PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Yapamıyorsunuz, Bırakın!"

sessizkral_1
23.02.2012, 23:30
Devre arasında bu takıma glowackinin sürekli sakatlandığı ortadayken ve göz göre STOPER ihtiyacı ortadayken bu takımı bile bile ! GİRAY-MUSTAFA ikilisine mahkum edenlere, (geçen yıl giray ve mustafa - egemen ve glowackinin yedeğiydi düşünün nekadar geri gittiğimizi)

Zokoranın 7-8 hafta olmayacağı ortadayken ve yeterliliği tartışılacakken göz göre göre bu takıma Çift yönlü ortasaha almayan hatta elinin altındaki Alperi bile 3 kuruş hesap yaparak almayarak bizi Aykuta mahkum edenlere(burda aykutun kötü oyuncu olduğunu kastetmiyorum.Ama selçuğun yeri doıldurulmadı ne zokora ne aykut ikiside önlibero.)

Sırf MİTHAT HALİS ile bizim bilmediğimiz bazı ilişkiler içinde diye sadece ona bağlı veya onun önerdiği oyuncuları alma alışkanlığını kazanıp izleme komitesinin önerdiği hiçbir oyuncuyu almayarak Klübün milyonarca eurosunu vasat liglerin vasat oyuncularına adrian,henruqielere dağıtanlara

Ara sıra doğru işler yapıp iyi oyuncular alan veya iyi oyuncular çıkarabilen , (Egemen,Selçuk,Jaja,Teofilo vs..) ancak bu oyuncuları çok kolay birşekilde klüpten gitmesinin koşullarını sağlayanlara..(selçuk dışındaki tüm oyuncular iyi bir yönetim anlayışı olsa bu takımda kalırdı!)

Üstelik yukarıda yazdığım Hiçbir oyuncunun yerini dolduramayanlara...

Takımı vizyon olarak sadece transferde değil diğer konulardada yukarı taşıyamayanlara (kadın futbol takımının kapanması,basketbol takımının kapanmadan son anda dönmesi, tsclup lerin hala amatör yönetimi , Trabzonspor tv kurulamaması , altyapının hala hasım ilişkileriyle yönetilmesi profesyonellere bırakılmaması ve bir sürü şey)

Ve son olarak Federasyon,Hakem kararları ve Şike organizasyonu gibi konularda Trabzonspor'un haklarını yeteri kadar savunmayanlara..

Sesleniyoruz..

Yapamıyorsunuz , Bırakın !!

Recep Alkan
23.02.2012, 23:33
Geldiklerinden beri yapamıyorlar, tek şansları adam gibi adamlar ile çalışıyor olmaları.

Kısacası zırhları çok kuvvetli, kurşun işlemiyor.

Cem Akyüz
23.02.2012, 23:35
Tekke olayından beri belliydi karakterleri.Umarım en kısa sürede giderler.Bu kadar imkan varken bir stoper almadılar ya ulan vallahi helal olsun.

Samet Türkmen
23.02.2012, 23:41
Derhal istifa. Yandaş medyanızla biz gidersek kim gelecek, Trabzonspor bize muhtaç dedirttiniz yalandan. De gidin hadi. Trabzonspor'a başkan elbet bulunur.

Yeni bir sezona başlamadan, gelecek yılı da kaybetmeden bu sene gelsin yeni başkan kurulsun koltuğuna. 1 yıl daha kaybetmeyelim.

Ilelioglu
23.02.2012, 23:47
8 ay oldu, iki transfer dönemi gecti, ama biz halen 3 Stoper ile mücadele ediyoruz. Ha biri sezonun yarisini hep sakat geciriyor zaten. 2 Stoper yani...Bir tane daha fire versek, elimizde oynatmaya Stoper kalmayacak, ki bir mactada kalmamisti zaten. Celustka oynamisti. Zaten adamin oynamadigi yer kalmadi.

Stoper alma Yönetim! Mevcut Stoperleride sat, hatta Onur ile sözlesme uzatmayin! Nasil olsa Baris'in 1 kazandigi yerde onun 1.5 istemeye hakki yok!

Ha unutmadan...Yönetim istifa!

Süleyman Eruyar
23.02.2012, 23:49
Size Nuri Albayrak lazım !!!

Ilelioglu
23.02.2012, 23:49
Devre arasında bu takıma glowackinin sürekli sakatlandığı ortadayken ve göz göre STOPER ihtiyacı ortadayken bu takımı bile bile ! GİRAY-MUSTAFA ikilisine mahkum edenlere, (geçen yıl giray ve mustafa - egemen ve glowackinin yedeğiydi düşünün nekadar geri gittiğimizi)

Önümüzdeki sezon Giray ile Mustafa'da olmayacak. Yavas yavas hepsinin bileti kesiliyor. :) Stopersiz oynayacagiz, yeni model. Sadri'nin yeni futbol modeli. Savunmaya gerek yok, Taraftar var nasil olsa!

:rolleyes:

cahana
23.02.2012, 23:51
hepsini geçtim en azından bunca insanı adam yerine koyun da cevap verin bu takıma takviye yapmamanızın sebebi nedir?

Ilelioglu
23.02.2012, 23:53

Bugün Senol Hoca degilde bir baskasi olsaydi takimin basinda o zaman Yönetimi elestiren ilk kisi sen olurdun herhalde. Gec bunlari...;)

Senol Hoca bugün biraksa, yarin Yönetim'de birakmak zorunda kalir. Hatrirlayin deplasmanda 3-0 Sivasspor veya Kasimpasaspor maglubiyetlerini. Iyi hatirlayin! Acaba hangi Yönetim Senol Hocaya sarildi. Ha pardon Samet Aybaba gelecekti az daha.

Samet Türkmen
23.02.2012, 23:54

Lütfen arkadaşım ya. Daha ne istiyorsun ? Böyle yazacağına neden savunduğunu, neden kalması gerektiğini açıkla yönetimin.

Her konuya atlamayın çekirge gibi ; ''Size Nuri Albarak lazım'' mışşş...

Sadri Şener giderse batacak mıyız ? Kulüp mü kapanacak ? Geçiniz efendim geçiniz ! Bu insanlara muhtaç değil kulüp.

Öyle de yazıyorlar ki sanki biz Nuri Albayrak'ı, Ziya Doğan'ı istiyoruz geri :D

biltrabzon
23.02.2012, 23:55
biraz degil epey abarttiniz.Bu yönetim gelmeden önce cok basariliydinizda simdi sallayin atis serbest.

Samet Türkmen
23.02.2012, 23:56
biraz degil epey abarttiniz.Bu yönetim gelmeden önce cok basariliydinizda simdi sallayin atis serbest.

He yani, Trabzonspor'a ilk başarılarını bu yönetim getirdi ? Kardeşim Mustafa Yumlu'yu saymazsan tek stoper oynuyoruz. Daha nasıl kanıt istiyorsunuz ?

Ilelioglu
24.02.2012, 00:00

Evet acikla bakalim...Bu takimda neden 3 tane Stoper var? Ha pardon biri kronik sakat...2 tane Stoper? Birisi gelecek vaad eden Mustafa hemde...:)

Selcuk - Zokora
Jaja - Adrian
Umut - Henri, Vittek
Egemen - ??????????????????????????

Transferde hata yapabilirsin, ki hepimiz insaniz. Ama ortada yapilmayan bir transfer var, ya elinde tutacaksin yada yerini dolduracaksin. Egemen varken bile Stoper ihtiyaci vardi bu takimin. Acikla bakalim...

sessizkral_1
24.02.2012, 00:00
Geçmişte Kötü yönetimlerin gelmiş olması , Şuanki yönetime tahammül edileceği anlamınamı gelir ?

Bu ne saçmalık !

biltrabzon
24.02.2012, 00:04
He yani, Trabzonspor'a ilk başarılarını bu yönetim getirdi ? Kardeşim Mustafa Yumlu'yu saymazsan tek stoper oynuyoruz. Daha nasıl kanıt istiyorsunuz ?

yönetim mi hocaya mustafa yi oynat diyor.Alternatif yaratsin,koysun stopere celustka yi,baris ida sag bek oynatsin.En azindan bir seyler yapsin.Giray,mustafa,aykut,tolga el bombasi hepsi.Ilk psv macinda belli oldu.Sen ne yaptin 2.macta hepsi sahada.Alternatif yok demeyin,o zaman lig baslamadan beyler bu sartlar altinda calisamam hadi bana eyvallah demeliydi hoca.

Samet Türkmen
24.02.2012, 00:06
yönetim mi hocaya mustafa yi oynat diyor.Alternatif yaratsin,koysun stopere celustka yi,baris ida sag bek oynatsin.En azindan bir seyler yapsin.Giray,mustafa,aykut,tolga el bombasi hepsi.Ilk psv macinda belli oldu.Sen ne yaptin 2.macta hepsi sahada.Alternatif yok demeyin,o zaman lig baslamadan beyler bu sartlar altinda calisamam hadi bana eyvallah demeliydi hoca.

Alternatif var diyorsun yani :D Neyse ben daha cevap yazmayacağım size

biltrabzon
24.02.2012, 00:06
Evet acikla bakalim...Bu takimda neden 3 tane Stoper var? Ha pardon biri kronik sakat...2 tane Stoper? Birisi gelecek vaad eden Mustafa hemde...:)

Selcuk - Zokora
Jaja - Adrian
Umut - Henri, Vittek
Egemen - ??????????????????????????

