PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 01/04/2012 Fenerbahçe Maçına Dev Afiş Önerisi

Sayfa : [1] 2 3

ylmzince
14.08.2011, 13:57
kesinlikle pankartta

emenike

korcan

bülent uygun

serdar kulbilge gibi

mide bulandırıcı insanlara

karakterlerini tekrar gözden

geçirmeleri sağlayacak mesaj içermeli....

ylmzince
14.08.2011, 13:58
kesinlikle pankartta

emenike

korcan

bülent uygun

serdar kulbilge gibi

mide bulandırıcı insanlara

karakterlerini tekrar gözden

geçirmeleri sağlayacak mesaj içermeli.

Vkgz
09.02.2012, 23:18
Bu maç malumunuz çok önemli.. sonucundan çok verelmesi gereken mesajlar açısından..

Bir afiş önerim var..
Afiş sadece Etik kurulu raporunun şu satırlarını içersin..
Afiş resmi bilgileri içereceği için cezalık bir durumda ortaya çıkartmaz.

"
TFF ETİK KURULU RAPORU
Şike yapılan Maçlar
G.BİRLİĞİ-FENERBAHÇE: 2-4
ESKİŞEHİR-FENERBAHÇE: 1-3
FENERBAHÇE-İST.BŞB.: 2-0
FENERBAHÇE-ANKARAGÜCÜ: 6-0
SİVASSPOR-FENERBAHÇE: 3-4

Teşvik primi
MANİSA-TRABZONSPOR: 1-2
BURSASPOR-İST.BŞB.: 1-1
G.BİRLİĞİ-TRABZONSPOR: 1-2
TRABZONSPOR-BURSASPOR: 1-0
ESKİŞEHİRSPOR-TRABZONSPOR: 0-0
TRABZONSPOR-İST.BŞB.: 3-1

Şike teşebbüsü
BUCASPOR-FENERBAHÇE: 3-5
KARABÜK-FENERBAHÇE: 0-1

TRABZONSPOR TEMİZDİR"

Sizce nasıl olur çok etkili bir mesaj olur bence. Tüm Türkiye' de gündeme oturur.

Canberk
09.02.2012, 23:23
Volkan hocam ben inanmıyorum bunu içeri alacaklarına . Şahane bir fikir ama ortalığı germeyin diyip almazlar bunu içeri . Neleri sokmadılar bunları da sokmaz bu adamlar içeri . Kimden yanalar bir anlayabilsem ...

Şentürk
09.02.2012, 23:27
Çok iyi bir başlık olmuş şimdiden düşünüp hazırlamak gerekli hatta maraton tribününe güzel bir kareografi yapılabilirse çok çok iyi olur.

Vkgz
09.02.2012, 23:34
Volkan hocam ben inanmıyorum bunu içeri alacaklarına . Şahane bir fikir ama ortalığı germeyin diyip almazlar bunu içeri . Neleri sokmadılar bunları da sokmaz bu adamlar içeri . Kimden yanalar bir anlayabilsem ...

kaçak sokulur belki :) çok net ve etkili bir afiş şart bu maça.

Necat Ulusoy
09.02.2012, 23:52
bu başlık misafirlere kapatılsın ve bu organizasyon yapılsın,

hepimiz destek olalım

bir şekilde de bunu veya kareografi her ne karar verirsek

bu raporu o maçta kamuoyuna gösterebilelim .

lütfen destek...

volkan_627
10.02.2012, 00:08
fikir güzel ama afişin en altına sahaya yansımamıştır yazılsa daha hoş olur...

Keleşoğlu
10.02.2012, 00:10
kupa resmiyle -sizde bize ait birşey var- yazısı eklenebilir

Yaldız61
10.02.2012, 00:16
konu misafirlere kapatılıp bu organizasyon yapılmalı forumun organize ile ilgili ilgilenen arkadaşlar bu işe yogunlasmalı kaliteli bir şey cıkarmalılar ortaya

inadina61_08
10.02.2012, 00:22
aslında bir resim vardı o da çok iyi olur, uefa nın alt liglere gönderdiği bir tablo, fenerin olduğu yerde soru işareti vardı, avrupadaki takımların tepkisini çekermi yada takımlar yerine soru işareti konulsa nasıl olur... resmi belge sonuçta...

ibrahim
10.02.2012, 01:05
Böyle 1 Nisana ve gündeme yakisir bir sey olabilir. "Saka yaptik, böyle aglayacaksaniz istemiyoruz kupanizi" gibi bir sey olabilir mesela. :)

Emirhan Yazıcı
10.02.2012, 01:30
Misafire Kapalı Ve Güzel Önerilerin Olucagı Bir Başlık Bizleri Bekliyor:)

Önerim:"Eğer Fenerbahçeliyseniz SEN AGLAMA, ARKASI GELMEZ DERTLERİMİN, BİR EFSANEYDİ şarkılarını ezbere bilirsiniz"..

Eğer Fenerbahçeliyseniz, Şampiyonlar Ligine katılan 32 takım içinde puan almayan tek takımın taraftarısınzdır (Utanmadan kendinize, Artık lige döndük 3 yıldız çok önemli gibi hedefler koyarsınız
Eğer Fenerbahçeliyseniz ve yaşınız 18 in altındaysa, hem reşit olamamış, hem de Türkiye Kupasını alamamsnzdr (Zaten 39 yılda bu kupayı ismi önemli olmayan rakibiniz 13 kez, siz 4 kez kazandınız)

Uzun Pankart :) Alıntıdır...

Samet Türkmen
10.02.2012, 01:50
Büyük ve tek bir nesne olabilir. Dev bir para. Maratonda açılabilecek şekilde. Üzerinde Atatürk'ün sporcunun çevik ve ahlaklısı sözü yazıyor.

~UniCef~
10.02.2012, 02:06
süper olur :)

Ceyhun Öncü
10.02.2012, 02:11
Hapishanelere günes dogmuyor

:D :D

Yasin Altuntas
10.02.2012, 02:43
Bu maç malumunuz çok önemli.. sonucundan çok verelmesi gereken mesajlar açısından..

Bir afiş önerim var..
Afiş sadece Etik kurulu raporunun şu satırlarını içersin..
Afiş resmi bilgileri içereceği için cezalık bir durumda ortaya çıkartmaz.

"
TFF ETİK KURULU RAPORU
Şike yapılan Maçlar
G.BİRLİĞİ-FENERBAHÇE: 2-4
ESKİŞEHİR-FENERBAHÇE: 1-3
FENERBAHÇE-İST.BŞB.: 2-0
SİVASSPOR-FENERBAHÇE: 3-4

Teşvik primi
MANİSA-TRABZONSPOR: 1-2
BURSASPOR-İST.BŞB.: 1-1
G.BİRLİĞİ-TRABZONSPOR: 1-2
TRABZONSPOR-BURSASPOR: 1-0
ESKİŞEHİRSPOR-TRABZONSPOR: 0-0
TRABZONSPOR-İST.BŞB.: 3-1

Şike teşebbüsü
BUCASPOR-FENERBAHÇE: 3-5
KARABÜK-FENERBAHÇE: 0-1

TRABZONSPOR TEMİZDİR"

Sizce nasıl olur çok etkili bir mesaj olur bence. Tüm Türkiye' de gündeme oturur.

SUnuda yazsak:

Trabzonspor'un tesvik verdigi maclar:
Fenerbahce 4:3 Sivasspor
Fenerbahce 6:0 Ankaragücü

Biz bu isi beceremiyoruz Usta.

Ahmet Öztürk
10.02.2012, 03:32
SUnuda yazsak:

Trabzonspor'un tesvik verdigi maclar:
Fenerbahce 4:3 Sivasspor
Fenerbahce 6:0 Ankaragücü

Biz bu isi beceremiyoruz Usta.

Bence sadece bunu yazmakta yeterli olur :)

Ibrahim Gaygusuz
10.02.2012, 05:05
VOLKAN :) Anladin sen onu

Sadece bu yazilsin

İskender Çakmak
10.02.2012, 07:27
valla yapilacak bir pankartta uzerime dusen gorevi sonuna kadar yerine getirmeye hazirim. Aslinda gunahlarin takimi fenerbahce yine asilsa super olur.

barisb
10.02.2012, 08:33
dev bir 100$'ın yapılma fikri bana da sıcak geldi :)

Kul
10.02.2012, 08:36
Maç Nisan 1'de şikeli, şakalı bişeler düşünülebilir..

