PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olcan Adın

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

Ergin Varlibas
10.05.2013, 15:36
Fizik gücü yerinde Olcan'ın sol kanatta değil Türkiye, Türkiye'ye komşu ülkelerde bile rakibi yok.

Fizik gucuyle alakali degil bu olay, malesef futbol bilgisi gelismemis, bunun orneklerini bir cok macta gorduk. Kime ne zaman pas aticagini, nereye kosu yapicagini bilmiyor. Kendini kanitlama pesinde ve cok bencil. Ayni Volkan Sen gibi. Kucuk takimlarin buyuk futbolcusu olabilir ama fizigi ile..

serdaracıl
10.05.2013, 21:12
Fizik gucuyle alakali degil bu olay, malesef futbol bilgisi gelismemis, bunun orneklerini bir cok macta gorduk. Kime ne zaman pas aticagini, nereye kosu yapicagini bilmiyor. Kendini kanitlama pesinde ve cok bencil. Ayni Volkan Sen gibi. Kucuk takimlarin buyuk futbolcusu olabilir ama fizigi ile..

Nereye koşacagin biraz da kimle oynadığına bağlı.

Punisher-61
10.05.2013, 21:59
Olcan bencil..

Olcan korner kullanamiyor

Olcan orta yapamiyor

Olcan cok kilolu

Teknik kapasitesi yüksek oyun anlayisi iyi ama sahaya yansitamuyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Erbay
11.05.2013, 00:16
Fizik gücü yerinde Olcan'a ben de kefilim ama tüm sorun o işte :) Bildiğin kilolu yani. Futbolda gram önemli. Adamın 10 kilo fazlası var.

ziyaretci
11.05.2013, 01:32
Olcan bencil..

Olcan korner kullanamiyor

Olcan orta yapamiyor

Olcan cok kilolu

Teknik kapasitesi yüksek oyun anlayisi iyi ama sahaya yansitamuyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ama 12 asist 8 gol atmis... boswer bencil olsun oyle diyorlar

ziyaretci
11.05.2013, 01:34

agzina saglik... bunu gormemek icin mac izlerken nereye bakiyor insanlar merak ediyorum.. sahada sota varda topsuz sota mi izleniyor..

olcan bildigin aldigi topu cizgi ye paralel itekleyip pesinden kosan ( kosu hizi avantajini kullanarak ) kanat oyuncusu..
begenmedigim yasinin bile bilekleri daha teknik.. baska bir bilgisi yok.. bosluk bulamazsa sahada hic bir sey yapamiyor.. SERKAN dan tek fazlasi sut yetenegi ki bence sut yetenegi de deneme orani sebebi ile iyi gorunuyor

serdaracıl
11.05.2013, 13:45
Sahada ne yaptığını bilen 2-3 adamdan biri. Tabii futbolu iyi bilen taraftara yaranamaz o ayrı. 30 kusur gol atan adama laf sokan ergenler vardı burda. Bütün takım ona çalışıyor yoksa gol atamaz kiii. Adam 20 tane de bu sene salladı. Biz de muhteşem takım oyunumuzla bu sene ligi salladık. Adam 8 gol 12 asist yapmış diyoruz. Ama golleri bir işe yaramadiki diyorlar. Allah akıl fikir versin.

CesurHamsi
11.05.2013, 15:04
Olcan'i iyi bulanlar yemin ederim futbol izlemesinler bidaha gitsin hentbol izlesinler nebilim..
bu adam bu takimi mahfediyor yeminle, zaten kotuyuz ve bu adama gelen butun toplar hemen oluyor rakip takim kapiyor yada sacma sapan bisey yapiyor..
volkan sen gibi iste, Trabzonspor'a yakismayan oyuncu.. insallah sezon sonu gider

r9emre
11.05.2013, 15:35
Olcan'ın teknik kapasitesi yüksek ise Hüseyin Çimşir'in teknik kapasitesi Ronaldinho ile kapışırdı.

Olcan'ın tek özelliğiyle bire bir de sadece ve sadece hızıyla ve fuleli koşularıyla rakiplerini ekarte edebilmesi. Önceden bunun yanında artı olarak zayıftı ve inanılmaz efor sarfediyordu. Diğer eksikliklerini böyle kapatıyordu. Tuncay Şanlı tarzı diyeyim. Ama o kadar fizik - kondisyondan düştü ki yok yani şu an takıma bir kambur sadece.

Courage
11.05.2013, 16:06
Olcan'i iyi bulanlar yemin ederim futbol izlemesinler bidaha gitsin hentbol izlesinler nebilim..
bu adam bu takimi mahfediyor yeminle, zaten kotuyuz ve bu adama gelen butun toplar hemen oluyor rakip takim kapiyor yada sacma sapan bisey yapiyor..
volkan sen gibi iste, Trabzonspor'a yakismayan oyuncu.. insallah sezon sonu gider

Böyle yorumlara deli oluyorum!:mad:

Ya arkadaş sizin elinizde terazi mi var? Kim futbolu iyi biliyor kim topu görünce bomba diye karakola koşuyor? Hentbol izleyecekmişiz,oldu sizide beyzbol izlemeye davet ediyorum öyleyse.

Bu kadar boktan bir takımda gerçek mevkii sol açık olan (klasik kenar adamı) bir adam asist ve gol sıralamasında ilk2'de hala daha yok adam kovalamıyor yok oyunu bilmiyor diye eleştiriye tutuluyor.

Forumun 2008 yılından beri arşivine şöyle bir baktımda arkasından ağladığımız ne kadar adam varsa hepsini itin götüne sokup sokup çıkarmışız. Trabzon taraftarı futbolu hakikaten biliyor! Yarın Olcan'ıda başka yerde izleyip yönetime sallarız. (Niye sattın, niye tutamadın diye.)

Kendisi hakkında bu seneye özel kabul edebileceğim tek eleştiri aldığı kilolar. 3 aylık sıkı bir programla o'da hallonulur. Takım kötü,seyirci mutsuz,yönetim dağılmış,teknik direktör değişmiş. Seneye bütün bu kötü şartlar düzelsin yine böyle bakımsız olursa o zaman vurun kamçıyı.

serdaracıl
11.05.2013, 16:46
Aynı şeyler Burak için de yazılmıştı. Burak topçu diyen gitsin kumda oynasın falan. Selçuk için neler dendi burada. Jaja eli belinde dolaniyordu. Bırakın bu isleri

ziyaretci
12.05.2013, 04:14
Böyle yorumlara deli oluyorum!:mad:

Ya arkadaş sizin elinizde terazi mi var? Kim futbolu iyi biliyor kim topu görünce bomba diye karakola koşuyor? Hentbol izleyecekmişiz,oldu sizide beyzbol izlemeye davet ediyorum öyleyse.

Bu kadar boktan bir takımda gerçek mevkii sol açık olan (klasik kenar adamı) bir adam asist ve gol sıralamasında ilk2'de hala daha yok adam kovalamıyor yok oyunu bilmiyor diye eleştiriye tutuluyor.

Forumun 2008 yılından beri arşivine şöyle bir baktımda arkasından ağladığımız ne kadar adam varsa hepsini itin götüne sokup sokup çıkarmışız. Trabzon taraftarı futbolu hakikaten biliyor! Yarın Olcan'ıda başka yerde izleyip yönetime sallarız. (Niye sattın, niye tutamadın diye.)

Kendisi hakkında bu seneye özel kabul edebileceğim tek eleştiri aldığı kilolar. 3 aylık sıkı bir programla o'da hallonulur. Takım kötü,seyirci mutsuz,yönetim dağılmış,teknik direktör değişmiş. Seneye bütün bu kötü şartlar düzelsin yine böyle bakımsız olursa o zaman vurun kamçıyı.

birak kalsin kilolari.. asistleri golleri size yeter!!!! takim basarisi bireysel bencillik se eger... boyle devam edin...

ziyaretci
12.05.2013, 04:15
Olcan'ın teknik kapasitesi yüksek ise Hüseyin Çimşir'in teknik kapasitesi Ronaldinho ile kapışırdı.

Olcan'ın tek özelliğiyle bire bir de sadece ve sadece hızıyla ve fuleli koşularıyla rakiplerini ekarte edebilmesi. Önceden bunun yanında artı olarak zayıftı ve inanılmaz efor sarfediyordu. Diğer eksikliklerini böyle kapatıyordu. Tuncay Şanlı tarzı diyeyim. Ama o kadar fizik - kondisyondan düştü ki yok yani şu an takıma bir kambur sadece.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

bu kadar basit... bu ozelliklerini gormek icinde FUTBOL PROFESORU olmaya gerek yok... aynen anlattigin gibi

Courage
12.05.2013, 05:28
birak kalsin kilolari.. asistleri golleri size yeter!!!! takim basarisi bireysel bencillik se eger... boyle devam edin...

Ofansif bir ortasaha oyuncusunda başka ne arayacaktım,elbette skora katkı ve asist.

