PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni TFF Başkanı (Resmen) Yıldırım Demirören! YÖNETİM İSTİFA!!!

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

anth
27.02.2012, 11:20
Ulan var ya benİm tepemİ attirmayin!!!yok Üye sayimiz artacakmiŞ?yok kupa bİze gelecekmİŞ!!dalgami geÇİyorsunuz lan!!!hanİ bİz İhtİlaldİk?baŞ kaldirandik efsaneydİk??? Menfaat İÇİn bordo mavİnİn yanina bİrde Çamur karasimi ekleyelİm?tek baŞimizada kalsak demİrÖrene hayir demelİydİk!! Yok federasyonda gs etkİlİymİŞ bİzİm Üyemİz olacakmiŞ!!bana ne lan!!ben trabzonsporum ben farkliyim..kÜme dÜŞmekte olsa namussuzun yaninda olmayacaktik hanİ..bunu deyİpte İŞİ kupaya Üye sayisina baĞlayanin gÖzÜ Çiksin..defolun gİdİn lan bu takimin taraftari olmayin...

Kupa hırsı bürümüş insanları:) Normal hayatta ne bürümüş bilmem tabi... Anlamazlar abi uğraşma...

Şentürk
27.02.2012, 11:20
bizimkiler hangisi ?

Mustafa Beyazlı ve Taylan Üner

TSezgin61
27.02.2012, 11:22
Bu yönetimi çok ararsınız gidince

evet yaptigi iyi icraatleri ariyacaz. cok calistilar...

ama Trabzonspor cizgisinden sapabilirler anlamina gelmez bu...

senin burda bir davan var, bir hakkin var... ezik davranmiyacaksin...

Adnan Özkan
yav bana bakın..kupa diyen üye diyen bana yazsında ağzının payını vereyim..lan sadri beyinliler..kupamı istiyosunuz nahhhhhh!!!! üyemi isityosunuz çüşşş diyorum...len pazarlık konusumu lan bu takım..adamlar bizi sattı tüpçüye azize..şakamısınız lan siz..neyin kupası lan...

bordo61
Benim teorim şu ;

MAA fenerin düşürme tehdidi almıştır Uefadan artık yapacak bişeyi kalmadığı için istifa etmiştir.

Sadri Şener ise yeni gelen adayın yeni işlerle uğraşacağını bildiği için yarım kalan işini tamamlamak için MAA'yı geri dönmeye çağırmıştır

Yıldırım Demiören adaylığını açıklayıp , bazı üst çevrelerce destek aldığı belli olduktan sonra

Sadri Şener YD'nin seçileceğini anlamış ne koparırsam kardır mantığı ile daha öncede Psv maçı öncesi 50 'ye yakın kulübü arkasına alarak bir harekat başlatmıştır.

Çünkü ne olursa olsun ne tepki verilirse verilsin kupayı bu şehre geldikten sonra herşey unutulur biz öyle bir milletiz kimse kusura bakmasın.

Bu süreçte bizim tepkimiz olmuştur , haklıyız Erdal Abinin dediği gibi bu bir firma değildir menfaatler öne çıkamaz dik duruş öne çıkmalıdır.

Trabzonsporu Trabzonspor yapan bu dik duruş sergilenmemiştir.

Yıldırım Demirörenin izleyceği politika bence ;

Uefayla pazarlık eksi puan için veya başka bir çözüm için zıtlaşma.

Ligin statüsünün değiştirilmesi takım sayısını 22 takıma çıkarmak ve bu sene kimsenin düşürülmeyerek alttan gelenlerle ve Ankaraspor ile 22 takımla lig oynamak.

Böylece Fener - puan alsada kimse düşmeyecek hatta Ankaragücü bile.

Tüm bunları nerden çıkardım diyorsanızda , facebook ve twitterda dillendiriliyor bunlar ordan kafamdan uydurmadım yani :)

61trabzonomer
Sadri Şener " kupanın ruhu geldi tenekesi kaldı " diyordu....

Meğer ruhu muhu gelmemeiş aksine Sadri Şenerin ruhu gitmiş.....

Faik abi çok keskin konuşuyosun
bakın sadri şener bir taşla 2 kuş vuracak

1.si kupa gelecek yd ile anlaştı ben böyle düşünüyorum
2.si sadri şener bunların kararının uefa yı tatmin etmeyeceğini biliyor ve ben kupayı alayım uefa zaten bunlara çakacak diye düşünüyor. Haksızda değil.

Şentürk
27.02.2012, 11:24
Hacı Osmanoğlu gibi asarım keserim benim çizgim dediğim ağzında konuşuyorsunuz. Allahtan yönetim,siyaset böyle yürümüyor, siz konuşmaya devam edin, mart sonu görüşürüz.

Adnan Özkan
ulan namussuz dedik bu futbolu bu hale getirene namusuz olduk rezil olduk..tren olduk alayımız tüpçünün önüne dizildik...

Zafer Fidan
TFF’nin Olağanüstü Genel Kurulu bugün Ankara’da yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu bugün yeni başkanını seçiyor. Mehmet Ali Aydınlar’ın istifasının ardından alınan genel kurul kararı sonrasında adaylığını koyan Yıldırım Demirören delegelerin önemli bir bölümünün desteğini sağladı. Başvuruda bulunan diğer 17 adayın ise seçime girme olasılığının bulunmadığı bildirildi.

Ankara Marriott Otel’de saat 11.00’de başlayacak genel 302 delegenin oy kullanma hakkı bulunuyor. TFF’nin 89 yıllık tarihinde şimdiye dek 65 dönemde toplam 40 futbol adamı, seçimle, atamayla ya da vekaleten başkanlık yaptı. Bugünkü genel kurulda yaklaşık 200 delegenin desteğini aldığı belirtilen Yıldırım Demirören’in, 41. başkan olarak koltuğa oturması bekleniyor.

Kurullar kalabilir

Demirören’in bugünkü genel kurulda başkanlığa seçilmesi durumunda mevcut kurulları sezon sonuna kadar değiştirmeyi düşünmediği vurgulandı. Yönetim kurulundaki bazı isimlerin Merkez Hakem Kurulu’nun yeniden belirlenmesi şeklinde görüş belirtmesine karşın Demirören’in devam eden şike ve teşvik süreci nedeniyle özellikle Etik ve Disiplin Kurullarının görevine devam etmesini istediği, Denetleme Kurulu’nda ise bazı değişiklikler öngörebileceği ileri sürüldü.

Şener’in istediği oldu

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in isteği de yerine geldi. Yıldırım’ın listesine bordo-mavili kulüp adına Taylan Üner ve Mustafa Beyazlı’nın girdiği, Fenerbahçe de Talat Yılmaz ile Faruk Bozkurt’u üye olarak yönetime verdiği öğrenildi. Yıldırım’ın yönetim kurulunda başkan vekilliklerinden birinin Ufuk Özerten olması kesinleşti.

Demirören’in muhtemel listesi

Ufuk Özerten, Servet Yardımcı, Arif Koşar, Fethi Heper, Mehmet Baykan, Talat Yılmaz, Faruk Bozkurt, Ergin Tekin, Taylan Üner, Mustafa Beyazlı, Selim Koray, Hakan Kanık, Cengiz Zülfikaroğlu

Haber Kaynağı: Milliyet

Faik Yılmaz
Bu yönetimi çok ararsınız gidince

Bence Fenerliler bizden daha çok ararlar onu....

Vur sırtına al ekmeği..... sesi mesi çıkmaz hakkını yerler güler, kupatı alırlar güler hep güler....

sonra gider fenerlilerle bir olur "fenerbahçemiz " diyen adamı başımıza taç eder.....

küme düşsekte her maç yenilsekte bu bu adamı aramam.. Bakandı bu adam oldu artık defolsun gitsin transfer diye ettiği içi boş tenekelerinide alarak....

Şentürk
27.02.2012, 11:26

2.si sadri şener bunların kararının uefa yı tatmin etmeyeceğini biliyor ve ben kupayı alayım uefa zaten bunlara çakacak diye düşünüyor. Haksızda değil.

Olayı anlayan birilerini görmek ne güzel,az kaldı kardeşim

Zafer Fidan
Google'i acin "Turkiyenin en serefsiz spor kulübu" yazin, gülümseyin ve kapatin :)

ozturk
Hacıosmanoğlunun açıklamaları da çok iyiymiş..
İnşallah bir gün başkanımız olur..

x_man
bizim başkan mecnunla yan yana daha konuşmaya gerek yok

Faik Yılmaz

Canımın içi bir şey filan vuracağı yok....

Mahkemedede bir şekilde aklanacak fenerliler.....

Uefada kimmiş fener için ülke olarakta ceza alıcağız ama fener kurtulacak...

hatta biz suçlu çıkacağız....

Gökhan Koç
27.02.2012, 11:27
Google'i acin "Turkiyenin en serefsiz spor kulübu" yazin, gülümseyin ve kapatin :)

Sabah sabah güldürdün beni :)

61trabzonomer
27.02.2012, 11:29
Canımın içi bir şey filan vuracağı yok....

Mahkemedede bir şekilde aklanacak fenerliler.....

Uefada kimmiş fener için ülke olarakta ceza alıcağız ama fener kurtulacak...

hatta biz suçlu çıkacağız....

Faik abi mahkemede aklansa dahi bunlar eufada cezasını bulacaklar ben onu diyorum

2.si Trabzonspor suçlu bulunamaz sizin teoride şikecilerin suçsuz olduğu bir durumda bizimkiler nurani varlık olur herhalde.

ozturk

1.kupanın geleceğine dair garanti yok.hele fbmiz diyen yd varken hiç yok.
2.uefa çakarsa ülke olarak hepimize çakar.biz de dahil;)

Ömer_
Hacı Osmanoğlu gibi asarım keserim benim çizgim dediğim ağzında konuşuyorsunuz. Allahtan yönetim,siyaset böyle yürümüyor, siz konuşmaya devam edin, mart sonu görüşürüz.

elinde viski kadehi,kafa kıyak 1 akşamda 8 kanal dolaşan sadri şener nasıl görüyor ilerisinide diğerleri göremiyor bi açıklarmısın?hacıosmanoğlunun onda biri kadar yürekleri varsa hakkımız olanı adam gibi alırlardı.ama bizim zatı muhteremler haklarının verilmesi gerektiğini düşünüyorlar.hak verilmez alınır.

Faik Yılmaz
27.02.2012, 11:30
Olayı anlayan birilerini görmek ne güzel,az kaldı kardeşim

Bizim Başkan Mecnun Odyakmazla yanyana oturmuşlar.... siz hala kupa bekliyorsunuz...

bence haddinden fazla iyimsersiniz.......

ofludurmuş
27.02.2012, 11:30
bizimkiler hangisi ?

Taylan Bey ile Faruk Bey olacak yanlış bilmiyorsam.

winner
27.02.2012, 11:31
bizim başkan mecnunla yan yana daha konuşmaya gerek yok

Ben de öyle gördüm acaba yanılıyormuyum dedim.

Daha üç gün önce, örgüt liderinin talimatlarıyla Trabzonspor'a iftira atan adamın! yanına oturmak nasıl bir şey, nasıl bir mide sayın başkan....

Şentürk
27.02.2012, 11:31
elinde viski kadehi,kafa kıyak 1 akşamda 8 kanal dolaşan sadri şener nasıl görüyor ilerisinide diğerleri göremiyor bi açıklarmısın?hacıosmanoğlunun onda biri kadar yürekleri varsa hakkımız olanı adam gibi alırlardı.ama bizim zatı muhteremler haklarının verilmesi gerektiğini düşünüyorlar.hak verilmez alınır.

Bu işler yürekle olmuyor arkadaşım hepimizde yürek var alalım elime magnumu dalalım TFF'ye, sizin güttüğünüz bu..

Şentürk
27.02.2012, 11:33
Bizim Başkan Mecnun Odyakmazla yanyana oturmuşlar.... siz hala kupa bekliyorsunuz...

bence haddinden fazla iyimsersiniz.......

İşte bundan bahsediyorum, siz aşırı duygusal bakıyorsunuz. Mecnunla, Ali KOçla, Nihat Özdemirle ve daha bir çok kirli insanla uğraşılacak, yanyana oturmayı bırak, konuşacaklar, çünkü muhattapları onlar!

Taner Uykuçeken
27.02.2012, 11:33
Tünelin sonundaki ışık göründü ama bizim için hayır mı şer mi göreceğiz

Sürecin sonunda olacak olan netleşti
UEFA ikna edilebilirse ya puan silme cezası ya da mahkeme süreci beklenecek
UEFA ikna edilemezse en az 5 sene elveda avrupa
Kupa mı; ruhu geldi ya nasıl olsa tenekesini ne yapacaksınız sizde
buldunuz bunamayın

Ömer_
27.02.2012, 11:34
Bu işler yürekle olmuyor arkadaşım hepimizde yürek var alalım elime magnumu dalalım TFF'ye, sizin güttüğünüz bu..

öyle magnumla çokomelle değil uğraşarak bastırarak alırsın hakkını.bu işler pekala yürekle oluyor.tantana yaparak olmuyor.helede icazet alarak hiç değil.hepimiz burdayız.sağ selamet yaşarsak göreceğiz play off öncesi olacak olanları.

