PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Recep Kıvrak'a İmza Attırılmalı, Kafalardan Acaba Sorusu Çıkarılmalı...

Sayfa : [1] 2

Barış Burak
14.08.2011, 14:13
hala bir şey yok... bu olayı ben hatırlayacağım bir yerden:)

Legolas77
14.08.2011, 16:29
o h a diyorum daha ne indirim yapacak onur ! yapma onur bundan sonra indirim ... 900 bin eurodan fazlasını hak ediyorsn h61 e göre yterli bulunmuyor yuh

Yunus Emre SEYHAN
09.01.2012, 21:22
İstanbul'a beleş futbolcu yetiştirme servisi değiliz. Selcuk İnan'ın piyasa değeri şuanda 10 milyon euro.

Yönetim en son 1.3 milyon euro'ya çıkmış, son derece ideal bir teklif ama aylardır bir sonuç elde edilemedi, bu süreç Selcuk - Egemen sürecine çok benziyor.

Tolga 1 milyon dolara imza attı, Onur'da bir zahmet atsın imzayı.

Not: Başlığın amacı Onur'a saldırmak değil, biran önce imzaların atılmasını sağlamak.

yorumsuz6117
09.01.2012, 21:24
Onur'un da o parayı kabul etmesi lazım artık..

ugurTS1989
09.01.2012, 21:25
bence aklı başka yerde...

ophius
09.01.2012, 21:26
imzalamaz ise niye kadro dışı bırakıyorsun? imzalamak gibi zorunluluğu mu var ?

Yunus Emre SEYHAN
09.01.2012, 21:29
imzalamaz ise niye kadro dışı bırakıyorsun? imzalamak gibi zorunluluğu mu var ?

Aylardır oynamıyor, sözleşmesinin sonuna kadar oynayamazsa formdan tamamen düşer bir daha da kolay kolay toparlanamaz, bunu göze alamaz ve basar imzayı.

Uluç
09.01.2012, 21:30
İmzaladı , imzalıyacak muhabbetiyle geçen seneyi tekrar görür gibi oluyorum.

Erdem Koltuk
09.01.2012, 21:30
Saçma sapan adamlara ne paralar verildi. Onur ne istiyosa 5 fazlasını vereceksin. Ne pazarlığı bu? Şenol Güneş alıpta oynatmadığı adamlara saysın.

Kazım Uzunboy
09.01.2012, 21:31
Adamın önünce bir Selçuk örneği var.

Trabzonspor taraftarı gözünde bir hiç, ama Galatasaray taraftarının gözbebeği..

bordo08
09.01.2012, 21:32
Trabzonspor futbolcuların basamak olarak kullandığı sıradan bir anadolu takımı değildir..

Selçuktan akıllandıysak ya imzalar yada yeterli bonservisi getirip gider istediği takıma..

Metin Sağır
09.01.2012, 21:33
Saçma sapan adamlara ne paralar verildi. Onur ne istiyosa 5 fazlasını vereceksin. Ne pazarlığı bu? Şenol Güneş alıpta oynatmadığı adamlara saysın.

Bu kadar basit. :alkış:

brushfield
09.01.2012, 21:35
Şu Tayfun'a verdikleri paranın 4'de 1'ini eklesinler 1,3 milyon euronun üstüne de attırsınlar şu imzayı. Tayfun da bi zahmet kendisine başka bir çiftlik bulsun. Kimin torpillisiyse anlamadım...

brushfield
09.01.2012, 21:41
Ey gidi, bizim geçen sene efsane bir başlığımız vardı ''Selçuk, Egemen, Ceyhun'a imza attırılsın'' dı sanırım. Birden aklıma o geldi.

bahadır2561
09.01.2012, 21:42
Sezer'e,Mehmet Çakır'a,Sapara'ya,Tayfun'a,Barış Özbek'e paralar giderken neredeydiniz pazarlık yapanlar ?

Onur % 100 haklıdır

Bülent AKBULUT61
09.01.2012, 21:44
evet doğru başlık biz yetiştirelim millet elimizden parasız alsın oldu ya bundan sonra akıllı davranmamız lazım derhal sözleşme yapmalı veya kadro dışı kalsın

fatihmazlum
09.01.2012, 21:59
tolga varken kendısıne sıra gelmeyeceğını bıldığı ıcın bence boyle yapıyor yasanan surec egemen selcuk surecının tıpkısının aynısı artık uyanık olması lazım yonetımın..ımzalamıyorsa kadro dısı kalsın 1 sene yatsın a2yle maça cıksıns abahın korune antreman konulsun ozman akıllanır..

Gurpas
09.01.2012, 22:01
afedersiniz ama kimse trabzonspor dan üstün değildir. Onur şunu kabul etmeli tolga şu an içi kalede olması gereken kişi.

marcusjava
09.01.2012, 22:02
kadro dışı kalmak bir kaleci için çok büyük mesele değil. çözüm bu olmamalı.

Uğur Ö.
09.01.2012, 22:05
Eğer 1.3 verilip imzalanmadıysa en iyi çözüm kadro dışıdır

Emre GÜRDAL
09.01.2012, 22:08
bu takımın kalecisi senin arkanda yedek bekledi yıllarca tabi tony saymasak 1 sezon bekledi ama şüanda takım kaptanı oldu tolga zengin ve sözleşme uzatırken para dahi konuşmadı imzayı attı gönülden baglı oldugunu gösterdi onur efendi sen neyin peşindesin?

Helvacı61
09.01.2012, 22:08
onuru mutlaka kazanmalıyız.. mutlaka elimizde tutmalıyız.....gerekirse 1.5 de verilsin ama imzalamadan asla kadroya alınmamalı... sakatlığı süresince ona baktık... şimdi bi tarafları kalkmasın

Tolga Kurt
09.01.2012, 22:13
Başlığa sonuna kadar katılıyorum..

polatmu
09.01.2012, 22:13
sorumsuzluk yapmanın anlamı yok ne demek ne istiyorsa verilsin hacı babanın tekkesi mi ki bura her isteyene istediği para verilecek. (kimse bana yanıt olarak yanlış transferleri örnek gösterip onuru haklı çıkarmaya çalışan yanıtlar yazmasın!) onur imalayacaksa çıkıp imzalayacak yok kafasında başka birşey varsa kıvırtmadan çıkıp söyleyecek yönetimde satış listesine koyar kim çok değer veriyorsa gelip onuru alır yoksa 2013 sonuna kadar tribünden bizimle maç seyreder. bitti. yeter biz bu filmi geçen senede izledik

Serdar A
09.01.2012, 22:17
tolga varken kendısıne sıra gelmeyeceğını bıldığı ıcın bence boyle yapıyor yasanan surec egemen selcuk surecının tıpkısının aynısı artık uyanık olması lazım yonetımın..ımzalamıyorsa kadro dısı kalsın 1 sene yatsın a2yle maça cıksıns abahın korune antreman konulsun ozman akıllanır..

Bu şekilde futbolcuyu cezalandırmak ile kapıya koymak arasında hiç bir fark yok . Bağları kopardıktan sonra iş ya mahkemelik olur ya tek kuruş kazanamadan hem Trabzon hem Onur kaybeder .

Her iki tarafın da kazancağı çözümler üretilmeli . Akılla hareket etmeli .

Sakatlanana kadar ülkein uzak ara en iyi kalecisi , milli takımın file bekçisi ve Avrupa çapında bir futbolcuydu . Topu oyuna sokması defansı yönetmesi de , onun ne kadar özel yeteneklere sahip olduğunu ortaya koyuyordu .

Onur iyileştiğinden bu yana epey zaman geçti . Bu süre zarfında 1dakika dahi süre verilmemesi hatadır. Tolga ne kadar iyi olursa olsun , 2-3 yıl içerisinde Avrupanı en iyi 2-3 kalecisinden biri olması beklenen bir futbolcuya daha özenle dikkatle yaklaşmak gerekir .

Onur'u kaybedersek , bu kulübün hiç bir şekilde genç futbolcu yetiştiremediğinin resmidir . Saymakla bitmeyen örneklere bir yenisi daha eklenir .

61trabzonomer
09.01.2012, 22:19
Eğer 1.3 verilip imzalanmadıysa en iyi çözüm kadro dışıdır

laa ne kadro dışısı yaa çok saçma ,oturulur adam gibi anlaşmaya çalışılır durup dururken huzursuluğa gerek yok.başlık ?????

Ahmet Öztürk
09.01.2012, 22:22
1.3 milyon euro verilmiş ve hala imzalamıyorsa dövelim :D

Cengiz Çubukcu
09.01.2012, 22:26
Bu şekilde futbolcuyu cezalandırmak ile kapıya koymak arasında hiç bir fark yok . Bağları kopardıktan sonra iş ya mahkemelik olur ya tek kuruş kazanamadan hem Trabzon hem Onur kaybeder .

Sakatlanana kadar ülkein uzak ara en iyi kalecisi , milli takımın file bekçisi ve Avrupa çapında bir futbolcuydu . Topu oyuna sokması defansı yönetmesi de , onun ne kadar özel yeteneklere sahip olduğunu ortaya koyuyordu .

Onur iyileştiğinden bu yana epey zaman geçti . Bu süre zarfında 1dakika dahi süre verilmemesi hatadır. Tolga ne kadar iyi olursa olsun , 2-3 yıl içerisinde Avrupanı en iyi 2-3 kalecisinden biri olması beklenen bir futbolcuya daha özenle dikkatle yaklaşmak gerekir .

Onur'u kaybedersek , bu kulübün hiç bir şekilde genç futbolcu yetiştiremediğinin resmidir . Saymakla bitmeyen örneklere bir yenisi daha eklenir .

hocam lütfen daha çok yaz....

exelans_25
09.01.2012, 22:28
başlığa sonuna kadar katılıyorum bu iş çocuk oyuncağı değil

Helvacı61
09.01.2012, 22:34
hakkı verilen oyuncu eğer imzamazsa bir daha forma verilmemeli... ama yönetim de çok beceriksiz.. onuruda kaçırırlarsa istifa etsinler

Ali Can
09.01.2012, 22:35
lütfen şu işe daha ciddiyle yaklaşsınlar. bir onur kolay yetişmiyor.

Yiğit Gayretli
09.01.2012, 22:36
Bu konu feci şekilde midemi bulandırıyor...

Ömer SEVİNÇ
09.01.2012, 22:37
Mide bulandıracak bir şey yok. Anlayın işte Onur=Selçuk. Yakında açıklamayı da yapar Avrupa'da oynamak istiyorum Türkiye'de önceliğim Trabzonspor diye.

oflum61
09.01.2012, 22:38

Yok ya?!?!?!!? Kimin parasini kime veriyorsun?

HIRCINBEY
09.01.2012, 22:39
Bu şekilde agresif tavır aldığımız sürece kendimize zarar veriyoruz. Egemende, Selçukta hatta ceyhun ve enginde olduğu gibi. Bu işin oluruı neyse onu vereceksin arkadaş.

Sinan Ayaz
09.01.2012, 22:40
Transfermarkt'te sözleşme bitiş tarihi 2016 gözüküyor

oflum61
09.01.2012, 22:41
Mide bulandıracak bir şey yok. Anlayın işte Onur=Selçuk. Yakında açıklamayı da yapar Avrupa'da oynamak istiyorum Türkiye'de önceliğim Trabzonspor diye.

Burada Tolganin ne kadar iyi bir Trabzonsporlu oldugunu gördünüzmü???? Adam aylardir Onurun yedegi kaldi, devamli onurun yanindaydi, mactan sonra sariliyor, tebrik eder moral veriyordu.
Simdi Onur efendi ayni paraya imza atmiyor, emi??? Ona kizmiyorum! Tolgaya zamaninda kizanlara kiziyorum!

Cafer KILIÇSOY
09.01.2012, 22:41
Bosman kararlarından sonra işler iyice değişti. Kulüp milyon dolarlar ödeyip aldığı futbolcusunu sözleşme sonunda bir kuruş almadan kaybediyor. Egemen ve Selçuk örneği hâlâ hafızalarımızda. Hadi Egemen'i bonservis ödemeden aldık ama Selçuk öyle değil.

Yapılması gereken çok basit aslında. Örneğin 5 senelik mukavele imzaladığın futbolcuyla üçüncü senenin sonunda pazarlığa oturacaksın. Anlaştın anlaştın, anlaşamadın muhtemelen 1 sezon sonra serbest kalacak futbolcuyu bir sene öncesinden satacaksın. Belki bir senelik bir kaybın olacak ama bir sene sonrasında bedavaya elinden çıkartmaktan iyidir. Selçuk bunun bilincinde olduğundan hep pembe mesajlar verdi bize geçen sene boyunca.. Ee sonuç ortada.

Başlığı açan arkadaşıma teşekkür ediyorum. Onur ya imzalasın, ya da satılsın. Kaldı ki Tolga'ya bir milyon ödendiği yerde Onur'a verilen 1.3 milyon çok iyi rakam.

postaarabasi
09.01.2012, 22:42
Giderse hem iyi bir kaleci kaybedilmis olacak hemde bedavaya gitmis olacak, bunlarin disinda sorun yok.Tolga Onurdan daha iyi kaleci ben sakatlik ve ceza gibi durumlarin disinda Onurun kaleyi geri alabilecegine inanmiyorum.

DeAgLeMaNyAq
09.01.2012, 22:43
Anlaşamama kaynağı nedir? Yunus Emre Sel daha geçen hafta Onur'la görüştüğünde bir sıkıntı olmadığını söylemişti. Keza Onur'un menajeri de yine birkaç gün önce sorulan sorulardan dolayı açıklama yapmıştı. Değişen ne oldu?

güneyli
09.01.2012, 22:46
Hmmmm ..Buradan da kendimize kriz çıkartalım diyorsun...Krizsiz yaşayamıyoruz..Her şey ne kadar kolay...Kadro dışı bırak...Zorla imza attır...Kalple kurduğun binayı,balyozla yık...Ne güzel bir çözüm..
Durun ben bunu büyük oğlum da deneyeyim..Saçları çok uzamıştı...Ya benim dediğim gibi kestir ...Ya da seni aileden kadro dışı bırakırım..Git otelde kal...Olay benzemiyor belki ama psikoloji aynı..

bahadır2561
09.01.2012, 22:48
Oyuncularımızın ne kadar ücret aldıgını nerden ögrenebiliyoruz ?
Bilen varsa söyleyebilir mi cok makbule gecer.

