PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi 2.Tur Rövanş Maçı | PSV Eindhoven 4-1 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Sefa
17.02.2012, 12:24
PSV Eindhoven - TRABZONSPOR

23.02.2012 - 19:00

Philips Stadium
.
.

Trabzonspor 61
17.02.2012, 12:25
4-1 yeniliriz. PSV şov yapar.

Merve H.Oğlu
17.02.2012, 12:29
Hakkımızda hayırlısı olsun.
Umarım silkenelip kendimize geliriz ve istediğimiz sonucu çıkartırız oradan.
Allah yardımcımız olsun!

Numan Yerlikaya
17.02.2012, 12:39
İçimde hala umut var Zokora ve Glowacki oynarsa 1-2 yapıp uzatmalara götürebiliriz

Berk
17.02.2012, 12:46
PSV'nin maçı fazla sallamamasından ve Zokora'nın dönüşünden dolayı 1-1 yada 2-1 biter.Acı çeke çeke izleriz yine maçı..

sirkan
17.02.2012, 13:10
Zokora ve Glowacki oynayacakmi?
oynamayacaklarsa o macada gidilmez....

burak zaten hep kendine oynuyor... ofsayt ne oldugunu bilmiyormu bu adam...

DeAgLeMaNyAq
17.02.2012, 13:18
Son 5 sene de hiçbir Avrupa karşılaşmasında birden fazla gol atamadık. O yüzden hiç kendimi kandırmak istemiyorum. Ancak BJK'nin başına geldiği gibi rakip maçın başında eksik kalırsa veya erken bir golle öne geçersek bir ihtimal şansımız olabilir...

Trabzonspor 61
17.02.2012, 13:20
Burak yine rakip savunmanın içinde kaybolur. Her Avrupa maçında olduğu gibi!

Ertan 51
17.02.2012, 13:22
Berabere biter ilk maçın acısı çok daha oturur içimize,sağlık olsun bakalım.

haltun
17.02.2012, 13:28
beklentileri az tutalım, belki ozaman kazanırız

memmedaga
17.02.2012, 13:39
3-1 alir PSV

Fatih ÇOLAK
17.02.2012, 13:43
PSV ne isterse o olur...

Fatih Özkan
18.02.2012, 04:14
0-2 çok zor bir skor mu ?
Elbette değil...
Ama takım hiç iyi sinyal vermiyor...

Ibo61
18.02.2012, 09:15
3-2 yenecegiz...bende 63 kisilik grubumuzla stadyumda olacagim :-))))

melodicforce
18.02.2012, 09:34
1:2 deplasmanda yenelim, uzatmaya gidelim, baska bise istemem....!!!!

IRLANDA'dan gelecek 5 Drogheda United'li arkadaslar icin umarim kötü bir deplasman tribünü olmaz.
adamlar bizleri görmek icin geliyorlar, umarim pisman olmazlar....

deneme61
18.02.2012, 10:26
psv ısı sansa bırakacagını sanmam. yuklenecektır.. bızım bulacagımız erken bır gol daha da acılmalarına sebep olabılır

Deniz Tosunoğlu
18.02.2012, 10:41
Biletimi aldim PSV tribununden. Canli olarak Trabzonumun ilk macini izleyecegim. Umarim guzel bir skorla ayriliriZ.

Gurpas
18.02.2012, 10:44
şunu kabul etmek lazım takımız çok çok çok kötü, futbol adına hiç bir şey üretemiyor

Mert Pasa
18.02.2012, 10:46
Insallah bizim de PSV gibi oynayacagimiz gunler gelir,adamlar bizden ustun ve tamamen bu takim futboluna dayali.

Yalniz futbolun da guzelligi bu tekere comak sokabilmenin mumkun olmasindan geliyor.Braga Besiktas maci benzeri bir kurgu+ sans ayni seyi bize de yasatabilir.

lazo1967_61
18.02.2012, 10:56
...................tolga...................
celustka...giray....glo...........cech
........zokora...Adrian.................
burak......alanzinho..............olcan
................henrique..................

Berke6198
18.02.2012, 11:02
Maçı 2-1 alıp uzatmalara bırakmak en iyisidir :) Yine gol yemeyiz diyenler totem denemesindedir kesin. Zokora bu maçta orta sahamızı düzenleyecektir... "O"na kalpten inanıyorum. Ancak Giray'ın yine böyle hatalar yapması durumunda bizim Psv'yi elememiz zor gözüküyor.

must61
18.02.2012, 11:06
Trabzonspor'un, Avni Aker'de 2-1 mağlup olduğu PSV Eindhoven son üç sezonda sahasında oynadığı 67 maçta sadece 2 kez yenildi :rolleyes:

zor ama neden olmasın.

duhan3580
18.02.2012, 11:12
daha önce yaptık ve daha önce bize de yaptılar...ilk maç Trabzonspor -1- Perugia-2- ikinci maç Perugia -1- Trabzonspor -2-..sonrasınd auzatmlarda 3-1 yaptık ve maç bitmeden olaylar çıktı hükmen 3-0 aldık..ayrıca Dinamo Kiev-1- Trabzonspor-2- rövanştaTrabzonspor-0-Dinamo Kiev-2-......o yüzden futbolda her sonuç var o gün kötü oynayan Trabzonspor çok iyi o gün iyi oynayan psv kötü oynayabilir...ve hakikaten bu tip maçlarda ilk golü atan büyük avantaj sağlıyor..her zaman demişimdir güçlü takımlarla ilk maçı deplasmanda zayıflarla içerde oynacaksın diye...bizim şansızlığımız ilk maçı içerde oynamak oldu bence..

61trabzonomer
18.02.2012, 11:18
imkansız değil hala ümit var , onlar hafife alcak bizi süpriz yaparız inşallah. zokoranın dönmesi iyi olacak çünkü ilk maç orta saha çok kötüydü

Ömer Faruk61
18.02.2012, 11:29
Toivonen ve Mertens varken zor dostum zor...

Asi Çaykaralı61
18.02.2012, 11:39
Hakkımızda hayırlısı olsun inşALLAH turu geçeriz zor ama güç değil

unal.hso
18.02.2012, 11:43
Bu maç Olcan'a önlem alırlar kesin :) Turu geçmek zor ama neden olmasın

Kaan
18.02.2012, 11:44
PSV, son 3 sezonda evinde oynadığı 67 maçın 2'sini kaybetmiş sadece. 3 gelir mi, bir tarih daha yazar mıyız? :rolleyes:

Necmi6161
18.02.2012, 11:46
eleme olasılığımız yok.

lige odaklanma zamanı.

Hasan Habip Özbay
18.02.2012, 11:54
ianacını kaybetmişler asla başarılı olamazlar bi dünya taraftar o maça gidecek diğer ülkelerden de maçı alıp alamamamız o kadar da önemli değil ama desteğimişz devam etmeli alem taraftar görmeli zor günde de sonuna kadar desteğe devam

Numan Yerlikaya
18.02.2012, 11:59
UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibimiz PSV Eindhoven, son üç sezonda sahasında oynadığı 67 maçta sadece 2 yenilgi aldı. Bu 67 maçın 51'inde galip geldi.

Bu doğru mu ya nasıl bi istatiks

Hasan YAYLI
18.02.2012, 12:07
Eğer elersek efsane olur bu maç....Dua etmekten başka yapacağım birşey yok...gerisi futbolcularımıza kalıyor ve gördüğüm kadarıyla umutlarını yitirmemişler...

Gol yemediğimiz her dk. isteğimiz ve şansımız artacaktır..

Hasan Cubukcu
18.02.2012, 12:19
Biz zoru seven takimiz , burdan maca gidenlere yaziyorum eger maca gelipte bagirmayacaksaniz simdiden iptal edin biletleri yada satin .

Vallahi kavga cikar simdiden söyliyeyim , interde herkes yikiyordu ortaligi lillede cekirdek yediler insallah bu defa tarih yazmak icin tarafatar gücü gerekiyor yenilsekde 5:0 olsada yikmamiz gerekiyor stadi !!!

KüçükGolcü10
18.02.2012, 12:22
Allah yardimcimiz olsun.

Bir mucize gerekiyor. En azindan 2-2 bitseydi mac, umutlu konusabilirdik.

sbay
18.02.2012, 12:32
kalite olarak bizden daha iyiler...Daha iyi takım oyunu oynuyorlar...Açıkçası umut yok.

Oğuzhan
18.02.2012, 12:50
Adamlara önde bastığımız gibi top bize geçti ilk 4 dakikada. Neden sonra yarı sahada adamları beklemeye başladık anlamadım. Stoper koşa koşa orta sahayı geçiyordu ya bu kadar olur vallahi utandım izlerken adamlara bu kadar rahat gol fırsatı verilmez diye.

Eğer sahaya iyi yayılıp pres yaparsak, biraz da top bizi severse geçeriz bence turu. Rakip abartıldığı kadar iyi değil. Erkenden öne geçince stoperde bir sağa bir sola pas yapıp durdular pres de olmayınca iyi gözüktü gözümüze.

titanic
18.02.2012, 12:57
maça çok iyi başladık şutlar, voleler falan, umutlanmıştım bir anda, ama olmadı,
ikinci maçı alacağımızı düşünüyorum. Çünkü artık tur beklemiyoruz bizimkilerden alırlarsa mucize gibi birşey olacak,stres yapmayacak oyuncularımız,netice itibariyle kazanmaya yakınız

Tascaynar
18.02.2012, 13:04
Takımımız iki pas yapamıyor yoksa 1-2'lik sonuç çevirilemeyecek değil ancak böyle bir umut vermiyor takım.Yine de ben umutluyum bu maçtan.2-3,3-4 gibi galibiyetler bize getirir turu.PSV'den gol yemememiz çok zor.1-2 olup uzatmaya da gidebilir.Yani kısaca işimiz çok zor ama bu arenada öyle kolay tur geçilmiyor.

sakaryalı54
18.02.2012, 13:08
0-2 alırız olcan-burak

Oğuzhan
18.02.2012, 13:10
Bizim de ilk vurduğumuz top orada girerse bizde turu geçeriz. Gerçekten şanslıydı rakip. Eğer o top gol olmasaydı maçı ortada götürebilirdik bence. Moral motivasyon sıfıra düştü 2 gelince zaten bitti adamlar. Daha sonra da adamlar geride rahat rahat pas yaptılar umutsuzca pres yapan 1-2 adamımız vardı. 1-2 adam pres yapacağına kimse yapmasın, boşa yorulmasın adamlar. Yada hep beraber pres yapılsın. Şenol hocanın ikinci maçta bu dengeyi iyi ayarlaması gerekiyor.

