PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Denizli’ye HAYIR

Murat Acar
30.04.2006, 20:18
Mustafa denizli gelecekse wahit hoca neden gitsinki?

Avrupada adini duyurmus pesine yildiz futbolculari getirebilecek bir hoca ISTIYORUZZZZ

Emiroğlu
30.04.2006, 20:20
Kardes Vahidin Gidisi Kesinlessin Öyle Tartisiriz.. Cok Konu Var . Bunun Icin Erken Olmadimi..

FANATIK61
30.04.2006, 20:21
Zaaten özümüzü kaybediyoruz gide git. Bu Adam'da bize gelirse hepten kaybederiz Trabzonspor'umuzu...

Emiroğlu
30.04.2006, 20:22
Özümüzü Kaybediyoruz ?

Özsu
30.04.2006, 20:22
erken oLmadi kardesim , geLdikten sonrami açaLim konuyu... son haberLere bak bizimkiLer tekLif götürmüs sanirim...

Özsu
30.04.2006, 20:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>

I&nbsp ; BIRI BANA BUNUN YALAN OLDUGUNU SÖYLESIN

ste Trabzonspor'in yeni hocasi...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>30 Nisan 2006 18:50

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, Teknik Direktörü Halilhodziç ile yollarini kesin olarak ayiriyor. Yönetim, yeni hoca arayislarina basladi. Teklif götürülen isim ise bid duayen... </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Fenerbahçe maçi, Teknik Direktörü Halilhodziç için son sansti.. Bu sansi iyi kullanamayan teknik adam ile yollarin ayrilmasi kesinlesti.

Yönetim, yeni hoca arayislarina girdi ve Türkiye'de son olarak Fenerbahçe'yi sampiyon yapan, sonra da Iran'a giderek Pas takimini çalistiran Mustafa Denizli ile masaya oturdu..

Bundan birkaç gün önce gelecek sezon Pas takimini çalistirmayacagini ve Türkiye'de çalismak istedigini açiklayan Denizli'nin Trabzonspor'la büyük oranda anlastigi, küçük pürüzlerin giderilmeye çalisildigi belirlendi..

Baskan Nuri Albayrak'in, önümüzdeki günlerde Denizli ismini kamuoyuna açiklamasi bekleniyor..

Kaynak: www.sonsayfa.com (http://www.s&#111;nsayfa.com/)
</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 4104 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>

agahozlu
30.04.2006, 20:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">insallah yalandir smileys/smiley19.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Onur
30.04.2006, 20:26
Neyse kokusu çikar ortaya. Surda 2 hafta kaldi...

sametaydin
30.04.2006, 20:27
o biri banada bunu yalan oldugunu sölesin

Samsa
30.04.2006, 20:27
denizlide kim yaw ? smileys/smiley7.gifsmileys/smiley18.gif

adam gibi adam ZIYA DOGAN'i geri istiyorum ben. onun zamaninda oynadigimiz futbolu hiçbir zaman oynamadik biz.

Murat Acar
30.04.2006, 20:28
Kardes Vahidin Gidisi Kesinlessin Öyle Tartisiriz.. Cok Konu Var . Bunun Icin Erken Olmadimi..

Inan geç olmasindan korkuyorum umarim geç olmamistir.

Konu açmamaya yeminliydim ama denizlinin gelme haberi bile bana yemin bozdurdu inanin..

Biz simdiden tepkimizi gösterelim getirmeye niyetleri varsa bile vaz geçsinler.

sametaydin
30.04.2006, 20:29

adam gibi adam ZIYA DOGAN'i geri istiyorum ben. onun zamaninda oynadigimiz futbolu hiçbir zaman oynamadik biz.

kardes sende bugun kimseyi tanimiyon.gökani denizyi

Samsa
30.04.2006, 20:34

kardes sende bugun kimseyi tanimiyon.gökani denizyi

smileys/smiley1.gifgökhani taniyorum da oda kim demem onun abartilacak bir futbolcu olmadigini anlatmak için di kardesim.

fteotdgs
30.04.2006, 20:34
Mustafa Denizli taaa milli takim direktoru iken Istanbul'daki Belcika maci sonrasi, amigo Orhan'dan ucan kafayi yemesinin de etkisi ile, teknik direktorluk defterini coktan kapatmis bir adamdir. Ancak bunun farkinda olmayanlar kendisi ile calismak ister. Mustafa Denizli bu takima hicbir sey vermez, veremez. Gelirse teknik direktor acisindan bir baska hayal kirikligi daha olur Trabzonspor icin.

Özsu
30.04.2006, 20:42
taraftarLardan kimse istemezken bu adamin aLinmasi bizLere ihanet oLur ... adam gibi adam aLamiyorsunuz, bari eLinizdekini tutun...

ayiptir yaa...

eger haLiLhodzicten iyi adam buLamazsaniz yuhhh size...

sametaydin
ben sahsen istemyorum denizliyi

toshiba
vahit gitsin gitsin diye ileri geri konusan bu taraftara az bile ediyor bu yonetim. basligi gorunce fatih akyele acilan baslik aklima geldi. sonucun ne olacagi yine belli. burda ne kadar dogrulari anlatmaya calissanizda o adam trabzona gelip imzayi attigi gun hepiniz sut dokmus kedi gibi sus pus olacaksiniz ve konu futbolcular bolumune yeni acilacak bolume tasinacaktir. isleyis boyle olmustur bunda ayni olmasi muhtemeldir.

Özsu
30.04.2006, 20:45
yazikLar oLsun... eger böyLe bir hata oLursa

BOZOHAN
30.04.2006, 21:23
bu yönetim ezikbahçelilerin kalmislarini almaya bayiliyor bunuda gidip alir.

Mehmet
30.04.2006, 22:35
Elin yabancisi ile ugrasmaktansa kendi milletimiz daha iyidir.
Mustafa Denizli'nin de Türkiye de kariyeri var.

Fatih Akyel için de kiyamet kopran taraftarlarimiz simdi
nasil da Fatih'i bagrina bastilar.

Bence varsa böyle bisey gelecekse bir an önce gelsin.
Vahit Amcadan bir adim daha önde oluruz. Ersun Yanal'a bile raziyim.

selcjK
30.04.2006, 23:23
baskan yardimcimiz; kariyerinin sonunda ortadogu takimlarini çalistiran isimlerle ilgilenmedik, ilgilenmeyecegiz açiklamasini yapmisti.

Murat Acar
30.04.2006, 23:23
Bir futbolcu ile teknik direktörü ayni kefeye koymak çok büyük yanlistir.

Fatih Akyel için su an söylenenler çok haklidir çünki adam çikip isini yapmakta elinden geldigince özveriyle çalisip terini sonuna kadar harcamaktadir.

ANCAAKK;

Is teknik direktörlük istiyorsa ve bu takim 22 yildir sampiyon olamamissa ve en önemlisi yönetim yildiz futbolcularin TRABZONA gelmek istemediklerinden yakiniyosa isim yapmis kariyeri belli bir hoca alarak adi ile tek bir sözü ile yildiz getirecek teknik direktörü getirmek aklin yoludur sanirim...

Yok bu yakinmalari yaparken gidip denizli gibi hocalari takimin basina getiriyorsan ozaman en fazla iran ligi yildizini getirirsin takima oda 22 yil harcandigi gibi 1 yil daha harcanmmasina sebep olur.Bu vebalin altia girmek akil kari degildir .

Yönetim eger denizli ile anlasacak olursa vizyonunu belli etmis olurki buda yine geçmis yillardan farkli olmaz.

Yildiz futbolcu alacagim derken onlarin kapasitesini kaldiramayacak bir teknik direktör getirirsen takimin basina 1 yil daha kaybetmekten öte bir sey yapmis olmassin.

Burada yaziyorum eger bu takimin basina denizli gelirse bu takim sampiyon falan olamaz.

Onca iddiali demeçlerden sonra denizli gibi bir teknik direktörle anlasmak yönetimin inandiriciliginida kaybettirir.

Ben denizli ile anlasacaklarina inanmamakla beraber böyle bir olasiligin dahi olmamasi için ve taraftarin tepkisini ölçmek amacida güderek bu sayfayi açtim.

Umarim amacina ulasir...

Medallion
30.04.2006, 23:27
Bence yonetimin daha kotusunu gosterip taraftari Vahid e razi etme taktigi smileys/smiley1.gifKim ugrasip simdi Avrupa lara gidip kapi kapi dolasacak.

metehan
30.04.2006, 23:31
Ben yönetimin yerinde olsam Ersun Yanal'i almanin yollarini ararim. TS'a özlenen futbolu oynatabilecek en iyi alternatif bence Ersun Yanal'dir.

Mustafa Denizli'den pek umudum yok açikçasi.

salihismet
30.04.2006, 23:52
Bildigim kadariyla ikinci ba$kan Mustafa Denizli icin emekliligi gelmi$ hocalarla i$imiz olmaz dami$ti.

Salih Yazıcı
30.04.2006, 23:56
adam gitsin yazdiniz simdide kalsin diyorsunuz simdide mustafa denizli geliyoo bu traftar bazi seyleri hakkediyor dün maraton izlereken utandim be adaminbiri çikti baskanin önünü kesti ve trabzon satilmaz baskanim diye bas bas bagirdi trabzon maçimi sattiöyle düsünen adama yaziklar olsungeçenbiz önce adnan polata kizdik ama ne yazik ki kendi traftarimiz maç satilmaz diye bagirdi bu adambütün medyanin önünde yapti bunu birde kongre üyesiy mis bu adam yaziklar olsun be vahid deistifa diye bagirdilar simdi yönetim kimi getirirse o hacaya razi olamak zorundayiz ve destek vermeliyiz yoksa trabzon 20 sene daha sapiyon olamazhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

zanoylu
30.04.2006, 23:58
smileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gif neeee Denizlimi....!

Uğurtan
01.05.2006, 00:08
Bazi doneleri açiklamak gerekir;

1-Trabzonspor'un büyüklügünü burda tarisacak biri varmidir?Varsa bence birdaha buraya girmesin!

2-Biz büyük kulüpsek (kulüp diyorum takim degil!) büyük kulüp neyle olunur?Bunu biraz düsünün kupalarla mi sampiyonluklarla mi galibiyetlerle mi?Yoksa baska ufak ince ayrintilarla mi?

3-Eger büyük kulüpsek ve biz bu büyüklügümüzü misyonumuza borçluysak ve bunun yolunda savasiyorsak bu baglamda tartismali ve bilinçlenmeliyiz fikir olarak bile bunun disinda saçma seyler sölememeliyiz en basta biz taraftarlar olarak!

Bu sorularin cvplarini kendimce(!) verim..

Biz büyük bir kulübüz çünkü misyonumuz haksizliga karsi dik durmak ve bunu legal yollardan kendi karakterimizle yapmaktir karakterimiz ise ön planda öz kaynaklarimizi(!) tutmak ve bunun yanina bizim karakterimize uygun isimleri koymaktir! Yillarca bu böyle olunca basari gelmistir..

Tipki bu karatker Barcelona'nin gögsüne reklam almamasi, Milan'in kendi markasinin disinda bir markayi ön plana futbolcularinin tasimasina engel olmasi gibi(milan'da oynayanlar farkli bir marka ile sponsorluk anlasmasi yapamazlar pahali farkli marka takim elbise giyemezler kisa Milan markasinin büyüklügünü kabul ederler) ve her yeni transfer olana kaptan Milan müzesini gezdirir..

Bizim karakterimiz sudur F. Akyel bize hakaret etmistir gelip bizd eoynamasi hataydi hakkini veriyoruz(ki buda misyonumuzdur dogru olani söylemek) iyi oynuyor ama bence yinede bizde barinmamasi gereken biridir(!)

M.Denizli uzun uzun analtmaya gerek yoktur bu gibi insanlar bizim karakterimize uygun degillerdir ve olamazlardir(!)

Bazi arkadaslar senin dedine bakarsak bi 20 yil daha sampiyon olamayiz dicekelrdir evet olmayalim biz Trabzonsporuz bu takimi sampiyonluk için yada kupalar için sevmedik(!)

Hangi gerçek Trabzonsporlu fenerbahçe ezigi gibi illagal yolalrdan haksizca sampiyon olmak ister? Sampiyonluk yolunda bizce hersey mübahmidir..

Sampiyonluklar geçicidir ama kulüplerin ruhlari ve misyonlari kalicidir unutmayalim(!)

