PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim takima sahip çik

Murat Acar
02.05.2006, 19:14
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=f2f70dd1>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Suanki yönetim ve sayin baskan seçilmeden önce bizlere verdikleri sözleri unutmasinlar...Yildiz transferinden tutunda stad projesine kadar birçok sey konusuldu ancak sezon bitmek üzere olmasina ragmen hiçbir konuda hiçbir açiklama yada yönetim tarafindan yapimis bir çalisma göremiyorum..

Bunlardan vazgeçtim rizede 3-0 önde oldugumuz maçta rizesporla alakasi olmayanlarin baslattigi olaylar sonucunda takimimiza 1 maç seyircisiz oynama cezasi verilmis.

Böyle birsey eziklerin basina gelse neler olurdu....

Yönetim olarak bir agirliginiz varsa vurun yumrugunuzu artik masaya yok bu yükü kaldiramayacaksaniz çekin gidin artik

Birileri Mustafa denizliyi Transfer ediyoruz diyor YÖNETIMDEN çit yok

Birileri Tesisler tehlikede diyor YÖNETIMDEN çit yok

Birileri Fatih gidiyor diyor YÖNETIMDEN;ya nooluyoruz o bizim sözlesmeli futbolcumuz böyle haberleri yalanlama yok..

Haydi artik yeter bu taraftara daha fazla yüklenmeyin Agirliginizi koyun </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE>Edited by: rutav0861

sametaydin
02.05.2006, 19:16
haklisin.yönetim su anda trabzonspor hakkindaki tüm belirsizlikleri açiga kavustursun.

ne olup ne bittigini herkes bilsin.

Lokman
02.05.2006, 19:22
madem ulusoy denilen adam bizi ezmeye çalisiyor bizde tepki gösterelim kardesim sesimizi duyuralim ve diyelimki bundan sonra ulusoyun hiç bir ulasim aracini kullanmayacagim ne karadenize giderken nede güneye giderken.

simdi bazilari sakin o adam ne yapsin demesin hatirlarsaniz tuncaya istersem ceza verirdim demisti demekki istedigini yapabiliyor bu adam birde utanmadan trabzon luyum diye gezmiyorlarmi illet oluyorum yaa.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Jackdaniels
02.05.2006, 19:31
Bu konuyuaçmak için biraz erken degilmi arkadasim bekleyin su 2 hafta bi geçsin ondan sonra hersey belli olur zaten...Her ceza verilisinde yönetim istifa dersek yandik gitti biraz mantikli düsünelim lütfen smileys/smiley2.gif

temelyilmaz
02.05.2006, 19:35
öyle bisi olamaz fenerede verin o zaman trabzon maçinda adamlar yagmur yagdi diye kafalarina stat koltuklarini söküp taktilar böyle bi yagmacilik kültürü yok onlara nede ceza vermiyolar yok ya bu trabzona hiçmi kimsenin yarari dokunmuyacak yönetim acilen cezaya itiraz edip ne yapip edip maçi çevrmeli olaya bakarmisin derbi maça ceza fenere olsaydi cimboma olsaydi smileys/smiley7.gif ah tabi gürcistan maçini hatirliyorum da bizim taraftarimizi çok bilinçsiz çok bu adamlar trabzonsporun her zaman kullaniyolar ilk olaylari degil bu artiik bu oyunlara gelmeyin glmeyelimEdited by: temelyilmaz

Murat Acar
02.05.2006, 19:46
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=bde2887>

Bu konuyuaçmak için biraz erken degilmi arkadasim bekleyin su 2 hafta bi geçsin ondan sonra hersey belli olur zaten...Her ceza verilisinde yönetim istifa dersek yandik gitti biraz mantikli düsünelim lütfen http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Yönetim istifa etsin demiyorum... sadece su ana kadar yaptiklari icraatlardan memnun olmadigimizi söylüyorum tüm taraftar hala waha gitsinmi kalsinmi disye 130 küsür sayfadir tartisirken yönetim hala çikipta kesin bir tavir koymuyor yukarda daha çok sey siralayacaktim ancak gönlüm elvermiyor daha fazla su asamada üstlerine gitmeye...

3Haftadir hocadan yanit bekleyen yönetim neden bir sonuca ulasamiyor O makam bu kadar hafifmi bunu söylüyorum oranin agirligini kaldirsinlar Vursunlar masaya bizde destek olalim ama onlar söylediklerinin altinda ezilirse biz ne yapabilirizkiii</BLOCKQUOTE>

selcjK
02.05.2006, 20:51
trabzonspor yönetimi tarihin en kötü yönetimine sahiptir, bunu kimse degistirmez ne yazik ki. yönetimdeki adamlar ne konusmayi ne giyinmeyi biliyor futboldan anlayanlarin sayisi bir elin parmaklarini geçmez bu yönetimle nasil transfer yapacagiz merakla beklemekteyim. hadi bakalim.

BOZOHAN
02.05.2006, 20:55
yönetime güvenmekten baska çaremiz yoktur.

Bülent Bayraktar
02.05.2006, 23:12
bu yönetimde yalan çikti

Faik Yılmaz
03.05.2006, 09:46
ya bir seyler yapin artik.....

futbol federasyonundaki fener hegemonyasini kladirmak için bi seyler yapin....

ozcan_asanoglu
03.05.2006, 09:50
vay vayy vaay..daha 6 ay olmadi herkesi asip kestiniz.helal olsun..tek kelime insaf diyorum,biraz mantik, biraz izan diyorum..

bi arkadas hizini alamamis tarihin en kötü yönetimi demis, yürü bea kim tutar seni..

