PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olcan Adın

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Vkgz
13.12.2012, 21:37
dakika 80 ne yapar bilmem ama ben olsam devre arasında paketlerim

TSemih61
13.12.2012, 22:32
Ah be Olcan her zaman yaptığın hata şu ofsayt çizgisine bakmayı unutuyorsun. Azıcık dikkatli olsan.

Erbay
13.12.2012, 22:54
Ayakta duracak hali yok, böyle sorumsuz futbolcu uzun zamandır görmemiştim. Geri gelmiyor, kafasına göre oynuyor.

DeAgLeMaNyAq
13.12.2012, 22:59
Ordu maçını kurtardığında basın hemen şişirdi. Hoca 2 hafta dinlendirdi kendine geldi tarzındai sözlere pek inanmıyorum Olcan'ın önce oyun mantalitesini değiştirip biraz da fiziksel yorgunluğunu atması lazım...

atigol
13.12.2012, 23:17
kaybettiği hiç bir topu takip etmiyor, takımın yıldızıyım havasından kurtulması gerek... kanatta oynamasına rağmen bir tane orta yapmıyor içeriye, gerçi içerde adam yoktu ama olsun en azından kafayı kaldırıp içeriye bakması lazım.

MuratJ
13.12.2012, 23:20
takımda kadro dışı bırakılması gereken isimler varsa bunlar en başta olcan ve halildir. sene başından beri çizgimden sapmadım olcanın çok kötü durumda olduğunu ve kadro dışı durması gerektiğini söyledim. volkanı 10 hafta yedeklere bile almayıp bu adama bu kadar süre veren şenol güneş kapasiten var mı bunu futbol içerisinde açıklamaya merak ediyorum ?

Hüseyin Başoğlu
14.12.2012, 00:19
skor taraftarlığının bir diğer kurbanıda olcan....

olcan her maç elinden geldiğince koşuyor...ikili mücadelelerin çoğunda ayakta kalıyor(Tamam biraz bencilliğe kaçıyor ama creative lik adına buna göz yummalıyız) takımı atağa kaldırıyor duran topları güzel kullanıyor vs. herşeyi yapıyor...

ama bir gol yada asist yapamadığında bütün bu emekleri boşa götürülüyor.....skor taraftarlığını artık bırakmak lazım...

atigol
14.12.2012, 00:30
skor taraftarlığının bir diğer kurbanıda olcan....

olcan her maç elinden geldiğince koşuyor...ikili mücadelelerin çoğunda ayakta kalıyor(Tamam biraz bencilliğe kaçıyor ama creative lik adına buna göz yummalıyız) takımı atağa kaldırıyor durana topları güzel kullanıyor vs. herşeyi yapıyor...

ama bir gol yada asist yapamadığında bütün bu emekleri boşa götürülüyor.....skor taraftarlığını artık bırakmak lazım...

Bende tam tersini dusunuyorum, olcan cogu macta kotu oynuyor ama gol attigi icin son 2-3 mactir siritmiyor... Es-es macinda ilk golde topu sektirdi takip etmefi ve golu yedik, kayseri macinda da kaptirdigi top sonrasi alabilecegi topu takip etmedi pozisyon gidip gol oldu. Takim oyununu gelistirmeli

Hüseyin Başoğlu
14.12.2012, 00:34
Bende tam tersini dusunuyorum, olcan cogu macta kotu oynuyor ama gol attigi icin son 2-3 mactir siritmiyor... Es-es macinda ilk golde topu sektirdi takip etmefi ve golu yedik, kayseri macinda da kaptirdigi top sonrasi alabilecegi topu takip etmedi pozisyon gidip gol oldu. Takim oyununu gelistirmeli

es-es maçındaki ilk golde bariz alper el ile aldı topu takım ona döndü bence ara sorun orda....kayserideki için bir şey diyemem ama bence ordu maçından beri olcan gayet istekli hırslı ve arzulu....bunu iyi mücadaleye çevirdi skorada yansıtır yakın zamanda....

Trabzonspor 61
14.12.2012, 00:35
Dengesiz bi oyuncu

gokhan_61_
14.12.2012, 11:53
Üc eziklerde biri teklif yapsin hemen gider orda oynamak icin can atiyor olcan (burak, selcuk) ...

Gökhan Uzun
14.12.2012, 21:05
Top ayağına geldiğinde illa ki çalıma giriyor basit oynamayı seçmesi lazım artık. İlk geldiğinde böyle yapıyor ve takdir alıyordu..

Ilelioglu
15.12.2012, 15:45
Sahsen ben Senol Hocanin yerinde olsam, Kasimpasa macindan sonra kadro disi birakirdim. Takima verdigi katki sifir, üstelik kötü oyuna ragmen Hoca kac mactir ilk on birde sans veriyor. Olcan bunun kiymetini bilmiyor ama.

..

Kaan Çetin
15.12.2012, 15:56
Olcan'in sorunu su. Takimdaki forvetlere saygi duymuyor. Teknik anlamda. Saygi duyabilecegi tek adam Janko da cok az oynuyor.
Olcan cizgiye iniyor, ceza sahasinda ya bir kisi var ya iki stoperlerin arasinda. Halil cogu zaman yetisemiyor bile.

artvints
15.12.2012, 16:36
çabukluğu gitti, eskiden topla daha çok güven verirdi, şimdi ne zaman kaptıracak diye bakıyorum.

Gurpas
15.12.2012, 16:40
ömer üründül ün dediği gibi topla kavga halinde sürekli

Olcan ı sevmediğimide belirteyim

Kaan Çetin
15.12.2012, 21:56
Evet formsuz. Evet su, bu. Ama 4 golu var. Kanat oyuncusu. Olcan dan daha cok dakika almis olan Yasin ve Halil in kac golu var?
4 er tane de onlar atsaydi su an kac puanimiz daha olurdu? Alanzinho 3 gol atabilecek kadar sure almadi mi?

Formsuz Olcan, elestirilen Olcan takimin en skorer oyuncusuysa daha once elestirilmesi gerekenler var demektir.
Olcan yine formunu yakalar, belki 12-13 golu bulur sezon sonuna kadar. Diger capsizlarin toplamindan fazla atar.
Herseye ragmen bu takimin IS YAPACAK bikac oyuncusundan biridir.

Kaan Çetin
15.12.2012, 22:03
Olcan Kasimpasa macinda cikmis 35 metreden cakip maci almis. Takimin kaleye gidemedigi Ordu deplasmaninda 2nci yari girip 1 gol 1 asist yapmis, sana bir mac daha almis. Kayseri macinda 1 puani getiren golu atmis. Oynadigi 10 macta sana 7 puan getirmis.
Formsuz haliyle.

Hikayeyi birakalim. Yasin gibi Halil gibi IS YAPMAYAN, URETMEYEN, MAC ALMAYAN oyunculari elestirelim.

Olcan bu takimin az sayidaki yildizlarindan. Seni bireysel olarak keleye goturup tehlike yarabilen tek oyuncun. Sempatik Alanzinho gibi ortasahada bel kirmiyor. 18 ustunde, yaninda, icinde bu adam. Luzumsuz yerlerde goz boyamiyor.

Bu ara cok kendine oynuyor dogru ama yanimda Yasin, Halil gibi kapasitesiz oyuncular olsa ben daha da az pas verirdim.

Hatice Aslan
15.12.2012, 22:51
Olcan Kasimpasa macinda cikmis 35 metreden cakip maci almis. Takimin kaleye gidemedigi Ordu deplasmaninda 2nci yari girip 1 gol 1 asist yapmis, sana bir mac daha almis. Kayseri macinda 1 puani getiren golu atmis. [b]Oynadigi 10 macta sana 7 puan getirmis.[/n]
Formsuz haliyle.

Hikayeyi birakalim. Yasin gibi Halil gibi IS YAPMAYAN, URETMEYEN, MAC ALMAYAN oyunculari elestirelim.

Olcan bu takimin az sayidaki yildizlarindan. Seni bireysel olarak keleye goturup tehlike yarabilen tek oyuncun. Sempatik Alanzinho gibi ortasahada bel kirmiyor. 18 ustunde, yaninda, icinde bu adam. Luzumsuz yerlerde goz boyamiyor.

Bu ara cok kendine oynuyor dogru ama yanimda Yasin, Halil gibi kapasitesiz oyuncular olsa ben daha da az pas verirdim.

İMZA :alkış::alkış::alkış:

Formsuz ayakta kalamıyor vs vs dediğiniz adam 10 maçta 7 puan getiriyorsa biraz SAYGI lütfen..

artvints
16.12.2012, 00:51
eski olcan sahada olsa çok daha fazla puan alırdık, biz olanı istiyoruz olmayanı değil.

Uğur Ö.
16.12.2012, 15:24
Balonsun başka bir şey değilsin.