Yalnızca koşup tekme atan adam arıyorsanız veliefendiden uygun fiyata ''at'' alın. Bonservissiz gayetde ucuz !(yalnızca küp şeker + saman parası)

ziyaretci
12.05.2013, 18:32
Ofansif bir ortasaha oyuncusunda başka ne arayacaktım,elbette skora katkı ve asist.

Yalnızca koşup tekme atan adam arıyorsanız veliefendiden uygun fiyata ''at'' alın. Bonservissiz gayetde ucuz !(yalnızca küp şeker + saman parası)

Rodrigo Tello 10
Erman Kılıç 10

bu ikisi ni katalim takima.. seneye kesin sampiyonuz senin olcaninla beraber

hazir AVRUPA GOL KRALI JANKO da bizde bonservisi

Courage
13.05.2013, 20:57
İyi fikir.

''At'' koşturmaktansa...

Vkgz
13.05.2013, 22:18
volkan olcana güvenilecekse bıraksın gitsin tolunay bunlarla ancak 8. olursun bu sene olduğu gibi... olcan tolunaydan torpilli gerçi.

Hüseyin Başoğlu
13.05.2013, 23:19
7 gol 8 asist bu futbolcunun kötü oynadığı seneye dair istatistiği....

Seneye kalması gerekir...

Batuhan
13.05.2013, 23:21
Olcan'ın kalıp kalmayacak olmasını tartışmak hata zaten. Ama egoistliği bazı pozisyonlarda çıldırtıyor maalesef. Seneye çok iyi bir Olcan izleyeceğimizden şüphem yok.

Vkgz
13.05.2013, 23:24
7 gol 8 asist bu futbolcunun kötü oynadığı seneye dair istatistiği....

Seneye kalması gerekir...

evet bencede kalsın braz daha göbek yapsın.

GencZonguldak
13.05.2013, 23:32
kendi pozisyonunda türkiyenin en yetenekli oyuncularından birisi. takım oynarsa hoca oynatırsa ve gereken şartlar sağlanırsa her zaman katkısı olacaktır. gönderilmesini konuşmak bile abes bence.

DeAgLeMaNyAq
14.05.2013, 00:09
İyi kötü oynar o ayrı ama şahsi oynamayı biraz bırakmış gibi gözüküyor. Belli ki Tolunay Hoca biraz ayar çekmiş...

ziyaretci
14.05.2013, 01:37
son zamanlar en sevmedigim ADAM.. ama bugun oldukca iyi oynadi... arti yetenekleri kadar eksi yeteneklerini her zaman
savunurum.. bugun pasli oynamayi deneyince takima katkisi oldu.. ben seneye icin guveniyormuyum HAYIR..

biliyorum seneye yine bu takimda kalacak.. insallah yaniltir beni. ama o kadar eminimki bugun savunanlar bile artik YETER dicek ona

Tayfun
14.05.2013, 09:51
Bence potansiyelinin altında oynuyor ki buna rağmen lig + kupa; 9 gol 14 asist, bencil oynuyor diye eleştirilen Olcan'ın 14 asisti varmış (takımın en fazla asist yapan futbolcusu)

Oğuz ZEYTİN
14.05.2013, 10:02
Keşke yürüdüğü mesafeler, ezdiği toplar, rakibini kovalamamalar gibi istatistikler de olsa... Ve böylece artı/eksi hesabı yapsak.

ziyaretci
14.05.2013, 11:49
Keşke yürüdüğü mesafeler, ezdiği toplar, rakibini kovalamamalar gibi istatistikler de olsa... Ve böylece artı/eksi hesabı yapsak.

yada isabetli orta istatistikleri....

gol+asist istatikcilerinin cogu maclarin yarisindan cogunu izlemeyenlerdir renkdas

seçuk
14.05.2013, 13:10
Arkadaşlar siz nasıl bir kanat oyuncusu arıyorsunuz anlamadım. Volkan ve Olcan alındıgında bizi uçururlar diye havaya uçanlar bizler değilmiydik. Tamam Volkan genel olarak etkisizdi son maclarda istenen seviyeye ulaştı ama Olcana bukadar yuklenmek haksızlıktır. Bu kötü kadro içinde genel olarak elinden geleni yaptı. Yeteneklerini görmezden gelemeyiz bu adamların. Mesele bunları her anlamda futbol oynamaya uygunhale getirmek. Ondan sonra bu adamların yapamayacagı iş yok bana göre. Adamların ne futbolculugunu bıraktınız ne adamlıgını.
Çok kolay adam harcıyoruz cok

Necmettin ALTUNTAŞ
14.05.2013, 13:57
Bence Olcan'a haksızlık ediliyor.Önümüzdeki dönem iyi bir orta saha ile çok daha olumlu top oynayacağına inanıyorum.

Öznur61
14.05.2013, 19:12
gol atmış olabilir ama bence yetersiz.

Fatih ÖZDEMİR
14.05.2013, 20:22
Önümüzdeki yıl Nani'yi kadroya katacağımız için gönderilmeli.

Tuğrul
14.05.2013, 20:27
Olcan topla buluştuğunda ben kendimi rahat hissetmiyorum. Her an topu kaybedecek intibası uyandırıyor. Topun kıymetini bilmek, rakibin topla ilişkisini kesip oyunu set'e çevirme ve ileride çoğalmamız hiçbir silaha sahip değil. Ön taraftaki futbolcun '' Jaja '' gibi olacak.

Kaldı ki hızlı bir adam da değil Gareth Bale, Arjen Robben gibi topla dripling veya topsuz koşu yapma gibi özellikleri de yok.

Kanatları '' Volkan, Olcan, Yasin '' olan takım 3. ve 8. sıralarda kalmaya mahkumdur.

Tolga
14.05.2013, 21:11
Olcan'ı eleştirirken şunları düşünmeliyiz diyorum.Mesela Mustafa'nın en iyi maçını veya maçlarını düşünün, bütün hünerlerini düşünün ve şu anki hâline bakın.

Birde Olcan'ın en iyi zamanlarını düşünün yaşına bakın, lige bakın, oyuncu portföyüne bakın :) Seve seve yada sıka sıka kalması gerektiği gerçeğini göreceksiniz :D

Demem odur ki bu sezon Olcan çok kötü kimsenin de itirazı yok.Ama Olcan hemen silip atmamız gereken bir oyuncu değil o listedeki oyuncu değil.Bizde zarar etmememiz gereken bir yerdeyiz.

ibrahim
14.05.2013, 21:20
Olcan'ı eleştirirken şunları düşünmeliyiz diyorum.Mesela Mustafa'nın en iyi maçını veya maçlarını düşünün, bütün hünerlerini düşünün ve şu anki hâline bakın.

Birde Olcan'ın en iyi zamanlarını düşünün yaşına bakın, lige bakın, oyuncu portföyüne bakın :) Seve seve yada sıka sıka kalması gerektiği gerçeğini göreceksiniz :D

Demem odur ki bu sezon Olcan çok kötü kimsenin de itirazı yok.Ama Olcan hemen silip atmamız gereken bir oyuncu değil o listedeki oyuncu değil.Bizde zarar etmememiz gereken bir yerdeyiz.

Tamda buna bağlıyorum şu adamın bu umursamaz tavırlarını. On maç peşpeşe kendi kaleme rövaşata golü atsam yinede bırakamazlar benim gibi bir mücevheri, sıka sıka oynatacaklar beni diye düşünüyo bence...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Tolga
14.05.2013, 21:38
Bu sene takımda olan şey problem değil bence İbrahim.Camia olarak cenabetiz ona şüphe yok.Ama seneye rahat edemeyecek onu biliyoruz en azından.

Burada genelden baktığımız zaman suçun büyüğü yönetime kalıyor neden ? Bu adama yarışabileceği bir takım kurmadın ve mevkiide rakipsiz bıraktın mahkumsun ona, tıpkı Colman gibi . . .

ibrahim
14.05.2013, 21:54
Bu sene takımda olan şey problem değil bence İbrahim.Camia olarak cenabetiz ona şüphe yok.Ama seneye rahat edemeyecek onu biliyoruz en azından.

Burada genelden baktığımız zaman suçun büyüğü yönetime kalıyor neden ? Bu adama yarışabileceği bir takım kurmadın ve mevkiide rakipsiz bıraktın mahkumsun ona, tıpkı Colman gibi . . .

Zamanında burakta ondan önce selçukta olduğu gibi diyosun yani....

Cihansev
14.05.2013, 22:02

Olcanla Mustafayı kıyaslamak futbol cahilliğinin diz alası.. Olcan kaç top kesmiş kaç hava topu almış da deyip olcanı değerlendirelim o zaman

Hüseyin Başoğlu
14.05.2013, 22:04
:d:d:d:d

Courage
15.05.2013, 01:03
He ya, zaten adamın gol + asist istatistiklerini söyleyenlerin hepsi 3 dk özet izleyenler,doğru söylenmiş! (valla öyle.mesela ben.hayatımda 45 dk kesintisiz maç izlediğim yoktur heleki 90dk zinhar yoktur ;))

Yaz-Kış deplasman demeden 90 dk boyunca elinde not defteri, Olcanın aldığı nefesten çıkardığı gaz sayısına kadar hepsini kayıt eden muhterem kardeşlerimiz çok haklı.

