PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | Trabzonspor 4 - 0 Samsunspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Sibel
07.01.2012, 18:24
Başarılar diliyorum Trabzonspor'umuza.:)

Doğukan Uçan
07.01.2012, 18:25
eziklere ders verme zamanı teker teker rövanşı aliyoruz sıra sende fenev yalakası samsun.

Semih Aydın
07.01.2012, 18:31
Dağıtırız bunları biz. :)

FC-ST-PAULI-61
07.01.2012, 18:33
Ortasahada iyiler.Fink ve Murat Ceylan iyi Oyuncular.Ilerde Gekas var.
Cok zor bir Mac olacak bence ama yenecegiz.

61trabzonomer
07.01.2012, 18:45
yeneceğiz inş bu istikrar devam etmeli 4 de 4 inş.

Ogün YAZICI
07.01.2012, 18:50
güzel bir avni aker atmosferi bekliyorum...yağmurlu hava, atkılı ve hırs dolu taraftarlar...artık avni akerde intikam dolu maçlar başlıyor...ilk ayağı samsun...

Ali Can
07.01.2012, 18:57
kesinlikle yenmeliyiz. bu havayı yakalamışız bırakmamalıyız. fikstür seri galibiyet için çok uygun.

Talha.YILMAZ
07.01.2012, 19:01
Şu Çingenelere Samsunun ,Trabzonun bir ilçesi olduğunu gösterme zamanı geldi sanki (;

Sibel
07.01.2012, 19:06
Şöyle bir 5-0 gibi bir skor beni ancak rahatlatır.

DeAgLeMaNyAq
07.01.2012, 19:15
İlk yarıdaki maç hakkımızken son dakikalarda olmayacak bir gol yiyip puan kaybetmiştik. Maçın Pazar olması da iyi. Taraftarlarımız görevini yaparsa takım da buna uyacaktır...

Kellioglu-61
07.01.2012, 19:41
colman, burak ve olcan iyi oynasin ofensiv olarak problem olmaz ve maci rahatlikla aliriz

.....
07.01.2012, 19:45
Samsun yenip galibiyet serimize devam ederiz inşAllah. Ondan önce tabi Güngörenspor maçı var. :)

FC-ST-PAULI-61
07.01.2012, 19:50
Giray Samsunun Zencilerini nasil durduracak ;( Neyse bizde 2-3 tane atariz.Kesinlikle üst olur :D

Sefa
07.01.2012, 19:52
Gel bakalım Asansörspor..

angraf
07.01.2012, 20:01
4-2 yeneriz.

Sacit
07.01.2012, 20:08
Bu maça öyle bir hazırlanın ki, fark istiyorum fark.. 5-0

zaten şartlara baktığımızda bu maçı farklı kazanmak bizim için çok normal bir durum.. (adrian oynarsa zor)

bu takımdan Avni Aker'de gol yemeyi bile kabullenemem, plaka yaparsak başka..

angraf
07.01.2012, 20:10
hazırlanın trabzonun metresi geliyor avniakeri güzel süsleyin renkdaşlar güzel bir gün geçirteceğiz samsunspora :D

Eren Karaahmetoğlu
07.01.2012, 20:43
Demek 2-0'dan 4-2.. Aferin şirineler.

Şunlara koymadan içim rahat etmez.

Tolga Kurt
07.01.2012, 20:44
AvniAkerde duman etmemiz lazım bunları..

Ömer SEVİNÇ
07.01.2012, 20:45
Galatasaray'a yenildiler, bizim maça ölüm kalım maçı olarak çıkacaklar şimdi. Vay anasını arkadaş yav.

Ilelioglu
07.01.2012, 20:47
Tarihleri boyunca gayse'yi hic yendiler mi acaba? :)

Maca gelince...Insallah kazanir ve yolumuza devam ederiz.

Şentürk
07.01.2012, 20:48
Galatasaray'a yenildiler, bizim maça ölüm kalım maçı olarak çıkacaklar şimdi. Vay anasını arkadaş yav.

en az 4 de biz atarız kardeş, bu samsundan bi yol olmaz

SAFA
07.01.2012, 20:50
----------------------tolga-----------------------
celustka-----gİray----------mustafa-------cech
--------------aykut----------colman-------------
henrİque------------alan----------------olcan---
------------------burak----------------------------

??

Süleyman Baykan
07.01.2012, 20:52
Tokatlayıp Şehri Samsun mudur ne karın ağrısıdır Taka ile gönderelim oraya hatta kayıkla Taka çok bunlara...

sametaydin
07.01.2012, 20:52
Plakayı yazmamız lazım bunlara.

ThePatriot61
07.01.2012, 20:54
Böyle amatör takimlarla oynamak bile insana utanc veriyor. En iyisi samsun dogru kümeye yani yerinize.

3-0 Burak,Burak,Burak

cemoli5408
07.01.2012, 20:55
şirinler oldu şirineler

Murathan
07.01.2012, 20:56
Gelll gelll gellll...

.....
07.01.2012, 20:59
Trabzon yıkılsın bu maçta.

Hürgün Aygün
07.01.2012, 21:06
Kendi evlerinde 2-0'dan 2-4 yenilirler haftaya biz yeneriz bizi siz düşürdünüz der böyle şeref yoksunu bunlar.İyi bir tokat lazım asansör takıma.

kamaleyte
07.01.2012, 21:34
Anlamadığım nokta hem bizle rekabet etmeye çalış hem de bizim elimize bakıp düşürme diye bekle.Bu acizliğin taa kendisidir.Bu arada samsunun karadenize kıyısından başka karadenizle hiç bir alakası yoktur.Trabzon taraftarından destek ve takımdan fark bekliyorum.

Sertan Danışer
07.01.2012, 22:03
bu mallar haftaya bize patlamasın genede öyle olurda bi bir hafta önce dramatik mağlubiyet alan takım sonraki maçta feci direnir ve sürpriz peşinde koşar inşallah önümüzdeki haftanın sürprizi samsun olmaz rahat bir maç olması dileğiyle hayde uşaklar

Sibel
07.01.2012, 22:03
Ecelinize gelinnn!

unal.hso
07.01.2012, 22:20
gs'ye 2-0'dan maçı verdiler.Sağolsunlar bize aslan kesilirler şimdi

Sinan Ayaz
07.01.2012, 22:22
Samasunspor, Karabükspor , Eskişehirspor maçlarını kayıpsız geçmemiz lazım ilk 3'le aramazıda çok puan farkı var

Mert Pasa
07.01.2012, 22:22
bu maci kazanmak cok onemli cunku genelde 4 maci da kazaninca bizim takim onu 7 ye 8 e uzatiyor

Erbay
07.01.2012, 22:24
Defansın klasik zenci tutamama hastalığı baş göstermeşse rahat kazanırız.

Ömür Karadeniz
07.01.2012, 22:27
samsun mahalle takımı benzetmesine cuk diye oturan bir takım.Eğer bunlara 3-4 atıp yollamazsak ayıp olur.

yektakurtulus
07.01.2012, 22:29
----------------------tolga-----------------------
celustka-----gİray----------mustafa-------cech
--------------aykut----------colman-------------
henrİque------------alan----------------olcan---
------------------burak----------------------------

??

senol hoca serkani kesmez

güneyli
07.01.2012, 22:32
Bu şirine dediğiniz Samsunspor taraftarı son dakikalarda yönetim istifa diye bağıran grup mu acep?

Ilelioglu
07.01.2012, 22:33
Samsun gayse'ye karsi 60 macta 7 galibiyet almis. :) Ben sahsen hic yendigine sahit olmadim zaten.

Neyse bunlari kesinlikle yenmeliyiz. Fark mark umrumda degil, yenelim yeter bana.

;):)

Şentürk
07.01.2012, 22:34
senol hoca serkani kesmez

Belediye maçından tek fazla adrian yerine alan oynar gerisi aynen sahada olur.

yigits
07.01.2012, 22:35
Futbolcuların öyle hırslı oynamasını istiyorum ki bu maçta.Bu Fener'in köpeğine öyle bir gol yağdırmalıyız ki futbolcuların hepsi linsanslarını yırtsınlar maçtan sonra.Burak attığı her gol sonrası en ufak sevinç gösterisi yapmayıp topu ağlardan alarak direkt santraya koşmalı.En az 10 gol istiyorum 10.Fenerden sonra nefret ettiğim ikinci takım,gerçi takım demeye bin şahit...

E. Okan Bülbül
07.01.2012, 22:38
Ateş seni çağırıyor !

Fatih Özkan
07.01.2012, 22:43
Gelin! Hemen yan tarafta olacağım!

Mehmet_Mercanlı
07.01.2012, 22:45
----------------Tolga----------------
Celustka---Giray-----Mustafa----Cech
-----------Aykut----Colman----------
Volkan----------Halil------------Olcan
----------------Burak----------------

1 - onur
2 - glovack
3 - ferhat
4 - Serkan
5 - adrıyan
6 - alan
7 - henrı

Samet Yildirim
07.01.2012, 22:52
---------------Tolga------------
Celu-----Giray-------Glo----Cech
----------Aykut---Colman-------
-----Alan-----------------Olcan-
----------Burak-(Halil, Henrique)---

Yedekler,

Zeki, Mustafa, Ferhat, Serkan, Adrian, Volkan, (Halil, Henrique kim oynamazsa artik)

machinist_61TS
07.01.2012, 23:04
Zor maç olur ama kazanırız.

