PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maç biletleri 45 dakikada tükendi!

Çebi
27.04.2006, 22:50
http://www.biletix.com.tr/live/wtsevent.php?Eventcd=GTSB1 (http://www.biletix.com.tr/live/wtsevent.php?Eventcd=GTSB1)

Arkadaslar önemli ve endise verici bir gelisme bu...

Kulüp yetkililerine sordugumuzda biletler biletixte de satildigindan 45 dakikada tükendi, tüm biletler biletixten satildi,bloke edildi bilgisi verildi...Gs maçinda da benzer bir tablo olmus ve çok az sayida bilet piysaya sürülmüstü...Bu biletler nerede? ne sekilde satiliyor, dagitiliyor?

Bu maç için ise kötü bir senaryo var ortada...Fb lilerin biletleri biletixten bloke etme ihtimalleri...

Trabzon'da giselerden bilet satilmadi!...Satilan bilet sayisi 500-1000 var yok...Bu durumda bu biletler nerede?...

En kisa sürede kulübün bir açiklama yapmasi gerek...

Yoksa yönetim bir skandala imza atmis olur...

Mustafa Ayazoğlu
27.04.2006, 23:03
yönetim böle maçlarda neden biletleri taraftar gruplarina vermez ki?

selokal61
27.04.2006, 23:05
hey allahim ya al sana bie sikinti maç öncesismileys/smiley7.gif

Barış
27.04.2006, 23:07

selo siz bulabildiniz mi bilet? otobüs isi noldu?

Emre Emiroğlu
27.04.2006, 23:07
BEyler bilet kaosu ortaya ciktigindan beri fenerlilerin forumlarini inceliyorum. bu konuda hiçbisi ortada yok ben aldim diyen bile yok.. hala nasil alabilirim diye düsünenler var.biletin konusu HIÇ ama HIÇ edilmiyor.... NERDE BU BILETLER

selokal61
27.04.2006, 23:09

selo siz bulabildiniz mi bilet? otobüs isi noldu?

bizim is yalan oldu mahir belki gelebilir ama bilet bulamam diye korkuyor

Adem Erdoğan
27.04.2006, 23:09

hoca sen maçagelecekmiydin.baya bi oros... dönüyo

Emiroğlu
27.04.2006, 23:13
Isin en kötü yani Bu biletleri Fener Lobisi satin alip,maça gidecek fener taraftarina el altindan dagitabilir !!!!!!! Ve son anda dagitabilirler...Bu sebeptende antu da lafinin geçmiyo olmasi olasidir.Umarim böle bisy olmaz yoksa avni aker mezbahaya döner !

Çebi
Gruptaki (ÇILGINLAR)abilerimizle biraz önce tel.da konustum..."Yönetim bize de hala bilet ulastirmadi...Parasini verip alacaz yok diyorlar..ugrasiyoruz, yarin sabah bizi ariyacaklarini söylediler kulüp yetkileri" seklinde bir cvp geldi...

Yani biletler derneklere verilmediyse, gruplara verilmediyse, giselerden satilmadiysa (toplasan bugün en fazla 500 bilet satildi Trabzon'da), BU BILETLER NEREDE?

Çok sayida senaryo üretilmeden yönetimin adamakilli bir açiklama yapmasi lazim!

TSelif
Yok be böyle biseye cesaret edemezler smileys/smiley7.gif

MrbLack
27.04.2006, 23:16
bugün için bu kadar bilet piyasaya sürülmüs olamaz mi

Emre Emiroğlu
27.04.2006, 23:19
Yarin Saat 10 Yada 11 de Giseler Icin Ayrilmis Olan Biletler Tekrar Satisa Cikacak.. Herkesin Orada Olmasini Öneririm.. Bu Taraftar Kapida Kalirsaaa Fenerliler Icerde Olursa Katliami Ne Polis Ne Jandarma Önler Bu Yönetimde S... Edilip Yollanir !

Çebi
27.04.2006, 23:22
bugün için bu kadar bilet piyasaya sürülmüs olamaz mi

bugünü yarini yok...biletix in açiklamasi bu sekilde...ve Ts anlasma geregi karismiyor bilet isine...biletixte satiliyor biletler...kulüp müdürünün bile biletixin biletleri ne sekilde sattigi konusunda net bilgisi yok...

Adem Erdoğan
27.04.2006, 23:29
öle olursa cts aksami trabzonda katliam çikar.adamlar 40 otobüs bide baya bi kside uçakla gidiyolarmis

Emre Emiroğlu
27.04.2006, 23:29
Her gün Icin Ayirilmis Bilettt Var Galiba Giseler Icin

Kul
27.04.2006, 23:32
Bugün satisa çiktigi saatlerde 10 tane deniz tarafi kale arkasi(çilginlar) bileti aldim.. Zaten biletix biletlerin bir bölümünü satiyor tüm biletleri satma gibi yetkileri yok diye biliyorum..Insallah Gs maçi öncesi gibi maratona bilet maratona bilet bagiran karaborsacilarin eline düsmemistir..

Tahsin Armutcu
27.04.2006, 23:34
boyle bir seyi dusunmek bile istemiyorum ama eger oyle bir sey olursa 40 otobusde gelen i,...leri 1000 parca yapar ayni otobuste geri gonderiririz. forumlarda bu konudan bahsedilmemesi boyle bir sey olma ihtimalini de guclendirir cunku forumlarina girdigimizi biliyolarbence ama bu kadar da salak olamazlar her halde kuslar muslar ama kaplandan kacarlar herhalde

Mollasalihoğlu
27.04.2006, 23:36
walla pastirma dilimi olmak isteyen fb'liler gelsin o zaman maça..sonra da trabzon'da sunu yaptilar bunu ettiler diye aglamak yok !!

eys_61
27.04.2006, 23:40
biletix'tenses çikmiyor,yönetimin bu isi yarin açikliga kavusturacagini umuyorum.febeliler denizli mi sandi acaba Trabzonu

Cabri61
27.04.2006, 23:42
arkadaslar 12500 bilet satisa sunulacaksa ve topu topu 1500 bilet satilmissa geri kalan 11 000 ni ezikler alamaz heralde...!!!!!!!! Edited by: shogun61

FANATIK61
27.04.2006, 23:43
Bunlari duydukca, insana cok komik geliyor vallah. Böyle birsey görülmedi simdiye kadar,yazik orada saatlerce bekleyen seyircilere...smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Cabri61
27.04.2006, 23:45
saat 7 30 da okula gitmek için çiktim vazgeçtim 1 de elim bos döndüm

erol-61
28.04.2006, 00:26
eger ezikler o biletleri almislarsa ve o maç baslayacak ve bitecek öylemi gelin bakalim i.... ezikler trabzonu bi ziyaret edin bakalimMAÇKA YOLLARI TASLI OY OY OY OOOOOOOOYYYYYYYYYYYY( BEN O MAÇI BASLATMAM ARKADAS )

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 00:34
Beyler Sitede Trabzonda BIletler Sadece Stadyumdan Ilcelerde Ve Internetten BIletixte Yaziyor

Stadyumda Satilacak Biletler 3 E Bölündü

Bu Gün Biletleirn Bu Kadar Kisa Sürede Tükenmesinin Sebebide Persembe Günü Icin Ayrilan Bilet Sayisinin Az olmasiydi

Yarin Birbölümü Mac Günüde Kalan Bölümü Satilacak. Yarin Saat 10-11 Arasi Tekrar bileT alma Imkanimiz oLabilir..