Olcan gönderilsin ,sonra yerine gelenin icabına bakarız.

kadeng
15.05.2013, 01:16
Olcan , Volkan ve yasinle baslicaksak yeni sezona .. hiç baslamiyalim daha iyi.

Bedri Sertkaya
15.05.2013, 01:24
Yasin'e yaptığı asist biraz takım oyunu oynamaya başladığını gösterir...Ama yetmez.Hala zor olanı deniyor.Acayip şutlar çekiyor.Basit oynarsa çok gol attırır.

Emrah KabuL
15.05.2013, 03:24
Güneş döneminde oynadığımız 19 lig maçının 14'ü ilk 11'de olmak üzere toplam 16 lig maçında forma giyerek 4 gol kaydetti.

Kafkas döneminde ise oynadığımız 14 lig maçının 12'si ilk 11'de olmak üzere toplam 13 lig maçında forma giyerek 3 gol kaydetti.

Orduspor maçı hariç attığı tüm goller ilk 11'de görev aldığı maçlardaydı.

ATSIZ
15.05.2013, 03:51
piyasası ne kadar dır bunun kasımpaşaya versek bunu...para eder mi...
ucheyle takas karşılğı...

Emrah KabuL
15.05.2013, 04:10
Kanat oyuncusu olmasına rağmen son 3 sezonda ligde attığı gol sayısı 28.

Performans olarak halen daha istenilen seviyeye gelmese de Olcan gibi skorer kanat oyuncusu bulmak kolay değil.

Umarım seneye daha iyi bir Olcan izleriz.

Tolga
15.05.2013, 05:54
Olcanla Mustafayı kıyaslamak futbol cahilliğinin diz alası.. Olcan kaç top kesmiş kaç hava topu almış da deyip olcanı değerlendirelim o zaman

Ben futbol cahiliyim, eyvallah sıkıntı yok ama kastımı anlamıyorsun bari yorum yapma be adam.34 yaşına gelmişsin şu yaptığın ayıptır.

Tolga
15.05.2013, 05:57
Zamanında burakta ondan önce selçukta olduğu gibi diyosun yani....

Aynen öyledir ibrahim, istediğin kadar kelime oyunları yapmaya çalış istediğin kadar beni alt ettiğini zannet ama hiçbirşey değişmeyecek.

Sen futbolcuya senin malınmış gibi hareket etmediğin sürece Burak Yılmaz ve Selçuk İnan hep vatan haini olarak kalacak, ama tonton sadri şener hep şirin komedyen biri olarak kalacak.

Giallorossi
15.05.2013, 15:32
Kilo verip daha fit hale gelmeli. 10 dakika parliyor 80 dakika ortalarda yok.

ozzy!
15.05.2013, 17:19
Toparlanmaya başladı.

Ergin Varlibas
15.05.2013, 18:37
Aynen öyledir ibrahim, istediğin kadar kelime oyunları yapmaya çalış istediğin kadar beni alt ettiğini zannet ama hiçbirşey değişmeyecek.

Sen futbolcuya senin malınmış gibi hareket etmediğin sürece Burak Yılmaz ve Selçuk İnan hep vatan haini olarak kalacak, ama tonton sadri şener hep şirin komedyen biri olarak kalacak.

Aynen oyle .. +1

ErdemGun
15.05.2013, 22:44
Cok iyi toparladi kendini Olcan, umarim yükselisi devam eder.. Biraz kilo kaybetse daha da iyi olabilir :)

Uğur Ö.
15.05.2013, 22:51

Etme :D

serdaracıl
15.05.2013, 23:03
Jaja da bunun gibi eli belinde gezerdi. Böyleleri de bizi buluyor

Faruk BERBER
16.05.2013, 11:01
Son 2 maçtır, mücadele anlamında ilerleme var.

Durmadan pres yapıyor, yada ben öyle görüyorum :).

Yeni sezon için düşünülüyorsa, mutlaka kilo problemine çözüm bulmalı.

Vkgz
18.05.2013, 20:53
kovulmamak için 31 maç yatıp son 3 maç kıpırdamakta güzel taktik. ama Trabzonspor bunu yermi göreceğiz. göbekli dayı seni... tabiki gene oynadığın kanattan gol yedi takım

Oğuz ZEYTİN
18.05.2013, 22:26
Boş durumdaki Trabzonsporlu yerine rakibe pas atabilme kapasitesine sahip eşsiz bencil futbolcumsu. Hocasının gözbebeği. İçimizdeki hain.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 22:35
Boş durumdaki Trabzonsporlu yerine rakibe pas atabilme kapasitesine sahip eşsiz bencil futbolcumsu. Hocasının gözbebeği. İçimizdeki hain.

Kaleciyle karşı karşıya giderken yanında arkadaşın vardır sen de bencillik yapıp pas atmazsın. Ama o pozisyon böyle değil insan insana bunu yapmaz...

FC-ST-PAULI-61
18.05.2013, 22:52
Yasin gibi bir kanat oyuncu varken bana messi gibi geliyor.Gol atabilir diyebilecegim nadir Oyuncularimizdan.Ama yazin kilo vermeli.

Tuğrul
18.05.2013, 23:48
Olcan o pası atmadığı için olsa gerek Yasin'de boş pozisyonundaki arkadaşını ıskaladı. Görmek istemedi.

Harbiden yaptıkları futbol ahlakı ile bağdaşmaz. Bu fevri harekatleri takımın birlik ve beraberlik ruhunu parçalıyor

DeAgLeMaNyAq
18.05.2013, 23:58
Olcan o pası atmadığı için olsa gerek Yasin'de boş pozisyonundaki arkadaşını ıskaladı. Görmek istemedi.

Harbiden yaptıkları futbol ahlakı ile bağdaşmaz. Bu fevri harekatleri takımın birlik ve beraberlik ruhunu parçalıyor

http://www.ligtv.com.tr/haber/21-unutulmaz-fatih-tekke-golu-2

12.50'deki golü oyunculara izletsinler de takım nasıl olunurmuş görsünler. Futbol bu kadar basit bir oyun ama bizimkiler şov peşinde...

Sevda61
19.05.2013, 17:33
Son haftalarda gol atmış olabilirsin ama kadroda fazlalıksın.
Ben ilk gelen Olcan'ı istiyorum o da olmayacak sanırım.

artvints
19.05.2013, 20:39
bu olcana kilolarını verdirsek sonra ortasahanın ortasında pres yapan cinsten oynatsak nasıl olur acaba?kariyerine orda başlamıştı çünkü, alperi de alamadık oraya.mutlak pres yapan ortasaha oyuncusu lazım.adam alamazsak beklki denenebilir.yusuf oynasın solda.

Vkgz
20.05.2013, 12:25
bu adamın kanadından gol yemediğimiz maç yok eğer bir maçta gol yediysek.

Tolga
23.05.2013, 00:03
Eleştirileri hak edecek bir performans sergilemedi.Ezbere konuşuyoruz . . .

Cengiz
23.05.2013, 00:04
Risk alan,koşan, kendini yırtan, bir şeyler deneyen tek isimdi bugün. tek başına bu kadar
gerçi bizim futbol ulemaları beğenmezler

Vkgz
23.05.2013, 00:05
göbekli yine silik silik dolaştı sahada. adam gibi bir etkili ortası bile yok koskoca maçta, uğraştığı halde hiçbir katkı veremiyor.

Erbay
23.05.2013, 00:37
İyi kötü bilmem çok çabaladı. Helal olsun.

Tuğrul
23.05.2013, 00:38
Bu maçtaki performansını ligde 20 maça yayabilse olumsuz eleştiri almaz. Ne varki istikrarlı değil.

Bera B.
23.05.2013, 00:38
Ayağına top geldiğinde ulan bir şey olabilir hissine kapıldığım tek adam. Beğendim.

Mehmet Fatih Silik
23.05.2013, 00:39
Bugün performansina laf atan cok büyük haksizlik yapar...eski Olcan'i beklediyseniz bilemem...

Ama mücadele etti, ko$tu, top aldi dagitti, $ut cekti...diger kanattaki tipine tükürdügümün kendini begenmi$i ne yapti ?

Sibel
23.05.2013, 00:41
Hırsın ve mücadelen için teşekkürler Olcan.

TSemih61
23.05.2013, 00:41
İkinci yarı sahada yoktu neredeyse iyi de oynamadı fakat yüreğiyle oynadı, birşeyler yapmaya çalıştı. Seneye kendini yenileyip gelir inşallah.

Murat'
23.05.2013, 00:47
Sahada birşeyler yapmak için uğraşan tek futbolcuydu.

