PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olcan Adın

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19

Hamza Milet
20.05.2014, 23:51
52 misafir derken?

DeAgLeMaNyAq
20.05.2014, 23:56
Hack olayına inanan yoktur zaten ama bence o twiti Olcan da atmadı. Ya menajerinin oyunu ya da milli takım kampındaki GS'lilerin...

Mert'
20.05.2014, 23:57
Yok mu adam akıllı bir yönetici twitter'dan baskı yaptırsın taraftarın içini rahatlatacak açıklama yap diye zorlatsın ben mi çok profesyonel düşünüyorum yoksa bizim kulüp harbi mahalle derneği mi?

Mahalle derneği bile değil

Fatih Öztürk
20.05.2014, 23:59
Cakal gibi bekliyor istanbulun totos taraftarlari.

Hüseyin Başoğlu
21.05.2014, 00:00
abi ben anlamıyorum o twit olayını zaten...

gsli i...ler liseliler gibi kanka bi telefonunu versene annemi arıyacam diyip hıyarlıkmı yaptılar anlamıyorumki. :D Biz lisede arıyorduk böyle diyerek 900 lü hatları ama bu ne abi zannetmiyorum öyle bir şeyin olduğunu ben :D

Yaşar
21.05.2014, 00:02
Sayfada bulunan misafirlerimiz için,
ŞEREFSİZSİN GALATASARAY.

Vkgz
21.05.2014, 00:15
çok sevdiğin galatasaray'ına gitsende kurtulsa takım suratsız halinden..

E. Okan Bülbül
21.05.2014, 00:46
Az parlayanı kovalayın böyle yok yüzü gülmüyor yok sevinmiyor diye. Seneye kadroya 1 öz evlat daha dahil olur Olcan'ın yerine olur biter sizde izler ah vah edersiniz.

Jackal Wile
21.05.2014, 00:53
bu kulup 3 milyon euro ile ne batar ne de şampiyon olur olcandan gelecek para kalsın lazım değil gönderin a2 ye bari geleceğimizi kurtaralım buranın dingonun ahırı olmadığını anlasınlar.

Ayrıca merak ediyorum yasak değilmi bir kulubun olcanla görüşmesi ? Ya bizim kulup izin verdi sesleri çıkmıyor yada birileri kızar diye gs yi şikayet etmiyor yoksa başka bir açıklama yok

Tunç Tosun
21.05.2014, 00:57
Madem hacklendi, neden tek twit.. Hadi çözdün üyeliği geri aldın, yazsana Trabzonspor diye.. Geçelim bunları.

Satacaklarsa çabuk satsınlar, kalacaksa çabuk sözleşme uzatsınlar yoksa bizim yönetim transferin son günü görüştüğü oyuncuları sıralayıp ama süre yetmedi diyerek Barış Memiş kozunu oynar, hepten dağılırız.

memozcan
21.05.2014, 00:59
yönetim hala olcanla bir görüşme yapmamışken ve olcanın da bir yıl daha sözleşmesi devam ederken şu anda konuşulanlar tamamen spekülasyondur.. sezon bitti ve halen olcanla sözleşme uzatmak için girişimde bulunmadık..

bu durumda adamdan ne bekliyoruz ki.. biz tepkilerden çekiniyoruz ama tepkileri sen üstlenirsen seni satacağız demenin bir başka yoludur bu.. oturup konuşursun ve adam ben gitmek istiyorum derse bir yıl kadro dışı bırakırsın .. seneye istediği takıma gitsin..

Emre GÜRDAL
21.05.2014, 01:02
Aksal yavuz demin canli?yayinda söledi bir?yöneticiyle konusmus ve olcan gitmek istedigini belirmis yonetime......

memozcan
21.05.2014, 01:02
bunu dun yazmistim.diyorum ya ne oluyorsa o kamplarda oluyor.simdi kamuoyunu yavas yavas alistirmaya calisiyorlar.o tweet'in hacklendigine inanacak kadar saf degilim.bugunden tezi yok bu adamin kadro disi birakilmasi gerekiyor.koca kulubu cinconun arka bahcesi yaptilar..bizim iho nerede acaba?medyada her allahin gunu bir yere transfer ediliyor..cikip resmi siteden yalanlasana.allahin cakma kabadayisi.

kardeşim satmak isteyen zaten İHO.. tıpkı sadri şener gibi gittikten sonra arkasından rhat küfür edelim ve itibarsızlaştıralım diye yapıyor bunları.. adamla devam etmek istiyorsan lig bitmeden oturur konuşursun bu kadar basit..

Kadir
21.05.2014, 01:44
twit hack olayı hikaye.. gerizekalı değiliz biz, olcan efendi ayak çekmesin delikanlı olsun bari.

ben hep destekledim olcan'ı asık suratını, gollerden sonra tavırlarını es geçtim. emeğine saygı duydum.

ama TRABZONSPOR'un büyüklüğü olcan'ı ezer geçer. TRABZONSPOR sevgisi Soma'da babasını kaybeden bir çocuğun yüzünü güldürecek kadar büyük bir sevgi..

ANLAMIYORSA çeker gider, ücretini veren kullanır olcan'ı.

bangkook_61
21.05.2014, 02:51
İngilizce'de "Fool's gold" diye bir tabir vardır. Anlamı, aslında değersiz olan fakat değerliymiş gibi görünen, yalancı altın..

Yalnız bu güzelim(!) yabancı sınırlaması varken 7 milyon eurodan aşağı satmam. O parayı vermiyorlarsa kadro dışı bırakırsın paslansın 1 yıl sonra istediği yere gider.

Futbolcular profesyonel siz de olun. Ederini bulan herkes satılır arkadaşlar. Şirket yönetiyoruz. Takımın teknik direktörü olsam yönetime satılabilir raporu verirdim. Kendisini sadece gülmüyor diye değil gerçekten oyunculuğunu da beğenmiyorum. Yerine adam arasınlar şimdiden. Gs muhabbeti doğruysa Amrabat + 3-4 milyon euroya satardım.

selcuk
21.05.2014, 02:56
10 diyordum ama artik sogudum adamdan
8 milyondan cent asaga olmaz

dortmund lewandowskiyi gecen sezon vermedi bayerne
lewa sayesinde ligde 2. oldular sl de ceyrek final oynadilar kupada final yani rahatliklan 50 milyon dolar ekstradan kazandilar

üzerine bütün futbol dünyasinda prestige kazandilar, büyüklüklerini dünyaya haykirmis oldu adamlar

bende ayni yolu izlememizi istiyorum
uzatiyorsa uzatsin
uzatmiyorsa 1 sezon daha futbolunu oynasin cikip gitsin
mac basisinida 15 bine zam verelim, verdigi performansi onore etmis oluruz

hem medeniyetlik dersi veririz hemde herzaman her yerde onlardan büyük oldugumuzu göstermis oluruz

truva28
21.05.2014, 05:58
7-8 milyon euro karşılığı istediği yere gidebilir.Nedir abi bu adama insanların son dönemde Messi muamelesi yapması??Adam vasat bir kadroda öne çıkmış bir kanat oyuncusu sadece.Gitmek istiyorsa gitsin,bakın gs bu adamı alsın emin olun taraftarı 4-5 maç sonra niye aldık bu adamı der.Çünkü adamın tekniği ve oyun görüşü cidden zayıf.Ben olsam onların yerinde Gökhan Töre'yi alırdım valla

malig
21.05.2014, 07:43
o değilde bu adamlar solculuk.sosyalistlik ayaklarına yatıyorlar sonra da istanbul takımlarında oynamak için can atıyorlar.yani ezilenlerde değil ezenlerin gücün hakim olduğu kulüplerde oynamak istiyorlar.anlayın varsa bana da anlatsın

zafer6161
21.05.2014, 08:28
ibineye bak ya,tiwiti attı,mesajı verdi,sonra hacklenmiş havası verdi,,,

defol git...

Recep Çaltepe
21.05.2014, 08:47
İyi bir paraya, "gol atınca sevinebileceği" bir takıma gitmesi taraftarıyım..

fincher
21.05.2014, 08:55
Yönetim Olcan'ı kesinlikle satmamalı.Performansına uygun bir sözleşme yenilemesi yapmalı.Oyuncu illa gitmek istiyorsa İstanbul takımlarına satılmamalı.İlla İstanbul'a satılacaksa Beşiktaş hatta Fenerbahçe olabilir.Ama kesinlikle mezarlık soyucusu,kan emici vampir Galatasaray'a satılmamalı.Başkan artık bizden oyuncu almak eski günlerde kaldı diye ötüyordu,şimdi gidip Galatasaraya satar ve Trabzonsporu bir kez daha pilot takımı söylemlerine muhatap ederse o koltuğa yakışmadığını bir kez daha göstermiş olur...

Timur Mikhail
21.05.2014, 09:01
Bu saatten sonra ...... olup gitsin.

Ayrıca 8m'den aşağıya satılmasın mal saraylılar parayı bayılsın.

Ahmet Ulusoy
21.05.2014, 09:05
Kimse bana profesyonelliketen bahsetmesin.. Kimse çıktı güzelce topunu oynadı şimdi de gitmek istiyorum dedi ve gitti de demesin.. Sırf topunu güzelce oynadı diye yaptığı herşeyi sineye çekeceksek kimse burada Selçuk ve Burak'a da sövmesin.. İstanbula gidebilmek için türlü tripler atmak ile türlü yalanlar atmak aynı şey..

artvints
21.05.2014, 09:12
ne çok nefret birikmiş içinizde, bişey olsunda kusalım diye bekliyorsunuz. gerçi haklısınız ama bu öncekiler gibi değil. olcan ın baba gibi 1 sene daha sözleşmesi var. bu adam sene başında bizim takımda değilse tek suçlusu yönetimdir. başkan, biz yıldızımızı satmayız gibi büyük büyük lafları yutmuş olacak. yani sene başında ya olcan gider, ya yönetim gider. o haberlerin de hepsi uydurma. gs nin ve beşiktaş ın hele de uefa dan uyarı almışken olcan a teklif yapması mümkün değil. kimse o kadar parayı vermeyi göze alamaz. en fazla sakın yeni sözleşme imzalama sana seneye imza parası da veririz diye haber gönderiyorlardır.bunların yapacağı görüşme ancak böyle olur. klübün yapması gereken olcan la yeni anlaşma imzalamak, eğer başka takımdan oyuncuyla görüşmeye çalışan olmuşssa da onu da uefa ya şikayet etmek. biraz diş göstersinler.sıkıldık artık bu pasiflikten.

Alihan Ertürk
21.05.2014, 09:34
Daha önceki transferlere baktığımız zaman Olcan'ı da seneye İstanbul'da göreceğimizi anlıyoruz. Planlı olarak sezon sonuna doğru '' Olcan GS'de, Selçuk GS'de...'' tarzında haberler yapıp aynı zamanda futbolcunun menajeriyle temasa geçip önce onun aklını çeliyorlar daha sonra da futbolcunun kulüpten ayrılma noktasına gelmesini bekliyorlar.

En son iki kulüp görüşüyor tabi bize satmaktan başka çare bırakmadıkları için transferi bitiriyorlar.