Samet GÜVEN
10.02.2012, 08:39
arkadaşlar kendi adıma her türlü desteğe hazırım bu konuda. BMN yönetiminin buna kesinlikle el atması gerekir. sahiplenmesi gerekir.

mutlaka bu gerçekleştirilmelidir. pankartın büyüklüğü çok önemli, ki bence öyle bi olmalı ki maratonun orta tarafını kaplamalı. elbette hukukçular incelicek ,gerekli müsadeler alınacak, meşakkatli olacak ancak mutlaka bunun için çaba sarfedilmelidir.

çok etkileyici öneriler de olacaktır. acele etmeden en darbeli matkap olanını bulmalıyız. :)

bu arada bu sayfa misafire hiç açılmaz heralde?

hamdi_61
10.02.2012, 08:43
Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim "bu maç seyircisiz oynanacak"

o yüzden gerek yok pankartla falan uğraşmaya.

agahozlu
10.02.2012, 08:47
Bir aksilik olmazsa tribunde olacagim bu macta. Maddi olarak gerekli katkida bulunurum. Zamanimiz varken guzel seyler yapalim.
Benim tek korkum bir oyuna gelip bu maci bize seyircisiz oynatmalari.

Barış Çebi
10.02.2012, 08:51
Bu maç yapılan yapıldı başka maç yok. Bu bilinçte olunması gerek.

ozturk
10.02.2012, 08:57
sarı lacivert GÜNAHLARIN TAKIMI pankartı olmalı..

Kazım Uzunboy
10.02.2012, 10:06
Tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim "bu maç seyircisiz oynanacak"

o yüzden gerek yok pankartla falan uğraşmaya.

Bayanlar ve çocukları unutmayalım.

Öyle bir durum olursa pankartlar yine de tribünlerde olabilir.

inception61
10.02.2012, 10:14
MAÇ 1nisan da emre ye şaka yaptık denilebilir .tabi bizden birönceki hafta sakatlanmazsa ve cezalı olmazsa kusurama bakmayın bunların bir çoğu gelemeyecek TRABZONA totoları şimdiden tutştu yada maçı proveke etmeye gelecekler ama söylemeden edemeyeceğim Volkan :D

Külünkoğlu
10.02.2012, 10:17
Bunu Kulüp yönetiminin onayı olmadan yapamayız. Fırtına'nın Kopacağı Yerde Avni Aker'desin" pankartını asarken yaşadığımız zorluklar göz önüne gelirse ne dediğimiz anlaşılabilir biraz. Cesaret lazım o cesarette bizde var yönetimimizde yok malesef.

Gurpas
10.02.2012, 10:17
Bu maçta bir şeyler yapılmalı ama daha önce yapılmamış bir görsellikte ve büyüklükte olmalı

Bu maç o maç!

bordo61
10.02.2012, 10:20
Yapılmış dev pankartı bile içeri sokarken binbir türlü laf etmişlerdi.

Yok çabuk yapın , yok kapatacam.

Zannedersin 1 metrelik bez seriyoruz.

Bence böyle bir pankartın stat'a sokulması mümkün değil sadece daha zekice hazırlanmış bir pankart yaptırabiliriz.

Kazım Uzunboy
10.02.2012, 10:42
Güneş'e inat A.Y. çıkar geceleri diye pankart açmışlardı.

Forumda da bir arkadaşımız karşılık olarak Ay da ışığını Güneş'ten alır diye karşılık vermişti. Ya da buna benzer bir cevap..

Bunu mutlaka küçük de olsa bir pankart haline getirip tribüne asmak gerek.

ThePatriot61
10.02.2012, 11:25
Su sike tapelerini büyütsek ve macta "Irdele irdele aykut irdelesene" diye bagirsak?

agahozlu
10.02.2012, 11:27
Bunu Kulüp yönetiminin onayı olmadan yapamayız. Fırtına'nın Kopacağı Yerde Avni Aker'desin" pankartını asarken yaşadığımız zorluklar göz önüne gelirse ne dediğimiz anlaşılabilir biraz. Cesaret lazım o cesarette bizde var yönetimimizde yok malesef.

Gözlerine soka soka " Koyduk mu" pankartı o tribünde olmalı. Millet tribünde ne pankartlar açıyor bizim yönetim korkuyor.
Fırtınanın kopacağı yerde pankartına laf edildiyse o tribüne hiç bir pankart girmemeli. İlla yalakalık yapıp birilerine teşekkür pankartları mı hazırlanacak?

Günahların Takımı pankartı aynı yerinde yerini almalı, Maraton'da ise maç başında kartonlarla "Şampiyon" yazısı yazılabilir. Ardında yaptıracağımız büyük bir "Koyduk mu ! " pankartı. Metris müziği eşliğinde. Maç boyunca da ne kadar çirkeflik varsa yapacaksın.Aykut efendiye "İrdele Aykut" diye tempo tutacaksın...

Yönetim kimden neden korkuyor? Ne yaparsan yap zaten ceza alıyoruz. Bir defa da 50 bin yerine 100 bin ödeyelim. En kötü bir maçta bayan ve çocuk taraftarlarımızla oynarız.

Yoksa yönetimin hesap verdiği birileri mi var? Hoş bu devirde, bu oluşturulan korku devrinde, belki de birilerinden izin almadan iş yapılamıyor.

Bu maç farklı maç Metin abi. Herkes gibi yönetimde biliyor ve yönetiminde taviz vermesi gerekiyor. Bu maç sıradan bir maç değil.Benim için değil senin için de değil.

Şikeci fener diye bağıracaksın bağıracağız...

O tribünlerde şikeciler diye bağıracağım.

sgvn
10.02.2012, 11:27
trabzon da olan arkadaşlar bugün maç saatinde kar bekleniyor mu hava nasıl ?

cihatöztürk
10.02.2012, 11:31
dev beyaz bir pankarta kırmızı harflerle

dişe diş kana kan İNTİKAM İNTİKAM yazılmasını öneriyorum

yazılar kan şeklinde akıyomuş gibi olucak aşağıya doğru

şunu yapabilsek varya of of of ...

zafer6161
10.02.2012, 11:45
trabzon da olan arkadaşlar bugün maç saatinde kar bekleniyor mu hava nasıl ?

şuanda güneşli,,,:rolleyes:

kar tutmadı

Sibel
10.02.2012, 11:51
Ne kadar güzel olur. Ama şu Trabzonspor'un maç kısmının başına detaylı açıklama yapmak lazım. Kendi takımlarının teşvik maçlarını yazmışlar diyebilirler. ççç Fenerin verdiğini anlamazlar. Görünce aklıma direk bu geldi:D
Üst not düşmek lazım. Fenerin Trabzonspor maçlarında verdiği teşvik:)

Barış Burak
10.02.2012, 12:01
başlığı açana teşekkür ediyorum.

geçen seneki bursa maçından daha etkili bir gösteri yapılabilir.herkes katkıyı yapar.

amaaaa,yönetimimiz izin verir mi:) tff nin cezasından korkmasın?:)

Turgut Çelik
10.02.2012, 13:18
Umarım başlık misafirlere kapalıdır.
Aklıma birşey geliyor ama yapılabilir mi bilmem.
Şöyleki kartondan kapalı trübübe şampiyon yazısı yazılsa yada benzer bişey yönetim buna kolayca izin verir ancak kartonların ters tarfını cevirdiğimizde de istediğimiz yazıyı yazsak olmazmı ki. kimsenin ruhu duymadan işimizi halletmiş oluruz.
Ama bu durumda çok iyi organize olmak gerekli.

Numan Yerlikaya
10.02.2012, 13:24
Sadri Şener 55 bin taraftar bana küfür etti bunun rövanşıda olur demişti

İzin verirler bence

zarge
10.02.2012, 13:32
Delil Yok :P
Sahaya Yansımadı :P

a f s
10.02.2012, 15:21
Havalaanından stada girene o güzergahta İstinye Parktaki döiz ve pankartlar kullanılabilir.

Yasin Altuntas
10.02.2012, 15:48

Abi INsan hep "KAradenizlini kivrak zekasi" demezmi ??

Bizde akillica birsey yapalim, ceza alinmayacak sekilde ama yinede herkesin anlayacagi bir sey.