Külünkoğlu
03.05.2006, 11:15
trabzonspor yönetimi tarihin en kötü yönetimine sahiptir

Kistas ? kriter?

bunu kimse degistirmez

Bu kadar ileri görüslülük daha önce görmedim.

yönetimdeki adamlar ne konusmayi ne giyinmeyi biliyor.

Milli takima ilk geldigi günden beri Senol Günes'e de "giyinmeyi bilmiyor" "karizmasi yok" diyen boyali basindan ne farkin kaldi ?

Bazen söyle yazilari es geçeyim görmemezlikten geleyim diyorum ama insaf sinirlarini zorlayan bu yazilari gördükçe.

Neyse simdilik sadece aci aci gülüyorum.

Ycandan
03.05.2006, 11:35
Trabzonsporunen kötüdönemini yasadigi sezon( düsme tehlikesi yasadigi sezon) federsyon baskani Haluk Ulusoydu.Trabzonspor kongre üyesi ve ayrica Trabzonlu olan Haluk Ulusoy o sene Trabzonun hakki çatir çatir yenirken GS yi sampiyon yapmakla meskuldü.Bu cezaya hiç sasirmadim.Manisa maçinda olanlarla,rize maçinda olanlari nasil bir tutup ayni oranda 1 er maç ceza veriyorlar sasiriyorum.

ozcan_asanoglu
03.05.2006, 11:44
sasmamak lazim, biraz objektif bakarsak disiplin kurulunun yeni federasyon yönetiminde daha keskin kararlar verdigi görürüz..

mehmet ali yilmaz da devlet bakaniyken çok daha haksiz yere sahamiz kapanmisti.

manisada maç bittikten sonra olay çikmisti, maça hiçbir tesiri olmadi..ve bu federasyon cezayi kesti..tek kelimeyle helal olsun demek lazim..biçakçi zamani olsa para cezasi bile almazdi emin olun..

birakin versinler cezayi..ileride; bakin ulusoy, trabzonu kolladi, su oldu bu oldu diyeceklerinevarsin bir maç seyircisiz oynayalim..ki bizum usaklarda çok bos durmadi rizede zaten..

Emorfo
03.05.2006, 11:47
Basligi açan vatandas sanirim çok fazla gazete okuyor. Yalan yalnis her okudugu haberin kulüp tarafindan yalanlanmasini veya onaylanmasini bekliyor. Yönetim her haberi çikip yalanlamak zorunda degil. Sunu unutmamak lazim sürekli cav cav eden yönetimleri kimse ciddiye almaz. Yönetim nerde nasil konusacagini davranacagini gayet iyi biliyor. Daha önceki yönetimlerle karistirmamak lazim. Üstelik su anki yönetimde sadece konusan degil ayni zamanda icraat yapabilecek insanlar mevcuttur. Devre arasinda gelen bir yönetimden çok fazla bir sey beklemiyorum. Bu sezon sonunda neler yapabilecekler hep beraber görecegiz... Teknik adam konusunda Vahid Hocay'la devam etmek istiyor yönetim. Bu isin uzamasinin nedeni de bu. Yönetim Vahid Hocay'la çalismak istemese simdiye kadar çözülürdü bu olay. Vahid hocanin bazi sartlari varmis ve ayrica ailesi Trabzon'da kalmak istemiyormus...

Yönetimin notunu vermek için henüz çok erken kendi adima konusayim bu yönetime enaz 3 sene sabretmeliyiz. Teknik adam olsun baskan olsun bu kulüp istikrari yakalamak zorundadir. Sabretmeyi ögrenmemiz gerekiyor... Herseyin biranönce bitmesini istiyoruz. Transfer olsun hemen stad yapilsin hemen sampiyon olalim vs vs... Sampiyonluktan önce adam gibi bir stadimiz olsa çok daha yararli olur diye düsünüyorum. O yüzden saha sonuçlari çok fazla umrumda degil ondan ziyade güzel futbol oynayan bir Trabzonspor görmek istiyorum güzel futbol zaten güzel sonuçlari da beraberinde getirecektir. Bu güzel futbolu bu hocayla gerçeklestirebilecek miyiz orasi biraz karisik. Duydugumuz haberler dogruysa takimda hocayi istemeyen daha dogrusu isine gelen hocayla çalisip isine gelmeyi göndermeye çalisan futbolcular mevcut bu yedigin ekmege kuruma hakarettir ihanettir önce bu futbolcularin takimla iliskisi kesilmeli... Yeniden bir yapilanma sart...Edited by: Emorfo

Mert67
03.05.2006, 12:00
aslinda takimin basina geldiklerinde takim çok kötü durumdaydi ama simdi ligi 3. bitirebilir.bence takima ve yönetime destek olmaliyiz.
Nede olsa hepimiz trabzon için canini verebilecek taraftarlariz.