Mustafa Denizli ye HAYIR!!!Edited by: Luckdown

ihsanbayram
01.05.2006, 00:15
düsünüyorum düsünüyorum su futbolculara kendini saydiracak akilli adam gibi adam kurnaz kurt hoca ,su anda aklima gelmiyor ,aklima gelenler i almak imkansiz

klaus topmöller olabilir belki ,hücum futbolu oynatan basarilari olan bir antröner ,ama basarisizliklarida yok degil.yildiray bastürkü o kesfetti .

lucescu olsa diyorum keske ama gelecegini sanmiyorum .

m. denizliye güvenmiyorum

hiddink rusya ile anlasti keske onu alabilseydik ,ama cok zor

ziya dogan kesinlikle olmaz ,camia ya karsi sayginligini yitirdi

winfried schäfer ismini yaziyor gazeteler bazen ,hic bir basarisi yok schäfer in ,90 li yillarin basinda kümyeye oynayan karlsruhe takimini cikardigi genc futbolcular sayesinde 5.ile 8. siralarda oyanatti bir kac sene ,sonra kovuldu ,stuttgarta gitti 6 ay sonra oradan kovuldu ,sonra kamerundanda kovuldu

ünal karaman ,siradan bir hoca ile anlasmaktan sa takimin basina ünal i getirsinler yardimci larida da ogün veya tolunay olabilir düsünüyorum, efendi adam ,futbolculara kendini saydirabilecek kisi

lothar matthäus almanlarin efsane futbolcusu ,150 defa milli oldu ,38 yasinda iken bile 18 yasinda gibi hirsli oynuyordu ,bundan dolayi hayrandim ona,antröner olorak büyük bir basarisi yok ,ama tercübesi ve hirsi bile yeter düsünüyorum

İ.Öztel
01.05.2006, 00:41
Takimda yeterince ezik kalintisi ve kisiliksiz insan var. Baska bitanesine daha tahammülümüz yok , olamazda.smileys/smiley7.gif

Kisacasi :

IS - TE - MI - YO - RUZ !!smileys/smiley7.gif

FERO61
01.05.2006, 01:48
ya aslinda vahit olayi batirdi

bide fransada yaptiklarina bakin , herkesi heme yiyip atiyoruz, zaman herseye ilactir...ben adamda isik görüyorum herneyse

bakin ingilteredeki büyük takimlara heriflerde 10-15 yillik hocalar var. adamlar birinde israr ediyo ve o senelerce kaliyo, sanki gelen hoca ilk sezon sampiyonmu yapio,

mustafa denizliyi oldum olasi sevmem, adam bizanslilarla yatmis kalkmis bi adam...bide almanlardan bahsediliyo..lother mathäus ya bu adamin kariyeri yok, futbolculugunda iyiydi hadi birazda sisrme oldu beckenbauerin kankasi gibi biseydi zamaninda e maglum onun kankasi olan zibidi almanyanin en iyisi secilir, bende kankasi olsam bende .....

mathäusun adinida cok duyar oldum, adam futbolculugu birakip direk antrenör felan oldu, aykut,riza gibi........onu geeeec

winfried schäfer saglam adama benziyo ama o da alininca zaman taninmali, tr yi tanimasi lazim ..kamerun milli takimina basarilar yasatti nerden bakarsan eto`o nun hocaligini yapti ;) ve daha kimlerin.......

ben cok degisik birini istiyorum beyler ..takimi bastan yaratmali bi hava getirmeli, brezilya olur rusya olur...rus futbolu cok seri hizli tek kale oynayan rakibinden kaptigin topla tak orta sahaya bi pas ve ordan da forvete atilan tek pas ve gol....brezilya desen herkes biliyo, ayrica brezilyali hocanin getirecegi futbolcularida bi düsünün fos cikmasi imkansiz, adam saglam getirmeliki saglam yeri olsun takimda

neyse biraz uctum okuyan okur okumayanin cani sagolsun

FERO61
01.05.2006, 01:58
düsünüyorum düsünüyorum su futbolculara kendini saydiracak akilli adam gibi adam kurnaz kurt hoca ,su anda aklima gelmiyor ,aklima gelenler i almak imkansiz

klaus topmöller olabilir belki ,hücum futbolu oynatan basarilari olan bir antröner ,ama basarisizliklarida yok degil.yildiray bastürkü o kesfetti .

winfried schäfer ismini yaziyor gazeteler bazen ,hic bir basarisi yok schäfer in ,90 li yillarin basinda kümyeye oynayan karlsruhe takimini cikardigi genc futbolcular sayesinde 5.ile 8. siralarda oyanatti bir kac sene ,sonra kovuldu ,stuttgarta gitti 6 ay sonra oradan kovuldu ,sonra kamerundanda kovuldu

ünal karaman ,siradan bir hoca ile anlasmaktan sa takimin basina ünal i getirsinler yardimci larida da ogün veya tolunay olabilir düsünüyorum, efendi adam ,futbolculara kendini saydirabilecek kisi

lothar matthäus almanlarin efsane futbolcusu ,150 defa milli oldu ,38 yasinda iken bile 18 yasinda gibi hirsli oynuyordu ,bundan dolayi hayrandim ona,antröner olorak büyük bir basarisi yok ,ama tercübesi ve hirsi bile yeter düsünüyorum

ya kardes sen tam sacmalamissin

klaus topmöller

denilen ............ nerde hücum oynatiyo...sen yunanlilarin nasil avrupa sampiyonu oldugunu saniyorsun, igrenc defans futboluyla

mathäus

tam bir .........., futbolu kadar antrönörlük basarisi yok, adam tam bir yabanci düsmani,tam dazlak yani....avusturya liginde bende takimi sampiyon yapar gelirim...

schäfer

alman liginde 5. 8. siraya oynatan tr liginde sampiyon olur unutma...adam kamerun da krallar gibiydi , sonra vadesi dolmus olabilir bunu tek sorumlusu hic birzaman hoca degildir , futbolcularda kendisine bakacak biraz...tr de tarkan nasil karsilaniyorsa , o herifte kamerunda karizmaydi, aksilikler olacak hic bi sey 4 4lük diildir

ünal münal gec bunlari,bizim generasyondan olanlarin adini bile anmicaksin, aykut, riza, ünal,feyyaz, bülent korkmaz..bunlar daha40 firin ekmek yemeliler

saygilar

Cenkhan
01.05.2006, 03:15
bu yönetim ezikbahçelilerin kalmislarini almaya bayiliyor bunuda gidip alir.

O adam Trabzon'un formasini giyiyor suan. Yerlinin yerlisi milliyetçiligini birakip sevmeseniz de saygi duyacaksiniz. Gelmeden önce biz de elestirdik, ama takim bu haldeyken akilli konusmak lazim.

ycebi_61
01.05.2006, 03:28
benim de görüşüm ziya doğan dan yana mustafa denizli ismi anılmamalı bile bu arada fatih akyel fener maçında dökül be bi ümiti bile kesemedi yedimiz golleri benden daha iyi izledi sahada yani okadar da iyi değil.bence şuan sadece ziya doğan bu takımı toparlaya bilir yönetimde para var diyorsa açar kesenin ağzını alır 5 tane kaliteli bi okadarda yerli kaliteli futbolcu ( bu arada yattara hariç bütün yabancıları göndersinler) gör bakalım ozaman trabzonu reçete basit ama işlerine gelmez ne kadar yazsak da boş iş sadece bizim kafayı yememizle kalıyor zaten.

Sefaenes
01.05.2006, 04:07
Ya yagmurdan kacarken doluya mi tutulacagiz bu adamin neden ismi bizim takimlar anili

insallah yalan haberdir adam gibi takim icin adam gibi teknik direktor lazim

ozcilingir
01.05.2006, 04:10
DAHI DAUMU transfer edelim.Nasil olsa fb onu kovacak ???

Sefaenes
01.05.2006, 04:12
yok en iyisi feneri komple transfer edelimsmileys/smiley7.gifya kafayi yiecem bu adam ne basarisi var

ozcilingir
01.05.2006, 04:18
yok en iyisi feneri komple transfer edelimsmileys/smiley7.gifya kafayi yiecem bu adam ne basarisi var

fb artiklarini almaya basladik yasmileys/smiley32.gif

uygar_trb
01.05.2006, 08:11

ya kardes sen tam sacmalamissin

klaus topmöller

denilen ............ nerde hücum oynatiyo...sen yunanlilarin nasil avrupa sampiyonu oldugunu saniyorsun, igrenc defans futboluyla

mathäus

tam bir .........., futbolu kadar antrönörlük basarisi yok, adam tam bir yabanci düsmani,tam dazlak yani....avusturya liginde bende takimi sampiyon yapar gelirim...

schäfer

alman liginde 5. 8. siraya oynatan tr liginde sampiyon olur unutma...adam kamerun da krallar gibiydi , sonra vadesi dolmus olabilir bunu tek sorumlusu hic birzaman hoca degildir , futbolcularda kendisine bakacak biraz...tr de tarkan nasil karsilaniyorsa , o herifte kamerunda karizmaydi, aksilikler olacak hic bi sey 4 4lük diildir

ünal münal gec bunlari,bizim generasyondan olanlarin adini bile anmicaksin, aykut, riza, ünal,feyyaz, bülent korkmaz..bunlar daha40 firin ekmek yemeliler

saygilar

toppmöller o tarif ettigin hoca diil . . .

yunan milli takiminin basinda ki otto rehhagell

Y.Sert
01.05.2006, 08:27
halil agayi istemedikten,begenmedikten sonra...bize denizli bile çoktur.

Badaloğlu
01.05.2006, 08:43
Ben, yaklasik olarak 1 ay önce yanilmiyorsam buna benzer bir baslik açmistim da kiyametler kopmustu.O zaman Mustafa Denizli ile anlasildigini söylemistim.Mustafa Denizli ismine kizanlar, sadece adamin Fenerbahçeyi ve Galatasarayi çalistirdigi için kiziyorlarsa bu çok saçma geliyor bana...

Hele su Fener maçini da sadece seyreden,hamlelerini is isten geçtikten sonra yapan,Trabzonu ve Trabzonsporun büyüklügünükavrayamayanbir Halilhodziçi gördükten sonra,ben her isme raziyim.Beni sampiyon ya da kafaya oynatacak kim olursa olsun her isme raziyim.Ben o adami sirtimda tasirim.Birakin bu iskembe-i Kübradan sallamalari...Kimse bu ülkede durup dururken bir yerlere gelmiyor.Mustafa Denizli ismine karsiymisiz!!!..

Biz zamaninda Samet Aybaba'ya, Ziya Dogan'a'da karsiydik degilmi...Biz zamaninda Fatih Akyele'de karsiydik.Biz zamaninda Fenerin sirp ve yahudi futbolcularinada karsiydik ama bizim takima bakiyorumda en savasçisi genç stepanov...Konusturmayin beni yahu...Karsiymisiz neden?neden?

Bu adam sampiyon yapsin bizi o zamanda ayni seyleri konusacakmiyiz?Karsi çikanlar ne diyecek acaba?

Samsa
01.05.2006, 08:43
Ben yönetimin yerinde olsam Ersun Yanal'i almanin yollarini ararim. TS'a özlenen futbolu oynatabilecek en iyi alternatif bence Ersun Yanal'dir.

Mustafa Denizli'den pek umudum yok açikçasi.

Bencede ya Ersun Yanal. ya da Ziya Dogan. yabanci teknik direktörle basari olmaz gibime geliyor. smileys/smiley5.gif

kolombo
01.05.2006, 08:44
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">mustafa denizliye hayir diyenleri anlamiyorum.birakin adami futbolun besigi IRANDAKItecrübelerini katsin takimimiza.TÜM TARAFTARLARI BÖYLE BIRSEY OLMAMASI IÇIN KLÜBÜ FAKS YAGMURUNA TUTMASINI BEKLIYORUM. geç olmadan</TD></TR>

kolombo
01.05.2006, 09:06
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">badaloglu yenilginin ezikligi ile m.denizli ismine sicak bakdigini düsünüyorum.denizli kime ne vermiski bize de onu verecek.trabzondan o kapasitede çok hocalar çikar.herseye ragmen bir yil daha vahid.96ve2006 yillari arasindaki farki söylimmi birinde ofans oynadik digerinde defans oynadik yenildik.ikiside sanssilikdi</TD></TR>

imported_cagatay
01.05.2006, 09:07
lucescuuu

mahmuter61
01.05.2006, 09:10
Mustafa Denizliye neden karsiyiz bunu istemeyenler helebi açiklasin!Adam Trabzonlu degil diyemi Fb ve Gs yi çalistirdi diyemi?O zaman bizim alacagimiz iki adam var Ya Senol hoca yada Giray hoca!!!Ya arkadaslar kariyeri ve bilgisi olan herkes gelebilir yeterki bizi SAMPIYON YAPSIN!!!

Murat Acar
01.05.2006, 09:24
Ben, yaklasik olarak 1 ay önce yanilmiyorsam buna benzer bir baslik açmistim da kiyametler kopmustu.O zaman Mustafa Denizli ile anlasildigini söylemistim.Mustafa Denizli ismine kizanlar, sadece adamin Fenerbahçeyi ve Galatasarayi çalistirdigi için kiziyorlarsa bu çok saçma geliyor bana...

Hele su Fener maçini da sadece seyreden,hamlelerini is isten geçtikten sonra yapan,Trabzonu ve Trabzonsporun büyüklügünükavrayamayanbir Halilhodziçi gördükten sonra,ben her isme raziyim.Beni sampiyon ya da kafaya oynatacak kim olursa olsun her isme raziyim.Ben o adami sirtimda tasirim.Birakin bu iskembe-i Kübradan sallamalari...Kimse bu ülkede durup dururken bir yerlere gelmiyor.Mustafa Denizli ismine karsiymisiz!!!..

Biz zamaninda Samet Aybaba'ya, Ziya Dogan'a'da karsiydik degilmi...Biz zamaninda Fatih Akyele'de karsiydik.Biz zamaninda Fenerin sirp ve yahudi futbolcularinada karsiydik ama bizim takima bakiyorumda en savasçisi genç stepanov...Konusturmayin beni yahu...Karsiymisiz neden?neden?

Bu adam sampiyon yapsin bizi o zamanda ayni seyleri konusacakmiyiz?Karsi çikanlar ne diyecek acaba?

Sevgili BADALOGLU;

Ben neden denizliye karsi oldugumu sanirim açikladim ama siz neden diye sorunca tekrar açiklama ihtiyaci duydum.

Mustafa denizlinin kariyerine laf söylemiyorum ancak bizi sampiyon yapacak bir teknik direktör olacagini sanmiyorum. NEDENMI? çünki bu takima en az fatih kadar yildiz en az simek kadar kaliteli ve en az yattara kadar taraftari stada çekecek ve sonuçtata takimi sampiyon yapacak en az 3 futbolcuya ihtiyaç var.Hal böyle iken de basa geçecek teknik direktör böyle kaliteli futbolculari adiyla bu takima çekebilecek kariyerde olmasi gerek diye düsünüyorum.Çünki yönetim elini tasin altina koyacaginin sözünü verdigine göre öncelikle ise taknik direktörden baslamali.