Faik Yılmaz
27.02.2012, 11:34
Faik abi mahkemede aklansa dahi bunlar eufada cezasını bulacaklar ben onu diyorum

2.si Trabzonspor suçlu bulunamaz sizin teoride şikecilerin suçsuz olduğu bir durumda bizimkiler nurani varlık olur herhalde.

Mahkemede deliller gizlenir suç unsuruna rastlanmaz.. Fener piri pak olur.....

aksi takdirde her türlü cezayıda yeriz ama fenere laf getirmeyiz..... 2-3 sene ceza alrız gerekirse sorun değil diyen bir başkan seçildi dikkatinize sunarım....

61trabzonomer
27.02.2012, 11:36
1.kupanın geleceğine dair garanti yok.hele fbmiz diyen yd varken hiç yok.
2.uefa çakarsa ülke olarak hepimize çakar.biz de dahil;)

kupa bize gelecek ,bakın sadri şener geçenlerde sizin adayınız kim dendiğinde kendi kriterlerini( kupamı isterim,delege sayısı falan filan ) bunları kim sağlarsa onu destekleriz, şimdi bunları söyledikten sonra bizimkilerin ssesi kesildi! neden? bence o ara işte görüşmeler başladı yd ile ve anlaşıldı ,Yönetimdeki gs den adam yokken bizden adaylarımızn olmasıda bu anlaşmanın olduğunun bence bir delili.

Bakın kupa gelecek
arkasından uefa gelecek

bizim tek zarar durup dururken uefadan olacağız, bu sade bizim değil herkesin sorunu, ama sadri şener güzel düşünüyor.

arifberkay
Sadri baŞkanin yonetime 2 adamimizi sokmasi basari gercekden de

Şentürk
Tünelin sonundaki ışık göründü ama bizim için hayır mı şer mi göreceğiz

Sürecin sonunda olacak olan netleşti
UEFA ikna edilebilirse ya puan silme cezası ya da mahkeme süreci beklenecek
UEFA ikna edilemezse en az 5 sene elveda avrupa
Kupa mı; ruhu geldi ya nasıl olsa tenekesini ne yapacaksınız sizde
buldunuz bunamayın

Mahkeme süreci beklenemez, UEFA 2 kez ihtarname çekti TFF ye bu konuda.
UEFA tüm kulüplere 5 yıl ceza veremez, UEFA'nın böyle bir uygulaması yok(siyasetin bulaşmadığı sürece) şikeye bulaşmamış takımlara haksızlık yapılamaz.
Kupanın tenekesi çok şey ifade ediyor, o geldi mi zincirleme şekilde herşey sökülür.

melekcilingir
27.02.2012, 11:37
karı gibi tantana ederek değil.

Cinsiyetçi yorumlarda bulunmayın lütfen.

Ömer_
27.02.2012, 11:39
Cinsiyetçi yorumlarda bulunmayın lütfen.

sizde (ironi) kelimesinin ne anlama geldiğini kavrayarak cevap verin lütfen.

melekcilingir
27.02.2012, 11:40
sizde (ironi) kelimesinin ne anlama geldiğini kavrayarak cevap verin lütfen.

İroniyi göremedim, açıklayabilir misiniz?

61trabzonomer
27.02.2012, 11:40
Mahkemede deliller gizlenir suç unsuruna rastlanmaz.. Fener piri pak olur.....

aksi takdirde her türlü cezayıda yeriz ama fenere laf getirmeyiz..... 2-3 sene ceza alrız gerekirse sorun değil diyen bir başkan seçildi dikkatinize sunarım....

abi sadri şenerde bunu biliyor ZATEN EN BÜYÜK RİSK ALDIĞI nokta burası, adam diyorki bunun tutumu belli ,yapcağı belli,ben napabilirim ? sonra diyor ki ben anlaşıp kupayı alayım sonrası zaten gelecek,yani yangından ne kurtarırsam kardır hesabı

anth
27.02.2012, 11:44
Hala kupa gelecek az kaldı diyenler var... Anlaşamadımız nokta tam olarak burası zaten benim gibi düşünenlerin kupa umrunda değil...

kayseriliyiz
27.02.2012, 11:44
Hala kupami bekleniyor???
Bundan sonra elimize geçse geçse
Tüp geçer

Şentürk
27.02.2012, 11:45
Hala kupa gelecek az kaldı diyenler var... Anlaşamadımız nokta tam olarak burası zaten benim gibi düşünenlerin kupa umrunda değil...

tenekesine değil ardından getireceklerine bak arkadaşım, kimsenin derdi kupa değil zaten.

61trabzonomer
27.02.2012, 11:45

olayın o tarafı var onda haklısınız ama biz inanın en onurlu olanlarıyız sıkıntı yok o konuda

Ömer_
27.02.2012, 11:46
İroniyi göremedim, açıklayabilir misiniz?

eskilerden koca karılar vardır tabiri caizse.laf anlamaz laf dinlemez.dizginler hep elindedir.kendi konuşur başkalarının konuştuğu umurunda değildir.ironi tarafı budur...ikili atışmalara mahal vermek istemiyorum.sizde zorlama yapmayın.yorumu beğenmediyseniz cevap vermeyin geçin.ayrıca cinsi bir ayrım yapmıyorum.

kayseriliyiz
27.02.2012, 11:46
Ne adalet olacak ne kupa gelecek
Bunlarin amaci herseyi örtbas etmek
Sen susmaya devam et
Almissin arkana 50 kulüp birde bursayi al
Bir aday destekle yok kaybedersen adam gibi et
Bu camia'yi digerlerine kuyruk etmek kimsenin hakki degil
Bunun hesabi sorulacak

Faik Yılmaz
27.02.2012, 11:47
abi sadri şenerde bunu biliyor ZATEN EN BÜYÜK RİSK ALDIĞI nokta burası, adam diyorki bunun tutumu belli ,yapcağı belli,ben napabilirim ? sonra diyor ki ben anlaşıp kupayı alayım sonrası zaten gelecek,yani yangından ne kurtarırsam kardır hesabı

Ya tahkim kurulu fenerli.....

Disiplin kurulu toptan fenerli.....

Seçtiğin federasyon başkanı fener yaltakçısı....

kimden nasıl alıcaksın kupayı......

hiç bir şeykurtaracağı yok Şenerin.....

Ya iş ilişkileriyle tehdit ettiler onu , ya da ortaya çıkmasını istemediği pislikleri var....

yoksa 3 gün önce şerefine onuruna laf eden Mecnunun yanında nasıl oturur anlamıyorum...

dediği gibi Tonya Uşağı gibi davransaydı o koltuğa değil tüpçü Amerikan Başkanı bile bile oturtamazdı onu.... Helede Mecnunun yanında gülümser ifadelerde oturmak naıl bir pişkinliktir anlamadım...

böyle ezik siyaset istemiyorum...

böyle ezilerek büzülerek alınacak kupayıda istemiyorum....

kısacası böyle bir adamı başkanım olarak kabul etmiyorum....

bu saatten sonra "bu adamdır" benim için....

melekcilingir
27.02.2012, 11:48
eskilerden koca karılar vardır tabiri caizse.laf anlamaz laf dinlemez.dizginler hep elindedir.kendi konuşur başkalarının konuştuğu umurunda değildir.ironi tarafı budur...ikili atışmalara mahal vermek istemiyorum.sizde zorlama yapmayın.yorumu beğenmediyseniz cevap vermeyin geçin.ayrıca cinsi bir ayrım yapmıyorum.

İşte buna cinsiyetçi deniyor. Eskiden kulağı tırmalamıyordu, ama artık tırmalıyor. İnsanlara cinsiyetlerinden ötürü bu tür yakıştırmalar yapılması uygunsuz bulunur. Bir de itiraf edeyim bir ironi uydurmak için gösterdiğiniz çabaya hayran kaldım :)

Zafer Fidan
27.02.2012, 11:48
Fenerbahce ceza alacak. Ama küme düsme gibi beklentiler olmasin

mashi
27.02.2012, 11:49
Kupanın bize verilmesi zaten şikenin kanıtı değilmidir arkadaşlar.Eğer kupayı alabilirsek bu leke fenerin üzerine zaten yapışmış olacaktır.

fincher
27.02.2012, 11:50
Ünal Aysal ve Galatasaray çok etik bir duruş sergilemişler !!!

Murat GENEL
hala kupa geldi geliyor diyenler var..Geçen seneki takımın mücadelesini bu basiretsiz yönetim böyle mi arayacaktı ? adalet istenseydi ve başarı sağlansaydı zaten gelirdi agzınızdan düşmeyen kupa..Sokayım kupanıza..

Ömer_
İşte buna cinsiyetçi deniyor. Eskiden kulağı tırmalamıyordu, ama artık tırmalıyor. İnsanlara cinsiyetlerinden ötürü bu tür yakıştırmalar yapılması uygunsuz bulunur. Bir de itiraf edeyim bir ironi uydurmak için gösterdiğiniz çabaya hayran kaldım :)

o zaman ben fazla eskide kaldım.:D
neyse. yanlış anlaşılmak istemiyorum.yorumu editliyorum.:)

cemkılıç
27.02.2012, 11:51
Şu 8 aylık sürecin sonunda gelinen noktaya bakalım..
Elimizi açtık,tüpçünün zaten hakkımız olanı,bizden çalınanı bize lütfetmesini umuyoruz..
Sanırım forumda da fenerin hakettiği gibi küme düşeceğine inanan pek kimse kalmamıştır artık,eksi puan hesaplamaları falan havalarda uçuşuyor.
Biz kaybettik arkadaşlar..

melekcilingir
27.02.2012, 11:52

:alkış: :alkış:

Faik Yılmaz

Bu konuda çok güzel bir atasözümüz var....

" El elin eşeğini türkü söyleyerek ararmış"

kayseriliyiz
Fenerbahce ceza alacak. Ama küme düsme gibi beklentiler olmasin
Benim bildigim UEFA artik puan silmeyi kabul etmiyor
Küme düsüreceksin diyor
Zaten UEFA'nin böyle bir pazarlik yaptigi ortaya çikarsa
çok büyük zarara ugrar
Yani basi diger kulüplerle belaya girer

Oruç
27.02.2012, 11:53
Bizim taraftar öve öve bitiremiyordu geseyi.

Hey gidi hey.

61trabzonomer
27.02.2012, 11:54
Ya tahkim kurulu fenerli.....

Disiplin kurulu toptan fenerli.....

Seçtiğin federasyon başkanı fener yaltakçısı....

kimden nasıl alıcaksın kupayı......

hiç bir şeykurtaracağı yok Şenerin.....

Ya iş ilişkileriyle tehdit ettiler onu , ya da ortaya çıkmasını istemediği pislikleri var....

yoksa 3 gün önce şerefine onuruna laf eden Mecnunun yanında nasıl oturur anlamıyorum...

dediği gibi Tonya Uşağı gibi davransaydı o koltuğa değil tüpçü Amerikan Başkanı bile bile oturtamazdı onu.... Helede Mecnunun yanında gülümser ifadelerde oturmak naıl bir pişkinliktir anlamadım...

böyle ezik siyaset istemiyorum...

böyle ezilerek büzülerek alınacak kupayıda istemiyorum....

kısacası böyle bir adamı başkanım olarak kabul etmiyorum....

bu saatten sonra "bu adamdır" benim için....

abi aynı fenerli etik kurulu trabzonspor suçsuz bir delil bulunamadı fenerbahçe için şunu şunu yapmıştır demedimi?

Kupa gelmezse o zaman faik abi şu yorumun direk doğrudur, şerefsiz deriz ---( Ya iş ilişkileriyle tehdit ettiler onu , ya da ortaya çıkmasını istemediği pislikleri var.... )

ama şimdilik temkinli yaklaşmakta yarar var istifa çağrısı biraz daha beklemeli bence.

Samet GÜVEN
27.02.2012, 11:54
Ben de öyle gördüm acaba yanılıyormuyum dedim.

Daha üç gün önce, örgüt liderinin talimatlarıyla Trabzonspor'a iftira atan adamın! yanına oturmak nasıl bir şey, nasıl bir mide sayın başkan....

şahsen ben olsam, bende bana iftira atanın yanına şööyle bi oturur iki laf etme ihtiyacı hissederim. önemli olan nasıl ,ne konuştuklarıdır.

kayseriliyiz
27.02.2012, 11:55
30 yildir hep kaybeden taraf olduk
Ve yine dik duramadik
Oyuncularin akan kanlari malesef yerde kaldi
Bas kaldirip yikamadik yine
KAYBETTIK

Ömer_
27.02.2012, 11:55
fener puan silme dışında ceza almaz.bunu iyi kavrayalım.küme düşme olmaz.lig tv biter.bunuda kimse göze alamaz.haa bizim kupamı?oda kaf dağının ardında.başbakanın emirlerini bekliyoruz.federasyonumuz özerk ya hani?federasyon başkanımız recep tayyip erdoğan ne zaman emir buyururlarsa kupamız verilir.oda mahkemeyi bekleyelim deyiverir.bizde yeni travmalara yelken açarız.