Faik Yılmaz
03.05.2006, 12:12
olsun ama sadece basina demeç vermekle olmuyor bu isler....

büyük potansiyelimizi isstanbul ve yurtdisi lobimizi ayaga kaldirmak lazim......

halil ibo
03.05.2006, 13:21
Bir kurumun basindaki insanlarin elestirilmesi kadar dogal birsey yok.Her camiada muhalefet vardir.Fakat sözkonusu kurum kalbinizde taht kurmus bir kurumsa ve o kurumu yönetmeye talip olanlar her hareketleriyle elestiri konusu olabileceklerini,yipratilabileceklerini biliyor ve buna ragmen göreve talip oluyorlarsa öncelikle onlari takdir etmeliyiz.

Sonrasinda elestiri yapilacak bu da dogaldir.Fakat bu kurumubir parçaniz gibi görüyorsaniz o takdirde yöneticisinide,teknik heyetinide,futbolcusunuda,malzemecisinide saygi çerçevesinde ve yapici olarak elestirirseniz kimse rahatsiz olmaz.Sizde kurumu yipratmamis olursunuz.

Geldigimiz noktada yerden yere vurmak için çok erken.Yapici elestirlere evet,yikici elestirilere hayir.

Naim
03.05.2006, 13:28
diger kisimlara pek katilmasamda MAY tesisleri ve Stad konusunda bir an önce bir açiklama yapilmasi

Yapilan çalismalar ne ise bunlarin duyurulmasi gerektigine inaniyorum

benim için bu iki madde çok önemli transfer için bisi diyemem ama stad ve Tesisler konusu mutlaka açiga çikarilmali

Şentürk
03.05.2006, 15:29
trabzonspor yönetimi tarihin en kötü yönetimine sahiptir, bunu kimse degistirmez ne yazik ki. yönetimdeki adamlar ne konusmayi ne giyinmeyi biliyor futboldan anlayanlarin sayisi bir elin parmaklarini geçmez bu yönetimle nasil transfer yapacagiz merakla beklemekteyim. hadi bakalim.

aynen senin gibi düsünüyorum çok merak ediyorum yapacaklarini fakat suana kadar tutumlari bana hiç hos gelmemekle beraber güven de vermiyor ama insallah yaniliriz...

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2006, 15:35
M.Ali YILMAZ'in su sözü var.

"Eskiden kulübün önünden geçemeyenler simdi kulübe baskan oluyor"

Nuri ALBAYRAK verdigi sözleri tutmali. Yoksa ailesine karsi Trabzon kenti bi nefret duyacaktir. Zati Trabzonspor baskanligina siyasi olarak basbakan tarafindan atandi. Fenerbahçeye çalismasin LÜTFEN !!!

Stat ve 2 yildiz sözü bunlar için hiç bir hamle gören var mi?

ozcan_asanoglu
03.05.2006, 15:39
ailesine niye nefret duysun trabzon halki..hadi kendini geçtik ailesinin ne suçu olacak..futbol disi düsüncelerle hareket ediyorsan baska forumlarda bunlari dile getirebilirsin..

Külünkoğlu
03.05.2006, 15:43
Ya sabiirrr....

halil ibo
03.05.2006, 15:47
Is yine siyasete dökülüyor.Hay bu siyasetin içini disini kalaylayayim ben.smileys/smiley7.gif

Şentürk
03.05.2006, 15:49

Nuri ALBAYRAK verdigi sözleri tutmali. Yoksa ailesine karsi Trabzon kenti bi nefret duyacaktir. Zati Trabzonspor baskanligina siyasi olarak basbakan tarafindan atandi. Fenerbahçeye çalismasin LÜTFEN !!!

Stat ve 2 yildiz sözü bunlar için hiç bir hamle gören var mi?

baskani elestirebilecegimiz tek konu su yazdigin cümledir.onun disinda elestirebilecegimiz veya soryumluluk yükleyebilecegimiz baska hiç bir sey olamaz.!

suan öyle bir atak yok fakat ligin sonunu beklemek lazim banapek güven vermiyor fakat sabir gösterelim bekleyip görücez....

Emorfo
04.05.2006, 10:39
Trabzonspor neden sampiyon olamiyor sorusunu farkli yerlerde aramamak lazim. Devre arasinda göreve baslamis bir yönetimin üstüne bu kadar gidilmez. Bu arkadaslarin derdi baskaysa onu bilemiyorum ancak Trabzon'da Istanbul'da ikamet eden bir baskani hazmedemeyen bir kitle oldugu gerçegi var. Trabzonspor iyi yönetilmiyorsa hep beraber elestirelim ama henüz ortada bir sey yok bu alakasiz yazilar ne oluyor. Trabzonspor'da hersey mükemmelmiydi de bu yönetim içine etti. Ne oldu simdi anlamadim yani...

Stad neyse de takilmissiniz bir yildiz lafina gidiyorsunuz. Trabzonspor'un dünya çapinda bir yildiz alacagini felan mi düsünüyorsunuz... Olsa olsa en fazla Dogu Avrupa ya da Latin Amerika'dan üst düzey futbolcular olur Simek dibi.. Ben yildiz felan istemiyorum adam gibi bir stadimiz olsun yildiz da gelir samanyolu da...

