduk.

Mehdi
06.03.2012, 08:32
Gece hiç uyuyamadım sevinçten.İntikam alma fırsatı yakalamıştık ne güzel.Hazır yakalamışsın vur gitsin işte ya.Neyse canları sağolsun.:)Böyle hem kızıp kendi kendime de affediyorum ben.

barisb
06.03.2012, 09:38
bu maçı seyredince geçen yılki çarşı tribününden seyrettiğim maç geldi aklıma. aynı senaryo vardı. gerçi bu maç çok daha ezici oynadık ama olaylar aynı şekil gelişti. ikinci yarı atılan ilk beşiktaş golü, ardından bizim iki golümüz filan... aynı sevinç vs.. süperdi.

Travelair
06.03.2012, 09:54
İnönü’de seyrettim BJK-TS maçını Beşiktaş formam üzerimde, gözüm diğer bir yandan
Trabzonspor’da.
Cezalı maç olmasından dolayı kadın taraftarlara açık olan tribünlerde memleketimin
kadınları Trabzonsporlular, ülkemin kadınları Beşiktaş aşkı ile seyrettiler muhteşem manzaralı
İnönü’de bu derbiyi.
Trabzonspor’un kaçırdığı pozisyonlar, hakemin sarı kartlarla bordo mavilerin Beşiktaş kalesine
gitmelerine koyduğu engellerle “atamayana atarlar” dedirtenAlmedia’nın golü geldi.
Burak 61. dakika golü ile kendini taraftarına af ettirirkenColman’ın golü skor 2-1 oldu.
Queresma’nın 90. dakika’da verilmeyen iki kırmızı karta imza atması ile uzatmalarla 94 dakika Trabzonspor
lehine biten bir maç seyrettik.
Böyle bir maçta eşit seyirci dağılımının uygulanması gerektiğine seyircisiz maç cezalarına karşı biri olarak inanırken
İnönü’de hala boy aynalarının olmamasını yadırgamaya devam ediyorum.
Beşiktaş formamla gittiğim bu maçı anlatırken beni futbolun geneline mesajlarımı ulaştırabilmek
ise asıl istediğim.
Futbol aşkı uğruna yapılmayacak yok diyoruz, peki ama
Beşiktaş’ıma duyduğum aşkın yanına Trabzonspor aşkını koymayı başarıyor olmama neden bu şaşkınlığınız?
“Futbol aşkı uğruna yapılmayacak yok” diyen siz değil misiniz?
Futbola ilgi duymayanların ya da ilgi duyuyor gibi yapanların hala var olduğu bir dünyada iki takımın aşkı yaşıyor
olmamdan mı rahatsızlığınız?
Beni eleştirirken tek kalpte iki insanın aşkını yaşıyor olmanın ezikliğini hatırlatıyor
olmamdan mı derdiniz?
İki kat üzüntüyü, sevinci kaldıramayacak yüreğiniz
olduğunuzdan mı eleştiriniz?
Zarar veren holigan olmayıp birden fazla takıma sevgi sözcükleri dağıtabiliyor
olmamdan mı gelir karın ağrılarınız?
Trabzon geçen yerde “Borda-Mavi”, İstanbul’da “Siyah-Beyaz” film seyrediyor
olabilmemden mi kıskançlığınız?
Uluslar arası arenada ülkemizin futbol takımlarını destekleyemeyip, başka ülke takımlarına alkış tutuyor
olmanızdan mı hırçınlığınız?
Yabancı uyruklu futbolcuların gerektiğinde kendi ülke takımlarına karşı oynadıklarında yüreklerini anlayabilme
yeteneksizliğinden mi korkunuz?
Anladım sessizliğiniz bir gözü “bordo” bir gözü “mavi” ama dünyayı “siyah beyaz” görüyor olmamda…
Skor ne olursa olsun mutlu olabilmemden kıskançlığınız…
Haklısınız benim Karadeniz Fırtınasını arkama alıp Kartalın Kanatları ile nasıl havalandığımı siz nerden bileceksiniz…

Ayşenur Afyon / http://www.maraton.com.tr/haberdetay.asp?Newsid=163120

My
06.03.2012, 10:45
Oldu olacak aslanın kuyruğuyla kanaryanın da gagasını taksaymış tam olacakmış anasını satayım.

My
06.03.2012, 10:48
Şu adama "maçı sattı" diyenlerin gözüne girsin bu haber.

Burak'ı çıldırtan taciz

09:39 | 06 Mart 2012http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2012/03/06/burak-i-cildirtan-taciz-2065448.Jpeg

BİRKAÇ kendini bilmezin son kurbanı, attığı 30 golle Avrupa (http://www.milliyet.com.tr/index/Avrupa) kulüplerinin gözdesi Burak Yılmaz (http://www.milliyet.com.tr/index/Burak%20Yilmaz) oldu. Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)'un yıldızı, bir gol attığı Beşiktaş (http://www.milliyet.com.tr/index/Besiktas) karşılaşmasının ardından herkesi şaşırtan açıklamalar yaptı.