Faik Yılmaz
27.02.2012, 11:56
şahsen ben olsam, bende bana iftira atanın yanına şööyle bi oturur iki laf etme ihtiyacı hissederim. önemli olan nasıl ,ne konuştuklarıdır.

Ben olsam kalkar giderim pislik banada bulaşmasın diye.....

winner
27.02.2012, 11:57
gs de ne etik ne de dik duruş var.

sürecin başından beri tek dertleri özellikle fb maddi vemanevi olarak hırpalansın,uefa'nın olası cezası nedeniyle kulübümüz zarar görmesinden başka bir şey değil.

yoksa hak,adalet umurlarında değil.

gs'den bahsediyoruz ne etiği...

fincher
27.02.2012, 11:57
Hakemler kötü olunca zaman zaman yabancı hakem gündeme gelir.Federasyon yönetimi için de yabancı yöneticiler gelmeli.Görülüyor ki pisliği yapanlar yönetime geçiyor ve pislik devam ediyor.Kısır döngü gibi.Türkiyede güvenilecek kurum yok,federasyon seçim sistemi değişmeli.Seçimle değil atamayla yönetim gelmeli.Bu atamayı da hükümet değil UEFA veya FİFA yapmalı.Biz kendimizi yönetemiyoruz,adalet için değil pisliği örtmek için göreve geliniyor.Bu adamların olduğu Türk futbolundan hiçbişey olmaz...

61trabzonomer
27.02.2012, 11:58

çıkar ilişkisi böyle birşey, şimdi kahraman ilan edilen gs camiası bunları yaparken ,sadri şenerin kendi çıkarlarını doğrultusunda yaptıkları neden yanlış olsun,

olayın gerçek yüzünü bilmiyoruz, böyle işler hep küçük ayrıntılarda gizli ve biz onları bilmiyoruz o yüzden çok çabuk bu kahraman bu kalleş denmemeli.

winner
27.02.2012, 12:00

Ne diyebilir ?

Ayıp ettin mecnun bize mi?

poetricus
27.02.2012, 12:01
Tünelin sonundaki ışık göründü ama bizim için hayır mı şer mi göreceğiz.
Sevgili Taner;
O ışık tünele yanlış şeritten girdiğimiz için son sürat üzerimize gelen ve bir süre sonra altında kalacağımız kamyonun farları olmasın sakın!

Bir şeyler bulanık; ya anlamıyorum ya da kabullenemiyorum.
Efendim; başkan bir takım kurnazlıklar planlıyormuş. İnşallah doğru değildir. Başkan'ın planladığı her kurnazlık başkalarının işine yaradı.

UEFA Şampiyonlar Ligi'ne FB yerine bizi çağırdığından beri Başkan çok tuhaf şeyler planlıyor. Bazı açıklamalarına bakınca zannedersiniz TS Başkanı değil, FB'nin avukatı konuşuyor.

Son bir yıllık icraatlar en iyi niyetli ifadeyle fiyasko.
Tuttuğumuz adamı putlaştırmaya meyyal bir toplumuz. Ne yaparsa yapsın vardır bir hikmeti. Hüsn-ü zanda sınır yok. Yardakçılık, şakşakçılık, yalakalık demeye teeddüb ediyorum.

Efendim Başkan kupamızı alacağımıza dair söz almış olabilirmiş de onun için destekliyormuş...
Bu davayı kupaya indirgemek ne demek? Trabzonsporluluk duruşu bu mudur? Adaletsizliğin karşısında tavrımız zaten hakkımız olduğu halde elimizden hileyle alınan kupayı rüşvet gibi isteyerek bir yere yamanmak mıdır? Hani Trabzonsporluluk duruşu? Hani adalet anlayışı? Hani onurlu tavır...

30 yıldır hep kaybeden taraf olduk
Ve yine dik duramadık;
Oyuncularin akan kanları malesef yerde kaldı.
Baş kaldırıp yıkamadık yine
KAYBETTIK!
Kaybetmedik kardeşim, satıldık, peşkeş çekildik, ihanete uğradık, aşağılandık...

Oruç
27.02.2012, 12:01
Sonra 'Trabzonspor taraftarının geseye sempatisi var...' türünden ithamlara cevap ver verebilirsen.

Kara kaşımız kara gözümüz için yapıyordu her şeyi gese.

Adam kendi derdine bakıyor. Seneye CL'de oynayacak, onun derdinde.

Daha uyanmadıysan, hiç kalkma bundan sonra.

kayseriliyiz
27.02.2012, 12:03
Bugün memleketim olmamasina ragmen tuttugum Trabzonsporun
Kendi degerlerinden beni kendine baglayan degerlerinden gün geçtikçe
uzaklastigini görüyorum
Ve paranoya haline gelmis olan Trabzonspor sevgimi
rafa kaldirmaya karar vermis durumdayim
Yaziklar olsun ki benim her ortamda savundugum
Trabzonsporu reklam amaçli kullanan yöneticiler bizi bu hala getirdi
Söylenecek fazla birsey yok

yektakurtulus
27.02.2012, 12:03
^dik durus budur

http://www.ligtv.com.tr/haber/bursaspor-katilmiyor

Samet GÜVEN
27.02.2012, 12:04
Ne diyebilir ?

Ayıp ettin mecnun bize mi?

konuşturcanız beni ama,

şahsen ben haklılığımdan eminsem ' ağzını,yüzünü s... , ne için iftira atıyorsun' diye başlarım konuşmaya ama sanmam ki başkan öle konuşsun!!

cemoli5408
27.02.2012, 12:06
Bu başlık dün geceden sonra, en azından bir müddet kapatılmalı. Bakın artık herkes demiröreni destekliyor. Uefa normlarına uyduktan sonra isterse aziz yıldırım tff başkanı olsun, umurumuzda olmamalı. burası Türkiye arkadaşlar yani siz,biz ne kadar doğru, hakkaniyetli şeyler beklerseniz bu çoğunlukla ütopik kalıyo. Tek dayanak noktamız şudur bugünkü durumda, bu iş Allah tan uluslararası ve son hükmün bizde olmayacağı bir iş. O yüzden adaletin sağlanacağına dair umudum var.

Ömer Faruk61
27.02.2012, 12:06
Şu 8 aylık sürecin sonunda gelinen noktaya bakalım..
Elimizi açtık,tüpçünün zaten hakkımız olanı,bizden çalınanı bize lütfetmesini umuyoruz..
Sanırım forumda da fenerin hakettiği gibi küme düşeceğine inanan pek kimse kalmamıştır artık,eksi puan hesaplamaları falan havalarda uçuşuyor.
Biz kaybettik arkadaşlar..

Abi Türkiye Adaletini kaybetti..Bundan daha rezil bir durum var mı?

melekcilingir
27.02.2012, 12:07
Başladık yine Bursa Bursa diye. Aziz Yıldırım'ı da takdir edin bakalım. O da en başından beri hiç taviz vermedi. Ne dik duruştu ama. 58 değişmesin dedi durdu.

winner
27.02.2012, 12:07
konuşturcanız beni ama,

şahsen ben haklılığımdan eminsem ' ağzını,yüzünü s... , ne için iftira atıyorsun' diye başlarım konuşmaya ama sanmam ki başkan öle konuşsun!!

parkta salıncak sırasında bekleyen çocuklar aynen böyle tartışıyordu dün...

Fatih Bayrakdar
27.02.2012, 12:08
GS sürecin başından beri yaptığı bütün iyi hamleleri bir çırpıda berbad edip beni yine şaşırtmadı ...

fincher
27.02.2012, 12:09
Şikeyi,pisliği yapan kulüpler.Tff başkanını seçen kulüpler birliği.Türk futbolunu kulüpler birliği adındaki pislik yapı yönetiyor...
Bursasporu tebrik ve takdir ediyorum.Bursasporun bu ayrışması devam ederse,kulüpler birliğinden de ayrılırsa ve bu mücadeleye tek başına devam ederse sempatim artacaktır...

61trabzonomer
http://www.ligtv.com.tr/haber/gsaray-da-demiroreni-destekliyor

büyük gs camiası ,tırt ,valla gözümde sadri şener dahada değerli oldu, böyle yapsa daha çok kızardım .Bursa gibi yapamıyorsan o demeçleride vermiyecektin ünal aysal bey.

sadri şener en azından ben şunları kim yaparsa onu desteklerim dedi ve yürüdü ,detayları bilmiyoruz ama böyle olduğuna inanıyorum.

Samet GÜVEN
parkta salıncak sırasında bekleyen çocuklar aynen böyle tartışıyordu dün...

desene salıncak sırasında bekleyen kadar olamamış bizim başkan.

Taner Uykuçeken
27.02.2012, 12:10
Bu davayı kupaya indirgemek ne demek? Trabzonsporluluk duruşu bu mudur? Adaletsizliğin karşısında tavrımız zaten hakkımız olduğu halde elimizden hileyle alınan kupayı rüşvet gibi isteyerek bir yere yamanmak mıdır? Hani Trabzonsporluluk duruşu? Hani adalet anlayışı? Hani onurlu tavır...

Kaybetmedik kardeşim, satıldık, peşkeş çekildik, ihanete uğradık, aşağılandık...

Biri Başkana Kazım'ın Trabzonsporunu okutmalı,anlatmalı

"Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti"
KAZIM KOYUNCU

melekcilingir
Şikeyi,pisliği yapan kulüpler.Tff başkanını seçen kulüpler birliği.Türk futbolunu kulüpler birliği adındaki pislik yapı yönetiyor...
Bursasporu tebrik ve takdir ediyorum.Bursasporun bu ayrışması devam ederse,kulüpler birliğinden de ayrılırsa ve bu mücadeleye tek başına devam ederse sempatim artacaktır...

Hakkımız olan şampiyonlar ligini ve kupamızı istiyruz derken de sempati duyacak mısınız?
Dediler de önceden...

Zafer Fidan
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan adayı Yıldırım Demirören, TFF Başkanlığı seçimi öncesinde basın toplantısı düzenledi.

Demiören'in açıklamasından satır başları;

* Sayın Ata Aksu bana tek adaylık yolunu açtığı için teşekkür ediyorum.

* Ben rahmetli Hasan Doğan'ın yolunda yürüyeceğim.

* Kulüplerimizin ekonomik sorunlarını bir an önce çözmek zorundayız. (bunu diyen adama bakin)

* Hatalarımızı olacak ama bu hataları birlikte konuşarak çözeceğiz.

* Bizler UEFA ile diyalog kurup bu zor durumdan çıkmanın yollarını arayacağız. (demek ki, ceza vermeden bu durumdan cikmanin yollarini ariyacaklar)

* Biz aynı gemideyiz futbolumuz seyredilemez hale geldi. Bunu düzeltmeliyiz.

* Futbolumuzu holganizmden temizlemek zorundayız.

fincher
Başladık yine Bursa Bursa diye. Aziz Yıldırım'ı da takdir edin bakalım. O da en başından beri hiç taviz vermedi. Ne dik duruştu ama. 58 değişmesin dedi durdu.
Ben artık Aziz Yıldırım'ı da takdir ediyorum.Boşuna yatıyor metriste.En kısa sürede çıkması gerekiyor...

fincher
27.02.2012, 12:12
Hakkımız olan şampiyonlar ligini ve kupamızı istiyruz derken de sempati duyacak mısınız?
Dediler de önceden...
Kupa hakkımız mı?

Hiçbişey hakkımız değil...

Ha-kan
yıldırım demirören'in listesinde şimdi 1 tane mi Trabzonsporlu var.hani en az 2 olacaktı

Ömer Faruk61
Ey Gidi Uğur Mumcu.."Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi"....

melekcilingir
27.02.2012, 12:13
Kupa hakkımız mı?

Hiçbişey hakkımız değil...

Nasıl değil?!!!!
Şampiyon benim. Kupa da benim hakkım.

Yanlış anlamayın ama fenerli misiniz bilemedim şimdi.

Effective61
27.02.2012, 12:14
yıldırım demirören'in listesinde şimdi 1 tane mi Trabzonsporlu var.hani en az 2 olacaktı

Taylan Üner,Mustafa Beyazlı

http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=1318

http://spor.ekolay.net/spor-haber/super-lig/%C4%B0%C5%9Fte-Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m-Demir%C3%B6renin-listesi/2633/1010100/

fincher
27.02.2012, 12:14
Nasıl değil?!!!!
Şampiyon benim. Kupa da benim hakkım.

Yanlış anlamayın ama fenerli misiniz bilemedim şimdi.
Arsenal taraftarıyım...

cemkılıç
27.02.2012, 12:16
Abi Türkiye Adaletini kaybetti..Bundan daha rezil bir durum var mı?

Zaten adalet varmıydı ki kaybedelim Ömerim.
Şu fenerin yaptığı işlerin onda birini bi antep,bi antalyanın yaptığını ve yakalandığını düşün.
Ne şiddet yasası alelacele değişirdi,ne 58i değiştirmek için genel kurul toplanırdı.Çoktan küme düşmüşler hatta olay unutulmuştu bile..
Memlekette adalet Ankaraspora var,fenere yok.İşin kötüsü bu duruma karşı çıkan da yok.

