PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suçlu Kim? Yoksa Sanssizlik mi?

U.Sadıkoğlu
30.04.2006, 01:02
arkadaslar sizce febe macinin kaybedilmesindeki suç kimin yada bu sanssizlikmiydi yesillik olsun diye açmadim yanlis açtiysam kusura bakmayin buna benzer bise bulamadim

Tahsin Armutcu
30.04.2006, 01:12
sanssizlik+hoca

selcuk
30.04.2006, 01:15
fenerin sere.fsiz(milan) oyunu, hakem,hoca, sansizlik Edited by: selcuk

zeyno61
30.04.2006, 01:23
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">suclu kim ola bilir?????? hoca........................</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

bulutus
30.04.2006, 01:30
Bence sansizlik, direkten dönen top gol olsaydi, simdi herkes Vahid
hocanin taktigini övecekti. Ferhati oyuna hemen almamasi bence
Stepanov'un durumunun netlesmesini beklemesiydi. Yattarayi ise 2.
golden hemen sonra oyuna almaliydi. Symek bana yine tat vermedi, bence
Symeki kaybediyoruz arkadaslar.

Hasan Cubukcu
30.04.2006, 01:31
sucu ilkde kendimizde arayalim .

Hasan Ayvenli
30.04.2006, 01:35
sansizlik da vardi ama hoca daha suçludur
yattarayla baslamis olsa biz direkten dönen pozisyondan 1 degil 3-5 tane bulurduk elbet biri girerdi
2kisi defans yapan fenere karsi bi yattara olsaydi o dakikalarda

zanoylu
30.04.2006, 01:45
beceriksizlik+sansizlik

Milan sakatlaniyor klasik sahaya sedye geliyor,kale arkasina gidiliyor durum uzayinca hoca bizzat kosa kosa oraya gidiyor,dönüyor kosarak sahaninda içinden degeçerek bagiriyor isaret ediyor oyuncuyu hazirlayin diye......Yani baska ne yapilmasi gerekiyor. Yattarayi alsa 2. yari basi hücüm oyuncusu defans özelligi hiç yok yenilsek ,yok efendim pismis asa su katilirmi diyecek herkes vurun abaliya Oyuna onla baslasa...Orta sahasi alex,apiah,marco,selçuk,tuncaydan kurulan bi takima sadece adem ve hüseyin ne yapabilir.

febe nin 2. golündeki aktif olan ofsayt oyuncusunun son vurusta sarjini hakem görmediyse,direkten dönen ,90 lardan çikan toplar gol olmadiysa ve takim bu kadar pas hatasi yaptiysa,takim ideal 11'ine 20 küsür haftalarda kavustuysaHoca ne yapsin arkadaslar birazda sans olacak oda bu sezon yok bizde anasini satayim....

denizgrsy
30.04.2006, 02:05
-üzüntümüze hedef aramayalim arkadaslar

-her sene bi umutla basladigimiz senelerden biriydi

-yillardir biktim artik her sene hocanin susu,hakemin buyu,yok efendim futbolçu söyle,baskan öyle...vs...

-sonu yok bu düzensizligin,isimiz sihirli deyneye kaldismileys/smiley5.gif

-ama tabi bu olumsuzluklarin ve geçip giden senelerin hiç biri TRABZONSPOR sevgimden toz parçasi dahi götüremez,inadina artar

-ama bile bile ne olacagini yine umutluyum,yine çocuk gibi bekliyecegim önümüzde ki sezonu

-hadi hayirlisi....

İleli
30.04.2006, 02:07
vahid

Sönmez Özlü
30.04.2006, 04:02
1. derecede sans ve hoca

2. derecede birkaç futbolcu

3.derecede zamaninda transfer dönemlerini harcayan bu yönetim ve önceki yönetim.

Eger bu maçi degil de Trabzonspor'un genel durumunu sorarsaniz bu siralamanin tam tersi.

pavel_nedved61
30.04.2006, 04:04
smileys/smiley2.gif

FANATIK61
30.04.2006, 04:06
Ayni tas ayni hamam herkes yine Hocayi sucluyor. Bir pozisyon gözüme carpti ve kendi kendime dedim ki bu Hoca bu Takima layik ve kazanma arzusu cok. Niyemi diyeceksiniz:

Stepanov sakatlaniyor - Sedye ile Kale arkasina götürülüyor - Doktor elleri ile degisiklik isareti yapiyor - Vahid Hoca inanamiyor - Ve Stepanovun yanina gidiyor kendisi olayi takip ediyor - Adam Maci birakti ve Oyuncusunun sagligini ögrenmek icin yanina kostu. Bazi arkadaslarda bu olayi amatör diye algiliyor.

Niye baska birisi gitmiyor (Yardimci Teknik Direktörler vs.) Oyuncunun yanina. Demekki Vahid Hoca Takimi ve Oyuncularinicok seviyor.

Daha henüz 4-5 aydan beri Trabzonspor'un basinda. Adam 20 Yillik Antrenör Kariyerinde görmedigi olaylari 4 ayda Trabzon'da gördü. ''Burda herkes Sampiyonluktan bahsediyor'' diyor, ''Ama gercekleri görmek istemiyorsunuz''

Bana göre Adamin dediklerini hepsi dogru. 23 yasindayim 1983'de dogdum son Sampiyonlugumuz'da. 2006'da yasiyoruz hersene Yönetim, Transfer Politikasi, Birlik Beraberlik Konulari bize cok tanidik geliyor.

