PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?um-Bjk (Maç Izmir’de)

Sayfa : [1] 2 3 4

Lapina
02.05.2006, 22:41
Star Spor da soyledi.Dogrudur buyuk bi ihtimal.Rize de ki olaylar yuzunden.Ama orda bizim taraftarimiz sorun cikarmadi. Edited by: Oztkn

#10 Fietra
02.05.2006, 22:47
PFDK'dan seyircisiz oynama cezasi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/tff.jpgProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu 23 Nisan 2006 tarihinde oynanan Çaykur Rizespor-Trabzonspor karsilasmasinda çikan saha olaylari nedeniyle kulübümüze 1 maç seyircisiz oynama, taraftarlarimizin çirkin tezahüratlari nedeniyle de 2 bin 500 YTL para cezasi verdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Kurul ayrica Çaykur Rizespor Kulübü'nü de ayni sekilde cezalandirirken, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri de iki takim arasinda 22 Nisan 2006 tarihinde oynanan karsilasmada çikan olaylar nedeniyle para cezasina çarptirildilar. Kurul, Fenerbahçe'ye 125 bin, Galatasaray'a ise 75 bin YTL ile cezalandirdi.
<DIV align=right>02.05.2006 18:10:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=left>Kaynak:www.trabzonspor.com (http://www.trabz&#111;nspor.com) </DIV>

Barış
02.05.2006, 22:48
Olay çikaran,Ts tarafini tahrik eden Rize tribünüydü.Haciosmanoglu tribündeydi,açiklamaydi da yapti.Iyi savunma yapilirsa karar iptal olabilir.

İslam Sezer
02.05.2006, 22:51
bi bu eksikti! guya fenere verdikleri cezayi bize de uyguladilar.halbuki olaylari cikaran fenerli rizeliler,kafasi yarilanlar trabzonsporluydu,6-1 yendik amaçlari fb macini sabote etmekti yetismedi karar bjk ye cikti.neyse seyirci baskisi yüzünden oynayaman büyük profesyonel futbolcularimiz!!! ne yapacak cok merak ediyorum sessiz sahada kargalara karsi...

Bartuğ13
02.05.2006, 22:58
seyirci baskisi diyolardi.atsinlar 3 tane o zaman tamam

lazkopat_52
02.05.2006, 22:59
böyle sey mi olur yaa böyle dandik sebepten,hiç yoktan seyircisiz oynama verilirmi yaa.

febe-gese macinda olanlara,acilan pankartlara,sahaya atilanlara verilen cezaya bak bize verilen cezaya bak.

yuuhhhh a.goyayiiim...

TAMTÜRK61
02.05.2006, 23:06
Bize verilen cezayi kabul etmiyorum. Ceza kesinlesirse ve bu maci seyircisiz oynarsak ,futbolcularimizin tavrini merak ediyorum.

Seyirci baskisi diyorlardi...

61-firtina
02.05.2006, 23:21
bence bu ceza kalkar

FANATIK61
02.05.2006, 23:26
Böyle sacma sapan ceza olur mu. Giya TFF gövde gösterisi yapacak. Eziklere ve Gaylere seyircisiz ceza verdiler ya bizede verecekler. Sökmez Beyler. Ibrahim Haciosmanoglu halleder isi merak etmeyin...smileys/smiley2.gifhttp://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/y&#111;netim/ibrahim_haciosmanoglu.jpg Edited by: FANATIK61

h@msi61
02.05.2006, 23:30
Allah kahretsin ya olmaz böyle sey.... adi ............ rizeliler kudurdu diye bizim günahimiz ne...

eys_61
02.05.2006, 23:44
tahkimden döner bence

Uğurtan
02.05.2006, 23:48
Tahkimden bisey çikacani sanmam sineye cuk diye çekecez mecburen feneri konusturmamak için bize de kestiler cezayi..

Tahkimde bildigim kadariyla hiç bizden biri yok malesef eskiden hep bizden bir üye olurdu...

Napalim hem karga maçinin o kadar zor geçiceni sanmam tabi kupayi alirlarsa...

61*TS*61
02.05.2006, 23:54
alla allah adamlar is olsun diye böle bi ceza veriyorlar hicte düsünmüyorlar, yani bunu uefa görse resme gülerler ya, böle bi cezamio verili allah askina soruyorum bi rize macinda ne yaptik'da bize bu cezayi verdiler? Yaziklar olsun be...

AtalaY_BuğrA
02.05.2006, 23:54
Bu ceza tahkimden dönsebile bence Fener macindan ceza yemememiz mücize olur. Seneye sezonun ilk içeride ki maçinda seyircisiz oynariz gibi geliyor. Ama bundan yersekte fb macindan yemeyiz gibi bir his var içimde.

Selman
02.05.2006, 23:55
Bencede itiraz etsek dahi karari degistireceklerini sanmiyorum.Ama tahrik edilen bizim taraftar.Hemde Fenerliler tarafindan federasyon bunu nasil es geçer anlamak mümkün degil.Rize tribünlerinde ne isi var Fener formasiyla adamin.

Allah'im sabir ver...

h@msi61
02.05.2006, 23:56
fenerin cezasi dönmedi tahkimden, bizimkidönerse kudururlar o sebeple tahkimden filan dönmez..

#10 Fietra
03.05.2006, 00:00
Bencede itiraz etsek dahi karari degistireceklerini sanmiyorum.Ama tahrik edilen bizim taraftar.Hemde Fenerliler tarafindan federasyon bunu nasil es geçer anlamak mümkün degil.Rize tribünlerinde ne isi var Fener formasiyla adamin.

Allah'im sabir ver...

Tahrik olabilir ama olmayacaksin iste.Bence ceza agir.

Hasan Cubukcu
03.05.2006, 00:01
Haluk Ulusoy bey smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Senmisin ulan trabzonlu senin gibi trabzonluyu allah uzak tutsun bizden .

Ciftemi cifte standart allah belanizi versin

aslinda biz taraftar ve trabzonsporlu olarak bunlara karsi tepkimizi vermemiz lazim .
Bu böyle yürümez nedir yahuu ne zaman bir basariya kossak onümüze tas atiliyor , beraber tartisip bunu caresini bulmamiz lazim daha tahammülüm kalmadicildiriyorum .

zafer6161
03.05.2006, 00:04
çagdisi ceza ne bu yaaaa bari baska yerde oynat vatandas maç seyretsinsmileys/smiley7.gif

Harun-61
03.05.2006, 00:13
fb'ye verdiler ya, bize vermeseler ayip olurdu...

selçukabi
03.05.2006, 08:26
Bence bejeke maçini almamiz için böyle bir sey lazimdi.Böylece seyircisizlik avantajimizi kullanarak kargalari ezebiliriz.smileys/smiley7.gif

Faik Yılmaz
03.05.2006, 08:31
bu kadarcik olaya seyircisiz ceza veriliyorsa fenerin sahasina hiç seyirci girmemesi lazim....

maalesef futbola siyaset bulasti.........

Jade
03.05.2006, 08:58
ben bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak federasyon baskani olsaydim en büyük cezalari trabzonsporuma verirdim.neden biliyor musunuz? çünkü onunla ilgili o kadar çok hayalim var ki, kusursuz olmasini istiyorum.. bu tür cezalara tepki verilmesini anlamayamiyorum.aksine hosuma gidiyor ve bundan sonra daha dikkatli oluruz belki diye düsünüyorum. bizler karsi takima/taraftara baski yapmayi kavga,dövüs,küfür zannediyoruz.. bunun böyle olmadigini ögrenene kadar gelen bütün cezalarin basimin üstünde yeri var.. eger biz çok iyi bir taraftar olsaydik takimimiz 20 yildir sampiyonluk görürdü.. fb-ts maçinda, tribünde degildimama gol yedigimizi"stadyumdan gelmeyen sesten" anladim. besiktasmaçinin seyircisiz oynanmasisonucu degistirmeyecek emin olabilirsiniz. rahat olun.

Badaloğlu
03.05.2006, 09:09
Karar degismez, önemli olan gözlemci ve hakem raporlari...Ayrica son zamanlarda artan bu tip tribün olaylarinin önüne keçmek için büyük takimlara verilen cezalar tamamen göstermeliktir.Yoksa herkes biliyorki; Manisa'da, Türk polisi ile çatisanlar ile Rize'de -ki olaylar çok farkliliklar arz ediyor.

Kadiköydeki fb-gs maçindan sonra iki kulübe verilen para cezalarinida duymussunuzdur degilmi?bu tamamen göz dagidir.Ama asil ceza verilecek bir yerler,kurumlar varsa inanin bunun en tepesinde kulüp yöneticileri gelir.Ardinda basin,medya gelir.Insanlari birbirlerine düsman eden,ortami her firsatta geren ve bunun neticesinde ortaya çikan tribün terörü ve kandan nemalanan vampir kiligindaki basin, her zamanki gibi masum!!!!

gultekinsurul
03.05.2006, 09:11
ben bir trabzonlu ve trabzonsporlu olarak federasyon baskani olsaydim en büyük cezalari trabzonsporuma verirdim.neden biliyor musunuz? çünkü onunla ilgili o kadar çok hayalim var ki, kusursuz olmasini istiyorum.. bu tür cezalara tepki verilmesini anlamayamiyorum.aksine hosuma gidiyor ve bundan sonra daha dikkatli oluruz belki diye düsünüyorum. bizler karsi takima/taraftara baski yapmayi kavga,dövüs,küfür zannediyoruz.. bunun böyle olmadigini ögrenene kadar gelen bütün cezalarin basimin üstünde yeri var.. eger biz çok iyi bir taraftar olsaydik takimimiz 20 yildir sampiyonluk görürdü.. fb-ts maçinda, tribünde degildimama gol yedigimizi"stadyumdan gelmeyen sesten" anladim. besiktasmaçinin seyircisiz oynanmasisonucu degistirmeyecek emin olabilirsiniz. rahat olun.

bu yazdiklarina ne söylenir bilemiyorum. degisik bir bakis açisi. ama seninle ayni fikirde olmam da imkansiz. Burada mesele Trabzon Spora ceza verilmesi degil ki

bu Trabzon Spor un aldigi ilk ceza degil sonda olmayacaktir. Burada mesele çifte standart meselesi. Eger Trabzon Rize maçinda çikan olaylara ceza verilmisse Fb, Gs maçinda ki olaylardan sonra en az iki maç ceza verilmeli.

Ama Haluk Ulusoy'un her zaman ki gay se liligi buna müsaade etmez. Ben zaten oldum olasi sevemedim Haluk ULUSOY u. seçilene kadar Trabzon spor dan Trabzonlulardan destek al. ondan sonra dön en ufak olayda Trabzonu hançerle. Iste bu dur haluk ulusoy. yaziklar olsun.

Kimse bana onun elinde degil yalanlarini da söylemesin.

Görüyoruz iste Kayserili Biçakçi zamaninda ligi altüst eden Kayseri Spor ve Kayseri Erciyes Spor destek kesilince ne hale düstüler.

Zaten Trabzonlu olupta istanbul takimi tutanlardan hiç bir ümidim olmadi olmayacak ta

ozcan_asanoglu
03.05.2006, 09:11
belki biraz agir kaçti ama pfdk artik bu tür olaylari af etmiyor.biraz gerçekçi ve objektif olalim..normal itirazimizi yapalim, sonucunu olgunlukla bekleyelim..

toshiba
03.05.2006, 09:34
Itiraz bugun yapilirsa ne zaman yanit gelir?

