PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25. Hafta | Antalyaspor 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

murat3861
04.02.2012, 18:26
hakem dahil tüm takım çok kötüydü.intere karşı oynayan takım bu olamaz.ayrıca transfer politikasını yeniden gözden geçirmek lazım.antalyadaki titanın 4-5 milyon euroluk henrike,adrian ve alandan ne eksiği var.müthiş kazıklar atılmış.bize çok koşan,yenilgiyi kabul etmeyen yetenekli oyuncular lazım.bu yıl en fazla 4. oluruz.

Tyler Durden
senol hoca mac sonu neler soyledi..
turk futbolunu kurtaracak felsefik tespitler yapti mi?
bu sene iyi yaptigi tek sey bu.
ayar olmaya basladim arkadas.

Eto'o
Yer T.T arena

hakem: Kuddusi Müftüoğlu

gs 3-samsun 1

gs'nin 3.golü selçuk penaltıdan.

melo neredeyse selçuk ile aynı anda topa vuracak kadar içeri girmiş.

ama istanbul'da penaltı tekrar edilmez istanbul takımı aleyhine.

yüzlerce örnek çıkar arasak...

http://www.youtube.com/watch?v=ncJoGWiZZFs
bunada dur diyecek ne yonetim nede baskan var

ylmzince
ulan bari basket takımı kazanayadı :(((

carolo
bu hakemler boyle bi penaltida bize çalsalar uydurma bi kirmizi kartta bizim rakibimize versinler bu 34 hafta içerisinde!

ayrica Adrian nedir ne is yapar? ya Henrique? topcu diyemi alindi bunlar?

bizim yonetim ne ise yarar? ne çikip kupayi alabiyorlar nede hakemlere tek laf edebiliyorlar! bu bir degil iki degil bu sene kadar hakkimizin gasp edildigi bir sezon yoktur

OzcanHan61
Yer T.T arena

hakem: Kuddusi Müftüoğlu

gs 3-samsun 1

gs'nin 3.golü selçuk penaltıdan.

melo neredeyse selçuk ile aynı anda topa vuracak kadar içeri girmiş.

ama istanbul'da penaltı tekrar edilmez istanbul takımı aleyhine.

yüzlerce örnek çıkar arasak...

http://www.youtube.com/watch?v=ncJoGWiZZFs

yuh be hakkaten ayni hizada... yeter artik be... YÖNETIM ISTIFA !!!
hakkimizi savuncak adamlar gelsin yönetime...

serdaracıl
04.02.2012, 18:27
burak yılmaz yapılaceğinin maksimumunu yaptı ne yanına gelen yardımcı vardı nede top alabildi..olur o kadar ama orta saha oyuncularımız hücuma yardımı koskoca bir 0

Çok doğru dedin renktas ortasahamiz organize degil

Royal Heart
Mustafa Yumlu orda 3 kere adamın ayağına vurdu topa 1 kere bile dokunmadı direk adama asıldı 3 kere adam da yere düştü en sonunda
Topa zaten birlikte koşuyorlar ve herhangi bir müdahale yok, hamle yapıp ayağını çekti ve hiçbir şekilde ben orada penaltılık bir müdahale görmedim. Sizin gözleriniz ''0'' olmalı. Maşallah...

zahido
Bu takimi ataga sadece iki kisi cikarabilir..

1- Alan 2- Olcan..

Bu futbolcularin ikisi birden kanatta olursa bu takim is yapamaz..

Oyuzden olcan veya alandan biri orta sahanin ortasinda oynamali..

Hoca bugun alani oyundan cikardi ve olcanida sola hapsetti..

Olcana pas atacak isimide Adrian olarak tayin etti..

Adrian koca bir fiyasko baska bisy degil..

Adrian ve Henrique fiziki olarak elverisli olduklari zaman mac kadrosuna girmeliler aksi halde hem onlara hemde bize zarar..

Hocanin tek hamlesi oyunuda kitledi bizide..

inadina61_08
hakem haklı diyenler geçen haftaki gsnin penaltısını izleyin bakalım hep bize haklı olunca zorunuza gitmeyecekmi

Fatih ÇOLAK
* Takım kötü eyvallah, ama bu Colman'ın bir karın ağrısı var resmen geziyor sahada...

Takım komple kötüydü ama Colman diğerlerinden 2 kat kötüydü...Sen defanstan top alıp oyun kuracaksın ama Colman piyasada yok...

fincher
İddia ediyorum Süper ligde,hatta dünyada nizami kullanılan penaltı oranı yüzde 1 in altındadır.Belki de binde 1 in.Hiçkimsenin uygulamadığı bu kural futbolun kadük kuralıdır ve bize uygulayan hakem artniyetlidir...

Cem
04.02.2012, 18:28
Burak topa hiç koşmuyor o yönden çok kzııyorum ona. Frikik kullandı top barajdan döndü bekliyor ki top çıksın dışarı rakip oyuncu yetişti aldı hemen topu. Yahu az koşsan alsan ölürmüsün. Sürekli olarak tam ayağına gelmesini bekliyor topun. Ben gideyim alayım diye bir şey yok

yorumsuz6117
Burak'tan defanstan topu alıp tüm oyuncuları çalımlayıp gol atmasını bekliyorsunuz herhalde..

Cihan-Ucar
Ilk penalti atisindaki resim varmi???

r9emre
Hakeme laf edebilmek için önce sen maçı hakedeceksin. Bir dürüst taraftar çıkıp da bu maç Trabzonspor'un hakkıydı diyebilir mi? Kesinlikle ve kesinlikle Antalyaspor'un hakkıydı. Şimdi maçtan önceli Serkan'cıları ve Halil'cileri yine meydana konuşmaya davet ediyorum ben sadece. Burak Yılmaz asla eleştirilemez diyenleri tekrar bekliyorum konuşmaya bize böyle diyenler Tv karşısında asıl futbolculara küfür edenler en çok da ona gıcık oluyorum. Desen ki maçı izlerken de herkese böyle ılımlılar. Bu takımda en son en son yedeğe çekilecek adam Celustka'dır. Bu takımdan çıkabilecek en iyi defans hattı Celustka - Glowacki - Giray - Cech 4'lüsüdür. Eğer bunu kuramazsak Psv maçlarında içeride dışarıda 3 yeriz. Hiç boş umutlarla izlemeyin hele ki bugün oynayan 4'lü savunma oynarsa. Aykut - Burak - Serkan sahada yoktu resmen 8 kişi oynadı takım. Halil asist dışında sahada yoktu. Colman yine en azından çabaladı pas hataları yine fazla olsa da en azından çabaladı kötü oynayabildi en azından diğer saydığım 3 kişi kötü bile oynayamadı. Tek biraz hani kıpırdattı diyebileceğimiz adam son 10 dakika Volkan Şen'di. Onu da haftaya ilk 11 oynatırsın o da sahadan kaybolur bakarsın.

Erdinç Dilek
04.02.2012, 18:29
hollandalılar izliyor diye mi böyle oynadık ? inşallah diyelim

SEDAT
* Takımın alayı yalancı refakatçi, zaten müdahele edenlerde çoğunlukla geç müdahele edip kart görenler.
Bu maça bağlamıyorum ama Alper potuk alınmalıydı.
* Maçın adamı var mı ? Bana göre var Mustafa Yumlu...

yorumsuz6117
Colman berbat Aykut berbat atağa nasıl çıkıcak bu takım..

Mustafa Umut
Ilk penalti atisindaki resim varmi???

Resim var mı bilmiyorum ama karar doğru. Mustafa bildiğin deparı basıyor işte.

Cem
1km hızlagiden topun dışarıya çıkmasını beklerken rakip oyuncunun koşup almasını önlemesini bekliyorum. Vuruyor topa barajdan dönüyor ondan sonra hiç oralı olmuyor.

Uğur KÜÇÜK
04.02.2012, 18:30
burak yılmaz yapılaceğinin maksimumunu yaptı ne yanına gelen yardımcı vardı nede top alabildi..olur o kadar ama orta saha oyuncularımız hücuma yardımı koskoca bir 0

Burak isterse bu yıl daha gol atmasın,mücadele etsin,yanındaki arkadaşlarına pas versin,rakip stoperleri rahatsız etsin,göstermelik de olsa pres yapsın buradaki 1 Allah'ın kulu Burak'a laf ederse ben de futboldan 1 gr. anlamıyorum derim...

Hatırlıyor musunuz maçın sonlarına doğru 1 pozisyon vardı Henrique müthiş bir pas attı Burak'a,Burak'ta stoper Ali Turan'ın üstünden topu ayak hareketiyle geçirdi ama Adrian vururken topa Adrian'a engel oldu,tamam forvettir bencildir lafım yok ama orada yine Adrian'a bağırdı...

Geçen maç Henrique'ye,ondan önceki maç pas veremeyen Aykut'a...

Bu adam ben rekoru kırıp da Avrupaya gitme hesabı yapıyor beyler artık...

Yorum sizlerin...

Benim için TRABZONSPOR bir değerdir,gönlüme düşmüş bir ateştir-bazen yakar,bazen ısıtır...

Burak ise parası karşılığında bize hizmet eden bir futbolcudur...

Yorum sizlerin artık...

Enes Başkaya60
Antalyaspor bizden çok daha iyi bir takım olduğu için sonuç normal tebrik ediyorum...

Adamlar sonuna kadar hak etti...

Penaltı verilen pozisyon penaltı değildi bence..

Sayılmayan penaltıda herkes bunu yapıyor her penaltıya çal o zaman ihlal var diye...

Sonuç olarak hak eden kazandı...

Yönetim acilen istifa etmeli o Şampiyonlar liginden aldığınız paralar nerde bunun hesabını versinler Amatör takımlar bile yeri geliyor transfer yapıyor sizi uyududunuz onurunuz varsa istifa edinnn..........

Mustafa Gegüç
Hala sistem yazıyoruz. Yahu ne sistemi. Bizim takımın bir sistemi mi var? Yok öyle bir şey. Sadece defansın arkasına atılacak toplarla, karşı defansın yapacağı hatalarla tesadüfi pozisyonlarla maç kazanırız biz. Rakip geriye düştü mü alacağı riskleri değerlendirebiliriz. Başka ne var ki? Bu takımın sistemi neymiş bilen beri gelsin. Şenol hocaya soralım da cevaplasın.

Ben soruyorum, şenol hoca bu takımı nasıl motive etmiş? Şenol hoca bu takımın böyle oynaması için ne yapmış?Şenol hoca karşı takımın etkili oyuncularına karşı önlem alınmasını istemiş mi? Şenol hoca bu oyuncularla hiç konuşmuyor mu?

Alanzinho kötüydü, anladık onu çıkardı hoca. Oyuna aldığı adam adrian. Adrian alanzinhonun hangi yapamadığını yapabilir ki? Bu değişikliğin mantığı nedir?

Oyuncu değişiklikleri ezberlenmiş artık. Ben bile tv başında otururken şenol hocanın hangi hamleleri yapacağını tahmin ediyorum.

Bu takımın böyle kötü oynamasının tek sorumlusu şenol hocadır bence.

:alkış::alkış::alkış:

Eto'o
ortasahan iyi top yaparsa top yuzdesin bizde olursa olcan burak iyi oynar
ama doldur bosalt oynarsan daha cok kizariz
tabii hakemde ekleyince boyle oldu

mahmuter61
04.02.2012, 18:31
Adrian ve Henrique ye toplamda 8.500.000 € verenlere şunu sorarım! Egemen e 200.000€ fazla versen paran sokağımı atılmış olurdu? Adrian ı kim hangi gözle seyretti de transfer edildi? Jaja alkol çok alıyormuş! Yahu jaja butakimda olsada Meydanda tekel bayisi açsa! Allah askına Burak 25 golu buldu sanırım lig bitti! Yahu bir maçta 3 gol atacağına kritik maçta 1 gol atmanı tercih ederim.

sametaydin
Benim üzüntüm takımın hiçbir şekilde bir takım ruhu gösterememesi. Sene başından beri böyle. Tesadüfi bir futbol...

Oyuncularımızın bazıları çok ekstra işler yapacak ki kazanalım. Yoksa kazanamayız. Çünkü bu oyuncular takım olamamışlar. Takım oyunu oynanmıyor.

Antalyasporun bizimkilere nazaran vasat oyuncuları avrupai yardımlaşmalar, paslaşmalar, varyasyonlar yaparken biz ne yaptık? Şöyle sorayım: Onlar bunu nasıl yapıyor? Biz neden o şekilde oynayamıyoruz? Şenol hocaya sormak lazım. Sene başından beri hiç değişmeyen bu duruma birinin dur demesi gerek.

