PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olcan Adın

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

zafer6161
08.05.2014, 13:41
adamın trilyonları var gülmüyor yaw :D

kahver
08.05.2014, 17:08
Ufak not: Thierry Henrry ve Nikolas Anelka da gollerinden sonra gülmezdi. Onlar da ruhsuz oyuncular olarak futbol tarihine geçmişlerdi değil mi.

F. Yıldırım
08.05.2014, 17:13
Benim için problem Olcan'ın gülüp gülmemesi değil. Olcan topu çok eziyor ve Olcan'ın olduğu takımda pas yapamazsınız. Erkan da pas trafiğini bozacak futbolculardan. O da alınmamalı. Olcan 5-6 milyona satıp, bu paraya Avrupa'dan genç bir yetenek almalıyız.

kahver
08.05.2014, 17:16
Abi Avrupadan genç yetenek almak bakkaldan sigara almaya benzemiyor. Biz kaç tane genç "yetenek" aldık da fos çıktı hatırlarsın. Bana kalırsa takımda kalacak ki istikrar bakımından kalması gerektiğini düşünüyorum. Bir oyuncuyu takımdan yollamak çok basit olmamalı hele ki bu oyuncu şu anda sizin maç çevirebilecek kapasitedeki sınırlı sayıdaki oyuncularınızdan birisi ise.

Fatih Çelik
08.05.2014, 17:17
ne kadar büyük iş miş arkadaş gülmesi ya :D:D sizene arkadas ? adam sevmiyo belki taraftarı nefret ediyo ?? ama parasının karşılığını veriyor beni bu ilgilendirir.
Bu takım taraftar için kurulmadı mı? Biz mutlu olmadıktan sonra isterse messi gib oynasın.Meseleye böyle bakacaksak Emre Belözoğlu gelsin bizim takımda 61 i alıp kaptan olsun mükemmel oynasın parasının karşılığını versin.Daha örnekleri çoğaltıp çirkefleşebilirm ama meseleye nasıl baktığım anlaşılmıştır umarım :D

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:19
Olcan 5-6 milyona satıp, bu paraya Avrupa'dan genç bir yetenek almalıyız.

bak buna bende katılıyorum ama atladığınız ve unuttuğunuz bir nokta var..Yabancı kuralı...

Sağ açığa yabancı oyuncu aldın diyelim...Bosingva ve Alex de kaldı etti sana 3 yabancı...

Hala daha kesinleşmemiş olsada seneye 6+2 olucak diyelim...ilk 11 için 3 yabancı hakkımız var...Bunu nerede kullanıcaz ?? Stoper ? Sol Bek ? Orta Saha ? Santrafor ?? niye bir bölgeden vazgeçmek zorunda kalalımki ?

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:21
Bu takım taraftar için kurulmadı mı? Biz mutlu olmadıktan sonra isterse messi gib oynasın.Meseleye böyle bakacaksak Emre Belözoğlu gelsin bizim takımda 61 i alıp kaptan olsun mükemmel oynasın parasının karşılığını versin.Daha örnekleri çoğaltıp çirkefleşebilirm ama meseleye nasıl baktığım anlaşılmıştır umarım :D

emre ile olcanı kıyaslarsan ohoooo :) emrenin bu takıma ettiği hakaretlerden sonra takıma alınmasına bir kere karşı çıkarım bırak performansını...

verdiğin örnek uçuk...

Ben sadece profesyonellikten bahsediyorum..Ben neyden mutlu olurum ? Trabzonspor'un gol atmasından ve maç kazanmasından..Olcan bunu sağlıyormu ? Benim açımdan sağlıyor...Sağladıktan sonra ister gülsün ister amuda kalksın ster ağlasın isterse sahanın ortasına afedersin s...sın hiç derdime değil ya...

Fatih Çelik
08.05.2014, 17:29
emre ile olcanı kıyaslarsan ohoooo :) emrenin bu takıma ettiği hakaretlerden sonra takıma alınmasına bir kere karşı çıkarım bırak performansını...

verdiğin örnek uçuk...

Ben sadece profesyonellikten bahsediyorum..Ben neyden mutlu olurum ? Trabzonspor'un gol atmasından ve maç kazanmasından..Olcan bunu sağlıyormu ? Benim açımdan sağlıyor...Sağladıktan sonra ister gülsün ister amuda kalksın ster ağlasın isterse sahanın ortasına afedersin s...sın hiç derdime değil ya... Uçuk örnek olabilir ama futbolcuyu sadece profesyonellikle değerlendirmek doğru değil o dengeyi sağlamalı biraz olsun sevindiğini belli etmeli. Ama şöyle bir şeyde yok zeki yavru her gole abartılı sevinsin taraftarın içine girsin vs. sadece bu da yetmez. Önemli olan dediğim gibi o dengeyi sağlamak ,futbola taraftarlığa heyecan katan bu bence . Bir tebessüm istemek çok mu ? :D

artvints
08.05.2014, 17:32
olcan ın istatisliklerine ulaşacak tek kanat oyuncusu var ligde, o da aatif :) olcay kazmasını saymazsak tabi. sen şimdi beşiktaşa satarsan olcanı, adamlar en skorer kanat oyuncularına sahip olacaklar.üstelik yerli.olcanı satmayıp yanına aatifı alalım biz. en skorer kanat oyuncuları bizde olsun. bu oyun rakiple oynanıyor. sen şimdi gidip en iyi oyuncunu rakibe verirsen, imaj olarak 4.lüğe razısın demektir. bunu da bu hakemlerle bu federasyonla sahada değiştirmek zor.o yüzden lige güçlü ve iddalı girmek lazım.

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:34
Uçuk örnek olabilir ama futbolcuyu sadece profesyonellikle değerlendirmek doğru değil o dengeyi sağlamalı biraz olsun sevindiğini belli etmeli. Ama şöyle bir şeyde yok zeki yavru her gole abartılı sevinsin taraftarın içine girsin vs. sadece bu da yetmez. Önemli olan dediğim gibi o dengeyi sağlamak ,futbola taraftarlığa heyecan katan bu bence . Bir tebessüm istemek çok mu ? :D

çok veya değil bunun kararını ben veremem...

kendince haklı sebepleri vardır sevinmemeye...

dediğim gibi benim umrumda değil..

memozcan
08.05.2014, 20:18
Benim için problem Olcan'ın gülüp gülmemesi değil. Olcan topu çok eziyor ve Olcan'ın olduğu takımda pas yapamazsınız. Erkan da pas trafiğini bozacak futbolculardan. O da alınmamalı. Olcan 5-6 milyona satıp, bu paraya Avrupa'dan genç bir yetenek almalıyız.

evet avrupadaki genç yetenekler de bizi bekliyor zaten gelin beni alın diye..:) en son aldığımız genç yetenek henriqe , ona göre kıyas biç artık:)

F. Yıldırım
08.05.2014, 20:23
evet avrupadaki genç yetenekler de bizi bekliyor zaten gelin beni alın diye..:) en son aldığımız genç yetenek henriqe , ona göre kıyas biç artık:)

Aslında transferi kimin yaptığı önemli. İşi bilen biri olacakki doğru transfer olsun. Ayrıca gençler gelmez diye birşey yok, parasını verirsen rahatlıkla gelir.

Sercan Keleş
09.05.2014, 06:08
http://www.habera.com/images/image/olcan.jpg

http://img2.mynet.com/spr/article//2013/12/30/olcan-adin-640.jpg

Allah'ım yarabbim ya. Gitmişler Gülmeyen soğuk kanlı adamlarla Olcanı karşılaştırmışlar. Arasında ki farkı göremiyor musunuz yahu.

Psv ile oynadığımız maçta coşan Takımı sahiplenen Olcan ile şuan ki olcan arasında Fark yok mu sizce de ?

Adama ne oldu , Zorla mı oynamıyor.. Tamam gülmesin Bizene gollerini atıyor diye mantık mı oluyor yahu. Adama ne oldu Gülmüyor. Eskiden gülüyordu.

Tolga
09.05.2014, 06:14
http://www.habera.com/images/image/olcan.jpg

http://img2.mynet.com/spr/article//2013/12/30/olcan-adin-640.jpg

Allah'ım yarabbim ya. Gitmişler Gülmeyen soğuk kanlı adamlarla Olcanı karşılaştırmışlar. Arasında ki farkı göremiyor musunuz yahu.

Psv ile oynadığımız maçta coşan Takımı sahiplenen Olcan ile şuan ki olcan arasında Fark yok mu sizce de ?

Adama ne oldu , Zorla mı oynamıyor.. Tamam gülmesin Bizene gollerini atıyor diye mantık mı oluyor yahu. Adama ne oldu Gülmüyor. Eskiden gülüyordu.

Hiç zorlama. Bir goygoydur almış başını gidiyor başlıkta.

Olcan'ın performansından herkes memnun, "SEVEYİM" Trabzonspor'u Olcan iyi oynuyor, gerisi teferruat. Performansı gayet iyi, 2 sezondur Onur'la birlikte takımı sahipleniyor.

Futbolcuların psikolojisini sorgulamak kadar salak taraftar olmaya gerek yok başlıkta . . .

Sercan Keleş
09.05.2014, 06:15
Çok sevdiğiniz , mahallenizin bakkalı düne kadar size gülücükler saçıyor hoş davranıyor gönlünüzde yer ediniyor. Bir gün bir bakıyorsunuz Bakkalın suratı beş karış. Banane arkadaş Ben ekmeğimi alırım mı dersiniz. Hiç demez misiniz ne oldu bu adama. DÜN GÜLÜYORDU BUGÜN SORUN NE Diye ???

Başkanın alıp olcanı konuşması lazım sorun ne diye. Niye gülmüyorsun diye. Eğer ki sorun bizim takımsa bilelim arkadaş.

(Mümin kardeşinin yanında suratı asık durana, melekler lanet eder.) [Hatib]
(İyiliği, güzel yüzlü kimselerden talep ediniz.) [Beyhekî]

Sercan Keleş
09.05.2014, 06:19
Hiç zorlama. Bir goygoydur almış başını gidiyor başlıkta.

Olcan'ın performansından herkes memnun, "SEVEYİM" Trabzonspor'u Olcan iyi oynuyor, gerisi teferruat. Performansı gayet iyi, 2 sezondur Onur'la birlikte takımı sahipleniyor.

Futbolcuların psikolojisini sorgulamak kadar salak taraftar olmaya gerek yok başlıkta . . .

Neden sorgulayamaz mışım ? Senin olduğun kadar Trabzonpor'u düşünüp kollarım ben. Olcan'ın bu suratı diğer futbolculara da yansıyacaktır.

Mutlu olmayan Futbolcu ile ne işimiz varsa bizim. Büyük İhtimalle başkan Teknik Direktörde senin gibi düşündüğünden adamın yüzü gülmüyor.

Tolga
09.05.2014, 06:25
Neden sorgulayamaz mışım ? Senin olduğun kadar Trabzonpor'u düşünüp kollarım ben. Olcan'ın bu suratı diğer futbolculara da yansıyacaktır.

Mutlu olmayan Futbolcu ile ne işimiz varsa bizim. Büyük İhtimalle başkan Teknik Direktörde senin gibi düşündüğünden adamın yüzü gülmüyor.

Seninle aynı taraftayım :D Bir daha oku yazdıklarımı istersen aga :D

Sercan Keleş
09.05.2014, 06:28
Seninle aynı taraftayım :D Bir daha oku yazdıklarımı istersen aga :D

Psikolojim bozuldu Olcan neden gülmez diye :D sabahçıyım uykusuzluktan tam anlamadım hocam kusura bakma. Ya gülecek ya gidecek sabret :D

Sanki biz burada Trabzonspor'un kötülüğünü istiyoruz :) Gerçekten Olcan hiç gülmeyen birisi olsa soğuk kanlı olsa istememezlik yapmam ki. Çok basit Düne kadar gülen adam bugün yüzü bu hali alıyorsa demek ki adam mutlu değil. Bir şey olmuş. Yani sorunu çözelim ne var ücreti mi beğenmiyorsun. Trabzon'u mu beğenmiyorsun. Söylesin sorunu ona göre çözüm bulalım.

Tolga
09.05.2014, 06:35
Psikolojim bozuldu Olcan neden gülmez diye :D sabahçıyım uykusuzluktan tam anlamadım hocam kusura bakma. Ya gülecek ya gidecek sabret :D

Sanki biz burada Trabzonspor'un kötülüğünü istiyoruz :) Gerçekten Olcan hiç gülmeyen birisi olsa soğuk kanlı olsa istememezlik yapmam ki. Çok basit Düne kadar gülen adam bugün yüzü bu hali alıyorsa demek ki adam mutlu değil. Bir şey olmuş. Yani sorunu çözelim ne var ücreti mi beğenmiyorsun. Trabzon'u mu beğenmiyorsun. Söylesin sorunu ona göre çözüm bulalım.

Sıkıntı yok aga :D

Dediğim gibi, takımda herşey gibi Olcan'da doğru düzgün gidiyor.Suratını asıyor ama 42 Gol 2482 Asisti var, seneye yine rakipsiziz zaten. Herşey çok güzel. Kişiliği böyle demek ki, ben Olcan'ın işini yaptığına bakarım, diğer takım arkadaşları gibi oda çok başarılı yapıyor ki işini 3 senedir üst üste açık ara şampiyon olabiliyoruz.

Edit : Birde eklemeyi unuttum, maksimumuyla oynuyor zaten oda belli yüzünü somurtmasından. Psikoloji okuyan arkadaşlar bilirler, moral bozukluğu futbolcularda olumlu motivasyona sebep açar, elinden gelenin en iyisiyle oynarlar.

İ. SARAL
09.05.2014, 10:39
Yerli ve skora direkt katkı yapan oyuncu niye satayım ya :) Adama hakettiği parayı ver bak nasıl gülmeye başlar. Malouda paşam ülke ülke gezip milyonları cukkalıyor bizim somurtkan Olcan bu yıl tam 46 resmi maça çıkmış Malouda sahtekarının 1/3 parasını alıyor. Colman denen Arjantin bayan milli takımı oyuncusu canı istedğinde oynuyor ligin yarısından çoğunda yok aynı parayı alıyor. Yaparsın 2 veya 3 yıllık sözleşmeyi. Verirsin adama hakettiği parayı ki en az 1,5 milyon €.

Hüseyin Başoğlu
09.05.2014, 11:43
geçen sene ilk devre kasımpaşa maçı ...uzaktan bir frikik gol atmıştı...o golden sonra duyamıyorum işaretinden sonra burda yapılan yorumlara bakın bi...o maça kadar olcan hakkındaki yorumlarada bakın...

geçen sene ilk dönemde fener maçında kaçırdıklarından sonra burda yapılan yorumlara bakın biraz...
volkana edilen küfürler vs.vs. bir sürü nedeni vardır...

birazda hatayı kendinizde arayın bu adam gülüp seviniyorken ne olduda soğudu diye...

bakkal örneğine gelince...benim umrumda değil alır ekmeğimi çıkarım insanların özel hayatından kaynaklanan sorunlar olabilir benim haddim değil devamı...aynı şekilde benim sorunlarım varken insanların benim üzerime gelip neyin var neyin var denmesindende hoşlanmam.