FC-ST-PAULI-61
23.05.2013, 00:48
Seni tebrik ediyorum.hem oynun hem hirsini begendim.sana Fbli diyenler utansin ve serkana baksin

Sefa Murat Dokuz
23.05.2013, 01:21
Bugün oynadığı oyunu beğenmeyen gitsin Barcayı Real'i Bayern'i tutsun orda daha iyileri var. Adam daha ne yapsın. Bütün canını ortaya koydu. Sadece helal olsun bugünki mücadelen oyunun hırsın tebrik ederim. Sapara o golü atsa güzel pasın da iş olacaktı.

Cihansev
23.05.2013, 01:26
olcan volkan tarzında oyuncular kanattan adam geçip sıfıra inip veya içeri katedip kilitlenen oyunları açan tarzda futbolculardır.. <yattara ve ambrabat gibi.. Bu adamlar set oyununda yetersizdirler.. ama sıkışan oyunları adam eksilterek açabilirler.. bu meziyetlerini sergilemek içinde çok güçlü ve çevik olmaları şarttır.. aksi halde her topu rakibe verirler.. bu gün olduğu gibi..

olcan bu gün istekli idi ama göbeğini taşımakta zorlandı

DeAgLeMaNyAq
23.05.2013, 04:27
Maçın şanssız isimlerindendi o kadar çabası boşa gitti...

Yaşar
23.05.2013, 04:39
İnanılmaz çabaladı, elinden geleni yaptı ama olmadı, yetmedi.

Bedri Sertkaya
23.05.2013, 10:39
Adrian'ın golünü yedi...Takımını içine etti.Daha ne yapsın...Takım oyunundan çok uzak...Yine sol kanattan gelişen atakda adrian'a pası verse goldü...Takımı bitiren adamdı dün...

Bedri Sertkaya
23.05.2013, 10:40
Bireysel bencil bir adamı övemem...Mahvetti takımı...

Bugün oynadığı oyunu beğenmeyen gitsin Barcayı Real'i Bayern'i tutsun orda daha iyileri var. Adam daha ne yapsın. Bütün canını ortaya koydu. Sadece helal olsun bugünki mücadelen oyunun hırsın tebrik ederim. Sapara o golü atsa güzel pasın da iş olacaktı.

Sefa Murat Dokuz
23.05.2013, 10:49
Adrian'ın o pozisyonda o golü atma ihtimali %5 Olcan'ın yarattığı pozisyonun gol olma imkanı %80 en az kalenin en az yarısı boş. Adrian vuramazdı o pozisyonda ya fenerli defansa yada kaleciye çarparı vursada. Kendine oynamadı takımı ileri taşımak adına sorumluluk aldı topu taşıdı vurdu denedi şut atmadan gol atamazsın SORUMLULUK ALMAK ile bencilliği karıştırmayın. Bencillik Volkan'ın yaptığıdır.Dün beğenmeyen Bayern'i Dortmund'u tutsun yineliyorum. Çabaya emeğe saygınız olsun.

Bedri Sertkaya
23.05.2013, 11:02
Kardeş gözünü seviyim yapma ya adrian kaleciyide topuda kim olursa içeri sokacaktı o pozisyonda.Onu geç olcan'ın arapası sorunu var.Bir kere isabetli arapas atmazmı bi insan kardeşim.

Adrian'ın o pozisyonda o golü atma ihtimali %5 Olcan'ın yarattığı pozisyonun gol olma imkanı %80 en az kalenin en az yarısı boş. Adrian vuramazdı o pozisyonda ya fenerli defansa yada kaleciye çarparı vursada. Kendine oynamadı takımı ileri taşımak adına sorumluluk aldı topu taşıdı vurdu denedi şut atmadan gol atamazsın SORUMLULUK ALMAK ile bencilliği karıştırmayın. Bencillik Volkan'ın yaptığıdır.Dün beğenmeyen Bayern'i Dortmund'u tutsun yineliyorum. Çabaya emeğe saygınız olsun.

anderr
23.05.2013, 11:05
cok calıstı cabaladı bence olcanın eksiği cok çizgiye yakın oynuyo müsait oldugund iceriye doğru girse bosaltıgı alanı cehcde kullanır bu özelliğinden kurtulmalı

Bedri Sertkaya
23.05.2013, 11:08
Çalışkanlığı mücadelesi güzel sorun takım oyunu yok...

Sefa Murat Dokuz
23.05.2013, 11:14
Tv'den izlemem lazım ben atamaz diye gördüm maçtan sonra Tv'den hiç özet felan da izlemedim maçta öyle gördüm.

Öznur61
23.05.2013, 11:24
çok çaba sarfetti ama olmadı işte.

omondoles
23.05.2013, 12:23
Çok iyi oynadın. seneye bu takımda kalman dileği ile..

SAFA
23.05.2013, 12:37
Bu takımda ancak bu kadar oynanırdı . Volkan ve Yasin'den kat kat kaliteli olduğunu yine ispat etti . Kilolarından kurtulmuş formda bir Olcan her zaman iş yapar .

ESER
23.05.2013, 13:13
mc donalds ve burger king ile anlasilip bu arkadasin bu fast-foodlardan tikinmasi engellenmeli..

ozzy!
23.05.2013, 15:19
En azından çabaladı. Yavaş yavaş kendine geliyor. İçeriye girmeleri ilk zamanlarını anımsattı. Sapara'ya bıraktığı pozisyon çok iyiydi.

Hazırlık dönemi ile seneye çok daha iyi olacaktır.

Turgay Atalay
23.05.2013, 16:24
Emegine saglik,bizi rakip kaleye yaklastiran tek adam

Fatih
23.05.2013, 16:56
Son dönemdeki en iyi Olcan'dı.

murat yazıcı
23.05.2013, 19:26
ne yap et şu göbeği erit seneye takımda kalması gereken 3-4 topçudan birisin

Cafer Bulur
23.05.2013, 23:33
Müthis istekliydi,dünkü futbolunu begendim.

Gelecek sezonda takimda kalmasindan yanayim,katkisi olacaktir.

coren
25.05.2013, 17:16
Biri Olcan'ın mailini, twitterini falan bulsun elimde çok iyi bir diyet listesi var ben 40 kilo verdim Olcan'a da yollayalım.

yatmaztara
25.05.2013, 17:39
eğer kalırsa Müthiş bir yedek olur.

Sadettin_
25.05.2013, 17:41
bu sezonkı ıstatıstıklerını antepde gosterseydı . herkes coktan umıdını kaybetmıstı gs bıze bırakmaz dıye .

Vkgz
25.05.2013, 21:45
Dünyada tek! Göbekli futbolcu ... genç yaşta.

atakları heba etme makinesi resmen, yanlış tercih ustası.

Ergin Varlibas
25.05.2013, 22:39

hahah yanlis tercih ustasi super

Chovy
01.06.2013, 04:13
Gezi parkiyla ilgili twit atmis. Twitterdan da olsa susmadigin icin helal olsun

Oğuz ZEYTİN
02.06.2013, 12:07

+ Hocasının gözbebeği, taraftarının umudu, basının yıldızı(!), eli belinde 90 dk. tamamlamayı başarabilen nadir profesyonel futbolcu, sezon boyunca denediği 395038571 şuttan iki tanesi gol olunca "seneye müthiş oynayacak" dedirttiren...

mustebaTS
02.06.2013, 16:47
ayağı ile beynini yönelndiremiyor aynı anda topa hakimiyeti yok sürekli yanlış tercih yaptı finalde acemi futbolcular gibi davranıyor

Ogün'
02.06.2013, 17:56
Olcan'a niye bu kadar yükleniliyor anlamıyorum.Mesela Volkan bu kadar tepki görmüyor.Ligde 7 gol 8 asist,Kupada 2 gol 6 asist yapmış.

unaLhso
03.06.2013, 12:10
O göbek erimezse formayı Yusuf'a kaptırır ki büyük ihtimal kaptıracak :)

Mert Acar
06.06.2013, 21:22
Yannick abimiz seni adam eder :)

endlessdeath
23.06.2013, 01:57
bence çok olağan üstü oynamadı gelecek sezon için büyük sözler söylemiş göreceğiz

Alper Beyazay
25.06.2013, 11:00
Ya futbolcusun o göbeğine hiç bakıp utanmıyor musun? Neyse, fırsat geldi önüne bak kondisyoner. Bi çeki düzen ver kendine ayıptır ya.

berezilya
28.06.2013, 09:23
olcan yetenekli ama biraz dağınık bir oyuncu.

Alper Beyazay
28.06.2013, 09:55
Ya futbolcusun o göbeğine hiç bakıp utanmıyor musun? Neyse, fırsat geldi önüne bak kondisyoner. Bi çeki düzen ver kendine ayıptır ya.

Adam akıllı bi kondisyoner geldi fırsat dedik o da gitti.. Yine bize göbeklileri izlemek kaldı..