Külünkoğlu
27.02.2012, 12:30
anth söyle o arkadaşına şerefsizlik yapmasın. Kazım Koyuncu'nun ailesinde evet fenerbahçeyi tutanlarda vardı Trabzonspor'u tutanlarda... bizzat da tanıyorum. Kazım Koyuncu ise saymıyorum bile.

Konuyla ilgili mesajın olursa özelden görüşelim. Bu başlıkları bu şekilde kirletme.

winner
27.02.2012, 12:31
Kazım sayesinde Trabzonspor'u tutmaya başlayan, hiç Trabzon'u görmemiş İstanbul takımı taraftarlarından birkaçı ile tesadüfen tanışmıştım.

Kazım'ın İstanbul takımlarından hiç hoşlanmadığını ve çevresindekileri Trabzonspor'lu yapabilmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığını hemen etkileyici bir konuşmaya başladığını anlatmışlardı.

Gökhan ARSLAN
27.02.2012, 12:31
anth söyle o arkadaşına şerefsizlik yapmasın. Kazım Koyuncu'nun ailesinde evet fenerbahçeyi tutanlarda vardı Trabzonspor'u tutanlarda... bizzat da tanıyorum. Kazım Koyuncu ise saymıyorum bile.

Konuyla ilgili mesajın olursa özelden görüşelim. Bu başlıkları bu şekilde kirletme.

Bu hassasiyet için teşekkürler..

Şentürk
27.02.2012, 12:33
@anth Bu görüş senin temennin sanki.

Ömer_
27.02.2012, 12:34
Kazım sayesinde Trabzonspor'u tutmaya başlayan, hiç Trabzon'u görmemiş İstanbul takımı taraftarlarından birkaçı ile tesadüfen tanışmıştım.

Kazım'ın İstanbul takımlarından hiç hoşlanmadığını ve çevresindekileri Trabzonspor'lu yapabilmek için hiçbir fırsatı kaçırmadığını hemen etkileyici bir konuşmaya başladığını anlatmışlardı.

en önemli değerlerimizden birisidir kazım abi.kazım abiyle yanyana fener kelimesi bu dünyada en son duymak istediğim kelime.

mahmuter61
gs de demiröreni destekliyor.Bursapor hariç herkes demirörenci oldu hayırlısı...

Semih AYDIN
Sadri Şener Mecnun la yan yana oturuyo...

Gökhan ARSLAN
27.02.2012, 12:36
Oy kullanma işlemi sona ermiş..

oflum61
Sadri Şener Mecnun la yan yana oturuyo...

Hangi mecnunla, sikeci?

murat köse
canlı nerden izliyorsunuz ?

Zafer Fidan
27.02.2012, 12:38
Genis bir mide'si varmis.

cemoli5408
27.02.2012, 12:38
Bu işin sonunda Trabzonspor krallar gibi kupasını alacak, fenerbahç de hak ettiği tarzda bir cezayı alacak.

Ömer Faruk61
27.02.2012, 12:40
Genis bir mide'si varmis.

1 milyonu konuşuyorlardır kankisi ile...:mad:

winner
27.02.2012, 12:40
bu gs herzaman bu kadar politik bu kadar sinsi nasıl davranabiliyor anlamak mümkün değil.

fransız taraflarından herhalde...

lazibere
27.02.2012, 12:42
Ey Gidi Uğur Mumcu.."Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi"....

Alkışlıyorum

Salih Yazıcı
27.02.2012, 12:46
yönetim istifa

10 numara
27.02.2012, 12:48
3 ortaklar iş başında....

Külünkoğlu
27.02.2012, 12:49
Neyse ki Trabzon kontejanından listeye giren isimler iyiymiş.

SEDAT
27.02.2012, 12:52
* Kimse bana bu Başka'nı mı savundun diye kızmasın arkadaşlar, insanların bu kadar geniş olduklarını nerden bilebilirdim ki ! Mecnun'la yan yana oturmak ha, pes...

Muhalif
27.02.2012, 12:52
suradan ibreti alem icin bursaspor u tebrik eden bir aciklama yapin yahu! Homojenik yapida cinsel tercihlileriyle meshur bursa tum surec boyunca adam gibi kivirmadan nasil durulur gosterdi herkese. Yaziklar olsun bursa kadar olamayanlara!

oflum61
27.02.2012, 12:53
Daha önce de yazmistim: Insallah suanda görmedigimiz analamadigimiz bir sey var ki Sayin Baskanimiz Sadri bey böyle hareket ediyor.

Ve ilk round Sadri Senerin. Kazanan ata oynadi...

TSezgin61
27.02.2012, 12:57
bazi arkadaslar cok iyi niyetli... sadri senerin demiröreni desteklemesinde cakallik ariyorlar...

yaptigi cakallik kendi kisisel cikarlari icindir... "bize cephe olursan bizde sana oluruz, istanbulda is yapamazsin"... Trabzonspor adina iyi birseyler aramayin...

deminde yazdim.

demirören: "kimse küme düsmesin, puanda silinmesin. sahaya yansiyan birsey yok"

bunu diyen bir aday sana kupani nasil verecek??? bunu aciklasin özür diliyelim sadri senerden.

ozturk
27.02.2012, 12:58
O değil de bu yönetim geçen sene nasıl şike yapmadı ben ona şaşırdım şimdi :S

cemkılıç
27.02.2012, 12:58
Tüpçüyü desteklemesine kızanlara 'homurdanmakla bu işler olmuyo' buyurmuş sayın başkanımız..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120227/fenerbahce_ile_aramizda_kan_davasi_yok.html

Oğuzhan İnce
27.02.2012, 13:00
Çok güzel ya,

Mecnun dışarıda Aziz başkanımız da ççıkarsa müthiş üçlüyü tamamlarlar.

Celal Demir
27.02.2012, 13:03
demirören başkan resmi açıklama yapıldı...

erol taha
27.02.2012, 13:03
Hey gidi sadri daha üç gün önce fenerin çıkarları için aziz ile birlikte Trabzonsporu karalayan biriyle (mecnun odyakmaz) seni yanayana gördüm ya nedeyim aslında söyleyecek okadar sözüm var ama pes yani diyorum başkada birşey diyemiyorum.Yıllarca bu takıma büyük aşkla bağlanmış olan birisi olarak siz bu yönetimde yer aldığınız sürece taraftarlığımı askıya alıyorum.Hakkım varsa helal etmiyorum.Bize hakaret edenlerle aynı safta olmanızı kabullenemiyorum midem kaldırmıyor yazıklar olsun.İstifanızı yürekten bekliyorum.

anth
27.02.2012, 13:04
@anth Bu görüş senin temennin sanki.
Hangisi?....

legorakiss
27.02.2012, 13:05
Çok güzel ya,

Mecnun dışarıda Aziz başkanımız da ççıkarsa müthiş üçlüyü tamamlarlar.

demirörenide alırlar beraber okey oynamaya bile giderler...sadri şenerede çay verirler kupada. al bu senin kupan diye. o da alır müzeye koyar. sonra telegole bağlanıp, kupanın ruhu geldikten sonra porselenide geldi sırada tenekesi almak var diye açıklama yapar... bu kadar kaliteli bir başkanımız var. ts nin bütün benliğini, namusunu, şerefini ayaklar altına alacak kadar.

Ömer Faruk61
27.02.2012, 13:05
Tüpçüyü desteklemesine kızanlara 'homurdanmakla bu işler olmuyo' buyurmuş sayın başkanımız..

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120227/fenerbahce_ile_aramizda_kan_davasi_yok.html

Tribünlerden yükselen sesleri yanlış bulan Sadri Şener, Yıldırım Demirören dışında ciddi bir organizasyon yapmış bir adayın çıkmadığını belirterek, "TFF dışında kalmak Trabzonspor'un menfaatlerine uygun olmadığı bir yerde tavır almak lazımdı. Homurdanmakla bu işler olmuyor. Bu işin içine girmek lazım. Dışarıda kalarak bir şey elde edilmiyor onun için tavrımızı bu şekilde oldu" dedi.

Utanman da mı yok.Kankin Mecnunla ne konuştun? 1 milyonu mu konuştun? Hala utanmadan laf salatası yapıyorsun..Espiri ile klup yönetilmez...

sedatalis82
27.02.2012, 13:07
Neyse ki Trabzon kontejanından listeye giren isimler iyiymiş.

kimler girdi tam olarak

Salih Yazıcı
27.02.2012, 13:07
gs de dik durdu ve oy kulanmadı ligtv

Hamza Öztürk
27.02.2012, 13:08

hay su dik durusun icine etsinler.
herkes cikari pesinde ne dik durusuymus?

Mert Pasa
27.02.2012, 13:08

Nasil dik durdu bu sabah Demiroreni destekliyoruz aciklamasi yapmadi mi Unal Aysal

cemkılıç
27.02.2012, 13:09
Tribünlerden yükselen sesleri yanlış bulan Sadri Şener, Yıldırım Demirören dışında ciddi bir organizasyon yapmış bir adayın çıkmadığını belirterek, "TFF dışında kalmak Trabzonspor'un menfaatlerine uygun olmadığı bir yerde tavır almak lazımdı. Homurdanmakla bu işler olmuyor. Bu işin içine girmek lazım. Dışarıda kalarak bir şey elde edilmiyor onun için tavrımızı bu şekilde oldu" dedi.

Utanman da mı yok.Kankin Mecnunla ne konuştun? 1 milyonu mu konuştun? Hala utanmadan laf salatası yapıyorsun..Espiri ile klup yönetilmez...

Ben 7-1 lik bjk maçında inönüdeydim,daha neler neler gördük...ömrü hayatımda bu kadar utanmamıştım valla..

zaferyıldız
27.02.2012, 13:10
en azından

bu süreç taraftar ve camiaya nasıl insanlar başkan olmamalı onu göstermiştir..

Deniz Tosunoğlu
27.02.2012, 13:11
Hasan Yener Baskan vekili mi olmus?

Ömer Faruk61
27.02.2012, 13:11
Bu Mecnun Oy kullandı şimdi öyle mi? PFDK neden buna yasak getirmedi??

Yazık be Vallahi Yazık..

sedatalis82
27.02.2012, 13:12
bizden yönetime kim girdi beyler

zaferyıldız
27.02.2012, 13:14
trabzonsporumuz demiş demirören hatta elazığsporumuz

kaçın.......

Fatih Özkan
27.02.2012, 13:14
Bursa'nın GS'nin yok bilmem neyin dik duruşu...
Kandırmayın kendinizi...
Hepsi çıkar peşinde koşuyor...
Peeeh!
Dik duruşmuş!

DİNÇ
27.02.2012, 13:16
Eğer 2010-2011 şampiyonluk kupası çeşitli entrikalarla Trabzonsporuma verilirse bu şampiyonluğu ve bu kupayı kesinlikle kabul etmeyip kutlamayacağım...

Bununla ilgili hiçbir etkinliğe katılmayacağım...

Adaletin olmadığı ve entrikaların çevrildiği yerde dik duramayan ve çeşitli tehditlere boyun eğer Trabzonsporumun başkanı ve yöneticilerini asla affetmeyeceğim (Onların da çok umurundaydı)...

Adalet ve onur tekrar gelene kadar Trabzonsporum sizin olsun ben artık takip etmeyeceğim...

Eren Karaahmetoğlu
27.02.2012, 13:17
Bu başlık Şike Soruşturması'yla birleştirilse ya artık :)

Nereye yazacağımızı şaşırıyoruz.

Ömer_
27.02.2012, 13:17
yıldırım demirören güya fener castan davasını geri çeksin 45 milyon euro federasyon olarak vereceğiz demiş.lig tvde öyle diyor muhabir.

Ömer Faruk61
27.02.2012, 13:19
Eğer 2010-2011 şampiyonluk kupası çeşitli entrikalarla Trabzonsporuma verilirse bu şampiyonluğu ve bu kupayı kesinlikle kabul etmeyip kutlamayacağım...

Bununla ilgili hiçbir etkinliğe katılmayacağım...

Adaletin olmadığı ve entrikaların çevrildiği yerde dik duramayan ve çeşitli tehditlere boyun eğer Trabzonsporumun başkanı ve yöneticilerini asla affetmeyeceğim (Onların da çok umurundaydı)...

Adalet ve onur tekrar gelene kadar Trabzonsporum sizin olsun ben artık takip etmeyeceğim...

Bende abi...UEFA ve FIFA nın vereceği cezaları büyük bir zevkle izledikten sonra futbol takibini bırakacağım..

Sami Kuk
27.02.2012, 13:19
Şoktayım biri açıklasın nedir bu

229 oyun 221 inimi aldı bu şimdi..Gs ve Bursa ? Ata Aksu ne yaptı boş bboş oturdumu.Ulan Bu nasıl şikedir herkesi kandırmış tüp kafa.

Şentürk
27.02.2012, 13:20
@anth boş boş konuşma Kazım Koyuncu tabutunda Trabzonspor bayrağı ile örtülü defnedilmiştir.Biraz saygın olsun kapat bu konuyu.

Dip.Ing.Mag.
http://www.internetspor.com/data/gallery/1330339633-basliksiz-10.jpg

Ömer Faruk61
yıldırım demirören güya fener castan davasını geri çeksin 45 milyon euro federasyon olarak vereceğiz demiş.lig tvde öyle diyor muhabir.