Emre B.
03.05.2006, 09:35
Bu maç için Trabzona geliyodum.Bende ki sansa bakinsmileys/smiley7.gif

Jade
03.05.2006, 09:40

bu yazdiklarina ne söylenir bilemiyorum. degisik bir bakis açisi. ama seninle ayni fikirde olmam da imkansiz. Burada mesele Trabzon Spora ceza verilmesi degil ki

bu Trabzon Spor un aldigi ilk ceza degil sonda olmayacaktir. Burada mesele çifte standart meselesi. Eger Trabzon Rize maçinda çikan olaylara ceza verilmisse Fb, Gs maçinda ki olaylardan sonra en az iki maç ceza verilmeli.

Ama Haluk Ulusoy'un her zaman ki gay se liligi buna müsaade etmez. Ben zaten oldum olasi sevemedim Haluk ULUSOY u. seçilene kadar Trabzon spor dan Trabzonlulardan destek al. ondan sonra dön en ufak olayda Trabzonu hançerle. Iste bu dur haluk ulusoy. yaziklar olsun.

Kimse bana onun elinde degil yalanlarini da söylemesin.

Görüyoruz iste Kayserili Biçakçi zamaninda ligi altüst eden Kayseri Spor ve Kayseri Erciyes Spor destek kesilince ne hale düstüler.

Zaten Trabzonlu olupta istanbul takimi tutanlardan hiç bir ümidim olmadi olmayacak ta

cevabin için tesekkür ederim. sen de haklisin ama fbliye de, gsliye de, besiktasliya da sorsan hep haklilar...herkese göre federasyonrakip gördükleri takimi destekliyor.. anlayacaginiz herkesin bi mazereti var.. ama mazeret olmasi, olaylarin sonucunu degistirmiyor.. yolda gözüne çöp kaçtiginizi görseniz kosa kosa yanina gidip yardim etmek için çirpinacagimiz bir adama, trübünde elimize ne geçerse tas, koltuk firlatip atiyoruz.. bunun mantigini anlayamiyorum, katil olmaya mi çalisiyoruz.. insanin aklina koltugun sökülebilegi fikri nerden gelir??? içimizde maalesef psikopat ruhlu insanlar var.. bu tarz cezalara tepki göstererek bu insanlari besliyoruz..

kisacasi bu cezalar için kimse itiraz etmesin.. bir maçi kazanmak adina insanligimizi kaybetmeye degmez..

Cengiz Çubukcu
03.05.2006, 09:42
bu iste gözlemci raporlari etkili oldu diye düsünüyorum, biz televizyon görüntülerine bakarak iki maçi karsilastiriyor ve kendimizce kararlar veriyoruz. önemli olan olaylari çikaran taraftarlari bir daha maça almamak...

TSelif
03.05.2006, 10:14
Rizeli fenerliler smileys/smiley7.gifve de bu iste emegi geçen her kimlerse topluca kina yaksinlar.ezikbahçe maçina yetisir diye ugrastilar ama olmadi ..ne diyelim ALLAH larindan bulsunlarsmileys/smiley7.gif

emre1inci
03.05.2006, 10:25
tahrikçi rizelilere ne ceza verildi acaba????onlar heralde en az 3-4 maç almislardir...koltuklarimizi semsiye olarak kullanan fenerliler ne ceza alacak acaba???

CAFER ÖZER
03.05.2006, 10:27
KIME NIYET KIME KISMET,

Rizeli FB liler babalari FB maçini bizim seyircisiz oynamamzi için plan yaptilar,tutmadi BJK maçina Seyircisiz cezasi geldi.Simdi Rizespor da seyircisiz oynayacak ve DENIZLI RIZE yi yenerde RIZE de Küme düserse ondan sonra aglamaya baslayacaklar Trabzonspor bize 6 atmasa Küme düslmedik Bizi Ttrabzonspor düsürdü diye aglayacaklar,Hiç demezlerki BIZ KENDI Takimimizi degilde FB yi koruyacagiz diye böyle oldu.Aslinda RIZESPOR baskani EKREM CENGIZ Trabzonsporlu olmasa,Eski Trabzonspor Yönetim kurulu üyesi olmasa,Ne halleri varsa görsünler,.insallah Küme düserler diyecegim.ama Diyemiyorum.Kendini Bilmez FBUSAGI BIR KAÇ RIZELI yüzünden Tüm Rizeye kiyamam,

Simdi ERDOGAN i bekliyorum RAKIP TAKIMA CEZA VERILMEZ DIYE AÇIKLAMA YAPMASINI BEKLIYORUM.VE BIZIM CEZAMIZIN KALKMASINI BEKLIYORUM.

didou
03.05.2006, 10:41
ceza verilmesi gereken kurumlar degil su anda kisilerdir fenerbahçe baskani aziz yildirim görev basina geldigi günden beri türk futbolunu bölmekte olup ayni zamanda ortami germektedir neymis efendim mansida hoparlörden slogan atildi ne yani bizde malup oldumuz zaman arkamizdan kemençe çalarak dalga geçiyorlar bizde ortaligi kirip dökelimmi bu hakkimiz oluyor o zaman ne kadar saçma...

kapatilan sahamizin gerekçesi olarak rize maçindaki olaylar gösterildi halbuki orada olaylari baslatan taraf rizelilerdi pek maç ile alakasi olmayan fener bayragi ve formasi giyen rizelilerin o zaman bizi orada tahrik etmeleri çok dogal oluyor maçta yer alan bir taraftar olarak kafamiza gelen taslarin yaninda bir de bu cezayi almamiz çok düsündürücü...

simdi haluk ulusoy u basa getiren karadeniz futbolu hesap sorar adama kardesim sen ne yapiyorsun diye...bu arada meshur trabzonspor lobisinin ne kadar islevsel oldugunu kararin degip degismedigi zaman görecegiz...

$FIRTINA61$
03.05.2006, 10:44
böyle cezaolmaz kaldirlir bence

ozcan_asanoglu
03.05.2006, 10:51
rize tahrikinin cezasini aldi zaten onlar da çok önemli hayati maçi seyircisiz oynayacak..

burada kizarken, biraz daha sakin ve sogukkanli düsünüp, ulusoy yönetiminin fener ve yardakçilarina "onlari koruyorsunuz, diyet ödüyorsunuz" suçlamalari ile karsi karsiya kalmasi durumunu dikkate almamiz lazim..

trabzon lobisi ne zaman devreye girecegini iyi bilir merak etmeyin..bence bu durumda da girmesin zaten, öyle zirt pirt agirlik koyulursa isin agirligi falan kalmaz..

normal tahkime itiraz edilsin, sonucu beklensin..

Mert67
03.05.2006, 10:51
rize taraftari olay çikartiyo bize ceza veriyolarsmileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
03.05.2006, 11:00
Hatirlarsiniz galatasaray maçinda 2 penalti veren, o gürültü de biz tribunde 1 metre ötesini duyamazken,60 metreden kale arkasindaki kalecimize küfür ettigi gerekçesi ile kirmizi kart gösteren, tüm spor kamuoyunun ortak görüsü"hakem katliami"nin bas sorumlusu için söylenen sözler...

iste kardeslerkendi taraftarlarimiz da dahil olmak üzere futbolla ilgilenen herkesisok eden sözler,

"bana göre mutlu çelik mükemmel maç yönetti..." haluk ulusoy 27 Ekim 2001

ufacik iyi niyet kirintilarinin nefrete dönüstügünün belgesini mi istiyorsunuz ? alin size belge, sirf Trabzon'da dogdu diye haluk ulusoy'uTrabzonla / Trabzonsporla yanyana getirmek yanlisligina düsmeyelim.Edited by: Külünkoglu

ozcan_asanoglu
03.05.2006, 11:08
orasi öyle tabi metin, ulusoy'un önceki dönemde aleni sekilde gs.yi kolladigi konusunda süphe yok..maalesef o dönemde özkan sümer-mehmet ali yilmaz-trabzonspor camiasi tartismalarina, çekismelerine ulusoy da dedigin sekilde katildi..olan bize oldu..

ama köprünün altinda sular akti bu gözler biçakçi-bosturogullarini gördü, papilalari gördü..

gelinen noktada hep birlikte ulusoyu mecburen, kerhen destekledik.sartlar degismedi henüz..seçimden sonra ulusoy'un ilk sözü trabzonlular bana destek vermeseydi asla aday olmazdim olmustu..

dedigin gibi trabzosporla yan yana getirmeyelim, trabzon kollandi, diyet ödendi denmesin..çok da masum olmadigimiz bir konuda gereksiz tepkiler vermeyelim..

TSelif
03.05.2006, 11:11
Trabzon da dogmusta nolmus ..Içinde ezik sevgisi tasidiktan sonra ...Kusura bakmayinda arkadaslarben babam olsa tanimam smileys/smiley7.gif

Birilerine sirin gözükmek ugruna verilmis agir bir karar diye düsünüyorum. smileys/smiley7.gifHayirlisi olsun sessiz sakin oynanilan bir maçta bakalim neler yapabiliyoruzsmileys/smiley5.gif

Emorfo
03.05.2006, 11:13
Bu ceza gerçekten çok ilginç. Maçtan sonra Rizespor Baskani Ekrem Cengiz maçinfederasyon temsilcisiolaylari takimlari sahaya çikartmayarak atesledi. Bütün stadlarda olan karsiklikli kötü tezahürat vardi emniyet gerekli güzenlik önemlemlerini almasina ragmen maçin federasyon temsilcisi acemei davrandi. maçta öyle büyük olaylarda olmadi felan demisti. Çok garip bir ceza gerçekten...

Çiçegi burnunda basbakan Tayyip geldi aklima birden... neden acaba..Edited by: Badaloglu

TSelif
03.05.2006, 11:16
fenerin cezasi çok agir kaldirilmali diyen SN:Basbakanimiz ..hadi gösterin tarafsizliginizi..ayakta alkislayalim sizi

Eyüphan
03.05.2006, 11:16
Ya fener maçiyla ilgili olarak verilseydi neyse adamlara o kadar tas yagdi. gel sen rize maçiyla alaka kur da ceza ver

Kaya
03.05.2006, 11:20
Çiçegi burnunda basbakan tayyep geldi aklima birden... neden acaba..

