PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25. Hafta | Antalyaspor 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Tatar Kemal
04.02.2012, 20:16
futbol takımı değil de Türkiye'nin en pahallı mehter takımı: Trabzonspor. iki ileri bir geri.

başka sözüm yok hakim bey. bize herşey müstehak.

HIRCINBEY
04.02.2012, 20:17
Üstümüzdeki rakiplerden birinin yada ikisinin muhtemel puan kaybı yaşayacağı haftada; Öyle bir takım düşününki karşılarında sanki barcelona varmış gibi topu ileriye pas yaprak değilde tolganın kaleci atışlarıyla taşımaya çalışsın ve öyle bir takım düşününki takımın en iyisi mustafa yumlu olsun:(

Göktuğ Altuntaş
04.02.2012, 20:18
ben penaltı posiyonları hakem fln onlara hiç birşey demiyorum bugün bizim takım 2 pas yapamadı oyuncuların hepsi inanılmaz kötü oynadı antalya gibi takım bize üstünlük kuruyorsa daha ötesi yok zaten..

SALDIRAY
04.02.2012, 20:19
Yahu hakem hakem diyoruzda bizim topçular çok mu iyi oynadı ? Tolga dışında top oynayan adam yoktu!!! Bu kadarda vurdum duymazlık olmaz. Mustafa Yumlu gibi sırık adamı stoper diye koymuşlar oraya. Penaltıyı durduk yere onun yüzünden ikilettik. Hakem ne yapsın ? Eyvallah mı çeksin. Gerçi penaltı da penaltı değildi. Ama olsun senin kalecin topu tutuyor ama amatör bir oyuncun yüzünden atış tekrarlanıyor. Ya ilk yenen golde Serkan'a ne demeli ? Adamlar rahatlıkla şut çekiyor basan yok . Yazık. Burak zaten ayrı havalarda. İyi kırmızı kart yemedi.

Tyler Durden
04.02.2012, 20:20
yahu arkadas hala hakem diyenler var.
bana gore tekrarlanisi degil ama penaltinin kendisi yanlisti.mustafanin pozisyonu daha bir penaltiya benziyordu..
peki tartisma konumuz bu mu olmali?o zaman eziklerden ne farkimiz kaldi.
allah rizasi icin biri bana anlatsin..son 3 dakika haric karsi kaleye kac kere gittik.kac tane korner kullandik,kac pozisyona girdik.
turkiyeyi hic tanimayan adam bu maci izlese,trabzonspor hakkinda ne dusunurdu?
ben soyleyeyim, kume dusmemeye oynuyor ondan bir puana yatiyor diye dusunurlerdi.
bu takimin kotu oynamaya hakki yok mu diyeceksiniz.var ama sezonun ucte ikisinde rezil futbol oynamaya haklari yok arkadas.
sezonun ucte ikisi bitti, iyi oynadigimiz mac sayisi 3 veya bilemedin 4.
geriye kalan butun maclarda ezik takimlar gibi geriye yaslandik.
yeri geldi burak'in yeri geldi tolga'nin kisisel becerileri sayesinde mac aldik.
eee simdi butun bunlardan sonra sorun hakemlerdemi yani.
tedavi icin teshisi dogru koymak lazim.bu takim top oynamiyor.
cl maclarini bir kenara koyun..zira inter maci haric iyi oynadigimiz cl maci yoktu zaten.klasik kapanarak puanlar topladik.
bu dogruydu ama.zira orasi devlerin ligi..
peki ya lig maclari, ayni zihniyetle cikmak da ne?
istanbul ucuzleri bu denli dokulurken sen puan olarak bu kadar gerideysen hic kusura bakma ama
sen siradan bir takimsin..
ben en buyuk sucun senol hocada oldugunu dusunuyorum.30 kisilik kadroda ne rotasyon var ne birsey.
surekli ayni adamlar.surekli ayni degisiklikler,surekli ayni taktikler..
taktik dedigime bakmayin.taktikten kasit burak'a atilan toplar.
topu alan geriden top sisiriyor.en gerideki mustafa hatta giray burak'i pozisyona sokmaya calisiyor.
boyle bir taktik anlayisi olabilir mi?
hani eskiden mahallenin cok iyi top oynayan buyuk abileri olurdu.bu abilerden biri takima girdimi herkesi calimlayip
gol atsin diye herkes topu ona atmaya calisirdi.bizim yaptigimizda bu iste..
burak'a topu sisir, atarsa atar atamazsa ruhuna el fatiha..
uc sifir yenil ama bu takimin kimligiyle oynayip yenil.kardesim burasi turkiye ligi..
bu takimin formasi ilk dorde giriyor zaten..hoca biraz iyiyse zirveye oynuyor.
ama senol hocam sagolsun ne yaptigini kendiside bilmiyor.
bu oyuncu kadrosunda cok gereksiz adam var katiliyorum ama bu aksam ki topu oynatabilmek icin
ekstra caba gostermek lazim..
karsinda anadolunun vasat takimlarindan biri var.tita disinda dise dokunur bir futbolcusu olmayan
antalyaya bu kadar boyun bukulur mu?
senol hoca illa bizde kalacaksa,hoca olarak degil yonetici olarak kalmaya devam etsin..
hoca olarak kalacaksa gidip ikinci liglerden futbolcu begenen unal'i degil futbolcudan anlayan ersun hoca ayarinda bir yardimci alsin..

Joomla!
04.02.2012, 20:22
futbol takımı değil de Türkiye'nin en pahallı mehter takımı: Trabzonspor. iki ileri bir geri.

başka sözüm yok hakim bey. bize herşey müstehak.

mehter takımı deyip haksızlık etmeyin. mehter takımlarında 2 ile 1 geri diye bir yürüyüş şekli yoktur.

Salidani
04.02.2012, 20:24
yahu arkadas hala hakem diyenler var.
bana gore tekrarlanisi degil ama penaltinin kendisi yanlisti.mustafanin pozisyonu daha bir penaltiya benziyordu..
peki tartisma konumuz bu mu olmali?o zaman eziklerden ne farkimiz kaldi.
allah rizasi icin biri bana anlatsin..son 3 dakika haric karsi kaleye kac kere gittik.kac tane korner kullandik,kac pozisyona girdik.
turkiyeyi hic tanimayan adam bu maci izlese,trabzonspor hakkinda ne dusunurdu?
ben soyleyeyim, kume dusmemeye oynuyor ondan bir puana yatiyor diye dusunurlerdi.
bu takimin kotu oynamaya hakki yok mu diyeceksiniz.var ama sezonun ucte ikisinde rezil futbol oynamaya haklari yok arkadas.
sezonun ucte ikisi bitti, iyi oynadigimiz mac sayisi 3 veya bilemedin 4.
geriye kalan butun maclarda ezik takimlar gibi geriye yaslandik.
yeri geldi burak'in yeri geldi tolga'nin kisisel becerileri sayesinde mac aldik.
eee simdi butun bunlardan sonra sorun hakemlerdemi yani.
tedavi icin teshisi dogru koymak lazim.bu takim top oynamiyor.
cl maclarini bir kenara koyun..zira inter maci haric iyi oynadigimiz cl maci yoktu zaten.klasik kapanarak puanlar topladik.
bu dogruydu ama.zira orasi devlerin ligi..
peki ya lig maclari, ayni zihniyetle cikmak da ne?
istanbul ucuzleri bu denli dokulurken sen puan olarak bu kadar gerideysen hic kusura bakma ama
sen siradan bir takimsin..
ben en buyuk sucun senol hocada oldugunu dusunuyorum.30 kisilik kadroda ne rotasyon var ne birsey.
surekli ayni adamlar.surekli ayni degisiklikler,surekli ayni taktikler..
taktik dedigime bakmayin.taktikten kasit burak'a atilan toplar.
topu alan geriden top sisiriyor.en gerideki mustafa hatta giray burak'i pozisyona sokmaya calisiyor.
boyle bir taktik anlayisi olabilir mi?
hani eskiden mahallenin cok iyi top oynayan buyuk abileri olurdu.bu abilerden biri takima girdimi herkesi calimlayip
gol atsin diye herkes topu ona atmaya calisirdi.bizim yaptigimizda bu iste..
burak'a topu sisir, atarsa atar atamazsa ruhuna el fatiha..
uc sifir yenil ama bu takimin kimligiyle oynayip yenil.kardesim burasi turkiye ligi..
bu takimin formasi ilk dorde giriyor zaten..hoca biraz iyiyse zirveye oynuyor.
ama senol hocam sagolsun ne yaptigini kendiside bilmiyor.
bu oyuncu kadrosunda cok gereksiz adam var katiliyorum ama bu aksam ki topu oynatabilmek icin
ekstra caba gostermek lazim..
karsinda anadolunun vasat takimlarindan biri var.tita disinda dise dokunur bir futbolcusu olmayan
antalyaya bu kadar boyun bukulur mu?
senol hoca illa bizde kalacaksa,hoca olarak degil yonetici olarak kalmaya devam etsin..
hoca olarak kalacaksa gidip ikinci liglerden futbolcu begenen unal'i degil futbolcudan anlayan ersun hoca ayarinda bir yardimci alsin..

hislerime çok ii tercüman oldun..tespitler çok doğru..:alkış:ama en çok üzüldüğüm konu takımın bir taktiğinin olmaması ve maçı kazanmak için çaba harcamaması.

Dawsofield
04.02.2012, 20:29
orta saha diye bir şey yok. Barış Ataş'ı Sezer hangisi kaldıysa oynasın daha iyidir şu Colmandan da diğerinden de. Böyle rezillik olmaz, o formayla dalga geçilmez.

Kıvanç Çuvalcı
04.02.2012, 20:30
Cok uzun zamandir izledigim en kotu Trabzon vardi bugun sahada,kazanmamiz mucize gibi bir sonuc olurdu.

Oruç
04.02.2012, 20:30
Şenol Güneş filozof. Laf yok. Filozofların yaptıklarını normal adamlar anlamaz derler. Eski yunanda falan hani. Ama şimdi düşünüyorum eski Yunan'daki filozoflar gerçekten mal mıydı diye...

Yahu kabak tadı verdi artık bu muhabbet. Her kötü sonuçtan sonra Şenol Hoca'yı Felsefe yapmakla suçlamak. Yok Filozof'tu bilmem ne.

Bu muhabbeti açan herkes için yazdım bunu. Nereye saldıracağınızı bilmiyorsunuz. Madem sinirlendiniz, girmeyin bir kaç saat foruma. Sağa sola sataşmak zorunda mısınız anlamıyorum.

Ya Burak'a sallarsınız ya da Şenol Hoca'ya. Doğru düzgün eleştirseniz kimsenin bir şey diyeceği yok ama uyduruk şeyler yazıp duruyorsunuz sürekli.

Yok Burak bencilmiş. Sanırsın bu forumdakilerin hepsi süperegolarıyla hayatlarını sürdürüyor. Hey Allah'ım...

Not: Ben Felsefe'ciyim.

TS61_NL
04.02.2012, 20:31
Bizim kotu futbol oynadigimiz dogruda bu hakemi baglayan bir faktor olup aleyhimize bu kadar onemli dudukler calma hakkini vermiyor kendisine. Zamaninda sikebahcenin iyi oynayipta golleri bulamayip hakemin uydurdugu bir penaltiyla son dakikada kazandiginda seredsiz s. Yula soyle konusmustu: tamam, penalti penalti degildi (nasil boyle objektif olabildi bende sasirmistim) fakat Allah icin sikebahce bu maci iyi oyunuyla kazanmayi hak etmedi mi? Kisacasi: iyi oynuyorsun diye hakemin seni galibiyete goturecek hamleleri ne kadar sacma ve anlamsiz ise, kotu oynadigin zamanda hakemin seni maci kaybettirecek sacma ve anlamsiz dudukleri dogrudur.

Travelair
04.02.2012, 20:31
Futbolcularımız iddaa oynasa bu kadar kötü oynayabilirler miydi bilmiyorum

Kadir
04.02.2012, 20:32
Yahu kabak tadı verdi artık bu muhabbet. Her kötü sonuçtan sonra Şenol Hoca'yı Felsefe yapmakla suçlamak. Yok Filozof'tu bilmem ne.

Bu muhabbeti açan herkes için yazdım bunu. Nereye saldıracağınızı bilmiyorsunuz. Madem sinirlendiniz, girmeyin bir kaç saat foruma. Sağa sola sataşmak zorunda mısınız anlamıyorum.

Ya Burak'a sallarsınız ya da Şenol Hoca'ya. Doğru düzgün eleştirseniz kimsenin bir şey diyeceği yok ama uyduruk şeyler yazıp duruyorsunuz sürekli.

Yok Burak bencilmiş. Sanırsın bu forumdakilerin hepsi süperegolarıyla hayatlarını sürdürüyor. Hey Allah'ım...

İmzamı atarım..

Şenol Güneş'e Burak Yılmaz'a laf atanlar; Sadi Tekelioğlu'nu Tomas Jun'u hak ediyor..

Cengiz Çubukcu
04.02.2012, 20:34
Evet doğru idi ama biz de diyoruz ki bu kurallar, söz konusu TRABZONSPOR olunca doğru oluyor.

Antalya'nın attığı gol ile geçen yılki satılmışşehirde attığımız gol arasındaki fark ne ?

NOT: Rezil oyunumuza katılıyorum bunun hiç bir izahı olamaz !

her maçın hakemi bu tür benzer pozisyonlarda farklı kararlar verebilirler, geçen sene eskişehir maçında berabere kalmamız sorun değil zaten şampiyonluğu nasıl kaybettiğimizi dünya alem biliyor.... galatasaray ya da fener onların arkasında medya gücü var ve kazanmak için her yola başvururlar haksızken bile ağlar durur her şeyi eleştiriler, biz onlar gibi olmamalıyız...gün gelir hakem hatası bizim lehimize gelişir şenol güneşin dediği gibi ''adalet derin bir hazinedir bir gün gelir herkese laım olur '' :)

Oruç
04.02.2012, 20:35
Maçtan önce de yazdım her şeyi abartıyoruz. Galibiyeti de mağlubiyeti de. Bursa'yı yendik millet coştu forumda. 'Play off'a 2. gireriz, bir senede iki kupa alırız falan... Yenildik mi öldük bittik...'

Biri hakeme avantaj kuralını hatırlatmalı. Adam maçın içine etti. Yönetim de sussun. Gitsin Henri'ye, Adrian'a milyonları saçsın. CL'den bir sürü para gelsin ama yine transfer yapmasın. Ne güzel iş.

Nihat Günay
04.02.2012, 20:35
Orta sahaya Gökdeniz ve Jaja'yı geri alalm.

Kıvanç Çuvalcı
04.02.2012, 20:38
Bu mac icin kimseyi sucmalaya,tek tek suclu aramaya gerek yok tum takim rezildi,hepsi kotu oynadilar o aptalca yapilan penalti olmasa kaybetmezdik belki ama kazanmak icinde hic bir sey yapmadik bu maci bir an once unutmak istiyorum hic yakismadi gercekten feciydik yani...Yalniz Colman tam anlamiyla rezildi orta sahamiz yoktu resmen.

Bordo_MaviM_61
04.02.2012, 20:39
Bu maçla ilgili söylemiyorum ciddiyim nasıl ki Barışı, Saparayı kiraladık bence ilk fırsatta Henri, Adrian ve Colman'ı ortalama bir fiyata satmalıyız.
Colman iyi topçu amenna kabul ama canı isterse? Şimdi maaşını mı azaltalım Colmanın zira iyi oynayınca zam istiyordu?

Yani bence yeterli süre geçti Adrian ve Henri'den de beklediğimiz katkıyı alamayağız. Zorlamanın inatlaşmanın anlamı yok.

TSelif
04.02.2012, 20:40
her maçın hakemi bu tür benzer pozisyonlarda farklı kararlar verebilirler, geçen sene eskişehir maçında berabere kalmamız sorun değil zaten şampiyonluğu nasıl kaybettiğimizi dünya alem biliyor.... galatasaray ya da fener onların arkasında medya gücü var ve kazanmak için her yola başvururlar haksızken bile ağlar durur her şeyi eleştiriler, biz onlar gibi olmamalıyız...gün gelir hakem hatası bizim lehimize gelişir şenol güneşin dediği gibi ''adalet derin bir hazinedir bir gün gelir herkese laım olur '' :)

Herkes herşeyin farkında zaten. Geçen sene ile aradaki tek fark ise geçen yıl hakemleri de yenen arzulu istekli bir takım olmamızdı.

Yalnız benim isyan ettiğim şu ;tamam kötü olabiliriz ama bu bize haksızlık yapılmasının normal olmasını mı gerektirir.

Cengiz Çubukcu
04.02.2012, 20:43
Herkes herşeyin farkında zaten. Geçen sene ile aradaki tek fark ise geçen yıl hakemleri de yenen arzulu istekli bir takım olmamızdı.

Yalnız benim isyan ettiğim şu ;tamam kötü olabiliriz ama bu bize haksızlık yapılmasının normal olmasını mı gerektirir.

haksızlık dediğim gibi bir gün bize bir gün diğer anadolu takımlarına :)

Berkan
04.02.2012, 20:43
Barcelonada hakem hatalarından yakınıyor ama değişen fazla bir şey yok, sistem aynı :)

Oruç
04.02.2012, 20:44
Bize haksızlık yapıldığında konuşunca 'yahu hala hakem diyorsunuz' moduna geçenler var burada Elif Abla.

Biz kabul ediyoruz takımın berbat oynadığını. Bunun yanında hakem de berbattı diyoruz ama bu bazılarının zoruna gidiyor sanki.

İlla ki Burak'a, Hoca'ya sallayacaklar ya. Hiç hakem mevzusuna girmiyorlar bile konu dağılmasın diye.

Samet Türkmen
04.02.2012, 20:45

1- Ben Burak'ı şu an savunuyorum kendi konusuna bakarsan görürsün. Ama Şenol hoca'nın yanlışlarını neden görmek istemiyorsunuz anlamıyorum. Ben bu kadar inat edeni görmedim taraftarla.

Elindeki kadro yetersiz olabilir ama olan oyuncuları oynatmalısın. Bence Şenol hocayı eleştirmeyin diyen mesajlar kabak tadı verdi. Başarılarına, hizmetlerine laf eden yok.

drkabus
04.02.2012, 20:46
böyle futbola normal sonuç. adamakıllı üç pas yapamıyoruz. maçın sonlarındaki kornerler hariç hiç kornerimiz yok. bir ara baktım antalya 8, trabzon 0 korner kullanmış. bu futbolla şampiyonluk mu gelecek! ama yapacak bir şey yok. bize yine sonuna kadar desteklemek düşer.

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2012, 20:47
Gitti şampiyonluk.

arifberkay
04.02.2012, 20:48
Kimse kusura bakmasın ben bu Adrian ve Henriqe transferlerinde art niyet ararım arkadaş kimse babamın oğlu değil...

