PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olcan Adın

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

Samet Türkmen
04.06.2014, 15:09
Tarihimiz bedava satılan futbolcularla dolu. 3-4 senelik anlaşmaya imza atmıyorsa hemen satılmalı.

AhmetG.
04.06.2014, 15:22
Şu saatten sonra bu adamı 10 milyon euro verseler bile ıstanbul kulüplerine göndermek, kulübün geleceğiyle oynamaktır. Yol geçen hanı değil burası isteyen gidecek diye birşey yok.

Jackal Wile
04.06.2014, 15:44
A2 ye yollamayıp ta satan hain dir

Sefaenes
04.06.2014, 16:29
Olcan adin önümüzdeki sezon kardesinle ayni takimda oynamali satmak mi asla Istanbul cöplerini almakdansa kardesinle beraber a2 de oynasin. Biz elimizdeki cöpleri vermeye calisiyoruz kimse almiyor neden biz istanbulun cöplerine takas edecez bunu anlatsin biri bana

dash61
04.06.2014, 16:33
Aklımdakiler şöyle bu adam kalacaksa takımda tutulmalı
Olmadı Avrupaya satmaya çalışılmalı satmak değil de işte el mahkum
Bu da olmadı Türkiye'de kalacam diyorsa fiyat belirlenmeli 6-7-8 neyse veren olursa tamam
Bide galata değil de daha güçsüz olan bjk ye satılmalı
Hala mı konuşuyor menajer "Biz gereken fedakarlığı yaptık oynamak da istemiyorsan huzursuzluk çıkarıyorsan A2 takımda idmanlara çıkabilirsin 1 sene sonra bonservisin senindir." denmeli
Futbolcu bilecek haddini klübün istemediği şartlarda giderse ne anladık bu işten

Hatice Aslan
04.06.2014, 16:44
Şenol Güneş: Bizim yürümeyi ögrettiklerimiz Adamlar, bizi koşarak geçmeye çalışıyor.

Vkgz
04.06.2014, 16:52
bu adam tam bir küçük takım oyuncusu.... defansa katkı yapma sürekli kendin için oyna kendini göster... yusuf varken gerek yok zaten. sağa çift yönlü bir adam daha iyi olur.

Furkan Özdem
04.06.2014, 18:00
Ya en az 6 milyon getirsin ya da A2'ye yollansın. 1 sene oynatıp beleşe şampiyonluk rakibine yollanma ya da ucuza bırakılma akılsızlığı yapılmasın...

amour_61
04.06.2014, 18:41
Eskiden herkes Trabzonspor'da oynamayı , kalıcı olmayı hayal ediyorken gelinen noktaya bakın.

Jetaime
04.06.2014, 21:42
Haberlerde yazılanlar doğruysa yani başkana gitmek istiyorum demişse başkan ona düşünmek için süre vereceğine ya yol vermesi gerekir yada bir sene kızağa çekip paf takımla kendini geliştirme hakkı vermeliydi. Keşke bunu yapacak başkan olsaydı.
Ali Turanı hatırlayan var mı ? Futbolunun en verimli dönemindeydi gsye gitmek için bi sene bekledi boşta sonra ne oldu ? Yalan oldu.. Aynısı pekala olcanada yapılabilir illa gitmek istiyorsa.

Uğur Gündüz
04.06.2014, 21:46
Onur ile sözleşme yenilenirken Olcan da hemen hemen aynı şartlarda uzatım talep etti, kabul edilmedi, teklif bile yapılmayarak küstürüldü, suratı astırıldı ve gitme kararı alması sağlandı. Para yok, sermaye lazım! Her Anadolu kulübü gibi en değerli mal piyasaya sürüldü. Afkurmalar senaryo, kalacak diye ödleri kopuyor.
GS istenilen parayı asla vermez.

Hatice Aslan
04.06.2014, 22:14
http://i.hizliresim.com/7mpLGP.png (http://hizliresim.com/7mpLGP)

Arkadaşımın paylaşımı altındaki yorumlar.. Acı gerçekler..
Sen ve senin gibileri adam ediyoruz iki kuruşa bizi istanbula satıyorsunuz.. Biz mi çok değer verip şımartıyoruz yoksa?
Sadece sende de değil hata.. Çoluk çocuk bile bu kulüple dalga geçiyorsa hatanın en büyüğü yönetimde..
Emeği geçen herkesin Allah cezasını versin!

Öznur61
05.06.2014, 01:33
Trabzonspor Klübüyle karakteri çok ters bence.
Sonrada bulunmaz hint kumaşı kıvamı tabi.

Sercan Keleş
05.06.2014, 01:39
Şu adam çıkıp neden ben mutluyum demez. Ulan Prosedür gereği söyle. Bu adamı dövmemiz lazım.

bangkook_61
05.06.2014, 01:53
Ne Olcan'mış be. Millet satmayalım büyüklüğümüz zedelenir derdinde. Ulan Olcan ne kadar büyük de bizim büyüklüğümüz zedeleniyor. Gitmek isteyen adamı satacaksın. Kulüpler parayla dönüyor havayla değil. Lafa gelince herkes şampiyonluk istiyor ama gs fb senede 300 milyon lira para kazanıyor. Bizim kazancımız 100 lira olunca bayram ediyoruz. Sözleşme uzatmıyorsa paf takıma gönderirsin 1 sene orada idmana çıkar. Değerini buluyorsa satarsın. Bu işler atom fiziği değil. Avrupa'da büyük takımlar böyle yönetiliyor. Sümsük davranıp bu sene oynatıp seneye bedava gitmesine göz yummayalım yeter. Cristiano Ronaldo'yu sattı diye Manchester küçük kulüp mü oldu ?

Umarım çok para veren çıkar da kakalarız adamı. Gelen parayla alınacak çok daha iyi adamlar var. Top kaybetme makinesi.

Gökhan Uzun
05.06.2014, 02:40
Burak da sen de delikanlı gibi çıkıp açıklama yapmadınız. umarım kalbinde kötülük sinsilik yoktur, varsa umarım futbol hayatın biter

Ufuk
05.06.2014, 02:47
Ne Olcan'mış be. Millet satmayalım büyüklüğümüz zedelenir derdinde. Ulan Olcan ne kadar büyük de bizim büyüklüğümüz zedeleniyor. Gitmek isteyen adamı satacaksın. Kulüpler parayla dönüyor havayla değil. Lafa gelince herkes şampiyonluk istiyor ama gs fb senede 300 milyon lira para kazanıyor. Bizim kazancımız 100 lira olunca bayram ediyoruz. Sözleşme uzatmıyorsa paf takıma gönderirsin 1 sene orada idmana çıkar. Değerini buluyorsa satarsın. Bu işler atom fiziği değil. Avrupa'da büyük takımlar böyle yönetiliyor. Sümsük davranıp bu sene oynatıp seneye bedava gitmesine göz yummayalım yeter. Cristiano Ronaldo'yu sattı diye Manchester küçük kulüp mü oldu ?

Umarım çok para veren çıkar da kakalarız adamı. Gelen parayla alınacak çok daha iyi adamlar var. Top kaybetme makinesi.

Verebileceğin daha alakasız bi örnek olamazdı herhalde.

Ahmet Ulusoy
05.06.2014, 08:58

Hayır ama Arsen Wegner'in kalmasını istediği birçok oyuncuyu elinden kaçırdığı için Arsenal küçük takım oluyor.

Burak
05.06.2014, 09:00

United ile kendini kıyaslıyorsan bu konuda forumdan çıkış butonuna bas bence.

bangkook_61
05.06.2014, 11:44
Dünyanın en büyük futbolcusu Manchester'dan ayrılmak istedi ve onlar sattı. Sizin mantığa göre Dortmund bu sene Lewandowskinin bedava gitmesine göz yumarak büyüklükte bir üst seviyeye çıktı. Çok haklısınız.

Bizimkisi Türkiye'nin en iyi 20 futbolcunu seçsen listeye giremez. Örneği büyük verince kafalarınız kafalarınız karıştı galiba. Arsene Wenger satmasa seneye bedava gideceklerdi o zaman Arsenal büyük takım mı olacaktı, yoksa bugünkü oldukları noktada bile olabilecekler miydi ? Ya bu iş bu kadar basit mi ? Bu taraftar profilini gördükçe gelecekten çok karamsarım. Hiçbir zaman profesyonelce yönetilemeyeceğiz galiba, ne geçmişte ne gelecekte. Alın Olcan'ı turşusunu kurun. Gol attıktan sonra muşmula suratına baka baka sevinirsiniz.

Ahmet Ulusoy
05.06.2014, 12:06
Dünyanın en büyük futbolcusu Manchester'dan ayrılmak istedi ve onlar sattı. Sizin mantığa göre Dortmund bu sene Lewandowskinin bedava gitmesine göz yumarak büyüklükte bir üst seviyeye çıktı. Çok haklısınız.

Bizimkisi Türkiye'nin en iyi 20 futbolcunu seçsen listeye giremez. Örneği büyük verince kafalarınız kafalarınız karıştı galiba. Arsene Wenger satmasa seneye bedava gideceklerdi o zaman Arsenal büyük takım mı olacaktı, yoksa bugünkü oldukları noktada bile olabilecekler miydi ? Ya bu iş bu kadar basit mi ? Bu taraftar profilini gördükçe gelecekten çok karamsarım. Hiçbir zaman profesyonelce yönetilemeyeceğiz galiba, ne geçmişte ne gelecekte. Alın Olcan'ı turşusunu kurun. Gol attıktan sonra muşmula suratına baka baka sevinirsiniz.

Olcan'ın bu takımda olmasını en az isteyen kişi benim. Ancak transfer oyuncu istedi diye değil takım istiyor diye satılmalı. Arsen Wenger Nasri ve Var Persie'nin gitmesini istemiyordu ancak ellerinden alındı. Ve ayrıca Dortmund Lewa'yı geçen sene satmadığı için bu sene onun sayesinde çok para kazandı. Ve evet küçük takım olmadığını gösterdi

Ahmet Ulusoy
05.06.2014, 12:09
Senin satmak istemediğin oyuncuları bir şekilde elinden alıyorlarsa bu işte bir hata var demektir.

Mert Oğuzlu61
05.06.2014, 12:16

2-3 milyon euroya en önemli oyuncumuzu rakibimize paketleyelim, bunu mu istiyorsun ? profesyonellikle ahmaklığı birbirine karıştırıyorsun, olcan ı rakiplere üç kuruş için bırakırsak, arkamızdan büyük takım demezler ahmak takım derler. olcan a ibretlik bir ceza vermezsek, bunun önünü alamayız ve bize gelecek her topçu bizi basamak olarak kullanır. adımız çıktı iyice pilot takıma, hoşunuza mı gidiyor bu durum ? 2 milyona olcan ı satalım, profesyonel olalım (!)

dortmund gibi oynatmaya gerek yok, 1 yıl paf takımda kalacaksın diyelim. olcan salya sümük yeni sözleşme için başkanın peşinde koşar. gideceksede en az 5 milyon euroluk teklif getirecek, başka çaresi yok.