Soldu dostum o çiçek... Üstüne 2 hafta yagmur yagsada o çiçekten fayda yok artik...Edited by: Kaya

Samsa
03.05.2006, 11:25
hiç sorma çiçek miçek kalmadi smileys/smiley11.gif

didou
03.05.2006, 11:32
kesinlikle bu konuda trabzonspor masumdur rizede ki maçta tahrik vardir ve her tahrikinde bir indirimi vardir....

poetricus
03.05.2006, 11:36
Trabzon da dogmusta ne olmus? Içinde ezik sevgisi tasidiktan sonra... Kusura bakmayinda arkadaslarben babam olsa tanimam. smileys/smiley7.gif

Birilerine sirin gözükmek ugruna verilmis agir bir karar diye düsünüyorum. smileys/smiley7.gifHayirlisi olsun sessiz sakin oynanilan bir maçta bakalim neler yapabiliyoruzsmileys/smiley5.gif

Ilave edecek bir sey bulamiyorum. Isin özü bu!

mahmuter61
03.05.2006, 11:38
Evet sayin basbakan Tayyip bey göster TC nin basbakani oldugunu biz senin sadece fb lilerin basbakani ve kurtaricisi oldugunu biliyoz ama bukez buna tam inanacagiz.Yerel seçimde Trabzon senle küçükbir hesap gördü önümüzdeki yillarda yine seçim var yine görüsürüz seçimlerde!!!!
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Degerli arkadasim, bu ülkenin basbanini sevmeyebilirsin,ona oy da vermeyebilirsinama burada en azindan onun ismini yazarken dogru yazabilmelisin.Edited by: Badaloglu

didou
03.05.2006, 11:42
yahu arkadaslar artik birakin basbakandan medet ummayi ne yani sahamizi açtirirsa çokmu sükran duyacaksiniz
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Su adam dediginiz bu ülkenin basbakani...Ên azindan bu bile oansaygi göstermeyi gerektiriyordur.BMN'nin bir kalitesi var,ve bu kaliteyi de asla düsürmeyecegiz.Bu ülkenin basbakani ile farkli bir siyasi fikrede sahip olabiliriz,ya da farkli renklere gönül vermis olabiliriz ama bu demek degildirki bu sayfalarda bu ülkenin en tepesindeki seçilmis bir insana bu adam diye hitap edemeyiz.Lütfen biraz dikkat!...Edited by: Badaloglu

Oruç
03.05.2006, 11:43
Ceza'yi almamizin nedeni Rize tribünlerindeki 'FB formali' sahislardir. FB maçinin seyircisiz oynanmasi için çalistilar ama olmadi. Kismet degilmis (!)

Aslıhan
03.05.2006, 11:48
ben bu cezaya hiç sasirmadim smileys/smiley18.gifçünkü bekledigim birseydi aslinda fb maçina verilecekti ama o kadarina cesaret edemediler

birazda iyi oldu futbolcular sürekli baskidan yakiniyorlar yasmileys/smiley11.gif bakalim bu maçta ne yapacaklar gerçekten çokmerak ediyorum

halil ibo
03.05.2006, 11:48
Basbakan'in hesaplari su an çok ince,garibiminkafasinda futbola yer yok bugünlerde.

KARAR ÇOK AGIRDIR,ALANLAR ASAGILIKTIR,TAVUKLARA YALAKALIKTIR.smileys/smiley7.gif

TSunami
03.05.2006, 12:16
http://www.ajansspor.com/resim/hasim_sayitoglu_ts.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>"Ceza çok agir ve sok edici.."</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Rize'de oynanan Çaykur Rizespor-Trabzonspor maçinda çikan olaylar nedeniyle bordo-mavili kulübe verilen bir maç seyircisiz oynama cezasinin çok agir ve sok edici oldugunu söyledi..</DIV>
<DIV id=tarih>3Mayis2006, 11:08</DIV>
<DIV>

Cezayi çok agir olarak nitelendiren Asbaskan Sayitoglu, karari Tahkim Kurulu'na götürmek için gerekli hazirliklara basladiklarini kaydetti.

Çaykur Rizespor-Trabzonspor arasinda oynanan maçta yasananlardan dolayi her iki kulübün de ceza aldigini hatirlatan Asbaskan Sayitoglu, "Sporda siddeti hiçbir zaman desteklemiyoruz. Tribünlerde yasanan olaylari tasdik etmemiz söz konusu olamaz. Sporu kendi mecrasinda birakmali, baska bir yere çekmemeliyiz. Çaykur Rizespor-Trabzonspor arasinda oynanan müsabakada çikan olaylari onaylamamiz da söz konusu olamaz. Ancak bu karsilasmada iki takimin yöneticileri olaylarin büyümesini engellemis, ortami sakinlestirme adina gerekeni yapmislardir. Böyle bir karsilasmadan sonra iki kulüp de ceza aliyorsa, Türkiye'nin hiçbir yerinde seyircili maç oynanmamasi lazim" diye konustu.

Verilen cezayi 'çok agir ve sok edeci' olarak niteleyen Sayitoglu, gerekli yasal islemleri baslatarak Tahkim Kurulu'na gideceklerinin, yasal haklarini sonuna kadar kullanacaklarinin altini çizdi.

Teknik Direktör Vahid Halilhodzic ile ilgili spekülasyonlara da deginen Asbaskan Sayitoglu, bu konunun ligin son maçi olan Besiktas karsilasmasina kadar gündemden kaldirilmasi gerektigini kaydetti.

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak sorunu Trabzonspor'un menfaatleri dogrultusunda hareket ederek çözmeye çalistiklarina dikkat çeken Asbaskan Sayitoglu, "Hoca konusunu tartismayi birakmaliyiz. Bu oylayin temcit pilavi gibi isitilip isitilip konusulmasi ve tartisilmasi çok yanlis. Bu bize zarar verir. Besiktas maçina kadar bu konuyu rafa kaldirmaliyiz. Camia olarak, UEFA Kupasi hedefine giden yolda kilitlenmeliyiz" dedi.

Trabzonspor'un vizyonu için Avrupa'da mücadele etmenin önemini vurgulayan Sayitoglu, yönetim, taraftar ve futbolcularla birlik ve beraberlik içinde Avrupa hedefi dogrultusunda kenetlenip UEFA Kupasi'nda yer almak için çalismalari gerektigini ifade etti. </DIV></DIV>

Jeffer
03.05.2006, 12:19
febe formasi giyip rize tarafina giden SEREFSIZ ler yüzündensmileys/smiley7.gif

Naim
03.05.2006, 12:34
seyircisiz olmasin Kapama olsun

alsinlar maçida istanbula inönüde oynayalim bjk ile

daha iyi olur

TSelif
03.05.2006, 12:46
seyircisiz olmasin Kapama olsun

alsinlar maçida istanbula inönüde oynayalim bjk ile

daha iyi olur

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hah bu daha iyi olur ..alem taraftargörsün geçen yil son maçta olimpiyattaydi..

Sacit
03.05.2006, 12:55
fenerin cezasi çok agir kaldirilmali diyen SN:Basbakanimiz ..hadi gösterin tarafsizliginizi..ayakta alkislayalim sizi

fenere verilen cezaya baktigim da bu ceza normal diyom ama bu kadar da olmaz smileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
03.05.2006, 13:15
fenere verilen cezaya baktigim da bu ceza normal diyom

Bence sen olayi etüd edemiyorsun. Polisle fenerbahçeli taraftarlarin 1 saat süren kavgasi var kirilan 1000 üzerinde koltuk var bunlarin yüzlercesi de sahaya atildi. Ambulanslar onlarca taraftar ve polisleri tasidi.

Rize'de ne oldu bizim taraftarimiz ne yapti ? 4 tane koltuk kirildi diye kapatma verilir mi ? o zaman fener maçinda koltuklari kirip semsiye yapan fenerliler yüzünden gelecek sezon fener'in sahasi kapatilsin.

dogru düzgün kiyas yapacaksaniz yapin yoksa susun.

Onur
03.05.2006, 13:18
yahu arkadaslar artik birakin su adamdan medet ummayi ne yani sahamizi açtirirsa çokmu sükran duyacaksiniz o ezik sahsa

Arkadaslar abartmayalim bu isi. bahsettiginiz kisi sevseneizde sevmesenizde bu ülkenin basbakani... Biraz saygi...

Şentürk
03.05.2006, 13:34
ben3 yil önce ki fenerbahçe maçini hatrirliyorum maç avni aker de idi,haksizlik ugruna özkan sümerin istifa ettigi maç.hani bizim basbakanin baska bir isi yokmus gibi fenerin oraya seyirci olarak gittigini böyle bir ortamda ceza almamasi gerektigini söyleyen ve biz fenerlilerin o maçta neler yaptigini küçük bir kizin(minik büsra) kafasini yardigini tüm tv lerden izlemistik!! o maçta fenere bir maçç saha kapama cezasi verilmis sonrasinda basbakanin bu söylemleri üzerine geri çekilmisti.

gelelim ç.rize maçina o maçta tahrigi, olayi ilk çikaranlar rizeliler ve trabzonspor türübünü basbakanin bir zamanlar fenerliler için dedigi misafir takim oldugunu görmedimi veya görmek istemiyormu pfdk ..ayrica tüm gazetelere yansiyan bir taraftarimizin kafasindan asagiya kanlarin aktigi fotograflar!!

gs li seyirciler kadiköyde koltuklari alipta stadin disarisina fenerlilerin kafasina atiyorlar sadece para cezasi aliyor ayni sekilde fenerbahçe de!!

PFDK'nin ne gibi oyunlar içerisinde oldugunu merak ediyorum!!

Oğuzhan Görkan
03.05.2006, 13:40
bu durumda herkese ayni cezayi verdilerse,vereceklerse kabulum

gurbetçi 61
03.05.2006, 13:41
ceza çok agir,böyle saçmalik olurmu?o zaman fenerinde sahasin kapansin,onlarda avniakerde olay çikardi

Nytre
03.05.2006, 13:48
fb 3 sene önce bizim stadimizda neler yapti ve ceza aldi ama ceza kaldirilmisti...

h@msi61
03.05.2006, 14:10
haketmedigimiz bir ceza fakat takim için bir sey degismiyecek hatta belki de daha iyi, çünkü eminim bjk maçinda stadda bizim taraftarin degil el kadar bjk linin sesi duyulacakti...

KaRaKaN61
03.05.2006, 14:11
bu ne sacmalik ya?? DIsarda oynadigimiz mactan ceza aliyoruz olurmu boyle sacmalik? Rize taraftari olay cikarsin, cezayi bizde yiyelim.

SACMALIK!

Ozan
03.05.2006, 14:14
bu kadar saçma bir karar görmedim ben smileys/smiley7.gif. nasil bi federassyondur bu. hepsi s.refsizzzz smileys/smiley7.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley7.gif

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2006, 14:30
Stat yapimina baslanmali iste erkenden ne güzel bi karar.

Taraftarli oynasakta pek bisi fark etmiyo gördük Fb maçinda.

ama sahamizin kapatilmasiyanli bi tavir, bizi eziyolar.smileys/smiley19.gif

Şentürk
03.05.2006, 14:50
fb 3 sene önce bizim stadimizda neler yapti ve ceza aldi ama ceza kaldirilmisti...

dedigim gibi:

ben3 yil önce ki fenerbahçe maçini hatrirliyorum maç avni aker de idi,haksizlik ugruna özkan sümerin istifa ettigi maç.hani bizim basbakanin baska bir isi yokmus gibi fenerin oraya seyirci olarak gittigini böyle bir ortamda ceza almamasi gerektigini söyleyen ve biz fenerlilerin o maçta neler yaptigini küçük bir kizin(minik büsra) kafasini yardigini tüm tv lerden izlemistik!! o maçta fenere bir maçç saha kapama cezasi verilmis sonrasinda basbakanin bu söylemleri üzerine geri çekilmisti.

gelelim ç.rize maçina o maçta tahrigi, olayi ilk çikaranlar rizeliler ve trabzonspor türübünü basbakanin bir zamanlar fenerliler için dedigi misafir takim oldugunu görmedimi veya görmek istemiyormu pfdk ..ayrica tüm gazetelere yansiyan bir taraftarimizin kafasindan asagiya kanlarin aktigi fotograflar!!

gs li seyirciler kadiköyde koltuklari alipta stadin disarisina fenerlilerin kafasina atiyorlar sadece para cezasi aliyor ayni sekilde fenerbahçe de!!

