PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbb-TS Maçı İçin Pankart Yaptıralım, Sesimizi Duyuralım!

Gamze_TS
03.01.2012, 13:19
İbb macinda ozellikle Senol Gunes'i motive edecek pankart hazirlanmasi taraftariyim. Cok buyuk olmasa da, amaca uygun, hocamizi onore edecek bir pankart yaptirabiliriz BMN olarak.
Ne dersiniz?

ysfemr
03.01.2012, 13:51
şenol güneş pankartını bilmem ama şu pankartın dev hale getirilip olimpiyata mutlaka aılması gerektigini düşünüyorm belki ders ve edep alırlar....

dar ağacında olsakta son sözümüz fenerbahçe...

kahpe gibi yaşadınız bari ölün erkekçe..........

Helvacı61
03.01.2012, 13:59
gurbetçi gençler siyah balon alacaklar..bzde alalım..34. dakkada uçuracağız..bence iyi bir organizasyon bu şekilde 50 bin balon üçurursak etkileyici bir görüntü oluşur..

Buğra Sekban
03.01.2012, 15:22
bence yapılacaksa kocaman bir şenol güneş sözü olması lazım

"Paraya Karşı Yetenek Ve Emeğin Savaşını Verdik"

yada şenol güneş resmi (rsim ekleyemiyorum :D)
altınada
" senin gücün karanlığı yırtacak"

eğer kampanya olursa maça gelemeyeceğim ama yerine bilet paramı buraya veririm :D

Gamze_TS
03.01.2012, 15:51

yada şenol güneş resmi (rsim ekleyemiyorum :D)
altınada
" senin gücün karanlığı yırtacak"

eğer kampanya olursa maça gelemeyeceğim ama yerine bilet paramı buraya veririm :D

Olabilir, ben de destek veririm boyle bir pankarta. Senol hocaya bir jest yapalim da ne olursa olsun. Siyah balonlar da iyi fikir gerci lig tv gostermiyor ya. En azindan pankarti Senol Gunes'in gorecegine emin oluruz.
Herkese hazirladik pankartlar da, bizi sampiyon yapan, tekrar ayaga kaldiran hocamiza bir pankart hazirlamadik bunca zamandir.

MaHMuT_61
03.01.2012, 16:53

Bir de ek yapalım halen veriyoruz !!

"Paraya Karşı Yetenek ve Emeğini Savaşını verdik,
Adalet için halende vermeye devam ediyoruz."

Ertuğrul ATALAY
03.01.2012, 16:56
Daha önceki günlered bir renktaşımızın önerisi vardı:

Hatıladığım kadarıyla şöyledi: GÜNEŞ ten çaldığı ışıkla var eder kendini a.y.

Joacivil
03.01.2012, 16:58
Çok heyecanlıyım ilk kez İstanbulda Trabzon maçına gidecem sözlümüde alıcam onun heycanıda var şölen havasında olur umarım yeneriz