Vkgz
16.12.2012, 15:26
defol git bu takımdan ancak küme düşmeye oynayan takımlarda oynarsın

Bud Spencer
16.12.2012, 15:42
yaziklar olsun sana olcan

formsuz olabilirsin, iyi oynamayabilirsin

ama sen artik kosmuyorsun, adam kovalamiyorsun, Trabzonsporu takmiyorsun

GencZonguldak
16.12.2012, 15:44
volkan ile birlikte nasıl biz kafayla maça çıkıyorlar anlamak mümkün değil.

takım için değil günü kurtarmak için oynuyorlar. ne kadar yetenekli olsa da böyle kaypak adamlar bu takımda kalamaz!

FC-ST-PAULI-61
16.12.2012, 15:45
Son Pozisyonda Kaleye vurdu resmen icerde Janko,Emerson,Giray herkes var Adam sut cekiyor.

Fatih Özkan
16.12.2012, 16:20
İstemiyorsan çek git!
Senin bu halini görüp gerilmek, küfretmek istemiyorum!
Ne zannediyorsun kendini ?

serdaracıl
16.12.2012, 16:27
10 kilo fazlası var

DeAgLeMaNyAq
16.12.2012, 16:38
Geçen seneki İBB maçının 90 dakikasını izlesin sonra bu maça baksın ben ne hale geldim desin. Ordu maçıjnı kurtarınca kameralar karşısında işte 2 hafta dinlendim kendime geldim falan diyordun. Kendine geldiğin falan yokmuş demek ki. Geçen seneki gibi takımın bir parçası olacaksan kal ama kahraman olma sevdasına bürüneceksen yol yakınken kendine başka takım bul...

ophius
16.12.2012, 16:44
hiç bir özelliği olmayan bir adamsın!
sol ayağını da kullanamyorsun zaten sağ ayaktan bahsetmiyorum bile
94. dakikada serbest vuruşun bardağı taşıran son damlaydı

balli_kuymak
16.12.2012, 16:56
hep kendi başına birşeyler yapmaya çalışıyorsun biraz takım oyunu oynamayı bilsen çok daha olacak.

dimsag
16.12.2012, 17:00
adam harbiden kendini superman sanıyor ya sen kimsin son dakika içerde herkes top bekliyor sen kalaye vuruyorsun bu takıma yedi puan kazandırdı diyen zihniyet olcan yüzünden kaç puan kaybettik bunuda açıklasanız bu kadar şans başka bir oyuncuya verilse olcandan daha kötü olacağını kim bilebilir

Emrah KabuL
16.12.2012, 17:02
Olcan'ı hoca kesti ve formunu 2'ye katladı.

Tebrikler.

eraytaskin61
16.12.2012, 17:05
biz ne topçular seyrettik olcan sen kimsin havalara giriyosun

zafer6161
16.12.2012, 17:53
olcan orta yapıp janko kafayla gol atsa şampiyon olacaktık dimi :)

ne değişecekti,haftayı belki kurtarırdık....
her şeyde bir hayır var,bu takımda adrian ve olcan dışında skoru değiştirecek futbolcu varmı.. ???

orta yapsa jankodan başka gol atacak oyuncu varmıydı ???
kaleye vurması bence mantıklı...spn dk uzatma orta yapıp adamdan döneceğine,riske girip kaleye vurmak daha mantıklıdır,gol olma şansı daha yüksek,ayrıca vuruşuda güzel yaptı,,,,

keşke bütün topçular,olcan adrian alanzinyo gibi oynasa....

Erbay
16.12.2012, 19:04
Adam bitik halde.

reisoğlu61
16.12.2012, 19:16
ordu maci öncesi oldugu gibi yine bir iki macligina kadro disinda kalmasi gerek galiba.

Vkgz
16.12.2012, 19:24
satsınlar geldiğinden beri top oynadığı yok . geldi 3 maç oynadı havalandı ve bitti. küçük takım topçusu

Fatih
16.12.2012, 20:04
Bu torpili nerden buldu acayip merak ediyorum.

Emrah Akcagöz
16.12.2012, 21:26
İlk fbde adını duymuştum. O gün bugündür halen daha ısınabilmiş değilim.

Sibel
16.12.2012, 21:41
Burak Yılmaz terk gibisin Olcan.

arda.61
16.12.2012, 21:59
olcanın böyle olabileceğini hiç düşünmemiştim . yazık

Hatice Aslan
16.12.2012, 23:40
Olcan kötüydün paşam iyi oynadığında savunduğum gibi kötü oynadığında da bunu yazarım.. Objektif olabilirim..

Ama şunu yazmadan da geçemeyeceğim, bu takımdan giden hiçbir futbolcuya artık küfretmiyor ve kızmıyorum.. Bu millet hiçkimseyi beğenmez, 30 küsür gol atan Burak Yılmaz bile beğenilmedi çoğu zaman küfür yedi. Futbolcular haklı, profesyoneller diye küfür yemek zorunda değiller.. Hadi bir kez destek görseler veya hep destek görseler nankörler diyeceğim. Ama bu taraftar hiçbir zaman futbolcusuna sahip çıkıp destek olmuyor direk sövüp sayıp kovuyor. Futbolcuda bir insandır ve bunları çekmek zorunda değil, destek görmek ister ve desteği nerde görüyorsa o formayı giymek ister. Haklısınız evlatlar sonuna kadar haklısınız. Bizler hiç kimseyi haketmiyoruz gidenleride haketmemiştik..

Bud Spencer
16.12.2012, 23:47
yahu kötü oynasin veya iyi oynasin neredeyse umrumda bile degil
AMA
mücadelesini sonuna kadar vermesi lazim
adam kovalayip pres yapmasi gerekiyor

bu ise sahada geziniyor

antepte bile savasiyordu bize ilk geldigindede hirsliydi su anki halini anlayamiyorum.

Bud Spencer
16.12.2012, 23:48
biz serkana kiziyoruz ama serkan asla mücadelesini birakmaz. yetersizdir evet ama elinden gelen en iyisini yapar. olcan bu konuda biraz daha cekseydi serkan abisine ama o anca serkanin göbegini örnek alabildi

Hatice Aslan
16.12.2012, 23:54
Olcan'ın hala eski sakatlığından etkilendiğini düşünüyorum hatta eminim bile diyebilirim. Sağlık ekiplerine hiç güvenim yok, bu adam Fırtınaydı Spor programlarındaki anketlerde ligin en iyi sol açığı olarak seçiliyordu taraflı tarafsız herkes oy veriyordu.. Ama bir sakatlandı toparlanamadı.. Bizim takımda sakatlanan iflah olmuyor daha!

DeAgLeMaNyAq
16.12.2012, 23:56
Olcan'ın hala eski sakatlığından etkilendiğini düşünüyorum hatta eminim bile diyebilirim. Sağlık ekiplerine hiç güvenim yok, bu adam Fırtınaydı Spor programlarındaki anketlerde ligin en iyi sol açığı olarak seçiliyordu taraflı tarafsız herkes oy veriyordu.. Ama bir sakatlandı toparlanamadı.. Bizim takımda sakatlanan iflah olmuyor daha!

Millet Olcay'ın performansına değil hal ve hareketlerine taktı. Yoksa her oyuncu eleştiriliyor kötü oynamak tek kabahati değil...

Yaşar
16.12.2012, 23:59
Formamızla oynadığı ilk resmi maçı geçen sezonki İ.B.B maçıydı ve o maçta da stadda kendisini izlemiştim.
Bugünkü hali ile o günkü hali arasında o kadar çok fark vardı ki; gözlerime inanamadım.

Hatice Aslan
17.12.2012, 00:00
Millet Olcay'ın performansına değil hal ve hareketlerine taktı. Yoksa her oyuncu eleştiriliyor kötü oynamak tek kabahati değil...

Abi agresif bir oyuncu oyun içerisinde bence normal.. Volkan'da böyle biri napalım nedelim öldürelim mi? Burak'ta bunu yapıyordu mesela..

DeAgLeMaNyAq
17.12.2012, 00:05
Abi agresif bir oyuncu oyun içerisinde bence normal.. Volkan'da böyle biri napalım nedelim öldürelim mi? Burak'ta bunu yapıyordu mesela..

E Burak 33 gol atmasına karşılık deli gibi eleştirilmiyor muydu? O yüzden Olcan'ın kızmaya hakkı yok...

AYYILDIZ
17.12.2012, 00:13
Alper transferinde takas olarak kullanilmali.

Şentürk
17.12.2012, 01:04
İstediğin kadar frikikten falan gol at olmuyor olmuyor olmuyor, tipik anadolu takımı futbolcusu, bir kolumuz kırık oynuyoruz.

endlessdeath
17.12.2012, 02:20
kimseye bu takımı değişmem de sende herkes gibi kardeşim hemen şakşakçılar gelir sen oyununa bak olcan sen çoook şey öğrenecen bu takımdan

Hqmi
17.12.2012, 02:24
Bitik ama piyasası var, devre arasında hemen elden çıkarmak lazım. Transfer yapamıyorsan 1461'den de Yusuf'u al al işte kârdasın.