:gol:Dakika 1 gol 1..O parayı cebinden vereceksiniz şerefsizler benim vergilerimle değil...

M.ALİ ÇOKLUK

tüpçü daha koltuğa oturmadan federasyonun kasayı boşaltmaya başlamış .

Sami Kuk

Oha Lan.Dakka 1 goL 1. Bu adam kendi cebinden biLe verir.Verecektirde ama medyada yer bulmaz vermedik der..Bjk nin içine etti borç bıraktı daha tff başkanı olmadan orayıda boşaltmaya başladı

Çetocan
27.02.2012, 13:21
fener çekerde uefa kabul edermi bu adamlar da bu sefer karşı dava açarlar

Bekir
27.02.2012, 13:21

O 45 Milyon Euroyu destekçileri ile birlikte karılarını,kızlarını pazarlayarak kazancaklar herhalde.

Sami Kuk
27.02.2012, 13:22

Yok artık fotomontaj desin biri:eek: Ulan sadri adam sana neler dedi hala yanındasın kanka ayakları takılıyosun.Ozaman böyle birşey yaptın şerefsiz

Fatih Özkan
27.02.2012, 13:22
Bu başlık Şike Soruşturması'yla birleştirilse ya artık :)

Nereye yazacağımızı şaşırıyoruz.

Bence de...
Kafam karışıyor...

İgzas-61
27.02.2012, 13:23
Bizim başkan mecnun'un yanınamı oturmuş yoksa benmi yanlış görüyorum

M.ALİ ÇOKLUK
27.02.2012, 13:24
mecnun odyakmaz ile zaman zaman güşüştükleride gözlenmiş.kim bilir ne espriler yaptı yine.

Bekir
27.02.2012, 13:25

Yanında Ünal Karaman'ı da getirseydin keşke özlemişti Mecnun Başkanını.

Gerçekten Futbol sadece futbol değilmiş,futbol kişisel çıkarlar için her b*ku yiyecek insanların yönettiği insanların duygularıyla oynandığı etkinlikten başka bir şey değilmiş.

Eğer misafir Gs'liler varsa bi çift sözüm de onlara daha düne kadar Trabzonspor'u Demirören'in destekliyor diye şikeci ilan ettiniz,bugün sizin başkan da destekledi Neden kendi başkanınıza aynı tepkiyi vermiyorsunuz?

engts61
27.02.2012, 13:26
Bu inanılmaz bir görüntü...Çok üzücü....

bordo08
yukardaki resim utanç verici.. Başkan tüpçüden seçilir seçilmez kupayı istemiş hay kupası batsın..

Sami Kuk

Gerçekten Futbol sadece futbol değilmiş,futbol kişisel çıkarlar için her b*ku yiyecek insanların yönettiği insanların duygularıyla oynandığı etkinlikten başka bir şey değilmiş.

Eğer misafir Gs'liler varsa bi çift sözüm de onlara daha düne kadar Trabzonspor'u Demirören'in destekliyor diye şikeci ilan ettiniz,bugün sizin başkan da destekledi Neden kendi başkanınıza aynı tepkiyi vermiyorsunuz?

Ünal Karaman ne alaka bılmedıgımden soruyorum

bkandil
27.02.2012, 13:27
Sadri Şener konuştu...
27 Şubat 2012 / 13:15

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe ile aralarında kan davalık bir durum olmadığını söyledi. Hukuk kararına güvendiklerini kaydeden Şener, Etik Kurulu'nun yeni bir rapor düzenlemesine gerek olmadığını da kaydetti.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Mersin İdman Yurdu maçı sonrasında Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerinde Yıldırım Demirören'i desteklemelerinden ötürü yükselen tepkilere cevap verdi.

"YILDIRIM BEY SEÇİMDEN SONRA UEFA İLE OTURUP KONUŞMASI LAZIM"
UEFA'ya tavır alma gibi bir durumun söz konusu olmayacağını belirten Şener, "UEFA bu işleri böyle yap dediği zaman ona kimse hayır diyemez. Kimi koyarsanız koyun başkanlığa UEFA'nın isteklerine yerine getirmek durumunda. Yıldırım bey seçimden sonra hemen ilk hafta konuşması lazım bu işleri. Mart'ın 22'nde UEFA'nın Genel Kurulu yapılacak İstanbul'da, ondan öncede bu işlerin bitmesi lazım. Zor bir görev üstlendi yapar yapmaz bilmiyorum. Yapmak durumunda" ifadesini kullandı.

"BİR AN ÖNCE BU İŞLER BİTMELİ"
Sadri Şener, "Biz Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kurullarının değişmemesini istedik. Okunmuş bitmiş bu şike olaylarının sonucuna gelmişler. Etik kurulu raporu yayınlanmış. Bundan sonra disiplin ve tahkim var isteyenlerin gidebileceği. Bir an önce bitebilir bu iş. Dışarıda konuşulan dedikodular gibi yok beyaz sayfa açalım. Yok af olsun falan onlar mümkün değil. Çünkü biz bu işlerde tarafız kulüpler içinde en çok bizi ilgilendiriyor. Bu yönde tavrımızı net söyledik."şeklinde konuştu.

"HUKUKUN VERECEĞE KARARA İNANMAK LAZIM"
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Hukukun vereceği karara inanmaları gerektiğini belirterek, "Etik kurulu var, disiplin kurulu ve tahkim kurulu var. Bildiğimiz kadarıyla hepsi konusunda otorite isimler. Tahkim kurulu kararını vermiş bizi beraat ettirmiş. İsteyen tahkime müracaat edebilir. Ama bundan önceki TFF, Etik kurulunun raporuna göre karar vereceğim dedi ama vermedi. Yeni bir rapor istedi. Yeni raporluk bir şey yok. Bir görüşme yok fuzuli istenmiş bir şey. Sonucu bizler de merakla bekliyoruz." dedi

"FENERBAHÇE İLE ARAMIZDA KAN DAVALIK BİR DURUM YOK"
"Biz de bu işlerden yorulduk ve sıkıldık hep aynı şeyleri konuşuyoruz" diyen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener sözlerini şöyle tamamladı:
"Zaman geçtikçe sonuca ulaşamayınca insan daha çok yoruluyor. Kötü sonuçlarda alıyorsunuz. Avrupa'da ve Ligde mücadele et 3 günde bir maç yap ve bir de bunlarla uğraşmak insanı yoruyor ama görevimizi yapmaya devam edeceğiz. Fenerbahçe ile aramızda kan davalık bir durum yok. Ortada bir hata varsa, problem varsa TFF'nin hukuk kurulları var bir de adli yargı var. Dava devam ediyor, herkesin yargıya güvenmesi lazım. Sonuçlarına da katlanması lazım" (haber61)
.................................

Fenerbahçe ile ilgili söylediklerinizi bir de Fenerbahçe yönetimine sorunuz sayın Başkan..

DİNÇ
27.02.2012, 13:27
Sadri Başkanımız ve Mecnun Başkanımız böyle ne fısıldaşıyorlar acaba...Çok samimiler...

zaferyıldız
27.02.2012, 13:28
şu fotodan çıkan şu

biz burda bir avuç saftirik insanız ,

dönen hiç bişeyden haberimiz yok,

ve nedir kendimize ettiğimiz bu eziyet ,

koyver gitsin....

Sami Kuk
yukardaki resim utanç verici.. Başkan tüpçüden seçilir seçilmez kupayı istemiş hay kupası batsın..

O kupa geLicek ama parada gelicek ama.Fener düşmeyecek, eğer uefa yı kandırırsalar seneye avrupayada gidicek.TFF olarak 45 milyon euro'yu verecek. Daha ne olsun herkesin mutlu olacagı formül bu heralde..

Kupa gelmesin ama fenerde düşsün.Kupayı aldık ne olcak bu sene nerdeyiz?.Kupayı verseler ileriki 20 sene yapmazlar bizi şampiyon hatta ezdikçe ezerler

Sadricik günü kurtarmanın peşinde düşünmüyor ilerde ne olur.Paranın peşinde adam.

Faik Yılmaz

şu fotoğraf olayın özetidir...... demekki Sadri Şener şikecilerle anlaşmıştır....

Hala kupa bekleyen varmıdır bilmiyorum ama Sadri Şener , bundan sonra Sadri Fener olmuştur....

oflum61

Bu fotoda bir adam var ise oda yerdeki "Hali"dir ve maalesef ayaklar altinda!

İgzas-61
27.02.2012, 13:29
Biz bitmişiz ya burda boş yere konuşuyoruz lanet olsun diyorum bizi bitirenlerin ALLAH BELASINI VERSİN bu adamı Trabzon'a sokmamaları lazım...

Bekir
Ünal Karaman ne alaka bılmedıgımden soruyorum

Sivas maçı öncesi 'Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi'' demişti.

Herhalde siyasi görüşü Trabzonspor'un çok daha üstünde.

Şenol Güneş ve Halil Yazıcıoğlu hariç Trabzonspor'un içinde bulunan herkesden iğreniyorum.

Gerçi Şenol Güneş de böyle sessiz kalırsa Sadri Şener ile arasında pek fark olduğunu düşünmeyeceğim.

trab61
Kupayı vercekler ama fener dusmicek.

Deniz Tosunoğlu
Yönetim istifa!

SADRI SENER = SADRI FENER

cahana
bu tablo karşısında oturup ağlasak yeridir. inandığımız sahip çıktığımız herşey yerle bir oldu. bir teneke parçası için değermiydi bizi bizi biz yapan değerlerimizi ayaklar altına almaya ?

yazıklar olsun yönetim yazıklar olsun.

hüseyin1975
27.02.2012, 13:30
Herkese Hayirli ve Ugurlu olsun.
Türk Futbolunun Kurtulus Günü artik 27.02.2012 Tarihidir.
Ne Mutlu Demiröreni Destekleyene.

Effective61
27.02.2012, 13:31
O kupa geLicek ama parada gelicek ama.Fener düşmeyecek, eğer uefa yı kandırırsalar seneye avrupayada gidicek.TFF olarak 45 milyon euro'yu verecek. Daha ne olsun herkesin mutlu olacagı formül bu heralde..

Kupa gelmesin ama fenerde düşsün.

Bu delillerle fener düşmemesi imkansız. Uefa buna evet diyemez. Derse İtalya Yunanistan,İsviçre gibi ülkeler ayağa kalkar. Oradaki takımlar bizim günahımız neydi diye sorar? Uefa bunu göze alamaz. Fener düşmez ama Uefa ülke olarak bize ceza kesebilir ve ya sadece şike yapan takımları 3-5 sene men eder . Bakalım.

Sami Kuk
Sivas maçındada gördük Taraftarı.. Trabzonsporluluk Ölmüşş

oflum61
şu fotoğraf olayın özetidir...... demekki Sadri Şener şikecilerle anlaşmıştır....

Hala kupa bekleyen varmıdır bilmiyorum ama Sadri Şener , bundan sonra Sadri Fener olmuştur....

Buda günün esprisi olsun.
Ama ben hala suna inaniyorum: Baskanimiz kesin bir sey biliyorki böyle davraniyor.
Son toplantida Yildirimin yanindaydin, bugün niye orada ayrildin???

Kasım Hilal

Yuh ki ne yuh.

engts61
Fenerle aramızda kan davalık bir durum yokmuş..Yahu adamlar olayı öyle bir hale getirdiler ki:"Biz tertemiziz asıl kirli olan Trabzon"diyor adamlar..Daha ne desinler...Daha nasıl bir dava olsun aramızda..Nedir bu fener yalakalığı..Yeter artık yaa...

Buğra Sekban

abicim bu resimde ne ya ???? başkan resmen sivas başkanı M.O.ç ile kaynatıyor nerde dik duruş ???

bence de bazı şeyleri abartıyoruz arkadaşlar bir laf vardır. İT İTİ ISIRMAZ diye biz burda birtaraflarımızıda yırtsakda değişen bir şey olmayacak.

alın size başka bir dik duruş örneği daha

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, ''Gerek dün akşamdan beri olan gelişmeler, gerekse Yıldırım Demirören'in beyanatları bizi rahatlatmış görünüyor'' dedi.

kim kimden ne kopartırsa bursa gs herkes menfaatleri peşinde koşuyor. sadri başkanın 1 hafta önce dediği her şeyi hatırlıyoruzdur herhalde ben başkanın yanlış bir şey yaptığına imkan dahi vermiyorum oda trabzonspor'un menfaatleri gereği davrandığını düşünüyorum.

diyeceksinziki haklının hakkını alması kadar doğal ne olabilirki diye. ozaman bende diyorumki klavye kahramanlığı değil çıkın meydanlara alın ozaman. bunca yıldır yapılamayanları yapan bir başkana bence destek olmak lazım AZİZE gibi bir adinin hapiste olmasına rağmen verilen desteğin onda biri kadar destek vermedik sadri başkana...

malik5461
27.02.2012, 13:32
ya varya hani dik duran gs yi alkışlıyorduk ne oldu işte biz onun için bir yere gelemiyoruz başkan kendi istediği adamları yönetime koyma şartı koymuştu oldu demiröreni destekledi diye bakıyorum müsade edilse forumda ana avrat gidilecek lütfen ama bu insanlar bu takımın iyiliği için uğraşıyorlar bu bir tercihtir düne kadar başkanın yanındaydık şimdi karşısındamı olduk çocukların oyun oynaması gibi yani kanka iken gel oynayalım küsünce ver oyuncaklarımı olmaz böyle sevgili arkadaşlar

Sami Kuk
27.02.2012, 13:33
Bu delillerle fener düşmemesi imkansız. Uefa buna evet diyemez. Derse İtalya Yunanistan,İsviçre gibi ülkeler ayağa kalkar. Oradaki takımlar bizim günahımız neydi diye sorar? Uefa bunu göze alamaz. Fener düşmez ama Uefa ülke olarak bize ceza kesebilir ve ya sadece şike yapan takımları 3-5 sene men eder . Bakalım.