PFDK'nin ne gibi oyunlar içerisinde oldugunu merak ediyorum!!

tyfn61
03.05.2006, 15:31
arkadaslar belki bana kizarsiniz ama bence o maçin zaten fazla bi onemi yok çünkü ben bu teknik direktorle avrupaya gidip bir daha rezil olup donmek istemem ondan yensek nu olur kii..................................... ya ni fazla bi önemi yok ha yenmis ha yenilmisiz....

Bülent Bayraktar
03.05.2006, 15:42
Tahkim?e basvuruyoruz
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030506taraftar.jpgYönetim kurulumuz Ç.Rizespor maçi gerekçe gösterilerek verilen 1 maç seyircisiz oynama cezasi nedeniyle Tahkim Kurulu?na basvurma karari aldi. Bu dogrultuda eldeki belgelerle birlikte basvuru dilekçesinin hazirlanmasina baslandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Bülent Bayraktar
03.05.2006, 15:43
itiraz dan bise çikmazzzz

sbay
03.05.2006, 15:44
bu ceza tahkimden döner.

Bülent Bayraktar
03.05.2006, 15:44
Asbaskan Sayitoglu: ?Cezayi agir bulduk?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250406hasim.jpgAsbaskanimiz Hasim Sayitoglu, kulübümüze verilen bir maç seyircisiz oynama cezasini agir bulduklarini söyledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Sporda siddeti hiçbir zaman desteklemediklerinin altini çizen Sayitoglu, ?Böyle bir karsilasmadan sonra kulüplere ceza veriliyorsa, Türkiye'nin hiçbir yerinde maçlar seyircili oynanamaz? ifadesini kullandi. Mücadelede iki kulübün yöneticilerinin de sagduyulu tavirlar sergilediklerinin altini çizen Sayitoglu, ?Konuyla ilgili yasal hakkimizi sonuna kadar kullanacagiz? dedi.

Bülent Bayraktar
03.05.2006, 15:46
gerçekten çoook agir bir ceza bizimkiler hiç bise yapmamisken

zayara
03.05.2006, 15:48
smileys/smiley7.gifseyircisizde yeneriz uefa ya gitmemiz engellenemez

sbay
03.05.2006, 15:51
merak edilecek bisey yok bu cezyi agir para cezasina çevirirler

keramiya
03.05.2006, 15:56
versinle versinler biz uefaya giderek o cezayi monte ederiz bi yanlarina

mensure 61
03.05.2006, 15:56
Bu ne ya ? olayi çikaran Rize'liler agir cezayi alan Trabzonspor artik yeter!!!

kudu_61
03.05.2006, 16:23
Bence tahkim den dönmez seyirci baskisi altinda oynayamayan TRABZONSPORUMUN degerli futbolculari çikar bu maçi alir...

Erbay
03.05.2006, 16:32
Ise bak ya.O zaman ligin basindan beri ben onlara 50 tane ceza verilecek maç bulurum.Bu kadar da olmaz.Hiçbir sey yapmadan ceza aliyoruz.

rigormortis
03.05.2006, 16:43
yaw bide taskinlik yapsaydi bizimkiler avni aker bi sezon kapanacakti.. abartmislar ceza isini o kadar da ortaligi sakinlestirdiler...

Mustafa Önal
03.05.2006, 17:38
eziklre verdikleri cezadan dolayi bizide bölebir ceza verme geregi duydular. farkindaysaniz maç içinde s... gözlemciler maçi baslatmadilar güvenlik falan bahanesiyle sanki daha sonra güvenlik artirildi. maçin geçe baslamasida ellerinde bir koz oldu. insallah gerekli itirazlar yapilirda ceza kalkar. bu seferde ezikler ayaga kalkar.insallah cez kalkar çünkü maça gitmeyi planliyordum. hiç olmazsa tarafsiz saha olsun ankara gibi falan.

Lokman
03.05.2006, 18:38
Seyircisiz degil marstada oynatsalar biz tikayacagiz kuslara, hem böylece taniyoruz ulusoy denen adamida öyle zatin kendisi demisti istesem tuncaya ceza verilirdi diye demekki bunuda isteyerek vermis ulan zaten bize bizden baskasi kazik atamaz ben artik buna iyiden iyiye inaniyorum.

Emre B.
03.05.2006, 19:17
5 yil aradan sonra Trabzona gidiyodum ve bu maç Avni Akerde izleyecegim ilk maç olucakti.Bu kadar da sanssizlik olmazsmileys/smiley19.gif

sametaydin
03.05.2006, 19:27
bu kararin iptal edilebilmesi durumu mevcutsa su anda yönetim burada gücünü göstermeli bu karari iptal ettirmeli. yani top yönetimde.

kutoz
03.05.2006, 19:35
Tahkimde de bu karar onanirsa, yazik olacak. Sezonun son maçinda, bir istanbul takimina karsi alinacak galibiyete, taraftarlarimizin da taniklik etmesi çok güzel olurdu. Insallah, tahkimde bu karar bozulur.

Tüysüzoğlu Onur
03.05.2006, 19:42
seyircisiz oynamayi haketmiyoruz ama bir yandanda iyi oldu bence.futbuollcular görsünler seyircisiz oynamayida bidaha bu taraftari üzmesinler

tsmaniac
03.05.2006, 19:50
tüh allah belalarini versin yav dalgami geçiyolar bunlar bizle saha kapatmalik olaymi oldu sanki

61TS1967
03.05.2006, 20:10
bu ligde herseyin civisi cikmis.ayiptir be aayip.cok haltlar dönüor bu ligde.

caykarali erhan
03.05.2006, 20:26
isterlerse maçi marsta oynatsnlar yine yeneceez.biz yoksak ruhumuzdan biseler war o statta.

caykarali erhan
03.05.2006, 20:27
gerçi son dedigimi çogu zaman unutuyo takim ya .neyse sabah ola hayrolasmileys/smiley4.gif

#10 Fietra
03.05.2006, 20:52
Tahkim'de ne olacak bakalim..

Faruk KILIÇ
03.05.2006, 21:04
yahu ben fener macindan dolayi kabanir dedim ancak daha sonraki günlerde medyanin olay cikmadi diye aciklama yapmasindan dolayi içim ferahti ancak rize macindan dolayi seyircisiz mac oynama cezasi bence cok agar ....

:((((gitti bizim kompine bosa:)))))

Nytre
03.05.2006, 21:37
bu ligte hiç bir zaman adalet olmayacak...

61viya
03.05.2006, 22:27
Valla böyle kakr veriyrlar,beni dellendiriyorlar ya...SLeytan diyor,taskinlik yapsaydik da hak etseydik bari! Ayip ya...Emekle oynamak bu kadar basit mi????

Hani hep dyirosunuz ya,neden trabzonspor? Insan olup azicik mantikli davranabildigimden olsa gerek!

Cezaya bak! Hey Allahim ya....

Umarim iyi bir savunma yapar yönetimimiz!

CeSS
03.05.2006, 23:21
Rize taraftarinin aslinda onlara Rize taraftari demeyelim , Rizeli kiligina girmis fenerbahçe taraftarinin yapmak istedigi sey apaçik belliydi. Trabzonspor seyircisini tahrik etmek ve Trabzonspora ceza aldirmakti. Böylece Trabzon fener maçi ya seyircisiz yada tarafsiz sahada oynanacakti. Planlari gayet güzel isledi.. Sadece federasyon biraz geç karar aldi.

Ortada hiçbir sey yokken yagmurdan korunmak için , koltuklarimizi kiran fenerbakçe seyircisine hiçbirsey yok , Rizeli fenerlilerin kiskirtmasiyla sinirlenen taraftarimiz yüzünden seyircisiz oynama cezasi , ne ala memleket !...

Bu karar onaylanirsa , Yönetimin ayibidir.

http://img390.imageshack.us/img390/6696/fbtaraftar0il.jpgEdited by: CeSS

UğuR
03.05.2006, 23:43
Tahkimden geri dönecegi kanaati içindeyim.

İleli
04.05.2006, 02:00
insallah doner boyle buyuk mac oncesi!

61*TS*61
04.05.2006, 02:55
Yok arkadaslar bütün cabalara ragmen geri alamadik malesef mac Seyircisiz olacaksmileys/smiley19.gif, ama trabzonum biz yinede seninle beraberiz seni yanliz birakmayacagiz sen bizim kalbimizdesin, hade bakalim bende ilk defa tvden seyircisiz mac avni akerde izleyecegim, Saygilar...

toshiba
04.05.2006, 03:40
4 ucak aktarmasiyla bu maca geliyorum, seyirci olarak izleyemesem bile futbolcu olarka izleyecegim bu maci staddansmileys/smiley17.gif

Samsa
04.05.2006, 09:16
4 ucak aktarmasiyla bu maca geliyorum, seyirci olarak izleyemesem bile futbolcu olarka izleyecegim bu maci staddansmileys/smiley17.gif

toshiba ne is? smileys/smiley4.gif

magicyattara
04.05.2006, 09:24
<UL dir=ltr>
<LI>
<DIV style="MARGIN-RIGHT: 0px">Yazik çok yazik.Fenerbahçenin adini kullanarak Trabzonspora küfür eden bi seyirci ve hakli olarak tahrik olan Trabzonspor taraftari ayni kefeye koyuluyor.Bu memleketin en büyük sorunu adalettir,adalet.</DIV></LI>[/list]

Müco28
04.05.2006, 13:56
Takimimiza bu yapilan haksizliktir, kiniyorum.

BOZOHAN
04.05.2006, 18:01
rizeli ............ler kina yaksinlar ne vardi o fener formalarini giymeyip bizimde nevrimizi döndürmeseydiler. ne oludu ne geçti ellerine simdi. onlarin yüzünden sonmaçada gidemiyecegiz.

Emre Emiroğlu
04.05.2006, 18:31
Belkide Iyi Oldu. Vahid Diodu Baskidan Oynayamiyor Futbolcular die.. ISte Firsat. Oynasinlar

cakal 61
04.05.2006, 19:19
rizeli ............ler kina yaksinlar ne vardi o fener formalarini giymeyip bizimde nevrimizi döndürmeseydiler. ne oludu ne geçti ellerine simdi. onlarin yüzünden sonmaçada gidemiyecegiz. fener gelir buyur cimbom gelir buyur besiktas a buyur TRABZONA GELINCE BIRGRUPTARAFLARININ BIR YERI KALKIYOR BUTUN RIZELILERE DEGIL..ULAN NOBRE ELLE GOL ATTIDA BIR ALLAHIN KULU AYAGA KALKMADI YOKOYLE BIRSEYsmileys/smiley7.gif

nemo_61
04.05.2006, 20:16
ben anlamiyorum bunlar neyi çekemiyolar her türlü haksizlik bize yapiliyor biz bunlara ne yaptik (!) da bizi bitirmeye çalisiyolar..

ama istekikleri kadar ugrassinlar karsimiza kim gelirse gelsin biz hepsinin karsisinda tek basimiza dimdik dururuz...

zky_ts
04.05.2006, 20:25
ya son maça gidemiyoruz...öyle sinirlerim bozuldu ki...smileys/smiley7.gifonlari son maçlarinda görmek nasip degilmis demek...of yaaa hep o rizelilerin yüzünden rahatladilarmi acabaellerine ne geçti sanki...

TSelif
04.05.2006, 20:27
ya son maça gidemiyoruz...öyle sinirlerim bozuldu ki...smileys/smiley7.gifonlari son maçlarinda görmek nasip degilmis demek...of yaaa hep o rizelilerin yüzünden rahatladilarmi acabaellerine ne geçti sanki...