Transferde hata yapabilirsin, ki hepimiz insaniz. Ama ortada yapilmayan bir transfer var, ya elinde tutacaksin yada yerini dolduracaksin. Egemen varken bile Stoper ihtiyaci vardi bu takimin. Acikla bakalim...
peki istedikleri olmayinca istifa eden hocalar olmadi mi bu ligde yada avrupada?Senin hocanda ben bu sartlar altinda sizinle calisamam diyebilirdi.Bence senol günes in bir transfer listesi oldugunuda zannetmiyorum.

Şentürk
24.02.2012, 00:07

Gelsin derler malum baya balık hafızalıyz Türk milleti olarak!

Şentürk
24.02.2012, 00:08
Geçmişte Kötü yönetimlerin gelmiş olması , Şuanki yönetime tahammül edileceği anlamınamı gelir ?

Bu ne saçmalık !

Onu bırakta kim gelsin o zaman gelecekten konuşalım hadi

Enes Ünal Kaya
24.02.2012, 00:09
Yapamıyorlar.. Yönetim Bu Sene Malesef Patladıı... Düzeleceğini Sanmıyorum

Onca Paralar Geldi Ama Gelen Oyuncular Fosss..

Şenol Güneşe Evet
Yönetime Hayır

Ilelioglu
24.02.2012, 00:10

Hoca'nin sucu: "Futbolculari yerlerinde oynatmak" , ki oynatmadigi cok anlar oldu. Celustka'nin oynamadigi yer kalmadi. Serkan sag bek, vs...

Ama transfer yapmayan Yönetim'in sucu yok zaten. "Bu sartlar altinda calismam" deseydi Senol Hoca, zaten onunla birlikte Yönetim'de giderdi. Ee ne anladik o isten? Sen Yönetimin kalmasini istemiyormusun?

Tascaynar
Takımın bir yıl arayla bu kadar aciz duruma düşmesinin ilk ve en önemli sorumlusu yönetimdir.Avrupa'da 4 yiyebilirsin Porto'su Arsenal'i de yiyor ama bu kadar aciz kalma hakkı yok bu takımın.Yıl başından beri Kayserispor maçı dışında mükemmel bir maç oynadığımızı hatırlamıyorum.Bir yılda bir takım nasıl mahvedilir güzel bir örnek görüyoruz.

tturan

Ne yönetimden para mı alıyon? Her zaman ileriye bakacağımız yerde sen geriye bakarak gidiyon.

Yiğit Gayretli
24.02.2012, 00:11
Tek bir soru soracağım. Biz turu geçmiş olsak bu başlık açılacak mıydı?

Samet Türkmen
24.02.2012, 00:12

Kaç tane benzer başlık açıldı ve silindi maçtan önce.Hatırlatırım.

zaferyıldız
24.02.2012, 00:12
Kesinlikle kötü yönetim

kesinlikle değişmeli

Ama Aziz mahkemeden sallarken değil

malesef zamanı değil

Şentürk
24.02.2012, 00:13

Hayır açılmayacaktı, futbolculara takıma onca hakaret edilmeyecekti, o yüzde burayı okuyan varsa maçtan hemen sonra gelmesin, millet sinirle ne yazdığını bilmiyor,

Ilelioglu
Onu bırakta kim gelsin o zaman gelecekten konuşalım hadi

Yeni jenerasyondan isimler gelsin. Olcay abi tarzinda bu isten anlayan isimler mesela. Futboldan anlayan isimler. Önemli olan Baskan degil zaten, Transfer ile ilgilenen Yöneticiler. Bunlarin hicbiri Futboldan anlamiyor bence. Sadri Baskan bunlari degistirsin yine eyvallah derim, yok ben böyle iyim diyorsa, kapi diyorum bende.

biltrabzon
Alternatif var diyorsun yani :D Neyse ben daha cevap yazmayacağım size

alternatif var yada yok o benim sorunum degil.Ben bu isi yaparim diyorsam yapacagim,mazeret üretmeyecegim.Almanya da patron malzeme varsa isini yap,yoksa kapat makineyi diyor.Senol Günes te alternatifim yok ben bu isi yapamam demesi gerekirdi,mazeret üretmek sorunlari cözmez.Madem yönetim adam almiyor kendi bulsun cikarsin yilalrdir trabzon futbolunu bagirsaklarina kadar biliyor.Kimi türk futboluna kazandirdi,trabzon dan.Senol Günes düsmani degiliz hoca baskasi olsa farketmezdi.Bir yönetim hocanin istediklerini yapmiyorsa o hocalar o takimlarin basinda durmamali.

Samet Türkmen
24.02.2012, 00:16
Hayır açılmayacaktı, futbolculara takıma onca hakaret edilmeyecekti, o yüzde burayı okuyan varsa maçtan hemen sonra gelmesin, millet sinirle ne yazdığını bilmiyor,

Yazdım arka sayfada kaldı. Kaç tane böyle başlık açıldı bu sene böyle. Ya kilitlendi ya da silindi. Lütfen bilmiyormuş gibi konuşmayalım :)

Kimse skora göre konuşmuyor burada. Bu önyargıyı yıkın önce sonra gelin.

Ilelioglu
24.02.2012, 00:16

Stoper alinmadigi günden itibaren acilmaliydi zaten, ki acildida, ama kapatildilar.

Mesele tur degil. Mesele yapilmayan Stoper Transferi + hakkimizin cok kötü sekilde savunulmasi yada savunulmamasi. SL'e kalmamizi biz Taraftarlar sagladik. Yönetimin hicbir cabasini görmedim ben sahsen.

Hürgün Aygün
24.02.2012, 00:20
Ne transfer yapabildi bu yönetim ne de şike sürecinde takımı iyi koruyabildi.Sadri Şener sadece aklımda 2008-2009'da yapılan transferlerle yeni yapılanmaya gitmesiyle iyi izler bıraktı bende.

toksoy61
24.02.2012, 00:22
inanın her şeye varım, hiçbir şeyi eleştirmeyeceğim ama sadece tek bir şeyi araştırılıp sonuçlandırılmasını istiyorum. oda şudur: yönetim, gökhan önal 6 milyon, adriana 5 milyon, henriqeye 3,5, zokoraya 5 milyon, alanzinhoya 3,5 milyon euro gerçekten verdi mi? eğer verdiyse hiç eleştirmeyeceğim ve susacağım. sadece gerçekten bu paralar verildi mi, verilmedi mi?

Yiğit Gayretli
24.02.2012, 00:23
Geçen sezon şampiyon olan kadronun transferlerini kim yapmıştı? Transferde hata olur istifa istenir... Sadri Şener konuşur istifa istenir... Konuşmaz yine istifa istenir... Hangi yönetime tahammül edeceğiz?

Ne zaman bizim yönetimlerimiz 5-7 hatta 10 yıllık planlamalarla gelecek göreve? Şike olayları olmayıp da biz şu an geçen sezonun "resmi" şampiyonu olsaydık aynı istifa talepleri olacak mıydı? Süreçte gelişen her olayı yönetime, hocaya veya bir başkasına yıkmak sağlıklı bir anlayış mı?

Yakın tarihimizden örnek verelim; Jun meselesinden dolayı Atay Aktuğ bıraktıktan sonra yaşadığımız süreçten ders alamadık mı?

Tüm bunların mantıklı ve geçerli cevapları varsa eğer en büyük destekçisi ben olacağım bu başlığın... İkna edin beni...

Samet Türkmen
24.02.2012, 00:25
Tek stoperle oynamamız,geçen seneki kadronun en iyi oyuncularının elde tutulamaması, elde olanlara komik rakamlar önerilmesi, Demirören'in federasyon başkanlığı için desteklemiyoruz diyememeleri, bağırmamıza rağmen defansa oyuncu alınamaması, menejerlere yedirilen büyük paralar, gereksiz oyunculara ödenen milyon dolarlar vs vs.

sessizkral_1
24.02.2012, 00:26
Turu geçseydik Bu başlık yinede açıklacakmıydı sorusunu sormuşsunuz sayın moderatör

bu sorunuza cevabım şu

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:EfEmVzjKIfgJ:www.bordomavi.net/forum/showthread.php%3Ft%3D35473+biz+demi%C5%9Ftik+bordo mavi.net&cd=2&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

sildiğiniz bu konuyu 26 Oca 2012'da açmışım

Saygılar

fero
24.02.2012, 00:26
Geçen sezon şampiyon olan kadronun transferlerini kim yapmıştı? Transferde hata olur istifa istenir... Sadri Şener konuşur istifa istenir... Konuşmaz yine istifa istenir... Hangi yönetime tahammül edeceğiz?

Ne zaman bizim yönetimlerimiz 5-7 hatta 10 yıllık planlamalarla gelecek göreve? Şike olayları olmayıp da biz şu an geçen sezonun "resmi" şampiyonu olsaydık aynı istifa talepleri olacak mıydı? Süreçte gelişen her olayı yönetime, hocaya veya bir başkasına yıkmak sağlıklı bir anlayış mı?

Yakın tarihimizden örnek verelim; Jun meselesinden dolayı Atay Aktuğ bıraktıktan sonra yaşadığımız süreçten ders alamadık mı?

Tüm bunların mantıklı ve geçerli cevapları varsa eğer en büyük destekçisi ben olacağım bu başlığın... İkna edin beni...

++++++++++++

hanifta
24.02.2012, 00:27
bana bu yönetimi savunan adamın zeka seviyesinden şüphe ederim...

Selim ÖZCAN
24.02.2012, 00:28

Şenol Güneşe Evet
Yönetime Hayır

bu yönetim hugo brossu getirdiğinde patlamıştı zaten, 2-3 ay sonra göndererek ama Şenol Hocayı getirerek her işi ona yıkıp yırttılar, hatırlayın Şenol Hoca gelmeden bu yönetim kongreye gidiyordu neredeyse ama Şenol Hoca takımı toparlayınca, başladılar hemen biz gidersek kim gelir bize muhtaçsınız demeye...