Sacit
18.02.2012, 13:13
Fark yemeden veda edelim yeter

Royal Heart
18.02.2012, 13:16
Hem çok kolay gol yiyoruz hem de çok zor atıyoruz. Haydi sonumuz hayırlı olsun...

Mustafa'
18.02.2012, 13:37
Zokora ve Glowacki çok şeyi değiştirecektir.

Ha buraya yazın bu tur bizimdir.

Sibel
18.02.2012, 13:39
Çok zor olmayan bir skor.
Kendine gelen ve inanan bir Trabzonspor için muhtemeldir tur.
Allah yardımcımız olsun.

Hürgün Aygün
18.02.2012, 13:47
Bir mucize olsa da...
Deplasmanda yeniliriz gibi geliyor ancak ilk yarı yemeden bir gol bulursak tur çok da zor olmaz.

Sefa
18.02.2012, 13:49
Zor ama imkansız değil.. :cool:

Şimdiden ilk maça yanalım zira alacağımız skor " Keşke ilk maçta ... " şeklinde cümlelere sevkedecek bizi.. :)

Ömer Faruk61
18.02.2012, 13:51
1-0 yenersek varya..............

Koray
18.02.2012, 13:54
Benim hala umudum var.

Ne belli maçın 1-2 bitmeyeceği.

Zokora ve Glo'nun katılımı hem defansta hemde orta sahada bize büyük güç ve güven kazandıracak.

Ayrıca ilk maçta Serkan'a sarı kart gösterip cezalı duruma düşmesine neden olan hakeme teşekkür ediyorum.

61trabzonomer
18.02.2012, 14:04
bence burdaki ümitsizlik avni akerde aldığımız skor değil oynadığımız oyundan kaynaklı....

iyi oynarsak geçeriz turu skor 4-0 falan değil ki ümitsizliğe kapılmayın bu kadar.

Hasan Arslan
18.02.2012, 14:16
iyiki gol yemeden bitirelim dedik maçı.
adamlar 10.dk. da 2 tane sıkıştırdı..bana kalırsa bu işin buradan dönmesi olanaksız görünüyor.

Punisher-61
18.02.2012, 14:17
Takim dökülüyor kendi sahamizda defans futbolu oynuyoruz böyle sacma bisey mi olur..
Halil hep yerlerde burak kendi dünyasinda colman felaket cok formsuz defans defans zaten en zayif noktamiz..

Hollandanin PSV takimini mi yenecegiz?? Hemde hollandada.... Bu ancak playstationda gerceklesir...

Hasan Arslan
18.02.2012, 14:19
ayrıca büyük oyuncularla büyük işler başarılır..yumlu ve aykut henüz buna uygun oyuncu değiller ve de olamayacaklarını düşünüyorum.bu adamların dah fazla gelişmelerini beklemek hayal olur..tabii buna verimsiz yabancılar da dahil...

Punisher-61
18.02.2012, 14:25
ayrıca büyük oyuncularla büyük işler başarılır..yumlu ve aykut henüz buna uygun oyuncu değiller ve de olamayacaklarını düşünüyorum.bu adamların dah fazla gelişmelerini beklemek hayal olur..tabii buna verimsiz yabancılar da dahil...

Bizim yabancilar zaten dökülüyor verilen paralara yazik

.....
18.02.2012, 14:32
---------Tolga-----
Celu-Giray-Glo-Cech
Olcan-Zokora-Colman-Alanzinho
Henrique-Burak

Emirhan Yazıcı
18.02.2012, 15:35
Maç Tahminim 2-0 PSV Alır..

Hasan Cubukcu
18.02.2012, 16:07
PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon € civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha üstün , demekki bu ülkede paranin karsiligi verilmiyor !

Yada yöneticilerin egitimsizliginin göstergesi dir diye düsünüyorum !

Emirhan Yazıcı
18.02.2012, 16:13
PSV ve Trabzonsprun para degeri hemen hemen ayni 88 milyon € civarinda ama kalite olarak onlar bizden cok daha üstün , demekki bu ülkede paranin karsiligi verilmiyor !

Adrian Ve Henriqueden 9 Milyon Çık Bak Bakalım Degerimize :)

Deniz Tosunoğlu
18.02.2012, 18:48
Insallah yeneriz. Hollandali spor yorumcular bizle dalga geciyor: dün bir yorumcu bize ''2. el Türkler'' dedi.

ThePatriot61
18.02.2012, 18:49
Psv maci ilk 11:

--------------------C------------------------

---:)--------:S----------:mad:----------;)-----

--:rolleyes:---------:confused:---------:D----------:eek:------

------------:yattara2:---------:cool:----------------

nakzo
18.02.2012, 18:55
Insallah yeneriz. Hollandali spor yorumcular bizle dalga geciyor: dün bir yorumcu bize ''2. el Türkler'' dedi.
Dostum bizim utanacak halimiz yok biz çok büyük takımları yendik.Utanması gereken Sadri Şener ve Şenol güneş onlara okutturacaksın yorumları...

Şentürk
18.02.2012, 18:59
Tolga

piotr,celustka,giray,cech

sercan(volkan),colman,zokora,olcan

henriqe,burak

Çık şöyle bir kadroyla teknik oyuncularla yenil istersen önemli değil!

Şentürk
18.02.2012, 19:00

Keşke o programı açıp maçtan önce bizim futbolculara izletseler!

Sibel
18.02.2012, 19:00
ThePatriot61
Yedekler: :o, :(, :p, :U, :alkış:, :tsira5:

Ne güldüm ya, sağolasınız.:D

Ogün YAZICI
18.02.2012, 19:01
psv ilk maç öncesi bizi muhteşem analiz etmiş.muhtemelen hesaba katmadıkları tek faktör olcandı ve ikinci maçta onun da önlemini alırlar.şansımız çok düşük...çünkü yeni taktik strateji geliştirebilen ve bunu uygulayabilen bir teknik kadromuz veya oyuncu kadromuz yok...

Bordo_MaviM_61
18.02.2012, 19:15
Karabük ve Antalya bizi yenerken de çıldırıp ulan adamlar Barcelona gibi oynuyor bize karşı demiştim. Psv maçını izlerken birden Psv Barcelonaya döndü. Orta sahada takır takır pas yaptılar ellerini kollarını sallayarak geldiler.
Sonra birden aklıma bir can geldi. Umut BULUT.. Rakip stoperler sallanarak orta sahada gezerken pas yaparken Umutu gözlerim aradı. Ve sonra anladım ki Antalyayı, Karabüğü veya Psv'yi Barçalaştıran BİZİZ! Yitik ortasahamız, top rakipteyken sahada olmayan Burak'ımız..

Psv'yi belki karabük ya da antalya zorlamazdı ama son derece disiplinli ve pres yapan bir İst. Belediye en azından (Şenol Hocanında maç sonrası röportajında söylediği skor olan) 0-0 bitirebilirdi.

Psv harika oynamadı biz adamları oynattık. Olmayan orta sahamız, top rakipteyken bizi 10 kişi bırakan Burak, rakibin çok rahat oynayıp kazanmasına neden oldu. Yoksa Braga'ya karşı oynayan bjk bile berabere bitirebilirdi o maçı.

tturan
18.02.2012, 19:43
Ben ilk maçı statdan izledim. Berbat ötesi oynadık, özellikle Aykut, Yumlu, Colman ve Burak olmak üzere takımın en kötüleri bunlardı. Mustafa ile Aykut bu takımda nasıl oynuyor, devlet dairesi olsa torpil vs. dersin ama koca Trabzonsporda da bunlar varsa yazıklar olsun. bir pozisyon hemen gözümün önünde PSV li oyuncu topu açtı ayağından Mustafa geri geri gidiyor, bir adım ileri atsa topu alacak, ama o geri geri gidiyor ben bile bu halimle ondan iyi oynarım. Mustafa'nın tek olumlu yanı hava toplarında iyi olması. Bizim PSV maçı tıpkı PES oynamak gibi bir tarafta güçsüz takım alırsın rakibi de Barcelona. Barcelonalı futbolcular daha hızlı koşar daha kolay çalım atar, futbol bu şekilde oynandı. Bir de top onlardayken en az 2 kişi boşta ancak top bizimkilerde olunca boşta adam bulamıyorlar. İkinci yarı dikkatimi çekti Henrique oyuna girince kalitesini gösterdi, adam birini geçiyor kimse pasına gelmiyor bu sefer ikinciyi çalımlıyor gene kimse gelmiyor. Bir tek Henrique den top alamadı rakip. İkinci maçı geçmemiz çok zor. Belki oyunu Burak değil de Henrique nin üzerine kurarsa, oda sağdan-soldan gelenleri besleyebilirse bir ihtimal başka da şansımız olmaz.

Mustafa AYDIN
18.02.2012, 20:00
Berabere biter ve eleniriz.Avrupa maçlarında Burak yedek oynasın.Yada çift forvet çıkıp Burak'ı sağ kanatta kullansın.

10-61
18.02.2012, 20:10
Ben ilk maçı statdan izledim. Berbat ötesi oynadık, özellikle Aykut, Yumlu, Colman ve Burak olmak üzere takımın en kötüleri bunlardı. Mustafa ile Aykut bu takımda nasıl oynuyor, devlet dairesi olsa torpil vs. dersin ama koca Trabzonsporda da bunlar varsa yazıklar olsun. bir pozisyon hemen gözümün önünde PSV li oyuncu topu açtı ayağından Mustafa geri geri gidiyor, bir adım ileri atsa topu alacak, ama o geri geri gidiyor ben bile bu halimle ondan iyi oynarım. Mustafa'nın tek olumlu yanı hava toplarında iyi olması. Bizim PSV maçı tıpkı PES oynamak gibi bir tarafta güçsüz takım alırsın rakibi de Barcelona. Barcelonalı futbolcular daha hızlı koşar daha kolay çalım atar, futbol bu şekilde oynandı. Bir de top onlardayken en az 2 kişi boşta ancak top bizimkilerde olunca boşta adam bulamıyorlar. İkinci yarı dikkatimi çekti Henrique oyuna girince kalitesini gösterdi, adam birini geçiyor kimse pasına gelmiyor bu sefer ikinciyi çalımlıyor gene kimse gelmiyor. Bir tek Henrique den top alamadı rakip. İkinci maçı geçmemiz çok zor. Belki oyunu Burak değil de Henrique nin üzerine kurarsa, oda sağdan-soldan gelenleri besleyebilirse bir ihtimal başka da şansımız olmaz.