Trabzonspor'un büyüklüğünü anlayamamış yönetimler geliyor ne yazık ki yıllardır başa, buna son veremezsek böyle olmaya devam edecek..

Jackal Wile
21.05.2014, 09:37
kayseri kadar olamadık be ne yoldular gs yi gs de bizi yoluyor anasını satayım

Onur Akyüz
21.05.2014, 09:40
Gitmek istediğini söylemesi en azından haysiyetli bi davranış. Nambır 8 gibi ayak yapmıyor en azından.

Fakat kesinlikle 2-3 milyon için satmak hata olur. Kadro dışı yapacaksın 1 sene sürünecek sonra nereye istiyorsa gidecek.

Eskişehir bile Tarık'a sözleşme imzalatabiliyor. O da gs'ye gidiyordu, anlaşmıştı.

Bi biz tutamıyoruz bu adamları.

1 sene idman yapsın maça da çıkmasın, yeter be!

AhmetG.
21.05.2014, 09:59
Adam gitmek istiyorsa gidebilir hiçbir problem yok. Zorla tutmak olmaz. Ama dersin ki getir en az 5 milyon Tl git bu kadar basit.

Mehmet BAŞ
21.05.2014, 10:31
Hani Ekonomimiz iyi olsaydı, Paşa paşa kadro dışı bırakırdık.
Fakat Hacıosmanoğlu kesinlikle satarak para kazanmak isteyecektir.
Satacağını neden düşünüyorum?
Hacıosmanoğlu kesinlikle satmayacağız açıklaması yaptı. Bu adam ne dediyse tersini yaptı bu zamana kadar...
Olcan satılacak...

Ben olsam 1 yıl süründürürüm. 1 yıl yatsın...
Ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin...

Tabi bunu yapabilmek biraz da ''Adamlık'' ister.
Hacıosmanoğlu bunu yapabilecek kapasitede mi tartışılır.

Mehmet BAŞ
21.05.2014, 10:32
Ayrıca satılacaksa da değeri 6 Milyon Euro dan aşağı değil.

Necat Ulusoy
21.05.2014, 10:56
Zarar etmemek adına sözleşmesi varken gönderip para kazanmak belki kazançlı bir yöntem gelebilir..
Fakat bu yöntem bizi hedefsiz ve sıradan bir takım haline çevirir, çok tehlikeli !

Futbolcu sözleşme uzatırsa oynar, uzatmazsa Avrupa'ya satılabilir veya 1 yıl yatar futbol hayatı biter, o kadar...

Jackal Wile
21.05.2014, 11:00
A2 ye güç katacaktır satarsalar çok kötü söverim heleki gs ye satılırsa bmn yönetimi ceza vermeye hazırlansın şimdiden...

AhmetG.
21.05.2014, 11:00
Basında adı geçen kulupler arasında beşiktaşın teklifi tamamen çöp. kendini akıllı sanıyorlar ya neyse ağzımı bozmayayım.
conconun teklifi de çöp lakin
3 milyon + umut gündoğan teklifine sıcak bakılabilir.

Ulan neyse satmayın süründürün şu adamı. Bi an sinirime gitti gene olcan.

duyurukcu
21.05.2014, 11:28
gittiği takımda gol atınca gülüp sevinmemesi maddesi koyularak satılabilir :)

Travelair
21.05.2014, 11:52
Ben Trabzonspor'u aştım diyorsa bir futbolcu, o futbolcuyu dediğine pişman etmek lazım. Yani o düşüncede olanı

Ayhan2661
21.05.2014, 12:10
gitmek istiyorsa 1 yıl bekletilmeli,istanbul takımlarına zeki yavrunun bile gitmesine karşıyım..zaten 31 yaşında olacak ve 30undan sonra 1 yıl futbol oynamamak demek futbol hayatın bitti demek,ondan sonra onu akhisar bile almaz,ama nerde bizde bunu yapacak yönetim.

Jackal Wile
21.05.2014, 12:13
a2 ye gönderin gözünüzü seveyim yoksa her tv de gördüğümde söveceğim bir adam daha eklenecek listeye ( liste zaten kabarık )

Proof
21.05.2014, 12:16
Arkadas adam baska kulube gitmek istiyorsa, o kulup istedigin parayi verecek. Verirse gider vermezse mukavele sonu gider.

Yok takimda curusun, madde koyulsun yaklasimi cok sacma. Adam top oynuyor, parasini aliyor.
Ha karekteri takima uyar uymaz o baska bisey.

Bizde oynadi isini yapti, bencede iyi yapti. 5, 6 Milyon gibi bi miktara satabilirsek bence satalim. Kimede giderse gitsin, ne onemi var..

Sercan Keleş
21.05.2014, 12:57
Kaç ay önceden yazıyordum buraya bu adam takıma ihanet ediyor diye.

O zamanlar Olcan'ı savunanlar şimdi Nerede ? Bu adam bizde oynamamalı. Takımın motivasyonunu düşürüyor.

Kendisini iyi bir ücret ile Galatasaray'a kitlemeliyiz. 3 Milyon Euro + Yekta + Hyroviç gönder gitsin.

Hüseyin Başoğlu
21.05.2014, 13:17
Burdayım sıkıntı yok.

Arda'
21.05.2014, 13:22
3.5 milyon € verip aldığımızı düşünürsek altı bir ücret kabul edilmemeli.

Erkin
21.05.2014, 14:37
Sözleşmesi bitimine 1 yıl kaldığı için -performansı yüksek olmasına rağmen- çok para teklif edeceklerini düşünmüyorum.. Karlı bir alışveriş olursa ayrı ama bunu da Tolga'yı hatır gönül davasına neredeyse bedavaya peşkeş çeken sahte kabadayı beceremez.. Takımda tutup kadro dışı bırakarak çürümesini sağlamak en doğrusu.. Sonra görsün gününü...

El_Matador
21.05.2014, 15:15
Bu aciklamadan sonra ya 8 milyon € satilmali , yada direk 1461 Trabzon ile idmnlara cikmali....sonra nereye gitmek istiyorsa gitsin.
Ama bizim baskan 4-4,5 milyon € satar...demedi demeyin.

Nihat Güneş
21.05.2014, 16:05
Olcan seni hic sevemedim belki de cok ayrinticiyim ama bence futbol zekasi yerlerde bi adamsin basindan beri bunu bilir bunu soylerim gitmene sevinenler de yok degil hani...

duyurukcu
21.05.2014, 16:17
kalmasına sevineceğim gitmesine üzülmeyeceğim bir oyuncu

mertacar
21.05.2014, 18:18
Ambrabat kadro disi kalmisti ayni sekilde tarik ali turan ve niceleri.Eger Olcan Trabzonsporda misyonumu tamamlad aciklamalari yapmissa kalmasini isteyen biri olarak diyorum ki A2de surundureceksin gorecek.Olamadik anadolu kulubleri kadar.

Berat Akçay
21.05.2014, 19:05
A2'ye gönderelim, kadro dışı bırakalım. Paramız bol galiba

Sibel
21.05.2014, 19:49
Ben Trabzonspor'u aştım diyorsa bir futbolcu, o futbolcuyu dediğine pişman etmek lazım. Yani o düşüncede olanı

Böyle bir cümle mi kurmuş?

erkankoc
21.05.2014, 19:53
Millet paramiz bolmu lafini yapiyor..diyelim 5 milyona gitti sanki o para iyi bir transfere harcanacak...koy a2 ye curusun bundan sonda herkes anlar kafasina gore cekip gidemeyecegini....

Cangele
21.05.2014, 20:47
Olcan Adin'dan müthis calim Kosovo kalecisine... bos kaleye atmasa da olur... :o

Edit: Simdide atti ama ofsayt...:alkış:

Piyasasi varken satilsami acaba?

Colakoglu
21.05.2014, 21:45

Varmi böyle bisey ?

Mert Zaman
22.05.2014, 01:34
yok böyle bir zihniyet hajrovic olcan takası olursa yönetime harbiden yazıklar olsun

tristram
22.05.2014, 02:08
hacinin eline on numara bir firsat gecti.bu adami satmayip kadro disi birakirsa taraftarin yuzde 99u kendisini bu durusundan dolayi tebrik eder.bir futbolcu yuzunden istanbulun maskarasi olacagimiza para kaybederiz ne var bunda.olcan'dan gelecek bonservis bizim itibarimizdan daha mi onemli?ulan haci bir kere de bizi yanilt da seni bir kez olsun alkislayalim.
bu hareketle trabzonspor'un bir sicrama tahtasi olmadigini, kafasina esenin istedigi zaman gidebilecegi bir kulup olmadigini, milli takim kamplarindaki cilvelesmerin trabzonspor'a sokmedigini dunya aleme gostermis olacagiz.

zafer6161
22.05.2014, 07:59
açıklama yaptı.hiç bir yere gitmiyorum diye..

Burak
22.05.2014, 08:30

Nerde yaptı abi ?

zafer6161
22.05.2014, 09:40
internette geziyor ayrıca yerel gazetelerde var ;)

Jackal Wile
22.05.2014, 09:41
abi şu adamı gs ye satarsalar Allah belalarını versin yeter artık ünalın çakallıklarına kandığınız burak ve selçuk olayından sonra gs başkanı ile aynı masaya oturan adamı ben başkan olarak kabul etmiyorum gerçi artık

Olcanda a2 nin gülü olur şakalar yapar orda gol atar gülmez keyfi bilir artık

AhmetG.
22.05.2014, 09:43

en son burak ve selçukta gitmeden önce böyle demişlerdi.
Ama gönül ister Olcan onlardan karakterli çıksın.

zafer6161
22.05.2014, 11:45
en son burak ve selçukta gitmeden önce böyle demişlerdi.
Ama gönül ister Olcan onlardan karakterli çıksın.

en son onur da gitmeyeceğim demişti :D

Nizam
22.05.2014, 11:49
Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, gidecek.

cakalkerem
22.05.2014, 11:53
istediği yere gidebilir..

Sercan Keleş
22.05.2014, 12:13
Olcan sözleşme uzatmazsa , Bir yıl kadroda durarak bize 7 milyon euro kazandırabilir mi ?

Mesela Olcanlı kadroyla Lig ikincisi veya şampiyon olup Şampiyonlar Liginden veya uefadan veya Ligden veya Türkiye Kupasından olcan sayesinde + 7 milyon euro kazanabilir miyiz ? aklıma takıldı.

Olcansız kadro ile Ligde 5. Uefa'dan elen , Türkiye kupasından elen.

Olcanlı kadro ile Ligde 1 - 2 Uefada yarı final , Türkiye kupasında Final. Levandowski'nin yaptığı gibi. Sonrasında bedava gidecek ama bize hem başarı hemde kupa kazandıracak.

Aklıma takıldı böyle bir ihtimalde var.
...

Hiç zannetmiyorum Olcan'ın o açıklamaları yaptığını , yaptıysa ve sözleşme uzatırsa kendisinden özür dilerim. Ama zannetmiyorum.

Ahmet Ulusoy
22.05.2014, 12:35
Olcan sözleşme uzatmazsa , Bir yıl kadroda durarak bize 7 milyon euro kazandırabilir mi ?

Mesela Olcanlı kadroyla Lig ikincisi veya şampiyon olup Şampiyonlar Liginden veya uefadan veya Ligden veya Türkiye Kupasından olcan sayesinde + 7 milyon euro kazanabilir miyiz ? aklıma takıldı.

Olcansız kadro ile Ligde 5. Uefa'dan elen , Türkiye kupasından elen.

Olcanlı kadro ile Ligde 1 - 2 Uefada yarı final , Türkiye kupasında Final. Levandowski'nin yaptığı gibi. Sonrasında bedava gidecek ama bize hem başarı hemde kupa kazandıracak.

Aklıma takıldı böyle bir ihtimalde var.
...

Hiç zannetmiyorum Olcan'ın o açıklamaları yaptığını , yaptıysa ve sözleşme uzatırsa kendisinden özür dilerim. Ama zannetmiyorum.

Olcanlı kadro ile Olcansız kadronun yerlerini karıştırmışsın kardeşim

mertacar
22.05.2014, 15:05
Umarim kalir.

Gökhan Uzun
22.05.2014, 15:38
Eğer bjk'nin yaptığı Serdar, Pektemek 2. mlyon euro haberi doğruysa güzel bir transfer olur. Özellikle istanbul takımlarına satacaksak kesinlikle en az 2 yerli almalıyız vereceğimiz takımdan. Rakipleri boşuna güçlendirmeye gerek yok. Alacağımız yerliler de bir zahmet yiği gökoğlan tanju kayhan falan olmasın

AhmetG.
22.05.2014, 15:56
en son onur da gitmeyeceğim demişti :D

:):) yok o adamın dibi gitmek istese bile söyler gitmek istediğini.

28TS61
22.05.2014, 20:17
gidersen git

CEMEFKER
22.05.2014, 22:52
Olcan dan gelecek para ekstra olmadíğí múddetçe ( piyasasinin iki kati) satilmamali....oynadigi zaman takimin kilidi olan biri senin rakibin olan birine gidiyorsa budur...anadolu takimina 5 milyona sarsan da olur...

Büyük dúsúnmeliyiz...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
22.05.2014, 22:54
Sen dün selçuk, engin ile umut u sattin...üzerine burak ı..gs yi düşme potasíndan şampiyon yaptın be...ne konuşuyoruz...

CEMEFKER
22.05.2014, 22:56
Bu zihniyet bizden çok yönetimde değişmeli... míz míz edeni ikinci takíma gönder çapdan düşsün....

truva28
22.05.2014, 23:25
yabancı kontenjanı olması kimsenin 3 milyon euro vermeyeceği bir adamı 7-8 gibi okutursak süper olur.Kendini buradan büyük görmeseydi böyle konuşmazdım ama böyle bir adam için ah vah çekilmemeli.

cakalkerem
22.05.2014, 23:26
bu sene çok iş yaptı ama seneye kalmasa da olur

kahver
23.05.2014, 10:18
Olcan gitsin
Olcan kalmasa da olur
Olcan kalmalı
Olcan giderse futbol hayatı biter
Olcan gitsin ama GS ye giderse ....
Olcan gitmeli ama gitmezse de birsey demem
Olcan gitsin ama gitmezse de birşey demem

Son 5 10 sayfayı okuyanlar bu tarz yorumlar görecekler. Bence bu kadar birbirinden farklı yorumlar yaptıran bir futbolcuyu takımdan göndermemek gerekiyor. Ben Olcan yerinde olsam şunları okusam 1 ay kendime gelemem :D

Burak TOSUN
23.05.2014, 12:38
Bu sözleşme adamın son sözleşmesi haliyle yüklü para kazanmak isteyecektir.
Selçuk gibi bizi bir yıl oyalayacak, bizde ha imzaladı ha imzalayacak derken yine 1 sezon geçireceğiz.
Ben Olcan olsam bonservisim elimdeyken transfer yapmak isterdim.
Gelsin imza paraları..

Jackal Wile
23.05.2014, 13:01
Bu sözleşme adamın son sözleşmesi haliyle yüklü para kazanmak isteyecektir.
Selçuk gibi bizi bir yıl oyalayacak, bizde ha imzaladı ha imzalayacak derken yine 1 sezon geçireceğiz.
Ben Olcan olsam bonservisim elimdeyken transfer yapmak isterdim.
Gelsin imza paraları..

imzalamazsa koyarsın kenara veya a2 ye görürüm ondan sonra imza parlarını yıllık 750 800 bin euroya kasımpaşa beni alsın diye menejerine kasımpaşada çadır kurdurur

seneye yaşı 30 olacak adam bu sene bizden 2 milyon euroyu kabul etmezse keyfi bilir daha iyisini alabileceğini sanmıyorum

CEMEFKER
23.05.2014, 18:41
Bazílarí burada kadirli yaziyo...gidin işinize...nerde buranın ADMİNİ.....

CEMEFKER
23.05.2014, 18:42
Trabzonspor aleyhine yazılar yaziliyo müdahale yok.....neresi bura...ANTU mu.....

CEMEFKER
23.05.2014, 18:43
Olan şu etmez bu etmez.....ayiptir be....teni yetmelerin eline ksldik.....benim yasin 38. bu sevdaya yillarimuzi verdik....

CEMEFKER
23.05.2014, 18:44
Daha bura şampiyonluk nazil bir duygudur.....bilmeyen tatmsyan biyigi terlwmuslwr takim klüp yönetmeye baslamis bile....

CEMEFKER
23.05.2014, 18:46
La dit ! de git....Olcan bu takimin Onur' dan sonra 2. NUMARALİ ADAMİ....

CEMEFKER
23.05.2014, 18:48
kimi adam yerine korsunuz bilemem. ( laf sokmadíğíníz idareci, yönetici, futbolcu, taraftar, adam kalmadí) Hami Hoca Olcan için ne diyo açın okiyín gazatalarí....

Sercan Keleş
23.05.2014, 18:49
Benim gülmeyen mutlu olmayan adamla işim olmaz. Gülecekse mutlu olacaksa kalsın.

CEMEFKER
23.05.2014, 18:50
...gidin anti, manti..ultra, multra...kara kartal ak Martí....kendi sitenize...hadi bakimm...

bows over bros
23.05.2014, 19:12
ne olcanmış arkadaş takımda adam yok diye yıldız olmuş bi numarası yok.

giderse gitsin de ğsye gitmesin

Emirhan Yazıcı
24.05.2014, 14:33
Milli Takımdan Sonra yeni Sözleşmesine İmza Atıcak Yıllık 2 Milyondan 4 Yıllık Sorun Ortadan Kalkıcak

Öznur61
24.05.2014, 18:58
Mutlu olacaksan kal.

TSemih61
24.05.2014, 20:44
Yıllık 2 milyon gayet iyi rakam Malouda'ya 2.5 milyon veriyorsan Olcan'a da o rakama yakın ücret vermek zorundasın.

Vkgz
24.05.2014, 21:24
sıfır defans yapan kanatla şampiyonluğa oynanmaz... ancak avrupa ligine katılırsın.

sırf o yüz ifadesi yüzünden takımdan kovulsa bile yeğdir...

drose61
24.05.2014, 21:43
1.5 + maç başı 15 bin ne Olcan'ı üzer ne de bizi.

Burak TOSUN
25.05.2014, 01:54
Milli Takımdan Sonra yeni Sözleşmesine İmza Atıcak Yıllık 2 Milyondan 4 Yıllık Sorun Ortadan Kalkıcak

Temenni midir bilgi mi?

Çağatay_
25.05.2014, 02:01
Eğer sözleşmeyi imzalayacaksa kalsın, sözleşme konusunu yokuşa sürecekse hemen kamptan önce satılsın.

Faydasından çok zararı dokunur yoksa.

villas-boas
25.05.2014, 09:43
hey gidi ayni burak yilmazin 2012 mayis haziran donemini hatirlattiniz bana bu yorumlarla. milli takim sevisinde olup ve bunu tum turkiyeye kabul ettiren bi oyuncumuza hemen karalama kampanyalari baslatilir. zannedilirki onun yeri dolar. en sonunda istabula satilir. sezon baslamadan iyi kazik attik dersiniz . sezon ortalarinda o oyuncu doktururken senin takim ataga cikamaz. ve yine neden satildiki yeter artik istanbul takimlarinin alt yapisi olduk denilir.bu kisir dongu boyle gelip boylede gider

villas-boas
25.05.2014, 09:48
LIGIN EN IYI YERLI KANAT OYUNCUSUNA SAHIBIZ !! SILKELENIN ! AVRUPA LIGINDE BILE JUVENTUSA ATTIGI GOLLE BERABER 6 GOLU VAR ! LIGDE HANGI YERLI OYUNCUSUNUN 1 SEZONDA 10 GOL BIR OKADARDA ASIST GARANTISI VAR ??!! yeter artik olcan gibileri zamaninda burak gibileri karalayanlar yuzunden 40 yilda bir denk gelirse oda oyuncu goruyoruz. olcan gidince ribery gelmeyecek anlamadinizmi hala???

kopeli
25.05.2014, 18:07
Sözlesmesinin seneye bitecegini hesaba katarsak, muhakkak sözlesmesini uzatmalıyız.. Olcan anlasmaya yanasmıyorsa veya kulüp şartlarında cok ucuk rakam istiyorsa mecbur satılmalı, cünkü seneye bedavaya gitmesi zararımıza olur..

AhmetG.
25.05.2014, 19:03
Olm ne sıkıntın var açıkla bizde bilek.
Gitmek istiyorsan çık söyle açıkça, çok zor değil bunu yapmak.
Kalacaksan da sözleşmeni uzat.
Triplere girmenin manası yok.

seçuk
25.05.2014, 21:48
Olcanın millimactaki halini goren istanbul takımları transferden vazgecebilir.Sahada geziyor resmen.

Fatih Kuloğlu
27.05.2014, 01:29
Bugün ğs li arkadaşla konuşuyorum " solada olcanı alırsak süper olur " diyo bjk li arkadaşla konuluyorum oda aynı şekilde . Eğer bu adamın elini kollunu sallaya sallaya gitmesine izin verirlerse yazıklar olsun gerçekten sıradan bir takım olduğumuza inanıcam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

demir
27.05.2014, 08:37
olcan neden gulmuyoru dert eden arkadaslara....,

1- taraftar stadda yok.. futbol kotu olunca seyırcı dıye bısey kalmıyor avnıakerde
2- maca gelenler takıma destek olmaya degıl kufur edıp rahatlamaya olay cıkarmaya gelıyor macın baslaması ıle bırlıkte taraftar guruplarının cogunun ısı bırden bıre sıyaset olu verıyor..
3- assagıla, kufur et, kucuk gor, sokkakda gordugunde tahrık ve tacız et adam basarılı oldumu yıne kufurler savur.. sonrada bu adamlar ıstanbula nasıl gıder ??

kahver
27.05.2014, 10:14
Şimdi Olcan'ın instagram hesabında yapılan yorumlara baktım da yazık. Nasıl cahillerle aynı takımı tutuyorum dedim kendi kendime. Bu futbol ve insanlık yoksunu taraftar müsfettelerini mort etmen için kal kardeşim. Kal ki daha da kudursunlar

Ahmet Ulusoy
27.05.2014, 10:53
Evet Olcan'ın kalmasını istemiyorum ama adamın hesaplarında yapılan yorumlar da terbiyesizlik.. Sonra neden bizim topçular sosyal medya da hesap açmıyor diyoruz..

Jackal Wile
27.05.2014, 12:47
Evet Olcan'ın kalmasını istemiyorum ama adamın hesaplarında yapılan yorumlar da terbiyesizlik.. Sonra neden bizim topçular sosyal medya da hesap açmıyor diyoruz..

sosyal medyada galatasaray... yazıp sonrada kuzenim yazmış gibi hesabı çalmışlarda onlar yazmış dersen o sosyal medyada taraftarın sana ne demesini bekliyorsun ? onura neden sövmüyor kimse ?

kahver
27.05.2014, 13:00
sosyal medyada galatasaray... yazıp sonrada kuzenim yazmış gibi hesabı çalmışlarda onlar yazmış dersen o sosyal medyada taraftarın sana ne demesini bekliyorsun ? onura neden sövmüyor kimse ?

Yani bu küfürleri meşru kılıyor öyle mi? Güzel kafa güle güle kullan

Jackal Wile
27.05.2014, 13:09
Yani bu küfürleri meşru kılıyor öyle mi? Güzel kafa güle güle kullan

açık açık trabzonsporu yok sayıp kimseye sormadan halen daha benim takımımın oyuncusu iken ve halen daha benim takımımdan maaş alırken onun galatasaray yazması küfür değilde taraftarınki mi küfür ?

senin kafandansa benim kafayı tercih ederim güzel dileklerin için teşekkürler.

Ali Tunahan Güllü
27.05.2014, 13:21
Kalmasını istiyorum ama sanmıyorum kalacağını.Fazla dallanıp budaklanmadan önce sonuç belli olur.

kahver
27.05.2014, 13:32
Şimdi bu adam gitse küfür yiyecek kalsa da küfür yemeye devam edecek. Çok kolay değil mi orada klavyeden küfür sallamak. Sosyal medyada kendi futbolcuna korkak bir şekilde küfür sallayıp sonra da onlardan başarılı performans ve forma sevdası beklemek karaktersizliğin ve onursuzluğun dik alasıdır. Başka hiçbir takım taraftarında olmayan aptallıklar, örümcek kafalılıklar, anlamsızlıklar bizde mevcut. O yüzden "taraftarımız" biraz olsun şu mantıksız barzo kimliğinden sıyrılıp kendi oyuncusunu sosyal medyada ya da gerçek hayatta biraz olsun rencide etmeyi bırakırsa işte o zaman çok hayal ettiğiniz forma sevdalısı futbolcuların sayısı gittikçe artacaktır. Küfürün hiçbir şekilde izahı olamaz gerekçesi de olamaz, haklı bulan varsa da o kişi Trabzonspor'u haketmiyordur.

Saygılar.

Jackal Wile
27.05.2014, 13:53
Şimdi bu adam gitse küfür yiyecek kalsa da küfür yemeye devam edecek. Çok kolay değil mi orada klavyeden küfür sallamak. Sosyal medyada kendi futbolcuna korkak bir şekilde küfür sallayıp sonra da onlardan başarılı performans ve forma sevdası beklemek karaktersizliğin ve onursuzluğun dik alasıdır. Başka hiçbir takım taraftarında olmayan aptallıklar, örümcek kafalılıklar, anlamsızlıklar bizde mevcut. O yüzden "taraftarımız" biraz olsun şu mantıksız barzo kimliğinden sıyrılıp kendi oyuncusunu sosyal medyada ya da gerçek hayatta biraz olsun rencide etmeyi bırakırsa işte o zaman çok hayal ettiğiniz forma sevdalısı futbolcuların sayısı gittikçe artacaktır. Küfürün hiçbir şekilde izahı olamaz gerekçesi de olamaz, haklı bulan varsa da o kişi Trabzonspor'u haketmiyordur.

Saygılar.

hakaretlerini misliyle sana iade ediyorum ve yukarda dediğin gibi bu lafları klavye delikanlısı olarak değil gidip kişilerin yüzüne söylemeni rica ediyorum.

Bu adamı savunacaksın diye trabzonspor taraftarını etmediğin hakaret kalmadı halen daha trabzonspor taraftarı olduğunu iddia ediyorsun kusura bakma kimse trabzonspordan büyük değildir. Kimse küfürü tasvip etmez kimse küfür edilsin istemez ama sen profesyonel bir sporcu olarak onun gerektirdiklerini yerine getirmiyorsan taraftarıda medeni olmaya bekleyemezsin. Senin çok medeni taraftar dediklerine bir kaç örnek verde bizde bilelim dünyanın hangi ülkesinde sözleşmesi devam ederken sosyal medyada böyle bir paylaşım yapan oyuncuya taraftar sevgiyle yaklaşır ?

Bu kulupte kalsa da gitse de sevilmeyecek kıvama kendi yaptıklarıyla geldi ne yaptıysa kendi yaptı olcan taraftar birşey yapmadı bu olayların buraya gelmesi hususunda

Ahmet Ulusoy
27.05.2014, 14:30
açık açık trabzonsporu yok sayıp kimseye sormadan halen daha benim takımımın oyuncusu iken ve halen daha benim takımımdan maaş alırken onun galatasaray yazması küfür değilde taraftarınki mi küfür ?

senin kafandansa benim kafayı tercih ederim güzel dileklerin için teşekkürler.

O yazıyı Burak'ın yazdığına adım gibi eminim. Olcan bu takımın topçusu değil bu da ayrı bir konu tabi

Jackal Wile
27.05.2014, 14:36
O yazıyı Burak'ın yazdığına adım gibi eminim. Olcan bu takımın topçusu değil bu da ayrı bir konu tabi

afedersinde en azından bu kadar taraftarı salak yerine koymadan çıkıp bir özür diler insan hiç iplemedi bile beyfendi menejeri bişeyler salladı işte yersen

murat
27.05.2014, 15:10
Olcani cok abartiyorlar bence. Kotu topcu degil ama ounun yerine takim oyunu oynayan ve cizgiye inip orta yapabilen adam alirsak bizim icin arti olur. Gol atinca bile yuzu gulmeyen ama milli takimda golu atinca sevincten ucan samimiyetsiz bu adama daha fazla tahammul etmiyelim. Gitsin layla reina gezsin, kari kizla gecesini gece etsin mutlu olsun istanbulda.

Burak
27.05.2014, 15:28

Selçuk

Burak
27.05.2014, 15:38
http://i.hizliresim.com/zRpZ2R.jpg

Hüseyin Başoğlu
27.05.2014, 15:47
inşallah hapise girerler.

Jackal Wile
27.05.2014, 16:02
http://i.hizliresim.com/zRpZ2R.jpg

şunu yapana kadar birde galatasarayla ilgili ciddi bir açıklama yapsaydı hiç o insanlar o lafları söylemezdi

Ahmet Ulusoy
27.05.2014, 16:21
Selçuk

İhtimal tabi

Vkgz
27.05.2014, 16:32
Bu "0" defansçı adamın kendini yıldız sanabileceği takımlar orta sıra takımlardır... aynı bizim gibi.

bize hamit altıntop gibi çift yönlü biri lazım kanatta

Hunk
27.05.2014, 16:34
Ataklarin bitme sebebi, fazla gol atma nedeni de inanilmaz bencil oynamasi. Allah yetenek vermis ama beyin vermemis malesef

Jackal Wile
27.05.2014, 16:44
kendi takım taraftarına dava da açıyorsa demekki olcan efendi gemileri yaktı gidiyor ya 6 milyon euroya yurt dışına gider yada a2 de oturur artık keyfi bilir sonra burak kankasıyla selçuk kankası teselli eder onu

artvints
27.05.2014, 16:56
inşallah hapise girerler.

benim aklımdan da o geçmişti az önce, bir kaç tanesini şikayet edeceksin. para cezası alacak, sonra bütün hayatı boyunca küfür edip dursun kendi kendine.

Furkan Özdem
27.05.2014, 17:16
Kötülemenin anlamı yok. Olcan ligin en iyi kanatlarından biri. Bu sene takıma yaptığı katkı tartışılmaz. Yeri gelince gol de attı asist de yaptı, takımı hücuma da kaldırdı... Kimse görevini yapmadı diyemez. İnşallah bir şekilde takımda tutulur diyeceğim ama bu saatten sonra zor...

Burak
27.05.2014, 17:16
İhtimal tabi

Kesin.

Onur Akyüz
27.05.2014, 17:19
O yazıyı ben de nambır 8'in yazdığını düşünüyorum.

Beyefendi gibi görünen karaktersizin, yavşağın teki çünkü.

Olcan da adam gibi çıkıp diyecek kalmak istemiyorum diye. Fatih Tekke basın toplantısında söylemişti ayrılmak istediğini.

Zor bi şey değildir heralde.

Mert'
27.05.2014, 17:32
Selçuk

Bu terbiyesiz herife bir ceza verilmesi lazım ama imkansız sanırım kanıt falan yoktur. Milli takımdan atarım ben böyle adamları isterse dünya yıldızı olsun

cem1990
27.05.2014, 17:35
Kendi takımın taraftarı
Kendi oyuncusuna sövmez
Geçiniz efendim
Olcanın yerinde olsam her söveni mahkemeye verirdim
Bu kadar gereksiz tepkiler aldıktan sonra bende bavulumu alır giderdim ne için uğraşacağım la Trabzon da sövülmek için mi
Geçiniz...

Jackal Wile
27.05.2014, 17:41
;1919591949']Bu terbiyesiz herife bir ceza verilmesi lazım ama imkansız sanırım kanıt falan yoktur. Milli takımdan atarım ben böyle adamları isterse dünya yıldızı olsun

fatih terimmi milli takımdan atıcak :D birdaha trabzonsporlu oyuncu kadroya almamaya yemin ederde gs li oyuncuyu kadrodan atmaz

Jackdaniels
28.05.2014, 13:31
Fernandes + Almeida alalım olcanı verelim... Eğer olmazsa bence 1 sene kadro dışı bırakılsın bu terbiyesiz tavrının cezasını çeksin sonra nereye giderse gitsin bedavaya kimse Trabzonspordan büyük diil herkes haddini bilecek artık !!!

Ogün'
28.05.2014, 13:37
Fernandes + Almeida alalım olcanı verelim... Eğer olmazsa bence 1 sene kadro dışı bırakılsın bu terbiyesiz tavrının cezasını çeksin sonra nereye giderse gitsin bedavaya kimse Trabzonspordan büyük diil herkes haddini bilecek artık !!!

Beşiktaş ile bağı yok o oyuncuların.Sözleşmeleri bitti.Olcan'ı vermeye gerek yok yani.Ki olsa da 1 yerli verip 2 yabancı almanın mantıklı bir yanı yok.

selcuk
28.05.2014, 14:21

bi an baskan yaziyor sandim

;)

Sefaenes
28.05.2014, 16:13
manajerin aciklamasidan sonra inat satmiyacaksin 1 sene formayi vermiyeceksin bakalim ozaman istegi cikiyormu daha Transfer etmek istiyene 6 milyondan asagiya satilmamali altinda kalacaksa 1 sene pafla ciksin

CEMEFKER
28.05.2014, 16:20
..artık şu kanaate varıyorum....bu takımdan gitmek isteyen topçuların harçlík verdiği delikanlílarín kendilerini kotuleyerek " bak beni istemiyorlar" a getirip "ben gidiyorum.." deme kozunu eline almak istediklerini dúşúnúyorum..

CEMEFKER
28.05.2014, 16:23
Olcan dúşmanlığı başka nasıl açıklanır ( yani akíl işi değil)...

N olcak bu klubün hali....selçuk, burak, engin...şimdi olcan.....

CEMEFKER
28.05.2014, 16:26
..yani kelleyi kutardík da vatanı kuruyoruz.....izan vicdan sahibi olalım laftan önce...

CEMEFKER
28.05.2014, 16:28
...o değil klubú yöneten zihniyet böyle olmasín yeter....sen, ben birbirimize laf sokaríz...O....kendimizi tatmin eferiz...

Oğuz B.
28.05.2014, 16:29
Bir de utanmadan mahkemeye mi verecekmiş, sen daha kendi kişisel alanına sahip çıkamıyorsun bir de çıkıp milleti tehdit ediyorsun hukuki haklarıymış.

Küfürün savunulacak hiçbir yanı yok orası ayrı konu. Ama sen rakibinin adını yazarsan duvarına, küfürü yersin be kardeşlik!

sessizkral_1
28.05.2014, 16:35
Futbolcuyu ne kadar kolay harcıyoruz bu kafayla devam

Mert'
28.05.2014, 16:37
fatih terimmi milli takımdan atıcak :D birdaha trabzonsporlu oyuncu kadroya almamaya yemin ederde gs li oyuncuyu kadrodan atmaz

Fatih atmaz zaten onu ima ediyorum bende kimse atamaz işte. Başka bir ülkede böyle olsa kanıtlansa hayatta almazlar onu daha

CEMEFKER
28.05.2014, 16:43
...artı menejer oyunlarí bu sistemde her zaman vardír...oyunagelmeye eksin...gerekirse menejere " hertúrlú baskí" yi yapscsksin...yônetim gúcú burda ortaya çıkar....

Jackal Wile
28.05.2014, 16:46
...artı menejer oyunlarí bu sistemde her zaman vardír...oyunagelmeye eksin...gerekirse menejere " hertúrlú baskí" yi yapscsksin...yônetim gúcú burda ortaya çıkar....

menejerin yönetimden çekincesi olsa böyle bir açıklama yapmazdı zaten bildiğin dingonun ahırına dönmüş kulup

Furkan Özdem
28.05.2014, 16:48
Bu menajer nasıl böyle kesin konuşabiliyor? Olcan önümüzdeki sezon kesin olarak Trabzonspor'da olmayacakmışmış... Bu herifleri böyle konuşturan yönetime de yazıklar olsun. Eziklik bu başka bir şey değil...

Furkan Özdem
28.05.2014, 16:53
Yeter artık şu kulübün aşağılatmayan, gücünü iyi kullanan, profesyonel bir yönetimi olsun. Sanki batman petrolsporuz da menajer efendi rahat rahat havlıyor. Bi de olcanı 2 milyon + kıytırık bi çöp oyuncuya bjkye versinler tam olsun. Zibidi menajere bak ya. Acımayacaksın böylelerine basacaksın kadro dışını. Vallahi haberi okudum sinirlerim hopladı...

Enes Ünal Kaya
28.05.2014, 16:57
Menejeri ve Olcan aynı kafadaysa net kadro dışı kalmalı... Malouda 1 yıl kadro dışı kaldı daha kendini toplayamamışdı..

Fakat olcan farklı düşünüyorsa derhal sözleşme yenilenmeli..

Olcan'ın gitme şartı sadece ve sadece 5M+ Bi para için olabilir öyle 2+ oyuncu falan hikayelerle kimse kimseyi kandırmasın

Ayhan2661
28.05.2014, 17:07
ulan sırf şu menejer denen zibidiye inat olcanı 1 sene kadro dışı bırakırım,ama nerde bizde onu yapacak yönetim.

Öznur61
28.05.2014, 17:45
Arkadaş sanki bulunmaz Hint kumaşı.
Mutsuz olup dolanacaksan etrafta git git.

sifuni
28.05.2014, 17:57
Yildiz filan degil gitsin yeterki ederi verilsin. Trabzonspor maclarini izlemeyen istanbul taraftarlari Olcanin Burak,Selcuk gibi transfer olacagini saniyorlar yakinda gercegi ögrenirler.

angraf
28.05.2014, 18:23
Eğer olcanın bu konuşmadan haberi varsa ve menajerinden kurtulmuyorsa Trabzonspor yönetiminin bu iki adamdan kurtulması gerekiyor. Bu kadar basit.

Asi Çaykaralı61
28.05.2014, 18:57
En yakın zamanda sonuca ulaştırmak gerekiyor bu transfer kalıp gitme meselesi uzadı

Colakoglu
28.05.2014, 19:08
Serefsizin yaptigi aciklamaya bak, kesinlikle trabzonsporda kalmayacakmis, 1 sene düz kosu yaptirin.

tslionur
28.05.2014, 19:17
Oynamak istemeyen adamı zorla tutacak değiliz hem zorluk da çıkarmıyor para kazandırarak gitmek istiyor 6-7 m € ya istediği takıma gönderilsin bence.

Ogün YAZICI
28.05.2014, 19:39
galatasaray'a imza atmanı bekliyorum içimi boşaltmak için...

Erkan YILMAZ
28.05.2014, 19:53
Hemen mustafa pektemek ile takas edilmeli

kudu_89
28.05.2014, 20:48
ambrabat 8 m ediyorsa olcan da eder

Bedri Sertkaya
28.05.2014, 20:52
yönetim istifa

Emirhan Makul
28.05.2014, 20:57
Şimdi daha önce yazdım bana kızan arkadaşlara bir şey ispat etmek istemiyorum fakat.

Lütfen arkadaşlar bugün ki rezillik nedir ya ? 1 sene daha sözleşmemiz olan adam ve menajeri çıkıp tehditler, fiyat arttırmak için numaralar, ağız oyunları yapıyor. Bu hangi karaktere sığar.

Ne yazık ki sıcağı sıcağına yönetim çıkıp demedi ki "Olcan başka kulübe gidecektir bu sene tabi şu parayı bize getirirse, getirmezse de A2'de devam edecek" lafını söyleyip o menajerin ağzına o lafı tıkacak adam lazımdı ama var mı ? Yok, şu olcan ve kıtibiyöz menajerine eziliyoruz.

matalar
28.05.2014, 21:06
eğer olcan böyle düşünüyorsa
ben takımda şerefsiz olcanları selçukları burakları ve halen takımda olup aynı kafada futbolcuları izleyeceğime
bu formayı gönülden seven zeki,caner,makbaşları,kkeleşleri izlemeyi tercih ederim.

haysiyetsiz köpekler.4 sene sözleşme imzala 2 sene yat 1 sene oyna ondan sonra ben Ts'de oynamak istemiyorum.
niye geldin o zaman haysiyetsiz şerefsiz.

Veysel
28.05.2014, 21:10
Hemen A2 takımına kardeşini de yemek haneye postalayın

memozcan
28.05.2014, 21:10
İHO olcanı bjkye satacak arkadaşlar.. sadrinin concona zaafiyeti vardı, İHOnun bjkye zaafı var..

Adem Erdoğan
28.05.2014, 22:29
Adamı ettik Carlos Tevez, ne oldu da kıymete bindi bir anda.

mertacar
28.05.2014, 22:34
Adını ve resmini görünce midem bulanmaya başladı.Artik gozumde 0.Boşuna savundum ulan seni.istanbul yalakasi.buyuklerle sevismiceksin savasakcin.

TSemih61
28.05.2014, 23:50
Hakkında bu kadar transferi haberi çıkmasına rağmen menajerini öne sürüp kendisinin hiç konuşmaması beni biraz sinirlendiriyor. Çıkıp bir açıklama yapması lazım.

İskender YILMAZ
28.05.2014, 23:57
Kabak tadını da aştı artık olay. Milli takım kampı biter bitmez Olcan'a 6-7 milyon avro getirip gidebileceği iletilmeli. Eğer alıcısı çıkmazsa makul bir garanti para + maç başıyla 3 yıllık sözleşme önerilmeli. İmzalamadığı takdirde hemen kadro dışı bırakılmalı. 1 sezon boyunca sabah akşam tek başına antrenman yapsın, sezon sonu bedelsiz olarak istediği yere gitsin, tabii yerse.

El_Matador
29.05.2014, 00:01
Bazi seyler para ilen satin alinamaz.....
Sadece bu kulübün itibarini zedelememek icin ve diger futbolculara ibret
Olsun diye, Olcani satmam. antremanlara 1461 ile ciksin, seneye istedi kulübe gidebilir.

Timur Mikhail
29.05.2014, 00:03
En son 8m diyordum artık 10m diyorum en az %80'i nakit yoksa çürütsünler a2lerde paflarda, top yüzü görmesin sonra serbest kalınca gider bizansına,seni adam yapan camiaya böyle ''karaktersizlik'' yapman'da neyin nesi? Gidebilmekte bir adamlıktır.

Hunk
29.05.2014, 00:18
Abi atin direk a2 butun sezon orda kalsin. O kim ya? Takimin virusu! Oynamasin 1 sene futbol. Kimse Trabzonspordan buyuk degil. At at at at

Erkan YILMAZ
29.05.2014, 01:08
eğer olcan böyle düşünüyorsa
ben takımda şerefsiz olcanları selçukları burakları ve halen takımda olup aynı kafada futbolcuları izleyeceğime
bu formayı gönülden seven zeki,caner,makbaşları,kkeleşleri izlemeyi tercih ederim.

Haysiyetsiz köpekler.4 sene sözleşme imzala 2 sene yat 1 sene oyna ondan sonra ben ts'de oynamak istemiyorum.
Niye geldin o zaman haysiyetsiz şerefsiz.

doğru valla elaleme rezil olup fıtık olacağıma ben de zeki ye akbaşa keleşe razıyım kim bilir belki bir gün atletico gibi takım oyunu oynar bişeyler yapabiliriz

Ilelioglu
29.05.2014, 01:26
Ya istedigimiz rakama yurt disi, ya yeni sözlesme yada kadro disi.

..

Fatih Öztürk
29.05.2014, 01:30
Ulan kici kirik bi topçu koca camiayla dalga geciyor su halimize bak.kodugumun menajeri hele o laflari karsimda yapsanda bok cuvali gibi yere sersem seni angut seni.

Turgay Atalay
29.05.2014, 09:00
Trabzonspor Kulübü mü büyük, Olcan ve cırcır ağızlı menajeri mi çok kısa zamanda göreceğiz. Trabzonspor'u isteyenin istediği gibi at koşturduğu çiftliğe çevirenler Allahından bulsun.

Turgay Atalay
29.05.2014, 09:02
Bundan sonra transferlerde selçuk ve burakın selam verdiği adamları gündemlerine bile almasınlar.O iki babası belirsiz yüzünden oluyor bu tür şeyler.

zafer6161
29.05.2014, 09:04
fanatikin haberine göre olcan 900 bin euro ya sebest miş,doğruluk payı varmı ???

Burak
29.05.2014, 09:07
fanatikin haberine göre olcan 900 bin euro ya sebest miş,doğruluk payı varmı ???

Böyle bir madde varmış abi UEFA'da.Takımda üç yılını geçirmiş 28 yaş üstü futbolcular yıllık ücretini kulübe vererek serbest kalabiliyorlarmış.

Ahmet Ulusoy
29.05.2014, 09:25
Böyle bir madde varmış abi UEFA'da.Takımda üç yılını geçirmiş 28 yaş üstü futbolcular yıllık ücretini kulübe vererek serbest kalabiliyorlarmış.

O neymiş öyle çok saçma bir madde bu..

Olcan'ı Rusyaya satalım gitsin

Veysel
29.05.2014, 11:01
Hain

Murat'
29.05.2014, 11:18
Menajerine konuşması için talimat veren kişi kesinlikle Olcan'dır, adam kaç günden beri fiyat yükseltmek için uğraşıp duruyor. Bence ederi varken satılsın, Trabzonspor'un mevcut mali durumu Olcan'ı A2'ye gönderip 2,5 milyon lirayı paşa paşa ödemek için hiç de uygun değil.

AhmetG.
29.05.2014, 11:35
Saha içindeki triplerini bile savundum burda ama gelinen noktada A2 takımında oynamayı fazlasıyla hakettin.
Eğer olcan da ıstanbul takımlarına satılırsa bundan sonra hiçbir oyuncuyu elimizde tutamayız.
Kırılma noktasındayız bu konuda.

volkan_627
29.05.2014, 11:47
olcan 900 bin e serbest kalabiliyor ama geri zekalı bjk ile gs olcan ı almak için para + takas öneriyor. biz de bunu yiyoruz. fanatik e birileri selam söylesin lütfen.

milli takım kampında kuzenim olcan ve onur la bire bir konuştu. söyledikleri çok enteresan. her ikisi için de olabilecekleri çok iyi biliyorum. en azından kendi ağızlarından...

Veysel
29.05.2014, 11:49
Ğ
olcan 900 bin e serbest kalabiliyor ama geri zekalı bjk ile gs olcan ı almak için para + takas öneriyor. biz de bunu yiyoruz. fanatik e birileri selam söylesin lütfen.

milli takım kampında kuzenim olcan ve onur la bire bir konuştu. söyledikleri çok enteresan. her ikisi için de olabilecekleri çok iyi biliyorum. en azından kendi ağızlarından...

Neymiş anlat da bilelim sallay mısın gerçek mi diye aga

CEMEFKER
29.05.2014, 11:52
.."Olcan para ederkene satílsín" ....

Peki Olcan sana bir sezonda kaç maç alír....?

3 maç alsa 1 milyondan 3 milyon eder...

1 yili kalmis bu adamí satsan en fazla 2 milyon euro eder..4 milyon TL.

volkan_627
29.05.2014, 11:54
Ğ

Neymiş anlat da bilelim sallay mısın gerçek mi diye aga

boşver... salladığımı düşün. zamanında bildikelerimi anlatırken ergenin birinin ettiği küfürleri unutmadım burda. gerçi o ergen havaalanında ziegler i bekelerken boş boş uçaklara bakması ona iyi kapak olmuştu. yakında görürsünüz zaten...

CEMEFKER
29.05.2014, 12:21
.."Olcan para ederkene satílsín" ....

Peki Olcan sana bir sezonda kaç maç alír....?

3 maç alsa 1 milyondan 3 milyon eder...

1 yili kalmis bu adamí satsan en fazla 2 milyon euro eder..4 milyon TL.

...ekstrasi cabasi....
3 nacta kendini amirti eder...

Bayraktaroğlu
29.05.2014, 12:27
iğrenç oyunlar dönüyor yine yok menajer konuşuyor yok olcan ın ağzından yazı yazıyorlar sıkıldık artık ya elinizde tutacaksınız tutun yoksa eski yönetimler gibi sizde elinizden kaçırın olcan ı ne olacak ilk mi sanki burak selçuk engin tolga ceyhun birde olcan ı ekleyin oraya.olcan da gidecekse gitsin gelip trabzon da adam oluyorlar sonra beğenmiyorlar sanki beşiktaş bizden çok iyi durumda gideceksen git ya sıkmayın bu taraftarı artık

Sefaenes
29.05.2014, 14:00
olcani yüksek bonservis disinda asla satilmamali hatta kadro disi birakip torpilli kardesinin yanina yollanmali. 1 Sene sonra ancak anadolu takimina gider.
Elin kazmasi 3 milyon ediyor bize geldimi 4 verecekler hadi oradan istanbul takimlari. Olcan mutlu olsun diye kardesine bosu bosuna para verildi o paralar haram olsun.

efes61
29.05.2014, 14:12
adama bir yandan kızıyorum, bir yandan da düşünüyorum; Hacıosmanoğlu'nun başkan olduğu klüpte futbolcu olsam arkama bakmadan kaçardım herhalde.

Furkan Özdem
29.05.2014, 14:15
(Önce hak ettiği yıllık ücret önerilerek sonra kadro dışı tehtidiyle) sözleşmesi uzatılmalı ya da tatmin edici bir fiyata satılmalı. Üçüncü bir alternatif olmamalı.

"Gerekirse 1 sene daha oynar" kafasını kabul etmiyorum. Neden beleşe gitsin? Zaten ucuza ğsye giden oyuncular yüzünden bu taraftar travma yaşadı...

Jackal Wile
29.05.2014, 14:33
bu dakkadan sonra hayır gelmez bundan ibreti alem için a2 de köreltilsin bir sene

Çağatay_
29.05.2014, 16:02
Amrabat ile takas fena seçenek değil.

Fatih Kuloğlu
29.05.2014, 18:10
bu dakkadan sonra hayır gelmez bundan ibreti alem için a2 de köreltilsin bir sene

Aynen öyle

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Burak
29.05.2014, 21:03

Onurla kendim de konuştum geçen gün olumsuz bir konu yoktu

Fatih YAZICI
29.05.2014, 21:05
Muhtemelen yarın akşam yahut Cumartesi açıklanır Galatasaray ile anlaştığı. 3.5M€ + Yekta.

volkan_627
29.05.2014, 21:24
Onurla kendim de konuştum geçen gün olumsuz bir konu yoktu

onur adamdır.. adamlığını kendi ağzıyla söyledi. ama istekleri var. kariyeri ve geleceği için düşünceleri var... gelecek sene de onur u kalemizde izleyeceğiz. burda sıkıntı yok... ama gidişata göre sonraki yıllarda neler olur hep beraber göreceğiz....

burda önemli olan olcan ın söyledikleri. bence sonuna kadar da haklı...

TSezgin61
29.05.2014, 21:44
onur adamdır.. adamlığını kendi ağzıyla söyledi. ama istekleri var. kariyeri ve geleceği için düşünceleri var... gelecek sene de onur u kalemizde izleyeceğiz. burda sıkıntı yok... ama gidişata göre sonraki yıllarda neler olur hep beraber göreceğiz....

burda önemli olan olcan ın söyledikleri. bence sonuna kadar da haklı...

ne dedilerki??

DeAgLeMaNyAq
29.05.2014, 23:00
Engin Baytar haricinde bizden giden oyuncuların hepsi İstanbul takımlarının bütçeleri itibariyle çok daha yüksek ücrete oynadılar. Dolayısıyla Olcan BJK'ye gitse de 2 milyon euronun altında oynamaz. Ama biz önüne 2 milyon euroluk sözleşme koyarsak BJK'ye gitme direnci de kırılır ama iş işten geçti bu saatten sonra yeni sözleşme zor gözüküyor. Onur'un zaten para için gitme gibi bir durumu olamaz çünkü Türkiye'de ondan fazla kazanan bir kaleci yok...

Uğur Ö.
29.05.2014, 23:54
Olcan artık koptu.Zaten iyi yerlilerin hepsi bizden kopuyor.Ne biçim iştir anlamadım takımın cıkı çıktı.Onurda olmasa napacaktık.

Tolga
30.05.2014, 06:52
İlle ibret-i alem yapalım diyen arkadaşlar varsa benim için ibret-i alem şudur.

Senelik istediği ücreti verelim,2-3 milyon € ne istiyorsa öyle kadro dışı bırakalım. 4 Yıl boyunca kadro dışı kalsın.

Ahmet Ulusoy
30.05.2014, 09:08

Senelik istediği ücreti verelim,2-3 milyon € ne istiyorsa öyle kadro dışı bırakalım. 4 Yıl boyunca kadro dışı kalsın.

Adam zaten 4 yıl sonra futbolu bırakacak.. 3 Milyon €'yı verip adamı kadro dışı bırakırsan pek bi ....'de olmayabilir.

Bence 3 M€ + Yekta + Emre Çolak'a karşılık ğs'ye verilebilir

kopeli
30.05.2014, 09:29

4 senede 12 m euro=35 milyon tl para alacak ve full tatil yapacak. Bu teklifi hemen kabul eder bence :D

İbret'i alem falan filan, hiçte umrunda olmaz. Yani erkenden emekliye ayrılmıs olur.

Burak
30.05.2014, 13:29
Olcan'ın Trabzonspor'a geldiğinden beri sosyal medya hesaplarını ve web sitesini yönetiyorum.Olay netleşene kadar Trabzonspor formalı fotoğrafını kaldırdım profilden.Belki profesyonelce değil biliyorum ama canım sıkıldı bir kaç gündür.

Hunk
30.05.2014, 13:40
Defolup gitmen icin dua ediyorum hergun

Jackal Wile
30.05.2014, 14:22
Olcan'ın Trabzonspor'a geldiğinden beri sosyal medya hesaplarını ve web sitesini yönetiyorum.Olay netleşene kadar Trabzonspor formalı fotoğrafını kaldırdım profilden.Belki profesyonelce değil biliyorum ama canım sıkıldı bir kaç gündür.

anlamadım ?

Burak
30.05.2014, 15:01
anlamadım ?

https://www.facebook.com/OlcanAdin29

Takımı belli olana kadar Milli formalı fotoğrafı kalacak.İmzalarsa Trabzonspor'dan devam ederiz.

Jackal Wile
30.05.2014, 15:24
https://www.facebook.com/OlcanAdin29

Takımı belli olana kadar Milli formalı fotoğrafı kalacak.İmzalarsa Trabzonspor'dan devam ederiz.

ne demek takımı belli olana kadar çarşaf çarşaf sözleşmesi var takımı belli. Takımım belli değil belli olana kadar ödeme yapmayın diyor mu ? veya da trabzonspor ona kendine yeni bir takım belirleme izni veriyor mu ?

Eğer dediğin gibi bu hesaplar sendeyse saçma sapan bir karar vermişsin bilesin

reisoğlu61
30.05.2014, 15:51
takimda kalmak istemeyen oyuncuyu zorlan saklamak isimize gelmez.
para + arti futbolcu karsiliginda hemen satilmali

Alexander
30.05.2014, 18:36
Adam zaten 4 yıl sonra futbolu bırakacak.. 3 Milyon €'yı verip adamı kadro dışı bırakırsan pek bi ....'de olmayabilir.

Bence 3 M€ + Yekta + Emre Çolak'a karşılık ğs'ye verilebilir
Mükemmel olur.amrabat + Yekta dehşet olur

Colakoglu
31.05.2014, 02:18

Burak yilmaz gay olmadan ayni seyi yapmisti, milli formali resimlerini koymustu.

jairzinho
31.05.2014, 03:46
trabzonda bişeyler yanlış gidiyor.

takıma ivme kazandıran hami hocayı kovan bir yapıda olcanın takımdan ayrılmak istemesi normaldir.

ayrıca bence taraftarda oyuncuların ayrılmasında bir etken.taraftarın tam destek vermemesi kendi oyuncularını protesto etmeleri taraftar oyuncu arasındaki duygusal iletişimi koparıyor.maddi durumu iyi olan futbolcu desteklenmediğini görünce koyveriyor.her ne kadar profesyonelde olsalar bu işin duygu tarafı çok yüksek.dünyada taraftar genelde itici güç olur.ama trabzonda tam tersi.seyircisiz maçlarda takım daha rahat.

jairzinho
31.05.2014, 03:51
şu forumda futbolcu yorumlarını okuyunca maalesef trabzonun taraftar profili hem futboldan anlamıyor hem de oyuncuyu negatif yönde etkiliyor.

zeki yavru başlığına bakmak yeterli bu durumu izah etmek için.takımın en etkili oyuncularından biri için gitsin yedek kalsın kovulsun yorumları.

bu kafayla çok zor.ne oyuncuyu trabzonda tutabilirsin ne de zirveye oynarsın.orta sıra anadolu takımı olursun hüseyin cimşirlerle mustafa keçecilerle.onlar kalır bak trabzonda.

Veysel
31.05.2014, 10:05
şu forumda futbolcu yorumlarını okuyunca maalesef trabzonun taraftar profili hem futboldan anlamıyor hem de oyuncuyu negatif yönde etkiliyor.

zeki yavru başlığına bakmak yeterli bu durumu izah etmek için.takımın en etkili oyuncularından biri için gitsin yedek kalsın kovulsun yorumları.

bu kafayla çok zor.ne oyuncuyu trabzonda tutabilirsin ne de zirveye oynarsın.orta sıra anadolu takımı olursun hüseyin cimşirlerle mustafa keçecilerle.onlar kalır bak trabzonda.

Ya arkadaş çıldırtıyor beni bu yorumlar sanki Olcan takımda kalmak istiyorda biz istemiyoruz arkadaş mağarada mı yaşıyorsun

CEMEFKER
31.05.2014, 12:51
http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporda-olcan-serbest-kalir-mi-h109964.html

...haber doğru ise Olcan Adın'ın eli cidden güçlü hukuken....

...,ancak bunun böyle olduğu doğru ise yönetimin bugüne kadar Olcan Adın ile sözleşme yapmaması tam bir ihtimal BU ÇAKAL MENEJER ORTAMINDA....

CEMEFKER
31.05.2014, 12:52
....+ olarak bu yönetim adına çalışan Av.'lar ne işe yarıyor (avukatlar)....

...versinler bana ayda 10.000 TL inciğini cinciğini çıkartım spor hukukunun , klubünde cebinde milyon dolarları kalsın ( ...cık cık.... karlı bir anlaşma masrafları ile birlikte 150.000 TL ver, milyonlar cebinde kalsın)

AhmetG.
31.05.2014, 17:59

Ne demek arkadaşım kaldırdım. Adamın 1 senelik sözleşmesi var halen. Gittiğinde ne isterse yaparsın. Sözleşmeli topçu haddini bilecek.

TSezgin61
31.05.2014, 23:15

böyle bir sacmalik olurmu.

Trabzonsporun sözlesmeli futbolcusu.

Tuğrul
01.06.2014, 00:08
Olcan sözkonusu ücreti kabul etmezse şu yol izlenmeli.

- Disiplinsiz ve huzur bozucu davranışlardan ötürü 500 bin euro üstü ceza.

- Paf takıma yollanmalı. Sabah 5 olmak üzere günde 3 idman yaptırılmalı.

- İdmanlara gelmediği her gün için noter tespiti yapılmalı. Cezası katlanmalı.

Sercan Keleş
01.06.2014, 00:31
Olcan sözkonusu ücreti kabul etmezse şu yol izlenmeli.

- Disiplinsiz ve huzur bozucu davranışlardan ötürü 500 bin euro üstü ceza.

- Paf takıma yollanmalı. Sabah 5 olmak üzere günde 3 idman yaptırılmalı.

- İdmanlara gelmediği her gün için noter tespiti yapılmalı. Cezası katlanmalı.

:D :D

Olcan'ı yeni stad açılışında kurban olarak keselim.

munzevil
01.06.2014, 00:40
Olurda baska bir takima gidip gol sevinclerinde gulerse cok pis soverim.

Tuğrul
01.06.2014, 00:41
:D :D

Olcan'ı yeni stad açılışında kurban olarak keselim.

Valla İHO asar mı, keser mi. :) Ben anlamam

Bu söylediğim kuralları Bursa ve Eskişehir uyguladı.

Manzara ortada. Tarık ve Ozan mukaveleyi imzalamak zorunda kaldı.

Bu meselede dik durulmalı.

Sen iyi oyuncunu elinde tutamazsan bugün yarın Onur ve Özer de yuvadan uçabilir.

Sercan Keleş
01.06.2014, 00:43
Olurda baska bir takima gidip gol sevinclerinde gulerse cok pis soverim.

Gülecek zaten hocam , Ne bekliyorsun ki Milli takımda da mutlu.

Biz burada aylar öncesinde Olcan'ın gülmemesini sorun ederken bize neler diyorlardı neler.

Yahu bu adamın mutsuzluğunun Tek nedeni Taşıdığı armayı küçük görmesidir. Yoksa Gollere sevinmemesi kişiliği değildir. Zaten bizi bırakıp gittiğinde göreceğiz kişiliğini.

Sercan Keleş
01.06.2014, 00:44
Valla İHO asar mı, keser mi. :) Ben anlamam

Bu söylediğim kuralları Bursa ve Eskişehir uyguladı.

Manzara ortada. Tarık ve Ozan mukaveleyi imzalamak zorunda kaldı.

Bu meselede dik durulmalı.

Sen iyi oyuncunu elinde tutamazsan bugün yarın Onur ve Özer de yuvadan uçabilir.

Bilmiyorum hocam aksi görüşte mantıklı ya uzatmazsa inat ederse bu seferde kulüp kaybedecek. Çıkıp özür dileyip sözleşmesini uzatıp mutlu olacaksa gelsin. O suratla gelip oynayacaksa ben gerçekten takımda görmek istemiyorum. Pafta bile oynamasın.

Tuğrul
01.06.2014, 00:51
Bilmiyorum hocam aksi görüşte mantıklı ya uzatmazsa inat ederse bu seferde kulüp kaybedecek. Çıkıp özür dileyip sözleşmesini uzatıp mutlu olacaksa gelsin. O suratla gelip oynayacaksa ben gerçekten takımda görmek istemiyorum. Pafta bile oynamasın.

Takıma yapacağı katkı, tebessüm etmemesi, afraları tafraları hiç umrumda değil.

Benim için önemli olan kulübün dışarıya verdiği imaj.

Paf takım ve küçük takım hüviyetinden kurtulup.

Büyük takım vasfını korumak için.

Olcan kalmalı.

cakalkerem
01.06.2014, 01:35
gidecek galiba...

çok haberi yapılıyor....

61trabzonomer
01.06.2014, 11:59
giderse gitsin sıkıntı değil ama iyi para koparmak lazım

3-4 milyon + yekta + umut + emre çolak iyidir

bjk ye de 3-4 milyon + Oğuzhan + mustafa pektemek

volkan_627
01.06.2014, 12:24
olcan ın gülmemesindeki tek sebep onur un sözleşmesi yenilenirken ve ücretinde iyileştirme yapılırken aynı durumu olcan ın da taep etmesi ve yönetimden önce onur kadar hak et ondan sonra cevabını almasıdır.... başka bir şey aramayın diye söylüyorum...

Oğuz B.
01.06.2014, 12:30
Adam müthiş bir gol atıyor, ama kamera yakın çekim yapınca insanın gole sevinesi dahi gelmiyor. Gülmesin eyvallah ama adam somurtuyor çok farklı kavramlar. Hani bilmesek gole sevinebildiğini diyeceğiz ki adamın karakteri böyle. "Maçını oynasın suratı benim için önemli değil" görüşüne de katılmıyorum. Ben taraftar olarak futbolcumda hırs, istek, aidiyet, bağlılık ve ortak duyguları paylaşabilecek bir karakter yapısı ararım. Gerçi Olcan efendi talep edeceği paraların 0 miktarını düşündüğünden somurtabilir pek tabii.

Özet: Nefret ettiriyorsun kendinden, zorla.

ibrahim
01.06.2014, 12:33
Tabağı önüne fırlatan suratsız garsondan farkı yok zurnanın...

Gesendet.

Hüseyin Başoğlu
01.06.2014, 13:03
Insallah websteri kullanirda futbol hayatini bitiririz.

bu aradá hala bozuk plak gibi ayni lafi tekrat edenlerin cidden psikolojik bir sorunu oldugunu dusunuyorum

Artik yeter da turkcenizmi kit konuscak baska kelimemi bilmiyorsunuz

erkankoc
01.06.2014, 13:23
Olcan suan kendini takimdan ustun goruyo ibreti alem icin bir yil rezil edip birakacaksin

Veysel
01.06.2014, 14:25
olcan ın gülmemesindeki tek sebep onur un sözleşmesi yenilenirken ve ücretinde iyileştirme yapılırken aynı durumu olcan ın da taep etmesi ve yönetimden önce onur kadar hak et ondan sonra cevabını almasıdır.... başka bir şey aramayın diye söylüyorum...

