PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 25. Hafta | Antalyaspor 2 - 1 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

lazo1967_61
04.02.2012, 17:53
Transfer demeyin arkadaşlar 3 günde bi maç yapıyoruz bunlara takarsak maç kazanamayız !

biz yaîyorsak antalyada ya^piyor

Kaan
Bazı arkadaşlar Trabzonspor'u bırakıp Buraksporlu olmuşlar, hayırlı olsun yeni takımınız. :)

Bir de bu forumda "klavye delikanlılığı" bile yapamayanlar var ya, işte onlara çok gülüyorum.

Size iyi tartışmalar... İçi bomboş tartışmalar dönecek şimdi burada 3 saat boyunca.

Numan Yerlikaya
Yahu Hocam şu maçın önemini anlatmadın mı ?

Emirhan Yazıcı
Bravo Bize Bu Kadar Kötü Bir Oyun Olmaz,Yayında Ve Yapımda Emegi Gecen Herkese Tesekkür ediyorum Seninde Allah Belanı Versin Huseyin Gocek

yorumsuz6117
Bu oyuna 1 farklı mağlubiyet çok iyi sonuç..

My
04.02.2012, 17:54
Geçmiş olsun. Yenmekte var yenilmekte. Zaten öyle bir ruh halinde izliyorum/dinliyorum ki maçları yensek te yenilsek te bir şey fark etmiyor. 82 puan toplamışız da n'olmuş! Bende mi tuhaflık var bilmiyorum.

h@msi61
Hakem maci rakibe verdi resmen. Ha biz top mu oynadik, asla. Adrian bavullarini ben yapicam, defol git su takimdan.

Ömer Sak
Colman ne gerek vardi orda Emraha omuz atmaya ya adam zaten orda neyapabilirki cok gereksiz bir hariket zaten mac boyu bir isabetli pas atamadi.

ferhat odabaş
gol atmak için baskıyı 90. dk oluşturan salak futbolcularımıza benden de selam olsun..

Fatih ÇOLAK
Vallahi kime sallayacağım bilemiyorum...Sadece şu kadar söylüyorum...Tolga sen varya adamsın adam!!!

Sende ki ruhun, onurun %1'i diğerlerinde olsaydı o maç 2-1'den dönerdi!!!

DURAS
Şenol Güneş bu takıma felsefe ve centilmenlikten başka hiçbirşey vermemiş.
az makul olun, mantıklı olun yahuu. nedir bu nankörlük. şenol hoca geldiğinden bu yana 1 türkiye kupası, 1 süper kupa birde lig şampiyonluğu verdi. nasıl taraftarsınız anlamak mümkün değil... şenol hocanın hataları da vardır takıntıları da... ancak geldiğinden bu yana yaptığı işler bu kadar çabuk unutulmamalı... balık hafızalı olmayalım, kedi gibi de nankör olmayalım!

Burhan Açıkgöz
Kötü ortasaha, kötü oyun, kötü hakem, kötü sonuç.

61_Lazzzo_11
Böyle macta en son suclanacak adam forvettir.

seyduna_efil
04.02.2012, 17:55
Transfer demeyin arkadaşlar 3 günde bi maç yapıyoruz bunlara takarsak maç kazanamayız !

Zaten Antalyaspor'da 10 günde bir maç oynuyordu...

inadina61_08
Hakem gibi senin Allah bin belanı versin, yarın; Bugün ettiklerinin acısı misliyle çıksın, iki senedir penaltı tekrarlatan tek hakem adisi bu adam, bu futbolun tarifi yok kardeşim, bu nasıl bir adilik sinir krizindeyim şimdi... Bu futbola ne demeli arkadaş formsuz yorgunsan hoca oynatıyorsa söyle de oynatmasın Ah ŞEnol Hoca ahhh, biz ne izledik sen ne izledin bu kadar ruhsuzmu olunur....

jeepeers
futbolcu değil ruhsuz it sürüsü bunlar
haram zıkkım olsun hakkım sizlere
insanda azıcık olsun şeref olur mücadele eder

Arda'
Şu takıma stoper ve orta saha alın diye biyerlerimizi yırttık ama yönetim yine kendi bildiğini yaptı. Adrian ve Henrique'ye 9 milyon € verenler stoper ve orta saha deyince kadromuz yeterli diyor. Bu durumun tek suçlusu bana göre yönetimdir. Şike soruşturmasını da iyi yönettiklerini düşünmüyorum zaten.

Beypba
bu maçı şenol güneş verdi ne yazıkkı..:(oda hata yapabılır ama

albatros
hakem mi daha kötüydü bizimkiler mi daha kötüydü bilemiyorum
rezalet futbol

Fatih ÇOLAK
Vallahi kime sallayacağım bilemiyorum...Sadece şu kadar söylüyorum...Tolga sen varya adamsın adam!!!

Chiko
Siradan Anadolu takimlari bile bizden iyi oynuyor bu sene. Yazik vallah yazik.

Emirhan Yazıcı
04.02.2012, 17:56
Burak'a Sallıyanları Görmemek İçin Forumdan 3 Saatligine Uzak Durucam Kolay Gelsin..

Fatih Öztürk
colman,henrique,adrian,sezon sonunda gönderilmeli.böyle takımı sabote edercesine oyun oynamaya kimsenin hakkı yok.hakem hüseyin göçek senin o gündüz baykuşuna benzeyen suratına s....

zahido
Adrian ve Henrique bitik..

En zinde olmasi gereken oyuncular yerlerde yaaa..

Ogün YAZICI
söylenecek o kadar çok şey var ki...en çok da o stada 100 lira verip giden taraftara acıdım...yazık ya.ruhsuzsunuz ruhsuz...

Canberk
04.02.2012, 17:57
Burak'a laf edip Serkan'ı baş tacı yapan ilk golün oluşum şeklini açıklasa da hep birlikte oturup dinlesek. Nasıl olur ?

chener
kasıtlı bir hakem ataasına dahi ses çıkartmamayan yönetim kupayı mı bize getirecek.imkansız.yönetim ve şenol hoca bu forumu takip etmeli.bir takım nasıl kurulmalı kim çıkmalı km girmeli maçın hakemi nedir öğrensinler

inadina61_08
Büyük ihtimalle haftaya burak cezalı zaten haftalardır saçma sapar kart görücem diye uğraşıyordu, mücadele etmeden hırsına yenik düştü... artık giray forvet oynar haftaya...Hakem bir kez daha Allah belanı versin..

AyhanPe
hakedilen bir maglubiyet..3 gün oynasalar yenemezdik bu oyunla..

yorumsuz6117
90 dakika mahkum oynadık rakip ceza alanına gidemedik..

Furkan S.

kesinlikle!!!

tturan
kötü oynayabiliriz ama hakem kararlarıyla yenildik ilk gol faul ikincisi penaltı değil bu hakem hakkındada konuşmasın bizim yönetim artık.

Bizde izledik maçı, gol de faul falan yoktu. Penaltı da vermezse kimse niye vermedin demezdi. Ama biz maç hakedecek bir maç oynamadık. Maçı hakkı olan kazandı. Ama benim ondan çok üzüldüğüm koca Trabzonsporu bir Burak Yılmaza mahkum ettiler. Adam önlemini aldımı bittin. Gördük kalabalık defans yapıp ortasahada pas yapınc Trabzonspor koskocaman bir hiç oluyormuş. Koskocaman Trabzonsporun teknik direktörü başka taktik teknik bilmezmi. Topu alan defans olsun ortasaha olssun Burak'a uzun pas. Yazıklar olsun Trabzonsporumu bu hallere düşürenlere.

sanatik

Tamada her maca ayni 11 ile cikmak gerekmiyor.

FC-ST-PAULI-61
Aynen ya bu Adrian ve Henriqueyi kim niye aldi hemde 9-10 Milyon Euroya.Yazik vallah.

ofluhalit
sezonun en kötü futbolu tek pozisyon bile yok nerdeyse.iyi olan bir tek tolga gerisi felaket.haa bi de biri şu burağa 25 gol atmasına rağmen messi olmadığını söylese iyi eder.bu kadar bencil bu kadar sorumsuz oynanmaz ki.colman desen yürüyen ceset gibi ne yaptığı belli değil.ceza sahası içinde yaptığı hareketin hiç gereği yoktu.adam topa sahip bile değil üstelik.penaltıydı değildi ayrı mesele...

balli_kuymak
04.02.2012, 17:58
Bizim zaten almamız gereken maçları kaybetme yüzdemiz çok yüksektir...

Necmi6161
bu serkanı bidahaki hafta ilk 11 de oynatırsan bu takımın maçlarını daha da izlemem

Samet Türkmen
Burak Yılmaz'ı Trabzonsporun üstüne çıkaranlar iyi izlediniz mi maçı?

Şaka mısınız siz ya ? Susun kendi kendinize konuşun bunları yazacaksınz. Milletin siniriyle oynamayın. Yeter olm yeter daa. İnadına mı yapıyorsunuz ? Kesin sesinizi. Burak'a sallayanlara ceza verilsin. Futbol bilginize sizin...

Mehmet Cihan Kocaman
Hakeme kızamıyorum, çünkü leş gibi oynadı takım! Berbat, iki pas üst üste yapamayan, mahalle takımı gibi oynayan bir Trabzonspor.

SEDAT
* Sezon başından beri çok az olumsuz hareket yapan Celustka neden ilk 11'de başlamaz anlamıyorum.
* Herkesin hayatında bazı günler vardır, o gün evden çıkarsın ama günün zehir olacağını bilirsin ya işte bugün zaten yenileceğimiz belliydi...

yorumsuz6117
Adrian 500 binlik topçu bile değil..

Haçkalı
Colman ve Burak biraz daha kendine gelmeli.. Adrian hayal kırıklığı oldu..

Memduh
Şenol Güneş, iyisin hoşsun adamsın ama günümüz futbolu ile uzaktan yakından ilgin yok. Taç çizgisine sıkışmış bir oyuncuya çarptırmak nedir öğretememişsin daha. Takımın ne oynadığı hakkında en ufak bir fikrim yok. Kanatlardan mı, göbekten mi, şişirme toplarlar mı, nedir?

Adı sanı duyulmamış Antalya topçuları 3 pasta orta sahayı geçebilirken biz at topu Burak'a yakalarsa senindir yakalamazsa önümüzdeki şişirme toplara bakıcaz artık der gibi.

Böyle olmaz Şenol Hoca böyle olmaz. Takıma bir kimlik kazandır. Kontra mı oynatacaksın, kanatlardan mı gideceksin, göbekten mi, ne oynanacaksa onu kazandır. Sürüne sürüne gidiyoruz ligde.

sbay
bir oyuncu 25 haftada 25 gol atıp taraftara ancak bu kadar antipatik görünebilir...herşeyi elde etmiş bir burak var şuanda sahada, oyuna biraz ağırlık koyması lazım....Colman sanki emekli olacak alakasız işler yapıyor..En önemli 2 adam bu kadar silik olursa yenilgide kaçınılmaz olur...

ahamitokutan
bu sezon bi halt olmayacağı anlaşıldı.sezon sonu adrian ve alanzinho başta olmak üzere colman,henrique,serkan gibi adamlara yol verilmeli.hele ki colman şeyinin keyfi gelince oynuyor adam.o şeyinin keyfi de bu sene bir türlü gelemedi.şu maçta daha 10. dakikada beni çıkar diye bağırmasına rağmen şenol hocam yenik duruma gelince ancak çıkardı.yazıktır sercana yazıktır erene yazıktır vallahi yazıktır.ben şu takımda genç futbolcu olsam ne şevk kalır ne bişey...

cihayan
Karabukspor, Antalyaspor. Saka gibi, deplasmanlarda kaybettigimiz takimlara bak yahu. Ama 90 dakika hicbir sey yapmaz uzatmalarda top oynar gibi yaparsan olacagi da budur. Boyle futbol oynarsan kimse ne hakeme ne ona ne buna birsey diyebilir. Ne bir istek, ne bir oyun anlayisi, ne bir ciddiyet... Ayiptir. Koskoca bir ayiptir bu aksamki futbol. Yoksa yenilirsin tabi o da futbolun bir parcasi. Ama bu aksamki gibi oynamak hakkina sahip degil bu takim. Koskoca ayip oldu, yazik oldu. Simdi cikip da hic konusmasinlar. Onlarin gorevi sahada konusmak, kameralar karsisinda degil. Maglubiyete degil ama bu ciddiyetsizlige, bu bosvermislige, bu amacsizliga cok uzuldum.

