PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ödüllü kaptanimizin medyadaki yeri

the real
25.04.2006, 15:53
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Arkadaslar bu konuyu açmamin nedeni herkesin ayni anda yazili ve görsel basini takip etme gibi bir sansi yok kaptanimizin bu önemli basarisi yazili ve görsel basina nasil yansidi. Hak ettigi yeri buldumu, konu ile ilgili haber programlarini izleyenler yada gazeteleri okuyan arkadasar bu konu ile ilgili düsüncelerini objektif olarak paylassin isterim böylece hepimizin üç asagi bes yukari trabzonspora ve kaptanimiza verilen deger konusunda bir fikri olur....simdiden tesekkürler</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Şentürk
25.04.2006, 16:06
bu ödülü eziklerin bir oyuncusu acaba ne olurdu ulusal basinda!!

Lapina
25.04.2006, 16:10
Fanatik web sayfasinda en basta.

Mustafa Önal
25.04.2006, 16:11
kaptanimizin medyada hak eden degeri bulup bulmamasi önemli deil. önemli olan bizim ona verdigimiz deger. kazim koyuncuyu hangi medya organi ön planda tutuyordu. ona verdigimiz degeri cumartesi bir kez daha pekistirelim. medya vermese ne yazar nede olsa 3 yildir eziklere atiyor.

FANATIK61
25.04.2006, 17:17
Ben Almanyada yasiyorum inanin bana bütün Gazetelerin Spor Sayfalarinda kisa olsada Fatih Tekke'nin adi gecti dünden beri. Bizim Medyadan simdiye kadar bir sey duymadim acikcasi. Hala Eziklerin galibiyetini konusuyorlar.

lazkopath
25.04.2006, 18:03
almanya da bile kaptanimizin ismi duyluyo bizde tik yok
bu da yakinda sanirim fatih in avrupada mutlaka bi transferiyle sonuçlanir diyede tahmin ediyorum

TSelif
25.04.2006, 18:28
O bizim kalbimizde ki yeri bulmus arkadaslar ....varsin ezik yandaslari yazmayi versin O nu ..Aksam zaten tüm dünya gördü.. Istanbul görmese de olursmileys/smiley2.gif

ibrahimaYATTARA
25.04.2006, 18:32
O bizim kalbimizde ki yeri bulmus arkadaslar ....varsin ezik yandaslari yazmayi versin O nu ..Aksam zaten tüm dünya gördü.. Istanbul görmese de olursmileys/smiley2.gif görmesede olurmuFATIH SULTAN TEKKEgözlerinin içine içine soktu futbol dersini tulumlan kemençeynen oynar kimin heeeeeyyy da heeyyyy ( ayni sultan fatih'in toplari gibiydi smileys/smiley36.gif)

halil ibo
25.04.2006, 18:33
Bu ödülle ilgili tavuklarla oynayacagimiz maç öncesi TSYD Trabzon,Belediye yada herhangi bir resmi/özel kurulus vasitasiyla bir plaket vererek inadina tüm Türkiye'ye kaptanimizin böyle bir ödül aldigini ilan edebilir miyiz acaba ?

Selman
25.04.2006, 20:33
Bilen bilsin bilmeyen bilmesin arkadaslar.Bizim daha nelerimizi bilmiyorlar ben artik bu ezikleri kaale bile almiyorumsmileys/smiley7.gif

TSelif
25.04.2006, 21:57
O bizim kalbimizde ki yeri bulmus arkadaslar ....varsin ezik yandaslari yazmayi versin O nu ..Aksam zaten tüm dünya gördü.. Istanbul görmese de olursmileys/smiley2.gif görmesede olurmuFATIH SULTAN TEKKEgözlerinin içine içine soktu futbol dersini tulumlan kemençeynen oynar kimin heeeeeyyy da heeyyyy ( ayni sultan fatih'in toplari gibiydi smileys/smiley36.gif)

Onlar isteselerde göremezler ki zaten Edited by: tselif

Hasan Cubukcu
26.04.2006, 01:15
isterse yazsinlar tarihe gecdi bile bu geri cevirilemez , eziklerlen tartismaya girdinizmi vurun yüzlerinin ortasina laflari olsun bitsin belki yola gelirler ama ben hic sanmiyorum .

Esra Yıldırım
26.04.2006, 11:36
Fatih Tekke yi kutluyorum ve basarisindan dolayi gururluyum ... Kim bilirse bilsin biz biliyoruz en azindan , neyin ne oldugunu ...