BURAK KİMİ HEDEF ALDI?
BURAK, 'Milli Takım (http://www.milliyet.com.tr/index/Milli%20Takim)'da bir sakatlığım olmuştu ve dün 4 şişe serum yedim. Çıkıp oynamak istedim. Bazı şeyleri kanıtlamak istiyordum. Beşiktaşlı olduğumu söylemiştim ama gerçekten çok çirkin mesajlar geldi. Futbolculuğumun ve adamlığımın kesinlikle (http://www.milliyet.com.tr/index/Kesinlikle) tartışılmaması gerek. Bunu göstermek istedim. Beşiktaş'a Avrupa'da başarılar diliyorum' dedi.

BEŞİKTAŞLIYSAN OYNAMA
Önce bu sözlere kimse bir anlam veremedi. Burak'ın Beşiktaş taraftarı olduğunu açıkladığı için kendine tepki gösteren Trabzonsporlu taraftarları hedef aldığı bile zannedildi.
AKŞAM, Burak'ın isyanının ana nedenini araştırdı. İşin perde arkasında çıldırtan bir taciz yattığı ortaya çıktı. Yıldız futbolcu (http://www.milliyet.com.tr/index/futbolcu), bundan bir ay önce TRT (http://www.milliyet.com.tr/index/TRT)'de 'Çocukluktan beri Beşiktaş taraftarıyım. Halen Beşiktaşlıyım. Beşiktaş taraftarıyım ama Trabzonspor için ölürüm' demişti. Bir grup kendini bilmez, Beşiktaş-Trabzon (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzon) maçı öncesi Burak'ın bu sözlerini hatırlatıp, 'Madem öyle, Beşiktaşlıysan oynama' diye taciz etti. Yani Burak Yılmaz'dan hatır şikesi yapması isteniyordu. Bu taciz, Burak'ı çok zor duruma düşürdü.

AYAKTA DURAMIYORDU
SLOVAKYA (http://www.milliyet.com.tr/index/Slovakya) maçından sol dizinde sakatlıkla dönmüştü. Üstüne de ayağa bile kalkamayacak kadar ağır bir gribe yakalanmıştı. Yani, yıldız golcü normal şartlar altında Beşiktaş maçında kesinlikle forma giyemezdi.
BURAK, böyle bir tacizde bulunulmasını gururuna yediremedi. Tacizi yapanların inadına 4 şişe serumla maça çıktı. O kadar kötü durumdaydı ki 7 şutta sadece 3 isabet ve girdiği üç %100'lük gol pozisyonunda da sadece bir gol atabildi. 90 dakikanın sonunda ise sahada onurlu bir duruşun haklı gururunu yaşadı.

Milliyet

Ömür Karadeniz
06.03.2012, 10:54
O lafı Buraka sanırsam bjkliler dedi,yani o kadar bjklisin madem oynama maçta şeklinde.

TSezgin61
06.03.2012, 11:24
bencede bjkliler dedi...

My
06.03.2012, 11:25
O lafı Buraka sanırsam bjkliler dedi,yani o kadar bjklisin madem oynama maçta şeklinde.O lafı Burak'a bjkliler demiş, evet. Ama burada da aleni şekilde kaçırdığı gollerden sonra Burak'ı maç satmakla itham edenler oldu. Yani içimizdeki bjkliler! Ayıptır.

Enes Başkaya60
06.03.2012, 11:37
Bu senenin en güzel futbolu şimdiye kadar nerdeydiniz çocuklar ya!!

10 olacak maç 1-2 bitti tebrikler çocuklar...

CAFER ÖZER
06.03.2012, 11:42
Burak eğe 4 şişe serumla çıkmasa Güçlü bir Burak olsa en az 3 gol atardı
Çok güçsüzdü Topa zor vuruyordu.

Mert Pasa
06.03.2012, 12:30
Oldu olacak aslanın kuyruğuyla kanaryanın da gagasını taksaymış tam olacakmış anasını satayım.

Cok guzeldi,nedense ben de hic sempati duyamadim arkadasa desene ki Besiktasliyim canin sagolsun.Trabzonspor yan takim olmaz o-la-maz.Hele de Bordo mavi yi sevenin felsefesinde ve davranislarinda 3 kizkardes olamaz

My
06.03.2012, 12:53
Cok guzeldi,nedense ben de hic sempati duyamadim arkadasa desene ki Besiktasliyim canin sagolsun.Trabzonspor yan takim olmaz o-la-maz.Hele de Bordo mavi yi sevenin felsefesinde ve davranislarinda 3 kizkardes olamazTrabzonspor'un fıtratına aykırı. Aynen Sadri Şener ve ekibinin şu zamanda ki yönetimi gibi.

antagonist
06.03.2012, 13:29
Şu adama "maçı sattı" diyenlerin gözüne girsin bu haber.