Söyle Adam gibi Adam cikmayacakmi karsimiza.Sadece Ibrahim Haciosmanoglun'da görüyorum Trabzonspor layik yerlere götürecek Kisiligi. Hic korkmadan acik ve net fikirlerini söyluyor.

Baskanimiz yeni geldigi icin her tarafa fair play acisindan iyi görünmek istiyor. Ama yanlis bu devirde kimseye iyilik yaramaz ''Domuzdan post - Düsmanindan Dost olmaz'' bunu herkes biliyor. Basin Sözcümüz bir hafta olgun dogru dürüst Basin Toplantisi yapiyor - Ertesi hafta sacma sapan Trabzonspor Yönetilicigine yakismayacak aciklamalar yapiyor (K.Erciyes - Kayseri Maci öncesi). 2. Baskanimiz nedense sadece 2. planda olan konulari gündeme getirerek ön plana cikiyor.

Ligin bitmesine 2 Hafta kaldi, haftaya Vahid Hoca ile görüsülecekmis.

Soruyorum:

1.) Takimda oynayan hangi Futbolcu gitmek veya kalmak istiyor?

Yeni sezonda artik beyinleri temizlenmis Futbolcular istiyorum (Anartosis Maci).

2.) Simdiye kadar hangi Futbolcular ile görüstünüz?

Tüm Dünyada Takim Yöneticileri birakin sezon öncesini, devre arasinda Futbolcular ile görüsüp birdahaki sezon icin imza attiriyorlar. Bizde su ana kadar böyle bir olay yok (Gazetelerde hergün 20 isim geciyor ama palavra).

3.) Hangi projeler ön planda su an?

Son 1-2 aydir yeni Stad diye diye Takimi unutur hale geldik. Ne yazikki 2-3 Haftadir Stad Projesinin 'S'i bile duyulmuyor. 100.000 üye Kampanyasi ne durumda, yeni fikirler üretildimi...

4.) Sabahdan Aksama kadar neler ile mesgul sunuz sormak istiyorum?

Resmi Sitede nerdeyse hergün Misafir agirliyoruz (Fotolar belge olarak mevcut). Tesisler Lokanta Salonuna döndü vallah. Niye birtek kritik anlarda Yönetim toplaniyor (Hoca kalacak mi gidecek mi Konusu) Trabzonspor icin son 4-5 aydir yaptiginiz en önemli ve verimli Icraat nedir?

Taraftarlar artik Trabzon'dan ve Trabzonspor'dan yavas yavas sogumaya basladi. - FB Taraftari Meydanda Arabalari ile korna vura vura geziyorsa ??? Baska ne diyeyim...

Allah sonumuzu hayirli etsin !!!!!!!!!!!!!!!!!

toshiba
30.04.2006, 07:29
Sansizlikti. Ancak bir sezondan en fazla iki tane bu tur sanssiz macimiz olmali.

Eski fe5 maclarina gore iyiydi hakem, bazen ev sahibi takim falan diye ayrim yapiliyor ev sahibine az daha torpilli davraniliyor. Futbolcumuzun once kafasini yardilar sonra hastanelik ettiler iki pozisyonda faul vermedi gordugum kadariyla. Ayrica iki pozisyonda acik sekilde el ile kestiler topu birinde sari kart verdi digerinde sadece serbest vurus verdi hakem, onda da sari olmasi gerekti. Yedigimiz ikinci goldeki pozisyon hakkinda ise bilgim yok ofsayt mi degil mi diye.

Mehmet
30.04.2006, 07:46
Sansizlik var,
beceriksizlik var,
Iç ve dis düsmanlar var.
Inanalar az,
dahasi
Trabzonspor sampiyonluk
için mücadele edebilecek
4 - 5futbolcudan baska iyi futbolcusu yok.
Bu kadro ile bu kadar olur.

61 TS 1967
30.04.2006, 09:22
Ayni tas ayni hamam herkes yine Hocayi sucluyor. Bir pozisyon gözüme carpti ve kendi kendime dedim ki bu Hoca bu Takima layik ve kazanma arzusu cok. Niyemi diyeceksiniz:

Stepanov sakatlaniyor - Sedye ile Kale arkasina götürülüyor - Doktor elleri ile degisiklik isareti yapiyor - Vahid Hoca inanamiyor - Ve Stepanovun yanina gidiyor kendisi olayi takip ediyor - Adam Maci birakti ve Oyuncusunun sagligini ögrenmek icin yanina kostu. Bazi arkadaslarda bu olayi amatör diye algiliyor.

Niye baska birisi gitmiyor (Yardimci Teknik Direktörler vs.) Oyuncunun yanina. Demekki Vahid Hoca Takimi ve Oyuncularinicok seviyor.

Daha henüz 4-5 aydan beri Trabzonspor'un basinda. Adam 20 Yillik Antrenör Kariyerinde görmedigi olaylari 4 ayda Trabzon'da gördü. ''Burda herkes Sampiyonluktan bahsediyor'' diyor, ''Ama gercekleri görmek istemiyorsunuz''

Bana göre Adamin dediklerini hepsi dogru. 23 yasindayim 1983'de dogdum son Sampiyonlugumuz'da. 2006'da yasiyoruz hersene Yönetim, Transfer Politikasi, Birlik Beraberlik Konulari bize cok tanidik geliyor.

Söyle Adam gibi Adam cikmayacakmi karsimiza.Sadece Ibrahim Haciosmanoglun'da görüyorum Trabzonspor layik yerlere götürecek Kisiligi. Hic korkmadan acik ve net fikirlerini söyluyor.