Samet Türkmen
Maçın yıldızı anketine Hüseyin Göçek kesinlikle eklensin.Ayrıca iki şık hakkı verilsin. Tolga(adamsın) ve hakemi işaretleyeceğim.

UĞUR DURTAŞ
04.02.2012, 18:32
*BU haftanın önemini bilmediler....
**takımımız maça 90.dakikada başladı çok acı..
***burak ın attığı gollerin tamamı bir birinine çok benzer goller...
****burak bencil bir maçta 3 gol atsada ilk ciddi teklifde değerlendirilsin.
*****tolga ve birazcık serkanın deşındakiler eksi sıfırda oynadılar
******utanılacak bir maç oynadılar,yazıklar olsun
*******yarinki maçı (fb-bjk)oyuncularımız keyifli keyifli izlerler artık...
********keşke dik oynasaydıkta öyle yenilseydik...
*********yıllarca transfer yapmasını beceremedik....
**********gözünün önündeki titaları görmezsin adrianı henriguleri alırsınız
herkese yazıklar olsun

Cihan-Ucar
Resim var mı bilmiyorum ama karar doğru. Mustafa bildiğin deparı basıyor işte.

Tamam ama Mehmet yilmazda aynisini yapiyor ondan bence karar yanlis.

komdere
kötü bir oyun, kayıp puanlar, saçma bir penaltı...
asıl maçın kırılma anı; ilk yarıda maç 1-1'ken sol kanatta olcan'ın önünde kalan %100 gol pozisyonunda hakemin lehimize faul kararı vermesiydi. o pozisyonla öne geçseydik, her şeye rağmen bu maçı alırdık. Unutmayın, takımın kötü oynaması, hakemin en kritik anlarda aleyhimize büyük hatalar yapmasını gerektirmez.
Ayrıca hakemin hata yapması da bizim böyle rezil oynamamıza kılıf olmaz. Oynayanlara bakıyorum, sonradan girenlere bakıyorum, dönüp hocaya bakıyorum....
Anlamak çok zor...
tv'nin önünden geçiyor diye gereksiz yere kızımızı, eşimizi kırıyoruz...
son olarak maçın hakemine bir çift sözüm var:
"o penaltıyı şikecilere çal, bir de tekrarlat! seni alnından öpeceğim, sırtımda taşıyacağım. ama sende ne arar o adamlık!"

Yaşar
İlk yarının ortalarında Halil'e yapılan bir faul sonucunda top Olcan'ın önüne düştü ve Olcan'ın önünde bomboş bir alan vardı fakat hakem faul çalarak avantajı engelledi.
Hakem kötü niyetli değildi öyle olsa Cech'e kırmızı kart gösterirdi.
Fakat çok kötü bir hakem.

lazzz61
04.02.2012, 18:33
huseyın gocek yere yatan her antalyalıya faul verdıı Allah senı bıldıgı gıbı yapsın futbolun katılı türk hakemlerı

Berkay Yılmaz
yahu şu celutskayı 11`e neden almassın şenol hocam oyunu okumakta bi problem mi çekiyosun ünal karaman da mı yardımcı olamıyo :(( offf anlamıyorum şenol hocanın mantığını bazen hıncal uluça hak vermiyo değilim oyunu şenol hoca okuyamıyo!!!!!

Enes Başkaya60
Yönetim istifa onurunuz varsa edin be..........

Alper Calik
04.02.2012, 18:35
Cech pozisyonunda ne var ki?
Hiçbirşey göremedim ben.
Üstelik ofsayt bayrağı kalkmış.

Hakem kötü niyetlinin alası idi.

İğrenç maç yönetti.

İlk yarıda 2-3 tehlikeli atağımızı avantaja bırakmayıp kesti.

İlk yarının ortalarında Halil'e yapılan bir faul sonucunda top Olcan'ın önüne düştü ve Olcan'ın önünde bomboş bir alan vardı fakat hakem faul çalarak avantajı engelledi.

Eto'o
simdi dua edelim gs yenilsin ve fb bjk berabere kalsin

zahido
yahu şu celutskayı 11`e neden almassın şenol hocam oyunu okumakta bi problem mi çekiyosun ünal karaman da mı yardımcı olamıyo :(( offf anlamıyorum şenol hocanın mantığını bazen hıncal uluça hak vermiyo değilim oyunu şenol hoca okuyamıyo!!!!!

Celutskayi almiyor cunku stoper olarak oynatacagi birtek o adam var..

Eger stoperlerden birine bisey olursa Celutska saglamda dursun diye oynatmiyor..

Glonun bukadar sakatlandigi gercegi varken transfer yapmamak neden?

Devre arasinda sagir sultan bile duydu orta sahaya transfer yapacagimizi, yapmamak neden??

winner
"Ancak penaltıyı yapan Bilica, bu defa Penaltı noktasını UZUNCA BİR UĞRAŞ VEREREK , MİLYONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE KRAMPONLARI İLE KAZIMAYA BAŞLADI.. PENALTI NOKTASI İÇİN OLDUKÇA DERİN BİR ÇUKUR OLUŞTURDU..

Bilica nın bu hareketi SPORTMENLİĞE AYRIKI HAREKETTEN TEREDDÜTSÜZ SARI KART ile cezalandırılması gerekiyordu..

Penaltı pozisyonu için SARI KARTI bulunan BİLİCA ikinci SARI dan KIRMIZI yı görmeli.. Göçek İKİNCİ SARIYI ve ARDINDAN KIRMIZI KARTI ÇIKARTARAK BİLİCA'yı oyundan atmalıydı..

Hüseyin Göçek İKİNCİ SARI yı çıkartmadığı gibi, BOBO penaltı için topu eşelenen ve çukur olan yere dikmekte zorlandığında BİLİCA'nın ETRAFA SAÇTIĞI ÇİMLERİ VE TOPRAKLARI AYAKLARI İLE TEKRAR ÇUKURA SOKMAYA ÇALIŞIP, PENALTI NOKTASINA NORMALE GETİRMEYE ÇALIŞTI.."

İşte sen busun h.g.

bilica'nın kazdığı tüneli görüp ses çıkarmayan penaltının kaçmasına göz yuman birisin

Hakem makem de değilsin...

Ayhan Yüksek
Arkadaş,yenilebilirsi,n,gayet doğal ama böyle rezil ruhsuz oynamaya hakkınız yok. Bukadar kötü nasıl oynayabildik şaşıyorum iğrençtik. Bursa maçının ilk yarısındaki oyun mest etmişti beni,bukadar mı değişir bir takım,çok berbattık ama bu hakemin berbat ötesi olduğu gerçeğini değiştirmez,tipine bile uyuz oluyorum art niyetli hüseyin göçekin.

Doğukan Uçan
galatasaray macından sonra yılın en kötü trabzonu rezil olduk kaleye şut yok

yorumsuz6117

O pozisyon net gollük pozisyondu..

Emre GÜRDAL
mustafa yumlunun herketıde penaltı degil ya nasıl izliyosunuz arkadaş emrah kendini atmak mustafanın aygını bklıyo bakın poziyona tekrr izleyin sonra penaltımı degılmı dıye yazın buraya...

Yaşar
04.02.2012, 18:36
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2g_pennn11.jpg (http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=106943)

Bu pozisyonda tekrar kararı doğrudur.
Ama 2. atışta da Antalyasporlu oyuncu ihlal yapmıştır.
Onun da tekrarı gerekiyordu.

Cem
04.02.2012, 18:37
Bu takım Play-OFF'larda 1 tane derbi kazanamaz bu mantıkla. Kendi evinde küme mücadelesi veren takımlara bile defansa yatan bir oyun anlayışıyla bizi dağıtırlar. Hakemlere şikeci falan diyoruzda, hakemler şikeciyse çıkacan derbi maçlarında dağıtacan ortalığı ama bence biz bu oyun anlayışıyla rezil oluruz

Nihat Günay
Burak Yılmaz iyi paraya satılsın.

Halil santrafor oynasın.

Çıtkırıldım futbolcu kalmasın.

Taş gibi orta saha yapılsın.

Mete DORUK
kimse cikipta yenince iyiydi yenilince neden elestiriyonuz demesin.
Bu takim elestirilmesinde kim elestirilsin.ulan cikarsin topuni oynarsin,mucadele edersin yenilirsin tamam derim iyi oynadik ama kaybettik o zaman sakinlesirim simdi ise sakinlesemiyorum. Ortasaha izmit istanbul otoyolu gibi gelen geciyor arkadas.
Ataga cikarken bu takimin hucumculari nerde? Burak bi basina neyapacak ilerde? Serkanin hatasini soylemiyorum bile.celustka gibi bi adamin var hala serkan hala serkan.delirecem arkadas.
Kosan mucadele eden adam yok olcan disinda.olcanin kanadida iyi kapattilar adam oynayamadi.Bu takimda is falan yokkk...karsi takim sanki antalya degil barcelona.adamlara nasil okdar rahat pas yaptirirsin sen yaa... Bu futbolculari bi guzel sopalamak gerek... Anca bu saatten sonra o ise yarar.hele o colman yokmu onu sabaha kadar dovsem bikmam.

uzunismail
04.02.2012, 18:38
Takip edenler olası puan kaybı beklediğimi bilirler bu maçta.. Olur bişey olmaz yeniliriz bu çok doğal..

ama sahada mücadele görmeyince ölüyorum bu durum beni sinir harbine sokuyor..

Giray aynı geçen hafta gibi oynadı, bütün toplarını hatalı yolladı, ancak geçen maçta iki gol attı, şimdi sıfır..

Burak gol atması şart değil ama mücadele etmesi şart, bunu yapmadığı sürece Trabzonda sevilmeyecek bu belli.

Olcanın koşu yolları kapatılmıştı ona bişey demek haksızlık olur..

Aykut, özgüvenini geliştirmeden Trabzonsporda yedek bile olamaz,

Mustafa Yumlu bu maçta tek beğendiğim insan...

Ortasaha tel tel tel, Alan yok, colman yok, Aykut yok, ne bekliyorsunuz daha, bu takım asla kazanamaz böyle.. Mücadele mücadele, ben form durumunu kastetmiyorum istediğim tek şey mücadele.. Karabük maçındada bu üçü yoktu, kaybettik,

Serkan bişeyler yapmaya çalıştı mücadele eden adam benim için değerlidir, çok mücadele etti..

Keşke Bursa maçındaki gibi Celuyu sokup Serkanı ortaya çekeydi, yapabileceği tek hamle buydu..Onunda başarılı olamayacağı açıktı ama..

Nitekim bu Antalya ile 10 maç yapalım bu durumda 10unuda Antalya kazanırdı bu akşam..

Antalyanın oyuncularını al Trabzonspor diye oynat o takım ilk 2nin asla dışına çıkmaz, Artık tanımadığınız adamlara 20 trilyon vermeyelim.

Adrian ve henriqeyi yedekte bile grmek istemiyorum..

Enes Başkaya60
galatasaray macından sonra yılın en kötü trabzonu rezil olduk kaleye şut yok

Bu takımla nereye kadar gidilecekti ki zaten şansına geldik buralara bu takıma transfer yapılmadı o paralar nereye gitti Ey Yönetim hiç izlenmeden alınan adamlar
Yazık be gerçekten çok yazık....

sametaydin
Yine de sene başından beri oynadığımız şu berbat oyuna göre çok iyi bir puanımız olduğunu söyleyebilirim.

Diğer bir konu da maçın hakemi. Bana göre çok basit bir penaltı çaldı. Ondan bir önceki mustafanın pozisyonuna çalmadı. Bence onun etkisinde kalıp 2. defa böyle bir pozisyon olunca çalmak zorunda hissetti. Colman da çok saçma bir müdahalede bulundu. Hiçbir şey yapmasa bile pozisyon bile olmazdı orada.

yorumsuz6117
Alper Potuk ne pahasına olsun alınmalıydı tam ihtiyacımız olan futbolcuydu..

SEDAT
* Sercan, Barış Özbek nerde ? Ortasaha'ya ne kadar pamuk helva gibi adam varsa hep biz dolduruyoruz, bazen ortasaha'nın full kasaplardan oluşmasını istiyorum.
* Şunu da ilave edeyim bu maçın sorumlusu Şenol Güneş'tir...