"Trabzonspor'un tarihinde gördügüm en kötü yönetim" bu yorum nasil bir yorumdur Allah askina kaç tane yönetim gördün ömrün boyunca neye göre kötü kime göre kriteri nedir. Yorum yazarken biraz akla mantiga ve vicdana uyan seyler yazin lütfen gelisi güzel düsünmeden fener malübiyetinin verdigi hayal kirikligi ve sinirle yazilan yazilar bu sekilde gereksiz gündem olusturur bosu bosuna ugrasmis oluruz... Edited by: Emorfo

Sevgi
04.05.2006, 11:53
Albayrak yönetimi Atay Aktug yönetiminden enkaz devralmistir bu enkazin kaldirilmasi yarim dönemde mümkün degildir.Gerek transfer konusu gerekse stad yapimi konusu için elestirmek için daha erkendir.Testi kirildikdan sonra dayagin pek bir önemi yok biz önceden baslayalim belki dikkate aliniriz diyorsaniz ondan da umudum yok kendi bildikleri dogrultudan sasmiyorlar, pek hata yaptiklarida söylenemez.(hoca konusu hariç)

Cenkhan
04.05.2006, 12:44

Trabzon'u futboldu degirmenine, yolgeçen hanina çeviren beyfendi kapinin önünden geçenleri de mi izliyormus? Nedir bu ani "bir bilen"lik hevesi? Hem biz ona borcumuzu ödemedik mi yahu? Hala bozulmamis çekimiz mi var onda? Zaten kaos zamanlarinda kurtarici olarak ihtiyacimiz olacak ona, tek adayimiz olacak; antipatik olma riskiini almasin üstüne, lütfen..

Nuri ALBAYRAK verdigi sözleri tutmali. Yoksa ailesine
karsi Trabzon kenti bi nefret duyacaktir. Zati Trabzonspor baskanligina
siyasi olarak basbakan tarafindan atandi. Fenerbahçeye çalismasin
LÜTFEN !!!

Aileye karsi nefret?? Ne demek bu kardesim?</span>

Basbakan tarafindan atanmak??</span> Hincal Uluç izleyip taraftarin içinde bölücülük yapmayin. Hasmet'i dinleyin Hasmet'i..

Allah akil fikir versin..

frango
04.05.2006, 22:13
verilen sozleri hic kimse unutmadi ama bunun için beklemek lazim arkadaslar birazz daha bekleyecegiz sozlerini tutmak zorundalar vede tutacaklardir cunku baska sanslari yok

kuzey_lee
04.05.2006, 22:17
....Bu arkadaslarin derdi baskaysa onu bilemiyorum ancak Trabzon'da Istanbul'da ikamet eden bir baskani hazmedemeyen bir kitle oldugu gerçegi var... yok böyle bisey..varsa da istanbuldakilerin yillardir ''trabzondakiler iyi yönetemiyor'' bakis açisindan daha azdir.4 senedir istanbuldayim,istisnasiz tanidigim gördügüm büyük çogunluk bunu söylüyor.nedir bu hazimsizlik ben de bunu anlamamisimdir hep..trabzondakileri bi hakir görme,is yapamaz olarak addedme..hep istanbuldan müdahale etmeye çalisma..

eger dedigin gibi istanbulda ikamet edemeyen baskani hazmedemeyen kesim olsaydi o liste biraz zor seçilirdi bunu çok iyi biliyorsun.ki zaten önemli olan baskan degildir demistim daha önce..listesindeki belli basli kisilerdir ki su anda da bu listede hasim sayitoglu sayesinde isleri hallediyor.

yönetim aleyhinde konusmak için öok erken gözükebilir ama bazi uyarilari yapmakta da fayda var.verilen sözlerin unutulmadigini belirtmek gerekir

poetricus
04.05.2006, 22:23
Kim hakkinda ve kim tarafindan ortaya atilirsa atilsin ispattan mahrum iddia iftiradir.

Lütfen!

halil ibo
05.05.2006, 10:47
phoenix yazdi:

BIZ NE KADAR SAF TARAFTARIZ YAA...

Bu maç fenerbahçeye satilmistir..

Buna kocaman bir ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜSSS.. desem herhalde ceza almam.

Emorfo
05.05.2006, 11:17
kuzey_lee - Fatih

Trabzonspor dergisini okuyorsan yapilan röportajlarda eski yöneticilerin bir çogu baskan Trabzon'da olmalidir diyorlardi... Bu insanlar camianin önde gelen insanlari... Trabzonda da bu sekilde düsünen bir sürü insan var. Bu insanlar statükocu insanlar... Degismekten korkuyorlar... Baskanla birlikte yönetimdeki insanlar da tabiki önemlidir ancak çogu zaman insanlar yöneticilerden ziyade baskana bakarlar baskan her zaman daha ön plandadir. Trabzon ise durum biraz farklidir. Orda gruplasma oldugu için genel kurullari blok oylar belirledigi için yöneticilerin önemi artiyor. Bu gruplardan birisini yönetime aldiginizda blok oy kazanmis oluyorsunuz. Çok ilkel bir durum... Yönetimler bu sekilde seçilmemeli. Genel kurullarda plan ve projeler yarismali isimler degil... Bu yüzden 100.000 üye kampanyasi için Atay Aktug'a minnettariz.