Oğuz ZEYTİN
05.06.2014, 12:23
Senin satmak istemediğin oyuncuları bir şekilde elinden alıyorlarsa bu işte bir hata var demektir.

Gayet net değil mi: Satmak istemiyorsan satmazsın!

Eşkıya gibi alıyorlarsa altını çizdiğiniz hata satılmasına göz yumanda/olur diyende/izin verendedir; yani bizim tarafta.

Lafa gelince hiç kimse Trabzonspor'dan büyük der dururuz. Güzel... Sözleşmesi devam eden adam başka takımla mı görüşüyor? Senin kulübünün disiplini yok demek ki... Varsa uygula. Çağır acilen kendisini veya temsilcisini, burası Gaziantep, Gençlerbirliği, Mersin İdman Yurdu vs. değil de.

Sen dersen ki "benim ikinci takımıma gitsin" veya "top yuvarlak ama biz top değiliz" kusura bakmayın ağzınızdaki lokmayı, ayağınızdaki çorabı bile alırlar.

O yüzden bangkook_61 gibi düşünüyorum. Son 3-4 yılda futbolcuların kulübümüze duyduğu aidiyetsizlik hissini ben de onlara karşı duyuyorum. Ticari metadan farklı değiller gözümde. Tabirimi bağışlayın, her malın bir fiyatı ve alıcısı vardır.

Adı geçen malın (!) da fiyatını belirlersin, satarsın (((SATMAK İSTİYORSAN)))... Çok büyük mesele değil.

Bu olayla bağlantılı olarak şunu tartışabiliriz, ki anladığım kadarıyla ekseriyetle tepki gösterilen de bu: Neden kafasına oyuncumuz ben ayrılıyorum diyor?

Acaba profesyonel yönetim anlayışımız, kariyerli hocalarımız ve sahada başarılı takımımız olsa oyuncular yine böyle "hadi bana eyvallah" der mi?

* Üç kuruş için bırakma. Nasıl ki, sen bir oyuncuya talip olduğunda adamlar bir fiyat belirliyor ve bunu söke söke alıyor, sen de bir fiyat belirle olsun bitsin. Türkiye şartlarında Olcan için 4,5 - 5 Milyon Euro iyidir. O kadar da etmez bence ya... Varsa alıcısı hemen satılabilir. Yoksa altında imzası olan sözleşmesi gereği çıkıp topunu oynar, hocası uygun görürse.

Ahmet Ulusoy
05.06.2014, 12:41

Eşkıya gibi alıyorlarsa altını çizdiğiniz hata satılmasına göz yumanda/olur diyende/izin verendedir; yani bizim tarafta.

* Üç kuruş için bırakma. Nasıl ki, sen bir oyuncuya talip olduğunda adamlar bir fiyat belirliyor ve bunu söke söke alıyor, sen de bir fiyat belirle olsun bitsin. Türkiye şartlarında Olcan için 4,5 - 5 Milyon Euro iyidir. O kadar da etmez bence ya... Varsa alıcısı hemen satılabilir. Yoksa altında imzası olan sözleşmesi gereği çıkıp topunu oynar, hocası uygun görürse.

Genel itibari ile bende sizin söylediğiniz gibi düşünüyorum. Sadece eğer 5 Milyon € getiremiyorsa A2'de çürütmektense 1 yıl daha kullanma taraftarıyım. Dortmund'un Lewası gibi.. Ha şöyle de bir durum var Lewa'nın orada yaptıklarını Olcan bizde yapabilir mi? Tabi ki hayır..

Son söz : Satalım.. Bizim takımda 11 oynayabilecek bir adam değil.. Ama o gitmek istiyor diye değil.. Taraftar onu istemiyor diye.. İşimize gerçekten yaramıyor diye satalım. Piyasası varken bize para kazandırsın diye satalım.

Çağatay_
05.06.2014, 13:03

Katılıyorum. Trabzonspor'u itibarsızlaştırma operasyonu tüm hızıyla devam ediyor. Kaç gündür aynı şeyleri yazıyorum. Olcan medya tarafından Trabzonspor'a bulunmaz bir nimet gibi sunulmaya çalışılıyor. Olcan gibi futbolcular bu takımda 1-2 yılda bir gelir. Büyük olay değil yani bu oyuncunun satılması. Trabzonspor satmayız etmeyiz diyerek asıl sıkıntıyı yaratıyor. Buyrun alın diyeceksin 5 milyona... 5 milyonun yoksa Amrabat+3 veya Kerim Frei + 3 olabilir. Önemli olan doğru fiyata satmak.

United ile kendini kıyaslıyorsan bu konuda forumdan çıkış butonuna bas bence.

Belki United çapında ekonomik büyüklüğümüz yok ama onların da sattığı adam C.Ronaldo yani. Ona göre kıyas yapmak lazım. Dediği şey çok yanlış değil...

Lafa gelince hiç kimse Trabzonspor'dan büyük der dururuz. Güzel... Sözleşmesi devam eden adam başka takımla mı görüşüyor? Senin kulübünün disiplini yok demek ki... Varsa uygula. Çağır acilen kendisini veya temsilcisini, burası Gaziantep, Gençlerbirliği, Mersin İdman Yurdu vs. değil de.

Sen dersen ki "benim ikinci takımıma gitsin" veya "top yuvarlak ama biz top değiliz" kusura bakmayın ağzınızdaki lokmayı, ayağınızdaki çorabı bile alırlar.

O yüzden bangkook_61 gibi düşünüyorum. Son 3-4 yılda futbolcuların kulübümüze duyduğu aidiyetsizlik hissini ben de onlara karşı duyuyorum. Ticari metadan farklı değiller gözümde. Tabirimi bağışlayın, her malın bir fiyatı ve alıcısı vardır.

Adı geçen malın (!) da fiyatını belirlersin, satarsın (((SATMAK İSTİYORSAN)))... Çok büyük mesele değil.

Bu olayla bağlantılı olarak şunu tartışabiliriz, ki anladığım kadarıyla ekseriyetle tepki gösterilen de bu: Neden kafasına oyuncumuz ben ayrılıyorum diyor?

Acaba profesyonel yönetim anlayışımız, kariyerli hocalarımız ve sahada başarılı takımımız olsa oyuncular yine böyle "hadi bana eyvallah" der mi?

Trabzonspor taraftarı Olcan konusunda sınıfta kalmıştır bence. Kaç gündür bunları yazıyorum. Olcan bize medya tarafından bulunmaz br nimet gibi sunuldu. Bizim taraftar da Olcan'ı inanılmaz bir oyuncu gibi görüp "aman satılmasın" falan gibi olaylara girdi, yönetim de "kesinlikle satmayız" diyerek 2. hatayı yaptı.

Kerim Frei ile veya Amrabat ile falan takas edilse bayram ederim. Frei'in potansiyeli Olcan'dan çok daha fazla. Madem büyük takımsın büyük takım refleksi ile rakibin iyi oyuncusuna talip ol.

Ama böyle çaresiz gibi satmayız etmeyiz dersen elindeki adamı kaybettiğin gibi iyi para da alamazsın.

Çok vazgeçilmez olmayan bir adam önce bize öyleymiş gibi sunuldu, şimdi de Trabzonspor'un en vazgeçilmez oyuncuları bile İstanbul'da oynamak istiyor ve koşa koşa gidiyor havası yaratılıyor.

Taraftar da bu düzene hizmet etti. Peşinden yalvaracaklar neredeyse.

bangkook_61
05.06.2014, 14:17
2-3 milyona satılsın diyen kim ? Parayla satılacaksa 6-7 milyon euro. Takasa karşı değilim. Amrabat ve Chedjou'yu alıp hatta Chedjou'nun maaşının bir kısmını Galatasatay'a ödettirmek koşuluyla satarım.

Fiyat yüksekse almasınlar. Olcan paf takıma gider. 1 sene antrenmana çıkar. 30 yaşında 1 sene boyunca sahaya çıkmamış bir adam olarak kontrat arar. Olcan'ın gsye gitmesi beni hiç mutsuz etmez. Sembol bir oyuncu değil. En iyi oyuncum hiç değil. Sıradan bir oyuncuya sıradan davranırım. Değerini bulursa satarım. Trabzonspor'u basamak görmeleri beni hiç üzmez aksine sevindirir. Hedefi olan oyuncular bize gelsinler, iyi oynadıklarında sütünden faydalanırız. Kalmak istemediklerinde etinden faydalanırız. Para akışı sağlandıktan sonra satılmayacak oyuncu 1 yada 2 dir. Gerisinin yeri dolar.

atomantcum
05.06.2014, 14:30
2-3 milyona satılsın diyen kim ? Parayla satılacaksa 6-7 milyon euro. Takasa karşı değilim. Amrabat ve Chedjou'yu alıp hatta Chedjou'nun maaşının bir kısmını Galatasatay'a ödettirmek koşuluyla satarım.

Fiyat yüksekse almasınlar. Olcan paf takıma gider. 1 sene antrenmana çıkar. 30 yaşında 1 sene boyunca sahaya çıkmamış bir adam olarak kontrat arar. Olcan'ın gsye gitmesi beni hiç mutsuz etmez. Sembol bir oyuncu değil. En iyi oyuncum hiç değil. Sıradan bir oyuncuya sıradan davranırım. Değerini bulursa satarım. Trabzonspor'u basamak görmeleri beni hiç üzmez aksine sevindirir. Hedefi olan oyuncular bize gelsinler, iyi oynadıklarında sütünden faydalanırız. Kalmak istemediklerinde etinden faydalanırız. Para akışı sağlandıktan sonra satılmayacak oyuncu 1 yada 2 dir. Gerisinin yeri dolar.

+1

Murat'
05.06.2014, 15:05
İHO'nun açıklamalarından sonra kalmasının hiçbir anlamı yok, kulübün mali yapısı hiçbir şey vermeyecek bir oyuncuya 2-3 triyon vermeye hiç ama hiç uygun değil, 29 yaşındaki bir oyuncuya totalde 5 milyon euro gibi bir fiyat veriyorlarsa hemen satılsın. Amrabat + 3 milyon euro veya Yekta + 4 milyon euroya satılabilir.

since1967_
05.06.2014, 15:05
2-3 milyona satılsın diyen kim ? Parayla satılacaksa 6-7 milyon euro. Takasa karşı değilim. Amrabat ve chedjou'yu alıp hatta chedjou'nun maaşının bir kısmını galatasatay'a ödettirmek koşuluyla satarım.

imza

Sibel
05.06.2014, 15:48
Gına geldi bu konudan.
Kalmak istemeyen oyuncuyu asla takımda tutmam.
Bir bedeli varsa en yüksek miktarı ister satarım. Bu kadar uzatmanın gereği yok.
Sanki Messi'yi ya da özel bir oyuncuyu satıyoruz hayret bir şey. Parasını aldıktan sonra kime giderse gitsin.