Denizliyi Takimimizin basina getirirse en fazla iran in yildizlarini alabilirizki oda yine hüsran olur.

Umarim ben yanilirimda TRABZONSPOR sampiyon olur.

Bu takimi kim sampiyon yaparsa ona boynum kildan ince hepsi bu.

Inancim dogrularim suan bu yönde ama takimin basina kim gelirse gelsin bir taraftar olarak sonuna kadar destek vermekten baska seçenegim olmadigini düsünüyorum.

SAYGI VE SEVGIYLE

ozcan_asanoglu
01.05.2006, 09:31
bu takimin basina gelecek hoca izin ilk kriter SAMPUYONLUKLAR YASAYIP YASAMADIGI olmalidir..stajyerlerle, hayatlarinda 2. bile olamamis adamlar bize ne verebilir..görmüyo musunuz uzun maratonu götürmek çok çor zor bir is..

buna türkiye'de su anda uyan ve bosta olan tek kisi var o da denizli...

onun disinda tek alternatif yabancidir..onun da yine tecrübeli, sampiyonluklar yasamis biri olmasi lazim..denizli fenerde bile kendini hiç sevdiremedi, futbolu begenilmedi, hoydonk'un golleriyle sampiyon oldular..o yüzden yabanci ben de daha agir basiyor..

kelkitli29
01.05.2006, 09:32
Aslinda ben istiyorum Mustafa Denizliyi. Yani Vahid hoca gidecekse yerine gelebilecek en iyi Türk hoca. Zaten baska biriside gelmez bu takima. Kim gelirse gelsin, benim safim belli. Tam destek arkasindayim. Su anda Vahid hocada oldugu gibi.

kolombo
01.05.2006, 09:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">vahide sabir gösterilmesi gerektigini düsünüyorum.milne nin türkiyeye geldigi yil ve sonraki yillarad ki basarilari unutulmamali.en kötü vahid eniyi denizliden daha ii dir..</TD></TR>

enmavi61
01.05.2006, 11:16
yine taraftar olarak ayri düsüyoruzz fatih nakyel olayinda oldugu gibii kararli bir tutum sergilemeliyizz istemiyorsak nedeni söylenmeli istiyorsak da .............takimi atesleyecek biri olmalii türkiyreyi tanimali su an için en dogru isimdir denizli .... Edited by: Badaloglu

lazkopat_52
01.05.2006, 11:29
yine taraftar olarak ayri düsüyoruzz fatih nakyel olayinda oldugu gibii kararli bir tutum sergilemeliyizz istemiyorsak nedeni söylenmeli istiyorsak da .............takimi atesleyecek biri olmalii türkiyreyi tanimali su an için en dogru isimdir denizli ....

kardesim birakin allah askina denizliyle falan olacak is degil yaa sampiyonluk.adamakilli bi kariyerinde bicok sampiyonluk olan ve bu sampiyonluklara trabzonspor sampiyonluklariyla devam edecek olan biri lazim bu kisi mustafa denizli olamaz olmamalidir.o gelecegine vahid dursun daha iyi walla...

Edited by: Badaloglu

ozcan_asanoglu
01.05.2006, 11:33
denizli'yi istemeyen arkadaslardan gerekçelerini bekliyoruz..kuru kuruya istemiyoruzla olmaz..

Naim
01.05.2006, 11:34

Hele su Fener maçini da sadece seyreden,hamlelerini is isten geçtikten sonra yapan,Trabzonu ve Trabzonsporun büyüklügünü kavrayamayan bir Halilhodziçi gördükten sonra,ben her isme raziyim.Beni sampiyon ya da kafaya oynatacak kim olursa olsun her isme raziyim.Ben o adami sirtimda tasirim.Birakin bu iskembe-i Kübradan sallamalari...Kimse bu ülkede durup dururken bir yerlere gelmiyor.Mustafa Denizli ismine karsiymisiz!!!..

Denizli dogru isimmi yanlis isimmi bilmiyorum
Ama
Ahmet abinin dedigi gibi diyor ve ekliyorum
Göztepe taraftarini biz zaman dedigi bigi
Mustafa Denizli Sampiyon yap bizi
XXXXXXXXXXXXXXXXX bizi
Artik kimin olacagi umrumda degil hangi takimi çalistirdigida bir yerden sonra umursanmaz oluyor
adam gibi bir strateji belirlemeyecek bu yönetim bu da anlasildi o zaman
Mustafa Denizli Sampiyon yap bizi
XXXXXXXXXXXXXXXXX bizi
Demekten baska Çare kalmiyor

Badaloğlu
01.05.2006, 11:50
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">badaloglu yenilginin ezikligi ile m.denizli ismine sicak bakdigini düsünüyorum.denizli kime ne vermiski bize de onu verecek.trabzondan o kapasitede çok hocalar çikar.herseye ragmen bir yil daha vahid.96ve2006 yillari arasindaki farki söylimmi birinde ofans oynadik digerinde defans oynadik yenildik.ikiside sanssilikdi</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Degerli arkadasim, ben yenilginin ezikligi ile baslayan cümleni kabul etmiyorum.Neden ezik olacakmisim?Bu ülkede kimler ezik herkes biliyor.Sen daha ögrenemedinmi?

Burada ben bir isim yazip onu kimseye dikta etmiyorum.Ben burada açilan bir baslikta adi geçen Mustafa Denizli'nin karsitlari olanlara naçizane dilimizin döndügünce bir seyler anlatmaya çalistik.Hatta dedikki;Mustafa Denizli 1 ay evvel kulüpledirsek temasinda,anlasildi gibi...Benim adayim degildir Denizli, ama gelirsede ona ön yargi ile yaklasmam.

Yanlis anlasilmasin arkadaslar,benim adayim Mustafa Denizli degildir.Ben sadece kendimce özelestiride bulundum.Bizim iki yüzlülügümüzü ortaya çikarmayaçalistim.Zamaninda da çok karsi oldugumuz adamlar vardi ama hepsi bizi kafaya oynatinca birden adam gib iadamlar diye pankartlar açtik, yada Samet hocanin mirasini yiyor bu takim demedikmiydi?Simdi bakin biz nerdeyiz?Bence biz biraz sabit fikirli,ön yargilive en önemlisi aceleci davraniyoruz.

Irandaki futbolculari begenmeyen kardesimede bir soru sormak istiyorum.Iranda top oynayan futbolculari sen izleyebiliyormusun?Oradaki yildiz kriterleri nedir?Yildiz olup olmadigina nasil karar verdin?Bu adamlar Iranli olduklari içinmi yildiz olmuyorlar.Almanyada oynayan Bayerndeki Iranlidan haberin var degilmi?Sudan ucuz fiyata alindi bu adam simdi degeri milyon dolarlar ölçülmüyor.Keza Szymkowiakta bize zaten yildiz olarak geldi.Yahu bu adami kim taniyordu?Ben inaniyorumki Iranda çok degerli futbolcular var.Sadece adamlar göz önünde degil o kadar...

Inanmayan 2006 dünya kupasi maçlarinda Irani dikkatlice izlesin...

numy
01.05.2006, 12:01
fener macindan dolayi cook sinirli we üzgünüm smileys/smiley7.gifVahid hoca kesinlikle gitmeli takima dogru düzgün top oynatamadi.Mustafa denizli gitsin 3. sinif liglerde takim calistirsin kapasitesi o kadar cünkü. Adam gibi hoca getiriler insallah bence en iyisi LUCESCU

Şentürk
01.05.2006, 12:22
ayiptir ayip bizim bu kadar sinirlerimizi bozmaya haklari yok bu adami akillarindan geçirmelerinde bile bogulacakmis gibi oluyorumsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ben ona inaniyorum ben ona ve seneye kuracagi kadroya inaniyor güveniyorum o trabzonsporumun generali olacak ve bizi girecegimiz savastan galip çikaracaktir ona güveniyor inaniyorum allahim lütfen yönetimde biraz akilli olup onu ikna etsin..

smileys/smiley32.gif vahid halilhodziçsmileys/smiley32.gif

Şentürk
01.05.2006, 12:46
bu adam feneri sampiyon yaptiginda zaten gs yikildi tüm futbolculari dagilmisti bjk yoktu ortada trabzonu biliyonuz yani sampiyon olmalari dogaldi bu adam degil mi fenerin yildizlarini zapt edemeyen takimi yikilmasina neden olan sampiyonlar liginde sifir çekip bizi dünyaya rezil eden,bu adam degil mi fenerden kovularak kapi disari edilen,bu adam degil mi kulüp bulamayip dünyada yeri olmayan irana giden,bu adam degil mi oradanda istenmedigi için ayrilan,yani bunu neden isterler anlamiyorum herhalde bizi daha da delirtmek için...smileys/smiley7.gif

Özsu
01.05.2006, 12:47
MUSTAFA DENIZLIYI ISTEMIYORUZ!!!

salihismet
01.05.2006, 12:53
Nuri Albayrak yönetiminin secilmesini hic istemedim, fakat secildikten sonra onlara destek olmak her taraftarin görevidir diye dü$ünüyorum. (dogru yaptiklari sürece). Bizler fikirlerimizi bi $ekilde söyleriz, onlar yaparlar veya yapmazlar o onlarin i$i. Bizim taraftar olarak, ne futbolcunun, ne yönetimin, ne de hocanin i$ine kari$mamamiz lazim. $imdi M. Denizli üzerine konu$uluyor, adam gelir veya gelmez orasini bilmiyoruz, ben daha iyisinin alinmasini isterim, eger alinmazsa kim alinirsa ona destek vermek lazim.

kolombo
01.05.2006, 13:25
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

açik konusmak gerekirse ben mevcut yönetim de istemiyodum ve bundan dolayida yaptiklarini ve verdikleri sözleri dikkatle takip ediyorum.(ii veya kötü demekçok erken)ayni sekildedenizliyede sicak bakmiyorumçünküfutbolcular üzerinde baski kuracak kadar disiplinli oldugunu düsünmüyorum.bu takimabasari getirecek kadar nitelikli oldugunu düsünmüyorum.bence denizli çok güzel fbve onun yapisindaki küblerde hocalik yapar dauma kuruldugu gibi yildizlar takimi kurulur verilir takim sampiyon olur oda nasibini alir.</TD></TR>

Tahir
01.05.2006, 13:28
Yönetim konusundaki fikirlerinize katilmiyorum ama hoca konusundaki fikirlerinizi destekliyorum.bu hoca gidecekse yerine daha iyisi gelmeli bu da m.denizli degil

yattara99
01.05.2006, 13:30
arkadaslar ne denizlisi ya......artik denizli devri bitti...bize yerlinin yerlisi karadeniz yada trabzonlu bi hoca lazim yabancinin halini görüyoz....sanki barcelonasin yattarayi yedek birakiyosun....yabanci hoca bize bisey vermez...halilhodzici gördük......holstein inegi gibi...vurdugunu deviriyo....ufukhan yedek....tolga yedek .....önceden niye oynatmis ozaman....HÜSNÜ ÖZKARA....SADI TEKELIOGLU.....HIKMET KARAMAN....TOLUNAY .....HAMI......ama ÜNAL in adi geçiyo hep ön planda trabzonspora siyasetin girmesine taraftar degilim GÖNLÜMDEN GEÇEN ISIM......HÜSNÜ ÖZKARA HAMI IKILISI.....

yattara99
01.05.2006, 13:32
ünal gelirse trabzona SIYASET GIRER ünali istemiyoruz....kesinlikle ünala hayir

Salih Yazıcı
01.05.2006, 13:36
Zaten biz kimi istedik ki senol gelsin sonol gitisin atay gelsin atay gitsin vahid gitsin simdide kalsin ya ayip yönetim kimin basariyi getirecegine inaniyorsa o nu getirsin yoksa ne bu yönetim de bundan sonra gelecek yönetim basarili olamaz .O yüzden yönetime hep destek tam destek vermeliyiz arakadaslar trabzonspor gün geçtikçe geriye gidiyor o yüzden birlik olmaliyizsmileys/smiley32.gif

Naim
01.05.2006, 14:07
Atay varken siyaset yok
Albayrak gelirken Siyaset var
Ee Basbakan yandasi dedigin adam ilk seçimde çekti resti Basbakan Yalakasi hüsnü dogana
Ünalin biyiklari sorun olduysa Kessin gelsin biyiklarini
Sana uyarmi
Mantigia Bakya Trabzona faydasi olurmu diye düsünmek yok
Benim dünya görüsüme faydasi olur mu diye düsünülüyor
Arkadasim git bir siyasi partiye üye ol ne isin var Taraftarlikla falan

sbay
01.05.2006, 14:48
mustafa denizliyi getirmesinler bu takimin basina ersun yanal olsun

Erdem Keser
01.05.2006, 15:35
Beyler bu takima herkesin istedigi goze hosgelen futbolu oynatacak tek adam ersun yanal dir gelirse ersun hoca gelsin adam fatihi milli takimda oynatmak için tum turkiyeyi karsisina aldi hem o gelirse fatih te takimda kalir ve transferinde en kralini yaptirir

Tekke
01.05.2006, 16:01

Avrupada adini duyurmus pesine yildiz futbolculari getirebilecek bir hoca ISTIYORUZZZZ

Denizli den daha karaktersizini bulamamislar mi? O adam 5 para etmez.

