PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 28. Hafta | Trabzonspor 2-3 Mersin İdman Yurdu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Hürgün Aygün
19.02.2012, 16:02
Takımımıza başarılar...
:sevinç::sevinç::ts::tsbayrak:

Cafer Bulur
23.02.2012, 23:57
Zor mac,burakin eksikligini umarim hissetmeyiz.

Fatih ÇOLAK
23.02.2012, 23:58
Ne kadar fakir kalmış bu başlık :)

Mersin çok etkili bir takım değil, biz de çok iyi sayılmayız ama ben bu sefer kazanacağımızı düşünüyorum...

İskender YILMAZ
24.02.2012, 00:02
Kazanamayacağımızı düşünüyorum.

sessizkral_1
24.02.2012, 00:03
4 atar kendini affettirirler

sadri şenerde bizim iyi takımımız var diye kameralara açıklama yapar!

DeAgLeMaNyAq
24.02.2012, 00:06
Fiziksel olarak hiç iyi değiliz. Mersin de sürekli pas yaparak rakibi yoran bir takım. Muhtemelen oyun kontrolünü onlara bırakırız gibime geliyor. Burak olmadan da nasıl bir hücum anlayışımız olacak merak ediyorum. Tolga, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Colman, Zokora, Volkan, Olcan, Alanzinho ve Henrique kadrosu iş yapabilir...

Emirhan Yazıcı
24.02.2012, 00:11
Zor Maç 4 Yapamayız Ama Kazanırız!

Atakan
24.02.2012, 00:11
Kazananamazsak lig de biter.
Tolga
Serkan-Giray-Celustka-Cech
Zokora-Colman
Volkan-Alanzinho-Olcan
Henrique

Hürgün Aygün
24.02.2012, 00:17
Hocam lütfen Mustafa'yı oynatma bu maçta.
Mersin deplasmanlarda iyi oynayan bir takım.Ancak kazanırız diye düşünüyorum ben.

Samet Yildirim
24.02.2012, 00:33
Ligde bari cikisa gecelim adam gibi...

----------------Tolga-----------------
-Serkan-----Giray---Celustka----Cech(Piotr)
-------------Zokora-Colman------------
-Volkan-------------------------Olcan
-----------Henrique-Halil------------------

Cech belki dinlendirme amaciyla Piotr oynatilabilir.

Allah rizasi icin Hocam yalvariyorum giray-mustafa ikilisi olmazzzz...Bu takim tek santraforla oynayamazzz....

Yine aynilarini yaparsa Hoca ozaman sagligimi düsünerek sezon sonuna kadar mac izlemesem benim icin iyidir...Dayanilmayacak noktadaydim...

Fatih ÇOLAK
24.02.2012, 00:35

Allah rizasi icin Hocam yalvariyorum giray-mustafa ikilisi olmazzzz...Bu takim tek santraforla oynayamazzz....

Yine aynilarini yaparsa Hoca ozaman sagligimi düsünerek sezon sonuna kadar mac izlemesem benim icin iyidir...Dayanilmayacak noktadaydim...

Katılıyorum, Mustafa-Aykut ikilisi yetti artık...

Samet Yildirim
24.02.2012, 00:42
Katılıyorum, Mustafa-Aykut ikilisi yetti artık...
Hadi 4-4-2 den vazgectim madem ki zokora buna uygun degil ozaman bari 4-3-1-2 yap...yeterki ikili forvet olsun...

Fakat bu sezon böyle gececek onun icin 4-4-2 de israr ederim...

Hürgün Aygün
24.02.2012, 00:43
Henrique'den çok şey bekliyorum bu maçta.

Ali Yerlikaya
24.02.2012, 00:46
Bu sezon 40. macimiz hayirli olsun...
Mantikli bir rotasyon sart Burak in olmamasi avantaj olabilir belki Henrique asil mevkii si olan santrafor oynar...

.....
24.02.2012, 02:43
Artık tamamen lige konsantre olmalıyız. Bu maçı kazanmalıyız.

Punisher-61
24.02.2012, 06:23
Simdi bunlari yendikmi durda dinle kadro genis gercek trabzon bu faso fiso

Chiko
24.02.2012, 07:09
--------------Onur----------------

Serkan----Giray---Celustka----Piotr

--------Baris-------Zokora --------

------------ Colman---------------

Sercan------Henrique--------Olcan

krdnz
24.02.2012, 07:59
Alın ulan kalan maçları.

Konuşturmayın lacivert köpekleri.

sametaydin
24.02.2012, 08:10
Bundan sonra kaybetme lüksümüz yok. Bu maçı öyle veya böyle kazanmalıyız.

Gurpas
24.02.2012, 08:33
Trabzonspor dibe vurmuştur dün akşamki maçla, artık sıçrama zamanı geldi.

CAFER ÖZER
24.02.2012, 08:43
PSV maçındaki gibi oynarlarsa Mersin Rahat kazanır.

Cengiz Çubukcu
24.02.2012, 08:58
bari bu maç sol bekte ferhat oynasın, orta saha ve forvette de mutlaka adrian'ı tekrar denemeliyiz...Sercan da alternatif olabilir..

fikriliman
24.02.2012, 09:06
Kim goal atıcak biri söylesinde sabah sabah güleyim biraz :)

Ahmet KESKİN
24.02.2012, 09:08
Kim goal atıcak biri söylesinde sabah sabah güleyim biraz :)

platini :eek:

Faik Yılmaz
24.02.2012, 09:09
Şimdiye kadar topu Buraka şişirerek gol atmaya çalışıyorduk....

Şimdi Henrigueye şişirerekmi gol atmaya çalışacağız....

Mehmet Uludüz
24.02.2012, 09:39
Kim takar Mersini sen rezil ol gel ondan sonrada burda istersen 10 at banane,play-off a kalsan ne olur kalmasan ne olur bu ligde,Avrupaya gitsen ne olur gitmesen ne olur bu takımla.
En iyisi ligi boşversinler şöyle adam gibi biz nerde nasıl hata yaptık nasıl bu durumu düzeltiriz nasıl bu takımı gene geçen senenin ilk yarısnıdaki 9 puan fark atan Trabzon haline nasıl geri getiririz onu düşünsünler birde 5-10milyon euro abidik kubidik futbolculara para sayacaklarına o parayı alt yapıya yatırıp nasıl genç iyi futbolcu sirkulasyonu nasıl sağlarız takım içinde onu düşünsünler

hamdi_61
24.02.2012, 10:03
Mersin 2-0 öne geçer ve maç 2-1 biter.

Tayfun Aydın
24.02.2012, 12:21
Nobre yi bizim defansla düşünemiyorum umarım biraz toparlanır veya Şenol Hoca bir formül bulur yoksa işimiz kötü.Bir de Aykut tan vazgçmek lazım Alanzinho nun bu maçta mutlaka oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Oruç
24.02.2012, 13:00
Bu defansla gol yeme olasılığımız çok yüksek.

Mesele yediğimizden fazla atmamız.

Sorun golleri kimin atacağı.

unal.hso
24.02.2012, 13:47
Avrupaya veda lige devam.Kayıpsız geçmeliyiz.

cihatöztürk
24.02.2012, 13:48
mustafa,aykut oynamasın yeter...

TheDayAfter61
24.02.2012, 13:49
Zokora artık stoperde oynasın.Ortasahada bir şey yaptığı yok.
Onur
Celustka Giray Zokora Cech
Serkan Jebrin
Colman
Sercan Olcan
Burak

Furkan Dündar
24.02.2012, 13:54
hedef Türkiye kupası olsun !!!

Sefa
24.02.2012, 14:15
Tolga'nın normalde kesilmesi gerekmez ama Kaptan mental olarak çok yorgun.. Bu defansla yine gol yiyecek gol yedikçe moralmen düşecek. Biraz dinlenmesi gerek..

leviathan_-1461
24.02.2012, 14:23
başlıkla alakası yok ama bjk bir maç saha kapatma almış..Bizim maç kadınlara sadece..

Eren Karaahmetoğlu
24.02.2012, 16:04
Bu maçı kazanıp geride kalan 1 haftadaki saçma sapan oyun unutturulmalı.

PSV 2
Kayseri 3
PSV 4

Üç maçta 9 gol yedik. Bir o kadar da pozisyon verdik. Trabzonspor 3 maçtır takım halinde savunma yapmıyor. Sadece defans elemanları olsa iyi. İnanılır gibi değil.

Beşiktaş maçına moralli çıkmamız için ne yapıp edip bu maçı almalıyız. Güzel bir futbolla kazanırsak bu da bir artı olacaktır. Artık şaibelerin ligine odaklanmak zorundayız. Avrupa buraya kadarmış.

Onur, Serkan, Giray, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Volkan, Olcan, Henrique, Halil

Kaleye Onur'u yazmamın sebebi, hem artık Onur'a da şans tanımamız gerektiğini, hem de Tolga'nın ciddi şekilde mental olarak yorulduğunu düşünmem. Onun da dinlenmeye ihtiyacı var. Ama büyük ihtimal kalede yine Tolga olacaktır.

Tolga'nın normalde kesilmesi gerekmez ama Kaptan mental olarak çok yorgun.. Bu defansla yine gol yiyecek gol yedikçe moralmen düşecek. Biraz dinlenmesi gerek..

Şimdi baktım da 2 mesaj öncesinde yazılmış demek istediğim şey zaten.