İfşa etmekte bir beis görmüyorum:

Malesef Burak Yılmaz bu gece benim için bitmiştir.Kusura bakmasın madem bu kadar bjk'li sezon sonu gitsin oynasın.46. dakikada kaçırdığı gol,sonrasında kaptırdığı toplar,vurdum duymaz oyunu yakışmadı ona.Sen de bu takıma ihanet ettin.Topla bavulunu git...

Burak aferin kaleciye bakip atiyor. Gozlerime inanamadim. Aferin besiktasli burak. Kimse savunmasin, isterse bin gol atsin benim icin oldun sen.

Buragi gorunce ister istemez insan bilerek mi kaciriyor diye dusunuyor. O nasil pozisyondu oyle

burak bu kadarda belli etme

Burak gol atmak istemiyor...

burak 29 golün anlamsızlaşıyor...ha gayret...

Ciddiyim,ilk yarida burak i dikkatle izledim resmen zoraki oynadi.

Bjk ye gol atmak istemiyorsan pasa pasa oturursun kenarda ,mac satmazsin...

murat
06.03.2012, 14:08
İfşa etmekte bir beis görmüyorum:

Ilginc! Bu arkadaslarin bir aynanin karsisina gecip önce kendilerine bakmalarini tavsiye ediyorum! Buraka iftira atmakla elinize ne geciyor?

Yaşar
06.03.2012, 14:08
Yukarıdaki mesajlara şaşırmamak lazım.
Birçok futbolcu başlığında aynı mesajları farklı zamanlarda görebilrisiniz.
Stadda futbolcu yuhalayıp, sokakta futbolcuya küfür edip, futbolcuyu dövmeye çalışıp; sonra da '' neden burada futbolcu durmuyor?'', ''neden yıldız futbolcu alamıyoruz'' diye ağlayanlar da aynı kişiler oluyor.
Hayattan zevk alamama yolunu seçmiş olmaları kendileri açılarından üzücü bir durum.

Fatih ÇOLAK
06.03.2012, 14:12
Vay arkadaş, yazık günahtır valla...Adam derse ki yeter ulan kim verirse 5 milyonu gidiyorum ona diye görürüm iftira atanları, yanıp tutuşurlar...

Burak gol kaçırdığında hepimiz az-çok kızmışızdır ama:

1-Bırakında o kadar kredisi olsun Burak'ın...
2-Bir insanı böyle bir konuda suçlamak, hemde kendi taraftarımız tarafından, yazık, günah valla...

Oruç
06.03.2012, 14:14
'Bilerek atmıyor' diyenler, biraz yüz varsa maçın öyküsünü izleyin.

Sonra utanın. Utanma varsa tabi.

Not: Bu tip mahlukatların, iftiracıların forumda yeri yok.

Kader KORELİ
06.03.2012, 14:16
Bana kalırsa yine çok abartıyoruz bu zaferi. Adamların orta sahalarını güle oynaya geçtik her seferinde, bir daha ne zaman çıkar böyle bir takım karşımıza? Gs'ye Şb'ye karşı çok zorlanacaz, o maçları düşünmek lazım, ama biz yine havalarda uçuyoruz..

Kader KORELİ
06.03.2012, 14:18
Sen daha düne kadar evinde Mersin'e yenilmiş, maç başı ortalama bilmem ne kadar gol yemiş takımsın, öyle güllük güllüstanlık değil herşey.

TSelif
06.03.2012, 14:21
İlk yarının başlarıydı sanırım Giray'ın burnu kanamıştı. Kenarda tedavisi olurken " kan aktı maç bizim" dedim .. Teşekkürler çocuklar :)

Alp Yavuz 13
06.03.2012, 14:52
Hala Gol Kaçırmaya Devam Ediyoruzzzz (:

ThePatriot61
06.03.2012, 16:04
Burak ile iligili yorumlar cok acimasiz gercekten. Bende kizdim Buraga ama mac satti,bjkli oldugun icin oynamiyor falan öyle degil. Kendi normal performansindan uzak oynadigi icin kizmistim. Meger adam hasta hasta oynamis. :)

Helal olsun kocum.

Aytaç Çakıroğlu
06.03.2012, 16:13
İlk yarının başlarıydı sanırım Giray'ın burnu kanamıştı. Kenarda tedavisi olurken " kan aktı maç bizim" dedim .. Teşekkürler çocuklar :)
yok zaten bizim maçta kan çıkması lazım motive için kırmızyı ya :)

Badaloğlu
06.03.2012, 16:24
O lafı Burak'a bjkliler demiş, evet. Ama burada da aleni şekilde kaçırdığı gollerden sonra Burak'ı maç satmakla itham edenler oldu. Yani içimizdeki bjkliler! Ayıptır.