Tekke
01.05.2006, 16:06
Atay varken siyaset yok
Albayrak gelirken Siyaset var
Ee Basbakan yandasi dedigin adam ilk seçimde çekti resti Basbakan Yalakasi hüsnü dogana
Ünalin biyiklari sorun olduysa Kessin gelsin biyiklarini
Sana uyarmi
Mantigia Bakya Trabzona faydasi olurmu diye düsünmek yok
Benim dünya görüsüme faydasi olur mu diye düsünülüyor
Arkadasim git bir siyasi partiye üye ol ne isin var Taraftarlikla falan

Arkadasa Unalin biyiklari dokunuyor da gavurun hareketleri dokunmuyor. Amma is be?

Sacit
01.05.2006, 16:07
bu adama hiç güvenmiyom kesinlikle olmaz.ersun yanal hiç olmaz.smileys/smiley7.gif

kaliteli bir yabanci hoca alsinlarEdited by: ayazoglu

halil ibo
01.05.2006, 16:15
Dürülülü Mustafa,iyi göründügü dönemde teklifimizi geri çevirmisti diye hatirliyorum.Türk olmasitek avantaji futbolcularla ayni dili konusur o kadar.Basarili olacagini sanmiyorum.

Y.Sert
01.05.2006, 16:21

dostum sen soruyu da sormus,cevabinida vermissin....

mensure 61
01.05.2006, 16:29
Denizli kim oluyo ya??? Veya Ünal acaba kimi sampiyon yapmis ??? Bunlar kafayimi yedi Trabzonspor deneme tahtasimi?..Gelicekse yabanci hoca gelsin Trabzonspor düsmanlarini hoca diye basimiza getirmeyin yeter ya!!!

laz_hayri_61
01.05.2006, 17:35
iste biz bu yüzden sampiyon olamiyoruz NE ISIMIZ VAR DENIZLI ve ONUN GIBI ADAMLARLA

sweetrose
01.05.2006, 17:45
Denizli'ye mi kaldi bu takim?smileys/smiley7.gif

serseerii
01.05.2006, 17:47
ben inadina senol günes diyorum yardimcisida hami olsun ve senolun istedigi adamlar alinsin bide bence stepanov çok yakinda milan juve gibi büyük bir takima gider adam nasil top oynuyo ya terrar tekrar alkissssmileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gif

61mehmet61
01.05.2006, 18:24
Musta denizliye hayirrrrrrrrr. Bu adam galatasarayi yönetirken çok iyi biliyorum sirf millet cumaya gitmesin diye idman saatini o saate koyarmis. Allah kitap bilgiisi yok bu adamda. Onun yaptigini hristiyan teknik direktörler bile yapmaz. Bu adam gelsin yarin bu takimi birakirim.

Bülent Bayraktar
01.05.2006, 18:28
sonuna kadar hayir

Bülent Bayraktar
01.05.2006, 18:29
baska adam yokmu sanki

Selman
01.05.2006, 19:03
Elbette hayir.Mustafa Denizli kim Allah askina.Eger o gelecekse Vahid Hocaya sonuna kadar karsi duran ben bile simdiki hocamiz gitmesin derim.O kadar yanismileys/smiley7.gif

kelkitli29
01.05.2006, 19:07
Usaklar Werner Lorant nasil sizce? Bize gelse basarili olurmu?

Muhalif
01.05.2006, 19:09

smileys/smiley36.gif

millet vahid e defans oynatiyo diye ates püskürüyo sen ne diyon bak simdi:) vahid lorant in yaninda ersun yanal gibin hücum oynatan bi teknik adam sayilir:)

Selman
01.05.2006, 19:21

Aman Allah korusun renkdas ne diyon sen.

KESKIN_34
01.05.2006, 19:39
bence bu takimin basina george leekens gelsin takim icin en hayirlisi...!!!!

nisan1
01.05.2006, 19:42
Mehmet birinci, ekrem al yada sadi teeklioglu gelmeli cunku akcaabati muthis bir cikis icine sokmuslardi zamaninda}} hikmet karaman, rehakapsal,sakip ozberk,umit kayihan,ahmet suat ozyazicida olabilir

bunlar yerlilerdi eger yabanic istiyorsak otto baric, low, gordon milne, hagi

bu taraftara layik teknikdirektorler.

Salih Yazıcı
01.05.2006, 19:45
arkadaslar vahid hoca istanbula gitmis yani dananin kuyrugu kopuyor Edited by: saaalih

Murat Acar
01.05.2006, 20:13
Ya ben anlatamiyorum derdimi yada anlamak istemiyorlar bu basligi açarken söyleyecegim en net seyi söyledim birileri niye mustiyi istemiyosunuz bi söyleyin kim gelsin kimi istersiniz söyleyin diyor. Ya yazilanlari okumayip sadece basliga bakarak hemen cevap yaziyor yada gerçekten okuduklarini anlamiyorlar .

Birde iranda yildiz olmadigini iddia etmiyorum sadece mustinin getirebilecegi yildiz namina bize yutturacagi futbolculardan bahsediyorum yoksa iranda gerçekten çok kaliteli yildizlar var ama hepsi avrupada oynuyor zaten onlarida denizli adiyla getiremez ben bunu diyorum.

Adiyla yildiz futbolcu getirecek biri gelsin waha gidecekse diyorum

Ben bu zamana kadar hiç isim vermedim çünki hala waha hocaya destegimi sürdürüyorum görevde olan biri varken isim yada suradan buradan olsun demedim dememde..

saygi ve sevgiyle

gerçekefsane
01.05.2006, 20:13
Vahid Halilhodzic yerine M.Denizli'yi tercih ederim. % 51 kazanma orani ile baslayan bir hoca. smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Yattara, Ömer Riza, Szymek, Fatih, Gökdenizgibi oyuncularla defansif futbol anlayisi ile oynatan bir teknik direktör yerine % 51 'le maça kazanmak için çikan bir teknik direktörü, Halilhodzic'e tercih ederim.smileys/smiley2.gif

M. Denizli, Feneri, Galatasarayiçalistirmissözlerine neden bakayimsmileys/smiley2.gif, Trabzonspora ne verebilecegine bakarim.smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley29.gif

Edited by: gerçekefsane

kutoz
01.05.2006, 20:32
Vestel Manisa'yi Süper Lige çikaramayan Mustafa Denizli gelecegine, Ankaraspor basinda FB.yi yenen Giray Bulak gelsin.

Mustafa Denizli bu ülke sampiyonluk yasamis bir teknik direktördür. Dogrudur, kimsenin elinden bu basariya alacak degilim. Ama, teknik direktör her takimda farkini göstermelidir. Basarilari örneklenirken, basarisizligi da irdelenmelidir. Ben basarisizligini baz aliyorum ve o gelecegine, en azindan elindeki malzeme ile FB.yi yenen Giray Bulak gelsin daha iyidir diyorum...

gerçekefsane
01.05.2006, 20:38
@kutoz

Giray Bulak'ta olsun smileys/smiley2.gif, Mustafa Denizli'ye sert tepki verilmesine karsiyimsmileys/smiley2.gif. Lucescu, Ersun Yanal da olsunsmileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

Tahsin Armutcu
01.05.2006, 20:39
eger hoca ile yollar ayrilacaksa giray hoca gelmelidir.alsin wedersonla kaleci jevrici dussun trabzon yollarinahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Uğurtan
02.05.2006, 01:22
Mustafa Denizli'nin gelmesi halinde kesinlikle seneye tek bir maça bile gitmiyecegimi burdan duyuyoruyorum!

Nedenlerini ilk sayfada genis genis açikladim..Benim sevdigim benim asik oldugum kulüp bu matalitede degil..Benim Trabzonsporum bu degil!!!

&gt;&gt;&gt;&gt;Mustafa Denizli'ye HAYIR&lt;&lt;&lt;&lt;

Y.Sert
02.05.2006, 01:31
valla bende giray derim.yani denizlimi -giraymi derseniz,giray derim.

ve onada sabredilirse denizliden daha basarili olacagina inanirim.

Barış
02.05.2006, 02:10
Lucesculafina güler geçerim, su anda kanser olmak üzereyiz o gelince tam olur.Yerli olursa Giray olsun,Denizli de yaptiklari ortada.

İleli
02.05.2006, 02:18
Mircea Lucescu.

Sönmez Özlü
02.05.2006, 03:18
Konu aslinda hangi teknik direktörün gelmesi gerektigi degil ama oraya kadar gelmis madem, bir iki kelam da ben edeyim.

Sözü geçen isimlere bakalim önce:

Lucescu karakter zaafi olan bir adam. Çingene karakterli bu adami Trabzonspor'umuzun basinda görmek istemiyorum.

Ziya Dogan, Samet Aybaba gibi isimlerin ortak bir özelligi var. Bir yere kadar basarili olan ama sonuca gidemeyen hocalar. Bunlardan biri gelirse takim bir düzelme gösterir. Ama sampiyon olamaz. Öte yandan Ziya Dogan'in takimdan ayrilisina taraftarin tepkisi de var. Taraftarin istemedigi bir kisi getirilmemeli.

Schafer, gereksiz bir isim. Balondan ibaret oldugu kanisindayim.

Toppmöller, gerçekten kaliteli bir hoca. Trabzonspor'un basina gelmesi çok faydali olur. Bu hoca ile sampiyonluga dahi ulasabiliriz. Elbette yönetim de gerekeni yapar ve transfer dönemini iyi geçirirse. Ama gelir mi? Bundan emin degilim.

Mustafa Denizli, Türkiye'de en çok sisirilen kisidir. Kesinlikle teknik direktörlükten anladigi yok. Tamamen medyanin gaz vermesiyle ön plâna çikti. Takima verebilecegi hiçbir sey yok. Hem de hiçbir sey...

Sonuca gelelim...

Yabanci hocalarin bir dezavantaji vardir. Ülkeyi, Türk futbolunu ve Trabzonspor'u iyi tanimazlar. Halilhodzic'in en büyük zaafi da buydu. Mesela söyle bir bakmakla Fenerbahçe'yi Trabzonspor'dan çok daha büyük gördü. Fener'den korktu ve son maçi bu yüzen kaybettik. Bu durumda yabanci hoca gelecekse bu eksisini daha büyük artilarla kapatmali. Bu yüzden çok kaliteli, çok tecrübeli, büyük bir isim getirilmeli. Topmöller gibi.

Eger bu denli büyük bir isim getirilemiyorsa, yabanci hoca degil, yerli hoca tercih edilmeli. Burada da ben Giray Bulak'i düsünüyorum. Pek istekli degilim ama ikinci bir tercih olarak da Samet Aybaba'yi. Yerli hoca konusunda pek fazla tercih sansi yok malum.Edited by: Moyunçur

Samsa
02.05.2006, 09:22
Ziya Dogan veya Samet Aybaba yi isterim ben. yalnizca birkaç yil önce bu iki ismin takimimiza nasil fayda sagladigi ortada.

SiNaNi
02.05.2006, 10:55
Ne Mustafa Denizli ne de baska Istanbul kökenli hoca.Bence Trabzonspor kökenli bir antrenör getirilmek gerekir.Gerekirse bir kaç yil idare edilmeli.Sonuna kadar destek verilmeli.Arsenal her yil sampiyon olamiyor ama Arsen Venger 9-10 yildir takimin basinda ve Arsenal sampiyonlar liginde final oynayacak.Öyle satafatli yildizlari da yok.Otoriter ve isini bilen bir hocayla uzun yillar çalismak bana en mantikli gelen seçenek

İ.Öztel
02.05.2006, 11:22
Takimda yeterince ezik kalintisi ve kisiliksiz insan var. Baska bitanesine daha tahammülümüz yok , olamazda.smileys/smiley7.gif

Kisacasi :

IS - TE - MI - YO - RUZ !!smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Aslıhan
02.05.2006, 11:25
kesinlikle HAYIR smileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
02.05.2006, 11:31
Mustafa Denizli =6. yabanci , Lucesku = Çingene, Ersun Yanal =ersun yalan, Giray Bulak = ?

Bence ülke disindan biri olmali hem yabanci olunca kredisi daha fazla oluyor. Böylelikle de yillarda daha kolay heba oluyor.

Tahir
02.05.2006, 11:34
kesinlikle hayir yerli olacaksa ünal karaman olmali ve arkasinda siki sekilde durulmali

yakutlu61
02.05.2006, 11:34
Ertugral bu kez Misir'da

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width=137 align=right>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f2f2f2>http://www.radikal.com.tr/veriler/2005/01/05/11.gif </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f2f2f2>Ertugral (solda), 2001 yilinda Kaizer Chiefs takimina Afrika Kupa Galipleri Kupasi'ni kazandirmisti.
</TD></TR></T></TABLE>05/01/2005 (347 kisi okudu)

KAHIRE - Misir 1. Ligi'nde dördüncü sirada yer alan Ismaili Kulübü, Alman Theo Bucker'in ayrilmasiyla bosalan teknik direktörlük görevine Türk çalistirici Muhsin Ertugral'i getirdi. Sari-Mavili ekiple 1.5 yillik sözlesme imzalayan 45 yasindaki teknik adam, Ismaili'nin çok yetenekli oyunculardan olustugunun altini çizerek, "Onlara zafer kazanmalarinda önderlik etmeye geldim" diye konustu.
Özellikle Afrika'daki basarilariyla taninan Muhsin Ertugral, 1979-1989 yillari arasinda sirasiyla Köln, Union Solingen, Standard Liege, Antalyaspor, Eskisehirspor ve Sindelfingen takimlarinda oynadiktan sonra dizindeki sakatlik nedeniyle aktif futbol yasamina son noktayi koydu.
Köln Spor Akademisi'nde Marcello Lippi'nin ögrencisi olan Ertugral, 1995-1996 yillarinda çalistirdigi Kongo Demokratik Cumhuriyeti'ni Afrika Uluslar Kupasi'nda çeyrek finale çikarma basarisini gösterdi. Bir dönem Trabzonspor'da Yilmaz Vural'in yardimciligini yapan Ertugral, 1999-2003 yillari arasinda Güney Afrika'da Kaizer Chiefs'i çalistirdi ve bu ekibe Afrika Kupa Galipleri Kupasi'ni kazandirdi. Son olarak, Avusturya'da Mattersburg'u çalistiran Ertugral, basarisiz sonuçlarin ardindan kasim ayinda buradan ayrildi. (Spor Servisi)

Ertugral'in kariyeri
1990-91 TSV Dagersheim
1992-94 TSV Platternhardt
1995-96 Kongo DC Milli Takimi
1997-98 Trabzonspor (Yardimci)
1999-2003 Kaizer Chiefs
- Bob Save Süper Kupasi (2000)
- Vodacom Kupasi (2000, 2001)
- Afrika Kupa Galipleri Kupasi (2001)
- Süper Kupa finalisti (2002)
- Afrika'da yilin takimi (2002)
2003 Club Africain de Tunis
2004 SV Mattersburg

arkadaslar benim tercihim onceden yazdigim gibi muhsin hoca .....