Ayhan Yüksek
Bu arada yönetimede yazıklar olsun,transfer şartken para varken sessizce transfer sezonunun bitmesini beklediler ve Şenol Hocada her zamanki gibi sustu ve suça ortak oldu,yazık ya,Alperi bari alaydık,inanılmaz berbat oynuyor orta sahamız,bu yüzden ne pozisyona girebiliyoruz nede defans yapabiliyoruz.

bordo08
Bu seneki olağan üstü şartları düşünürsek bu takım her şartta başarılıdır..

Nazarlık olsun sonuç avrupada tur geçmemiz daha önemli...

Royal Heart
04.02.2012, 18:39
mustafa yumlunun herketıde penaltı degil ya nasıl izliyosunuz arkadaş emrah kendini atmak mustafanın aygını bklıyo bakın poziyona tekrr izleyin sonra penaltımı degılmı dıye yazın buraya...
Anlamak güç, demiyoruz ki dört dörtlük oynadık; evet çok kötü oynadık, bir-iki isim dışında çabalayan nerdeyse kimse yoktu ama biraz da gözlerimizi dört açıp bazı şeyleri doğru okumamız gerekli. Gerçekten en az bizim oyunumuz kadar rezil bir hakem yönetimi vardı sahada.

Erdem Keser
Bu hocayla bu kadroyla ancak bu kadar.sadece felsefe yapmayı becerir.O hakeme de düdüğü astıramazsan adam değilsin sayın başkan.

zaferyıldız
penaltıda hakemin ibnelik yaptığı ortada ,ama bunu tartışmaya gerek yok

biz ts olarak zaten bu ortamda mücadele ettiğimizi biliyoruz ve hiç aklımızdan çıkarmayacağız

ancak orta sahamızın zayıf kalacağı maç başında kadrolara bakınca bile anlaşılıyordu

şu antalyayı 2 senedir çözemedi şenol hoca ama hepimiz çözdük sayesinde!!

canı sağolsun hocamın ya napalım

yorumsuz6117
04.02.2012, 18:40
Jaja gelsin her gece alem yapsın..

Oğuzhan
Antalyaspor orta sahasında adını duymadığım adamlar ezdi geçti bizimkileri ya. Adamlar top tutuyor, pas yapıyor adam geçiyor. Bizimkiler maçın başından sonuna kadar izlediler anca adamları. Helal olsun ya hakem o saçma penaltıyı vermese belki gene gol atıp kazanacaklardı.

Cem
Bu sene Türkiye kupasına asılalım daha iyi. Sezonu bom boş bitirmekten Kupasız bitirmekten iyidir.

.....
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2g_pennn11.jpg (http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=106943)

Mustafa ne yapmış böyle ya. off offf

Cihan-Ucar
04.02.2012, 18:41

Ya benim annamadigim is antalyasporlu futbolcularda ceza sahasin icindeler ondan penalti iptal olmiyor diye biliyordum

Eto'o
serkanla nereye kadar ?
ilk golde topa yukselse eren vuramayacakti

anth
Hakem kötü maç yönetti evet ama, bu işin kolay tarafı... Biraz kendimize bakalım; ruhu olmayan bir takım vardı sahada...

Taner Uykuçeken
Türk Futbolunu temizlemek şikesi yakalanmış bir takıma ceza vererekmi olucak; yine bu hakemler maç yönetmeyecek mi, mhk aynı tff aynı medya aynı medya hee hadi fenere ceza verelim türk futbolu temizlensin değişen ne olacak ki; Şu anda Futbolla ilişkili bulunan herkes bırakmalı seneye Hüseyin gökçek maç yönettikten sonra Rıdvan dilmen Şansal büyüka ekranda boy gösterdikten sonra TFF ysa ikili oynadıktan sonra değişen ne olacak ki...

Şentürk
Başladınız isyanlara

Arda'
http://imgim.com/6989incig7612233.jpg

Yukarıda gs - samsun maçındaki penaltı verilmiş. Bence bizimkinden daha net.

-Samet
Jaja gelsin her gece alem yapsın..

Jaja gelip de Burak'a arapası atmaya gelecekse hiç gelmesin.

Jajadan önce Burak'ın üstünden maç kazanmaya çalışmayan oyun sistemi gelsin.

Royal Heart
04.02.2012, 18:42

Bir ayrıntıyı da es geçmemek lâzım, tekrar düdüğü penaltı atıldıktan sonra mı çalıyor, önce mi ?

Emre GÜRDAL
04.02.2012, 18:43
Anlamak güç, demiyoruz ki dört dörtlük oynadık; evet çok kötü oynadık, bir-iki isim dışında çabalayan nerdeyse kimse yoktu ama biraz da gözlerimizi dört açıp bazı şeyleri doğru okumamız gerekli. Gerçekten en az bizim oyunumuz kadar rezil bir hakem yönetimi vardı sahada.

ben şimdi bu yorumun nesine yorum yapayım ki bende diyorum ki bu akşam takımda hiçbirşey yoktu hekmde maçı aldı verdi antalyaya daha konuşmaya gerek yok deme kardeşim...

sakaryalı54

kural tamamda neden bizm maçta uygulanmış

uzunismail
Stoper ihtiyacımız bariz belliyken ben vazgeçtim bari bir ortasaha kesin alınmalydıı, ne zamana kadar colman,alan,aykut böyle oynar biz kaybederiz..

Bu kadar mücadele etmeyen bir ortasaha şuan hiç bir takımda yok..Bu kadar formsuz ve mücadelesiz bir ortasaha ile bu sene şampiyon olursak kendimize gülerim valla..

Tarbzon
bu futbolu oynarsak Antep bizi haftaya dağıtır

fincher
10 tekrar da yaptırsa 11. gene nizami olmayacaktır...Geçen sene bir maçta 5-6 kez tekrar ettirdi hoca,sonuncusu gene nizami değildi.Artniyetli bir hakem penaltıdan atışından istediği sonucu çıkarabilir.Bu arada Yumlunun pozisyonu da penaltı değil,Colmanın ki de...

Emre GÜRDAL
04.02.2012, 18:44
Hakem kötü maç yönetti evet ama, bu işin kolay tarafı... Biraz kendimize bakalım; ruhu olmayan bir takım vardı sahada...

merak etme burda zaten kimse dört dörtlük top oynadık demiyo...

Fatih ÇOLAK
* Sercan, Barış Özbek nerde ? Ortasaha'ya ne kadar pamuk helva gibi adam varsa hep biz dolduruyoruz, bazen ortasaha'nın full kasaplardan oluşmasını istiyorum.
* Şunu da ilave edeyim bu maçın sorumlusu Şenol Güneş'tir...

Maalesef ki böyle...

Adamlar 3 orta saha ile çıkarken, onları sadece Aykut karşıladı...

Royal Heart
10 tekrar da yaptırsa 11. gene nizami olmayacaktır...Geçen sene bir maçta 5-6 kez tekrar ettirdi hoca,sonuncusu gene nizami değildi.Artniyetli bir hakem penaltıdan atışından istediği sonucu çıkarabilir.Bu arada Yumlunun pozisyonu da penaltı değil,Colmanın ki de...
Aynen katılıyorum.

Muhalif
burak bir macta 15 gol atip rekor mu kiracak ne yapacaksa yapsin da sonraki maclarda belki kendine oynamayi birakip takima oynar. Takim da olmali tabi ortada. Su lig bitse bir an once de saibesiz bir ortamda oynasak seneye. Bu seneden pek hayir kalmadi.

winner

yönetim Tff'ye bu fotoyu gönderip müftüoğlunun gözlemci notunu sorsun.

mükemmel civarı olan 8,3'ten aşağı olmadığına eminim.

zarge
bu takımdan beklentim bu sene yüksek değil o yüzden ilk 4 e girelim yeter.malesef durum bu.

Samet Türkmen

Başkan Trabzonspor'daki son görevin şu ekran görüntüsünü kullanıp Hüseyin Göçek'e hakemliği bıraktır. Sonra da benim takımımı rahat bırak ve Bodrum'a git. Nasıl gideceğini de hissetmiş olmalısın bugünkü tepkilerden sonra...

.....
04.02.2012, 18:45
Colman ın yaptığı bana göre penaltı değil.

Tarbzon
karşımızdaki antalya değil Milan dı sanki onlarda 3 gün öce maç yaptı bizde kimse yorgunluk perdesinin arkasına sığınmasın

Cem
Sercan'ı niye denemiyor bu hoca? Adam en azından şutlarında iyi. Gelişine gelen topu 2 saat durdurup kaleye bakıp sonra vurmuyor direk asılıyor kaleye

Royal Heart
ben şimdi bu yorumun nesine yorum yapayım ki bende diyorum ki bu akşam takımda hiçbirşey yoktu hekmde maçı aldı verdi antalyaya daha konuşmaya gerek yok deme kardeşim...
Aksine yapılan yorumlara ithafen desteklemek amacıyla yaptığım bir yorumdu.

Batuhan
04.02.2012, 18:46
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/416842_364136770281793_126332284062244_1348863_333 416582_n.jpg

Alper Calik
Aynen öyle.
Her Antalya maçımız kabus.
Biz büyük takımız ya, kendi oynumuzdan fedakarlık yapmıyoruz herhalde.
Yahu biraz da biz rakibe göre oynayalım.

rakip çirkeflerin çirkefi antalya
hakem hg rezalet
dönüm maçı

Tüm bunları biliyorsun da, bu takımın hali nedir?
Motivasyon nedir?

Bizim futbolcular bu maça şöyle çıkmalıydı

"En az 3 gol atmamız lazım ki yenebilelim, 1 tane hakem attırır, 1 tane de kazayla antalya atar, bizim 3 atmamız gerek, 1. dk. dan beri öyle oynamalıyız"

Bunu düşünmesi gereken futbolcularla, şimdikilere bak.

Futbolcular size çok kırgınım.

Gerçekten ayıp ettiniz!

penaltıda hakemin ibnelik yaptığı ortada ,ama bunu tartışmaya gerek yok

biz ts olarak zaten bu ortamda mücadele ettiğimizi biliyoruz ve hiç aklımızdan çıkarmayacağız

ancak orta sahamızın zayıf kalacağı maç başında kadrolara bakınca bile anlaşılıyordu

şu antalyayı 2 senedir çözemedi şenol hoca ama hepimiz çözdük sayesinde!!

canı sağolsun hocamın ya napalım

memozcan
umarım yönetim alanzinhonun kontratını uzatma gafletinde bulunmaz..

.....
04.02.2012, 18:47

Hakem maça zaten artniyetli başladı.

mehmetdoğan
şenol hocanın artık kendini sorgulaması lazım takım kötüyse 1.si şenol hoca 2.suçlu ise futbolculardır

anth
Alper Potuk ne pahasına olsun alınmalıydı tam ihtiyacımız olan futbolcuydu..

Alper Alper diyenler; bu ortasahanin mücadeleden yoksun, pas kabiliyeti düşük halini görerek istiyorlardı. Bu takım kolay pozisyon verip zor pozisyona giriyorsa bunun tek nedeni orta sahadır...

haymatloshan
Kararları tartışmak pekte doğru değil artık,Trabzonspor'a 1.lige çıktığından beri yapılanlardan farksız zira yaptıkları.Erdeme ve etiğe haiz olmayanlardan doğru kararlar beklenmez.Hakemin kastı olmasa da bizim maçı aldığımıza sevinerek günü mü kurtaracaktık yine.Celutska gerçekten başka stoper olmadığı için bekletildiyse zaten tamamen yokları oynayan bir teknik direktörümüz var.Serkan'ı 18'e alırsın Celutska ile başlarsın olurda stoper sakatlanırsa Serkan'ı alırsın,takımın en diri mücadeleci oyuncusunu böyle kesemezsin takımdan.Volkan hazır olmayabilir,ama sana küfürler eden oyuncularına bile şanslar verdin bu Volkan'a bir türlü vermedin gitti.Yazık ettiler takıma Fenerbahçe,Sadri Şener ve Şenol Güneş üçlüsü...

seyduna_efil
Ya benim annamadigim is antalyasporlu futbolcularda ceza sahasin icindeler ondan penalti iptal olmiyor diye biliyordum

Eğer ilk Antalyasporlu futbolcu girse sıkıntı olmayacaktı..Ayrıca ilk penaltı gol olsaydı yine penaltı iptal olmayacaktı..Penaltı kurtarılınca ve ilk bizim oyuncu girince kural gereği penaltı iptal oldu..

kural tamamda neden bizm maçta uygulanmış

Asıl sorulması gereken soru bu...

