PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadin elektrik sorunu...

Harun
26.04.2006, 22:19
Malumunuz bu yil kendi sahamizda aksam maçi fazla yapmadik.En son kendi sahamizdayapilan maç ve yanlis hatirlamiyorsam yine bu sezon baska bir maçimizda stad isiklandirmalarinda problem yasadik.Fener maçindainsallah böyle bir aksilik olmaz diyerek aksi bir durumda ne gibisorunlar olacagi,karanliga dönen tribünde taraftarin atmosferi,maçin skoru, erteleme durumlari,dedikodular neler olur sizce..smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Sevgi
26.04.2006, 22:22
Harun sen bu stresle fazla yasamazsin diyim sana smileys/smiley36.gif

zky_ts
26.04.2006, 22:29
allah korusun valla..hiç düsünmek bile istemiyorum...stadin halini,taraftarin birbirine karsi tutumu...vs...hele birde biz skor olarak öndeysek...yok yok düsünemem...

MrbLack
26.04.2006, 22:31
vallahi febe li varsa öle bi durum da ben sonlarini iyi göremem

Emiroğlu
26.04.2006, 22:31
abi naaptin sen yaaasmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Harun-61
26.04.2006, 22:35
aman aman, ezikler ba$lar yine, Trabzonspor ve GS i$birligi yapti diye...

Samsa
26.04.2006, 22:40
vallahi febe li varsa öle bi durum da ben sonlarini iyi göremem

evet kesildigi anda hücum smileys/smiley2.gif

Talhaosman
26.04.2006, 22:41
REZILLIK OLUR ALLAH KORUSUN

Colakoglu
26.04.2006, 22:41
beyler ben rüyamda maci gördüm gecen aksam biz 3-2 öndeylen mac iptal oluyo diye gördüm hadi hayirlisismileys/smiley36.gif

Talhaosman
26.04.2006, 22:43
Ama bi bakimada iyi olur çünkü ertesi güne ertelenirse o febe taraftarinin halini düsünemiyorum bile artik staddami yatarlar yoksa baska bise mi olur bilmem smileys/smiley36.gif

61_dnc_TS
26.04.2006, 22:46
beyler ben rüyamda maci gördüm gecen aksam biz 3-2 öndeylen mac iptal oluyo diye gördüm hadi hayirlisismileys/smiley36.gif

bende aynisini gördüm............hayirdir insallah.........smileys/smiley4.gif

Emre Emiroğlu
26.04.2006, 22:46
fenerbahçeli taraftarlar varsa olay olur smileys/smiley36.gifböle bisi cok kötü olur smileys/smiley4.gif

MrbLack
26.04.2006, 22:50
la alistik ne de olsa golleri 2 taksit te atmaya.bi de ayni tarifeyi f.b ye uygulariz

Adem Erdoğan
26.04.2006, 22:51
Orda isiklar söndügü anda fener aydinlatir orayi artik.

TSelif
26.04.2006, 22:59
Valla eger hakem bisey yaparsa o zamana kadar bu sefer o karanlikta gümbürtüye gider diyim size

onurkaradeniz
26.04.2006, 23:07
hemen yan tarafimiz fener tribünü o yüzden isimize gelirsmileys/smiley36.gif

Harun
26.04.2006, 23:08
O degilde yapmak isteyipte yapamadigimiz tribün sow bence o vakit yapilirsmileys/smiley36.gif

immortal_TS
26.04.2006, 23:12
Harun abi stadla ilgili dedigini sanmiyorum bu elektrik olayini hepsi sürmeneyle ilgili yanismileys/smiley36.gifrahat ol elektrik idaresinden onur halledecek isismileys/smiley36.gif

onurkaradeniz
26.04.2006, 23:21
Harun abi stadla ilgili dedigini sanmiyorum bu elektrik olayini hepsi sürmeneyle ilgili yanismileys/smiley36.gifrahat ol elektrik idaresinden onur halledecek isismileys/smiley36.gif

bana bak velilerinizden imzali kagit istiyorum ona göre bak yoksa almam eve smileys/smiley36.gif

immortal_TS
26.04.2006, 23:24

bana bak velilerinizden imzali kagit istiyorum ona göre bak yoksa almam eve smileys/smiley36.gif

Karistirma laa oralarismileys/smiley36.gif

Cyzio
27.04.2006, 00:05
Muhtemel gelismeleri, Serbest Kürsü'de "Ne dediler, Ne demeliler?" kösesine yazdim.smileys/smiley36.gif Edited by: Cyzio

ts_fan
27.04.2006, 00:46
Harun'um elektrikler kesilmeden biz bi Trabzon'a sag salim inelim gerisini bosver, elektrikler kesilirsehemen stadi terkederiz.Trabzon bizim mekan her türlü kopariz, elektriklerin gelmesini bekleyecek halimizyoksmileys/smiley2.gif

Uğurtan
27.04.2006, 01:21
Insallah gider neden mi?