Furkan S.
04.02.2012, 20:48
Gitti şampiyonluk.

sanki elimizdeydi.....

Bordo_MaviM_61
04.02.2012, 20:49
Kimse kusura bakmasın ben bu Adrian ve Henriqe transferlerinde art niyet ararım arkadaş kimse babamın oğlu değil...

Eleştiri olsun diye demiyorum inanın galip geldiğimiz maçlarda da bu iki arkadaşın performansı vasatın altı..

TSelif
04.02.2012, 20:49
haksızlık dediğim gibi bir gün bize bir gün diğer anadolu takımlarına :)

Bizden sıra hiç gelmiyor Edirne tarafına işte süper tespit :)

Bize haksızlık yapıldığında konuşunca 'yahu hala hakem diyorsunuz' moduna geçenler var burada Elif Abla.

Yılmaz ben oyunu da eleştirdim zaten . Celustka neden oynamaz dedim . Maçı almak için ne yaptık dedim . Bu kadar ruhsuz hiç görmemiştim dedim. Tolga arkadaşlarını fırçalasın da dedim... ama ekledim bunların yanında hakem de var dedim .Bu yani sadece bu :)

Neyse herşey çok daha güzel olacak inşaALLAH :)

10-61
04.02.2012, 20:51
hakem denilen mahlukatın Allah bin türlü belasını versin de bizim takımın ne oynadığını bi türlü çözemedim.kaç saat geçti hala moralim bozuk.antalyaya da ezildik ya hiç bişey demiyorum artık.

SEDAT
04.02.2012, 20:53
* Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam kesinlikle transfer yapmayı, sıfırdan kadro kurmayı beceremiyorlar...

arifberkay
04.02.2012, 20:55
Şenol Güneş : 'Bu mağlubiyet çok büyük kayıp'

Ben: Ayıp kayıptan çok daha büyük...

Furkan S.
* Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam kesinlikle transfer yapmayı, sıfırdan kadro kurmayı beceremiyorlar...

imza:alkış:

titanic
Sıfırdan kadro kurmak mı?Kimse sıfırdan doğru düzgün kadro kurma lksüne sahip değil.Adrian ve henriqe ne demeye alınmış anlamıyor olsamda kötü bir takım değiliz

Necat Ulusoy
04.02.2012, 20:56

Binbir euğraşla maça gidip morali alt-üst olan bir taraftar olarak böyle bir maçtan sonra düşüncelerimi yazma hakkımı kullanıyorum.

Evet her malubiyetten sonra tukaka çok yanlış da,
bu kdara ruhsuz ve ucube bir futbolu, taktiği, mücadeleyi kınamak zaten görevimiz olmalıdır. İyi mücadeleyele yenilmek başka, oynamadan rezil olmak başka...

hadi 1. yarıyı geçtik. be mübarek adamlar bari 2.yarı bir 15 dk. oynayın daa
o bile yeterdi. antalya gibi bu ligin en düz ve sıradan takımını 90 dk izlemek, savunma yapmak... neresini savunabilirz..

burak her maç aynı bencillik, şımarıklık, el kol hareketleri...

orta saha hak getire, çayda çıra...
bir olcan durdu, takım durdu

colman efendi sadece geri pas, bir tane adam geçip öne pas yapmaz mı bu adam.. kim yapacak bu işleri
adrian denen 10 numara sanki dün paftan geldi bu ilk maçıydı...

galiba haklısınız, sanırım bugün bi şey yazmamak daha doğru olacak !!!

Armağan Dere
04.02.2012, 20:56
Bize bu ezik futbolu izlettikleri için tüm takım ve teknik ekibe teşekkürlerimi iletiyorum..
Başka da bişey demiyorum..
Adama sorarlar gönderdiğin adamların yerine kimi aldın?

brnclhn
04.02.2012, 20:57
sıradan bi anadolu takımı mıyız acaba die düşünmeden edemiorum evet 4. yüz ama deplasmanlarda kazansak da böleyiz hep mahkum hep mahkum kontra kontra
ya büyük takımsak artık her maç baskı kurmalıyız yıllardır böyle taktiğimiz kötü oynayabiliriz ama mahkum oynamamalıyıııııııııııııız trabzonspora yakışır mı ben bu mantıkla oynamayı yediremiyorummmmmm her deplasmanımız aynı öne geçersek tamam golü yersek bitiyo maç yeter walla yaaaaa

Togrul
04.02.2012, 20:58
Arkadaşlar şu anda yaptığımız beş para etmez kısır konuşmalar. Şu anda takıma güven veren hiç sorun çıkarma potansiyeli taşımayan oyuncularımız hangi sizce? Tolga ve Mustafa yumlu. Neden? Çünkü bu takımın altyapısından yetiştiler. Altyapı senin değerindir. Alman futbolunu takip ediyorum. Şu anda takımlar altyapıya yatırım konusunda adeta birbirileriyle yarışa girmişler. Bunun sonucu olarakta alman milli takımına oyuncu seçiminde zorlanıyorlar. Bibirinden yetenekli oyuncular yetiştiriyorlar. Borssia Dortmund bu sene altyapı çalışmalarına 5 milyon avro ayırdı. Bizse sürekli olarak neden Jajayı almadın falanca mevkie ck diye oturacak oyuncuyu neden bulmadın diye yönetime sitem ediyoruz. Kısacası böyle derme toplama takım olarak devam ettiğimiz sürece bir sene şampiyonluğu kovalar 5 sene bekleriz. Eger transfer yaparak kadro oluşturma yoluna gidecek olursak her zaman İstanbul takımlarını geriden izlemeye mahkum olacağız. Çünkü doğal olarak çok pahalı oyuncu eşit şartlarda İstanbulu tercih eder. Bu gün şu takımda altyapıdan yetiştirdiğimiz 4 önemli oyuncumuz olsaydı böyle vurdumduymaz futbol seyretmezdik. Ben Şenol Güneşten eğitimci olması nedeniyle bundan sonra altyapı çalışmalarına öncelik vermesini istiyorum. Belki 2-3 sene kaybederiz ancak geleceğimizi de garantilemiş oluruz.

Necat Ulusoy
04.02.2012, 20:59
ayrıca bu maçtan sonraki en büyük kaybımız ; Şenol hocaya olan güvenim(iz)in kaybolması...

fanatikdevri
04.02.2012, 20:59
hiç bir takımın bugün Trabzonspor'un oynadığı gibi oynamaya hakkı yok,tartışılan bir sezonda hala maçları izlemek için cebinden para ayıran, 2 saatini de harcayan herkese ayıptı yaptıkları.
sporcu ruhuna ihanet ettiler,sporcu dediğin insan sahaya kazanmak için çıkar onun için çabalar ama bugün bizim futbolcular bıraksalar sahaya döşek atıp uyuyacaktılar.
90 dakikalık oyundan elimizde kalan koca bir hiç,sinirlenmekte ödülümüz.

SEDAT
04.02.2012, 21:01
ayrıca bu maçtan sonraki en büyük kaybımız ; Şenol hocaya olan güvenim(iz)in kaybolması...

* Şenol Hoca'ya güvenim kaybolmaz kesinlikle, yinede bu takım düzelecekse veya Şampiyonluğa oynayacaksa bu isim Şenol Güneş olur...

Togrul
04.02.2012, 21:03

Mağlubiyet için bu kadar aşırı sinirlenmemin bilinçaltındakı nedeni de aslında budur.

Giallorossi
04.02.2012, 21:03
1. Hafta Manisa-Trabzon: 1-1 / Cüneyt Çakır
3. Hafta Samsun-Trabzon: 1-1 / Fırat Aydınus
7. Hafta Bursa-Trabzon: 1-1 / Süleyman Abay
11. Hafta M.İ.Y.-Trabzon: 1-1 / Hüseyin Göçek
13. Hafta Sivas-Trabzon: 2-2 Süleyman Abay
16. Hafta Fenerbahçe-Trabzon: 1-0 / Cüneyt Çakır
21. Hafta Karabük-Trabzon: 2-1 / Fırat Aydınus
25. Hafta Antalya-Trabzon: 2-1 / Hüseyin Göçek

“Trabzonspor'un deplasmanda puan kaybettiği tüm maçlarda düdük çalan hakemlerin İstanbul Bölgesi'nden oluşunun tesadüf mü?” sorusunun cevabıdır!

5. Hafta Eskişehir-Trabzon: 0-2 / Yunus Yıldırım (Manisa)
9. Hafta Gaziantep-Trabzon: 0-1 / Özgür Yankaya (Edirne)
19. Hafta İ.B.B.-Trabzon: 0-2 / Bülent Yıldırım (Ankara)
23. Hafta Ankaragücü-Trabzon: 0-4 / Suat Arslanboğa (Malatya)

Ve beni daha da düşündüren Trabzonspor'un deplasmanda kazandığı maçlarda düdük çalan hakemlerin hiçbirinin İstanbul Bölgesi'nden olmayışıdır. Şimdi çıkıp hiçbir şey yokmuş gibi “Aaaa! Tesadüfün böylesi” demelerini bekliyorum.

http://www.sporx.com/yazarlar/yakup_camoglu/kotu-futbol-ve-ilginc-tesaduflerSXHBQ266972SXQ

Furkan S.
04.02.2012, 21:05
resmi siteyi bir açtım her branşta mağlup olmuşuz ya!!!

Oruç
04.02.2012, 21:07
1- Ben Burak'ı şu an savunuyorum kendi konusuna bakarsan görürsün. Ama Şenol hoca'nın yanlışlarını neden görmek istemiyorsunuz anlamıyorum. Ben bu kadar inat edeni görmedim taraftarla.

Elindeki kadro yetersiz olabilir ama olan oyuncuları oynatmalısın. Bence Şenol hocayı eleştirmeyin diyen mesajlar kabak tadı verdi. Başarılarına, hizmetlerine laf eden yok.

Burak'la ilgili sana bir şey söylemedim. Onu ortaya yazdım.

Şenol Hoca'yla ilgili yazdım. Her Şenol Hoca eleştirisinde Felsefe-Filozof muhabbetleri kabak tadı veriyor. Bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Şenol Hoca eleştirilmeyecek bir şey de demedim. Doğru düzgün eleştiri yapanlara kimsenin diyecek bir şeyi yok. Oyunu okuyamıyor diyin, transferde pasif diyin(bunu ben de diyorum) falan.

Uyduruk şeyler, alakasız şeyler yazmaktaki amaç nedir bunu anlamıyorum.

Berkan
04.02.2012, 21:08
resmi siteyi bir açtım her branşta mağlup olmuşuz ya!!!

Trabzonspor Futbol A2 Takım

Trabzonspor 3-1 Giresunspor

Trabzonspor Futbol Genç Takım

Trabzonspor 5-3 Fenerbahçe
:D

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2012, 21:08
1. Hafta Manisa-Trabzon: 1-1 / Cüneyt Çakır
3. Hafta Samsun-Trabzon: 1-1 / Fırat Aydınus
7. Hafta Bursa-Trabzon: 1-1 / Süleyman Abay
11. Hafta M.İ.Y.-Trabzon: 1-1 / Hüseyin Göçek
13. Hafta Sivas-Trabzon: 2-2 Süleyman Abay
16. Hafta Fenerbahçe-Trabzon: 1-0 / Cüneyt Çakır
21. Hafta Karabük-Trabzon: 2-1 / Fırat Aydınus
25. Hafta Antalya-Trabzon: 2-1 / Hüseyin Göçek

“Trabzonspor'un deplasmanda puan kaybettiği tüm maçlarda düdük çalan hakemlerin İstanbul Bölgesi'nden oluşunun tesadüf mü?” sorusunun cevabıdır!

5. Hafta Eskişehir-Trabzon: 0-2 / Yunus Yıldırım (Manisa)
9. Hafta Gaziantep-Trabzon: 0-1 / Özgür Yankaya (Edirne)
19. Hafta İ.B.B.-Trabzon: 0-2 / Bülent Yıldırım (Ankara)
23. Hafta Ankaragücü-Trabzon: 0-4 / Suat Arslanboğa (Malatya)

Ve beni daha da düşündüren Trabzonspor'un deplasmanda kazandığı maçlarda düdük çalan hakemlerin hiçbirinin İstanbul Bölgesi'nden olmayışıdır. Şimdi çıkıp hiçbir şey yokmuş gibi “Aaaa! Tesadüfün böylesi” demelerini bekliyorum.

http://www.sporx.com/yazarlar/yakup_camoglu/kotu-futbol-ve-ilginc-tesaduflerSXHBQ266972SXQ

Dün yazdım bu hakem ile kazanamayız.

Şenol Güneş de hata var sürekli aynı oyuncularda ısrar etmek yanlış

Furkan S.
04.02.2012, 21:10
Trabzonspor Futbol A2 Takım

Trabzonspor 3-1 Giresunspor

Trabzonspor Futbol Genç Takım

Trabzonspor 5-3 Fenerbahçe
:D

o geçen yıl değilmiydi :D

yektakurtulus
alex cikarilir melo cikarilir q7 yedek birakilir ama burak laubali oynadigi zaman bile hep 90dkk.

isterse 100gol atsin simarmis, umursamaz, cirkef, arkadaslarina sürekli sitemde bulunan biri

Oruç
galiba haklısınız, sanırım bugün bi şey yazmamak daha doğru olacak !!!

Herkesin yazma hakkı vardır zaten.

Hele maça gidenin, o eziyeti çekenin hayli hayli vardır.

Üsturuplu, yerinde, mantıklı ve oturaklı taraftar ve yorumlara ihtiyacımız var.

Tepkim bir galibiyetle 'şampiyon olduk', bir mağlubiyetle 'öldük bittik...' diyenlereydi.

Yine de haddimi aştıysam özür dilerim herkesten.

Berkan
o geçen yıl değilmiydi :D

Sitede bu hafta yazıyor :D

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2012, 21:12
alex cikarilir melo cikarilir q7 yedek birakilir ama burak laubali oynadigi zaman bile hep 90dkk.

isterse 100gol atsin simarmis, umursamaz, cirkef, arkadaslarina sürekli sitemde bulunan biri

Yedek oyuncular hazır değil ki..

Elde olanlar ile yetiniyor. Şenol Güneş yedekleri hazırlamıyor veya yedekler hazır değil. Bir sorun var.

Henrique , Adrian , Volkan vs. yetersiz.

inadina61_08
04.02.2012, 21:14
yenmek yada yenilmekden çok üzüldüğüm tek bir nokta var gelecek sezon CL, Yoksa gelecek sezon çok iyi kadro kurulacağından eminim, Şenol hocanın ya ben yada isimler diyeceğine de inanıyorum, çok bir şey değil 5 tane oyuncu alınacak bunlardan 3 yabancı ama bu colman gibi bir maçı bir maçına uymayan yada alan gibi olmayacak yabancılar ayrıca burağın yanına forvet, bu takımın eksiği orta saha çok çabuk oyundan düşüyor,

Geçen hafta bir ilk 45 dakika izledim bursa maçında bu hafta 90 dakika birşey göremedim ve anlam veremedim hangisi biziz, ortası olsa bile bu maçı alırdık... neyse fark yeniden 12 oldu.. Ben hala hakem tarafındayım 1.gol faul ikinci gol penaltı ile ilgisi yok tekrar tam bir bize denk geldi vakası, Berbat ötesi rezil bir futbol (hakemin orta sahadaki olayları ele almasınında katkısı???)

Özgür ŞANLAN
04.02.2012, 21:19
kazanırken de bunları söylüyorduk ama.İnşaallah aldanıp galibiyetlere transfer yapmamazlık etmezler diyorduk.Yöneticiler yürüye yürüye kazanılan 2-3 maç sonrası takımı şahane sandı galiba.Kısacası Alper için tüm şartlar zorlanmalıyıdı.Colman beyin keyfine kaldı orta saha.

kudu_61
04.02.2012, 21:20
yönetimin dalgasına geldik bu sene yazık vallaha yazık gidenlere bak gelenlere bak jaja-selçuk-egemen gelenler sahada değil yedek rezillik bu ya burağa bel bağladık bi teo yu tutamadık güleyrum halımıza katula katula bizim yönetimimiz böyle olmasını istedi elden ne gelir :(

10-61
04.02.2012, 21:27
şu siteyi de bi düzeltin Allahaşkına,her sayfa değiştirmede üyelik girişi istiyor.burda altı üstü bi siteyi yönetemeyenler şenol hocaya sallamasın!!!!

SEDAT
04.02.2012, 21:31
şu siteyi de bi düzeltin Allahaşkına,her sayfa değiştirmede üyelik girişi istiyor.burda altı üstü bi siteyi yönetemeyenler şenol hocaya sallamasın!!!!

* Biraz saygılı olurmusunuz...

inadina61_08
04.02.2012, 21:44

hocam sitede belirli bir süre sayfa yenileme yapmazsanız sizi atar bunu önlemek için giriş yaparken "beni hatırla" yı seçip girerseniz problem kalmaz, bu siteden değil programlama mantığı bunu istediği için oluyor...

Erdinç Dilek
04.02.2012, 21:45
bundan böyle tüm futbolcularımız kendini yere bırakmaya çalışsınlar, bu maçta hep yerdeydi antalyalılar

Fanatik34
04.02.2012, 21:45
Persembe´nin gelisi Carsamba´dan bellidir diye bosuna dememisler. Su takimin basina adam akilli Yöneticiler getiremedik veya gelenleri bu sablona getiremedik!

Daha EsEs macinda herkes gördü, fizik olarak bizden iyi olan takimlara karsi isimizin cok zor oldugunu ama göremeyenler sadece Yöneticilerle sinirli degil, taraftarin büyük bölümü bile 2 galibiyetle pembe tablolar cizmeye basladi!

Her ne kadar sartlar farkli olsa da, gecen hafta Burak´i elestirenler hakli cikti..bugün beni bile zivanadan cikardi, hele Adrian´a attigi fircadan sonra...Adrian´in bu takimda niye istenilen formu yakalayamadigi cok acik, istenmiyor, tercih edilmiyor!!!

Senol Hoca´da maalesef cok formsuzdu diyelim..macin ikinci yarisina Alanzinho-Celustka degisikligi ile baslayacagimiza, hemen sonrasinda sahada dökülen Colman´i cikarmayisimiz zaten pahaliya maloldu. Sadece bugün icin degil ama o bölgede Colman´in yerine daha cok isiran bir oyuncu sart.

Isin en ilginci ise, hatalar yapmalarina ragmen takimin en iyilerinin defans oyunculari olmasi !!!!

nakzo
04.02.2012, 21:52
adamlar 4 senede

1 lig şampiyonluğu
1 türkish cup şampiyonluğu
1 süper cup şampiyonluğu

kazandırdı. avrupada başarı eksikti o zevkide bu sezon aldık hatta psv maçı var onlarıda elersek güzel şeyler olacak.

valla başarısız sayılmazlar. daha iyisi gelmez, nuri albayraklar aday olur başka kim aday olacak başkanlığa. gerek yok bunlar iyidir, kalsınlar.