Baskanimiz yeni geldigi icin her tarafa fair play acisindan iyi görünmek istiyor. Ama yanlis bu devirde kimseye iyilik yaramaz ''Domuzdan post - Düsmanindan Dost olmaz'' bunu herkes biliyor. Basin Sözcümüz bir hafta olgun dogru dürüst Basin Toplantisi yapiyor - Ertesi hafta sacma sapan Trabzonspor Yönetilicigine yakismayacak aciklamalar yapiyor (K.Erciyes - Kayseri Maci öncesi). 2. Baskanimiz nedense sadece 2. planda olan konulari gündeme getirerek ön plana cikiyor.

Ligin bitmesine 2 Hafta kaldi, haftaya Vahid Hoca ile görüsülecekmis.

Soruyorum:

1.) Takimda oynayan hangi Futbolcu gitmek veya kalmak istiyor?

Yeni sezonda artik beyinleri temizlenmis Futbolcular istiyorum (Anartosis Maci).

2.) Simdiye kadar hangi Futbolcular ile görüstünüz?

Tüm Dünyada Takim Yöneticileri birakin sezon öncesini, devre arasinda Futbolcular ile görüsüp birdahaki sezon icin imza attiriyorlar. Bizde su ana kadar böyle bir olay yok (Gazetelerde hergün 20 isim geciyor ama palavra).

3.) Hangi projeler ön planda su an?

Son 1-2 aydir yeni Stad diye diye Takimi unutur hale geldik. Ne yazikki 2-3 Haftadir Stad Projesinin 'S'i bile duyulmuyor. 100.000 üye Kampanyasi ne durumda, yeni fikirler üretildimi...

4.) Sabahdan Aksama kadar neler ile mesgul sunuz sormak istiyorum?

Resmi Sitede nerdeyse hergün Misafir agirliyoruz (Fotolar belge olarak mevcut). Tesisler Lokanta Salonuna döndü vallah. Niye birtek kritik anlarda Yönetim toplaniyor (Hoca kalacak mi gidecek mi Konusu) Trabzonspor icin son 4-5 aydir yaptiginiz en önemli ve verimli Icraat nedir?

Taraftarlar artik Trabzon'dan ve Trabzonspor'dan yavas yavas sogumaya basladi. - FB Taraftari Meydanda Arabalari ile korna vura vura geziyorsa ??? Baska ne diyeyim...

Allah sonumuzu hayirli etsin !!!!!!!!!!!!!!!!!

beceriksizlik+sansizlik

Milan sakatlaniyor klasik sahaya sedye geliyor,kale arkasina gidiliyor durum uzayinca hoca bizzat kosa kosa oraya gidiyor,dönüyor kosarak sahaninda içinden degeçerek bagiriyor isaret ediyor oyuncuyu hazirlayin diye......Yani baska ne yapilmasi gerekiyor. Yattarayi alsa 2. yari basi hücüm oyuncusu defans özelligi hiç yok yenilsek ,yok efendim pismis asa su katilirmi diyecek herkes vurun abaliya Oyuna onla baslasa...Orta sahasi alex,apiah,marco,selçuk,tuncaydan kurulan bi takima sadece adem ve hüseyin ne yapabilir.

febe nin 2. golündeki aktif olan ofsayt oyuncusunun son vurusta sarjini hakem görmediyse,direkten dönen ,90 lardan çikan toplar gol olmadiysa ve takim bu kadar pas hatasi yaptiysa,takim ideal 11'ine 20 küsür haftalarda kavustuysaHoca ne yapsin arkadaslar birazda sans olacak oda bu sezon yok bizde anasini satayim....

bence bu iki yorumu okuyun daha da baska yorum yapilmasin.. tamamen dogru iki yorum.. Hoca nin hiç bir hatasi yok bence de.. tamamen sanssizlikti bence de.. Stepanov un sakatlanmasi olmasaydi fener o gollerin o kdar rahat atamazdi..

Sanssizlik....

Ayrica Trabzonda yasamiyorum malesef. Yasim da 17.. ancak FANATIK61'in yazdigi bigi fener taraftarinin arabasi Trabzonda korna ata ata gezdiyse nerde bizim Trabzonsporlugumuz diye de sorarim size.. nitekim ben bu yasima ragmen Trabzonda o manzarayla karsilassaydim Allah'tan baska hiçbirsey benim o arabalari taslamami engelleyemezdi.. Trabzon halkindan eskiden korkardi eziklerin taraftarlari.. Eskiden ben kçük çocukken söylerlerdi "Trabzonda fner formasiyla gezemeyiz, gezersek bir kamyon dayak yeriz" derlerdi.. ama artik Trabzonda isler degismis.. Ne yazik ya......

kelkitli29
30.04.2006, 09:27
bence hocanin taktigi son derece iyidi. Yattarayi ikinci yari sokmasi iyidi. Ama sanssizlik vardi iste. Birde unutmadan Servetin Stepanovu bilerek bictigini düsünüyorum. Millan cikti oyun koptu. Ah su direk topu nasil girmez ya. Trabzonun degilde herhangi bir takimin macina baksam ayni pozisyon 10 da 8 gol olur. Bizde sans yok arkadas.