Erbay
24.02.2012, 16:06
Maçlarda kendinden geçenlere tavsiyem izlemeyin bu maçı. Üst üste yaptığımız 5 pası gol olarak sayacağım ben.

uemit
24.02.2012, 16:10
onur
serkan giray cerlustka chech
volkan jebrin zokora olcan
halil henrique

U.Sadıkoğlu
24.02.2012, 16:11
Başlığı inşallah abdestli açmışsındır.

Asi Çaykaralı61
24.02.2012, 16:12
revizyona hazır olun derim

Turgay Atalay
24.02.2012, 16:25

Revizyondan kastın buysa al sana mersin kadrosu

--------------------Tolga-----------------------

Serkan--------Giray---------Celustka---------Cech

-------------------Zokora---------------------

----------Aykut---------------Colman-----------

Volkan------------------------------------Olcan

--------------------Halil------------------------

Bütün revizyon bu kadar:)

.....
24.02.2012, 16:31
Onur
Serkan-Giray-Celustka-Ferhat
Volkan-Zokora-Adrian-Olcan
Henrique-Alanzinho

Etem Güner
24.02.2012, 16:39
ben şenol hocanında artık içinde hırs kaldığına inanmıyorum inşallah şampiyonluk verilirde güzel bir son yapar bence yeni hocamız ya ünalkaraman ve hami ikilisi yada ertuğrul sağlam son olarak belki şota derim

Ogün YAZICI
24.02.2012, 16:54
adrianın artık oynama zamanı geldi.orta sahada topu ayağımızda tutmamızı sağlayacak oyuncularla oynayalım artık.aykut stoperde değerlendirilmeli...mustafa giray ve celustkadan müthiş soğudum dün...

TSemih61
24.02.2012, 17:00
Mustafa'nın yerine zokora stoperde denenmeli. Zokora nın geldiğinden beri atağa bi katkısını göremedik. Adrian da ilk 11 başlasa net bi şekilde izleyebiliriz. Aykut'un yerine her ne kadar sevmesem de Barış Özbek denenmeli.

Şentürk
24.02.2012, 17:10
Onur
serkan,celustka,giray,cech
sercan,zokora,colman,olcan
burak,henriqe

İslam Sezer
24.02.2012, 17:19
vay be serkanı özledik.mersin maçında sahada olması defans adına umutlandırdı beni.neydi o celutska ve marek in hali...

Emirhan Yazıcı
24.02.2012, 17:22
Yapmayın Yahu Mersin'i Yeneriz...

Sibel
24.02.2012, 17:28
Ben oynarım Aykut'un yerine.:rolleyes:

Armağan Dere
24.02.2012, 17:29

:):)..
Ofansif mi defansif mi oynuyorsun Sibel..
Ona göre hocaya söleyelim:)...

TSelif
24.02.2012, 17:43

Sen Mustafa'nın yerine oyda da Aykut'un yerinde ben oynayayım Sibel :rolleyes:

Gökhan Baymak
24.02.2012, 21:36
PSV maçının skoru kimseyi kandırmasın. Stoper bölgesi dışında sorun yok bence. Ben aynı kadroyu 1-2 değişiklikle Mersin maçında görmek istiyorum. Özellikle Colman'ı forvet arkası izlemek istiyorum.

Kadro : Onur-Serkan-Celustka-Giray-Cech-Zokora-Aykut-Colman-Olcan-Adrian-Henrique

Sacit
24.02.2012, 21:38
Burak Yılmaz cezalı olduğu için oynayamıyor.

Şenol hoca, henrique'yi forvette oynatsın bakalım..

Emirhan Yazıcı
24.02.2012, 21:41
Adriana Para Vermeyin Banada Vermeyin Adriandan Daha Faydalı Olurum ;)

Ömür Karadeniz
24.02.2012, 22:46
Uzun zaman sonra ilk defa stadda maçı izlemiyeceğim,öyle işim felanda yok,sadece takımımızdan soğudum,boş yere stada gidipte kahır çekmeye gerek yok,isterseler mersine 5 atsınlar.

Oğuzhan
24.02.2012, 22:47
Orduspor bile bizim üç tane yediğimiz Kayserispor'dan gol yemiyor çok yazık ya.

objek
24.02.2012, 23:02
Orduspor bile bizim üç tane yediğimiz Kayserispor'dan gol yemiyor çok yazık ya.

Ordusporun stoperleri bizde oynayabilirmi acaba):

Fatih ÇOLAK
24.02.2012, 23:13
Şimdi Mustafa olacağına Yalçın olsaydı en az 5 puan fazla alırdık, Yalçın bizim kalibrede bir adam değil ama durum böyle maalesef...O kadar kötü stoperlerimiz var ki...

objek
24.02.2012, 23:16
PSV maçının skoru kimseyi kandırmasın. Stoper bölgesi dışında sorun yok bence. Ben aynı kadroyu 1-2 değişiklikle Mersin maçında görmek istiyorum. Özellikle Colman'ı forvet arkası izlemek istiyorum.

Kadro : Onur-Serkan-Celustka-Giray-Cech-Zokora-Aykut-Colman-Olcan-Adrian-Henrique

Eger amac dordunculukse bu takimda stoperlerdede sorun yok demektir amac ust duzey takim olmak ise sadece stoperlerin deyismesi yetmez birakin avrupayi istanbul takimlarina karsida cok zor mac alir oncelikle takimin BASKI ALTINDA!!! adam gibi sisteme dayali dogru durust top oynamasini ogrenmesi lazim

Royal Heart
24.02.2012, 23:17
---------------------ONUR--------------------
CELUSTKA-----GİRAY-------GLOWACKI------CECH
--------------COLMAN-----ZOKORA----------
---VOLKAN-------------------------------OLCAN--
--------------HENRIQUE--BURAK--------------

Lig sonuna kadar bir kez olsun şu kadronun çıkmasını temenni ediyorum.

Bu hafta da Halil oynar Burak'ın yerine.

hodlu
25.02.2012, 00:12
Aykut-Colman-Henrique üçlüsünü artık kadroda germek istemiyorum.Bu üçlü ile değil 3, 1 puan bile alamayız....

r9emre
25.02.2012, 00:58
--------------------------Recep Onur Kıvrak------------------------------

-----Serkan---------Celustka---------------Giray--------------Cech------

----------------------Zokora------------Colman--------------------------

--------Henrique---------------Olcan---------------------Volkan----------

-------------------------Halil Altıntop-------------------------------------

Yarın ki maçta Mustafa ile Aykut'u ilk 11 gördüğüm an bu sene Trabzonspor biter benim için.. Tek yönetim değil Şenol Hoca'da hata üzerine inatla gidiyor. Olmuyor olmuyor son 3 maç 9 gol hepsinde bu 2 sakar şakirin payı var.

Emirhan Makul
25.02.2012, 00:59
Burak yılmaz'ın, Tanju Çolak'ın rekorunu kırma ihtimalini bu maçta cezalı olarak sonlandırmıştır geçmiş olsun. Bu sene Ligde gol kralı, Trabzonspor tarihi ve tsyd'den felan ödül almakla yetinecek.

reisoğlu61
25.02.2012, 01:03
Onur-Serkan,Giray,Celutska,Ferhat-Zokora,Colman-Volkan,Adrian,Olcan-Henrique
Yedekler: Tolga,Mustafa,Baris,Jebrin,Alanzinho,Sercan,Halil

Fatih Öztürk
25.02.2012, 02:59
Burak yılmaz'ın, Tanju Çolak'ın rekorunu kırma ihtimalini bu maçta cezalı olarak sonlandırmıştır geçmiş olsun. Bu sene Ligde gol kralı, Trabzonspor tarihi ve tsyd'den felan ödül almakla yetinecek.

play offta 40 golu bulacak.

Emirhan Makul
25.02.2012, 03:02
play offta 40 golu bulacak.

Resmi olarak sayılacağı açıklanmadı bu öneriyi cevapsız bıraktılar hatta, yaklaşıma bakarsak saymayacaklar 34 maçla tabi tutulacak, tanjunun rekorunu egale etmesini çekemiyorlar diye düşünüyorum, zaten afedersin ama terbiyesiz herifler başkası bu kadar gol atsa tüm gol kralları ekranlara çıkar "ay keşke beni geçse ne kadarda mutlu olurum" gibi açıklamalar yaparlardı hiç öyle birşey yok hele tanju gibi bir herif sorsalar inşallah geçemez bile diyebilir.

DeAgLeMaNyAq
25.02.2012, 03:09

Bana göre rekor için play off'a kadar en az 36 golü bulması lazım. Onu yakalayabilirse play off'da bunu egale edebilir ya da geçebilir. Ayrıca Burak'ı çekemeyen ve o rekoru kırmasını istemeyen bazı tipler Tanju oynadığı zaman play off yoktu haksızlık falan yazmışlar. Oysa biraz araştırsalardı Tanju'nun oynadığı sezonda ligin 20 takımlı olduğunu göreceklerdi. Tanju 39 golü 38 maçta attı. Burak ise daha şimdiden hem sakatlığı yüzünden 1, hem de cezalı olduğu için 3 maç kaçırdı. Kalan tüm maçlarda oynasa bile 36'yı geçemiyor...

Bu arada Burak'ın dezavantajı fazla hat-trick yapamamış olması. Tanju ve Hakan Şükür o golleri yakaladığı sezonlarda 5'er kez hat-trick yapıyordu. Burak ise genelde çifter çifter gidiyor... :)

Fatih Öztürk
25.02.2012, 03:10
Resmi olarak sayılacağı açıklanmadı bu öneriyi cevapsız bıraktılar hatta, yaklaşıma bakarsak saymayacaklar 34 maçla tabi tutulacak, tanjunun rekorunu egale etmesini çekemiyorlar diye düşünüyorum, zaten afedersin ama terbiyesiz herifler başkası bu kadar gol atsa tüm gol kralları ekranlara çıkar "ay keşke beni geçse ne kadarda mutlu olurum" gibi açıklamalar yaparlardı hiç öyle birşey yok hele tanju gibi bir herif sorsalar inşallah geçemez bile diyebilir.