Sinan Ayaz
09.01.2012, 22:49
Bakıyorumda hep ismiyle övdüğümüz Onur'u şimdi soyadıyla (kıvrak) eleştirmeye başlamışız

Cafer KILIÇSOY
09.01.2012, 22:51
Burada Tolganin ne kadar iyi bir Trabzonsporlu oldugunu gördünüzmü???? Adam aylardir Onurun yedegi kaldi, devamli onurun yanindaydi, mactan sonra sariliyor, tebrik eder moral veriyordu.
Simdi Onur efendi ayni paraya imza atmiyor, emi??? Ona kizmiyorum! Tolgaya zamaninda kizanlara kiziyorum!
Acı ama gerçektir ki Tolga ve onun gibiler hep bu yüzden kaybetmiştir. Tolga'ya ''Sana para falan yok, bedava oynayacaksın'' desen sesi çıkmaz oynar. Çünkü Trabzonsporlu.. Onun için Trabzonspor herşeyden üstündür,hakkı olan paradan bile belkide.

Yıllar önce Hami'nin bos mukavelelere imza attığını hatırlar çoğumuz. Türkiye'nin belki de gelmiş geçmiş en iyi kalecisi olan Şenol Güneş ne zaman parayı sorun etmiştir sizce kaleciliği döneminde. ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka takımda forma giymem'' diyen Cemil yada..?

Yiğit Gayretli
09.01.2012, 23:05
Onur yapma bunu... Biz sana anlam yükledik.

serdaracıl
09.01.2012, 23:19
Bence hakkı olan para 2 milyon 1,3'e oynatacagin adamlar belli yerini doldurmaya kalksan katlanacagin maliyette belli

exelans_25
09.01.2012, 23:22
meğer tolga hakikaten adammış adam.karşıyakadan al oynat parlat adam tolgaya önerilen paradan fazlasına mırın kırın etsin suç bizde

Sefa
09.01.2012, 23:22
Bence hakkı olan para 2 milyon 1,3'e oynatacagin adamlar belli yerini doldurmaya kalksan katlanacagin maliyette belli

Kaç ? Yok yahu 3,4'ten aşağı olmaz..

2 Milyon € alan var mı bu takımda bir bak. En fazla alan 1,8 ile Burak Yılmaz verdiği katkı ortada bir de fiyat ortalaması genel olarak forvetten geriye doğru düşer 1,3 çok iyi bir fiyat Onur için..

Onur Tolga'dan fazla alabilir Tolga bunu takmaz kendisi zaten boş mukaveleye imza attı - Çok bilmiş kişiler ne boş ama diyebilir -..

Bir de şunu söyleyeyim Tolga para yüzünden imzalamamış olsaydı söylenecekler malesef 10 katı fazlaydı değerini de bilsin Onur..

unyelimetin
09.01.2012, 23:24
Geçen sezon devre arası Selçuk ile birlikte gs ile anlaşan Onur Kıvrak Kasımpaşa maçında sakatlanınca gs Onur'dan vazgeçti.Yönetim bunu biliyor ve imza attırmaya çalışıyor.Ama Onur'un bjk ile anlaştığı bu nedenle imza atmaya yanaşmadığı söyleniyor.

Yönetim bir şekilde bu işi çözmeli.

Koray
09.01.2012, 23:25
Selçuk olayına benzedi bu iş.

O ite çok güvenmiştim satmaz bizi gidersede Avrupa'ya gider demiştim, bi baktık Uefa''ya bile katılamayan gsye imza atmış.

O yüzden Onur hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum ya imza atsın yada gitsin A2'de oynasın.

Yunus Emre SEYHAN
09.01.2012, 23:25
meğer tolga hakikaten adammış adam.karşıyakadan al oynat parlat adam tolgaya önerilen paradan fazlasına mırın kırın etsin suç bizde

Olay biraz da kısır bir sonsuz döngüye giriyor.

Şuan İstanbul takımları 6-7 milyon euro bile verse bizden Onur'u alamaz. Satmayız yani.

Bunun yerine Selcuk ve Egemen'de olduğu gibi futbolculara biraz daha fazla yıllık ücret veriyorlar, futbolcular memnun, alan takım memnun..(Bonservis parası vermemiş oluyor)

Şimdi Aslen Ege'li olan birisinin Trabzon'u değil de İstanbul'u tercih etmesi de muhtemel.(Kendileri Trabzon'u tercih etse bile ailesi, eşi İstanbul'u isteyecektir)

Bu durumda yönetimin devreye girip işi bitirmesi gerekiyor.

Mayls
09.01.2012, 23:26
Onur çok önemli bir kalecidir. Sözleşmesi uzatılmalı. Ama sözleşmesi sezon sonu bitmiyor. 2013'te bitiyor. Dolayısıyla burda Onur'u veya yönetimi bu kadar erken suçlamak bana doğru gelmiyor.

Bana göre doğru olan şudur: Teklifini yaparsın, Onur'un isteğini dinlersin, çözüm bulmaya çalışırsın. Olmuyor mu? Sezon sonu uygun bir fiyata gönderirsin. Bu olayı şimdiden Selçuk ve Egemen olayıyla kıyaslamak Onur'a haksızlık olur diye düşünüyorum.

Legolas77
09.01.2012, 23:26
haklılık tarafı da var haksız tarafıda var eleştirilerin geçen seneye kadar tolgadan adam olmaz diyenler tavır degiştirdigi icin onur'a karsı simdi farklı bakılıyor
ben 2sinin de kalmasından yanayım ....
1.5 ver bitsin barış özbek vittek ne alıyor diye sorarlar adama onur imzalamazken ha 1.5 verdik imzalamıyor mu o zaman satmamız lazım derim zaten onurda 1.5 istiyor diye biliyorum bende medyadaki haberlere göre

Koray
09.01.2012, 23:28
haklılık tarafı da var haksız tarafıda var eleştirilerin geçen seneye kadar tolgadan adam olmaz diyenler tavır degiştirdigi icin onur'a karsı simdi farklı bakılıyor
ben 2sinin de kalmasından yanayım ....
1.5 ver bitsin barış özbek vittek ne alıyor diye sorarlar adama onur imzalamazken ha 1.5 verdik imzalamıyor mu o zaman satmamız lazım derim zaten onurda 1.5 istiyor diye biliyorum bende medyadaki haberlere göre

Eğer Onur 1,5 istiyorsa kesinlikle verilmeli.

Yok eğer işi durmadan yokuşa sürüyorsa türlü türlü bahaneler üretiyorsa kadro dışı bırakılmalı gözünün yaşına bakmayacaksın.

Trabzon, Reina yolu değil.

.....
09.01.2012, 23:29
Selçuk ve Egemen midesiziyle ONUR'u bir tutmayın gözünüzü seveyim. Onur böyle birisi değil. Bu sene sonu bitmiyor hem sözleşmesi seneye bitiyor. Biz selçuk ve egemenden ağzımız yandı diye çok aceleci davrandık haklıyızda ama imza biraz gecikti diye Onur'a vurmak ayıptır.

Onur ile kulüp anlaştı. İstediğimiz zaman imzaları atarlar. Daha önümüzde 1.5 sene var. Formayı alsın Onur hele ertesi gün imzada yakındır.

Sefa
09.01.2012, 23:32
Selçuk ve Egemen midesiziyle ONUR'u bir tutmayın gözünüzü seveyim. Onur böyle birisi değil. Bu sene sonu bitmiyor hem sözleşmesi seneye bitiyor. Biz selçuk ve egemenden ağzımız yandı diye çok aceleci davrandık haklıyızda ama imza biraz gecikti diye Onur'a vurmak ayıptır.

Onur ile kulüp anlaştı. İstediğimiz zaman imzaları atarlar. Daha önümüzde 1.5 sene var. Formayı alsın Onur hele ertesi gün imzada yakındır.

Ben şunu öğrendim Ömer kimseye fazla güvenmeyeceksin Onur dahil Babam dahil.. Selçuk ile bir değil diyorsun da onu henüz bilemeyiz zira Selçuk başlığında ben dahil neler yazdık nasıl aldandık hepimiz biliyoruz..

Sinan Ayaz
09.01.2012, 23:32
Tolga bu takımda ne kazanıyosa Onur'a da o verilmeli As kaleci bile olacağı mechul bir futbolcuya kulubede otursun diye 1.5 milyon euro para vermek mantık dışı

Mustafa Ayazoğlu
09.01.2012, 23:33
Onur eğer imzalamıyorsa şimdiden yollar ayrılmalı.

Besle kargayı oysun gözünü (Selçuk,Egemen)

Legolas77
09.01.2012, 23:34
Eğer Onur 1,5 istiyorsa kesinlikle verilmeli.

Yok eğer işi durmadan yokuşa sürüyorsa türlü türlü bahaneler üretiyorsa kadro dışı bırakılmalı gözünün yaşına bakmayacaksın.

Trabzon, Reina yolu değil.

yönetim 1.1 veriyormus onur 1.5 istiyormus yazıyordu gazeteler bilmiyorum tam olarak yanlış bilgi olsn istemem de !
bende hak veriyorum sana barış ve vittek yata yata para alıyor onur'a vermen lazım 1.5 milyon'u lan ne hale geldik ya kalede Tr'nin en iyi 2kalecisi var bomba kucagımıza koydu kaptan :) inş tolga'yı manchester united ister danimarkalı ve tecrübesiz de gea oynayacagına bizim kaptan oynasın hem manchester şehride yagmurlu falan Kaptan garipsemez ayrıca dünya'nın en iyi kalecisi olması icin tam bir fırsat onun icin adam bi patladı pir patladı yani

Keleşoğlu
09.01.2012, 23:34
gidenin önünde dağ olsa durmaz.. bu filmi gördük.. o paraya imzalamamakta diretiyorsa aklına girmişlerdir

ama biz eskişehir maçında son dakikada yediği gole ağlayan onur'u çok sevmiştik

Koray
09.01.2012, 23:36
Selçuk'un attığı kazığı hayatım boyunca unutmayacağım.

Hami kadar, Fatih Tekke kadar, Gökdeniz kadar, Szymek kadar sevmiştim onu.

Burda hepimiz neler neler yazmıştık ismi başka takımlarla anılırken alay ediyorduk...

Sonra ne oldu güvendiğimiz dağlara kar yağdırdı o karın altınada bizi gömdü.

.....
09.01.2012, 23:37
Ben şunu öğrendim Ömer kimseye fazla güvenmeyeceksin Onur dahil Babam dahil.. Selçuk ile bir değil diyorsun da onu henüz bilemeyiz zira Selçuk başlığında ben dahil neler yazdık nasıl aldandık hepimiz biliyoruz..

Artık birilerine güvenmeliyiz. Şu adaletsiz dünyada güvendiğimiz birileri olmalı. Güvenmeye güvenmeye güvenimizi kaybediyoruz. Ben Onur'a güveniyor ve inanıyorum. O bizi bırakıpta bir yere gitmez. İçim rahat.

Ayrıca oyuncuyu yıldırarak bir yere varamayız. Ne istiyor bu uşak ? Diyelim ki 1.5 . vereceksin abi. Vermezsen sonu bizim için kötü oluyor. Tolga'ya haksızlık oluyor orası öyle ama Onur'u da kaybedemeyiz. Keşke şu dönemde Tolga'yı Avrupanın en iyi takımlarına yollasaydıkta kaleyi Onur'a bıraksaydık. Bir kucakta iki karpuz taşınmaz hesabı , bir takımda çok iyi iki kaleci olmaz.

Yaşar
09.01.2012, 23:41
1. si Onur'un 1,5 yıl daha sözleşmesi var. 2013 de bitiyor.
2. si Onur yedek kalmayı sorun edecek bir kaleci değil bence.
Eğer öyle bir kaleci olmuş olsaydı yeteneklerini bildiği halde 3. kaleci durumunda iken 2 sene beklemez, sözleşme uzatmaz giderdi.
Kadro dışı falan garip, enteresan.

fincher
09.01.2012, 23:44
Atar imzayı,Onura güveniyorum.Daha 1.5 senesi var,bu kadar fevri davranmaya gerek yok...

Hekimoğlu
09.01.2012, 23:46
Zaten yedek bekliyor kadro dışı bıraktığında cezalandırmış olmayacaksın ki gitmek istiyorsa gider uzatmanın alemi yok biz Trabzonsporuz ne Onurlar Selcuklar geldi gecti.

alfadog61
Onuru cok severim ama bende katiliyorum imzalamiyorsa kadro disi birakilsin

.....
1. si Onur'un 1,5 yıl daha sözleşmesi var. 2013 de bitiyor.
2. si Onur yedek kalmayı sorun edecek bir kaleci değil bence.
Eğer öyle bir kaleci olmuş olsaydı yeteneklerini bildiği halde 3. kaleci durumunda iken 2 sene beklemez, sözleşme uzatmaz giderdi.
Kadro dışı falan garip, enteresan.

Abi şimdi ilk geldiğiyle bu günü bir tutamayız çünkü Onur oynadıkça parladı. Yedek kulübesinde mecbur duracaktı sırasını bekliyordu çünkü. Ama şimdi yedek kulübesinde durmayı kabul etmeyebilir. Herkes gibi o da oynamak istiyordur ve bunu hakediyor. Bu olaya bir çözüm bulmalıyız. Tolga ile Onur arasından bir seçim yapılabilir ve Tolg.a olabilir bu seçim. Ama Onur ileriye dönük yurt dışı istiyorsa o zaman işimiz zor. Tolga bizi bırakmaz emekli oluncaya kadar oynar.Bir de bu yönü var tabi

fincher
09.01.2012, 23:48
Tolga bu takımda ne kazanıyosa Onur'a da o verilmeli As kaleci bile olacağı mechul bir futbolcuya kulubede otursun diye 1.5 milyon euro para vermek mantık dışı
Ne yapalım mesela,sahaya 2 kaleciyle mi çıkalım.2 tane çok iyi kalecimizin olması,kalecilerin suçu değil.Ya birini satacaksın(yurtdışına),yada hakettikleri parayı vereceksin...

SEDAT
09.01.2012, 23:50
* Tayfun Cora'yı yollar onun parasını Onur'a veririm, geçen sene yaptığı kurtarışlar unutulmasın...

brushfield
09.01.2012, 23:51
Onur imza atmadıkça bence hiçbir resmi ya da hazırlık maçında oynatılmamalı. Onur sakatlıktan çıkan bir kaleci ve performansı tam bir soru işareti. Onur'u oynatarak olası iyi performansı ile başka takımların iştahını kabartmamak gerekir. İmza atana kadar kesinlikle maç oynatılmamalı.