(daha oncede yazdim sagolsun arkadaslar vahit hoca gitmicekki suyu bulandirma deyip konuyu kaldirmislardi)
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>http://www.radikal.com.tr/resim/print.gif (http://www.radikal.com.tr/yazici.php?haberno=139359&amp;tarih=05/01/2005&amp;yollayan_sayfa=http%3A%2F%2Fwww.radikal.com.t r%2Fhaber.php%3Fhaberno%3D139359)</DIV>

Zeki Çelenkoğlu
02.05.2006, 11:43
tabiki mustafa ya hayir.. baska ne olabilir ki..smileys/smiley11.gif

yakutlu61
02.05.2006, 12:40
Arkadasalar biz ne yazarsak yazalim bu yonetim bildigini okumayacakmi

fatih akyel konusunda burda sayfalarca istemezüüükkkkkkkkkkkkkkk diye bas bas bagirmadikmi...

simdide denizli yi iztemiyoruz dye kampanya yapcaz ama karar verilmisse nafile

o yuzden yormayalim kendimizi bence.

ama banade kalsa DENIZLIYE ELBETTE HAYIR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Cüneyt Canlıca
02.05.2006, 12:46
mustafa denizli hoca degil hincal uluç ve bir dönem gaza gelmis Türk milleti tarafinda sisirilmis koca bir balondur.Su siralar hincal uluç un kanli king oynamak için arkadas bulamamasi üzerine Mustafa denizliyi Türk takimlarindan birinin basina getirmek için kulis yaptigi kanisindayim..Tam bir akmerkez insanidir kendisi...

Sampiyon kulupler kupasinda yari finale çikip xamax i 5-0 yenmesiyle meshur olmustur.O maçi izleyen biri olarak o seyirciyle futbolcularin gözleri hiç bisey görmez halde rakip kaleye saldirmalari sayesinde maçi kazanmamalarina imkan yoktu..Ondan sonra oynattigi futbola bakarsakTürkiyenin en kisiliksiz futbolunu oynatan kisdir kendileri..Türkiye-Belçika maçi sampiyonanin en rezil maçi secilmisti unutmayalim

Bana her zaman ciddiyetsizçok konusan teoride iyi pratikte sifir bir insan olarak gelmistir.. Onunla gidicenortaköyde bir kafede futbol muhabbeti yapican,entellektüel konulardan konusacan iyidir bu konudasmileys/smiley1.gifAaaaa hocam antreman saati gelmis dese biri o güzel ortamdan ayrilip antremana gitmek bir yük gibi gelir..

Haaa ama Trabzonsporu sampiyon yapabilirmi 100de 51 yapar niye?? Dogustan çok ballidir kendileri

eren_61
02.05.2006, 12:49
allah korusun

temelyilmaz
02.05.2006, 12:56
bana versinler takimi mustafa hocadan daha iyi çalistiririm saka bi yana mustafa denizli olucaksa takimi fatih kursun hem nasil olsa fatihide göndermeyiz öle bi senede böylece tekni,k direktör sorununada çözüm bulmus oluruz ya bu isimler dogruysa bizim baskan siki bi istanbul hayrani

Mehmet
02.05.2006, 13:07
Tamam Mustafa Denizli'yi istemeyelim de
Aman gelmesin.
Yalniz Vahit Hocanin yerinde su an Mustafa Denizli olsaydi
inanin ligde simdi bizde sampiyonluk yarisinda burun buruna olurduk.

Kaldiki is yerli hocalara kalacaksa?

Ünal KARAMAN, Giray BULAK ve Ersun YANAL

Baska kimi bulacaksiniz ki? Bence isi çok iyi bilen hocalarda belki
bize zarar veriyo? Kimbilir belki hep kendi cebine çalisiyolar.?

Su an Vahit hoca da takimin basinda tam bir problem degilmi?
Su fb maçi gelip çatmadan isine son veremediler bu herifin.

Benim anladigim kadar Sn N. Albayrak Vahit amcanin istifa etmesini bekliyo, Vahit amca da Baskanin kendisini kovmasini bekliyo!!!

Böylece olan zarar Trabzonspor'a oluyor.

Bu son maçimizda açik ve net belliydi. Savasa gidiyorsun en iyi silahini
hücum için kullanmiyorsun. Yattara'yi oynatmiyorsunuz.
Her sey kendini burada belli ediyor.

Benim bu Yattara'nin oynatilmamasi ile aklima baska düsünceler de geliyor. Yazmak için burasi yeri degil.
Trabzonspor isini çok iyi biliyor dabiz taraftarlarhiç bisey bilmiyoruz.Edited by: Mehmet

Özsu
02.05.2006, 13:08
kesinLikLe geLmemeLi

yakutlu61
02.05.2006, 13:15
Ya arkadaslar tamam ünal karamani futbolculugunda begenirdik insan olarakta ii olabilir ama hocaliktaki basarisi ne

Trabzonspor gibi bi takimda hocalik yapacak..

yapmayin bu takim deneme tahtasimi Allah askina yaaa

ahmetto
02.05.2006, 13:17
kesinlikle hayirsmileys/smiley7.gif

besikdüzülüm
02.05.2006, 13:19
Mustafa Denizli Trabzonsporumuza layik görenlere sormali neden Mustafa Denizli diye?

Eminim ki onlarda bu soruya net bir cevap veremeyecekler.Dürüst olalim beyler, Mustafa Denizli'nin Trabzonsporda isi ne?

yakutlu61
02.05.2006, 13:44
ya fatih akyeli bu takima nasil layik gordulerse oyle tabi sorulurmu bu!!!!!!!!!!

Jackdaniels
02.05.2006, 13:52
Bence jose morinho gelsin smileys/smiley5.gif

Tahir
02.05.2006, 14:02
ya fatih akyeli bu takima nasil layik gordulerse oyle tabi sorulurmu bu!!!!!!!!!!

benzetme müthis basarisaiz.m.denizli trabzonun maçlarini tribünden izleye gelebilir ancak ona da o gelmez yani trabzona gelmexsin

yakutlu61
02.05.2006, 14:13
benzeteme muthis basarisizda F. Akyel gelmeden burda yazilanlari bi oku bakalim kardesim.

sinirdan giremezdi,Avni Aker i anca ruyasinda gorurdu,bordo mavi renkleri tasiyamazdi daha neler neler yazdik yalanmi..

yaaa of lu kardesim ayni taraftayiz ama ne yazikki benzetmede basarili bu yonetim kafaya koymussa degil denizliyi otto bariç i bile getirir biz bagirir dururuz...

cakirahmed
02.05.2006, 15:42
ulusal basinin dolduruslari bunlar anlayamiyorum ben bunlari trabzonspora hoca bulmak bunlarin isimi herkes kafasina göre konusuyo tvde bi tane adam çikip cevap vermiyo

yönetimden kimse çikip ta yok böyle bise demiyo anlayamiyorum kafayi yiyecem ya mustafa denizli gelecekse vahit neden gitsin

Mayls
02.05.2006, 15:55
Mustafa Denizli'yide Vadih Halilhodzic'ide istemiyorum

Şentürk
02.05.2006, 16:03
yineliyorum:

bu adam feneri sampiyon yaptiginda zaten gs yikildi tüm futbolculari dagilmisti bjk yoktu ortada trabzonu biliyonuz yani sampiyon olmalari dogaldi bu adam degil mi fenerin yildizlarini zapt edemeyen takimi yikilmasina neden olan sampiyonlar liginde sifir çekip bizi dünyaya rezil eden,bu adam degil mi fenerden kovularak kapi disari edilen,bu adam degil mi kulüp bulamayip dünyada yeri olmayan irana giden,bu adam degil mi oradanda istenmedigi için ayrilan,yani bunu neden isterler anlamiyorum herhalde bizi daha da delirtmek için...smileys/smiley7.gif

hemen yönetim bu konuda açiklama yapsin yoksa bu tür insanlarin ismini burada görünce gazetelerde duyunca sinir küpüne dönüyorum..

Tahsin Armutcu
02.05.2006, 16:12
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">denizli gelecegine vahid gitmesin</TD></TR>

Murat Acar
02.05.2006, 17:47
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ya millet bari ilk sayfadaki iilk mesaji okusa okumadan yorum yapiyolar ne diyeyimki ....</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=101206e0>

dostum sen soruyu da sormus,cevabinida vermissin.... </BLOCKQUOTE>

sametaydin
02.05.2006, 17:49
mustafa denizli yerine giray bulak ya da lucescu gelsin bence

Emiroğlu
02.05.2006, 18:44
Bu adam basa gelirse hayatta maç izlemicem

yakutlu61
03.05.2006, 12:11
arkadaslar ben yine fikrimi tekrarliyorum..

tamam karsiyiz ama yonetim eger bu karari almis ve anlasmissa taraftari dinleyecegi filan yok emin olun...

fatih akyel için de o bu takimda oynarsa biz yokuz denmedimi..sonra ne oldu taraftar derneklerinden akyele destek mansetleri cikti.merak etmeyin arkadaslar denizli bu takimin basina gelirse yine yani sahneleri izleriz..

ya tepki sonuna kadar olmali yada bosuna bagirmamali bence.....

tamam denizliye bende karsiyim ama fatih akyele karsi oldugum kadar degil..bu taraftara kufreden adam bu formayi giyiorsa varsin denizlide takimin basinda olsun cokmu yani?????????

Edited by: yakutlu61

zafercalikoglu
03.05.2006, 13:14
denizli gelcekse vahid gitmesin ,vahid denziliden daha iyi,

Miraç Atalay Çiftçi
03.05.2006, 13:17
gelecekse si varmi ya onun ismini duymak bile tüylerimi diken diken yapiyor.kesinlikle istemiyorum.

Y.Sert
03.05.2006, 13:17
biraz mantikli olalim. ben futbolcu olsam,bana gel seni bizim takima alalim deseler,hoca kim diye sorarim.

yada denizli avrupadan hangi topcuyu alip gelebilir,halil hodziç hangi topcuyu alip gelebilir diye bir düsünelim.

yada halil aganin söz geçiremedigi bir futbolcuya , denizli nasil sözünü geçiriri bir düsünelim.örnek yattaraya..fatihe.gökdenize...

daha bunlari siralayabiliriz.aklima gelenler bunlar.küçük leride yazmiyorum..

bana ne buluyon bu halilde illa kalsin diyorlar.ya vahid benim akrabam degil.daha iyisi gelecekse,ve onunla uzun vadeli bir plan yapilacaksa neden olmasin diyorum.ama iste konusulanlarin hiç biri vahidden iyi hoca degil.hatta tirnagi olamaz.

coach
03.05.2006, 13:19
Mustafa Denizli'nin Trabzon'un ve Trabzonspor'un vizyonunu temsil ettigine inanmiyorum,takimin basinda hatta Bordo-Mavili renkleri Mustafa Denizli'nin üzerinde görmek dahi istemiyorum.

Çok güçlü bir yönetimimiz var egerki Mustafa Denizli'nin Trabzonspor Kulübüne birseyler verebilecegine kanaat getirirlerse kimseyi dinlemeden takimin basina Mustafa Denizli'yi getirirler,umarim böyle bir sey olmaz.

Istikrardan yanayim,Trabzonspor yönetiminden ziyade Halilodziç'in takimin basinda kalicani zannetmiyorum fakat olurda bi kaç sene daha Halilodziç ile çalisma sansimiz olursa eminim lig sampiyonlugundan ziyade daha büyük basarilara imza atacagimiza eminim.

Nytre
03.05.2006, 13:50
m.denizliyi trabzonsporumuzun basinda düsünemiyorum..bize genç dinamik ve hala hedefleri olan birisi lazim...

zedboysts
03.05.2006, 14:07
Bu adam futboldan anlamiyor ne diye de ismi geçiyo anlamiyorum. Bence biraz bu yönetim futbol bilgisi asilamak lazim. Birak Vahid kalsin sezon sonuna kadar açiklama yapma bisey deme sonra halledersin. Bunlari yaptigin sürece VAhid ,hocadan verim alamazsin tek sorun bu

KaRaKaN61
03.05.2006, 14:17
taraftarLardan kimse istemezken bu adamin aLinmasi bizLere ihanet oLur ... adam gibi adam aLamiyorsunuz, bari eLinizdekini tutun...

ayiptir yaa...

eger haLiLhodzicten iyi adam buLamazsaniz yuhhh size... KArdes Fatih akyelede aynisini dediniz, adam adam gibi futbolunu oynuyor. Birakin ya su milleti yargilamayi artik.