Ben bilahere sana özel olarak anlatirim canisi ellerine geçti ..adi fenerlilerinsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

SKY-GUARD
04.05.2006, 20:34
rizelilerle olan gerilim iki tarafliydi ve çok anlamsizdi....

Hiç gerek yokken seyirsiciz sezon kapanisi yapilacak....

Yazik...

frango
04.05.2006, 21:08
deli olmamak elde deyil ne yapti orada trabzon taraftari elinden gelen sagduyuyu gosterdi olaylarin cikmamasi icin trubunun onde gelenleri ellerinden geleni yapti yoneticiler ellerinden geleni yapti bu nasil karar anlamak mumkun deyil

sadman
04.05.2006, 21:14
bu kadar saçma sapan bir karar daha olamazdi. ama inaniyorum ki tahkim bu hatayi düzeltecekdir. hatirlarsaniz fb maçimizda seyircileri olay çikarmisti 1 maç saha kapatma almislardi. basbakan misafir takima cezami olur falan demisti ceza kalkmisti. bence o karar emsaldir. bizim cezamizda kalkacaktir.

Adem Erdoğan
04.05.2006, 21:25
ne farkeder yaw seyirciliykendepek fark yoktu zaten.bide böyle deneyelim.

sweetrose
04.05.2006, 21:53
Fener yaltakçilari tepsinler simdi e. eksenlerinde. smileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
04.05.2006, 22:00
o fener formasini oraya giyipde gelen rizelinin ben taaaasmileys/smiley7.gif

Adem Erdoğan
04.05.2006, 23:12
neyse olayi rizelilere mal etmeyelim rizelilerden de bizi çok seven var.

Barış
04.05.2006, 23:17
ne farkeder yaw seyirciliykendepek fark yoktu zaten.bide böyle deneyelim.

çekirdekçiler de var staddahaklisinama "seyirciliyken de fark yoktu" dersen saçmalamis olursun.

ayrica futbolcular seyirci desteginden memnun,özellikle derbi maçlarinda.

FANATIK61
05.05.2006, 00:01
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Tahkim Kurulu kararini verdi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgFutbol Federasyonu Tahkim Kurulu Ç.Rizespor maçinda çikan olaylar gerekçe gösterilerek 1 maç seyircisiz oynama cezasi verdigi kulübümüzün itirazini görüstü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Buna göre Trabzonspor?un seyircisiz oynama cezasi saha kapatmaya çevrildi. Böylelikle Tahkim Kurulu karari geregince önümüzdeki hafta Trabzon?da oynanmasi gereken Besiktas karsilasmasi seyircili olarak tarafsiz bir sahada oynanacak. </TD></TR></T></TABLE>

SessizKral
05.05.2006, 00:02
Ceza çok saçma gerçekten...ama dönecegini zannetmem....seyircili yada seyircisiz yenmemiz lazim..........

bank99
05.05.2006, 00:05
nasil kaldirmazlar bu cezayi ya, bicakci gitti ama TS dusmanlari hala ordasmileys/smiley18.gif

Emre Emiroğlu
05.05.2006, 00:08
aslindaaa iyi oldu.en azindan seyircili oynanacak.. olimpiyatta oynayalim iste.. full cekerizzz

Çebi
05.05.2006, 00:13
basligi da degiselim artik:)

Berat
05.05.2006, 00:17
basligi da degiselim artik:)

ne demek sayin adminim:)

onurkaradeniz
05.05.2006, 00:19
istanbulda oynansin tabi ya simdi bi daha kalk trabzona git falan uzun issmileys/smiley4.gif

İleli
05.05.2006, 00:19
seyircisizden iyi oldu insallah istanbulda oynanir...

sehirde 3 ay takimi avni akerde goremicek artik!

ozcilingir
05.05.2006, 00:20
Tarafsizsaha RIZE DE OYNAYALIM

Çebi
05.05.2006, 00:35
Sakarya, Izmit, Bursa...Üçünden biri olsa...

Bursa'nin pek olma ihtimali yok gibi Bjk ile aralarinda yasananlardan ötürü ama Sakarya'da olsa güzel bir ortam olusur diye düsünüyorum bizim adimiza...He illa 50-60 bin kisi olalim diyorsaniz Olimpiyat yollarina düsülebilir yeniden:)

Aslinda %5 kapatise bjk ye verilmis çogunluk TS olan bir Inönü de kabulümdür:)

TSelif
05.05.2006, 00:40
Insallah olimpiyatta olursmileys/smiley1.gif. Bir kere daha dolduralim orayi.. smileys/smiley32.gifIstanbul maçinda full çekmisse o stad derbi maçta tasar beesmileys/smiley2.gif

Salih Yazıcı
05.05.2006, 00:44
arkadaslar bence istanbul da olma sansi yok ya izmir ya da ankara olur

ts_fan
05.05.2006, 00:46
Olimpiyat olursa büyük güzellik yapmis olur federasyon, zira bu sene ömrüm deplasman yollarinda geçti.Sikayet etmesemde hem yorucu oluyorhemde adam bulmak zor oluyor.Ara gazi falan vermesek bize eslik edip kimse gelmeyecek ama Allah'lari var; beni yalniz birakmama konusunda Beytullah, Hasan (immortal_TS)ve Onur (onurkaradeniz) kardeslerimi tek geçerimsmileys/smiley2.gif

Not:Kardesim Harun'da seklini yapip bizle taa Trabzon'lara gelip Avni Aker'deki ilk tecrübesini yasayip, Haci oldusmileys/smiley1.gif

Volkan Yavuz
05.05.2006, 00:57
Seyiricisis Saha ha??

Allahim daha beter niye yaptilar???

61*TS*61
05.05.2006, 01:14
evet Tek istedigimiz Olymiat stadinda oynansin karsilasmagecen sezonki son macimizi orda oynamistik simdi yinde bu stadda oynarsak cok mükemmel olur full full cekeriz yine, insallah federasyon Olympiat der...

Recep Çaltepe
05.05.2006, 01:25
Maçin Istanbul'da oynanacagina pek ihtimal vermiyorum. Besiktas, Istanbul takimi oldugundan federasyon bu maçi Istanbul disina, mesela Izmir'e verebilir (bu sezon cezali maçlarin çogu buraya verildi). Ankara'da ihtimaller arasinda bence.

Tabi Istanbul'da oturan biri olarak maçin Istanbul'da oynanmasini istiyor gönül. smileys/smiley4.gif

Berk Akçay
05.05.2006, 01:33
Sakarya, Izmit, Bursa...Üçünden biri olsa...

Bursa'nin pek olma ihtimali yok gibi Bjk ile aralarinda yasananlardan ötürü ama Sakarya'da olsa güzel bir ortam olusur diye düsünüyorum bizim adimiza...He illa 50-60 bin kisi olalim diyorsaniz Olimpiyat yollarina düsülebilir yeniden:)

Aslinda %5 kapatise bjk ye verilmis çogunluk TS olan bir Inönü de kabulümdür:)

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif bencede inönüde oyniyalim

Kaya
05.05.2006, 01:41
Tarafsiz saha ve maç Besiktas'la. Istanbul'da olacagini pek sanmiyorum ama bakalim. Umarim olur...

selcuk
05.05.2006, 01:44
ehhhhhh artik böyle istiyorlarsa trabzonu avni aker den sonra sadece olimpiyat ceker bjk lam ts de dedimi olimpiyatta oynansin federasyonda kabul eder

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2006, 01:46
Yönetim "Elini ayagini öpeyim gözünün yagini yiyenim büyüksününüz" Su maçIZMIR'deolsun nolur.

Mustafa Ayazoğlu
05.05.2006, 02:18
IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR

IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIR IZMIREdited by: Badaloglu

Cengiz Çubukcu
05.05.2006, 07:51
evet olimpiyat olsa iyi olurdu..yilda bir yakisiyor bize...evvelki sene gençlere 4 , geçen sene istanbulspora 5 , bu sene de bjk'ye 6 smileys/smiley1.gif

selçukabi
05.05.2006, 08:29
Ankara-Samsun veya Istanbul olur bence baska alternatif yok.Ama bence bu tamamen Ankaraspor maçinin sonucuna göre karara baglanir.

Çakır
05.05.2006, 08:36
Izmir banko, Ankara ikinci alternatif...

ozcan_asanoglu
05.05.2006, 08:51
besiktas istanbul takimi, istanbul'u hem bizimkiler istemez hem federasyon vermez..düsük ihtimal ama belki iki takim anlasip talepte bulunursa istanbul olabilir.

izmir olursa taraftar olarak eziliriz orda..samsun veya ankara bize göre en iyisi olur bu durumda..

ahmetto
05.05.2006, 08:53
istanbul olur insallah söyle geçen sene oldugu gibi sölen havasinda oynariz

DİNÇ
05.05.2006, 09:09

Su maç lütfen Izmir'de olsun...
Gözümüz gönlümüz açilsin...
Edited by: Badaloglu

halil ibo
05.05.2006, 09:42
Niye Istanbul olmuyor canim kardesim.Onlara deplasman takimi kontenjani verilecek.Ve bizlerde olimpiyattaki yerimizi alacagiz insallah.Istanbul inleyecek...Ve sonra...Mesale sov...smileys/smiley32.gif

Emorfo
05.05.2006, 09:47
Tayyepimiz yokki deplasmanda olan olaylar yüzünden aldigimiz ceza kalksin :))

Gereksiz yere ceza aldik, taraftarimiz artik çok dikkatli olmali... Insallah federasyonun ceza kurullari belli bir standart tuttururda ceza konusunda enazindan biraz tutarli olurlar...

Maç nerde oynanir Istanbul zor bir ihtimal ama imkansiz degil... Yönetim yapabiliyorsa Istanbul'a aldirsin olmuyorsa Bursa'da oynayalim...

trapezus61
05.05.2006, 09:48
Ankarada oynanirsa çok sevinecegim...

CeSS
05.05.2006, 09:52
Bu ne rezalettir , adamlar manisada yapmadiklarini birakmadi , Trabzonda hiçbir sey yokken sirf yagmurdan korunmak için koltuklarimizi kirdilar , döktüler bu adamlara hiçbir sey yok. Rizeli fenerlilerin kiskirtmasiyla al sana ceza , yap itirazini tahkime , seyircisiz oynamayi saha kapamaya çevirsin . Sanki bize bag bagisliyorlar . Bu ceza Yönetimin ayibidir , yetersiz savunmanin sonuçlari...

ozcan_asanoglu
05.05.2006, 10:01
trabzon-fener maçi daha degerlendirilmedi..o maçla ilgili iki kulübede agir para cezasi gelir..

gerçekçi ve sogukkanli gözle bakilirsa cezanin tamamen kaldirilmasi hem bizi hem federasyonu sikintiya sokardi..

Badaloğlu
05.05.2006, 10:03
Erkan agabey sana katiliyorum.Bu seye benziyor; 40 kötekmi, 40 satirmi?hangisini istersin?Fiyasko...