Lazman
09.01.2012, 23:56
BU isler birazda karakter meselesi. Ayrica kadro disi birakmakla hic bisey olmaz.

salihismet
09.01.2012, 23:58
Imzalamiyorsa kadro disi birakilsin düsüncesi cok fasizan bir düsüncedir. profesyonellikte böyle bir sey
yoktur. Adam sende oynamak mecburiyetinde degil. Silah zoruylada kimseyi oynatamazsin.

anderr
10.01.2012, 00:00
bence yönetim 3 5 pazarlıgını yapmasın adam 1.5 mi istiyor hakedermi bence sonuna kadar hak edio onur tolgadan sonra asla sıkıntı yasamayız kalede eger kalırsa

antagonist
10.01.2012, 00:03
Sadri başkan yarın öbür gün "Açeydim gollarımı, getme diyeydim, getme Onur" demek istemiyorsa bu işe el atmalı.

olcay_61
10.01.2012, 00:03
başka takımlarda piyasa yapan 3 eziklerden talip olunan futbolcular mesela bursada sercan volkan hemen uzattılar, kayseride gökhan,topuz, eskişehirde alper daha örnekler artabilir. neden bize gelince uzatamıyoruz anlamıyorum..
onur yapmaz demek istiyorum ama örnekleri görüncede şaşırmam doğrusu

Bülent AKBULUT61
10.01.2012, 00:13
yazmıştım ama kendimi tutamadım tekrar yazıyorum bu başlığı acan arkadaşa öncelikle TEŞEKKÜRLER.Biz şimdiye kadar hep iyi niyetimizden kaybettik ama nedense (kazık) yiyen biz olduk biz yetiştirelim bizde isim yapsın ama sonunda para kazanmadan elalem elimizden alsın ne güzel bir şeymiş bu yok arkadaş Tolga kendi adamımız kendi öz evladımız senelerce küfür yedi kadroya alınmadı sesini bile cıkarmadı yönetimin önune koyduyu sözleşmeyi sesini cıkarmadan imzaladı .Onur efendi naz yapıyor verilen parayı küçük sayıp imzaya yanaşmıyor başlıkta denildiği gibi ya sözleşme yapar yada kadro dışı kalır gitmek istiyorsada bizle sözleşme yapar para kazandırır gider

MehmeTS_ADANA
10.01.2012, 00:25
ya ben selçuk ve egemenin olayını aynı kefeye koyamam hep ikisi aynı şeyi yapmış gibi anlatılıyor.egemen en azından usulende olsa masaya oturdu ama selçuk tam bi şerefsiz çıktı.onur olayına gelince zaten bi adamaın kalmak isteyip istememsi istediğim paradan belli olur ona göre ya imza attırılmalı yada şimdiden satılmalı.tolgayı kesmesi çok zor görünüyor

SALDIRAY
10.01.2012, 00:38
Saçma bir başlık. Onur istediği parayı almalıdır. Bir sürü boş beleş oyuncuya tonlarca para vereceğimize yıldız diye takımda tuttuğumuz adama 1.5 milyon € verilmeli. + adamı kadro dışı neden bırakıyorsun? Mecbur mu sözleşme imzalamaya? Hoş adamı oynatmazsan oynatma sen zararlı çıkarısın.

carolo
10.01.2012, 00:40
Onur bence gidecek bunu bastan beri soyluyorum insaallah yanilirim

Çağatay_
10.01.2012, 00:52
Onur'u çok seviyorum ama gariptir gitmesini istiyorum..

Onur ve Tolga aynı takımda oynamaz.İkisi de A milli takım düzeyinde, Avrupa'da birçok takımda oynayabilecek kapasitedeler.

2'sinden birisini seçmem gerekirse Tolga diyorum.Çünkü Tolga bizim ihtiyacımız olan tılsıma sahip.O bu takımı gerçekten bizim gibi tutuyor.Evet Trabzonspor'lu diye bunu dediğim için kızabilir, profesyonellik vurgusu yapabilirsiniz.Ama Tolga gibi içinde amatör ruhu başarıyla taşıyan gerçek bir profesyonele ihtiyacımız var.

Onur gitmeli, çünkü yedek kalmak için çok çok iyi.Umarım Avrupa'ya gider ve göğsümüzü kabartır.

SEDAT
10.01.2012, 00:55
Onur'u çok seviyorum ama gariptir gitmesini istiyorum..

Onur ve Tolga aynı takımda oynamaz.İkisi de A milli takım düzeyinde, Avrupa'da birçok takımda oynayabilecek kapasitedeler.

2'sinden birisini seçmem gerekirse Tolga diyorum.Çünkü Tolga bizim ihtiyacımız olan tılsıma sahip.O bu takımı gerçekten bizim gibi tutuyor.Evet Trabzonspor'lu diye bunu dediğim için kızabilir, profesyonellik vurgusu yapabilirsiniz.Ama Tolga gibi içinde amatör ruhu başarıyla taşıyan gerçek bir profesyonele ihtiyacımız var.

Onur gitmeli, çünkü yedek kalmak için çok çok iyi.Umarım Avrupa'ya gider ve göğsümüzü kabartır.

* Şahsen ben Tolga'nın Avrupaya gitmesini isterim, şöyle Madrid'e gitse çok güzel olurdu :)

MuratJ
10.01.2012, 01:12
Yönetim Egemen'e yaptığı kelekliği Onur'a yapmasın, eğer yaparsa defolsunlar Trabzonspor'dan! Bence başlık bunla değiştirilmeli daha uygun daha doğru olur.

Selçuk Aydın61
10.01.2012, 01:14
imza gelmezse transfer sezonu içinde gider... :(

Enes Ünal Kaya
10.01.2012, 01:16
Onur Daha Genç

İyi Niyetle Söylüyorum Tolga'nın Önü Açılmalıydı..

deadpool
10.01.2012, 01:28
Tolga'yı göndermeye çalışanları anlamak gerçekten mümkün değil. Onur'u bende çok seviyorum, belki zamanında dünyanın en iyi kalecisi bile demişimdir ama Tolga başka. Belki birkaç sene önce sadece kötü bir şaka olarak söylenebilecek birşeydi ama bu adam Trabzonspor'dur, ötesi yok. Ben stada gittiğimde ya da televizyonu açtığımda Tolga'yı, Şenol Güneş'i, Burak Yılmaz'ı ya da onların ruhlarını taşıyan birilerini göremeyeceksem isterse takım her sene şampiyon olsun ne anlamı var.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2012, 01:41
Herkes peşin peşin Onur'u göndermiş peki gitse nereye gidecek? FB'de Volkan, GS'de Musltera varken gidebileceği tek takım BJK. Hem Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecisi Rüştü hem de çıkıştaki Cenk varken onun için hiç iyi bir tercih olmaz...

ThePatriot61
10.01.2012, 01:45
Ben takimda Tolga haric hic kimseye yüzde yüz güvenemiyorum. Gecen sezondan örnekler cok. Onun icin sadece insallah imzalar diyorum.

deadpool
10.01.2012, 01:47
Herkes peşin peşin Onur'u göndermiş peki gitse nereye gidecek? FB'de Volkan, GS'de Musltera varken gidebileceği tek takım BJK. Hem Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecisi Rüştü hem de çıkıştaki Cenk varken onun için hiç iyi bir tercih olmaz...

Fikrine saygım var ama sakatlığın etkilerini atlatmış bir Onur için dünya üzerindeki her takım iyi bir tercihtir. Tabi geçirdiği sakatlığın basit bir şey olmadığı gerçeğide var.

Birde Gs bu transfere balıklama dalar, Muslera'ya aldıkları fiyata olmasada iyi bir alıcı bulurlar.

Merve H.Oğlu
10.01.2012, 01:50
Daha kimseye güvenmem ben.
İmzalar-imzalamaz hiçbir fikrim yok.
Bekleyip göreceğiz.
Onur imzalar, adamdır, bizi satmaz mesajlarını görünce de o iki karaktersizin başlıklarına yazılanlar geldi gözümün önüne.

brushfield
10.01.2012, 01:58
Ben takimda Tolga haric hic kimseye yüzde yüz güvenemiyorum. Gecen sezondan örnekler cok. Onun icin sadece insallah imzalar diyorum.
Bu takımda Trabzonspor'u gelecek iyi bir teklifte yüzüstü bırakmayacak iki adam vardır biri, Şenol Güneş, diğeri Tolga. Geri kalanları özellikle yurt dışından alacakları ilk teklife balıklama atlarlar. O çok sevdiğiniz Burak da yurt dışından kambur üstü bir takımdan teklif alsın sene sonu arkasına bakmadan kaçar çok sevdiği arkadaşı gibi. Yanlış anlaşılmasın Burak'ı ben de çok severim ama realite bu. Böyle durumlarda çok profesyonel oluyorlar birden, vefa nedir unutuyorlar. Sahi vefa neydi...
Egemen'e bişey demiyorum ama Selçuk, senin de yüzün gülmesin emi...

Yiğit Gayretli
10.01.2012, 02:01
Bu takımda Trabzonspor'u gelecek iyi bir teklifte yüzüstü bırakmayacak iki adam vardır biri, Şenol Güneş, diğeri Tolga. Geri kalanları özellikle yurt dışından alacakları ilk teklife balıklama atlarlar.

Mustafa, Aykut hatta Giray da o kadroya dahildir.

MuratJ
10.01.2012, 02:05
Onur'da o kadroya dahil. Egemen'de o kadroya dahildi. Burak'ta o kadroya dahil.

Egemen konusunda yönetimin kaypaklığı ve bence yönetimin Trabzonspor'a ihaneti söz konusu olunca ligin en iyi stoperini kaybetmek zorunda kaldık. Şimdi aynı kaypaklıklar Onur'a yapılıyor gibi hissediyorum. Benim için Egemen>Sadri Şener ve ekibi idi, şimdi de Onur>Sadri Şener ve ekibi'dir. Adama hakkını versinler çocuk gözü kapalı imzalar.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2012, 02:08
Fikrine saygım var ama sakatlığın etkilerini atlatmış bir Onur için dünya üzerindeki her takım iyi bir tercihtir. Tabi geçirdiği sakatlığın basit bir şey olmadığı gerçeğide var.

Birde Gs bu transfere balıklama dalar, Muslera'ya aldıkları fiyata olmasada iyi bir alıcı bulurlar.

Ben yurtiçini kastediyorum yoksa yurtdışına her türlü gider. Zaten sakatlanmadan önce İngiltere'den talipleri vardı...

brushfield
10.01.2012, 02:11
Bence çok iyimsersiniz...
Geçen sene bir akşam yine bu saatlerde bir arkadaşla Selçuk için tartışmıştık. Ben Selçuk'un tıpkı zamanında Aurello'nun yaptığı gibi bizi oyaladığını, sene sonu yurt içinde bir takıma gideceğini söylediğimde bana bu arkadaş Selçuk'u tanımadığım için böyle konuştuğumu, kendisinin Selçuk'u çok iyi tanıdığını ve adam gibi adam olduğunu söylemişti. Şerefsizin önde gideniymiş, anlamıştır belki şimdi o arkadaş...

Gökhan Baymak
10.01.2012, 02:11
Onur'a her türlü rakam helal.. Kimsenin korkusu olmasın, bence yakında imzalayacak..

brushfield
10.01.2012, 02:13
Onur'a her türlü rakam helal.. Kimsenin korkusu olmasın, bence yakında imzalayacak..
Gidin yatın uyuyun bence arkadaşlar. Bu saate kadar imzalamayan adam bu saatten sonra imzalamaz. Siz de yönetim isteseydi imzalardı der kendinizi avutursunuz. Hadi iyi geceler.

Sefa
10.01.2012, 02:16
En geç sezon başı imzalar geçen yıl Burak için ortalığı velveleye vermedik şimdi ne oluyor ? Tabi sütten ağzımız yandığı için yoğurdu üfleyerek yemek istiyoruz..

Helvacı61
10.01.2012, 02:32
burak çok farklı bir oyuncu..... bence trabzonsporu çok benimsemiş ..onur çok daha genç ve trabzonsporda kaptanlığa laik gördüğümüz biri ama hala imzalamamış olması ilginç... yönetim eğer 200 bin avro daha vermeyip imzalatmıyorsa hatalıdır..bende onur olsam 1.5 milyon isterim... yok mesle bu değilse... onura bir daha forma verilmemeli..süresi dolunca istediği yere gitsin... biz istanbul ezmelerine futbolcu yetiştiren paf takımı değiliz...

yatara
10.01.2012, 02:34
Onuuuuuuuuuuur♥

Yiğit Gayretli
10.01.2012, 02:44
Onur'da o kadroya dahil. Egemen'de o kadroya dahildi. Burak'ta o kadroya dahil.

Egemen konusunda yönetimin kaypaklığı ve bence yönetimin Trabzonspor'a ihaneti söz konusu olunca ligin en iyi stoperini kaybetmek zorunda kaldık. Şimdi aynı kaypaklıklar Onur'a yapılıyor gibi hissediyorum. Benim için Egemen>Sadri Şener ve ekibi idi, şimdi de Onur>Sadri Şener ve ekibi'dir. Adama hakkını versinler çocuk gözü kapalı imzalar.

Yönetimin transferde yanlışları olabilir ama gelen-giden oyuncu için böyle bir karşılaştırma büyük hata olur. Unutmayalım ki bu takımı görevde bulunduğu 3 sezonun 2'sinde şampiyonluğa oynatmış, birinde şampiyon yapmış, bir diğerinde Türkiye Kupası aldırmış bir yönetime sahibiz. Dediğiniz kadar kusur kadı kızında da olur. Eleştirmeyelim demiyorum ama eleştirirken doğru elemanları eşleştirelim.

Bence çok iyimsersiniz...
Geçen sene bir akşam yine bu saatlerde bir arkadaşla Selçuk için tartışmıştık. Ben Selçuk'un tıpkı zamanında Aurello'nun yaptığı gibi bizi oyaladığını, sene sonu yurt içinde bir takıma gideceğini söylediğimde bana bu arkadaş Selçuk'u tanımadığım için böyle konuştuğumu, kendisinin Selçuk'u çok iyi tanıdığını ve adam gibi adam olduğunu söylemişti. Şerefsizin önde gideniymiş, anlamıştır belki şimdi o arkadaş...

Mustafa da Aykut da sizin bizim gibi Trabzonsporlu'dur. Bu iyimserlikse eğer, iyimserim evet.

Hüdai Pervaneli
10.01.2012, 05:19
Gitmek Isteyeni Yollayacaksin Isterse babamin oglu Olsun

Travelair
10.01.2012, 06:27
Yönetim yönetimim diyorsa o imzayı attıracak. Mazeret bahane kabul etmiyorum

Lafı dolandırmayacağım, bence Onur Tolga'dan daha iyi kaleci. Daha da genç. Onur 1. kaleci, Tolga 2. kaleci olsun

Bilâl ÇOBAN
10.01.2012, 06:29
Yetmez, kazığa oturtalım..

Uğur Ö.
10.01.2012, 08:35
Gitmek Isteyeni Yollayacaksin Isterse babamin oglu Olsun
Yollayalımda Selçuk (7 milyon)+Egemen(4 milyon)+Yattara(6 milyon)=17 milyon zarar ha rakamlar uydurma ama çokta uçuk değiller

Faik Yılmaz
10.01.2012, 08:38
O da aynen Selçuk , Egemen gibi olucak.....