TSKara61
17.12.2012, 05:48
Biraz abartiyoruz sanki. İBB macini izleyemdim ama Kasimpasa macinda gayet iyidi. Alanzinho'ylan beraber sahada fark yaratabilecek gibi duran tek oyuncuydu. Ama millet kafayi takmis sanirim.

özçelik61
17.12.2012, 09:16
30.11.2012 tarihli yorumum.......bir topçunun her yönüyle kalitesini psv veya barcaya attığı gol sayısı belirlemez, vasat bir takıma attığı 3. ve 4. goller de belirlemez..malesef kent olarak veya karadeniz yöresi olarak en büyük eksiğimiz bu noktada yattaranın 3 hareketine aşık olup maç içinde 60 dakika gezinmesine göz yumabiliyoruz. Olcan bir güzel frikik golü ile 3 haftayı yatarak geçirebiliyor...

son söz : sadece şişirilmiş bidonsun olcan okadar

Semra
17.12.2012, 11:56
Olcan'ın formamızı ilk giydiği maç İBB maçına denk gelmişti, o zaman öyle umutlanmıştım ki!
Ya şimdi...
İnşallah kendini hesaba çekip ne yapıyorum ben diyordur...

Vkgz
17.12.2012, 14:18
aynen fırsat varken elden ıkarılmalı ve zaman kaybedilmemeli bu adama şans verip

Ilelioglu
17.12.2012, 14:50
Gol atiyormus, adam haftalardir top oynamiyor, belki Ordu maci haric ortalikta yok.

Daha öncede yazdim, ben olsam tipki Adrian ile Volkan'a yaptigimi onada yapardim.

..

oksoholu
18.12.2012, 11:25
bu kadar top ezilir mi hiç mi kendini seyretmiyorsun biraz basit oyna takıma uy herşeyi sen yapamazsın her kaleyi görünce şut atamazsın burası babanın çiftliği değil oynamayacaksan çek git

61_Hasan_69
18.12.2012, 12:32
Çok vurdumduymaz

Uğur Ö.
20.12.2012, 22:29
Bir futbolcu bukadar mı rezil olur.Sanki el bombası atıyorlar, top ula top.İğrenç bir futbolcu tez zamanda çıkarmamız lazım.

Emrah KabuL
20.12.2012, 22:34
Hoca Olcan'ı kesti ve performansı tavan yaptı.

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 22:35
Sahanın en kötü isimlerinden biri olmasına rağmen 90 dakika sahada kaldı. Üstüne GS maçında da kötü olmasına rağmen 11'de başlayacak...

Bud Spencer
20.12.2012, 23:01
yavas yavas ümidimi kesmeye basladim

arifberkay
20.12.2012, 23:02
Sende hoca gibi sıktın artık...

yorumsuz6117
20.12.2012, 23:03
Adrian'da ki zeka bu arkadaşta olsa çok iş yapar.

Ogün'
20.12.2012, 23:08
Geçen sene ki Olcan nerde?Bu sezon ki Olcan nerde?Takım içindeki sistemsizlik herkesi etkiliyor.Yoksa Olcanın geçen sene ki performansı ortada.

Vkgz
20.12.2012, 23:12
Olcan git.. Bari kendin git...

Semra
20.12.2012, 23:13
Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum...
Maalesef oynamak niyetinde değil!

burrows
20.12.2012, 23:15
biraz pas vermeyi dusunse takim olarak belki daha fazla pozisyona girecegiz-gol atacagiz..
en son burak vardi boyle kendine oynayan..adam cincona gitti degisti takim icin oynamaya basladi..
olcan'da ayni..kendini takimin ustunde goruyor..olcani suclamak yersiz..kac hafta oldu hoca bu konuda
bu adami uyarmiyorsa yapacak birsey yok/..

Ilelioglu
20.12.2012, 23:21
Su adami kadro disi birakin, birkac hafta dinlensin.

Takim eksik oynuyor bunun yüzünden. Sahada yürüyor resmen, takima katisi sifir.

..

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 23:40
olcan geniş alan futbolcusu....

dar alandada geniş alanda yaptığını yapmaya çalışıyor olmuyor o zaman işte....geniş alanda serbest dar alanda basit oynasa kendi bile şaşırıcak kendi gelişimine

Samet Yildirim
21.12.2012, 00:04
Olcanin istek ve arzusunu begendim sahsen. Hareketliydi begendim.,

ziyaretci
21.12.2012, 01:55
biraz pas vermeyi dusunse takim olarak belki daha fazla pozisyona girecegiz-gol atacagiz..
en son burak vardi boyle kendine oynayan..adam cincona gitti degisti takim icin oynamaya basladi..
olcan'da ayni..kendini takimin ustunde goruyor..olcani suclamak yersiz..kac hafta oldu hoca bu konuda
bu adami uyarmiyorsa yapacak birsey yok/..

Bugun kirmizi gormesi icin adeta yalvardim. Gs macinda ruhsuz egoist
Kendine oynayan her topu ezen olcansiz bir mac izlemek izin. Bence S.gunes artik fanatige bagladi ve maci kaybetme korkusu heyecanindan sahada engel
Topculari goremiyor. Sadece kimin gol atip asist yaptigina bakiyor

yorumsuz6117
21.12.2012, 02:03
olcan geniş alan futbolcusu....

dar alandada geniş alanda yaptığını yapmaya çalışıyor olmuyor o zaman işte....geniş alanda serbest dar alanda basit oynasa kendi bile şaşırıcak kendi gelişimine

Aynen ama o oyun zekasına sahip değil.

Kıvanç Çuvalcı
21.12.2012, 12:53
Olcan bu degil ama asiri verimsiz ve ne yaptigini bilmez bir futbol oynuyor iyi niyetinden suphem yok ama yetmiyor ilk yari itibariyle benim kendisine verecegim puanim 10 uzerinden en fazla 4,5 falan olurdu sanirim.

Hüseyin Başoğlu
21.12.2012, 13:03
Bugun kirmizi gormesi icin adeta yalvardim. Gs macinda ruhsuz egoist
Kendine oynayan her topu ezen olcansiz bir mac izlemek izin. Bence S.gunes artik fanatige bagladi ve maci kaybetme korkusu heyecanindan sahada engel
Topculari goremiyor. Sadece kimin gol atip asist yaptigina bakiyor

aksine gs maçında bize lazım olan adam olcan....

bariz geriye çekilicez (zokora-aykut başlarsak hiç şaşırmam) defans arkasına depar atabilicek süratli geniş alanda oynayabilcek oyuncularımızdan olcan....düşünün fener maçını anlarsınız ne demek istediğimi...

Erbay
21.12.2012, 13:07
Olcan %20 kapasitelerde falan ölçmedim ama geçen seneki hali nerdee şimdiki hali nerdeee

oflubektas
21.12.2012, 13:40
Olcan Antep'te en verimli oynadığı zaman bile gollerinin çoğunu yedekten girdiği maçlarda attı. Ayrıca sakatlığından sonra kaybolma gibi enteresan bir huyu var, kendini çok sakınıyor. Bilinçli pas vererek, basit oynayıp patlayıcı gücünü saklasa daha faydalı olacak. Bu maç 11'e alınmasını da yadırgadım. Limiti belli bir oyuncu, saklamasını ve kullanılacak zamanı iyi belirlemek lazım.

Hadi Şenol Hoca bunları hesap edemiyor veya alternatifi olmadığı için oynatmak zorunda kalıyor, kendisi de mi görmüyor acaba ?

İskender YILMAZ
21.12.2012, 13:47
Olcan %20 kapasitelerde falan ölçmedim ama geçen seneki hali nerdee şimdiki hali nerdeee

Olumlu kullanılamıyor. Şenol Güneş oyuncu psikolojisi, performans devamlılığı konusunda sınıfta kalıyor uzun zamandır.

Olcan kötü oynuyor, kendisi de farkında ve bunu tersine çevirmek için çabalıyor, hırslı. Dün sarı kart yediği pozisyonu tekrar izleyen herkes bunu görebilir. Fakat bu takıma zarar veriyor, çırpındıkça daha çok batıyor sanki. Ama Şenol Hoca ısrarla 11 oynatmaya devam ediyor. Geçen seneki Olcan'ın en son izlerini Ordu maçında görmüştük. O maçta oyuna sonradan girmişti ve gerçekten yıldız bir futbolcu gibi oynadı. Neden bir hoca bunu göz önünde bulundurmaz? Ben Emre Güral olsam formayı hak edenin aldığına dair inancımı kaybederim, Olcan bu performansıyla her maç 11 oynuyor ise.

Neyse bu ve benzeri durumları söylemekten dilimde tüy bitti. Ne de olsa bizim laflarımız 5 para etmiyor. :)

Samet Yildirim
21.12.2012, 15:46
Olcanin babasi kanser mis durumu da kötüye gidiyormus.