Yavuz Hasan
30.06.2013, 16:28
göbeği falan bilmem

mevki olarak forvet değil ama oynadığımız sistem gereği forvet kadar pozisyona giriyor ama kaçrıyor

son vuruş çalışması gerekir diye düşünüyorum

Tayfun
02.07.2013, 15:18
Olcan Adın'ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13909-4U5A1F8M.jpg
Başarılı oyuncumuz Olcan Adın, antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Olcan, sezon başları kamplarının her zaman yorucu geçtiğini de belirterek, şöyle konuştu: “Buna alışmamız lazım. UEFA kupasında ön eleme oynayacağız. Bizim için çok önemli bir maç. Çünkü sezona nasıl başlarsak o şekilde devam eder. Bu maçları kazanıp lige de en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Mustafa hocanın da dediği gibi yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Güzel ve zevkli antrenmanlar oluyor. Yorulduğumuz zaman emeklerimizin karşılığını da alırız. Çok az bir zaman kaldı. En iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz.”

Rakiplerin yaptığı transferlerin kendileri için önemli olmadığını da ifade eden Olcan, “Onların değil bizim ne yaptığımız önemli. 1461 Trabzon’dan gelen arkadaşlarımız ve Batuhan bize tabi ki katkı sağlayacaktır. Bizler kaliteli futbolcularız ve Türkiye’nin 4 büyük kulübünden bir tanesiyiz. Her zaman şampiyonluk yarışında iddiamız var, her zaman da öyle olacak. Onların da katkısıyla, yeni gelecek olan arkadaşlarımızın da katkısıyla takımı en iyi şekilde temsil edeceğiz ve takımı en iyi yerlere getireceğiz.”

Bu sezon çok daha iyi bir performans sergileyeceğine inandığını da vurgulayan Olcan, “Geçen sezon bazı sıkıntılar yaşamıştım. Sakatlık olsun, ailevi nedenlerden dolayı olsun. Bu sene kendimi sadece futbola adamış durumdayım. Futbolla yatıp, futbolla kalkıyoruz. Yaptığımız kampta bu ortamı kolaylaştırıyor. Şu an için her şey olumlu, her şey çok güzel. Lig ne getirir bilinmez ama performansımı en iyi şekilde ortaya koymak istiyorum.” dedi.

Olcan, eski oda arkadaşı Serkan Balcı’nın takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak ise şöyle konuştu: “Serkan Balcı ve Halil Altıntop ile inanılmaz bir iletişim vardı. Ben bir takım arkadaşı değil abi kazandım onlarla. Şimdi Zeki Yavru ile kalıyorum. İnşallah ona bir şeyler kazandırabilirim. Onu da çok seviyorum. İnşallah onun için hayırlı olur.”

Sapara’nın sakatlığına çok üzüldüklerini de ifade eden Olcan, şöyle konuştu: “Sapara adına inanılmaz derecede üzgünüz, tüm takım üzgün. Bize inanılmaz katkı yapabilecek bir oyuncuydu. Milli takım futbolcusu. En kısa zamanda iyileşip sahalara dönmesini istiyoruz.”

Olcan, Teknik Direktörümüz Mustafa Akçay’ın çok hırslı bir teknik adam olduğunu da ifade ederek, “Bizim hocamızdan fazla bir beklentimiz yok ancak onun bizden beklentisi bizden fazla. Çok istekli ve çok arzulu bir hoca ile çalışıyoruz. Zaten bunu antrenmanlarda bize yansıtıyor. Trabzon insanındaki hırs, istek ve arzu hepsi ondan mevcut. Antrenmanlarda bir dakika olsun yerinde durmuyor. Sanki bizimle çalışıyormuş gibi her dakika antrenmanın içerisinde. Buda bizi olumlu ve pozitif yönde etkiliyor.” diye konuştu.

Taraftarlardan destek beklediklerini de vurgulayan Olcan, açıklamalarını şöyle tamamladı: “Taraftarlarımızın her zaman bizi desteklemelerini istiyoruz. Bizlerde onların desteklerine karşılık vermeliyiz. İnişli çıkışlı bir grafiğimiz olabiliyor, form düşüklüğü ve puan sıralamasında kötü yerde olabiliyoruz. Onlar hiçbir zaman bizden desteklerini eksik etmesinler. Geçen sene oldukça kötü olmamıza rağmen dolu tribünler önünde oynamıştık. Bizi hiç yalnız bırakmamıştı taraftarlarımız. Şimdi UEFA’da bir maç oynayacağız, buda bizim için önemli. Hedefler arttıkça başarı da gelir. Taraftarlarımızın da desteğiyle Trabzonspor’u en iyi yerlere getireceğimizi düşünüyorum.”

Resmi Site

Süleyman50
04.07.2013, 09:19
inşallah dediğin gibi olur olcan...

Vkgz
04.07.2013, 18:16
işimiz gene bu göbekliye kaldıysa durumumuz vahim. 30 yasına merdiven dayamış ama hala sahada nerede ne yapacağını öğrenememiş bir oyuncu.

hood
13.07.2013, 20:23
yine karşı karşıya kalmışken 50 metreden gökhan gönülü bekler topu ayağından alması için..ilerisi olmayan oyuncularımızdan ..

Bedri Sertkaya
13.07.2013, 22:31
Takım oyunu yok....İşimiz zor bu adamlarla.

Vkgz
17.07.2013, 02:26
bu arkadaş gibiler çok kendini topçu sanmıştı malouda nın geldiği iyi oldu.

GULER
17.07.2013, 02:57
Artik forma garanti degil Olcan bey, ona gore calis!

Fatih Özkan
17.07.2013, 02:57
İlk geldiği zaman ki gibi oynaması çok mu zor ?
Ağzım açık izliyordum...

Mehmet Ç.
17.07.2013, 03:00
Olcan kilo vermissin :)
Ama kas yok be kardesim :( hadi 2-3 hareket yapda kas yap..

hayvan gibi kanat oyuncusu ol..

Vkgz
18.07.2013, 23:06
bu arkadaşın ofsayt kuralından haberi varmı acaba?

Ogün YAZICI
18.07.2013, 23:25
şu anda takımın en verimli oyuncusu.aksini iddia eden ön yargılıdır...

Uğur Ö.
19.07.2013, 00:23
Maçı izledim ve yargım değişmedi.Şampiyonluğa oynayan takımda olmaz

alper*
19.07.2013, 00:31
Çok başarılıydı, topla biraz daha az oynarsa çok daha iyi olacak.

Vkgz
19.07.2013, 00:38
iyi oynadı diyen arkadaş ne gördüde iyi diyor anlamadım full ofsatta dakika 30dan sonra oyunda yok.. golü o atmadı ayrıca derry li kendi kalesine attı. volkan olcan henriq mustafa alanzinho bu takımda tutulmamalı .

TSemih61
19.07.2013, 00:42
Bir türlü çözemedi şu ofsayt olayını. Onun dışında pekte ahım şahım performansı yoktu.

arda.61
19.07.2013, 00:43
Geçen sezona oranla iyiydi.

DeAgLeMaNyAq
19.07.2013, 01:06
Kötü takımda iyi gözüktü, iyi takımda nasıl gözükecek göreceğiz...

Mert'
19.07.2013, 01:11
Transfermarkt'a göre 3 asist yapmış bugün.

Terzioğlu
19.07.2013, 01:26
Bugün etkiliydi. Gecen sezonda takimin iyi oynayan 1-2 oyuncusundandi. Bana göre ilk 11de yeri garanti. Kanatlarimiz Malouda ve Olcan'dan olusacaktir büyük ihtimalle ki güzel de olur.

TSKara61
19.07.2013, 02:58
Gayet iyiydi. Geçen sezonun Adrian'lan beraber en iyi oyuncusu, bu sezonda takımın önemli bi parçası olacak inşallah.

Çakıroğlu İhsan
19.07.2013, 03:06
ismi ilk 11 de olcak oyuncularda ilk 3 te bence

Bera B.
19.07.2013, 03:07
Onur'dan sonra yazılacak ilk isim.

İ. SARAL
19.07.2013, 11:16
Yeri garanti olan 3 oyuncudan biri. Adrian, Onur, Olcan.

Samet Yildirim
19.07.2013, 11:38
Cok iyi oynadi...3 haftalik kisa hazirlik sürecine ragmen baya diriydi...

Baya begendim.

Malouda-Barrios ve Adrian hazir olunca Olcan dahada iyi olacaktir...

sametaydin
19.07.2013, 11:53
Aynı devam ediyor hiçbir değişiklik yok. Maloudanın gelmesiyle bana göre takımdan kesilir, kesilmesi lazım.

Ben kesinlikle ligde geçen yılki gibi devam edeceğini düşünüyorum üstüne koymamış hiç.

Alper Beyazay
19.07.2013, 13:59
Yerli olarak eldeki en iyi kanat oyuncusu.. İlk 11 oyuncularımızdan biri olacağı kesin.. Fena da değil, ağır şekilde eleştirenleri samimi bulmuyorum..

Hüseyin Başoğlu
19.07.2013, 14:01
Muhteşemdi...

Sorunlarını halletmişe benziyor...

Ve kilolar gitmiş kafası sahada...

Bu sene Barrios gelirse büyük bir patlama yapabilir...