Sari-Lacivert seklinde "Günahlarin Takimi" dense bile olur yani. Veya "Volkaaaan, sen anladin onu ;)"

Tahir61
10.02.2012, 15:58
:D:D:D (http://s1.directupload.net/images/120209/lxrdi7rv.swf)http://s1.directupload.net/images/120209/lxrdi7rv.swf dün akşam panatinaıkos febe maçı

Tahir61
10.02.2012, 16:02
hedefimiz büyük olsun maraton kalearkaları büyük bir şeyler yapalım stattaki taraftar gruplarıylada birlik olalım bence sadece febe ye değil tüm futbol dünyasına bir mesaj verelim ama nasıll:confused:

marmarahamsisi
10.02.2012, 16:11
Maç seyircisiz oynansa da farketmez, nihayetinde maç Trabzon'da yapılacak. Bu durumda tüm şehir bu maça hazırlanmalı. Havalimanından, yollara, şehir merkezine yani her tarafta afişler, pankartlar olmalı. O gün Trabzon için önemli bir gün ve bu fırsat kaçmamalı. Katliam, kana kan dişe diş gibi insanları soğutacak sloganlar yerine daha fazla adalet, hak konuları ön planda olmalı. Fenerbahçe üzerinden tüm para babaları, otoriye yalakaları eleştirilmeli.

not: Aykut Kocaman'a özel işler muhakkak olmalı. Samimiyetsiz ve ikiyüzlü hali ön plana çıkarılmalı.

Biraz üzerinde düşünüp, bir kaç örnek sunmaya çalışacağım.

oflum61
10.02.2012, 16:20
Kesinlikle havaalanindan baslayip otellerine kadar pankart, afis, isaret, ses vs. vs. YAPILMALI.

ylmzince
10.02.2012, 16:24
sadece rakibi küçümseyen bir taraftar olmadığımızı öngören TÜRKİYE ye mesaj veren pankart olmalı...

cemoli5408
10.02.2012, 16:26
aykut kocamanın ankaraspordayken söylediği bi söz vardı. o söz neydi hatırlayan var mı? bu söz kendisinin gözüne sokulabilir maçta.

Berke6198
10.02.2012, 16:31
sarı lacivert GÜNAHLARIN TAKIMI pankartı olmalı..

Bunu zaten yapmıştık ancak bize sanırım ceza gelmişti...

Berke6198
10.02.2012, 16:35
Organize İşler!!! diye bit pankart açabiliriz mesela yanında şikeyle en yakın teması olan kişilerin fotoğrafını da koyabiliriz.

A.Gökhan AKIN
10.02.2012, 16:48
sarı lacivert üzerinde çarpı olan bir dolar işareti ve tırnak içinde paranızın geçmediği tek yer yazılabilir mesela :D

alone_6161
10.02.2012, 16:57
Uzun zaman okuyucu olarak katıldığım foruma bu başlığı görünce birşeyler yazmak istedim.

Bence ceza almamak için pankartlar hakaret içermemeli, ayrıca emin olun hakaret içeren pankartı polis stada sokmaz, sokulsa bile açıldığında kaldırtabilir. Unutmayın tüm Türkiye el ele vermiş, FB'yi kolluyor. Polis tribünlere pankartları indirmek için girip olayların çıkmasına neden olabilir.

Aykut Kocaman'ın ama biz sahada terledik, emeğimizi çalmayın vs demeçleri için ve kendisine "Kocaman Umudumuzsun" pankartı açan FB taraftarıyla dalga geçmek için "Kocaman Konu Mankeni" olabilir.

"İncele Aykut incele, etik kurulu raporunu incele",
"Oku Aykut oku tapeleri oku".

Emre'ye yönelik "Mesajcı (SMS) Emre"

Aziz Yıldırım'a yönelik "Tarlaları sürmedik, ŞEREFİMİZLE OYNADIK"

Ahmet Başkaya
10.02.2012, 17:02
20 yıl sonra çocuklarımız , 2011'i sorduğunda diyeceğimiz tek şey " BİZİMKİLER KÖPEKLEŞMEDİ"

Tüm Maratona .

deneme61
10.02.2012, 17:14
tum sehrın bu konuda bırseyler yapması gerekır dıye dusunuyorum..

pankart ve anlayacakları dılde cevaplar elbette verilecektır

Murat GENEL
10.02.2012, 17:19
Üste ;

Biz ne Demiştik

Alta ;

Günahların Takımı Fenerbahçe..

Koray
10.02.2012, 17:20
Yönetimin yardımcı olması lazım.

Bu maç koreo yapılmazsa hangi maçta yapılacak.

Ayrıca pankart el emeği olmalı.

sanatik
10.02.2012, 17:22
Bence o macda UEFA ile alakali birseyde olabilir.

Sadece UEFA yazsa bile yeter aslinda kocaman kocaman :D

bordo08
10.02.2012, 17:22
Biz bunlara GÜNAHLARIN TAKIMI diyince zorlarına gitmişti haklılığımız şimdi dahada açığa çıktı..

GÜNAHLARIN TAKIMI CEHENNEMİNE HOŞ GELDİN..

Alper Calik
10.02.2012, 17:29
1) Havaalanından başlayıp dönene kadar rahat bırakılmasa
2) Maçta
Günahların Takımı fenevbahçe
Şikelerin Takımı fenevbahçe
SMS Emre
Kim K... volkan?
Şikeleri irdelesene aykut
Şikeee fenevbahçee la la la la la şiiiiikeeee fenevbahçeee
Şampiyon Trabzon
Şike Şike Metrise
Utanmıyormusunuz?
Amatör Küme ye
Tenekeniz nerde?
Bize yetemediniz.
Ne oldi şikeciler?
Şike ile mücadele
Yaşa şikebahçe
Kupanız kaç para?
Para lazımsa verelim !
Aslında yoksun fenevbahçe
Bırakın oynasın şikeciler
aykut, emre, volkan, caner daima tezahürat altında olmalı.

3) TS nin maça çıkmaması gerek. İstanbul da yapamdı. Trabzon da yapsa bari. Seremoniden sonra çıkıp gitsin bizim takım. Akıttığımız tere değmezler.

Koray
10.02.2012, 17:30
Havaalınında karşılama töreni var ondan kuşkunuz olmasın. :))

iso_4939
10.02.2012, 17:31
cezası yok nasılsa şike yap kanarya...

OYılmaz
10.02.2012, 17:32
Belki uzun olacak ama Kazım Koyuncu'nun şu sözlerini afiş yapabiliriz:

Futbola karşı durup da, futbol sevgisi üst düzeyde olan çok solcu, demokrat, aydın insanlar tanıyorum. Onların birçoğu futbol sevgisini söyleyememiştir. Aslında futbol, dünyanın en kolektif toplu hareket ve eğlence biçimidir. Ancak hangi güçlerin elinde olduğu çok önemlidir. Ve bugün de kötü niyetli kişilerin elinde olduğundan, futbol zarardır. Futbol üstünden siyaset yapanlar, ihaleler alanlar, inşaatlar yapanlar varsa, futbol içinde çok günah barındıran bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Bunlara rağmen futbolu çok seviyorum ve Trabzonspor’u tutuyorum.

Travelair
10.02.2012, 17:34
"Platini'yi Fenerbahçeli yapmadan kurtuluş yok. Haydi Fenerbahçe!"

Onur Akyüz
10.02.2012, 17:34
Trabzon'a geldiklerine geleceklerine pişman olmaları lazım.

güneyli
10.02.2012, 17:38
"Günahkarın hesabı uefa dan döner"bu da benim sloganım..geçmişe dönüş yaşatır...Benim Trabzonda yaşayanlardan tek isteğim o maça kadar küfürden dolayı ceza alınmasın..Fener maçında küfüre gerek bile kalmayacak..1 ş.ligi müziği, onlara küfürden beter gelir..Play off lara yaralı girmemek gerek..Kendi sahamızda maçımız kalmıyor..

kalavara
10.02.2012, 17:54
3 büyüklerin 1'i hoştgeldin...

bu takımlarla birlikte bize asla 4. büyük, 4 büyük demesinler. bunlar utanmaz, hırsız soylu takımlar, allah uzak etsin!

Ustaalioğlu
10.02.2012, 18:03
En güzel pankart günahların takımı...

hüseyin1975
10.02.2012, 18:05
HAKliymisiz!

Ustaalioğlu
10.02.2012, 18:06
Biz bunlara GÜNAHLARIN TAKIMI diyince zorlarına gitmişti haklılığımız şimdi dahada açığa çıktı..

oo bu harikaymış...
günahların takımı cehenneme hoşgeldin...

yigits
10.02.2012, 18:08
Maç 1 nisan ve rakip Fenerbahçe.Çok malzeme çıkar,hafızalara kazınacak pankart değil,pankartlar hazırlamalıyız kale arkasında ve maratonda.Fenerli oyuncular kafalarını nereye çevirse pankartları görmek zorunda kalmalılar.