.....
07.01.2012, 23:07
Taraftarın bu maça ilgisi oldukça fazla olur. Bu maçı net bir skorla kazanmamız lazım.

asil suskun
07.01.2012, 23:21
nedir bu samsunspor öfkesi

ANIL
07.01.2012, 23:24
.............................tolga
celu...........giray..................must........ cech
...............colman.....aykut......olcan
...............henri........burak......halil

Cafer Bulur
07.01.2012, 23:42
Trabzonsporla rekabet etmeye calisan bir takim ve sehire karsi öfke olur.

Maca gelince,mutlaka kazanmaliyiz ama kolay olmayacak.

Nonserviam
07.01.2012, 23:43

Arkadaşa katılıyorum nedir bu samsun öfkesi, Şampiyonlukta yolumuza taş mı koydular ne yaptılar acaba?

Yunus Emre AYAZ
07.01.2012, 23:44
bence fark atacağız zamzunzpor'a

My
07.01.2012, 23:47
Arkadaşlar dünyadan haberiniz mi yok Allah aşkına :) Adamlar her maç bize küfür ediyor her maçın 61. dakikası küfür ediyor. Açıkçası ben takmıyorum hatta bunları kaale de almanın onlara bir lütuf olduğunu düşünüyorum. Ama niye diye sorarsanız biraz tuhaf oluyor :)

Bu arada ne zaman bir maç kolay geçecek gibi gözükse o maç çok zor geçiyor.

fincher
07.01.2012, 23:47
Bugün GS ye asist yarışına giren Samsun defansı haftaya bize karşı sıfır hatayla oynayacaktır.Tıpkı geçen hafta GS nin paslaşmalarını elleri belinde izleyen İ.B.B li futbolcuların bugün takım halinde her topa önde basıp 2 li 3 lü pres yapması gibi...

Cafer Bulur
07.01.2012, 23:49
Bugün GS ye asist yarışına giren Samsun defansı haftaya bize karşı sıfır hatayla oynayacaktır.Tıpkı geçen hafta GS nin paslaşmalarını elleri belinde izleyen İ.B.B li futbolcuların bugün takım halinde her topa önde basıp 2 li 3 lü pres yapması gibi...
Niye böyle,neden sevilmiyoruz?

.....
07.01.2012, 23:58
Samsun'un bizi sevmeme nedeni sadece çekememezlik başka bir şey değil. Karadeniz'de bizim nüfusumuz daha fazla biz daha gelişmişiz ama Trabzonspor bizden önde diye bizi sevmiyorlar ve çekemiyorlar. Başka izahı yok.

Bilmem küme düşürmeler filan hepsi hikaye. Onlarda inanmıyor küme düşme meselesine zaten.

fincher
07.01.2012, 23:59
Niye böyle,neden sevilmiyoruz?
Sevilmiyoruz olarak bakmıyorum ben olaya.Olması gereken bize karşı oynadıkları gibi olması.Ama nedense bu takımlar bizim rakiplerimize karşı aynı motivasyonda oynamıyorlar.Geçen haftaki Arifle bu haftaki Arif aynı mıydı?Gol yeyince sinirden deliye döndü,geçen hafta 4 yemiş,pişmiş kelle gibi sırıtıyordu.Bu ruh hali takımına,motivasyona sirayet etmez mi?Profesyonellik eksikliği,istanbul sempatizanlığı diye açıklayabiliriz.Anadoluda oynayan topçuların ve hocaların yüzde 90 ı aynı zamanda bir istanbul takımının taraftarı.Profesyonel değiller,bu da yaptıkları işe yansıyor...

TSelif
08.01.2012, 00:01
Vallahi de billahi de şunlara 6dan aşağı atarsak uyuyamam !!!

Cafer Bulur
08.01.2012, 00:02
Sevilmiyoruz olarak bakmıyorum ben olaya.Olması gereken bize karşı oynadıkları gibi olması.Ama nedense bu takımlar bizim rakiplerimize karşı aynı motivasyonda oynamıyorlar.Geçen haftaki Arifle bu haftaki Arif aynı mıydı?Gol yeyince sinirden deliye döndü,geçen hafta 4 yemiş,pişmiş kelle gibi sırıtıyordu.Bu ruh hali takımına,motivasyona sirayet etmez mi?Profesyonellik eksikliği,istanbul sempatizanlığı diye açıklayabiliriz.Anadoluda oynayan topçuların ve hocaların yüzde 90 ı aynı zamanda bir istanbul takımının taraftarı.Profesyonel değiller,bu da yaptıkları işe yansıyor...
Aynen öyle ama bunlari asmak zorundayiz.

Her hafta tam motivasyonla sahada olmaliyiz.

kamaleyte
08.01.2012, 00:09
Küçük hesaplar yaparak trabzon üzerinden reklam yapmaya çalışıyorlar.Bence herhangi bir anadolu takımından farkı yok.

bahadır2561
08.01.2012, 00:13
Taraftar gelecekmiymiş acaba ?

İyi bi çakalım şu yalakalara

emesenbisi
08.01.2012, 00:15
ben samsunluyum 2 yaşından beri istanbuldayım samsun ve trabzon çok severdim 2 takımıda tutardım ama asıl trabzonsporluy taki samsun süper lige yükselip samsunda gösteriler yapıldı süper lige çıkma kutlanıyor o anda gördümki i... trabzon olamassın şampiyon sloganlarını duyana kadar... geçmişte bi maç varmış sanırım yenip samsunu küme düşürmüşüz böyle bi mevzu varmış

Ilelioglu
08.01.2012, 00:32

Aynen öyle. Sadece teknik direktörler bazinda degil ayrica. TFF, PFDK, Siyasetciler, vs...Ülkenin her yerinde bu sempatizanlik...Öyle büyük ki yasa degistirmeye bile yetiyor....

Türk Futbolu neden gelismiyor sorusunun ilk cevabidir ayrica. Bana göre tabiki.

TSelif
08.01.2012, 00:35
geçmişte bi maç varmış sanırım yenip samsunu küme düşürmüşüz böyle bi mevzu varmış

1974 yılından beri küme düşen bütün takımları TRABZONSPOR düşürmüştür ! :)

Numan Yerlikaya
08.01.2012, 00:40
Nedir bu Samsun Öfkesi ?

Okuldan Arkadaşım bu sene Samsun'dan geldi adam Fanatik

Biz Her Maçta Trabzon'a küfür ederiz diyor Ana Avrat giriyoruz diyor !

Ama Samsun'un yarısıda Trabzon'u tutuyor dedi

Bende sevmem

Geçen Gençler maçına gitti ordada bağırmışlar

Özge
08.01.2012, 00:45
Kazanmamız gereken bir maç , ilk maçın cezasını kesmeliyiz. :)

MuratJ
08.01.2012, 00:48
halil yazılmasın artık şu takımın 11ine.

---------------------Tolga----------------------------
------------Giray-----------Mustafa--------------------
--Celustka-----------------------------Cech------------
---------------------------------------------------------
---------------Aykut-----Colman--------------------------
------------------------------------------------------------
----Volkan-----------------------------Olcan---------------
-----------------------------------------------------------
--------------Henrique-------------------------------------
-------------------------Burak------------------------------

Bu takımın ideal 11i artık bu olmak zorundadır.

kamaleyte
08.01.2012, 00:49
Nedir bu Samsun Öfkesi ?

Bende sevmem

Samsundakilerin yarısının trabzonu tutmasının nedeni o kısmın trabzon kökenli olmasıdır.samsunlu olup da tutan da var tabi.

.....
08.01.2012, 00:52
Güngören maçından sonra kaleyi Onur'a verir mi Şenol Hoca acaba ? :)

Ahmet Öztürk
08.01.2012, 00:56
Nedir bu Samsun Öfkesi ?

Bende sevmem

Aslında soruyu ters çevirip o arkadaşınıza sormak lazım. Nedir onlarda ki bu Trabzonspor öfkesi ?

İşin aslı karadeniz takımları genellikle Trabzonspor'u sevmezler. Bunun atında da "bizi ligden düşürdünüz" bahanesi vardır hemen her yerde. Bu Samsun'da da böyle, Ordu'da da böyle, Giresun'da da böyledir. Hatta bir kaç yıl evveline kadar Rize'de de böyleydi. İşin garip tarafı bunları söyleyenlerin bir çoğunun yaşı bahsettikleri olayların yaşandığı zamanlara yetmiyor. Sezon açılış maçında Orduspor taraftarı (olgun yaş civarında kesimlerin çoğunlukta olduğu yer) Trabzonspor'u alkışlarken kale arkasında yaşları 20-25 arasında değişen çakma Ordusporlular (içlerinde İstanbul takımlarının sempatisini taşıyan çift sevdalı insanlar) Trabzonspor'u yuhalıyorlardı.

Bu durumu genele yayabiliriz. Bunlar gibi oluşumlar Samsun'da da var, Giresun'da da.. Ben 5 sene Ordu'da kaldım formamla Orduspor maçlarına dahi gittim hiç birşey olmadı ama nedirdir bilinmez bu sene Trabzonspor düşmanlığı sarmış her bir yanı.

Tolga Kurt
08.01.2012, 00:57
AvniAkere Gömelim Şunları !

Canberk
08.01.2012, 01:37
Bu embesiller ellerini kollarını sallaya sallaya gezemeyecek değil mi Trabzon'da ?

Bana ilk maçta formanın üzerine hırka giydiren komiser beye selamlar buradan ...

Armağan Dere
08.01.2012, 01:42
Samsundakilerin yarısının trabzonu tutmasının nedeni o kısmın trabzon kökenli olmasıdır.samsunlu olup da tutan da var tabi.

İstisnalar kaideyi bozmuyor üstad..
SöğütlüBahçeliler daha tehlikeli..