U.Sadıkoğlu
30.04.2006, 10:01
ne kornasi birader kornayi nerde çalar o adam biliyonmu uyduruk kiydirik bi mahallede gormedinizmi maçtan sonra olanlari febeliler 4 saat emniyette kalmis

Onur
30.04.2006, 10:03
1-Beceriksizlik

2-Sans

3-Milan'in sakatligi(Burda fb lilerin onun üstüne oynamalar etkiti oldusmileys/smiley7.gif)

My
30.04.2006, 10:03
Halilhodziç yanlislari</font>

</font>
Ergun Ata</font>
eata@fanatik.com.tr</font>

</span>Iki büyük hata vardi Trabzonspor’a
maçi kaybettiren. Ama önce dogruyu söyleyelim. Halilhodziç’in üçlü ve
de güçlü Fenerbahçe orta alanina önlem için 4 silahindan birini
kulübeye çekme karari yerinde. Bu kisinin Yattara olmasi, bir teknik
adam tercihi.</font>

30.04.2006

Fenerbahçe, Yattara tehlikesi olmadigi ve
Fatih Akyel aksadigi için kendi sol kanadini, geriden müthis çikislar
yapan Ümit Özat’in, çogu kez Tuncay, zaman zaman da Appiah’la uyumu
sonucu çok iyi kullandi. Hemen hemen bütün ataklar buradan geldi. Ancak
futbol sansi Trabzonspor’dan yana oldu da, Szymkowiak’in savunmanin
arkasina sizmasiyla ev sahibi ekip öne geçti. Buraya kadar normal.

Ilk hata su: Trabzonspor ikinci devreye Yattara ile baslamaliydi. Çünkü
Yattara genis alan seven ve ancak böylece etkili olabilen bir oyuncu.
Eger sahada olsa, Trabzonspr belki de farki artirarak ciddi bir skor
rahatligi yasayabilecekti. Ama Halilhodziç, bekledi, birakin rakibin
risk aldigi beraberlik dönemini, takim yenik duruma düstükten sonra
Yattara’yi kullanma kararini verdi. Kapanan Fenerbahçe savunmasinda o
haliyle bile is yaptigina, Fatih’e çok sik ama ise yaramayan bir gol
attirdigina göre düsünün risk alan Fenerbahçe’yi.

Ikinci hataya gelince: savunmanin en iyisi Stepanov, maçin hemen
basinda kafasina aldigi darbe ile sakatlandi. Sargili halde oyuna devam
etti. Fenerbahçe esitligi sagladiktan sonra forvete takviye yapip, daha
etkili gelirken ikinci sakatligini yasadi. Dakika 57. Sadece 30 saniye
sonra devam edemeyecegi anlasildi. Yerine hazirlanan Ferhat, oyuna
girdiginde dakikalar 67’yi gösteriyordu ve bu arada Trabzonspor,
Semih’in attigi ikinci golün santrasini yapiyordu. 10 dakika baskili
oynayan rakibe 10 kisiyle devam etme zorunda kalma yanlisi, tartismasiz
bir kenar yönetim zafiyetidir.

Maçin bir de Fenerbahçe’nin beraberlik golünden önce sans ani vardi,
Szymkowiak’in vurusunun direkten döndügü, devaminda, Hasan’in vurusunda
topu Rüstü’nün köseden çikardigi. Bu da var tabi ki futbolda ama
sonuçta futbol hatalar oyunudur. Hata yapanin kazanma sansi yoktur.
Trabzonspor da kenar yönetiminin hatalarinin bedelini agir ödedi.
Fenerbahçe hak ettigi galibiyeti, belki de sampiyonlugu aldi.
</font>

Hasan Cubukcu
30.04.2006, 10:56
Bizim futbolcularin cogu profesyonel degillerfutbolcularin cogunda pustluk yok , kardesim futbolcuysan yapacaksin futbollun kurallari bu tuncay nasil yapiyorsa sende yapacaksin . Insanlar göre göre ogrenirler bunlar hic maclarini veya baska maclar izlemiyorlarimi yahhhuu.

Jackdaniels
30.04.2006, 11:10
Bizim tek sansizligimiz basimizda teknik adam yerine bi kütügün bulunmasidir...

Şenol YİĞİT
30.04.2006, 11:11
VAHID HALILHODZIÇ(TRABZON TARAFTARINI ÇILLDIRTAN ADAM)smileys/smiley7.gif

gurbetçi 61
30.04.2006, 11:27
suçlu hoca,bunun lami cimi yok,senin elinde türkiyenin en iyi kanat oyuncusu var ama yedek,korkak hocalar yüzünden her sezon sefilleri oynuyoruz,yeter artik,eger maç 1-0 iken adam degistirse farkli kazanirdik,

aydingursoy
30.04.2006, 11:28
MAÇA BAKTIGIMIZ ZAMAN ANA SORUNLARI YAZARSAK;

DEFANS OYUNCUMUZ SAKATLANDIKTAN SONRA YERINE GIRECEK KISIYI GEÇ SOKMAMIZ.. (en azinda 10dk. sonra oyuna girdi.)

YATTARA ve ÖMER RIZA gibi RAKIP TAKIMIN BOS ALANLARINI IYI DEGERLENDIREBILEN.. yani dünkü maçta 1-0 iken 2.yarida rakip galibiyet için yüklenirken bu 2 oyuncunun 2. baslangicinda alinmasiyla FARKLI BIR GALIBIYETE gitmis olurduk...

direkten dönen toplara SANSIZIZ diye bakmamaliyiz...