Şu yorumlar beni hasta ediyor .Kardeş milleti kandırmayı bırakın resmi şekilde tescil edilinceye kadar şampiyon olmadın .Ben şampiyon oldum demekle şampiyon olunmuyor farz etmekle şampiyon olunuyorsa 1996-2004-2005 bence bu yıllardada biz şampiyon olduk ama dönüyorum internete yazıyorum karşıma sadece 6 şampiyonluk çıkıyor işte bu zihniyet, sadri şenerin kandırma politikası takımı bu hale getirdi. Şu anda ankaragücünü saymazsak bursayla beraber ligin en kötü ve kişiliksiz,taktiksiz hiçbir b planı olmayan futbolunu oynuyoruz.Tamam şampiyonluk sezon sonu verilmezse hangi bahaneye sığınılacak bu kadronun tekrar şampiyonluğa oynaması için çok üzgünüm ;ama en az 2 transfer sezonu geçirmesi gerekiyor.

Erdinç Dilek
04.02.2012, 21:52
ve şu antalyaya daha bir motive olarak çıkmalıyız bundan böyle hem takım hemde taraftar olarak, üzerlerine oynamalıyız, son yıllarda onlara karşı çok puan kaybediyoruz, mehmet özdilek bu futbolla bjk yi daha yenemedi ama bizden de puan almadığı sezon yok.

güneyli
04.02.2012, 21:57
Evet hakem rezildi..Hakemin rezilleşmesine bizim rezil oyunumuz cesaret verdi...Bu tipler bu fırsatı kaçırmaz..İlk yarıda istanbul takımlarıyla yaptığımız maçlarda bunu çok iyi yaptılar..Rakipler kadar hakemde bizim ne durumda olduğumuzu gözetliyor.Bunu der bunu söylerim..

umitçebi
04.02.2012, 21:57
Ertuğrul Sağlam:Sıradanın bir üstü zaman zaman küme düşmüş bir anadolu klubünü şampiyon yapan adam...

Şenol Güneş:Bu camiada adam gibi teknik direktörlük yapacak tek isim..şuana kadar gelmiş ve GELECEK! en başarılı Tekmik direktör...

Eleştri yaparken az düşünün be kardeşim ya..Herşeyin bir sebebi var..geliri var gideri var..Ekran başında klavye başında eleşt,rmek kadro kurmak transfer yapmak kolay..
Bende istiyorum alperi..Bende istiyorum defansa sağlam bir adam..
Ama Şenol hocaya eleştri yi kaldıramıyo bünyem...
Evet kimse dörrt dörtlük değildir..Ama burası TRABZON ve burada teknik direktörlüğü Şenol güneş yapar aga..Bi yerden sonra futbolcu oyniyacak..Şenol hocanın ne suçu var gol kaçıran adamda?
Transfere gelince yönetim eleştirilebilir ama şenol hocaya eleştri yapmayın..Şuan buraları okuyor sa eğer ki muhtemelen okuyor..Kimler için geceleri uykusuz kalıyoruz..Neler için mücadele ediyoruz diye düşünmez mi?? Allah aşkına biraz daha düşünerek..

tturan
04.02.2012, 22:06
Ertuğrul Sağlam:Sıradanın bir üstü zaman zaman küme düşmüş bir anadolu klubünü şampiyon yapan adam...

Şenol Güneş:Bu camiada adam gibi teknik direktörlük yapacak tek isim..şuana kadar gelmiş ve GELECEK! en başarılı Tekmik direktör...

Eleştri yaparken az düşünün be kardeşim ya..Herşeyin bir sebebi var..geliri var gideri var..Ekran başında klavye başında eleşt,rmek kadro kurmak transfer yapmak kolay..
Bende istiyorum alperi..Bende istiyorum defansa sağlam bir adam..
Ama Şenol hocaya eleştri yi kaldıramıyo bünyem...
Evet kimse dörrt dörtlük değildir..Ama burası TRABZON ve burada teknik direktörlüğü Şenol güneş yapar aga..Bi yerden sonra futbolcu oyniyacak..Şenol hocanın ne suçu var gol kaçıran adamda?
Transfere gelince yönetim eleştirilebilir ama şenol hocaya eleştri yapmayın..Şuan buraları okuyor sa eğer ki muhtemelen okuyor..Kimler için geceleri uykusuz kalıyoruz..Neler için mücadele ediyoruz diye düşünmez mi?? Allah aşkına biraz daha düşünerek..
Sanki dört dörtlük oynadık. Çok pozisyon harcadık ta. Teknik direktörün işi takımı hazırlamak. Bugün gördük ki takım hiç hazırlanmamış. Ne fizik olarak, ne felsefe ne psikolojik ne taktik hiçbir şekilde takım hazırlanmamış. Bu durumda teknik direktörü eleştirmeyeceğim de kimi eleştirecem. Defansın arkasına atılan toplardan başka bir organizasyon olmaz mı bir takımda. Bu takım da 25-30 tane profesyonel futbolcu var. Halısaha da bile bundan iyisi oynanır. Hadi taktiği de geçtim takımda kazanma azmi ve hırsı yok. Bu takımı ben antrenman yaptırmadığıma göre Teknik adam ve yönetimi eleştireceğim.

SADECETRABZON61
04.02.2012, 22:10
Kötü bir futbol mağlubiyet haftalardır süren kötü maçlar bu şekilde zor işimiz.

Hasan Cubukcu
04.02.2012, 22:11
olur böyle seyler hep karamsar olmayin !!

cok haklisiniz cok kötü oynadik , eee simdi ne olacak takimi yikamayiz yaaa yola devam !!!!

Süleyman Baykan
04.02.2012, 22:12
Bu maç ders olsun demekten bıktım bu kaçıncı kafamıza dank eden ruhsuz oyun bilmiyorum.

Bursaspor maçının büyük bölümü ve Antalyaspor maçı ak ve kara gibi farklı buna anlam vermek zor bu maçı izlerken a2 takımla mı çıktık dedim ama baktım spiker Burak falan diyor o derece yani bu son olur inşallah diyelim ama son olmayacağına eminim çünkü çok istikrarsız bir görüntü çiziyoruz bu yıl.

Necat Ulusoy
04.02.2012, 22:13
Sanki dört dörtlük oynadık. Çok pozisyon harcadık ta. Teknik direktörün işi takımı hazırlamak. Bugün gördük ki takım hiç hazırlanmamış. Ne fizik olarak, ne felsefe ne psikolojik ne taktik hiçbir şekilde takım hazırlanmamış. Bu durumda teknik direktörü eleştirmeyeceğim de kimi eleştirecem. Defansın arkasına atılan toplardan başka bir organizasyon olmaz mı bir takımda. Bu takım da 25-30 tane profesyonel futbolcu var. Halısaha da bile bundan iyisi oynanır. Hadi taktiği de geçtim takımda kazanma azmi ve hırsı yok. Bu takımı ben antrenman yaptırmadığıma göre Teknik adam ve yönetimi eleştireceğim.

Ağzına sağlık ;)

Ömer Sak
04.02.2012, 22:13
Bir futbolcu gününde degilse israrla oynatilmasindan vazgecmeliyiz. Kim olursa olsun basta olmak üzere Burak Yilmaz.
Yildiz futbolcu olsa dahil her mac iyi oyniyacak denen birsey yok futbolda. Israrla bir futbolcu oynatilirsa verim almanin yerine takima zarar vermis olur. "

Burak yilmaz günündeyse vay rakip defansin haline kimse durduramaz onu, ancak gününde olmadigi zaman 10 adamla oynuyoruz israrla sahada tutulmamasi lazim bügün ve daha önce kötü oynadigi maclar en büyük örnegi israrla oynatilip varlik gösterdigi bir mac görmedim.
Colman bügünün bence en kötüsüydü hic bir isabetli pasini görmedim ondan ziyade penalti pozisyonunda Emraha neden omuz atma geregi duydu anlamiyorum Emrahin kaleye sirti dönüktü yani ordan gol olmasi bir mücize. Bir kac dakika sonra sahadan cikartildi ancak is isten gecmisti bile okadar süre sahada kaldigi zaten hata.

Hic bir futbolcu Trabzonspor'dan büyük degildir.

Cafer Bulur
04.02.2012, 22:16
Kazanmak icin hicbirsey yapmadik,rakip cok daha istekliydi ve daha iyi oynadi,kazanmayi sonuna kadar haketti.

Bugün sahada gezinen topcularimiz vardi,kazanmayi macin hicbir aninda istemedik.

Bir takimin 1 futbolcusu bile vasata ulasamiyorsa ,söylenecek cok sey kalmiyor.

Senol hocanin saha ve hava sartlarina uyum saglayamadik aciklamasini da komik buluyorum.

Fanatik34
04.02.2012, 22:18
Sampiynlar liginde niye basarili olduk? Cünkü direncli bir takimla arti Zokora gibi ince oynayan bir oyuncu ile oynadik.

Pekiyi ligte niye direncli takimlara karsi daha direncli bir kadro ile oynamiyoruz? Hadi maca öyle basladik cünkü skor avantajini erken yakalamak istiyoruz.

Burda yazanlarin %90´nin aksine hep Santrafor dedim, belki bunu niye dedigim anlasilmistir!!!

yektakurtulus
04.02.2012, 22:19
sevmedigimiz baris özbek en azindan mücadelesini yapardi...

tarsus
04.02.2012, 22:23
Takmdan bir oyuncu bile iyi oynamazmi!hepsinin ayni zamanda bu kadar formsuz olmasi cok ilginc.yabancilari destek degilde kostek olan bizden baska takim yoktur

Cafer Bulur
04.02.2012, 22:23
Sampiynlar liginde niye basarili olduk? Cünkü direncli bir takimla arti Zokora gibi ince oynayan bir oyuncu ile oynadik.

Pekiyi ligte niye direncli takimlara karsi daha direncli bir kadro ile oynamiyoruz? Hadi maca öyle basladik cünkü skor avantajini erken yakalamak istiyoruz.

Burda yazanlarin %90´nin aksine hep Santrafor dedim, belki bunu niye dedigim anlasilmistir!!!
Sampiyonlar liginde de ligde de ayni kadroyla oynuyoruz,sadece anlayis ve rakip secme farkliligi var.

Kadro nun direncli olabilmesi icin takimin maci kazanmayi istemesi gerekir,bugün kazanmayi isteyen bir takim varmiydi?

Takim sadece penaltinin tekrarinda hirsli gözüktü,bunun disinda sadece seyreden bir takim vardi sahada.

memozcan
04.02.2012, 22:25
valla bu maçta antalya öne geçerse, ömer çatkıç en az 25 dk. çalar diye düşünüyodum.. adam bir dk. bile çalamadı, çünkü top ona gitmedi bile hayatının en rahat maçını çıkardı adam..

yektakurtulus
04.02.2012, 22:26
galatasaray maci bir
bu mac iki

bu takimdan utandim

umitçebi
04.02.2012, 22:26

Eleştirin eleştirin...Antremanlarda Şenol güneşin herşeyi söyleyip söylemediğini,neyi çalışıp çalışmadığını nerden biliyorsunuz??
Halısahada bile bundan daha iyisi oyananırmış.O kadar kolay yani bu teknik direktörlük ve futbolculuk..çıkın oyanıyın efendim..yada teknik direktörlük yapında görelim...

Varmı tavsiyeniz ne yapılmasına dair...Golleri atarken iyi...Galibiyetleri alırken maşallah çok güzel...Mağlub oluncada vay niye böyle yaptın...Şenol hoca herşeyin eniyisini güzelini anlatmıştır onlara...Ama bazen olmuyor işte..Anlayın bunu...Yönetimi eleştirebilirsiniz transfer konusunda..AMA ŞENOL GÜNEŞİ ELEŞTİREMZSİNİZ...
biriside ağzına sağlık yazmış..yazın yazın..Şenol hoca okumuyordur umarım buraları..

Erbay
04.02.2012, 22:27
Valla ben Trabzonspor maçını izlerken hiç bu kadar ezilmemiştim. Koltukta bacak bacak üstüne izleyerek başladığım maçı yerleri yumruklayarak bitirdim. Çıldırdım valla gözlük televizyon telefon falan kalmadı sağlam bir şey. Her maç kapanmaktan bıktım ya. Her maç. Nerden edindik bu alışkanlığı. Kalenin önüne yığılmaktan ve çalım yemekten başka bir şey bilmiyor takım. Maça başlayışa bak. İlk 5 dakika topa değmeden gol yedik. Sanırsın karşıda Cruyff'un Hollandası var. Antalya'nın bir takımı bu kadar ezdiğini hatırlamıyorum ben. İki pas yapamaz mı bir takım yav, yok yapamıyorlar işte. Haftalardır iyi oynamıyoruz haftalardır. Haftalardır bu takım orta sahada pas yapamıyor. Pres yapılınca 2 pas yapamıyor. Üstüne kendi pres yapmıyor anca çalım yiyor. Yapılmayacak her şeyi yapıyoruz. Adamlar bizim oyuncuya 3 kişi basıyor. Bizimkiler 5 kişi, 1 rakibe basmıyor ya. Yazıklar olsun. İyi futbol bekleyen, zor beğenen yaftası yiyoruz bir şey de diyince. Trabzonspor'a yakışan oyun bu mu? Ziya Doğan döneminde bile ben böyle aciz oynadığımızı hatırlamıyorum. Galip gelince gözlerimiz hemen yukarılara gidiyor puan durumunda. Ama abi bu futbolla nereye kadar. Orta sahan bildiğin sahan. Yumurta kır içine. Colman ve Aykut'la 9 kişiyiz resmen. Kapan, Burak atsın golleri. Yok ya. Burak'a zerre kadar kızmıyorum. Diğerleri ne yapıyor abi bir anlatın hele. Aykut yada Zokora, Colman, Alanzinho ve Adrian toplam kaç gol atmış? Sahaya ne için çıktık galibiyet, beraberlik, mağlubiyet? Amacımız ne anlamadım ben. Yen işte daaa derbi var belki yukarılara çıkarsın. Takımın ayakta duracak hali yok. Bana ikili mücadelede bir tane iyi futbolcumuzu söyleyin. Yok ki. Yenilmeyi sonuna kadar hak ettik. Bu halimizle derbilerde 1 puan alsak başarıdır benim için.

Tangerine Dream
04.02.2012, 22:29
Hüseyin Göçek'in yönettiği maçlarımız:

Antalyaspor 0 - Trabzonspor 0 (30 Ağustos 2010)

Gençlerbirliği 2 - Trabzonspor 2 (25 Eylül 2009)

Trabzonspor 1 - Bursaspor 0 (17 Mayıs 2009)

Trabzonspor 0 - Denizlispor 2 (21 Şubat 2009)

Ankaragücü 1 - Trabzonspor 2 (29 Ağustos 2008)

Trabzonspor 2 - Sivasspor 0 (4 Mayıs 2007)

Gençlerbirliği 3 - Trabzonspor 0 (20 Ekim 2006)

Ligde 7 maçımızı yönetmiş;

Galibiyet = 3 (Hatırlarsanız Bursa ve Ankaragücü galibiyetlerini uzatma dakikalarında attığımız gollerle kazanmıştık, yani bu iki maçın da berabere bitme ihtimali çok yüksekti)

Beraberlik = 1

Mağlubiyet = 3

Ve bugünkü beraberlikle son tablo şu:

Galibiyet 3
Beraberlik 2
Mağlubiyet 3

Yönetimden, Hüseyin Göçek'in maçlarımızı yönetmesini istemiyoruz açıklaması bekliyorum.

Bu mesajımdan sonra malum hakemin yönettiği maçlarımız da şunlar;

Trabzonspor 0 - Antalyaspor 0 (6 Şubat 2011)

Mersin İ. Yurdu 1 - Trabzonspor 1 (18 Kasım 2011)

Trabzonspor 2 - Manisaspor 1 (3 Ocak 2012)

Antalyaspor 2 - Trabzonspor 1 (4 Şubat 2012)

Yönetimden hala Hüseyin Göçek'in maçlarımızı yönetmesini istemiyoruz açıklaması bekliyorum.

Cafer Bulur
04.02.2012, 22:31
Valla ben Trabzonspor maçını izlerken hiç bu kadar ezilmemiştim. Koltukta bacak bacak üstüne izleyerek başladığım maçı yerleri yumruklayarak bitirdim. Çıldırdım valla gözlük televizyon telefon falan kalmadı sağlam bir şey. Her maç kapanmaktan bıktım ya. Her maç. Nerden edindik bu alışkanlığı. Kalenin önüne yığılmaktan ve çalım yemekten başka bir şey bilmiyor takım. Maça başlayışa bak. İlk 5 dakika topa değmeden gol yedik. Sanırsın karşıda Cruyff'un Hollandası var. Antalya'nın bir takımı bu kadar ezdiğini hatırlamıyorum ben. İki pas yapamaz mı bir takım yav, yok yapamıyorlar işte. Haftalardır iyi oynamıyoruz haftalardır. Haftalardır bu takım orta sahada pas yapamıyor. Pres yapılınca 2 pas yapamıyor. Üstüne kendi pres yapmıyor anca çalım yiyor. Yapılmayacak her şeyi yapıyoruz. Adamlar bizim oyuncuya 3 kişi basıyor. Bizimkiler 5 kişi, 1 rakibe basmıyor ya. Yazıklar olsun. İyi futbol bekleyen, zor beğenen yaftası yiyoruz bir şey de diyince. Trabzonspor'a yakışan oyun bu mu? Ziya Doğan döneminde bile ben böyle aciz oynadığımızı hatırlamıyorum. Galip gelince gözlerimiz hemen yukarılara gidiyor puan durumunda. Ama abi bu futbolla nereye kadar. Orta sahan bildiğin sahan. Yumurta kır içine. Colman ve Aykut'la 9 kişiyiz resmen. Kapan, Burak atsın golleri. Yok ya. Burak'a zerre kadar kızmıyorum. Diğerleri ne yapıyor abi bir anlatın hele. Aykut yada Zokora, Colman, Alanzinho ve Adrian toplam kaç gol atmış? Sahaya ne için çıktık galibiyet, beraberlik, mağlubiyet? Amacımız ne anlamadım ben. Yen işte daaa derbi var belki yukarılara çıkarsın. Takımın ayakta duracak hali yok. Bana ikili mücadelede bir tane iyi futbolcumuzu söyleyin. Yok ki. Yenilmeyi sonuna kadar hak ettik. Bu halimizle derbilerde 1 puan alsak başarıdır benim için.
Arkandayim,devam et.:)

Kesinlikle hakli elestiriler,ilk devrede sampiyonlar ligi nedeniyle takima fazla kizilmadi ama artik kabak tadi verdiler.

Kazandigimiz maclar sonucunda bile takim iyi gitmiyor diye uyarildi ama bosa.

Azicik sert bir takim karsimiza cikinca resmen koyveriyoruz....

Mustafa Ayazoğlu
Takım 3 gün önce maç yapmış , yorgunduk falan.. Antalyaspor da portakal topluyordu..