Bu aksamin ozru de yok, bahanesi de yok. Dunyanin parasini kazan, sevgisini gor, su camianin en kritik gunlerinde onu birinci derecede sahada temsil etme serefine, sansina sahip ol ve cik boyle kayitsiz, amacsiz, lakayt oyna, koskoca doksan dakikayi harca, sonra sakaymis gibi ekleme dakikalarinda biryerlerini yirt. Olacak is degil.

Berke6198
Burak Yılmaz'ı Trabzonsporun üstüne çıkaranlar iyi izlediniz mi maçı?

Abi yeter gerçekten. Herkes kötüydü...

Mustafa Umut
04.02.2012, 17:59
Arkadaşlar hakem makem demeyin, hakemden bile kötü oynadık.
Antalya karşısında biz değil de İstanbul takımlarından birisi olsaydı bu oynanan futbol hakkında ne derdiniz biraz düşünün.

AyhanPe
ya oyunculari ayirmak dogru degil..hepsi cok kötüydü..

highlander
Takım berbattı bugün.A'dan z'ye berbattı.Tek bir kişiyi önplana çıkartmaya gerek yok.Fakat hakem de berbattı. O pozisyona penaltı çalmak için art niyetli olmak lazım.Bir lafım da Antalyalı genç Emrah'a...İki pozisyonda da kendini yere bıraktın.İkincisinde uydurma penaltıyı aldın.Aslında emek çaldın.Ha yolsuzluk yapmışsın ha yalandan kendini yere atmışsın.Ne olursan ol ama ahlakını kaybetme.
Suya yazılmış yazılar...

61_ts
Hakem maci rakibe verdi resmen. Ha biz top mu oynadik, asla. Adrian bavullarini ben yapicam, defol git su takimdan.

aynen katiliyorum ve ekliyorum,,,,,,,,,Adrianile Volkan'da defol gitsinler...

tturan
Burak'a laf edip Serkan'ı baş tacı yapan ilk golün oluşum şeklini açıklasa da hep birlikte oturup dinlesek. Nasıl olur ?

Ben Buraka Serkana laf etmiyorum. Onları oynatana lafım. Başka teknik ve taktiğimiz yok. Yazıklar olsun teknik ekibe.

sessizkral_1
bu takım 3 günde bir maç yapabilecek kadro derinliğine sahip değil

SONRADAN OYUNA GİREN

ADRİAN HENRUQİE NİN Sahada hiçbirşey yapmaması maçı kaybememize sebep oldu.

SEDAT
* Benim anlamadığım takım müthiş oynadı da bir Burak mı bozuktu ? Ben başka maçımı izledim...

Murat Erdem
yanılmıyorsam sadece 1 korner kazandık maç boyunca...bu bile ne kadar etkisiz (kötü) oynadığımıza yeterli bir delil...benim Şenol hocama sormak istediğim tek bir şey var...çoğunluğun ortak görüşü bu senenin en iyi transferi Celutska, ne oldu da som 3 maçta yedeğe düştü ? o da mı antremana içkili geldi ?

Emrah Aksoy
04.02.2012, 18:00
Macin adami trabzonsporda Tolga Zengin ve Mustafa Yumlu. Digerleri bes para bile etmez

Mehmet S. Pervan
Yenildik ama niye penaltı tekrarı bizim maça denk geliyor? Ceza alanına girildi diye bu sene kaç penaltı iptal edilmiş? Ben söyleyeyim : 0

umut22
akşam akşam moral falan kalmadı :( ben gidiyorum

nakzo
Hakemi makemi bırakın abi Trabzonsprun bu kadar kötü oynamaya veya oynatılmaya hakkı yok .Kardeşim ne playofu bu takım katılmasın elaleme maskara oluruz. Bu takım kazandığı maçlarda dahil her maç kötü, filozofça açıklamalar çare bulmuyor .Şenol güneş takıma mağara futbolu oynatıyor tabi bunda büyük başkanımızın harika transferlerininde etkisi yadsınamz ölçüde. El birliğiyle geçen seneki o takım, sıradan bir çapulcu ordusuna çevirdinizya gurur duyun gurur. Götü boklu mehmet senle dalga geçiyor şenol hoca ,iki pas pamayan takıma ısrarla niye süreki uzun oynatıyosun burak çok vasıflı forvet değil az akıllı defanslar karşısında sıçıyor niye değişik varyasyonlar denemiyorsun .Ben ziya hoca döneminide hatırlıyorum o yedi maç yenildiğimiz dönem kadar kötü oynuyoruz ve her geçen gün dahada kötüye gidiyoruz ......

ferhat odabaş
geçen hafta berabere kalsaydık keşke.. puana mı üzüleyim futbola mı bilemedim.. adamları hapsedecek futbolu 3 dk oynadık pozisyonlar kaçtı.. maç içinde 10 dk baskı kursaydık yenerdik rahat..

exelans_25
tek kelimeyle berbat bir takım vardı bugün

Togrul
Yenilmek önemli değil. Şampiyonluk potasındakı bir takımın böle isteksiz futbol oynamaya hakkı yok. Bu Colmana gelince bence bir sorunu varsa çözülmeli yoksa 3 maçta bir defa savunma arkasına gollük bir pas atacak diye böyle rezil futbola ne kadar katlanacağız. Adam oynamak istemiyor tüfeklemi oynatacağın Şenol hoca

Özge
Takımda tek bir kişi bile yoktu oynayan.Hakem faciasını söylemiyorum bile.

sedatalis82
tek kelime rezalet
ilk korneri 90 da attık
colman ceset
gidecekse gitsin

Fatih ÇOLAK
04.02.2012, 18:01
İşin ilginç yarı bir ara tam 5 dk Colman'ı aradı gözlerim...Zorlan buldum...

gri_gokkusagi
adrian bizi discoya getir ..

Berat Akçay
aynen katiliyorum ve ekliyorum,,,,,,,,,Adrianile Volkan'da defol gitsinler...
Volkan'ın suçu ne şimdi ?

yorumsuz6117
Henrique'de rezalet bütün topları rakibe verdi..

Samet Türkmen
Ben Buraka Serkana laf etmiyorum. Onları oynatana lafım. Başka teknik ve taktiğimiz yok. Yazıklar olsun teknik ekibe.

Bir de yedek mi otursaydı Burak ? Hahaa. Vallahi komiksiniz. Vallahi, billahi, tallahi ...

~UniCef~
Benim icin tek sorumlu Burak.

Yaa , ben bir oyuncu olsam , kendimi enayi gibi hissederim , biz köpek gibi kosalim , sen pasalari oyna, ondan sonra yok Burak takimi tasiyo , yok süperstar ..

aloha_61
Yazıklar olsun ruhsuzlara!!! Bu nasıl bir takım nasıl bir değişiklik bir kişi bile iyi oynamazmı ya herkes bitmiş kimsede ruh yok takım oyunu yok lig bitecek hala brbirleriyle anlaşamıyorlar bu böyle gitmez..

AYYILDIZ
Takimda iyi oynayan yoktu.Hepsi rezil oynadi.

Royal Heart
Ağzımın payını aldım, şüphe duyan var mı dedim; berbat bir futbolla mağlup ayrıldık. Buraya kadar tamam, özeleştirimi de yaparım, takımımı da eleştiririm ancak hiçbir şey ama hiçbir şey hakemin verdiği skandal kararların örtbas edilmesini sağlayamaz, sağlamamalı. Bu ne rezilliktir ya, alenen maçın içine etti hakem. Futbolcu sandığımız Emrah da günümüz Türkiye Futboluna uygun bir kimlikle girdi Türk Futbolu'na helâl sana Emrah (!) Kötü futbolumuzla bize ödetilen skandallar birbirine karıştırılmasın, hakkımız arayalım artık yeter !

h@msi61
Macin adami trabzonsporda Tolga Zengin ve Mustafa Yumlu. Digerleri bes para bile etmez

Evet Mustafa penalti vurulmadan ceza sahasinin ortasina girerek harika bir is yapti.

Furkan S.
Aristo şenol hocamız şimdi çıkıp felsefe yapmasa bari yok çamur attık duvara falan filan geç bunları hocam serkanın yerine kesinlikle celustka oynamalıydı. Takımı böylesine önemli maçlara kesinlikle motive edemiyor bu her sene böyle en kritik maçları kaybediyoruz....hakem maçı katletmiş olabilir ama bu bahanenin arkasına sığınmamalıyız. oyun açısından rezil oynuyoruz 3 puanı alsak ne olacaktı sorun orda diyelim aldık 3 puanı e diğer maçlar ne olacak böyle rezillik olurmu hocanın halil ve serkan ısrarını da anlayabilmiş değilim....

Canberk
Anlayamadığım nokta da o . Penaltı baştan sona şişirme . Bir de utanmadan içeri girdiler diye iptal ediyor . Gol olsa edebilecek miydi ? HAYIR . İşte kızdığım tek nokta o

seyduna_efil
Şenol Hoca çıkıp "üç günde bir maç oynuyoruz" bahanesine sığınmasın,Antalyaspor'da en son maçını bizimle aynı gün ve saate oynadı,hemde bu ligin liderine karşı..3 gün sonra adamlar bizden daha diri ve daha iyi oynuyorsa dönüp kendimize bir bakmamız lazım..

Şenol Hocam,edebiyat ve felsefe yapmayı bırakıp takıma şu maçların önemi anlatsın..Geliyoruz geliyoruz en kritik maçta mahvediyoruz her şeyi..

Punisher-61
04.02.2012, 18:02
bugün tüm takim senol günesde dahil hepsi kötüydü..

bu sefer kötü performansiyla adrian yanliz degil diyecem ama onlardan daha kötü olmayi basardi.. bir olumlu pasi yoktu...

senol günes hala ideal kadroyu bulamadi..

Cihan-Ucar
Yaa ben bu hakeme ne küfür etsem azdir vALLAH cildiracam penalti penaltiyla alakasi yok iki oyuncu topa bakiyor colmanda yanlislikla ayasina basiyor her neyse .Penaltida evet bizim oyuncular erken girdi ama antalyada mehmet yilmazda erken girdi ondan tekrak karai yanlis ve bu karari TSL hangi macda uygalandi hangiiii offffff patlicam.

Mehmet S. Pervan
Bir daha da Polonya'dan oyuncu almayalım. Gidin Afrika'dan oyuncular alın. Adamlar kötü bile olsa en azından tabiri caizse öküz gibi mücadele ediyorlar.

TSemih61
Ya ben bu Şenol Hoca'yı anlayamıyorum. Henrique gibi kalasa her maç şans veriyorsun da Volkan'a niye şans tanımıyorsun. Volkan, Henrique'den daha kötü bi kanat oyuncusu mu?

ahamitokutan
yanılmıyorsam sadece 1 korner kazandık maç boyunca...bu bile ne kadar etkisiz (kötü) oynadığımıza yeterli bir delil...benim Şenol hocama sormak istediğim tek bir şey var...çoğunluğun ortak görüşü bu senenin en iyi transferi Celutska, ne oldu da som 3 maçta yedeğe düştü ? o da mı antremana içkili geldi ?

aynen öyle ya nerde bu celuska.oynadığı maçlarda da mecburen adam yokluğundan stoperde oynatıldı.bazen kendi kendimizi sabote ettiğimizi düşünüyorum.celustka olsa o kafayı vurdurturmuydu ilk golde sormak lazım.

Hamza Öztürk
Sadri baskan kadromuz yeterli sampiyonlar liginden gelen parayla sen git fenerli dostlarini kurtar.