Sezon sonuna kadar sözleşme imzalanmayacak.....

Sonrada gidince gitme istiyordu gitti diyeceğiz.....

Bir Selçuk ve Egemen kadroda olsa çok şeyler farklı olurduligde...

Ama böyle yönetimle olacak işler değil bunlar...

Adamlardan diğer takımların vrdiğinin yarısına oynamasının hemde kendilrinin gelip imza atmalarını bekliyoruz biz...

Çok bekleriz.....

Mete DORUK
10.01.2012, 08:44
neden panik halinde herkes.onurun sozlesmesinin bitimine 1 yil var.imzalamazsa sezon sonunda satariz.gonlum kalmasindan yana tabikide ama suda bir gercekki onur yedek kalacak bir kaleci degil.Gideceksede kesinlikle yurtdisinda bir yere gitmeli.Turkiyeden biryere giderse cok uzulurum... Alan takim hissedilir derecede guclenir...

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 08:44
Selçuk örneği falan değil arkadaş .

Hiç mi hiç alakası yok .

Merak eden Ersun Yanal'ın tapelerini açsın okusun .

Selçuk bonservissiz gitme avantajını kullanarak GS'dan muazzam yıllık ücret almak için TS'a imza atmadı .

TS ile uzatmış olsaydı ne kimse ona bonservis öderdi ne de o paraları verip imza attırırdı ...

Onur'un 1 seneden fazla kontratı var ...

MonteCristo
10.01.2012, 08:51
1.3 milyon euro verilmiş ve hala imzalamıyorsa dövelim :D

Benim için başlığın bu espriden farkı yok. Onur'un imzalamamasından bende rahatsızım ama böyle bir yaklaşım şekli olamaz.

Yöneticiler kilit...

mc123
10.01.2012, 08:52
2 iyi kaleci fazla. satılmamalı ama büyük bir takıma kiralanabilir

Faik Yılmaz
10.01.2012, 08:53
Selçuk örneği falan değil arkadaş .

Hiç mi hiç alakası yok .

Merak eden Ersun Yanal'ın tapelerini açsın okusun .

Selçuk bonservissiz gitme avantajını kullanarak GS'dan muazzam yıllık ücret almak için TS'a imza atmadı .

TS ile uzatmış olsaydı ne kimse ona bonservis öderdi ne de o paraları verip imza attırırdı ...

Onur'un 1 seneden fazla kontratı var ...

Eğer böyle bir durumu varsa..

Kadrolu oyuncunken 1 sene ayağına top değdirmezsin hem değeri düşer hem formundan düşer...

Yönetim ne iş yapr hiç bir yaptırım gücü yok, yol geçen hanımı burası gelen gelicek giden gidicek...

Selçuka hak veriyorum ben....

Senin verdiğinin tam 3 katını vermiş Gs , sense tam adam gibi masaya bile oturmamaışsın adamla...

Kara kaşın kara gözün içinmi kalacaktı seninle....

Ya Egemene ne demeli 300-400 milyar için Türkiyenin en iyi defans oyuncusunu verdik daha doğru dürüst görüşmeden....

Allah aşkına Selçukun yerini doldurmak için Zokoraya 6 milyon euro , Adrianada 5,250 milyon euro verdik değdimi..... ( 30 trilyon)

Ortada çok büyük bir beceriksizlik ve başarısızlık var...

Öyle ekranlarda gülerek kakara kikiriyle Başkan olunmuyo bir ağırlığın olucak elini masaya vuracaksın yeri geldiğinde.....

Berat
10.01.2012, 08:57

Adamlardan diğer takımların vrdiğinin yarısına oynamasının hemde kendilrinin gelip imza atmalarını bekliyoruz biz...

Çok bekleriz.....

Onur'un sözleşmesi bu sezon sonunda değil 2012- 2013 sezonunun sonunda bitiyor.

Memduh
10.01.2012, 09:00
Biraz sağduyulu olmak lazım.
Her futbolcu oynamak ister. Kalede ise sadece bir kişi oynatabilirsiniz.
Tolga mı, Onur mu kaleye geçsin? İkisi de kalede dev. İkisi de Türkiye'nin en iyi kalecisi.
Nasıl karar verilecek?
Hem Şenol Güneş'in hem yönetimin işi zor ama Trabzon için büyük şans.
En çok parayı daima forvet alır tezine katılmıyorum. Geçen yıl kazanılan şampiyonlukta!! Onur'un katkısını kimse inkar edemez sanırım. Onlarca maçı tek başına kurtardı. Yönetime düşen ortayı bulup imzalatmaktır. Eğer Onur gitmek istiyorsa bile imzalatmaktır. Ve gitmek de onun en doğal hakkıdır. Çünkü gittiği takım GS bile olsa Muslera'yı yedeğe atacak kadar iyidir. Ancak giderken kulübüne kazandırarak gitmesi ona alkış tutturur.
Biz Onur'u çok sevdik, umarım sevmeye devam edeceğiz.

Faik Yılmaz
10.01.2012, 09:02
Onur'un sözleşmesi bu sezon sonunda değil 2012- 2013 sezonunun sonunda bitiyor.

Onu Biliyorumda ....

Yunus Emre Sel ' e kongre günüde sormuştuk TsElifle birlikte mukavele uzatma işini...

Ufak tefek pürüzler kaldı demişti. Kamptan sonra transfer sezonu açılınca hemen imzalayacaktı....

Bizimkisi testi kırılmadan uyarı yapmak...

Daha önceden örnekelri olduğu için şimdiden imzalatılmlı son seneye kalmamalı.....

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 09:02
Eğer böyle bir durumu varsa..

Kadrolu oyuncunken 1 sene ayağına top değdirmezsin hem değeri düşer hem formundan düşer...

Yönetim ne iş yapr hiç bir yaptırım gücü yok, yol geçen hanımı burası gelen gelicek giden gidicek...

Selçuka hak veriyorum ben....

Senin verdiğinin tam 3 katını vermiş Gs , sense tam adam gibi masaya bile oturmamaışsın adamla...

Kara kaşın kara gözün içinmi kalacaktı seninle....

Ya Egemene ne demeli 300-400 milyar için Türkiyenin en iyi defans oyuncusunu verdik daha doğru dürüst görüşmeden....

Allah aşkına Selçukun yerini doldurmak için Zokoraya 6 milyon euro , Adrianada 5,250 milyon euro verdik değdimi..... ( 30 trilyon)

Ortada çok büyük bir beceriksizlik ve başarısızlık var...

Öyle ekranlarda gülerek kakara kikiriyle Başkan olunmuyo bir ağırlığın olucak elini masaya vuracaksın yeri geldiğinde.....

Üstad yazdıklarımı okumamışsın sanki ...

Selçuk bonservissiz gitme avantajını kullandı ve senelik GS'dan 3,5 M Avroya yakın garanti para alıyor .

TS bu adama bu kadar para verebilir miydi ? Vermeli miydi ?

Bu derece yalan konuşan kaypak bir adamı biz takımda ister miydik ?

Selçuk Compilation videosu yaptıracaksınız bana :)

Adamın yalanları , bize söyledikleri sonra tapelerde ortaya çıkan konuşmaları .

Sezon sonu demedi mi ben kimseyle görüşmedim diye ?

Meğer adam GS-FB arasında gidip gelmis yarım sezon ...

temel_yilmaz
10.01.2012, 09:05
Vayne Rooney gitmek için ücretine ütopik bir zam istedi yönetim veremeyiz dedi devreye ferguson girdi kadro dışı bıraktı sonra imzalamak zorunda kaldı.Sen ücretine zam isterken nasıl pro oluyorsan yönetimde pro olmalı.
Yok yinede yanaşmıyorsa açıklarsın bonservisini satılığa çıkartısın Trabzonspor oyuncuların vizyon,vitrine çıkma yeri değil.

Yönetim bazında ise sende Türkiye'nin en iyi iki kalecisi bizde diyorsan paraya kıyacaksın,hiç katkısı olmayan brozekler,tayfun ve onun gibi oyuncuların parasını vereceksin attıracaksın imzayı.

krdnz
10.01.2012, 09:05
Şu "tavan ücret" biraz yukarıya çekilsin.Asgari ücrete bile zam geldi :)

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 09:06
Vayne Rooney gitmek için ücretine ütopik bir zam istedi yönetim veremeyiz dedi devreye ferguson girdi kadro dışı bıraktı sonra imzalamak zorunda kaldı.Sen ücretine zam isterken nasıl pro oluyorsan yönetimde pro olmalı.
Yok yinede yanaşmıyorsa açıklarsın bonservisini satılığa çıkartısın Trabzonspor oyuncuların vizyon,vitrine çıkma yeri değil.

Yönetim bazında ise sende Türkiye'nin en iyi iki kalecisi bizde diyorsan paraya kıyacaksın,hiç katkısı olmayan brozekler,tayfun ve onun gibi oyuncuların parasını vereceksin attıracaksın imzayı.

Bu adam aylardır oynamıyor . Parasını alıyor . Takım tarafından en güzel şartlarda , para pul düşünülmeden tedavi ettiriliyor .

Biraz da vefa olmalı , bir tarafın amatör kalmalı ...

Faik Yılmaz
10.01.2012, 09:09
Üstad yazdıklarımı okumamışsın sanki ...

Selçuk bonservissiz gitme avantajını kullandı ve senelik GS'dan 3,5 M Avroya yakın garanti para alıyor .

TS bu adama bu kadar para verebilir miydi ? Vermeli miydi ?

Bu derece yalan konuşan kaypak bir adamı biz takımda ister miydik ?

Selçuk Compilation videosu yaptıracaksınız bana :)

Adamın yalanları , bize söyledikleri sonra tapelerde ortaya çıkan konuşmaları .

Sezon sonu demedi mi ben kimseyle görüşmedim diye ?

Meğer adam GS-FB arasında gidip gelmis yarım sezon ...

Dostum senin söylediklerine değilde yönetimin genel politikasına serzenişim benim....

Son sene son ay değilde 1 sene önce masaya otursak birazda ücretini artırsak bu işi eminim çözerdik.....

Gs Fb her oyuncuyu tabiki almak ister....

Sorun onları onların insafına bırakmamak...

Egemen mesele bizden istediği senede 4 maç oynayan Yattaranın ücretini istedi bizden.... bizse doğru dürüst masaya bile oturmadık... giderse gitsin dedik...

gitti ne oldu....

Takımının bütün maçlarında başarıyla oynadı..bugün yerinin tek adamı....

Böyle bir adamı ilgisizlik yüzünden kaçırmak zoruma gidiyor.....

Selçuka imzalatırsın 5 yıllık sözleşme.... gitmekmi istiyorsun getir 15 milyon euro nereye istersen git dersin ya dakadro dışı kalırsın dersin.. ister oynar ister gider...

ama ipleri oyuncunun eline menejerin insafına bırakırsan arkasından bakakalırsın bizim gibi.....

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 09:12
Dostum senin söylediklerine değilde yönetimin genel politikasına serzenişim benim....

Son sene son ay değilde 1 sene önce masaya otursak birazda ücretini artırsak bu işi eminim çözerdik.....

Gs Fb her oyuncuyu tabiki almak ister....

Sorun onları onların insafına bırakmamak...

Egemen mesele bizden istediği senede 4 maç oynayan Yattaranın ücretini istedi bizden.... bizse doğru dürüst masaya bile oturmadık... giderse gitsin dedik...

gitti ne oldu....

Takımının bütün maçlarında başarıyla oynadı..bugün yerinin tek adamı....

Böyle bir adamı ilgisizlik yüzünden kaçırmak zoruma gidiyor.....

Selçuka imzalatırsın 5 yıllık sözleşme.... gitmekmi istiyorsun getir 15 milyon euro nereye istersen git dersin ya dakadro dışı kalırsın dersin.. ister oynar ister gider...

ama ipleri oyuncunun eline menejerin insafına bırakırsan arkasından bakakalırsın bizim gibi.....

Üstad çok iddialıyım .

Ne Selçuk ne de Egemen ...

Ne verirsen ver Trabzon'da kalmayacaklardı ;)

Bunu anlatmaya çalışıyorum .

Selçuk aylar öncesinden hesabını kitabını yapmış , işi pazarlığa dökmüştü .

Egemen ise çoktan kafasında TS'u bitirmişti ...

Tekke
10.01.2012, 09:15

Çok bekleriz.....

Aynı yaklaşımla 4 aydır ben yazıyorum, ya yönetim saf ya da bizi saf sanıyorlar.

Ribery-Emre-Okan gibi yıldızlarını bedava kaptıran GS bunun zararını 10 yıl sahneden çekilerek ödedi.

Egemen-Selçuk ve Onuru da biz kaybedersek, tarih affetmez...

Faik Yılmaz
10.01.2012, 09:18
Üstad çok iddialıyım .

Ne verirsen ver Trabzon'da kalmayacaklarıdı ;)

Egemen yönetime burada mutlu olduğunu...

Takıma katkısının göz önünde tutlması gerektiğini....

Sadece Yattara kadar ücret istediğini söylemişti....

Yönetimse 1 trilyon garanti ve maç başılarla olmak üzere toplam 1,350 trilyon teklif etmiş....

Yani normalde aldığı ücretin yarısı kadar...

Beşiktaş ise bizim teklif ettiğimizin neredeyse 3 katını teklif etti....

Faik Yılmaz
10.01.2012, 09:21
Selçuk 2 milyon euro imza parası aldı..... ( 5 milyon )

Ve her yıl 2,5 milyon euro alıyor..... ( 6,25 milyon tl)

Sadece ilk yılında 11 milyon tl kazanmış adam....

Bu para normal bir vatandaşa piyangoda vursa karısını ailesini terk eder....

Selçuka nedne kızıyoruzki.... gelde 5 te birine bizde oyna dicektik onunda koşa koşa geliceğinimi sanıyorduk....

mc123
10.01.2012, 09:22
Üstad çok iddialıyım .

Ne verirsen ver Trabzon'da kalmayacaklardı ;)

katılıyorum.
selçuk takımına para kazandırmak istemedi. bu bile yeterli bazı şeyleri anlamak için.
egemen ne kadar süre sakat kaldı bizdeyken.sonra yine de anlaşmadı

gerek yok kasmaya ama bir futbolcuyu sen adam ediyorsan eğer gitmek istiyorsa bir şekilde para kazanmaa bak ya da kirala karını katlamaya çalış ama o adamın yerine daha iyisini alacak parayı almadan çıkartma

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 09:24
Sadece ve sadece Ersun Yanal şerefsizinin tapelerini okuyun yeter başka bir şey demeyeceğim ...

Egemen'in müzmin sakat olduğunu , Takım Doktoru tarafından yönetimin bu konuda uyarıldığını da biliyorsunuzdur sanırım ...