Yanliz buradan çikarilacak bir sonuç var,herkes uyanik olmak zorunda...Farz edelimki sampiyonluga oynuyoruz,taraftarimiz tahriklere kapilmamali ve uyanik olmali...Bize ne Rizeli fenerlilerden,afgursunda dursunlar ama biz ne yapiyoruz? 3-0 öndeyiz ama tribünlerdeadamlara cevap verme yarisina girince böyle bir neticede kaçinilmaz oluyor...Sadece kendi takimimizi desteklemek zorunda oldugumuzu ne zaman anlayacagiz?

laz_hayri_61
05.05.2006, 10:06
ISTANBUL da olsun maç ve herkes taraftar görsün

CeSS
05.05.2006, 10:10
Rize maçindaki amaç çok daha farkliydi. Amaç Trabzonspora ceza aldirip fener maçini seyircisiz yada tarafsiz sahada oynanmasiydi. Adamlar herseyi planlayarak yapiyorlar. Attiklari adimi degil , 2 sonraki atacaklari adimi hesapliyorlar. Tipki maçtaki en iyi oyuncumuz Stepanovu sakatlarlarsa oyunu alabileceklerini hesapladiklari gibi.

Ahmet , ayni fikirdeyiz tahriklere kapilmamaliyiz fakat bu ceza çok agir.

KUYMAK
05.05.2006, 10:27
Maçin seyircisiz oynanma cezasindan saha kapatmaya dönüsmesi bence cezanin düsürülmesi degil arttirilmasidir.Kendi evimizde oynama üstünlügümüz elimizden alinmistir.Tarafsiz dedikleri sahanin açiklanmasini sabirsizlikla bekliyorum.

Adem Erdoğan
05.05.2006, 10:35
Ulusoy bjk maçini INÖNÜYE al</font>

AtalaY_BuğrA
05.05.2006, 10:39
Trabzonda hiçbir sey yokken sirf yagmurdan korunmak için koltuklarimizi kirdilar

ERkan Abi basinin yazdiklari dogru degil. Basin ki Staddaki olan olaylardan sesini fazla çikarmadi. Atilan Tas su para ve benzeri seylerden kafalarini korumak için kirdilar. TAbi Gene cezalandirilmasi lazim Çünkü tek bizim taraftan atilmadi.Giden Tasin hepisi geride geldi.Ayrica Fb macindan bizim tekrar bir cezaya carptirilmamiz buyuk olasilik ama bu para cezasi olur tahminimce.

Berberoğlu
05.05.2006, 10:56
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); OVERFLOW: ; BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/trabz&#111;nspor_idman01.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Trabzonspor'da tek hedef 3 puan..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Turkcell Süper Ligi'nin 33. haftasinda deplasmanda Ankaraspor ile karsilasacak olan Trabzonspor, baskente 3 puan için gitti.</DIV>
<DIV id=tarih></DIV>
<DIV>Türk Hava Yollari'na (THY) ait tarifeli uçak ile bu sabah saat 08.50 Ankara'ya hareket eden bordo-mavili kafilede 19 futbolcu yer aldi. Takimin kafile baskanligini basin sözcüsü Zeyyat Kafkas yaparken, Trabzon'da görev yapan yöneticiler de Ankara'ya gitti.

Ligin son haftasina girildigi dönemde sakat ve cezali oyuncunun bulunmamasi teknik heyeti sevindirirken, geçtigimiz günlerde ameliyat olan kaleci Tolga ile Fenerbahçe maçinda kafasina aldigi darbe sonucu beyin travmasi geçiren Milan Stepanov da kadroda yer aldi.

Öte yandan Çaykur Rizespor-Trabzonspor maçinda çikan olaylar sonrasi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PDFK) tarafindan Trabzonspor'a verilen 1 maç seyircisiz oynama cezasi, bordo-mavili kulübün yaptigi itiraz sonucu Tahkim Kurulu seyircisiz oynama cezasini saha kapatma cezasina çevirdi.

Tahkim Kurulu karari geregince önümüzdeki hafta Trabzon'da oynanmasi gereken Besiktas karsilasmasi, seyircili olarak tarafsiz sahada oynanacak.

Konuyla ilgili Trabzon Havalimani'nda basin mensuplarinin sorularini yanitlayan Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu, saha kapatma cezasi yerine seyircisiz oynama cezasinin iptal edilmesini beklediklerini ancak verilen karara saygili olduklarini söyledi. Sayitoglu, maçlarini baska bir sahada seyircili oynayacaklarini ifade ederek, "Almis oldugumuz seyircisiz oynama cezasini, Tahkim Kurulu daha hafifletilmis cezaya çevirdi. Takdir o yönde, yapacak bir sey yok. Çikip baska bir sahada oynayacagiz. Verilen kararin iptal edilmesini bekliyorduk. Çünkü hafifletilmis nedenlerimiz vardi. Eger Rize'deki maçta çikan olaylar nedeniyle ceza aliyorsak, Türkiye'nin hiçbir yerinde seyircili maç oynanmamasi lazim. Bu cezanin bir hafifletilmisi saha kapatma oldu. Yapacak bir sey yok. Tahkim Kurulu'nun üstünde bir kurum da yok. Aldiklari karara saygi duyacagiz" dedi.

Besiktas maçini en yakin illerden birinde oynayacaklarini ifade eden Sayitoglu, "Karar, dün aksam açiklandi. Yönetim Kurulu'nda bu konuyu tartisip, en yakin illerden birini tercih edecegiz. Ancak Istanbul'u tercih etmemiz söz konusu degil çünkü Besiktas bir Istanbul takimi" diye konustu.

Ankaraspor karsisinda UEFA Kupasi'na katilma avantajlarini korumak istediklerini belirten Hasim Sayitoglu, "Insallah yarin aksam Trabzon'a 3 puan ile döneriz" seklinde konustu. Sayitoglu, Teknik Direktör Vahid Halilhodzic'in devam edip etmeme konusunu ise 15 Mayis'a biraktiklarini sözlerine ekledi. </DIV>
<DIV>Kaynak : Ajansspor (http://www.ajansspor.com/haber/143022)</DIV></DIV></DIV>

Mert67
05.05.2006, 11:02
aslinda istanbul da oynayip ta yenmek kadar güzel bisey olmaz

61-firtina
05.05.2006, 11:09
bence ankara olmali

Emre B.
05.05.2006, 11:31
Nerde olursa olsun bu maça gidicem

Berat
05.05.2006, 11:40
4-5 sene evvel yine bir bejeke maçinda cezaliydik.. Maçi Izmir'de oynamistik.. 2-1 kaybetmistik, bejekenin gollerini Nijeryali Ohen,bizimkini Fatih Tekke atmisti.. Bazi gereksiz bilgiler verdim fazladan ama demek istedigim; Izmir önemli adaylardan birisi olur..

emekcan
05.05.2006, 11:48
MAÇ ISTANBULDA OLURSA BLK LI FUTBOLCULAR HIÇ YOLCULUK ÇEKMEDEN MAÇA GIDERLER TRABZON LU ASLANLAR YOLCULUK YAPIP OTELDE KALACAKLAR NIÇIN BJK YE O RAHATLIGI VERELIM ONLARDA BIRGÜN ÖNCEDEN YOLA ÇIKSINLAR TRABZONSPORUM SETEN YOLCULUK YAPACAK ENIYISI ANKARA TRIBÜNLER ANKARA DA DOLAR ONUN IÇIN ANKARASPOR TRABZONSPOR MAÇINDA BÜTÜN TARAFTARLARI MAÇA BEKLIYORUM HAYDI ANKARALI TRABZONSPORLULAR MAÇA MAÇA MAÇA MAÇA MAÇA

mensure 61
05.05.2006, 11:50
güzel fikir

Adem Erdoğan
05.05.2006, 11:50
maÇ oLIMPIYATTA Izlenir.smileys/smiley32.gif

armagan67
05.05.2006, 12:03
ulusoy beni daha hic sasirtmadi bundan sonrada sasirtcagini sanmiyorum

selcjK
05.05.2006, 12:54
rize olmaz yeni olaylar çikti, sebatin sahasinin zemini bozuk, samsunlularda sevmez bizi ama büyük ihtimal orda oynatirlar dicem, samsun son hafta içerde oynuyo zemin2 maçi kaldiramaz. hayirlisi.

Burçak
05.05.2006, 12:55
giresunda oynanamazmi?

KuĞu
05.05.2006, 13:00
olimpiyat stadi olabilir bence, bizim itirazimizin haksiz yere verilen cezaya olduguna, kimseden korkumuzun olmadigini kendi sehirlerinde oynayarak gösterebiliriz maçi kiyi bucak kaçirmak bize yakismaz diye düsünüyorum son maç olmasi itibariyle istanbuldaki taraftarlarimizin stadi dolduracagi kanaatindeyim.

selçukabi
05.05.2006, 13:02
300-400 km uzakta olma sarti olabilir tarafsiz sahanin konumu için...

Cengiz Çubukcu
05.05.2006, 13:07
son maç ve yine shov, tabiki olimpiyat olmali...her sene yaptigimiz gibi 35-40 bin kisiyi buraya toplamaliyiz...bjk taraftar görsün...

Nytre
05.05.2006, 13:08
maçin nerede oynanacagi konusu belki bir kaç güne kadar belli olur ama ben giresun ya da ordu olsun derim.

Külünkoğlu
05.05.2006, 13:10
Olimpiyatda oynamaktansa izmit ismetpasa yada kontenjana bagli kalinacaksa Inönü olsun derim.

Yönetim su isi bir an önce karara baglatsa. ligin son maçi ve rakip Besiktas, herkesin bir plani var dimi ama.Edited by: Külünkoglu

Mehmet
05.05.2006, 13:12
Oldu olacak?

Inönü de oynayalim ne farkeder..

Seyirciyi deyari yariyapaylasmak lazim.

Nasil olsa gelir Trabzonsporun hakki.

Galip gelecek olan da biziz mecburiyetten.

Yönetimin yerinde ben olsam böyle isterim.

Mehmet
05.05.2006, 13:14
Ula Metin abeyy nasil da hem fikiriz
ama çabuk davranmisin bir saniyelik farkla :)))

Sacit
05.05.2006, 13:27
maÇ oLIMPIYATTA Izlenir.smileys/smiley32.gif

FANATIK61
05.05.2006, 13:49
Asbaskan Sayitoglu: ?Iptal bekliyorduk?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250406hasim.jpgAsbaskanimiz Hasim Sayitoglu, Tahkim Kurulu tarafindan seyircisiz maçtan, saha kapatmasina çevrilen cezayla ilgili olarak degerlendirmelerde bulundu. Cezanin nispeten biraz daha hafifletildigini kaydeden Sayitoglu, ?Biz cezanin iptalini bekliyorduk. Yine de verilen karara saygiliyiz? dedi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

?Eger biz Rize'deki maçta çikan olaylar nedeniyle ceza aliyorsak, Türkiye'nin hiçbir yerinde seyircili maç oynanmamali? diyen Sayitoglu, ?Ancak Tahkim Kurulu'nun üstünde bir kurum yok. Biz Yönetim Kurulu'nda konuyu degerlendirip, en yakin illerden birini tercih edecegiz. Besiktas bir Istanbul takimi oldu için maçin orada oynanmasi söz konusu degil? ifadesini kullandi.