Twitter de okudum. Zaten birseyler oldugu biliyorduk ama ne oldugunu bilmiyorduk.

Vkgz
21.12.2012, 19:02
anteptede boyleydi 4 maçta bir oynar. yok geleceğin yıldızı yok bilmem ne. anteple uefaya gitti ezildi geldi. bu adamda iş yok çapı yeterli değil malesef

Yavuz Hasan
23.12.2012, 21:18
yorgun gibiydi takım komple yorgun gibiydi

Erbay
23.12.2012, 21:20
O göbek nedir öyle. Futbolcuya benzer halin yok.

dimsag
23.12.2012, 21:21
futbol zekası sıfır bundan şüphem yok, adrian ofsaytta yanında alanzinho var topu yinede adriana veriyor bu adam takımın kamburu

DeAgLeMaNyAq
23.12.2012, 21:25
İnşallah devre arasını iyi değerlendirir yoksa bu haliyle her maçta 11'de olmayı hak etmiyor...

Vkgz
23.12.2012, 21:30
top oyna sustur bizi ama nerde

Bilal Karadeniz
23.12.2012, 21:31
Volkan'a kızıyoruz ve haksızlık ediyoruz o oynamıyorsa seninde oynamaya hakkın yok

balli_kuymak
23.12.2012, 21:32
bildiğin g.t göbek yapmışsın olcan.

Emre ÖZTÜRK
23.12.2012, 22:01
Daha iyi olmalısın Olcan

Oruç
24.12.2012, 00:36
Göbek konusunda Serkan'la iddaya girmiş herhalde.

:)

h@msi61
24.12.2012, 01:46
gsye karsi hucumda bekledigimiz oyunu oynayamasa da geriye inanilmaz yardim etti, Eboue'yi etkisiz kildi. Oldukca faydaliydi bana kalirsa...

FC-ST-PAULI-61
24.12.2012, 01:52
Bugün cok calisti ve Eboueyi gecip Adriana verdigi pas süperdi.Ama daha iyi olmali gercek
Olcan bu degil

sifuni
24.12.2012, 05:20
Hocaya caktirmadan göndermeli :D

tsukru61
24.12.2012, 06:41
Bu haliyle en fazla 45 dakika oynar.

Hqmi
24.12.2012, 17:01
Devre arasında gönderilmesi gerekenlerin başında geliyor bence.

Samet Yildirim
24.12.2012, 18:37
Babasi kansere yakalanmis, durumu da iyiye gitmiyormus.

Fazla yorum yapmak bana göre yanlis olur. Ama istek ve arzuyu begendim cok calisti.

Yavuz Hasan
25.12.2012, 00:29
bu zamana kadar hep sol açıkda adam yok sol bekde o yüzden yetersiz görünüyor diyorduk

şimdi olcan geri dönmekten ileri çıkamıyor

Yasin Altuntas
25.12.2012, 18:29
bu zamana kadar hep sol açıkda adam yok sol bekde o yüzden yetersiz görünüyor diyorduk

şimdi olcan geri dönmekten ileri çıkamıyor

Tüm sezon boyunca sadece 2 macta geri geldi. Geri kalan tüm maclarda afedersin takimi *ikine bile takmadi

Tuğrul
25.12.2012, 20:28
O göbek nedir öyle. Futbolcuya benzer halin yok.

Ağzımdan aldın.

Olcan ise nurtopu gibi bir çocuk olmuş.

Top yanında geçip gidiyor. Yetişemiyor.

Yazık vallaha. Sonra da niye şampiyon olamaıyoruz diye yakınıyoruz.

chopper61
25.12.2012, 20:53
Galatasaray maçında özellikle izledim ve dikkatimi çeken bizimkiler top rakipteyken acaip maç izliyorlar bir çayları eksik.özellikle de olcan.

Yavuz Hasan
26.12.2012, 13:33
Tüm sezon boyunca sadece 2 macta geri geldi. Geri kalan tüm maclarda afedersin takimi *ikine bile takmadi
gs maçı için konuştum

objek
26.12.2012, 20:51
Arkadaslar zaten bizim en buyuk sorunumuz fizik gucleri zayif omuz omuza mucadalelerde ayakta kalamayan colman alanzinho olcan volkan adrian soner vs gibi oyuncularin coklugu olcan tipindeki bu oyuncularimiz oyunun iki yonunude oynayabilirler ama en fazla 30 veya 45 dakikada biterler bir kayseri macini hatirlayin golu yedikten sonra yarim saat tam saha pres muthis bir baski arkasindan kacan goller ve..ikinci devrede biten piller! oyuncu alinirken oyuncunun teknik ve fizik kapasitesi birbilerine yakin olmasi lazim bizde ise fizik iyiyse teknik kotu teknik iyiyse fizik kotu bu sartlarda bu kadar olur kisacasi olcan defansa yardim etmis olsaydi ileride yaptigi bazi iyi isleride yapmakta zorlanirdi

Yasin Altuntas
27.12.2012, 03:52
gs maçı için konuştum

Iyi yaptin ama bugüne kadar diye cümle kurdugun icin sadece bir mactan örnek göstermen bana biraz sacma geldi ;)

Burçin Aydoğdu
27.12.2012, 10:24
Bu arkadaşın soyadıyla kelime oyunu yapmak yasaklansın artık. Zaten sempatisini de yitirmek üzere. Yazıktır.

Hüseyin Başoğlu
06.01.2013, 10:35
bıyıklar lensmi olcan...

ophius
06.01.2013, 11:16
bu adamdan bu kadar büyük beklenti olması hata zaten...yetenekleri ortada...yapabilecekleri ortada...bu performansın daha da üstüne çıkacak kalitede oyuncu değil...kesinlikle ilk 11 de yeri yok
arkasındaki adam yani emerson zaten dünyadan bir haber...bi de önünde olcan paşa oynayınca sol taraf otobana dönüyor

Vkgz
06.01.2013, 12:12
hala postalamadılarmı bu arkadaşı

Samet Yildirim
06.01.2013, 20:24
Babasinin hastaligini umarim ilk devredeki gibi saha icinde sikinti yaratmaz. Iyi oyuncu tartismaya gerek yok.

Sibel
06.01.2013, 20:51
Nesi var babasının Samet?

Turan Bebek
06.01.2013, 20:55
bu adamdan bu kadar büyük beklenti olması hata zaten...yetenekleri ortada...yapabilecekleri ortada...bu performansın daha da üstüne çıkacak kalitede oyuncu değil...kesinlikle ilk 11 de yeri yok
arkasındaki adam yani emerson zaten dünyadan bir haber...bi de önünde olcan paşa oynayınca sol taraf otobana dönüyor

Olcan için bunu yazanın takımı barcelona herhalde

Samet Yildirim
06.01.2013, 21:11
Nesi var babasının Samet?

Sezon basi kansere yakalanmisti durumukötüye gidiyordu simdi ne oldu bilmiyorum...

Benim bildigim bu eger yanlis bilmiyorsam.

TSKara61
06.01.2013, 21:24
Maalesef takimin en iyi oyuncusu

Gökhan Uzun
07.01.2013, 04:42
Bıyıklara badem yağı enseye de tütün kolonyası al sana şaban eniştem :D

Travelair
07.01.2013, 04:57
Babasının hastalığı varsa performansını etkilemesi olasıdır. Tolga'ya yapıldığı gibi anlayış gösterilip destek verilmesi lazım

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
07.01.2013, 09:32
Babasının hastalığı varsa performansını etkilemesi olasıdır. Tolga'ya yapıldığı gibi anlayış gösterilip destek verilmesi lazım

Anlayış beklemek mi???
Bizim camiamızda "Hitler'den insaf beklemek" gibi bir şey...

Olcan adın sistem oturduğu zaman "gitmesin" diye dualar edilecek bir yetenek.
Böyle isimleri kulübe küstürmek yerine renklere bağlamak olmalı taraftar olarak görevimiz.

Bir Gökdeniz, Fatih Tekke, bir Szymek gibi kucaklansaydı bugüne dek eminim çok daha başarılı olur; çok daha fazla aidiyet hissederdi...

Sibel
08.01.2013, 23:28
Sezon basi kansere yakalanmisti durumukötüye gidiyordu simdi ne oldu bilmiyorum...

Benim bildigim bu eger yanlis bilmiyorsam.

Çok üzüldüm... İnşallah Allah şifa verir.
Performansını etkilemesi olası.
Bazen gereksiz kızmış, eleştirmişiz.
Buna daha çok üzüldüm.

Vkgz
09.01.2013, 12:45
Allah'ım hiç bir işe yaramayan şu adamdan kurtulalım yarabbi. amin.

MDanışmaz
10.01.2013, 00:58
Bugünkü iyi performansı hocanın saçma değişikliğiyle baltalandı..