Istanbul'daki taraftarin bakis açisina gelince, yanilmiyorsam sende 4 senedir burdasin okuyorsun.... Trabzon'daki taraftarimizla burdaki taraftarimiz arasindaki farklari görmüssündür. Trabzon'da taraftar eskisi gibi degil yilmis gibi. Karsisinda rekabet edecegi baska taraftarlar yok. Ama Istanbul'da ve ya gurbette durum öyle degil 24 saat boyunca farkli kültür ve farkli takimlari destekleyen insanlarla berabersiniz. Arada sürekli bir rekabet var... Burdaki taraftarimiz daha girisimci daha mücadeleci ve daha bilinçli gibi. Bu durumu yönetimdeki insanlara da yansiyor. Istanbul'daki yöneticiler daha büyük is çevresine sahip ve sirketlerinin bilançolari daha büyük ve çogu uluslararasi çalisan insanlar.. Trabzon'daki yöneticiler ise kah galerici kah kuyumcu kah petrolcu... Bu durum Trabzon'un ve Istanbul'un sosyo ekonomik bakimindan arasindaki farklardan kaynaklaniyor... Ve ister istemez burdaki taraftarimizla ordaki taraftarimizin arasinda olaylari yorumlama bakimindan farklar çikiyor. Trabzon'u ve ya Trabzon'daki insanlarimizi hakir görmek diye bir sey yok, biz nerenin insanlariyiz acaba. Geçmis yönetimlerin basiretsizligi yüzünden böyle bir kani olusmus olabilir.

phoenix böyle yorum yapilmaz,Trabzonspor maç satmaz,böyle desteksiz saçam sapan idda ortaya atilmaz. Edited by: Emorfo

laz_hayri_61
05.05.2006, 11:20
valla simdiye kadar yaptilari iç açici degil insallah yanilirim

Adem Erdoğan
05.05.2006, 12:01
Kardesim bu isin trabzonu istanbulumu var.TrABZonspor yillarca istanbuldan yönetildi yillarca trabzondan yönetildi.Trabzondan yöneten Atay beyide gördük (bizi rumlara maskara etti) Istanbuldan yöneten Mali yilmazida gördük.Olay istanbul trabzon deil.Baskanda aranacak tek özellik listenin saglam olmasidir.Gerisi teknik kadro ve futbolculara kalmistir.Bide sunu hatirlatayim Albayrak atama ile degil demokratik bir ortamda trabzonspor üyeleri tarafindan seç,lerek gelmistir.

Atalay
05.05.2006, 12:03
sadece stadyumun yapiminin baslamasini maçlarin istanbulda güngören veya maltepe stadinda derbilerin olimpiyat stadinda olmasini saglasin baska bir sey yapmasin!!! sirtimda tasiyayim onu...

Badaloğlu
05.05.2006, 12:20
BIZ NE KADAR SAF TARAFTARIZ YAA...

Bu maç fenerbahçeye satilmistir..

Ben üyeligimi bile iptal ettirmeyi düsünüyorum artik bu kepazelik bu rezillik beni kahretti çünkü. Bizim, maçi izlerken kalp krizinden ölecek kadar sevgi dolu taraftarimiz varkensu yapilanlara bakin yazik ki ne yazik.gözümüzün içine baka baka bizi kandirdilar. KIMSEDE BURDAN BANA SAKIN OLALIM FALAN TELKININDE BULUNMASIN SAKIN BEN SALAK DEGILIM ZIRA YETERINCE SALAK YERINE KONDUK.Bazi arkadaslar girmeyince girmiyo diyor, 2 atsaydik 3 atacakti fener ki zaten atti bunu göremiyomusunuz, yattara oyuna hangi taktik icabi alinmaz bana bi anlatin yaa. fenere defans oynamak yenilgiye davettir (dünkü kupa finalinde ikinci yarida besiktasin yaptigi gibi ) bunu bilmiyomuydu bu adamlar. gereksiz yerede fener düsmanligida yapmayalim artik kendi etegimizdeki pislikleri temizleyelim..

Bu ne saçmaliktir?Bu yazdiklarini ispatlamak zorundasin.Yenilginin hirsi ile saçma sapan yazilar dösenmeye basladiniz.Iyi o zaman, son iki senedir Avni Akerde fenere yeniliyoruz ve bu geçen 2 senede gene fener sampiyon olmustur.Genemi maç satmis oluyoruz?

Saçmalamayi kesin...Bildigin bir sey varsa yaz buraya ama bilmiyorsan sirf yazmak için yazma...Söz gümüsse sukut altindir demisler...Kardesim, sen Trabzonspor üyeligini iptal ettirmeyi düsünme bir an önce üyeligini iptal et...Çünkü ben senin BMN'de üyeligini iptal ediyorum...Trabzonun sizin gibi taraftara ihtiyaci yok.Burada taraftarla,kulübümüz arasinda nifak tohumlari ekmeyi birak...

halil ibo
05.05.2006, 12:48
Gösterdiginiz sorumlu yöneticilikten dolayi sizi tebrik ediyorum sevgili Badaloglu.smileys/smiley32.gif

Badaloğlu
05.05.2006, 13:36
Yaptigi yanlistan dolayi kendisini bu forumdan uzaklastirdigimi yazdim ama kurallar geregi en fazla 1 hafta no post cezasi verebiliyoruz.

kuzey_lee
05.05.2006, 15:53
faruk..