Burak
05.06.2014, 16:08
Abisi kraldır, delikanlı adamdır.Çok severim :D

Vkgz
05.06.2014, 17:34
bu saatten sonra oynasada bir faydası olmaz... hedef halinde olur sürekli... gitmek istiyorsa yol verilsin ki öyle istiyor açıklamalarından anlaşılana göre.. gittiği takımlardada 5. hafta yedeğe düşer..

sessizkral_1
05.06.2014, 17:35
bence gönderilmemeli.gerekirse 1 sene paf takımda oynatılsın sonra bedava gitsin.

Sefa
05.06.2014, 21:26
İstanbul'un leşçileri 6 milyon vermez.. Sana da paf yolu gözükür inşallah..

cınar#7
05.06.2014, 21:28
bu saatten sonra oynasada bir faydası olmaz... hedef halinde olur sürekli... gitmek istiyorsa yol verilsin ki öyle istiyor açıklamalarından anlaşılana göre.. gittiği takımlardada 5. hafta yedeğe düşer..
Kesinlikle katılıyorum her kelimesine

Mustafa Çolak
06.06.2014, 00:22
Burak mevzu ile aynı ilerliyor gelişmeler. Gidecek.

TSemih61
06.06.2014, 00:26
Madem gitmek istiyor parasını getirip gitsin. Bu saatten sonra geri dönüş olmaz, Olcan belli ki kafasından silmiş takımı.

Burak
06.06.2014, 09:10
At imzayı bitir işi be.

http://www.aljazeera.com.tr/sites/default/files/styles/aljazeera_article_main_image/public/2014/05/29/olcanilk.jpg

Colakoglu
06.06.2014, 10:17
Burak ve Selcuk olaylarindan Klüp cok fena zarar gördü, bugün olcanin kalmak istememesi ilk firsatta Istanbula kacmak istemesi direk olarak bu olaylan baglantilidir. Prestijimiz Büyük kulüpten Basamak Klübe gerilede, "trabzona gel, parla ve Istanbul hayellerini gerceklestir" Bu olaya son vermek Olcana ve 3 serefsizlere Ibretlik bir eylemden gecer. Yoksa kimse Akillanmaz.
Suan inanin Olcani artik Trabzonspor formasi ile görmek istemiyorum birdaha, ama bu olaya Son vermenin yolu onu 1 sene boyunca süründürmektir.Isi futbolcunun keyfine birakmadan Otoriteye yeniden ele gecirmenin zamani geldi artik.

Uğur Ö.
06.06.2014, 10:19
Para herzaman bulunur itibar her zaman olmaz.Satmayın çürüsün görsün Trabzonspora ayıp edenlerin sonunu

reisoğlu61
06.06.2014, 10:24
bunun bi kardasi vardi bizim alt yapida mi neydi, satin Olcani kardasini yetistirin iste. biz zaten yetistirme yurdu oldukya.
bi kac sezon önce papazin cayirinda 0-0 lik sikebahce macinda kacirdigin golleri unutmadim OLCANNN

Veysel
06.06.2014, 10:47
Olcan Adın'ın amcası Faik Bey: "Yeğenimin gönlünde Beşiktaş yatıyor"

https://pbs.twimg.com/media/BpbhPcDCMAAEEgA.jpg:large

Kovun şu herifi artık

Öznur61
06.06.2014, 13:21
Olcanı sadece paraya satmamalıyız eğer verilecekse,
Para + oyuncu olarak olmalı.

Çağatay_
06.06.2014, 14:04
Kerim Frei + 2.

Haydi görüşürüz.

ahmet aydın
06.06.2014, 17:49
En kısa sürede gönderilmeli.

Bera B.
07.06.2014, 01:54

Sanki her maçın ortasında gelip burada tek kelime olumlu laf etmeden durmadan eleştiren sen değilsin. Hedefe konurmuş. Sanki hedefte değil de. Gelmiş burada cins cins şeyler diyorsun.

Samet Türkmen
07.06.2014, 02:08
Peki kalırsa gollerden sonra gülecek mi ?

freedomforever
07.06.2014, 08:56
Mutsuz olacaksa gollerden sonra somurtacaksa kalmasin. Gidecekse de bjk ya da gs'ye gonderilmesin.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eMR3
07.06.2014, 13:40
5 M euro gibi bir abes rakama en değerli yerli oyuncunu istanbul kluplerine satıyorsun...

Para ikinci plana atılıp, Selçuk ve Burak olaylarını bir gelenek haline gelmediğini ispatlamak için Olcan gönderilmemelidir...Gerekirse bir sene sonra bedava gideceği düşünülerekten...

Trabzonspor imajını iyice zedelediler...Böyle yönetim olamaz...

ESER
07.06.2014, 15:30
gitmek isteyene yol vereceksin.

gonulsuz kalip sahadaki o limon eksisi suratini cekmektense baska bir forma giyerken gorup sinirlenmeyi tercih ederim.

Tanju
07.06.2014, 15:58
Adam sene başından beri mutsuz, ama sezona bak en iyi oyuncumuz. Mutlu olanları da gördük, bırakın mutsuz olsun böyle oynasın.
Behzat Ç repliği gibi oldu. :)

Ufuk
07.06.2014, 21:36
Kerim Frei + 2.

Haydi görüşürüz.

Veli + 3.

Hüseyin Başoğlu
07.06.2014, 21:53
Veli + 3.

holosko + 4

Burak
07.06.2014, 21:59
Oğuzhan + 10

cyberentalpi
07.06.2014, 23:24
olcan bulunmaz bir nimet degil. ama bedavaya satılmasın. su parayı veren alsın denilebilir. 5 -6 milyon erodur anca

yekta+3
Veli +3
kerim + 3 olabilir yani hem olcan ayarında bir adam hemde ustune paraya istedigimklube gidebilir sikebahce dahil.

olcan bir takımın en yuksek degerinde olamaz. bizim takımda bunu hak eden yerli oyuncu Onur dan baskası olmaz su asamada.

cakalkerem
08.06.2014, 00:22
gidecek mi anket yapsak ya?

maskeli61
08.06.2014, 00:37
Yani bir taraftan ist. takımlarına verılmesın ama artık bızdede oynamasın a2de bır sene beklesın dıyorum. Bir taraftanda bjk nın 2 mılyon+ sıvok+holosko teklıfı ve dıger tarafta gs nın 2.5mılyon yekta+umut gerçekten kafa karıştırıcı bır denklem !!!

Ercan DEMİRCİ
08.06.2014, 04:53
Yani bir taraftan ist. takımlarına verılmesın ama artık bızdede oynamasın a2de bır sene beklesın dıyorum. Bir taraftanda bjk nın 2 mılyon+ sıvok+holosko teklıfı ve dıger tarafta gs nın 2.5mılyon yekta+umut gerçekten kafa karıştırıcı bır denklem !!!

Böyle bi teklif varsa Olcanın uçak bileti benden ... Gitmesinde hiçbir sakınca yok.

drose61
08.06.2014, 05:37

holosko ve umut - değerinde bence.
umut 1.75+ mac basi aliyor hem de.

sivok beğendiğim bir adam, sivok+3 ya da yekta +3 milyon en kötü ihtimalle kabul edilebilir.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sefaenes
08.06.2014, 14:15
ya ben anlamiyorum sanki elimizde yapanci fazlaliyi yokta sivakla holaoskoyu begenen var okadar iyis bjk nenden yolluyor eger biz Kayserispor yapamiyorsak kepenkleri kapatalim busurak bakmayin. Trabzonspor ismini degistirelim manajer bozuntusu oyuncu istedi istedi diye yollarsan cok sey kaybedersin hersey para degil etmisim verecekleri paraya. Istanbul takimlari bize hem 6 milyon vermez 3 anlasir onuda taksite baglar bizimkiler. Trabzonspor güclü takimsa Olcan a2 de oynanmali kardesini yollasinlar istanbula

Sibel
08.06.2014, 14:26
Sapara+4 :D

Emre GÜRDAL
08.06.2014, 14:53
Oglum bak git��

anth
08.06.2014, 17:46
+Colman= Oğuzhan

Sefa
08.06.2014, 19:13
Oğuzhan'ı vermez Beşiktaş.. Şu ofise gitme muhabbeti doğruysa direkt yollayacaksın A2'ye..

Hqmi
08.06.2014, 22:01
şeytan diyor sorucaksın oynayacak mısın gidicek mi he hayır mı gönder a2'ye günde 3 idman bi sezonda oynayacağı en büyük maç halı saha maçı olsun baksın bakalım seneye de 30 yaşında bu kadar piyasası olacak mı. artık oradan balıkesir'e mi gider antep'e mi bilemeyiz.

Sibel
08.06.2014, 22:04
Oğuzhan'ı vermez Beşiktaş.. Şu ofise gitme muhabbeti doğruysa direkt yollayacaksın A2'ye..

Ofis?

Muhteva
08.06.2014, 22:25
Ofis?

Bugün haber çıktı Beşiktaşlı bir yönetici'nin ofisine gidip görüşme yapmış güya..

Sibel
08.06.2014, 22:31
Bugün haber çıktı Beşiktaşlı bir yönetici'nin ofisine gidip görüşme yapmış güya..

Adamı zorla tutmaya çalışırsan istediğini yapar.

Lumcera
08.06.2014, 22:38

Zorla tutmuyoruz ki.Adamın sözleşmesi var.Kafasına göre hareket edemez.
İstediği anda gidemez hiç bir yere.

Bera B.
08.06.2014, 22:40
Adam instagramda fotoğraf paylaşıyor tatilden. Ofis mofis yalan.

Burak
08.06.2014, 22:44
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10440098_657514614326117_3358666717512042842_n.jpg

DeAgLeMaNyAq
08.06.2014, 23:03
Adam instagramda fotoğraf paylaşıyor tatilden. Ofis mofis yalan.

Ben de inanmadığımı transfer başlığında yazmıştım. Bunu yapsa Olcan da BJK'de alenen suç işlediği ortaya çıkar ve ceza alırlar. Ha telefonla yasak olsa da her türlü görüşüyorlardır...

Colakoglu
08.06.2014, 23:29
Su buraklan selcugu görmeye dayanamiyorum, fena kil oluyorum serefsizlere

Fatih Kuloğlu
08.06.2014, 23:38

Zorla tutmuyoruz 1 yıl daha bizim futbolcumuz olmak ZORUNDA !