DeAgLeMaNyAq
10.01.2013, 01:15
Bugünkü iyi performansı hocanın saçma değişikliğiyle baltalandı..

Cumartesi günü önemli bir kupa maçımız olduğunu unutuyorsunuz sanırım...

endlessdeath
10.01.2013, 01:47
olcan iyi bir oyuncu ancak takım bütün değilken çok zor görünür iyi olduğu

Yasin Altuntas
10.01.2013, 02:40
Cumartesi günü önemli bir kupa maçımız olduğunu unutuyorsunuz sanırım...

Bizim Taraftar Profilinin elestiri üzerine kurulu oldugunu unutuyorsunuz sanirim...

gabriel omar
10.01.2013, 03:32
Bugün gerçekten beğendim.Uzun zaman sonra ,gerçek Olcan performansına yakın oynadı.Yakın diyorum,çünkü Olcan bugünkü oyunun bir kaç katı daha iyi oynayacak potansiyele sahip.Neyse,yavaş yavaş yaklaşıyor geçen sene İbb maçındaki Olcana.

Hatice Aslan
10.01.2013, 16:57
Şu sistem bir otursa her oyuncu iyi performans gösterecek ama ama ama..

evrents
10.01.2013, 18:56
Dün çok iyi top oynadı tuttur cup ilk maçında böyle iyi değildi.İnşallah dünkü performansını devam ettirir.

Enes
12.01.2013, 22:38
Sıkıntın nedir bilmiyorum ama 15-20 dk bir kaç pozisyonda gösterdin kendini, iki penaltı yaptırdın.

Hüseyin Başoğlu
12.01.2013, 22:39
kesinlikle iyi futbolcu ...

ilk yarı ilk 20 dk çok hareketli idi sonra bi düştü oyundan....

2.yarı ağırlığını koydu oyuna 2 penaltı kazandırdı çıkardığı ataklarda cabası...

ligin en iyi sol açığı bence...

Sibel
12.01.2013, 22:42
İkinci yarı daha etkili oldu. Penaltı kazandırdı.
Yeter diyelim bu kadar.

DeAgLeMaNyAq
12.01.2013, 22:58
İlk yarı sahada kayboldu ikinci yarı penaltıların kazanılmasını sağlaadı onun haricinde de iyi vuruş pozisyonları yakaladı ama onları da cömertçe harcadı...

Öznur61
12.01.2013, 23:22
ilk yarıda bencede fazla etkili olmadı ama ikinci yarının basında 3 tehlike oluşturabilecek pozisyon ve ardından 2 tane penaltı kazandırması gerçekten süperdi :)

Harun-61
12.01.2013, 23:25
ilk yari vasat bile degil
ikinci yari cok cok iyi...

Samet Yildirim
12.01.2013, 23:41
Ilk yari göremedik pek ama 2.yari cok iyidi...

canibus
12.01.2013, 23:44
Olcan ve Halil topu gördükleri her yerde kaleye vurmaya calisiyorlar anlamadim neden her yerden kaleye sut deniyorlar. Sut cekilecek pozisyon var cekilmeyecek pozisyon var. Özellikle Olcan cok yapiyor bunu Halil ceza sahasindan vuruyo ama top daglara taslara gidiyor orasi ayri. :)

Semra
13.01.2013, 01:12
Bjk maçının ilk yarısında oynamıştı, fırtına gibiydi...
Bugünkü maçta çok şey beklediğim isimdi, ilk yarıda yok gibiydi ama 2. yarıda ne yapması gerektiğini hatırladı!
Emeğine sağlık.

artvints
13.01.2013, 01:25
olcan da bariz bi iyileşme var, ligin ilk yarısında saçma sapan işler yapıyodu gereksiz çalımlar kötü paslar, şimdi daha basit oynuyo, çabukluğu da artmış ilk yarıya göre.

Bera B.
13.01.2013, 01:42
Ben takımın en yararlısı diye düşünüyorum Olcan için Edriyınla beraber.

Enes Ünal Kaya
13.01.2013, 01:49
kanatdan şut çekicek ve gol olucak.. çok çok zor bir ihtimal.. bence içeriye daha çok orta açmalı.. saçma şutlar deniyor.. bir pozisyonda içeri çevirse emre boş emre atamasa bile rakip kendi kalesine atardı..

Ilelioglu
13.01.2013, 02:06
Fena degildi, en azindan istek vardi. Böyle olmali hep, üstüne koymali, tabi bugün baya genis alan buldu.

..

ziyaretci
13.01.2013, 07:49
Antalya da hani emrah var ya gelecek vaadeden. Ne vaadi simdi emrah i 10 olcana tercih ederim. 10 kisiylen adrianla 9 kisi kaldik. Her mac EKSİK mucadele ediyoruZ

Ertan 51
13.01.2013, 08:00
Dün takımın en iyilerinden birisiydi,helal olsun sana Olcan,hırsına,azmine,kazanma isteğine hayranım,hep böyle devam et.Dün akşam sahada sonucu değiştireceğim sinyali veren 2 adam vardı birisi Adrian diğeri Olcan,tebrikler her ikisine de.Tabi Emre ve Vittek de sonradan sürpriz yaptılar ama maçın kahramanları Adrian ve Olcan'dı bana göre.

kalkanbalığı
13.01.2013, 10:20
Sanki 2. yarı oyuna girdi... :D

Uğur Ö.
13.01.2013, 11:21
Şu saçma şut denemerinden bir vazgeçse güzel olacak.İkinci yarı Emreya pas vereceğine yada en kötü aşırtacağına , kaleciyi delmeye çalışarak pozisyonu heba etti.

Kıvanç Çuvalcı
13.01.2013, 11:24
Ilk yari begenmedim,ikinci yari iyiydi.

Yasin Altuntas
13.01.2013, 19:22
Böyle oyna canimi ye.

Kaan Çetin
14.01.2013, 13:41
Adrian'la birlikte gol/pozisyon/tehlike yaratabilecek en önemli silahımız.

Hatice Aslan
15.01.2013, 19:01
Olcan Adın'ın kötü bir futbolcu olmadığı ortada. Geldiği ilk zaman Trtspor anketinde ligin en iyi sol açığı seçilmiş bir futbolcu. Futbolcularda insan herkesin hayatı laylaylom geçmiyor ki.. Bir sakatlandı performansı düştü sonra ailesinde hastalık vs vs derken psikolojisi bozuldu.. Giderek düzelecektir ve yine fırtına denilecektir.

ozzy!
15.01.2013, 22:10
Bilmiyorum farkettiniz mi bu adam saçlarını kestikten sonra başka bir oyuncu gibi oynuyor sanki, saçları uzatsın eski Olcan'ı istiyoruz. :D

Veysel
15.01.2013, 22:26
3-4 maçtır bayılıyorum sana devam..

Hürgün Aygün
15.01.2013, 22:29
Çok istikrarsız bu sezon.Çok kötüydü bugün.Ligde Karabükspor maçıyla iyi bir başlangıç yapar inşallah.

Mehmet Fatih Silik
15.01.2013, 23:16
Bugün hem $anssiz hemde beceriksizdi...Karabük macinda gol atman dilegiyle...

Samet Yildirim
16.01.2013, 00:08
2 kupa maci...Bjk hazirlik maci...

Iyi oynuyor...Toparliyor...

Samet Demir
16.01.2013, 00:47
topu biraz taşıdıktan sonra takım arkadaşlarından birine aktarıp koşusuna devam etse daha faydalı olacak sanki. o herkesi kendi geçip maradona golü atmaya çalışıyor zaman zaman.

Hüseyin Başoğlu
16.01.2013, 01:07
bu maç çok iyiydi bana göre defansa gelişi sürekli hareketli oluşu bencillik yapmayışı vs.vs.vs adamımsın olcan...

Gurpas
16.01.2013, 08:28
Olcan senden beklenenleri yapsan çok mutlu olacağım mesela 100% lük pozisyonları atmak veya arkadaşlarına hazırlamak gibi

zafer6161
16.01.2013, 11:00
takımın beyni oldu adeta....

Erbay
16.01.2013, 11:01
Hala eski performansından çok uzak.

wolf_43_61
16.01.2013, 11:15
takımın beyni oldu adeta....
nasıl mac izliyorsunuz anlam veremedim,nasıl takımın beyni oluyr?
sol tac cizgisinin kenarlarında beklemekten başka yaptığı bir şey yok
topu alıp çalı atmasını beceremeden kaptırması işin tuzu biberi
heleki kaptırdığı topu kazanmak adına bir hamle yapmaması tamamen komedi
takım arkadaşları topu kapacak,beyefendi sol tac cizgisinde bekleyip topun kendisine gelmesini bekleyecek ooooooo
bununda bir tarafları kalktı nasıl olsa yerim garanti diyerek elini taşın altına koymuyor?
birde takımın beyni diyorsunuz güldürmekten başka bir söz etmiyorsunuz
72 yaşındaki babamla akşamki maçı seyrederken
dan-dun topu vuruyorlar demesi ,futboldan anlamayan babamın gözünden kaçmıyorda sizlerin gözünden nasıl oluyorda kaçıyor?
yarı barcelonavari şekilde paslaşmalarımız akşam beni epyce güldürdü,4.pastan sonra ne araya kacanımız var nede ileri hamle yapanımız?