OYılmaz
08.01.2012, 01:44
Arkadaşlar gereksiz atışmalara gerek yok. Susmak erdemdir. Biz susarsak, ergen gibi ona buna atışmadan adam akıllı sadece takımımız için stada gelip maçımızı izliyorsak o zaman anlar Samsun'lular büyük takım nasıl oluyormuş diye.

volkan_627
08.01.2012, 01:47
bir pazar günü canım sıkıldı. internette dolaşıren İBB_ Samsun maçı olduğunu gördüm. can sıkıntısından gideyim izleyeyim dedim. adamlar 61. dakikada ortada adımız bile yokken küfretmeye başladılar. işte o an lanet ettim bu takıma. eğer yapabilirsek tarihlerinde yemedikleri kadar gol atmalıyız bunlara. bu maça başka bir gözle bakmalı, sahaya öyle çıkmalıyız. gerekirse küme düşme yolunda en büyük tekmeyi atmalıyız...

Zurawski
08.01.2012, 01:54
Bırakın onlar bizi sevmesinler, Trabzonsporun büyüklüğünün farkına varıp ,kabullenip ,kullanabilseler bu büyüklüğü şu an bu durumlarda olmazdı karadeniz takımları.
Geçen sene 52,53,55. dakikalarda ( süper lige çıkma mücadelesi veren takımlara destek amacıyla ) sahamızdaki bir maçta anons yapılmıştı, işte bu büyüklüktür.
Bizim için bu maçın Eskişehir,Manisa vs.maçından bir farkının olmaması lazım .

Canberk
08.01.2012, 01:55
Arkadaşlar gereksiz atışmalara gerek yok. Susmak erdemdir. Biz susarsak, ergen gibi ona buna atışmadan adam akıllı sadece takımımız için stada gelip maçımızı izliyorsak o zaman anlar Samsun'lular büyük takım nasıl oluyormuş diye.

yok kardeşim ben sakin olamıyorum konu bunlar olunca . kimse de olmamalı . böyle haysiyetsizlik olmaz olamaz . bu yapılanlar sineye çekilemez

kamaleyte
08.01.2012, 01:58
Bırakın onlar bizi sevmesinler, Trabzonsporun büyüklüğünün farkına varıp ,kabullenip ,kullanabilseler bu büyüklüğü şu an bu durumlarda olmazdı karadeniz takımları.
Geçen sene 52,53,55. dakikalarda ( süper lige çıkma mücadelesi veren takımlara destek amacıyla ) sahamızdaki bir maçta anons yapılmıştı, işte bu büyüklüktür.
Bizim için bu maçın Eskişehir,Manisa vs.maçından bir farkının olmaması lazım .

Aynen katılıyorum.Bu gibi maçlara karadeniz derbisi diyorlar illet oluyorum.Sonrada bu takımlar kendilerini bir şey sanıp ortalıkta dolanıyorlar.

ThePatriot61
08.01.2012, 03:21

Gecen sene sampiyonluga oynarken de sustuk yok takimi etkiler böyle yaparsak ceza aliriz sunu yaparsak ceza aliriz. Sonunda gördük susmayi sike yaparak sampiyon oldular. Yöneticilerimiz sike yaptiklarini duyduklari halde susdular. Susmayacaksin. Konusacaksin bagiracaksin. Sen ne kadar susarsan onlar da okadar üzerine gelir.

tolga çebi
08.01.2012, 03:32
samsun bizden en fazla beraberlik alır oda zor görünüyor.galip gelir 3 puanı alırız.

Mehmet Ç.
08.01.2012, 04:00
1-0 olsun bizim olsun :)

sessizkral_1
08.01.2012, 04:24
ben derbilere kadar kolay kolay maç kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

DERBİLER'İ

yapacağımız transferler belirleyecek.

uzunismail
08.01.2012, 05:05
Olcana hoşgeldin partisi olur bu, Samsun yıllardır bizim averaj takımımızdır, en kotü 3 farklı kazanırız.. Ama tabi rehavet olmazsa.

Benim için çok özel bir maç..

1.Hayatımda en çok gittiğim maç Samsun maçıdır. Sonra fener maçları gelir.

2.Hayatımda ilk gittiğim maç, ilkokul öğretmenlerimiz ile gittiğimiz Trabzon-Samsun maçıdır.

3.Ne zaman ligde ümitlerim eksilse Trabzon-samsun maçı olur keyfim yerine gelir.

4.Çocukken gittiğim bir Samsun maçında açlıktan geberirken, şansa statta babamı buldum o köfteyi hiç unutamam..

5.Yine çocuğuz para yok tabi o zamanlar, yine Samsun maçı, maç başladı kimse almadı bizi yanına (o zamanlar iki kişi girebiliyordu bir bilete)
Yavuz Selimin tellerine yaslanmışım, gözlerim dolmuş,ümidim kesilmiş eve gitmek üzereyim. Bir adam beni yanına çağırdı. Hafif tombul, türkeş bıyıklı hiç unutmam o anki duamla cennetlik olmuştur zaten Koçum gel bakim buraya dedi bana. Bizzat kendi biletini adam bana verdi. Zannettim beraber gireceğiz ama o gelmedi, benim yerime de izle dedi.

Hatırladığım özel anlardan bir kaçı bunlar. Ama bu maçların hepsini kazandık..

Ogün YAZICI
08.01.2012, 10:44
fark olur...samsunun hangi maçını izlediysem 70' lerden sonra oyundan düşüyorlar...ilk golü erken bulursak fark olur...

Ertan 51
08.01.2012, 10:48
Karadenizli olmayıp ta Trabzonsporlu olmama rağmen,diğer Karadeniz takımlarına da acayip sempati duyar sevincini sevincim üzüntüsünü üzüntüm kabul ederim.Rizespor-Orduspor-Giresun-Karabük-Artvin i hep sevmişimdir ama niye ise Samsunspor a bir türlü ısınamamışımdır,hiç bir sempati besleyememişimdir.
Dün 2-0 önde oldukları maçı kalleşspor bal ile 2-2 ye getirince baya bi içerledim ama sonra düşündim ki iyi oldu.Biz de yeneriz hadlerini bildiririz inşallah.

61trabzonomer
08.01.2012, 10:54
fark olur...samsunun hangi maçını izlediysem 70' lerden sonra oyundan düşüyorlar...ilk golü erken bulursak fark olur...

güzel bi yorum dünde ben gsli arkadaşımla bunu konuştuk,ilk yarıda öne geçersek maçın sonu rahat geçer diye düşünüyorum bende.

Helvacı61
08.01.2012, 11:04
benim samsunspora hiçbir kinim yok..siz samsunlu bukalemunlara bakmayın onlar aslında fener yavşağı...sürüngenler..kale alınacak kadar değiller..onlar yaptı diye bende 55. dakkada samsunlu hemşehrime küfürmü edecem...öyle taraftar oldukları için süperlig de mısafir olurlar.. tekrar bank asyaya ait oldukları kılasmana giderler..

Tekke
08.01.2012, 11:13
Trabzonun asıl düşmanı FB ve GS dir. Selçuk'u çaldılar, adam 7 gol 6 asistle LİGİ FORSE ediyor. Ama gs nin ilk kazığı değilki bu bize attığı...

tarsus
08.01.2012, 11:25
Ne yazikki karadenizli ve trabzon dogumlu degilim ama ruhum karadenizli,karadenizi,orduyu,giresunu,rizeyi,artv ini,samsunu cok gezdim ama bitek samsuna isinamadim,nedenini bilemiyorum ama sevemedim gitti.maclardaki 61.dk da bizlere kufurlerini bikac densiz diye gecistiremem resmen tum stad karo halinde sovuyordu,bizde 55.dk onlara sovelim diye kuculme taraftari degilim,ama bu mac onlara acimadan guzel futbolumuzla atabildigimiz kadar atmaliyiz.onlara atilan her gol benim gozumde bize sovenlere ve samsunlu olan sporla ilgisi olmayan bakana verilmis bir cvp niteligindedir

cemka
08.01.2012, 11:40
şimdiye kadar ne hakettilerse fazlasıyla verilmeli. az olmasında fazlada sıkıntı yok.

Armağan Dere
08.01.2012, 11:58

Samsun'daki maçta da erken bulmuştuk..
2-0'ı yapmalıyız her türlü..
1-0 öndeyken Halil'in cezasahasında kaçırdığı pozisyon geldi aklıma şimdi..
Adamlar yeniyorlardı bizi kaçırdılar da 1-1'den sonra..
Dün akşam 2-0'dan 4-2 yenilmelerine de anlam veremedim..
Bizle oynarken demek ki oyundan düşmüyorlar..

Helvacı61
08.01.2012, 12:07
beşiktaş maçına kadar puan kaybı olmamalı..bir kez daha düşersek kalkamayız.. kalan 5 maçtan 15 puan alamazsak bu lig bizim için hepten formalite olur..

Şeref
08.01.2012, 12:22
55. dakikada alkışlayalım bunları bence.

Hasan Habip Özbay
08.01.2012, 12:30
sanırım ilk maçı kimse unutmadı trabzondaki arkadaşlara duyurulur insanlık ve futbol dersi verelim akılları başlarına gelsin

Asi Çaykaralı61
08.01.2012, 12:33
İnşALLAH galibiyet serisi sürecek

talsuv61
08.01.2012, 12:34
Fark bekliyorum ve istiyorum

Mustafa Demir
08.01.2012, 12:36
fark olmazssa vallahi kabul etmem

Ömür Karadeniz
08.01.2012, 12:38
Trabzonun asıl düşmanı FB ve GS dir. Selçuk'u çaldılar, adam 7 gol 6 asistle LİGİ FORSE ediyor. Ama gs nin ilk kazığı değilki bu bize attığı...
Kaçırmasaydın kardeş sende elindeki en iyi adamını.Aynaya bakmayı ne zaman öğreneceğiz acaba.

acil61
08.01.2012, 12:41
Kaçırmasaydın kardeş sende elindeki en iyi adamını.Aynaya bakmayı ne zaman öğreneceğiz acaba.