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Burak TOSUN
08.06.2014, 23:42
Yönetim bir krizi daha yönetemedi.
Olcan belli ki gidecek, ufak bir kalma ihtimali daha olsa çıkar der ki takımımla sözleşme hakkında görüşme yapıcam.
Onu bile demiyor adam.
Ey yönetim
Madem tutamayacaksın.
Çık de ki değerini bulan herkes satılır. En azından isteyipte tutamadığımız aleni şekilde belli olmasın.

federer61
08.06.2014, 23:51
Gelen hiçbir yönetim kendine ders çıkarmadı Selçuk ve Egemen in gidişini.Devre arasında al karşına senin için bu şartları düşünüyoruz şampiyonluğa oynayacağımız kadroda seni de düşünüyoruz kabul ederse imzalar imzalamıyorsa kulübeye.Şimdi ne kadar kalacak dersen de boş.Adam kafaya koymuş gitmeyi.Maksimum kazançla elden çıkarmalıyız şu maddi çıkmazda.

cakalkerem
08.06.2014, 23:52
amma da büyütüldü ha.....gidecekse yolu açık olsun...milyon eurocuklar gelsin

Sibel
08.06.2014, 23:54
Zorla tutmuyoruz 1 yıl daha bizim futbolcumuz olmak ZORUNDA !

Adam gitmek istiyor. Kafası çoktan gitmiş. Bedelini kesip satacaksın. Senin yönetimin hangi futbolcuyu elinde tutabildi?
Gitmek istediğini kendisi de söylüyor. Yeni bir durummuş gibi adama saldırmaya gerek yok. Sanki bulunmaz hint kumaşı valla sinir oluyorum bu duruma. Herkes gibi o da gidecek.
Giderse gitsin çok iş.

Fatih Kuloğlu
09.06.2014, 00:07
Adam gitmek istiyor. Kafası çoktan gitmiş. Bedelini kesip satacaksın. Senin yönetimin hangi futbolcuyu elinde tutabildi?

Gitmek istediğini kendisi de söylüyor. Yeni bir durummuş gibi adama saldırmaya gerek yok. Sanki bulunmaz hint kumaşı valla sinir oluyorum bu duruma. Herkes gibi o da gidecek.

Giderse gitsin çok iş.

Tabiki giderse gitsin olcanın kara kaşına gözüne demiyoruz ki ben gerçekten olcanı bu sezonun 2. Yarısı hariç hiç beğenmiyorum ancak bu yükselip gitme geleneğine ya bu adamı paf takıma gönderip bi son verirler yada verecekleri klüpten öyle bir rakam yada takas yoluyla futbolcu alırlar ki kimse açıp ağzını bişey diyemez .

Okulda ğslilerin ağzından çektiklerimi ben bilirim .

Adamlara siz bizim direk rakibimizsiniz olcan öyle kolayca gönderilemez dediğimde sizmi bizim direk takibimizsiniz diye gülüyorlar artık . Trabzonda yaşayanlar biraz daha rahattır ama bu dışarda bizim çektiklerimiz çok fena.

Sibel
09.06.2014, 00:11
Bu durum yönetimlerin ve taraftarın suçudur.
Tıpkı yönetimler gibi bazı taraftar da Trabzonspor'u basamak olarak görüyor.

Hatice Aslan
09.06.2014, 00:19
Gol attığında bile yüzün gülmezken bakıyorumda bunların arasında gayet mutlusun..

http://i.hizliresim.com/QX598g.jpg (http://hizliresim.com/QX598g)

Öznur61
09.06.2014, 02:50
Fazla taktık artık yüzünün gülüp gülemesi durumunda.
Mutlu değil işte bizimle yönetimimizle...
Gitmek istediğini her haliyle belli ediyor işte..
Denildiği gibi "basamak" hesabı.

Sefa
09.06.2014, 17:04
Olcan olayı basamak işine döndü ama biz vasamağı aşağı doğru yapmalıyız. Adam seni yükselmek için basamak görüyorsa kadro dışı bırakacaksın 1 sene sonra görecek basamağı..

Alper Beyazay
09.06.2014, 17:28
Gönderilmesin de sözleşmesi bitene kadar kadro dışı bırakılsın.. 30 yaşında gider istediği takıma.. Bakalım kazanacak mı şimdiki paraları veya istediği takım alacak mı..

Soner Albayrak
09.06.2014, 20:47
Abicim ibreti alem için kadro dışı bırakacaksın bu adamı başlarım ondan gelecek altı üstü 2-3 milyon euroya.
Sizi bilmem ama ben oyuncularımızın sürekli rakibe gitmesinden çok rahatsız oluyorum.

Uğur Gündüz
09.06.2014, 21:24
Kulüpde biraz gurur varsa, Olcan'ı satmayacağını duyurur, gerekirse 1 sene oturtur, gerekirse it gibi koşturur.

memozcan
09.06.2014, 21:25
şu gittiği takımda başarısız olur geyiğine de ayar oluyorum..selçuk, burak, egemen için aynı şeyler söylendi adamlar habire şampiyonluk yaşıyorlar.. hayır gittiği takımda başarısız olsa bize faydası ne olacak acaba? önemli olan bizim takımdaki başarısı.. her giden için aynı şeyi söylemekten bıkmayan arkadaşlar var..

memozcan
09.06.2014, 21:27
olcanın bjkye satılacağı konusunda bahse girebilirim.. rüşveti ya da kaporası diyelim; ali nur çebi tarafından bir ay önce sponsorluk olarak ödendi bile..

TSemih61
09.06.2014, 22:09
Trabzonspor'un en iyi oyuncusu bile 5 milyondan fazla etmiyorsa berbat bir takım olmuşuz demektir. Ben Olcan'ın fiyatının aşağısına satılmasına karşıyım. Kimse yeterli fiyatı veremiyorsa 1 sene a2'ye gönderirim olur biter. Biz bu adamı aldığımız paraya satarsak bu oyuncunun gelişimini görmezden gelmiş oluruz. Trabzonspor zarar eder.

Hatice Aslan
09.06.2014, 22:48
Trabzonspor'un en iyi oyuncusu bile 5 milyondan fazla etmiyorsa berbat bir takım olmuşuz demektir. Ben Olcan'ın fiyatının aşağısına satılmasına karşıyım. Kimse yeterli fiyatı veremiyorsa 1 sene a2'ye gönderirim olur biter. Biz bu adamı aldığımız paraya satarsak bu oyuncunun gelişimini görmezden gelmiş oluruz. Trabzonspor zarar eder.

Olcan şuan 3 istanbul takımından birinde olsaydı acaba 5 milyon mu değer biçilirdi 10- 15 milyon mu? gs en çöp oyuncusuna bu fiyatı çekerken bizimkilerin değerine bak.. Haa bu parayı veren yoksa a2 konusuna katılıyorum.

cyberentalpi
09.06.2014, 23:50
selcuk inan yıldız oyuncumuzdu. hatta gittiginde en değerli oyuncumuzdu
burak Ts ye para kazandırdı. hem gelis hem gidisinde ve gol kralımızdı.
egemen defansın belkemigi idi

olcan gercekten su kaybettiklerimizin yanında hic bir sey. Unal Aysal ın bir sozı iyidir
Degerini bulan her oyuncuyu satarım. parasal yada iyi bir telife satılabilir.

hatta ben bjk den cok gs ye gitsin isterim. 3 milyon artı yekta artı Umut fena da olmaz
bjk nin holosko sivok teklifi yabancı oldugu icin yaramaz

tristram
10.06.2014, 13:06
sampiyonluga oynayacak kadroyu kurmak istiyorum diyorsun elindeki silahi muhtemel sampiyonluk rakibine veriyorsun.he anasini satiim he..daha olcani kadro disi birakamayip ondan gelecek 3-5'e tamah eden bir takim buyuk takim degildir.futbolcularin elinde maskara olmus siradan bir anadolu kulubuyuz.

Ahmet Ulusoy
10.06.2014, 13:56
Tabiki giderse gitsin olcanın kara kaşına gözüne demiyoruz ki ben gerçekten olcanı bu sezonun 2. Yarısı hariç hiç beğenmiyorum ancak bu yükselip gitme geleneğine ya bu adamı paf takıma gönderip bi son verirler yada verecekleri klüpten öyle bir rakam yada takas yoluyla futbolcu alırlar ki kimse açıp ağzını bişey diyemez .

Okulda ğslilerin ağzından çektiklerimi ben bilirim .

Adamlara siz bizim direk rakibimizsiniz olcan öyle kolayca gönderilemez dediğimde sizmi bizim direk takibimizsiniz diye gülüyorlar artık . Trabzonda yaşayanlar biraz daha rahattır ama bu dışarda bizim çektiklerimiz çok fena.

He diyip geç kardeşim sende. Trabzonda yaşayan renktaşlarımız sanıyorlar ki fenerin gsnin yenilmesini kimse onlar kadar isteyemez.. Kimse İstanbulda yaşayanlar kadar bilemez. hoca Sınıfta Trabzonsporlu var mı diye sorduğunda tek başına parmak kaldırıp o gün akşama kadar kahkahaların konusu oluşlar çoktur bizim renktaşlarda. Ama şöyle birşey var Beşiktaştan Pektemek + 3 M€ almak iyi iştir.

Çok manasız bir paragraf yazdım gibi geliyor ama hayırlısı

Berkedogan
10.06.2014, 15:10
Çıkan haberler doğruysa kişiliksizin önde gideni derim. Şu takımda örnek olması için bir sene paf takıma gönderilmeli.

kopeli
10.06.2014, 16:03
ntspor'un haberine bakılırsa gs'ye gitmek üzere, olcan zaten dünden razı gitmeye de, bakalım yönetim karsılıgında ne alacak..

Berke6198
10.06.2014, 16:14
Olcan'a gösterilen tepkilerin sebebi nedir acaba ?

Gerçekten haberim yok.

Oğuz ZEYTİN
10.06.2014, 16:21
"Top yuvarlak ama biz degiliz" vol. 2

fincher
10.06.2014, 16:29
Sonra Galatasarayın pilot takımı denince kızıyoruz.Dünyada takım mı kalmadı da GS ye satıyorsun? Karşılığında GS de kadroya giremeyen beş para etmez ne kadar adam varsa almışlardır...Büyük takım falan değiliz arkadaş,2 sezonda 5-6 tane futbolcunu rakip dediğin takıma kaptırıyorsan bi bok değilsin...

Murathan
10.06.2014, 16:43
Seni çürütmeyenlerin...

AhmetG.
10.06.2014, 16:44
İmkanı yok concon olcana 5 milyon versin.
Kaldı ki parasını geçtim bana kalsa gönder A2ye.

Arda'
10.06.2014, 16:46
1 sene a2 takımda oynasın.