Tanjunun 39 golle rekor kırdığı 1987-88 senesinde lig 20 takımla oynandı, 38 maç yapıldı.

bu sene oynanacak olan play off sistemi T.F.F'nin resmi müsabaka statüsündedir.dolayısıyla play off musabakalarının bitimine kadar gol krallığı yarışı devam edecektir.

agahozlu
25.02.2012, 07:02
Bu mac Celutska-Giray ikilisi sahada olur diye tahmin ediyorum. Colman,mevcut kadroda mutlaka sahada olmasi gereken bir oyuncu. Senol hoca umarim Henrique ya da Halil'i tek forvet baslatmaz. Orta alanda iyi mucadele eden ve kosan bir takima karsi oynayacagiz. Antalya ve Karabuk gibi. Eger pas yapmayip sacma sapan uzun toplarla oynarsak yensek bile futbol adina birseyler yapmamis oluruz. Psv macindan sonra taraftarinda destegi ile kesinlikle almamiz gereken bir mac. Bundan sonraki her mac hem rakip olarak hem de ligin sonu olarak cok zor gececek.

Emirhan Çorumlu
25.02.2012, 07:20
Tolga.Serkan.Giray.Celustka.Cech.Colman.Zokora.Vol kan.Olcan.Alanzinho.Henrique

Harun
25.02.2012, 08:40
--------------Onur------------
----Serkan--Celuska-Giray--Cech

---------- Zokora-------------

Volkan-----Alan-Adrian-----Olcan

---------Paoulo--------------

Bu kadro şuankş mevcut yapmızdaki en iyi kadromuz. 4-1 4-1 taktiği hem orta alanı kalabalık tutacak hem ofansı.

buckler
25.02.2012, 08:57
bakıyorumda bazı arkadaşların colmanla ilgili düşüncelerine.. şaşırıyorum ya gerçekten inanılmaz.. tribündede aynı durum var sürekli bi colmana yüklenme kötüleme..sanki hayatları boyunca trabzonspor orta sahasında colmandan daha üst düzey top oynayan birçok futbolcu görmüşler gibi konuşuyolar.. onlara söylemek istediğim tek şey var.. siz hasan üçüncü ,hüseyin çimşir,aykut akgün gibi futbolculara layık bi taraftarsınız.. iyi seyirlerrr!!

bingolts
25.02.2012, 09:11
..................................Onur ..........................................
Celustka ..............Golvacki..............Ferhat Ö. ..............Piotr
Volkan.....................zokora................. ..Adrian..............Olcan
...............................Halil...... Henrique...............................

yorumlarınızı bekliyorum

L.Burrows
25.02.2012, 10:18
Mersini yeneriz. Playofflarada kalırız. Ama önemli olan playofftaki maçlar için yeterlimiyiz? Glowackinin dönmesi gerek. Vittekte yetişip oynar hale gelirmi bilmiyorum ama pivot santraforun oyun anlamında takıma katkısı büyük olur diye düşünüyorum. Şu an için tek düşüncemiz gs ile aradaki farkı en iyi 6 en kötü 8 puana kadar indirebilmek. En azından playofftan zevk alalım.

Emre GÜRDAL
25.02.2012, 10:32
..................................Onur ..........................................
Celustka ..............Golvacki..............Ferhat Ö. ..............Piotr
Volkan.....................zokora................. ..Adrian..............Olcan
...............................Halil...... Henrique...............................

yorumlarınızı bekliyorum

bun YORUMUM ŞUDUR BU BENİM YORUMUM AMA...BU KADRO ZAYIF ORTASAHA ZAYIF KOSMAYAN ADRİAN VE VOLKAN VAR BUNLAR DEFANSIF YONU YOK HENRİQE İLERDE PRES YAPMIYO ZATEN HALİLDE ZAYIF O YUZDEN OLMAZ BENCE...

bingolts
25.02.2012, 10:33
..................................Onur............ ......................
Celustka ..................Giray......... Ferhat.ö............Piotr
..............................zokora.............. .......................
Volkan.....................Barış özbek .......................Olcan Adın
...............................Sercan kaya.....P. Henrique.............

Bu değişim şart olmazsa olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzz............

inception61
25.02.2012, 10:34
istanbulun kuması anadolutakımlarından biriylen daha hatta hepsi(bursa ve ankaragücü) hariç maçımızvar bu bilinçle oynayıp atabildiğimiz kadar atmalıyız;)

Enes Başkaya60
25.02.2012, 10:45
Yenmemiz lazım ama bu kadroyla zor tabi...

ANIL
25.02.2012, 11:22
................................tolga
serkan............giray................mustf...... ......ferhat
.......................zokora.......colman
volkan...................adrian................... .......olcan
.............................halil

ALDENİRO
25.02.2012, 11:28
ne olursa olsun bu maç jebrin oynatılmalı, yoksa şenol hoca istifa etsin.

ALDENİRO
25.02.2012, 11:32
bize bu saaten sonra gaz lazım yoksa playoffu unutun. mersine en az 5 atmamız lazım.

ünsalyılmaz
25.02.2012, 11:35
kaleye onurun geçme zamanı geldiğini düşünüyorum

Sibel
25.02.2012, 12:10
Yarın Avni Aker'de, UEFA'ya veda eden Trabzonspor için...
Elimizden ne geliyorsa...

Emirhan Yazıcı
25.02.2012, 12:16
bize bu saaten sonra gaz lazım yoksa playoffu unutun. mersine en az 5 atmamız lazım.

ne olursa olsun bu maç jebrin oynatılmalı, yoksa şenol hoca istifa etsin.

Yasınıza Saygım Var ...

Deniz Tosunoğlu
25.02.2012, 12:16
Playoffta ilk dörtte olan 3. ve 4. olan takim'a ne olacak?

Ömer Sak
25.02.2012, 12:23
---------------- Onur -----------------
Serkan --- Giray ----- Celustka --- Cech
---------------------------------------
---------- Zokora --- Colman ----------
Volkan -------------------------- Olcan
----------- Alanzinho ( Adrian ) --------
------------- Henrique ----------------

Ustaalioğlu
25.02.2012, 12:25
Playoffta ilk dörtte olan 3. ve 4. olan takim'a ne olacak?

Enayiliğine doymayacak, avucunu yalayacak...
5. ve 6. avrupa ligine giderken, anasının liginde kalacak...

Ustaalioğlu
25.02.2012, 12:26
Bu kadro için lig bile zorken, avrupada oynadığımız maçları kar görmek lazım..
Artık ligde yapabileceğimizin en iyisini yapmalıyız, istanbul takımları ile muhtemelen 9 maç yapacağız, bunları kazanırsak çok büyük ihtimalle şampiyon olabiliriz...

jacek cyzıo
25.02.2012, 12:45

ya samet boş ver takma bu kadar kafayı.takım maç kaybedince inan onlar senin kadar üzülmüyor.

jacek cyzıo
25.02.2012, 12:48
..............................onur
celuska............giray................mustf..... . ......ferhat
.......................zokora.......serkan
volkan...................colman................... .......olcan
.............................halil

Gundo
25.02.2012, 12:52
Derbilerden bir tek FB´yi yeneriz evde, gersinde cok zorlaniriz bu defans ile.

Bugunki maca 4-3-3 cikmamiz gerek. Bizim kadromuz cok yatkin 4-3-3'e ve 4-2-3-1'e.

4-3-3'te Adrian daha iyi oynar, suanki sistemde forvete yakin oynadigi icin herkes ondan skora katki yapmasini bekliyor, yapamayincada kotu oynamis oluyor. 4-3-3 orta sahadaki uclunun en ilerdeki olarak oynarsa daha iyi olur cunku Adrian kontrollu oyunu daha iyi oynuyor.

Barca-stili orta sahamiz var, Busquets-Zokora, Colman-Xavi, Adrian-Iniesta. Orta sahadaki bu uclu oyunu iki tarafli oynayabiliyor ve dinamikler, cogu macta bu orta saha ile defanstaki sorunlarimizda azalir.

--------------------Tolga--------------------

-----Serkan-----Giray-----Celustka-----Cech--

-------------------Zokora-------------------
-----------------------------Colman----------
-------------Adrian--------------------------

-----Volkan-------Burak------Olcan---------

Ortadaki uclu bizim icin hayati onem tasiyor. Onlar oyunu iki yonlu oynayabildigi icin ve Colman ve Zokora gibi dinamik ve fizik guclu adamlara sahip oldgumuz icin Olcan, Burak, Volkanin defans yapmamasini kapatiyoriz. Tabi onlarda yardim etmesi gerek ama biliyoruz orta sahayi gecmiyor onlarin yaptigi defans.

Boyle bir orta saha ile maclardaki presimizide artiririz. Hem kontra ataklar icin, hemde dar alanda is yapabilecek kanat oyuncularimiz var.

Tek sorunumuz kapali defansa karsi oynayacak forvetimiz yok ama o sorunu Henrique ve Vittek ile cozebiliriz.

volkan_627
25.02.2012, 12:59
------------------------------------------onur--------------------------------------

serkan-----------------giray-----------------------celustka---------------------cech

----------------------------------------zokora--------------------------------------

-------------------sercan--------------------------colman--------------------------

volkan----------------------------------burak---------------------------------olcan

al sana maç kadrosu. bu maç için çok ta iyi olur...