100% haklisin renkdas. Bir sene, hadi olmadi yarim sene önceden basacaksin parayi, atiracaksin imzayi. Yok sene sonunu bekle, söz verdim ile olmuyor. Böyle giderler iste, sonra biz kazik yedik diye otururuz. Biz imzayi atirsaydik, bu is bitmisti coktaaaan.

mda61
08.01.2012, 12:45
Arkideş, Sempati duyacak başka takım mı bulamadın..Ha samsunspor mu...?Yıllardır bilirim ,Trabzonsporun gölgesinde, arkasına aldığı istanbul takımlarının gücüyle dik durmaya çalışan kartondan bir takım...Fenere arkasını dayaması taa eskilere dayanır..Hafta sonu yenelim yeter...Samsunsporludan daha fazla Fenerliler üzülür...Çünkü Samsunda 2. takım Samsundur...1.sırada özellikle fener ve gs vardır...

Samsun'da oldukça fazla sayıda Trabzonspor taraftarı da vardır. Hasetlerinin bir diğer sebebi de budur zaten

arahna
08.01.2012, 12:55
samsunlu arkadaslarim var cok fanatik trabzonsporludur. bazi densizler yuzunden samsuna tepki vermeyelim . her sartta sivastan istanbul takimlarindan iyidir
biz bize yakisani yapalim
abilik edelim
birlestirici olalim
zaten yeterince dusmanimiz var

Doğukan Uçan
08.01.2012, 12:56
maçta pazar günü tam intikam zamanı tribünlerin tıklım tıklım dolacagı bir maç olacak !

güneyli
08.01.2012, 12:59
samsunlu arkadaslarim var cok fanatik trabzonsporludur. bazi densizler yuzunden samsuna tepki vermeyelim . her sartta sivastan istanbul takimlarindan iyidir
biz bize yakisani yapalim
abilik edelim
birlestirici olalim
zaten yeterince dusmanimiz var

Tebrikler...Asıl olması gereken bu....Farklı galibiyet herkesi mutlu eder....

Ogün YAZICI
08.01.2012, 13:00
maçtan önce ortamın gergin olması takıma da pozitif yansıyacaktır...taraftar ne kadar coşkuluysa takım da aynı oranda iştahlı oynuyor...kayseri maçı buna örnek...

Doğukan Uçan
08.01.2012, 13:04
sığmıyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !

arahna
08.01.2012, 13:06
maçta pazar günü tam intikam zamanı tribünlerin tıklım tıklım dolacagı bir maç olacak !

neyin intikami kardesim ? ucbes tribun densizi hepsi hepsi
savas mi yaptik gecmiste? sirp mi bunlar
yemege ekmegi yokken deplasmanlara giden fanatik trabzonsporlu fakat samsunlu cok arkadasim var hatta olimpiyat stadinda bize heryer trabzon diye bagrilirken cocuguyla birlikte arkadasim biz samsunluyuz ama olsun bize heryer trabzon diye bagiriyordu . cocugu bize heryer trabzon atkisi takiyordu
lutfen bu gereksiz tepkilerinizden vazgecin

hatta bize heryer trabzon sloganimizdan cogu kez rahatsiz oluyorum
cunku bizi destekleyen benden daha fanatik derecede bizi seven karsli erzurumlu samsunlu ordulu rizeli artvinli konyali kirikkaleli arkadaslarim var
bence ikinci bir slogan uretip mesela " trabzonspor heryerde " veya " heryer bizim evimiz " gibi diger sehirlerden olan taraftarlarimizi da mutlu etmeliyiz

Doğukan Uçan
08.01.2012, 13:09
yemege ekmegi yokken deplasmanlara giden fanatik trabzonsporlu fakat samsunlu cok arkadasim var hatta olimpiyat stadinda bize heryer trabzon diye bagrilirken cocuguyla birlikte arkadasim biz samsunluyuz ama olsun bize heryer trabzon diye bagiriyordu . cocugu bize heryer trabzon atkisi takiyordu

cunku bizi destekleyen benden daha fanatik derecede bizi seven karsli erzurumlu samsunlu ordulu rizeli artvinli konyali kirikkaleli arkadaslarim var
bence ikinci bir slogan uretip mesela " trabzonspor heryerde " veya " heryer bizim evimiz " gibi diger sehirlerden olan taraftarlarimizi da mutlu etmeliyiz

kardeş git youtube ye gir samsunspor yaz ilk çıkanlara bak trabzonspor olamazsın şampiyon yok küfürlü beste , yok 61.dakika kutlaması her maç trabzona küfür ediyolar adamlar sen maçlarını izlemiyorsan orası ayrı.

fatihmazlum
08.01.2012, 13:15
ıstanbul yalakası samsuna gereklı ders verılcektır sahada bunların adam olmaya nıyetı yok anlasıldı..senelerce rızede aynısını yaptı sımdı gercek dostunun ıstanbul takımları değıl trabzoon olduğunu anladı yola geldı anlayana can feda anlamayana elvada son darbeyıde bız ındırelım bızım macıda kaybettılermı kume yolcusudur vesselam..

arahna
08.01.2012, 13:18
kardeş git youtube ye gir samsunspor yaz ilk çıkanlara bak trabzonspor olamazsın şampiyon yok küfürlü beste , yok 61.dakika kutlaması her maç trabzona küfür ediyolar adamlar sen maçlarını izlemiyorsan orası ayrı.

onlari yapanlar butun samsunlular degil
tribune gelen bazi fanatikler her sehirde vardir bizde de vardir. butun takimlarla dusman olarak herkesi karsimiza alarak birsey kazanamayiz . biz ornek durusumuzla , buyuklugumuzle , aklimizla , oyunumuzla , guzelliklerimizle , dik durusumuzla herkese ornek olalim
bize bize yakisani yapalim
tepki vereceksek de kufurle degil adamlik ogreterek yapalim

Ogün YAZICI
08.01.2012, 13:48

olayı öyle bir yere getirdin ki "bize her yer trabzon" sloganı bile rahatsız ediyor beni diyorsun...abartmayalım...samsun maçında gerek futbol olarak gerek taraftar olarak hiç unutamayacakları bir ders vermeliyiz...

arahna
08.01.2012, 13:50
sloganimiz beni sahsen rahatsiz etmiyor ama o slogan atilirken diger sehirli taraftarlarimizda garip bir his olusuyor onu anlatmaya calisiyorum
ayrica samsunla ilgili diger sehirlerle ilgili dedigim dusman kazanmayalim dost kazanalim

Sami Kuk
08.01.2012, 13:55
Bu istanbul yalakalarına öldürücü darbeyi vuralım bellerini doğrultamasınlar.Düşücekler 5 sene daha çıkamazlar

61trabzonomer
08.01.2012, 13:57
sevmiyoruz ama keşke samsunu kazansak diyorum ,keşke rize gibi olabilseler keşke karadeniz takımları daha çok olsa ama adam gibi olsalar.

Sami Kuk
08.01.2012, 14:00
Rizede evet feneri tutan çok ama Trabzonspora saygı var hatta hatırı sayıda taraftarı var.Gecen sene Rizede Samsun maçından..

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1685329646847

Gurpas
08.01.2012, 14:08

Neyi kacırma kardeş anlamıyormusun Trabzonspor selçuğun umrunda değil hayallerinin takımına gitti

kamaleyte
08.01.2012, 14:21
Şu dost olalım karadeniz birliği falan diyen arkadaşları anlamıyorum.Niye hep biz ilk adımı atmak zorundayız.Şimdi rizeyle dostuz diyorsunuzda çıksınlar bakalım süper lige görelim dostluğu.Bizim için her takımın aynı olması lazım.Samsunlular bizi düşürdüler diyor.Yarın öbür gün diğer karadeniz takımlarıda aynısını diyecek.O zaman ligde maç yapmayalım onları yenmeyelim düşmesinler ancak o zaman kardeş kardeş yaşarız.Çünkü onların beklentisi bu.

krdnz
08.01.2012, 14:44
Samsun'la aradaki husumet tamamen saçma sapan küfürleşmelerden ibaret.Ben Samsunspor'u severim ve bunu Samsunpor tribünündeki şirin insanlar engelleyemez.Arada ciddi bir sorun olmadıktan sonra olayı düşmanlığa taşımak çok yanlış.

Murat GENEL
08.01.2012, 14:48
Şimdi yeneriz bi 20 yıl daha bizi siz düşürdünüz derler..Hayır asansör markası oldular hala bizle ugraşıyorlar..

Koray
08.01.2012, 14:51
Şimdi yeneriz bi 20 yıl daha bizi siz düşürdünüz derler..Hayır asansör markası oldular hala bizle ugraşıyorlar..

Desinler.

Evet biz düşürüyoruz bunları sürekli.

Ohhh nede zevkli.

:)

Helvacı61
08.01.2012, 14:55
benim için samsunspor maçı alınacak sadece bir 3 puan maçıdır daha fazlası değil...su akarken testiyi dolduralım...12.haftadan sonra maçlarımız zorlaşıyor..bu puan farkıyla play of oynamanın hiçbir anlamı yok....kendi maçlarımızı mutlaka kazanmalıyız...

r9emre
08.01.2012, 14:57
Bu maç asıl dönüm noktası bence en çok korktuğum maç bu maç. Gekas'ta oynayacaktır defansımızın işi zor hayırlısı bakalım.

