PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alex, Twitter'dan Futbolculuk-profesyonellik dersi veriyor

Tekke
09.02.2012, 14:49
Arkadaşlar, ben futbolu "İŞ" gibi gören adamları hayret duyuyorum ve tebrik ediyorum. Alex Fener için fenomen oldu, kaptan diye hitap eden herkese TWITTER dan inanılmaz anlamlı mesajlar veriyor, bir TAKIM KÜLTÜRÜ oluşturuyor. Görsel medyayı sık kullanmam hasebiyle BURAK YILMAZA defalarca twit attım, Zokora-Olcana. Ama bizim oyuncular ya kullanmıyor, ya da sallamıyor :(

Klüp yönetimi, oyuncunun da kendini geliştirmesi için, AYDİYET OLMASI için, SORUMLULUK kazanması için twitter konusunda hamle yapmalı. Mesela Burak Yılmaz bilmeli ki taraftar ona ASLA GOL ATAMADIĞI İÇİN KIZMIYOR, Bursa maçı 2-1 iken, risk varken 3 e 1 pas vermediği için, şahsi davrandığı için, Antalyaspor maçında frikik atıp dönen topu koşmaya tenezzül etmediği için kızıyor

Bunlar kendisiyle paylaşılsa daha iyi olur bence, filtreden de geçirilebilir tabi, piyasa öküz dolu. YAPICI eleştiri yapılmalı.

ALEX ve yazdıkları:

TARAFTAR: Gökhan Gönül’ün performansı kötüleşiyor, katılıyor musun?
ALEX: Ben sadece Gökhan için düşünmüyorum. Ben iyi değilim, diğer oyuncular iyi değil. Takım iyi değil.
TARAFTAR: Kaptan Sow mu Semih mi ?
ALEX: Semih 5 kere şampiyon, gol kralı, 10 senedir F.Bahçe’de. Sow sadece 90 dakika.
TARAFTAR: Müslümanlıkla ilgili düşüncelerin?
ALEX: Kuran’ı birçok kez okudum ve saygı duyuyorum ama Müslüman olmayı düşünmüyorum.
TARAFTAR: Kaptan sendeki düşüş sebebi ne?
ALEX: Biz sadece maç. Biraz idman istiyorum.
TARAFTAR: Kaptan sen efsanesin!
TARAFTAR: Kaptan sence Anelka mı? Niang mı?
ALEX: Niang.