PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | U.Sadıkoğlu

Canberk
25.12.2011, 23:59
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

İlk konuğumda U.Sadıkoğlu isimli üyemiz Uğur kardeşimiz.

İlk önce benim sorularım ;

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

http://img684.imageshack.us/img684/4630/16720150146472265861577.jpg

http://img859.imageshack.us/img859/931/31448810150290341737659.jpg

Evet, Uğur'a soruları alalım :)

Özge
26.12.2011, 00:08
İlk soru benden gelsin o zaman.Neden Arsenal? :)

Hüdai Pervaneli
26.12.2011, 00:08
Neden Topcular:)

Yiğit Gayretli
26.12.2011, 00:12
Arabanı sık sık kaybeder misin ? :D :D

Hasan ZAİMOĞLU
26.12.2011, 00:17
Ceza TRabzonsporlu mu ?

Hürgün Aygün
Benim de sorularım;
Neden bu kadar agresiflik?:D
İlk gittiğin maç?
Totemlerin var mı?
Avrupa/Dünya'da en sevdiğin futbolcu?
Son olarak yardım ederim ederim diyip maç öncesi telefona niye çıkmazsınn?:D :D

Tolga Kurt
Arsenalli olduğun gün iddaadan ne kadar kazandın ? :D

U.Sadıkoğlu
26.12.2011, 00:35
21/5 91 Doğumluyum çok şükür Of'luyum :)
Çocukluğumdan beri İstanbul/Erenköy'de oturmaktayım...
İstanbul aydnı üniversitesi hukuk fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim..
Futbolun her türlüsü :)
Facebook'tan bilenler bilir , Trabzonspor ile uzun zamandır tek taraflı aşk yaşıyoruz.
Benim en büyük hayalim bir hayalimin olması :))
Babamı örnek almaya çalışıyorum ama ne derece başarılı olduğum tartışılır..
Takıntılı olduğumuz bir mesele yok... :)

Neden Trabzonspor?

Trabzonspor bende adeta bir hastalık gibi bu hastalığıda daha çok küçük yaşta deplasmanlara giden babamdan kaptım bayrağı ondan devraldık ve yürümeye devam ediyoruz... Bu hayatta uğruna herkesi silebileceğim , herkesi karşıma alabileceğim bir takımdanda öte bir duruşu temsil eden Trabzon'um...

Neden BMN?

BMN İle tanışmam çocuk sayılabilecek yaşta olmuştu o zamanlar hastalık bedenimi yeni yeni sarmaya başlamıştı :D BMN'de 2-3 sene öncesine kadar doğru düzgün muhabbetim olan insan yoktu fakat özellikle son bir kaç sene içerisinde burada çok güzel insanlar tanıdım unutulmaz anılar yaşadım... :) Sözü fazla uzatmaya gerek yok İki renk ve asalet forza bordomavi.net iyi ki varsınız.

Çok fazla film var arşivde fakat en sevdiklerimin başında ; 21, Football Factory ve 50 Dead Men Walking gelir..

Sagopa Kajmer kraldır şu anda başka beğendiğim bi sanatçı yok müziğe saygımız sonsuz :)

Mavi , Bordo'nun yanında olmak şartıyla...

Bıyıklıoğlu
26.12.2011, 00:43
Arsenal 8 gol yediğinde ağladığın doğru mu? :D

Yiğit Gayretli
26.12.2011, 00:50
Kahvaltı organizasyonuna gelmezsen başına geleceklerden haberin var mı ? :D

U.Sadıkoğlu
26.12.2011, 00:51
İlk soru benden gelsin o zaman.Neden Arsenal?

Neden Topcular

Futbolu seven her insanın Avrupa'da sempati duyduğu bir takım vardır.. Arsenal'i sevmem avatarımda görmüş olduğunuz abide şahsiyetle başlamıştı.. Daha sonra lise yıllarında ki sıra arkadaşım sağolsun İngiliz holiganları gibi Liverpool çığırtkanlığı yapınca bende o sıralarda Arsenal'e tutuldum , yaş ilerledikçe mevzuda büyüdü yazmış olduğum Arsenal forumunda benim gibi bir sürü Türk ile tanıştım yani bizim ülkemizde Arsenal'i destekleyen azımsanmayacak bir kitle var.. Bu takım zaten nasıl sevilmesin ki :)

Arabanı sık sık kaybeder misin ?