Tahir61
10.02.2012, 18:11
oo bu harikaymış...
günahların takımı cehenneme hoşgeldin...

bu biiiiiiirrrrr tuttum bunu

cemoli5408
10.02.2012, 18:12
bir fikrim daha var :)
Şampiyonlar ligine katılan takımların logolarını sıralayacaksın, altada ecüş bücüş fener amblemini koyacaksın,fener logosunun yanına da "SEN GELME ULAN AYI" yazacaksın :D

cemoli5408
10.02.2012, 18:18
100 dolar üstüne azizi, 50 dolar üstüne şekipi, 20 dolar üstüne bülenti, 1 dolar üstüne de korcanın resmini photoshopla monte edip kocaman bir pankartta güzel olurr...

Yaşar
10.02.2012, 18:23
Tl+Euro+Dolar+Hakemler+Federasyon+LigTv+Medya=82 < Alınteri+Emek+Kan=82

Matematik bu defa yalan söyledi.

bkandil
10.02.2012, 19:10
Güneş'e inat A.Y. çıkar geceleri diye pankart açmışlardı.

Forumda da bir arkadaşımız karşılık olarak Ay da ışığını Güneş'ten alır diye karşılık vermişti. Ya da buna benzer bir cevap..

Bunu mutlaka küçük de olsa bir pankart haline getirip tribüne asmak gerek.

A.Y' ın kaderidir, GÜNEŞ'ten ışık çalmak...

Etem Güner
10.02.2012, 19:21
yıllanmış çınar fenerbahçe ve oduncu platini

Hürgün Aygün
10.02.2012, 19:34
Yönetim de bir kerelik izin versin ne ceza alacaksak alalım ancak sanmam özellikle bu yönetimle.O gün zaten gerekli pankart olsun tepki olsun yapılacaktır inanıyorum ben ama çok değişik şeyler yapmalıyız adeta tokat gibi.:)

Ceyhun Öncü
10.02.2012, 19:47
Aykut Kocaman: Kol bozuk

Bucanin onbirini veriyorum yaz Aykut!

Nedemistik: Günahlarin Takimi Fenerbahce!

Resim halinde: Oflu ile Seytan

Alihan Ertürk
10.02.2012, 19:49
Maratonda komple;

'' Ne demiştik; GÜNAHLARIN TAKIMI FENERBAHÇE! ''

TSarıalioğlu
10.02.2012, 20:34
Umarım Bu Ve Buna Benzer Pankart Olur

Mustafa Ayazoğlu
10.02.2012, 20:55
42UFdZ0bg-w

Para ile Değil Emeğimizle Kazandık

Mehmet
10.02.2012, 22:52
Para ve şike ile saadet olmaz.

Metrisden haber varmı?

Çakıroğlu İhsan
10.02.2012, 22:55
Şampiyonlar şampiyonlar ligine gider diye bi pankart yeterli, ceza almaz ve gayet anlamlı bence..

Burhan Açıkgöz
10.02.2012, 23:02
Maç 1 nisan ve rakip Fenerbahçe.Çok malzeme çıkar,hafızalara kazınacak pankart değil,pankartlar hazırlamalıyız kale arkasında ve maratonda.Fenerli oyuncular kafalarını nereye çevirse pankartları görmek zorunda kalmalılar.
----------------------
Yanlış Anons

olabilir

Mehmet Yusuf
10.02.2012, 23:21
Şampiyonlar şampiyonlar ligine gider diye bi pankart yeterli, ceza almaz ve gayet anlamlı bence..

Bende katiliyorum guzel olur gercekten.

Sampiyonlar liginde sampiyonlar oynar tarzinda....

U.Sadıkoğlu
10.02.2012, 23:28
Bilmiyorum muhabbeti geçti mi ama eğer arenada açamadığımız pankart hala daha yaşıyorsa bu maçta kesinlikle kullanılmalı kalearkasını boydan boya kapatacaktır...

http://d1202.hizliresim.com/u/b/2m39j.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

sanatik
10.02.2012, 23:34
Maratonda komple;

terside yapilabilir. Sevaplarin takimi :D

Ahmet F. Zengin
10.02.2012, 23:37
aç kapıyı gardiyan burda duramayirum şarkısı çalsın :D

Numan Yerlikaya
10.02.2012, 23:38
Maç sonu metrisin önünde durdum şarkısı çalmalı.

Tahir61
10.02.2012, 23:39
bir kale arkasına dozer cemil ve burakın kanlı fotoları yanına 42 YILDA 6 KUPA ALDIK İŞTE BÖYLE
diğer kale arkasına azize hakemler para ve şike fotoları yanına 42 YILDA NİCE HAKKIMIZ ÇALINDI İŞTE BÖYLE
bunu açtırmazlar ama adamarın her türlü belaltı pankartları açılıyor hem de cezasız

Murathan
10.02.2012, 23:43
Tavsiyeler
BMN'nin Bilbao maçında yaptığı pankartı Kale arkalarından birine yerleştirmek.
Zorda olsa maraton tarafına anlamlı bir koreografi.
Diğer kale arkasına da çokça meşale.(Ne ceza alacaksak alalım!)
:)
__
Koreografi için taraftar gruplarının tüm hepsinin fedakarlıkta kaçınmaması lazım..

Vkgz
10.02.2012, 23:45
resim

İsteyen istediği gibi kullanabilir. :D

etik kurulu raporunda bir teşebbusumüz yok yanlıs olmus pankart.

000061
10.02.2012, 23:51
Evet etik kurulunda yok ama lafi donuyor diye sey ettiydim

irfanb
11.02.2012, 08:41
http://img843.imageshack.us/img843/4103/p7150006g.jpg

Beğenmediyseniz pankartın arkasını da çevirebilirim.
:)

kelkitli29
11.02.2012, 10:39
Yalniz Ankaragücü macinda hem Sike hem tesebbüsümü var?

TSezgin61
11.02.2012, 10:54
1 nisan oldugu icin söyle birsey olabilir:

"gecen yil sampiyon olmussun? Saka saka:) nisan 1...

yada "sike sahaya yansimamis... Nisan biiir:)

Emirhan Uludüz
11.02.2012, 11:29
'Yalancının Mumuna Platini Amca Üfler'

Olabilir :D

SAFA
11.02.2012, 12:21
Tam takımlar sahaya çıkarken Şenol Hoca'nın 'Biz parayla değil emeğimizle kazandık' sözlerini stadı inletecek şekilde çalsak ? :)

fatihmazlum
11.02.2012, 13:57
mukemmel olur bu...

fatihmazlum
11.02.2012, 14:00
ekınler dıze kadar fenev gel bıze kadar:)

Murathan
11.02.2012, 14:05

off budur abi budur ya! :alkış:

Ünal Cumhur
11.02.2012, 14:08
Günahların takımı fenerbahce bu olsun yeter. Zaten söz cok acık

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=39.888501,32.843525

Tolga
11.02.2012, 14:21
Mactan sonra kazanip SILA'nin GOL sarkisini inlete inlete calmak lazim =)) Napiyomusuz bi daha yapmiyor musuz =P

ysfemr
11.02.2012, 14:23
o azizin sekiple bu trabzonla uraşılmaz başımıza bela oldular dedikleri tapeyi altına da bize yetemediniz olabilir.....

bu arada tezahurattan çok her taraf onlarca büyük büyük pankartlar olmalı yaptıkları camia ve bireysel olarak yüzlerine vurulmalı maçı çıkmadan kaybetmeliler.....

cihatöztürk
11.02.2012, 14:25
metris türküsünü çalalım stadyumdan

kadıköydeki maçda hayde gidelum şarkısını çalmışlardı..

yalniz adam
11.02.2012, 14:25
bank asyada başarılar dilemiyoruz...:)

yektakurtulus
11.02.2012, 14:50
GÜNAHLARIN TAKIMI FENERBAHCE

bundan iyisi yok, olamaz

kocaman olsun....kudursunlar

evrents
11.02.2012, 17:03
Hayde Gidelum şarkısını çalmışlardı.Bunun intikamını alalım.

Hasan Habip Özbay
11.02.2012, 17:04
iyi bir organizasyon yapılmalı ders verilmeli

evrents
11.02.2012, 17:04
ekınler dıze kadar fenev gel bıze kadar:)
Bu çok güzelmiş :D

evrents
11.02.2012, 17:08
Oflu ile Şeytan'ı çalalım.Türkiye'nin en büyük skorbordu sanırım bizdeki.Orda da burda arkadaşların hazırladığı video vardı o videoyla beraber oflu ile şeytanı çalalım.Skorborda da görüntüyü yansıtalım.

Barış Burak
11.02.2012, 17:08
Üste ;

Biz ne Demiştik

Alta ;

Günahların Takımı Fenerbahçe..