1-Fener tribüne dogru hemen bir allah allaha narlaariyla...smileys/smiley36.gif

2-Biz bu kesilme olayini sevdik önce 1 tane sora 2 tane çift tarife..smileys/smiley36.gif

3-Harun abimizin de söledigi gibi ambiansin karalini yapiyoz kesintilerde..smileys/smiley36.gif

Şentürk
27.04.2006, 08:49
ben stadin yakinlarinda oturuyorum her gün deneme yapiyorlar insallah bir sorun çikmaz!!!

ahmetto
27.04.2006, 08:55
Arkadaslar maç cumartesi ve aksam biz hep pazarlari oynamaya alistik

Maç Cumartesi baslar pazar bitiririz bu eziklerin islerinismileys/smiley36.gif

Saka bir yana insallah yine kesilmez

Muhalif
27.04.2006, 09:42
Elektrikte Edison Futolda Trabzon derdik yillarca.. bu sene Trabzon'un futbol kisminda sorun yasamasi sloganin bütünlügü açisindan elektrikte de sorun yasanmasiyla uyumlu oldu sanirim:))

Yahu o degilde olayin üzerinden 2 hafta geçti neredeyse staddaki elektrik sorunu konusu biraz komik olmus:) bu konuyu gündeme getirmeye biraz geç kalmadik mi:) ya da millet fb maçi heyecanindan ne yapacagini sasirdismileys/smiley4.gif

Burçak
27.04.2006, 09:55
Malumunuz bu yil kendi sahamizda aksam maçi fazla yapmadik.En son kendi sahamizdayapilan maç ve yanlis hatirlamiyorsam yine bu sezon baska bir maçimizda stad isiklandirmalarinda problem yasadik.Fener maçindainsallah böyle bir aksilik olmaz diyerek aksi bir durumda ne gibisorunlar olacagi,karanliga dönen tribünde taraftarin atmosferi,maçin skoru, erteleme durumlari,dedikodular neler olur sizce..smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Hiç birsey olmaz Haruncugum. Shada zaten 11 tane EL feneri olacak , ee bide yedek klübesinde tahminen 5 6 tane EL feneri olur, Istanbuldanda El fenerleri gelecekmis bise olmaz yani. smileys/smiley4.gif

halil ibo
27.04.2006, 10:51
Diyarbakir örneginde yasadigimiz gibi olacaksa elektrik problemi yasanmasina hayir diyemeyiz herhalde.Saka bir yana tinerci sosyete alisiktir böyle kesintilere.smileys/smiley36.gif

$FIRTINA61$
27.04.2006, 11:08
elektrik sorunu cikmaz isallah macda

Talhaosman
27.04.2006, 11:35
Arkadaslar rezillere ne yapacaksak stad disinda yapalim klübe ceza gelmesin biliyosunuz zaten trabzonspora ne gözle baktiklarini, zaten mahnaya bakiyolaren ufak olayi büyültmek için. daha besiktas maçini oynicaz içerde

Tahsin Armutcu
27.04.2006, 16:06
eziklerin elektrigi barcelona macinda kesildiydi yaww biz de kesilse nolcek?hem diyarbakir gibi olacaksa cikar isigi biz keserizsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Samsa
27.04.2006, 16:49
O degilde yapmak isteyipte yapamadigimiz tribün sow bence o vakit yapilirsmileys/smiley36.gif

katiliyorum smileys/smiley36.gif

Bülent Bayraktar
27.04.2006, 17:15
ins. bu maç ta gitmez isiklar

Külünkoğlu
27.04.2006, 17:18
ins. bu maç ta gitmez isiklar

sabah 11 deki 23 dakikalik Trabzonspor'u seyredince gitse de fark etmez mi desek acaba.smileys/smiley4.gif

BOZOHAN
27.04.2006, 17:25
valla kaç gündür aklimda ya elektirik kesillirse diye büyük rezillik. sonra bu ezikbahceliler susmaz bir stadiniz bile yok derler. allah göstermesin.

murat
27.04.2006, 17:32
valla kaç gündür aklimda ya elektirik kesillirse diye büyük rezillik. sonra bu ezikbahceliler susmaz bir stadiniz bile yok derler. allah göstermesin.