Tansu Onur Erdoğan
10.06.2014, 17:10
aysalla anlasmıs iho
milliyette yazıyor

Tuğrul
10.06.2014, 21:47
Olcan konusunda yapacağımız hamleler

1- Kadro dışı bırakılmalı
2- Disiplinsiz davranışlardan ötürü 1 ME'ya yakın ceza verilmeli
3- Yorucu ve boğucu antrenman trafiği. Gelmediği takdirde noter tespiti yapılmalı

TS'u basamak olarak kullananlara, paçavra gibi atanlara artık bir gözdağı verilmeli.

Umarım gereken yapılır.

Fatih Kuloğlu
10.06.2014, 22:21
Ceyhun + Umutu vermezlerse bende bişey bilmiyorum

cakalkerem
10.06.2014, 22:33
ne olcan mış be kardeşim

CEMEFKER
11.06.2014, 00:03
Olcan konusunda yapacağımız hamleler

1- Kadro dışı bırakılmalı
2- Disiplinsiz davranışlardan ötürü 1 ME'ya yakın ceza verilmeli
3- Yorucu ve boğucu antrenman trafiği. Gelmediği takdirde noter tespiti yapılmalı

TS'u basamak olarak kullananlara, paçavra gibi atanlara artık bir gözdağı verilmeli.

Umarım gereken yapılır.

:yattara:

AhmetG.
11.06.2014, 11:38
Bu adamı satmak akıl işi değil. Şampiyon kadro kuracağım deyip Olcanı rakibine satmak, Top yuvarlak ama biz değiliz olayıyla aynı.
Ulan bu senin sözleşmeli futbolcun, çok gitmek istiyorsa gönder yurt dışına. Ha ille de ıstanbul takımları diye tutturuyorsa A2 takımı orada.
Bu olay yönetimin basiretini ortaya tamamen koymuş olacak.

kopeli
11.06.2014, 15:48
takas ile falan satmıcan, git bana min. 5 m euro bonservis getir dicen Olcan'a, istersen üstünü Olcan efendi tamamlasın ama bu para gelsin. Ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin..

volkan_627
11.06.2014, 16:21
olcan ı satarak 5 milyon kazanacağımızı sanan arkadaşlar. o parayı janko ve maloda ya yıllık maaş olarak ödeyeceğimizi düşünüyorlar mı acaba??? elindeki en iyi adamlardan birini rakibine vererek takımdaki çöpleri doyuracaksın. ne güzel değil mi????

Muhammet YILMAZ
11.06.2014, 17:09
olcan ı satarak 5 milyon kazanacağımızı sanan arkadaşlar. o parayı janko ve maloda ya yıllık maaş olarak ödeyeceğimizi düşünüyorlar mı acaba??? elindeki en iyi adamlardan birini rakibine vererek takımdaki çöpleri doyuracaksın. ne güzel değil mi????

Bu adam gitsede gitmesede bu adamların parası verilecek zaten

volkan_627
11.06.2014, 17:33
Bu adam gitsede gitmesede bu adamların parası verilecek zaten

evet verilecek ama takımın güç kaybedecek. olcan ı verince gelecek paranın gideceği yerler belli. daha iyisi gelmeyecek. hatta üzerine istanbul eziklerinin maskarası olup dillerine sakız olacaksın. rakiplerine de güç katacaksın. peki ne kazanacaksın??? 5 milyon €... o para ne olacak. buharlaşıp gidecek...

kopeli
11.06.2014, 17:36

arkadasın dedigi gibi bu paraları zaten verecez.

takımdan ayrılmak icin gün sayan olcan icin 3 alternatif var.

1-ya iyi bir bonservis karsılıgında satılır (takasa karsıyım).
2-ya bir sene ruhsuz olarak sahada gezinir, seneyede bedavaya gider.
3-son olarak istediği astronomik yıllık verilip sözlesmesi uzatılır. istanbul takımının yıllık 2 m euro verecegini düsünürsek, bizden 2.5 isteyecegi aşikar..

Şahinoğlu
11.06.2014, 17:57
İstanbul takımlarına satmayacağız diyen başkan yumuşamış vede pazarlık masasına oturmuş örnek aldığı dünya liderinin tavır ve hareketlerini aynen gösteriyor kendisi ,önce ben görüşmedim sonra görüştüm ama parti başkanı sıfatıyla görüştüm :) yazık Trabzonspor'um kimin eline düştün sonrada Olcan gibi beş para etmeyecek biri için buralarda birbirimizi üzer olduk. Olcan gitsin önemli değil cebinde beş kuruş parası olmayan bi statüye girememiş ezik insanların konu Trabzonspor'a gelince o altyapımız deyip sanki kendi cebinden parasını vermiş ve benim Trabzonspor'umdan onu koparmışcasına benimle dalga geçmeye çalışması ve sonunda benden papaparayı yemesi ama beni sinirlendiriyormu gururumla oynuyormu oynuyor ben o renklere bizim taraftar bizim oyunculara söverken bile sahip çıkan birisiyim küfretmeyin bizim oyuncumuzdur diye bide bu beş para etmeyecek adamlara malzeme verdik Trabzonspor'u küçük düşürtüyorlar akılları sıra.Olcan sende nere gitceksen git afkurma artık sıkıldım senden yüzünü bile görmeyeyim mümkünse.

Vkgz
11.06.2014, 18:32
zaten Trabzonspor'u istemediği bir yıldır gol attıktan sonra surat asmasından belliydi, böyle havalanmış adamları ne olursa olsun sileceksin. bir kere kariyeri "0" bu adamın, malouda bu kadar artistik yapmamıştı.

Murat'
11.06.2014, 18:44
Trabzonspor'un 15 milyon lirayı elinin tersiyle itip, kendisinde oynamak istemeyen ve A2'de sadece idman yapacak oyuncuya 2,5 milyon lira verme gibi bir lüksü yoktur.

Ederi neyse satılmalı, Olcan işini uzatmanın hiçbir manası yok, 29 yaşındaki bir oyuncu için çok iyi para.

Colakoglu
11.06.2014, 18:48
1 milyon+Umut diyolar

Koray Böyük
11.06.2014, 20:26
yaptıgıyla kalacak gs yada baska takıma gıtse oynuyamıyacak nizde kı kadar basarılı olamıyacak..

Colakoglu
11.06.2014, 23:16
yaptıgıyla kalacak gs yada baska takıma gıtse oynuyamıyacak nizde kı kadar basarılı olamıyacak..

Amin

Oğuzhan
12.06.2014, 01:30
Umut + Emre Çolak + 1,5 milyon € tavım ben :D

brkylmz
12.06.2014, 10:47
uygun teklif gelirse gönder tuşuna basarsın gider.

şenolkılınç
13.06.2014, 18:35
kayseri kadar olamıyorsak zaten yazıklar olsun. çıksın a2 maçlarına işine ne. tamam iyi oyuncu lafımız yok ama kimse TS den yukarıda değil orda.

anth
13.06.2014, 21:03
Yarı paraya yurt dışına yollarım.

MehmeTS_ADANA
14.06.2014, 00:29
Trabzonspor'un 15 milyon lirayı elinin tersiyle itip, kendisinde oynamak istemeyen ve A2'de sadece idman yapacak oyuncuya 2,5 milyon lira verme gibi bir lüksü yoktur.

Ederi neyse satılmalı, Olcan işini uzatmanın hiçbir manası yok, 29 yaşındaki bir oyuncu için çok iyi para.

bencede en doğrusu bu kadro dışı bıraksan ne olacak seneye bedava gider.belki 1 sene oynamadı diye sıradan bir takımada gidebilir ama bu bize bişey kazandırmaz.5 milyon euro veren enayi varsa hemen satılsın ama sanımıyorum 2,5 tan fazla hiçbir takımın vereceğini

mustafakaya
15.06.2014, 11:24
istanbul takımlarına verilecek her futbolcuya karşıyım, hem güç kaybediyorsun, hem rakibi güçlendiriyorsun, tolga bu sene bjk ya gitmese belki bjk bizim altımızda olacaktı, ayrıca buranın köprü olmadığını gelen herkes bilecek, imzayı ona göre atacak, trabzonspor bu tür transferlere maddi olarak bakmamalı, hiç oynamak istemiyorsa avrupa'dan bir takımda ciddi oynamak şartıyla gidebilir, eğer oraya da gitmek istemiyorsa biz de sözleşme süresini doldurur öyle gider, aslında bu adamlar istanbul da bizde aldıklarından çok daha fazla para almıyorlar,gerçekten kaybedilecek bir oyuncu olmadığı düşünülüyorsa istediği para verilip takımda bırakılabilir, istanbul takımına anlaşmalı transfere karşıyım, maddi getirisi manevi kaybı karşılamaz.

Sefa
15.06.2014, 18:41
5 üstü teklif gelmiyorsa çekeceksin aşağı seneye Balıkesirspor'da oynar 1 milyon liraya..

Ercan DEMİRCİ
15.06.2014, 21:38
Hala bir sonuca varılamaması üzücü... Yönetimin derhal bir karar alması gerekiyor..

Hakan
16.06.2014, 00:53
Yıllık 1.5 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme öner ve 3 gün müddet ver.İmzalamazsa A2.Yeter be

Kadir
16.06.2014, 07:07
Birisi yazdı mı bilmiyorum ama bunun kardeşi Sercan'ın Balıkesir'den arkadaşı olan bir arkadaşım var; Olcan'ın koyu bir gs taraftarı olduğunu söyledi.

demir
16.06.2014, 10:01
hangı takımı tuttugu bızı ılgılendırmez profesyonerl oyuncular bunlar... kalmak ıstemıyorsa hemen gonderılsın bugune kadar bızden gıden hangı oyuncu hayrını gormuskı olcan gorsun ???.4. haftada yedek kalır oda rahatlar bızde rahatlarız..

dağlıca61
16.06.2014, 12:27
yönetim öncelikle Olcan 'la oturup görüşmeli, kalmak istiyorsa sözleşme imzalamalı, kalmak istemiyorsa ''parayı veren alır'' diyerek bonservis bedelini açıklamalı, alıcısı çıkmıyorsa da sezon sonuna kadar kadro dışı bırakıp onun yerine başka bir oyuncuyu oynatması lazım.

Ahmet Ulusoy
16.06.2014, 13:01
Şunu unutmayın ki bu ülkedeki insanların %90'dan fazlası fanatik olarak bir takımı destekliyor. Ve unutmayın ki Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor'u destekleyen çok az insan var. Bu yüzden aklımızda şunu tutmamız gerekiyor Bizim takıma transfer olan Türk oyuncuların çoğu 3 büyükleri destekliyor doğal olarak. Örneğin kaptanımız Onur çocukluğunda muhtemelen 3 büyüklerden birini destekliyordur. Ama şuan Trabzonsporlu olduğunu biliyoruz. Hemde kalpten Trabzonsporlu.