Maçta en çok dikkatimi çeken ve sinirden deliye döndüren tam olarak buydu.Bizim takım veriyor topu arkadaşına adam tek başına ne yaparsa yapsın!!yardımına giden ,boşa kaçan bir tane futbolcumuz yoktu.Zaten gol de öyle geldi Olcan alıp götürdü pozisyonu.Bir de bu Aykut'tan bir cacık olmaz,bu kadar lüzumsuz bir adam olamaz.2 metre önündeki adama pas atmaktan aciz ,ayağındaki topu kontrol edemeyip rakibe dalacak kadar andaval.Bazıları da bunu Zokora'ya alternatif görüyorlar 40 fırın ekmek yese yine olmaz yine olmaz.

Fanatik34
18.02.2012, 20:23
Bu mactaki avantajimiz, rakibin ilk mactaki skoru ama özellikle beceriksiz futbolumuzu düsünerek bizi kücümsemesi olacaktir.

Atacagimiz erken bir gol, tüm dengeleri degistirebilir..yoksa isimiz mucizelere kalmis!

Emirhan Yazıcı
18.02.2012, 20:28
İnanmak İstiyorum Ama İnanamıyorum..

highlander
18.02.2012, 20:28
Bu maçla ilgili düşündüklerimi nasıl dile getirsem bilemiyorum.PSV'nin televizyonunda Trabzon'u tanıtan programdan mı başlasam?Maç yorumlarından mı?Sanki amatör küme takımı var karşılarında onu yorumluyorlar...Uzungöl'ü,Sümela'sı,Ayasofyası dururken denize işeyen adamları,kirli havayı çekip dönüyorlar ülkelerine.Hocalarında bir küstahlık, inceden bir küçümseme.İnsan bu terbiyesizliğe,küstahlığa isyan eder oynar rövanşı.Sırf bu küçüklüğe,çiğliğe,hamlığa inat oynar o maçı.Taktik planını detaylarıyla anlatırsın oyuncularına.Jilet gibi bir plan.Bunun yanında da gözlerini açarsın oyuncuların.Bunları anlatırsın.Barut gibi çıkartırsın takımı.Bunu bekliyorum Şenol hoca'dan,Ünal Karaman'dan. O Ünal Karaman ki istemeyen yokken Trabzon'a gelmiş ve kopamamış...
Turu kaybetmedik henüz.Henüz yenilmedik.Maç bitmedi.Şenol hoca'm herşeye ,herkese duyarlısın.Bu hamlığı,küstahlığı hazmetme.Rövanş planını bunun üzerine koy hocam...

Joomla!
18.02.2012, 20:42
her kadememizde Olcan'dan bir tane olsa anca.

yalniz adam
18.02.2012, 20:44
hollanda inekleri...yüce allah güç kuvvet verir de sizi hollandada elersek..o trabzonda işeyen adamın işediği yere psvnin armasını fotoşoplayacağım...allahım büyüksün...adi gavuroğlu gavurlar...

cakir28
18.02.2012, 20:48

Bizim aldimiz oyuncularn deyeri deyer etmiyor.. ondandir.. ac ve kaliteli oyunculari ne zaman alacagiz..birakin Manager agizlarini .. kendi deyerlermizide sahib cikalim..yokmu karadeniz cocuklari..

Ha-kan
18.02.2012, 20:53
Uzungöl'ü,Sümela'sı,Ayasofyası dururken denize işeyen adamları,kirli havayı çekip dönüyorlar ülkelerine.Hocalarında bir küstahlık, inceden bir küçümseme.İnsan bu terbiyesizliğe,küstahlığa isyan eder oynar rövanşı.Sırf bu küçüklüğe,çiğliğe,hamlığa inat oynar o maçı.

aynen öyle

Muhammed
18.02.2012, 20:58
İlk maçtaki skor hiç şaşırtıcı değildi. Orta sahamızdaki 2 oyuncu Aykut ve Colman yokları oynadı. Defanstaki Giray ve Mustafa Yumlu ikilisi çok ürkekti. Serkan gibi hücumsal özellikleri sıfır olan bir oyuncu sağ kanat oynuyordu. Halil'in maç boyunca tek olumlu hareketi yok. İkinci maçta Inter maçındaki gibi oynayan bir Colman-Zokora ikilisi olursa, Hücumda Halil ve Serkan yerine Henrique ve Adrian'ı koysak. İnanarak çıkmış bir takımla 3-2 lik bir galibiyet neden olmasın?

yalniz adam
18.02.2012, 21:08
ula yenilirseniz yenilin de kendinizi ezdirmeyin..şu psv.nklere...

ThePatriot61
18.02.2012, 21:31
ThePatriot61
Yedekler: :o, :(, :p, :U, :alkış:, :tsira5:

Ne güldüm ya, sağolasınız.:D

Yedekleri yapamadim smiley yapma limiti 10 mus. :)

Ahhh ahhhhh aglanacak halimize gülüyoruz.

Bizi asagladiklarini da simdi gördüm. Futbolcudan yönetime heves yapip sunlari bi yensek ama hangi kadroyla...

Rahmi Akkurt
18.02.2012, 21:58
Burak ve Halil'i 11 e yazıp sahada 9 kişi oynarsak fark olması muhtemel maç.

ANIL
18.02.2012, 22:00
adamlar top oynuyor.

cem1990
18.02.2012, 22:02
adamlar top oynuyor.

yok artık...

Cem Akyüz
18.02.2012, 22:07
Skor umrumda değil dik oynayın yeter

Bordo_MaviM_61
18.02.2012, 22:27
Ntvsporun sitesinde Bjk-Braga rövanş maçını Starın vereceği yazıyor? Hani bizim maçı Star verecekti?

Fanatik34
18.02.2012, 22:34
Aylar önce nasil elenecegimizi zaten yazmistim. Icimdeki his "Bu macta yenilmeyiz ama eleniriz" diyor zaten.

Sonra bizim meshur Yöneticiler cikar "Eleyebilirdik ama son macta buna cok yaklastik ama maalesef olmadi...vs vs" derler..bunu da o dönem zaten söylemistim..

Samet Yildirim
18.02.2012, 22:37
Giray-Mustafa ikilisi olursa bastan unutalim...

Celu mu oynar glo mu oynar bilemem ama sart.

Cafer Bulur
18.02.2012, 22:43
Giray-Mustafa ikilisi olursa bastan unutalim...

Celu mu oynar glo mu oynar bilemem ama sart.
Senin orta sahan yok,forvetin yok defanstan medet umuyorsun.

Topu alan bizim savunma oyunculariyla burun buruna kaliyordu,psv nin stadinda muhtemelen aynisi olacaktir.

Gerci mustafa avrupayi birak bizim lig icin bile yetersiz,burasi tartisilmaz.

yalniz adam
18.02.2012, 22:47
halil inanılmaz derecede gözümden düştü...ite kaka bu sezonu bitirir ama seneye verim almamız çok zor..jübile yapar herhalde..

Semih Aydın
18.02.2012, 22:50
Bence her şey bitti. PSV'yi evinde yenemeyiz.

Cafer Bulur
18.02.2012, 22:53
Bence her şey bitti. PSV'yi evinde yenemeyiz.
Bence de bitti,psv yi evinde yenecektin.

Arik tüm gücümüzle lige odaklanip sampiyonlar ligi ön elemelerini getirecek lig 2.ligini yakalamaya calismaliyiz.

ALDENİRO
18.02.2012, 23:12
renkdaşlar tekçare 4 lü defans üçlü ön libero gerisi forvet kontraatak futbolu anlayışı.ya eleriz yada fark yeriz.

admiral99
18.02.2012, 23:14
Halil bitaz kendine gelse iyi olur.

Süleyman Baykan
18.02.2012, 23:38
________________________TOLGA_____________________ ___

CELUTSKA__________GİRAY_______GLOWACKİ________CECH

__________________ZOKORA_____BARIŞ ÖZBEK

HENRİQUE________________COLMAN_____________OLCAN

_________________________BURAK

Turu geçip geçmememiz önemli değil mücadele edin yeter.Bu maçta orta sahanın ortası dirençli olmalı gol bulurda rakibi bozarsak 2.yarı hızlı hücumlar için Alanzinho-Barış değişikliği olabilir.

Soner Albayrak
18.02.2012, 23:46
Pek ümitli değilim ama erken bulacağımız bir gol maçın seyrini değiştirebilir ve bize turu getirebilir. Diğer türlü işimiz çok zor..

Samet Yildirim
18.02.2012, 23:48
Senin orta sahan yok,forvetin yok defanstan medet umuyorsun.

Topu alan bizim savunma oyunculariyla burun buruna kaliyordu,psv nin stadinda muhtemelen aynisi olacaktir.

Gerci mustafa avrupayi birak bizim lig icin bile yetersiz,burasi tartisilmaz.
Alakasi yok diyemem ama gercegi silmez.

PSV santrafor bir hareket yapiyor giray kacar 10 metre ters tarafa gidiyor. Mustafayi zaten sölemiyorum.
Böyle ikili stoperle isin bastan zor. Üstüne orta sahada rezil oynayinca tam kötü oluyor.

Futbolda en önemlisi defansdir sonra digerleri. Beklerimiz iyi ama stoperler inanilmaz yetersiz. Girayin bu sene yedirdigi gollerin hesabi yok. Mustafa zaten belli. Glo en iyi stoperimiz ama oda yeterli degil üstüne sakat.

Yabanci stoper yüzde bir milion hatta birtanede yerli stoper lazim ama cok iyi yabanci stopere raziyim.

Selim ÖZCAN
18.02.2012, 23:50
hollanda inekleri...yüce allah güç kuvvet verir de sizi hollandada elersek..o trabzonda işeyen adamın işediği yere psvnin armasını fotoşoplayacağım...allahım büyüksün...adi gavuroğlu gavurlar...
bunların ülkesinde adamlar o işi sokakta yapıyorlar, içip içip sızıp sokaklara işiyorlar, sokak ortasında erkek erkeğe cinsel ilişkiye giriyorlar, yapmadıkları halt yok bunların, bu hollandada herşey serbest, bunlar mı medeni, bu videoda onların bu ezilmişliklerinin göstergesi, medeniyeti osmanlıdan öğrendi onlar ama hazmedemiyorlar..