Necmettin ALTUNTAŞ
09.05.2014, 12:29
Zorlan bu adamı sattıracaksınız.Nasıl taraftarsınız anlamadım.

bordo08
09.05.2014, 13:18
En son yaptığı açıklamaya bakarsak artık olcan bu takımı kafasında bitirmiş.Aslında değerini bulan her futbolcu satılabilir.Yalnız bizim yaşadığımız kadro erezyonu çok büyük bir tehlike.Artık yerli oyuncular trabzonsporu basamak olarak göörüyor ve bu takımın şampiyon olmayacağı sıradan bir anadolu takımı havasına bürünüyor.Tolga burak selçuk egemen umut engin bu oyuncular adeta kaçıp gitti.Trabzonspor ben büyük takımım diyorsa kaliteli oyuncularını kadroda tutmalı.Olcanda sözleşme uzatmıyorsa bırakırsın kadro dışı sürünsün yok öyle kaçıp gitmek..

Hunk
09.05.2014, 18:52
Zorlan bu adamı sattıracaksınız.Nasıl taraftarsınız anlamadım.

Sen nasil taraftarsin bu herifin takima verdigi zarari gormeyip bide goren taraftarlara nasil taraftarsin diyorsun?

Takim oyununu katleden, takim ici morali dusuren, takim olmayi engelleyen bir oyuncu kendisi.

Yetenekleri ust seviyede ama futbol akli sifir. Tam bir kucuk takimin yildiz oyuncusu olucak niteliklerde, koy eskisehire, dagitir ortaligi.

Diceksinizki o kadar katki yapti, bana gore katki yapan, onur dur, mustafadir, bourceanu dur, henriquedir

CEMEFKER
09.05.2014, 21:04
İyi bir fiyata tabi ki herkes gelir - gider bu takima...ancak geçmişteki gibi yok pahasına gitmesine ( hele ki gs gibi bir takima asla.en büyük düsman ve kalleş bu kluptür.múnafíkça yaklaşír , malı kapar seni içten yikar, yahudi tüccar misali elini avusturup gider...selçuk- engin- buraklı ayarı bunlar yaparak TS min dibine dinamiti koymuşlardir..) asla hayır...bu tecavüz daha çekilmez...gerekirse tehdit et, futbol hayatini bitir...düzen böyle düzüyo...düzen böyle bir düzen....

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
09.05.2014, 21:08
...ve artı olarak...olcan onurun fiyatını hak ediyor...en az 1.750 verilmeli, maç başı 15.000...bu fiyat verilmez iş selçuk inan işine dönerse yok pahasına gider....anlaşilamazsa min. 5 milyon euroya satılmalu sezon sonu...

orti
09.05.2014, 21:16
türkiyenin robeni
şuan ligin en etkili sağ kanat oyuncusu
takımda kalmalı, gitmesini isteyenlere sözüm onun yerini doldurabileçek oyuncu volkan şen den fazlası olmaz kıymetini bilelim.

CEMEFKER
09.05.2014, 21:38
Artilar bitmez....

Olcan bu sene piyasa yapmak pazarlík gücünü arttırmak için epey kasti limiti un üstüne çikti...

Olsa olsa bu akilliliktir...ekmeğini kazanma mücadelesidir....adam takim satmak değildir...

Bunu yapamayanlar da var ( örn.malu , Adrian , colman...)

İmza: olcanin meneceri..;):D

memozcan
09.05.2014, 22:00
Sen nasil taraftarsin bu herifin takima verdigi zarari gormeyip bide goren taraftarlara nasil taraftarsin diyorsun?

Takim oyununu katleden, takim ici morali dusuren, takim olmayi engelleyen bir oyuncu kendisi.

Yetenekleri ust seviyede ama futbol akli sifir. Tam bir kucuk takimin yildiz oyuncusu olucak niteliklerde, koy eskisehire, dagitir ortaligi.

Diceksinizki o kadar katki yapti, bana gore katki yapan, onur dur, mustafadir, bourceanu dur, henriquedir

kardeş fikirlerin seni bağlar kimse karışamaz ama baban yaşındaki birine karşı bu üslup biraz kırıcı değil mi?

Faruk BERBER
09.05.2014, 22:11
Gol attığımızda üzüleceksen, bu takımda yerin yok.

Tuğrul
09.05.2014, 23:31
Geçtiğimiz sezonlarda sol açıkta oynamasından dolayı bir hayli eleştiri, tepki alıyordu.

Mecburiyetten ötürü sağ kanada geçtiğinden bu yana ise performansını iki kat artırdı.

Çünkü sol çizgide oynadığında sadece pas ve orta açabiliyordu.

Sağ çizgide ise ters ayaklı olmasından içeriye katedip şut imkanı yaratabiliyor.

Zaten dünya'da ki çoğu yıldız oyuncuya bakın hepsi ters tarafta oynar.

Ronaldo, Ribery, Robben, Bale vs...

Öte taraftan Malouda ve Bosi futbolculara ödenen tavan ücreti baya artırdılar.

Onur ve Olcan da bu oyunculardan geri kalır yanı olmadıklarını düşünerek maalesef fahiş rakamlar istediler.

Nitekim Onur bonuslarla birlikte amacına ulaştı.

Yabancı sınırlaması bizim elimizi zayıflatıyor. Yerli oyuncuların elini güçlendiriyor.

Trabzonspor'un güçlü kadro kurmasının tek yolu bu sınırlamanın kaldırılmasıdır.

Yoksa elimizden daha çok Selçuk ve Egemenleri kaçırırız.

Hüseyin Başoğlu
09.05.2014, 23:38
Gol attığımızda üzüleceksen, bu takımda yerin yok.

henriqie gol attığında üzülenlerede bu lafı ettinmi ??

şenol hoca mra felan gitsin diye yenilmemizi isteyenlere ???

Tolga
10.05.2014, 00:13
Henrique gol atınca sevinmeyen bizden değildir . . .

:D :D :D

Henrique > Olcan

Yaşar
10.05.2014, 01:21
Olcan-Onur-Özer-Bosingwa-Alex dışında bu takımın hedef takım olmasını sağlayacak bir tane daha adamın yok, bu adamların yanına atnı kalitede adamlar almamız gerekirken göndermek de neyin nesidir.
Bu takımla sözleşmesi olan her adam bu formayı istese de istemese de giyecek, sözleşmesi bitince ne yaparsa yapsın, beni ilgilendirmiyor.

(Not: İyi bir takas durumunda satılmasında bir sakınca yok. Örnek:Yekta-Amrabat veya Pektemek-Sivok)

Tolga
10.05.2014, 01:54
Olcan-Onur-Özer-Bosingwa-Alex dışında bu takımın hedef takım olmasını sağlayacak bir tane daha adamın yok, bu adamların yanına atnı kalitede adamlar almamız gerekirken göndermek de neyin nesidir.
Bu takımla sözleşmesi olan her adam bu formayı istese de istemese de giyecek, sözleşmesi bitince ne yaparsa yapsın, beni ilgilendirmiyor.

(Not: İyi bir takas durumunda satılmasında bir sakınca yok. Örnek:Yekta-Amrabat veya Pektemek-Sivok)

Yaşar Abi sende yavaş yavaş bizim yanımıza kayıyorsun :D

yaranozlu
10.05.2014, 08:53
Mesele gülme meselesi değildir. Bütün duran topları kullanmasına rağmen asisti yok denecek sayıda. Gol oranı da düşük ve genelde skoru bitmiş maçlarda gol atıyor ki kaçırdığı kritik goller sayısız. En önemlisi de orta kesmeyi bilmiyor. Hiç ortasını hatırlamıyorum kafayla sonuçlanan. Son pasları da atamıyor, düz pas atması gereken yerde sağ kanattan sol dışla orta-pas atmaya kasıyor; kör olsak da görmesek cinsinden! Gitmeli çok net!

Ogün YAZICI
10.05.2014, 10:30
olcan önünün açılması için kendisini taraftardan ve camiadan soğutmaya çalışıyor.burak'ın son sezonunun hatırlayın süper finalde havaalanında taraftarla atışmalar,takımı beşiktaş maçında yalnız bırakmalar falan...olcan'ın gülmemesini konuşup ekmeğine yağ sürmeyelim.onun için sıkıntı yoksa bizim için de yok...

Ahmet Ulusoy
10.05.2014, 10:36
Gitmesini istememizin sebebi gülmemesi olmamalı... Ben gol atmamak ve attırmamak için çaba sarfettiğine inanmıyorum.

Takım gol attığında üzülmüyor..

Sorun bunların hiçbiri değil..

SiNo
10.05.2014, 10:40
bence kaçacak açık açık belli örneklerini de gördük selçuk ve burak ayrıca kalacak adam çıkar derki arkadaş kalacağım sözleşmeyi uygun bir fiyatta tutalım sizde darılmayın bende adam kalıcı değil gidici o yüzden sezon sonu sözleşme yenilemezse bence takımda fazla tutulmadan gönderilmeli sonuçta sıradan takım değiliz

Cengiz Çubukcu
10.05.2014, 14:54
Mesele gülme meselesi değildir. Bütün duran topları kullanmasına rağmen asisti yok denecek sayıda. Gol oranı da düşük ve genelde skoru bitmiş maçlarda gol atıyor ki kaçırdığı kritik goller sayısız. En önemlisi de orta kesmeyi bilmiyor. Hiç ortasını hatırlamıyorum kafayla sonuçlanan. Son pasları da atamıyor, düz pas atması gereken yerde sağ kanattan sol dışla orta-pas atmaya kasıyor; kör olsak da görmesek cinsinden! Gitmeli çok net!

Bunları yapabilse zaten realde oynar:)

Cafer Bulur
10.05.2014, 15:05
Bunları yapabilse zaten realde oynar:)

Messi kafayla gol atamiyor,defansa yardim etmiyor rövesata yapamiyor gibi seyler yazmis degil mi?:)

eraytaskin61
10.05.2014, 17:21
hiç sevimli gelmiyosun bana sevinmezsen sevinme gideceksen git çok da tırt

Veysel
10.05.2014, 21:30
Haber başlığına bak çık açıklama yap bu ne terbiyesizlikdir bu ne haddini bilmemezliktir anadolu takımı gibi bu ne yalan haberler böyle çıldıracağım arkadaş zorla değil ya

http://i.hizliresim.com/9XdVPN.png

Ogün YAZICI
10.05.2014, 22:31
bu ne rezilliktir arkadaş.burak ve selçuk'un transfer süresinde bile klübün ismi bu kadar aşağılanmadı.sene sonu sözleşmesi mi bitiyor bu adamın ? bu ne rahatlık ?

Ogün'
10.05.2014, 23:03
Yusuf ile ilgili de bir haber yapsın istanbul medyası.Yusuf zaten fenerli,son zamanlarda bilerek oynamıyordu belli oluyordu zaten.5 milyon iyi para vb. yorumlarla dolar ortalık.İstanbul takımlarına kolay kolay oyuncu vermemeliyiz artık.Satmak zorunda kalırsan da en az 5'den açacaksın kapıyı.Tolga'yı 3'e bile satamadık düşün artık.

Vkgz
10.05.2014, 23:09
Trabzonspor'u küçümseyen küçümsenecek hale düşer...

CEMEFKER
10.05.2014, 23:17
Trajik komik bi durum olsa gerek son 3 yilda 2 şampi síğdíran bir takimin talip olduğu elindeki topçuya "tu kaka" yapmak...

Felsefe idolü olma gayretkeşi renkdaşlarím benim...

seçuk
10.05.2014, 23:18
YAw beyler milliyetin haberlerine mi itibar ediyorsunuz. Güldürmeyin adamı yaw İstanbul yerel basının her yazdıgından yola cıkıp adama sallayacaksanız ayıp artık. Bakalım zaman gosterecek neler olacagını daha 1 yıl sozleşmesivar istemezsek gidemez bir yere bu kadar basit. yaşı 29 1 sene kaybetmeyi de goze alamayacagına gore paşa paşa imzalayıp oturacak aşşağı. Haaaa bizim bilmiş tolga gibi 2-3 gibi komik rakamlara hatır gonul deyip satarsa cok pis kalaylarım o başkanımsı yaratığı. Yaptıkları bini aştı zaten.

CEMEFKER
10.05.2014, 23:23
Devrimci bir klubun taraftarı olarak ahlaken ( iş) ayricalikli topcu sahibi olmak elbetde ki ayrı bir erdemlilik, ancak işleyen bir çarkin çalışan bir dişlisine tüm makineyi heba etmek de bir o kadar " one minute" dir ;)

Ömer SEVİNÇ
10.05.2014, 23:41
Gidip sivastan atıf şeşuyu istesen 10 milyon euro derler, elimizde atıftan daha bir oyuncu var, hem de türk ve 5 milyon euro'ya satma peşindesiniz. Garip. 1 sene sonra sözleşmesi bitmesi çok mesele değil. Gönderirsin adamı pafa, sene sonunda 30 yaşında 1 sene futbol oynamamış adama kimse 500 bin euro bile vermez. Olcan da bunu çok çok iyi bildiği için bir iki ay geçmeden imzayı atar. Akıllı kulüp olacaksın. Gerizekalı değil. He bunu Olcan'a ayıp etmeden yapacaksın tabi ki. En az 1.5 milyon euronun üzerinde kazanmayı hakediyor Olcan. Takımın en iyi Türk oyuncusu konumunda şuanda. Adam gibi bir kontrat önerirsin, kabul ederse oynar, etmezse paf takım orada. Ya da adam gibi bonservis(en az 7-8 milyon euro) getirip avrupa'ya gider tabi. Ona bir şey demem.

memozcan
10.05.2014, 23:56
Gidip sivastan atıf şeşuyu istesen 10 milyon euro derler, elimizde atıftan daha bir oyuncu var, hem de türk ve 5 milyon euro'ya satma peşindesiniz. Garip. 1 sene sonra sözleşmesi bitmesi çok mesele değil. Gönderirsin adamı pafa, sene sonunda 30 yaşında 1 sene futbol oynamamış adama kimse 500 bin euro bile vermez. Olcan da bunu çok çok iyi bildiği için bir iki ay geçmeden imzayı atar. Akıllı kulüp olacaksın. Gerizekalı değil. He bunu Olcan'a ayıp etmeden yapacaksın tabi ki. En az 1.5 milyon euronun üzerinde kazanmayı hakediyor Olcan. Takımın en iyi Türk oyuncusu konumunda şuanda. Adam gibi bir kontrat önerirsin, kabul ederse oynar, etmezse paf takım orada. Ya da adam gibi bonservis(en az 7-8 milyon euro) getirip avrupa'ya gider tabi. Ona bir şey demem.

çok iyi özetlemişsin olayı..

CEMEFKER
11.05.2014, 00:00

İşte gerçekci, duygusal olmayan ( tamamen ekonomik) bir görüş. Uyaník ve akil işi yorum budur....

Pshycologist41
11.05.2014, 00:41

Renktaş Olcan olayı kulübe bir süre sonra zarar verecektir. Olcan'dan zerre haz etmiyorum giderse gitsin modundayım açıkçası. Benim hatırladığım böyle spekulasyonlar çıktıgında önce kulüp sonra futbolcunun kendisi gerçekten oynamaya kalmaya niyeti varsa çıkıp basın açıklaması yapar dedikoduları yalanlardı. Ben Olcan efendinin böyle bir yorumuna rastlamadım.