Ali Can
19.07.2013, 15:48
Olcan fiziksel olarak çok iyi gözüktü bana

Özellikle geçen senele kıyaslayınca baya fit duruyor, Ben bunu hocanın antreman programına bağlıyorum, Tüm oyuncularda aynı seyi gözlemledim

Erbay
19.07.2013, 21:38
Biraz daha kilo versin uçar bu :)

ophius
20.07.2013, 01:27
malouda nın gelişi yaramış bence
olcanı ilk defa bu kadar istekli tempolu gördüm
defansa uğramayan adam gelip oradan top çıkardı ya gözlerim doldu valla

Sibel
20.07.2013, 01:32
Göbeği gitmiş. Psikolojikmen ilk ona dikkat ettim.
Olcan deyince artık aklıma göbek geliyordu.

Fatih Birinci
20.07.2013, 01:38
iyi oynadı diyen arkadaş ne gördüde iyi diyor anlamadım full ofsatta dakika 30dan sonra oyunda yok.. golü o atmadı ayrıca derry li kendi kalesine attı. volkan olcan henriq mustafa alanzinho bu takımda tutulmamalı .

Abi sen biraz cok mu eleştiri yapiyosun? Biraz destek :)

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

İskender YILMAZ
20.07.2013, 14:05
Göbeği eritmiş olması beni çok mutlu etti. Olcan saha içinde ne kadar kötü oynarsa oynasın skora her zaman direkt etki eden bir isim. Keza Derry City maçında özellikle ilk yarı çok tutuk ve sakardı fakat ilk 3 golün 3ünde de en büyük paya sahipti.

Olcan önünde Barrios'la, yanında Malouda ve Adrian'la, arkasında fit bir Colman'la çok etkili olur/olacaktır.

demir
20.07.2013, 14:10
bence olcanı ortaya cekecek hocamız mıllı takımda ortanın ortasında oynuyordu bu adam trabzondada gayet oynayabılır suratlı ve kosan bır oyuncu olması bu ısın artısı tek eksıgımız pas trafıgıne ayak uydurması topu alayım gıdeyım dıye dusunurse sıkıntı yasarız... yada tam tersı maloudayıda ortada oynatabıır

Yunus Danışmaz
20.07.2013, 14:32
Fisiksel olarak yazı iyi geçirmiş baya..

Öznur61
21.07.2013, 22:55
Baya göbegi gitmis ve biraz daha etkili..
İlk Olcan gerimi dönüyor ne :p

Tuğrul
26.07.2013, 01:15
Gaziantepte bir deri bir kemikti. Trabzon'a geldi. Sinirden, strest olacak ki abur cubur yiyerek kilo aldı. Profesyonel futbolcu yediğine içtiğine dikkat edecek.

arda.61
26.07.2013, 01:21
Geçen haftaki maça göre etkisizdi.

DeAgLeMaNyAq
26.07.2013, 01:22
Geçen haftaki maça göre etkisizdi.

Olcan geniş alan oyuncusu adamların sahası çok ufaktı dolayısıyla saha ona yetmedi...

Fatih
26.07.2013, 01:23
Olcan'dan memnunum aynen devam.

Erbay
26.07.2013, 01:23
Bekin kademesine falan geliyor gelişme var :) Ama istediğimiz Olcandan hala uzak.

Terzioğlu
26.07.2013, 01:24
Defansa da yardim etmesi cok güzel. Bu sezon ilk 11e yazacagim oyuncularin basinda geliyor.

berezilya
26.07.2013, 02:34
bal yapmayan arı olcan.bence bu sezon alternatif olur.süreleri azalır.mouladanın gelmesiyle.volkanın alternatifi.

Manu61
26.07.2013, 02:38
Savunmaya çok yardım etti bugün. Hücumda fazla etkili olamadı biraz kilo verirse iyi olacak sanki.

6Şafak Aydın1
26.07.2013, 03:15
Savunmaya çok yardım etti bugün. Hücumda fazla etkili olamadı biraz kilo verirse iyi olacak sanki.

kilomu ? adam tek ayakli oynuyor son vurus cok kötü hele deplasmanlarda birde ilk 11 lerde sag kanata yaziliyor rakibin bunu cözmesi cocuk oyuncagi

poetricus
28.07.2013, 12:40
Fena başlamadı ama tek devrelik oynuyor.

Oğuzhan
28.07.2013, 13:42
Olcan eskiden bekiyle birlikte gelip kademeye giremezdi iki maçtır kuvvetli baya 2-3 tane kritik müdahele yaptı savunmada.

Öznur61
28.07.2013, 15:40
Olcan'da bu sezon için daha bir gayret var..
güzel güzel... :)

Samet Türkmen
30.07.2013, 14:13
Bir an önce satın arkadaş. Hâla neyin ümidi bu ?

canna52
30.07.2013, 14:29
hımbıl oyuncu sevmiimm

Hqmi
30.07.2013, 16:13
Olcan ile Volkan top sürerken ben kriz geçiriyorum ya. Adamlar ha düştü ha düşecek ilginç bi stilleri var.

Öznur61
01.08.2013, 22:04
Olcan hep bek oynasın ya :p

ibrahim
01.08.2013, 22:11
Beke gectigi ilk dakikalarda arkayi bos biraksada sonrasinda toparladi. Türkiyenin en iyi yerli sol beki desem kim hayir der?? :)

Oğuz B.
01.08.2013, 22:22
Çok iyi mücadele etti.

DeAgLeMaNyAq
01.08.2013, 22:25
Antep'te solbek oynamışlığı olduğu için performansı sürpriz değil. Bakalım Celustka rövanşa yetişecek mi yok eğer yetişmezse hoca Kadir'i mi yoksa Olcan'ı mı tercih edecek...

Hüseyin Başoğlu
01.08.2013, 22:33
Sol açıkta oynarken hem ofans hemde defansif görevlerini yerine çok iyi getirdi..Sonra sol bek e geçti ordada görevini layıkıyla yaptı...

Geçen seneki olcandan eser yok çok şükür..Fit güçlü hızlı...Adamım benim..

M.S.SOFU
01.08.2013, 22:37
bence hocanın kadiri almak yerine oyundaki olcanı geri çekmesi çok mantıklı hamleydi
ha şimdi allahı var olcanda hocayı yanıltmadı
helal olsun
ilk defa bek oynadı
sırıtmadı gayretliydi

DeAgLeMaNyAq
01.08.2013, 22:42
bence hocanın kadiri almak yerine oyundaki olcanı geri çekmesi çok mantıklı hamleydi
ha şimdi allahı var olcanda hocayı yanıltmadı
helal olsun
ilk defa bek oynadı
sırıtmadı gayretliydi

Kadir kafilede yoktu...

Mert'
01.08.2013, 22:43
İyi oynadı.

ziyaretci
01.08.2013, 23:14
begendmediimiz zeki bile daha teknik bir oyuncu. topu ileri atip pesinden kosarak adam eksilte iliyor. sutlari olmasa. yaa uzuluyorum. yillarimiz volkan olcanla gececek

Fatih
01.08.2013, 23:15
Olcan bu sene çok farklı

canna52
01.08.2013, 23:23
ilk 11 de olmaması gereken isimlerin başında geliyor volkanla birlikte

Oğuzhan
01.08.2013, 23:29
Olcan baya iyi ve hırslı oynuyor nazar değmesin.

Yavuz Hasan
02.08.2013, 01:38
solbek de tam süper oldu

hem bek ihtiyacımız var hem oynadığı yerde malouda var hem arkadan iyi bindirme yapar

milli takıma kadar yolu var

Sefa
02.08.2013, 01:54
Adam yıllardır aradığımız solbek beyler.. :)

6Şafak Aydın1
02.08.2013, 02:41
Olcan bu sene çok farklı

:eek:

solbek oynasin iste o zaman hakli cikabilirsin

Mustafa Hazıroğlu
02.08.2013, 02:44
Yürekten oynadigin icin tesekkurler Olcan.

61_Hasan_69
02.08.2013, 04:51
bu sene ayrı bi sempatik geliyo bana geçen sezon böyle değildi

SAFA
02.08.2013, 05:13
Celustka ile falan uğraşacağımıza Olcan takır takır oynasın işte hücumcu sol bek :) Nasıl olsa defansif oynayınca da açık verebilen bir takımız varsın hücum oynayıp açık verelim :)

Yaşar
02.08.2013, 05:16
Geçen sene çok eleştirmişliğim var, bu senenin başlangıcında da hakkını vermem lazım.
3 maçtır gayet iyi oynuyor, devamını diliyorum.

berezilya
02.08.2013, 06:25
olcan da iyi bir sol bek neden olmasın.david alaba dan oluyorsa.büyük takımların en az 1 beki hücumcu olur.gerçi münihte lahm ve alaba da hücumcu.böyle oluyorlar zaten sıradışı takım.en azından 1 bek hücumcu ve yetenekli olmalı.olcanda hız ve yetenek var.

alaba 'dan oluyorsa derken düzelteyim.yani defansif yönü çok kısıtlıdır alaba nın. alaba dünyanın en iyi hücumcu solbeklerinden biri..keza dany alves te öyle.olcandan hücumcu solbek olması yadırganacak bir durum değil.örneklerde görüldüğü üzere.

berezilya
02.08.2013, 06:29
solbek de tam süper oldu

hem bek ihtiyacımız var hem oynadığı yerde malouda var hem arkadan iyi bindirme yapar

milli takıma kadar yolu var

aynen katılıyorum.mouluda olcan sol kanadı uçurur.bosingwa da biraz defansif olarak dengeler.