BIZIM TEKNIK ADAM HALIL HOCA bu hatalari yapmasaydi... BUGÜN BAYRAM OLACAKTI...ama yine malesef...

ihsanbayram
30.04.2006, 11:35
bu kadar pas hatasi yaparsan galibiyet mucize yenilmek kacinilmaz oluyor malesef

(bence problem yattaranin oynayip oynamamasindan kaynaklanmiyor ,1-0 öne gecmisiz iyi müdafa etmemiz gerekiyor biz ne yapiyoruz bol bol pas hatasi ,rakip o zaman kolay bindiriyor ,ilk yari ümit defalarca orta yapma imkani buldu ,denize bile orta yaptirdik sonra gol oldu,ondan sonra F. Akyelin hatalari)

aydingursoy
30.04.2006, 11:36
maça esnasinda etrafima baktigimda;

1.yarinin sonunda, GALATASARAYLILARIN mutlulugu, FENERLILERIN hüznü, ''30 hafta iyi oyna gel SAMPIYONLUGU kaptir'' gibi sözlerin dolastigi ilkyari sonunda..

FARKA GIDILECEK BIR AVANTAJI YAKALADIK derken, 2gol gelmesi... nekadar pasif geliyor..

2.yarinin sonunda, sevinen GALATASARAYLILARIN umutlarinin bittigi, FENERLILERIN SAMPIYONLUK kutlamalarinin baslatmasinigösterenbir45 dakika izledik... NE YAZIK KI...

frango
30.04.2006, 11:48
ne sanssizligi birakin bu isi ilk yari pozosyonun yok karambole bir gol atmissin tamamen mahkum oynuyosun ikinci yari bi tane tamamen becerisizlikten atamadigin bi pozisyonun var becerisizlik diyorum cunku alti pastan o topu iceri atamiyosan bu sanssizlik deyildir

Şenol YİĞİT
30.04.2006, 11:54
AYNEN DEDIGIN GIBI AYDIN GÜRSOY.STEPANOV SAKATLANIYO,ILK YARDIMCILAR HEMEN SAHAYA GIRIYO ELIYLE OYNAYAMAZ (DEGISTIR)DIYO.AMA BIZIM HALIL EFENDI HALA KALE ARKASINAGIDIP OYUNCUYA DURUMUNU SORUYO!!!TABI BUNLAR OLUP BITENE KADAR TAM 10 DAKIKA GEÇIYO.VE ARDINDAN FEBE BERABERLIK GOLÜNÜ BULUYO...NEYSE MAÇ DEVAM EDIYO1-1...AMA HALA BIZIM VAHID EFENDI ÜMIT,SERVET,DENIZVE ÖNDER GIBI TÜRKIYENIN EN YAVAS DEFANSINA KARSI YATTARAYI ALMAMAKTA DIRENIYO.VE ARADAN FAZLA DEGIL 10 DAKIKA SONRA 2.GOL...ONDAN SONRA NE OLUYOSA BIRDEN YATTARAYI OYUNA ALASI GELIYO...DAKIKA 72 FALAN...(VAHIDIN DÜSÜNCESI HERALDE SÖYLEYDI;YATTARA GIR VE SU BENIM PISLIGIMI TEMIZLE DER GIBI)ZATEN ADAM GIRIYO VE 5 DAKIKA SONRA ASISTINI YAPIYO HER ZAMANKI GIBI...

YANI BENIM ANLATMAK ISTEDIGIM BU ADAM OYUNCU DEGISIKLIGINI NE ZAMAN YAPILACIGINI BILMIYO,YADA NE BILIM, BEN BILMIYORUMDUR!!!ANLAYAMADIM GITTI

aydingursoy
30.04.2006, 12:00
2. yari hakkinda denebilecek kisave öz ;

2.yariya YATTARASIZ.. ÖMER RIZASIZ...çikarsanne zevk ne skor aliriz..

sametaydin
30.04.2006, 12:57
halilodziçin kötü niyetli oldugunu düsünmüyorum ama yetersiz bence. bu hocanin hatalarini türk hocalardan birisi yapsaydi simdiye kadar çoktan kovulmustu.

Y.Sert
30.04.2006, 13:07
beceriksizlik+sansizlik

helal..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emiroğlu
30.04.2006, 13:33
Meyler MEydanda Kimse KOrna Flan Basmadi.. Ayricaa O Fener Taraftari 4 Saat Emniyette Tutuldu.. Onlari Bogmak Isteyen Taraftarimizida Cevik Kuvvet. HErifler Korkularindan Giklarini Cikartamadilar..

Hasan Cubukcu
30.04.2006, 13:40
onu bunu bileme , hücüm etmek eniyi savunmadir bunuda futbolcularda antrenörde bilmiyorsa cok üzücu , ya ezeceksin ya oynamayacaksin . Arkadasin birisde yukarda yaziyor korkak oynata oynata cileden cikaracak su antrenörler bizi , bize engin cinar ( Kosmos engin)gibi cilgin antrenörel lazim .

keramiya
30.04.2006, 15:17
MAÇA BAKTIGIMIZ ZAMAN ANA SORUNLARI YAZARSAK;

DEFANS OYUNCUMUZ SAKATLANDIKTAN SONRA YERINE GIRECEK KISIYI GEÇ SOKMAMIZ.. (en azinda 10dk. sonra oyuna girdi.)

YATTARA ve ÖMER RIZA gibi RAKIP TAKIMIN BOS ALANLARINI IYI DEGERLENDIREBILEN.. yani dünkü maçta 1-0 iken 2.yarida rakip galibiyet için yüklenirken bu 2 oyuncunun 2. baslangicinda alinmasiyla FARKLI BIR GALIBIYETE gitmis olurduk...

direkten dönen toplara SANSIZIZ diye bakmamaliyiz...

BIZIM TEKNIK ADAM HALIL HOCA bu hatalari yapmasaydi... BUGÜN BAYRAM OLACAKTI...ama yine malesef...