Oğuzhan
19.02.2012, 00:04
Onu bunu bilmem Mustafayı ligde beğeniyorum ama ikinci golde Glowacki olsa hayatta yatmazdı top gelmeden yere. Adam araya girecek arkadaş ayakta dursana karşısında sen ne atlıyorsun yere top gelmeden. Hem adam gelip kendini takar sen top gelmeden neden yatıyorsun. Zokora ve Glowacki ile ümitliyim ben baya turdan.

yaranozlu
19.02.2012, 00:37
ilk maçta avni akerdeyim, ikinci maçta eindhovenda olacağım. (işten izin aldık) avniakerde son maçıma kieve 2-0 yenildiğimiz maçta gitmiştim. aradan yıllar geçti fakat tribünler 10 sene ileri gideceğine geri gitmiş. maraton tam bir saçmalık, tezahüratlara katılım sıfırın altında, bireysel oyunculara bağırma hat safhada. öyle bağırışlar var ki hayretler içerisinde kaldım. maç olmuş 2-0 espri yapan mı ararsın, kimi niye güldürmeye çalışıyor anlayamadım. maç öncesi çoşku sıfır, stat çevresinde heyecan yok. trabzon dışında büyümüş bir trabzonlu olarak Trabzonsporu Trabzon dışındaki insanların ayakta tuttuğunu net olarak anladım. şahsi görüşüm Trabzonspor bu şehre maalesef yakışmıyor.

Sefer A.
19.02.2012, 00:45
ilk maçta avni akerdeyim, ikinci maçta eindhovenda olacağım. (işten izin aldık) avniakerde son maçıma kieve 2-0 yenildiğimiz maçta gitmiştim. aradan yıllar geçti fakat tribünler 10 sene ileri gideceğine geri gitmiş. maraton tam bir saçmalık, tezahüratlara katılım sıfırın altında, bireysel oyunculara bağırma hat safhada. öyle bağırışlar var ki hayretler içerisinde kaldım. maç olmuş 2-0 espri yapan mı ararsın, kimi niye güldürmeye çalışıyor anlayamadım. maç öncesi çoşku sıfır, stat çevresinde heyecan yok. trabzon dışında büyümüş bir trabzonlu olarak Trabzonsporu Trabzon dışındaki insanların ayakta tuttuğunu net olarak anladım. şahsi görüşüm Trabzonspor bu şehre maalesef yakışmıyor.

dogru bence hemsehrim ( yalniz imza yakismiyor yahu ne Of cumhuriyeti yaauu :) )
ben de kiev karsilasmasindaydim, taraftar yine kötüydü belki ama kusura bakma bir takimin orada 1-2 yendikten sonra içeride gelip 0-2 yenilmeye hakki yok, orada taraftar degil Trabzonspor 10yil kaybetmistir açik ve net, hem de rakip 10 kisi kalmisken, 1tane gol atamadik......
ama Yemin ediyorum ben bunu hissetmistim, buraya daha önce de yazmistim, 1-2'lik galibiyetten sonra o yasimda bile isi ciddiye almamizi ve bu isin sakasi olmadigini düsünüyordum, ama bizim yerel basin ertesi günden itibaren Trabzon'daki karsilasma gününe kadar turu geçtik diye yazdi durdu eyvah eyvah orada anladim elenecegimizi, "sampiyonlar ligine 14gün kaldi" mansetini unutmuyorum geri zekali yerel basinimizin adini unuttugum her hangi bir gazetesinin......

yatmaztara
19.02.2012, 01:26
onurumuzla oynarsak müthiş top oynamayada da gerek yok. onurlu ve iyi bir oyunla mucizeyi gerçekleştirebiliriz.

mudeli
19.02.2012, 02:13
bir trabzonsporlu ve trabzonlu olarak ümitsizlikte zor günde mağlubiyetlerde takıma inanmayan ve takıma sırtını dönen insanları gerçek taraftar olarak görmediğimi belirtmek istiyorum.Takımı kazanırken dostu seveni çok ama 2-1 yenilen takımımıza herkes tepkili.kabul ediyorum üzücü ama yinede takımımızı teknik heyetimizi desteklememiz bütünlük içinde olmamız gerekir.

SALDIRAY
19.02.2012, 03:31
------------------Tolga
Celustka----Zokora----Glowacki----Cech
---------------Barış Özbek
------------Adrian----Colman
Henrique----------------------Olcan
---------------Burak

DeAgLeMaNyAq
19.02.2012, 03:49
Ntvsporun sitesinde Bjk-Braga rövanş maçını Starın vereceği yazıyor? Hani bizim maçı Star verecekti?

İki maç farklı saatlerde ancak ardarda verileceğini hiç zannetmiyorum. Yalnız Star'ın Avrupa Ligi tanıtım bantlarında Trabzonspor ve Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi maçları Star'da şeklinde duyurulmuştu. Nitekim PSV rövanşını da Star verecekti ama söylenenlere göre tur şansını yüzde 20'lere indirince, Doğuş Grubu da hafiften gazı kaçmış bir maçı yayınlamak yerine daha çok reklam alacak BJK maçını yayınlamak için Doğan Grubu ile anlaşmış...

Sertan Danışer
19.02.2012, 11:04
İki maç farklı saatlerde ancak ardarda verileceğini hiç zannetmiyorum. Yalnız Star'ın Avrupa Ligi tanıtım bantlarında Trabzonspor ve Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi maçları Star'da şeklinde duyurulmuştu. Nitekim PSV rövanşını da Star verecekti ama söylenenlere göre tur şansını yüzde 20'lere indirince, Doğuş Grubu da hafiften gazı kaçmış bir maçı yayınlamak yerine daha çok reklam alacak BJK maçını yayınlamak için Doğan Grubu ile anlaşmış...
eee ne olacak yani bizim maç yine mi d-smartta :eek:

Ha-kan
19.02.2012, 11:05
fenerli doğuş grubunun diğer kanallarında olabilir.mesela fenerli NTV

duhan3580
19.02.2012, 11:22
www.liveonsat.com dan takip edebilirsin

duhan3580
19.02.2012, 11:23
yasa gereği iki maçtan birini açık kanaldan vermek zorundalar...

duhan3580
19.02.2012, 11:29
Alakasi yok diyemem ama gercegi silmez.

PSV santrafor bir hareket yapiyor giray kacar 10 metre ters tarafa gidiyor. Mustafayi zaten sölemiyorum.
Böyle ikili stoperle isin bastan zor. Üstüne orta sahada rezil oynayinca tam kötü oluyor.

Futbolda en önemlisi defansdir sonra digerleri. Beklerimiz iyi ama stoperler inanilmaz yetersiz. Girayin bu sene yedirdigi gollerin hesabi yok. Mustafa zaten belli. Glo en iyi stoperimiz ama oda yeterli degil üstüne sakat.

Yabanci stoper yüzde bir milion hatta birtanede yerli stoper lazim ama cok iyi yabanci stopere raziyim.
hakkaten arkadaş defansında iki tane kaliteli yabancı olacak Türk furbolcusu defans yapmayı bilmiyor..seneye basacan parayı benficadan luisao ve ganalı mensah gibi adamları koyacan defansa bak bakalım noluyor..bu iş yalnız özveriyle hırsla olmuyor yetenek ve oyun zekası da istiyor o da bizim defansta yok..

seyduna_efil
19.02.2012, 12:06
İlk yarıda atabileceğimiz bir gol bize turu getirebilir...

ALDENİRO
19.02.2012, 12:08
İlk yarıda atabileceğimiz bir gol bize turu getirebilir...
goller yemezsek tabiii:o

melodicforce
19.02.2012, 12:13
-----------------Onur------------------
----Celustka-----Giray-----Glowacki----
---------Baris Ö.------Zokora-----------
---Alanzinho------Colman------Olcan---
---------Henrique------Burak-----------

1. risk alinmali, ofansiv oynanmali, adamlar ilk macta, deplasmanda 3 forvet ile ciktilar!!

2. böyle oynayip olcan ve alanzinho'ya cok is düsmeli kanatlardan

3. baris özbek orta sahada karsi oyunu yirtmali/bozmali ve dafansa yardim etmeli. aykut gibi geride dikilip karsi takimin gelmesini beklememeli!!

4. colman orta sahada serbest oynamali, zokora hemen onun arkasinda...

5. burak ve henrique ilerde forvet islerini yapmali. orta sahaya gelip de orda ugrasmamali.

Cafer Bulur
19.02.2012, 13:11
Avrupa maceramiz bize bu sezon cok pahaliya patladi,geride kalmamiza neden oldu.

Avrupaya veda etmemiz bizim icin daha hayirli olacaktir.

yorumsuz6117
19.02.2012, 13:14

Böyle bir şeye hakları var mı.. Bizim maçımızı yayınlamak zorundalar diye biliyorum..

61trabzonomer
19.02.2012, 13:29
pislikler her yerde ,şimdi bizim maçı star vermeyecekmi :(

Deniz Tosunoğlu
19.02.2012, 14:05
Trabzonsporumuz hangi otelde konaklanacak ve sahada antrenman yapacak? Karsilamak istiyorum takimi. Lütfen özelden yazin.

Legolas77
19.02.2012, 14:45
ligte deplasmanda 2 0 yeniliyor bir fazlası yok bu takımın ayrıca eski psv degil inş daha inançlı daha kararlı ve akıllıca oynayıp turu alırız orada 2 0 yenilmeyecek bir takım degil ayrıca bizde Trabzonspor'uz geçen sene kadar iyi degiliz fakat yine de iyiyiz... inş bugün kayseri sonra perşembe günü psv yi yener güzel güneşli günler yaklaşıyor tam anlamıyla GÜNEŞ'li olur..

Cafer Bulur
19.02.2012, 14:48
Psv son 10 yilda kendi sahasinda ve avrupa maclarinda hic 2 farkli yenilmis mi,bir bakin isterseniz.

Hayal kurmayi cok seviyoruz,bir türlü gercek hedeflerimize yogunlasamiyoruz.

Enes Başkaya60
19.02.2012, 14:48
Groningen-2-0-Psv Şu takım yenilmeyecek takımmıydı yazık gerçekten...

.....
19.02.2012, 14:51
PSV 2-0 yeniliyor

Erkan
19.02.2012, 14:56
Tur atlayamayiz belki, ama PSV'yi yenebilecek bir takimimiz var. Tur atlayamasak ta en azindan yenelim onlari.

Deniz Tosunoğlu
19.02.2012, 14:59
PSV 2-0 geride. Yenebiliriz!

Fatih ÇOLAK
19.02.2012, 14:59
Groningen dağıttı PSV'yi, yazık gerçekten...İlk maçta skor 2-1 olunca inanmıştım döneceğine ama bizimkiler inanmadı...

Gerçekten PSV elenmeyecek takım değildi ama...