Yani orada ki bütün suç benimdi öyle mi ? :D Ben 2e5 diyorum siz C'ye gidiyosunuz insanlık hali arabayı 2e6'ya koyduğumu koşuşturmada farkedemedim :D

Arsenalli olduğun gün iddaadan ne kadar kazandın ?

Bu soruyu anlamadım ama bahsettiğin geçen gece twitter'a koyduğum kuponsa 230'du sanırım :D

Ceza TRabzonsporlu mu ?

Hayır değil , olmasında :D

Benim de sorularım;
Neden bu kadar agresiflik?
İlk gittiğin maç?
Totemlerin var mı?
Avrupa/Dünya'da en sevdiğin futbolcu?
Son olarak yardım ederim ederim diyip maç öncesi telefona niye çıkmazsınn?

Agresiflik genlerimizden gelen bir şey kardeşim :) İlk gittiğim maç eski fenerbahçe stadında İstanbulspor'a 1-0 kaybettiğimiz maçtı küçüktüm baya golü Bülent Bölükbaşı atmıştı bize... O Maçta hatırladığım en nacizane olay bizim taraftarın hakeme sövmesiydi :D

Totemlerim var yukarıda ki resimde tutmuş olduğum Bordo/Mavi yazan atkı en büyük totemim her ne kadar o maçta işe yaramamış olsada geçen sene son dakikalarda atmış olduğumuz bütün gollerin canlı şahidi oldu... Televizyon başında bile takarım... :D

Robin Van Persie... Bırakmamış olsaydı bu sorunun cevabı kesinlikle Bergkamp olurdu :)

Senin ben geldiğin yolları seveyim be kardeşim senin yüzünden stadın önünde 10 kişiyi ağaç ettim. Ayrıca aradığında telefona çıktım beni millete yanlış tanıtma :D

Sorularda ki smileyleri sildim limite takıldık.

U.Sadıkoğlu
26.12.2011, 00:54
Arsenal 8 gol yediğinde ağladığın doğru mu? :D

8 Yediysek bunun birde Emirates'i var... Premier League'de namağlup olsun o bize 8 atan takım ondan sonra ağlamayı düşünürüz :D

Kahvaltı organizasyonuna gelmezsen başına geleceklerden haberin var mı ? :D

Ben futbol eyleminin gerçekleşmediği organizasyonlara katılmayı pek sevmiyorum be kardeşim :D Bir gün seninle baş başa yeriz eshort kardaş barış'ı da yanımıza alırız :)))

Tolga Kurt
26.12.2011, 00:56
Evet o kupon sormuştum ne kadar kazandığını söylememiştin bu fırsatı kaçıramazdım :D

U.Sadıkoğlu
26.12.2011, 01:00
Evet o kupon sormuştum ne kadar kazandığını söylememiştin bu fırsatı kaçıramazdım :D

Söylemiştim dikkat etmemişsin demek ki :D

Canberk
26.12.2011, 01:01
2006 Trabzon-Osasuna Avr. Lig maçında Trabzon gol yiyince,Babam kafama sandalye atmıştı.Olay bende ters tepki yapınca,futbol oynamayı bırakıp kavga etmeye başladım.

Bunu uzun süre imzanda taşıdın senin için nasıl bir anlamı var kardeşim :)

U.Sadıkoğlu
26.12.2011, 01:10
Bunu uzun süre imzanda taşıdın senin için nasıl bir anlamı var kardeşim :)

Bu sözü internette bir yerde görmüştüm ve bu arkadaşla aynı kaderi paylaştığımızı farkedip imzama taşıdım :D

Yine 2006 senesinde benim başımdan buna benzer bir olay geçti ;

fenerbahçe'ye Avni Aker'de 3-2 kaybettiğimiz maçta semih'in attığı gol sonrası ekrana gelen fenerbahçe'lileri görünce dayanamayıp bizim televizyona tekme atmıştım fakat tekmeyi attıktan yaklaşık 5 saniye sonra arkamda babamın yatay pozisyonda bana uçtuğunu gördüm sonrasını hatırlamıyorum desem harbiden doğru olur değişik bir anı oldu tabii bizim için :)))

Sibel
26.12.2011, 22:28
Bir soru da ben sorayım.
Sendeki Trabzonspor'u anlatan bir resim çiz deseler ne çizerdin?

Sadullah KAPICIOĞLU
26.12.2011, 22:54
of'ada hundez ? ( h üst damağa sürterek ) lafının hikayesini bilir misin ?

Emirhan Makul
26.12.2011, 23:26
Sence dünyanın en iyi araba markası ? Neden ?