AYNEN KATILIYORUM BU KARDESIME..INSAN BIRAZ SANSINI KENDI YARATIR..BIZIM HOCA 2 ZAMANLAMAYA DOGRU YAPSAYDI MAÇ BIZIMDI.

selcjK
30.04.2006, 15:27
tamam benim suçlu rahatladiniz mi?

Tahir
30.04.2006, 15:46
Sans futbol için önemli faktördür ama hak etmek daha önemlidir aksam biz hak etmedik.Yanlis anlasilmasin yapmak istedigimizi de yapamadik onun için hak etmedik

Muhammet Ali Senocak
30.04.2006, 17:19
tek sucLu vahid baska kimse deiLLLLLLLLLLLLsmileys/smiley7.gif

the real
30.04.2006, 18:23
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>HALILHODZIC'DEN YATTARA SAVUNMASI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, Fenerbahçe karsisinda ilk 11'de Yattara'yi düsünmedigini belirterek, "Fenerbahçe'ye karsi 4 forvetle oynayamazdik. Onlar da 1 forvetle oynadilar" dedi.

Sergiledikleri performansla yenilgiyi hak etmediklerini ifade eden Halilhodzic, "Fenerbahçe'yi yenme adina her imkanimiz vardi. Maçi kaybetme nedenimiz, oyun içerisindeki birkaç kritik anin hiçbirisinin lehimize gelismemesiydi. Ilk yarida Fenerbahçe'nin oyununu iyi kontrol edip golü de bulmamiza ragmen 2. yarida yakaladigimiz gol firsatlarini degerlendiremedik" diye konustu.

Maçin kilit aninin Stepanov'un sakatlanmasi oldugunu kaydeden Halilhodzic, "Çünkü bu sakatlik sirasinda 2. golü yedik. Fenerbahçe'nin 3. golünün de ofsayt oldugunu düsünüyorum. Istanbul'da oynanan ilk maçta hakemler galibiyetimizi almisti, yine aynisi oldu. Hakemlerin yönetiminden memnun degilim. 2. golün vermis oldugu moral bozuklugu üzerine 3. golü yemek bir dengesizlik getirdi. Tekrar hücum etmeye basladik, çok güzel ikinci bir gol bulduk. Üçüncü golü bulma adina da çabamiz vardi ama sans bizim yanimizda degildi. Oyuncularim iyi oynadilar ama futbolda kontrol altinda tutamayacaginiz seyler de olabiliyor" seklinde konustu.

Halilhodzic, Yattara'nin ilk 11'de yer almamasiyla ilgili olarak ise sunlari söyledi:

"Fenerbahçe'ye karsi dört forvetle oynayamazdik. Onlar da bir forvetle oynadi. Golü atana kadar Fenerbahçe'nin pozisyonu yoktu. Direkten dönen toplarimiz gol olsaydi ne olacakti? Büyük ihtimalle maçi biz kazanacaktik. Fenerbahçe çok sans yakalayamadi ama yakaladiklarini da atti. Bizim gol atma adina birkaç sansimiz vardi. 2. golü dogru zamanda atsaydik maçi büyük ihtimalle galip bitirirdik."

</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>86
kez okundu
2006-04-30 13:24:51

</TD></TR></T></T></TABLE>

vahid efendiye takdimimdir;

basinda bulundugun takimin saha ya çiktigi anda kaybedecek neyi vardi? fenere 1-0 da yenilse 5-0 da yenilseankara ve BJK maçini aldiktan sonra ligi hemde üçüncü bitirerek uefaya gidecek....suana kadar büyük bir maç öncesi hiç bu kadar rahat bir pozisyonda olmamis tiTS. Sezon boyunca hep hayal kirikliklari yasayan ts taraftarinin biraz olsun gülmesini saglayacak FB galibiyetini onlara çokmu gördün? KAybedecek neyin vardi? Yattarayi ilk yari oynatmaman kabul edilebilir ama ikinci yari tuncay golü atanakadar abondene olmus geride bos alanlar birakmis fb DEFANSI RESMeN YATTARAYI SAHA ya davet ediyordu. AMA sen yine "70 den önce ne olursa olsun oyuncu degistitilmez" prensibini!!!!!!!! yine bozmadin.

PEki sayin vahid hoca bide senin pencerenden bakalim yukaridaki savunmana göre "fenere karsi 4 forvetle oynanmaz" demisin ya oynamadinda ne oldu yine maglup oldun. Bu adamlar her maçta gol atiyorlar forvetsiz çiksalarda oyunun gidisatini degistirecek silahlari var..sen ne yapacaksin onlarin attigindan fazlasini atacaksin ve bunun içinde hucum edecek sin...hiç degilse bütün hucum elemanlarini ve özellikle yattarayi ikinci yari oynatirdinda yine yenilirdin ama yukaridaki savunmanin aksine savunman alnin ak söyle olurdu "Galip gelmek için bütün kozlarimizi kullandik ama FBnin oyuncu kalitesinin üstünlügü bizim bütün çabalarimiza ve hamlelerimize yetmedi". iste bu noktada seni suçlayacak, "acaba" "keske" diyecek hiç kimse olmazdi ve kimbilir belkide galibiyet halinde kahraman olurdun...

ekranlarin basinda ve stadtaki milyonlarca kisiye bu korkak futbolu izlettirmemeliydin vahid bey .....helede kaybebedecek hiç bisi yokken helede rakip ezeliFB iken .....fener takimi manisadan 5 yedi nasil oldu? çünkü onlarin teknik direktörünün bir sistemi ve oyunanlayisi var. 3 yerim ama yedigimden daha fazlasini atarim felsefesini benim semisler.ve öylede oldu. Senin elindede hucum gücü yüksek adamlar varsa sende ayni düsünceyle oynayacaksin kaldki fBye savunma yapa takimlarin hali ortada

Sagdan bak soldan bak asagidan bak yukaridan bak,nereden bakarsan bak Savunman geçersiz ve mantik disi ve Suçlusun vahid bey.....