Emirhan Uludüz
08.01.2012, 15:01
Rize ile son zamanlarda kardeş tirübün gibi olundu ancak Samsunla bu imkansız. Çünkü çoğu satılmış köpek.

bahadır2561
08.01.2012, 15:14
Forvetlerindeki danalar başımızı agrıtabilir.
Ekhigo-Zenke dünde iyi oynadılar
Gekas'ın oynayacagını düşünmüyorum

Mustafa AYDIN
08.01.2012, 15:26
En az 3 fark bekliyorum.

brushfield
08.01.2012, 15:48
Soldan Olcan, sağdan Volkan hallaç pamuğu gibi atar bunları...

Oğuzhan
08.01.2012, 15:49
Stoperleri falan çok odun. En az 3 tane atarız.

İsmail52
08.01.2012, 16:29
Arkadaslar yorum yazarken Samsun sehrini ve samsunlulari asagliyarak yorum yapmayın unutmayinki samsunlu olupta bı çok Trabzonspor taraftarı var ..

OzcanHan61
08.01.2012, 17:15
6-1 kazaniriz :) burak,colman,olcan 3lüsüne cok güveniyorum :) henriquede forma girsin ondan sonra yemede yaninda yat :D

Eren Karaahmetoğlu
08.01.2012, 17:18
Kene tezahuratını bilenler, oradaki şirinlerli ve şirineli kıt-a bunlara tam uymaz mı?

Uyarlanıla da bilir.

:)

Ahmet Öztürk
08.01.2012, 17:59
Arkadaslar yorum yazarken Samsun sehrini ve samsunlulari asagliyarak yorum yapmayın unutmayinki samsunlu olupta bı çok Trabzonspor taraftarı var ..

Samsunlu olupta Trabzonsporlu olan kesim burada ki aşağılanmaları üzerine alınmazlar zaten. Burada aşağılanan, küçük görülen kesim istisnasız her maçın 61. dakikasını Trabzonspor'a küfür ederek geçiren kesimdir. Bunlar Samsun'da ki Trabzonsporlular'dan daha etkin, daha fazla olacaklar ki bu tezahüratlar halen daha devam ediyor.

Dünde yazmıştım bu kişilerin çoğu sadece Samsunsporlu değildir. İçlerinde farklı renkleride barındıranlardır.

kamaleyte
08.01.2012, 18:15
Samsunlu olupta Trabzonsporlu olan kesim burada ki aşağılanmaları üzerine alınmazlar zaten. Burada aşağılanan, küçük görülen kesim istisnasız her maçın 61. dakikasını Trabzonspor'a küfür ederek geçiren kesimdir. Bunlar Samsun'da ki Trabzonsporlular'dan daha etkin, daha fazla olacaklar ki bu tezahüratlar halen daha devam ediyor.

Dünde yazmıştım bu kişilerin çoğu sadece Samsunsporlu değildir. İçlerinde farklı renkleride barındıranlardır.

Ben bunlardan sadece samsunu tutanı görmedim.Hep çift pasaportludur.Asıl takımının maçlarına gitme imkanı olmadığından samsun adı altında bize saldırıyorlar.Büyük maçlarda stadlarının dolması çok normal.Nede olsa gerçek takımlarını görmeye geliyorlar.

Koray
08.01.2012, 18:18
Samsun'lu olupta Trabzonspor'u tuttan çok kişi var.

Askerde 2 tane Samsunlu arkadaşım vardı biri tertibim diğeri üst devre ikiside Trabzonspor'luydu.

Necmettin ALTUNTAŞ
08.01.2012, 18:24
En iyisi bunları Allah'a havele etmek.Büyükler küçükleri affeder.Büyük olmak o kadar kolay mı?

ysfemr
08.01.2012, 18:24
2-0 dan 4-2 mac veren takıma kendi sahamızda 5 ten az atarsak ki ligin en kaliteli forveti bizde o zaman bu sene boşa geçmiş sayarım....

galatasaray macından sonra samsuna acayip şekilde uyuz oldum o macı kazansalardı galatasaray tıpkı bizim gecen sene yasadıgımız gibi havasını kaybedebilirdi......

Hürgün Aygün
08.01.2012, 18:27
Bu maçla birlikte artık çift forvete döneriz inşallah.:)
--------------------Tolga----------------
Celustka---Giray----------Glo(Yetişmezse Mustafa)----Cech
-----------Aykut-----Colman------------
Volkan------------------------------Olcan
---------Burak-----Halil----------

Ozan Yazıcı
08.01.2012, 18:28
Bunlara ezelden beri kılım. Bizim maçta köpek gibi koşarlar ama kurtuluşları yok.

Samsunlu olup da Trabzonsporlu olanlar elbette ki vardır, başımızın üzerinde yerleri de vardır ama bu, Samsun'un Anadolu şehirlerinin tamamı gibi İstanbul yalakası ve uşağı olduğu gerçeğini değiştirmez.

"Burası her yer değil, burası şehr-i Samsun" diye pankart açanlar bu yavşaklar değil miydi bizim maçta..?

Samet Yildirim
08.01.2012, 19:03
Bende samsunluyum ama Trabzonsporluyuz...

Eee ne yapacagiz simdi ?

Levent Kara
08.01.2012, 19:04
kanatlar volkan ve olcana teslim edilmelidir artık.

hüseyin1975
08.01.2012, 19:09
Ilk yari yenemedigimiz ücüncü takimida yenecegiz ve yolumuza devam edecegiz. Bu macla birlikde dördüncü siraya yerlesecegiz ve zirveye adim adim yaklasacagiz!

Punisher-61
08.01.2012, 19:13
bu maci dört gözle bekledim arkadas...insallah samsunsporu dagitip rezil ederiz...

Murat Altun
08.01.2012, 19:13
Bunlara ezelden beri kılım. Bizim maçta köpek gibi koşarlar ama kurtuluşları yok.

Samsunlu olup da Trabzonsporlu olanlar elbetteki vardır, başımızın üzerinde yerleri de vardır ama bu, Samsun'un Anadolu şehirlerinin tamamı gibi İstanbul yalakası ve uşağı olduğu gerçeğini değiştirmez.

"Burası her yer değil, burası şehr-i Samsun" diye pankart açanlar bu yavşaklar değil miydi bizim maçta..?

İnsanların sehirlerine sahip cikip burası Trabzon degil demeleri bir dik durustur ve renktir bizim icinde bir guzellik olmalıdır Rekabet her iki camiayada faydali olur Herkes ispat derdine dusmus buda bizim büyüklüğümüzü heryerin bize Trabzon oldugunu gosterir
Ancak fenevlilere birlikte 61. Dk da bize kufur eden Samsunlu BAZI taraftarlara söylenecek soz edilecek kufur bulamıyorum

Muhammed
08.01.2012, 19:28
Burada fark olur yorumlarını gördüm ya %100 puan kaybederiz.

TSelif
08.01.2012, 19:32
Samsun'lu olup ta TRABZONSPOR'u tutun demiyoruz. Şehrinizin takımını tutun diyoruz ....
61. dakikada TRABZON'a küfredip 34'ü es geçmek ne kadar ezik olduğunuzu, birilerinin yalakası olarak yaşamaya ne kadar alışık olduğunuzu kanıtlıyor ...
Siz ve sizin gibiler var ya ( onlar kendilerini bilirler) işte bu yüzden İstanbul'un eziklerinden bile eziksiniz .. En azından onların tek takımı var sizin gibi çift karakterli değiller..

Tekrarlıyorum 6dan aşağısını atarsak uyumam o gece !!!

kamaleyte
08.01.2012, 19:39
Herkes kendi şehrinin takımını tutsa zaten türkiyede istanbul saltanatı olmazdı.

Ahmet Selvi
08.01.2012, 19:40
istanbullu var mı ki la? :D

61trabzonomer
08.01.2012, 19:41
kemal tokat balonunuda görcek ya şu forum birazda o yüzden istiyorum bu maç çabuk gelsin.

ANIL
08.01.2012, 19:43
17 de 17 diyelim

TS_2011_TR
08.01.2012, 19:45
bu hafta kärli bir hafta oldu bizim icin.

en azindan 4. lük icin.

Sertan Danışer
08.01.2012, 19:49
samsun-karabük nispeten kolay maçlar alırsak extra puan kayıplarıyla beraber kendimizi en azından 2. için avantajlı konuma getirebiliriz puan kaybı yaşamamak lazım bu maçlarda sonrasında ise takım form tutarsa seri galibiyetler gelicektir zaten

Ustaalioğlu
08.01.2012, 19:49
Kolay fikstür, en az 10 maçlık bir seri yapmalıyız..

Tangerine Dream
08.01.2012, 19:50
Vurur geçeriz... Ardımıza bile bakmadan...

tarsus
08.01.2012, 20:12
Samsun defansi cok daginik oynuyor.volkan ve olcanin kanatlardan getirecegi her atak burak ve henrique icin gol sansi olacaktir.futbolda garanti yok ama bariz teknik ve guc ustunlugu bizde,bu kesin avantajdir.hakem cok onemli etken oluyor bizim maclarda,umarim bu mactada ince ince kiyilmayiz

brushfield
08.01.2012, 20:14
kanatlar volkan ve olcana teslim edilmelidir artık.
Katılıyorum...