Senol hocam nasil katlaniyorsun bu yönetime? niye cikipda transfer sart demiyorsun?

Ronaldomu Burakmi? simdi bisey derdim ya neyse

Colman helal olsun anca bukadar zarar verebilirdin bize.

Aykut, Mustafa Yumlu, Serkan, Halil bu takimin futbolculari degil. Su Antalyada kadroya giremezler.

Yazik bize ya.

Hakem sana gelince, sana bugün söylediklerim dün camide ettigim bütün dualari iptal etmisdir artik. (ulan zorla günaha sürüklüyorlar adami)

tturan
Şaka mısınız siz ya ? Susun kendi kendinize konuşun bunları yazacaksınz. Milletin siniriyle oynamayın. Yeter olm yeter daa. İnadına mı yapıyorsunuz ? Kesin sesinizi. Burak'a sallayanlara ceza verilsin. Futbol bilginize sizin...
Siz çok biliyonuz futbolu. Son sıradaki 2-3 takıma burak gol atar. Bu sene Burak Fb yemi gol attı, Bjk yemi attı gs yemi yada şampiyonlar ligindemi attı da biz göremedik. Bir bak hangi takımlara hangi maçlarda gol attığını ondan sonra yorum yap.

FC-ST-PAULI-61
Ne Volkani ya Adama Adriana verildigi Sans verilsin önce.

61trabzonomer
takımın hepsi berbattı,
hakem ,allahtan bul ne deyelim daha , biri demişti bu hakem ligde en az süre top oynatan hakem cidden öyle sürekli düdük faul.penaltı değil bence önceki pozisyondan etkilendi çaldı şerefsiz.

TS-FAN
Midem bulanıyor.
Hem oynadığımız oyundan,hem sahadaki tezgahtan midem bulanıyor.

Sami Kuk
Ulan Colman adam gol pozisyonunda değil penaltı yapıyosun :S:S

Şenol Hoca yanlış yapıyor Celustka sakatmı yoksa Serkanın ayrıcalıgı ne bu adam vazgecilmezmi.

6 Puanlık maçtı çok yazık oldu çok.Belkide şampiyonluk maçiydi iyice yarışın içine giriyoduk

AyhanPe
ben bir puana raziydim :)

yahu bu kural olayini ya tüm maclarda uygula yada hic uygulama..penalti olacagi belliydi..mustafa nin pozisyonunada penalti calacak cok hakem var tr de..

Uğur Ö.
Yahu oyuncuların kondisyonu form grafiği belli.Şenol Güneş Halil-Colman ı hermaç çıkarıyorsa bunları diğer maç niye ilk11e koyuyor kafayı yedirtir bu takım adama

gri_gokkusagi
İşin ilginç yarı bir ara tam 5 dk Colman'ı aradı gözlerim...Zorlan buldum...

oda bişeymi ben penaltıda gördüm. antalyadaymış oda

Ogün YAZICI
bugün takım kime hizmet etmek için çıktı sahaya anlamak güç...bu oyunun mutlka bi açıklaması olmalı.umarım şenol hoca çıkıp klişe sözler söylemez.

Yunus Emre AYAZ
serkan,burak,colman,alanzinho rezil oynadılar bu ne kardeşim yaa bunlar la mı iampiyon olacağız biz pehhhhhhhhhhhhhhhhh.

Kaan
Takımın en iyilerinin "Onur geçsin artık kaleye" denilen Tolga'nın, "Bundan Milli Takım stoperi mi olur?" denen Giray'ın, her maç öncesi sövülen Serkan'ın olması çok şaşırtıcı değil mi?

Takım değişmeden siz değişin bir zahmet.

Formayı hakkını verenlere değil, iki hareket yapıp şov yapma amacı güdenlere layık görüyorsunuz. :alkış:

Mehmet S. Pervan
04.02.2012, 18:03
Volkan'ın suçu ne şimdi ?

Adam koşarken ağlayacak resmen. Bu kadar mutsuz oynanır mı...

sedatalis82
celuska yerine serkanı oynatan hocaya da ilk gol selam olsun

Furkan S.
Takımda tek bir kişi bile yoktu oynayan.Hakem faciasını söylemiyorum bile.

:eek:tolga kesinlikle çok iyiydi bugün adamdır adam!!!

bordoylamavi
Geçmiş olsun. Yenmekte var yenilmekte. Zaten öyle bir ruh halinde izliyorum/dinliyorum ki maçları yensek te yenilsek te bir şey fark etmiyor. 82 puan toplamışız da n'olmuş! Bende mi tuhaflık var bilmiyorum.
aynı durumdasyım bu şike işleri ve play off muhabbetinden sonra bi tadı tuzu kalmadı

sametaydin
Maçtan önce ligtv de hamdi maç yorumunda maçın aynen böyle oynanacağını söylemişti. Yalnız sadece antalyasporun bu kadar etkili olabileceğini o da tahmin etmemiştir.

ylmzince
ulan şu maç kaybedilir mi kafayı yiyeceğim

bu hafta bjk-fb maçı var

Batuhan
Serkan, Tolga, Giray ve Mustafa'yı beğendim. Gerisi fös.

Samet Türkmen
04.02.2012, 18:04
Siz çok biliyonuz futbolu. Son sıradaki 2-3 takıma burak gol atar. Bu sene Burak Fb yemi gol attı, Bjk yemi attı gs yemi yada şampiyonlar ligindemi attı da biz göremedik. Bir bak hangi takımlara hangi maçlarda gol attığını ondan sonra yorum yap.

Sana karşılık vermeyecem. 25 gol atan adama sallıyorsun ya , klavyenin şu tuşlarına basmak için harcadığım enerjiye üzülüyorum ben.

seyduna_efil
Evet Mustafa penalti vurulmadan ceza sahasinin ortasina girerek harika bir is yapti.

Mustafa girmese dönen topu Antalaysporlu futbolcu tamamlayacaktı zaten..

Anlayamadığım nokta da o . Penaltı baştan sona şişirme . Bir de utanmadan içeri girdiler diye iptal ediyor . Gol olsa edebilecek miydi ? HAYIR . İşte kızdığım tek nokta o

Duygusal olmaya gerek yok,kural uygulandı ve doğru bir karardı ancak bu kuralın ilk kez Trabzonspor'a uygulanması ilginç oldu..

Ha-kan
karabük maçı: oyuncular sahada yürüdü
antalyaspor maçı: oyuncular sahada yürümek ne kelime resmen süründü

bu takıma ne oluyor?

Paksoy
İstikrarlı oyuncu sayımız az , 3 günde bir maç oynuyoruz , rotasyon yapmıyoruz yapamıyoruz.

Fatih Öztürk
şenol güneşe şu soruyu sorsunlar.colman yerlerde sürünürken aralara tek pas atabilecek alanzinhoyu hangi mantıkla kenara aldın.maçın 85 dakikası kötüden daha kötü oynayan olcan neden sahada kaldı.jebrin sercan kaya gibi topla hızlı giden oyuncuları neden kullanmıyorsunda adrian ve henriqueye bu kadar tahammül ediyorsun.

Mert Oğuzlu61
en kritik hafta, kazansak o gazla iyice havaya gireceğiz rakipler birbiriyle kapışacak gs nin antep maçı var.

ve biz gidiyoruz şu takıma yeniliyoruz. ya gidin işinize şampiyon felan olamaz bu takım play off a kalsak ne olacak sanki bjk gs fb yi yenecek gücümüz var.

GULER
O hakem bozuntusun Allah belasini versin. Serefsiz maci antalyaya hediye etti

Taha Muhammet
Penaltı olur bu maçta
Ulan hakem

aaahmet61
04.02.2012, 18:05
şenol hocaya yüklenmeyin hemen.ne çabuk herşeyi unutuyorsunuz.adamın çoğu futbolcusu kaçıp gitti.gelenlerin hali ortada.adam sanki futbolcu istemedi.demekki yönetimin parası yok.

Delibas
adrian bizi discoya getir ..

disconun yolunu bilmez o, ondan aldık ya..

jaja adrianı discoya getir demek daha yerinde olur..

Imadoglu
ne yazarsaniz yazin ..tek suclu "Senol Günes" ..sahaya cikartigi onbirle,sahadaki onbirin saha dagilimiyla ,transferlerinle ve en önemlisi "TAKTIK" .....hebsi bir felaket (http://www.google.de/search?hl=de&sa=X&ei=xlUtT_GhGYmJ8gOR1a2aDw&ved=0CBoQvwUoAA&q=sahaya+s%C3%BCr%C3%BClen+onbir&spell=1&biw=1024&bih=634)

Berke6198
Maçtan önce ligtv de hamdi maç yorumunda maçın aynen böyle oynanacağını söylemişti. Yalnız sadece antalyasporun bu kadar etkili olabileceğini o da tahmin etmemiştir.

O adam neyse...

SEDAT
* Yabancıları dizerim karşıma, şöyle bir bakarım ilk kimi yazıcam diye, 1.Celustka 2. cech olur, o kadar net...

fikriliman
Bu henrique ile adrianı alan yöneticinin ben .... derhal ikiside hatta volkanda satılmalıdır.

tturan
* Benim anlamadığım takım müthiş oynadı da bir Burak mı bozuktu ? Ben başka maçımı izledim...

Topu alan Burak arıyor, az pas yapın yok. Defanstan top alan da Burak a pas atacak ortasahası da forveti de rezillik. Suç tabiki de Burak'ın değil suç teknik ekibin. Zavallılar başka teknik taktik bilmiyorlar herhalde. Ara sıra Ntvspor dan Laliga izlesinlerde maç nasıl oynanıyormuş taktik nasıl yapılıyormuş görsünler.

abcabca
artık haftaya yensen ne yazar, kısır döngü içinde gidip geliyoruz, burak yılmazı max. fiyata elden çıkarıp sistemi baştan aşağı değiştirmek lazım, bu oyun sisteminden hiçbir cacık olmaz, bu sistemde takımın gol atması burak efendinin keyfine kalmış..

temel_yilmaz
Berbat ötesi bir futbol ama sebebi tamamen colman yinemi iyileştirme istiyor yoksa, bir ön libero aldığı istisnasız hertopu rakibin ayağına bırakırmı.Aykut sana forma vermişler biraz didin be kardeşim adamlar stoperimize baskı yapıyor ne colman ne aykut hiç biri top almaya gitmiyor öyle boş alanda bende oynarım aykut.
Elinde sağbekin kralı var sen serkan efendiden medet umuyorsun hocam.Adam bursa maçında kademe hatası yaptı yedik bomboş pozisyonda golü,bugünki maçta yine kademe hatası yaptı gol yedik adam topu bekliyor,beksin sen kardeşim beksin sen topa koş biraz.

OzcanHan61
Adriani hangi mantikla oyuna aliyorsun senol hoca anlamis degilim, orta saha felan görmedim ben macta antalyali oyuncular antrenman yaptilar orta sahada...
simdi sucu kimde aramak lazim?...son 8 macin 7sini almistik ama bizi nelerin bekledigini hepimiz cok iyi biliyorduk...
o kadar yorum yaptik burda transfer sart diye ama bizi takan kim...
su takima saglam jaja tipi bir YILDIZ birde stoper alsaydilar ne olurdu sanki...
sen tut sampiyonlar liginden o kadar para gelmesine ragmen sampiyonluga oynamak isteyen takima halil, volkan sen gibi adamlari al...
bu sene transfer politikasi tam bir fiyasko: adrian,volkan,halil,henrique bunlarin tümünü toplasan bir tita etmez...düsünün artik kaliteyi...
hadi transferler kötü cikti diyelim devre arasi neden eksikleri almiyorsun? olcani aldiniz iyi ettiniz ama devami nerde?? sadece olcanla tüm takimin cehresi degisecek degil ya...
colman cok rezalet oynadi, kendisinin vazgecilmez bir oyuncu oldugunu düsünüyor, suc onda degil yönetimde...alanzinho gününde degildi ama alani alipta adriani almak tam bir komedi...

bu maci alsaydik gercekten sansimiz artacakti sampiyonluk icin, ama bu saatten sonra playoffa kalsak bile basarili olacagimizi sanmiyorum...
kolay maclar bitti artik zor maclar baslayacak özellikle son 5 hafta isimiz cok zor bu kadro kalitesiyle...
ALLAH yar ve yardimcimiz olsun...