Bunlar olsa olsa içimizdeki İrlandalılar olur. Böyle taraftarlık olur mu? Bu tip adamlara futbol maçlarını izlemesini yasaklayacaksın. Mümkünse Trabzon'u tutmasınlar :(

Soner Albayrak
06.03.2012, 17:12
Burak koydu mu? Koydu. Bütün mesele bitmiştir gerisi önemsiz..

SARGONALI61
06.03.2012, 19:58
Bana kalırsa yine çok abartıyoruz bu zaferi. Adamların orta sahalarını güle oynaya geçtik her seferinde, bir daha ne zaman çıkar böyle bir takım karşımıza? Gs'ye Şb'ye karşı çok zorlanacaz, o maçları düşünmek lazım, ama biz yine havalarda uçuyoruz..

Arkadaş bu nasıl bir düşüncedir.Hiç bir takımın oyuncusu, dur bu maçta kötü oynayayım diye sahaya çıkmaz. Onlar ne zaman kötü olur, rakip onlardan daha iyiyse, daha istekliyse,daha baskılıysa. Oldu, Biz iyi oynayıp yendiğimizde rakip kötüydü, iyi oynayıp yenildiğimizde biz kötüydük. Alttaki yazınızda maç başı gol yeme oranımızı çıkartırken, maç başı attığımız gol ortalamasınıda çıkarsaydınız adil olurdu. Bu sezon bjk hariç diğer takımlardan 10 maç daha fazla oynamış binlerce km fazladan yolculuk yapmış bir takımdan daha ne bekliyorsunuz anlamak zor. En güzelini Giray söyledi maçtan sonra, bizim iyi günde değil kötü günde desteğe ihtiyacımız var diye ve tam bizim taraftar için söylenmiş bir söz. Ondan sonra vay efendim Selçuğu neden tutamamışız,Egemene neden sahip çıkamamışız, kim durur bu taraftarın önünde ,sadece homurdansınlar. Burağa bile bir dünya laf, adam 30 gol atmış hala yok bjk'lıyım demiş defolsun gitsin, hele içimizden biri bir maç içinde bir şey yazdı, maçtan sonra herhalde kendisine dönmüştür söyledikleri, tabi forum yöneticileri onu hala burada tutuyor ise.

.....
06.03.2012, 20:07
Bu maçı kolay kolay unutmam :)

Emirhan Yazıcı
06.03.2012, 20:29
Burak Hakkında İleri Geri Konusanlar Attıgı Her Gol Sonrası Sevinecek Kadar YÜZSÜZLER!..

Sami Kuk
06.03.2012, 20:36
Şenol Hoca yine tüm türkiye ye adamlıgını göstermiş.Helal olsun

memmedaga
06.03.2012, 22:00
'Bilerek atmıyor' diyenler, biraz yüz varsa maçın öyküsünü izleyin.

Sonra utanın. Utanma varsa tabi.

Not: Bu tip mahlukatların, iftiracıların forumda yeri yok.

yok forumda yerleri var kardes "degerli bmn yoneticilerimiz"
kendi futbolcusuna ,t.direktorune iftira atip hakaret eden sahislara hic bir uygulama yapmiyorlar

dahasi daha 15 yasini gecmemis karakteri oturmamis yeni yetmelerin kendinden 10-15-20 yas buyuk abileriyle dalga gecmelerine,hakarete varan terbiyesiz cevaplarina goz yumup
ozgur yazi platformu askina olsa gerek hic bir sey yapmiyorlar

cok sevdigimiz BMN'den bizi kacircaklar sonunda

irfanb
07.03.2012, 00:03
4 şişe serum yiyen Burak`ın yanında 4 şişe içen Jaja olsaydı durum daha farklı olurdu.
:)

Şentürk
07.03.2012, 00:03
4 şişe serum yiyen Burak`ın yanında 4 şişe içen Jaja olsaydı durum daha farklı olurdu.

hahahaha :D:D

Sefer A.
07.03.2012, 02:29

kralsin agabey :D yalniz harbi farkli olurdu 1-4 falan yenerdik ççç saka degil ama ha :)

jajààà

pReN@_61
07.03.2012, 10:46
Gol kaçırma rekoru kırdığımız maç.İyi ki kazandık valla..

Harun-61
07.03.2012, 11:57
Macin perde arkasi:

http://www.ligtv.com.tr/haber/teselliyi-gunes-verdi

.

ALBATROS_61
15.03.2012, 12:10
yanlış yere yorum k.bakmayın

Seyfi_B
08.05.2012, 01:22
~yanlış başlık