U.Sadıkoğlu
27.12.2011, 01:24
Bir soru da ben sorayım.
Sendeki Trabzonspor'u anlatan bir resim çiz deseler ne çizerdin?

Bir uçurumun aşağısına Trabzonspor amblemi çizip adeta ölmeye değilde yaşamaya gidermişçesine koşan taraftarlar çizerdim... Bu geldi aklıma :D

Kelimeyi duydum sanırım ama bilmiyorum :D

Sence dünyanın en iyi araba markası ? Neden ?

Her türlü mercedes nedenlerini fazla anlatmaya gerek yok zaten araba kendini belli ediyor :D

Canberk
27.12.2011, 01:39

Sadullah şunu anlatsana bende merak ettim :D Hazır arkadaşta bilmiyor öğrenmiş olur :D

Samet Türkmen
27.12.2011, 01:42
Yeni stadyumda koşu pisti olacak mı ? Aldığın bir duyum birşey var mı :D Şaka şaka.

Bordo-Mavi renkler haricinde bir takım tutmak istesen hangi renkleri arzu ederdin ? Niye ?

Paksoy
27.12.2011, 02:22
Trabzonspor sebebiyle taraftarlarımızın yaptığı çılgınlıklar ve başından geçen olaylar var.seni en çok etkileyen,güldüren dumura uğratan bir olay var mı ? Neden ?

Hüdai Pervaneli
27.12.2011, 02:59
Neden Asabisin?

Serdær
27.12.2011, 11:07
Sıra bana ne zaman gelecek :cool:

U.Sadıkoğlu
27.12.2011, 12:01
Yeni stadyumda koşu pisti olacak mı ? Aldığın bir duyum birşey var mı :D Şaka şaka.

Bordo-Mavi renkler haricinde bir takım tutmak istesen hangi renkleri arzu ederdin ? Niye ?

Lacivert Siyah sebebide çok atarlı durması , Lisede okul takımının forma renkleriydi :D

Trabzonspor sebebiyle taraftarlarımızın yaptığı çılgınlıklar ve başından geçen olaylar var.seni en çok etkileyen,güldüren dumura uğratan bir olay var mı ? Neden ?

Valla aklıma bir şey gelmedi yani güldüren bir olayım hiç olmadı :D

Neden Asabisin?

Muhtar genlerimden geliyor o asabilik abarttığınız kadarda değil ama :D

Bu soruya ben mi cevap vereceğim :D :D

Faik Yılmaz
27.12.2011, 12:27

Susma sustukça sıra sana gelecek :):)

Arkadaşa bir soruda benden..... Hayatında yaşadığın dönüm noktası olarak adlandırabileceğin olay varmıdır..... varsa nedir ?

Gökhan KAN
27.12.2011, 12:33
Uğur'la bir kez denk geldik oda TT Arena'da ki kıyamet alameti pankartı açarken. Düzgün bir çocuk. Ama kafamızdaki Arsen Wenger görüşleri farklı bunu anladım. :)

U.Sadıkoğlu
27.12.2011, 21:57
Susma sustukça sıra sana gelecek :):)

Arkadaşa bir soruda benden..... Hayatında yaşadığın dönüm noktası olarak adlandırabileceğin olay varmıdır..... varsa nedir ?

Var abi sahil yolunda takla atıp yolun ortasına uçmak benim için çok büyük bir dönüm noktasıydı ondan sonra aklım başıma geldi desem yeridir :D

Uğur'la bir kez denk geldik oda TT Arena'da ki kıyamet alameti pankartı açarken. Düzgün bir çocuk. Ama kafamızdaki Arsen Wenger görüşleri farklı bunu anladım. :)

Eyvallah kardeşim sağolasın :)

There's only one Arsene Wenger...

Forza :)

Emirhan Makul
02.01.2012, 00:47
1 Hafta Boyunca Uğur Arkadaşımızı Tanıdık.

Organizasyonlarımıza Katılan , Herşeyden Önce Gel bir oturalım dediğinde oturmaya gidilen çağırdığınızda gelen bir dosttur Uğur.

Şimdilik Bu Kadar Tanıdınız Diyelim , Daha fazlasını BMN İstanbulun Organizasyonlarını Takip Ederek Elde edebilirsiniz.

Uğur ve diğer arkadaşlarımızı her hafta tanımaya devam edeceğiz.

Uğura Teşekkür Edip Haftanın Yeni Konuğuna Geçiyorum. :)