trabzonspor trabzondan yönetilmelidir açiklamasini yapan eski yönetici/baskanlar sadist ya da psikopat degiller ki durup dururken sadece istanbula kil olduklari için böyle bir açiklama yapiyorlar.o açiklamalari yaparken geçerli sebeplerini de söylüyorlar,dikkatli okuyorsan farkina varmissindir.degismekten kimsenin korktugu yok yalniz ''gözden uzak olan gönülden de uzak olur'' atasözünün isigindan hareketle sehirden uzak kisilerin ne kadar arzularsa arzulasinlar istedikleri gibi olaylara müdahil/etkili olamadiklari ortadadir.simdi bariz bir örnek istersen su anki yönetimde trabzondaki yöneticilerden hasim sayitoglunun çok ugrasmasina ragmen baskan ve haciosmanoglu ile tam istedigi ortamlarda görüsemediginden yakiniyor.kimse kimsenin iyi niyetinden süphe etmiyor ama bunlar bilinen gerçekler.

evet 4 senedir istanbuldayim ve hani senin daha önceki yazinda üstü kapali da olsa söyledigin ''trabzondakini'' hor görme olayi bariz bir sekilde mevcut..azcik objektif bakmaya çalisirsan kendi yazinin içinde bile bu durumun oldugunu görürsün.ben o ya da bu görüs dogrudur demiyorum..tabii ki trabzondaki kesimin rakipsiz oldugundan dolayi negatif yönleri olusmuyor degil ama istanbulun bunu her daim dile getirip de bir küçük görme havalari da baya bi insanin sinirini bozuyor..su anda ben istanbuldayim,hatta görünen o ki hayatimin geri kalan kisminin büyük çogunlugunu da istanbulda geçirecegim ama bu tartismada kesinlikle bir taraf olmam gerekiyorsa trabzon kanadinin tarafinda olurum.istanbulda özellikle may dönemini örnek vererek söylenilen ''trabzondakiler hep para istiyor,islere karismamizi istemiyor'' söyleminin de ne kadar rencide edici ne kadar rahatsizlik veren cümleler oldugunu da ayrica söylememe gerek yoktur umarim...

konumuz yönetimdir,su ana kadar attiklari adimlarda sözlerini yerine getirebileceklerini zannetmiyorum..getirirseler alkislariz haklarini teslim ederiz

Murat Acar
05.05.2006, 16:19
Aman ALLAHIM ben bu basligi açtigimda amacim yapici elestirilerle takima faydali olabilmekti ama 3 gündür is seyahati yüzünden giremedigim BMN de bugün gördüklerime inanasim gelmiyor...

Bu takim için maç satti diyen adami degil Bmn de yazi yazdirmak Trabzon ismini bile agzina aldirmamak lazim.Tamam yanlis gördüklerimizi elestirelim ama yapici olarak yönetim agzimiza bir parmak bal çalip sonrada aci biber sürer gibi stat isini sümen altina atmasi beni üzdü rize maçinda olan olaylardan sonra Yönetim ceza verilebilecegi konusunu görüp Takimin hakkini ceza verilmeden korumaya çalismaliydi basin yoluyla bu konuyu gündeme getirip baskisini arttirmaliydi.

Hoca konusundada bunca söz düellolari varken bir an önce anlasmayi yapmali ve konuyu gündemden kaldirip gelecek yilin planlarina simdiden baslamaliydi.Hocanin Istekleri varsa ve onunla devam etmek istiyolarsa isteklerini biran önce yerine getirmeli ve konuyu gündemden düsürmeli yok hocayla anlasmayacaksa bir an önce yenisini bulmali...

Ben istikrardan yana olan biri olarak hem yönetimin hem hocanin devam etmesinden yana olmakla beraber bir an önce bu konularda adim atmalarini istiyorumm

Emorfo
05.05.2006, 16:25
fatih

MAY'i örnek gösterme o bir numune o bir megaloman... MAY'in Trabzon'dan uzak kalmasi kendi sorunu istese özel uçagi da var gün boyunca gider gelir ancak bunu yapmadi, yönetim seklinde sorun vardi zaten... Mevcut baskanin ve istanbul'daki yöneticilerin böyle bir sorunu yok. Bir örnek vermek istiyorum geçenlerde abimi yolcu ettim havalimanindan, o uçaga binmeden bende tranvaya atladim kadiköye gidecektim... Ben Kadiköy'e gidene kadar adam Trabzon'a indi beni ariyor Trabzon'dayim diyor ben henüz daha vapurdayim...

Günümüzde uzaklik kavrami anlamini yitirdigi gibi atasözlerinin de güncellenmesi lazim :) Ulasim sorun degil yeter ki ilgili kisiler gitmek istesin... Diger konuya girmek istemiyorum sen öyle hissedersin öyle düsünürsün ben öyle hissetmem düsünmem, farkliliklar olacaktir tabiki...

Konuya dönecek olursak bu yönetime ben güveniyorum. Trabzonspor için bu yönetimi bir sans olarak görüyorum. Bu yönetim basarili olamazsa verdikleri sözleri yerine getiremezlerse Trabzonspor'un gelecegi hakkinda kusku duymaya baslayacagim. Trabzonspor artik bir atilim yapmak zorundadir. Her bakimdan kendini yenilemelidir...

halil ibo
05.05.2006, 16:30
rutav0861kardesim herhalde sehir disinda oldugundan stad isi yapan yabancibir firmaninyetkilileri ile tesislerde görüsme yapildigindan haberdar degilsin.Yani konu sümen altiedilmis degil.