Ama hakem işin bahane tarafı,maç boyunca kaleye şut çekemeyen takım penaltı olmasa da bir şekilde yenilecekti,gol bağıra bağıra geliyorum diyordu

Punisher-61

yaziklar olsunnhakemlerin hic uygulamadigi kurali bugün uyguladi hakem serefsizi

Samet Türkmen
04.02.2012, 18:48
Sercan'ı niye denemiyor bu hoca? Adam en azından şutlarında iyi. Gelişine gelen topu 2 saat durdurup kaleye bakıp sonra vurmuyor direk asılıyor kaleye

Şenol Güneş filozof. Laf yok. Filozofların yaptıklarını normal adamlar anlamaz derler. Eski yunanda falan hani. Ama şimdi düşünüyorum eski Yunan'daki filozoflar gerçekten mal mıydı diye...

Eren Karaahmetoğlu
04.02.2012, 18:48
volken şen , henrique ve adrianın oynadığı bütün maçları yeniliriz inşallah allah belanızı versin sahada yürüyecek halleri yok 1 tane takıma olumlu hareketi yok

Üçü de sonradan girdi.

Onlar girmeden önce şahane olduğumuz, herkes canavar gibi top oynadığı için haklısınız.

Bülent AKBULUT61
04.02.2012, 18:49
Kime kızalım?

a) Girenler de dahil ruhsuz oynayan futbolculara
b) Hatalı takım çıkaran Şenol Güneş'e
c) Hüseyin Göçek şerefsizine
d) Bu takıma devre arası bir santrafor birde stoper transferi yapmayan yönetime

Ben ayırt edemedim...
Kime kızalım....

Hepsine kızalım Rasim cok denilecek şey var ama boşver Canımız sağolsun

zaferyıldız
bu yıl ne lig ne playoff umrumda

avrupa haricinde umrumda olan tek şey

derbiler

ilk yarı herkese yenildik

2 yarı derbi galibiyeti almamız lazım

bu çok önemli ....

feneri yenmemiz lazım bu çok önemli ...

ben sadece bunun için kaygılanıyorum

bu oynanan oyunla !!!

.....
burak bir macta 15 gol atip rekor mu kiracak ne yapacaksa yapsin da sonraki maclarda belki kendine oynamayi birakip takima oynar. Takim da olmali tabi ortada. Su lig bitse bir an once de saibesiz bir ortamda oynasak seneye. Bu seneden pek hayir kalmadi.

Burak uzun zamandır böyle . Hep kendine oynuyor. Yanında boş adam var o gidiyo zor yerden kaleye vuruyor.

Royal Heart
Volkan bu maçta ne kabahat işledi ?

Uğur Ö.
O fotoyu gördüm daha çok sinir oldum.Zaten bu şerefsizi geçen seneki iki antalya maçına koymuşlar ikiside berabere bitmiş

-Samet
04.02.2012, 18:50
bu yıl ne lig ne playoff umrumda

avrupa haricinde umrumda olan tek şey

derbiler

ilk yarı herkese yenildik

2 yarı derbi galibiyeti almamız lazım

bu çok önemli ....

feneri yenmemiz lazım bu çok önemli ...

ben sadece bunun için kaygılanıyorum

bu oynanan oyunla !!!

Oynanan oyunun yanında derbilerdeki karnemiz parlak değil zaten..

Hamza Öztürk
04.02.2012, 18:50
hakemler temiz öyle demeyin. baksana iddianamede en temiz onlar cikti. hepsi cennetlik sükür.

Bülent AKBULUT61
04.02.2012, 18:52
arkadaşlar boşuna o fotoları eklemeyin bizim takımın hiçmi sucu yok bu kadar ruhsuz bir takımmı olur 2 m pas veremeyen adamlardan ne bekliyorsunuzda hemen sucu başkalarına atıyorsunuz Aykuttan orta saha adamı olursa olacağı budur başka söze gerek yok

OYılmaz
04.02.2012, 18:52
3 günlük şampiyonluk umudu bu maçla beraber bitmiştir. Hayırlı uğurlu olsun.

MİSSE_MİSSE
04.02.2012, 18:53
Burak topa hiç koşmuyor o yönden çok kzııyorum ona. Frikik kullandı top barajdan döndü bekliyor ki top çıksın dışarı rakip oyuncu yetişti aldı hemen topu. Yahu az koşsan alsan ölürmüsün. Sürekli olarak tam ayağına gelmesini bekliyor topun. Ben gideyim alayım diye bir şey yok

Malesef akli fazla calismadigi icin topun cikmayacagini hesap edemedi yoksa kosardi

-Samet
04.02.2012, 18:53
Bu arada Tita nın hakkını vermek lazım.Maçtan önce demiştim , en çok korktuğum adamdı .

Ömer TOPAL
04.02.2012, 18:55
futbol gözü olan bir insanın 1. dk da hakemin maça art niyetli başladıgını anlar...Ben gördüm anladım ortamdaki arkadaşlarıma da söyledim...yanılmadıgımı da gördüm... ilk golde serkana yapılan RESMİ FAUL...penaltı desen saten evlere şenlik..tekrar olayı dersen tamamen ART NİYET.... Orta sahada bir tane top alamadık her harekete faul düdügü gelince takım bir türlü oyuna adapte olamadı...Erken gelen faul kokan bir gol ve hakemin oyuncularımızı sogutması..ben kimseye kızmıyorum..bu adi düzende ne kadar emegi olan varsa Allah Belasını versin..

Hamza Öztürk
04.02.2012, 18:56
Bu arada Tita nın hakkını vermek lazım.Maçtan önce demiştim , en çok korktuğum adamdı .

adam bugün yattaranin en iyi dönemini hatirlatti bana.
bizimkileri kac kere yatirip kaldirdi vallahi

SEDAT
04.02.2012, 18:57
futbol gözü olan bir insanın 1. dk da hakemin maça art niyetli başladıgını anlar...Ben gördüm anladım ortamdaki arkadaşlarıma da söyledim...yanılmadıgımı da gördüm... ilk golde serkana yapılan RESMİ FAUL...penaltı desen saten evlere şenlik..tekrar olayı dersen tamamen ART NİYET.... Orta sahada bir tane top alamadık her harekete faul düdügü gelince takım bir türlü oyuna adapte olamadı...Erken gelen faul kokan bir gol ve hakemin oyuncularımızı sogutması..ben kimseye kızmıyorum..bu adi düzende ne kadar emegi olan varsa Allah Belasını versin..

* Yaşı bizim civarda olanlar hemen anlıyor zaten, aynı hisleri bende yaşadım...

Tarbzon
04.02.2012, 18:58
evet hakemin amacı belliydi bu maçta ama kimse Hakem demesin, 34 yıldır Trabzonsporluyum bu kadar kendimi aciz hissetmemiştim bunun bir açıklaması olmalı. Burak, Colman, Alanzinho kadro dışı bırakılmalı Aykut yedek oynatılmalı bu bir süre böyle olmalı yoksa işler iyi gitmeyecek.

Yaşar
04.02.2012, 18:58
Trabzonpor takımının ''topu rakibe verip, kontrollü oyunla kontra ataklar yakalayarak, bulduğunu atması'' sistemine uygun bir kadro yapısı var. O nedenle bizden daha güçlü takımlarla oynadığımız maçlarda mücadele gücümüz yüksek olduğunda iyi sonuçlar aldık. Şampiyonlar Ligi bunun en bariz örneği.
Ayrıca ligin başından beri çoğu maçta topa sahip olma oranlarında rakiplerin gerisinde kaldık. Bunun sebebini de ortasahamızın top yapamaması ve daha fazla mücadele eden oyunculardan kurulu olmasına bağlayabiliriz.
Yani sahada bizim kadar mücadele eden her takıma karşı zorlanacağız.

.....
04.02.2012, 18:59
Oyuncularımızda maça hiç iyi başlamadılar. Sonu böyle oldu.

memozcan
04.02.2012, 19:00
hocam bu takım bu oyuncularla 4-2-3-1 oynayamaz... haftalardır yazıyorum .. şu bir gerçek ki burdaki bir çok arkadaş bile kadro yazarken 4-2-3-1 şablonuna göre yazıyo.. bizim takım bu oyuncularla bu sistemi oynayamaz.. bu sistemi oymanak için yırtıcı dağıtıcı bir tek forvetiniz olması lazım. en azından bir umut bulutunuz olması lazım ki geçen sene bu şablon bu şekilde işe yaradı.. bu sistemde sağ kanat oyuncumuz halil idi bu maçta sıfır etkinliğe sahip, tek forvetimiz burak yine aynı.. ortada tamamen fazlalık olan bir alanzinho oluyo...

oysaki eldeki kadroya göre sağ kanatta ya volkan şen ya da serkan balcı oynamalı.. ilerde ise burak- halil ya da burak- henrike oynamalı.. dizilişimiz 4-4-2 olmalı , ha maçın gidişatına göre kontra atak oyuna dönmek için oyuna adrian ya da alan sokulup yine tek forvet sisteme dönebiliriz...

sene başından beri 4-2-3-1 oynadığımız sistemi ilk yarının son maçı olan ordu maçında 4-4-2 ye çevirdik ve 4 gol attık ondan sonra çoğu maçta yine çift forvet sisteminde oynadık ne zaman tek forvete dönüyoruz sıkıntı çıkıyo...

gör bunları şenol hocam...

Samet Türkmen
04.02.2012, 19:01
Her yerde söylemeye devam edeceğim. Devlet bu sene yapılan şikelere göz yumuyor. Bunun için şikeciler iyice çığrından çıktı. Onlara dur diyende yok. Sporun her dalında Trabzona karşı bir kıyım var bu sene. Aksilik çıkmasın diyenler ülkeyi yönetince böyle olur.

Ülkeyi yöneten iradenin de bu şike soruşturmasından hiç memnun olduğunu sanmıyorum.

inadina61_08
04.02.2012, 19:01

İşte aynı futbol mantığına sahip bir renkdaş, çok şükür... Maçın detayları önemli herşey faul, zaten colmanda berbat ötesi olunca maç dönmüyor, artık volkan, sercan gibi oyuncularla oynamaya başlasak iyi olacak...

ilk kez bu kadar zokorayı aradım...

.....
04.02.2012, 19:02
Celustka gerçekten oynamayı hakediyordu. Serkan iyi değil bunu herkes görüyor artık yedeğe çekilmesi lazım.

Enes Başkaya60

Tita Büyük topçu zaten...

surmnli
Şenol güneş koskoca trabzonsporu sadece ve sadece buraka mahkum etmekle en büyük hatayı yaptı..Sadece burak mı kötüydü hayır mustafa dışında takım olarak kötüydük ama en kötüsü buraktı..bir topçu her zaman gol atmak zorunda değil ama bencillik ve lauballilik yapmaya değil 25 50 gol atsa da hakkı yok.

Senin elinde türkiyenin en iyi sağ kanat oyuncusu var gidiyosun Halili sağ tarafta oynatıp saçma sapan işler yapıyosun ve her maçta orta sahayı rakibe veriyosun..3 gün önce ağır sahada oynamışsın bu maça adrian ve volkan ile dinlenmiş adamlar ile başlasana yok görende illa kazanan takım bozulmaz diye bir kaide var sanacak..volkan tamam kötü oynayabilir ama sağ kanadın topçusu ve kalitesinden kimsenin şüphesi yok biraz ısrar etsene..