Süleyman Baykan
24.02.2012, 00:29

Şenol Güneşe Evet
Yönetime Hayır

Bence suç Şenol Güneş'te bu yönetime Şenol Hoca transfer konusunda ters çıksa yönetim Şenol Hoca'yı mı kovardı yoksa el mahkum isteği oyuncuyu mu alırdı Trabzonspor'un sadece Şenol Güneş başarılı olabileceğini onlarda biliyor akıllarındaki en son şey olur Şenol Hocayı göndermek lakin Şenol Hocamız transfer konusunda hep iyimser hep idare ederiz modunda davranıyor artık Trabzonspor üzerindeki ismini ve ağırlığını kullanmalı bu yaz döneminde artık transferde sesini duyurmalı.

Yiğit Gayretli
24.02.2012, 00:30
Turu geçseydik Bu başlık yinede açıklacakmıydı sorusunu sormuşsunuz sayın moderatör

bu sorunuza cevabım şu

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:EfEmVzjKIfgJ:www.bordomavi.net/forum/showthread.php%3Ft%3D35473+biz+demi%C5%9Ftik+bordo mavi.net&cd=2&hl=tr&ct=clnk&gl=tr

sildiğiniz bu konuyu 26 Oca 2012'da açmışım

Saygılar

Sorunun özü ve anlattığı yukarıdadır...

Şentürk
24.02.2012, 00:30
Yeni jenerasyondan isimler gelsin. Olcay abi tarzinda bu isten anlayan isimler mesela. Futboldan anlayan isimler. Önemli olan Baskan degil zaten, Transfer ile ilgilenen Yöneticiler. Bunlarin hicbiri Futboldan anlamiyor bence. Sadri Baskan bunlari degistirsin yine eyvallah derim, yok ben böyle iyim diyorsa, kapi diyorum bende.

1998 den beri çok net şekilde Trabzonsporu takip ederim öyle kriterlerde adam yok kardeşim;)

Şentürk
24.02.2012, 00:32
Yazdım arka sayfada kaldı. Kaç tane böyle başlık açıldı bu sene böyle. Ya kilitlendi ya da silindi. Lütfen bilmiyormuş gibi konuşmayalım :)

Kimse skora göre konuşmuyor burada. Bu önyargıyı yıkın önce sonra gelin.

Sen veya bir kaç kişi istisna oluyorlar arkadaşım, git forumu gez biraz ne demek istediğimi anlarsın.

Samet Türkmen
24.02.2012, 00:32
Trabzonspor kadar kendi şehrinin sözde futbol adamları, gerçekte işadamları tarafından sömürülen başka bir takım yoktur.

Şirketin mi zorda vatandaş, seçimde oya mı ihtiyacın var ? Gel sende Trabzonspor'a başkan ol, işlerin rayına otursun, ihalelere girebilesin, seçimlere oynayabilesin.

Napoli
24.02.2012, 00:38

Kotuyu ornek verme.Bence Bıze Samil Ekinci lazım

Numan Yerlikaya
24.02.2012, 00:38
Ben bu yönetimin diğer yönetimden başarılı olduğunu sanmıyorum

Uğur Ö.
24.02.2012, 00:41
Yağmur yağdımı hemen şemsiye satan birileri çıkardı biryerlerden.Bu başlığı açan şahıs aynen o kişiler gibi biri.Tebrik ediyorum

Fatih Öztürk
24.02.2012, 00:41
ulan yazmayayım yazmayayım diyordumda harbiden taraftarımız hiç bir şeyi haketmiyor.tarihinde ilk defa şampiyonlar ligine gidiyorsun 7 puan alıyorsun.interin cskadan 88.dakikada yediği golden dolayı gruptan kılpayı çıkamıyorsun ama bu taraftara bak hele.

tturan
24.02.2012, 00:42

Tamam birşeyler yazmışsın, sence bu yönetimin takımı ileri götürmek için bir planı var mı?
Ben ce yok eğer varsa, bütün ağır topçuları takımdan uzaklaştıracak yeni yapılanmaya gidecek, o zaman tmm. Ağır topçulardan kasıt, Giray, Mustafa, Aykut, Zokora ve Barış Özbek. Alt liglerden yada gurbetçilerden oluşan hızlı düşünüp oynayan adamlar bulacak. Süleymen Hurma nın bulduğu gibi. Böyle bir oluşuma 1-2 yıl tahammül edilebilir. Kayserinin bu açıdan seneye çok iyi olacağını düşünüyorum. Yönetimin buna benzer bir planı yoksa bıraksın gitsin. Bize nabza göre şerbet vermesinler.

Şentürk
24.02.2012, 00:45
Yağmur yağdımı hemen şemsiye satan birileri çıkardı biryerlerden.Bu başlığı açan şahıs aynen o kişiler gibi biri.Tebrik ediyorum

Haha başka türlü açıklanamazdı. Şenol Güneş iyi ki varsın, sayende Sadri Şener'i linç edemiyorlar. Hoş Şenol Güneş'e de az kaldı. Kendi kendimizi imha etmede üzerimize yok!

sessizkral_1
24.02.2012, 00:48

hangi yönetime tahammül edeceğiz demişsiniz

vizyonu olan yönetime tahammül edeceğiz.ben yönetimin ciddi bir vizyon sorunu olduğunu düşünüyorum.

başarılı transferler elbet oldu açtığım konuda maddelerlede belirttim

egemen,selçuk,teofilo,jaja hatta daha geri gidersek gökhan ünal,onur yada daha ileri gelirsek olcan,burak

bunlar iyi transferler

ancak bunların şuan kaçtanesi kaldı takımda ? neden tutulamadı neden planlamalar yapılmadı egemene 100 bin euro fazla verilmedi barış özbeğe egemenin aldığından daha fazlası veriliyor şuan

egemeni yolladın paracı o dedin yerine kimseyi almadın

jajayı yolladın sarhoş dedin yerine kimseyi almadın

teofiloyu yolladın yerine kimseyi almadın (Allahtan Burak patlama yaptı yoksa tıpkı stopersizlik gibi forvetsizde kalacaktık)

selçuğu gönderdin.hadi selçuk zaten gidecekti.tamam orda hatanız yok.ama yerine kimi aldın? selçuk ofansif ortasaha yer yer defansada yardım ediyor.çift yönlü.yerine aldığın zokora bildiğin ön libero.hüseyinin biraz daha teknik ve tecrübeli olanı.

adrian henruqie tamamen mithat halisin oyuncusu diye alındı, zoraki transferlerdi kendimizi kandırmayalım.ikiside fiyasko .vasat.koskoca 10 milyon euro havaya uçtu.

sapara vittek alındı.sapara vasat bir oyuncuydu kimi kesecekti ? vittek iyi forvet ama sürekli sakatlanıyordu.bu 2 oyuncu alındı ne tesadüf yine mithat halisin oyuncusuydu.

Üstelik burada izleme komitesinin tavsiye ettiği ve alınmayan öyle oyuncualr varki kanımız dondu !

Hadi hepsini geçtik

sene başında bu hatalar yapıldı

Yahu devre arası gelmiş

önünde çok iyi imkan var liderdende çok uzakta değilsin puan olarak

Git birtane yurt dışından stoper al , Alperi al deki en azından ben bir hata yaptım ama bunu telafi ettim.

Ama yapılmadı bu

sonuçları ortada

hadi futbolu geçtim

Trabzonspor tv nerde ?

kadın futbol takımı nerde?

taraftar tepki vermese şuan basketbol takımı bile yoktu

tsclup ne durumda ?

ben daha iyi yönetebilecek bizi farklı alanlardada ileri taşıyabilecek iyi viyona sahip bir yönetimin gelebileceğine inanıyorum.

Fatih
24.02.2012, 00:50
Daha iyisini yapamıyorsanız bırakın.

sessizkral_1
24.02.2012, 00:50

biz yağmur yağacak diye haftalardır bas bas bağırıyoruz önlemi alın diye.

günaydın, evi su bastı.

Delibas
24.02.2012, 00:53
Yok abi, bu yönetim harbi yönetemiyor bu kulübü. Tamamiyle katılıyorum başlığı açan arkadaşa. Bu fikrimin arkasında hiçbir siyasi düşünce de yok. Beceremiyorlar işte, hepimiz görüyoruz.

Samet Türkmen
24.02.2012, 00:54

Kardeşim, yukarıda yazdı kaç kişi görmedin mi ? 500 tane başlık açıldı ya kilitlendi ya da silindi diyoruz. Hâla neyin esprisini yapıyorsunuz ?

Delibas
24.02.2012, 01:00
Yöneticilerin en büyük zaafları VİZYONSUZLUK. Bunu Türkiye'de her kurumda görmek mümkün. Belediye başkanı da öyle. Benim dışardan gözlemlediğim bu. Potansiyel var, ama vizyon sahibi yönetici yok, ondan yerimizde sayıyoruz veya değişiklikler oluyor, ama yöneticilerin kendi zevklerine göre, bir vizyona, stratejiye göre değil. Strateji diye birşey yok gibi zaten bizim memlekette.

mete61bordomavi
24.02.2012, 01:02
Trabzonspor için başarı formülü:

Profesyonel ve fırsatçı bir yönetim! :::::Fırsatları iyi okuyacak, görmemişler gibi gidip dağılan takımların topçularına sulanmayacak! Formanın ağırlığında topçu alacak!
Modern futboldan ve özellikle Hollanda ekolünü bilen bir teknik adam::::: Oynayacak ve rakibi oynatmayacak ve Trabzonspor'a has bir taktik uygulayacak bir teknik adam! Maç içinde hamle yapabilecek!
Taktiksel zekası yüksek ahlaklı topçular::::Total futbol oynayan takımlardan alınacak futbolcular. Tek başına kahramanlık yapacak topçuların futbolda yeri kalmadı çünkü!
Ve Psv maçında skora rağmen yüzde yüz destek veren gerçek taraftarlar!!!