Buradan Da Anliyoruzki Biletlerin TÜMÜNÜN BILETIXE VERILMESI IMKANSIZ.. ben yapilan anlasmanin üstüne sadece bu maca özel olarak cikildigini sanmiyorum. yani biletixden yine 3000 bilet satilmistir. bunlar kesin %de 100 bilgiler degil

unyelimetin
28.04.2006, 00:40
Biletleri karaborsacilar aliyor.Gs maçinda da ayni olay yasandi.Fb taraftarina resmi yollardan bin adet bilet veriliyor.Baska yok.kimse katliam çiksin istemez çünkü.

denizgrsy
28.04.2006, 00:44
biletlere kosan taraftarlardaki heyecen,hirs ve o çosku umarim 90 dakika boyunca bitmeden usanmadan devam eder ve 91. dakika da milyonlarca TRABZONSPOR LU ayni hazzi hisseder,galibiyetin tadini çikarirsmileys/smiley2.gif

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 00:46
Abi Ne Karaborsasi? Bugün Giselerin Önündeydim.. Karaborsa Alanlari Polis Aldi 45 Dakka 500 Civari Bilet Satildi SOnra Gise görevlileri Polis Esliginde Gittiler... Tüm Biletlerin Biletixden SAtildigi Yönünde Söylentiler Var Her Ne Kadar Buna Inanmasakda bi Ihtimal Yarin Yine BIlet SAtilacaktir Ama 500 ü Gececegini Sanmiyorum

Colakoglu
28.04.2006, 00:53
Beyler neyi tartisiyonuz ya,bakiyorum sacma sapan fikirler cikiyo
meydana yok biletleri fbliler almisda maca onlar girecekte biz
giremicez, Fblilerin trabzondan korkusundan nerdeyse tüm türkiyeyi b.k
kokusu aldi siz ne diyosunuz, biletlerin bir kismi satilmistir diger
kismida mac günü satilir bukadar basit,hem ben 1000 tane fenerlinin
gelecegini bile zannetmiyorum gelse gelse 1 grup neyaptigini bilmeyen
dünyadan haberi olmayan ib.e gelir,baskada sanmiyorum, 40 otobüstende
bahsediliyo ben bunada inanmiyorum hem öyle bi salakliga kalkisirsalar
bile zaten o 40 otobüsün sayisi trabzona varana kadar yari yariya düser
malum bunun besikdüzü,vakfikebiri,carsibasi ve akcaabati varsmileys/smiley2.gif

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 00:59
40 otobüs muhabbetii maaaaaaaaaaaaazide kaldi. Ama Eger Biletleri Onlar Almissa Olabilir Tabi

TSezgin61
28.04.2006, 01:05
bu ezikler eger mac biletlerini aldiysa, ozaman orda savas cikar istesmileys/smiley7.gif

ctmeoy
28.04.2006, 01:06
<TABLE =detay cellSpacing=1 cellPadding=2 width=575 bgColor=#666666>
<T>
<TR bgColor=#cccccc>
<TD align=middle height=22>Mekan</TD>
<TD align=middle height=22>Etkinlik</TD>
<TD align=middle height=22>Etkinlik Tarihi</TD>
<TD align=middle height=22>Adet</TD>
<TD align=middle height=22>Toplam (1.000 TL)</TD></TR>
<TR bgColor=#e4e4e4>
<TD align=middle height=16>H.AVNI AKER STADI</TD>
<TD align=middle height=16>TRABZONSPOR - FENERBAHÇE</TD>
<TD align=middle height=16>29-04-2006</TD>
<TD align=middle height=16>2</TD>
<TD align=middle height=16>43.000</TD></TR></T></TABLE>

ben biletleri satin aldim ama teslim alamadim cünkü muhatap yok ki giselerde umarim yarin alabilirim bu arada sansa aldik bileti cünkü aldim 5 dk sonra tekrar denedim bilet tükendi dedi walla enterasan yaaa

Barış
28.04.2006, 01:08
Çilginlar da alamadiysa harbiden sorun var demek ki.smileys/smiley5.gif

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 01:09
Galiba Trabzonu Cok Büyük Bir Rezillik Bekliyor

naimbektas61
28.04.2006, 01:28
arkadaslar ben de bilet kuyrugndaydim böyle rezalet olur mu o kadar bekle ve bilet alama ön tarafa geçen bazi insanlar biletleri aldilar deste deste sahsen ben bazi kisilerin elinde gördüm bir tane görevli o kalabaligin içine girdi ve ben dedim ki "abi biletler 45 dakkada nasil biter bi açiklama yapin" ve onun cevabi ise su oldu "ne bitmesi öyle birsey yok kim uydurdu onu" ve bu konusmanin ardindan adam içerden birine birsey dedi ve 5-10 dakka sonra içeride kimse kalmadi herhalde yarin yine satilir(umarim) bide bu ezikler buraya geliyomus yavas gelsinlersmileys/smiley7.gifeger gelirlerse görecekleri de varsmileys/smiley1.gif

erol-61
28.04.2006, 01:32
Trabzona gelecek kadar salak degillerdir heralde ama salaksalar gelmesinler bogazdan geçerken denize atlasinlar daha iyi onlar için. Bu arada forumlarini dolastim hiç biletden bahsetmiyorlar sadece biyerde süperspor.com haberine yer verilmis ( görüntülü ) avni aker giselerinde izdiham diye okadar Edited by: erol-61

Ibo61
28.04.2006, 01:43
Biletler yine karaborsacilarin elindedir. Merak etmeyin. Cumartesi günü stadin önünde 10 milyonluk bileti 100 milyona satarlar. ayni GS macinda oldugu gibi.2 ve 4 YTL lik biletleri 30 - 40 YTL ye sattilar.

Bunlar hep organize isler......