100 dolar üstüne azizi, 50 dolar üstüne şekipi, 20 dolar üstüne bülenti, 1 dolar üstüne de korcanın resmini photoshopla monte edip kocaman bir pankartta güzel olurr...

Tl+Euro+Dolar+Hakemler+Federasyon+LigTv+Medya=82 < Alınteri+Emek+Kan=82

Matematik bu defa yalan söyledi.

bunlar ilgimi çekti:) ama dediğim gibi yönetim bunlara izin vermez...

aslında verse böyle bir pankarttan sonra şampiyonlar ligi marşı çalınacak... yeter onlara.

Oğuzhan İnce
11.02.2012, 17:24
Fener ankaragücü şike maçı mı

şike teşebbüsü maçı mı anlamadım ben

Sibel
11.02.2012, 21:22
Geçecekleri her yerde muhakkak ufak da olsa bir pankart olmalı. Hâttâ o gün ellerinde pankartlarla yol kenarlarında bekleyip protesto yapılmalı.

Mehmet Yusuf
11.02.2012, 21:36
CASmaya gerek yok,
Sampiyonlar sampiyon liginde oynar.... ;)

cemoli5408
11.02.2012, 21:41
http://www.youtube.com/watch?v=sRzTGB-M3Ls

Ustaalioğlu
11.02.2012, 22:17
6. His filminin afişi de olabilir...
Filmin sonunda Bruce Willis meğer ölüymüş ya hani...

brushfield
11.02.2012, 22:46
Sizinle maç yapmaktan tiksiniyoruz

maydin
11.02.2012, 22:53
GÜNAHLARIN TAKIMI tekrar

TSelif
11.02.2012, 22:54
Külliyen! YALANSINIZ

Sefa Alış
11.02.2012, 23:00
yendiğimiz zaman stadda
Nasıl koyduk Aykut Kocaman? diye bağırmak istiyrum . :)

Harun-61
11.02.2012, 23:14
...ve maçın ilk saniyesinde 3'lü değil,
tüm Stad Metris türküsünü söylemeli. :)

.

Yaldız61
11.02.2012, 23:18
A.Y' ın kaderidir, GÜNEŞ'ten ışık çalmak...,,

yanlız bu kelimeye bittim gerçekten mükemmel

Helvacı61
12.02.2012, 00:12
ünlü düşünür aziz yıldırımın sözünü yazalım..''.s....vim böyle fenerbahçeyi..''

Helvacı61
12.02.2012, 00:15
bu maça gidemem ama yapılacak organizasyonlara ekonomik olarak mutlaka katılacağım..ama ses getirecek bişey yapalım hiçbir masraftan kaçınmayalım...aşağılayıcı olsun..

Muhalif
12.02.2012, 00:21
benim o mac icin onerim stada kimse girmesin, tum taraftar gruplari anlassin bu konuda ve iceri kimseyi de almasinlar. Sikecileri izlemek istemiyoruz mesaji verilsin. Ayrica 4 adet devasa boyutta sari lacivert SEN ASLINDA YOKSUN pankarti yapilip 4 tribune de asilsin, fb li topcular her baktigi yerde bunu gorsunler. Aslinda macin bos tribunlere oynanmasi guzel de bir nisan 1 sakasi olur hem.

Bekir
12.02.2012, 00:22
Afişten de önemlisi Hayde'nin cevabı verilmeli.

Maç başlarken Şampiyonlar Ligi müziği çalınabilir.

Afiş için de ''Gerçek Şampiyonlar Şampiyonlar Liginde Oynar'' olabilir,arkalarda birçok güzel fikir var ama biraz zor içeri sokulur.

Tolga Okumuş
12.02.2012, 00:39

Afiş için de ''Gerçek Şampiyonlar Şampiyonlar Liginde Oynar'' olabilir,arkalarda birçok güzel fikir var ama biraz zor içeri sokulur.

Bence güzel bir fikir.

Ama maçın başında değil,sonunda !

Numan Yerlikaya
12.02.2012, 00:44
Fenerbahçeye Bank Asyada Başarılar da olabilir ceza bile almayız

babaschar
12.02.2012, 01:06
" Biz şampiyonluğu kaybederiz, kaybettiririz, Şerefimiz değil "

Mehmet Yusuf
12.02.2012, 01:10

Uefa izin verirmiki omuzigi calmamiza?

irfanköse276
12.02.2012, 01:14
benim o mac icin onerim stada kimse girmesin, tum taraftar gruplari anlassin bu konuda ve iceri kimseyi de almasinlar. Sikecileri izlemek istemiyoruz mesaji verilsin. Ayrica 4 adet devasa boyutta sari lacivert SEN ASLINDA YOKSUN pankarti yapilip 4 tribune de asilsin, fb li topcular her baktigi yerde bunu gorsunler. Aslinda macin bos tribunlere oynanmasi guzel de bir nisan 1 sakasi olur hem.

gerçekten çok güzel bir tepki olur. eğer dayanamıyorsak izlememeye 15.dakika da girelim bari maça

yatmaztara
12.02.2012, 01:16

kesinlikle bu pankart olmalı :)

Oğuzhan
12.02.2012, 01:25
Uefa izin verirmiki omuzigi calmamiza?

Adamların reklamını yapayruk neden izin vermesinler :D

Ustaalioğlu
12.02.2012, 09:39
A.Y' ın kaderidir, GÜNEŞ'ten ışık çalmak...,,

yanlız bu kelimeye bittim gerçekten mükemmel

Hakkaten bu çok iyiymiş...

Berat Akçay
12.02.2012, 10:04
Keşke maç sonu ''Bursa'dan gol haberi var 2-2'' diye anons yapılsa

mehmetdoğan
12.02.2012, 10:05
Bence güzel bir fikir.

Ama maçın başında değil,sonunda !hadi yenilirsek veya berabere kalırsak bi anlamı olmaz maç başında olmalı:)

Ertan 51
12.02.2012, 10:19
Bizim yönetimin sağ duyu ve hoş görü duyguları depreşir musade etmezler diye tahmin ediyorum,

okkalı mesajlar verip kimsenin söyleyemediği kepazeliklere hırsızlıklara dem vurulabilirse şampiyonluk kadar sevineceğim,olmaz ama inşallah diyorum.

Doğukan Uçan
12.02.2012, 10:27
bu maç ayın 1 inde ise benim saat 10 da ygs sınavı var :D sınavdan sonra trabzona gelicez o zaman yani off bea

Travelair
12.02.2012, 11:40
"Aynaya bakmayan Fenerli olsun"

umitçebi
12.02.2012, 11:48
bunlar ilgimi çekti:) ama dediğim gibi yönetim bunlara izin vermez...

aslında verse böyle bir pankarttan sonra şampiyonlar ligi marşı çalınacak... yeter onlara.
Bunlara izin vermeyecek yönetimin...
Gizlice sokulsun ya..yokmudur bunun bir imkanı..
Ayrıca METRİS türküsü kesinlikle çalınmalı..bu elzem...
O yazılan yazılarda güzel...Hayde ya.. :DD

Hasan Habip Özbay
12.02.2012, 12:08
bursadan bu maça geleceğiz inşallahiki yılın intikamını almaya yapılanların hesabını sormaya maçın sonucuc hiç önemli değil benim için

Travelair
12.02.2012, 13:28
Aslında Rıdvan Dilmen'in dün akşam açıkladığı olay diyalog halinde afiş yapılabilir:

MAA: Fenerbahçeli yöneticiler şike yapmış
Aykut Kocaman: O zaman düşürün bizi
İmza: Rıdvan Dilmen

28TS61
12.02.2012, 16:09
bu mac iptal olacak gibime geliyor. o zamana kadar uefa karar ver der.

mac icinde fenev elinden gelen tüm cirkefligi yapacagindan o kadar eminim. heleki saha disindaki cirkefliklerini görmek cok komik olacak. zamaninda baric yere atmisti kendini. bu sefer tum yedek kulübesi yere atlar :D

Mehmet Atalar
12.02.2012, 16:42
Bence
Caniniz sagolsun Fenerbahce
Yazilmali

Selamlar

anerchy
12.02.2012, 16:45
bence kocaman küfürlü pankartlar açılmalı zaten bizim takım seyircisiz daha iyi oynuyo.

leviathan_-1461
12.02.2012, 16:52
Bunlara izin vermeyecek yönetimin...
Gizlice sokulsun ya..yokmudur bunun bir imkanı..
Ayrıca METRİS türküsü kesinlikle çalınmalı..bu elzem...
O yazılan yazılarda güzel...Hayde ya.. :DD
Bence azizin üzerine fazla gidiyoruz..
Adam 89 yılla yargılanıyor..
Metris türküsüyle adamı üzene kadar, ''öyle bir geçer zamanki'' şarkısını çalıp destek olalım kendisine..