Mustafa Ayazoğlu
03.05.2006, 14:27
Vahid e iyidiyenlere ne demel bilmem!!

(O diil mi ki fenerbahçeye 4 forvetle oynanmaz diyen böyle bi zihniyette ki teknik. isi yok Trabzonsporda, fenerbahçe nasil yenilir bilemiyor mus, çok kiziyorum bunlar aklima gelince)

Mustafa Denizliyi istemeyenlere anlam veremiyorum.

Trabzonspor-u sampiyon yapabilecek tek yerli teknik adam.

Zor elbette ki yönetimin yerinde transferler yapmasi gerek.

Harun
03.05.2006, 15:02
Trabzonspor için yerli isimin geçecegi en son mevki bence teknik trektörlüktür.Futbolculari iyi taniyor,Türk futbolunu iyi biliyor bunlar hep faso fiso seyler.O yüzden yerli hoca istemiyorum.Illa alinacaksada mevcut isimler arasinda Denizli en uygun olanidir.

Muhalif
03.05.2006, 17:07
Mustafa Denizli tam oyuncularin kafasina göre bir hocadir.. eminim oyuncular alkislarla ve dahi coskuyla karsilayacaklardir bu ismi.. zira disiplin, kondisyon gibi konularla pek isi olmaz Denizli'nin.. Hoca oyuncularin kafasina göre olur da oyuncularin kafasi bizim kafamiza göre mi bilemem..

Ben yine de Halilhodzic olmazsa Saffet Susiç diyorum.. Yerli oalcaksa Giray Hoca'dan gayrisi olmaz..

h@msi61
03.05.2006, 17:22
bu adam 90 yilinda cimbomu sampiyon kulüplerde yari final oynatti, hem cimbom hem feneri sampiyon yapti, 2000 avrupa sampiyonasinda milli takima çeyrek final oynatti... kim ne derse desin kariyerli bir hoca özellikle vahide göre kraldir... karakter olarak begenmesemde Trabzonsporumuzda iyi isler yapabilir...

halil ibo
03.05.2006, 17:25
Sevgili muhalif Saffet Susiç konusunda seninle hemfikirim.O olmazsa bile T.D. tercihi mutlaka yabancidan yana kullanilmali.

Giray Hocada biraz tereddütüm var.O da bazi agresif çikislarindan ve camianin ve malum basinin;yerli,özelliklede yerlinin yerlisini daha kolay harcamasindan kaynaklaniyor.

Özelliklede bir dönem Hincal'in oyuncagi olmus Dürülülü Mustafa'nin Trabzon'a ayak basmasini dahi istemiyorum.

Faruk KILIÇ
03.05.2006, 20:59
mustafa denizli fenerden yolu gecmis birinin trabzonda isi olmaz bir senelerden beri sambiyonluk bekleyen bir klüp olarak böyle kisilerle hedefimize ulacagimiza inanmiyorum iki aday var gözünde onlarda gelmez adam gibi adam Ziya Dogan (ki bu kisinin hala trabzonspordan neden ayrildigi tartisilir) birde lucescu derim

okan6161
03.05.2006, 21:15
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gelmez bize öyle hoca</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Uğurtan
03.05.2006, 23:31
Ziya'yi geçin please!

Samet hocaya karsi lafim olmaz..Giray bilmiyorum bizde hocayken stadda top toplayicilik yapiyodum çok soguk biriydi heyecansizdi..Onun için birde bizim yerel insanin ona sabir göstermiceginden süphelerim var..

Ünal'i takimda çok görmek isterim ama yeterli midir heycnai varmidir yani yapabilir mi plan proje bilmiyorum..Ama gelmemesinin nedeni asla siyaset gösterilmemeli baskan albayrakla siyaset mi geldi?

Suan yönetim kurulunda kaç ayri parti den kaç farkli siyasi görüsten insan var..Polemik yaratmayin..Ünal gibi birini de bu derece yipratmayin..Bizde futbolcuyken siyaset mi sokmustu bizim kulübe hayret bsey ya..

Neyse bu isimler disinda yabanci olarak lütfen iyi isimler düsünün patlamis isi bitmis içi geçmis isimleri degil!!!

1-Saffet Susiç ne basarisi var?Kimdir bu adam yaw?

2-Lucescu bu adama sabredecekmisiniz acaba?bu adam defansif futbolun atasidir bea!!!

3-scheafer hiçbir kariyeri hiçbir özelligi yok zaten alman ekolünü sevmem..

4-Olucaksa hizli atak ofansif yönü olan futbol yönünden zengin bir oyun felsefesi getirecek birisi olmali bu yönden hollandalilari severim.Ayrica çok yasli ve doymus biri olmamali kulübede o heyecani yasamali..yerinde duramayan biri olmali..

5-Yildizdan kastinizi ben anliyorum isim istiyorsunuz kagit üstünde yazdinizda sampiyon bir takimg örmek..ama ben katilmiyorum futbol reelde öle degil cm oynamiyoruz..Ben yildizdan anladigim takima katki yapacak adamdir takimi sürüklicek takimin içinde ön planda olacak yabanciya yildiz derim..yani türkiyedeki meselekdaslarindan artisi olmali..

Örnek mi? Anelka=isim olarak müthis biri dimi?Ama ciddi düsünün fenere ne yapti bu sene maç mi kazandirdi?çok krtik bi maçi lehine mi çevirdi fenerin avrupada fenere katki mi sagladi?

Birde isim olarak onun kadar yildiz tabiriyle anilmayan appiah a bakin takimda hep ön planda takimi sirtliyor...

Yildizdan anladigim benim budur!!!

Yanlis anlamayin djokaj gibileri de kastetmiyorumsmileys/smiley36.gif

Son olarak:

MUSTAFA DENIZLI'YE HAYIR!!!

UğuR
03.05.2006, 23:41
Mustafa Denizli ye bende hayir diyorum bizde is yapmaz......

toshiba
04.05.2006, 00:10
Bu aksam macta yorumda yapti bizim yonetimin akyelden sonraki ikinci bomba adayismileys/smiley31.gif

bordox
04.05.2006, 00:20
Dobi Hasan olsun adam Samsunspor alt yapi koordinotörü olmustu bildigim kadariyla ve onun seçtigi futbolcular bu sene Nike Yildizlar Kupasi'nda sampiyon oldular.

Samsunspor'u da en berbat zamanda aldi insallah kümede birakacak.

Denizli gibi dinazorlara yedirecek namimiz yok Dobi Hasan yesin o namin yapiminda az emegi yok Dobi'nin.

Ciddi ciddi Denizli olacagini düsünen yönetici varsa bir zahmet vazgeçsin bu sevdadan.

yakutlu61
04.05.2006, 09:15
arkadaslar tamam denizliye karsisiniz anliyorum da yerine sundugunuz alternatiflere bakin,

ünal karaman teknik direktorluk kariyeri nedir???????

hasan sengül(dobi hasan) samsunu kumede birakabilirse en buyuk basarisi olacak

samet aybaba

saffet susiç

kim bunlar arkadaslar...kusura bakamyin ama bunlarin yaninda denizli kat kat ustun..hem yonetim aklina koymussa denizli ismini vazgecmezler merak etmeyin...

bakin fatih akyel avni akerde oynayamaz diye cok yazildi bu forumda...sonuç????????????????

ozcan_asanoglu
04.05.2006, 09:17
aynen..bu isler o kadar basit degil..tecrübeli, sampiyonluklar yasamis, yasatmis hoca lazim bize..ve özellikle de yabanci..stajyer acemilerle bu isler olmaz..

yakutlu61
04.05.2006, 09:35
arkadaslar inan artik transfer konusunda burdan fikir belirtmek sacma gelio bana hangi birini dinlediki yonetim...

yalanmi burdan tepki koyarak yonetimin hangi karari engellenebildik.bu tum yonetimler için gecerli sadece su ankiler için degil,para bendeyse yetki bende mantigi yani.o yuzden fatih akyel transferinde en cok yorum yazanlardan biriyim sonuca bakiyorum anliyorumki yazdiklarimizla kendimizi rahatlatmaktan baska bisey yapamiyoruz....

Faik Yılmaz
04.05.2006, 09:36
site yöneticileri bi ankat yapsinda görelim bmn deki egilim nedir.

yakutlu61
04.05.2006, 09:38
emin olun sitedeki anket sonucunda en karsi cikilan hoca basa gelecektir.ona gore arkadaslar istediginiz hoca için kesinliklee istemiyoruz yazin....

Cenkhan
04.05.2006, 11:03
arkadaslar inan artik transfer konusunda burdan fikir belirtmek sacma gelio bana hangi birini dinlediki yonetim...

yalanmi burdan tepki koyarak yonetimin hangi karari engellenebildik.bu tum yonetimler için gecerli sadece su ankiler için degil,para bendeyse yetki bende mantigi yani.o yuzden fatih akyel transferinde en cok yorum yazanlardan biriyim sonuca bakiyorum anliyorumki yazdiklarimizla kendimizi rahatlatmaktan baska bisey yapamiyoruz....

Atay Aktug yönetimi devre arasinda yöneticiligi birakti. Gelen yönetim Djokaj, F. Akyel, Stepanov'u getirdi. Hatirlatalim...

Samsa
04.05.2006, 11:06
site yöneticileri bi ankat yapsinda görelim bmn deki egilim nedir.

evet burda bile yapabiliriz aslinda. çok iyi olur. adaylar belli zaten.

yakutlu61
04.05.2006, 11:11
Atay Aktug yönetimi devre arasinda yöneticiligi birakti. Gelen yönetim Djokaj, F. Akyel, Stepanov'u getirdi. Hatirlatalim

evet özellikle FATIH AKYEL i hatirlatman iyi olmus arkadasim benim dedigimde bu bu kadar tepkiye karsi fatih akyel giydimi formayi giymedimi.djokaj,stephanov hangimizin bu adamlar cok ii alinsin dedigimiz oyunculardi...

bizim yonetim bomba dedi fatih akyelipatlatti..

simdide sakin zeki muren in dedigi gibi :hain düsman al sana bombe deyip Mustafa denizli yi elimizde patlatmasinlar..

olurmu olur benden soylemesi....

Samsa
04.05.2006, 11:19
denizli gelmez bikere. Trabzonda istenmeyecegini bilir.

yakutlu61
04.05.2006, 11:22
ya samsa kardesim fatih akyel trabzonda istenmedigini bilmiomuydu.mustafa denizli ne yaptida istenmiyo..

AKYEL GIBI TARAFTARIN ANSINA BACISINA MI KUFRETTIDE HABERIM YOK BENIM..............

Fatih Akgün
04.05.2006, 14:03
trabzonumun basina gelebilecek enkötü sey felaket olur bizim için ondan sonra trabzon kümeye sesleri daha çok duymaya baslariz

yakutlu61
04.05.2006, 14:18
trabzonumun basina gelebilecek enkötü sey felaket olur bizim için ondan sonra trabzon kümeye sesleri daha çok duymaya baslariz...

neden, fatih içinde aynisi yazildi batariz defansi yikar serefsizdir bu camiaya kufretmistir dendi..

ben bi felaket gormedim valla..

Hekimoğlu
04.05.2006, 14:25
denizli'nin bize karsi bir terbiyesizligini hatirlamiyorum.iyi bir hoca oldugunu da düsünüyorum ama bize gelirse bosta kalmis bir sergen'in geldigi gibi para için gelir idealist ve cesur ve ayni zamanda yabancinin yabancisi bir hoca bizim ilacimizdir bence!

yakutlu61
04.05.2006, 14:28
denizli'nin bize karsi bir terbiyesizligini hatirlamiyorum.iyi bir hoca oldugunu da düsünüyorum ama bize gelirse bosta kalmis bir sergen'in geldigi gibi para için gelir idealist ve cesur ve ayni zamanda yabancinin yabancisi bir hoca bizim ilacimizdir bence!

neden bosta kalmis sergen olayi gibi olsunki..adamin kariyeri var ama en son vestel manisa hezimeti yasadi burda onun için mutlaka basarili olmak isteyecektir..bence basarili olur neden olmasin

KONT
05.05.2006, 07:59
mustafa denizli gelecekse vahid halilhodzic neden gitsin.. hicbiri olmasin vahid kalsin bu saaten sonra 1 teknik direktor degisikligi 1 senemizi daha yeren iyisi vahid takimdaki eksiklikleri gucunu neyin ne oldugunun farkinda bir adam...

Murat Acar
05.05.2006, 15:40
Bu takim teknik direktörden önce en az 3-4 futbolcu istiyor ki seneye sampiyon olalim o alinacak futbolcularda en az fatih gökdeniz yattara simek veya milan kalitesinde olmalilar bu kalitede futbolculari getiremeyecegini düsündügümden MUSTAFA DENIZLIYE HAYIR diyorum.

Bakiyorumda burda samet hoca ünal hoca yada ne biliyim böyle kariyerlerinde bisey olmayan telnik adamlar yaziliyor ..

Arkadaslar renkdaslar gönüldaslar lütfen vizyonumuzu genisletelim eger sampiyon olmak istiyoresak bu adalarla bir yere varamayacagimizi görelim...

telha23
05.05.2006, 15:51
ya siz neden bos yere kafanizi yoruyorsunuz

halil gitmiyor biyere adamla devam edecez adamin eline ii topçular verin görürüz takimimizi

Şentürk
05.05.2006, 16:07
Bu takim teknik direktörden önce en az 3-4 futbolcu istiyor ki seneye sampiyon olalim o alinacak futbolcularda en az fatih gökdeniz yattara simek veya milan kalitesinde olmalilar bu kalitede futbolculari getiremeyecegini düsündügümden MUSTAFA DENIZLIYE HAYIR diyorum.