Valencia sahasında gole boğar PSV'yi...Berabere bitseydi umutlu olacaktım ama beni bile olumsuz düşünmeye yönlendirdi bu futbol...

Muhammed
19.02.2012, 15:00
Şu PSV'ye bakınca yazık oldu gerçekten. Colman ve Aykut'un inanılmaz vurdum duymaz oyunu, Şenol Güneş'in Halil ve Serkan gibi yeteneği çok kısıtlı oyuncuları oynatması turun gitmesine neden oldu.

alfadog61
19.02.2012, 15:01
bu macta sevindigim tek nokta serkanin yerine zokoranin oynayacagi. Insallah Glowacki duzelir ve Mustafanin yerine oynar ve halil'in yerinede henrique oynar colman'da buraki iyi beslerse turu neden gecemiyelim ? Zor ama imkansiz degil yeterki Senol hoca takimi iyi hazirlasin ve iyi bir ilk 11 sahaya sursun ve mumkunse ruhsuz oyanmayalim !!!

Cafer Bulur
19.02.2012, 15:02
Arkadaslar,psv nin groningen yenilgisini ölcü olarak nasil alabiliyorsunuz?

Onlarda bizim antalya macini seyretse oynamaya gerek duymazdi.

SAFA
19.02.2012, 15:04
3-0 oldu gerçekten komik :)

Deniz Tosunoğlu
19.02.2012, 15:04
Ve 3-0 oldu.

.....
19.02.2012, 15:05
psv 3ü yedi

Lazman
19.02.2012, 15:06
su psv 2-0 yeniliyo diyenler acaba groningen nasil oynuyo diye bakmislarmi? 2-0 nasil olmus goktenmi dusmus? skor yorumlamasi kolay. skor olmasi icin ne lazim hic bakan yok. ona bizim takimi yonetenler bile bakmamis ilk mac oncesiki burda yazdim toivonenle matavz bizim defansin icinden gecip gider. o iki adami 5 metreden tutmaya calisti bizim defans mac boyu.

Turk milleti hatalarindan onrenmeyen bi millet.niye yenildik sordularmi dedikleri aynen sunlar. colman gununde diildi,tolga gununde diildi,giray gununde diildi. boyle top oynanirmi?bumudur takim. mac kazanmak icin milletinde gununde olmasinimi bekliyecez :rolleyes: Varmi boyle sistem dunyada?

Berat Akçay
19.02.2012, 15:08
Şampiyonlar Ligindeki gibi kapanıp kontra yapmalıydık.En azından gol yememeliydik.

Maç ne gösterir bilmem ama ilk maçtaki rezil futbolu oynamayalım yeter .Tur zor değil

tturan
19.02.2012, 15:11
Groningen bile PSV yi 3 ledi. Groningen de SUK diye 20 yaşında Güney Koreli oyuncu var. Adam müthiş fizik gücü var tekniği de iyi. Şenol Hoca Güney Kore de çalışmış birisi olarak bu tip oyuncuları takımımıza kazandırması gerekiyor. PSV yi ortadan zorlarsak bugünkü maçta ki zayıf yeri hataya zorlarız ve istediğimizi alabiliriz. Bunu yaparken Mertens adlı futbolcuya da göz açtırmamalıyız. Yoksa işimiz zor olabilir. Geriye kalan rakibe ortadan yüklenmek. Bunu yaptığımızda galip geleceğimizi düşünüyorum.

Gokberk001
19.02.2012, 15:23
Evet, Groningen 3-0 galip geliyor ama PSV 10 kisi kaldi! Suk'de ayri bir hikaye, cocuk 2 sene once Ajax'da sizinle antreman yapabilirmiyim diye hocalari ikna etmis ve simdi Groningende gayet iyi oynuyor. PSV bize karsi okadarda iyi oynamadi, biz cok ve cok kotu oynadik!

Joacivil
19.02.2012, 15:23
Neyin davasnı yapıyorsunuz groningen bizi de rahat yener bir kaç topcumuz hariç vasatız farkında degılsınız heralde stadımız bile yetersiz
dev aynasına bakmayın gerçekci olun hep laf

Mehmet Cihan Kocaman
19.02.2012, 15:33
Avrupa Ligi'ndeki rakibimiz PSV, Hollanda Ligi'nde 3 haftadır galibiyeti ve golü olmayan Groningen'e 3-0 mağlup oldu. :)

Mehmet Cihan Kocaman
19.02.2012, 15:37
Groningen bile 3 attı, biz yenemedik bunları diye düşünmeyin.
Groningen 3-0 yendiyse biz neden 2-0 yenemeyelim diye düşünün.

Cafer Bulur
19.02.2012, 15:39
Groningen bile 3 attı, biz yenemedik bunları diye düşünmeyin.
Groningen 3-0 yendiyse biz neden 2-0 yenemeyelim diye düşünün.
Onu degil,sahasinda psv ye sürklase olan bir takimin kendi sahasinda canavar olan psv ye karsi nasil galip gelebilecegini düsünün.;)

Rama61
19.02.2012, 18:09
Bu Trabzondan Bir Halt olmaz,Her Tarafi yama gibi,Bu sezon dökülüyor,Artik seneye

Ali İhsan
19.02.2012, 18:20
Glo dönmezse yalan oluruz. Glo yoksa hocanın Celustka'yı stoperde oynatması lazım. Giray Mustafa ikilisiyle beşlik oluruz.

Tolga
Celu-Glo-Giray-Cech
Serkan Colman Zokora Olcan
Henrique Burak

veya

Tolga
Serkan-Giray-Celu-Cech
Adrian Colman Zokora Olcan
Henrique Burak

Mehmet Fatih Silik
19.02.2012, 18:22
Ya Giray ya da Mustafa bu macta bizi yakar...Glowacki oynar mi bilmiyorum ama o varken defans daha güvenli oluyor...Mac ne olur ne olmazdan ziyade bizden ne olur ne olmaz diye dü$ünmek gerek ;)

Terzioğlu
19.02.2012, 18:28
Tolga
Serkan-Giray-Celustka-Cech
Halil-Zokora-Colman-Olcan
Henrique-Burak

Ya hep ya hic.

Batuhan
19.02.2012, 18:30
Tolga
Serkan-Giray-Celustka-Cech
Henrique-Burak

Ya hep ya hic.

Güzel kadro, yalnız Giray'ın yerine Glowacki olsa daha iyi olabilir gibi.

.....
19.02.2012, 18:32
Glo nun bir an önce dönmesi lazım.

Tolga
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
Henriuqe-Burak

Özge
19.02.2012, 18:39
Serkan 2. maç cezalı arkadaşlar.

biltrabzon
19.02.2012, 18:40
biz bunlari hollanda da yenecegiz,elermiyiz orasi mechul. eger gol yemezsek fisi cekeriz.

Hürgün Aygün
19.02.2012, 18:47
Bu olay kesin mi yoksa şuan sadece konuşuluyor mu?

ThePatriot61
19.02.2012, 18:50
Groningen bile psvyi ücledi. Bizim takimi cok fena döveceksin cok.

Asi Çaykaralı61
19.02.2012, 19:01
Ben yeneceğimize inanıyorum inşAllah turu geçeceğiz

Chiko
19.02.2012, 19:09
Biz bize düseni yapip, takimi tribünden destekleyecegiz. Olmazsa olmaz, canlari sagolsun.

muhammet terzi
19.02.2012, 19:09
Bu turu geçeceğiz... Okadar

İskender YILMAZ
19.02.2012, 19:10
Bu oyunla mı turdan ümitliyiz, bu ruhsuzlar ordusundan mı zafer bekliyoruz ? Top gibi oynarlar adamla, acımazlar.

Royal Heart
19.02.2012, 19:18
--------------------------ONUR------------------------
CELUSTKA---------GİRAY----------GLOWACKİ---------CECH
------------------------ZOKORA-----------------------
--------------COLMAN-----------OLCAN----------------
-----------------------ALANZINHO------------------------
--------------HENRIQUE--------BURAK-------------------

Soru : Glowacki iyileşti mi ?????

Ustaalioğlu
19.02.2012, 19:35
Tur atlasak ne olacak, bu kadro ile ligi bile sidik zoru ile götürüyoruz...

Kazım Uzunboy
19.02.2012, 19:36
Tur atlasak ne olacak, bu kadro ile ligi bile sidik zoru ile götürüyoruz...

Bu kadro ile İnter'i yenerken iyi..

Takımın durumu hep böyle mi olacak?..

Biz Allah'ın izniyle tur atlayalım. Sonraki maça kadar bir şeyler değişir elbet.

[KAPLAN]
19.02.2012, 19:51
Inter'i yenerken iyi nedir Allah aşkına (: Apoel bile şu an şampiyonlar liginde gidiyor. Böyle maç başı skora göre kıyas yapmayınız lütfen. Inter o kazandığımız maçta ne goller kaçırdı, şanş şampiyonlar liginde çok yanımızdaydı. Şenol Güneş'le birlikte gittikçe kötü oynayan, Burak üzerine kurulu bir oyun planından başka hiçbirşeyi olmayan bir takım var sahada. Bu da takım oyununun olgunlaşmasına izin vermiyor.

ANIL
19.02.2012, 20:32
..............................................onur
celu.......................giray.................. ...mustf..................ceh
...........................................zokora
...............................adrian............. ...colman
serkan............................................ ...................olcan
.........................................burak

melodicforce
19.02.2012, 20:32
--------------------------ONUR------------------------
CELUSTKA---------GİRAY----------GLOWACKİ---------CECH
------------------------ZOKORA-----------------------
--------------COLMAN-----------OLCAN----------------
-----------------------ALANZINHO------------------------
--------------HENRIQUE--------BURAK-------------------

Soru : Glowacki iyileşti mi ?????

!!! bravo sana, adam gibi ILK ONBIR !!!

tek ön libero - YETERLI !!!

cift forvet, ilerde burak yanliz kalmamali.

ve mustafa, serkan, halil ve " A Y K U T " gibi oyuncular yok, futbolcu demiyorum, oyuncu!!

kalede onur da olmasi bi baska, yakisiyor!!

Ilelioglu
19.02.2012, 20:34
Yönetim göz göre göre turu verdi maalesef. Egri oturalim ama dogru konusalim PSV istese ilk macta 4-5 atardi. Stoper mevkiinde Giray-Mustafa olunca ve orta sahanda tel tel dökülünce maalesef bu kacinilmaz oluyor. Bir mucize olmazsa PSV rahat bir sekilde turu gecer.