Hoca konusunda da bmn'deki gibi yönetimdede fikir ayriligi söz konusu.Gecikmenin bu yüzden oldugu kanaatindeyim.Kaldi kibaskan bu konuda da öncelik bu seneki hedefimize ulasmaktir,seklinde bir açiklama yapti.T.D.konusundageç kalsakta su an için hayati önemi yok.

Yönetimsanati bugünden yarina kararlar alinan bir mekanizma degildir.Tabii ki geç kalmamak önemlidir.Fakat acele ederkende bir çuval inciri berbat etmek riski olacagi için temkinli adim atmak her zaman daha iyidir.

Turan AKYILDIZ
05.05.2006, 16:34
hele sükür geldin benim dedikerime.söyle kararli tuttugunu koparan bir yönetimimiz olmadi gitti.tamam simdiki yönetim çok iyi ama sanki bana baskan ve adi ibrahim soyadini hatirlayamadim bunlarin disindakiler olaya biraz soguk gibiler. simdiye kadar basinda demeçlerinden baska hiç birsey yaptiklarini sanmiyorum.ne bir projelerini gördüm ne de trabzonspora gelir getirecek çalismalar yapabilen,vizyon sahibi kisiler gibi görünmüyorlar.ne bileyim insallah ben yanilirim.

halil ibo
05.05.2006, 16:39
@ Emorfo

Genelde görüslerine katildigini belirtmek isterim.

Fakat Trabzonspor'un gelecegini sadece bu yönetime baglaman bence talihsizlik.Tabii olarak her yönetimden oldugu gibi bu yönetimdende beklentilerimiz vardir.Fakat tek sansimiz yada son sansimiz bu yönetimdir seklindeki açiklamalar kanaatimce camiamiza yapilabilecek en büyük hakarettir.Kul sikismayinca hizir yetismez misali ne kadar zor durumda olursak olalim efsaneyi diriltecek yönetim kadrosu her daim içimizden çikacaktir.

Murat Acar
05.05.2006, 16:54
rutav0861kardesim herhalde sehir disinda oldugundan stad isi yapan yabancibir firmaninyetkilileri ile tesislerde görüsme yapildigindan haberdar degilsin.Yani konu sümen altiedilmis degil.

Hoca konusunda da bmn'deki gibi yönetimdede fikir ayriligi söz konusu.Gecikmenin bu yüzden oldugu kanaatindeyim.Kaldi kibaskan bu konuda da öncelik bu seneki hedefimize ulasmaktir,seklinde bir açiklama yapti.T.D.konusundageç kalsakta su an için hayati önemi yok.

Yönetimsanati bugünden yarina kararlar alinan bir mekanizma degildir.Tabii ki geç kalmamak önemlidir.Fakat acele ederkende bir çuval inciri berbat etmek riski olacagi için temkinli adim atmak her zaman daha iyidir.

Söylediklerine katiliyorum ancak 22 yildir sampiyonluk özlemiyle yanip tutusan bizler artik acelecilik kavramini unuttuk inan.

Ben bu yönetime güvendigim için bu elestirileri yapiyorum çünki sözlerinde duracaklarini düsünüyorum ancak is isten geçmeden bunu yapmalilar...

Benim için ve benim gibi düsünen birçok renkdasim gelecek yil sampiyonlugun ne derece önem arz ettigini biliyor 22 yildir sampiyon olamamanin verdigi sabirsizlik ve gelecek yil febe eziginin 100 yili olmasi itibariyla önümüzdeki yilin önemi çok büyük...Ben febeden ancak gelecek yil alacagimiz bir sampiyonlukla intikam atesimizi söndürecegimize inaniyorum

2006-2007 sezonunda hata istemiyorum ve bir an önce sampiyon olacak takimi görmek istiyorum

Selam ve Saygiyla

Murat Acar
06.05.2006, 19:07
Ben yanlis olduguna inandigim herkonuda herkesi elestiririm simdi yönetimi elestirecegim gibi.

Beylerim adnan polat gibi adama çikarip TRABZONSPOR formasini hediye etmisler.

Yuh olsun baska birsey demiyorum....smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Cyzio
06.05.2006, 19:13
Bugünkü Fanatik'ten:

<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Umut harekati </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Önümüzdeki yilin transfer çalismalarina baslayan Fenerbahçe'nin, Ankaragücü?nün golcüsü Umut Bulut için temasa geçtigi ögrenildi. </TD></TR></T></TABLE>

Bizim yönetimin transfer listesinin tek olumlu adimini (bana göre) Fenerbahçe'ye kaptirirsak, bu da ayiplarina eklenen bir ayip daha olur.

Murat Acar
07.05.2006, 18:55
umarim bulut u biz alacagiz ve 100 yillarindaki ilk darbenin adi umutsuz umut olacak

Murat Acar
07.05.2006, 22:17
Ya ne diyecegimi bilmiyorum su önümüzdeki final maçi öncesi yapilan açiklamalar hangi hakka hizmettir madem öyle göndereceksiniz beceke maçindan sonra söyleseydiniz.Bu nasil mantiktir umarim becekeyi yenerizde sorun olmaz

Murat Acar
09.05.2006, 10:41
Benim bu basliga yazdigim bazi mesajlar silinmis bunun neden yapildigini biri bana açiklayabilirmi...