Şenol güneşin hocalığını beğenmiyorum,topçudan ve öğretmen olmasına rağmen de insan psikolojisinden de anladığını düşünmüyorum.(Yeni transfer olan futbolcular hiçbir kulupte bu kadar küstürülmez arkadaş).Oyuncu seçiminde ve oyuncu değişikliğinde ki hataları geçtim Trabzonspor kulup tarihinin en değerli hocalarından insanlarından biri olmasına rağmen hala benim yedek kulubümde 2 kaleci oturtup bir tane genç topçu kazandıracak cesaretten aciz olmasını kabullenemiyorum..Ama bir gerçekte var ki her zaman onunla başarılı olduk ve insanlığını da seviyorum,onun için herşeye rağmen hep destek tam destek..

aynen bende senin gibi düşünüyorum kardeşim. ayrıca cesaret konusunda guardilodan bazı örnekler örnek vermek lazım diye düşünüyorum. öncelikli olarak oyunu arkadan kurmak günümüz futbolunda çok önemli bunun içindir ki büyük takımlar topu kaybetmemek adına oyunu geriden sürekli teknik adamlarıyla kurmaya çalışırlar. yanlız eskiden uzun boylu kesici özelliği olan bu anlayışı guardiola stoper mevkiinde 1.75 lik masceranoyu oynatarak değiştirmiştir ayrıca bugün her üst düzey takımın kadrosunda rahatlıkla oynayabilicek eto ve ibrahimoviç gibi önemli oyuncuları göndererek yerlerine, ileride 3 lü forvet gibi görünen ama aslında sürekli alan değiştiren 1.70 boy ortalaması ile oyunu hızlı oynayan , teknik ,hızlı adamlardan kurulu bir sistem getirmiştir ha şimdi diyeceğizki barcelona zaten büyük bir takımdı ; ama şu son yıllarda 30 merte alanda oynadıkları hızlı futbolla büyük takımlarında en büyüğü oldular , işte bunu yapmayı başaran adam kalecisine atılan geri pasda kalecisi topu bilinçsiz olarak ileri vurduğunda kulubesinden fişek gibi fırlayarak kalecisine boş olan oyuncuyu gösteren adamdır tabiiki bu büyüklük bedava olmuyor bu işler cesaretle oluyor ki o cesaret her idman sonrasında takımın yıldız bir futbolcusuna alt yapıdan bir takımı en az 30 dakika çalıştırma zorunluluğunu getirmiştir , aynı zamanda her maç kulubesinde sahadaki takımının geleceğini oluşturacak 18 19 yaşındaki en az 3 topçuyu hazırlama zorunluluğunu getirmiştir sadece mustafa yumluyu çıkarabilen bir alt yapı bu kadar futbolu seven bir şehre ve taraftara hakarettir bu işin çözümü ne onuda bilmiyoruz

-Samet
04.02.2012, 19:03
Tita Büyük topçu zaten...

Tita Süper Ligde Antalyaspor için büyük topçu olur ancak.

Enes Başkaya60
04.02.2012, 19:03
Sadri Başkan Hakeme düdüğünü astır Penaltı, penaltı değil sayılmayan penaltıları haklı değil aynısını kimseye yapmadılar Ve onurun varsa lütfen istifa et....

Enes Başkaya60
04.02.2012, 19:04
Tita Süper Ligde Antalyaspor için büyük topçu olur ancak.

Bizde öyle dedik zaten....

Eto'o
Sadri Başkan Hakeme düdüğünü astır Penaltı, penaltı değil sayılmayan penaltıları haklı değil aynısını kimseye yapmadılar Ve onurun varsa lütfen istifa et....
baskandan bir espiri bekliyorum

SEDER
ulan maçın özetini şimdi izledim bu hakem kadar şerefsizi dünyada yoktur heralde..adi herif penaltı ile alakası olmayan pozisyonda penaltı verdi.şerefsiz birde tekrara ettiriyor..topa vurulmadan önce sadece bizimkiler değil antalyalılarda içeri giriyor..

SEDAT
* Serkan yıllardır iyi idare etti orayı eyvallah, ama adam artık aksıyor yani bunu Şenol Hoca görmüyor da yardımcılarıda görmüyor mu ?
* Alanzinho'ya ne demeli peki ne yaptığını anlayan varsa beri gelsin...

Tahir61
04.02.2012, 19:06
burak cezalı mı bu hafta???

inadina61_08
04.02.2012, 19:07
burak cezalı mı bu hafta???
bildiğim kadarıyla evet...

faysal
Celutskanın ne günahı varda yedek kulübesinde,her maç hatayla oynayan serkanın nasıl hala oynadığını anlamış değilim madem oynicak orta alanda oynasın..
sercan kaya diye bir oyuncumuz var türkiye kupasında döktürmüştü ama hakkı olan forma bir türlü teslim edilmedi,
Antalya emrah gibi birini oynatıyo biz neden jebrini oynatamıyoruz..

Eren Karaahmetoğlu
Tita'yı en iyi oynatan takım da biziz. İzleyin Tita'yı. Bu kadar etkili olduğunu kolay kolay göremezsiniz.

Hele Trabzonspor maçında attığı çalımları, hiçbir rakip yemiyor anasını satayım. Çalım yeme konusunda da çok üst noktadayız.

serdaracıl
04.02.2012, 19:08
umarım yönetim alanzinhonun kontratını uzatma gafletinde bulunmaz..

Ya illa gitsin demiyoruz ama şampiyonluk icin o yerde daha kaliteli bir oyuncuya ihtiyac var

Mert Oğuzlu61

istifa etsin, eee sonra ? nuri albayrak ı özledik o gelsin dimi ?

hataları var ama bunlardanda iyisi gelmez, yönetim istifa lık bir durum yok o kadar kötü durumda değiliz, macera aranacak zaman değil.

sametaydin
bildiğim kadarıyla evet...

Bu takım buraksız daha iyi oynar bence.

memozcan
antalyaspor lige 4-3-3 sistemini en iyi uygulayan iki takımdan biri diğeri ise ibb.. ileri çıkışlarında 3 forvetlerine karşı bizim iki stoperimizin yanına katacağımız yedek stoper ya da kademeye giren oyuncumuz ne yazık ki serkan olmamalıydı.. bakın serkan m. erenle her eşleşmesinde sıkıntı yaşadı.. maçtan önce antalyalı oyuncunun gs maçının aksine pivot santror değil hareketli ve çabuk çoğalan bir hücum hattıyla oynayacağız dedi... adam bunu telefon görüşmesinde söylese iddianameye girerdi valla o kadar net bilgi.. sahaya çıkan kadroya baktım jaba,tita, m. eren.. bizim savunmada bu üç hücum oyuncusuna karşı üç defans olması gerekirdi, serkanın yerine celutska olmalı serkan ise sağ önde oynamalı idi..

Samet Türkmen
04.02.2012, 19:09
istifa etsin, eee sonra ? nuri albayrak ı özledik o gelsin dimi ?

hataları var ama bunlardanda iyisi gelmez, yönetim istifa lık bir durum yok o kadar kötü durumda değiliz, macera aranacak zaman değil.

Bir adam çıkar elbet. Hemen Albayrak'tan beri gelmeyelim. Bu yönetimin süresi çoktan bitti.

Furkan S.
04.02.2012, 19:10
7 senedir takımı izliyorum ilk defa takımı bu kadar isteksiz ruhsuz kötü gördüm....

inadina61_08
04.02.2012, 19:11
takımımızın forveti ileride topu bir kaç saniye dinlendirebilmeli, bunu yapabilen bir forvetin yanında burak iki kat daha gol atar ama sistemin ikili forvete dönmesi gerekir...

Erdem Keser
Yedek kulübesi; Volkan : 3.6 milyon euro, Adrian: 5.2 milyon euro, Henrique: 4 milyon euro.13 milyon euroyu kulübeye saydıran dahi Şenol Güneş.Azıcık geçmişine saygın varsa şu durumun hesabını ver.Eğer sen aldırmadıysan ve yine ses çıkarmıyorsan da zerre hakkım varsa haram olsun.

Emirhan Yazıcı

Evet

Gaziantep-0-1-Trabzonspor(Gol 90+4)
Genclerbirligi 2-1-Trabzonspor

memozcan
birde her fırsatta hoca gitsin diyenlere .. y. vural boşta şu an ona ne dersiniz???

Eto'o
04.02.2012, 19:12
vittek ne zaman donuyor ?

Emirhan Yazıcı
Maçı Kazandık Helal Olsun Adamsınız

Macı Kaybettik Yönetim İstifa Basiretsiz Burak, Senol Hoca Hakkımı Helal Etmiyorum

Yok Ya!

Furkan S.
birde her fırsatta hoca gitsin diyenlere .. y. vural boşta şu an ona ne dersiniz???

........................................

SEDER
04.02.2012, 19:13
Yedek kulübesi; Volkan : 3.6 milyon euro, Adrian: 5.2 milyon euro, Henrique: 4 milyon euro.13 milyon euroyu kulübeye saydıran dahi Şenol Güneş.Azıcık geçmişine saygın varsa şu durumun hesabını ver.Eğer sen aldırmadıysan da yine ses çıkarmıyorsan, zerre hakkım varsa haram olsun.

o kulübenin mimarı mithat halis denen menejer dir..tabi onun oyunlarına gelen trabzon yönetimide...herkesi her şeyi anlarımda adriana verilen 5 .2 milyona çok yanarım..3 ligde oynayamaz bu adam...biz kimiz ki polonya tarihinin en pahalı transferi bu adamsa polonyaya da yazık..

sametaydin
Evet

Gaziantep-0-1-Trabzonspor(Gol 90+4)
Genclerbirligi 2-1-Trabzonspor

Ona bakarsak interi yendik deplasmanda bilbaoyu bizi on kişi bırakmasına rağmen yenecek pozisyonları yakaladık.

Her neyse. Bu benim görüşüm. Buraksız en azından daha düzenli bir takım oluruz diye düşünüyorum.

Mete DORUK
yillardir hakemlerin bize karsi tavri ayni degilmi?bu biliniyor zaten.o zaman ona gore oynayacaksin 1 tane daha fazla atacaksin hakem icin.
Sahaya ben ciksaydim bu kondisyonumla bizim oyuculardan cok mucadele ederdim.bu ne REZILLIKtir boyle....
Serefsizim takimdan soguttunuz beni.hepinize yaziklar olsun... Dahada mac falan izlemem.keyifmi biraktiniz bende...gidin yatin evde simdi.

sessizkral_1
04.02.2012, 19:14
Yerli oyuncularımız nekadar iyiyse Yabancı oyuncularımızda okadar kötü

MEVCUT KİRALIK OLAN: SAPARA,PAWEL gönderilmeli

ADRİAN,HENRUQİE,ALANZİNHO,PİOTR,GLOWACKİ (glowacki ve alanzinho ile sözleşme uzatılmamalı, Adrian henruqie bonservisleri düşünülerek bir yere kiralanabilir veya takasta kullanılabilir)

Takımda kalacak yabancılar : Cech,Celustka,Colman,Vittek,Zokora

tturan
Herşeyden önce forvetimiz yok. Burak, Halil bunlar ancak ikinci forvet olacak tipte adamlar. Ortasahada koşup press yapacak adamımız da yok(Mehmet Topuz tarzı). Bunun dışında top dağıtacak Alanzinho ve Adrian var ama top bizde olmayınca doğal olarak top da dağıtamıyorlar. Attığımız gollerin çoğu aynı tip defans hatası ya da defansın arkasına atılan toplarla. Bu gidişle işimiz zor. Zaten büyük maçları kazanamıyoruz. Büyük maçlarda ligin son haftaları Allah yardımcımız olsun.

Erdem Keser
o kulübenin mimarı mithat halis denen menejer dir..tabi onun oyunlarına gelen trabzon yönetimide...
Senin hocan ne yapıyordu bu adamlar transfer edildiğinde.Mithat Halis kafalarına silah mı dayadı benim oyuncularımı alın diye.Komik olmayın Allah rızası için.

Mert Oğuzlu61
Bir adam çıkar elbet. Hemen Albayrak'tan beri gelmeyelim. Bu yönetimin süresi çoktan bitti.

adamlar 4 senede

1 lig şampiyonluğu
1 türkish cup şampiyonluğu
1 süper cup şampiyonluğu

kazandırdı. avrupada başarı eksikti o zevkide bu sezon aldık hatta psv maçı var onlarıda elersek güzel şeyler olacak.

valla başarısız sayılmazlar. daha iyisi gelmez, nuri albayraklar aday olur başka kim aday olacak başkanlığa. gerek yok bunlar iyidir, kalsınlar.

Emirhan Yazıcı
04.02.2012, 19:15
Ona bakarsak interi yendik deplasmanda bilbaoyu bizi on kişi bırakmasına rağmen yenecek pozisyonları yakaladık.

Her neyse. Bu benim görüşüm. Buraksız en azından daha düzenli bir takım oluruz diye düşünüyorum.

İnteri Yenmemizin Tek Sebebi İstek,Arzu,Hırs,Konsantrasyon

memozcan
nenemim sakalı olsa dedem olurdu prensibiyle, şu kadroda alper olsa, amrabat olsa falan demek yanlış.. fakat takımı ileri taşıdığı iddia edilen alanzinhonun ilk 11 başlayıp da takımı geçtik kendisini ileri taşıdığını gören varsa beri gelsin... hoca geçen sene saha içinde değişiklikler yapıyodu bu sene nedense vazgeçti.. bugün maçın 30. dak falan alanziho sola ne bileyim olcan ortaya geçemez miydi.. burak sağa hilil ileri uca geçemez miydi.. hocanın performansı nedense düşük bu sene ..

serdaracıl

Yıllardır ne cekdiysek su istifacilardan cekdik

tturan
04.02.2012, 19:16
o kulübenin mimarı mithat halis denen menejer dir..tabi onun oyunlarına gelen trabzon yönetimide...herkesi her şeyi anlarımda adriana verilen 5 .2 milyona çok yanarım..3 ligde oynayamaz bu adam...biz kimiz ki polonya tarihinin en pahalı transferi bu adamsa polonyaya da yazık..