3-2 lik maglubiyetin teselli boyutundaki iki seyi1-GSnin sevincine sebep olmamak 2- vahidin akibetinin artik kesinlesmesi

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Özsu
30.04.2006, 20:03
sans faktörü çok önemLiydi we bu maçda bir kere daha ne kadar sanssiz oLdugumuzu anLadik...

bunLarin yanisira adem we erdinçin kötü futboLu, haLiLhodziçin yanLis taktikLeri maça damgasini wurdu!

mensure 61
30.04.2006, 20:13
Bu maçin ne kadar önemli oldugunu biliyorlardi ama malesef bunun bilincinde oynamadilar...Isteselerdi maçi alirdik ama her zaman oldugu gibi istemediler!!! Bir hafta boyunca taraftarlar ve yerel basin mesaj verdi peki futbolcular ne anladi..? gördük!!!

Emiroğlu
30.04.2006, 20:15
Neden Hic Resmini Koydugun Adamdan Bahsetmiyosun

mensure 61
30.04.2006, 20:17
Ben onun içinde yaziyorum

Emiroğlu
30.04.2006, 20:19
Bu maçin ne kadar önemli oldugunu biliyorlardi ama malesef bunun bilincinde oynamadilar...Isteselerdi maçi alirdik ama her zaman oldugu gibi istemediler!!! Bir hafta boyunca taraftarlar ve yerel basin mesaj verdi peki futbolcular ne anladi..? gördük!!!

o zaman takim ne yapti dicektin kardesim..

BOZOHAN
30.04.2006, 22:23
futbolda sansizlik denen birseye inanmiyordum. çikip adam gibi oynarsan kimse bilegini bükemez.

Bartuğ13
30.04.2006, 22:37
abi haklisin bükemez ama kaçan pozisyonlardan sonra tuncayin golü tamamen sansizliktan baska bir sekilde açiklanamaz.

ayrica stepanovun bence kasitli olarak sakatlamalari da var bir sebep olarak.hocanin hatalarini konusmayacam zaten.

ama tabi sansizliktan 3 gol yiyosan gidip 4 tane atacakasin

Berk Eren
30.04.2006, 22:51
nasil hoca yaa?hocanin yanlisi neymis?

-yattarayla baslamamis?(gs gibi fark yemek istiyodunuz galiba)

-stepanov sakatlanmis yerine adami gec almis oyuna(oyunu mu durdursaydi)

eger o 2 kez direkden donen top gol olsaydi maci farkli alacaktik,sonra vahid hoca basarili diil futbolcular olacakti dimi?

yattarayi gec aldi diyenlerede takilmiyorum bi anda o muthis pozisyon oldu tam takim muthis oynarken golu yedik hemde pespese iki tane..sonrada yattara girdi..

hocanin tek yanlisi ferhati oyuna aldiktan sonra kenara diil ortaya almasiydi..

futbol mu nankordur,sans bu yaninda yoksa yapacak bise yoktur..iste bu cumle bence bu basligin cvbi..

son bise daha;stepanov sakatlandiginda yanina kdr kosan sonra durumunu ogrendiginde surat ifadesi okdr kotu olan baska bir hoca gordunuz mu dunyada??

zanoylu
30.04.2006, 23:01
nasil hoca yaa?hocanin yanlisi neymis?

-yattarayla baslamamis?(gs gibi fark yemek istiyodunuz galiba)

-stepanov sakatlanmis yerine adami gec almis oyuna(oyunu mu durdursaydi)

eger o 2 kez direkden donen top gol olsaydi maci farkli alacaktik,sonra vahid hoca basarili diil futbolcular olacakti dimi?

yattarayi gec aldi diyenlerede takilmiyorum bi anda o muthis pozisyon oldu tam takim muthis oynarken golu yedik hemde pespese iki tane..sonrada yattara girdi..

hocanin tek yanlisi ferhati oyuna aldiktan sonra kenara diil ortaya almasiydi..

futbol mu nankordur,sans bu yaninda yoksa yapacak bise yoktur..iste bu cumle bence bu basligin cvbi..

son bise daha;stepanov sakatlandiginda yanina kdr kosan sonra durumunu ogrendiginde surat ifadesi okdr kotu olan baska bir hoca gordunuz mu dunyada??

Yazinin her kelimesine katiliyorum. Milan'in Oynayamaz talimatini alinca adamin dünyasi yikildi adeta

zanoylu
30.04.2006, 23:15
Ayrica su takimda demir gibi kosan,pres yapan,ayagina hakim 2 ortasahamiz olsa o zaman yattara her maçta oynar.Ama aksam onla baslamak intihar olurdu zaten zemin islak tam kapasite hayatta oynayamaz.Hoca orta sahada basmak istedi haliyle bu adam yattara olamazdi oyun döndü normal olarak risk aldi...