Mustafa Ayazoğlu
28.04.2006, 01:45
yönetim uyanik herhalde maç günü biletleri kendisi karaborsa yapacak

saka bi tarafa bilet yok piyasada nerde bu biletler

selcuk
28.04.2006, 02:46
soru biletler nerde bir kismi görünüse göre avrupada bugün 6-7 siralarinda viyandan 1 ucak dolu taraftar tabiiki biletlerinlen türkiyeye uctu evet götü boklu viyanadan 1 ucak acaba frankfurt,köln,stuttgart,amsterdam,zürich,paris,ma rseille gibi sehirlerden kactane kalkmisdir bilmem en iyisi bugün trabzon havaalanina ne kadar ucak indigne bakin anlarsiniz bugüne kadar zenginler derbilere geliyordu burdan simdiherkes basladi gelenlerde tanidigim hepsi cekirdekci Edited by: selcuk

toshiba
28.04.2006, 02:56
Durum endise vericiymis gercekten okuyunca daha da farkina vardim. Taraftarlimiz kendilerine asiri guvenli olmamali gecen yil Kadikoy'de bizim taraftarin onlara yaptiklarini bu yil onlar bize yapma isteyebilir Trabzon'da! Olumsuz dusunmek hafta sonu icin faydali olabilir, belki de biletleri fenerli yoneticilerden birisi almistir tamamen ve bundan dolayi antuda da bilet konusu konusulmazdi rve bu zengin is adami mactan once uyusturucu bagimlisi tinerci insanlara dagitir bileti gonderiri Trabzon'a. Zaten onlar bos gelmiyorlar genelde testere, balta, doner bicagi falan tasirlar otobusun icinde(!) Biletix'i yoneten insanlarda fener yandasi labilir biletleri alicengiz oyunuyla onlara verebilriler. Ne bileyim aklima cok senaryo geliyor. Olumuszu dusunmekte fayda var diye dusunuyorum, eger isler olummlu cikarsa zaten bizim icin iyi olacaktir. Edited by: toshiba

ctmeoy
28.04.2006, 03:07
yaa adamlarin forumlarinda bilete gerek yok biz gidelim nasil olsa ordan buluruz diye laflar dolaniyo neye güveniyo bunlar anlamadimsakin burdan birileri yüksek fiyatla biletleri alip su fblilere verecek olmasin walla böyle bi durumda Allah korusun kan gölüne döner stad

TaraftaR
28.04.2006, 05:29
Bence bilette karaborsa isi var. "biletix" makinesinin basinda duran arkadas, satis islemi baslar baslamaz alabildigi kadarini alir kenara koyar. Bu macin bileti de elinde kalacak degil ya...

Gelene gidene de "Tükendi..." der, gecti gitti. Biletler mac günü piyasaya cikar, kimse endise etmesin.

Dayak cigirtkanligi ve kesip bicme edebiyati yapan arkadaslari da anlamakta güclük cekiyorum. Taraftar takima destek verir ve takimda güzel bir skorla galip gelirse, dayak yemekten beter bir halde Istanbula dönerler. Siddeti tasvip etmek mümkün degil. Kendinize gelin...

Nytre
28.04.2006, 08:14
arkadaslar biletlerin bitmesi gibi bir durum olacagini sanmiyorum... biletixten o kadar kisi o kadar bileti alamaz bence...

ancak yönetimin bu konuda sessiz kalmamasi gerekiyor....

maça bir gün kalmis ...

TSelif
28.04.2006, 09:26
Valla o stadda fener taraftarlarini yeterli çogunlukta görürsem hiç sasmam ..ve o maç bitmez emin olun. Her türlü çirkefligi yapacaklar. Tahrik için

Murat Acar
28.04.2006, 09:46
Bence bu ezikler maça gelmeye fazla cesaret edemez topu topu geçen yil geldikleri kadar ancak gelirler.
Bosuna panik yapiyoruz gibime geliyor.Büyük ihtimalle is karaborsaya düsecek gibi geliyor.

Febeliler Bizi iyi tanir sikar öyle gizli gizli bileti sümen altindan almak.Hadi alsa bile o stada nasi girecek girse bile nasi çikacaksmileys/smiley36.gif

Can tatlidir dostlarim sizden ricam böyle panik havasi olusturmamaniz çünki onlarda bizim forumlarimiza giriyorlardir mutlaka...

Maç günü görecegiz akkoyun karakoyun.....

Emorfo
28.04.2006, 09:56
Biletler 45 dakikada gerçekten bittiyse bir kaç ihtimal üzerinden durmakta fayda var...

Maç fener maçi olunca ilçelerden yogun talep gelmis olabilir... Istanbul'dan gelen baya bir Trabzonspor taraftari olacak bunlarin da etkisi olabilir. Çevre illerden gelecek Trabzonsporlular var... Yillarca önce zaten Trabzonspor'un maçinin biletini bulmak büyük olaydi... Geceden sabahlamalar felan vardi. Ikinci bir ihtimal ise fener taraftarinin internetten biletleri aldigidir... TRabzon'a gelmek için degil Trabzonspor taraftarinin ilgisini azaltmak için yapilmis olabilir. Hatta bunu fener yönetimi bile yapabilir. Nasil olsa adamlarda para bol da :)

Fenerlilerin 1000 kisiden fazla Trabzon'a gelmeleri imkansiz zaten akilli insanin Trabzon'da ne isi var. Kör bir kusun çikar bok gibi yere yapisirsin en mutlu aninda kafana bir tas gelir hasteneye kaldirilirsin. Tam bitti dersin hasteye basarlar sedyede bir daha dayak yersin... Trabzon'dan çikana kadar basina gelmeyen kalmaz.... Akilli adamin isi degil Trabzon'a gelmek zaten bu yüzden daha önceki senelerde oldugu gibi çingene sefa fenerli tinercileri toplayip geliyor ve çogunun üzerinde kimlik yok...

Bu tip maçlarda yönetim gruplara belli oranda bilet vermelidir. Bedava degil tabiki... Çilginlar olsun Maratondaki gruplar olsun ihtiyaçlari tutarinda bilet para karsiligi verilmelidir ki bu tip kargasalar olmasin. Ancak geçmis dönemlerde verilen biletlerin karaborsa yapildigi da görülmüstür. Bu sekilde Türkiye'de zengin olan bir sürü tribün lideri ve kafa adamlari vardir....

Trabzon sehri artik bir seyin farkina varmalidir. Maça gidip hiç bir tezahürata katilmadan ruh gibi maçi izlemek için kimse gitmesin maça. Avni Aker'de seyirci degil formasini giymis genç dinamik taraftar görmek istiyoruz...

Küçükalioğlu
28.04.2006, 09:59
ooo senlik var desene öle 1,000 filan bizi kesmes 5,000 filan olmalari lazim öbür türlü adam basina fenerli sayisi az kaliyor paylasamiyoruz. umarim içlerinde mermiye kafa atabilen arkadaslar vardir.

Küçükalioğlu
28.04.2006, 10:09
ayrica bu konuyada metin abinin sari cilitinden vurulsun bu nedir yaa aklina gelen konu açiyor. böyle topikler bize yakismiyor. yok geleceklerde yok stadi dolduracaklar. sizin bu saydiginiz ihtimallere diyarbakirin sampiyon olma ihtimali kadar sans veriyorum.

Adem Erdoğan
28.04.2006, 10:24
Geçen sene de inönüye ayni sekilde girmistiler.Mecburen poliste yer ayirdi onlara.Simdi maratondada böle bi durum olabilir ama bu stadi kazma vurmadan yikmak demektir.

Faik Yılmaz
28.04.2006, 10:36
BiLETLER BLOKE EDILMIS FENERLILER TARAFINDAN....YÖNETIM ÇUVALLADI...MAÇTA SAHA DOLMAZSA BUNUN HESABINI KIM VERECEK?