Cengiz Çubukcu
02.08.2013, 08:42
sol bek de oynayabilir.....bence gayet de güzel olur....

TSKara61
02.08.2013, 09:03
Takimin en iyilerinden.

Fakat soyle bir intiba olustu. Olcan'dan solbek oluyorsa Yusuf'tan da iyi olur diye dusunuyorum.

erenslash
02.08.2013, 09:23
olcanın kalitesi iyi , mücadeleci ortasahan olmassa olcanla olmaz bu iş sağlam bir göbekte iyi çalışan ortasahamız olsa olcan çok daha faydalı olur

Murat Engin Akyüz
02.08.2013, 21:54
Adam canla başla mücadele ediyor,o bana yeter.Yeteneği zaten belli,aynen devam.

Vkgz
02.08.2013, 22:09
sol bek de oynayabilir.....bence gayet de güzel olur....

yok artık lebron james abi :) engin futbol bilgine yakıştıramadım bu gaza gelişini :)

A. Aydın
02.08.2013, 22:19
Takimin en iyilerinden.

Fakat soyle bir intiba olustu. Olcan'dan solbek oluyorsa Yusuf'tan da iyi olur diye dusunuyorum.

Olcan sol bek mevkinde bncede basarili olur ama.
Skora cok katki yaptigi icin hucumda oynamasi daha faydali olur bnce.

Berat Akçay
02.08.2013, 22:32
Sol bekte gayet iyiydi.
Olcan hala tam performansını gösteremiyor. Skora katkı yapmaya başlamalı artık. Başla la

Sibel
02.08.2013, 23:55
Dünkü azmini sevdim. Geçen yılın acısını çıkar bu yıl.
Az saç baş yoldurmadın. Baskın bana umut verdi dün.

6Şafak Aydın1
03.08.2013, 00:35
olcan da iyi bir sol bek neden olmasın.david alaba dan oluyorsa.büyük takımların en az 1 beki hücumcu olur.gerçi münihte lahm ve alaba da hücumcu.böyle oluyorlar zaten sıradışı takım.en azından 1 bek hücumcu ve yetenekli olmalı.olcanda hız ve yetenek var.

alaba 'dan oluyorsa derken düzelteyim.yani defansif yönü çok kısıtlıdır alaba nın. alaba dünyanın en iyi hücumcu solbeklerinden biri..keza dany alves te öyle.olcandan hücumcu solbek olması yadırganacak bir durum değil.örneklerde görüldüğü üzere.

yerli bir solbek baska bir bölgeye transfer yaptirabiliyor. kaleden mümkün oldukca uzak tutulsun. duran topmu kullanacaksin, buyur kullan.

Samet Yildirim
03.08.2013, 13:29
Iyi oynuyor begendim...cok hirsli, arzulu, istkeli...

FC-ST-PAULI-61
03.08.2013, 14:10
Solbek olmaz.olcan skora katkısı cok

grigandalf1967
04.08.2013, 13:28
Sol bekte oynaması daha sağlıklı olur.Lionel messigibi her topun başına geçmez böylece.Bence sol bekte oldukça iyi göründü.Zaten takımın o mevkide büyük eksikliği var.

Ali İhsan
04.08.2013, 16:32
Olcan'ın aklı varsa bu solbek olayına eğilir, iki maç üstüste oynasın bizde başka mevkinin açık ara en iyisi olsan bile alınmadığın milli takımda banko oynar çünkü Türkiye'de solbek yok :)

Mustafa YILMAZ
04.08.2013, 17:21
bu sene takıma yapacağı katkı çok fazla olacaktır mücadelesi bile tek başına yeter inşallah üstüne kata kata devam eder

Mert'
04.08.2013, 19:11
Ligtv Malouda 11 de oynarsa solbek oynayacak demiş.

DeAgLeMaNyAq
04.08.2013, 20:08
;1919243684']Ligtv Malouda 11 de oynarsa solbek oynayacak demiş.

Yarım devrelik performansla senaryo yazıyorlar. Olcan da bunu sorun etmeyeceğini belirtmiş falan filan...

İsa
05.08.2013, 04:52
Hırsı,enerjisi ve dinamizmi yeter.

Keşke birazda yetenekli olsaymış.

Sol kanadın bankosu.

Sadri Şener'in bıraktığı enkazın en değerli bir kaç parçasından biri...

alper*
05.08.2013, 04:55
Sol bekte iyi görünmesinin sebebi olağanüstü çalışkanlığı ve gayreti olabilir.

Pozisyon alma, kademeye girme gibi yetenekleri ne seviyede bilemiyoruz. Hazırlık maçı olsaydı bunlar tecrübe edilebilirdi.

6Şafak Aydın1
05.08.2013, 04:56
Solbek olmaz.olcan skora katkısı cok

tamam iste hem solbek hem skora etki.

6Şafak Aydın1
05.08.2013, 04:57
Sol bekte iyi görünmesinin sebebi olağanüstü çalışkanlığı ve gayreti olabilir.

Pozisyon alma, kademeye girme gibi yetenekleri ne seviyede bilemiyoruz. Hazırlık maçı olsaydı bunlar tecrübe edilebilirdi.

sampiyonlar liginde oynamiyoruz biz. olcan ve kadir bu solbek mevzusunu rahat götürür

Vkgz
05.08.2013, 14:47
işte bu kadar futbol bilen bir taraftarımız var. bu halimiz normal karşılanmalı. dandik bir takıma 30 dakika sol bek oynadı ya o mevkiin yıldızı oldu. hoca bile gülüyordur bu yorumlara.

6Şafak Aydın1
05.08.2013, 15:34
işte bu kadar futbol bilen bir taraftarımız var. bu halimiz normal karşılanmalı. dandik bir takıma 30 dakika sol bek oynadı ya o mevkiin yıldızı oldu. hoca bile gülüyordur bu yorumlara.
bence hoca sana gülüyordur

Ergin Varlibas
05.08.2013, 16:04
Bu rezalet takıma sol bek oynadı diye Olcan'ı sol bek yapanlara şaşıyorum..

Ogün YAZICI
05.08.2013, 18:21
takımın en önemli ofans gücünü sol bek yaptınız.

Vkgz
08.08.2013, 23:49
yattara gibi tamamen fos bir isim. bu adama bir sezon bel bağlanmaz, hedefleri olan bir takımsan. tamamen top ezmeye yarayan saçma sapan işler yapan bir oyuncu. aynı şeyler volkan içinde geçerli.

TSemih61
08.08.2013, 23:52
Hala ilk geldiği günlerindeki gibi değil. 1 sezon geçti, yeni sezon başlayacak hala düzelmesini bekliyoruz.

DeAgLeMaNyAq
08.08.2013, 23:57
Böyle olmaz Olcan yedeğe çekilmeyi hak ediyorsun...

Ergin Varlibas
08.08.2013, 23:59
Senden ancak iyi bir yedek olur

Ali Tunahan Güllü
09.08.2013, 00:07
Bugün takımın en kötüsüydü.

İskender YILMAZ
09.08.2013, 00:08
Turun önünde durdu elinden geldiğince, neyse ki rakip buna müsaade edecek çapta değildi.

Mert'
09.08.2013, 00:11
Çok kötüydü.

Veysel
09.08.2013, 00:17
Tek maçlık futbol duayenlerini bu konuya bekliyoruz :)

Furkan Özdem
09.08.2013, 00:19
Takımdaki aşırı heyecan, panik hastalığından nasibini en çok alanlardan biri... Relax...

Hqmi
09.08.2013, 00:25
spikerin olcan yorumu: müthiş oynadıasdjsakhdsajdahahahah

Fatih
09.08.2013, 00:35
Her oyuncunun kötü günleri olur

Tuğrul
09.08.2013, 00:49
Geriden gelen arkadaşlarını bekleyip rakip alana yerleşmemiz için topa basması lazım.

Sorun şu ki kendilerini Ronaldo ve Robben zannediyorlar. Her topu alıp gidemezsin. Oyunu sete çevirecek, pas dolaşımını sağlayacak varyasyonları denemeliyiz.

Sen ve Volkan Malouda abinizden umarım birşeyler kaparsınız

Sibel
09.08.2013, 01:18
Nerde oynadı çözemedim.

Berat Akçay
09.08.2013, 01:21
Allah aşkına şu frikikleri her seferinde kaleye vurma.