Hüdai Pervaneli
10.01.2012, 09:26
Yollayalımda Selçuk (7 milyon)+Egemen(4 milyon)+Yattara(6 milyon)=17 milyon zarar ha rakamlar uydurma ama çokta uçuk değiller
Bedava vericek Halimiz yok

Faik Yılmaz
10.01.2012, 09:29
Sadece ve sadece Ersun Yanal şerefsizinin tapelerini okuyun yeter başka bir şey demeyeceğim ...

Egemen'in müzmin sakat olduğunu , Takım Doktoru tarafından yönetimin bu konuda uyarıldığını da biliyorsunuzdur sanırım ...

O hikayeyi duydum ama inanmıyorum....

şöyleki müzmin sakat bir adam bu yıl 30 civarı maçın hepsinde canla başla nasıl oynar... sakat hali buysa demek sağlam olsa ne olur bilmiyorum....

tarsus
10.01.2012, 09:44
Bu adam aylardır oynamıyor . Parasını alıyor . Takım tarafından en güzel şartlarda , para pul düşünülmeden tedavi ettiriliyor .

Biraz da vefa olmalı , bir tarafın amatör kalmalı ...

Onuru karakter olarak severim,bu yoruma bende katiliyorum normalde bu kadar olan olay ve tedavi surecinde kendine sahip cikan tum imkanlari seferber eden,ucretini oynamamasina ve sozlesmesini askiya almamasina ragmen oynuyormus gibi odeyen takiminada vefa borcu olmali.insallah onur benim bildigim alasehir karakteri gostermez ve bu durumu imzayi atarak sonlandirir

Ertuğrul ATALAY
10.01.2012, 10:00
onura imza attırmalıyız...
Verilen parayı onu bunu bilmem...
futbolcu köle değil...ama ona imza attırmak yönetim becerisidir...

zafer6161
10.01.2012, 10:52
adam ne dedi,yönetimle anlaştık aramızda hiç bir sorun yok,mukavelemi 3 yıl daha uzattım,sadece menejerimin trabzona gelmesini bekliyoruz,,demişti ve olay kapandı

Külünkoğlu
10.01.2012, 10:54
Ensesinden tutup imzaya zorlayalım olmadı odunla kovalayalım.
Kadro dışı da neyin nesi !

Alacağını ve hakettiğini istemek ne zamandan beri suç ?

Şu başlığı lütfen değiştirelim arkadaşlar.

Ömür Karadeniz
10.01.2012, 11:05
Kayserinin Ali Turana,Amrabata yaptığını biz Selçuk ve Egemen ikilisine yapmalıydık,onlar gitti artık akıllanmamız gerekirken şimdide Onur çıktı.Eğer 1-2 ay içinde imzalamazsa süresiz kadro dışı bırakılmalı,2 sene oynamamış bir adamı kimse almaz zaten.Ali Turanın halini gördük zaten.

CRICK61
10.01.2012, 11:09
Başlığın noktasına virgülüne kadar arkasındayım.. gerçi noktası virgülü yok ama olsun :) aynen onur'u onur yapan Trabzonspor üçün beşin lafını etmicek hakkım bu kadarmış deyip oturacak yerine..

sametaydin
10.01.2012, 11:09
Ya bu onur ne kadar istiyor ki bir türlü anlaşma olmadı? Benim düşüncem 1.5 m euro civarı bir para istiyor yıllık. Yani tamam pazarlık yapılsın, hiç yapılmasın demiyoruz ama abartmaya gerek yok bu adam bu parada ısrar ediyorsa vereceksin. Barış özbeke 1m euro veriyorsan bu adam 1.5 m euro istiyorsa hiç itiraz etmeden vereceksin arkadaşım.

Fatih Yücel
10.01.2012, 11:10
İsminin anlamıyla mücadelemizi tarif ettiğimiz bir futbolcu için nasıl bu kadar gaddar olabilirsiniz bilmiyorum ama yönetimin becerisine kalmış bu işler futbolcuyla alakası yok. (Onur için söylüyorum)

emre81
10.01.2012, 11:12
Ne yazıkki romantik futbol yerini endüstriyel futbola bırakmıştır para futbolda araç değil amaç olmuştur. Onur'da ekmeğini bu işten kazanan biri olarak daha fazlasını istemekte haklıdır. İmzalanır imzalanmaz ayrı mesele ama süreci iyi yönetmek gerekir, Selçuk ve Egemen süreci kötü yönetilmiştir, Trabzonspor gibi bir klüp verilen sözlerle değil icraatle iş yapmalıdır. Nitekim bahsedildiği gibiyse Selçuk söz vermiş klübü oyalamıştır, profesyonel yöneticiler aynı hatayı 2 kere yapmamalıdır. Onur ile sözleşme imzalanır imzalanmaz bilemem ama bildiğim tek şey geçen seneki hataların yapılmaması gerektiğidir. Bu durum hassas bir konu Onur'u yaralamamak lazım bu süreçte ama Onur'un da verdiği bu sözler ve demeçler sonrası lafını yememesi lazım. Söz namustur, şayet söz vermişsen verdiğin sözü tutacaksın.

a f s
10.01.2012, 11:12
Ensesinden tutup imzaya zorlayalım olmadı odunla kovalayalım.
Kadro dışı da neyin nesi !

Alacağını ve hakettiğini istemek ne zamandan beri suç ?

Şu başlığı lütfen değiştirelim arkadaşlar.

Aynen katılıyorum.

Gören de Onur'un sezon sonu sözleşmesi bitecek sanır. Beni de fazlasıyla rahatsız etti başlık. BMN'nin duruşuna, tarzına hiç uygun değil.

Onur Trabzonspor'un Türk futboluna hediye ettiği değerli bir kalecidir. Zamanı gelince biten sözleşmesi için imzayı atacaktır. Yok yere kriz çıkarmaya gerek yok.

Alper Calik
10.01.2012, 11:21
Onur

Sen aldırma koçum. Biz seviyoruz seni. Hak ettiğin parayı da alacağına inanıyoruz.

Sen bizim bircik Onur umuz sun. Şampiyon Trabzonsporumuzun kalecisisin.

Sen her an hazır ol.

sevgiler.

hüseyin1975
10.01.2012, 11:28

Yazdiklarinin tümüne katiliyorum.
Kadroyu kullanmakda cok zaafi var Senol Hocamizin.:(

Dün fenerbahce - Gaziantepspor Macindaki Sapara acaba bizde biraz daha fazla sans bulabilirmiydi sence?

sametaydin
10.01.2012, 11:28
Aynen katılıyorum.

Gören de Onur'un sezon sonu sözleşmesi bitecek sanır. Beni de fazlasıyla rahatsız etti başlık. BMN'nin duruşuna, tarzına hiç uygun değil.

Onur Trabzonspor'un Türk futboluna hediye ettiği değerli bir kalecidir. Zamanı gelince biten sözleşmesi için imzayı atacaktır. Yok yere kriz çıkarmaya gerek yok.

'Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.' durumu hakim bizde. Sözleşmesi sanırım 2013 sezonu sonunda bitiyor. Türkiyenin en gözde kalecisi... Gidişat selçuk transferini gösteriyor. Daha çok zaman var, hem zaten onur delikanlı adamdır sözleşmeyi imzalar demek bana göre yanlış. Sözleşme bitimine 6 ay kala oyuncu istediği kulüple görüşme hakkına sahip. Böyle bir şey olduğunda zaten elimizde tutamayacağımız bir oyuncu onur. Gsye transfer olduktan sonra selçuk için tam 1 yıl önceden kulis çalışmalarına başlandığını gördük. Kısacası imza için bu sezon sonunu filan beklememeliyiz. Şu da var onur çok abartmaması koşuluyla istediği para verilmeli.

hüseyin1975
10.01.2012, 11:30
Arkadaslar Onurun Tolgadan 200 - 300% daha fazla Maas istemesi sizlerce "normalmi"?
Yada Tolga bunu hak ediyormu?

Burhan Açıkgöz
10.01.2012, 11:36
Arkadaslar Onurun Tolgadan 200 - 300% daha fazla Maas istemesi sizlerce "normalmi"?
Yada Tolga bunu hak ediyormu?

Onurun oyun kuruşu ve ceza sahası hakimiyeti iyidir. Tolga formda.

winner
10.01.2012, 11:37
Geçen sezon ders olmuştur umarım yöneticilere.

Özellikle kaleci sorunu olan bjk Onur için çok ciddi paraları gözden çıkaracak gibi duruyor ve sözleşme imzalanmayan her gün tehlike büyüyor.

Turgut Altun
10.01.2012, 11:37
Şampiyonluğumuzun önemli taşlarından birisi Onur. Geleceğimizin de önemli bir parçası olacaktır. Elde tutmak için gerekiyorsa fedakarlık yapılmalı.
Tolga'nın yaptığı Trabzonspor aşkındandır, her profesyonel oyuncudan beklemek olmaz.

Serdar Dilekoğlu
10.01.2012, 11:50
Onur un elbette elimizde tutulması gerekli ama kadro dışı bırakmak ve onu iyice takımdan soğutmakta nedir.

Yapılması gereken en uygun yollar denenerek imza attırılmalı.

a f s
10.01.2012, 11:58
'Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer.' durumu hakim bizde. Sözleşmesi sanırım 2013 sezonu sonunda bitiyor. Türkiyenin en gözde kalecisi... Gidişat selçuk transferini gösteriyor. Daha çok zaman var, hem zaten onur delikanlı adamdır sözleşmeyi imzalar demek bana göre yanlış. Sözleşme bitimine 6 ay kala oyuncu istediği kulüple görüşme hakkına sahip. Böyle bir şey olduğunda zaten elimizde tutamayacağımız bir oyuncu onur. Gsye transfer olduktan sonra selçuk için tam 1 yıl önceden kulis çalışmalarına başlandığını gördük. Kısacası imza için bu sezon sonunu filan beklememeliyiz. Şu da var onur çok abartmaması koşuluyla istediği para verilmeli.

Katılıyorum. Bazen babacan bir tavır, doğru bir yaklaşım, bir açıklama tüm problemleri çözer. Başlığın şimdiki hali daha doğru olmuş.

Onur Trabzonspor taraftarı tarafından sevildiğini ve değer verildiğini biliyordur. Trabzonspor'un da onun gibi bir kaleciyi kaybetme lüksü yok. Gereken ne ise yapılsın, futbolcu da taraftar da yönetim de zihnini boş yere meşgul etmesin bu konular.

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 12:13
Onur'un o ve ya bu şekilde Selçuk gibi karaktersiz bir insanla özdeşleşmesi beni ziyadesiyle üzüyor ...

temel_yilmaz
10.01.2012, 12:14
1.3 milyon euro istiyorsa bence yüksek bir bedel senelik maliyet primler ile 4 tirlyon oradaki rakamı makul bir seviyeye çekmek istiyor olabilirler.

61trabzonomer
10.01.2012, 12:28
onur için verilen tepki sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış alan için neden verilmiyor ?? başlığın isminin değişmesi güzel olmuş kadro dışı falan çok saçma.

Yunus Emre SEYHAN
10.01.2012, 12:32
onur için verilen tepki sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış alan için neden verilmiyor ?? başlığın isminin değişmesi güzel olmuş kadro dışı falan çok saçma.

Alanzinho'nun bildiğim kadarıyla 1 yıl daha opsiyonu var, belki yanılıyorum, bilen birisi aydınlatsın.

Tabii Onur kadro dışı falan kalmasın, basamak olarak kullansın biz onu Beşiktaş için yetiştiriyoruz zaten.

Beşiktaş biliyor çünkü 6-7 milyon euro bile verse Onur'u bizden alamaz ama Onur sene sonuna kadar imzalamazsa Onur'a yıllık 2.5 - 3 milyon euro verir, Onur mutlu, Beşiktaş mutlu, yaşasın Trabzonspor'umuz, yaşasın takım dengesi.

Aylardır yok efendim bugun imzalıyor, yok anlaştık menajer bekliyoruz, ufak pürüzler kaldı vs ama artık atılsın şu imza. Bu filmi daha önce izledik.

.....
10.01.2012, 12:38

Şenol Güneş ?

bahadır2561
10.01.2012, 12:40
1- Onur'un sözleşmesi 2013 Haziran'a kadar
2- Hakedene hakettiğini vereceksin
3- Sacma salak adamlar topa degmeden bir sürü para aldı bunlar göze batmadımı sayın idareciler

Cagdas Topal
10.01.2012, 12:42
İmza atmasını isterim ama bu iş de diğerleri gibi olacak sanırım :rolleyes:

Sakatlandıktan sonra her galibiyetten sonra Onur ' a da galibiyet primi yatırıldı , hala parayı sorun ediyorsa ayıp !

Tayfun
10.01.2012, 12:43
Üçün beşin hesabını yaparsın, başka yönetim yapmaz ... Tanıdık senaryo.

Cagdas Topal
10.01.2012, 12:44

Onur ' un sözleşmesi 2012 Haziran ' da değil 2013 Haziran ' da bitiyor ;)

Emnylmz61
10.01.2012, 12:44
Tolga 2 milyon tl onur 3.5 milyon tl;)

Tolga bizim evladımız tabimi fedakarlık yapacak ama is deger verilmeye geldimi en az degeri o görecek gerek burda gerek disarda;)

Onur profosyonel tabiki isteyecek neticesinde ekmek parası aile filan ama Tolga'da bunların hiçbirisi yok hobi olarak yapıyor zaten;)

Tolga Avrupa'nın en iyi kalecilerinden biridir turkiyeyi söylemeye gerek yok zaten ama siz onuru oynatmak için adamı yaşlı ettiniz en fazla 3 sene oynar dediniz bı şekil göndermeye çalıştınız ;)

Demek ki futbolda ozelliklede Trabzonspor'da böyle bir taraftar profiline ne adamlık ne forma askı nede duygusallık yapmayacaksiniz:confused:

Cagdas Topal
10.01.2012, 12:46
Üçün beşin hesabını yaparsın, başka yönetim yapmaz ... Tanıdık senaryo.

Onur sakatlandıktan sonra her galibiyette ona da galibiyet primi yatıran yönetim mi suçlu oldu şimdi ? Galibiyet primleri yatırıldıktan sonra boş mukaveleye bile imza atarım diyen Onur nerede ?

Bütün suçu yönetime yıkmayın ;)

Tayfun
10.01.2012, 12:52
Onur sakatlandıktan sonra her galibiyette ona da galibiyet primi yatıran yönetim mi suçlu oldu şimdi ? Galibiyet primleri yatırıldıktan sonra boş mukaveleye bile imza atarım diyen Onur nerede ?