EGER SAHA DOLMAZSA KAPILARIN AÇILMASI GEREK,HERKES BU MAÇA GIRMELI,ÖNEMLI OLAN KULUBUN KASASINA GIRECEK OLAN 3-5 KURUS DEGIL.BU MAÇI ALSINLAR ZATEN BIZ ONLARA PARA KAZANDIRIRIZ....

takima güveniyorum ama eger tribünler bos kalirsa rezil olduk demektir...

YÖNETIM UYUMA ; TARAFTARA SAHIP ÇIK...

yok öyle bi sey arkadasim ya....

dün aksam kadar fenerliler kendi tribümnlerinin biletlerini bile bitiremediler.....

1000 bileti kapatamayan 20000 bileti nasil alsin....

Burçak
28.04.2006, 10:39
bencede biletler tükenmemistir. yani tamami satilmak istense biterdi hemen ama belli sayida satis yapiyolar. hergün atiyorum 3 bin 5 bin satiyolar.(tahminim) böyle oluncada o günkü kota dolunca bilet bitti laflari ortada dolanmaya basliyor. önemli olan hergün bilet satisi yapildigi saatlere denk gelmek. ozaman bilet alinabilir.

Berberoğlu
28.04.2006, 10:44
abimle konustum az önce.

alamamislar dün bilet. :(

dedim pes etmeyin. pesini birakmayin. mutlak bi yerlerde hala satilik bilet vardir..

My
28.04.2006, 10:47
Fenerlilerin 1000 kisiden fazla Trabzon'a gelmeleri imkansiz zaten akilli insanin Trabzon'da ne isi var. Kör bir kusun çikar bok gibi yere yapisirsin en mutlu aninda kafana bir tas gelir hasteneye kaldirilirsin. Tam bitti dersin hasteye basarlar sedyede bir daha dayak yersin... Trabzon'dan çikana kadar basina gelmeyen kalmaz.... Akilli adamin isi degil Trabzon'a gelmek zaten bu yüzden daha önceki senelerde oldugu gibi çingene sefa fenerli tinercileri toplayip geliyor ve çogunun üzerinde kimlik yok...

smileys/smiley36.gif smileys/smiley20.gif

Naim
28.04.2006, 10:53
Arkadaslar Aramizda Ezikler olabilir
sizden ricam 50 mesaj alti arkadaslarin mesajlarina bakipda gerginlik yaratmayin moralinizde bozmayin
Edited by: ironmaster

$FIRTINA61$
28.04.2006, 11:08
ezikler sade 180 bilet almis hahhasmileys/smiley36.gif

Çebi
28.04.2006, 11:24
kalearkasi.net te arkadasimiz bugün bilet kuyrugunda yasadiklarini anlatmis...Yani kimse maç günü bilet satilcak umudu tasimasin bos yere arkadaslar...

Bu gün saat 8 de giselerin önündeydim baya bi kalabalik vardi..sirada bekleyenlerin çogu biletlerin bittigini biliyorlardi ve hala bir umut bekliyorlardi ellerinde ekmekleri gözlerinde bilet bulma umuduyla!!O anda stat müdürü ordan geçiyordu yanina yanastik 'bülent abi bilet?' bize asagidaki açiklamayi yapti;
Arkadaslar dün trabzon ve ilçelerinde ayrica internette biletlerin hepsi satildi..elimizde sadece fb ye ayrilmis 900 tane bilet var eger fb yönetiminden bilet talebi gelmesse bu 900 bileti satisa çikaracagiz.

imported_cagatay
28.04.2006, 11:34
fenerin götü yemez trabzona gelmeye baskandan söz istemis olay çikmicana dayir aziz

Berberoğlu
28.04.2006, 11:40
Taraftarlarimiza duyuru
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300306taraftar.jpgDegerli Trabzonspor taraftarlari, yarin aksam saat 19.00?da Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda oynanacak Trabzonspor-Fenerbahçe karsilasmasinin biletleri göstermis oldugunuz yogun ilgiden dolayi tükenmistir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Yarinki maçta takimimiza vereceginiz yürekten destege olan inancimizi belirtir, ilginize tesekkürlerimizi sunariz.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

<DIV align=right>28.04.2006 11:27:00</DIV>
<DIV align=left> ------------------------------------------------------------ ----</DIV>
<DIV align=left>Resmi siteden...</DIV>
<DIV align=left>Biletler bitti diyor. </DIV>

KaRaKaN61
28.04.2006, 11:59
iste su son mesaj benim moralimi duzeltti, ALACAGIZZZZ bu MACI BASKA YOLU YOK!

Kaya
28.04.2006, 12:00
Höh be ya... Numarali bileti lazim ve alamadik...

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 12:09
Banada Resmi Siteden Mail Geldi BILETLER BITMIS...hirbir Taraftar Grubunda 1 BIlet Yok Ama Bilet Bitmis Yönetimin ALlah Belasini Versin Ilçelere Internetee Saldilar Biletleri Bize Yarim Saat Zaman Ayirdilarrrr 500 Tane Bilet Sattilarrr Lanet oLsun

selcjK
28.04.2006, 12:23
Taraftarlarimiza duyuru
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/300306taraftar.jpgDegerli Trabzonspor taraftarlari, yarin aksam saat 19.00?da Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda oynanacak Trabzonspor-Fenerbahçe karsilasmasinin biletleri göstermis oldugunuz yogun ilgiden dolayi tükenmistir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Yarinki maçta takimimiza vereceginiz yürekten destege olan inancimizi belirtir, ilginize tesekkürlerimizi sunariz.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

selcjK
28.04.2006, 12:26
pederi kandirsamda onun yerine gitsem bari bu ne be

Talhaosman
28.04.2006, 12:39
uçak biletim hazir aksama uçucam ama bilet ayarliyamadik

taaa trabzona gidipte digitürkde izlenmez yaaasmileys/smiley19.giflanet olsun

İleli
28.04.2006, 13:06
Valla o stadda fener taraftarlarini yeterli çogunlukta görürsem hiç sasmam ..ve o maç bitmez emin olun. Her türlü çirkefligi yapacaklar. Tahrik için

boyle bise olacagina gercekten inaniyormusun? orasi Trabzon unuttunmu biraz sikar oraya cocunlukta gelmek intihar olur!

ctmeoy
28.04.2006, 13:22
bilet arayan arkadaslara simdi stadin yanindan geliyorum biletler karaborsada var maraton 50 kale arkasini 30 ytlden satiyolar ulan yönetim su ise bi care bulamadi ya yaziklar olsun

bi de utanmadan kisik sesle bagiriyo bi tanesi ''maratona bilet kale arkasina bilet'' yarin maraton 100 ytl olacakmis iste karaborsa piyasa hattini sundum

Nytre
28.04.2006, 13:33
bilet arayan arkadaslara simdi stadin yanindan geliyorum biletler karaborsada var maraton 50 kale arkasini 30 ytlden satiyolar ulan yönetim su ise bi care bulamadi ya yaziklar olsun

bi de utanmadan kisik sesle bagiriyo bi tanesi ''maratona bilet kale arkasina bilet'' yarin maraton 100 ytl olacakmis iste karaborsa piyasa hattini sundum

karaborsa yasal degil..öyle degil mi?