Ergin Varlibas
09.08.2013, 01:30
Takımın pas yapamasının 2 nedeninden bir tanesi kendisi. Diğeri de Volkan

Veysel
09.08.2013, 01:33
Takımın en iyi oyuncularından biri seviyorum seni adamım hırsın toplayacak seni güvenim tam

Hüseyin Başoğlu
09.08.2013, 02:05
Son vuruşlada beceriksizlikle şanssızlık arasında gidip geliyor sürekli :)

Ama mücadelesi takdire şayan...

Seni ıslıklayan utansın..

cakalkerem
09.08.2013, 02:08
sana hiçbirşey diyemiyorum bugün takımın en kötüsü sendin kesinlikle...her atağı yok ettin hiç ettin...ayağına gelen her topu kaleye vurmak zorundamısın her duran topu sen mi kullanmalısın

DEEP BLUE
09.08.2013, 02:20
Islıklanması emeğe ihanettir, saygısızlıktır... İnsanüstü çalıştı... Tebrik ediyorum Olcan kardeşimi...

Alika87
09.08.2013, 02:21
Islıklanması emeğe ihanettir, saygısızlıktır... İnsanüstü çalıştı... Tebrik ediyorum Olcan kardeşimi...

isliklandiysa bizim taraftar bir gram beyin yok.

Hüseyin Başoğlu
09.08.2013, 02:25
isliklandiysa bizim taraftar bir gram beyin yok.

skor odaklı taraftarlardan nefret ediyorum :)

sametaydin
09.08.2013, 03:01
Sahada iyi niyetli.

Fakat inanılmaz yanlışlar yapıyor. Biri olcana toplara o kadar da iyi vuramadıgını söylemeli. Tamam kendini geliştirmek isteyebilir bu konuda ama bunun yeri maç değil idmandır. 10 tane şut çekmiştir belki olur olmaz yerlerde ve pas vermesi gereken bazı yerlerde. Hiçbiri bile kale için bir tehdit oluşturmamıştır. Kısacası olcan iyi şut çeken bir oyuncu değil.

Aldıgı topları da müthiç değerlendirdiği söylenemez.

Turgut Altun
09.08.2013, 13:23
Takım 2 maç kazanınca kendini Messi sananlardan biri de sensin. Sen vasat, göbekli bir oyuncusun, karşında berbat oyuncular oldukça iyi iş yaparsın. Biraz fit, biraz futbolu bilen bir oyuncu karşına çıkınca bitmişliğini sen de farkdediyorsun.

Hqmi
09.08.2013, 13:24
ya arkadaş kötü oynayabilirsin. ama her topu senin atman gerekmiyor. frikik oluyor olcan hemen orda. lan bari iyi atabilsen. içerde 10 kişi var defanstan adamlar gelmiş hala kaç metreden serbest vuruşta kaleye vuruyor top dağlara taşlara tabi.

Öznur61
09.08.2013, 13:54
Dün gayet istekli ve gayretliydi böyle devam ederse güzel.. :)

Erkan YILMAZ
09.08.2013, 14:37
olcanın olayını anladım ilk 10 dk nasıl başlarsa ole gdio dün sanki 00 kaldıgımız fener macı geldi aklıma ilk başta samalaynca olcan

maç sonuna kadar gdio

Murat Engin Akyüz
09.08.2013, 16:26
Dün sanki aşırı motivasyon yüzünden istediklerini yapamadı gibi geldi bana.Yine hırsından hiç bir şey eksilmemiş.

titanic
09.08.2013, 16:52
Gayretli bir oyuncu ama gayret yeterli değil, çok fazla saçmaladı dün akşam.fenerbahçe maçını akıllara getirdi.Şansı yoktu diye geçiştirilecek bir durum değil.Bencil oynamayı bırakmalı artık.Çünkü kendisine çok fazla güveniyor.Bir futbolcuda kendine güven zirve yaparsa kendisini nba yıldızı zannedebilir.Turnikeler,smaçlar artık Allah ne verdiyse.Serbest atışlardan elini ayağını çeksin artık.Mustafa Yumlu veya zeki bile buna benzer vuruşlar yapabilir.Bırak artık başkaları dışarı göndersin.

Samet Yildirim
09.08.2013, 20:09
Bu macta iyi degildi...Daha önceki maclarda iyi oynamisti.

Arada olur böyle.

Istek ve arzu var.

Çağatay_
10.08.2013, 03:49
İstek ve arzu bizim minnet duymamız gereken bir durum değil, zorunluluk.

O olmazsa zaten oynayamaz.

Kafasına göre 40 metreden şut çekmenin bir cezası olmalı. 1-2 kez de değil 5-6 defa.

Gerek oyun içinde, gerek duran toplarda. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz.

Sezon boyu takımın bankolarından birisi olacaktır ama bir uyarı yapılmalı, gerekirse yedeğe çekilmeli diye düşünüyorum.

Bera B.
10.08.2013, 05:13
İstek ve arzu bizim minnet duymamız gereken bir durum değil, zorunluluk.

O olmazsa zaten oynayamaz.

Kafasına göre 40 metreden şut çekmenin bir cezası olmalı. 1-2 kez de değil 5-6 defa.

Gerek oyun içinde, gerek duran toplarda. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz.

Sezon boyu takımın bankolarından birisi olacaktır ama bir uyarı yapılmalı, gerekirse yedeğe çekilmeli diye düşünüyorum.

Mustafa Yumlu'nun bile sezonda 4 5 defa denediği şutu Olcan hayli hayli dener, en azından atmışlığı var :)

Şaka bir yana ben son maçı izlemedim onunla alakalı yorum yapamayacağım ama takımdaki en kaliteli 2 3 Türk oyuncudan olduğu için kolay vazgeçilmeyeceğini ve vazgeçilmemesi gerektiğini de düşünüyorum. Lakin son tercihlerinde sıkıntı olduğu aşikar.

Yavuz Hasan
10.08.2013, 13:42
gördüğüm kadarıyla 90 dakikayı çıkartamıyor

dinamo maçının ikinci yarısı rakip kanadı ligde bulamayacağı kadar rahattı

esip gürlemesi gerekirken ayakta zor durdu

ıslıklama konusuna gelince maçın sonlarında koşu yaparken top arkasına düşünce doğal olarak pozisyonu bıraktı anlık tepki gördü

berkan402
16.08.2013, 07:28
ilk geldiği yarım sezonda verdiği katkının yarısını 1 sezona yaysa yeterli olacak ama...

bu lafları yattara için diyoduk zamanında...

Ömer SEVİNÇ
16.08.2013, 10:36
Abi çok fazla kilosu var. Tanka döndü adam. Hızını ve çevikliğini kaybetti o nedenle. Steroid mi yedi naptı.

Harun-61
16.08.2013, 11:46
bjk macinda solbek'de oynayabilir bence.

endlessdeath
16.08.2013, 15:23
sol bek de oynayacak sanırım adam yoklugunda :)

endlessdeath
16.08.2013, 16:35
Sezon başlıyor avrupa da ve türkiye de başarılarımızı arttırman sakatlık geçirmeden sezonu bitirmeni temenni ederim

titanic
16.08.2013, 18:33
Şişman,tek kelimeyle şişman

ekremdogan
17.08.2013, 15:20
Futbolunu bir üst seviyeye çıkarmak için o göbeğinden kurtulması gerekiyor!

Emrah Akcagöz
17.08.2013, 16:01
İstesek de istemesek de, beğensek de beğenmesek de şu an en büyük hücum silahımız Olcan.

pangolin
17.08.2013, 16:38
benim anlamadığım yusuf sol bekte harcanmasın diyenler olcanı sol beke koyuyor... yusufu sol beke monte et al sana 10 senelik sol bek...

titanic
18.08.2013, 18:22
oynadığı herr yerde idare eder çok düz bir oyuncu, şurada oynasa daha iyi olur diyemezsin,kalede defansta ortada hep vasat bir performans tutturur.Çok da koşuyor ama o göbek neden gitmiyor,tıbbi bir sorunu var belki de

ibrahim
18.08.2013, 18:27
Jebrinin yaptığını hayatta yapmazdı...

DeAgLeMaNyAq
19.08.2013, 00:55
Olcan'a çok sallasak da hücum gücümüzün ona ne kadar bağlı olduğunu görmüş olduk...

Bartuğ13
19.08.2013, 02:26
ben onu bunu bilmiyorum da hata yapması en olası, hata yapsa en az lafı hak edecek olan adamın bu kadar iyi oynadığı maçta dökülen arkadaşlar bir kendilerini sorgulasın.

olcanı seven sevmeyen herkesin bugün gösterdiği profesyonelliğe ve performansına saygı duyması gerektiğini düşünüyorum.

savunma anlamında ciddi hata yapmadığı gibi bence cale'den sonra aldığımız en iyi sol bek performansıydı diye düşünüyorum.

Erman Aydın
19.08.2013, 02:46
Olcandan solbek olmaz, pozisyon bilgisi yok, kademe de boşluklar yarattı. İyi bir sol bek olsa idi ilk gol yenmezdi ama takımda tutulmalı, hiç değilse iyi bir yedek olur.