PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küme Düşürülen Avrupa Takımlarına Mektup

vyno
02.01.2012, 11:38
Arkadaslar juventusa -(taraftarlarınada) mektup yazıyorum sizde yazın sizi kume duşuren uefa fenere torpil geçiyor diyorum böylece uefaya baskı kurulacak yunan takımı taraftarlarınada yazabilirizhatta siona bile.

Barış Burak
02.01.2012, 11:39
Çok iyi bir düşünce.

Gamze Abla( Gamze_TS) iyi yazıyor, bence ondan yine bir yazı bekleyelim:)

recdodo
02.01.2012, 11:41
Çok iyi bir düşünce.

Gamze Abla( Gamze_TS) iyi yazıyor, bence ondan yine bir yazı bekleyelim:)

O çok anlatım bozukluğu yapıyor. :P

Kaynak: twitter

vyno
02.01.2012, 11:42
Farklı Farklı yazalım daha etkıle6ici olur hatta italyanca.

Steril61
02.01.2012, 13:54
Çok aklıllıca bir yaklaşım. Uefa bu şekilde dolaylı olarak baskı altına alınabilir. Tabi uefaya gelecek baskı Şikebahçe federasyonuna yansıyacaktır. Fenevin amatör liglere kadar yolu var biiznillah.

Gamze_TS
02.01.2012, 15:03
O çok anlatım bozukluğu yapıyor. :P

Kaynak: twitter

Yahu sanki lngilizce profesoruyum! Benden bu kadar, buyurun kendiniz yazin, yazin bir ise yarayin da biz sizi elestirelim.

CAFER ÖZER
02.01.2012, 15:11
Bence Bu iş gereksiz diye düşünüyorum
Türkiyede Futrbolu sadece GS-FB ve Birazcık BJK dan ibaret gören Türkiyede 2,5 takımın varlığını kabul eden Zihniyetlerin dolduruşuna gelmeyelim.
UEFA nın Ve FİFA nın Kimseyi kolladığı ve koruduğu kimse ile pazarlık yaptığı yok bizim medya kendine göre bir yol uydurmuş UEFA ile anlaşıldığını yazıyor.
O medayay göre FB şampiyonlar ligine gidiyordu ne oldu.
Ben size olacakları söyleyeyim UEFA kesinlikle acımayacak ve Türkiyeyi 3 ila 8 yıl hatta Süresiz de olabilir Kupalardan men edecek Bu kadar basit.
Şampiyonlar liginden FB yi men ederken acıdılarmı.
Yunan Takımlarına acıdılarmı
102 yıllık Sion kulübüne acıdılarmı.
Zamanından İngiliz Milli Takımı dahil Tüm takımlara 5 yıl men veririken acıdılarmı.
Uefa acımayacaktır,uefa dan geçse FİFA affetmeyecektir,
Trabzonspor kulübü şu ana kadar CAS a gidip dava açsa idi FENERASYON FB yi düşürmek zorunda kalacaktı.
UEFA ya mektup yazssak ne olacak o Görevini yapıyor şike yapanı düşürüyor yada Düşürmeyen FEDERASYONLARA ceza veriyor.

28TS61
02.01.2012, 15:21
Yahu sanki lngilizce profesoruyum! Benden bu kadar, buyurun kendiniz yazin, yazin bir ise yarayin da biz sizi elestirelim.

sende dogru düzgün yapsaydin ;)

Yiğit Gayretli
02.01.2012, 15:21

Abla karışıklık oldu kanımca. Bugün bizim Gamze(yönetici) Twitter'da "Anlatım bozukluğu yapıyorum sürekli" gibi bir tweet atmıştı. Renktaşımız Gamzeler'i karıştırdı sanırım :)

recdodo
02.01.2012, 15:25
Abla karışıklık oldu kanımca. Bugün bizim Gamze(yönetici) Twitter'da "Anlatım bozukluğu yapıyorum sürekli" gibi bir tweet atmıştı. Renktaşımız Gamzeler'i karıştırdı sanırım :)

Kendisine pm attım. Pm attıktan sonra profil bilgilerine bakınca gerçekten gamzeleri karıştırdığımı anladım. Huzursuzluk için özür dilerim.

Yiğit Gayretli
02.01.2012, 15:31
Problem değil, Gamze ablamız da anlayışla karşılayacaktır. Zira siz de espiri yapmıştınız anladığım kadarıyla...

recdodo
02.01.2012, 15:34
Problem değil, Gamze ablamız da anlayışla karşılayacaktır. Zira siz de espiri yapmıştınız anladığım kadarıyla...

Bayağı bir konu dışına çıktık ama espiri amaçlı yazdığım doğrudur.

Gamze_TS
02.01.2012, 15:42
Bayağı bir konu dışına çıktık ama espiri amaçlı yazdığım doğrudur.

Tamamdir problem degil, ben de anlamamistim zaten twitter muhabbetini. Bir ablalik yapip affedecegiz artik: )