selçukabi
28.04.2006, 13:33
Ikinci bir ihtimal ise fener taraftarinin internetten biletleri aldigidir... TRabzon'a gelmek için degil Trabzonspor taraftarinin ilgisini azaltmak için yapilmis olabilir. Hatta bunu fener yönetimi bile yapabilir. Nasil olsa adamlarda para bol da :)

Farukcum, bir kere internetten veya biletix gisesinden 3 den fazla bilet alinamaz.Fenerin böyle birsey organize etmesi için yaklasik (12.000 toplam bilet satildigini düsünürsek) 4.000 kisiyi (ki hepsi parali olacak) organize etmesi lazim.Sence bu ne kadar mümkün.Ufak bir not da su...numarali tribünün tamamini (ne kadar dogru bilmiyorum) yönetim kendi misafirlerine ve kontenjanlarina ayirmis.

ctmeoy
28.04.2006, 13:37

karaborsa yasal degil..öyle degil mi? walla benim gördügüm tipler pek yasa dinleyecek tipler degildi ama polisi alip gelecen dagitacan onlari oradan

kolombo
28.04.2006, 13:41
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">selçuk abi numarali tribünü yönetim kuruli üyeleri tarafindan kapatildi giselerden bile satisi yapilmadi.insanin aklina gelmiyo degil acaba yönetimdemi karaborsaciliga basladi</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Kaya
28.04.2006, 13:50
Numarali karaborsadan bulabilir miyiz...

selçukabi
28.04.2006, 13:53
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">selçuk abi numarali tribünü yönetim kuruli üyeleri tarafindan kapatildi giselerden bile satisi yapilmadi.insanin aklina gelmiyo degil acaba yönetimdemi karaborsaciliga basladi</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

La tamam iste senden aldik da o bilgiyi.sen yazmamisin ben yazdim iste.

kolombo
28.04.2006, 13:54
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ii de ne bagriyosun </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

kolombo
28.04.2006, 13:56
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yarin erken saat stadin civarina giden bana göre her türlü bilet bulabilir karaborsa</TD></TR>

Kaya
28.04.2006, 14:21
Numarali biletleri karaborsaya düstü mü arkadaslar. Acil cevap...

Colakoglu
28.04.2006, 14:26
biletlerin hepsi karaborsaya düstü anlasilan...

Hüseyin Çümen
28.04.2006, 14:34
ne güzel taraftar takimina biletleri 45 dk de tüketerek sahip çokmis da bu taraftar ayni sahipligi stad içerisinde de yapabilecekmi 2 tane trabzon çekip assaga mi oturucaklar acaba takimi kaara 1 gol yerse eger tepki olarak susmayi tercih etmeden takimini 2 gol atip öne geçiricek tezahürati yapabilecek mi biletleri 45 dk de bitiren taraftar dan ben bu tezahürati bekliyorum insallah görülmemis sekilde takimizi desteklerler

bide dolasan febe lilerin bizim tribünden bilet almis haberi ben böyle deli bi insanin olabilecegini düsünemiyorum bile bile ölmek demektir bu

The Legend
28.04.2006, 14:38
Biletler yine karaborsacilarin elindedir. Merak etmeyin. Cumartesi günü stadin önünde 10 milyonluk bileti 100 milyona satarlar. ayni GS macinda oldugu gibi.2 ve 4 YTL lik biletleri 30 - 40 YTL ye sattilar.

Bunlar hep organize isler......

isin özeti budur ya...

Kaya
28.04.2006, 15:01
Biletix'i protesto etmek lazim. Bu gibi sirketlere kesinlikle bu is verilmemeli. Kulüp kendi satsin kardesim. Giderim sabahin altisinda beklerim5-6 saat ama yinede alirim biletimi. Bu ne ya. 45 dakikada bilet bitermi. Çekip vermisler.

kolombo
28.04.2006, 15:11
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">numarali karaborsaya düsmedi çünkü satisa bile konulmadilar.....</TD></TR>

sbay
28.04.2006, 15:14
numarali bilet fiyatlari 40milyon diilmiydi yaw

GoreleliSayko
28.04.2006, 15:17
Bu yönetim gelene kadar hiç böyle bilet sikintisi olmuyodu!!!Gs maçindan sonra insan hiç mi akillanmaz yasmileys/smiley7.gif

Nytre
28.04.2006, 15:23
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=fe539fd4>simdi duydum karaborsadab maraton bileti 100 ytl.ye satilmis..</BLOCKQUOTE>

Salih Yazıcı
28.04.2006, 15:36
arkadaslar nasil numarali satisa cikmadi ben numaralidan aldim

sbay
28.04.2006, 15:40
benimde bildigm numarali bilet fiati 40 milyon yani satiliyor.bitek vip-1 ve vip-2 fiyatlarini yazmamislardi.ts-clup e.

Emorfo
28.04.2006, 15:44
Karaborsa yeni çikmadi ki her zaman vardi... Ilk defa karaborsaya düsmüyor biletler. Bu tip önemli maçlarda fiyatlar ne olursa olsun biletler bir sekilde karaborsaya düsüyor.. Benim sahit oldugum Kiev ve Anartosis maçinda da vardi karaborsa... Peki Trabzon'da bu isi kim yapiyor. Büyük oranda taraftar gruplarindan belli basli insanlardir bunlar... Geçim kaynaklari Trabzonspor karaborsayi engeleyemezsiniz. Adamlar 50 kisi siraya giriyor 5'er tane alsalar 250 bilet yapiyor 5, liraya aldiklari bileti 20 lira satsalar 5000 lire yapiyor böl 50 ye adam basi 100 lire Allah bereket versin bir haftalik masraf çikti bir dahaki maçta görüsmek üzere... Muazzam rant var bu iste... Ayrica bu insanlar kök salmislar kulübe çetelesmisler zaman zaman rant kavgalari da yasaniyor...

Kisaca karaborsa bu yönetime ait bir sey degildir. Her zaman vardi engellemek çok güç. Bu yönetim geldiginde çogalmis olabilir bunun nedeni de taraftarin yönetime, takima güvenmesi ve ya maçlara daha çok ilgi göstermesi dolayisiyla fazlalasan talebe karaborsa daha da vahsileserek cevap verebilmektedir. Hepimiz elestiririz karaborsayi ama maça giris için bilet için deli divana karaborsaci arariz... Çünkü niyet bozulmus bu maça ne pahasina olursa olsun gidilmelidir. Karaborsa sagolsun smileys/smiley4.gif

kolombo
28.04.2006, 15:47
ya ben anlamiyorum neden yol tarafi kale arkasi konuk taraflara tahsis edilirken simdi artik deniz tarafi sag üst köse veriliyor bu resmen rakip seyircileri ödüllendirmek.ayrica bizim tribünlerlesicak temas daha üst seviyede oluyor bence yönetimin bu konuyu tekrar düsünmesi gerekir.ben bu yönüyle yarin ki maçi çok riskli görüyorum.ayrica yarin ki maç için 1000 kisilik yer ayrilmis ancak talep 600 kisilik imis . duyrulur
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>

BOZOHAN
28.04.2006, 15:58
çildiracamyaelin fenerli itleri disaridan gelip maçi izliyor ben izleyemiyorum.bu yönetim sirasinda hep oluyor eski yönetimimde çok yogun maçlari olmustu d.kiev gibi ve hiç böyle olmadi. ne is bu ya.

ozcan_asanoglu
28.04.2006, 16:08
bu ezikler kesinlikle yol tarafina alinmali..deniz tarafina alinirsa zirt pirt tv.de gözükecekler..ayrica maratona daha yakin olacaklar...sakat..