3 gün önce ki aynı 11 sahaya sürersen Teknik direktörlüğünden şüphe ederim., Şenol Güneş'in

hüseyin1975
Penalti karari her ne kadar sacma olsada yenilmeyi hak ettik!

Fanatik34
04.02.2012, 22:32
Sampiyonlar liginde de ligde de ayni kadroyla oynuyoruz,sadece anlayis ve rakip secme farkliligi var.

Kadro nun direncli olabilmesi icin takimin maci kazanmayi istemesi gerekir,bugün kazanmayi isteyen bir takim varmiydi?

Takim sadece penaltinin tekrarinda hirsli gözüktü,bunun disinda sadece seyreden bir takim vardi sahada.Maalesef ayni kadro ile oynamiyoruz. Orada üclü ve daha direncli bir takimla oynuyorduk ama ligte sadece iki oyuncu ile oynuyoruz göbekte.

Takim olarak cok teknik oyunculara sahibiz ama fizik olarak bircogu zayif kaliyor. Arti oyuncularimizin cogunun pozisyon alabilme zaafiyeti var, cogu vucutlarini kullanmayi bilmiyor!

Buna ek olarak takim Burak üzerinden oynamaya calisiyor. Eeee Burak´ta fazla istekli olmadi mi, bütün takim cöküyor bu yüzden

Antalya yasli takim dendi ama nasil oynadiklarini herkes gördü degilmi?

amasya0561
04.02.2012, 22:33
tamam burak yılmazı son 2 maçtır bende eleştiriyorum ama bugun 2. yarı buragı oyundan alsa şenol hoca vede bu maçı yine kaybetsek bu sefer 25 gol atmış adamı sen nasıl oyndan alırdın demicekmiydik. trt3 te penaltı için yazık bu penaltı olamaz dendi. bizim bu forumda % yüz penaltı diyen arkadaşlar bile oldu. karabük maçı kötü oynadık bu maç kötü oynadık ama ikisindede hakemler uyduruk penaltılar verdi. ne zaman tamam çıkışa geçtik desek içimizde bir kıpırdanma olsa bir kazaya ugruyoruz bu sezonu böyle bitirecegiz sanırım :(

hüseyin1975
04.02.2012, 22:35
Antalya gsye karsi 2 önemli oyuncusunu oynatmadi ve bize karsi tam kadro cikdi istanbul yalakalari!

Cafer Bulur
Penalti karari her ne kadar sacma olsada yenilmeyi hak ettik!
Bence penalti verilebilir ama tekrar karari serefsizligin daniskasiydi.

Avupada penaltilarin tekrar edildigi tek lig bizim ligtir herhalde.

Aleyhimize cok kolay penalti verildigi tekrar edilme sacmaliklari da bas gösterdi.

Gecen sezonki fb-bjk macinda bobo nun penaltisinda bir fb li oyuncu ceza sahasina daha erken girmediyse serefsizim ben bir daha foruma yazmam.

Hakemsen,adamsan kadiköyde de penaltiyi tekrar ettireceksin.

Ettiremiyorsan hakem degilsin,adam degilsin....

nakzo
Birde götü boklu mehmetin açıklamaları yok mu bastıra bastıra biz futbolu güzel oynuyoruz diyor,maç 4 olurdu diyor ama onda suç yok onu konuşturanların suratına tükürmek gerekiyor.

Yunus Danışmaz
olsun yenildk, telafisi olur, daha üst tarafımızla maçlarımız duruyor, ama bence Burak'ın felaket derecede yükselmiş bi egosu var, takımda sözü geçen yada yönetimde sözen geçen ya da Şenol hoca biri onunla konuşmalı. Burak ilk golü atana kadar hiç pas vermiyor nedense!! Ben bi 2 hafta önce Halil'e attırdığı golü hatırlıyorum attıgımız ilk gol olarak.. ne kafa topuna çıkıyo, ne pas veriyo... Bir de bugun takım yorgunluktandır herhalde ruhsuz bir görüntü çizdi, inşallah böyle devam etmez...

kalavara
04.02.2012, 22:37
bu mağlubiyet trabzonsporluların (inşallah yönetim de dahil olur buna) takımın asıl sorununun orta saha olduğu gerçeğini anlamaları açısından hayırlı olmuştur! sezon başından beri söylediğimiz gibi sorun stoper falan değil, sorun orta saha ve bir miktar da ileri uç!

nakzo
04.02.2012, 22:39
bu mağlubiyet trabzonsporluların (inşallah yönetim de dahil olur buna) takımın asıl sorununun orta saha olduğu gerçeğini anlamaları açısından hayırlı olmuştur! Sezon başından beri söylediğimiz gibi sorun stoper falan değil, sorun orta saha ve bir miktar da ileri uç!
katiliyorummmmmmmmmmmmmmmm

hüseyin1975
04.02.2012, 22:39
Bence penalti verilebilir ama tekrar karari serefsizligin daniskasiydi.

Avupada penaltilarin tekrar edildigi tek lig bizim ligtir herhalde.

Aleyhimize cok kolay penalti verildigi tekrar edilme sacmaliklari da bas gösterdi.

Gecen sezonki fb-bjk macinda bobo nun penaltisinda bir fb li oyuncu ceza sahasina daha erken girmediyse serefsizim ben bir daha foruma yazmam.

Hakemsen,adamsan kadiköyde de penaltiyi tekrar ettireceksin.

Ettiremiyorsan hakem degilsin,adam degilsin....

Cafer seni severim bilirsin ama yazdigina bu sefer katilamiyacagim.
Penaltida Tita topa henüz vurmadan Mustafa ceza sahasina girdi ve dönen topa müdahele etti, yani kendine avantaj sagladi ve penalti vurusunu yapan titanin avantajini elinden aldi!
Halbüki kurallar geregi Titanin vurmasini bekleseydi büyük ihtimal tita dönen topa vuracakdi.

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2012, 22:40
Antalyaspor yediği gol 25
Eskişehirspor yediği gol 27
Kayserispor yediği gol 27
Orduspor yediği gol 26
Mersin yediği gol 26

Trabzonspor yediği gol 28

Sonuç ortada takım savunmasın da sıkıntı var net

Giray, Glowacki , Mustafa
4. bir stoper yok !

Fanatik34
04.02.2012, 22:42
Penaltiyi agir bulanlara da, bal gibi penalti kusura bakmayin. Orda sahada hicbirsey yapmayan Colman durup dururken nasil böyle bir penalti yaptirir...

Zaten bu adaletsiz ligte mücadele etmeye calisiyoruz ama isteee..Colman´in yerine birebir oynayacak hic kimse almazsan takilir böyle iste!

nakzo
04.02.2012, 22:43
Orta sahası zayıf olan her takım çok gol yer ve bizim ota sahamız yok...

angraf
her zaman dediğimiz gibi bu takıma stoper almayan yönetim bu sene bu takımı diğer 3 takımdan geri bıraktılar sağolsunlar.

Turan AKYILDIZ

sen mi ben mi çıldırdım acep renktaş...ben resmen kendimi kaybettim tv yi kırdım nerdeyse öyle bir vurmuşum ki devrildi alahtan plazma yada lcd değil... yetmedi katalilik vardı yanımda onu tekmeledim parçalayacaktım nerdeyse.. kapılar elimden iyi kurtuldu tekmelerimden hasar almadan...ellerim hala mosmor bir yerlere yumruk atmaktan 38 yaşıma girecem ilk kez böyle kendimi kaybettim...evde çocukları çok fena korkutmuşum haberim yok... küçük hala yanıma yanaşmıyo korkudan...ama artık bi şekilde bu duruma son verecem...artık izlemeyecem bizim maçları..yeterr...bizim düşündüğümüz kadar kimse düşünmüyor bu takımı nedir bu taraftarın çektiği..bu takım benim hayatımı karartacak bu gidişle..o kadar bağımlıyım ki yenildik mi hele böylesine ezilerek yenildik mi bemim bütün haftam perişan oluyor ve bu durum ev halkınada yansıyor maalesef...ah trabzonum ah çık adam gibi mücadele et de yine yenil ona gam yemem ama bu şekilde yenilmek çok koydu bana çokk...

Cafer Bulur
04.02.2012, 22:44
Cafer seni severim bilirsin ama yazdigina bu sefer katilamiyacagim.
Penaltida Tita topa henüz vurmadan Mustafa ceza sahasina girdi ve dönen topa müdahele etti, yani kendine avantaj sagladi ve penalti vurusunu yapan titanin avantajini elinden aldi!
Halbüki kurallar geregi Titanin vurmasini bekleseydi büyük ihtimal tita dönen topa vuracakdi.
Mesele kurallarin uygulanmasidir diyorum.

Bu hakem daha önce gösterdigi penalti kararindan sonra kacan penaltiyi bezer ihlalden dolayi tekrar ettirdi mi,buna bakmak lazim diyorum.

Ettirdiyse eyvallah,gecen sezonki fb-bjk macinda bobo nun kacirdigi penaltiya bakilsin diyorum.

uzunismail
04.02.2012, 22:44
Daha yeni yeni kendimize geliyoruz.

Kötü oynadık yenilgiyi hakettik..

Sinirlendik bağırdık eleştirdik sakinleştik..

Ben başka bir konuya dikkat çekeceğim..

Birkaç gün önce Trabzondaydım, iki defa tsclup a gittim, alacak küçücük bişey bulamadım..

İlk defa bir yıl boyunca tscluptan hiç alışveriş yapmamış olacağım bu yıl ..

Alacak tek bir forma bulamadım.. Rezalet formalar, idman forması gibi, halısahada bile giysem bordomavisi bile doğru dürüst gözükmüyor.

Kemeraltında gezerken öyle güzel bir şampiyonlar ligi kazağı gördüm bende onu aldım, çok beğendim..

Hem kendime kızdım hem trabzonspora.. bu yıl her yönden çok gerideyiz, bunu çok net gördüm..

.....
04.02.2012, 22:45
Geçen dene defansımız sağlamdı bu sene defans hattı sorunlu olduğu için iyi gitmiyoruz. Bir tane stoper alsalardı çok farklı olurdu...

zafer6161
04.02.2012, 22:46
la boş verin ya kafa takmamak lazım,futbol bu yenilirsin yenersin,öbür dünyayı düşünmek lazım :rolleyes:

ulan burak :D

nakzo
sen mi ben mi çıldırdım acep renktaş...ben resmen kendimi kaybettim tv yi kırdım nerdeyse öyle bir vurmuşum ki devrildi alahtan plazma yada lcd değil... yetmedi katalilik vardı yanımda onu tekmeledim parçalayacaktım nerdeyse.. kapılar elimden iyi kurtuldu tekmelerimden hasar almadan...ellerim hala mosmor bir yerlere yumruk atmaktan 38 yaşıma girecem ilk kez böyle kendimi kaybettim...evde çocukları çok fena korkutmuşum haberim yok... küçük hala yanıma yanaşmıyo korkudan...ama artık bi şekilde bu duruma son verecem...artık izlemeyecem bizim maçları..yeterr...bizim düşündüğümüz kadar kimse düşünmüyor bu takımı nedir bu taraftarın çektiği..bu takım benim hayatımı karartacak bu gidişle..o kadar bağımlıyım ki yenildik mi hele böylesine ezilerek yenildik mi bemim bütün haftam perişan oluyor ve bu durum ev halkınada yansıyor maalesef...ah trabzonum ah çık adam gibi mücadele et de yine yenil ona gam yemem ama bu şekilde yenilmek çok koydu bana çokk...

Aynen öyle hanıma maçtan ötürü sesimi çok yükselltim şimdi onlada küstük .....

hüseyin1975
Mesele kurallarin uygulanmasidir diyorum.

Bu hakem daha önce gösterdigi penalti kararindan sonra kacan penaltiyi bezer ihlalden dolayi tekrar ettirdi mi,buna bakmak lazim diyorum.

Ettirdiyse eyvallah,gecen sezonki fb-bjk macinda bobo nun kacirdigi penaltiya bakilsin diyorum.

Biz baskalarina es gecdi bizede es gecsin dersek farkimiz kalmaz.
Biz hepsinden büyügüz!

Ama yinede Allah belasini versin diyorum.

Mustafa Ayazoğlu
Şenol Güneş'in de suçu var.
Aykut Kocaman gibi takımı 20 dk oynatıp 1-0 yatsa bir çok maçı alırdık.

Ömer Sak
04.02.2012, 22:47
Penalti kararini gecelim dogru farzedelim.
Tekrarlanmasi kurallar geregi dogru, ancak bizim isyanimiz buna degil bu tekrarlanma tek bizde uygulandigi icin ISYANIMIZ. Cifte standard !

en büyük örnegi alttaki resimdeki penaltinin tekrarlanmadigi gibi ;)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395526_364144446947692_126332284062244_1348872_128 6831185_n.jpg

Erbay

Valla abi en iyisi izlememek. Ben de izlemeyecem artık bu sezon. Maçtan sonra çıktım arkadaşlar ne oldu diyor. Gel de anlat.

hüseyin1975
Takimdaslarim aman kendinize sahip olun!
Hanimi ve cocuklari asla Trabzonsporumuz yüzünden üzmeyin, ölümlü dünya bosverin.

lazfather61
04.02.2012, 22:49
mac hakkında kısaca 2 kısa yorum yapcam.

galibeyeti hakketmedik ama ona ragmen verdigin penaltıya sokuyum gokcek.

burak allah askına sezon sonu degil simdi git nereye gideceksen. takım oyunu filan kalmadı tum topları buraga atmaya calısıyor herkes buraga top atmayınca burak abimiz zaten kızıyor onlara.

uzunismail
04.02.2012, 22:49
Yok kardeşim buradaki yorumları okudukça yine maç aklıma geliyor bir an önce çıkmam lazım,

Bu belli oldu stoperden çok ortasaha lazım bu trabzona, zokora dönse bile lazım..

yigits
04.02.2012, 22:50
Takım iyi oynayınca tadından yenmiyor ama kötü oynayınca da gerçekten amatör takım havası veriyor.Yahu biz neden Burak üzerinden oynuyoruz,neden maçın başından sonuna kadar defanstan ileri uzun top.Böyle saçma bir futbol anlayışı olmaz.Ne kanat akını var ne bir şey.

Bahadır Şimşek
04.02.2012, 22:51
Takım olarak kimsenin bir şey oynamadığı bir maçtı, hatta şu kadar söyleyim Ömer'i zorlayacak bir şutumuz bile olmadı. Topla sürekli Antalyaspor oynadı ve bizimkiler sadece kovalayabildi.
Bu sezon malesef yendiğimiz maçların bile çoğunda insiyatif hep rakip takımda oluyor, Şenol Hoca da buna bir çözüm bulamıyor. Takımın herhangi bir şekilde set hücumu yok, ya tesadüflere kalıyoruz ya da uzun toplarla gol arıyoruz.
Son söz, penaltı kararı da doğru, tekrar kararı da ne yazıkki...

Turan AKYILDIZ
Takimdaslarim aman kendinize sahip olun!
Hanimi ve cocuklari asla Trabzonsporumuz yüzünden üzmeyin, ölümlü dünya bosverin.

olmuyor işte renktaş onlara bağırmıyoz kızmıyoz ama takıma bağırırken onlar etkileniyo...aman artık lanet olsun diyom yeter...en iyisi izlememek ama nası yapacaz o işi bilmiyom...

iso_4939
yaw takımın tutar bır yanı yok bır takım dersın ya orta sahası ya defansı yada forvet hattı ıyı olur allah askına burak,ı cıkar hangı hattımızla gurur duyacaz...hger yenılgı sonrası hakeme baglıyoruz.normal bır yenılgımız yok zaten.

hüseyin1975
Orta sahan güclü olursa defansa yardima gelirse zor gol yersin.
Asil sorun orta sahada.
Acaba Colman ve Aykutun defansa katkilari ne kadar???

Bordo_MaviM_61
Alper Potuk lafını sıkça etmemizin nedeni bugün ortasahamızın benzetme yerindeyse kız gibi oynamasıyla daha net anlaşıldı.

Mesela Antalyanın defansında Deniz var bildiğiniz kazmadır futbolcu olarak ama bugun ne kadar sağlam göründü değil mi?
Orta sahada top kapan basan ısıran oyuncunuz yoksa STOPER lere ya da kaleciye kabahat bulamazsınız.

Mehmet Eren kalemizi ablukaya aldı ve her şutunda yanında kimseler yok önünü kapayan yok. Neden takımda orta saha yok!

Jebrin biraz iş görür demiştim o anlamda ama..

Mesela Potuk, Veysel Sarı, Uğur İnceman tarzı bir oyuncumuz yok şu an ve rakip ortasahamızı yürüyerek rahat rahat gelip stoperlerimizle karşılaşabiliyor. Maalesef Zokora varken de durum böyle idi.

Travelair
04.02.2012, 22:52

İyi dedin. Ama şimdi moda oldu bu taraftara yaranılmaz eleştirisi alırsın. Taraftar ne de olsa suçlu. O destek verecek, diğerleri keyfine bakacak

hüseyin1975
04.02.2012, 22:53
olmuyor işte renktaş onlara bağırmıyoz kızmıyoz ama takıma bağırırken onlar etkileniyo...aman artık lanet olsun diyom yeter...en iyisi izlememek ama nası yapacaz o işi bilmiyom...
Bende kac defa yeter artik dedim ama Trabzonsporumdan asla vazgecemem!
Ama evde seyredince mümkün oldugunca sakin kalmnaya calisiyorum, cocuklara iyi örnek olmaya gayret gösteriyorum:D

el fanatico
04.02.2012, 22:53
takımdaki sıkıntı bence başta colman... zamanı geldi gitmesi gerek...

güzel oynadığı zaman oynuyor ama o güzel oynadığı zaman da gelsin diye günler aylar bekliyoruz... istikrarın ''i'' si yok...

savunmada sıkıntı yok bence... sıkıntı orta sahanın savunma yönünde... orta saha defans arası kopukluk muazzam...

her sene tek kanat oynuyoruz bilmem niye... yıllardır olmayan sol kanadımız geldi çok şükür... bu seferde yıllardır mevcut bulunan sağ kanadımız yok... volkan bey kulübede oturmaya gelmiş... onca bonservis ver adama gelsin kulübeye demir atsın... sahada gezinsin... adrian a ise lafım yok adamın kapasitesi bu... onu transfer eden zihiniyeti eleştirmek gerek... hemde o paraya...

halilden sağ kanat yapmaya çalıştık olmadı... henrique 11 oyuncusu olamadı olamayacakta bence... müzmin yedek alanzinho 11 de başlasın diye dua ediyoruz... orta saha olcan haricinde vasat... zokora gelince 2 iyi orta sahamız olacak... gerisi boş bence...

bu takımın zamanında en iyilerinden olan colman nasıl ve neden bu hale geldi bilemiyorum... bence artık yerine yeni oyuncular bakmamız gerekiyor...