Fatih ÇOLAK
25.02.2012, 13:00
Serkan sağbeke, Celustka stopere geçmeli artık, Celustka Giray'ı tamamlayabilecek özelliklere az çok sahip...Mustafa'dan asla stoper olmaz...son 2-3 maçta kaç kere atak yerken Mustafa orta sahanın ilerilerinde geziyordu, ayağı sağlam belki ama o kadar yani, başka mevkii de oynasın, stoper oynamasın artık...Ya da hiç oynamasın...

hüseyin1975
25.02.2012, 13:00

O halde neden Play Offa kalmak istiyoruz?

volkan_627
25.02.2012, 13:01
playy off tan 3. çıkan diğer play off grubunun lideriyle avrupaya gitmek için maç yapacak. sanırım sadece 4. olan annesinin ligine geri dönüyor...

güneyli
25.02.2012, 13:01
Ben bu takımı iddiasız olduğunda da seyrettim...Bordo mavi sahadaysa heyecan var demektir..Şimdi kafalar tek hedefe..İlk hedef bu maç..Kazanmalıyız..Etrafımızdaki takımlar birbirleriyle oynuyor..

Çağrı Bilici
25.02.2012, 13:03

Tamamiyle atmasyon. 3. Uefaya gidecek. 5-6-7-8. Olanlar aralarında eleme seklinde oynayacaklar. Buradan 1. Çıkan ile playofftan 4. Çıkan mac yapacak. Kazanan uefaya gidecek

volkan_627
25.02.2012, 13:09
Tamamiyle atmasyon. 3. Uefaya gidecek. 5-6-7-8. Olanlar aralarında eleme seklinde oynayacaklar. Buradan 1. Çıkan ile playofftan 4. Çıkan mac yapacak. Kazanan uefaya gidecek

2 tane Ş.L ye, 3 tane de avrupa ligine takım gönderiyoruz. play off tan 1. direk Ş.L ye gidecek. 2. çıkan Ş.L ön elemesine gidecek. ^. avrupa ligine gidecek, 4. çıkan ise diğer gruptan 1. çıkanla avrupa ligi için maç yapacak. türkiye kupasını da alan avrupa ligine gidecek.

bu durumda sizin dediğini,z doğru çıkıyor. 3. avrupa ligi, 4. ise diğer grupla avrupa bileti için kapışacak...

ferhaTS87
25.02.2012, 13:43
onur
serkan giray mustafa marek

zokora colman
volkan adrian olcan
henrigue

Erman Aydın
25.02.2012, 13:48
tolga,onur,volkan,olcan,burak,celutska,cech,colman ,zokora, takımda kalmalı.
alanzinho,adrian,giray,halil, üzerinde düşünülmeli.
barış özbek,ferhat,sercan,jebrin, şans verilebilir.

geri kalanı gitmeli.

Alihan Ertürk
25.02.2012, 14:00
----------------Onur----------------
Serkan-----Giray---Celustka----Ferhat
------------Zokora---Colman--------
----Sercan------Alanzinho-------Olcan
------------------Burak*---------------

Benim ''Çıksa mutlu olacağım..'' kadro bu yarın için.

* Burak cezalı-imiş Henrique oynasın o zaman.. :)

Atakan
25.02.2012, 14:07
Burak cezalı :D

Numan Yerlikaya
25.02.2012, 14:13
----------------Onur----------------
Serkan-----Giray---Celustka----Cech
------------Zokora---Colman--------
----Volkan------Alanzinho-------Olcan
-----------------Henriqe---------------

Kadro böyle olur galiba yada Henrinin yerine Halil

Alihan Ertürk
25.02.2012, 14:23
Burak cezalı :D

Aha doğru ya la.. :)

HenriGol oynasın o zaman.

Royal Heart
25.02.2012, 14:29
Haber61'in muhtemel kadrosu :
Tolga - Serkan, Celustka, Giray, Cech - Olcan, Zokora, Colman, Alanzinho - Halil, Henrique
Alanzinho yerine Volkan'ı görmeyi tercih ederdim ama bu da en azından zevkli futbol izlettirebilecek bir 11.

Taner Tonbil
25.02.2012, 14:32
Volkanin kesinlikle oynamasi lazim..

Samet Yildirim
25.02.2012, 14:34
---------------Tolga--------------
Serkan-----Giray---Celu---Cech(Piotr)
----------Zokora--Colman--------
Volkan---------------------Olcan
---------Halil---Henrique-----------

.................................................. ..........................

-----------------Tolga----------------
--Serkan-----Giray----Celu----Cech(Piotr)
----------------Zokora---------------
-------Colman-----------Olcan-------
----------------Adrian---------------
----------Halil----------Henrique--------

talibim
25.02.2012, 14:35
bu maçtada hoca ; sercan,barış,henrike ve diğer bazı fazla şans bulamayan oyuncuları oynatmazsa pes artık yani!...

Harun
25.02.2012, 14:39
bu maçtada hoca ; sercan,barış,henrike ve diğer bazı fazla şans bulamayan oyuncuları oynatmazsa pes artık yani!...

Hemen hemen hepimiz aynı tmennileri söylüyoruz.Umarım Şenol hocanın futbol anlayışı buna müsade eder.

DeAgLeMaNyAq
25.02.2012, 14:46
Avrupa'ya katılım konusunda statü biraz karışık. Öncekis ayfada yazıldığı gibi play off üçüncüsü zaten Avrupa'yı garantiliyor. Riske giren play off dördüncüsü ama onun da Türkiye Kupası'nı kazanmadan bazı durumlarda Avrupa'yı garantileme ihtimali var.

Eğer ki Türkiye Kupası'nı kazanan takımla final oynayan takım play off'ta ilk dört sırada yer alıyorsa, veya kupayı alan takım 5-8 arasındaki Avrupa Ligi play off'unun birincisi olursa şampiyonluk play off'undaki dördüncü takım da UEFA'yı garantiliyor ve play off'lar arası maç oynanmıyor...

Sibel
25.02.2012, 15:03
İnşallah Henrique'yi ilerde tek forvet izleriz.
Halil oynamasın bence.
Adrian ya da Sercan veya Barış oynamaz da Aykut oynarsa stadı terk edeceğim...

asilhamsi
25.02.2012, 15:26
-------------------onur-----------------------
barıs ozbek-----celustka----zokora-------cech
volkan-----jebrin------colman--------olcan
--------halil-----------henrique(adrian)----

ezber bozma zamanı.

Uğur Gündüz
25.02.2012, 15:28
-------------------onur-----------------------
barıs ozbek-----celustka----zokora-------cech
volkan-----jebrin------colman--------olcan
--------halil-----------henrique(adrian)----

ezber bozma zamanı.

Ezber bozmazsak bizim bozulacağımızı anlamak için acaba kaç kez daha rezil olmamız gerekiyor. Kadro budur.

Ibrahim Gaygusuz
25.02.2012, 15:33
Tolga 2 mactir kendi hata yapip Mustiye kiziyor. Simdi bunlarin bi tanesinimi kesmek dogru yoksa ikisini birdenmi? Yoksa her ikisinide oynatmakmi.

Senol hoca bence Mustiyi kesip Tolgayi oynatacak ama boyle yaparkende Mustiyi kaybetmiyelim.

Enes Başkaya60
25.02.2012, 15:37
Onur-Ferhat-Celustka-Giray-Serkan-Zokora-Colman-Olcan-Volkan-Adrian-Henrique

sametaydin
25.02.2012, 15:39
Tolga 2 mactir kendi hata yapip Mustiye kiziyor. Simdi bunlarin bi tanesinimi kesmek dogru yoksa ikisini birdenmi? Yoksa her ikisinide oynatmakmi.

Senol hoca bence Mustiyi kesip Tolgayi oynatacak ama boyle yaparkende Mustiyi kaybetmiyelim.

Geçenlerde bir maç izliyordum. Manchester united bir takmlar maç yapıyordu liverpool olabilir tam hatırlamıyorum. Kaleci de gea nın yeteneğinden şüphe etmiyoruz heralde hiçbirimiz. Ama kaleci o maçta 1 tane hata yaptı ve kenarda manchester hocası alex ferguson hemen yedek kaleciyi ısındırmaya yolladı. Yani bizde tolga hemen her maç hata yapıyor artık insanlar sinirlenmeye başladı. Yedekte de kalecimiz olmasa bir şey demicem hem de her maça 2 yedek kaleciyle çıkıyoruz. :) Hoca farkı, zihniyet farkı işte daha nasıl anlatayım. Yani bazı şeylerde teknik ekibimiz çok inat ediyor.

asilhamsi
bu form durumlarıyla her ne olursa olsun tolga,serkan,giray,mustafa,aykut dinlendirilmeli.

Samet aybaba zamanında takım cok kotu giderken bir bursa macında cok radikal degisiklikler yaptı takımda.

Ali Sen i 11 e direk koymustu.Macı 2-1 aldık ve bir golu Ali Sen attı.

Boyle zamanlarda bazı oyuncuları dinlendirmek hem o oyunculara bir mesaj olur hemde yedek bekleyen oyunculara.

Cesaretiniz yoksa kazanmayı haketmiyorsunuzdur.

werg
Mersin düşme potasında o yüzden maça asılacaklardır.İnşallah bi kaza olmadan atlatırız.