TheDayAfter61
08.01.2012, 20:23
Tolga
Celustka Giray Mustafa Cech
Aykut Colman
Jebrin
Henrique Olcan
Burak

Koray
08.01.2012, 20:26
Lailaheillallah...

mda61
08.01.2012, 20:27
Tolga
Celustka Giray Glo(Mustafa) Cech
Volkan Colman Aykut Olcan
Henrique Burak

Ha şöyle çıksak ya sahaya. Sağlı sollu ataklarla yıkarız Samsun'u

TSelif
08.01.2012, 20:28
Türkiye'de en iyi forvet kim TRABZONSPOR'da yedek olan :D

A.Kemal Göksu
08.01.2012, 20:30
Burada fark olur yorumlarını gördüm ya %100 puan kaybederiz.

Tespit budur aga.

Giallorossi
08.01.2012, 21:04
Habu takimi söyle iyi bir tokatlamamiz lazim:)

Oğuzhan
08.01.2012, 21:10
Eskiden sol kanat yoktu, rakipler sadece sağ tarafa göre önlem alıyorlardı. Bu nedenle sağ tarafta Volkan boşluk bulamıyordu. Hatırlarsanız Bursa'nın şampiyon olduğu sezon sağda Volkan, Solda Olcan vardı ve bu şekilde boş alan bulabiliyorlardı. Şimdi Olcan solda, Volkan sağda Önde Burak ve Halil şeklinde oynarsak başarılı olacağımızı düşünüyorum.

Fatih ÇOLAK
08.01.2012, 21:13
Fark psikolojisi...Dikkat!!!

POYRAZ
08.01.2012, 21:21
Umarim Samsunspor'un Bankasya'ya gidisinde bizim de tuzumuz olur.

omermk
08.01.2012, 21:25
............................................Tolga. .................................................. .

....Celu........................Giray............. .....Glo.......................Cech............

..............................................Ayku t................................................. .

....Volkan.....................Colman(Alan)....... .........................Olcan.........

..........................Burak................... .....Henrique(Halil).......................

Böyle bir takım ve diziliş görmek istiyorum.
Tek forvet görmekten sıkıldım artık. İç sahada doğru dürüst puan kazandığımız yok. Ne kaybederiz ki en azından biraz farklılık olur hepimiz için. Rakipleri de biraz şaşırtırız.

Volkan
08.01.2012, 21:27
bu macıda alıp kendimize güven aşılamalıyız

Tolga Okumuş
08.01.2012, 21:33
Ergun Teber ayarında bir adam bize hayatında atabileceği en güzel golünü atmazsa rahat bir galibiyet almamamız için bir neden göremiyorum.

Thug!
08.01.2012, 21:40
iyi de biz hala cok kotu oynuyoruz ne farki? :confused: kaybedecegimiz kesinlesti suan.

yalniz adam
08.01.2012, 21:40
Umarim Samsunspor'un Bankasya'ya gidisinde bizim de tuzumuz olur.

ha burada trabzona saydırırlar..neymiş bir zamanlar adamları kümeye göndermişiz.şimdi samsun istanbula yatayi..biz vurunca hırlarlar yine..suçlu yine biz oluruz..fener aşığı samsuna az bile...

TSelif
08.01.2012, 21:44
Sonra bizi TRABZON düşürdü derler ... ama 2-0 dan 4-2 yenildikleri İstanbul bebeklerini unuturlar .. O yüzden bu tür takımlara acımayacaksın.. bulduğunu atacaksın !

brushfield
08.01.2012, 21:50
Futbol kültürü olmayan şehir takımları yalama olmaya mahkumdur...

brushfield
08.01.2012, 21:53
Valla Olcan'ı almadan önce Jaja'nın alınmasını önemsemiyordum ama Olcan'ın alınmasıyla beraber Adrian'ın yerine Jaja monte edilirse Olcan, Colman, Jaja, Volkan orta sahasıyla bu ligin tozunu attıracağımızı düşünmeye başladım.

asil suskun
08.01.2012, 22:04
samsunspor diger takimlar gibi bizim bir rakibimiz hakli olarak onlarda bize karsi kazanmak istiyorlar samsunsporun bize karsi kazanmak istemelerinden dolayi onlara karsi beslenen öfkeye anlam veremem bu öfkenin baska nedenleri vardir

ispiroğ61
08.01.2012, 22:08
Belki saçma gelecek size ama Samsun maçında bu hafta sonu ölen taraftarlarımız için kulüp maske yaptırsa taraftarımız taksa nasıl olur..

Örneğin;

Murat Akçelik'in maskesini Yol tarafı kale arkası,
Tuğba Akçelik'in maskelerini Deniz tarafı kale arkası,
Mehmet Erdoğan'ın maskelerini Maraton,
Zeynep Mehmetoğlu’nun maskelerini Kapalı

Emre GÜRDAL
08.01.2012, 22:30
Belki saçma gelecek size ama Samsun maçında bu hafta sonu ölen taraftarlarımız için kulüp maske yaptırsa taraftarımız taksa nasıl olur..

Örneğin;

Murat Akçelik'in maskesini Yol tarafı kale arkası,
Tuğba Akçelik'in maskelerini Deniz tarafı kale arkası,
Mehmet Erdoğan'ın maskelerini Maraton,
Zeynep Mehmetoğlu’nun maskelerini Kapalı

ilk 3 paragrafa kabul olur da o son kapalı tribün olayı olmaz bence kanımca:)

Süleyman Baykan
08.01.2012, 22:31
Tolga
Celustka Giray Glo(Mustafa) Cech
Volkan Colman Aykut Olcan
Henrique Burak

Ha şöyle çıksak ya sahaya. Sağlı sollu ataklarla yıkarız Samsun'u

Volkan'ı yazmayın kadroya arkadaşlar olmuyor sürekli top eziyor isabetli ortası yok zamana ihtiyacı var.

ispiroğ61
08.01.2012, 22:32
ilk 3 paragrafa kabul olur da o son kapalı tribün olayı olmaz bence kanımca:)

Kapalı da bayanlar genellikle bayanlar ve çocuklar olduğu için öyle düşündüm..

Sinan Sağlam
08.01.2012, 22:34
Twitter hesabı olanlar " vegoltv " adresıne gırıp Ömerçavuşoğlu şerefsizinin Trabzonlulara Pontuslu dedıgını ve gecen hafta Buca-TS maçında Umut'un attıgı golün pasını o zaman Buca forması gıyen sezon sonunda da Trabzon'a transfer oldugunu soyledıgı Sercan Kaya'nın verdiğini söyledi... Sercan o gün kadroda yoktu , bu sahtekarın yalanını ortaya çıkarmak için hesabı olanlar verdıgım adresten yuklensın...Şu şarlatanın foyası ortaya çıksın...

Aytaç Çakıroğlu
08.01.2012, 22:34
ya renkdaşlar kusur bakmayın belki yeri değil ama şu a.gücüne destek olunmalı adamları bize yaptıkları haklarını gasp ediyorlar. İBB-A.gücü maçında destek için orda olmalıyız. önce insanız bu çocuklar hayatlarında belkide ilk defa oynuyor bu ligde ki öyle. ne bilim biz herzaman mazlumun ve yarıdıma ihtiyaç olanın yanındayız olacağız.

gelin birlik olalım. ön ayak olalım ve bir de yöneticimize acaba böyle bir başlık açıp görüş alınamaz mı

lütfennnnnnnnnnnnnnnn.(ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. derdin hepimizin ki gibi adalet ve hakkın verilmesidir.)

Cafer Bulur
08.01.2012, 23:03
Taraftar olarak samsun u yenme konusunda cok fazla kastigimizi düsünüyorum,bu cok yanlis bir durum.

Takim gerekeni yapacaktir,rakibe bu kadar odaklanmamaliyiz.

yavuzbaha
08.01.2012, 23:04
Samsun da hiçbişey yok,çok rahat yeneriz

worldmaster
08.01.2012, 23:15
3-5 lerin havada uçuştuğu rahat yeneriz yorumlarının tavan yaptığı maçlarda yüzde 90 puan kaybediyoruz. Hatırlatayım istedim...

Cafer Bulur
08.01.2012, 23:24
3-5 lerin havada uçuştuğu rahat yeneriz yorumlarının tavan yaptığı maçlarda yüzde 90 puan kaybediyoruz. Hatırlatayım istedim...
Rakipleri sürekli favori gösterdigim zaman bana kiziyordunuz ama.:)

yavuzbaha
08.01.2012, 23:45
İbb maçını kazanamasaydık,başlığa girip en çok Burak Yılmaz ı eleştirecektim...ama adam yine galibiyetin mimarı oldu ve yorumumu beynime geri tıktı,fakat yine de yorum yapmadan geçemeyeceğim...şimdi 19 gol atan adam eleştirilir mi demeyin,Burak ın aldığı her topu istisnasız kaleye vurması hiç doğru bişey değil,ibb maçında o kadar o kadar müsait durumda arkadaşlarını hiç ama hiç görmedi ya da göremedi...bu özelliğini geliştirmesi çok önemli,yoksa sıkı takımlar karşısında pozisyonsuz maç bitirebiliriz....

Cem Akyüz
08.01.2012, 23:51
Bu maç herhangi bir maç değil.Eğer oynarsa Gekas'a çok dikkat etmek lazım ulan bu adamı samsun nasıl aldı anlamış değilim.Vurup dağıtalım bunları kümeye yollayalım

~UniCef~
08.01.2012, 23:52
Rakipleri sürekli favori gösterdigim zaman bana kiziyordunuz ama.:)

Samsunu Favori göstermek biraz acayip olmazmi? :D

Ama worldmaster hakli, cok kolay gözüken maclarda puan kaybediyoruz

Cafer Bulur
08.01.2012, 23:55
Samsunu Favori göstermek biraz acayip olmazmi? :D

Ama worldmaster hakli, cok kolay gözüken maclarda puan kaybediyoruz
Gekas transferiyle bu macin favorisi samsunspordur diyorum.;)

Uğur Ö.
09.01.2012, 00:20
Gekas transferiyle bu macin favorisi samsunspordur diyorum.;)
Burak maça çıkmıyormu

angraf
09.01.2012, 00:25
Burağın olduğu yerde ben sadece rooney messi ve ronaldoyu kıyaslarım gekasta kimmiş ?

admiral99
09.01.2012, 00:30
benim aklimdan gecen skor 6-0!

Şöyle bir 5-0 gibi bir skor beni ancak rahatlatır.

admiral99
09.01.2012, 00:32
bu dedidigin samsun maci icin gecerli olmaz, bunlar bitik, 30 dakikalik kondisyonlari var.

gol gec gelebilir ama cok gelecek :)

Fatih Özkan
09.01.2012, 00:34
Herkesin fark beklediği bir maç...
Hem de ortak görüş (:
Yeter ki kazanalım...
Mümkünse rahat olsun (:

OFLU
09.01.2012, 00:53
ben bu maçın havasını kayseri maçının havasında görüyorum,yada gecen seneki sivas maçı hatırlarsınız, oyuncular taraftarın samsuna nasıl baktıgını iyi biliyor ona göre hazırlanırlar ,sivas ve kayseriye nasıl hazırlandılarsa bu maçada aynı psikolojiyle hazırlanırlar diye düşünüyorum. O yüzden handikaplı Trabzon :)

Uluç
09.01.2012, 01:05
samsundaki forvet Sabri eksikliğini göz önünde bulundurarak , handikapı rahat aşarız diyorum :)

Kadir
09.01.2012, 01:16
Kazanamamız gereken bir maç önümüzde ki her maç gibi.. 1-0 olsa bile olur.

MuratJ
09.01.2012, 01:27
Volkan'ı yazmayın kadroya arkadaşlar olmuyor sürekli top eziyor isabetli ortası yok zamana ihtiyacı var.
Volkan'ın oynamaya ihtiyacı var. Sağ açık Volkan sol açık Olcan olmalı hemde her maçta. Henrique ve Burak her maçta ilk 11de olmalı. Halil yedek olmalı artık. Bu şekilde 29. haftaya kadar puan kaybetmeden gideriz. Ondan sonrası çok daha güzel olur.

uzunismail
09.01.2012, 01:53
Hiç rehavete gerek yok.. Bu maç bizim kazanmayı alışkanlık haline getirmeyi başardığımız maç olacak..

Yani bu maç kader maçı, bu maçı alırsan hep hedefin olur?

Ben her zaman agresif oyun sisteminden yanayım, defans bile yapsan agresif olacaksın kardeşim, futbol erkek oyunu, karşındaki oyuncudan çalıp yiyip onu daha fazla motive etmeyeceksin, gerekirse indireceksin,

Olcan ve Colmanın aynı anda sahada olunca Trabzonsporun mahkum oyun sistemini benimseyeceğini düşünmüyorum. Oyunun insiyatifi bundan böyle hep trabzonsporda olacaktır zira...

Ve son olarak her maçta ilk 15 dakikada golü bulmaya çalışacaksın, ilk golün dakikası burada olmalı, ilk 15 dakika dövecek dövecek ve dövecek golu bulacaksın..

Bu maçta Trabzonum galip gelirse bundan sonra kolay kolay kaybetmez tekrar ediyorum kader maçı bu..

Rakip bu hafta biraz daha konsantre gelecektir maça taki ilk golü yiyene kadar.

sametaydin
09.01.2012, 02:19
Bizim fikstüre şimdi baktım. Bjk maçına kadar 9 lig maçı oynayacağız. Bence bu maçlarda takım 9da 9 yapabilir. Belki bursa maçı biraz da antalya maçı zorlayabilir onun dışında 9da 9 yapmamamız için hiçbir neden yok.

Samsun maçının da zor geçeceğini düşünüyorum. Ama öne geçersek de rahat bir maç olacağını düşünüyorum.

İleli
09.01.2012, 02:40
1-0 olsun bizim olsun...

lazzz61
09.01.2012, 02:49
samsunun en buyuk sorunu forvettı onu da çözduler fakat ılk macta gekas neler yapar bıleıyorum kı kendısı hakkındada pek bılgım yok

lazzz61
09.01.2012, 02:55
samsunada sıvas facıası yasatabılırz 61 ın hesabını sormamız lazım 6-1

sirkan
09.01.2012, 02:57
http://www.internetspor.com/video-galeri/4173/aziz-yildirimdan-olay-yaratacak-sozler.html

azize sevgililer gunu 14 subatta Turkiye' yi sallayacakmis.... :D

samsun cingenelerini kolayca geceriz...:)

Dinamit
09.01.2012, 06:59
Cok zor mac. Galatasaray macinin 2. yarisindaki acizliklerine kimse aldanmasin.

Bu macta takimi 4-4-2 oynatsin hoca.

--------Burak-Halil---------
Olcan-Colman-Aykut-Volkan

Ertan 51
09.01.2012, 08:46
Rahat 5-0 alırız,plakayı yazarız,en az 3 fark olur gibi yorumları hayretle okuyorum,
üst üste aldığımız 3 galibiyetin anlam kazanması için mutlaka Samsunu yenmemiz lazım,
yeneceğimize de inanıyorum, ama forumda uçuşan zihniyet le çok zor diyorum.

Faik Yılmaz
09.01.2012, 09:01
İlk yarıda yaptıkları pisliklere cevabımızı sahada vermeliyiz....

Samet GÜVEN
09.01.2012, 09:33
tribünsel anlamda mutlaka bir cevap verilmedilir. geri kalınmamalıdır.

Turgay Atalay
09.01.2012, 10:19
Elbette bir sıfır olsun bizim olsun ama, bu mantıksızlara ilk yarıda beleşe almış oldukları 1 puanın ve tribünlerinde yaptıklarının hesabını sağlam kesmemiz lazım...Burak inşallah erken bir gol atıp, hat-trick yaparsın.

Süleyman50
09.01.2012, 10:28
bende ilk önce 1-0 olsun bizim olsun diyorum ama , atabailirsek te daha fazlasını atmalıyız...

hasannuhoglu
09.01.2012, 10:53
burağın ekürisi artık halil değil henrique olmalı..sağda da adrian değil alanzinho..halil ve adrianı begenmiyorum..

Ertan 51
09.01.2012, 10:57
Elbette bir sıfır olsun bizim olsun ama, bu mantıksızlara ilk yarıda beleşe almış oldukları 1 puanın ve tribünlerinde yaptıklarının hesabını sağlam kesmemiz lazım...Burak inşallah erken bir gol atıp, hat-trick yaparsın.

bende ilk önce 1-0 olsun bizim olsun diyorum ama , atabailirsek te daha fazlasını atmalıyız...
Aynen işin özeti bu,önce bi yıkalım sonrası vicdanımıza:D

Ali Tunahan Güllü
09.01.2012, 11:16
Eze eze bitirmek lazım samsunu.

samway
09.01.2012, 11:17
burağın ekürisi artık halil değil henrique olmalı..sağda da adrian değil alanzinho..halil ve adrianı begenmiyorum..

+1

halıl bence bızı yavaslatıyo

tahsinsever
09.01.2012, 11:30
ben samsun sporu düne kadar bir karadeniz takımı olarak desteliyordum ama bu sezon hem deplasmandaki samsun tratarının açtıığı pankart ve fenerin stadında aleyimizde yaptıkları tezavhüradlarla iyice çirkinleşmişlerdir artık bize samsun spordan kardeş takım olmaz biz onları geçen yıl skorborda samsun spora başarılar dilerken onların bu ayıbı malesef bizi onlardan uzaklaştırdı.

61_Hasan_69
09.01.2012, 11:36
Acımamalıyız çingeneleree . . .

SEDER
09.01.2012, 11:42
şu eziklere 7-8 gol atsak ne güzel olur..kendi sahasında gese den 4 tane yiyen asansörspor bizden 7 yer heralde..

apachi61
09.01.2012, 12:31
şu eziklere 7-8 gol atsak ne güzel olur..kendi sahasında gese den 4 tane yiyen asansörspor bizden 7 yer heralde..

samsunun yonetiminde gs li coktu yoksa ordu muydu?
neyse de o kadarda atilmaz ki 6 iyidir : )
isin sakasi bi yanada dah bank asyada iken bize kafa tutup burasi heryer dehil sehri samsun gibi basit pankart acan takimi hakettigi yere gondermek amaciyla atilabildigi kadar atilmali acinmamali duserse dussun zerre umrumda degil trabzondan baskasi
yok karadeniz takimi yok kardes takimi boyle zihni sinir laflara tokuz artik
senol hoca eline almis defteri tek tek alacaklari tahsil ediyor bunuda aliriz insallah

Ender Kotbaş
09.01.2012, 13:10
İç sahada Halil, dış sahada da Henriqe iyi oynuyor. Bence Halil' le başlanmalı..

Fatih Bayrakdar
09.01.2012, 13:21
Adrian ile başlanmamalı. Mümkünse oyuna da sokulmamalı , hatta kafile dışı kalabilir ...

Alan ile başlanmalı , ne kadar kızsak etsekte , adam eksiltebilen , ara pası atabilen , topla driblingi iyi olan bir kaç oyuncudan biri .

Aykut'ta ısrar etmeli , bu maç kesilirse yıkım olabilir onun için .