Uzatmadan söylediğine geleyim senin bu söylediğini alenen yapmak olması gereken gibi gözükse de Furbolcusuna böyle muamele yapmıs bir kulübe yarın öbürgün hangi futbolcu gelmek ister ? Paf takım vs bunlar bana çözüm değil ileriye yönelik büyük sorunlara vesile olabilir gibi geliyor.

Giden gider gitmek isteyeni tutmayacaksın. Zira kimse Trabzonspor'dan büyük değildir.

Emrah Akcagöz
11.05.2014, 01:27
Takımda takacak yerli kalmadı. Şimdi sıra Olcan'a geldi. Hayırlısıyla bunu da kovaladık mı sıra Onur'a gelir.

Bud Spencer
11.05.2014, 01:27
gitmek isteyen, durmak istemeyen....GITSIN...sIkIntI yok

AMAAAAAA

istanbul'a gitmeyecek! en azindan satilmayacak...kontrati biter, uzatmak istemez...anca ozaman istanbula gidebilir. Trabzonspor istanbula topcu satmamalidir...isterse degerinin cok üstünde para versinler

transferden dolayi cektiklerimiz yeter artik!

burak, engin, tolga asla satilmamaliydi istanbula...egemen, selcuk, ceyhun kacti onlari saymiyorum bile

cidden yeter...

28TS61
11.05.2014, 02:53
gidecekse gitsin.

Hüseyin Ş.
11.05.2014, 03:06
Galatasaray'ı bilmem de Beşiktaş olcan'a 4 milyondan bi kuruş fazla vermez. Belki takasla toroman, sivok , holosko falan verir. Gökhan töre'nin satın alma maddesi 7.5 milyon euro zaten, o kadar para verebilseler ona verirler.

Ha bana kalsa beşiktaş küme düşeceğinden(inşallah) Gökhan Töre galatasaraya gider, olcan bizde kalır. Küme düşmese de böyle bi senaryo olası, bjk yıllık ücrette gökhanla anlaşamadı haberleri de çıkıyordu, öyle bişey olursa galatasaray havada kapar.

Ya da bi sürpriz yapar Olcan'ı gönderir Gökhan'ı biz alırız :)

Ama şimdiden kalma ihtimali yüksek olan adama gitsin satılsın diye tempo tutmak anlamsız, kafa olarak iyice kopabilir takımdan, taraftarın bu tutumundan sonra

colman
11.05.2014, 09:53
Türkiyede başka takıma giderse bize karşı oynamaması için madde koyduralım yoksa hermaçta bize gol atar...

erkankoc
11.05.2014, 10:11
Gitmek istiyorsa eskisehir taktigi yapilmali..direk kadro disi 1 sene mac yapmasin bak ne hale geliyo sonra zaten 30 olucak istedigi yere gidebilir...artik sunu futbolcularimiz anlamali elini kolunu salliyarak kimse gidemez

a.fındıkoğlu
11.05.2014, 10:16
selçuk,burak,engin baytar,ceyhun , umut bulut, sırada olcan yarın da onur 'u alırlar adamların parf takımı olduk

Ömer SEVİNÇ
11.05.2014, 10:27
Giden gider gitmek isteyeni tutmayacaksın. Zira kimse Trabzonspor'dan büyük değildir.

Böyle diye diye küçülttünüz Trabzonspor'u. Gönderelim Olcan'ı, Malouda'yı, oynasın Serdar Gürler'le, Erkan Zengin. Ondan sonra da hami'yi kovarız takıma maç kazanıramıyor diye.

memozcan
11.05.2014, 12:09
Galatasaray'ı bilmem de Beşiktaş olcan'a 4 milyondan bi kuruş fazla vermez. Belki takasla toroman, sivok , holosko falan verir. Gökhan töre'nin satın alma maddesi 7.5 milyon euro zaten, o kadar para verebilseler ona verirler.

Ha bana kalsa beşiktaş küme düşeceğinden(inşallah) Gökhan Töre galatasaraya gider, olcan bizde kalır. Küme düşmese de böyle bi senaryo olası, bjk yıllık ücrette gökhanla anlaşamadı haberleri de çıkıyordu, öyle bişey olursa galatasaray havada kapar.

Ya da bi sürpriz yapar Olcan'ı gönderir Gökhan'ı biz alırız :)

Ama şimdiden kalma ihtimali yüksek olan adama gitsin satılsın diye tempo tutmak anlamsız, kafa olarak iyice kopabilir takımdan, taraftarın bu tutumundan sonra

gökhan töreye mermi yetiştiremeyiz:)

Tolga
11.05.2014, 17:16
Maksimum 1-2 senesi olan bir adamdan 4-5 Milyon € gibi bir ücret kazanmak mümkünken büyüklük vs. yapıp kâr etmemek yanlış.30 yaşındaki Olcan'ı değil 25'indeki topçuyu kaptırmamak gerekir İstanbul'a. Yusuf'u kaptırmamak gerekir.Kaldı ki ligde kanat oyuncusu kıtlığı yok, gencide yeteneklisi de var Allah'a şükür.

villas-boas
11.05.2014, 17:20
gs toreyi alamassa seni 7 milyona rahat kitleriz gsye.

Bud Spencer
11.05.2014, 18:42
Maksimum 1-2 senesi olan bir adamdan 4-5 Milyon € gibi bir ücret kazanmak mümkünken büyüklük vs. yapıp kâr etmemek yanlış.30 yaşındaki Olcan'ı değil 25'indeki topçuyu kaptırmamak gerekir İstanbul'a. Yusuf'u kaptırmamak gerekir.Kaldı ki ligde kanat oyuncusu kıtlığı yok, gencide yeteneklisi de var Allah'a şükür.

ne yapacaksin 4 milyonu?
henrique adrian gibi bidonlara gidecek o para...yerli alayim dersen su an olcan kalitesinde kim var?
okadar ac miyiz? kulüpmü batar olcandan 4 milyon gelmezse? iki yildir jankoya 1,7 maloudaya 2,5 zokorayada üc yil boyunca 1,5 ödedik hepsi bosu bosuna...bunlar kimseyi rahatsiz etmedi millet düstü olcandan gelecek 4-5 milyona

istanbula takimin yildizini satmayi nasil kabullenebiliyorsunuz....itibarimiz zaten sifira yakin onuda hepten yoklayin

okuduklarima inanamiyorum

Vkgz
11.05.2014, 20:48
güle güle küçük takım topçusu, insanın biraz yüzü güler insan az defans yapar.

Murat'
11.05.2014, 20:57
Olcan iyisin hoşsun ama kendini buraya ait hissetmiyorsun belli ki, yolun açık olsun, sana 2 milyon euro vermeye falan hiç gerek yok.

DeAgLeMaNyAq
11.05.2014, 20:58
Maç öncesinde de yazmıştım adam haftalardır çok kötü bu maçta iyi oynamasını beklemiyordum...

Mert'
11.05.2014, 20:59
Satılmalı para alalım en azından

bahadır2561
11.05.2014, 21:00
Insallah defolup gidersin

Adem Akyüz'
11.05.2014, 21:30
Ne nazlı topçuymuşsun be.. Ulan bununla aynı takımda oynasam, o suratı görünce zaten maça 1-0 geride başlarsın..

TSemih61
11.05.2014, 21:37
Kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok Yusuf ile birlikte.

Öznur61
11.05.2014, 22:26
Kaçırdığın pozisyonlar, triplerin.
Artık çekilmiyosun.

mertacar
11.05.2014, 23:25
Herkesi yollama heveslisiyiz arkafaş devam böyle aferin.

Ömer_
12.05.2014, 00:05
besiketas olcani istiyorsa karsiliginda oguzhan mukemmel olur.

a.fındıkoğlu
12.05.2014, 00:07
Herkesi yollama heveslisiyiz arkafaş devam böyle aferin.

yeni abdulkadirlere yer lazim oynamalari icin

Yaşar
12.05.2014, 00:09
Maçın başında son haftalardaki en istekli Olcan'ı gördüm ama ne zaman ki işler ters gitmeye başladı, Olcan da eski mutsuz adam triplerine başladı. Olcan'ın kalması taraftarıyım ama iyi bir takas yapılabilirse gitmesinde sakınca yok. Olcan'dan para falan kazanmayalım, o gelecek paralarla ne yapılacağı meçhul.

Alper Beyazay
12.05.2014, 00:11
Senden gelen paranın iyi bir şekilde değerlendirileceğini bilsem satılmanı isterdim. Takımda olmak istemediğini bir insan bu kadar belli edemez..

Sercan Keleş
12.05.2014, 00:12
Durması hata. Kesinlikle gönderilmeli. Kendisine kolaylık sağlanmalı. Gitsin Başka takımlarda trip atsın.

Fatih Kuloğlu
12.05.2014, 00:32
Bugünee kadar Olcan'ın kesinlikle art niyetli olduğunu düşünmedim ama bugün gerçektende önündeki topa dalmadı sadece seyretti.

matalar
12.05.2014, 00:57
tamam olcanıda gönderdik.
kim kaldı başka onur mu

Ufuk
12.05.2014, 01:17
Olcanın bizde en mutlu olduğu zaman Burak vardı. Baya iyi anlaşıyorlardı saha içi dışı. Şuan Olcanın takımda en iyi anlaştığı isim Zeki Ayvaz. Demem o ki bu tarz bizim için önemli adamların yanında, iyi anlaşacakları kaliteli isimler olsa oyuncular da mutlu olur takımın performansı da artar. Ciddi olarak Zokora Beşiktaşta, Malouda Galatasarayda(Terim zamanı) olsa adamlar getiriyor abi biz niye getiremiyoruz diye bakardık diye düşünüyorum. Trabzonspor binasını dikerken tuğla eklememiz gerekirken sürekli var olan tuğlaları yıkıyoruz. Daha temeli bile oturtamadık.

Veysel
12.05.2014, 08:57
Defol

Beypba
12.05.2014, 09:14
galatasaraylı futbolcularla tokalaşırken yüzündeki gülümseme ifadesini ben 2 sezondur göremiyorum..

Ahmet Ulusoy
12.05.2014, 09:21
Olcan Galatasaraylı oyuncuları bizimkilerden daha çok seviyor olabilir ama kesinlikle art niyetli olacağını düşünmüyorum.

Hamdi Karamahmutoğlu
12.05.2014, 09:31
Giderse yolu açık olsun.
Diyecek fazla bir şey yok.
Formaya pekte asil olmayacak bir şekilde hizmet etti.
Katkıda bulundu lakin isteyerek oynamayacaksa burada kalmasının manası da yok.
O formaya, o armaya puan kazandıracak tek bir gol için canını verecek tonla insan varken, attığı gole sevinememesi kanıma dokunuyor.

kopeli
12.05.2014, 15:20
Süper lig şartlarında kaliteli oyuncu. gs'ye gidersede cok katkı yapar. Tabi bizim taraftara sorsan ise yaramayan bir oyuncu..

TSemih61
12.05.2014, 15:39
Bu taraftar Olcan'ı bile beğenmiyorsa başka kimi beğenicek ki? Yaptığımız transferlerden daha fazla şikayetçi olacak herkes. Olcan kalmalı.

Vkgz
12.05.2014, 16:27
adamda surat beş karış. böyle topçu takımda tutulur mu. cv de kocaman bir "0" üstelik. sürekli anadolu takımlarının patlayacak oyuncusu. biz dahil. fener boşuna göndermemiş.

Mert'
12.05.2014, 16:32
Maç sonunu göremedim eğer gerçekten gs liler ile sarmaş dolaş gülüyorsa yollanmalı. Arası kötü olsun demiyorum da içeride falan konuş bari sen kendi takımında somurt bize 4 atıp sevinenlerle içli dışlı ol kameralar önünde..

truva28
12.05.2014, 17:51
versinler 7-8 milyon euro 5 dakika düşünmem satmak için.Giderim yerine bir tane kaliteli yabancı kanat,bir tane de türk kanat oyuncusu alırım.

Tuğrul
12.05.2014, 20:02
Kendi pozisyonuna '' Emrah Başsan, Jimmy Durmaz veya Gökhan Töre '' alınamayacaksa kalmalı.

Öte yandan takım olarak hücum edemeyen, beklerin oyuna katılımı sıfır olan ve 3 pasta sonuca gitme eğiliminde olan bir takımda.

Olcan'a suç ve kabahat bulmak yersizdir.

Böyle bir organizasyonda, leş futbolcularla ve hedefsiz bir takımla.

Olcan'ın yüzünün asık olması doğal karşılanmalı.

Bu adamın yüzünü güldürmek için panzer gibi takım kuracaksınız başka yolu yok.

grigandalf1967
13.05.2014, 10:07
Olcan anca Antepte oynarsın.Hem orda mutluydun.

Mehmet BAŞ
13.05.2014, 10:41
Bizim taraftara ''Akıl Sır Erdirmek'' gerçekten zor!

Takımın en yeteneklisini, en istikrarlısını, skora en çok katkısı olan futbolcusunun GİTMESİNİ isteyenler var.

Sebebi neymiş?

Yok efendim niye gülmüyormuş!

Gülmez kardeşim! Zorla mı gülecek adamcağız?

Sahada sonuna kadar mücadele ediyor mu ediyor, skora katkısı en üst düzeyde ise zorunuz nedir bu adamla?

Bırakın saçma sapan eleştirileri...

Onur'dan sonra Takımda tutulması gereken ilk oyuncudur Olcan Adın!

Ne yapıp edip takımda kalması sağlanmalı!

Onur
13.05.2014, 10:50
Her gün çıkan onca transfer haberine rağmen çıkıp geçek düşüncelerini "adam" gibi ifade etmiyorsan suç sende Olcan. Gitmek istiyorsan da çıkıp dersin "Ben bu takımdaki misyonumu tamamladım. Artık başka takıma gitmek istiyorum. Hem de Trabzonspor'a para kazandırmak istiyorum" diye. Hem taraftar gitmene tepki göstermez hem de biran önce transferin sonuçlanır.

Ama yok tıpkı(!) eski prenslerimiz gibi sessiz kalmayı tercih ediyorsun. O prenslere nasıl davranıldıysa sana da farklı davranılmaz bu topraklarda.

Bir söz de Tolga'ya gelsin o zaman. Trabzonluluğunu kullanıp Olcan'ı ayartıyorsa iki yakası biraraya gelmez inşallah.

Arif Timurcioğlu
13.05.2014, 21:03
Bizim taraftara ''Akıl Sır Erdirmek'' gerçekten zor!

Takımın en yeteneklisini, en istikrarlısını, skora en çok katkısı olan futbolcusunun GİTMESİNİ isteyenler var.

Sebebi neymiş?

Yok efendim niye gülmüyormuş!

Gülmez kardeşim! Zorla mı gülecek adamcağız?

Sahada sonuna kadar mücadele ediyor mu ediyor, skora katkısı en üst düzeyde ise zorunuz nedir bu adamla?

Bırakın saçma sapan eleştirileri...

Onur'dan sonra Takımda tutulması gereken ilk oyuncudur Olcan Adın!