Samsa
26.04.2006, 12:14
hani kimsede foto yok. vermedi basin smileys/smiley7.gif

Tansu Onur Erdoğan
26.04.2006, 13:08
fatih tekke hava toplarinda bence dünyada ilk 5 te boyu uzun olmamasina ragmen en cok kafayla gol atiyo demek kohler kdr boyu olsa sürüyle gol aatar

ama en iyi yönü gercek trabzonlu ve trabzonsporulu olusu

ahmetto
26.04.2006, 13:15
aksam spor haberlerinde hiç bir kanaldan duymadim desem sadece Çay tv de verdiler helal olsun onlara Pas-Fotomaç ön sayfada yer ayirmis diger gazetlerde satir aralarinda ne olcak eziklerin medyasi iste smileys/smiley7.gif

agahozlu
26.04.2006, 19:40
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bugun sabah-hürriyet-yeniçag da haberi var.dünde lig tv ana haber bülteninde verdi.(gördüklerim) orada fatih tekke ve Trabzonspor un adini geçmesi çok hos oldu</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

bordox
26.04.2006, 19:45
Vermezler,verseler bile bir Istanbul takimi futbolcusuna yaptiklari muamele olmaz.

Sasirilacak bir sey degil,hangi konuda Anadolu insanini adam yerine koymuslar ki simdi olsun.

Karin bile Istanbul'a yagani meshur oluyor abi.

61viya
26.04.2006, 23:04
Canlari cehenneme hepsinin! Alayina isyan! Gururumsun bi tanecik abicigim benim!!!!!!!!!!!

TSelif
26.04.2006, 23:43
Vermezler,verseler bile bir Istanbul takimi futbolcusuna yaptiklari muamele olmaz.

Sasirilacak bir sey degil,hangi konuda Anadolu insanini adam yerine koymuslar ki simdi olsun.

Karin bile Istanbul'a yagani meshur oluyor abi.

Süper ifade ...YORUMSUZsmileys/smiley32.gif

halil ibo
29.04.2006, 13:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width="62%" bgColor=#ffffff>Yönetimden Fatih TEKKE'ye plaket! (http://avniaker.net/&#108;ink.asp?TOPIC_ID=3520)</TD>
<TR>
<TD width="100%" bgColor=aliceblue colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270406odul.jpgAsbaskanimiz Hasim Sayitoglu ve Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, hafta basinda Almanya?da düzenlenen törenle ?Dünyanin en iyi ikinci golcüsü? ödülünü alan Kaptanimiz Fatih Tekke?ye Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde takim arkadaslarinin ve Teknik Direktör Vahid Halilhodzic'in katildigi törende bir plaket verdiler.</TD></TR></T></TABLE>Iste bunu kastetmistim.Bu maç öncesi Avni Aker'de verilebilir.Inadina medyanin ve tüm eziklerin gözüne sokulabilirdi.

the real
29.04.2006, 16:57
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">evet bu plaket maç dan önce verilmeliki tüm türkiyenin gözüne tekrar girsin çünkü medyada hiçte hak ettigi yeri almadi tahmin edildigi gibi yanliz küçük bir ayrinti takildi kafama bu verilen plakette "avrupa daki basarisinin anisina" diye bir ibare varmis okudugum kadariyla neden "avrupa" dünyanin en iyi ikinci golcüsü seçilmedimi fatih?</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<BLOCKQUOTE id=362a2c3c>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD width="62%" bgColor=#ffffff>Yönetimden Fatih TEKKE'ye plaket! (http://avniaker.net/&#108;ink.asp?TOPIC_ID=3520)</TD>
<TR>
<TD width="100%" bgColor=aliceblue colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270406odul.jpgAsbaskanimiz Hasim Sayitoglu ve Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, hafta basinda Almanya?da düzenlenen törenle ?Dünyanin en iyi ikinci golcüsü? ödülünü alan Kaptanimiz Fatih Tekke?ye Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde takim arkadaslarinin ve Teknik Direktör Vahid Halilhodzic'in katildigi törende bir plaket verdiler.</TD></TR></T></T></TABLE>Iste bunu kastetmistim.Bu maç öncesi Avni Aker'de verilebilir.Inadina medyanin ve tüm eziklerin gözüne sokulabilirdi. </BLOCKQUOTE>