Mustafa Ayazoğlu
04.02.2012, 22:54
Antalya Trabzonspor aldığı puan 4
Antalya Galatasaray aldığı puan 2
Antalya Beşiktaş aldığı puan 0

Her yıl Beşiktaş'a karşı böyle.

hüseyin1975
04.02.2012, 22:55
Alper Potuk lafını sıkça etmemizin nedeni bugün ortasahamızın benzetme yerindeyse kız gibi oynamasıyla daha net anlaşıldı.

Mesela Antalyanın defansında Deniz var bildiğiniz kazmadır futbolcu olarak ama bugun ne kadar sağlam göründü değil mi?
Orta sahada top kapan basan ısıran oyuncunuz yoksa STOPER lere ya da kaleciye kabahat bulamazsınız.

Mehmet Eren kalemizi ablukaya aldı ve her şutunda yanında kimseler yok önünü kapayan yok. Neden takımda orta saha yok!

Jebrin biraz iş görür demiştim o anlamda ama..

Mesela Potuk, Veysel Sarı, Uğur İnceman tarzı bir oyuncumuz yok şu an ve rakip ortasahamızı yürüyerek rahat rahat gelip stoperlerimizle karşılaşabiliyor. Maalesef Zokora varken de durum böyle idi.
Kadromuzda bunu yapabilecek oyuncular var(di) ama kullan(a)madik.

iso_4939
04.02.2012, 22:55

valla abı 10 mactır ızlemıyorum okadar rahatım ki anlatamam stres yok moralsızlık yok ruhen cok ıyıyım...

Turan AKYILDIZ
04.02.2012, 22:56
Geçen dene defansımız sağlamdı bu sene defans hattı sorunlu olduğu için iyi gitmiyoruz. Bir tane stoper alsalardı çok farklı olurdu...

defans ne yapsın renktaş senin ileri uçtaki adamın ellerini kollarını sallayarak gezerse orta sahanda keza aynı rakibe basmazsa ne yapsın defans... dünyanın en iyi defasınız olsa bile bir yere kadar..çıkardıkları her top duvara toslar gibi yine kendilerine geliyo ne yapsın çocuklar...bir takımın her şeyi orta sahadır orta sahan olmadımı oynamadımı ne forvet ne defans hiç bişe yapamaz...bizim ortasada maaşallah yığılma çok ama işe yarar adam toplasan belki 1 tane çıkar...

Turan AKYILDIZ
04.02.2012, 22:58
valla abı 10 mactır ızlemıyorum okadar rahatım ki anlatamam stres yok moralsızlık yok ruhen cok ıyıyım...

banada aşılasana reçeteyi nasıl izlemiyon..ben beceremiyom ya olmuyor sankim allah korusun uyuşturucu gibi bir şey olmuş bende izlemeden yapamıyorum...ama izlemeyecem artık bi şekilde izlememem gerek...yoksa evde eşya kalmayacak...ev sahibi vardı maç anında yanımda kadın korkudan kaçtı kapılara vurduğumu görünce..he he hala gelecek yanımıza...

Mert Oğuzlu61
04.02.2012, 23:00
geçen sene :

__________selçuk____colman

____burak_______jaja______engin

________________umut

bu sene :

__________aykut___colman

__V(H-HQ)_____adrian______olcan

_______________burak

V-H-HQ : volkan-halil-henrique

şu 6 oyuncuyu + sistemi karşılaştırın ve neden bu halde olduğumuzu anlayın.

geride egemen in olduğu yerde sıkıntı var.

----celustka----giray-----?????------cech

soru işaretli yere nokta atışı takviye şart. ama orta sahaya ve hücum hattına bir bakın, bir geçen senenin birde bu senenin.

kaliteli futbol kaliteli oyuncularla oynanır / oğuzlu (güzel laf yaz bunu:D)

olay budur.

Sibel
04.02.2012, 23:00
Twitterda
Legend @akyazi_61
Takımın morali Trabzon dönüşü çok bozuktu, uçakta çıt çıkmıyordu.. Uçak Trabzon üstüne geldiğinde iniş için anons yapıldığında kalecimiz +
+Tolga Zengin bir daha böyle kötü oynamak yok kendinize gelin.. Biz iyiyiz biz güçlüyüz biz bir ekibiz diye bağırdı..++
+Ve tüm uçaktakiler Tolga'yı bu sözlerinden sonra alkışlamakla birlikte Şampiyon Trabzon diye tempo tuttular.. -Halil Yazıcıoğlu

Travelair
04.02.2012, 23:01
Colman iyi futbolcu. Ama maça kötü başlarsa toparlayamıyor. Kafada problem var. Bu hatayı niye yaptım diye diye seri hatalar başlıyor, ipin ucu kaçıyor

tturan
04.02.2012, 23:03
Eleştirin eleştirin...Antremanlarda Şenol güneşin herşeyi söyleyip söylemediğini,neyi çalışıp çalışmadığını nerden biliyorsunuz??
Halısahada bile bundan daha iyisi oyananırmış.O kadar kolay yani bu teknik direktörlük ve futbolculuk..çıkın oyanıyın efendim..yada teknik direktörlük yapında görelim...

Varmı tavsiyeniz ne yapılmasına dair...Golleri atarken iyi...Galibiyetleri alırken maşallah çok güzel...Mağlub oluncada vay niye böyle yaptın...Şenol hoca herşeyin eniyisini güzelini anlatmıştır onlara...Ama bazen olmuyor işte..Anlayın bunu...Yönetimi eleştirebilirsiniz transfer konusunda..AMA ŞENOL GÜNEŞİ ELEŞTİREMZSİNİZ...
biriside ağzına sağlık yazmış..yazın yazın..Şenol hoca okumuyordur umarım buraları..

yönetimi transfer konusunda Şenol Hoca dan çok daha fazla eleştiriyorum. Hocaya gelince madem yönetim istediğin adamları almıyor. Bir dakika bile durmasın orda bak. Yönetim ne oluyor o zaman. Broos zamanı yönetimi Şenol Hoca kurtardı. Şenol Hoca gelmeseydi o yönetim yerinde duramazdı. Hoca kullansın bunu. Herkes biliyor ki Şenol Hoca giderse yönetim en fazla 2 ay kalır.

zafer6161
yaş olmuş 31 hala daha antalyayı yendiğimizi hatırlamıyorum :(

en son hami 40 metreden çakmıştı ve 1-0 yenmiştik.

edit...........şimdi baktım,nerdeyse her sene yenmişiz:eek:

kafa gitmiş:D

iso_4939
banada aşılasana reçeteyi nasıl izlemiyon..ben beceremiyom ya olmuyor sankim allah korusun uyuşturucu gibi bir şey olmuş bende izlemeden yapamıyorum...ama izlemeyecem artık bi şekilde izlememem gerek...yoksa evde eşya kalmayacak...ev sahibi vardı maç anında yanımda kadın korkudan kaçtı kapılara vurduğumu görünce..he he hala gelecek yanımıza...

valla abı ınnat ettım ızlemıyorum ya gıdıp tavla oynuyorum yada gezıyorum kapalı bır yerde durmuyorum valla cok rahatım.gayse,ordu macında kombıne vardı gıtmedım.bursa macına arkadas bıletını alayım gıdelım dedı yıne gıtmedım...huzur buldum...:D

nuri45
04.02.2012, 23:05
bi su üc kurusluk antalya gibi olamadik. adamlar sirf bizim maca dinc cikmak icin 4 oyuncu carsamba yok ve sansa gs den puan aliyor.
BIz büyük takim olcaz alternatif oyuncu oynatamiyoruz. Adamlarin yardimci antrenörü macdan önce bizim ayni kadroyla oynayacagimiz icin kazanmaya oynacagiz diyor.

Bordo_MaviM_61
04.02.2012, 23:06
Kadromuzda bunu yapabilecek oyuncular var(di) ama kullan(a)madik.

Abi biraz daha açarmısınız? Mesela kim?

Mert Oğuzlu61
yaş olmuş 31 hala daha antalyayı yendiğimizi hatırlamıyorum :(

en son hami 40 metreden çakmıştı ve 1-0 yenmiştik.

ersun yanal zamanında son 7-8 dakkada 2-1 den çevirmiştik süper maç olmuştu yağmur üstten alttan giriyordu avni akerdeydi maç, antalyalılar başta ömer çipi olmak üzere artislik yapıyordu ama önce umut un kaval kemiği sonra g.ünal ın son dakka golüyle almıştık.

birde türkish cup u aldığımız sene yenmiştik. valla bunların dışında bende hatırlamıyorum :D

iso_4939
Twitterda
Legend @akyazi_61
Takımın morali Trabzon dönüşü çok bozuktu, uçakta çıt çıkmıyordu.. Uçak Trabzon üstüne geldiğinde iniş için anons yapıldığında kalecimiz +
+Tolga Zengin bir daha böyle kötü oynamak yok kendinize gelin.. Biz iyiyiz biz güçlüyüz biz bir ekibiz diye bağırdı..++
+Ve tüm uçaktakiler Tolga'yı bu sözlerinden sonra alkışlamakla birlikte Şampiyon Trabzon diye tempo tuttular.. -Halil Yazıcıoğlu

şuan cok duygulaNDIM heran ağlayabılırım...gazamı gelmek mi lazım allah askına.:D

hüseyin1975
04.02.2012, 23:07
bi su üc kurusluk antalya gibi olamadik. adamlar sirf bizim maca dinc cikmak icin 4 oyuncu carsamba yok ve sansa gs den puan aliyor.
BIz büyük takim olcaz alternatif oyuncu oynatamiyoruz. Adamlarin yardimci antrenörü macdan önce bizim ayni kadroyla oynayacagimiz icin kazanmaya oynacagiz diyor.
Abi tamamda biz Bursaspora karsi oynadik. yedek oyuncularla ciksak Bursasporu yenemezdik.

Cafer Bulur
04.02.2012, 23:08
Bu paolo henrique,adrian,volkan sen i oyuncu diye alan zihniyete yaziklar olsun.

Adamlarin birakin kosmaya,yürümeye bile halleri yok.

Senol günes de elindeki kadroyu bir türlü hazirlayamadi ya da oyuncularin akli futbolda degil,ikisinden birisi.

Cafer Bulur
04.02.2012, 23:10
Abi tamamda biz Bursaspora karsi oynadik. yedek oyuncularla ciksak Bursasporu yenemezdik.
Iyide hüseyin abi,takim 12.5 oyuncuyla mi ligi oynamali?

Halil cikiyor paolo giriyor,alan cikiyor adrian giriyor bir takimin hamleleri bu kadarla mi sinirli olur?

hüseyin1975
04.02.2012, 23:10
Abi biraz daha açarmısınız? Mesela kim?
Orta sahada en az 1 tane rakibi bozan birisi lazim bence.
Bunu Baris Atas, Baris Özbek, Sezer Badur vs. yapabilirdi.
Zaten Colman, Olcan, Alan vs. cok kuvvetli degiller, 1 tane sert oynayan oyuncu gerekir ama Senol Hocam defansdan cok ofansi düsünüyor.
Ayrica rakibe önde basan Umutuda ne hale koyduk ve gitmesini sagladigimizida unutmayalim.
Umut olsaydi Antalya bugün böyle rahat cikabilirmiydi???

nuri45
04.02.2012, 23:11

yanlis anliyorsun ben bu maca mesela celuska, henrique ve barisla cikardim, Onlar degistiriyorda bizde yapmamiz lazim demek istedim.

nakzo
04.02.2012, 23:12
Twitterda
Legend @akyazi_61

Tolgayı seviyorum hem kaliteli hemde Trabzonsporlu ;ama ne kadar bağırsada çağırsada kaliten kadar oynarsın. Trabzonsporda oyanadığının farkında olmayan 8 adam var takımda ismi Trabzonspor cismi çatladıkapıspor...

nuri45
04.02.2012, 23:13
Illa her mac ayni kadro cikcan diye bir kaidede yok. Ben yedekdekileri hic oynatmak istemyiorsam ne diye maas veriyorum.

Bordo_MaviM_61
Orta sahada en az 1 tane rakibi bozan birisi lazim bence.
Bunu Baris Atas, Baris Özbek, Sezer Badur vs. yapabilirdi.
Zaten Colman, Olcan, Alan vs. cok kuvvetli degiller, 1 tane sert oynayan oyuncu gerekir ama Senol Hocam defansdan cok ofansi düsünüyor.
Ayrica rakibe önde basan Umutuda ne hale koyduk ve gitmesini sagladigimizida unutmayalim.
Umut olsaydi Antalya bugün böyle rahat cikabilirmiydi???

Belki de haklısınız abi ama bence ataş, badur veya özbek bu takımın oyuncusu değil onlardan daha kaliteli ama dirençli basan bir orta saha transfer etseydik keşke.
Transfer dönemlerinden ataş, badur gibi belki bir şey yapabilir tarzında 3 4 oyuncu almaktansa Olcan gibi hazır ve kaliteli 1 2 oyuncu almayı ne zaman deneriz bilmem.

Not: Umut konusunda katılıyorum. O savunmayı hücumdan başlatıyordu ayrıca hiçbir hoca ondan vazgeçememişti. Gerçi geçen yıl o varken iki maçta Antalyayla berabere kaldık orası da ayrı.

Sibel
şuan cok duygulaNDIM heran ağlayabılırım...gazamı gelmek mi lazım allah askına.:D
Sakin olup he diyip geçeceğim artık. Zira kimseyi kırmak istemem.

hüseyin1975
04.02.2012, 23:14
Iyide hüseyin abi,takim 12.5 oyuncuyla mi ligi oynamali?

Halil cikiyor paolo giriyor,alan cikiyor adrian giriyor bir takimin hamleleri bu kadarla mi sinirli olur?
Elbette degil.
Biz bu macda 2-3 degisiklik yapabilir ve yinede kazanirdik!
Antalyaya karsi daha dinc ve istekli oyuncularla cikabilirdik.
Defansda bir Celutska ve Ferhat olabilirdi, orta sahada yine Volkana sans verilebilirdi falan.

Oğuzhan
04.02.2012, 23:15
Arkadaş ya kötü oynayanı kulübeye çekememe sıkıntımız var. Al şu Colman'ı bir oturt bakalım kulübeye ne oluyor birader de. Burası mahalle takımı değil ne yaparsam yapayım oynuyorum diye adamlar umursamaz tavırlarla top oynuyorlar.

hüseyin1975
04.02.2012, 23:16
yanlis anliyorsun ben bu maca mesela celuska, henrique ve barisla cikardim, Onlar degistiriyorda bizde yapmamiz lazim demek istedim.
Kesinlikla katiliyorum.
Oyuncu kazanmak icin oynatmak lazim!
Baris iyi altyapisi olan biri, bu macda oynayabilirdi.
Hanrique form tutmasi gerekir ve oynayabilirdi.

Legolas77
04.02.2012, 23:16
Tolgayı seviyorum hem kaliteli hemde Trabzonsporlu ;ama ne kadar bağırsada çağırsada kaliten kadar oynarsın. Trabzonsporda oyanadığının farkında olmayan 8 adam var takımda ismi Trabzonspor cismi çatladıkapıspor...

bende bu görüşteyim tolga giray burak olcan 'ın şevki ile olmaz bu maç icin burak etkisiz kaldı ama burak 2 gol atıp 27 yapsaydı ooo kral derlerdi skora bakıpta yorum yapmamak lazım takım kötü oynuyor ve bazı maclarda büyüklüğümüz ile yeniyoruz geçen sene eze eze yeniyorduk gs de bu başı boş ligte aldı başını gidiyor ben ona yanıyorum takım illa ki iyi olacaktır ama kulübü bu duruma düşünenlerde (ısrarla transfer yapmayanlar ) şapkayı önüne koysunlar bi

Hıdır ÇALIŞAN
04.02.2012, 23:19
Bir yenilgi tum guzel havayi dagitti! Anlam verebilmis degilim.

iso_4939
04.02.2012, 23:20
Sakin olup he diyip geçeceğim artık. Zira kimseyi kırmak istemem.

kızma arkadasım sana laf etmek ıcın soylemedım.onu paylasan kısıye ıyı bırlaf demek ısterdım ama ortam müsaid degıl...

Cafer Bulur
04.02.2012, 23:20
90 dakika sadece rakibini seyredip elenirsen güzel hava diye bir sey kalmaz.

Takimin bugünkü ruhsuzluguna,rezaletine tepki vermemek,anlamak mümkün degil.

Hıdır ÇALIŞAN
04.02.2012, 23:22
90 dakika sadece rakibini seyredip elenirsen güzel hava diye bir sey kalmaz.

Takimin bugünkü ruhsuzluguna,rezaletine tepki vermemek,anlamak mümkün degil.

Sanal alemde hocaya yuklenmeler ve Senol hocanin istifasinin zaamani geldigine dair konusmalar var...

Enes Başkaya60
04.02.2012, 23:23
istifa etsin, eee sonra ? nuri albayrak ı özledik o gelsin dimi ?

hataları var ama bunlardanda iyisi gelmez, yönetim istifa lık bir durum yok o kadar kötü durumda değiliz, macera aranacak zaman değil.

Ne diyorsun sen ben kendi yorumumu söylüyorum ben Nuri Albayrak mı gelsin dedim...

Ne macerası ne alaka bu kadar kötü bir takımı kim kurdu acaba O kadar kazandığımız para nereye gitti önce sen onları kurcala oldu mu ?

Fanatik34
04.02.2012, 23:23
Bu takimin ilk onbiri kaliteli olabilir, ki oyuncu olarak kaliteli ama takioyunu adina eksikler var maalesef.

Ama su oyuncu yedek birakilmali diyenler sadece sunu söyleyebilirim, "Bu takimin 18´de olan oyunculari takasta kimse istemez, kimse almak icin fazla ugras vermiyorsa.." kusura bakmayin, kimse yedek kalmaz bu takimda..kalincada takim zarar görür..bunun Sorumlulari kimler??????????

nakzo
04.02.2012, 23:24
bende bu görüşteyim tolga giray burak olcan 'ın şevki ile olmaz bu maç icin burak etkisiz kaldı ama burak 2 gol atıp 27 yapsaydı ooo kral derlerdi skora bakıpta yorum yapmamak lazım takım kötü oynuyor ve bazı maclarda büyüklüğümüz ile yeniyoruz geçen sene eze eze yeniyorduk gs de bu başı boş ligte aldı başını gidiyor ben ona yanıyorum takım illa ki iyi olacaktır ama kulübü bu duruma düşünenlerde (ısrarla transfer yapmayanlar ) şapkayı önüne koysunlar bi
geçen seneki kadromuz korunsaydı gs bu sene en iyi 3. olurdu.

Cafer Bulur
04.02.2012, 23:25
Sanal alemde hocaya yuklenmeler ve Senol hocanin istifasinin zaamani geldigine dair konusmalar var...
Bunlar tabiiki yanlis seyler.

Senol günes candir,hatalari olsa da elestirsek de kendisini hazir hissettigi sürece takimin basinda kalmalidir.