Cihan-Ucar
04.02.2012, 18:06
Duygusal olmaya gerek yok,kural uygulandı ve doğru bir karardı ancak bu kuralın ilk kez Trabzonspor'a uygulanması ilginç oldu..[/QUOTE]

Mehmet yilmaz girdigi anda olay bitmisdir kesinlikle hatadi penaltiyi tekrarlatmasi!!!

Royal Heart
04.02.2012, 18:06
Mustafa girmese dönen topu Antalaysporlu futbolcu tamamlayacaktı zaten..

Duygusal olmaya gerek yok,kural uygulandı ve doğru bir karardı ancak bu kuralın ilk kez Trabzonspor'a uygulanması ilginç oldu..
Kuralsa kural izleyin ve bakın gol olan penaltıya yarım adım da olsa içeri girmiş mi adam girmiş o zaman bunu da sayma, hani o kadar hassassız ya penaltıda http://www.ligtv.com.tr/videolig/?v=3495 61 numaralı M.YILMAZ. Ceza sahasına ilk adım atan futbolcu.

shcebi
04.02.2012, 18:07
Hakem ceza alanına giren futbolcu Tolga'nın kurtardığı topu uzaklatırdığı için iptal etti. Erken girerek kendine avantaj sağladı, yoksa o top gol olacaktı. Bence hakem haklıydı.

Beypba
olcan da ilgiyi görünce şımarmıs,,hic mücadele etmedi

tturan
Sana karşılık vermeyecem. 25 gol atan adama sallıyorsun ya , klavyenin şu tuşlarına basmak için harcadığım enerjiye üzülüyorum ben.

İşte ben de sana diyorum ki o 25 golü hangi takımlara karşı atmış. Bir bak azcık enerji harca. İntere mi atmış Cskyamı .Lille yada istanbulun eziklerine mi ondan sonra tekrar yaz.

winner
özellikle ikinci yarıyı izlemek tam bir ızdıraptı.

lig 34 değil, 134 hafta oynansa Şenol Hoca rotasyon yapmaz.

penaltı kararı yine evlere şenlik.

tekrar kararı doğru.

ama bu kararı istanbul'da verebildiği gün aldığı parayı hakeden gerçek bir hakem olabilir h.g.

ama o güne kadar kariyerinde skandal maçlar yöneten bir hakemden başkası olmayacak.

arşive göz atsak onlarca ihlal yapılmış ama tekrar ettirmdiği penaltıya rastlayacağımıza da neredeyse eminim.

~UniCef~
jaaaa gidin nee Adrian , kim müthis oynadi da herkez Adriana yükleniyor . ..

Demin dedim yine diyorum. Tek sorumlu Burak.

Ben Köpek gibi koscagim , ama sen artisler gibi yürüyeceksin , öyle mi arkadas? sonundada sen star, sen takimi tasiyorsun , ben ise enayi.

Emre Bekar
Kötü oynayabilirsin,kaybedebilirsinde ama böyle ruhsuz oynamaya kimsenin hakkı yok.

Arda'
Aynen penaltı gol olsa tekrar edecek miydi tabikide hayır. Ayrıca bu hafta şikeciler - bjk maçı varken yenilmemiz kötü oldu. gs de antep deplasmanında puan kaybeder bence.

outoftime
ara transferde orta sahaya colmanın kısa saçlı ve yerli bir versiyonunu alamamanın cezasını kestiler bize
yaklaşık 10 maçtır ben sahada arjantinli bir tangocu görüyorum ama bir futbolcu göremiyorum
serkan balcı bugün niçin orta alanda başlamadı anlamıyorum
bu kadar güçsüz bir orta saha deplasmanda ancak ankaragücünü yener
burak yılmaza da şunu hatırlatmakta fayda var futbol tek vuruşluk bir oyun değil
attığın frikikten sonra dönen topa bakmadan oyunu bırakıyorsan sen arsenalin 14 milyon vereceği o futbolcu olarak kalırsın
ömür boyu beklersin burakcığım
bugün şu görüldü ki artık koşmayan mücadele etmeyen takımdan kesilebilmeli
ben şenol güneşin oyunu okuyamamasının sebebini anlayamıyorum
bu orta saha çuvalladı artık serkan yahut barış özbek monte edilmeli
yoksa colmanın yaptığı faullerle gol yemediğimiz takım kalmaz
en son ceza almıştım ama yine tekrarlıyorum bu colman TAM BİR EŞEK

Sami Kuk
Off ya fb-bjk macı varken olurmu bu:S:S Bu maçı alsaydık iyice yarışın içindeydik.Gs puan kaybedecek bence bu akşam çok kötü oldu..

x_man
mustafa giray ve tolga olmasa fark yerdik

Berat Akçay
04.02.2012, 18:08
Adam koşarken ağlayacak resmen. Bu kadar mutsuz oynanır mı...
Ben girdiği dakikadan sonra olumsuz hiç bir hareketini görmedim.Elinden geleni yaptı .

Ayrıca gülmesi mi gerek ? 2-1 yeniliyor takım .Gülse ''ulan takım yeniliyor Volkan sırıtıyor'' olmaz mı ! .

Chiko
Bu maci alsak bence bu hafta 3. bitirirdik....

Dip.Ing.Mag.
Adrian i bize layık görenleri kınıyorum. Henriqe hiç bir ekstrası olmayan vasat bir oyuncu. Keza Volkan da öyle. Ama özellikle adrian dan asrın kazığını yedik

Uğur Ö.
Bu kuralı uygulamaya kalkacaksa bir penaltının doğru atılması için en az 3 kere penaltı vurmak gerekir.Ve penaltı çok ucuzdu.O hareketten daha ağır hareket penaltı değildi bu penaltı

Punisher-61
04.02.2012, 18:09
bu takım 3 günde bir maç yapabilecek kadro derinliğine sahip değil

SONRADAN OYUNA GİREN

ADRİAN HENRUQİE NİN Sahada hiçbirşey yapmaması maçı kaybememize sebep oldu.

aynen öyle bunlarin ikisi nedir böyle arkadas...felaket..bunlarin performansini elestirmek icin cümle bulamiyorum....

colman penalti pozisyonunda amatörce davrandi...

cok kötüydük bunu futbolcular kendileride biliyor..

burak yilmaza bir maclik elestiri olur tamamda...adam bi gol atamadi diye iste gercek burak bu 5 para etmez gibi cümlelerde cok agir... daha iyi forvet alabilecek biri varsa getirsin..

~UniCef~
Senol Günes rotasyon yapiyor, suclu!
yapmiyor yine suclu!

Ya Rabbi , sen sabir ver

Emre GÜRDAL
evet oyun olarak hiç yokuz hemde hiç....ama o penlatıyı veren hakem o maça neden geldigini gösterdi....hadi ilk penaltıda mustafa gırdı bıdaha attırdın 2. penaltıda gene gırdıler neden birdaha attırmadın?

MuratJ
senol gunesin etkisi cok buyuk bu maglubiyette. serkan halil takintilari bu takimi play off disina bile itebilir. senol gunes cok zorluyor bazi seyleri.

Oğuzhan
Off ya fb-bjk macı varken olurmu bu:S:S Bu maçı alsaydık iyice yarışın içindeydik.Gs puan kaybedecek bence bu akşam çok kötü oldu..

Ne yarışı kardeşim adaletli yarış mı var bu ülkede. Her şey onların istediği gibi oldu bu zamana kadar, öyle de devam edecek.

SEDAT
* Zaten burda Hakem'in nasıl bir görev adamı olduğunu bilmeyen yok, aynı takımla son 3 maçını aynı adam yönetiyorsa ve bu koskoca klüpte kimsenin dikkatini çekmiyorsa penaltı da uydurur, tekrar da ettirir, ha sabaha kadar oynasak galip gelemezdik orası ayrı...

Samet Türkmen
İşte ben de sana diyorum ki o 25 golü hangi takımlara karşı atmış. Bir bak azcık enerji harca. İntere mi atmış Cskyamı .Lille yada istanbulun eziklerine mi ondan sonra tekrar yaz.

İzninle en komik mesajlar bölümüne atıyorum mesajını. Oraya bile layık değil ya neyse.

Uğur GEMİCİOĞLU
04.02.2012, 18:10
Arkadaşlar takıma hocaya daha fazla sövmeyin lütfen. Tamam kötüydük. Ama yeter bırakın şu öfke kusma işini !!!

Mehmet Zeki
Canimiz sagolsun...

:alkış:

Royal Heart
Gerçekten Emrah'ın pozsiyonu penaltı olarak mı değerlendiriliyor burada ya ? Herkes durumu benimsemiş vaziyette, kendini yere yığmaya dünden razı Emrah kardeşin önüne Colman adamın içinden mi geçecek orada ? Saçma sapan bir penaltı, ötesi yok.

gri_gokkusagi

yo senin tvde aynı maçı göstermiş ama burak iyiken takımın önüne çıkartanlar utansın...

Fatih Öztürk
ara transferde orta sahaya colmanın kısa saçlı ve yerli bir versiyonunu alamamanın cezasını kestiler bize
yaklaşık 10 maçtır ben sahada arjantinli bir tangocu görüyorum ama bir futbolcu göremiyorum
serkan balcı bugün niçin orta alanda başlamadı anlamıyorum
bu kadar güçsüz bir orta saha deplasmanda ancak ankaragücünü yener
burak yılmaza da şunu hatırlatmakta fayda var futbol tek vuruşluk bir oyun değil
attığın frikikten sonra dönen topa bakmadan oyunu bırakıyorsan sen arsenalin 14 milyon vereceği o futbolcu olarak kalırsın
ömür boyu beklersin burakcığım
bugün şu görüldü ki artık koşmayan mücadele etmeyen takımdan kesilebilmeli
ben şenol güneşin oyunu okuyamamasının sebebini anlayamıyorum
bu orta saha çuvalladı artık serkan yahut barış özbek monte edilmeli
yoksa colmanın yaptığı faullerle gol yemediğimiz takım kalmaz
en son ceza almıştım ama yine tekrarlıyorum bu colman TAM BİR EŞEK

colmanın bugün 12-13 top kaybıyla oynadığını biz ekran başından gördük ama kenarda şenol hoca göremedi.sercan kaya colmandan çok daha iyi futbolcudur.bunu ilerleyen zamanlarda sercan oynadığı zaman hepimiz göreceğiz.

~UniCef~
Adrian i bize layık görenleri kınıyorum. Henriqe hiç bir ekstrası olmayan vasat bir oyuncu. Keza Volkan da öyle. Ama özellikle adrian dan asrın kazığını yedik

Yok yaaa. . Volkan yanliz Bursa yi tasidi, Henrique ve Adrian kendi takimlarinda keza öyle . .. ama Barcelona ayarindaki TS de oyniyamazlar . .

Burak cünkü herseyi yanliz yapabilir. .

tturan

Kimden kazık yemedik ki? tomas junlar. Langeler Caleler ama hiçbirine Adrian kadar para vermedik. Tabii Adrian da birçok menajer ve yöneticinin para yediği söyleniyor. Meblağ ondan yüksekmiş ne kadar doğru yalan bilmiyorum.

Hürgün Aygün
Geçen hafta rakipler puan kaybetmişken, bu hafta lider Galatasaray Gaziantep gibi zorlu bir deplasmanda oynayacakken ve Şikebahçe-Beşiktaş maçı varken şu maçı kaybetmek inanılmaz üzücü ya.:(

carolo
bu sene rakiplerimize verilen penaltilar bize verilen kirmizi kartlerin hadi hesabi yok ama bizim yonetimden tik yok oyuzden TSnin basini eziyorlar iste iyide yapiyolar Fenerin rakibine boyle bi penalti çalsinlarda bu gozler gorsun!