Serkan'dan iyisini yapacaktır her türlü zaten .

Halil dinlendirilebilir . Henrique kafaya dank etmeye başlamış.Umarım çıkışa devam eder .

En acil transfer edilmesi gereken stoper mevkiinde halen daha alternatif dahi yok . Dahası Transfer'in T'si ble gündemde değil .

Colman'ın bu oyununun üzerine koyması lazım . bence İBB maçında iyi işler yaptı .

İgzas-61
09.01.2012, 13:21
Avni Aker'de her maç zor arkadaşlar kapanan takımlara karşı çok zorlanıyoruz kilidi açabilecek oyuncu Olcan olur

Murat SİSMAN
09.01.2012, 13:36
Burası her yer değil pankartına çok cazip birşeyler hazırlanmalı.

Yasin Altuntas
09.01.2012, 13:49

AMa bunu yaparken Samsun Sehrine Hakaret etmemek lazim. Cünkü bizim Problem Takim ve Taraftarlari ile Sehir ile degil

Ömer Faruk61
09.01.2012, 14:29
Glowackinin Sakatlığı konusunda bilgi var mı?

iso_4939
09.01.2012, 14:46

sizede her yer küme veya bankasya flan..olabılır.

SARGONALI61
09.01.2012, 14:47
Glo'dan bize hayır yok gibi çünkü sakatlık artık müzmin olmuş. Ayrıca Mustafa'yı çıplak gözle ilk defa bu kadar olumlu buldum.İnşallah böyle devam eder ama Giray ile işimiz var amatör küme futbolcusu gibi. Hele topu ayağına aldıktan sonra bir 10 metre sürüyor sonra uzun top hoooop rakibe. Tayfun'u arar oldum.

Tahir61
09.01.2012, 15:05
ilk yarıdaki samsun maçı spikerlerini hatırlayanınız yok mu karadeniz derbisi, dev derbi , tribünler tıklım tıklım ,harika bir atmosfer , müthiş derbi başlıyor...........

DeAgLeMaNyAq
09.01.2012, 15:23
Glo'dan bize hayır yok gibi çünkü sakatlık artık müzmin olmuş. Ayrıca Mustafa'yı çıplak gözle ilk defa bu kadar olumlu buldum.İnşallah böyle devam eder ama Giray ile işimiz var amatör küme futbolcusu gibi. Hele topu ayağına aldıktan sonra bir 10 metre sürüyor sonra uzun top hoooop rakibe. Tayfun'u arar oldum.

İlk yarıda sakatlığı sebebiyle maç kaçırdığını hatırlamıyorum sadece maç içerisinde iki kez sakatlandığı oldu...

Sefa Murat Dokuz
09.01.2012, 15:25
Önümüzdeki 4 maçtan 12 puan çıkarmamız şart
Samsun
Karabük(D)
Eskişehir
Ankaragücü(D)

Şubat ayında hem zor maçlarımız hemde PSV maçı geliyor.
Şubatta
Bursa
PSVx2
Kayseri
Antep

maçlarımız çok zorlu olacak ve burda kaybına en azından kredi oluşturmak için şu 4 maçı almamız şart.

Mehmet Ç.
09.01.2012, 15:44
Önümüzdeki 4 maçtan 12 puan çıkarmamız şart
Samsun 3
Karabük(D) 3
Eskişehir 3
Ankaragücü(D) 3

Şubat ayında hem zor maçlarımız hemde PSV maçı geliyor.
Şubatta
Bursa 3
PSVx2 üst tur
Kayseri 3
Antep 3

maçlarımız çok zorlu olacak ve burda kaybına en azından kredi oluşturmak için şu 4 maçı almamız şart.

benim hesabima göre böyle olur :D

Kazım Uzunboy
09.01.2012, 16:02
90+6 oynansa ve Burak'ın düşerek kazandığı penaltı golüyle yensek şunları. :rolleyes:

İslam Sezer
09.01.2012, 16:09
90+6 oynansa ve Burak'ın düşerek kazandığı penaltı golüyle yensek şunları. :rolleyes:
.
onun yerine temizinden şöyle 6-1 yenmeyi tercih ederim.
rize yi de 6-1 yenmiştik,düşmanlığı bırakmışlardı kim bilir samsun da bırakır.

metehan
09.01.2012, 16:19
Rakibi küçümsemenin neye mal olduğunu Ankaragücü'nün son iki maçında gördük. O nedenle Samsun da ciddiye alınmalı. Öyle olursa Burak Yılmaz'dan bir hat trick daha bekliyorum.

Chiko
09.01.2012, 16:20
A2 takimimiz Samsun'a 2-1 maglup olmus.

Faik Yılmaz
09.01.2012, 16:27

o kadar iyi olsalar zaten A2 olmazlardı :)

SAFA
09.01.2012, 16:51
En son ne zaman Avni Aker'de rahat kazanmışız ?

TSelif
09.01.2012, 16:52
En son ne zaman Avni Aker'de rahat kazanmışız ?

Orduspor maçında 2 maç önce :)

Ogün YAZICI
09.01.2012, 17:03
bu kahrolası ligde içimdeki futbol aşkı uzun süre sonra tekrar canlandı...ve ligde bir iddiamız oluşmaya başladı...samsun onlar için çok kötü bir zamanda geliyor avni akere...

omer61
09.01.2012, 17:38

hiç bu açıdan bakmamıştım :)

Kazım Uzunboy
09.01.2012, 18:04

hiç bu açıdan bakmamıştım :)

Samsunspor'un A2'si de o kadar iyi olsaydı A2 olmazdı ama. :):):):)

Legolas77
09.01.2012, 18:18
15.01.2012 Trabzonspor v Samsunspor 3
21.01.2012 Kardemir Karabük v Trabzonspor 1
25.01.2012 Trabzonspor v Eskişehirspor 1
29.01.2012 Ankaragücü v Trabzonspor 2
01.02.2012 Trabzonspor v Bursaspor 1
05.02.2012 Antalyaspor v Trabzonspor 1
12.02.2012 Trabzonspor v Gaziantepspor 1
19.02.2012 Kayserispor v Trabzonspor 1
26.02.2012 Trabzonspor v Mersin İdman Yurdu 1
bu maca kadar kazanırız zor olan maclar var ama yine de kazanırız bu periyotta burak atar sadece 13 gol :)

Sefa
09.01.2012, 18:21
Samsunspor'un A2'si de o kadar iyi olsaydı A2 olmazdı ama. :):):):)

Öyle değil, Samsunspor A2 de o kadar kötü olsaydı A2 olmazdı :D

Süleyman Baykan
09.01.2012, 18:34
Karadeniz'in puslu kenti Karabük içinde yenelim şunları iyice Karabük'ün arkasında kalsınlar tosbalar:D

Sibel
09.01.2012, 19:07
Ağız burun kıralım, oyun olarak tabii. :rolleyes:

admiral99
09.01.2012, 19:11
hala iddaliyim samsun ilk yarim saat kosar sonra yorulur ve goller gelmeye baslar :)

Cafer Bulur
09.01.2012, 20:06
Samsunspor gekas ve ugur borali almis.

Egri oturalim dogru konusalim,bu 2 futbolcu rahatlikla bizim takimda oynayacak kalitede.

Hafta sonundaki mac cok zorlu gececek,bu maca cok iyi hazirlanmaliyiz.

Bu mac düsünülerek güngören macinda yedek kadro sahada olmali.

Sefa
09.01.2012, 22:01
Samsunspor gekas ve ugur borali almis.

Egri oturalim dogru konusalim,bu 2 futbolcu rahatlikla bizim takimda oynayacak kalitede.

Hafta sonundaki mac cok zorlu gececek,bu maca cok iyi hazirlanmaliyiz.

Bu mac düsünülerek güngören macinda yedek kadro sahada olmali.

Gekas'ı bilmem de Uğur Boral nereye oynuyor Cafer Abi Allah aşkına en son ne zaman oynamış adam sakatlıklarla boğuşuyor adam son 2,5 sezonda 9 maç oynamış ligde onları da dakikaya vursan 5 maç etmez..

Cafer Bulur
09.01.2012, 22:11
Gekas'ı bilmem de Uğur Boral nereye oynuyor Cafer Abi Allah aşkına en son ne zaman oynamış adam sakatlıklarla boğuşuyor adam son 2,5 sezonda 9 maç oynamış ligde onları da dakikaya vursan 5 maç etmez..
Ugurun zico döneminde sampiyonlar liginde oynadigi futbolu hatirlarsan ne demek istedigimi anlarsin.;)

Eren Karaahmetoğlu
09.01.2012, 22:16
Şirineler fulleyecek miymiş deplasman tribününü? İyi iyi. Maraton da gaza gelecek demektir. Güzel atmosfer olur.

Cem Akyüz
09.01.2012, 22:19
Valla ne derseniz diyin ben şöyle düşünüyorum.Maça gelecek samsun seyircisini inşallah döverler hemde öyle böyle değil sağlam bi dövsek iyi olur.Maçıda farklı kazanalım ezelim rezil edelim.Futbol sadece futbol değildir

Sefa
09.01.2012, 22:19
Ugurun zico döneminde sampiyonlar liginde oynadigi futbolu hatirlarsan ne demek istedigimi anlarsin.;)

Zico dönemi diyorsun Abi aradan kaç yıl geçmiş üstüne adam top oynamamış 2,5 yıl.. 2,5 yıl az buz bir zaman değil yaş olmuş 30, 24 değil..

61trabzonomer
09.01.2012, 22:21
bunlara öle bişey yapmak lazım ki utanmaları lazım ama ne ?? fark olur inş.