O menajer bizim yönetime ne kadar avanta veriyor acaba?

sametaydin
takımımızın forveti ileride topu bir kaç saniye dinlendirebilmeli, bunu yapabilen bir forvetin yanında burak iki kat daha gol atar ama sistemin ikili forvete dönmesi gerekir...

Evet öyle bir oyuncu olsa burak etkili olabilir. Ama bu oynanan oyunda bazı maçlarda çok zararı dokunuyor bize.

Samet Türkmen
adamlar 4 senede

1 lig şampiyonluğu
1 türkish cup şampiyonluğu
1 süper cup şampiyonluğu

valla başarısız sayılmazlar. daha iyisi gelmez, nuri albayraklar aday olur başka kim aday olacak başkanlığa. gerek yok bunlar iyidir, kalsınlar.

Geçmişe bakarak gelecekten güzel şeyler bekleyemeyiz.Yüksek bir hızla kötüye gidiş var. Gerek şike konusundaki tavırlar gerekse bu seneki sportif durum son derece kötü. Bilhassa transfer dönemindeki rezaletler.

toksoy61
bu kadar sık maç yapmak böyle sonuçlar doğurur, normaldir. takmayın, kolasına maç yapıyoruz zaten. bu sezonun onaylanacağı bile şüpheli

serdaracıl
04.02.2012, 19:17
Serdar tasci da penaltı yaptırmış bu hafta

Selçuk Demircioğlu
04.02.2012, 19:17
Bu kadar ruhsuz görmemiştim uzun zamandan beri takımı...
Tolga ve mustafa yumlu hariç bir futbolcu söyleyin bana bugün oynayan...

Takımda farklı birşey vardı bugün...Bu yorgunluk değil....İnanç ve motive olamamak...

Hakeme en son kabahat bulurum ben...Önce sahada oynadın mı ona bak hele...

Şenol hoca çok formsuz kafası başka yerlerde...Burak hakemle girdiği pozisyon kadar antalyalı futbolcularla didişse daha yararlı olurdu....

Neyse gadromuz yeterli....

x_man
04.02.2012, 19:18
yabancıları toplasan bir jaja etmez bu kadar basit keşke bu yenilgi transfer döneminde olsaydı daha hayırlı olurdu

sametaydin
04.02.2012, 19:18
İnteri Yenmemizin Tek Sebebi İstek,Arzu,Hırs,Konsantrasyon

Sen öyle düşünebilirsin, saygı duyuyorum. Ama ben de böyle düşünüyorum. Buraksız bu takım daha güzel top oynar diyorum.

SAFA
04.02.2012, 19:19
Bugün sahadaki futbolcuların Jaja'nın vurdumduymaz(!)lığından ne farkı vardı ?

Mete DORUK
kimse bu yonetimi savunmasin.kotunun iyisinden ileri gidemezler...

memozcan
arkadaşlar her başarısız sonuçtan sonra hocayı yönetimi gönderirsek manisaspordan ne farkımız kalır.. yönetimin iki sene daha süresi var sonuna kadar kalmaları lazım zaten sonrasında başkan bırakacağını kendi açıkladı, şenol hoca için ise kendini biraz daha takıma adamalı..

Punisher-61

abi birakalim su yönetim degistirmeyi...

almanyada böyle türkiyedeki gibi yönetim degismeleri istifalari falan hic yok..türkyede don gibi yönetim degisiyor..

türk liginde zaten yöneticilerin hepsi artist medya maymunlari...

önemli olan sportif basari yakalamak icin bunu sagalayacak teknik ekibi kurmak..

iyi bir teknik ekip..
iyi kulüb doktorlari..
isini bilen futboldan anlayan yetenek nedir görebilen scoutlar..

Furkan S.
yabancıları toplasan bir jaja etmez bu kadar basit keşke bu yenilgi transfer döneminde olsaydı daha hayırlı olurdu

ne fark ederki yine almazlar ya da alamazlar?

Bordo_MaviM_61
Antalya ileride bastı saldırdı istediğini aldı.
Bizden çok iyi oynadılar.
Biz ise tam bir hayalkırıklığıydık.

Cağaloğlu
şu takımda yönetici veya teknik adam olsam yapacağım ilk iş şu adrian denen herifi süresiz kadro dışı bırakmak olurdu.

TSelif
7 senedir takımı izliyorum ilk defa takımı bu kadar isteksiz ruhsuz kötü gördüm....
Bu zamana kadar izlediğim en isteksiz en ruhsuz en mücadelesiz takımdı bu akşamki kadro :confused:

Ali Yerlikaya
Yine ortalik karismis takim isteksizdi yorgunda olabilir ama takim kadrosu 11 oyuncudan ibaret degil...

Hakem rezalet eyyamci serefsiz gocek atandiginda isi ciddi yokusa surucegini demisdik yine öyle yapti, hakem olmasa en kotu yine 1 puanimiz olicakdi...

Kasmayin genclere FB ve Sivas dusmedikce hikaye...

tturan

Ben de bunu yazacaktım. Benden önce yazdın. Artık tek isteğim Zokora ve Vittek'in dönmesi.

Fatih ÇOLAK
bu kadar sık maç yapmak böyle sonuçlar doğurur, normaldir. takmayın, kolasına maç yapıyoruz zaten. bu sezonun onaylanacağı bile şüpheli

Rakibin yaş ortalaması neredeyse 30...

Daha 3 gün önce gese ile deplasmanda mücadele edip 1 puan çıkarmışlar...

Ve 3 gün sonra resmen eziyorlar seni...

Fazla maçla alakası yok, resmen kimse kazanmak istemedi maçı...Tolga hariç...

Emirhan Yazıcı
04.02.2012, 19:20
Geçmişe bakarak gelecekten güzel şeyler bekleyemeyiz.Yüksek bir hızla kötüye gidiş var. Gerek şike konusundaki tavırlar gerekse bu seneki sportif durum son derece kötü. Bilhassa transfer dönemindeki rezaletler.

Gecmişini Bilmeyen Gelecegini Yönlendiremez

Gecmişte Yapılanlar Ne Kadar Dogru?
Gecmişte Hangi Transferler Dogru ?
1999 Yılından Beri Sana Şampiyonluk Yasatan Bir Yönetim?
CL Gruplardan Cıkacak Kadar Ama Son Maçta ki Olumsuzlukla Cıkamayan Yönetim ?

uzunismail

Antalyada aynı bizim gibi idmansızdı o da 8 günde 3.maçına çıktı ama,

Samet Türkmen
Sen öyle düşünebilirsin, saygı duyuyorum. Ama ben de böyle düşünüyorum. Buraksız bu takım daha güzel top oynar diyorum.

Onlarda her topu Burak'a atmasın. Top gelmiyor diye Burak onları vuracak değil. Hocanın yetersiz taktik anlayışı bunun nedeni. Transfer yetersizliği de var. Burak zaten görevini fazlasıyla yapıyor.

serdaracıl

Kesinlikle yabancılarımız 3. Sinif

ThePatriot61
04.02.2012, 19:21
Cok kötü oynadik evet ama hakem de macin icine bukadar edebilir.

Eskisehir macindan sonraydi galiba orada da yazmistim bu takim 3 ileri 1 geri gider diye. Playoffa her türlü gireriz. Hedef uefa avrupa ligi olmasi lazim. Sampiyonluk icin kadro yetersiz. Zaten derbilerde de gördük ne yaptigimizi.

Bazi oyuncular uyarilmali ama en basta Colman ve Volkan.

Sadettin_
bu maca bakarsak bu kadro kümeye oynar burakda 2. lig topçusu bile değil .. Çok kötü oynadık kaybettik olmadı işte yapcak bişe yok

Mete DORUK
Bugün sahadaki futbolcuların Jaja'nın vurdumduymaz(!)lığından ne farkı vardı ?

Aynen katiliyorum...hadi yonetim cevapla bu soruyu bakayim...
jaja gece aleminden cikip gelse daha verimli olurdu.ayip be ayip....
Trabzonu dusurdukleri duruma bak...

uzunismail
04.02.2012, 19:22
Youtubeden oyuncu alıyoruz maalesef

İzleyin adrian ve henriqe, youtube transferi bunlar..

Helal olsun menejerlerine iyi paraya kakaladılar..

Emirhan Yazıcı
Eleştirininde Miktarı Olur Herşeyi Biz Biliyoruz Zaten

tturan
Keşke Gekas gibi forvetimiz olsaydı. En azından hava toplarını indirirdi. Diğer artısı da sırtı dönük oynayabiliyor.

Bordo_MaviM_61
04.02.2012, 19:24
Sonuç falan hikaye ben karabük ve antalyaya ezilmemizi hazmedemiyorum!..

memozcan
04.02.2012, 19:26
arkadaşlar yaklaşık 3-4 sene takımın hücım hattını f. tekke baskısıyla bunalttık, bırakın şu jajayı isteruk muhabbetini eldeki oyuncular şu anda bunlar transfer sezonu da sona erdi, sene sonuna kadar eldeki 24-25 oyuncuyla devam edeceğiz.. bu kadrodan an büyük verimi almaya çalışmamız lazım..

Barış Burak
Oyun kötü... oyuncu kötü...herkes kötü...

takım iyi değil... ya madem takım iyi değiil,iyi olmayan takım nasıl kötü oynarken bile berabere kalacak? evet bugün biz berabere kaldık,kötü oynamamıza rağmen.kötü oynasa bile berabere kalan takım kötü takım mıdır?

berabere kaldık diyorum hala... çünkü o hakem denen insan evladını adam yerine koymuyorum.

şurada,oyunculara,hocaya salladığınız kadar hakemler yüzünden kaybolan puanlarımızı hatırlamdınız mı?

aklıma ilk gelen...fb,bjk,karabük ve bu son maç antalya ile yenilen 8 puanımız var. koyun 42 ye 8 i 50 yapar.gs nin kaç puanı var bugün?

bana 8 puan koyduğunuz fibi fb den bjk den sadece benim maçlarım için 2 puan silin,üstelik fb ve bjk nin hakemle kazandığı maç sayısı 5 ten fazla...

onlardan da o puanı inin.

gs yi söylemiyorum bile.

bir de öyle üdşünün ya.Allah aşkına bir kere de en kötüyü düşünmeyin ya...

oyuncu,hoca eleştirilecek mi? tabii ki.ama bu bozuk düzeni yüzde 90 eleştirmen gerekirken,gidip hocayı,oyuncuyu yüzde 90 eleştiriyorsan,inanmam sana...inanamam.renktaşım olsan da olmasan da inanmam.inanamak da istemem.heee sen de bana inanmazsın olur biter.karşılıklı inanmayız birbirimize...

ama düzene sallamak gerektiği kadar sallamayıp,oyuncuyu hocayı hakettiğinden fazla eleştirmek demek,düzene uyum sağlamışsınız demektir.bunu da düşünün o zaman.daha ne diyeyim ya...

okuyorum mesajları,ağlayasım geliyor...bu mu yani? düzene karşı Trabzonspor taraftarı timsahlara gelmiş... kadro dışılar vs.

TSelif
Celustka'nın bir kaç maçtır neden oynatılmadığını bilen var mı ?

Mete DORUK
04.02.2012, 19:27
bidaha kimse cikipta 3 atariz 5 atariz demesin...
Anca 3 5 yeriz biz bu takimla...
Yonetim sinifta kalmistir.her konuda..........

sessizkral_1
04.02.2012, 19:27
bu takım 3 günde 1 maç yapabilecek kadro derinliğine sahip değil

Cağaloğlu
04.02.2012, 19:28
Celustka'nın bir kaç maçtır neden oynatılmadığını bilen var mı ?

katılıyorum abla.

celustka olsaydı mehmet eren ilk golü atamazdı

sessizkral_1
korkarımki Avrupa maçlarının olduğu zamanlardada puan kaybı yaşarız

Kazım Uzunboy
Bizim oyuncularımızın çok önemli bir eksiği de özgüven eksikliği.

Şu Emre Çolak'ı izliyorum da çocuk daha kaç yaşında ama hırslı ve özgüvenli oynuyor gerçekten.

Kazanmak için gerçekten mücadele etmemiz gerekiyor.