Ne yapıp edip takımda kalması sağlanmalı! Valla güzel yorum olcana bir takmışlık takılmışlığımız var hadi hayırlısı yerine sayılan adamlarda adam olsa şunada karşıyım adam gitmek istiyorsa illa buyursun gitsin ama öyle bir niyeti yoksa ederini verir takımda tutarız. Yukarıda bir arkadaşta gitmek istemiyorsa çıksın yorum yapsın suç olcan da demiş e be kardeşim bırak yorum falan yapmasın yorum yapanları çok gördük biz gs de top oynuyorlar.

Veysel
13.05.2014, 21:51
Bu haberler hoşunuza mı gidiyor Olcan'ı savunanlar çıkıp açıklama yapmasını isteyenlere laf yapanlar söyleyinde bilelim beyler ???

http://i.hizliresim.com/rLJyaa.png

cakalkerem
13.05.2014, 21:59
valla hislerim karışık:)

Gökhan Uzun
14.05.2014, 01:05
Satılamayacak futbolcu yoktur. Ama takım bu haldeyken olcanı hiç uğruna satmak da (hele rakiplerine) salaklıktır bence

malig
14.05.2014, 10:00
oğzhanı vereceklerse bjk ya verilebilir

drose61
14.05.2014, 10:50
oğzhanı vereceklerse bjk ya verilebilir

havada kaparim ama vermezler bence.

29 yaşında olcan gidecek 21 yaşında en iyi Türk orta sahalardan biri gelecek.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hunk
14.05.2014, 12:04
Defol artik defol

malig
16.05.2014, 07:05
havada kaparim ama vermezler bence.

29 yaşında olcan gidecek 21 yaşında en iyi Türk orta sahalardan biri gelecek.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

o zaman olcan ile colmanı verelim oğuzhan'ı alalım oğuzhan isterse bu iş olur aslında

Burak
16.05.2014, 09:20
Bulunduğu mevkide daha iyisini alamadıkça ya da astronomik bir rakam verilmedikçe gönderilmemeli.Ama gidecek bence.

Mert'
16.05.2014, 14:06
Oğuzhan falan yazmayın yahu 22 yaşındaki adamı verirler mi? Ayrıca Oğuzhan Trabzonlu ama İstanbul'u bırakıp gelmez buraya.
Olcan seneye takımda olmaz artık diye düşünüyorum.

Ahmet Ulusoy
16.05.2014, 14:11
Oğuzhan Beşiktaşın en iyi 3 futbolcusundan biri.. Vermeleri imkansız.. Oğuzhan Trabzonspora gelirse tarihimizin en iyi transferlerinden biri olur

bordomavi1
16.05.2014, 14:14
Oğuzhan Beşiktaşın en iyi 3 futbolcusundan biri.. Vermeleri imkansız.. Oğuzhan Trabzonspora gelirse tarihimizin en iyi transferlerinden biri olur

Olcan da bizim takımın en iyi 3 futbolcusundan birisi.

Ahmet Ulusoy
16.05.2014, 14:21
Olcan da bizim takımın en iyi 3 futbolcusundan birisi.

Evet ama taraftarın yarısı Olcanı istemiyor.. Beşiktaşlılar Oğuzhan'a aşıklar

sessizkral_1
16.05.2014, 15:28
Olcanı istemeyenlerin donesi ne ?

Emirhan Makul
16.05.2014, 16:56
Olcanı istemeyenlerin donesi ne ?

Sayıyorum;

Öncelikle gerekçem tabi ki futbol, bana göre takıma katkısı düz bir bakış açısı ile değil de oyun içinde ki haline bakarsak, yattara'nın son dönemi gibi çizgide beklemek, şahsi bir kaç hareketin dışında yok.

Kontra atak konusunda topu getirdiği son pozisyonda pas veyahut gol vuruşu konusunda yetenekleri kısıtlı.

Sonra ki gerekçem ise psikolojik hali; belli ki futbolcu şehitden sıkıldı, bu bir gerçek, zaten antep'den Trabzon'a geliş amacı da tutsak olduğu anadoludan bir an önce kurtulup istanbula özüne dönmesiydi. Şimdi bu misyonu az çok yerine getirdiğini düşünüyor ve şehirden sıkıldı, böyle bir amacı olmamış olsa bile şehirden sıkıldı.

Şehire, insanlara karşı hissiz, bu yüzden sevinmiyor, sadece kendi attığı gollere takılmayın, genel olarak da takım onda bir his uyandırmıyor, antreman fotoğfraflarından videolarından maç içerisinde ki görüntülere kadar güldüğü an çok sayılı ki bunun mizacı olmadığını milli maçta veyahut çok başka mecralarda gördük.

Belli ki futbolcumuz özgürlükçü düşünen beli sosyalist belki özgün bir insan ki öyle ve AKP sempatizanı bir başkanın takımında AKP'nin kalesi olan bir şehirde, taraftarlarınnı yüksek çoğunluğu AKP'li olan bir yerde futbol oynamaktan rahatsız.

Ben bunların hepsine saygı duyuyorum, bence ısrar edilmemesi gerek, bir an önce gider umarım, bize asla katkısı olamaz bu saatten sonra dünyanın en güzel kadrosunu kursal en güzel avrupa maçlarına da çıksak bizi artık asla sevmeyecek.

kopeli
16.05.2014, 21:56
gs'ye gideceği aşikar.

Sercan Keleş
16.05.2014, 23:01
Sayıyorum;

Öncelikle gerekçem tabi ki futbol, bana göre takıma katkısı düz bir bakış açısı ile değil de oyun içinde ki haline bakarsak, yattara'nın son dönemi gibi çizgide beklemek, şahsi bir kaç hareketin dışında yok.

Kontra atak konusunda topu getirdiği son pozisyonda pas veyahut gol vuruşu konusunda yetenekleri kısıtlı.

Sonra ki gerekçem ise psikolojik hali; belli ki futbolcu şehitden sıkıldı, bu bir gerçek, zaten antep'den Trabzon'a geliş amacı da tutsak olduğu anadoludan bir an önce kurtulup istanbula özüne dönmesiydi. Şimdi bu misyonu az çok yerine getirdiğini düşünüyor ve şehirden sıkıldı, böyle bir amacı olmamış olsa bile şehirden sıkıldı.

Şehire, insanlara karşı hissiz, bu yüzden sevinmiyor, sadece kendi attığı gollere takılmayın, genel olarak da takım onda bir his uyandırmıyor, antreman fotoğfraflarından videolarından maç içerisinde ki görüntülere kadar güldüğü an çok sayılı ki bunun mizacı olmadığını milli maçta veyahut çok başka mecralarda gördük.

Belli ki futbolcumuz özgürlükçü düşünen beli sosyalist belki özgün bir insan ki öyle ve AKP sempatizanı bir başkanın takımında AKP'nin kalesi olan bir şehirde, taraftarlarınnı yüksek çoğunluğu AKP'li olan bir yerde futbol oynamaktan rahatsız.

Ben bunların hepsine saygı duyuyorum, bence ısrar edilmemesi gerek, bir an önce gider umarım, bize asla katkısı olamaz bu saatten sonra dünyanın en güzel kadrosunu kursal en güzel avrupa maçlarına da çıksak bizi artık asla sevmeyecek.

Kalemine sağlık. Bunları sadece biz mi görüyoruz anlamış değilim. Bu adamı hala ne diye savunuyorlar anlamış değilim. Takıma ihanet ediyor resmen.

Olcan kovulmalı normalde ama Kulüp çıkarlarını göz önünde bulundurarak güzel bir teklifle satılmalıdır.

artvints
16.05.2014, 23:11
yaw ihanet ne demek? kelimelerin anlamlarını bozuyorsunuz, derinliğini mahvediyorsunuz, böyle olur olmaz kullanarak.ihanet ağır bir kelimedir.sahada ne olduğunu görüyoruz biz de sizin kadar. olcan ihanet ediyorsa, diğreleri ne yapıyor acaba? onlara ne kelime bulacaksınız? klübü yönetemeyenlerdir ihanet edenler, başka yerde ihanet aramayın.

Hüseyin Başoğlu
16.05.2014, 23:31
Gol vuruşları cidden kötü...yakaladığı pozisyonların yüzde 80 nini heba ediyor.Mesela bakın olcan bu sene 15 gol attı ama biz çok pozisyon bulan bir takım olduğumuz için olcan 50 pozisyonu heba etti.Muhteşem bir takım oyunu oynuyoruz olcana sayısız pozisyon sağlıyoruz ama o ata ata 15 gol attı.

Çizgide çok bekliyor aynı robben gibi ya böyle aptallık olurmu.Çizgide bekliyorsun topu alıyorsun içeri kat ediyorsun felan bunlar boş işler.Sağ kanatta oynuyorsan eğer sol ayaklı bile olsan sağ ayaklı gibi davranıp alıcaksın topu takır takır çalımlıcaksın orta açıcaksın.Modern futbol bu olcan.

Pas konusunda cidden çok büyük sorunun var.Acayip bencilsin.Takır takır takım oyunu oynayan bir takımda en az 25-30 asistin olması lazımdı.Sen ne yaptın ?? 15 asist.Cidden çok bencilsin kendi topunu getir baride takım oyununu bozma olcan efendi.

En büyük sorunun gülmüyorsun..Bak hele ya..atamadığın bir iki gol için hain ilan edilmiş olabilirsin,yakın arkadaşlarına taraftar ana avrat küfür edilmiş olabilir,sanada küfür edilmiş olabilir ama sen gülüceksin.Biz senden profesyonelce çıkıp oyununu oynamanı istemiyoruz olcan.Sahaya çıktığında stattaki kızlara gülücükler at boşver antremanı felan,gol felan olursa gel tribünlere öpüş bizle ancak böyle verirsin aldığın paranın hakkını olcan efendi.

Muhammet Hacısalihoğlu
17.05.2014, 10:00
Bizim taraftarımız çok komik :)

Courage
17.05.2014, 10:13
Gol vuruşları cidden kötü...yakaladığı pozisyonların yüzde 80 nini heba ediyor.Mesela bakın olcan bu sene 15 gol attı ama biz çok pozisyon bulan bir takım olduğumuz için olcan 50 pozisyonu heba etti.Muhteşem bir takım oyunu oynuyoruz olcana sayısız pozisyon sağlıyoruz ama o ata ata 15 gol attı.

Çizgide çok bekliyor aynı robben gibi ya böyle aptallık olurmu.Çizgide bekliyorsun topu alıyorsun içeri kat ediyorsun felan bunlar boş işler.Sağ kanatta oynuyorsan eğer sol ayaklı bile olsan sağ ayaklı gibi davranıp alıcaksın topu takır takır çalımlıcaksın orta açıcaksın.Modern futbol bu olcan.

Pas konusunda cidden çok büyük sorunun var.Acayip bencilsin.Takır takır takım oyunu oynayan bir takımda en az 25-30 asistin olması lazımdı.Sen ne yaptın ?? 15 asist.Cidden çok bencilsin kendi topunu getir baride takım oyununu bozma olcan efendi.

En büyük sorunun gülmüyorsun..Bak hele ya..atamadığın bir iki gol için hain ilan edilmiş olabilirsin,yakın arkadaşlarına taraftar ana avrat küfür edilmiş olabilir,sanada küfür edilmiş olabilir ama sen gülüceksin.Biz senden profesyonelce çıkıp oyununu oynamanı istemiyoruz olcan.Sahaya çıktığında stattaki kızlara gülücükler at boşver antremanı felan,gol felan olursa gel tribünlere öpüş bizle ancak böyle verirsin aldığın paranın hakkını olcan efendi.

Şu yazıyı kapak niyetine asmak lazım. :ok

demir
17.05.2014, 10:24

kapak ne kelıme muhur olmus muhur :)))

Muhammet Hacısalihoğlu
17.05.2014, 10:54
Muhteşem bir takım oyunu oynuyoruzdan sonrasını okuduysanız hakkaten kapak olmuş..

Ömer SEVİNÇ
17.05.2014, 11:18
Olcana böyle yüklenenler bence esas takıma ihanet edenler. Elimizde iyi kötü istanbul takımlarında oynayabilecek 2 yerli var biri de kaleci. Seneye takımda 6 yerli bulundurmak gerekçesine rağmen satmaya çalışıyorsun. O zaman seneye takım yine 7. Olunca laga lüga yapmayacaksın. Iyi oyuncuları takımda tutamazsan olacağın sıra orası çünkü.

Nasıl takımda mutsuz olan umut, Selçuk, Burak'ı gönderdiğimiz zaman abad olmuşsak olcanın da gönderir kanserimizden kurtuluruz inşallah. Durmak yok elbirliğiyle küçülmeye devam.

Vkgz
18.05.2014, 19:25
Olcana böyle yüklenenler bence esas takıma ihanet edenler. Elimizde iyi kötü istanbul takımlarında oynayabilecek 2 yerli var biri de kaleci. Seneye takımda 6 yerli bulundurmak gerekçesine rağmen satmaya çalışıyorsun. O zaman seneye takım yine 7. Olunca laga lüga yapmayacaksın. Iyi oyuncuları takımda tutamazsan olacağın sıra orası çünkü.

Nasıl takımda mutsuz olan umut, Selçuk, Burak'ı gönderdiğimiz zaman abad olmuşsak olcanın da gönderir kanserimizden kurtuluruz inşallah. Durmak yok elbirliğiyle küçülmeye devam.

bir istanbul takımı gönderdi zaten yetersiz diye. bu kadar defans yapmayan ruhsuz oynayan adamı şampiyonluk amacı olan kimse almaz alsa da elinde patlar. he şampiyonluğa oynayan takımda yedek olur o başka

Hüseyin Başoğlu
18.05.2014, 20:57
ne kadar bencilsin olcan ya...ilk golde o pas verilirmi allahın bencili...sinirlerim alt üst oldu ya..

attığın gol zaten ayrı bir rezalet...öyle şutmu atılır beceriksiz !!

CEMEFKER
18.05.2014, 21:00
Olcan gitsin ! He....Defolsun ! ...

Edep hazretleri sizi...

CEMEFKER
18.05.2014, 21:02
Gönderin hepsini bakalım...40 bin kişilik stada ( akyazí) nataşaları koruz artık ...

Ne de olsa tribünler hem cinsleri ile dolu....

Bera B.
18.05.2014, 21:08
İnşallah gitmez. Seneye adam gibi bir kadro ile şampiyonluğa oynarız. Kendisi de yer alır.

İ. SARAL
18.05.2014, 21:23
Ne olursa olsun kalmalı. Hak ettiği para verilmeli.

Berat Akçay
18.05.2014, 21:25
Adam kafasında Trabzon'u bitirmiş neyi konuşuyoruz. Seneye bedava gittiğinde göreceğim sizleri

CEMEFKER
18.05.2014, 21:29
Hacílar....niye bedavaya gitsin....bu aralar 5 yılı çakmalı...ondan sonra nereye giderse gitsin.. niye hemen satıyoz...yeni sözleşme yap daha fazlaya SAT !;))

CEMEFKER
18.05.2014, 21:29
İş yönetimde ...

Mesut
18.05.2014, 21:32
Dostum inan seni bir sene daha çekemem şahsım adıma.Umarım iyi bir fiyata satılırsın.

Hüseyin Başoğlu
18.05.2014, 21:54
Adam kafasında Trabzon'u bitirmiş neyi konuşuyoruz. Seneye bedava gittiğinde göreceğim sizleri

bu sene bonservisle satılmasındansa seneye bedavaya gitmesini tercih ederim.