30 senedir bu takımı izliyorum. Kaç teknik adam, kaç yönetim geçti ama şu dört doğru yapılamadığı için HAYAL KIRIKLIĞNA UĞRADIK!
Allah Trabzonspor'u takıntı ve hobi haline getirmiş yönetemeyen yöneticilerden korusun!!!

Ömer Öztürk
24.02.2012, 01:07
takımın eksikleri ortadayken giderilmemesi inanılır gibi değil .evet sadrı baskan gelmeden once pek ıyı durumda degıldık ama onlarda ılk geldıklerındekı zaman kadar efektıf degıller kabul edelim. atay aktugun basını tomas jun yaktı sadrı baskanıda adrıan yakıcak acık net

dead_microbe
24.02.2012, 01:08
bırakın yağmuru falan, ilk mesajı tekrar okuyun katılmadığınız yer neresi bu mesajda,
bu yönetim hiç eleştirilmicek mi ?
böyle rezil bir oyun mu olur , ne yapmasını bekliyorsunuz taraftarın sahada o formaya yakışmayan kişileri görmezden gelmesini mi ? veya yanlış işler yapan yönetimi at gözlüğü takıp görmemesinimi bekliyorsunuz ?

mete61bordomavi
24.02.2012, 01:09
Bir yönetim kendine Play off'a katılmak ya da Avrupa kupalarına katılmak gibi oldukça soyut ve müphem bir hedef koyamaz! Karargah inanmıyorsa ordu cephede savaşı kaybeder çünkü!
Ancak, Play off ta şu kadar galibiyet ya da Avrupa kupalarında çeyrek final gibi somut ve özveri gerektiren bir hedef koyabilir! Ta ki karargah kararlı olsun ki ordu inansın!

Bir yönetim, özellikle ilk geldiği zamanlarda takımda forvet yok diye taraftarlar serzenişte bulunurken ve bu KABAK gibi ortadayken, biz ortasahamızla gol atıyoruz zaten DİYEMEZ!!!
Bir yönetim, stoper yokken gidip ne idüğü belirsiz kazmadan bozma topçuları UCUZ DİYE ALAMAZ!

Sayın Sadri Şener! Bizleri aldattın ve uyuttun! Biz de Trabzonspor taraftarları olarak seni unuttuk artık!
Bu yönetim Fatih Tekke skandalı ve acizliklerle hatırlanacak hep taraftar gözünde!!! Yine de teşekkür ediyoruz kendilerine!

AMA ARTIK BURAYA KADAR!!!

Yiğit Gayretli
hangi yönetime tahammül edeceğiz demişsiniz

vizyonu olan yönetime tahammül edeceğiz.ben yönetimin ciddi bir vizyon sorunu olduğunu düşünüyorum.

başarılı transferler elbet oldu açtığım konuda maddelerlede belirttim

egemen,selçuk,teofilo,jaja hatta daha geri gidersek gökhan ünal,onur yada daha ileri gelirsek olcan,burak

bunlar iyi transferler

ancak bunların şuan kaçtanesi kaldı takımda ? neden tutulamadı neden planlamalar yapılmadı egemene 100 bin euro fazla verilmedi barış özbeğe egemenin aldığından daha fazlası veriliyor şuan

egemeni yolladın paracı o dedin yerine kimseyi almadın

jajayı yolladın sarhoş dedin yerine kimseyi almadın

teofiloyu yolladın yerine kimseyi almadın (Allahtan Burak patlama yaptı yoksa tıpkı stopersizlik gibi forvetsizde kalacaktık)

selçuğu gönderdin.hadi selçuk zaten gidecekti.tamam orda hatanız yok.ama yerine kimi aldın? selçuk ofansif ortasaha yer yer defansada yardım ediyor.çift yönlü.yerine aldığın zokora bildiğin ön libero.hüseyinin biraz daha teknik ve tecrübeli olanı.

adrian henruqie tamamen mithat halisin oyuncusu diye alındı, zoraki transferlerdi kendimizi kandırmayalım.ikiside fiyasko .vasat.koskoca 10 milyon euro havaya uçtu.

sapara vittek alındı.sapara vasat bir oyuncuydu kimi kesecekti ? vittek iyi forvet ama sürekli sakatlanıyordu.bu 2 oyuncu alındı ne tesadüf yine mithat halisin oyuncusuydu.

Üstelik burada izleme komitesinin tavsiye ettiği ve alınmayan öyle oyuncualr varki kanımız dondu !

Hadi hepsini geçtik

sene başında bu hatalar yapıldı

Yahu devre arası gelmiş

önünde çok iyi imkan var liderdende çok uzakta değilsin puan olarak

Git birtane yurt dışından stoper al , Alperi al deki en azından ben bir hata yaptım ama bunu telafi ettim.

Ama yapılmadı bu

sonuçları ortada

hadi futbolu geçtim

Trabzonspor tv nerde ?

kadın futbol takımı nerde?

taraftar tepki vermese şuan basketbol takımı bile yoktu

tsclup ne durumda ?

ben daha iyi yönetebilecek bizi farklı alanlardada ileri taşıyabilecek iyi viyona sahip bir yönetimin gelebileceğine inanıyorum.

TsClublar en yüksek ciroları bu yönetim döneminde yaptılar... Beğenirsiniz beğenmezsiniz, bu yönetim döneminde kulüp tarihinde görülmemiş sponsorluk anlaşmaları imzalandı... Basketbol takımı kulübe direkman yük olmasın diye ayrı bir yönetime sahipti orada yapılan yanlışları sorgusuz sualsiz buraya yüklemek kabul edilemez.

Kombine rekoru bu yönetimle kırıldı. Avni Aker ambians anlamında ileriye götürüldü. Yıllarca seçim kozu olarak kullanılan yeni stad konusu iyi kötü hayata geçirildi. 3 sezon üst üste başarı oranı yüksek transferler yapıldı... TrabzonsporTv konusunda ben de size katılıyorum.

Ben bu yönetimin yaptığı her hareketi destekleyelim demiyorum. Yanlışı gördüğümüzde dibine kadar eleştirelim. Ama yapıcı olalım. Neden bardağın boş tarafına bakıyoruz?

Baskı yapalım, şeffaflık isteyelim. Bu takıma scouting sistemini getirelim... Hes Projelerine ne olduğunun peşine düşelim... Hesap soralım! Ama her hatada istifa istemeyelim arkadaş. Olmaz. Bu kadar yıkım meraklısı olunmaz!

leavemealone
Tek bir soru sormak istiyorum ahaliye:

Alternatifiniz nedir?

Şentürk
24.02.2012, 01:12
Sadri Şener 15 yıllık Trabzonspor serüvenimde gördüğüm başkanlar arasında en iyisidir. Varsa daha iyisi gelsin sözümüz yok! Fakat olmayacağını da biliyorum. İstikrar gerekli, geçen yıl ki kadroyuda kuran bu yönetimdir. Bu yıl ki yanlışlıklardan ders alıp seneye daha iyi bir kadro kuracaklarından eminim. Destek vermemiz gerekli.

Şentürk
24.02.2012, 01:13

Alternatifiniz nedir?

Herkesi cevabı şu; akıllı fırsatçı futboldan futbolcudan anlayan aynı zamanda yönetim becerisi olan, kamuoyuna basına haklarımızı savunabilen vs vs gibi sonsuz dört dörtlük adamlar...
Fakat isim yok olmaz da

Samet Türkmen
24.02.2012, 01:14

Alternatifiniz nedir?

Seçim yapılır. Adaylar belirlenir. Her yönetim karşıtı konuya bu laf yazılmak zorunda mı ? Yönetime yönelik teşekkürler konusu var. Orada övebilirsiniz. Buraya da görüşlerinizi yazın ama kişilerin sinirleriyle oynamaya yönelik şeyler yazmayın.

MuratJ
24.02.2012, 01:15
Nuri Albayrak yönetiminden bile daha kötü yönetim benim gözümde. Bi kere adamların umrunda değil Trabzonspor. Trabzonspor'u herşeyden daha çok düşünen insanlar değil bu başkan ve yönetim. Mayıs ayından beri yaptıkları yanlışlar, ihanetler 5 yıl içerisinde dünyaya damga vurabilecek bir Trabzonspor'u 20 yıl geriye atmıştır. Ara dönemde şu takıma bir stoper almamaları dahi İHANETTİR! En kısa zamanda istifalarını vermeleri en hayırlısı olacaktır. Trabzonspor'a özellikle şu dönemde en azından dik durabilen omurgalı başkanlar yöneticiler lazım.

Sefa
24.02.2012, 01:15
Yapamıyorsunuz, bırakın..

mete61bordomavi
24.02.2012, 01:17
Sırf alternatif yok diye de kötüyü savunmak hangi aklın mantığın eseridir ben de bunu anlayamıyorum!
Kardeşim gelirsin yaparsın destek görürsün!
Yapamazsan istifa derler! Bu olay bu kadar BASİT!
Futbolda ''Şu an'' vardır! Ve vefa yoktur!

Bunu anlayabilirsek, bundan sonraki yönetimler, basit ve sıradan işler yapmaktan ve taraftarı oyalayıp aldatmaktan vazgeçmek durumun da kalırlar!