Orası öyle, bende çok merak ediyorum işte nasıl ikna edicekler.Aydınlar ben etmiştim diyor.Sanırım 58. Madde gündeme gelicek yine.Bu sefer oylama falan yapmazlar direk kendi değişir.Yoksa nasıl ikna edicekle uefayı anlamıyorum:) Okadar şike yap ne puan sil ne düşür:) Ohaa derler adama

Bekir
Kupayı vercekler ama fener dusmicek.

Kim sokmayacak?

Bedava bilet için Trabzonspor atkılarıyla parti mitinglerine gidenler mi?

Dün neden tepki olamadı sence?

Trabzon şehrinden de iğrenmeye başladım,Türkiye'de herkes çıkar peşinde herkes ekmeğimi alıp bir köşeye çekiliyim derdinde.

Hasan Algan
lanet olsun böyle başkana.. daha 1 hafta önce kulübümüze mahkeme salonunda atmadığı iftira kalmayan mecnun i.nesiyle bizim zadri fener yanyana .. fotoğraf karesi herşeyi anlatmaya yetiyor.. ne biçim tezgaha gelmişiz.. nasıl uyutulmuşuz !!!

melekcilingir
@anth

"Açıkçası Hopa da Lazlar daha çok Fenerbahçe’ yi tutar. Benim ailemdeki herkes de Fenerbahçeli’dir. Normal olan benim de Fenerbahçeli olmamdır ancak kafayı biraz kaldırdığımda, biraz farklı olduğumu hissettiğim anda farklı olanla buluşabildim. Farklı olan Trabzonspor’du. Mesela kazara Fenerbahçeli olsaydım hayatımda futbolun bu kadar yeri olmazdı; en fazla arada bir Fenerbahçe maçlarının özet görüntülerini izlerdim; futbolun bende bir karşılığı olmayabilirdi."
Kazım KOYUNCU

AYTEKİN AKAY'ın röportajı
Trabzonspor Dergisi - 10 Mayıs 2004

Sami Kuk
27.02.2012, 13:34
ya varya hani dik duran gs yi alkışlıyorduk ne oldu işte biz onun için bir yere gelemiyoruz başkan kendi istediği adamları yönetime koyma şartı koymuştu oldu demiröreni destekledi diye bakıyorum müsade edilse forumda ana avrat gidilecek lütfen ama bu insanlar bu takımın iyiliği için uğraşıyorlar bu bir tercihtir düne kadar başkanın yanındaydık şimdi karşısındamı olduk çocukların oyun oynaması gibi yani kanka iken gel oynayalım küsünce ver oyuncaklarımı olmaz böyle sevgili arkadaşlar

Bıraksana ya kaç tane Trabzonlu var yonetımınde sanırım hiç yok.4 Tane fenerli var.Tüpçü de fenerim diyodu onunla yaptı 5

Ömer Faruk61
27.02.2012, 13:34
heyt bre Sadri Fener...."Maç satan karısını satar" by mecnunn...

zaferyıldız
27.02.2012, 13:35
başkan güya dereyi geçeyim de ne olursa olsun misali

demiröreni desteklemiş görünüyor,,

tabi o da kupayı alıp tarihe geçmek istiyor kendince (haklı olabilir)

ancak şu an ts taraftarının da yapacağı bir şey yok

şenerin güya demiörene yaptığını biz de şenere yapmalıyız

hele bi haklarımız verilsin (verilmemesi halini yazmaya gerek yok)

ondan sonra ben taraftarın yönetime bu kadar töleranslı olmayacağından eminim..

bdrmv08
27.02.2012, 13:37
Bursa ve GS delegeleri oy vermemişler. Şu süreçte her takımın öyle veya böyle bir duruşu var. FB'nin bile bize iğrenç gelse de bir duruşu var. Bu süreçte duruşu olmayan, ne yaptığını bilmeyen tek yönetim Sadri Şener yönetimi.

hüseyin1975
27.02.2012, 13:38
Bir zamanlar Sadri Babamiz vardi.......

Murat Erdem
sadri-mecnun'u yanyana görünce..."ulan nereden bulaştım bu derde taa Allahın Alanyasından" tarzı isyanlar yankılandı kafamın içinde...

TSelif
Dünyanın iftirasını attı sana bu adi herif . Ben olsaydım herkesin içinde yüzüne tükürürdüm .

Bekir
27.02.2012, 13:39
Ben anlamıyorum hangi mantıkla Başkan kupa için Demirören'i destekliyor diyorsunuz?

Eğer temizsek -tapelere ve etik kurulu raporuna göre temiziz- değil Demirören, Aziz Yıldırım da gelse biz dik durduktan sonra en kötü işi Uefa boyutuna taşıdıktan sonra kupamızı alıcağız;

Bunun için şerefsizleri destekleyip şerefsiz olmamıza gerek yok,biz dik duralım yeter.

Eğer temiz değilsek zaten kim gelirse gelsin bizi düşürürlerdi,temiz olmasak Aydınlar istifa etmez,Fb ile birlikte bizi de düşürür hiçbir tepki almazdı,ki kim gelirse gelsin en ufak suçumuz varsa bizi düşürürler.

Sami Kuk
27.02.2012, 13:39
Ata Aksu çekilmiş ya ben şimdi öğrendim.. Gs nin dik duruşu ne oldu, ne oluyor neler dönüyor.Bu iyimi kötümü.Tüp kafa sol gösterip sağmı vurucak :S

hüseyin1975
27.02.2012, 13:40
Başkan demekki Trabzonspor taraftarını takmıyor s.... lemiyor. Herkesin göreceğini bile bile, medyada malzeme olacağını bile bile samimi şekilde takılıyor..

Bunu zaten biliyorduk!
Eger bizi ve Trabzonzonsporumuzu ciddiye alsa zamaninda Gümüsdag serefsizinin yaninda oturmazdi!

melekcilingir
@anth yine:

Kazım Koyuncu'nun ağabeyinden Fenerbahçe'ye tepki
"Hayde" şarkısının sahibi merhum Kazım Koyuncu'nun ağabeyi Hüseyin Koyuncu, "Maçtan sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çalınan şarkının Trabzonspor aleyhinde alaycı bir şekilde kullanılması bizi derinden yaraladı" dedi

19:10 | 21 Aralık 2011

Yunus Emre SEL/TRABZON,(DHA)

Hüseyin Koyuncu'nun, Trabzonspor'un Fenerbahçe'ye mağlup olduğu maçtan sonra Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda çalınan şarkıyla ilgili olarak Trabzonspor Kulübü'ne gönderdiği mesajı şöyle:
"Hayatı boyunca yüreği daima Trabzonspor için atmış, gözbebeğimiz Kazım'ın bir şarkısının Trabzonspor aleyhinde alaycı bir şekilde kullanılması bizi derinden yaralamıştır. Neyse ki bizi fazlasıyla üzen bu olay karşısında başkanımız Sadri Şener ve kaptanımız Tolga Zengin nezdinde kulübümüz büyük bir duyarlılık göstererek Kazım'a ve onun anısına sahip çıkmış ve Kazım'ın Trabzonspor camiası için taşıdığı anlam ve öneme yaptıkları vurgularla üzüntümüzün bir nebze olsun hafiflemesini sağlamıştır. Bu doğrultuda gösterdiği dik duruş ve kararlılık nedeniyle Trabzonspor kulübüne minnettar olduğumuzun tüm kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz."

TSelif
Bursa ve GS delegeleri oy vermemişler. Şu süreçte her takımın öyle veya böyle bir duruşu var. FB'nin bile bize iğrenç gelse de bir duruşu var. Bu süreçte duruşu olmayan, ne yaptığını bilmeyen tek yönetim Sadri Şener yönetimi.

Bursa ve gs nin toplam 8 oyu mu var ?

ahamitokutan
kahramanımızı öldürdüler.futbol ile en azından türkiyedeki futbol! ile alakamı kesiyorum.Allah'ınızıdan bulun ne haliniz varsa görün.İçinde bulunduğunuz kanalizasyon çukurunda size mutluluklar diliyorum...

TSezgin61
ulan herif senin baskanlik yaptigin Trabzonspora karsi fenere mac satti. seni sampiyonluktan etti. arkandan güldü. sana mahkemede iftiralar atti tesvik pirimi verdin diye, sen gidip yaninda oturup sohbet ediyorsun...

nasil insansin sen yaa.. Trabzonspor baskanisin sen... yuhhhhhh yaaa

Bekir
27.02.2012, 13:41
*Hani bu lafın cezası???

Sedat abiye değil de Şu fotoğraftan sonra hala Sadri Şener'i desteklemeye çalışanlara ceza verilmeli.

Bu forumda şerefsizliği destekleyenleri görmek zoruma gidiyor.

Sami Kuk
27.02.2012, 13:41
Ben anlamıyorum hangi mantıkla Başkan kupa için Demirören'i destekliyor diyorsunuz?

Eğer temizsek -tapelere ve etik kurulu raporuna göre temiziz- değil Demirören, Aziz Yıldırım da gelse biz dik durduktan sonra en kötü işi Uefa boyutuna taşıdıktan sonra kupamızı alıcağız;

Bunun için şerefsizleri destekleyip şerefsiz olmamıza gerek yok,biz dik duralım yeter.

Eğer temiz değilsek zaten kim gelirse gelsin bizi düşürürlerdi,temiz olmasak Aydınlar istifa etmez,Fb ile birlikte bizi de düşürür hiçbir tepki almazdı,ki kim gelirse gelsin en ufak suçumuz varsa bizi düşürürler.

Aynen kim olursa olsun Kupayı vermeseler.. Uefa'ya, Cas'a falan başvursak.Haklı bulunucaz.Adamlara dicez bizi aldınız CL , Etik raporuda belli.Başka fazla şey demeye gerek yok bunları dedikmi zaten gelirdi kupa.Başka şeyler dönüyor

Bekir
27.02.2012, 13:43
Aynen kim olursa olsun Kupayı vermeseler.. Uefa'ya, Cas'a falan başvursak.Haklı bulunucaz.Adamlara dicez bizi aldınız CL , Etik raporuda belli.Başka fazla şey demeye gerek yok bunları dedikmi zaten gelirdi kupa.Başka şeyler dönüyor

Neyin döndüğünü anlamak için çok da zeki olmaya gerek yok.

Milyonların Trabzonsporluluğundan,Trabzonspor'un duruşundan çok daha önemlisi Sadri Beyin ihaleleri.

Sami Kuk
27.02.2012, 13:43
Bursa ve gs nin toplam 8 oyu mu var ?

KuLLanıLan 229 oyun 221 ini diyorlar ama :) KuLLanıLan ?

bdrmv08
27.02.2012, 13:44
Ata Aksu çekilmiş ya ben şimdi öğrendim.. Gs nin dik duruşu ne oldu, ne oluyor neler dönüyor.Bu iyimi kötümü.Tüp kafa sol gösterip sağmı vurucak :S

Ata Aksu çekilince GS ve Bursa delegeleri oy vermediler.

Sami Kuk
Herkes dağılsın işine gücüne baksın...

Anca burda yazarız böyle..Ses getirecek birşey yapamıyoruz.En ucuzu Dünki maçta birşey yapamadılar, uzatmaya gerek yok..

Şentürk
Sedat abiye değil de Şu fotoğraftan sonra hala Sadri Şener'i desteklemeye çalışanlara ceza verilmeli.

Hadi ordan be! şeref sana mı kalmış, farklı konuşanlara böyle bir söz söyleyebiliryorsun.
Yönetici arkadaş cinsellik boyutunu da, eleştiri boyutunu da fena aşmış!
Kurallar herkese karşı olduğunu sanıyorduk.

Tolgas6161
27.02.2012, 13:45
sadriiii istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

cemoli5408
27.02.2012, 13:46

Birileri böyle düşünüyor diye o düşünülen şeyin doğru olması durumu yok. Herkes aynı düşünmek zorunda değil. O fotoğraf herkesin canını acıtabilir ama yok öyle cinsel tercih vs saçma sapan laflar etmeyi hak ettirmiyor arkadaşım. Burda ben de dahil bunun daha azını yapıp çat diye ceza alıyoruz. Adaletten bahsediyosak madem, o kızdığınız ve beğenmediğiniz insanlar gibi adaleti kişiye göre uygulamayın.

10 numara
anth kim ne demiş :) ne oluyor...

hüseyin1975
Baskanim bence tam olmasi icin birde aziz kardesini ziyarete git, yaninada bir demet cicek al.