çok daha karlı oluruz.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2014, 22:35

Kafasında Trabzon'u bitiren adam zam istemez. Selçuk ve Burak daha fazla para verseniz de kalmayız demişlerdi ama Olcan ben bu takımın en çok gol atan ve asist yapan oyuncusuyum ona göre bir para almalıyım diyor ve haklı da. Üstelik bizimle yapacağı olası bir sözleşme adamın kariyerindeki son büyük sözleşme olacaktır bu yüzden ücretine zam yapılması kadar doğal bir şey yok...

Adem Akyüz'
18.05.2014, 23:13
Psikolojik olarak kendini toparlayacaksa kalmalı, şu an ondan iyi bir kanat oyuncusu alabileceğimizi düşünmüyorum ancak ben de kafasında Trabzon'u bitirdiğini düşünüyorum..

Anıl C
18.05.2014, 23:15
Yonetim kalmasini istiyosa 1.5 milyon euroya kadar cikmali

DeAgLeMaNyAq
19.05.2014, 00:32
Yonetim kalmasini istiyosa 1.5 milyon euroya kadar cikmali

İyi de adam bu sezon zaten 1.4 milyon euro aldı. O kadar performansın hakkı 100 bin euro zam mı? :) Ha seneye alacağı 950 bin euroluk garanti ücreti 1.5 milyon euroya çıkarılıp maç başı aynen kalsın diyorsanız iş başka...

Mert'
19.05.2014, 00:43
Kafasında Trabzon'u bitiren adam zam istemez. Selçuk ve Burak daha fazla para verseniz de kalmayız demişlerdi ama Olcan ben bu takımın en çok gol atan ve asist yapan oyuncusuyum ona göre bir para almalıyım diyor ve haklı da. Üstelik bizimle yapacağı olası bir sözleşme adamın kariyerindeki son büyük sözleşme olacaktır bu yüzden ücretine zam yapılması kadar doğal bir şey yok...

Adamın derdinin para olduğu kesin mi ki?

Emirhan Makul
19.05.2014, 00:44

Şu yazıyı kapak niyetine asmak lazım. :ok

kapak ne kelıme muhur olmus muhur :)))

Muhteşem bir takım oyunu oynuyoruzdan sonrasını okuduysanız hakkaten kapak olmuş..

ne kadar bencilsin olcan ya...ilk golde o pas verilirmi allahın bencili...sinirlerim alt üst oldu ya..

attığın gol zaten ayrı bir rezalet...öyle şutmu atılır beceriksiz !!

Olcan gitsin ! He....Defolsun ! ...

Edep hazretleri sizi...

Kalbimi kırıyorsunuz ama :(

DeAgLeMaNyAq
19.05.2014, 00:51
;1919583756']Adamın derdinin para olduğu kesin mi ki?

Yüzünün gülmemesinin parayla ilgisi yok bunun düşünen de artniyet ararım. Milli maçtaki sevincinden çok vuruldu ama nihayetinde adamın A Milli takım kariyerindeki ilk golüydü. Adam gelecek sezon için zam isterim falan demiyor ama sözleşme uzatacaksan zaten mecbur olarak ücretini arttıracaksın. Yoksa seneye sözleşmesi bittikten sonra BJK ve GS'nin vereceği ücretleri veremeyiz. Yakın geçmişte Egemen örneği var...

Efsane-1967
19.05.2014, 01:51
Simdi varsayalim Olcana yeni sozlesme onerdik ama kendisi uzatmak istemiyor.Uc secenek kaliyor ozaman.
1. Bir senelik mukavelesi kaldigi icin satacagiz gs'a ya bjka para kazanmak icin.
2. Seneye oynatip kendisinden faydalanmak. Sonra bedava o kuluplere gitmesinimi.
3. Rest cekip bizden o takimlara futbolcu gidemez daha diyip Olcanida imzalamadigi icin A2'de oynatmak. Sonra yine buyuk ihtimal bedava o kuluplere gitmekmi.

Temenim Olcanin imzalamasi tabiki.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk

CEMEFKER
19.05.2014, 01:52
Yüzünün gülmemesinin parayla ilgisi yok bunun düşünen de artniyet ararım. Milli maçtaki sevincinden çok vuruldu ama nihayetinde adamın A Milli takım kariyerindeki ilk golüydü. Adam gelecek sezon için zam isterim falan demiyor ama sözleşme uzatacaksan zaten mecbur olarak ücretini arttıracaksın. Yoksa seneye sözleşmesi bittikten sonra BJK ve GS'nin vereceği ücretleri veremeyiz. Yakın geçmişte Egemen örneği var...

Kalbimi kırıyorsunuz ama :(

Hací ben kinaye yapmıştım ama....ben olcani severim...( dokundurma bir nevi)

Muhammed Ayaz
19.05.2014, 01:53
takımın elle tutulur 2 3 adamından biri...

mertacar
19.05.2014, 11:25
Bu adam giderse taraftar yüzünden gidecek.Hic sahiplenemiyoruz oyuncularimizi deger bilmiyoruz.Herkes çok biliyor futbolu Trabzonda.
Olcan Onurdan sonra en degerli oyuncumuzdur ve bizi bir cok mac ipten almistir.Mucadeleside iyidir.Kalmali.

Ayhan2661
19.05.2014, 12:06
emre güralın selfie sinde de yoktu :( .. şaka maka bu adamın değerini bilmek lazım olcan olmasa atağa çıkamayız.

İskender YILMAZ
19.05.2014, 13:05
Para kazandırıp gittiği sürece kızmam kendisine. Geldiği günden bu yana beklenenden çok daha fazla katkı sağladı. Mücadelesi de, skora direkt katkısı da üst düzeydi. Onur'dan sonra elimizdeki en değerli yerli oyuncudur kendisi. Umarım takımda kalır ve saha dışı sıkıntıları giderilir.

Erbay
19.05.2014, 13:08
Ne sorunu varsa halledilmeli.

Hüseyin Başoğlu
19.05.2014, 15:28
Sözleşme yenilemek istemese bile bu sene kalmalı.

Sağ açık için daha iyi bir adamımız yok. 6 milyon euroya sattık diyelim (imkansız) bu adam bize 1 senede en kötü 10 maç kazandırıyor o maçları kazandıracak adam alamıcağımıza eminim dolayısıyla böyle bir olasıktan mahrum kalıcaz her türlü zararda oluruz.

Oynasın 1 sene daha paşa paşa gitmek istiyorsa öyle gitsin.

Ömer SEVİNÇ
19.05.2014, 17:54
Satılmasına kesin olarak karşıyım. Sözleşme imzalıyorsa imzalar. İmzalamıyorsa, ille istanbul istiyorsa paf takımla 1 sene idmana çıkıp seneye 30 yaşında 1 senedir futbol oynamamış bir futbolcu olarak geri kalan futbol yaşamını İstanbul BB'de sürdürebilir.

Kendisi de bunu çoook iyi bildiği için paf takıma gönderildikten en fazla 1 ay, 2 ay sonra seve seve sözleşme imzalayacaktır.

He işte kilit nokta bunu yaparken adama ayıp etmemek. Son büyük sözleşmesini imzalayacak. Yıllık maç başıları ile birlikte 2 milyon euro hakettiğini düşünüyorum. Daha yüksek istiyorsa veya ayrılmak istiyorsa paf takım orada. Gidip adama dalga geçer gibi 1 milyon euro falan önerirlerse ben olsam ben de uyuz olurum.

Bu olcan ve yusuf'un sözleşme yenilemeleri yüzünden 1 transfer eksik yapacağız resmen. Malouda'nın gitmesiyle kazanacağımız parayı ikisine vereceğiz. Özellikle Yusuf bize malouda'nın ilk yarıda yaptığı katkıyı yapmak zorunda.

Alika87
19.05.2014, 18:07
Satılmasına kesin olarak karşıyım. Sözleşme imzalıyorsa imzalar. İmzalamıyorsa, ille istanbul istiyorsa paf takımla 1 sene idmana çıkıp seneye 30 yaşında 1 senedir futbol oynamamış bir futbolcu olarak geri kalan futbol yaşamını İstanbul BB'de sürdürebilir.

Kendisi de bunu çoook iyi bildiği için paf takıma gönderildikten en fazla 1 ay, 2 ay sonra seve seve sözleşme imzalayacaktır.

He işte kilit nokta bunu yaparken adama ayıp etmemek. Son büyük sözleşmesini imzalayacak. Yıllık maç başıları ile birlikte 2 milyon euro hakettiğini düşünüyorum. Daha yüksek istiyorsa veya ayrılmak istiyorsa paf takım orada. Gidip adama dalga geçer gibi 1 milyon euro falan önerirlerse ben olsam ben de uyuz olurum.

Bu olcan ve yusuf'un sözleşme yenilemeleri yüzünden 1 transfer eksik yapacağız resmen. Malouda'nın gitmesiyle kazanacağımız parayı ikisine vereceğiz. Özellikle Yusuf bize malouda'nın ilk yarıda yaptığı katkıyı yapmak zorunda.

bonservisi olmayan olcani istanbul takimlari havada kapar, bir yil futbol oynamamisligi kimseyi ilgilendirmez ve en büyük kayibi biz yasariz.

Olcan'in karsiligi Erkan Zengin ise, o zaman Olcan kalsin, bir yil topunu oynasin, ondan sonra istedigi yere gitsin. Bende aslinda satilmasindan yanaydim, ama bu yönetim onun acigini kapatamaz. O yüzden Olcan onurlu bir sekilde bir sene futbolunu oynasin sonra istedigi yere gitsin. Hem biz kazaniriz hem o. Örnek Lewandowski bedavaya Bayerne gittigi icin, kimse Dortmund'a kücük takim demiyor. Olcan Lewandowski kadar onurlu ve gururlu olsun, daha fazlasini istemem.

Emre İskender
19.05.2014, 18:26
Olcan bir istanbul takımı altyapısından yetişmiş olabilir. Son senelerini istanbul da bir takımda geçirmek de isteyebilir. Bunu açıkca dile de getirebilir.

Fakat hiç bir futbolcu Trabzon da sevildiğinden daha fazla sevilemez...

Nefret de bu büyük sevginin karısılıksız çıkmasından sebeptir...

tristram
19.05.2014, 20:37
olcan'in ozellikle milli takim kamplarinda kafasinin bulandirildigini dusunuyorum.ne oluyorsa o kamplarda oluyor.cincona giderse
hic sasirmam.

Samet Yildirim
19.05.2014, 20:57
Mukavelesi uzatilmali...

Gerekirse 2 milion euro verilir farketmez.

Umut Bulut 1,8 Milion euro garanti para...Cenk Tosun 2 milion euro aldigi yerde Olcan icin 2 milion euro yu tartismam bile Ülke sartlarinda.

Burak
20.05.2014, 08:27
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/1956668_646869035390675_6827964017466813426_o.jpg

Mehmet BAŞ
20.05.2014, 11:00
Eğer derdi para ise 2 Milyon Euro' yu ve fazlasını hak ediyor.

Umarım sözleşmesi uzatılır. Takıma katkısı max. düzeyde...

Mehmet BAŞ
20.05.2014, 11:00
Mukavelesi uzatilmali...

Umut Bulut 1,8 Milion euro garanti para...Cenk Tosun 2 milion euro aldigi yerde Olcan icin 2 milion euro yu tartismam bile Ülke sartlarinda.

:alkış:

Travelair
20.05.2014, 11:15
Mukavelesi uzatilmali...

Bazen o sayılar göreceli duruma düşüyor. Trabzonspor'da daha bir ağırlığın oluyor, her maç oynuyorsun, futbol hayatın daha uzun oluyor... Dolayısı ile tek para noktasından bakmak yanlış olur. Bir sene 2 alıp futbol hayatını bitirebilirsin mesela, 3 sene 1,5 alıp şöhretinle, futbolunla da yaşayabilirsin mesela. E 4,5 etti. 2 sene daha fazla şöhret ve sevgi etti. Bunları iyi hesap etmesi gerek. İstanbul ve İstanbul takımları adamı çiğner. Almanya'da milli olacağım diye hayatın boyunca bekleyip olamayabilirsin ya da Türk milli takımında kendine yer bulabilirsin...

Jackdaniels
20.05.2014, 14:45
Derhal yol verilmeli gitmek istiyorum diyen adamı 1 dk tutmayacaksın takımda....

Ibo61
20.05.2014, 15:17
Gitse HIC üzelmem....Bir türlü sevemedim bu Olcani....Bana göre bir egoist.... gol atiyor sevinmiyor... böyle futbolcuyu ne yapacaksin? Iyi paraya satsinlar....

orti
20.05.2014, 15:41
sadri şener bile 2-3 sene tutmuştu adamları sen sezon bitmeden verdin adamı

Oğuzhan Fidan
20.05.2014, 15:42
gitmek istiyorum demez bence. parası az geliyo ve bencede haklı komik rakamlara oynuyor.

oflubektas
20.05.2014, 15:52
Sorun sadece paraysa Onur ve Malouda'ya verilen tavan ücret Olcan'a da verilmeli. Zira takımın hücumdaki en önemli silahı.

Ancak dünya görüşü, yönetim ve şehirdeki ortam bakımından sıkıntıları varsa adam gibi gitmek isteyeceğini söyler, adam gibi de gider. Bonservis pazarlığı ise kulübün sorunudur. Ayrıca gönderilirse onun mevkiinde aynı paraya, ondan daha kaliteli bir yerli oyuncu YOKTUR !

Yeter ki "Avrupa'ya gitmek istiyorum" deyip Mecidiyeköy'ü geçemeyen sahtekarlardan olmasın...

angraf
20.05.2014, 15:59
3.5 a almıstık üstüne satacaksak sorun yok. Zarar etmiyelim Burakı 5 e bıraktığımız gün ne derecede profesyonel olduğumuz anlaşılmıştı.

Emirhan Makul
20.05.2014, 16:19
İsmi ayağa düştü, ismi karalandı, gitmeli artık, çok soğudum ben kendisinden, milli takımdan istanbula oradan memleketine ve tatile gitsin.

El_Matador
20.05.2014, 16:21
Allah askina bu neyin mantigi bizim taraftarda anlamiyorum.....

Olcan golden sonra adam akilli sevinmiyormus.... gönderelim
Para kazandiracaksa .......satalim
Istanbul medyasi karles.....ama haberine inanip kendi futbolcuna sövelim

Biz ne futbolcular gördük sevinirken.......sonuc Istanbula gitti
Biz ne topcular gördük para kazandiran........parayi kullanan yokdu.sonuc borc batagi.

Yahu satsak sanki adam akilli topcu alabilcez.....2011 sampiyonlar liginden gelen 20-25milyon € ile biz ne gereksiz Saparalara Vitteklere Emersonlara verdik.Olcandan gelecek varsa yoksa 5 milyon€ havada bunlar carcur eder....

Daha kendi stadimizi dolduramiyoruz, ama yok su yildiz alalim bu yildiz alalim.....vay be , görende derki Chelsea taraftari.
Gercekleri biraz görün.....
30 yildir sampiyon olamiyan bir futbol kulübü.Topculari elinde tutamiyan bir yönetim.Parayi kullanamiyan beceriksiz sözde futbol yöneticileri.Whatsapp den transfer yapmaya kalkan beceriksizler.Gelirlerine bilmem kac yilina kadar haciz koyulan bir kulüp...
Stadini dolduramiyan ve sadece basirili oluncan takimini destekliyen bir taraftar profili. Futbolcunun aldigi ücreti sorun yapan taraftarlar..........tüm bunlara ragmen bu kulüp sampiyon olacak öylemi???

Bi oturun düsünün bu takim neden yillardir sampiyon olamiyor.Ilk önce taraftar olarak biz su stadi dolduralim.Her sene TS Club ürünlerimizi alalim.Futbolcularin ne maasina ne özel hayatina karisalim.Bizim taraftar olarak yapabilcemiz ancak bu kadar.Ilk önce bu görevimizi yapalim, ondan sonra elestirirsin.

Ogün'
20.05.2014, 16:34
Galatasaray diye twit attı.Gidiyor herhalde.

Uğur Demircioğlu
20.05.2014, 16:39
twitterdan gs yazmış.Gitmesine üzüldüm desem yalan söylerim sadece gs.ye gitmesine uyuz oldum. Ünal Aysalın maçtan önce gelişini haklı çıkardı.

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 16:40
Hayırlısı.Gözünüz aydın :)

inş. erkan zengin alınır belanızı bulursunuz :)

Emirhan Makul
20.05.2014, 16:41
Sosyal medya aracılığı ile Galatasaray yazmış beyefendi, karakterini savunanlara duyurulur.

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 16:42
Sosyal medya aracılığı ile Galatasaray yazmış beyefendi, karakterini savunanlara duyurulur.

karakteriyle ne alakası var ? adam düzgün şekilde oynadı performansını ortaya koydu gitmek istiyorum dedi gitti.ne bedavaya gidiyor ne yalan söylüyor.

karakter anlayışlarımız farklı anlaşılan.

asıl karaktersizlik sabit fikirli olup her davranışı eleştirmektir.

Muhteva
20.05.2014, 16:44
Galatasaray diye twit attı.Gidiyor herhalde.

Nerede atmış hesabında öyle bir twit yok..

Ogün'
Attığı twiti silmiş.Bir şey yaptın bari arkasında dur.

Emirhan Makul
karakteriyle ne alakası var ? adam düzgün şekilde oynadı performansını ortaya koydu gitmek istiyorum dedi gitti.ne bedavaya gidiyor ne yalan söylüyor.

karakter anlayışlarımız farklı anlaşılan.

asıl karaktersizlik sabit fikirli olup her davranışı eleştirmektir.

Gitmesi ile ilgili tek problem görmüyorum.

Ama şu yazım şekli karakterli bir hareketse bir şey demiyorum. Yani sözleşmeli topçususun bu kulubün böyle bir şey yazıyorsun. Ayıp, bizden neftet ediyor, şehirden ve herkesten bunu kabul edelim artık.

Hakan
20.05.2014, 16:46
https://pbs.twimg.com/media/BoFVNsmIUAAKX2L.jpg:large

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 16:46
Gitmesi ile ilgili tek problem görmüyorum.

Ama şu yazım şekli karakterli bir hareketse bir şey demiyorum. Yani sözleşmeli topçususun bu kulubün böyle bir şey yazıyorsun. Ayıp, bizden neftet ediyor, şehirden ve herkesten bunu kabul edelim artık.

ne biliyorsun başkandan bizzat haber alıp yazmadığını ?? sabit fikirli bu yüzden diyorum işte.Belki klüpler şuan anlaştı olcanada bilgi gitti oda onu yazdı ? Biliyormusun ? bence bilmiyorsun..ama sabit bir fikrin olduğu için hemen suçlayabiliyorsun.

Nefret etmeye gelince bende bizden nefret ediyorum napıyım Trabzonspor'u bırakıyımmı ??

Hakan
20.05.2014, 16:47
Uyuz herif.Geldiğinden beri bir türlü sevemedim

Tayfun
20.05.2014, 16:49
O mahkeme duvarı suratını gelecek sezon görmemeyi umuyorum

Kimler geldi kimler geçti, bu adamın tribine çekeceğiz bir de :)

Emirhan Makul
20.05.2014, 16:50
ne biliyorsun başkandan bizzat haber alıp yazmadığını ?? sabit fikirli bu yüzden diyorum işte.Belki klüpler şuan anlaştı olcanada bilgi gitti oda onu yazdı ? Biliyormusun ? bence bilmiyorsun..ama sabit bir fikrin olduğu için hemen suçlayabiliyorsun.

Nefret etmeye gelince bende bizden nefret ediyorum napıyım Trabzonspor'u bırakıyımmı ??

Bizi yani senle beni, elin olcanı ile karşılaştırma, senle biz taraftarız hiç gitmeyeceğiz, zamanla bana hak vereceksin, gözlerinden anladım bizi sevmiyor işte.

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 16:51
Bizi yani senle beni, elin olcanı ile karşılaştırma, senle biz taraftarız hiç gitmeyeceğiz, zamanla bana hak vereceksin, gözlerinden anladım bizi sevmiyor işte.

sevmek zorundada değil.Adam parasının karşılığını veriyorsa gerisi seni ilgilendirmez.

Sevmek içinde bu taraftar olcana hiçbir neden vermedi.

Muhteva
20.05.2014, 16:52
Gitmek istiyorsa zorla tutacak değiliz hiç değilse yüzümüze gülüp arkadan vurdu demeyeceğiz :)

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 16:55
Gitmek istiyorsa zorla tutacak değiliz hiç değilse yüzümüze gülüp arkadan vurdu demeyeceğiz :)

yani.

Benim sinirimi bozan Olcan gidiceksede adam akıllı gidiyor yanar döner yapmıyor.Ama gel görki bizim taraftarımız anında sövmeye başladı adamın arkasından.

Ondan sonra bizi sevmiyorlar Trabzon'da durmuyorlar.

Ulan niye dursunlar siz böyleyken.

Jackal Wile
20.05.2014, 16:57
eğer o twiti atmışsa satılmasın gönderin paf takıma yeter ulan belliydi ünal aysalın trabzona gelmesinden ünal gelir yüzümüze güler adam alır fikret gelir yüzümüze güler adam alır yeter bi bizmiyizlan bu alemin enayisi para için satarsa olcanı yönetim şerefinide satar. Yanlış anlaşılmasın satılmasına karşı değilim normalde ama böyle köylü kurnazlıklarıyla topçu ayartılması insanın artık ağırına gidiyor. Gönderin paf takıma en azından maç başından kurtuluruz köreltsin kendini sonra sene sonu nere defolup gidiyorsa gitsin

Uğur Demircioğlu
20.05.2014, 16:59
Gitmesini Bir Selçuk Burak gibi yapmadı taraftara gülüp arkadan vurarak gitmiyor. Adamın rahatsız olduğu konular var ama profesyonel bir şekilde topunu da oynuyordu parasını da kazanıyordu. Emekleri için teşekkürler. Değeri varken satılmasında yanlış göremiyorum. Oynadığı mevki itibariyle maksimum 2 sene daha fayda sağlayacaktı. 1 senelik sözleşmesi kalmıştı. Sözleşme yenileyeceğini düşünmüyordum. Kalıp paf takımda oynayacağına gitsin istanbul takımlarında yedek beklesin.

gabriel omar
20.05.2014, 17:00
Valla çok astronomik, 8-9 milyon euro civarı,bir bonservis getirmeyecekse satılmasına karşıyım.Yok bu rakamları getirmeden ayrılacaksa hiç lüzumu yok.Bir sene paf takımla çalışsın sonra hımbıl bir vaziyette istediği yere gitsin.

Olcandan gelecek 3 4 milyon euro bizi abad etmez, ama İstanbul altyapısı imajı bizim prestijimizi zedeler.Ben bir taraftar olarak artık bu durumlara katlanmak istemiyorum.

Jackal Wile
20.05.2014, 17:05
abi halen daha burak selçuk gibi yapmadı diyorlar biraz kendinize gelin beyler her böyle iyi bir sezondan sonra trabzondan kaçmak isteyene yol verirsek kusura bakmayında şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu nah kurarsınız.

Satmıyoruz... Bu kadar basit gitmek isteyen varsa sözleşmesini bitirir gider sözleşme bitene kadar da paf takımda takılır

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 17:08
abi halen daha burak selçuk gibi yapmadı diyorlar biraz kendinize gelin beyler her böyle iyi bir sezondan sonra trabzondan kaçmak isteyene yol verirsek kusura bakmayında şampiyonluğa oynayacak bir kadroyu nah kurarsınız.

Satmıyoruz... Bu kadar basit gitmek isteyen varsa sözleşmesini bitirir gider sözleşme bitene kadar da paf takımda takılır

bu dediğinde haklısın ama senin yönetimin böyle düşünmüyorsa böyle demen sadece boş laf olur.

Ben gerçekci bir şekilde konuşuyorum.Bu yönetim kadro dışı felan bırakmaz satar.O zamanda olcanın davranışlarına bakarım en azından şerefsizlik yapmadı adam delikanlı gibi oynadı para kazandırdı gitti derim.

Getireceği bonservis veya satılıp satılmama durumu yönetime bakar orada eleştirilicek yönetimdir.

Emirhan Makul
20.05.2014, 17:09
sevmek zorundada değil.Adam parasının karşılığını veriyorsa gerisi seni ilgilendirmez.

Sevmek içinde bu taraftar olcana hiçbir neden vermedi.

Evet bende sana onu dedim geçen beni aşağıladın. Şehiri sevmedi taraftarların samimiyetine inanmadı öncelikle sövenler sonra sevince adam daha sevinmemeyi tercih etti belki de yada hepiniz akp'lisiniz ben sosyalist bir insanım sizi sevmiyorum diye düşündü gülmüyor rahatsız işte. Oda haklı bence, ben kızmıyorum.

orhan42
20.05.2014, 17:09
Gideceğim dedi gidiyor..Tutalım mı,yalvaralım mı?Bu takım Ali Kemal Denizci'yi,Gökdeniz'i,Fatih'i yolladı..Efsane olmuş Hami'yi Ünal'ı jübile yaptırmadan Ankaragücü'ne sattı..İstemiyor işte,yolla gitsin.Mustafa Pektemek,Serdar Kurtuluş+2 milyon euro..Mustafa ve +2 m EU anladım da Serdar Kurtuluş ne alaka çözemedim?

Uğur Demircioğlu
20.05.2014, 17:10
Ben gs.ye gitmesine kızıyorum bir önceki yorumuma bakarsan görürsün. Kontrat yenilemiyorsa seneye yine istanbul takımıyla imzalayınca ne değişecek. Bu takımda bir yönetim kadrosu paf takıma yollama gibi bir yöntem akıl edemiyor.Napmak lazım? Yine 34 maç istikrarlı oynatıp seneye bedelsiz mi verelim?

Jackal Wile
20.05.2014, 17:11
bu dediğinde haklısın ama senin yönetimin böyle düşünmüyorsa böyle demen sadece boş laf olur.

Ben gerçekci bir şekilde konuşuyorum.Bu yönetim kadro dışı felan bırakmaz satar.O zamanda olcanın davranışlarına bakarım en azından şerefsizlik yapmadı adam delikanlı gibi oynadı para kazandırdı gitti derim.

Getireceği bonservis veya satılıp satılmama durumu yönetime bakar orada eleştirilicek yönetimdir.

Yönetimin bir Allah bir dediğine inanıyoruz zaten ama bu kulup yönetimin değil taraftarın, yönetim bilirseki taraftar adamdan kan alır gönderirsek ozaman görürüm ben gönderebiliyorlar mı yoksa bunlar onuruda verirler gs ye affetmezler yani

Ömer Öztürk
20.05.2014, 17:12
görelim hacı başkanı nasıl tutacak elinde olcan efendiyi
oyle uzaktan atıp tutmakla olmuyor

Furkan Özdem
20.05.2014, 17:13
Gidecek artık bu belli. Yerini zor doldururuz...

Jackal Wile
20.05.2014, 17:14
hacı yine lafını yer istanbul takımları dostumuz olamaz diyen kendisiydi ünalla kanka olmuşlar gördüğümüz kadarı ile

orhan42
20.05.2014, 17:16
Evet bende sana onu dedim geçen beni aşağıladın. Şehiri sevmedi taraftarların samimiyetine inanmadı öncelikle sövenler sonra sevince adam daha sevinmemeyi tercih etti belki de yada hepiniz akp'lisiniz ben sosyalist bir insanım sizi sevmiyorum diye düşündü gülmüyor rahatsız işte. Oda haklı bence, ben kızmıyorum.
Kardeşim Emirhan, sevmek zorunda değil kimse kimseyi.Aldığı parayı haketti mi?Tartışılır..İlk geldiği sezon ve bu sezon ara ara belki..Eee şehri sevmedim,taraftarını sevmedim git o zaman..Git de gitmeden hakkını ver..12 yıldır öğretmenim.Ve her geçen sene yeni neslin abukluklarını,soytarılıklarını,bencilliklerini,ter biyesizliklerini gördükçe öğrenciye karşı olan sevgim azalıyor..Azalıyor ama mesleği seviyorum..Öğretmeyi ve anlatmayı seviyorum..Bırakalım mı yani bu işi..

Enisc
20.05.2014, 17:18
Elveda Olcan. Biz alışığız zaten direk söyleyebilirsin galatasarayla anlaştığını :)

Napalım. 'Kader'imizde bu var. Şampiyon oldun oldun, olmadın yeni futbolcu arayacaksın. Kime kızalım artık bilmiyorum. Ya da kızmasak mı ? ...

Ogün YAZICI
20.05.2014, 17:20
dibine kadar yeteneksizlerden kurulu takımda biraz yeteneği olan herkes parlardı bundan ibaretsin...defol git en fazla 1-2 yıl oynarsın . ismin trabzon futbolunun karaktersizlerine yazılır...bu yıl bize yaşattığın o surat ifadesine denilecek çok şey var ama yeri burası değil...

exelans_25
20.05.2014, 17:22
yerli oyuncu kıtlığı varken bu adam istanbul takımlarına verilemez gerekirse 1 yıl paf takımda oynasın

Ogün YAZICI
20.05.2014, 17:24
yerli oyuncu kıtlığı varken bu adam istanbul takımlarına verilemez gerekirse 1 yıl paf takımda oynasın

var mı onu yapabilecek yönetim ? para görünce ağızlarının suları akıyor.tolga'yı bedavaya beşiktaş'a satanlar olcan'ı kargo ile yollarlar...

Emirhan Makul
20.05.2014, 17:26
Kardeşim Emirhan, sevmek zorunda değil kimse kimseyi.Aldığı parayı haketti mi?Tartışılır..İlk geldiği sezon ve bu sezon ara ara belki..Eee şehri sevmedim,taraftarını sevmedim git o zaman..Git de gitmeden hakkını ver..12 yıldır öğretmenim.Ve her geçen sene yeni neslin abukluklarını,soytarılıklarını,bencilliklerini,ter biyesizliklerini gördükçe öğrenciye karşı olan sevgim azalıyor..Azalıyor ama mesleği seviyorum..Öğretmeyi ve anlatmayı seviyorum..Bırakalım mı yani bu işi..

Haklısın abi, bence Olcan aldığı parayı hak ediyor, ama mutsuz. Bence gitmekte haklı.

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 17:28

ben kimseyi aşağılamadım.

Yanlış gördüğüm eleştirilerini dile getirdim sadece.

Ayriyetten olcanın sevinmemesinin başlıca nednelerinden değildir akp muhabbeti.

İlk geldiğinde sağlam eleştiriler aldı hatırlıyorum ama ilk döneminde iyi performans ortaya koydu sayılır sabit fikirlilerin eleştirileri arkada kaldı göze batmadı.
Bu adam geçen sene ilk fener maçına kadar orta şekerli gidiyordu.Daha yarım dönem olmuştu geleli.Malum fener maçı 0-0 bitti olcanda 2 karşı karşıya kaçırdı.Burada o adamı hain ilan ettiler.

Burada ve şehirde bu adama edilen lafın haddi hesabı yoktu çok iyi hatırlıyorum.Sonraki maçlarındada biraz gol atamadı iyice üstüne yüklenildi bu adamın.

Sonra o senenin kasımpaşa maçında 30 küsür metredendi sanırsam frikikten çakmıştı bir tane sonra sevinerek kulağıyla duyamıyorum işareti yaptı.Vay efendim çok bilmiş taraftarlar olcan bunu nasıl yapar diyerek yine tonlarca küfür kıyamet edildi.

Sonra adam gol atsa bile delice eleştirilmeye başlandı adam haliyle mutsuz olmaya başladı.Sonra volkana edilen ana avrat küfür olcan içinde bitirdi Trabzonspor'u.

Sonra başımıza büyük lanet iho geldi.yaptığı akp sempatizanlığı ortada.Olcan'ın yerine koyuyorum kendimi iyice soğurum ben.
Adam yine Allah razı olsun profesyonelce yaptı işini ama böyle bir taraftarla bütünleşmek istemedi.
Gitmek istemesi gayet doğal bu olaylar nezdinde benim gözümde.

Taraftarlığı küfür etmek,taşkınlık çıkarıp hayvanlık yapmak sanan bir grubu sevmemesi gayet doğal.Keza en başta dediğim gibi bende nefret ediyorum Trabzonspor taraftarının yüzde 90'ından.

Senin zaten en ufak olayda karaktersiz demen az çok kanıtlıyor dediklerimide.Forumda karaktersiz diyen içinden artık kimbilir neler diyordur.

Hüseyin Başoğlu
20.05.2014, 17:32
Yönetimin bir Allah bir dediğine inanıyoruz zaten ama bu kulup yönetimin değil taraftarın, yönetim bilirseki taraftar adamdan kan alır gönderirsek ozaman görürüm ben gönderebiliyorlar mı yoksa bunlar onuruda verirler gs ye affetmezler yani

iho başkanlık süresince bize dolu fırsat verdi kan almamız için.Hangisinde aldık ??

Dediğim gibi ben sadece gerçekci davranıyorum.

Ömer Öztürk
20.05.2014, 17:33
az karakterli davranıp para için adam satmamalıyız... he gidecekmi ,bitirsin sözleşmesini s.gitsin
o sırada da yeni gelin suratını çekmeyelim yollasınlar a2 takımına

Respect 61
Olcan'ın twitter hesabı çalınmış.Galatasaray'a gitmiyor.

Transferde adı en çok anılan oyuncuların başında gelen Olcan Adın'ın yeni adresi belli oldu. Beşiktaş ile Trabzonspor, yıldız oyuncunun transferi için prensip anlaşmasına vardı. Transferde Olcan Adın'ın Beşiktaş'ı istemesi etkili oldu.

Transfer çalışmalarına sezonun bitimiyle hız veren Beşiktaş'ın bu transfer için 2 milyon euro bonservis, Serdar Kurtuluş ve Mustafa Pektemek'i Trabzonspor'a vereceği ifade edildi.

HESABI HACKLENDİ

Öte yandan akşam saatlerinde ilginç bir gelişme yaşandı ve Olcan Adın'ın hesabı hacklendi. Hacklenen hesaptan atılan "Galatasaray..." tweeti herkesi heyecanlandırdı fakat oyuncunun menajeri Fazıl Özdemir, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Oyuncumuz @Olcanadin hesabi kisa sureligine hacklenmiistir. Yazilan tweetler kendisine ait degildir."ifadelerini kullandı.

Tolga
Olurda gerçekleşirse gittiği gün yazarız bizde birşeyler.

Şimdilik hacklenmiş . . .

Yersenkirschen . . .

Cengiz Çubukcu
20.05.2014, 17:35
Haluk levent ''Alışamadım'' şarkısını Trabzonda yapmıştı çekti gitti...olcan da alışamadıysa istediği yere gidebilir....

Mustafa ÖZDEMİR
20.05.2014, 17:39
parayı getiren gidebilir sorun yok. ama ortada bişey yokki.birisi olcanın hesabını çalmış...

Kirk_Cooley
20.05.2014, 17:40
Yerine Barış Memiş'i tercih ederim.

kopeli
20.05.2014, 17:43
Bjk ile anlasıldı haberleri doğru olamaz heralde. Serdar Kurtulus ve M.Pektemek gibi 2 müzmin sakatı üzerine para verseler almamalıyız..

TSemih61
20.05.2014, 17:56
Ne kadar meraklıyız elimizdeki en iyi oyuncuyu göndermeye. Gitsin madem yerine Şahin'i oynatırız veya Zeki'yi kanat oyuncusuna çeviririz.

Kirk_Cooley
20.05.2014, 17:57
Ne kadar meraklıyız elimizdeki en iyi oyuncuyu göndermeye. Gitsin madem yerine Şahin'i oynatırız veya Zeki'yi kanat oyuncusuna çeviririz.

Onur,Bosingwa,Özer,Yusuf,Soner,Bamba bu adamların hiç birinden iyi değil kendisi.

cem1990
20.05.2014, 17:59
Olcana gitsin diyenler
Burak gibi niye gitti diyecekler
Her transfer döneminde kendi oyuncunu karala sonra gitti diye mizmizlan
Biz iflah olmayiz

OnurKul
20.05.2014, 18:00
Umut ve Yekta + 1 Milyon gibi bir şeyler dolanıyor ortada, eğer öyleyse müthiş olur. Tek mevkide iyi olmaktansa iki mevkide iyi olan iki oyuncu takım için daha iyi olur.

orti
20.05.2014, 18:08
uefa bile olcanın gülen fotoğrafını bulup koyamadı :D

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/statistics/round=2000469/players/kind=attempts/index.html

Muhteva
20.05.2014, 18:09
Yani bakın böyle şeyler olabiliyor :D

https://pbs.twimg.com/media/BoFk3BQCcAA8LW-.jpg

gurur6134
20.05.2014, 18:18
Onur,Bosingwa,Özer,Yusuf,Soner,Bamba bu adamların hiç birinden iyi değil kendisi.

Soner ve bambayla olcani karsilastirmakmi sen beni guldurdun Allah da seni guldursun..bakalim daha neler gorecez bu forumda

Hunk
20.05.2014, 18:23
Olcan bu takim her acidan zarar veriyor. Satilmali direk.

gabriel omar
20.05.2014, 18:36
8 milyon euronun aşağısında hiç bir tekllife satılmamalı.Trabzonspor her parlayan oyuncusunu bu kadar kolay kaybedecekse kapatalım dükkanı çıkalım.

Olcan ligin en efektif kanat oyuncusu, üstelik yerli.Böyle bir adamı en iyi zamanında, üstelik de rakibine kaptırırsan büyük takımım ,şampiyonluğa oynayacağım diye gezmeyeceksin ortada.

Getirir 8 milyon euro ve üstü bir bonservis paşa paşa gider istediği yere.Ha getiremedi ve hala gitmek mi istiyor ?Bir sene paf takımla çalışsın , 30 yaşında hantallaşmış bir şekilde gitsin bakalım nereye gidiyor.Kimse bu takıma kendi şartlarını dikte ettiremez.

orti
20.05.2014, 19:14
Hacıosmanoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Bu konuda Olcan'ın kendisi ile görüşmedim. Fakat kendisi bizim sözleşmeli oyuncumuz. 1 yıl daha bizimle devam eden bir sözleşmesi var. Gelecek sezon şampiyonluğa oynuyan bir takım kuracağımızın sözünü verdik. Bu takıma katkı sağlayan oyuncularımızı da satmaya niyetimiz yok. Sözleşmesi devam eden oyuncumuz, kabul edemeyeceğimiz şartlarda ısrarla bizi yarı yolda bırakıp gitmek isterse de kadro dışı kalır"

______eğer böyle dediyse başkanı destekliyorum, birisinin dur demesi lazımdı istanbul takımlarına oyuncu yetiştirmemize, her sene onlara oyuncu yetiştirceksek sıradan anadolu takımından farkımız kalmaz, kayseri bile kaç yıl direndi gökhan ve topuzu vermemek için, ya seneye bizde seve seve oynamalı yada kadro dışı, 3-4 milyon euroya bu klübü köle yapamayız, bosi ne alıyosa olcan da o kadar almalı__________

kopeli
20.05.2014, 19:18
8 milyon euronun aşağısında hiç bir tekllife satılmamalı.Trabzonspor her parlayan oyuncusunu bu kadar kolay kaybedecekse kapatalım dükkanı çıkalım.

Olcan ligin en efektif kanat oyuncusu, üstelik yerli.Böyle bir adamı en iyi zamanında, üstelik de rakibine kaptırırsan büyük takımım ,şampiyonluğa oynayacağım diye gezmeyeceksin ortada.

Getirir 8 milyon euro ve üstü bir bonservis paşa paşa gider istediği yere.Ha getiremedi ve hala gitmek mi istiyor ?Bir sene paf takımla çalışsın , 30 yaşında hantallaşmış bir şekilde gitsin bakalım nereye gidiyor.Kimse bu takıma kendi şartlarını dikte ettiremez.

Seneye sözlesmesi bitecek ve takımdan ayrılmak isteyen 30 yasındaki bir oyuncuya kimse 3-4 m euro'dan fazlasını vermez.

Gercekci olmak gerekirse durum bu.

Tuğrul
20.05.2014, 19:27
Direkt rakibimiz olan takımlara oyuncu verilmemeli.

Böyle yaparak prestij kaybedersin.

En iyi oyuncularından birini sattığın için diğer oyuncuları şampiyonluğa inandırmakta zorlanırsın.

Kulüp ve şehir ortamına uyum sağlamış oyuncunun yerine alınacak adamın vereceği randıman uzun sürebilir.

Son olarakta Olcan'ın hangi miktara elden çıkarılacağı muamma. Ama onun boşluğunu dolduracak futbolcunun fiyatı el yakacaktır. Misal gb Jimmy Durmaz için en az 4 ME ister. Gökhan Töre 7.5 ME. Emrah Başsan 3 ME.

Yabancı sınırlaması muhakkak kaldırılmalı. Bu sistem tamamen bizim aleyhimize işliyor. Seneye bu doğrultuda adımlar atılmalı

Mesut
20.05.2014, 19:31
Ben sizi anlamıyorum.Yahu adam bizde oynamak istemiyorsa ne yapacaksın.Bağlasan durur mu ya. Trabzonspor bu kadar düştü mü.Beni istemeyeni ben niye istiyorum.
Gitmek istiyorsa gitsin.

dağlıca61
20.05.2014, 19:36
gitmek istiyorsa tutmayacaksın ama tavizde vermeyeceksin, takımın ona kattığı değeri ortaya koyup bonservis bedelini belirleyeceksin getir parayı git diyeceksin. Olcan ' ın değerini hesaplarsak 3,5 milyon Euro alındığı tarihte G.Antepspor'a ödenen bonservis+2 milyon Euro kendisine ödenen ne eder, hesap ortada 5,5 milyon Euro bonservis bedeli,

Ömer SEVİNÇ
20.05.2014, 19:40
Gitmek istiyorsa gelmeyecekti kardeş. Kafasına kimse silah dayamadı sözleşmeye imza atarken. Trabzonspor ona bonservis ödedi, maaş ödedi.

Böyle kepazelik olamaz. Başkan ben olsam yarın açıklama yaparım Olcan adın kadro dışı bırakılmıştır, bundan sonra çalışmalarını a2 takımıyla birlikte yapacaktır. Seneye de sözleşme süresi dolduğu zaman istediği takıma gidebilir. lig başladıktan en fazla 2 ay sonra olcan sözleşme imzalamak için kulübün kapısında yatmazsa ben de bir şey bilmiyorum. 30 yaşında adam abicim. Akıllı olacaksın. 3 milyon euro için kulübün ismini ezdirmeyeceksin. Yoksa Olcan'ın yerine alacağın her adam aynısını yapacak sana. Seneye Yusuf çok mutsuzum :((( çekip gs'ye gitmeye çalışacak..

gabriel omar
20.05.2014, 19:41
Seneye sözlesmesi bitecek ve takımdan ayrılmak isteyen 30 yasındaki bir oyuncuya kimse 3-4 m euro'dan fazlasını vermez.

Gercekci olmak gerekirse durum bu.

Vermesinler hocam bize ne ?Bizi Olcandan gelen 3 4 milyon euro kurtarmaz ama Olcanı ,bu şartlarda ,satmamız bize prestij açısından çok şey kaybettirir.Varsın Olcan seneye bedava gitsin.Ama hiç değilse biz de oyunculara kimsenin bu kulüpten elini kolunu sallayarak çıkamayacağını gösterelim.

Tuğrul
20.05.2014, 19:55
Ben sizi anlamıyorum.Yahu adam bizde oynamak istemiyorsa ne yapacaksın.Bağlasan durur mu ya. Trabzonspor bu kadar düştü mü.Beni istemeyeni ben niye istiyorum.
Gitmek istiyorsa gitsin.

Sende oynamak istemediği ne malum.

Bu iddiayı ispat edecek kaynak var mı. Yok.

Öte yandan bu kulübün bir amacı, hedefi varsa Olcan kalacak.

Sözleşmeye uzatmaya yanaşmıyorsa da kadro dışı kalacak.

Bursa'nın Ozan İpeğe yaptığı muamelenin aynısı Olcan'a yapılmalı.

Disiplinsiz davranışlardan dolayı para cezası, sabah 6'da tesislere getirme. günde 3 idman vs...

Adem Akyüz'
20.05.2014, 20:01
Hesap mı hacklendi yoksa taraftar mı keklendi zamanla göreceğiz..

Pshycologist41
20.05.2014, 20:06
Sende oynamak istemediği ne malum.

Bu iddiayı ispat edecek kaynak var mı. Yok.

Öte yandan bu kulübün bir amacı, hedefi varsa Olcan kalacak.

Sözleşmeye uzatmaya yanaşmıyorsa da kadro dışı kalacak.

Bursa'nın Ozan İpeğe yaptığı muamelenin aynısı Olcan'a yapılmalı.

Disiplinsiz davranışlardan dolayı para cezası, sabah 6'da tesislere getirme. günde 3 idman vs...

Olcan'ı savunacağız diye mantıkdışı konuşuyor bu yetmezmiş gibi olanıda görmüyor gözlerinizi kapatıyorsunuz. Sevgili renktaş sana birkaç soru cevaplarsan sevinirim.