Senol günes takima bir sey veremeyecegini anladigi gün zaten kendiliginden gider,kimse merak etmesin...

Sibel
04.02.2012, 23:28
kızma arkadasım sana laf etmek ıcın soylemedım.onu paylasan kısıye ıyı bırlaf demek ısterdım ama ortam müsaid degıl...
Yazıda tuhafınıza giden ne var anlayamadım.

gudoz81
Colman iyi futbolcu. Ama maça kötü başlarsa toparlayamıyor. Kafada problem var. Bu hatayı niye yaptım diye diye seri hatalar başlıyor, ipin ucu kaçıyor
aynen bunu yazmak için girmişştim.
geldiği sezondan beri böyle.
iyi başlarsa iyi kötü başlarsa kötü gidiyor.
yerine daha iyisi bulunup alınmalı.

Mete DORUK

Yenilgiden ote takimin bukadar sacma oynamasi havayi dagitti.iyi oynayip kaybetse neyse...
Ya kaleci omerin nerenk giydigini hatirlayamadim mac icinde.okadar atak yaptik yani...

tturan
04.02.2012, 23:30
Artık şu maç işini takım tutma işini bırakmak istiyorum. Yoksa her mağlubiyette kendime zarar veriyorum. Takım tutmayı bırakabilen en azından maç izlemeyi bırakabilen biri varsa bana nasıl başardığını anlatabilir mi?

hodlu
04.02.2012, 23:31
Aynı filmi izlemekten bıkmaya başladım şahsen.Çıkanlar aynı,girenler aynı.Takıma katkı sıfır.Halen ölüden medet uman bir Teknik heyet. Takım orta sahada rakibi karşılamıyor,pas yapmıyor,verkaç yapmıyor,şut çekmiyor.Tesadüfen kazanılan Bursa maçı,10 kişi kalmasa tarihi hezimet olacak Eskişehir maçı şansa kazanıldı.16-17 yaşında çocuklardan kurulu A.Gücü takımı karşısında 1dk bile Sercan gibi bir genç oyuncuyu oynatamayan bir Teknik heyet... Sahada gezinen Colman hayaletine 3 seneden beri tahammül edilmesine artık dayanamıyorum.Bu takımın Trilyonları Adrian-Henrique gibi zavallılara yedirlmesin artık, yazık...

Cafer Bulur
04.02.2012, 23:31
Artık şu maç işini takım tutma işini bırakmak istiyorum. Yoksa her mağlubiyette kendime zarar veriyorum. Takım tutmayı bırakabilen en azından maç izlemeyi bırakabilen biri varsa bana nasıl başardığını anlatabilir mi?
Öyle birisini bulursan bana da haber ver.:)

Trabzonspor amansiz bir hastaliktir,tedavi gereksiz.:)

Mert Oğuzlu61
04.02.2012, 23:33
Ne diyorsun sen ben kendi yorumumu söylüyorum ben Nuri Albayrak mı gelsin dedim...

Ne macerası ne alaka bu kadar kötü bir takımı kim kurdu acaba O kadar kazandığımız para nereye gitti önce sen onları kurcala oldu mu ?

bunlar bırakırsa nuri albayrak ''lar'' gelecek demek istedim. anla işte.

tamam takım mok gibi, adrian a henrique ye halil e barış a volkan a vs.. verilen miktarlar çok fazla (halil-barış beleşe geldi ama aldıkları ücret çok çok fazla) orası öyle, bu yaz yapılan transferlerden celustka ve zokora dışındakiler fossssss ancak adamlar 2-3 hatalı transfer yaptılar diye bırakıp gitsinler mi, bu nasıl bir mantık ? haziranda kasaya 20m € girecek CL den, adam gibi kullansınlar şu parayı, adrian henrique vs.. şu boş bidonları nereye yollarlar bilemem ama en az zararla elden çıkarıp nokta atışı takviyeler yapsınlar, gelecek sezona güçlü bir şekilde gireriz.

o kadar kötü bir tablo yok, sanki her sene şampiyon oluyoruz. bu senede olmayacak gibi ama yazın hatalarını telafi edeceklerdir. gene aynı hataya düşerlerse adrian gibi tenekelere paraları basarlarsa işte o zaman baltaları çıkarırız, şimdi hiç sırası değil.

Enes Başkaya60
04.02.2012, 23:33
Aynı filmi izlemekten bıkmaya başladım şahsen.Çıkanlar aynı,girenler aynı.Takıma katkı sıfır.Halen ölüden medet uman bir Teknik heyet. Takım orta sahada rakibi karşılamıyor,pas yapmıyor,verkaç yapmıyor,şut çekmiyor.Tesadüfen kazanılan Bursa maçı,10 kişi kalmasa tarihi hezimet olacak Eskişehir maçı şansa kazanıldı.16-17 yaşında çocuklardan kurulu A.Gücü takımı karşısında 1dk bile Sercan gibi bir genç oyuncuyu oynatamayan bir Teknik heyet... Sahada gezinen Colman hayaletine 3 seneden beri tahammül edilmesine artık dayanamıyorum.Bu takımın Trilyonları Adrian-Henrique gibi zavallılara yedirlmesin artık, yazık...

Bende aynen bunu demek istiyorum Şansa buralara geldik bu sene kimse yönetimi savunmasın Bu Adriana Henrique Saparalara verilen paralara yazık iyi kazık atmış menejerler...

nakzo
04.02.2012, 23:34
Burda kimse skor yazarlığı yapmıyor. Yenilebilirsin ;ama ışığı, umudumuzu kaybedemezsin umudunu kaybedersen veya kaybettirirsen olmaz. Bu kadroylada olmayacağı kesinleşti;ama kabaca hesaplarsak 6 direk adam lazım takıma diyoruzda bunları hangi parayla alacağız beni düşündüren odur..

Emirhan Makul
04.02.2012, 23:35
Uğur inceman,doğa ve deniz karşısınca colman,aykut ve alanzinho olacak, yani kısacası orta sahada üstünler. Oyun onların hakimiyetinde oynanabilir. Ali turanı ilk maçtan burak'ı iyi tuttuğunu hatırlayarak galibiyet şansımızı düşük olarak görüyorum.

sanki adamların ortasahada xavi iniesta var da bizden üstün olacak diyorsunuz.ben aksine çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum.antalyayı hiç bu kadar rahat yenmemiştik dersiniz maçtan sonra ;)

Orta sahalarının ne numarası var ki ? Adamlar tamamiyle bizim oyuncuları bozmak için oynayacak. Onun dışında bir numara yok zaten.

En fazla sahaya kusarlar hepsi bu.

İşimiz gücümüz hep abartmak. Başka bir şey değil.

Çok büyük bir aksilik olmaz ise orta sahalarının bu ligin futbolunu oynamaya ne kadar yatkın olduğunu ayrıca bizim orta sahamızın tek pas yapan,alan markajı ve pres yapan orta sahalara karşı nasıl yamulduğunu göreceğiz. Tabi çok büyük bir aksilik olmaz ise orta sahada yamulacağımız maçtır, ligin deneyimini yemiş futbolcular ve teknik adama sahipler bu yüzden burak'ıda 2 kişi marke edecektir ki biri bile yetebilir oda ali turan ve bunun sonucunda takımımızın iki kişi mark etmesine rağmen hala burak'a top atma çabalarını izleyeceğiz.

Yani herkes doğası gereği haraketler sergilerse bunlar olur ve ya yeniliriz ya berabere kalırız, galibiyetin tek şartı ya antalya aşırı kötü oynayacak ve şu dediğim özelliklerini sergilemeyecekler yada biz çok muazzam bir şekilde yerden pas yapacağız, pres yapacağız ki 1-2 maç dışında yapmadık bunu bugünde yapmamız çok zor antalya kötü oynarsa kazanırız yoksa başka ihtimal yok diye bakıyorum.

Çok önemli bir maç geçen hafta ki olaylardan sonra kazanırsak çok büyük avantaj sağlayacaz istanbul takımları düşüşe geçti güzel seri demek güzel bir play off sıralamadı demek, hayırlısı olsun.

okudugumda acaba inter le mi karsiliyoruz diye düsündüm bi an..

ççç ççç ççç ççç ççç :alkış: :alkış:

Emirhan sende ki bu negatifliği anlayamıyorum ya :) Sakin ol. Allah'ın izniyle alacaz bu maçı maç öncesi takıma moral vermek lazım.

inter'de kimmiş antalya'nın yanında? adamlar futbolun tarihini yeniden yazıyor her maç.

Her zaman olduğu gibi birbiri görüşlerimize saygı duymak, herkesin bir olay karşısında farklı düşünebileceği farklı yorumlayabileceği inancına kapılmamak alışkanlığımız. Üstüne birde dalga geçmek ve aşşağılamak en yegane haraketlerimizden biri. :)

Futbol duayeni yada üstad değilim bana kalırsa çok da anlamıyorum bu işten fakat şunu seneler boyunda süregelen istatistlik ve sonuçlara bakınca bir teori bir görüş olarak kabulleniyorum ki oda Türkiye liginde başarı sağlayacaksan süpersonik yıldızlarda getirsen yanında bu ligin tozunu dumanını yutmuş, ligin çamurunu yemiş futbolcular olmadan bu iş yürümez, bursanında beşiktaşın şampiyonluğunda da böyle oldu.

Bu durumu uzun uzadıya anlatabilirim çünkü inanıyorum belkide tüm takımın bu futbolcular üzerine kurulması gerektiğini düşünmüyorum fakat böyle 3 futbolcu olmadan bu iş yürümez.

Demem o ki antalyaspor maçı başlamadan kadrolara bakınca, uğur inceman, deniz barış,doğa kaya,kerem şeras isimleri dikkatimi çekti; Kim bunlar ligin tozunu dumanını içine çekmiş adamlar, nedir bu herifler futbol cambazımı, muazzam kariyeri olan futbolcular mı ? şut mu çekerler ? gol mü atarlar ? evet hiç birini yapamazlar fakat o kadar inceliğini bilirler ki bu işin gece otururlar mahalle çocuğu muhabbeti gibi colmanı konuşurlar, alanzinhoyu konuşurlar nerde nasıl tutacaklarını ne yapacaklarını düşünürler ve uygularlar.

Orta sahamızın ağır, pres yapmayan ve yerden tek pas yapamayan yapısını cümle alem biliyor kendimizide kandırmayalım ve bunu yapamayan adamları bu herifler kitler bunuda biliyoruz ama yediremiyoruz hürriyet göçerde bu adamlardan biridir kırmızı karttan atıldı atılmasa maçın halini hepimiz biliyoruz maçı almamıza rağmen şu antalya maçından da daha kötü oynadık bunu çoğu kişi biliyor.

Sorun şurada ki benim düşüncelerimin aşşağılanması değil sıkıntı yok o konuda; benim rahatsızlığım futbolcuların aşşağılanması ya biz kızmıyor muyuz istanbul takımlarına bu futbolcuları süründürüyorsunuz diye, bu herifler istanbul takımlarına gitmiş sonra ikinci liglerde üst liglerde sürünmüş çamuru yemiş herifler burak da bu heriflerden biri değil miydi ? yada serkan ? yaptıkları işler ortada değil mi ? neden aşşağılıyoruz ? kendimizi futbolun tanrısı mı zannediyoruz acaba ?

Gerçekten utanıyorum şunları yazdığım için ama sırf o yüksek futbol bilginizi utandırmak için yazıyorum.

Uğur inceman, Hürriyet göçer,murat erdoğan; Gustavo colman ve adriandanın yerine şu sezonuna sonuna kadar gelsin iç sahada maç kaybetmeyiz dış sahada da yenilgi almayız.

Koskocaman bir iddaa olmaz belkide çok saçma belkide ama değerli bu herifler, bu işi adriandan colmandan aykuttan iyi biliyorlar.

Şimdi sizin yediremediğiniz konuya açıklık getiriyorum düşünüyorsunuz ki ya koskoca gustavo colman ya nasıl ondan iyi olabilir ki zaten iyi değil iyi diye kimse söylemedi sadece bu ligi biliyor bu ligi bildiği için kim nereden koşar nelerden rahatsız olur nasıl pres yapılır kimin tiki var her haltı biliyor bu adamlar ama senin daha süper lig tecrübesi bile olmayan aykutun bunları bilmiyor,adrianın bilmiyor.

Bu isimler karşılaştırılınca da yediremiyorsunuz dalga geçiyorsunuz sıkıntı yok bugün oynanan oyun muazzam bir cevap olmuştur umarım tahmin ettiğim gibi ali turan deniz ve kerem burak'ı kitlediler diğer orta saha elamanlarıda zaten ayakta ölmüş colmanı aykutu alanzinhoyu bitirdiler. Allah'dan ileride çok yetenekli adamlar yoktu da kademe yapmayı beceremeyen mustafa yumluyu eze eze 3-4 tane atmadılar. Maçın sonlarına doğru çok istedim sedat ağçay girse de çalıma dizse adrianı, aykutu ama olmadı, zamanında olmuştur hatırlamazsınız.

İlk önce bir düşünelim ondan sonra konuşalım.

Fatih Öztürk
04.02.2012, 23:35
ya kardeşim bu nedir ya.bu takım diğer istanbul kulüpleri fener ve g.saraydan 9 tane fazladan maç yapan takım.hemde avrupanın önemli kulüpleriyle yapıldı bu maçlar.şampiyonlar liginden sonra takım son 9 maçta 7 galibiyet 2 mağlubiyet almış bi bakıyorum Buraka bi bakıyorum hocaya sallayanlar var.Burak bugün sahadaki kötülerin en iyisiydi.sanki Burak olmasa kenarda ronaldo ile rooney varda Burakı yedek bırakalım diyenler bile var.orta sahan defansın ne yaptıta Buraka sallıyorsun.boş kaleyemi gol atamadı.evet kötü oynadık.ama Bursa maçında iyiydik.daha iyi olacağız.

Enes Başkaya60
04.02.2012, 23:36
bunlar bırakırsa nuri albayrak ''lar'' gelecek demek istedim. anla işte.

tamam takım mok gibi, adrian a henrique ye halil e barış a volkan a vs.. verilen miktarlar çok fazla (halil-barış beleşe geldi ama aldıkları ücret çok çok fazla) orası öyle, bu yaz yapılan transferlerden celustka ve zokora dışındakiler fossssss ancak adamlar 2-3 hatalı transfer yaptılar diye bırakıp gitsinler mi, bu nasıl bir mantık ? haziranda kasaya 20m € girecek CL den, adam gibi kullansınlar şu parayı, adrian henrique vs.. şu boş bidonları nereye yollarlar bilemem ama en az zararla elden çıkarıp nokta atışı takviyeler yapsınlar, gelecek sezona güçlü bir şekilde gireriz.

o kadar kötü bir tablo yok, sanki her sene şampiyon oluyoruz. bu senede olmayacak gibi ama yazın hatalarını telafi edeceklerdir. gene aynı hataya düşerlerse adrian gibi tenekelere paraları basarlarsa işte o zaman baltaları çıkarırız, şimdi hiç sırası değil.

Tamam kardeşim haklısın da şöyle bir kadro kurulur mu ayıp ya...

Daha hak ettiğimiz Şampiyonluğu bile alamadık kimse de tık yok..

Kısacası ben bu Yönetimden artık hiçbir şey beklemiyorum kardeşim...

güneyli
04.02.2012, 23:37
antalyayı bildim bileli tita diye bir oyuncusu var..Her maçımızda adamı sanki ilk defa görüyormuşuz gibi kahraman yapıyoruz..Antalyada arayı değerlendiren oyuncularımız antreman yaptıkları günleri hatırladılar..20 derece sıcaklık...welcome to picnik..

tturan
Hergün Fb li, Gs li ve Bjk lı elemanlarla uğraşıp duruyoruz. Adamlarla mücadele ediyoruz. Allah tan çene kuvvetli de adamların hakkından geliyorum. Ama en kötüsü ne biliyormusunuz? Trabzon dışında olan Taraftarlarımızın Karabük lü ama istanbul eziklerini tutan, Antalya lı ama istanbul eziklerini tutan kişilerin de kendilerini nimetten sayıp kardeşlerimizle laf yarışına girmeleri

Tyler Durden
takimin cok kaliteli oldugunu dusunmuyorum ama bu takimin bu denli kotu olmasi oyuncu kalitesine bagli degil.
tamamen hocadan kaynaklanan bir durum.
senol hoca farkinda degil ama taktigi sayesinde butun oyuncular degerlerini kaybediyor.
yahu en gerideki adam sisirerek burak'a asist yapmanin pesinde.boyle birsey olabilir mi?
topu alan burak'a uzun top atiyor.hali sahada en iyi oynayani ileri koyariz ya hani butun toplari ona atariz.
senol hoca da ayni kafada.
busene taktigimiz bu iste.hal boyle olunca ya burak kral oluyor ya takim dokuluyor.
kazandigimiz maclara bakin.bu maclarin yuzde doksaninda macin adami burak oluyor.
burada aldigimiz bir cok mactan sonrada cok elestirdik.niye?
cunku oynanan bir oyun yok.bireysel becerilere kalmis bir takimiz.
bir macta tolga bir macta burak yildizlasiyor ve oylece maci aliyoruz.

nakzo
04.02.2012, 23:38
Her zaman olduğu gibi birbiri görüşlerimize saygı duymak, herkesin bir olay karşısında farklı düşünebileceği farklı yorumlayabileceği inancına kapılmamak alışkanlığımız. Üstüne birde dalga geçmek ve aşşağılamak en yegane haraketlerimizden biri. :)

Futbol duayeni yada üstad değilim bana kalırsa çok da anlamıyorum bu işten fakat şunu seneler boyunda süregelen istatistlik ve sonuçlara bakınca bir teori bir görüş olarak kabulleniyorum ki oda Türkiye liginde başarı sağlayacaksan süpersonik yıldızlarda getirsen yanında bu ligin tozunu dumanını yutmuş, ligin çamurunu yemiş futbolcular olmadan bu iş yürümez, bursanında beşiktaşın şampiyonluğunda da böyle oldu.

Bu durumu uzun uzadıya anlatabilirim çünkü inanıyorum belkide tüm takımın bu futbolcular üzerine kurulması gerektiğini düşünmüyorum fakat böyle 3 futbolcu olmadan bu iş yürümez.

Demem o ki antalyaspor maçı başlamadan kadrolara bakınca, uğur inceman, deniz barış,doğa kaya,kerem şeras isimleri dikkatimi çekti; Kim bunlar ligin tozunu dumanını içine çekmiş adamlar, nedir bu herifler futbol cambazımı, muazzam kariyeri olan futbolcular mı ? şut mu çekerler ? gol mü atarlar ? evet hiç birini yapamazlar fakat o kadar inceliğini bilirler ki bu işin gece otururlar mahalle çocuğu muhabbeti gibi colmanı konuşurlar, alanzinhoyu konuşurlar nerde nasıl tutacaklarını ne yapacaklarını düşünürler ve uygularlar.