BAŞARAMAYAN GİDER! Bu çok açık!

yavuzbaha
24.02.2012, 01:18

Alternatifiniz nedir?
..transfer komitesi ve çalışılan menajerleri değiştirmek,kulüpteki tüm işlemlerde tarihte görülmemiş şeffaflık,akılcı politikalar üretecek,bu kulubun taraftar vizyonunun ve gücünün farkında olup bu gücün fırsatına uygun hareket edecek basiretli yöneticiler olması gerekir...oturduğum ev 2 bloktan oluşuyor,yıllar yılı psikopat ve herkesin çekindiği bir yönetici resmen kömür paralarını iç etmiş,adam başka eve taşındı olay patlak verdi....diyorum ki 2 binada bunlar olabiliyorsa milyon dolarlar avrolar dönen yerde,neler olabilir acaba ???..arkadaşlar transferlerde bir gariplik var...çok büyük paralar verdiğimiz adamlar,süperligdeki vasat takımlardaki yabancılar kadar verimli olamıyor....

yavuzbaha
24.02.2012, 01:20
Sadri Şener 15 yıllık Trabzonspor serüvenimde gördüğüm başkanlar arasında en iyisidir. Varsa daha iyisi gelsin sözümüz yok! Fakat olmayacağını da biliyorum. İstikrar gerekli, geçen yıl ki kadroyuda kuran bu yönetimdir. Bu yıl ki yanlışlıklardan ders alıp seneye daha iyi bir kadro kuracaklarından eminim. Destek vermemiz gerekli.
..ne yönden en iyisi...evet en iyi gaf yapan olabilir...gelir gelmez "gökdeniz yıldız değil" cümlesinden beri onlarca saçma cümle ve kelimelerle dolu serüveni oldu...

Yaşar
24.02.2012, 01:21
Beni transferlerden, ondan bundan ziyade, Trabzonspor başkanının söylediği sözlerin camiada yarattığı etki ilgilendirir.
Şikeci Aziz Yıldırım bile birkaç sözüyle binleri etraffında toplayabilmektdir.
Hepimiz bu süreçte ağızlarının içine baktık. Birşey deseler de, arkalarından gitsek diye.
Evet saha sonuçlerı itibari ile son zamanların en başarılı yönetimidir.Bunda yönetimden ziyade aslan payının da Şenol Güneş de olduğunu da belirtmek gerekiyor.
Fakat şerefsiz Caner Erkin'in yaptığı açıklamalara resmi siteden cevap veren Trabzonspor yönetiminin, şike sürecinde sadece taraftarın yükselen tansiyonunu düşürmek için yaptığı birkaç açıklama dışında hiçbir girişim yapmadılar.
Ve en son Federasyon başkanı seçimlerinde kimi desteklemeyeceğimizi bile çıkıp söyleyemediler.
Kokuşmuş düzenin birer parçası olmayı seçtiler.
O zaman biz kendimizi niye yırtıyoruz Allah aşkına.

Şentürk
24.02.2012, 01:22
@leavemalone

Gördün mü kardeşim cevapları, yazdığım gibi geliyor halen :)

mete61bordomavi
24.02.2012, 01:24
Elin oğlu vasatın üzerindeki futbolcularla çatır çatır pas yapıyor ve senin 11 futbolcunla adeta ortada sıçan oynuyorsa, ve sen savunmayı kendi penaltı noktan üzerinde 3. amatör lig topçularıyla yapıyor ve rakibe korkudan basamıyorsan, ve bu şekilde rezil oluyorsan, O yönetimin de emekli olma zamanı gelmiş demektir! O teknik direktörün de şapkayı önüne alıp düşünmesi lazım!

Hepsini geç, bu çocuklara neden KORKU futbolunu aşılatıyorum diye bir miyon kere düşünmesi lazım!
Şenol Hoca Allah aşkına söyle, şu futboldan hiç mi utanmadın?
Hiç mi yüzün kızarmadı!!!
Ben diyordum sene başından beri ama herkes iyi oynuyoruz havalarındaydı!

Yahu Allah için ne oynadık bu sene? İnter'i yenmişiz peh peh! O İnter şu an İtalya liginde perişan vaziyette! Attığımız gol de ordan aldığımız 3 puan da ŞANS eseri beyler! Kandırmayalım kendimizi!
Avrupa arenasında bir gol atacağız diye geberdik! Bu taktik gol atmaz diyorum! Hala taktiği savunanlar var! Yahu nerde görüldü 3 adamla hücum yapıldığı! Resmen REZALET!!!

Şentürk
24.02.2012, 01:26
..ne yönden en iyisi...evet en iyi gaf yapan olabilir...gelir gelmez "gökdeniz yıldız değil" cümlesinden beri onlarca saçma cümle ve kelimelerle dolu serüveni oldu...

Sadri Şener gelmeden önceki dönemi halimizi hatırlıyor musun abicim?
2. sınıf anadolu takımı konumundaydık! Peki son 3 yılda hem sportif hem ekonomik açıdan geldiğimiz noktayı, basında çoğalan yerimizi, 1996'nın ezikliğini nasıl attığımızı hemde öyle böyle değil!
Mesela 2 yıl sonra UEFA'nın ekonomik olarak getireceği kriterleri şuan uygulasa avrupaya gidebilecek 4 takım var.Gs,kayseri,gençler ve TRABZONSPORUM
Ben Trabzonsprlu olarak son 3 yıldır gurbetteyim ve gururlanarak dolaşıyorum, saygı duyularak.Bana bu yeter, istikrar ile yönetim bu yıl daha doğru transferler yapacağını düşünüyorum.

yavuzbaha
24.02.2012, 01:26
Ya arkadaş şu işe bakın ya...Avrupa da oynayan takımın defansının göbeğindeki adama bakın Mustafa Yumlu,oyun kurucu bölgesindeki adama bakın Aykut Akgün...27 yaşına gelmiş Aykut u kimse keşfedemedi de,biz bu sene keşfettik...takımda bir tane kanat oyuncusu denecek adam yok,Olcan da dahil....Olcan alanzinho nun az daha yırtanı diyebiliriz heralde...takımda bir tane kafa vuran santrafor yok...ya herşeyden önemlisi takımda kaleyi yoklayan yok....Şamp liginde bir sinerji ile iyi işler başardık hakkaten ama her maçta tansiyonlarımız fırlamadı mı...Valla bundan sonra çok ama çok büyük bir revizyon gerekiyor

Samet Türkmen
24.02.2012, 01:33
@leavemalone

Gördün mü kardeşim cevapları, yazdığım gibi geliyor halen :)

Özel mesajdan yaz bunları bence. Komik duruma düşüyorsunuz. Biz kişilerin yalakası olup asla şu gelsin diye isim vermeyiz. Kimseden de bazılarının olduğu gibi çıkarımız yoktur.

mete61bordomavi
24.02.2012, 01:34
Ya arkadaş şu işe bakın ya...Avrupa da oynayan takımın defansının göbeğindeki adama bakın Mustafa Yumlu,oyun kurucu bölgesindeki adama bakın Aykut Akgün...27 yaşına gelmiş Aykut u kimse keşfedemedi de,biz bu sene keşfettik...takımda bir tane kanat oyuncusu denecek adam yok,Olcan da dahil....Olcan alanzinho nun az daha yırtanı diyebiliriz heralde...takımda bir tane kafa vuran santrafor yok...ya herşeyden önemlisi takımda kaleyi yoklayan yok....Şamp liginde bir sinerji ile iyi işler başardık hakkaten ama her maçta tansiyonlarımız fırlamadı mı...Valla bundan sonra çok ama çok büyük bir revizyon gerekiyor

Bak tepki çekeceğimi bile bile yazıyorum!!!
Ama bu dediğim aynen çıkacak görün bakın!

Acil olarak yönetim istifasını vermeli, ve yeni gelen yönetim de Şenol Güneş'i teknik direktörlük görevinden alarak sportif direktör yapmalı! Kabul etmezse kendisine teşekkür edilmeli. Bu erken yapılırsa fazla kaybımız olmaz. Fakat yapılmazsa önümüzdeki 3 yılda Gs ligi domine eder ve biz en iyi 2. ci oluruz ve CL ön elemelerinde havlu atarız!

Reçete acı ama bundan başka ilaç yok! Yeni yönetim de mümkün mertebe Trabzon'dan olmasın! Vizyonu geniş olsun!

Şentürk
24.02.2012, 01:41
Özel mesajdan yaz bunları bence. Komik duruma düşüyorsunuz. Biz kişilerin yalakası olup asla şu gelsin diye isim vermeyiz. Kimseden de bazılarının olduğu gibi çıkarımız yoktur.

Yok önce ki mesajıda özelden yazmadım ki bunu da özelden yazayım, arka sayfada var okuyabilirsin. Ben size çıkarınız var diye isim söyleyin demiyorum ki ya da söylerseniz art niyetli düşünmem.
Söylenen krterlere sahip ya da o potansiyelde başkan olsaydı 29 yılda mutlaka çıkardı, herkesin buna göre düşünmesini ve sadece bu yılı değil son 3 yılı baz alarak konuşmasını isterdim

kral 61
24.02.2012, 01:41
Sadri şener yönetiminin nesini beyeniyorsunuz anlamış değilim sizz yanlışlarını sıralayım...
-Geçen seneki oyuncularımızla sözleşme imzalayamadılar bir sezon önceden bu sorunlar halolabilirdi lig başlamadan ama sezon sonuna bıraktılar gördük ne olduğunu
-Eyvallah madem gitti oyuncular onlar gibi kaliteli veya onlardan daha ii oyuncuları adrian verdikleri paralara gibi getirebilirlerdi menejer tuzaklarına düştüler
-Kulübü borç yatağına soktular
-Değeri beş para etmez oyuncuları milyon euroları vererek Trabzonun parasını çöpe attılar aldıkları oyuncular ortada
-Şike sürecini malesef iyi yürütemediler
-Elimizi masaya yumruğunu vurup kupamızı alamadılar
-Bu sene hakem hataları çok geldi başımıza ses çıkarmadılar
-Şimdi tff seçimlerinde Demiröreni desteklicek görürsünüz

BU YÖNETİM GELECEK SEZONU GÖRMEMELİDİR

Şentürk
24.02.2012, 01:42
Bak tepki çekeceğimi bile bile yazıyorum!!!
Ama bu dediğim aynen çıkacak görün bakın!