TSelif
28.04.2006, 16:20
çildiracamyaelin fenerli itleri disaridan gelip maçi izliyor ben izleyemiyorum.bu yönetim sirasinda hep oluyor eski yönetimimde çok yogun maçlari olmustu d.kiev gibi ve hiç böyle olmadi. ne is bu ya.

Haklisin ..haklisin ...haklisinsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Sacit
28.04.2006, 16:29
Bu yönetim gelene kadar hiç böyle bilet sikintisi olmuyodu!!!Gs maçindan sonra insan hiç mi akillanmaz yasmileys/smiley7.gif

insanlari koyun yerine koymaktan zevk aliyolar galiba smileys/smiley7.gif

Emorfo
28.04.2006, 16:39
Yaw arkadaslar millet istanbul'dan ankaradan bilet bulup maça geliyor siz Trabzon'un göbegindesiniz ve bilet bulamiyorsunuz... Daha önce karaborsa yoktu diyen arkadas nerde yasiyor merak ediyorum. Kiev ve Anortosis maçlarina ondan önce fener maçina biletlerimi karaborsadan almistim.. Maça çok büyük bir ilgi var ve biletlerin kisa sürede tükenmesi normal. Ha alistiniz tabi Trabzonspor'un bos tribünlerine bilet kalmayinca da sasirip kaldiniz. Bu sinirle gelip burda garip garip seyler yazip duruyorsunuz... biraz sakin..

Hüseyin Çümen
28.04.2006, 16:40
herkes yaninda olabilicek febe liye karsi uyanik olsun maç ta yaniunda febeli görüpte vurmak farz dir ama ben genede olacaklarini sanmiyorum okadar yürek kimsede olamaz

DKaraduman
28.04.2006, 17:00
Allahim yarabbim ya sabah 9 bucuk ta stadin ordaydim saat 11 bucuga kadar bekledim açmamakla kalmadilar açmiyacaz bile demediler onlarin yüzünden okulda hocalardan bi ton azar isittim okulda ilk dört derse girmedim ama yine de vazgeçemiyorum hala karaborsadan bilet bulmaya çalisiyorumsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

toshiba
28.04.2006, 17:02
Kulube mail atmistim biletlere ne oldu diye, cevabi aldim az once biletler bitti demislersmileys/smiley5.gifAllah hayirli etsin..

DKaraduman
28.04.2006, 17:03
Yaw arkadaslar millet istanbul'dan ankaradan bilet bulup maça geliyor siz Trabzon'un göbegindesiniz ve bilet bulamiyorsunuz... Daha önce karaborsa yoktu diyen arkadas nerde yasiyor merak ediyorum. Kiev ve Anortosis maçlarina ondan önce fener maçina biletlerimi karaborsadan almistim.. Maça çok büyük bir ilgi var ve biletlerin kisa sürede tükenmesi normal. Ha alistiniz tabi Trabzonspor'un bos tribünlerine bilet kalmayinca da sasirip kaldiniz. Bu sinirle gelip burda garip garip seyler yazip duruyorsunuz... biraz sakin..

Kardes televizyonlarda bi arkadas görmüs stadin ordaki izdihami çekerken adamin birisi 5 cm kalinligi kadar bilet almis ya nasil bir rezilliktir bu güya bir kisiye 5 ten fazla bilet yoktu o bilet satan sahsiyetler tanidiklarina veriolar 100-200 tane bilet sonra vuruyolar karaborsaya rezillik degil mi simdi bu haksiz miyiz bagirmakta çagirmakta???

POYRAZ
28.04.2006, 17:03
Yahu bu ne bicim istir böyle. 45 dakikada nasil biletler tükeniyor. En cok neye uyuz oluyorum biliyor musunuz? Bütün sezon boyunca maca gidip takimi desteklemeyen insanlarin maca gidesi tutuyor ve bu insalarin yüzünden biletler tükeniyor...ve bütün sezon boyunca yagmur camur demeden maclara giden tezahüratci taraftarlar bilet bulma sikintisi cekiyorlar. Yönetim bu ise neden el atmiyor, bize bu macta tezahürat lazim ve biletleri cekirdekciler kapiyor. Fanatik taraftarlar avucunu yaliyor, bu ne bicim istir böyle. Benim Almanya'dan maca gitme ihtimalim olmadigi halde ben bile buradan acayip gicik kaptim.. Halbuki o macta canla basla 90 dakika bagiracak o kadar cok taraftar varki, disarida kaldilar malesef.. Yönetim uyuma hakiki taraftarin bilet sorununa cözüm bullllllllllll !!!!!!!!!!!!!

DKaraduman
28.04.2006, 17:05
bu ezikler kesinlikle yol tarafina alinmali..deniz tarafina alinirsa zirt pirt tv.de gözükecekler..ayrica maratona daha yakin olacaklar...sakat..

ben zaten o tarafa aldilar diye biliyorum öteki tarafta çok dayak yedikleri için

The Legend
28.04.2006, 17:13
Yahu bu ne bicim istir böyle. 45 dakikada nasil biletler tükeniyor. En cok neye uyuz oluyorum biliyor musunuz? Bütün sezon boyunca maca gidip takimi desteklemeyen insanlarin maca gidesi tutuyor ve bu insalarin yüzünden biletler tükeniyor...ve bütün sezon boyunca yagmur camur demeden maclara giden tezahüratci taraftarlar bilet bulma sikintisi cekiyorlar.

benimde en uyuz oldugum bu.

U.Sadıkoğlu
28.04.2006, 17:17
Yahu bu ne bicim istir böyle. 45 dakikada nasil biletler tükeniyor. En cok neye uyuz oluyorum biliyor musunuz? Bütün sezon boyunca maca gidip takimi desteklemeyen insanlarin maca gidesi tutuyor ve bu insalarin yüzünden biletler tükeniyor...ve bütün sezon boyunca yagmur camur demeden maclara giden tezahüratci taraftarlar bilet bulma sikintisi cekiyorlar.

benimde en uyuz oldugum bu. aynensmileys/smiley32.gif

Külünkoğlu
28.04.2006, 17:20

Ne istir anlamiyorum, Bizi Istanbul'da stadin en kör noktasina en ucube yerine alirlar ! biz bunlara sov imkani sunuyoruz,yok böyle birsey. görürsünüz bakin neler yapacaklar. buna imkan taniyanlar bu isin altinda kalacaklar.

ozcan_asanoglu
28.04.2006, 17:22
ben de onu diyorum, kesin olay çikacak..ilk yapacaklari koltuklari kirip hiç zorlanmadan maratona atmak olacak..

al onlari yol tarafina köseye, orda gereken yapilsin..hayret birsey valla..