Orta sahamızın ağır, pres yapmayan ve yerden tek pas yapamayan yapısını cümle alem biliyor kendimizide kandırmayalım ve bunu yapamayan adamları bu herifler kitler bunuda biliyoruz ama yediremiyoruz hürriyet göçerde bu adamlardan biridir kırmızı karttan atıldı atılmasa maçın halini hepimiz biliyoruz maçı almamıza rağmen şu antalya maçından da daha kötü oynadık bunu çoğu kişi biliyor.

Sorun şurada ki benim düşüncelerimin aşşağılanması değil sıkıntı yok o konuda; benim rahatsızlığım futbolcuların aşşağılanması ya biz kızmıyor muyuz istanbul takımlarına bu futbolcuları süründürüyorsunuz diye, bu herifler istanbul takımlarına gitmiş sonra ikinci liglerde üst liglerde sürünmüş çamuru yemiş herifler burak da bu heriflerden biri değil miydi ? yada serkan ? yaptıkları işler ortada değil mi ? neden aşşağılıyoruz ? kendimizi futbolun tanrısı mı zannediyoruz acaba ?

Gerçekten utanıyorum şunları yazdığım için ama sırf o yüksek futbol bilginizi utandırmak için yazıyorum.

Uğur inceman, Hürriyet göçer,murat erdoğan; Gustavo colman ve adriandanın yerine şu sezonuna sonuna kadar gelsin iç sahada maç kaybetmeyiz dış sahada da yenilgi almayız.

Koskocaman bir iddaa olmaz belkide çok saçma belkide ama değerli bu herifler, bu işi adriandan colmandan aykuttan iyi biliyorlar.

Şimdi sizin yediremediğiniz konuya açıklık getiriyorum düşünüyorsunuz ki ya koskoca gustavo colman ya nasıl ondan iyi olabilir ki zaten iyi değil iyi diye kimse söylemedi sadece bu ligi biliyor bu ligi bildiği için kim nereden koşar nelerden rahatsız olur nasıl pres yapılır kimin tiki var her haltı biliyor bu adamlar ama senin daha süper lig tecrübesi bile olmayan aykutun bunları bilmiyor,adrianın bilmiyor.

Bu isimler karşılaştırılınca da yediremiyorsunuz dalga geçiyorsunuz sıkıntı yok bugün oynanan oyun muazzam bir cevap olmuştur umarım tahmin ettiğim gibi ali turan deniz ve kerem burak'ı kitlediler diğer orta saha elamanlarıda zaten ayakta ölmüş colmanı aykutu alanzinhoyu bitirdiler. Allah'dan ileride çok yetenekli adamlar yoktu da kademe yapmayı beceremeyen mustafa yumluyu eze eze 3-4 tane atmadılar. Maçın sonlarına doğru çok istedim sedat ağçay girse de çalıma dizse adrianı, aykutu ama olmadı, zamanında olmuştur hatırlamazsınız.

Çok haklısın pres yapan ve tek pas oynayan her takım bizi rahat yeniyor ;ama senin -benim gördüğmü şenol hoca neden göremiyor.Görüyorsada birşey yapmıyorsa oda kafasında bu takımı bitirmiştir.

Soner Albayrak
04.02.2012, 23:39
Bugün çok açık bir şekilde görüldü ki takım maça kafa olarak ve teknik açıdan hiç hazırlanmamış. Bu ne ciddiyetsizliktir. Antalyaspor deplasmanında bile 90 dk boyunca bir tane net pozisyon bulamazsan kimse kusura bakmasın bu takım eleştiriyi sonuna kadar hak ediyor.
Karlı çıkabileceğimiz bir haftaydı nedense bizim futbolcular böyle haftalarda maçları hiç önemsemiyor ver her seferinde fırsat tepiyoruz.
Bu takım playoffa bir şekilde katılır ama velakin playoff ta da sonuncu geleceğimizi düşünüyorum.
Fb ya da Gs şampiyon olur bu sezon büyük ihtimalle Bjk kör topal gidiyor pek tutunacağını sanmıyorum.

hodlu
04.02.2012, 23:41
Colman'ın sezon başından beri ne oynadığını anlayabilen varmı.Hangi akla hizmet bu adam her maç 11 başlıyor.Artık açık yazıyorum bu adam sahada gezinip yalandan dakika dolduruyor.Oynatmayın şu adamı artık yeter.........

tturan
04.02.2012, 23:42

Maç oynanmadan dün akşam ben de forumda zor maç olacağını büyük olasılıkla berabere biteceğini yazmıştım. Ama tahminimden de kötü bir maç oldu. Doğruları bizden daha önce gördüğün için tebrikler kardeşim. Maç oynanmadan analizini çok iyi çıkarmışsın. Ben maçları önceden iyi okuduğumu düşünürdüm ama sen bayağı ilerdeymişsin.

gudoz81
04.02.2012, 23:44
burak bugün çıkmalıydı.
henri halil 4 4 2 en kısa çözüm bu.

Mustafa Umut
04.02.2012, 23:45
Gol yeriz ama kaç tane atarız bilemiyorum.

-Samet
04.02.2012, 23:48
Gol yeriz ama kaç tane atarız bilemiyorum.

Malubiyet yaramamış Umut :)

Emirhan Makul
04.02.2012, 23:48
Maç oynanmadan dün akşam ben de forumda zor maç olacağını büyük olasılıkla berabere biteceğini yazmıştım. Ama tahminimden de kötü bir maç oldu. Doğruları bizden daha önce gördüğün için tebrikler kardeşim. Maç oynanmadan analizini çok iyi çıkarmışsın. Ben maçları önceden iyi okuduğumu düşünürdüm ama sen bayağı ilerdeymişsin.

Estafurullah aksine hiç birşeyi tahmin ettiğime inanmıyorum herşey açıkca ortada bunu ancak toz pembe bakan insanlar göremiyor, sezon başından beri inter maçı dışında prese dayalı, alan markajına dayalı ve yerden pasa dayalı futbol oynamadık ve oynayamayacağız, buna orta saha elemanlarımızdır bu kadar açık ve net her deplasmanda puan kaybetme şansımız var, bu takım play off'a kalsa bile derbi maçlarını kaldıracak bir yapıya asla ve asla sahip değil böyle bir iman gücü gelecekte mustafa yumlu tüm kademelere girecek, glowacki hızlanacak adrian ve colman top kapıp kanatlara ve içeriye oynayacak tek pas yapacak yani bunun adı mucize ve olsa olsa bir maçta olur.

Tüm bunların suçlusu birine göre şenol güneştir, bir diğerine göre futbolculardır bana göre yönetimdir buna da saygı duyarım herkesin görüşü farklı eğer her maçtan sonra ki açıklamarı dinleseydiniz şenol güneşin şenol güneşi suçlamazsınız ve eğer bu takımda yıllardır oynamadan mangal yapan ve oynayarak mangal yapan futbolculara ödenen paradan sonra kendini parçalayan defans bloğuna yardımcı olarak defans almayan, orta saha almayan yönetimi görürseniz futbolcularıda suçlamazsınız diye düşünüyorum, herşey göre göre yapılanı yapmayan yönetimin suçudur.

kalavara
04.02.2012, 23:49
evet evet forumdaki arkadaşların büyük bölümü anlamış sorunun orta alandan kaynaklandığını.

sezonun başından beri yazıyorum, defans saçma sapan gol yiyorsa sorun öndedir!en iyi stoperler bile 1 e 1 kaldığında çalımı yer arkadaş! aslolan orta alandan top oraya gelirken rakip oyuncuların yeterince hırpalanmış ve final pasını atamaz hale gelmiş olmasıdır. ama yok biz ts taraftarı herşeyi biliyoruz!!

Mert Oğuzlu61
04.02.2012, 23:50
Tamam kardeşim haklısın da şöyle bir kadro kurulur mu ayıp ya...

Daha hak ettiğimiz Şampiyonluğu bile alamadık kimse de tık yok..

Kısacası ben bu Yönetimden artık hiçbir şey beklemiyorum kardeşim...

o kısım benimde canımı sıkıyor ama şundan eminim, o kupa er yada geç müzemize gi re cek. fener düşer mi düşmez mi orasını bilmem (58. madde değişmediğine %100000000000 ihtimal düşecekler) ama o kupa bize verilecek. yok eğer verilmezse Trabzonspor olarak kendimizi feshedelim, ben taraftar olarak razıyım. şu dakkadan sonra kupanın bize verilmemesi demek ''bu ülkede istenmiyorsunuz'' ile eşdeğer anlam taşır, bu kadar net. gider madrid i tutarım ispanya ligini izlerim, başka uğraşlar bulurum kendime...

nakzo
04.02.2012, 23:51
Eğer playofa kadar fener düşmezseki bu gidiş uzar gider .Bu hafta bjkiyi yenerlerse playofta şampiyon olcaklar .Fener her zaman final tipi haftaları iyi oynar yanarım da ona yanarım. Galatasarayın şampiyonluğu fenere bağlı ,eğer fener düşmeme garantisi alırsa yüzde yüz şampiyon 2. galatasaray,3. beşiktaş,4. Biz oluruz.Bu kadar borç,bu kadar transfer ,harcanan para sadece 4. olabilmek için mi komik hani ağlarken gülersinya ................Hani ziya doğana sallayanlar varya, hani 7 maç yenilmiştikya hani çağ dışı futbol oynuyordukya işte o senin sonundada 4. olmuştuk ne kadar komik değl mi.....

Enes Başkaya60
04.02.2012, 23:52
o kısım benimde canımı sıkıyor ama şundan eminim, o kupa er yada geç müzemize gi re cek. fener düşer mi düşmez mi orasını bilmem (58. madde değişmediğine %100000000000 ihtimal düşecekler) ama o kupa bize verilecek. yok eğer verilmezse Trabzonspor olarak kendimizi feshedelim, ben taraftar olarak razıyım. şu dakkadan sonra kupanın bize verilmemesi demek ''bu ülkede istenmiyorsunuz'' ile eşdeğer anlam taşır, bu kadar net. gider madrid i tutarım ispanya ligini izlerim, başka uğraşlar bulurum kendime...

Hala verilmedi ve verilmemeye çalışılıyor bu görülüyor yani Ben çok istiyorum o kupayı ama bize verileceğine imkan bile vermiyorum unutma burası Türkiye...

vatandas61
hakem cok berbatti. avantaj pozisyonlarimizi kesti. Jaba ya sürekli faul caldi. Zirpt pirt düdük caldi ama maca direkt olarak etki etmedi.
penaltida colman adami bilerek yere yikti, adamin zaten topa dokunacak hali yoktu. Tekrar karari da dogruydu, mustafa nerdeyse titayla birlikte atacakti penaltiyi.
Hakem hatta antalyanin bir penaltisini es gecti. Bugün 5 gol de atsak haketmezdik bu maci almayi.
Son 3 mactir cok kötü oynuyoruz, 2 galibiyet bir yenilgi. Bunada sükür diyelim. Takimin cok eksigi var

SEDER
tam olarak çift forvet çıkmadığımız her maç ama her maç puan kaybetmeye mahkumuz..peki nasıl bu kadar puan aldık..burağın inanılmaz çıkışı ile..ama artık bizi çözdüler..topu ortada alan herkes ilerde burağı arıyor.artık çift forvete dön şenol hocaaa.çift forvetvari hamleleri bırak adam gibi çift forvetle çık oyuna..bu ziya doğan mentalitesi sana nerden bulaştı...

Fanatik34
04.02.2012, 23:53
1-) 3. bölge de top tutamiyoruz
2-) Ortasaha oyuncularimiz yeterince sert degil (Zokora´nin yoklugunda)
3-) Ve bu oyuncularin neredeyse hepsi (Halil haric) ayaginda top tutamiyor nerdeyse

Adrian resmen ikinci plana itilmis, özellikle Burak ve tayfasi tarafindan..Adrian kimse begenmeyebilir ama kaliteli bir topcu oldugunu cok yakinda göreceksiniz!!!

tturan
04.02.2012, 23:58

Kendi kendimizi feshetmemiz bunların işine gelir. O yüzden biz hep dik duracağız, doğrunun yanında olacağız. istanbul eziklerine boyun eğmeyeceğiz. Fb nin kanunen düşmesi gerek. Ancak Sow transferinden sonra ben düşeceğini hiç sanmıyorum. Şu an hangi senaryonun içerisindeyiz onu tahmin etmeye çalışıyorum. Tahminime göre istedikleri birisini(siyasi destekli) federasyon başına getirtip. Allem edip gallem edip puan silme cezasıyla kurtaracaklar diye düşünüyorum. Zaten sene başında sırf bu yüzden playy off sistemi getirildi. Yani Fb nin puanı silinecek ama ilk 4 e gireceği şekilde puanı silinecekti. Sırf o yüzden play off geldi. Bu aşamada amaçları zaman kazanmak, onun için M.A.A istifa etti. Karar verme aşaması da muhtemelen bu sene ligler bitince verilemeyecek. Gelen yönetim de artık herkes yoruldu bu işten puan silme işiyle olayı kapatmaya çalışacaklar.

Yiğit Gayretli
05.02.2012, 00:05
3-) Ve bu oyuncularin neredeyse hepsi (Halil haric) ayaginda top tutamiyor nerdeyse

Adrian resmen ikinci plana itilmis, özellikle Burak ve tayfasi tarafindan..Adrian kimse begenmeyebilir ama kaliteli bir topcu oldugunu cok yakinda göreceksiniz!!!

Adrian'ın değeri ancak gittikten sonra anlaşılacak maalesef...

Emirhan Uludüz
05.02.2012, 00:08

Hayrola adrian için reklama mı başladınız? Sanki sinema filmi anasını satayım kaç ay bekledik birşey olduğu yok sürekli erteleniyor vizyona girme tarihi.

İgzas-61
05.02.2012, 00:09
Hayrola adrian için reklama mı başladınız? Sanki sinema filmi anasını satayım kaç ay bekledik birşey olduğu yok sürekli erteleniyor vizyona girme tarihi.
Katılıyorum kendini gösteremedi bizde maya tutmadı maalesef görünen köy kılavuz istemez...

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 00:10

2-3 Aydir duyuyoruz bu laflari.

Tolga Okumuş
05.02.2012, 00:10
Adrian olabildiğinin en iyisi olsun yine de 5 m euro luk bir futbolcu olamayacak.

İleli
05.02.2012, 00:12
nasi bi futboldu ya sinirden gulmeye basladik mac oynanirken, atilan berbat paslar dagilimlar felan takim olarak hic yoktuk sahada bukadar onemli bi deplasmanda hemde...

Bordo_MaviM_61
05.02.2012, 00:14
nasi bi futboldu ya sinirden gulmeye basladik mac oynanirken, atilan berbat paslar dagilimlar felan takim olarak hic yoktuk sahada bukadar onemli bi deplasmanda hemde...

Şaka maka cidden 2 ya da 3 kere bizim oyuncular direkt rakibe pas attı ya da havadan gelen topu antalyalı oyuncuya indirdi harika bir şekilde colman ve aykuttu sanırım..

Bir de Burağa atılan harika bir arapası vardı önüne alsa karşı karşıya kalacaktı ama top ayağına çarpıp geri gitti o pozisyona çok yandım.

atillati
05.02.2012, 00:15
Gustavo Colman Allah'ından bul.

Joomla!
05.02.2012, 00:17
engin baytar şenol hocamıza laf atmış.

Fanatik34
05.02.2012, 00:22
Hayrola adrian için reklama mı başladınız? Sanki sinema filmi anasını satayım kaç ay bekledik birşey olduğu yok sürekli erteleniyor vizyona girme tarihi.Size bunu anlatmak gibi bir derdim yok ama gelecek icin acik bir iddia´ya girelim, varmisiniz?

Turan AKYILDIZ
05.02.2012, 00:23

kendisini az buçuk adam ettiği için mi...bırakın terbiyesiz pisliği gitsin o çöplüğünde oynasın 2-3 maç kötü olsunda görürürüz halini..

Fanatik34
05.02.2012, 00:25
Bugün Adrian´in bileginden Burak´a attigi topu gördünüz mü? (lafim ona futbolcu demeyenlere)
Hani Burak´in arka bileginden sekip kontrl edemedigi top!

Bordo_MaviM_61
05.02.2012, 00:28
Bugün Adrian´in bileginden Burak´a attigi topu gördünüz mü? (lafim ona futbolcu demeyenlere)

Az önce benim de bahsettiğim pozisyon oydu sanıırm. Maçın kırılma anlarından biri eğer Burak önüne alsa karşı karşıyaydı..

Bu arada Adrian topa vurunca Burak ona kızdı ya ben de Burağa çok kızdım. Mahalle maçında her golü kendi atmak isteyen büyük abiler gibi davranmayı bırakmalı..

Bu arada sence Adrianın hangi özelliğini ararız? Ne tip özellikleri var bizim anlayamadığımız samimiyetle soruyorum.

Enes Başkaya60
05.02.2012, 00:29

Tek olumlu hamlesi onu da yapsın artık....

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 00:32
Adrian tarihin en büyük kazigi.Tomas Jun dan sonra.Adriani oynatacagima Paf Takimdan kendi Cocuklarimizi oynatirim daha iyi.
Volkan Sene veririm Adriana verilen Sansi.4-4-2 oynariz.Bu Adrian Trabzonlu olsaydi veya 5 Milyon Euro vermeseydik Seneye
1461 Trabzona yollardik.7 Ay oldu Gol atmayi biraktim biraz biseyler yapar.1 hareket yapti diye Millet seviniyor burda bile.
Kazik yedigimize inanmak istemiyorlar.

Ömer Faruk61
05.02.2012, 00:34
Maçın en iyisi Mustafa Yumlu ise Takımda ciddi revizyon gerekiyor...Lütfen Hocam Lütfen Serkanı sağ bek oynatma artık..

Fanatik34
05.02.2012, 00:35
Tek olumlu hamlesi onu da yapsın artık....Öyle ya, takimdaki herkes yatsin, Adrian oynasin degil mi? Adam bu ölü haliyle o kadar katki yapiyor takima ama görebilen sadece anlayanlar iste!

Hayatinda yurtdisina cikmamis, hatta il degistirmemis olanlar, oyuncu elestirsin...

Kaldi ki Adrian takim icinde gerekli saygiyi görmüyor, buna ragmen o kadar asist!

sametaydin
05.02.2012, 00:38
Yok yok bu takımda oyuncu performanslarından ayrı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Belki de oyuncuların böyle kötü olmasının sebebi bu sistemsizlik, hocanın taktiği, takımdaki diziliştir. Belki oyuncuların mevkisi olmayan yerlerde oynatılmasıdır. Bilemiyorum belki de başka birşeydir.

Bu oyuncular isteseler bu kadar kötü oynayamazlar normalde. Bence başka bir sorun var.

Fatih ÇOLAK
05.02.2012, 00:38
....