Alihan Ertürk
12.02.2012, 17:34
www.facebook.com/photo.php?v=118717078212653

Şöyle bir şey yapılabilse keşke... Biliyorum ''bizim için'' imkansız ama yine de istiyor insan.

Sibel
12.02.2012, 17:34
Güzel fikirler var. Keşke çoğu yapılabilse. Stada 15 dk geç girmek gibi fikirler de hoş olabilir. İçeri girerken organize tezahüratlar...

Ogün YAZICI
12.02.2012, 18:11
www.facebook.com/photo.php?v=118717078212653 (http://www.facebook.com/photo.php?v=118717078212653)

Şöyle bir şey yapılabilse keşke... Biliyorum ''bizim için'' imkansız ama yine de istiyor insan.
imkansız değil bunu yapmak.yönetimin istemesinden geçer.

Sacit
12.02.2012, 18:19
Bu maçı beklediğim kadar Mecnun Leyla'sını, Kerem Aslı'sını beklememiştir
Sabırla bekliyorum..

:hırr

Kereşenli
13.02.2012, 01:56
test 1245 ...

edit: çalışıyormuş. :D

CAFER ÖZER
13.02.2012, 09:04
Madem Suçunuz yok neden Radara yakalandınız.
"Türk Futbolunda Radara Fb yakalandı" Aykut Kocaman

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
13.02.2012, 09:16
Gelme şike gazına yakalanma koca(man) radara.... :)

bkandil
13.02.2012, 09:26
Maç sonu için;

Sadri Alışık'ın "Bu da mı gol değil hakim bey" repliği bulunabilir mi bir yerlerden...

"Sadece çocuğu kurtaracak kadar çaldım" gibi bir laf var sanırım söz arasında, bunlardan bir karışım yapılabilir...

Buğra Sekban
13.02.2012, 09:31

abicim ben buna katılmıyorum klup takımı yönetsin trübüne bukadar el atmasın sonuç olarak oraya silah sokmuyoruz alttarafı pankart.

adamlar neler sokmadıki seçim sandığı bile getirdiler gayse için her türlü çirkef pankartları her sene sokuyorlar ve cezada almıyorlar bizim klubünde birazdaha dirayetli olması lazım gerekirse trübüne dışarıdan iple çektiririz pankartları

Mustafa K. Demirbaş
13.02.2012, 10:57
Yeni Stad müdürü ve stad emniyet amiri sağolsun pankartın içeriği ne olursa olsun içeri sokulmada binbir zorluk çıkarılıyor.gruplardan birinin eskişehir maçında yaptırdığı Eskişehir yazılı ( e harfi euro'nun e si ş Dolar işareti) pankart bile içeri alınmadı varın gerisini siz düşünün,yöneticiler bile müdahale edemiyor bu duruma..

Memduh
13.02.2012, 11:35
Arkadaşlar ben profesyonel fotoğrafçıyım. Güzel bir fotoğraf projem var. Eğer çekebilirsem dev boyutlarda bastıralım. Bana sadece yüksek boyutlarda kale arkasından çekilmiş bir fotoğraf lazım. Eğer aranızda stad içine girebilen birisi varsa veya elinde böyle bir fotoğraf varsa gönderebilir mi?

Madem ki bütün fenerliler şike sahada olur diyorlar, fotoğrafın konusu da şikenin sahada olduğunu gösterecek.

Koray
13.02.2012, 11:40
Yeni Stad müdürü ve stad emniyet amiri sağolsun pankartın içeriği ne olursa olsun içeri sokulmada binbir zorluk çıkarılıyor.gruplardan birinin eskişehir maçında yaptırdığı Eskişehir yazılı ( e harfi euro'nun e si ş Dolar işareti) pankart bile içeri alınmadı varın gerisini siz düşünün,yöneticiler bile müdahale edemiyor bu duruma..

Bizde gerekenleri ağzımızla söyleriz Musti.:))

Erol Karadeniz
19.02.2012, 11:47
nerde kalmıştık

Mehmet Cihan Kocaman
19.02.2012, 11:55
Fenerli kadınlar bile koreografi yapıyor.

agahozlu
19.02.2012, 11:58
Arkadaşlar ben profesyonel fotoğrafçıyım. Güzel bir fotoğraf projem var. Eğer çekebilirsem dev boyutlarda bastıralım. Bana sadece yüksek boyutlarda kale arkasından çekilmiş bir fotoğraf lazım. Eğer aranızda stad içine girebilen birisi varsa veya elinde böyle bir fotoğraf varsa gönderebilir mi?

Madem ki bütün fenerliler şike sahada olur diyorlar, fotoğrafın konusu da şikenin sahada olduğunu gösterecek.

Düşüncenizi biraz daha ayrıntılı anlatırsanız size yardımcı olabilecek birileri çıkar diye düşünüyorum.

sakaryalı54
19.02.2012, 12:05
büyük bir bilet yapılsın üzerinde bank asya bileti yazan bileti kesende bordo mavili bir taraftar portresi olsun

zarge
20.02.2012, 12:33
pankartı buldum.

"aziz başkan ülke elden gidiyor, muhalefete başbakan ol !!!"

itsmylife
20.02.2012, 23:34
Lig şİkesiz olunca .
......................!

maç sonu galip geldiğimiz zaman açılacak en guzel pankart

itsmylife
20.02.2012, 23:40
Bir İtalyan, bir Rus, bir Fransız bide bizum Temel. Şampiyonlar liginde karşılaşmışlar başlamışlar muhabbete; İtalyan demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım iki gün iki gece kutlamalar yapar. Rus demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım iki tanker votka içerek kutlama yapar. Fransız demiş ki bizim ülkemizde şampiyon olan takım 400 güzel kızla şampiyonluk kutlar. Bizum Temelde demiş ki haçan pizum orda şampiyon kim olursa olsun kutlamasini fenerbahçe yapar.. :D:DD:D:D:

itsmylife
20.02.2012, 23:41
Fenevbahçe cumhurıyetı dedıler noldu şimdi s...ke s.,ke turkye cumhuryetıne hesap veryrlar

süper pankart olur. değiştirilebilirde '

itsmylife
20.02.2012, 23:44
Polis : O kadar şike yaptınız, neden Türkiye Kupası'nı almak için yapmadınız ?

Aziz Yıldırım : O zaman çok belli olurdu :)

ALINTIDIR arkadaşlar)

itsmylife
20.02.2012, 23:45
''tÜrkİye kupasi tÜrklerİndİr''

itsmylife
20.02.2012, 23:53
Fenevbahçenin Hakkımızla Şampiyon Olduk Demesi 0r*spunun Namusumla Para Kazandım Demesi Gibi Birşeydir.!

alıntıdır

MehmeTS_ADANA
21.02.2012, 00:14
bir fikrim daha var :)
Şampiyonlar ligine katılan takımların logolarını sıralayacaksın, altada ecüş bücüş fener amblemini koyacaksın,fener logosunun yanına da "SEN GELME ULAN AYI" yazacaksın :D

bu çok iyi ama bence en güzeli dev gibi bir dolar resmi

bkandil
21.02.2012, 02:16
Ne demiş atalarımız;

Çekirge bir sıçrar (1996), iki sıçrar (2005), üçüncüde ele geçer (2011)

sözleri ile birlikte görsel öğeler ekleyerek (örneğin bir çekirge suratı ilk sıçrayan A.Ş., sonraki ikisinde de A.Y. olacak şekilde, hatta üçüncüyü yakalayan bir el, elin sahibi Savcının yüzü olabilir) bir pankart hazırlanabilir...

Hem geçmişi de hatırlatır balık hafızalılara...

reha musa bayba
21.02.2012, 08:18
bence soyunma odasına fenerinkine ses sistemi kurup senol güneşin o büyük konuşması dinletilmeli

zarge
21.02.2012, 14:16
1984-2010-2011 Nasıl Koydu Şenol Güneş !!!

cakalkerem
21.02.2012, 14:22
şaibeli geçmişlerin takımı ezikbahçe

Numan Yerlikaya
21.02.2012, 15:16
Bence Fener'in kendini şampiyon zannettiği o anın fotoğrafı kale arkasına güzel olur

bkandil
21.02.2012, 16:28
Ne demiş atalarımız;

Çekirge bir sıçrar (1996), iki sıçrar (2005), üçüncüde ele geçer (2011)

sözleri ile birlikte görsel öğeler ekleyerek (örneğin bir çekirge suratı ilk sıçrayan A.Ş., sonraki ikisinde de A.Y. olacak şekilde, hatta üçüncüyü yakalayan bir el, elin sahibi Savcının yüzü olabilir) bir pankart hazırlanabilir...