Mac Rize, Samsun veya Ordu'da oynanir...

kudu_61
05.05.2006, 13:54
ULUSOY MAÇI INÖNÜYE AL

Tribür show görsün elalem ciddi olarak inönü yü istiyorum büyük ihtimalle samsuna veya ankaraya alinir

Naim
05.05.2006, 13:59
ULUSOY MAÇI INÖNÜYE AL

Tribür show görsün elalem ciddi olarak inönü yü istiyorum büyük ihtimalle samsuna veya ankaraya alinir
Aynen katiliyorum alsinlar inönüye hatta bjk taraftari daha fazla olsun
Gs yenilgisinden sonra bjk üzerine yapilacak baskiyi kaldiramaz
fakat gerçekci olarak maç ankarada oynanacakir
büyük ihtimalle maç yogunluguna göre ankaradaki Stadlarda
Samsun kesinlikle olmaz
bu hafta malatyaya yenilirse samsun ligden düserse Samsunda bizim takimimiza karsi büyük tepki olusacaktir

selcjK
05.05.2006, 14:01
giresunda oynanamazmi?

kardes, abzurd bi takimla oynasak belki ama büyük maçlarda olmaz be ordu giresun felan, bence rize samsunda olmaz. seyircisiz oynayalim daha iyi onlara avni akerin ismi yeter zaten bjk gazozuna oynayacak en az 3-0 alacaz

CeSS
05.05.2006, 14:07
Oturup maçin oynanacagi yeri tartisacagimiza bu karara tepki gösterelim. Seyircisiz oynama cezasina itirazin karsiligi saha kapama olmamalidir. Bu düpedüz bizimle dalga geçmektir.

Recep Çaltepe
05.05.2006, 14:09
Hasim Sayitoglu'nin açiklamalarindan sonra maçin Istanbul'da oynanma ihtimali ortadan kalkti gibi görünüyor. Ayrica "en yakin illerden birini tercih edecegiz" denilerek olasi yerlerden biri olan Izmir ihtimali de azalmis gibi. Görünen o ki takim Karadeniz disina çikmayacak, çikarsa da en mantikli tercih Ankara olur.

Recep Çaltepe
05.05.2006, 14:13
Oturup maçin oynanacagi yeri tartisacagimiza bu karara tepki gösterelim. Seyircisiz oynama cezasina itirazin karsiligi saha kapama olmamalidir. Bu düpedüz bizimle dalga geçmektir.

Dediklerinize katiliyorum, ancak bu saatten sonra yapilacak itirazlar karari degistirmeyecektir. Çünkü Tahkim Kurulu son karari vermistir.

Itiraz ederek en azindan bundan sonra olusabilecek böyle haksizliklara karsi sessiz kalmayacagimizi gösterebiliriz.

Aslıhan
05.05.2006, 14:30
hangi sehirde olursa olsun en azindan gurbetteki taraftarlar takimimizi seyredebilecek onlarin gözü aydin diyeyim bari smileys/smiley2.gif

Bülent Bayraktar
05.05.2006, 15:42
yaw bu ulusoy yönetimi ne yapmaya çalisiyo hem bizim sayemizde basa geliyolar hemde bize haksiz yere cezalar weriyollarr

Erdem Keser
05.05.2006, 16:00
beyler gonul ister istanbulda oynansin takimimizi bikere daha izleyelim ama buyuk ihtimalle samsuna verirler maci

TSelif
05.05.2006, 16:11
beyler gonul ister istanbulda oynansin takimimizi bikere daha izleyelim ama buyuk ihtimalle samsuna verirler maci

Evet sanirim Samsun da oynama ihtimali yüksek.smileys/smiley5.gif Aldigim duyumlara göre. Ama kazanalimda nerde olursa olsunsmileys/smiley2.gif. Kahrolsun federasyonsmileys/smiley7.gif

61_dnc_TS
05.05.2006, 16:39
bjk inönüde oynarsak daha zevkli olur...bütün tribünler bordo mavi ....çok havali olur....smileys/smiley4.gif.....saka tabiki

ist. olmaycagina göre ankara olur büyük ihtimalle....ama gençlerinde maçinin olmasi ayrica maçlarin da ayni günsaatte basliyacak olmasi bu seçenegide bosa çikariyor.....bence bursa daha ideal olur...her bakimdan .....taraftar sikintisida çekmeyiz......

U.Sadıkoğlu
05.05.2006, 17:01
abi istanbula vermezler sanirim

halil ibo
05.05.2006, 17:03
Insallah Bursa veya Izmit olur.

zayara
05.05.2006, 17:20
smileys/smiley7.gifkahrolsun pfdk kahrolsun tahkim Allah sizin cezanizi nasil verecek acaba.

frango
05.05.2006, 17:33
evet buyuk ihtimalle mac samsunda olur fenada olmaz trabzondan maça gitmek daha kolay olur gerci neresi olursa olsun besiktasi son maçta yeneriz

Cenkhan
05.05.2006, 17:33
yaw bu ulusoy yönetimi ne yapmaya çalisiyo hem bizim sayemizde basa geliyolar hemde bize haksiz yere cezalar weriyollarr

Bizim sayemizde geçip geçmemeleri önemli degil.. Bu karar düpedüz Trabzonspor ile dalga geçildiginin kaniti..

Basbakan'in sözüyle iptal edilen karara ses çikardik çünkü o zaman febeliler suçluydu. Eger suçluysak cezamiza razi oluruz ama iki kulüp de dostluk adina bunca çaba sarfetmisken ikisine de ceza vererek bisey anlatmaya çalisiyor olmalilar.Febe maçindan önce verilememis olmasi da ne kadar eyyamci bir kurulun karari olduguna delildir..

Mayls
05.05.2006, 17:47
Bence istanbulda olursa gecen sezonki gibi müthis olmaz.

OZDEN61
05.05.2006, 18:03
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gifmaçin yeri önemli degil. önemli olan futbolcuyu motive edecek devamli bagiaracak seyirci. uzun zamandir avni akerde nedense seyirci birligi yok, ortak mars yok, bir kaç dakikalik bordo mavi diye bagirmak dusinda herhangi bir tezaruhat yok.. seyirci suskun yani.. besiktas seyircisine her zaman ozenmisimdir. 1. dak tan son dak kaya kadar susmuyorlar. kendimize bakalim bide... smileys/smiley20.gif

ctmeoy
05.05.2006, 18:30
yaw federasyonun ne yapmaya calistigini pek anlayamadim lig biterken bütün takimlara ceza yagdirmaya basladi sanirim güya tarafsizlik gösterisi yapiyo

mac ankarada olsun takim bir hafta calissin orda hiç gelmesin trabzona veya izmir olabilir

61*TS*61
05.05.2006, 18:44
valla mac Bursada olursa büyük bir catisma olacaktir bursadasmileys/smiley4.gif

Emre B.
05.05.2006, 18:47
Bursa veya Samsunda olur

coach
05.05.2006, 18:50
Bursa'nin pisliktasi hiç sevmedini bilirim.

eren_61
05.05.2006, 18:50
istanbulda olmasini isterdim ama büyük ihtimalle olmaz.

coach
05.05.2006, 18:58
Hatta Istiklal Marsi biter bitmez basliyorlamis besiktas'aküfüre.

Emre B.
05.05.2006, 19:02
Hatta Istiklal Marsi biter bitmez basliyorlamis besiktas'aküfüre. Bursalilar bjk yüzünden küme düstüklerini düsünüyolar.Bu yüzdende bjkden nefret ediyolar

sweetrose
05.05.2006, 19:04
Beºiktaºtan önce rizeye.....smileys/smiley7.gif

Gamze_TS
05.05.2006, 19:43
Bursa olur insallah .Hakkaten Bursalilarda inanilmaz bir bjk nefreti var .Tribunlerde bizden cok bursaspor tezahurati olur ama olsun en azindan bjkli futbolcularin ayagi geri geri gider bursaya.Zaten hep ters gelen pis bir deplasman onlarin gozunde.Bursalilar maclarda antalya icin dustuk besiktas icin cikacagiz diye bagiriyorlardi ,gorelim bakalim ne yapacaklar.

aydingursoy
05.05.2006, 19:53
BURSA DA OLURSA ;

BÜYÜKSEHIR 'de nerdeyse HER SEMTINDE KARADENIZLI var...

Hele bide BILETLER için sinirlama olmazsa Statin 2 kati TRABZONSPOR lu dolar..

BURSA daki eski maçlara baktigimizda SADE KALE arkasinda TIKLIM TIKLIM olayorduk..

INSALLAH BURSA olurda, bari GÖREMEDIGIMIZ TAKIMIMIZI EN IYI SEKILDE KARSILARIZ..

aydingursoy
05.05.2006, 20:04
MAÇA bjk li TARAFTARlarin gelcegini zannetmem...smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

çünkü arkadaslarin dedigi gibi BURSALI taraftarlarin HELE FANATIK TÜRKIYE de belli taraftarlardan , TEXAS ve RADIKAL BJK olan KINLERI hiç bitcegini zannetmem..

hele gece 3'lere kadar DÖNER BIÇAKLARIYLA polislerin oldugu yerde STAT KAPILARINA VURARAK, BJK li taraftarlarin çikmasini bekleyenler varken, BURSA' da BJKli TARAFTARLARINOLACAGINI ZANNETMEM...

Tahsin Armutcu
05.05.2006, 20:21
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sahayi klup mu talep edecek, federasyon mu belirleyecek?</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Şentürk
05.05.2006, 20:23
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sahayi klup mu talep edecek, federasyon mu belirleyecek?</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

ve ne zaman belli olacak??

kutoz
05.05.2006, 21:16
Bursa'da olabilir. Malum iki yildir, Bursa'da yasayan Trabzonspor taraftari, takimimizi izleyemediler. Çevre illere yakinligi nedeniyle, gitmek isteyen taraftarlarimiz için de sorun teskil etmeyecegini düsünüyorum.

Busa taraftarinin kendileri düsünen bjk taraftarina da bir sürprizi vardir sanirim. smileys/smiley4.gif

Recep Çaltepe
05.05.2006, 21:20
maçin nerede oynanacagi ne zaman kesinlesecek, bilen var mi?

zafer6161
05.05.2006, 21:49
büyük ihtimal izmir.izmit.samsunda olur

okan6161
05.05.2006, 22:29
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">izmir olursa bakalim son maçi izleme sansimiz olacak </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Emre7
05.05.2006, 22:29
erzurum olsun ya sezonu burda kapatalim

ozcilingir
06.05.2006, 01:55
Maçi havaalani olan bir ilde oynatirlar,takimlari birde karayoluyla seyahat yaptirip cezalandirmazlar.

SAMSUN -DOLU

BURSA -DOLU

KOCAELI-BOS

SAKARYA-BOS

ORDU-BOS

RIZE-BOS

ERZURUM-BOS

GIRESUN -BOS

IZMIR ( KARSIYAKA MAÇI VAR ) DOLU SAYILIR

MAÇ KOCAELI de oynanir , sabiha gökçen hava alanina yakin .Edited by: ozcilingir

zanoylu
06.05.2006, 02:18
Klüp 5 isim verir federasyon kendince de sakincasi bulunmayan ili ilk tercihten itibaren ele alir....

aleminkrali
06.05.2006, 02:27
amerika-minnesota bos

3 yildir hasretim

erol-61
06.05.2006, 03:07
<DIV style="BORDER-RIGHT: windowtext 1pt solid; PADDING-RIGHT: 4pt; BORDER-TOP: windowtext 1pt solid; PADDING-LEFT: 4pt; PADDING-BOTTOM: 1pt; BORDER-LEFT: windowtext 1pt solid; PADDING-TOP: 1pt; BORDER-BOTTOM: windowtext 1pt solid; mso-border-alt: solid windowtext .5pt">
<A name=OLE_LINK1> KARADENIZ FIRTINASI</A>

Eger bir insan, hayati horon teper
gibi coskuyla yasiyorsa, icabinda
Karadeniz?in dalgalari gibi sert,
gerektiginde sirti gümüslü hamsiler gibi
kivrak olabiliyorsa,
bilin ki o, sahici bir
Trabzonsporlu?dur. Çünkü
Trabzonsporluluk, sadece bir sehrin,
bir bölgenin üyesi olmaktan ibaret
degildir. O yanlizca, Anadolu?nun
bagrindan fiskirmis bir ??futbol
okulu?? veya inatçi bir isyan alevi
olmak da tanimlanamaz!
Trabzonsporlu olmak demek;
Türkiye?nin yada dünyanin neresine
gidersen git, kendini, kendi evinde ,
hissedeceksin ve ömür boyu
deplasmana çikmayacaksin demektir<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>[/B]</DIV>Edited by: erol-61

My
06.05.2006, 04:20
Kocaeli'nde olsun bi kerede beasmileys/smiley4.gif

CAFER ÖZER
06.05.2006, 09:08
Besiktas derbisi % 70 Kocaeli?de oynanacak

RIZE maçindaki olaylar nedeniyle aldigi seyircisiz oynama cezasi saha kapatmaya çevrilen Trabzon, Besiktas derbisini büyük olasilikla Kocaeli?de oynayacak. Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Maçi Istanbul?da kesinlikle oynamayiz. Federasyon?un kararini bekliyoruz? diye konustu.