Bütün suçu yönetime yıkmayın ;)

hadi %70'ini yönetime yıkayım gönlün olsun.

bahadır2561
10.01.2012, 12:54
Onur Kıvrak ;

2009-2010 sezonunda, 19 Süper lig ve 8 Türkiye Kupası

2010-2011 sezonunda 25 Süper lig, 1 Türkiye Kupası, 2 Uefa ön eleme maçı, 1 Süper Kupa

Bu maçların tümümde 90 dk süre almıştır.
Bazı oyuncular gibi yan gelip yattıgı yerden para kazanmamıştır.
Türkiye'nin gözbebeği olan kalecilerden bi tanesidir.
İstediği ücreti çoook büyük meblağlar gibi gösterip Onur'u tukaka ilan etmeyin.
Onur'la imzalayamayan yönetim acizdir,beceriksizdir tıpkı Egemen'de oldugu gibi.
İlla bir yere yüklenmek istiyorsanız gidin yönetime yüklenin, Onur'a değil

sessizkral_1
10.01.2012, 13:02
Dün ;

Egemen ve Selçuğa imza attıramayanlar

Bugün ;

Onur a attıramazsa

Yarın ;

Burağı 5 milyon euroya yurt dışına yollar.

Büyük takım olmak , büyük hedefler yolunda ilerlemek istiyorsanız ,

"ÜSTÜNE KOYARAK" ilerlemeniz gerekir.

Biz ise her parlayan her öne çıkan oyuncumuzu 1 yıl bile zor tutacak seviyeye geldik.

Bu şekilde hep 5 yıl geriye döneriz.

YÖNETİM Onura imzayı her koşulda attırmalıdır.

Hatta Burak'ın sözleşmesi üzerindede düzenleme yapması gerek (5 milyon euroya serbest kalır diye bir madde varmış.bu skandaldır)

Yunus Emre AYAZ
10.01.2012, 13:05
olaya iki taraftan bakmak lazım bu konuda burada tolga neden 2 milyon tl ye oynuyor onur 3.5 alacak demiş..

onur'la tolga'yı aynı sevıyede tutmak abestle iştikaldir..

tolga trabzonspor'ludur !

onur is profosyonel(!) (egemen selçuk vb gibi) futbolcu ! fark ortada...

Burhan Açıkgöz
10.01.2012, 13:08
http://www.youtube.com/watch?v=q5wuTs2ocqU&feature=related

Her ikisi de iyi.

sessizkral_1
10.01.2012, 13:09
Bence sene sonunda Tolgayı gönderelim.Ciddi teklifler aldığı biliniyor.

Onur daha genç ve bize lazım

61trabzonomer
10.01.2012, 13:10

Onur ' un sözleşmesi 2012 Haziran ' da değil 2013 Haziran ' da bitiyor ;)

tmm çağdaş ben 2012 de bitiyor demedim ki :) bi daha oku dostum :)

Tunga
10.01.2012, 13:11
olaya iki taraftan bakmak lazım bu konuda burada tolga neden 2 milyon tl ye oynuyor onur 3.5 alacak demiş..

onur'la tolga'yı aynı sevıyede tutmak abestle iştikaldir..

tolga trabzonspor'ludur !

onur is profosyonel(!) (egemen selçuk vb gibi) futbolcu ! fark ortada...
Onur'la Tolga arasında ticari olarak ciddi bir fark var; o da yaşları. Ne kadar genç o kadar kıymetli. Bana sorarsanız her ikisine de eşit oranda ihtiyacımız var; ama bu piyasada işler de böyle yürüyor.

samway
10.01.2012, 13:18
bence onur a makul fıyatla anlasılıp orta yol bulunmalı bıraz yonetım bıraz onur fedakarlık yapmalı derse kı onur ben gıderım para benım ıcın onemlı buyursun gıtsın ne selcuga ne egemen e agladık onur a da aglamayız gıder musleranın arkasında yada cenk ın arkasında ya da volkan ın arkasında yedek bekler ama sunu bılsın kı bu saydıklarım ısımler senın arkanda yedek beklemez sorun cıkarır herkes TOLGA olamaz .

Yunus Emre AYAZ
10.01.2012, 13:19
Onur'la Tolga arasında ticari olarak ciddi bir fark var; o da yaşları. Ne kadar genç o kadar kıymetli. Bana sorarsanız her ikisine de eşit oranda ihtiyacımız var; ama bu piyasada işler de böyle yürüyor.

tunga abi,

bir kerede ticaret'i geriye bırakarak bakalım olaya..

sen sakatlandın geriye 10 ay geçti b u 10 ay süresinde hiç maçta oynayamadım sakatlık sonrası tolganın kaleyi bırakmama etkiside var bunda ama sonuçta sana sahip çıkan seni en iyi odktorlara ameliyat ettiren sakatken kadroda yokken galibiyet priminden sana pay veren geri döndüğünde formunun aynı olacağı bilinmeden sana 1.3 milyon € öneren bi takıma imza atmıyorsan kusura bakma ama diğer karaktersizlerden farkın kalmaz taraftar gözünde.

Tunga
10.01.2012, 13:22
tunga abi,

bir kerede ticaret'i geriye bırakarak bakalım olaya..

sen sakatlandın geriye 10 ay geçti b u 10 ay süresinde hiç maçta oynayamadım sakatlık sonrası tolganın kaleyi bırakmama etkiside var bunda ama sonuçta sana sahip çıkan seni en iyi odktorlara ameliyat ettiren sakatken kadroda yokken galibiyet priminden sana pay veren geri döndüğünde formunun aynı olacağı bilinmeden sana 1.3 milyon € öneren bi takıma imza atmıyorsan kusura bakma ama diğer karaktersizlerden farkın kalmaz taraftar gözünde.
Senden farklı düşünmüyorum zaten. Ama bu işler böyle yürüyor maalesef.

Bana kalsa Türkiye'deki hiç bir oyuncuya 1,5 milyon TL'nin üzerinde ödeme yapılmamalı. Çünkü Türkiye'de futbolumuzun değeri beş para etmez. Bu futbolcular da aldıkları paralara göre her iki sene bir bir Avrupa kupasını Türkiye'ye getirmeli. Getirmiyorlarsa 1,5 milyon TL'den fazla almamalı.

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 13:25
3 Tane Fernando Muslera eder ...

Net ...

samway
10.01.2012, 13:30
3 Tane Fernando Muslera eder ...

Net ...

ederdi ....

bir zamanlar...

onun artık çapraz bağları yırtıldı bılmem bu sakatlık ne demektır bılıyosunuzdur umarım

.....
10.01.2012, 13:45
Onur Recep Kıvrak Türkiye'nin en iyi kalecisi abi. Sakatlanmadan önce herkes bunu böyle söylüyordu. Şimdi ne değişti de böyle şeyler söylüyoruz ?

Ne istiyorsa verelim. Sonra pişman olmaktan iyidir.

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 13:47
ederdi ....

bir zamanlar...

onun artık çapraz bağları yırtıldı bılmem bu sakatlık ne demektır bılıyosunuzdur umarım

Forvet ve ya başka bir mevkide olsaydı dediğin doğruydu ...

Genelde yerinde duran bir mevki olduğundan kaleciler için fazla etkilemez diye düşünüyorum

Gurpas
10.01.2012, 14:07
Onur iyi kaleci ama Türkiye'nin en iyi kalecisi şu an için Tolga'dır. daha genç olan daha değerlidir gibi bir şey yazmış arkadaşın biri Tolga'da çok yaşlı değil ve yaşlı kalecilerin gençlere göre daha iyi olduklarını düşünüyorum bunun bir çok örneğide var.

Onur yapması gereken verilen parayı kabul edip sırasını beklemesidir.

Mustafa Yüksek
10.01.2012, 14:13
Forvet ve ya başka bir mevkide olsaydı dediğin doğruydu ...

Genelde yerinde duran bir mevki olduğundan kaleciler için fazla etkilemez diye düşünüyorum

Kaleciler topa hamle sırasında aşırı derece zorlarlar eklemlerini ve bağlarını. Kaleci bağ problemini daha ciddi olarak hisseder.

Öte yandan, Onur dünyada bu alanda 1 numara isme gitti, onun gözetiminde iyileşti. Bağlarının eskisi kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Başlangıçta biraz ürkeklik olacaktır ama zamanla eskisi kadar iyi performans sergileyecektir diye düşünüyorum.

Mert67
10.01.2012, 14:15
2 sene önce Eskişehir deplasmanında yenildikten sonra ağladığı görüntü hiç aklımdan gitmiyor. Onur giderse Egemen ve Selçuk gibi olmaz herkez daha fazla üzülür.
İmzala be Onur'um.

Kazım Uzunboy
10.01.2012, 14:18
ederdi ....

bir zamanlar...

Ne oluyor bundan sonra?

Çok merak ediyorum cidden.

.....
10.01.2012, 14:18
Oyuncularımızı bir çırpıda satmak yerine biraz sahip çıksak nasıl olur ?

Hiçbir şey olmadan Onur'u karakteri olmayan insanlarla bir tutmayın gözünüzü seveyim.

Fatih Bayrakdar
10.01.2012, 14:19
Kaleciler topa hamle sırasında aşırı derece zorlarlar eklemlerini ve bağlarını. Kaleci bağ problemini daha ciddi olarak hisseder.

Öte yandan, Onur dünyada bu alanda 1 numara isme gitti, onun gözetiminde iyileşti. Bağlarının eskisi kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Başlangıçta biraz ürkeklik olacaktır ama zamanla eskisi kadar iyi performans sergileyecektir diye düşünüyorum.

Kalecilik yaptım Mustafa :)

Forvet ve Defans futbolcuları kadar zorlanacağını darbeye maruz kalacağını düşünmüyorum ...

fatihmazlum
10.01.2012, 14:21
onurda karakter olsaydı sımdıye akdar ımzalardı selcuk egemen gıbı bugun yarın ımzalıcam sorun yok dıyor oyalayıp duruyor mılletı bu ne pekı dersınkı para az gelıyor ayda oynayabılceğım bı takıma gıtemk ıstıyorum mertce o baska ama yok anlastık 3 5 gun ıcınde ımzalıcaz dıyıp ımzalamıyorsan hala kusura bakma orda adamlıkdan karakterden bahsedılmez adam dedığın tukurduğunu yalamaz..

Yiğit Gayretli
10.01.2012, 14:22
ederdi ....

bir zamanlar...

Vittek'i çöpe atalım o zaman. O sizin dediğiniz 5-10 sene önceydi. Artık o tarz sakatlıklarda en az eskisi kadar sağlam hale getirebiliyorlar sakatlanan bölgeyi.

Tyler Durden
10.01.2012, 14:25
ben yonetimin yerinde olsam sezon sonunda tolga'yi iyi bir fiyata okutur
gonderirdim..bir takima iki tane iyi kaleci gereksiz.
makul olculerde istedigi parada verilsin sozlesme uzatilsin..selcuktan sonra
onuruda istanbula kaptirirsak cok yazik olur..
burak gitse uzulmem ama onur'un yeri bambaska..umarim uzun yillar bu takimda kalir.

Murat Altun
10.01.2012, 14:26
birkaç seneye cinconun ilk 11 i bizim geçenseneki 11 olursa şaşırmayacağım

ibrahim ŞEN
10.01.2012, 14:29
İmzalamıyorsa bonservisiyle satılmanın yolları aransın.

deadpool
10.01.2012, 14:47
Herkes birşeyler yazıyor kızgın şekilde ama işin aslını bilen yok. Elimizde olan tek bilgi şu anda Onur'un sözleşmesini uzatmamış olmamız. İlk başta bende bende Onur'u suçlasamda yönetim sakatlıkan çıkmış, ne olduğu belli olmayan bir oyuncuya bu paraları vermekte tereddüt ediyor olabilir. Birkaç maçdaki performansına bakıp karar vermek istiyor olabilirler.

Yarınki maçta oynamazsa bu ihtimal çürür ama oynarsa Barış Özbek'e 1 milyon avro veren yönetimimizin bir kurnazlık peşinde olması yüksek ihtimal.

Mustafa Yüksek
10.01.2012, 14:48
Kalecilik yaptım Mustafa :)

Forvet ve Defans futbolcuları kadar zorlanacağını darbeye maruz kalacağını düşünmüyorum ...

Abi eyvallah, ama bir kaleci sıçrayabildiği, esneyebildiği sürece iş yapabilir. Bunu da iyi biliyorsundur.

Bağ kopmalarında en önemli sıkıntı, bağın eskisi kadar esneyememesi ve eklemin dengesinin yeterli olmamasıdır. Daha 2 ay önce ortopedi stajında özenle takip ettim dersleri:D

Ancak belirttiğim gibi, klübümüz olayı çok ciddiye alıp, çapraz bağ kopmalarında dünyanın en önemli doktoruna gönderdi. Onur'a yapılan ameliyatın tarzı bile diğer ameliyatlardan çok farklıydı. Ufak bir araştırma yapmıştım bu konuda. Başarı oranının çok daha yüksek olduğu söyleniyordu internette.

Bence Onur eski performansını yakalayacaktır.

Ama atsın artık şu imzayı:)

mc123
10.01.2012, 15:02
birkaç seneye cinconun ilk 11 i bizim geçenseneki 11 olursa şaşırmayacağım

adamlar direk geçen seneki kadroyu alıyor zaten problem yok.

Mora
10.01.2012, 15:02
işte iki artının çarpımı her zaman bir artı etmiyor..

türkiye'nin en iyi ve karakterli iki kalecisi de bizde ama ne yazık ki kaleci mevkii defans,orta saha gibi değil..bazen diyorum keşke aynı anda ikisi birden oynayabilse, çift santrfor misali :)

şaka bir yana, Onur gibi bir kalecinin yedek olması, gerçekten kötü bir şey. ama dediğim kaleciliğin handikapı bu.

eğer ilk 11'de oynamak istediği için ve tolga'dan da formayı kolay kolay alamayacağını bildiği için gitmek isterse, sanırım hiç birimiz buna bir şey diyemeyiz.

tolga'yı kesip, onur'u almak da 11'e olcak iş değil..tolga yeteneğinin yanında takımın kaptanı ve yerli-yabancı tüm oyuncular onu çok seviyor, sözünü dinliyor..

yani gerçekten zor iş.

onur gitmez, gitmemeli. ama giderse de selçuk'a sövdüğüm gibi ona sövmem, çünkü haklı gerekçeleri vardır. yine de artık şu imza olayının aslı ortaya çıkmalı.

mc123
10.01.2012, 15:04
arkadaşlar bu takımda 2 isimde yedek kalmayı haketmiyor. Gitmek istemiyorsa satmak bence yanlış diğer takımlar kiralamayı da kabul edecektir bana göre ya da satıyorsak %50 hakkı kalmalı geri dönme opsiyonu vs.

DeAgLeMaNyAq
10.01.2012, 15:14
Şenol Güneş ?

