PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 24. Hafta | Trabzonspor - Bursaspor: 2-1 Gelenek Bozulmadı.

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

sedatalis82
02.02.2012, 09:26
şu karabük yenilgisi için gel de kafayı duvara vurma. o maçı da kazanmış olsak ne güzel olacaktı. bursa'yı yenmemiz çok önemliydi. çünkü adamlar gs'nin forsunu söndürdüler biz de onların havasını söndürdük. Allah'ın izni ile antalya deplasmanını da kazasız belasız galibiyetle atlatabilirsek önümüz iyice açılır. hadi samsun sıra sende. al şu feneri tozunu.

fener istediği kadar kazansın düşecek
bizim rakip bjk ve gs
bjk bir şekilde yetişiriz ama gs puan kaybetmeli
kazandıkça fark kapanacaktır
takım olcanla ivme yakaladı
daha kaybetmeyeceğiz inşallah

Taner Gündoğdu
02.02.2012, 09:30
yediğimiz gol 1-0 önde olan takımın yiyeceği bir gol değil. çok basit hatalardan gol yedik. girey ve aykutun müdahale ettiği oyuncuya sağ kanatı boşaltarak serkanın gelmesi amatörce bir hatadır. ve böyle hatalar kalenizde gole dönüşür!

yine çok pozisyon kaçırdık ve az daha bu bize çok pahalıya patlayacaktı. Burak'a yapılan eleştiri yada ıslıkların dozu 90+4 de turgay golü atsa çok çok daha fazla olurdu. haketti mi haketmedi mi tartışılır ama bu havada iyi oynamadığın bir maçta bursa gibi dişli bir takıma karşı 4-1 pozisyonda yakalayıp gol atamamak çok ayıp oldu. Burak hala bizim Burak'ımız ve 1 yanlış 25 doğruyu götürmez :)

Taner Gündoğdu
02.02.2012, 09:32
Tolga'nın son dakikada kurtardığı pozisyon öncesi ofsayt var ...

malesef yok çünkü ofsayt kamerasından gösterdiler. top ayaktan çıktığında yok. o sırada topa bir ayak darbesi var o anda ofsayt gibi ama topa dokunan giray olduğu için ofsayt yok :)

Travelair
02.02.2012, 09:33
Futbol bilginize saygım büyük. Ama Her pozisyonda topu şişirmediler. Özellikle Mustafa pas atarak çıkmaya çalıştı.

Son on dakika dediğinize katılıyorum...

Sağolun yalnız top şişirmekten çok mesela hava topuna çıkıyor kafayla yolluyor ileri. Oyuncusunu görüp oraya doğru atsa olacak ama olmuyor. Ya da bizden 3 kişi arasından rakibin oraya atıyor. Bunu anlamakta güçlük çekiyorum. Bu panik bize yaramıyor

Gurpas
02.02.2012, 09:43
arkadaşlar kim ne derse desin Burak ın dün akşam yaptıkları Trabzonspor a ihanet gibiydi. Turgay o golü atsa ve maç berabere bitse bunun tek sorumlusu Burak Yılmaz olacaktı. Trabzonspor'un maç kazanması benim için daha önemlidir Burak'ın gol kralı olmasından.
Burak şunu unutmamalı Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Burak değildir, ama Burak'ı Burak yapan Trabzonspordur.

Serdar Dilekoğlu
02.02.2012, 09:48
arkadaşlar kim ne derse desin Burak ın dün akşam yaptıkları Trabzonspor a ihanet gibiydi. Turgay o golü atsa ve maç berabere bitse bunun tek sorumlusu Burak Yılmaz olacaktı. Trabzonspor'un maç kazanması benim için daha önemlidir Burak'ın gol kralı olmasından.
Burak şunu unutmamalı Trabzonspor'u Trabzonspor yapan Burak değildir, ama Burak'ı Burak yapan Trabzonspordur.

Şunları ben yazdım ama Burak a o kadar sevgi beslemiş ki taraftarımız inanılmaz derecede.

Eğer bu maç berabere bitseydi ilk onlar sövecekti Burak a bunu da çok iyi biliyorum.

Gol rekoru sıkıntısı aldı üzerine sağolsun medya sayesinde ve bu durum hem kendisini hemde bizi sıkıntıya sokacak düşüncesindeyim

ozturk
02.02.2012, 09:50
Burak tan rekor falan gelmez.
En iyi ihtimalle 30 golü geçer.
Bence kızmaya gerek yok.Burak ı erkenden havaya soktuğumuz için kendimize kızmalıyız.

Volkan
02.02.2012, 09:51
öyle böyle güzel galibiyet aldık bide gs puan kaybetti işimize geldi

Emre Emiroğlu
02.02.2012, 10:03
Adam 21 maçta 25 gol atmış. Erken havaya soktuk öyle mi ? Bu forumun sorunu eleştiri yapanlara kızılması değil , eleştiride bulunanların eleştirinin ne olduğunu bilmemesi.

Çok merak ediyorum 25 metre depar atıp ofsaytta olduğunu anlayamayan adrian a mı pas atacaktı burak ?

Atınca güzel , kaçırınca bencil.

Dünyanın en bencil futbolcuları messi ve ronaldo.. Eleştri yok ? Neden ? Çünkü sonu golle yada asistle sonuçlanıyor değil mi ?

E hani burak sayısal olarak ronaldoyu geçmişti ? Kim eleştriyor bu adamları bencil diye ?

Neden bomboşken kaleciyi geçmedi demek bir eleştridir ? Üstelik yapıcıdır da ,

Fakat bu herif bencil , bundan rekor mekorda gelmez ibaresini kesinlikle eleştiri olarak görmüyorum.

kadirgazioglu
02.02.2012, 10:03
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2012/02/01/fft11_mf1626093.Jpeg

hüseyin1975
02.02.2012, 10:08
yediğimiz gol 1-0 önde olan takımın yiyeceği bir gol değil. çok basit hatalardan gol yedik. girey ve aykutun müdahale ettiği oyuncuya sağ kanatı boşaltarak serkanın gelmesi amatörce bir hatadır. ve böyle hatalar kalenizde gole dönüşür!

yine çok pozisyon kaçırdık ve az daha bu bize çok pahalıya patlayacaktı. Burak'a yapılan eleştiri yada ıslıkların dozu 90+4 de turgay golü atsa çok çok daha fazla olurdu. haketti mi haketmedi mi tartışılır ama bu havada iyi oynamadığın bir maçta bursa gibi dişli bir takıma karşı 4-1 pozisyonda yakalayıp gol atamamak çok ayıp oldu. Burak hala bizim Burak'ımız ve 1 yanlış 25 doğruyu götürmez :)

Serkan daha öncede bunu yapmisdi.
Hangi macdi simdi hatirlayamadim ama TRT 3de Hikmet Hoca Pozisyonu analiz etmis ve Serkani elestirmisdi. Daha dikkatli olmasi gerekir ve umarim PSV Maclarinda böyle olmaz.

Genel olarak Takimimiz cok iyiydi!
Bu sahada yenmek ve sakatlik yasamamak önemliydi. Ayrica duran topdan Gol atmak cok önemliydi cünkü büyük maclarda bu sart!

Emre Bekar
02.02.2012, 10:09
önümüzdeki 2 maçıda kazanırsak iyice potaya girmiş oluruz.

bASTURk
02.02.2012, 10:17
Bizden daha kötü yabancı transferi yapan Bursa varmış onu gördüm.Oyundan çıkan Pinto neydi öyle ya.
Tagoe,N'diaye,Bangura,Swensson...Geçen sene Insua vardı bir de...

Bu kadar kötü adamları nasıl toplayıp bir araya getirmiştler hayret.Bizim yönetimin izindeler.

newrocki
02.02.2012, 10:25
burak her ne kadar 21 maçta 25 gol atmış olsa da bencilliğinden sıyrıldığı ve birebir pozisyonlarda kaleci geçmek de dahil meziyetlerini geliştirdiği zaman daha büyük futbolcu olacaktır. ayrıca trabzonsporun oyun sisteminin burak'ın üzerine kurulduğunu ve her topu alanın burak a topu atmak için yırtındığını düşünürsek 25 gol abartıldığı kadar da şaşırtıcı bir sonuç değil. ha kötü bir forvet mi? asla değil, ama daha iyi olabilir.

bir arkadaş da messi ile ronaldo da bencil demiş, ronaldo tamam bencil de messi attığı gol kadar asist de yapan bir oyuncu.demek büyük futbolcu sadece gol atan futbolcu demek değilmiş...

zorroid
02.02.2012, 10:34
Burda yazılanları okuyunca o şikayet ettiğiniz yerel basınınız evliya gibi kalıyor..

SARGONALI61
02.02.2012, 10:34
zaten öledir buffonun bir ropartajını hatırlıyorum pozisyon esnasında kaleyi ortalıdımı penaltı noktasına bakıp anlıyordum demişti

Bende eskiden kaleciydim. Sahalar toprak olduğundan kalenin ortasından penaltı noktasına doğru kramponlarımızla çizci çizerdik, o çizgi bize, pozisyon esnasında olduğumuz yeri belli ederdi.Ama şimdi sahalar çim çizme şansı yok. Hey gidi günler.

bilgehan83
02.02.2012, 10:39
Çok yakışıklı bir galibiyet oldu,
hem ilk 4 ü perçinledik,hem puan farkını azalttık,hem Bursa'ya büyük kim yeniden hatırlattık vs:)

Çoğu renktaşımın da belirttiği gibi,
bu kar da soğukta takımını yalnız bırakmayan,tek yürek olan taraftarımıza sonsuz sevgi ve minnetlerimi yolluyorum,FIRTINA SİZİNLE VAR,İYİ Kİ VARSINIZ SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

bursa bu ligte en sevdiğim en çok değer verdiğim ve ligin bizden sonraki diğer omurgalı takımı..o yüzden her daim saygıyla hatırlayacağım bir spor kulübü olacaktır.geçen yıl . yarı fenerden puan koparabilen tek takım..hatta oyuncusu şikeye karışmasına rağmen. o yüzden bursa bizim de gereken saygıyı duymamız lazım..

güneyli
02.02.2012, 10:56
İstanbul uşağı olmayan güçlü anadolu takımlarına ihtiyaç var...Bursa da bunlardan biri..

SADECETRABZON61
02.02.2012, 10:59
Habire Bursaya Küfürler neden ediyorsunuz iyice antipati kazanmak içinmi? karşıyakaya ankaragücüne bağırmalar tribünlerin naptğını anlamak mesele kepaze olduk yani.Siz sanırım sadece bu forumdan ibaretsiniz tribundergi vs başka yerlerde ankaragüclülerin bizlere şikeci dedikleri ne tartşmalar olduda kimsenin umurunda değil trabzonlu gencler denen grup iyise Ankaragüclülerle arası tamamdır bumudur yani..

Son zamanlarda giderek antipati topluyoruz.İnş artık bu Taraftar grubu yerine başka bir taraftar grubu yada grupları oluşum içinde olur gelecek sene.

Jester
02.02.2012, 11:01
Burak'ın dün akşamki performansı hafta içinde oluşturulan rekor baskısının sonucudur.
Rekor muhabbeti bir an önce unutulmalı, unutturulmalıdır.
Burak'ın iki senedir başarısının arkasında fizik güç olduğu kadar rahatlık ve kendine güven var.
Burak iyi bir golcü değil, o artık bir "winner".
Dün akşam kafaca rahat değildi, net.
Hiçbir golcü her maçta bir an önce gol atma stresine dayanamaz.
Tribünlere yaptığı işaret de hem oyuna ne kadar konsantre olduğunu hem de tribünleri ne kadar önemsediğini gösterir.
Burak'ın iki senede gösterdiği mental gelişim inanılmaz ama hala bir Avrupalı değil Türk gibi düşünüyor.
Yapmamız gereken onu alkışlamak, yüreklendirmek ve atacağı gollerin keyfini çıkarmak.
Gerisi bizim işimiz değil.

Kamil Çakmak
02.02.2012, 11:04
Dünkü hava şartlarına rağmen sahada iyi mücadele ettik. Taraftar zaten en büyük teşekkürü hak ettti. Bu aşamada Bursa gibi takımdan alınan 3 puan her şeye rağmen iyi oldu.

Zirve mücadelemiz devam ediyor. Lakin önümüzde derbi maçları başlayacak. Kaderimizi o maçlar belirleyecek.

Bunun yanında avrupa maçlarınında başlayacak olması, ilk yarıda oldugu kimi sıkışık maç trafiğinde bizi olumsuz etkilemez inşallah.

Her futbolcu her hafta gol atacak değil. Burak ın dün akşam şansızlığı üzerindeydi. Ağır eleşitirilere karşıyım. Hemde bu Burak olursa...

Nihat Güneş
02.02.2012, 11:08
Bu taraftarın Mustafayı beğenmesi için illa doğum kağıdında Arjantin mi yazması gerekiyor, hani saçları lüle lüle ha bir de saç bandı filan olsa , Colman gibi saçlarını rüzgarda ahenkle dans ettirse varya adamı Nesta ilan ederdiniz..Hey gözünü sevdiğimin imajı :)

Bana göre maçın en iyisi MUSTAFA YUMLU dur !!! Yıldızı veya adamı demiyorum dikkat :)

metehan
02.02.2012, 11:10
Maçın ilk 10 dakikasında, topun bizim ceza sahasına hiç girmediğini farkeden oldu mu?

TheCrow
02.02.2012, 11:11
Bizden daha kötü yabancı transferi yapan Bursa varmış onu gördüm.Oyundan çıkan Pinto neydi öyle ya.
Tagoe,N'diaye,Bangura,Swensson...Geçen sene Insua vardı bir de...

Bu kadar kötü adamları nasıl toplayıp bir araya getirmiştler hayret.Bizim yönetimin izindeler.

Celutska, Cech, Song, Alanzinho, Colman, Zokora, Teofilo, Sapara, Vittek... Yukarıda saydığın isimlerle kıyas kabul etmez. Adrian,Glowacki, Pawel, Piotr da yukardakilerden daha iyidir.

SADECETRABZON61
02.02.2012, 11:12
Mustafa Yumlu Uzn yıllar trabzonda oynucak biri Trabzonlulara bu şekil davranmalayım ona sahip cıkmalıyız.

Dünkü maç kriter olamaz saha zemini zaten bozuktu Burak biraz kendi atma derdinde olmasa rahat koparırdk maçı ama bencillik yaptı.Bu sene çok yararı oldu geçen senede aksini kimse idddaa edemez ama attğı golden çok kaçırdıkları var :)

TSelif
02.02.2012, 11:16
Ben hala üşüyorum :)
2-1 ve 3 puan herşeyi unuttum :)

Emre Emiroğlu
02.02.2012, 11:19
burak her ne kadar 21 maçta 25 gol atmış olsa da bencilliğinden sıyrıldığı ve birebir pozisyonlarda kaleci geçmek de dahil meziyetlerini geliştirdiği zaman daha büyük futbolcu olacaktır. ayrıca trabzonsporun oyun sisteminin burak'ın üzerine kurulduğunu ve her topu alanın burak a topu atmak için yırtındığını düşünürsek 25 gol abartıldığı kadar da şaşırtıcı bir sonuç değil. ha kötü bir forvet mi? asla değil, ama daha iyi olabilir.

bir arkadaş da messi ile ronaldo da bencil demiş, ronaldo tamam bencil de messi attığı gol kadar asist de yapan bir oyuncu.demek büyük futbolcu sadece gol atan futbolcu demek değilmiş...

Hocam ben zaten burak için büyük futbolcu yada büyük golcü demedim. Öyle veya böyle gol sayıları messi ve ronaldoyla aynı düzeyde olan bir adamın bir o kadar da asist yapmasını bekliyoruz. Madem oyun sistemini bir adama yıkmakla oluyor bu işler her yıl bir forvet seçip tüm oyunu ona oynayalım. Bu yorum bence burak için acımasız olur. Takımın geri kalanındaki futbolcularımızın şut tekniği ve isabet oranlarındaki becerileri (!) ortadayken tabikide burağa dayalı oynamak en mantıklısı. Çünkü şuanda türkiye de en yüksek isabet oranı burak yılmazda.

Yine söylüyorumm. Dün burağa kızılacak veya eleştirilecek tek unsur kaleciyi geçmeyişidir. 25 metre boyunca ofsaytta olan adriana pas vermemesi yada henrinin rezil pasını gol yapamaması değil.

Nihat Güneş
02.02.2012, 11:20
Burak'ın pozisyonunda Adrian ve Henrique ofsaytta olmasaydı Burak pas verirmiydi ? :)

Bence hayır :) Çünkü eğer Burak vuruş yapmaya konsantre olmuşsa çevresindeki kimseyi görmüyor, görmüyor derken gerçekten görmüyor. Pozisyonları izleyin ne demek istediğimi anlarsınız :)

bASTURk
02.02.2012, 11:20
Celutska, Cech, Song, Alanzinho, Colman, Zokora, Teofilo, Sapara, Vittek... Yukarıda saydığın isimlerle kıyas kabul etmez. Adrian,Glowacki, Pawel, Piotr da yukardakilerden daha iyidir.
Hangisi hangisinden iyi kötü tartılışır ama yabancılardan neredeyse hiç faydalanamıyoruz.Al birini vur ötekine.

Cech ve Celustka'ya toplamda 2 milyon Euro ya verdik ya vermedik ama son 5 senede en iyi iki yabancı transferimiz.Biraz da Colman.O da canı ne zaman futbol oynamak isterse...
Bursa'nın şampiyon olduktan sonra kaleci Carson'ı çıkarırsak bir tane bile tutan yabancısı yok.Yerliler de biraz dağılnca sonuç böyle oluyor.

Bizim Burak'ımız var 4.yüz,o da olmasa Bursa'nın da gerisine düşebilirdik.

Kara Mert61
02.02.2012, 11:23
Burak çok ayıp etti.' pozisyonda da bencillik yaptı ve az daha 3 puandan oluyorduk.Ben Burak'ın gol kaçırmasına bişe demem.Gol kaçar ama pas atmamak da ne demek? Kendini takımdan üstün görmeyeceksin.Şenol Hoca'nın Burak'la konuşması lazım.Ayrıca son maçlarda pek mücadele de etmiyor.Yanındaki topa bakıyor.Müdahele etmekten aciz.

Berkay Yılmaz
02.02.2012, 11:24
http://www.youtube.com/watch?v=cFiJ4QnW6Qk&context=C3e797e7ADOEgsToPDskK5KOHS9655cVyt9fIV2pf0 Buyrun renktaşlar maçın özeti.

metehan
02.02.2012, 11:24
...
Bursa'nın şampiyon olduktan sonra kaleci Carson'ı çıkarırsak bir tane bile tutan yabancısı yok.Yerliler de biraz dağılnca sonuç böyle oluyor.

Bursa'nın getirdiği en iyi yabancı Miller idi ama o da bırakıp gitti.

61_Hasan_69
02.02.2012, 11:26
maçın 90 dakikasını nereden izleyebilirim ?

TheCrow
02.02.2012, 11:28
Hangisi hangisinden iyi kötü tartılışır ama yabancılardan neredeyse hiç faydalanamıyoruz.Al birini vur ötekine.

Cech ve Celustka'ya toplamda 2 milyon Euro ya verdik ya vermedik ama son 5 senede en iyi iki yabancı transferimiz.Biraz da Colman.O da canı ne zaman futbol oynamak isterse...

Bizim Burak'ımız var 4.yüz,o da olmasa Bursa'nın da gerisine düşebilirdik.

O Ertuğrul'un iş bilmezliği, adam bjknın başında iken bile diatta miatta saçma sapan adamlarla doldurmuştu takımı. Buna bakarak biim yönetime yabancı transferinde sallamak mantıklı değil. Yönetimimiz transfer konusunda tarihteki en başarılı yönetimlerden biridir. Bir iki tane hataları olmuştur mutlaka, ama Egemen, Selçuk, Gökhan Ünal, Olcan, Volkan gibi yerli transferlerini kaç yıldır yapamadığımızı da bir düşünün.

Mustafa Umut
02.02.2012, 11:33
Burak 2-3 gol kaçırdı diye çok eleştiriliyor hatta bazıları tarafından 'küfürü hak ettin' bile deniliyor, peki soruyorum size; sizin gözünüzde çok kıymetli olan diğer takımların yabancı(!) forvetleri gibi 10 gol atsaydı ne yapardınız acaba Burak'ı..

Tekke
02.02.2012, 11:41
Burak Yılmaz: Bu maçta yaptığı BÜYÜK hata, pahalıya mal olmadı ama sanırım o aklına başına alacaktır, iyi oldu.

Mustafa: Oyunu inanılmaz okuyor, topu oyuna sokan en iyi defansımız.

Giray: Oynaya oynaya futbolu öğrendi, Liverpool maçındaki hatasını unutamıyorum, ama benim için dün gece unutulmazlara yazdırdı kendini, her maç en az 2 kornerde kafa vuruyordu, ama dağa taşa, kendini geliştirse, TR de kimse Lugano vb konuşmaz.

Tolga: ADAMIN HASI , HAMMADDESİ:)

Olcan: Yeni aşkım, Vedersonun 5 metre gerisinden 15 metrede adama 2 metre fark attı, 90 dakika savaşıyor, Tuncay Şanlıyı hatırlatıyor bana, Olcan bu takımda kaldığı sürece önündeki HERKES 20 gol atar.

Halil: Sen ne klas adamsın arkadaş, en kötü maçında bile top sana gelince oyun duruyor-rahatlıyor-açılıyor !

Henrique: Patlamanı hala bekliyorum, takımın en kalitelilerindensin, taş gibisin, çalış gözünü seveyim.

Cech: Bir var, adam belli Portolu dedirtiyor, bir yok bu nasıl hata dedirtiyor, hala zamana ihtiyacı var.

Serkan: Kar-kış-yaz farketmiyor, hep savaşıyor-koşuyor, hakikaten formanın hakkını veriyor.

Aykut: Çok çalışman lazım çoooooooooooooooooooook. Karda , halı sahada bile HAVADAN PAS VERİLMEZ, SERSERİ, KAFANI KULLANSAN HEPİMİZ SELÇUĞU UNUTURUZ.

Diğerlerini yazmaya gerek yok maalesef :(

ozturk
02.02.2012, 11:43
Olcan antepte de mi böyleydi yoksa bizim forma mı oynatıyor?

hamdi_61
02.02.2012, 11:44
6+2 yabancı kuralını biri bana anlatabilir mi ? ben mi yanlış yorumluyorum ?

sahada 6 yabancı olmasa da yedekte 2 tane olmak zorunda değil mi ?

Furkan S.
02.02.2012, 11:45
maçın 90 dakikasını nereden izleyebilirim ?

http://www.facebook.com/TrabzonsporMaclari?ref=ts&sk=wall burda verilir herhalde

exelans_25
02.02.2012, 11:47
Beytullah SÜAT
beytullahsuat@olaygazetesi.com.tr
Rakip Trabzon yer Avni Aker SKOR EL CLASİCO: 2-1

puhahaha adamlar kabullenmiş yıllardır:D:D

TheCrow
02.02.2012, 11:49

Öyle saçma kural mı olur yahu :D İstersen hiç yabancı transferi yapmazsın, bu işin mecburiyeti olur mu hiç?..

Ertan 51
02.02.2012, 11:50
bursa bu ligte en sevdiğim en çok değer verdiğim ve ligin bizden sonraki diğer omurgalı takımı..o yüzden her daim saygıyla hatırlayacağım bir spor kulübü olacaktır.geçen yıl . yarı fenerden puan koparabilen tek takım..hatta oyuncusu şikeye karışmasına rağmen. o yüzden bursa bizim de gereken saygıyı duymamız lazım..
Katılıyorum Bilgehan,
senin yazığının nerdeyse aynını face de bizim bordomavi.net fotoğraflarından birine yazdım sabahleyin, istanbul takımlarının kucağından kalmayan Anadolu kulüplerini gördükten sonra Bursaspor a saygı duymamak elde değil,benim söylediğim tek tük zıplayan cahillere idi.

hamdi_61
02.02.2012, 11:51
Öyle saçma kural mı olur yahu :D İstersen hiç yabancı transferi yapmazsın, bu işin mecburiyeti olur mu hiç?..

Bende soruyorum işte 6+2 kuralındaki 2 sabit olmak zorunda değil mi ?

bASTURk
02.02.2012, 11:51
O Ertuğrul'un iş bilmezliği, adam bjknın başında iken bile diatta miatta saçma sapan adamlarla doldurmuştu takımı. Buna bakarak biim yönetime yabancı transferinde sallamak mantıklı değil. Yönetimimiz transfer konusunda tarihteki en başarılı yönetimlerden biridir. Bir iki tane hataları olmuştur mutlaka, ama Egemen, Selçuk, Gökhan Ünal, Olcan, Volkan gibi yerli transferlerini kaç yıldır yapamadığımızı da bir düşünün.
Egemen,Selçuk bize geldiklerinde hiçbir şey değildiler.Bizde yetiştiler ve bu oyunculara çok büyük sabırla yatırım yapıldı.Ülkenin en iyi yerli oyuncuları haline geldikten sonra da bedelsiz olarak rakiplere kaptırdık.Muazzam bir yönetim beceriksizliği var burada.Sırada da Onur var görünen...
Gökhan Ünal ve Volkan'ı almasına aldık ama gram fayda görmedik.Yabancı transferlerin tamamına yakını fiyasko.Olcan gibi gelir gelmez takıma katkı sağlayan kaç tane adam alabilmişiz?

Hepsini geçtim Adrian ve Henrique faciaları bile yönetimi götürmeye yeterli.

Değişen ekonomik durumlara bakıldığında transfer konusunda bence en kötü yönetim Sadri Şener yönetimi oldu.Bunda Şenol Güneş'in transferdeki yetersizliği de var tabii...

metehan
02.02.2012, 11:53

Maç kadrosunda 8 yabancı olabilir ama aynı anda saha içinde 6 tanesi oyunda olabilir. Bu kurala uyduğun sürece yedekteki oyuncu sayısı ile ilgili bir şart yok.

hamdi_61
02.02.2012, 11:55
Maç kadrosunda 8 yabancı olabilir ama aynı anda saha içinde 6 tanesi oyunda olabilir. Bu kurala uyduğun sürece yedekteki oyuncu sayısı ile ilgili bir şart yok.

Teşekkürler

TheCrow
02.02.2012, 11:57
Egemen,Selçuk bize geldiklerinde hiçbir şey değildiler.Bizde yetiştiler ve bu oyunculara çok büyük sabırla yatırım yapıldı.Ülkenin en iyi yerli oyuncuları haline geldikten sonra da bedelsiz olarak rakiplere kaptırdık.Muazzam bir yönetim beceriksizliği var burada.Sırada da Onur var görünen...
Gökhan Ünal ve Volkan'ı almasına aldık ama gram fayda görmedik.Yabancı transferlerin tamamına yakını fiyasko.Olcan gibi gelir gelmez takıma katkı sağlayan kaç tane adam alabilmişiz?

Değişen ekonomik durumlara bakıldığında transfer konusunda bence en kötü yönetim Sadri Şener yönetimi oldu.Bunda Şenol Güneş'in transferdeki yetersizliği de var tabii...

Hangi yönetim transfer konusunda bunlardan daha iyiydi peki?.. İsim olarak cevap verirsen sevinirim. Aktuğ, Albayrak, Sümer, Yılmaz, Özak?.. Hangisi?

Great White
02.02.2012, 12:15
bi kere baştan kabul edelim bu kadro şampiyon olmaz, o segmentte bir kadro değil

rakiplerimizin de durumları pek iç açıcı olmadığından dolayı belki playoff' a girebilir ama orda da puan dezavantajıyla gene bir sonuç çıkmaz

kısacası bu sezonu böyle geçireceğimiz belli oldu

yönetim maalesef olcan gibi nefis bir transfer yapmış olmasına rağmen sezon başından bu yana vaad ettiği sözlerin hiçbirinde durmadı

şl' den gelen ve transfere ayrılacağı vaad edilen paraların akibeti de cabası

ancak sadri şener' in en büyük şansı kendisinden önceki yönetimlerden daha beter olamayacağı gerçeğidir tabii ki

zaten şu yönetimi her türlü hatasına rağmen cansiperane savunanların tek tutunacak dalı da bu gerçekten ibaret

Hami_41
02.02.2012, 12:17

Hangi takım Olcan gibi bir transfer yapabildi ?
Kalitesinin yanında takıma katılır katılmaz takımı öne taşıyan bir performans ve uyumlu bir oyun sergiledi..?

Tahir61
02.02.2012, 12:20
geçen sene jajayla selçukla egemenle yendiğimiz bursayı bu sene mustafa aykut ve olcanla yendik daha ne.

TheCrow
02.02.2012, 12:23
96'da da takımın başkanı Sadri Şener'di, o zaman da şampiyonluğumuz saha dışında masa başında çalınmıştı. İki kez başkan olup, -normal şartlarda- takımı iki kez şampiyon yapan adamı beğenmeyenlerin hayatlarındaki muhteşem başarılar nedir acaba, çok merak ediyorum.

Bakanay61
02.02.2012, 12:25
96'da da takımın başkanı Sadri Şener'di, o zaman da şampiyonluğumuz saha dışında masa başında çalınmıştı. İki kez başkan olup, -normal şartlarda- takımı iki kez şampiyon yapan adamı beğenmeyenlerin hayatlarındaki muhteşem başarılar nedir acaba, çok merak ediyorum.
96da Sadri Şener değil Faruk Özak başkandı.

Gurpas
02.02.2012, 12:26
Mustafa'yı dün akşam çok beğendim müthiş bir özgüvenle oynuyor, sahada duruşuda güzel göze hitap ediyor, artık Glowacki yedek oturmalı Mustafa, Giray ikilisi zamanla en iyi defans olabilir.

CEMEFKER
02.02.2012, 12:29
1- Bu hava şartları altında maça yüzdesi yüksek pas oyunu ile başladık, şaşırdım. Deplasmandaki İnter maçı gibi oynandı oyun. Bunda Bursa'nın karlı havaya alışamamış olmasından çok bizim çabuk adapte olmamız beni şaşırttı. Bu havada bu kadar olurdu, fazlası zaten kaçtı.
2- Burak'ın üzerine oynanan oyun da adamı stresi sokmuş olması beni korkutmaya başladı ilerisi için. Yok Tekke'nin, yok Tanju'nun rekoruna az kaldı, Yok Ronaldo'yu geçti, Avrupa'da bir numara, yok Arsenal astronomik teklif yapmış..... Burak dün bulduğu kek pozisyonları kaçırma kafa olarak rahat olmadığını gösteriyor. Bir tanesi ağlarla buluşmalıydı. Burak'ın üzerine son zamanlarda medya (ki kasıtlı olduğunu düşünüyorum artık) çok gidiyor. Bırakın adamı kardeşim zaten yapacağını yaptı, bundan sonra yapmasada olur. Son 20 senenin rekorunu kırdı zaten varsın tüm zamanlar başkasına kalsın.
3- Aykut Zoko'yu aratmadığın için.....Aykut ve Sercan'ı çok sık görmek ilk 18'de hatta 11'de artık çok olmamalı. İstim üzerinde olan bu çocukların bu satten sonra kaybedilmemesi artık teknik ekibin hünerine kalmış, yoksa kimseye anlatamazlar...Zoko'nun tecrübesinden yararlanalım, Volkan ve Adrian'ın kimliklerine saygı duyalım, ancak hazır olan kimse de onu oynatalım.

Tahir61
02.02.2012, 12:30
Mustafa'yı dün akşam çok beğendim müthiş bir özgüvenle oynuyor, sahada duruşuda güzel göze hitap ediyor, artık Glowacki yedek oturmalı Mustafa, Giray ikilisi zamanla en iyi defans olabilir.
yerli futbolcular rahat top oynayamıyor iki hata yaptı mı takıntı yapıyor kendini toparlayamıyor bizde daha önce tayfun da ferhat çökmüşde bunlar olmuştu ama mustafa yumlu çok rahat özgüveni iyi pasları iyi keşke yaşı biraz daha geçken bu adamı ortaya çıkarsaydık

TheCrow
02.02.2012, 12:31
96da Sadri Şener değil Faruk Özak başkandı.

Evet haklısın, yanlış hatırlamışım, bir önceki sezon Şener başkandı, kadroyu kuran oydu ama. 94-95 'te bjknın 3 puan gerisinde 2. olmuştuk.

Gurpas
02.02.2012, 12:33
Yönetimi başarısızlıkla suçlayan arkadaşlara şunu sorayım Sadri Şener gelmeden önceki Trabzonspor'u hatırlıyorlarmı sıradan anadolu takımı olduğumuz yıllar.Çok çabuk unutuyoruz, şunuda sorayım o arkadaşlara acaba Trabzonspor için kendileri neler yaptı eleştirmekten başka.

Şunu da sorayım

Her ay Ts Club a gidip lisanslı ürün alıyorlarmı TsCell alıyorlarmı maçlara gidip sonuna kadar takımlarını her koşulda destekliyorlarmı, yanlarında koyun gibi oturanlar varsa onları takımı desteklemeye davet ediyorlarmı?

Cevap umaım koskoca bir hayır değildir. değerli muhalif arkadaşlar.

mkmoglu
02.02.2012, 12:37
bi kere baştan kabul edelim bu kadro şampiyon olmaz, o segmentte bir kadro değil

rakiplerimizin de durumları pek iç açıcı olmadığından dolayı belki playoff' a girebilir ama orda da puan dezavantajıyla gene bir sonuç çıkmaz

yönetim maalesef olcan gibi nefis bir transfer yapmış olmasına rağmen sezon başından bu yana vaad ettiği sözlerin hiçbirinde durmadı

ancak sadri şener' in en büyük şansı kendisinden önceki yönetimlerden daha beter olamayacağı gerçeğidir tabii ki

zaten şu yönetimi her türlü hatasına rağmen cansiperane savunanların tek tutunacak dalı da bu gerçekten ibaret

kesinlikle doğru..hayal kurmayalım.

Vkgz
02.02.2012, 12:37

Abi kuşkusuz bu kadro ligi lider bitiremez bitirir diyenede itibar edilmez
Ama şurada ayrılıyorum senden play offlar'da
Şuan fark 10 liderle mevcut haliyle dursa bile play offlarda 5 , rakibe karşı alınabilecek bir galibiyetle fark 2'ye inecek. Playofflar herşeye gebe.

Ayrıca Sadri ŞENER'i pek sevmesemde transfer işlerinde oldukça iyi bence ki aldığı hiçbir oyuncuyu zararına satmadı.

Great White
02.02.2012, 12:46
Abi kuşkusuz bu kadro ligi lider bitiremez bitirir diyenede itibar edilmez
Ama şurada ayrılıyorum senden play offlar'da
Şuan fark 10 liderle mevcut haliyle dursa bile play offlarda 5 , rakibe karşı alınabilecek bir galibiyetle fark 2'ye inecek. Playofflar herşeye gebe.

Ayrıca Sadri ŞENER'i pek sevmesemde transfer işlerinde oldukça iyi bence ki aldığı hiçbir oyuncuyu zararına satmadı.

işte orada da 3 istanbul takımıyla oynadığımız ikisi iç saha olmak üzere toplamda 3 maçta gol dahi atamadan sıfır çektiğimiz gerçeği devreye giriyor maalesef

yani final maçlarında elini taşın altına sokacak oyuncu sayımız bu sezon son derece fakir

ha, olcan faktörü ne dereceye kadar daha etki eder, bilemem tabii

ama zor, hem de çok

Tekke
02.02.2012, 12:48
Gerçekten Bursaya bu kadar küfretmeye gerek var mıydı?

Bir de gençlerin yaptıkları yorumlar çok komik, bunlar Türkiye gibi leş ve bataklıkta, Trabzon gibi bir delinin her sene şampiyonluğa oynayacağını-oynatılacağını zannediyor.

Geçen sene yaptıklarımızın cezası, elele 3 büyüklerr Selçuk+Egemeni çaldı, Selçuku asıl Azize kandırdı.

Bu sene olacaklar, Burak kesin kopartılacak bizden, Onur vb fireler de bekliyorum :(

Seneye daha iyi oluruz, ama BİZANS OYUNLARI BİTMEZ...

fatihmazlum
02.02.2012, 12:54
burak akıllı olcak bundan sonra bu takım onu burak yılmaz yapmıstır dun son sanıyedekı top gol olsaydı takımına yaptığı ıhanetın o vermedığı pasların vebalını ağır oderdı teknık heyet tarafından uyarılmalı artıslık yapmıcak hele hele trabzon gıbı bı sehırde taraftarı karsına almıcak..yeterınce tolerans gosterılıyor sana zaten..

Koray
02.02.2012, 12:54
Şuan ki puan tablosuyla Plaf Off puan durumları şöyle,

gs: 51/2= 25,5'tan 26
fb: 48/2= 24
bjk: 45/2=22,5'tan 23
TS : 42/2= 21

O yüzden toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız.

Ben çokta kötümser değilim.

Takımın performansından umutluyum.

hüseyin1975
02.02.2012, 12:57
Şuan ki puan tablosuyla Plaf Off puan durumları şöyle,

gs: 51/2= 25,5'tan 26
fb: 48/2= 24
bjk: 45/2=22,5'tan 23
TS : 42/2= 21

O yüzden toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız.

Ben çokta kötümser değilim.

Takımın performansından umutluyum.

iki sikecinin 1 maci eksik su an. yani 1 numarali sikeciye sen en iyisi 26 puan yaz. iki numarali sikeci mersine karsi ne yapar bilemem.

Turan AKYILDIZ
02.02.2012, 12:59
1- Bu hava şartları altında maça yüzdesi yüksek pas oyunu ile başladık, şaşırdım. Deplasmandaki İnter maçı gibi oynandı oyun. Bunda Bursa'nın karlı havaya alışamamış olmasından çok bizim çabuk adapte olmamız beni şaşırttı. Bu havada bu kadar olurdu, fazlası zaten kaçtı.
2- Burak'ın üzerine oynanan oyun da adamı stresi sokmuş olması beni korkutmaya başladı ilerisi için. Yok Tekke'nin, yok Tanju'nun rekoruna az kaldı, Yok Ronaldo'yu geçti, Avrupa'da bir numara, yok Arsenal astronomik teklif yapmış..... Burak dün bulduğu kek pozisyonları kaçırma kafa olarak rahat olmadığını gösteriyor. Bir tanesi ağlarla buluşmalıydı. Burak'ın üzerine son zamanlarda medya (ki kasıtlı olduğunu düşünüyorum artık) çok gidiyor. Bırakın adamı kardeşim zaten yapacağını yaptı, bundan sonra yapmasada olur. Son 20 senenin rekorunu kırdı zaten varsın tüm zamanlar başkasına kalsın.
3- Aykut Zoko'yu aratmadığın için.....Aykut ve Sercan'ı çok sık görmek ilk 18'de hatta 11'de artık çok olmamalı. İstim üzerinde olan bu çocukların bu satten sonra kaybedilmemesi artık teknik ekibin hünerine kalmış, yoksa kimseye anlatamazlar...Zoko'nun tecrübesinden yararlanalım, Volkan ve Adrian'ın kimliklerine saygı duyalım, ancak hazır olan kimse de onu oynatalım.

hele şükür akıllı bir yorum okudum bu başlıkta şuana kadar yahu nedir alıp vermediğiniz bu takımla...dün akşam gs yide gördünüz aynı şartlar altında penaltıyla kurtardılar paçayı...bizim takım o karla kaplı sahada ilk yarıda bana göre mükemmele yakın oynadı...arkadaşın dediği gibi bende şaşırdım o top tekniklerine ve pas alışverişlerine...bu takımın tek eksiği ne biliyormusunuz...futbolcuların maç seçmesi ve ciddiyetsizlik....görüyoruz ki istedikleri zaman alamayacakları maç yok...yenikken bile çevirebiliyorlar maçları ama dediğim gibi maç içinde çok ciddiyetsizlik yaşıyorrlar....akşam gördük 4 e 1-- 5 e 1 yakaladığımız pozisyonlardaki ciddiyetsizliği başka takım olsa o pozisyonların en fazla 1 ini kaçırırdı gerisini atardı..gördünüz bursayı koca maç boyu 1 pozisyon hatası yaptık adamlar anında attılar golü..ya biz onca pozisyona rağmen az daha maç berabere bitiyordu....tek eksiğimiz maç içi ciddiyetsizliğimiz...birazda maç içinde yeterince coşkulu baskılı oynamıyoruz o kadar...herkesin dediği gibi kötü takımımız yok diğer maçlarıda izliyoruz inanın kimse birşey oynamıyor 3 istanbul salataları sadece yakaladıklarını atıyorlar o yüzden iyi görünüyorlar gözümüze.. 90 dakika maçlarını izleyin toplasanız 2-3 maçları vardır çok iyi oynadıkları...şenol hocadan benim tek isteğim maç içindeki coşkuyu arttırma adına çalışmalar yaptırması ve biraz daha prese önem vermesi...

Koray
02.02.2012, 13:02
iki sikecinin 1 maci eksik su an. yani 1 numarali sikeciye sen en iyisi 26 puan yaz. iki numarali sikeci mersine karsi ne yapar bilemem.

Şuan ki durumla hesapladım zaten.

bjkyi bilmem ama fb bu akşam puan kaybedecek meraklanma abi. :)

Haa şu da var fb büyük ihtimal Plaf Off'larda yer almayacak öylesine hesapladım işte. :))

Murat SİSMAN
02.02.2012, 13:03
Üyelerin konu açması yasaklandımı.Başlığı ben açmıştım.?

Emirhan Yazıcı
02.02.2012, 13:11

Forum Geriye Gidince Başlık Acılmamıştı

Ahmet Başkaya
02.02.2012, 13:14

Özür ve Bilgilendirme başlığına bir göz gezdirin . Forum 15 gün geriye gitti o süre içerisinde açılan başlıkları tekrar açmak zorunda kaldık :)

Murat SİSMAN
02.02.2012, 13:36
Özür ve Bilgilendirme başlığına bir göz gezdirin . Forum 15 gün geriye gitti o süre içerisinde açılan başlıkları tekrar açmak zorunda kaldık :)

Valla kusura bakmayın Db geri alındığından özür dilerim.Takımın kazanması herşeyden güzeldi.

Ahmet Başkaya
02.02.2012, 13:40
Valla kusura bakmayın Db geri alındığından özür dilerim.Takımın kazanması herşeyden güzeldi.

Estağff .. iyi forumlar :)

güneyli
02.02.2012, 13:51
Bu takım play off larda ş.ligi tecrübesini konuşturacak..Yeter ki puan aralığı fazla olmasın..

Oruç
02.02.2012, 14:46
Burak-Adrian-Henri pozisyonu için dünden bu yana Burak'a sallayanın futbol bilgisinden şüphe ederim. Bakın bakalım Adrian nereye koşuyor ?

Neyse uzatmayacağım. Adam takır takır gol atıyor yine de beğenmiyor taraftar. Şaka gibisiniz. Hoş kimi beğendiniz ki ? Umut da gitsin, Burak da gitsin, Şenol Hoca da gitsin, yönetim de gitsin. Kim varsa yollayalım...

*

Taraftara söyleyecek söz bulamıyorum. O karda kışta stadı dolduran taraftarı saygıyla selamlıyorum.