Kaynak Star gazetesi

http://www.gazeteoku.com/go.php?link=http://www.stargazete.c (http://www.gazeteoku.com/go.php?&#108;ink=http://www.stargazete.com) om

Tahsin Armutcu
06.05.2006, 10:34
arkadaslar kocaelide trabzon dusmanligi var.eger mac burada olursa bir takim olaylar cikabilir.kocaelispor 2ligAda hic bir iddiasi yokken sebatsporla berabere kalmistir.ve o macta tribunde olan cok yakin bir arkadasim(ki fatih stadi cok kucuktur)kocaelili yoneticilerin telefonla devamli bir yerlere mac ve skor ayin ettiklerini soylediler.burdan su cikiyor.kocaelispor, baskani trabzonlu olan kocaelispor mersinden tesvik almistir.ondan da onemlisi sene basinda takimlarinin basina sadi tekelioglunu getirdiler.yonetim hic bir sey yapmadi ki kocaeli yonetiminde futboldan anlayan tek adam sahinkayadir hem hocanin arkasinda durmadilar hem de hoca gittikten sonra trabzonlular hakkinda konusmaya basladilar.izmitde yasayan arkadaslar bilir cengiz kavan diye bir p... o.c. var burada o sadi hoca varken bu olaylar yasanirken hic bir olaya karismamis meydani bos bulduktan sonra kesinlikle trabzonlu bir hoca ile anlasilmayacaktir.yerine gelen futboldan cakmayan fuat yaman trabzonlu diye muhammet reisi kadro disi birakmis(iyi ki birakmis Allah razi olsun) reis sebata giderek umit milli takima yukselmistir.sozun ozu trabzon-kocaeli kardesligi eskidendi.benim gozumde artik trabzon kumeye diye bagirip, kaybettigimiz kupa finalindeki macta yanimda annem,ablam ve babam varken trabzona ana avrat soven kocaeli taraftarinin benim icin fener seyircisinden hic bir farki yoktur!!!!!!

kuzey_lee
06.05.2006, 12:12
hayir madem kocaelinde oyniycaksin ne diye bize iskence çektirirsin,kocaeli olana kadar istanbul olsun.

Bülent Bayraktar
06.05.2006, 12:39
walla heee

Bülent Bayraktar
06.05.2006, 12:46
Trabzonspor Tahkim Kurulu''nun Besiktas maçinin tarafsiz sahada oynanmasi kararina saygili olduklarini belirtirken, Bordo-Mavili kulübün ilk tercihinin Ordu oldugu ifade edildi...
<DIV id=1 style="LEFT: 692px; WIDTH: 179px; TOP: 143px; HEIGHT: 20px; 1: "></DIV>

TAKTIRE SAYGILIYIZ
TRABZONSPOR Asbaskani Hasim Sayitoglu, saha kapatma cezasi yerine seyircisiz oynama cezasinin iptal edilmesini beklediklerini ancak verilen karara saygili olduklarini söyledi. Sayitoglu, maçlarini baska bir sahada seyircili oynayacaklarini ifade ederek, "Almis oldugumuz seyircisiz oynama cezasini, Tahkim Kurulu daha hafifletilmis cezaya çevirdi. Takdir o yönde, yapacak bir sey yok. Eger Rize'deki maçta çikan olaylar nedeniyle ceza aliyorsak, Türkiye'nin hiçbir yerinde seyircili maç oynanmamasi lazim" dedi.

ILK TERCIH ORDU
BESIKTAS maçini en yakin illerden birinde oynayacaklarini ifade eden Sayitoglu, "Yönetim Kurulu'nda bu konuyu tartisip, en yakin illerden birini tercih edecegiz" diye konustu. Ankaraspor karsisinda UEFA Kupasi'na katilma avantajlarini korumak istediklerini belirten Hasim Sayitoglu, "Insallah yarin (bugün) Trabzon'a 3 puan ile döneriz" seklinde konustu. Bu arada Trabzonspor'un öncelikli olarak Ordu ilinde oynamayi tercih ettigi bildirildi. Ordu'nun olmamasi halinde ise ikinci tercihin Izmir oldugu vurgulandi.Edited by: lazikopat61

temelyilmaz
06.05.2006, 12:49
gitsinler bizimkiler artik izmirdemi ordudami tribünde haluk ulusoy posteri açsinlar bakar onlara haluk abileri

kutoz
06.05.2006, 14:06
bu maçin tarihi belli oldu mu? Bilen arkadas var mi acaba.

Zeki Çelenkoğlu
06.05.2006, 14:14
bari maç izmirde olsa da bizim amcaoglullari bi nasiplense...smileys/smiley2.gif

Mustafa Ayazoğlu
06.05.2006, 14:31
iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR iZMiR

iZMiR

yönetim bu sese kulak ver

gurbetçi 61
06.05.2006, 15:19
ATATÜRK OLIMPIYAT EN GÜZELI

laz_hayri_61
06.05.2006, 15:50
OLIMPIYATTTTTTTTTTTTTTTT

Kul
06.05.2006, 15:55
Gönül Bursa'da olsun diyor hem Bursa'daki taraftarlarimizin özlemini gidermis olur hemde Bursaspor ile Besiktas arasindaki sürtüsmenin Bjk açisindan olumsuz açidan yansiyacagini düsünürsek bize artilar kazandiracagina inaniyorum.. Ama federasyonun böyle bir karar verecegini düsünemiyorum her zaman oldugu gibi yine bizi yaniltmasini diliyorum.. Yüksek ihtimal yine Kocaeli gibi görünüyor...

Emre Emiroğlu
06.05.2006, 15:57
bu maçin tarihi belli oldu mu? Bilen arkadas var mi acaba. Resmi Site Tarihi 14 Ü Olarak Gösteriyor Yani Haftaya Pazar Ama Saat Belli Degil. Tabiki Yerde Belli Degil..

zedboysts
06.05.2006, 16:14
olimpiyat olsun bi daha dolduralim da görsünler taraftar destegini ve kim ne kadar çok seviyor takimini

Emre Emiroğlu
06.05.2006, 16:18
Herkesden Önce Vahidin Görmesini Istiyorum..

ahmetto
06.05.2006, 16:49
Tabiki Olimpiyat istanbul taraftarimizin bulusma mekani

inssahOlimpiyat olur

Şentürk
06.05.2006, 16:52
hayir madem kocaelinde oyniycaksin ne diye bize iskence çektirirsin,kocaeli olana kadar istanbul olsun.

aynen katiliyorum öyle olacaksa ne gerek var istanbul olsun olimpiyat stadi....

poetricus
06.05.2006, 16:59
H. Ulusoy'dan dünürüne bir sezon sonu kiyagi olmus.
Hayirli olsun!

mert han
06.05.2006, 17:00
izmir'de oynanmasini tercih ederim.

smileys/smiley36.gif

izmir derseniz smileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
06.05.2006, 20:10
izmit bursa yada sakarya olsun ama bilet dagilimi nasil olacak.

U.Sadıkoğlu
06.05.2006, 21:05
abi biz evsahibi oLuruz heralde ama sanirim ist vermezler

Akın_61
06.05.2006, 21:27
seyircisiz olmasindan iyidir....insallah bu maçi alaçagiz....

naimbektas61
06.05.2006, 21:33
tabiki olimpiyat olsun yine dolduralim sole sölenle bitirelim sezonu herkes görsünsmileys/smiley1.gif

h@msi61
06.05.2006, 21:47
yaw neden olimpiyat olsun saçmalamayin tamam taraftarimiz oluyor fakatuzun yolculugu yapip deplasmana giden taraf neden biz olalim?arti olarak bjk nin ege de taraftar kitlesi çok izmirde iyi bir alternatif degil. bildigim kadariyla giresunun 20 bin kisilik bir stadi var orda oynayalim maçi olmadi ordu. biz degil bjk yolculuk yapmali, onlar ayagimiza gelmeli...

Oğuzhan Görkan
06.05.2006, 21:57
ne olursa olsun mutlak galibiyet lazim

Muhalif
06.05.2006, 21:58
Maçin oynanmasi için 2 sehir istenmeli bence yönetim tarafindan..

1-Ordu 2-Bursa

Ama uzayda da oynansa kazanmaliyiz..

Onur
06.05.2006, 22:08
Mutlaka UEFA'ya gidecek bir sonuç elde etmeliyiz... bjk nin bir arzusu yoq ama bizim var. Iste bu yüzden kazanmaliyiz...

Hasan Arslan
06.05.2006, 22:22
mac nerede olursa mutlak galibiyete ihtiyacimiz var..g.birligi ve kayseri ensemizde bizim puan kaybetmemizi bekleyecekler.. insallah istedigimiz sonucu alip en azindan bu yil uefa ya katilarak sezonu kapatmis oluruz...

laz_girl61
06.05.2006, 22:25
su kayseri bi otursa oturdugu yerde daha 2 gun olmadi lig e geleli hemen ts yi kucumsuyolar yaa sunlara bak tobe yarabbi sonunda kayserililere de saldircam gibime geliyosmileys/smiley7.gifkesin kazanmaliyyiz bu maci kesiin baska yolu yok yaa yok!!!

bobmarley
06.05.2006, 22:29
besiktas yarin yenilirse daha rahat olur die düsünüyorum...

laz_girl61
06.05.2006, 22:43
he bende oyle dusunuyorum da tabi firsat kalirsa gs ye

TheCrow
06.05.2006, 22:50
Maçin oynanmasi için 2 sehir istenmeli bence yönetim tarafindan..

1-Ordu 2-Bursa

Ama uzayda da oynansa kazanmaliyiz..

Ordu'ya gelen Samsun'a da gelir degil mi Cenk? smileys/smiley2.gif

#10 Fietra
06.05.2006, 22:53
Istanbul'da oynanmayacak.

Ankara'da zaten 3 maç oynadik bu sene.

Izmir'de de maç oynadik.

Bence Bursa'da olsun maç.

kutoz
06.05.2006, 22:55
Bursa'da olabilir. Malum iki yildir, Bursa'da yasayan Trabzonspor taraftari, takimimizi izleyemediler. Çevre illere yakinligi nedeniyle, gitmek isteyen taraftarlarimiz için de sorun teskil etmeyecegini düsünüyorum.

Bursa taraftarinin kendilerini düsünen bjk taraftarina da bir sürprizi vardir sanirim. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Edited by: kutoz