Osman Yavuz
16.01.2013, 11:30
Sol çizgiden ziyade sağ çizgide daha etkili oynuyor. Ben beğendim hareketliydi baya.

bangkook_61
16.01.2013, 11:37
Olcan bu takımın beyniyse takım beyinsiz demekki. Ben Halil ile birlikte bir oyuncudan bu kadar gıcık kapmadım.

Sibel
16.01.2013, 11:38
Dünkü maçta bu sezona göre iyi iş çıkardı.
Ben beğendim. Ama haliyle ilk yılki performansını bekliyoruz.
İnşallah daha iyi olur.

aurora
16.01.2013, 11:40
Son üç maçtır muhteşem. Takımın en iştahlı en çok zorlayan en çok koşan futbolcularından. Kötü dendiği zamanlarda bile zorlayan çabalayan güzel bir oyunu vardı.

Yasin Altuntas
17.01.2013, 00:47
Muhtesem falan degil bence gayet iyi oynuyor, lakin defansa gelip yardim etmesi benim icin 5 oyuncuyu calimlamasindan cok daha önemli.

Hüseyin Başoğlu
17.01.2013, 10:39
Muhtesem falan degil bence gayet iyi oynuyor, lakin defansa gelip yardim etmesi benim icin 5 oyuncuyu calimlamasindan cok daha önemli.

hocam bende onu çok dikkat ediyordum özellikle ibb maçında stada gittiğimde hep olcana bakıyordum geliyormu die ama çoğu pozisyonda gelmemesi takım kararı...o hazırlık maçlarında duran toplarda vs.lerde olcan ileride kal die bağrıştıklarını duydum ki mantıklı takımdaki sprinter oyunculardan olduğu için....

Yasin Altuntas
17.01.2013, 16:10
hocam bende onu çok dikkat ediyordum özellikle ibb maçında stada gittiğimde hep olcana bakıyordum geliyormu die ama çoğu pozisyonda gelmemesi takım kararı...o hazırlık maçlarında duran toplarda vs.lerde olcan ileride kal die bağrıştıklarını duydum ki mantıklı takımdaki sprinter oyunculardan olduğu için....

Renkdasim modern futbolda kanat oyncusunun defans yapmama gibi bir lüksü yok, olmamali. Bu dünyada yeri geliyor Ronaldo bile defans yapiyor. Her ne kadar sprinter olursa olsun rakibin sag beki, Olcan'in adamidir ve buna uymasi lazim. Zaten son maclarda bunu yaptigi icin benim gözümde performansi artti. Yoksa ofansta Olcan'in ölüsü bile bir korner, bir serbest vurusundan falan etkili olur.

Öznur61
17.01.2013, 16:50
azimli ve başarılı diyodum ama biraz düşününce ve bugün ki performansından sonra yetersiz!

Tuğrul
17.01.2013, 18:53
Yetersiz.

TS gibi büyük takımın ideal oyuncusu olamaz, olmamalı.

Yedek başlamalı.

Arda Yavuz
17.01.2013, 19:21
Sene sonunda takımda kalacak banko isimlerden.Bu yetersiz kadroda en çok sivrilen,en verimli oyunculardan bir tanesi

TSemih61
17.01.2013, 23:55
Geçen sene takımın en çok beğendiğim ismiydi fakat bu sene eski performansından çok uzak. Bir türlü eski formunu geri kazanamıyor. Burada sorun Olcan'da mı yoksa takım ve teknik heyette mi bilemiyorum.

Vkgz
20.01.2013, 16:42
ilk yarıda herzamanki gibi rezaletti. bıktık artık

ibrahim
20.01.2013, 17:44
En yakin zamanda kulüple iliskileri kesilsin. Kafasinda Trabzonspor yok. Sahibi Senol Günes gibi sadece kendi egolari var. Yetti artik arkadas!!!!!!!!!!

Erbay
20.01.2013, 17:49
Bitmiş.

sifuni
20.01.2013, 17:51
Muhtarin oglu galiba ne yaparsa yapsin oynuyor.Üniversiteyi 10 senede bitiren eleman gibi kredisi bitmiyor !!!!

sem61
20.01.2013, 18:02
ulan hangi lig maçında olumlu yanların olumsuzlarla eşit oldu be adam . bu kadar özgüven ısrarla kötü oynamana rağmen 2 hafta yanında oturtmayan hoca sayesinde oluştu belli ki. toparla kendini artık . büyük takıma kapak attın bitti mi ? azıcık geliştir kendini antep'ten geldiğinden beri üzerine ne koydun ...

DeAgLeMaNyAq
20.01.2013, 18:03
Çaba var ama fayda sıfır. Düzeleceği falan da yok. Antep'te 600 bin euroya oynarken burada aldığı ücret iki katına çıktı ama performansı gitgide geriliyor...

burrows
20.01.2013, 18:06
olcan bitmissin biraderim..hocaya kendin biri sure dinlenmek istedigini soyle..bu isin sonu kufur kiyamete kadar gider ben sana soyleyim..

endlessdeath
20.01.2013, 18:09
olcan vuruş gücün düşük bari aklını kullan kalecinin tersine vursan sola çeke çeke giderken gol olabilir belki ama çok güçüz vuruyorsun

nchls
20.01.2013, 18:14
yusuf erdoğan > (olcan+yasin)*3

sifuni
20.01.2013, 18:14
Yeteneksiz ve beyinsiz futbolcularla zor is

İskender YILMAZ
20.01.2013, 18:22
Sen bırak topu mopu git bokunla oyna.

Yıllardır topla muhatapsınız, hayatınız futbol, insan biraz topa saygıyı, futbola saygıyı öğrenir arkadaş ya biraz oyun zekası olur. Yazık günah yemin ediyorum yazık günah ya.

dimsag
20.01.2013, 18:33
futbol zekası yok diyenlere sonuna kadar katılıyorum,bencil olması ise ayrı bir konu, bugün en çok faul yapılan oyuncu idi sayesinde çok sayıda duran top kullandık başka bir faydası olmadı, hoca haala ısrar ediyor eminim etmeyede devam edecek boyle oluncada yedek bekleyen adamlardan üstün bir performans beklemekde hayal oluyor nasılsa haketmeyenin sırtında forma

nchls
20.01.2013, 18:35
yazıyorum yazıyorum doymuyorum. Full zarar valla başka bişey değil. oyunun içine sçmakta üstüne yok

Vkgz
20.01.2013, 18:41
bence halil ıslıklanacağına bu ıslıklanmalı. bu rezil resmen

Tuğrul
20.01.2013, 19:20
bence halil ıslıklanacağına bu ıslıklanmalı. bu rezil resmen

Tribün liderine iletmek lazım.

Kanat adamı: oyuncu eksiltmeli, top tutmalı, dripling yapmalı.

Artık dilimde tüy bitti.

ilhan
20.01.2013, 19:22
Bıyıkları bırakmış saha içinde kendi futbolcularımıza efeleniyor. Ne iş? Reis misin? Lider misin? Takımı mı sırtlıyorsun? Arkadaş sizleri izlemek zorunda olduğum için kendime kızıyorum. Sizin hiçbir kabahatiniz yok. Aferin, devam edin.

Oruç
20.01.2013, 19:24
Serkan'la göbek yarışına girmiş Olcan.

Benim göbeğim yok ama sporcu adamın var. Olacak iş mi Allah aşkına ?

Dökülüyor resmen.

ibrahim
20.01.2013, 19:31
O cizgiden cikardiktan sonra pas atmayip bir iki adim gidip vurmayi denediya? Iste o an nasil bir karakterinin oldugunu gösterdi. buraktan farki yok bunun, takim umrunda degil, sadece kendini düsünüyor. Ruhsuz degil arsiz...

Ömer SEVİNÇ
20.01.2013, 20:02
Tipik fenerli.

grigandalf1967
20.01.2013, 21:28
bunu isteyen yok mudur acaba.kiralık miralık

Vkgz
20.01.2013, 21:37
https://twitter.com/Olcanadin

ophius
20.01.2013, 22:07
volkan şenden daha bencil birisi
sol ayaklı...onu da çok iyi kullandığı söylenemez ama sağ ayağı sıfır
top sürerken bile sağ ayağını kullanamıyor.
bu kadar kazma bir insanın trabzonsporda görmek beni çok üzüyor ve sinirlendiriyor
nolur git olcan ! nolur git!