Batuhan 61
04.02.2012, 18:11
* Yabancıları dizerim karşıma, şöyle bir bakarım ilk kimi yazıcam diye, 1.Celustka 2. cech olur, o kadar net...

Usta yorumların 10 numara harbiden helal olsun.Senin gibi taraftarlarımız çok olsaydı Şenol Hocanın bu Serkanı oynatmaya yüreği olmazdı tepkiden korkup ama sağolsun taraftarlarımız Şenol Hocanın bi bildiği vardı demeye devam etsinler.

Mustafa Umut
04.02.2012, 18:11

Bursa'nın şampiyon olduğu sene fenere golü atan da Eto'o idi zaten.
Geçen sene Beşiktaş'a atılan golleri de İbrahimoviç atmıştı.

inadina61_08
04.02.2012, 18:12
hakem haklıydı diyen kardeşler neden hep bize haklı oluyor bu hakemler, neden başka maçlarda tekrar olmuyorda bizde tekrar oluyor kurallar bize uygulanınca haklı yok öyle birşey, hem ne penaltısı kardeşim, o adam girmeyecekte benmi girecem, dünyanın heryerinde giren çıkan belli değil ama bize gelnce haklı yokya yesinler, geçen hafta gs penaltısını bir izleseydiniz ya kimler girmiş, niye tekrarlatmadı kalecinin konsantrasyonunu bozmuyormu o kadar adam... geçin bu işleri, az fanatik olun lütfen... Kötü futbolu eleştirin eyvallah ama kimse hakem haklı demesin izlesin sadece başka maçlarda gol olanları yada olmayanları gol oldumu niye tekrar ettirmiyorlar

altinkaya08
Hiç kimse hakeme kusur bulmasın kardeşim(hakemi savunduğum için değil) takımın içi boş.Dört tane üstüste pası 75. dk da yaptık ve çıkana kadar sahada adeta rakip oyuncu gibi oynayan vede buna tahammüleden hoca göz göregöre yanlış yapmıştır.

Cem
* Zaten burda Hakem'in nasıl bir görev adamı olduğunu bilmeyen yok, aynı takımda son 3 maçını aynı adam yönetiyorsa ve bu koskoca klüpte kimsenin dikkatini çekmiyorsa penaltı da uydurur, tekrar da ettirir, ha sabaha kadar oynasak galip gelemezdik orası ayrı...

Abi Mustafa Yumlu'nun adama topla alakasız olarak 3 kere baldırdan vurup yere serişi penaltıydı haker vermedi bakma. Colman desen 2. golü yarattı. O adamı düşürmese dönüpte gol atamazdı zaten adam. Bizim takım Antalya'da alem yaptı herhalde maç öncesi. Takım komple ölü gibiydi.

CAFER ÖZER
Evet Trabzonspor malup olmayı hak etti.
Ama hakemle bu şekilde kaybetmeyi haketmedi
ya yeter artık bu hakemlere dur diyecek
Bir kişi yokmu ya
tayfun Coraya bir sürü para veriyoruz kaç senedir oynamıyor
Sür sahaya HAKEMİN ağzını burnunu dağırsın en azından boşa para vermemiş oluruz.
Pozisyonun penaltı ile uzaktan yakından alakası yok.
Eğer bu penaltı ise Türkiyede her maçta 50 tane peanaltı olur.
Bu şekilde penaltı iptal edilirse her penaltı iptal olur.
Adam seni mersinde biçiyor Çıt yok aynı adam senin maçına bi daha veriliyor yine biçiyor yine ses yok.
Ulan bir Allahın Kulu yokmu bu adamlara dur diyecek.
Bu hakemlere hakaret edecek.
Trabzonspor bu maçı kazanırsa bjk yı geçebilir
GS FB ye dahada yakınlaşabilir o yüzden biçmek lazım
Takımın hocasıda oyuncusuda bu biçenlere destek oldu sahada oyun namına bir şey yoktu.
Hakemin bir halt yapacağı JABA poizsyonlarından belli idi
JABA sahada ayakta duramadı her posizyonda faul çaldı.
Yeter arkadaş tamam bir takımın kötü oynamaya yenilmeye hakkı var ama hakkı yendiğinde sesi çıkmayan pasfi pısırık adamları sırtında taşımayada mecbur değil bir takım.
Şike yapan takımlar korunsun hakemlerle Maç kazansın sen hakemlerle kaybet
Tüm maçlarını gündüz oyna Sivas gibi yerde gece maçı oynat Aantalya gibi bahar yaşanan sıcak yerde gündüz maçı oynansın kimsenin gıkı çıkmasın.
Allah belesını versin Böyle adaletin böyle sistemin ve buna müsade edenlerin.
Yazıklar olsun Futboldan soğuttunuz lan

OzcanHan61
beyler buraka yüklenmeyin...burak olmasa biz simdi düsmemeye oynuyorduk bu sene...
arkasinda xavi iniestami varda adama kiziyorsunuz, orta saha olmadan forvet ne yapsin?
takima baktigimiz zaman tolga, burak ve olcandan baska saglam oyuncu varmi? mustafa yumluda iyidi...

bordo(61)mavi
sercan kayaları, jebrinleri takımda görmek istiyorum... zokorada hemen döner inşallah... hakem açıklandığından beri hüseyin göçeke dikkat dedim... yemişim penaltı tekrarını... her zaman yapılan ihlal yapıldı ama kural bize karşı uygulanıyor... neyse birileri harekete geçti...

~UniCef~
Gerçekten Emrah'ın pozsiyonu penaltı olarak mı değerlendiriliyor burada ya ? Herkes durumu benimsemiş vaziyette, kendini yere yığmaya dünden razı Emrah kardeşin önüne Colman adamın içinden mi geçecek orada ? Saçma sapan bir penaltı, ötesi yok.

Penalti ile alakasi yok . .

Deymeden düsmüs , yani cezadan korkmayacaksin , bir Emraha birde Hakem gecireceksin , yani belki ilk defa bu kadar sinirlendim . .

Ama yine Burak . . ulan seni Adam yaptik , sen artist oldun . ..

Eren Karaahmetoğlu
Rezalet. En kritik haftada maçı zerre umursamayan futbolcular. 90 dk ayağında top tutamayan, atak yapamayan takım.

Hüseyin Göçek 2. golün hem asistini yaptı, hem de golünü attı.

İlk goldeki faulü çalmadı.

Faul düdüklerinde yine maçın içine etti.

Ama o atmasaydı o golleri, biz zaten kendimiz ne yapıp edip yiyebilirdik. Gram hak etmedik. Böyle kritik bir haftada bu kadar isteksiz olmak? Açıklaması var mı?

My
Şenol hocaya veya futbolculara kızıyoruz da yönetimin transfer politikası malum.

Delibas
All is Well deyin, boşverin bu maçı :)

tturan

O golü attığına kendi de şaşırmıştı zaten golden sonra sevinmek yerine şaşkın şaşkın başını tutuyordu.

ylmzince
kaçan bir şey var oda antalya mükemmel akıllı oynadı..burak a gelen pas yollarını kesince bizimkiler çuvalladı

Beypba
04.02.2012, 18:13
sonuç olarak yönetim bu kadroya inanmak istedi..ama biz dedik bu kodro yeterli deyil..bir kere oyun anlayışımız buyuk takım gıbı deyıll..ankaragucu macı hartıcınde topla oynama yuzdelerı hep rakıpten daha düşük..topu rakıbe teslım edıyoruz..bence enbuyuk prpblemımız bu.ve orta sahada Colman ın ınsafına kaldık o gununde olacakta pas atacak bızde gol yapacaz..olmaz ıste olmuyor..alper i almadılar..ben yonetımın yerınde olsaydın basardım alper ve dieoguyu alırdım...savunmadan da top cıkaramıyoruz..neyı desemkı takım aslında cok kotu ama bıraz sanj bıraz otekı takımların kotulugu bırazda buragın sıradısı performansı ıle buralara geldık ıste..ama kımse bızden ustun bır permormans bekelemısın bundan sonrada bata cıka gıderız boleee

bordo08
Bu futbola söylenecek söz yok gs maçından sonra ilk defa bu kadar sefilleri oynayan bir görüntü vardı sahada..

Maçı izlemek gerçekten ızdırap verdi bu mücadelenin bahanesi yok..

Bir sözde tetikçi hakeme oyunu sürekli durdurdu arkası dönük adama faul yapan colmanda pusuda bekleyen hakeme yol verdi..

surmnli
yahu tamam maç kaybedliyor ya da kazanılıyor bu olağan birşey ama öyle bir penaltıyı nasıl veriyorsun ulan şu harekete istanbuldaki stadların hangisinde penaltı verebilirsin yok böyle birşey adam sanki önceden kurulmuşda çıkmış maça hadi o harakate ( bizim düşmanımız bol zaten ) sen kafana göre bir şey bulupta penaltı verdin sonrada arkadaki adamlar ceza sahasına girdi diye tekrar ettiriyorsun lan orada ilk adımı atan antalyalı futbolcu değil mi ?

newrocki
herkes mustafa yumlu'ya sallıyo da anlayamadım farklı maç mı izledik. 2 maçtır gayet iyi oynadı. ismi mustafa değilde mustinyo olsaydı herkes banko yazardı takımına...

bugün ortasaha yoktu. colman, alanzinho, adrian kötüydü. koşmadan pres yapmadan maç kazanılmaz. biz denedik olmadı.

burak efendiye gelince, şenol hoca sayesinde türkiyenin mevcut futboldaki yozluğunu da fırsat bilerek bir numaralı forveti olmuş bir oyuncuya bu futbol yakışmıyor. fatih tekke ile tanju ile yarışacağına kafasını kaldırsın da boş arkadaşlarına top atsın. geçen hafta attı atmadı bir sürü geyik döndü de, bu maçta içerde bomboş duran halili göremedi.. her başarısız pastan sonra elini kolunu sallayacağına orta sahaya yardım etsin, dönsün top alsın orta sahadan....

şenol hoca da artık her maç kontra ile gol taktiğinin işe yarayacağını düşünmesin. trabzon kontra ile gol atacak takım değil. baskı altına alıp evire çevire yenecek takım olmalı. kornerlerde dikkatimi serkanın göbeği çekti. o ne arkadaş ya... bu adam ilk 11'in değişmez oyuncusu... ne kadar antrenman yaptığımız ortada.. celustka kenarda göbek sahada...

adrianı bilmem de henrique den bişey olmayacağı ortada. olcanın gazı da 5 maçlıkmış, onu da aldılar...

Berat Akçay
Canimiz sagolsun...

:alkış:
İşte bu ! :alkış::alkış::alkış:

UğuR
Colmanin pozisyonu faul ve penaltiysa İlk golde Serkan'a yapılan neydi?

~UniCef~
Bir kişi yokmu ya
Sür sahaya HAKEMİN ağzını burnunu dağırsın en azından boşa para vermemiş oluruz.
Adam seni mersinde biçiyor Çıt yok aynı adam senin maçına bi daha veriliyor yine biçiyor yine ses yok.
Takımın hocasıda oyuncusuda bu biçenlere destek oldu sahada oyun namına bir şey yoktu.
Yeter arkadaş tamam bir takımın kötü oynamaya yenilmeye hakkı var ama hakkı yendiğinde sesi çıkmayan pasfi pısırık adamları sırtında taşımayada mecbur değil bir takım.
Tüm maçlarını gündüz oyna Sivas gibi yerde gece maçı oynat Aantalya gibi bahar yaşanan sıcak yerde gündüz maçı oynansın kimsenin gıkı çıkmasın.

Harfilen katiliyirum, yediler bizi bu sezon. .

Enes Ünal Kaya
Belki O Kadar Kötü Takım Değiliz Ama Ciddi Anlamda Takımı Ateşleyecek Oyuncumuz Yok.

Şöyle Tita Gibi 4 Kişiyi Geçicek Gol Pasları Verebilcek Sahada 1 Tane Adam Yok..