Yanındamıydın nerden biliyorsun :)

Lumcera
01.06.2014, 23:25
Olcan suan kendini takimdan ustun goruyo ibreti alem icin bir yil rezil edip birakacaksin
Bir sene iyi oynayıp kendini takımdan üstün görüyor gerçekten.Sırf Trabzonspordan "rahat gidebilme" imajını zedelememek adına göndermemeliyiz.
Ya da bizim istediğimiz şartlarda gitmesini sağlamalıyız.Yüksek bonservis bedeli veya kalite futbolcu takasıyla bu durumu sağlayabiliriz.
Diretirse eğer 1 sene daha sözleşmesini kullanalım,gerekirse paf takımla çalışmalara başlasın...Sonuçta bu sözleşmeyi kabul ederken buraya hizmet için kabul ediyorsun.Belli ücret karşılığında işini yapıyorsun.Gitmek istiyorsan eğer,bu gidişin kuralına Trabzonspor karar verecek,sen değil !

cakalkerem
01.06.2014, 23:46
bu sezonun iyilerindendi..

adam tabii ki de kendini iyi yerde görecek....

ama iyi paraya satılabilir sıkıntı değil

Veysel
02.06.2014, 00:14
bu sezonun iyilerindendi..

adam tabii ki de kendini iyi yerde görecek....

ama iyi paraya satılabilir sıkıntı değil

Abi ne kadar profesyonel olduk biz ya 2-3 yıldır ne demek kendini iyi yerde görecek bize geldiği zaman cl finali mi oynuyorduk sanki zorla getirdik. Bu yaptığına destek vermen üzdü beni güzel abim

cakalkerem
02.06.2014, 00:20
Abi ne kadar profesyonel olduk biz ya 2-3 yıldır ne demek kendini iyi yerde görecek bize geldiği zaman cl finali mi oynuyorduk sanki zorla getirdik. Bu yaptığına destek vermen üzdü beni güzel abim

demek istediğim takımın en istikrarlı oyuncusuydu ve de en verimli..(belki orası tartışılır)

yani oyuncu oynamak istemezse tutamazsın ne yapacaksın senelik 2.5 milyon vereceksın a2 ile mi idmana çıkartacaksın hemde yerli statüsünde oynayan bir oyuncuyu..

ne olur iyi para yada 2-3 oyuncu ile takas yapılabilir...satılabilir diyorum bence..

adamlar bugun messiyi satılığa çıkarttılar olcan neden olmasın

Sefaenes
02.06.2014, 12:47
Bu saat den sonra Olcani satarlarsa manajer kazanmis olacak. 1 Sene sonra ne yaparsa yapsin satilmamali manajerlerin oncagi olmamali

villas-boas
02.06.2014, 13:07
7 milyon € getirirseler alsinlar. yoksa sahiden buyuk kulup falan degiliz yani. teklife bak 2 milyon + holosko sivok !!?? yokyaa

volkan_627
02.06.2014, 13:17
Yanındamıydın nerden biliyorsun :)

yanındaydım...

Ogün YAZICI
02.06.2014, 14:39
olcan'ın trabzonspor formasıyla bu sezon en son güldüğü dönem polonya'daki varşova maçında attığı gol ve bir sonraki hafta gençlerbirliği'ne 3-2 yenildiğimiz maçta henrique'nin golünden sonra sevinmesi...yani kasım ayının ortalarından sonra bir şeyler oldu...

Hüseyin Başoğlu
02.06.2014, 19:12
olcan'ın trabzonspor formasıyla bu sezon en son güldüğü dönem polonya'daki varşova maçında attığı gol ve bir sonraki hafta gençlerbirliği'ne 3-2 yenildiğimiz maçta henrique'nin golünden sonra sevinmesi...yani kasım ayının ortalarından sonra bir şeyler oldu...

bir sürü şey var.

Onur'la sözleşme yenilenip olcanla yenilenmemesine bağlayabilirsin o zamanları.

gezi parkına destek verdiği için küfür yemiş şehirde diyorlar (ne kadar doğru bilmiyorum),volkan olayı vs.

Açıkcası biz bu adama bizi sevmesi için bişi vermedik. O yüzden ben çok beklemiyorum yani bu adamın taraftarla bütünleşmesini.

Onur Akyüz
02.06.2014, 19:24
Siyasi görüşüne ana avrat söverek, taciz ederek saygı duyulmaması başlı başına bir neden.

Ben tek probleminin bu olduğunu düşünüyorum.

AYYILDIZ
03.06.2014, 00:10
Onumuzdeki hafta 3 yillik imzalayacaktir.

reisoğlu61
03.06.2014, 12:50
seneye belese gitmektense simdi hemen satilmali.

ihsan candas
03.06.2014, 13:35
üzülerek söylüyorum ama gitmeli...

since1967_
03.06.2014, 13:54
Onumuzdeki hafta 3 yillik imzalayacaktir.

İki hafta içinde bende imzalayacağını düşünüyorum. Başka çaresi zaten yok. Ne Gayse ne BJK Olcan için o topun altına girmezler.

bangkook_61
03.06.2014, 20:02
6-7 milyon euro veren yoksa sözleşme imzalayana kadar paf takıma idmana gönderilsin. Takas+ paraya da açığım. Amrabat ve Chedjou'ya hayır demem.

Tuğrul
03.06.2014, 20:14
Siyasi görüşüne ana avrat söverek, taciz ederek saygı duyulmaması başlı başına bir neden.

Ben tek probleminin bu olduğunu düşünüyorum.

Bu tepkiler camiayı bağlamaz.

Münferit bir olaydır.

gs/bjk/fb taraftarı da kendi futbolcularının ideolojisine göre küfür edebiliyor.

Ne yazıkki toplumumuzda bir anlayışıslık ve tahammülsüzlük var.

Olcan'ı kulüpten koparmak eline malzeme verilmemeli.

Ogün YAZICI
03.06.2014, 20:21
yönetimin yapacağı şey net.alacak olcan'ı karşsına biz seni bu sezon satmayacağız.ya iyi bir sözleşme yapar kariyerini garanti altına alırsın ya da bu sezon göstereceğin performansı devam ettirmek zorunda olup 30 yaşında istanbul klüpleriyle iyi sözleşme yapmaya çalışırsın ! sıkıyosa imzalamasın...

AhmetG.
03.06.2014, 23:45
5 milyon euro veren yok, olmaz da. O yüzden imzala yeni sözleşmeni. Gerekli pazarlıkla zam da yaptır kendine.
Macera aramaya gerek yok. Görüldüğü üzere senin için 5 milyon euro veren ıstanbul kulübü yok.

Colakoglu
03.06.2014, 23:52
Ben formülü buldum,
Bruma ve Amrabati versinler Olcani alsinlar.

Neden biz adamlarin yildiz ve as futbolcusuna talip olmuyoruz hicbirzaman? Ben olsam is olsun diye hersene 1 yildizlarina talip olurum

Colakoglu
03.06.2014, 23:55
Aklima gelmisken söyliyeyim, büyük sehir falan hikaye, juventusun dünya starlari nasil torino gibi b..ktan bi sehirde yasayabiliyosa trabzon oranin yaninda cennet, burayada futbolcu gelir.

Hatice Aslan
03.06.2014, 23:55
Botox tanrısı Ünal Aysal'ın sana biçtiği değer o kadar komik ki... Gidersen iyi bir takım ve kariyer sahibi olacağını düşünsen de kendi kendini aşağılamış olacaksın. Farkında mısın?

Sibel
03.06.2014, 23:56
Kalırsa mutlu olmaz bence. Dolayısıyla bizi de mutlu etmez.
Gitmesi hayırlı olur.

TSezgin61
04.06.2014, 12:16
Bence bu istanbul sevdalilarina gözdagi verme vakti..

1 yil cürüsün.

Cünkü sözlesmesi bile bitmeyen oyuncuyu istanbul bizden alabilirse, her futbolcu sözlesmesini takmadan teklif alir almaz gider...

Ben Trabzonspor prensibi olarak "burdan istanbula gidemezsin" Maddesini sözlesmelere niye koymadigimiz hala anlamadim.

atomantcum
04.06.2014, 12:57
Bence bu istanbul sevdalilarina gözdagi verme vakti..

1 yil cürüsün.

Cünkü sözlesmesi bile bitmeyen oyuncuyu istanbul bizden alabilirse, her futbolcu sözlesmesini takmadan teklif alir almaz gider...

Ben Trabzonspor prensibi olarak "burdan istanbula gidemezsin" Maddesini sözlesmelere niye koymadigimiz hala anlamadim.

Bu kadar duygusal bakmamakla beraber öyle ucuza satılmayıp en kötü ihtimalle kulüpte bir yıl bekletilmesini fikrini destekliyorum.

Futbolcu gitmek isteyebilir, gayet doğal bir durum, bunun için kızmanın anlamı yok. Paralı bir çalışan. Siz çalıştığınız işten ayrılmak isteyince kimse sizden nefret etmiyor, etmemeli de zaten.

Burada önemli olan Trabzonspor'un çıkarı. Gitmek istiyor, talibi de var. O zaman bir fiyat belirlersin, ona razı olmalarını istersin. Benim için bu fiyat en az 6-7 milyon euro'dur. Çünkü rakibinize formda bir oyuncu veriyorsunuz, kolay değil.

Satmamak için konuşulan şey ne? Futbolcuya astronomik bir zam yapılması. Öncelikle Olcan'ın çok aman aman iyi oynadığını düşünmüyorum. Bizim bu yılki rezil futbolumuz içinde bireysel yetenekleriyle ön plana çıktı, topla oynayan kimse olmayınca, sorumluluk alan tek Olcan olunca, yaptığı hatalar da göze batmadı. Yoksa kesinlikle iyi bir 'takım oyuncusu' olduğunu değil. Neyse diyelim ki evet iyi oynadı. Bu adam önceki yıllarda bu kadar yüksek performans gösterdi mi? Hayır. Gelecekte gösterebilir mi? Muhtemelen hayır. İstanbul takımlarına giderse mücadele edip kendini göstermek, göze girmek isteyebilir ama bizde kalırsa kesinlikle başarılı olamaz. Takımı için gol atınca sevinmeyen birisi ne kadar motive olabilir ki? E durum böyleyken bu oyuncunun maaşını neden ikiye katlayalım, çok saçma değil mi? Bir yıl oynatırız, iyi oynarsa bize faydalı olur, iyi oynayamazsa da yedek bırakırsın, performansı düşer, dışarda talipleri de azalır, zaten 30 yaşına gelmiş olacak. Ondan sonra giderse gitsin zaten. Böylece rakibine de iyi zamanında öyle ucuza göndermemiş olursun.

Talibi çıktı diye her futbolcuya zam yapacaksak ohoo.

Bayraktaroğlu
04.06.2014, 15:01
git anam sende git istanbul takımlarında bir b.. var sende git hepinizi zamanında kovdular,Anadolu takımları sizi adam etti ama siz akıllanmayın tekrar kürkçü dükkanına gidin.ya avrupa olsa anlayacağım tamam haklı fatih gibi gökdeniz gibi arda gibi gitsin diyeceğim istanbul sana ne katacak Paraaa!!! al işte burak selçuk adamların avrupada oynamaya zerre kadar inançları yok attılar imzayı kimse avrupada size bu rahatlığı vermez çünkü.şikebahçede tutunamadın antep de parladın trabzonda zirveye ulaştın ama beğenmiyorsun yerini gol atar sevinmez menajeri ayrı konuşur gidecekseniz gidin bee sizi adam yapan Trabzonspor bir şey kaybetmez ama gün gelir siz kaybedersiniz.Engin nerde duyan var mı artist gitti ne oldu tıpış tıpış geri döndü.

Sefaenes
04.06.2014, 15:06
Olcan ve manejerine inat asla satilmamali ondan gelecek paranin icene....Sanki simdiye kadar janko,batuhan,sahin,malododan zarar görmedik 1 sene a2 oynasin ondan sonra cani cehenneme