Bordo_MaviM_61
bu takım 3 günde 1 maç yapabilecek kadro derinliğine sahip değil

Mesele o değil bence çünkü Karabük maçına 1 hafta dinlenmiş olarak çıkmıştı takım.

Cağaloğlu
04.02.2012, 19:29
şu maçtan sonra adrian denilen şu adamın süresiz kadro dışı bırakılması lazım

Kazım Uzunboy
04.02.2012, 19:29
katılıyorum abla.

celustka olsaydı mehmet eren ilk golü atamazdı

Hakemde biraz adamlık olsa ilk gol yine olmazdı.

Fatih ÇOLAK
04.02.2012, 19:31
Ve maalesef isime göre oynayanlar var...

İsim vermeye gerek yok ama 3-4 haftadır, takımda çok kötü oynayan adamlar var ve ısrarla hâla oynatılıyorlar...

İşallah bundan sonra hakedenler alır formayı...

mahmuter61
04.02.2012, 19:31
Ne Şenol hoca,nede Sadri baskan için istifa cümlesini kurmak kimsenin haddine değil. Eleştiri elbette olacak ama herkes haddini bilerek yapsın bunu. Elbette yanlış çok transferde ama yapılan doğru çok daha fazla. Bu takım 4er gol atarken cosanlar nerde???

Cağaloğlu
04.02.2012, 19:34
Hakemde biraz adamlık olsa ilk gol yine olmazdı.

haklısın mehmet eren serkan'ın omuzuna dirseğine koyarak zıplıyor ama topçuda biraz profesyonel olacak kardeşim insan kendini bırakır yere sonuçta adam yüklenmiş omuzuna

Sibel
04.02.2012, 19:34
Bizim bazı taraftar kesimimiz ancak yıkıcı eleştiri yapmakla meşgul.
Bir kez olsun yapıcı olmak çok zor geliyor kendilerine.
Her şeyin en iyisini kendileri biliyor.
Sahiplenmek yerine dışlamak daha kolay olur. Bu yüzden olsa gerek defol, git, sen de nesin, öylesin böylesin gibi cümleler havada uçuşuyor.
Acınası bir durum.
Eleştiri hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Ama haddinde olmalı...
Her neyse.

Murat'
04.02.2012, 19:35
Takmayın bu kadar mağlubiyeti, bu sene için hedefimiz UEFA kupasına gitmek, gerçekçi olalım.

unal.hso
04.02.2012, 19:35
Kötü oynadık.Ancak kötü oynadık diyede mağlubiyeti hakettik demem.

Hakem tarafından doğranmaya devam.Zaten korkuyordum bu maçtan herkes çok rahattı fark atarız falan filan 1-0 olsun bizim olsun demiştim malesef o da olmadı.

tturan
04.02.2012, 19:36
Takmayın bu kadar mağlubiyeti, bu sene için hedefimiz UEFA kupasına gitmek, gerçekçi olalım.

Zaten hedefimiz şampiyonluk olduğu zamanlar hiç şampiyon olamadık. Şimdi de hedefimiz UEFA olursa onu da başaramayız.

Samet Türkmen
04.02.2012, 19:37
Atatürk'ten sonra bu devletin tepesi hiçbir zaman adam olamadığı için pislik her yere yayılmış. Ahmet Çakar ötüyor. Erman ötüyor. La siz geçmişinizi ne zaman unuttunuz ? Trabzon'u doğrayan Erman niye bizim başkanla İnter maçından sonra içer ? Ne olduda şikecilere karşı cephe aldı bunlar ?

Normal şartlar altında Trabzonspor'un 15 şampiyonluğu vardı şu an. GS=FB=BJK. Biz hersene bu üçüyle yarışıyoruz.

Zaten Sinan Engin'de itiraf etti Aziz bize yardım etti diye. Kendi aralarında rantları kurmuşlar. Genel Kurmayı feneri destekler, komutanlarla maça gider, başbakanı feneri destekler, son derece kritik haftada aksilik olmasın der , adamın şike yaptığı ortaya çıkar 7 ay geçmiş kupası alınmaz.

Hepsinin Allah belasını versin. İnsan yüzüne bakamayacak günler görsünler. Biz kıyamet günü cennete giderken, Zebaniye diyeceğim ki ''Duur hemşehrim bir dakika , cehennem için bunların kıçına ben basacağım tekmeyi ''.

Beter olsunlar. Haram lokmaları boğazlarında kalsın.

O istifa edemez, o filozof, bu şu o bu. Yetti artık. Yapamayan çeksin gitsin. Orada oyuncu var kenarda içeri almaz, ihtiyaç var transfer yapmaz. Bu sene bizi yeterince aptal yerine koydular.

Gerçi şu da var. Kendilerini yıkayıp yağlayanlar çok. Ben boşuna afkuruyorum.

TS61_NL
04.02.2012, 19:38
3 kez avantajimizi kesen bir hakem
icin pozitif dusunmek iyimserlik olur. Bu macta hem
hakemi hemde antalyayi yenecegiz Allahin izniyle...

Maalesef.......olmadi....

UĞUR DURTAŞ
04.02.2012, 19:39
dany
sosa
necati
doka
hürriyet
alper
grosicki
ozan ipek
nobre
hurşit
serdar aziz
cenk
webo
holmen

daha yazayımmı..
lütfen alınan oyuncular için yurt dışına çıkıp kulübün paralarını zay etmeyin.
gözünüsün önüne bakın bizler aptal değiliz

tarsus
04.02.2012, 19:40
Bu sefer ne takimi ne senol hocayi savunacak tek olumlu bi yon goremiyorum.celustkanin haftalardir yedek baslamasi mantikla izah edilemez.oz elestiri yapmak gerekirse kotuyuz hemde cok kotu,trabzondaki maclarda seyircinin ateslemesiyle galibiyetler geliyor deplasmanda ise yoklari oynuyoruz:-(

ThePatriot61
Ben colmana taktim. Takimda en cok sevidigim oyunculardan birisidir ama o istikrarsizligi öldürüyor beni. Oyun kuran oyuncu yok takimda. Yani Colmanin ayagini mahkumuz. Iyi oynamazsa perisan oluyoruz. Yerine de oynayacak bir tane adam var o da Baris Özbek...

Seneye o bölgeye rekabet getirecek ve hatta Colmani yedek birakabilecek bir adam alinmali. Cünkü kendisi cok rahat zaten her macta da oynuyor. Kötü veya iyi.

zafer6161

yorum yok

sahi penaltıyı hangisi atacaktı ????

Kamil Çakmak
04.02.2012, 19:41
Adrianın henrigenin bu takıma vverdiği hiç bir şey yok. ikisi on milyon euro ya yakın para. TRansferlerde bu kadar beceriksizlik olurma yahu. Colman dökülüyor resmen.

Bu gün orta sahası olmayan bir takım vardı sahada. Bu kadar aciz berbat bir futbol oynamaya hakkınız yok. Dünyanın parasını alıyorsunuz yahu. Üzerinizdeki formanın de demek olduğunu iyi bilin. Kötü oynuyorsunuz bari mücadele edin.

Ogün YAZICI
04.02.2012, 19:44
"Ne havaya, ne maçın gündüz oynanmasına, ne hakeme, ne rakibe, hiçbir koşula hazır değildik." bu açıklamalar şenol hocaya ait...demek ki maçtan önce taraftarların korktuğu tüm etkenlerden aynı şekilde futbolcularda korkuyordu...bu takımı maça psikolojik olarak hazırlayacak bir isim yok mu şu teknik ekipte ya ?

inadina61_08
04.02.2012, 19:44

yorum yok

:alkış: HAKEM HAKLI BEYLER diyenler NEREDE.... şu maçtan sonra şuraya 10 mesaj attıysam bunların yarısı neden bize uygulanıyor şeklindeydi, Hay Allah razı olsun... kurallar bizim zararımıza ise uygulanır maddesini görmezden gelip sürekli bize sallamayın tamam kötü oynadık ama kötü oynarkende bir puan almamıza engel OLUNDU....

Sibel
04.02.2012, 19:49
Mücadelesizlik beni kahrediyor.
Kahrediyor işte. Kötü oyuna katlanamıyorum.
Bu hakemlerle daha ne kadar savaşacağız bilemiyorum, çok kötü bir akşam.:(:(:(

Samet Türkmen
04.02.2012, 19:50
Burak konusuna da yazdım. Yine yazayım. 14 haftada 1 gol atmadıkça başarılı sayılmayacak Burak. Bir de o yana bu yana boş koşmadan.

TSelif
04.02.2012, 19:51
Gol olursa tekrarlanmazmışşş...!
Kural bu mu, cidden bilmediğim için soruyorum ?

Emirhan Yazıcı
04.02.2012, 19:52
Oyun kötü... oyuncu kötü...herkes kötü...

takım iyi değil... ya madem takım iyi değiil,iyi olmayan takım nasıl kötü oynarken bile berabere kalacak? evet bugün biz berabere kaldık,kötü oynamamıza rağmen.kötü oynasa bile berabere kalan takım kötü takım mıdır?

berabere kaldık diyorum hala... çünkü o hakem denen insan evladını adam yerine koymuyorum.

şurada,oyunculara,hocaya salladığınız kadar hakemler yüzünden kaybolan puanlarımızı hatırlamdınız mı?

aklıma ilk gelen...fb,bjk,karabük ve bu son maç antalya ile yenilen 8 puanımız var. koyun 42 ye 8 i 50 yapar.gs nin kaç puanı var bugün?

bana 8 puan koyduğunuz fibi fb den bjk den sadece benim maçlarım için 2 puan silin,üstelik fb ve bjk nin hakemle kazandığı maç sayısı 5 ten fazla...

onlardan da o puanı inin.

gs yi söylemiyorum bile.

bir de öyle üdşünün ya.Allah aşkına bir kere de en kötüyü düşünmeyin ya...

oyuncu,hoca eleştirilecek mi? tabii ki.ama bu bozuk düzeni yüzde 90 eleştirmen gerekirken,gidip hocayı,oyuncuyu yüzde 90 eleştiriyorsan,inanmam sana...inanamam.renktaşım olsan da olmasan da inanmam.inanamak da istemem.heee sen de bana inanmazsın olur biter.karşılıklı inanmayız birbirimize...

ama düzene sallamak gerektiği kadar sallamayıp,oyuncuyu hocayı hakettiğinden fazla eleştirmek demek,düzene uyum sağlamışsınız demektir.bunu da düşünün o zaman.daha ne diyeyim ya...

okuyorum mesajları,ağlayasım geliyor...bu mu yani? düzene karşı Trabzonspor taraftarı timsahlara gelmiş... kadro dışılar vs.

Nedenirki:alkış::alkış::alkış:

Mustafa Umut
Bence en önemli nokta ilk penaltı atışında hakem düdüğünü Tolga kurtarmadan önce mi çaldı sonra mı? Çünkü topa vurmadan önce oyuncular içeri giriyor, bu durumda topa vurmadan önce çalmalı. Ha ikisini birden takip edemiyorsa bıraksın işi zaten.

Barış Burak

58.madde talimatnamesini,böyle talimatname olmaz diye eleştirenler bu kuralı da eleştirsin o zaman da görelim... nerde... işlerine geldiği gibi.

Emirhan Yazıcı
04.02.2012, 19:53

yorum yok

Gözümden Kaçmıştı :alkış::alkış:

Mete DORUK
04.02.2012, 19:54
arkadaslar bu hakemin penalti olayi gs ninkiyle kiyaslaninca onlarinki daha bariz.bu hakemleri sikayet etmek falan yokmu? Ikiside ortada bisey yapilamazmi?

arifberkay
Şenol hoca herşeyi çok bildiğini sanıyorsun ama bilmiyorsun...Celutska nerde?Aldırdığın bu yabancılar nedir?Yazık günah değil mi o kadar paraya?Aldırmadığın, trip yaptığın Jaja sayesinde geçen yıl şampiyon oldun...
Bu işer maalesef felsefeyle olmuyor adam gibi transfer yapacaksın..Yaptın tutmadı mı ısrar etmeyeceksin...Burası kimsenin babasının çiftliği değil...
Şenol hocaya sallama diyen olursa ona da sallarım sakın ha...
Hakemmiş hakem olmasaydı ne olacaktı? Antalya seni 90 dk boyunca ezdi en fazla beraber kalacaktın...

Sibel
Benim merak ettiğim konu bu hakemlerle nereye kadar?
Bunlara kim müdahale edecek?
Bunlar nasıl akıllanacak?
Biz bunlarla baş etmek zorunda mıyız?
Çıldırıyorum arkadaş. Yeter ya!