Hem geçmişi de hatırlatır balık hafızalılara...

bir şeyler uydurdum...

uzungöllü
21.02.2012, 16:32
bir adet kloset... içinde azize ve tayfası... sifonun ucundan tutan başta

güneş olmak üzere tüm ts tayfası... ne pankart olur bee :D:D:D

Alper Calik
21.02.2012, 16:49
Üstüne de şu anons tekrarlanmalı:

"Organik şampiyon Trabzonsor un sahasına hoş geldiniz. Tüm şampiyonluklarımız helaldir. Şampiyon Trabzonspor siz şikeci misafirlerize iyi günler diler."

"Şike yaparak bile bizi geçemeyen takımlar varmış ! Duydunuz mu?"

"Dikkat: Lütfen şike yapmayınız. Burası Trabzon. Burada şike kuralları geçerli değildir."

"Ben sporcunun zeki, çevik, ahlaklısını ahlaklısını ahlaklısını ahlaklısını ahlaklısını ahlaklısını ahlaklısını severim"

Durmadan bunlar çalsın soyunma odalarında.

bence soyunma odasına fenerinkine ses sistemi kurup senol güneşin o büyük konuşması dinletilmeli

TSezgin61
21.02.2012, 17:22
Yaz aykut: Kalede onur... Savunmada seref, haysiyet, namus... HÜcumda Trabzon!

Arda'
21.02.2012, 17:45
Şöyle bişey olsa iyi olur. http://imgim.com/2045813263_20896f96a4_o.jpg

Erdal DİLEK
21.02.2012, 18:47
şikeci fener bahce yazalım. yoksa bunlar anlamaz. . .

acık ve anlaşılır olsun

zarge
21.02.2012, 20:11
aşağıdaki fotoğrafı büyük poster haline getirip maç öncesi açmalıyız.

http://www.itusozluk.com/image/timsah-yuruyusu-yapan-fenerbahceliler_140285.jpg

Sacit
21.02.2012, 20:15
Bekliyorum 1 Nisan'ı, bekliyorum..

Tribünde kendimi tanımaktan aciz kalacağım bir maç olacak !!!

Kasım Hilal
21.02.2012, 20:16

İnce ve güzel..
Slogan budur..

oflukaan
22.02.2012, 04:14
maçın 90 dakikasının tamamlanabileçeğini düşünmüyorum.

oflukaan
22.02.2012, 04:17
dar ağcında olsanızda bi konuşsanız :) güzel olabilir

bkandil
22.02.2012, 07:53
dar ağcında olsanızda bi konuşsanız :) güzel olabilir
Ya da "Dar ağacında bile Boş Konuşuyorsunuz..."

Ertan 51
22.02.2012, 08:09
Şöyle bişey olsa iyi olur. http://imgim.com/2045813263_20896f96a4_o.jpg
İçimden geçen bu, olmasını istediğim ama olması zor olan.

Ama bu da müthiş olur:alkış:

Yalnız daha önce de dediğim gibi öyle etkili bir organizasyon,ses getirecek bir tepki beklemiyorum ben,evrim geçirmiş gibi bizim taraftar:o

halukozcelik
22.02.2012, 09:24
Hani derler ya Cuk diye oturdu.İşte bu lafa denir...

engin_yücel61
22.02.2012, 09:39
maç başlamadan önce stadda anons şeklinde kadrolar sayılırken trabzonsporumuzun kadrosu ... 1-onur 2. haysiyet- 3 şeref 4. namus ... 5... 6.. ve her seferinde oley sesleri ile :)

Gökhan ARSLAN
22.02.2012, 09:42

Hocam süpersin yemin ediyorum..
Bir laf bu kadar ince ve güzel sokulur..
Hani Aykut bunu okusa belki hani belki %1 ihtimal utanır kendinden..
Ama bu yaratıcı zekayı tebrik etmek istedim sabah sabah okudum tüğlerim diken diken oldu..
Helal olsun !

Deniz Tosunoğlu
22.02.2012, 10:11
"Bugun şike degil, şaka yapma günü"

Emre Emiroğlu
22.02.2012, 12:23
Günahların takımı fenerbahçe ..Kesinlikle yeterli

Ha-kan
22.02.2012, 13:41
günahların takımı fenerbahçe ..kesinlikle yeterli
aynen.....

HIRCINBEY
22.02.2012, 14:50
Günahların takımı fenerbahçe ..Kesinlikle yeterli
Aynı Pankartı Tekrar asmak yanlış olur.

sessizkral_1
22.02.2012, 14:57
Aynı Pankartı Tekrar asmak yanlış olur.

"BİZ DEMİŞTİK"

olur bence güzel olur

irfanköse276
22.02.2012, 16:04

Çok iyi ya..

Engenius
22.02.2012, 16:22
5 Mayıs 2010: Kupa almaz
16 Mayıs 2010 : Son iki
3 Temmuz 2011: RIFKI

Metin Sağır
22.02.2012, 16:54
HOŞGELDİNİZ * * ÇOCUKLARI!

İyi olur.

yatmaztara
22.02.2012, 17:07
bu pisliklerin yüzüne kimse şerefsizliklerini vuramadı, cesaret edemediler. 1 nisanda fenerbahçe taraftarına nasıl pisliklere bulaştıklarını anlatma zamanıdır.

zarge
22.02.2012, 18:07
bu pisliklerin yüzüne kimse şerefsizliklerini vuramadı, cesaret edemediler. 1 nisanda fenerbahçe taraftarına nasıl pisliklere bulaştıklarını anlatma zamanıdır.

trabzonspor'dan başka şikecilere sahasında adam gibi yanıt verecek hiçbir takım çıkmadı çıkamaz.

Erdal DİLEK
23.02.2012, 18:12
ADALET BİR GÜN HERKESE LAZIM OLUR!!!!!
2010-11 sezonu eskişehir macı sonrası şenol güneş. yazan bir pankart olabilir. ayrıva tek bir pankart yapılmasın. bütün pankartlar şike ve fenerle ilgig olmalı. .

Erdal DİLEK
23.02.2012, 18:16
61. dakikaya kadar top fenere geldiğimde devamlı ıslık ve yuhlanmalı, 61. dakika şovundan sonra gs nin avrupanın kralı olduk melodisine

üst üstte şikelerle şampiyon oldun
şikecinin kralı oldun
şikecisin şikesin
şekecisin fenerbahce

uydurup dakikacalarca slogan yapılabilir. nacizane bir öneri. . .

titanic
23.02.2012, 19:21
Burası TRABZON
futbolun sadece sahada oynadığı yer

Mustafa Çolak
27.02.2012, 09:48
Küçük insanların büyük gölgeleri kaybolmaya başladıysa,
Orada GÜNEŞ doğuyor demektir.

Uğur Ö.
27.02.2012, 15:18
Kareografi yapılabilir.Tabi çok acaip bir şey düşünmemiz lazım.Çakma damgası yememek için

TSezgin61
27.02.2012, 15:30
söylede olabilir:

"PARANIN GECMEDIGI YERDE, AVNI AKERDESIN"

Erdal DİLEK
27.02.2012, 15:31
en güzeli maca kimse gitmesin, ayrıl gel sadri diye bir pankart yapılıp stada bırakılsın

bkandil
27.02.2012, 15:36
Taraftar nasıl bir şey hazırlar bilemiyorum ama, yönetimin pankartı belli

Tüm bu yaşananlardan sonra;

Başkanımız tembihledi, biz küfretmeyeceğiz. Siz ağzınıza geleni sayabilirsiniz, Sahaya da mümkünse bozuk para değil banknot balyaları atınız...

hatta oyuncular bu pankartla sahaya çıkabilirler...

sessizkral_1
27.02.2012, 15:41
dün gs taraftarının yaptığı müthiş kareografi iyide

o kareografi yönetim tarafından yapıldı yani masrafları falan yönetim tarafından karşılandı

Burhan Açıkgöz
27.02.2012, 15:46
fener maçında yazılı afişlerin problem olacağı düşünülüyorsa benim önerim
Bembeyaz (Yada simsiyah) bir çarşaf açalım.

Anlayan anlar. Anlamayan ne yazarsan yaz yine anlamaz

Barış Çebi
27.02.2012, 17:03
Fenerlilerin gs için yaptığı doğduğun günden beri pankartı gibi bir şey olabilir.