Mert67
01.05.2006, 11:38
bence sansizlik ikinci golü atsaydik maç dönmezdi.
smileys/smiley19.gif

mahmuter61
01.05.2006, 11:50
Biz Vahid hocayi biraz fazla elestiriyoruz adam elindekilerle bundan iyisini neölçüde yapsin birazda sans lazim girmiyo direkleri dövüyorsun sonra olmadik top gol olarak kalenize giriyor sakatlik falan hocanin bu takima zara verdigine inanmiyorum.Bu malubiyette hangi hoca olsa elestirilirdi bizler dozumuzu asiyoruz biraz fazla duygusal davraniyoruz.Orta sahada neyapti takim bu hocanin sorunu diyenlere adam kimi oynatsin???Adam mi var beyin görevi yapacak!!Busene transferleri görcez hanginiz tasgibi takim kurulacagina inaniyor!Daum gitsin Rizeyi-Konyayi-Malatyayi sampiyon yapsin ozaman ben isin hocada bittigine inanayim...

Lokman
01.05.2006, 11:52
Bence hocada çokta suç yok tamam yattarayi almamasi hataydi ama oldu birkere. Suç bence bizde biz taraftarlarda birazda biz maça öyle ölümüne konsantre oluyoruzki öyle hazirliklar yapiyoruzki zaten küçük bir sehirmerkezinde futbolcular bunlari görüyor ve tedirgin oluyor tamam bu onlarida birnebze motive ediyor fakat bunun yaninda stres ve sinirde yapiyor topcu maçin sehir için asiri önemini anliyor ve böyle bir maçta hata yapmamak için sorumluluktan kaçiyor topu ayaginda tutmuyor dikine oynamiyor kaptirma riskine girmiyor ne yapiyor yana oynuyor.Onun içindirki sevgimizin sevdiklerimize zarar vermesine mani olamiyoruz birkere fener maçina normal bir maç gibi baksak ve takimi öyle motive etsek bitecek bu is bence.

Birde hocayi yattarayi almadi diye suçluyoruz hakliyizda biraz ve fakat maç 1-2 iken yattara topu ümite kaptirmasa appiah o pasi atamayacak çikmakta olan defans dengesiz yakalanmayacakti ve belkide maçç dönecekti çünkü fenerde stres baslamisti rüstünün yedigi golden sonraki tepkisine dikkat adamlar tedirgindi ama yattara için takimi ve hocayi asip kesenler lütfen üçüncü golü ve öncesini dikkatle incelesin .

hocaya suç bulmuyorum neden bulayimki en azindan fenerle disarida berabere kaldik ve hakkimiz yendi besiktasi disarida yendik gs ile zorda olsa berabere kaldik(hoca ilk maçi nerede izledi ve maçin skorunu bilen bilir )sanki her yil fenere 5 gs ye 6 bjk ya 7 mi atiyordukta bak buyil yenildik diye hocayi gönderelim bence bu hocanin bu takimdan ayrilmasi bizim için kayip olur bu benim fikrim katilanada saygi duyarim kizanada .

mahmuter61
01.05.2006, 11:59
Bu takimi bu hocami kurdu?Fenerin enbüyük artisi tutani iyi(Rüstü),bizim enbüyük eksimiz tutanimiz rezil(kaleci).Petkoviçi neden harcadilar bilinmez ama jeff den çokdaha iyiydi.Evet arkadaslar futbolu topçu oynuyo hoca degil Vahidi aramayalim petkoviç gibi!!!

makusla
02.05.2006, 20:18
SANSIZLIGIMIZ IKINCI YARININ BASINDAKI POZISYONDU. AMA TAKIMIN 5 DAKKA 10 KISI OYNAYIP GOL YEMESI BOYLE BI MAÇTA SON 15 DAKKA YATTARAYA SON 7 DAKKA DA OMER RIZA YA SAHADA YER VERILMESI TAMAMEN HOCA HATASI VE AYRICA 96 SENESINDEN IÇIMIZDE KALAN BI NEFRET VARDI BUNU BILE BILE BI TAKIM ASLA DEFANS OYNATILMAZ. AYRICA EN GÜÇLÜ DEFANS HÜCÜMDUR.

cemilsezgin
02.05.2006, 20:19
bu maçin suçlusu hocadir tek sorumlu

Bülent Bayraktar
02.05.2006, 22:27
suçlu çook sansimiz hiç yoqqq

61*TS*61
03.05.2006, 00:20
100% hoca yüzünden kaybettik, Vahid git istersen he bizi ve kendini falza üzmek istemiyorsan git...

objek
03.05.2006, 01:04
Yenilginin nedenleri cok arkadaslar deginmislerbenceonsezisi kuvvetli bir kaleci ikinci golde semihin topu kontrol ederken ayagindan kacirdigi ani iyi suzup cikardi. Yine ucuncu golde alex atilan pasta uyanik bir kaleci o topa bir sekilde cikip rakibi zorlardi cunku appiah topu gostere gostere atiyor nereye gidecegide belli zaten kalecimizin en zayif tarafi cikislarinin kotu veya hic olmamasi!! reflekslerine birsey diyecek yok birde direklerden donen toplardan sonra gelen beraberlik golunun cok erken gelip rakibin soktan cikmasina bizimde yinemi? olmayacak havasina girerek defansta paniklememiz oldu .saygilar

İleli
03.05.2006, 02:33
one gecipte verdigimiz belkide 10-11 mac oldu bu...sanssizlik olamaz herhalde var suclu yada suclular ama cikaramiyoruz!

toshiba
03.05.2006, 03:04
futbolda sansizlik denen birseye inanmiyordum. çikip adam gibi oynarsan kimse bilegini bükemez.

Peki gecen yil finalde milanin 3-0'dan maci kaybetmesi veya 90'li yillarin sonunda Bayern Munih'in 90'nci dakikada ve uzatmalarda yedigi golerle ingilizlere 2-1 yenilmesi yenilen takimlardan gelen bir sorunmu?