Deniz Tosunoğlu
25.02.2012, 16:01
Trabzonsporumu cok özledim. 2 gün önce kaldiklari otelin önünden gectigim zaman cok tuhaf oluyor ya :) Sahip cikalim takimimiza lütfen. Takimin degerini bilin, tek istegim bu.

DeAgLeMaNyAq
25.02.2012, 16:24
Geçenlerde bir maç izliyordum. Manchester united bir takmlar maç yapıyordu liverpool olabilir tam hatırlamıyorum. Kaleci de gea nın yeteneğinden şüphe etmiyoruz heralde hiçbirimiz. Ama kaleci o maçta 1 tane hata yaptı ve kenarda manchester hocası alex ferguson hemen yedek kaleciyi ısındırmaya yolladı. Yani bizde tolga hemen her maç hata yapıyor artık insanlar sinirlenmeye başladı. Yedekte de kalecimiz olmasa bir şey demicem hem de her maça 2 yedek kaleciyle çıkıyoruz. :) Hoca farkı, zihniyet farkı işte daha nasıl anlatayım. Yani bazı şeylerde teknik ekibimiz çok inat ediyor.

Bunun savunulacak bir tarafı yok. Kaleci hata yaptığı için maç içerisinde oyundan çıkarıldığı nerede görülmüş. Bunun Tolga ile de alakası yok kim olursa olsun kaleci maç içerisinde sakatlanmadıkça ya da kırmızı kart görmedikçe oyundan çıkmaz...

Ömür Karadeniz
25.02.2012, 16:39
bu form durumlarıyla her ne olursa olsun tolga,serkan,giray,mustafa,aykut dinlendirilmeli.

Samet aybaba zamanında takım cok kotu giderken bir bursa macında cok radikal degisiklikler yaptı takımda.

Ali Sen i 11 e direk koymustu.Macı 2-1 aldık ve bir golu Ali Sen attı.

Boyle zamanlarda bazı oyuncuları dinlendirmek hem o oyunculara bir mesaj olur hemde yedek bekleyen oyunculara.

Cesaretiniz yoksa kazanmayı haketmiyorsunuzdur.
Samet Aybaba genç oyuncu oynatma konusunda bir numara bana göre,ayrıca bütün kadroyu kullanma beceriside cabası.

Hürgün Aygün
25.02.2012, 17:27
Yarın stadda büyük tepki olmalı yönetime.Belki bir şeye yaramayacak boşuna bağırılacak ama biz taraftar olarak tavrımızı belli edelim.Çünkü bizim takımımız bu değil bizim takımımız hırsızların koruyucularının yanında olamaz onların asla yanında olmayacağımızı yarın büyük bir tepki ile göstermemiz lazım.

Royal Heart
25.02.2012, 17:28
Bu saatten sonra bu maçın tek önemi var benim için, o da Yönetim'e gerekli mesajın iletilmesi.

Royal Heart
25.02.2012, 17:29
90 dk. evet abartmıyorum 90 dk. gür sesle Trabzonspor tavrını ortaya koymalıdır.

Ahmet Öztürk
25.02.2012, 17:42
90 dk. evet abartmıyorum 90 dk. gür sesle Trabzonspor tavrını ortaya koymalıdır.

Sanmıyorum ama inşallah. Kraldan çok kralcıların sesi stadı bastıracaktır yine.

Royal Heart
25.02.2012, 17:51
Sanmıyorum ama inşallah. Kraldan çok kralcıların sesi stadı bastıracaktır yine.
Bugün de sesimiz çıkmayacaksa Trabzonspor bir daha asla Trabzonspor olamaz...

Legolas77
25.02.2012, 17:52
90 dk yönetim istifa sesini duymak istiyorum inşallah böyle olur

Royal Heart
25.02.2012, 17:58
9odkyÖnetİmİstİfa!

Ha-kan
25.02.2012, 18:00
90dk yönetim istifa!

OFLU_79
Bu MacIn anlamI kalmadI daha. Yönetim Istifay!!!!!!

GencTurk6161

sen buna inanıyormusun????????????

Sacit
25.02.2012, 18:06
Tribünleri peşkeş çekilmiş Trabzonspor'da ses çıkar mı? Çıkacak mı? Göreceğiz...

Yaşar
25.02.2012, 18:09
Yönetim Kurulu hangi yüzle bu maçı izlemeye gelecek?

Royal Heart
25.02.2012, 18:11
Bu maçta gerçek Trabzonspor taraftarlarını görmek istiyoruz !

Cafer Bulur
25.02.2012, 18:11
Bende tolga,mustafa ve aykutun dinlendirilmesinden yanayim.
onur
serkan celustka giray cech
volkan colman zokora olcan
henrique halil

GencTurk6161
25.02.2012, 18:17
En gÜzel revİzyon yÖnetİmİn İstİfa etmesİyle olur!!!

DeAgLeMaNyAq
25.02.2012, 18:49
Ben yoğun bir istifa sesi beklemiyorum. Trabzon'daki taraftarlar yönetimi eleştirme konusunda daha geri planda kalıyorlar...

Erbay
25.02.2012, 19:00
Yenersek büyük sürpriz benim için.

Cafer Bulur
25.02.2012, 19:02
Yenersek büyük sürpriz benim için.
Nedenki,ikinci devrede kendi sahamizda hep kazanmadik mi?

Erbay
25.02.2012, 19:04
Mersin'in kesin puan alması lazım ve deplasmanda her zaman daha iyi oynuyorlar.

Cafer Bulur
25.02.2012, 19:09
Mersin'in kesin puan alması lazım ve deplasmanda her zaman daha iyi oynuyorlar.
Psv ye karsi ezildik, rezil bir yönetimimiz var ama mersini yenmemiz sürpriz olmaz.

Mersin macin favorisidir,böyle desek daha dogru olur.;)

Ibrahim Gaygusuz
25.02.2012, 19:30
Vay be 90 dakika takimini desteklemiyen taraftar, 90 dakika yonetimi istifaya cagiracak :)

Once takima desteginizi verin, insanlar gelir gider ama forma degismez.
Bitis dudugunden sonra protestolar yapilsin.

Arda'
25.02.2012, 19:34
Berabere biteceğini düşünüyorum.

DeAgLeMaNyAq
25.02.2012, 19:54
Burak açısından bakarsak forma giymediği 3 maçta 2 mağlubiyet 1 galibiyet aldık...

Jackdaniels
25.02.2012, 20:03
Maçtan çok taraftarları izlicem...

61trabzonomer
25.02.2012, 20:06
Maçtan çok taraftarları izlicem...

tam buna benzer bir yorum yapmaya girdim bende, hiç sonuç önemli değil artık heyecanımızı aldılar resmen.

Togrul
25.02.2012, 20:08
Benim anlamadığım bir şey var. Oynadığımız maçlar her şeyden bağımsız bir süreçtir. Fenerbahçe puan kaybediyor şuanda. Yarın Beşiktaş veya galatasaray yada herikisi puan kaybedecek. Bğyle haftada kenetlenmek yerine statta protesto yapacağız yaklaşımını ben kabüllenemiyorum. Takımın olabildiğince puan kazanıp gelecek sene avrupada olması lazım.

murat3861
25.02.2012, 20:15
Benim anlamadığım bir şey var. Oynadığımız maçlar her şeyden bağımsız bir süreçtir. Fenerbahçe puan kaybediyor şuanda. Yarın Beşiktaş veya galatasaray yada herikisi puan kaybedecek. Bğyle haftada kenetlenmek yerine statta protesto yapacağız yaklaşımını ben kabüllenemiyorum. Takımın olabildiğince puan kazanıp gelecek sene avrupada olması lazım.
tebrikler, bence çok güzel bir yorum

Metin Sağır
25.02.2012, 20:20
4-2-2-2

http://www.footballuser.com/formations/2012/02/346657_Trabzonspor.jpg

Royal Heart
25.02.2012, 20:23
İşte biz aslında tam da bunu yapıyoruz, tepki gösteriyoruz ki bu takım seneye Avrupa'ya gidebilsin ;) Dar bakmayın olaylara, ''gerekirse'' Avrupa'ya gitmemeyi destekleyen bir yönetime tepkiden bahsediyoruz burada ! ! !

cakalkerem
25.02.2012, 20:26
kim gol atacak acaba?
Ayakta duramayan henriquemi yoksa yürümeyi unutan Halil mi?

Yine bekleki olcan tek başına oynasın cocuk...

Transfer yapmayan yönetim istemiyoruz...Yönetim acilen bırakmalı

-Samet
25.02.2012, 20:29
4-2-2-2

http://www.footballuser.com/formations/2012/02/346657_Trabzonspor.jpg

Çıkacağımız kadro veya ona en yakın kadro budur herhalde.

Joacivil
25.02.2012, 20:52
AKp ve Başkan şakşakcsı Trabzonlu gençler tek falan göstermez bagırırlar büyük baskan diye pankart asarlar merak etmeyin

Cafer Bulur
25.02.2012, 20:56
tam buna benzer bir yorum yapmaya girdim bende, hiç sonuç önemli değil artık heyecanımızı aldılar resmen.
Fb yenildi kazanmak zorundayiz,renkdaslarim kendinize gelin.;)

Fatih ÇOLAK
25.02.2012, 21:01
Burak'mıyorlar ki bitirelim şu ligi...Bu hafta ki sonuçlar (galip gelirsek) bizi potaya fazlasıyla sokar...Böyle dediğim her hafta kritik puanlar kaybettik :)

Bu sefer kaybetmeyelim, her şey bitti derken yeni bir başlangıç olabilir...