Ugur Kurucelik
20.01.2013, 22:23
3.6 mil. € geldi üç bilemedin dört maç katkı sağladı sonrası koca bir sıfır. Şu an en golcü oyuncumuz ama her maç olur olmaz yerlerden şut atıyor. Ligin en çok şut atan adamı belki ama sadece dört golü var ( ikisi duran toptan). Kasimpaşaya satabilsek keşke.

Ergin Varlibas
20.01.2013, 23:10
Sifir futbol zekasi sifir

balli_kuymak
20.01.2013, 23:17
Pas vermesi gereken birkaç pozisyonda bencillik etti.Ben Olcan'ın bu olduğuna inanmıyorum bir sıkıntı var ama ne ?

must61
21.01.2013, 00:23
Pas Olcan pas.

hasancebi81
21.01.2013, 00:43
Pas vermesi gereken birkaç pozisyonda bencillik etti.Ben Olcan'ın bu olduğuna inanmıyorum bir sıkıntı var ama ne ?

Sıkıntısı hoca, ne olacak. Geldiğinde Antepi sırtlayan adaçmdı. Başlığın ilk sayfalarını okuyun nasıl bir adam olduğunu görürsünüz. Ama tıpkı takım gibi şenol hocanın tüm futbolcuları gün geçtikçe formunu kaybediyor. Adam rüzgar gîbiydi şimdi kıçını kaldıramıyor. Ozaman bencilde diildi. Futbolu unutuyor futbolcular Şenol hocanın elinde. Kimse Selçuk ve Burak demesin şimdi, şenol hoca adam etti bunları filan .

Yaşar
21.01.2013, 02:10
Topu ayağına aldığında en çok heyecanlandığım adamlardan birisi durumunda iken; umursamaz, vurdumduymaz ve egoist bir adam haline geldi, takıma zarar vermeye ve sabote etmeye başladı.
Bu futbolcular bu hale nasıl geldiler?

Erbay
21.01.2013, 02:24
Yok yani anlamıyorum triplere bak, sanki 30 yıl takımı sırtında taşımış da şimdi eleği duvara asıyor. Hayret bir şey arkadaş. Fırtına gibi adam, 40 yaşındaki Giggs gibi oyun stilini süratten tekniğe çevirmeye çalışıyor. Ortaya şu vaziyet çıkıyor işte. Yahu sen neydin ne oldun Olcan.

Enes Ünal Kaya
21.01.2013, 02:31
Olcan Alıyoor Olcan ÇOOOOOKK Süratliiiiiii , Olcan Kaptırdı :)

" ve arkadan gelen adama kaptırır" : ) ne surat ama.

cakalkerem
21.01.2013, 09:23
biri bu çocuğa aldığı her topu kaleye vurmaması gerektiğini anlatmalı....

burrows
21.01.2013, 09:36
topu ayagina aldiginda uc bes kisinin arasina dalmasi yok mu..rakiplerin icinden gecmeye calisiyor,fiziken mumkun olmayan islerle ugrasiyor..
suc olcan'da mi yoksa sene basindan beri bu adami hic uyarmayan hocadami?

Alper Beyazay
21.01.2013, 10:09
Olcan bu maçta taç çizgisi yakınlarından veya orta sahadan şut çekmeyerek beni şaşırttığını söyleyebilirim. :alkış:

wolf_43_61
21.01.2013, 11:19
brawo,bir futbolcu bu kadar lakayt ve bir bu kadarda ruhsuz anca bu kadar oynayabilirdi,kendini cok geliştirdiği malumunuz
sanki küccük bir takımda oynuyor havasında
neeleştiren var nede tepki veren
brawo aynen devammmmmmmmmmmmmmmmm

sametaydin
21.01.2013, 11:22
Olcancım sen o kenarda kafana göre takıl, gez oralarda ara sıra şut çek belki biri kaleyi bulur. Görevin bu senin. Bence olcana maçtan önce böyle söylendi.

erenslash
21.01.2013, 15:49
olcan iyi adam dün gene savaştı sıkıntı tek adamla maç alamassın.tüm sıkıntı bireysel yetenekleri olan futbolcuları rahatlatıcak genel takım olarak oyuncularımızın kumaşı iyi değil.olcanı daha kaliteli bir kadroda oynatsak uçar bu adam

Ömer Faruk61
21.01.2013, 19:26
Derhal gönderilsin arkadaş...Ruhsuzluk nereye kadar???

Bayundur Han
21.01.2013, 21:14
Olcancım sen o kenarda kafana göre takıl, gez oralarda ara sıra şut çek belki biri kaleyi bulur. Görevin bu senin. Bence olcana maçtan önce böyle söylendi.

Olcan asiri bos kosup kendini yoruyor. Olmayacak yerlerde adam gecmeye calisiyor. Gecen seneki kasetlerini falan izlemesi gerek.

Sefa
23.01.2013, 16:36
Şuan Lig TV'de Antep - Fener eski maçları var neredeyse her maça damgasını vurmuş Olcan..

O Olcan ile şu anki Olcan arasındaki tek fark güç.. Takım gibi Olcan da güçsüz..

Tuğrul
24.01.2013, 17:41
Şuan Lig TV'de Antep - Fener eski maçları var neredeyse her maça damgasını vurmuş Olcan..

O Olcan ile şu anki Olcan arasındaki tek fark güç.. Takım gibi Olcan da güçsüz..

Olcan önce göbeğini ve kalçasında fazla yağları eritsin sonra futbolcuyum desin.

fenerle oynanan maçta Olcan kaleciyi geçtikten sonra gökhan gönül 5 metre geriden gelip topu ayağında alması hantallığını gösteriyor.

Top saklıyabilir mi, hayır.

Adam geçer mi, hayır

2'ye bir yapabilir mi, hayır

Bonservisini eline verip, gönderilmeli.

ophius
24.01.2013, 19:06
Olcan önce göbeğini ve kalçasında fazla yağları eritsin sonra futbolcuyum desin.

fenerle oynanan maçta Olcan kaleciyi geçtikten sonra gökhan gönül 5 metre geriden gelip topu ayağında alması hantallığını gösteriyor.

Top saklıyabilir mi, hayır.

Adam geçer mi, hayır

2'ye bir yapabilir mi, hayır

Bonservisini eline verip, gönderilmeli.

ben bi kere sağ ayağını kullansın razıyım herşeye...o kadar düz bir adam ki

Onur Kaya
24.01.2013, 19:55
Olcan Antep'teyken neydin bu sene ne oldun be aslanim. Antep'te harikalar yaratiyordun ama yetenegi koreldi resmen.

Gurpas
24.01.2013, 23:13
itici bir tip olmuş iyice

Sibel
24.01.2013, 23:16
Kim der ki eski Olcan bu...
Hayret bir şey. Rakiplerine yetişemiyor bile.

Hüseyin Başoğlu
24.01.2013, 23:30
antepteki olcan serbest olcandı ....

trabzonsporda antepteki gibi oynayamaz burda takım oyununa uymak zorunda asortik çalımlar bilmem neler felan çok beklemeyin....

bence bugün işini iyi yaptı ama çok ofsayttaydı az sağına soluna bak aslanım :)

Oruç
24.01.2013, 23:31
Futbolcu adamın göbeği olmaz, olamaz. Sen bir, Serkan iki.

Bera B.
25.01.2013, 00:28
Ben hala Adrian'la beraber en faydalı isim diyorum.

Bizim taraftarlar sever birine takmayı. Bunun bıyığı var, bunun sakalı uzun, o ne peşmerge gibi, bu koşuyor gol atamıyor, diğeri gol atıyor ama koşmuyor uzar da gider. Bizim takımda birinin çok sevilmesi için ya yabancı olamsı lazım ya da yeteneksiz ama Trabzonlu olması.

Hüseyin Başoğlu
25.01.2013, 01:12

Bizim taraftarlar sever birine takmayı. Bunun bıyığı var, bunun sakalı uzun, o ne peşmerge gibi, bu koşuyor gol atamıyor, diğeri gol atıyor ama koşmuyor uzar da gider. Bizim takımda birinin çok sevilmesi için ya yabancı olamsı lazım ya da yeteneksiz ama Trabzonlu olması.

katılıyorum bencede....özellikle topsuz alanda çok faydalı koşular yapıyor colmanda havasında oldumu dikine attığı toplarla olcanı daha tehlikeli bir oyuncu yapabiliyor...

en basitinden bugun çok az dikkatli yada şanslı olsa diyelim ofsayta düşmese 3-4 net gol pozisyonuna giricekti....

İbrahim CİHAN
25.01.2013, 02:38
ben olcan'ı beğeniyorum. formsuz evet ama formsuz olmasına rağmen skora katkı olarak en faydalı oyuncularımızdan. siz düşünün bir de form yakalasa ne olur

Öznur61
25.01.2013, 07:59
dün adriana açtığı orat süperdi.Ama beni şaşırtmadı çünkü ondan bu performansı bekliyodum..