Olcan Volkan Gibi Oyuncular Hızlı Kanat Oyuncuları Eyw Ama Dediğim İşi Yapmazlar.

Erkan SÜNGER
Bişey dikkatimi çekti Halille Bugun Mehmet Yılmaz Arasında Ne Fark Var? Valla halil yerine Mehmet Yılmaz ı Oynatırdım ondan daha çok işe yarıyacagına iddasına girerim ama olmaz Trabzonlu ya takımda olmaz ne diyim hayırlısı...

Adrina 5 henri ye 3.5 galiba volkana 3.5 ne 1 ay once alınan olcan kadar ne de celustka kadar faydalılar bu adrian içler acısı inş güzel oynar kupa da da satarız

MuratJ
senol gunesin etkisi cok buyuk bu maglubiyette. serkan halil takintilari bu takimi play off disina bile itebilir. senol gunes cok zorluyor bazi seyleri. artik yonetim demiyorum. bu kadronun tamamen senol gunesin istegiyle kurulduguna inaniyorum. senol gunes ne istediyse o oldu. celustka yedekken 2 haftadir serkan gibi adam ilk 11de

Punisher-61

duyanda bizim ligde barca real oynuyor sanacak...sonucta 25 gol atti...ve bu goller bize COOOOKK puan kazandirdi...GSyi Febeyi veya BJKyi yensen 3 puan alacaksin digerlerini yensen 3 puan alacaksin...

hani alex hani elmander hani melo hani almeida hani baros hani bienvenue????????????????

gol kralliginda 25 golle burak lider hemde yeni kurulan bir takimla...

SEDAT
04.02.2012, 18:14
Abi Mustafa Yumlu'nun adama topla alakasız olarak 3 kere baldırdan vurup yere serişi penaltıydı haker vermedi bakma. Colman desen 2. golü yarattı. O adamı düşürmese dönüpte gol atamazdı zaten adam. Bizim takım Antalya'da alem yaptı herhalde maç öncesi. Takım komple ölü gibiydi.

* İşte diyorum ya bazen mağlubiyet geliyorum diye bağırır bugün öyle bir gündü, zaten herkesin kızdığı ruhsuz futbol...

sessizkral_1
Şenol güneş " Çok kötü oynadık, beraberlik bile doğru olmazdı.Hiçbir koşula hazır değildik , ne havaya ne hakeme ne zemine ne rakibin oyun anlayışına."

Maçtan çok değerleri kaybettik, daha çok bunun için üzgünüz.

Royal Heart
Birbirimizi yemeye devam... Adrian kötü topçu, Serkan'dan bi b.k olmaz, Olcan şımardı, Burak'ın burnu bi tarafa kalktı, Mustafa şaban, Henrique-Alanzinho sirk topçusu vs. vs. Hırsızın hiç suçu yok !

-Samet
Hiç kimse hakeme kusur bulmasın kardeşim(hakemi savunduğum için değil) takımın içi boş.Dört tane üstüste pası 75. dk da yaptık ve çıkana kadar sahada adeta rakip oyuncu gibi oynayan vede buna tahammüleden hoca göz göregöre yanlış yapmıştır.

Orası ayrı konu kimse iyi oynadık demiyor.Ama bi maçta da hakemlerin etkisi olmasın adam gibi bi maç yönetsinler de öyle kaybedelim.

MAÇIN YILDIZI : HÜSEYİN GÖÇEK

sbay
şu maçta alınacak 3 puan çok önemliydi...3 günde bir maç temposunu kaldıramadığımız çok açık görünüyor maalesef.

Yaşar
İlk 20 dakikayı izleyen herhangi bir sporsever Colman ve Aykut'u oyundan alır, yerlerine herhangi bitr 2 adamı koysa oynadığımız futbol bundan daha kötü olmazdı.
Bir takımın iyi olması için ortasahanın iyi olması gerekiyor.
Colman ve Aykut yine aldıkları her topu rakibe verdi.
Bunun yanında top da kazanamadılar.
Antalyaspor çok rahat geldi.
Geldikleri her pozisyon gol pozisyonu oldu.
Sonra defans aldığı topu şişirince top ayağımızda kalamadı, gibi bir çok sebep var bugünkü futbolda ve sonuçta.
Çok kötü bir hakem bu listede en son sırada yer alır ancak.
Çünkü takım hiçbirşey oynamadı.

tturan
Bir kişi yokmu ya
Allah belesını versin Böyle adaletin böyle sistemin ve buna müsade edenlerin.

Sonuna kadar katılıyorum. İşe yaramayan topçulara el altından pirim falan verecen böyle hakemlere kafa baş dalacaklar.

ylmzince
neyse artık fenev-bjk maçının berabere bitmesini bekleyeceğiz

abcabca
Şenol hocaya veya futbolculara kızıyoruz da yönetimin transfer politikası malum.

adrian'ın kapısında kaç gün yattı Şenol Hoca haberin yok galiba..

Togrul
Biz bu maçı daha başlamadan kaybettik. Takım karabükte hiç değilse 15 dakika baskılı futbol oynadı. Türkiyede böyle dönüm noktalarında futbolcuyu motive etmede Denizliden iyisi yoktur. Ha hakeme gelince 4*4 lük maç yönetti. Çehe kırmızı verseydi kimse birşeye diyemezdi.

Mustafa Umut
04.02.2012, 18:15
O golü attığına kendi de şaşırmıştı zaten golden sonra sevinmek yerine şaşkın şaşkın başını tutuyordu.

Yeter artık saçmalamayın ya nedir bu. Neymiş Burak nasıl takımlara atıyormuş golleri..
Peki o zaman neden diğer takımları süper star golcüleri o dediğiniz ezik takımlara atamıyor o golleri? O takımlarla oynamıyor mu onlar da?

jeepeers
serkan ın artık bu takımdan kesilmesi lazım mecburi kalmadıkça hiçbir bölgede oynatılmamalı
cech e ne oldu bilmiyorum ama son haftalarda gol attığı maç dahil takıma katkı sağlayamıyor
stoper sıkıntımıznı espiri sever başkanımız hariç herkes farkında
bu takımı yaklaşık 2 senedir 4-3-3 oynatıyor hocamız ancak hala bu sistemin gerekleri yerine getirilmiyor ne hikmetse bari sistemin kilitlendiği işlemediği maçlarda oyunu değiştirsin diye bekliyoruz ancak o forvet doldurmanın yeterli olacağına inanıyor sanırım
aklı başka yerde ise konsantre olamıyorsa bıraksın bu takımı hoca en azından ara versin aklı gelince geri gelir
kendisini yenilemekten bu kadar imtina ile kaçınan insan kalmadı bu devirde
ayrıca mümkünse kağnı arabası ile geri getirsinler futbolcu kılıklıları uçak bunlara fazla

nakzo
Geçen sene Beşiktaş'a atılan golleri de İbrahimoviç atmıştı.
Doğru zaten Bursa dahil şampiyon olmuşken biz sarıldık şikede şike.. Sahada rezil bir takım, her kritik maçı kalitesiz kadrolar yüzünden kaybeden camiya ,30 yaşını geçmiş şampiyonluk görmemiş nesiller ne ala memleket canımız sağolsun tabi tabii canımız sağolsun...

fincher
Biz kendimizi kandırıyoruz.Üsttekilerin puan kayıplarıyla kendimizi taraftar olarak yarışın içine sokuyoruz.Takımın öyle bir hedefi yok.Rakiplerin tamamı geçen hafta puan kaybetmiş,zirveye yaklaşma şansı doğmuş,bu hafta da zor maçları var,gene puan kayıpları olacak.Hedefi olan takım sahada kırmızı görmüş boğa gibi oynar.Boşuna kendimize heyecan yapıyoruz.Bu sezonu bitiren maçtır benim için,..Keşke söyleselerdi şampiyonluk hedefimiz falan yok diye,bu kadar heyecan yapmazdık...

KüçükGolcü10
Bu sene şampiyonluk hayal ötesi. Plaofflara kalır mıyız meçhul.. Bu oyunla hiçbir şey yapamayız, bu kadar mahkum oynamak nedir ya? Karşında Barça mı var arkadaş!

Cem
Abicim Mustafa Yumlu'nun yaptığı hareket penaltıydı hakem onu vermedi gitti Colman'ın yaptığına penaltı verdi. Değişen bir şey olmadı pek. Takım rezaletti bu maç hiç hakemde onda bunda aramayın suçu. Mal gibi top oynadık

Sami Kuk
Şu adriana 5 mılyon euro verdik.Kazıgın alasını yedık.

Uğur KÜÇÜK
04.02.2012, 18:16
Burak'ı max. fiyata yurtdışına satmalı....

Colman denen futbolcuya en yakın zamanda,her ne olursa olsun yol verilmeli..

Halil eğer ki sağ açık oynayacaksa-ki her maç orda-derhal yedek klübenin değişilmez elemanı olmalı..

Aykut'a biri sadece rakip üstüne gelirken müdafaa yapmayacağını,gerekirse pres yaparak rakibin kalecisini bile rahatsız etmesi gerektiğini...

Anlatmalı,anlamalı...

Takım maç kazanırken bile ben zevk filan almıyorum artık oynanan oyundan...

Ben geçen sene ki özellikle ilk yarıda oynanan güzel futbolu istiyorum...

Kimse kızmasın Şenol Güneş bu takımın efsanesidir,benim için de 10 numara bir kişilik ve mükemmel bir hocadır...

Ama eğer ki şike olaylarıyla,yönetimle uğraşacaksa bugün kendi bırakmalıdır görevi...

Koskoca TRABZONSPOR doldur boşalt futbola dönmüş...

Yazık yazık ...

Rahmi Akkurt
ısrarla colmanı oynatmanın karı ne anamış değilim

Royal Heart
Abicim Mustafa Yumlu'nun yaptığı hareket penaltıydı hakem onu vermedi gitti Colman'ın yaptığına penaltı verdi. Değişen bir şey olmadı pek. Takım rezaletti bu maç hiç hakemde onda bunda aramayın suçu. Mal gibi top oynadık
Mustafa'nın pozisyonu dediğin pozisyonda Emrah net sarı kart görmeliydi ne penaltısından bahsediyorsunuz ya ?!

Samet Türkmen
04.02.2012, 18:17

Abi bak yeter artık. Vallahi fazla olmaya başladın. Şurada sabrediyoruz zar zor daha fazla zorlama.

Rasim YILMAZ
Kime kızalım?

a) Girenler de dahil ruhsuz oynayan futbolculara
b) Hatalı takım çıkaran Şenol Güneş'e
c) Hüseyin Göçek şerefsizine
d) Bu takıma devre arası bir santrafor birde stoper transferi yapmayan yönetime

Ben ayırt edemedim...
Kime kızalım....

-Samet

Şenol hoca stoper de istiyor Egemen gittiğinden beri , niye alınmadı ?

kürşat61
Colman'ın bir ayrıcalığı var ama henüz çözülmüş değil.

SEDAT
* Bir maçla bahar gelmez, bir mağlubiyetle de Güneş batmaz. Bize eleştiri yakışır ama yerden yere vurmak yakışmaz, şu takımın şu omurgasız arenada yaptığı onur'lu mücadele hiçte yabana atılacak cinsten değil ...

sametaydin
Hala sistem yazıyoruz. Yahu ne sistemi. Bizim takımın bir sistemi mi var? Yok öyle bir şey. Sadece defansın arkasına atılacak toplarla, karşı defansın yapacağı hatalarla tesadüfi pozisyonlarla maç kazanırız biz. Rakip geriye düştü mü alacağı riskleri değerlendirebiliriz. Başka ne var ki? Bu takımın sistemi neymiş bilen beri gelsin. Şenol hocaya soralım da cevaplasın.

Ben soruyorum, şenol hoca bu takımı nasıl motive etmiş? Şenol hoca bu takımın böyle oynaması için ne yapmış?Şenol hoca karşı takımın etkili oyuncularına karşı önlem alınmasını istemiş mi? Şenol hoca bu oyuncularla hiç konuşmuyor mu?