Sonuç : Hangi takımı desteklediğine değil bizim için neler yaptığına bakalım arkadaşlar

Hakan
16.06.2014, 14:06
Şunu unutmayın ki bu ülkedeki insanların %90'dan fazlası fanatik olarak bir takımı destekliyor. Ve unutmayın ki Trabzonlu olmayan ama Trabzonspor'u destekleyen çok az insan var. Bu yüzden aklımızda şunu tutmamız gerekiyor Bizim takıma transfer olan Türk oyuncuların çoğu 3 büyükleri destekliyor doğal olarak. Örneğin kaptanımız Onur çocukluğunda muhtemelen 3 büyüklerden birini destekliyordur. Ama şuan Trabzonsporlu olduğunu biliyoruz. Hemde kalpten Trabzonsporlu.

Sonuç : Hangi takımı desteklediğine değil bizim için neler yaptığına bakalım arkadaşlar

Katılmıyorum

Ahmet Ulusoy
16.06.2014, 15:17
Katılmıyorum

Niçün? Ben Bayburtlu olduğum halde Trabzonsporluyum dediğimde Trabzonlular dahil birçok kişi şaşırıyor bu duruma

Hakan
16.06.2014, 16:57
Niçün? Ben Bayburtlu olduğum halde Trabzonsporluyum dediğimde Trabzonlular dahil birçok kişi şaşırıyor bu duruma

Forumda bile Trabzonlu olmayıp Trabzonspor'u tutanların sayısı fazlalıktadır bence :)

dağlıca61
16.06.2014, 23:35

benim için Trabzonlu olmayıp Trabzonspor'u tutan arkadaşların değeri 24 ayar altın değerindedir, sayıları da ülke genelinde bir hayli fazladır ayrıca şunu unutmayalım ki ben İstanbul takımlarını tutan ama daha sonra Trabzonspor'lu olanı çok gördüm de Trabzonspor taraftarının sonradan İstanbul takımını tuttuğunu görmedim, duymadım.

Ahmet Ulusoy
17.06.2014, 10:33
benim için Trabzonlu olmayıp Trabzonspor'u tutan arkadaşların değeri 24 ayar altın değerindedir, sayıları da ülke genelinde bir hayli fazladır ayrıca şunu unutmayalım ki ben İstanbul takımlarını tutan ama daha sonra Trabzonspor'lu olanı çok gördüm de Trabzonspor taraftarının sonradan İstanbul takımını tuttuğunu görmedim, duymadım.

Evet bende 10 yaşına kadar galatasaraylıydım çocukluk hevesi istanbulda büyüdüğüm için. Sonra Trabzonsporlu oldum. Trabzonlu da değilim. Ama sınıfta Trabzonsporlu kim var denildiğinde tek parmak kaldıran ben oldum hayatım boyunca. Sanıldığı kadar çok değiliz malesef

Adem Erdoğan
17.06.2014, 11:28
Defolup gitse de kurtulsak artık arkadaş, gören de Neymar satıyoruz zannedecek.

Mesut
17.06.2014, 13:14
Yolun açık olsun demiyorum.
Ama yinede emeklerin için teşekkürler Güle güle

Mollasalihoğlu
17.06.2014, 14:42
Arkadaşlar, konudan sapmayalım ve ikili tartışmalara girmeyelim rica ediyorum.

amour_61
17.06.2014, 14:59
Galatasaray'la anlaşılmış diye duydum doğru mudur ? :mad:

demir
17.06.2014, 15:02
Galatasaray'la anlaşılmış diye duydum doğru mudur ? :mad:

nereye gıtmek ıstıyorsa gıtsın... bızı sevmeyen bızde basarılı olamaz..

amour_61
17.06.2014, 15:05
nereye gıtmek ıstıyorsa gıtsın... bızı sevmeyen bızde basarılı olamaz..

Ona bir şey dediğimiz yok var mı bilgisi olan sordum hiç bir yerde bulamadım böyle bir haber Gs arkadaşlar söylediler.

demir
17.06.2014, 15:18
Ona bir şey dediğimiz yok var mı bilgisi olan sordum hiç bir yerde bulamadım böyle bir haber Gs arkadaşlar söylediler.

yaw renkdasım heryerde bıseyler yazılıyor cızlıyor bır kere kulup vermeden o bıyere gıdemez kulup verırse zaten ılk bızım haberımız olur merak etme sen :)))

Uluç
17.06.2014, 17:47
Salih Dursun + 4,5 m euro lafları dönüyor. Güzel iş başarmış olur yönetim.

Bayraktaroğlu
17.06.2014, 18:19
Allah aşkına git ya sıkıldık böyle Trabzonda adam olup sonra bu takımdan gitmek isteyenlere ne halin varsa gör.çık de ki ben istemiyorum git bulunmaz hint kumaşımızın bee bu saatten sonra kalsan bile seni seven kim olcan!!!

Öznur61
18.06.2014, 14:17
Sakızı çok çiğnersinde zaman geçtikçe çürür gibi olur sonrada atmaya çalışırsın dağılırya ağızda.

Artık o tadı vermeye başladı Olcan'da.
Fazlasıyla sıktı.

(Teşbihime kurban :D)

Sercan Keleş
18.06.2014, 16:39
Dövülmeli.

Colakoglu
18.06.2014, 19:38
Senide adam ettikya.

Muhammet YILMAZ
18.06.2014, 20:48
Gitme zeminini iyi ayaraldırlar bakalım neler olacak

Ercan DEMİRCİ
19.06.2014, 12:52
Evet renkdaşlar medyada rus talibi var haberi de çıktığına göre gs ile anlaşılmış demektir.

oflubektas
19.06.2014, 14:14
Evet renkdaşlar medyada rus talibi var haberi de çıktığına göre gs ile anlaşılmış demektir.

:D Çok iyiydi bu

Burak
26.06.2014, 21:05
Bir haftadır kimse yazmamış ya çok ayıp :D

Yavuz Bektaş
27.06.2014, 21:52
Iho bu hafta gorusecekti ne oldu gorusmedi mi

Sibel
29.06.2014, 19:35
Ne oldu bu iş? Sandalyeye bağlayıp ağzını mı bantladık ?

Öznur61
29.06.2014, 19:43
Kesin gitti, bu sessizlik hiç hoş değil :P

Murat'
29.06.2014, 20:10
Gitmesi daha hayırlıdır, bu saatten sonra hayır gelmez Olcan'dan.

A.Ali Karanis
29.06.2014, 20:22
Onur'dan sonra elimizdeki en değerli oyuncu şu an.Kalsın,oynuyorsa oynasın,bu süre içinde sözleşme uzatıyorsa ne ala.Oynamıyorsa A2'ye gönderilsin,1 senesini öyle geçirsin,sonra ne hali varsa görsün.

Ne olursa olsun artık rakibimize futbolcu vermememiz lazım.

Ayrıca 'gitsin bir katkı vermiyor' diyenlerin çoğu olası transferinde rakip olarak Trabzon'a geldiğinde sövecek Olcan'a.Komik duruma düşecek bu arkadaşlar.

Vkgz
29.06.2014, 21:36
kendini topçu sanıyor ama o bencilliği ile gideceği hert şampiyonluk hedefi olan takımda yedek olur.

crixus_61
29.06.2014, 21:39
limon suratlı, ulan şu takıma gol atıp sevinmeyen adam getirmeyin yemin ediyorum ağzını burnunu kırarım. Gole mi sevinelim herifin sıkıntısına mı dertlenelim diye koca sezonu diken üstünde geçirdik

Uğur Ö.
29.06.2014, 22:17
Cehenneme kadar yolu var.

Kazım Uzunboy
29.06.2014, 22:44
Lig bittikten sonra geçen süreçte yanılmıyorsam Olcan'dan direkt olarak bir kez açıklama geldi.

O yüzden sağda, solda yazılanlara kesinlikle inanmıyorum.

Belki de kalacak.

Sadece şöyle bir gerçek var ki kalsa da, para kazandırıp gitse de karşı değilim.

Sefaenes
30.06.2014, 02:50
valla ben hala istanbul takimina satmaksa a2 1 sene yollayip bizi yetistirme yurdu olarak görmelerine engel olmak icin Olcani bilerek harcamaliyiz. Kimse Trabzonspordan güclü degildir heleki 1 manajer istedi diye oyuncu satmamaliyiz busene Olcan giderse Onurda gider digerleride gider. Ben güclü takimin diyorsan rakipine oyuncu vermiyeceksin gerekirse kayseri gibi yapacaksim hersey para degil. O kadar para önemli olsaydi yillarca gereksiz oyunculara fahis fiyat vermesdik. Olcandan gelecek 5 milyonu yolla janko colmani malodayi verdigin maasla 5 zarari karsilariz

kopeli
30.06.2014, 13:14
Son haberleri baz alırak,4.5 m euro + topcu önermisler..Yönetim takastaki topcuda kararsızmış..

Hakan
30.06.2014, 16:13
Senin sıfatına...

cem1990
30.06.2014, 16:14
Olcan Adın'ın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Olcan Adın’ın transferi için, Trabzonspor Kulübüyle görüşmelerin başlandığı konusunda Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a bildirimde bulunulmuştur.

KAP'a gönderilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Profesyonel futbolcu Olcan Adın'ın transferi için Trabzonspor ile görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

Öznur61
30.06.2014, 16:14
Henrique'nin gitmesi daha çok koydu.
Hesap et :S

Tayfun
30.06.2014, 16:19
Gittin mi la asık surat .

Şimdi göster 32 dişini kameralara :)

Oğuz ZEYTİN
30.06.2014, 16:19
Once Serkan, sonra Volkan, simdi Olcan, insallah sirada Colman.

Guzel gunler gorecegiz...

Colakoglu
30.06.2014, 16:20
Biteceksin olcan.

Kadir
30.06.2014, 16:21
Zorla tutamıyosan satacaksın yapacak bir şey yok. Umarım başarısız olur :))

Colakoglu
30.06.2014, 16:23
Kodumun istanbul saklabanlari sizi.

Murat'
30.06.2014, 16:24
Evet Olcan da gitti, 4 milyon euro + Salih Dursun çok iyi bir anlaşma gibi gelmedi bana, keşke 5 falan olsaydı.

Adem Akyüz'
30.06.2014, 16:27
1 sene sonra sözleşmesi bitecek bir oyuncu için bu rakam normal bence. Şimdi gitmese seneye bedavaya gidecekti muhtemelen. Ayrıca Salih Dursun da fena oyuncu değil bence.

Yunus İnce
30.06.2014, 16:28
Verin verin rakiplerimize senenin en iyi oyuncularını verin sonrada başarı bekleyin. Ben sıkıldım artık rakiplere en iyi futbolcuların verilmesinden (onların deyimiyle yetiştirilmesinden)

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 16:38
defol git

DeAgLeMaNyAq
30.06.2014, 16:40
Emekleri için teşekkürler. Taraftarı olduğu takıma gitti o yüzden yüzü gülecektir. Ayrıca bazılarımızın Selçuk Colman'sız yapamaz, Burak 10 gol bile atamaz sözleri çok uzakta değil. Olcan da GS'de pek tabii başarılı olur boşuna hayıflanmaya gerek yok. Ünal Aysal'ın 1 ay önce 2 milyon euro önerdik demişti. Bunun üzerine 2-2.5 milyon euro daha çıkmaları da önemli...