Hocam duygusal yaklaşmaya gerek yok Şenol Güneş her zaman efsanedir ama istatistiksel olarak Rüştü'nün başarısına ulaşan ikinci bir kaleci de yok. Şenol Hoca, Edirne'den öteye geçemediğimiz yıllarda oynuyordu ve ona rağmen döneminin en iyi kalecisiydi. Belki Türk futbolunun çıkışa geçtiği zamanlarda kalecilik yapsaydı bu anlamda en tepedeki isim kendisi olacaktı...

.....
10.01.2012, 15:36
Hocam duygusal yaklaşmaya gerek yok Şenol Güneş her zaman efsanedir ama istatistiksel olarak Rüştü'nün başarısına ulaşan ikinci bir kaleci de yok. Şenol Hoca, Edirne'den öteye geçemediğimiz yıllarda oynuyordu ve ona rağmen döneminin en iyi kalecisiydi. Belki Türk futbolunun çıkışa geçtiği zamanlarda kalecilik yapsaydı bu anlamda en tepedeki isim kendisi olacaktı...

Türkiye'nin en uzun süre gol yemeyen kalecisi Şenol Güneş ama.

Tabi Şenol Hocamızı izlemek pek nasip olmadı ama o günün şartlarında en büyük kaleciydi. İkisini kıyaslamak pek doğru olmayabilir belki de.

İslam Sezer
10.01.2012, 15:56
arkadaşlar bakın,selçuk,egemen ve ceyhun gittiğinde inanılmaz üzülmüş biri olarak yazıyorum bunu.
gidenin arkasından ağlamayı bırakmamız,biran evvel unutmamız lazım.
şimdi kaderde onurun gitmesi varsa gider.
kal diye adamı sıkboğaz etmenin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.
senin kaptanın ve özünden gelen adam belli bir miktara düşünmeden imza atmış.
aynı görevdeki onur kardeşimize daha yukarı bir miktardan teklif yapılmış ama kabul edilmemiş.
ne yapalım şimdi tolganın iki katı para mı verelim?
mantıklı olur mu bu?
inşallah kalır diyorum.kalmazsa kendi bilir canı sağolsun der biraz üzülür yolumuza bakarız.
kimler geldi kimler geçti,bakın tarihe ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız...

Tekke
10.01.2012, 15:59
Ligin tepesinde 10 mio Euroluk Selçuk, 5 mio Euroluk Egemen var, ve BEDAVA alınmış.

Trabzon bedava servisimi? Onura sözleşme imzalattıramayan yönetim, Selçuk ve Egemen her başarılı olduğunda Aurelıo yu BEDAVA kaptırıp fb yi 3 sene şampiyon yapanlara sövdüğüm kadar küfür yiyecek benden...

Yunus Emre AYAZ
10.01.2012, 16:21
Senden farklı düşünmüyorum zaten. Ama bu işler böyle yürüyor maalesef.

Bana kalsa Türkiye'deki hiç bir oyuncuya 1,5 milyon TL'nin üzerinde ödeme yapılmamalı. Çünkü Türkiye'de futbolumuzun değeri beş para etmez. Bu futbolcular da aldıkları paralara göre her iki sene bir bir Avrupa kupasını Türkiye'ye getirmeli. Getirmiyorlarsa 1,5 milyon TL'den fazla almamalı.

bu konuda çok haklısın abi türkiye liginin kalitesi anca üç büyütülmüş safsatalarıyla dev aynasında yansıtılıyor bencede bu kadar para dönmemeli bu kadar para döndüğü için aslında bu hale geldi ya bu ülke neyse..

hüseyin1975
10.01.2012, 16:23
onurda karakter olsaydı sımdıye akdar ımzalardı selcuk egemen gıbı bugun yarın ımzalıcam sorun yok dıyor oyalayıp duruyor mılletı bu ne pekı dersınkı para az gelıyor ayda oynayabılceğım bı takıma gıtemk ıstıyorum mertce o baska ama yok anlastık 3 5 gun ıcınde ımzalıcaz dıyıp ımzalamıyorsan hala kusura bakma orda adamlıkdan karakterden bahsedılmez adam dedığın tukurduğunu yalamaz..

Birde Aurelio denen bir denyo vardi, oda bizi aylarca oyalamisdi.

kandemir_kubra
10.01.2012, 16:25
Ne çabuk Onuru sattınız ne kadar çabuk... Onurun nesini gördünüz bu zaman kadar bide Selçukla kıyalıyoorsunuz herkes Selçuk değil. Onur geçen ne yazdı facebookta " trabzonsporla olan sözleşmemi 2 yıl daha uzattım çok mutluyum çok" Onur bize hiçbişekilde vaad te bulunmadı şu zaman bu zaman imzalıyacağım diye.. Illa birine kızacaksanız Onura hala imza attıramayan yönetime kızın. Atmıyorsa kadrodışı kalsın vaktinde niye Selçuk kadrodışı kalmadı o zaman. Biri çıkıp Kampta imzalayacak Manisa maçından sonra imzalayacak diyor siz gidip Onura kızıyorsunuz. Onur bugün sözleşmesini uzatsa ondan kralı olmaz ne harbi adammış Trabzonsporu satmadı diyeceksiniz ama şimdi ne karakteri kaldı ne adamlığı yapmayın Allah aşkına her fırsatta Trabzonsporum diyen bu kadar takımı benimseyen Onur şimdi bizi mi kandırıyor. Ilk heyecanı yaşattığında Virayla öyle demiyorsunuz ama.. Peşin hüküm vermeyelim lütfen Onurun sözleşmesi yarın bitmiyor. Eğer pürüz çıkaran Onursa o zaman yerin dibine sokarsınız. Trabzonspor sabrı erdem bilenlerin takımıdır az daha sabır..

kandemir_kubra
10.01.2012, 16:33
Haaa eğer Onur para yüzünden anlaşma sağlamıyorsa o zaman bende Onura kızarım Çünkü bu takımda Tolga neyse Onurda o ne bi eksik ne bi fazla haa Onur bi tık daha iyi kaleci olabilir ama Tolganın Trabzonsporla olan gönül bağıda hiçbi futbolcu da yoktur o yüzden para konusunda eşit olmaları taraftarıyım. Tolgadan fazla para istiyorsa ve yönetim vermiyorsa kapı açık..

Helvacı61
10.01.2012, 16:33
onura mutlaka sözleşme imzalatmaları gerekir..ama mutlaka...ha bütün teklifleri geri çevirirse asla forma verilmemeli bu işler duygusallıkla olmaz......bu konuda birazda ilkeli davranmak gerek......ama yönetim elindeki oyuncuları bedava verme konusunda oldukça ustalaştı....

Ertuğrul ATALAY
10.01.2012, 16:53
Onur sözleşmesi bitene kadar takımda olmalıdır ve oynamalıdır(tolganın olmadığı zamanlar veya ikinci derecede maçlarda)..

onun bize verdiği hizmet tartışılmaz...

Sözleşmesi sona ermeden değeri kayebttirilmemeli,olmazsa bonservisi ile birlikte satılmalıdır...
Ve ya tolga iyi bir ücrete staılmalıdır...Bunun kararınıda şenol hocaya bırakmalı...

bence bu yetenekte iki kaleciden biri yedek bekleyecek kaleci değil...

Ilelioglu
10.01.2012, 17:33
Onur ne istiyorsa verilmeli. Sonuna kadar hak ediyor cünkü. Ve en az 5 yil uzatilmali. Istedigini ver ve en az 5 yil diye sart kos. ;)

Ilelioglu
10.01.2012, 17:34
Ligin tepesinde 10 mio Euroluk Selçuk, 5 mio Euroluk Egemen var, ve BEDAVA alınmış.

Trabzon bedava servisimi? Onura sözleşme imzalattıramayan yönetim, Selçuk ve Egemen her başarılı olduğunda Aurelıo yu BEDAVA kaptırıp fb yi 3 sene şampiyon yapanlara sövdüğüm kadar küfür yiyecek benden...

Egemen 7.6 Mio. Euro...:)

Uğur Ö.
10.01.2012, 17:59
Çok yazık yahu Yattarayı da zamanında satamadık 8 milyon € a.Kulüp çok zarar ediyor şu konularda çok

Togrul
10.01.2012, 18:12
Herkes birşeyler yazıyor kızgın şekilde ama işin aslını bilen yok. Elimizde olan tek bilgi şu anda Onur'un sözleşmesini uzatmamış olmamız. İlk başta bende bende Onur'u suçlasamda yönetim sakatlıkan çıkmış, ne olduğu belli olmayan bir oyuncuya bu paraları vermekte tereddüt ediyor olabilir. Birkaç maçdaki performansına bakıp karar vermek istiyor olabilirler.

Yarınki maçta oynamazsa bu ihtimal çürür ama oynarsa Barış Özbek'e 1 milyon avro veren yönetimimizin bir kurnazlık peşinde olması yüksek ihtimal.

Arkadaş bu saatten sonra Onur Kıvrakın performansınımı test edeceğiz. Pırlanta gibi bir yetenek. Her kesi ters köşeye yatıran Tolganın performansı oldu. Takıma güzel kaptanlık yapıyor. Liderlik özellikleri var dahası 28 yaşında en az 4 yıl oynar. Böyle iki kaleciden birinin galiba satılması gerekecek. Bana sorarsanız nasıl Tolga hiç sorun etmeden Onurun arkasında beklediyse Onur da onu yıldız yapan bir takımda Tolganın arkasında sırasını beklemeli.

titanic
10.01.2012, 18:20
Onur Tolga dan daha ıyı bır kaleci,tabi bu benim düşüncem.Takımda kalması faydalı olacaktır.Artık Trabzonspor 3 kulvarda da başarı hedefleyen bir takım haline gelmiştir.Bu nedenle Kulübenin kalitesi saha içinin kalitesiye denk olmak zorunda..

bocek
10.01.2012, 18:20
merak etmeyin onur imzalayacak. adam tekerlekli sandalyedeydi, kulüp onu en iyi doktora tedavi ettirdi, bi köşeye atmadı. o da bunun bilincinde nankör değil ve sözleşmesini uzatacak. yalnız 3 sene değil de en az 5 sene uzatırsa güzel olur. hatta 2020 ye kadar bağlayalım :D

kayseriliyiz
10.01.2012, 18:29
Geçe sezon devre arasinda gs selçuk ve ceyhunla anlasti denilmisti
Yok canim olmaz demisti herkes
Sadri bey benim baskan olmami beklyor demisti

Evet belki yanlisi var ama onur'da baska kulüple simdiden anlasmis olabilir
bu iddialar bosa degildir

Ahmet Başkaya
10.01.2012, 18:36
Tolga ile Onur'un aldığı parayı kıyaslayarak bi mantık üretmek de ayrı bir tez olur sanırım .

Tolga eksi performansına rağmen 7-8 sene bu kulüpten para aldı . Bunu başına kakmak için demiyorum helali hoş olsun ama gösterdiği performans belli iken herkes bu kimin torpillisi derken , kulüpte tutuldu. Onur ise ilk şansını çok iyi kullanıp bu takımın ŞAMPİYON olmasında bire bir katkı sağladı .

Tolga ile Trabzonspor'dan biri borçluysa bu Tolga'dır . (İlla biri borçlanacaksa )

Onur ile Trabzonspor'dan biri borçluysa şimdilik bu bence Trabzonspor'dur . (Böyle bir kıyasta olmaz ama . )

Ayrıca illa bir kıyas yapmak zorunda mıyız ? Siz Tolga'nın sorun edeceğini düşünüyor musunuz ? Veya Onur'un o parayı hak etmediğini ? O kadar boş beleş para yiyenler var ki bu kulüpte verin şu çocuğa istediğini .

Eminim İstanbul ezikleri Onur'a bir şekilde haber yolladı . Şu kadar para diye . Hiç yoktan o parayı veremiyorsanız o uçurumu kapatın .

MonteCristo
10.01.2012, 18:58
Sabahki başlık Onur imza atmazsa ağzını burnunu kıralım şeklindeydi. Değişmiş güzel...

Ahmet Başkaya
10.01.2012, 19:07
Ha bu arada ikide bir Tolga'nın aldığını dile getirenler için Barış Özbek 1 M € kazanıyor hatırlatırım .

Mahmut Baran
10.01.2012, 19:16
Ben Onur olsam girip şu forumu okusam , taraftar zaten beni silmiş der hiç yanaşmam imzaya . gider becekeye 2 milyona attarım.

Emnylmz61
10.01.2012, 19:17
Ha bu arada ikide bir Tolga'nın aldığını dile getirenler için Barış Özbek 1 M € kazanıyor hatırlatırım .

O zaman barışa 1 milyon avro verilirken sende tolganin 2 milyon tl sinı dile getirseydin belki o zaman daha samimi olabilirdi bu yazdıkların;)

Nihal Ayvaz
10.01.2012, 19:18
Arkadaşlar Onur'la anlaşma sağlandı.Ters bir durum yok.Çok kesin ve net bilgi.

kayseriliyiz
10.01.2012, 19:39
Onur dahil herkes bu kulübe borçludur
özelliklede bizi satip gidenler
Bizden Colman kadar para isterim deyip
gs'ye 400bin'e imza atan egin bey'de bu satilmislarin en büyügü

Mellih
10.01.2012, 19:49
son sene olanlardan dolayı, onur konusundada aynı şey olursa şaşırmam

Ahmet Başkaya
10.01.2012, 19:57
O zaman barışa 1 milyon avro verilirken sende tolganin 2 milyon tl sinı dile getirseydin belki o zaman daha samimi olabilirdi bu yazdıkların;)

Samimi olsun diye yazmıyorum sadece Onur'un alacağını Tolga üzerinden eleştirmek ne kadar saçma onu göstermeye çalışıyorum .

Yarın Jebrin takımın en iyisi olursa yeni sözleşme isteyen oyuncumuza 100 bin € falan önereceğiz çünkü bu mantıkla .

Yunus Emre SEYHAN
03.02.2012, 17:33
Bekliyoruz hala.

Levent Kara
03.02.2012, 18:14
onurun sorununu para değil yedek kalma korkusu olduğunu düşünüyorum. ancak fb volkanı kesmez, bjk rüştü gidici ancak cenk var (en zayıfı yinede bjk), gs muslera hem iyi hemde bonservisine çok ödendi gönderilmez. onurun yurtdışına gitmekten başka şansı yok o nedenle teklif bekliyor 11 oynayabileceği bir yurtdışı takımından. örneğin menc und. gibi.
bende olsam şuanda onur gibi düşünürdüm, tolga sakatlanmadığı sürece en az 34 yaşına kadar oynar hadi 32 de alsa kaleyi bunada 3 yıl var. bu formuyla (sakatlık öncesi) yedek beklemek kesinlikle istemez.

Emirhan Yazıcı
03.02.2012, 18:36
Onur İmzalayacak Ben Şüphe ETMİYORUM

POYRAZ
03.02.2012, 19:35
Onur imzalayacaktir.
Yönetimin bu adami kacirmamasi gerekiyor.