Alanzinho kötüydü, anladık onu çıkardı hoca. Oyuna aldığı adam adrian. Adrian alanzinhonun hangi yapamadığını yapabilir ki? Bu değişikliğin mantığı nedir?

Oyuncu değişiklikleri ezberlenmiş artık. Ben bile tv başında otururken şenol hocanın hangi hamleleri yapacağını tahmin ediyorum.

Bu takımın böyle kötü oynamasının tek sorumlusu şenol hocadır bence.

tturan
04.02.2012, 18:18
Biz kendimizi kandırıyoruz.Üsttekilerin puan kayıplarıyla kendimizi taraftar olarak yarışın içine sokuyoruz.Takımın öyle bir hedefi yok.Rakiplerin tamamı geçen hafta puan kaybetmiş,zirveye yaklaşma şansı doğmuş,bu hafta da zor maçları var,gene puan kayıpları olacak.Hedefi olan takım sahada kırmızı görmüş boğa gibi oynar.Boşuna kendimize heyecan yapıyoruz.Bu sezonu bitiren maçtır benim için,..Keşke söyleselerdi şampiyonluk hedefimiz falan yok diye,bu kadar heyecan yapmazdık...

Bu sene şampiyonluk umudu yok, bari avrupaya gidelim diye bakıyordum. Ancak bu gidişle seneye UEFA da hayal.

zahido
Bi sonraki hafta..

----------------tolga----------------

celutska----giray-----glo-----cech

----------aykut-------serkan----

---------------olcan------------

burak---------------------volkan(alan)

---------------halil----------------

yedekler: colman, jebrin, sercan, mustafa, baris, alan

adrian ve henriqueyide suresiz kadro disi biraksin hoca..

kursat1313
yenil de böyle yenilme mücadele sıfır yazık hırsımdan patladım yedek kulübesinden gelen futbolcuların hiçbirinin katkısı olmadı çıldıracam

Dip.Ing.Mag.
Eğer bu transferler senol hocanın istegi ile yapıldıysa adrian ve henriqe gibi hoca kesinlikle bir daha transfer istemesin.

Eğer bu durumlara düşeceğimizi bile bile transfer istemediysede bir Sey demiyorum artık. Transfer diye diye dilinizde tug bitti.

omermk
Maçı seyrederken hep 10dk top oynasak yeter bu Antalya'ya dedim. Ama bırakın 10 dakikayı 5 dakika oynamadan bitirdik maçı.
Sinirlerim bozulmadı desem yalan olur ama düşününce bu maç normal bir maç olarak kabul etmemek lazım. Birşey vardı takımın üstünde. Şenol Hoca bile kosantre değildi maça sanki. Hatta maçtan umudu kesmişti ve Celustka'yı alıp en azından bir puan alma niyetindeydiki golü yedik. Basın toplantısında ne söyleyecek merak ediyorum.
Böyle bir maçtan sonra futbolcu eleştirmek doğru değil bence.
Sebebi bilinmez hiçbir futbolcunun ruhu sahada değildi.
Tek üzüldüğüm nokta önümüzdeki takımların muhtemelen puan kayıplarının yaşanacağı bir maçı değerlendiremememiz oldu.
Neyse olur böyle şeyler diyelim, daha fazla sinirlerimizi bozup birbirimize de saldırmadan uzaklaşalım biraz futboldan bence.

Cem
Mustafa'nın pozisyonu dediğin pozisyonda Emrah net sarı kart görmeliydi ne penaltısından bahsediyorsunuz ya ?!

Mustafa Yumlu orda 3 kere adamın ayağına vurdu topa 1 kere bile dokunmadı direk adama asıldı 3 kere adam da yere düştü en sonunda

OzcanHan61
Kime kızalım?

a) Girenler de dahil ruhsuz oynayan futbolculara
b) Hatalı takım çıkaran Şenol Güneş'e
c) Hüseyin Göçek şerefsizine
d) Bu takıma devre arası bir santrafor birde stoper transferi yapmayan yönetime

Ben ayırt edemedim...
Kime kızalım....

bence d)...

bordo(61)mavi
04.02.2012, 18:19
penaltı posizyonu hemen öncesi sol tarafta topu laubali şekilde kaptıran kimdi?... ikinci golde colmanın naısl hatası varsa orda topu kaptıranında bir o kadar var... hatırladığım kadarıyla olcandı o topu kaptıran!!!!

is_mail61
ya ben bukadar kolay bi penaltı görmedim takım golü yedikten sonra her silkinip atağa kalkıcağında hakem faul üstüne faul çaldı yazık yaklaşıcaz ya tepeye bi şekilde önümüzü kesiyolar ayıp ya bu sene kaçıncıya oluyo bu artık zaten ii de oynamadık ama yenilmeyide haketmedik

Tyler Durden
teker teker futbolculara sallamayin bence..
senol hocanin kapasitesi bu arkadas.adam ne transfer yapabiliyor ne elindekileri
kullanabiliyor.
bu mac icin degil her zaman ayni adam.
yaptigi degisiklikler desen hep ayni zaten..
yumurta kapiya dayanmadan oyuna mudahele ettigini gormedim.
herseyi gectim boylesine onemli bir macta takim boylesine rezil oynuyorsa
bunun tek sorumlusu senol gunes'dir.
hikaye anlatmayin..atilan korner sayilarina ve girilen pozisyonlara bakin.
bu takimin basinda ziya dogan olsa ve bu futbolu oynatsa ne anasi kalirdi ne baska birseyi..
hepimiz dumduz giderdik.
bu sezon oynadigimiz maclarin yuzde doksani boyle..
bu sezon tolga formda olmasaydi puan cetvelinde cok daha diplerde olurduk.
kendinizi kandirmayin..
bu hocayla bu kadar..
ne zaman ki gecen seneki kadroyu bir daha yakalariz iste o zaman
senol hoca tekrar basarili olur..

yorumsuz6117
Colman'ın yerine adam bakmak lazım sezon sonu takımı hücuma taşıyacak..

chener
takım ayrıca eleştirilecek ama bu hakem maça atandığında bu forumda yorumu yapıldı.bu hakemle bu maç zor alınır denildi,kasıtlı bir atama denildi.biz bunu gördük, akıl ettik,fereyan ettik.yönetim ne yaptı.bu mağlubiyet bizi play-off dışnıa atabilir.üzgünüm ama kaybettik hem geçen yılı hem de bu yılı.

Togrul

:alkış::alkış::alkış:
Olay ancak bu kadar güzel özetlenir.

Murat'
04.02.2012, 18:20
Bence penaltıdan önce Mustafa'nın yaptığı hareket daha bir penaltıydı. Hakemin verdiği tekrar kararı ise doğru, top auta doğru açılsaydı muhtemelen tekrar kararı vermezdi.

Bu arada Henrique'nin sahada varlığı yoktu. Adını son dakikalarda duydum.

serdaracıl
Bu sene aleyhimize kac penaltı verildi İstanbul takimlarialeyhine kac penaltı verildi bilen varmi

Cabri61
penaltı pozisyonuna çok takılıyorsunuz. penaltı hatalı fakat tekrar kararı doğru

onu geçelim.

Organize atak sayısı?

Topla oynama yüzdemiz?

Kaleye şut?

Kornerler hariç cezahasına orta?

Antalya bizden iyi oynadı ve top çevirdi ve haksız bir galibiyet aldılar.

haymatloshan
Ard arda 5-6 pas yapamadıktan,hakem faullü golü verdikten,Alanzinho bu maçın adamı olamayacağı 2 hafta önce belliydi,ilerde çoğalamıyorsun,geriye dönemiyorsun tam bir paradoks.Hocaya söyleyecek yok,oyunu okuyamıyor,hiç değilse peş peşe yapılan pasları sayarsın ve ne ters gidiyor diye düşünürsün.Transferde yapılmadı,şike olayları da hala devam ediyor.Teknik direktörleri neden o kadar seviniyor çünkü yıllar önce Şenol Güneş yerde yatarken boş kaleye gol attığı için.

Şike devam ediyor,TFF,MHK,PFDK,Tahkim,kulüp başkanları,eski futbolcular yeni teknik direktörler,hakemler,futbolcular...

fanatikdevri
aptal gibi rakibe arkadan o şekilde müdahale edersen verir penaltıyı,çok doğru karar bize çalınmaz ama doğru karar.takım öğlen yoğurt yemiş galiba sıcağı da yiyince mayıştılar ya da bu saatten sonra kim uğraşacak play-off falan diyorlardır avrupa kupası türkiye kupası yeter çok geniş kadromuza.
bugün herkes berbattı yazık oldu 2 saatime.

nakzo
Ayrıca hüseyinden de kötü nasıl oynanır bu camiyaya gösteriyorsunuz ya Aykut sanada helal olsun görüp göreceğin niğmet bu..Hani eskiden büyük takımlarda gerçekten büyük oyuncular oynardı sağolsun özkan sümer denen şahsiyetin başkanlığıyla birlikte sokakta oynayamayacak adamlar her yönetim zamanında bu büyük formayı giymeye başladı .Hani o kadar büyük geliyorki onlara o forma şort kıçlarından düşüyor haberleri yokkkkk .Bence Trabzon amatör kümedeki futbolcular üzülmesin Trabzonsporda oynamak o kadar basitki her an onlarada şans gülebilir.

Rasim YILMAZ
O Celutska neden oynamaz?
Maçımı kazanacaktık? Allah bilir...
Ama senin defanstaki en iyi adamın...
Neden oynatmıyorsun?

tturan
Hala sistem yazıyoruz. Yahu ne sistemi. Bizim takımın bir sistemi mi var? Yok öyle bir şey. Sadece defansın arkasına atılacak toplarla, karşı defansın yapacağı hatalarla tesadüfi pozisyonlarla maç kazanırız biz. Rakip geriye düştü mü alacağı riskleri değerlendirebiliriz. Başka ne var ki? Bu takımın sistemi neymiş bilen beri gelsin. Şenol hocaya soralım da cevaplasın.

Ben soruyorum, şenol hoca bu takımı nasıl motive etmiş? Şenol hoca bu takımın böyle oynaması için ne yapmış?Şenol hoca karşı takımın etkili oyuncularına karşı önlem alınmasını istemiş mi? Şenol hoca bu oyuncularla hiç konuşmuyor mu?

Alanzinho kötüydü, anladık onu çıkardı hoca. Oyuna aldığı adam adrian. Adrian alanzinhonun hangi yapamadığını yapabilir ki? Bu değişikliğin mantığı nedir?

Oyuncu değişiklikleri ezberlenmiş artık. Ben bile tv başında otururken şenol hocanın hangi hamleleri yapacağını tahmin ediyorum.

Bu takımın böyle kötü oynamasının tek sorumlusu şenol hocadır bence.

Aynen katılıyorum Tv karşısına geçtiği zaman konuşmalar vs çok güzel ama teknik taktik 0. Bu takımın bu halde olmasının ikinci sebebi ise yönetimdir. fenev düşüp düşmeyeceği belli değil dünyanın parasını harcıyo transfere biz napıyoz. 2 el 3. el topçulara para yatırıyoruz.

altinkaya08
Orası ayrı konu kimse iyi oynadık demiyor.Ama bi maçta da hakemlerin etkisi olmasın adam gibi bi maç yönetsinler de öyle kaybedelim.

MAÇIN YILDIZI : HÜSEYİN GÖÇEK
Pozisyonu ve hakemin taktirini tarışırsın ama aslını söylemek gerekirse Mustafanın yaptığı pozisyon penaltı aslında Colmanınki değildi.Ayrıca hakeminde penaltıyı tekrarlaması doğru bir karardı.Penaltıyı atarken antalyalı oyuncu içeriye erken girseydi penaltı tekrarlanmazdı.Bizim oyuncu içeriye erken girdiği için tekrarlandı.ilk penaltı gol olsaydı tekrarlanmazdı. Bu kuraldır.

My
04.02.2012, 18:21
Kaç gün yattı kardeşim. Haberim yok söylede hep birlikte öğrenelim :) Bu transfer mevzuları çok karışık. Ben hala kimin transferi kimin istediği anlamış değilim.