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 16:42
ekranların karşısına artist artist çıkıp biz istemeden hiç bir futbolcu gidemez deyip şerefsizlik yapan başkan şimdi bu adam senin rızanla mı gitmiş oldu şampiyonluğa oynayacağı rakibine iyi futbolcularımı vermem diyenler gitti oyuncusunu verdi midem bulanıyor artık birde yanında futbolcu almışlar galatasay elinden çıkarmak istediği adamı bize kakalıyor.gs başkanı uzun zamandır adilik yapmaya devam ediyor şike süreci hakkında açıklmalar yapması gomıs trabzon ilgileniyor biz ilgilenemeyiz demeler adam amacına ulaştı işte

Jackdaniels
30.06.2014, 16:43
Demekki her gitmek isteyeni,suratını asanı,küseni gönderiyoruz... Yönetimin iradesine hayran kaldım doğrusu böyle karaktersiz futbolcuya böyle karaktersiz yönetim !!! Bir lafımda Hacıosmanoğluna benim dönemimde İstanbul takımlarına oyuncu gidemeyecek sözünü alda ..........

Oğuz B.
30.06.2014, 16:43
Emeğin için teşekkürler.

İstersen 100 gol 100 asist yap, umrumda değilsin.

Hiçbir şeyi hak etmiyorsun.

Muradına erdin, başarısızlıklar dilerim.

Tolga_61
30.06.2014, 16:44
4 milyon + salih diyorlar. 4 milyona kakaladıysak çok iyi bence

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 16:45
takımın en iyi oyuncusunu rakibine veriyorsun bu ne demek ya hadi erkeksen sende galatasaydan yıldız bir futbolcu alsana bu ne aptalca iş adamlar bize bilmem kimi takas yoluyla veriyor böyle mi şampiyon olacağız git gs yıldızlarından birini al bakalım veriyor mu ünal düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışıyla ilerleyen bu zihniyet bir yere varamayacak

Oğuz ZEYTİN
30.06.2014, 16:45
Geleneksel "a takima yukseldi" esprileri sikecilervtarafindan dillendirilmeye baslamis.

Iyi de Olcan fener cikisli degil mi?
Burak bize nereden geldi?
Ve ayrica Egemen desek???

Sikecinin aptal olani hic cekilmiyor.

Colakoglu
30.06.2014, 16:47
Dar kesim mor forma cok güzel yakisacak sana, kendini bulacaksin o formada

Colakoglu
30.06.2014, 16:48
4 milyon tl dir o

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 16:49
futbolcunun yüzü gülmüyormuş futbolcunun bir yeri kalktıysa biz ne yapalım şerefsiz sönmüş futbolcuları al geliştir tekrar istanbul a yolla yok bizim yöneticiler ders almayacak.Olcan defol git orada yüzün güler iğreniyorum bu karaktersiz futbolculardan.o kadar iyi futbolcuysan geleceğini düşünüyorsan avrupa ya git yok ama deme isteyen yok çünkü adam değilsin menajer olcan bu sene trabzonda oynamayacak diyor bizim yönetici dili sürçmüştür diyor aptal aptal insanları oturtursanız o koltuklara olacağı bu

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 16:51
deli olacağım ya rakibine en iyi futbolcunu veriyorsun.ama sözleşmesi bitiyor bir bahane değil adamı ikna edeceksin yok olmadıysa avrupaya yolla gitsin bu nedir ya gelecek sene bize 3 tane de olcan gol atar oh ne ala

Cengiz Çubukcu
30.06.2014, 16:51
Defol git Olcan....

Arif Timurcioğlu
30.06.2014, 16:52
Hadi güle güle.

Oğuz B.
30.06.2014, 16:52
Bazı Trabzonsporluların da bu saçmalığa alet olduğunu görmek üzücü.

8 numaralı it, 92 nolu suratsız ve biraz da 17 nolu artiz.

Bu dallamaların gitmesi Trabzonspor için hayırlıdır. Alt yapı malt yapı felan bunlar hikaye.

Bize karakterli futbolcular lazım. Onur gibi Mustafa gibi.

Geleneksel "a takima yukseldi" esprileri sikecilervtarafindan dillendirilmeye baslamis.

Iyi de Olcan fener cikisli degil mi?
Burak bize nereden geldi?
Ve ayrica Egemen desek???

Sikecinin aptal olani hic cekilmiyor.

bthnbyrktr
30.06.2014, 17:02
29 yaşında kilolu birisi için iyi bir fiyat. Döneminde o bölgede Yattara oynuyordu. Gelen para ile Yattara gibi kilo olarak zayıf, bileği iyi ve orta açabilen birisini almamız gerekli. Bence böylesi daha güzel oldu. He Olcan Galatasaray'da bir şey yapabilir mi bilinmez lakin ben diyorum ki iyi iteledik. :)

Bakalım Salih Dursun, önceki İstanbul'dan gelen oyuncular gibi bir çıkış yakalayabilecek mi? Vahid Hoca, Şenol Güneş gibi oyuncuların yeteneklerini ortaya çıkarabiliyorsa bu kişi hakkında da görüşlerim olumlu.

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 17:03
galatasaray dan sezon ortasında yekta yı bile alamadın sen adam paşa paşa geliyor yıldızını alıyor işte adamların politikası bu kadar etkili.adam çıkıyor şike sürecinde ts yanındayız diyor gomıs alamayız trabzon ilgileniyor diyor sanki selçuk burak şerefsizce transfer eden kendisi değilmiş gibi

Bayraktaroğlu
30.06.2014, 17:05
takasla aldıkları oyuncuya bak ya şaka gibi kim istedi de aldınız yeni teknik direktör mü beğendi de takasta bunu aldınız birakın ya

Fatih Kuloğlu
30.06.2014, 17:06
Demekki neymiş Trabzonspor ' da daha başkanın haberi yokken sözleşmeli oyuncunun menajeri oyuncuyu başka klübe satabiliyomuş .

Bizi bugünlere düşürenlerin iki yakası bir araya gelmesin.

Ogün YAZICI
30.06.2014, 17:12
kariyerini bitirecek sakatlıklar yaşadığın ,spor basınında isminin esamesinin okunmadığı,futbol hayatın bitince geçimini sağlayacak 5 kuruş bulamadığın günleri görürürz inşallah...

zokoto
30.06.2014, 17:16
Güle güle Olcan. 3.7 milyon euro + Salih Dursun deniyor. Salih'i 2.7 milyon euroya saydıkları söyleniyor. İlginç.

Ufuk
30.06.2014, 17:21
25 yaşındaki adama genç deyip 29 yaşında yaşlı demek de ilginç doğrusu. Şans bulamaz pişman olur umarım.

Murathan
30.06.2014, 17:23
ayı ehue

a f s
30.06.2014, 17:30
Mesele Olcan değil yeni Olcanlar bulup yetiştirmede. Olcan ne ilk giden futbolcu ne de son olacak. Pas atmak yerine çalımla topla gereksiz dalaşını ve oyun içinde kayboluşlarına anlam veremiyordum. Takılmaya gerek yok. Güle güle. Sahi kardeşi ne durumda?

Vkgz
30.06.2014, 17:47
Sonunda kurtulduk bu bencil gülmeyen adamdan.

Alper Beyazay
30.06.2014, 17:54
Defol git.

Kadir
30.06.2014, 17:54
Olcan'ın kardeşi Sercan'ın arkadaşı var yakın arkadaşım. Olcan'ın koyu bir gs taraftarı olduğunu söylemişti. Baba işi falan hikaye yani adam tuttuğu takımda oynamak istedi ve gitti. Seneye inşallah leş gibi oynarda tribünlerden temiz küfür yer :)

Furkan Özdem
30.06.2014, 17:57
Çok iyi oldu çok da güzel oldu.

4 milyon + Salih.

Temiz.

Rıza ÇOLAK
30.06.2014, 17:58
Gitmek isteyen adamı zorl tutamazsın... Cehenneme kadar yolu var

Hamza Milet
30.06.2014, 18:07
Vurun kilidi suna!

kopeli
30.06.2014, 18:08
4 m euro 29 yasında ve bonservisi bir yıl sonra bitecek bir oyuncu icin iyi para, tabi bu para ile gidip mal bir adamı alırsak kötü para olur

salih kötü topcu degil, bence bizde iyi işler yapacaktır. gs'nin salih'i bize verdiğine pisman olacağını düsünüyorum.. bu cocuk kesinlikle patlama yapacak..

Sefa
30.06.2014, 18:21
Cehennemin dibine kadar yolun var..

gece_bekcisi
30.06.2014, 18:29
İstanbul Yalakalarına sende gittin demek. Sana Güle Güle

Armağan Dere
30.06.2014, 18:33
vay be ne galatasaraymış be kardeşim...
adamlar bizim topçuları topluyorlar..
şu var biz futbolcu yapıp yolluyoruz..

Uğurtan
30.06.2014, 18:34
29 yaşında orta düzey iyi futbolcu biri için çok iyi bir satış oldu.

Önceki kayıplarla kıyaslanamaz.

Güle güle canım. :)

ibrahim
30.06.2014, 18:36
Kankan Zekiyide al. Beş kişi alem yaparsınız ne güzel.

Gesendet.

Oğuz ZEYTİN
30.06.2014, 18:42
Anti Kapitalist durusuna Yesilkoy ve Florya'da devam eder artik. 1 Mayis'i Yuksel'de veya Beyti'de kutlar.

Daha dun sahit oldum, Goldas iscileri patron Sedat Yalinkaya'nin villasinjn onunde "direne direne kazanacagiz" diye slogan atiyordu., Florya Tesisleri'ne 50 metre mesafede. Olcan Yoldas da katilir onlara, yersen.

Bundan once Istanbul'a giden de "paraya karsi emegin nfyfgxifydyf" diyordu, Ferrari almis ama binmeye utanmis vay aslanim (:

Süleyman Baykan
30.06.2014, 18:45
takımın en iyi oyuncusunu rakibine veriyorsun bu ne demek ya hadi erkeksen sende galatasaydan yıldız bir futbolcu alsana bu ne aptalca iş adamlar bize bilmem kimi takas yoluyla veriyor böyle mi şampiyon olacağız git gs yıldızlarından birini al bakalım veriyor mu ünal düşmanımın düşmanı dostumdur anlayışıyla ilerleyen bu zihniyet bir yere varamayacak

Senin mantığınla Trabzonspor kulübü olmaz bu kulübün doğasına aykırı İstanbul ve Trabzon bu iki şehir arasında Trabzon'u tercih edecek Onur gibi oyuncular bulmak çok zor biz Porto gibi bir kulübüz Porto her oyuncum satılık değerini bulursa diyor bizim içinde böyle çünkü İstanbul futbolcuların %90'nın ilk tercihi %10 dilimde Onur,Hami gibi oyuncular çok az denk geliyor amaç gideni değerince satmak yerine daha az maliyetli en az onun kadar verim verecek oyuncu almak zaten aldığın oyuncu kendini üst seviye yapmak için bizde 2-3 sezon deli gibi top oyunuyor bu 2-3 sezon içinde faydalanacaksın ondan.