"Bizim olduğumuz yerde çekmediğin çile kalmadı "
Mesela 1984 altında dobi hasan resmi onun altında trabzon şampiyon.
2010 türkiye kupası trabzon-fener 3-1
2010 süper lig trabzon 1 - fener 1 - timsah yürüyüşü yapan fenerliler
2011 şampiyon trabzonspor - altında azizin hapishanedeki resmi

Bu 4 ana başlık yan yana.üstte bu yazı olabilir.

Barış Çebi
27.02.2012, 17:05
Taraftar nasıl bir şey hazırlar bilemiyorum ama, yönetimin pankartı belli

Tüm bu yaşananlardan sonra;

Başkanımız tembihledi, biz küfretmeyeceğiz. Siz ağzınıza geleni sayabilirsiniz, Sahaya da mümkünse bozuk para değil banknot balyaları atınız...

hatta oyuncular bu pankartla sahaya çıkabilirler...

Aslında güzel fikir, pet şişe atılacağına monopoly paraları lastikle bağlanıp sahaya atılabilir. Yaratıcılıkta sınır tanımayan karadenizliler için değişik fikirler bulmak zor değil...

Fatih
27.02.2012, 17:07
Yönetim kardeşlik konulu pankart hazırlatıyormuş.

Şentürk
27.02.2012, 17:09
Sadece pankart değil kalearkalarını ve maratonuda kapsayacak koregrafi olmalı, bunu yapabilir miyiz bilmiyorum ama yapmalıyız.

Merve H.Oğlu
27.02.2012, 17:13
Sadri Şener'in bugün yaptığı açıklamadan sonra emin oldum ki, burda yazılan, düşünülen, hayal edilen pankartların hiçbiri açtırılmaz!

Bkz: MİY maçında yaşanan bir olay..

Ha pankart dediniz akşam statda olan bir olayı uzaktan gözlemlerim ile anlatayım..

Maç başladı bir kaç dakika sonra 5-6 sıra solumuzda altta iki kişi ufak bir kağıt çıkardı. Elde tutulacak kadar boyutta bir karton. Üzerine bu şike olayları ile ilgili bir gönderme yazmışlar ama küfür falan yok ..
Sizce ne oldu ondan sonra ?? :)

Hayır 2 tane güvenlik görevlisi anında yanlarında bitti epey bir tartıştılar . Sonrası malum açamadılar pankartı :)
Yasakmış yasak !

MARVEL
27.02.2012, 17:25
Alıntı:
TSezgin61 tarafından yazılan

bu süpermiş

Ilelioglu
27.02.2012, 17:42

Yakariz bizde...;)

Fatih Kuloğlu
27.02.2012, 19:03
Emin olun bu yazılanların hiç birinin içeri sokulamsına yönetim izin vermez hatta ben herhangibir süperlig maçı gibi geçeceğini düşünüyorum bu maçın . Sene başından beri maratondayım ve bu maçtada tribünde olucam ve %90 böyle olacak çünkü bizde bu yönetim varken birhalt olmaz .

Tahir61
27.02.2012, 19:03
Sadri Şener'in bugün yaptığı açıklamadan sonra emin oldum ki, burda yazılan, düşünülen, hayal edilen pankartların hiçbiri açtırılmaz!

Bkz: MİY maçında yaşanan bir olay..

vucuduma kaziticam serefsizliklerini hem de boydan boya!!!!!!!

ThePatriot61
27.02.2012, 19:06
Günahlarin takimi fenerbahce cok iyidi yine yapsak ama daha büyük?

Süleyman Baykan
27.02.2012, 19:07

Trabzonspor'un İstanbul kulüplerinin bacağına bir kedi gibi sürtünmeye çalıştığını görmek ne acı off ya acayip canım sıkkın arkadaş Avrupa'da 9 gol yiyip Beşiktaş'ın rekorunu egale etseydik(allah korusun) bu kadar canım yanmazdı.

Deniz Tosunoğlu
27.02.2012, 19:08
Sadri Fener

28TS61
27.02.2012, 19:30
en güzel tepki artik bu saatten sonra avni akerdeki maclarda tribünleri bos birakmal olur. taraftarlari sadece para icin görüyorlar baska bisey icin degil

brnclhn
27.02.2012, 19:33
'Yeteer yildirim demiroren yeteer'

İskender Çakmak
27.02.2012, 19:49
Bu saatten sonra pankart falan yalan olur bu yönetim bize şampiyon Trabzon pankartı bile açtırmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ilelioglu
27.02.2012, 19:52
en güzel tepki artik bu saatten sonra avni akerdeki maclarda tribünleri bos birakmal olur. taraftarlari sadece para icin görüyorlar baska bisey icin degil

:alkış:..........................

28TS61
27.02.2012, 20:16
:alkış:..........................

+ forma ve diger ürünler falanda alinmamasi lazim bu andan itibaren

sessizkral_1
27.02.2012, 21:11
100 lerce meşale bir anda yanacak..

Ve ortadan kocaman bir afiş yükselecek..

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

Ahmet Öztürk
27.02.2012, 21:11

Maç sonunda da fenerbahçe marşı çalsınlar da tam olsun bari. Hatta remix yapılsın, içine kemençe falan katılsın. Tamamen pekiştirelim kardeşliği..

Sami Kuk
27.02.2012, 21:35

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

ne manyak olur yemişim cezasısını:) Bir şekilde meşaleler sokulur oraya ama pankarttı açtırmazlar

Oğuzhan
27.02.2012, 21:37

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

Harikaymış bu ya. Vallahi bu olursa tarihe geçeriz ama yüzlerce aynı anda yanacak.

cerebrum
27.02.2012, 21:43
Sadri Şener istifa.......

en anlamlı pankart bu olur..

Sinan Akyıldız
27.02.2012, 22:14

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

Forumda yıllardır duyduğum en muhteşem fikir keşke gerçekleşebilse ...

Ama bizlerde bu organizasyonu gerçekleştirecek yeterlilik malesef bulunmamakta .

Murathan
27.02.2012, 22:17

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

Üstü kapalı bir stadımız olsa yapması pek zor olmasa gerek..
Çatıdan bir pankart iner tamam :D

Muhammed Ayaz
27.02.2012, 22:30
Maratonda komple;

mükemmel:D:D:D:D

seyduna_efil
27.02.2012, 23:35
kombine almayın,ts ürünlerini almayın,maçlara gitmeyin..bak ozaman nasıl imana geliyorlar..

Erdogan
27.02.2012, 23:38

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

yapilacak tek sey bu iste.

Uğur ÇIRAKMAN
27.02.2012, 23:55

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

kesinlikle katılıyorum olması gereken ve hatta mükemmel olur

Cihan-Ucar
28.02.2012, 00:02

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

Acayip olur

Ümit Küçük
28.02.2012, 00:04

Günahkarlar..

Cehenneme Hoş Geldiniz..

bu süper olur satd yaptırmazlar havaalanı inişinde yapsak

bz hr yr trbzn
28.02.2012, 00:11
fanere en güzel cevap onları avni akerde eze eze yenmektir türbünde 90 dk hiç susmadan takımızı desdeklemektir bence

Şentürk
28.02.2012, 00:12
bu süper olur satd yaptırmazlar havaalanı inişinde yapsak

Eminim oraya kimseyi sokmazlar.Stad da olma olasılığı havaalanından daha fazla,

Ümit Küçük
28.02.2012, 00:17
Eminim oraya kimseyi sokmazlar.Stad da olma olasılığı havaalanından daha fazla,

havaalanı dediğim o havaalanından çıkınca bir üst geçit varya oradan aşağıya pankartı asacaksın yukarda da meşaleleri yakacaksın....köprü üstünde yani

Şentürk
28.02.2012, 00:21
havaalanı dediğim o havaalanından çıkınca bir üst geçit varya oradan aşağıya pankartı asacaksın yukarda da meşaleleri yakacaksın....köprü üstünde yani

orası cadde, istediğimiz düzeyde kalabalık sığmaz, trafiği kesmedikçe, bu sebepten diyorum. Hem stat da yapabilsek müthiş ses getirir.

Ümit Küçük
28.02.2012, 00:25
orası cadde, istediğimiz düzeyde kalabalık sığmaz, trafiği kesmedikçe, bu sebepten diyorum. Hem stat da yapabilsek müthiş ses getirir.

birşey sorayım paly offlar tarafsız sahadamı olacak öyleyse stad olur yok değilse biz en az 5 maç verirler play offlar yalan olur