Tolgas6161
Hadi ordan be! şeref sana mı kalmış, farklı konuşanlara böyle bir söz söyleyebiliryorsun.
kim destekliyo yaaa hani nerden?????
Bana goster

bordo08
27.02.2012, 13:47
BU mecnun trabzondaki sivas maçına gelince eliyle 4 işareti yapmazsa eksik olur bu saatten sonra

TSelif
Peki YD'yi destekliyorum ama tek aday olduğu için oy kullanmıyorum ... Bu mu dik duruş ya da tükürdüğünü yalamamak ?

hüseyin1975
Ayrica Trabzonsporun degerlerini korumak adina dünki macda büyük protesto gösterisi yapan takimdaslarima sükranlarimi sunuyorum!

Bekir
27.02.2012, 13:49

Şerefin bana ya da sana kalmasına gerek yok,sana her türlü iftirayı atan insanla bu şekilde muhabbet edersen bu şerefsizliktir.

Kurallar her durumda uygulanıcak diye bir şey yok,herkesin midesi kaldırmıyor bu fotoğrafı.

hüseyin1975
http://ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120227/fenerbahce_ile_aramizda_kan_davasi_yok.html#yoruml aroku

Büyük BASKAN:dvl::dvl::dvl:

Tolgas6161

sadece bu fotografla degil demirorene destek verdigi icin asil
destek veren varsa goster bana hani nerde

malik5461
2- Servet Yardımcı
3- Arif Koşar
4- Talat Yılmaz
5- Fethi Heper
6- Mehmet Baykan
7- Cengiz Zülfikaroğlu
8- Ufuk Özerten
9- Hakan Kanık
10- Taylan Öner
11- Mustafa Beyazlı
12- Edip Eren
13- Faruk Öksüz
14- Selim Koray
15- Ergun Tekin
bu renkli olanları başkan sadri şener istedi daha öncede mehmet ali aydınları kendi önerdiği kişileri yönetime almadı diye eleştirdi ve tepki olarak oy vermedi o zaman ts nin menfaatini düşünüyordu şimdi düşünmüyor he valla varya şok oldum forumdaki bu tutuma ben daha sağduyulu insanların olduğunu düşünürdum burda ama herkez eline baltayı almış sallıyo evet sizler trabzondasınız belki ama bizde trabzonsporluyuz lütfen arkadaşlar bu yanlış yoldan bir an önce vazgeçin

Tahsin Ağaoğlu
27.02.2012, 13:51
Ayrica Trabzonsporun degerlerini korumak adina dünki macda büyük protesto gösterisi yapan takimdaslarima sükranlarimi sunuyorum!

Dunku protesto kacinci dakkalrda oldu ben ilkyariyi izledim sadece oyle birsey gormedim d e

Bekir
27.02.2012, 13:52
Birileri böyle düşünüyor diye o düşünülen şeyin doğru olması durumu yok. Herkes aynı düşünmek zorunda değil. O fotoğraf herkesin canını acıtabilir ama yok öyle cinsel tercih vs saçma sapan laflar etmeyi hak ettirmiyor arkadaşım. Burda ben de dahil bunun daha azını yapıp çat diye ceza alıyoruz. Adaletten bahsediyosak madem, o kızdığınız ve beğenmediğiniz insanlar gibi adaleti kişiye göre uygulamayın.

Dediğim gibi kurallar her zaman uygulanmak zorunda değil.

Mesela şampiyonluğu çeşitli oyunlarla kaçırdığımız zaman burada ben dahil birçok arkadaş ceza alıcak şeyler yazdı ama ceza almadı.

Bazı vahim durumlarda yöneticiler insiyatif kullanarak ceza vermeyebilir,bu fotoğraf da benim bu yaşıma kadar gördüğüm en vahim durum.

Madem sesimizi kesiyorlar,biz de burada bu fotoğrafa her türlü tepkiyi gösterebilelim.

cemoli5408
Peki arkadaşlar bu kadar karşıyız yönetime vs de, etik kurulunun ve diğer bazı kurumların değişmeyeceği, dolayısıyla etik kurulu raporunun değişmeyeceği gerçeğini, yani Trabzon ve Beşiktaş şike yapmamıştır, Fenerbahçe şike yapmıştır diyen etik kurulu raporunun değişmeyeceğini biliyor muyuz? Bunlar hakkında ne düşünüyoruz? Her lafın başında Demirören Sadri'yi yola getirdi diyoruz da, bunun tersi, yani Sadri başkanın Demirören'i yola getirdiğini neden düşünmüyoruz. Bu mesele sadece Türkiye'nin kararıyla bitecek olsa haklısınız, biz o namussuzları yola getiremeyiz, ama işin içinde Uefa var Fifa var, bizim gücümüzle değilse bile evrensel kurumların gücüyle mecburen istediğimizi yapmak durumunda kalıyorlar, kalacaklar. benim gördüğüm de budur.

Tolgas6161
2- Servet Yardımcı
3- Arif Koşar
4- Talat Yılmaz
5- Fethi Heper
6- Mehmet Baykan
7- Cengiz Zülfikaroğlu
8- Ufuk Özerten
9- Hakan Kanık
10- Taylan Öner
11- Mustafa Beyazlı
12- Edip Eren
13- Faruk Öksüz
14- Selim Koray
15- Ergun Tekin
bu renkli olanları başkan sadri şener istedi daha öncede mehmet ali aydınları kendi önerdiği kişileri yönetime almadı diye eleştirdi ve tepki olarak oy vermedi o zaman ts nin menfaatini düşünüyordu şimdi düşünmüyor he valla varya şok oldum forumdaki bu tutuma ben daha sağduyulu insanların olduğunu düşünürdum burda ama herkez eline baltayı almış sallıyo evet sizler trabzondasınız belki ama bizde trabzonsporluyuz lütfen arkadaşlar bu yanlış yoldan bir an önce vazgeçin
ne demek istiyorsun san????
sadri ye destek mi verelim?

bkandil
2- Servet Yardımcı
3- Arif Koşar
4- Talat Yılmaz
5- Fethi Heper
6- Mehmet Baykan
7- Cengiz Zülfikaroğlu
8- Ufuk Özerten
9- Hakan Kanık
10- Taylan Öner
11- Mustafa Beyazlı
12- Edip Eren
13- Faruk Öksüz
14- Selim Koray
15- Ergun Tekin

Bakalım bu renkli olanlar Sadri Şener ile kaç gün sonra bozuşur. Bizimkiler oraya gönderdikleri ile en kısa sürede papaz olmayı huy haline getirdiler nasıl olsa...

Tolgas6161
27.02.2012, 13:54
Dunku protesto kacinci dakkalrda oldu ben ilkyariyi izledim sadece oyle birsey gormedim d e
ne protestosu yaaa
benim demirorene destek verdiklerinden macta haberim yoktu mac sonundada haberim olmadi mactan 2 saat sonra nete girince haberim oldu

Sefa
Mustafa Beyazlı da girmiş listeye.. Sadri Şener'in derdi anlaşıldı..

cemoli5408
Dediğim gibi kurallar her zaman uygulanmak zorunda değil.

Mesela şampiyonluğu çeşitli oyunlarla kaçırdığımız zaman burada ben dahil birçok arkadaş ceza alıcak şeyler yazdı ama ceza almadı.

Bazı vahim durumlarda yöneticiler insiyatif kullanarak ceza vermeyebilir,bu fotoğraf da benim bu yaşıma kadar gördüğüm en vahim durum.

Madem sesimizi kesiyorlar,biz de burada bu fotoğrafa her türlü tepkiyi gösterebilelim.

Dediğin gibi bişey olamaz kardeşim. Aynı suç aynı cezayı almalı. Almıyosa da dünyanın sonu değil. Ben düşüncemi söylüyorum.

Fotoğrafa gelince, kesinlikle rahatsız olmayacak bir kişi bile yoktur.

Bekir
sadece bu fotografla degil demirorene destek verdigi icin asil
destek veren varsa goster bana hani nerde

Okuduğunuzu anlama konusunda bir probleminiz mi var?

Ben Sadri Şener destekleniyor demiyorum,Sadri Şener'i bu fotograftan sonra hala daha destekleyen olursa Sedat abinin söylediğinden çok daha fazla ceza hakettiğini düşündüğümü söyledim.

Çıkıp da Sadri Şener'e Demirören için destek veriyorsun diye kimseyi suçlamıyorum

Doğan BULAT
27.02.2012, 13:55
Eski idman basan, hakem döven, sahaya giren, yanlış yaptığında yönetime tepki koyan Trabzonspor taraftarını özledim yeminle..

Boşuna gö..ümüzü yrtmışız karda kışta.. Otur sıcak evinde ne çoluğunu çocuğunu çıkartıyosun ayazda otur evinde ne hak arıyorsun? Kimden arıyorsun? Sen hakkın olanı almak için İstinye binasına yürürken bir tane yönetici varmıydı orda?

Bitmişiz biz.. Mazisiyle avunan basit bir takımız .. Kimsenin kaale aldığı yok.. Kendimiz çalıyoruz kendimiz oynuyoruz... Lafta büyüğüz ama başımızdakiler üçün beşin hesabını yapan çıkarı için tükürdüğünü yalayanlar..

Trabzon'luyu biz delikanlı bilirdik nerde oynak var bizde çıktı anasını satayım..

Nefret ettirdiniz lan bizi helal olsun.. Bundan sonra Trabzon lumu 2 kere düşünücem

Faik Yılmaz
27.02.2012, 13:55
210- Taylan Öner
11- Mustafa Beyazlı

Başkan denilen zatı muhteremin kendisi 3 gün önce ondan şeref ,onur bırakmayan Mecnun Odyakmazla pişmiş kelle gibi muhabeetini gördükten sonra seçtirdiğini idda ettiği adamlardan ne hayır bekliyorsunuz bilmiyorum....

Ama Sadri Şener , bir kongre üyesi artık benim başkanım değildir....

Şentürk
27.02.2012, 13:56
Şerefin bana ya da sana kalmasına gerek yok,sana her türlü iftirayı atan insanla bu şekilde muhabbet edersen bu şerefsizliktir.

Kurallar her durumda uygulanıcak diye bir şey yok,herkesin midesi kaldırmıyor bu fotoğrafı.

Siz farklı düşünenlere 'şerefsiz' dediniz ilk mesajda.
Şu kalın işaretlediğim yeri kafanı sakin bir düşünün, ''kuralların her durumda uygulanmayacağı'' böyle bir durum olabilir mi? Hangi düzenden bahsediyoruz acaba?

M. Fatih ALEMDAR
27.02.2012, 13:56
27 Şubat 2012 Pazartesi 13:10
Şener'den değerlendirme
Trabzonspor kulübü başkanı Sadri Şener, Yıldırım Demirören'i desteklemelerinin nedenlerini açıklayıp, süreci değerlendirdi.
“DIŞARDA KALMAK ÇÖZÜM DEĞİL”

Sadri Şener, M. İ. Yurdu maçı sonrasında TFF seçiminde Yıldırım Demirören'i desteklemelerinden ötürü yükselen tepkilere cevap verdi. Tepkileri yanlış bulan Sadri Şener, Yıldırım Demirören dışında ciddi bir organizasyon yapmış bir adayın çıkmadığını belirterek, "TFF dışında kalmak Trabzonspor'un menfaatlerine uygun olmadığı bir yerde tavır almak lazımdı. Homurdanmakla bu işler olmuyor. Dışarıda kalarak bir şey elde edilmiyor onun için tavrımızı bu şekilde oldu" diye konuştu.

"UEFA İLE OTURUP KONUŞMALI"
UEFA'ya tavır alma gibi bir durumun söz konusu olmayacağını belirten Şener, "UEFA bu işleri böyle yap dediği zaman ona kimse hayır diyemez. Kimi koyarsanız koyun başkanlığa UEFA'nın isteklerine yerine getirmek durumunda. Yıldırım bey seçimden sonra hemen ilk hafta konuşması lazım bu işleri. Mart'ın 22'nde UEFA'nın Genel Kurulu yapılacak İstanbul'da, ondan öncede bu işlerin bitmesi lazım. Zor bir görev üstlendi yapar yapmaz bilmiyorum. Yapmak durumunda" ifadesini kullandı.

"BİR AN ÖNCE BU İŞLER BİTMELİ"
Sadri Şener, "Biz Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kurullarının değişmemesini istedik. Okunmuş bitmiş bu şike olaylarının sonucuna gelmişler. Etik kurulu raporu yayınlanmış. Bundan sonra disiplin ve tahkim var isteyenlerin gidebileceği. Bir an önce bitebilir bu iş. Dışarıda konuşulan dedikodular gibi yok beyaz sayfa açalım. Yok af olsun falan onlar mümkün değil. Çünkü biz bu işlerde tarafız kulüpler içinde en çok bizi ilgilendiriyor. Biz bu yönde tavrımızı net söyledik" şeklinde konuştu.