Ozan
28.04.2006, 17:24
bende duyduguma göre biletler karaborsaya düsmüs smileys/smiley7.gif. bu yönetim hiç dikkat etmiyor bu bilet konususna . bi çözüm bulmalari lazim .

UğuR
28.04.2006, 17:33
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Bil-Kazan?da 10. Hafta talihlileri belli oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/bilkazan.gifResmi internet sitemizin bilgi yarismasi Bil-Kazan?da bu haftanin talihlileri belli oldu. Sorumuza dogru cevap veren 10 Trabzonspor üyesi yarin Fenerbahçe?yle oynanacak Turkcell Süper Lig maçina bilet kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Asagida bilet kazanan üyelerimizin isimleri listelenmistir. Talihliler biletlerini, üyelik kartlarini göstermek kaydiyla Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri?nden 29 Nisan Cumartesi günü saat 14.00?e kadar alabilirler.

TALIHLI ÜYELER

1) Ugur Kalaylioglu
2) Aydin Bektasoglu
3) Yasar Aydogdu
4) Osman Aliyazicioglu
5) Adnan Erol
6) Alper Hacisalihoglu
7) Furkan Kalyoncu
8) Sadi Erdem
9) Cumhur Ersoy
10) Numan Yardim

Soru: 1983/84 sezonunun ikinci yarisinda Fenerbahçe karsisinda elde edilen 1-0?lik galibiyet Trabzonpor?a sampiyonluk kapisini açmisti. Bu karsilasmada Trabzonspor?un golünü hangi futbolcu atmisti?

Bu haftanin cevabi: Hasan Sengün (Dobi Hasan)

<DIV align=right>28.04.2006 15:18:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>Sansa bak ya Trabzonda olmak vardi listedeki 1.sahis benim yarin sabaha uçak bulabilirmiyim acabasimdi internetten uçaklara bakacagimhttp://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

coach
28.04.2006, 17:43
Sendekide sans yani gidemicenya ilk sirayi almisin yani :)

UğuR
28.04.2006, 17:45
Sendekide sans yani gidemicenya ilk sirayi almisin yani :) Abi kafayi taktim uçak bileti bulabilirsem gidecegim Insallah

Kaya
28.04.2006, 17:47
Karaborsa tel lazim beyler...

Berberoğlu
28.04.2006, 17:52
ben de katildiydim yarismaya.

çikmadi bana.. smileys/smiley19.gif

nasib..

Burçak
28.04.2006, 18:06
Sendekide sans yani gidemicenya ilk sirayi almisin yani :)

Abi kafayi taktim uçak bileti bulabilirsem gidecegim Insallah

yaw ise bak. trabzonda olanlar bilet bulamiyor. ugurun bileti var trabzonda degil. smileys/smiley4.gif

toshiba
28.04.2006, 18:11
Karaborsa tel lazim beyler...

0 (462) 325 09 67 (4 hat) smileys/smiley4.gif

osman__61
28.04.2006, 18:15
stadin önünde 2 gündür beklemekten biktik. bi tane bilet alamadik. 1 saat sürmedi bilet satisi. ve isin enteresan kismida bilet satisinin olu olmayacagi konusunda ne bi açiklama yapildi ne de bi duyuru asildi stada. olacak sey degil. taraftar bu kadar önemli demek. karaboracilar simdiden stadin önünde bilet satiyorlar. 70-80 YTL ye 20 milyonluk bletler. YAZIK YAZIK!!

kolombo
28.04.2006, 18:30
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">DOSTUM YÖNETIM BILETLERIN BITTIGINI TESEKKÜRLERI ILE ILETTI RESMI WEB SAYFASINDAN BOSUNA BEKLEMISSIN</TD></TR>

osman__61
28.04.2006, 18:36
<t>
</t><table id="HB_Mail_C&#111;ntainer" unable="&#111;n" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%" width="100%">
<t><tr width="100%" unable="&#111;n" height="100%">
<td id="HB_Focus_Element" unable="off" background="" height="250" valign="top" width="100%">DOSTUM YÖNETIM BILETLERIN BITTIGINI TESEKKÜRLERI ILE ILETTI RESMI WEB SAYFASINDAN BOSUNA BEKLEMISSIN
evet okudum ama geç okudum malesef. yalniz 1 saat te bilet eger karaborsaciya satilirsa biter. karaborsacilara bi çare bulunmali.
</td></tr>
<tr hb_tag="1" unable="&#111;n">
<td style="font-size: 1pt;" unable="&#111;n" height="1">
<div id="hotbar_promo"></div>
</td></tr></t></table>

cakal 61
28.04.2006, 19:39
bir insan en fazla 2 veya 3 bilet alabilir diye bir yasak koyarsin olur biter

The Legend
28.04.2006, 19:56
bu ülkede karaborsacilik suç mu degil mi biri bana bunun cevabini versin. Adamlar bide piskin piskin bileti biz aliriz siz alamazsiniz diyolar.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

alpi53
28.04.2006, 20:14
trabzonun sirtindan gecinen o kadar insan varki trabzonda .. bu insanlarin trabzonu sevdigine inanmiyorum ..

o biletlere o kadar parayi verip bir tek aziz yildirim alir .. soyleyinde aziz yildirima satsinlar.

arkadaslar biletleri eziklerin almadiklarindan eminmisiniz biletixlerden almis olamazlarmi ?/

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 20:50
Beyler Stat Önü Karaborsa Bilet Fiyatlari

Deniz Tarafi Kale Arkasi : 50 ILe 90 Arasi

Maraton : 80 Ile 150 Arasi

Yol Tarafi Kale Arkasi 25-40 Arasi

Böylelikle Az Cok Biletlerin Gittigi Yerler Bellide Olmus Oldu

Fenerbahceli Ve Galatasaraylarin 500 Bilet Aldigi Tahmin Ediliyor.

Fenerbahce 1899 Dernegi 180 Bilet Talebinde Bulunmus..
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: perhaps

Emre Emiroğlu
28.04.2006, 20:53
Beyler Bir FENERLI ama trabzonlu maraton 'a bilet satiyor.. 50 ytl istiyor ilgilenen varmi .. maraton özel degil maraton

Cabri61
28.04.2006, 21:31

Ve En Can Alisi Yerden Bahsetmek Istiyorum

evet su üstteki tutarlari göndereceksin yönetime asil bilet fiyatlari

kutoz
28.04.2006, 21:34
Biletix'te satis islemi nasil oluyor? Trabzon disina da satis oluyor mu? Sayet böyleyse, bunda sakat bir durum söz konusu degil mi? Edited by: kutoz

EmrahYalçınalp
28.04.2006, 21:57
<T></T>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 unable="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" unable="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 unable="off">karaborsacilara bi çare bulunmali</TD></TR>
<TR hb_tag="1" unable="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 unable="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV>
</TD></TR></T></T></TABLE>

Çare var da kullanan yok. Alin kombinelerinizi, pasa pasa maça gidip oturun yerinize.

fincher
28.04.2006, 22:14
karaborsanin çaresi basit.kimse karaborsadan bilet almasin,karaborsacilarin elinde patlasin.2 maçta çözülür karaborsa sorunu...