Kaldi ki Adrian takim icinde gerekli saygiyi görmüyor, buna ragmen o kadar asist!

Bu kısıma fazlasıyla katılıyorum...Adam dışlanıyor sanki...

yavuzbaha
05.02.2012, 00:39
yendiğimiz maçlar da dahil Türkiye süper liginin en berbat futbolunu Trabzonspor oynuyor,en çıtı pıtı ısırmayan topçular bizde...takım oyununu oynayamayan futbolcuları takıma doldurduk...Ankaragücü dahi birbiriyle daha uyumlu...orta saha Burak yılmaz a top atıyor,Burak yılmaz rakip defans oyuncusunun arkasına koşuyor,yav kardeşim bu pas defansı delipte sana mı gelecek...bir Tita nın rakibi bunaltmasına bakın,bir Alanzinho nun boş dolanmasına bakın...söyliycek çok şey var...bunaldım,hiçbir yenilgi beni bu kadar darlatmadıydı...daha da yazmayrım

Sefa Murat Dokuz
05.02.2012, 00:39
70 yaşında ananem maçı izlemiş bugun ben izleyemedim, akşam maçı tartışıyoruz ananem "bizim uşaklar topu bi ona bi ona atıp duriyi,rakibin peşine dolanayler hep,kaleye hiç vurmayiler ki, ben olsam vururum hau topa bi dane atarum onu içeri" dedi.
Özeti izledim, Antalya heralde 5 katımız kadar şut atmış.

Colman ne gereksiz bir adamsın sen arkadaş, orda penaltı yapmanın anlamı nedir. Adamı itmeye bile dokunmaya bile gerek yok. Röveşataya kalkıp gol mü atacaktı ? Ucuz penaltı hemde çok ucuz ! Tekrarlatan hakem daha da ucuz !

MuratJ
05.02.2012, 00:41
bu takimin puan kayiplarinin tek nedeni senol gunestir. 30 mac oldu daha ne yaptigi belli degil. serkan balci yi sag bek oynatip celustka yi yedek birakan adam, henrique gibi oyuncuyu takima monte edemeyen adam, volkani hala kazanamayan adam ama halilde ofansif anlamda israr eden adam buyuk hoca vasiflarindan uzak adamdir. takim kalitesinin hakettigi yerde degil. tek sorumlusu senol hocanin takintilaridir.

Enes Başkaya60
05.02.2012, 00:41
Öyle ya, takimdaki herkes yatsin, Adrian oynasin degil mi? Adam bu ölü haliyle o kadar katki yapiyor takima ama görebilen sadece anlayanlar iste!

Hayatinda yurtdisina cikmamis, hatta il degistirmemis olanlar, oyuncu elestirsin...

Takımda herkes kötü ya Adrian çok iyi sanki Bursalı Batalla'ya bak birde Adriana anlarsın aradaki farkı...

bilgehan83
05.02.2012, 00:44

sen adriandan ön libero yapmaya çalışırsan, sen adrianı son yirmi dakikada oyuna alıp adam kovalama görevi verirsen,sen adriana aptal aptal görevler yüklersen olacagı budur. adrian bu takımın on numarasıdır ve her zaman sahada kalmalıdır.bu takımın en teknik adamo adriandır.alandan on gömlek de üstündür.klas adamdır,bencil degildir, asist özelligi her daim mevcuttur.ama alan sevdası bize çok şey kaybettirir deplasmanlarda..adrian serbest oynatacaksın, arkaya saglam bir orta saha dörtlüsü koyacaksın, en uca da burak. vittek iyileşene kadar böyle.

benim ligde ideal kadrom ve saha dizilişim söyle:
onur
celu-giray-yumlu-cech
colman-zokora-olcan
burak-vittek-adrian

vittek gelene kadar

onur
celu-giray-glo-cech
aykut-colman-zokora-olcan
adrian
burak

zokora gelene kadar

celu-giray-glo-cech
aykut-colman-serkan
olcan adrian
burak

volkan-halil-jebrin,henriqe,alan-sercan da yedeklerim...

Berberoğlu
05.02.2012, 00:44
Bu sezon canlı olarak izlediğim ilk ST Süper Lig maçımızdı...

Pişman oldum izlediğime...

İstek, hırs, azim, v.b. kesinlikle yoktu takımda... Nasıl böyle olduk bilmiyorum, umarım geçici bir durumdur.

Sezon sonuna kadar bir daha da kolay kolay lig maçı izlemem...

Fanatik34
05.02.2012, 00:45
Takımda herkes kötü ya Adrian çok iyi sanki Bursalı Batalla'ya bak birde Adriana anlarsın aradaki farkı...Su yazdiginizda bile celisiyorsunuz..takim kötü iken tek bir oyuncunun, hele ki zaten elestirilemye hazir oyuncunun ne kadar iyi olmasini bekliyorsunuz? Batalla niye iyi görüküyor, hic düsündünüz mü?

Fatih ÇOLAK
Takımda herkes kötü ya Adrian çok iyi sanki Bursalı Batalla'ya bak birde Adriana anlarsın aradaki farkı...

Şöyle birşey diyeyim bugün için, maç bitmiş...

Oyuncular forumuna bir bakayım dedim, Adrian en üstte sallayan sallayana...

Colman'a, Alan'a 10 kişi sallıyorsa, Adrian'a 50 kişi sallıyor...

Haa Adrian bugün iyi mi oynadı pek sayılmaz...Ama onun 45 dk'lık performansından, çok daha kötü oynayan en az 3 oyuncu sayarım bugün için...

Ama Adrian'a 5 milyon verdik...En çok ona sallayalım...Sanki adam zorlan gelin beni 5'e alın dedi...

Travelair
Pas hataları belimizi büktü. Hiç aklımızla top oynamıyoruz

Bülent AKBULUT61
05.02.2012, 00:46
kac saat geçti aradan moralım bir turlu yerine gelmedi ALLAHINDAN bulsun hepsi evde huzur denen bir şey bırakmadılar bende takım yüzünden ailemle kavga ediyorum hepsinin cezasını versin Valla Şenol hocayı cok seviyorum ama mahvettin takımı be hocam inadın yüzünden oyuncu almadın birde volkanı harcıyorsun yazıklar olsun Aykut gibi adamı ortasahada oynadıyorsun bal yapmayan arı gibi bir oraya bir buraya boş yeren koşan serkanı oynatıyorsun Antalya gibi bir takıma yeniliyoruz yazıklar olsun

DNA-TS
05.02.2012, 00:47
Maglubiyet bile bazen sindirilebilir ama rezil oyun ve gayri ciddi oyun kabullenilemez malesef bugun cok kotuyduk 4 dakika ayagimiza top degmedi ve golu yiyince santrada topa degdik.
İnsallah bir daha boyle rezil futbol izlemek zorunda kalmayiz.

Enes Başkaya60
05.02.2012, 00:48
Su yazdiginizda bile celisiyorsunuz..takim kötü iken tek bir oyuncunun, hele ki zaten elestirilemye hazir oyuncunun ne kadar iyi olmasini bekliyorsunuz? Batalla niye iyi görüküyor, hic düsündünüz mü?

Herkes kötü herkes kardeşim takımda ruh kalmamış bunu belirtmek istiyorum....

yavuzbaha
ya şu Adrianı savunan mı var yoksa...olamaz böyle bişey...ha arada ince pas atıyor ondan mı savunuyorlar...etmeyin ya,adam sapır sapır dökülüyor....lewondoeski ye 4 milyon vermeyip adriana 5 milyon verene,egemen-selçuk-jaja-engini öyle ya da böyle becerip bünyede tutamayana yönetici mi denir...

Fanatik34
Hayatimda iddia oynamadim ama burdan herkese sesleniyorum, özellikle antiAdriancilara..

En gec 2 sezon sonra Adrian´i büyük liglerden birinde, hedefi olan bir takimda görecegiz! Aksini iddia eden herkesle acik iddiaya girerim

İleli
05.02.2012, 00:49

ne demis o oglan ?

Bordo_MaviM_61
05.02.2012, 00:50
Antalya bir ara barca gibi paslaştı arkadaş bu kadar iyi takım olamazlar!! Biz çok rahat oynattık.

ibrahim ŞEN
05.02.2012, 00:50
Biz kazandagımız zamanda takımı eleştırınce burdakı arkadaslar onemli olan kotu oynarken kazanmak diyodu kacırdıgınız bırsey var bız bu sezon hıc bır macta ıyı oynamadık takım yenılınce artık sınırlenemıyorum bıle :S

ibrahim ŞEN
05.02.2012, 00:52
Maglubiyet bile bazen sindirilebilir ama rezil oyun ve gayri ciddi oyun kabullenilemez malesef bugun cok kotuyduk 4 dakika ayagimiza top degmedi ve golu yiyince santrada topa degdik.
İnsallah bir daha boyle rezil futbol izlemek zorunda kalmayiz.
Top degse nolcak ben bugun 5 pas sayamadım ard arda

yavuzbaha
05.02.2012, 00:54
her takım mağlup olabilir ama Antalya yı barcelona gibi oynatmaya bu takımın hakkı yok....bırakın golu,pozisyona dahi giremediler....üstüste 5 pas yapamadılar....Karabük yenilgisi beni çok sinirlendirmedi ama bu yenilgi çok ama çok berbattı...resmen 3ncü lig ekibi gibi oynadık...oyuncumuz hatalı pas yapıyor,top tekrar kendine geliyor,tekrar hatalı pas yapıyor,tekrar kendine geliyor ve yine hatalı pas yapıyor...sürekli ve sürekli Antalya hücüm yapıyor,bu ne rezalet......hatırlayın Eskişehir maçını adamlar bizi resmen sirkülase etti,bireysel hatalardan gol yaptık...hiç kimse eleştirilemez değildir,maalesef Şenol hocanın B planı yok....dünyanın her yerinde kötü oynayan oyuncu ismi ne olursa olsun değiştirilir.....deniz barış ,Burakı resmen sahadan sildi....tek varyasyonu Burakı defans arkasına sarkıtmak olan,uzaktan şut vuranı olmayan,yan topu olmayan takım hangi hedefe gidecek ???

Enes Başkaya60
05.02.2012, 00:54
Şöyle birşey diyeyim bugün için, maç bitmiş...

Oyuncular forumuna bir bakayım dedim, Adrian en üstte sallayan sallayana...

Colman'a, Alan'a 10 kişi sallıyorsa, Adrian'a 50 kişi sallıyor...

Haa Adrian bugün iyi mi oynadı pek sayılmaz...Ama onun 45 dk'lık performansından, çok daha kötü oynayan en az 3 oyuncu sayarım bugün için...

Ama Adrian'a 5 milyon verdik...En çok ona sallayalım...Sanki adam zorlan gelin beni 5'e alın dedi...

Zorla geldi diyen yok ki zaten Yönetim hatası diyoruz da Adrianın da savunulacak bir tarafı yok diyorum ben benim fikrim...

yavuzbaha
05.02.2012, 00:55
Hayatimda iddia oynamadim ama burdan herkese sesleniyorum, özellikle antiAdriancilara..

En gec 2 sezon sonra Adrian´i büyük liglerden birinde, hedefi olan bir takimda görecegiz! Aksini iddia eden herkesle acik iddiaya girerim
bu sölediğin masal...günümüz futbolu güze dayalı...Adrian bankasya da dahi zor top oynar...her iddiasına girerim senle

lazzz61
05.02.2012, 00:56
hakem ne kadar kotuyse ts da o kadar kotuuydü

Enes Başkaya60
05.02.2012, 00:57

Her türlü iddaaya girerim bende hadi bakalım....

Fatih ÇOLAK
Zorla geldi diyen yok ki zaten Yönetim hatası diyoruz da Adrianın da savunulacak bir tarafı yok diyorum ben benim fikrim...

Tamam hocam herkesin fikrine saygılıyız...

Ama takım otursun, Adrian dışlanmasın sonra görelim kötümü? iyimi? ;)

ibrahim ŞEN
Hele buragın kullanıdıgın frıkıgın ardından yaptıgı haraket sezon sonuna kadar mecburen burdayım der gibiydi

sametaydin
05.02.2012, 00:59
Ya yenmeyi geçtim ben futbolu zevk almak için izleyen birisiyim. Trabzon bana hiç bir maçta zevk vermedi. Hee ben bu takım kusursuz olsun, real madrid gibi oynasın diye beklemiyorum. Ama sahaya çıkan oyuncular en azından sahada mücadele etmeli. Bu yıl çoğu maçta mücadele bile edemedik. Trabzon bu sene bir tek kayseri maçında oynadı daha doğrusu kayseri trabzonu oynattı diyelim.

Enes Başkaya60
05.02.2012, 00:59
Tamam hocam herkesin fikrine saygılıyız...

Ama takım otursun, Adrian dışlanmasın sonra görelim kötümü? iyimi? ;)

Eyvallah kardeşim de bu takımın oturması çok zor çünkü takımda top tutacak tek adam yok ya neyse fazla sinirlenmek istemiyorum...

Bordo_MaviM_61
05.02.2012, 01:00
Adrian belki kaliteli olabilir şu an gösteremese de ama şu bir gerçektir ki
Adrian bir lider-winner asla değil o hırs istek arzu azim asla yok sonradan da gelişmez bu özellik.

Fanatik34
05.02.2012, 01:00
bu sölediğin masal...günümüz futbolu güze dayalı...Adrian bankasya da dahi zor top oynar...her iddiasına girerim senleNesine? 2 sene icinde herseyine girerim!

ibrahim ŞEN
05.02.2012, 01:01
şenol güneşin takımı yavaş yavaş oturuyo eski kadrodan kalıntılarda gıttımı bundan farklı bı oyun beklemeyin

Mustafa Ayazoğlu
05.02.2012, 01:02
Bu maç ile bu yıl ki şampiyonluk beklentim sıfıra indi.
Sonuç ortada iken her fırsatta bunu dile getiren Şenol Güneş NEDEN gelecek için bir kadro oluşturma çabasında değil ?
Bir kadro oluşturma çabasıda yok. Geleni postalıyor.
Burak Yılmaz haricinde var mı olumlu bir gelişme ?

Fanatik34
05.02.2012, 01:03
Her türlü iddaaya girerim bende hadi bakalım....Adini koyalim, ben 2 sene sonra da burdayim..

Simdi cikiyorum ama ben burdayim..herkese hayirli geceler :)

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 01:03
Adrian 2 Sene sonra ya polonia warsovada belkide Wisla Krakau olur.Bu arada Zokorayi cok ariyoruz coook

Mustafa Ayazoğlu
05.02.2012, 01:04
Bu yıl Galatasaray şampiyon olur. Kalite transfer yapar gelecek yıl daha güçlü olur.

Fenerbahçe ve Beşiktaş bunu 3-4 yıl zor toparlar, gerçekleştirir.

3-4 yıl Galatasaray ile şampiyonluk yarışında olup hediye ederiz, bu zihniyet ile.

Fatih Öztürk
05.02.2012, 01:04
demek Adrian he:)

AYYILDIZ
05.02.2012, 01:05
Senol hocamiza tek yapilacak elestiri Celustka konusu baska elestiri haksizlik olur.Arkadaslar bugun kotu futbol bile oynamadik hepimiz sinirliyiz fakat 3 gunde bir mac oynanmasi futbolumuzu etkiliyor.Bunu hic bir takim kaldiramiyor.Bu futbolcularla Uefada tur atlayacagiz.Antalya'ya yenildik diye birsey kaybetmedik.

Fatih ÇOLAK
Adrian 2 Sene sonra ya polonia warsovada belkide Wisla Krakau olur.Bu arada Zokorayi cok ariyoruz coook

Kardeşim ayağının tozuyla Adrian'a kafa-göz dalarak giriş yaptın konuya ççç

yavuzbaha
haber 61 de bi yorumcu şöyle demiş

"Burak 50 gol atsa da benim aradığım santrofor değil.Bu neye benzer biliyomusunuz.basketbol liglerinde genelde sayı kralları hep dipteki takımlardan çıkar.sayı kralı olurlar ama takım hiç ileri gidemez.büyük bir takımda da kesinlikle başarılı olamazlar.Burak da aynen öyle.Takımı bir kişiye endekslersen olacağı budur.Ama suç onda değil hocada."

ve şunu söyliyim ileride 3 e 1 fırsat yakaladığımızda,4 e 2 fırsat yakaladığımızda Burak Yılmaz ahenki bozuyor...

Mustafa Ayazoğlu
Adrian, bahsetmeyin HAYAL KIRIKLIĞI

İyi olsa çok şey değişmişti.

Royal Heart
Trabzonspor olmasa şu ligi 1 sn. olsun takip etmeyeceğim, belki diyorum yine belki biz bir şeyler değiştiririz; bunca şeye rağmen Trabzonspor'um bu düzeni futboluyla da yıkar ama işte bu duygularla maçı izleyip de bazı futbolcuların vurdum duymazlığını görmek insanı çileden çıkartıyor. Penaltı pozisyonu(!)ndan sonra dedim ki keşke şu takım tam şu anda sahadan çekilse ve bıraksa 3-0 hükmen mağlup olsak, tam futbolcularımızın o itirazından sonra... Keşke...

Cafer Bulur
Ilk devreyi ne cabuk unuttun?

Zokorali Trabzonspor 17 macta 24 puan aldi hatirlatayim.

ibrahim ŞEN
Bu maç ile bu yıl ki şampiyonluk beklentim sıfıra indi.
Sonuç ortada iken her fırsatta bunu dile getiren Şenol Güneş NEDEN gelecek için bir kadro oluşturma çabasında değil ?
Bir kadro oluşturma çabasıda yok. Geleni postalıyor.
Burak Yılmaz haricinde var mı olumlu bir gelişme ?

burak yılmazın cıkısı konusundada senol gunesin önemli bir yeri oldugunu düsünmüyorum.

Enes Başkaya60
05.02.2012, 01:06
Adini koyalim, ben 2 sene sonra da burdayim..

Simdi cikiyorum ama ben burdayim..herkese hayirli geceler :)

Tamam adını koyarız birgün bizde burdayız kardeşim hayırlı geceler...:)

FC-ST-PAULI-61
05.02.2012, 01:07
Kardeşim ayağının tozuyla Adrian'a kafa-göz dalarak giriş yaptın konuya ççç
Ama haksizmiyim Kardesim böyle devam ederse 200.000 bin euroya Krakau diyorum :D Ama kim bilir belki bir mucize gerceklesir ve iyi oynamaya baslar :)

Mustafa Ayazoğlu
05.02.2012, 01:08
Bu takımın 1 iyi stoper, 1 iyi orta saha (10 numara) iyide bir forvete ihtiyacı var.

3 kalite transfer şart.

Cafer Bulur
05.02.2012, 01:08
Takimda ilk devreden kalma sikintilar aynen devam ediyor.

Ilk devrede de basit goller yiyorduk simdi de yiyoruz.

Sadece daha fazla gol atabiliyoruz olcan in da katkisiyla baska da bir düzelme yok takimda.