Acil olarak yönetim istifasını vermeli, ve yeni gelen yönetim de Şenol Güneş'i teknik direktörlük görevinden alarak sportif direktör yapmalı! Kabul etmezse kendisine teşekkür edilmeli. Bu erken yapılırsa fazla kaybımız olmaz. Fakat yapılmazsa önümüzdeki 3 yılda Gs ligi domine eder ve biz en iyi 2. ci oluruz ve CL ön elemelerinde havlu atarız!

Reçete acı ama bundan başka ilaç yok! Yeni yönetim de mümkün mertebe Trabzon'dan olmasın! Vizyonu geniş olsun!

Sizin vizyonunuz baya genişmiş,

kral 61
24.02.2012, 01:43
Sadrİ Şener yÖnetİmİ İstİfaa

Şentürk
24.02.2012, 01:44
Sadri şener yönetiminin nesini beyeniyorsunuz anlamış değilim sizz yanlışlarını sıralayım...
-Geçen seneki oyuncularımızla sözleşme imzalayamadılar bir sezon önceden bu sorunlar halolabilirdi lig başlamadan ama sezon sonuna bıraktılar gördük ne olduğunu
-Eyvallah madem gitti oyuncular onlar gibi kaliteli veya onlardan daha ii oyuncuları adrian verdikleri paralara gibi getirebilirlerdi menejer tuzaklarına düştüler
-Kulübü borç yatağına soktular
-Değeri beş para etmez oyuncuları milyon euroları vererek Trabzonun parasını çöpe attılar aldıkları oyuncular ortada
-Şike sürecini malesef iyi yürütemediler
-Elimizi masaya yumruğunu vurup kupamızı alamadılar
-Bu sene hakem hataları çok geldi başımıza ses çıkarmadılar
-Şimdi tff seçimlerinde Demiröreni desteklicek görürsünüz

BU YÖNETİM GELECEK SEZONU GÖRMEMELİDİR

Önce ki arkadaşa yazdım size de söyleyeyim neden desteklediğmi;

Sadri Şener gelmeden önceki dönemi halimizi hatırlıyor musun ?
2. sınıf anadolu takımı konumundaydık! Peki son 3 yılda hem sportif hem ekonomik açıdan geldiğimiz noktayı, basında çoğalan yerimizi, 1996'nın ezikliğini nasıl attığımızı hemde öyle böyle değil!
Mesela 2 yıl sonra UEFA'nın ekonomik olarak getireceği kriterleri şuan uygulasa avrupaya gidebilecek 4 takım var.Gs,kayseri,gençler ve TRABZONSPORUM
Ben Trabzonsprlu olarak son 3 yıldır gurbetteyim ve gururlanarak dolaşıyorum, saygı duyularak.Bana bu yeter, istikrar ile yönetim bu yıl daha doğru transferler yapacağını düşünüyorum.

kral 61
24.02.2012, 01:45
Trabzonspor istediğim başkan Ahmet Ağoğludur akıllı takımına sevdalı yapıcağı yönetim listesiyle bizleri yeni başarılar imza attıracaktır inanıyorum...

kral 61
24.02.2012, 01:46
Önce ki arkadaşa yazdım size de söyleyeyim neden desteklediğmi;

Sadri Şener gelmeden önceki dönemi halimizi hatırlıyor musun ?

Hekimoğlu
24.02.2012, 01:48
Bu sene çok yanlış yapıldı ama hemen istifa seslerinin yükselmesi de abartı oluyor ben hatalarıyla sevaplarıyla Sadri Şener ve yönetimlerinden razıyım aklı başında başkan bulmak da öyle söylendiği gibi kolay değil ama sanırım Sadri Şener zaten tekrar aday olmayacak istifa ederek gitmesini istemem Trabzonspor'a çok şeyler vermiş büyük bir başkandır stoper almadı diye saldırmanın hele hele hakaret etmenin de büyük bir ayıp olduğunu düşünüyorum.Değişmesi gereken taraftarın kafa yapısı.

brushfield
24.02.2012, 01:49
Acaba bu kulübün başına kendi çıkarlarını düşünmeyen, ne yaptığını bilen, güçlü bir başkan ve yönetim gelecek mi? Çok merak ediyorum?
Aklımın almadığı bazı şeyler var?

1-Elinde mesela bir Burak var. Bu adam bu ülkenin şuan en formda golcüsü ve yaşı da gayet genç. Bu adamı 5-6 milyon euroya satmanın peşindeler. Akıllarının ucundan kesinlikle yıllık alacağını arttırıp sözleşmesini yenilemek geçmiyor. Peki ne yapacaksınız o 5-6 milyon euroyla. Gidip 5 milyon euro verip bir yabancı forvet almayacak mısınız? O gelen adamın uyum sorunu yaşamayacağının garantisini verebilecek misiniz? Uyum sorununu aşsa bile 2 yılda 50 küsür gol atacağının garantisini verebilecek misiniz?

2-Elinizde Tayfun denen bir futbolcu var. Bu adama 2-3 senedir ödeme yapıyorsunuz. Hiç vicdanınız sızlamıyor mu? Kimin adamı bu adam. Kime ne kadar yediriyor ki yıllardır müzmin sakat olmasına rağmen takımdan göndermiyorsunuz.

3-Barış denen bir topçu aldınız GS'den. Adamlar arkasından bir kolbastı oynamadıkları kaldı gönderdikleri için. Bu adama 1 senedir boşuna para ödüyorsunuz. Bu ödediğiniz paralar canınızı sıkmıyor da neden Onur gibi dünya çapında bir kalecinin sözleşmesini yenilerken 3'ün 5'in hesabını yapıyorsunuz. İyi bir kaleci yakalamak kolay mı? Şenol Güneşten sonra iyi bir kaleci için bu takım 30 sene bekledi. Bu adam daha çok genç, Tolga 29 yaşında, Onur ise 23. Bu adam bu takımın kalesinin geleceği. Siz ise neyin peşindesiniz anlamakta zorluk çekiyoruz.

Biliyoruz ki önceliğiniz Trabzonspor değil, kendi çıkarlarınız.
Takımda sürkülasyon yapıp, transferlerden mümkün olduğunca cukka yapmanın peşindesiniz.
Allah sizi bilidiği gibi yapsın...

Taha Muhammet
24.02.2012, 01:50
Neden yönetimdekiler 50 sinı 60 ını devirmiş kişiler oluyor 30 unda genç dinamik vizyon sahibi bir başkan ve yönetim bulamazmayız

kral 61
24.02.2012, 01:51
İyi ozman bu takım playoftan başarısız olursa görürüm buraları ben herkes giydircek yönetime ama geç olcak inş siz haklı çıkarsınız ama malesef ben bu yönetimde umut görmüyorum (gerçi playof gitceğimiz bile şüpheli)

Şentürk
24.02.2012, 02:00
Sayın Yönetici arkadaşlar, ''Yönetime yönelik eleştiriler'' adı altında bir başlık mevcut değil midir?
Peki tamamen bireysel mesaj veren başlığın kapatılmaması nedendir?

leavemealone
24.02.2012, 02:00
Yöneticilerin nasil olmasi gerektigini tarif eden cok.

Sanki biz bilmiyoruz.

Tek bir soru sordum: alternatifiniz nedir diye. Yorum katmadim, kimseyi övmedim, yalakalikta yapmiyorum.

Sanki Sadri Sener amcamin oglu.

Bazilarimiz hic mi akillanmayacak?

Istikrar basari getirir. Ilk defa sampiyonlar ligine gittik ama size yaranamazlar. 50 kere gittik ya, bu kesmedi sizi degil mi?

Yönetim istifaaaaaa, istifaaa. EEE? Ondan sonra ne olacak?

Elestirmek nedir? Yanlis yapilan seyin dogrusunu söylemek.
Yönetim yanlis, peki kim dogru? Alternatifiniz kimdir?
Özkan Sümer? Nuri Albayrak? M Ali Yilmaz?
Yeni bir isim? Hangi yeni isim?

brushfield
24.02.2012, 02:06
Yöneticilerin nasil olmasi gerektigini tarif eden cok.

Sanki biz bilmiyoruz.

Tek bir soru sordum: alternatifiniz nedir diye. Yorum katmadim, kimseyi övmedim, yalakalikta yapmiyorum.

Sanki Sadri Sener amcamin oglu.

Bazilarimiz hic mi akillanmayacak?

Istikrar basari getirir. Ilk defa sampiyonlar ligine gittik ama size yaranamazlar. 50 kere gittik ya, bu kesmedi sizi degil mi?

Yönetim istifaaaaaa, istifaaa. EEE? Ondan sonra ne olacak?

Elestirmek nedir? Yanlis yapilan seyin dogrusunu söylemek.
Yönetim yanlis, peki kim dogru? Alternatifiniz kimdir?
Özkan Sümer? Nuri Albayrak? M Ali Yilmaz?
Yeni bir isim? Hangi yeni isim?

BMN'in içinden birileri (aklımda bazı isimler var ma paylaşmıycam şuan) başkanlığa adaylığını koyarsa ben desteklerim...