Samet Türkmen
25.01.2013, 11:14
Bence herzamanki Olcan bu. Gaziantepspor'da 2-3 frikikten başka ne yaptı ? Medya çok güzel şişirdi ve bizde yedik. Ayrıca Volkan'dan kesinlikle daha bencil.

İkisini birleştirip Volkan Adın yapıp satmalı.

Yiğit Gayretli
25.01.2013, 12:41
Futbolcular hakkında yorum yaparken kurduğumuz cümlelere dikkat edelim lütfen.

Hqmi
25.01.2013, 17:29
Volkan ile beraber birilerine kitlemek hala geç değil.

Tuğrul
25.01.2013, 18:00

Adamla alacak, verecek davamız yok. Görüşlerimizi, tespitlerimi söylüyoruz

Sözkonusu olan ne TS'un başarısı. Ben de diyorum ki Olcan bizi hedefe taşıyamaz.

Ön tarafta oynayan bir adam üretkenlik adına ortaya birşeyler koymalı.

Seneye de sol taraf bu adama bırakılır ve kaliteli oyuncu alınmazsa bu sistemde başarılı olmamız mümkün değil.

Fatih
25.01.2013, 18:56
Olcan Antep'teyken takım oyuncusuydu bizde şahsi bir adama dönüştü.

Mucahid Erdogan
25.01.2013, 19:36
Olcan Antep'teyken takım oyuncusuydu bizde şahsi bir adama dönüştü.

bizim takimda bisi var kötü iyi, iyi kötü oluyor :)

Hüseyin Başoğlu
25.01.2013, 20:01
Ön tarafta oynayan bir adam üretkenlik adına ortaya birşeyler koymalı.

çok güzel ve haklı bir söz bu....peki üretkenlikten kastın nedir ?

olcan bodoslama girer içeri faul alır frikikten gol atar...
olcan kanattan defans arkasına sarkar gelicek topla çok güzel isabetli orta açabilir...
ters kanada geçtimi iyi şutlar çıkartabilir...
adam eksiltebilir....
takımı çok hızlı kontraya çıkartabilir...

onda üretkenlik adına tek eksiklik fazla verkaça girmemesi...ama bu onun üretkenlikten uzak bir futbolcu oldugunu göstermez aksine olcan çok üretken bir futbolcudur bana göre...

Vkgz
27.01.2013, 12:23
bundan gene kurtulamadık ya yazık bize.

ibrahim
27.01.2013, 14:51
26. dakikada sag tarafinda Zekiye oynayip, tehlikeli orta yapma sansimiz oldugu pozisyonda birden Zekiye bakip arkasini dönerek calima gitmesinin nedenini cooook merak ediyorum...

Bir insan bunu neden yapar????

AYYILDIZ
27.01.2013, 14:52
Adamda kafa yok.

DeAgLeMaNyAq
27.01.2013, 15:58
Hep ben yapacağım ben olacağım dediği için bir adım ileriye gidemiyor. Arkadaşlarının emeğine de saygısı kalmamış...

TSemih61
27.01.2013, 16:01
Bitmiş. Kendisini geçen seneki haline ne getirir bilemem ama o hale gelene kadar yedeğe çekilmesi lazım.

Vkgz
27.01.2013, 16:04
baydı artık kiralık göndersinler

ophius
27.01.2013, 16:05
olcan seni seviyoruz
sen de bırakma bizi lütfen
hiç top kaybetmiyorsun ne kadar güzel hem

Sibel
27.01.2013, 16:20
Öyle uçtun ki rakibine ''ortanı yap'' dedin geçtin ordan. Sonrası malum!
Gol!

sarman61
27.01.2013, 16:27
Keşke sende gitsen

Onur
27.01.2013, 17:05
Takım 10 kişi. "Yıldız" futbolcularımızın çıkıp sazı eline alması lazım.
Olcan Bey'imiz sol açıkta taç çizgisinin hemen 1, 1,5 metre kadar önünde top bekliyor. Hemde kimden "Solbek" Alanzinho'dan.
Hocayı gönderen 6-7 futbolcudan birisin. Bunu unutmam Olcan efendi...

Ali İhsan
27.01.2013, 17:11
Maç 3-0

Son üç duraklama dakikası kalmış, Olcan ceza sahası çizgisine yakın bir yerden faul alıyor.

Kalkıyor ve ilk iş ortasahaya dönüp eliyle göğsünü işaret ederek, ben, ben diyor.

Takım rezil olmuş, adam orada atacağı bir golü düşünüyor...

İşte bu sebeplerden bu haldeyiz...

Tuğrul
27.01.2013, 17:29
1.golde Olcan beyzadelerinin ihmalini unutmamak gerekir.

Elazığ sağ bek oyuncusunu kaçırıp, kovalamaması yaptığı orta ile Sinan Kaloğlu'nun golü izah bırakmıyor.

Emerson her seferinde karşısında 2 kişi buluyor.

Gönderilmeli.

worldmaster
27.01.2013, 17:56
No 17'den tek farkın o çalışıyordu sen yan gelip yatıyor olmalısın ki abdominal bölgede yağlanma var.

Geri kalan yanlarınız tamamen aynı. Saf Bencillik!

gabriel omar
27.01.2013, 18:18
26. dakikada sag tarafinda Zekiye oynayip, tehlikeli orta yapma sansimiz oldugu pozisyonda birden Zekiye bakip arkasini dönerek calima gitmesinin nedenini cooook merak ediyorum...

Bir insan bunu neden yapar????

Takımda disiplin olmazsa,birileri kendilerini böyle ağa,paşa zannedip canının istediğini yapar da ondan.

Zeki orda o kadar içten sinirlendi ki ,tıpkı senin benim gibi.Ve sinirlenmekte de haklıydı,Olcan ancak top kendisine geri dönecekse pas veriyor aksi halde kaptırana kadar oynayıp duruyor topla.

Yasin Altuntas
27.01.2013, 18:47
Aslında o çalımı yediğin an çıkman lazımdı...

Tayfun
31.01.2013, 13:11
Tolunay Hoca'nın gelişi bence en çok da Olcan'a yarayacaktır.
Gaziantepte 2010-2011 sezonunda bu ikili yine beraberdi ve Tolunay Hoca Olcan'ı kanata hapsetmeyip serbest oynatıyordu nitekim o sezon olcan 14 gol 4 asist istatistiğini yakalamıştı.
Olcan için büyük şans bence Tolunay Hoca'nın gelişi.

titanic
31.01.2013, 16:45
Tolunay Hocanın gelişi en çok Olcana yarayacaksa olcanın adamlığına şüphe düşer.Akılla mantıkla izah edilemeyecek hataları bilinçli yaptığına inanmak istemiyorum.Eğer gdürüst bir oyuncuysa rezil futboluna devam eder ve bizden ayrılır

Çağatay_
31.01.2013, 16:46
Tolunay Hocanın gelişi en çok Olcana yarayacaksa olcanın adamlığına şüphe düşer.Akılla mantıkla izah edilemeyecek hataları bilinçli yaptığına inanmak istemiyorum.Eğer gdürüst bir oyuncuysa rezil futboluna devam eder ve bizden ayrılır

Ben elinden geleni yaptığını düşünüyorum, özellikle 3-4 maçtır oldukça istekliydi. Böyle söylemek yanlış değil mi?

titanic
31.01.2013, 16:50
Ben elinden geleni yaptığını düşünüyorum, özellikle 3-4 maçtır oldukça istekliydi. Böyle söylemek yanlış değil mi?

BU daha da kötü değil mi? Konuşulanlarla birebir uyan bir takvim Olcanın performansındaki artış. Yaklaşık olarak 1 ay öncesinden hocanın değişeceği biliniyormuş basında yazılanlara göre,neredeydi bu adam 17 hafta

sifuni
31.01.2013, 17:07
Bugün itibari ile futbolunda düzelme olursa yaziklar olsun yok ayni sacmaliga devam ederse sezon sonu satilsin.

Vkgz
31.01.2013, 20:57
değil tolunay mourinho gelse bundan birşey olmaz . adam halısahada sanki insanda biraz arzu olur.

Dawsofield
31.01.2013, 22:12
bu sezon inanılmaz bir düşüş.......

geçelim, bu adam bitmiş. inşallah bir an önce göndeririz

Öznur61
31.01.2013, 22:25
önüne gelen topa şut çekiyor, pres desen hiç yok ,arada bir orta açıyor o kadar.Ben bizim takıma ilk gelen olcanı istiyorum.

özçelik61
01.02.2013, 08:49
tüm kadro-kafile bir yana bu adama sinir oluyorum, bukadar embesil biri olamaz ya cidden olamaz bir insan bu kadar savruk, beynini kullanmadan top oynayan biri olabiliyor mu? ...olabiliyor

Ertan 51
01.02.2013, 08:53
Bunca yetenek anca bu kadar kötü kullanılabilir,
kafan mı iyi,tınlamıyormusun,yoksa gerçekten tırtmısın,
sahada ne yapmaya çalıştığını çözemedim.