Aytaç Çakıroğlu
19.02.2012, 20:43
alırızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zz

ThePatriot61
19.02.2012, 20:44
Kaybedecegimiz birsey yok ha 1-0 kaybettin ha 5-0 ne fark eder bu saatten sonra? Sahaya psvyi sasirtacak ofansif bir kadro sürmeliyiz.

Tayfun Aydın
19.02.2012, 20:50
-----------Onur(Tolga)------------

Serkan------Glo-----Celu--------Cech

-------------Zokora-------------

-------Colman-----Olcan------

----------- Alan-------------

Henrique------------- Burak

Valla kaybedecek bişey yok tabi bu orta sahanın çok iyi saldırıp çok da iyi pres yapacağı varsayımıyla.Presi bir bırakırsa gene bizi pas manyağına çevirirler

Ilelioglu
19.02.2012, 20:51
Bu mac icin benim ideal ilk on 11'im söyle...

----------------------Onur-------------------

Celustka------Giray-----------Glo--------Cech

----------Baris Ö.-----Zoko-----Colman-------

Burak------------------------------------Olcan

----------------------Henri--------------------

Yedekler:

Alan, Adrian, Halil, Ferhat, Mustafa, Tolga, Serkan

sercan 61>34
19.02.2012, 20:55
-------------onur/tolga-----------
--------celustka glo giray cech----

henrigue zokora colman adrian olcan

-------------burak----------------

Hürgün Aygün
19.02.2012, 20:55
---------------------Tolga-------------------
Celustka-------Glo---------Giray---------Cech
---------------Zokora------Colman-----------
Henrique---------Alanzinho/Halil----------Olcan
-----------------Burak----------

sercan 61>34
19.02.2012, 20:58
şenol hocanın tahminim kadrosu şu şeklde olur ama

tolga
celustka giray mustafa cech

halil aykut zokora colman olcan
burak

U.Sadıkoğlu
19.02.2012, 20:59
Zamanında yendik yine yenebiliriz.. Inter , Barcelona , Liverpool , Lyon , Aston Villa... Kimleri devirmedik ki...

Şans yanında olsun Trabzon'um.. Biz seni en kötü gününde de en iyi gününde de hep sevdik , atkımızı bağlarken o armayı göğsümüzün üstüne koyarken her zaman onur duyduk..

Başarılar Fırtınam...

sercan 61>34
19.02.2012, 21:00
Glowacki yetişmezce Celu'yu stopere çekip sağa Serkan geçsin.Mustafa bu maçta oynamaz umarım çok hatalı oynuyor son haftalarda.
---------------------Tolga-------------------
Celustka-------Glo---------Giray---------Cech
---------------Zokora------Colman-----------
Henrique---------Alanzinho/Halil----------Olcan
-----------------Burak----------

serkan cezalı

Hürgün Aygün
19.02.2012, 21:01
serkan cezalı
Doğru biran aklımdan çıkmış.O zaman ne diyelim inşallah Glowacki yetişir.:)

sercan 61>34
19.02.2012, 21:03
Doğru biran aklımdan çıkmış.O zaman ne diyelim inşallah Glowacki yetişir.:)

bide adamı sene sonu gönderecekmişler ozaman giray ve mustafaya yol verip 3 stoper lazım asıl bize glo kalacak

Tayfun Aydın
19.02.2012, 21:09
Lütfen turu geçebileceğini düşündüğünüz kadrolara Giray ı yazmayın Zira gol yersek çıkarmamız imkansıza yakın olur.Şimdi Serkan ın yerine sağ bek kim oynayacak gene Celutska bu durumda Giray da gene 11 de çıkar sahaya oy oy oyyyyyyy.

Hürgün Aygün
19.02.2012, 21:12
Lütfen turu geçebileceğini düşündüğünüz kadrolara Giray ı yazmayın Zira gol yersek çıkarmamız imkansıza yakın olur.Şimdi Serkan ın yerine sağ bek kim oynayacak gene Celutska bu durumda Giray da gene 11 de çıkar sahaya oy oy oyyyyyyy.
Kimi yazalım mecburuz maalesef elde olan 3 stoper var Celu'yu da sayarsak 4 ancak eldekiler yeterli değil yönetim mutludur herhalde şimdi.

U.Sadıkoğlu
19.02.2012, 21:13

Evet haklısın Giray'ın yerine ben Pique'yi düşünüyorum..

Cafer Bulur
19.02.2012, 21:14
Turu gecmemizin bizim icin iyi olacagini düsünmüyorum.

Elenip artik lige sarilmaliyiz.

Bahattin Aydın
19.02.2012, 21:14
Bu maç farklı olacak demek istiyorum.Ama son zamanlardaki vasat futbolumuz buna engel oluyor.

Mustafa Çolak
19.02.2012, 21:15
İlk 11 de olmasada Alan'ın kesinlikle oynaması lazım o kuleleri ancak o geçer :)

Numan Yerlikaya
19.02.2012, 21:16
Adam gibi 11 Aykutsuz,Mustafasız çıkarsak

Ve golü hemen atalım diyip adamların üstüne giderek değilde maçın 90 dakika olduğunu unutmassak

TUR ATLARIZ.

ozdmr
19.02.2012, 21:17
maç hangi kanalda bu sefer?

Atakan
19.02.2012, 21:21
---------Tolga----------
Celu-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora----------
--------Colman----------
Halil---Alanzinho----Olcan
--------Burak-----------

Sibel
19.02.2012, 21:22
Trabzonspor kendine gel. İşte o zaman hiç zor değil.
Tur ümidiyle.

talibim
Bu maça irlanda'dan beş irlandalı gidecek trabzonspor'u desteklemek için..drogheda united forumundan takip ettim..

maça gelince iki sene önceki türkiye kupası finali maçının öncesi ankaragücü ile oynadığımız maç geldi..berbat bi futbolla ankaragücüne 1-0 kaybetmiştik dört gün sonra şanlıurfa da fenerbahçeyi güzel futbolla mağlup edip kupayı almıştık...tabiki o zaman selçık,egemen,umut vardı....olmaz diye birşey yok fakat kadromuz çok yetersiz ve şenol hoca'nın yanlış futbolcu tercihlerindeki inadı az olan umudumu iyice azaltıyor!!!

Tayfun Aydın
Evet haklısın Giray'ın yerine ben Pique'yi düşünüyorum..

Düşüncene saygım var senin benim kine olmasa da Pique ye kadar gitmene gerek yok Glo var Zokora bile orada oynayabilir.Hatta gönderdiğimiz Ceyhun şuan kadro da olsa hiç düşünmeden Ceyhun u yazardım.Tabi Pique de olur neden olmasın.

Asi Çaykaralı61
19.02.2012, 21:38
Önde baskı yapmamız şart Burak'a yardım şart

Şentürk
19.02.2012, 21:39
Bu maçta gol yemeyeceğimizi düşünen var mı?

Bu yıl ki sorunumuz bu işte!

Tayfun Aydın
19.02.2012, 21:42
1 gol yeme lüksümüz var yeterki gol atabilelim maçı uzatmaya götürelim adamlar elensek bile 3.5 atsınlar bunların lalelerine iş.yelim bana yeter.

Sefa
19.02.2012, 21:45
İmkansız olan tur bu form ve fizik durumumuzla imkansızdan da öte..

r9emre
19.02.2012, 21:51
Celustka - Giray - Zokora - Cech defans 4'lüsü önlerinde Colman - Serkan ileride Henrique - Burak - Olcan - Adrian ile başlarsak çok farklı bir maç olabilir. Kumarsa kumarın kralını oynamalı Şenol Hoca. Artık cesaret günü.

Cafer Bulur
19.02.2012, 21:51
İmkansız olan tur bu form ve fizik durumumuzla imkansızdan da öte..
Cok karamsarsin sefa,biraz daha olumlu sinerji lütfen.:)

Sefa
19.02.2012, 21:57
Cok karamsarsin sefa,biraz daha olumlu sinerji lütfen.:)

İzinden geliyorum Cafer Abi.. :) Durum bu maalesef..

Ali Yerlikaya
19.02.2012, 21:58
Defans, defans, defans...

Gol yememegi basarirsak kesinlikle tur atlariz ama gol yemememiz imkansiz gibi bisey maalesef...

Cafer Bulur
19.02.2012, 21:58
İzinden geliyorum Cafer Abi.. :) Durum bu maalesef..
Bu takim hepinizi benim izime getirir gibi.:)

h@msi61
19.02.2012, 22:03
Bu maçta gol yemeyeceğimizi düşünen var mı?

Bu yıl ki sorunumuz bu işte!

Sampiyonlar liginde 3 macta gol yemedik, iki macta da 1'er gol yedik. Takim savunmasini iyi yaptigimizda gol yemiyoruz fakat o oyun tarzi gol atmamizi da imkansiz hale getiriyor. Yani bu takimin yemeden atmasi, hem de 1'den fazla atmasi cok zor.

yaranozlu
19.02.2012, 22:25
arkadaşlar serkan cezalı olduğuna göre mecburen oynatamayacak şenol hoca :) bu nedenle şansımız var. kadrom;

tolga
celutska giray mustafa cech
zokora colman
henrique adrian olcan
burak

Ilelioglu
19.02.2012, 22:59
Turu gecmemizin bizim icin iyi olacagini düsünmüyorum.

Elenip artik lige sarilmaliyiz.

Gecemeyiz merak etme. En azindan berabere kalsakta puan alsak. :cool:

Fatih ÇOLAK
19.02.2012, 23:35
Gecemeyiz merak etme. En azindan berabere kalsakta puan alsak. :cool:

Bende bu fikirdeyim...

Atakan
19.02.2012, 23:56
1-2 ile uzatmalara

Tolga Okumuş
20.02.2012, 00:08
Dinamo Kyev'in bize yaptığını biz PSV'ye yapabilirmiyiz?

melodicforce
20.02.2012, 00:18

güzel fikir, neden olmasin?!

ama kiev'in kalite farki var, aynen psv'nin de. iki takimda yillardan beri ya sl'de yada uefa'da.
bizim dezavantajimiz bu iste, tecrübeli, avrupada oynamis oyuncumuz pek yok. cogusu tr liginide sadece oynamis.

psv ve oyuncular arasinda fark sadece bu, yoksa kafa dengi bi takim'dir. bizden pek farki yok aslinda.

1:2 kazanalim, uzatmalara gidelim de, gerisine bakariz....

hasancebi81
20.02.2012, 00:27
...................Tolga...................

Celutska...Zokora....Giray....Cech

........Aykut.....Colman................

Volkan.........Adrian..............Olcan

.....................Burak..................

Bu kadro ile çıkmalıyız bence. Hatta Serkan cezalı olmasaydı sağbeke Serkan stoperde Girayın yerinede Celutska. En azından pas yapabilen bir stoperimiz olurdu. To ayağımızda daha çok kalırdı. Neyse neden olmasın diyorum, PSV dün 3 yedi, biz neden atmayalım. Hayırlısı, ligden bir umudumuz yok zaten UEFA da ilerlesek biraz daha.

Çakıroğlu İhsan
20.02.2012, 02:44
Ne volkan ne de serkan onlar nasıl kadrolar :)

Bera B.
20.02.2012, 02:51
Serkanın cezalı olması hasebiyle üç gündür şükür namazı kılıyorum.

coren
20.02.2012, 02:54
Psv
-2009-2010 da Uefa avrupa liginde 2.tura kadar yükselmiş ve evinde oynadığı 6 maçın tamamını kazanmış.
-2010-2011 de Uefa avrupa liginde çeyrek finale kadar yükselmiş evinde oynadığı 7 maçta 3 galibiyet 4 beraberlik almış hiç mağlup olmamış.
-Bu sene Uefa avrupa liginde evindeki 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik alıp hiç mağlubiyet almamış.
-Bu sene ligde evinde 10 maçta sadece bir kez Ajax ile berabere kalarak puan kaybetmiş.

Yani kısacası Psv yi evinde yenmek çok zor özellikle takımımız bu kadar formsuzken.

Sinan Ayaz
20.02.2012, 02:57
Bugün ki Trabzonspor'u 5'ler PSV

Hasan YAYLI
20.02.2012, 03:23
.......... Tolga ...........

.... Celutska....Giray ...Musti .... Cech...

...Sercan...Adrian...Colman...Zokora...Olcan...

.............Burak..............

Yiğit Gayretli
20.02.2012, 03:24

Okurken kalbim sıkıştı. Ne kâbus maçtı...

JaJa_Burak
20.02.2012, 03:27
---------Tolga----------
Celutska-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora----------
--------Alanzinho----------
Burak---Henrique----Olcan
--------Volkan-----------

öndeki besli top rakip takimdayken topun arkasina gecmeyi basarirsa bu kadro gol yemeden 2 gol atabilir..

DeAgLeMaNyAq
20.02.2012, 03:57
yasa gereği iki maçtan birini açık kanaldan vermek zorundalar...

Yasa değil yayın sözleşmesi gereği. Zaten ilk maçın başlığında da bununla ilgili detaylı açıklama yapmıştım...

Böyle bir şeye hakları var mı.. Bizim maçımızı yayınlamak zorundalar diye biliyorum..

UEFA, Trabzonspor'un veya BJK'nin maçını yayınla diye bir baskı yapmaz. Ama en az bir maçın FTA olarak yayınlanma zorunluluğu var fakat bunun eşit olması diye bir şart yok. Nitekim 2009-2010 sezonundaki Avrupa Ligi grup maçlarında FB'nin 2, GS'nin ise 4 maçı açık olarak yayınlanmıştı...

Bu olay kesin mi yoksa şuan sadece konuşuluyor mu?

Star BJK'nin rövanş maçının tanıtımını yaptığına göre bu saatten sonra değişmesi zor gibi...

http://uefa.startv.com.tr/webtv/besiktasin-tur-gecesi-4929.html

Burak
20.02.2012, 05:39
...................Tolga...................

Celutska...Zokora....Giray....Cech

........Aykut.....Colman................

Volkan.........Adrian..............Olcan

.....................Burak..................

Bu kadro ile çıkmalıyız bence. Hatta Serkan cezalı olmasaydı sağbeke Serkan stoperde Girayın yerinede Celutska. En azından pas yapabilen bir stoperimiz olurdu. To ayağımızda daha çok kalırdı. Neyse neden olmasın diyorum, PSV dün 3 yedi, biz neden atmayalım. Hayırlısı, ligden bir umudumuz yok zaten UEFA da ilerlesek biraz daha.
Volkanı oynatamayız avrupa kadrosunda yok.

zarge
20.02.2012, 10:03
hani maçı star yayınlayacaktı.starın yayın akışında bjk maçı var bizim maçımız yok?ben size demedimmi deplasman maçlarını değil sadece bjk'nın maçlarını yayınlıyorlar diye.star=ntv=ntvspor=ferit şahenk=fenerbahçe.bu kadar basit

Uğur Ö.
20.02.2012, 10:16
Gene İçtimai tv ye kaldık.Startv den zaten beklenecek hareketler bunlar

Lazman
20.02.2012, 10:49
2-1 olsunda uzatmaya gitsin diyerek fazla bise istemedik isimize yarayanin en azini istedik, orta yeri buldukmu demek oluyo :D takim havasinda olmadiktan sonra biz burda havalara girsek ne :)

olmusken 3-0 olsunda basimiz agrimasin,hatta ilk 15 dakkada olsun rahat seyredelim maci. fazla seymi istedim yoksa :p

evrents
20.02.2012, 10:56
Startv beşiktaşın iki maçını da yayınlarken bizim maçımızı yayınlamayacak mı yani?

evrents
20.02.2012, 11:00
http://www.startv.com.tr/BizeYazin.aspx

Arkadaşlar lütfen buradan tepkimizi dile getirelim.

evrents
20.02.2012, 11:03

Sadece Ad , Soyad , E-Posta yerlerini doldurup mesajınızı yazmanız yeterli.

Görsünler ne kadar büyük bir camia olduğumuzu.Biz sustukça bunlar yine devam ederler böyle şeylere.Sen beşiktaşın iki maçını da yayınla ama trabzonsporumuzun bir maçını dahi yayınlama.

Bakanay61
20.02.2012, 11:10
---------Tolga----------
Celutska-Giray-Glowacki-Cech
--------Zokora----------
--------Alanzinho----------
Burak---Henrique----Olcan
--------Volkan-----------

öndeki besli top rakip takimdayken topun arkasina gecmeyi basarirsa bu kadro gol yemeden 2 gol atabilir..

Bu kadroyla faraşa döneriz. İlk yarı 4 olur ikinci yarı acıyıyp 5te bırakır PSV.

UĞUR DURTAŞ
20.02.2012, 11:11
bu maçta ciddi anlamda bir beklenti içinde değilim.

onur
tayfun,celuska,glo,brozek
serkan,aykut,zokoro
adrian,alanzinyo
henrigue

Süleyman Eruyar
20.02.2012, 11:16

Herkes bu mesajı dikkate alsın..

buserkan61
20.02.2012, 11:23
bu ne rezillik be.adamların ılkmacını verdiler zaten biizm macı neden vermıyor bu kopek soyları.

Burhan Açıkgöz
20.02.2012, 11:34
Tolga forvet oynasın. Milli takım antremanlarında forvet oynatmışlardı. Bize gol lazım :D

Emirhan Yazıcı
20.02.2012, 11:47
DUNKU Psv Ye Biz Her Türlü 2 Gol Atarız Çok Berbat Oynadılar Ve 3-0 Maglup Oldular...

Oruç
20.02.2012, 11:48
CL maçlarındaki gibi oynayalım. Takım olarak defans yapalım. Gol atıyoruz her türlü. Mesele gol yememek.

Glowacki olmalıydı bu maçlarda. Mustafa'nın insafına kaldık.

61trabzonomer
20.02.2012, 12:04
aslında kayseri maçında yediğimiz gollerden sonra şenol güneş bu kadar basit gol yememizi araştıracaktır özellikle 3.gol tam komedi , eğer bu sorundan kurtulursak eleyebiliriz bu psv yi

sirkan
20.02.2012, 12:17
Trabzonspor ne zaman Hollanda'ya gelecek? ve hangi hava alanina inecekler..? bilen varmi?

zarge
20.02.2012, 12:37
maçı yine yayınlamıyorlar inadına turu geçelim seve seve yayınlasınlar..

ozturk
20.02.2012, 12:40
elendik nasıl olsa..

yedeklerle çıkalım da ligde puan kaybetmeyelim bari..

yaranozlu
20.02.2012, 12:41
maç günü eindhovenda olacaklar dayımın kolbastı cafesine gelebilir, ben şahsen ordan gideceğim maça. 15 dk yürüme mesafesiymiş. benim hala umudum var, hele serkan oynamıyor, olcan da gününde olursa gollü maç sonrası çıkma şansımız yüksek. ilk golü mutlaka biz atmalıyız!

tolga
celutska mustafa giray cech
zokora colman
henrique adrian olcan
burak

UĞUR DURTAŞ
20.02.2012, 12:42
kesinle bu kadro çıkmaz psv maçına ama şenol hocanın yerinde olayım

sahaya

onur

celuska glo cehc brozek

alanzinyo adrian zokoro jebrin

henrigue

ile çıkarım.

Berat Akçay
20.02.2012, 12:45
CL maçlarındaki gibi oynayalım. Takım olarak defans yapalım. Gol atıyoruz her türlü. Mesele gol yememek.

Glowacki olmalıydı bu maçlarda. Mustafa'nın insafına kaldık.
Zokora'nın yokluğu hissedildi bence.Katılıyorum CL'deki gibi oynamalıyız.

Amaç evinde gol yememekti ama eldeki oyuncularla bu olmadı.Şenol Güneş Zokora'nın gelmesiyle kontrollü oyunu seçecektir.Tur zor ama imkansız değil

Tayfun
20.02.2012, 12:57
Psv saha avantajını kullanıp ilk dakikalarda yine gol bularak işi bitireceğini düşünüyorum.

UĞUR DURTAŞ
20.02.2012, 12:59
colmanı yazmayı unutmuşum.

belki çoğu arkadaşımıza komik gelebilir ama bu oyuncularımız art ıözellikleri olduğu için yurt dışından alındı ama çoğu kadroya bile giremiyor.avrupa arenasında çıkıp kendilerini göstersinler.

onur

celuska,glo,cehc,brozek

alanzinyo,zokoro,colman,jebrin

adrian

henrigue

unal.hso
20.02.2012, 13:12
Fırtına gibi başlarsak psv'yi parçalarız bence.Ancak defansta büyük sıkıntı var.Hata yapmamalıyız bu maçta

güneyli
20.02.2012, 13:16
Farklı bir maç olacak..Ya herro ya merro..

OYılmaz
20.02.2012, 14:14
Bu maçı bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde emek veren, bizlere unutulmayacak heyecanlar yaşatan, oyuncularımızaküfretmeden, Şenol Güneş istifa demeden, Tolga'ya, Serkan'a Aykut'a daha nice oyuncularımızın Trabzonspor'a verdiği emeği yadsımadan izleyeceğim ilerde çocuklarıma anlatacağım bir İnter maçı olacak. Teşekkürler Trabzonspor. Futbol,büyük kitlelerin, işçilerin, köylülerin, daha nicelerin eğlence aracıdır. Emeğe saygı çerçevesinde Trabzonspor'umun verdiği emek dolayısıyla teşekkür ediyorum. Güçlülerin iktidarına karşı bir kez daha galip geldiğimiz için. Maçın sonucu ne olursa olsun.

Samet Yildirim
20.02.2012, 14:20
------------------------Tolga-----------------
Celustka---------Giray-------Glo--------Cech
-------------------Zokora-colman-------------
----------------------Adrian-----------------
---------Halil----------------------Olcan-----
-------------------Burak---------------------

Tek santrafor burak yapilan dizilise herzaman karsiyim ama yapacak birsey yok..

Henrique halilin yerine olabilir.

Fatih ÇOLAK
20.02.2012, 14:35
------------------------Tolga-----------------
Celustka---------Giray-------Glo--------Cech
-------------------Zokora-Aykut-------------
----------------------Adrian-----------------
---------Halil----------------------Olcan-----
-------------------Burak---------------------

Tek santrafor burak yapilan dizilise herzaman karsiyim ama yapacak birsey yok..

Henrique halilin yerine olabilir.

Aykut'un son hallerini görünce, Colman oynasın daha iyi...O hariç güzel kadro, sakatlık olmazsa bu kadroyla çıkarız gibi, işallah Şenol Hoca Alanzinho sevdasından vazgeçer...

Erbay
20.02.2012, 14:35
1-0 yensek bile eleniyoruz ne kötü ya. 2-1'e uzar, uzatmalarda dayanamayız diye tahmin ediyorum. 3-2 yensek en iyi skor olur. Ama bu futbolla çok zor, belki imkansız.

Samet Yildirim
20.02.2012, 15:08
Aykut'un son hallerini görünce, Colman oynasın daha iyi...O hariç güzel kadro, sakatlık olmazsa bu kadroyla çıkarız gibi, işallah Şenol Hoca Alanzinho sevdasından vazgeçer...
Haa dogru aykut nerden cikti !!!

Tabiki colman düzeltiyim bari :)

Mehmet Sarigül
20.02.2012, 15:16
Stoperlerin (Giray, Mustafa, Glow ve Celustka) son haftalardaki performansina baktigimda ilk dikkatimi ceken sey, ikili (dörtlü) defans olarak bariz uyumsuzluklari...Bu dört futbolcunun tek uyumlu ikilisi Celustka-Mustafa oldu.

Giray takima geri geldiginden itibaren cok formsuz, özgüveni sifir...Glow ise haftalardir yok. Mustafa bir cikis yapsada, dörtlü defans icinde pozisyon almada cok hata yapiyor. Bu dört futbolcunun icinde en iyisi Celustka, cünkü Celustka'nin önemli bir özelligi var...Diger üc futbolcumuzda olmayan birsey, Celustka yanindaki partnerini dikkate alarak oynuyor.

Ayrica, bu bölgedeki futbolcularin bu kadar kötü performans göstermelerine neden olan baska bir faktör ise, hemen önlerinde oynayan ve en az onlar kadar formsuz ve en önemlisi uyumsuz olan Colman, Aykut ve Zokora'dir.

Sadece yanlarindaki (ortasahadan) sizan rakip futbolcuyu takip etmedikler icin kalemizde gördügümüz sayisiz gol ve gol pozisyonu izletirdiler bizlere...
Sanki Alan, Volkan, Adrian ve Olcan rakiplerini cok takip ediyorlarmis gibi, özellikle bu üc oyuncumuzda rakiplerini takip etmekte cok rahat davraniyorlar.

Avrupa'da futbolda ilk ögrendiginiz sey, bir futbol takimin defans yapmayi ve hücum etmeyi de takim halinda yapmasidir.
Ne yazik ki, biz ne takim halinde hücum yapmayi...ne de takim halinde defans yapmayi becerebiliyoruz.

Bu durumu en iyi özetleyen resim ise, sezon basinda transfer edilen fubolcularin takima uyumsuzluklari...
Adrian, Henry, Zokora, Volkan, Aykut...her takima girdiklerinde, her oyuna alindiklarinda sanki Trabzonspor formasi altinda ilk maclarini oynuyorlarmis gibi bir izlenim veriyorlar.

Avrupa'da 5 deplasman macinda sadece 1 gol atabilen Trabzonspor'un Hollanda'da 3 gol atarak (penaltilara kalmak disinda) tur atlamasi ancak bir futbol mucizesi olur.

yaranozlu
20.02.2012, 15:28
ilk maçı canlı izleyen biri olarak PSV bizden kat kat üstün bir takım, futbolcu kalitesi olarak değil, mantalite olarak. basit oynuyorlar, top birinin ayağına gelince en az 3-4 kişi bomboş yere gidip pas bölgesine gidiyor, bizim basan(bakan) ooyuncu o hepsini fark edemiyor ve rahat biçimde pas yaparak topu ileriye taşıyorlar. kanatlarda top birine gelirse hemen 3lüyü kuruyorlar. bu anlayışlarını çok beğendim. bize gelince geride çok gereksiz duruyoruz, hücum yapmaya korkuyoruz. 3-4 kişiyle gol atma peşindeyiz, olcan 5 kişiyi geçecek veya bir uzun top burak şut pozisyonu bulup vuracak. hatta tolga uzun bir degaj dikecek, defans oyuncuları ıskalayacak ve onun ıskalayacağını tahmin edip her pozisyon kafaya çıkmak yerine arkaya koşan burak kaleciyle karşı karşıya kalacak. böyle komik taktik mi olur? bir de uyuz olduğum olay, geride birbirine yakın 3 oyuncu duruyor ve pas yapıyorlar. hiçbir amacı olmayan paslar. ya arkadaş sahada yaptığın her hareketin bir anlamı olacak, yarım metreye pas atmanın mantığını kim bana izah edebilir. gerideki bu boş paslardan ileride pas atmaya adam bulamadığımız için yavaş oynayarak oyunu sıkıştırıyoruz. şenol hoca bıktı mı bilmiyorum ama bu basit futbolu zorlaştırmanın anlamı nedir? hakikaten yorulduysa dışardan destek verebilir, yazık günah valla. yenemeyeceğimiz bir takım kesinlikle değil, hatta ileri gidiyorum akıllı olalım eleriz.

Onur Muhcu
20.02.2012, 15:35
Bu maç için oldukça karamsarım. Görünen köy klavuz istemiyor. Aklımdan ŞL'deki rakipleri geçiriyorum ''İnter,Lille,Cska'' Neden olmasın diyorum ama olmayacak dua ya da amin demek gibi bir şeyle karşılaşıyorum. Kendimle çatışıyorum, çatışıyorum, çatışıyorum. Söylemek gelmiyor içimden ama Bu futbolla da Olmaz diyorum!

sessizkral_1
20.02.2012, 15:36
Sağlam savunma yaparsak (inter deplasmanındaki gibi) bu maçı kazanabiliriz.

.....
20.02.2012, 16:07
Ula bu maçta mı açık kanaldan yayınlanmıyor ya , deli olacam.

kurt61
20.02.2012, 16:11
Arkadaşlar,

Biz Türkiye'den maça geleceğiz. 2 kişiyiz, Amsterdam'da kalacağız. Amsterdam'dan Eindhoven'a gidecek arkadaşlara soruyorum. Otobüs falan kaldıracak mısınız, yoksa herkes kendi arabasıyla mı gidecek? Şimdiden teşekkürler.

kaan61
20.02.2012, 16:13
............................... Tolga..............................

Celustka ........... Gİray ....... Mustafa ..... Cech

.......................... Zokora ...... Colman...............

Henrİke ................... Adrİan ............... Olcan

............................. Burak ...............................

Trabzon34
20.02.2012, 17:05
Uzun süredir yorum yapmıyorum ama forumdaki karamsarlığı görünce bir şeyler yazmak istedim.. Evet çok umutlu bir durum yok ortada.. evet adamlar bizden iyi gibi.. Evet takımın hali perişan.. Ama bir umut be.. İlk yarı bir tane, ikinci yarı bir tane.. Veya 75 de bir tane, 90 da bir tane daha.. (gol mol yemeden tabii..) Çok ağladım ben bu takım yine ağlarız dert değil de, bir de sevinçten ağlayayım.. Celustuka inter ağlarına füzeyi yolladığında yırttığım boğazım iyileşti belki ama o duyguyu çok sevdim be dostlar..
hadi be.. Zor biliyorum ama hep şöyle düşünüyorum ben.. Yaptıklarımızın arasında "kolay" olan ne vardı ki?

bekirguner
20.02.2012, 18:25
maç hangi kanalda

Sefa Alış
20.02.2012, 18:45
maç hangi kanalda

D-Smart, Euro Futbol vericek maçı.

yorumsuz6117
20.02.2012, 18:48
2-1 kaybederiz yine..

A.Gökhan AKIN
20.02.2012, 18:52
umut diye bir köy varmış uzakta gitmesekte görmesekte o köy bizim köyümüzdür!!!

Hürgün Aygün
20.02.2012, 19:28
Yeterki erken gol yemeyelim ilk yarıyı 1-0 önde kapatırsak ya da 1-1 olursa 2-1'i bulup uzatmalara gidebiliriz.Tek korkum defansın formsuzluğu.

Atakan
20.02.2012, 19:31
Yeterki erken gol yemeyelim ilk yarıyı 1-0 önde kapatırsak ya da 1-1 olursa 2-1'i bulup uzatmalara gidebiliriz.Tek korkum defansın formsuzluğu.
Formsuzluğu değil kalitesizlik var. Defansımız çok kötü.Defans diye bir şey yok daha doğrusu. Allah'a emanet gidiyoruz.

Sibel
20.02.2012, 19:42
Maç d-smarta öyle mi?
Anladım. Artık kanallardan da çıktık. Star niye bizim maçı versin ki?
Trabzonspor hangi ülkenin takımı ki?
Allah batırsın hepinizi.

ONUR BEKAR
20.02.2012, 20:16
Maç d-smarta öyle mi?
Anladım. Artık kanallardan da çıktık. Star niye bizim maçı versin ki?
Trabzonspor hangi ülkenin takımı ki?
Allah batırsın hepinizi.

amin. valla d smartın yayınladığını duyduğum anda dediğim laf aynen buydu Allah hepinizi batırsın. şşş....sizzzlerrrrrrr. diye...:cool::cool: