PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 20. Hafta | Trabzonspor 4 - 0 Samsunspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3

Hüseyin Çümen
09.01.2012, 22:22
beyler orası heryer değil şehr-i samsun hala gülüyorum hadi dağılın :D ezik samsun camiası

Sefa
09.01.2012, 22:23
Şehrin yarısı Trabzonlu Trabzonlular rahat ve orası her yer değil Şehr-i Samsun.. İlginç.. Daha ne kadar Trabzon olurdu acaba merak ediyorum..

Ahmet Öztürk
09.01.2012, 22:24
Şirineler fulleyecek miymiş deplasman tribününü? İyi iyi. Maraton da gaza gelecek demektir. Güzel atmosfer olur.

Misafir tribün çok yanlış yerde. Fulleseler bile maratondan tam görülemedikleri için fazla etki edeceklerini sanmıyorum :)

Ahmet Öztürk
09.01.2012, 22:30
bunlara öle bişey yapmak lazım ki utanmaları lazım ama ne ?? fark olur inş.

Hepiniz Adamsınız yazılı kocaman bir pankart hazırlayalım :D

Ogün YAZICI
09.01.2012, 22:32
samsun taraftarı ne kadar fazla olursa o kadar fazla atarız...verilerle konuşuyorum :)

güneyli
09.01.2012, 22:35
Kemal Tokak bizim içinde bir tane atsın...1-0 olsun...Fazlasında gözüm yok..

Ahmet Öztürk
09.01.2012, 22:37
samsun taraftarı ne kadar fazla olursa o kadar fazla atarız...verilerle konuşuyorum :)

Ligin ilk yarısında oynanan Trabzonspor maçından hemen önce kendilerini fesh etmiş olan Şirinler niyeyse caydı. Hafta sonu gelecekler. Kaç otobüs olacaklarına Cumartesi günü karar verilecekmiş :)

İyi bir çocuk olursam bende görebilir miyim acaba şirinleri ?

Sertan Danışer
09.01.2012, 22:39
@Ahmet Öztürk son cümlen tam pankartlık samsun maçında yapılabilir iyi bir çocuk oluraanız bir gün sizde şirinleri görebilirsiniz tarzı ince bir gönderme

Ahmet Öztürk
09.01.2012, 22:43
@Ahmet Öztürk son cümlen tam pankartlık samsun maçında yapılabilir iyi bir çocuk oluraanız bir gün sizde şirinleri görebilirsiniz tarzı ince bir gönderme

Aslında benzer bir göndermeyi BozBaykuşlar yapmıştı ama onların amacı farklıydı :)

http://2.bp.blogspot.com/-jil1WinPf-Y/Tpx97Z8aLCI/AAAAAAAAAZQ/vaVboo5qjUM/s1600/bozbaykus.jpg

Burçak
09.01.2012, 22:43
http://images.gittigidiyor.com/3508/Sirinler-Sirine-Kostumu__35088052_0.jpg

brushfield
09.01.2012, 22:45
''şirinler''!!!
Bu nasıl bir taraftar grubu adıdır.
Nedir bu!
Çok değişik insanların gelmesini bekliyorum...

Sertan Danışer
09.01.2012, 22:45
@Ahmet Öztürk amaçları farklıydı derken samsun maçı için yapmamışlardı mi demek istedin bu pankartı ilk defa gördüm çünkü

kamaleyte
09.01.2012, 22:50
Trabzondaki taraftarlara büyük iş düşüyor bu maçta.Değil trabzonda tezahürat nefes almalarını bile istemiyorum.

EROS87
09.01.2012, 22:54
seviye düşmüş burda. yahu sayfalarca tartışılacak takımmıdır bu ss. adamların da istediği tam bu işte. samsunspor neyse güngörenspor da o abartmayın bu kadar.. düşmanlık besledikleriyle kalsınlar.. biz futbolu konuşalım.

Ahmet Öztürk
09.01.2012, 22:54
@Ahmet Öztürk amaçları farklıydı derken samsun maçı için yapmamışlardı mi demek istedin bu pankartı ilk defa gördüm çünkü

Amaçları laf sokmak falan değil her zaman yaptıkları muzipliklere devam etmekti. Yani espri amaçlı yapıldı. Yanılmıyorsam İBB-Samsun maçından önce ki maçta açılmıştı bu pankart.

Ünal Cumhur
10.01.2012, 03:26
Kesinlikle kazanmamz gereken puan kaybna tahamülümüz olmayan bir mac kazanrsak zirveye 1adım daha yaklasrz.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.985870,28.850015

MuratJ
10.01.2012, 03:41
Tokatlarız.

---------------------------Tolga------------------------------
--------------Giray-----------------Glowacki------------------
---Celustka--------------------------------------Cech--------
---------------------------------------------------------------
-----------------Colman------Aykut--------------------------
-------------------------------------------------------------
---Volkan---------------------------------Olcan--------------
-------------------------------------------------------------
--------------Henrique----------------------------------------
--------------------------Burak------------------------------

Takımın ideal 11i artık bu olmalıdır. Bir stoper alsak 10 da 10 yaparız. Hiç abartmıyorum.

lazzz61
10.01.2012, 05:09
samsunn defansı evlere şenlikk

Mucahid Erdogan
10.01.2012, 12:41
yine şansa bala bi gol yemeyelimde bide ibb macındakı gıbı golden sonra oynadıgımız futbolu oynarsak cok rahat alırız :)

Kazım Uzunboy
10.01.2012, 13:00
yine şansa bala bi gol yemeyelimde bide ibb macındakı gıbı golden sonra oynadıgımız futbolu oynarsak cok rahat alırız :)

İ.B.B. maçında ilk golden sonraki futbol neydi öyle arkadaş. Ben daha böyle bir şey görmedim desem yalan olacak ama işte öyle bir şey. :)

Uluç
10.01.2012, 13:03
Fark atarız gibi söylemleri sevmiyorum ama cidden fark atarız

Oğuz B.
10.01.2012, 13:36
Bu karaktersiz takıma 1 puan verdik ilk yarı. İkincisi olmaz inşallah. O 1 puanla ligde kalırlar felan ne olur olmaz.

barisb
10.01.2012, 13:40
ilk maçta kemal tokak'ın bizim kontra atakta elle kestiği ve sarı kart bile almadığı pozisyonu unutamıyorum. pisi pisine 2 puanımızın gittiği maçlardan biriydi. bu maç bi aksilik olmaz inşallah.

Gökhan Döner
10.01.2012, 13:48
Karadeniz derbisi diye yayın yapılacak ama nerde rakippppp

cemkılıç
10.01.2012, 13:51
fenerlilerle bir olup sana küfür edenin takımına acımayacaksın arkadaş,atabildiğin kadar atacaksın..
değil karadenizli,isterse babamın oğlu olsun..

hapnez
10.01.2012, 15:11
Bu Samsun'un kalecisi GS maçındaki gibi bir performans gösterirse, Burak ve Olcan toplamda 3-4 atar Samsun'a.(Tabii Burak bencillik yapmazsa)

DeAgLeMaNyAq
10.01.2012, 15:27
Bu arada Yunus Emre Sel'in dediğine göre Jebrin'in lisansı bugün çıkarılıyormuş. Yarın kadroya alınabilir...

.....
10.01.2012, 15:34
Jebrin'i görmek isteriz kadroda :)

Ogün'
10.01.2012, 15:42
gekas,uğur boral,tisdell yeni transferleri özellikle içerdeki ankaragücü maçını düşününce tisdell'e ayrıca dikkat etmeliyiz.Puan kaybına tahammülümüz yok.

Cihat K
10.01.2012, 15:48
Allah ne verdiyse atmalıyız bunlara.babalarının kim olduğunu bilecekler.herkes haddini bilecek.

UĞUR DURTAŞ
10.01.2012, 17:03
Şenol hocayı ciddi anlamda saygı duyuyor ve seviyorum.bizim için her zaman var olması gereken bir hoca çok net.
Antremanlarda şenol hoca farklı performanslar gördüğü için bazı oyuncuları ilk 11'de oynattığını düşünüyorum.
Görünen şu ki her hafta takım belli dakikalarda eksik oynuyor.buda bizi zor durumda bırakıyor.
Aylardır adrian,volkan,henrıgue formsuz,bu durumlarıyla defalarca yazdım bunlar kondisyon olarak 25-30 dakikalık oyuncular ama şenol hoca bunlardan en az ikisini direk oynatıyor ve dökülüyorlar lütfen şenol hocam bu üç oyuncu kondisyon ve güç kazandıklarında direk oynatsak daha sağlıklı olur kanısındayım.
Burak kardeşimiz iyi güzel goller atıyorda takımda tek ben varım gibi oynuyor benim üzerime bencil oyuncu yok diyor oyunuyla onsdan sonrada aykut kardeşimize fırcayı kağıyor sonrada özür diliyor.burak takımda sadece sen yoksun kazanıyorsak takım olarak kazanıyoruz.bir kere önünden geçen rakip oyuncuya pres yapma sonrada arkadaşına fırça at yok öyle...kendine çeki düzen ver lütfen.......
Samsun maçı çok önemli hırslı olacaklar bizim oyuncuların işi sıkı tutup erkenden işi bitirmeliler.inşallah kazanan taraf oluruz.
tolga
celuska,glo,giray,cehc
colman,aykut
halil,alanzinyo,olcan
burak

Kazım Uzunboy
10.01.2012, 17:31
Şirinler hassasiyet bekliyor

http://www.spor61.net/images/news/9627.jpg

Forza Şirinler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Erol Ündücü, ligin ilk yarısında Trabzonspor taraftarlarına karşı hassas davrandıklarını belirterek, aynı hassasiyeti de Trabzonspor taraftarlarından beklediklerini söyledi.
Samsunspor'un ligin 20. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacaklarını belirten Forza Şirinler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Erol Ündücü, "Ligin ilk yarısında sahamızda oynadığımız Trabzonspor maçı öncesinde Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç'ın çağrısı üzerine Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen 'Karadeniz'in en güçlü dalgaları Fair-play için Samsun'da buluşuyor' sloganıyla Samsun'da bir araya gelerek ortak bir deklarasyona imza atmışlardı. Bundan önceki yıllarda bu türlü davranışların hep ilk ayağı Samsun'da yapılmış ama sezonun ikinci yarıdaki maçlarındaki bu göstermiş olduğumuz tavır ve davranışlar hep karşılıksız kalmıştı. Hafta sonu oynayacağımız Trabzonspor maçı öncesinde Samsun'daki dostluk ve barış havasının aynı hassasiyet ve ciddiyet ile Trabzon'da da tekrarlanması için Samsun'daki yemeğe öncelik edenlerin aynı hassasiyeti göstermesini bekliyoruz" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç önderliğinde yapılan Fair-play toplantısına Giresunspor, Rizespor ve Karabükspor temsilcilerinin de katılması gerektiğini söyleyen Ündücü, "Ayrıca geçen toplantıda hata yapıldığına inandığımız Giresunspor, Rizespor ve Karabükspor takımlarının da Karadeniz'i temsil ettiklerini bu toplantıya onlarında davet edilmesi halinde gerçek Karadeniz birliği sağlanacağına inanıyoruz. Bu toplantının en kısa zaman içersinde ivedilik ve samimiyet ile gerçekleştirilerek kamuoyundaki yanlış anlamalara ihmal vermeden ilk maçtaki güzel atmosferin tekrarının sağlanmasını yetkili ve görevli mercilerden rica ediyoruz" diye konuştu.

www.spor61.net

kamaleyte
10.01.2012, 17:41

Forza Şirinler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Erol Ündücü, ligin ilk yarısında Trabzonspor taraftarlarına karşı hassas davrandıklarını belirterek, aynı hassasiyeti de Trabzonspor taraftarlarından beklediklerini söyledi.
Samsunspor'un ligin 20. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacaklarını belirten Forza Şirinler Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Erol Ündücü, "Ligin ilk yarısında sahamızda oynadığımız Trabzonspor maçı öncesinde Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç'ın çağrısı üzerine Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen 'Karadeniz'in en güçlü dalgaları Fair-play için Samsun'da buluşuyor' sloganıyla Samsun'da bir araya gelerek ortak bir deklarasyona imza atmışlardı. Bundan önceki yıllarda bu türlü davranışların hep ilk ayağı Samsun'da yapılmış ama sezonun ikinci yarıdaki maçlarındaki bu göstermiş olduğumuz tavır ve davranışlar hep karşılıksız kalmıştı. Hafta sonu oynayacağımız Trabzonspor maçı öncesinde Samsun'daki dostluk ve barış havasının aynı hassasiyet ve ciddiyet ile Trabzon'da da tekrarlanması için Samsun'daki yemeğe öncelik edenlerin aynı hassasiyeti göstermesini bekliyoruz" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç önderliğinde yapılan Fair-play toplantısına Giresunspor, Rizespor ve Karabükspor temsilcilerinin de katılması gerektiğini söyleyen Ündücü, "Ayrıca geçen toplantıda hata yapıldığına inandığımız Giresunspor, Rizespor ve Karabükspor takımlarının da Karadeniz'i temsil ettiklerini bu toplantıya onlarında davet edilmesi halinde gerçek Karadeniz birliği sağlanacağına inanıyoruz. Bu toplantının en kısa zaman içersinde ivedilik ve samimiyet ile gerçekleştirilerek kamuoyundaki yanlış anlamalara ihmal vermeden ilk maçtaki güzel atmosferin tekrarının sağlanmasını yetkili ve görevli mercilerden rica ediyoruz" diye konuştu.

www.spor61.net

Ne oldu tırstınız mı? Neymiş hassas davranmışlar.Bunların hassaslık anlayışı buysa.Madem hiç bir şey yapmadınız o zaman niye böyle bir açıklama ihtiyacı hissettiniz merak ediyorum.Her türlü çirkefliği yap sonra bize geldi mi kardeşlik birlik.Yok öle yağma.

Sefa
10.01.2012, 17:45
Sizi kimse ciddiye almaz merak etmeyin edebiyle gelip gidene bir şey olmaz..

Mustafa Yüksek
10.01.2012, 17:48
Her 61'de bize söven adamlar mı anlayış bekliyor :)

DeAgLeMaNyAq
10.01.2012, 17:53
Bu Çavuşoğlu gene ne saçmalamış. İddianame de 6 tane girişimimiz varmış. Erdoğan Bayraktar da FB kongre üyesiymiş... :D

Koray
10.01.2012, 17:58
Zaten bişey olacağı yok maça 5-10 dk kala içeri sokarlar, iki tarafı birbirne göstermez emniyet.

Biz Samsun'a gittiğimizde Terme'de benzin istasyonunda bekletilmiştik ardından Çarşamba'da ağaçlıklı bi karakolda maç saatine kadar arama yapmışlardı aşırı alkolü olanlanlar karakolda gözetim altında tutulmuştu.

OFLU
10.01.2012, 18:34
Hahay güleyim bari, Anlayış bekleyenlere bak bunlar değilmiydi ... Trabzon olamazsın Şampiyon diye bağıran. Hadi len ordan, başka kapıya..

Firtina52
10.01.2012, 19:04
Sunlara tarihi bir maglubiyet yasatalim

Kazım Uzunboy
10.01.2012, 19:13
Sunlara tarihi bir maglubiyet yasatalim

Trabzon'da bir daha ne zaman oynarız kimbilir?..

Bu maçtan unutulmaz bir skorla dönmeleri iyi olur. :)

sametaydin
10.01.2012, 22:01
La bu adamlar her maç 61. dk bize küfür ediyorlar bu mu hassas davranmak?

61trabzonomer
11.01.2012, 01:01
acımak yok samsuna bizim oraya gelince mi akıllanmışlar

Hekimoğlu
11.01.2012, 01:26
Asansör takım Samsun'un gideceği yer belli seneye Bankasya'da yine bize söver mutlu olursunuz ezikoğlu ezikler.

Sefa
11.01.2012, 01:35
Son Samsun maçındaydım.. Takım Samsun'a maçı verecekti ki biz araya girdik " Samsun Kümeye " tezahüratları eşliğinde 1-0'dan 2-1 ile uzun bir yolculuğa çıktı Samsunspor.. :)

umitçebi
11.01.2012, 01:36
bu forumun diğer trabzonspor forumlarına göre bir seviyesi olmalı diye düşünüyorum.Yukardaki yorumların seviyesi biraz düşük olmuş bence.Ne kadar haklı olsak da hakaret etmek bize yakışmaz diye düşünüyorum.Burda harcadığımız enerjiyi trübünde aynı nakaratda aynı nüansda buluşabilmek için harcasak daha da başarılı oluruz diye düşünüyorum..
iyi geceler..

ibrahim
11.01.2012, 01:42
Vurcazz, kircazz, patliycazz!!! :D

kamaleyte
11.01.2012, 02:24
Son Samsun maçındaydım.. Takım Samsun'a maçı verecekti ki biz araya girdik " Samsun Kümeye " tezahüratları eşliğinde 1-0'dan 2-1 ile uzun bir yolculuğa çıktı Samsunspor.. :)

İnşallah şimdi daha uzun bir yolculuğa çıkar.Fenerin anadoludaki bir ayağından daha kurtulmuş oluruz.Biri yetiyo zaten fazlasına gerek yok.

Yasin Altuntas
11.01.2012, 02:34
Abi biz bir yanlis yaptik sizde yapmayin diyorlar :D

Dinamit
11.01.2012, 04:03
Fark atarız yorumları yine aldı basını gidiyor.

Barış Burak
11.01.2012, 09:08
Samsun taraftarının şu sözüne bittim;

''Bizim gösterdiğimiz hassasiyet,deplasmanda karşılıksız kalıyor'' :D yok artık yahu:)

Biz daha sizin,Trabzonspor'a düşman olmanızın sebebini bilmiyorken siz her 61 de bize sövün,sonra hassasiyet bekliyorum deyin? komik.

ama merak etmesinler de...rahat rahat gideceklerdir.

fakat adım gibi eminim ki o hassasiyet bekleyen,ama her 61 de bize söven takımın taraftarları dönerken bir yerlere zarar vereceklerdir,ve ya verdiklerini sanacaklardır...

bordo_mavilim
11.01.2012, 10:49
ben samsundan evlıyım 4 yasında oglum var oglumu oyle bı fanatık yetıstırdımkı cok sevdıgı patates kızartmasına sıktıgımız ketcap mayonez yuzunden yemedı sebebı ıse neden bu kırmızı beyaz samsunun renklerı dıye ustune bıde bana fırca attı sen samsunlumusun dıye cocuk ne dedesını sever ne dayısını annesını de mecburıyetten sevıyor arada onuda sevmıyor ama yapacagı fazla bısey yok :))) demem okı uzunnnnnnnn yıllar sonra avnı akere gelecek olan bu ezıklere oyle bır hatıra bırakmamız lazımkı yıllar boyu konussunlar onu cunku bır daha uzunnnnnn yıllar sonra gelmek zorunda kalacaklar

Mustafa Umut
11.01.2012, 12:33
söv söv, sonra söz konusu Trabzon'a gitmek olunca hassasiyet bekle. tabi efendim..

Alper Calik
11.01.2012, 13:07
85-92 arası Samsun da yaşadım. Samsun da yaşayanlar (çok azını tenzih ediyorum) genelde Samsunspor u değil diğer takımları tutarlar. Çünkü Samsun %10-15 yerli nüfuslu bir yer biliyorsunuz. O yüzden Trabzonspor umuz da sevilmez orada.

Trabzonspor u sevmeyen Samsunlulara ne yapsan hoş görülü olmazlar. Bizim maçımızda para harcayıp dev pankart açarlar. İstanbul takımlarında bakar dururlar.

Geçen hafta sonu TRT de en facia hakem hataları gösterildi. En az son 10 yılı içerecek şekilde idi yanlış hatırlamıyorsam. Oyunun kaderini değiştiren hataların 4.veya 5. sıralarına Samsunspor-Trabzonspor maçında Samsunspor lehine verilmeyen penaltıyı koymuş idi TRT. TRT ilk 10 içine (10 dan öncesini seyredemedim belki onların arasında da yoktur) Trabzonspor aleyhine herhangi bir hakem hatası bile koymamış idi ! Yani Trabzonspor aleyhine yapılan, maçın kaderini değiştirecek vahim hata yok TRT ye göre.

Samsunlular ancak öfkesini bizden çıkarırlar. İstanbul a sözleri yetmez maalesef. Çünkü şehirde her takımı özellikle İstanbul büyüklerini tutan taraftar vardır. Bu yüzden onlara diklenmezler. Ama özellikle düşman oldukları, kendilerine göre gözüne kestirdikleri takım Trabzonspordur. Orada yaşamış birisi olarak gözlemim bu.

Gelelim maça:

Ordu maçında 4:1 demiş idim. Benim yüzümden son saniyede gol yedik.

Bu sefer

4:0 diyorum :)

İnşallah kazanırız.

vuralkara
11.01.2012, 13:20
sonun belli samsun. bari zevk almaya bak :D

Sefa
11.01.2012, 13:23
ben samsundan evlıyım 4 yasında oglum var oglumu oyle bı fanatık yetıstırdımkı cok sevdıgı patates kızartmasına sıktıgımız ketcap mayonez yuzunden yemedı sebebı ıse neden bu kırmızı beyaz samsunun renklerı dıye ustune bıde bana fırca attı sen samsunlumusun dıye cocuk ne dedesını sever ne dayısını annesını de mecburıyetten sevıyor arada onuda sevmıyor ama yapacagı fazla bısey yok :))) demem okı uzunnnnnnnn yıllar sonra avnı akere gelecek olan bu ezıklere oyle bır hatıra bırakmamız lazımkı yıllar boyu konussunlar onu cunku bır daha uzunnnnnn yıllar sonra gelmek zorunda kalacaklar

Aman Abi abartmışsın sen de Samsunspor kim ki böyle bir kin besleyelim ? :)

güneyli
11.01.2012, 14:36
Kardeş çocukları rahat bırakalım...Çocukluklarını yaşasınlar...Bordo maviyle mutlu olmasını bilsin yeter...

Külünkoğlu
11.01.2012, 14:49
Dün bir arkadaşım aradı "seyrettin mi ?" dedi. Neyi ? dedim.
"Samsunsporluların Uğur Boral'ın havalimanı karşılama görüntülerini..."
"Yok seyretmedim" dedim.
"Uğur Boral kapıda gözükür gözükmez bize küfüre başladı şerefsizler" dedi.

Ne diyeyim ? dedim ne diyeyim... zavallık da beyinsizlik de bedava.

TSelif
11.01.2012, 15:29

Zavallılar topluluğu :)

kamaleyte
11.01.2012, 15:34
Dün bir arkadaşım aradı "seyrettin mi ?" dedi. Neyi ? dedim.
"Samsunsporluların Uğur Boral'ın havalimanı karşılama görüntülerini..."
"Yok seyretmedim" dedim.

Ne diyeyim ? dedim ne diyeyim... zavallık da beyinsizlik de bedava.

Adamlarda nasıl bir iz bıraktıysak ruh halleri bozulmuş.Sevinçlerinde üzüntülerinde bize saldırıyorlar.Vah gariplerim şimdi acıdım bunlara...:)

winner
11.01.2012, 15:38
Bir de şöyle ciddiye alındıklarını sanıp, rekabet havası yaratmıyorlar mı?

Sen aslında yoksun şehr-i samsun:)

cemkılıç
11.01.2012, 15:43
bunlara karşı yapılacak tek eylem 5 tane atıp,kuyruklarını kıstıra kıstıra gidişlerini seyretmektir.Fazlasına değmezler..

halil ibo
11.01.2012, 15:48
Erken gol atmamız şart,yoksa hızlı adamlarıyla kontradan bir gol bulurlarsa,geyseye karşı yap-ma-dıkları katı savunmanın babasını bize yaparlar.

Emirhan Makul
11.01.2012, 15:48
Samsunspor Maçımızdan önce Bu akşam 17:30 da Güngörenspor ile Türkiye kupası müsabakası oynayacağımızdan dolayı. Bu maç başlığını kapatıyorum zira her zaman önce oynanacak olan maç önemlidir , önem verilmelidir , odaklanılmalıdır.

Güngörenspor Maçı Başlığı ; http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=35137&page=10

Emirhan Makul
11.01.2012, 19:42
Sıra Samsunda :)

cem1990
11.01.2012, 19:54
Bir asansör takımını ne kadar ciddiye alir olduk.1-0 olsun bizim olsun.

pascalli
11.01.2012, 20:12
85-92 arası Samsun da yaşadım. Samsun da yaşayanlar (çok azını tenzih ediyorum) genelde Samsunspor u değil diğer takımları tutarlar. Çünkü Samsun %10-15 yerli nüfuslu bir yer biliyorsunuz. O yüzden Trabzonspor umuz da sevilmez orada.

Trabzonspor u sevmeyen Samsunlulara ne yapsan hoş görülü olmazlar. Bizim maçımızda para harcayıp dev pankart açarlar. İstanbul takımlarında bakar dururlar.

Geçen hafta sonu TRT de en facia hakem hataları gösterildi. En az son 10 yılı içerecek şekilde idi yanlış hatırlamıyorsam. Oyunun kaderini değiştiren hataların 4.veya 5. sıralarına Samsunspor-Trabzonspor maçında Samsunspor lehine verilmeyen penaltıyı koymuş idi TRT. TRT ilk 10 içine (10 dan öncesini seyredemedim belki onların arasında da yoktur) Trabzonspor aleyhine herhangi bir hakem hatası bile koymamış idi ! Yani Trabzonspor aleyhine yapılan, maçın kaderini değiştirecek vahim hata yok TRT ye göre.

Samsunlular ancak öfkesini bizden çıkarırlar. İstanbul a sözleri yetmez maalesef. Çünkü şehirde her takımı özellikle İstanbul büyüklerini tutan taraftar vardır. Bu yüzden onlara diklenmezler. Ama özellikle düşman oldukları, kendilerine göre gözüne kestirdikleri takım Trabzonspordur. Orada yaşamış birisi olarak gözlemim bu.

Gelelim maça:

Ordu maçında 4:1 demiş idim. Benim yüzümden son saniyede gol yedik.

Bu sefer

4:0 diyorum :)

İnşallah kazanırız.

Onların asıl düşmanlığı Trabzonspor'a değil Trabzon şehrine..Kendilerini Karadenizin en büyük kenti olarak tanıtırlar ama Trabzon her açıdan onları geçtiği için içten içe kıskançlık krizlerine girerler..

FC-ST-PAULI-61
11.01.2012, 20:26
----------celustka-----------giray--------glo(yumlu)-----------cech-
------------------colman-------------Aykut------------------------
----serkan-----------------alanzinho------------------halil------------
--------------------------Burak---------------------------------------

Böyle baslariz maalesef Senol Hoca Serkandan vazgecmez.Ikinci yarida aykutun yerien serkani cekip Olcani oyuna alir.
Adrian oynamaz insallah ve zannetmiyorum Senol Hocada kizdi artik.

.....
11.01.2012, 20:33
Gel Samsun'um gel. Gel ve gör :)

FC-ST-PAULI-61
11.01.2012, 20:51
Ugur Boraldan nefret ediyorum kesinlikle yenmeliyiz bunlari.

DeAgLeMaNyAq
11.01.2012, 21:01
----------celustka-----------giray--------glo(yumlu)-----------cech-
------------------colman-------------Aykut------------------------
----serkan-----------------alanzinho------------------halil------------
--------------------------Burak---------------------------------------

Böyle baslariz maalesef Senol Hoca Serkandan vazgecmez.Ikinci yarida aykutun yerien serkani cekip Olcani oyuna alir.
Adrian oynamaz insallah ve zannetmiyorum Senol Hocada kizdi artik.

Olcan'ın kupa maçında yedek olması aldatmasın. Bu saatten sonra kolay kolay kesilmez. Bence kesik yiyecek kişi Serkan veya Alanzinho ikilisinden biri olacak. Tabii Glowacki veya Mustafa iyileşmezse Celustka stopere çekileceğinden, Serkan mecburen sağbeke kayacaktır...

Emirhan Yazıcı
11.01.2012, 21:02
Burak'ın Golu Olcanın asisti var :)

Furkan S.
11.01.2012, 21:08
-------------------------tolga----------------------------

serkan------------celustka---------giray--------------cech

------------------aykut------------colman----------------

halil-------------------alanzinho----------------------olcan

-----------------------burak------------------------------

YEDEKLER: onur,zeki,ferhat,sercan,adrian,henrique,volkan

Mustafa Hazıroğlu
11.01.2012, 21:14
Burak'ın gol veya goller atacagı bir maç daha işte.

Ezik Samsun'a fark atarız fark.

DeAgLeMaNyAq
11.01.2012, 21:22
Hoca'nın söylediğine göre Glowacki yetişmiyormuş...

Kazım Uzunboy
11.01.2012, 21:22
Bunlara söylenecek az ve öz, basit bir tezahürat var;

Bir avuç Samsunsporlu, otur yerine. :rolleyes:

CAFER ÖZER
11.01.2012, 21:38
Bunlara bu hafta plakayı Cakmak lazım
Şerefsizlerin derdi yarası Trabzon
Fb bunlara 5 tane atar kume düşerler dertleri Trabzon
Demekki bunlar kendine fark atana köpeklik yapiyor

Eren Karaahmetoğlu
11.01.2012, 22:00
Tolga, Celustka, Giray, Mustafa, Cech, Aykut, Colman, Volkan, Olcan, Halil, Burak

Halil'in yerine yorgun değilse hazırsa Henrique, eğer sakatlıktan tam olarak kurtulamadıysa Volkan onun yerine Alanzinho, Tolga'nın yerine de keyfe göre Onur oynayabilir..

Mustafa Ayazoğlu
11.01.2012, 22:03
samsun - ordu maçında bize aleyhte tezahürat var !

fenerliler

tarsus
11.01.2012, 22:03
Bu kahpe cocuklarina acimadan atabildigimiz kadar atmaliyiz.surekli kocalari olarak bizleri sayikliyorlar

Sacit
11.01.2012, 22:05
samsun - ordu maçında bize aleyhte tezahürat var !

fenerliler

kaale almaya değmez, sonra kendilerini bişe sanıyorlar..
istanbul yalakaları cahil insanlar..

DeAgLeMaNyAq
11.01.2012, 22:14
Ordu maçına bakılrısa biz bunlara rahat gol atarız ama Giray ve Mustafa ikilisi Gekas, Zenke, Ekigho ve Bance dörltüsünü nasıl durduracak merak ediyorum...

tarsus
11.01.2012, 22:26
Ordu maçına bakılrısa biz bunlara rahat gol atarız ama Giray ve Mustafa ikilisi Gekas, Zenke, Ekigho ve Bance dörltüsünü nasıl durduracak merak ediyorum...

Sen dort samsunluyu yazmissin bizden iki kisinin nasil durduracagini soruyorsun cevap gayet net merak etme barcelonanin forvetleri yok karsimizda bizdede sadece girayla mustafa yok,celustka ve cech var onlarida unutma.

DeAgLeMaNyAq
11.01.2012, 22:35
Sen dort samsunluyu yazmissin bizden iki kisinin nasil durduracagini soruyorsun cevap gayet net merak etme barcelonanin forvetleri yok karsimizda bizdede sadece girayla mustafa yok,celustka ve cech var onlarida unutma.

Samsun'un etkili olabilecek başka ciddi oyuncusu olmadığı için öyle yazdım. En büyük sorumluluk kale önündeki iki kişide yoksa adamların 4-2-4 oynayacak halleri yok...

Gurpas
11.01.2012, 22:37
la samsun kim ya

Sacit
11.01.2012, 22:37
Defans hattımız çok kötü..
bir de adrian ile bu maça başlarsak, durumumuz hiç de iç açıcı değil..

Resul
11.01.2012, 22:47
merak etmeyin olcan harika oynuyor,burak zaten malumunuz,henriqe,alanzinho çok iyi ben volkanın da artık olcanla birlikte iyi olmasını bekliyorum.sonuç olarak bu takım samsunu her şartta yener merak etmeyin :) (bilmiyorum fazla mı iyi niyetliyim :) )
bu hafta sadece glovacki ve mustafanın durumu belirsiz defansta sıkıntı yaşayabiliriz.:(

.....
11.01.2012, 23:02
Onur'u kalede izleyecez mi ? :)

Mehmet Ç.
11.01.2012, 23:05
Samsun ana ilk 11 ilen ciktigi macta 120 dk. Mac yapti ve simdi penaltiya kaldi..

Baya yorgun cikar bunlar pazar günü..

lazzz61
11.01.2012, 23:10
samsun bana ıkıncı lıg takımı gıbı gelıyorr

Cihan-Ucar
11.01.2012, 23:24
samsun bana ıkıncı lıg takımı gıbı gelıyorr

Bu daha dorgu olurdu :)

İlker Yazıcıoğlu
11.01.2012, 23:32
Bu samsun'u amma ciddiye aldınız ya!!
5'lemezsek yenmişiz saymam

Giallorossi
11.01.2012, 23:32
6-1 alalim maci. Sonrasinda kupada Samsunla esleselim. Ordada 6-1 kazanalim:) Bal kaymak olur.

cemoli5408
11.01.2012, 23:39
futbolcularımız inşallah buradaki genel hava gibi bi havaya girmemişlerdir :)
1-0 olsun bizim olsun diyorum :)

apachi61
11.01.2012, 23:45
Samsun rakibimiz mi ya bu olay bjk bursa gibi bisey olmus
Şimdi bunlari ciddiye alip tepki gostermek bile gereksiz
Hayir biyerleri kalkcak indirince aglayip duracaklar
Ondan sonra ts yuzunden ligden dustuk derler :-)
Neyse maca gelecek olursak buraktan hatrick bekliyorum
ahkihkoh mudur ehgighho mudur nedir bize kolay gol atamaz,savunmada hata yapmazsak
Herkes ozverili oynarsa rehavet,kucumseme olmazsa zorlanmadan geceriz.
Senol hoca zaten dedigim gibi kagit kalem elinde tahsilatla mesgul
Samsundan da kesecek hesabimizi :-)

Canberk
11.01.2012, 23:46
Biizee Her Yeeer TRabzooon .

Kudurun şirineler . Samsun'da yeterince söyledik sıra TRabzonda ;)

Ufuk
11.01.2012, 23:46
Burak'a pas atalım yeter..

.....
11.01.2012, 23:47
Samsun'a gereken dersi verip evlerine postalamamız lazım. Kendilerini bir şey sanmaya başladılar :)

DEEP BLUE
11.01.2012, 23:47

www.spor61.net
Gerçekten çok şirinler. Özellikle ortadaki tip... Nedense çok seviyorum bunları, ekmek teknemiz olduklarından mı acep...

bahadır2561
12.01.2012, 00:02
Şirinlere acıyın,anlayışlı davranın fazla acıtmayın renktaslar

Mustafa Ayazoğlu
12.01.2012, 00:13
şirinler ağırlıklı olarak fenerbahçelidir. yani öyle pekte şirin değiller.

Emirhan Yazıcı
12.01.2012, 00:25
Samsun Yoruldu Baya bir :)

Haftasonu Fark atarız sanırım

OzcanHan61
12.01.2012, 00:53
gömcez seni samsun...bekle sen

ylmzince
12.01.2012, 00:59
demek bize iyi davrandılar vay be hassaslık bekliyorlar !!!!

bu ne o zaman

http://galeri4.uludagsozluk.com/105/buras%C4%B1-her-yer-de%C4%9Fil-%C5%9Fehri-samsun_183316.jpg

OYılmaz
12.01.2012, 01:03
İncitmeyin Şirinleri, kırmayın onları, sevin okşayın, şefkat gösterin.

colman
12.01.2012, 01:06
bunlara hasas ve şirin şirin......

İbrahim Gökhun Öztürk
12.01.2012, 01:06
Bu itlerden fenerden daha çok nefret ediyorum..soysuzlar...

yavuzbaha
12.01.2012, 01:15
Bu itlerden fenerden daha çok nefret ediyorum..soysuzlar...
al benden de o kadar...Trabzonluları kıskanmaktan kuduruyorlar arkadaş....geçen dönem Samsun un 8 milletvekilinden 6 sı Trabzon kökenliydi....Burası hereyer değilmiş......breh breh breh...bunlara varya Sivas yaptığımız 6-1 lik tarifeyi yapacan ki görecekler....Futbolculara taraftarın bu maçın sonucuna bakışını birileri iyi anlatmalı

.....
12.01.2012, 01:29
Gereken cevap pazar günü verilir içinizi rahat tutun :)

sametaydin
12.01.2012, 01:41
Wallahi ben bunların bizle ne zorları var bilmiyorum. Bize rakip mi olmaya çalışıyorlar? Onları ciddiye alalım istiyorlar heralde. Kendini gösterme çabaları... Yeni ergen çocukların durumuna benzetiyorum bunları. ??

cerebrum
12.01.2012, 02:00
şirineler sizziiiii ....

Alper Calik
12.01.2012, 02:09
Sakin olun ŞAMPİYONLAR.

İlk maçta bize attıkları kaza golünün "yeterince" açıklamasını yapacağımıza inanıyorum :)

OFLU
12.01.2012, 02:43
Gömer geçeriz. 3-0

r9emre
12.01.2012, 02:49
En zor maçlarımızdan biri bu dönemin hatta ben en kritik virajı diyorum bu maçı alırsa üst üste 6 galibiyete kadar rahat gideriz. Bu maçta puan kaybı yaşayabiliriz.

Bilâl ÇOBAN
12.01.2012, 03:18
Sakatlamaya oynayacaklar..

Sefaenes
12.01.2012, 04:12
rakipi hafife almadan yenmeliyiz bu serefsiz istanbulu destekliyen samsunlara slm yollariz galibiyetle

Burak Sahin
12.01.2012, 04:45
bu maci alirsak bayagi rahatlariz kazasiz belasiz aliriz insallah nefret ediyorum sizden samsunspor,eskisehirspor,sivasspor,antalyaspor,i.b .b...simdilik bu kadar...3 eziklerden sonra tabi :)

Ahmet KESKİN
12.01.2012, 05:28
geçen sene bir arkadaşımız burada yazmıştı ve çok hoşuma gitmişti ,,, bunlar şirinlerse yaşasın gargamel

Süleyman Eruyar
12.01.2012, 09:21
Samsunspor a alenen gıcık biriyim,
her 61. dakikada küfürlerin bir karşılığı olmalı ,
ancak " Burası Her yer değil, Şehri Samsun " cümlesine neden kızdığımızı anlamıyorum,
o zaman bizde " bize her yer Trabzon " demeyelim..

Faik Yılmaz
12.01.2012, 09:22
120 dakika as kadrolaryıla oynadılar....

ilk yarıda sabırlı olursak 2. yarıda yeterince yorup işlerini bitiririz......

bordo_mavilim
12.01.2012, 10:53
Aman Abi abartmışsın sen de Samsunspor kim ki böyle bir kin besleyelim ? :)
valla sefa ole yetıstı bı kere artık donusu yok bu işin :) her 61.dakikada her TOPlandıklarında bize küfür etmeleri zoruma gıdıyor hem sadece samsun değil fenerede aynı sekılde buyuyor ıns bı organızasyonda getırırımde sende gorursun :)bu arada onu kızdırmak ıstıyorsan ya samsunlu dıyecen yada fenerlı

bordo_mavilim
12.01.2012, 10:55
Kardeş çocukları rahat bırakalım...Çocukluklarını yaşasınlar...Bordo maviyle mutlu olmasını bilsin yeter...
abi zaten bordo mavi ile mutlu olmasa onların renklerıne antı sempatık olmazdı her nerde gorse elımı kolumu cekerek baba baba bordo mavi cok guzel demezdi :)

Bdeniz_61
12.01.2012, 11:13
Bu çakma Samsunların seviyesine inmenin lüzumu yok.Biz tepeye oynuyoruz,onlar ligde kalmaya oynuyorlar.Bu hep böyle oldu.

Samsun dün Ordu'ya mahkum oynadı.Top daha çok Samsun yarı sahasında oynandı.Samsun turu geçisi zaten penaltılarla olabilirdi.Öyle de oldu.

Maça gelince de rahat yenmemiz gerekir.Saha dışı faktörlerle uğraşarak kafamızı boşa meşgul etmeyelim.

only ts
12.01.2012, 11:15
şirin baba şirine hikayesini bilenler vardır heralde.. bunlara uygulanacak tarifede budur.. şirin baba biz şirine onlar.. evimiz avni aker.. yatağımız çimenler... şapkamız kaledir !

musti5576
12.01.2012, 11:32
yedi göbekten samsun lu bir trabzonspor lu olarak çok üzülüyorum bu olaylara...ama biliyorum ki(çevremden dolayı)bu çirkinlikleri yapanların % 90 ı fenevli.adamlar trabzon a pontus diyor ama yunan futbolcu alınca onu kral yapıyolar.samsun daki maça gittim.onlar her dakika bize sövmesine rağmen taraftarımız ciddiye alıp karşılık vermedi.umarım yine öyle olur çünkü samsunspor bizim rakibimiz değil.hiçbir zaman da olmadı...

Yasin Altuntas
12.01.2012, 11:38
Önce aciklama yap "Hassasiyet bekliyoruz" ondan sonra bu mactan bir mac önce kupa macinda yine bize küfür et ????

halil ibo
12.01.2012, 11:42
dünkü 120 dakika bunlara ağır gelecektir.Temkinli oynamalıyız.

Kıvanç Çuvalcı
12.01.2012, 11:53
Samsunun hucum gucu cok zayif bakmayin Gekas a mekasa daha hic bir uyum yok aralarinda,bizim macta 90 dk kopek gibi savunma yapacaklar ve orta sahada bize alan birakmamaya calisacaklar baska alternatifleri yok,dunki macta bile hucumda hic ama hic bir varlik gosteremediler anca kosuyorlar.bizse erken bir gol atamazsak zor bir mac gecirebiliriz,ama erken bir golda fark getirebilir.kisaca kolay bir mac degil 1-0,2-0 gibi bir skor bekliyorum.

Dip.Ing.Mag.
12.01.2012, 12:12
bu maca mutlaka söyle cikmaliyiz:

------------------tolga---------------------
celutska------giray--------mustafa----cech
Sercan------Aykut----Colman-------Olcan
----------Burak --------- Halil------------

Ertan 51
12.01.2012, 12:17
Çok önemli maç,Samsun'un gücü ne olursa olsun çok ama çok ciddiye alıp bu maçtan net bir 3 puan çıkarmamız lazım.2 yavşak takım birbiri ile oynuyor,satılmışşehir ile havhav ın takımı berabere kalırsa ilk 4 teki yerimizi alır play-of için aradaki puan farkını kapatmaya çalışırız.

hasannuhoglu
12.01.2012, 13:02
-[ooD;1918278764']bu maca mutlaka söyle cikmaliyiz:

Sercan------Aykut----Colman-------Olcan
----------Burak --------- Halil------------

sercanın yerine alanzinho,halilin yerine henrique

hasannuhoglu
12.01.2012, 13:03
henrique gibi bi adam var ve biz onu halil gibi bi yetenek fakiri ugruna harcıyoruz..adrianın yer buldugu bi takımda henrique 10 kere oynar yahu

hasannuhoglu
12.01.2012, 13:04
samsun-ordu macında oynayan taraf,turu hakeden orduydu..samsunu kötü gördüm ben..kapanmalarını bekliyorum,başka da bişe yapamazlar zaten

61trabzonomer
12.01.2012, 13:07
Halil------Aykut----Colman-------Olcan
----------Burak ---------Henrique------------

benim 11 bu, 2.yarı halil yerine sercan yada volkan, duruma göre aykut olcan heneque nin birinin yerine alanzinho.

.....
12.01.2012, 13:08
--------------Onur--------------

Celustka-Giray-Mustafa-Cech

Volkan-Aykut-Colman-Olcan

Halil-Burak

winner
12.01.2012, 13:16
http://www.webrehberi.net/upload/69923.jpg

Samsunspor'a önümüzdeki sene göğüs reklamı için önerim.

Tarihlerine çok uygun...

Faik Yılmaz
12.01.2012, 13:39
Bayanlara biletler ne zaman ?

Trabzonspor maçı biletleri kadın ve çocuklara biletleri cumartesi dağıtılacak

Trabzonspor'un Samsunspor ile oynayacağı maçı ücretsiz seyredecek kadın ve 16 yaş altı çocuklar için davetiye niteliğindeki biletlerin dağıtımı 14 Ocak 2012 Cumartesi günü yapılacak.

Buna göre kadın ve 16 yaş altı çocuklar kendilerine ayrılan davetiye niteliğindeki biletleri belirtilen günde saat 10.00'dan itibaren Hüseyin Avni Aker Stadı önündeki Biletix gişesinden gün boyunca temin edebililirler.

Süleyman50
12.01.2012, 13:48
son 4-5 maçı seyretmemiş yada seyredememiştim ama bu maç kaçmaz, inşallah kazanacağız...

temel_yilmaz
12.01.2012, 14:46
Serkan------giray--------celustka----cech
volkan------Aykut----Colman-------Olcan
----------Burak --------- Henriqe------------;)

bence böyle çıksak daha iyl olur sanki

güneyli
12.01.2012, 14:50
Samsunun bir çok oyuncusu dün 120 dakika ağır sahada koştu....samsunun ilk devre çok koştuğunu ,2,yarılarda döküldüğünü,Trabzonsporun ise 70 den sonra sonuca daha rahat gittiğini biliyormusunuz...Ben biliyorum..

Tahir61
12.01.2012, 14:58
1-samsun un yarısı trabzonsporludur
2-karadenizin en büyük şehri trabzondur
3-samsun asansör takımdır
4-samsunsporlu diye birşey yoktur samsunlu fb liler vardır

Yunus Emre SEYHAN
12.01.2012, 14:59
Samsunun bir çok oyuncusu dün 120 dakika ağır sahada koştu....samsunun ilk devre çok koştuğunu ,2,yarılarda döküldüğünü,Trabzonsporun ise 70 den sonra sonuca daha rahat gittiğini biliyormusunuz...Ben biliyorum..

Hocam, %10000 kapasite ile oynasalar bile ne olacak :)

Kadro kalitesi itibariyle rahat alacağız maçı. Tek eksiğimiz havaya girmek, bir kaç maç daha seri yapalım kimse tutamayacak bizi.

Daha pek faydalanmadığımız, Yeni Transfer etkisi yaratabilecek cok fazla isim var

seçuk
12.01.2012, 15:04
1-samsun un yarısı trabzonsporludur
2-karadenizin en büyük şehri trabzondur
3-samsun asansör takımdır
4-samsunsporlu diye birşey yoktur samsunlu fb liler vardır

Hepsine harfiyen katılıyorum. Özellikle iki şehir arasındaki sıkıntı da Samsunlu fb taraftarının etkisindendir diye dusunuyorum. Yazık ki diger Samsunlular da bunlara uyuyor..

seçuk
12.01.2012, 15:05
Ayrıca Samsun taraftarının karadeniz takımlarıyla ne oru varbilmiyorum ama gecen yıl Rizedeki BankASYA macında deplasmana gelen Samsunlular stadı yıktı nerdeyse. Ama ne oldu sora biliyor musunuz. Cezayı Rizespor aldı :D

Berke6198
12.01.2012, 15:12
Samsunspor maçında Bir kareografi hazırlayabiliriz aslında. "Sen kafana takma Bize Her Yer Trabzon!" diye bir pankartta açabiliriz. Bence Jebrin Olcan ile başlamalı Şenol Hoca maça.

Berke6198
12.01.2012, 15:16
Adrian bence yine ilk 11 başlamalı. Neden derseniz Burak'ı hatırlayın ilk geldiği zamanları hatırlarsınız... Ayakta duramıyordu sinirleniyor,bağırıp,çağırıyorduk... Sonunda Burak'ı kazandık... Ve şu anda da vaz geçemiyoruz.

Legolas77
12.01.2012, 15:18
5 atarız 3nü burak

Aytaç Çakıroğlu
12.01.2012, 15:19
SAMSUN beni karadeniz takımları içinde üzen tek takım ula gelen geçen ist.takımaları size açımadan 4-5 atiy siz gene kupa maçında biz laf sokmaya çalışıyorsunuz. yok yok bunlara 3-5 atacaksın ki ağızlarına kapak olarak taksınlar. Bizim ayarımızda bir takım değiller ve yeneceğimizi düşünüyor ayırca Olcandan bir gol bekliyorum. Tek sıkıntı stoperde kimi oyanatacağız (kadromuz yeterli ya ) neyse sustum.

seriye dewam maçı.

Süleyman50
12.01.2012, 15:29
2012 ye iyi başladık, inşallah galibiyet serisine devam edeceğiz...

Ahmet Başkaya
12.01.2012, 15:30
Maçı Yunus Yıldırım yönetecek .

bahadır2561
12.01.2012, 15:32
Gecen yıl kafasını yarmıştık bu satılmışın
Ders alsın adamakıllı yönetsin

Sefa
12.01.2012, 15:36
Hah tam adamını verdiler.. Şuraya yazıyorum 1 adet penaltımız verilmeyecek.. Ve bize atılan bir çok tekme faulsüz geçiştirilecek..

CAFER ÖZER
12.01.2012, 15:42
Samsunspora Hiç acımadan en az 6-1 le plaka çaıkıp göndermemiz lazım.
Bunlar başka dilden anlamıyor daha geçen seneye kadar Yineden karadeniz takımı diye sempati duyuyordum ne zamanki Bankasyada biraz önde gidip lider olmaya başladılar Trabzonspora uğraşmaya başladılar Sempatim bitti.Süper lige çıkıp her maçlarında Trabzonspor diye bağırmaları sempatimi tamamen bitirdi.
Ben Orduluyum Orduspor da aynısını yapsın Onunla ilgilide aynı düşünürüm.
Orduda bir grup var FİDANGÖR onlarda aynı.
Şimdi Samsunla ilgili bir gerçeği yeniden hatırlatayım Unutulmasın
Bu Asansör takım bizim Trabzonun 2.ligdeki takımlarına rakip olabilecek ASANSÖR
Türkiye liginin en fazla Düşen takımı olma Ünvanını elinde bulundurarak ASANSÖR markasında bir numaradır.Herhalde SAMSUN marka Asasnsör yaspılsa çok satar.
Bunların en son düştüğü yılı hatırlarmısınız
Samsunda FB ile maç yapıyorlar ve maçta 30-35.dakika maç 0-0 devam ediyor Samsunda fena oynamıyor.Nobre Hiç alakası olmayan pozisyonda kendisini yere bıraktı ve Hakem Penaltı Kırmızı kart gösterdi (Kaleci Galiba AYKUT idi GS ın kalecisi) Samsun 10 kişi kaldı Penaltı gol olmadı ama Samsun 10 kişi kalınca dağıldı ve 5-0 yenildi ondan sonra O moralle Samsunu tutabilene aşkolsun ve Düştüler,
Şimdi Bu karekter yoksunları FB bizi düşürdü hiç demezken Trabzonspordan Puan almalarına rağmen Trabzon bizi düşürdü derler.
Trabzondan 1 puan aldıklarında Şampiyon olmuş gibi sevinirler.
FB-GS-BJK dan fark yediklerinde ise Gayet Mutludurlar,
Bu adamların neyini seveyim.
Samsun bu sene yat kalk dua et bu sene FB küme düşecek ve Kurtulacaksınız ama en fazla 2 sene kalırsınız ligde
HADİ siz bize rakip olamassınız layık olduğunuz yere geri dönün.

CAFER ÖZER
12.01.2012, 15:43
Hah tam adamını verdiler.. Şuraya yazıyorum 1 adet penaltımız verilmeyecek.. Ve bize atılan bir çok tekme faulsüz geçiştirilecek..

2 tanede direkten dönecek bunuda not et

Süleyman50
12.01.2012, 15:46
üç istanbul takımından sonra, bize en çok düşmanlık eden üç anadolu takımından biridir samsunspor, eskişehir ve sivasla beraber...

61trabzonomer
12.01.2012, 16:07
desenize rakip 12 kişi çıkacak sahaya.

Tahir61
12.01.2012, 16:17
geçen sene ve bu sene bizim maçları yöneten hakemlerin listesini nereden bulabilirim

Ogün YAZICI
12.01.2012, 16:51
hakem yunus yıldırım rakip samsun... bundan daha gergin bir maç olamazdı herhalde. rakibimize ders , düşmanlarımıza gözdağı vermemiz gereken bir maç.

DeAgLeMaNyAq
12.01.2012, 16:56
Yunus Yıldırım'ın Trabzon'da yönettiği son maçta staddaydım. O maçta yaptığı eyyamın unutulması için 1 sene geçmesi mi gerekiyormuş...

Koray
12.01.2012, 17:04
Yunus Yıldırım'ın Trabzon'da maçası yemez daha eyyam yapmaya.

Murathan
12.01.2012, 17:09
Allah aşkına Halil yazmayın ya.
Formda Henrique var ne güzel Halil pas hatalarını hiç çekemem bu maç...

Helvacı61
12.01.2012, 17:15
yunus yıldırm hakemler arasında bence en az eyyam yapan hakem adam penaltı vermiyor..ama bunu bütün takımlara yapıyor....sorun şu samsunspor bundan yararlanıp cezaalanında oyuncularımızı biçermi...bence biçer...o halde cezaalanında tek vuruşlar yapmak daha mantıklı..topu ayağında tutan yerdekalacaktır...

Doğan BULAT
12.01.2012, 17:17
Sen her maçında bana küfür edicen, 61. dk olduğunda dümdüz gidicen, daha 1 gün önce maçta yine bana sallıcan bir önceki maçta kimseye yapmadığın keografini (!) açıp bize nazire yapıcan sonra da benden hassasiyet istiycen..

Ah şu maç İstanbulda olsaydı da sana karşı ne kadar hassas olduğumu gösterebilseydim.. Ama Trabzon'aki arkadalar da sana karşı çok hassas olacaktır eminim.

Acıtmadan yavaş yavaş ne olduğunu bile anlayamdan sene sonu layık olduğunuz yere geri dönünde orda hala bizi hayal eder durursunuz inşallah.. Şirinlermiş.. Sizin Gargamelinizi biziz zorunuza gitmesin..

Oruç
12.01.2012, 17:24
Doğru dürüst maç yönetsin.

krdnz
12.01.2012, 17:30
Bu maça farklı anlamlar yüklemeye gerek yok.Sıradan bir lig maçı işte.

SAFA
12.01.2012, 17:31
1-0 olsun bizim olsun .

Ertuğrul ATALAY
12.01.2012, 17:34
Penaltılarımızı iç etmek için yunustan daha iyi bir tercih olamaz...

Neyseki olcanla beraber gol seçeneklrimiz arttı...

seriye devam...

Kazım Uzunboy
12.01.2012, 17:37
Umarım maçın 55. dakikasında skorbordda ''Kardeş Şamsunspor Trabzon'a Hoşgeldin'' falan yazmaz..

ESER
12.01.2012, 17:48
rakip yine tff spor kulubu . her hafta ayni rakiple mucadele eden bizden baska takim yoktur heralde yeryuzunde

Erbay
12.01.2012, 17:50
İlk yarıyı yan pas-geri pas ile çöpe atmayız her zaman yaptığımız gibi, inşallah.

Ilelioglu
12.01.2012, 17:51
Umarım maçın 55. dakikasında skorbordda ''Kardeş Şamsunspor Trabzon'a Hoşgeldin'' falan yazmaz..

Aynen...Öyle bir sacmalik olmaz umarim.

Ilelioglu
12.01.2012, 17:53
Macin basindan itibaren hakemin verdigi tüm kararlari protesto etmek lazim. Bu sekilde üzerindeki baski dahada artacaktir. Kisacasi; ISLIK, Islik, islik...

;)

kamaleyte
12.01.2012, 17:53

Yok adamlar sonra gaza gelip kendilerini bir şey sanıp bak bizi kale alıyorlar demek bizden çekiniyolar diyecekler.Aman yönetim böyle bir hata yapmasın.Geçen sene yazdılarda ne oldu.Bunlar anlamaz...:)

mhayri
12.01.2012, 18:11
Gekas ilk golünü bize atar,tarih tekerrür eder.
6-1 in 1 ini yani :)

İlker Yazıcıoğlu
12.01.2012, 18:13
Samsunspora Hiç acımadan en az 6-1 le plaka çaıkıp göndermemiz lazım.
Bunlar başka dilden anlamıyor daha geçen seneye kadar Yineden karadeniz takımı diye sempati duyuyordum ne zamanki Bankasyada biraz önde gidip lider olmaya başladılar Trabzonspora uğraşmaya başladılar Sempatim bitti.Süper lige çıkıp her maçlarında Trabzonspor diye bağırmaları sempatimi tamamen bitirdi.
Ben Orduluyum Orduspor da aynısını yapsın Onunla ilgilide aynı düşünürüm.
Orduda bir grup var FİDANGÖR onlarda aynı.
Şimdi Samsunla ilgili bir gerçeği yeniden hatırlatayım Unutulmasın
Bu Asansör takım bizim Trabzonun 2.ligdeki takımlarına rakip olabilecek ASANSÖR
Türkiye liginin en fazla Düşen takımı olma Ünvanını elinde bulundurarak ASANSÖR markasında bir numaradır.Herhalde SAMSUN marka Asasnsör yaspılsa çok satar.
Bunların en son düştüğü yılı hatırlarmısınız
Samsunda FB ile maç yapıyorlar ve maçta 30-35.dakika maç 0-0 devam ediyor Samsunda fena oynamıyor.Nobre Hiç alakası olmayan pozisyonda kendisini yere bıraktı ve Hakem Penaltı Kırmızı kart gösterdi (Kaleci Galiba AYKUT idi GS ın kalecisi) Samsun 10 kişi kaldı Penaltı gol olmadı ama Samsun 10 kişi kalınca dağıldı ve 5-0 yenildi ondan sonra O moralle Samsunu tutabilene aşkolsun ve Düştüler,
Şimdi Bu karekter yoksunları FB bizi düşürdü hiç demezken Trabzonspordan Puan almalarına rağmen Trabzon bizi düşürdü derler.
Trabzondan 1 puan aldıklarında Şampiyon olmuş gibi sevinirler.
FB-GS-BJK dan fark yediklerinde ise Gayet Mutludurlar,
Bu adamların neyini seveyim.
Samsun bu sene yat kalk dua et bu sene FB küme düşecek ve Kurtulacaksınız ama en fazla 2 sene kalırsınız ligde
HADİ siz bize rakip olamassınız layık olduğunuz yere geri dönün.

Cafer abi farzet ki Samsun'u biz düşürmüş olalım.Bu neden bizi rahatsız etsin ki?Ben kendi oyunuma bakarım.Ne halt ederlerse etsinler...

Koray
12.01.2012, 18:23
Evet Samsun'u biz düşürdük çokta iyi ettik umrumda olur mu :))

UĞUR DURTAŞ
12.01.2012, 18:27
Samsun maçı zor geçecek,yeni oyuncuları takıma hava getirmiş,dirençli olacaklar,hakem yunus yıldırım.
başta burak olmak üzere alanzinyo rakibin hafif dokunmalarında kendinizi yere atmayın özellikle ceza sahası içinde bişe almassınız hakem yunus yıldırım.
H.Avni Akerde hiç bir maça hızlı başlıyamıyoruz.rakip kim olursa olsun cesaret alıyor.Şenol hocamız böyle istediğini düşünüyorum.
samsun kalecilerinin yetersiz olduğunu biliyorum ona göre bol şut atmalıyız.
zenkeye kesinlikle önlem şart,kornerlerimiz inanılmaz derecede verimsiz atılıyor daha kafa golümüz yok bu demektirki kornerleri ve kenarlardan sağlıklı ortalar yapılmıyor.giray,glo,burak,halil,mustafa,celuska bunların kafa topuna çıkmaları çok kolay bence sorun yapılan ortalarda.
tolga
celuska,giray,mustafa,cehc
colman,aykut
serkan,halil,olcan
burak
inşallah kazanan taraf oluruz.

kamaleyte
12.01.2012, 18:32
İşi beşiktaş bursa olaylarına getirmeye çalışıyorlar ama yemezler.

Burçak
12.01.2012, 18:55
bende kızıyorum ama aslında yanlış kişilere kızıyoruz gibi bazen.
Gerçek Samsunsporlular diğerleri yüzünden arada kaynıyor.
Bize kin nefret duyanların alayı istanbul yalakası aslen istanbul takımı taraftarları.
onlara açtığımız yaralardan dolayı Samsunspor kimliğine bürünüp nefretlerini kusmaya çalışıyorlar.
gerçek Samsunspor taraftarı değiller yani.
Zaten özünde gerçek anlamda Samsunspor taraftarı çok az.
Samsunda yaşayan yada bir şekilde orada bulunan bunu görmüştür.
Samsun taraftarı gibi görünüp araya nifak eken istanbul yalakası kişilerin oyunlarına gelmeyelim. Statta da onları muhatap almayalım.
Aynı siklette değiliz. Bizim mücadelemiz istanbul malaklarıyla.

Alihan Ertürk
12.01.2012, 19:00
Alayının köküne kibrit suyu..! Nefret ediyorum bu karaktersizlerden.

Cafer Bulur
12.01.2012, 19:04
Maca firtina gibi baslamali ve ilk yarida oyuna agirligimizi koymaliyiz.

Gol gecikirse samsun un direnci artacak ve isimiz zorlasacaktir.

Agresif ve asiri istekli bir futbolla galibyete yakin oluruz,aksi durumda mac beraberlik kokuyor.

deneme61
12.01.2012, 19:09
kaç haftadır maç seyredıyorum..bır tane kose vurusundan tehlıkemız yok artık gol atmayı gectım.. gungoren macıda dahıl buna.. zayıf rakıp karsısında bıle kose vurusu sıfır...

samsun macında gol ne kadar gecıkırse samsun cesaretlenecektır..golu erken bulup ıkı yıde bulmalıyız..

samsun da cok bulundum ozellıkle bır trabzon dusmanlıgı hısmetmedım..

augustus
12.01.2012, 20:29
Arkadaşlar gereğinden fazla kaale alıyorsunuz bu adamları.Onların istediğide bu zaten.sayemizde adlarını duyuruyorlar.kim ipler bunları.sanki muattabımızlarmış gibi onları gündeme almanıza şaşıyorum.Hiç kaale almayın,umursamayın.hiçbir şekilde rakimiz değiller.Benim gözümde sıradan bir anadolu takımıyla oynadığımız hiçbir maçtan farkı yok.Allah aşkına hanginiz bunların bize olan kininin sebebini biliyor? Hiçbirimiz bilmiyoruz.Çünkü bir gerekçeleri yok.hepimiz biliyoruz ki tek gerçek bize olan kıskançlıkları..Hiç kimseye de bizi kıskandığı için rakibimiz olma şerefini veremeyiz..

Yiğit Gayretli
12.01.2012, 22:02
kaç haftadır maç seyredıyorum..bır tane kose vurusundan tehlıkemız yok artık gol atmayı gectım.. gungoren macıda dahıl buna.. zayıf rakıp karsısında bıle kose vurusu sıfır...

samsun macında gol ne kadar gecıkırse samsun cesaretlenecektır..golu erken bulup ıkı yıde bulmalıyız..

samsun da cok bulundum ozellıkle bır trabzon dusmanlıgı hısmetmedım..

Artık hissetmeye kalmış bir durum yok. Adamlar her maç 61. dakikada ne ana bırakıyorlar ne avrat :)

tisan61
12.01.2012, 22:33
samsunu yeneriz ama hakemi bilmem

Ömer Faruk61
12.01.2012, 22:41
Adrian ve Serkan umarım oynamaz...Ama Serkan illaki oynar..

Chiko
12.01.2012, 23:03
Sercan'i yedeklerde görmek istedigim bir mac.
Burak-Henri ikilisi, solda olcan sagda, eger sakat ve formsuz degilse, Volkan..

Mert Özsarı
12.01.2012, 23:07
Gell samsun gel bekliyoruz!!!

Fatih Özkan
12.01.2012, 23:08
İnşallah herkesin beklediği gibi farklı kazanırız ve rahat bir maç olur.

FC-ST-PAULI-61
12.01.2012, 23:09
4-2 kazanacagiz.Burak 2 halil ve olcan- samsunda gekas ve zenke.

Tolga Kurt
12.01.2012, 23:15
Burak Yılmaz halleder sorun yok :D

Mustafa Umut
12.01.2012, 23:17
..............halil.....burak............
olcan............................volkan
...........colman..aykut..............
cech...........................celustka
........mustafa.....giray..............
..................tolga...................

Gökdeniz-Yattara zamanından beri ilk defa tam anlamıyla 2 kanadımızda da donanımlı ve yetenekli oyuncularımız mevcut.

Volkan tam bekleneni veremese de Olcan ile birlikte oynadı mı daha verimli olur diye düşünüyorum.

yukarıdaki kadroyu izlemeyi isterim açıkcası.. sadece 3 yabancı ve hücum hattı tamamen yerli oyunculardan kurulu.. yedeklerde ise skora etki edebilecek oyuncular.

İskender YILMAZ
12.01.2012, 23:24
Acımayın aciz nankörlere, şamar üstüne şamar vurun, görsünler büyüğü küçüğü, yakalayı. Kral'dan hat-trick, Olcan'dan siftah ve Halil'den klas bir gol bekliyorum, yani 5'lemeyi umuyorum, üstüne de hayır demem. :)

Numan Yerlikaya
12.01.2012, 23:39
Şirinelerde geliyor değil mi ?

Helvacı61
13.01.2012, 00:11
2.yarı sahamızda oynayacağımız bütün maçları kazanmalıyız...

Ahmet F. Zengin
13.01.2012, 01:08
Henriqe,Burak,Halil,Olcan 4Lüsü Olsun Gerisi Çok Önemli Değil

Bera Algün
13.01.2012, 11:10
Samsun maçı zor geçecek,yeni oyuncuları takıma hava getirmiş,dirençli olacaklar,hakem yunus yıldırım.
başta burak olmak üzere alanzinyo rakibin hafif dokunmalarında kendinizi yere atmayın özellikle ceza sahası içinde bişe almassınız hakem yunus yıldırım.
H.Avni Akerde hiç bir maça hızlı başlıyamıyoruz.rakip kim olursa olsun cesaret alıyor.Şenol hocamız böyle istediğini düşünüyorum.
samsun kalecilerinin yetersiz olduğunu biliyorum ona göre bol şut atmalıyız.
zenkeye kesinlikle önlem şart,kornerlerimiz inanılmaz derecede verimsiz atılıyor daha kafa golümüz yok bu demektirki kornerleri ve kenarlardan sağlıklı ortalar yapılmıyor.giray,glo,burak,halil,mustafa,celuska bunların kafa topuna çıkmaları çok kolay bence sorun yapılan ortalarda.
tolga
celuska,giray,mustafa,cehc
colman,aykut
serkan,halil,olcan
burak
inşallah kazanan taraf oluruz.

gerçekten kornerler berbat kullanılıyor hep ön direğe bel hizasına geliyor top bir düzgün duran top kullanımı göremedik ne yazık ki

oyunun sıkıştığı anlarda, çanakkale geçilmezi oynayan takımlara karşı gerekli ama ne yazık ki beceremedik, bu da puan kayıplarına sebep oldu

canibus
13.01.2012, 11:19
Sercan Alanzinho nun yerine oynasa kaybedecegimiz fazla birsey olmaz bence. Solda Olcan, sagda Halil. Henrique, Burak cift forvet arkalarinda Sercan. Adrian ve Alanzinho yedek

Burak Henrique
Olcan Sercan Halil
Colman
Cech Glowacki(Yumlu) Giray Celustka
Tolga

Turgay Atalay
13.01.2012, 11:24
Serkansız kadrolar yapmayın, hayaldir o hayal:)

---------Tolga---------
Celu--Giray---Mustafa--Cech
----------Aykut----------
-------Serkan---Colman---
Halil---------------------Olcan
-----------Burak------------ olur diye tahmin ediyorum...

Alper Calik
13.01.2012, 11:34
Please Wait While Burak Yılmaz Loading ... (Burak Yılmaz Yüklenirken Lütfen Bekleyin ...)

>> Reloaded (Tekrar Yüklendi)

4-0

:)

demir
13.01.2012, 12:32
galatasaray macındakı hataları yapmayacaklarından hıc suphenız olmasın insan ıkıncı yarıda yapılan o hataları gorupde bu ıste bır ıs var demeden alamıyor kendını resmen zorla gol attırdılar GS ya neyse aynı guzellıgı bıze yapmayacakalrına gore cok dıkkatlı olmalıyız bıze karsı kontra atakla gol arayacaklar onlara rahat hareket edecekleri o alanları vermemelıyız bız samsuna her turlu gol atarız onemlı olan yememek

Şentürk
13.01.2012, 12:42
Please Wait While Burak Yılmaz Loading ... (Burak Yılmaz Yüklenirken Lütfen Bekleyin ...)

>> Reloaded (Tekrar Yüklendi)

4-0

:D:D:D:D süperr

Sibel
13.01.2012, 12:56
Adrian'ı oynatma Şenol hocam, ki oynatmayacaksındır. Bu hem onun için hem de bizim için daha iyi olacak.

61trabzonomer
13.01.2012, 13:07
sercan oyuna girebilir bence bu maçta birde skor üstünlüğü yakalarsak kesin oynar, lakin dışardan bakınca her bakımdan favoriyiz(bizden daha yorgunlar kadro üstünlüğümüz formumuz falan) ben böle maçları hiç sevmiyorum :/

Necat Ulusoy
13.01.2012, 13:43
Mustafa Umut arkadaşımın kadroyu beğendim, biri dışında ;

henrique halilden daha etkili ve üretken bana göre, iç saha olması ayrı bir etken

ayrıca serkan yerine banko celutska derim

ama tabii ki Şenol hoca halil ve serkanla başlar :)

..............henrique.....burak............

Sacit
13.01.2012, 13:51
Avni Aker'de oynuyorsun ve rakibi baskı altına almak için ne yapman gerekiyorsa yapmalısın..

adrian ile maça 10 kişi başlayacak yerde henrique ile başla çift forvete dön, rakip sahasından çıkamaz, fakat adrian takımı hem yavaşlatıyor hemde bir katkı sağlamıyor. bu tip maçları resital vererek kazanmak gerekiyor ama bu resitali izlemekte çok zorluk çekiyoruz.

Süleyman50
13.01.2012, 14:01
Trabzonsporun kim olduğunu hatırlatmalıyız...

Sadettin_
13.01.2012, 14:09
arkadaşlar fazla ümitlenmeyin tüm sezonun en iyi oyununu bıze oynayacaklar ve ardından üst üste maglubıyet serisine baslayıp kume dusecekler olan bize olacak yıne

Hqmi
13.01.2012, 14:18
Şirinler gelsin de şirin babalarını görsünler.

ozcan_asanoglu
13.01.2012, 14:23
Bunlar daha 2 gün önce Ordu ile 120 dk maç yapmadı mı hem de as kadro. Maçın 2. yarısını çıkaramazlar ciddi fark bekliyorum...

samway
13.01.2012, 14:24
bence bu macta kesın aykut colman halıl burak olcan volkan oynıcak cunku gungoren macında hepsı ılk 11 dısındaydı defans da serkan mustafa gıray ve celutska olur

sercan 61>34
13.01.2012, 16:38
onur
serkan-girAy-celustka-cech

aykut - colman

volkan halil olcan

burak

Koray
13.01.2012, 16:43
Şenol Hoca Sercan'la başlarsa kimse şaşırmasın.

Maça gelince rahat yeneriz bu ezikleri.