Dip.Ing.Mag.
25.02.2012, 21:10
Burak'mıyorlar ki bitirelim şu ligi...Bu hafta ki sonuçlar (galip gelirsek) bizi potaya fazlasıyla sokar...Böyle dediğim her hafta kritik puanlar kaybettik :)

Bu sefer kaybetmeyelim, her şey bitti derken yeni bir başlangıç olabilir...

aynen dedigin gibi ve iste sirf bu yuzden adim gibi eminimki yine puanlari sacacagiz fütursuzca...

Asi Çaykaralı61
25.02.2012, 21:16
Maç tahminim 2-0 yeterki baskılı oynayalım

61trabzonomer
25.02.2012, 21:20
Fb yenildi kazanmak zorundayiz,renkdaslarim kendinize gelin.;)

abi bugüne kadar tek bir kötü kelime kullanmadım yönetim için halada bir kurnazlık peşinde olduğunu düşünüyorum yönetimin ama heves işte kalmadı gitti:S

Sadri şener

ben kupayı alırım arkasından yd ceza vermeyeceğinden uefa biner tepelerine nede olsa diyerek bu kararı aldı bence 1 taşla 2 kuş vurmak istiyor.

bu arada biri güzel birşey dedi ama onun cevabını bende bulamadım, fenere ceza vermeden nasıl kupayı bize vercek ??? offf offf hayırlısını sen biliyosun allahım hakkımızı bu dünyada ver.

Ilelioglu
25.02.2012, 22:51
Benim on birim...

--------------------------Onur-------------------------

Celustka-------Sadri Sener-----Nevzat Sakar--------Cech

-----------Baris Ö.--------Zoko-------Colman------------

Burak----------------------------------------------Olcan

--------------------------Henri--------------------------

r9emre
25.02.2012, 23:00
Bir Sapara'ya bakıyorum kaç haftadır kestiği muazzam ortalara, hepsi bir tehlike bir de bizim isim farketmeksizin açtığımız ortalara.. Sapara asist yapıyor sürekli bizim ondan değerli gördüğümüz Aykut, Adrian, Colman yerlerde bir performans sergiliyor. Çok yazık, çok.

arifberkay
25.02.2012, 23:03
90 dk yönetim istifa sesini duymak istiyorum inşallah böyle olur

Trabzonda ki taraftardan mı?olursa sasarim

Numan Yerlikaya
25.02.2012, 23:08
Fener puan kaybetmiş Beşiktaş Gs ile oynuyor bu haftada kazanamassan hiç kazanma bırak!

deneme61
25.02.2012, 23:14
puan kayubetmememiz gereken bır hafta..artık lıg ın sonu.. en azından playof da ıddamız olması ıcın puan farkının azalması sart.yoksa formalıteden playof oynayıp sampıyonu belırledık derız

seyduna_efil
25.02.2012, 23:24
Puan kaybetmememız gereken haftaların hepsınde puan kaybettık..

İlker Yazıcıoğlu
25.02.2012, 23:27
Bir Sapara'ya bakıyorum kaç haftadır kestiği muazzam ortalara, hepsi bir tehlike bir de bizim isim farketmeksizin açtığımız ortalara.. Sapara asist yapıyor sürekli bizim ondan değerli gördüğümüz Aykut, Adrian, Colman yerlerde bir performans sergiliyor. Çok yazık, çok.

Adamım,Sapara ne yaptı bizde?Biraz mantıklı yorum yapın şuraya?Evet,her maç 90 dakika oynamadı bu adam ama oynadığı zamanda da sahada yoktu.Al topu ver geri,al topu ver geri.Her takımda tutmuyor dikiş işte.Kurcalamaya gerek yok.Burak da hiç bir takımda ortada yoktu bizde dikiş tutturdu.Mesele budur.Boşverin artık Sapara'yı falan...

cihatöztürk
25.02.2012, 23:41
kesinlikle kazanmamız lazım

beşiktaşda galatasarayı yener inşallah

1. gs :60
2. fb : 54
3. bjk : 52
4. TS : 49

gs ile 11 puan
fb ile 5 puan
bjk ile 3 puan

farkı kapatırız bu hafta

nuri45
25.02.2012, 23:43
Böyyük baskan yarin maci yandaslariyla yalniz izleyebilse ne güzel olur. Taraftardan en etkili cevabi almis olur.

mourner
25.02.2012, 23:44
maçtan tek beklentim tüm tirübünlerin hep bir ağızdan YÖNETİM İSTİFA diye bağırmasıdır. bu kulübü kimse bu kadar itibarsızlaştıramaz. şikecilerle aynı yoldan yürüyen başkan istemiyorum ben.

Ogün YAZICI
25.02.2012, 23:51
malum avni akerdeki fenerbahçe maçı yaklaşıyor.bu nedenle stadda yapılacak en küçük küfürlü tezahüratı bile şişirip raporlara yazacaklardır...

delfino
25.02.2012, 23:53
maçtan tek beklentim tüm tirübünlerin hep bir ağızdan YÖNETİM İSTİFA diye bağırmasıdır. bu kulübü kimse bu kadar itibarsızlaştıramaz. şikecilerle aynı yoldan yürüyen başkan istemiyorum ben.

kesinlikleee katılıyorummmmmmmmmmm tam bir trabzonspor aşığı olan ibrahim hacıosmanoğlunu en kısa sürede başkan olarak görmek istiyorummm ...

İlker Yazıcıoğlu
25.02.2012, 23:55
kesinlikleee katılıyorummmmmmmmmmm tam bir trabzonspor aşığı olan ibrahim hacıosmanoğlunu en kısa sürede başkan olarak görmek istiyorummm ...

Hacıosmanoğlu'nun 'padişah tayyip'e rağmen' hareket edeceğine inanıyor musunuz hakikaten??

Soner Albayrak
26.02.2012, 00:18
Benim on birim...

--------------------------Onur-------------------------

Celustka-------Sadri Sener-----Nevzat Sakar--------Cech

-----------Baris Ö.--------Zoko-------Colman------------

Burak----------------------------------------------Olcan

--------------------------Henri--------------------------

Burak kart cezalısı oynamıyor bu hafta dostum ;)

Ilelioglu
26.02.2012, 00:30
Burak kart cezalısı oynamıyor bu hafta dostum ;)

Hasan Yener'i yaziyorum onun yerine. Bilgi icin tesekkürler. ;)

DeAgLeMaNyAq
26.02.2012, 00:39
Bu maçı alırsak büyük ihtimalle BJK yarın kaybedeceği için 16 hafta aradan sonra dördüncülüğün önüne geçeceğiz. Ama İnönü'de BJK'yi yenip ikili averajda öne geçmektikten sonra bu maçın tek başına bir anlamı yok...

Ahmet Kuru
26.02.2012, 00:42
bugün ki maçta taraftardan yönetime karşı bir ders vermesini bekliyorum.

3 puan fasafiso gözümde.

Ben Trabzonspor'un taraftarıyım. Ben onurum ve şerefim için sahaya çıkan ruhun ve zihniyetin bir parçasıyım.
Ben kirli çıkarlar ve amaçlar uğruna kendi değerlerinden taviz veren camianın insanı değilim.

Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimizi kaybettirmeye değil Sadri Şener'in tüm Türkiye'nin gücü yetmez! yetmemeli!

Taraftar olarak bu konuda hassas olduğumuzu en başta Sadri Şener ve yönetim kurulu üyelerine , diğer yandan tüm Türkiye'ye göstermeliyiz.

Artık herkes susacak,

Hüseyin Avni Aker'deki taraftar konuşacak....!

dead_microbe
26.02.2012, 00:59
maçı %100 izlemicektim ama tepkiyi görmek için seyredicem

sametbey
26.02.2012, 01:02
Dogrumu okudum? maci lig tv 2 mi veriyor??
ya olamaz ya, bir derbi yüzünden maci internet den mi seyredecez. neymis " Derbi önce " programi. haydaaa bende tek ligtv var

yavuzbaha
26.02.2012, 01:12
Dogrumu okudum? maci lig tv 2 mi veriyor??
ya olamaz ya, bir derbi yüzünden maci internet den mi seyredecez. neymis " Derbi önce " programi. haydaaa bende tek ligtv var
nasıl yani kardeş,sende digitürk kutusu yok mu

Samet Yildirim
26.02.2012, 01:14
---------------Tolga--------------
Serkan-----Giray---Celu---Cech(Piotr)
----------Zokora--Colman--------
Volkan---------------------Olcan
---------Halil---Henrique-----------

.................................................. ..........................

-----------------Tolga----------------
--Serkan-----Giray----Celu----Cech(Piotr)
----------------Zokora---------------
-------Colman-----------Olcan-------
----------------Adrian---------------
----------Halil----------Henrique--------
Bu 2 kadro disinda birseyi kabul etmiyorum.

sametbey
26.02.2012, 01:16
nasıl yani kardeş,sende digitürk kutusu yok mu

ustam ben almanyada kablo üzerinden üyeyim Lig tv ye. bende sadece lig tv var

Mert Oğuzlu61
26.02.2012, 01:18
_________________tolga_________________

___serkan_____giray_____celu_____cech(piotr?)

_______________colman__zokora

_______volkan_______adrian______olcan

____________________henrique

direk şu 11 i görmek isterim... umarım sürpriz olmaz.

DKaraduman
26.02.2012, 01:19
ustam ben almanyada kablo üzerinden üyeyim Lig tv ye. bende sadece lig tv var

Bir şekilde hallederler onu, arayıp sor istersen.