sanirim gecen sene fenerin stadinda da oldu boyle birsey. buyutulecek birsey degil bence.

selcuk
27.04.2006, 17:49
birde yani sabotaj yapa bilir bu ezikler hic belli olmaz baktilarmi mac kötüye gidiyor saate diyecekler gecen haftada oldu bari bilet bulamiyanlar isiklara dikkat etsin

metehan
27.04.2006, 18:05

Hakikaten Harun, ülser falan olursun bu gidisle smileys/smiley1.gif

Eger maç kötü giderse, önlem olarak elektirikleri kesebiliriz, Pazar sabah 11'de devam ederi ki, FB önümüzde duramaz smileys/smiley1.gif

selcuk
27.04.2006, 18:14

Hakikaten Harun, ülser falan olursun bu gidisle smileys/smiley1.gif

Eger maç kötü giderse, önlem olarak elektirikleri kesebiliriz, Pazar sabah 11'de devam ederi ki, FB önümüzde duramaz smileys/smiley1.gif

gercekten kesilirse bunlar yine rizeyemi dönecek eger dönerseler sabahtab maca yetismek icin yataga girmeden dönmeleri gerekir simdi ben sabotaji düsünmeye basladimsmileys/smiley36.gif

Harun
27.04.2006, 18:26
Elektrikte Edison Futolda Trabzon derdik yillarca.. bu sene Trabzon'un futbol kisminda sorun yasamasi sloganin bütünlügü açisindan elektrikte de sorun yasanmasiyla uyumlu oldu sanirim:))

Yahu o degilde olayin üzerinden 2 hafta geçti neredeyse staddaki elektrik sorunu konusu biraz komik olmus:) bu konuyu gündeme getirmeye biraz geç kalmadik mi:) ya da millet fb maçi heyecanindan ne yapacagini sasirdismileys/smiley4.gif

Yaw Cenkcim, konunun geç açilmasi yada erken açilmasi pek mühim degil.Senin demene bakilirsa konuyu erken açsak isklarin sönme riskini ortadan kaldiracakmisiz gibi oldusmileys/smiley4.gifDurum farkli baksana bir arkadas evinin stada yakin oldugunu ve her aksam deneme yapildigini yazmis.Iste sorun burda bu meret çalisir çalisir kismet ya, pat o essiz gecede kesilir.Kimse demezki bu adamlar hergün deneme yapti cin gbiydi bi sorun yoktu diye.
Isin kötü tarafi bana yine bi sorun yasayacakmisiz gibi geliyorsmileys/smiley4.gifNeden derseniz bu sefer belki sehir sebekesinden yada nebilim teknik nedenlerden degilde bariz kasitli olarak yapilabilir diye düsünüyorum nedersiniz bu isesmileys/smiley36.gifEdited by: Harun

cakirahmed
27.04.2006, 18:46
ne demisti vahid hoca "burasi trabzon burda heran hersey olabilir" katiliyorum kendisine smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Berberoğlu
28.04.2006, 11:31
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); OVERFLOW: ; BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/avni_aker_stadi.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Stada ek jeneratör..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor yönetimi, zolu maç öncesi tedbirini aldi.. Trabzonspor ile Fenerbahçe arasinda yarin Avni Aker'de yapilacak maç öncesi elektrik kesintisi ihtimaline karsi stada ek jenaratör alindi.. </DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=tarih>Ligin 30. haftasinda Trabzonspor ile Diyarbakirspor arasinda yapilan maçin elektrik kesintisi nedeniyle yarida kalmasi üzerine, Trabzonspor yönetimi, Fenerbahçe maçi öncesi bu konuda tedbirini aldi. Genel sayman Emin Kahraman, Diyarbakirspor maçinda jenaratörün devreye girmedigini belirterek, "Fenerbahçe maçinda böyle bir olumsuzluk yasamak istemiyoruz. Bu yüzden jenaratör sayisini 2'ye çikardik. Bir kesinti olmasi halinde 8 dakikada jenaratör devreye girecek" dedi.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>------------------------------------------------</DIV>
<DIV>Tedbir alinmis.. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</DIV></DIV></DIV>

imported_cagatay
28.04.2006, 12:33
Ama bi bakimada iyi olur çünkü ertesi güne ertelenirse o febe taraftarinin halini düsünemiyorum bile artik staddami yatarlar yoksa baska bise mi olur bilmem smileys/smiley36.gif

ahahah harbi komedi olur