PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fener 5. Defa Rakibe Kırmızı Kart Çıkarttırıyor !

Tekke
10.01.2012, 16:09
Çok kızdım başlık olmalı bence, ve FB lehine hakem hataları sayılmalı:

SARI-LACİVERTLİLERİN RAKİPLERİ BU SEZON 5. DEFA EKSİK KALDI
Fener kızartıyor!

KANARYA EVİNDE BAŞKA
Şükrü Saraçoğlu’nda G.Antepspor’u 3-1 mağlup ederek puanını 39’a çıkaran F.Bahçe’nin rakipleri bu sezon kırmızı kart görmekten kaçamıyor. Sarı-lacivertlilerin bu sezon ligde 5. defa rakipleri kırmızı kart gördü. 3-1 kazanılan G.Antep karşılaşmasında ilk yarının son dakikasında Kerim ve maç bittikten sonra Elyasa, 1-0 kazanılan Trabzon maçında Aykut, 1-0 kazanılan Eskişehir maçında Nadareviç, 2-1 kazanılan Mersin İ. Y. maçında İbrahim Kaş kırmızı kart gördü. F.Bahçe bu sezon sadece 1-1 biten ve Nizamettin’in kırmızı kart gördüğü maçta Manisa’ya puan kaybetti. F.Bahçe, Kadıköy’deki yenilmezlik serisini de sürdürdü. Saracoğlu’nda son mağlubiyetini 2009-10 sezonunun 22. haftasında, 22 Şubat 2010’da Bursa’ya karşı 3-2’lik skorla alan F.Bahçe, o tarihten bu yana Kadıköy’de oynadığı 32 maçta 26 galibiyet, 6 beraberlik aldı.

Bekir elle kesti penatı yok

Blica elle kesti penaltı yok

Özetleyecek olursak Kayseri deplasmanında, Mersin İ.Y deplasmanında, Samsunspor maçında Fenerbahçe aleyhine verilmeyen penaltılar, Trabzon maçında, rakibe gösterilen haksız kırmızı kart. Emre ve Gökhan Gönül ‘ün görmediği kartlar hep Fenerbahçe lehine hataların çokluğunu ortaya koydu.

http://www.dailymotion.com/video/xnjcfz_stadyum-dan-fener-e-kapak_sport

ESER
10.01.2012, 16:11
maa tff genel kurulunda ne demisti " bana kimse hakem hatalariyla gelmesin "
simdi ne demek istedigini daha iyi anliyorum..

Kazım Uzunboy
10.01.2012, 16:14
Videoyu izlemiştim. Aykut Kocaman'ın ince ince doğranma sözüne iyi cevap verdiler.

Süleyman Eruyar
10.01.2012, 16:16
5 kırmızı kartı bilmemde

herkes Gaziantepspor un yediği 3 golü izlesin,

mahalle maçlarında bu kadar kolay gol atılmıyor.

SEDAT
10.01.2012, 16:17
* Aykut irdelesin işte, adamlar artık kendi medyasında bile antipatik olmaya başladı...

hüseyin1975
10.01.2012, 16:22
5 kırmızı kartı bilmemde

herkes Gaziantepspor un yediği 3 golü izlesin,

mahalle maçlarında bu kadar kolay gol atılmıyor.

Vakti zamaninda ilk yariyi 3 - 0 önde kapiyanda Antepdi....:(

bkandil
10.01.2012, 16:23
Ali Koç ve Nihat Özdemir'in TFF'ye yaptığı zehir zemberek açıklamadan sonra bu isismleri PFDK'ya sevk etmek yerine ceza verilmemesine gerekçe açıklayan TFF'yi düşününce aklıma geldi;

Fenerbahçe'nin oyuncularının saha içindeki agresif tutumlarına karşı hakemlerin kart kullanmamaları konusunda kamuoyunu aydınlatmak üzere TFF'den açıklama: Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu sıkıntılı durum nedeniyle futbolcuların psikolojisi düşünülerek oyuncularının kırmızı kart ile cezalandırılmamasına karar verildi.
Ayrıca yine kulübün ve camianın içinde bulunduğu travmatik olaylardan ötürü, takımın zorlandığı maçlarda rakibin sayıca eksiltilmesi suretiyle söz konusu zorluğun aşılması yönünde karar verilmiştir.

ozturk
10.01.2012, 16:26
gs için de aynı şey geçerli..

MonteCristo
10.01.2012, 17:04
Biz kendi maçlarımızda olanları biliyoruz da ligtv'si olan arkadaşlar rakip takımların maçlarındaki bariz ve skora etki eden hataları bir başlıkta not etseler...

Sezon sonunda objektif olarak herkesin karnesine baksak kimin lehine kaç hata olmuş kimin aleyhine ne kadar olmuş görsek.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2012, 17:49
Bizim maçlarımıza bakarsak rakip takıma sadece 2 defa kırmızı kart gösterilmiş. Bunlardan sadece bir tanesi kayda değer o da ligin ilk haftasındaki Manisa maçında Isaac devre sonuna doğru görmüştü ve Manisa ikinci yarıyı 10 kişi oynamıştı. Diğer kırmızı kart Samsun maçının son saniyesinde gösterildiği için bir etkisi olmamıştı...

Ömer Faruk61
10.01.2012, 18:17
Sarı Kart Kırmızı Kart Penaltı bunlardan daha önce Rezil ötesi şeref yoksunu hakemlerin en önemlisi İkili mücadelerde verdikleri çifte standart kararlar ve ofsayt kararları Mikro düşünüyorum ben daha çok.. ve çıldırıyorum bu yüzden..UEFA gerekeni yapmazsa Nisandaki Istanbulda Yapılacak kongresine kadar futbol takip etmeyi bırakacağım...

titanic
10.01.2012, 18:21
baştan sonra hepsi irdelenmeli

Yaşar
10.01.2012, 18:35
Gs için de bu şekilde videolar ve bu şekilde başlıklar açılmalı.
Gs takımının ntep maçına kadarki durumu ile Antep maçı sonrası durumunu bir dğerlendirsinler.