Numan Yerlikaya
03.02.2012, 19:55
Bu Yönetim varken akılda herzaman bi soru işareti olmalıdır

Samet Demir
03.02.2012, 19:57
Büyük trabzonspor taraftarına: konusmam yasaktı ama dayanamadım cezada alsam sorun degil benim için siz benim ailemsiniz burdan yazmıstım anlastık dıye evet anlasmıstık sonra sorunlar cıktı benden kaynaklanmayan sorunlar ben aılem ve onurum ıcın yasarım bunu herkez bılsın lutfen medyada yazan paralar kadar ucuk paralar ıstemedım hak ettıgım rakamı ıstedım bır anda bazı kısıler tarafından para goz sahtekar ,yalancı,adi bile oldum.yok gitcek satcak bızı bır anda carmaga gerildım bazı kisiler tarafından.bana bu lafları soyleyen trabzonlulardan daha has trabzonluyum buda biline.neden o konusanlar bunları bılmıyo 3 yıldr kadroya gıremeyenlerden daha az kazandım halende ole ama bu sorun degıl benım ıcın ben bu SEREFLI formaya 6 ayımı verdım en verımlı anımda buda sorun degıl CANIMI VERIRIM benı o kısıler tanıyamamıs ben TRABZONSPORDA onur kıvrak oldum ve tekrar soyluyorum futbolu burda bırakma ıstıyorum takı trabzonspor benı ıstemeyene kadar burdayımmm gıtcem dıye kımse sevınmesın BURADAYIM en gec 10 ıcınde ımzamı atıcam TÜRKİYEDE TRABZONSPORDAN baska bır kulupte oynamıcam bu mubarek gunde yemın olsun kı....... aileme duyrulur

ONUR RECEP KIVRAK

Eren Karaahmetoğlu
03.02.2012, 20:24
Onur çok kızmış. Kendisinin de dediği gibi 10 gün içinde imza atılır artık.

:)

tarsus
03.02.2012, 20:27
Büyük trabzonspor taraftarına: konusmam yasaktı ama dayanamadım cezada alsam sorun degil benim için siz benim ailemsiniz burdan yazmıstım anlastık dıye evet anlasmıstık sonra sorunlar cıktı benden kaynaklanmayan sorunlar ben aılem ve onurum ıcın yasarım bunu herkez bılsın lutfen medyada yazan paralar kadar ucuk paralar ıstemedım hak ettıgım rakamı ıstedım bır anda bazı kısıler tarafından para goz sahtekar ,yalancı,adi bile oldum.yok gitcek satcak bızı bır anda carmaga gerildım bazı kisiler tarafından.bana bu lafları soyleyen trabzonlulardan daha has trabzonluyum buda biline.neden o konusanlar bunları bılmıyo 3 yıldr kadroya gıremeyenlerden daha az kazandım halende ole ama bu sorun degıl benım ıcın ben bu SEREFLI formaya 6 ayımı verdım en verımlı anımda buda sorun degıl CANIMI VERIRIM benı o kısıler tanıyamamıs ben TRABZONSPORDA onur kıvrak oldum ve tekrar soyluyorum futbolu burda bırakma ıstıyorum takı trabzonspor benı ıstemeyene kadar burdayımmm gıtcem dıye kımse sevınmesın BURADAYIM en gec 10 ıcınde ımzamı atıcam TÜRKİYEDE TRABZONSPORDAN baska bır kulupte oynamıcam bu mubarek gunde yemın olsun kı....... aileme duyrulur

ONUR RECEP KIVRAK
bu sözlerin onura ait oldugunu nasıl teyit edeceksin.umarım doğrudur ve onur ismi gibi onurlu trabzonspor duruşunu gtösterir

fteotdgs
03.02.2012, 20:30

ONUR RECEP KIVRAK

Adam kizmakta hakli, dolmus belli ki. Yine de, keske "3 yildir kadroya giremeyenler"'i hic karistirmasaydi su yazisina. Hos olmamis. Mutlaka birini tercih edecek olsam ben Onur'u secerim ancak, bir takimda Onur ve Tolga kalitesinde iki kaleci olmaz. Olursa, iste, boyle birine yazik olur, baska bir takima gitse giyecegi formanin yuzunu goremez. Kulubun bir tercih yapmasi lazim acilen, belki de yapiyor su anda bu yuzden. Dedigim gibi mutlaka secmek zorunda olsam, ben Onur'la devam ederdim. Yonetim, ya benim dusundugumun tersini dusunuyor, ya da, daha once bircok kereler oldugu gibi, pek bir sey dusunmuyor.

ylmzince
03.02.2012, 20:45
bu sözler üzerine kıvrak a ceza falan gelirse yönetim kendini tek taraflı fesh etmiştir bana göre

titanic
03.02.2012, 20:46
yok ya ne cezası, herkesin bildiği şeylerdi onurun söyledikleri.insallah kısa zamanda imzalar.

Mustafa Demir
03.02.2012, 21:03
tolga avrupaya satilmali onur kalmali bence onur daha iyi kaleci

Mustafa Umut
03.02.2012, 21:05
Tolga ya da Onur ikisinden birisi Avrupa'ya satılırsa çok sevinirim. Şuan ki tabloda çok üzülüyorum malesef.. Biri oynasa diğeri kalıyor..

Emirhan Yazıcı
03.02.2012, 21:07
Sözler Bizzat Onur'a aittir

Onur O Sayfada Yöneticilik Yapıyor..

Hasan Habip Özbay
03.02.2012, 21:09
onur için bazı fedakarlıklar yapılmalı çok iy ibir kaleci iyi bir adam trabzonsporun ne olduğunu bilen ama hakkınıda vermek lazım kimlere neler verilmedi

İlker Yazıcıoğlu
03.02.2012, 21:11
Abi bence Onur'un varsa derdi para değil.Adam oynamak istiyor.Sorun burada.Tolga'nın Allah korusun sakatlık olmadığı sürece kaleyi bırakacağını düşünmüyorum...

İlker Yazıcıoğlu
03.02.2012, 21:14

Adamım hangi sayfa bu,bilmiyorum oyüzden soruyorum??

Mert67
03.02.2012, 21:14

ONUR RECEP KIVRAK

Yemin ediyorum duygulandım. Aslanım benim.

Emirhan Yazıcı
03.02.2012, 21:15

https://www.facebook.com/onurrecepfanpage

Mert67
03.02.2012, 21:16

http://www.facebook.com/onurrecepfanpage

İlker Yazıcıoğlu
03.02.2012, 21:18
Teşekkür ederim kardeşlerim...

Emirhan Yazıcı
03.02.2012, 21:22
Teşekkür ederim kardeşlerim...

Rica Ederim :)

TSelif
03.02.2012, 21:23

Evet doğru habere inanmayanlar için de Admin bir yazı yazmış.

https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/276931_50338233652_1557264479_q.jpg (https://www.facebook.com/onurrecepfanpage)

Onur Recep Kıvrak (https://www.facebook.com/onurrecepfanpage) Arkadaşlar her iletiden sonra aynı şeyleri tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Lütfen sayfa yöneticilerini zan altında bırakacak yorumlar yapmayalım. Kimsenin kimseyi kandırdığı falan yok.

Bu sayfada üç yönetici var. Bunlardan biri de Onur Recep Kıvrak'ın kendisine ait özel profildir. Diğer ikisi de daha önceden bu sayfayı kurup büyüten Onur Recep Kıvrak hayranlarıdır.

Sayfamız yaklaşık bir yıldır Onur Recep Kıvrak'ın kontrolündedir.

Sayfadan paylaşılan herhangi bir gönderi Onur Kıvrak tarafından yazıldıysa gönderinin sonuna Onur Kıvrak şeklinde imza ekleniyor. Aynı şekilde diğer iki sayfa yöneticisinden birinin paylaştığı iletilerin sonunda da ''admin'' şeklinde imza atılıyor.

Teşekkürler. | Admin.

NOT: Onur sakatlandığında ona bir mesaj yazmıştım bu sayfa üzerinden.O ayki dergide yayınlandı mesajım o zaman anlamıştım sahte bir hesap olmadığını :)
Onur giderse tek sorumlu yönetimdir ! elif :D

İlker Yazıcıoğlu
03.02.2012, 21:34
Evet doğru habere inanmayanlar için de Admin bir yazı yazmış.

https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/276931_50338233652_1557264479_q.jpg (https://www.facebook.com/onurrecepfanpage)

Onur Recep Kıvrak (https://www.facebook.com/onurrecepfanpage) Arkadaşlar her iletiden sonra aynı şeyleri tekrar tekrar hatırlatıyoruz.

Lütfen sayfa yöneticilerini zan altında bırakacak yorumlar yapmayalım. Kimsenin kimseyi kandırdığı falan yok.

Bu sayfada üç yönetici var. Bunlardan biri de Onur Recep Kıvrak'ın kendisine ait özel profildir. Diğer ikisi de daha önceden bu sayfayı kurup büyüten Onur Recep Kıvrak hayranlarıdır.

Sayfamız yaklaşık bir yıldır Onur Recep Kıvrak'ın kontrolündedir.

Sayfadan paylaşılan herhangi bir gönderi Onur Kıvrak tarafından yazıldıysa gönderinin sonuna Onur Kıvrak şeklinde imza ekleniyor. Aynı şekilde diğer iki sayfa yöneticisinden birinin paylaştığı iletilerin sonunda da ''admin'' şeklinde imza atılıyor.

Teşekkürler. | Admin.

NOT: Onur sakatlandığında ona bir mesaj yazmıştım bu sayfa üzerinden.O ayki dergide yayınlandı mesajım o zaman anlamıştım sahte bir hesap olmadığını :)
Onur giderse tek sorumlu yönetimdir ! elif :D

:)

Bilgilendirme için sağol...

zafer6161
03.02.2012, 21:38
Büyük trabzonspor taraftarına: konusmam yasaktı ama dayanamadım cezada alsam sorun degil benim için siz benim ailemsiniz burdan yazmıstım anlastık dıye evet anlasmıstık sonra sorunlar cıktı benden kaynaklanmayan sorunlar ben aılem ve onurum ıcın yasarım bunu herkez bılsın lutfen medyada yazan paralar kadar ucuk paralar ıstemedım hak ettıgım rakamı ıstedım bır anda bazı kısıler tarafından para goz sahtekar ,yalancı,adi bile oldum.yok gitcek satcak bızı bır anda carmaga gerildım bazı kisiler tarafından.bana bu lafları soyleyen trabzonlulardan daha has trabzonluyum buda biline.neden o konusanlar bunları bılmıyo 3 yıldr kadroya gıremeyenlerden daha az kazandım halende ole ama bu sorun degıl benım ıcın ben bu SEREFLI formaya 6 ayımı verdım en verımlı anımda buda sorun degıl CANIMI VERIRIM benı o kısıler tanıyamamıs ben TRABZONSPORDA onur kıvrak oldum ve tekrar soyluyorum futbolu burda bırakma ıstıyorum takı trabzonspor benı ıstemeyene kadar burdayımmm gıtcem dıye kımse sevınmesın BURADAYIM en gec 10 ıcınde ımzamı atıcam TÜRKİYEDE TRABZONSPORDAN baska bır kulupte oynamıcam bu mubarek gunde yemın olsun kı....... aileme duyrulur ONUR RECEP KIVRAK

şerefsizim gözümden yaş geldi

bu cevaba ancak susulur yada:alkış::alkış::alkış:

titanic
03.02.2012, 21:39
helal olsun sana

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2012, 21:47
5 Yıllık imza, ne istiyorsa verilmeli..

Her zaman karakterli oyuncu bulamıyoruz , bulduklarımızı kaybetmeyelim.

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2012, 21:49
Gelecek yıl oynar iyi performans sergilerse kalmaz takımda

10 milyon euro bile eder gözümde, o derece sempati duyuyorum

TSelif
03.02.2012, 21:50
Türkiye'nin en iyi iki kalecisi ( kalercilerinden ikisi değil en iyileri) bizde iken Onur'u kaybetmek tam anlamı ile aptallık olur diyorum ...

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2012, 21:52
Bir an önce imzayı attırır,

PSV maçlarından birini oynatırım. Play Of'ta lazım bize. Hele gelecek yıl

zafer6161
03.02.2012, 22:02
biz neden bir maç onur bir maç tolgayı oynatmıyoruz ???
bu şekilde ikisinide kazanırız,ve kaybetmeyizde

bjk ya bakın,her hafta değişiyor,maç bile seçmiyorlar,bir hafta cenk bir hafta rüştü,,,,

altinkaya08
03.02.2012, 22:03

ONUR RECEP KIVRAK
Eğer bu sözler bizim Onur a ait ise helal olsun.Karakterli olduğunu biliyorduk ama bunu bir kez daha yakınen gördük ve çok karakterli bir çocukmuş çokk.

Gamze
03.02.2012, 22:03
Akşam akşam ağlattı bu adam beni.

Şenol Güneş, Tolga Zengin, Onur Kıvrak... Daha ne olsun... Ne olsun...

tayfa_61>34
03.02.2012, 22:07
Onur taşıdığı ismin hakkını veren, karakterli, örnek bir duruş sergileyen Onur'lu bir adam olduğunu göstermeye devam ediyor. Umarım bu süreçte önce sözleşmesini uzatır sonra da bir gün formanın kendisine gelebileceğini bilerek sabırla, azimle, hırsla, inanarak ve disiplinli bir şekilde kalecilik kariyerinde zirveye emin adımlarla çıkar. Şunu bilmelidir ki bir Trabzonspor taraftarı olarak her zaman kalbimdeki yeri ayrı kalacaktır. Çünkü biliyorum ki yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

Mete DORUK
03.02.2012, 22:08
biz neden bir maç onur bir maç tolgayı oynatmıyoruz ???
bu şekilde ikisinide kazanırız,ve kaybetmeyizde

bjk ya bakın,her hafta değişiyor,maç bile seçmiyorlar,bir hafta cenk bir hafta rüştü,,,,

Aynen bende böyle düşünüyorum... İkiside çok iyi.Gözüm kapalı emanet ederim kaleyi ikisinede....

OzcanHan61
03.02.2012, 22:08
Yemin ediyorum duygulandım. Aslanım benim.

bende duygulandim...adamin hasi recep onur kivrak....

Lumcera
03.02.2012, 22:12
Onur'dan bu sözleri duymak gerçekten gurur verici.Kendisi Trabzonlu olmasada sözde Trabzonsporlulardan daha samimi.
Bir kaç kuruşun hesabını yapmamalı yönetim ve karşı tarafı tatmin edecek şekilde anlaşmalılar.
Gerçekten böyle sağlam karaktere sahip oyuncular bulmak zor.
O yüzden Onur'u kaybetmeyelim.