Giray ve Kaptan'ı da.

sedatalis82
02.02.2012, 15:01
işte orada da 3 istanbul takımıyla oynadığımız ikisi iç saha olmak üzere toplamda 3 maçta gol dahi atamadan sıfır çektiğimiz gerçeği devreye giriyor maalesef

yani final maçlarında elini taşın altına sokacak oyuncu sayımız bu sezon son derece fakir

ama zor, hem de çok

bu 3 maçın 3 ünde de 10 kişi bırakılarak federasyonun şampiyonlar liginde ki başarımızı ödüllendirdiğini unutmuşsun sanırım.
bu kadroyla feneri saymazsak,beşiktaş ile puan farkını indiririz,gs ise abartıldığı gibi takım değil,gördük.playoff ta gs dan bir galibiyet bir beraberlik alabilirsek şampiyon olabiliriz.
olcanın gelişi takıma olumlu etki yaptı.takımımız kesinlikle gs ve hele beşiktaştan aşağı takım değil

komdere
02.02.2012, 15:31

ama zor, hem de çok

maçları izlemiyor olsanız bu yoruma katılırdım, ama beşiktaş maçında hem nizami golümüzün hem de burak-torman pozisyonunda penaltımızın verilmediğini, fener maçında 27. dakikada 10 kişi kalması gereken rakibimiz yerine bizim haksız yere 10 kişi kaldığımızı, gs maçında da zokora'nın nasıl haksız yere atıldığını, 3 maçı da 10 kişi tamamlarken hakemlerin tüm takdir haklarını aleyhimizde kullandıklarını hatırlatırım.

evet bu takımın eksikleri vardır, maç seçen oyuncuları vardır, kadrosu tam olarak oturmamıştır, pek çok oyuncudan yeterli verim de alınamamıştır ama buraya kadar diğer şirineler gibi hakemlerin/federasyonun/medyanın iteklemeleriyle gelmemiştir.

yok bize sadece play-off oynatırlar (reyting uğruna) orada da doğrarlar diyorsanız katılırım.

zorluğa gelince de, hiç bir dönem kolay olmadı ki zaten....

UĞUR DURTAŞ
02.02.2012, 15:42
burak klas bir oyuncu....

dünkü son saniyedeki pozisyonumuzda burağın yerinde başka bir oyuncu

olsa topu bekleyende burak olsa burak'ın tavrı ne olurdu arkadaşlar???
bu pozisyondan daha kötü ara pası şiddetini iyi ayarlayamayan aykuta

nasıl fırça atmıştı hatırlayın.

sitemizde bir kaç keç daha yazmıştım burak'ın çok gol atması onun kendini düşünen,kendi çıkarlarını herkesinkinden üstün tutmayacağı anlamına gelmez.

burak'ın bu bencil hareketlerini azaltması ve futbolun bir takım oyunu olduğunu aklından çıkartmaması gerekir.

burak gol atıyor göklerde,yerel basın,istanbul basın diye tabir ettiğimiz basın ve bizler burak'ı yere göğe sığdıramıyoruz.bunun yanında aynı maçta halil'in 11 defa defansda kademeye girerek top çıkardığını,top çaldığını ön plana çıkarmazlar,tolga nın dün 90+4 deki kurtarışını ön plana çıkarmazlar,defansız kusursuz bir maç çıkardığını ön plana çıkarmazlar,orta saha oyuncularının yapmış olduğu koşu mesafelerinin burak'ın koşu mesafesinin iki katı olduğunu ön plana çıkarmazlar....burak'ın bunları düşünerek takım ruhunda sahada savaşırsa başta kendisi olmak üzere camiamız yücelir.

Nihat Güneş
02.02.2012, 16:06
Yahu anlamadığım bir nokta var özür dileyerek sormak istiyorum.

Şimdi Burak'ı eleştiren arkadaşlar acaba Burak gitsin diye mi bu eleştirileri yapıyorlar, neden adamların söylemediği şeyi siz kendiniz uydurup söylüyorsunuz. Arkadaşlar diyor ki Burak iyi futbolcu Allahı var 25 gol atmış helal olsun. Ama şu yönünü de geliştirmesi lazım, daha paylaşımcı olmalı asist sayısının da hatrı sayılır şekilde artması lazım... Ne var bunda yani, bunu söyleyen adam Burak gitsin mi demiş oluyor.

Burak'ı eleştiren akadaşların yazdıkları mesajlardan bir tane Burak gitsin cümlesi çıkarın da görelim. Kendiniz uydurup kendiniz inanıyorsunuz sonra.

Bu arada Burak'ın pozisyonunda pas filan verilmez :) Adamlar tüm pas yollarını tıkamışlar, biziim 10 m euroluk iki yabancımızın bir tanesinin de aklına penltı noktasına kaçmak aklına gelmemiş :)

fanatikdevri
02.02.2012, 16:31
Burak'ta ne ciğer varmış maşallah süphanallah,kaçırdığı pozisyonda topu bizim yarı sahadan alıp kale dibine kadar o karlı zeminde defans adamlarına yakalanmadan götürdü maçın 80 küsur dakikalarında.
başka bir futbolcu bunu yapamaz hele soğuk havada oksijenin ciğerleri yaktığı bir havada,Allah nazarlardan sakladı da gol atamada iyiki.
kaç defa izledim o pozisyonu.

Mehmet Uludüz
02.02.2012, 16:52
Serkan mücadeleciydi yalnız yerini terkederek golü yememize neden olanda bizzat kendisiydi
Giray 2 gol atması hiç umrumda değil tamam iyi niyetli hırslı ama o kadar yani ne top oyuna sokma ne düzgün pas atma adam arkası dönük adama pas atıyor atıyorsa,Colman'a maç içinde öyle paslar çıkardı böyle bir şey olurmu adam topu şuurlu kullnamıyor
Mustafa Yumlu,Girayın aksine topu ileri taşıyan bir stoper yalnız ağır kalıyor savunmada
Aykutu ve Colmanı eleştirenlere cevabım şu Xavi-İniesta-Fabregas tarzı adamlar beklemiyorsunuz herhalde bu takımda, fakat her iki adamımızda bu ligin üzerinde adamlar ve ben Aykuttan çok şey bekliyorum
Burak'a gelince şu gol rekoru takıntısını bir kenara bırakır, biraz topu arkadaşlarına çıkarmaya daha fazla önem verirse hem Trabzon hem kendisi kazanır
Alanzinho ise yani işte ya hep ya hiç dünkü maçta çizgilere kaçarakda yorgunluğunu kamufle etmeye kalktı

Fanatik34
02.02.2012, 17:43
Bu takimin sampiyon olmasi neden zor veya imkansiz gibi duruyor? Ilkyaridaki 3 derbiyi nasil yenildigimizi güzel yaziyorsunuzda, pekiyi bundan sonra bunlarin yine olabilecegini hic düsündünüz mü? Bu kadroda iki lider adam eksik, diger takimlar beni ilgilendirmiyor!

Burak konusuna gelince, bir futbolcuyu baski altina almayi, tutmayi ne kadarda seviyoruz. Onu savununca biz kötü oluyoruz öyle mi?

Hatirlatayim;

2-3 ay öncesine kadar bu takimin gollerini sadece Burak atar diye elestirirdik (Real Madridliler acaba golleri sirf Ronaldo atiyor diye elestiriyor mu..)

Simdi ise niye bencillik yapti diye elestiriliyor, hemde acimasizca (benim karsi cikisim buna). pekiyi onu buna iten bencilligin, onun üzerinde yaratilan baskinin (rekor vs) oldugunu hic düsündünüz mü?

Kimse kimseyi elestiremez diye birsey yok ve olmamali ama lütfen igneyi artik kendinize batirmayi ögrenin!!!!!

Fanatik34
02.02.2012, 17:51
Mac icinde Onur kaleye gecsin diyenler nerede simdi?

Adam klavye basina oturur, misal bugün ilk onbirde Alanzinho varsa ve kötü oynuyorsa niye Halil yok...Halil oynuyor ve kötüyse niye Alanzinho yok. Bu örnekleri cogaltabiliriz (isimlere takilmayin)

Giray´a elbombasi diyenler, atom bombasi demeleri gereken Mustafa´yi överler. Mustafa´nin yaptigi kademe hatalarini Giray mazallah yapmis olsa..ama onlar Mustafa´nin dikine oynayisini görürler sadece (ha bunu iyi yapiyor ama asil görevini..)
Hadi bunu da gectim, Mustafa´dan bile kötü olan stoperleri bu takima layik görenler?