Emirhan Makul
24.02.2012, 02:10
Ütopyalarda yüzmeye gerek yok bence :) Hiç birşeyi değiştiremeyiz :) amatör klüplerin üye sayısı kadar üye ile başkan seçilen bir klübümüz var ve şuanda çoğumuz klübe üye değiliz oy verecek durumda değiliz hiç bir bozuk düzen değişmez.

Ayrıca şu bir gerçek tur atlasak bu başlık açılmazdı, tur atlayamadık açıldı fakat düşünceleri asla bilemeyiz net olarak açılmadıkça mesela hiç birşey yokken benimde içimden istifa başlığı açmak geliyor açarımda yani sayfalarca da yazı döşerim gerekli çok şey oldu balık hafızalı değilsek hatırlarız taraftarına aç gözlü, bencil hatta hırsız muamelesi yapan bir başkana sahibiz ben çoktan sildim yenilgi almaya gerek yok.

Yaşar
24.02.2012, 02:10
Bu başlıkta başarı veya başarısızlık üzerinden yorum yapıyor olmak tamamen kendimizi kandırmaktır.
Sorulacak sorular basittir,
1)Fb maçındn sonra ''Bu Tff'yi ve MHK'yı istemiyoruz'' diye Tvlere konuşan Sadri Şener daha 2 ay geçmeden Federasyon Genel kurulu'nda neden Federasyon'a tam destek verme kararı alımıştır?
2)Şikeci Aziz Yıldırım bile hala ''Fb'ye hiç bir şey yapamazsınız'' deyip, binlerce kişiyi peşinde toplayabiliyorken, bizleri arkana toplayabilecek birkaç cümle kurman zor mudur? neden hep Şenol Güneş'İn ağzının içine bakıyorsunuz?
3)Çıkıp ''Fb'nin desteklediği adayı desteklemiyoruz'' demek size neden zor geliyor?
4)Biz kupamızı istiyoruz derken sizin için önemli olan sözde bakraç mıdır? yoksa geçen yılki emeğin, çekilen onca sıkıntının hakkı mıdır?

Şentürk
24.02.2012, 02:12
BMN'in içinden birileri (aklımda bazı isimler var ma paylaşmıycam şuan) başkanlığa adaylığını koyarsa ben desteklerim...

Nuri Albayrak döneminde ''BMN başkan Trabzon şampiyon'' diye başlık açmıştım o dönem de ki yöneticinin cevabı: ''arkadasim keske yönetimle ilgili görüslerini yönetim basliginda yazsaydin bu kadar ugrasip yazmissin.kapatmak zorundayim birak imkansizi,komik bir durum bu.''

Bu yaklaşım hakkında biraz fikir verir sanırım

Muhalif
24.02.2012, 02:19

Su adam bence ts tarihinin en cok hakki yenen baskanidir. Ozetle her seye maydanoz olan eski ts'den sorumlu bakan tarafindan yenmistir. Albayrak in dik durusunun onda birini gormedim ben bu yonetimde. Ulusoy u bakana ragmen sectirdi. Gerci sonra bakan mudahil olup olayli sivas maciyla sureci baslatip rovansi aldi, kendi kukla yonetimini getirdi. Iste onlar bunlardir. Sayin bakan hayal dedigi albayrak in akyazi projesine o gittikten sonra kendi fikriymis gibi sarildi. Albayrak a kini oyle buyuktu ki ibra bile ettirmedi yonetimini. Kusura bakmada bunlar gibi sus denilince susan, cevaz verilirse konusan silik karakterli bir yonetimin yaninda devrin spor bakani ni karsisina alacak kadar dik durusu olan albayrak bana gore evliyadir. Bu kadronun temelini atan ersun yanal i da gitmeden albayrak getirmistir. Ersun yanal dan sonra gelenlerin de transferden bir nane anlamadiklari kabak gibi ortadadir.

leavemealone
24.02.2012, 02:20
Ersun Yanal gönderilmisti.

Bundan daha kötü bir ortam vardi burda. Nerdeyse herkes agiz birligi ile yönetimi göndermek istiyordu. Neler neler yazilmisti, yani agiza alinmayacak kücük düsürücü kelimeler, hemde kendi baskanina. Neden? Cünki milletin istemedigi bir teknik direktör gelecekti.

Yönetim o günden bir türlü yirtabildi.

Gelinen durum nedir?

Türk futboluna futbolcular kazandirdik (Selcuk, Egemen, Burak).
2 kupa aldik.
Sampiyonlar ligine gittik.
FB ragmen su gibi temiz kaldik.

Istikrar basari getirir!

Bugün yönetime kizabiliriz ama yine iyi günler gelecek. Yine gelisecegiz, yeterki biraz sabir.

Şentürk
24.02.2012, 02:20
Albayrak'ın dik duruşu mu :)
Sinirden ağladığım günler geldi aklıma:(

Samet Türkmen
24.02.2012, 02:27
Vayy be. Sadri Şener kendisini bu kadar savunmaz.

Ne diyeyim artık. Herkesin kendi ''soldier'' ı olmuş. Ortamın ne derece pis olduğu oradan belli zaten.

leavemealone
24.02.2012, 02:30
Soldier derken?

Ne demek istiyorsan acik konus.

Samet Türkmen
24.02.2012, 02:32
Soldier derken?

Ne demek istiyorsan acik konus.

Seninle alakalı değil. Belki alakalı . Bilemem ben. Gayet açık nereye gönderme yaptığım.

leavemealone
24.02.2012, 02:36
Bana veya bana degil.

Burda hepimiz Trabzonsporluyuz. Kirici, itici, igneleyici konusmak ayiptir.

Kimseyi tanimadan etmeden, ön yargi ile insanlara itham edemezsin, ki kimse etmemeli.

Samet Türkmen
24.02.2012, 02:39
Bana veya bana degil.

Burda hepimiz Trabzonsporluyuz. Kirici, itici, igneleyici konusmak ayiptir.

Kimseyi tanimadan etmeden, ön yargi ile insanlara itham edemezsin, ki kimse etmemeli.

Kardeşim gerçekten kırıcı değil. Sen alınma. Biliyrum ki çoğu kişi anladı neyi kastettiğimi. İsim vermek istemiyorum şu an.

Başka bir şekilde söylersem bu yönetim menfaat gruplarının yoğun şekilde etkisi altında ve onlara destek verir durumda. Bu oldu sanırım :)

Adnan Mollasalihoğlu
24.02.2012, 02:40
Birileri eleştirirken birileri neden savunmaya geçiyor hemen anlayamıyorum ???Sana göre beyaz bana göre kapkara saygıdan bahsedenler buna da saygı göstersin.Sana göre şu kadar doğrusu var bana göre yüz tane eksisi var.Bundan önceki yönetimler eleştirilmedi mi?

Şentürk
24.02.2012, 02:42
Kardeşim gerçekten kırıcı değil. Sen alınma. Biliyrum ki çoğu kişi anladı neyi kastettiğimi. İsim vermek istemiyorum şu an.

Başka bir şekilde söylersem bu yönetim menfaat gruplarının yoğun şekilde etkisi altında ve onlara destek verir durumda. Bu oldu sanırım :)

Az gülmedim değil, itiraf ediyorum bende onlardanım :D

leavemealone
24.02.2012, 02:48
@adnanm61

Neden savunmaya gecme olsun ki? Senin dedigin gibi, sana göre ak, bana köre kara.
Elestirmesin demiyoruz kimseye.
Yönetim istifaaaaaaaaaaaaa diye cigirmak elestirmek mi oluyor?

@Samet Türkmen

Tamam sorun degil.
Acik konusayim, ben hala tam ne demek istedigini anlamadim. Taraftar gruplarini mi kast ediyorsun, yoksa politikayi mi, anlamadim.
Eger yönetimin bir menfaat grubunun etkisi altinda kaliyorsa, söyle, bizde bilelim. Ona göre bizde kendi hesabimizi yapariz.

SALDIRAY
24.02.2012, 03:01
Şenol Güneş'in başkan olması lazım. Tek kurtuluş yolumuz budur. Şota'yı ünal hocamız ile beraber getireceksin takımın başına. Gör ozaman sen Trabzonu. Zengin baskanla olmuyor bu işler. Sadri bey kaç para vermiş sanki kulübe. vermişsede hibe mi etmiş elbet alacaktır. En azndan kulubun var olan parasyla ve gelen paralarla senol hoca bu işi layıkı ile yapar. Bunun olur yolu varmıdır acaba