Colakoglu
29.04.2006, 03:58
adamlar okadar keriz degil herhalde taraftarin bilet fiyatlarini
umursamayacagi maclarda biletler karaborsaya düsüyoya zaten,deminki
arkadasin dedigi gibi alin kombinenizi oturun yerinize ....smileys/smiley32.gif

Emiroğlu
29.04.2006, 04:00
Beyler Ne Kadar Söylesekte Bunun Önüne Gecilemez.. Böyle bi Macta Karaborsacinin Elinde bilet Kalirmi.. ne Kadar Varsa Satar.. Teek Cözüm Kombine

Colakoglu
29.04.2006, 04:03
stad yeni yapilsin söyle 40.000 kombineli taraftar olsun valla varya harika olur....

TaraftaR
29.04.2006, 08:46
Beyler Ne Kadar Söylesekte Bunun Önüne Gecilemez.. Böyle bi Macta Karaborsacinin Elinde bilet Kalirmi.. ne Kadar Varsa Satar.. Teek Cözüm Kombine

En dogru tespiti yaptigi icin arkadasi tebrik ediyorum. Ne de olsa "Lazo(g)li" :-)

Esasinda Biletix, tam anlamiyla olmasa da karaborsa konusundaki cözüm yöntemlerinden biridir. Biletlerin tamami Biletix den satilirsa karaborsa isi de ortadan kalkacak! Ama bunu yapmak, internet kullanmayi bilmeyen, ilcesinde Biletix bayisi olmayan ya da bayiye uzak olan taraftar icin "biletsiz kalmak" anlamina geliyor. Bu nedenle, mactan bir kac gün önce ve mac günü Kulüp Lokalinde ve Stat giselerinde bilet satisinin olmasi bir bakima taraftar icin düsünülmüstür. Onun icin yapilacak fazla bir sey yok. Karaborsaya karsi en etkin cözüm ise kombinedir. Ya da polis!

frango
29.04.2006, 10:34
dun aksam trabzon tvde yoneticiler konustu bu konuda istanbuldan 900 kusur kisi bilet alim bunlarin 360 da kadikoyden alinmis geri kalan kismi ise diger ilcelerden bu konuda yanlis yaptik dedi yonetici bu konuda daha duzenli uygulamalar yapilacakmis

Samsa
29.04.2006, 10:35

En dogru tespiti yaptigi icin arkadasi tebrik ediyorum. Ne de olsa "Lazo(g)li" :-)

bencede arkadasin tespiti çok yerinde smileys/smiley32.gif

Nytre
29.04.2006, 11:09
trabzonda olupta kombine almayanlar artik kombine alirlar umarim

İleli
29.04.2006, 12:00

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

afedersiniz ama oha o ne beee 80milyon 50? yapar be!!!

kampanya baslatilsin sezon basinda kombineler ucuz bi fiyattan satilsin bakalim karaborsacilar ozaman ne yapiyor!!!

halil ibo
29.04.2006, 12:44
Karaborsada bu fiyatlardan bilet satilabiliyorsa o zaman kulüp eziklerle oynayacagimiz maçlarda fiyatlari yukari çekebilir.Karaborsacilar kazanacagina kulübümüz kazanmis olur.smileys/smiley4.gif

naimbektas61
29.04.2006, 12:48
bence de kombine alinmali ve stad da genisletilmeli o zaman karaborsa olmaz smileys/smiley1.gifsahsen ben seneye kombine alcam ben bu mac için karaborsadan 30 ytl ye kalearkasi aldimsmileys/smiley19.gif

TSezgin61
29.04.2006, 14:49
AH BEN SIMDI ALMANYADA DEGILDE TRABZONDA OLSAYDIM....

EGER EZIKLER MARATONDAN BILET ALDIYSA VE MARATONDA BJK MACI GIBI BIR ORGANIZASYON YAPMAYA CALISIRSALAR, OZAMAN BENIM GÖRÜSÜM BUGÜN TRABZONDA KAN CIKAR.....VE BU MAC TÜRKIYENIN EN KANLI MACI OLUR

Bülent Bayraktar
29.04.2006, 15:16
kesinlikle olur

İHSAN
29.04.2006, 16:22
beyler bir kombine bilet fiyati 75 YTL. ilk önce biz ügzerimize düseni yapaip bu biletleri tüketmeliyiz....

Ayrica bu sorunu yönetimin bir an önce çözmesi lazim.... Dagitsin taraftar gruplarina , stad yikilsin yahu....

halil ibo
29.04.2006, 16:31
trabzonkolik61 yazmis:

EGER EZIKLER MARATONDAN BILET ALDIYSA VE MARATONDA BJK MACI GIBI BIR ORGANIZASYON YAPMAYA CALISIRSALAR, OZAMAN BENIM GÖRÜSÜM BUGÜN TRABZONDA KAN CIKAR.....VE BU MAC TÜRKIYENIN EN KANLI MACI OLURBende diyorum ki:Onlarda o isi yapacak d.öt olduguna inanmiyorum.smileys/smiley36.gif

toshiba
29.04.2006, 16:37
45 dk'de tukenen biletleri karaborsacilarmi almis yoksa eziklermi, sonuc nedir?

Colakoglu
29.04.2006, 16:39
COK ÖNEMLI

Ya benim aklima bisey geldi, sezonun basinda taraftarlara derbi maci
kombinesi gibi sadece evimizde oynuyacagimiz bu 3 maci kapsayan bi
bilet sunulabilir ve derbi maclarinda karaborsa isinden
kurtuluruz..kombine almayanlar en azindan o derbi biletlerinden
alabilirler.bence harika bi fikir..

Jade
30.04.2006, 10:31
saat 18.30 sirasi stadyum önünden geçiyordum.. bu bes dakikalik süre içerisinde en az on kisiye rastladim..

- maratona 30yt leye bileeett

- maratona alis fiyatina bileet

- kale arkasi kale arkasi 10 ytl

- maratona 15 ytl ye bileett varr.

- kapaliya bilet..

hatta bi tanesi yanindakine diyo ki "olm dedim sana bu kadar almalayim diye elimizde kalacak"

bir haftadir burada ist'dan, yurtdisindan gelecek arkadaslarin bilet bulamama sikintilarina sahit oldugum için çok sinir oldum. adamlar her "bileeeet" dediginde yumrugu sallayasim geldi. salladim mi hayir ama her halde bir çogu bi kizin içinden onlara ne küfürler ettigini tahmin edememistir.smileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
30.04.2006, 10:37
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif