PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kongre Tamamlandi...(Baskan Atay Aktug)

Sayfa : 1 [2]

Punisher-61
18.12.2004, 18:18
Ya bu abonoz mudur nedir kim bu?????????

Bakkal mi?? nerden cikti bu??

Projeleri ne??? birlik beraberlik olusturmak mi???smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Bu adamin atay aksudan HIC bi farki yoksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

l-m
18.12.2004, 18:25
Atay Aktug'u az çok taniyoruz,parali baskan denen ve takimin kötüye gitmesinden baska bir ise yaramayan olgudan uzak ve profesyonellesme yolunda adim atan bir isim.Ancak Osman Abanoz'u hiç ama hiç tanimiyoruz.Ben M.A.Yilmaz'in destegini aldim sözü disinda hiçbir kelime ettigini de duymadim.Yarin sonuç ne olursa olsun yapacagimiz sey yeniyönetime destek vermektir,Simdiden hayirlisi olsun...

Harun-61
18.12.2004, 18:31
ha abonoz ha aktug, yenemdik ist.sporu !!!

Punisher-61
18.12.2004, 18:32
Arkadas PASA gibi Baskan TAS gibi Yönetim lazim Trabzonspora...

Böylece medyada saygili olur...

neden her zaman trabzonsporun futbolculariyla ilgili transfer haberleri cikiyor?? cünkü yalan olsa bile cok kisiye inandirici geliyor.. nasil olsa yönetimde bu futbolculari tutmak icin parasi yok diye...

trabzonspor fenerden tuncayi istiyor diye bir yazi ciksa herkes güler neden acaba????????????????

U.Sadıkoğlu
18.12.2004, 21:48
BIZE YARALI OLACAK GELSIN KARDESIM

GENE ATAY AKTUG SOKAGA PARA SAÇAMAYIZ FELAN DIYE TRIPLERE GIRECEKSE GELMESIN

Duman
18.12.2004, 22:23
Burada düsüncelerimizi yazarken, maçin hepimizde yarattigi karamsarligi üzerimizden atmaya çalisarak, sicagi sicagina sonradan üzülecegimiz yazilar yazmayalim lütfen. Evet puan katbettik,hem de mevcut sartlarda hiç kaybetmememiz gereken bir takima karsi katbettik. Unutmayin kim gelirse gelsin mutlaka gene puan kaybedecegizdir,bu futbolun gerçegi.

Yönetime kim gelirse gelsin hayirli olacaksa gelsin. Devre arasinda 3 takviye ile kesin olarak takimda revizyon yapmayi düsünerek gelsin. Tüm olumsuzluklara ragmen bu takima iyi bir kaleci,orta sahada topa saglam basacak bir adam ve de frikik kullanma özelligi ve forvete pas atma yetenegi olan bir oyuncu ile, yanitoplam 3oyuncu takviyesi ile,sampiyonlugun en büyük adayi olacagimiza hatta sampiyon olacagimizainancim tam.

Çebi
19.12.2004, 12:45
Düne nazaran katilim biraz daha yüksek olsa da kongreye bugünde yeteri kadar ilgi gösterilmis degil henüz....Sabah saatlerinde baskan adaylari Atay Aktug ve Osman Abanoz'un kürsüde söz almalarinin ardindan suanda oy kullanilmaya baslanmis durumda...Son açiklamaya göre kongre salonuna su ana kadar 600 civarinda delege geldigi belirtildi...Saat 16:00'a kadar sürecek kongreye ögleden sonra ilçelerden gelecek delegelerle 1000 civarinda bir katilim olmasi bekleniyor...Kongre salonundan yapilan yayinlar ve içeriden bizzat aldigimiz duyumlara göre hepimizin bekledigi rahatlikta geçmeyecek kongre Atay Aktug cephesinden bakildiginda...Osman Abanoz ve arkadaslarinin dün gece çok yogun mesai harcadiklari, son iki gündür delegerle bire bir temasa geçtikleri, oldukça önemli bir destek sagladiklari söyleniyor...Her ne kadar Ak Parti cephesi "kongreyle bir alakamiz yok" dese de bu partinin kongreye verdigi önem de asikar...Yine kongrede delegelerin yaptiklari degerlendirmelerde oy kullanacak delege sayisinin az olmasi Abanoz cephesine yarayacak ve bu sekilde bir durum söz konusu olursa seçimi Abanoz kazanacak...Katilimin artmasi durumunda ise Aktug'un daha sansli olacagi söyleniyor....Ama her sekilde seçimin beklentilerin aksine bas basa bir ortamda seyir gösterecegi tahmin ediliyor....

Çebi
19.12.2004, 13:46
Iki Liste Yarisiyor
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/191204liste.jpgTrabzonspor?un 53. Genel Kurulu?nda iki liste yarisiyor. Mavi renkli Atay Aktug?un listesinde Ömer Sari, Sitki Hacisalihoglu, Ahmet Çubukçu, Ömer Yalçin Atalar, Sener Yavuz, Bilgin Aygül, Muhammer Saka, Ibrahim Sahin, Yüksel Simsek, Murat Bozoglu, Orhan Aksu, Hasan Osman Çelik, Önder Bülbüloglu, Necmi Metin Akbasoglu asil üyeler, Burhan Sezer Bahadir, Mahmut Yildirim, Osman Nuri Özyazici, Necdet Birinci, Özer Bayraktar, Yasar Kibar Güven, Köksal Sadiklar yedek üyeler olarak yer aliyor.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Pembe renkli Osman Abanoz?un listesinde ise Çaglar Mesut Bozoglu, Haluk Sahin, Yasar Sahin, Nazim Özcan, Süleyman Yazici, H.Ibrahim Öztürk, H.Ibrahim Akçay, Ali Riza Egemen, Hüseyin Balaban, Numan Gül, Cemal Saglam, Alparslan Özdemir, Sevcan Sengünay, Ali Kurt asil üyeler, Namik Turan, Ali Aydin, Ain Bostan, Seker Ertem, Ömer Kemerkaya, Aydin Simsek, Ömer Aydin yedek üyeler olarak bulunuyor.

Kongrede ayrica Sicili Kurulu, Disiplin Kurulu, Denetleme Kurulu ve Arsiv-Müze Kurulu içinde seçimler yapiliyor.

Ziya Dogan
19.12.2004, 13:55
hepimiz icin hayirlisi olsun.

bize özedigimiz basariyi getirecek olan kazansin

Çebi
19.12.2004, 14:31
Düne nazaran katilim biraz daha yüksek olsa da kongreye bugünde yeteri kadar ilgi gösterilmis degil henüz....Sabah saatlerinde baskan adaylari Atay Aktug ve Osman Abanoz'un kürsüde söz almalarinin ardindan suanda oy kullanilmaya baslanmis durumda...Son açiklamaya göre kongre salonuna su ana kadar 600 civarinda delege geldigi belirtildi...Saat 16:00'a kadar sürecek kongreye ögleden sonra ilçelerden gelecek delegelerle 1000 civarinda bir katilim olmasi bekleniyor...Kongre salonundan yapilan yayinlar ve içeriden bizzat aldigimiz duyumlara göre hepimizin bekledigi rahatlikta geçmeyecek kongre Atay Aktug cephesinden bakildiginda...Osman Abanoz ve arkadaslarinin dün gece çok yogun mesai harcadiklari, son iki gündür delegerle bire bir temasa geçtikleri, oldukça önemli bir destek sagladiklari söyleniyor...Her ne kadar Ak Parti cephesi "kongreyle bir alakamiz yok" dese de bu partinin kongreye verdigi önem de asikar...Yine kongrede delegelerin yaptiklari degerlendirmelerde oy kullanacak delege sayisinin az olmasi Abanoz cephesine yarayacak ve bu sekilde bir durum söz konusu olursa seçimi Abanoz kazanacak...Katilimin artmasi durumunda ise Aktug'un daha sansli olacagi söyleniyor....Ama her sekilde seçimin beklentilerin aksine bas basa bir ortamda seyir gösterecegi tahmin ediliyor....

su dakika itibariyle katilimin 1500'ü geçtigi açiklandi...

CeSS
19.12.2004, 15:08
Iki adayida desteklemiyorum. Trabzonspor için hangisi daha iyi isler yapacaksa o kazansin.

Fakat, kongre heyecanindan siyrilip. iki baskan adayi maça gidip elele Taraftarla birlikte maci seyretseydi, keske...

TS 61
19.12.2004, 16:11
Bu takimin yönetiminde her sene yasanilan belirsizlikler, takim çok iyi giderken bileyapilan kulisler beni artik fazlasiyla irite etmeye basladi... Trabzonsporsevgisi büyük olmasa simdiye kadar eriyip bitmis olacakti.Nedir bu rant sevdasi, Osman Bey kime karsi, ortaya ne koyarakbaskanliga aday oluyor. Bazi sansizliklar disinda yönetimsel hiçbir problemimiz oldugunu düsünmüyorum. Insallah Atay Bey kazanacak, aksi takdirde benim bu delegeye artik hiçbir inancim kalmayacak.

#10 Fietra
19.12.2004, 16:53
Insallah hayirlisi gelir.Yararli olanin destekçisiyim.

Photoshop
19.12.2004, 17:05
oy sayimi ile ilgili bilgisi olan varsa yazsin lütfen

SDanışmaz
19.12.2004, 17:10
Insallah hayirlisi gelir.Yararli olanin destekçisiyim.

smileys/smiley20.gif

Photoshop
19.12.2004, 17:26
oy sayimi diyorum arkadaslar ne durumda oylama biteli bir buçuk saat oldu. oy
sayimi ile ilgili dogru bir bilgisi olan varsa lütfen yazsin. isyerindeyim
televizyona bakamiyorum...

Çebi
19.12.2004, 17:38
Evet arkadaslar yerel kanallardan gelen görüntülere ve kongrenin yapildigi salondan aldigimiz bilgilere göre mevcut baskan Atay Aktug'un listesi farki artirmis durumda....Ayrica 1800 civarinda üyenin kongreye katildigi açiklandi...Edited by: BordoMavim

Ziya Dogan
19.12.2004, 17:41
Evet arkadaslar yerel kanallardan gelen görüntülere
ve kongrenin yapildigi salondan aldigimiz bilgilere göre mevcut baskan
Atay Aktug'un listesi farki artirmis durumda....

hayirli olsun.

tebrikler baskan

Guests
19.12.2004, 18:01
atay aktug seçime girmeden kazanmisti bence.

Guests
19.12.2004, 18:20
vallahi hayirlisi takima kim olacaksa o kazansin derim

TS 61
19.12.2004, 18:35
Sayim henüz bitmedi ama Atay Aktug'un su an ki oy toplami rakibinin 3 katina yakinmis.

Delegelerimize tesekkürler...

Ozan
19.12.2004, 18:45
benim de gönlüm AtaY Aktug dan yana iyi seyler yapacagina inaniyorumsmileys/smiley1.gif

ts_fan
19.12.2004, 18:48
Atay Aktug BASKAN olacak bu durumda,
hayirlisi olsun Trabzonspor camiasina...ne diyelim???görünen tabloya
yorumum su olacak; kötünün iyisi baskan oldu...su zor durumumuzda dahi
gemiyi terk etmedigine göre helal olsun Atay Aktug'a...</span><br style="font-weight: bold;">

ahhh beeea CL'ne kalsaydik daha kimler aday olurdu???smileys/smiley7.gifkimlerin aday olabilecegini daha önce zaten yazmistim,smileys/smiley7.gif tekrar yazmam anlamsiz olur...</span>

#10 Fietra
19.12.2004, 18:52
Recep Abi su durumda Atay Aktug en iyi seçim degil mi

Harun
19.12.2004, 19:05
Bakalim transfer dömemini nasil geçirecek Aktug.

Guests
19.12.2004, 19:09
1 tane yildiz kesin almasi lazim

ayrica sotayi tekrar geri getirmesi lazim söz vermisti. defans orta sahada lazim. oooo lazimda lazim

#10 Fietra
19.12.2004, 19:14
Sota'nin ahi gitti vahi kaldi onu getireceksek Hamiyi de getirelim.

Guests
19.12.2004, 19:30
1340-590 Atay Aktug önde.

Ne diyelim Hayirlisi olsun.Umarim yine paramiz yok diye aglamaz!

Punisher-61
19.12.2004, 19:42
Trabzonspor'da yapilan Olagan Kongresi'nde Atay Aktug yeniden kulüp baskanligina seçildi.. 1900 delegenin oy kullandigi kongrede Aktug 1340 rakibi Abanoz ise 529 oy aldi..

yani eskisi gibi sevil hayat devam ediyor

Sefaenes
19.12.2004, 19:57
hayirli ugurlu olsun insallah Trabzonsporun basarisi icin elinden geleni yapar Tebriklersmileys/smiley32.gif

OmeR.
19.12.2004, 20:01
SU DURUMDA HAYIRLI OLSUN DEMEKTEN BASKA BI SÖZE GEREK YOK

Guests
19.12.2004, 20:01
Sota'nin ahi gitti vahi kaldi onu getireceksek Hamiyi de getirelim.

sota cayir cayir atiyor daha bugün takiminin tek golünü attismileys/smiley2.gif

atay baskan hayirli ugurlu olsun insallah transfer yapar adam gibi adam alir.

#10 Fietra
19.12.2004, 20:08
Sotadan hayir gelmez

ts_fan
19.12.2004, 20:15
Recep Abi su durumda Atay Aktug en iyi seçim degil mi

evet Osman'im mevcutta en iyi o gözüküyor, yani kötünün iyisi...smileys/smiley2.gif</span>

Analyzer
19.12.2004, 20:18
Resmi siteden:

Atay Aktug Yeniden Baskan
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/191204atay.jpgTrabzonspor Kulübünün bugün sona eren 53 .Genel Kurulu?nda Atay Aktug yeniden baskanliga seçildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Iki listenin yaristigi seçimde Atay Aktug 1287 oy alirken Osman Abanoz 516 oy aldi. 66 oy ise beyaz listeye yazildi. Bundan sonra yapilan dagilima göre Baskan Atay Aktug 1340 oy, Osman Abanoz?un listesi ise 529 oyda kaldi.

Trabzonspor Kulübü 38.Dönem Yönetim Kurulu

Baskan:
Atay Aktug

Asil Üyeler:
Ömer Sari
Sitki Hacisalihoglu
Ahmet Çubukçu
Ömer Yalçin Atalar
Sener Yavuz
Bilgin Aygün
Muammer Saka
Ibrahim Sahin
Yüksel Simsek
Murat Bozoglu
Orhan Aksu
Hasan Osman Çelik
Önder Akbasoglu

Yedek Üyeler:
Burhan Sezer Bahadir
Mahmut Yildirim
Osman Nuri Özyazici
Necdet Birinci
Özer Bayraktar
Yasar Kibar Güven
Köksal Sadiklar

kadirsa_2000
19.12.2004, 20:28
Camiamiza, hepimize hayirli ugurlu olsun. Böyle iyi oldu gibime geliyor. Önümüzdeki zaman gösterecek bunu tabiiki. TRABZONSPOR'UMUZUN menfaati için çalissinlar yeter. Sonuna kadar, hep birlikte!

Emorfo
19.12.2004, 20:54
Hayirli ugurlu olsun. Atay Aktug'un kazanmasi Trabzonspor'un manfaatleri için daha önemliydi. Seçilen yönetimde ise gerçekten hatiri sayilir insanlar var. Insallah çok daha güzel günler görecegiz.

imported_UNITS
19.12.2004, 21:55
hayirli olsun. insallah bundan sonra hersey daha iyi olur.bence olmasi gereken oldu.smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Harun-61
19.12.2004, 22:07
Hayirli ugurlu olsun. Atay Aktug'un kazanmasi Trabzonspor'un manfaatleri için daha önemliydi. Seçilen yönetimde ise gerçekten hatiri sayilir insanlar var. Insallah çok daha güzel günler görecegiz.

hay. olsun...smileys/smiley32.gif

Erinç
19.12.2004, 22:40
smileys/smiley1.gifISTIKRAR HERZAMAN IYIDIR. HAYIRLI OLSUN. ÇOK AMA ÇOK ISLERI VAR smileys/smiley1.gif

CeSS
19.12.2004, 22:42
Hayirli olsun. Insallah bu sene iyi icraatlar yapar.

Sayin baskan geçen seneki yönetimlerinin en büyük icraati olarak ; Basi önde olan Trabzonspor taraftarinin baslarinin dik olarak gezmesini sagladiklarini aciklamis. Sevgili Baskanimiz bizim hic bir zaman basimiz öne egilmedi. Sizde böyle bir icraat gerçeklestirmediniz.

Gökhan Kutlu
19.12.2004, 23:14
TÜM Trabzonlulara ve TRABZONSPORLULARA hayirli olsun bakalim mevla ne eyler ne eylerse güzel eyler

61viya
20.12.2004, 00:13
trabzonsporumuz için hayirli olsun.....tebrik ederim baskanimsmileys/smiley17.gif...

Oğuz
20.12.2004, 01:48
listedeki murat bozoglu'nun acaba utku bozoglu'yla bir yakinligi var mi??

neyse yeni dönem hayirli ugurlu olsun. az önce trt'ye konustu baskan. "hocayi beklemeden transfer yapacagiz, türkiyeden görüstügümüz oyuncular var. eger onlar olmazsa yurt disina yönelecegiz" dedi.

izlemeyenlere duyurulur...

cemilsezgin
20.12.2004, 09:02
tüm trabzonspor ailesine hayirli olsun .

trapezus61
20.12.2004, 09:42
Tüm camiaya hayirli ugurlu olsun. Mantikli olani da buydu...

Duman
20.12.2004, 12:01

Yanlis bilmiyorsam Murat Bozoglu, Utku Bozoglu'nun oglu oluyor...

Emorfo
20.12.2004, 13:01

Aynen öyle oluyor. Benimde merak ettigim kimdir bu Bozogullari ne isle ugrasirlar kulübe karsiliksiz destek olurlar mi....

Guests
20.12.2004, 13:11
Yeni Yönetim Kurulumuz
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/201204y&#111;netim.jpgTrabzonspor Kulübü 38.Dönem Yönetim Kurulu

Baskan: Atay Aktug : Yüksek Mühendis-Mimar

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Asil Üyeler:
Ömer Sari : Armatör
Sitki Hacisalihoglu : Is Adami
Ahmet Çubukçu : Beyin Cerrahi
Ömer Yalçin Atalar : Tekstilci
Sener Yavuz : Is Adami
Bilgin Aygün : Is Adami
Muammer Saka : Is Adami
Ibrahim Sahin : Ortopedist
Yüksel Simsek : Is Adami
Murat Bozoglu : Müteahhit
Orhan Aksu : Turizmci
Hasan Osman Çelik : Müteahhit
Önder Bülbüloglu : Is Adami
Nemci Metin Akbasoglu: Armatör

Yedek Üyeler:
Burhan Sezer Bahadir : Emekli D.I.E Bölge Müdürü
Mahmut Yildirim : Magaza Isletmecisi
Osman Nuri Özyazici : Magaza Isletmecisi
Necdet Birinci : Eski Bankaci
Özer Bayraktar : Ecza Deposu Sahibi
Yasar Kibar Güven : Kalp-Damar Cerrahi
Köksal Sadiklar: Is Adami

l_3461
20.12.2004, 13:32
hadi hayirlisi ama hiç hayirli olmayacak bu yönetim sampiyonlar ligine girmeden bir transfer yapip gruplara kalmayi garantiye almadi simdi transferden bahsediyorlar hiç sanmiyorum bu yönetimle bir yere gelemeyizsmileys/smiley13.gif

l_3461
20.12.2004, 13:35
dün aksam cnn türk de senol günes i izleyen oldumu acaba takimi çalistirmayacagi garanti gibi birsey ve yönetimde tik yok kardesim bu ise ne zaman bir açiklik getirecekler neyi bekliyorlar aha devre arasida geldi gene 3 sinif yardimci antrenörle devam sonra iki yenilgi yine hüsran ve kahbe bizansin bir zaferi daha degistirin artik su filmi biktik beaaaaaaaaaaasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Salih61
20.12.2004, 13:39
dün aksam cnn türk de senol günes i izleyen oldumu acaba takimi çalistirmayacagi garanti gibi birsey ve yönetimde tik yok kardesim bu ise ne zaman bir açiklik getirecekler neyi bekliyorlar aha devre arasida geldi gene 3 sinif yardimci antrenörle devam sonra iki yenilgi yine hüsran ve kahbe bizansin bir zaferi daha degistirin artik su filmi biktik beaaaaaaaaaaasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif Yabanci bir teknik direktör getireceklermis galiba...Öyle söylüyorlar...

FANATIK61
20.12.2004, 14:23
Adam acik acik söylüyor su an Antrenörlük yapamiyacam. Bügünden itibaren yabanci teknik Direktör arayislarina baslamasi lazim Yönetimin. Elbet bir B Plani vardir umarim öyledir. Cünkü bir sürü porblem cikar karsimiza.

baris_aykan
20.12.2004, 14:25
sadece ve sadece

BASARILAR INSALLAH HAYIRLISI OLUR

Duman
20.12.2004, 14:50

Aynen öyle oluyor. Benimde merak ettigim kimdir bu Bozogullari ne isle ugrasirlar kulübe karsiliksiz destek olurlar mi....

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Murat Bozoglu kimdir?</TD></TR></T></TABLE>

25.10.1971 Trabzon dogumlu. Yüksek ögrenimini Ingiltere'de is idaresi üzerine yapti. Ingilizce ve Fransizca biliyor. Bekar olan Bozoglu Ankara Atlispor Kulübü'nde lisansli binici. Futbola altyapida Tugay Kerimoglu ile birlikte ayni dönem Özkan Sümer'in ögrencisi olarak baslamis. Trabzonspor ile maskot olarak çok sahaya çikmis.

Islerime formül ariyorum

"Ukrayna ve Katar'da çok büyük isler aldik. Babamin bütün isin idaresini benim üzerime vermesi nedeni ile Trabzonspor'a nasil vakit ayiracagimin planlarini yapiyorum. Yarin (bugün) islerimi hafifletecek ve Trabzonspor'a zaman ayiracak bir formülün olusmasi için büyük çaba sarfediyorum.

Kaynak:PasFotomaç

Emorfo
20.12.2004, 17:13
Yönetimin genel profili söyle.

Baskan: Atay Aktug : Yüksek Mühendis-Mimar

Asil Üyeler:
Ömer Sari : Armatör
Sitki Hacisalihoglu : Is Adami
Ahmet Çubukçu : Beyin Cerrahi
Ömer Yalçin Atalar : Tekstilci
Sener Yavuz : Is Adami
Bilgin Aygül : Is Adami
Muammer Saka : Is Adami
Ibrahim Sahin : Ortopedist
Yüksel Simsek : Is Adami
Murat Bozoglu : Müteahhit
Orhan Aksu : Turizmci
Hasan Osman Çelik : Müteahhit
Önder Bülbüloglu : Is Adami
Necmi Metin Akbasoglu: Armatör

Yedek Üyeler:
Burhan Sezer Bahadir : Emekli D.I.E Bölge Müdürü
Mahmut Yildirim : Magaza Isletmecisi
Osman Nuri Özyazici : Magaza Isletmecisi
Necdet Birinci : Eski Bankaci
Özer Bayraktar : Ecza Deposu Sahibi
Yasar Kibar Güven : Kalp-Damar Cerrahi
Köksal Sadiklar: Is Adami

ruslanazeri-61
20.12.2004, 18:18
Insallah yonetim trabzonspor icin iy seyler yapar ilk once iy bir orta alan oyuncusu alir(zelenka ve ya Yarosek ve s)sonra ise iy birforvert alir insallah transferler iy olur sampionluk buna baqli aksi taktirde ts bu sezon ilk 3 bile girmiye bilir azerbaycandan salamlar

FEDAİ
21.12.2004, 09:19
T.D olarak fransiz fernandezi yaziyor gazeteler.senol hoca gelmezse fransiz hoca iyi olur diye düsünüyorum.

Guests
22.12.2004, 23:10

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Murat Bozoglu kimdir?</TD></TR></T></T></TABLE>

25.10.1971 Trabzon dogumlu. Yüksek ögrenimini Ingiltere'de is idaresi üzerine yapti. Ingilizce ve Fransizca biliyor. Bekar olan Bozoglu Ankara Atlispor Kulübü'nde lisansli binici. Futbola altyapida Tugay Kerimoglu ile birlikte ayni dönem Özkan Sümer'in ögrencisi olarak baslamis. Trabzonspor ile maskot olarak çok sahaya çikmis.

Islerime formül ariyorum

"Ukrayna ve Katar'da çok büyük isler aldik. Babamin bütün isin idaresini benim üzerime vermesi nedeni ile Trabzonspor'a nasil vakit ayiracagimin planlarini yapiyorum. Yarin (bugün) islerimi hafifletecek ve Trabzonspor'a zaman ayiracak bir formülün olusmasi için büyük çaba sarfediyorum.

Kaynak:PasFotomaç

Atay Aktug'un listesinin flas ismi... çocuklugunu ve gençliginin bir kismini trabzonda geçmis.yaklasik 20 sene önce Trabzondan ayrilip Ankara'ya yerlesmisler. rakip listede bulunan amcasinin oglu Mesut Çaglar Bozoglugibi ailece trabzonsporlu'lar... genç yasina ragmen Murat Bozoglu'nun kulübe çok faydali olacagini düsünüyorum...

Oğuz
23.12.2004, 16:37
bi dak ya!! bu mesut çaglar bozoglu geçen yerel seçimlerde akpnin çankaya belediye baskan adayi idi. chpnin kalesi olan çankayayi almak için oldukça çalisti. çok paralar harcadi. her yerde afisleri, billboardlarda resimleri vardi. seçim kampanyasi süresince çok paralar harcadi. ben de kim bu mesut çaglar bozoglu denilen adam, amma para harcadi demistim..

burdan su sonuç çikiyor bu bozoglu ailesi nüfuzlu ve zengin bir aile..

eger bozoglu ailesi dogru degerlendirilirse, daha önce yönetimlerde sikça görüldügü gibi küskünlük, darginlik gibi seyler olmazsa, trabzonspora çok büyük hizmetleri olacagi kanaatindeyim..

Guests
24.12.2004, 00:34
bi dak ya!! bu mesut çaglar bozoglu geçen yerel seçimlerde akpnin çankaya belediye baskan adayi idi. chpnin kalesi olan çankayayi almak için oldukça çalisti. çok paralar harcadi. her yerde afisleri, billboardlarda resimleri vardi. seçim kampanyasi süresince çok paralar harcadi. ben de kim bu mesut çaglar bozoglu denilen adam, amma para harcadi demistim..

burdan su sonuç çikiyor bu bozoglu ailesi nüfuzlu ve zengin bir aile..

eger bozoglu ailesi dogru degerlendirilirse, daha önce yönetimlerde sikça görüldügü gibi küskünlük, darginlik gibi seyler olmazsa, trabzonspora çok büyük hizmetleri olacagi kanaatindeyim..

aynenöyle kardesim..!

Guests
24.12.2004, 00:39
zaten "Trabzonspor'u çalistirmayi düsünmüyorum.." diyen Senol Günes'i ikna etmek içinson çare olarak MuratBozoglu'nungönderilmesinden de bunu anlayabilirsiniz..!

Muhalif
25.12.2004, 00:46
Kulüp Baskani Atay Aktug baskanliginda Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan toplantida, Baskan yardimciliklarina Sitki Hacisalihoglu, Muammer Saka ve Ilgin Aygün getirilirken, Ömer Sari Asbaskan , Orhan Aksu Genel Sekreter, Yüksel Simsek Mali Sayman, Ibrahim Sahin Basin Sözcüsü, Ahmet Çubukçu Saglik Kurulu Baskani oldu.

diyor haberde.. yukaridaki isimler arasinda Murat Bozoglu nu göremedim.. kendisini ben de anlatilanlardan taniyorum... bence gelecekteki baskan adayimiz olabilir... lakin neden kendisine baskan yardimciligi v.b bir görev verilmemis bilemiyorum...iki açiklama geliyor aklima.. islerinin yogunlugundan dolayi kendisi istememistir, trabzondaki üyelerin istegi sonucu getirilmemistir... birincisi ise amenna.. ama eger ikinci sik ise bence bir dahaki kongreyebaskanlik için birakin 2 adayi 1 aday bulabilirsek amenna... umarim zihniyet meselesi degildir bu is..

Guests
28.12.2004, 01:27
"Trabzonspor, Rui Costa ve Hamit Altintop transferini bitirmek üzere..!"

trt1. (28.12.2004/01.10) dogru mu acaba..!

bu haberi telefonla aldim.izleyemedim.

Çebi
28.12.2004, 01:43
Rui Costa olayinda yönetim böyle bir arastirmaya girmis, fakat bu oyuncunun yillik kazancinin 4-5 milyon dolarlarla ifade edildigi ögrenilince bu arastirma bir meraktan öteye gitmemis sanirim.....(Yerek kanallar bir kaç gün önce bu transferi bu sekilde yansitmisti)

Hamit Altintop olayindan haberdar diilim; dogruysa bile gerçeklesebilecegine pek ihtimal vermiyorum...