Murat Acar
22.05.2006, 23:58
bu yönetim ne yapmaya çalisiyor hadi artik adam gibi bir teknik direktör alin simdide yerliye dönüldü diye yazmaya basladilar takima sahip çikmayacaksaniz neden oradasiniz ne çabuk unuttunuz verdiginiz vaatleri hadi 10 milyon dolarlik futbolcu alacaktiniz alsanizda onu oynatacak hocayi almadiktan sonra ne ise yarayacak hadi atrik takimi sabote etmeyin geçen yil ki yönetimin düstügü hataya düsmeyin LÜTFENNNNN

mensure 61
23.05.2006, 01:31
Futbolcu almiyorlar yetmiyormus gibi birde iyileri vericekler sonra ne yapicaklar acaba??? Yillardan beri bunu yasamiyormuyuz? Eger yerine daha iyisini almiyicaksan neden takimin en iyilerini veriyorsun? ( Fatih Tekke ve Gökdeniz ) hariç onlari saymiyorum smileys/smiley7.gifSenelerden beri yapilan bu hatalar yüzünden basimiza neler geldi smileys/smiley19.gifçok merak ediyorum bunlarin kafasi hiç çalismiyomu? bunlari biz düsünüyoruz peki onlar düsünemiyorlarmi??? Ömrüm gitti ya artik yoruldum smileys/smiley19.gif

GolaMTuRi
23.05.2006, 02:23
bu yonetime cogumuz gibi bende cok guveniyordum ama atay aktug yonetimi bundan kat kat iyiydi..hic olmazsa ortada bir yonetim vardi, otorite boslugu yoktu..hayir yonetim medyada fazla gozukmuyor ama icraat varda diyemiyorsun..Ts, albayrak'in yonetebilecegi kadar kucuk bir takim degildir.ilk sayfada bir arkadas yazmis, futbolu bilmiyorlar diye..kesinlikle katiliyorum, tek korkum elimizdeki yildizlarida satmasi..cunku bu yonetim sirket yonetir gibi klubu yonetmeye calisiyor.

ilk once bir seylerin farkina varmalari lazim, TS taraftariyla olsun mazisiyle olsun buyuk bir takim oldugunu ve buna gore hareket etmeleri lazim..yildiz transferi dendi, gitti cagdas kazmasi alindi..daha yolun basindayiz ama gorunen koy kilavuz istemez, sampiyonluga oynayan bir takim gidip cagdasi almaz..biz istanbulun artiklarini alacak takim degiliz, bunu hangi ts;li icine sindirebilir...daha dun kazma dedigimiz cagdas bugun bize transfer oldugunda aramizda bekleyip gormek lazim diyenlerde var..bu adamin gecmiste ne gibi bir basarisi varki?sadece transfer degil, goreve geldikleri gunden itibaren medyada olsun heryerde ts ikinci plana atilmaya baslandi..verdikleri sozlerin hicbirini birakin yerine getirmeyi, esamesi bile okunmuyor..yaziklar olsun albayrak...

Hüseyin Çümen
23.05.2006, 02:31
bu yonetime cogumuz gibi bende cok guveniyordum ama atay aktug yonetimi bundan kat kat iyiydi..hic olmazsa ortada bir yonetim vardi, otorite boslugu yoktu..hayir yonetim medyada fazla gozukmuyor ama icraat varda diyemiyorsun..Ts, albayrak'in yonetebilecegi kadar kucuk bir takim degildir.ilk sayfada bir arkadas yazmis, futbolu bilmiyorlar diye..kesinlikle katiliyorum, tek korkum elimizdeki yildizlarida satmasi..cunku bu yonetim sirket yonetir gibi klubu yonetmeye calisiyor.

ilk once bir seylerin farkina varmalari lazim, TS taraftariyla olsun mazisiyle olsun buyuk bir takim oldugunu ve buna gore hareket etmeleri lazim..yildiz transferi dendi, gitti cagdas kazmasi alindi..daha yolun basindayiz ama gorunen koy kilavuz istemez, sampiyonluga oynayan bir takim gidip cagdasi almaz..biz istanbulun artiklarini alacak takim degiliz, bunu hangi ts;li icine sindirebilir...daha dun kazma dedigimiz cagdas bugun bize transfer oldugunda aramizda bekleyip gormek lazim diyenlerde var..bu adamin gecmiste ne gibi bir basarisi varki?sadece transfer degil, goreve geldikleri gunden itibaren medyada olsun heryerde ts ikinci plana atilmaya baslandi..verdikleri sozlerin hicbirini birakin yerine getirmeyi, esamesi bile okunmuyor..yaziklar olsun albayrak...

abartma yazikalr olacak kadar bisey yok

suanki yönetimizmize yapilan ...... hükümetine yapilmaya çalisilanlara benzior bikaç kisi gaza grlip aleyhine yadi digerleride alyhine geçti yönetimiz ist,fa ets,nler ozaman gerçekten bukadar dertliysek istifaya çagiralim dogru degilmi

GolaMTuRi
23.05.2006, 02:56
abartma diyecegine nereleri yanlis belirtte bizde umutlanalim biraz...cagdasi almakla transfer politikasi belli oldu yonetimin,..verdigi hangi sozleri yerine getirmek icin birsey yapti..yonetimin basarili olmasini bende isterim ama hersey ortada...

Hüseyin Çümen
23.05.2006, 03:41
nekadar güzel ya firsat çiktimi ezelim yönetimi yok böle bise isler senin dedin gibide kötü deil yapacklar yapinca üzülme sen