Cem
teker teker futbolculara sallamayin bence..
senol hocanin kapasitesi bu arkadas.adam ne transfer yapabiliyor ne elindekileri
kullanabiliyor.
bu mac icin degil her zaman ayni adam.
yaptigi degisiklikler desen hep ayni zaten..
yumurta kapiya dayanmadan oyuna mudahele ettigini gormedim.
herseyi gectim boylesine onemli bir macta takim boylesine rezil oynuyorsa
bunun tek sorumlusu senol gunes'dir.
hikaye anlatmayin..atilan korner sayilarina ve girilen pozisyonlara bakin.
bu takimin basinda ziya dogan olsa ve bu futbolu oynatsa ne anasi kalirdi ne baska birseyi..
hepimiz dumduz giderdik.
bu sezon oynadigimiz maclarin yuzde doksani boyle..
bu sezon tolga formda olmasaydi puan cetvelinde cok daha diplerde olurduk.
kendinizi kandirmayin..
bu hocayla bu kadar..
ne zaman ki gecen seneki kadroyu bir daha yakalariz iste o zaman
senol hoca tekrar basarili olur..

Şenol GÜNEŞ'i Şampiyonlar ligi maçları kurtardı. Takım yorgun o yüzden böyle oynadık bahanesi peş peşe puan kaybettiğimiz 4-5 maç sürdü.

Tahir61
yenildiğimizde takıma hocaya kustuğunuz kinin öfkenin yarısını emeklerimizi çalanlara şikecilere hakemlere kussaydınız bugün o fahişe çocuğu o penaltıyı çalamazdı yediğimiz goldeki faulü görürdü takım dik oynasın siz de dik durun

ylmzince
burak yılmaz yapılaceğinin maksimumunu yaptı ne yanına gelen yardımcı vardı nede top alabildi..olur o kadar ama orta saha oyuncularımız hücuma yardımı koskoca bir 0

inadina61_08
04.02.2012, 18:22
kaybederiz sinirler yatışır önümüzdeki maçlara bakarız ama bu haftaya kadar tekrarlanan penaltı yok,
Kendi takımından biri ceza sahasına girdimi o penaltı gol olsada olmasada tekrarlanır doğrumu???
O zaman geçen gs nin penaltısı niye tekrarlanmadı... yada diğerleri...Şenol hocaya yada oyunculara zaten çok sallayan var, zaten ligin en kötü oynayan takımıyız diğerleri çok iyi oynuyor o yüzden yenilgiyi hakettik; geçin bu işleri lütfen...

zaferyıldız
Bu yıl toplam 2 lig maçı seyrettim biri bu maç oldu..takım böyle oynuyorsa hiç izlemeye gerek yok..

çok fenaydık oyle böyle değil ,kazanmak için hiç bişey yapmadık

2. yarı diri çıkarız diye beklerken antalya top göstermedi bize

eğer takımımız bu kadar asılıyorsa lige !,bizim de üzülmemiz anlamsız olur!

TS-FAN
Bu penaltı..
Çaldığındaki yüz ifadesi" kendimden eminim" diyor ama hey gidi hey..Biz biliyoruz o penaltıyı,o komik penaltıyı niye çaldığını..
Son yılların en komik penaltısı.

OzcanHan61
Colman'ın yerine adam bakmak lazım sezon sonu takımı hücuma taşıyacak..

aman aman bunlar simdi gidip adrian gibi bir oyuncu daha alip gelirler polonyadan colmanin yerinde oynatmak icin...

Erdinç Dilek
ilk tekrar kesinlikle doğru topa vurmadan ceza sahasına giremezsin, peki ikinci tekrarda kırmızı daire içindeki antalyalı futbolcu topa vurulmadan önce nerde duruyor? ceza sahası içinde. bu niye tekrar edilmedi, gol oldu diye mi sorası geliyor insanın...
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/421755_10150568070739014_650504013_8840279_6302722 85_n.jpg

serdaracıl
04.02.2012, 18:23
Bu yabancılarla olmaz

-Samet
Pozisyonu ve hakemin taktirini tarışırsın ama aslını söylemek gerekirse Mustafanın yaptığı pozisyon penaltı aslında Colmanınki değildi.Ayrıca hakeminde penaltıyı tekrarlaması doğru bir karardı.Penaltıyı atarken antalyalı oyuncu içeriye erken girseydi penaltı tekrarlanmazdı.Bizim oyuncu içeriye erken girdiği için tekrarlandı.ilk penaltı gol olsaydı tekrarlanmazdı. Bu kuraldır.

Bu kuraldır da Türkiye'de bu kuralı neden sadece bize uyguluyorlar . Kurallar Trabzonspor için mi ?

Fatih ÇOLAK
Bir ara oyuncular topa bile basamadı arkadaş, her şeye faul çalınır mı?

Tamam, rezil oynadık ama bu rezil futbolla bile puan alabilirdik ama hakem sayesinde öyle bir şansımızda kalmadı!!!

chener
takım ve şenol hoca için şu denebilir;eğer antalya gibi düz futbolcu,düz teknik adam ve düz taktik karşısında futbolumuzla,mücadelemizle,taktiğimizle bu kadar silik kaldıysak sorun biz taraftarlarda demekki.gözümüzün önündeki büyüteci kaldırmak lazım demekki

Sami Kuk
Celustka sakatmı?

Şenol hoca nasıl bir fantazi peşinde.Tamam kötü oynasa hak vercez birden bu adam neden kesildi?

Burak ta bencil pas vermezmi bu adam.Pas vermedi diye CL elendik :S Tamam 25 gol attın ama hep bana hep bana olmazki.

Emre GÜRDAL
bu maçta kural hatası olmuştur....penaltıyı bir daha attırması lazım çünkü 2. penltıda oyuncular gene ceza sahasın agirdiler...

bordo08
Doğru dürüst pozisyonumuz bile yok son dakikalardaki baskıyı saymazsak..

Puan alsaydık bazı gerçeklerin üzeri örtülecekti kendilerine gelmeleri için belkide iyi oldu bu sonuç..

Ş.ligi formatına dönmeliyiz orta sahada üstünlük sağlarsak bir şekilde golü buluruz..

En dandik takım bile bizim orta sahamızı elini kolunu sallayarak geçiyor..

TS-FAN
04.02.2012, 18:24
2. yarı diri çıkarız diye beklerken antalya top göstermedi bize

eğer takımımız bu kadar asılıyorsa lige !,bizim de üzülmemiz anlamsız olur!

Katılmamak elde değil.

winner
Yer T.T arena

hakem: Kuddusi Müftüoğlu

gs 3-samsun 1

gs'nin 3.golü selçuk penaltıdan.

melo neredeyse selçuk ile aynı anda topa vuracak kadar içeri girmiş.

ama istanbul'da penaltı tekrar edilmez istanbul takımı aleyhine.

yüzlerce örnek çıkar arasak...

http://www.youtube.com/watch?v=ncJoGWiZZFs

SEDAT
* Takım kötü eyvallah, ama bu Colman'ın bir karın ağrısı var resmen geziyor sahada...

Cem
Hakeme suç bulmayın abi bu takım bugün mal gibi oynadı. Colman'ınki penaltı değildi ama Mustafa'nın yaptığı penaltıydı. Penaltı 3-4 dakika geç gelmiş oldu.

Erdinç Dilek
04.02.2012, 18:25
colmanın yüklendiği gibi mehmet te ilk golde serkana yüklendi koluyla biri devam ve gol diğeri penaltı ve gol aferin aferin. hakemler bizim maçlarda rahat beyler onları iğneleyen yok iğnesini batıranlara itaat ediyorlar, bizim güneşte iğnesini göstersin yavaş yavaş bence

Samet Türkmen
Celustka sakatmı?

Şenol hoca nasıl bir fantazi peşinde.Tamam kötü oynasa hak vercez birden bu adam neden kesildi?

Burak ta bencil pas vermezmi bu adam.Pas vermedi diye CL elendik :S Tamam 25 gol attın ama hep bana hep bana olmazki.

Sanırım küstüreceği yeni oyuncuyu seçmiş Şenol hoca ; Celutska.

tturan
kaybederiz sinirler yatışır önümüzdeki maçlara bakarız ama bu haftaya kadar tekrarlanan penaltı yok,
Kendi takımından biri ceza sahasına girdimi o penaltı gol olsada olmasada tekrarlanır doğrumu???
O zaman geçen gs nin penaltısı niye tekrarlanmadı... yada diğerleri...Şenol hocaya yada oyunculara zaten çok sallayan var, zaten ligin en kötü oynayan takımıyız diğerleri çok iyi oynuyor o yüzden yenilgiyi hakettik; geçin bu işleri lütfen...

1)Hayır kendi takımından biri ceza sahasına girerse, gol olursa tekrarlanır olmazsa tekrarlanmaz.
2)Rakip oyuncu girerse gol olursa tekrarlanmaz, gol olmazsa(bugün olduğu gibi) tekrarlanır.

Alper Calik
Tamam yenilenim de, adam gibi yenin de yenilelim.

Olmayan pozisyona "özel" penaltı çal. Gol olana kadar atış tekrarlanan penaltı !

Tüm faulleri tümünü aleyhimize ver.

Tüm avantajları aleyhimize, rakibinkileri lehine ver.

Oyuncularımıza kart göstermek için, hatta Burak ı atabilmek için uğraş dur.

Trabzonspor u yendir.

Pis hüseyin göcek, Allah cezanı versin senin. Bırak da yenileceksek adabımızla yenilelim.
---
Tolga ve biraz Mustafa dışındakiler 0 bu maçta. Rezalet.

Şenol hocam, tek oynayan ALAN ı al sen, yerine mezardan çıkan Adrian ı koy. Tebrikler.

Oyuncularımıza sitem ediyorum.

Hepiniz neredeyse şampiyonluk maçı kadar önemli, dönüm maçında, HİÇBİRŞEY YAPMADINIZ.

Ayıptır. Bari mücadele edip yenilseydiniz.

Ayıptır bize.

Uğur Kalyoncu
04.02.2012, 18:26
Şenol güneş koskoca trabzonsporu sadece ve sadece buraka mahkum etmekle en büyük hatayı yaptı..Sadece burak mı kötüydü hayır mustafa dışında takım olarak kötüydük ama en kötüsü buraktı..bir topçu her zaman gol atmak zorunda değil ama bencillik ve lauballilik yapmaya değil 25 50 gol atsa da hakkı yok.

Senin elinde türkiyenin en iyi sağ kanat oyuncusu var gidiyosun Halili sağ tarafta oynatıp saçma sapan işler yapıyosun ve her maçta orta sahayı rakibe veriyosun..3 gün önce ağır sahada oynamışsın bu maça adrian ve volkan ile dinlenmiş adamlar ile başlasana yok görende illa kazanan takım bozulmaz diye bir kaide var sanacak..volkan tamam kötü oynayabilir ama sağ kanadın topçusu ve kalitesinden kimsenin şüphesi yok biraz ısrar etsene..

Şenol güneşin hocalığını beğenmiyorum,topçudan ve öğretmen olmasına rağmen de insan psikolojisinden de anladığını düşünmüyorum.(Yeni transfer olan futbolcular hiçbir kulupte bu kadar küstürülmez arkadaş).Oyuncu seçiminde ve oyuncu değişikliğinde ki hataları geçtim Trabzonspor kulup tarihinin en değerli hocalarından insanlarından biri olmasına rağmen hala benim yedek kulubümde 2 kaleci oturtup bir tane genç topçu kazandıracak cesaretten aciz olmasını kabullenemiyorum..Ama bir gerçekte var ki her zaman onunla başarılı olduk ve insanlığını da seviyorum,onun için herşeye rağmen hep destek tam destek..

Samet Türkmen
04.02.2012, 18:26
* Takım kötü eyvallah, ama bu Colman'ın bir karın ağrısı var resmen geziyor sahada...

Guguvak topluyor abi. Buldu güzel çayırı oh.