TS61_NL
04.02.2012, 19:55
Trabzonsporumuz bu maci neden kaybetti?:

1. Hakem faktoru (gecen sezon oynanan 2 Antalspor macinida kazanamdik, 2 mactada hakem bugun oldugu gibi Huseyin Gocekti).
2. Takimimizin cok kotu futbolu/mucadelesi
3. Son haftalarda puan farkini tek haneye indirmemiz ve bazilarinin bunu "tehdit" olarak gormesi (lider gs ile puan farki mactan once 9 idi)
4. Derbi haftasi oldugundan (galip gelsek haftanin en karli takimi kesinlikle biz olacaktik)
5. Hepsi

Berkan
04.02.2012, 19:56
Yorgunlar yorgun :)

Muhammed
04.02.2012, 19:57
Hakeme felan suç bulmaya gerek yok. Üst üste haftalardır kazanmışsın. Rakiplerinin puan kayıplarıyla zirveye gittikçe yaklaşıyorsun, ertesi gün 2 rakibin birbiriyle oynayacak ancak sen çıkmışsın sahaya kişiliksiz, adi bir futbol oynuyorsun. Yazıklar olsun.

Samet Türkmen
04.02.2012, 19:58
Beyler olay penatının tekrarı değil.Sorunun kendisi penaltı kararı.

Hakeme felan suç bulmaya gerek yok. Üst üste haftalardır kazanmışsın. Rakiplerinin puan kayıplarıyla zirveye gittikçe yaklaşıyorsun, ertesi gün 2 rakibin birbiriyle oynayacak ancak sen çıkmışsın sahaya kişiliksiz, adi bir futbol oynuyorsun. Yazıklar olsun.

Hakem doğrama yaptı resmen. Nasıl suç bulmayacakmışız. Belki bu maç kötü oynadım ama skor berabere. Kötü oynayıp kazanacağım. Artıı en önemlisi, penaltıyı kurtardıktan sonra takım zaten canlanacaktı. Bu kesin .

inadina61_08
04.02.2012, 19:58
https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:bmb8iZafyuIJ:www.tff.org/Resources/TFF/Documents/2009DK/MHK/Oyun-Kurallari-07.09.2009.pdf+futbol+oyun+kurallar%C4%B1&hl=tr&gl=tr&pid=bl&srcid=ADGEESjSwXDipUq0R0mHx32rATw3odbk1W8IyV22cLZ2 _Ko07HJLlHEKv1AvtgkPXV2KQGh3hf8j9RdjHy19YbAqZzrKJF T-Dh9c3R86Gl-CweXonrfcZjL8HJqDwqHY2ir8hC2o58xv&sig=AHIEtbTEswDOB38BHAEDnLO4mPwhgYzYlA

44.sayfada diyorki hem savunma yapan hemde hücum yapan takımın oyuncuları kuralı ihlal ederse tekrarlanır diyor, gol olursa yada olmazsa diye madde yok yukarıda link var... pis pis sırıtasım geldi herkese farklı kural bu kural diyorki ts li ihlal ederse tekrarlat başkası yaparsa tekrarlatma :(

NOT: yukarıda bir resim koymuş arkadaş benim sinir olduğum neden bize uygulanırken diğerlerine uygulanmadı diyorum, ama kötü berbar rezil futbolun bir açıklamasını yapamıyorum başım ağrıyor artık...rezil oldu bir kaç gün daha...

altinkaya08
04.02.2012, 19:59
Evet kural bu.

Ama her hakem aynı standardı gösteriyormu?? Hayır...

Her hakemi geçtik aynı hakem aynı kralı her maçta uyguluyormu?? Hayırr.

SEDAT
* Havlu attık, 3. oluruz, Uefa'ya gitsek bayram yapalım gibi yorumlarada kesinlikle katılmıyorum, eğer karşıya baktığımda ışık görüyorsam her zaman bir şansım vardır...

Mete DORUK
Yorgunlar yorgun :)

Bunu ignelemek icin yazdiniz sanirim dimi? Ciddi degilsiniz diye dusunuyorum...

Cengiz Çubukcu
hiç ağlamayalım arkadaşlar bugünkü mağlubiyetimizin tek nedeni Antalyanın bizde daha iyi olması idi, penaltı kararı da iptal de doğruydu....

Muhammed
04.02.2012, 20:00
Herşey bir yana stoperlerimizin o rezil hali neydi yahu? Tek yapmaya çalıştıkları şey topu buldukları gibi var güçleriyle ileri vurmak. Bu mudur yani Trabzonspor stoperi? Birde bu arkadaşları övenler var.

ThePatriot61
Vittek ne zaman dönüyor? Kendisine gercekten ihtiyacimiz var.

Joomla!
olcan durunca takım da durdu. ayrıca antalya ya değil tita ya yenildik.

Lazman
04.02.2012, 20:01
Belku penalti yanlisti,belki hakem yanlisti ama maci kazanmak icin ne yaptik.ben bisey goremedim.ileri sisirme 3-5 toptan baska.4-5orta saha oyuncusuyla oynayip orta sahasi olmayan bi takim olurmu.

Muhammed
04.02.2012, 20:02
Celustka'nın neden kesik yediğini anlayan var mı? Bu sezon belki de en istikrarlı oyuncumuzdu kendisi. Yani şimdi ciddi ciddi Şenol Hoca'ya göre Serkan sağ bekte Celustka'dan daha mı iyi?

güneyli
Biz bugün rezil bir oyun oynadık..bu kadar kötü olacağımızı tahmin edemezdim..Hakemler bildiğimiz gibi de..Biz bu maça kafa olarak hazırlanmamışız..orta saha diye birşey yoktu..bütün topları rakip aldı..Bir daha böyle olmayız herhalde..Colman için maçtan önce kırmızıya yakın demiştim..Çünkü kaç maçtır hiç keyfi yok..Ceza sahasında o pozisyonda adam kafa vursa ne olur..Arkadan itekleme nedir..Ömer bir defa yere yattı anlayın...ha ne oldu..elimize bir fırsat geçmişti..güzel bir fırsat..gs bugün 3 puan alamaz.Tekrar aynı fırsatlar elimize geçecekte biz değerlendirirmiyiz mi bilmem..Örnek gelecek hafta bjk ve fener puan kaybederler..Yukarımızdakilerden korkmuyorum lakin kendimizden korkuyorum..

Berkan
Bunu ignelemek icin yazdiniz sanirim dimi? Ciddi degilsiniz diye dusunuyorum...

Tabi ki :) ilk devre hep bu bahaneyle geçti bu devrede öyle olacak sanırım. Morinho ile gazeteci arasında geçen bir diyalog vardır.

Gazeteci: Takım yorgun muydu?
Mourinho: Yorgun mu? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euroyla evine dönen baba yorgun olur, biz değil...

ThePatriot61
hiç ağlamayalım arkadaşlar bugünkü mağlubiyetimizin tek nedeni Antalyanın bizde daha iyi olması idi, penaltı kararı da iptal de doğruydu....

Iptal dogru olabilir ama penalti asla. O kücük emrah kendi iki kere yere atti. Birincisinde de birsey yoktu ikincisindede.

Bülent AKBULUT61
04.02.2012, 20:04
evde huzurumu kacıran yönetime başkana hocaya ve ruhsuz oyuncuları ALLAHA Havale ediyorum yazıklar olsun hepsine

Cağaloğlu
04.02.2012, 20:06
Benim merak ettiğim konu bu hakemlerle nereye kadar?
Bunlara kim müdahale edecek?
Bunlar nasıl akıllanacak?
Biz bunlarla baş etmek zorunda mıyız?
Çıldırıyorum arkadaş. Yeter ya!

kardeşim biz bu hakemleri ancak geçen seneki gibi oynarsak yeneriz.

TSelif
04.02.2012, 20:06

Evet doğru idi ama biz de diyoruz ki bu kurallar, söz konusu TRABZONSPOR olunca doğru oluyor.

Antalya'nın attığı gol ile geçen yılki satılmışşehirde attığımız gol arasındaki fark ne ?

NOT: Rezil oyunumuza katılıyorum bunun hiç bir izahı olamaz !

Dawsofield
04.02.2012, 20:07
Bir gün maç izlemek için son dersten kaçarken sporla alakası olmayan bi arkadaş geliyor...

"Olm her maçta hakem hataları, şikeler bilmem neler. Ne zorluyorsun, bırak takip etmeyi." diyor.

Cevap: Koca bir HİÇ. Aptal mıyız biz? Keriz mi? Şu işin önüne geçsinler artık. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu... Bıraksan bırakılmıyor, izlesen sövüp oturuyorsun aşağı.

başlarım böyle işe ...

Muhammed
Büyük ihtimalle Galatasaray Antep'e puan kaybedecek maç onu gösteriyor. Yarın Fb-bjk maçı malum 2 takım birden de puan kaybedebilir. Yani bizim gördüğümüzü oyuncular görmüyor mu? Neydi o sahadaki vurdumduymaz tavırlar? Vallahi de billahi de puan kaybı değil meselem. Puan kaybedilir ama kendine yakışan şekilde kaybedersin.

not:Bu arada galatasaray gol yedi. Nasıl büyük bir fırsat kaçırdığımızın göstergesi.

serdaracıl
olcan durunca takım da durdu. ayrıca antalya ya değil tita ya yenildik.

Rotanın karşısında kim vardi

sedatalis82
04.02.2012, 20:08
Böyle adilik olurmu ya
kural uyguladın güzel
her penaltı da uygula bakalım bi tarafın yiyecekmi
tamam bunlara sığınmayacağız eyvallah ama her yenildiğimiz maçta hakem hatası oluyor dikkat ettinizmi renktaşlar
takıma gelince;
colman kaç maçtır oynamıyor,vurdumduymaz hareketleri beni öldürüyor,
adrian inanılmaz kötü,
serkanın yerine celuska(ki en iyi yabancımız) neden oynamıyor
burak kötü tamam ama ileriye top atamadık ki halil,olcan ve burağı değerlendirelim.
defanstan saçma sapan mustafa ve girayın ileriye şişirdiği bir ts izledik.
bu sene en kötü maçımız olan dışarıdaki lille maçında bile böyle mahkum olmadık.

Cengiz Çubukcu
Iptal dogru olabilir ama penalti asla. O kücük emrah kendi iki kere yere atti. Birincisinde de birsey yoktu ikincisindede.

rakipler de Burak'ın kendini kolayca yere bırakmasından şikayetçiydiler, bir gün gelir devran döner...

TSelif
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/416842_364136770281793_126332284062244_1348863_333 416582_n.jpg

sercan 61>34
04.02.2012, 20:09
onur/tolga
celustka giray glo cech

volkan zokora colman olcan

vittek burak

bu kadroyu oturtmamız lazım bencee

TS-FAN
04.02.2012, 20:10

Yapmayın Allah aşkına..
Elalem bal gibi penaltı aleyhine verildiği zaman bile "değildi" derken, biz,penaltı olmayana "penaltı" diyoruz.
Evet,Antalya bizden iyiydi.O ayrı konu ama hakemin berbat bir yönetimi vardı.
Atağa kalkarken avantajımızı kesti kaç defa..Ayrıca ajantajı kesen hakem genelde kart gösterir falan..O da yok..Allah'a havale..
Hep Allah'a havale zaten..

Kamil Çakmak
04.02.2012, 20:11
Evet doğru idi ama biz de diyoruz ki bu kurallar, söz konusu TRABZONSPOR olunca doğru oluyor.

Antalya'nın attığı gol ile geçen yılki satılmışşehirde attığımız gol arasındaki fark ne ?

NOT: Rezil oyunumuza katılıyorum bunun hiç bir izahı olamaz !

Bencede Antalyanın attığı golde faul vardı.

altinkaya08
Celustka'nın neden kesik yediğini anlayan var mı? Bu sezon belki de en istikrarlı oyuncumuzdu kendisi. Yani şimdi ciddi ciddi Şenol Hoca'ya göre Serkan sağ bekte Celustka'dan daha mı iyi?
Düşününce kafayı yiyorum yaa yok böyle birşey.

Serkan geçen hafta orta sahada çok iyi oynadı ve hoca onu bu hafta kesmedi ama bu Celuska nın oynamayacağı anlamına gelmez.Al Serkanı orta sahaya Celuska da sağbek.Bu durumda Halili oynatma işte oynatma..

arifberkay
Bırakın hakem muhabbetini...Alınterıyle kazandığın şampiyonluğunun çalındığı ispatlanmış hakkını alamıyorsun bir maçın çalınmış çok mu?