Bakiyorumda burda samet hoca ünal hoca yada ne biliyim böyle kariyerlerinde bisey olmayan telnik adamlar yaziliyor ..

Arkadaslar renkdaslar gönüldaslar lütfen vizyonumuzu genisletelim eger sampiyon olmak istiyoresak bu adalarla bir yere varamayacagimizi görelim...

katiliyor ve vahid hailhodziçle devam diyorum

Murat Acar
05.05.2006, 16:08
ya siz neden bos yere kafanizi yoruyorsunuz

halil gitmiyor biyere adamla devam edecez adamin eline ii topçular verin görürüz takimimizi

Bende gitmesinden yana degilim zaten waha hocaya inaniyorum yeterki 3-4 kaliteli futbolcu transferi yapalim ....

Bülent Bayraktar
05.05.2006, 16:12
baska adam kalmadiii

Muhalif
05.05.2006, 17:26

yanlis anlasilmasin yazilan isimler gelsin diye bir düsüncem yok ama; Türkiye'yi dünya 3. sü yapmis kariyerli bir teknik adamla çalistik da ne oldu diye sormak zorundayim bu tarz insanlarin fikirlerini küçümser yorumlara..

Murat Acar
05.05.2006, 18:16

yanlis anlasilmasin yazilan isimler gelsin diye bir düsüncem yok ama; Türkiye'yi dünya 3. sü yapmis kariyerli bir teknik adamla çalistik da ne oldu diye sormak zorundayim bu tarz insanlarin fikirlerini küçümser yorumlara..

sorun çok güzel cevabinida umarim begenirsin

Dünya üçüncüsü yapan teknik direktörün kariyeri türküyede var yani istedigi adami getirecek dünya çapinda yada ne bileyim avrupada bi teknik direktör degil..bu birincisi

ikincisi ise Transfer yapilirken hiç söz hakki olmayan bi teknik direktörden ne umulabilirki adam ayrildiktan sonra bi konusursam diye demeç veriyo.Bu takimin basindayken nerdeydin diyen yok...

Üçüncüsü transfer yapilip oyuncular alinanana kadar ses çikarmayip sonra alinanfutbolcular yetersiz çikinca alirken bana söz hakki verilmedi diyor.

Bana sararsaniz senol hoca bu görevin agirligini kaldiramadi

Ha bu arada dünya üçüncüsü bi teknik direktör diyosaniz onada sözüm yok.En azindan dünya üçüncüsü yapmis bi hoca bizden diyorum..

ctmeoy
05.05.2006, 18:25
sorun denizli veya ziya degil önemli olan türk olmamasi bence trabzonsporu yönetebilecek türk hoca yok olacaksa yabanci olsun ama vahid gibi skandal da olmasin

Murat Acar
05.05.2006, 18:32
Ya ben anlamiyorum wahit hocanin skandal olma durumunu...

Bizi senol hoca 96 da hem atak futbol oynatiyodu hem göze hos futbol oynatiyidu beraberligin bile sampiyonluk için yettigi zamanda febeyi yenmek ugruna atak futbol oynatip hüsrana ugramamiza sebep olan senol hoca zamaninda gönüllerin sampiyonu olmustuk... peh peh...Pek mühimmis gibi...

Waha hocayi elestirdigim tek konu yada elestirilebilecek tek konu bana kalirsa YATTARA gibi bir top cambazini kullanamamasi bu konudaki tüm elestirileri anlarim ama bu kadroyla febeye karsi ancak bu sekilde bir futbol anlayisi ile basari saglanabilecegini göremeyenlerede lafim yok o maçtaki tek hatasi ya adem ya hasan in yerine YATTARAyi oynatmamasiydi

sweetrose
05.05.2006, 18:35
ne vahid ne mustafa....smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ctmeoy
05.05.2006, 18:45
bazi arkadaslar sadece fb maci üzerinden hocayi elestiriyo ben tam bir vahid hoca düsmaniyim(sportif anlamda kendisini tanimam etmem smileys/smiley5.gif)ama ben bile fb macindan dolayi degil tüm maclarindan dolayi elestiriyorum bu hoca falan degil elindeki futbolcularin kalitesini bilmiyo takimin ortak düsüncesinden bihaber bu takim bu topcularla (gerci cogu anlamsiz sekilde gönderildi)yani takimi tasiyan topcular hala takimdayken 2yil üstüste 2.oldu türkiye kupasini aldi bu takimin bu yil ve önümüzdeki yillarda bunun üstüne konularak sampiyonluga oynamasi gerekirken düstügü durum içler acisi

bizi bu duruma düsüren basta atay aktug ve yönetimi ,senol günes ve vahid hocanin bu takimla sonsuza dek iliskileri bi daha olmamali

Berat
05.05.2006, 18:50
"Mustafa Denizli'ye HAYIR!" biraz hafif kaçmis. "Mustafa Denizli gelirse cinnet Çikar!" daha uygun sanki..

Haciosmanoglu,Denizli'ye atifta bulunarak "isimiz olmaz" demisti ama yönetimin öyle bi niyeti varsa Denizli'nin Manisa macerasini iyi arastirsinlar derim.. Futbolcular 10 hafta boyunca onu yollamak için top oynamadilar.. çok severlerdi(!) de kendilerini..

Şentürk
05.05.2006, 19:55
"Mustafa Denizli'ye HAYIR!" biraz hafif kaçmis. "Mustafa Denizli gelirse cinnet Çikar!" daha uygun sanki..

Haciosmanoglu,Denizli'ye atifta bulunarak "isimiz olmaz" demisti ama yönetimin öyle bi niyeti varsa Denizli'nin Manisa macerasini iyi arastirsinlar derim.. Futbolcular 10 hafta boyunca onu yollamak için top oynamadilar.. çok severlerdi(!) de kendilerini..

+1967

Gamze_TS
05.05.2006, 20:07
Denizli gelmesin,Vahit gitsin.Dogru durust biri bulunur insallah.Ama bu ikisini takimin basinda gormek hic istemiyorum.Helegs, fener artigi bitik Denizliyi hic

Nihat Güneş
05.05.2006, 20:21
mustafa denizliye hayiroglu hayir....vahid e go home......ve hosgelirsin ÜNAL KARAMAN ..insallah bir gün bu takimin basinda seni teknik direktör olarak görmek nasip olur....

Özkan Erdem
05.05.2006, 21:22

+1967

+1967

Murat Acar
05.05.2006, 21:26
bazi arkadaslar sadece fb maci üzerinden hocayi elestiriyo ben tam bir vahid hoca düsmaniyim(sportif anlamda kendisini tanimam etmem smileys/smiley5.gif)ama ben bile fb macindan dolayi degil tüm maclarindan dolayi elestiriyorum bu hoca falan degil elindeki futbolcularin kalitesini bilmiyo takimin ortak düsüncesinden bihaber bu takim bu topcularla (gerci cogu anlamsiz sekilde gönderildi)yani takimi tasiyan topcular hala takimdayken 2yil üstüste 2.oldu türkiye kupasini aldi bu takimin bu yil ve önümüzdeki yillarda bunun üstüne konularak sampiyonluga oynamasi gerekirken düstügü durum içler acisi

bizi bu duruma düsüren basta atay aktug ve yönetimi ,senol günes ve vahid hocanin bu takimla sonsuza dek iliskileri bi daha olmamali

Söylediklerinden nasil bir anlam çikaracagimi bi türlü çözemedim ilk satirlarda vaha hocaya düsman oldugunu söylüyorsun daha sonra takimi bu hale getiren atay baskan ve senol hocayi suçlayici konusuyosun ama takimi vaha hoca aldigindaki durumla suanki durumunu sanki daha kötüler gibisin burasi tutarsiz kaçmis.Suan ligi 3 bitirecek uefaya gidebnilecek olan konumdaki takimla waha hocanin aldiginda biçok anadaolu klübü seyircisi kümeye tezahüratlari yapan takimi ayni kefeye koyuyosun arti ozaman takimda direk oynayan emrah gibi volkan gibi futbolcularida disiplin adina takimdan uzaklastirmasina ragmen...

Su ana kadar hangi hoca takimda direk oynayan bir futbolcuyu disiplin adina klupten uzaklastirmayi becerdiki...

Bana sorarsaniz en azindan bu yüzden bir firsat verilmeli WAHIT HALILHODZIÇ'E

h@msi61
05.05.2006, 23:03
Senol hocaya laf edilmesinihos bulmuyorum, degerlerimizi böyle karalamiyalim,hemde vahid gibi sümsükleri övüpte Senol hocamiza laf etmeyin. sampiyonlugu onun yüzünden kaybetmisizgibi lafsar ediliyo,o maç tamamen bir mucizedir kismet degildi. en azindan Vahid mali gibi takimin en iyi oyuncularini yedekte tutupmuyor, sakatlanan futbolcuyu degistirip takimin 6.5 dakika 10kisi oynayip gol yemesine neden olmuyordu. geçen sene takimin basina geçip takima muhtesem futbol oynattigini, takimi sampiyonluk potasina soktugunuda unutmamak gerekir. bu sezon basinda ise adamin istedigi hiç bir transferi yapamadi yönetim, Senol hocaya verdikleri sözleri tutmadilar. baslik Senol hoca basligi degil ama bu kadar yerilmesine üzüldüm hele takimin halini görüp geçen sene oynadigimiz futbola özlem duydugum su günlerde. Trabzonsporun Trabzonspor olmasindabu denlikatkisi olan sahislara daha saygili olalim lütfen..

arti olarak Mustafa Denizlide Vahidden kat kat iyi hoca. o veya bi baskasi, kim gelirse bu takimi vahidden iyi yönetecegine inaniyorum...

ctmeoy
05.05.2006, 23:33

Söylediklerinden nasil bir anlam çikaracagimi bi türlü çözemedim ilk satirlarda vaha hocaya düsman oldugunu söylüyorsun daha sonra takimi bu hale getiren atay baskan ve senol hocayi suçlayici konusuyosun ama takimi vaha hoca aldigindaki durumla suanki durumunu sanki daha kötüler gibisin burasi tutarsiz kaçmis.Suan ligi 3 bitirecek uefaya gidebnilecek olan konumdaki takimla waha hocanin aldiginda biçok anadaolu klübü seyircisi kümeye tezahüratlari yapan takimi ayni kefeye koyuyosun arti ozaman takimda direk oynayan emrah gibi volkan gibi futbolcularida disiplin adina takimdan uzaklastirmasina ragmen...

Su ana kadar hangi hoca takimda direk oynayan bir futbolcuyu disiplin adina klupten uzaklastirmayi becerdiki...

Bana sorarsaniz en azindan bu yüzden bir firsat verilmeli WAHIT HALILHODZIÇ'E

cevap vermek için yazmicam elestrilerine saygi duyuyorum ama suraya takildim ''su ana kadar hangi hoca takimda direk oynayan bir futbolcuyu disiplin adina klupten uzaklastirmayi becerdiki..'' dedin bisi sorucam madem o kadar disipline merak devre arasinda bu kadar oyuncuyu yollarken yattara ve gökdenizi neden yollamayi beceremedi o kadar uzun boylu degil o topculari bi kere vahid hoca degil yeni gelen yönetim yolladi yani onu da kendi beceremedi

o yolladiklari topcularla biz iki yil 2. olduk türkiye kupasi aldik hatirlatayim keske onlar olsa disiplinsiz olsak da 2. olsak

ctmeoy
05.05.2006, 23:41
ben kaleci senol günese saygi duyoyorum 1110 dk gol yemeyen sampiyonluklarin mimari senol günese kaleci senol günese

ancak teknik direktör senol günes bence vasati gecememistir elinde o zamana kadar türkiyeye gelen en iyi kadroyu sampiyon yapamadi yine bi o kadro kadar iyi olan kadroyla dünyanin en dandik liginden bi rum takimina elendi hala nasil basarili oluyo anlamiyorum basari apolete bakar sen sampiyon olamadiktan sonra 100 kere de gönüllerin sampiyonu olsan neye yarar.

Cyzio
06.05.2006, 00:43
Ctmeoy smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifKatiliyorum.

Kaleci Senol: smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

T. D. Senol: smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Cyzio
06.05.2006, 00:45
Bu arada, asil konuyu unuttuk:

Denizli'ye ve onun nezdinde bütün yerli teknik direktörlere:

HAYIIIIIIIIIIIIIRRRR !

erdal6167
06.05.2006, 00:59
yaaa iste arkadaslar vahid gitsin diyenler. medyanin gazina geldiniz, onlar sacma sapan kötülediler sizde inandiniz. simdi de basimiza denizliyi getirmeye calisiyorlar. beyler acin gözleriniz, ARTIK HOCA DEGIL FUTBOLCULAR DEGISSIN. simdi disiplin istemeyen futbolcularin istegi olsun he.