"KARARA İNANMAK LAZIM"
Şener, Hukukun vereceği karara inanmaları gerektiğini belirterek, " Etik kurulu var, disiplin kurulu ve tahkim kurulu var. Bildiğimiz kadarıyla hepsi konusunda otorite isimler. Tahkim kurulu kararını vermiş bizi beraat ettirmiş. İsteyen tahkime müracaat edebilir. Ama bundan önceki TFF Etik kurulunun raporuna göre karar vereceğim dedi ama vermedi. Yeni bir rapor istedi. Yeni raporluk bir şey yok. Bir görüşme yok fuzuli istenmiş bir şey. Sonucu bizlerde merakla bekliyoruz" dedi

"KAN DAVALIK BİR DURUM YOK"
Şener, "Zaman geçtikçe sonuca ulaşamayınca insan daha çok yoruluyor. Kötü sonuçlarda alıyorsunuz. Avrupa'da ve Ligde mücadele et 3 günde bir maç yap ve bir bunlarla uğraşmak insanı yoruyor ama görevimiz yapmaya devam edeceğiz. Fenerbahçe ile aramızda kan davalık bir durumu yok. Orta da bir hata varsa, problem varsa TFF'nin hukuk kurulları var bir de adli yargı var. Dava devam ediyor herkes yargıya güvenmesi lazım. Sonuçlarına da katlanması lazım" ifadelerini kullandı

PoWeRLoRD
27.02.2012, 13:57
aziz çıktığında boynuna ilk atlayacaklardan biridir takımımızın başkanı..

malik5461
27.02.2012, 13:57
faik kardeşim lütfen ama bari lokomotif durumunda olan yönetimde olan sizler yapmayın imam cemaat olayına dönüyor sonra

hüseyin1975
27.02.2012, 13:58

Olmadi isde ben ona vurgu yapmaya calisdim:p

M. Fatih ALEMDAR
bu saatten sonra tff ile kavga etmemeli bence, hakkımızı almak için mücadele etmeli

serhatki
aziz çıktığında boynuna ilk atlayacaklardan biridir takımımızın başkanı..
aziz türbülent mecnun sadri
kaaveye gidip batak bile atabilirler artık

cemoli5408
Ha Demirören, ha Aziz Yıldırım. UEFA standartları belli. Gelen başkan UEFA kurallarına uygun yaptırımları uyguladıktan sonra kim gelmiş ne önemi var. Bu normalden daha da keyifli bir durum olur.

Tolgas6161
Okuduğunuzu anlama konusunda bir probleminiz mi var?

Ben Sadri Şener destekleniyor demiyorum,Sadri Şener'i bu fotograftan sonra hala daha destekleyen olursa Sedat abinin söylediğinden çok daha fazla ceza hakettiğini düşündüğümü söyledim.

Çıkıp da Sadri Şener'e Demirören için destek veriyorsun diye kimseyi suçlamıyorum
beni yanlis anladin ya da ben kendimi anlatamadim sinirden olmasi lazim
turkcemde o kadar iyi degil anlamaya cali$ iste :)
ben diyorum ki sadriye destek veren varsa bana getir ben cezasini cektirim manasinda

zarge
27.02.2012, 13:59
ne onurlu-şerefli kulüplermiş değilmi bursa ile gassaray.yazıklar olsun bize değilmi?sadece bu laflarınıza ben :D:D:D'yorum.

Bekir
Siz farklı düşünenlere 'şerefsiz' dediniz ilk mesajda.
Şu kalın işaretlediğim yeri kafanı sakin bir düşünün, ''kuralların her durumda uygulanmayacağı'' böyle bir durum olabilir mi? Hangi düzenden bahsediyoruz acaba?

Ben kimseye şerefsiz demedim,Şerefsizliği destekleyenleri görmek zoruma gidiyor dedim.

Sen farklı düşünüyor olabilirsin ama şu fotoğraftan sonra Benim gözümde Sadri Şener'in gram şerefi yoktur.

Eğer şerefi olmayan insanları desteklemeyi şerefsizlik olarak algılıyorsanız,Demirören'i destekleyen Sadri Şener size göre zaten Şeref yoksunu bir insan oluyor.

serhatki
beni yanlis anladin ya da ben kendimi anlatamadim sinirden olmasi lazim
turkcemde o kadar iyi degil anlamaya cali$ iste :)
ben diyorum ki sadriye destek veren varsa bana getir ben cezasini cektirim manasinda

fransaya kadar getiremeyiz uçak biletleri pahalı

Salih Yazıcı
27.02.2012, 14:00
başkanın her zaman söyledikleri bir önceki ile çelişiyor.

TSezgin61
düsünüyorumda, 1 tane kendi cikarlarini düsünmeyen, istanbula sirin gözükme cabasi olmayan baskan secebilecegimiz biri yok kulübe...

alin size lobi... "TRABZONSPORUN HAKKI YENSE VE HAKKINI ISTESE YER YERINDEN OYNAR, TEK MAC ICIN 30 BIN KISI YÜRÜDÜ TRABZONDA"...gibi laflarin tarihe gömüldügü günleri yasiyoruz...

arkamizda oldugunu düsündügümüz adamlar piyasada yok. sesleri cikmiyor. keza olanlarda kendi cikarlari icin BMN degimiyle konvoya katilmis...

Tayfun Aydın
Onurlu duruş dik duruş hayal kahramanı;30 yıldır adamlar bizi perişan ettiler intihar edenler kalp krizi geçirenler oldu.Başkan ın Mecnun la yanyana oturması gerçekten acı bir olay ama ilk etapta istediğimizi aldık yönetimde bizden 2 kişi var ve kurullar değişmedi.Tepki koysak nolacak MAA sahtekarına destek vermedikte noldu.Bırakın kupayı hakem ağzımıza etti.30 yıldır kendi çapımızda temiz oynuyoruz ben bıktım başarı gelecekse söz hakkın olacaksa öyle küstüm ben oynamıyorum diyerek kenarda oturmaktansa böylesi daha iyi.

Seneye Avrupa liginde seri başı olacaz ve daha lig bitmedi 2. olabilme şansımız da var. Yeter artık biraz da biz onlar gibi oynayalım.

hüseyin1975
27.02.2012, 14:01
Eski idman basan, hakem döven, sahaya giren, yanlış yaptığında yönetime tepki koyan Trabzonspor taraftarını özledim yeminle..

Boşuna gö..ümüzü yrtmışız karda kışta.. Otur sıcak evinde ne çoluğunu çocuğunu çıkartıyosun ayazda otur evinde ne hak arıyorsun? Kimden arıyorsun? Sen hakkın olanı almak için İstinye binasına yürürken bir tane yönetici varmıydı orda?

Bitmişiz biz.. Mazisiyle avunan basit bir takımız .. Kimsenin kaale aldığı yok.. Kendimiz çalıyoruz kendimiz oynuyoruz... Lafta büyüğüz ama başımızdakiler üçün beşin hesabını yapan çıkarı için tükürdüğünü yalayanlar..

Trabzon'luyu biz delikanlı bilirdik nerde oynak var bizde çıktı anasını satayım..

Nefret ettirdiniz lan bizi helal olsun.. Bundan sonra Trabzon lumu 2 kere düşünücem

Tüfek icat oldu mertlik bozuldu!

Kupa icin mertlik bozuldu Trabzonsporum adina.:(

61trabzonomer
başkanın her zaman söyledikleri bir önceki ile çelişiyor.

neymiş onlar ? sürekli bir öncekiyle çelişen

serhatki
sadri azizi nezaman ziyaret edecek acaba onu merak ediyorum

melekcilingir
Arkadaşlar n'olur kırmayalım birbirimizi. Zaten şurada bir avuç kişiyiz.

hüseyin1975
27.02.2012, 14:02
Belkide o serefsizin yanina oturmus ve hepimizden selam söylemisdir diyecegim ama buna kendim bile inanmiyorum :-)

Tolga Kurt
Sen kimsin kardeşim!

Kurtlar vadisinin yeni bölümü yayınlanmamıştı dimi bu hafta

61trabzonomer
şerefsizle yan yana oturup muhabbete girmesi çok onursuzca, ama onun dışında sadri şenere yüklenmek ŞİMDİLİK doğru değil işin aslı bilinmiyor.

10 numara
Arkadaşlar n'olur kırmayalım birbirimizi. Zaten şurada bir avuç kişiyiz.
bende bunu anlamıyorum işte ,transfer olsa 300 ü bulurduk...

ISTS
Bana göre başkanın başka şansı yoktu ve yapmak zorunda olduğunu yaptı.
Eleştiren arkadaşlar başkanın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini ve bunun Trabzonspor'a neler kazandıracağını açıklayabilirler mi?

serhatki
27.02.2012, 14:03
bende bunu anlamıyorum işte ,transfer olsa 300 ü bulurduk...

tek açıklaması var bu yönetim yüzünden insanlar trabzonspordan soğumuş olabilir

Şentürk
27.02.2012, 14:04
Kurtlar vadisinin yeni bölümü yayınlanmamıştı dimi bu hafta

Arkadaş destekleyenleri bana gönder diyor, seviye bu kadar yerlerde olabilir ancak.

Sami Kuk
bu saatten sonra tff ile kavga etmemeli bence, hakkımızı almak için mücadele etmeli

Hakkımız olan kupa gelicek tamam.Ama bundan sonrada hakkın varada bir b.k alamassın daha 25 sene şampiyonluk göremessin..

Soner Albayrak
Ya 7 geliyor 7 nah alırız şimdi biz 7 yi :)

Mehmet SELEN
Onurlu duruş dik duruş hayal kahramanı;30 yıldır adamlar bizi perişan ettiler intihar edenler kalp krizi geçirenler oldu.Başkan ın Mecnun la yanyana oturması gerçekten acı bir olay ama ilk etapta istediğimizi aldık yönetimde bizden 2 kişi var ve kurullar değişmedi.Tepki koysak nolacak MAA sahtekarına destek vermedikte noldu.Bırakın kupayı hakem ağzımıza etti.30 yıldır kendi çapımızda temiz oynuyoruz ben bıktım başarı gelecekse söz hakkın olacaksa öyle küstüm ben oynamıyorum diyerek kenarda oturmaktansa böylesi daha iyi.

Seneye Avrupa liginde seri başı olacaz ve daha lig bitmedi 2. olabilme şansımız da var. Yeter artık biraz da biz onlar gibi oynayalım.

Aynen katılıyorum size.Yönetim duygusal değil mantıklı hareket etmiştir.Yıldırım Demirörenin seçileceği belli iken karşımıza almanın gereği yok.

bdrmv08
27.02.2012, 14:05
Lig TV Muhabiri Ömer Güvenç; TFF Başkanı Yıldırım Demirören (http://www.hurriyet.com.tr/index/yıldırım_demirören/), Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)'ye "Uluslararası Tahkim Mahkemesi'nde (CAS) UEFA'ya açtığınız davayı geri çekin, 45 milyon Euro'yu Türkiye Futbol Federasyonu olarak biz karşılayalım" dediğini iddia etti. Ömer Güvenç bu sözünün de arkasında olduğunu söyledi.

Hoşgeldin Demirören! Varan 1...

Bekir
Eleştiren arkadaşlar başkanın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini ve bunun Trabzonspor'a neler kazandıracağını açıklayabilirler mi?

Abi yaş olmuş 37,az-çok Dünya görmüş bir insansın,bizlere yol haritası sormak yerine yukarıdaki fotoğrafta Sadri ile Mecnun'un yan yana oturmasını bana yorumlar mısın?

Bu fotoğraftan sonra taraftarın nasıl bir yol haritası izlemesi gerektiğini de belirtirsen mutlu olurum

zarge

katılıyorum yaww.burada başkan'a aleni destek verince bize demediklerini bırakmayanlar lütfen açıklasın bu soruyu...

hüseyin1975
27.02.2012, 14:06
Lig TV Muhabiri Ömer Güvenç; TFF Başkanı Yıldırım Demirören (http://www.hurriyet.com.tr/index/yıldırım_demirören/), Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)'ye "Uluslararası Tahkim Mahkemesi'nde (CAS) UEFA'ya açtığınız davayı geri çekin, 45 milyon Euro'yu Türkiye Futbol Federasyonu olarak biz karşılayalım" dediğini iddia etti. Ömer Güvenç bu sözünün de arkasında olduğunu söyledi.

Hoşgeldin Demirören! Varan 1...

Ülkemizde Para gani:(

serhatki
ben açıklıyim
i-s-t-i-f-a
al sana yol haritası

Oğuzhan İnce
neymiş onlar ? sürekli bir öncekiyle çelişen

Adı dosyada geçen biri başkan olamaz.

1 hafta sonra : Yıldırım Demirören'i destekliyoruz.

Selçuk'la sorun yok imzalayacağız.

Selçuk?

Şenol hoca bizden şunu istedi aldık kimi isterse alacağız

edriyın ?

Sami Kuk
27.02.2012, 14:07
Basıcaksın Telegol veya Çakarın programını..

Gelçi basmana gerek yok söylesen sen al bizi basmış gibi yapalım Sadri'ye sallayacaz başka birşey yapmıcaz çıkıcaz desen hemen alırlar hatta kırmızı halı sererler..

Rezil edicen Sadri şeneri, tamam yorumcularda sallıyor sadriye ama Trabzon taraftarnının yapması daha etkili olur.Ama kim yapacak işte:)

Salih Yazıcı
27.02.2012, 14:08
bu fenere bunu dediyse daha kupa bekleyenin aklına şaşarım ben