DeAgLeMaNyAq
26.02.2012, 01:28
Düne kadar maç Lig TV'de diye reklam yaptılar şimdi yayın akışına baktım Lig TV 2'ye atmışlar. Sanki GS-BJK maçı şampiyonluk karşılaşması ya 4 saat önceden maç öncesi yayın yapacaklar. Allah akıl fikir versin...

Samet Yildirim
26.02.2012, 01:35
Bir şekilde hallederler onu, arayıp sor istersen.
Yok olmuyor bende almanyada yasiyorum.

Ama ben kablodan izlemedigim icin sikinti yok.

Samet Yildirim
26.02.2012, 02:16
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/408024_285099114890889_106588929408576_666057_1998 297539_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=285099114890889&set=a.107758372624965.8065.106588929408576&type=1&ref=nf)

r9emre
26.02.2012, 02:36
Şu maçta Aykut ile Yumlu kesildi kesildi nasıl kesilirse kesilsin ama kesinlsin, umrumda değil. Kesilmedi bu sene biter Trabzonspor benim için zaten ilerisi yok bu ikisi oynadıkça. Gerekirse Giray - Zokora stoperler yaparım sağa Celustka sola Cech orta sahada Serkan - Colman başlarım göbekte ama Aykut'la ve Yumlu ile başlamam.

Şentürk
26.02.2012, 10:01
Fener yenildi, gs-bjk maçı var 6 puanlık maç, mutlaka kazanmamız gerekli.
Onur
serkan,celustka,giray,cech
Volkan,colman,zokora,olcan
Henriqe,Alan

güneyli
26.02.2012, 10:16
Yönetimin akla ziyan kararına öfkelenip takımı yalnız bırakmayalım...Yönetimden önce Trabzonspor gelir..

Metin Sağır
26.02.2012, 10:26
Kalede kim olur sizce bugün?

Murat GENEL
26.02.2012, 10:30
Kale Arkasının tepkisi ne olacak acayip merak ediyorum..Maçtayız..

SAFA
26.02.2012, 10:31
Bu maçı bir şekilde kazanmalıyız ve Galatasaray'ın Beşiktaş'ı yenmesini bekleyeceğiz. Gerçekçi olalım bu kadro ve anlayışla şampiyonluk falan hikaye hedef 2.lik olmalı .

61trabzonomer
26.02.2012, 10:50
Kalede kim olur sizce bugün?

Tolga tabii ki kolayına vazgeçmez şenol hoca tolgadan,üstelik kaptan.

Mehmet Cihan Kocaman
26.02.2012, 11:18
Kalede Onur olursa şaşırmayın..
6 puanlık, hatta 9 puanlık maç. Kazanmalıyız.
Basket maçıyla aynı saate koyanlara da selam olsun..

Murat Acar
26.02.2012, 11:19
Artık maçlarında tadı tuzu kalmadı ne diyeyimki ben bu yönetime

jeepeers
26.02.2012, 11:38
bu maçın neticesi önemini dün itibari ile yitirmiştir
yapılacak olan protestolar çok daha önemli
yensen ne yazar yenilsen ne yazar bu saatten sonra

zafercalikoglu
26.02.2012, 11:45
bu oyuncularka ancak bu form durumlarıyla,yenilmezsek bizim için iyi sonuc,,mersin deplasman takımı çünküü

Sacit
26.02.2012, 11:47
Tiyatro varmış saat 16:00 da

izleyelim bakalım...

Enes Başkaya60
26.02.2012, 11:49
Güzel bir tepki verilir inşallah ve yüzleri varsa istifa ederler..

Veysel
26.02.2012, 11:54
Tiyatro varmış saat 16:00 da

izleyelim bakalım...

Aynen izleyelim tiyatroyu

olcay_61
26.02.2012, 11:55
Güzel bir tepki verilir inşallah ve yüzleri varsa istifa ederler..
kim güzel tepki verecek Allah aşkına, kale arkalarındaki yönetim yanlısı!! arkadaşlar mı yoksa takımı desteklemekten aciz maraton mu?

lazo1967_61
26.02.2012, 12:07
.....................Onur......................
piotr.....celu..........giray..........cech
............colman.....serkan...............
volkan...........adrian................olcan
................henrique.......................

Bera B.
26.02.2012, 12:20
Onur, Adrian, volkan Paolo(hatta b8) oynamalı, Sercan, Jebrin kadroda olmalı. Aykut oynayacağına bir kişi eksik çıkalım..

Royal Heart
26.02.2012, 12:21
Maçı boşverin de bugün ''İSTİFA'' bekliyoruz.

kürşat61
26.02.2012, 12:21
Mağlubiyet şaşırtmaz beni.

sametaydin
26.02.2012, 12:24
Bence kadro şöyle olmalı:

Tolga-Serkan-Celustka-Giray-Cech-Volkan-Aykut-Colman-Olcan-Halil(Sercan)-Henriqe

Tolunay Abdioğlu
26.02.2012, 12:25
Küfür ve hakarete varan tezahüratlardan kaçınılarak Sadri Şener ve arkadaşlarının istifaya davet edilmesini umuyorum.

Her ne olursa olsun,içimizden vurulmuş da olsak.Sahada 11 bordomavi yürek, Kulübe de hayatını Trabzonspor'a adamış insanlar var.

Saldır Trabzon'um!

Onur
Serkan-Giray-Celustka-Cech
Colman-Zokora
Volkan-Adrian-Olcan
Henrique(Halil)

Murat'
26.02.2012, 12:29
Yine berbat bir oyunla kazanacağız muhtemelen.

ANIL
26.02.2012, 12:34
............................onur
celu........giray...................mustf......... cech
....................zoko.........colman
volkan............................................ ..olcan
.....................henriq.....halil

H1

hüseyin1975
26.02.2012, 12:36
Bu macda yönetime tepki göstermeliyiz ama Futbolcularinda konsantrasyonunu bozmamaya calismaliyiz.
Nasil olacak bilmiyorum.

Cem Erginay
26.02.2012, 12:41
taşkınlık olmadan yönetim istifa diye bütün taraftarlar tepki koymalı. kale arkasını çok merak ediyorum. bundan sonra içerde hem sivas en önemlisi fener maçı var 1 yıldır bütün taraftarların beklediği maç.
kadro içinde maçta adrian ve henrique in kesin olması gerekiyor. son şansları diyecem ama zaten lig bitti sayılır :))

bilgehan83
26.02.2012, 12:44
Adamım,Sapara ne yaptı bizde?Biraz mantıklı yorum yapın şuraya?Evet,her maç 90 dakika oynamadı bu adam ama oynadığı zamanda da sahada yoktu.Al topu ver geri,al topu ver geri.Her takımda tutmuyor dikiş işte.Kurcalamaya gerek yok.Burak da hiç bir takımda ortada yoktu bizde dikiş tutturdu.Mesele budur.Boşverin artık Sapara'yı falan...

sapara'yı ön liberoda kullandıgımızdan olmasın sakın..sapara on numara görevini yapabilecek bir oyuncu idi ama bizim teknik ekip onu nerde oynatacagını göremedi...
onur
serkan giray celu cech
colman zokora
adrian sapara olcan
burak

şöyle bir oyun düzeni oturtabilseydik elli yedi puanımız olurdu bugün...

o yüzden sapara'yı gönderip barış özbeki kadroda tutmak da ayrı bir komedi tabii ki...

sapara seneye gelir bizde oynar..

Tolunay Abdioğlu
26.02.2012, 12:47
Ah tribün grupluğu ahh. :)

biltrabzon
26.02.2012, 12:52
su sapara ne futbolcu adam antepi sirtliyor tek basina.Bizde aykut,yumlu,baris,tayfun varken sapara nin takimdan gönderilmesi komedi..Senol Günes in adamligi tartisilmaz ama hocaligi soru isareti.Sapara gibi adami yanlis yerde oynatip durdu.

SensitiveLord61
26.02.2012, 12:55
Taraftarın en heycansız oldugu maç bu maç . Böyle maçları kazanmasını biliyoruz bugun yine kazanacagız bence.

Sibel
26.02.2012, 12:58
Hava güzel. Heyecansız bir maç günü. Demek kaderde bu da vardı.
Maç saati yaklaşsa da maça gitsek artık.

Hürgün Aygün
26.02.2012, 13:08
Tribünlerin tepkisini çok merak ediyorum bugün.

28TS61
26.02.2012, 13:11
Tribünlerin tepkisini çok merak ediyorum bugün.

en güzel tepki stadi bos birakmak olur. keske bunu basarabilsek.

hüseyin1975
26.02.2012, 13:14

Bu satilmislarin yüzünden Trabzonsporumu yalniz birakamayiz.

Asi Çaykaralı61
26.02.2012, 13:17

Trabzonspor kalıcıdır bunun için stad full olmalı

28TS61
26.02.2012, 13:20
Bu satilmislarin yüzünden Trabzonsporumu yalniz birakamayiz.

peki ne yapabiliriz ? taraftari dinleyen adam yerine koyan mi var ?
8 aydir ne yaptilar. bundan önceki yönetimler ne yapti?
taraftar gelsin para getirsin istedikleri bu.
biri mecnuna sahiplenir, digeri azize kardesim der. digeri gayse gereken cevabi verdi der.
daha ne bekliyoruz bunlardan

28TS61
26.02.2012, 13:21
bugünki mersin macimizi pisligtv2 den yayinliyorlar

pisligtv
15:15 Derbi Günü: Galatasaray - Beşiktaş (C)

pisligtv2
15:00Maç Başlıyor (C)
16:00Trabzonspor - Mersin İY (C

marka degerleri ortada

Murat'
26.02.2012, 13:22
Şenol Güneş gerçekten aç futbolculara şans versin.Henrique,Adrian, Barış Özbek,Ferhat gibi oyuncular mutlaka şans bulmalı.