1-İddia olarak gördüğün ve ispatı yok dediğin olayda normalde olması gerekeni sence söylermisin ?

Bence 1 yıl daha sözleşmesi olan ve adı senin rakiplerinle ciddi ciddi hergün anılan bir futbolcun varsa ve niyeti gerçekten kalmaksa çıkar benım kulubümle 1 yıl daha sözleşmem var der sözleşme konusunda da önceliğim Trabzonspor'dur der ve herkesin ağzını kapatırdı. Ama Olcan efendi ne yaptı koca bir hiç.

2-Hedefi amacı olan kulüpler tek bir futbolcuya bağımlımıdır ? Şayet böyleyse o kulübün büyüklüğü nerededir ?

Bence hiçbir şahıs TRABZONSPOR isminden ve armasından büyük değildir. Başımızdaki mevcut yönetimin ne düşündüğü beni bağlamaz çünkü onları ben seçmedim.

3- Son olarak kadro dışı bırakıp çöp muamelesi yaptıgın futbolcu meslektaşlarına nasıl bir örnek olur sence ?

Bence Olcan yada adı X bir kişi gitmek isteyen gider. Ederine göndermekte yöneticilerin işi sonuçta milyonlarla onlar oynuyorlar davetlere tvlere göğüslerini gere gere onlar çıkıyorlar bizene. Hadi göndermedin kadro dışı bıraktın. Yarın Herhangi bir oyuncu transfer etmek istedğinde adam vay be Trabzonspor 'a bak ne başaklı kulüp futbolcusunun ağzına etmiş hemen koşup imza atayım mı der ? Yoksa transfer teklifi ettiğinde aklına bu çirkinlik gelirde 2 kere değil 5 kere mi düşünür?

Olcan efendinin gönlünde zerre Trabzonspor sevdası sevgisi varsa ispat etmesi gereken O'dur biz değil. Ben bugune kadar böyle birşey ne gördüm ne hissettim varsa gören duyan bilen anlatırlarsa dinleriz.

h@msi61
20.05.2014, 20:15
hack degil kektir o. Cocuk mu kandiriyorsunuz ulan.

tristram
20.05.2014, 20:32
olcan'in ozellikle milli takim kamplarinda kafasinin bulandirildigini dusunuyorum.ne oluyorsa o kamplarda oluyor.cincona giderse
hic sasirmam.

bunu dun yazmistim.diyorum ya ne oluyorsa o kamplarda oluyor.simdi kamuoyunu yavas yavas alistirmaya calisiyorlar.o tweet'in hacklendigine inanacak kadar saf degilim.bugunden tezi yok bu adamin kadro disi birakilmasi gerekiyor.koca kulubu cinconun arka bahcesi yaptilar..bizim iho nerede acaba?medyada her allahin gunu bir yere transfer ediliyor..cikip resmi siteden yalanlasana.allahin cakma kabadayisi.

Tuğrul
20.05.2014, 20:33
Olcan'ı savunacağız diye mantıkdışı konuşuyor bu yetmezmiş gibi olanıda görmüyor gözlerinizi kapatıyorsunuz. Sevgili renktaş sana birkaç soru cevaplarsan sevinirim.

1-İddia olarak gördüğün ve ispatı yok dediğin olayda normalde olması gerekeni sence söylermisin ?

Bence 1 yıl daha sözleşmesi olan ve adı senin rakiplerinle ciddi ciddi hergün anılan bir futbolcun varsa ve niyeti gerçekten kalmaksa çıkar benım kulubümle 1 yıl daha sözleşmem var der sözleşme konusunda da önceliğim Trabzonspor'dur der ve herkesin ağzını kapatırdı. Ama Olcan efendi ne yaptı koca bir hiç.

2-Hedefi amacı olan kulüpler tek bir futbolcuya bağımlımıdır ? Şayet böyleyse o kulübün büyüklüğü nerededir ?

Bence hiçbir şahıs TRABZONSPOR isminden ve armasından büyük değildir. Başımızdaki mevcut yönetimin ne düşündüğü beni bağlamaz çünkü onları ben seçmedim.

3- Son olarak kadro dışı bırakıp çöp muamelesi yaptıgın futbolcu meslektaşlarına nasıl bir örnek olur sence ?

Bence Olcan yada adı X bir kişi gitmek isteyen gider. Ederine göndermekte yöneticilerin işi sonuçta milyonlarla onlar oynuyorlar davetlere tvlere göğüslerini gere gere onlar çıkıyorlar bizene. Hadi göndermedin kadro dışı bıraktın. Yarın Herhangi bir oyuncu transfer etmek istedğinde adam vay be Trabzonspor 'a bak ne başaklı kulüp futbolcusunun ağzına etmiş hemen koşup imza atayım mı der ? Yoksa transfer teklifi ettiğinde aklına bu çirkinlik gelirde 2 kere değil 5 kere mi düşünür?

Olcan efendinin gönlünde zerre Trabzonspor sevdası sevgisi varsa ispat etmesi gereken O'dur biz değil. Ben bugune kadar böyle birşey ne gördüm ne hissettim varsa gören duyan bilen anlatırlarsa dinleriz.

1- Olcan'ın kendisi için çıkan asparagas haberleri reddecek açıklama yapmaması kulüp profesyonellerinin sorunudur. Zaten İHO sözleşme uzatma teklifi önerdiği zaman dananın kuyruğu kopacak. O zaman herşey net olarak anlaşılır.

2- gs, bjk ve fb yıldız oyuncularını rakibine satıyor mu ? fener Gökhan Gönül'ü gs'ye verir mi ? Kulübün ve arma'nın büyüklüğü budur.

3- Olcan kadro dışı bırakılırsa herkese ibret olur. Bu takımın basamak olarak kullanılamayacağı benliklere kazınır. Transfer edeceğimiz oyuncu açısından bu kötü örnek emsal etmez. Zaten aksi düşüncede olan bir oyuncu Trabzon'a hiç ayağını basmasın.

canna52
20.05.2014, 20:36
adama "maçı sattı" dersen kafa olarak takımdan kopartırsın.

bu ilk değil son değil.

tristram
20.05.2014, 20:44
.

tolga1461
20.05.2014, 21:12
"giderse gitsin" diye diye jajaları burakları harcadık. Adama parasını verip elinde tutacaksın. Büyük takım olmak için, şampiyonluğa oynayan kadro kurmak için böyle davranmak gerekir.

+ gs nin şu sinsi köpek başkanı buraya boşa gelmedi o net belli. Benim fikrim şudur, Gs a Trabzonspor dan çöp bile vermeyelim. Yeter artık ya. Dalga konusu olduk. Gslılar siz yetiştirin biz alırız sorun yok diyor. Böyle bişey olabilir mi? Bazı taraftarlarımız kalkmış "giderse gitsin" diyor. Bu kadar basit değil. Bu kadar kaliteli oyuncu 1 kalemde çizilip gönderilmez. Bu sezon en çok katkıyı olcan yaptı. Severiz sevmeyiz o ayrı... Adama parasını ver yeni sözleşme yap herkes rahat etsin. Elimizde tutamadığımız sürece önümüzdeki sezondan umut beklemeyelim. Bu olcan olur başkası olur, önemi yok. Bi oyuncu takıma kolay adapte olamıyor. Süreç gerekli.

Tekrar söylüyorum gs a çöp bile vermeye gerek yok

Cihansev
20.05.2014, 21:23
Dışarıdan getirdiğin her futbolcu daha iyi kariyer yapabileceği takıma gidecektir.. Doğaldır hakkıdır.. Bakınız Arsenal, porto, dortmunt .. bu takımlarda yıldızlarını satıyor.. levandowski yi gecen yıl satmış olsaydı eminim en az 50 m euro kazanırdı.. bu sene bedavaya gitti.. Trabzonspor kendi yıldızlarını yetiştirmek zorundadır.. aksi halde bu hep böyle olur.. colmanı satmadık da ne oldu.. adam gidemeyince konsantrasyonunu kaybetti daha beter yük oldu takıma.. zamanı gelince para kazandırıp gitmeli.. olcanda gitmek istiyorsa gitsin.. yoksa seneyi boi gecirip bedavaya gider ... Şunuda kabul eelim.. Muslera olmasayadı onurda giderdi.. Gitmeyecek biri varsa o da mustafa yumludur.. İstanbul medyası mustafayı övmeye başlarsa bizim taraftar anlar değerini .. şansal ile tümer olcanı övdü durdu adamın değeri arttı..

Cihansev
20.05.2014, 21:30
Satacaksın olcanı alacksın Antalyadan Emrahı... 5 yıl verim alırsın.. adamda kumaş var.. olcanda oyle yeri dolmayacak bi oyuncu değil abartmayalım.. ayrıca GS FB ile aynı şartlarda yarışmamız hayalcilikten başka bir şey değil.. Trabzosporun gelirleri bunlara göre 5 de 1 falan.. sen nasıl onlara kafa tutacan.. bizim tek sansımımız futbolcu yetistirmek.. kaliteli kuması olan yetenekli futbolcu bulup yetiştirmeliyiz.. veya altyapıdan cıkartacağız.. bunu kabul edersek basarılı oluruz yoksa bjk gibi borc batağından cıkamayız... İst iste basarılar gelir bi iki level atlarsın sonra kafa tutarsın istanbula her konuda

Veysel
20.05.2014, 21:50
Yok mu adam akıllı bir yönetici twitter'dan baskı yaptırsın taraftarın içini rahatlatacak açıklama yap diye zorlatsın ben mi çok profesyonel düşünüyorum yoksa bizim kulüp harbi mahalle derneği mi?

Veysel
20.05.2014, 22:01
Bu olay erkan zengin'e de olmuştu çıkıp açıklama yaptı eskişehir gibi takımda bunu yapma gereği duyuyorsa sen kimsin açıklama yapmıyorsun çıldıracağım arkadaş zorla değil ya

DNA-TS
20.05.2014, 22:05
değerini bulursa satılsın 2 tarafta kar etsin ama bizim kulüp kültüründe (istisnalar hariç) satılan adamın yerine 3-4 adam alırız ve hiç birinden de verim alamayız.kendi fikrim 5 milyon veren varsa düşünmeden satılsın.

mertacar
20.05.2014, 22:11
74 misafir..

Muhteva
20.05.2014, 22:55
Misafirlerin çoğu cinconludur buradan bir haber öğrenip kendi kümeslerine taşımaya çalışıyorlar :)

wolf_TS61
20.05.2014, 23:05
bu takım, bu şehir tarihi boyunca sıçrama noktası olarak kullanılamamıştır. son zamanlarda bu algıyı değiştirmeye çalışan futbolcular ne yazık ki bu formayı giymeye başladı. biraz omurgalı bir yönetimimiz olsa böylelerine 1 sene boyunca sabah 6 da idman yaptırıp öyle gönderirdi. bazı şeyler paradan daha önemlidir bu şehir için.

Ali YİĞİT
20.05.2014, 23:10
Olcan kadro dışı bırakılsın. Varsın bundan sonra takıma gelecek topçuların gözü korksun ister 3 kere ister 5 kere düşünsünler bu takıma gelmek için.Topunu oynayıp para kazanmak isteyen adamın zaten böyle bi kaygısı olmayacaktır. Sözleşmesi bitince yenilemek istemez. Ondan sonra nereye giderse gitsin. Bonservis parası verdik bu adama diyede zorla peşinde koşamam.

Benim amacım bu takımı çiftlik gibi kullanıp gitmek isteyenleri önlemekse zaten gelecek olan futbolcuya da iyi bir örnek göstermiş oluruz. Gelecek olan futbolcu elbette para için gelecek. Ama kulüple sözleşmem varken biraz sıçrama yapınca "aman ben gideyim miadım doldu" triplerine girerse sonu Olcan gibi olsun.

Şu Profesyonellikle-Yavşaklık arasındaki ince çizgi gerçekten midemi bulandırıyor.

Emirhan Makul
20.05.2014, 23:11
Çok büyük futbolcuydu, sanırım 1 sene sonra avrupaya gider, artık kimse tutamaz onu gelecek vadediyor, tam bir kanat oyuncusu, büyük yetenek, gideceği haberini duyduğumdan beri ağlıyorum, gözyaşlarımdan bir libliga doldurulur. (Libliga= Yöresel bir deyiş, sürahi, güğüm gibi şeyler için söylenebilir)

Mesut
20.05.2014, 23:12
gs istiyorsa Amrabat+Veysel Sarı+Umut Gündoğan+Ontivero 2-3 Milyon Tlcik
bjk istiyorsa Oğuzhan ile kafa kafaya takas yok ise
Pektemek+Ersan Gülüm+2-3 Milyon tlcik
Ya da Olcan kardeşim gel buraya sözleşmeni uzat yok uzatmıyormusun hadi Pafa 1 sene oralarda takıl.

Yavuz Bektaş
20.05.2014, 23:14
Yöresel bir lafla cevap vermek istiyorum
Geleysen gel gelmeysen hayde

Adem Erdoğan
20.05.2014, 23:17
Yeri dolmayacak bir futbolcu değil, kafası İstanbul'a giderse bir daha dönmez elimizde patlar. Talibi varken elden çıkarmak lazım, zaten geldi 30 yaşına.

Fatih Öztürk
20.05.2014, 23:21
Gitmek istiyorsa kadro dışı birakilmali.ucretinde iyilesme istiyorsa yapilmali.

Adem Erdoğan
20.05.2014, 23:27
Gitmek istiyorsa kadro dışı birakilmali.ucretinde iyilesme istiyorsa yapilmali.

Kadro dışı bırakmanın kime ne faydası var reyiz, hazır para ediyorken salacaksın.

Oğuz B.
20.05.2014, 23:36
Bu, milî(!) takım kampında olduğuna göre o leş takımın ismini twit atan isimler bellidir. 8 ve/veya 17 nolu itler hacklemiştir telefonunu.

Lumcera
20.05.2014, 23:36

Baştan sona katılıyorum.Özellikle son cümlene.

Fatih Öztürk
20.05.2014, 23:37
Kadro dışı bırakmanın kime ne faydası var reyiz, hazır para ediyorken salacaksın.

Ademim keske iyi paraya satabilsek bu kirli cikilar Olcana 3 milyondan fazla vermez hatta ellerindeki carik curukleri takas yapmaya kalkarlar bizle.baskan madem sampiyonluk kadrosu kuracam diyor o zaman simdiden tavırlar net olmali herkes yerini bilmeli kimse tavugumuza kış demeye cesaret edememeli :)

Yaşar
20.05.2014, 23:42
Bu saatten sonra yapılması gereken Olcan'ın kadro dışı bırakılmasıdır.
İsteyen takımlar bütün takımı da verseler , geri dönüş olmamalıdır.

Oğuzhan Fidan
20.05.2014, 23:45
olcan şu saatten sonra kesinlikle gsye satılmamalıdır. bjkye fenere neyse ama gs kesinlikle olmamalı. resmen alay konusu olduk paf takım muhebbetleri dönmeye başladı. benim görüşüm ya avrupaya satılsın yada fb,bjk ikisinden birine sağlam bi kazıkla satılsın ama. yada kadro dışı bırakılsın 1 sene top oynamasın. böyleleri bundan anlar burak,selçuk neyse olcanda bu.