Pique´nin yedigi calimlari görseler ne derler acaba? Bizde futbol altyapisi sadece sahadakilerde eksik degil, maalesef bircok seyredende de haliyle

serdaracıl
02.02.2012, 20:14
Acaba farklı bi mac mı izledim ulan Bursa'yı sahadan sildik daha ne olsun

Cafer Bulur
02.02.2012, 20:23
Acaba farklı bi mac mı izledim ulan Bursa'yı sahadan sildik daha ne olsun
Ilk yarida bursadan daha iyiydik,daha agresiftik üstünlük bizdeydi.

Ikinci yarida bursa daha iyiydi,üstünlügü bursaya kaptirdik son dakikada az daha güme gidiyorduk.

Ikinci yarida cuvalin agzini kapatmamanin bedelini az daha cok pahaliya ödüyorduk kacirdigimiz gollerin izahini yapmak cok zor.

bilgehan83
02.02.2012, 20:25
bursadan yedigimiz gol ligin ilk yarısında samsundan yedigimiz golün kopyası bence biz bunlardan neden ders çıkarmıyoruz..buna bakalım..onun dışında maçın ikinci yarısının ilk on dakikası dışında sahada harika bir takımımız vardı. gurur duydum, mücadele harikaydı..bizim oyuncular yürekten oynasın bu ligde her yerde herkesi yenerler...

barisb
02.02.2012, 20:27
bursa maclarından sonra ben ayrıca keyifli oluyorum :D

Gurpas
02.02.2012, 20:29
Ilk yarida bursadan daha iyiydik,daha agresiftik üstünlük bizdeydi.

Ikinci yarida bursa daha iyiydi,üstünlügü bursaya kaptirdik son dakikada az daha güme gidiyorduk.

Ikinci yarida cuvalin agzini kapatmamanin bedelini az daha cok pahaliya ödüyorduk kacirdigimiz gollerin izahini yapmak cok zor.

asıl 2. yarı bursayı haşemat edebilirdik Burak bey sağolsun..

Cafer Bulur
02.02.2012, 20:34
Tolga:Yine iyi bir performans gösterdi,son dakikada galibiyeti getiren kurtarisi yapti daha ne olsun.

Serkan:Takimin en iyisiydi bence,bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiyle kostu,orta sahaya gectikten sonra da yüksek performansi devam etti.

Giray:Muhtesem 2 kafa golü atti takimi ipten aldi resmen tebrikler.

Mustafa:Hatalari olsa da iyiydi kendisini gelistirmeye devam etmeli,golde hatasi vardi.

Cech:Iyiydi,yükselen performans devam etti.

Colman:Kötüydü cok top kaybetti gereksiz pas hatalari yapti.

Aykut:Orta sahayi toparlayan adamdi hücuma da destek verdi,tebrikler.

Olcan:Azimli ve istekliydi,muhtesem kornerleriyle galibiyeti hazirlayan adamdi ama gereksiz top kayiplari yapti yine de helal olsun.

Halil:Kötüydü,düsüsü devam ediyor toparlanmali.

Burak:Cok kötü bir günündeydi ,son dakikada vermedigi pasi anlamak mümkün degildi.

Paolo:Oyuna girdikten sonra etkili degildi,burak a pas verdigi pozisyonda golü düsünmeliydi.

Celustka:Oyuna girdikten sonra görevini yapti.

Alanzinho:Cok kötüydü düsüsü devam etti oldukca gereksiz pas hatalari yapti.

Okan Çıtlak
02.02.2012, 20:47
Estağff .. iyi forumlar :)

iyi forumlar ... süper :)

sulo61gun
02.02.2012, 21:04
herkesin dikkatinden kaçtı ama burda penaltı var.o topu ordan başka türlü alması mümkün değil kayarak eliyle koluyla süpürmüş topu.özeti tekrar izleyin göreceksiniz.

sulo61gun
02.02.2012, 21:13
@Cafer1978
"Burak:Cok kötü bir günündeydi ,son dakikada vermedigi pasi anlamak mümkün degildi.

Paolo:Oyuna girdikten sonra etkili degildi,burak a pas verdigi pozisyonda golü düsünmeliydi."

şu alıntı yaptığım cümlelerde acayip bi çelişki var:) çünkü henriqe kaleye vursaydı burakın pozisyonuna düşmüş olacaktı :). ayrıca burakın pozisyonunda pas verseydi alttaki iki oyuncumuzda ofsayttı burak çizgiye inip ortaya çıkarmalıydı denebilir ama olduğu yerden pas vermemesi doğru.

Cafer Bulur
02.02.2012, 21:17
"Burak:Cok kötü bir günündeydi ,son dakikada vermedigi pasi anlamak mümkün degildi.

Paolo:Oyuna girdikten sonra etkili degildi,burak a pas verdigi pozisyonda golü düsünmeliydi."

şu alıntı yaptığım cümlelerde acayip bi çelişki var:) çünkü henriqe kaleye vursaydı burakın pozisyonuna düşmüş olacaktı :). ayrıca burakın pozisyonunda pas verseydi alttaki iki oyuncumuzda ofsayttı burak çizgiye inip ortaya çıkarmalıydı denebilir ama olduğu yerden pas vermemesi doğru.
Bir celiski yok,henrique kaleyle burun burunaydi uzak köseye bir vurusla rahatlikla golü atabilirdi.

Burak ise cok uygun bir sut acisinda degildi,pas vermesi daha uygun olurdu.

sulo61gun
02.02.2012, 21:24
hayır baya çaprazdaydı.açısı dardı resim koyabilirim :) buraka pas çıkarması doğruydu ama biraz sert vurdu.o da sanırım karda takılır diye ayarı tutturamadı

sulo61gun
02.02.2012, 21:28
hiç bir akıllı futbolcu orda kaleye vurmaz(altta oyuncu varken diyorum tabi) vurursa burağın bugün forumda düştüğü pozisyona düşer ki burak alt bölümde ofsaytta değil yani pas atılabilir durumda. adrian gibi kaleye girmemiş :)

uzundurukan bay
02.02.2012, 21:36
kardeş 96 yılında bu kulübün başkanı faruk özak tı.

Cafer Bulur
02.02.2012, 21:40
hiç bir akıllı futbolcu orda kaleye vurmaz(altta oyuncu varken diyorum tabi) vurursa burağın bugün forumda düştüğü pozisyona düşer ki burak alt bölümde ofsaytta değil yani pas atılabilir durumda. adrian gibi kaleye girmemiş :)
Dogru o pozisyonda pas vermesi dogru gibi gözüküyor ama henrique topu önüne aldigi andan itibaren golü düsünseydi sut pozisyonu farkli olurdu.

sulo61gun
02.02.2012, 21:44
aynı şey burak içinde geçerli direk kaleye gidebilirdi.ama o hava koşullarında zor iş...artı olarak yetişen bursalı oyuncu var ve henriqe burak kadar süratli bi oyuncu değil

Mert67
02.02.2012, 21:58
Takımın kendine güveni açısından çok önemli bu galibiyet. Geçen seneki havaya bürünüyoruz yavaş yavaş.

trab61
02.02.2012, 22:17
Anlamıyorum bazı arkadaşları. Bursaya karsı cok güzel oynadık ve hak ettigimiz galibiyeti aldık. Unutmayın bu takım son 8 macın 7sini aldı.

Şeref
04.02.2012, 11:05
bursayı boyle hep yenelim. şu saatten sonra takım eleştırılmez artık üç günde bir maç yapıyor takım.

yalniz adam
04.02.2012, 11:15
dün dünde kaldı cancağızım şimdi yeni şeyler söylemek gerek...