Enes Ünal Kaya
13.01.2012, 16:49
Şirinler gelsin de şirin babalarını görsünler.

http://e1201.hizliresim.com/t/f/1sjj7.jpg

BöyLe Mi ? : )

DeAgLeMaNyAq
13.01.2012, 16:54
Şenol Hoca Sercan'la başlarsa kimse şaşırmasın.

Maça gelince rahat yeneriz bu ezikleri.

Fatih Terim olsa o dediğini yapardı ama Şenol Hoca'nın öyle bir yapısı yok. Ben 11'de başlama ihtimalini çok düşük görüyorum. Ama Volkan, Zokora ve Glowacki gibi as kadro oyuncuları olmadığı müddetçe 18'de kolaylıkla kendine yer bulur...

.....
13.01.2012, 17:07
Bu maçta Adrian yerin Sercan oynayabilir aslında.

Batuhan
13.01.2012, 17:08
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/390864_347183765310427_126332284062244_1304291_144 5666159_n.jpg

Ertuğrul ATALAY
13.01.2012, 17:18
Şenol hoca bence halil ile henrike arasında tercih yapma noktasında...
ben henrike derim...

Halil ,takım halinde savunma yapmamız gereken maçlarda daha etkili...

Ligde, Avrupada gösterdiği performansı gösteremiyor...

En azından ikinci yarı burak henrike olmalı...

Ertuğrul ATALAY
13.01.2012, 17:21
tolga
celutska giray glo(mustafa) marek
serkan kolman aykut olcan
burak henrike(halil)

Berke6198
13.01.2012, 17:34
Maçı fazla abartmamak gerek. Ancak tabelada 3-0 skorunu görürsek de şaşırmayalım.

Sibel
13.01.2012, 17:35
Yunus Yıldırım. Şaka gibi. Neden hep aynı hakemlerle oynayıp duruyoruz? Hayret bir şey.

61trabzonomer
13.01.2012, 17:39
Bülent Yıldırım. Şaka gibi. Neden hep aynı hakemlerle oynayıp duruyoruz? Hayret bir şey.

yunus yıldırım deil mi maçın hakemi? hoş ikiside uyuz ya neyse :)

Sibel
13.01.2012, 17:43
yunus yıldırım deil mi maçın hakemi? hoş ikiside uyuz ya neyse :)
Evet. Yanlış yazmışım. İkisini ayırt etmek zor.:rolleyes: :D

Ömür Karadeniz
13.01.2012, 17:52
Bırakın şu hakemlere takılıp kalmayı,sen sahada rakibini yen,hakemide yen.Tutturmuş gidiyor millet hakem hakem diye.

Sibel
13.01.2012, 18:00
Bırakın şu hakemlere takılıp kalmayı,sen sahada rakibini yen,hakemide yen.Tutturmuş gidiyor millet hakem hakem diye.
Hakem de bir yere kadar yeniliyor.Malesef...

MuratJ
13.01.2012, 18:03
Mustafa Umut arkadaşımın kadroyu beğendim, biri dışında ;

henrique halilden daha etkili ve üretken bana göre, iç saha olması ayrı bir etken

ayrıca serkan yerine banko celutska derim

ama tabii ki Şenol hoca halil ve serkanla başlar :)

sadece bu maç için değil geri kalan her maç için ideal 11 budur. zokora geldiğinde 11e girer sadece başka değişiklik olmamalı. serkan artık yedek bir oyuncudur. olcan burak henrique yeri banko olması gereken 3 isim. 4. isim volkan alanzinho halil den seçilmeli. volkan onlardan 1 adım önde olmalı.

Nihat Güneş
13.01.2012, 18:48
Volkan 18 e girsin ondan sonra 11 e girer. Bu işler -meli -malı ile olmuyor malesef , forma verilmez hakeden alır . Volkan konusundaki forumun iyi niyetine de hastayım doğrusu...Volkan dan bize hayır gelmeyecek, alınırken de söyledim yine söylüyorum.

Dua edin Jebrin 18 dışına bırakmasın Volkan'ı :)

61trabzonomer
13.01.2012, 18:49

hakemle kaybettiğimiz puanlar unutulmamalı.

FC-ST-PAULI-61
13.01.2012, 18:50
Öyle yapalimda devam etsinler....

iso_4939
13.01.2012, 18:56
şu fb yalakalarına bir beş çaksak cok guzel olacak....

temel_yilmaz
13.01.2012, 18:59
cech.............................serkan
........celustka.....giray..............
..................tolga................... ;);)

daha iyi olmazmı ne dersiniz?

temel_yilmaz
13.01.2012, 19:00
en güzel skor 6-1 olur. nede yakışır bizlere....:D:D

volkan_627
13.01.2012, 19:10
en güzel skor 6-1 olur. nede yakışır bizlere....:D:D

maç 6-0 a gelince son dakika da 1 golü kendi kalemize atalım ama. daha şık olur...

Oruç
13.01.2012, 19:11
Neden hakemi yeniyormuşum ? Mantıklı bir açıklaması var mı ?

Hakemi de yenecek-mişim. Yok ya...

Cafer Bulur
13.01.2012, 19:12
maç 6-0 a gelince son dakika da 1 golü kendi kalemize atalım ama. daha şık olur...
Niye ki,6 farkli kazanmak varken neden kendi kaleme gol atayim?:)

Olmayacak seyler ayri konu.:)

.....
13.01.2012, 19:26
1-0 olsun ama bizim olsun. Yüksekten uçmaya gerek yok. Ne zaman yüksekten uçsak sonu iyi olmadı.

Bu maçta takım kadar taraftarıda izleyelim biraz :)

Süleyman Baykan
13.01.2012, 19:37
__________________TOLGA___________________

CELUTSKA____GİRAY____MUSTAFA_____CECH

___________AYKUT_______COLMAN_________

___HALİL________ALANZİNHO_____OLCAN

______________BURAK___________

Şirine imha timi:D

Samet Yildirim
13.01.2012, 20:31
------------------Tolga-------------
Celu-------Giray---------(Musti)---Cech
-------------Aykut-Colman-------------
--Alan--------------------------Olcan
------------Halil---Burak--------------

Yedekler,
Zeki, Onur, Serkan, Adrian, Volkan Sen, Henrique, ferhat,

Glowacki kadroya girerse oynar, mustafa yedek kalir, Onur kadroda olmaz.

memmedaga
13.01.2012, 20:50
eziklere ders verme zamanı teker teker rövanşı aliyoruz sıra sende fenev yalakası samsun.

Dağıtırız bunları biz. :)

Bu maça öyle bir hazırlanın ki, fark istiyorum fark.. 5-0

zaten şartlara baktığımızda bu maçı farklı kazanmak bizim için çok normal bir durum.. (adrian oynarsa zor)

bu takımdan Avni Aker'de gol yemeyi bile kabullenemem, plaka yaparsak başka..

Plakayı yazmamız lazım bunlara.

Ya kardesim az yavas gelin takviye yapilmamis kadrosuyla zar zor berabere kaldik.

Samsunu sevmiyoruz diye ucmaya gerek yok yenelim yeter
o kadar kolay olmuyacak takviyeleri fena degil
bizimde takviyelerimiz var ama ben tek farkli yada 3-1 gibi bir skor olur diyorum

ANIL
13.01.2012, 21:02
...........................tolga
serkan........giray..............celu............c ech
..........................aykut
.................colman
...................................alanz
..........burak
.................................................. ..olcan
.........................halil

Numan Yerlikaya
13.01.2012, 21:05
Koyalım şu İ*nelere

Necmi6161
13.01.2012, 21:11
henrique ilk 11 çıkması imkansız. halilin şuan kesilmesi. burağın kesilmesi gibi birşey şenol hoca için.

Yaşar
13.01.2012, 22:08
Sezon sonunda alınan bakraçlarda, en fazla hakemlerin etkisi olduğunu ve bundan en çok canı yanan takımın Trabzonspor olduğunu kabul etmemek demek, sivrilmeye çalışmak demektir.
Hakemi de yenecekmişiz.
Yok artık.

Emirhan Yazıcı
13.01.2012, 22:23
Şirineler Yorgunmus :) Ona göre bir kadro Cıkarmak Gerekirse...

------Tolga-------
Celu---Giray---Mustafa----Cech
--------Colman----Aykut-----
-------------Adrian------
Henri(Halil)-----Burak-----Olcan

Yedekler:Onur,Sercan,Jebrin,Halil,Alanzinho,Ferhat ,Serkan...

r9emre
13.01.2012, 22:31
Çok ama çok zor maç.. Hala kadrolarında Adrian'ı yazanlara şaşıyorum. Kesinlikle Alanzinho oynayacaktır yerine.

Ömer TOPAL
14.01.2012, 00:00
hakemi neden yenecekmişiz ki ? hakemle oynamıyoruz o orda maçı adil şekilde yönetmek için var yenmek yenilmek için degil....

macka61
14.01.2012, 00:23
zor bir maç olucağa benziyor 1-0 olsun bizim olsun

Kıvanç Çuvalcı
14.01.2012, 00:52
henrique ilk 11 çıkması imkansız. halilin şuan kesilmesi. burağın kesilmesi gibi birşey şenol hoca için.

Zaten Halil in suan kesilmesi pek adaletlide olmaz sezon basindan beri en istikrarli, yararli en cok calisan oyunculardan biri,sadece son 1-2 mac hafif bir durgunluk var o kadar.

machinist_61TS
14.01.2012, 01:16
Mustafa yumlunun daha fazla oynamasını isterim ama bu kadroya stoper şarttır.. Neden hala bi adam alınmıyor hayret ediyorum valla..

r9emre
14.01.2012, 01:29
--------------------------------Tolga-----------------------------------

----Celustka-----------Giray----------------Mustafa------------Cech----

-----------------Aykut-----------------------Colman--------------------

-------Halil----------------Henrique------------------------Olcan--------

-----------------------------Burak--------------------------------------

Sushi07
14.01.2012, 01:38
Aman eğer Gekas oynarsa. Gekas'ı Frankfurt'dan çok iyi hatırlıyorum. Burak gibi savunma arkasına pasları affetmez. Adam tüm maç boyunca sadece ortalama 30 kere topla buluşuyor, ama topu önüne alırsa gol yapar. Boyu kısa olmasına rağmen, hava toplarına çok iyi çıkıyor, ama eğer Burak gibi 2 kişi kapatırsa, hiç bir şey yapamıyor, çünkü Burak'tan farkı, ortadan hiç kaymıyor, ve çok az koşar.

Eh Halil gerekli bilgileri vermiştir.!!!