LÜTFEN YA

biraz mantikli lütfen.

erdal6167
06.05.2006, 01:02
vahid hoca kalsin. futbolcu istiyoruz. su anda takimin eksigini en iyi bilen vahid hocadan daha iyi kim var

kaplan6161
06.05.2006, 01:07
Trabzonspora Trabzon'da yasamis kariyerini Trabzonsporda bitirmis kisiler ancak faydali olur.Disaridan gelen heleki kariyerini tamamlamak üzere olan teknikdirektörlere ihtiyaci yok. Gelecekse adam gibi birisi gelsin. Trabzonspor toplama takim degil.

erdal6167
06.05.2006, 01:59
VAHID HOCA KALSIN. MEDYANIN GAZINA GELMEYELIM CANIM BORDOLULARIM

EfenDy
06.05.2006, 04:22
Fatih AkyeL'i aLdiLar bise demedik, Rüstü'yü Gündeme getirdiLer bise demedik ama bu kadari fazLa be kardesim ne yapmaya çaListikLarini haLa anLamis degiLim. Trabzonspor'u Trabzonspor gibi oynatacak bi teknik adam istiyorum ben Bu Mustafa DenizLi oLamaz.

Mustafa Denizli?ye HAYIR

Murat Acar
06.05.2006, 12:22
Ctmeoy smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifKatiliyorum.

Kaleci Senol: smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

T. D. Senol: smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbunlara alkis hepsinin altina imzami atarim Birseydaha eklicem sadece...

Su son açiklamalari varya bir konusursam diye baslayan demeci içindeee

seneol hocaya;smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Edited by: rutav0861

Tahir
07.05.2006, 17:54
mustafa denizliyi hoca olarak trabzona bile sokmamaliyizdegil takimin basina getirmek.sakin böyle bir yanlisa imza atmasin yönetim sonra onlari alacaklari yildizda kurtaramaz

Murat Acar
07.05.2006, 18:05
Buyrun burdan yakin ....smileys/smiley7.gifwahit hoca ayriliyormus bakalim daha önce denizliyi gösterip bizi wahit hocaya razi edecekler diyen arkadaslar ve wahit hocayi istemezükçüler kimi getirecek yada gelen hocaya ne zaman go home demeye baslayacak

sametaydin
07.05.2006, 21:04
mustafa denizliyi istemiyoruz. giray bulak var. bence giray bulak olmali

imported_Suha
07.05.2006, 21:35
[QUOTE=rutav0861]

Avrupada adini duyurmus pesine yildiz futbolculari getirebilecek bir hoca ISTIYORUZZ

ben mustafa denizlinin gelmesine karsi degilim..vahid hocadan çok daha basarili..

cemka
07.05.2006, 22:12
Mustafa Denizlinin hocaligi varmi yokmu onu bile tartisirim ben...ne demek Trabzonun basina getirilmesi.. Hem hocaligini hem kisiligini begenmiyorum adamin...

Kesinlikle ve kesinlikleeee HAYIIIIIIIIIIIIR........ Dellendirmesinler adami yaaaaaa..........

batugol
07.05.2006, 22:39
Ben Trabzonsporumu calistiracak kapasitede yerli teknik direktor goremiyorum.

Kaliteliyabanci teknik direktor ileantroner-abi karisimi birine(benim gonlumden Tolunay geciyor) ihtiyacimiz var.

Kimbilir, boylece biz de Fatih Terim'imizi yetistirmis oluruzsmileys/smiley1.gif

kaanarda
08.05.2006, 13:08
o ne kardesim ya ziya dogan samet aybaba aykut kocaman

ziyanin zamaninda derbilerde korkak oynadik kaybettik madem o kadar iyiydi gçbirligi ve malatyadaki durumu ortada

sametle türkiye kupasi disinda ne yaptik antepi kurtaramadi hala

aykut hocanin da fenere kersi nasil oynattigi ortada takimini

ben ce lucescu olmali

ahmetto
08.05.2006, 13:13
Mustafa Denizliye kesinlikle hayir

Vahid Hocadan hiç bir farki yok hatta eksigi çok

Bi kere adam trabzonsporlu degil ya en önemlisi bu Ikincisi Oda korkak futbol oynatiyor.Üçüncüsü karekteri bozuk gelmesun istemiyoruz.smileys/smiley7.gifEdited by: ahmetto

selcuk
08.05.2006, 14:44
oh be denizli bir aciklama yapmis buna göre trabzon onunla hic görüsmemis ve saaten kendisi "dinlenmek" istiyormus

allahima bin sükürler olsun oh beeeeeee

kaynak fotomac

Murat Acar
08.05.2006, 14:45
resmi sitede wahit hocanin gidecegine dair hiç bir sey yok analamadim gerçekten bu haberin dogrulugu varmi yokmu varsa bir an önce çaresine bakmalilar bu yil bizi sampiyon yapacak kaliteli bir teknik adam istiyoruz suan için yerli hiçb,ir hoca bizi sampiyon yapamaz görüsündeyim o yüzden kendini kanitlamis adiyla yildiz futbolcu getirebilecek daha önce sampiyonluklar yasamis bir TEKNIKDIREKTÖR olmali...

Bu vesileyle mustiyede kocaman bi HAYIR

tsmaniac
08.05.2006, 21:49
bu ne ya o zaman vahid niye gidiyo ne anladik o zaman bu isten vahid daha iyi denizli hem kötü hoca hem fenerli kesinlikle istemeyruk ula

sadman
09.05.2006, 00:20
arkadaslar biz kesinlikle istemiyoruz desek bile fatih akyel olayindaki gibi taraftari dinleyeceklerini zannetmiyorum. eger getirme gibi bir düsünceleri varsa ve anlasirlarsa da getirirler. kimsede bize bisey sormaz daha dogrusu fikirlerimizi önemsemezler. kim gelirse gelsin en az vahid hoca kadar saygideger ve kariyerli biri olmali ki transfer yapabilelim. yoksa isimiz zor. hakkimizda hayirlisi...

Emre Emiroğlu
09.05.2006, 00:31
yaaa iste arkadaslar vahid gitsin diyenler. medyanin gazina geldiniz, onlar sacma sapan kötülediler sizde inandiniz. simdi de basimiza denizliyi getirmeye calisiyorlar. beyler acin gözleriniz, ARTIK HOCA DEGIL FUTBOLCULAR DEGISSIN. simdi disiplin istemeyen futbolcularin istegi olsun he.

LÜTFEN YA

biraz mantikli lütfen.

Ne Alakasi Var Medyanin Gazina Gelmekle Bu Nasi Bi Tespit Ya ? Madem Medya Kötüledi Biz Inandik. ? Sen Bana Futbol Bazinda Hocanin Iyi Yönlerini Saysana Bana ?

zanoylu
09.05.2006, 00:41
Her aksam ayni terane birak Ali Allah askina.Adam gitti bu türde mütalaya dagerekte yok artik....

Emre Emiroğlu
09.05.2006, 00:46
Abi Gerek Yokda Medyanin Gazina Flan Geldigimiz Yokki..

zanoylu
09.05.2006, 01:03
Yok tabii herkes akli basinda insan,neye karsi nasil tavir alacagi insanlarin hür ve sahsi idaresine bagli.....

Çakır
09.05.2006, 09:32
Lucescu'yu anlarim, kendi içinde tutarli mantigi olan bir seçim. Ama eger yerli hoca düsünülüyorsa,Giray Bulak varken Mustafa Denizli isminin gündeme gelmesi bilebüyük yanlis.Giray Bulak disinda Trabzonspor'a yakisacak yerli bir hoca alternatifi göremiyorum.

Murat Acar
09.05.2006, 09:37
Yerli olmamamali bence ama...

Yerli hoca olursa gelecek yil ki hayallerimizinde bir sonraki bahara kalacagindan korkarim...

Ama yerli olacaksa en azindan Giray hoca olmali adam herseyiyle TRABZONSPORLU bu bile onu herkesin önüne almaya yeter

Lazio61
09.05.2006, 12:53
arkadaslar giray bulak bu yükü kaldiramaz..bizim takimin basina gelebilmesi için trabzonlu ve trabzonsporlu olmasi yeterli bi sebeb degil..senol güneste öyleydi ama her ne sebebten olursa olsun bunu yapamadi..hakkini yemiyorum ama olmadi iste..takimda trabzonlu futbolcularin olmasi avantajdir ama hoca olarak giray bulakin trabzonlu olmasi yeterli degil bence...

bence takimin basina yine yabanci bir hoca olmali...olsada keske lucesku olsa.Edited by: Külünkoglu

keramiya
09.05.2006, 15:21
mustafa denizliyi istemiyorum,bize bi hayrinin dokunacagini sanmiyorum..ya luicescu da iyi çakal bi hoca ama bazen yanlis taktikler veriyo..galatasaraylamiydi tam hatirlamiyorum ama sampiyonlar liginde 5 beraberlik almisti..ve hepsi kendi hatasiydi bence..

Hüseyin Çümen
09.05.2006, 15:31
mustafa denizli salagin teki o asla olmaz giray hiç olmaz oadam büyük takim çalistiramaz bizi mahvetmisti hami ye takmisti adam oynatmiyodu kaç maç o inat yüzünden gitmisti ve ayrica 96 yilinda trabzona karsi oynayip aldigi maç ve ve son maç febe ye kendi sahasinda hediyesi bi trabzon luya yakismadi belki farkli güçler vardi orda amma bi trabzon lu olarak o o oyunlara karsi gelmeliydi

Murat Acar
09.05.2006, 16:16
mustafa denizli salagin teki o asla olmaz giray hiç olmaz oadam büyük takim çalistiramaz bizi mahvetmisti hami ye takmisti adam oynatmiyodu kaç maç o inat yüzünden gitmisti ve ayrica 96 yilinda trabzona karsi oynayip aldigi maç ve ve son maç febe ye kendi sahasinda hediyesi bi trabzon luya yakismadi belki farkli güçler vardi orda amma bi trabzon lu olarak o o oyunlara karsi gelmeliydi smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

WEEE gerikirse istifa edip herseyi ortaya dökmeli febenin yaptiklarini gün yüzüne çikarmaliydi... 2 yil önceki denizli febe maçinda tribünlerin tamamini febeye verdirmemek için en azindan ugrasmaliydi..

Belkide ugrasti bilmiyorum ama bizim takima ne denizli ne giray hoca çare degil

kaleönü
10.05.2006, 13:25
ben yerli hocadan yanayim her zaman, ama Mustafa
Denizliden degil çünkü o adami pek samimim bulmuyorum ve artik
miladinida doldurduguna inaniyorum Mustafa Denizli nin. TRABZONSPOR'un
basina gelecek teknik adamda hirs olmali sahaya takimi sürdügünde tüm
futbolularin sadece yenmek için sahaya çikmalarini saglamali. takimi
bastan ateslemeli oyuncularina güven asilamali. bence ince eleyip sik
dokursak iyi bir yerli teknik adam bulabiliriz...</font>

Bülent Bayraktar
10.05.2006, 19:37
denizlinin gelmesi söz konusu degil yönetim onlan ilgilenmiyo bile

EyüpKILIÇ61
10.05.2006, 20:48
mustafa denizlinin ismi bile geçmedi

Hüseyin Çümen
10.05.2006, 21:57
bence hoca isi tamam dir lucescu gelir dertler biter saglam yönetimimiz saglam hoca ve saglam kadroyla mükemmel bembeyaz bi sayfa açicaz febe nin 100. yilinda sampiyon olurlar valla ozaman çildir çildir çildirmayan febeli

legorakis61
10.05.2006, 22:08
mustafa denizlinin ismi geçmiyor. eger gelecekse gelsin fatih akyeli kabullendiginiz gibi onu kabullenirsiniz...

FirtinaTS
11.05.2006, 00:21
Trabzona tek futbol oynatacak yerli hoca Ziya Dogandir.Sayilan isimler ne yapmis ki bu zamana kadar Trabzona kaliteli futbol oynatsin onlarin isi bitti.Eger bu isimlerden biri gelirse bu yilda ayni senaryoya hazirlanin derim.yabanci biri gelirse Kuman yada Türkiye takimlarini bilen Luce derim ama o da bizi tatmin etmez .Edited by: FirtinaTS

Tansu Onur Erdoğan
11.05.2006, 00:40
walla mustafa denizli gelirse basarili olur ama eminim oda bir iki sezon sonra birakir gider bkz ziya dogan samet aybaba yok abicim o gelecegine girray bulak gelsin

eys_61
11.05.2006, 02:39
Lucescu'yu anlarim, kendi içinde tutarli mantigi olan bir seçim. Ama eger yerli hoca düsünülüyorsa,Giray Bulak varken Mustafa Denizli isminin gündeme gelmesi bilebüyük yanlis.Giray Bulak disinda Trabzonspor'a yakisacak yerli bir hoca alternatifi göremiyorum.

m.denizli hiçbir kosulda kabul görebilecek bir isim degil ama yerli teknik adam konusundaGiray hocada baska bir isim daha geliyor benim aklimasmileys/smiley2.gif(yarim kalan birseyler var bence)

İ.Öztel
11.05.2006, 16:39
Yonetimin mustafa denizli ismini agzina bile almamasi gerekir. Onceden de dedigim gibi. Bu takima bu kadar ezik artigi yeter. Fazla bile geliyor.

ozcan_asanoglu
11.05.2006, 16:59
zaten yönetimden resmi, gayri resmi,direk, endirek denizli veya baska bir yerli hoca ile ilgili en ufak birsey duymadik, okumadik..

bugün hasim sayitoglu luce olmazsa alman veya hollandali alacaklarini resmen açikladi..

Şentürk
11.05.2006, 17:04
mustafa denizli burada basarili olamaz çünkü arkasinda maç satin alan yöneticiler yok!!

BOZOHAN
11.05.2006, 17:14
mustafa denizli bir hatadan baska bir sey degil adam ezikbahçeli tamamen bünyeye ters onu geçtik herif üretim hatasi fenerden sonra ancak irana gidebildi. bir basarisi yok. aziz kekezinin maç satin almasiyla bir sampiyonluk görmüs. baska bir sey yok.