Hamza Yilmaz
24.02.2012, 03:03
Bazi yorumlara hak veriyorum. Ne yazikki baskan sike sürecini iyi yönetemedi resmen sinifta kaldi.. Hak ettigimiz Kupayi alamadilar... O tüpcüye destek verebilirim diye aciklama da yapti... Transfer konusuna girmiyorum zaten hic... Felaket.. Bide beni en cok üzen sey hatalarindan ders cikarmamalari.. Selcuk ve Egemeni kaptirdin rakibine, ayni hatayi Onurla da yapacaklar.. 3-5 kurus icin Onuru da kaptircaklar.. Gecen seneden beri bagiriyoruz stoper alin diye, hadi tmm sezon basi almadiniz, hata yaptiniz ama hatanizdan neden dönmediniz? Devre arasi neden alinmadi bir stoper? Tur gitti sagolsun... Herseye ragmen istifa basligi suan icIn erken.. Lig bitsin hersey detayli bir sekilde masaya yatIrilir

surmnli
24.02.2012, 03:34
Bizler bu takıma gönül vermiş bu takımla keyiflenen üzülen taraftarlarız, herbirimizin bu takıma destek verdiği gibi seviyeli bir şekilde yönetimide, takımıda, hocayıda eleştiri hakkı, en azından bu tarz tarftar platformlarında olmalı diye düşünüyorum. zaten bu takıma karşı olan sevgimiz, bizlerde ve ailelerimizde çok farklı bir boyutta, buna sebep olarak yaşam şeklimizi ya da şehir olarak sahip olduğumuz farklı enerji potansiyelini ya da daha farklı şeyleri örnek olarak gösterebiliriz. şimdi yönetim için transfer yapmadı diyoruz , ama iyi yada kötü geçen sene gidenlerin yerine bu takıma yeni gelen oyuncular var , demek ki takıma oyuncu transferi yapılmış. haa..... bu oyuncuların uyumlarını ,takıma olan katkılarını , alınan sonuçlara göre hepimiz değerlendiriyoruz , kimisi şampiyonlar liginde iyi puanlar aldığımız için başarılı olduğumuzu söylüyor. kimisi başarısız olduğunuzu söylüyor. malum geçtiğimiz sezonla bu sezonu kıyaslanınca bu sene ligdeki başarı durumumuz ortada, şimdi ben bunlara takılmamaya gerçekten gayret ediyorum, ama artık şenol güneş hocamızın isminin de trabzonsporumuzun onüne geçmeye başladığını düşünüyorum. Evet bu takım bu akşam avrupada bir çok takımı devirebilecek iyi bir takıma karşı oynadı, yenilmesi normaldir. yanlız kabullenemediğim şu oyandığımız karabük , antalya ve kayseri maçlarına bakalım bu maçlarda yokları oynadık, şu takımın hocası nasıl haftalardır oynanan bu kötü futbolu görerek bu takıma önlem alamıyor , yahu en azından elindeki mevcut kadroda farklı bir şeyler denemiyor , zaten burak yılmazın oyun stilinden dolayı bu takım kanat organizasyonu yapmayı unuttu , sadece şişirme toplarla araya paslarla gol atmaya çılıyoruz , top rakipteyken presde yapamıyoruz oyuncularımızın aralarındaki mesafe en az 10 metreden başlıyor , defansın göbeğinde oynayan oyuncularımızın yetenekleri belli rakip takımların hızlı oyuncuları çok çabuk pozisyonlara giriyor, ve tv de sürekli teknik kadronun bir şeyler yazdığını görünce insan merak ediyor şenol güneş hocamız bir şeyleri değiştirmeli bu anlayış bu takıma artık zarar veriyor.

anerchy
24.02.2012, 04:10
agaaaaaaaaaaaaa bize transferden anlayan adam lazım değil . bize bizi besleyecek adam lazım.

ünal aysal gibi cebi dolu olcak
lazziyanın gerçeği aziz olcak
tüpçünün kralı demirören olcak

bize paralı adam lazım laaaan. kendi parasıyla bize transfer yapacak. ha bi de azıcık adı duyulmuş adam transfer edin. ölür müsünüz?

oflukaan
24.02.2012, 04:48
rezil ettiler bizi bunun suçlusu ;
ilk yönetim sonra federasyon sonra şenol hoca sonra futbolcular.
sebeplerini de sayayım.
yönetim : geçen sezonun iskelet kadrosunu koruyamadı( jaja-selcuk-egemen-engin-ceyhun-yattara) tekke-gokdeniz-jaja transferlerini yapmadı- sezon başında ve ortasında stoper transferi yapılmadı- ankaragucu dağıldı da sapara ve vittek i aldılar yoksa onlarıda almayacaklardı ama sonuc vittek sakat sapara kiralık gitti-
federasyon:saçma sapan bir lig oynuyoruz bunun sebebi onlar.
şenol hoca :hocam senin en buyuk sucun elindekiyle yetinmen yeni bir arayış içerisine girmek istemiyorsun yonetimi karsına alman lazım bu taraftar senin her zaman arkanda ama sende susarsan biz de konusmayalım mı? hocam aykut-serkan-halil-mustafa-giray- bunlar performansları yetenekleri ortada hala üsteliyorsun daha iyisini istemiyorsun

Mollasalihoğlu
24.02.2012, 07:22
Trabzonspor Yönetimi'ni sınıf başkanlığı ile karıştırıyoruz.

Bunlar kötü, alternatifi yok diye istifa istemeyelim mi?
Arkadaş sen her gün işe gittiğin araban kötü de olsa yenisini ve daha iyisini bulana kadar o arabayı satar mısın?

24'ü bitmiş 25'inden gün alan Aykut'un yaşını 27 yapan mı istersin, TS Club yerlerde diyen mi dersin, her türlü taraftarımız var..

Araştırmak yok sallamak var..

Çözüm önerisi yok, kelle istemek var..

Eleştiriye evet, buralara gelip koca koca insanlara mesnetsizce sallayarak ego tatminine hayır arkadaş..

ozturk
24.02.2012, 07:37
Tarih boyunca hiçbir kulübe transferde bu kadar beceriksiz ve kötü olan bir yönetim gelmemiştir.(demirören de dahil olma üzere)

Mollasalihoğlu
24.02.2012, 07:55
Tarih boyunca hiçbir kulübe transferde bu kadar beceriksiz ve kötü olan bir yönetim gelmemiştir.(demirören de dahil olma üzere)

Egemen, Song, Colman, Selçuk İnan, Giray, Burak, Teofilo, Jaja, Halil, Celutska, Volkan, Olcan ilk anda sayabildiklerim.

Tarihimizin neresinde şu Maradonalar, Peleler :)

Celal Demir
24.02.2012, 08:13
Dün akşam Şenol hocaya taraftarlar haksızlık yapmış sataşmışlar... yazıklar olsun size insafsız ahlaksız herifler...

cahana
24.02.2012, 08:32
Dün akşam Şenol hocaya taraftarlar haksızlık yapmış sataşmışlar... yazıklar olsun size insafsız ahlaksız herifler...

bu noktaya da geldiysek sıra geldi fatiha okumaya.kendi kendimizi yokedip kendi kendimizn cenaze namazını kılarız artık

metehan
24.02.2012, 08:49
Buna katılmıyorum. TS yönetimlerinin hepsinde bir transfer sakarlığı vardır ama bu konuda bu yönetimi liste başına koymak doğru olmaz. Devraldığı enkazı öyle ya da böyle ayağa kaldıran da bu yönetimdi. Ama geçen sezondan bu yana sergilenen performans çok kötü tabi.

Tayfun Aydın
24.02.2012, 09:01
Buna katılmıyorum. TS yönetimlerinin hepsinde bir transfer sakarlığı vardır ama bu konuda bu yönetimi liste başına koymak doğru olmaz. Devraldığı enkazı öyle ya da böyle ayağa kaldıran da bu yönetimdi. Ama geçen sezondan bu yana sergilenen performans çok kötü tabi.

Katılıyorum çok övülen takımı kuran Sadri Şener ve ekibidir. bu takımda celalettinler Keçeliler oynadı bu dönem transferde çok büyük hata yaptıloar doğru ama bahsi geçen futbolcuları alanlarda bu adamlardı.Kaldı ki 1 milyon dolara alınan celutkska nın bugün ederi nedir cech bana göre iyi transferdir.zokora isim transfer ama olmadı Adrian??????? Henrique ceza sahasında oynatılmadığı sürece bundan fazlası olması.En büyük hata bizi bu iki stopere mecbur bırakmalarıdır.4 yıllık icraata tümden bakmak lazım.Ne verilmiş ne alınmış.

Buğra Sekban
24.02.2012, 09:08
Yönetime çok ağır eleştirilerde var yerinde eleştirilerde var. mantıklı düşünürsek en sadri başkan haricinde başkan adayları olabilecekleribir düşünelim kimler olabilir diye?

Sadri başkanın ilk günüden bugüne yapılan transferleri hatırlıyalım ve sadri başkandan önceki transferleri.

burda şenol hoca faktörünü herkes atlıyor gibime geliyor bana, nedenmi ersun hoca ile birlikte istediği hemen hemen her futbolcu yada bütceye uygun alternatifleri alınmadımı alındı, ersun hocaya bukadar imkan tanıyan bir yönetim şenol hocaya neleri vermez.

sadri başkanın "futbol zevk işi ben şenol hoca kadar futboldan anlamam al derler alırız" dediği dün gibi aklımda ve alınan futbolculara bakalım
adrian= yeni HAGİ dediler adam için tekniği var ama oyunda yeri yok
henriqe= adam gol kralı olmuş liginin en çok gol atan adamı (teofilo da aynen geldi eşşek dedik guiza dedik tam açıldı kaçtı )
zokora= ebue nin yedek kaldığı maçların hepsinde fildişinin ortasahasında vardı ve final oynadılar
celusta = yıllardır beklediğim sağ bek (sol bek , stoper heryerde oynuyor maşallah)
cehc=sol bek ve her zaman görevi başında dünki maçta olcan çıktıktan sonra (şeonol hoca önünü açınca gitgel yapmaya başlayınca nekadar verimli olduğunu gördük)

bunlar geçen seneki yabancı tarnsferlerimiz tarnsfer yapıldımı yapıldı ama gidenlerein yeri doldumu hayır bunu kim isteyecek sadri başkan değil şenol hoca isteyecek şenol hoca transferde o olmadıysa bu bu olmadıysa şunu istiyorum diyecek arkadaşım demiyorsada, istediği olmuyorsa durmasın orda

maksadım Şenol hcaya sallamak değil ama hep idare et yönetimiyle giderse bu takım bu gelenek haline gelir ve bu bir yönetim tarzı haline gelir.

SEDAT
24.02.2012, 09:22
* Hatalar var ama şu ara bunları tartışma'nın ne yeri ne zamanı...