Uzun lafın kısası Trabzonspor böyle yaşamaya alışmalı herkes böyle olacak demiyorum Onur gibi kulübü sahiplenen oyuncuda çıkacak o yarı konu ama aldığımız 10 oyuncudan 8'i İstanbul'a kapağı nasıl atarım düşüncesinde.

Berkan
30.06.2014, 18:56
Yolun açık olsun diyemiycem.

İskender YILMAZ
30.06.2014, 18:57
5 milyon avro bu transfer için fena olmayan bir para. Güle güle Olcan.

Cihansev
30.06.2014, 19:10
Bu kadar hakarete gerek yok.. gitti hem para hemde oyuncu aldık.. malouda gibi yatarak almadı 2,5 m euro.. teşekkür etmek lazım.. 4 m euro cok iyi bi para.. bu sene avrupa kupalarına gittiysek ve avrupada gurubu 1. sırada bitirdiysek en çok katkı yapan adamların başında gelir.. Volkan daha çok para alıyordu hiç bi şey katmadı.. ona layıktı bu tavır.. kendi starını yetiştiremezsen anadoludan aldığın her topçu trabzonlu değilse gözü istanbulda olur.. Bunu kabul etmeliyiz..

Gitmesine de üzülmedim acıkcası.. iyi bi oyuncuydu ama Yeri dolmayacak bi oyuncu değildi..

F. Yıldırım
30.06.2014, 19:12
Kardeşini de almadan gitmesin.

Emre GÜRDAL
30.06.2014, 19:16
Aglayan arkadslarima emzik verecm simdi....olcan gitti olcan kulup kapanmadi.

orhan42
30.06.2014, 19:35
Bizi basamak tahtası olarak kullanıp s.kt.rolup giden senin gibi y.vşk futbolcu müsveddelerine tek sözüm var : defol git..Sömürü düzenine karşıyım diye çemkirirken düzenin düzüleni olmak senin gibi tatlı su devrimcilerine yakışırdı..

Colakoglu
30.06.2014, 19:38
Mesele olcanin gitmesi degil, yine gsye en iyi oyuncumuzu verdikya... Prensip olarak istanbula futbolcu satmayacaksin.

Giallorossi
30.06.2014, 19:39
Senin gidisine en cok sevinenlerden biri benim. 10 gol atsanda senin futbolculugunu hicbir zaman begenmedim

Ali Can
30.06.2014, 19:39
Kardeşinide İstanbul 1905 takımına aldırmayı unutma

Öznur61
30.06.2014, 19:53
Hedefine ulaştın, Trabzonsporu basamak olarak kullandın ve artık sonuna kadar mutlu olabilirsin.
Bi engel kalmadı bence.

Mustafa Çolak
30.06.2014, 21:35
Şu transferin tek iyi tarafı olcan dan alınabilecek en iyi parayi almamız .

Hunk
30.06.2014, 21:40
Su dingil gitmedimi hala

Ertan 51
30.06.2014, 21:42
Takımın skor yükünü çeken,
yetenekleri vasatın üstü bir elemandı ama gözü hep dışardaydı;)
seneye bedava gideceğine şimdi bu paralara gitmesi mantıklı geldi bana,
ben Olcan transferinde yönetimi destekliyorum,en doğru olanı yaptı diye düşünüyorum,bizden gittikten sonra ha ğs ye gitmiş ha Rusya'ya.

Tüm emeklerin için teşekkürler Olcan,
bizim maçlar hariç başarılı olursan da üzülmem,işin rast gitsin,
Trabzon'u aramazsın inşallah;)

Tolga
30.06.2014, 21:50
Takımı sabote ettiği gün gibi aşikârken topçumuz, topunu oynuyor, golünü atıyor diyen 2 güzel insana burdan selamlar olsun.

My
30.06.2014, 22:02
Resmi başvuruda bulunup gs'nin pilot takımı olalım olsun bitsin. Seneye de Onur'u veririz. Ona da bir dünya mazeret/bahane buluruz. Arkasından da küfür eder beddua ederiz.

Albayrak bir önceki yönetimi eleştirmiş yıldız tutmak yöneticilk ister demişti sonuç malum.

Sadri başgan da aynısı demişti sonuç malum.

Hacı hepsinden ileri gidip "top yuvarlaktır ben değilim" demişti; en son Çarşı maratona pankart astıydı bjk adamı top yapar diye.

Şimdi de Usta atıp tutuyor tvitırdan ama ona sıra gelsin o da aynısını yapacak.

Ben olsam ibreti alem için bu şerefsizi A2 midir nedir (artık iyice koptum futboldan) ona gönderir anasını ağlatırdım.

Colakoglu
30.06.2014, 23:23
Aslinda olcan henrique ve adriandan gelen parayi islam slimaniyi alsinlar olsun bitsin. Süper olur

Mehmet Fatih Silik
01.07.2014, 00:57
Emeklerin icin te$ekkürler Olcan...yolun acik olsun

bangkook_61
01.07.2014, 01:36
4 milyon euro ve Salih Dursun kazması ise yine bedavaya gsye topçu sattık demektir. Gitmesine çok sevinsem de oyuncu satma işini beceremiyoruz.

ThePatriot61
01.07.2014, 02:12
Iyi para kazandik da hersey para mi? Sampiyonluk diyorsun ama rakibini güclendiriyorsun. Bence yinede rakama sattik arti bi futbolcu ama bunun ilk bastan baska cözümü olmaliydi. Iyi yönetim burda belli olur iste nerdeee.

Sibel
01.07.2014, 02:24
Kasımpaşa'ya attığın o mükemmel golü ve fenere kaçırdığın inanılmaz pozisyonları unutmam herhalde.

Emeklerin için teşekkürler.

Muhteva
01.07.2014, 02:50
La tosunum Henriken'in başlığını ne ara kilitlediniz son bir mesaj yazamadım tosunuma :(

Olcan emeklerin için teşekkürler ama gittiğin yerde başarılı olamayacaksın tıpkı eskiden gidenlerin bir,bir silindiği gibi senide tozlu raflara kaldıracaklar..

bordomavi1
01.07.2014, 02:53
Toz ol bencil herif.

Kemal Öztel
01.07.2014, 02:56
Hayırlısı olsun, her şey için teşekkürler Olcan..

Emre.
01.07.2014, 03:09
Güzel gollerinle hatırlayacağım seni, emeklerin ve özellikle Avrupa Ligi'ndeki başarılı performansın için teşekkürler.

AhmetG.
01.07.2014, 03:54
Herşeye rağmen teşekkürler emeğin inkâr edilemez. Yolun bahtın açık olsun.

Burak
01.07.2014, 08:57
Galatasaray bi karaktersizlik yapsa da iptal olsa transfer.

Courage
01.07.2014, 10:27
İşler şu noktaya gelene kadar bir basın toplantısı yapsaydın herşey netleşirdi. Bizi seviyormusun yoksa nefret mi ediyorsun hep satılmış şikecisever medyanın kaleminden çıkanlara göre tahmin ettik. (hoş sahada işini fazlasıyla yapmandan ötürü ne olduğu belli de ..bazı ruh hastalarını tatmin için )

Yerini asla doldurabileceğimizi sanmıyorum zira bizim kulüpte öylesi bir gelenek yok.Düşün dostum Şota'dan sonra yabancı forvet ,Szymek'ten sonra yabancı ortasaha , Abdullah'tan sonra yerli sol bek ,Ünal'dan sonra cesur yürek bir yerli bulamadık.(kankaların Burak ve Selçuğu saymadım onların yerinide dolduramamıza rağmen sevmedim çünkü). Senin yerine ''transfer'' diye alınanlardan da bir halt çıkmayacağını biliyorum yani seni de bu aranılacak oyuncular listesine rahatlıkla yazabilirim.

Emeklerin için teşekkürler Olcan. İlk maçında Avni Akerde şöyle frikikten bir gol bekliyorum senden. Her maç, takımda onca kazma dururken sana ağız dolusu küfür eden hödük sürüsünün olduğu kale tarafına doğru özellikle. Tam 90'a!

Güle güle :atki:

Murat'
01.07.2014, 10:32
Yolu açık olsun, sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalmış bir isimden çok iyi para kazandık, sözleşmesini uzatmasının imkanı yoktu.

61trabzonomer
01.07.2014, 10:43
sen bize teşekkür etmeden bizden sana teşekkür yok, senin bize kattığından çok biz sana daha çok şey verdik.

canna52
01.07.2014, 10:59
kendi oyuncusuna maçı satıyor diyen bir taraftar topluluğu ile elde oyuncu falan tutamayız.

olcan çoktan gitmişti sadece para kazanmış olduk.

canna52
01.07.2014, 10:59
kendi oyuncusuna maçı satıyor diyen bir taraftar topluluğu ile elde oyuncu falan tutamayız.

olcan çoktan gitmişti sadece para kazanmış olduk.

Tayfun
01.07.2014, 11:00
https://pbs.twimg.com/media/BrcVomBCUAAhfcG.jpg

EMiRHAN61
01.07.2014, 11:08
Trabzon ili dışından yapılan istisnalar hariç her transfer , yabancı transferidir. Bir Trabzonlu aidiyeti beklemek bizim hatamız. Fenerde parıltısını göstermişti ama beklenen çıkışını geç yaptığı için haliyle kaybolan yıllarının maddi telafisini yapma telaşına düşmüş de olabilir. Hiç sakıncası yok. Yeri dolar mı dolmaz mı muhabbetini bilemeyiz. Kendisinin bizde yaşadığı yükselişi , mevcut kadrodan yahut yeni gelen oyunculardan biri de pek tabi gösterebilir. Yokluğu aranmaz böylece. Kendi oyuncularımızı yetiştirmedikçe gidenlerin arkasından çok el sallarız. Zor yetiştirdiğimiz , Kolay küstürdüğümüz Mustafa Yumlu'ların kıymetini anlayana kadar....

Şahinoğlu
01.07.2014, 12:17
Anca gidersin bedmuncur.

Kazım Uzunboy
01.07.2014, 13:05
Artık gülebildiğine göre bizim aramızda olmadığı kesinleşmiştir.

Emeklerin için teşekkürler Olcan.