Semra
26.02.2012, 13:23
Zor bi maç olacak, inşallah kayıpsız geçeriz.

unal.hso
26.02.2012, 13:27
Tribün yine çekirdek yiyerek tepki verir :)

cemoli5408
26.02.2012, 13:29
Şenol Güneş gerçekten aç futbolculara şans versin.Henrique,Adrian, Barış Özbek,Ferhat gibi oyuncular mutlaka şans bulmalı.

En güzel yorum bu. Takımda sonuç ne olursa olsun değişmeyenler var. 1 seneden beri formsuz olup oynayanlar var. forma rekabeti yok. Aç oyuncular sahaya sürülürse, ki bu 20 yaşında bir genç bile olabilir, takım daha iyi işler yapabilir. Sahada ölesiye çırpınan adamlar lazım.

hüseyin1975
26.02.2012, 13:30
peki ne yapabiliriz ? taraftari dinleyen adam yerine koyan mi var ?
8 aydir ne yaptilar. bundan önceki yönetimler ne yapti?
taraftar gelsin para getirsin istedikleri bu.
biri mecnuna sahiplenir, digeri azize kardesim der. digeri gayse gereken cevabi verdi der.
daha ne bekliyoruz bunlardan

Kizmakda haklisin ama Takimizin sucu yok, onlari yalniz birakamayiz.
Yönetime tepki vermeliyiz, en iyisi tesislere gitmek ve büyük bir gösteri düzenlemek.
Eger fenerbahce yönetimi Haciosmanoglunu destekliyoruz deseydi eminim tesisleri basardi taraftari!
Biz ise konusuyoruz ancak, keske trabzonda olabilsem.

alfadog61
26.02.2012, 13:32
la niye ligtv 2'ye koyuyalar bizim maclari, seytan diyo ara sunlari ana avrad sov

cemoli5408
26.02.2012, 13:33
Geçen sene kıran kırana geçen şampiyonluk yarışında Trabzonlu bir mütayit abiyle konuşurken aynen şunu dedim" abi bu sene şampiyon olsak ne güzel olur."
Abinin cevabı; "olmasak ne olur, bizden yukarda bitane varsa, aşşağıda 16 tane var." Mantık bu olunca, işler zora giriyor. Maça gelince, bu maçta 2, hatta 3 forvet denerim. Sistemimi de 4-3-3 yaparım. deli gibi saldırırım. Her maçta gol yiyeceğim zaten belli, bari tek kişiyle gol arayacağıma 6 kişiyle gol ararım daha iyi.

Hürgün Aygün
26.02.2012, 13:36
la niye ligtv 2'ye koyuyalar bizim maclari, seytan diyo ara sunlari ana avrad sov
Gs-Bjk maçı 19.00'da ama büyük(!) derbilerinin maç öncesi yayınına daha 15.15'den yayınlayacaklarmış.Sanki şampiyonluk maçı paranın köpeği olmuş bunlar.

hüseyin1975
26.02.2012, 13:39
Demirören Denyosu 103 Milyon Borcu hibe edecekmis ama tek sarti varmis: yeni gelen baskan ve baskanlarda besiktasin kasasina koyduklari parayi hibe edeceklermis:) Uyaniga bak sen;)

Konusmasinda birde ikidebir "yüce besiktasimiz" diyor. Tövbe Tövbe:(

hüseyin1975
26.02.2012, 13:41
Bugün galatasarayin besiktasa fark atmasini diliyorum. Lig bitmedende ikinci siraya yerlesiriz Insallah.

Ha birde Genclerbirligine DIKKAT!

Ahmet Öztürk
26.02.2012, 13:41
Kale Arkasının tepkisi ne olacak acayip merak ediyorum..Maçtayız..

Kolay Mı? Göğüs Germek Her Derde Senelerce..
Kolay Mı? Sabahlamak Uykusuz Gecelerce..
Kolay Mı? Şampiyonluk Görmeden Ölmek Sence..
Kolay Mı? Trabzon'um Kolay Mı? Söyle..

Gündeme yönelik tepki bu olacakmış kale arkasından :)

Ahmet Öztürk
26.02.2012, 13:42
Gs-Bjk maçı 19.00'da ama büyük(!) derbilerinin maç öncesi yayınına daha 15.15'den yayınlayacaklarmış.Sanki şampiyonluk maçı paranın köpeği olmuş bunlar.

Bu "Büyük Derbi"yi Türkiye'den başka hangi ülke canlı olarak yayınlayacak acaba ?

Murat'
26.02.2012, 13:44
Amma da abarttınız bu yayın olayını, 5 sene öncesine kadar maçları radyodan dinliyorduk.

Royal Heart
26.02.2012, 13:45
Amma da abarttınız bu yayın olayını, 5 sene öncesine kadar maçları radyodan dinliyorduk.
Tabi ya geçen senenin şampiyonu bu duruma şükretsin (!)

Sibel
26.02.2012, 13:53

:rolleyes::rolleyes: İyi güzel de, yönetim bunu duyup peçetelere sarılacak değil. Açık ve net cümleler olmalıydı...
Demirören'i desteklemiyoruz, destekleyeni de istemiyoruz...gibi.

hüseyin1975
26.02.2012, 13:55

Yahu Hocasi FILOZOF, Taraftari FILOZOF!
Bizi kim anliyacak?
ISTIFA ISTIFA desinler yeter:(

edonis61
26.02.2012, 13:55
Alt biter bizim olur

Royal Heart
26.02.2012, 13:56

Offf ya gün ''romantik'' olma günü değil, bu nedir ?!?! H.Avni Aker'e gerçek Trabzonspor taraftarı gitsin bugün sadece ve sadece. Bir duruş, bir ses ''İSTİFA''. Uzatmaya, dallandırmaya ne gerek var ?! Şiir istemiyoruz, tepki istiyoruz.

Ömür Karadeniz
26.02.2012, 13:58
Ordaki kelimelerde ben yönetime doğrudan bir istifa çağrısı göremiyorum,gören varsa beri gelsin.

toksoy61
26.02.2012, 14:01
mersin kazanır yada en iyi ihtimal berabere kalırız. takım çökmüş vaziyette. burak ı uzun toplarla pozisyona sokmaktan başka becerisi olmayan bir takımız. olcan geldide biraz canlandı hücum hattımız. olcan ve burak formda olursa kazanıyorduk şimdi burak ta yok. defansımız zaten gol yiyeceği kesin. ortada zokora nın pili bitmiş, aykut zaten ne yaptığını bilen var mı bilmiyorum. colman son haftalardaki performasını devam ederse galibiyetini zaten unutun derim.

gerçi galip gelsen ne olacak ki. sanki şampiyon mu olacağız. ilk 4 e kalsak ne olacak? şampiyon mu olacaksın. bence 4 e bile girmeye gerek yok. bırakalım topçular erkenden dinlensinler. zaten bütün sene canları çıktı. sadece türkiye kupasına odaklanalım yeter. bu gidişle zaten avrupa kupalarıda olmayacağı için rahat olabiliriz:)

maçta dikkat edeceğim en önemli konu acaba o herşeyi çok bilmiş taraftarımızın stadta yönetime nasıl bir cevap vereceğidir. şahsi düşüncem maratondan bir iki ses yükselir onlarda paralı taraftarlarca bastırılır.

srmnlii
26.02.2012, 14:02
üstekilerin puan farkı yaşayacağı bi haftada bu maçı alırsak eğer 2. lik için çok büyük bir adım atmış oluruz buda seneyede ş.liginde olabiliriz demek açıkçası bu maçta üç puan çok ama çok önemli..

Harun
26.02.2012, 14:06
Şenol Güneş Burak yokken bari çift forvet çıksın sahaya.Kendi sahamızda bari adam akıllı oynayalım.

Harun_ayar_ts
26.02.2012, 14:08
Şenol Güneş Burak yokken bari çift forvet çıksın sahaya.Kendi sahamızda bari adam akıllı oynayalım.
katılıyorum

İgzas-61
26.02.2012, 14:18
Maç umrumda değil esaslı bir protesto istiyorum..

praximuns61
26.02.2012, 14:23
herşeye rağmen hala 2. lig için şansımız var ve artık bitti avrupa yok antreman yapamadım bahanesi, güzel oyun görelim ilk kez bu sene

TSemih61
26.02.2012, 14:23
Arkadaşlar gelecek vaad eden bir oyuncu yok mu altyapıdan? Şu Zeki'nin yerine yedeklere alsın. Bu kadar mı zor altyapıdan bi oyuncu çıkartmak.

Oğuzhan
26.02.2012, 14:34
Tanju direk avrupa ligi maçına çıkıyor Ekrem Dağ'ı kesip bir şey demiyorum daha hocam. Cale'yi izledik kaç sene Ferhat ondan 3 gömlek üstün oyuncu.

Emirhan Yazıcı
26.02.2012, 14:45
Maçın Önune Gecen Çok Şey Vardı Güzel Oyun Güzel Skor İnsallah..

Oruç
26.02.2012, 14:47
Öyle diyorsunuz da adam Aykut'u, Mustafa'yı oynatıyor bu defa ne oyunculara ne de hocaya demediğiniz kalmıyor.

Taraftar ne dediğini bilmiyor.

Alt yapıdan oyuncu çıkıyorda mı hoca oynat mıyor ?

Oynatınca görüyoruz neler olduğunu.